Neděle 29. květen 2022 09:51
reklama
XTB analyticke forum
reklama
Instaforex webinar cerven
reklama
Insta zivy seminar
reklama
XTB analyticke forum

Klíčová slova - Akcie Deutsche Bank

img

Evropské akcie dramaticky změnily vektor pohybu

12.05.2022 Během středeční aukce vykazují akciové evropské indikátory na pozadí optimistického sentimentu účastníků trhu působivý růst.
C:\fakepath\trader-12042022-21-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.04.2022 1) Ruská ekonomika by v letošním roce mohla klesnout o 10 %, což bude největší pokles hrubého domácího produktu od roku 1994. Řekl to dnes agentuře RIA Novosti bývalý ruský ministr financí a nynější šéf Účetní komory Alexej Kudrin. Ruská ministerstva hospodářství a financí v současné době podle něj pracují na nových prognózách.
img

Evropské trhy ve středu rostou

23.03.2022 Hlavní evropské indexy ve středu rostly, přičemž v čele růstu byly sektory zboží osobní a domácí potřeby a zdravotnických potřeb. Nejhorší výkon vykázaly sektory finančních a veřejných služeb.
img

Short signál na akcie BASF (BAS)

23.03.2022 BASF je přední světová chemická společnost, která má jedno z nejrozsáhlejších produktových portfolií v oblasti průmyslových chemikálií. Produkty společnosti mají využití v automobilovém, elektrotechnickém, chemickém a stavebním průmyslu. Dále také v zemědělském sektoru, farmaceutickém sektoru a při těžbě ropy a zemního plynu. Poté, co se od začátku roku trend pohyboval do strany, cena akcie v únoru rapidně klesla.
img

Long signál na iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG)

16.03.2022 ETF s ISIN: IE00B6R51Z18 jsme doporučovali již minulý týden. Nákupní signál na 11,50 USD byl zcela jasný. Cena akcie ovšem posílila příliš rychle na to, aby nám poskytla rozumný kupní signál. Nyní máme novou nákupní příležitost kvůli korekci z minulých dnů.
C:\fakepath\trader-14032022-27-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.03.2022 1) Ceny ropy dnes výrazně klesají. Investoři vkládají naděje do diplomatického jednání mezi Ukrajinou a Ruskem o ukončení konfliktu. Trhy také vyděsil prudký nárůst počtu nových nákaz koronavirem v Číně. Kolem poledne cena severomořské ropy Brent klesala o 3,9 % na 108,32 dolaru za barel. Cena lehké americké ropy WTI se snižovala o 4,7 % na 104,19 dolaru za barel.
img

Long signál na akcie Barrick Gold (GOLD)

09.03.2022 Investoři, kteří jsou přesvědčeni, že cena zlata nadále poroste, mohou do drahého kovu investovat nepřímo prostřednictvím akcií společností zabývajících se jeho těžbou. Barrick Gold je v tomto sektoru druhým největším hráčem. Inflace obecně poptávku po zlatě zvyšuje. Od poloviny února jsou tudíž akcie těžařů zlata opět v centru zájmu investorů.
img

Long signál na akcie Schlumberger (SLB)

02.03.2022 Schlumberger je americká společnost, která poskytuje služby a technologická řešení pro mezinárodní ropný průmysl a komplexní služby pro mapování, monitorování a rozvoj ropných nádrží. Poté, co se trend do konce loňského roku pohyboval do strany, na začátku roku posílila akcie z 30 USD na 42 USD. V současné době na grafu vzniká formace býčí vlajky.
img

Krize na Ukrajině: Do jakých akcií investovat?

28.02.2022 Invaze ruských vojsk na Ukrajinu pokračuje již pátým dnem. Přestože se dnes uskuteční jednání mezi ruskou a ukrajinskou delegací, nikdo nedokáže odhadnout, jakého výsledku bude dosaženo. Rusko se také ocitá čím dál tím více v mezinárodní izolaci a dopadají na něj četné sankce.
img

Válka bude mít dopad na ceny energií, tvrdí Rusnok. Inflace v EU se vyšplhala na 5,1 %

25.02.2022 Index podnikatelské nálady v Německu z dílny institutu Ifo zaznamenal v únoru citelné zlepšení, když vystoupil z 96 bodů na 98,8 bodu. Za optimismem stojí očekávaný konec koronavirové krize ze strany tamních podnikatelů. Mezi nejoptimističtější sektory se zařadil průmysl a také sektor služeb. Podle institutu Ifo stál boj s pandemií německou ekonomiku přibližně 330 miliard eur.
img

Akcie v Evropě prohlubují pokles

25.02.2022 Na konci čtvrtečního obchodování vykázaly všechny tři klíčové evropské burzy pokles o více než 3 %. Investoři se aktivně vyhýbali riziku v souvislosti s eskalací vojenského konfliktu v západní Evropě.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

Long signál na akcie Deutsche Bank (DBK)

23.02.2022 Deutsche Bank je největší bankovní společnost v Německu a je jedním z předních světových poskytovatelů finančních služeb. Společnost přitom zaujímá vedoucí postavení v oblasti mezinárodního obchodování s cizími měnami, dluhopisy a akciemi.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

Cena zlata v roce 2022: Jak investovat do zlata?

22.02.2022 Cena zlata v roce 2021 dle mnohých nenaplnila očekávání. Současná nejistota na trzích a rostoucí geopolitické napětí by však mohly k tomuto drahému kovu přilákat investory nazpět. Jaká je tedy prognóza ceny zlata v roce 2022?
img

Rusnok nevylučuje sazby nad 5 %. Příští rok by se měla inflace vrátit k normálu

18.02.2022 Řecko oznámilo, že do konce března splatí poslední záchranné půjčky od Mezinárodního měnového fondu a od následujícího roku hodlá mít primární přebytek, který však nebere v úvahu platby úroků. Pokud se Řecku povede splatit poslední tranši půjček v březnu, tak to bude o dva roky dříve, než se původně zavázalo.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Inflace v USA vzrostla v lednu o 7,5 %. Jaká bude reakce Fedu?

11.02.2022 Americké ministerstvo práce ve čtvrtek uvedlo, že ve srovnání s předchozím rokem index spotřebitelských cen (CPI) za leden vzrostl o 7,5 %. Jedná se tak o nejvyšší údaj od února 1982. Příčinou nárůstu je zejména zvýšení cen potravin, energií a nákladů na bydlení. Jádrová inflace rostla nejrychleji od srpna 1982. Za leden vzrostla o 6 %.
img

Nad smíšenými výsledky září technologické akcie, ropa klesá

27.10.2021 Indexy S&P 500 a Dow Jones dnes kolísají mezi zisky a ztrátami, naopak technologickému indexu Nasdaq 100 dnes v posunu nahoru pomáhají akcie společností Alphabet, Amazonu a Tesly. Po solidních výsledcích rostou také akcie McDonald´s, Coca-Coly a Kraft-Heinz, naopak akcie Visa a GM se vydaly dolů.
img

Nvidia akcie a jejich famózní růst. Je správný čas investovat?

08.07.2021 V dnešní analýze se po několika týdnech vrátíme do světa výpočetní techniky, neboť se zaměříme na Nvidia akcie. Cena akcie NVDA zažívá silný růst zejména v důsledku dlouhodobého nedostatku čipů na trhu.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
img

Cena akcie AMC od ledna vzrostla o více než 2554 %. Jak si vedou další meme akcie?

09.06.2021 V posledních týdnech o sobě meme akcie dávají opět vědět. Velký nárůst zažívá zejména AMC akcie. Někteří analytici se shodují, že zvýšen zájem o meme akcie byl zapříčiněn poklesem kryptoměn.
img

Akcie Deutsche Bank: Blýská se po rekordním propadu ceny akcie na lepší časy?

02.06.2021 Od poslední analýzy na akcie McDonald’s zase výrazně odbočíme, jelikož se tentokrát zaměříme na bankovní sektor. Konkrétně na akcie Deutsche Bank, protože se dlouhá léta jedná o velmi zajímavý (až kontroverzní) akciový titul.
img

BREAKING: DAX dosáhl na nové historické maximum nad 14 800 body

18.03.2021 Německý index DAX dosáhl během dnešní seance na nové maximum. Index krátce před koncem obchodního dne roste o 1,4 % a aktuální hodnota přesahuje 14 800 bodů. Nejvyšší růst dnes předvádí akcie Deutsche Bank, Siemens a Daimler. Německý index výrazně roste i přes pokles technologických akcií na Wall Street spojený s prudkým nárůstem výnosů po včerejším zasedání Fedu.
C:\\fakepath\\FX3.jpg

Evropské akcie kvůli viru prudce klesly, STOXX 600 o 3,2 procenta

21.09.2020 Evropské akcie zahájily týden výrazným propadem, za kterým jsou hlavně obavy z rychlého šíření nového koronaviru. Panevropský index STOXX 600 odepsal 3,24 procenta, nejvíce od června, a den uzavřel na 356,82 bodu. Investoři se obávají, že země nejvíce zasažené koronavirem začnou znovu omezovat ekonomické aktivity, propad ale odráží i skandál kolem velkých bank a praní špinavých peněz.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

Short signál na akcie Deutsche Bank (DBK)

20.11.2019 Evropský bankovní svět je dlouhodobě ve špatném stavu a akcie z tohoto odvětví jsou v posledních měsících slabé. Přestože Deutsche Bank byla prozatím schopna ukončit dlouhodobější slabou fázi, ve střednědobém horizontu se v grafu nachází rozhodující bod. Vzestupná trendová linie je v současné době opět testována.
C:\fakepath\http___prod-upp-image-read.ft.jpg

Šéf Deutsche Bank bude investovat 15 procent mzdy do akcií banky

02.09.2019 Šéf největší německé bankovní společnosti Deutsche Bank Christian Sewing bude od září vynakládat 15 procent své měsíční čisté mzdy na nákup akcií podniku. Vyplývá to z dnešní zprávy pro regulátory, na kterou se odvolává agentura Reuters. Zpráva je oficiálním potvrzením slibu, který Sewing učinil letos v červnu při prezentaci rozsáhlé restrukturalizace banky.
img

Nepovedená sázka na německé bankovní giganty

29.04.2019 Potvrzená jednání ohledně sloučení dvou velkých německých bank v polovině března vzbudilo vlnu obrovského zájmu na kapitálových trzích. Fúzí Deutsche Bank a Commerzbank by totiž mohl vzniknout třetí největší finanční ústav v Evropě, hned po britské HSBC a francouzské BNP Paribas. Po šesti týdnech je však všechno jinak a obavy o budoucnost banky se opět prohlubují.
img

Akcie Deutsche Bank a Commerzbank posilují díky jednáním o fúzi

18.03.2019 Akcie největších německých bankovních společností Deutsche Bank a Commerzbank dnes posilují poté, co firmy o víkendu potvrdily, že jednají o fúzi. Akcie Deutsche Bank si kolem 17:00 SEČ připisovaly více než čtyři procenta a akcie Commerzbank dokonce přes šest procent.
img

Long signál na akcie Deutsche Bank (DBK)

07.08.2018 Až do konce tohoto roku se akcionáři Deutsche Bank (DBK) příliš neradovali. Žádná zmínka o světle na konci tunelu se dlouho neobjevovala a ceny akcií padaly velmi prudce. Býci ale zabojovaly a v posledních týdnech poráží medvědy, trend se otáčí směrem vzhůru. Toto oživení nastartovalo nový trend.
img

Amerika nie je najväčší problém sveta

12.06.2018 Problémy s Trumpom má takmer každý. Najnovšie to platí pre najväčšie krajiny sveta, ktorým hrozia obchodné vojny. Avšak Trump nie je jediný problém, ktorý Amerika exportuje do sveta.
img

Na pražské burze se začne obchodovat s 32 zahraničními akciemi

22.05.2018 Na pražské burze se dnes začne na neregulovaném trhu Free Market obchodovat s 32 zahraničními akciemi velkých firem (tzv. blue chips). Obchodování bude v korunách, informovala ČTK Burza cenných papírů Praha. V budoucnu by měly další zahraniční akcie přibýt.
img

Pražská burza uvede 22. května 33 zahraničních akciových titulů

09.05.2018 Pražská burza vybrala 33 zahraničních blue chips akciových titulů, se kterými začne obchodovat. Obchodování v českých korunách na neregulovaném trhu Free Market začne 22. května. Žádný z titulů zatím nebude v indexu PX. V budoucnu by měly další zahraniční akcie přibýt. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel BCPP Petr Koblic.
img

Deutsche bank je obrazom sveta

26.04.2018 V roku 2007 to bola banka, ktorá nemala hranice – jej dovtedajší rast bol fenomenálny. V roku 2008 sa však všetko pokazilo. Svet eurodolára sa zlomil. A spolu s ním aj Deutsche Bank.
img

Neposlušné talianske dlhopisy

15.11.2016 Obchodníci s dlhopismi to mali posledné dni ťažké. Rast globálnych výnosov tlačí cenu dlhopisov nižšie a ich držitelia dosahujú masívne straty. Odhaduje sa, že za posledný týždeň to bol $1 bilión dolárov. Našťastie, mnohé z týchto strát vo všeobecnosti kompenzujú zisky na akciách a lepšie budúce vyhliadky.
img

Deutsche Bank – dobré a zlé správy

27.10.2016 Od svojho dna dosiahnutého v posledný septembrový deň pod úrovňou ?10 sa akcie Deutsche Bank odrazili vyššie o 30%. Celkovo však stále strácajú vyše 40% od začiatku roka. Percentuálne vyjadrenie ale nie je na mieste. V nominálnom vyjadrení cena akcie vzrástla o ?3 aj vo februári, apríli či júni tohto roka. Hovoriť preto o zmene klesajúceho trendu je stále predčasné. Otázka je však iná: čo sa za posledné hodiny zmenilo?
img

Třetí čtvrtletí 2016 bylo pro Deutsche Bank ziskové. Překvapivě

27.10.2016  Třetí čtvrtletí roku 2016 přineslo německé Deutsche Bank, jejíž akcie se v září dotkly historických minim, nečekané zisky. Zatímco analytici oslovení agenturou Bloomberg očekávali ztrátu až 394 miliónů eur, Deutsche se za předposlední kvartál podařilo vykázat čistý zisk 256 miliónů eur po rekordní ztrátě šest miliard eur před rokem, a to zejména kvůli odpisům a urovnávání sporů.
img

Bude Deutsche Bank zachránená?

09.10.2016 Minulý týždeň akcie Deutsche Bank vzrástli o 25%. Investori pozitívne reagovali na šumy o dohode s americkým ministerstvom spravodlivosti. Zdalo sa, že situácia okolo banky by sa mohla stabilizovať.
Deutsche Bank.JPG

USA pokutou pro Deutsche Bank ohrožují finanční stabilitu

07.10.2016 Spojené státy požadují po Deutsche Bank přehnaně vysokou pokutu, čímž podkopávají globální finanční stabilitu...
img

Technická analýza - DAX v tuto chvíli v růstu. Čeká se na další zprávy o Deutsche Bank

04.10.2016 DAX: Trendový indikátor rozdílů exponenciálních klouzavých průměrů MACD naznačuje další růst, index relativní síly RSI se nachází na neutrálních 59 bodech.
img

Americký dolar posiluje po výsledcích indexu PMI ze sektoru výroby, a analýza GBP/USD

04.10.2016 Aktivita ve zpracovatelském sektoru Spojených států se v září vrátila do fáze růstu, přičemž se zotavila poněkud svižněji, než se čekalo. Index průmyslové aktivity, který sestavuje Institut řízení zásob (ISM) podle průzkumu mezi nákupními manažery, v září stoupl na 51,5 bodu ze 49,4 bodu, kam spadl v srpnu. Ekonomové oslovení Reuters v průměru očekávali zlepšení ukazatele jen na 50,3 bodu.
img

Po zasedání OPEC míří ropa vzhůru

03.10.2016 Minulý týden proběhlo v Alžírsku neformální zasedání členů OPEC, na kterém představitelé zemí jednali ohledně dohody o snížení produkce ropy. Vzhledem k pozitivnímu závěru z jednání připsala ropa ve středu více než 5% zisk. Po zbytek týdne se pak pohyb značně zpomalil, přesto ale trh dokázal překonat maxima ze začátku září a vytvořit tak nový měsíční vrchol. Listopadový futures na WTI uzavřel týden na ceně $48,24 za barel, což představovalo zhruba 6% nárůst oproti hodnotám, na kterých se obchodoval před oznámením dohody.
nemecko 08012014-3.png

Německé firmy podporují Deutsche Bank

03.10.2016 Přední německé firmy vyslovily podporu Deutsche Bank, která se kvůli hrozbě vysoké pokuty v USA dostala...
img

Nový podvod Deutsche Bank?

02.10.2016 Vo štvrtkovej analýze „Deutsche Bank – good buy alebo good-bye“ sme písali: „Môže sa pokojne stať, že o pár týždňov vyjde správa o znížení pokuty o $10 miliárd a akcie DB rýchlo vzrastú, možno až o 50%. Tak prečo DB nekúpiť už teraz?“.
usdjpy-30092016-10.png

Shrnutí páteční obchodní seance 30.9.2016

30.09.2016 Americké akciové trhy dnes výrazně oživily a jejich hlavní indexy získaly téměř jedno procento. Wall Street se vydala vzhůru díky finančnímu sektoru, který podpořilo prudké oživení akcií Deutsche Bank jako důsledek ústupu obav z jejího pádu.
deutsche-banka.jpg

Akcie Deutsche Bank jsou na novém minimu

30.09.2016 Akcie Deutsche Bank dnes znovu prudce oslabovaly a jejich cena se vůbec poprvé ocitla pod deseti eury. Nedůvěra...
deutsche-bank.jpg

Akcie Deutsche Bank klesly pod deset eur

30.09.2016 Akcie německé banky Deutsche Bank po zahájení dnešního obchodování prudce oslabily a vůbec poprvé se...
img

Keď zomrie likvidita

30.09.2016 Banka môže mať akékoľvek množstvo kapitálu, ak však stratí prístup k likvidite (hotovosti), jej koniec je blízko. Lehman Brothers by o tom vedel rozprávať.
deutsche-bank.jpg

Německo prý nepřipravuje záchranu Deutsche Bank

28.09.2016 Německá vláda popřela zprávy tisku, podle nichž chystá finanční záchranu největší německé bankovní instituce Deutsche Bank...
eurusd-27092016-6.png

Forex: Euro výrazně kleslo k dolaru

27.09.2016 Americký dolar dnes zpevnil vůči euru, jehož pozici podkopaly obavy o evropský bankovní sektor kvůli nejistotě kolem...
eurusd-27092016-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 27.9.2016

27.09.2016 Akcie ve Spojených státech zahájily nový týden poklesem. Investoři byli nervózní před včerejší debatou...
img

Německý index Ifo vyskočil nejvýše od května 2014

26.09.2016 Německá podnikatelská nálada v září vzrostla na dvouleté maximum, ukázal dnes německý index IFO. Z výsledku indexu plyne, že šéfové firem v největší evropské ekonomice nabývají na optimismu a podle všeho zapomínají na strach z brexitu, který dominoval v předchozích výsledcích ukazatele. Index Ifo naznačuje, že podnikatelé se optimisticky dívají na aktuální i budoucí ekonomické podmínky největší ekonomiky eurozóny. Index Ifo měří důvěru 7 000 německých podniků a pro tento měsíc vyskočil na 109,5 bodu. Analytici očekávali jen mírné zlepšení ve srovnání se srpnem (106,2 bodu) na 106,4 bodu.
img

Deutsche Bank – dinosaurus v ohrození

26.09.2016 Cena akcií Deutsche Bank dnes poklesla na najnižšie úrovne v histórii. Nemusel by to byť problém, keby DB bola obyčajná banka. Avšak nie je – naopak, jej prežitie je kľúčové pre svet taký, ako ho poznáme. A to bez akéhokoľvek zveličovania.
usdx-16092016-9.png

Shrnutí páteční obchodní seance 16.9.2016

17.09.2016 Americké akciové trhy v závěru týdne klesly, za celý týden ale mírně získaly. Wall Street dnes oslabily zejména akcie bank kvůli sporu americké vlády s Deutsche Bank. Po čtyřech dnech růstu ztratily i akcie technologického giganta Apple.
img

Obrázky dňa: Americkým akciám sa otvára priestor pre navýšenie historických maxím

13.07.2016 Vývoj predstihových indikátorov v USA, ktorý koreluje s vývojom indexu S&P 500, naznačuje, že americké akcie majú v najbližších mesiacoch priestor pre posunutie čerstvých maxím viac nahor (@Callum_Thomas):
img

Týdenní shrnutí v kostce: Post-brexitovský týden přinesl uklidnění, akcie, komodity i rizikové měny rostly

01.07.2016 Výsledky britského referenda o vystoupení země z EU na sklonku minulého týdne byly pro trhy šokem. S jeho dopady se ovšem dokázaly i přes mohutné pohyby poprat. Ještě pondělní obchodní den se nesl v negativním duchu, následující seance už přinesly opatrný optimismus. Většině rizikových aktiv se podařilo zmírnit ztráty, některé už je dokonce kompletně smazaly. Přestože situace ve Velké Británii je v souvislosti s Brexitem v mnohých aspektech stále nejasná, tak nejvyšší reakce na finančních trzích máme zřejmě za sebou.
img

Obrázky dňa: Priemerný výnos z nemeckých dlhopisov je prvýkrát v histórii záporný

08.06.2016 Priemerný výnos z nemeckých dlhopisov sa dostal po prvýkrát v histórii do mínusu. Nemecko teda definitívne refinancuje...
img

Investoři čelí zmatkům na trhu pomocí opcí

24.02.2016 Saxo Bank vnímá rostoucí trend mezi investory, kteří využívají opce na ochranu svého portfolia aktiv, jako jsou akcie nebo FX. Chaos na finančních trzích vedl investory k hledání nových způsobů, jak svá portfolia ochránit a na padajících trzích ještě vydělat.
img

Akcie konečně korigují své vysoké ztráty, ale na FX a na komodity korekce zatím nedorazila

10.02.2016 Po sedm dnů trvajícím výprodeji dnes evropské akciové indexy konečně zamířily do zelených čísel. Středeční seance se t...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Brexit | Řecko | Japonsko | Finance | Peníze | Disciplína | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Mexické peso | Brazilský real | Bezpečný přístav | Divergence | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Ekonomové | Gold/Silver Ratio | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Objemy obchodů | Spready | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | BaFin | Bloomberg | Bod | Breakout | Bull | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Call opce | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Close | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | Grafy | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | LTRO | Leverage | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | P/E | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | S&P 500 | Short | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spread | Standard & Poor's 500 | Sterling | Stop-Loss | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomická data | Zisk | Finanční instrumenty | Futures kontrakt | Sázka | Kurz eura | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | Ropné písky | Expirace opce | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Aktuální kurzy | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | USDX | Index cen | Roklen | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | Aktivum | EPS | Index | Kupní opce | Likvidní | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální kurzy měn | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Britské libry | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Cena ropy za barel | Ceny zlata | Conference Board | CZK | DJIA | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Eura | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční služby | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf zlata | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jiří Rusnok | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Kurz čínského jüanu | Kurz eura k dolaru | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodování s dluhopisy | Obchodování se zlatem | Patria Finance | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnný kurz eura | Spořící účet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu rublu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Zisky | Opční prémium | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | VTB Capital | ING | Put | Bill Gates | Buy | Current Ratio | EBITDA | Ex-dividend | Hrubá marže | Index relativní síly | Indie | Junk bonds | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Obchodní den | Protistrana | Provozní marže | Redukce | ROCE | ROE | Small caps | Vláda ČR | Spojené státy | Investiční instrument | Převis | Čistá zisková marže | Tržby | Výsledek hospodaření | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bailout | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Majors | Trader Workstation | Volby | S/R hladiny | E-mini | Cukr | Burze | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Zlatý standard | Capital Economics | Dow Jonesův index | Unicredit | DPA | Microsoft | Bankovní sektor | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Investing.com | Macquarie | NATO | Standard Chartered | Barrick Gold | Chaos na finančních trzích | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Short squeeze | HUF/EUR | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Averze k riziku | Zero Hedge | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Investovaný kapitál | Renminbi | Velcí investoři | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Podnikatelé | Index německých akcií DAX | Znalost | Přehled | Hillary Clintonová | Agentura Reuters | Sázet | Evropské trhy | Futures kontrakty | Referendum | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Akcie ve Spojených státech | Akcie bank | Ekonomické dopady | Otřesy na finančních trzích | Xetra | IBEX | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Velké banky | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Akcie britských bank | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Uvolňování měnové politiky | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | Americká ropa WTI | Citi | S&P | Guvernér | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Oslabení dolaru | Ekonomická data | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Tempo růstu | Akcionáři | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Čínské devizové rezervy | FTSE 100 | Blockchain | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní minima | Americké akciové trhy | Exxon | Index energetického sektoru | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Dnešní zprávy | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Hospodářská situace | Bankovní domy | Bankovní systém | Krize | Velké zisky | FTSE MIB | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Výnosy | Měnový pár GBP/USD | Rizikové investice | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Ekonomické údaje | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | ARM Holdings | Měnové stimuly | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Údaje o inflaci | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Světový finanční systém | Bankovní společnost | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Alan B. Lancz & Associates | Akcie firem | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Krize eura | BBVA | UniCredit SpA | ING Groep NV | Index finančního sektoru | Citi Research | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Obchodování ETF | Virtuální mince | André Kostolany | Obchodování s cizími měnami | Jerome Powell | LYNX Trading | xPartners | ETC | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | NEST | Crypto | Drobní investoři | Raiffeisen Centrobank | Cena bitcoinu | Free Market | LYNX webinář | Lockheed Martin | Northrop Grumman | PANW | Kartel OPEC | OPEC+ | Události ve světě | Podniky | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplaty dividend | Short signál | Index Stoxx 600 | Trendové čáry | Akcie v Evropě | Kompozitní index | Trh s ropou | Signál na akcie | Růst úrokových sazeb | Jiné měny | Zpomalení hospodářského růstu | Evropská komise | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Španělský IBEX | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Německé banky | Rekordní růst | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Růst cen ropy | CNY | Nejznámější kryptoměny | NVDA | DE30 | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | Akcie Commerzbank | Likvidita na trhu | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Ekonomické problémy | Thyssenkrupp | Prosus | Denní graf | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | Růst ceny ropy | UCITS | iShares | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Nejlepší výsledky | Zlaté ETF | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | S&P 500 Index | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Propad ceny akcií | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Objem | MSFT | Obchod | Obrat trendu | UCITS ETF | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Firma | PLN/EUR | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Obchodovat na burze | Růst cen | Studie | Server CNBC | Bilance | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Nejistota na trzích | Největší pokles | Ukrajina | Vyšetřování | Amazon | Úrok | LVMH | Miliardy | All Time High | CENTRICA | Vyhlídky | Legislativa | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Walt Disney | Evropští investoři | Automobilový sektor | Konkurenti | Too Big to Fail | 4GLD | Průmysl | Poslanecká sněmovna | HUF | PLN | Na burze | Impuls | ABC | Visa | Výrazný pokles | Ceny potravin | Rozvoj | Stavebnictví | Klíčový support | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | Breaking | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Půjčka | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Alstom | Newmont Mining | Airbus | Goldcorp | Porsche | Míra | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | xStation5 | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Disney | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Bydlení | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | BREAKING | Wirecard | Ziskovost | Hospodaření | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Silný support | Návratnost | Netflix | Americké dolary | Daimler | Ceny ropy dnes | Apache | Hlavní rizika | Letecké společnosti | Miliardy eur | Budoucnost | Ifo | ASML | Ministerstvo práce | Podnik | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Ukazatele | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Ceny energií | Krach | Komunikace | Prezident | Nejnovější údaje | Google | Trhy | Šíření nového koronaviru | Pražské burzy | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Zlepšení | Výdaje | Převody peněz | Americká společnost | SEC | Americké ekonomiky | Brent Crude Oil | Medvědi | Indikátor RSI | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Největší ztráty | Cestovní kanceláře | Kanadská centrální banka | Vývoj | Šok | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Burza v New Yorku | WP | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Bankovky | Mince | Profitovat | Dostatek likvidity | Další vývoj | Stimuly | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Klíčový ukazatel | Cenový vývoj | Inflace v EU | Spotřebitelé | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Texas | Další pokles | Koronavirová krize | Katar | Kalifornie | LinkedIn | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Enormní zájem | Anomálie | Politická rozhodnutí | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Růst | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Repo sazby | Potenciál | Automobilový trh | Německý statistický úřad | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Ropný průmysl | Prezident Vladimir Putin | Cena benzínu | FANG | Activision Blizzard | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Úspory | AMC | Statistiky | Larry Hu | USD za barel | Propad ceny | Mimořádná situace | Reddit | Evropské indexy | Amundi | Christos Staikuras | Grayscale | Cenový pokles | Čtvrtletní výsledky | Pracovní síly | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Soud | Finanční riziko | Rekordní zisk | Regulační orgány | Pokles ekonomické aktivity | Expanze | Dluhy | Technologický pokrok | ONE | Vláda v Berlíně | Sektor služeb | Velké peníze | Více riskovat | Fiskální a měnové stimuly | Manažeři | Klíčové oblasti | Umělé inteligence | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Akcie Intel | Průraz | Zbrojovka | PEPP | Střední Evropa | Vedení společnosti | Oracle | APA | Energetický gigant | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Index německých akcií | Akcie Wirecard | Velké investice | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Sony | Nový trend | E.ON | Zdroj příjmů | Silicon Valley | Šance | Stellantis | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Progres | Exchange Traded Commodity | Alternativa ke zlatu | Sundar Pichai | Anglogold Ashanti | Prognóza ceny zlata | Akcie u LYNX | Akcie Intel (INTC) | Výhled na příští rok | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Oživení poptávky | Wedbush | Virgin Galactic | Výrobce pneumatik | PLUG | Plug Power | Akcie Airbus | Coca-Cola | Zisk a tržby | Split akcie | SPAC | Odborníci | Rentabilita | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Budoucí vývoj | Akcie HSBC | Akcie bankovních společností | Přední finanční instituce | Vývoj ceny akcie | Marathon | Pracovní místa | Pokles spotřebitelských cen | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Allegro | Interfax | Newmont | Intel | Bed Bath & Beyond | BBBY | XOM | PFE | Zveřejnění výsledků | Očekávané výnosy | SolarEdge | MCD | Bull run | Hospodářský vývoj | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Proražení | Enphase Energy | NextEra Energy | GME | GameStop | CD Projekt | Siemens | Bayer | BASF | Continental | Vakcinace | Proč investovat | Centrální bankéř | Růst ceny | Dobrý výsledek | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | TUI | Situace na trhu | Macrotrends | AMC Entertainment | SPCE | Akcie Gamestop | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | DAX (DE30) | Akcie GME | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Short Interest | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Koss | Klíčové faktory | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | Activision | Blizzard | Budoucí vývoj ceny | Finanční výsledky | MIB | Anheuser-Busch inBev | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Kering | AIG | Rizika a příležitosti | Air | Akcie Boeing | Herní průmysl | Cla na hliník | Siemens Energy | Silný růst | Britská firma | CrowdStrike Holdings | CRWD | Investice společnosti | Dlouhodobý investor | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Archegos | LMT | Společnost BlackBerry | Special Purpose Acquisition Company | AMD | Ochrana proti inflaci | AA | Polymetal | HSBC Holdings | Vysoká cena | Akcie v roce 2021 | Cenový pohyb | Objednávky | Výsledky FAANG | Konsensus trhu | Praní peněz | WEN | Wendy’s | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Palo Alto | Těžaři | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Jan Drahota | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Ruský ministr | Akcie společnosti AMC | Zajištění proti inflaci | Cena akcie AMC | Plány | Příležitosti | Zajišťování | Prodej | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Index podnikatelské nálady | Thajsko | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Cenové stability | Technologie | Nákupní příležitost | Hliník | Nvidia akcie | Dělení (split) | Smartphony | AI | COST | KO | Pokles poptávky | Divize | Rekord | Světová cena | Chování | Logistika | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Diamondback Energy | Diamondback Energy Inc | Ubisoft | Účetní období | Drahota | Akcie Pfizer | Pioneer Natural Resources | Německý výrobce | Rozbor | Společnosti | Opatření | Ronaldo | Cenový vrchol | Růst trhu | Ceny plynu | Kompenzace | BNP | Problémy v dodavatelských řetězcích | Zvýšení základní úrokové sazby | TUI AG | Oculus | Schlumberger | Snap | Pozornost | Ruský prezident | Meta | Oculus Quest | Peněžní prostředky | Metaverse | Meta Platforms | Odkupy akcií | Meta (Facebook) | Společnost | British Petroleum | Uhlíková stopa | RIA Novosti | TIM | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | | Vietnam | Akcie Pfizer (PFE) | Tržní vývoj | Dotcom | Rozšíření | L'Oréal | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Hráči na trhu | Těžební společnost | Uniper | Miliardy USD | Grafické karty | Kartel OPEC+ | EOG Resources | Akcie Snap | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Hry | Valneva | Reality | Válka na Ukrajině | Shell Plc | Royal Dutch | Instituce | Omniverse | Mesh | Teams | Švédská společnost | Akcie FB | Marathon Oil | MRO | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Konflikt na Ukrajině | Uvalené sankce | Polymetal International | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Krize na Ukrajině | Commerzbank dnes | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Orsted | Leonardo | Zpřísnění sankcí | DBK | Raiffeisen | Invaze | Pokles inflace | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | APP | Nákup ruské ropy | Akciový index Hang Seng | iShares Global Clean Energy | INRG | UCITS ETF (INRG) | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Opatření v Číně | Britský FTSE | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Swedish Match
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Akcie ČSOB
Akcie Daiichi Sankyo
Akcie Daimler
Akcie Daimler Truck
Akcie Deliveroo
Akcie Delta Air Lines
Akcie Delta Airlines
Akcie Delta Airlines (DAL)
Akcie Delta Airlines, Inc (DAL)
Akcie demo účet

Následující klíčová slova

Akcie Deutsche Bank (DBK)
Akcie Deutsche Börse
Akcie Deutsche Börse AG
Akcie Deutsche Lufthansa
Akcie Deutsche Telekom
Akcie Didi
Akcie Digital Turbine
Akcie Digital Turbine (APPS)
Akcie Digital World
Akcie Digital World Acquisition
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple broker v ziskovosti
Potvrďte prosím... Zavřít