Sobota 20. srpen 2022 04:39
reklama
Swissquote Bank
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Obchodování kryptoměn

img

Bitcoin zakončil svůj nejhorší fiskální kvartál za 11 let: Měli bychom očekávat výrazné cenové změny?

04.07.2022 Poté bitcoin klesl o 67 %. Vzhledem k vyspělosti trhu a výraznému poklesu úrovně volatility je současný pokles cen alarmující. Trhy čelí krizi srovnatelné s rokem 2008, která přímo ovlivňuje kupní sílu investorů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 14. června 2022

14.06.2022 Počet nainstalovaných bitcoinmatů zaznamenal čerstvý uptrend, když se v červnu 2022 – v tomto roce poprvé – pětiměsíční sestupná trajektorie obrátila.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

BBC: Jak moc visí generace Z na kryptoměnách a nezaměnitelných tokenech

19.05.2022 Možnost rychlého zisku mladé lidi vždy lákala k investicím do rizikových aktiv. Pro generaci Z jsou to výrazné cenové výkyvy - a decentralizovaná povaha - digitálních aktiv, co táhne. Ať už jsou to kryptoměny anebo takzvané nezaměnitelné tokeny (NFT). Toto odvětví ale nikdo nereguluje, což znamená, že je zde minimální ochrana investorů.
img

Startup SoftVision spouští regulovaný hedge fond p-hat. P-hat fond využívá plně automatizovaný systém k obchodování kryptoměn za pomoci AI

07.04.2022 Český technologický startup SoftVision spouští nový regulovaný hedge fond p-hat. Fond bude využívat tradingový systém vyvinutý startupem SoftVision, který je několik let používán k obchodování kryptoměn v rámci SoftVision fondu*. Tradingový systém je plně automatizovaný a obchoduje kryptoměny za pomoci umělé inteligence (AI). P-hat fond navazuje na SoftVision fond, který od svého spuštění v lednu 2018 dokázal znásobit vložené prostředky více než 40krát a výrazně překonal růst Bitcoinu i celého indexu kryptoměnového trhu.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. března 2022

22.03.2022 Přední čínská sociálních média a internetoví giganti aktualizovali své zásady s cílem omezit nebo odstranit platformy pro tokeny NFT. Odvolaly se přitom na nedostatečnou srozumitelnost předpisů a na obavy z vládních represí.
img

Zákaz kryptoměn v Rusku jen uškodí tvrdí Durov a Volkov

26.01.2022 Ruská centrální banka ve zprávě z minulého týdne uvedla, že vyžaduje kompletní ban na obchodování kryptoměn a také zákaz na jejich těžbu. Tímto se setkala s kritikou, tu země ovšem očekávala.
img

Startup SoftVision s pomocí AI obchoduje kryptoměny. Za čtyři roky znásobil kapitál více než 40x a nyní zakládá regulovaný fond p-hat

24.01.2022 Český technologický startup SoftVision od svého založení v roce 2018 vyvíjí software, který řeší výzvy v oblasti algoritmického obchodování a zdravotnictví s využitím umělé inteligence (AI). Startupem vyvinutý tradingový systém je několik let používán na obchodování kryptoměn v rámci SoftVision fondu*. Ten od svého spuštění v lednu 2018 dokázal znásobit kapitál více než 40x. Výrazně tak překonal růst ostatních kryptoměn včetně Bitcoinu, jehož cena se za stejné období “pouze” ztrojnásobila.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 21. ledna 2022

21.01.2022 Zpráva s názvem "Kryptoměny: Trendy, rizika, opatření" přirovnává kryptoměny k Ponziho schématu a vyzývá k úplnému zákazu jejich používání na celém území Ruska. Kryptoměny jsou podle jejích autorů vysoce volatilní a používají se jako nástroj k nezákonným aktivitám. Zpráva dále varuje, že kryptoměny mohou představovat ohrožení finanční suverenity a mohou lidem pomáhat odklánět peníze z národní ekonomiky.
img

Singapur povolil dva bitcoinové investiční fondy

29.11.2021 Společnost Fintonia Group, která je správcem investičních fondů v Singapuru a státním regulátorem Monetary Autority of Singapore (MAS), včera spustila dva bitcoinové fondy, které umožňují místním institucím lehkou expozici vůči Bitcoinu. Fintonia Bitcoin Physical Fund a Fintonia Secured Yield Fund umožňují profesionálním investorům snadné a bezpečné vystavení vůči Bitcoinu.
C:\fakepath\krypto-05112021.png

BidAskBit

05.11.2021 BidAskBit je multifunkční kryptoměnová obchodní platforma. Máme více než desetiletou praxi ve finanční oblasti. Věříme v budoucnost, kde lidé mají kontrolu nad svými financemi. Kryptoměny můžete u nás obchodovat 24 hodin denně po celý rok. Jsme kryptoměnový broker a patří k nejrychleji se rozvíjejícím společnostem v oboru.
C:\fakepath\purple-25102021-3.jpg

Co nového v Purple Trading – Q3 2021

25.10.2021 Je to už pár týdnů, co jsme vkročili do posledního kvartálu tohoto roku a já bych tímto příspěvkem rád odstartoval svoji blogovou kariéru zde na FXstreet.cz.
C:\fakepath\crypto-05102021.jpg

Nová nabídka kryptoměn u XTB

05.10.2021 Téměř třikrát více instrumentů založených na kryptoměnách a atraktivní spready tvoří dva pilíře nové krypto nabídky, kterou nyní zavedl jeden z nejpopulárnějších globálních brokerů
img

Nové nižší spready na kryptoměnách CFDs‼️

27.08.2021 Kryptoměnám se v poslední době skutečně daří! Ethereum zdvojnásobilo svoji cenu z nedávných minim a Bitcoin testuje úroveň $50 000. Pokud vezmeme v úvahu nízkou volatilitu na akciových trzích, tak se nelze divit, že tyto pohyby přilákaly pozornost mnoha obchodníků.
C:\fakepath\xtb-01072021-1.png

Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů

01.07.2021 Bitcoin a další kryptoměny už nějakou dobu nejsou jen technologickou kuriozitou. V současné době si kryptoměny vybudovaly svoji pozici v globálním světě financí a používají se jako platební prostředek, což je v kontextu tohoto článku obzvláště důležité. V portfoliích investorů z celého světa je fenomén kryptoměn dnes považován za plnohodnotnou třídu aktiv.
C:\fakepath\investice-14062021-1.jpg

Jak je možné investovat 10 000 USD?

14.06.2021 Abychom našli správnou odpověď na otázky jak a kam investovat 10 000 USD, měli bychom vzít v úvahu několik věcí. Nejprve cíle a období investic. Pokud je období poměrně krátké, pak je možné riskovat a zvážit agresivní metody investování. Pokud potřebuje člověk peníze, které chcete investovat, použít za pár měsíců nebo spíše roků, může si vybrat možnost jejich investování do akcií, které mohou během let přinést zisk. Proto jsou investiční horizonty velmi důležitým parametrem.
C:\fakepath\i-09062021-lv.gif

Makléřská firma Interactive Brokers plánuje nabídnout obchodování kryptoměn

09.06.2021 Americká makléřská firma Interactive Brokers Group (IB) plánuje nabídnout zákazníkům možnost obchodovat kryptoměny. Přiměl ji k tomu tlak klientů, uvedla firma podle agentury Bloomberg ve svém dnešním sdělení. Firma, jejíž služeb využívají i čeští zákazníci, se tak připojí k seznamu poskytovatelů plateb jako je PayPal a internetových brokerů, kteří svým zákazníkům umožňují nakupovat, držet a prodávat stále populárnější digitální měny.
img

Akcie týdne: Coinbase (15.04.2021)

15.04.2021 Coinbase (COIN.US), největší americká kryptoburza, si ve středu na Nasdaqu odbyla svoji premiéru. Výchozí cena byla stanovena na $250, ale silná poptávka způsobila rychlý nárůst až nad úroveň $428 za akcii. Poptávka býků však postupně slábla a burza ukončila svoji první obchodní seanci na $328,28. Pojďme se podrobněji podívat na dosud nejočekávanější akciový debut tohoto roku.
img

🚀 Bitcoin roste nad $23 000 ❗

17.12.2020 Včera se cena Bitcoinu poprvé v historii přehoupla přes úroveň $20 000. Její růst se však nezastavil a dnes už jsme svědky překročení úrovně $23 000. Pozitivní sentiment na kryptu si kromě překonání technické bariéry rekordní úrovně na Bitcoinu lze vysvětlit také posledními kroky investičních společností na Wall Street, které se chtějí zaměřit na obchodování kryptoměn. Hlavní investiční stratég Guggenheim Investments, přední správce aktiv, řekl, že cena Bitcoinu může růst směrem ke $400 000! Cena Bitcoinu dnes roste o 10 %, Ripple přidává 4 % a Litecoin roste o 3 %.
C:\fakepath\obrazek1.jpg

Alternativní kryptoměny aktuálně: Proč rostou a na co dávat pozor

29.07.2020 V dnešním textu bych Váženému čtenáři rád představil dva fenomény, které můžeme dnes vidět na alternativních kryptoměnách jako je Ethereum, Cardano a Tezos. Kryptoměnám se věnuji každým dnem tři roky, proto bych Vám rád podal svoji esej s analytickým nádechem, která snad pomůže se v složitém světě obchodování kryptoměn orientovat.
C:\fakepath\bart.jpg

Bartův pattern: O co jde a jak se mu vyhnout

04.06.2020 Slyšeli jste někdy termín „Bart pattern“? Ti z vás, kteří se pohybují ve světě kryptoměn, zřejmě ano. Jde o pojem z technické analýzy, který referuje o vytvořené šabloně připomínající Barta Simpsona z populárního kresleného seriálu. Avšak je potřeba si na něj dávat velký pozor. A já vám řeknu, proč!
C:\fakepath\rsi-2.png

Indikátor Relative Strength Index (RSI) a jeho použití pro analýzu signálů

25.05.2020 Indikátor Relative Strength Index (RSI) je všeobecně uznávaným nástrojem pro analýzu trendu daného aktiva. Jeho používání daleko přesahuje standardní tezi „nad 70 prodat a pod 30 koupit“. Přiznám se, že vzhledem k mému působení na trhu kryptoměn ho takto nevyužívám. Místo toho koukám po křížení dvojice z nich.
C:\fakepath\krypto.jpg

Žhavá debata letošního roku: Měly by burzy kryptoměn mít jističe? Pro a proti

10.05.2020 Navzdory globální pandemii trh s kryptoměnami nikdy nespí. Nicméně často nevídané rudé apokalyptické svíce již nejsou tím samým fenoménem, kterým byly v roce 2014. S příchodem derivátů a velkých pák se trh s kryptoměnami proměnil na Divoký západ, kde veškeré pojištění a snaha o kultivaci prostředí jde stranou. Ve světě kryptoměn se s příchodem pandemie koronaviru rozvířila debata o tom, zda by burzy kryptoměn jako je Binance a BitMEX měly mít jističe, které by obchodování v případě volatility zastavily.
img

Kryptoměny: První krypto ETF pro velké investory

04.09.2019 Díky popularitě kryptoměn už mnoho amerických společnosti zkoušelo vytvořit ETF fond, který by dovolil investorům expozici do tohoto segmentu. Nicméně snahy dosáhnout tohoto cíle byly dosud blokovány americkou komisí pro cenné papíry (SEC) kvůli obavám z tržní manipulace. Přes toto nepřátelské prostředí našly společnosti VanEck Securities a SolidX Management cestu použitím pravidla 144A zákona Securities Act z roku 1993, který jim dovoluje vydat akcie. Nicméně tato možnost je otevřená pouze pro velké kvalifikované investory. Ačkoliv malí investoři by se nemohli účastnit, tak tyto firmy zdůraznily, že budou pracovat tak, aby jejich služby byly přístupné také jim. Akcie budou uvedeny ve čtvrtek na OTC link ATS, což je alternativní obchodní systém regulován SEC.
C:\fakepath\trader2.png

Jak vybrat nejlepší obchodní platformy?

14.03.2019 Pro všechny obchodníky jsou obchodní platformy, které si zvolí, nejčastěji používanými nástroji při jejich aktivitách na finančních trzích. Právě tyto obchodní platformy poskytují obchodníkům přístup na finanční trhy, takže volba nejlepší obchodní platformy je pro budoucí výsledky velmi důležitá. V tomto článku najdete úplné informace o tom, co je potřeba promyslet a zvážit při výběru platformy pro online obchodování.
img

Jak obchodovat kryptoměny efektivně?

17.10.2018 Velké potenciální zisky během krátké doby jsou hlavním důvodem, proč kryptoměny lákají nové a nové tradery. Boomu využívají mimo jiné kryptoměnové burzy, u nichž většina začátečníků skončí, avšak které nejsou pro obchodování digitálních měn zdaleka nejlepším místem.
img

Konečně umím obchodovat kryptoměny!

15.10.2018 Pokud konečně chcete proniknout do světa úspěšného obchodování kryptoměn, rozhodně nevynechejte akci Prague Crypto Trading 2018. Na této unikátní jednodenní konferenci vám experti z oboru prozradí své know-how a podělí se o své zkušenosti ze světa obchodování kryptoměn.
C:\fakepath\TOP5-19092018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.09.2018 1) Japonská centrální banka (Bank of Japan) dnes ponechala základní úrokovou sazbu beze změny na úrovni -0,10 %, beze změny ponechala také nákupy aktiv.
C:\fakepath\Bitcoin2.jpg

Obchodujte s kryptoměnami

25.06.2018 Kryptoměna je decentralizovaná měna fungující v digitálním prostředí, které bylo vytvořeno tak, aby v něm mohly probíhat transakce po celém světě a vytvořila se tak zcela univerzální měna. Pomocí kryptoměn lze odesílat a také přijímat platební prostředky, stejně jednoduše jako například mailové zprávy. Značnou výhodou digitálních měn tohoto typu je, že mají ve srovnání s bankami minimální poplatky, mnohem kratší transakční časy a vše se odehrává bez účasti jakéhokoliv zprostředkovatele.
img

Rozhovor s týmem FXstreet.cz z Bossa Investorské ligy mistrů

14.11.2017 Tým FXstreet vysílá každou středu od 17:30 h prostřednictvím webinářů Bossa.cz.
C:\fakepath\obchodovani-s-kryptomenami-logo.jpg

Obchodování s kryptoměnami

13.11.2017 Kryptoměny v čele se slavným Bitcoinem jsou v současné době velkým potenciálem pro trading. Tento potenciál získaly díky své volatilitě a možnosti obchodování jak v dlouhých (long), tak v krátkých (short) pozicích, a to vše v průběhu celého týdne včetně víkendů. Kryptoměny se staly oblíbenou alternativou k běžným obchodním instrumentům a v dnešní době je lze obchodovat u mnoha forexových brokerů.
C:\fakepath\bitcoin.png

Bitcoin poprvé překonal hranici 6000 dolarů

20.10.2017 Hodnota kybernetické měny bitcoin dnes poprvé překročila 6000 dolarů (130.650 Kč), od začátku letošního roku se tak více než zešestinásobila. Další růst kurzu se přitom očekává - téměř polovina respondentů v průzkumu serveru CNBC věří, že bitcoin překoná hranici 10.000 dolarů. Bývalý manažer hedgeového fondu Michael Novogratz už minulý týden odhadl, že by to mohlo být za šest až deset měsíců.
img

Nejlepší reálné obchody XTB minulého týdne + 20 bonusových obchodů na Bitcoinu

20.09.2017 Tento týden ovládl naši tabulku ziskových obchodů trader ze Slovenska spekulací na posílení stále oblíbenějšího bitcoinu (BTCUSD) s obřím ziskem 40 365 euro. Obchod otevřel na hladině 2542,15 BTC/USD na konci června s objemem 30 jednotek této kryptoměny. V pondělí 11. září pak realizoval zmíněný zisk naceně 4223,85. Vyhnul se tak výraznému propadu, který Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal. Výrazně se prosadily také další kryptoměny – Ethereum a Litecoin, které ovládly hned následující místa v tabulce nejvyšších zisků.
img

Má smysl investovat do Bitcoinu a dalších kryptoměn?

15.08.2017 Bitcoin se dostal v posledních dnech nad hranici 4 000 USD. Má smysl do něj investovat nebo je to bublina, která brzy splaskne? Jak vidí jeho budoucnost analytici? Zeptali jsem se Jaroslava Brychty, hlavního analytika XTB Česká republika.
C:\fakepath\dukascopyeurope.png

Dukascopy

23.09.2010 Dukascopy Europe je evropský forex broker (původ společnosti je Švvýcarsko) který nabízí rozšířenou obchodní platformu, bankovní finanční služby a je silným hráčem a spolutvůrcem globálního standardu v obchodování na měnovém trhu. Dukascopy nabízí přímý přístup k Swiss Foreign Exchange Marketplace (SFEM), což je technologické řešení platformy a vlastněná ochranná známka společnosti.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Obchodní systémy | Bitcoin | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Korelace | Inflace | EUR/USD | EUR/GBP | Rusko | Programování | Pin Bar | Měnová politika | Apple | Analytik | New York | Profit-Target | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Poptávka | Daně | Rizika | Politika | Spotřebitelské ceny | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Oscilátory | AOS | ATM | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of Japan | Bloomberg | Broker | Burza | CEO | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Channel | Konsolidace | Demo účet | Derivát | Dlouhá pozice | Dolarový index | ECN | EMA | Euro | Fed | Finanční trhy | Foreign Exchange | Futures | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční riziko | Investor | Investování | JForex | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Likvidita | Long | MIFID | MT4 | Risk | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Open | Oscilátor | Pivot points | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Relative Strength Index (RSI) | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Short pozice | Směnný kurz | Spike | Spread | Statut | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Take Profit | Tick | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zlato | ČNB | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | CHF | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Goldman Sachs | Regulátor | Investiční příležitosti | Bank of America | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Investoři | První kroky na forexu | Fond | EU | Bitcoinová burza | Zisk | Ziskový obchod | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Contract for Difference | Sociální obchodování | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Hedge fond | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Contracts for difference | Zprávy z trhů | Analytický tým | xPuls | Regulace | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Facebook | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Burzy | Time-Frame | Dukascopy | Japonská centrální banka | Bankrot | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | EURUSD | USDCZK | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Uzavření pozice | Volatilní | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Směnárna | Bitcoin.cz | Bossa.cz | Brokers | Brokeři | Cena | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | CZK | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | ETF fond | Eura | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forex obchodování | Forexu | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kalkulačka | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování peněz | Jak investovat | Jak investovat peníze | EBay | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Kam investovat | Kurz bitcoinu | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodujeme | Online obchodování | PayPal | Pips | Pivot | Platforma xStation | Portfolia | Pro investory | Reuters | Rubl | Řízení rizik | Signály | Směnárny | SPX | Spekulace na pokles | Švýcarská banka | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Twitter | Volatility | Webináře | xPuls.cz | X-Trade | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Elon Musk | Obchodní den | Roadshow | ROCE | Sell | Tržby | WebTrader | Milionář | Zhodnocení kapitálu | Komise | Contract | Kontrakt | Pokles kapitálu | Majors | Paper trading | Stop Loss (SL) | S/R zóny | Rozhovor | Know-how | Poradenská společnost | Burze | Currency | Dividendové akcie | Investment | Danske Bank | Investing.com | BBC | Reálný obchodní účet | Investiční soutěže | Technický výhled | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Energie | Pro tradery | Znalost | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Obchodování CFDs | Časová pásma | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie bank | Velikosti pozic | Styl obchodování | Reálné obchody | Finančnictví | Alibaba | Propad | Kryptoměny | S&P | Ztráty | Tradiční měny | CySEC | Zajištění | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | MetaQuotes | Vysoká volatilita | SWFX | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Konsensus | Začínající trader | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Velké zisky | FCA | Výnosy | Dukascopy Bank | Index cen domů | Akcie Bank of America | Údaje o inflaci | cTrader | xStation | ČTK | Obchodování forexu | Obchodování na měnovém trhu | Obchodní pozice | Očekávání | Bitfinex | Purple Trading | Bitstamp | Broker roku | Vstup na burzu | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Spekulativní investice | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Tomáš Mirzajev | Martin Stibor | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměny | XTB Bitcoin | XTB kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | Bitcoin mining | btctip.cz | Alternativní měny | Cena Etherea | Obchodování s bitcoinem | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Akcie z portfolia | MiFID II | Altcoin | Bitcoin (BTCUSD) | BTCUSD | Ethereum (ETHUSD) | ETHUSD | Poloniex | Kraken | Zcash | Ethereum Classic | BCH | LTC | ETH | XRP | Crypto trading | Binance | Růst bitcoinu | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Stellar (XLM) | Stellar | Těžba kryptoměn | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Pokles bitcoinu | Krypto aktiva | Burzy kryptoměn | Altcoiny | CFD na kryptoměny | TRON | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | CFD Stocks | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Krypto | EOS | Bitcoiny | Analytik finančních trhů | Kryptoburza | Krypto zpravodajství | Situace kryptoměn | Hackerské útoky | Full-time trader | Akcie společnosti | Pokles ceny | ZISIF | Ether | Obchodování akcií | DCLG index | Profesionální obchodník | Prague Crypto Trading 2018 | Trading11 | Kryptomagazin | I-Trader | Použití finanční páky | Jak obchodovat kryptoměny | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Coin ATM Radar | Transakční poplatky | Platforma pro obchodování | Vysoké zisky | Obchodní rozhodnutí | Online obchodní platformy | Forex obchodní platformy | Obchodní platforma pro akcie | Platforma pro akcie a měny | Nejlepší platformy pro obchodování | Platformy pro kryptoměny | Nejlepší obchodní platformy | Moderní obchodní platformy | Obchodovat na finančních trzích | Elektronická obchodní platforma | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | MTSE | Atraktivní investice | Rozdílové smlouvy | Obchodní aktivity | Bitcoin a další kryptoměny | Vzestup bitcoinu | Charlie Lee | David Varga | Token | Vysokofrekvenční trading | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Vlastní kryptoměna | Býčí výhled | Pokles cen | Digitální aktiva | Akcie týdne | Krypto ETF | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Upisování | Ziskový obchodník | Obchodník na finančních trzích | Pravidla strategie | Finanční situace | Přístup k investování | Nastavení Stop-Loss | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obchodujte | Manažer Hedge Fondu | Startup | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | Obchod | Dukascopy Group | Jak začít investovat | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Firma | Technické analýzy | Tezos | XLM | Vysoké riziko | Ukrajina | Amazon | USDT | Chris Larsen | Jed McCaleb | Přeshraniční platby | Průzkumy | Pozornost obchodníků | SMA | Na burze | Problémy | Finanční ztráty | Býčí vlajka | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Míra | Předseda | Regulátoři | xStation5 | Tým RoboMarkets | Ztráta | Stratég | Investiční platformy | Singapur | Ziskovost | Klesající trend | Internetoví giganti | Budoucnost | Poradenství | Vliv na investice | Technické ukazatele | Ukazatele | Kryptoměny bitcoin | Denní volatilita | Komunikace | Dukascoin | Trhy | American Express | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vstupy | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Obchody | Výdaje | Převody peněz | SEC | Medvědi | Indikátor RSI | Valuace | Bez rizika | Alternativní fond | Stabilita | Mzda | Výkyvy | Vysoké ztráty | Spekulace na pokles cen | Tencent | Nízká likvidita | Vysoce likvidní | Páka | Hotovost | Riziko dalšího poklesu | Růst | Signál | KNF | Ekonomiky | Závislost | Práce | Údaje | Jiří Makovský | Krize koronaviru | Vzrušení | Propad ceny | Trade | Tlak medvědů | Obrácená Hlava a ramena | Reddit | Debata | Swingové minimum | Binance Coin | Seznam brokerů | Tweet | Regulační orgány | Přilákání investorů | Decentralizace trhu | Huobi | Burza Huobi | Pozastavení obchodování | Pozastavení obchodování kryptoměn | Alternativní kryptoměny | Technologický pokrok | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Velké peníze | CL | Spekulovat | Růst Bitcoinů | Velký růst | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Indikátor Relative Strength Index | Welles Wilder | JDE | Pozitivní sentiment | Bartův pattern | Absence regulace | Bart pattern | Obchodovaný objem | Manipulace trhu | Pump & Dump | Vysoké valuace | Otevření obchodu | Covid | Správce aktiv | Správy kapitálu | Cardano | Dominance BTC | Ant | Generace Z | ChainLink | Ceny | Praha | Kolísání cen | Trendová strategie | Ředitel XTB | Společnost XTB | Porušení pravidel | Kryptoměny aktuálně | Bitcoin párty | DeFi | Projekt DeFi | Kryptoměna Cardano | Staking | Korelace s akciemi | Riskantnější aktiva | Alternativa ke zlatu | Obchodování alternativních kryptoměn | Klesající dominance | Rozkvět alternativních kryptoměn | Důvěra | Ant Group | WeCHat | Lepší výsledky | Čas na nákup | Upozornění na rizika | Kryptoměnový trh | Coca-Cola | Digitální euro | Česká republika | Fyzické akcie | Významné riziko | Množství peněz | Způsob investování | Nařízení | První obchodní den | JP Morgan Chase | Uniswap | Cena bitcoinu dnes | Multi-Currency Account | MCA účty | Pasivně investovat | Investovat a spořit | Pasivní investování | Proč investovat | Cointelegraph | Cenné papíry a burzy | Makléřská firma | Peer-to-peer | Růst ceny | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Velikost obchodu | MJ | Klienti XTB | Spekulovat na pokles cen | Express | Thomas Peterffy | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Mateřské firmy | Nákup bitcoinu | CHNG | Krypto CFD | Trading kryptoměn | Nabídka kryptoměn | Informace o kryptoměnách | Omezení rizika | Těžby kryptoměn | Platební prostředek | Platformy xStation | Obchodovat CFD | Společnost X-Trade Brokers | Direct listing | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Krypto trh | Objednávky | DOGE | Větší korekce | Interactive Brokers Group | Shiba Inu | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Ochrana investorů | Oslabení | Salvador | IB | Interactive Brokers Group (IB) | IB Thomas Peterffy | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Prodej | Další kryptoměny | Malajsie | Proč investovat do kryptoměn | Co jsou CFD kontrakty? | Zajištění zisků | Omezení ztrát | Minimální velikost obchodu | Možnost spekulovat na pokles cen | Kryptoměny CFD | Kryptoměny CFD u XTB | CFD u XTB | Demo účet zdarma | Demo účet zdarma u XTB | Tržní analýzy | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Vývoje ceny | AI | Odvětví | Kryptoaktiva | Přehled výkonnosti | Strojové učení | Tokeny | Společnosti | Spready na kryptoměnách | Více informací o kryptoměnách | Náklady na obchodování | Popularita kryptoměn | Opatření | ANO | NFT | Etherea | Trinity Capital | BidAskBit | Trinity Capital LLC | Broker Roku 2021 | Těžby Bitcoinu | Nejnovější zprávy | Nezaměnitelné tokeny | Zdravotnictví | CFD Futures | Kryptoměnový broker | Kryptoměnové strategie | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | Jednoduchý trading | Sociální obchodování kryptoměn | Kryptoměnová obchodní platforma | Společnost | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | TIM | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | Bitcoinové investiční fondy | Fintonia Group | Fintonia | Společnost Fintonia | Secures Yield Fund | Fintonia Bitcoin Physical Fund | Monetary Autority of Singapore | | Fibonacciho retracement | Technická rezistence | Výkyvy volatility | Těžby bitcoinů | Hry | SoftVision fond | SoftVision | Fond p-hat | Cenové změny | Axie Infinity | Bitcoinové sítě | Regulovaný hedge fond | P-hat fond | P-hat | Systém k obchodování kryptoměn | Automatizovaný systém | Automatizovaný systém k obchodování | Systém k obchodování | Petr Fiala | Zakladatel SoftVision | Vlastnictví | Technický výhled trhu | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Paxton See Tow | Kelvin Kong | YellowPanther | INSEAD | Andy Leach
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Obchodování komodit
Obchodování komodity
Obchodování konfluencí
Obchodování korekce
Obchodování korekce trendu
Obchodování korekcí
Obchodování korekcí trendu
Obchodování krátkodobých pozic
Obchodování krypto
Obchodování krypto aktiv

Následující klíčová slova

Obchodování kryptoměny
Obchodování měn
Obchodování měnových párů
Obchodováním obratových formací
Obchodování na akciové burze
Obchodování na akciových indexech
Obchodování na akciových trzích
Obchodování na americkém trhu
Obchodování na asijských akciových trzích
Obchodování na burzách
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Sunbird FX
eToro
Deltastock
reklama
Instaforex webinar zari 2022
Potvrďte prosím... Zavřít