Úterý 17. květen 2022 00:35
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets
reklama
virarosi krypto
reklama
Instaforex webinar kveten

Klíčová slova - Digitální měna

C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Výprodej na trhu kryptoměn zrychluje, bitcoin spadl pod 27.000 USD

12.05.2022 Výprodej na trhu kryptoměn zrychluje, bitcoin dopoledne spadl pod 27.000 USD a je nejníže od konce roku 2020. Výrazně klesají i další digitální měny, například ether od začátku roku odepsal už přes 50 procent, ukazují záznamy na specializovaném webu CoinDesk. Spolu s kryptoměnami klesají i ceny dalších aktiv považovaných za riziková, například akcie mnoha technologických firem, které nevytvářejí žádný zisk.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kontroverzní digitální měna terraUSD pokračuje v prudkém poklesu

11.05.2022 Kontroverzní digitální měna terraUSD, která má být podle plánu jejich tvůrců navázána na americký dolar v poměru 1:1, dnes pokračuje v propadu a klesla na 30 centů. Obchodníci čekají na plán jejího oživení, který slíbil zakladatel měny Do Kwon, uvedla agentura Bloomberg.
img

Cardano (ADA) zaznamenalo nárůst o 5 % a překonalo Ripple a Terra 

04.04.2022 Bitcoin (BTC) se vyšplhal na hodnotu 47 000 dolarů, avšak krátce poté jeho cena klesla o zhruba tisíc dolarů. Většina altcoinů je netypicky stabilních, kromě Cardana. Cardano (ADA) zaznamenalo působivý denní nárůst a umístila se mezi sedmi největšími kryptoměnami podle tržní kapitalizace.
img

Spoluzakladatel dogecoinu říká, že DOGE se na trh musí uvést jako ,,digitální měna”

30.03.2022 Tvůrce dogecoinu, Billy Markus nebo Shibetoshi Nakamoto by upřednostnili, aby se Dogecoin zbavil nálepky ,,meme” kryptoměny. Místo toho se DOGE potřebuje označovat jako ,,digitální měna.”
img

Může BTC někdy dosáhnout ceny 500 milionů dolarů?

28.03.2022 Geopolitická krize na Ukrajině oživila obavy z jaderného vyhrocení situace. Globální ekonomika, která se postupně vzpamatovávala z nedávného výpadku způsobeného pandemií, zároveň v tuto chvíli čelí nejvyšší míře inflace za posledních deset let.
img

Indie zavede od 1. dubna vlastní digitální měnu (CBDC)

11.02.2022 Guvernér Indické rezervní banky uvedl, že soukromé kryptoměny nemají žádnou podkladovou hodnotu. Rovněž přirovnal kryptoměny k tulipánům a dodal, že i tulipány měly větší hodnotu, když v polovině 17. století propukla v Nizozemsku tzv. tulipánová mánie.
C:\fakepath\top-04022022-21-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.02.2022 1) Současný šéf Severoatlantické aliance (NATO) Jens Stoltenberg (62) se stane novým guvernérem norské centrální banky. Oznámilo to norské ministerstvo financí. Postu v čele Norges Bank se ujme po ukončení svého působení v NATO.
img

V Arizoně se snaží legalizovat bitcoin jako platidlo

04.02.2022 Arizonská senátorka navrhla zákon, který by z bitcoinu učinil legální platidlo. Pokud zákon projde, bude možné bitcoin používat jako hotovost k placení nákupů, účtů a daní.
C:\fakepath\Indie-digitalni mena.jpeg

Indická centrální banka představí v příštím finančním roce digitální měnu

01.02.2022 Indická centrální banka představí v příštím finančním roce vlastní digitální měnu využívající blockchain a další podpůrné technologie. Oznámila to dnes ministryně financí Nirmala Sítarámanová. Země také zavede 30procentní daň na příjmy plynoucí z digitálních aktiv. Centrální banka už dříve uvedla, že má ze soukromých kryptoměn vážné obavy. Podle ní mohou způsobit finanční nestabilitu.
C:\fakepath\Jamaica.jpg

Karibský ostrov Jamajka zavádí vlastní digitální měnu

01.02.2022 Jamajka během prvního čtvrtletí zavede po celé zemi vlastní digitální měnu, aby tak snížila transakční náklady a zpřístupnila finanční služby lidem, kteří nevyužívají banky. V rozhovoru s agenturou Reuters to řekla náměstkyně guvernéra centrální banky tohoto karibského ostrova Natalie Haynesová.
C:\fakepath\facebook-libra.jpg

Média: Kryptoměnové konsorcium založené Facebookem ukončuje činnost

27.01.2022 Konsorcium Diem Association, které v roce 2019 založila společnost Facebook s cílem vytvořit novou kryptoměnu, postupně ukončuje činnost a své technologie prodává zhruba za 200 milionů dolarů (4,4 miliardy Kč) malé kalifornské bance Silverage. Informovaly o tom deníky The Wall Street Journal (WSJ) a Financial Times (FT), které se odvolávají na zdroje obeznámené se situací. Americký internetový obr tak podle FT přiznává porážku ve svých kdysi rozsáhlých ambicích v oblasti digitálních plateb.
img

Korejská banka dokončila první fázi fázi pilotního projektu digitální měny

24.01.2022 Korejská centrální banka úspěšně dokončila první fázi testování své digitální měny. S testováním začala v srpnu 2021, a očekává se, že druhá fáze testování bude dokončena do letošního června. Korejská centrální banka uvedla, že první fáze testování CBDC byla v prosinci 2021 dokončena, zatímco druhá fáze testování probíhá. První fáze simulovaného testu zahrnovala pár základních funkcí suverénní digitální měny, jako je například distribuce a vydávání.
img

Banky se chystají vydat své vlastní stablecoiny

19.01.2022 Bitcoin, ether a řada dalších altcoinů z první stovky podle kapitalizace pokračuje v poklesu. Vášnivá debata o potřebě agresivnější měnové politiky ve Spojených státech odrazuje investory od investování do kryptoměn, aby se ochránili před inflací. Americký dluhopisový trh začíná být opět atraktivnější, což nutí velké obchodníky přehodnocovat svá portfolia.
img

Další úspěšný test CBDC. Parlament Spojeného království se vyslovil proti zavedení digitálních měn

14.01.2022 Bitcoin a ethereum se pohybují poblíž důležitých úrovní rezistence a stále není jasné, zda býčí odraz zaznamenaný na začátku tohoto týdne bude pokračovat. Uprostřed paniky z toho, že nedojde k dalšímu růstu, mohou obchodníci začít fixovat zisky, což pravděpodobně vyvolá další propad trhu s kryptoměnami. Než se však ponoříme do technické analýzy, rád bych nadhodil téma CBDC.
C:\fakepath\Cina-e-cny.jpg

Čína nabídne na olympiádě digitální jüan, aby otestovala jeho atraktivitu

11.01.2022 Čína nabídne na zimních olympijských hrách v Pekingu sportovcům a divákům možnost platit digitálním jüanem. Má to být první velký test atraktivity této virtuální měny mezi cizinci, uvedla agentura Bloomberg.
img

Bitcoin se nyní stabilizoval pod hodnotou 42 000 dolarů

10.01.2022 Údaje CoinGecko ukazují, že Bitcoin se již stabilizoval pod úrovní 42 000 USD. V prvním týdnu tohoto roku ztratil Bitcoin 12,6 procentních bodů své hodnoty, v příštích dnech a týdnech by mohla i nadále klesat. BTC se zatím pohybuje mezi 40 500 a 41 500 USD.
img

Aktuální informace z kryptoměnového trhu na 4. ledna 2022

04.01.2022 Během posledních dnů roku 2021 bitcoin stále vykazoval pohyb, který se od něj očekával. Hovoříme o korekční vlně c až b. Lze připomenout, že celý nedávný pokles překonal vzdálenost 27 000 USD a v jeho rámci nedošlo k jedinému pullbacku směrem vzhůru, který by se dal považovat za korekční vlnu. Protože celý pokles je nyní také považován za korekční strukturu a z jedné vlny žádná korekční struktura nevychází, byla nutná korekční vlna b, aby se pokles později obnovil. Přesně to se stalo 27. prosince, kdy došlo k neúspěšnému pokusu o proražení úrovně 52 005 USD, která odpovídá 38,2 % Fibonacciho. Nástroj se okamžitě odrazil směrem dolů a začal budovat novou sestupnou vlnu, která má nyní výborné vyhlídky stát se vlnou c, která první kryptoměnu zavede dolů téměř na úroveň 30 000 USD. Obecně očekáváme, že bitcoin bude dále klesat, a nesouhlasíme s analytikem PlanB (stejně jako s mnoha dalšími), který se domnívá, že bude stále růst.
img

Největší kryptoměnové podvody v roce 2021

17.12.2021 Ether po růstu tuto středu mírně klesl. Bitcoin se nadále obchoduje na jednom místě a testuje sílu úrovně 46 900 a nervy investorů.
img

V roce 2013 novinář zníčil 13 Bitcoinů, prý jim nevěřil

02.12.2021 Když v roce 2013 redaktor magazínu Wired vytěžil 13 bitcoinů, rozhodl se je darovat charitě, neviděl v nich však žádný význam a rozhodl se je zničit. Toto rozhodnutí mu zabránilo v přístupu k současné hodnotě Bitcoinů 760 tisíc dolarů.
C:\fakepath\top5-25112021-38-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.11.2021 1) Jihokorejská centrální banka dnes zvýšila základní úrokovou sazbu, a to o čtvrt procentního bodu na jedno procento. Reagovala tím na obavy z rostoucí inflace a zadlužení domácností. Banka letos úrok zvýšila už podruhé, ekonomové její dnešní krok očekávali. V Jižní Koreji tak skončila éra téměř nulových úrokových sazeb, informuje agentura AP.
img

Goldman Sachs předpovídá, že Ethereum do konce roku dosáhne ceny 8000 USD

03.11.2021 Investiční banka Goldman Sachs předpovídá, že je možné, že cena Etherea by do konce roku narostla na 8 000 dolarů. Goldman Sachs ve zprávě o výzkumu, kterou poslal generální ředitel banky pro trh Bernhard Rzymelka, vysvětlila, že cena ETH by se do konce roku mohla vyšplhat na 8 000 USD.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin klesl pod 60.000 dolarů, roste kryptoměna šiba-inu

27.10.2021 Bitcoin dnes po nedávném růstu klesl pod hranici 60.000 dolarů (1,3 milionu Kč). Největší a nejstarší kryptoměna se podle agentury DPA dostala pod tlak v souvislosti s nepříliš dobrou náladou na trzích, která zvlášť nepřeje rizikovým aktivům, za které je bitcoin považován. Prudký růst ale zažívá nová kryptoměna šiba-inu.
C:\fakepath\digimeny-24102021.png

Kryptoměny vs. digiměny

24.10.2021 Nedávno jsem tady zcela otevřeně a nepokrytě děkoval Toyotě za úsilí vedoucí k vytvoření sériového, vodíkem poháněného automobilu. Tato technologie mi totiž v dnešním, zeleně zabarvujícím se světě, dává mnohem větší smysl, než všechny ty baterie a zásuvky. No a na něco podobného jsem nyní narazil i v oblasti virtuálních měn.
C:\fakepath\Cina-e-cny.jpg

FT: Čína tlačí na McDonald's, aby před olympiádou přijímal digitální měnu

20.10.2021 Čína tlačí na americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením McDonald's, aby se v jeho čínských provozovnách před zimní olympiádou plánovanou na únor dalo platit digitální měnou její centrální banky. Píše o tom server britského deníku Financial Times (FT). Peking podle jeho zdrojů vyvíjí nátlak i na další americké podniky, aby začaly digitální měnu známou jako e-CNY přijímat. Podle amerických kritiků ale systém není bezpečný.
img

Digitální měny centrálních bank značí návrat do feudalismu

08.10.2021 Slovy klasika, rozmohl se nám tu takový nešvar. Je jím přirovnávání takzvaných digitálních měn centrálních bank – CBDC – ke kryptoměnám typu bitcoinu. Přirovnání je velkou dezinformací současného finančnictví.
C:\fakepath\Salvador_bitcoin.jpg

V Salvadoru tisíce lidí protestovaly proti prezidentovi a bitcoinu

16.09.2021 Ve středoamerickém Salvadoru vyšly ve středu do ulic tisíce lidí, kterým se nelíbí způsob vládnutí prezidenta Nayiba Bukeleho a jeho kontroverzní rozhodnutí zavést v zemi kryptoměnu bitcoin jako zákonné platidlo. Podle agentury AP demonstranti poškodili i několik bankomatů, které byly nově instalovány právě kvůli transakcím s bitcoiny.
img

Jak se kryptoměna Solana stala tak úspěšnou?

10.09.2021 Solana na konci srpna překročila hranici 100 dolarů a stala se tak jednou z 10 největších kryptoměn. Kryptoměnu Solana založil v roce 2017 americký startup Solana Lab za účelem vybudovat rychlou a energeticky efektivní blockchainovou síť. Solana má svůj token SOL, což je digitální měna, kterou investoři mohou nakupovat a prodávat. Namísto akcií, což je tradiční způsob získávání kapitálu, startup Solana Lab prodává digitální tokeny. Peníze mají jít na rozvoj aplikací a platforem v oblasti rychle se rozvíjejících decentralizovaných financí.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

07.09.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stane dnes v Salvadoru jako v první zemi na světě oficiální národní měnou:
C:\fakepath\tether.jpg

CNBC: Tether, třetí největší kryptoměna světa, vyvolává obavy u části ekonomů

07.07.2021 Tether, podle tržní hodnoty třetí největší kryptoměna světa, vyvolává znepokojení u některých ekonomů, včetně představitelů americké centrální banky (Fed). Obávají se, že by mohla být rizikem pro finanční stabilitu a že by její problémy mohly mít vážné dopady na celý trh, upozornil zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

09.06.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stala v Salvadoru jako v první zemi na světě zákonným platidlem:
C:\fakepath\Musk-dogecoin.jpg

Musk se zeptal, zda má Tesla přijímat platby v kryptoměně dogecoin

11.05.2021 Šéf americké automobilky Tesla Elon Musk se na twitteru zeptal svých příznivců, zda má jeho firma začít přijímat platby v dogecoinech. Tuto kryptoměnu, původně vytvořenou z recese, už přitom letos velmi zpopularizoval a pomohl k raketovému růstu její ceny. Před několika dny také uvedl, že platby v dogecoinech začne přijímat jiná jeho firma - vesmírná společnost SpaceX. Tesla se už dříve rozhodla, že bude přijímat platby v nejpopulárnější digitální měně bitcoin.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (3.5.2021)

03.05.2021 Minulý týden byl na obchody velmi úspěšný a dočkali jsme se na měnovém páru EUR/USD vstupu do dvou obchodů podle mého týdenního komentáře, který jsem s předstihem uveřejnil na portálu. Nejprve došlo k prolomení horní vstupní S/R zóny čímž došlo k aktivaci long (nákupního) obchodu, který následně přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Koncem týdne jsme se pak dočkali prudkého poklesu, který prolomil dolní vstupní S/R zónu, což mělo za následek vstup do short (prodejního) obchodu. Také tento obchod se velmi rychle dostal do zisku a byl ukončen na Profit-Targetu.
C:\fakepath\ethereum.jpg

Digitální měna ethereum zdolala hranici 2683 dolarů

28.04.2021 Druhá největší kryptoměna po bitcoinu - ethereum - dosáhla nového rekordu. Včera se její cena na burze Bitstamp vyšplhala až na 2683,65 dolaru (57.461 Kč), což je nejvíce, za kolik se tato digitální měna dosud obchodovala. Na jiných burzách digitálních měn se kurz může lišit.
C:\fakepath\ob-22042021.png

Digitálny Juan na ZOH 2022?

22.04.2021 Čína chce umožnit zahraničním sportovcům a návštěvníkům používat digitální měnu během zimních olympijských her v Pekingu v roce 2022.
img

Realitní firma WeWork začne přijímat platby ve vybraných kryptoměnách

20.04.2021 Americká realitní společnost WeWork, která se zabývá sdílením kancelářských prostor a oznámila záměr vstoupit na akciovou burzu, začne přijímat platby ve vybraných kryptoměnách. Naváže proto spolupráci s kryptoměnovou burzou Coinbase Global a s platební aplikací Bitpay. WeWork to podle agentury Reuters uvedla ve svém dnešním sdělení.
C:\fakepath\top-06042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.04.2021 1) Ne všechny asijské burzy dnes sdílely americký optimismus, japonská poztrácela většinu velikonoční nadílky. Kromě dalších rekordů na amerických burzách sledovali investoři do asijských akcií také růst čínského indexu nákupních manažerů ve službách, který v březnu stoupl na 54,3 bodu z únorových 51,5 a potvrdil tak trend oživování tamní ekonomiky. Australská centrální banka (Reserve Bank of Australia) dnes také oznámila ponechání úrokových sazeb na stávajících úrovních. Hongkongská burza zůstala zavřená kvůli svátkům.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Hodnota trhu kryptoměn poprvé přesáhla dva biliony dolarů

06.04.2021 Hodnota trhu kryptoměn poprvé přesáhla dva biliony dolarů (44 bilionů Kč), ukázala data analytických společností CoinGecko a Blockfolio. Letos už se přitom díky zájmu jak malých tak institucionálních investorů zdvojnásobila. Zhruba polovinu hodnoty trhu tvoří nejznámější digitální měna bitcoin.
C:\fakepath\eurusd-18022021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 18.2.2021

18.02.2021 Akcie ve Spojených státech uzavřely včerejší obchodování smíšeně. Na vině byly obavy z inflace a odliv investic z technologií, přestože vyšly příznivé ekonomické statistiky. Na forexovém trhu se ale dařilo americkému dolaru.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Dolar roste díky vyšším výnosům dluhopisů a příznivým statistikám

17.02.2021 Americký dolar dnes roste především díky vyšším výnosům státních dluhopisů a příznivým ekonomickým statistikám. Dolarový index, který sleduje výkon dolaru ke koši šesti předních světových měn, přidával kolem 17:30 SEČ 0,6 procenta na 91,04 bodu.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Tesla oznámila investici do bitcoinu a ten je na maximu

08.02.2021 Automobilka Tesla oznámila, že investovala do bitcoinu 1,5 miliardy dolarů (asi 32 miliard Kč). Sdělila to akciové burze v pravidelné výroční zprávě. Uvedla také, že v blízké budoucnosti nabídne zákazníkům možnost platit za její elektrovozy a další výrobky prostřednictvím této digitální měny. Bitcoin se v reakci vyšplhal na své rekordní maximum - na burze Bitstamp se před 14:30 SEČ prodával za téměř 44.000 dolarů a přidával 14 procent.
C:\fakepath\FX3.jpeg

Forex: Dolar po zprávě o nezaměstnanosti v USA slábne vůči euru

05.02.2021 Americký dolar po zprávě o nezaměstnanosti ve Spojených státech dnes vůči jednotné evropské měně slábne. Míra nezaměstnanosti sice v lednu klesla, ale nových pracovních míst vzniklo méně, než se čekalo, a ztráty pracovních pozic v minulém měsíci se ukázaly být hlubší, než se předtím mělo za to. Krátce po 17:05 SEČ přidávalo euro k dolaru 0,5 procenta na 1,2023 EUR/USD.
C:\fakepath\ETHUSDH1.png

Druhá největší kryptoměna ethereum zaznamenala rekord

03.02.2021 Druhá největší kryptoměna po bitcoinu - ethereum - je na rekordním maximu. Dnes se její cena na obchodní platformě Bitfinex poprvé dostala až na 1623 dolarů (34.959 Kč), což je nejvíce, za kolik se tato digitální měna dosud obchodovala. Na jiných burzách digitálních měn se kurz může lišit.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 25.1.2021

25.01.2021 V očkování nastává určitý progres, celkově však proces stále výrazně pokulhává za původními plány. Negativní zprávou je pravděpodobný výpadek dodávek vakcín společnosti Astra Zeneca pro EU. USA se v počtu vakcín přehouply přes úroveň 20m – tu původně plánovaly na prosinec.
img

Do pěti let pravděpodobně vznikne digitální euro

14.01.2021 „Zavedení digitálního eura může být první krok na cestě k bezhotovostní ekonomice, kde budou moci být kontrolovány všechny provedené transakce. To by sice usnadnilo boj proti podsvětí, ale také výrazně zasáhlo do svobod lidí,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\b-11012021-lv.gif

Platforma pro kryptoměny Bakkt vstoupí na burzu fúzí s VPC

11.01.2021 Platforma pro kryptoměny Bakkt Inc., která patří burzovní společnosti Intercontinental Exchange (ICE), se dohodla na fúzi s firmou specializovanou na akvizice VPC Impact Acquisition Holdings, díky které se stane veřejně obchodovanou společností. Hodnota Bakkt by po dokončení fúze měla činit 2,1 miliardy USD (45,3 miliardy Kč), uvedl list The Wall Street Journal. Dohoda podpoří plán Bakkt spustit aplikaci pro obchodování s digitálními měnami a pro placení s nimi.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

JPMorgan: Cena bitcoinu by mohla vystoupit na 146.000 dolarů

05.01.2021 Digitální měna bitcoin se stala konkurencí pro zlato a její cena by se mohla v dlouhodobějším horizontu vyšplhat až na 146.000 dolarů (3,1 milionu Kč), pokud si u investorů vybuduje pozici bezpečného útočiště v období nejistoty. Uvedli to dnes analytici americké investiční banky JPMorgan. V současné době stojí bitcoin asi 30.000 dolarů a jeho cena se za dva týdny zvýšila o 50 procent. V pondělí dosáhl denní objem obchodů všech kryptoměn rekordních 68,3 miliardy dolarů (1,5 bilionu Kč), uvedla s odkazem na průzkumy agentura Reuters.
C:\fakepath\getty_882340742_342808-82923.jpg

Nejrozšířenější digitální měna zažila za 11 let vzestupy i pády

03.01.2021 V dnešním vzdělávacím článku si představíme základní údaje o kybernetické měně bitcoin, jejíž cena včera poprvé překonala hranici 30.000 dolarů. Bitcoin v poslední době těží hlavně z poptávky ze strany větších investorů. Významně mu pomáhá i politika centrálních bank a tisk dalších peněz na boj s koronavirovou krizí, což vyvolává obavy ze zrychlení tempa růstu inflace. Cena bitcoinu se přitom teprve v polovině prosince poprvé dostala přes 20.000 dolarů, k nárůstu o dalších 50 procent jí tedy stačily jen asi dva týdny.
C:\fakepath\top-30122020-lv-3.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.12.2020 1) Japonské akcie v letošním roce navzdory pandemii covidu-19 výrazně posílily, hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 si připsal 16 %. Během dnešního obchodování sice o 0,45 % klesl a uzavřel na 27.444,17 bodu, to nicméně představuje jeho nejvyšší úroveň na konci roku zhruba za 30 let. Ve čtvrtek a v pátek bude tokijská burza kvůli novoročním oslavám uzavřena.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2021

08.12.2020 Saxo Bank dnes zveřejnila svou dlouho očekávanou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2021 (10 šokujících předpovědí pro rok 2021), předkládající 10 scénářů, které se na první pohled jeví nepravděpodobně, zároveň nejsou nereálné. V případě, že by se tyto předpovědi opravdu naplnily, mohly by pořádně rozvířit finanční trhy.
C:\fakepath\fb-01122020-lv.gif

Facebook přejmenoval svoji kryptoměnu, nově se jmenuje diem

01.12.2020 Facebook přejmenoval svoji digitální měnu libra. Nově se jmenuje diem. Změna názvu je součástí snahy upozornit na jednodušší a přepracovanou strukturu měny, řekl ředitel asociace stojící za digitální měnou Stuart Levey.
C:\fakepath\top-27112020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.11.2020 1) Dolar je ve vyjádření dolarového indexu nejslabší za poslední dva roky. Za tímto posunem stojí hned několik faktorů, přitom velká část z nich s námi zřejmě zůstane i v příštím roce. I proto se množí sázky na ještě slabší americkou měnu. Stavět v jejich případě lze nejen na politice americké centrální banky (Fed), ale například i na novém vedení ministerstva financí. To vše dohromady je dobrá zpráva především pro měny rozvojových trhů.
C:\fakepath\facebook-libra.jpg

Digitální měna Facebooku by měla být spuštěna v lednu

27.11.2020 Libra, digitální měna firmy Facebook, je připravena na spuštění v lednu, avšak v omezeném formátu. Uvedl to dnes list Financial Times (FT) s odvoláním na tři zdroje zapojené do projektu. Facebook ohlásil plán vytvoření nové digitální měny loni v červnu, od té doby svůj projekt výrazně upravil, aby pro něj zajistil souhlas regulačních orgánů.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Světové centrální banky chystají vlastní digitální měny

09.10.2020 Největší centrální banky světa zvažují, že začnou vydávat vlastní digitální měny. Reagují na přesun plateb na internet, všeobecný rozkvět kryptoměn a také na plán americké technologické společnosti Facebook mít svou vlastní virtuální měnu. Dnes se zástupci sedmi centrálních bank za asistence Banky pro mezinárodní platby (BIS) dohodli na principech fungování takového platidla. Uvedla to agentura Reuters.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
C:\fakepath\facebook-libra.jpg

Projekt digitální měny firmy Facebook se mění kvůli regulátorům

17.04.2020 Americká internetová společnost Facebook a její partneři včera představili výrazné úpravy svého projektu digitální měny zvané libra. Snaží se tak pro tento projekt zajistit souhlas regulačních orgánů, píše server televize CNBC.
C:\\fakepath\\top-11022020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.02.2020 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v zelených číslech, když investoři vyhodnocovali ekonomické dopady šíření čínského koronaviru. V Japonsku se dnes kvůli státnímu svátku neobchodovalo.
img

BREAKING: DASH už dnes vyletěl vzhůru o 50%!

15.01.2020 Kryptoměny si užívají hvězdný úvod roku. Bitcoin a další diginální aktiva výrazně rostou. Na čele rekordmanů je DASH, který už od počátku roku přidává více než 200 %. Tato digitální měna je aktivní také dnes, kdy přidává polovinu své ceny. Ano, roste o 50 %!
C:\fakepath\top-14012020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.01.2020 1) Spojené státy již nepovažují Čínu za zemi, která manipuluje se svojí měnou. Americké ministerstvo financí v noci na dnešek zrušilo rozhodnutí z loňského srpna, ve kterém označilo Čínu za měnového manipulátora. Zpráva přichází krátce před podpisem předběžné obchodní dohody mezi USA a Čínou, která by měla zmírnit 18 měsíců trvající obchodní válku, upozornila agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Úvod do kryptoměn. Co je to Blockchain, Bitcoin a Bitcoin Cash?

13.01.2020 Zjistěte více o Blockchainu, kryptoměnách Bitcoin a Bitcoin Cash, ale i o tom jaký je mezi nimi rozdíl...
img

Cena zlata v roce 2020 – vítěz mezi drahými kovy?

17.12.2019 Bude zlato v roce 2020 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

Digitální měny centrálních bank stojí před historickým milníkem

06.12.2019 Před několika málo dny se uskutečnily neoficiální rozhovory o nichž vysoce postavený úředník Fedu prohlásil, že americká centrální banka zvažuje možnost digitálního dolaru. Demokratičtí a republikánští členové Kongresu diskutovali s předsedou Fedu J. Powellem tuto možnost a důsledky takové revoluční transformace.
img

Evropa musí být odstavená od globálních systémů platebních karet

28.11.2019 Evropa musí překonat svou závislost od mezinárodních poskytovatelů platebních služeb. Úlohou Evropské centrální banky ale není vytlačit iniciativu zahraničního soukromého sektoru.
img

Novinky na trhu s kryptoměnami

19.11.2019 BAKKT nově zavádí bitcoinové futures vypořádané v hotovosti. Země BRICS zase zvažují společnou kryptoměnu. Venezuela vyplatí seniorům vánoční bonusy ve virtuální měně Petra.
img

Bitcoin prohnaný rakouskou školou

29.10.2019 „Model, který v dnešních dnech využívají centrální banky, se stává nefunkční,“ říká Saifedean Ammous, profesor ekonomie a autor Standard bitcoinu: Dcentralizovaná alternativa centrálního bankovnictví. Úžasnou a dobře napsanou expozici rakouské ekonomické školy o povaze peněz - na volném trhu - uzavírá několik kapitol zaměřených na technologii a ekonomiku bitcoinu (BTC). Odpovídá na klíčové otázky týkající se digitálních peněz (kapitola 8), k čemu je bitcoin vhodný? (Kapitola 9) a otázky týkající se bitcoinů (kapitola 10).
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin za prodloužený víkend posílil o čtvrtinu na 9400 USD

29.10.2019 Nejznámější virtuální měna bitcoin od pátku posílila o čtvrtinu na 9400 dolarů. Na začátku prodlouženého víkendu bitcoin dokonce atakoval hranici 10.000 dolarů. Během jedné noci tak zpevnil o 40 procent. Vyplývá to z údajů obchodníků.
img

Mark Zuckerberg, obavy Kongresu a digitální měna libra

28.10.2019 Šéf Facebooku Mark Zuckerberg se snažil ujistit skeptické americké zákonodárce, že digitální měna libra sníží náklady na globální elektronické platby a lidé se budou moci více zapojit do globálního finančního systému. Nepodpoří spuštění měny, pokud neuklidní veškeré obavy amerických regulátorů.
C:\fakepath\top-24102019-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.10.2019 1) Asijské akciové trhy dnes uzavřely převážně v zelených číslech, když se investoři soustředili na výsledkovou sezónu a také na údaje o vývoji jihokorejské ekonomiky, které potvrdily její zpomalování. Analytici zároveň vyhlíželi dnešní zasedání Evropské centrální banky.
C:\fakepath\facebook-libra.jpg

Zuckerberg se snažil uklidnit obavy Kongresu z digitální měny

24.10.2019 Šéf Facebooku Mark Zuckerberg se včera snažil ujistit skeptické americké zákonodárce, že firmou plánovaná digitální měna bude dobrou věcí, která by mohla snížit náklady na elektronické platby a pomoci lidem se více zapojit do globálního finančního systému. Ujistil, že Facebook nepodpoří spuštění měny, pokud neuklidní všechny obavy amerických regulátorů, napsala agentura Reuters.
img

Digitální měna FB. Hrozba nebo přínos?

21.10.2019 Digitální měna Facebooku je podle Francie hrozbou a není možné ji povolit. Podle francouzského ministra financí jménem Bruno Le Maire nelze plánovanou digitální měnu libra americké internetové společnosti Facebook v Evropě za současných podmínek povolit. Virtuální měna podle něj představuje velkou hrozbu pro finanční systém i suverenitu vlád a současně vytváří dost velký prostor pro zneužívání dominantního postavení na trhu. Zprávu zveřejnila agentura Reuters.
img

Od projektu kryptoměny libra FB se odvrací Visa i Mastercard

14.10.2019 Společnosti Visa, Mastercard, eBay a Stripe se stahují z rozběhnutého projektu kryptoměny libra sociální sítě Facebook. Nová digitální měna vyvíjená společností Facebook s názvem libra zaznamenává první potíže. Společnosti Visa, Mastercard, eBay a Stripe vydaly oznámení, že z asociace, která má spravovat kryptoměnu odcházejí. Informace zveřejnila agentura Reuters.
C:\fakepath\1.jpg

Francie: Digitální měnu firmy Facebook nelze v Evropě povolit

12.09.2019 Plánovanou digitální měnu libra americké internetové společnosti Facebook není možné v Evropě za současných podmínek povolit. Prohlásil to dnes francouzský ministr financí Bruno Le Maire. Měna podle něj představuje hrozbu pro finanční systém i suverenitu vlád a vytváří prostor pro zneužívání dominantního postavení na trhu, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\TOP5-05092019-LV-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.09.2019 1) Američtí a čínští obchodní vyjednavači stran vzájemného obchodu se dnes ráno telefonicky dohodli, že se sejdou na začátku října aby absolvovali další kolo jednání. Uvedlo to čínské ministerstvo obchodu. Mluvčí amerického obchodního zástupce potvrdil americké televizi CNBC telefonní existenci rozhovoru, ale jeho obsah jednoznačně nepotvrdil.
C:\fakepath\facebook-libra.jpg

EK zkoumá, zda nová měna Facebooku neovlivní hospodářskou soutěž

05.09.2019 Evropští regulátoři zkoumají, zda plánovaná digitální měna americké internetové společnosti Facebook nebude mít negativní dopad na hospodářskou soutěž. Oznámila to včera Evropská komise (EK). Facebook, který provozuje největší internetovou sociální síť na světě, představil plán na vytvoření digitální měny s názvem libra letos v červenci.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Bankéř: Nová měna Facebooku by mohla podkopat schopnosti ECB

02.09.2019 Digitální měna, kterou chystá americká internetová společnost Facebook by mohla podkopat schopnost Evropské centrální banky (ECB) nastavovat měnovou politiku. Uvedl to dnes člen Výkonné rady ECB Yves Mersch. Facebook, který provozuje největší internetovou sociální síť na světě, představil plán na vytvoření digitální měny s názvem libra letos v červenci.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Regulátoři EU zkoumají plány Facebooku na digitální měnu

21.08.2019 Antimonopolní regulátoři Evropské unie se rozhodli prozkoumat plány americké internetové společnosti Facebook na vytvoření nové digitální měny. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Evropská komise podle zdrojů tento měsíc rozeslala dotazníky různým skupinám, kterých se projekt nové měny týká. Tento krok by mohl být přípravou na zahájení oficiálního vyšetřování.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Čínská centrální banka je téměř připravena na vlastní kryptoměnu

13.08.2019 Čínská centrální banka je téměř připravena na vydání vlastní státní digitální měny. Uvedla to včera agentura Reuters, která se odvolává na náměstka ředitele oddělení plateb čínské centrální banky (PBOC) Mu Čchang-čchuna.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin se poprvé po dvou týdnech propadl pod 10.000 USD

17.07.2019 Cena kybernetické měny bitcoin včera výrazně klesla a poprvé po dvou týdnech se propadla pod 10.000 USD (228.000 Kč). Bitcoin začal prudce klesat poté, co manažer Facebooku začal odpovídat americkým zákonodárcům na otázky týkající se projektu Libra, což má být vlastní kryptoměna Facebooku. Facebook s projektem přichází v době, kdy sílí volání po kontrole digitálních měn.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Trump: Ke kryptoměnám bude asi nutné vyžadovat bankovní licenci

12.07.2019 Americký prezident Donald Trump na twitteru kritizoval kryptoměny, včetně bitcoinu i digitální měny nazvané libra, kterou se chystá zavést Facebook. Naznačil také, že pokud Facebook a jiné firmy chtějí vydávat vlastní měnu, měly by požádat o bankovní licenci a podléhat bankovní regulaci. Facebook a jeho chystanou kryptoměnu tento týden kritizovali také šéfové americké centrální banky (Fed) Jerome Powell a šéf britské centrální banky Mark Carney.
C:\fakepath\TOP5-02072019-LV-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.07.2019 1) Australská centrální banka dnes snížila svou základní úrokovou sazbu o 0,25 % na nové rekordní minimum 1,00 %, aby tak podpořila hospodářský růst a tvorbu nových pracovních příležitostí. Ke snížení úroků banka přikročila již druhý měsíc za sebou.
C:\fakepath\TOP5-26062019-LV-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.06.2019 1) Obchodního dohoda mezi Spojenými státy a Čínou je zhruba z 90 % hotová. V rozhovoru s televizí CNBC to dnes řekl americký ministr financí Steven Mnuchin. Je přesvědčen, že americký prezident Donald Trump a jeho čínský protějšek Si Ťin-pching mohou tento víkend během setkání na summitu skupiny 20 největších ekonomik světa (G20) pokročit v jednáních, která nyní stagnují.
img

Digitální měna Facebooku budí emoce, politici se bojí, že bude financovat terorismus. Bitcoinu ale pomáhá k dalšímu cenovému růstu

24.06.2019 Digitální měna libra, kterou příští rok chystá uvést Facebook, se ocitá pod palbou kritiky a varovných slov. Podle basilejské Banky pro mezinárodní platby, jakési „centrální banky centrálních bank“, představuje libra ohrožení globálního bankovnictví. Taková hrozba by prý měla celosvětově vyvolat rychlou odezvu politiků.
C:\fakepath\1.jpg

Facebook svými plány na digitální měnu znepokojil politiky

19.06.2019 Americká internetová společnost Facebook svými plány na vytvoření nové digitální měny znepokojila politiky ve Spojených státech i Evropě. Americká poslankyně Maxine Watersová, která předsedá výboru finančních služeb ve Sněmovně reprezentantů, již firmu vyzvala k pozastavení těchto plánů, dokud je nepřezkoumají regulátoři a Kongres. Připojila se tak k dalším politikům, kteří signalizovali obavy z důsledků nové měny v oblasti ochrany soukromí a bezpečnosti, píše agentura Reuters.
img

Facebook dnes odhalil svoji digitální měnu. Inspiruje se bitcoinem, ale bitcoin to není, a nebude se opírat ani o zlato

18.06.2019 Společnost Facebook dnes odhalila plán na zavedení nové kryptoměny. Ta by se podle Facebooku mohla jednoho dne obchodovat celosvětově, podobně jako dnes americký dolar. Krok Facebooku přiživil zájem o kryptoměny obecně, takže cena nejznámější a nejrozšířenější kryptoměny, bitcoinu, dnes vylétla nad úroveň 9400 dolarů za kus, tedy nejvýše od loňského května.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Facebook představil plány na vytvoření nové digitální měny

18.06.2019 Internetová společnost Facebook dnes oficiálně představila plány na vytvoření nové digitální měny s názvem libra. Spustit ji hodlá v první polovině příštího roku. Facebook je největší internetovou sociální sítí na světě. Plánovaná digitální měna je součástí snahy podniku o expanzi v oblasti internetového obchodu a globálních plateb, napsala agentura Reuters.
img

Bitcoin je teď nejdražší za poslední rok. Díky plánu Facebooku na vlastní digitální měnu

17.06.2019 Kryptoměna bitcoin dnes poprvé od loňského května překonala cenovou úroveň 9000 dolarů za kus. Odpoledne středoevropského letního času vystoupala dokonce nad úroveň 9300 dolarů. Bezprostředním důvodem cenového nárůstu jsou kroky společnosti Facebook, která se chystá veřejnost seznámit s bližšími informacemi o své chystané digitální měně. To dodává vzpruhu celému segmentu kryptoměn, neboť investoři větří přijetí kryptoměn opět o něco širší komunitou. Kromě bitocinu zdražují i další kryptoměny jako ether nebo litecoin.
img

Facebook spustí vlastní digitální měnu

17.06.2019 Už několik měsíců se mluví o nové digitální měně, kterou chce spustit Facebook. Podle zdrojů listů Financial Times a Wall Street Journal nyní Facebook oficiálně představí své plány na spuštění vlastní kryptoměny s pracovním názvem libra.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Odborník: Bitcoin nenahradí oficiální měnu

22.05.2019 Digitální měna bitcoin by v budoucnosti neměla nahradit oficiální měnu, ale stane se součástí měnového systému. Běžné peníze ztratí své privilegované postavení. Na mezinárodní konferenci AMEC Global Summit to dnes řekl odborník na kryptoměnu Jakub Jedlinský z Vysoké školy ekonomické v Praze. Podle něj se některé tradiční měny přesunou i do decentralizovaných databází (tzv. blockchain), které uchovávají neustále se rozšiřující počet záznamů a u kryptoměn slouží jako účetní kniha.
C:\fakepath\TOP-10052019-LV-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.05.2019 1) Obchodní rozhovory mezi Spojenými státy a Čínou budou po čtvrtečním jednání pokračovat dnes poté, co USA zatíží dovoz čínského zboží v ročním objemu 200 miliard USD (4,6 bilionu Kč) clem ve výši 25 % místo nynějších 10 %. Zda čtvrteční jednání zvýšilo šance na uzavření dohody, jasné není. Rovněž není známo, zda Washington skutečně začne zvýšení cel počínaje půlnocí místního času (6:00 SELČ) opravdu uplatňovat.
C:\fakepath\TOP5-08052019-LV-10.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.05.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní seanci v minusu. Náladu na trzích ovlivňovala horší než očekávaná čínská makrodata a trvající nejistota ohledně jednání mezi Spojenými státy a Čínou.
C:\fakepath\bitcoin fxstreet2.png

Lagardeová: Centrální banky by měly vydávat digitální měny

14.11.2018 Centrální banky po celém světě by měly zvážit vydávání digitálních měn v zájmu bezpečnosti transakcí těmito prostředky. Řekla to dnes šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová. Stát by tak mohl zaplnit prostor, který zůstane po snížení objemu hotovosti, poznamenala šéfka MMF podle listu Financial Times (FT).
img

Ripple si klade za cíl překonat SWIFT jako nástroj pro platební transakce

13.11.2018 Investoři zahájili úterní obchodování na trhu s kryptoměnami smíšeně, jelikož se hlavní kryptoměny zatím žádným směrem nevydaly. Lépe si zatím vedou snad jen Ripple a BitcoinCash. Tržní kapitalizace celého trhu je lehce pod 212 miliardami dolarů, zatímco tržní kapitalizace Bitcoinu se pohybuje okolo 110 miliard dolarů.
C:\fakepath\Top5-30072018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.07.2018 1) Asijské akciové trhy dnes klesly, když se investoři soustředili na japonská makrodata a připravovali se na úterní zasedání japonské centrální banky (Bank of Japan).
C:\fakepath\TOP5-15062018-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.06.2018 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování smíšeně, když se investoři soustředili zejména na zasedání japonské centrální banky (Bank of Japan), které však žádné výraznější překvapení nepřineslo.
img

Ripple má potíže s růstem, ale i tak se posouvá

15.06.2018 Ripple během čtvrtka 14.června stabilně rostl a obchodoval se na ceně 0,5512 $. V předchozí seanci vývoj odpovídal tomu, co napovídala technická analýza, když se digitální měně podařilo zotavit a prolomit cenu 0,5300 $. „To znamená, že teď vypadá pro Ripple pozitivně krátkodobý i dlouhodobý výhled,“ tvrdí Dmitriy Gurkovskiy, hlavní analytik společnosti RoboMarkets.
C:\fakepath\TOP5-12062018-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.06.2018 1) Většina asijských akciových trhů zakončila dnešní obchodování v plusových číslech, když investoři soustředili svou pozornost na schůzku amerického prezidenta Donalda Trumpa s vůdcem KLDR Kim Čong-unem, jež přinesla závazek k dalšímu jednání.
img

Výhled pro Ripple vypadá nerozhodně

11.06.2018 „Vypadá to, že časy, kdy se s digitální měnou Ripple aktivně obchodovalo, jsou minulostí. V poslední době nedochází na časovém rámci D1 k výrazným změnám, výkyvy cen lze nalézt spíše na časovém rámci H1. To však Ripple nijak zvlášť neovlivní. V minulém týdnu (pátek, 8. června) byla cena Ripple 0,6697 $ a dále klesá,“ tvrdí Dmitriy Gurkovskiy, vedoucí analytik společnosti RoboMarkets.
C:\fakepath\TOP5-21052019-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.05.2018 1) Ve Švýcarsku, Francii, Německu a Kanadě je dnes státní svátek, tamní banky a burzy jsou tak uzavřené.
C:\fakepath\TOP5-14052018-LV-21.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.05.2018 1) Většina asijských akciových trhů dnes zpevnila, když se investoři soustředili na končící výsledkovou sezónu a na mírný pokles cen ropy.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | George Soros | Bitcoin | Intervence | Big Mac index | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nová drachma | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciový index | Korelace | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Česká koruna | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ATM | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitrážní obchod | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CBOE | CFD | CFTC | CME | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Certifikáty | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dolarový index | Dollar | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FINMA | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Forex trader | Futures | Fúze | Grafy | Hedge | High | ISIN | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Leverage | Likvidita | Long | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s deriváty | Opce | Open | Peněžní zásoba | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Rezervní měna | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Slippage | Směnný kurz | Spread | Stochastic | Support | Swiss | Swiss National Bank | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Upgrade | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Ekonomika Spojených států | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | USDX | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Makrodata | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | Aktivum | Druhá měna | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchody | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Big Mac | Bitcoin nákup | Bitcoin peněženka | Brent | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | Co je to bitcoin | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Dolar | Dolary | Drachma | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční investice | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do zlata | Investiční | Investing | Investování do zlata | Investovat do zlata | Islámský stát | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak koupit bitcoin | EBay | Jak těžit Bitcoin | Janis Varufakis | Jeden dolar | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Konec eura | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Kurz bitcoinu | Kurz koruny k euru | Kurz ropy | Kurzu měn | Kurzy | E15 | Libra | Lira | LYNX Broker | Makroekonomické ukazatele | Management | Markets | Měna Bitcoin | Měna libra | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Odkup akcií | OTC trh | Patria Finance | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řecké akcie | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | Spořící účty | Státní dluh | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu měn | Webinář | Webináře | WTI | Země BRICS | Země EU | Země eurozóny | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | CNBC | ZEW | EIA | ING | Mojmír Hampl | Buffett | Elon Musk | Christine Lagarde | Indie | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Prospekt | REIT | ROCE | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | WSJ | Investiční instrument | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | eBook | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | S/R zóny | Futures trading | Blog | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Rabobank | DPA | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | CNN | Wells Fargo | Microsoft | State Street | CME Group | Burzovní společnosti | ANZ | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | BNY Mellon | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Reporty | Obchodní nastavení | Riksbank | Světová měna | Brazílie | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Mark Carney | Zero Hedge | Ministr financí | Renminbi | Finančníci | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Finanční stabilita | Podnikatelé | Bloomberg TV | Panevropský akciový index | Podnikatelská důvěra | Kč/EUR | Moneta Money Bank | Vrtulníkové peníze | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Státní měny | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ministři financí eurozóny | Prezident ECB | Bezpečné investice | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Economist | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Ekonomické dopady | IHS | Xetra | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Algoritmus | Styl obchodování | Die Welt | Globální ekonomický růst | Miliardář George Soros | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Nervozita | Obchodování v Asii | Světové centrální banky | Finančnictví | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Specifika kontraktu | TradingView | Představitelé centrální banky | Sázkové kanceláře | S&P | Guvernér | Šéf britské centrální banky | Vývoj na akciových trzích | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Historická minima | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Tradiční měny | Daně z příjmů | Zajištění | Vitol | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Investiční divize | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Peercoin | LeapRate | Elektronické peníze | Tesla | Vysoká volatilita | Prodejní signál | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Elektronické peněženky | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Propad akcií | Chevron | Mzdy | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Predikce | Bankovní domy | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Inflace v Německu | Zisky firem | FCA | Finanční ústav | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnové stimulace | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Rizikové investice | Růst čínské ekonomiky | Quantum | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Příjmy | Dun & Bradstreet | D&B | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | ČTK | Monopoly | Kurz jednotné evropské měny | Bankovní společnost | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Bitfinex | Business Insider | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Bridgewater | Elektronická peněženka | Mizuho | MUFG | WBTCB | Nejvyšší zhodnocení | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Tokyo Shoko Research | Zahraniční forex | Cryptocompare | ČSOB Finanční trhy | CoinDesk | Cena palladia | Polychain Capital | BHS | Globtrex.com | Breakout Trader | Kurzové intervence | Vývoj na světových trzích | Arbolet | Fungování kryptoměny | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash (BCC) | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Dash Core | Virtuální mince | Vývoj kurzů měn | Vývoj kurzů měn na světových trzích | Utility Settlement Coin | USC | NEX | Canadian Imperial Bank of Commerce | Clearmatics Technologies | Velký třesk | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | J Coin | Bitcoin Gold | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | LTC/USD | XRP/USD | Alternativní měny | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | Bitcoin futures | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | Investiční nástroj | CryptoSvět | Bitcoinové futures | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | NEO | Kontrakty na bitcoin | Monday Factory | Obchodník s kryptoměnami | NakamotoX | GDAX | Investice do bitcoinu | Capitalinked | Radim Dohnal | Ray Dalio | Světová kybernetická měna | Blockchain Capital | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Crypto trading | Mineři | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Börsen-Zeitung | Index S&P/ASX 200 | XBT | XRPUSD | Bitcoin Consulting | BITCOIN: Peníze budoucnosti | Dominik Stroukal | Marek "Slush" Palatinus | Karel Fillner | Coinmate | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Ethereum blockchain | Růst bitcoinu | Robinhood | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tether | Platforma pro kryptoměny | Chytré kontrakty | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | BTC/EUR | Digitální peněženky | Cena Ripplu | FundStrat | Altcoiny | Coindash | Zájem o digitální měny | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Forexové páry | Kryptoburza | Capitalinked.com | Podniky | Asijské akciové trhy | Čínské měny | Očekávaný kurz koruny | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | TradeCentrum | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Norges Bank | I-Trader | Trhy v USA | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | Christopher Dembik | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Zvýšení mezd | Globální akciový index | Zvyšování úroků | Růst zisků | EK | Evropská komise | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Denní objem obchodů | Bankomaty | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Financial Times (FT) | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Kryptoměna Bitcoin | Růst cen komodit | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Nová kryptoměna | Makroekonomické strategie | Německé banky | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Michal Uma | Primární nabídky akcií | Obchodníci s kryptoměnami | Investice do konopí | Akcie herních vývojářů | Rizikové akcie | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Statistický úřad | Akciový stratég | Inflační očekávání | Michal Brožka | CNY | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | NAGA | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | AMEC Global Summit | Digitální měna bitcoin | Odborník na kryptoměnu | Jakub Jedlinský | Bitcoin a další kryptoměny | Tencent Holdings | Chainalysis | Oživení světové ekonomiky | NVDA | Finanční svět | Oživení litecoinu | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Nové digitální měny | Facebook Libra | Digitální měna Libra | Kryptoměna libra | Libra od Facebooku | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Asociace Libra | FinCEN | Vlastní kryptoměny | Kryptoměna Facebooku | Vlastní kryptoměna | GBTC | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Americké futures | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | Vytvoření nové digitální měny | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Komoditní obchody | Indická ekonomika | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Měna Facebooku | AMZN | WeWork | Splasknutí hypoteční bubliny | Alan Greenspan | Shrnutí obchodování | Hongkongská burza | Ohlášení nové měny | Nové měny | Vytvoření digitální měny | Obavy ohledně libry | Privatizace peněz | Tržní pozice | Televize CNBC | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Projekt digitální měny | Stablecoiny | Oživení ekonomiky eurozóny | Růst podnikatelské aktivity | Bublina na trhu | Nejlepší vanadiové akcie | Jihokorejská centrální banka | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Virtuální peníze | Akcií těžařů | Nízké daně | Cena akcie | Nová měna | Měnový systém | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Digitální měna FB | Měna FB | Oslabení čínské měny | Alipay | Platební společnost | Projekt libry | Spuštění měny | Globální digitální měny | Americké automobilky | Automobilky | Startup | Rozpočet | Deficit | Peter Garnry | Michal Dvořák | Kryptoměnová burza | Trinity | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Obchodní dohody | Myšlenka | Včerejší obchodování | Příliv zahraničního kapitálu | List The Wall Street Journal | Trader 2.0 | Americký dolar dnes | Primární nabídky | Firma | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tezos | USDC | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Studie | Server CNBC | Bankomaty na kryptoměny | BAKKT | Bilance | Jakub Kraľovanský | Důchodový systém | Co bude | Generální ředitel | PSA | Čínský prezident | Lagardeová | Si Ťin-pching | Black Friday | Amazon | Úrok | Miliardy | Tether Limited | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | AFP | Hospodářské záležitosti | Valdis Dombrovskis | Předseda Evropské komise | FT | | Financovat | Digitální měna Facebooku | Předpovědi | Šokující předpovědi | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Digitální měna centrální banky | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | Vládní výdaje | Breaking | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | FB Libra | Soukromý sektor | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | UTC | Goldcorp | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | Míra | Jaderné elektrárny | InterContinental | Temelín | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Dolar roste | Trumpova administrativa | Nabídka a poptávka | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Italský premiér | MasterCard | FB | Nike | Uber | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | BREAKING | Stratég | Koruna posílila | Hodnota HDP | Peking | Halving | Hospodaření | Údaje ministerstva | Elizabeth Warrenová | Klesající trend | Návratnost | Inovace | Bitcoinové bubliny | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Washington | RBA | Budoucnost | Zemědělství | Rekordní maximum | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Bloky | Co je Blockchain? | Jak funguje Blockchain? | Úvod do kryptoměn | Fork | BTC (Bitcoin) | BCH (Bitcoin Cash) | Zadání transakce | Potvrzení transakce | Uložení transakce do bloku | Veřejné finance | Eleanor Creagh | Ukazatele | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | Galaxy Crypto Index | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Americké ministerstvo | Britské společnosti | Velké firmy | Banka Morgan Stanley | Parabolický vývoj | Komunikace | Kapitalismus | Prezident | Plány Facebooku | Vlastní digitální měny | WhatsApp | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Asijské indexy | Jüan | Pokles | Situace | Růst inflace | Závislost na dolaru | SARS | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Spekulativní kapitál | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | ETH/BTC | Převody peněz | Společnost Nike | Sazby beze změny | SEC | NFP | Americké banky | Britský statistický úřad | VoxEU | Dirk Niepelt | Firemní sektor | Digitální peníze | Politika centrálních bank | Valuace | COVID-19 | Společnost Berkshire Hathaway | Šéfka ECB | Stabilita | Shortovat | Longovat | Vývoj | Šok | Michel Barnier | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Aktuální Price Action | Obrovské ztráty | WP | Makroekonomické údaje | Restrikce | Hlavní měny | Vlna výprodejů | Indické akcie | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Profitovat | Tencent | Stimuly | Fiskální politiky | Cenový vývoj | Fiskální balíček | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Pád ceny | Automobilka | Historie | Žádosti o podporu | Rozkolísaný | Algoritmy | Koronavirová krize | Republikánská senátorka | Senátorka | Komerční banky | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Politická rozhodnutí | Růst | Olympijské hry | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Hranice měnové politiky | Biliony | Potenciál | Izrael | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Schodek | Organizace | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Zelené energie | Údaje | Extrémní nárůst | Nejvyšší soud | Technické problémy | Výpadky | Postoj investorů | Credit Suisse Group AG | Maloobchodní tržby v USA | Majitel | Statistiky | Geopolitická krize | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť | Debata | Výkon dolaru | Grayscale | Evropské méně | Binance Coin | Cenový propad | Cestování | Bitcoin dnes | Americká centrální banka (Fed) | Osobní příjmy | Maloobchod | Zaměstnanci | Tweet | Růst výnosů | Soud | ETN | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Ben Broadbent | ONE | Výzkumné společnosti | JD.com | Vývoj ekonomiky | Konzistentní zisk | Konsorcium | Vakcína | Fujitsu | Spekulovat | Manažeři | Růst Bitcoinů | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Komunistická strana | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Soběstačnost | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Počet nových žádostí o podporu | Nikola | Index Nasdaq Composite | Arizona | Covid | Realitní firma | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Cardano | Práce z domova | Vrcholoví manažeři | Šéf banky | Ekonomická předpověď | Tulipánová mánie | Tulipány | Stabilní zdroj příjmů | Zdroj příjmů | Silicon Valley | Ocenění | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Kolísání cen | Technologické společnosti | PlanB | Republikánští senátoři | Nálada v eurozóně | Progres | DeFi | Světové rezervní měny | Důvěra | WeCHat | Kryptoměnový trh | Světová rezervní měna | Čínská komunistická strana | Výrobní index | Decentralizované finance | SPAC | Vývoj indexu Nasdaq | Klimatické změny | Odborníci | Transparentnost | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Nvidia | Budoucí vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Elektromobily | Politici | Diverzifikovat | Biden | Tokijská burza | Digitální euro | Česká republika | Antimonopolní úřad | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | Bezpečného útočiště | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Množství peněz | Platby v kryptoměnách | Defi | Digitální převody peněz | Nařízení | Solární energie | Obchodování s futures | Moneta | UMA | Vakcína proti covidu-19 | Blockchainové technologie | Odhad amerického HDP | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Stuart Levey | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Tesco | Používání hotovosti | Investice do vody | GameStop | Diem Association | Vakcinace | H&M | Očkování | Coinbase Global | Očkování proti covidu-19 | Centrální bankéř | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Tisk dalších peněz | Boj s koronavirovou krizí | Zrychlení tempa růstu inflace | Vakcína a covid | Zastánci bitcoinu | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | Hodnota trhu s kryptoměnami | Společnost Tesla | Silné oživení | VPC | Bakkt Inc. | VPC Impact Acquisition Holdings | Hodnota Bakkt | JD | Evropské centrální banky | Investiční účely | Očkování proti covidu | ADP report zaměstnanosti | Automobilka Tesla | Oznámení Tesly | Nákup bitcoinu | Výnos desetiletého dluhopisu | Třetí vlna | Terra | Tempo očkování | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Blockfolio | Prodej kryptoměn | Bitcoinové transakce | Používání kryptoměn | GitHub | COIN | Krypto trh | Ceny Etherea | Revoluce v Číně | Zimní olympijské hry | Olympijské hry 2022 v Pekingu | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Průmyslová komodita | ERA | Digitální měna ethereum | Měna ethereum | DOGE | Goldman Sachs Group | Platby v kryptoměně | Platby v kryptoměně dogecoin | Digitální měna dogecoin | Měna dogecoin | Dogecoiny | Sen spekulantů | Růst dogecoinu | Saturday Night Live | Shiba Inu | Indická centrální banka | Těžaři | Nayib Bukele | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Legální platidlo | Platidlo | Konkurence | Prodej | Další kryptoměny | McDonald's | Rozhodnutí Číny | Programátor | Největší kryptoměnové burzy | Technologie | Ethereum (ETH) | Eric Rosengren | Analytici JPMorgan | UST | Akciový trh Nasdaq | Odvětví | Andreessen Horowitz | Objem peněz | Výrobce sportovního oblečení | Tokeny | Meituan | Americká ministryně financí | Funkční období | Společnosti | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Opatření | Bitcoinová peněženka | NFT | Laszlo Hanyecz | Solana | Kryptoměna Solana | Popularita Solany | Bukele | Prezident Bukele | Systém digitální peněženky | Nakamoto | Litecoiny | Etherea | UBS Group | UBS Group AG | Digitální koruna | Monetární feudalismus | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | e-CNY | Digitální jüan | Projekt čínské centrální banky | Čínské centrální banky | Bezpečnostní nástrahy nové měny | Globální pravidla | Giphy | Digiměny | Notino | Digitální ekosystémy | Pozornost | Cenový cíl | Přijetí bitcoinu | Izraelská centrální banka | Šiba-inu | Kryptoměna šiba-inu | Nová kryptoměna šiba-inu | Mladí investoři | Fond ETF | Nejstarší kryptoměna | Meta | Meta Platforms | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Regulační úřady | TIM | Jens Stoltenberg | Obchodník s energií | Vivo Energy | Vivo | AVAX | Ava labs | Avalanche | Avalanche (AVAX) | Měna avalanche | Zavedení digitální měny | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Rozšíření | Informace z kryptoměnového trhu | Kryptoměnové podvody | TerraUSD | Miliardy USD | Instituce | Kryptoměnové konsorcium | Konsorcium Diem Association | Konsorcium založené Facebookem | Jamajka | Natalie Haynesová | DCash | Nirmala Sítarámanová | Finanční rok | GlobalBlock | Meme kryptoměny | CRO | Krize na Ukrajině | Vývoj kryptoměny | Měna terraUSD | Do Kwon | Kontroverzní digitální měna | Digitální měna terraUSD | Mati Greenspan | Algoritmické tokeny | Algoritmický stablecoin | Širší trh s kryptoměnami | Quantum Economics | Výprodej na trhu kryptoměn | AscendEx | Michael Rinko
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Digitální ekonomika
Digitální ekonomiky
Digitální ekosystémy
Digitální euro
Digitální finance
Digitální jüan
Digitální komunikace
Digitální koruna
Digitální kryptoměny
Digitální majetek

Následující klíčová slova

Digitální měna bitcoin
Digitální měna centrální banky
Digitální měna dogecoin
Digitální měna ethereum
Digitální měna Facebooku
Digitální měna FB
Digitální měna Libra
Digitální měna terraUSD
Digitální měny
Digitální měny centrálních bank
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
virarosi krypto
Potvrďte prosím... Zavřít