Středa 15. červenec 2020 18:56
reklama
Admiral spread new
reklama
FP Markets
reklama
Purple Trading letni strategie

Klíčová slova - Mercedes

img

Investovat může být i zábavné

25.05.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit své peníze.
img

Čistý zisk Daimleru se kvůli koronaviru propadl o 92 procent

29.04.2020 Čistý zisk německé automobilové skupiny Daimler se v prvním čtvrtletí propadl o 92 procent na 168 milionů eur (4,6 miliardy Kč). Automobilka musela kvůli šíření nemoci covid-19 přerušit výrobu a zaměřit se na ochranu hotovosti a snížení nákladů. Společnost, která vyrábí osobní automobily a dodávky značky Mercedes-Benz, to uvedla v dnešním prohlášení.
img

Investice pro radost aneb Vydělat se dá i na rumu či kabelkách

19.02.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. Ukazuje se ale, že bychom potřebovali zapojit trochu fantazie. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit část svých peněz.
img

Týden na finančních trzích: Pozitivní nálada pokračovala

17.02.2020 V uplynulém týdne dominovaly titulky v médiích opět zprávy o epidemii koronaviru, jejím očekáváném dopadu na světovou ekonomiku a v neposlední řadě jsme byli svědky poměrně slabých makroekonomických dat z eurozóny a především Německa, jehož ekonomika ve čtvrtém čtvrtletí stagnovala a jenom o chlup se vyhnula recesi. Přesto trhy rizikových aktiv prokázaly velkou odolnost. Globální akciové trhy posílily o 1,1 %, komoditní index posílil o 2,0 %. Naproti tomu dluhopisy mírně ztrácely, když jejich globální index odepsal 0,1 %. Po překvapivém zvýšení úrokových sazeb Českou národní banku v předchozím týdnu pokračovala koruna vůči euru v posilování. Za týden byla silnější o 0,8 % a týden zakončila na úrovni 24,83 CZK/EUR.
img

Tři čtvrtiny německých firem nejsou výhledově konkurenceschopné. Německo má problém – a my s ním

15.01.2020 Německá vláda tento týden oznámila, že má historicky rekordní rozpočtový přebytek. Za rok 2019 činí 13,5 miliardy eur čili takřka 340 miliard korun. Na první pohled se tedy zdá, že náš západní soused je na tom výjimečně dobře.
img

Automobilka BMW loni zvýšila odbyt na rekordních 2,52 milionu aut

10.01.2020  Německá společnost BMW loni za celou skupinu zvýšila odbyt o 1,2 procenta na 2,52 milionu aut. Je tak největším prodejcem luxusních automobilů na světě. Na druhém místě je domácí rival Daimler, který loni prodal 2,46 milionu aut. Obě firmy přitom posouvají prodej na rekordy už několik let, zájem o silná luxusní auta je zejména v Číně, z evropských zemí pak v Německu.
C:\fakepath\valka.jpg

Čína odkládá plánované zavedení cel na dovoz aut z USA

15.12.2019 Čína odloží plánované zavedení cel na dovážené americké automobily a další zboží. Oznámila to dnes agentura AP s odvoláním na prohlášení čínské vlády. Peking reaguje na příznivý vývoj obchodních jednání mezi oběma zeměmi a na páteční oznámení Washingtonu, že nezavede plánovaná dodatečná cla na čínské zboží.
C:\fakepath\formule.png

F1 2019

06.12.2019 Minulou neděli skončila letošní sezóna Formule 1. A protože občas rád používám srovnání tradingu a F1, dovolím si drobné zamyšlení právě na tohle téma. Možná si někdo bude myslet, že to s tradingem nemá příliš společného, ale já vím, že má. A hodně. Je to o profesionálním přístupu, se kterým se mají věci dělat. A i když to někdy může trvat dlouho, úspěchy se, pokud je člověk vytrvalý a pilný, dostaví.
img

„Vyrobené v Nemecku“: Tesla otvírá prodejnu v Berlíně

15.11.2019 Tesla postaví svoje první evropské výrobní a dizajnérské středisko nedaleko Berlína, což lídrovi v oblasti elektrických vozidel v USA získá prestižní ocenění Made in Germany, stejně jako místním rivalům Audi, BMW a Mercedes, kteří připravují výrobu konkurenčních automobilů.
img

Apple je nejcennější značkou na světě

17.10.2019 „Odhadnout hodnotu nejcennějších značek na světě je komplikované, protože nejsou na prodej. Ve skutečnosti tak nelze přesně zjistit, kolik stojí peněz. Z tohoto důvodu se různé žebříčky nejcennějších značek výrazně odlišují,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\obrazek.png

362 tisícin

04.10.2019 Fascinuje mě svět formule 1. To nikdy nekončící úsilí o zlepšení a překonání nejen hranic možností, ale především soupeřů. Je to tak komplexní soutěž, ve které se setkávají faktory technické, fyzikální, i lidské. Musíte mít vynikající motor, skvělou aerodynamiku a k tomu i fantastického jezdce. Ale jen to nestačí. Musíte být nejen rychlí, ale i spolehliví.
img

Jak Johnson přitížil i Draghimu - komentář k zítřejšímu zasedání Evropské centrální banky

11.09.2019 Chaos nad chaos. I tak lze vystihnout uplynulý týden v britské politice. Premiér Boris Johnson během něj vršil porážku nad porážku. Nic zásadního neprosadil. Pravděpodobnost tvrdého brexitu ke konci příštího měsíce proto v uplynulých sedmi dnech dramaticky spadla. To zajímá i evropské centrální bankéře, kteří už zítra přelomově rozhodnou o tom, jak se eurozóna popasuje s ekonomickými riziky, která se už delší dobu vrší jako Johnsonovy porážky. Tvrdý brexit je přitom centrálním bankéřům rizikem klíčovým.
img

Co nás (ne)naučí úspěch

19.06.2019 Všichni, kdo jsme se pustili do velkého boje nejen s finančními trhy, ale především se sebou samými, směřujeme k jedinému cíli a tím je úspěch vyjádřený nějakou pěknou, mnoho nul obsahující částkou. Chceme být úspěšní a i když si připouštíme, že cesta k tomuto úspěchu může být poměrně dlouhá a nesnadná, chceme ke svému cíli dojít co nejdříve.
img

Nakousnuté jablko je nejhodnotnější značkou na světě. Huawei obsadil 97. místo

24.05.2019 „Na území Spojených států vznikla řada silných technologických společností, které hrají významnou roli v americké ekonomice. Hospodářství Evropské unie se více spoléhá na automobilový průmysl, v rámci kterého vzniká řada nových technologií. Společnosti jako Apple, Google či Microsoft nám však chybí,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Víte co je platooning? Daimler Trucks přehodnocuje výsledky.

16.01.2019 Úspory paliva při platooningu nesplňují očekávání a společnost Daimler Trucks jízdu kamionů v propojených konvojích přehodnocuje.
C:\fakepath\2018-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2018

17.12.2018 Rok 2018 se brzy stane minulostí, a tak je na čase se společně podívat na každoroční přehled všech důležitých a klíčových ekonomických událostí v tomto roce. Byl to rok velmi bohatý na důležité ekonomické události ve světové ekonomice a nuda na trzích rozhodně nebyla. Pojďme si tedy přehledně po jednotlivých měsících připomenout ty nejzajímavější okamžiky, které nám nabídly finanční trhy v roce 2018.
img

Mercedes přichází s elektromobilem, pro Teslu špatná zpráva

06.09.2018 Mercedes-Benz, největší světový výrobce luxusních automobilů, oznámil výrobu první série elektricky poháněných modelů, které budou konkurovat známé americké značce Tesla.
img

Evropské trhy zřejmě zahájí v červeném

23.07.2018 Páteční obchodování žádné velké změny v amerických akciových indexech nepřineslo. Průmyslový Dow Jones, technologický Nasdaq i S&P 500 ztratily necelou jednu desetinu procenta. Ani v rámci jednotlivých sektorů nebyly patrné výrazné pohyby. Na jedné straně se dařilo například maloobchodním řetězcům či finančním institucím, na straně druhé v červeném uzavřeli realitní developeři nebo utility.
img

Nemci vo vlastnej pasci

05.06.2018 Situácia na finančných trhoch sa po divokom začiatku minulého týždňa mierne upokojila. Prispela k tomu aj výmena navrhovaného talianskeho ministra financií Savonu za umiernenejšieho kandidáta Tria. Je to skutočne dôvod na optimizmus? Pozrime sa, čo Tria nedávno napísal:
img

Elon Musk čelí největší krizi své automobilky. Zkrachuje společnost Tesla?

22.05.2018 Podnikatel Elon Musk s automobilkou Tesla zcela změnil kurz automobilového průmyslu. Nyní musí dokázat, že obstojí v konkurenci. Spekulanti si proti akciím Tesla vsadili 12 miliard dolarů.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2018

16.04.2018 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Vývoz z amerických továren BMW, Daimler a Volkswagen v ohrožení kvůli obchodní válce mezi Washingtonem a Bruselem

23.03.2018 Švédská automobilka Volvo nyní staví továrnu v Jižní Karolíně a pokud nebude moct vyvážet, bude závod o půlku menší. Evropské automobilky kvůli případným dovozním clům na dovoz automobilů do USA přehodnotí své investice v Severní Americe. Prezident Donald Trump oznámil uvalení cel na dovoz oceli a hliníku ve výši 25 % a 10%. Oznámil, že obchodní partneři si mohou vyjednat výjimky. Stále zvažuje omezení dovozu automobilů do USA z Evropy. Chce zdanit Mercedes-Benz a BMW.
img

IPO PIRELLI

23.09.2017  Společnost Pirelli umístí 30 až 40 procent svých akcií v počáteční veřejné nabídce, od které se očekává, že bude uzavřena na počátku října (4. 10. 2017), tj. vydá až 350 milionů akcií v cenovém rozpětí 6,30 až 8,30 eur, což představuje hodnotu firmy mezi 6,3 až 8,3 miliardy eur.
img

Automotive – analýza trendů

27.08.2017  Globální automobilový průmysl je mnohem náročnější než si mnoho lidí, včetně vrcholových managerů, uvědomuje. Na první pohled, což často mate, je výkon i potenciál trhu silný. Celosvětový prodej dosáhl v roce 2016 rekordních 88 milionů vozů, což představuje nárůst o 4,8 procenta oproti předchozímu roku a zisky pro dodavatele a výrobce automobilů (také známé jako výrobci originálních zařízení nebo OEM) dosáhly 10 letého maxima. Nicméně, viděno prostřednictvím focusu na dvě kruciální kritéria, výkonnost, průmysl je ve vážných potížích.
img

Světem hýbe lithium

19.08.2017 Společnost Tesla Motors, za kterou stojí známý americký podnikatel Elon Musk staví novou továrnu, kterou pojmenovala Tesla Gigafactory. Továrna stojí v americké Nevadě nedaleko města Sparks. Doslova na poušti postavili největší továrnu na baterie na světě. Bude produkovat více lithium-iontových akumulátorů, než je nynější celková světová produkce dohromady, komentoval ještě nedávno stavbu Elon Musk. Továrna bude také zásobovat nový Model 3.
img

Makro: Únorový prodej vozidel ve Spojených Státech předčil očekávání

04.03.2013 Automobilový trh Spojených Států v únoru udržel růst a dokonce předčil očekávání. Faktor pokračujícího oživení...
img

Makro: Prodej vozidel byl na počátku roku ve Spojených Státech slibný

04.02.2013 Automobilový trh Spojených Států byl na počátku letošního roku silný a předznamenává další oživení podpořené zadržovan...
img

Makro: Prodej vozidel vzrostl v roce 2012 o 13,4% ve Spojených Státech

07.01.2013 Automobilový trh Spojených Států zaznamenal v loňském roce nejlepší výsledek od roku 2007 podpořený oživením...
img

Makro: Listopadový prodej vozidel byl nejvyšší od roku 2007 v USA

04.12.2012 Listopadový prodej vozidel zaznamenal ve Spojených Státech výrazné oživení a byl nejvyšší pro tento měsíc...
img

Makro: Prodej automobilů v červenci zaostal za očekáváním v USA

02.08.2012 Prodej osobních a lehkých užitkových vozidel rostl ve Spojených Státech pomaleji...
img

Makro: Prodej automobilů se v květnu meziročně zvýšil o 26 pct v USA

04.06.2012 Prodej osobních a lehkých užitkových vozidel v květnu ve Spojených Státech mezir...
img

Makro: Dubnový prodej automobilů ve Spojených Státech meziročně rostl o 2,3%

04.05.2012 Prodej osobních a lehkých užitkových vozidel v dubnu ve Spojených Státech meziro...
img

Market Preview - 1. července 2011

01.07.2011 Britské akciové trhy pravděpodobně otevřou o něco níže. Očekává se, že index FTSE 100 otevře o 11 bodů níže.
img

Makro: Květnový prodej automobilů se v USA nečekaně propadl

02.06.2011 Prodej automobilů v USA meziročně zpomalil o 7,1% a zaostal za očekáváním. Spotřebitelé odkládali ...
img

Market Preview - 2. června 2011

02.06.2011 Noční obchodování na devizových trzích: EUR se obchoduje výše EUR se dnes dopoledne vůči USD obchod...
img

Makro: Prodej automobilů v USA v dubnu meziročně rostl o 17,7 pct

04.05.2011 Prodej automobilů v USA meziročně rostl o 17,7% a navzdory dalšímu zdražení cen benzínů od...
img

Večerné zhrnutie

24.01.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Euroval

24.01.2011 V nemeckých denníkoch (Die Welt) sa dnes eurokomisár pre menové záležitosti v Eurozóne Olli Rehn...
img

Makro: Zářijový prodej automobilů v USA meziročně vyskočil o 28,5 pct

04.10.2010 Zářijový prodej automobilů v USA oproti stejnému období loňského roku výrazně zrychlil. Poptávka meziro...
formule1.JPG

Forex versus Formule 1

12.07.2010 Jelikož začínají letní prázdniny, tak si dnes představíme trochu oddychový článek na netradiční téma. Nebudeme se tentokrát zabývat fundamentální nebo technickou analýzou, psychologií ani money managamentem. Ale zabrousíme trochu do sportu.
img

Lifestyle - Ideální rodinný vůz ?

22.07.2009 Nejen obchodováním živ je člověk. Vzhledem k tomu, že se prezentuji jako fanoušek rychlých kol, tak bych Vám rád představil jeden výjimečný rodinný automobil.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Money management | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Beta | Bloomberg | Bod | Broker | CBOT | CEO | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Konsolidace | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | EFSF | EONIA | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | IPO | Index DAX | Index PX | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Kurz | MMF | Margin | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | P/E | Portfolio | Pozice | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spread | Swiss | Trader | Trading | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Yield | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Nomura | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Citigroup | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | Fond | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Těžba ropy | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | Partners | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Eurostat | Makrodata | Conseq | Facebook | LYNX | Kybernetická měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | FxPro | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | GBPUSD | EPS | Index | Odpor | Podpora | Akcie Daimler | Akcie Shell | Americká centrální banka | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Evropská měna | Exchange | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční portfolio | Irsko | ISM | EBay | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Libra | Management | Market | Měna Bitcoin | Mig Bank | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Odkup akcií | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Reuters | Risk On | Ropy | Société Générale | SP500 | Spořící účet | Shares | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volkswagen | WTI | X-Trade | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | Benzín | Báze | Book Value | Buy | Current Ratio | EBITDA | Elon Musk | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | ROCE | Sell | Tier 1 | Spojené státy | P/E Ratio | Tržby | INSEE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Komise | Volby | Rozhovor | Burze | Dividendové akcie | Investment | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Unicredit | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | The New York Times | CNOOC | Wells Fargo | RBS | Microsoft | MSCI | Caterpillar | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | MIG | Agentura AP | Agentura DPA | The Guardian | Bloomberg Terminal | Thomson Reuters | Brazílie | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Zkusit investovat | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Ekonomické fórum | Rosněfť | Agentura Reuters | Sázet | Evropské trhy | Bankovnictví | City | US akcie | Forbes | Americké firmy | Firmy | Standard & Poor's | Akcie v USA | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Program nákupu dluhopisů | Americké akciové indexy | Die Welt | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | AAA | Halliburton | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Handelsblatt | Kryptoměny | Index Nikkei | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Evropský trh | Erste | Philip Morris | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Tesla | Dluhové krize | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Dobré výsledky | Britská ekonomika | Světový obchod | General Electric | Průzkum | Krize | FCA | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Softbank | Příjmy | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Očekávání | Audi | Globtrex | Carl Icahn | Fúze a akvizice | Sázkaři | Obchodování na zámořských trzích | BHS | Globtrex.com | Návratnost investic | Technologie blockchain | LYNX Trading | Kodak | Lithium | TRON | Země platící eurem | Obchodní války | Asociace pro kapitálový trh ČR | Peter Bukov | Analytik TopForex | Obchodní válka | Akcie Facebooku | McDonald's | Ekonomické krize | Czech Fund | USMCA | I-Trader | Finanční skupina | Tvrdý brexit | Daňové úlevy | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Globální index | Michal Stupavský | Společnost Apple | WEF | Vývoj kolem brexitu | Michal Uma | USTR | Statistický úřad | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Psychika tradera | Brexit bez dohody | Boris Johnson | Americké společnosti | Ferrari | Toto Wolff | Společnost Gazprom | Gazprom | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Britský premiér | Konglomerát | Cla na čínské zboží | Thyssenkrupp | Očekávání trhu | Asociace pro kapitálový trh | F1 | Formule 1 | Tým FXstreet.cz | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Jana Brodani | Prezident Donald Trump | Německá vláda | Hongkong | LNG | Objem | Obchod | Německý průmysl | Obchodní dohody | Spojené státy a Čína | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | Výrobce léků | USA a Čína | Růst cen | Studie | Erste Group | Generální ředitel | PSA | Kybernetická měna Bitcoin | Vyšetřování | Amazon | Miliardy | Fáze obchodní dohody | 5G | AFP | Finanční rezervy | Růst české ekonomiky | EET | Předpovědi | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | Propouštění | Mercedes F1 | Formule | McLaren | Carlos Sainz | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Těžba ropy v Rusku | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Dovoz aut | Dovoz aut z USA | Moskva | PSA Group | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Airbus | IAG | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | Úroky | Hypotéky | Hypoteční trh | Americké centrální banky | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Biotechnologické společnosti | AT&T | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Růst hrubého domácího produktu | Tuzemská ekonomika | CFA | Návratnost | Daimler | Miliardy eur | Horší časy | Automobilka BMW | Skupina BMW | Mercedes-Benz | Německá společnost | Luxusní auta | Luxusní vozy | Rozpočtový přebytek | Ukazatele | Inovátorovo dilema | Bertelsmann Stiftung | Koronavirus | Michal Stupavský, CFA | Trhy | Pokles | Provozní zisk | Epidemie koronaviru | Zpomalení růstu | Obchody | Čínská vláda | Francouzský statistický úřad | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Lednová inflace | Conseq Funds investiční společnost | Conseq Funds | COVID-19 | Týden na finančních trzích | Bentley | Mince | Automobilka | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Asociace | Potenciál | Poradce | Zisk Daimleru | Čistý zisk Daimleru
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Měny vázané na komodity
Měny v Evropě
Měny v regionu
Měny vyspělých trhů
Měny zemí
Měny zemí G-10
Měny zemí těžících ropu
Měny z regionu
MePro trading
Mercatus Center

Následující klíčová slova

Mercedes-Benz
Mercedes F1
Merck
Merck KGaA
Mercurius Pro
Mergermarket
Meritokracie
Merkelová a Macron
Merlin Entertainments
Merrill Lynch
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FXGiants
BOSSA
Saxo Bank
reklama
Bossa live trading
Potvrďte prosím... Zavřít