Pátek 21. června 2024 14:21
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO král
reklama
FTMO férovost

Evropské akcie

img

Od rekordu k propadu: Jak čipy a ekonomika ovlivnily vývoj indexu S&P 500

21.06.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq zakončily čtvrteční obchodování na nižší úrovni, když se akcie lídra trhu, společnosti Nvidia,...
img

Invesco: Kde jsou investiční příležitosti v době, kdy se světové ekonomiky rozcházejí?

20.06.2024 Všechny západní vyspělé ekonomiky se pohybují stejným směrem – obecně klesá inflace a začíná nebo se blíží začátek snižování sazeb –, ale různou rychlostí. Velkou část těchto rozdílů lze přičíst tomu, jak jednotlivé hlavní ekonomiky reagovaly na pandemii a následný prudký růst inflace. USA například vedly v oblasti stimulačních opatření. To stačí k vytvoření podstatných rozdílů, které se nyní projevují třeba v tom, jak rychle začínají příslušné centrální banky snižovat sazby.
img

Akciový výhled: Futures mírně rostou

20.06.2024 Evropské akcie by měly ve čtvrtek ráno otvírat dle indikací futures lehce růstově (+0,2%). Včera nakonec zisky většinou neudržely, např. německý DAX ztratil -0,3%. Jak jsme předpokládali, investoři se kvůli politické nejistotě rychle do pozic zpět nevracejí. Po dni volna se k obchodování vrátí Wall Street, zámořské futures aktuálně přidávají +0,3%. Doufejme, že se taky zvýší celkově aktivita na trzích.
img

Předčasné volby ve Francii: Nečekaný šok pro evropskou ekonomiku

19.06.2024 Emmanuel Macron po prohraných eurovolbách způsobil ve Francii politické zemětřesení, které nenechalo pařížskou burzu klidnou. Největší obavy vzbuzuje státní rozpočet, který je již nyní v hlubokém deficitu a který by mohla ohrozit případná krajně pravicová vláda. Vzhledem k tomu, že Francie je druhou největší ekonomikou v Evropě, mohly by volby narušit stabilitu nejen na domácí scéně, ale i v celé Evropě. To může znamenat novou překážku na cestě k hospodářskému oživení po letech krize.
img

Ekonomický kalendář: Lehký makro kalendář při uzavřené seanci na Wall Street

19.06.2024 Dnes nebudou světové trhy reagovat na žádné důležité makroekonomické údaje, protože je velmi slabý ekonomický kalendář. Nejdůležitějším dnes zveřejněným údajem byla inflace ve Spojeném království v 19:00 hod. Inflace ve Spojeném království dopadla v souladu s očekáváním jak v ukazateli CPI, tak v jádrovém CPI. Nyní investoři očekávají údaje o stavební produkci v eurozóně, americký NAHB index bydlení a zápis z jednání BoC, které mohou signalizovat vyšší volatilitu pro pár USDCAD.
img

Akciový výhled: Čeká nás zřejmě klidnější den, v USA svátek

19.06.2024 Ve středu ráno čeká evropské akcie dle indikací futures lehce růstové otevření (+0,2%). A vzhledem k svátku v USA to vypadá na velmi klidný den. Okolní trhy mají po propadech z minulého týdne za sebou dva růsty, s návratem do pozic však investoři vzhledem k nejisté politické situaci ve Francii příliš nespěchají. V zámoří sledujeme stále stejnou „písničku“, když růst se v podstatě soustředí na horečku kolem AI, společnost NVDA včera dokonce v tržní kapitalizaci překonala MSFT a stala se nejhodnotnější firmou světa.
img

Akciový výhled: Evropa v úterý ráno v kladných číslech

18.06.2024 Evropské akcie začnou úterní obchodování dle indikací futures v kladném teritoriu kolem +0,5%. Stabilizaci po propadech jsme viděli již včera, některé sektory (včetně bank) registrovaly v pondělí mírné zisky. Na Wall Street se dařilo především velkým společnostem (TSLA, Apple) kam zřejmě zamířila hotovost investorů kvůli politické nejistotě ve Francii.
img

Euro bylo minulý týden také v čele poklesu vůči americkému dolaru

18.06.2024 Euro kleslo v důsledku několika faktorů, které na ně společnými silami vyvíjejí značný tlak. Zaprvé se očekávalo, že Evropská centrální banka zahájí cyklus snižování úrokových sazeb dříve než Federální rezervní systém. Předminulý týden se očekávalo, že Fed sníží sazby poprvé v listopadu. Do té doby by ECB mohla snížit sazby už dvakrát, což by přirozeně vedlo ke změně výnosového rozpětí ve prospěch dolaru.
C:\fakepath\pepa-zeman-16062024.png

VIDEO: 🔴 Volby v EU sráží euro ke dnu 😱 | Evropské akcie letí dolů 💥 | Tyhle trhy se vyplatí nakupovat 🚀

17.06.2024 Pravidelný týdenní komentář k aktuálnímu vývoji na finančních trzích (forex, komodity, akcie, akciové indexy a kryptoměny) od profesionálního tradera a analytika Josefa Zemana ze společnosti FXstreet.cz.
img

Akciový výhled: Evropa se po propadech bude snažit konsolidovat

17.06.2024 Evropské akcie se po výprodejích z minulého týdne (indexy ztrácely -3% až -5%)budou v úvodu pondělního obchodování snažit růst. Dle indikací futures do -0,5%. Investoři reagovali především na předčasné volby ve Francii, které mají potenciál přivést fiskální politiku Francie do kolize s EU. Představitelka krajní pravice Le Penová se o víkendu snažila trhy uklidnit, že neznají detailněji jejich ekonomický program.
img

Evropa po volbách na měsíčním minimu, německý DAX v pátek ztratil 1,4 % a francouzský CAC až 2,7 %

14.06.2024 Evropský index Stoxx Europe 600 dopoledne klesnul o 1 %, po zbytek dne pokračoval do strany a uzavřel na 511,05 b. Podobný, ačkoliv výraznější pohyb zaznamenal i německý DAX, který ztratil 1,4 %.
C:\fakepath\trade-14062024.png

Volatilní červen a výprodeje v Evropě

14.06.2024 Žádná okurková sezóna! Před nástupem léta hýbe trhem spousta faktorů – zasedání centrálních bank, statistik a politických otřesů. Zdá se, že červen bude jedním z nejdůležitějších období, které budou vytvářet letošní vývoj na finančních trzích.
img

Obavy o Francii táhnou evropský trh dolů

14.06.2024 Evropské akcie mají nakročeno k nejslabšímu týdnu od října na pozadí obav o politický vývoj ve Francii. Jak jsme již psali o reakci trhů na volby v pondělí, francouzský prezident Macron v reakci na prohru v eurovolbách svolal mimořádné volby. Z hlavních evropských trhů nejvíce ztrácí francouzský index CAC 40 (-2,3 %) v čele s bankovními domy Societe Generale a BNP Paribas , který táhne i celoevropský Stoxx 50 do 1,3% ztráty. Nervozita se projevuje také na trhu s dluhopisy, když výnos francouzských dluhopisů se vůči německému prudce zvyšuje tempem viděným naposledy až během bankovní krize rok 2011. Z jednotlivých akcií se v DAXu nedaří např. zbrojařské společnosti Rheinmettall, která ztrácí spolu se sektorem před víkendovým summitem o Ukrajině. Index DAX ztrácí 1,01 % na 18080,78 b.
img

Akciový výhled: Evropa v pátek ráno v kladných číslech

14.06.2024 Po včerejším výprodeji (např. DAX -2%) by měly dle indikací futures otvírat evropské akcie v pátek ráno růstem kolem +0,4%. Po víkendových volbách a politickém „chaosu“ ve Francii je zatím pokles akcií v Evropě tento týden největší od října loňského roku (přes -2%). Ve čtvrtek se nedařilo bankám, sektor ztratil přes -2%, když k francouzským titulům se přidaly i ostatní. Kromě Deutsche Bank, která si tento týden odepsala přes -5%, se tento vývoj včera dotkl Erste. Její akcie v Praze propadly pod 1090 Kč (-1,5%), ale ve Vídni pokles akceleroval až na 1075 Kč. Na Komerční bance byl vývoj klidnější, akcie se ke konci dne obchodovaly u 766 Kč (-0,6%).
img

Technický sektor dovedl Wall Street k rekordním hodnotám, Nasdaq a S&P 500 na maximech

14.06.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 ve čtvrtek zaznamenaly čtvrtý rekordní zavírací den v řadě, zatímco výnosy státních dluhopisů klesly na nejnižší úroveň od začátku dubna. Investoři reagovali na nižší než očekávané údaje o inflaci a mírný výhled Federálního rezervního systému na snížení sazeb.
C:\fakepath\trader-13062024-50-zm.jpg

Akcie v Evropě oslabily, klesly automobilky kvůli clům na čínská elektroauta

13.06.2024 Evropské akcie dnes oslabily, ztrácely zejména automobilky. Příčinou jsou přetrvávající obavy z nových cel, k jejichž zavedení na dovoz čínských elektromobilů se chystá Evropská unie. Výrazně hůře než jejich evropské protějšky si vedly italské akcie. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 klesl o 1,31 procenta na 516,04 bodu.
img

Akciový výhled: I přes růst na Wall Street otevře Evropa spíše mírně dolů

13.06.2024 Po včerejším růstu (především ve druhé části dne) budou ve čtvrtek ráno otvírat evropské akcie v záporu kolem -0,3%. Ve středu investoři ostře sledovali 2 události, zatímco americká inflace v květnu zpomalila o něco více, než se čekalo (+3,3% vs. 3,4% oček.), FED večer zněl o něco více jestřábím tónem než by si trhy přály. Centrální banka uvítala zlepšující se čísla ohledně inflace, stále však vidí spíše jedno snížení sazeb v letošním roce.
img

Akciový výhled: Evropa zkusí otevřít růstem

12.06.2024 Evropské akcie mají za sebou tři poklesy v řadě, ani včerejší silnější otevření nakonec nevedlo k růstu. V čele poklesu byl bankovní sektor, francouzské banky si výrazně odepsaly druhým dnem v řadě (např. Societe Generale -12% tento týden). To vše po výsledku víkendových voleb a současné nejistotě kolem francouzských předčasných voleb. To sebou zvedlo výnosy dluhopisů (tzn. pokles jejich cen) i na ostatních evropských trzích.
img

Globální index nemusí být globální

11.06.2024 Nadstandardní výkonnost amerických akcií z posledních let se, jak se zdá, stala i vstupenkou do hlavních akciových indexů. Velké zhodnocování spolu s celkovým nárůstem tržní kapitalizace vedlo v tuto chvíli k rekordní 63% váze amerických akcií v indexu MSCI All Country World. „Nyní si ale investoři musí položit otázku, zda jejich investice umístěné v podobném indexu nejsou v rozporu s jejich očekáváním o globální diverzifikaci a zda nepodstupují přílišnou expozici vůči USA. Investorům totiž mohou unikat i jiné zajímavé investiční příležitosti. Za zmínku stojí například Tchaj-wan či Indie, které s americkými akciemi dokázaly ve výkonnosti v posledních deseti letech slušně držet krok,“ komentuje Richard Bechník, hlavní investiční a ekonomický analytik Swiss Life Select.
img

Indexy S&P 500 a Nasdaq dosáhly nových maxim: Co můžeme očekávat od zasedání Fedu a údajů o CPI?

11.06.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq v pondělí dosáhly nových rekordních zavíracích maxim, a to navzdory zvýšené ostražitosti investorů před zveřejněním údajů o spotřebitelských cenách a oznámením ohledně vývoje politiky Federálního rezervního systému v tomto týdnu.
img

Akciový výhled: Evropa se v úvodu pokusí mírně růst

11.06.2024 Po pondělním propadu se evropské akcie budou v úterý ráno snažit otevřít lehce v kladném teritoriu (+0,2% dle futures). Včera jsme viděli pokles tažený francouzskými akciemi (banky v čele se Societe Generale -7%) v reakci na výsledky voleb a oznámením prezidenta Macrona vypsat volby předčasné. Německý DAX největší denní ztráty kolem -1% nakonec snížil na -0,3%. Wall Street v pondělí následně posílila, index SP500 přidal +0,3% na 5360 bodů.
C:\fakepath\trader-10062024-56-zm.jpg

Evropské akcie oslabily kvůli předčasným volbám ve Francii

10.06.2024 Evropské akciové trhy dnes oslabily v čele s francouzskými akciemi. Investory znepokojilo rozhodnutí francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vypsat v reakci na výsledky voleb do Evropského parlamentu v zemi předčasné volby. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 klesl o 0,3 procenta. Hlavní index pařížské burzy CAC 40 ztratil 1,4 procenta a sestoupil až na nejnižší úroveň za více než tři měsíce, napsala agentura Reuters.
img

Německý DAX ztrácí 0,8 %

10.06.2024 Index DAX odepisuje 0,8 % na 18408,5 b.
img

Volby do unijního parlamentu poslaly evropské trhy a euro do záporu, nejvíce francouzské akcie

10.06.2024 Volby do Evropského parlamentu poslaly akcie na kontinentě i euro vůči dolaru do záporu. Nejvíce ztrácí Francie, která míří k předčasným volbám.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie dnes oslabují kvůli předčasným volbám ve Francii

10.06.2024 Evropské akciové burzy dnes oslabují v čele s francouzskými akciemi. Investory znepokojilo rozhodnutí francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vypsat předčasné parlamentní volby. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 kolem 9:30 SELČ vykazoval pokles o zhruba 0,7 procenta. Hlavní index pařížské burzy CAC 40 ztrácel dokonce téměř dvě procenta a sestoupil až na nejnižší úroveň za více než tři měsíce, napsala agentura Reuters.
img

Akciový výhled: Evropa otevře v záporném teritoriu

10.06.2024 Evropské akcie budou v pondělí ráno dle indikací futures otvírat v záporném teritoriu kolem -0,5%. Kromě doznívání pátečního silného reportu z amerického trhu práce (pomalejší snižování sazeb) investoři sledují výsledky víkendových voleb v Evropě. Hlasy pro krajní pravici a předčasné volby zřejmě způsobí vyšší volatilitu hlavně u francouzských akcií.
C:\fakepath\volby-eur-08062024.jpg

Dokážou evropské volby rozhýbat trhy?

08.06.2024 Tento víkend se po volbách dozvíme nové rozložení Evropského parlamentu. Tyto volby sice nedostávají v Česku takovou mediální pozornost, ale pro vývoj ekonomiky EU a nastavení jejich pravidel jsou velice důležité. Kromě obsazení samotných křesel pak jde samozřejmě i o barometr nálady celé evropské společnosti k integraci, regulaci a přístupu k životnímu prostředí.
img

Akciový výhled: Evropa naváže na růst Wall Street

06.06.2024 Evropské akcie budou ve čtvrtek otvírat dle indikací futures v kladných číslech kolem +0,4%. Wall Street včera uzavřela 25. rekordem v tomto roce, index SP500 uzavřel zpět nad 5300 body (+1,2% na 5354 bodech). Růst byl tažen zatím nezadržitelnou společností NVDA, která je nyní 2. nejhodnotnější firmou světa s tržní kapitalizací nad 3 bil. USD. Po 5. v řadě rostly také americké dluhopisy, po největší rally od prosince tak jejich výnosy klesly pod 4,30% na 10-leté maturitě.
img

Ranní okénko - Dnes data z českého maloobchodu či zasedání Polské centrální banky

05.06.2024 Dnešní den přinese nejnovější údaj o tuzemském maloobchodu. Reálné tržby v tomto sektoru rostou od loňského prosince a nenaplnily se tak obavy, že by v prvním čtvrtletí ještě mezi lidmi mohl převládat opatrnostní motiv. Naopak skutečné výsledky překonávaly v pozitivním slova smyslu očekávání analytiků a březnový údaj (+6,1 %) byl až šokující. I v dubnu velmi pravděpodobně pokračoval trend rostoucích reálných tržeb maloobchodních prodejců, ačkoli ne v takovém rozsahu jako v březnu. Medián trhu odhaduje meziroční nárůst o 5,5 %, naše prognóza počítá s mírnějším zvýšením o 4,8 %.
img

Akciový výhled: Evropa začne růstově

05.06.2024 Evropské akcie budou ve středu ráno otvírat v kladném teritoriu kolem +0,5% dle indikací futures. V kladných číslech se včera nakonec obchodovala také Wall Street (index SP500 +0,15% na 5291 bodů). Pomohl slabší trh práce, ceny dluhopisů rostly v zámoří 4krát v řadě, výnosy 10-letého klesly z úrovní nad 4,50% směrem k 4,32%. Asie se obchodovala smíšeně, rostly čínské akcie (+0,5%). V Praze index PX v úterý propadl nejvíce za poslední měsíc -1% na 1537 bodů. Pod tlakem byly banky, Komerční banka si odepsala -2,3% na 755 Kč, Erste v Praze uhájila 1100 Kč (-2%), ale ve Vídni titul uzavřel ještě níže na 1088 Kč. Zítra bude v Evropě sledované zasedání ECB, očekáváme snížení sazeb -0,25%. Akcie ČEZ si i přes pokles komodit obchodují v pásmu kolem 945 Kč. Investoři nyní očekávají, zdali stát potvrdí v příštích dnech výši oznámeného návrhu 52 Kč dividendy. Dnes by se domácí trh mohl konsolidovat, návrat kupců by mohla registrovat Komerční banka.
img

Akciový výhled: Evropa lehce dolů, Kofola s výsledky

04.06.2024 Evropské akcie budou dle indikací futures po včerejším růstu (např. DAX +0,6%) otvírat mírným poklesem kolem -0,2%. V zámoří jsme včera sledovali lehký růst (SP500 +0,1%), po slabší tovární aktivitě rostly dluhopisy (tedy pokles jejich výnosů). Očekávání ohledně snížení sazeb v USA je nyní nastaveno na 50% šanci již během září. Ze zajímavých pohybů lze zmínit propad cen ropy na 73,30 u WTI. V Asii jsme viděli smíšený vývoj, zatímco dolů zamířilo Japonsko (-0,2%), lehce rostly čínské akcie v Hong Kongu (+0,4%). Pražská burza vstoupila do nového měsíce obchodováním na červené nule. V záporu byly domácí banky (KB +Moneta), Erste ještě mírně rostla na 1126 Kč (+0,8%). ČEZ zastavila meta 950 Kč (-0,2%). Po zavření trhu reportovala Kofola, provozní čísla byla nepatrně nad odhady trhu. Po předchozím růstu akcií nečekáme větší reakci, titul v pondělí uzavřel na 298 Kč.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Světové akciové indexy letos zpevňují, některé překonaly rekord

03.06.2024 Světové akciové indexy letos zpevňují, některé z nich v květnu vylepšily rekordní hodnoty. Nejsledovanější americký indikátor S&P 500 od začátku roku přidává přes 11 procent, stejně jako německý DAX či panevropský STOXX Europe 50. Americký index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, pak přidává více než 13 procent, vyplývá z burzovních statistik.
C:\fakepath\usa-03062024.jpg

Americká data zahýbou trhy

03.06.2024 Ve středu pozornosti budou tento týden makroekonomické statistiky ze Spojených států. Už minulý týden naznačil, že se největší světová ekonomika začíná ochlazovat.
C:\fakepath\dividendy-02062024-2.png

Dividendy: Jaké druhy dividend společnosti vyplácí? (2. díl)

03.06.2024 V minulém díle jsme uváděli, že dividenda je podíl akcionáře na zisku společnosti, dividend ale existuje více druhů. V dnešním díle probereme jednotlivé druhy dividend a uvedeme vám, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Kromě toho se také dozvíte, které typy společností vyplácejí dividendy a proč.
img

Akciový výhled: Klidnější otevření

31.05.2024 V pátek ráno čeká evropské akcie zřejmě nevýrazné otevření, alespoň to indikují futures. Wall Street včera ztratila, index SP500 oslabil -0,6% na 5235 bodů, když v čele poklesu tentokrát stály technologie. Asii se přes noc podařilo přerušit ztrátovou sérii, dařilo se Japonsku (+1,2%), i přes slabší makrodata se v kladném teritoriu udržela také Čína. Sledované výnosy dluhopisů včera ustoupily z květnových maxim, americká 10-tka se obchoduje u 4,55%. Další pohyb se může odvíjet od dnešních odpoledních makrodat z USA (PCE) či dopolední evropské inflace CPI. D. Trump byl uznán vinným ve všech bodech obžaloby z falšování finančních záznamů. Uvidíme, jestli to může mít vliv na posun preferencí před volbami a následně u amerických voleb. Pražská burza ve čtvrtek stagnovala, index PX uzavřel na 1540 bodech. Při klidném vývoji si z bank nejlépe vedle Moneta (+1,2%), naopak prodejní převaha byla na Komerční bance (-0,3%). ČEZu se podařilo posunout k 940 Kč (+0,5%). Dnes čekáme celkově opět klidnější vývoj s možným růstem aktivity ve druhé části dne.
img

Ranní shrnutí (30.05.2024)

30.05.2024 Čtvrteční seance na trzích APAC byla opět pod tlakem rostoucích výnosů amerického dluhu (aktuálně na úrovni 4,6 %). Japonský Nikkei ztratil téměř 1,3 %, Hang Seng klesá o 1,5 % a Nifty 50 ztrácí 0,67 %.
img

Akciový výhled: Otevření Evropy v mírném záporu

29.05.2024 Wall Street při včerejším obchodování ještě uzavřela na červené nule, ale náznak zvýšené volatility byl k vidění po slabší aukci amerických 2 a 5–letých dluhopisů. Nyní zámořské futures ztrácí -0,4%, výnosy dluhopisů se zvedly ze 4,46% na 4,56% u 10-letého dluhopisu. To vytvořilo tlak na riziková aktiva, Asie přes noc ztrácela druhým dnem, nedařilo se Hong Kongu (-1,6%). Evropské akcie by mohly otvírat se ztrátami kolem -0,2%. Vzhledem ke zmíněné nervozitě kolem vývoje inflace (trh sází pouze na jedno snížení sazeb v USA letos) budou investoři dnes sledovat inflační data z Německa. Pražská burza v úterý uzavřela na 1543 bodech (-0,3%) u indexu PX. V závěru byla pod tlakem Komerční banka (-1%), jež uzavřela na 777 Kč. Naopak Erste se mírně zvedala (+0,5%), stabilně u 936,5 Kč se vyvíjel ČEZ. Dnes čekáme celkově mírně ztrátovou tendenci na domácím trhu.
img

Akciový výhled: K obchodování se připojí Wall Street, futures mírně kladné

28.05.2024 Evropské akcie budou dle očekávání futures začínat úterní obchodní den s malými zisky. Budou tak následovat Asii, kde index MSCI Asia Pacific lehce přidával podruhé v řadě. Po dni volna se k obchodování připojí také Wall Street, zámořské futures přidávají +0,15%. Investoři se v dalších dnech budou soustředit na inflační data z Evropy a v pátek se zveřejní americké PCE. V této souvislosti je vidět oslabující USD třetím dnem v řadě, tedy panují určité naději, že inflace by mohla ustupovat. V Praze se včera obchodovaly „vídeňské“ tituly Erste a VIG na burze bez nároku na dividendu, byl tedy vidět technický pokles akcií. Erste si odepsala -50 CZK a VIG -9 CZK. Představenstvo Kofola navrhlo včera večer výplatu dividendy 13,5 CZK, což je podle našeho čekávání. Rozhodný den pro výplatu byl stanoven na 9. července. Dnes čekáme rovněž klidnější rozjezd domácího trhu.
img

Akciový výhled: Evropa otevře v záporu po poklesu na Wall Street

24.05.2024 Globální akcie mají nakročeno poprvé v týdenním kontextu v květnu oslabit. Wall Street včera ztratila podruhé v řadě, když slušná ekonomická aktivita posunula očekávání trhu ohledně snížení sazeb v USA z listopadu na prosinec. Index SP500 ve čtvrtek ztratil -0,7% na 5268 bodů. Evropské akcie tak v pátek ráno dle indikací futures otevřou v záporu kolem -0,5%. Asii vedl dolů Hong Kong (-1,5%). V Praze se dnes na burze obchodují naposledy s nárokem na dividendu „vídeňské“ tituly Erste (2,70 Euro) a VIG (1,40 Euro). Akcie Erste se v posledních dnech obchodovaly mezi 1160-1170 Kč. Dnes by domácí trh mohl spíše oslabit vzhledem k zahraničnímu sentimentu.
img

Vzestupy a pády: reakce trhu na Fed a úspěch společnosti Nvidia

23.05.2024 Americké akciové trhy ve středu klesly, což způsobila především reakce investorů na zveřejněný zápis z posledního zasedání Federálního rezervního systému. Současně prudce vzrostly akcie společnosti Nvidia, které po oznámení výsledků, jež překonaly očekávání analytiků, posílily během odpoledního obchodování o 6 %.
img

Akciový výhled: COLT CZ zaostal za odhady

23.05.2024 Evropské akcie budou ve čtvrtek ráno otvírat v kladném teritoriu kolem +0,3% dle indikací futures. Ty zámořské aktuálně přidávají +0,5%. Sentiment podpořily včera večer po zavření trhu výsledky společnosti NVDA, která překonala odhady trhu a navíc oznámila split svých akcií 10:1. V Asii se dařilo Japonsku (+1,2%), brzdou byly naopak čínské akcie a propad byl k vidění v Hong Kongu (-1,5%). Kromě výsledků NVDA stojí za zmínku zveřejněné zápisky ze zasedání FEDU, kde byla patrná nejistota jeho členů ohledně hodnocení inflace (indexy v reakci včera ztrácely). V Praze dnes zveřejnila výsledky hospodaření společnost COLT CZ. Oproti odhadům trhu však zaostala, čistý zisk dosáhl 360 mil. Kč (odhad 404 mil.) a EBITDA 488 mil. Kč (vs. 604 mil. Kč). Po nedávném růstu akcií by tak mohl být na COLTu prostor pro vybírání zisků.
img

Denní přehled: Relativně jestřábí FOMC minutes, nyní je čas na Nvidii💡

22.05.2024 Předložený zápis z jednání FOMC nastavil na akciových trzích mírný, ale přesto jestřábí tón. Komentáře naznačující nejistotu ohledně rozsahu současného zpřísňování a ochotu pokračovat v něm po delší dobu vytvořily krátce po přečtení zprávy tlak na pokles.
C:\fakepath\money.jpg

Dvojí zdanění výnosů z dividend investorům způsobuje velké ztráty

22.05.2024 Popularita zahraničních akcií mezi českými investory roste, ale dvojí zdanění výnosů z dividend jim způsobuje každoročně ztráty v milionech korun. Vyplývá to z analýzy poradenské společnosti RSM, kterou má ČTK k dispozici. Zatímco tuzemské dividendy podléhají 15procentní dani, ty zahraniční jsou podle ní zdaněny dvakrát, což je obtížné refundovat kvůli byrokratickým překážkám a nejednotným postupům v různých zemích.
img

Akciový výhled: Mírně rostoucí futures

20.05.2024 Evropské akcie resp. indexy budou dle futures otvírat v lehce růstovém módu (+0,3% dle indikací futures). Akcie v Asii rostly po 7. V řadě, index MSCI Asia přidal +0,4%, v čele růstu bylo tentokrát Japonsko (+0,7%). Za zmínku stojí růst cen některých komodit, ceny mědi jsou na historických maximech a poprvé překonaly metu 11000 USD. Roste také zlato (+0,8%) na 2435 USD. Lze tak čekat pozitivní reakci těžařských firem. V pátek nakonec zakončila Wall Street nepatrným růstem, index SP500 uzavíral na 5303 bodech (+0,12%). Tento týden budeme ve středu sledovat zápisky ze zasedání FEDu. Naposledy s nárokem na dividendu budou tento týden k mání akcie Erste. Index PX v Praze v pátek přidal +0,3% na 1561 bodů. Nejvíce se dařilo zmíněné Erste (+2,1%), jež tak uzavřela na 1163 Kč. Ve Vídni dokonce růst pokračoval na 1171 bodů. Pohyb byl celkem překvapivý, evropský bankovní sektor tolik neposiloval. Od úrovní nad 920 Kč se k 914 Kč vracel ČEZ. Dnes čekáme pomalejší rozjezd na domácím trhu.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 20.05.2024

20.05.2024 Burzy během minulého týdne posilovaly, S&P 500 přidal 1,5 % a pokořil tak historické maximum. Stoxx Europe 600 posílil o 0,4 % a během týdne rovněž překonal rekordní hodnotu. Během minulého týdne popohnal burzy nahoru inflační report. Ten vyvolává nadějí, že se Fed během letoška pustí do snižování úroků. Nicméně entusiasmus je předčasný: pro potvrzení dezinflačního trendu musí zpomalení vykázat alespoň dva – tři reporty CPI.
C:\fakepath\trader-08052024-43-zm.jpg

Evropské akcie uzavřely na dalším rekordu, přispěly k tomu firemní výsledky

08.05.2024 Evropské akcie uzavřely dnešní obchodování na dalším rekordu, k jejich růstu přispěly příznivé hospodářské výsledky některých významných podniků. Akcie těží i z vyhlídek na snižování úrokových sazeb v eurozóně. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si připsal 0,34 procenta na 515,77 bodu. Poprvé tak obchodování zakončil nad 515 body.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie včera uzavřely na maximech

08.05.2024 Evropské akcie uzavřely včerejší obchodování na maximech, posílily především finanční tituly. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 přidal 1,1 procenta na 514,02 bodu a má za sebou nejlepší obchodní den za déle než tři měsíce.
img

Diverzifikace v době koncentrovaných akciových trhů – výzkum Goldman Sachs

03.05.2024 „Koncentrované akciové trhy nejsou z historického hlediska nijak extrémní. Přesto ovšem existují důvody, proč je vhodné diverzifikovat portfolio do jiných sektorů a trhů,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\euro-29042024.jpeg

Sníží ECB sazby?

29.04.2024 Zatímco americký Fed odložil snižování úrokových sazeb na neurčito a z měnového zasedání ve Washingtonu se tento týden zřejmě nedozvíme příliš nových informací k obratu v monetárním cyklu, Evropská centrální banka (ECB) má výrazně volnější ruce směrem k uvolnění měnové politiky.
img

Evropu ESG oslabuje, těží z toho americké akcie i banky

28.04.2024 Evropské akcie se letos ocitly v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. V potaz jsou přitom vzaty všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 22.04.2024

22.04.2024 Burzy během minulého týdne korigovaly S&P 500 odepsal 3,0 %. Jde o nejvýraznější týdenní pokles od března 2023 (reakce na kolaps SVB). Poprvé za dva měsíce index propadl pod psychologickou hranici 5 000 bodů. Stoxx Europe 600 ztratil 1,5 %. Geopolitika zafungovala jako spouštěč korekce – nicméně vedla spíše ke změna sentimentu, samotná geopoliticky-sensitivní aktiva příliš neoslabovala (viz níže). Investory znervóznila inflace a více jestřábí Fed.
C:\fakepath\trader-16042024-55-zm.jpg

Evropské akcie za sebou mají nejhlubší denní procentní pokles za devět měsíců

16.04.2024 Evropské akcie za sebou mají nejhlubší denní procentní pokles za více než devět měsíců. Propadly se zejména těžaři a banky. Investoři se kvůli zvýšenému napětí na Blízkém východě vyhýbají rizikovým aktivům. Na akciový trh dále tlačily vyšší výnosy u dluhopisů v eurozóně. Panevropský index STOXX Europe 600 obchodování uzavřel poklesem o 1,5 procenta na 498,21 bodu.
img

Top 10 akcií mezi individuálními českými investory: Upřednostňují evropské akcie, léky na hubnutí a AI

16.04.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů obchodní a investiční platformy eToro hledají drobní investoři stále častěji příležitosti v evropských akciích, zatímco se drží lídrů v oblasti umělé inteligence a léků na hubnutí.
C:\fakepath\fed-15042024.jpg

QT stahuje obří objem „peněz“ ze systému

15.04.2024 Hlavní centrální banky kvůli vysoké inflaci utahují měnovou politiku nejenom vysokými úrokovými sazbami, ale také rozprodejem svých portfolií dluhopisů, jiných cenných papírů a úvěrů. Takové kvantitativní utahování (QT) zdaleka není zanedbatelnou položkou, mluvíme zde globálně o bilionech dolarů.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.04.2024

15.04.2024 Burzy během minulého týdne korigovaly, S&P 500 odepsal 1,5 %. Hlavní americký akciový benchmark se stále nachází nad hladinou 5 100 bodů. Stoxx Europe 600 ztratil 0,3 %. Během minulého týdne dorazila na trhy série negativních faktorů. Vyšší inflace přistřihla sázky investorů na snižování sazeb. Do toho banky nezahájily výsledkovou sezónu nejlépe a na sklonku týdne dorazilo na burzy i geopolitické riziko. Stále platí, že valuace zůstávají našponované a rizika tak zůstávají nakloněna směrem dolů.
img

Invesco: Chaotické první čtvrtletí na světových trzích je charakterizováno malými vítězstvími

09.04.2024 Na trzích panovaly v prvním čtvrtletí výkyvy, protože se množila různá prohlášení centrálních bank a způsobovala zmatek. Některá „malá vítězství“ bylo proto možná snadné přehlédnout. Jádrový index cen výdajů na osobní spotřebu za březen přinesl úlevu – a získal důvěru od předsedy Federálního rezervního systému Jaye Powella.
img

Evropské akcie obranného průmyslu pod tlakem 💥Rheinmetall ztrácí 7 %

09.04.2024 Akcie evropských zbrojních společností dnes ztrácejí 5 až 10 %, ačkoli neexistuje žádná bezprostřední příčina nebo informace, která by mohla způsobit tak velký výprodej. Anonymní frankfurtští obchodníci citovaní agenturou Reuters uvedli, že vše nasvědčuje pravděpodobnému vybírání zisků a stále vyššímu ocenění.
img

Ranní okénko - Dnes data o českém maloobchodě a americkém trhu práce

05.04.2024 Dnes již za pár minut Český statistický úřad ukáže, jak se vyvíjely maloobchodní tržby během měsíce února. Jejich propad trval více než rok a půl, zlom nastal až na konci minulého roku, když v prosinci 2023 zaznamenal sektor maloobchodu konečně růst. Rovněž v prvním měsíci nového roku reálné tržby maloobchodních prodejců meziročně stouply a podle našeho odhadu by tento trend měl pokračovat i v únoru. Odhadujeme, že maloobchodní tržby bez prodeje aut v reálném vyjádření byly meziročně vyšší o 2,3 %. Medián trhu je stejný. Spotřeba domácností by v průběhu roku měla nabírat na síle, což je dobrá zpráva nejen pro sektor maloobchodu, ale i pro celou českou ekonomiku.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie včera uzavřely na maximu

29.03.2024 Evropské akcie uzavřely včerejší obchodování na novém maximu. Zaznamenaly také druhý růstový kvartál po sobě. Pomáhá jim optimismus ohledně blížícího se snížení úrokových sazeb a růst technologických akcií, který pohání nadšení pro umělou inteligenci (AI).
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Polská centrální banka

06.03.2024 Dnes dorazí první údaj v tomto týdnu z amerického trhu práce. Bude zveřejněna neoficiální statistika týkající se změny pracovních míst dle agentury ADP. Medián odhadu se přiklání k nárůstu pracovních míst ze 107 tisíc na 150 tisíc. Tento výsledek naznačí další vývoj na tamním trhu práce, nicméně kvůli zvýšené volatilitě tohoto průzkumu a občasnému nesouladu s oficiální statistikou, která vyjde v pátek, budou investoři spíše vyčkávat až právě na konec týdne. Dále bude publikován průzkum JOLTS, dle kterého by mělo být otevřeno 8,9 milionu míst, což by byla jedna z nejnižších hodnot za poslední roky.
img

Bitcoin vs. S&P 500: kdo bude mít na základě ekonomických dat navrch?

05.03.2024 Cenné papíry na Wall Street v pondělí na konci obchodování zaznamenaly pokles a přišly tak o své předchozí významné zisky. Výnosy amerických státních dluhopisů mezitím vzrostly v souvislosti s očekáváním investorů ohledně klíčových údajů o zaměstnanosti a projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu na konci tohoto týdne.
C:\fakepath\euro.jpg

CNBC: Výsledky hospodaření evropských firem byly špatné

01.03.2024 Výsledky hospodaření téměř poloviny evropských firem za poslední tři měsíce loňského roku zaostaly za očekáváním, přestože tato očekávání byla už tak dost nízká. Uvedla to televize CNBC, která se odvolává na vyjádření oslovených analytiků. Podle nich se bude region v prostředí vysokých úrokových sazeb i nadále potýkat s problémy.
C:\fakepath\trader-22022024-52-zm.jpg

Panevropský akciový index STOXX Europe 600 je na rekordu, pomohly akcie Nvidie

22.02.2024 Evropské akcie dnes posilovaly, náladu na trhu podpořily zejména příznivé výsledky americké technologické společnosti Nvidia. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 se během dne vyšplhal až na rekordních 496,30 bodu. Překonal tak předchozí maximum 495,46 bodu z ledna 2022. Obchodování nakonec uzavřel s nárůstem o 0,82 procenta na 495,10 bodu. To představuje nejvyšší závěrečnou hodnotu v jeho historii.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Akciový index STOXX Europe 600 je na rekordu

22.02.2024 Evropské akcie dnes posilují, náladu na trhu podpořily zejména příznivé výsledky americké technologické společnosti Nvidia. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 se tak vyšplhal na rekordních téměř 496 bodů. Později mírně sestoupil, připisoval si zhruba 0,8 procenta a pohyboval se blízko 495,1 bodu. Index tak překonal dosavadní rekord z ledna 2022, napsala agentura Reuters.
img

Ranní okénko - Lednová inflace v ČR - bude začínat trojkou nebo dokonce dvojkou?

15.02.2024 O dnešní hlavní ekonomické událostí nemůže být sporu. Za pár minut Český statistický úřad ukáže výsledek lednové inflace. Po dvou letech velmi vysoké inflace je zřejmé, že éra skokového zdražování je konečně za námi, nicméně otázkou zůstává, kam až se inflaci podařilo stlačit. Velmi napoví právě lednová inflace, která ovšem skýtá mnohá tajemství, což se odráží i na odhadech analytiků. Medián trhu odhaduje meziroční inflaci ve výši 2,9 %, zatímco nejoptimističtější prognóza predikuje inflaci ve výši 2,1 % a na druhé straně naše predikce je výrazně pesimističtější, kdy očekáváme také pokles ale pouze na 3,8 %.
img

Představujeme nejlepší evropské akcie

14.02.2024 I když je evropský akciový trh provázán s globální ekonomikou stejně jako všechny ostatní, nabízí investiční příležitosti, které jinde najdete jen těžko. A zatímco americké indexy se čím dál víc soustřeďují na technologické firmy, Evropa nabízí diverzifikovanější investiční prostředí. Abychom lépe ilustrovali možnosti evropského trhu, podíváme se na ty akcie z masivního indexu Euro STOXX 600 s tržní kapitalizací přes 5 miliard euro k datu prvního měření, jež si během pětiletého období vedly nejlépe.
img

Údaje o amerických výnosech zvyšují sázky: globální akcie opět na vrcholu

12.02.2024 Index S&P 500 v pátek poprvé uzavřel nad 5 000 body a Nasdaq se krátce obchodoval nad 16 000 body díky růstu velkých korporací a výrobců čipů včetně společnosti Nvidia, protože investoři se soustředili na technologie umělé inteligence a očekávali vysoké zisky.
img

S&P 500 na cestě k 5 000 bodům: výnosy dluhopisů tudíž rostou

09.02.2024 Index S&P 500 zůstal v podstatě beze změny, nicméně situace na Blízkém východě zapříčinila růst cen ropy. Americký dolar posílil po zprávě s údaji o žádostech o dávky v nezaměstnanosti, zatímco japonský jen oslabil po zprávě, že Japonsko nehodlá zvyšovat úrokové sazby.
img

Fialova vláda plánuje nařídit povinné zastoupení žen ve vedení soukromých firem, na což si netroufly ani levicové kabinety. Poškodí tím českou burzu a kapitálový trh, neboť kvóty jej poškozují, jak dokládají odborné studie ze světa

04.02.2024 Současná údajně středopravá vláda se chystá zasadit další ránu českému kapitálovému trhu. Již se jí podařilo ochromit důvěru investorů v něj kurzotvornými výroky pronášenými nahodile a zmateně, zjevně bez znalosti věci a vůbec bez koncepce, případně jako v banánové republice v prostředí ducha venkovské hospody.
img

Evropské akcie jsou historicky rekordně levné vůči těm americkým. Mezinárodní investoři totiž věří Evropě méně a méně, kvůli jejím přehnaným regulacím a ideologii

02.02.2024 Evropské akcie jsou teď v historicky rekordní slevě vůči těm americkým. Vyplývá to ze srovnání poměrového ukazatele vyhlížené tržní ceny akcie a čistého zisku na akcii na horizontu dalších dvanácti měsíců. Brány jsou přitom v potaz všechny klíčové akciové tituly jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
img

Ranní komentář: SoFi po výsledcích +20 %, Bayer pokračuje v pádu a likvidace Evergrande

30.01.2024 Americké indexy včera pokračovaly ve svém růstu, zatímco evropské akcie stagnovaly. Naopak, korekce pokračuje v Číně, kde bylo včera rozhodnuto o likvidaci kdysi největšího developera Evergrande. Z korporátních výsledků zaujaly hlavně výsledky společnosti SoFi, která po jejich zveřejnění vzrostla o 20 %. Dnes budou svá čísla za 4. čtvrtletí reportovat největší americké společnosti, jako jsou Microsoft a Alphabet.
C:\fakepath\trader-26012024-50-zm.jpg

Výsledky LVMH a Rémy Cointreau vyhnaly evropské akcie nejvýše za dva roky

26.01.2024 Evropské akcie dnes uzavřely nejvýše za dva roky. Napomohly tomu hospodářské výsledky luxusního impéria LVMH a výrobce lihovin Rémy Cointreau. Investoři vyhodnocují vyhlídky na snížení úrokových sazeb Evropskou centrální bankou (ECB). Panevropský index STOXX Europe 600 si dnes připsal 1,1 procenta na 483,84 bodu.
img

Akcie: Nové extrémy, problémy a příležitosti

19.01.2024 Klíčovou otázkou pro akciové trhy v roce 2024 je, zda nepřijde recese. Investoři by se měli soustředit na firmy podnikající v obranném průmyslu, kybernetické bezpečnosti a komoditách a na britské a evropské akcie. Měli by také snížit expozice v amerických megakorporacích.
C:\fakepath\trader-17012024-78-zm.jpg

Evropské akcie sestoupily na šestitýdenní minimum, vliv má nejistota kolem sazeb

17.01.2024 Evropské akcie dnes oslabily, přechodně se dostaly až na nejnižší úroveň za více než šest týdnů. Za jejich poklesem stojí nejistota kolem snižování úrokových sazeb a neuspokojivé ekonomické údaje z Číny. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 odepsal 1,13 procenta a den uzavřel na 467,71 bodu. Zaznamenal tak nejvýraznější jednodenní pokles od loňského října.
img

Výhled Saxo na 1. čtvrtletí: Co se stalo s budoucností?

15.01.2024 Společnost Saxo dnes publikovala svůj Výhled na 1. čtvrtletí roku 2024 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia našich klientů.
C:\fakepath\burza-15012024-uvod.png

Finanční trhy – výhled roku 2024

15.01.2024 Rok 2023 zakončil na velmi pozitivní vlně, kdy investorům přinášely zisky akcie hodnotové i technologické, dluhopisy státní i firemní, zlato i kryptoměny. O to těžší bude takovou rally zopakovat, protože startovací čára roku 2024 už je nastavena poměrně vysoko.
img

Smíšený začátek pro Evropu: aktualizace obchodování společnosti Sainsbury's ukazuje, že potraviny jsou stále hlavní hvězdou přehlídky

10.01.2024 Finanční trhy jsou v polovině týdne poněkud ztracené, bez jasného směru nebo příběhu, který by trhy řídil. Evropské akcie otevřely mírně výše a také e-mini futures na index S&P 500 naznačují, že by americké trhy mohly později dnes otevřít výše.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\akcie-29122023.jpg

Evropské akcie letos posílily o téměř 13 procent

29.12.2023 Evropské akcie v letošním roce výrazně posílily, těžily z vyhlídek na snižování úrokových sazeb. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si od začátku roku připsal téměř 13 procent, napsala agentura Reuters. Během dnešního obchodování index posílil o 0,20 procenta a uzavřel na 479,02 bodu.
img

Akciové indexy uzavřely rok na rekordních hodnotách

29.12.2023 V posledních několika letech se pravidelně střídají kladné a záporné roky. Letos akciové indexy uzavírají rok na rekordních hodnotách.
C:\fakepath\trader-14122023-53-zm.jpg

Evropské akcie se vyšplhaly na nejvyšší úroveň za téměř dva roky

14.12.2023 Evropské akcie dnes podle svého hlavního indexu STOXX Europe 600 vystoupily na nejvyšší úroveň za téměř dva roky. Trh čerpal optimismus zejména ze středečního výhledu měnové politiky, který představila americká centrální banka (Fed). Ta naznačila, že v příštím roce by mohla základní úrok snížit hned třikrát. Index STOXX Europe 600 se dnes zvýšil o 0,87 procenta a uzavřel na 476,57 bodu.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie jsou na letošním rekordu, trh čeká sérii snižování úroků

14.12.2023 Evropské akcie jsou podle svého hlavního indexu STOXX Europe 600 na letošním rekordu. Investoři nakupují zejména akcie realitních firem a těžebních společností. Trh čerpá optimismus ze středečního výhledu měnové politiky, který představila americká centrální banka (Fed). Ta naznačila, že v příštím roce by mohla základní úrok snížit hned třikrát.
img

Ranní okénko - Fed představil výhled pro příští rok, jak tomu bude v případě ECB?

14.12.2023 Hlavní událostí dnešního dne je zasedání Evropské centrální banky. Ta s vysokou pravděpodobností již ukončila cyklus utahování měnové politiky a ponechá tak sazby na stávajících úrovních na svém posledním jednání v tomto roce. Diskuze se tak přetočila k tomu, kdy bude zahájen proces uvolňování měnové politiky.
C:\fakepath\trader-08122023-49-zm.jpg

Evropské akcie se dotkly maxima z února 2022, dařilo se výrobcům luxusu

08.12.2023 Evropské akcie se dnes dotkly maxima z února 2022 a mají za sebou čtvrtý růstový týden po sobě. Dařilo se především výrobcům luxusního zboží. Panevropský index STOXX Europe 600 stoupl o 0,7 procenta na 472,26 bodu. Za celý týden má k dobru 1,3 procenta a od začátku roku posílil o 11 procent.
img

Ranní komentář: DAX dosáhl nového maxima, obří ztráta BATS, krypto akcie a nový čip AMD

07.12.2023 Americké akcie včera mírně oslabovaly, zatímco evropské akcie znovu rostly. DAX dosáhl nového historického maxima, čemuž napomáhá prudký růst akcií společností jako SAP nebo Siemens. Z korporátních zpráv včera určitě upoutaly pozornost výsledky British American Tobacco, které oznámilo obrovskou ztrátu kvůli odpisu nehmotných aktiv. Růst zaznamenávají také dluhopisy a pokles jejich výnosů nepochybně přispívá k dobré náladě na trzích. Naopak pod tlakem zůstává ropa a téměř všechny ropné společnosti. Ceny WTI klesly pod 70 dolarů za barel.
img

Invesco: Výhled akciového trhu pro rok 2024

06.12.2023 V roce 2023 jsme byli svědky toho, že některé inflační impulsy z doby Covidu začaly slábnout. Růst začal zpomalovat, což vyvolalo diskusi o tom, kdy by úrokové sazby mohly dosáhnout svého vrcholu a případně se snížit. Domníváme se, že tato debata bude ještě nějakou dobu živá a ekonomická data budou podrobně zkoumaná.
C:\fakepath\trader-05122023-47-zm.jpg

Německé akcie se vyšplhaly na nové rekordní maximum

05.12.2023 Evropské akcie dnes posílily. Hlavní index německé burzy DAX vystoupil až na nové rekordní maximum, přispěly k tomu průmyslové podniky a pojišťovny, napsala agentura Reuters. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si připsal 0,40 procenta a obchodování zakončil na 467,62 bodu.
img

Ranní okénko - ECB se nedaří ukotvit inflační očekávání

05.12.2023 Dnešní den přinese zajímavé údaje zejména z eurozóny. Nejprve bude zveřejněn výsledek inflačních očekávání, kdy se domácnosti domnívají, že inflace za 3 roky bude dosahovat výše 2,5 %. Evropskou centrální banku ovšem můžou znervózňovat vyšší inflační očekávání na horizontu 12 měsíců. V září došlo k jejich výraznému zvýšení z 3,5 % na 4 % a v říjnu se očekává jen mírná korekce, a to na 3,8 %. Neukotvená inflační očekávání můžou bránit dosažení inflačního cíle, čehož se obává mimochodem i ČNB. O hodinu později budou publikovány říjnové ceny výrobců, které by dle trhu měly meziměsíčně vzrůst o 0,2 %. V meziročním srovnání po srpnu a září, kdy ceny padaly více než dvouciferným tempem, by se ceny měly snížit o 9,5 %.
img

Co sledovat příští týden? (01.12.2023)

01.12.2023 Listopad byl pro akcie jedním z nejlepších měsíců v tomto roce. Přišel letos Santa Claus předčasně, nebo nás sezónní rally na konci roku teprve čeká? To se dozvíme již brzy! Mezitím se obchodníci v nadcházejících dnech zaměří na údaje o zaměstnanosti v USA, údaje z německého průmyslu a také na rozhodnutí o sazbách RBA a BoC. V nadcházejícím týdnu určitě sledujte USD/JPY, DE30 a AUD/CAD.
C:\fakepath\trader-22112023-48-zm.jpg

Evropské akcie uzavřely obchodování na dvouměsíčním maximu, dařilo se realitám

22.11.2023 Evropské akcie uzavřely dnešní obchodování na dvouměsíčním maximu. Dařilo se realitnímu sektoru citlivému na vývoj úrokových sazeb, který přidal 1,5 procenta. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 posílil o 0,3 procenta na 457,24 bodu.
img

Ranní okénko - Zápis ze zasedání Fedu přinese další nápovědu

21.11.2023 Dnes je hlavní ekonomickou událostí zveřejnění zápisu z posledního měnově-politického zasedání Federálního rezervního systému. Na tom se minule rozhodlo o stabilitě sazeb, ačkoliv varianta dalšího zpřísnění měnové politiky byla rovněž na stole. Na následné tiskové konferenci guvernér Jerome Powell naznačil, že v případě potřeby je bankovní rada připravena zvýšit sazby na dalším zasedání (13.12.2023).
img

Ranní okénko - Fed s vysokou pravděpodobností sazby již nezvýší

16.11.2023 Dnes zveřejní Český statistický úřad ceny výrobců za měsíc říjen. Tlaky na straně nabídky i nadále odeznívají, kdy v meziměsíčním srovnání očekáváme růst cen průmyslových výrobců o 0,6 % a meziročně o 1,0 %. Kvůli slabému odbytu výroba firem ve většině odvětví klesá, proto i v menší míře nakupují vstupy, což se promítá i na prodejních cenách. Firmy navíc ve vyšší míře přistupují k slevovým nabídkám, aby dokázaly své zboží prodat.
C:\fakepath\trader-09112023-45-zm.jpg

Evropské akcie uzavřely na třítýdenním maximu díky dobrým firemním výsledkům

09.11.2023 Evropské akcie uzavřely dnešní obchodování na třítýdenním maximu, k jejich růstu přispěly příznivé hospodářské výsledky a výhledy některých podniků. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 vzrostl o 0,83 procenta na 447,8 bodu.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie zpevňují, za týden přes tři procenta, což je nejvíce za půl roku

03.11.2023 Akcie na evropských trzích dnes dopoledne pokračovaly v mírném růstu a navázaly na příznivý vývoj z minulých dnů. Od pondělí už jejich klíčový index přidal více než tři procenta, což je nejvýraznější týdenní nárůst od března. K růstu podle analytiků přispívají náznaky, že hlavní centrální banky v západních zemích končí se zpřísňováním měnové politiky, což obecně svědčí akciím.
img

Ranní okénko - Vychází české HDP za 3.Q 2023

31.10.2023 Za pár minut vydá Český statistický úřad hlavní údaj dnešního dne, kterým je úvodní odhad HDP za třetí čtvrtletí tohoto roku v České republice. Ve druhé polovině roku jsme očekávali její postupné oživení, především díky vyšší spotřebě domácností, ale data například z maloobchodu ukazují, že české domácnosti zůstávají obezřetné pravděpodobně s příchodem zimní sezóny, a tak jejich spotřeba zůstává i nadále na nižších úrovních. Zejména z tohoto důvodu snižujeme náš původní odhad mezičtvrtletního růstu z 0,5 % na 0,2 %. Medián trhu je ještě pesimističtější, když predikuje stagnaci (0,0 %). Na pomoc tuzemské ekonomice by mohla přispěchat Česká národní banka, pokud by se na jejím čtvrtečním zasedání našla většina v bankovní radě, která by zvedla ruku pro snížení základní úrokové sazby. Tímto krokem by se začaly uvolňovat podmínky nejen v podnikatelské sféře, ale také na hypotečním trhu, který značně zamrznul.
img

Ranní okénko - Další hike od ECB nečekáme

26.10.2023 Dnes nás čeká nejdůležitější událost tohoto týdne, a to měnově-politické zasedání ECB. Trh se shoduje na tom, že centrální bankéři ponechají sazby na stávající úrovni, přestože někteří jestřábí členové bankovní rady se přiklánějí k možnosti ještě jednoho hiku. Většina bankovní rady ale tíhne ke stabilitě, protože dle jejich názoru inflace dosáhla svého vrcholu a nyní znatelně klesá, což potvrzuje i její zářijový výsledek, kdy v meziročním vyjádření poklesla z 5,2 % v srpnu na 4,3 % a jádrová inflace z 5,3 % na 4,5 %. Kombinace příchozích dat a komentářů členů bankovní rady ECB nás utvrzuje v přesvědčení, že další hike nepřijde.
C:\fakepath\trader-20102023-44-zm.jpg

Evropské akcie kvůli geopolitice klesly na sedmiměsíční minimum

20.10.2023 Evropské akcie v dnešním obchodování sestoupily na sedmiměsíční minimum, za jejich poklesem stojí zejména rostoucí obavy z širšího konfliktu na Blízkém východě. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 odepsal 1,4 procenta na 433,73 bodu. Zaznamenal tak nejprudší jednodenní pokles za sedm měsíců, uvedla agentura Reuters.
img

Ranní okénko - Ceny výrobců v Německu opět výrazně poklesnou

20.10.2023 Tento týden uzavřou ceny výrobců v Německu za září. Po výrazném meziročním poklesu v srpnu (-12,6 %) se očekává ještě razantnější pokles (-14,1 %), který by byl vůbec tím největším v historii našeho západního souseda. V meziměsíčním vyjádření je predikován růst o 0,4 %, což je podobné tempo jako v srpnu (0,3 %). Byl by to třetí meziměsíční nárůst v tomto roce, ve zbývajících měsících jsme evidovali deflaci u cen výrobců. Rovněž bude zveřejněna statistika nově zaregistrovaných aut v Evropské unii, což nám přinese dílčí informaci o výkonu ekonomiky. Dosavadní tempo registrací nových aut v tomto roce bylo v meziročním vyjádření dvouciferné i vzhledem k dodavatelským problémům v minulém roce v návaznosti na energetickou krizi, ale i na pandemickou krizi.
img

Ranní okénko - Cenové tlaky na straně nabídky dále polevují

17.10.2023 Dnešní den bude tím nejnabitějším v tomto týdnu, když bude nejdříve v Německu zveřejněn výsledek průzkumu instituce ZEW týkající se hodnocení aktuální ekonomické situace včetně budoucích očekávání finančními analytiky. Současná ekonomická situace je hodnocena stále velmi negativně, kdy trh očekává nejhorší výsledek v rámci tohoto roku a není se čemu divit, jelikož všechny významné instituce predikují v letošním roce pokles německé ekonomiky jako jediné z vyspělých ekonomik. Budoucnost je sice vnímána pozitivněji, jelikož by v příštím roce mělo dojít k oživení největší evropské ekonomiky, ale bude opravdu velmi pozvolné. Rizika jsou značná, německá ekonomika stojí před velkými výzvami a je otázkou, jak se s nimi naši západní sousedé vypořádají, což vzhledem k provázanosti s naší ekonomikou budeme v České republice se zájmem pozorovat.
C:\fakepath\trader-10102023-50-zm.jpg

Evropské akcie prudce posílily, mají za sebou nejlepší den za téměř rok

10.10.2023 Evropské akcie dnes prudce posílily a mají za sebou nejlepší den za téměř rok. Pomohly jim umírněné komentáře členů americké centrální banky (Fed) a Evropské centrální banky (ECB). Panevropský index STOXX Europe 600 v závěru přidal dvě procenta na 452,48 bodu.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Geopolitické eskalace | Banco Santander | Odkup svých akcií | Mateřské firmy | Běžná dividenda | Německé ministerstvo hospodářství | Signál kvality a výkonnosti | Bilanční suma | Aker | Čekací doba | Evropská unie a Británie | První odhad HDP | Aktualizovaný výhled | Dynamický růst | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Zpomalení čínské ekonomiky | Dolarové dluhopisy | Česká vláda | Růst v eurozóně | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Největší ruská banka | Realitní trh | Firemní sektor | UMG | Těžař diamantů | Hlava a ramena | Dynamický růst a investice | Prostor k růstu | Vypůjčené cenné papíry | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Sílící euro | Mediální magnát Rupert Murdoch | Okurková sezóna | Zásoby zemního plynu | Emisní ážio | Kryptoměnové transakce | Dezinflace v Německu | Výplach | Náměstkyně pro očkování | Phil Hogan | Short USD/CAD | Přerušení dodávek zemního plynu | Euro k americkému dolaru | Akcie v Itálii | Klid před bouří | Filip Louženský | Short-selling | Cap | Protiinflační tlaky | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Activ Trades | Výnosy dluhopisů | Americký epidemiolog | Rizikové prémie | Dlouhé pozice | Celkový zisk | Pád libry | Obchodování v noci | Ruská Sberbank | Světové akcie | Index milánské burzy FTSE/MIB | ISM ve službách v USA | Odvrátit deflaci | Plánované otevírání ekonomik | Realitní portfolia | Cartier | Ozvěny trhu | Skandinávské aerolinky | Války | Snižování stavů | Defenzivní strategie | EMEA ETF | Opětovný pokles | Delisting | Lithium | Jistoty proti inflaci | Foxconn | Cash Dividend | Joe Biden | Hlavní fundamenty | Vývoj | Sell in May and go away | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Poptávka po riziku | Údaje z USA | Jakub Seidler | Index dublinské burzy ISEQ | AUD/USD | Řecké referendum | Rychlé zisky | Turecká krize | Dojné krávy | Data z trhu práce | TD Securities | Australská centrální banka | Superúterý | Allianz | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Panevropský index | Oval Money | US2000 | ABP | Mezibankovní sazby | Rozhodnutí čínské strany | Amsterdam | Globální růst | Ryan Detrick | Ceny bytů | Radim Dohnal | Velký propad | Nastavení ropného trhu | Zveřejněné údaje | TV Nova | Výsledky americký firem | Měnový pár EUR/CZK | DPH | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Výhled globální ekonomiky | Ekonomické uzavírky | FDA | Měna běžné dividendy | Spotřebitelské výdaje | Sazba PRIBOR | Výstup USA z NATO | Bundesbank | Outperform | Velké finanční krize | Výhled trhů | Evropské maloobchodní prodeje | Megan Hornemanová | Pohyb výnosů dluhopisů | Kvantitativní uvolňování (QE) | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Pavel Hadroušek | Nedostatek čipů | Kalifornie | Akcie švýcarské banky | Oznámení výsledků | Snížení geopolitického rizika | Finanční ústav | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | QC Partners | Salesforce | Falešný průraz | Realitní firmy | Roche | Automobilový sektor | OTP | JP Morgan Chase | Hodnota dividendy | Kurzotvorné události | IMI | Další finanční krize | Dnešní obchodování | Index hongkongské burzy | Swissquote Bank | Výkyvy | Odchod Británie z Evropské unie | Itálie | Akcie Lufthansy | Euro proti dolaru | McDonald's | Obchodování v New Yorku | eTrading | Akcie Merck | Stoxx | Take Profit | Klíčový ukazatel | Rozšíření úrokového diferenciálu | Okénko finančního trhu | Výhled akciového trhu | Akcie Carnival | Cena emisních povolenek v EU | Akcie Societé Generale | LNG z Freeportu | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Jan Tománek | První den obchodování | Meziroční vývoj jádrové inflace v eurozóně | Euro Stoxx Banks | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Společnost Avast | Pip | Německé průmyslové objednávky | Očekávání | GTC | Index finančních společností | Vstup Avastu na burzu | Korelace | Edison | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | PMI v eurozóně | Oživení ekonomiky | GlaxoSmithKline | Cena žlutého kovu | Výsledek britských voleb | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Rémy Cointreau | Akcie automobilky Stellantis | Daňové ráje | Varianta omikron | Trh s akciemi | Úrokové sazby v eurozóně | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | CMC Markets | Chuej Kcha Jüan | Ceny bytů v Praze | Predikovatelný | Nouzový úvěr | Cena severomořské ropy | Volatilní | Swiss Life | Money market | Hodnota trhu s kryptoměnami | Inflační riziko | EUR USD | JD Sports | Novo | Globalizace trhů | Statistiky z britského trhu práce | Brand Finance | AUD/NZD | Akcie opatrně | EUR/JPY | Alternativní investice | IFRS 16 | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Uvedení Porsche na burzu | EURJPY | Zisky čínských průmyslových podniků | Obavy z dopadu koronaviru | Novartis | WBTCB Ondřej Příhonský | Odvetná cla | Ruské invaze na Ukrajinu | Trh práce | Evropské volby | Společnost Ryanair | Roční míra inflace | Evropská komise | Dopady energetické krize | WeCHat | Hellofresh | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Skupina G7 | SPA35 | Masivní propouštění | Philip Morris ČR | iShares | Aramco | Swiss | Crypto | Raghee Horner | Investice | Czech Media Invest | Volby ve Španělsku | Britská centrální banka | US Bancorp | DXY | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | Vývoj kurzu USD | Geopolitické riziko | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Hlavní index Nikkei 225 | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Diverzifikace | Zpráva z akciového trhu | Declaration Date | Altimeter Capital | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Podnikatelské aktivity | Fiskální plány | Akvizice | ServiceNow | Lednová inflace | Index aktivity | Továrny na čipy | Německé pojišťovny | Oslabování měny | Dopad na akcie | Juneteenth | Přesnost | Delivery Hero | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Bankovní společnost | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Výrobní podniky | Hluboká recese | Škoda Auto | ADP report | Americká politika | Ifo | Webinář | Investopedia | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Nové akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Zisk před zdaněním | FAANG akcie | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Burza v Hongkongu | Celoevropský Euro Stoxx 50 | Ruské akcie (GDR) | Nabídkové tlaky | Standard Life | Situace kolem Ukrajiny | Susannah Streeterová | Prognózy | Britská libra | Oděvní firmy | Šéf Fedu Powell | Renew | NYSE | Hlavní index moskevské burzy | Intervence | Výkon ekonomiky | SKIET | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kurz ropy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Bloomberg Markets | Intervence České národní banky | Jaroslav Tupý | Ministr vnitra | Levice | Interactive Brokers | Klesly akcie | Experti | Francouzské energetické společnosti | Počáteční zisky | LSEG | Futures kontrakt | Náklady na financování | Chování | Rekord | Nižší sazby | Války v Evropě | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Výnosy řeckých dluhopisů | Viterra | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Bankovní skupina | Julius Bär | Člen bankovní rady ČNB | Madrid | Stop-Loss | Návrh zákona | Evropský index | Vývoj hlavní úrokové sazby v eurozóně | Evropské měny | Index Stoxx 600 Banks | Nákupy aktiv | Dluhopisy zemí eurozóny | FTSE MIB | Firemní data | Cestování z Evropy do Spojených států | Dění na trzích | Eurodolar dnes | Kryptoměna Bitcoin | Měnový pár GBP/USD | Vývoj německého akciového indexu DAX | Akcie Googlu | Největší světová ekonomika | Graf EURUSD | Uklidnění trhů | Společnost Apple | Akcie obchodování | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Negativní data | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Účely primární veřejné nabídky | Asijské trhy | Americké investiční banky | Equiti Capital | Obchodní seance | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | Akcie finančních titulů | Accor | EUR/USD | Obchodní bariéry | PiS | Bruno Le Maire | Akcie skupiny Universal Music Group | Index ekonomické nálady | IFX | Chytrý Honza | General Electric | Výnos amerických bondů (TIPS) | Rostoucí šance | Administrativa prezidenta | Dění ve světě | Mediální magnát | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Javier Milei | Von der Leyenová | JPMorgan Asset Management | Předseda představenstva | Více akcií | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Akcie španělské banky | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Švédská koruna | Bezpečný přístav | Český průmysl | Americký soud | Neckline | Cena bitcoinu | Společnost Googlu | Současná cena | Mimořádná valná hromada | Obchodování na burzách | SOK | Konkurenti | Účinné vakcíny | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Chování trhu | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Potíže čínské společnosti | Oživování světové ekonomiky | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Příjmy domácností | Benchmark | Cloudflare | Rostoucí výnosy | Dovoz ruského zlata | Opatrný optimismus | Akcie britské Barclays | Rotterdam | Šéf nizozemské centrální banky | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Nejvyšší soud | Průměrné mzdy | Fortuna | Měnové zasedání | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | P/S | Index akcií cestovního ruchu | Streamovací služby | Kurzotvorné informace | Nákupy státních dluhopisů | Nikola | AdmiralMarkets | Ciena | Obnova ekonomiky | Ocelářství | Zásoby hotovosti | Rozdělení akcií | Měnový pár USD/JPY | RBS | Švédská Riksbank | Navrácení peněz | Plány obnovy | Trh s dluhopisy | Zpřesněné údaje | Brent | Soukromá spotřeba | AOL | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | Propad na Wall Street | Delta | Zalando | First Citizens | TNOTE | Silný výhled | REITs | Australské burzy | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | USMCA | Vzdělávání | Index ropy a plynu | Russell 2000 | Akcie tabákových společností | Denník | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Index ISM v průmyslu | Jak nejlépe investovat | Ceny dřeva | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | ECB a monetární politika | Rozhodnutí o sazbách | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Cena emisních povolenek | Reddit | Zkrocení inflace | Jiné měny | Akcie Erste | Index DOW | ESG | Import | Analytik Broker Consulting | Bankrot Řecka | Překvapivý růst | Capri | Americká energetická společnost | Skupina J&T | Irská ekonomika | Německý akciový index DAX | Airbus SE | Návratnost investic | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Forexový trh | Nervozita na finančních trzích | Munich Re | Německé CPI | Měnová stimulace | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Státní dluh | Výsledky obchodování | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Inven Capital | Hluboké recese | Commodities | Zpomalující ekonomika | Americké makro | The Moon Trading | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Elliott Management | Akcie RWE | Strach | Jeden dolar | Stock dividendy | Výsledky ČEZ | Odvětví ropy | Capitalinked.com Radim Dohnal | Oživení čínské ekonomiky | Nákupní příležitosti | Česká burza | Propad cen | Virtuální měna | Propad cen komodit | Obchodování s cennými papíry | Kancléřka Merkelová | Index hongkongského akciového trhu | Válka | AUDUSD | Online obchodování | Hospodářský růst eurozóny | Praxe | Nasdaq100 | Investiční výhled | Společnost Didi | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Panevropské indexy | Makroekonomické statistiky | Labouristé | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Sentiment na trhu | JPY | H&M | Blue chip akcie | Politico | Burzy po celém světě | Příklad speciální dividendy | Nejvýraznější růst | Analytický tým FXstreet.cz | Philip Morris International | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Americká investiční banka | Akcie Banca Ifis | Polovodiče | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Akcie výrobce luxusního zboží | Index Russell | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | Výsledky hospodaření evropských firem | Casino | Italská průmyslová produkce | Tempo zdražování | Nálada spekulantů | Posilování dolaru | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Index hongkongských akcií | Společnost Crédit Agricole | Německá společnost | Výrobci elektroaut | Akcie Alibaba Group | Changpeng Zhao | Více peněz | Tweety Donalda Trumpa | 13F | Projekce | Kontrakce | Zajímavé zhodnocení | Velké německé firmy | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | Francouzský akciový index CAC 40 | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | ISM v průmyslu | CENTRICA | Robert Habeck | Rheinische Post | Zpracovatelský sektor | Úspěšný trader | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | TeamViewer | Výrobní sektor | PGE | Maloobchod v USA | IIF | FTX | Index akciové burzy | Petr Tmej | Průmyslové zakázky | Title Transfer Facility | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká ropa | Reálné ekonomiky | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Obavy z inflace | Český miliardář | Hlavní centrální banky | Akcie letecké společnosti | Certifikáty | Vývoj ceny akcií | Index těžařů | Šéf ECB | Revize evropského HDP | Medvědí trh | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Dodávky ruského plynu | Obchodovat na burze | Zisky bank | Fidelity Select 50 | FBI | Panama papers | Sankce na dovoz ruského zlata | Bezpečné přístavy | Lepší zítřky | Lídři Evropské unie | Resistence | Inflace ve Španělsku | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Evropská měnová unie | Broker Consulting Index podílových fondů | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Anthem | Downside | Německá zajišťovna | BlueBay | Barel ropy | Amgen | Apetit investorů | Přebytek ropy | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Nejprudší jednodenní pokles | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Levné akcie | Výhled Saxo | Ropa WTI | Nárůst počtu nakažených | Vzácné kovy | Micron | Efekt na trhy | Zájem obchodníků | Výsledek hospodaření | Lockheed Martin | Index NASDAQ 100 | Americká softwarová společnost | Procter and Gamble | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Americká společnost Tapestry | Burza v Praze | Developeři | Bankovní domy | Henkel | Dell Technologies | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Výrobce pneumatik | Společnost NJJ | Burza cenných papírů Praha | Růst akciových trhů | Automobilka Volvo | Open Society Foundations (OSF) | Kurz eura k dolaru | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výhled poptávky | Primární úpis akcií | Dolar dnes | Evropské burzy | CSI300 | Valná hromada | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Hugo | Německý ministr hospodářství | USD/BRL | Americké ekonomiky | Polymetal International | Ceny elektřiny | Kapitál | Komoditní trh | GAM | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Dopravní subvence | Ceny emisních povolenek | Úroková sazba | Akciový výhled | Člen ECB | Cestování | Mladé generace | Dění kolem Ukrajiny | Investiční horizont | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Bond | Broker | Společnost Siemens | Bayer | Nevýhody Stock Dividend | Dot plot | Analytik Saxo Bank | David Solomon | FedWatch | Zastavení ztrát | Sektor polovodičů | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Prodeje aut | Příjmy a výdaje amerických domácností | Hurikán Irma | Akcie v EU | Magnát | Posílení koruny | Obchodování s emisemi (ETS) | Kč/USD | USD | Popularita zahraničních akcií | Velká krize | Plynovod Nord Stream 1 | Investorský sentiment | Export | Banka Goldman Sachs | Škola obchodování | Německé HDP | Burza Euronext | Shopify | Čínské technologické firmy | Dluhopisový index | Velmi vysoké dividendy | AEX | Hlavní panevropské indexy | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | Macquarie | Globální ekonomiky | Období finanční krize | Společnost JDE Peet's | Investiční analytik | Americká sněmovna reprezentantů | Čínská banka | Masivní zájem | Nasdaq a S&P | Posilování koruny | DISCA | Akcie MONETA | Obchodování na akciové burze | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Akcie dané společnosti | Rozhodnutí ECB o sazbách | Automobilka | Deficit zahraničního obchodu | GBP/JPY | The New York Times | Americká ropa WTI | Poměr PE | Kapitálové strategie | Nabídka | Prodej automobilů | CD Projekt | Qualcomm | Comcast | Signály oživení | Tržní hodnota firmy | Nové mutace | Prodávat akcie | Tržní volatilita | Southwest Airlines | Vyšší úrokové sazby | Index frankfurtské akciové burzy | Cena americké ropy | App Store | Americká média | Jestřábí komentáře | Plány | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Energetická společnost | AMS | Velké volatility | Na burze | Blue chip | Rebalance | Bankovní skupiny | Vyřazení akcií | Šok | Rozhodnutí britské centrální banky | Ropná zařízení | Varianta delta | Hodnocení současné situace | BCA Research | Riziková averze | Nízké úrokové sazby | Měnové války | Hongkong | Ekonom společnosti | Likérka Stock Spirits | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Italský premiér | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Rozvahy Fedu | EMH | Zvyšování těžby | Akcie Avastu | Tvorba pracovních míst | Společnost Emirates | Trh s ropou | Total | Fialova vláda | Ekonomická aktivita | Regulace | Hospodářské problémy | Béžová kniha Fedu | BofA Global Research | OXY.US | Katar | Kofola | Dánská společnost | SlateStone Wealth | Dnešní statistika | Výsledky O2 | Maďarsko | Swissquote | Investiční podnik | Garance | RUS50 | Velké fondy | Měnový fond | ROTE | Hertz | LG Energy Solution | Američtí centrální bankéři | Objem obchodů s akciemi | Očkování proti covidu-19 | TJX Companies | Inflační spirála | Cenné kovy | Akcie Ralph Lauren | Nárůst nově nakažených | Růst cen ropy | Alpari | Zahájení intervencí | Split | Výše dividendy | Index volatility CBOE | Klimatické změny | DJI | Xiaomi | Uspořádání frakcí | Emirates | Tovární objednávky | Norské společnosti | FedEx | Hospodářské problémy v Číně | Reálné hodnoty | UniCredit Bank | Kurz turecké liry | Pověst | Roční růst | Předvídatelné zisky | Spekulovat | Fitch Ratings | Jak vydělat na burze | Separatisté | Nord Stream 2 | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | Pokles inflace v USA | CashFlow | Rostoucí ceny energií | Nasdaq v New Yorku | Ruský prezident | P.A. | Česká zbrojovka | Korunový trh | Snižování úroků | Giuseppe Conte | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | HelloFresh | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Zajímavé zisky | Oživení trhu | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Akciové trhy v Británii | Vysoké sazby | Dopady obchodní války | Tržní rizika | Vládní výdaje | Zámořské indexy | Panevropský akciový index | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Akciové trhy v Evropě | Trading KB | Vyšší náklady | Společnosti z indexu MIB | Sýrie | Akcie britské společnosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Německý export | Patria Online | Akcie Google | Dovoz | Dovozní cla | Kroky centrálních bank | Automobilka Tesla | Sazby hypoték | Akcie Airbus | Zvednutí sazeb | Admirals | Caterpillar | Next Finance | Jens Spahn | MT5 | NextEra | Viry | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | VIX index | Růstová fáze | Predikovat vývoj cen kryptoměn | Čistá energie | Hyundai | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Uhelné elektrárny | Obchodování s dluhopisy | Nominální hodnota | Reformní plán | Hospodářská data | Cenové pohyby | 1 milion | Stratégové | Znárodnění | Italský cestovní ruch | Fincentrum | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Politická situace | EUR/NOK | Marek Mora | Tržní hodnota americké společnosti | First Solar | J&J | PMI ze sektoru služeb | Nemovitostní fondy | Tržní reakce | Maloobchodní prodejce | Pozitivní zprávy | Světový obchod | Pražská burza PX | Zajišťovny | Ruské banky | Aktivity v USA | Jefferies | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Černé pondělí | Býčí sentiment | Tržní ceny | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Progres | EUR/CZK | Vybírání zisků | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Spotové obchodování | Nové zprávy | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Turkish Airlines | Banka JPMorgan | Průmyslová výroba v Německu | Největší firmy | Údaje o ekonomice | Blockfolio | Dostatek hotovosti | Euforie | Jak naložit s investicemi | Finančník | CO2 | Turecký statistický úřad | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Jestřábí postoj | Akciové indexy | Francouzská automobilka | Roche Holding | Společnost Shell | Tesla Elon Musk | Investoři | Aberdeen Asset Management | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Vývoj indexu bankovního sektoru | Obchodní deník | Energetické tituly | Rizikovost | Výhled Číny | Portfolio | Data o HDP | Sója | Myšlení | TS Lombard | Výnosy z amerických dluhopisů | Nordstream | Akciová burza | Stavebnictví v USA | Snížení dodávek na trh | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Fidelity | Mimořádný zisk | Mirabaud Securities | Dolar roste | Polymetal | Německá průmyslová produkce | Tiff Macklem | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Předseda sněmovny | Nálada v Evropě | Dluhopisy s vysokým výnosem | Růst a investice | Negativní sentiment | Evropská měna | Firemní zisky | Společnost Verizon | AMD | Společnost Google | Jeff Bezos | Nvidia Corp | Finanční ústavy | Prezident ECB | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Petr Koblic | Asijský index MSCI | Kurz japonského jenu | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Roger | Index PPI | Prezidentka ECB | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Marine Le Pen | Euro Stoxx 50 | MSCI Emerging Markets | Západní sankce | Index STOXX Europe | CVS | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Britské domácnosti | Firma Meta | Ceny kryptoměn | Volatility | Peso | Digitální peněženky | Speciální dividendy | Vývoj hlavní úrokové sazby ECB | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Vestas | Mezibankovní trh | Studená válka | BABA.US | Americké ministerstvo spravedlnosti | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Den obchodování | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Ministr financí Steven Mnuchin | Fiskální pravidla | DAX30 | Růst spotřebitelských cen v USA | Část zisků | Finanční instituce | Index čínských firem | Makroekonomická prognóza | Reálné mzdy | Dopady na trhy | Index KOSPI | Kosdaq | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Společnost Nasdaq | Vývoj objemu aktiv Bank of Canada | Lepší výsledky | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Bernie Sanders | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Cineworld Group | Covid | CAC 40 | Britský premiér | Kepler Cheuvreux | Fáze obchodní dohody | Volatilita na trzích | Situace na akciových trzích | Daniel Křetínský | VIG | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | Telecom Italia | Dopady koronaviru | WSJ | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Americké prezidentské volby | General Investment Management | Hlavní index francouzských akcií | David Vagenknecht | Odložení brexitu | Energetický gigant | BABA | Makroekonomický kalendář | Britská banka | Nové signály | Anheuser-Busch InBev | Mimořádná opatření | BP | Britské akcie | Fiat Chrysler Automobiles | Pokles cen nemovitostí | Hold | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Výhled hospodaření | Asijské burzy | Makrokalendář | Sestupný trend | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Cena mědi | CDC | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Finanční domy | EMEA | Delisting v USA | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Nové volby | Snížení nákladů | Cestovní kanceláře | Pesimismus | Inflace v eurozóně | Výrobci spotřebního zboží | Starbucks Corporation | Kolísání cen | Boj s inflací | Analýzy | Finanční pomoc | Světové burzy | Zajímavý výnos | Americký S&P 500 | Jednotné měny | Slevy | Akcie TMR | Politická nestabilita | TTF | Globální akciové indexy | Důvěra investorů | Hlavní úroková sazba | Investiční | Vývoj měnového páru | Moderna | Britská centrální banka dnes | China Evergrande | Britské banky | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Altria | Průzkum | Přístup na burzu | Invesco | Morningstar | Berlín | Akcie Advantest | IEA | Demokraté | Ochota riskovat | Německý DAX | Il Sole 24 Ore | Digitální měna Libra | ETS | Ifo Klaus Wohlrabe | Portu Marek Malina | Den D | Brusel | Hlavní události | Souhrn finančních trhů | Patria | Ekonom BHS | Anglie | Nejvýraznější ztráty | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Aktivita ve výrobním sektoru | Oslabení USD | Realitní společnost | Uber | Tržní podíl | Všeobecné volby | XTB Jiří Tyleček | Ekonomický vývoj | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Hoya | Akcie a dluhopisy | Vývoj kurzu USD/EUR | TRY | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Úrok | US500 | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Beyond Meat | Les Echos | Siemens Gamesa | Jednotná evropská měna | Porovnání vývoje | Americké HDP | Tower Semiconductor | RWE | Agentura Reuters | Fiskální rok | Potenciální rizika | Volatilita akcií | Pandemie koronaviru | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Index Nikkei | P/E | Cestovní ruch | Spike | Zpráva | Posilování amerického dolaru | EUR/AUD | Bohatý | Declaration date | Technologické tituly | Koordinovaná intervence | Volatilita na forexu | First Republic Bank | Prémie | EUR/PLN | Akciové trhy v Austrálii | ETX Capital | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Bitcoin | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Frankfurtský DAX | Janet Yellenová | Rozpočtová politika | Recese ve Spojených státech | Huawei | Index WIG | Akcie VIG | Tencent | Pokles cen komodit | Colt CZ | Firemní daně | Nový koronavirus | Trump dnes | Rozhodnutí centrálních bank | Akcie skupiny Henkel | Akcionáři | Emoce | Státní pomoc | Vývoj italského akciového indexu | Dluhopisové výnosy | Politika centrální banky | Zvýšení úrokové sazby | TradingFloor.com | Finanční ředitel | Warren Buffett | Kontejnerová loď | Just Eat Takeaway | Jane Foleyová | S&P | Economic Affairs | Oslabování dolaru | Celoroční výhled | Atlantia | Pozitivní zpráva | EPH | Skupina PPF | Coty | Česká měna | Quantum | Daimler Truck | Hospodářský vývoj | Joanna Munro | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Handelsblatt | Pomoc ekonomice | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Prezident Javier Milei | Evropská data | Uskupení OPEC | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | Růst výnosů | Taube Hodson Stonex Partners | Zasedání Fedu | Oslabení měny | Svátek v USA | Akciový parket | Společnost Berkshire Hathaway | Skupina OPEC+ | Stabilní byznys | Stagecoach | Graf ropy WTI | Tržby z prodeje | Akcie Universal Music | Nová prognóza | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Limit pro nákup dluhopisů | Brexit bez dohody | Spotřebitelské ceny v USA | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | JOLTS | JPM.US | David Card | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Financière Arbevel | Ropné zásoby | Vývoj akcií | Management | Oznámení | GBP | Průmyslové komodity | Vakcína proti covidu-19 | Rekordní hodnoty | Panické výprodeje | Thyssenkrupp | IT společnosti | Obchodování s deriváty | Volodymyr Zelenskyj | Cena ropy na světových trzích | Cinema City | Obchodní týden | Admiral Markets | TLTRO3 | ZEW | Asociace | Ubisoft | ING Groep | Reálná mzda | TSMC | Zpráva institutu ZEW | Akcie Royal Bank of Scotland | Vývoj italského deficitu | Walmart | Moon Trading | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | XAU/USD | Akcie Philip Morris ČR | Fenomén | Fungování trhů | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Armageddon | Beta | Tod's | Výkonnost indexu | Platformy IG | Zpomalování ekonomiky | Pákový efekt | Objem dluhopisů | Jednání bank | Největší švýcarská banka | Eurostat | ForFarmers | Majitel | Evropské trhy | Guru | Zprávy | Šedá ekonomika | Guido Imbens | Ukončení války na Ukrajině | Oanda | Farmaceutický sektor | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Nadšení | Index britských akcií FTSE 100 | Týdenní shrnutí | Investiční aktivita | Ralph Lauren | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Moskevská burza | Peter Tuz | FB | Komoditní fondy | Akcie v Asii | Index podílových fondů | CTS | BREAKING | TLTRO III | Zemědělské komodity | Dubnová čísla | Růst inflace | Výroční zpráva | Rothschild | Cena povolenek | AvtoVAZ | Island | Vývoj velikosti rozvahy ECB | MOEX | Turecká lira | Signály Fedu | Asijská seance | REGN | Obchodování na Wall Street | Obchodování na pražské burze | Britský ministr financí | Averze k riziku | SaxoTraderGO | Německé firmy | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční banka | Pozornost finančních trhů | Tesco | Prognózy ČNB | Larry Kudlow | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Britský statistický úřad | Výnosové křivky | Treasuries | Americký maloobchod | Události ve světě | Bard | Index Stoxx 600 | Americká společnost Intel | Praha | Ceny ropy | Průzkumy k volbám | Berkshire Hathaway | HRL | Evropský parlament | Časové pojmy | Výrobce léků | Akcie v Evropě | Makléř Fio banky | Příjmy Ruska | Hazardní hry | Byty | Úvěrování | Akcie skotského dopravce | Obchod Amazon | Terminální úroková sazba | Bezpečné investice | Ceny Bitcoinu | Credit Suisse dnes | 3M | Sazby v USA | Reliance | Nejdůležitější události | Silný růst | Rostoucí trendové čáry | Volatilita na světových trzích | Úpis akcií | Broker Trust | Covidové krize | Saxo PrivatBank | Evropská dluhová krize | Airbus | Bydlení | Mutace delta | Opakování dluhové krize | NATO | Index ropy | Očekávání úrokových sazeb | Shell | Andrea Cicione | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Volný čas | Institut Ifo | Vojenský konflikt | České banky | CZ | Cena ropy brent | Regulační úřad | Analog Devices | Vyhlídky | Odhad inflace | British American Tobacco | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Počet investorů | Nordea | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Tapering | iFX | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | ESMA | Evropské dividendové akcie | Virgin Galactic | Snižování cen | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Gucci | Odchod z Evropské unie | Listopadová inflace | Wolt | François Villeroy de Galhau | Investment management | West Texas Intermediate | Makléř Wood & Company | Největší nahrávací společnost na světě | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Program nákupu aktiv | Alstom | Intradenní obchodování | Nástroj | Výsledky | Best stock | Míra | HUF | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | Slabý dolar | EURCZK | Index pařížské burzy | Zápis ze zasedání Fedu | Free float | Hong Kong | Zdražování pohonných hmot | Fundamentální zprávy | Evropský výrobce letadel | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Vznik nouzového fondu | Firma Apple | Dluhopisové fondy | Hedgeové fondy | Snížení úrokových sazeb v USA | Supreme Edition | Bayerischen Landesbank | Sazby centrálních bank | Úroky snížit | JD.com | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Kurz EUR/USD | Tržní situace | Nio | Pobočka FEDu | Siemens | Minulá výkonnost | Vlastní sociální sítě | Stellantis | Digitální měny | Makro data | Společnost Colt | Typ koronaviru | Waste Management | Akcie kybernetické bezpečnosti | Cena ropy WTI | Bank of America | Salomon Brothers | Špatné výsledky | TIM | Opatření proti koronaviru | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Carnival | Broker Consulting Index | Akcie Moneta Money Bank | Odhady trhu | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Silný dolar | Australský dolar | CZKCASH | Zpřesněný odhad | Retracement | Financial | Projev Jeroma Powella | Uplynulý rok | Investiční zprávy | Meziroční inflace v eurozóně | Cena zlata dnes | AUD/JPY | Raketový útok | Koruna | Eli Lilly | E15 | Cukr | Finanční služby | Cenový index PCE | Podnikatel Elon Musk | Výrazný pokles | Makroekonomie | Akcie bankovních společností | CNH Industrial | Vyšší poptávka | SVB Financial | Raiffeisen | Včerejší obchodování | Ant Financial | Společnost Cineworld Group | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Index italských akcií FTSE MIB | Finanční výsledky | Francie | Panevropský index STOXX 600 | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Chování americké centrální banky | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | ETF fond | Akcie Pegas | Zelenskyj | SAE | Pivot Point | Pokles HDP | Ekonomický růst v Evropě | Analytik TopForex | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | Index cen průmyslových výrobců | Kryptoměny bitcoin | BHS | Tuzemské banky | Objem | DMA | Propad | Růst cen v eurozóně | Marka | Evropský stabilizační mechanismus | Fiat Chrysler | Očekávání investorů | Hlavní měny | Swapová výnosová křivka | Obavy z recese | Applied Materials | Halifax | Čínské trhy | Pražská burza SPAD | Trigger | Výsledky firem | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Prodej akcií | HDP Británie | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Globální dodavatelské řetězce | HDP USA | AUD/CAD | Údaje | HDP eurozóny | Společnost Nvidia | Problémy amerických bank | Klima | Inverze výnosové křivky | Dovoz z USA | Australské akcie | Zpomalování světové ekonomiky | Deprese | EVN | BDO | Americké sankce | Německá automobilka Porsche | Akcie Volkswagen | Air Bank | Thoma Bravo | Softwarový gigant | Report ADP | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Index šanghajské burzy | Exxon Mobil | Vývoj EUR/USD | Zemní plyn | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Americká banka | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | xStation | Český index nákupních manažerů | Národovci | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Světové ceny ropy | Pražský akciový parket | Čínské ministerstvo obchodu | Alibaba | Aktivity v Rusku | Výsledky průzkumu | Malajsie | Subvence | Nejlepší evropské akcie | Swingový výhled | US dollar | Největší nahrávací společnost | Regulátor | HighSky | Průzkumy | BAT | Raytheon Technologies Corp | Nomura | Hlavní indexy | CVC Capital | Státní rozpočet | Barack Obama | SHIB | Podíl nezaměstnaných | Převodník měn | Ceny cukru | Videokonference | Analytici finančního ústavu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Odvětví cestovního ruchu | Devizové kurzy | Digitální zlato | Televize CNBC | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | Sektor evropských bank | Důchod | Zájem o dluhopisy | Nominální úročení | WMT | Zastropování cen elektřiny | Pfizer | Slabší makrodata | Case-Shiller | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Sázka | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Vývoj inflačních očekávání | Index švýcarských akcií | AFP | Studie | EEX | Emise skleníkových plynů | Finanční fondy | Akcie skupiny Universal Music | Likérka Stock | Tempo růstu spotřebitelských cen | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Cena akcií firmy | Slabší koruna | Airbus (AIR) | Pochybení | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Průraz | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | COIN | Premiér Andrej Babiš | Akcie finančního sektoru | Deficit | EDF | Akcie České zbrojovky | Inflace v říjnu | BFM | Graf | Čínský výrobce elektromobilů | Polsko | Akcie Adobe | Kolaps | Rio Tinto | Oživení evropské ekonomiky | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Významné zisky | Reakce trhu | Zbrojovka | Akciový růst | FRA | CFDs | Finanční regulace | Majoritní vlastník | Investiční firmy | Spotřebitelská nálada | Maďarský forint | Akciové trhy v Číně | Cenová hladina | Centene | Pozornost | Bankéř | PSTH | EU50 | Index bankovních společností | Omezené riziko | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Vodafone Group | Kering | Europe 600 | Americké automobilky | ADBE | Oki Electric | Barbie | Euforie na akciích | Akcie výrobce čipů | FTC | Hrubý domácí produkt | KOMB.CZ | Hypotéky | Ekonomická předpověď | Vyplacení dividendy | Recep Tayyip Erdogan | Hráči na trhu | Současná situace | Lukáš Kovanda | Fundamentální hodnota | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Nájmy | Důvěra investorů v ekonomiku | tradingeconomics.com | CAPEX rozpočty | Meta (Facebook) | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Nárůst cen ropy | European Metals Holdings (EMH) | Distribuce | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | Korporátní daně | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | S&P 500 | Ekonomické události | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Ropná společnost | Celková investice | Podvážení | Jednání FOMC | Tiffany | Reálný HDP | Masivní výprodeje | McAfee | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Schlumberger | Specialista na online obchodování | Index výrobních cen | CAD/JPY | Překonání cílů | Johnson & Johnson | BYD | Omezení pohybu | Eurodolar | UBS Global | Pascal Blanqué | KB | Dopady na ekonomiku | Zpráva o inflaci | Carrefour | Ústavní soud | Vývoj v Evropě | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Program nákupu dluhopisů | Thajský baht | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj mediánové ceny bytů v Praze | Maloobchod | Německý akciový index | Růst frankfurtské burzy | Honeywell | Proinflační faktory | Americká centrální banka | Americká společnost | Oslabení amerického dolaru | Hlavní akciové trhy | Mnozí investoři | Zveřejněná data | Earnings | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Index Bloomberg Barclays | Rostoucí obavy | Trump | Patria Finance Tomáš Vlk | Stavebnictví | Devalvace | Hospodářské oživení | Index volatility | Dnešní růst | FactSet | Brands | S&P Global Ratings | Reshoring | NZD/CAD | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Booking Holdings | Finanční rok | Foot Locker | Reuters analytik | Index Dow Jones Industrial Average | Moët | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Křetínský | Evropská opatření | Rusko dnes | Silnější dolar | Technické analýzy | Příjmy z obchodování | Euroskupina | Nuevo León | Urals | Výhled na příští rok | Ekonomická aktivita v eurozóně | Alitalie | Nasdaq Futures | Obchodování v Asii | P/BV | CI Komodity | Mexiko | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Stock market | Akcie na rozvíjejících se trzích | Euro dnes | Vstupy | Universal Music | Opce | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Andrej Babiš | Akciové výnosy | Alibaba Group (BABA.US) | Kvantitativní zpřísňování | Index spotřebitelské důvěry | Japonský HDP | Předčasné parlamentní volby | Midstream | GBPUSD | TIPS | X-Trade | Index německé akciové burzy DAX | European Energy Exchange (EEX) | Obchodní proces | Akcie společnosti ČEZ | Akcie Komerční banky | Ekonomická situace | Philip Petursson | CVC | Indikace | Akcie finančních společností | GBP/AUD | Rakousko | Česká koruna | Christopher Dembik | APAC | Turecká centrální banka | Ekonomiky po koronaviru | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Nejbližší support | Novela zákona | USDCAD | S&P 500 futures | Euro 7 | Akcie Unitika | Vývoj úrokových sazeb | Euler Hermes | Guvernér banky | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | Tým InstaForex | Korporátní výsledky | Platby za plyn | Constellation | L'Oréal | Instituce | DAX (DE30) | Turecko | Restriktivní opatření | Dopady inflace | Bank of Japan | Vishnu Varathan | DoubleLine Capital | Vlna koronaviru | OECD | Americké objednávky | Čínský akciový index | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Podnikatelská důvěra | Akcie farmaceutických společností | Investiční společnost | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Odvaha | FAANG | MDT | Německý PMI | Data z americké ekonomiky | G10 | Digitální měny centrálních bank | High Yield | Růstový potenciál | Dluhopisoví investoři | Dnešní fundamenty | Řecký premiér | Dopady epidemie koronaviru | LNG | Brokers | Burza cenných papírů | Libra vůči dolaru | Vstupní S/R zóny | Dobrá data | The New York Times (NYT) | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Samsung Electronics | Vývoj ceny zlata v USD | Turecké akcie | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Uvolněná fiskální politika | Měnový trh | Obchodování ETF | BBC | Ekonomická důvěra | TTWO | Czech Fund | Vývoj ceny akcií Ford | Britská měna | UBS Group | Iris Pangová | Do čeho investovat | Nidec | Řecká krize | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Nový výhled | Kongres | Prodeje dluhopisů | Obchodní rozhovory | Výdělky | Jobs Plan | Zakladatel | Divize | Kevin McCarthy | Oslabení koruny | Iberdrola | Spot | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Pozitivní vliv | Drahý kov | Instacart | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Odhad amerického HDP | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Vývoj indexu volatility | Čínský statistický úřad | Výhled pro EUR/USD | Index CSI 300 | Vyplácení dividend | ex | Ziskové marže | Evropská ekonomika | Nákupy akcií | Dnešní aukce | Výrobce čipů Nvidia | Rosněfť | Setkání centrálních bankéřů | Platby v bitcoinech | PSA | Rozpočtový deficit | JNJ | Inflace v Polsku | Útok na Polsko | ABB | European Energy Exchange | CVS Health | Zvýšení úrokových sazeb | Kristina Hooper | Banca Ifis | Audi | Eleanor Creagh | ABN | Menšinový podíl | Výhody Stock Dividend | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Zvýšení sazeb ČNB | Analytik forexového trhu | Japonská automobilka Toyota | NKLA.US | Nízký potenciál | Index AEX | Equinor | Time-Frame | Bezpečný přístav pro investice | Obchodníci s ropou | Zájem o dolar | Snížení daní | Korporátní zprávy | Trh | ETX | Nárůst zásob | GlobalFoundries | Snížení těžby | Komise | Ruský vyjednavač | University of Michigan | EUR Index | Cyklus zvyšování úroků | Refinancování dluhů | Inflační očekávání v USA | Aktivita na trhu | List Financial Times | Offshore | Akciové strategie | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Francouzská vláda | Vládní podpory | Kanadská měna | Erste Bank | Těžba ropy | Evropský plyn | Frustrace | Akcie firem | Výrazný růst | Britská premiérka Liz Trussová | Vyplnění GAPU | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Oslabování amerického dolaru | United Parcel Service | Zahraniční obchod | Společnost ByteDance | Italský MIB index | Bailout | Index londýnské burzy | Lídři EU | Korekce | John Bilton | Rubl | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Upozornění | SGX | Celosvětová poptávka | Spotřebitelská důvěra v USA | Země EU | Taylor Swiftová | Sazby daně | Skupina Erste Group | Dividendové akcie | Arbitráže | Závislosti na Číně | Hospodářské výsledky firem | Nové trhy | FRA40 | Počet pracovních míst | Buffett | Propad kurzu britské libry | Money management | Vývoj ekonomiky | Akcie americké internetové společnosti | Levnější ropa | Největší ekonomika světa | Volby v USA | Lukáš Novotný | Výplaty dividendy | Evropská komisařka | Kurz forintu | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Kapitálové ukazatele banky | Směřování | Kjódó | WISE | Pražské burzy | Tučné dividendy | Banka First Citizens | Jednání OPEC | Debut na trhu Nasdaq | Finanční společnosti | Česká bankovní asociace | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Boháč | Výběry | Vonovia | National Australia Bank | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Hlavní index čínských akcií | Vysoké ztráty | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Lloyds Banking Group | Vietnam | Purdue Pharma | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Výrobce luxusních aut | SAP AG | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Dopad na trhy | Kanada | DISCA.US | Aktivita centrálních bank | Royal Mail | Globální recese | Medtronic | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Způsoby analýzy akcií | Automobilový průmysl | CME Group | Ekonomický a strategický výzkum | Lowe's | IronFX | Soud v Tokiu | Norské energetické firmy | Yahoo | Objem akcií | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Indikátory sentimentu | Technické indikátory | Fiskální stimuly | Zvýšení mezd | Wegovy | Posílení dolaru | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Počátek bojů | Apollo | Kroger | Dolar vůči jenu | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Firemní investice | Kryptoměnové společnosti | Index Hang Seng Tech | Mezinárodní investoři | Anthony Fauci | Měna Bitcoin | Švédské oděvní firmy | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | WIG | Zestátnění | Obchodní systém | Julius Baer | Bid | Trumpova administrativa | Rating | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Index burzy ve Frankfurtu | Capital Group | Platforms | PPF Telco | Futures na Wall Street | Dezinflace | Novela zákona o dluhopisech | Akcie FAANG | Velké banky | Agentura S&P | Společnost Alphabet | Příznivé výsledky | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | MWh | Miroslav Singer | Čínské oživení | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Dílčí index | Speciální dluhopisy | Budoucí vývoj | Investiční šéf Amundi | Výnosy u dluhopisů | Stimulační opatření v Číně | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | Americký výrobce elektromobilů | Mitsubishi UFJ Kokusai Asset Management | Blízká budoucnost | Amundi | K&L Rock Group | UNWTO | Craig Erlam | Výběr akcií | Měnové páry s eurem | Nová strategie | Hodnota investic | Natixis | Vládní dluhopisy | Mutace koronaviru delta | Patria Forex | Nejistota | Data z USA | Evropské obchodování | Unijní země | S&D | Daňové úlevy | Vývoj indexu ISM ve službách v USA | Akciové indexy v USA | Joel Copp-Barton | Eurokomisař | Thermo Fisher Scientific | Repo operace | Chase Investment Counsel | Úrokové sazby centrálních bank | Růst tržeb | Joshua Mahony | Inflační vývoj | CME | Dostatek likvidity | Commission | Spotřebitelská inflace | Pokles cen ropy | Outside Bar | HDP v eurozóně | Změny cen | Sell | NKLA | Demokratické strany | Ceny akcií Ford | Tržní hodnota akcie | CMA | Marine Le Penová | Činnosti banky | Společnost Pilulka | Pohyby na finančních trzích | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | Standard Chartered | Long pozice | Siemens Energy | Cybertruck | Obchodování akcií | Broker Consulting | Akcie CME | Kurz dolarů | Banka HSBC | Kurzové sázení | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | Ceny kukuřice | Masivní propad | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Markets | Deficit nabídky | Světová banka | Představitelé americké centrální banky | Finanční metropole | Index Nasdaq | Mexické peso | Akcie technologických společností | Cena hliníku | Rivian | Konference FOMC | Investice do fondů | ECB dnes | Penzijní fond | Prodej dolaru | Bankovní akcie | Antony Blinken | Pay Date | Short obchod | Rostoucí akcie | Forward | Výrobce luxusních automobilů | Standard & Poor's (S&P) | Rizikovější aktiva | Představenstvo | IATA | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Spotřební zboží | Ziskové akcie | Evropská banka | Tržní odhad | Vývoj akciového indexu DAX | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Hongkongská burza | Objem obchodů | Zisky akcií | Range | CFTC | Rozložení Evropského parlamentu | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Utility | Telco | FRS | Návrat koronaviru | Kurzový vývoj | Nifty 50 | Akcie technologických podniků | Investice do akcií | Internetové televize | AA | Invest | ForexFactory.com | Gazprom | MicroStrategy | Akcie v USA | Aerolinky SAS | Centrální banka | Obchodní platformy IG | Obavy z šíření varianty omikron | Růst úroků v USA | Riksbank | Andrew Bailey | AETOS | Příklad stock dividendy | Silný propad | Deutsche Börse | Gaotu Techedu | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Newcrest Mining | Inflace v Británii | Jemenští povstalci | Exxon | Vlny koronaviru | Devizové intervence | Vývoj italského akciového indexu MIB | Řízení rizika | Hazard | NYMEX | ILO | Oslabení české koruny | Fondy peněžního trhu | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | Finanční gramotnost | QE | Quantum Fund | Vývoj na světových trzích | Fed úroky | Útok na Ukrajinu | Ranní zpráva z akciového trhu | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Kurzový závazek | Pravidla regulace trhů | LYNX | Vystoupení šéfa Fedu | Bund | Německý Ifo index | Plány Fedu | Největší kryptoměna | Donald Trump | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Dluh Řecka | Rakouská bankovní skupina | Kovy | Fluktuace | Vývoj počtu pracovních míst v USA | Krach | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Výhled poptávky po ropě | Centrum | Společnosti | Tisková konference Christine Lagardové | Fundamentální faktory | Nejvýraznější pokles | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Spotová cena | Jiří Tyleček | Další růst | Akcie HSBC | Zprávy o vakcínách | Akcie firmy Vonovia | Pfizer/BioNTech | Výhled cen | Výsledky bank | Americká automobilka Tesla | Těžařská společnost | Unijní ministři | MSCI Europe | Technologické podniky | Arbitráž | Šíření viru | Uvolnění rezerv | LIBOR | Palantir | Eurobondy | Visa | Burzovní regulace | Sektor finančních služeb | Vodafone | Avalanche | Fraport | Aukce | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Spoluzakladatel | Pojišťovnictví | Bankovní tituly | Vyšší ceny | Devizové trhy | USDCZK | Pokles prodeje | Ekonomové | UN01 | Tamas Varga | Inflace v ČR | Index německých akcií | Podnikatelé | S&P 500 a Nasdaq | Polská vláda | Dluhové krize | Energetický sektor | Akcie internetového prodejce | Akcie mateřské společnosti | Sdružení automobilového průmyslu | Globální index | Realizace zisku | Čtvrtletní výsledky společnosti | Guvernér | Huobi | Air France | Odolnost ekonomiky | Příznivé údaje z Číny | API | Kurz české měny | Britský regulátor | Stažení akcií | Akcie v eurozóně | Týdenní Forex kalendář | Grafy | Fiserv | Evropský systém obchodování | Výhled Saxo Bank | Nízká volatilita | Pojišťovna VIG | Zisk mezi akcionáře | Komodita | Index frankfurtské burzy | Zoom Video | Zahraniční investice | Analytik Cyrrusu | CZK | Index DAX (DE30) | WeWork | Reuters | Úspory | Erste Group | Majitel firmy | AVG | Přebytek zahraničního obchodu | Kolik je průměrný dividendový výnos? | Obchodníci | Unilever | Threads | ETC | Kurz kryptoměny | Premiér Mario Draghi | Ex-Dividend Date | Společnost XTB | Patria finance a.s. | Podcast | Hamás | Baidu | Bitcoin (BTC) | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Denní minima | Monex Securities | Hlavní index evropských akcií | Hillary Clintonová | Index japonských akcií Nikkei | Chevron | Kompozitní index | Opční program | Ekonomické překvapení | Index nákupních manažerů | Eskalace | Škoda | Domácnosti | Michael Kors | Guvernér Michl | Evropská automobilka Volkswagen | Letecká společnost | Odhady analytiků z Wall Street | Index US500 | Vývoj USD | Index madridské burzy | Londýnské akciové burzy | Depozitní sazba | Ruský plyn | Ekonomické vyhlídky | Výrobní aktivita | Kov | Obchodování s dolarem | Akciový index Dow Jones | Infineon Technologies | Souhrnný index | Ceny akcií v USA | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Konjunkturální průzkum | Overbalance | Rolování | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Futures na ropu | Zásoby ropy ve Spojených státech | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Analytici | Kurz CZK | Akciová burza v Argentině | Finanční trhy dnes | Italia Trasporto Aereo | Nákladová inflace | BNP | Kurz koruny | Světové měny | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Automotive | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Credit Suisse Group AG | CARA | Linda Yaccarinová | Public Offering | Americké desetileté výnosy | Singapurský dolar | Supercyklus | Počátek bojů na Ukrajině | Anglo American | J&T | Přední finanční instituce | Situace | Stock Dividend | Elliott | Saudi National Bank | Equity | VaR | Fond kvalifikovaných investorů | Důvěra v eurozóně | DPA | Evropská unie | Vysoká valorizace | Geraldine Weissová | Provozní zisk | Boeing | Daniel Beneš | Italský deficit | Cvičení | Dow Jones a S&P 500 | HDP v USA | Příkaz | Obavy ECB | Obchodování na zámořských trzích | PINS | Ekonomiky | Konec obchodování | Steen Jakobsen | Akcie Netflixu | Barclays | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Štěpán Hájek | Dividendový výnos | Zpomalení globální ekonomiky | Obavy z nového viru | Floating | Společnost Walmart | Rychlý růst | Tržní optimismus | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Tvrdá ekonomická data | Fiskální stimul | Evropské banky | Negativní dopad | Analytici Morgan Stanley | Apple | Libra | Energetický a průmyslový holding | Koronavirová krize | Hospodářské statistiky | xPartners | GameStop | Zprávy z ekonomiky | Opatření centrálních bank | Splácení dluhu | Zvýšení základní úrokové sazby | Australská měna | Těžební náklady | Kurz eura vůči dolaru | Telekomunikační skupiny | Problémy leteckých společností | CFD | Obchodování na české koruně | Akcie klenotnictví Pandora | iShares China Large Cap UCITS ETF | Tomáš Cverna | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Nová data | SaxoBank | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Index producentů ropy a plynu | MRNA.US | Americké ministerstvo obchodu | Interpretace | Západní firmy | Zahájení výsledkové sezóny | Nakoupit akcie | Jaderná energie | Technologická společnost Apple | Analýza trhu | US100 | Zvýšení základní sazby | Dílčí index ropy | Lukáš Raška | Financovat | Milánská burza | Prodeje domů | ISM indexy | Příprava | Návratnosti investice | Dobrá nálada | Hubnutí | Čínské měny | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Rozjednané prodeje domů v USA | Ztráta | Řecko | Dvojité srážkové daně | Finanční instrumenty | Moderna (MRNA.US) | Ukončení konfliktu | Situace v Hongkongu | NAFTA | Aktuální cena | Výrobce sportovního zboží | Nálada investorů | Green Deal | Platební bilance | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | Průměrný dividendový výnos | FDIC | Londýnský index FTSE 100 | Nový virus | Nynější krize | SMC | Dow Jones Industrial Average | Arm | Jednání ECB | Růst mezd | Italské módní společnosti | Nejlepší investice | Barometr | Reálná očekávání | Analytik J&T | Prime | Alibaba Group | Guvernér francouzské centrální banky | Vysoký výnos | Květnová inflace | Krize důvěry | Nový rekord | Bankéři z Fedu | Süddeutsche Zeitung | Vývoj ceny emisních povolenek | Obchodní spory | JPMorgan Chase & Co | Očekávaná data | Úroky | Mezinárodní instituce | Severomořská ropa | Nová mutace koronaviru | Andrew Kenningham | Refinitiv | Americký průmysl | Koordinované nákupy | Indexy PMI | Bancorp | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Stabilita | Miliardy švýcarských franků | Cena | Silné oživení | Překoupený trh | RTS index | Investiční banky | Toshiba | Intradenní výhled | ING | Salvador | Předstihové ukazatele | Zranitelnost bankovního sektoru | BioNTech | Vliv na obchodování | Německý růst HDP | Šéfka Fedu | Největší investoři | Kofola ČeskoSlovensko | Politické otřesy | Automobilka Renault | Ceny komodit | ASML Holding NV | Zasedání RBNZ | Rezervy bank | Silný trh | DOT | Objem peněz | BYND | Moneta | Nákup akcií | Hospodaření evropských firem | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Káva | Globální rizika | Vedanta | MetaTrader 4 | Klouzavý průměr SMA | NJJ Presse | Porovnání měn | Jennifer Granholmová | Pražská burza cenných papírů | Zápis z posledního zasedání Fedu | Aktivum | Proočkovanost | Ceny akcií | Izrael | Financování vlády | Merrill Lynch | Inspirace | Defenzivní akcie | Newmont | Podpůrný balíček | Měny rozvíjejících se zemí | TABAK | Leasing | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fond | Huayou Cobalt | Přenos | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Telekomunikační společnost | Americký dolar | NEO | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | LEAG | Čínská ekonomika | Speciální daň | Euro vůči dolaru | Vyšší úroky | Ceny | Prudký pokles | Švédsko | Koruna dnes | Futures kontrakty | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Index S&P/ASX 200 | Finální odhad | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Cena ropy dnes | Letecká osobní doprava | Rizika | IKEA | Argentina | Wood and Company | Wall Street | Zajímavé příležitosti | Vládní koalice | VW | G/EFA | Viceprezident | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Suez | Ministerská náměstkyně | Agentura Bloomberg | Jiří Rusnok | USD/CZK | Ranní zpráva | Vydání nových akcií | Global Times | Pokles | Trumpův tweet | Italský premiér Mario Draghi | Operace Twist | Dekret | S&P 500 Energy | Rozvahy ECB | MGM | Francouzský index CAC 40 | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Snižování úrokových sazeb | Spreadex Connor Campbell | Czech Media Invest (CMI) | Pinterest | Směřování trhů | E-mini | Výběr zisků | Kurzy | Margin | Large Cap | Globální inflace | Počet žádostí o podporu | Výše úrokových sazeb | Hewlett Packard | Ceny zemního plynu | Nižší zisk | Právo | Vývoj akciového indexu | Lady Gaga | Biogen | Andy Jassy | NYT | Britská společnost Cineworld Group | Uhrazení závazků | Prodeji akcií Tesly | Společnost Twitter | Globální akciový index MSCI | Apollo Global Management | Zasedání bankovní rady | Akcie Siemens | Americké společnosti | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | HPQ | Daňová sazba | Solární panely | Konsensus | Vývoj kurzu koruny k euru | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Hedge | Německá kancléřka | Fundamentální ukazatele | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Americký trh | Čínský růst | Best Buy | Poplatek | Server BBC | Moody's | Purple Trading Štěpán Hájek | Google | Rabobank | Merck & Co | ECB | Výnosy dvouletých dluhopisů | Největší banky eurozóny | Lego | Vývoj cen ropy | Řetězec | Akcie Monety | Makro | Obchodování na koruně | Mercedes | Akcioví investoři | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Obchod s ropou | Zisky dolaru | Nižší růst | Situace v Německu | Americká ekonomika | Diverzifikátor akciových ztrát | Akcie italské módní společnosti | Největší evropská ekonomika | NVDA | Credit Suisse Group | Odpor | KLM | Index burzy v Paříži | Počet nových žádostí o dávky | Měny navázané na komodity | FX strategie | Obchodník | Silnější euro | Portfolio manažer | Euro-koruna | Automobilka Toyota Motor | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Sazby ECB | MRNA | PVM | Tržby | COVID-19 | TSLA | Francouzský konglomerát | Obchodování na americkém trhu | Volby v EU | Bezpečnostní situace | Americký dolar vůči japonskému jenu | Luboš Růžička | MoonTrading | Regulátoři | Kapitálové požadavky | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | Stimulační balík | ROE | Blue-chip | Evropská centrální banka | Akcie společnosti Asos | BHS Timur Barotov | Indikátor | Index cen | Regulátor ve Velké Británii | Tým FXstreet.cz | Dodávky plynu do Evropy | Situace na trhu | Prezidentské volby v USA | Dialog Semiconductor | Globální letecká osobní doprava | Paypal Holdings | Slušné zisky | Chatbot | Finanční televize | Banka Credit Suisse | Přehled kurzů | Neshody OPEC | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Index PX | Akcie Philip Morris | První fáze | EBIT | Daně | Mitsubishi | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Skupina OPEC | Vyšší úrok | Impérium | Close | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Malina | Pivot | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Dluhy | Růst cen nemovitostí | Mosaic | České HDP | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Uvolnění obchodního napětí | Špatná makroekonomická data | Bristol-Myers | Prudký růst akcií | Česká ekonomika | Tuzemská inflace | Zásoby ropy v USA | Vyplácet dividendy | Americké produkce | Institucionální investoři | Slabší euro | Pandemie nemoci | Momentum | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | British Airways | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Horší data | Dluhopisy | CBOE | Sázkové kanceláře | Nepokoje v Kazachstánu | LGES | Regionální konflikt | Přechodné období po brexitu | Evropský systém | Mánie | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Porsche AG vstupuje na burzu | Regulátor v EU | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Vývoz z Německa | Amazon Jeff Bezos | HICP | Maloobchodní tržby | Partners | Index producentů ropy | Index tokijské burzy Nikkei 225 | FCA | Index tokijské burzy | Epidemiolog | Platformy pro obchodování | NATGAS | Konsenzus | Conference Board | BNP Paribas | Nevýhody | Společnost DoorDash | Akcie Boeingu | Historické rekordy | Velký růst | Obchodování indexů | EURIBOR | Signature Bank | Globální ekonomika | Růst ceny | Volvo Cars | Cena palladia | Průmyslové firmy | Roční dividendový výnos | ACEA | Vývoj inflace | Thomas Jordan | TradingEconomics | Allianz SE | Swap | Summit G20 | USD/TRY | ISM | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Golden Gate | Akcie Visa | Výnos desetiletých dluhopisů | Vývoj HDP | Oklahoma | Benchmarky | Řecké akcie | Ranní okénko | Zboží dlouhodobé spotřeby | Členské země eurozóny | Starbucks | Vysoké valuace | Toyota | Delta Air Lines | Skromné výnosy | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | Akvizice Coltu | Cena zlata | Shanghai Composite | Electricite de France | Deliveroo | Výsledkové sezóny v USA | SPAD | Světové obchodní organizace | IOER | Hedge fondy | HSBC | Unitika | Pullback | Záchranný program | Vývoj amerického dluhu za posledních 10 let | Conseq | Marks & Spencer | Měnověpolitické zasedání | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Vývoj měnového páru GBP/USD | Americké hospodářství | Rizikové averze | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Přecenění | Otevírání ekonomik | Analytici Goldman Sachs | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Podílové fondy | Rusko-ukrajinský konflikt | Silnější kurz | Tamás Varga | Pojištění vkladů | Akcie Air France-KLM | Epidemiologická situace | Navýšení kapitálu | Trh práce v USA | Tržní nálada | Hongkongský index Hang Seng | Index FTSEurofirst 300 | Moskva | Bull | Sektor zdravotnictví | Růst cen | Index Russell 2000 | Společnost Chevron | Spekulace na růst | Drahé kovy | Saxo | Freeport-McMoRan | News Corp | Vyšší sazby | Výsledky hospodaření | Open Society Foundations | Vrcholy | Dluhový strop | Předseda správní rady | cTrader Purple Trading | TLTRO | Analytika | Nebraska | RSI | Inflace zpomaluje | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Byznys model | Dovoz oceli | Rheinmetall | Asset management | Alokace | Nejvyšší zhodnocení | Nákupy vládních dluhopisů | Býčí trh | ERA | MSCI World | Komodity s růstovým potenciálem | Investiční plán | Nová makrodata | Indexy pohyb | Hlavní index německé burzy | Společnosti Netflix | Poptávka | IFO index | Dnes na trzích | Rozpočtový schodek | Financování | Metaverzum | Úroková sazba v USA | Společnost Unilever | Index pražské burzy | Nastavení měnové politiky | Konsolidovaný čistý zisk | ČSÚ | Ursula von der Leyenová | Fitch | Nissan Motor | Burza v Argentině | Gasoline inventories | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Slušný zisk | Finance | Čína | Německý automobilový průmysl | Stres | Měnový index | Historické maximum | Růst světové ekonomiky | Otevírání ekonomiky | Swedbank | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Christopher Waller | Turecké liry | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Vysoké dividendy | Pierre Moscovici | Výprodeje v Evropě | Růst úroků | Oslabení japonského jenu | Nápojové společnosti | Volby do Evropského parlamentu | Analytici Next Finance | Úrokový diferenciál | Výrobce sportovního oblečení | Dění kolem brexitu | Solana | Petrus | Republikáni | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Těžby kryptoměn | Japonská burza | Nový šéf Fedu | ECB sazby | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Osobní výdaje | Velké riziko | Investiční poradenství | Systém obchodování | Index pražské burzy PX | Britská automobilka | Růst spotřebitelských cen v Německu | ESRB | Maďarská měna | Stabilní byznys model | Sankce Evropské Unie | Jihokorejské společnosti | Vývoj na indexu CAC40 | Index švýcarských akcií SMI | DISH | Zvýšení základního úroku | Primární veřejné nabídky (IPO) | GfK | Beyond Meat (BYND.US) | Zasedání Bank of England | Ruský RTS index | Polovodičové společnosti | Patrik Mackových | Line | Cena stříbra | Strojírenské firmy | Financial Research Software | Americké banky | Kurz ruského rublu | Globální trhy | Pokles akcií | Koruna euro | Propad ropy | Rozpočtové politiky | Invaze | Akcie Pilulky | Capital | Maruha Nichiro | Southwest | Cizí měny | EURGBP | FT | Konec dezinflace | ECB Christine Lagardeová | Kancléř Olaf Scholz | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Denní pokles | Cena kryptoměny | Bulharsko | Obchodování na akciových trzích | Investor | Akcie ve Spojeném království | Veřejné zdraví | Tchajwanská firma | Americké akciové trhy | Průměrná mzda | PlayStation 5 | Uzavření trhů | Malé podniky | Distillate inventories | Převzetí firmy Twitter | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Dnešní čísla | Měnové trhy | Měnový pár EUR/GBP | Oil inventories | Bookmakeři | Analytik J&T Banky | Reporty | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Vývoz plynu | Meziroční vývoj jádrové inflace | Výkyvy na finančních trzích | Skupina akcií | Tatry Mountain Resorts | Tisková zpráva | Dluhová krize | Výplata dividend | Hospodářský růst | Prezident Fedu | Zavedení dovozní cel | Nové rekordy | Největší americká banka | Rušení cel | XTB Štěpán Hájek | Posílení eura | Nárůst výnosů | Vyšší daně | Technologický Nasdaq | Dividenda | Akcie technologických firem | Španělský módní řetězec | Cena severomořské ropy Brent | Koncentrace | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Palo Alto Networks | Stavební výroba | Daniel Yergin | WTI | Bohumil Trampota | Standard & Poor's 500 | Hrozba recese | Situace kolem Credit Suisse | Problémy Credit Suisse | Sociální trading | Evercore ISI | Bod | RBI | Akcie americké společnosti | Velké trhy | Shares | Trans Mountain Pipeline | Pokles zásob | Zisk společnosti | Philadelphia Fed index | Raiffeisen Bank International | Medvědi | Christine Lagardová | Investiční výdaje | US akcie | Akciová strategie | RBNZ | Naftogaz | New York Times | Finanční noviny | PRIBOR | Paládium | FRED | Index MOEX | Pokladniční poukázky | Poslanecká sněmovna | Spready | Akcie PepsiCo | Obchodování dnes | Reserve Bank of Australia | MIFID | Obchodování s měnami | Charlie Munger | Data PMI | Americké maloobchodní prodeje | Tweet | Růst kurzu dolaru | Klouzavý průměr | Pokles podnikatelské aktivity | Turistický ruch | Veolia | O2 CR | Trading | Americká měna | Honeywell International | Nord Stream | EMU | FINMA | Komise v přenesené pravomoci | Spotřeby plynu | Platforma MetaTrader | Sdružení výrobců automobilů | Elektrotechnický koncern | Zprávy z Fedu | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Zájem o akcie | Jiří Mazur | Reakce koruny | Reebok | Ziskovost | OCI | PMČR | Deficit federální vlády | Příležitosti ke zhodnocení peněz | Payrolls | Kapitálové trhy | Vývoj událostí | Bankéři | Globtrex | Týdenní tržní výhled | Zpráva amerického ministerstva práce | Uhlí | Sázet | Úsilí centrálních bank | Americký akciový býčí trh | Měny regionu | LES | Cena ropy | HKComp | Imperial Brands | Šance | Axel Springer | Mezinárodní standard | Aeroports de Paris | Kapitálová přiměřenost banky | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Zájem o riziko | Diverzifikace portfolia | Inflace | Měnové kurzy | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Recese světové ekonomiky | Americká pravidla | Obavy z koronaviru | Investiční byt | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Valuace akcií | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | Vysoké zisky | Guvernér rakouské centrální banky | ROCE | MinFin | Evropský plyn TTF | Domácí měna | SpaceX | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Statistiky z trhu práce | Zobchodované objemy | Výhled roku | Státy EU | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Jack Dorsey | HDP | Diskont | Předběžné výsledky | Capitalinked.com | Komentář z akciového trhu | Janlyn Capital | Charles Bridge Global Macro Fund | Index bank | Prosus | Kurz USD | Mírná korekce | Pokles cen akcií | Analytik trhů | Alphabet | Thajský index SET | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Měny považované za bezpečné | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Index PMI | Trading Central | Naše burza | Emmanuel Macron | Firma | Zasedání měnového výboru | Německý kancléř Olaf Scholz | Ostatní komodity | Signály | Popularita amerického prezidenta | Omikron | Protekcionismus | Akcie ABN | I-Trader | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Reálné příjmy | Spotřební daně | Micron Technology | Aktivita investorů | Krach americké banky SVB | DocuSign | Hlavní finanční trhy | Výrobce větrných turbín | Konstantin Oldenburger | Lira | Devizový trh | Hlavní akciový index | Načasování | TJX | Hlavní index pařížské burzy | Atlanta Braves Holdings | Jens Klatt | Akcie Universal Music Group | Index DAX burzy | Lot | IHS Markit | Obchodování akcie | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | Liz Trussová | Limitní pokyn | Výrobce videoher | Výnosy desetiletých dluhopisů americké vlády | Pivovary | Ekonomická rizika | LG Energy Solution (LGES) | Záchranné balíčky | Index irské burzy | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Čínský index | Zvýšení dovozních cel | SAP | Karel Havlíček | Rezervy | Dluhopisové trhy | Tržní kapitalizace firem | Index moskevské burzy RTS | Hlavní index PX | Diverzifikovat | Finanční výkonnost | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Změny ve vedení | Giuseppe Sersale | Pracovní trh | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Kalendář ekonomických událostí | Michal Stupavský | Deutsche Bank | RUB | Akciový optimismus | Krize eura | Finančníci | První peníze | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Týdenní pokles | Home Credit | Morrisons | Společnost Colt CZ | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Bloomberg Commodity Index | Unicredit | Realizovat zisk | Ropa a Plyn | Zasedání amerického Fedu | Valné hromady | Pokles výnosů | Ekonomka | Bali | BBY | Sanofi | TASS | Blizzard | Akciové tipy | Akcie padají | Hugo Boss | Investoři dnes | Rozkolísaný | Polská měna | Zavedení cel | Telefónica | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Reakce eura | Druhá vlna | Finančník George Soros | Restrikce | JPM | Merck | Optimismus | Konjukturální průzkum | Snížení spotřební daně | Rozhodování | Facebook | Výkonnost pražské burzy | Hliník | About You | Volckerovo pravidlo | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Krize v eurozóně | Premiér Rishi Sunak | Výhody a nevýhody | Vývoj DAXu | Oracle | Profit-Target | Akcie podniku | Výkonnost hlavních indexů | Ukrajinská města | Druhý odhad amerického HDP | Globalizace | Povinné rezervy bank | Francouzský CAC 40 | Poptávka po čipech | Investiční banka Goldman Sachs | Index Euro Stoxx 600 | Zápis ze zasedání ECB | Dolar | Čínský vicepremiér Liou Che | Kukuřice | Costco | Debata | Nejhorší výsledek | Deficit státního rozpočtu | Nordea Bank | Důležité fundamenty | Washington Post | Investujte | Záporné nominální úročení | Nezisková organizace | Prezident USA | Měď | Ekonomický institut | Proinflační | Eskalace konfliktu na Ukrajině | Stock Spirits | Hodnoty měny | Generativní AI | Euro | Masový výprodej | Index londýnské akciové burzy | Negativní vývoj | Inflace cen | Bezpečné dluhopisy | Konglomerát | ANZ | Průzkum společnosti | Ministři financí eurozóny | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Rozvíjející se trhy | Výrobce obuvi Dr. Martens | Krach SVB | Akcie na pražské burze | Yield | AUD | Evropské akciové burzy | Bod zlomu | The Times | Datový kalendář | Naše prognóza | Byznys | SGD | BlueBay Asset Management | Binance | Deere | Mezinárodní dluhopisy | Pilulka Lékárny | Evropský výbor pro systémová rizika | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Agentura DPA | Breakout Trader | Nárůst zisků | Německá průmyslová výroba | Akcie na Wall Street | Whitbread | IG Chris Beauchamp | Nálada na globálních trzích | Didi Global | Spekulace na pokles | Počet obyvatel | Odložení voleb | Kartel při obchodování | Pegas Nonwovens | Domácí data | Greg Kelly | Index SET | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Statistiky z eurozóny | Ruský velvyslanec | Burzovní index PX | Fibo | Analytik Czech Fund | Akcie Netflix | DG | Propad cen akcií | Kurz franku | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Automobilka Daimler | Bank of New York Mellon | Kypr | Aerolinky Ryanair | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Softbank | Těžba ropy v Rusku | Vývoj akciového indexu Stoxx Europe 600 | Čínský vývoz | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Obchodování s emisemi | Hospodářství | MIB | Akciový GURU | Hlavní akciové indexy v USA | Stagflace | Čínský export | Japonský Nikkei | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | ishares China | Vypuknutí pandemie | Etoro | Měnový stratég | EV | Mediální skupina | Zpomalení růstu | EBITDA | Klenotnictví Cartier | Moody's Analytics | Soren Otto Simonsen | Obchod | Ohlédnutí | Blue chip index | Růst ekonomiky | Nálada na Wall Street | Výrobce čipů Intel | Mezinárodní vztahy | Santa Claus Rally | Ceny preferenční akcie | Vývoj kurzu eura | Siemens Healthineers | Huntington National Bank | EBITDA marže | Milan Cutkovic | Hormel Foods | Obchodní aktivita | Vývoj na akciových trzích | Program OMT | Banka JP Morgan | Analytici Patria | LPL Financial | Uniper | Největší zisk | A350 | Ruská agrese | Majors | Belgická vláda | Rozhodnutí Bank of England | Hlavní ekonomka | Ranní komentář | Oddělení forexu | Ranní glosa | Čínská měna | Vyplacené dividendy | Ztrátový týden | Těžařské firmy | Společnost H&M | ROIC | Intermediate | Asijské akcie dnes | Globální akciový index | Rada ČNB | Krize v Turecku | EU | Ekonomická expanze | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Měna euro | Philip Lowe | Cigarety | Portfolia | Fresenius Medical | Tesla | Převis | Oddo | Maloobchodní tržby v Německu | CETIN | Obchodní nastavení | Conseq Investment Management | Kurz domácí měny | NN Group | Deutsche Lufthansa | Expert | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Vývoz | Energetické firmy | Josef Zeman | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Západoevropské trhy | Členské státy EU | Akcie Credit Suisse | Theresa May | Týden na akciových trzích | Evropský realitní sektor | Předseda Evropské rady | Televize Sky News | Finanční tituly | Samsung | Recese | Nový lék | Fondy kapitálového trhu | Index strachu | Celosvětový růst | Vyjádření představitelů | Ropa roste | Soukromé investiční společnosti | Akcie About You | Sam Altman | Akcie bankovní skupiny Erste | Emisní povolenky | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | Globální indexy | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Renault | Plánované obchody | Báze | Růst akcií | Německý ZEW index | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Capital Partners | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Alokace aktiv | Největší vítězství | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | CZK/EUR | NZDUSD | xStation 5 | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Tempo růstu HDP v USA | Activision Blizzard | Banky v ohrožení | Situace na Blízkém východě | Francouzský rozpočet | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Hargreaves Lansdown | Eskalace konfliktu | Kyjev | Burzovní indexy | BIS | Výrobní index | Největší propad | Silný americký dolar | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Index francouzských akcií | Miliardy | Allegro | Petr Kellner | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Irské aerolinky | Komerční banka | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Investoři a obchodníci | Akcie PayPal | Americké burzy | Desetiletý vývoj na indexu CAC40 | Snížení úroků | Realitní společnosti | Internetové firmy | Daňové reformy | La Francaise Asset Management | Nakupovat | Výroby elektromobilů | Know-how | Dceřiná firma | Japonský Nikkei 225 | Frank | Ministři | Prudký propad | EUR/SEK | Změna politiky | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Balance | OSF | Matěj Široký | Investiční akciové tipy | Společnost Facebooku | Negativní nálada | Transparentní | Výrobce větrných turbín Vestas | Pin Bar | Kurz eura | Akcie společností Nidec | Očekávané výsledky hospodaření | Mediánové ceny bytů | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Regulace trhů | EASA | Investiční fond ČEZ | Dnešní zpráva | Helicopter money | Irské aerolinky Ryanair | Swapová křivka | Produktivita práce | Nové údaje | ARM | Centrální banka USA | Dlužníci | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Scandinavian Airlines | Vystoupení z EU | Británie-EU | Nikkei225 | Zbrojovky | Silné euro | Ekonomický poradce | Tomáš Livora | Změna sazeb | Polský akciový index | Patria Finance | Americký internetový obchod | Ceny energií | KPMG | Lufthansa | Společnost Cineworld | Hospodářské vyhlídky | Graf indexu S&P 500 | Makléřské firmy | Americké indexy | Sonja Laud | Washington | Globální HDP | Unipetrol | Dávky v nezaměstnanosti | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Intel | Zmírnění obchodního napětí | Meziroční míra inflace | Akcionáři firmy | Japonský jen | Index důvěry | FOMC minutes | Měnový kurz | Finanční skupina | Napětí mezi Ruskem a Západem | Základní sazby | Akcie Unipetrolu | KBC | Japonský premiér | Likvidita trhu | Ipek Ozkardeskayová | Čínský průmysl | Analytik Komerční banky | Úspěchy | NEST | Kiwi | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Averze vůči riziku | Denní změna | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Prodeje existujících domů | Nouzový stav | Silná poptávka | CySEC | Multi-Asset obchodování | Dividendy nelžou | AXA | Rostoucí inflace | Vlády | Měny zemí G-10 | Kurz bitcoinu | Fresenius SE | Sterling | Investování | Caixin | Technologický sektor | OSN | Soud | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Henry Hub | Booking | Nákaza koronavirem | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Intradenní obchodník | Kanadský dolar | Politické riziko | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Dividendové společnosti | Výsledky LVMH | LOTUS | Makroekonomické prostředí | PMI indexy | Předpovědi | Společnost Microsoft | Fundamentální základ | Údaje z Číny | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Martin Novák | Koncern Sony | Mince | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Vývoj francouzského akciového indexu | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Silicon Valley | Ministr financí | CrowdStrike | Matthias Müller | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Tržby z prodeje potravin | EUR/NZD | Insight Investment Management | Cenová válka | Ticker | MSCI index | Western Union | Akcie a ETF | Skupina Volkswagen | Adidas | Pokles sazeb | Produkty obchodované s finanční pákou | Odvětví | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | SVB Financial Group | ETF roku 2020 | Růst eurozóny | Zásoby plynu | Zpomalení růstu ekonomiky | Akcie na burze | Oslabení | Kroky Fedu | Dnešní kurz | Střední podniky | Časový rámec | Index německé burzy | Míra inflace | Windfall tax | Ceny benzínu | RTS | Platforma | Americké firmy | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | Vládní bondy | Akcie těžařských společností | Energetika | Zdražování ropy | Akcie energetických společností | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Likvidní trh | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | Negativní zprávy | Ruská banka | Spotify | Řetězec About You | Ekonomický výhled | Nejprudší denní propad | Finanční ukazatele | Fiat Chrysler (FCA) | Objem objednávek | TradingView | Nařízení | Americká cla | Prospekt | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | Míra nejistoty | SWIFT | Jak obchodovat | Vzestup ceny | Zvýšené napětí | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Index menších britských firem FTSE 250 | BTC | Doporučení Koupit | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Největší americké společnosti | Kurz akcie | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Obchodní platforma MetaTrader | M2 | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Aktivní investování | Akcie automobilky | Pimco | Vývoj italského deficitu a dluhu | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Zhoršení ratingu | Ekonomiky EU | Guvernér centrální banky | NZD/JPY | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Playtech | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Bazický bod | Centrální bankéři | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Americké akcie včera | Míra inflace v Turecku | Obchodování měnových párů | Druhá vlna koronaviru | Napjatá situace | Akciové futures | Abbott | Šéfka ECB | Verizon | Akcie KB | Chris Bailey | Výrobní inflace | Tempo růstu | Marže společností | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | InPost | Odkup akcií | Šíření nových variant koronaviru | Úvěrový rating | Snížení daně | AC Markets | Bankovnictví | Libye | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Asijské obchodování | STOXX50 | Pohonné hmoty | Joshua Angrist | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Michael Hewson | BASF | Americká výnosová křivka | Empire State Index | A321Neo | Continental | Odliv zahraničního kapitálu | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Bankovní index | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | Shiba Inu | Cena cukru | EasyJet | Omezení výplaty dividendy | Doporučení Saxo Bank | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | BHP Group | Federální obchodní komise | Velká bankovní krize | Odkup vlastních akcií | Akcie výrobce čipů Nvidia | Politické události | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Milánský FTSE MIB | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | T-Mobile US | Cla na zboží | Hlavní evropské indexy | Určení možného trendu | Omezení těžby | Index australské burzy | Měnový výbor Fedu | Index evropských akcií | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Forexový trader | Větší zisky | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Silvergate | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Invaze Ruska | Úsilí | Družba | Investiční skupina | Reinvestování | Černé zlato | Bankovní unie | APP | T-Bill | Obchodní aktivity | Kurz amerického dolaru | Vysoká valorizace aktiv | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Cykly | IONWAY | Akcie aerolinek | Bankovní společnosti | Těžba kryptoměn | Stuart Cole | Long | PFNonwovens | Společnost eToro | SK IE Technology (SKIET) | Reálná ekonomika | Western Digital | Rally | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Telekomunikace | Banka | Americké technologické společnosti | Recese v USA | Smíšené obchodování | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Evropský výbor pro systémová rizika (ESRB) | Futures na VIX | Macron | Cameron Brand | Výrazný propad | Klíčový support | Pandemie | Střední třída | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | GLE | SARS | Růst těžby v USA | Japonský index | Členství v EU | Bear | PlayStation | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Intesa Sanpaolo | Futures na americké akciové indexy | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pokles inflace | SXXP | Poskytování úvěrů | Švýcarské bankovní společnosti | Použití finanční páky | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Začátek výsledkové sezóny | PDD | HDP za Q2 | Prodejní tlak | Širší index | Dirk Niepelt | Cenový strop | Tržní cena | Růst zaměstnanosti | NextEra Energy | GEVORKYAN | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | Hlavní index německých akcií | České měny | Index německých akcií DAX | Dubnová inflace | Akcie Deutsche Bank | Royal Bank of Canada | Ceny ropy dnes | Zet.cz | Výnosy z dluhopisů | Index jihokorejských akcií | Klenotnictví Pandora | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | GBPJPY | Evropští investoři | Podíl na trhu | Meziroční inflace | Akcie Rio Tinto | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Indikátory | Akcie automobilky BMW | Nejnovější statistika | Srbsko | WFC | Vývoj ceny americké ropy | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Tempo růstu americké ekonomiky | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | TikTok | Akciový trh v Hongkongu | Růst spotřebitelských cen v Británii | Rozhodný den | Indikátor DAX | Obchodní divize | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Index euro | YouGov | Poptávka investorů | Keystone XL | 1D | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Helena Horská | Holubičí tón | Nejslabší růst | Program kvantitativního uvolňování | Vývoj indexu DAX | Výsledky amerických společností | Nový týden | Výsledky voleb | Akcie dánského výrobce větrných turbín | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Španělský IBEX 35 | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Aston Martin | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Fox Corp | Ceny akcie | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | NZD/USD | Výnosnost | Čínské akcie | Speciální dividenda | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | KGHM | Graf ropy | Opatřením na podporu ekonomiky | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Francouzské společnosti | Společnost BP | RSM | Sentix | Robert Holzmann | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Akcie evropských společností | Bank of America Merrill Lynch | Dodávky plynovodem | Zákaz cestování | | Macy's | Mateřská společnost | Pochybnosti | Index akcií | CEE | Ztráta konkurence | Danske Bank | Výsledek voleb | Westpac | České státní dluhopisy | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | Seat | Německé společnosti | Hospodářskopolitické stimuly | Trinity | Americké státy | Stratég | Britský akciový index | Špatné zprávy | Signa Holding | ETFs | Zisky firem | Čínský akciový trh | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Obchodování na trhu koruny | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Big tech | Edward | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Britské referendum | Purple Trading | Raytheon Technologies | WFC.US | Fio banka | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Biliony USD | Order | Zhoršení pandemie | Online obchodování a investice | Short pozice | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Tresuries | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Breaking | Investiční fondy | Trendový kanál | New Vines Capital | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | Berenberg | Největší pokles | Politika | Investiční platformy | Výsledky Nvidia | Konkurence | Hospodářské recese | Banka Barclays | Dynamická strategie | Nálada na trhu | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | Akcie ČEZu | Akcie zbrojovky | PLN | Kapitalizace | Philip Lane | Vývoj výnosu 10letých italských vládních dluhopisů | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Obchodní hodiny | 10 akcií | Ceny průmyslových výrobců | SAS | Akcie Siemens Gamesa | Konsensus trhu | Josef Dudek | Výzkumná společnost | US dolar | Burza Binance | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Dnešní seance | Tier 1 | Investiční šéf | Novavax | Americké futures | Nespokojenost | Paxlovid | Alternativní taxislužby | Výhled pro akcie | BHP | Výhled Světové banky | Tým Admiral Markets | Per rollam | Pravidla hry | Jak investovat | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | Banco de Sabadell | Negativní korelace | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Finanční zdraví | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Dnes zveřejněná data | Akcie Deutsche Börse | Zasedání FED | Evropské společnosti | Vývoj trhu | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | Výhody a nevýhody | Softwarové firmy | Puma | Real Estate | Členové bankovní rady | GPS | Průzkum PMI | Indexy S&P | Akciové trhy v Asii | Úrokový výnos | Společnost Amazon | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Centrální banky USA | UCITS | Energiewende | CAR | Odchod z eurozóny | SaxoTrader | Optimismus investorů | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Dna | Napětí na trzích | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Quant | Indie | Letectví | J&T Banka | ForexFactory | Electrolux | Měnové páry | Výprodej na akciovém trhu | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Technologičtí giganti | EdF | Snížení základní úrokové sazby | Centrální bankéř | Vnímání | Prudential Financial | Přísná měnová politika | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Vladimir Medinskij | Zdraví | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Akcie Merck KGaA | Výprodej akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Hospodářská recese | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Index německé burzy DAX | Zklidnění situace | Baterie | Výnosová křivka | Internetová firma | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Pokračování divergence | WTO | Politika centrálních bank | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Stox | Dohoda o brexitu | Dobrá zpráva | Akcie Meta | Úroková sazba ECB | Hospodářské noviny | Karanténa | Automobilka BMW | SYRIZA | Proticyklické kapitálové rezervy | Soukromí zaměstnavatelé | Sankce | Zhodnocení peněz | Commerzbank | Britská firma | Očekávání pro rok | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Výsledky PFN | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Zmírnění obav | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | L Brands | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Vysoké zhodnocení | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | Členové OPEC | Timeframe | Jan Kovalovský | České akcie | Klesající cena | Prodejní cena | Evropští ministři | Futures na indexy | ESM | ZEN | LVMH | Erste Group Bank | Úřad pro ochranu osobních údajů | Kurzotvorná informace | Obchodování měn | Volume | Jan Kaška | Americký akciový index | Auta | Akcie v Hongkongu | Oživení akcií | Vypálení íránských raket | Komerční banky | Worldometers | Eurozóna stimuly | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Evropský blue chip | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Strach z koronaviru | Zisk firmy | Nastavení sazeb | Americký trh práce | Pražská burza aktuální kurz | Automobilový koncern | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Obchodní analýza | Deriváty | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | IfW | Ethereum | Přísná opatření | Occidental Petroleum (OXY.US) | Investiční prostředí | Nejlepší blue chip akcie | Embargo | Japonská ekonomika | Kótování | Investo | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Hry | Tlak na akcie | Akciový index DAX | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Seminář | Očekávaný růst | Reálný obchodní účet | Dnes na forexovém trhu | Čínský vicepremiér | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | ONE | Propouštění | Krátkodobé dluhopisy | Index Hang Seng | Trendové čáry | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | 2222 | Fondy ETF | Sentix index | Private equity | Česká inflace | Zaměstnanci | PayPal | Opční trhy | Bankovní krize | Jaromír Gec | Andrew Ticehurst | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Miliardáři | Optimismus na trzích | Největší naleziště zemního plynu | MSCI Inc | Údaje o maloobchodních tržbách | Couche-Tard | Burza dnes | Burzovní společnost | Americká centrální banka FED | FTSE/MIB | Těžaři ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Expanze | Amar Chudajrí | X-Trade Brokers | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Index DJIA | Ceny emisních povolenek (v EUR) | Insider | Největší ekonomika | Mojmír Hampl | Anthilia Capital | Hospodářský cyklus | Otevření ekonomiky | Vývoj inflace v USA | Diamanty | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | National Express | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Týdenní výkon | Economic Information Daily | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Cenové hladiny | Apple Inc. | Austrálie | AAPL | Německé ekonomiky | Janus Henderson | FOMO | Financial Times | Tesla Motors | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Počet nakažených | Poptávky po ropě | Čínské firmy | CAD | Spread | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Average True Range | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | HZL | Peněžní trhy | Významné riziko | Under Armour | Broker Activ Trades | New York | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | St. Louis | MSFT | Swing | Čistá ztráta | GS | Saldo zahraničního obchodu | Analytik finančních trhů | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Hospodářský růst Evropy | Dřevo | Krize | Bernstein | Obligace | Pád akcií | Kartel při obchodování s měnami | Rizikový apetit | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Fresenius | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Zajišťování | Růst cen výrobců | NZD/CHF | Burzy v USA | Euro včera | Americká internetová společnost | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Mateřská společnost Googlu | Německé tovární objednávky | cTrader | Protipandemická opatření | Akcie prioritní | Automobilka Porsche | Luxusní zboží | CMI | Ekonomické zprávy | Ukrajinská krize | Applied Materials | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | Zlotý | IBEX | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Exotické měny | EURCHF | Ceny plynu a elektřiny | CoinGecko | G20 | Saxo Bank Group | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Pokles poptávky | CEO | Objednávky | Index strachu VIX | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Kurz libry | Constellation Brands | Pozitivní očekávání | Oslabení polského zlotého | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | APEC | Vyhlídky ziskovosti bank | Panevropský akciový index STOXX 600 | Ninja Trader | Komentátor | Evropská rada | MMM | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Velikosti rozvahy ECB | Dollar | Index MSCI Europe | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Akcie dánského výrobce větrných turbín Vestas | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Společnost IAG | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Měnové stimuly | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Claudia Goldinová | Akcie Intel | Big Tech | Zvýšení dluhového stropu Spojených států | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | Graf indexu | US30 | Americké vládní dluhopisy | Index ekonomické aktivity | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Turbulence na finančních trzích | JAP225 | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Bezpečnost | Průmyslníci | Tapestry | Devizové rezervy | Akcie Stock | Měny emerging markets | Dhaval Joshi | Index S&P 500 Energy | Výprodej akcií v Evropě | Sázky na pokles | Problémy v Číně | Cíle | Hypoindex | Trhy v Číně | Burza | Semináře | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | SPX 500 | LTRO | Investiční skupiny | Firma Meta Platforms | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Index MSCI | Výměny akcií | Zadlužené Řecko | Britské firmy | První odhad | Portfolio manažeři | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Fox News | Růst cen komodit | RBA | Likvidita | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Šíření varianty omikron | Strach z hospodářského útlumu | Investice do zlata | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Nové sankce | Australská centrální banka (RBA) | Maggie Throupová | Druhá největší ekonomika světa | Teherán | Největší ekonomiky | Capital Economics | Danni Hewsonová | Porsche | Rozhovor | Hammerson | Španělský IBEX | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Švýcarské banky | Americké stimuly | BMO | Dnešní údaje | Slabší dolar | Technologický index | Měny | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní jednání | Růst podnikatelské aktivity | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | Firemní zprávy | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Vzestup inflace | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Raymond James | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Atos | MNB | Profitovat | Slovensko | Glencore | Irsko | NIFTY 50 | Korporace | Nová historická maxima | Energie | Rozjednané prodeje domů | Analytici společnosti | Trade Brokers | Milei | Roklen | Zpravodajství | Michal Brožka | Rolování kontraktů | Ekonomika EU | Macy’s | Světové trhy | Větší korekce | Které akcie | Odvětví vyspělých technologií | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Soudržnost Evropské unie | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Obchody s akciemi | Hřivna | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | Inaugurace | Uvolnění koronavirových opatření | 4fin | Akcie Schneider Electric | Dividendy | Session | Zakotvení inflačních očekávání | Měna | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Jasný signál | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Jamie Dimon | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | Oslabení eura | David Marek | Ropa dnes | Nová stimulační opatření | Silný pokles | Trader Workstation | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Jukos | Futures trading | Sainsbury | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Pavel Kohout | Index IBEX | Thomson Reuters | Hlavní trh | Snap | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Ekonomické zotavení | Indický index | W1 | Miliardy dolarů | Libra k dolaru | SEB | Chrysler | Jednání ČNB | Klíčové události tohoto týdne | Index pojišťovacích firem STOXX Europe 600 | Obchodování na burze | ProLogium | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | FOMC | Nový trend | Maďarská vláda | JPMorgan | Irák | Jak obchodovat s akciemi | Německá automobilka | Index polovodičů | Akcie Erste Bank | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Pracovní síly | Kioši Išigane | Apple (AAPL) | Deloitte | Reakce investorů | Bloomberg Barclays | Data z Německa | Risk On | Trade | Regionální měny | Akcie švédské automobilky | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Investování do zlata | Patria.cz | Globální ekonomický kalendář | Authentic Brands Group | Automatický obchodní systém | Zisky společnosti | Světové indexy | Sberbank | Hrubý domácí produkt země | Ruský prezident Vladimir Putin | Niall Gallagher | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Kurz euro-koruna | Sentiment na trzích | Nákupní signál | Světová zdravotnická organizace | Hodnota dolaru | ABN Amro | Nadnárodní firmy | Prezident Putin | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | Ministři energetiky | Předčasné volby | EIA | Americké akciové indexy | Protikoronavirová opatření | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Matthias Scheiber | Akcionář | Miliardy USD | Provozní marže | Brazilský real | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | Obchodní den | Index japonských akcií | Cílová cena | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Zkušenost | Mistrovství světa ve fotbale | Federal Open Market Committee | Pakt stability | GBP/EUR | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | CMC | Španělská chřipka | Analytici JPMorgan | Měny rozvíjejících se trhů | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Západoevropské akcie | Akcie britského dopravce | Společnost Oneok | Investiční ředitelka | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Poslední den obchodování | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | Rotace | Spreadex | Obavy z viru | ADP | Square | Hodnota zlata | Gazprombank | Napětí mezi Čínou a USA | Repo sazba | Strategy Research | ISEQ | Biliony dolarů | CPI v USA | Oneok | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | ING Bert Colijn | Úbytek | Equity Trader | Termínový kontrakt | Optimistická nálada | DAX 30 | Ropy | Rozdílové smlouvy | Virgin Orbit | Historie | Volné peníze | Úspěšné obchodování | Philip Marey | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Dílčí indexy | Dow Jonesův akciový index | Akcie švédské společnosti | Řízení rizik | Singapur | Společnost Tapestry | CHNComp | Dividendové výnosy | CNY | Člen bankovní rady | SICAV | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Evropská komise (EK) | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Zisk EBITDA | Zmutovaný koronavirus | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Wolfgang Schäuble | Italská ekonomika | Zprávy euro | Vývoj počtu pracovních míst | Časové období | ESPN | Geopolitická nejistota | ZEW index ekonomického sentimentu | List The Wall Street Journal | Likvidní | Jaderná elektrárna | PinBar | Sázky | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Nifty | Forbes | Mezinárodní obchod | Diverzifikátor | Snížení úrokové sazby | Index MSCI World | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Wells Fargo Asset Management | Dynamika mezd | Dnešní německé Ifo | Colt | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Allergan | Swiss National Bank | Kurzotvorné zprávy | Klíčové faktory | BlackRock | Ukončení války | Společnost MicroStrategy | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Patová situace | Francouzský index | Vysoká volatilita | Kurz britské libry | Wood & Company | Jestřábí Fed | Potenciál zisku | BMW | Německá burza | Cena akcií | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | Non-Farm Payrolls | Akcie společnosti Atos | Kupci | ASX | Výkon německé ekonomiky | Světové hospodářství | Špatná data | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | Nejvyšší výnosy | CAC40 | BBVA | Ekonomické indikátory | Velké centrální banky | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Britská společnost Cineworld | Cena americké ropy WTI | Roland Kaloyan | Ropný trh | Index ATX | Americké ministerstvo financí | Bezpečná investice | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Eura | Tisková konference | Prudký pokles cen | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Koruna posiluje | Monex | Short Term | Ztráty | Výrobci čipů | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | ACT | Logistické společnosti | Organizace | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Akcie Erste Group | Desetiletý vývoj na indexu | Dluhopis | Britský FTSE | Óscar García Maceiras | Obilí | Ryanair | Výrobce aut | Invesco Ltd. | Kryptoburza | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | AO World | Services | Snižování počtu zaměstnanců | VIX | Inflační data | TGT | Stock Exchange | Růst | Premiér Boris Johnson | Česká národní banka | Objem obchodování | Primární trh | Dopad na finanční trhy | Akcie z oblasti cestovního ruchu | Očekávání zisku | Akcie růstových firem | Hodně peněz | Index Dow Jones Industrial | Čekání na dohodu | Fed včera | Zobchodovaný objem | TotalEnergies | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Silné momentum | Porovnání vývoje akciových indexů | Inflační výhled | Příjmy | Národní sdružení | Nejistoty na trzích | Pohyby cen | Cena amerického dluhopisu | Nvidia Corporation | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Ministři EU | Risk-off | Volvo | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Zajištění | Aukce státních dluhopisů | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Německé softwarové firmy | Domácí měny | Administrativa | IAG | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Nejprudší pokles v historii | Výnosy amerických státních dluhopisů | Šéf podniku | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Scandinavian Airlines (SAS) | Propad cen ropy | BOSSA | BIDU | Daň z mimořádných zisků | IG Wealth Management | Index evropských turistických společností | Fúze | Overweight | Index | Akciový trh | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | PCE index | Pohyby kurzu | Golden Gate CZ | Ruský RTS index (RUS50) | Investiční tipy | Merkelová | Lockdown | Infineon | Hlavní americké indexy | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Společnost Uniper | MiFID II | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Kanadská centrální banka | Investiční fond | Legal and General Investment Management | Malý prostor | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Akcie čínských firem | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Proč společnosti vyplácí dividendu? | Vývoj ceny americké ropy WTI | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | NHTSA | Pokles německé ekonomiky | ČTK | Kurz euro | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Návratnost investice | Odvětví těžby ropy | Kurs EUR | Cena plynu pro evropský trh | Omezení spotřeby plynu | Vyplácené dividendy | Index evropských bank | Silvergate Capital | Investice do elektromobility | Setrvání Británie v EU | Ztráty na akciových trzích | Repsol | Hospodářská rizika | Výnosy technologických gigantů | Inverze americké výnosové křivky | Propad evropských akciových trhů | Burza online | Zisk na akcii | Akciové indexy na Wall Street | Bankrot | Dnešní zprávy | Index Fedu | Klenotnictví | Valorizace aktiv | Nejhorší výprodej | Merck KGaA | Propad průmyslové výroby | Čínské strany | Banka Sberbank | Úrokové výnosy | Nižší úrokové sazby | Britské maloobchodní tržby | Čínské realitní společnosti | Knorr-Bremse | Saudi Aramco | Akcie ASML Holding | Špinavá paliva | Šíření nákazy | Kyrylo Ševčenko | NEX | Kupovat dluhopisy | Návratnost | Jaromír Sladkovský | Akcie výrobce videoher | Volatilní červen | Real Estate Investment Trusts | Pálení peněz | Cla na americké zboží | Elliptic | Klesá dolar | Nákupní obchod | Šíření koronaviru | Vývoj ekonomiky EU | Mzdy v americké ekonomice | Mzda | Mediánové ceny bytů v Praze | Evropský datový kalendář | Express | US CPI | Bolševické revoluce | Index amerického dolaru | Faurecia | Prohlášení Fedu | Investiční doporučení | Prodej podílů | Pandora | Globální měny | Výsledkové zprávy | Práva na dividendu | Digitální měna bitcoin | Record Day | Akcie v Británii | ETSY.US | Opatření ECB | FxPro | Zvýšení zisku | Kompenzace | Koronavirus | Volatilní obchodování | Americký státní dluh | Embargo na ruské diamanty | MSCI All-Country | Výrobci aut | Index aktivity v sektoru služeb | CVS Health Corporation | Středoevropské devizové trhy | Burzy v Evropě | Bankovní asociace | Uzavření Rudého moře pro tankery | Analýza | Investiční nástroj | Bosch | Americká obchodní bilance | Bright Trading | Nejvyšší výnos | Béžová kniha americké centrální banky | Špatná výkonnost | Aktivistický investor | Míra inflace v EU | Úvěrové linky | Portfolio cenných papírů | Prioritní akcie | Akcie Virgin | Americký desetiletý výnos | Regulační orgány | Dnešní makrodata | BYND.US | Míra volatility | Míra nezaměstnanosti v březnu | Air France-KLM | Předsedkyně Evropské komise | Sektor spotřebního zboží | Poplach na burze | PPF | Tchaj-wan | Dolar zpevňuje | Konfederace | Put | Kathimerini | Uskupení OPEC+ | Apple Podcasts | GLE.FR | Celoroční projekce | Země eurozóny | Mzdově-inflační spirála | Dnešní videokomentář | Okénko trhu | Ruské akcie (GDR) obchodované v Londýně | Snížení rizikových spreadů | Výprodej dluhopisů | Spekulace na pokles cen | Ondřej Hartman | Sartorius | Chuť investovat | Michal Šnobr | Poradenství | Podnikový sektor | Vývoj objemu | Nový Zéland | Světové akciové trhy | Sektor energetika | Bidenova vláda | John Hardy | Program nákupů dluhopisů | Komentář amerického prezidenta | Speedway | Instrumenty | Americké vlády | Ministr obchodu | Výhody | Trading nastavení | Société Générale | Úroky z dolarových dluhopisů | Vlastnictví | Vývoz v listopadu | Obchodní komora | Reálný výnos amerických bondů | Hospodaření za loňský rok | Holubice | Prodeje potravin | Produkce ropy | Nejprudší jednodenní nárůst | Capital Management | Graf indexu Nasdaq | Riziková prémie | Vinci | Zátěžové testy bank | Akcie bankovního sektoru | Vzestupný trend | Největší švýcarské banky | GM | Výprodejová vlna | Společnost LVMH | Bělorusko | Závazek | Japonské společnosti | Hospodářský růst v Evropě | Iliad | DWS | Převzetí firmy | Sentiment ve světě | Nedoplatky | Obchodovat s akciemi | Ferrari | Pravidla regulace | Asos | Německé finanční společnosti | Dollar General (DG.US) | Poklesu evropských akcií | Německý ústavní soud | Švédská společnost | Jednorázová dividenda | Il Sole 24 | Index varšavské burzy WIG | Auta se spalovacími motory | Průzkumy k volbám do Evropského parlamentu | Stimul | Akcie Deutsche Börse AG | Euro vůči americkému dolaru | Devalvace čínské měny | Rezistence | Atlanta Fed | Výhody blue chips | Průzkum Reuters | WACC | ProSiebenSat.1 Media | GDR | Autozone | Lidovci | Marika Čupa | Rekordní růst | Banka Morgan Stanley | Techy | BrandZ | Vývoj indexu ISM | Sentiment v ekonomice | Největší centrální banky | Blahobyt | Kurz eura dnes | Moët Hennessy Louis Vuitton | Bank Term Funding Program | Americký výrobce čipů | Odhadnout tržní sentiment | Indikátor vývoje cen | Sazba daně | ZIL | Odhad růstu ekonomiky | Zpráva CFTC | Netflix | Volatility report | Poptávka po ropě | Průmyslový index Dow Jones | Krize v Řecku | Obliba bitcoinových peněženek | British Petroleum | Konkrétní cíle | Krach americké banky | Futures na americké indexy | Hedžové fondy | Akcie USA | BT Group | Best Buy (BBY.US) | Grexit | Target | Terrraform Labs | AI | Zvýšení sazeb v eurozóně | Firmy z USA | Vývoj amerického akciového indexu | Prezidentská debata | Asie a rozvíjející se trhy | Daimler | Australské akciové burzy | Citlivost trhu | Nákup aktiv | 5G | EPP | Ruský útok na Ukrajinu | Britské podniky | Sociální demokraté | SoFi | Pokles reálných mezd | Základní úroková sazba | WELL | Rostoucí mzdy | Campbell Soup | City | Bankovní emise | KOSP200 | Převzetí Avastu | MSCI All-Country World | Rodrigo Catril | Britská banka Barclays | ISTAT | Axi | Posílení | Dividendová sezóna | CVC Capital Partners | Nasdaq Composite Index | Snížení dodávek | Deutsche Wohnen | Brent nebo WTI | CNBC | Vývoj ceny akcie Komerční banky | Ropné a plynárenské společnosti | Nákup platiny | Největší banky | Výhled úrokových sazeb | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Zdroj pasivního příjmu | Britská premiérka | Dovoz ropných produktů | Rheinmetall (RHM.DE) | Pracovní místa | Obchodování na devizových trzích | Růst cen průmyslových výrobců | Next Generation | Extrémní volatilita | Universal Music Group (UMG) | Protistrana | Riot Blockchain | Parag Agrawal | WallStreetBets | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Optimistické výsledky | Tržní hodnota | Markit | Vakcinace | Reckitt Benckiser | Snižování fiskálních schodků | Včerejší seance | Denní obchodování | Vývoj dolarového indexu | Index milánské burzy | Průměrné mzdy v americké ekonomice | Hnutí Hamás | Španělské banky | Etsy (ETSY.US) | Dollar Index | Vstup na burzu | Hýbat trhy | Klaus Wohlrabe | Obavy z brexitu | EURUSD | Index SPX | Čínské stimuly | Depreciace | Ondřej Příhonský | Ropné vrty | Objem nouzových rezerv | O2 | Rozhodnutí americké centrální banky | Halliburton | Consumer Confidence | Tweet Donalda Trumpa | ČSOB | Eskalace obchodního napětí | NFP | Béžová kniha | Zvyšování nákladů | Kurzy akcií | České předsednictví | Zbrojařská společnost | Průmyslová výroba v Evropské unii | Vít Hradil | Konjunktura Spojených států | Unie | Ekonomika USA | Spotová volatilita | Akciový index CAC 40 | Nasdaq Composite | Index burzy | Výkon | Hlavní index frankfurtské burzy | Analytička | Firma Philip Morris ČR | InterContinental | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Železná ruda | Šíření onemocnění | Jihokorejský won | Vysoké úrokové sazby | Zasedání FOMC | Trpělivost | Nordstream 2 | Index aktivity zpracovatelského sektoru | Echo24 | Mutace omicron | Investovat | Obchodní napětí | NFP report | Komoditní | Primární nabídky akcií | Německé maloobchodní tržby | Barclays Capital | Vklady | Mário Centeno | Práce v Německu | Mini lot | Velké ztráty | Investiční příležitosti 2020 | Norsko | Extra Dividend | Obchodní signály | RIA Novosti | Srážkové daně | Formace hlava a ramena | Společnost Pfizer | Události tohoto týdne | WIZZ | Nálada v ekonomice | Saudi National Bank (SNB) | Německá bankovní společnost | Money market fondy | Expanzivní fiskální politika | Sazby Fedu | Zpráva Evropské komise | Aker BP | Investiční šéfka | Silné finance | Hlavní akciové indexy na Wall Street | VoxEU | Šíření nákazy COVID-19 | Akciový index S&P 500 | Baterie do elektromobilů | Textilka PFNonwovens | Americký index | Opční strategie | Index šanghajské akciové burzy | Marek Malina | Omezení dividend | Ekonomický balíček | Speciální daně | David Madden | After-market | Giorgia Meloniová | Minuta s XTB | Praní špinavých peněz | Třída aktiv | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | NAHB | Obchodování s termínovými kontrakty | Dlouhodobý pohled | CPI ve Španělsku | Výnos amerických bondů | Solidní růst | Šéf Bílého domu | OIBDA | Obchodní dohoda | Francouzský akciový index | Intradenní šum | Patrie | Stabilita amerických akcií | EuroCOIN | Výkonnost fondů | Štěstí | Návrat francouzského franku | IFRS | Americké centrální banky | IBKR | Kapitálové ukazatele | Test na koronavirus | Mediální pozornost | Akcie bankovních domů | Hodnotové akcie | Operativní marže | Zdravotní péče | Trian Partners | Ocado | Omicron | Zakotvená inflace | Lepší výkonnost | Silicon Valley Bank (SVB) | SK IE Technology | Larry Summers | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | Dobrá čísla | Cílové ceny | Panika na trzích | Země G20 | Průmyslové revoluce | Vývoj amerického dluhu | Chemické společnosti | Ekonomický růst | iPhone 15 | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | ADR | Institut ZEW | Dodávky ruského zemního plynu | Český investor | Zájem o ČEZ | Kurz akcií | Pandemie COVID | Dobré výsledky | FTSEurofirst 300 | Nárůst volatility | Předáním moci | Reakce centrální banky | Důvěra v českou ekonomiku | Tomáš Vlk | Akciové burzy | Zbrojařské společnosti | Dánská farmaceutická společnost | Vliv na ceny | Růst čínského hrubého domácího produktu | Rychlé zhodnocení | Obchodování a investice | IT sektor | Vývoj indexu ISM ve službách | ECR | Globální finanční systém | Bunds | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | Anthilia | Poptávka po LNG | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | BBY.US | Vývoj středoevropských měn | Santander | Lindsay | Fidelity Select | Fáze silného růstu | Vývoj objemu aktiv Fedu | Ukončení měnových intervencí | Lyft | České koruny | Obchodní dohoda s Čínou | Rekordní ceny | UNCTAD | Rolls-Royce Holdings | Zprávy z pražské burzy | Čínské akcie dnes | Pokles tržeb | Richard Clarida | Tradiční automobilky | Banka UBS | Wolfstreet | Real-estate | Biofarmaceutické společnosti | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Elektroauta | Objem stimulů | Akciové tituly | Vysoké ceny energií | Maloobchodní sektor | Green Deal za jakoukoliv cenu | Dongfeng Motor | Tempo růstu CPI | Vakcína | Dění na akciových trzích | Předpověď | Výrobce lihovin | AVGO | Terrraform | Ceny akcií Ford Motor | DJIA | Úrokové sazby Fedu | S&P/ASX 200 | Konec roku | Rakouský index ATX | Recese v Evropě | Poptávka po kovech | Dividenda vyplácená v penězích | Výkonnost | Makléřské společnosti | Baker Hughes | Obchodní války | Řecké volby | Státní svátek | Zlepšení čínské ekonomiky | Flat | Forex kalendář | Indigo | Asie | Kurz koruny k euru | Česmad Bohemia | Technologické společnosti | Ministerstvo spravedlnosti | Finanční výkazy | Zvýšené napětí na Blízkém východě | Forexové trhy | Automobilky | Snižování sazeb | Figúra | Akcie Evergrande | Konjunktura | Cyklické tituly | Průmyslové kovy | Vyšší ceny ropy | Alrosa | Bilion | Pád Ukrajiny | MIB index | Apple Tim Cook | Carry trade | Výsledky společnosti | Intervence ČNB | Americké měny | Northrop Grumman | Zoom Video Communications | ZISIF | Německý výrobce | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace v Evropě | Intervenovat ve prospěch koruny | Guvernéři centrálních bank | Porsche SE | Hlavní index Hang Seng | Skupina Vivendi | Ajay Banga | Výkonnost indexů | Výrobce munice | Podíl akcionáře | Sankce vůči Rusku | Marko Kolanovic | Eliška Skřivanová | Přehled | Úvěrové pojišťovny | Plyn | Korelace s technologickými akciemi | Volba příštího prezidenta | CRO | Intradenní analýza | Potenciál pro zhodnocení | Akcie Chugai Pharmaceutical | Zahájení ruského útoku | Prohlášení politiků | Běžné dividendy | Společnost Siemens Energy | Radar Tradera | Hennessy | London Stock Exchange | Hospodaření | Propad akcií | Digitální peníze | TUI | Futures | Ukrajinská hřivna | Pozitivní impulz | FXstreet.cz | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Analytici Patria Finance | Experimentální vakcína | Title Transfer Facility (TTF) | Osobní příjem | Investiční výzkum | Klidné obchodování | Dopady koronavirové krize | Italská vláda | IBEX 35 | William Hill | Pokles ceny | Parlamentní volby | Skupina Kofola | Měsíční data | Nemovitosti | CHF | Oživení světové ekonomiky | Farmaceutické firmy | Nord Stream 2 AG | Odchod z EU | Fiskální situace | Navýšení rizikové prémie | Cena drahých kovů | Vývoj reálného výnosu | Akcie v roce 2022 | Předpokládaný růst | Investované finanční prostředky | Vysoká cena | Spouštěč korekce | Obchody | Akcie v západní Evropě | EPFR Global | Vestas Wind Systems | Rakouský ministr | Výnos bondů | Zpomalení hospodářského oživení | Cash flow výnos | Míra nezaměstnanosti v Německu | James Bullard | Evropský blue chip index | Andrea Cicioneová | Prezident Trump | Dění na Ukrajině | Mutace viru | Americká data | Index australské akciové burzy | Akcie britských bank | Wall Street Journal (WSJ) | Navyšování dividendy | Jihokorejské akcie | Investiční pobídky | PX index | Podpora | Akcie německé společnosti | Vývoj eurodolaru | Boris Johnson | Výroba automobilů | Index CPI | Vládní dluhopisy zemí eurozóny | Nejlepší investiční příležitosti | Koš | Akciový index | Stimulační plán | Iveco | Stabilní úrokové sazby | MF Global | Tendr | Cena železné rudy | Akcie banky | SPOT | Nákupní příkazy | Německý kancléř | Euro k dolaru | Zlepšení | Oblečení | Equal weight | Velké americké banky | Rakouská vláda | First Republic | Signál kvality | Strop na ruskou ropu | Ruské akcie | NatWest | Dollar Spot Index | Regulační mánie | Dnešek na trzích | ATH | CEZ1.CZ | Akcie amerických bank | Medián | Dividendy ČEZ | Portfólia | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | Výstup USA | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Americké výrobky | OpenAI | Tim Cook | Manažeři | Konkurent | JDE | Zesílení inflačních tlaků | Destatis | Rozhodnutí Číny | Očekávání trhu | Německá energetická společnost | Ekonomie | Sada dat | Francouzská společnost | Vivendi | UBS Global Wealth Management | Ceny akcie Komerční banky | Zahraniční forex | Akcie Evropa | Maersk | Akcie Airbusu | Porsche AG | Markéta Šichtařová | Volkswagen AG | Portugalsko | Nomura Holdings | Spotřebitelské ceny | OpenAI Sam Altman | Globální akcie | Růst cen v EU | Kryptoburza Binance | Communication | Ekonomické zpomalení | Giles Coghlan | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | Vyhlášení předčasných voleb | Nové žádosti o podporu v USA | Podstatné kurzotvorné zprávy | Dividenda vyplácená akcionářům | Financování výdajů | Průzkum ČSÚ | Vývoj amerického plynu Henry Hub | Vyrovnat ztráty | Státní peníze | Akcie na světových trzích | Novozélandský dolar | Investiční šéfka HSBC Asset Management | Louis Vuitton | Makléř | Americké úrokové sazby | Akcie ve Spojených státech | Americký ministr zahraničí | Víkendové parlamentní volby | Akcie Nvidie | Adenza | Hlavní burzovní indexy | Zahraniční dividendy | Profesionální obchodník | Americké akciové burzy | Magellan Midstream Partners | Nvidia | Státní dluhopisy | Hlavní index CSI 300 | Hladiny podpory | CoverdealFX | Příjmy a výdaje | Nasdaq a S&P 500 | CL | E-commerce | Munich | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Dot.com | Bert | xStation5 | Globální ekonomický růst | FTSE 250 | Statistické údaje | Dlouhodobí investoři | Hotovost | Britská značka | Čínská společnost | Německo | Tomáš Hudeček | Dennis Dick | Japonská centrální banka | AxiTrader | Hlavní ekonom | Průmyslové společnosti | Soud v Německu | Spojené státy americké | MT4 | Estee Lauder | Finanční emise | Signál stability | Ředitel Raiffeisen | Edward Moya | Kartel OPEC | Neshody OPEC+ | Zavedení dovozních cel | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | COMP | Akcie velkých bank | Růst akcií společností | Kontejnerová loď Ever Given | Index Nifty 50 | Cenné papíry Avastu | Mártiňš Kazáks | Akciový index Nikkei | Hlavní akcionář | AAA | DG.US | Daně z neočekávaných zisků | Vice | Pozice bitcoinu | Emerging markets | Ropná společnost Exxon Mobil | Dow Jones (US30) | České dráhy | Uvedení akcií | Ropná firma | Farmaceutické akcie | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zveřejňování výsledků | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Fiskální pomoc | Goldman Sachs Group | STMicroelectronics | Ex-Dividend | Telecom | Platby za plyn v rublech | Snižování rozvahy Fedu | Závislost | Ruská ropa | PEPSICO | Energetická krize v EU | Meta Platforms | TopForex | Pokles světové ekonomiky | Stoxx Europe 50 | Adobe Systems | Kapitálová přiměřenost | Index technologického trhu Nasdaq | Nejvýraznější propad | Nevýhody speciální dividendy | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | IG | Hang Seng Tech | XTB | Uptrend | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Pražská burza kurzy akcií | Výhled 2022 | Mario Centeno | Pád dolaru | Splatnost | Protiruské sankce | INSEE | Pšenice | Britský akciový trh | Vývoj ceny dřeva v USD | Týden na trzích | Zpřísňováním měnové politiky | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Charles Michel | Cla na dovoz | BofA | Americký HDP | Dax index | Sektor služeb | Mario Draghi | GICS | Výprodej na Wall Street | Editis | AxiCorp | Ericsson | Pepco | FXstreet | Zveřejňování výsledků hospodaření | Virgin Money | Velcí hráči | Hlavní úrokové sazby ECB | Čínská makrodata | Vývoj indexu Nasdaq | Růst daní | Ruská centrální banka | Next | Ropný průmysl | Le Penová | Regulace trhů s kryptoměnami | Nálada na trzích | Obchodování s finančními instrumenty | Podnikatelská aktivita | Underweight | Nejnovější zprávy | Riziko | MDAX | Dnes klesly akcie | Zavedené společnosti | Platina | Applepay | Vývoj ceny | WBTCB | Swiss Life Select | Brewin Dolphin | Propady na akciích | Britské společnosti | Expirace | TUI Group | Švédské společnosti | Ruský ministr | Inflace spotřebitelských cen | Opční burza | Michael Baker | Index londýnské burzy FTSE 100 | Zasedání britské centrální banky | Narušení energetického trhu | E-mini futures | Vývoj ceny kukuřice | The Guardian | Směrnice | Václav Pech | Wise | Čínský list | Banka J.P. Morgan | Nastavení trhů | Akcie německé firmy | Soud EU | Čínský akciový index Shanghai Composite | Zvyšování úroků | Co je volatilita | Global macro | Štědrý den | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Hrajeme si na burze | Hang Seng | Biopalivo | Akcie energetických podniků | Steve Sosnick | Index amerických akcií | Sergio Ermotti | Londýnské společnosti | Dot-com | Dluhopisový trh | Index moskevské burzy | Covid v Číně | SSE Composite | Největší výnosy | EK | Sazby beze změny | Uzavření dohody | Piriform | Uživatelé eToro | Liberty Media | Obavy o poptávku | Kwasi Kwarteng | Aktuální valuace | Evropské země | Krypto | Francouzský prezident | Akcie Societé | KOMB | Počasí | Malé ztráty | Banka Credit Agricole | Mediální společnosti | Investment Counsel | Ceny kovů | Akcie Volkswagenu | Co bude | Německý index DAX | Ruská burza | Inflace CPI | Studená válka 2.0 | Kontrakty TTF | Zveřejnění zpráv | Evropské akcie dnes | Vladimir Čižov | Nárůst sazeb | EUR/GBP | Hlavní trh pražské burzy | Mattel | Hodnoty bytů | Opatření | Těžaři | Hlavní indikátor | Evropský index (Stoxx Europe 600) | Ruský útok | Fedspeak | Reálný výnos v Evropě | Ceny futures kontraktů | Evropský regulátor | Obchodujte akcie | Webináře | List The Times | Dr. Martens | Páteční NFP | Konec růstu úroků | Akcie O2 | Oslabování koruny | Chorvatsko | Zemědělství | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | NJJ | Maďarská centrální banka | Evropské akciové indexy | Obchodování s Čínou | WHO | Hermes International | Šíření nového koronaviru | Pražský parket | Beiersdorf | Zvyšování úroků v USA | Amazon | Růst výnosů dluhopisů | Velké technologické firmy | Marathon | DNB | Fiskální politika | Britské ropné společnosti | Kazachstán | Analytik | Ekonom společnosti ING | Dluhový trh | Ministerstvo hospodářství | Německé státní dluhopisy | Finanční systém | Ruský akciový index | Nejsilnější ekonomiky světa | Antimonopolní úřad | Kvantitativní utahování (QT) | Investing | UCITS ETF | Carson Group | AJ Bell | Sektor telekomunikace | Ceny v průmyslu | Due diligence | Období propadů | Bloomberg Dollar Spot Index | CoinDesk | Vývoj meziročního růstu průměrné mzdy | Sentiment akciového trhu | Oscilátory | Nervozita na trzích | Příznivý výhled | Výnosy italských dluhopisů | ARD | Evropské investiční banky | Index DAX | Příklad běžné dividendy | SVB a Signature | Americké trhy | Video | Zdražuje zlato | Erik Kmeť | Vývoj na měnovém trhu | Navýšení dluhového stropu | Poslanec | Akcie Kofoly | SEC | Margrethe Vestagerová | Německé dluhopisy | JP Morgan Asset Management | Sušánka & partneři | Zamyšlení | UBS Wealth Management | Evropské indexy | Pozornost obchodníků | Stavební společnosti | Propad akciových trhů | Reálné hodnoty bytů | Finanční podniky | Indonésie | Akciové fondy | MetLife | Prorážení stop-lossů | Společnost Lufthansa | JP Morgan | Pražský PX | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Aerolinky Lufthansa | Jestřáb | Risk Management | Kingsview Asset Mangement | CAPEX | Dominance bitcoinu | Mark Zuckerberg | Royal Dutch Shell | Čínské akciové trhy | Hedging | Spojené státy | Tržní hráči | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prudký růst cen | Virus | Emisní kurz | Redukce | REIT | Aktivita v čínských továrnách | Index euro stoxx 50 | Communication Services | Daňové změny | Eurozóna | Akcie evropských bank | CYRRUS ADVISORY | EBRD | Diverzifikovat portfolio | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Country Garden | CZK/USD | Statut | Akcie skupiny | Společnost Exxon Mobil | Pozitivní výsledky | Index PCE | USTR | PEP | TOPIX | Mizuho Bank | MF | Emise | Růst valuace | Módní společnosti | Týdenní nárůst | Britská společnost | Liberty Media Corp | Časový horizont | ITA Airways | Intervence centrální banky | Index MSCI All Country World | Zastavení činnosti banky | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | Swedish Match | London Capital Group | RHM.DE | Ekonomická recese | Hospodářský výhled | Pozice | Zvýšené volatility | Akcie bank | Potenciál poklesu | Ministerstvo financí | Nadějné zprávy | Pokles libry | Kvantitativní utahování | Inditex | Západní ekonomiky | Americký ISM | OTP Bank | Analytik XTB | Krize v Evropě | Wealth Management | RTS index (RUS50) | Biden | Růst poptávky po ropě | Budoucnost | Rozdělit zisk | Banky | Které společnosti vyplácí dividendu? | Dodavatelský řetězec | Defenzivní tituly | Euroclear | Dodavatelské řetězce | Atlanta Braves | Intervenovat | Bilance | NASDAQ 100 | Peking | Uvolňování opatření proti koronaviru | Nákup dluhopisů | Universal Music Group | Podnik | Durace | Inflační šok | 737 MAX | Restrukturalizace | Výhody běžné dividendy | Indikátor vývoje cen akcií | Konzervativci | Evropská spotřebitelská důvěra | Tomáš Holub | Německé akcie | Fundamentální výhled | Obchodní bilance eurozóny | Čínské centrální banky | Ford Motor | Hlavní ekonomické události | Microsoft Corp | Fiskální balík | Zdroj příjmů | News | Klaas Knot | Dovozce ruského plynu | Očekáváná událost | JPMorgan Chase | Bunge | Čínské vlády | SPD | Žlutý kov | Burzovní zprávy | Vývoj na burze | Solidní výsledky | Dezinflační trend | Pozornost trhu | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Greenlight Capital | Aktuální kurz | COIN.US | Preferenční akcie | Účet u brokera | Akcie automobilek | Fio banka, a.s. | Doporučení | JPY USD | Charles Bridge | Ocenění | Rizikový sentiment | Amerika dnes | Ukrajinská vláda | Akciový stratég | Lockdowny | Vývoj ceny dřeva | Inflace ve Velké Británii | USD/CNY | Loď Ever Given | Zkapalněný zemní plyn | Nesoulad | Vítězství Donalda Trumpa | Prohlášení | Prodeje | Výhody speciální dividendy | Politici | Hyundai Motor | Tempo růstu HDP | Kurz EUR | Zastavení činnosti | Italský dluh | Teams | Vymáhání práva | Richemont | Bryn Mawr Trust | Trader | GSK | Finanční situace | Směřování firmy | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Index FTSE 100 | Hodnota akcií | Stavební spoření | Japonský konglomerát | Burzovní krach | Kč/GBP | Výrobce elektromobilů | Chování spotřebitelů | Společnost JDE | Goldman Sachs Asset Management | Měnový pár | Zlepšující sentiment | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Ceny energie | PX Pražské burzy | Premiérka Liz Trussová | Banky v eurozóně | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | NIFTY | AVAX | Cena dnes | Dnešní události | Oval | Porsche na burzu | Výhledy | Strategické partnerství | ARM Holdings | Cyklické sektory | USD/CAD | Index Topix | Měny s vysokým výnosem | Výkyvy kurzu | G7 | Větší pokles | Akcie americké automobilky | Akcie v Číně | Statistický úřad | Návrh dividendy | Index italských akcií | Guvernér ČNB | Tuzemský kapitálový trh | Kotace | Akciový fond | Předseda Evropské komise | Dluhopisy německé vlády | Technický výhled | CEZ1 | Guggenheim Partners | American Express | Sláva | Japonský obchod | Chris Beauchamp | FXTM | Akcie 2020 | Koronabondy | Nová verze koronaviru | MSCI Asia Pacific | Roman Dvořák | Didi | Základní sazba | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Jednatel | Podnikání | Investoři v Evropě | Tomáš Livora z RSM | Delta varianta | Zdanění výnosů | Efekt sankcí | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Fisker | Obchodní příležitosti | Rolls-Royce | Výnos v Evropě | Cena komodit | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Ekonom | NFA | PIF | USA | Kupón | HSBC Asset Management | Akcie společnosti Unilever | Vývoj mediánové ceny bytů | Italská banka | Hormel | Akcie Virgin Galactic | WhatsApp | Japonský index Nikkei | Názory analytiků | Výsledková sezona za druhý kvartál | Obchodní válka | Založení účtu | Balík pomoci ekonomice | Vyšší výnosy | Prodeje domů v USA | Aktuální situace | Andrej Babiš (ANO) | Index CSI300 | Health Corporation | Deutsche Post | Janet Yellen | Světové akciové indexy | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Zhodnocení v desítkách procent | Investice v Číně | Jak vydělat | Focus | Index Nikkei 225 | Inflační report | Ohromné zisky | Asijské akciové trhy | Trh pražské burzy | Ruské hospodářství | Hewlett Packard Enterprise | Anheuser-Busch inBev | GOOGL | Průměrování | Burza v Miláně | Analýzy akcií | 10letý reálný výnos | Analog Devices | Zastropování cen | Atraktivní příležitosti | Geopolitika | Zpomalování inflace | Akcie Daiichi Sankyo | Philip Morris | Výhled roku 2024 | Akcie LVMH | Nasdaq | Dekarbonizace | Americké zásoby zemního plynu | Burza v Budapešti | Společná evropská měna | Zamezení dvojího zdanění | Akcie Pinterest | Statistiky ECB | Globální emise | Společnost Meta | Zdražování energie | Zákon o národní bezpečnosti | PMI index | Bloomberg Commodity Spot Index | PMI ve službách | Mediální podnik | Světová obchodní organizace | Italské dluhopisy | Tisková konference FOMC | Volkswagen | ITA | Geopolitická situace | Holding | Vývoj objemu aktiv | Globální investoři | Pips | Odhady analytiků | Vítězství | Primární veřejné nabídky akcií | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Souhlas ČNB | Zemní plyn (LNG) | Index RTS | Bloky | Sektor tabákových výrobků | Výrobce domácích spotřebičů | Spekulanti | Koronavirová nákaza | Cenový vývoj | Vývoj cen kryptoměn | Hike | Trh s ojetinami | Hlavní index burzy | Silnější kurz dolaru | Uzavření Rudého moře | Prodej aut | Výprodeje akcií | Druhy dividend | Domácí poptávka | Boeing 737 Max | Americký akciový index S&P 500 | Region Guyany | Slabé euro | Akciový býčí trh | Akcie JP Morgan | UBS Group AG | Měna libra | Uvalení cel | Vyšší inflace | CFA | Nákupy dluhopisů ECB | Akcie Electrolux | Jaroslaw Kaczyński | Rekordní pokles | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Fox | Portu Filip Louženský | Etsy | FOREX | Pražská burza online | Údaje o inflaci | Výrobní náklady | Akcie Under Armour | Úřady | DoorDash | Silné mexické peso | Vydavatelství Axel Springer | Tiering | BIC | JD | Zpomalení hospodářského růstu | Německá inflace | RBAG.CZ | FDX | Connor Campbell | Blue-chip tituly | Německý DAX30 | Royal Dutch Shell A | AMZN | Polský zlotý a maďarský forint | Černá labuť | Analytik devizového trhu | Bert Colijn | Liou Che | CZG | Lehman moment | Akcie Sanofi | Oversea-Chinese Banking | Čínské investice | Volby do Kongresu | Průlom | Americké tovární objednávky | eBroker | Zasedání Rady guvernérů | Irské ministerstvo financí | Čínské burzy | Investment | Východoevropské akcie | Pařížská burza | Záznam z posledního jednání ČNB | Francouzský ministr financí | Zákaz dovozu ruské ropy | Agentura Moody's | Zásobníky | HDP report | Firma dnes | Výplata dividendy | Qatar Airways | Období po brexitu | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | Sentiment v eurozóně | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | Firemní výsledky | OMV | Fidelity International | Ropný kartel | Holubičí Fed | Realitní sektor | Kurz libra | Obchodní dohody | Zahájení invaze | Fúze s Nortonem | Zadluženost | PVM Tamas Varga | Index čínských akcií | Čistá úroková marže | Pozitivní komentáře | LPL | Klesající inflace | Astrazeneca | Počet nezaměstnaných | Red Bull | Evropské akciové trhy | Deltastock | Vývoj na trhu | TUI AG | Cyklus utahování měnové politiky | Daně z příjmů právnických osob | Manažeři fondů | STP | Fio | Kryptoměny | Ruská armáda | EPFR | Dolar vůči koruně | Summit EU | Low | Crédit Agricole | ONS | Zbyněk Stanjura | Taiwan Semiconductor | GRANOLAS | P911 | Húsíové | Akcie společnosti Wirecard | Ekonomické aktivity | Fixing | Ever Given | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Jan Frait | Indie a Čína | Podílové fondy kurzy | Výrobce elektromobilů Tesla | Napětí mezi USA a Čínou | Společnost Credit Suisse | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Seznam oblíbených fondů | B.1.1.529 | Nominální mzda | Panika na finančních trzích | Další pokles | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Výhled měnové politiky | Státní fond | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | JDE Peet's | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Red Bull GmbH | Kryptoměna ethereum | Akcie | SMCI | Úspěch | Akciové obchodování | Velcí akcionáři | Stimuly | Uvolnit měnovou politiku | Paralýza | Nahrávací společnost | Ukrajina a Rusko | Jerome Powell | Evropské dluhopisy | MSCI All Country World | Úroková sazba v eurozóně | Íránské rakety | Francouzské akcie | Měna speciální dividendy | Volby | Podíl na tržbách | Evropský průmysl | Ukazatele | Vývoj ceny preferenční akcie | BATS | Americké úřady | Akcie Take Two Interactive | Miliardář | Umělá inteligence | Asijský index | Situace evropských bank | Vladimir Putin | Západní intervence | CPI v eurozóně | Remy Cointreau | Régis Aubert | Oživení globální ekonomiky | Disney | Trading Economics | Nonfarm Payrolls | Hospodaření firem | Initial Public Offering (IPO) | Rychlý zisk | Ceny dřeva v USD | JWN | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Vojtěch Benda | Británie | Cena zemního plynu | Free Market | Průmyslová výroba v USA | Česká swapová křivka | Honba za hotovostí | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Vývoj jádrové inflace | Ropné měny | Americká vláda | Bank of Singapore | Vývoj ceny emisních povolenek (v EUR) | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Společnost Gazprom | Znovuotevření Číny | Obchodní příměří | IT společnost | USD/JPY | Záporné úrokové sazby | Bouře Harvey | Ceny mědi | Čistý dluh | Nejrozšířenější kryptoměna | Norfolk | Korekce akciového trhu | Intradenní vývoj kurzu | xAI | Graf dne | Zlepšení nálady | Kalifornské bankovní regulační orgány | Investiční fond ČEZ Inven Capital | Index varšavské burzy | Altria Group | Měnové podmínky | Americký podnikatel | Celoroční výsledky | Dánsko | Norská koruna | Belgie | Akcie softwarové společnosti | Spotový VIX | Společnost S&P Global | ČR | Výnosy bezpečných dluhopisů | Podniky | Tether | Paul Nolte | Primární nabídka | Pokračující růst těžby v USA | Jan Sušánka | Americké obchodování | Vyšetřování | Sentiment trhu | Apple a Microsoft | Olaf Scholz | Významné události | Analytický tým | Dassault Aviation | Inflace v USA | Kurz EURUSD | Ministr financí Jeremy Hunt | Omezování nákupů aktiv | Akcie BMW | NERV | Tomáš Nidetzký | Kimberly-Clark | Dollar General | Obchodování na kapitálových trzích | Ekonomika Evropské unie | EQT | Obchodování na forexu | Akcie společnosti Equinor | Russ Mould | Discovery (DISCA.US) | Zvýšení plánu výroby | Očkování | Poptávka po surovině | InterContinental Hotels Group | Forwardové ceny | Market Color | Denní propad | Analytici banky | Burzy v Hongkongu | SPX | Vývoj objemu aktiv ECB | Jihoafrický rand
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Evropská solidarita
Evropská spotřebitelská důvěra
Evropská strategie
Evropská střední třída
Evropská unie
Evropská unie a Británie
Evropská unie a Spojené státy
Evropská unie dnes
Evropská unie (EU)
Evropské aerolinky

Následující klíčová slova

Evropské akcie dnes
Evropské akciové burzy
Evropské akciové indexy
Evropské akciové trhy
Evropské asociace dodavatelů automobilových součástek a systémů
Evropské asociace dodavatelů automobilových součástek a systémů (CLEPA)
Evropské banky
Evropské burzy
Evropské centrální banky
Evropské ceny uhlíku
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít