Pátek 02. prosinec 2022 00:08
reklama
Swissquote Bank
reklama
Instaforex webinar petr plechac
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Cash flow

img

Nový ropný zlom: Jsou evropské ropné společnosti opět vhodné k investici?

30.11.2022 Na počátku minulého desetiletí došlo k neefektivní alokaci kapitálu: přišla obrovská expanze dodávek uhlí z Číny a zdálo se, že velké ropné společnosti vypisují bianco šeky svým průzkumným oddělením. V tomto období došlo také k rychlému růstu trhu se zkapalněným zemním plynem (LNG) a k obrovskému přílivu spekulativního kapitálu do amerických břidlic.
img

Akcie společnosti Carvana klesají. Signál propadu prodeje ojetých vozů? 📉

16.11.2022 Akcie společnosti Carvana (CVNA.US), donedávna stále nejrychleji rostoucí platformy pro prodej ojetých automobilů v USA, jsou dnes pod tlakem a ztrácejí téměř 13 %. Od začátku roku akcie ztratily téměř 96 % kvůli značnému zadlužení, rostoucím úrokovým sazbám a zpomalujícím prodejům. Prodeje ojetých vozů v USA ve třetím čtvrtletí roku 2022 meziročně poklesly o zhruba 13 %, což se odrazilo i ve výsledcích společnosti. Obrovský pokles dnes oznámil také dodavatel "ojetých" autodílů Advance Auto Parts (AAP.US):
img

Tržní sektor, kde začnou akcie raketově stoupat

08.11.2022 Svět se ze všech sil snaží zajistit si dodávky kritických energií. Některé země jich budou mít koncem letošního a začátkem příštího roku nedostatek, a tak se upírá značná pozornost na jadernou energii, která nabízí alternativní řešení. Poptávka po ní se rychle zvyšuje i proto, že jde po hydroelektrické energii o druhý největší zdroj elektřiny s nulovými uhlíkovými emisemi. Navíc firmy spojené s čistými energetickými alternativami patřily v letošním roce na globálních trzích mezi ty s nejlepší akcionářskou návratností.
img

Výsledky Exxon Mobil and Chevron prekonali očakávania

28.10.2022 Ropní giganti Chevron (CVX.US) a Exxon Mobil (XOM.US) dnes predstavili vynikajúce výsledky za tretí štvrťrok roka. Výsledky prekonali už aj tak veľmi optimistické očakávania analytikov. Akcie oboch spoločností vzrástli o takmer 3 % v premarkete sa na historické maximá:
img

Akcie Boeingu se propadají po neuspokojivých čtvrtletních výsledcích

26.10.2022 Akcie Boeingu (BA.US) ve středu klesly o více než 3 % poté, co výrobce letadel vykázal nečekanou čtvrtletní ztrátu 3,3 miliardy dolarů a tržby, které klesly pod odhady analytiků. Společnost nicméně zachovala svou prognózu generování hotovosti v letošním roce navzdory potížím se zvýšením výroby komerčních tryskových letadel.
img

Výsledky Tesly nenaplňují očekávání Wall Street 📉

20.10.2022 Americký výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US) po včerejší seanci oznámil finanční výsledky, které zklamaly analytiky zpomalujícím růstem tržeb. Pokles akcií Tesly může ovlivnit celkový sentiment akciových indexů, kdy akcie před otevřením trhu ztrácely téměř 6 %.
img

Moneta (Koupit, 12m cíl = 104,6 CZK): Upravujeme cílovou cenu na 104,6 CZK za akcii a opakujeme naše doporučení Koupit

05.09.2022 Investiční doporučení: Vzhledem k aktualizaci našeho modelu společnosti MONETA Money Bank jsme upravili cílovou cenu. Naše nová cílová cena pro akcie Monety je 104,6 CZK s doporučením Koupit. Doporučení zůstává beze změny, cílová cena se snížila z 109,7 CZK (vydáno 31. 8. 2021). Akcie Monety se při porovnání se srovnatelnými bankami obchodují s prémií. Moneta je oceněna na P/B 1,3x, P/E 9,4x a P/S 3,4x. Srovnatelné bankovní domy se obchodují na násobcích 0,8x, 6,3x a 0,9x respektive. Moneta ale nabízí vyšší rentabilitu vlastního kapitálu ve srovnání s konkurencí a očekáváme, že bude také vyplácet vyšší dividendy. Prémii Monety tak považujeme za opodstatněnou.
img

PayPal roste v premarketu díky pozitivním čtvrtletním výsledkům

03.08.2022 Akcie PayPal (PYPL.US) vyskočily v předburzovním prodeji o 13 % poté, co společnost vykázala lepší než očekávané výsledky hospodaření za druhý kvartál. Býčí sentiment podpořily i zprávy o investici Elliott Management ve výši 2 miliard dolarů.
img

Uber v premarketu roste navzdory nižším vykázaným ziskům

02.08.2022 Akcie Uber (UBER.US) v úterním předburzovním prodeji získávají 10 % poté, co největší poskytovatel sdílených jízd vykázal lepší než očekávané tržby za 2Q22, poprvé v historii kladný kvartální cash flow a solidní finanční výhled na 3Q22.
img

Akcie Micronu se po snížení výhledu Morgan Stanley propadly

22.07.2022 Akcie Micron Technology (MU.US) spadly během páteční seance o 4 % poté, co banka Morgan Stanley snížila výrobci polovodičových čipů rating z "equal-weight" na "underweight" a ponechal cílovou cenu na 56 USD za akcii. Ke snížení došlo po červnovém zveřejnění čtvrtletních výsledků, které zaostaly za tržními projekcemi a poskytly vodítko pro nadcházející čtvrtletí, což bylo taktéž zklamáním.
img

Akciové trhy rozšiřují zisky

22.07.2022 Americké akciové futures slabě rostou uprostřed neklidného obchodování, protože investoři analyzují řadu významných zisků za druhé čtvrtletí a hledají vodítka o dopadu vysoké inflace na firmy.
img

Fidelity International: Těžká volba – odvrátit recesi, nebo porazit inflaci?

22.07.2022 Červnový příběh trhu je z oblasti pevných výnosů. Dluhopisy s vysokým výnosem klesly o téměř 7 %, zejména v důsledku širších spreadů. Po většinu letošního roku byly ztráty dluhopisů způsobeny růstem sazeb, přičemž ten se nyní projevuje v úvěrovém riziku, což signalizuje přesun pozornosti od inflace k růstu.
img

Akcie IBM se propadají navzdory pozitivní čtvrtletním výsledkům

19.07.2022 Akcie IBM (IBM.US) se během dnešní seance propadly o přibližně 7 %, navzdory lepším než očekávaným výsledkům, protože technologický gigant snížil svůj odhad na peněžní toky kvůli silnému dolaru a války na Ukrajině.
C:\fakepath\PT-CFD-akcie-clanek-uber1-FXstreet-18072022.jpg

TOP 3 nejobchodovanější CFD akcie týdne u Purple Trading

18.07.2022 Informace jsou jednou z nejcennějších komodit. Nikdo vám s naprostou jistotou neřekne, kam která akcie zamíří. Někdy však jen stačí vědět, kde a v jaký okamžik investoři zaujímají nejvíce pozic a pokusit se využít daného volume a případné volatility. Přinášíme vám souhrn 3 nejobchodovanějších akcií v Purple Trading za minulý týden. Co stojí za jejich popularitou a jaký je výhled do budoucna? To vše se dočtete v dnešním článku.
img

Vývoj na trzích 11.-17. 7. 2022

18.07.2022 Minulou středu byla zveřejněna data o inflaci za červen v USA a Česku. V obou případech byl růst spotřebitelských cen vyšší, než očekával konsenzus ekonomů. Inflace v USA byla v červnu nejvyšší za více než čtyři dekády. V meziročním srovnání poskočila z květnových 8,6 % na 9,1 %, přičemž konsenzus očekával 8,8 %. V meziměsíčním srovnání inflace poskočila z květnových 1,0 % na 1,3 %, přičemž konsenzus očekával 1,1 %.
img

TOP 3 nejobchodovanější CFD akcie týdne

15.07.2022 Informace jsou jednou z nejcennějších komodit. Nikdo vám s naprostou jistotou neřekne, kam která akcie zamíří. Někdy však jen stačí vědět, kde a v jaký okamžik investoři zaujímají nejvíce pozic a pokusit se využít daného volume a případné volatility. Přinášíme vám souhrn 3 nejobchodovanějších akcií v Purple Trading za minulý týden. Co stojí za jejich popularitou a jaký je výhled do budoucna? To vše se dočtete v dnešním článku.
img

Akcie Bed Bath & Beyond Inc spadly o 20 %!

29.06.2022 Akcie Bed Bath & Beyond Inc (BBBY.US) během středeční seance klesly o přibližně 22 % poté, co společnost vykázala nižší než očekávané tržby a oznámila odchod generálního ředitele. Než bude nalezen nový kandidát, dočasnou CEO se stane Sue Gove.
img

ČEZ vyplatí dividendu 48 korun za akcii, prošel návrh MF

29.06.2022 Energetická společnost ČEZ vyplatí akcionářům z loňského zisku dividendu 48 korun za akcii před zdaněním. V úterý pozdě večer o tom po více než 13 hodinách jednání rozhodla valná hromada firmy. Prošel tak protinávrh ministerstva financí, které společně s vyšší dividendou navrhovalo také posunout výplatní termín o tři měsíce na 1. listopadu. Představenstvo ČEZ navrhovalo dividendu 44 korun za akcii, tento návrh ale neprošel. Valná hromada skončila v noci z úterý na středu po zhruba 16 hodinách jednání.
img

Akcie Tesly rostou, protože Muska nezajímá konkurence

21.06.2022 Akcie Tesly (TSLA.US) vyskočily během úterní seance o více než 10 % poté, co na konferenci v Kataru CEO společnosti Elon Musk oznámil, že v příštích třech měsících dojde ke snížení platů zaměstnanců o 10 %, což bude znamenat celkovou redukci o 3,5 %.
C:\fakepath\cez.jpg

Ministerstvo financí navrhuje, aby ČEZ vyplatil vyšší dividendu za akcii

20.06.2022 Ministerstvo financí navrhuje, aby polostátní energetická společnost ČEZ vyplatila akcionářům dividendu 48 korun za jednu akcii. Vedení společnost chce na červnové valné hromadě navrhnout dividendu 44 korun. Ministerstvo financí zároveň chce prodloužit termín pro výplatu dividendy o tři měsíce z 1. srpna na 1. listopadu, aby měla společnost dostatečný čas získat likviditu. Ministerstvo financí o tom dnes informovalo v tiskové zprávě. Stát chce vyšší příjem z dividendy do státního rozpočtu využít na kompenzaci vysokých cen energií občanům.
img

Rozbřesk: Fed zvedne sazby o 75 bazických bodů a zveřejní jestřábí prognózu. Proč končí éra levné ropy?

15.06.2022 Vysoké ceny ropy a především finálních produktů nadále citelně zdražují paliva pro koncové spotřebitele. Stále větším politickým tématem jsou před blížícími se podzimními volbami drahé pohonné hmoty ve Spojených státech, kde jsou řidiči tradičně zvyklí na levný benzín. Jeho průměrná cena však poprvé v historii překonala hranici 5 USD/galon. Americký prezident Biden na to konto tvrdě kritizoval domácí ropný gigant Exxon, který dle jeho slov „v tomto roce vydělal více než pánbůh“.
img

Komodity: Proč končí éra levné ropy?

15.06.2022 Vysoké ceny ropy a především finálních produktů nadále citelně zdražují paliva pro koncové spotřebitele. Stále větším politickým tématem jsou před blížícími se podzimními volbami drahé pohonné hmoty ve Spojených státech, kde jsou řidiči tradičně zvyklí na levný benzín. Jeho průměrná cena však poprvé v historii překonala hranici 5 USD/galon.
img

ČEZ (Koupit, 12m cíl = 1 393 CZK): Vysoké ceny elektřiny, skokový nárůst hospodaření

07.06.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ vydáváme doporučení Koupit s novou cílovou cenu 1 393 CZK (doporučení i cílová cena byly dosud v revizi).
img

Potenciální nákup akcií Starbucks Corporation (SBUX) (spotřebitelský sektor/restaurace)

24.05.2022 Akcie Starbucks již byly pod tlakem pandemického faktoru COVID-19, vnitřních finančních důvodů a poté pod tlakem politického rozhodnutí opustit Rusko vedlo ke ztrátě části zisku a nedůvěře několika investorů. Ale ty nejdůležitější problémy, byť ne kritické, jsou přítomnost záporného vlastního kapitálu, vysoká úroveň dluhu a neatraktivní hodnoty poměru cena/zisk (P/E) 19,58x oproti hodnotě 17,1x v odvětví a 15,1 x na trhu, stejně jako poměr ceny a zisku (PEG), který je 1,4x. Poměr dluhu k vlastnímu kapitálu ve výši 16,024 miliardy USD je 8,761 miliardy USD, ale zároveň je dluh společnosti dobře pokryt provozním cash flow ve výši 33,1 % a je kompenzován 11,5násobným pokrytím EBIT. Vysoká výše dluhu vznikla na pozadí zpětného odkupu akcií společností. Kvůli kapitálové disparitě je obtížné odhadnout návratnost vlastního kapitálu (ROE) Starbucks. Obecně nebyly za poslední 3 měsíce zjištěny žádné znepokojivé události a ani nebyly pozorovány důvěrné prodeje akcií.
C:\fakepath\twitter-19052022.jpg

Leveraged buyout Twitteru

19.05.2022 Jestli vás stejně jako mě zajímá transakce, na základě které má Elon Musk v plánu koupit Twitter, pak jste určitě narazili na pojem leveraged buyout, zkráceně LBO. O mechanismu LBO jsem věděla spíše základní věci, a tak jsem se pustila do podrobnějšího průzkumu. Překvapilo mě, jak smart forma financování akvizicí to je a jak poměrně nízké riziko může představovat pro toho, kdo nějakou společnost kupuje. V češtině mě napadlo přirovnání, které LBO dle mého názoru dobře vystihuje: za málo peněz, hodně muziky.
img

Shrnutí dění na trzích 9. - 15.5.2022

16.05.2022 Jmenování nového holubičího guvernéra Aleše Michla spustilo velké výprodeje na koruně, na které se ČNB rozhodla zareagovat devizovými intervenci na posílení koruny. Ve výsledku za celý minulý týden koruna oslabila vůči euru jenom mírně o 0,3 % na 24,74 EUR/CZK. Vůči dolaru koruna oslabila o 2,1 % na 23,83 USD/CZK. Euro vůči dolaru v minulém týdnu oslabilo o 1,3 % na 1,0410 EUR/USD.
img

Kofola (Koupit, 12m cíl = 381 CZK): Historicky nejlepší čísla budou dále růst

12.05.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Kofola ČeskoSlovensko vydáváme doporučení Koupit s cílovou cenou 381 CZK na jednu akcii (doporučení a cílová cena byly dosud v revizi). Kofola je přední společností v sektoru produkce nealkoholických nápojů ve střední a jihovýchodní Evropě. Společnost se mimo jiné zaměřuje na produkci sycených nápojů a minerálních vod. Od propuknutí pandemie a po zavedení přísných restrikcí bylo tvrdě zasaženo hospodaření Kofoly, zejména restaurační segment.
img

Podaří se Teladocu smazat nedávné ztráty?

25.04.2022 Teladoc (TDOC.US) poskytuje služby v oblasti tele medicíny od roku 2009. V roce 2021 společnost zaměstnávala téměř 4 500 lékařů, přičemž celkový počet návštěv dosáhl 15,3 milionu a vzrostl o 38 % oproti roku 2020, který se ukázal být skutečným katalyzátorem pro společnost. Během pandemie Teladoc zaznamenal působivý 86% meziroční růst tržeb, což přispělo k jeho rostoucí pozici mezi společnostmi v lékařském průmyslu. V následujících měsících však akcie společnosti klesly o více než 80 % ve srovnání s maximy na podzim 2021:
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Globální stagflace je tu

12.04.2022 Stagflace představuje takový makroekonomický vývoj, kdy se zároveň kombinuje silně zvýšená inflace výrazně nad inflačními cíli centrálních bank s velice malátnou dynamikou HDP s možností ekonomické recese. Západní svět naposledy stagflaci zažil na přelomu 70. a 80. let minulého století.
img

Raytheon získal kontrakt pro americkou armádu v hodnotě 600 milionů dolarů

12.04.2022 Akcie Raytheon (RTX.US) je jedním z předních dodavatelů zbraní a technologií pro americkou armádu. Společnost podepsala novou smlouvu s ministerstvem obrany:
C:\fakepath\akcie-11042022-1.jpg

Velké změny v AT&T – jaký budou mít vliv na akcionáře?

11.04.2022 Začátkem února 2022 oznámilo vedení AT&T, že společnost razantně snižuje svoji dividendu z původních 2,08 USD za akcii/rok na 1,11 USD za akcii/rok. O měsíc později proběhla médii další zásadní zpráva, že AT&T prodává WarnerMedia společnosti Discovery. Jaké dopady má prodej WarnerMedia a snížení dividendy na akcionáře AT&T? Ne tak špatný, jak se na první pohled může zdát.
img

Nákupy akcií Amazonu před jejich rozdělením

10.04.2022 V červnu dojde k rozdělení akcií AMZN. Je to pro investory znamení nakupovat ještě teď. Akcie Amazonu (NASDAQ:AMZN) se poslední dobou obchodují mnohem lépe, když od minima v roce 2022 stouply o 26%. Zejména akcie AMZN se od oznámení plánů distribuce akcií v poměru 20:1 obchodují mnohem lépe.
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Konec jednoho paradigmatu

07.04.2022 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2022 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také informace o nejrůznějších makroekonomických trendech, které budou mít dopady na investory i trhy.
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Akcie Boeing: Firma přišla o důležité dodávky titanu z Ruska

25.03.2022 Akcie Boeing (BA) díky předešlému vývoji prožívají další vcelku dramatické období. Díky geopolitickým událostem je Boeing v ohrožení kvůli přerušeným dodávkám surovin z Ruska. A aby toho nebylo málo, v Čínské lidové republice měl nehodu dopravní letoun jejich výroby, což zase rozvířilo debaty kolem provozuschopnosti jimi vyrobených letadel. Nesmíme ale zapomínat na to, že Boeing patří i mezi zbrojní tituly a nedávno se povedlo získat zakázku na cvičné systémy pro protiponorkový a protilodní boj.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE dosáhla v roce 2021 podle předběžných výsledků rekordních výnosů v hodnotě 10,7 miliardy korun

24.03.2022 „Rok 2021 byl opět rekordní, což potvrzuje, že naše globální prodejní strategie a zaměření na výrobky a výzkum a vývoj podporují růst výnosů při udržení ziskovosti a zároveň vytvářejí dlouhodobou hodnotu pro naše investory. Naše hospodaření generuje silné cash flow, pokračujeme v investicích do výrobních kapacit, produktů a odbornosti. Zároveň věříme, že si naši akcionáři zaslouží odpovídající podíl na našem úspěchu.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?

09.03.2022 Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt.
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

Akcie Virgin Galactic prudce rostou v reakci na smíšené kvartální výsledky

23.02.2022 Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) dnes vyskočily o téměř 12 % v reakci na hospodářské výsledky, které nebyly nijak hvězdné. Společnost začala během února opět prodávat letenky na hranici vesmíru. Nicméně kvartální ztráta byla nižší, než se očekávalo a společnost oznámila, že její hotovostní pozice zůstává silná.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

FX swapy vs. měnové swapy

23.02.2022 Swapy jsou derivátové kontrakty, které slouží účelu směny finančních nástrojů mezi dvěma stranami. Tyto finanční nástroje mohou nabývat různých hodnot, avšak nejoblíbenější je směna hotovosti, kdy se obě strany dohodnou na určité pomyslné jistině. Banky v praxi tuto jistinu nemění.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
C:\fakepath\sazby-1302022.png

Sazby v praxi

13.02.2022 Zvyšování úrokových sazeb Českou národní bankou (ČNB) už nikoho nepřekvapuje. Asi to má i smysl, no v minulém týdnu jsem se v praxi setkal s tím, jak se to promítá do reálného uvažování lidí. A tím nemám na mysli jen hypotéky nebo nějaká spoření.
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Vliv rekordních zisků společnosti Tesla na společnosti Lucid a Rivian

31.01.2022 Staré přísloví, že "americký akciový trh roste více, než klesá, ale klesá rychleji, než roste", nemůže být pravdivější. Během necelých tří let byli všichni svědky tří velkých výprodejů, a to v rozmezí několika týdnů. Jedná se o výprodej v souvislosti s obchodní válkou mezi USA a Čínou na konci roku 2018, výprodej způsobený pandemií covid-19 v březnu 2020 a aktuální výprodej.
img

Graf dne: US2000 (19.01.2022)

19.01.2022 Na trhu pokračuje růst výnosů z dluhopisů. Výnos z desetiletého amerického bondu se už pohybuje na úrovni 1,9 %, což znamená v blízkosti dvouletého maxima. Růst sazeb obvykle nepřeje růstu na akciových trzích, kde primárně trpí technologický sektor a malé společnosti, které obvykle vykazují vyšší úroveň dluhu. Růstové akcie jsou často více oceňovány dle budoucího cash flow, jehož odhady růst výnosů snižuje. Index Russell 2000 dosahuje poměru debt-to-equity okolo 129 %. Pro Nasdaq a S&P 500 dosahuje tento poměr v pořadí na 89,5 % a 114,5 %. Nyní jsme svědky průrazu pod spodní limitu obchodního rozpětí indexu Russell 2000. Za tímto pohybem stojí změna pozice Fedu. Další pohyb indexu bude záležet na tom, zda se Fedu podaří naplnit jestřábí očekávání.
img

Česká zbrojovka (Koupit, 12m cíl = 645 CZK): Vysoká poptávka, akvizice a organický růst

17.01.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Česká zbrojovka Group SE (CZG) vydáváme novou cílovou cenu ve výši 645 CZK. Zároveň potvrzujeme doporučení Koupit, které zůstává beze změny. Naše nová cílová cena naznačuje možnost zhodnocení ve srovnání s aktuálním tržním kurzem o 28%. Předcházející cílová cena byla 357 CZK.
img

Nejlepší akcie 2022: 5 tipů pro vaše investiční portfolio

12.01.2022 Jaké akcie koupit v roce 2022? Každý rok investoři hledají ty nejlepší akcie pro své portfolio. Přesto je někdy dost těžké najít lukrativní akcie s perspektivními vyhlídkami. Zejména po obrovském nárůstu cen v letech 2020 a 2021 se obchodníci ptají, do kterých akcií se nyní vyplatí investovat.
img

Nio akcie: Čína snížila dotace na elektromobily o 30 %

11.01.2022 Nio akcie může čekat zajímavý rok. Čínská vláda mění svou politiku v automobilovém průmyslu. Na jednu stranu se více otevírá zahraničním investorům, ale zároveň snížilasubvence na elektrická auta. Zdá se, že Čína již nechce elektromobilní průmysl tolik podporovat jako dříve.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Akcie AMD vzrostly v tomto roce o více než polovinu!

31.12.2021 Akcie AMD (AMD.US), jednoho z největších světových výrobců čipů, vzrostly za poslední měsíc o více než 30 % a od začátku roku se zásluhou nedávného růstu dostaly do zisku ve výši 64 %. To znamená takřka trojnásobek růstu indexu S&P 500. Akciím AMD pomohly v závěru roku velmi dobré výsledky za třetí kvartál, které ukázaly 54% růst tržeb a 134% růst zisku ve srovnání se situací před rokem. K růstu výrazně přispěly prodeje čipů jako EPYC, Ryzen a Radeon. V tomto roce se čeká růst zisku na akcii o 105,1 %, přičemž celé odvětví by mělo přidat pouze 43,5 %. Meziroční růst cash flow dosáhl 97 %, což je mnohem více než u srovnatelých společností. V posledních 3 - 5 letech růst cash flow společnosti dosahoval k 50 %. Růst cash flow celého odvětví byl v průměru 11 %.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

ČEZ (Koupit, 12m cíl = 905 CZK): Rekordní ceny elektřiny pozitivně ovlivní hospodaření

10.12.2021 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ vydáváme novou cílovou cenu 905 CZK a potvrzujeme doporučení Koupit, které zůstává tak beze změny. Předcházející cílová cena byla 621 CZK.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Akciové trhy a nejistota z omikronu. Jak si vedou akcie Pfizer?

02.12.2021 Akcie Pfizer (PFE) jsou znova ve středu dění díky obavám z nové mutace koronaviru, která je přezdívaná omikron. Tato varianta se začala rychle šířit a vyvolala obavy i na akciových trzích. V souvislosti s omikronem se podíváme na prohlášení předsedy Fedu, CEO Pfizeru a konkurenční Moderny. Poté se podíváme na zevrubnou fundamentální a technickou analýzu Pfizer akcie.
img

6 akcií, které je dobré koupit během stagflace

30.11.2021 Pandemie covidu-19 narušila globální dodavatelské řetězce a způsobila rekordně vysokou inflaci v mnoha rozvinutých zemích. Několik velkých ekonomik nyní poprvé od finanční krize v roce 2008 čelí stagflaci. V důsledku toho investoři hledají bezpečná aktiva, aby si uchovali svůj kapitál, jako jsou akcie společností se silným cash flow a akcie se stabilními dividendami. Podívejme se na 6 akcií, které si pravděpodobně během stagflace povedou dobře.
img

Akcie Visa zažívají pokles. Na vině je spor s Amazonem i obavy z regulací

26.11.2021 Akcie Visa (V) nemají za sebou zrovna dobré období. A to i navzdory tomu, že jejich hospodářské výsledky jsou úctyhodné. Proč tedy titul čelí tak silnému prodejnímu tlaku? Mezi důvody patří například znovuzvolení Jeroma Powella, spor s Amazonem, negativní očekávaní ohledně dalšího vývoje a rostoucí konkurence ze strany alternativních platebních metod.
C:\fakepath\akcie-15112021-3.png

Ukazatel pro analýzu akcií: Jak pracovat s P/CF

15.11.2021 Tento článek je věnován ukazateli s názvem P/CF, který často používají obchodníci a analytici pro analýzu akcií. Ukážeme vám příklady, jak může multiplikátor pomoci při výběru investičních nástrojů a jak jej použít ve srovnávací analýze.
img

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)

10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?
img

Akcie Tesla trhají rekordy. Elon Musk je nejbohatší na světě

03.11.2021 Akcie Tesla rostou. Tržní kapitalizace firmy překonala magickou hranici 1 bilionu USD, díky čemuž se Tesla stala šestou nejhodnotnější akciovou společností na světě. Elon Musk je také nejbohatším člověkem planety a vytváří si velký náskok nad Jeffem Bezosem (Amazon), Bernardem Arnaultem a Billem Gatesem (Microsoft).
C:\fakepath\top5-29102021-17-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.10.2021 1) Akcie švédské automobilky Volvo Cars dnes debutovaly na stockholmské akciové burze výrazným růstem, dopoledne si připisovaly více než 15 %. Dceřiná firma čínské společnosti Geely v primární veřejné nabídce akcií (IPO) vybrala 20 miliard švédských korun (51,6 miliardy Kč). Investoři vkládají důvěru zejména do jejího přechodu k elektromobilitě, informovala agentura Bloomberg.
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
img

Cena ropy stoupá. Dočkáme se dalšího růstu Exxon Mobil akcie?

22.10.2021 V dnešní technické a fundamentální analýze se zaměříme na Exxon Mobil akcie. Vzhledem k tomu, že se jedná o ropnou společnost, hodnota titulu je přirozeně svázaná s cenou ropy a jiných energií, které poslední dobou rychle rostou. V článku se podíváme na aktuální trh s ropou a rozebereme si vývoj ceny akcie XOM.
img

Avast: Kvartální výsledky meziročně beze změny, nabídka Nortonu by měla určovat cenu akcií

20.10.2021 Dnes ráno oznámil Avast vybrané ukazatele za třetí čtvrtletí tohoto roku. Reportovaná čísla mírně vzrostla v meziročním srovnání. Naše očekávání byla ale o zhruba 5,5 % vyšší. Management zároveň potvrdil celoroční cíle. Kvartální výsledky by neměly mít na cenu akcií vliv. Je to dáno nabídkou společnosti NortonLifeLock Inc. na koupi celého Avastu.
C:\fakepath\akcie-19102021.jpg

Akcie British American Tobacco - lístek do ráje nebo do pekla?

19.10.2021 V dnešním blogu bych se ráda věnovala akcii skupiny British American Tobacco, která je podle mého názoru zajímavou příležitostí pro dlouhodobý obchod a navíc nabízí i nadprůměrný výnos z dividend. Investice do tabákového průmyslu sebou ale nese i svá rizika.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Index Exportu – zpožděné dodávky brzdí expanzi exportu

07.10.2021 Český vývoz profituje z oživení globální ekonomiky a podle aktuálního výpočtu Indexu Exportu se udrží do konce roku v kladných hodnotách. V průměru jde meziročně o zvýšení o 6 %. Nicméně v zimních měsících bude ztrácet tempo, jelikož predikovaný růst pro prosinec činí méně než 3 %. Důvodem je oživení exportu v závěru loňského roku, kdy se dostavil i dvouciferný meziroční růst, což pro letošek zanechává vysokou srovnávací základnu.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Evergrande tíží trhy, co čekat?

29.09.2021 Společnost Evergrande, druhý největší čínský developer s více než 1300 projekty ve 280 městech, upadla do velkých finančních problémů. Mimo vlastního developmentu společnost také řadu nemovitostí přímo spravuje, přesně řečeno se jedná o více než 2800 projektů v 310 městech. „Akcie Evergrande kótované na burze v Hongkongu výrazně propadaly. Obavy v předchozím týdnu stáhly dolů i evropské akcie. Hlavní index německé burzy DAX jenom za pondělí ztratil 2,3 % a francouzský CAC 40 klesl o 1,7 %. Spolu s evropskými trhy oslabily následně také hlavní akciové indexy ve Spojených státech, které odepsaly kolem 2 %. Index Nasdaq Composite uzavřel nejníže zhruba za měsíc. Ve zbytku týdne se ale trhy uklidnily. Například Index S&P 500 nakonec za týden přidal 0,51 %,“ řekl Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
C:\fakepath\akcie-20092021-1.jpg

Akcie AT&T - kontrariánský poklad… nebo ne?

20.09.2021 V dnešním blogu bych se ráda věnovala akcii skupiny AT&T, která se rozhodně neřadí mezi růstové akcie a už vůbec nemá sexy charisma jako třeba FAANG akcie. Domnívám se však, že má zajímavý potenciál, a tak jsem se rozhodla prozkoumat jí blíže.
img

Akcie Novavax vzrostly o více než 3 419 % během 2 let. Schválí v USA vakcínu do konce roku?

17.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Novavax, takže se vracíme k biotechnologickým společnostem jako jsou dříve analyzované tituly Moderna a Pfizer. Novavax je v popředí zájmu, protože společnost slibuje brzké datum pro schválení jejich vakcíny. Kromě toho společnost testuje „mix“ vakcín, který by měl pacienty chránit nejen před koronavirem, ale i obyčejnou chřipkou.
img

Cena Facebook akcie na rekordních úrovních. Firma dostala pokutu 270 mil. USD za WhatsApp

10.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Facebook akcie (FB), což je akciový titul patřící mezi tzv. FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Pořád se tudíž držíme silného technologického odvětví. Společnost Facebook má i za druhý kvartál solidní čísla, na která se za chvíli podíváme. FB aktuálně čelí několika antimonopolním řízením, které ho budou stát nemalé peníze.
img

Nejlepší akcie podle Warrena Buffetta

08.09.2021 Společnosti existují převážně z jednoho hlavního důvodu a tím je přijímat kapitál od investorů a vydělávat na něm. Podle Warrena Buffetta, generálního ředitele společnosti Berkshire Hathaway je nejlepší vlastnit podnik, který může po delší dobu využívat velké množství přírůstkového kapitálu s velmi vysokou mírou návratnosti. Pojďme se tedy podívat na tři společnosti s návratností investovaného kapitálu nad 15%.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějí problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021  V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Spol...
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
img

Moneta (Koupit, 12m cíl 109,7 CZK): Zvyšujeme cílovou cenu na 109,7 CZK na akcii a opakujeme naše doporučení Koupit

31.08.2021 Investiční doporučení: Aktualizovali jsme náš model pro společnost MONETA Money Bank. Na jeho základě vydáváme novou cílovou cenu 109,7 CZK a doporučení Koupit. Naše doporučení a cílová cena byly v revizi, k předchozí cílové ceně se jedná o nárůst o 13,1 %. Ve srovnání s vybranými bankami se akcie Monety obchodují s prémií. Moneta je oceněna na P/B 1,6x, P/E 17,3x a P/S 3,7x. Srovnatelné bankovní domy se obchodují na násobcích 0,9x, 11,2x a 1,9x respektive. Vzhledem k vysoké rentabilitě vlastního kapitálu a očekávané vysoké výplatě dividendy je prémie Monety do jisté míry opodstatněná.
img

Akcie Tilray: Podaří se investicí do MedMen dobýt konopný trh v USA?

25.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Tilray. Jde o titul, který patří do farmaceutického průmyslu. Společnost se ale mírně vymyká, protože Tilray se věnuje tzv. lékařskému konopí. Tilray akcie mají za sebou IPO z roku 2018, takže se na burze obchodují poměrně krátce.
img

Povšík: Hranice 50.000 nedodělaných vozů Škoda ohrožuje cash flow

19.08.2021 Škoda Auto, stejně jako další světové automobilky, bojuje s nedostatkem čipů, které jsou potřeba v palubní elektronice vozů. Škoda kvůli tomu nemůže řadu aut dokončit přímo na lince. Firma má maximální hranici 50.000 nedodělaných vozů, vyšší číslo by ohrožovalo cash flow, tedy peněžní tok, a likviditu firmy. Proto firma raději ruší směny, řekl předseda podnikové rady Jaroslav Povšík dnešním Hospodářským novinám (HN).
img

Palantir akcie v hledáčku Cathie Wood. Po oznámení výsledků Ark Invest koupil akcie PLTR za 139 mil. USD

18.08.2021 Tématem pro dnešní analýzu jsou Palantir akcie. Firma je na burze poměrně krátce. Teprve před rokem měla své IPO. I tak toho tato firma stihla hodně, například v podobě podpory tzv. startupů a SPAC. Nedávno navíc oznámila své výsledky. Na to zareagovala Cathie Wood a její fond Ark Invest, který PLTR akcie nakoupil.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
img

Akcie Volkswagen: Automobilka chce odkoupit Europcar za 2,5 miliardy EUR

04.08.2021 V dnešním příspěvku se zaměříme na akcie Volkswagen. Automobilový sektor je v současné době pod velmi silným tlakem díky snahám EU o rychlou elektrifikaci veškerých vozidel. Volkswagen a jiné automobilky na to samozřejmě musí reagovat. Mezi další zajímavé novinky patří například koupě Europcar a potenciální výstavba továrny na výrobu baterií do elektroaut v České republice.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

Akcie Apple: Firma ztrácí pozici světové dvojky ve výrobě smartphonů

23.07.2021 Svět oblétla zpráva, že Apple ztratil pozici světové dvojky ve výrobě chytrých telefonů. Do popředí se dostala společnost Xiaomi. Navíc se objevilo podezření, že existuje účinný spyware, který napadá telefony iPhone. Dokáže prý získat citlivá data a informace o uživatelích.
img

Akcie Shell: Pomůžou společnosti investice do alternativní energie?

16.07.2021 V dnešním článku se zaměříme na akcie Shell. Ropný průmysl dlouhodobě skomírá díky relativně levné ropě. Společnost je do jisté míry na cenách ropy závislá. Zřejmě i z tohoto důvodu se rozhodla zaměřit i na obnovitelné zdroje energie.
img

Nvidia akcie a jejich famózní růst. Je správný čas investovat?

08.07.2021 V dnešní analýze se po několika týdnech vrátíme do světa výpočetní techniky, neboť se zaměříme na Nvidia akcie. Cena akcie NVDA zažívá silný růst zejména v důsledku dlouhodobého nedostatku čipů na trhu.
img

Dekarbonizace je poslední šancí Evropy na cestu k prosperitě

07.07.2021 Už od konce roku 2007 přinášejí evropské akcie nižší zhodnocení než americké. Tehdy získaly na síle dva hlavní proudy. Začal se projevovat efekt sněhové koule spojený s digitalizací, za kterou stály převážně americké firmy, a Evropa byla výrazně postižena Velkou recesí z roku 2008, což vedlo k dlouhým rokům fiskální střídmosti a vážné krizi eurozóny. O 14 let později stojí svět znovu na rozcestí. Kvůli ekonomickým výhodám jsme celé desítky let odkládali řešení emisí CO2 a klimatické změny, a tak teď nezbývá než zahájit urychlenou dekarbonizaci celého světa. To je nejen velká výzva, ale i příležitost, a to jak pro investiční firmy, tak pro celou společnost.
img

Cena Virgin Galactic akcie po schválení komerčních letů zažívá raketové pohyby.

30.06.2021 Závody o komerční lety do vesmíru jsou v plném proudu. Významného pokroku dosáhla společnost Virgin Galactic, které se podařilo získat povolení pro lety do vesmíru s turisty na palubě. Jsme tak opět o krok blíže k vesmírné turistice.
img

Akcie Tesly opět prudce rostou

24.06.2021 Akcie automobilky Tesla (TSLA.US) rostou o téměř 6 % v reakci na komentář CEO Elona Muska o tom, že by Starling, dceřiná společnost SpaceX, mohla po stabilizaci cash flow zamířit na burzu. Investoři Tesly doufají, že by mohli mít k novým akciím lepší přístup než investorská veřejnost. Akcie však také reagují na pozitivní korekci Bitcoinu. Po letošním nákupu této kryptoměny Teslou za $1,5 mld. se jakékoliv výraznější pohyby na kryptoměnách promítají do hodnoty akcií automobilky na burze.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Akcie Lufthansa: Společnost odhaluje plány na redukci nákladů do roku 2024

16.06.2021 Po minulých analýzách na akcie Boeing a Airbus zůstaneme i dnes u letectví a podíváme se na akcie Lufthansa. Tyto německé národní aerolinky byly velmi silně zasaženy pandemií koronaviru a zachránila je až finanční injekce od německé vlády v hodnotě 9,8 miliard EUR.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
img

Akcie Deutsche Bank: Blýská se po rekordním propadu ceny akcie na lepší časy?

02.06.2021 Od poslední analýzy na akcie McDonald’s zase výrazně odbočíme, jelikož se tentokrát zaměříme na bankovní sektor. Konkrétně na akcie Deutsche Bank, protože se dlouhá léta jedná o velmi zajímavý (až kontroverzní) akciový titul.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Mexické peso | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Average True Range | ADX | Transakce | Balance | Bank of England | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cap | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Close | Konsolidace | DAX | Depreciace | Derivát | Devalvace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Elasticita | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fair Value | Fannie Mae | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Floating | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Forward | Futures | Fúze | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedging | Hedge | High | High Yield | IFRS | IPO | ISIN | ISO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Krátká pozice | Kurz | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Oficiální úroková sazba | Opce | Open | Open interest | Order | P/E | PEG | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Provize | Prémie | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Tick | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Ceny komodit | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Ropné písky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie NWR | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Obchodní transakce | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | BTC | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Párové obchodování | Akciové deriváty | Akciové instrumenty | Akciové párové obchodování | Akciový dluhopis | Aktivum | Celý obrat | Cenová nabídka | Round turn | Datum dodávky | Datum hodnoty | Datum zadání | Delta | Denní příkaz | Doba platnosti příkazu | Downtick a uptick | Dvojitá investice | EPS | Financování CFD | Forward Outright | Index | Investiční strategie | Jiné zajištění | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Outright forward | Podpora | Průlom | Přenos | Rozdíl úrokové míry | Tobinův koeficient q | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alcoa | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie Česká spořitelna | Akcie České spořitelny | Akcie ČEZ aktuálně | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Akcie ČEZ graf | Akcie ČEZ investiční doporučení | Akcie ČEZ kurz | Akcie ČEZ názory diskuze | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Akcie ČEZ online | Akcie ČEZu | Akcie ČEZu na burze | Akcie Čína | Akcie ČSOB | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Erstebank | Akcie Facebook | Akcie Fortuna | Akcie Fortuny | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie KB | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Nokia | Akcie O2 | Akcie online | Akcie online Čína | Akcie PayPal | Akcie Pegas | Akcie PM | Akcie ropy | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Akcie Škoda auto | Akcie Tesla | Akcie Unipetrol | Akcie Unipetrolu | Akcie VIG | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akcie.cz | Akcie.cz on line burza | Akcie-2000.cz | Akciové fondy aktuální kurzy | Akciový mix ČSOB | Akciový mix FF | Akciový prémiový dluhopis | Akciový prémiový dluhopis IV | Akciový prémiový dluhopis XII | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurz australského dolaru | Aktuální kurz euro | Aktuální kurz libry | Aktuální kurz rublu | Aktuální kurz rublu ke koruně | Aktuální kurzovní lístek | Aktuální kurzovní lístek KB | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Atlantik | Banka | Barel ropy | Běžný účet | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Break Even | Brent | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní lístek | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií Unipetrol | Cena ropy brent | Cena ropy za barel | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je intervence | CZK | Časový pásma | Černá labuť | Česká burza cenných papírů | Česká spořitelna | České akcie | ČEZ burza | ČEZ dividenda | ČEZ dividendy | ČEZ online | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolar kurz | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Elektřina | Emisní povolenky | ETF fondy | EUR kurz | Eura | EURCHF | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Fibonacciho posloupnost | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investiční záměr | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do zlata | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Konfluence | Korporátní dluhopis | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurzovní lístek | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz euro | Kurz libry | Kurz měn | Kurz měn online | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz rublu ke koruně | Kurzovní lístek KB | Kurzy | Kurzy akcií | E15 | Lira | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měna kurz | Měna kurzy | Měnový kurz | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Money Flow Index | Moving Average | Nákup akcií | Naučte se obchodovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online burza | Online obchodování | Opční strategie | Oslabení koruny | Pasivní příjem | Patria Finance | Tatry Mountain Resorts | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Pšenice | Rate Of Change | Rates | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Risk On | Roboti | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | SP500 | Spořící účet | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastic oscillator | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Svatá grál | Světové burzy | Světové měny | SWIFT | Telefonica akcie | Telefonica O2 akcie | Termínované vklady | Termínované vklady porovnání | Tesla Motors | Těžba diamantů | Těžba ropy v Evropě | Throwback | TopForex | Trade.xTrade.com | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Turecká měna | Turecká měna kurz | Turecká měna kurzy | Twitter | Unce zlata | Úrokový swap | US dolar | US dolar kurz | US dolar na koruny | USD CZ | USD DKK | USD EUR | USD EUR kurz měn online | USD index | USD to CZK | USDDKK | USDHKD | USDRON | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | xTrade | xTrade.com | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato na burze | Zlatý řez | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | DXY | ATR | Dolarové dluhopisy | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Akciové riziko (Risk On Shares) | Andrej Babiš | Báze | BIC | Bill Gates | Book Value | Buy | Buyout | CE3 | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | DCF | Diskont | Dluhopisový index | Durace portfolia | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Free float | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | KOBOS (Kontinuální Burzovní Obchodní Systém) | Kupónový výnos | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Marže (margin) | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P.A. | P/S | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Průměrování | Range | Redukce | REIT | ROA | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Středisko cenných papírů | Střední výnos portfolia | Syntetický index | Šíře trhu | Tier 1 | Tim Cook | Treasury Bills, Notes, Bonds | Tvorba ROP | Underweight | USA - burza | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WGC | Akciová společnost | Akvizice (finanční) | Čekací doba | Člen burzy | Investiční instrument | Konzervativní investor | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Termín vypořádání | Tržní hodnota (cena) | Běžná likvidita | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | KOBOS | M2 | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Týdenní tržby obchodních řetězců | Ukazatel PEG a jeho použití při investování | Ukazatel Price/Cash Flow | Ukazatel Price/Sales Ratio | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Bailout | Investiční téma | Investiční analytik | ASK cena | BID cena | Commission | Komise | Kontrakt | Depreciation | Federální rezervní systém | Majors | Svíčka/Čárka | Trader Workstation | Backtesty | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie.cz online burza | Burze | Currency | Černý pátek na newyorské burze | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Traders | Zlatý standard | Aramco | Unicredit | Sky News | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Janus Capital | Charles Schwab | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Caterpillar | Powerhouse | Baker Hughes | MICEX | Investing.com | Macquarie | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | PwC | Elliott Management | RBC Capital | Barrick Gold | BBC | Barclays Capital | Technické indikátory | Sója | WACC | Oslabení eura | CI Komodity | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Fundamentální výhled | Technický pohled | Short squeeze | IG Markets | Kurz koruny vůči euru | Kurz EUR/USD | Brazílie | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | Finanční gramotnost | MarketWatch | Poměr P/S | Magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Spot FX | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Burzovní obchodní systém | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Měnové riziko | Globální trhy | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Renminbi | Cizí měny | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Earnings | Malý prostor | SEB | Globální akciové trhy | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Odvětví ropy | Rosněfť | Agentura Reuters | Politické napětí | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Rozdávání peněz | Helicopter money | Fidelity International | Miliardáři | Obchodované instrumenty | Forbes | Prezident ECB | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Investice do technologií | Standard & Poor's | Britské akcie | Akcie těžařských společností | České firmy | Strategy Research | Economist | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Na volné noze | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Německé státní dluhopisy | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Americké burzy | Světové centrální banky | Fluktuace měnových kurzů | Zpřísňováním měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Likérka Stock | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Agentura Fitch | Marže společností | Benchmarky | Zahraniční investice | Ztráty | Dividendová akcie | Nákupní doporučení | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Revize výhledu | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Úvěrové krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Ethereum | E*Trade | Tesla | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Řízení peněz | Dosahovat zisku | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | General Electric | Záchranný fond | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Makroekonomika | Zisky firem | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Ochota investovat | Dohled nad finančním trhem | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Index amerických akcií | Výběr zisků | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Měnové krize | TRY | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Zájem obchodníků | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Makléř Fio banky | Přeprodaný trh | Alphabet | ČTK | Monopoly | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Odhad cen ropy | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Zpomalení ekonomiky | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Fundamentální základ | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | HDP v eurozóně | Mercedes | Finanční podniky | Globtrex | Investec | Devizy | Morningstar | Úspěšné investování | ex | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Konec intervencí ČNB | Akcie Kofoly | Forwardový kurz | Spotový kurz | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Fluktuace kurzu | Swiss Life Select | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | Hlavní index německé burzy | Vstup na burzu | Alokace aktiv | BBVA | Euler Hermes | Investopedia | JPMorgan Asset Management | Sell in May and go away | UniCredit SpA | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vývoj směnných kurzů | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Breakout Trader | Benjamin Graham | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | André Kostolany | Vývoj ceny akcií Tesla | Akcie Tesly | Investiční specialista | Investiční firmy | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | Spekulativní investice | Kvantitativní utahování | Palladium | Podnikové dluhopisy | Trade Financial | Jerome Powell | Diverzifikace aktiv | MiFID II | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | Terminál Bloomberg | ETC | Investice do bitcoinu | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Fincentrum | Inteligentní investor | Kryptoměna ethereum | Charles Hoskinson | Věštec z Omahy | Kosdaq | NEST | Tiberius | Štěpán Hájek | Stellar | Hlavní světové burzy | Krádež kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Příznivci kryptoměn | MSCI World Index | Investice do lithia | Investovat do palladia | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Obchodování na trzích | Elektronické obchody | Tržní očekávání | Asijské trhy | Index MOEX | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Wedbush Securities | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Složený úrok | Složené úročení | Akcie Avastu | Portfolio manažeři | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Developed markets | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | PANW | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Podniky | Odpovědné investování | Primární emise akcií | Globální hospodářský růst | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americký S&P 500 | Turecké liry | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | ZISIF | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | HKD | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Trendové čáry | Použití finanční páky | Julius Baer | Trh s ropou | Americké volby | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Trh s kryptoměnami | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | LYNX WhatsApp | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Rizikovedluhopisy.cz | Jiné měny | Daňové reformy | Výkonnost akcií | Růst zisků | Anticyklické akcie | Financování vlády | Politika Fedu | Evropská komise | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Globální index | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Refinitiv | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Majetek | Analytici společnosti | Výsledky bank | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Uznávané zahraniční akcie | Zahraniční akcie | Oživení trhu | Snížení volatility | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní jednání | Globální dluh | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Jak uspět | Volatilní období | Akcie Boeingu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Německé banky | Vysoký výnos | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Michal Uma | Indikátor ATR | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Globální rizika | IPO Airbnb | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Akciová strategie | Index peněžních toků (MFI) | Index peněžních toků | MFI | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Micro futures | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Bondster | Jak na obchodování | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Měnový výhled | Sharpe ratio | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Ceny niklu | Ropné akcie | Akcie Netflixu | STAR | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržový účet | Ziskové obchody | Asset alokace | Uranové akcie | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Akcie automobilky | Globální akciové indexy | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Miroslav Frayer | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Likvidita na trhu | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Společnost MSCI | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | AMZN | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Stříbrné mince | Gram zlata | KB | Prosus | Saudi Aramco | Dění na trzích | PPF | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | Finanční údaje | Softwarová firma | Nejnovější výsledky | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Obchodování zlata | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Bank for International Settlements | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Sestavování portfolia | Měnový systém | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Jednorožec | Alipay | Ant Financial | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | S&P 500 Index | Rozpočtová politika | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | CET 21 | Majoritní akcionář | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Politická situace | Zombifikace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Obchod s ropou | LNG | Býčí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Evropské firmy | Klíčová rizika | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Zpomalování ekonomiky | CIC | RPSN | Cennější než zlato | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | Histogram | Dlouhodobé dluhopisy | Vyšší volatilita | Provozní zisk před odpisy | Obchodování na americkém trhu | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USDC | BAT | Risk-off | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | TradingEconomics | Čínská firma | Růst cen | Equity křivky | Borsa Italiana | BSC | Globální dluhopisové trhy | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Obchod s Čínou | Ekonomický vývoj | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Čínský prezident | Trh s dluhopisy | Akcie společnosti Tesla | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Placebo | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | Největší obchod | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Rezistenční pásmo | Rozdělení zisku | Domácí měny | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Český akciový trh | Walt Disney | 5G | Oblast supportu | Finanční rezervy | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | Domácí poptávka | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | Dvojité dno | Data o HDP | Trading Places | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | Konsenzus ekonomů | SMA | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | 4GLD | Xetra Gold | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Společnost ČEZ | PLN | Na burze | Drahý kov | Zmírnění rizik | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Ceny potravin | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Tuzemský průmysl | Hlavní trend | Federal Open Market Committee | Klíčový support | Paul Volcker | Zdražování | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | NAFTA | Finanční ztráty | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Klesající klín | Přehled o dění | Soukromý sektor | Výsledek voleb | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Karlovarská Korunní | Kofola | Ondrášovka | Kontrakty | Rakouská centrální banka | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Yahoo Japan | Akcie Yahoo | Amcor | Newmont Mining | PKN Orlen | Americká ropná společnost | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | FTC | Apple TV+ | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | Dieselgate | Porsche | NN Group | Ústavní soud | Škoda Auto | ÚOHS | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Jaderné elektrárny | Jaderná elektrárna | Temelín | Úroky | Konec roku | STOXX50 | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Vánoce | Nižší likvidita | Šperky | Kupní síla | Evoluce | Regulátoři | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Rozpočtové politiky | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Visa (V) | Americký index | Singapur | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Černé labutě | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Guyana | Silný support | CFA | Prodej automobilů | Vzestup ceny | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Stoupající trend | Zabití íránského generála | Americké dolary | Micron Technology | Stabilní hospodaření | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Investiční příběh | Hospodaření společnosti O2 | O2 Czech Republic | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Irák | T. Rowe Price | USA Donald Trump | Produkce energie | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Centrální vláda | Experti | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Zemědělství | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Poradenství | Německá společnost | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Psychologie dividend | Reinvestice dividendy | Obchodování dividendových akcií | Iniciativa | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Vyšší inflace | Technické ukazatele | Ukazatele | První část obchodní dohody | SAP | iRobot | Technologická společnost | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Velikost ztráty | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Nájemné | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Vyplácení dividend | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Oživení globální ekonomiky | Angela Merkelová | Hladiny podpory | Zajímavé zisky | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | HN | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Akcie výrobce letadel | Paypal Holdings | Kapitalizácia | Michal Stupavský, CFA | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Světová zdravotnická organizace | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | American Express | Velcí institucionální investoři | Stabilní výhled | Většinový podíl | Rostoucí trendové čáry | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Bluechip | Americký kongres | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Výnosy firmy | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Certifikace | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Úřad pro energetické informace | Raiffeisenbank a.s. | Cena akcií Applu | FIAT | Zpomalení růstu | Moudro | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Rezistenční úrovně | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Čínská vláda | Pokles akcií Tesly | Akcie automobilky Tesla | Dopady koronaviru | James Montier | Free cash flow | FCF | Discounted cash flow | DCF model | Reverzní DCF model | Cena akcií Tesly | Alokace investičních portfolií | BP | Optimismus na trzích | Adidas | Adidas v Číně | Americká společnost | Čínské strany | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Indikátor ADX | Indikátor OBV | Indikátor MFI | Indikátor Ichimoku Cloud | Ichimoku Cloud | Indikátor ROC | Indikátor STO | Technický indikátor | Dělení technických indikátorů | On Balance Volume | Moving Average Convergence Divergence | Average Directional Index | Indikátor Stochastic Oscillator | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Pokračování poklesu | TWTR | Akcie Twitter | Akcie 3M | Bez rizika | E*Trade Financial | Investiční portfolia | Americký PMI | Společnost Berkshire Hathaway | Nejvýraznější ztráty | Globální indexy | Prudký propad | Craig Erlam | Noviny | Krize v eurozóně | Střední podniky | České banky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Patrie | Data PMI | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Nová data | Šok | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Kolaps cen | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Pravidelná investice | WP | Videokonference | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Nákupy akcií | Stimuly | Evropské země | Letectví | Masivní propad | Fiskální politiky | Vlastnit akcie | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Největší propad | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Třída aktiv | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Snížení dividendy | Likvidní měny | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Růst cen v eurozóně | Nákupy aktiv | Nákupy vládních dluhopisů | Extrémně levné | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Vyrovnat ztráty | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Trhy nadhodnocené | Další pokles | Vyplácet dividendy | Německý ministr financí | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Katar | MPO | MF | Kalifornie | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Lék na krizi | Hotovost | Helikoptérové peníze | Evropská opatření | Uttarpradéš | Indický stát | Ministryně financí | Prodejní tlak | Spoření | Fond ESM | Největší zisk | Tým Admiral Markets | Anomálie | Vnímání rizika | Graf dne | Dividendové výnosy | Peněžní zásoby | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Bankovní asociace | Spotřebitelská důvěra v USA | Automobilový trh | Farmaceutické firmy | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Rozložení kapitálu | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | VW | Člen představenstva | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Microsoft (MSFT) | Švédská vláda | Dluhopisové emise | Deficit veřejných financí | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Společnost Unilever | Vláda USA | Vláda Spojených států | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | Africké země | Údaje | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Marshallův plán | Ropný průmysl | Novela zákona | Cushing | Společnost Saxo Bank | Veřejný sektor | UnitedHealth Group | Hluboké recese | Ministři | Opětovný pokles | Ekonomické oživení | Životní styl | Cena benzínu | Profitabilnější | Španělé | Snížení produkce | Hackerský útok | Výpadky | FANG | WMT | Activision Blizzard | Novela zákona o dluhopisech | Delaware | Oregon | Více peněz | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Microsoft Corp | US Bancorp | Nové dluhopisy | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Internetové televize | Televize Netflix | AMC | Procter & Gamble | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Růst daní | Vládnoucí strana | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | Propad ceny | Americké produkce | Trade | Nabídka ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Průměrný výnos | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Zbyněk Stanjura | ODS | Cenové pohyby | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Debata | PMI ve službách | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Pascal Blanqué | Amundi | Investiční šéf Amundi | Investiční šéf | Joanna Munro | Investiční šéfka HSBC Asset Management | Investiční šéfka | HSBC Asset Management | Kristina Hooper | Investo | John Bilton | Sonja Laud | General Investment Management | Legal and General Investment Management | Eliška Skřivanová | Joe Biden | Větší pokles | Americké státy | Období volatility | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Cestování | 3M | Fundamentální náhled | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Pracovní síly | Volvo | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | ATH | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Dopravci | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Soud | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Oddlužení | PEPSICO | Bankovní akcie | Spolkový ústavní soud | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | Napětí v čínsko-amerických vztazích | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Velikost pozic | KfW | Skladování ropy | Rekordní zisk | Hugo | Regulační orgány | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Akcie a dluhopisy | Růst EBITDA | O2 CR | Dluhy | Společnost Avast | Akcie Nike | Průmyslové kovy | Omezení investic | ONE | Merck | Světové hospodářství | PPF Telecom Group | Auta | JD.com | NetEase | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Levné peníze | Vakcína | Historické výsledky | Recyklace | Manažerka | CL | Spekulovat | Zahájení dodávek | Moderna | Společnost Moderna | Advance Auto Parts | Manažeři | Návrh dividendy | Klíčové oblasti | GSK | Velký růst | Velikost fondu | Kupci | Společnost Facebook | Facebook Shops | Biotechnologická společnost | Pomoc lidem | PMI v eurozóně | Splunk | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Ekonomické zotavení | Filip Navrátil | Europa Investment Property | Společnost Lufthansa | Pronájem nemovitosti | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Akcie Intel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Dlouhodobý výhled | Výrobce aut | Nissan | Bohumil Trampota | Průraz | Zadlužení firem | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Bývalý prezident | Chování trhu | Akcie společnosti Česká zbrojovka | Zbrojovka | Reálná ekonomika | Prodej podílů | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza | Pump & Dump | Vedení společnosti | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Square | Investoři v Evropě | Býčí trend | MongoDB | Oracle | Rally na ropě | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Teorie černé labutě | Ropná krize | Vysoké valuace | Období krize | Subvence | Globální poptávka | Energetický gigant | Arizona | Nevada | GRANOLAS | Akcie FAANG | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Negativní výhled | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Covid | Internetové bubliny | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Analytické společnosti | Roční výkonnost | Vyšší daně | Představenstvo | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Nízké sazby | Práce z domova | Velké investice | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Akcie Coca-Cola | Signál k prodeji | Jasný signál | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Sony | Epic Games | Leva | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Stabilní příjmy | Zdroj příjmů | Ceny emisních povolenek | KLM | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Peugeot | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Američtí politici | Verizon Communications | Kolísání cen | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Twitter | Noble Energy | Softwarový gigant | Společnost XTB | Salesforce.com | IT společnost | Salesforce.com (CRM) | Cybertruck | Semi | Model 3 | Analýza společnosti ČEZ | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Progres | Exchange Traded Commodity | Forward guidance | Zlatá horečka | Americké vládní dluhopisy | Konkurenční společnosti | Sundar Pichai | Vepřové maso | Franco Nevada | Royal Gold | Nikl | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Největší firmy | Zastavení růstu | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Ant Group | Indonésie | Blue Origin | Společnost Blue Origin | WeCHat | PPF Petra Kellnera | Časový úsek | Klesající tendence | Cenové hladiny | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Podhodnocené akcie | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Podhodnocený | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Upozornění na rizika | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Akcie Airbus | VisualCapitalist | Zvýšení daní | Coca-Cola | Analýza ceny | Akciová tržní kapitalizace | Venezuela | Atradius | Přístup na burzu | Split akcie | SPAC | IT společnosti | Zhodnocení akcií | Tail Risk | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Zdanění | Nová prognóza Fedu | Prognóza Fedu | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Japonský scénář | Zombifikace ekonomiky | Rozdělení akcií | Unity | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Šéf Tesly | Elektromobily | Šéf podniku | Politici | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Investiční prostředí | Micron | App Store | Grubhub | Biden | USA Joe Biden | Softwarová společnost | Průměrný kurz koruny | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Michal Valentík | Česká republika | Španělská centrální banka | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | iPhone | Klinické testy | Akciové portfolio | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Množství peněz | Concho | Akcie TWTR | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | GS | Pokles indexu | Futures a opce | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | UMA | Zveřejnění výsledků | Podvážení | Očekávané výnosy | Zynga | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | UBER.US | Electronic Arts | Akcie Coca-Coly | BioNTech vakcína | MCD | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Bull run | Apollo | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | MRNA | Schválená dividenda | Česká televize | Praktické tipy | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výdělky | IPO akcie | Proražení | Adobe Systems | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Investice do vody | GME | GameStop | CD Projekt | Akcie Airbnb | Výběr akcií | BASF | Continental | ABNB | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | Proč investovat | Očkování | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Rozpočtové deficity | Měnový impuls | Možnost zhodnocení | Emise akcií | Mutace koronaviru | Mutace viru | Ceny aktiv | US2000 | Voda | BA.US | Boeing 737 Max | Carnival | Intervence na forexu | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | China Unicom | Zvýšení těžby | DOT | Vakcinační strategie | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Ycharts | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Brands | Akcie Prosus | Rio Tinto | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Dopad na akcie | JD | Tržby z prodeje | Kofola ČeskoSlovensko | ET7 | ProSiebenSat.1 | Firma Boeing | Akcie společnosti Telefonica | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Grab | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | CARA | ACT | Jack Ma | Situace na trhu | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | Čínské značky | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Cenové výkyvy | Problémy s likviditou | ROI | Vypuknutí pandemie | Akcie BP | BP.US | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Poměrové ukazatele | Dnešní seance | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Technologie společnosti | Paradox Interactive | Nákup bitcoinu | Russell 2000 (US2000) | UNH | UnitedHealth (UNH) | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | Evropský systém obchodování | Evropský systém | ETS | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Trendové linie | Růst produktivity | Růstový trend | CETIN | Akcie Air France-KLM | Konopný průmysl | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kering | AIG | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Makroekonomický vývoj | Akcie Boeingu (BA.US) | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Sentiment investorů | Korekce na dluhopisových trzích | Obchodování s emisemi (ETS) | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | PPF Telecom | Akcie společnosti Moderna | Herní průmysl | Cla na hliník | Nárůst výnosů | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Phillips 66 | PSX | XOM.US | Riziková prémie | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Španělské banky | Britská firma | Posilování USD | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | Investice společnosti | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Akcie AT&T | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Vysoké dividendy | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | Ropné futures | IPO Deliveroo | Discovery | Tencent Music | Archegos | Výhled Saxo Bank | Ladislav Bartoníček | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Americké stimuly | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Boeing (BA) | Obchodovat CFD | Hotovostní pozice | Electricite de France | EDF | Blízká budoucnost | Umění | Constellation | Special Purpose Acquisition Company | Data o inflaci | Klíčové centrální banky | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | BBBY.US | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Vstupní náklady | AA | Shooting Star | British American Tobacco | Lucky Strike | Imperial Brands | Cigarety | Emise skleníkových plynů | P&G | Raytheon Technologies | AMD.US | RTX.US | Zomato | Vysoká cena | Provozní výsledky | ERA | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | UUUU | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Rostoucí ceny | Vakcína na covid | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | Verizon | Společnost Verizon | WSB | Výsledky FAANG | Větší korekce | Důvěra ve vyšší ceny | Nárůst objemů | Francouzská společnost | Praní peněz | Systém obchodování | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Royal Dutch Shell A | Zvýšené riziko | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Těžaři | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Průmyslové akcie | Výsledky za Q1 | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Akcie TSLA | Nadnárodní společnosti | Zajištění proti inflaci | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Dodávky plynu | Dekarbonizace | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Microsoft Corporation | Zvyšování daní | Navýšení kapitálu | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Nový cyklus | Tennessee | Oligopol | Didi | CO2 | Pozitivní vliv | NASA | Falcon | Solární panely | Vyšší úroveň | Streamovací společnost | Výplata dividendy ČEZ za jednotlivé roky | Dividendy ČEZ za jednotlivé roky | Dividendy ČEZ | Výplata dividendy ČEZ | Výplata dividendy | Energetická společnost ČEZ | Představenstvo ČEZ | Varianty koronaviru | Malajsie | Akcie Moderna | | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Dodavatelský řetězec | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Akcie Bed Bath & Beyond | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Očekávaná data | Síla dolaru | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Analytici JPMorgan | Nvidia akcie | Dělení (split) | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Zvýšení produkce | Český vývoz | NortonLifeLock | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | Verizon Communications Inc. | AI | COST | Starbucks Corporation | KO | Coca-Cola Company | Mutace delta | Odvětví | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Pohyb kapitálu | Načasování | Boom | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Prodej bulharských aktiv | Americké technologické společnosti | Azure | Rekord | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Delta mutace | Bilion | Dodávky čipů | Nedostatek mikročipů | Guidance | Náhoda | Mateřská společnost | Vnější prostředí | Chování | Vizualizace | Vnímání | Interpretace | Logistika | Devon Energy | Phillips 66 | Continental Resources | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | TWS | Předseda správní rady | Čínští výrobci | Psychologické úrovně | Důležité zprávy | BioNTech | Drahota | Nabídka Nortonu | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Stav trhu s ropou | Objem peněz | Hackeři | Index Russell | Regulatorní prostředí | Úroveň dluhu | Home Depot | Prostor pro růst | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Jim Cramer | Jaroslav Povšík | Předseda podnikové rady | Medián | Rozbor | Očekávaná inflace | Analytici banky | Funkční období | Školení | ASX | Dominion Energy | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Ronaldo | Rivian | Společnost Rivian | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Okta | Lobbing | Lobbing v EU | Evergrande | Rychlý růst | ANO | Uhlí | RBC | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Energetika | Ceny plynu | Althea Spinozzi | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Los Angeles | Analytici Goldman Sachs | High-yield | Marika Čupa | Luxusní značky | Parametry obchodu | 100 SMA | Americká firma | Uhrazení závazků | Společnost AT&T | American Telephone and Telegraph | WarnerMedia | Warner Bros | Filmové studio Warner Bros | Filmové studio | Akcie AT&T (T) | Covidový krach | Výborný dividendový výnos | Cash flow výnos | Corporate Governance | Akcie Evergrande | Chuej Kcha Jüan | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | BNP | Investice do těžby | P/B | Telecom | Zemní plyn (LNG) | Kvartální účetní období | Gamble | Zvýšení základní úrokové sazby | Bankovní skupiny | Automotive | Zpožděné dodávky | Snížení dluhu | Škodovka | Trader Workstation (TWS) | Minulá výkonnost | CureVac | Zdražování energií | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Poseidon | Akcie British American Tobacco | Investice do tabákového průmyslu | Tabákový průmysl | BATS.UK | BATS | British American Tobacco (BATS.UK) | Akcie British American Tobacco (BATS.UK) | IBM (IBM.US) | IBM.US | Globální pravidla | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Schlumberger | Exxon Mobil akcie | Snap | Rumunsko | Pozornost | Volvo Cars | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Peněžní prostředky | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | Odkupy akcií | RIVN | Primární úpis akcií | PYPL.US | Akcie skupiny | Globální dodavatelské řetězce | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | RIVN.US | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Udržení ziskovosti | Tým InstaForex | P/CF | Výpočty P/CF | Price/Cash Flow | Hodnoty P/CF | Jak používat P/CF | iRobot Corporation | Mastercard Incorporated | Goldman Sachs BDC | GoPro Inc | GoPro | Ukazatel pro analýzu akcií | Cena akcií AMD | Hodnota P/CF | Reálné výnosy | Uhlíková stopa | Raketový růst | Target | Rivian Automotive (RIVN.US) | Lockdowny | TIM | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Nová mutace | Uber (UBER.US) | Omikron | Broadcom | | Honeywell | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Kazachstán | Globální problémy | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Tržní vývoj | Dotcom | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Jestřábí Fed | Arm | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Telefónica | Motley Fool | Celkový sentiment | Miliardy USD | Akcie AMD (AMD.US) | Kartel OPEC+ | Kazatomprom | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Doporučení k obchodování | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Lucid Group | LCID | Lucid | Cílové ceny | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Cena akcií společnosti | Upravený zisk | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Analytik trhů | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Spotřební zboží | Švédská společnost | Výplatní poměr | ALUMINIUM | Počet nových klientů | Duke Energy | Futures na S&P 500 | Revolvingový úvěr | Kontokorent | Toky firemních peněz | Úroky na revolvingu | Klesající struktury | Ukazatel EBITDA | Blesk | Invaze na Ukrajinu | Bezpečnostní situace | Akcie společnosti Palantir | Sankce | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Uranium Energy Corp | NexGen | MWh | Statista | LCID.US | Lucid Group (LCID.US) | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Pegas | Společnost Google | Raiffeisen | Invaze | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Ukončení války | Růst cen surovin | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Štěpení | Světové produkce | APP | ČEZ Daniel Beneš | Společnost Intel | Raytheon (RTX.US) | Akcie Raytheon | Akcie Raytheon (RTX.US) | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Americký výrobce elektromobilů | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Nárůst výdajů | Nárůst výdajů na obranu | Akcie Tesla (TSLA) | Rekordní zisky | WBD | Změny v AT&T | Spojení WarnerMedia a Discovery | Discovery Channel | Animal Planet | Eurosport | Warner Bros Entertainment | Vedení AT&T | Warner Bros. Discovery | Správa | Vlastnictví | Převzetí Twitteru | Vzestupný trend | Carvana | Recyklovat | TDOC | Teladoc | TDOC.US | Teladoc (TDOC.US) | Situace na akciových trzích | Trojúhelníkové formace | Leveraged buyout | LBO transakce | LBO | LBO Twitteru | Riziko LBO | Splátky úroků | Cílová společnost | Target company | Ředitel ČEZ | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | CAKE | Snížení inflace | Velmi volatilní | EdF | Získání licence | Marketingová komunikace | Zastavení poklesu | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie | Akcie týdne u Purple Trading | Akcie společnosti Uber | Centrum | Akcie Micronu | Akcie Micron Technology | Akcie Micron Technology (MU.US) | Akcie Uber | Akcie Uber (UBER.US) | Speciální daně | Zpřísnění finančních podmínek | CVNA | CVNA.US | Carvana (CVNA.US) | Fortum | Humanoidní roboti | Energetický trh | Uzbekistán | Plaza Accord | Louvre Accord | Koordinové intervence | Koordinované intervence | Tradeování intervencí | Rizika intervencí | Výsledky Exxon Mobil | Ropní giganti | Exxon Mobil (XOM.US) | Nejrychleji rostoucí | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Jessica Amir | Popularita jaderné energie | Clean Energy Ministerial | Clean Energy Ministerial (CEM) | Jaderná energie | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | Electricite de France SA | Exelon Corp | Exelon | RWE AG | CGN Power Co Ltd | CGN Power Co | CGN Power | Endesa SA | Endesa | Cameco Corp | Korea Electric Power Corp | Korea Electric Power | Fortum Oyj | NAC Kazatomprom JSC | Tokyo Electric Power Co Holdings Inc | Tokyo Electric Power Co Holdings | Tokyo Electric Power | BWX Technologies Inc | BWX Technologies | NexGen Energy Ltd | Paladin Energy Ltd | Denison Mines Corp | CGN Mining Co Ltd | CGN Mining Co | CGN Mining | Energy Fuels Inc | Yellow Cake PLC | Yellow Cake | AVG | Týden na pražské burze | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | Akcie společnosti Carvana | Steve Smith | Ropný zlom
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Carter Financial Services
Carter FS
Cartier
CAR.US
Carvago
Carvana
Carvana (CVNA.US)
Cary Cohn
Cased Telescoped Munice
Case-Shiller

Následující klíčová slova

CashFlow
Cashflow klub
Cash-flow Netflixu
Cashflow Summit
Cash flow výnos
Cashflow z dividend
CASHFXEXPERTS
Cash FX Group
CASHFX GROUP
CASHFX GROUP LTD
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Coinfy
Potvrďte prosím... Zavřít