Pondělí 17. června 2024 22:17
reklama
Dukascopy new
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Fintokei ProTrader

Společnost Shell

C:\fakepath\investice-2024-07012024.jpg

To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit

08.01.2024 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2024, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
img

Nizozemci i Francouzi právě uzavřeli obří obchody s Katarem, ten jim bude dodávat plyn 27 let. Katar je přitom stěžejním sponzorem teroristů z Hamásu; může přitom ovlivňovat postoj EU k Palestině i Izraeli

18.10.2023 Nizozemsko si právě zajistilo plyn z Kataru na 27 let dopředu. Společnost Shell jej pro Nizozemsko bude nakupovat od státního podniku Qatar Energy od roku 2026, a to v objemu až 3,5 milionu tun zkapalněného plynu ročně. Nizozemci tak budou katarský plyn – tedy fosilní palivo – odebírat ještě i po roce 2050, k němuž se přitom země EU zavázaly splnit ambiciózní unijní zelené cíle, a především dosáhnout uhlíkové neutrality.
img

Ceny ropy: Záhada roku 2023

05.05.2023 S rostoucími obavami investorů z nadcházející recese kolísají ceny ropy v důsledku nejistoty, která trápí finanční trh...
img

Ceny ropy: Záhada roku 2023

05.05.2023 S rostoucími obavami investorů z nadcházející recese kolísají ceny ropy v důsledku nejistoty, která trápí finanční trhy. Ropa je jedním z druhů energie, která pohání růst průmyslu a ovlivňuje spotřebitelské ceny. V mnoha zemích světa se v důsledku vysokých cen energií výrazně zvýšila inflace.
C:\fakepath\trader-12042023-31-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2023 1) Surový cukr na světových trzích dál zdražuje, termínový kontrakt s dodáním v květnu se dnes vyšplhal až nad 24,60 centu (5,27 Kč) za libru (asi 0,45 kg), což je nejvíce od roku 2012. V přepočtu je to zhruba 11,65 Kč za kilogram. Ukazují to záznamy z globální komoditní burzy ICE. Za růstem jsou podle analytiků obavy, zda bude kvůli slabší produkci v některých částech světa cukru dostatek.
img

V americkém Severním ledovém oceánu došlo k zákazu těžby ropy a zemního plynu

15.03.2023 Joe Biden, americký prezident, se zasadil o zablokování budoucího pronájmu ložisek ropy a plynu v Severním ledovém oceánu, což je součást plánu, jak ochránit 16 milionů akrů půdy a vody na Aljašce.
img

Akcie Shell za 5 dní o 5 % poklesly, ale stále jsou vysoko nad SMA 200 📈

22.02.2023 Společnosti Shell (SHEL.UK) se daří, i když se problémy se zimními dodávkami a energetická krize neprojevily. Zemní plyn zaznamenává nebývalé výprodeje a ceny ropy navzdory embargu na pohonné hmoty z Ruska klesly z válečných maxim na vlně obav z globální recese.
C:\fakepath\Shell.jpeg

Ropná společnost Shell zaplatí v EU a Británii dodatečnou daň dvě miliardy USD

06.01.2023 Ropná a plynárenská společnost Shell, která patří k největším firmám v Evropě, zaplatí za čtvrté čtvrtletí v Evropské unii a Británii dodatečnou daň asi dvě miliardy dolarů (45,9 miliardy Kč). Firma dnes oznámila, že jde o peníze, které musí zaplatit ze solidarity kvůli vysokému růstu cen energií v loňském roce. Těžební a některé další firmy k tomu nutí loňské rozhodnutí evropských vlád o zdanění mimořádných zisků.
C:\fakepath\Shell.jpeg

Shell zatím daň z mimořádných zisků v Británii neplatí, legálně se jí vyhne

02.11.2022 Britská společnost Shell, která patří k největším producentům ropy na světě a která citelně vydělává na energetické krizi v Evropě, zatím daň z mimořádných zisků v Británii platit nebude. Legálně využívá možností, jak platbu takové daně oddálit nebo snížit na nulu. To je podle komentátora listu Financial Times (FT) Davida Shepparda jeden z důkazů, že vláda systém dobře nepromyslela a musí jej přepracovat, což znamená hlavně zjednodušit.
img

V Nizozemsku se otevřel terminál na LNG, zajistí plyn pro ČR

08.09.2022 V přístavu Eemshaven v Nizozemsku byl dnes slavnostně otevřen terminál na zkapalněný zemní plyn. Třetinu jeho roční kapacity si prostřednictvím energetické společnosti ČEZ pro své účely pronajala Česká republika, pomůže ji zajistit dostatek plynu na topnou sezonu. První loď s LNG dorazí z USA do Nizozemska 19. září, řekl při otevření terminálu šéf společnosti ČEZ Daniel Beneš.
img

Rusko zakázalo západním firmám prodat podíl v energetických projektech a bankách

05.08.2022 Rusko zakázalo společnostem ze zemí, které Moskva označuje jako nikoli přátelské, do konce roku prodávat podíly v klíčových energetických projektech a bankách. Vyplývá to z dnes zveřejněného dekretu podepsaného prezidentem Vladimirem Putinem, na který upozornila agentura Reuters. Po začátku invaze Moskvy na Ukrajinu uvalily západní země a jejich spojenci včetně Japonska na Rusko řadu sankcí. Moskva reagovala mimo jiné tím, že brání zahraničním společnostem působícím v zemi, aby z Ruska odešly, a v některých případech zabavila jejich majetek.
img

Po spekulacích na mírnější FED převládl negativní sentiment

28.07.2022 Dnešní obchodní den bude v zámoří výrazně ovlivněn reportem o HDP, který překvapil poklesem o 0,9 % při očekávání 0,5% růstu. Prvotní reakce možná trochu paradoxně poslala v předobchodní fázi indexy vzhůru a v zelených číslech se držely i chvíli po otevření. Byly zde znát spekulace, že v recesi nebude FED tolik agresivní při utahování měnových kohoutů. Cca půl hodiny po otevření ale již vidíme, že negativní sentiment převládá a indexy jsou 0,5 % pod včerejším závěrem.
C:\fakepath\trader-15072022-29-zm.jpg

Moskva nemá zájem znárodňovat zahraniční podniky působící v Rusku, řekl ministr

15.07.2022 Moskva nemá zájem znárodňovat podniky v zahraničním vlastnictví, které působí v Rusku, řekl dnes ruský ministr průmyslu a obchodu Denis Manturov. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž je to pro západní podniky ubezpečení jen částečné. Mnoho západních a dalších zahraničních společností se po invazi Moskvy na Ukrajinu rozhodlo z Ruska odejít. Moskva pracuje na zákonu, který by státu umožnil zabavit majetek odcházejících firem.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Shell přestane nakupovat ruskou ropu a plyn, za poslední nákup se omluvil

08.03.2022 Britsko-nizozemská ropná a plynárenská společnost Shell přestane kupovat ruskou ropu a zemní plyn, uzavře také své čerpací stanice, které v Rusku má. Za to, že ropu nakupovala ještě minulý týden, se firma po kritice ve svém dnešním oznámení omluvila. Západní firmy jsou pod sílícím tlakem, aby své obchodní vztahy s Ruskem zpřetrhaly za to, že Rusko vojensky napadlo Ukrajinu.
img

Společnost Shell se zavázala stáhnout se z ruského ropného a plynárenského trhu

08.03.2022 Společnost Shell v pátek koupila od Ruska 100 000 tun ropy Urals. Tu údajně nakoupila s rekordní slevou, protože mnoho firem se ruské ropě vyhýbá kvůli invazi Moskvy do sousední země. Tímto nákupem nebyly porušeny žádné západní sankce. Společnost však byla za toto jednání ostře kritizována, a to i ukrajinským ministrem zahraničí Dmytrem Kulebou, který firmu vyzval, aby přerušila veškeré obchodní styky s Ruskem.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku

04.03.2022 Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku (americký softwarový gigant Microsoft se rozhodl pozastavit prodej svých produktů a služeb v Rusku; řazeno abecedně podle odvětví):
C:\fakepath\Rusko.jpg

Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku

02.03.2022 Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku (největší evropské logistické firmy DHL a Kühne+Nagel pozastavily kvůli invazi ruských vojsk na Ukrajinu expedici zásilek do Ruska; řazeno abecedně podle odvětví):
C:\fakepath\francie.jpg

Francouzská TotalEnergies už nebude investovat v Rusku, ze země ale neodejde

01.03.2022 Francouzská energetická skupina TotalEnergies už nebude poskytovat kapitál na nové projekty v Rusku. Firma dnes odsoudila ruskou invazi na Ukrajinu, ale z Ruska - bohatého na suroviny - na rozdíl od konkurenčních britských firem BP a Shell neodejde. Změnu strategie s ohledem na invazi dnes oznámila německý finanční ústav Commerzbank, informovala agentura Reuters.
img

Americký předobchodní trh, 1. března: Ruské úřady omezují odchod zahraničních investorů z ruských aktiv

01.03.2022 Futures na americké akciové indexy vykazují v úterý pokles, neboť investoři nadále sledují vojenský konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou. Jestliže včera ještě existovala naděje, že se "vášně trochu uklidní" – trh reagoval na jednání mezi oběma zeměmi růstem – dnes je naopak patrný negativní trend. Po jednání bylo dosaženo pokroku a byly nastíněny pozice obou stran. Očekává se, že jednání budou v blízké budoucnosti pokračovat. Futures na index Dow klesly o 215 b., tj. o 0,6 %. Futures na index S&P 500 klesly o 0,7 % a futures na index Nasdaq 100 o 0,8 %.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
C:\fakepath\Shell.jpeg

Ropná společnost Royal Dutch Shell oficiální zkrátila název na Shell Plc

23.01.2022 Britsko-nizozemská ropná společnost Royal Dutch Shell v pátek oficiálně zkrátila své jméno na Shell Plc. Spojení "Royal Dutch" měla v názvu od roku 1907. Firma dále plánuje zrušit duální strukturu svých akcií a přesunout ústředí z Nizozemska do Británie, konkrétně z Haagu do Londýna.
C:\fakepath\cop26.jpg

Klimatičtí aktivisté se po ropných firmách zaměří na banky a vedení firem

12.11.2021 Finanční instituce a členové správních rad jednotlivých firem se zřejmě stanou cílem v další vlně žalob, které kvůli znečišťování ovzduší chystají klimatičtí aktivisté. V Glasgow, kde právě končí konference OSN o změnách klimatu COP26, to řekl jejich zástupce, právník Roger Cox z organizace Milieudefensie. Aktivisté už letos na jaře u soudu v ostře sledovaném sporu uspěli s žalobou na britsko-nizozemský ropný kolos Royal Dutch Shell.
img

Akcie Shell: Pomůžou společnosti investice do alternativní energie?

16.07.2021 V dnešním článku se zaměříme na akcie Shell. Ropný průmysl dlouhodobě skomírá díky relativně levné ropě. Společnost je do jisté míry na cenách ropy závislá. Zřejmě i z tohoto důvodu se rozhodla zaměřit i na obnovitelné zdroje energie.
img

Plynovod Nord Stream 2 bude letos určitě dokončen, tvrdí Gazprom

26.03.2021 Výstavba plynovodu Nord Stream 2, který bude po dně Baltského moře přivádět plyn z Ruska do Německa, bude letos určitě dokončena. Novinářům to řekl předseda správní rady ruské společnosti Gazprom Viktor Zubkov. Projekt se snaží blokovat americká vláda, a to jak ta současná pod vedením prezidenta Joea Bidena, tak i ta předchozí, kterou vedl Donald Trump.
img

Německý úřad schválil okamžité pokračování výstavby Nord Stream 2

15.01.2021 Spolkový úřad pro lodní dopravu a hydrografii (BSH) schválil okamžité pokračování výstavby plynovodu Nord Stream 2 v německých vodách. Vyplývá to z dnešního oznámení úřadu. Dosavadní povolení by pokračování výstavby připouštělo až od konce května, uvedla agentura DPA. Nord Stream 2 má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa.
C:\fakepath\eu-usa.jpg

Reuters: USA varovaly evropské firmy před sankcemi kvůli plynu

13.01.2021 Americké ministerstvo zahraničí tento měsíc varovalo evropské podniky, které podle něj pomáhají při výstavbě ruského plynovodu Nord Stream 2, že čelí hrozbě sankcí. S odvoláním na své zdroje o tom dnes informovala agentura Reuters. Končící administrativa prezidenta Donalda Trumpa podle zdrojů připravuje konečný soubor opatření proti projektu Nord Stream 2, který má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa.
img

Po roční pauze se opět rozeběhla dostavba plynovodu Nord Stream 2

11.12.2020 Po roční pauze se dnes znovu rozeběhla finální fáze dostavby rusko-německého plynovodu Nord Stream 2, kterým má proudit plyn do Evropy po dně Baltského moře. Informovala o tom agentura DPA. Projekt se loni zastavil poté, co Spojené státy pohrozily sankcemi na podniky spojené s výstavbou plynovodu. Ruské plavidlo Fortuna začalo podle prohlášení konsorcia Nord Stream 2 s pokládkou necelé tři kilometry dlouhého úseku u pobřeží Německa.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky Nového Zélandu, Británie a USA v centru pozornosti

09.11.2020 Mezitím co se obchodníci a investoři zvládli vypořádat s tím, že se Joe Biden stal 46. prezidentem Spojených států, začíná další týden ekonomických událostí. I když je týden relativně slabý ve srovnání s posledními několika měsíci, mohl by se přesto podílet na pohybech na trhu.
img

Plynovod Nord Stream 2 nedostal v Německu výjimku z pravidel EU

15.05.2020  Takřka dokončenému plynovodu Nord Stream 2, kterým bude po dně Baltského moře proudit plyn z Ruska do Německa, dnes odmítl německý energetický regulátor Bundesnetzagentur udělit výjimku z unijních pravidel. Evropské směrnice vyžadují, aby dodavatelská a provozovatelská struktura v případě produktovodů byla v zájmu zachování volné hospodářské soutěže oddělená, což v tomto případě podle regulátora není. List Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) napsal, že rozhodovat nyní budou pravděpodobně soudy.
C:\fakepath\sh-30042020-lv.jpg

Shell poprvé od války sníží dividendu, má výrazně nižší zisk

30.04.2020 Britsko-nizozemská energetická společnost Shell poprvé od druhé světové války sníží dividendu. Firma dnes také uvedla, že kvůli poklesu poptávky vlivem pandemie téměř o čtvrtinu sníží produkci ropy a zemního plynu. Čistý zisk v prvním čtvrtletí firmě klesl meziročně o 46 procent na 2,9 miliardy dolarů (72,2 miliardy Kč). Výsledek ale i tak překonal očekávání analytiků.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
Související klíčová slova: Německá Deutsche Post | Finanční ústav | ChatGPT | Mediální magnát Rupert Murdoch | Výnosy dluhopisů | Evropská pojišťovna | Tele2 | Války | Skandinávské aerolinky | Vývoj | Obchodní platformy | Opce | Superúterý | Allianz | Brent Crude Oil | Analýza akcie | Americká automobilka | EUR | Kalifornie | Sandvik | AerCap Holdings | XOM | McDonald's | Magnát Rupert Murdoch | Obilí z Ukrajiny | Texas | První den obchodování | Očekávání | Devon Energy | Evropské centrální banky | Nikl | Volatilní | Eemshaven | Evropské logistické firmy | Novo | Kvartální výsledky | Novartis | Ruské invaze na Ukrajinu | Společnost Ryanair | Evropská komise | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Aramco | Czech Media Invest | Investice | Společnost Equinor | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | Potenciál | Support | Alexandr Novak | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Továrny na čipy | Škoda Auto | Volba prezidenta | Ifo | Zisk před zdaněním | Brent | Invaze na Ukrajinu | NYSE | E.ON | Experti | Futures kontrakt | Rekord | Norská finanční skupina | Kamaz | Státní televize | Viterra | Návrh zákona | Surový cukr | Společnost Apple | Účely primární veřejné nabídky | Kühne+Nagel | Impuls | PiS | Administrativa prezidenta | Volby v Portugalsku | Mediální magnát | Spotřebitelé | Javier Milei | Předseda představenstva | Goldman Sachs | Strach | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | Softwarová společnost | Rostoucí výnosy | Vydavatelství Editis | Nejvyšší soud | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Výnos | IHNED | BreakEven | Delta | Skupina J&T | First Citizens | Zhejiang Huayou Cobalt | SMA | Vzdělávání | Výrobce letecké techniky | Návratnost investic | LYNX Trading | Investiční strategie | Index DOW | Capri | Americká energetická společnost | Ruský ministr průmyslu | Exchange | Investiční portfolio | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrakty | Propad cen | Automobilka Ford Motor | AI | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Ed Miliband | H&M | Síť Threads | Růst hrubého domácího produktu | Fundamentální analýza akcie | Casino | Changpeng Zhao | Jaguar Land Rover | FTX | Peníze | Robert Habeck | Ukazatel | Největší kryptoměnová burza | Prezidentské a parlamentní volby | Automobilka Tesla | Medvědí trh | Evropské firmy | Evropský výrobce letecké techniky | Index NASDAQ 100 | Barel ropy | Společnost Nasdaq | Americká společnost Tapestry | Solidní výnosy | Ropa WTI | Prudký růst ceny ropy | Americká softwarová společnost | Omega | CENTRICA | Dell Technologies | Společnost NJJ | Open Society Foundations (OSF) | Ekologové | Kapitál | Burzy | Německý ministr hospodářství | Ceny elektřiny | Prodeje aut | Kontrakty na ropu | Americký prezident Joe Biden | Dopravní subvence | Magnát | Cestování | USD | A.P. Moller-Maersk | Terminál na LNG | Protistrana | Current Ratio | Upravený zisk | Technická analýza | Cash flow | Delta Air | Uhlíkové neutrality | Velikost pozic | Plány | Export | Banka Goldman Sachs | Jak na obchodování | Na burze | Švédský oděvní řetězec | Total | Ruská společnost | Katar | Energetická společnost | Maďarsko | LG Energy Solution | Obchodní platformy Metatrader | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Split | Norské společnosti | Společnost Emirates | Oblasti odporu | Trh s ropou | FedEx | Ekonomická aktivita | Spekulovat | Regulace | Mezinárodní organizace práce | Apple Pay | Nord Stream 2 | Měnový fond | Akcie Exxon | Ahold Delhaize | Ruský prezident | Silný růst | Emirates | Úroková sazba | Rekordní nárůst | Dovoz | Nasdaq Composite | Unie | Oživení trhu | Akcie Google | Instagram | Nikkei | Akcie Mastercard | CISCO | Akcie Airbus | Akcie Bank of America | Válka na Ukrajině | Vklady | Složené úročení | Stratégové | Pokles ceny akcií | Investing.com | Elon Musk | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Akciové indexy | Scorpio Tankers | Americký prezident | Spotové obchodování | Francouzský Renault | Turkish Airlines | Společnost Pfizer | Banka JPMorgan | Rekordní zisk | Západní společnosti | Finančník | CO2 | Francouzská automobilka | Nigérie | Volby v Mexiku | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | Obchodní deník | Portfolio | Obchodní platforma | Upstream | Coca-Cola | Akciová burza | Investovaný kapitál | Nejistoty | Roger | Západní sankce | Statistický úřad Eurostat | Negativní sentiment | Globální ekonomiky | Společnost Google | Zpřísňování měnové politiky | Dovoz ropy | Média | Soud v Haagu | Finanční instituce | Zisk | Americké ministerstvo spravedlnosti | Firma Meta | Prezident | Japonská automobilka | Globální akciové trhy | Den obchodování | Ruské ropy | Automobilka Toyota | Evropské akcie | Cineworld Group | Obchodování s termínovými kontrakty | Ropné společnosti | WSJ | Rostoucí ceny ropy | Americké prezidentské volby | Jak se stát lepším investorem | Energetický gigant | BP | Snížení nákladů | Investiční | Americké centrální banky | Průzkum | IEA | Jaguar Land Rover (JLR) | Kolísání cen | Analýzy | Anglie | Slevy | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | ExxonMobil | Altria | Current ratio | Ruský ministr průmyslu a obchodu | Brusel | Tržní ceny | Patria | Realitní společnost | RWE | Úrok | Tower Semiconductor | Zpráva | P/E | Cestovní ruch | Agentura Reuters | Prodej | Rok 2024 | Zdanění při výplatě dividend | Znárodnění | iPhone | Bohatý | EPH | First Republic Bank | Ruské společnosti | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Prezident Javier Milei | Volby ve Venezuele | Akcionáři | Státní pomoc | Skupina OPEC+ | S&P | Automobilka | iPhone 15 | Hospodářský vývoj | Quantum | Daimler Truck | Handelsblatt | Obchodování | André Kostolany | ADR | GBP | Vyšší ceny | Aktuální obchodní příležitosti | Management | Centrální banky | Chevron Corporation | Meta | Financial Times (FT) | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Admiral Markets | DHL | Růst cen ropy | Dobré výsledky | Cinema City | Zprávy | Ropovod | Volby v Mosambiku | TSMC | Guru | Zahraniční investoři | Největší švýcarská banka | Eurostat | Události ve světě | Bard | Ceny ropy | Růst inflace | AvtoVAZ | UBS | Island | Hospodářský výsledek | Německé firmy | Covid | Wyoming | Americká společnost Intel | Plenární schůze | Další růst | Evropský parlament | Airbus | Obchod Amazon | Vojenský konflikt | Vyhlídky | Nejdůležitější události | CZ | Evropské dividendové akcie | NATO | Petrochemická společnost | Míra | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | British American Tobacco | West Texas Intermediate | Nordea | Medvědí divergence | Phillips 66 | Kryptoměnové burzy | Energetická skupina | Nástroj | Výsledky | Evropský výrobce letadel | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Vlastní sociální sítě | Obchodní nápady | Výrobce letadel | Supreme Edition | Uplynulý rok | Státy Evropské unie | Rhode Island | Minulá výkonnost | Siemens | Midstream | Bank of America | TIM | Fundamentální analýza | Cukr | Finanční výsledky | Eli Lilly | Předpověď | Podnikatel Elon Musk | Americký výrobce | Barrick Gold | Zasedání Světového ekonomického fóra | Akcie finančních společností | Shell | Raiffeisen | SVB Financial | DMA | Propad | Zelenskyj | Ruská invaze | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Marka | ProCent | Rybolov | Objem | HDP eurozóny | Údaje | Britská banka | Výkonnost | Skladování ropy | Obavy z recese | Německá automobilka Porsche | The New York Times (NYT) | Softwarový gigant | Federální rezervní systém | Thoma Bravo | Exxon Mobil | Americká banka | Energetické podniky | Dovoz z USA | Britská banka HSBC | Indigo | Očekávání analytiků | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Postavení na trhu | Trendová čára | mmBtu | Aktivity v Rusku | Subvence | Převodník měn | Regulátor | Automobilky | Televize CNBC | Toyota Motor | Emise skleníkových plynů | Obchodování s akciemi | Pochybení | Pfizer | AFP | Studie | Akcionáři společnosti | Průraz | Index S&P 500 | Kansas | Cena plynu | Graf | S&P 500 Index | Polsko | Ropa Brent | AerCap | FTC | Přehled | Vodafone Group | Lukáš Kovanda | Schlumberger | Přijetí | Evropa | Plyn | Americká ropná společnost | Hodnota aktiv | OPEC | Ukrajina | Ropná společnost | Tiffany | Ropovod Družba | Egypt | Celková investice | BYD | Ústavní soud | Americká centrální banka | Debata prezidentských kandidátů v USA | Logistika | Peněžní prostředky | Finanční rok | Nuevo León | Americká společnost | Institut Ifo | Booking Holdings | Trump | Stranická volební shromáždění | Brands | Výhled na příští rok | Pomoc lidem | Alitalie | Zdanění mimořádných zisků | Finanční krize | Ropná krize | UPS | Technické analýzy | Urals | Spořící účet | Mexiko | Emise CO2 | Akcie Barrick Gold | Nejbližší support | Turecká centrální banka | Maryland | Předčasné parlamentní volby | Savelletri | Obchodování s ropou | Vlna koronaviru | OECD | Euro 7 | Investiční společnost | Turecko | VTB | Dovoz ukrajinského obilí | Volby v Jižní Koreji | LNG | Společnost Novo Nordisk | BBC | Obchodní výsledky | Trader Workstation (TWS) | Vyplácení dividend | MetaTrader | Evropské sdružení výrobců automobilů | Výdělky | Divize | Instacart | Zvýšení úrokových sazeb | Evropská ekonomika | Rosněfť | Japonská automobilka Toyota | Audi | Menšinový podíl | Mluvčí společnosti | Komise pro cenné papíry a burzy | Equinor | Trh | Qatar Energy | Snížení těžby | Komise | Války na Ukrajině | Signál na akcie | Pozornost | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Země EU | Fed | United Parcel Service | Společnost ByteDance | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Volby v USA | Money management | Evropská komisařka | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Banka First Citizens | Výběry | Tržní výhled | Výrobce luxusních aut | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | Globální recese | Soud v Tokiu | Začínající obchodník | Yahoo | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Ruské úřady | Domácnosti | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Rating | Prezident Joe Biden | Společnost Alphabet | Americký výrobce elektromobilů | SNB | Investice do ropy | Microsoft | Snížení dividendy | Příležitosti | Dopad na cenu | Začátečník | Unijní země | Roger Cox | Výběr akcií | Míra inflace v Maďarsku | Hodnota investic | Pokles cen ropy | Daňové úlevy | Banka HSBC | Demokratické strany | Cybertruck | Obchodování akcií | Jaguar | Aerolinky SAS | Markets | Index Nasdaq | Penzijní fond | Výrobce luxusních automobilů | Akcie ConocoPhillips | Představenstvo | Hlavy států | Japonsko | Společnost Meta Platforms | Dluhopisy | Luxusní značky | CFTC | Newcrest Mining | AA | Invest | ILO | Gazprom | Řízení rizika | Jemenští povstalci | Centrální banka | Exxon | NYMEX | Německá vláda | Zemní plyn | Německo | Enbridge | Quantum Fund | Twitter | Pravidla regulace trhů | LYNX | Krach | Activision | Donald Trump | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Standard Chartered | Centrum | Walmart | Společnosti | Těžařská společnost | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | CL | Los Angeles | Investice do akcií | JPMorgan Chase & Co | AIIB | Americká automobilka Tesla | Sachalin-2 | Energetický sektor | Unijní ministři | Severomořská ropa | Kartel OPEC | Polská vláda | Podnikatelé | Dánská energetická společnost | ConocoPhillips | Vodafone | Air France | SMA 200 | Vice | CFD na ropu | API | WeWork | Threads | Společnost XTB | Česká republika | Hamás | Reuters | Úspory | Schlumberger (SLB) | Výhled české ekonomiky | Situace | Chevron | Burza v New Yorku | Škoda | IKEA | Michael Kors | Letecká společnost | Akciová burza v Argentině | Analytici | Americký dolar | VaR | Zakladatel | Předseda | Švédská nábytkářská značka | Právo | Provozní zisk | Linda Yaccarinová | J&T | Tržby | Evropská unie | DPA | Boeing | Daniel Beneš | Ekonomiky | Příjmy a výdaje | Komoditní burzy | Finanční systém | Společnost Walmart | Prime | Rozpočet | Google | Apple | Investovat do ropy | Energetický a průmyslový holding | NJJ Presse | CFD | Řetězec Casino | Open | Cena akcie | Švédsko | ČEZ Daniel Beneš | Západní firmy | Technologická společnost Apple | Webináře zdarma | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Řetězec | Fond | Příprava | Investiční rozhodnutí | Ztráta | BRICS | Americké vlády | Pandemie nemoci | FDIC | Arm | ECB | Ceny komodit | Úroky | Vyplácet dividendy | Automobilka Toyota Motor | NAFTA | CVX | Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) | Miliardy švýcarských franků | Cena | Investiční banky | Roční výnos | WisdomTree | Partners | Moneta | Air | Americká centrální banka (Fed) | Chatbot | Přenos | Ceny akcií | Huayou Cobalt | Ceny zemního plynu | Telekomunikační společnost | Budoucí investice | Ruský trh | LEAG | Cla na dovoz | Ceny | Moskva | Technologie | Energetická krize | MetaTrader 5 | Budvar | ČNB | Dluhy | Americká firma | Pokles | Dekret | Czech Media Invest (CMI) | E-mini | Margin | Nižší zisk | NYT | Společnost Twitter | Rekordní zisky | Americké společnosti | Charles Schwab | Poplatek | Lego | Banka | Mercedes | Impérium | Prezidentské volby v USA | Coinbase | Evropská centrální banka | Americký výrobce letadel | Obchodník | Výrobce sportovního oblečení | Fitch | Akcie týdne | Finanční televize | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Finanční prostředky | COVID-19 | Mitsubishi | Futures kontrakty | Mediterranean Shipping Company (MSC) | ROE | Argentina | Indikátor | Index cen | Rizika | Růst ceny | Finance | ISM | EBIT | Daně | Skupina OPEC | Tradingové webináře zdarma | Akcie Schlumberger | Daně z příjmů | Akcie Shell | LGES | Konsorcium | Prezident Vladimir Putin | Newmont | Zisky | Historické rekordy | Německá automobilka Daimler | Průmyslové firmy | ACEA | Situace na trhu | Prostor pro pokles | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Voda | KLM | Zinek | Cisco Systems | Toyota | Delta Air Lines | Cena zlata | HSBC | Volvo Cars | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Invaze | Alokace | Výroby elektromobilů | Obchodníci | Trinity Bank | Breakout | Pojištění vkladů | Růst cen | Nissan Motor | Společnost Chevron | News Corp | Open Society Foundations | PSX | Francouzská energetická skupina | RSI | Dovoz oceli | Návratnost | Delaware | Společnost Delta Air | Kancléř Olaf Scholz | Vysoké dividendy | Poptávka | Financování | Shell Plc | Konsolidovaný čistý zisk | Cenový graf | Burza v Argentině | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Naftogaz | Čína | Spirit Airlines | Americké banky | Volby do Evropského parlamentu | Obchodovat | Investiční poradenství | Bulharsko | Jihokorejské společnosti | Tchajwanská firma | Primární veřejné nabídky (IPO) | Snížení rizika | Převzetí firmy Twitter | Dividenda | MIFID | Výsledky hospodaření | FT | PlayStation 5 | DAX | Kalendář událostí | Softwarová společnost Microsoft | New York Times | Záhada | Hospodářský růst | Medvědi | Největší americká banka | Vyšší daně | Inflace v Maďarsku | WTI | Commerzbank dnes | Sdružení výrobců automobilů | Zisk společnosti | Elektrotechnický koncern | Americká pravidla | RBNZ | Jaderné elektrárny | Imperial Brands | HDP | Změny klimatu | ROCE | Republikánské prezidentské primárky | Nord Stream | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Problémy | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Ruská společnost Novatek | Týdenní tržní výhled | Deutsche Bank | Banka UBS | Cena ropy | Americký výrobce počítačů | Mezinárodní standard | Německý kancléř Olaf Scholz | Firma | Inflace | Spotřeby plynu | Prezidentské primárky | Marže | Trading Central | Státy EU | British Gas | Zprostředkovatelé | Alphabet | Zkušenosti | Ropa | Zasedání měnového výboru | Royal Dutch Shell A | Jens Klatt | Referendum | Růst průmyslu | SAP | Energetický kolos | Nebraska | Americká Komise pro cenné papíry | Blizzard | Krach SVB | Světové finanční trhy | Facebook | Kurz | Americká Federální obchodní komise | Unicredit | TASS | Finančník George Soros | Nejhorší výsledek | Dolar | Nezisková organizace | Euro | Negativní vývoj | ANZ | Greg Kelly | Agentura DPA | Reserve Bank of New Zealand | Debata | Měď | Sweet Crude Oil | Kontrakty na ropu WTI | Binance | Obchod | Dividendový výnos | Výnosy státních dluhopisů | Japonský Nikkei | Pozitivní výsledky | Federální rezervní banky | Breakout Trader | Světová obchodní organizace (WTO) | Citigroup | Aerolinky Ryanair | Ekonomové | Sony | Hospodářství | Novatek | EU | EBITDA | ROIC | Soukromé investiční společnosti | Miliardy | ROI | Majors | Belgická vláda | Ministerstvo financí | Ruská tisková agentura | Intermediate | Společnost ExxonMobil | Spojené státy | Zisková marže | Credit Suisse | Portfolia | Tesla | Třídy akcií | ARM | Koronavirové krize | Vývoz | Komerční banka | Irské aerolinky Ryanair | Regulace trhů | Členské státy EU | Volby na Islandu | Recese | Sam Altman | Německé aerolinky | Ropný gigant | Renault | Růst akcií | WP | Mercedes-Benz | Silicon Valley | NZDUSD | Agentura Interfax | Index Dow Jones | Odchod z Ruska | Kyjev | Pandemie | Spekulace | Denní graf | Globální finanční krize | Irské aerolinky | Silný support | Ministři | OSF | Desetileté dluhopisy | IONWAY | Členské státy | Americký internetový obchod | Lufthansa | Ceny energií | Snížení produkce | Intel | Finanční skupina | Břidlicové ropy | Cena ropy za barel | Prezident Donald Trump | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Agentura TASS | Booking | Agentura Fitch | Předpovědi | Společnost Microsoft | Konflikt na Ukrajině | Koncern Sony | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Benzín | Ministr financí | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | SVB Financial Group | Švýcarská společnost | Akcie na burze | Oslabení | Časový rámec | Míra inflace | Windfall tax | Platforma | Politické události | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | Akcie energetických společností | MMF | CNN | Německý ministr zahraničí | Heiko Maas | Snížení emisí | Čínský výrobce elektromobilů | Nařízení | Americká cla | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Indexy | Forex Factory | Citi | Odborníci | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Odkup akcií | Mezinárodní měnový fond | Baterie | Gold | Akciová společnost | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Japonský akciový index Nikkei | Druhá vlna koronaviru | Tempo růstu | Podnikatel | American Airlines Group | NewYorská burza | Aerolinky | A321Neo | Pohonné hmoty | Biliony | Bankovní regulační orgány | Divergence | EasyJet | ETF | Federální obchodní komise | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Zajímavé akcie | Červnový kontrakt | Oil Majors | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | Activision Blizzard | Zisk BP | Družba | Uhlíková stopa | Spojení | Long | Rally | Pojišťovna | PlayStation | Internetový obchod | Investiční doporučení | Aktiva | Klid | Americké akciové indexy | Akcie Deutsche Bank | Vývoj trhu | Švýcarská banka UBS | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Srbsko | Arizona | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Royal Dutch | TikTok | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Program kvantitativního uvolňování | Inovace | Long signál na akcie | Orsted | Aston Martin | Nejlepší výsledky | Fox Corp | Energetické krize | Verdikt soudu | Plynovod Nord Stream | Long signál | NZD/USD | Graf ropy | Bezpečnost | Brazílie | Jihoafrická republika | Společnost BP | | WTI Crude Oil | Seat | Trinity | Signa Holding | Majetek | Ekonomika eurozóny | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Investor | Události ve světové ekonomice | WEF | Šéf společnosti | Výsledek zasedání | Cushing | Kalifornské bankovní regulační orgány | Nálada na trhu | Kapitalizace | Rentabilita | Evropské společnosti | Komunikace | SAS | Druhá vlna | Burza Binance | Paxlovid | Jak investovat | Noble Energy | Poplatky | Nike | Velká Británie | Další vývoj | Citibank | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | George Soros | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Ruská tisková agentura TASS | Indie | Letectví | Měnové politiky | Oregon | SVB | Koncern Volkswagen | Čínský výrobce | Ekonomika | Německé automobilky | Elektřina | WTO | Warner Bros | Sankce | Commerzbank | Výplaty dividend | Výhled | Futures na indexy | ZEN | Úřad pro ochranu osobních údajů | Auta | Americké ministerstvo | Automobilový koncern | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Obchodní analýza | Investiční prostředí | Embargo | Seminář | Reálný obchodní účet | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Dostatek likvidity | Čerpací stanice | Evropský trh | Finanční trhy | Největší naleziště zemního plynu | Nízké ceny ropy | Burzovní společnost | Dobrý výsledek | Burze | Expanze | eBook | Balík sankcí | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | General Motors | Fondy | Komise pro cenné papíry | Vliv na finanční trhy | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Bílý dům | ČEZ | Austrálie | Hrubá marže | Financial Times | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Vývoj ceny akcie | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Nevada | New York | Tradingové webináře | GS | Krize | Akcie ropných společností | Riziko | Staropramen | Americká internetová společnost | Fundamenty | Automobilka Porsche | Oděvní řetězec | CMI | Ukrajinská krize | Zpětný odkup akcií | NXP | Objednávky | Napadení Ukrajiny | Převzetí firmy | Rally na ropě | Prezidentské volby | Nízkonákladová letecká společnost | Trhy | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Výrobci čipů | Prazdroj | Akcie Intel | Sazby | Generální ředitel | Tapestry | Cíle | Burza | Semináře | Interfax | Ekonomický kalendář | Firma Meta Platforms | Zvyšování úrokových sazeb | Reinvestice | Výprodeje | Porsche | Internetová společnost | Inventor Chemical Tankers | Transakce | Finanční plán | Měny | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akciový trh | Sankce proti Rusku | Uhlí | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Výzkumné společnosti | Slovensko | Profitovat | TotalEnergies | Energie | Analytici společnosti | Milei | Zpravodajství | Ekonomika EU | Inaugurace | Dividendy | Měna | The Wall Street Journal | Marathon Petroleum | Pracovní síly | Trader Workstation | Situace na trhu s ropou | Snap | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Miliardy dolarů | ProLogium | JPMorgan | Německá automobilka | Zahájení ruské invaze | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Eni | Patria.cz | Ruský prezident Vladimir Putin | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Rusko | Nissan | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Obchodní den | Signál | Írán | Britská Centrica | Nejlepší ropné akcie | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | EPS | ADP | Termínový kontrakt | Ropy | Virgin Orbit | Řízení rizik | Společnost Tapestry | Výnosy firmy | Akcie Coca-Cola | Výdaje | Evropská komise (EK) | Výrobce aut | Rafinerie | Společnost | Akcie ropy | Likvidní | List The Wall Street Journal | Ministr hospodářství | Snížení úrokové sazby | Obchodujte | BMW | Ukrajinská ekonomika | Plynárenské firmy | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | Výhled růstu globální ekonomiky | Ropný trh | Rishi Sunak | Eura | Ztráty | Nizozemsko | Organizace | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | Volatilní obchodování | Poptávka po akciích | Celkové příjmy | Snižování počtu zaměstnanců | Růst | Kartel OPEC+ | Příjmy | Zvýšení daně | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Ministři EU | Volvo | Société Générale | Administrativa | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Propad cen ropy | Daň z mimořádných zisků | Index | Wall Street Journal | Ruská vláda | Komoditní | Praktické tipy | Infineon | MiFID II | Nejbližší rezistence | Kryptoměnová burza | Komodity | Investiční fond | Obchodní vztahy | Farmaceutická společnost | NHTSA | ČTK | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Klimatičtí aktivisté | Odvětví | TWS | Mišustin | Ford Sollers | Oneok | Biliony USD | Světové trhy | Wall Street | ABP | Embargo na ruské diamanty | Intradenní obchodník | Volby v Bhútánu | Virgínie | Regulační orgány | Debata prezidentských kandidátů | Nokian | Společnost TotalEnergies | Adenza | Vlastnictví | Skupina Nordea | Průmyslový index Dow Jones | Poradenství | Omezení spotřeby plynu | LVMH | Diverzifikace | Výsledek zasedání k měnové politice | Prohlášení | Volby v Indonésii | COP26 | Medvědí trend | Zisk na akcii | Ford Motor | GM | Bosch | Surový cukr na světových trzích | Skupina Volkswagen | Největší evropské logistické firmy | Express | Produkce ropy | Výrobci aut | Ondřej Hartman | RDSA | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Výměny akcií | Výhody | Dvoudenní summit EU | Volební shromáždění | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Severní Dakota | Pravidla regulace | Ohio | Megafon | Nvidia akcie | Regionální volby | Markit | Komentátor | Sachalin | Michal Šnobr | Barrick Gold (GOLD) | Analýza | Daimler | Republikánské primárky | Posílení | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Volby v Bělorusku | Tržní hodnota | Cukr na světových trzích | Ropné a plynárenské společnosti | Pracovní místa | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Více peněz | Cena plynu pro evropský trh | ČSOB | Největší evropská pojišťovna | Instrumenty | Nasdaq v New Yorku | Sociální sítě | Pivovar | Prodej podílů | Společnost AvtoVAZ | Zlepšení | Vývoji podnikatelské nálady | Výrobce pneumatik | Hyundai | Aljaška | Schůze Evropského parlamentu | Harley-Davidson | Investovat | Společnost Orsted | Baterie do elektromobilů | Norsko | The New York Times | Těžební kapacity | Munich Re | Munich | Český investor | Opční strategie | Michail Mišustin | Baker Hughes | Praní špinavých peněz | Objednávky z Ruska | Budějovický Budvar | Společnost Nokia | Cenový vrchol | Connecticut | Bankrot | EK | City | Chad Holliday | Hnutí Hamás | Bloomberg | Electrolux | Pivovary Staropramen | Britský ministr financí | Concho | Růst ceny ropy | Ropná společnost Exxon Mobil | Výhled vývoje ekonomiky | American Airlines | Volby na Tchaj-wanu | V USA volba prezidenta | Americký podnikatel | Trigger | Volby v Izraeli | Pandemie koronaviru | Graf akcie | Bitcoin | Ministerstvo spravedlnosti | Německý výrobce | Volodymyr Zelenskyj | Dánská farmaceutická společnost | Ajay Banga | Projekty v Rusku | Hospodaření | Futures | TUI | Evropský statistický úřad Eurostat | Volby v Bangladéši | Vysoká cena | Obchody | Nemovitosti | Pokles ceny | Beta | Ropné futures | Bezpečná aktiva | Konkurent | FXstreet.cz | Index Nikkei | Irák | XTB | Parlamentní volby | CHF | Akciový index | Wall Street Journal (WSJ) | Exchange Traded Commodity | Finská společnost | Primárky v Portoriku | Podpora | S&P 500 | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | OpenAI | JDE | MWh | Zasedání k měnové politice | First Republic | LG Energy Solution (LGES) | MT4 | Volatility | Profesionální obchodník | Illinois | Zpřísňováním měnové politiky | Plzeňský Prazdroj | Vzdělávací webináře | Volby v Rwandě | Americké sankce | Logistické firmy | Maersk | Editis | Zákaz dovozu | Mitsubishi Motors | Spotřebitelské ceny | Magellan Midstream Partners | FAZ | Nvidia | Energetická agentura | ČR | Ropný průmysl | Ruská ropa | Amazon | Elektromobily | Akciový index Nikkei | Ropná firma | Vimpelcom | Primárky v Nevadě | Royal Dutch Shell | United Parcel Service (UPS) | Snižování produkce | Německý kancléř | Vývoj akcie | Závislost | Marketingová komunikace | Aerolinky Lufthansa | Dceřiné společnosti | Splatnost | Marathon | Cena benzínu | Ministerstvo financí dnes | Margrethe Vestagerová | Ericsson | FXstreet | Vysoká poptávka | Analytik | Společnost Delta Air Lines | Ruská centrální banka | Chorvatsko | Regulace trhů s kryptoměnami | Trader | Volby v Dominikánské republice | Land Rover | OMV | AAA | Doporučení | Mediterranean Shipping Company | Britské společnosti | TUI Group | Ruský ministr | Tým FXstreet.cz | Saudi Aramco | Statistický úřad | Podnikání | Podnik | Meta Platforms | Evropské země | Volby v Ghaně | Západní Virgínie | Co bude | Německý index DAX | Dlouhodobý investor | Soud v Německu | Opatření | Demokratické primárky | Evropský regulátor | Futures na ropu | Vývoj ceny | NJJ | Etiopie | Podíl v automobilce | Downstream | Emise | Investing | Automobilka Daimler | News | Evropské investiční banky | Podhodnocený | Společnost Saudi Aramco | Volby v Íránu | SEC | Zkapalněný zemní plyn | Tempo růstu HDP | Finanční podniky | Společnost Lufthansa | Průmyslové podniky | Výrobní náklady | JLR | Futures na americké akciové indexy | Denní ekonomický kalendář | Schwab | REIT | Společnost Exxon Mobil | Daňové záležitosti | Dow Jones | Britská společnost | ITA Airways | Summit EU | Zvyšování úroků | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Akcie bank | Trading | Biden | Index DAX | Pozice | Banky | Americká letecká společnost | Bilance | NASDAQ 100 | Micro futures | Britský energetický kolos | 737 MAX | Restrukturalizace | Kompenzace | Ocenění | JPMorgan Chase | Bunge | To nejdůležitější | Automobilka BMW | Halliburton | Politici | Hyundai Motor | Teams | Vymáhání práva | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Výrobce elektromobilů | Finanční situace | Air France-KLM | Meziroční inflace | Investování | Švédská společnost | G7 | Joe Biden | Americké ministerstvo zahraničí | Pivovar Budějovický Budvar | Webináře | Netflix | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Profitabilnější | Volby v Salvadoru | Kontrakt | Obchodní příležitosti | Americký finanční ústav | Indiana | PIF | USA | WhatsApp | Deutsche Post | Akcie s vysokými dividendami | Novo Nordisk | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Ropné písky | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Philip Morris | Nasdaq | Společnost Meta | Demokratické prezidentské primárky | Světová obchodní organizace | Volkswagen | ITA | Zemní plyn (LNG) | Výrobce domácích spotřebičů | Qatar | Cenový vývoj | Boeing 737 Max | Jaroslaw Kaczyński | Rekordní pokles | Amín Násir | Práce | Fox | FOREX | Průlom | Společnost Eni | Zasedání Rady guvernérů | Investment | Rusko-Ukrajinská krize | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Volby v Senegalu | Obchodní dohody | Daně z mimořádných zisků | Akcie Phillips 66 | Kentucky | Daně z příjmů právnických osob | Spojené arabské emiráty | Kryptoměny | Sony Pictures Entertainment | Taiwan Semiconductor | Americké firmy | Húsíové | Olaf Scholz | Výrobce elektromobilů Tesla | Podnikání na kapitálovém trhu | Nedoplatky | Další pokles | Primárky | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | CNBC | Akcie Schlumberger (SLB) | Volby | Ukazatele | Americké úřady | Miliardář | ProSiebenSat.1 Media | Vladimir Putin | Eugal | Disney | Stabilita | Volby v Pákistánu | Británie | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Americká vláda | Dopady pandemie | NZD | Koncern | Společnost Gazprom | Denis Manturov | Nokian Tyres | Diamanty | Altria Group | Belgie | Podniky | Primárky v Jižní Karolíně | Ministr financí Jeremy Hunt | Ekonomika Evropské unie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Společnost Sage Therapeutics
Společnost Sal. Oppenheim
Společnost Saudi Aramco
Společnost Saxo Bank
Společnost Sellier & Bellot
Společnost Semler Scientific
Společnost Sentix
Společnost Seznam.cz
Společnost Seznam.cz média
Společnost Shein

Následující klíčová slova

Společnost Schwab
Společnost Siemens
Společnost Siemens Energy
Společnost Signal
Společnost Silvergate Capital
Společnost Silvergate Capital Corporation
Společnost SIX Group
Společnost SK IE Technology
Společnost Smartwings
Společnost SOCAR
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít