Pátek 12. srpen 2022 10:33
reklama
InstaMarkets
reklama
Vantage
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - USDT

img

Kryptoměny se stále více používají k vyplácení mezd v rozvojových ekonomikách 

12.07.2022 Jedinci, kteří žijí v zemích, které se staly svědky hyperinflace nebo mají historii finanční nestability, stále více přijímají kryptoměny jako hlavní zdroj příjmů.
img

Jakou roli hraje v krypto krizi Wall Street?

30.06.2022 Otevřený bufet: Celsius a BlockFi, jakožto dva z hlavních poskytovatelé krypto služeb se díky krachům na trhu blíží bankrotu. Jestli věříte aktuálním zprávám, která jsou uváděna v médiích, Wall Street už čeká na laciný zásah do krize.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 29. června 2022

29.06.2022 30. června proběhne závěrečný trialog tří hlavních institucí EU (Rada / Parlament / Komise). Na zasedání by mělo být přijato usnesení o MiCa (Markets in Crypto-assets), tj. předpisy připravované od roku 2018, jejichž smyslem je vytvořit mechanismy, na jejichž základě bude možné legálně provozovat činnost v oblasti kryptoměn a zajistit jednotný systém licencování ve všech zemích, a to do roku 2024.
img

Stáhnou stabelcoiny celý krypto trh?

19.05.2022 Velkolepý kolaps projektu Terra (Luna) a stablecoinu UST způsobily silné otřesy na celém krypto trhu. Není divu, že Terra v dobách největší slávy zastávala místo jednoho z vůdců elektronické revoluce. Nyní se panika přesunula na největší stablecoin sítě, Tether.
img

Bitcoin a Ethereum předčí akciové trhy, říká stratég agentury Bloomberg

17.05.2022 Komoditní stratég agentury Bloomberg, Mike McGlone naznačil, že cena předních kryptoměn Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) v budoucnu překoná akciové trhy, neboť volatilita vlajkové lodi kryptoměn neustále klesá.
img

Top krypto analytik předpovídá silný odraz bitcoinu, říká, že BTC Rally poběží nad očekávání

16.05.2022 Pozorně sledovaný kryptostratég a obchodník předpovídá velkou rally bitcoinu (BTC), která podle něj překoná očekávání.
img

Bitcoin a Ethereum zaznamenaly 9% nárůst jako oživení dešifrovacích trhů 

13.05.2022 Po bouřlivém týdnu na celém kryptotrhu způsobeném pádem stáje UST v Zemi se cena bitcoinu (BTC) v pátek v časných ranních hodinách vyšplhala zpět nad 30 000 dolarů a dosáhla vnitrodenního maxima 30 921 dolarů.
img

Bitcoin se vrací zpět po pádu pod 26 tisíc dolarů

12.05.2022 V časných ranních hodinách se Bitcoin propadl pod 26 000 dolarů, částečně kvůli tomu, že stabilní Tether (USDT) podporovaný fiatem dočasně strádá. Nicméně, v současné době je na tom USDT a stejně tak Bitcoin o něco lépe.
img

Tether ztrácí korelaci s USD!📌📉

12.05.2022 Největší stablecoin Tether USDT dnes ztrácí svou takzvanou pegovou korelaci s americkým dolarem a klesl pod 0,95 dolaru, což může být příčinou širšího výprodeje Tetheru a celého trhu s kryptoměnami:
img

Kryptoměny opět přitahují pozornost regulátorů

12.05.2022 Bitcoin opět sklouzl pod psychologickou úroveň 30 000 $ a snaží se udržet klíčovou podporu. Mezitím rostou obavy investorů a kontroverze ohledně regulace trhu s kryptoměnami. Trend De-Fi neboli decentralizované finance, který byl v tomto býčím trhu populární, vytvořil sofistikované digitální nástroje, které nebyly k dispozici během předchozích bublin s kryptoměnami a které budou regulační orgány sledovat:
img

🧨Panický výprodej na Terra (LUNA)❗

10.05.2022 Terra Luna je projekt, který nedávno povzbudil investory vysokými odměnami za staking na síti. Projekt se také chlubil rostoucí TVL (Total Value Locked), což znamená, že stále více lidí zamykalo své tokeny do blockchainu Terra a nehodlalo je prodávat, aby získali pasivní odměny za staking, které by pomohly ověřit transakce v ekosystému. Značný počet investorů těžil také z arbitráže kolem ceny stablecoinů TerraUSD (UST). Cena projektu rychle rostla, ale kryptoměna v posledních dnech zažila masivní výprodej v důsledku ztráty likvidity UST stablecoinu a kontroverze kolem fundamentu projektu:
img

Bezpečný přístav ve světě kryptoměn – tether, který kopíruje kurz dolaru

05.05.2022 V rámci dnešního článku se zaměříme na bezpečný přístav, který je ve světě kryptoměn velmi důležitý. To znamená, že se budeme zaobírat tzv. stablecoiny. Konkrétně se podíváme na tether. Stablecoiny jsou tokeny, které jsou též založeny na technologii blockchain. Stejně jako všechny jiné kryptoměny. Jejich využití je ovšem zcela jiné. Obecně vzato má každá kryptoměna za úkol řešit nějaký problém, inovovat atd. Což je právě předmětem spekulace a výkyvů cen.
img

Obchodní zprávy pro začátečníky - Jak důležitý je americký HDP?

05.05.2022 Hrubý domácí produkt (HDP) je způsob, jak označit velikost a růst ekonomiky. Vzhledem k tomu, že USA jsou největší ekonomikou světa, je stav jejich HDP pro investory a obchodní partnery prioritou číslo jedna. Jak velká je ekonomika USA? Například v roce 2020 byl roční HDP vyčíslen na 20,9 bilionu USD ve srovnání s 14,7 bilionu USD v Číně a 13 biliony USD v eurozóně.
img

Afghánci používají šifrovací systém k omezení vlivu Tálibánu na jejich finanční blahobyt

26.04.2022 Afghánští obyvatelé si údajně pořizují digitální aktiva, která využívají k zachování svých úspor a ke snížení schopnosti vládnoucího Tálibánu ovlivňovat jeho finanční blahobyt. Od chvíle, kdy se militantní skupina zmocnila kontroly, se hodnota kryptografických transakcí týdně v některých případech zdvojnásobila, uvádí zpráva agentury Bloomberg.
img

Tether spouští USDT v síti Kusama od společnosti Polkadot

14.04.2022 Tether spustil USDT v síti Kusama společnosti Polkadot. Stablecoin je momentálně dostupný v několika sítích a vedení společnosti věří, že to pomůže decentralizovanému vývoji aplikací.
img

Válka na Ukrajině odhaluje podstatu kryptoměn

22.03.2022 Když rusko-ukrajinský konflikt vypukl, trhy zachvátily šoky – S&P 500 index a měny fiat se propadly, mezitím co ceny ropy a dalších komodit prudce vzrostly kvůli strachu z přerušení dodávek. Ačkoliv trhy s kryptoměnami zpočátku také trpěly propadem, Bitcoin se držel.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 11. března 2022

11.03.2022 Paolo Ardoino, technologický ředitel (CTO) Tetheru, se domnívá, že rostoucí pokrok v oblasti digitálních měn centrálních bank po celém světě ve skutečnosti neovlivní roli soukromých stablecoinů.
img

Objemy obchodování s bitcoinem dosáhly lokálních maxim

02.03.2022 Dne 24. února Rusko napadlo Ukrajinu. Krypto komunita předpokládala, že býčí trend bitcoinu pravděpodobně skončí. Byla pravda, že kryptoměna v určitém okamžiku dosáhla lokálního minima 34 200 USD. Později se však situace změnila a býkům se podařilo převzít iniciativu
img

Kryptoanalytik na březen předpovídá býčí potvrzení a silný výkon pro BTC

01.03.2022 Kryptoanalytik Justin Bennett uvedl, že BTC se vymanil ze sestupného kanálu a pravděpodobně je aktuálně připraven k oživení. Bennett svým 98 000 sledujícím na Twitteru sdělil, že bitcoin na konci měsíce býčí vykazuje potvrzení, čímž překonává cenová maxima z předchozích dní.
img

Ukrajina žádá o dary v podobě kryptoměn

27.02.2022 Oficiální Twitter účet Ukrajiny požádal o dary prostřednictvím kryptoměn v sobotu, jen několik dní poté, co Rusko napadlo jejich zemi. Žádají o Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a Tether (USDT). Místopředseda vlády země, Mychajlo Fedorov, potvrdil, že výzva k dárcovství byla skutečná.
img

Bitcoin se zotavuje nad 38 000 USD

24.02.2022 Bitcoin se přiblížil k úrovni 37 100 USD, ale poté se obrátil a zotavil se nad 38 000 USD, jelikož býci aktivně nakupovali aktivum v blízkosti klíčové úrovně supportu. Z krátkodobého hlediska je to pozitivní znamení, neboť odráží ochotu býků chránit klíčový support. V důsledku toho se trh s kryptoměnami obrátil a díky bitcoinovým býkům přidal 2,5 % na 1,8 bil. USD.
img

Solana: Může sociální euforie sama udělat trik pro SOL?

22.02.2022 I když trh viděl zelený signál, Bitcoin a mnoho dalších altcoinů nezaznamenaly na rozdíl od Solany raketový vzestup. Vlastně, v jednu chvíli, SOL oproti minimům z 20. února vzrostl o 12,37 %.
C:\fakepath\adausdt-14022022-19-zm.png

Obchodujeme kryptoměny: ADA/USDT (CARDANO) - technická analýza 14.2.2022

14.02.2022 Cena CARDANO (ADA/USDT) na denním grafu aktuálně testuje klíčovou S/R zónu kolem hladiny 1,0000. Indikátor Stochastic současně již vysílá přeprodané podmínky, což značí možnou vyčerpanost medvědů. Dočkáme se tedy odražení zpět k vyšším hodnotám nebo naopak dojde k prolomení S/R zóny a dalšímu poklesu?
img

Decentraland (MANA), Tezos (XTZ) a další altcoiny jsou v čele Crypto Rally

09.02.2022 Společnost Santiment uvedla, že Decentraland (MANA), Tezos (XTZ) a pár dalších digitálních aktiv se udržují v čele crypto rally, protože se kryptotrh těší velkému obratu.
img

Bitcoin (BTC) a ethereum (ETH) na nové historické maximum?

07.02.2022 V dnešní technické analýze se zaměříme na bitcoin (BTC) a ethereum (ETH). Jde o dva největší tahouny krypto trhu, takže je velmi rozumné věnovat velkou pozornost právě těmto dvou coinům. A oba coiny začínají z technického hlediska vypadat velmi dobře. Za předešlé dva týdny si totiž trh připsal jisté úspěchy, které si zevrubně rozebereme.
img

Má solana (SOL) a decentraland (MANA) tržní dno již za sebou?

29.01.2022 V dnešní technické analýzerozebereme dva hodně známé a oblíbené coiny – solana (SOL) a decentraland (MANA). Oba uvedené trhy se mohly jenom v minulém roce těšit z obrovských zhodnocení, které dosahovaly tisícům procent. Jak ale jistě víte, tržní vývoj je již po mnoho týdnů velmi nepříznivý. Oba coiny tak ztratily podstatnou část ze svých alltimehigh úrovní. Nic ale neklesá věčně a my si ukážeme úrovně, které mohou pokles už opravdu zastavit.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 3. ledna 2022

03.01.2022 Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin zrevidoval své předpovědi z posledních let. Na Twitteru založil vlákno odkazující na článek z 23. července 2013, ve kterém vyzdvihl klíčové výhody bitcoinu – mezinárodní charakter a odolnost vůči cenzuře. Prorokoval bitcoinu potenciál chránit kupní sílu obyvatel Íránu, Argentiny, Číny a Afriky.
img

Krypto trh v roce 2021 vzrostl o 300%

21.12.2021 V květnu bylo dosaženo celkové kapitalizace 2 bilionů a v listopadu se celková tržní kapitalizace dostala na 3 biliony. Podle výzkumu zveřejněného společnosti Chainalysis rostlo v tomto roce také globální přijetí kryptoměn.
img

Největší chorvatská síť supermarketů povolí kryptoměny

03.12.2021 Největší síť supermarketů v Chorvatsku, Konzum, plánuje přijímat platby v kryptoměnách a to nejprve online, později i v kamenných prodejnách. V rámci online nákupů s přijímáním kryptoměn již začala.
img

Americký senát požaduje od generálního ředitele právní odpovědi na stablecoiny

24.11.2021 Sherrod Brown, předseda bankovního výboru amerického Senátu, napsal dopis generálnímu řediteli Tether Holdings Limited, Jean-Louis van der Velde s prosbou o sdělení informací týkající se Tether stablecoinu (USDT).
img

5 kryptoměn, které sledovat tento týden

22.11.2021 Pokud cena BTC vystoupá nad 60 000 dolarů, vybrané altcoiny jako AVAX, MATIC, EGLD a MATIC zůstanou silné. Bitcoin bojuje na hranici 58 000 dolarů, ale to nebrání vybraným altcoinům dosahovat nových historických maxim. To ukazuje, že investoři sledují vývoj jednotlivých coinů.
img

Kdo kupuje USDT?

16.11.2021 Zprávy o pochybném krytí kryptoměny Tether (USDT) se šíří dále i po vyřešení sporu s newyorskou prokuraturou v minulém roce a pravidelném zveřejňování auditů jeho krytí. K lepší reputaci USDT přispěla studie společnosti Protos, když se snažila vypátrat, kdo mince USDT od společnosti Tether kupuje.
C:\fakepath\krypto-05112021.png

BidAskBit

05.11.2021 BidAskBit je multifunkční kryptoměnová obchodní platforma. Máme více než desetiletou praxi ve finanční oblasti. Věříme v budoucnost, kde lidé mají kontrolu nad svými financemi. Kryptoměny můžete u nás obchodovat 24 hodin denně po celý rok. Jsme kryptoměnový broker a patří k nejrychleji se rozvíjejícím společnostem v oboru.
C:\fakepath\bitcoin-16032021.jpg

Bitcoin prekonal 60 000 USD, toto ešte nie je koniec

16.03.2021 Minulý týždeň bol na kryptomenovom trhu pomerne nudný. Na mysli tým máme ale hlavne novinky či rôzne oznámenia, ktorých sa neudialo ani zďaleka tak veľa, ako v iných týždňoch. Naopak ceny kryptomien určite potešili takmer všetkých fanúšikov, keďže väčšina z popredných kryptomien spravila za posledných 7 dní pekné zisky. Reč je pritom najmä o Bitcoine, Ethereu, Litecoine či Binance Coine, ktorým sa podarilo pripísať si na hodnote dvojciferné čísla (v percentách). Skvelo sa darilo aj altcoinom ako Theta, Terra či Chiliz, ktoré si pripísali až trojciferné zisky. Bitcoin do toho všetkého prekonal hranicu 60 000 dolárov a pripísal si opäť nové ATH. Tu však pravdepodobne ani zďaleka nekončíme.
C:\fakepath\krypto-25022021.jpg

JP Morgan spochybňuje hodnotu Bitcoinu – Chce len lacno nakúpiť?

25.02.2021 História vzťahu medzi bankou JP Morgan a najväčšou kryptomenou, Bitcoin, je naozaj extrémne pestrá. Aj keď sa už zdalo, že v poslednom období sa táto banka trošku so svojimi vyjadreniami o kryptomenách ukľudnila a prinášala najmä zaujímavý pohľad na tieto digitálne aktíva, jej posledný report má v sebe hneď niekoľko nie práve pozitívne ladených vyjadrení o najväčšej kryptomene.
C:\fakepath\krypto-24022021.jpg

Pomôže kauza Tether rastu kryptomien?

24.02.2021 Kryptomenový trh sa po niekoľkých týždňoch ponoril do červených čísel. Tie sme v takomto rozsahu nevideli už istý čas a tak sa všetci začínajú pozerať na to, čo prepad na kryptomenovom trhu spôsobilo alebo to, kam až môže ísť. Dokonca sa začínajú ozývať aj hlasy, ktoré hovoria o tom, že sa skončil bull market a nastáva bearish obdobie, čo je však trošku urýchlené konštatovanie. Aj keď sa aktuálne v kryptomenách asi nehovorí o ničom inom, ako o tomto prepade, dnes uzrela svetlo sveta aj jedna veľmi zaujímavá správa, ktorá sa týkala najväčšieho stablecoinu, Tether, a jeho takmer dvojročného súdneho sporu, ktorý sa dnes oficiálne skončil.
C:\fakepath\obrazek-22012021-1.png

Bitcoin ako peniaze 21. storočia

22.01.2021 Čo sa zmenilo na postavení bitcoinu a ako vyzerajú jeho šance na udomácnenie sa? Pozrime sa na začiatky bitcoinovej ekonomiky, zopár aktuálnych štatistík, svetlé body, progres a niektoré riziká.
C:\fakepath\AAVE.png

Litecoin + AAVE: Co roste nejvíce na kryptoměnovém trhu

18.11.2020 V dnešním článku se dozvíte, co roste nejvíce na trhu kryptoměn. Podíváme se i na stále více rozvíjející se trh DeFi. Růst Bitcoinu se už přetavuje do růstu altcoinů.
C:\fakepath\top-18092020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.09.2020 1) Provozovatel londýnské akciové burzy London Stock Exchange (LSE) po prozkoumání všech nabídek zahájil exkluzivní jednání o prodeji provozovatele akciové burzy v Itálii Borsa Italiana se společností Euronext. Oznámila to dnes LSE, která se prodejem italské burzy snaží zajistit souhlas regulátorů s převzetím poskytovatele finančních informací Refinitiv za 27 miliard USD.
C:\\fakepath\\bitcoin-1.png

Prepad o 7 % v priebehu minúty? Vitajte na krypto trhu

21.05.2020 Ahojte traderi. Dnes sa pozrieme na včerajšiu situáciu, ktorú ste asi na trhoch postrehli. Jednalo sa o prepad takmer o 680 USD. To by možno nebolo až také divné, ale problém bol, že sa to udialo behom jednej minúty.
img

Jak se kryptoměny těží, proč vznikly a znamenají finanční svobodu?

25.11.2019 Kryptoměny jsou stále poměrně mladým fenoménem ve světě kryptografie i finančnictví. Průkopníkem na tomto poli se stal Bitcoin v roce 2009. Jeho tvůrce Satoshi Nakamoto, jehož identita však není známa, kritizoval centrální banky a „tisknutí“ peněz. Naproti tomu prosazoval decentralizaci celého systému a „tvrdost“ čili vzácnost své měny prostřednictvím omezení celkového počtu mincí na 21 milionů.
img

Kryptosměnárna OKEx vkládá důvěru do britského trhu

25.03.2019 Po zavedení obchodování britské libry (GBP) na obchodní platformě C2C (zákazník-zákazník), směňující standardní měny na tokeny, navštívila společnost OKEx, světově nejvýznamnější burza digitálních aktiv na světě, Velkou Británii a na večerní networkingové akci pořádané včera v Londýně diskutovala se skupinou technologických nadšenců o vývoji blockchainu v zemi.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Finance | Peníze | Akciové indexy | Pullback | Korelace | Inflace | Rusko | USA | Janet Yellenová | Koruna | HDP | Fibonacci | Bezpečný přístav | Pin Bar | Turecko | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Česká koruna | Medvědí trh | ETF | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Hyperinflace | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Objemy obchodů | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | ADX | Transakce | Bloomberg | Broker | Bull | Burza | CEO | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | Decline | Dollar | Downside | ECB | Ekonomika | Euro | FX | Fed | Fibonacci retracement | Flat | Large Cap | Hedge Fund | Hedging | Hedge | High | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Low | MACD | Margin | Risk | Měna | Měny | Nabídka | Obchodník | Oscilátor | Peněžní trh | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | Volatilita | Volume | Wall Street | Yield | Zlato | Švýcarský frank | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Japonské akcie | Indexy | Spekulanti | Investoři | Ekonomie | EU | Klouzavé průměry | Babypips | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Kurz dolaru | Panika | Euforie | Výsledky | Strach | Obchodování na páku | Arbitráže | Sociální obchodování | London Stock Exchange | Euronext | Jak obchodovat | Obchodovat | Regulace | Obchodní transakce | Investovat | Hedgeové fondy | Facebook | Satoshi Nakamoto | BTC | Burzy | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | EURUSD | Aktivum | Index | Likvidní | Odpor | Průlom | Théta | Volatilní | Kasino | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Britské libry | Cena | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomika USA | Eura | Exchange | Fondy | Frank | Graf | HDP USA | Hrubý domácí produkt | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | JP Morgan | Komoditní | Konfluence | Kurz amerického dolaru | Kurz dolarů | Kurzy | Market | Markets | Obchodní platformy | Obchodujeme | Pasivní příjem | Pips | Pivot | Pivoty | Pro investory | Reuters | Ropy | RUB | Signály | Směnné kurzy | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | SWIFT | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | US dollar | Výprodej | Vývoj kurzu | Webináře | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Hold | Christine Lagarde | Indie | Janet Yellen | Protistrana | ROCE | Vybírání zisků | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Komise | Federální rezervní systém | Session | S/R zóny | Rozhovor | Blog | Retail | 1 milion | Burze | Microsoft | Investing.com | Technický výhled | Brazílie | Úspěch | Ministr financí | Stock Exchange | Komoditní stratég | Yahoo Finance | BlackRock | Příprava | Přehled | Klid | Hodnota bitcoinu | Obchodované instrumenty | Sázení | Lídři | Firmy | Kapitálové rezervy | Americké státní dluhopisy | Velké banky | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Finančnictví | Fibo | Propad | Kryptoměny | TradingView | Citi | S&P | Ztráty | Bezpečné útočiště | Nálada na trhu | Nejistota | Indikátor Stochastic | London Stock Exchange (LSE) | Zajištění | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Tesla | Nízká volatilita | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Krize | Americká vláda | Institucionální investoři | cTrader | Růst ekonomiky | Očekávání | Bitfinex | Bitstamp | CoinDesk | Obchodníci s měnami | Quant | Kurzový vývoj | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Margin trading | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Technologie blockchain | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | Obchodujeme kryptoměny | Cena Litecoinu | Obchodování s bitcoinem | Coinmarketcap | Altcoin | BTCUSD | Kraken | BCH | LTC | ETH | XRP | Binance | Charles Hoskinson | Růst bitcoinu | Litecoin (LTC) | Stellar | Crypto | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Nákupy kryptoměn | Nákup digitálních měn | Vitalik Buterin | Altcoiny | TRON | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | FinTech | Krypto | EOS | Bitcoiny | Zobchodovaný objem | Technologické akcie | Obchodní analýza | Pokles ceny | Výplaty dividend | Ether | Trendové čáry | I-Trader | Jak obchodovat kryptoměny | Trh s kryptoměnami | Největší kryptoměna | Hospodářský vzestup | Refinitiv | Odhady analytiků | Analytici společnosti | Kryptosměnárna | OKEx | Kryptosměnárna OKEx | Obchodování britské libry | Společnost OKEx | Burza digitálních aktiv | Světově nejvýznamnější burza | Nejvýznamnější burza | Mindxchange | NapoleonX | CoinBurp | Stasis | Swarm Fund | OKEx C2C | Platforma OKEx C2C | Obchodování GBP | Odměny za obchodování | Platforma OKEx | Obavy investorů | Bitcoin a další kryptoměny | Pokles kurzu | Chainalysis | Charlie Lee | Token | Stablecoin | Fibo retracement | Prezidentka ECB | Coffee | Ripple Labs | Digitální aktiva | Denní graf | Stablecoiny | Ethery | Loterie | Obchodujte | S&P 500 Index | HDP v USA | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | XTZ | Trh práce | Trader 2.0 | Firma | Tezos | USDC | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | Jakub Kraľovanský | Americký Senát | Generální ředitel | Ukrajina | Amazon | Úrok | Miliardy | Jak se kryptoměny těží | Proof of Work | Těžba pomocí hardwaru | Proof of Stake | Těžba pomocí mincí | Další způsoby těžby | Algoritmy kryptoměn | Fork kryptoměny | Odštěpení blockchainu | Každodenní využití kryptoměn | Využití kryptoměn | Cesta k finanční svobodě | Top 5 kryptoměn | Přehled top 5 kryptoměn | Top 5 kryptoměn podle jejich kapitalizace | Anonymita Bitcoinu | Ripple token | Uvolňování nových mincí | Těžba bez krumpáče | Jak jsou coiny zabezpečeny | Těžení kryptoměn | Stable coin | All Time High | Brock Pierce | Tether Limited | Chris Larsen | Jed McCaleb | Způsoby těžby | Udržování blockchainu | Secure Hash Algorithm | Ethash | dApps | Decentralized apps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Levné přeshraniční platby | Typy algoritmů | PoW | Blahobyt | Trendová linie | Federální rezervní banka | Alty | Technické rezistence | Too Big to Fail | Statistika | Předpovědi | Průmysl | CBDC | Impuls | Klíčový support | Problémy | C2C | Přeprodané podmínky | Total | Nálada | Prohlášení | Yahoo | Londýnské akciové burzy | Míra | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Šperky | xStation5 | Dot-com | Uber | Ztráta | Počet investorů | Stratég | Klesající trend | Point of Control | Návratnost | Americké dolary | Budoucnost | Poradenství | Zpřísnění měnové politiky | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Americké ministerstvo | Banka Morgan Stanley | Krach | Ján Kopil | Dominancia | Dominancia BTC | 100 miliard dolarů | Trhy | Změny cen | Pokles | Situace | IHNED | Ceny Bitcoinu | Japonský jen (JPY) | XMR | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Zlepšení | Úsilí | Swingová minima | Obchody | Výdaje | Pesimismus | SEC | Americké ekonomiky | PriceAction | Průměrná cena | Obchodovanie | Medvědi | COVID-19 | Sestupný trend | Vývoj | Nakoupit zlato | Olaf Scholz | Mince | Pokles HDP | Spotřebitelé | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Další pokles | Škoda | Páka | Fundament | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Růst | Signál | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Ekonomiky | Člen představenstva | Vzdělávací materiály | Války | Poradce | Organizace | Práce | Pákistán | Statistiky | Madrid | Tlak medvědů | Cenové pohyby | Swingové minimum | Grayscale | Seznam brokerů | Cenový pokles | Americký HDP | Americká centrální banka (Fed) | ATH | Tweet | Cyber security | Regulační orgány | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Burza Binance | Auta | Spekulovat | Růst Bitcoinů | Stop-Loss hunting | Tether USDT | Argentina | Spoluzakladatel | JDE | Pozitivní sentiment | Vedení společnosti | Býčí trend | Vyčerpanost medvědů | Covid | Správce aktiv | Cardano | Ukrajinská vláda | Michal Lukáč | Nový trend | Zdroj příjmů | Úspěchy | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Ceny | Praha | Kolaps | Progres | Insolvence | KI | DeFi | Staking | Významné události | Americké ministerstvo spravedlnosti | Kryptoměnový trh | Kryptotrh | Venezuela | Decentralizované finance | Odborníci | Tržní kapitalizace tetheru | Kapitalizace tetheru | Česká republika | Michael Saylor | MicroStrategy | Chování ceny | Platby v kryptoměnách | Defi | JPM | Aave | Blockchainové technologie | Proražení | Anchorage | LEN | Ceny aktiv | Velký kapitál | Peer-to-peer | Růst ceny | ADA | Polkadot | DOT | BTCUSDT | Longhash | Nárůst ceny | HAS | Nákup bitcoinu | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Sentiment investorů | Investoři a obchodníci | Terra | Admirals | CryptoQuant | Decentraland | Decentraland (MANA) | Pohyb ceny | COIN | Akcie Coinbase | Krypto trh | Objem transakcí | DOGE | Poptávka po kryptoměnách | Přeprodané oblasti | Shiba Inu | USDA | Cenové úrovně | Zajištění proti inflaci | Příležitosti | Konkurence | Další kryptoměny | Cryptocurrency | Technologie | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Klíčový level | UST | Odvětví | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Boom | Stablecoins | Ministerstvo spravedlnosti | Chování | SHIB | Tálibán | Tokeny | David Solomon | Americká ministryně financí | Společnosti | Protocol | Národní měny | Opatření | Dna | Růst trhu | ANO | NFT | Solana | Etherea | Trinity Capital | BidAskBit | Trinity Capital LLC | VanEck | Kryptoanalytik | Algorand | DAI | Nejnovější zprávy | Pravidla hry | Pozornost | Metaverse | MANA | Polygon | Kryptoměnový broker | Kryptoměnové strategie | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | Jednoduchý trading | Sociální obchodování kryptoměn | Kryptoměnová obchodní platforma | Společnost | Zoufalství | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Tether (USDT) | Protos | Firma Protos | Almeda Research | Cumberland Global | TIM | AVAX | Avalanche | Avalanche (AVAX) | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | Švýcarský frank (CHF) | | Konzum | Vietnam | Tržní vývoj | Fibonacciho retracement | Krypto analytik | Krypto komunita | Terra Luna | Terra (LUNA) | Prolomení S/R zóny | LookIntoBitcoin | MATIC | Použití stablecoinů | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | Focus | Konvergence | Hodnoty měny | Odraz bitcoinu | Hry | Válka na Ukrajině | Instituce | Cenová akce | Tezos (XTZ) | Rusko-ukrajinský konflikt | ADA/USDT | Cardano (ADA/USDT) | Cena CARDANO | Cena CARDANO (ADA/USDT) | Sankce | Prima | Silná konkurence | Geopolitické události | KUSAMA | Waves | Kryptoměnová burza Binance | Technický výhled trhu | Největší stablecoin | Stablecoin Tether | Přijetí
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

USDPLN
USD/PLN
USD RON
USDRON
USD RUB
USDRUB
USD/RUB
USD SEK
USD/SEK
USD/SGD

Následující klíčová slova

USDTBTC
USD/THB
USD to CZK
USD TRY
USD/TRY
USD/UAH
USDX
USD za barel
USD za mBTU
USD/ZAR
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
ActivTrades
Oanda
BidAskBit
reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít