Pátek 21. června 2024 12:02
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Shell

C:\fakepath\Aramco2.jpg

Saúdská Arábie plánuje sekundární nabídku akcií ropného gigantu Aramco

30.05.2024 Saúdská Arábie se chystá v neděli formálně spustit sekundární nabídku akcií svého ropného gigantu Aramco. Nabídka by mohla vynést více než deset miliard USD (229,4 miliardy Kč), a zařadit se tak mezi největší tohoto druhu za několik let. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje.
C:\fakepath\investice-25052024.png

Na čem se dá nyní na trzích vydělat?

25.05.2024 Americké akcie jsou na historických maximech i přes vysoké úrokové sazby. Zlato i bitcoin mají již silnou rally za sebou a pro načasování nákupu jsou nyní rizikové. Příležitostí na finančních trzích je tedy nyní málo, vyloženě atraktivní podhodnocené aktivum je těžké nalézt.
img

Trh průmyslových nemovitostí v Česku je ve špatné kondici

23.05.2024 Český trh s průmyslovými nemovitostmi není v dobré kondici, a to jak po stránce reálné obsazenosti, tak výše nájmů. Přestože oficiální statistiky tuto realitu nenaznačují, skutečnost je čím dál patrnější a projevuje se i odlivem potenciálních nájemců do okolních zemí, zejména Polska.
img

Ranní okénko - Fed ponechal sazby beze změny, dnes očekáváme rozhodnutí ČNB

02.05.2024 Dnes se naše pozornost bude upínat na Českou republiku, kde bude nejprve zveřejněn index nákupních manažerů o výrobě (PMI) za duben, odpoledne se dozvíme stav plnění státního rozpočtu a o půl třetí bude vyhlášeno měnově-politické rozhodnutí bankovní rady ČNB ohledně nastavení úrokových sazeb.
C:\fakepath\euro.jpg

CNBC: Výsledky hospodaření evropských firem byly špatné

01.03.2024 Výsledky hospodaření téměř poloviny evropských firem za poslední tři měsíce loňského roku zaostaly za očekáváním, přestože tato očekávání byla už tak dost nízká. Uvedla to televize CNBC, která se odvolává na vyjádření oslovených analytiků. Podle nich se bude region v prostředí vysokých úrokových sazeb i nadále potýkat s problémy.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
C:\fakepath\trader-07022024-51-zm.jpg

Výkupné v kryptoměnách kvůli kyberútokům loni přesáhlo jednu miliardu dolarů

07.02.2024 Platby výkupného v kryptoměnách kvůli útokům vyděračským softwarem (ransomware) se loni téměř zdvojnásobily a vystoupaly na 1,1 miliardy dolarů (23,5 miliardy Kč). Vyplývá to ze studie, kterou dnes zveřejnila analytická firma Chainalysis. Útoku se loni nevyhnuly například British Airways, Shell nebo BBC.
img

Ranní okénko - Fed zatím snižování sazeb nepřipouští

01.02.2024 Dnešní den přinese dva údaje z tuzemské ekonomiky. Nejprve bude zveřejněn výsledek indexu nákupních manažerů (PMI) ve zpracovatelském sektoru, který by po nečekaném prosincovém poklesu měl opětovně vzrůst v souladu s lednovým výsledkem Německa. Ovšem od 50bodové hranice oddělující expanzi a kontrakci bude ještě velmi vzdálen, když očekáváme jeho hodnotu ve výši 43,4 bodů (trh 43,2). V dalších měsících by ovšem tempo zhoršování podmínek v tomto segmentu mělo postupně ustávat. Odpoledne Ministerstvo financí odhalí výsledek lednového hospodaření státu, kdy zajímavější, než celkové saldo bude vývoj a porovnání jednotlivých složek příjmů i výdajů vzhledem k účinnosti konsolidačního balíčku od začátku tohoto roku.
img

Ropa vs. dolar: ekonomické hry ve stínu Rudého moře

17.01.2024 Předchozího dne ceny Brentu mírně vzrostly a ceny WTI klesly, a to pod vlivem oslabování vnitřních faktorů v USA a obav z konfliktů v Rudém moři, které mohou přinést změnu tras tankerů a zvýšit tím ceny a dodací lhůty.
img

US Open: akciové trhy se při otevření obchodují níže 🔔

16.01.2024 Druhý den týdne začíná horší náladou na akciových trzích. Dolar je dnes nejsilnější z měn G10, což vyvíjí tlak na rizikovější aktiva. Rostou také výnosy desetiletých dluhopisů, které se vracejí nad úroveň 4,00 %. Investoři upravují svá očekávání ohledně letošního snižování úrokových sazeb Federálním rezervním systémem. Nedávné komentáře bankéřů naznačují, že trhy příliš agresivně oceňovaly první letošní snížení. Po zveřejnění vyšších údajů o indexu spotřebitelských cen z USA v minulém týdnu se tento scénář zdá být ještě nepravděpodobnější.
img

Smíšený začátek pro Evropu: aktualizace obchodování společnosti Sainsbury's ukazuje, že potraviny jsou stále hlavní hvězdou přehlídky

10.01.2024 Finanční trhy jsou v polovině týdne poněkud ztracené, bez jasného směru nebo příběhu, který by trhy řídil. Evropské akcie otevřely mírně výše a také e-mini futures na index S&P 500 naznačují, že by americké trhy mohly později dnes otevřít výše.
img

Snížení cen v Saúdské Arábii poškodilo ropu, zatímco americký trh vstřebává zprávy o Boeingu

09.01.2024 Cena ropy byla v pondělí v centru pozornosti poté, co ceny ropy brent na začátku týdne klesly o téměř 4 %. Hnacím motorem byla Saúdská Arábie, která oznámila snížení cen svých dodávek ropy na únor, a to pro všechny odběratele, nejen pro odběratele se sídlem v Asii, jak to dělala dříve.
C:\fakepath\investice-2024-07012024.jpg

To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit

08.01.2024 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2024, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
img

Do terminálu v Eemshavenu dosud připlulo 30 lodí s plynem pro Česko

05.01.2024 Terminál v nizozemském Eemshavenu dosud od předloňského září odbavil 30 lodí s plynem pro Českou republiku. Bylo v nich 2,7 miliardy metrů krychlových plynu, tedy více než třetina české roční spotřeby. Za loňský rok z toho bylo 26 lodí. Tempem dvou až tří lodí s plynem měsíčně by dodávky měly pokračovat i letos. ČTK o tom dnes informovala společnost ČEZ, která má terminál v pronájmu. Podle ní byl v dodávkách do terminálu vyloučen plyn z Ruska, většinu tvořily lodě z USA. ČEZ si loni také zajistil kapacity na LNG v Německu, plyn z nich bude k dispozici od roku 2027.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\ropa-27122023.jpg

Ropa, ropné měny a ropné akcie

27.12.2023 Ropa se během letoška podobně jako ostatní komodity dostala zpět na relativně snesitelné ceny. Poptávka roste pomalu kvůli slabé čínské ekonomice a vysokým úrokovým sazbám v Evropě a v USA. Trh se ale nachází v rovnováze, kdy rostoucí těžba v USA, Brazílii a Guyaně dokáže kompenzovat jak mírné přírůstky spotřeby, tak i prohlubující se škrty členů kartelu OPEC, kteří postupně vyklízejí pole a ztrácejí tržní podíl.
C:\fakepath\ExxonMobil.png

Americká společnost ExxonMobil má v plánu stát se předním producentem lithia

13.11.2023 Americký ropný a plynárenský gigant ExxonMobil plánuje od roku 2027 zahájit produkci lithia v Arkansasu. Firma se k tomuto kroku rozhodla kvůli rostoucí poptávce po tomto kovu, který se využívá v bateriích pro elektromobily. Jejím cílem je stát se předním producentem, vyplývá z dnešního sdělení podniku.
img

Ranní okénko - Fed sazby nechal ve stejné výši, co udělá dnes ČNB?

02.11.2023 Den D je tady. Bankovní rada České národní banky dnes zasedá a bude rozhodovat o dalším nastavení měnové politiky. Zatímco v Polsku a Maďarsku cyklus uvolňování měnové politiky již začal, bankovní rada ČNB zatím vyčkává a ponechává již více než rok základní úrokovou sazbu na 7 % a zůstává tak posledním jestřábem ve středoevropském regionu. Tentokrát může dojít ke změně kurzu. Otázka tak zní: snížit či nesnížit, to je oč tu běží. Trh je v tomto rozdělen na dva početně stejné tábory.
img

Investoři ve světě masivně přesouvají své peníze z „čistého“ do „špinavého“ průmyslu. Bublina proto ESG splaskává

20.10.2023 Investice do zelených technologií a ESG ve světě kolabují. Bublina splaskává. Až příliš investorů se nechalo zmámit mediálně bouřlivým roztleskáváním „čistých technologií“, kdekdo si chtěl kreslit obrázek sama sebe coby zeleně uvědomělého a budovat na tom základě PR.
img

Nizozemci i Francouzi právě uzavřeli obří obchody s Katarem, ten jim bude dodávat plyn 27 let. Katar je přitom stěžejním sponzorem teroristů z Hamásu; může přitom ovlivňovat postoj EU k Palestině i Izraeli

18.10.2023 Nizozemsko si právě zajistilo plyn z Kataru na 27 let dopředu. Společnost Shell jej pro Nizozemsko bude nakupovat od státního podniku Qatar Energy od roku 2026, a to v objemu až 3,5 milionu tun zkapalněného plynu ročně. Nizozemci tak budou katarský plyn – tedy fosilní palivo – odebírat ještě i po roce 2050, k němuž se přitom země EU zavázaly splnit ambiciózní unijní zelené cíle, a především dosáhnout uhlíkové neutrality.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Goldman Sachs zlepšila odhad letošních zisků předních evropských firem

17.10.2023 Zisky podniků, které jsou součástí panevropského akciového indexu STOXX Europe 600, se v letošním roce zvýší asi o tři procenta. Předpověděla to dnes americká investiční banka Goldman Sachs. V předchozí prognóze předpokládala, že zisky těchto podniků budou letos stagnovat, uvedla agentura Reuters.
C:\\fakepath\\trader-16102023-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.10.2023 1) Polské akcie dnes výrazně posilují a zpevňuje i kurz polského zlotého. Odhady výsledků nedělních voleb totiž signalizují, že vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) přišla o většinu v parlamentu a že opozici se otevřela cesta k převzetí moci. Hlavní index varšavské burzy WIG20 si asi hodinu před polednem připisoval zhruba 3,5 procenta na 2043 bodů. Euro vůči zlotému ztrácelo asi 1,2 procenta a sestoupilo pod 4,50 zlotého.
img

Ropná společnost Exxon koupí za 59,5 miliardy USD konkurenční firmu Pioneer

11.10.2023 Americká ropná společnost Exxon Mobil koupí svého konkurenta Pioneer Natural Resources. Transakce v hodnotě 59,5 miliardy USD (1,4 bilionu Kč) se uskuteční formou výměny akcií a je největším převzetím Exxonu od nákupu firmy Mobil Oil v roce 1998 a největší akvizicí v letošním roce. Exxon se díky převzetí stane největším producentem na největším americkém ropném poli a zajistí si desetiletí nízkonákladové těžby, uvedla agentura Reuters.
img

Polsko tankuje nejlevněji v EU, nafta už je dražší než benzin

29.09.2023 Ceny pohonných hmot v 38. týdnu (18.09-25.09) na Slovensku opět pokračovaly v růstu. Nejvíce opět vzrostly ceny motorové nafty, a to o 0,17 centů za litr, což je za týden nárůst o 1 %. Benzín však zdražil o něco méně, a to o 0,5 %, tj. o 0,09 centů za litr. V průběhu tohoto týdne by se však motoristé mohli dočkat očekávaného obratu v cenách nafty u pump, které postupně rostou nad cenami benzinu. Důvodem jsou v současné době škrty kartelu OPEC+, ale také nový dočasný zákaz vývozu ruské nafty, který způsobuje výrazný nárůst světových cen nafty.
img

Americký pre-market 19. 9. 2023

19.09.2023 Futures na americké akcie otevřely po včerejší klidné obchodní seanci s mírným růstem, futures na index S&P 500 vzrostly o 0,1 % a technologický NASDAQ vzrostl o 0,2 %. Výnosy amerických státních dluhopisů vzrostly, zatímco síla amerického dolaru oslabila. Ceny ropy se pohybují kolem 95 dolarů za barel a posilují evropské indexy. Síla akcií ropných společností vytáhla celý trh nahoru. Údaje o evropské inflaci povzbudily nálady na trhu, protože rostoucí ceny ropy dále zesilují inflační obavy.analytics650991684b120.jpg
img

Co se pokazilo s akciemi obnovitelných zdrojů?

30.08.2023 PŘÍPAD: Akcie obnovitelných zdrojů se letos propadly, přičemž největší tematické ETF (ICLN) kleslo o téměř 20 %. Pro investory to byla hořká pilulka hned z několika důvodů. Akcie ropných společností (XLE) jsou na stejné úrovni a technologické společnosti prudce rostou. Bolesti růstu obnovitelných zdrojů, od solárních přes větrné a vodíkové až po lithiové, byly v širokém měřítku způsobeny vyššími úrokovými sazbami, tlakem na náklady a velkými očekáváními.
img

Oil prices drop on China concerns, stronger dollar

14.08.2023 Oil prices fell 1% due to China’s economic worries and a stronger dollar, after weeks of gains from OPEC+ supply cuts.
C:\fakepath\trader-27072023-61-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.07.2023 1) Evropská centrální banka (ECB) na svém dnešním zasedání zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na 4,25 procenta. Rada guvernérů o zvýšení sazeb rozhodla už podeváté za sebou. Ponechala si však otevřené možnosti, zda bude potřeba úroky ještě zvýšit, čímž se snaží vrátit inflaci ke stanovenému dvouprocentnímu cíli. ECB to uvedla ve svém dnešním oznámení.
img

Ranní okénko - ECB dnes zvýší sazby. Bude to již naposled?

27.07.2023 Oči ekonomického světa se dnes přesouvají z Ameriky do Evropy. Podobně jako Fed, tak i ECB by měla na svém dnešním zasedání zvýšit sazby o 25 bb. Cokoli jiného by bylo pro trhy překvapením, a tak bude bedlivě sledována především komunikace ohledně dalšího vývoje měnové politiky. Do této chvíle byly trhy rozpolcené, zda ECB přistoupí ještě k jednomu zvýšení sazeb nebo dneškem utahování měnové politiky skončí. Je pravděpodobné, že prezidentka ECB Christine Lagarde tuto otázku jednoznačně nerozsekne. Komunikace bude nejspíše taková, že ECB počká na nejnovější příchozí data, která bude pečlivě vyhodnocovat před zářijovém zasedání. Zároveň bude zopakováno, že uvolnění měnové politiky v blízkém časovém horizontu není na pořadu dne a ECB bude postupovat tak, aby dostála svého mandátu a dostala inflaci zpět ke svému 2% cíli.
img

Americké hedgeové fondy pokračují v přípravách na recesi

14.06.2023 Zatímco akciový trh zůstává v nejistotě a čeká na rozhodnutí Federálního rezervního systému o úrokové sazbě, Ken Griffin ze společnosti Citadel LLC se zaměřuje na obchodování s úvěry v očekávání možné recese ve Spojených státech. Griffin, jehož hedgeový fond loni vygeneroval klientům rekordní zisk 16 miliard dolarů, uvedl, že jeho fond byl "mnohem opatrnější ohledně roku 2024", což naznačuje, že největší světová ekonomika se letos poklesu pravděpodobně nevyhne. "Budeme se dívat na úvěrové trhy jako na zdroj příležitostí. Kredit by měl být smysluplným přispěvatelem později v tomto roce," dodal zakladatel společnosti.
img

Evropské akcie rostou díky pozitivním zprávám z USA

05.06.2023 V pátek přední akciové indexy v západní Evropě vzrostly o více než 1 %. Vzestupný trend evropských akcií byl podpořen ochotou obchodníků riskovat. Trhy byly dále povzbuzovány optimistickými zprávami z USA ohledně pokroku v řešení otázky státního dluhu. Cenné papíry v těžebním a energetickém sektoru byly v pátek nejvýkonnější.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

AP: Zahraniční firmy zjišťují, že není jednoduché opustit Rusko

25.05.2023 Po invazi ruských vojsk na Ukrajinu mnoho globálních společností oznámilo, že plánují opustit Rusko, nebo tam alespoň omezit své aktivity. Ukázalo se však, že odchod z Ruska je obtížnější, než se původně zdálo. Ruská vláda zavedla překážky, vyžaduje schválení odchodu a ukládá daně a slevy z prodejní ceny. Firmy se tak ocitají v situaci, kdy se pohybují mezi západními sankcemi a veřejným míněním na straně jedné a snahou Ruska od odchodů odrazovat na straně druhé, uvedla agentura AP.
img

Ceny ropy: Záhada roku 2023

05.05.2023 S rostoucími obavami investorů z nadcházející recese kolísají ceny ropy v důsledku nejistoty, která trápí finanční trh...
img

Ceny ropy: Záhada roku 2023

05.05.2023 S rostoucími obavami investorů z nadcházející recese kolísají ceny ropy v důsledku nejistoty, která trápí finanční trhy. Ropa je jedním z druhů energie, která pohání růst průmyslu a ovlivňuje spotřebitelské ceny. V mnoha zemích světa se v důsledku vysokých cen energií výrazně zvýšila inflace.
img

Americký pre-market 4. 5. 2023. Akciový trh po rozhodnutí Fedu o sazbách prodlužuje ztráty

04.05.2023 Evropské akciové indexy klesají, protože se investoři připravují na rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) o úrokových sazbách. Futures na americké akciové indexy také klesají po včerejším zvýšení sazeb Federálního rezervního systému o čtvrt procentního bodu, přičemž pokračující problémy amerických bank zvyšují tlak na akciové indexy.
img

Ranní okénko - Fed na konci cyklu, ČNB i přes stabilitu znejistila trhy

04.05.2023 Po nabitém včerejšku nebude nouze o ekonomická data ani dnes. Nejzásadnější událost bude představovat v odpoledních hodinách zasedání ECB, která podle našeho odhadu doručí 25bodový hike. Zhruba 20 % analytiků se podle agentury Bloomberg přiklání k možnosti pokračování po 50bodových krocích a vyloučit tak nelze ani opětovné dvojnásobné zvýšení sazeb. Včerejší zasedání ČNB nepřineslo překvapení v samotném rozhodnutí (základní sazba zůstala na 7 %), ale 3 hlasy pro zvýšení sazeb zaskočily trh. Koruna tak skokově posílila o několik desetin procenta na 23,50 EUR/CZK a k výraznější korekci došlo i u tržních očekávání ohledně další výše sazeb. Večer pak doručil očekávaný hike o 25bb Fed a vypuštěním věty o potřebě dalšího zpřísňování měnové politiky naznačila americká centrální banka možnou pauzu – byť slovo „pauza“ se zdráhal předseda Fedu Powell použít. Pro červnové zasedání budou důležitá nejaktuálnější makroekonomická data, očekáváme ale, že včerejší hike na 5,00-5,25 % byl v rámci současného cyklu poslední.
img

Akcie týdne - C3.ai (13.04.2022)

13.04.2023 Softwarová společnost C3.ai (AI.US) je jedním z největších příjemců zájmu o umělou inteligenci. A jak naznačuje samotný burzovní ticker, je jednou z mála společností, které nabízejí přímou expozici ve vývoji produktů založených na umělé inteligenci. Analytici společnosti DA Davidson označili její technologii za průlomovou a přirovnali ji k raným disruptivním produktům společnosti Microsoft. Společnost má obchodní dohody s technologickými gignaty, jako jsou Amazon Web Services a Google Cloud, s nimiž ve 4. čtvrtletí 2022 identifikovala více než 350 nových obchodních aplikací.
C:\fakepath\trader-12042023-31-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2023 1) Surový cukr na světových trzích dál zdražuje, termínový kontrakt s dodáním v květnu se dnes vyšplhal až nad 24,60 centu (5,27 Kč) za libru (asi 0,45 kg), což je nejvíce od roku 2012. V přepočtu je to zhruba 11,65 Kč za kilogram. Ukazují to záznamy z globální komoditní burzy ICE. Za růstem jsou podle analytiků obavy, zda bude kvůli slabší produkci v některých částech světa cukru dostatek.
C:\fakepath\Rubl.jpg

Ruský rubl oslabil nejvíce od začátku roku, je nejníže od loňského dubna

07.04.2023 Ruský rubl dnes oslabil nejvíce od začátku roku a vůči euru i dolaru se ocitl nejníže od loňského dubna. Přispěla k tomu jednak devizová krize v Moskvě, ale také prodej podniků, k němuž v Rusku přistoupily západní firmy, uvedla agentura Reuters.
img

V americkém Severním ledovém oceánu došlo k zákazu těžby ropy a zemního plynu

15.03.2023 Joe Biden, americký prezident, se zasadil o zablokování budoucího pronájmu ložisek ropy a plynu v Severním ledovém oceánu, což je součást plánu, jak ochránit 16 milionů akrů půdy a vody na Aljašce.
C:\fakepath\ropa2.jpg

Šéf Exxonu kritizoval energetickou politiku EU, zašla podle něj příliš daleko

08.03.2023 Generální ředitel americké ropné společnosti ExxonMobil Darren Woods kritizoval energetickou politiku Evropské unie. Podle něj zašla až příliš daleko a represivní opatření proti fosilním palivům v Evropě teď velké energetické společnosti nutí, aby přehodnotily své plány a případně investovaly jinde. Woods to řekl na každoroční konferenci CERAWeek, která se v těchto dnech koná v Houstonu.
img

Má Guyana šanci stát se novou destinací pro těžbu ropy?

08.03.2023 Guyana přilákala minimálně 10 společností, včetně společností Shell, Petrobras a Chevron s cílem přemýšlení o této nejžhavější ropné oblasti desetiletí.
img

IEA: Emise oxidu uhličitého související s energií loni stouply na rekord

02.03.2023 Globální emise oxidu uhličitého související s energetikou se v loňském roce zvýšily o 0,9 procenta na rekordních 36,8 miliardy tun. A to i přesto, že více čistých technologií, jako jsou elektromobily nebo produkce elektřiny ze slunce, pomohlo omezit dopady zvýšené spotřeby uhlí a ropy. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnila Mezinárodní agentura pro energii (IEA).
img

Rok po invazi prognózuje MMF Rusku zhruba stejný ekonomický růst jako Česku. Kdy se protiruské sankce projeví opravdu viditelně?

24.02.2023 Česká ekonomika letos může dopadnout hůř než ta ruská. Ne, nejde o kremelskou propagandu. Je to závěr prognóz západních institucí a bank v čele s Mezinárodním měnovým fondem.
img

První výročí ruské invaze. Jak se změnila situace na trzích❓

23.02.2023 Tento týden si připomínáme první výročí ruské invaze na Ukrajinu. Ačkoli se očekávalo, že konflikt bude mít krátké trvání, skutečnost se ukázala být zcela jiná. Ukrajina se brání díky svému odhodlání, podpoře Západu a četným sankcím uvaleným na Rusko. Útočník se mezitím i přes několik porážek stále nechce stáhnout. Finanční trhy se mezitím za posledních 12 měsíců výrazně změnily, i když některé pohyby cen byly poměrně překvapivé. Cenové pohyby na mnoha trzích dosáhly v posledních měsících několika desítek nebo dokonce několika set procent. V současné době se však situace stabilizovala a na několika trzích se dřívější pohyby obracejí.
img

Akcie Shell za 5 dní o 5 % poklesly, ale stále jsou vysoko nad SMA 200 📈

22.02.2023 Společnosti Shell (SHEL.UK) se daří, i když se problémy se zimními dodávkami a energetická krize neprojevily. Zemní plyn zaznamenává nebývalé výprodeje a ceny ropy navzdory embargu na pohonné hmoty z Ruska klesly z válečných maxim na vlně obav z globální recese.
img

Evropský strop cen plynu už vykazuje trhliny, které se dají jen těžce napravit

17.02.2023 Netrvalo to moc dlouho a v novém kontroverzním evropském cenovém stropu pro plyn se objevila mezera.
C:\fakepath\Glencore.jpg

Těžařský gigant Glencore dosáhl rekordního zisku díky drahé ropě a uhlí

15.02.2023 Nadnárodní těžařský gigant Glencore v loňském roce zvýšil čistý zisk o téměř 250 procent na rekordních 17,3 miliardy dolarů (zhruba 383 miliard Kč). Za růstem zisku stály vysoké ceny uhlí, ropy a dalších komodit. Oznámila to dnes firma. Dodala, že svým akcionářům vyplatí více než sedm miliard dolarů.
img

Umělá inteligence. Dočasný růst, nebo nově zrozený dlouhodobý investiční trend?

15.02.2023 Umělá inteligence již dlouho ovlivňuje lidskou představivost. Ačkoli k vytvoření takzvané obecné umělé inteligence (AGI) máme ještě daleko, její vývoj se silně zrychluje díky klesajícím nákladům (strojové učení) a rostoucím schopnostem, jak jsme toho svědky při vytváření nedávno populární aplikace ChatGPT, která je podle agentury Reuters nejrychleji rostoucí aplikací v historii. Jedná se o nový dlouhodobý investiční trend na trzích? Nebo jen dočasný impuls, jako tomu bylo v případě několika vláken souvisejících s blockchainem, zelenou energií nebo metaverzemi?
C:\fakepath\Ropa4.jpg

IEA: Zisky ropného a plynárenského sektoru loni stouply na čtyři biliony USD

14.02.2023 Souhrnné zisky globálního ropného a plynárenského průmyslu se v loňském roce vyšplhaly asi na čtyři biliony dolarů (přes 88 bilionů Kč), zatímco v posledních letech se pohybovaly v průměru kolem 1,5 bilionu dolarů za rok. Uvedl to dnes výkonný ředitel Mezinárodní agentury pro energii (IEA) Fatih Birol. K růstu cen přispěly geopolitické problémy, hlavně dopady války na Ukrajině.
img

Rusko navzdory sankcím zvyšuje svoji těžební aktivitu. Celková hloubka jeho ropných vrtů byla loni nejvyšší za uplynulé minimálně více než jedno desetiletí

14.02.2023 Rusko v loňském roce vytěžovalo své ropná ložiska nejvíce za uplynulé minimálně více než jedno desetiletí. Vyplývá to z dat agentury Bloomberg (viz graf níže). Celková hloubka ropných vrtů v Rusku stoupla na více než 28 tisíc kilometrů. Jedná se o nejvyšší údaj minimálně od roku 2009, od kdy jsou daná data k dispozici. Například o deset dříve, v roce 2012, činila celková hloubka ropných vrtů v Rusku jen zhruba 20 tisíc kilometrů.
C:\fakepath\trader-10022023-51-zm.jpg

Evropské akcie oslabily pod tlakem skokového růstu výnosů dluhopisů

10.02.2023 Evropské akcie dnes oslabily pod tlakem skokového růstu výnosů dluhopisů. Investoři se obávají prodloužení období zvyšování úrokových sazeb předními centrálními bankami. K nepříznivé náladě na trhu přispěl i chmurný výhled společnosti Adidas. Panevropský index STOXX Europe 600 odepsal 0,96 procenta na 457,89 bodu, a zaznamenal tak první týdenní pokles za poslední tři týdny.
img

Ranní okénko - Jestřábí vyznění se Fedu nepovedlo, trh mu dále nevěří

02.02.2023 Dnešek bude pokračovat v režii centrálních bank, sérii ale odstartoval již včera ve večerních hodinách Fed. Americká centrální banka podle očekávání zvýšila sazby o 25bb a nastínila, že o poslední hike se ještě nejedná. Předseda Fedu J. Powell pak nezapomněl na tiskové konferenci připomenout, že aktuální očekávání trhu (pouze březnový hike – stabilita – snižování v letošním roce) se mu nezdá reálné a sazby mohou růst výše a zůstat na restriktivních úrovních po delší dobu. Připomněl napjatý trh práce i stále vysokou inflaci ve službách.
img

ExxonMobil a Pfizer se svými hospodářskými výsledky a prognózami

01.02.2023 Společnost Exxon se ziskem 56 miliard USD za minulý rok překonala rekordní zisk západních ropných společností.
img

Apple, Alphabet nebo Amazon. Co napoví hospodářské výsledky technologických gigantů

01.02.2023 Hospodářské výsledky za 4. čtvrtletí zatím ukazují značný tlak na marže zejména v technologickém sektoru. Tento týden je tak hodně v sázce, protože po čtvrtečním uzavření trhů mají svůj hospodářský výsledek zveřejnit Apple, Alphabet a Amazon. Analytici nejsou nijak zvlášť optimističtí a podle nich budou výsledky i v případě těchto technologických firem odrážet tlaky na marže.
img

Akciové a ETF bestsellery podle Patria Finance a Investiční výhled 2023

20.01.2023 Jaké akcie a ETF jsou nejvíce vyhledávány českými investory v roce 2022 a proč? Největší retailový obchodník s cennými papíry Patria Finance přináší exkluzívní žebříček založený na datech jeho více než 50 tisíc klientů a klientek, obohacený o komentáře analytiků Patria Finance a investiční výhled pro rok 2023.
img

Evropské trhy po růstu z předchozího dne klesají

11.01.2023 Index STOXX Europe 600 klesl o 0,6 % a dosáhl 445,67 bodů. Francouzský CAC 40 ztratil 0,49 %, německý DAX se propadl o 0,6 % a britský FTSE 100 klesl o 0,29 %.
C:\fakepath\Shell.jpeg

Ropná společnost Shell zaplatí v EU a Británii dodatečnou daň dvě miliardy USD

06.01.2023 Ropná a plynárenská společnost Shell, která patří k největším firmám v Evropě, zaplatí za čtvrté čtvrtletí v Evropské unii a Británii dodatečnou daň asi dvě miliardy dolarů (45,9 miliardy Kč). Firma dnes oznámila, že jde o peníze, které musí zaplatit ze solidarity kvůli vysokému růstu cen energií v loňském roce. Těžební a některé další firmy k tomu nutí loňské rozhodnutí evropských vlád o zdanění mimořádných zisků.
img

V důsledku zpráv z USA evropské akcie klesají

06.01.2023 Přední západoevropské akciové indexy se ve čtvrtek obchodovaly převážně v červeném pásmu. Evropští investoři byli pod tlakem kvůli zveřejněnému zápisu z prosincového zasedání Federálního rezervního systému.
img

Evropské akcie stoupaly, převzaly štafetu od asijských burz

05.01.2023 Přední západoevropské akciové indexy uzavřely ve středu v plusu. Sentiment podpořily výsledky obchodního dne v asijské seanci.
img

Zprávy z Číny vyvolaly prudký růst evropských akciových trhů

04.01.2023 V úterý se hlavní západoevropské akciové indexy obchodovaly stabilně v zeleném pásmu. Evropské trhy obchodovaly výš, protože investoři hodnotili znovuotevření Číny a uvolnění jejích covidových restrikcí. Růst hlavního indexu podpořily potravinářské a farmaceutické společnosti.
img

Důchodci jsou vítězi letošní inflační krize, Maďarsko poraženým

11.12.2022 Česko, Maďarsko. Dvě země EU a Visegrádské čtyřky, které jsou podle nedávné studie japonského finančního domu Nomura zvláště – a mimořádně, i ve světovém měřítku – ohroženy měnovou krizí. Tedy dramatickým propadem kupní síly měny, a nakonec tudíž i životní úrovně jako takové.
img

Maďaři už platí za naftu více než Češi. Po nouzovém zrušení zastropování cen jim paliva „v mžiku“ skokově zdražila, z čehož Budapešť klamně viní Brusel

07.12.2022 Maďarská vláda premiéra Viktora Orbána včera pozdě večer ukončila takřka třináct měsíců trvající zastropování cen pohonných hmot. Učinila tak nouzově, po naléhání ropného a plynárenského podniku MOL, který již dále nebyl s to stále kritičtější situaci zvládat. Zhruba čtvrtina jeho čerpacích stanic v Maďarsku – tedy přibližně sedmdesát z nich – se včera ocitla zcela bez pohonných hmot. Motoristé podléhali panice a i pod vlivem spekulací o blížícím se ukončení zastropování hekticky paliva vykupovali, aby se předzásobili.
img

Motoristé v Maďarsku v panice vykupují benzín i naftu, musí pro ně už až třeba na Slovensko. Čtvrtina čerpacích stanic podniku MOL je totiž zcela bez pohonných hmot

06.12.2022 Situace se zásobováním pohonnými hmotami v Maďarsku je hodinu od hodiny kritičtější. Poptávka po pohonných hmotách nyní o zhruba 30 procent převyšuje denní kapacitu čerpacích stanic v Maďarsku, řekl dnes tamní rozhlasové stanici Kossuth Gyorgy Bacsa, výkonný ředitel ropného a plynárenského podniku MOL.
img

V Maďarsku se hroutí zásobování palivy, panikařící motoristé tvoří u pump dlouhé fronty, aby mohli koupit něco málo „na příděl“. Situací je ohroženo třeba i sousední Slovensko

05.12.2022 Maďarský trh s pohonnými hmotami se v těchto hodinách hroutí nevídaným způsobem. Vláda premiéra Viktora Orbána se tak ocitá pod dosud nesilnějším tlakem, aby zrušila své více než rok trvající zastropování cen paliv.
img

Americký pre-market 22. listopadu: Americký akciový trh ignoruje prohlášení Fedu

22.11.2022 Futures na americké akciové indexy vzrostly, ale vykázaly smíšenou výkonnost. Včera se již přibližovaly současným úrovním, ale býkům se nepodařilo posunout kotace výše.
C:\fakepath\Shell.jpeg

Shell zatím daň z mimořádných zisků v Británii neplatí, legálně se jí vyhne

02.11.2022 Britská společnost Shell, která patří k největším producentům ropy na světě a která citelně vydělává na energetické krizi v Evropě, zatím daň z mimořádných zisků v Británii platit nebude. Legálně využívá možností, jak platbu takové daně oddálit nebo snížit na nulu. To je podle komentátora listu Financial Times (FT) Davida Shepparda jeden z důkazů, že vláda systém dobře nepromyslela a musí jej přepracovat, což znamená hlavně zjednodušit.
img

Silnější ropa

27.10.2022 Cena ropy West Texas Intermediate vzrostla nad hodnotu 88 USD za barel. Vládní údaje ukázaly, že vývoz ropy z USA se dostal minulý týden na 11,4 milionu barelů za den. Tento vzrůst byl v době, kdy zásoby pohonných hmot byly na historickém minimu, což ukázalo na výhled nabídky, který se zpřísňuje. Dolar, který slábne také pomohl v podpoře ropy.
img

DE30 před zasedáním ECB mírně klesá

27.10.2022 Evropské indexy se ve čtvrtek obchodují většinou níže, protože obchodníci se připravují na vysoce očekávané politické rozhodnutí Evropské centrální banky. Trhy obecně očekávají další zvýšení úrokových sazeb o 75 bazických bodů a další podrobnosti o cestě ke kvantitativnímu zpřísnění a rizikům recese, zejména po středečním menším zvýšení o 50 bazických bodů v Bank of Canada. Pokud jde o údaje, německý indikátor spotřebitelského klimatu GfK mírně vzrostl na -41,9 směrem do listopadu 2022 z revidovaných -42,8 v říjnu a v souladu s očekáváním trhu. Je to první zvýšení spotřebitelské morálky po čtyřech po sobě jdoucích měsících rekordně nízkého čtení, ale stále ukazuje na negativní náladu.
img

Ranní okénko - Dnes rozhoduje ECB, v USA vyjde HDP

27.10.2022 Po obědě dnes dorazí na trh slušná dávka kurzotvorných dat, v čele se zasedáním ECB a údajem o výkonu americké ekonomiky ve třetím čtvrtletí. Od ECB se očekává zvýšení sazeb o 75bb a jakýkoliv krok jinam by představoval velké překvapení. Pozorněji tak trh bude sledovat spíše komentáře ohledně změny příznivých podmínek v rámci TLTROs a držení dluhopisů. Od amerického HDP je pak očekáván anualizovaný růst o 2,4 %, což zhruba odpovídá mezikvartálnímu přírůstku o 0,6 %. Růst HDP po dvou čtvrtletích poklesu očekávají takřka všichni oslovení analytici. Již před pár minutami pak dorazil průzkum spotřebitelské důvěry v Německu od instituce GfK. Index se dočkal velmi mírného zlepšení na druhou nejnižší úroveň za posledních 20 let.
C:\fakepath\trader-23092022-35-zm.jpg

Evropské akcie se kvůli rostoucím obavám z recese propadly

23.09.2022 Evropské akcie se dnes kvůli obavám z recese propadly, mají za sebou nejhorší týden od poloviny června. Panevropský index STOXX Europe 600 klesl o 2,3 procenta na 390,40 bodu a za celý týden se snížil o 4,4 procenta. Dolů jej táhly zejména akcie odvětví energetiky a základních materiálů, které odepsaly přes šest procent.
img

Evropské akcie prudce klesají na pozadí historicky nejnižších statistik v EU

19.09.2022 Klíčové evropské akciové indexy v pátek dramaticky klesly. Účastníci trhu analyzovali alarmující data o raketově rostoucí inflaci v zemích EU. Negativní dynamika na amerických burzách je dalším faktorem, který ovlivňuje pokles evropského akciového trhu.
img

Alžběta II. smyslem pro řád a oddanost monarchii vytvořila doslova bilionovou hodnotu

09.09.2022 Zesnulá královna Alžběta II. vstupuje do dějin nejen jako nejdéle vládnoucí britský monarcha, ale též „nejhodnotnější“. Pokud by britská královská rodina představovala firmu, byla by její značka, „brand“, jednou z nejhodnotnějších na světě.
img

V Nizozemsku se otevřel terminál na LNG, zajistí plyn pro ČR

08.09.2022 V přístavu Eemshaven v Nizozemsku byl dnes slavnostně otevřen terminál na zkapalněný zemní plyn. Třetinu jeho roční kapacity si prostřednictvím energetické společnosti ČEZ pro své účely pronajala Česká republika, pomůže ji zajistit dostatek plynu na topnou sezonu. První loď s LNG dorazí z USA do Nizozemska 19. září, řekl při otevření terminálu šéf společnosti ČEZ Daniel Beneš.
C:\fakepath\zemni plyn Rusko EU2.jpg

Gazprom zastavil vývoz plynu do Polska, Bulharska, Nizozemska a dalších zemí

31.08.2022 Výběr událostí kolem dodávek ruského plynu od zahájení ruské invaze na Ukrajinu (ruská společnost Gazprom od čtvrtka zcela zastaví dodávky plynu francouzské společnosti Engie; firma podle ní plně neuhradila červencové dodávky):
img

Německu pomáhají do plusu průmyslové tituly a automobilky, Praze ČEZ

23.08.2022 Evropské trhy dnes dopoledne obchodují převážně v plusových hodnotách, Index DAX roste o +0,3 % a po včerejších výprodejích mu nahoru pomáhají průmyslové tituly a automobilky (BASF +1,5%; Volkswagen 1,75%; Thyssen Krupp +3,7%). Daří se rovněž evropským bankám (Unicredit +2,2%; SocGen +1,2%; Credit Suisse +2,7%; ING +1,7%), základním materiálům (Glencore, BHP +1,%), nebo ropným společnostem (Shell +1,6%; Total +1,4%). Indexy nákupních manažerů v eurozóně však dopadly lehce za odhady a evropské trhy tak postrádají impulz k dalšímu růstu.
img

Dodávky ropy z Kazachstánu do EU ohrožuje poškozený ropovod CPC

22.08.2022 Evropu čekají další problémy kolem zásobování energiemi z východu. Poškozen je totiž ropovodní systém, který do EU přivádí ropu z Kazachstánu přes Rusko. Provozovatel ropovodu Caspian Pipeline Consortium (CPC) uvedl, že vývoz ze dvou z celkem tří kotevních bodů terminálu v Černém moři byl pozastaven, informovala dnes agentura Reuters.
img

Rusko zakázalo západním firmám prodat podíl v energetických projektech a bankách

05.08.2022 Rusko zakázalo společnostem ze zemí, které Moskva označuje jako nikoli přátelské, do konce roku prodávat podíly v klíčových energetických projektech a bankách. Vyplývá to z dnes zveřejněného dekretu podepsaného prezidentem Vladimirem Putinem, na který upozornila agentura Reuters. Po začátku invaze Moskvy na Ukrajinu uvalily západní země a jejich spojenci včetně Japonska na Rusko řadu sankcí. Moskva reagovala mimo jiné tím, že brání zahraničním společnostem působícím v zemi, aby z Ruska odešly, a v některých případech zabavila jejich majetek.
img

Po spekulacích na mírnější FED převládl negativní sentiment

28.07.2022 Dnešní obchodní den bude v zámoří výrazně ovlivněn reportem o HDP, který překvapil poklesem o 0,9 % při očekávání 0,5% růstu. Prvotní reakce možná trochu paradoxně poslala v předobchodní fázi indexy vzhůru a v zelených číslech se držely i chvíli po otevření. Byly zde znát spekulace, že v recesi nebude FED tolik agresivní při utahování měnových kohoutů. Cca půl hodiny po otevření ale již vidíme, že negativní sentiment převládá a indexy jsou 0,5 % pod včerejším závěrem.
C:\fakepath\trader-15072022-29-zm.jpg

Moskva nemá zájem znárodňovat zahraniční podniky působící v Rusku, řekl ministr

15.07.2022 Moskva nemá zájem znárodňovat podniky v zahraničním vlastnictví, které působí v Rusku, řekl dnes ruský ministr průmyslu a obchodu Denis Manturov. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž je to pro západní podniky ubezpečení jen částečné. Mnoho západních a dalších zahraničních společností se po invazi Moskvy na Ukrajinu rozhodlo z Ruska odejít. Moskva pracuje na zákonu, který by státu umožnil zabavit majetek odcházejících firem.
C:\fakepath\trader-08072022-22-zm.jpg

Těžební firma BHP prohrála odvolání proti žalobě, Brazilci ji viní z havárie

08.07.2022 Britsko-australský těžební gigant BHP prohrál u londýnského soudu odvolání proti žalobě, kterou na firmu podalo na 200.000 Brazilců. Lidé žalují firmu o více než pět miliard liber (146 miliard Kč) kvůli havárii přehrady, která způsobila nejhorší ekologickou katastrofu v Brazílii, informuje dnes agentura Reuters.
img

STOXX Europe po 3denních ziscích prudce klesá

24.06.2022 Na čtvrteční aukci klíčové akciové ukazatele západní Evropy setrvale klesají z důvodu údajů o poklesu obchodní aktivity v zemích eurozóny.
C:\fakepath\trader-16062022-33-zm.jpg

Plyn je v EU od pondělí dražší o 70 procent, Rusko hrozí odstávkou plynovodu

16.06.2022 Cena plynu pro evropský trh se od pondělí zvýšila zhruba o 70 procent, surovina se nyní prodává za více než 140 eur za megawatthodinu (MWh). Cena se začala zvyšovat po zprávě, že přetrvávající problémy s opravou zařízení pro kompresorové stanice by mohly vést k tomu, že Rusko zcela zastaví plynovod Nord Stream 1. Ten je přitom hlavní trasou pro přepravu ruského plynu do EU.
img

Plyn je v EU od pondělí dražší o 70 %, Rusko hrozí odstávkou plynovodu

16.06.2022 Cena plynu pro evropský trh se od pondělí zvýšila zhruba o 70 procent, surovina se nyní prodává za více než 140 eur za megawatthodinu (MWh). Cena se začala zvyšovat po zprávě, že přetrvávající problémy s opravou zařízení pro kompresorové stanice by mohly vést k tomu, že Rusko zcela zastaví plynovod Nord Stream 1. Ten je přitom hlavní trasou pro přepravu ruského plynu do EU. Podle agentury RIA Novosti to dnes řekl ruský velvyslanec při Evropské unii Vladimir Čižov.
img

Gazprom: Přepravní kapacity plynovodu Nord Stream 1 kvůli opravám výrazně klesla

14.06.2022 Nutnost oprav omezila kapacitu plynovodu Nord Stream 1 pro přepravu ruského plynu do Evropy zhruba o 40 procent na 100 milionů krychlových metrů denně. Oznámila to dnes ruská státní plynárenská společnost Gazprom. Potrubím se přepravuje plyn z Ruska do Německa po dně Baltského moře, jde o hlavní trasu pro export ruského plynu do Evropské unie. Cena plynu se po zprávě začala výrazněji zvyšovat. Na dodávky plynu do České republiky by to podle oslovených odborníků nemělo mít vliv.
img

Evropské akcie přešlapují na místě, energetice pomáhá růst cen ropy

04.05.2022 Evropské akcie při středě nevykazují výrazné pohyby a spíše přešlapují na místě, když hlavní indexy mírně klesají (DAX -0,3 %). Může to však být klid před bouří, neboť již dnes večer FED zveřejní o kolik zvedne hlavní úrokové sazby.
img

Rozbřesk: Dieselová krize se prohlubuje

03.05.2022 Spiknutí pumpařů při nastavování marží podle všeho nabývá kolosálních rozměrů a nákaza se z Česka šíří už i za hranice naší kotliny! Ani v USA totiž vývoj cen ropy a produktů v poslední době neodpovídá historickým zkušenostem. Alespoň soudě dle vývoje cen nafty v New Yorku, která od ledna vzrostla asi na dvojnásobek. Tedy násobně více než cena surové ropy (WTI zdražila asi 3x méně).
img

Dieselová krize se prohlubuje

03.05.2022 Spiknutí pumpařů při nastavování marží podle všeho nabývá kolosálních rozměrů a nákaza se z Česka šíří už i za hranice naší kotliny! Ani v USA totiž vývoj cen ropy a produktů v poslední době neodpovídá historickým zkušenostem. Alespoň soudě dle vývoje cen nafty v New Yorku, která od ledna vzrostla asi na dvojnásobek. Tedy násobně více než cena surové ropy (WTI zdražila asi 3x méně).
img

Rychlý růst cen pohonných hmot zvyšuje inflaci a riskuje utlumení poptávky

02.05.2022 V dubnu zaznamenal komoditní sektor další měsíční vzestup. Bloomberg Spot Index zahrnující 23 hlavních komoditních futures již pátý měsíc stoupá a nyní dosáhl nového rekordního maxima. Vzestup se ale omezuje pouze na zemědělství a energetiku, zatímco v případě drahých a průmyslových kovů se situace naopak zhoršuje.
img

Jak komodity ovlivňují inflaci?

27.04.2022 Inflace se zdála být po mnoho let mrtvé téma. Centrální banky se delší dobu snažily stimulovat růst cen, zejména prostřednictvím stimulace růstu mezd. Inflační cíle byly více než splněny, bohužel především prostřednictvím nabídkových faktorů. Někdy je těžké odpovědět na otázku, zda je vysoká inflace způsobena růstem cen komodit, nebo spíše vysoká inflace způsobuje růst cen komodit (ve snaze investorů se proti vyšším cenám zajistit). V současné době můžeme zcela jednoznačně konstatovat, že rostoucí ceny komodit způsobily všudypřítomné zdražování produktů. V tomto článku se podíváme na spotřebitelské ceny a jednotlivé skupiny komodit v USA a Eurozóně.
img

Evropské akcie dopoledne v záporu. Ztrácí Lufthansa, daří se Shellu. V Praze boduje ČEZ

13.04.2022 Evropské akciové indexy se ve středeční obchodní seanci pohybují v záporných hodnotách. Investoři reflektují situaci ve Spojených státech, kdy při včerejším reportu vzrostly spotřebitelské ceny v rámci očekávání trhu a inflace v USA dosáhla 8,5 %.
img

Evropské trhy rostou díky naději na úspěšná jednání mezi Ruskem a Ukrajinou

29.03.2022 Přední evropské akciové indexy v úterý výrazně stoupaly, protože investoři očekávali výsledky mírových rozhovorů mezi Ruskem a Ukrajinou.
C:\fakepath\trader-25032022-12-zm.jpg

FCA varuje před brokerem Sky Shell Trading

25.03.2022 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká brokera Sky Shell Trading, který je nelegálním klonem regulované společnosti Sky Blue Wealth Management Ltd. Ta však s tímto nelegálním klonem nemá nic společného.
img

Evropské trhy ve středu rostou

23.03.2022 Hlavní evropské indexy ve středu rostly, přičemž v čele růstu byly sektory zboží osobní a domácí potřeby a zdravotnických potřeb. Nejhorší výkon vykázaly sektory finančních a veřejných služeb.
img

Evropské akciové trhy vykazují silné zisky

22.03.2022 V úterý evropské akciové indexy znatelně rostou po vzoru asijsko-pacifických akciových trhů. Britský FTSE 100 si připsal 0,59 % na bilanci 7481,4 bodu, německý DAX vystoupal o 1,06 % na 14477,84 bodu a francouzský CAC 40 se vyšplhal o 0,86 % na 6639,09 bodu.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
C:\fakepath\ropa.jpg

Ruská ropa už na trhu chybí

18.03.2022 Ceny na čerpacích stanicích se už sice uklidnily a více berou v potaz vývoj na finančních trzích, válka ale stále pokračuje a ruská ropa z pochopitelných důvodů evropským a americkým rafineriím nevoní. Spojené státy úplně zakázaly import ropy a ropných derivátů z Ruska, jeden z největších evropských hráčů Royal Dutch Shell také prohlásil, že ruské produkty nakupovat nebude.
img

Evropský akciový trh díky rozhodnutím světových centrálních bank roste

18.03.2022 Klíčové ukazatele akciového trhu vykázaly v závěru čtvrtečního obchodování v návaznosti na výsledky zasedání Bank of England zisky.
C:\fakepath\Rusko-sankce.png

Japonsko a Austrálie oznámily další protiruské sankce

18.03.2022 Japonsko a Austrálie dnes oznámily další protiruské sankce vyvolané invazí Moskvy na Ukrajinu. Tokio bude penalizovat další osoby a organizace, například představitele ministerstva obrany a státního vývozce zbraní Rosoboronexport.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Rusko kvůli sankcím Západu zakázalo do konce 2022 vývoz široké škály produktů

11.03.2022 V reakci na protiruské sankce vyhlášené Západem po ruské invazi na Ukrajinu zakázala Moskva do konce roku export telekomunikačního, zdravotnického, automobilového, zemědělského, elektrického a technického vybavení. Informovala o tom včera ruská vláda. Premiér Michail Mišustin řekl, že zákaz se bude týkat vývozu zboží zahraničních společností působících v Rusku. Na seznam vláda zařadila přes 200 položek, mimo jiné železniční vagony, kontejnery, turbíny a další zboží. Ministerstvo hospodářství uvedlo, že byl zakázán vývoz některých druhů lesnických a dřevařských produktů. Neupřesnilo, o které se jedná. Zákaz vývozu do konce letošního roku se týká mimo jiné automobilů, letadel a dronů, napsala později agentura TASS.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Odkup svých akcií | Banco Santander | Akcie na doručitele | Hikvision | Německá Deutsche Post | Ministerstvo financí dnes | Akcie Meta Platforms | Mišustin | Akcie Sony | Powercell Sweden | Česká vláda | BCPP | Scorpio Tankers (STNG) | Šéfka ECB | Akcie ropné společnosti | Cena platiny | Stimulační politika | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Nord Stream AG | Mediální magnát Rupert Murdoch | Ford Sollers | Klid před bouří | Cap | Goldcorp | Hodnota společnosti | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Průmyslově-technologický holding | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Lululemon Athletica | Světové akcie | Skandinávské aerolinky | Války | Vodíkový pohon | Lithium | PTR | Snap Inc | Joe Biden | BLDP | Vývoj | IGLN.UK | Obchodní platformy | Češi | AUD/USD | Data z trhu práce | Budapešť | Australská centrální banka | Superúterý | Allianz | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Volby v Bhútánu | ABP | LHA | Globální růst | Hospodářství Evropské unie | Velký propad | Brent Crude Oil | Andrés Manuel López Obrador | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Zveřejněné údaje | Helios Investment Partners | Investice do marihuany | Česká ekonomika letos | Zdražovat | Analýza akcie | Americká automobilka | EUR | Fiskální a měnové stimuly | Investiční rizika | FDA | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Zhodnocení akcií | Vývoj cen pohonných hmot | CrowdStrike Holdings | Býčí formace | Největší propady HDP | Výhled trhů | Transněfť | Nezaměstnanost v eurozóně | Nedostatek čipů | Kalifornie | Hospodářská zvířata | Přemýšlení | Finanční ústav | Brokeři | Yandex | Fortinet Inc | Hlavní úrokové sazby | Norský fond | IMI | Dodávky amerického Boeingu | Roche | Akciové společnosti | Automobilový sektor | Surová ropa | Dnešní obchodování | XOM | Evropské logistické firmy | Ruská vláda | Výkyvy | Itálie | McDonald's | Skupina Nordea | Stoxx | Take Profit | IPO Palantir | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | World Energy Outlook | Lukoil | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Zkušenosti na trhu | Očekávání | Vývoj britského akciového indexu FTSE 100 | Korelace | Oživení ekonomiky | GlaxoSmithKline | Zhoršující se epidemiologická situace | Evropské centrální banky | Trh s akciemi | COP26 | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Burzovní prázdniny | Volby v Indonésii | CMC Markets | Společnost Delta Air | Investiční instrumenty | Cena severomořské ropy | Volatilní | Galapagos | Výzkumná skupina | Chile | Ambasador | Eemshaven | JD Sports | Akcie NIO | Novo | Brand Finance | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Rozvoj umělé inteligence | Zasedání ČNB | Veřejné finance | Ředitel americké ropné společnosti | AerCap Holdings | Investování do ropných akcií | Novartis | Britské burzy | Ark | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | NILSY | Trh práce | Technologie společnosti | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Evropská komise | WeCHat | Největší rafinerie v USA | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Plynovod Nord Stream 2 | Short Interest | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | Společnost Equinor | US Bancorp | DXY | Inflace ČNB | Německý automobilový koncern | Francouzské energetické společnosti | Potenciál | Guyana | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Diverzifikace | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Lednová inflace | Devon Energy | Index aktivity | Továrny na čipy | Německé pojišťovny | Dopad na akcie | Delivery Hero | Pokles cen energií | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Výrobní podniky | Škoda Auto | Novo Nordisk A/S | Vývoj spreadu | Ifo | Webinář | Posílení rublu | Nové akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | Investiční svět | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Britská libra | Analýza Moderna akcie | ČNB Jiří Rusnok | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Ceny kakaa | Kurz ropy | Výkonný ředitel | E.ON | Ark Investment | Interactive Brokers | Experti | Trendy na trhu | Futures kontrakt | Strach ze sankcí | Chování | Rekord | Bull run | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Norská finanční skupina | Viterra | Zvýšení ratingu | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Stop-Loss | Návrh zákona | Wood&Company | STNG | Evropský index | Největší evropské logistické firmy | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Akcie CyberArk Software (CYBR) | Anglo American Platinum | Čtyřhodinový graf | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Credit Suisse (CSGN.CH) | Úrokové sazby v USA | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Účely primární veřejné nabídky | Asijské trhy | C3.ai (AI.US) | Obchodní seance | Český statistický úřad | Impuls | Accor | EUR/USD | PiS | Bruno Le Maire | Meta Platforms (FB) | General Electric | Administrativa prezidenta | Mediální magnát | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Ryanair Holdings (RYA) | Nvidia akcie | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | LULU | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Český průmysl | Styl obchodování | Kühne+Nagel | The Telegraph | Finanční páka | Mimořádná valná hromada | Skladování fyzických komodit | Wolters Kluwer | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | Index spotřebitelské nálady | Síla akcií | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | Novorossijsk | Aktuální vývoj | Benchmark | Virgin Galactic akcie | Rostoucí výnosy | Zvýšení dodávek plynu | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Prognóza ceny palladia | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Více peněz | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Americké podniky | Výnos | Celosvětová poptávka po ropě | Streamovací služby | Sázka na pokles ceny | Nikola | RBC Capital | Ratingy udržitelnosti | Kamaz | 100 miliard dolarů | Frakování | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | Španělsko | Akcie těžařů | BreakEven | Delta | Akcie Air Liquide | Zalando | First Citizens | Makléři | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | SMA | Severní Dakota | Rostoucí těžba v USA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Opatření v Číně | LYNX Trading | Nel Hydrogen / Nel ASA | TRON | Strategie pro obchodování | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Oživení ekonomiky USA | Reddit | Jiné měny | Vývoj měnového páru EUR/RUB | ESG | Index DOW | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Capri | Americká energetická společnost | Acacia Communications | Skupina J&T | Buy Limit | Německý akciový index DAX | Ruský ministr průmyslu | Zákaz vývozu | Tiberius | Palantir akcie (PLTR) | CENTRICA | Airbus SE | Návratnost investic | Exchange | Investiční portfolio | Boom | Munich Re | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Spekulace na kontraktech | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrariánství | Commodities | Burzovní obchody | Vyšší úrokové sazby | Nejlepší technologické akcie | Graf zlata | Kontrakty | Strach | Jeden dolar | Budoucí trendy | ETFS Natural Gas | Henkel | Ceny zemního plynu i elektřiny | Propad cen | Akciové investování | Barrick Gold (GOLD.US) | Vývoj ceny akcií | Automobilka Ford Motor | AUDUSD | Úroková sazba | Praxe | Investiční výhled | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americká technologická společnost | Makroekonomické statistiky | Společnost Chainalysis | Palladium - Vývoj ceny palladia | Contract for Difference | JPY | H&M | Blue chip akcie | Akcie Palo Alto Networks | Metaverse | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Vakcinační strategie | Americká investiční banka | Regionální volby | Investiční příležitost | Růst hrubého domácího produktu | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Schlumberger (SLB) | Poradce Bílého domu | Výsledky hospodaření evropských firem | SoftBank Group | Casino | Většinový podíl | Výrobce pneumatik | Pár USD/CAD | Zákaz dovozu ruského uhlí | Eurex | Uber Technologies | Ceny sóji | Akcie v EU | Changpeng Zhao | Globální ekonomiky | Jaguar Land Rover | Společnost Glencore | Sachalin | Peníze | Nabídky akcií | Burza Euronext | Infekce Covid | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | TeamViewer | Obchodování na komoditním trhu | Vývoj měnové politiky | Výrobní sektor | Kabinet | FTX | Nízké úrokové sazby | Společnost Orsted | Průmyslové zakázky | Nabídka | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Znárodnění | The New York Times | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Certifikáty | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Obchodní politika | Evropské firmy | Dodávky ruského plynu | Obchodovat na burze | Společnost Xiaomi | Pokles ceny ropy | ALUMINIUM | JPG | Prezidentka ECB | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | TLAC | Strategie Trend Swing | Německá zajišťovna | Barel ropy | Amgen | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Solidní výnosy | Ropa WTI | Jak vydělat na poklesu | Roční zhodnocení | Lockheed Martin | Index NASDAQ 100 | Americká softwarová společnost | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Hlasy pro zvýšení sazeb | Automobilka | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | Růst cen ropy | Omega | Hershey | Akcie ConocoPhillips (COP) | Tržní ceny | Dell Technologies | Ruský ministr průmyslu a obchodu | Brexit | ZEW index | Balíček na podporu ekonomiky | Společnost NJJ | Nárůst nově nakažených | Open Society Foundations (OSF) | Kurz eura k dolaru | Výhled poptávky | Evropské burzy | Měnová krize | Valná hromada | Ekologové | Důvěra investorů | Pozornost investorů | Burzy | USD/EUR | Hugo | Německý ministr hospodářství | Americké ekonomiky | Polymetal International | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Firma BHP | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Kontrakty na ropu | Dopravní subvence | BCPP Petr Koblic | Izraelská ekonomika | Cestování | Covid | Bond | Broker | Společnost Siemens | Bayer | Ruské dluhopisy | Vývoj ceny palladia | Cash flow | Prodeje aut | Citroën | Magnát | Posílení koruny | Discord | USD | Velikost pozic | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Politika centrální banky | Plynovod Nord Stream 1 | Export | Index STOXX Europe | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | Upravený zisk | Odškodné | Shopify | NFLX | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | Macquarie | Pandemie koronaviru | Kurz zlata | Cukr na světových trzích | CFD na komodity | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | Zynga | Delta Air | Taleb | Aktuální očekávání | Prodej automobilů | Gilead | CD Projekt | Qualcomm | Comcast | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Prodávat akcie | Finanční nástroje | Southwest Airlines | Vývoj ceny zemního plynu | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Americká média | CATTLE | Plány | Guy Parmelin | Vládní opatření | Energetická společnost | AMS | Na burze | Volodymyr Zelenskyj | Blue chip | Bankovní skupiny | Šok | Ropná zařízení | Síla amerického dolaru | Vzestupný trend | Ekonom společnosti | Spikevax | Telecom Italia | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Ropovody a plynovody | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Zvyšování těžby | Akcie Avastu | Společnost Emirates | Oblasti odporu | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | OXY.US | Home office | Katar | Kofola | LMT | Apple Pay | Maďarsko | FME | Cena akcie Pfizer | Bitcoin | Měnový fond | Největší evropská pojišťovna | Akcie 2021 | BHP Billiton (BHP.US) | LG Energy Solution | Teorie černé labutě | Investice do robotiky | ISM pro sektor služeb | Očkování proti covidu-19 | Ahold Delhaize | Očištěný čistý zisk | Split | Výše dividendy | Internetový gigant Yandex | Xiaomi | Čekající příkazy | Emirates | Tovární objednávky | Norské společnosti | FedEx | Asociace | Výrobci spotřebního zboží | Spekulovat | ATVI | iShares Physical Gold | Nord Stream 2 | Sociální sítě | Elektrárenská společnost | Akcie Exxon | CashFlow | Nasdaq v New Yorku | Ruský prezident | P.A. | Podpůrné programy | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Komoditní sektor | MS.US | Využití dlouhodobých trendů | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Oživení trhu | Avast | Inflace v eurozóně | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Bogdan Maioreanu | Výsledek inflace | Šíření mutace | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Cenové úrovně | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Freedom Finance Europe | Britská banka | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Dovednosti | 4GLD.DE | Hospodářské záležitosti | Nervozita | SIX | Skupování aktiv | Prudký růst ceny ropy | Akcie Google | Dovoz | Automobilka Tesla | Akcie Airbus | CONSOB | Šíření nemoci | Výzkumy | Admirals | Caterpillar | NextEra | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Nvidia Corp | Hyundai | Index Nikkei | EOG | Beta | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Těžební kapacity | České hospodářství | Bankroty | Jošihide Suga | Akcie Bank of America | Dopady koronaviru | Investování u XTB | Akcie Mastercard | Cenové pohyby | 1 milion | Jak můžete investovat do ropy? | Stratégové | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Politická situace | Marek Mora | Nejsilnější růst | Výrobci elektromobilů | First Solar | Výzkum Fidelity | Schůze Evropského parlamentu | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Světový obchod | Rybolov | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Černé pondělí | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Progres | Scorpio Tankers | Ubisoft | EUR/CZK | Největší ztráty | Krátká pozice | Data z amerického trhu práce | MindMed | Zájem investorů | Spotové obchodování | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Složené úročení | McKinsey | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Institut Ifo | Rekordní zisk | OD7F.DE | Euforie | Volby USA | Finančník | CO2 | ING Groep | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Sell Limit | Rozšiřování kapacit | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Společnost Shell | Investoři | Volby v Mexiku | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Sója | Upstream | Nordstream | Akciová burza | Západní společnosti | Investice do solární energie | Index FTSE MIB | Nejistoty | Americký prezident | Akcie C3.ai | Fidelity | Trh s komoditami | Koninklijke Ahold Delhaize | Konopné akcie | Nigérie | Polymetal | Německá průmyslová produkce | Negativní sentiment | AMD | Možnost obchodovat | Michail Mišustin | Společnost Google | Morgan Stanley (MS.US) | Média | Primární nabídky | Petr Koblic | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Metalurgie | Roger | Mezinárodní agentura pro energii | Švédský oděvní řetězec | Euro Stoxx 50 | Grayscale | MSCI Emerging Markets | Západní sankce | Exxon Mobil (XOM.US) | Investovaný kapitál | Dobrý byznys | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Britské domácnosti | Firma Meta | Ceny kryptoměn | Credit Agricole SA | Volatility | Peso | APA | Soud v Haagu | Zpřísňování měnové politiky | BABA.US | Americké ministerstvo spravedlnosti | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Vývoj ceny cukru | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Jak investovat do zlata | Údaje o průmyslové výrobě | Placení daní | Finanční instituce | OPEC plus | Ruské ropy | Fintechy | Bank of England | Airbnb | Automobilka Toyota | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Cineworld Group | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Britský premiér | Kepler Cheuvreux | Daniel Křetínský | Vývoj ceny pšenice | VIG | Ministerstvo obchodu | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | Xetra | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Americké prezidentské volby | Růst výnosů | David Vagenknecht | Energetický gigant | BABA | Makroekonomický kalendář | Anheuser-Busch InBev | Prodej akcií | BP | Britské akcie | Těžební gigant | Christian Lindner | Typ tradingu a investice | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Monster Beverage | Nižší poptávka | Konflikt na Blízkém východě | Deutsche Lufthansa (LHA) | Čínské hospodářství | Raytheon | Ropné společnosti | Budějovický Budvar | Kuvajt | Jak se stát lepším investorem | Investice do vody | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Pesimismus | Ministři financí | Big data | Kolísání cen | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Akcie Wirecard | Slevy | PMI pro sektor | Šíření nemoci COVID-19 | TTF | Globální akciové indexy | Hlavní úroková sazba | Investiční | Poradenská společnost | Moderna | Vývoj měnového páru | Britské banky | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Mary Dalyová | Průzkum | Berlín | IEA | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Den D | Brusel | Hlavní události | Patria | Anglie | Podnikatelská aktivita v eurozóně | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Realitní společnost | Uber | Tržní podíl | BP (BP.UK) | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | Státní investiční fond | UnitedHealth Group | Solární energie | High risk | Klesající trend | TRY | Short selling | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Aktivita zpracovatelského sektoru | Úrok | Americké ministerstvo energetiky | US500 | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Výhled na rok 2023 | Siemens Gamesa | Investiční riziko | MPO | Porovnání vývoje | Tower Semiconductor | Insolvence | RWE | Agentura Reuters | Svět komodit | Fiskální rok | Obchodní plán | Zdanění při výplatě dividend | Prodej | PFE | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Posilování amerického dolaru | Bohatý | Ozon Holdings | Nové příležitosti | First Republic Bank | Prémie | Plyn v rublech | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Onemocnění COVID-19 | Vivo Energy | Strojové učení | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Janet Yellenová | Recese ve Spojených státech | Tencent | Pokles cen komodit | Colt CZ | Akcionáři | Výhled ratingu | Emoce | Státní pomoc | Warren Buffett | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Snížit riziko | EPH | Defenzivní příkazy | Quantum | Daimler Truck | Hospodářský vývoj | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | Velkorysost k akcionářům | Qatar Energy | Handelsblatt | Moderna akcie | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Prezident Javier Milei | Obchodování | André Kostolany | Potenciální zisky | Legislativa | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Skupina OPEC+ | Tržby z prodeje | Nová prognóza | Aktuální obchodní příležitosti | Tisková konference ECB | Propad poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Propady HDP | Plynovody | Chevron Corporation | JOLTS | Meta | S&P Global | ZIL | Financial Times (FT) | DHL | Nákupy dluhopisů | Ropné zásoby | Vývoj akcií | Management | GBP | Investiční činnosti | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | IT společnosti | Posilování eura | Cinema City | Admiral Markets | ZEW | Ropovod | S&P 500 | TSMC | Walmart | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Zemní plyn | Centrální banky | XAU/USD | České firmy | Akcie Exxonu | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Nejlepší čínské akcie | Pákový efekt | Švédský fintech | Pivovary Staropramen | Peter Lynch | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Oanda | Farmaceutický sektor | Ruský rubl | Deflace | Shell a BP | Nadšení | Index britských akcií FTSE 100 | Kukuřice - Vývoj ceny | Dolary | FB | Akcie v Asii | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Exact Sciences | Zemědělské komodity | Růst inflace | Nezaměstnanost v USA | AvtoVAZ | Island | Ceny stříbra | Americké sankce | Turecká lira | REGN | Britský ministr financí | Německé firmy | Investiční banka | Rozdílové smlouvy (CFD) | Tesco | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | PwC | PLTR | Americký maloobchod | Události ve světě | Bard | Index Stoxx 600 | Akcie roku | Americká společnost Intel | Opce | Praha | Ceny ropy | Fundamentální analýza akcie | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Výrobce léků | Wyoming | Inteligentní investor | Jsou komodity dobrou investicí? | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Ceny Bitcoinu | 4iG | 3M | Nejdůležitější události | Plenární schůze | Silný růst | Mitsubishi Motors | Komodity na trading platformě | Airbus | Nová mutace | Dividendové strategie | Bydlení | Mutace delta | NATO | Pokračování rally | Elektromobily | Petrochemická společnost | Vojenský konflikt | Udržitelnost | CZ | Cena ropy brent | Vyhlídky | Ukazatel Běžné likvidity | British American Tobacco | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | DIA.US | Nordea | Put opce | iFX | Tržní podmínky | Páka | Evropské dividendové akcie | Virgin Galactic | Snižování cen | Sharpe ratio | Natural Gas | Index cen domů | Medvědí divergence | Vývoj ceny kakaa | Listopadová inflace | Angela Merkelová | Wolt | Co je Sharpe Ratio? | Advokátní kancelář | West Texas Intermediate | Kryptoměnové burzy | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | ASR Nederland | Program nákupu aktiv | Alstom | Intradenní obchodování | Nástroj | Výsledky | Míra | HUF | Ekonomické oživení | Depozitní sazby | Obchodovanie | EURCZK | Investice do vodíku | Index pařížské burzy | Agnico-Eagle Mines | Free float | Fundamentální zprávy | Dnes ČNB | Evropský výrobce letadel | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Směřování | Phillips 66 | Sumitomo Mitsui | Energetická skupina | Hedgeové fondy | Britský finanční regulátor | Ceny akcií PKN | Supreme Edition | COCOA | JD.com | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Kurz EUR/USD | Nio | Siemens | Minulá výkonnost | Vlastní sociální sítě | Stellantis | Waste Management | Akcie kybernetické bezpečnosti | Bank of America | Špatné výsledky | Obchodní nápady | TIM | Opatření proti koronaviru | Fundamentální analýza | Carnival | Day trading | Odhady trhu | Výrobce letadel | Ekonomický růst | Český trh | Australský dolar | Zelená čísla | Program skupování aktiv | American Airlines | Expirace opce | Uplynulý rok | Meziroční inflace v eurozóně | Koruna | Eli Lilly | Výrobci aut | E15 | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Finanční služby | Cukr | Podnikatel Elon Musk | Aktuální ceny akcií | Výrazný pokles | SVB Financial | Raiffeisen | Včerejší obchodování | Finanční výsledky | Francie | Swiggy | Barrick Gold | Panevropský index STOXX 600 | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | ETF fond | Zelenskyj | Dánská farmaceutická společnost | Pokles HDP | Snižování produkce | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | Kryptoměny bitcoin | CME Group | DMA | Objem | Propad | Fortinet (FTNT) | Marka | Energetický trh | Hlavní měny | Obavy z recese | Class A | Zasedání Světového ekonomického fóra | Trigger | Velké automobilky | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | Bidenův stimulační balík | Microsoft (MSFT) | RIO.UK | Údaje | HDP eurozóny | Problémy amerických bank | Energetické podniky | Dovoz z USA | Hodnota měny | Forward | Britská banka HSBC | Den díkůvzdání | Skladování ropy | WHEAT | Německá automobilka Porsche | Nové emise | Akcie Volkswagen | Thoma Bravo | Softwarový gigant | Barclays | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | Elektrická auta | Investovat do Bitcoinu | Americká banka | Vale | Ceny plynu v Evropě | Ceny kukuřice | Podnikatelská nálada | xStation | Náklady na těžbu | Propuštění | Postavení na trhu | Ceny bavlny | Očekávání analytiků | Světové ceny ropy | Chuck Schumer | Alibaba | Poptávka po pohonných hmotách | Trendová čára | Aktivity v Rusku | mmBtu | Plyn z Ruska | Malajsie | Subvence | NGAS | Regulátor | Ropa WTI - Vývoj ceny | Průzkumy | Shortovat | Nomura | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Převodník měn | Ceny cukru | Dlouhodobý výhled | Televize CNBC | Primárky v Nevadě | Reddit WallStreetBets | Průmyslová výroba | Důchod | WMT | Guvernér | Pfizer | Ekonomika Německa | Snížit emise | Case-Shiller | Sázka | NET4GAS | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | ZS | AFP | Covestro | Studie | Emise skleníkových plynů | Dodávky ropy z Kazachstánu | Daimler Truck AG | Obnovitelné zdroje energie | Akcionáři společnosti | Cena akcií firmy | Pochybení | Pojišťovny | Průraz | Cena plynu | Kansas | Úřad INSEE | Druhy ropy | Deficit | S&P 500 Index | EDF | Graf | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Reakce trhu | CFDs | Patenty | Růst cen surovin | Spotřebitelská nálada | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Vodafone Group | Kompletní průvodce | Kering | Europe 600 | Canopy Growth | ADBE | AerCap | Naspers | FTC | Hrubý domácí produkt | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Roblox | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | tradingeconomics.com | LEN | Přijetí | Navrhovaná dohoda | Meta (Facebook) | Evropa | Nárůst cen ropy | Ekonomové | Distribuce | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Ceny na čerpacích stanicích | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Josh Frydenberg | Ruský vývoz ropy | Argentinské peso | ČNB Tomáš Holub | Ukrajina | Ropná společnost | Celková investice | Stabilní výhled | Tiffany | Ropovod Družba | Chování obchodníků | Schlumberger | Egypt | Johnson & Johnson | Hodnota aktiv | Grafické karty | BYD | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Eurodolar | KB | EuRoPol Gaz | Ústavní soud | Nvidia (NVDA.US) | Bezpečné útočiště | Ropa Brent - Vývoj ceny | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Debata prezidentských kandidátů v USA | Maloobchod | Německý akciový index | Honeywell | Americká centrální banka | Americká společnost | Logistika | Aktuální cena ropy | Peněžní prostředky | Zveřejněná data | Earnings | Inflace v EU | Trump | Trh průmyslových nemovitostí | Stavebnictví | Emise CO2 | Hospodářské oživení | Směnný kurz eura | FactSet | Brands | XOP | Pomoc lidem | S&P Global Ratings | Booking Holdings | Finanční rok | Dopady války na Ukrajině | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | UPS | Křetínský | PYPL | Silnější dolar | Technické analýzy | Stranická volební shromáždění | Splunk | Nuevo León | Urals | Výhled na příští rok | Alitalie | Spořící účet | Zdanění mimořádných zisků | E*Trade | Mexiko | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | High | Výzkum Fidelity International | Finanční krize | Vydělat peníze | Futures na ropu | Ropná krize | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Americké ministerstvo obrany | Obchodní strategie | Andrej Babiš | Hackeři | Obchodování a investování | Index spotřebitelské důvěry | Předčasné parlamentní volby | Midstream | GBPUSD | TIPS | Ministerstvo energetiky | Ceny ropy WTI | Obchodování s ropou | J Sainsbury | Snížení spotřeby | Ekonomická situace | Warranty | Akcie finančních společností | Aktuální cena ropy brent | Rakousko | Česká koruna | Nově zahájené stavby domů | Turecká centrální banka | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Ředitel ING | Nejbližší support | Financial Conduct Authority (FCA) | Euro 7 | Americký dolarový index | COPPER | L'Oréal | Instituce | DAX (DE30) | Turecko | Kakao | Restriktivní opatření | Chime | Infineon Technologies | Vlna koronaviru | OECD | Americké objednávky | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | GameStop (GME) | Investiční společnost | Dovoz ukrajinského obilí | FAANG | Německý PMI | G10 | Darren Woods | Snižování cel | LNG | Internet věcí | Brokers | VTB | Burza cenných papírů | Akcie big data | Dobrá data | The New York Times (NYT) | Ruský vývoz ropy a plynu | Reálný účet | Americké akcie | Měnový trh | Obnovitelné zdroje | Obchodování ETF | BBC | Silná ekonomika | FCX.US | Standard Oil | Ekonomická důvěra | TTWO | Čínský realitní sektor | PLUG | Trader Workstation (TWS) | UBS Group | Do čeho investovat | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | IOGP.UK | Výdělky | Zakladatel | ING Tech | Divize | AI.US | Oslabení koruny | Iberdrola | Spot | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Drahý kov | Instacart | Obchodní výsledky | PANW | Náhoda | Čínský statistický úřad | Vyplácení dividend | ex | Ziskové marže | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Rally na akciích | Výrobce čipů Nvidia | Rosněfť | PSA | JNJ | ABB | Japonský export | Naše ekonomika | Zvýšení úrokových sazeb | Výsledky HDP | Audi | Freeport McMoran (FCX.US) | Menšinový podíl | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Analytik forexového trhu | Japonská automobilka Toyota | Equinor | Anticyklické akcie | Mluvčí společnosti | Mesh | Trh | Cena stříbra | Dividendový výnos | Politická rizika | Snížení těžby | Komise | EUR Index | Crown | Přehled o dění na světových burzách | Offshore | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Erste Bank | Exchange Traded Fund | Těžba ropy | Akcie firem | Znalost | Correction | Výrazný růst | Vyplnění GAPU | ArcelorMittal | Fed | Rekordní minimum | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Společnost ByteDance | Velké ropné firmy | Investování s LYNX | Ekonomické škody | Časový plán | Signál na akcie | PLATINUM | Korekce | Polský antimonopolní úřad | Rubl | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Akcie Lufthansa | Vývoz ropy | United Airlines Holdings | Vývoj britského akciového indexu | Celosvětová poptávka | Země EU | Spotřebitelská důvěra v USA | IGLN | Dividendové akcie | Buffett | Money management | Švýcarská ekonomika | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Ruská ropná společnost | Největší ekonomika světa | Volby v USA | Výplaty dividendy | Evropská komisařka | Spotřeba ropy | Náklady spojené se skladováním | Pražské burzy | Banka First Citizens | Jednání OPEC | Jurij Vitrenko | Zveřejnění výsledků | Výběry | Investování a obchodování | Vonovia | Další rozvoj | National Australia Bank | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Tržní výhled | Výrobce luxusních aut | Stripe | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | Kanada | Egyptská libra | Royal Mail | Globální recese | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Automobilový průmysl | Klienti brokerů | Soud v Tokiu | Yahoo | CNOOC | Oživení české ekonomiky | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Asijské továrny | Ruské úřady | Fiskální stimuly | Posílení dolaru | XOM.US | ANO | Stock | Začínající obchodník | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Zasedání k měnové politice | Ninepoint Partners | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Sotheby's | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Rating | Platforms | Agentura S&P | Společnost Alphabet | iShares Physical Silver | MWh | Outstanding shares | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Dílčí index | S&P Global Inc | Budoucí vývoj | Výsledky ISM | Microsoft | Maxim Manturov | Wells Fargo | L3Harris | Snížení dividendy | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | Americký výrobce elektromobilů | Plzeňský Prazdroj | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dopad na cenu | Amundi | Roger Cox | Výběr akcií | Začátečník | Hodnota investic | Investice do ropy | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Nejistota | Herní průmysl | Unijní země | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | SBUX | Míra inflace v Maďarsku | Thermo Fisher Scientific | Růst tržeb | Inflační vývoj | CME | Dostatek likvidity | Commission | Spotřebitelská inflace | USA Joe Biden | Pokles cen ropy | Změny cen | Sell | NKLA | Správci aktiv | Demokratické strany | Mondelez International | Letadla | Standard Chartered | Siemens Energy | Cybertruck | Compound | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Banka HSBC | Databricks | Volby v Jižní Koreji | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | Ekonomické restrikce | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Jaguar | Starlink | Konference FOMC | ECB dnes | Penzijní fond | Obchodování zlata | Bankovní akcie | Větší pozice | ABN AMRO Bank | Market Analyst | Futures na DAX | Výrobce luxusních automobilů | Příjmy z ropy | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Hlavy států | MSFT.US | Měnící tržní podmínky | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Soukromí investoři | Skladování komodit | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Evraz | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Akcie ConocoPhillips | CFTC | FIAT | Podpůrná opatření | Japonsko | FRS | TD Ameritrade | Zemní plyn - Vývoj ceny | Investice do akcií | AA | Invest | Luxusní značky | Gazprom | Aerolinky SAS | Call opce | Centrální banka | Andrew Bailey | Silný propad | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Trendová linie | ČNB euro | Federální rezervní banka | Životní prostředí | Newcrest Mining | Jemenští povstalci | iOS | Zisk Shellu | Exxon | Devizové intervence | Řízení rizika | Vývoj dolaru | NYMEX | Enbridge | ILO | Německá vláda | Tržní sentiment | QE | Quantum Fund | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Pravidla regulace trhů | Káva - Vývoj ceny | Bankovky | LYNX | Donald Trump | Ostatní investice | Ruští oligarchové | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Velké zisky | Jádrová inflace | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Petr Narwa | Fluktuace | Krach | Podíl Ruska | Zasedání americké centrální banky | Activision | Technické problémy | Centrum | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | Složitější řízení | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | Sinopec | Další růst | Zprávy o vakcíně | ING Tech Poland | Výhled cen | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Sachalin-2 | Americká automobilka Tesla | Těžařská společnost | Unijní ministři | Los Angeles | British Gas | Saudi Telecom | Problémy s počasím | Rozhodnutí ČNB | Šíření viru | Visa | Aktivita v americkém sektoru služeb | Vodafone | Aukce | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Pokles prodeje | Tamas Varga | TikTok Global | Inflace v ČR | KPMG Global Automotive Executive Survey | Index německých akcií | Podnikatelé | Polská vláda | Dluhové krize | Počet zákazníků | Energetický sektor | CFD na ropu | Air France | API | Alphabet (GOOGL.US) | Rizikovější investice | Útok ruských vojsk na Ukrajinu | Caspian Pipeline Consortium | Graf vývoje ceny ropy | Týdenní Forex kalendář | Grafy | Aukční síň | Fiserv | Důležitá rezistence | SMA 200 | Chat GPT | Komodita | Index frankfurtské burzy | Rio Tinto (RIO.UK) | Zoom Video | Směnný kurz | Asijská banka pro investice do infrastruktury | CZK | WeWork | Podhodnocené akcie | Reuters | Úvěrové podmínky | Úspory | Erste Group | Majitel firmy | Obchodníci | Unilever | Threads | Česká republika | ETC | Bernstein Research | Společnost XTB | Hamás | Baidu | Situace na Ukrajině | Chevron | Kompozitní index | Penny stocks | Burza v New Yorku | Index nákupních manažerů | Škoda | Domácnosti | Michael Kors | Guvernér Michl | Letecká společnost | Index US500 | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Ruský plyn | Ekonomické vyhlídky | Kov | Výstupy | Testovací účet | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Souhrnný index | Barick Gold | Konjunkturální průzkum | Měny zemí | Euronext | Palo Alto | Výše investice | Akcie Fortinet (FTNT) | Budoucí investice | Předseda | Analytici | Akciová burza v Argentině | BNP | Zajištění bezpečnosti | Harley-Davidson | Utahování měnové politiky | Společnost JDE Peet's | Nebraska | Deutsche Boerse | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Linda Yaccarinová | Anglo American | J&T | Situace | Automobilový trh | Hackerský útok | Společnost Unilever | NGAS.UK | CVX.US | Equity | VaR | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Boeing | Daniel Beneš | Příkaz | HDP v USA | Adyen | PINS | Ekonomiky | Volby USA 2020 | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Záporné sazby | Floating | Vitol | Společnost Walmart | Rychlý růst | Online prostředí | Stagnace | Rozpočet | Tvrdá ekonomická data | Evropské banky | Analytici Morgan Stanley | Negativní dopad | Apple | Investiční plány | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | GameStop | Splácení dluhu | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Vláda ČR | Životní úspory | Guvernér Fedu | Investování do různých komodit | Řetězec Casino | Open | Cena akcie | Cheniere Energy | Růst ceny zlata | Turbo certifikáty | Sky Blue Wealth Management Ltd | Indické akcie | MRNA.US | Nabídka akcií | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | ČEZ Daniel Beneš | ČNB Vojtěch Benda | Západní firmy | Zahájení výsledkové sezóny | Technologická společnost Apple | Webináře zdarma | Zvýšení základní sazby | Výrobce letadel Boeing | Strategické možnosti | Financovat | Prodeje domů | Příprava | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Prodej na krátko | BRICS | Finanční instrumenty | Moderna (MRNA.US) | NAFTA | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Platina - Vývoj ceny | Nálada investorů | Green Deal | FDIC | Londýnský index FTSE 100 | AMD.US | Komoditní burzy | Dow Jones Industrial Average | Arm | Nejlepší investice | Prime | Federal Reserve | Vývoj ceny akcií PKN Orlen | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | Süddeutsche Zeitung | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | Finanční ředitelka | Úroky | Severomořská ropa | Nová mutace koronaviru | Roche Holding AG | Refinitiv | Aktivita v čínském průmyslu | Nájemné | CVX | Bancorp | Ztráty zaměstnání | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Miliardy švýcarských franků | Cena | Investiční banky | Dobré zprávy z USA | Výběr brokera | ING | Salvador | AIGI | Těžební firma BHP | WisdomTree | ASML Holding NV | Ceny komodit | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Moneta | Nákup akcií | Hospodaření evropských firem | Air | Akcie dnes | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Vedanta | Obchodování a investování do akcií | NJJ Presse | Velké peníze | Aktivum | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Defenzivní akcie | Newmont | FTSE | Fond | Huayou Cobalt | Přenos | Impossible Foods | S&P500 | EBay | Osobní výdaje | Virtuální mince | Telekomunikační společnost | Americký dolar | Největší pády | Ruský trh | Dobré zprávy | LEAG | Čínská ekonomika | Benjamin Graham | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Futures kontrakty | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Rostoucí klín | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | ČNB | Rizika | IKEA | Argentina | Wall Street | Zoetis Inc | Cigna | VW | Viceprezident | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Vývoj britského akciového indexu FTSE | Agentura Bloomberg | Jiří Rusnok | Americká firma | USD/CZK | Pokles | Contango | Dekret | MGM | Francouzský index CAC 40 | H&M Group | Ochrana proti inflaci | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Snižování úrokových sazeb | Czech Media Invest (CMI) | Evropské ropné společnosti | E-mini | Výběr zisků | Nákup 30letého amerického bondu | Kurzy | Margin | Švédská nábytkářská značka | Počet žádostí o podporu | Ceny zemního plynu | Nižší zisk | Makroekonomická situace | Právo | Rating AAA | Těžba v USA | Biogen | NYT | Take-Profit | Ochranné příkazy | Společnost Twitter | Rekordní zisky | Americké společnosti | Ceny hliníku | Blue chips | Potenciální zisk | Konsensus | Staropramen | Kartel OPEC+ | Charles Schwab | Německá kancléřka | Fundamentální ukazatele | Royal Caribbean | Americký trh | Akcie Nel Hydrogen | Poplatek | Server BBC | Moody's | Google | Zahraniční společnosti | Merck & Co | 4GLD | ECB | Lego | Nové zakázky | Vývoj cen ropy | Řetězec | Makro | Investovat do ropy | Index amerického dolaru (DXY) | Mercedes | Index ISM | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | NVDA | Internet of Things (IoT) | KLM | Svět investování | USD za tunu | Akcie spoločnosti | TSM | Americký výrobce letadel | Obchodník | Ekonomická aktivita v USA | Swingové obchodování | ICOM.UK | Budvar | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Automobilka Toyota Motor | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Výhled české ekonomiky | MRNA | PVM | Tržby | COVID-19 | TSLA | Nikl - Vývoj ceny | Luboš Růžička | BoE Andrew Bailey | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | Tempo poklesu | Stimulační balík | ROE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Remdesivir | Oslabení forintu | Evropská centrální banka | Roční výnos | OTC obchodování | Indikátor | Index cen | Tým FXstreet.cz | Německý ministr financí | Prezidentské volby v USA | Situace na trhu | Prochazka & Partners | Paypal Holdings | Slušné zisky | Chatbot | Finanční televize | Zvyšování úroků | Přehled kurzů | Čas na nákup | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Index PX | EBIT | Kryptoměnový gigant | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Mitsubishi | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Skupina OPEC | Tradingové webináře zdarma | Impérium | Marketingová komunikace | Institut pro fiskální studie (IFS) | Americká centrální banka (Fed) | Cena za akcii | Akcie Schlumberger | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Cyberark Software Ltd | Dluhy | CRH | Vhodné akcie | Pokles indexu | Hodnota značky | Bristol-Myers | Český stát | Brokerské společnosti | Výrobce obuvi Dr. Martens | Česká ekonomika | Žádosti o podporu v USA | Antivirus | Vyplácet dividendy | Primárky | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | British Airways | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Dluhopisy | Inflace v listopadu | LGES | Konsorcium | Workshop | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Druhá vlna | Zisky | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Realitní fondy | FCA | EUR/RUB | Současné ceny | NATGAS | Vysoká poptávka | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Historické rekordy | E*Trade Financial | Velký růst | Německá automobilka Daimler | Ceny palladia | Globální ekonomika | Růst ceny | Volvo Cars | Cena palladia | Obchodní pozice | Průmyslové firmy | COST | ACEA | Vývoj inflace | TradingEconomics | Uhlí | Čínské přístavy | Allianz SE | Swap | ISM | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Investoři na akciovém trhu | Voda | Cenové formace | Akcie Schlumberger (SLB) | Oklahoma | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nižší ceny ropy | Starbucks | Anglogold Ashanti | Toyota | Delta Air Lines | Shortování akcií | Odraz ceny | Ratingové agentury | Cena zlata | Electricite de France | Deliveroo | HSBC | Akcie Nikola Motor | Velké peníze na komoditách | Zvýšení ceny | Záchranný program | Falcon | Internetová společnost Google | Marks & Spencer | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americký index S&P 500 | Zinek | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Trinity Bank | IPO Instacart | Breakout | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | RRR | Epidemiologická situace | Moskva | Bull | Růst cen | Společnost Chevron | Saxo | Drahé kovy | Historické pohyby | News Corp | Vyšší sazby | Výsledky hospodaření | Open Society Foundations | Král Salmán | Předseda správní rady | TLTRO | Analytika | RSI | Měnová politika | Akcie Apple | Dovoz oceli | Obchodujeme | Rheinmetall | Start-upy | Asset management | Alokace | Delaware | Býčí trh | MSCI World | Skupina Orlen | Investiční plán | Repo sazby | Energetické trhy | Poptávka | IFO index | Financování | Úroková sazba v USA | Nastavení měnové politiky | Konsolidovaný čistý zisk | CIA | ČSÚ | Růst čínské ekonomiky | Zasedání RBA | Investování a obchodování na komoditním trhu | IoT | Fitch | Nissan Motor | Burza v Argentině | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Finance | Financial Conduct Authority | Čína | Omezení dodávek | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Powercell Sweden (PCELL) | Prodávající | Alphabet (Google) | Prostor pro pokles | BIDU.US | Occidental | Americká lehká ropa | Photon Energy | Spirit Airlines | Christopher Waller | Turecké liry | Opční prémium | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Vysoké dividendy | IMPOSSIBLE | Volby do Evropského parlamentu | Výrobce sportovního oblečení | XOP.US | Republikáni | Czechoslovak Group | KSU | Long / Short | Zprávy z USA | Investiční poradenství | ESRB | Jihokorejské společnosti | DISH | Sanofi | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | GS.US | Zasedání Bank of England | Snížení rizika | Zvýšení produkce | Tilray | Americké banky | Globální trhy | Výroba elektřiny | Invaze | FT | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Bulharsko | Sibanye Stillwater | Obchodování na akciových trzích | Investor | Emise uhlíku | Tchajwanská firma | Freedom Finance | Americké akciové trhy | Kalendář událostí | PlayStation 5 | DNO | Uzavření trhů | Mali | Malé podniky | Převzetí firmy Twitter | Obchodovat | EUR/MWh | Prosperující akcie | Softwarová společnost Microsoft | Jitan Solanki | Vlády | PSX | Oil inventories | NY FED | Reporty | Zvýšení inflace | Vývoz plynu | SolarEdge | Více riskovat | ETF bestsellery | Shell Plc | Produktivita práce | Výplata dividend | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Prezident Fedu | Bankovní rada České národní banky | Nové rekordy | Možnost diverzifikace | Obchodní divize | Výkyvy na trzích | Kurz měny | Největší americká banka | Vyšší daně | Technologický Nasdaq | Dividenda | Cena severomořské ropy Brent | S&P/Case-Shiller | Řízení portfolia | Odhodlání | HAS | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Tranzit ruského plynu | Akcie Gamestop | WTI | PacWest Bancorp | FinTech | Komise v přenesené pravomoci | Bod | Miliardy korun | RBI | Gold Fields | Biliony USD | Podmínky na trhu | Shares | Pokles zásob | Zisk společnosti | Philadelphia Fed index | Strategie obchodování | Raiffeisen Bank International | Medvědi | NetEase | Christine Lagardová | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | RBNZ | Naftogaz | New York Times | Paládium | Záhada | FRED | Poslanecká sněmovna | Spready | MIFID | Ceny akcie | Ekologie | HSBC Holdings | Pohonné hmoty a maziva | Růst kurzu dolaru | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Technologický vývoj | Pokles podnikatelské aktivity | Predikce vývoje | Veolia | Trading | Americká měna | Honeywell International | Nord Stream | Spotřeby plynu | Sdružení výrobců automobilů | Elektrotechnický koncern | Akcie těžařů stříbra | Akcie Meta | Android | Saúdská Arábie | AMGN | Americký miliardář | Ruská společnost Novatek | Ziskovost | OCI | Payrolls | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Sázet | Zahraniční firmy | Cena ropy | Imperial Brands | Změny klimatu | Šance | Mezinárodní standard | Japonský export v dubnu | Jaderné elektrárny | Diverzifikace portfolia | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Americká pravidla | Pictet | Prezidentské primárky | TSM.US | Marže | Seven & i Holdings | Vysoké zisky | DAWN | ROCE | Německá ekonomika | NEM.US | Státy EU | DAX | Technology | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | HDP | Předběžné výsledky | Prognózy na cenu ropy | Bill Gates | Aktuální ceny ropy | Tadawul | Meziroční inflace | Prosus | Důvěra v Německu | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Akcie na jméno | Dovoz ruské ropy | Vedení společnosti | China Telecom | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Tweety | Ceny niklu | Index PMI | Trading Central | Akcie Enbridge (ENB) | Technologické akcie roku 2020 | Pšenice (WHEAT) | Firma | Akcie Snap | Discord Inc. | Akcie u LYNX | Mediterranean Shipping Company (MSC) | Zasedání měnového výboru | Enbridge (ENB) | Vzrušení | MSCI Inc | Německý kancléř Olaf Scholz | Ostatní komodity | Delta Airlines | Signály | Omikron | Nezaměstnanost v Británii | Micron Technology | Lira | Načasování | Kompenzace | Jens Klatt | Lot | IHS Markit | Raiffeisen Centrobank | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | Ekonomická rizika | LG Energy Solution (LGES) | Bilance zahraničního obchodu | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Růst průmyslu | SAP | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Ceny nafty | Steve Jobs | Propad HDP | Dvojité dno | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | RUB | Základy fondu | Američané | Kurz | Market | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Akcie Alphabet | Morrisons | Vývoj ceny niklu | Patria Finance Branislav Soták | Nancy Pelosiová | Raiffeisenbank a.s. | Unicredit | Realizovat zisk | Světová válka | TASS | Energetický kolos | Blizzard | Akciové tipy | Hugo Boss | Telefónica | Americká Komise pro cenné papíry | Spekulace na kontraktech Brent | Finančník George Soros | Restrikce | Merck | Optimismus | IPO roku 2022 | Konjukturální průzkum | Facebook | Rozhodování | Fiskální balíček | Hliník | Obchodování ropy | Velcí producenti | Ceny pšenice | Oracle | Profit-Target | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Francouzský CAC 40 | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Tyson Foods | Investiční banka Goldman Sachs | Obchodováním s futures | Dolar | Vývoj ceny kávy | Reserve Bank of New Zealand | Kukuřice | Costco | Debata | Nejhorší výsledek | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Investujte | Turecká ekonomika | Nezisková organizace | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | Nezaměstnanost v ČR | Burzovní debut | Proinflační | Hodnoty měny | Dodávky suroviny | Euro | Sweet Crude Oil | Obchodní firmy | Index londýnské akciové burzy | Negativní vývoj | Inflace cen | Konglomerát | ANZ | Rozvíjející se trhy | Krach SVB | AUD | Downstream | Evropské akciové burzy | Těžba lithia | Politické rozhodnutí | AIGI.UK | Contract | Caixin/Markit | Reputace | Americké firmy | Byznys | Prognóza ceny ropy | Binance | Exchange Traded Funds | Akcie Nikola | Evropský výbor pro systémová rizika | Federální rezervní banky | Commodity | Agentura DPA | Dominion Energy Inc | Podhodnocený | Breakout Trader | NXP Semiconductors | Cena niklu | Greg Kelly | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Ruský velvyslanec | Fibo | Plynárenský gigant | Akcie Netflix | Světová obchodní organizace (WTO) | Automobilka Daimler | Bank of New York Mellon | Aerolinky Ryanair | Citigroup | Softbank | Kontrakty na ropu WTI | Denní graf akcie | Čínský vývoz | Ruská firma | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Zisk Totalu | Hospodářství | MIB | Akciový GURU | Japonský Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Etoro | Zastavení dodávek | Francouzská průmyslová produkce | Emitenti | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Novatek | Inflační cíle | Zpomalení růstu | EBITDA | Obchod | Růst ekonomiky | Mezinárodní vztahy | Okta | Siemens Healthineers | Co je IPO? | KBC Group | Pokles zlata | Uniper | ROI | Obchodní platforma MetaTrader | Majors | Belgická vláda | Rozhodnutí Bank of England | Oděvní řetězec | Ranní komentář | Ruská tisková agentura | Nárůst nezaměstnanosti | ROIC | Kapitalizácia | Intermediate | Rada ČNB | Bankrot | Komodity na trading | Nižší ceny | Společnost ExxonMobil | Zisková marže | EU | Ekonomická krize | Cenové stability | Dna | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Philip Lowe | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Transakční náklady | Akciové portfolio | Převis | Banka | Napětí mezi USA a Íránem | Cathie Wood | NN Group | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Energetické firmy | Sázka na pokles | Panevropský akciový index STOXX 600 | Aktivity v eurozóně | Cenové dno | Členské státy EU | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Soubor pravidel | Předseda Evropské rady | Samsung | Recese | ZNGA | Soukromé investiční společnosti | P/E Ratio | Sam Altman | Cena plynu pro evropský trh | Německé aerolinky | Správná diverzifikace | ASML | Ropný gigant | Hodnota indexu | Renault | Růst akcií | Bank of Canada | Chuť riskovat | GameStop akcie | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Agentura Interfax | NZDUSD | xStation 5 | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Bitcoinové a blockchainové akcie | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Výhled na rok | Activision Blizzard | Akcie Applu | Kyjev | Burzovní indexy | Výrobní index | Největší propad | Udržitelné investování | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Miliardy | CIND.UK | Allegro | Petr Kellner | Spekulace | Denní graf | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Irské aerolinky | Komerční banka | Silný support | Air Products | IOGP | Investoři a obchodníci | Americké burzy | Ballard Power (BLDP) | Internetové firmy | Globální pandemie | Odchod z Ruska | Nakupovat | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Výroby elektromobilů | Know-how | Pohyby cen indexu S&P 500 | Ministři | ETN | Prudký propad | Těžební firma | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | OSF | Nízká cena ropy | Mondelez | Pravidelné investice | Pin Bar | Kurz eura | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Regulace trhů | FTSE Russell | Objem investic | Třídy akcií | Irské aerolinky Ryanair | ARM | Centrální banka USA | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Scandinavian Airlines | Uplatnění opce | Dieselgate | Patria Finance | Americký internetový obchod | Chování ceny | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Zavedení záporných úrokových sazeb | WTI ropa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Americké indexy | Washington | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Investice Rusku | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Ceny většiny komodit | Intel | Meziroční míra inflace | Akcionáři firmy | Index důvěry | Finanční skupina | Břidlicové ropy | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | Brent (OIL) | Vývoj ceny platiny | KBC | Embargo EU | Japonský premiér | Likvidita trhu | Regeneron Pharmaceuticals | Volby v Pákistánu | Obchodní náklady | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Prodeje existujících domů | CFD obchodníci | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Cena surové ropy | Rostoucí inflace | Předpokládaný vývoj | Advance | Zoetis | Fresenius SE | Dodávky zemního plynu | Investování | Caixin | Technologický sektor | OSN | Denní ekonomický kalendář | Soud | Investice do infrastruktury | Panika | Společnost ČEZ | Booking | LyondellBasell | Blockchain | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Tržní cena | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | Prodeje ropy | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Vyhlídky americké ekonomiky | Koncern Sony | Mince | Analytické společnosti | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Vývoz ropy a plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | CrowdStrike | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Tržby z prodeje potravin | Trailing Stop | Ticker | Western Union | Akcie a ETF | BBC News | Skupina Volkswagen | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Odvětví | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Růst eurozóny | Zásoby plynu | Zpomalení růstu ekonomiky | Švýcarská společnost | Akcie na burze | Oslabení | Časový rámec | Centrální depozitář | UCITS | Míra inflace | Fyzické zlato | Windfall tax | Ceny benzínu | RTS | Platforma | Evropský statistický úřad | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Zeměpis | PBOC | Nové investice | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Německý ministr zahraničí | Negativní zprávy | Stop Out | Spotify | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Snížení emisí | Nařízení | Americká cla | Pioneer Natural Resources | Míra nejistoty | Ropné akcie | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Schodek | Americký Senát | Investice do SPAC | Farmaceutické společnosti | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Forex Factory | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Oživení poptávky | Mizuho | JLR | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Gold | Akciová společnost | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Volatilní obchodování | Investovat do zlata | Centrální bankéři | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Druhá vlna koronaviru | CFMS | Napjatá situace | Verizon | Emise akcií | Airbus Group | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | InPost | Odkup akcií | American Airlines Group | Bankovnictví | NewYorská burza | Libye | Aerolinky | Nejnovější údaje o inflaci | Pohonné hmoty | Specifický typ tradingu | BASF | Empire State Index | A321Neo | Continental | Air Liquide | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Bankovní index | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | EasyJet | Zdražování energií | Měď - Vývoj ceny mědi | Commonwealth Bank of Australia | Alibaba (BABA.US) | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | Pravidelné výplaty | Stabilita | BHP Group | Federální obchodní komise | Odkup vlastních akcií | AU.US | Politické události | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Červnový kontrakt | Hlavní evropské indexy | Oil Majors | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Zastropování cen paliv | Obchodní bilance | Prezidentské volby USA | Největší propady | Hospodářské soutěže | Invaze Ruska | Úsilí | Zisk BP | Počty nových žádostí o podporu | Družba | LLY | Černé zlato | Cena ropy za barel | IPO Airbnb | APP | Palladiové akcie | Obchodní aktivity | Uhlíková stopa | EOG Resources Inc | Spojení | Cykly | IONWAY | Akcie aerolinek | Long | Poptávka po lithiových bateriích v USA | Western Digital | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Recese v USA | Smíšené obchodování | Pojišťovna | Evropský výbor pro systémová rizika (ESRB) | Macron | Pandemie | Apple TV+ | GLE | Nálady na trhu | Prodej podílů | PlayStation | Tripadvisor | Internetový obchod | LEANHOGS | Intesa Sanpaolo | Futures na americké akciové indexy | Ruský Gazprom | Prodeje potravin | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | Cenový strop | NextEra Energy | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Výprodej | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Hlavní index německých akcií | České měny | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Jednoduchý klouzavý průměr | Omar Arnaout | Švýcarská banka UBS | Palantir | Business | Evropští investoři | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Emise oxidu uhličitého | Indikátory | Albemarle | Srbsko | Arizona | Akcie herních vývojářů | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Odvolací soud | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Royal Dutch | TikTok | Plug Power | Citadel | Obchodní příkazy | Obchodování s komoditami | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | 1D | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Finanční regulátor | Sky Shell Trading | XPeng | Fintech Klarna | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky voleb | Sucha | Vývoj kurzu | Inovace | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Orsted | Aston Martin | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Fox Corp | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Ole Hansen | Long signál | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Producenti ropy | Economic | Ministryně financí | KGHM | Graf ropy | Technologický pokrok | Diskontní sazba | Brazílie | Swingový obchodník | Vývoj na finančních trzích | Jihoafrická republika | Společnost BP | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Snížení cen | Agentura TASS | Dodávky plynovodem | | Ruská aktiva | Německý statistický úřad | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Intradenní trader | Orlen Unipetrol | Westpac | Nemovitosti v Česku | Omezené dodávky | Členské země | Seat | NAST | Německé společnosti | Trinity | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Britský akciový index | Špatné zprávy | Signa Holding | Náklady spojené se skladováním surovin | Změny ceny | ETFs | Prodeje automobilů | Zisky firem | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Big tech | Edward | Vývoj ceny hliníku | Šíření koronaviru | Raytheon Technologies | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Dividendové akcie 2020 | Zákaznická podpora | Sentiment | Síla měn | Zhoršení pandemie | Události ve světové ekonomice | WEF | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Největší pokles | Politika | Profesionální investoři | Konkurence | Hospodářské recese | Akcie Pfizer | Banka Barclays | COTTON | Nálada na trhu | Duke Energy Corp | Riziková aktiva | Letecké společnosti | LVMH | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | CFD traděři | Komoditní stratég | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | SAS | Konsensus trhu | Obranné příkazy | Merck KGaA | Burza Binance | Investiční ředitel | Zisk z obchodování | Novavax | Yahoo Finance | Paxlovid | MAM | FinTech akcie | BHP | Nejrozšířenější kryptoměny | Tým Admiral Markets | Jak investovat | Noble Energy | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Cushing | Obchodník s komoditami Vitol | Forint | Zakladatel firmy | Velká Británie | Evergrande | Kybernetický útok | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Finanční zdraví | Další vývoj | Citibank | Ceny akcií Exxon Mobil | Rekordní propad | Evropské společnosti | Vývoj trhu | Investování do nemovitostí | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Softwarové firmy | Spotřebitelská důvěra v Německu | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Typ tradingu | Engen | López Obrador | Zlatá horečka | George Soros | CAR | ISLN | iShares Commodity Diversified Swap | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Vládnoucí strana | Ruská tisková agentura TASS | Jak na pravidelný příjem | Indie | Letectví | Investovat v roce 2020 | Nákup zlata | Diamanty | Obchodování se zlatem | Electrolux | Měnové páry | Technologické akcie | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | EdF | Centrální bankéř | Chevron (CVX.US) | Oregon | Vliv na trh | Platinové akcie | SVB | Koncern Volkswagen | Alternativa ke zlatu | Čínský výrobce | Živobytí | Ekonomika | UAE | Německé automobilky | Pohyb ceny | Baterie | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Stratég Saxo Bank | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Dohoda o brexitu | Saudi Aramco | Úroková sazba ECB | Warner Bros | Zlevnění ropy | Řízení kapitálu | Pandemický program | Automobilka BMW | Sankce | Commerzbank | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Inflační krize | Obchodování s futures | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Ceny zlata | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Výhled | Trade Financial | Členové OPEC | Futures na indexy | ZEN | Úřad pro ochranu osobních údajů | Jak začít s komodity? | Americký akciový index | Auta | Worldometers | Americké ministerstvo | Strach z koronaviru | Mexický prezident | Automobilový koncern | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Obchodní analýza | Finanční poradci | Deriváty | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Investiční prostředí | Nejlepší blue chip akcie | Embargo | Japonská ekonomika | Společnost založená za účelem akvizice | Vysoké ceny | Hry | Digitální daň | Akciový index DAX | iRobot | Seminář | Očekávaný růst | Reálný obchodní účet | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | ONE | Propouštění | Trendové čáry | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Private equity | Česká inflace | PGNiG | Zaměstnanci | PayPal | Politika Fedu | Čerpací stanice | Evropský trh | ČNB dnes | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Ropný kartel OPEC | Nízké ceny ropy | Marvell | Burzovní společnost | GM | FTSE/MIB | Popularita SPAC | Američtí těžaři | Dobrý výsledek | PacWest | Expanze | Freeport McMoran | eBook | Balík sankcí | Zrušení zastropování cen | Insider | Regulační orgány | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Způsob investování | Prostor pro růst | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Vliv na finanční trhy | IPO společnosti | Omezení spotřeby plynu | Bílý dům | Komoditní trhy | Historické pohyby cen | ČEZ | Cenové hladiny | Státní rozpočty | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | Alžběta II. | HDP Číny | Hrubá marže | Dodávky zemního plynu do Maďarska | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | Tesla Motors | GOOGL.US | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Philips | Kryptoměnová burza Binance | USD za barel | Nikkei 225 | Začínající investoři | Poptávky po ropě | CAD | Spread | Zlaté ETF | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Nevada | Společnost Nord Stream 2 AG | New York | Tradingové webináře | Index průmyslové výroby | MSFT | Retail Investor | Swing | CSG | Čistá ztráta | Kirkland Lake Gold | GS | AIG | Krize | Bernstein | Rizikový apetit | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Fresenius | Zvýšení úroků | Zajišťování | Burzy v USA | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Zotavení ekonomiky | Automobilka Porsche | Vlastní akcie | CMI | Obchodování na burze | Ukrajinská krize | Applied Materials | Zlotý | Situace na trzích | ZINC | IBEX | Vysoké ceny ropy | Omezení produkce | AOS | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Contracts for difference | Salmán | Jestřábí ECB | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Akcie Microsoft (MSFT) | Investování do komodit | Bing | CEO | Objednávky | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Obchodní přebytek | Test na koronavirus | Napadení Ukrajiny | Těžař | Komentátor | Obchodování se zemědělskými komoditami | Ransomware | Rally na ropě | Algoritmy | Stav americké ekonomiky | Člen rady guvernérů | Brent nebo WTI | Prezidentské volby | Dollar | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | Trhy | Komodity | Měnové stimuly | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Claudia Goldinová | Prazdroj | Trend Swing | Akcie Intel | Poradci | Big Tech | Sazby | Akcie Tesla | Ohio | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | Tapestry | České vlády | Jak investovat do komodit | Investiční tituly | Cíle | Politická rozhodnutí | Target | Burza | Nikola Motor | Semináře | Interfax | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Firma Meta Platforms | Guvernér Rusnok | Výměny akcií | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Obchodovat komodity | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Nabídka a poptávka | Investice do zlata | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Káva - Vývoj ceny kávy | Možnost realizovat zisk | Vývoj ceny akcií Shell | Hliník - Vývoj ceny | Druhá největší ekonomika světa | Capital Economics | Porsche | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Jak funguje screening akcií | Finanční plán | EOG Resources | Měny | Válka mezi USA a Čínou | Snížení úrokových sazeb | Royal Dutch Shell (RDSA) | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Lululemon | Nejlepší ropné akcie | Platby výkupného v kryptoměnách | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Výzkumné společnosti | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Atos | Profitovat | Hedgeový fond | Slovensko | Glencore | Irsko | Bookbuilding | Korporace | Jamal | Energie | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Milei | Podkladové aktivum | Peter Navarro | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Dmitrij Peskov | Ceny akcií Shell | Globální emise uhlíku | Ekonomika EU | Světové trhy | IPO roku | Pharming Group NV | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Zscaler | Fed dnes | Inaugurace | UNA | Cykličnost | Dividendy | Měna | Výsledky Applu | Dodávky plynu | Index aktivity v sektoru služeb | The Wall Street Journal | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Depozitář | Marathon Petroleum | Intradenní pohyby | Lawrence Freedman | Zásoby benzinu | Silný pokles | Jak vydělat na poklesu komodit? | Paul Volcker | Trader Workstation | Internet of Things | Situace na trhu s ropou | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Sainsbury | MSCI | Karanténní opatření | Australská ekonomika | Index IBEX | Thomson Reuters | Základní úroková sazba | Snap | Hospodářský pokles | Kupní opce | LinkedIn | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | Omezení dodávek ropy | Sója - Vývoj ceny sóji | Jak funguje burza | ProLogium | Republikánský senátor | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | Nový trend | Maďarská vláda | JPMorgan | Irák | Klesající dolar | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Německá automobilka | SPWR | Zahájení ruské invaze | Pracovní síly | Vývoj ceny akcií Exxon | Prezident Evropské centrální banky | Trade | Eni | Futures na zemní plyn | Akcionáři společnosti Shell | Globální finanční trhy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Britské hospodářství | Investování do zlata | Patria.cz | Velké energetické společnosti | Automatický obchodní systém | Zisky společnosti | Ruský prezident Vladimir Putin | Pivovar Budějovický Budvar | Světová zdravotnická organizace | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Hodnota dolaru | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Americké akciové indexy | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nízké obchodní náklady | Platformy | Globální emise oxidu uhličitého | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Vývoj ceny bavlny | Frankfurter Allgemeine Zeitung | UNH | Výrobce obuvi | Rusko | Nissan | Ceny výrobců | Matthias Scheiber | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Miliardy USD | Guardian | Největší rafinerie | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Prudký pokles cen | Obchodní den | Tchaj-wan | Země eurozóny | Zisk na akcii | Initial Public Offering | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Zdražování | CMC | Britská Centrica | ISLN.UK | Výsledkové sezóny | Development | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | EPS | ADP | Možnosti investování do komodit | Square | Hodnota zlata | Repo sazba | Biliony dolarů | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Oneok | Short squeeze | ING Bert Colijn | Průmyslové účely | Termínový kontrakt | Rozdílové smlouvy | Ropy | Proč investovat | Virgin Orbit | Historie | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Dílčí indexy | Total (TOT.US) | Řízení rizik | Společnost Tapestry | Zadlužení země | Dividendové výnosy | CNY | Člen bankovní rady | Obiloviny | Výnosy firmy | Druhá vlna pandemie | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Guvernér české národní banky | Smartphony | Evropská komise (EK) | Hlediska technické analýzy | SXEPEX.UK | Rafinerie | Zmutovaný koronavirus | Společnost | Akcie ropy | Covidové pandemie | ZEW index ekonomického sentimentu | List The Wall Street Journal | Likvidní | Firma McDonald's | Sesazení firmy Aramco | WKL | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Forbes | Investiční instrument | Snížení úrokové sazby | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Wells Fargo Asset Management | Colt | Obchodované fondy | Implikovaná volatilita | Cukr - Vývoj ceny | Allergan | Trailing stop loss | Klíčové faktory | Trh Start | BlackRock | Ukončení války | Francouzský index | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Potenciál zisku | BMW | Německá burza | Cena akcií | CyberArk Software | Ukrajinská ekonomika | ASX | ETF Industrial Metals | Plynárenské firmy | Rozšíření | BBVA | Akcií těžařů | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Obchodník s energií | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | SUGAR | Ropný trh | United Technologies | Akcie Amazon | Rishi Sunak | NEXO | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Ztráty | Výrobci čipů | Inflační cíl | Nizozemsko | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Logistické společnosti | Sója - Vývoj ceny | LyondellBasell Industries | Organizace | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Britský FTSE | Nordstream 2 | Ceny akcií Exxon | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | DIW | Výrobce aut | Akcie ropné společnosti Shell | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Celkové příjmy | Expedia | Ruská měna | Services | Leverage | Snižování počtu zaměstnanců | VIX | Stock Exchange | Český trh průmyslových nemovitostí | Růst | Koronavirová opatření | Česká národní banka | Objem obchodování | Akcie společnosti Alphabet | Kansas City Southern | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | TotalEnergies | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Zvýšení daně | Pohyby cen | SOYBEAN | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Nejlepší palladiové akcie | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Volvo | Emitent | Zajištění | WU | Dominion Energy | Německé softwarové firmy | Propad poptávky | L3Harris Technologies | Domácí měny | Administrativa | Počet potvrzených případů | Měnový výbor | Obchodování na trhu | TWTR | Výnosy amerických státních dluhopisů | Akcie AMD | Šéf podniku | Fortinet | Scandinavian Airlines (SAS) | Propad cen ropy | Snížení inflace | BIDU | Daň z mimořádných zisků | Globální trh s ropou | America first | Fúze | Akcie firmy Aramco | Index | Akciový trh | Wall Street Journal | PCE index | Zisk OMV | Investiční tipy | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Obchodujeme komodity | MiFID II | Fundament | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | UOKiK | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Vista Outdoor | Thermo Fisher | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | NHTSA | ČTK | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Lufthansa (LHA.DE) | Investor Relations | CPC | Dassault Systemes | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Akcie Plug Power | Společnost Baidu | Nejhorší výprodej | Bosch | Kurs koruny | Šíření nákazy | Krátký prodej | Celkové investice | Návratnost | Tele2 | Evropská pojišťovna | Největší pohyby | Jak zbohatnout | Ekonomické následky | Cena kontraktu | Mzda | Odhady výsledků | Cena akcií společnosti Boeing | Makléřská společnost | Výzkumný ústav | Co je akcie | Express | Marvell Technology | Index amerického dolaru | Největší ropné firmy | Investiční doporučení | Vyšší potenciál zisku | Akcie British Petroleum | Primárky v Jižní Karolíně | Koronavirus | Reputace společnosti | Komoditní akcie | Embargo na ruské diamanty | Výhody | McKesson Corp | Analytik Patria Finance | Virgínie | Debata prezidentských kandidátů | Rolls-Royce Holdings | Měď - Vývoj ceny | Exxon Mobil (XOM) | Analýza | Obchodník s komoditami | Akcie Ryanair Holdings (RYA) | Míra inflace v EU | Akcie Plug Power (PLUG) | RDSA | Akcie Lufthansy | Obchodovat s akciemi | Air France-KLM | Nižší likvidita | Sandvik | Put | U.S. Dollar index | Štěstí | VAT | ENB | Kapitalový výnos | Petroleo Brasileiro | Výsledek zasedání k měnové politice | Demokratické primárky | Ondřej Hartman | Michal Šnobr | Poradenství | Société Générale | Vlastnictví | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Pravidla regulace | Program nákupů dluhopisů | Extrémní volatilita | Institut ZEW | Speedway | Hnutí Hamás | Instrumenty | Firmy z EU | Americké vlády | Surový cukr na světových trzích | Baker Hughes | Royal Gold | Obchodní komora | Letecké palivo | Forex kalendář | SSR Mining | Správa | Produkce ropy | Zdravotní sestry | Vinci | Státní televize | Průmyslové kovy | HDP (Hrubý domácí produkt) | Bělorusko | Závazek | Surový cukr | FAANG akcie | McKesson | Geopolitické události | Převzetí firmy | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Volba prezidenta | Nedoplatky | Zscaler Inc | Ferrari | Dluhopisy zemí eurozóny | Švédská společnost | Globální pandemie Covid-19 | Hospodářské výsledky společnosti | QIWI | Andrej Čírtek | Nová vakcína | Levná ropa | Rezistence | Dvoudenní summit EU | Volební shromáždění | Projekty v Rusku | Vivo | ProSiebenSat.1 Media | OD7F | Rekordní růst | Banka Morgan Stanley | Megafon | Juventus | Klimatičtí aktivisté | Caspian Pipeline Consortium (CPC) | Abbott Labs | Christos Staikuras | LHA.DE | Volby v Portugalsku | Nepokoje na Blízkém východě | Vývoj technologií | Netflix | Norská vláda | Poptávka po ropě | Průmyslový index Dow Jones | British Petroleum | Měnové krize | Firmy v Evropě | Ed Miliband | Medvědí trend | Šinzó Abe | AI | Barrick Gold (GOLD) | Daimler | Nákup aktiv | Akcie ruských společností | 5G | City | Commodity index | Jak profitovat | Rodrigo Catril | YNDX | Britská banka Barclays | Posílení | Výsledky FAANG | Německý kancléř | Wheaton Precious Metals | CNBC | Ropné a plynárenské společnosti | Šéf Exxonu | Volby v Bělorusku | Tržby v eurozóně | Pracovní místa | Obchodování na devizových trzích | JD.US | Akcie Zscaler | Louis Vuitton | Protistrana | Potenciální ztráty | A.P. Moller-Maersk | Terminál na LNG | Current Ratio | WallStreetBets | Akcie a trhy | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Tržní hodnota | Denis Manturov | Markit | Uhlíkové neutrality | Spread strategie | Index milánské burzy | Poplatky za obchodování | Dlouhodobý graf ceny ropy | Dollar Index | Vstup na burzu | Viceguvernér ČNB | EURUSD | Strategie pro obchodování s komoditami | Sodexo | Depreciace | O2 | Pivovar | Halliburton | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa (LHA) | ČSOB | NFP | Béžová kniha | Kurzy akcií | NVDA.US | Tadawul Group | Chainalysis | WIG20 | Společnost AvtoVAZ | Screening akcií | Držení pozice | Vývoji podnikatelské nálady | Ředitel investic | Řídit riziko | Vít Hradil | CSCO | Unie | Ekonomika USA | Nasdaq Composite | Hlavní index frankfurtské burzy | Analytička | Naučte se investovat | InterContinental | Aljaška | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | Evropská ekonomická důvěra | Akcie Air Liquide (AI) | Investovat | Co je to ropa? | NFP report | Komoditní | Primární nabídky akcií | Německé maloobchodní tržby | Vklady | Vývoz plynu do Finska | Druhy akcií | Velké ztráty | Propady HDP zemí | Norsko | RIA Novosti | Společnost Pfizer | Czechoslovak Group (CSG) | Akcie FB | WIZZ | Směnné kurzy měn | Nejistota na trzích | Sazby Fedu | Diverzifikace osobních financí | Procter & Gamble | XAU/XAG | Volby v Rwandě | Norilsk Nickel | Akciový index S&P 500 | Baterie do elektromobilů | Graf ceny zlata | Americký index | Opční strategie | Extrémní nárůst | Čeští centrální bankéři | Praní špinavých peněz | SPAC | Obchodování s termínovými kontrakty | Ceny zinku | Akcie CyberArk Software | Výkupné v kryptoměnách | Objednávky z Ruska | Obchodní dohoda | Směnné kurzy | Společnost Nokia | Cenový vrchol | Americké centrální banky | Velké firmy | IBKR | Šéf IEA | Current ratio | Zdravotní péče | Výkon společností | PCELL | Ocado | Společnost HARDWARIO | Obchodní aplikace | Vývoj ceny akcie Ryanair | Fondy rizikového kapitálu | Vývoj ceny akcií Exxon Mobil | Vatenfall | Panika na trzích | Prognóza ceny stříbra | Průmyslové revoluce | Ruské společnosti | Chemické společnosti | Akcie Deutsche Lufthansa | FTNT | Francouzský Renault | iPhone 15 | Bloomberg | Roche Holding | Index spotřebitelských cen | ADR | Fyzické akcie | Český investor | Vivek Dhar | NICKEL | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Energetická agentura | CIND | Akciové burzy | Vliv na ceny | Dlouhodobé investování | Cena Virgin Galactic | Conformis | Nadnárodní společnosti | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | ConocoPhillips (COP) | Obchodní poradce | Concho | Obchodujte ropu | Santander | Volby na Tchaj-wanu | Jaguar Land Rover (JLR) | V USA volba prezidenta | Technologický holding | Klienti XTB | Lyft | Zlatý standard | Pokles tržeb | Banka UBS | Hospodaření státu | Obchodní poradce Bílého domu | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Makléřské společnosti | Raphael Bostic | Vysoké ceny energií | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Sázka na jistotu | Chad Holliday | Vakcína | Zdroje energie | Volby v Izraeli | Předpověď | Úrokové sazby Fedu | S&P/ASX 200 | Konec roku | Trading Central Technical Ideas Lookup | Graf akcie | Investice do platiny | Duke Energy | Forward PE | Výkonnost | Branislav Soták | Vyšší ceny ropy | Obchodní války | Indigo | Technologické společnosti | Over-The-Counter | Ministerstvo spravedlnosti | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Automobilky | Elektrické vozy | Snižování sazeb | Propad exportu | Index produkčních cen | Bilion | Intradenní obchody | Výsledky společnosti | Northrop Grumman | Zoom Video Communications | Německý výrobce | Palantir akcie | American oil future | Ajay Banga | Výkonnost indexů | Sky Blue Wealth Management | Přehled | Plyn | Těžařský gigant | Společnost BHP | Export v dubnu | Společnost Starlink | Denso | Radar Tradera | London Stock Exchange | Hospodaření | Integrovaná ropná společnost | TUI | Futures | FXstreet.cz | Fujitsu | Evropský statistický úřad Eurostat | Ropa cena | Title Transfer Facility (TTF) | Osobní příjem | Americké ropné společnosti | Volby v Bangladéši | Dopady koronavirové krize | Italská vláda | Bezpečná aktiva | IBEX 35 | Pokles ceny | Zdražení ropy | Parlamentní volby | Skupina Kofola | Měsíční data | Nemovitosti | CHF | Politbyro | Oživení světové ekonomiky | Nord Stream 2 AG | Maryland | Overbought | Vývoj reálného výnosu | Savelletri | Fatih Birol | Jiří Gavor | Vysoká cena | Obchody | Citadel LLC | Larry Hu | Společnost Boeing | Ropné futures | Míra nezaměstnanosti v Německu | Mutace viru | Americká data | Akcie PLTR | Wall Street Journal (WSJ) | Podpora | Akcie německé společnosti | Cena za barel ropy | Boris Johnson | Výroba automobilů | Index CPI | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Akciový index | Klesající tendence | Electronic Arts | Sladká ropa | Volby v Íránu | Budoucí vývoj ceny | Informované zdroje | Společnost TotalEnergies | SPOT | Mediterranean Shipping Company | Euro k dolaru | Franco Nevada | Exchange Traded Commodity | Zlepšení | Primárky v Portoriku | First Republic | Vimpelcom | Finská společnost | Strop na ruskou ropu | Ruské akcie | NatWest | ATH | Portfólia | Ryanair Holdings | FinTech akcie 2021 | RBC | Veřejný sektor | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | GME | OpenAI | Investiční nástroje | Manažeři | Konkurent | JDE | Illinois | Destatis | Očekávání trhu | Ekonomie | Francouzská společnost | Platby kryptoměnami | Vivendi | Zahraniční forex | Prognóza ČNB | Logistické firmy | Celková průmyslová výroba | Maersk | MJ | Akcie Airbusu | Volby ve Venezuele | Surové ropy | C3.ai | Volkswagen AG | Spotřebitelské ceny | Globální akcie | HARDWARIO | Indiana | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | Sempra Energy | José Mourinho | Canberra | Rostoucí úrokové sazby | Commodities trading | Načasování nákupu | Stav nouze | Makroekonomické predikce | Pokles spotřebitelských cen | ENA | Rhode Island | Akcie CFMS | Adenza | Hlavní burzovní indexy | Profesionální obchodník | Haruhiko Kuroda | Magellan Midstream Partners | Nvidia | Státní dluhopisy | Zvyšování dodávek | Firma Boeing | Příjmy a výdaje | Bundesnetzagentur | Apache | CL | E-commerce | Munich | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | Ekonomika Japonska | Bert | xStation5 | Úroveň parity | Globální ekonomický růst | Statistické údaje | Vývoj ceny akcie Deutsche Lufthansa | Dlouhodobí investoři | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Obchodní model | Japonská centrální banka | Americké technologické firmy | Jak nakupovat akcie | Hlavní ekonom | Soud v Německu | MT4 | Společnost Databricks | Estee Lauder | Edward Moya | Kartel OPEC | Investiční rozpočet | FAZ | Akcie Palo Alto | CrowdStrike (CRWD) | Akciový index Nikkei | AIIB | AAA | Vládní pomoc | Daně z neočekávaných zisků | Vice | Emerging markets | Ropná společnost Exxon Mobil | Aktuální cena ropy (graf) | Capital Markets | Mluvčí Kremlu | Manažer fondu | Ropná firma | Fiskální pomoc | Goldman Sachs Group | STMicroelectronics | Ceny v eurozóně | Odklon od fosilních paliv | Soudní dvůr | Telecom | Íránský konflikt | Co je to SPAC? | Růst ceny ropy | Nové daně | Závislost | Vývoj akcie | Ruská ropa | PEPSICO | Kurz stříbra | Meta Platforms | Pozice | Zscaler (ZS) | Klaus-Dieter Maubach | Prognóza ceny platiny | Tesla Inc. | Primární nabídka akcií | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | XTB | Uptrend | Akcie Zscaler (ZS) | United Parcel Service (UPS) | Burzovně obchodované fondy | Splatnost | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | Protiruské sankce | Oživení ekonomik | INSEE | Pšenice | Zpřísňováním měnové politiky | Oculus Quest | Ceny platiny | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Charles Michel | Cla na dovoz | Ropný trend | GB00B03MLX29 | Phillips 66 (PSX) | Nákup cenných papírů | USCBC | Sektor služeb | Editis | Ericsson | FXstreet | Vývoj ceny zinku | AbbVie | Republikánské primárky | Prezidentské a parlamentní volby | Společnost Delta Air Lines | Ruská centrální banka | Next | Ropný průmysl | Omezení výplaty dividend | Regulace trhů s kryptoměnami | Nálada na trzích | Akcie Royal Dutch Shell | Podnikatelská aktivita | Nejnovější zprávy | Riziko | Vývoj ceny akcie Ryanair Holdings | Platina | Commerzbank dnes | Investiční produkty | Volby v Dominikánské republice | Land Rover | Vývoj ceny | Měsíční report | Ballard Power | Britské společnosti | Expirace | TUI Group | Ruský ministr | E-mini futures | Vývoj ceny kukuřice | Gilead Sciences | CELO | Hang Seng | DIA | Volby v Mosambiku | Vývoj ceny mědi | Dluhopisový trh | Sazby beze změny | EK | Komodity s LYNX | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Cenový graf | Západní Virgínie | Evropské země | Francouzský prezident | Akcie Scorpio Tankers | Počasí | Plynovod Jamal | Banka Credit Agricole | IPO Coinbase | Condé Nast | Dopad pandemie koronaviru | Ceny kovů | Vysoká likvidita | Co bude | Německý index DAX | Kontrakty TTF | Evropské akcie dnes | Vladimir Čižov | Opatření | Těžaři | Krizový balík | Velké investice | Evropský regulátor | Cena Virgin Galactic akcie | Obchodujte akcie | Webináře | Dr. Martens | Call centra | Afghánistán | Oslabování koruny | Chorvatsko | Zemědělství | Bestsellery podle Patria | NJJ | Maďarská centrální banka | Evropské akciové indexy | WEI | Rozvojové země | Akcie Ryanair Holdings | Aktuální vývoj ceny ropy | Etiopie | Lufthansa (LHA) | Beiersdorf | Connecticut | Podíl v automobilce | Šéf Naftogazu | Překážky | Internetový gigant | Ceny kávy | Neinvestovat | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Mihály Varga | Linde | Co ovlivňuje ceny komodit? | Amazon | Volby v Georgii | Marathon | Google Charts | Fiskální politika | Demo účet | Kazachstán | Analytik | Ekonom společnosti ING | Ministerstvo hospodářství | Moderna akcie (MRNA) | Finanční systém | Antimonopolní úřad | Investing | UCITS ETF | AJ Bell | TWS | Zelené energie | Evropské investiční banky | Goldman Sachs (GS.US) | Index DAX | Americké trhy | Video | EMA | Společnost Saudi Aramco | SEC | Margrethe Vestagerová | Dánská energetická společnost | Server CNBC | LMT.US | Akcie CrowdStrike | Stříbro - Vývoj ceny | Evropské indexy | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Finanční podniky | Indonésie | MetLife | Společnost Lufthansa | JP Morgan | Pražský PX | CSGN.CH | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | eToro Market Analyst | Aerolinky Lufthansa | Travelers | Mark Zuckerberg | Royal Dutch Shell | Kvantitativní utahování | Zeměpis a geopolitika | Spojené státy | Tržní hráči | Raytheon Technologies (RTX.US) | Nedůvěra investorů | REIT | JD.com (JD.US) | Francouzská energetická skupina | Eurozóna | SPCE | CZK/USD | Prognóza ceny zlata | Citi Research | Ředitel Exxonu | Walgreens Boots Alliance | Společnost Exxon Mobil | Pozitivní výsledky | Zahraniční akcie | Emise | XTB Research | PEP | Daňové záležitosti | Mizuho Bank | Britská společnost | ITA Airways | Home Depot | Heiko Maas | Počet obchodů | Ruská ekonomika | Plán obnovy ruské ekonomiky | Tengiz | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | Společnost Stripe | Akcie na majitele | Ruští hackeři | CSGN | Akcie bank | Ministerstvo financí | Michal Uma | Inditex | Společnost Caterpillar | Prodeje vakcín | Cukr - Vývoj ceny cukru | Retailový obchodník | Nabídka ropy | London Stock Exchange Group | Wealth Management | Americký výrobce počítačů | Biden | Bavlna | Budoucnost | Dodavatelské řetězce | Banky | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Cena benzínu | Americká letecká společnost | Coffee | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | ALV | Podnik | Micro futures | Obchodování s nemovitostmi | Britský energetický kolos | RBC Capital Markets | 737 MAX | Restrukturalizace | Oculus | Tomáš Holub | News | Volby na Islandu | Ford Motor | Průzkum KPMG | Microsoft Corp | Sumitomo | Fiskální balík | Zdroj příjmů | Australský premiér | Dovozce ruského plynu | Co to je burza | JPMorgan Chase | Bunge | Čínské vlády | Lockheed Martin (LMT.US) | To nejdůležitější | Krádež kryptoměn | Doporučení | Rozhodnutí bankovní rady | Ocenění | Hodnotové investování | Rizikový sentiment | Akciový stratég | Lockdowny | Zkapalněný zemní plyn | Boeing 737 | Prohlášení | Prodeje | Politici | Fortum | Hyundai Motor | Warren Patterson | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Tempo růstu HDP | Kurz EUR | Teams | Vymáhání práva | Trader | GSK | Finanční situace | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Hodnota akcií | Výrobce elektromobilů | Tržní kapitalizace společnosti | Společnost JDE | Měnový pár | Ruské firmy | Banky v eurozóně | Obchodní styl | Crowdstrike Holdings Inc | Typy komodit | Přerušení těžby | USD/CAD | Republikánské prezidentské primárky | G7 | Větší pokles | Obnovení růstu | Volby v Ghaně | Rostoucí ceny komodit | Americké ministerstvo zahraničí | Statistický úřad | IRBT | Guvernér ČNB | Kotace | Technický výhled | MOL | Časové omezení | American Express | Akcie Enbridge | Akcie 2020 | RTX.US | Raketový růst | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Základní sazba | Co to je dividenda | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Udržitelné investice | Podnikání | Profitabilnější | Jaká rizika číhají na komodity? | Volby v Salvadoru | VanEck | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Novinky | Kontrakt | Útok ruských vojsk | Obchodní příležitosti | Rolls-Royce | Indická ekonomika | Investiční analýzy | Platby výkupného | SEDG | Americký finanční ústav | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | Konkurenční společnosti | PIF | Cena barelu ropy | USA | Býčí scénář | Banky pro mezinárodní platby | WhatsApp | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Snížení ekonomické aktivity | Aktuální situace | Vliv členů OPEC | Ropovody | Správa otevřených pozic | RBLX | Deutsche Post | Estée Lauder | Akcie Fortinet | ING Groep NV | Zlato | Provozovatel sociální sítě | Akcie s vysokými dividendami | IFS | Novo Nordisk | Jak vydělat | Průvodce komoditním trhem | Focus | AZN | Asijské akciové trhy | Ruské hospodářství | Anheuser-Busch inBev | Hledání podhodnocených akcií | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Italové | GOOGL | Terminál v Eemshavenu | Ropné písky | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Akcie v roce 2020 | Obchodování platiny | Daň z příjmu | Zastropování cen | Mitsui | Underperform | Geopolitika | Philip Morris | Buy Stop | Nasdaq | Decline | FED sazby | Globální emise | Společnost Meta | Demokratické prezidentské primárky | Světová obchodní organizace | Tisková konference FOMC | Výhled na letošní rok | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Holding | CyberArk Software (CYBR) | Průměrná cena | Python | Odhady analytiků | MIC | Ministerstvo práce | Oligarchové | Geopolitické napětí | Zemní plyn (LNG) | Bloky | Michal Lukáč | Výrobce domácích spotřebičů | Qatar | Spekulanti | Cenový vývoj | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Tropická bouře | Hike | Ropovod CPC | Prodej aut | Boeing 737 Max | Americký akciový index S&P 500 | Rozhodnutí firmy | Vyšší inflace | Jaroslaw Kaczyński | Rekordní pokles | Verizon Communications | Cena American oil future | Amín Násir | Pražská burza | Ceny akcií PKN Orlen | Práce | Fox | FOREX | Údaje o inflaci | Výrobní náklady | JD | Společnost JPMorgan | Akcie Meta Platforms (FB) | FDX | SQM | CRWD | USO | Royal Dutch Shell A | AMZN | Tržní kapitalizace firmy | Černá labuť | Analytik devizového trhu | Bert Colijn | Akcie Phillips 66 (PSX) | Průlom | Odpovědné investování | Společnost Eni | Zasedání Rady guvernérů | Aktualizovaná prognóza | Investment | Francouzský ministr financí | SXEPEX | Graf ceny ropy | Zásobníky | Analýza ceny | VIAC | Rusko-Ukrajinská krize | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | PetroChina | IOT | OMV | Fidelity International | Ropný kartel | Realitní sektor | Obchodní dohody | Energetická firma | OTC | Obchodník s cennými papíry | Astrazeneca | Akcie Phillips 66 | Investiční účet | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Kentucky | Cyklus utahování měnové politiky | Daně z příjmů právnických osob | Manažeři fondů | Poptávka po lithiových bateriích | Spojené arabské emiráty | Fio | Kryptoměny | Ruská armáda | Sony Pictures Entertainment | Summit EU | Změny úrokových sazeb | Low | Portfolio manageři | Crédit Agricole | ONS | Taiwan Semiconductor | Prodejní ceny | Húsíové | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Býčí trend | INTC | NKE | Výrobce elektromobilů Tesla | PitchBook | Společnost Credit Suisse | Podnikání na kapitálovém trhu | Omniverse | Panika na finančních trzích | Další pokles | Volby v Senegalu | Státní fond | Úvěr | Romain Boscher | Investiční společnosti | Mzdy | JDE Peet's | Akcie | Kvalitní akcie | SECO | Úspěch | Stimuly | Daně z mimořádných zisků | Ukrajina a Rusko | Jerome Powell | Volby | Ukazatele | Li Auto | Americké úřady | Miliardář | Umělá inteligence | Asijský index | Palo Alto Networks Inc | Vladimir Putin | Eugal | Remy Cointreau | Třetí světová válka | Baidu (BIDU.US) | Abenomika | Disney | Americká burza | Nonfarm Payrolls | Vojtěch Benda | Británie | Verdikt soudu | Klarna | Free Market | Krátkodobý výhled | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Ropné měny | Americká vláda | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Pšenice - Vývoj ceny | Společnost Gazprom | Ceny mědi | Graf dne | Kalifornské bankovní regulační orgány | Index varšavské burzy | Altria Group | Nokian Tyres | Měnové podmínky | Americký podnikatel | Dánsko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Norská koruna | Belgie | ČR | Podniky | Primární nabídka | Nicholas Taleb | Zisky z těžby | Vyšetřování | Olaf Scholz | Analytický tým | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | NERV | CORN | Nokian | Ekonomika Evropské unie | Akcie BP | Americké rafinerie | EQT | Enel | Russ Mould | Očkování | Day trader | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

SHARON FX
Sharpe ratio
Shaun Osborne
Shaw Global Trade
Shawn Cruz
Shawn Edwards
Shawn Snyder
Shazování peněz z vrtulníku
SHBA.SE
Shein

Následující klíčová slova

Shell a BP
Shell Plc
Shell (SHELL.NL)
Shelter
Shengjing Bank
Shenwan Hongyuan Securities
Shenyin & Wanguo Securities
Shenzhen Composite
Shenzhen Stock Exchange (SZSE)
Shepherd Neame Ltd
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít