Neděle 01. říjen 2023 14:04
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Trading Market Profile
reklama
Dukascopy new

Klíčová slova - Ceny energií

C:\fakepath\euro-17062015.jpg

Míra inflace v eurozóně v září klesla na 4,3 procenta, čekal se mírnější pokles

29.09.2023 Míra inflace v eurozóně v září klesla na 4,3 procenta ze srpnové hodnoty 5,2 procenta, uvedl dnes v rychlém odhadu unijní statistický úřad Eurostat. Inflace je tak nejníže za poslední dva roky. Před rokem byla na deseti procentech, což byl tehdejší rekord. Nejvyšší inflaci má nyní v eurozóně Slovensko.
C:\\fakepath\\Německo-euro.jpg

Míra inflace v Německu v září zpomalila na 4,3 ze srpnových 6,4 procenta

28.09.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Německu v září podle údajů harmonizovaných s metodikou výpočtu Evropské unie zpomalilo na 4,3 ze srpnových 6,4 procenta. Ve své předběžné zprávě to dnes uvedl spolkový statistický úřad Destatis. Je to nejnižší úroveň zaznamenaná od začátku války na Ukrajině. Analytici podle agentury Reuters očekávali, že inflace zvolní na 4,5 procenta. Meziměsíčně se ceny zvýšily o 0,2 procenta.
C:\fakepath\trader-27092023-47-zm.jpg

Snahu zlepšit veřejné finance v eurozóně brzdí zpomalující ekonomika

27.09.2023 Vlády zemí eurozóny se v příštím roce pokusí zlepšit své veřejné finance zrušením drahých dotací na ceny energií. Výraznějšímu zpřísnění fiskální politiky ale brání pomalejší hospodářský růst a obavy z rozhořčení voličů. S odkazem na úředníky z eurozóny to dnes uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\prumysl2.jpg

Německý průmysl požaduje dostupné ceny energií k udržení konkurenceschopnosti

26.09.2023 Německý průmysl chce dosáhnout klimatických cílů co nejrychleji, kvůli příliš vysokým cenám energií ve srovnání s ostatními evropskými státy se však obává ztráty konkurenceschopnosti a zániku. Dnes to na klimatické konferenci Svazu německého průmyslu (BDI) prohlásil šéf svazu Siegfried Russwurm. Spolkový ministr hospodářství a ochrany klimatu Robert Habeck zástupce průmyslu ujistil, že dostupné ceny elektrické energie jsou i jeho cílem, protože ochrana klimatu jde ruku v ruce s hospodářskou prosperitou.
img

Potraviny rychle zlevňují, inflace je ale stále vysoká. Jak to?

26.09.2023 Spotřebitelské ceny v Česku stoupají, a to stále velmi výrazně. Podle nejnovějších údajů, těch srpnových, totiž rostly meziročním tempem 8,5 procenta. To je vskutku stále citelná inflace. Ovšem nepřehlížejme ono slůvko „meziročním“. Ano, v porovnání s loňským srpnem ceny stále výrazně rostou. Zhruba čtyřikrát výrazněji, než by si přála Česká národní banka. Ta má ze zákona dbát také o cenovou stabilitu. A ta je plně slučitelná s dvouprocentní meziroční inflací.
C:\fakepath\cnb4.jpg

ČNB podle analytiků ani na nadcházejícím zasedání úrokové sazby nezmění

24.09.2023 Bankovní rada České národní banky (ČNB) ani na svém středečním zasedání nezmění základní úrokovou sazbu, která tak zůstane na sedmi procentech, kde je od loňského června. Shodují se na tom analytici oslovení ČTK. Podle nich se sice inflační statistiky vyvíjejí příznivě, členové bankovní rady ale ve svých vyjádřeních varovali před proinflačními riziky v případě předčasného uvolnění měnové politiky. Snižování sazeb na zářijovém jednání vyloučil minulý týden i guvernér ČNB Aleš Michl.
C:\fakepath\forex-22092023.jpg

Dolar si užívá nadvládu

22.09.2023 Aktuálně nedokáže žádná z velkých majors měn americkému dolaru konkurovat.
img

Přehled páru EUR/USD. 21. 9. 2023. Výsledky zasedání Fedu – poslední vlna růstu dolaru před korekcí?

21.09.2023 Celou středu se měnový pár EUR/USD snažil pokračovat v korekci směrem nahoru, ale nedopadlo to dobře. Několik hodin před koncem zasedání Fedu se ceně podařilo zůstat nad klouzavým průměrem. Přesto v tom nehledejme žádný význam, protože pár se po vyhlášení výsledků propadl. Navzdory pokračujícímu růstu dolaru, který je v souladu s našimi očekáváními, je brzy možná korekce a může být výrazná. Nejprve si všimněme, že ukazatel CCI již dvakrát vstoupil na přeprodané území. Kritický bude třetí vstup, po kterém musí začít vzestup páru (výrazný vzestup, nejen o 70 bodů). Za druhé, americká měna už dva měsíce posiluje. Za třetí, dolar roste kvůli jakýmkoli zprávám, dokonce i těm, které jsou proti němu.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Výrobní ceny v Německu klesly nejvíce od začátku záznamů v roce 1949

20.09.2023 Výrobní ceny v Německu v srpnu klesly nejvíce od začátku záznamů v roce 1949. Meziročně se snížily o 12,6 procenta, uvedl dnes německý statistický úřad. Analytici s takovým vývojem cen počítali. Zpráva podnítila naděje na další zmírnění inflace v největší evropské ekonomice, vzhledem k tomu, že ceny výrobců se později zpravidla promítají do cen pro spotřebitele.
C:\fakepath\ropa-20092023.jpg

Bude ropa za 100 dolarů?

20.09.2023 Ropa Brent se blíží k hranici 100 dolarů za barel, což vyvolává obavy z možné recese v USA a inflačních tlaků. V minulosti totiž vysoké ceny energií provázel hospodářský pokles v USA. Snahy amerického Fedu o kontrolu inflace by tak před jeho středečním zasedáním mohly kvůli rostoucím cenám ropy narazit na zásadní překážky. Co je tedy možné očekávat?
img

Slovensko opět na inflačním chvostu eurozóny

19.09.2023 Evropská centrální banka dnes zveřejnila konečné údaje o inflaci podle harmonizovaného indexu spotřebitelských cen (HICP) v Evropské unii. Inflace měřená HICP v eurozóně dosáhla v srpnu 5,2 %, což je mírný pokles oproti červencové hodnotě 5,3 %. Největší obavy tak stále vyvolávají ceny potravin, které meziročně vzrostly o 10,3 %. Na druhé straně začínají opět výrazně růst ceny v dopravě v důsledku vysokých cen pohonných hmot. Jediným deflačním segmentem je bydlení, elektřina a plyn, který meziročně klesl o 0,7 %.
img

Německu i Česku hrozí deindustrializace. S vládou kancléře Scholze není spokojeno 80 procent Němců, na výraz „energetická přeměna“ jsou alergičtí

17.09.2023 O Německu se už opět, po letech, hovoří jako o „nemocném muži Evropy“. V ekonomických problémech je ale celý starý kontinent. Bezprostředně jej ničí zejména důsledky války na Ukrajině, včetně energetické drahoty, které výrazně snižují globální konkurenceschopnost nejen německých firem a podniků. Má to zásadní dopad už i na náladu Němců. Hned 79 procent z nich není s vládou kancléře Scholze spokojeno, vyplývá z aktuálního průzkumu ARD. Už jsou alergičtí na výraz „energetická přeměna“ a Scholzovi spolustraníci kancléři doporučují se jeho užití na veřejnost zcela vystříhat.
img

EUR/USD ustupuje, dolar roste na základě pozitivních ekonomických dat

15.09.2023 Na konci týdne se americkému dolaru podařil návrat na scénu a popostrčil zpět svůj evropský protějšek. Euro v reakci na rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) o úrokových sazbách výrazně oslabilo. Analytici však očekávají postupné oživení eura, které se v současnosti snaží dostat ze svých minim.
img

Ranní okénko - Dnes rozhoduje ECB

14.09.2023 Ekonomický svět se po včerejší zprávě o americké inflaci obrací do Evropy, kde dnes zasedá bankovní rada ECB a její rozhodnutí není předem jasné. Depozitní sazba aktuálně činí 3,75 % a měnovou politiku ECB tak lze označit jako poměrně restriktivní. Nicméně inflace v eurozóně je stále vysoká a k inflačnímu cíli nesměřuje dostatečně rychle, což připouští i samotná Evropská centrální banka. Z tohoto pohledu by se zdálo, že ECB přistoupí k dalšímu zvýšení sazeb, na druhé straně je tu horší ekonomický výkon eurozóny jak v tomto roce, tak i pesimističtější predikce pro rok následující. Zároveň nejde opomenout ani aktuální podmínky financování, za kterých si státy půjčují na světových trzích, což se týká především států velmi zadluženého jižního křídla eurozóny. ECB tak stojí před nelehkým rozhodnutím.
img

Inflace v USA - o chlup vyšší čísla rozhýbala trhy

13.09.2023 Zveřejnění dat o spotřebitelských cenách v zámoří bylo jako obvykle očekávanou událostí, zvláště když chyběly jiné dostatečně zajímavé impulsy. Odchylka od konsensu byla nakonec minimální, ale způsobila poměrně nervózní reakci na finančních trzích. Výsledný pohyb však zatím není velký. Celkový index spotřebitelských cen se meziměsíčně zvedl podle očekávání o 0,6 pct. Meziročně pak zrychlil na 3,7 z 3,2 pct, zatímco se čekalo 3,6 procenta.
C:\fakepath\trader-13092023-31-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.09.2023 1) Další omezení těžby ropy ve státech mimo Organizaci zemí vyvážejících ropu (OPEC) ve čtvrtém čtvrtletí výrazně zhorší situaci na trhu. Ve své pravidelné měsíční zprávě to dnes uvedla Mezinárodní agentura pro energii (IEA). S omezením těžby až do konce roku počítá zejména Saúdská Arábie a Rusko. Posledně jmenovaná země není členem OPEC, ale patří mezi spojence této organizace.
C:\\fakepath\\Ceska republika.jpg

Analytici: Hospodářský vývoj v Německu brzdí oživení české ekonomiky

13.09.2023 Hospodářský vývoj v Německu brzdí oživení české ekonomiky. Shodli se na tom analytici, které ČTK oslovila. Zároveň ale s poklesem německé ekonomiky při kalkulacích výhledu české ekonomiky počítají. Svaz německého průmyslu (BDI) zhoršil výhled ekonomiky na letošní rok a nově v Německu očekává propad hrubého domácího produktu (HDP) o 0,4 procenta.
C:\fakepath\USA.jpg

Míra inflace v USA v srpnu zrychlila růst na 3,7 z červencových 3,2 procenta

13.09.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen ve Spojených státech v srpnu zrychlilo na 3,7 z červencových 3,2 procenta. Ve své dnešní zprávě to uvedlo americké ministerstvo práce. Nárůst inflace je větší, než očekávali analytici. Zároveň je to největší nárůst za déle než rok. Vyšší jsou ceny energií i mnoha výrobků. Takzvaná jádrová inflace vyšla ale nižší, než se čekalo. To by podle analytiků mohlo americkou centrální banku (Fed) přimět, aby ponechala příští středu úrokové sazby beze změny.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 12.9.2023

12.09.2023 Akciové indexy se začátkem týdne vrátily k růstu, ale za poslední dva měsíce jsme se téměř nedostali z místa. Trhy doprovází nervózní vývoj, kdy vedle rostoucích výnosů nyní akcie, ale hlavně reálnou ekonomiku, ohrožuje rostoucí cena ropy. Trhy se připracují na zítřejší důležité zveřejnění inflace v USA, které by mohlo být velmi zajímavé. Vedle silného trhu práce jsme totiž sledovali náznaky oslabujícího spotřebitele, zatímco ceny energií přestávají působit deflačně.
img

Podzimní snižování cen energií by mohlo urychlit pokles inflace

11.09.2023 Česká inflace v meziročním vyjádření klesla v srpnu na 8,5 % z červencových 8,8 %. To bylo v souladu s tržním konsensem i prognózou ČNB, zatímco my jsme očekávali výraznější snížení na 8,2 %. Ve srovnání s předchozími měsíci byl pokles inflace pomalejší, když postupně odeznívá efekt vyšší srovnávací základny loňského roku.
img

Ropa zdražila o 25 %, přiživí to inflaci a zpomalí ekonomický růst

11.09.2023 „Rostoucí cena ropy přiživuje obavy ohledně obnovy růstu inflace a zpomalení západních ekonomik. Čím déle zůstane cena vysoko, tím horší budou implikace,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Pokles inflace pokračuje, avšak pozvolnějším tempem

11.09.2023 Česká inflace v meziročním vyjádření klesla v srpnu na 8,5 % z červencových 8,8 %. To bylo v souladu s tržním konsensem i prognózou ČNB, zatímco naše prognóza očekávala výraznější snížení na 8,2 %. Ve srovnání s předchozími měsíci byl pokles inflace pomalejší, když postupně odeznívá efekt vyšší srovnávací základny loňského roku.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Evropská komise zhoršila odhad letošního růstu ekonomiky EU na 0,8 procenta

11.09.2023 Evropská komise (EK) zhoršila výhled vývoje ekonomiky Evropské unie na letošní i příští rok. Nově očekává, že hrubý domácí produkt (HDP) se v letošním roce zvýší o 0,8 procenta, zatímco na jaře čekala růst o jedno procento. Inflace však bude nadále zvolňovat a trh práce zůstane v dobré kondici. Komise to dnes uvedla ve své letní makroekonomické prognóze. Německá ekonomika, která je největší v Evropě, ale podle komise letos klesne. Odhad růstu na příští rok EK snížila o 0,3 procentního bodu na 1,4 procenta. Loni ekonomika EU vykázala růst o 3,4 procenta.
img

Inflace, ČR, srpen 2023

11.09.2023 Meziroční inflace v české ekonomice v srpnu dále klesla, z červencových 8,8 % na 8,5 %, v souladu s očekáváním finančního trhu a též v souladu s prognózou ČNB.
img

Inflace klesá už jen nepatrně, je stále čtyřikrát vyšší než cíl České národní banky a letos už výrazněji neklesne. Nahoře ji drží vysoké ceny energií a odeznívající efekt vysoké srovnávací základny loňského roku

11.09.2023 Spotřebitelské ceny v Česku v srpnu rostly – dle očekávání – meziročním tempem 8,5 procenta. Tuto úroveň očekával jak trh, tak Česká národní banka ve své aktuální prognóze. Jedná se o nejnižší úroveň meziroční inflace za celé období od prosince 2021. V meziměsíčním pohledu však inflace v srpnu vykázala o něco vyšší úroveň, než se obecně čekalo. Ceny během srpna totiž poskočily o 0,2 procenta, zatímco tuzemští i zahraniční analytici oslovení agenturou Bloomberg čekali, že to bude nejpravděpodobněji jen o 0,1 procenta.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Srpnová inflace a zasedání ECB

11.09.2023 Datově budou tomuto týdnu v tuzemsku i ve Spojených státech vévodit statistiky srpnové inflace. Zatímco v USA se podle našeho odhadu meziroční růst cenové hladiny zvýšil na 3,7 %, u nás očekáváme další zpomalení inflace na 8,2 % y/y. Zámořská čísla doplní i srpnové maloobchodní tržby, které by měly ukázat slábnoucí domácí poptávku. V eurozóně bude nejdůležitější událostí zasedání ECB, na kterém očekáváme hlavně vlivem slabších dat z poslední doby ponechání úrokových sazeb beze změny. Šance na jejich další zvýšení do konce letošního roku však stále žije.
img

E.ON zlevní 800.000 klientů elektřinu, bude až o pětinu nižší než vládní strop

07.09.2023 Energetická společnost E.ON zlevní od 1. října elektřinu asi 800.000 svých klientů, kteří nemají fixovanou cenu. Oproti současným ceníkům se sníží o 16 procent, vůči vládnímu cenovému stropu pak bude nižší až o pětinu. Od začátku září firma zlevnila 140.000 zákazníků plyn. E.ON o tom dnes informoval v tiskové zprávě. Ceny energií postupně snižují i ostatní dodavatelé v Česku.
img

Důvody pádu GBP

07.09.2023 Britská libra včera klesla vůči americkému dolaru v důsledku komentářů Andrewa Baileyho, které zpochybnily potřebu dalšího zvyšování úrokových sazeb ve Spojeném království. V současné době guvernér Bank of England Andrew Bailey očekává, že inflace letos výrazně poklesne, a zpochybňuje nutnost dalšího zvýšení sazeb i na zasedání koncem tohoto měsíce. Bailey dal členům parlamentu pozitivní signál, že inflace klesá, a prohlásil, že klesající ceny energií a slábnoucí trh práce naznačují, že cyklus zvyšování úrokových sazeb se chýlí ke konci. V reakci na to se libra okamžitě propadla, čímž eskalovala svůj pokles na medvědím trhu.
C:\fakepath\Nemecko5.jpeg

Průmyslová výroba v Německu klesla opět více, než se čekalo, dolů ji táhnou auta

07.09.2023 Průmyslová výroba v Německu klesla v červenci proti předchozímu měsíci o 0,8 procenta. Je to opět větší pokles, než se čekalo, a zároveň třetí meziměsíční snížení po sobě. Dolů výrobu táhl stejně jako v červnu především prudký propad automobilového průmyslu. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil německý statistický úřad. Podle deníku Financial Times se tak stupňuje tlak na německou vládu, aby dělala víc pro vyvedení ekonomiky z útlumu.
C:\fakepath\trader-31082023-41-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.08.2023 1) Indický konglomerát Adani čelí nové kontroverzi. Dnes zveřejněná zpráva investigativní skupiny OCCRP uvádí, že skupina používala fondy k obcházení pravidel, která brání manipulaci s cenami akcií. Konglomerát podle zprávy investoval miliony dolarů do akcií svých vlastních divizí prostřednictvím offshorových struktur. OCCRP zmiňuje dva investory, kteří podle ní jménem skupiny nakupovali a prodávali akcie. Skupina Adani tato tvrzení odmítla a označila je za neopodstatněná. Dotčené fondy vyšetřuje indická komise pro cenné papíry SEBI.
C:\fakepath\trader-31082023-26-zm.jpg

Inflace v eurozóně v srpnu zůstala na 5,3 procenta, čekalo se zmírnění růstu

31.08.2023 Míra inflace v eurozóně se v srpnu nezměnila a zůstala na 5,3 procenta, uvedl dnes v rychlém odhadu unijní statistický úřad Eurostat. Analytici přitom čekali další zmírnění tempa růstu, a to na 5,1 procenta. Takzvaná jádrová inflace, očištěná o kolísavé ceny energií a potravin, se podle očekávání snížila na 5,3 procenta z červencové hodnoty 5,5 procenta. Nejvyšší inflaci v eurozóně má Slovensko.
img

FIDELITY INTERNATIONAL: BRITSKÉ GILTY JSOU NASTAVENY PŘÍLIŠ PESIMISTICKY

30.08.2023 Globální dluhopisy v létě ztrácely půdu pod nohama pět týdnů v řadě. Výsledkem je, že trhy s Gilty (britskými státními dluhopisy) nyní počítají s dalším zvyšováním sazeb. Ekonomická data však naznačují, že tento pohled je možná až příliš pesimistický.
C:\fakepath\trader-30082023-30-zm.jpg

Inflace v Německu v srpnu podle metodiky EU zpomalila na 6,4 procenta

30.08.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Německu v srpnu podle údajů harmonizovaných s metodikou výpočtu Evropské unie zpomalilo na 6,4 procenta z červencových 6,5 procenta. Vyplývá to z prvního rychlého odhadu, který dnes zveřejnil spolkový statistický úřad Destatis. Analytici dotazovaní agenturou Reuters očekávali zpomalení inflace až na 6,3 procenta. Meziměsíčně se ceny zvýšily o 0,4 procenta.
img

Struktura HDP je i přes jeho slabý růst poměrně povzbudivá

29.08.2023 Zpřesněný odhad českého HDP potvrdil jeho mírný mezičtvrtletní nárůst ve druhém letošním čtvrtletí o 0,1 %. To bylo plně v souladu s naší prognózou. Výkon ekonomiky tak zůstal slabý, když v prvním čtvrtletí HDP mezičtvrtletně stagnoval. Meziročně pak ekonomika klesla o 0,4 %, tedy stejně jako v prvním čtvrtletí. V meziročním vývoji se stále odráží mírná recese z druhé poloviny loňského roku. Jen nepatrný mezičtvrtletní růst HDP ve druhém čtvrtletí tudíž nezměnil nic na tom, že ekonomika stále zaostává za svou předpandemickou úrovní, a to o rovné jedno procento.
img

Třetina německého průmyslu zvažuje odchod do zahraničí, kvůli vysokým cenám energií. Hrozba deindustrializace Německa – a tím pádem i Česka – nikdy nebyla vyšší

29.08.2023 Německé firmy a podniky ve vzrůstající míře omezují své investice na domácí půdě a zvažují, či již uskutečňují odchod do zahraničí. Důvodem jsou vysoké ceny energií, které decimují nejen německou, ale i mnohé další evropské ekonomiky.
img

Týden na akciových trzích: Praha téměř beze změny

25.08.2023 Celý týden se čekalo na vystoupení guvernéra amerického Fedu na symposiu v Jackson Hole. J. Powell uvedl, že Fed bude při rozhodování o dalším zvýšení úrokových sazeb postupovat opatrně. Pravděpodobně dojde k ponechání sazeb na stejné úrovni po delší dobu. Obchodování je po jeho vystoupení velmi volatilní. A zdá se, že se překlápí do mínusu.
img

Ceny energií stoupnou. U firem a municipalit i proto roste zájem o kombinaci fixace a spotových cen

24.08.2023 Energetický trh je stále velmi opatrný vůči výkyvům či nenadálým událostem. Důkazem je i nedávný nárůst cen plynu kvůli hrozbě stávky v australských LNG terminálech. Oproti loňsku však trh v létě vykazuje i dva odlišné rysy. Firmy a obce nyní mnohem častěji uzavírají nové smlouvy na dodávky energií, výrazně roste také poptávka po kombinaci fixace ceny na zimu se spotovým produktem na jaro a léto. Současnou optikou se jedná o ideální řešení i vzhledem k očekávanému podzimnímu růstu cen energií, popisuje ve svém komentáři jednatel společnosti MJEnergie Pavel Urubek.
img

Forex: Ospalá nálada na trzích před blížícím se symposiem v Jackson Hole

22.08.2023 Po včerejším ospalém obchodování ani to dnešní pravděpodobně nebude lepší. Makroekonomický kalendář totiž nabízí pouze méně zajímavá data, na která finanční trhy většinou nereagují. V Polsku budou zveřejněny červencové výsledky maloobchodních tržeb a v USA pak červencové prodeje nových nemovitostí a srpnová důvěra v průmyslu od richmondského Fedu. Zítřek již bude z hlediska nových dat slibnější a ve čtvrtek začíná výroční symposium centrálních bankéřů v Jackson Hole.
img

Forex: Ve výrobním sektoru začíná převládat deflace

21.08.2023 Ceny průmyslových výrobců v Německu a Polsku klesly o poznání více, než se čekalo. Ty německé byly v červenci meziměsíčně nižší v průměru o 1,1 %, zatímco podle tržního konsensu mělo dojít ke zmínění tempa poklesu z červnových -0,3 % m/m na -0,2 %. Podobně v Polsku se ceny ve výrobním sektoru snížily meziměsíčně o 0,7 % oproti očekáváným -0,3 %. K výraznému zlevnění přitom v průmyslu došlo navzdory tomu, že se cena surové ropy v průběhu července zvýšila o přibližně 10 dolarů za barel, v relativním vyjádření tedy o více než 10 %.
img

Mohou evropské akcie dál ignorovat špatné zprávy?

21.08.2023 Když pomineme první měsíce pandemie, je současný ekonomický růst v Evropě nejhorší od období 2011-2013. Letos v zimě navíc nelze vyloučit ani novou energetickou krizi. Německo upadlo do recese a tamní průmysl je na kolenou. Jak dlouho ještě mohou investoři ignorovat varovná znamení? Výsledková sezóna ve 2. čtvrtletí jen potvrdila, že je růst výnosů v Evropě už tři kvartály záporný. Vzhledem k těmto vyhlídkám a skutečnosti, že se Německo znovu stává „nemocným mužem Evropy", jsou ceny evropských akcií oproti americkým nejnižší od roku 2006. Investoři se v rekordních počtech odvracejí od Evropy směrem k USA.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Výrobní ceny v Německu v červenci klesly o šest procent, nejvíce od roku 2009

21.08.2023 Výrobní ceny průmyslových produktů v Německu se v červenci meziročně snížily o šest procent. Vykázaly tak první pokles od listopadu 2020 a nejvýraznější pokles od října 2009, kdy je stlačila dolů globální finanční a hospodářská krize. Oznámil to dnes spolkový statistický úřad.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Další sada pesimistických indikátorů sentimentu

21.08.2023 Předstihové indikátory sentimentu pravděpodobně zůstanou slabé, a to navzdory tomu, že v případě některých by podle nás mohlo dojít k nepatrnému zlepšení. Z hlediska sektorů se slabost týká především průmyslu, zatímco ve službách je situace lepší. Výdaje evropských domácností by navíc měl podpořit rychlý ústup inflace a s tím související obnovený růst reálných mezd, stejně tak ale i vysoká úroveň nahromaděných úspor. Finanční trhy však budou vyhlížet především symposium centrálních bankéřů v Jackson Hole, které bude probíhat od čtvrtka do soboty.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Inflace v EU se v červenci snížila na 6,1 procenta

18.08.2023 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Evropské unii v červenci dále zpomalilo na 6,1 procenta z 6,4 procenta v červnu. Uvedl to ve své zprávě Evropský statistický úřad Eurostat. V České republice se inflace snížila o jeden procentní bod na 10,2 procenta, i tak ale zůstává čtvrtá nejvyšší v EU. V případě eurozóny statistický úřad potvrdil předchozí rychlý odhad, podle něhož inflace zpomalila na 5,3 procenta z červnových 5,5 procenta.
img

Invesco: Pro USA to bylo „léto dezinflace“

16.08.2023 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA dosáhl nižší hodnoty, než se očekávalo, a to 0,2 % meziměsíčně a 3,2 % meziročně (oproti očekávaným 3,3 %). Jádrový CPI, který nezahrnuje ceny potravin a energií, vzrostl o 0,2 % meziměsíčně a o 4,7 % meziročně. I když některé kategorie inflace jsou lepší než jiné, pokrok, kterého bylo dosaženo, je významný a velmi vítaný.
img

Inflace v USA roste méně, než se očekávalo! Další zvyšování sazeb vypadá nejistě!

10.08.2023 Celková spotřebitelská inflace ve Spojených státech v červenci zrychlila z 3,0 % na 3,2 % meziročně, což byla hodnota o něco nižší než očekávaných 3,3 % meziročně. Jádrový index CPI zpomalil ze 4,8 na 4,7 % r/r, zatímco oba měsíční ukazatele (celkový i jádrový) dosáhly 0,2 % m/m - což je v souladu s očekáváním trhu, dlouhodobými průměry i dosažením inflačního cíle Fedu do roku 2025. Bude Fed za těchto okolností pokračovat ve zvyšování sazeb?
img

Inflace klesla pod 9 %, dynamika jádrové složky mírně zrychlila

10.08.2023 Česká inflace v červenci klesla z 9,7 % y/y na 8,8 %. To bylo plně v souladu s naší prognózou a tržním konsensem. ČNB čekala inflaci ve výši 8,9 % y/y. V meziročním vyjádření nadále působila vyšší srovnávací základna loňského roku. Hlavním zdrojem meziročního růstu spotřebitelských cen zůstávají vyšší náklady na bydlení včetně energií (příspěvek +3,7 pb) a potraviny (+1,7 pb). S výjimkou pohonných hmot však k meziročnímu růstu spotřebitelských cen přispěly téměř všechny složky.
img

Celková inflace opět zpomalila, ta jádrová však oproti našemu očekávání méně

10.08.2023 Česká inflace v červenci klesla z 9,7 % y/y na 8,8 %. To bylo plně v souladu s naší prognózou a tržním konsensem. ČNB čekala inflaci ve výši 8,9 % y/y. V meziročním vyjádření nadále působila vyšší srovnávací základna loňského roku. Hlavním zdrojem meziročního růstu spotřebitelských cen zůstávají vyšší náklady na bydlení včetně energií (příspěvek +3,7 pb) a potraviny (+1,7 pb). S výjimkou pohonných hmot však k meziročnímu růstu spotřebitelských cen přispěly téměř všechny složky.
img

Inflace, ČR, červenec 2023

10.08.2023 Meziroční inflace v české ekonomice v červenci dále klesla, z červnových 9,7 % na 8,8 %, přesně v souladu s očekáváním finančního trhu.
img

Ranní shrnutí (10.08.2023)

10.08.2023 Asijsko-pacifické indexy se dnes obchodovaly smíšeně. Nikkei se obchodoval o 0,40 % výše, Nifty 50 o 0,40 % níže a indexy z Číny klesly až o 0,60 %. Index S&P/ASX 200 si připsal 0,16 %, zatímco index Kospi klesl o 0,26 %.
img

⛽WTI na nejvyšší úrovni od listopadu!

09.08.2023 Po včerejším zveřejnění neuspokojivých obchodních údajů z Číny, které ukázaly slabou zahraniční i domácí poptávku, ropa výrazně klesla. Údaje rovněž ukázaly, že čínský dovoz ropy v červenci klesl na nejnižší úroveň od ledna, když se meziročně snížil o 18,8 % na 10,29 mil. barelů denně. Jedná se o znatelný pokles vzhledem k tomu, že ještě v květnu bylo dosaženo rekordních dovozů přesahujících 17 mil. barelů denně.
C:\fakepath\Cina-2.jpeg

Čínský vývoz a dovoz v červenci klesly dvouciferně, více než se čekalo

08.08.2023 Čínský vývoz se v červenci meziročně snížil o 14,5 procenta, nejvíce od února 2020. Dovoz klesl o 12,4 procenta, obě hodnoty jsou horší, než se čekalo. Údaj dnes podle agentury Reuters zveřejnil čínský statistický úřad. Na vině je klesající poptávka v zahraničí i v samotné Číně. Zahraniční obchod nevykazuje známky oživení už několik měsíců a brzdí růst druhé největší světové ekonomiky.
C:\fakepath\forint.jpg

Inflace v Maďarsku klesla na 17,6 procenta, snížila se šestý měsíc po sobě

08.08.2023 Meziroční míra inflace v Maďarsku se v červenci snížila na 17,6 procenta z červnových 20,1 procenta. Pokles tak vykázala už šestý měsíc za sebou. Oznámil to dnes maďarský statistický úřad. Nejvýše vystoupala inflace v zemi v lednu, kdy se vyšplhala na 25,7 procenta, což byla nejvyšší úroveň od roku 1996. Maďarsko se v poslední době potýká s nejvyšší inflací v Evropské unii. Ekonomové očekávali pokles pod 18 procent. V meziměsíčním srovnání spotřebitelské ceny vzrostly o 0,3 procenta.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Červencový vývoj spotřebitelských cen u nás a v USA

07.08.2023 Týden u nás zahájí červnový výkon domácího průmyslu. Podle nás průmyslová produkce v červnu mírně korigovala silný květnový výsledek a meziměsíčně klesla o 0,5 %, stejně jako v Německu, kde červnový údaj bude zveřejněn rovněž dnes. Klíčovým tuzemským údajem bude ve čtvrtek zveřejněná červencová inflace. Ta meziročně opět výrazně zpomalí, nicméně v meziměsíčním vyjádření podle nás došlo k jejímu mírnému zrychlení, zejména vlivem zdražení pohonných hmot.
img

Bank of England zastavila pokles libry

04.08.2023 Britská libra po včerejším neuvěřitelném comebacku během projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho ztrácí vůči americkému dolaru půdu pod nohama. Po očekávaném zvýšení sazby o 25 bazických bodů a stanovení klíčové úrokové sazby na 5,25 % se britská libra částečně zotavila. Pár GBP/USD však získal ještě silnější podporu poté, co Andrew Bailey prohlásil, že centrální banka zůstává opatrná ve svém boji s trvale vysokou inflací kvůli nežádoucím překvapením ve fundamentálních datech Spojeného království.
img

Čechy přestává drtit inflace, osmělují se k nákupům věcí, které nutně nepotřebují. Maloobchod tak vykazuje nečekaně slibný výsledek, nejlepší takřka od samého začátku ruské invaze na Ukrajinu

04.08.2023 Maloobchodní tržby bez zahrnutí aut v červnu meziročně klesaly, a to meziročně o 4,1 procenta, tedy méně, než se čekalo. Z tohoto hlediska lze vývoj maloobchodu hodnotit jako poměrně příznivý a jako „blýskání na lepší časy“. Jedná se totiž o nejlepší, resp. nejméně špatný výsledek maloobchodu od dubna 2022, tedy za takřka celou dobu, po niž trvá válka na Ukrajině. Tu loni koncem února vyvolalo Rusko svým vojenským vpádem na ukrajinské území.
C:\fakepath\eurozona.jpg

Inflace v eurozóně v červenci podle rychlého odhadu klesla na 5,3 procenta

31.07.2023 Míra inflace v eurozóně v červenci klesla o dvě desetiny bodu na 5,3 procenta, uvedl v rychlém odhadu Eurostat. Pomohl tomu další pokles cen energií. V květnu činila míra inflace 6,1 procenta. Inflace zůstává výrazně nad dvouprocentním cílem stanoveným Evropskou centrální bankou (ECB).
img

Evropu čeká velmi obtížné desetiletí, kvůli drahým energiím a invazi čínských elektromobilů, varují experti. Motor evropské ekonomiky, Německo, se zadrhává, výrazně tam sílí Alternativa pro Německo

30.07.2023 Evropu čeká velmi složitých deset let, kdy se její ekonomika bude muset utkat s povážlivou ztrátou konkurenceschopnosti. Starý kontinent totiž ve světě stále povážlivěji zaostává, zejména za USA, a kombinace drahých energií a přílivu čínských elektromobilů situaci může dále výrazně zhoršují. Varují tak experti, které cituje agentura Bloomberg.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Inflace v Německu v červenci podle metodiky EU klesla na 6,5 procenta

28.07.2023 Meziroční míra inflace v Německu se v červenci podle metodiky Evropské unie snížila na 6,5 procenta z červnových 6,8 procenta. V předběžné zprávě to dnes oznámil Spolkový statistický úřad. Pokles inflace byl o něco výraznější, než očekávali analytici. Ti v anketě agentury Reuters červencový nárůst spotřebitelských cen odhadovali na 6,6 procenta.
img

Graf dne: USDJPY (20.07.2023)

20.07.2023 Příští pátek (28. července) očekáváme rozhodnutí BoJ o úrokových sazbách. Zdá se však, že tato událost trh nepřekvapí, protože na začátku tohoto týdne guvernér BoJ Kazuo Ueda oznámil, že banka bude zachovávat svou ultrapřísnou měnovou politiku.
img

Letní ekonomický výhled: Oživení globální ekonomiky očekávejme až v polovině roku 2024

18.07.2023 Pojišťovna Allianz Trade ve svém pravidelném ekonomickém výhledu nadále očekává oživení globální ekonomiky až v polovině příštího roku. Možnými riziky pro evropské státy by však mohla být chladná zima, která by opět vyhnala ceny energií nahoru, ale také například krachy dalších bank.
img

Forex: Data potvrzují dezinflační tendence v USA i u nás

14.07.2023 Makroekonomické statistiky, které by měly potenciál výrazněji zahýbat s finančními trhy, dnes na programu nebudou. Trhy tak získají prostor vstřebat dezinflační čísla z předchozích dní. Domácí kalendář nabídne pouze květnovou bilanci běžného účtu platební bilance. V zámoří bude zveřejněn předběžný červencový údaj o důvěře v ekonomiku podle Michiganské univerzity včetně ukazatele inflačních očekávání.
img

Forex: Zpomalující inflace podpořila sázky na snížení sazeb ČNB

13.07.2023 Meziroční inflace se v červnu v souladu s tržním konsenzem i naší prognózou snížila z květnových 11,1 % na 9,7 %. Jádrová inflace, která je očištěná o ceny energií, pohonných hmot a potravin pak zpomalila z 8,6 % y/y na 7,5 % y/y. To bylo hlavně důsledkem vysoké srovnávací základny loňského roku, když se po sezónním očištění jádrové ceny zvýšily stejně jako v květnu meziměsíčně o mírných 0,1 %. Jednalo se tak již o druhý měsíc v řadě, kdy se meziměsíční růst jádrových cen nacházel v anualizovaném vyjádření pod cílem centrální banky. To z našeho pohledu svědčí o průsaku slabé poptávky do cenové dynamiky.
img

Inflace je poprvé od ledna 2022 jednociferná

13.07.2023 Tuzemské spotřebitelské ceny byly v červnu meziročně vyšší o 9,7 % po květnovém růstu o 11,1 %. Inflace tak poprvé od ledna 2022 klesla do jednociferného teritoria. Červnový vývoj plně odpovídal naší prognóze a zároveň i tržnímu konsensu. ČNB ve své prognóze zveřejněné začátkem května očekávala červnovou inflaci ve výši 10,1 % y/y.
img

Inflace je poprvé od ledna 2022 jednociferná

13.07.2023 Tuzemské spotřebitelské ceny byly v červnu meziročně vyšší o 9,7 % po květnovém růstu o 11,1 %. Inflace tak poprvé od ledna 2022 klesla do jednociferného teritoria. Červnový vývoj plně odpovídal naší prognóze a zároveň i tržnímu konsensu. ČNB ve své prognóze zveřejněné začátkem května očekávala červnovou inflaci ve výši 10,1 % y/y.
img

Inflace, ČR, červen 2023

13.07.2023 Meziroční inflace v české ekonomice v červnu dále klesla, z květnových 11,1 % na 9,7 %.
img

Forex: Tuzemská meziroční inflace po roce a půl dosáhne jednociferné hodnoty

13.07.2023 Inflace u nás by podle našeho odhadu měla zavítat po roce a půl opět do jednociferného teritoria. Její meziměsíční tempo však podle nás stagnovalo na 0,3 %, sezónně očištěný meziměsíční růst jádrových cen pak zůstal slabý na 0,1 %. Průmyslová produkce v eurozóně by měla ukázat na meziměsíční nárůst navzdory pesimistickému obrázku předstihových ukazatelů. Další díl do dezinflačního příběhu nabídne vývoj výrobních cen v USA, které podle nás v červnu téměř stagnovaly.
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

Inflace se v červnu podle analytiků dostala pod deset procent

09.07.2023 Tempo růstu spotřebitelských cen zvolňovalo i v červnu a inflace se poprvé od ledna 2022 dostala pod deset procent. Shodují se na tom analytici, které ČTK oslovila. Na snižování inflace podle nich působí srovnávací základna loňského roku, projevuje se ale i silná koruna a nižší poptávka. V květnu byla inflace 11,1 procenta. Údaje o červnové inflaci zveřejní Český statistický úřad (ČSÚ) ve čtvrtek.
C:\fakepath\forint.jpg

Inflace se v Maďarsku v červnu snížila na 20,1 procenta, čekal se větší pokles

07.07.2023 Meziroční míra inflace v Maďarsku se v červnu snížila na 20,1 procenta z květnových 21,5 procent. Oznámil to dnes maďarský statistický úřad. Inflace se tak snížila už pátý měsíc za sebou. V lednu se vyšplhala až na 25,7 procenta, což byla nejvyšší úroveň od roku 1996. Maďarsko se v poslední době potýká s nejvyšší inflací v Evropské unii. Ekonomové očekávali pokles zhruba k 18 procentům.
C:\fakepath\euro zone.jpg

Inflace v eurozóně v červnu podle rychlého odhadu klesla na 5,5 procenta

30.06.2023 Míra inflace v eurozóně v červnu klesla o šest desetin bodu na 5,5 procenta. Ve svém rychlém odhadu to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Je to výraznější pokles, než se čekalo, a zároveň nejnižší hodnota od loňského ledna. Nejvíce se zvýšily ceny v kategorii potraviny, alkohol a tabák, kde meziroční růst dosáhl 11,7 procenta. Je to ale zpomalení tempa z 12,5 procenta v květnu.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Inflace v Německu se v červnu podle metodiky EU zvýšila na 6,8 procenta

29.06.2023 Míra inflace v Německu se v červnu podle metodiky Evropské unie zvýšila na 6,8 procenta z květnových 6,3 procenta. Dnes to v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Podle domácího způsobu výpočtu pak míra inflace vzrostla na 6,4 z 6,1 procenta, což je více, než předpokládali ekonomové v anketě agentury Reuters. Ti v průměru odhadovali, že tempo růstu spotřebitelských cen zrychlí na 6,3 procenta.
C:\fakepath\trader-26062023-80-zm.jpg

Stanjura: Vyšší dividenda ČEZ by do rozpočtu přinesla deset mld. Kč navíc

26.06.2023 Vyšší dividenda energetické společnosti ČEZ by přinesla do státního rozpočtu asi deset miliard korun navíc. Peníze by posloužily zejména na pokrytí nákladů, které způsobily vysoké ceny energií, tedy na kompenzace domácnostem a firmám, na příspěvek na bydlení a na mimořádnou valorizaci důchodů. Novinářům to dnes řekl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).
img

Forex: Situace v evropském průmyslu není tak špatná, jak to podle PMI vypadá

23.06.2023 Dnešek nabídne předběžné indikátory PMI za červen, a to z Německa, eurozóny a USA. Evropský PMI ze zpracovatelského průmyslu zůstane hluboko pod 50 body. Důvodem však i nadále bude především vliv zmírňujících se omezení na nabídkové straně, i když rizikem zde zůstává také pokles poptávky po průmyslovém zboží. Ve službách by naopak PMI měl setrvat vysoko nad hranicí 50 bodů. Domácnosti disponují vysokou úrovní nahromaděných úspor, které by s příchodem letní turistické sezony měly podpořit spotřebitelskou poptávku.
img

Existuje nějaká šance na zvýšení sazeb Bank of England o 50 bodů?

22.06.2023 Po neuspokojivé zprávě o britské inflaci, která právě vyšla, mnoho analytiků mluví o možném překvapení ze strany Bank of England. Tato spekulace má svou logiku. Pokud inflace neklesá a v tomto případě jádrová inflace roste, co jiného se dá dělat? Index spotřebitelských cen v dubnu prudce klesl, což dává naději na splnění slibu guvernéra BoE Andrewa Baileyho a premiéra Rishi Sunaka snížit inflaci do konce roku na polovinu. A přesto jsme zjistili, že v květnu inflace stále nepolevila. Ukazuje se, že za posledních 7 měsíců, během kterých BoE aktivně zpřísňovala měnovou politiku, inflace klesla o 2,4 %. Zdá se, že věci nejdou tak dobře, jak jsme očekávali.
C:\fakepath\Michl3.jpg

Michl: Působení fiskální politiky vytváří proinflační riziko do budoucna

21.06.2023 Působení fiskální politiky vytváří proinflační rizika do budoucna. Na tiskové konferenci po dnešním jednání bankovní rady to řekl guvernér České národní banky (ČNB) Aleš Michl. Vládní balíček ke konsolidaci veřejných financí hodnotí jako vykročení správným směrem, jeho vyhodnocení ale podle něho bude možné, až po schválení Parlamentem bude známa jeho konečná podoba.
img

Coface Barometr rizik zemí a odvětví za 2. čtvrtletí 2023: Ztracené iluze a velká očekávání

20.06.2023 Rok 2023 začal s velkými očekáváními, ale s největší pravděpodobností se optimismus, s nímž do něj některé ekonomiky vstupovaly, nenaplní. První polovina roku utvrdila společnost Coface, která je globálním lídrem v pojištění pohledávek firem a obchodních rizik, v jejích předpokladech: inflace se ve vyspělých zemích bezbolestně nevrátí ke svému 2% cíli; centrální banky do konce roku „kormidlem neotočí"; a pouhé zrušení zdravotních omezení neumožní Číně hrát roli motoru světové ekonomiky. Do popředí se také vrátily dvě zásadní věci: přístup k dostatku levné energie zůstává pro fungování globální ekonomiky klíčový a měnová politika má přímější vliv na ocenění aktiv a finanční stabilitu než na spotřebitelské ceny.
img

Průmyslové kovy pod tlakem prodejců. ZINEK ztrácí 1,5 % 📉

19.06.2023 Průmyslovým kovům se dnes nedaří, ale mezi hliníkem, mědí a niklem zaznamenávají největší pokles kontrakty na zinek (ZINC), které se obchodují o téměř 1,4 % níže. Trh počítá s pokračující slabší poptávkou a značnou nabídkou. Podle údajů šanghajského trhu s kovy vzrostla v prvních čtyřech měsících roku 2023 produkce zinku v Číně o 7,2 %. Navíc silnější americký dolar vyvíjí tlak na průmyslové kovy.
img

Intel investuje do továrny na čipy v německém Magdeburku přes 30 miliard eur

19.06.2023 Americká společnost Intel investuje do továrny na čipy v německém Magdeburku přes 30 miliard eur (713 miliard Kč). Firma to oznámila v prohlášení po podpisu dohody o společném záměru s německou vládou. Ta podle dřívějších informací ekonomických médií podpoří výstavbu zhruba deseti miliardami eur (asi 238 miliard Kč). Prohlášení přesnou výši podpory nezmiňuje, konkrétní sumu německá vláda zatím oficiálně neoznámila. Intel uvedl, že produkce polovodičů začne v rozmezí čtyř až pěti let. Nezbytný je ale souhlas Evropské komise s německou státní podporou.
C:\fakepath\Lagardeova.jpg

ECB dnes zvýšila základní úrok o čtvrt bodu na 4,00 procenta

15.06.2023 Evropská centrální banka (ECB) na svém dnešním zasedání zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na čtyři procenta. Rada guvernérů rozhodla o zvýšení úroků poosmé za sebou a naznačila možnost dalšího zpřísnění měnové politiky, kterým se snaží vrátit inflaci ke stanovenému dvouprocentnímu cíli. ECB to uvedla v dnešním sdělení.
C:\fakepath\ecb.jpg

ECB zvýšila základní úrok o čtvrt bodu na 4,00 procenta, čeká se další zvýšení

15.06.2023 Evropská centrální banka (ECB) na svém dnešním zasedání zvýšila základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu na čtyři procenta. Rada guvernérů rozhodla o zvýšení úroků poosmé za sebou a naznačila možnost dalšího zpřísnění měnové politiky, kterým se snaží vrátit inflaci ke stanovenému dvouprocentnímu cíli. ECB to uvedla v dnešním sdělení.
img

Evropská centrální banka zvýšila úrokové sazby, bude s tím pokračovat i v létě

15.06.2023 Evropská centrální banka (ECB) dnes zvýšila svoji základní úrokovou sazbu o 0,25 procentního bodu na 4 %. V rámci aktuálního cyklu zpřísňování měnové politiky jde teprve o druhé standardní zvýšení sazeb. Od července minulého roku až do letošního března totiž ECB sazby zvyšovala vždy o 50 nebo 75 bazických bodů. Dnešní rozhodnutí ECB bylo poměrně předvídatelné a široce očekávatelné. Mimo jiné právě proto, že centrální banka snížila tempo zpřísňování měnové politiky už na svém květnovém zasedání, po kterém ale zároveň dala jasně najevo, že ve zvyšování sazeb bude nadále pokračovat.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Míra inflace v USA v květnu klesla na 4,0 procenta, je nejníže za dva roky

13.06.2023 Míra inflace ve Spojených státech v květnu klesla na čtyři procenta a je nejníže za více než dva roky. Oznámilo to dnes americké ministerstvo práce. Pokles je o trochu výraznější, než čekali analytici. V dubnu byla inflace na 4,9 procenta. Meziměsíčně ceny vzrostly o 0,1 procenta, což je rovněž lepší výsledek, než se čekalo.
img

„Zkrotili jsme Babišovu drahotu,“ bude moci být jedno z hesel vládních stran před dalšími sněmovními volbami. Inflace do termínu jejich konání totiž dramaticky klesne

13.06.2023 Inflace v Česku je neústupnější, než se čekalo. Přesto už v příštím roce opravdu výrazně klesne. To si vládní pětikoalice před dalšími sněmovními volbami přičte nepochybně jako svoji zásluhu. „Zkrotili jsme Babišovu drahotu,“ může znít jedno z jejích hesel. Zároveň část pětikoalice využije nynější dění k zesílení volání po rychlém přijetí eura. Bude to ale odůvodněné?
img

Pozvolnější odeznívání jádrové inflace

13.06.2023 Meziroční inflace podle našich očekávání v květnu dál zvolnila z 12,7 na 11,1 % (náš odhad 11,0 % versus trh 10,8 %). Meziměsíčně došlo k nárůstu cen o 0,3 %, za kterým stál zejména oproti našemu očekávání rychlejší růst cen potravin, alkoholu a zdravotních služeb v důsledku vyšších cen lázeňských pobytů. Ceny podle očekávání klesaly v oddíle doprava v důsledku zlevňování pohonných hmot (-3,9 %), překvapil nás ovšem další pokles cen v oddíle rekreace a kultura, kde se možná začínají projevovat také postupně zlevňující pohonné hmoty.
img

Inflace dál zvolňuje

12.06.2023 Meziroční inflace podle našich očekávání v květnu dál zvolnila z 12,7 na 11,1 % (náš odhad 11,0 % versus trh 10,8 %). Meziměsíčně došlo k nárůstu cen o 0,3 %, za kterým stál zejména oproti našemu očekávání rychlejší růst cen potravin, alkoholu a zdravotních služeb v důsledku vyšších cen lázeňských pobytů.
img

Inflace, ČR, květen 2023

12.06.2023 Meziroční inflace v české ekonomice v květnu dále prohloubila své zpomalení, když z dubnových 12,7 % klesla na 11,1 %.
C:\\fakepath\\trader-09062023-41-zm.jpg

Británie zruší mimořádnou daň, pokud ceny energií dostatečně klesnou

09.06.2023 Británie zruší mimořádnou daň, kterou zatížila producenty ropy a zemního plynu, pokud ceny těchto surovin šest měsíců po sobě klesnou pod určitou úroveň. Uvedla to dnes britská vláda. Doufá přitom, že tak povzbudí energetickou bezpečnost země, informovala agentura Reuters.
C:\fakepath\ceska koruna-3.jpg

OECD zlepšila výhled růstu české ekonomiky, letos čeká růst o 0,3 procenta

07.06.2023 Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky se v letošním roce zvýší o 0,3 procenta a v příštím roce tempo růstu zrychlí na 2,4 procenta. Ve svém novém výhledu to dnes předpověděla Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Zlepšila tak svou březnovou prognózu, ve které počítala s poklesem HDP o 0,1 procenta. Výhled na příští rok zůstal stejný.
img

Ranní shrnutí (07.06.2023)

07.06.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování na vyšších úrovních. S&P 500 si připsal 0,24 %, Dow Jones se posunul o 0,03 % výše a Nasdaq přidal 0,36 %. Russell 2000 přidal výrazných 2,69 %, byl podpořen nadprůměrným výkonem akcií regionálních bank.
img

Cena plynu může koncem roku vystoupat až na trojnásobek současných hodnot. Důvodem bude nestabilita trhu i počasí

06.06.2023 Ačkoliv v současnosti se spotová cena plynu pohybuje pod 30 eury za megawatthodinu, s nástupem příští topné sezony může vystoupat až na trojnásobek. Vyplývá to z analytických odhadů firem, které v tuzemsku zajišťují obchod s plynem. Hlavními důvody budou rostoucí spotřeba v zimě, nestálost trhu a zásadní vliv může mít také počasí. Pokud tedy zákazníci z řad firem či obcí obdrží v těchto dnech nabídku s fixací na příští rok pod hranicí 1500 korun za megawatthodinu, neměli by váhat. Současné ceny energií na trhu analyzuje ve svém komentáři jednatel společnosti MJEnergie Pavel Urubek.
img

Akciový výhled: Evropa v problémech a francouzské polovodičové překvapení

05.06.2023 V květnu hospodářský růst Evropy výrazně zpomalil, což nadělalo další vrásky na čele ekonomům, kteří se již dřív obávali, že nás čeká pokles světové ekonomiky. Odvětví kybernetické bezpečnosti si vedlo velmi dobře a společnost Crowdstrike navýšila odhadované tržby i zisky za poslední fiskální rok. Navzdory letošnímu 35% nárůstu tržeb ale investoři poslali její akcie o 7 % níž. V závěru se pak podíváme na výsledky očekávané v příštím týdnu a zaměříme se zejména na menší francouzskou polovodičovou firmu Soitec.
img

Forex: Pokles inflace k 10 % uprostřed utlumeného vývoje ekonomiky

02.06.2023 Růst nominálních mezd na začátku roku podle našeho odhadu viditelně zrychlil na 9,1 % y/y a 3,0 % q/q, za dynamikou cen však zaostal. Reálné mzdy tak v meziročním vyjádření byly nižší o stále výrazných 6,2 %. Po slabém výkonu v Q1 23 čekáme, že maloobchodní tržby bez aut v dubnu mírně vzrostly (+0,4 % m/m). Ve zbytku roku by již podle nás mělo dojít k výraznějšímu oživení, a to i díky rychlejšímu růstu mezd. Průmyslová výroba pravděpodobně v dubnu meziměsíčně stagnovala, když růst v ostatních odvětvích kompenzoval pokles ve zpracovatelském průmyslu.
img

BREAKING: EUR klesá po zveřejnění CPI z eurozóny

01.06.2023 Data inflace CPI v eurozóně za květen byla zveřejněna dnes v 11:00. Očekával se pokles inflace a tato očekávání byla naplněna. Mnohé už napověděly výsledky CPI ze Španělska, Francie a Německa zveřejněné za poslední dva dny.
C:\fakepath\eurozona.jpg

Inflace v eurozóně klesla na 6,1 procenta, je nejníže za déle než rok

01.06.2023 Meziroční míra inflace v eurozóně v květnu klesla na hodnotu 6,1 procenta z dubnových sedmi procent. V rychlém odhadu to dnes uvedl statistický úřad Eurostat. Tempo zdražování je nejpomalejší od loňského února. Před rokem v květnu činila inflace v zemích používajících euro 8,1 procenta. Hlavní podíl na inflaci mělo letos v květnu stejně jako v předchozích měsících zdražování potravin.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Inflace v Německu podle unijní metodiky v květnu klesla na 6,3 procenta

31.05.2023 Míra inflace v Německu v květnu podle metodiky Evropské unie prudce klesla, dostala se meziročně na 6,3 procenta z dubnových 7,6 procenta. Dnes to v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Růst spotřebitelských cen se tak dostal na nejnižší úroveň za poslední rok. Podle domácí metodiky pak meziroční míra inflace klesla na 6,1 procenta z dubnových 7,2 procenta.
img

Forex: Inflace v zemích eurozóny v květnu výrazně poklesla

31.05.2023 Před čtvrtečním zveřejněním předběžné květnové inflace za celou eurozónu se již dnes dočkáme statistik z velkých evropských ekonomik. Po včerejší pro trhy překvapivě výrazném zpomalení inflace ve Španělsku, čekáme dnes citelné snížení cenové dynamiky také v Německu, Itálii i Francii. Podílet by se na tom měly hlavně energie a pohonné hmoty. Jádrová inflace naopak podle našeho odhadu poklesla jen lehce. V USA trhy budou sledovat hlavně data z trhu práce, která by mohla napovědět, co čekat od pátečních payrolls za květen.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

Analytici: Česká ekonomika by měla letos růst mírně do půl procenta

30.05.2023 Česká ekonomika, která je nyní na hraně recese, by měla v letošním roce růst mírně do půl procenta. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Za slabým výkonem hospodářství na začátku roku je podle nich domácí poptávka. Česká ekonomika letos v prvním čtvrtletí klesla meziročně o 0,4 procenta. Na začátku května statistici předpokládali pokles o 0,2 procenta. Ekonomika klesla v meziročním srovnání poprvé od prvního čtvrtletí 2021.
img

HDP ČR, detailní údaje, 1Q 2023

30.05.2023 Česká ekonomika v letošním prvním čtvrtletí vykázala mezikvartální stagnaci HDP, v meziročním vyjádření HDP klesl o 0,4 %.
img

Vládní konsolidační balíček sníží inflaci i růst HDP

29.05.2023 Tempo zadlužování českého veřejného sektoru bylo v letech 2020-2022 jedno z vůbec nejvyšších z celé EU. Výše veřejného dluhu k HDP přesto v mezinárodním srovnání zůstává poměrně nízká. Schodky veřejných financí přitom v letech 2021-2022 souvisely ve větší míře se strukturálním deficitem než s ekonomickým cyklem. Pokud by byl vládní konsolidační balíček schválen v navržené podobě, která počítá s deficitem veřejných financí v příštím roce ve výši 1,8 % HDP (oproti 2,9 % HDP bez konsolidace), přispělo by to podle našich propočtů ke snížení průměrné spotřebitelské inflace v roce 2024 až o 0,4 pb a ekonomického růstu až o 0,7 pb.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČR se dostává do mzdově inflační spirály, míní člen bankovní rady ČNB Holub

28.05.2023 Inflaci v Česku stále přiživují rostoucí mzdy, Česko se tak dostává do mzdově inflační spirály. V dnešním pořadu České televize Otázky Václava Moravce to uvedl člen bankovní rady České národní banky (ČNB) Tomáš Holub. Centrální banka by proto podle něj měla opět brzy zvýšit úrokové sazby. S tím naopak nesouhlasil ekonom a ředitel centra IDEA CERGE-EI v Praze Jan Švejnar, podle něj je problémem pokles HDP.
C:\fakepath\trader-26052023-38-zm.png

Komodity: Ceny ropy se zvyšují, trh je ale před schůzkou skupiny OPEC+ v nejistotě

26.05.2023 Ceny ropy se na konci týdne zvyšují. Trh je ale před schůzkou skupiny těžařů z OPEC+ naplánovanou na 4. června do Vídně v nejistotě, zvažuje protichůdné signály o budoucí nabídce z Ruska a ze Saúdské Arábie.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní plán | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Programování | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/NOK | EUR/SEK | USD/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Měnové trhy | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Asset management | Aussie | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bund | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Konsolidace | DAX | Denní minima | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Expanzivní politika | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | Hedging | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Margin | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Out of the money | P/E | PEG | PRIBOR | Pasiva | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Smart money | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Sterling | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Swiss | Termínový kontrakt | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvrdá měna | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Intervence na devizovém trhu | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | BK Asset Management | Partners | Deloitte | Golden Gate | Gold | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Riziková averze | LYNX | Akcenta | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | Raiffeisenbank | Global macro | Aktivum | Delta | EPS | EuroCOIN | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Hazardní hry | Akcie Alibaba | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie KB | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie O2 | Akcie Porsche | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Volkswagen | Akcie Volkswagen AG | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Broker Consulting | Brokers | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena barelu ropy | Cena libry | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | CitFin | Conference Board | Conference Board index | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | ČNB euro | Devizové rezervy ČNB | Dividenda ČEZ | DJIA | Dlouhodobé investice | Dnešní události | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika Rakouska | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Etoro | Eura | EURGBP | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP USA | HDP v Evropě | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Indikátor CCI | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Intuice | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní index | Koupit akcie | Krize eurozóny | Kurs koruny | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz eura a dolaru | Kurz eura k dolaru | Kurz libry | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz švýcarského franku | Kurz turecké liry | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy akcií | E15 | Libra | Lira | Londýnská burza | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna euro | Měnové kurzy | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | Nákup dluhopisů | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s Čínou | Obchodování s komoditami | Obchody na burze | Ocenění akcií | Online obchodování | Opce na akcie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pivot | Pokles eura | Polská měna | Portfolia | Pražská burza cenných papírů | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej EUR | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | SaxoBank | Sázky | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Světové události | SWIFT | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Teorie parity kupní síly | Těžba bitcoinů | Trading 212 | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen komodit | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu dolaru | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu eura | Vývoj kurzu měn | Vývoj kurzu rublu | Vývoj mezd | Vývoj rublu | Webinář | Webináře | WTI | Zlataky.cz | XTB Brokers | Zahraniční měny | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | EUR/PLN | CNBC | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | Dolarové dluhopisy | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Báze | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá marže | Daniel Beneš | Diskont | EBITDA | Ekonomika Číny | Ekonomika EU | Ekonomika Francie | Ekonomika Německo | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | ISM indexy | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | Opční prémie | P.A. | P/S | Peněžní trhy | Portfolio cenných papírů | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Tier 1 | Tovární objednávky | Využití kapacit | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Intervenční nákupy | Převis | Primární emise | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Investice ve stavebnictví | M2 | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | Investiční analytik | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Majors | Trader Workstation | Volby | Fundamentální data | S/R zóny | Rozhovor | E-mini | Know-how | Genesis | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Dividendové akcie | Head and Shoulders | Investment | Traders | Evropské obchodování | SMBC | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Western Union Business Solutions | Rabobank | DPA | Intesa Sanpaolo | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | Price Futures Group | KPMG | Institut ZEW | CNOOC | Boris Schlossberg | CNN | VP Bank | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | SMBC Nikko Securities | Evercore ISI | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Česká bankovní asociace | Home Credit | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | David Marek | Institut Ifo | DIHK | Berenberg | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Norinchukin Research Institute | BNY Mellon | PwC | Next Finance | Agentura AP | PVM | Barrick Gold | BBC | Destatis | Agentura DPA | Sója | Sentix index | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Fundamentální výhled | Uložení peněz | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Firemní dluhopisy | Vývoj na komoditních trzích | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Averze k riziku | Kurz české měny | Krach burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Creditas | Globální trhy | Hargreaves Lansdown | Evropské banky | Finančníci | Velcí obchodníci | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Podnikatelé | Bloomberg TV | Dekabank | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Henry Hub | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Modrá pyramida | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Milionáři | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Vývoj měn | Bezpečné investice | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Den D | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Nárůst úroků | České firmy | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | IHS | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Obchodníci na finančních trzích | Forexoví obchodníci | Pokles libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Kurz domácí měny | Bělorusko | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Eurex | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Cena mědi | Bezpečné dluhopisy | Proti-inflační riziko | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | Sinopec | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Stagnace | Tempo růstu | Vývoj likvidity | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Libra k dolaru | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Odvrátit deflaci | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba ECB | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Objem devizových intervencí | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Spotové operace | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Vyhlídky eurozóny | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Globální obchod | Mezinárodní investice | Hospodářská situace | Ministr obchodu | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Německé dluhopisy | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnové stimulace ekonomiky | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | ISTAT | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Odliv kapitálu | Softbank | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Globální ekonomický výhled | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Devizy | Index KOSPI | Venture Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | MUFG | Zklamání investorů | Generali Investments | Nejvyšší zhodnocení | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Belviport Trading | Skupina PPF | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Výkyvy kurzu koruny | Silicon Valley Bank | Euler Hermes | Zahraniční forex | Daňové změny | IMFC | Vývoj ceny hliníku | JPMorgan Asset Management | ING Groep NV | Makroekonomické zprávy | Finanční ředitelé | Inflace ve světě | Vývoj směnných kurzů | BHS | Začátek výsledkové sezóny | Ceny pšenice | Aleš Michl | Quant | Breakout Trader | LBBW | Návratnost investic | Kurzový vývoj | Coinbase | Ekonomické výhledy | Virtuální mince | Protiruské sankce | Cena hliníku | Ceny hliníku | Vývoj ceny akcií Tesla | Akcie Tesly | Vývoj kurzů měn | Americký akciový trh | Markéta Šichtařová | Vladimír Pikora | Obchodování s cizími měnami | Devizoví obchodníci | Kvantitativní utahování | Vývoj ceny platiny | Vývoj ceny palladia | Cena platiny | Palladium | Václav Pech | Cena Etherea | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Crown | ETH | XRP | Obchodování s kontrakty | Capitalinked | Ray Dalio | Vývoj ceny pšenice | Invesco | Dealogic | Hodnota fúzí a akvizic | Nemovitostní fondy | Index S&P/ASX 200 | Power Exchange Central Europe (PXE) | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Hypoindex | Binance | NEST | Komentář Raiffeisenbank | Štěpán Hájek | Estee Lauder | Těžba kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | Tether | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Investiční skupiny | Ceny lithia | Zlatá koruna | Omezení pákového efektu | Tržní očekávání | Asijské trhy | Index MOEX | Investorský sentiment | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Výnosy desetiletých dluhopisů | Akciové výnosy | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Airbnb | Odliv dividend | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Zavedení dovozních cel | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | Slabší koruna | Analytik Raiffeisenbank | PANW | Komoditní index Bloombergu | Wood Mackenzie | Kryptoburza | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Vývoj na finančních trzích | Capitalinked.com | Zobchodovaný objem | Obchodní napětí | Přijetí eura | Podniky | Evropské akciové trhy | Globální ekonomický kalendář | Globální růst | Globální hospodářský růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Schwab | Kurz EUR/CZK | Vývoj koruny | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Ruský akciový index | Index RTS | Turecké liry | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Geopolitika | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Posílení kurzu | Graf indexu | Cenový kanál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Poptávka po dolaru | Obchodní rozhovory | Norges Bank | Zasedání OPEC | Korunový trh | Měny v regionu | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Akcie v Evropě | Propady na akciových trzích | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | Úrokový výnos | Expobank | Expobank CZ | Trhy v USA | Trh s ropou | Akciový výhled | NIESR | Finanční skupina | Sílící euro | Mileniálové | IfW | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Růst amerického dolaru | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Intercontinental Exchange | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Nervozita na trzích | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Prognóza ECB | Zvyšování úroků | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | François Villeroy de Galhau | Jednotná měna | Veřejný dluh | Český miliardář | Financial Times (FT) | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Odhady analytiků | Mergermarket | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Heiken Ashi | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Poptávka po americkém dolaru | Silný frank | Makléřská společnost | Australské akcie | Analytici z Wall Street | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zvýšení sazeb ČNB | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Norská centrální banka | Zájem investorů | Inflace v ČR | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | ECB a monetární politika | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Ruská firma | Ruský akciový trh | Splácení dluhu | Reakce koruny | Posilování kurzu koruny | Micro futures | Vyjádření analytiků | Český průmysl | Cena pohonných hmot | Optimismus na akciových trzích | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Harris Financial | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | Ceny obilovin | Obiloviny | Infineon | Infineon Technologies | Analytici Morgan Stanley | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Akcie klesají | Vyšší mzdy | TLTRO3 | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | TLTRO III | Společná měna | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | Investice firem | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Reinvestování | Růst cen zlata | Dolarové sazby | Byznys plán | Pohyb kurzu | Volatilita na EURUSD | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Akcie a ETF | Vývoj na devizovém trhu | Zhodnocení financí | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Býčí výhled | Medvědí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | Pokles úroků | Coffee | Pokles dolaru | Ripple Labs | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akcie automobilky | Americké futures | Snížení úroků | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Šéfové států | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Raiffeisen Bank International | Zprávy z Německa | Bohatí | Investiční kapitál | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Produkce zemního plynu | AMZN | Akcie podniku | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Kótování | KB | Depozitní sazby | IMK | Pravděpodobnost recese | US500 | Deficit rozpočtu | Pozornost finančních trhů | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Vývoj ceny cukru | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská ekonomika | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Novozélandská centrální banka | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Data z Německa | Růst podnikatelské aktivity | Pohonné hmoty v Česku | Pumpování likvidity | Nejnovější výsledky | Jakub Petruška | Korunové sazby | Úvěrová aktivita | Snížení daní | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Oslabení české koruny | ESG | Český HDP | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Předstihové indikátory | Akcie roku | Makroekonomický výhled | Banky pro mezinárodní platby | Nízká nezaměstnanost | České nemovitosti | Společnost Deutsche Börse | Tržby v maloobchodě | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Geopolitické riziko | Zerohedge | Kakao | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Nová makrodata | Stav trhu práce | SMMT | Akcie Barrick Gold | Hypotéky v Česku | Hospodářské dopady | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Následky krize | Hospodářské krize | McKinsey | Ant Financial | Digitalizace | S&P 500 Index | Střadatelé | Rozpočtová politika | New Deal | Nový úděl | Americké automobilky | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Prohloubení schodku | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | TV Nova | Majoritní akcionář | Investiční skupina | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | Kryptoměnová burza | Výdaje státního rozpočtu | Investice do ropy | Trinity | Radomír Lapčík | Ekonom UniCredit Bank | Pavel Sobíšek | Jakub Seidler | Ekonom ING | ING Jakub Seidler | ČNB Jiří Rusnok | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | PXE | Nová prognóza ČNB | LNG | Výkon amerického dolaru | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Dvojitý vrchol | František Táborský | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Prodat část akcií | Zájem o investice | Státní investiční fond | Zrušení cel | Český trh práce | Trh práce | Vyšší sazby | Zelená politika | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylky | Průměrná hodnota | Statistické údaje | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Achim Wambach | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Ekonomika ČR | Růst průmyslové výroby | Konkurenceschopnost | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Předseda představenstva | Slušné zisky | Recese v Evropě | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | CPI v eurozóně | Hlavní události | Inflace ČNB | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Kroky Bank of England | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Aktuální obchodní příležitosti | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Obchodovat na burze | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Měnový pár EUR/SEK | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Čínská firma | Ceny v průmyslu | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen ve výrobě | Růst cen | Global Finance | Royal Mail | NHS | Maďarská centrální banka | Studie | BDI | Institut německého hospodářství | IW | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Bilance | Zasedání vlády | Zavedená cla | Vývoz z Japonska | Přebytek obchodu | Index DOW | Hospodářský růst Evropy | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Nálada domácností | Erste Group | Avast | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Poskytovatelé úvěrů | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Skupina OPEC+ | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Česká měna dnes | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Clearstream | Zájem o riziková aktiva | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Ekonomiky v eurozóně | Jan Švejnar | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Nadhodnocení | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | dApps | Přeshraniční platby | Důvěra v ekonomiku | PoW | Global Times | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Nálada podnikatelů | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Německá spotřebitelská důvěra | Blahobyt | Administrativa prezidenta | Rozdělení zisku | Pohyby kurzu | Domácí měny | INTC | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Čínský průmysl | Walt Disney | Disney+ | 5G | AFP | Tržní dynamiky | Důvěra v ekonomiku eurozóny | EUR Index | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Dlužníci | Valdis Dombrovskis | Inflační cíle | Bankovní tituly | FT | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Odvětví české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Otto Daněk | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Počet nezaměstnaných v Německu | Nezaměstnanost v eurozóně | Struktura HDP | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Martin Stránský | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | Vývoj zásob zemního plynu | Hospodaření státního rozpočtu | EET | Hospodaření státu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Predikce vývoje | E-shopy | ČSOB Petr Dufek | Petr Dufek | Ed Yardeni | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců v eurozóně | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Mzdový nárůst | Předvolební průzkumy | ADP | Jan Vejmělek | Společnost ČEZ | Zakázky německého průmyslu | Růst eurozóny | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Africký mor prasat | Africký mor | Klesající trendové čáry | Čínský vývoz | Čína a USA | Americká cla na čínské zboží | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Zvýšená volatilita na trzích | Stavební produkce | Nezaměstnanost v Česku | Data z průmyslu | Tržby z průmyslové činnosti | Saldo zahraničního obchodu | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Klíčová rezistence | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Globální vývoj | TA3 | Lukáš Lipovský | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Překvapení trhu | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Spotřebitelské ceny v Číně | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Výzkumný institut | Růstový impuls | Soukromé firmy | Soukromé podniky | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Úvěrové pojišťovny | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Růst spotřebitelských cen v USA | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Ranní zpráva | Evropský průmysl | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Posílení domácí měny | Soukromý sektor | Výsledek voleb | Výsledek voleb ve Francii | Charles Michel | GBP/EUR | Půjčka | Penále | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Koruna zpevnila | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Alstom | Amcor | Moskva | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | Americká automobilka | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | Centrální banky USA | Amgen | Nissan Motor | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Kalendář tento týden | NN Group | Sev.en Energy | Seznam.cz | Státní veterinární správa | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Vivendi | RegioJet | Pivovary Staropramen | Energetický a průmyslový holding | Jaderné elektrárny | Tendr | InterContinental | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | PMI z Německa | Inflační výhled | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Vývoj devizových rezerv | Edward Moya | Francouzská centrální banka | Registrace automobilů | Přerušení výroby | Míra nezaměstnanosti v Británii | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Smartwings | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Vánoce | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Zpracování kovů | Automobil | Vývoj spotřebitelské inflace | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Optimismus investorů | FedEx | Evropská spotřebitelská důvěra | Nálada německých spotřebitelů | xStation5 | MasterCard | AT&T | Disney | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Next Finance Markéta Šichtařová | Ministr spravedlnosti | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Dot-com | Rychlý růst mezd | Bydlení | Americké objednávky | Ministerstvo financí České republiky | Uber | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | EY | Důvěra domácností | Nálada českých spotřebitelů | Údaje z Číny | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | NERV | Růst pražské burzy | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | SPD | Hlavní ekonomické události | Yandex | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Snižování stavů zaměstnanců | Snižování stavů | ACEA | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Depozitní úrokové sazby | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Tripadvisor | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | Americká politika | Vývoj měnové politiky | Čínská centrální banka (PBOC) | Nálada v průmyslu | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | AJ Bell | Investiční platformy | Russ Mould | Evropské PMI | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Ekonomický růst v Evropě | Nálada na globálních trzích | Hospodářský růst v Německu | Organizace Conference Board | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Ceny dluhopisů | Obchodní podmínky | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Růst akciových trhů | Hospodaření | Paschal Donohoe | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Analytik Cyrrusu | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Růst poptávky | Černé labutě | Akciový býčí trh | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Chris Williamson | Ekonom Chris Williamson | Zvýšené geopolitické napětí | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | IKEA | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | Inovace | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Evropská inflace | CRIF | Czech Credit Bureau | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | VDA | Schodek zahraničního obchodu | Ceny ropy dnes | Hospodářské statistiky | Apache | Výprodeje akcií | Finální odhad | Odhad spotřebitelské důvěry | Hlavní rizika | O2 | Tovární objednávky v Německu | Středoevropské měny dnes | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Čeští exportéři | Oslabení kurzu | Investoři i analytici | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Růst globálního obchodu | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Produkce energie | Počet volných míst | Von der Leyenová | Listopadová bilance zahraničního obchodu | Sezónnost | Zpomalující ekonomika | RBA | Asociace exportérů | Výpočet Raiffeisenbank | Prognóza IE | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Clemens Fuest | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Hospodaření za loňský rok | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Příjmy domácností | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Růst globální ekonomiky | Mzdová dynamika | Míra inflace v ČR | Spotřební koš | Inflační překvapení | Oslabení kurzu koruny | Zpřesněná data | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Proinflační působení | Listopadové maloobchodní tržby | Vývoj měnového páru USD/TRY | Tržby obchodníků | Maloobchodní tržby v listopadu | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Silnější koruna | Vyšší inflace | Tržní sazby | Bloky | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Přebytek bilance | Bankroty | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Silnější kurz | ČNB Vojtěch Benda | Růst německé ekonomiky | Inflace v Německu v prosinci | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Růst cen výrobců | Ceny v zemědělství | Tržní služby | Inflace v Rusku | Vývoj meziroční inflace | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Nejnovější statistické údaje | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Broker Consulting Index podílových fondů | Úspěšný týden | Horší data | Ruský akciový index MOEX | Akciový index MOEX | MOEX | Celková průmyslová výroba | Vyplácení dividend | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Oživení globální ekonomiky | Čerpání peněz | Ptačí chřipka | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Krach | Očekávaný vývoj | Naplnění prognózy | Komunikace | HN | Prezidentka Christine Lagardeová | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Chudoba | Prezident institutu | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Firma Avast | Lepší zítřky | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Nálada v Evropě | Hodnota transakcí | Trhy | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americké hospodářství | Americký miliardář | Souhrnný index aktivity | Aktivita firem | Výkon evropské ekonomiky | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Souhrnný indikátor | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Silné měny | Slabé měny | American Express | Velcí institucionální investoři | Většinový podíl | Reakce investorů | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Globální sentiment | Zdražovat | Závislosti na Číně | Blue-chip | Ukončení intervencí | České měny | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Finance Group | Důchody | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Treasuries | Obavy z koronaviru | Nejvýraznější pokles | Zhoršený sentiment | Sentiment ve světě | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Natland Petr Bartoň | Petr Bartoň | Natland | Analytik skupiny | IHNED | DISH | Jednatel | Jednatel společnosti | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Čínské burzy | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Spotřebitelská důvěra v Británii | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Lukáš Baloga | Tempo růstu hrubého domácího produktu | SBUX | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Obchody | Peníze na financování | Výdaje | Úrok z dluhopisu | Daňová optimalizace | Daň z příjmu | Průmyslníci | Pesimismus | Útlum aktivity | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | PMI za leden | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Meziroční vývoj inflace | Vývoj inflace v ČR | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | FCF | Cena akcií Tesly | BP | Dodávky na trh | Optimismus na trzích | Tescan | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Prodeje aut | Fresenius Medical | Poselství o stavu unie | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Slabost v průmyslu | Zaostávání Německa | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | Akcie finančních společností | DNB | SEC | Amerika na prvním místě | Francouzský statistický úřad | NFP | Rozhodování | Dnes ČNB | Velmi bohatý | Zisky dolaru | Hrozba recese | Pravděpodobnost hospodářské recese | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Tuzemská nezaměstnanost | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Palivové dříví | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Firemní sektor | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Galapagos | Biogen | Americká inflace | Dnes na forexovém trhu | Indikátor RSI | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Ceny kukuřice | Německý HDP | Životní minimum | Firmy z USA | Expanzivní fiskální politika | Zvyšující se inflace | Pokračování poklesu | Empire State Index | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Bentley | Bez rizika | Aktivita v sektoru služeb | Největší švýcarské banky | Index CSI 300 | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Nejvýraznější ztráty | Údaje z USA | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Dopad koronaviru | Noviny | Krize v eurozóně | FinTech akcie | Obavy z pandemie | Střední podniky | Centrální instituce | Dopady epidemie koronaviru | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Průmysl a zahraniční obchod | Šířením nového typu koronaviru | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Zpřesněný odhad | Český hrubý domácí produkt | Commonwealth Bank of Australia | Prohlášení G7 | Tržní úrokové sazby | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Nižší sazby | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Snížení těžby | Martin Gürtler | Americké tovární objednávky | Mzda | Vzestup inflace | Mzdový růst | Vládní opatření | Výkyvy | Ropná válka | Společnost IHS Markit | Varovné signály | Aktuální Price Action | Cenová válka | Výsledek zahraničního obchodu | Extrémní překoupenost | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Ekonomka MMF | Gita Gopinathová | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Míra inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Výraznější impuls | Únorová inflace | Extrémní růst | WP | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Těžební kapacity | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Hlavní index PX | Průmysl a stavebnictví | Rozhodnutí centrální banky | Hlavní měny | Měnový výbor ECB | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Euro včera | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Index DAX burzy | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Čínský růst | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Tencent | Opatření vlády | Solidarita | Buy the dip | Medvědí trend | Mimořádný růst | Propady cen | Dostatek likvidity | Další vývoj | Íránská ropa | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | Stimuly | Průmyslové ceny | Silný propad | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Domácí data | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zrychlení inflace | Skokového oslabení koruny | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Důvěra v německou ekonomiku | Špatné výsledky | Hlavní ekonom ING | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Situace kolem koronaviru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | New York Times | Růst cen v eurozóně | Inflace v EU | NBER | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Prostor k růstu | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Barel WTI | Propad poptávky | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Ekonomický rozvoj | Výhled poptávky | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Dopady pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Spiegel | Nový výhled | Německý hospodářský institut | Opatření vlád | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | Dopady krize | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění | Implikovaná volatilita akciových trhů | Volatilita akciových trhů | Rozhodnutí bankovní rady | Rozkolísaný | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Levnější půjčky | Rating vyšší | Zásobníky | Texas | PYPL | Waste Management | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Vyplácet dividendy | Valné hromady | DNB Markets | Guvernér francouzské centrální banky | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Katar | Salmán | MPO | MPSV | MF | Komentátor | NPR | Hlavní centrální banky | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Lamborghini | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Futures v Evropě | Přikoupení | Výrobce letadel | Rozpočet Německa | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Nákupu státních dluhopisů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Středoevropské trhy | Prodejní tlak | Udržení inflace | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Citrix | Citrix Systems | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Britský akciový index | Enormní zájem | Spoření | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | Podpůrný balíček | Americké ropné zásoby | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Pojišťovací společnosti | Peněžní zásoby | Propad indexu | Bezprecedentní propad | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Uzdravování | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ministr vnitra | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Dvoutýdenní repo sazby | Biliony USD | Biliony | Fatih Birol | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | České vlády | Výroba automobilů | Rozsáhlé propouštění | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Tempo růstu CPI | Propad HDP | Křetínský | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Snižování sazeb ČNB | Karanténa | Viry | Živobytí | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace | Abbott Laboratories | Fond EU | Reálné mzdy | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Sberbank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Ekonomický propad | Nigérie | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Situace v průmyslu | Jana Steckerová | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Italové | Slovensko | Slovenská centrální banka | Solidní růst | Mluvčí automobilky | Index DXY | Války | EGAP | Jan Procházka | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Březnová data | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Realitní bubliny | LTV | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Deficit veřejných financí | Obchodní schodek | Letecká společnost | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | ADB | Asijská rozvojová banka (ADB) | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Špatná data | Zelené energie | Swapové body | Aktivita ve službách | Autoprůmysl | Britský automobilový průmysl | Změny sazeb | FAO | RBK | Údaje | Emise oxidu uhličitého | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Dlužník | Ekonomické škody | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Pedro Sánchez | Španělský premiér | Ropný průmysl | Průmyslová produkce v únoru | Česká nezaměstnanost | Úvěrová pojišťovna | Sentix indikátor | Únorová bilance zahraničního obchodu | Oživení v Číně | Eni | Pojišťovna | ČNB na trzích | Cushing | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Jednání euroskupiny | Opatření proti šíření koronaviru | Coface | Společnost Coface | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Ministři EU | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Míra nezaměstnanosti v březnu | Stav devizových rezerv | Juan Pérez | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Pohonné hmoty v ČR | Cestovní omezení | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Jihoevropské země | Ministři | Tempo růstu CPI v USA | Pomalé oživení | Opětovný pokles | Carsten Brzeski | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Nemovitosti v ČR | Ministři energetiky | Chřipka | Ruský ministr energetiky | Alexandr Novak | Znárodnění | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Velikonoce | Cena benzínu | Dostatek energie | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Španělská vláda | Prohlášení guvernéra Rusnoka | Zhodnocení koruny | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Státní příspěvek | Nejvyšší soud USA | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Čínský celní úřad | Celní úřad | JPM.US | Jana Mücková | Celková inflace | Inflace v české ekonomice | Petr Král | ČNB Petr Král | Technické problémy | Výpadky | FANG | Akcie Walmart | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | Delaware | Pensylvánie | Více peněz | Inflace v březnu | Valná hromada ČEZ | Long signál na akcie | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Negativní data | Hlavní ekonomka MMF | WELL | Investoři z Wall Street | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Globální výhled | Restart ekonomiky | Joe Manimbo | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Růst cen v EU | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Rozvíjející se země | Vzrušení | Indikace | Geopolitická krize | Malé podniky | Hlubší schodek | Poradenské společnosti | Nákup ropy | USD za barel | Potravinové krize | Levná ropa | CMC | Rizikové averze | Propad ceny | Americké produkce | Trade | S&P500 | Cushing v Oklahomě | Guvernér australské centrální banky | Prezident institutu ZEW | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Analytik ČSOB | Dominik Rusinko | ČSOB Dominik Rusinko | Současný propad | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Měny zemí | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Polská průmyslová produkce | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Zbyněk Stanjura | ODS | Premiér Andrej Babiš | Rizikový apetit | Mimořádná situace | Postavení USA | Poptávka po pohonných hmotách | Uvolňování karanténních opatření | Formace Head and Shoulders | Vstoupit do obchodu | Celosvětová poptávka po ropě | Sociální síť | Debata | Americké zásoby zemního plynu | Cena surové ropy | Surové ropy | Nálada spotřebitelů v Německu | Spotřebitelská nálada v Německu | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Evropská data | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Institut GfK | Posílení | Omezení pohybu | Citlivost trhu | Náklady na obsluhu dluhu | Indikátory ekonomického sentimentu | Kristina Hooper | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Joe Biden | DDoS útoky | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Větší pokles | Ekonomické restrikce | Lucembursko | Zpravodajská společnost | Společnost BBC | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Ekonomika oživuje | Korekce na trzích | Očekávané výsledky | Odhad vývoje HDP | Cenový pokles | Pokles světové ekonomiky | Úřad INSEE | Skandinávské aerolinky | SAS | Zisk BP | Cenový propad | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | 3M | Americký HDP | Zisk automobilky | Zisk automobilky Škoda | Provozní zisk automobilky Škoda | 737 MAX | Meziroční inflace v Německu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Propad exportu | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Q1 HDP | Rozhodnutí o sazbách | Prognóza německé vlády | Nezaměstnanost v Německu | SMA 100 | Náklady na financování | Dubnová inflace | Dubnová inflace v eurozóně | Energetické úspory | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ekonomická realita | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Rakouská vláda | Robert Holzmann | Miroslav Novák | Akcenta Miroslav Novák | Blízký východ | PMI z výroby | Dopravci | Manfred Hübner | Akcie padají | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | ISM pro sektor služeb | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Soudní dvůr | Mandát ECB | Soud | Greenpeace | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Maloobchodní tržby v eurozóně | Německé průmyslové objednávky | David Šmejkal | Poradny při finanční tísni | Oddlužení | Tržby maloobchodníků | PEPSICO | Bankovní akcie | Thomas Gitzel | Konečné výsledky průzkumu | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | MSCI World | Zdražení ropy | Tématické reporty | Obchodní přebytek | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Alexander Krüger | Velikost pozic | KfW | Banka KfW | Skladování ropy | Rekordní zisk | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Pozastavení obchodování | Politika centrální banky | Pokles dovozů | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Akcie a dluhopisy | Obchodování na globálních trzích | Evropský datový kalendář | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Oživení české ekonomiky | Členské státy | Evropská průmyslová produkce | Míra inflace v dubnu | Ceny zeleniny | Ústup inflace | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Americké ceny výrobců | Průmyslové kovy | Cenné papíry likérky Stock | Státní rozvojová banka | Rozvojová banka KfW | Členské země | Analýza makroindikátorů | Burza Binance | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Nezaměstnanost ve Francii | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | T-Mobile | Nejbohatší Čech | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Kurz eura k americkému dolaru | Silný fundament | Dnešní výsledky | Vývoj ekonomiky | CNN Prima News | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Takeši Minami | CL | Spekulovat | Bundesbanka | Moderna | Mluvčí MMF | Britský trh práce | Spolková vláda | Fiskální stimul | Marek Brávník | Státní podpora | Advance Auto Parts | Předseda dozorčí rady | Manažeři | České ceny | Zájem o hypotéky | Klíčové oblasti | GSK | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Ruské ministerstvo financí | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Pokles podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Cena ruské ropy | Urals | Pomoc lidem | Renault | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Pokračování rally | Realitní společnosti | Komunistická strana | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | Vládní pomoc | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Vývoj peněžní zásoby | Německá průmyslová a obchodní komora | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | Ekonomický institut Ifo | Mnichovský ekonomický institut | Ztráty zaměstnání | Společnost Lufthansa | OKD | Kia | JDE Peet's | Mondelez | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Největší ekonomika v Evropě | Rizikovější měny | Unie | ČR | Stravenkové firmy | Investice do energetiky | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Hospodářský institut Ifo | Inflace v Německu v květnu | Uhlobaron | Výhled cen | Nissan | Automobilka Renault | Index spotřebitelských úvěrů | Bohumil Trampota | Průraz | Nové úvěry | Nové hypotéky | Akcie České zbrojovky | CZG | Bývalý prezident | Cena palivového dříví | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Zbrojovka | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Reálná ekonomika | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Britské firmy | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Nová prognóza ECB | Nová prognóza | Evropské ceny výrobců | Globální nálada | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | Antivirus | Zvyšování mezd | Akcie AMD | Rekordní nárůst | Německé vládní strany | Předkrizové úrovně | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Výbor ekonomických poradců | Statistiky z trhu práce | Oracle | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Banka Creditas | Společnost BP | Pokračování růstu | Saúdskoarabský ministr energetiky | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Používání eura | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Rally na ropě | ProSiebenSat.1 Media | Süddeutsche Zeitung | Wells Fargo Asset Management | Index Nasdaq Composite | Americké CPI | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Odraz mrtvé kočky | Ropná krize | Premier League | Národní rozpočtová rada | Francouzský index CAC 40 | Světové indexy | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | HDP Itálie | APA | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Pokles německé ekonomiky | Energetický gigant | Hospodářský propad | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Světová poptávka po ropě | CZGB | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | Agrofert | Foxconn | Propad cen | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Otevření obchodu | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | ZIL | Index průmyslové výroby | Chemické společnosti | Vyšší daně | Představenstvo | Podmínky půjčky | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Výrobci aut | Pomoc státu firmám | Ekonomické aktivity v eurozóně | Dezinflační tendence | Firma ČEZ | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Sektor technologií | CERGE-EI | IDEA | Státní pomoc | Nízké sazby | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | ARD | Živnostníci | Paušální daň | Výkyvy cen | Velké investice | Ed Miliband | Sankce proti Rusku | Stimulační program | Program ECB | ONS | Úřad ONS | Míra zisku | Ziskové marže | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Fintech společnosti | Český stát | Německá nezaměstnanost | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Evropská nezaměstnanost | Apetit investorů | Akcie Electronic Arts | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Letošní úroda | Úroda | Thermo Fisher Scientific | Ukrajinská vláda | Objem zakázek | Šéf banky | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání MMF | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | MAM | Ant | Prostor pro další růst | Tempo růstu PPI v USA | Tempo růstu PPI | PPI v USA | Červnová inflace | Sony | Ceny výrobců v USA | Výhled vývoje ekonomiky | Alarmující čísla | Inflační šok | Výrazný propad | Chorvatsko | E.ON | Johnson & Johnson | Větší riziko | Zdroj příjmů | Koronavirová situace | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Francouzský statistický úřad INSEE | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Spotřeba kávy | Celosvětová spotřeba kávy | Americký výrobce letadel | Silicon Valley | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Inflace v Británii v červnu | Šance | Statistiky z britského trhu práce | Stellantis | Americký maloobchod | Německý maloobchod | Kyrylo Ševčenko | Růst tržeb | Mazars | Investice do robotiky | Statistiky z eurozóny | Pohyb koruny | Pohyb koruny vůči euru | Hospodaření firmy | Elektřina v ČR | Desinflační tendence | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | Výplach | Květnový růst | Odbyt automobilky | Odbyt automobilky Škoda Auto | Ethereum Foundation | Dluh státu | Evropské investiční banky | Američtí politici | Verizon Communications | Kolísání cen | Starší byty | DPFO | Spotřební daně | Technologické společnosti | Merkelová | Společnost Amazon | Německé ceny výrobců | Noble Energy | Polský průmysl | Reálná hodnota | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Rostoucí ceny komodit | Ceny nových bytů | CVVM | Znovuotevření ekonomiky | MSCI Asia Pacific | Akcie těžařů | Čeští spotřebitelé | Konjukturální průzkum | Životní úroveň | Následky pandemie | Nižší poptávka | Nálada v eurozóně | Index Ventures | Porušení pravidel | Progres | Celkový výsledek | Forward guidance | Odhady HDP | HDP za Q2 | Index spotřebitelské důvěry GfK | Bohatí lidé | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Natland Group | Insolvence | Nálada amerických spotřebitelů | Silný trend | OMV | Plynárenské společnosti | Staking | Sundar Pichai | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Čínská společnost | Největší firmy | Propad ekonomiky | Výhled německé ekonomiky | Odhad růstu HDP | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Výsledky ISM | Data z tuzemské ekonomiky | Index výroby | Index aktivity zpracovatelského sektoru | Německý automobilový průmysl | Alexandr Lukašenko | List Global Times | Známky oživení | Philip Lane | Tuzemský maloobchod | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Výzkumy | Indonésie | Stagflační vývoj | Vysoký přebytek | Poptávka po oceli | Ocelářství | Odhad vývoje ekonomiky | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Růst průmyslové výroby v Německu | Výroba ve zpracovatelském průmyslu | Produkce energií | Růst vývozu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Mluvčí ČEZ | Dlouhodobější dopady | Významné události | Smíšený signál | Pokles ruské ekonomiky | Růst HDP Itálie | Damoklův meč | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Akcie Hyundai | Akcie Hyundai Motor | Bruegel | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Maďarská inflace | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Zpomalování inflace | Ceny dováženého zboží | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Koupěschopnost | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Monex | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Růst cen v Česku | Pokračování expanze | Indikátory sentimentu | BHP Group | Počty nakažených | Czechoslovak Group | Podhodnocený | Produkční ceny | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Hnojiva | Rystad | Hypotéky v ČR | Úroky na hypotékách | Pokles tržeb | Vládní koalice | Goodyear | Výrobce pneumatik | Trh s futures | Air Liquide | Adyen | Odhady PMI | Kryptoměnový trh | Sell the news | SMA 200 | Růst důvěry | Snížení DPH v Německu | Snížení DPH | DPH v Německu | Vesa Equity | VisualCapitalist | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Unijní ministři | Unijní ministři zahraničí | Coca-Cola | Deglobalizace | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Hospodaření vlády | Výpadek příjmů | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Holdingová společnost | Růst eura | Průměrné mzdy | Mzdy v ČR | Vývoj průměrné mzdy | Průměrné mzdy v ČR | Představitelé ECB | DIA | SPAC | Statistika z amerického trhu práce | IT společnosti | Zhodnocení akcií | České maloobchodní tržby | Seznam Zprávy | Německý automobilový sektor | Big Tech | Klimatické změny | Delta Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Institut DIW | Ceny mědi | Geely Automobile Holdings | Odborníci | Peso | Kroger | Korunové úrokové sazby | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Dolarové úrokové sazby | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Průměrná sazba hypoték | Objem exportu | Vývoz do Spojených států | Japonské ministerstvo financí | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Zasedání FED | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Oživení z pandemie | Inditex | Budoucí vývoj | Český nemovitostní trh | ČNB úrokové sazby | Slabší kurz | Ekonomické dopady pandemie | Skutečné peníze | Projev šéfa Fedu Powella | NAHB | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Vývoj ceny kávy | Zhoršení pandemie | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Prodeje rodinných domů | Rozdělení akcií | Unity | Dnešní zasedání ČNB | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Šéf podniku | Německý rozpočet | Výsledek jednání ČNB | Pandemie v Evropě | Očekávání ČNB | Politici | Ursula von der Leyen | Němečtí politici | Vývoj ceny akcie | Podnikatelská důvěra v Německu | Žádosti o podporu v USA | Vyhlídky světové ekonomiky | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Ropovody | Plynovody | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Deflace v Německu | Snížit emise | Riziko poklesu cen | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | Odklon od fosilních paliv | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Aktivita v českém průmyslu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | PMI indikátor | Průměrný kurz koruny | Fiskální pomoc | Vývoj státního rozpočtu | Růst deficitu | Druhy ropy | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Nezaměstnanost v Japonsku | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Data z pracovního trhu | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Vinci | Posílení indexu | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Vývoj indexu PMI | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Snižování nezaměstnanosti | Šéf centrální banky | Nejvýraznější růst | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová výroba v ČR | Průmyslová produkce v srpnu | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Odvolací soud | Epidemická situace | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Centrální banky světa | Zvolení Bidena | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Frakování | Změna politiky | Vyjádření premiéra | Lockdown | Měnový fond | Negativní účinky | Ceny v České republice | Ceny v Česku | AEX | Banka ANZ | Ceny bytů | CPI v USA | Americké měny | Bezpečného útočiště | Jaroslaw Kaczyński | iPhone | Oživení německé ekonomiky | Americký ekonom | Walgreens | Hodnota fúzí | Významné riziko | Norský státní investiční fond | Příjmy z prodeje ropy | Akciové portfolio | Michael Hewson | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | Vítězství Joe Bidena | Concho | Mluvčí Bílého domu | Americký fiskální balíček | CZKCASH | Polské maloobchodní tržby | Nařízení | Newmont | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Čínská aktiva | Reálný HDP | Futures na ropu | Holger Schmieding | Moneta | Technologické tituly | Zhoršování pandemické situace | Pandemický program | SAP AG | XOM | CVX | PFE | CSCO | JP Morgan Chase | Zveřejnění výsledků | Zveřejnění výsledků HDP | Bankovní úvěry | Výsledky amerických voleb | RBAG | Očekávané výnosy | Miroslav Zborovský | Ombudsman klientů | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Soudní spor | Nestabilní situace | Ruské společnosti | Electronic Arts | Výrobce videoher | Přebytek zahraničního obchodu | Mitsui & Co. | Tempo inflace | Zprávy o vakcíně | Nové zprávy | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | CEZ1 | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Slábnoucí euro | Sazka Entertainment | Hospodářský vývoj | Hospodářský vývoj v Německu | Balík akcií | Rozpočtový rok | China Mobile | Exekutivní příkaz | Průmysl v eurozóně | Růst ekonomiky EU | Síť restaurací | Coloseum | Akciové investování | Skupina Coloseum | Zisky bank | Palo Alto Networks | QCOM | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Ceny v Japonsku | Polská vláda | Pád cen | NFIB | Snižování daní | Jens Spahn | Ministr zdravotnictví | Růst amerického HDP | Spotřební daň z nafty | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | Poptávka po státních dluhopisech | Představitelé americké centrální banky | Tranzit ruské ropy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Zelené dluhopisy | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výše mezd | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Daňový balíček | Přebytek obchodní bilance | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | NextEra Energy | Tesco | AQUA | KSB | GME | GameStop | Spotřebitelské ceny v ČR | Lyft | Diem Association | CD Projekt | Cenový skok | Výběr akcií | Futures na DAX | Siemens | Bayer | Munich Re | Deutsche Boerse | Munich | Continental | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Swingový výhled | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | Nově zahájené stavby domů v Kanadě | Program QE | H&M | BIDU | Člen bankovní rady České národní banky | Očkování | LEN | Data o vývoji HDP | Rozpočtové deficity | Zadlužování | Vývoj bilance běžného účtu | PX Pražské burzy | NBP | Dohody Evropské unie | Vesa Equity Investment | Peníze navíc | Lael Brainardová | Randal Quarles | Maďarská vláda | Orbán | Účinnosti vakcín | Aktivita investorů | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | MGM | Vývoj spreadu | Klimatická opatření | Plný úvazek | Štědrý den | Irský premiér | Předsednictví EU | Růst průmyslové produkce | Odvětví kryptoměn | Cenné papíry a burzy | Voda | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Centrální bankéř | Měnový pár EUR/PLN | Inflace v Polsku | Nízké úroky | Stimulační balíček | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Lenovo | Zlepšení ekonomického výhledu | Výhled na rok | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Pomoc firmám | Zvýšení těžby | Německá inflace | Vývoj německé ekonomiky | Sentiment v eurozóně | DOT | Ycharts | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Společnost Tesla | Silné oživení | Růst průmyslu | Inženýrské stavitelství | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Paušální daně | Zhoršení ratingu | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Svaz BDI | Německá bankovní společnost | Shopify | ProSiebenSat.1 | Akcie stabilní | Zpomalující inflace | VMware | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Acacia Communications | Tempo hospodářského růstu | Obchodovaný měnový pár | Dopad na trhy | MRK | SNY | CARA | MJ | ACT | Měsíční data | WU | Indexy na Wall Street | MF ČR | Jack Ma | Německé ceny | Vývoj zásob zemního plynu v USA | Nezaměstnanost v lednu | Larry Fink | Situace na trhu | Důvěra v ekonomiku ČR | VTB | Aligator | PEP | Streamovací služby | InPost | Polská společnost | Deliveroo | Akcie AMC | Očkování proti covidu | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Express | Tržní reakce | Bilanční suma | Skyworks Solutions | Návrh PPF | Tržní ceny | Klíčové faktory | J&J | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Přístup ČNB | Jestřábí přístup | ROI | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Nynější krize | Vypuknutí pandemie | Poměrové ukazatele | Akcie společnosti Alphabet | Vývoj obchodní bilance | Rozvolnění protipandemických opatření | Rozvolnění | Slabý trh | Activision | Blizzard | Odezvy trhu | Rekordní rok | Dynamický růst | Oživení evropské ekonomiky | Automobilka Tesla | Mezinárodní investiční banka | MIB | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Zisky akcií | Poslanci Evropského parlamentu | Mateřské firmy | HAS | UNH | Piper Sandler | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | FTX | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | Evropský systém obchodování | Evropský systém | Obchodování s emisemi ETS | ETS | Ceny povolenek | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Balík pomoci | Fosilní paliva | Inflace na Slovensku | Růst produktivity | Historické mince | Hedgové fondy | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | CETIN | Bilance obchodu | AIG | V4 | FOMC minutes | FinTech akcie 2021 | Rizika a příležitosti | Mrazivé počasí | WFC | Negativní vývoj | Průmyslová výroba v lednu | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | SPWR | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Psychologický efekt | Manufacturing PMI | IFS | Třetí vlna | ZINC | Air | TSLA.US | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Covidová krize | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | Rohlik Group | Terra | Výrobní ceny v eurozóně | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Akcie Phillips 66 | PSX | Oživování ekonomiky | Siemens Energy | Špinavá energie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Obchodní přebytek Číny | Výrazný pohyb | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | Státní výdaje | Oslabení exportu | Analýza EUR/USD | CrowdStrike Holdings | CRWD | ČSA | IWH | Fidelity | Cena nemovitostí | Pandemická omezení | Zámořské indexy | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Silná inflace | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | CryptoQuant | Zlepšování sentimentu | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Míra inflace v EU | Inflace v EU v únoru | Výhled růstu ekonomiky | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Holubičí tón | Decentraland | Akcie Volkswagenu | Zvýšení základního úroku | Čínské akcie dnes | Hodnotové akcie | VOW1.DE | VOW1 | Liberty Steel | SLR | Ropné futures | Ministerstvo financí USA | Výhled pro EUR/USD | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Měnový pár USD/TRY | Evropský kalendář | Vývoj pandemie | Nárůst sazeb | Růstová fáze | Forwardové sazby | IPO Deliveroo | Přeprodané zóny | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | ViacomCBS | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Výhled Saxo Bank | Analytik Trinity Bank | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ekonomický sentiment v eurozóně | Citelná inflace | Data z reálné ekonomiky | Klienti Purple Trading | Míra úspor domácností | Míra úspor | Český PMI index | PMI index | Martin Pohl | Makroekonomický analytik | CPI Property Group | CPI Property | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Maxar Technologies | GRMN | LMT | Reuters analytik | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Paychex | PAYX | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | Electricite de France | EDF | Blízká budoucnost | Umění | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Meziroční vývoj jádrové inflace | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | Klíčové centrální banky | Ján Čarný | Jádrová inflace v ČR | Fincentrum & Swiss Life Select | AMD | Eurokomisař pro ekonomiku | Průmyslová produkce v eurozóně | Dostupná data | Power Exchange Central Europe | Slovenská inflace | Německé hospodářské instituty | Hospodářské instituty | COIN | Krok za krokem | Silná americká data | Vstupní náklady | AA | Ceny ropy Brent | Všechny indikátory | Cigarety | Ceny surovin | Island | Emise skleníkových plynů | COP26 | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | TLTRO4 | LME | Alphabet (GOOGL.US) | GOOGL.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Vysoká cena | ERA | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Ministr práce | Objem transakcí | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Santander | Cena povolenek | Dluhový strop | Trading.com | Nárůst objemů | Kellogg | Vývoj průmyslu | Přeprodané oblasti | Konsensus trhu | Hodnocení současné situace | Situace v eurozóně | Nižší zisky | Panasonic | Francouzská společnost | Eurokomisařka | Inflace v České republice | Goldman Sachs Group | Arca Investments | Arca | Otevření ekonomik | Výrazná inflace | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Růst cen ve Spojených státech | Meziroční růst cen | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Ceny ve výrobě | Ceny producentů | USDA | EEX | Pandemie COVID | HB Index | Royal Dutch Shell A | Hlavní indikátor | Jádrová inflace v eurozóně | Tuzemská měna | Obchodování s emisními povolenkami | Malta | cTrader Purple Trading | Kurzotvorné zprávy | Turów | Cenové trendy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Phil Flynn | Petrus Advisers | Těžaři | Ochota riskovat | Německé společnosti | Podnikatelské klima | Vesa | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | Sentiment spotřebitelů | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Prudké oslabení | Výpadky proudu | Meme akcie | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Aktualizace výhledu | Investice do kávy | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Růst cen nemovitostí | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Podstatné kurzotvorné zprávy | Vývoj ceny dřeva | Ceny dřeva | Ceny benzínu v USA | Dříví | Cena dřeva | Výhled růstu české ekonomiky | Hrubý domácí produkt (HDP) České republiky | První zvýšení sazeb | Znovuotevírání ekonomiky | MNB | Petrus | Bit.plus | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | Inflace v OECD | Ruský ministr | DocuSign | Čínský vývoz a dovoz | KOL | Růst v průmyslu | Peter Višňovský | LEXXUS | Omezování nákupů aktiv | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Proinflační faktory | Zlevnění potravin | FAST | Největší americká banka | Vývoj ceny australského uhlí | Ceny australského uhlí | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Dlouhodobý support | Výprodejní tlak | Tržní síly | Dodávky plynu | Penta | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zdražování cen | Zajišťování | Dekarbonizace | Gigafactory | Wise | Konkurence | Prodej | Německé ceny v průmyslu | Evropské továrny | Cíl Evropské centrální banky | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | Jednotné měny | Mali | Tržní prostředí | Další kryptoměny | Morrisons | Zvyšování daní | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Schůzce FOMC | Nové prognózy | Graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | PPF Telco | ČD-Telematika | ICT | České dráhy | Michael Burry | Index podnikatelské nálady | Dolar dnes | WISE | Potaš | DPH u elektřiny | CO2 | Nordstream | Cena akcie ČEZ | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Důležité makroekonomické zprávy | Boring Company | Solární panely | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Životní pojišťovny | Nejnovější prognóza | Trh dnes | El País | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Paradox | Ústup pandemie | Změny HDP | Výhled globálního růstu | Malajsie | Thajsko | | Výhled na letošní rok | Report ADP | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Domino efekt | Hospodářské dopady pandemie | Dopady pandemie covidu-19 | Inflace v eurozóně v červnu | Cíl cenové stability | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Technologie | MAN | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Obchodování v Evropě | Nové zákony | Pomalejší inflace | Rekordní schodek | Zemědělské suroviny | Očekávaná data | Plnění objednávek | Makroekonomické indikátory | Obchodníci dnes | Vývoje ceny | Daňová pravidla | Minimální sazby daně | Sazby daně | Letecké palivo | Robert Šuman | Virové laboratoře | Spojené arabské emiráty | Hliník | Růst cen stavebních materiálů | Inflační index | Američtí centrální bankéři | Sada dat | Koncentrace | Egypt | Spotové ceny | Iberdrola | UST | TSMC | Zvýšená riziková averze | Budějovický Budvar | Budvar | Pivovar | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Růst dovozu | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | Největší evropská automobilka | Problémy se subdodávkami | USA inflace | Český vývoz | JPMorgan (JPM.US) | Raiffeisenbank Helena Horská | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Úřad pro hospodářskou soutěž | Odbyt Škody Auto | Odbyt Škody | Objem transakce | Americký trh | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Ceny suroviny | Základní úrokové sazby ČNB | Recese ekonomiky | Současný trend | Produkce kávy | Globální ceny | Kávová zrna | Přidaná hodnota | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Jednání ECB | Nedostatek potravin | Přístup k měnové politice | BHP | Společnost BHP | Divize | Zásoby plynu v USA | Administrativa prezidenta Bidena | Šíření mutace | Pohyb kapitálu | Flexibilita | Načasování | Varianta delta | Pesimistická nálada | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Balkán | Energetická skupina | Softwarová společnost Microsoft | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Příjmy z reklamy | Pražský byt | Klimatická politika | Současné ceny | Motor ekonomiky | Reposazba | Společný podnik | Výsledek hlasování | Delta mutace | Stanovená cena | Bilion | E.ON Energie | Automobilový koncern | Guidance | Tuzemský HDP | Vyšší inflace v Německu | Nedostatek zboží | Růst v Číně | Ziskový potenciál | University of Michigan | Štěstí | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Objem vkladů | Mateřská společnost | Daňový poplatník | Dřevo | Vyhlídky ekonomiky | HICP | Přemýšlení | Chování | Pocity | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Dodávky ruského plynu | Růst aktivity | Take-Two Interactive | Růst výrobních cen | Logistika | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Růst průmyslových cen | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Ubisoft | Albemarle | Projekce | TWS | Skleníkové plyny | Analytik České bankovní asociace | ČNB tisková konference | Akcie ViacomCBS | VIAC | Paramount | Trh práce v USA | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Inflace ve Švýcarsku | Meziroční vývoj inflace ve Švýcarsku | Vývoj obchodní bilance Švýcarska | Obchodní bilance Švýcarska | Vývoj objemu devizových rezerv Švýcarska | Ceny rýže | Rekordní minimum | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Poziční tradeři | Logistické problémy | Důležité zprávy | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Těžařská firma | Drahota | Ceny v dopravě | Červencová inflace | Červencová meziroční inflace | Aktuální prognózy | Sekce měnové | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Převzetí Avastu | Starbucks (SBUX) | RWE Gas | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | WIG | BUX | Meziměsíční růst spotřebitelských cen v USA | Hackeři | Rozpočtové příjmy | Ocelárny | Dnešní kalendář | Americké ceny | Růst úrokových sazeb ČNB | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Zápis z minulého jednání ČNB | Maloobchod v USA | Regulatorní prostředí | Byty | První odhad HDP | První odhad | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Varšava | Meituan | Medián | Podíl firem | Očekávaná inflace | SpaceX | Výrobní inflace | Kansas City | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Školení | ASX | SXXP | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Ekonomické sympozium | Janus Henderson | Proočkovanost | Vlna pandemie | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Golden Gate CZ Marek Brávník | Nedostatek čipů | Dodávky plynu do Evropy | Růst výroby | Ranní glosa | Výkon německé ekonomiky | Salman Ahmed | Růstové tituly | Bloomberg News | Společnosti | Měnové unie | Národní měny | Depozitní úroková sazba | Aktualizovaný výhled | Produkce cukru | Neúspěch | Opatření | Dna | Polská inflace | Prazdroj | Guvernér rakouské centrální banky | Telco | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | Výběr daní | Lenka Kalivodová | Rychlý růst | Platební síť | Nájemní bydlení | Hnutí ANO | ANO | Uhlí | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Automatic Data Processing | Puma | Energetika | Měnový pár AUD/NZD | Velkoobchodní ceny elektřiny | Podpůrný program | Ekonomický potenciál | Ceny plynu | Akcie společnosti Tencent | Hospodářský růst v eurozóně | OANDA Edward Moya | Konfederace | Reakce centrální banky | Cyklus zvyšování úroků | Solana | Evropský index | Los Angeles | Celková nabídka | Společnost Walmart | Marika Čupa | Hermes International | Čínský index | Sands China | Mezinárodní skupina | Vyšší hodnoty | Strojírenské firmy | Etherea | Doing Business | Výrobní podniky | Čínské realitní společnosti | Zprávy z pražské burzy | Ceny kovů | Americká firma | Pracovní den | Porsche Automobil Holding | Opačný trend | Společnost AT&T | WarnerMedia | Dopady epidemie | UMG | Růst sazeb ČNB | Utahování měnových podmínek | Omezení cestování | Výsledek zasedání Fedu | Nio akcie | Česká pošta | ČSSD | Kompenzace | Plány Fedu | Dopad vysokých cen energií | BNP | Sentiment indikátory | Investice do těžby | CNOOC Ltd. | Pokračování trendu | Čínský Evergrande | Zdražování energie | CDU/CSU | FDP | Sociální demokraté | Sociální demokraté (SPD) | Konzervativní unie | Čepro | Potíže v dodavatelských řetězcích | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Inflace ve Francii | Míra inflace ve Francii | Úročení | Cenový šok | Společnost Evergrande | Operace na hongkongské burze | Hopson Development | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Odhady růstu | Klíčový údaj | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen plynu | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Hospodářské soutěže | Putinovo vyjádření | České sazby | Prudké zdražování | Automotive | Zpožděné dodávky | Navyšování cen | Shengjing Bank | Fantasia Holdings Group | Vývoj úrokových sazeb ČNB | Meziroční inflace v září | Inflace v září | Těžby Bitcoinu | Mathias Cormann | Reakce dolaru | Nová vláda | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Trader Workstation (TWS) | Lenovo Group | Minulá výkonnost | Zájem investorů o Rusko | Chaos na trzích | Chaos na trzích s energií | Carrhae Capital | Správci majetku | Ali Akay | Napjatá situace | Napjatá situace na trzích | Situace na trzích s energiemi | Zhoršení nálady | Zdražování potravin | Češi | OTP | Bohemia Energy | Energetické krize | Zdražování energií | Polský zlotý a maďarský forint | Nákup plynu | Objem obchodů s akciemi | Pád Bohemia Energy | ID.3 | Dmitrij Peskov | Americký tapering | Prodeje ropy | Qumei Home Furnishings | Qumei Home Furnishings Group | Hopson Development Holdings | Modern Land | Modern Land (China) | Čínští developeři | Rychlý růst cen | Vysoké ceny energie | Ceny energie | Vysoké ceny | Magdalena Anderssonová | Švédská ministryně financí | Rekordní ceny | Vývoj produkce | Situace na komoditních trzích | Giorgia Meloniová | Vývoje kurzu | Změny na trhu | Snížení schodku | Předstihové ukazatele v Evropě | Snížení daní na paliva | Nyrstar | Společnost Nyrstar | Ukončení kvantitativního uvolňování | České Radiokomunikace | Nord Stream 2 AG | Bristol-Myers | Nedostatek polovodičů | CSX | PAH3 | Čínské centrální banky | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Oculus | Reakce ČNB | Šéf německé centrální banky | Abbott | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | AdBlue | Schlumberger | Rozpočtové schodky | Nedostatek surovin | Cena termínového kontraktu | Obilí | Rumunsko | Pozornost | Nálada v ekonomice | Uzavírání obchodů | AGSI | Zásobníky Gazpromu | Vývoj evropských zásob zemního plynu | Vývoj ceny zemního plynu v USA | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Kryptoměnový průmysl | Ruská společnost | Euroclear | ServiceNow | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Návrh rozpočtu | Orlen Unipetrol | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Meta | Rebranding | Dceřiná firma | OSN v Glasgow | Fridays for Future | Ekonomika po pandemii | Klima | Plyn v EU | Metaverse | Prohloubení deficitu | Stephen Brennock | Meta Platforms | Plynovod Jamal | Francouzský index | Fialova vláda | Australská banka | IG Metall | Objem maloobchodních tržeb | Česká národní banka (ČNB) | Orka Ventures | Tisková zpráva | PYPL.US | Indexy pohyb | Drahé energie | Podmínky na trhu | Globální dodavatelské řetězce | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Obchodní ředitel | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Nejrozšířenější kryptoměny | Vatenfall | Průmyslový sektor | Burzovní cena | Raketový růst | Další růst sazeb | Data o výrobní inflaci | Dopady inflace | Spotřebitelské ceny v Británii | Výrazný růst inflace | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Target | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Vývoj čistých marží | Vývoj ceny dřeva a železné rudy | Vývoj růstu mezd | Vývoj růstu mezd v eurozóně | Ropný šok | Lockdowny | TIM | Pozemky | ENAS Energy Services | Vladimír Štěpán | Jiří Gavor | ENA | Ruský trh | RTS | Antony Blinken | Mise MMF | Ceny BTC | Společnost innogy | Innogy | Index technologického trhu | Změny klimatu | Zahraniční politika | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Investovat do kryptoměn | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Nová mutace | Svátek v USA | Omikron | Skutečný výsledek | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Očekávání úrokových sazeb | Varianta omikron | Nálada na trzích | Švýcarský frank (CHF) | Broadcom | | CMA | Varianta koronaviru | Varianta koronaviru omikron | Výhled české ekonomiky | Ekonomické teorie | Kazachstán | Prodej kávy | Vojtěch Boháč | Vietnam | Špatné počasí | Varianty covidu | Zlotý | Daňové zatížení | Akcie Pfizer (PFE) | BofA | Největší švýcarská banka | Tržní vývoj | Míra inflace v Turecku | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Akciové indexy na Wall Street | Cykly | Rotace | Rozšíření | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Čísla o inflaci | Developeři | Zemědělci | Participace | Tržní hodnota americké společnosti | Výkon průmyslu | Prognózy inflace | Emise uhlíku | The Boring Company | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Ceny energií v Evropě | Počet případů koronaviru | Vánoční rally | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Ukončení nákupu aktiv | Pokles cen zlata | Pyramida | Meziroční inflace v ČR | Inflační situace | Inflační situace v ČR | Joachim Nagel | CPIPG | Jaromír Gec | Ekonom Komerční banky | Jamal | Společnost China Mobile | Závazky vůči věřitelům | Mluvčí Kremlu | PGNiG | Krátkodobý výhled | Lidé v Turecku | Základní sazba | Banka HSBC | Hráči na trhu | Tlumit inflační tlaky | Magyar Nemzet | Vliv na ceny | Šíření varianty omikron | MTI | Agentura MTI | Purple Trading Jaroslav Tupý | Jiří Šimáně | Získané peníze | Tok kapitálu | Příliv dolarů | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Klaus-Dieter Maubach | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Eset | Rozvahy Fedu | Jestřábí komentáře | Jestřábí komentáře Fedu | Komentáře Fedu | Petr Lajsek | Facebook Ireland | IT skupina | Etnetera | Green:Code | Výroba v Maďarsku | Zvyšování sazeb Fedu | Vladimír Dlouhý | Ministr práce a sociálních věcí | Vývoj německého akciového indexu | Předpokládaný růst | Tučné dividendy | Ocel | Srí Lanka | EOG Resources | Doporučení k obchodování | Ruský plyn | Discord | American Industrial Partners | Celosvětová spotřeba | Gate | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Lucid Group | Lucid Group (LCID) | LCID | Akcie Lucid Group (LCID) | Akcie Lucid Group | Akcie Lucid | Lucid | Hypomonitor | Organizace spojených národů | Data z ekonomiky USA | Míra inflace v Maďarsku | Francouzské energetické společnosti | Ceny domů | Průměrná míra inflace | Greenflation | Cílové ceny | Inflace v zemích Evropské Unie | Credit Suisse (CSGN.CH) | CSGN | CSGN.CH | Realitní skupina CPI Property Group | Diamant | Těžby bitcoinů | Uhelné elektrárny | Hry | Cena akcií společnosti | Vlna omikronu | Kristina Hooperová | Fed Business Outlook | Philadelphia Fed Business Outlook | Philadelphia Fed | Business Outlook | Dražší energie | Valneva | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Hodnota sloučené společnosti | Upravený zisk | Provozovatel loterií | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Ruské dodávky plynu | Omezení dodávek | Coinmarketcap.com | Simon Peters | Analytik trhů | Hospodářská data | Internetová televize | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Digitální ekonomiky | Společnost Allwyn | Pokles technologických akcií | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Časový plán | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Rostoucí ceny plynu | Snížení daně | Akcie BHP | Akcie BHP Group | Murray | Rusko dnes | Napětí mezi Ruskem a Západem | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Monex USA | Trh státních dluhopisů | Ebury | Tomáš Kudla | Schönfeld & Co | Akcie společnosti Meta Platforms | Belviport Trading Limited | Firma Belviport Trading | Počerady | Hnědouhelné elektrárny | Cena transakce | Sev.en | Šéf NATO | Klaas Knot | Severní Korea | Realitní služby | Chipotle Mexican Grill | ALUMINIUM | Slovalco | CRO | Rollback | Banka Barclays | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Kontokorent | Rusko-ukrajinský konflikt | Aleš Zavoral | Alza | Susannah Streeterová | Škoda Transportation | Didier Pfleger | RTL | RTL Hrvatska | St. Louis | Napětí kolem Ukrajiny | Jiří Feix | Bytové jednotky | Rodinné domy | Alexander De Croo | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Války v Evropě | Deeskalace | Roblox | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Situace kolem Ukrajiny | Kupní cena | Decentralizace | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Hlavní index německých akcií | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Ruské hospodářství | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | XTB Jiří Tyleček | Sankce | Sankce vůči Rusku | Uznání nezávislosti | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Podnikatelská nálada v eurozóně | Směr trhu | Odpojení Ruska | Rusal | Ceny zemního plynu v Evropě | Dopady sankcí na eurozónu | Prudký růst ceny ropy | Prezident Putin | LOW.US | Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Belviport | Uvalené sankce | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Moskevská burza | Ruské banky | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Napadení Ukrajiny Ruskem | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Ruský útok | Export do Ruska | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Ruská armáda | Lídři zemí EU | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Demilitarizace Ukrajiny | Energiewende | Sberbank CZ | Švýcarská národní banka | Motivace | Licence Sberbank CZ | Licence Sberbank | Kyjev | Úřad pro ekonomickou analýzu | Bogdan Maioreanu | Studená válka 2.0 | Studená válka | Regionální konflikt | Mezinárodní vztahy | Jak naložit s investicemi | VEB.RF | Ministr dopravy | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | TGT.US | Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | Forwardové ceny | Uzavření vzdušného prostoru | Krize na Ukrajině | Vzdušný prostor | Společnost TotalEnergies | Commerzbank dnes | Evropský blok | Přerušení dodávek zemního plynu | Situace na Ukrajině | Filip Louženský | Japonský Nikkei 225 | Polská centrální banka (NBP) | Harmonizovaná inflace | EMISS | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Velkoobchodní cena plynu | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Sankce EU | Ropa Urals | Turecký statistický úřad | Intervence České národní banky | Zpřísnění sankcí Západu | Zpřísnění sankcí | Telegram | Volkswagen (VOW1.DE) | Naftogaz | Jurij Vitrenko | Internetová společnost Google | Společnost Google | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Invaze | Narušení dodávek | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Santiment | XTB Štěpán Hájek | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Výkyvy kurzu | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Východní Evropa | Pokles inflace | Vývoj devizových rezerv ČNB | Ukončení války | Ukrajinský premiér | Denys Šmyhal | Zákaz dovozu ruské ropy | Bojkot | Světový hospodářský růst | Snížení spotřební daně | Růst cen surovin | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Pat Gelsinger | Tlak na Rusko | Řetězec | Potravinářské firmy | Řetězce | Agentura Bloomberg News | Dluhopisy na financování výdajů | Financování výdajů | Pokles dolarového indexu | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Zemědělský svaz | Štěpení | Hnědé uhlí | Import ruské ropy | Igor Kim | Ruský finančník | Signet Bank AS | Signet Bank | Vliv války | Vliv války na Ukrajině | Odchod z Ruska | Západní sankce | Sankce Západu | Zvyšování marží | Zvyšování cen | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Úrokové platby | Vývoz ruské ropy | Peter Siks | SaxoBank Academy | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Dodávky plynovodem | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Global Capital | Ukrajinské krize | Porsche Automobil Holding SE | Porsche AG | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Důsledky konfliktu | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Dopady války na Ukrajině | Vladimir Medinskij | Opatření v Číně | Růst platů | Politika ČNB | Růst českého HDP | Očekávání nastavení úrokových sazeb | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Akcie kybernetické bezpečnosti | Verbální intervence | Závod na elektromobily | Meta Platforms Inc | Aktivisté | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Výkon ruské ekonomiky | Dodávky LNG | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Velké korporace | Značné riziko | Ruský vicepremiér | Skupiny PPF | Kroky ČNB | Covid v Číně | Politika amerického Fedu | Jestřábí politika | Jestřábí politika amerického Fedu | Cíl výnosu | Vývoj cenové hladiny | Vývoj meziroční inflace v Japonsku | Inflace v Japonsku | Meziroční inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | Institut IMK | Platby za plyn | Dolarová výnosová křivka | Allianz Trade | Tomáš Vahalík | Lubor Lacina | Dominik Moser | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Rusko dodávky plynu | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Utahování měnových politik | Míra inflace v Polsku | Ruský Gazprom | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | MOL | Měsíční report | FIDESZ | Dodávky ruského plynu a ropy | Studie poradenské společnosti | BDB | Německá bankovní lobby BDB | Bankovní lobby BDB | Bankovní lobby | Klaus Zellmer | Inflační náraz | Vývoz potravin | Protiruské sankce západních států | Sankce západních států | Spirálovitý růst cen energií | Spirálovitý růst cen | Spirálovitý růst | Růst cen energií | Západní sankce vůči Rusku | Šéf banky BIS | Inflační éry | Augustín Carstens | Odborné prognózy | Neutrální úroková sazba | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Zničení poptávky | Petr Fiala | Honduras | Státní distributor paliv | Le Penová | Obchodování české koruny | Inflace v únoru 2022 | Aktuální inflace | Inflace výhledově | Strategie pro obchodování české koruny | Strategie pro obchodování | Zajištění kurzu české koruny | Zhodnocení vašeho vkladu | Jak před inflací ochránit své úspory | Válka Ruska proti Ukrajině | Historický vývoj inflace | Historický vývoj inflace v ČR | Jednociferná inflace | Růst úrokových sazeb úvěrů | Efekt posilující koruny | Zajišťování proti kurzovým ztrátám | Kladné swapy | Výsledek inflace | Marine Le Penová | Ben Laidler | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Ruský bankrot | Vyhlášení bankrotu | Inflační data | Správa | Stagflační riziko | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Zákonodárci | Vlastnictví | Tržní ocenění | Ceny pohonných hmot v Česku | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | Premiér Denys Šmyhal | Vzestupný trend | Zelenskyj | Výhled globální ekonomiky | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | LOGeco | Rizikovost | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Kryptoměnová burza Binance | Rekordní inflace | Zvyšování sazeb Fedem | Miliardář Elon Musk | Komoditní šok | Největší komoditní šok | Potravinová krize | Blue-chips index | Vývoj ceny akcie Exxon | Vývoj ceny akcie Exxon Mobil | Ceny akcie Exxon Mobil | Ceny akcie Exxon | Volatilní vývoj | Sladká investice | Produkce cukrové třtiny | Období stagflace | Šmejc | Stagflační trend | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Zavření Číny | Obavy ze stagflace | Ropovod TAL | Hlavní investiční analytik | Konec dodávek ruského plynu | Zdeněk Tůma | Josef Tošovský | Cenové prognózy | Iva Palusková | Newstream | Tereza Kaiseršotová | Hladomor | Dělení ČEZ | Rozdělení ČEZ | finGOOD | Vít Endler | Hike ECB | Objem vyplacených dividend | Výplaty akcionářům | Dollar General | Akcie v Budapešti | Akcie na burze v Budapešti | Index BUX | Nové daně | Daň na banky | Poptávková inflace | Embargo EU na ruskou ropu | Embargo EU | Svaz německého průmyslu | Christopher Waller | Realitní sektor | Borealis | Šéfové | Jan Frait | Karina Kubelková | Vedení ECB | Zvednutí sazeb | Mimořádné zasedání | Bilance ČNB | ABN | Ceny plynu a elektřiny | AllianceBernstein | Ekonomika Srí Lanky | Ranil Vikremesinghe | Srílanský premiér | Ceylon Petroleum Corporation | Ostrovní země | Znárodnění ČEZ | Šéf německé opozice | Friedrich Merz | Vývoj cen pohonných hmot | Škoda Group | Práva ke značce | Vývoj ceny preferenční akcie | Preferenční akcie | Ruská federace | Racionalizace | Přijetí | Pochybení | Cenotvůrce | Zvýšení dostupné likvidity | Ředitel ČEZ | Finanční ředitel ČEZ | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | Silné inflační tlaky | Shrnutí obchodní seance | Akcie Uniper | Snížení inflace | Období nízkých úrokových sazeb | Stagnace poptávky | Stav globální ekonomiky | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Úrokové sazby v eurozóně | Porovnání meziročního vývoje | Vývoj německého akciového indexu DAX | Moritz Paysen | EdF | Kroky Fedu | Energetické krize v eurozóně | Životní náklady | Akcie TSMC | Prudký růst inflace | Mohutné intervence | Intervence proti euru | Extrémní ceny energií | Vysoké devizové rezervy | Devizové rezervy SNB | Vývoj devizových rezerv ve Švýcarsku | Umělé nadhodnocení | Umělé nadhodnocení franku | Nadhodnocení franku | Umělé oslabení | Umělé oslabení eura | Prolomení parity | Měnové instituce | Nejobchodovanější měnový pár | Medvědí rally | Přicházející recese | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Vývoj amerického akciového indexu | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Skokové oslabení | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Turistické sezóny | Cena BTC | Cenový strop | Úroveň parity | Nový Hypoindex | Purple Trading Petr Lajsek | Společnost EDF | Stav energetické nouze | Marketingová komunikace | Úsporný energetický tarif | Energetický tarif | Zkrocení inflace | Buy the rumour, sell the news | Zvýšení úroků | Výsledky amerických bank | Míra inflace ve Spojených státech | Úsporný tarif | European Energy Exchange | Obchodování na Energetické burze | Zastavení poklesu | Vývoz plynu | Centrum | Negativní vývoj ekonomiky | Sloučení | Nárůst zásob | Miloš Vystrčil | Partie Plus | Karel Havlíček | Zvyšování cen energií | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Kevin Tran Nguyen | Nominální růst | Hike | Akcez | Prime | Jan Bureš | ČSOB Jan Bureš | Analytik ČSOB Jan Bureš | Stabilita úrokových sazeb | Úroková sazba v Maďarsku | Oslabující americký dolar | Daň z mimořádných zisků | Mimořádná daň | Společnost Naftogaz | Česká antivirová firma | Eurasia Group | Eurasia | Výrobci automobilů | Zavedení daně z neočekávaného zisku | Akcie společnosti PayPal | Ceny nájmů | Údaje o indexu spotřebitelských cen | 787 Dreamliner | Dreamliner | IAB | Zpráva o inflaci | Válečná daň | Zákaz dovozu | Balík inflačních úlev | Balík opatření | Aleš Blažek | Ředitel skupiny ČSOB | ČSOB Aleš Blažek | Generální ředitel skupiny ČSOB | Jan Sadil | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Poměr nákladů a výnosů | Objem úvěrů | Aktiva pod správou | Kapitálový poměr Tier 1 | Kapitálový poměr | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko | Ukazatel nákladů na úvěrové riziko (CCR) | CCR | Disney (DIS.US) | Magazín Global Finance | Zlatá koruna 2022 | ČSOB DoKapsy | ČSOB Poštovní spořitelna | Poštovní spořitelna | Kapitálová pozice | Podíl nevýkonných úvěrů | Provozní výnosy | Objem celkových klientských vkladů | Objem úvěrů na bydlení | Celkový objem úvěrů | Počet uživatelů | Počet uživatelů mobilního bankovnictví | ČSOB Smart | Sustainable Finance Awards | Sustainable Finance Awards 2022 | Ján Lučan | Firemní klienti | Neel Kashkari | Růst výnosové křivky | Rýn | České předsednictví | Americký lid | Pocovidové oživení | Oživení poptávky po službách | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | Energetické podniky | Hliníkárna Slovalco | Hershey | Premiér Petr Fiala | Premiér Fiala | Plyn pro evropský trh | Německé ekonomiky | iPhone 14 | Výpadky v dodavatelských řetězcích | Dopady pandemie covidu | Období propadů | Klesající reálné příjmy | Reálné příjmy domácností | Spalování ropy | Symposium centrálních bankéřů | Symposium centrálních bankéřů v Jackson Hole | Investiční cíle | Wyoming | Společnost Sony | Dovoz z Ruska | 2bminer | 2bminer.com | Energetická arbitráž | Růst ceny elektřiny | Převzetí Electronic Arts | Pražský městský soud | Stanovení maximální výše cen elektřiny | Maximální výše cen elektřiny | Mártiňš Kazáks | Šéf lotyšské centrální banky | Zestátnění | Zastropování cen | Nejvyšší kontrolní úřad | NKÚ | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny v Německu | Cena elektřiny pro německý trh | Akcie aerolinek SAS | Dovozce ruského plynu | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Bolest | Výsledek HDP | Hliníkárenská společnost | Krypto propad | Akcie Hewlett-Packard | Portu Filip Louženský | Elektřina pro německý trh | Společnost S&P Global | Windfall tax | Státní plynárenská společnost | Zastropování cen ruské ropy | Gold.plus | Gold.plus Martin Stránský | Kontrakt na burze | Akcioví investoři | Situace na trhu s plynem | Energie v Evropě | Britská premiérka | Nová britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Největší hliníkárna | Největší hliníkárna v Evropě | Aluminium Dunkerque Industries | Guillaume de Goys | De Goys | ARENH | Dunkerque | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | EU a USA | Obilí z Ukrajiny | HCFB | Home Credit & Finance Bank | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Strop pro elektřinu | Finance Bank | Pavel Heřmanský | Rostlinná výroba | Holding Agrofert | Terminál na LNG | Zasedání Rady guvernérů | Jestřábí ECB | Růst spotřebitelských cen v Číně | Merge | Fenomén | Zastropování cen energií | Photon Energy | Korunová cena zlata | Cena zlata od začátku roku | Nastavení odvodů bank | Neplynové zdroje | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Obraty | Znovusjednocení Německa | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Pohřeb královny Alžběty II. | Pohřeb královny Alžběty | Pohřeb královny | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Typ ropy | Mobilizace | Motorová nafta | Ruská mobilizace | Mihály Varga | Rozhodný den | Zvýšení daně | Daně pro milionáře | María Jesús Monterová | Vyšší daň | Inflace ve Španělsku | Velké energetické společnosti | Ekonom společnosti | Zastropování cen elektřiny | IPO Porsche | Liz Truss | Daňové škrty | Recese v eurozóně | CBECI | Bitcoin Minig Council | Průzkum Cambridgeské univerzity | Dodatečný výnos | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Glassnode | LiveWire | Sloe | Paroplynové elektrárny | Energetický trh | Kyrgyzstán | Erik Kmeť | K&L Rock Group | Burzovní cena plynu | Plyn z Ruska | Mimořádný zisk | Zisk výrobců energie | Mimořádný zisk výrobců energie | Boj s drahými energiemi | Vienna Insurance Group | Řešení energetické krize | Boj proti inflaci | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Pokles nezaměstnanosti | Nakoupit nízko | Prodat vysoko | Měnový pár EUR/HUF | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Český statistický úřad (ČSÚ) | SK Hynix | Akcie Samsungu | CFD (Rozdílové smlouvy) | Snídaně pohledem investora | Společnost K&L Rock | K&L Rock | Investice do snídaně | Produkce kávy podle země | Akcie kávových společností | Obchodovatelné akcie | Dunkin ‘Brands Group | JDE Peet’s | Restaurant Brands International | J.M.Smucker | TurkStream | Jeremy Hunt | Výhled pro Německo | Baterie do elektroaut | Rezignace | Konzervativní strany | Patrick Harker | Telekomunikační společnost | Velké centrální banky | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Organizace S&P | Organizace S&P Global | Globální energetická krize | Tržní odhad | Implikace | Nový premiér | Camelot | Volkswagen AG | Ceny preferenční akcie | P911 | Porsche Automobil Holding SE (PAH3) | Piëch a Porsche | Scania | Vývoj ceny akcií Porsche | Vývoj ceny akcií Porsche AG | Ceny akcií Porsche AG | Ceny akcií Porsche | Preferenční akcie Volkswagen | Vývoj ceny preferenční akcie Volkswagen | Ceny preferenční akcie Volkswagen AG | Vývoj ceny preferenční akcie Volkswagen AG | Finanční ukazatele Volkswagen | PayPal Holdings (PYPL.US) | Krátkodobá rezistence | Marek Pokorný | Lukáš Raška | Omezení COVID | EP Commodities | Aircraft Industries | Aircraft | Omnipol | WISE Air | Starwisata Air | Sulut Airways Indonesia | Sulut Airways | INDO Defence | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | Tomáš Havránek | SYRI | Dovoz do země | Přehřátý trh | Přehřátý trh práce | Událost roku | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Gen Digital | GEN | Německá expertní komise | Expertní komise | Ekonomičtí experti | Powerball | Jackpot | Dluhová pravidla | Dluhová pravidla Evropské unie | Pravidla Evropské unie | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | F-35 | Živé vysílání | Zmírnění inflace | Novinky | Novinky.cz | Administrativa | Game changer | Inflační report | Americký inflační report | Meziroční vývoj celkové i jádrové inflace | Vývoj celkové i jádrové inflace | Vývoj celkové i jádrové inflace v USA | Valuační násobky | Ukončení války na Ukrajině | Války na Ukrajině | Odborová organizace | Vysoké inflace | Bureau of Labor Statistics | Euforie na trzích | Firma Eset | Počet hackerských útoků | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Výběry | Ingredience | Bankrot FTX | Pokles inflace v USA | Bali | Výrobci čipů | Nouriel Roubini | Americký ekonom Nouriel Roubini | Ekonom Nouriel Roubini | Ekosystém | Obnovení dodávek | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | FTX Sam Bankman-Fried | OsMA | Průmyslové firmy | Výrobci elektřiny | Distribuce plynu | Obchodní řetězce | Chemický průmysl | CZ | Premiér Rishi Sunak | Pokles reálných mezd | Rafinerie | Regulační dohled | Firemní kontrola | Budapešť | Německý svaz | Zásobování Německa plynem | Inverze americké výnosové křivky | Luna/Terra | Levné energie | Britské loterie | Světová potravinová krize | Polovodiče | Zastropování cen plynu | Zavedení cenového stropu | Vývoj světové ekonomiky | Aktivity v podnikatelském sektoru | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | Moldavsko | Mitsubishi UFJ | ERÚ | Fiocchi Munizioni | Fiocchi | Krungsri Bank | Škoda JS | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Strop na ruskou ropu | Pověst | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Akcie Uniperu | Uniper (UN01.DE) | UN01.DE | UN01 | Akcie Uniper (UN01.DE) | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Menšinový akcionář | Steve Smith | Ropný zlom | Bankrot kryptoměnové burzy | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | Sakura Exchange Bitcoin | Sakura Exchange | Diverzifikované portfolio | Světlo na konci tunelu | Zastropování ruské ropy | John Kirby | Národní bezpečnost | Západní země | Index cen výrobců | Inflační krize | Horké peníze | Německý koncern | Koncern RWE | Německé podnikové objednávky | Podnikové objednávky | Výrobce sportovních vozů | Irský ministr financí | Donohoe | Analytici ČSOB | Inflace v roce 2023 | Comfort Finance | Varování | Ciena | Hospodářský pokles | Hospodářství Velké Británie | Růstové vyhlídky | Daně z mimořádných zisků | Mimořádné daně | Schodek veřejných financí | Zisky společnosti | Jan Kubíček | Bankovní rady ČNB | FED sazby | Jiřina Lužová | Správkyně Sberbank CZ | Správkyně Sberbank | IDEA Cerge-EI | Růstový potenciál | Další růst úrokových sazeb | Ziskovosti společnosti | Zboží každodenní spotřeby | Zdanění mimořádných zisků | Aktuální valuace | Středoevropský region | Comfort Finance Group | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Výhled na rok 2023 | GlassNode | Uniles | Camelot LS Group | Camelot LS | Dalibor Šafařík | Meziroční inflace v eurozóně | Společnost Allwyn Entertainment | Inflace v Evropě | Centrální banka ve Frankfurtu | Měnová unie | Carlyle | Tescan Orsay Holding | Tescan Orsay | Akvizice Twitteru | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Vystřízlivění spekulantů | Krach burzy FTX | Korekce na rizikových aktivech | Fundamentální valuace | Průmyslový Dow Jones | Tradiční odvětví | Návrat k fundamentální hodnotě | Rizikovost eura | Jestřábí tlak | Úrovně EUR/USD | Rizikovější euro | Snižovat daně | Výprodej britských dluhopisů | Plán snížení daní | Proud stability sazeb | Výprodeje na koruně | Ceny slunečnicového oleje | Vývoj ceny slunečnicového oleje | USD za tunu | Panické nákupy | Konkurenceschopnost dovozců | Proticovidové lockdowny | Nákupy z Ruska | Zásobování trhu s ropou | Zásobování trhu | Velké západní společnosti | Růst spotřebitelných cen | Pojistky proti inflaci | Diverzifikátor portfolia | Diverzifikátor | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Kapitalizace celého krypto trhu | Ropa a ostatní komodity | Jedinečná příležitost | Jedinečná příležitost k nákupu | Akciové trhy jako celek | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Shrnutí vývoje | Protiinflační opatření | Španělský premiér | Španělský premiér Sánchez | Španělský premiér Pedro Sánchez | Premiér Pedro Sánchez | Společnost Seznam.cz | Společnost Seznam.cz média | Seznam.cz média | Borgis | Právo | Silky | Silky Zdeňka Porybného | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Německé podniky | Ceny letenek | Společnosti z USA | Prudký nárůst úrokových sazeb | Význam Evropy | Gazprom Export | Ceny ropy a plynu | Otevření Číny | Němečtí exportéři | Ges Group | Společnost Rohlik Group | Společnost Rohlik | CV90 | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | One Ticket | Sberbank CZ Jiřina Lužová | IMG Bohemia | Společnost Lumius | Lumius | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Cenový růst | Výprodeje | Ustupující inflace | Zavedení embarga | Šíření covidu | Aktuální růst mezd | Průmyslové velmoci | Levná země | Pokles USD/JPY | Tradeři na forexu | Předlužená britská vláda | Eskalace války | Eskalace války na Ukrajině | Smrtelné mutace koronaviru | Smrtelné mutace | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Vývoj měnového páru USD/NOK | Pokles USD/CAD | Petrodolary | Plynodolary | Uhlodolary | Australské uhlí | Splasknutí realitní bubliny | Guvernér Michl | Spekulace proti kurzu turecké liry | Vysokoinflační měny | Příležitosti ke spekulaci | Finanční situace firem | Teplé počasí | Zásobníky s plynem | Amper Meteo | Kamil Rajdl | Energetický regulační úřad | Amper Savings | Fotovoltaika | Snížení spotřeby | Snížení spotřeby plynu | Spotřeby plynu | Vliv počasí | Výroba elektřiny | Výroba elektřiny z alternativních zdrojů | Globalizace | Genesis Global Capital | Digital Currency Group | DCG | Digital Currency Group (DCG) | Silná koruna | Reálné spotřeby domácností | Náklady spojené s bydlením | Mzdové požadavky | Vývoj sazeb | Adani | Indická komise pro cenné papíry | OCI | Růst akcií Tesly | Nejvyšší inflace | Velké recese | Zlepšující sentiment | Vyšší náklady | Pokles cen energií | Pokračující pokles | Výhled Saxo | Zakotvená inflace | Společnost Disney | Kazuo Ueda | Dodávky energií | Zestátnění ČEZ | Obnovitelné zdroje | Viceguvernérka | Fingood | Euro ECB | Zpomalení inflace v ČR | SVB | Inflační tlaky v české ekonomice | Odeznívání inflace | Vklady | Silicon Valley Bank (SVB) | Invesco Ltd. | Problémy v bankovním sektoru | Zklidnění situace | Telekom | Válka | Nálada nákupních manažerů | Nejbohatší Češi | Čeští dolaroví milionáři | Dolaroví milionáři | Wealth Report 2022 | Wealth Report | Proinflační faktor | Investing in CEE | Inbound M&A Report | Michel Kiviatkowski | Mazars v Polsku | Managing Partner | Financial Advisory Leader | Regionální hotspoty | Trh fúzí a akvizic | Trh fúzí a akvizic v České republice | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Dalibor Trojek | Allianz Trade Dalibor Trojek | ČNB Aleš Michl | Europe 600 | Celosvětová aktivita u fúzí a akvizic | Aktivita u fúzí a akvizic | Vyšší ceny | Německý vicekancléř | Vicekancléř | Palivové dříví v Česku | Kolísání cen dřeva | Podnikání v ČR | Jiří Oslizlo | AGROP NOVA a.s. | AGROP NOVA | Graf vývoje ceny dřeva | Palivové dřevo | Vývoj cen palivového dřeva | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Nejbohatší v ČR | Renáta Kellnerová s rodinou | Michal Strnad | CSG | Zbrojní průmysl | Překážky | Klesající inflace | Prostředí klesající inflace | JOLTS | Akcionáři na valné hromadě | SupplyDO | David Klímek | Vysoké úrokové sazby | Cesta k ziskům | Jádrová inflace v Německu | Vývoj salda obchodní bilance Německa | Vývoj bilance běžného účtu v eurozóně | Bilance běžného účtu v eurozóně | Prohloubení recese | Přebytek německé obchodní bilance | Členové bankovní rady ČNB | Srovnávací základna | Růst cen nájmů | Náklady na půjčky | Váhání | Svaz německého průmyslu (BDI) | Siegfried Russwurm | Dovoz ukrajinského obilí | ETS II | Mluvčí banky | Ředitel investiční platformy | Inflace ve Spojeném království | Kryptoměnové odvětví | Odbyt automobilky Škoda | Odbyt celé skupiny Volkswagen | Výrobní závody | Výrobní závody v České republice | Světové ceny kávy | Ambice Ruska | Poptávka v Číně | Ztráty peněz | Diverzifikátor rizika | Vývoj výnosu 10letého japonského vládního dluhopisu | Meziroční vývoj jádrové inflace v Japonsku | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Pozitivní signál | Bohatí Češi | Zvýšení dluhového stropu | Vládní konsolidační balíček | Konsolidační balíček | Stoupenci růstu sazeb v ČNB | Stoupenci růstu sazeb | Přesun výroby | Vládní balíček | Vice | Regulace trhů | Místopředseda představenstva | Průmyslové zboží | Úvěrování | Společnost Nvidia | Vývoj tržeb | Výhledy | Guvernér RBA | Pavel Urubek | MJEnergie | Chladná zima | Odvod ze zisku | Odvod ze zisku energetických firem | Energy Profit Levy | Guvernér BOJ | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | BOJ Kazuo Ueda | Coface Barometr | Barometr rizik | Coface Barometr rizik | Ztracené iluze | Velká očekávání | Působení fiskální politiky | Proinflační riziko | Riziko do budoucna | Ochrana klimatu | Vyšší dividenda ČEZ | Ekonom ECB | Nižší ceny | Situace v Německu | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Invaze elektroaut z Číny | Invaze elektroaut | Holubičí postoj | Intervenční režim | WTI (OIL.WTI) | Americké investice | Country Garden | Paříž | News | Kurzové zhodnocení | Ztlumení inflace | Podpora centrální banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | Cena | ROCE | Trading

Předchozí klíčová slova

Ceny drahých kovů
Ceny dřeva
Ceny dřeva v USD
Ceny elektřiny
Ceny elektřiny v České republice
Ceny elektřiny v Německu
Ceny emisních povolenek
Ceny emisních povolenek v Evropské unii
Ceny energetických komodit
Ceny energie

Následující klíčová slova

Ceny energií v Evropě
Ceny ETH
Ceny Etherea
Ceny evropského plynu
Ceny evropského plynu (TTF)
Ceny evropských kontraktů na emise
Ceny futures kontraktů
Ceny hlavních komodit
Ceny hliníku
Ceny hypoték
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít