Pondělí 17. června 2024 23:16
reklama
Purple trading AI
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Trendové linie

C:\fakepath\audjy-17062024-31-zm.jpg

AUD/JPY se odráží od supportu trendové linie, čeká nás další růst?

17.06.2024 Měnový pár AUD/JPY se na 4hodinovém grafu aktuálně odráží směrem vzhůru od rostoucí trendové linie, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Najdou kolem současných úrovní znovu sílu býci a dočkáme se prolomení vyznačené rezistence poblíž psychologické hladiny 105,00? Nebo naopak dojde k prolomení zmíněné trendové linie směrem dolů a budeme postupně oslabovat zpět k nižším hodnotám?
img

Čeho si všimnout 17. června? Fundamentální analýza událostí pro začátečníky.

17.06.2024 Na pondělí nejsou naplánovány žádné makroekonomické události. U obou měnových párů se tak během dne očekává nízká volatilita a slabé pohyby. Evropská měna může mírně korigovat nahoru, ale bylo by dobré si pamatovat, že hlavní trend je momentálně klesající. Prioritou by proto měl být prodej, nikoli nákup. Libra může pokračovat v poklesu a odpoutat se od pásma 1,2684–1,2693, ale fixace nad ním bude znamenat, že trh zatím není připraven k prodeji.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 17. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

17.06.2024 Také měnový pár GBP/USD v pátek vykázal poměrně výrazný pokles, pro který neexistovaly žádné lokální důvody. Vysvětlíme si, co tím myslíme. Lokálními příčinami jsou události a zprávy, ke kterým dochází v průběhu dne. V pátek se prakticky žádné takové nevyskytly. Ve Spojených státech byl zveřejněn index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity, který dopadl hůře, než se předpokládalo, a nakonec zastavil růst dolaru. Pohyb směrem dolů před tímto zveřejněním však nebyl vyvolán zprávami dne.
img

Jak obchodovat měnový pár EUR/USD 17. června? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

17.06.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek dál klesal a pokračoval by v tomto trendu celý den, kdyby nebylo indexu spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA, který byl mnohem slabší, než se předpokládalo, což zastavilo posilování amerického dolaru. Americký dolar bude v příštích měsících dál posilovat. Zmiňovali jsme to už dřív. Současné fundamentální pozadí nenaznačuje pokles dolaru a pár EUR/USD na rozdíl od páru GBP/USD reaguje na významné zprávy a události. Dvouměsíční vzestupná korekce je u konce, takže očekáváme nový, silný a dlouhodobý pokles páru. ECB začala uvolňovat měnovou politiku a Fed začne uvolňovat jen na krátkou dobu, protože inflace stále víc než 1,5násobně převyšuje cílovou úroveň. Dokud inflace v USA neklesne alespoň na 2,5 %, měl by se držet klesající trend eura.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 14. června 2024

14.06.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek v hodinovém grafu konsolidoval pod zónou supportu 1,2788–1,2801 a pokračoval v poklesu k zóně 1,2690–1,2705. Sedmý odraz od ní opět prospěje britské libře a potenciálně přinese novou vlnu růstu k úrovni 1,2858 (vrchol poslední vzestupné vlny) a 1,2892. Konsolidace pod zónou 1,2690–1,2705 umožní medvědům zahájit rozsáhlou ofenzivu s prvními cíli 1,2611 a 1,2565.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.06.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na nižší úrovni. Zatímco pokles eura naznačuje potenciální klesající trend pro měnový pár EUR/USD, pro britskou libru pokles neznamená nic důležitého. Jen připomínáme, že pár GBP/USD se již tři týdny obchoduje mezi úrovněmi 1,2693 a 1,2798. Ve středu se obchodoval prudce výše nad tímto bočním kanálem, ale na celkové situaci to nic nezměnilo. Pár se stále obchoduje do strany, protože se mu nedaří zahájit medvědí korekci a není schopen prolomit úroveň 1,2693, zatímco trh se nadále vyhýbá velkým nákupům dolarů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.06.2024 Pár EUR/USD strávil polovinu včerejšího dne na místě a druhou polovinu klesal. Vcelku těžko se dalo vysvětlit, proč se dolar obchodoval směrem nahoru. Průměrná zpráva o inflaci v USA ve středu vyvolala silný pokles greenbacku. Naopak zasedání Federálního rezervního systému mu dokázalo poskytnout jen malou podporu, ačkoli výsledky zasedání byly vnímány jako jestřábí. Dolar ve výsledku vykázal prudký pokles i malý růst. Trh dal proto situaci do pořádku až ve čtvrtek. Dále, v časovém rámci 24H přetrvává celkový klesající trend. Pár v časovém rámci 1H opustil vzestupný kanál, takže současný technický obraz plně podporuje další pohyb směrem dolů. Mezi eurem a librou není aktuálně téměř žádná korelace, takže britská měna se může dál obchodovat za vlastních podmínek.
img

Výhled pro GBP/USD na 14. června. Libra se nadále obchoduje v bočním trendu

14.06.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek ztratil 40 pipsů, což je příliš málo na to, abychom z toho mohli vyvozovat nějaké významné závěry. Přestože pár ve středu vykázal značný růst a vymanil se z bočního kanálu 1,2691–1,2796, pohyb do strany se nezměnil. Pár vykázal silný růst vyvolaný důležitými údaji, na které trh reagoval trojnásobným nadšením, ale charakter pohybu se nezměnil. Již více než tři týdny se libra obchoduje v dalším bočním kanálu na lokálních maximech. Pokud cena nepřekoná oblast 1,2691–1,2701, nemělo by smysl očekávat pokles britské měny. Těžko říci, jak dlouho to ještě bude trvat, protože trh zatím nemá důvod prodávat libru a kupovat dolar.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 14. června. Znovu spravedlnost pro dolar.

14.06.2024 Pár EUR/USD čelil ve čtvrtek silnému tlaku na pokles. Logika pohybu páru byla vcelku nejednoznačná. Na jedné straně trh ve středu dolar prodával, i když měl víc důvodů k nákupu. Proto bylo konzistentní, že pár následně vykázal pohyb dolů. Na druhé straně byl právě zveřejněn index cen výrobců v USA, který ukázal výraznější zpomalení, než se očekávalo. Trh má tendenci využívat formální důvody k prodeji americké měny. Obchodníci ale vzali v úvahu fakt, že květnové zpomalení inflace v USA o 0,1 % nemá vliv na vyhlídky na snížení sazeb Fedu. Dolar tedy v průběhu dne posiloval. Otázkou je, co bude dál.
img

Prognóza pro měnový pár GBP/USD na 13. června. Překvapilo vůbec někoho, že libra rostla?

13.06.2024 GBP/USD si ve středu připsal 110 pipsů výhradně na základě zprávy o inflaci v USA. Tak výrazný pokles dolaru bychom pochopili, kdyby se americká inflace snížila o 0,3 % nebo více. To by přiblížilo první snížení sazeb Federálního rezervního systému. Jak ale vidíme, trh na zpomalení inflace o pouhých 0,1 % již druhý měsíc po sobě reagoval prodejem dolaru. Opět musíme říci, že pár vykazoval nelogické pohyby.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 13. června. Toto je konec dolaru a dobro pro ty, kdo obchodovali.

13.06.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu prudký a opět nelogický růst o zhruba 100 pipů. Situace odráží dění z doby před měsícem, kdy mírný pokles inflace vyvolal výrazný pokles amerického dolaru. Tehdy jsme zmínili, že dolar nemá pro tak prudký pokles solidní důvod, a totéž může platit pro včerejší události. Chceme zdůraznit, že v tomto článku záměrně nezvažujeme výsledky zasedání Federálního rezervního systému a jeho vliv na měnový trh. Reakce obchodníků podle nás mohou přetrvávat ještě den po skončení zasedání, takže případné závěry by se měly vyvozovat nejdřív dnes odpoledne.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

13.06.2024 Pár GBP/USD ve středu výrazně vzrostl. Popáté nebo pošesté nedokázal překonat úroveň 1,2603 a zahájit korekci. Ale když byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, kterou nelze považovat za "rezonující", trh okamžitě zahájil výprodej dolaru. Večer, kdy vystoupil předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell, trh na tuto událost nijak výrazně nereagoval. Powell objasnil, proč Fed není ochoten snížit sazby, ale zmínil, že poslední dvě zprávy o inflaci byly povzbudivé. Celkově lze vyvodit následující závěr: Fed si stále přeje začít snižovat sazby, ale nemůže. Kdy se mu taková příležitost naskytne, se neví. Možná až inflace zpomalí o 0,1 % za měsíc, a nikoli každý měsíc, a současná míra inflace bude 1,5krát vyšší než cíl. Libra nicméně pokračuje v růstu pod jakoukoli formální záminkou. Trh dál silně reaguje na všechny zprávy, které jsou pro dolar negativní, a ignoruje zprávy, které jsou pro americkou měnu pozitivní a mohou ji podpořit.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

13.06.2024 Pár EUR/USD ve středu po odrazu od úrovně 1,0726 stoupal. Tento odraz může vypadat jako důvod k novému růstu eura, ale není to úplně takto. Včera byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA, která během dne vyvolala růst o více než 100 pipů. Index spotřebitelských cen zpomalil na 3,3 % meziročně a podobně jako v předchozím měsíci klesl o pouhých 0,1 %. Věříme, že reakce trhu byla přehnaná a pokles dolaru příliš silný. Pokles inflace o 0,1 % neznamená vůbec nic pro výhled měnové politiky Federálního rezervního systému, což pak večer potvrdil Jerome Powell. Inflace výrazně klesla z maxima, ale zůstává příliš vysoká, uvedl předseda Fedu.
C:\fakepath\wti-11062024-31-zm.jpg

Ropa WTI v silné konfluenční oblasti, čeká nás další oslabování?

11.06.2024 Ropa WTI (USOIL) na 4hodinovém grafu aktuálně testuje již dříve prolomenou oblast supportu (pullback - nyní rezistence) kolem psychologické hladiny 77,50 USD, kde dochází ke konfluenci úrovně 61,8 % Fibonacciho retracementu, klouzavého průměru SMA 200, klesající trendové linie a také úrovně standartního Pivot Pointu R1. Dočkáme se odrazu (pullback) a otestování posledních swingových minim nebo naopak dojde k průrazu směrem vzhůru s možnou změnou krátkodobého trendu?
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 11. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.06.2024 Páru GBP/USD se nepodařilo pokračovat v klesajícím pohybu. Proběhl zde sice jistý nevýrazný pokus, ten však velmi rychle skončil. V hodinovém časovém rámci to není vidět, ale ve vyšších časových rámcích je jasně patrný flat trend, který začal přibližně v posledním květnovém týdnu. Celkově se libra již tři týdny obchoduje mezi úrovněmi 1,2684 a 1,2798. Třetí vzestupná trendová linie byla prolomena a potřetí za sebou nevidíme žádný obrat trendu ani žádný vznikající klesající trend. Britská měna nadále udivuje svou odolností.
img

Klíčové události 11. června: fundamentální analýza pro začátečníky

11.06.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí, přičemž ke všem dojde ve Spojeném království. Obchodníci teď čekají na zveřejnění údajů o nezaměstnanosti, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a změně průměrné mzdy. Domníváme se, že nejdůležitější je zpráva o mzdách, protože změny mezd přímo ovlivňují míru inflace v zemi, jak opakovaně zmiňují představitelé Bank of England. Pokud tedy mzdy budou silnější, než očekával trh nebo BoE, budou důvodem k růstu britské měny, protože centrální banka může držet úrokovou sazbu na maximu po delší dobu. Opomíjet by se ale neměla ani míra nezaměstnanosti a žádosti o podporu v nezaměstnanosti.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 11. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

11.06.2024 Pár EUR/USD včera pokračoval v pohybu dolů, ale v závěru dne si nakonec vzpomněl, že je pondělí, ne pátek. Euro tedy za necelý den ztratilo zhruba 170 pipů, což je významné zvlášť s ohledem na průměrné indikátory volatility z posledních měsíců. Domníváme se, že takto rychlý pokles by mohl a měl znamenat začátek nového, dlouhodobějšího sestupného trendu. Stojí za zmínku, že trh poprvé po dlouhé době ignoroval páteční negativní zprávu ze Spojených států. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 4 % oproti prognózovaným 3,9 %, což považujeme za pozitivní signál pro americký dolar, který dlouhodobě klesá bez jasných důvodů.
img

Libra má velkou šanci udržet si býčí směr. Přehled páru GBP/USD.

11.06.2024 Britská ekonomika se pozvolna zotavuje z poklesu z druhé poloviny roku 2023. Růst HDP v prvním čtvrtletí dosáhl 0,9 % po poklesu o 0,8 % ve druhé polovině loňského roku. První údaje za duben budou zveřejněny ve středu a není důvod předpokládat, že by se růst opět dostal do záporných hodnot.
img

Čemu bychom měli věnovat pozornost dne 7. června? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

07.06.2024 Na pátek je naplánováno celkem dost makroekonomických událostí, z nichž některé jsou velmi důležité. Samozřejmě bychom měli začít zprávami z USA, protože ty jsou pro trh prioritní. Dnes budou zveřejněny údaje o míře nezaměstnanosti za květen, o počtu nově vytvořených pracovních míst v sektorech mimo zemědělství (Nonfarm Payrolls) a o změnách v úrovni průměrné mzdy. Americký dolar potřebuje velmi silná data, aby vykázal růst, protože trh v současné době interpretuje téměř všechny zprávy v jeho neprospěch. Pokud se americké údaje ukážou být slabé, není pochyb o tom, že americká měna opět prudce klesne.
img

Ethereum: Hledání cesty po odrazu od rezistence

07.06.2024 Cena Ethereum začala korigovat dolů ze zóny rezistence kolem 3 885 USD. Nyní se ETH vrátilo pod hranici 3 800 USD a je možné, že pokles pokračuje směrem k 3 720 USD.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 7. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

07.06.2024 Ve čtvrtek zůstal měnový pár GBP/USD v podstatě na místě. Zasedání ECB nebylo pro britskou libru nijak významné ani relevantní. Ačkoli občas na takové události libra reaguje, včerejšek k nim nepatřil. Pár tak zůstává v blízkosti svých lokálních maxim a drží se zcela nelogického vzestupného trendu, který není schopný ani mírné korekce směrem dolů. Vytvořila se třetí po sobě jdoucí vzestupná trendová linie, která zůstává relevantní. Připomeňme, že prolomení ceny pod první dvě linie nevedlo k poklesu libry ani k vytvoření klesajícího trendu. Trendové linie tedy v současné době existují pouze jako potvrzení nepřetržitého růstu libry.
img

Jak 7. června obchodovat měnový pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

07.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v růstu s minimální volatilitou. Pár EUR/USD se obchoduje zvláštně, nelogicky a paradoxně, ale tato definice bohužel v současnosti platí pro mnoho měnových párů na trhu, například pro GBP/USD. Včera byly oznámeny výsledky zasedání ECB. Evropský regulátor poprvé v rámci cyklu uvolňování měnové politiky snížil klíčovou sazbu. Euro na to prakticky nezareagovalo. Pak vystoupila s projevem Christine Lagardeová. I když šéfka ECB neřekla nic důležitého, měl trh nějak zareagovat. Denní volatilita ale činila neskutečných 40 bodů a trh celý den hibernoval. Přehlížení fundamentálního pozadí a interpretace makroekonomických statistik jen ve prospěch eura tedy pokračuje.
img

Dogecoin: Připraven na Výrazný Růst

06.06.2024 Dogecoin (DOGE) ukazuje silné signály vzhůru vůči americkému dolaru, když se pohybuje nad klíčovou rezistenční hranicí 0,160 USD. Aktuálně si DOGE drží zisky a zřejmě by mohl usilovat o další pohyb směrem k hranici 0,1650 USD.
img

Jak obchodovat měnový pár GBP/USD dne 6. června? Jednoduché tipy a obchodní analýza pro začátečníky

06.06.2024 Měnový pár GBP/USD se i ve středu obchodoval v rostoucím trendu. Během dne byly ve Spojeném království a v USA zveřejněny tři zprávy, které mohly ovlivnit pohyb páru. Britský index PMI ve službách nevykázal nijak významnou hodnotu. Americká zpráva ADP o zaměstnanosti byla o něco slabší, než se předpokládalo, zatímco důležitý index ISM ve službách výrazně překonal očekávání. Vše nasvědčovalo tomu, že americký dolar posílí minimálně o 50 bodů. K tomu však nedošlo. Byli jsme svědky krátkodobého poklesu o 20–25 bodů, po kterém následovalo obnovení růstu páru.
img

Čemu 6. června věnovat pozornost? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky.

06.06.2024 Na čtvrtek je naplánováno několik makroekonomických událostí. Eurozóna zveřejní více či méně významnou zprávu o maloobchodních tržbách. Spojené království vydá sekundární zprávu o PMI ve stavebnictví. Spojené státy zveřejní sekundární zprávu o žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tyto zprávy pravděpodobně nevyvolají reakci trhu větší než 10–20 bodů. Pozornost se dnes upne hlavně na projev Christine Lagardeové.
img

Jak 6. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché tipy a analýza obchodů pro začátečníky.

06.06.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu opět vykázal vzestupný pohyb. Konkrétně, pohyby byly během dne smíšené, ale ke konci dne evropská měna opět vzrostla. Začínající obchodníci tak mohli vidět, že situace na trhu se nemění ani s pozitivními informacemi z USA – evropská měna dál roste. Připomeňme, že USA včera zveřejnily poměrně silný index ISM PMI ve službách, který o několik bodů překonal prognózu. Dolar nedávno posílil o zhruba 20 bodů, ale v tichosti se vrátil k poklesu. A podobně v pondělí, kdy byl index ISM PMI ve výrobě slabší, než se očekávalo, se dolar na šest hodin propadl a ztratil víc než 60 bodů. Trh tedy stejně jako dříve reaguje s dvojnásobným až trojnásobným úsilím na údaje, které jsou pro dolar negativní, zatímco pozitivní údaje ignoruje.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

05.06.2024 Pár GBP/USD vykazoval v úterý mírný nevýznamný pohyb směrem dolů. Ve druhé polovině dne stoupal, protože další zpráva z USA – údaje JOLTs – vyšla slaběji, než se předpokládalo. Současně se vytvořila nová vzestupná trendová linie – třetí nebo čtvrtá v řadě. Všimněte si, že předchozí vzestupné trendové linie byly v určitých bodech prolomeny a... libra, jakoby nic, pokračovala v pohybu nahoru. Proto ani konsolidace pod trendovou linií v tuto chvíli nefunguje.
img

Klíčové události 5. června: fundamentální analýza pro začátečníky

05.06.2024 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí. Klíčové (nebo alespoň nejdůležitější) budou samozřejmě údaje ze Spojených států, jak tomu bylo po celý tento týden. Domníváme se, že i zasedání Evropské centrální banky je pro trh méně důležité než zprávy o trhu práce, nezaměstnanosti a podnikatelské aktivitě ISM. Dnes budou v USA zveřejněny údaje o podnikatelské aktivitě ISM ve službách za květen a zpráva ADP o změnách zaměstnanosti v soukromém sektoru (tato zpráva je obdobou NonFarm Payrolls). Zpráva NonFarm Payrolls je mnohem důležitější než ADP, ale trh může na zprávu ADP ještě reagovat. Navíc euro i libra v současné době využívají jakoukoli záminku k dalšímu posílení, takže i méně důležité zprávy nepříznivé pro dolar mohou vyvolat výrazný pokles.
img

Plán obchodování pro EUR/USD na 5. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

05.06.2024 Rostoucí trend se v úterý nezměnil. Záměrně jsme zmenšili měřítko hodinového časového rámce, abychom ukázali celý pohyb, který začal před více než měsícem a půl. Podstatné je, že se EUR/USD dvakrát usadil pod vzestupným kanálem a v ani jednom případě jsme se nedočkali poklesu páru. Stabilně se vyvíjí směrem vzhůru, ale často ustupuje. Impulzivní skoky směrem vzhůru jsou poměrně malé, stejně jako následné pullbacky. Pár se pohybuje různými směry, ale děje se tak při nízké volatilitě. Začátečníci by proto měli mít jasno v tom, s jakým typem pohybu mají v současné době co do činění.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 4. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

04.06.2024 Včera GBP/USD netrvalo příliš dlouho se rozhodnout, jakým směrem se vydá. V první polovině dne se trh formálně pokusil o mírnou korekci směrem dolů, ale ve druhé polovině dne dolar prudce ustoupil kvůli slabým údajům obsaženým ve zprávě ISM Manufacturing z USA. Celkově byl tento index v pondělí jediným důvodem k oslavám. Upozorňovali jsme, že jde o důležitou zprávu a slabší hodnota určitě vyvolá pokles dolaru, který vůči libře oslabuje, i když k tomu není žádný zjevný důvod. Proto nás nepřekvapilo, že dolar klesl o 100 pipsů. Pokud i zbytek amerických zpráv z tohoto týdne vykáže průměrné nebo slabé hodnoty, pak není pochyb o tom, že dolar bude pokračovat v poklesu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

04.06.2024 Pár EUR/USD v pondělí pokračoval v růstu. Po jedenapůlměsíční rally se zhruba dva týdny držel ve flat pásmu mezi úrovněmi 1,0804 a 1,0888, a jak vidíme, nedokázal korigovat dolů. Americký dolar tudíž dál nelogicky klesá. Makroekonomické pozadí včera podpořilo euro a působilo proti dolaru. Zatímco indexy podnikatelské aktivity S&P v USA, Německu a Evropské unii byly neutrální, americký ISM PMI ve zpracovatelském průmyslu byl mnohem slabší, než trh očekával, což vyvolalo výprodej dolaru, který trvá doteď.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 3. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

03.06.2024 Pár GBP/USD v pátek také stoupal a celková volatilita činila zhruba 70 pipů. Obchodníci si na takovou volatilitu možná už zvykli, ale uvědomte si, že 70 pipů je poměrně málo. Ve Spojeném království se během týdne neodehrály žádné významné události a makrodata byla jako obvykle slabá nebo je tak trh vnímal, což ve čtvrtek a v pátek vyvíjelo tlak na americký dolar. Ačkoli se tedy cena konsolidovala pod trendovou linií, přetrvává vzestupný trend. Jde o druhý případ, kdy pár prorazil trendovou linii, ale britská libra ani neklesla. To je další známka toho, že trh prostě odmítá libru prodávat a nezáleží mu na zprávách ani reportech. Od pondělí do středy se neobjevily žádné významné zprávy a pár mohl v tomto období korigovat, ale poslední pokles byl tak slabý, že cena ani neprolomila poslední lokální minimum.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 3. června. Jednoduché tipy pro začátečníky

03.06.2024 EUR/USD v pátek vzrostl. Téměř všechny klíčové zprávy z eurozóny a USA z minulého týdne působily ve prospěch eura. Například růst amerického HDP v 1. čtvrtletí byl revidován směrem dolů z 1,6 % na 1,3 %, zatímco inflace v eurozóně vyskočila na 2,6 % místo předpokládaných 2,5 %. Situace se však může změnit a třetí odhad této zprávy může ukázat, že HDP USA by mohl být vyšší než 1,3 %. Inflace v eurozóně se mírně zvýšila, ale na druhou stranu nikdo neočekával, že by tento ukazatel každý měsíc klesal. I u makroekonomických ukazatelů dochází k výkyvům. Trh měl tedy ve čtvrtek a v pátek pouze formální důvody k nákupu eura, ale využil je beze zbytku. Kromě toho zůstal index cen výdajů na osobní spotřebu (PCE) v USA v květnu beze změny na úrovni 2,8 %. Trh však reagoval, jako by index zpomalil. Obecně lze říci, že stejně jako dříve euro roste z podstatných i nelogických důvodů.
img

Dow Jones 30 mohl v krátkodobém horizontu zůstat na medvědí cestě

31.05.2024 V posledních dvou týdnech na Wall Street nejvíce trpěl americký index 30. Poté, co minulé pondělí index dvakrát překonal psychologickou hranici 40 000, ztratil před pátečními údaji o jádrové inflaci PCE přibližně 4,4 % a obchoduje se poblíž 38 050. Jakmile ustoupí i krátkodobější linie podpory na úrovni 37 847, mohla by se cena propadnout přímo do oblasti 37 100-37 275 tvořené 200denním exponenciálním klouzavým průměrem (EMA).
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 31. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

31.05.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek posunul výše, což bylo poměrně neobvyklé. V první polovině dne neměla libra žádný fundamentální důvod k růstu a ve druhé polovině byly důvody spíše formální. Britská měna však začala růst dlouho před zveřejněním amerických makrodat, která se ukázala být méně optimistická, než se očekávalo. Druhý odhad amerického HDP za první čtvrtletí byl revidován níže – pod předběženým odhadem na úrovni 1,6 % – na úrovni 1,3 %. To odpovídalo prognózám. Trh tedy v podstatě neměl na co reagovat, protože zpomalení HDP se již očekávalo. K výraznější odchylce od prognóz nedošlo, ale americký dolar přesto klesl. Domníváme se, že se jedná pouze o náhodu, ale náhod je v poslední době až příliš mnoho. Libra nadále často roste, i když k tomu nemá žádný důvod.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 31. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

31.05.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval jednoznačně pozitivně. Příčinou tohoto pohybu nebyly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody, ale jak zároveň uznáváme, trh měl na nákup eura právo. Za prvé, cena se odrazila od spodní hranice vzestupného kanálu, což už naznačovalo, že pár poroste. Za druhé, míra nezaměstnanosti v eurozóně klesla, což nesplnilo prognózy expertů, takže euro mohlo stoupat. Za třetí, čtvrteční zpráva ukázala, že americká ekonomika v prvním čtvrtletí vzrostla méně, než se původně odhadovalo – na 1,3 % v mezikvartálním vyjádření.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 30. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

30.05.2024 Pár GBP/USD ve středu pokračoval v klesajícím pohybu, který začal po odrazu ceny od úrovně 1,2787. Libra prorazila vzestupnou trendovou linii – nicméně ne poprvé. K podobným případům došlo už v minulosti a žádný z nich nespustil spolehlivý klesající trend. Proto bychom se zatím zdrželi naděje na klesající trend, i když pokles libry čekáme. Měli bychom si přiznat, že trh libru v posledních 6–9 měsících nakupoval mnohem častěji, než by situace, fundamentální a makroekonomické pozadí vyžadovaly. Je možné, že pohyb dolů skončí i tentokrát prostým pullbackem, po kterém pár GBP/USD obnoví bezdůvodný růst.
img

Plán obchodování EUR/USD na 30. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

30.05.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu nadále obchodoval níže, což začalo po druhém odrazu od úrovně 1,0888. Ačkoli si mnoho lidí přeje vidět klesající trend, musíme si přiznat, že EUR/USD v současné době vykazuje spíše flat fázi než trend. Jak je vidět v grafu výše, cena se již více než dva týdny pohybuje mezi úrovněmi 1,0785 a 1,0888. Navíc vzestupný kanál, který euro v posledním měsíci a půl podporoval, zůstává i nadále relevantní. Bylo velmi obtížné vytušit, že se objevuje klesající trend, i když na něj všichni čekají. Pokud však cena konsoliduje pod vzestupným kanálem a úrovní 1,0785, může to zvýšit pravděpodobnost delšího a výrazného poklesu eura, které v posledních týdnech roste z čirého nadšení a nezřízené touhy trhu nakupovat bez zjevného důvodu.
img

Trh EUR/JPY se blíží ke svému maximu na úrovni 171,56

29.05.2024 Měnový pár EUR/JPY od začátku května stabilně roste po odrazu od dlouhodobé vzestupné trendové linie. Vzhledem k tomu, že se cena blíží ke svému 40letému maximu na úrovni 171,56, se však zvýšilo riziko zpětného růstu vzhledem k tomu, že ukazatele hybnosti blikají překoupenými podmínkami.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 29. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

29.05.2024 Také měnový pár GBP/USD zahájil v úterý velmi slabý pohyb směrem dolů, který byl vyvolán odrazem od technické úrovně. Podobně jako v případě eura tento odraz a mírný pokles nemusí nutně naznačovat rodící se klesající trend. Libra již měsíc a půl roste, přičemž v posledních třech týdnech vykazuje pohyb vzhůru bez zjevných důvodů. Proto bychom se nedivili, kdyby cena v blízké budoucnosti překonala úroveň 1,2787 a libra by nadále rostla.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

29.05.2024 Pár EUR/USD znovu otestoval úroveň 1,0888. Jedná se o druhý odraz od této hladiny za posledních několik týdnů, což ale nutně neznamená, že pár začne vytvářet nový sestupný trend. Po odrazu od úrovně 1,0888 před dvěma týdny s obtížemi klesl zhruba o 80 pipů. Proto by bylo mnohem přesnější říct, že euro je aktuálně ve fázi flatu mezi úrovněmi 1,0811 a 1,0888.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 28. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

28.05.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v růstu. Libra se i nadále obchoduje směrem vzhůru, ačkoli v pátek prolomila vzestupnou trendovou linii. Přestože ani v pátek, ani v pondělí neexistovaly žádné záminky nebo důvody k nákupu britské měny, pohyb vzhůru pokračuje. Trh stále nakupuje i přesto, že včera nebyly k dispozici žádné zprávy ani reporty. Tento vzestupný pohyb je tedy zcela nelogický a je možné ho obchodovat pouze v případě, že zcela ignorujete fundamentální a makroekonomické události, nebo v době jejich absence. I kdyby cena tento týden konsolidovala pod trendovou linií, nemusí to nutně znamenat, že bude následovat klesající trend.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

28.05.2024 Pár EUR/USD v pondělí rostl a roste i nadále. V poslední době jsme několikrát diskutovali o tom, jak euro posiluje i ve dnech, kdy k tomu nemá jasný důvod. A takto to bylo i v pátek, v pondělí a teď v úterý. Takže jsme usoudili, že pár EUR/USD se pohybuje nelogicky. Co tedy mohou obchodníci dělat? Mají dvě možnosti. Zaprvé počkat, až trh začne věnovat pozornost fundamentálnímu a makroekonomickému pozadí, a teprve pak se rozhodnout o vstupu na trh, protože i zpětně je nesmírně těžké vysvětlit, proč se pár pohybuje tímto způsobem. Druhou možností je obchodovat čistě na základě technické analýzy a ignorovat makroekonomické a fundamentální pozadí.
img

Býkům se zlatě podařilo udržet v rostoucím trendu

28.05.2024 Zlato se v pátek stabilizovalo a dnes získává zpět půdu pod nohama po slušném poklesu z rekordní úrovně kolem 2450 USD z 20. května. Drahý kov zůstává vysoko nad vzestupnou trendovou linií vytyčenou z minima z 6. října a nad všemi třemi vynesenými exponenciálními klouzavými průměry (EMA), což znamená, že širší výhled zůstává pozitivní.
img

Plán obchodování EUR/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

27.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval níže. Korekce proti korekci začala před více než týdnem. Pokud jde o malou korekci, cena dokázala klesnout o zhruba 80 pipsů, zatímco při větší korekci euro za měsíc kleslo o zhruba 260 pipsů. Volatilita je tedy i nadále poměrně slabá. V pátek však pár mohl pokračovat v pohybu směrem dolů, ovšem trh rozhodl jinak.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

27.05.2024 Pár GBP/USD vykázal v pátek také vzestupný pohyb. Zatímco pro pár EUR/USD byly zveřejněny jen dvě zprávy, přičemž obě podpořily americký dolar, pro pár GBP/USD byly zveřejněny tři zprávy, přičemž americký dolar podpořily všechny. Dopoledne byla ve Velké Británii zveřejněna poměrně důležitá zpráva o maloobchodních tržbách, které v dubnu klesly o 2,3 %. Trh přitom očekával pokles maximálně o 0,4 %. Začínající obchodníci si tak mohli všimnout, že zprávy z Velké Británie nejsou o nic lepší než údaje z USA a trh libru nakupuje většinou bezdůvodně, což říkáme už půl roku.
img

Americký dolar se snaží převzít kontrolu nad Japonským jenem

24.05.2024 USD/JPY uzavřel středeční seanci s mírnými zisky na úrovni 156,75, když zápis z jednání FOMC zdůraznil obavy z inflace a neshody mezi tvůrci měnové politiky ohledně časového plánu uvolňování měnové politiky. Mírný býčí pohyb stačil k tomu, aby se cena dostala nad linii krátkodobé rezistence vytyčenou v dubnu, a posílil tak optimismus ohledně pokračování směrem vzhůru, avšak stále existuje několik překážek, které by mohly rally zastavit.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

24.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek klesl. Z výše uvedeného grafu je dokonale patrné, že tento měnový pár za posledních 11 obchodních dní nevykázal pohyb směrem dolů. Libra roste s ohledem na fundamentální faktory, bez přítomnosti fundamentálních faktorů, bez makroekonomického pozadí, v rozporu s fundamentálním pozadím. Za jejími pohyby se neskrývá žádná logika, i když z technického hlediska mohou vypadat docela lákavě. Například v hodinovém časovém rámci máme jasně vzestupný trend, který si říká o rozpracování. Již jsme však zmínili, že volatilita páru zůstává nízká a je velmi obtížné libru nakupovat, když zprávy a fundamentální faktory naznačují obrat.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

24.05.2024 Pár EUR/USD včera pokračoval v poklesu v rámci korekce proti korekci. Začátečníci by si měli uvědomit, že veškerý vzestupný pohyb páru v posledním měsíci je součástí korekce, která je v časovém rámci 24H dokonale patrná. Korekce dál přetrvává, ale pohyby páru jsou poměrně pomalé, takže v nižších časových rámcích vypadají jako samostatný trend. A sestupný pohyb z minulého týdne je korekcí proti tomuto trendu. Celkově vzato zůstává volatilita slabá a dosahuje většinou zhruba 40 pipů za den. Proto je velmi těžké a někdy i marné obchodovat tento pár v nižších grafech. Zvlášť intradenních.
C:\fakepath\nzdusd-23052024-30-zm.jpg

NZD/USD konsoliduje v obchodním pásmu, bude pokračovat rostoucí trend?

23.05.2024 Měnový pár NZD/USD na 1hodinovém grafu konsoliduje v obchodním pásmu a nyní se odrazil směrem vzhůru od jeho supportu kolem hladiny 0,6095, který koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Najdou tak kolem současných úrovní znovu sílu býci a bude pokračovat rostoucí trend nebo se naopak dočkáme oslabení a otestování vyznačené rostoucí trendové linie?
img

Ethereum: Další zisky před námi!

22.05.2024 ETH překonalo Bitcoin a dokonce se vyšplhalo nad úroveň 3 750 USD. Bylo vytvořeno nové týdenní maximum na úrovni 3 838 USD a cena nyní zisky konsoliduje. Obchoduje se výrazně nad úrovní 23,6 % Fib retracementu vzestupné vlny z swingového minima 3 065 USD na maximum 3 838 USD.
C:\fakepath\ctrader-22052024-uvod-2.png

Obchodní platforma cTrader – recenze a návod

22.05.2024 V současném světě obchodování na finančních trzích je volba správné obchodní platformy jednou z klíčových oblastí pro úspěch každého tradera. Jednou z méně známých, ale stále oblíbenějších platforem je cTrader. Tato platforma nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které mohou výrazně usnadnit a zefektivnit obchodování. V tomto článku se proto podrobně podíváme na platformu cTrader, její výhody, nevýhody a rozdíly oproti jiným populárním platformám.
C:\fakepath\trader-21052024.jpg

Analýza S&P 500, GBP/USD, EUR/USD - Inflace poslala americké indexy na nové rekordní hodnoty

21.05.2024 Co očekávat po býčím týdnu? Podle ekonomického kalendáře půjde spíš o klidnější vývoj. Pojďme se ale podívat sami.
C:\fakepath\nzdjpy-21052024-30-zm.jpg

Prodlouží NZD/JPY svůj rostoucí trend?

21.05.2024 Měnový pár NZD/JPY se na 1hodinovém grafu obchoduje poblíž supportu rostoucí trendové linie kolem hladiny 95,20, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100 a také s klíčovou S/R zónou. Dočkáme se tedy odrazu od zmíněné trendové linie a bude pokračovat rostoucí trend? Nebo naopak dojde k průrazu trendové linie směrem dolů s následnou změnou krátkodobého trendu?
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 21. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

21.05.2024 Měnový pár EUR/USD se během pondělí nadále pohyboval v blízkosti svých lokálních maxim. Medvědi momentálně nemají sílu zahájit korekci, a tak se pár jednoduše pohybuje do strany, mírně pod úrovní 1,0888. Jak v EU, tak v USA se neodehrály žádné důležité a ani vedlejší události. Volatilita páru se pohybovala jen kolem 30 pipsů, což dokazuje, že nebylo co analyzovat.
C:\fakepath\gbpusd-20052024-30-zm.jpg

GBP/USD poblíž psychologické hladiny 1,2700, čeká nás další růst?

20.05.2024 Měnový pár GBP/USD na 1hodinovém grafu testuje klíčovou rezistenci kolem psychologické hladiny 1,2700. Dočkáme se odrazu od zmíněné rezistence a poklesu zpět směrem k supportu rostoucí trendové linie nebo kolem současných úrovní najdou znovu sílu býci a dojde k průrazu a otestování vyšších úrovní?
img

Silné zotavení EUR/USD po prolomení klesající trendové linie

20.05.2024 Měnový pár EUR/USD v posledních několika týdnech vykázal silné oživení a kupující prorazili významnou technickou úroveň. Klesající trendová linie, která se držela od prosince 2023, byla minulý týden prolomena a od té doby podporuje vzestupný trend páru.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

20.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu nahoru. Britská libra se na rozdíl od eura ani nepokusila o korekci směrem dolů. Ačkoli společná měna měla formální důvody k růstu, když Isabel Schnabelová řekla, že Evropská centrální banka možná v červnu sníží úrokové sazby, libra žádný důvod k růstu neměla. Fakt, že britská měna znovu stoupala, už ale nejspíš nikoho nepřekvapí.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

20.05.2024 EUR/USD se v pátek pokusil pokračovat v medvědí korekci, ale jako obvykle se odpoledne vyšplhal téměř na lokální maximum. Jak jsme již několikrát zopakovali, celý pohyb vzhůru, který trvá již více než měsíc, je třeba považovat za korekci. Při přechodu do 24hodinového časového rámce je totiž zřejmé, že předchozí pokles byl silnější, což znamená, že současný pohyb je korekcí. Stále tedy máme co do činění s klesajícím trendem, nikoli naopak. Euro nadále posiluje bez jakýchkoli formálních důvodů a pátek je toho živým potvrzením.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 17. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.05.2024 Také GBP/USD zahájil malou medvědí korekci, ale vzestupný trend zůstal neporušen. Dolar měl vlastně docela štěstí, že se ve čtvrtek nepropadl ještě hlouběji. Spojené státy zveřejnily několik nevýznamných zpráv, které se ukázaly být slabší, než se předpokládalo. Proto měl dolar ve čtvrtek důvod k poklesu. Na druhou stranu nebyl důvod, aby dolar klesl až tak hluboko, když byla zveřejněna zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen odpovídal prognózám a inflace se téměř nezměnila, takže z této zprávy rozhodně nevyplynula, že by měl Federální rezervní systém okamžitě začít jednat o snížení sazeb. Připomínáme také, že britská ekonomika v posledních dvou letech téměř nerostla. Také ve Spojeném království, stejně jako ve Spojených státech, roste nezaměstnanost. Proto není možné říci ani to, že dolar klesá kvůli slabším údajům.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 17. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

17.05.2024 Pár EUR/USD zahájil mírnou korekci a v pátek může v tomto pohybu pokračovat. Pokles o 30–40 pipů není nic v porovnání s měsíčním obdobím vzestupného pohybu. Cena na první pokus nepřekonala hladinu 1,0888, což ale neznamená, že by býci opustili trh. Pár by ještě mohl stoupat. A hlavně, trh zůstává býčí a euro pokračuje v růstu, i když k němu nemá důvod. Současný pohyb může někomu připadat logický, zvlášť s ohledem na poslední makrodata z USA. To je skutečně zčásti pravda. Chceme ale všem připomenout podstatný fundamentální faktor, který by měl podnítit růst dolaru. Tím klíčovým bodem je fakt, že úrokové sazby Evropské centrální banky by se měly snížit už příští měsíc, zatímco sazby Federálního rezervního systému by se v dohledné době měnit neměly. Kromě toho účastníci trhu už nejsou nadšeni výkonností evropské ekonomiky. Proto se domníváme, že současný růst páru je nelogický. Neměli bychom ale očekávat sestupný trend, když se cena nekonsolidovala pod vzestupným kanálem.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 17. května. Možná, že k mírné korekci vůbec nedošlo

17.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prodělal menší medvědí korekci. Ta byla tak slabá, že není jasné, zda pár vůbec klesne k linii Senkou Span B. Jak již bylo zmíněno, trh se vrátil ke své oblíbené rutině posledních šesti měsíců. Ta spočívá v nákupu eura pod jakoukoli záminkou, zatímco nákup amerického dolaru je možný pouze při významných příležitostech. Většina fundamentálních a makroekonomických souvislostí, které hovoří ve prospěch dolaru, je trhem buď ignorována, nebo interpretována v jeho neprospěch, což znamená totéž. Abychom byli spravedliví, za poslední měsíc přišlo z USA mnoho negativních údajů, které mohly a měly vyvolat pokles dolaru. Dolar však klesal mnohem častěji, než by odpovídalo údajům. Trh navíc ignoruje skutečnost, že Federální rezervní systém nehodlá v dohledné době snižovat sazby.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 17. května. Libra korigovala.

17.05.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek mírně klesl z týdenních maxim. Celkově nám středa a čtvrtek umožnily vyvodit téměř jednoznačný závěr o povaze jeho pohybu. Libra roste buď rychle a prudce, nebo pomalu a stabilně. V každém případě ale roste. Roste i tehdy, když k tomu nemá důvod. A když ho má, roste o to víc. Rozdíl úrokových sazeb mezi Bank of England a Federálním rezervním systémem, který se v letošním roce bude jen prohlubovat, není pro trh důležitý. Důležitý není ani fakt, že sazby Fedu, pokud opravdu začnou klesat, pak až na konci roku. Ještě méně důležitý je fakt, že se účastníci trhu mýlili, když očekávali 5–6 snížení sazeb v roce 2024.
img

Akcie Tesla se dostaly pod medvědí tlak

16.05.2024 Akcie Tesla se po ústupu z dvouměsíčního maxima 198,62 odrazily od 20denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA). Další zisky jsou však pochybné, protože cena dnes míří dolů. Krátkodobý obrázek je podle ukazatelů hybnosti smíšený. Stochastický oscilátor se prudce odrazil od přeprodaných úrovní, avšak ukazatel RSI se pohybuje kolem neutrální úrovně 50.
img

Plán obchodování měnového páru EUR/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu a obchodoval se ještě výše. Včerejšek potvrdil zřejmou skutečnost: trh začal interpretovat jakoukoli událost a jakoukoli zprávu ve prospěch eura. Na začátku tohoto týdne jsme zmínili, že euro pokračuje v růstu prakticky bez korekcí a trh všechny pozitivní zprávy pro americkou měnu jednoduše ignoruje. Ve středu jsme byli svědky stejné situace. EU zveřejnila poměrně neutrální zprávy o HDP a průmyslové výrobě. Druhý odhad HDP se nelišil od prvního a průmyslová produkce překonala odhady pouze o 0,1 %.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

16.05.2024 Pár GBP/USD v průběhu čtvrtka dál stoupal, ačkoli k tomu neměl důvod. Jak už jsme zmínili, zpráva o inflaci v USA ukázala mírné zpomalení, ale důležitější je, o kolik se inflace snížila, jaké vyhlídky přináší sazbě Fedu a nakolik skutečná hodnota odpovídala prognóze. Odpovědi na tyto tři otázky jsou jednoznačné. Inflace klesla o pouhých 0,1 %, což žádné perspektivy nepřináší, a prognózovaná hodnota také odpovídala skutečné hodnotě. Trh ale této drobné příležitosti využil k prodeji dolaru a nákupu libry. V uplynulých šesti měsících jsme opakovaně zmiňovali, že libra roste častěji, než by měla a trh interpretuje většinu makroekonomických a fundamentálních událostí ve prospěch britské měny. Včera jsme to viděli opět v plné kráse.
img

Prognóza pro GBP/USD na 16. května 2024

16.05.2024 Libra včera využila býčího momenta na sousedních trzích a podařilo se jí překonat silnou rezistenci trendové linie a linie indikátoru na úrovních 1,2596 a 1,2648.
img

Výhled pro GBP/USD na 16. května. Libra opět roste

16.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu. Žádná událost nedokázala trh přimět k nákupu britské libry, protože jedinou středeční událostí byla zpráva o inflaci v USA. Tato zpráva nesloužila jako impuls k prodeji amerického dolaru. Celková inflace oproti předchozímu roku zpomalila v souladu s prognózou na 3,4 % a jádrová inflace zpomalila v souladu s prognózou na 3,6 % meziročně. V obou případech je současná úroveň inflace tak vysoká, že Federální rezervní systém stále nemůže o uvolnění měnové politiky ani začít diskutovat. Obě hodnoty inflace se shodovaly s prognózami. Přitom však ani jedna z hodnot nezaručuje, že inflace bude pokračovat v klesajícím trendu. Proto bylo nelogické, aby libra ve středu rostla. Koho to však překvapilo?
img

Výhled pro pár EUR/USD na 16. května. Trh viděl v údajích o inflaci v USA skryté poselství.

16.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru. Jak jsme předpokládali, volatilita byla včera o něco vyšší. Zpráva o inflaci představuje pro forexový trh velmi důležitou událost, takže musela následovat reakce. Vezměte ale na vědomí, že podobnou reakci trhu jsme čekali i nečekali. Na jedné straně jsme vás varovali, že pár může růst nebo klesat, pokud se skutečná hodnota bude shodovat s prognózou. A přesně to se také stalo. Poté, co se pár pohyboval rovnoměrně oběma směry, ale trh obnovil nákupy. Na jakém základě? Tatáž zpráva o inflaci v USA očividně nedávala důvod k novým prodejům dolaru.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 15. května. Trh se nezříká základní strategie týkající se libry.

15.05.2024 Pár GBP/USD se v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Britská libra je aktuálně v dalším bočním kanálu, tentokrát mezi úrovněmi 1,2445 a 1,2605, jak je jasně vidět v grafu. Současný růst by tedy neměl být považován za trend. Libra neposiluje bezdůvodně; v poslední době se už také několik měsíců obchoduje ve flat pásmu. Celkovým následkem jsou "nelogické nebo obchodníkům nevyhovující pohyby".
img

Výhled pro pár EUR/USD na 15. května. Proč byli prodejci zklamaní z údajů o americkém indexu výrobních cen.

15.05.2024 Měnový pár EUR/USD vykazoval nízkou volatilitu a druhý den v týdnu se pohyboval mírně nahoru, jak už se stalo zvykem. Obecně vzato, cena se pohybuje každý den stejně – směrem nahoru, ale slabě. Euro v úterý nutně nepotřebovalo silné důvody k růstu. Obchodníci dopoledne ignorovali zprávy z Německa a eurozóny, přestože přinesly poměrně dobré výsledky. Jak jsme ale včera zmínili, jednalo se o sekundární údaje. Na druhou stranu, americký index výrobních cen (PPI) vyvolal na trhu emoční bouři. Je naprosto nejasné, jaké úmysly trh měl. Dolar nejdřív prudce stoupal a pak ještě silněji klesal.
img

Trh EUR/JPY nepřetržitě prudce roste nad své maxima

15.05.2024 V uplynulém týdnu EUR/JPY zažíval nepřetržitý pohyb vzhůru a v současné době se zaměřuje na dubnovou metu 169,27, která se ukázala jako těžko dosažitelná navzdory bleskovému nárůstu na 40leté maximum 171,56. Poté, co pár vyskočil zpět nad lednový vzestupný kanál, by si mohl udržet nákupní zájem i v nadcházejících seancích. Technické ukazatele toto vyprávění potvrzují, jelikož ukazatel RSI pokračuje v rostoucím trendu a stále se nachází pod překoupenou úrovní 70.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

15.05.2024 Pár GBP/USD se i v úterý dál obchodoval směrem nahoru. Velká Británie včera zveřejnila tři zprávy, které byly docela zajímavé. Míra nezaměstnanosti byla horší, než se předpokládalo – pokud nebyla úplně katastrofální. Míra žádostí o podporu v nezaměstnanosti a výše mezd ale britskou libru podpořily. Mzdy vykázaly vyšší tempo růstu, než se očekávalo, což by mohlo negativně ovlivnit indikátor inflace. Britská libra nejdřív klesala, takže zjevně reagovala na špatné údaje o nezaměstnanosti. Ve druhé polovině dne byl zveřejněn americký index cen výrobců, který tlačil pár GBP/USD nahoru, i když by bylo logičtější, kdyby pár po této zprávě klesl.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.05.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pohybu nahoru. Růst byl mírný, ale stabilní, a takto je to téměř každý den. V předchozích článcích jsme zmínili, že euro posiluje v průměru o 10 pipů denně při nízké volatilitě. Ačkoli tedy jednotná měna stále roste, roste poměrně málo. Pro investory je také těžké obchodovat intradenně a euro postrádá fundamentální podporu. A konečně, růst je součástí korekce.
img

Klíčové události 15. května: fundamentální analýza pro začátečníky

15.05.2024 Na středu je naplánována celá řada makroekonomických událostí, které je třeba brát vážně. EU zveřejní zprávy o druhém odhadu HDP za první čtvrtletí a o průmyslové výrobě. Druhý odhad je objektivně ze všech tří nejméně důležitý, takže na tuto konkrétní zprávu nečekáme žádnou reakci trhu. O něco větší šanci ovlivnit pohyb má průmyslová výroba, pokud se její poslední hodnota odchýlí od prognózy.
img

Zlato dostalo sílu od býků a pomalu hledá nové rezistence

14.05.2024 Zlato na začátku týdne ztrácelo a vzdalo se zisků z pátku, kdy dosáhlo dvoutýdenního maxima 2378. Technicky vzato odraz zpět nad linii odporu z března a 20denní jednoduchý klouzavý průměr (EMA) živí optimismus, že by poslední vzestup mohl pokračovat, protože RSI se stále pohybuje jasně nad neutrální hranicí 50. Přesto, pokud současné medvědí tlaky posílí pod oblast 2325-2337 a sníží tak šance na pokračování býčího trendu, mohla by se pozornost přesunout do oblasti trendové linie 2283-2300, kde se sbíhá 50denní SMA.
img

Plán obchodování GBP/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

14.05.2024 Také v pondělí pokračovalo obchodování na měnovém páru GBP/USD o něco výše. Technický obrázek britské měny se však od eura poněkud liší. Britská libra se již dva týdny pohybuje ve flat rozpětí mezi 1,2457 a 1,2611. Toto flat rozpětí nemusí být v nižších časových rámcích zřejmé, ale při přechodu do grafů s vyššími časovými rámci se stává zřetelným. V blízkosti hladiny 1,2611 by mohl následovat medvědí obrat s poklesem o 150 pipsů. K tomu není zapotřebí žádných fundamentálních ani makroekonomických událostí, které by podpořily americký dolar, který by měl vůči libře posílit i bez nich.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 14. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

14.05.2024 Pár EUR/USD se v pondělí stále obchodoval pozvolna nahoru. Ve skutečnosti lze jen těžko mluvit o tom, že pár včera rostl, protože jeho volatilita činila jen asi 40 pipů a euro získalo jen 17 pipů. Mimochodem, toto množství není nic než typický tržní šum. Nicméně růstový trend zůstává už zhruba měsíc neporušený a je součástí korekčního růstu, protože předchozí pokles byl silnější. Stále tedy čekáme na konec této korekce a doufáme, že se obnoví klesající trend. Dál věříme, že euro nemá ve střednědobém horizontu důvod k růstu.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 14. května. Euro se nadále otřásá. EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu.

14.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu. Euro se sice vyhouplo výše, ale pohyby byly tak slabé, že je těžké říci, kdo dokázal těžit z pohybu o pouhých zhruba 20 pipsů. Pár se nadále pohybuje v blízkosti horní linie vzestupného kanálu, čímž si zachovává vyhlídky na korekci směrem vzhůru. Tato korekce trvá již měsíc. Není pochyb o tom, že se jedná o korekci; rychlý pohled na 4hodinový časový rámec to jasně dokazuje. Intradenní pohyby jsou slabé a střednědobé pohyby jsou pomalé.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 14. května. Libra zůstává v novém bočním kanálu.

14.05.2024 Včera se pár GBP/USD postupně posouval nahoru poté, co se odrazil od úrovně 1,2445, kterou lze považovat za spodní hranici nového bočního kanálu. Jak už jsme dříve zmínili, linie indikátoru Ichimoku jsou na flat trhu slabé, stejně jako současný pohyb páru GBP/USD. Ať se na to díváte jakkoli, obchody jsou teď velmi obtížné a působí někdy až neprakticky. Libra se obchoduje líně, nelogicky a teď ještě ve flatu.
C:\fakepath\gbpusd-13052024-30-zm.jpg

GBP/USD v silné konfluenční oblasti vytváří formaci Hlava a ramena

13.05.2024 Měnový pár GBP/USD na 1hodinovém grafu vytváří formaci Hlava a ramena na klíčové S/R zóně, kde zároveň dochází ke konfluenci klesající trendové linie a klouzavých průměrů SMA 100 a SMA 200. Aby však byla tato formace platná, je zapotřebí jasného prolomení linie neckline směrem dolů. Uvnitř pravého ramene dochází k překřížení klouzavého průměru SMA 100 a SMA 200, což může naznačovat další pokles. Dočkáme se prolomení zmiňované linie neckline a pokračování klesajícího trendu?
img

Plán obchodování EUR/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 EUR/USD v pátek nevykázal žádný zajímavý pohyb. Cena se pohybovala do strany a volatilita činila pouhých 30 pispů. Pár se stále drží uvnitř vzestupného kanálu, což svědčí o tom, že se býčí korekce nezměnila. Ta trvá již více než tři týdny a měla dávno skončit. Nejprve však Spojené státy neustále zveřejňovaly slabé zprávy (jako by to v Evropě bylo lepší...), poté si trh vyložil výsledky zasedání Bank of England jako jestřábí (i když to není úplně pravda), a tak euro spolu s librou posilovalo. Opět se objevují otázky ohledně logiky stojící za těmito pohyby. Je zřejmé, že euro by mělo klesat, protože existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka příští měsíc sníží klíčovou úrokovou sazbu. Dokud však nebudeme moci zaručit, že se cena pevně usadila pod vzestupným kanálem, nemůžeme hovořit o konci korekce.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 Pár GBP/USD v pátek vykázal volatilitu 40 pipů. Obecně vzato by náš článek mohl tímto konstatováním už skončit... Jestliže pár EUR/USD celý den přešlapoval na místě, pak pár GBP/USD byl v kómatu. A zatímco v Evropské unii nedošlo k žádným zajímavým událostem, ve Velké Británii byly zveřejněny zprávy o HDP a průmyslové výrobě, které měly schopnost vyvolat pohyby na trhu. Ale ne, nic takového jsme neviděli. Pokud k nějaké reakci trhu došlo, byla jen sotva znatelná. Jak už jsme ale řekli, volatilita je v posledních měsících velmi nízká. Dosáhnout zisku na takovém trhu vyžaduje velké úsilí. Všimněte si také, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu, jenže v pátek ho konečně měla, a přesto se rozhodla zůstat na místě.
C:\fakepath\komodity-12052024.png

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/CAD, kryptoměna Bitcoin a kakao

12.05.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/CAD, kryptoměnu Bitcoin a kakao. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.05.2024 Také pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni, přestože libra měla více důvodů k poklesu. Bank of England ponechala hlavní úrokovou sazbu beze změny, avšak guvernér BoE Andrew Bailey nevyloučil její případné snížení v červnu. Bailey také naznačil vyšší pravděpodobnost pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky, avšak inflace ve Velké Británii klesá, což centrální bance umožňuje začít o snížení sazeb diskutovat. Za zdůraznění stojí také skutečnost, že dva členové MPC hlasovali pro snížení sazeb. Podle našeho názoru se jedná o medvědí faktory pro britskou měnu, což ukazuje, že libra neměla ve čtvrtek důvod k růstu. Britská měna však během posledních šesti měsíců často vykazovala nelogické pohyby. Na to si již všichni zvykli.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

10.05.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil vzestupný pohyb a znovu se pohyboval v blízkosti horní hranice kanálu. Býčí korekce tedy přetrvává. Euro včera mohlo posilovat kvůli zasedání Bank of England, protože během dne nebyly k dispozici žádné další zprávy. Toto zasedání ale nepovažujeme za jestřábí. Guvernér BoE Andrew Bailey projednával vyhlídky na uvolnění měnové politiky a dva členové Výboru pro měnovou politiku tentokrát hlasovali pro snížení sazeb. Proto by byl logičtější pokles libry a následně eura. Ve skutečnosti jsme ale byli svědky dalšího nelogického růstu, přičemž libra s sebou stahovala i euro.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 10. května. Euro bezdůvodně vzrostlo

10.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl. Výše uvedený graf může naznačovat, že byl tento pohyb směrem vzhůru silný, ale ve skutečnosti se pár za poslední den nepohnul o více než 60 pipsů. Cena se stále obchoduje uvnitř vzestupného kanálu, takže vzestupný trend, který trvá již tři týdny, přetrvává. Upozorňujeme, že současný růst je součástí korekce proti výraznému poklesu a zdá se, že tato korekce nemá konce. Občas k tomu existují důvody: poslední údaje z USA totiž dolarové býky zklamaly. Někdy však – stejně jako včera – euro nemělo k růstu žádný důvod.
img

Výhled pro pár GBP/USD na 10. května. Britská libra neuspěla. Nebo to prostě odmítla.

10.05.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek ani nepokusil pokračovat v pohybu dolů. Trh se nejspíš domnívá, že mu stačilo dva dny obchodovat medvědí pozice, a otevírání short pozic na základě smíšených údajů z Bank of England považoval za nepatřičné. Vše kolem zasedání BoE bylo podle našeho názoru vcelku jasné. Inflace ve Spojeném království zpomaluje, ekonomika stagnuje, BoE informovala trhy o ochotě přejít k uvolnění měnové politiky v roce 2024, guvernér BoE Andrew Bailey nevyloučil snížení sazeb ani na příštím zasedání a dva členové Výboru pro měnovou politiku hlasovali pro snížení sazeb. Nakolik holubičí musejí být výsledky, aby trh začal prodávat libru? Nebo snad někteří účastníci trhu čekali, že centrální banka začne snižovat sazby v květnu, kdy inflace přesáhne 3 %? Čekali a pak byli zklamáni.
img

Býčí průlom Cardana? Tentokrát jde o 1 USD nebo 0,40 USD za ADA

09.05.2024 Výkon Cardana [ADA] byl v posledních hodinách jedním z nejlepších mezi deseti nejlepšími kryptoměnami. To posunulo cenu ADA na kritickou úroveň, protože byla na pokraji vymanění se z býčího vzorce.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.05.2024 Pár GBP/USD se celou středu obchodoval bez výraznějších změn. Volatilita během dne činila pouhých 37 pipů, což je pro libru extrémně málo, ale nijak to nepřekvapí. Ke stavu pasivity na trhu přispívá středeční absence ekonomických zpráv a dnešní oznámení zasedání Bank of England a projevu guvernéra BoE Andrewa Baileyho. Situace je tedy vcelku dobře předvídatelná. Na začátku týdne se nicméně zdálo, že trh očekává jestřábí výroky a rozhodnutí britské centrální banky, což vedlo k medvědímu směru britské měny. Včera ale bylo jasné, že pondělní a úterní poklesy páru GBP/USD nebyly víc než tržní šum. Vzestupný trend zůstal zachován i poté, co cena prorazila trendovou linii a nedávný pokles nevedl ani k průrazu posledního lokálního minima. Pár by tedy mohl kdykoli obnovit růstový pohyb, byť stále v rámci korekce.
img

EUR/JPY znovu našel sílu na další růst

09.05.2024 EUR/JPY po odrazu od dlouhodobé rostoucí trendové čáry a úrovně 164,00 koketuje s kulatým číslem 167,00. Pár se od začátku prosince vyvíjí v rámci vzestupné tendence bez porušení vzestupné trendové linie. Technicky vzato RSI tiká výše nad neutrální hranici 50 a MACD posiluje svou vzestupnou hybnost nad nulovou úrovní, ale stále se nachází mírně pod svou spouštěcí linií. Pár má určitý prostor k růstu až k předchozímu 40letému vrcholu 171,56, takže další psychologické úrovně jako 168,00, 169,00 a 170,00 by měl bedlivě sledovat.
img

Klíčové události 9. května: fundamentální analýza pro začátečníky

09.05.2024 Na čtvrtek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. Z nich vyzdvihneme pouze americkou zprávu o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti. Tato zpráva je však druhořadá, takže neočekáváme reakci trhu. Tento týden je nabídka důležitých událostí "o ničem". Dnes nás čeká alespoň zasedání Bank of England a projev Andrewa Baileyho z BoE, zatímco v prvních třech dnech týdne byl na trhu zjevný klid. V pondělí a v úterý se alespoň libra pokusila o nějaký pohyb. Euru se nic takového nepodařilo.
img

Plán obchodování EUR/USD na 9. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

09.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu stagnoval. Volatilita za celý den činila pouze 22 pipsů. Bylo zřejmé, že pro obchodníky nemá smysl vstupovat do trhu s takovými pohyby. Obecně se pár stále nachází v rostoucím kanálu, což znamená, že pár bude ve střednědobém horizontu nadále procházet korekcí. Všimněte si, že veškerý pohyb páru směrem vzhůru byl v posledních týdnech součástí korekce. Pokud se však kotace neusadí pod kanálem, neměli by začínající obchodníci očekávat, že se euro vydá směrem dolů. Tento týden byl pár při absenci fundamentálního nebo makroekonomického pozadí v podstatě bez pohybu. Proto není důvod očekávat silné pohyby.
img

Výhled pro GBP/USD na 9. května. Libra zůstává před zasedáním Bank of England beze změny

09.05.2024 Ve středu se měnový pár GBP/USD nepokusil prodloužit svůj pohyb směrem dolů. Trh se domníval, že dva dny medvědího obchodování jsou zcela dostačující a nemá cenu před čtvrtečním zasedáním Bank of England otevírat pozice. Proto libra neklesala. Pár před týdnem opustil vzestupný kanál a od té doby se nic nestalo. Libra se opět obchoduje poblíž svých lokálních maxim a nedokáže ani aktualizovat poslední lokální minimum. V pondělí, úterý a ve středu nebyly v USA a ve Velké Británii k dispozici žádné fundamentální ani makroekonomické údaje, takže je pochopitelné, že pár GBP/USD zaznamenal nízkou volatilitu.
img

Výhled pro pár EUR/USD na 9. května. Třetí nudný den pro euro v řadě.

09.05.2024 Pár EUR/USD ve středu nevykázal žádné zajímavé pohyby. Volatilita byla pod 30 pipů, tedy trochu nižší než v posledních dvou dnech. Navzdory drobnému poklesu má člověk při pohledu na takové pohyby chuť zavřít obchodní terminál. Jaký zisk mohou obchodníci čekat, když cena urazí sotva 30 pipů za den?
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.05.2024 Také měnový pár GBP/USD se v pondělí snažil pokračovat ve svém vzestupném pohybu, který trvá již několik týdnů, ale ceně se nepodařilo dosáhnout svého nedávného lokálního maxima poblíž hladiny 1,2611. To je celkem dobrá zpráva, protože ačkoli byla nedávná americká makrodata zklamáním, fundamentální pozadí stále hovoří ve prospěch amerického dolaru. Britská libra v uplynulém roce příliš dlouho rostla a příliš dlouho setrvávala na nejvyšších úrovních, místo aby vykazovala pokles. Proto stále očekáváme pokles libry, zejména nyní, kdy cena prolomila vzestupnou trendovou linii.
img

Plán obchodování EUR/USD na 7. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

07.05.2024 EUR/USD v pondělí nevykázal žádné zajímavé pohyby. Během dne došlo k jednomu pokusu o obchodování na vyšší úrovni, který však rychle vyšuměl. Celková volatilita dne činila 35 pipsů, takže jsme byli svědky dalšího "nudného pondělí". Obchodníkům se ani na druhý pokus nepodařilo překonat hladinu 1,0785, což dává naději na ukončení býčí korekce, která se táhne již příliš dlouho. Existovaly k tomu zcela konkrétní a rozumné důvody, neboť Spojené státy v posledních dvou týdnech zveřejňovaly neuspokojivé makroekonomické údaje. Zasedání Federálního rezervního systému se však zdálo být více jestřábí, než si mnozí účastníci trhu mysleli. Předseda Fedu Jerome Powell otevřeně naznačil, že se snížení sazeb nechystá. Sazba proto zůstane na svém maximu delší dobu. To je pro americkou měnu býčí faktor.
img

Výhled pro GBP/USD na 7. května. Nový týden, nový růst

07.05.2024 Také GBP/USD se v pondělí pokoušel pokračovat ve svém vzestupném pohybu. Přestože minulý týden rostoucí kanál opustil, vzestupný pohyb přetrvává. Britská libra opět roste bez zjevného důvodu. Pokud měl trh minulý a předminulý týden k prodeji dolaru pádné důvody, v pondělí pak neměl žádné. Trh navíc často "ignoruje" faktory, které by měly vést k poklesu britské libry, ale nezmešká ani jeden faktor pro prodej dolaru. Celkově se stále domníváme, že se libra obchoduje nelogicky, je příliš drahá a překoupená.
img

Výhled pro EUR/USD na 7. května. Dolar má stále problémy

07.05.2024 EUR/USD zahájil nový týden snahou pokračovat v pohybu vzhůru. To se mu však nepodařilo, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí a během uplynulých dvou týdnů trh získal dostatek důležitých informací, aby měl jasno, jak v blízké budoucnosti obchodovat. Bohužel je velmi těžké říci, jaké rozhodnutí většina účastníků trhu učinila. Měnový pár EUR/USD již několik týdnů prochází korekční fází. Ne že by to bylo nějak zvlášť zneklidňující nebo odrazující, ale bylo by příjemné vídat trend častěji, než několik týdnů čekat na konec korekce.
C:\fakepath\audusd-06052024-30-zm.jpg

Prodlouží AUD/USD svůj rostoucí trend?

06.05.2024 Měnový pár AUD/USD se na 1hodinovém grafu obchoduje poblíž supportu rostoucí trendové linie kolem hladiny 0,6615, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 100. Dočkáme se tedy odrazu od zmíněné trendové linie a bude pokračovat rostoucí trend? Nebo naopak dojde k průrazu trendové linie směrem dolů s následnou změnou krátkodobého trendu?
Související klíčová slova: Porozumění divergenci | Technická vs. fundamentální analýza | Býčí pohyb | Obchodní pásmo | Objem transakcí | Bitcoinová síť | Sestupná vlajka | Prolomení S/R zóny | PPI v USA | Ceny mědi Copper | Americký dolarový index (USDIDX) | Růst v eurozóně | Pochopení ekonomických principů | Nasdaq 100 (NAS100) | Cena platiny | Marlin | Hlava a ramena | XRP/USD (Ripple) | Vyhledávání obchodních příležitostí | Prostor k růstu | ChatGPT | Zpravodajský server | Neel Kashkari | Ceny Etherea | Cena Ethereum | e-CNY | Celkový zisk | StopLoss | Dlouhé pozice | Vzdělávací materiály | Stanovené Stop-Loss | Pattern Inside Bar | Bitcoinové velryby | Dukascopy | Finanční zpravodajství | Války | Ermes Hybrid Strategy | Údaje z USA | Vývoj | Jesse Powell | Hútiové | Graph | Obchodní platformy | Cena akcií společnosti Boeing | Formace Bearish Engulfing | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Cena akcie společnosti | Pokračování růstu | Pokračování klesajícího trendu | Počet brokerů podporujících cTrader | ATR (Average True Range) | Skrytá býčí divergence | Další snížení těžby | Silná rezistence | EUR/CAD | Prezident newyorského Fedu | Strong Buy | Internetová horečka | Zdražovat | Analýza akcie | Obchodování konfluencí | EUR | Transparentnost obchodování | Spotřebitelské výdaje | Štěstí | Opatření ECB | Zhodnocení akcií | Akcie TWTR | Býčí formace | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Smart Money inducement | Oznámení výsledků | Markets in Crypto-assets | Výkyvy | Jestřábí tlak | Klíčová dovednost | Hlavní úrokové sazby | Měnový pár CHF/JPY | Salvadorci | Falešný průraz | Roche | JP Morgan Chase | Komuniké | Akcie Blue Owl | Index eura | CBDC | Take Profit | Vývoj ceny zlata | Texas | Vlastní kryptoměny | Guvernérka ruské centrální banky | Údaj o HDP | Isabel Schnabelová | Vyhlídky dolaru | Očekávání | Korelace | Jostrademus | Finanční injekce | Jüan | Michael Barr | Ekonom Evropské centrální banky | Evropské centrální banky | Index Libry (GBPX) | Akcie společnosti Cisco | Volatilní | Svíčkový pattern | L.F. Investment | Swingy | Signál ke vstupu do obchodu | Předpověď ceny | AUD/NZD | EUR/JPY | Extrémně volatilní | Technické signály | Obchodníci momenta | EURJPY | Potenciální obrat cen | Přístup k pákovému efektu | Krátkodobé klouzavé průměry | Ark | Příležitost k nákupu | Mapa k pokladu | Objem obchodní pozice | Trh práce | WeCHat | Vývoj ceny akcie Cisco | Pro investory | Zdraví globálního průmyslu | Crypto | Investice | Britská centrální banka | Swingová obchodní strategie | DXY | MACD | Potenciál | Nastavený risk management | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Support | Companhia Siderúrgica | Indicators | Taneční kroky s trhem | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Zóny supportu | Přesnost | Break struktury | Nové obchody | Technologie blockchain | Výkonný ředitel | Cyklus zvyšování sazeb | Jak číst grafy | Růst amerického dolaru | Inside Bary | Identifikace potenciálních obratů trendu | Akcie International Seaways | Miliony dolarů | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Starověké civilizace | Obchodní pravidla | Brent | Prognózy | Britská libra | Chování | CHOCH | Zkušení obchodníci | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Ceny kakaa | Buy pozice | Trendy na trhu | Experti | Měnový pár GBP/USD | World Crypto Strategy | Vyšší low | Bitcoinového ETF | Vývoj akcie Moderna | Obchodování GBP/USD | Nezávislost | Bitcoiny | Supply zóny | Stop-Loss | Evropské měny | Býčí výhled | Akcie společnosti Roche Holding | Čtyřhodinový graf | Přímý přístup na trh (DMA) | Konfluenční faktory | Bidenova administrativa | Uvolňování měnové politiky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | Grafické formace | EUR/USD | Význam supportů a rezistencí | Efektivní správa | Administrativa prezidenta | Akcie Walt Disney | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Potenciální obraty v trendu | Coinbase prime | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Strach | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | Dobré načasování | Pár XRP/USD | Současná cena | Finanční páka | Tempo ekonomického růstu | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Výše mezd | ETH | Chování trhu | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Škály společností | Historie obchodování | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | Aktuální vývoj | Benchmark | Milionáři | Rostoucí výnosy | Očekávání býčí | Čistý příjem | Lagardeová | Nejvyšší soud | Stav trhů | Průměrné mzdy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Hashrate | Výnos | DeFi | Veřejné fondy | LTC/USD (Litecoin) | Barometry trhů | Kurzotvorné informace | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | Měnový pár USD/JPY | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Finanční produkt | Schválení ETF | Colorado | TNOTE | SMA | Retracementy | Klíčový údaj | Vzdělávání | Šéf Fedu | Korelace mezi americkými akciovými indexy | Tlak na banky | LYNX Trading | Support páru | Dosažení úspěchu | Strategie pro obchodování | Dopravci | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Příklady z historie | Technické rezistence | Investiční strategie | Šéfové | Dragon | Popularita NFT | Index DOW | Zvýšení sazeb Fedu | Cena akcie Tesla | Hlavní zprávy | Vstupy a výstupy | Exchange | Forexový trh | Splátky dluhů | Vodítka k rozhodování | Základní pravidla | Miliardář Elon Musk | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Kontrakty | Fénicie | Zkušený obchodník | Rizika a výzvy v obchodování | Nákupní příležitosti | Cena Litecoinu | Styl obchodování | AUDUSD | Cenné lekce | Shopify | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | AI | Platební neschopnosti | Testování Omega Trend | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Metaverse | Spotřebitelské inflace | Silný základ | Sell pozice | Odhad HDP | Fundamentální analýza akcie | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Obchodní tipy | Úspěšný trader | FTT | Projekce | Znehodnocení | Výrobní sektor | Výběr likvidity | FTX | Významnější korekce | Peníze | Pandemie COVID-19 | Obchodní příkaz na cTrader | Ukazatel | Fáze konsolidace | Potenciální obraty trendu | Používání Price Action | Výborné vyhlídky | HDP ve Spojených státech | Dosáhnout zisku | Obdélníkové formace | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Politické a ekonomické faktory | Nestlé | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Index SPX | Medvědí trh | Doporučení k obchodování | Prognóza | Index Libry | Falešné breaky | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Nákup akcií po výplatě dividend | Historické výkony | Index NASDAQ 100 | Long obchod | Heatmap | Stochastický | Federální rezervní systém (FED) | Představitelé ECB | Medvědí signál | Vývoj měnového páru AUD/USD | Použití indikátoru | Formace Price Action | Ropa WTI | Zájem obchodníků | Obchodní transakce | Výhody investování do akcií | Technická analýza páru USD/JPY | Přehled o aktuálním trendu | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Omega | Longové obchody | Tržní signály | Překřížení klouzavých průměrů | Základní materiály | Dolar dnes | FedWatch | Kapitál | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Sezónní změny | Americký prezident Joe Biden | Analyzování | Býčí divergence | Člen ECB | Zisk z obchodu | Zastavení ztrát | Potenciální ztráty | USD | Odliv kapitálu | Broker | Poměr rizika k zisku | Technické indikátory a oscilátory | Nastavení indikátoru | Rozhodnutí britské centrální banky | Technická analýza | Cash flow | Britové | Proražení | Aktuální očekávání | Americká sněmovna reprezentantů | GBP/JPY | Graf páru GBP/USD | Plány | Banka Goldman Sachs | Aktuální informace | Definice konfluence | Na burze | NFLX | TerraUSD | Signály oživení | Jestřábí komentáře | Princip Omega Trend | Vývoj ceny zemního plynu | Obchodní strategie pro komodity | Formace Pin Bar | Ukázka na klesajícím trendu | Příležitosti na FOREXu | Too Big to Fail | cAlgo | Určení trendu | Narušení dodávek ropy | Šok | Rozhodnutí americké centrální banky | Vývoj LTC/USD | Inside Bar | Index ISM ve službách | Ceny BTC | Potenciální obrat | Obchodní platformy Metatrader | Srovnání s jinými platformami | Klimatické změny | Oblasti odporu | RSI indikátor | Obchodování Price Action | Čekající příkazy | Prudké pohyby | Spekulovat | Regulace | GBP/CHF | Bridgewater | Technická analýza měnových párů | Pokles inflace v USA | Měnový fond | Gita Gopinathová | Exekuce | Jordánsko | Akcie Procter & Gamble | Chainalysis | ISM pro sektor služeb | CFD kontrakty | ASIC | Pověst | Pozitivní signál | ADA/USD (Cardano) | Tovární objednávky | Budoucí vývoj | Dolarový index (DXY) | Reálné hodnoty | Cenové úrovně | Index eura (EURX) | Tržní trendy | Akcie Netflix Inc. (NFLX) | Roční růst | CRO/USD | Úroková sazba | Druhy měnových indexů | Síla poklesu | Obrovský potenciál | Unie | Použití klouzavých průměrů | Admirals | Úvod do světa komodit | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Zprávy o trhu | Výzkumy | Akcie Google | Instagram | Dvojitý vrchol | Fidelity Fund | Nejbohatší | Dovednosti | Nikkei | Obchodní nástroje | Obchodování na finančních trzích | Struktura ceny | Měnový pár EUR/USD | Politická situace | Vývoj měnového páru | Pokles k supportu | Zasedání FOMC | Doji | Do Kwon | Jak obchodovat s komoditami | Praktické tipy pro obchodování indexů | Data z amerického trhu práce | Klíčové strategie | CISCO | Možný scénář | Commodity Channel Index | Akcie Airbus | Pozitivní zprávy | Klíčová průmyslová komodita | Caterpillar | MT5 | PMI ze sektoru služeb | John Williams | Tržní pohyby | Blockchainové technologie | Krátká pozice | Pro tradery | Bankroty | CFD (Rozdílové smlouvy) | Válka na Ukrajině | Vklady | Sentiment na Wall Street | Generace Z | Cenové pohyby | 1 milion | Nové zprávy | Slickcharts | Pokles ceny akcií | Omezený počet brokerů | Top 5 akcií | Data o HDP | Elon Musk | Býčí sentiment | Santiment | Aktivity v USA | Vybírání zisků | Akciové indexy | Univerzální strategie | Trend following | Rovnováhy | Americký prezident | Zájem investorů | Falešné proražení | Týdenní pivot | Euforie | Makrodata | Jestřábí postoj | Platný signál | Nigérie | Christine Lagardeová | Investoři | Obchodní deník | Portfolio | Obchodní platforma | Velké objemy | Západní sankce | Fidelity | Divergence mezi cenou a indikátorem | Ukázka supportů a rezistencí | Platby v kryptoměnách | Evropská měna | Globální ekonomiky | Možnost obchodovat | AMD | Oživení z pandemie | Technická analýza stříbra | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Zpřísňování měnové politiky | Krátké (short) pozice | Dlouhodobé rezistence | Nákupní apetit | Média | Finanční instituce | Lepší výsledky | Roche Holding | Dosažení zisku | Grayscale | Specifika obchodování s komoditami | Nárůst ceny | Jádrový index | Zisk | Bez rizika | Signály proražení | Hlavní kryptoměna | Prezident | Formace hlava a ramena | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | NFT tokeny | Dobrý nápad | Kvantitativní utahování | Údaje o průmyslové výrobě | Bank of England | Kulatá čísla | Cena Etherea | Forward guidance | Commodity futures trading | Zveřejnění zprávy | Ekonomický magazín | Technická analýza BTC/USD | Boom | Supporty a rezistence | Signál pro býky | Krize 2008 | Ministerstvo obchodu | Index kanadského dolaru | Tiskové agentury | WSJ | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Jak se stát lepším investorem | Směřování | Propad ceny akcií | Cena mědi | Long příležitost | Bohatí | DOGE | Momentum v tradingu | Hold | Jednotné měny | Snížení nákladů | Identifikace potenciálních obratů | Investiční | NSDQ | Týdenní pivotní body | Růst ceny Bitcoinu | Sestupný trend | Moderna | Mary Dalyová | Svět kryptoměn | Akcie společnosti Tesla | Silný růst | Tržní dynamika | Americké centrální banky | USD/JPY analýza | Technická analýza EUR/USD | Týdenní analýza | Sloučení | Průzkum | Budoucnost eura | Ekonomický vývoj | Globální akciové indexy | Analýzy | Velikost lotu | Nejvýkonnější akcie | Komodita | Americký S&P 500 | Slevy | Death cross | Fiskální rok | Easing | Hlavní úroková sazba | US500 | Tradingová portfolia | Reakce trhů | Analýza akcií Blue Owl Capital | Zasedání Evropské centrální banky | Zemědělské plodiny | Demokraté | Obchodní příležitost | Platforma pro obchodování | Německý DAX | Hlavní události | Rostoucí potenciál | Tržní ceny | Finanční krize 2008 | Tipranks | Lepší výkonnost | Analytik Purple Trading | Uber | EUR/AUD | Trojúhelník | Plavba na otevřeném moři | Oblasti konsolidace | Shooting Star | Sledování makroekonomických ukazatelů | Obchodní plán | Omezit potenciální ztráty | Evropské ekonomiky | Úroveň volatility | Zpráva | P/E | Údaje ISM | Představitelé Fedu | Oslabování dolaru | Oblast rezistence | Potenciální rizika | Prodej | Rok 2024 | Spotřebitelský sentiment | Analýza makroekonomických zpráv | Platební neschopnost | PFE | iPhone | Indikátor ATR (average true range) | Bohatý | Cena Cardana | Průmyslové revoluce | Hlavní kryptoměny | Zasedání Fedu | Janet Yellenová | First Republic Bank | Tržní kapitalizace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Technický výhled trhu | Ceny akcií Apple | Obchodování komodit | Medvědí kanál | Index volatility | Konflikty | Pokles cen komodit | Ceny akcií Netflix | Akcionáři | Analýza ceny Etherea | Emoce | JOLTS | Warren Buffett | Finanční ředitel | RoboMarkets | Visa | S&P | Investiční teorie | Růst kapitálu | Quantum | Korekční pohyb | Graf ropy WTI | Specifické výzvy | Obchodování | Potenciální zisky | ADR | GBP | Vyšší ceny | Signál k prodeji | Trojúhelníkové formace | Alert | Rostoucí životní náklady | Narušení dodávek | Rekordní hodnoty | Management | Centrální banky | Kryptoaktivum | Meta | Obchodní týden | Graf USDILS | Admiral Markets | Poslední obchod | Nákupy dluhopisů | Jak na to | Oznámení | XAU/USD | Třída aktiv | Inducement | Růst cen ropy | Dobré výsledky | Klesající klín | S/R zóna | Prezidentka ECB | ZEW | Technický signál | Zprávy | Vývoj ceny akcie Cisco Systems | Důležité ekonomické události | Guru | PG | Zasedání OPEC | Nadšení | Fenomén | Dolary | Dlouhodobé investování | FB | Pokračování rostoucího trendu | BREAKING | Tokeny | Jump Crypto | BOS | XRPUSD | Evropské trhy | Ceny stříbra | Systémové nároky | První rezistence | Hrubý domácí produkt | Ceny ropy | Dominance BTC | Růst inflace | Roche Holding AG (ROG.CH) | Soros Fund Management | xStation | Covid | Ceny Bitcoinu | Berkshire Hathaway | Člen představenstva | Další růst | Střednědobý výhled | Výrobce léků | Hazardní hry | Cena ropy brent | Celkový trend | Airbus | Index spotřebitelské důvěry | Bydlení | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | 3M | Vyhlídky | Nejdůležitější události | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Tržní podmínky | CZ | Index australského dolaru (AUDX) | Omega Trend | NATO | MetaTrader 4 (MT4) | Akcie PG | Analýza trhů | Pojišťovny | Míra | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | West Texas Intermediate | Powell dnes | Krypto komunita | Papertrading | Fáze 2 | Konzervativní strany | Páka | Analýza komoditních trhů | Velké pohyby na trhu | Kakao | Digitální měny | Medvědí divergence | François Villeroy de Galhau | RIOT | Technická situace | Kryptoměnové burzy | Současný trend | Nástroj | Výsledky | Kurz EUR/USD | Tlak medvědů | Ekonomické oživení | Support a rezistence | Cena akcií NFLX | TRX/USD | Fundamentální zprávy | Raphael Bostic | Australský dolar | Jednoduché tipy pro začátečníky | Supreme Edition | Index australského dolaru | Suroviny | Inflační tlaky | Analýzy akciových indexů | Kryptoanalytik | Minulá výkonnost | Siemens | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Tether (USDT) | Výhody swingového obchodování | Cena ropy WTI | Bank of America | Komoditní měny | Supportní oblasti | Finanční služby | TIM | Výrazný pokles | Fundamentální analýza | René Remšík | Petr Lajsek | Commodity Futures Trading Commission | Day trading | Projev Jeroma Powella | Retracement | Finanční výsledky | Spotware Systems | Situace ve Spojených státech | Kupující | Kroky centrálních bank | Francie | Předpověď | Ceny Orange Juice | Kurz dolaru | Přímý přístup na trh | Dlouhodobé trendy na trhu | DMA | Cena akcií společnosti | S&P/ASX 200 | Propad | Pokračující pokles | Decentralizace | OPEC+ | Kryptoměny bitcoin | SAE | Tvůrci trhu | Nastavení stop lossů | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | CRO | Recese v Evropě | Stimulační opatření | Nižší low | Makroekonomický výhled | Objem | Hlavní měny | HDP eurozóny | Údaje | Overlap | Očekávání investorů | Výkonnost | Obavy z recese | Leva | Federální rezervní systém | Report ADP | Obchodní války | Silná konfluenční oblast | Americká banka | Klima | Burza FTX | PurpleZone | Asie | Potenciální obraty | Očekávání analytiků | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Investice do kryptoměn | Ceny plynu v Evropě | Výsledky průzkumu | Propuštění | Nepředvídatelnost | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | Ceny akcie Cisco Systems | Stablecoiny | Trendová čára | mmBtu | Převodník měn | Swingový výhled | Michelle Bowmanová | US dollar | Regulátor | Automobilky | Shortovat | Zlomový okamžik | Praktické tipy pro obchodování | SHIB | Dlouhodobý výhled | Kontrolovat rizika | Demokraté a Republikáni | CEO MicroStrategy | Průmyslová výroba | Moving Average Convergence Divergence | Britské libry | Bilion | Aussie | Pfizer | Pozitivní seance | Cena indexu S&P 500 | Obchodovat s komoditami | Úspěch v obchodování | Studie | Cena eura | Average daily range | První obchodní den | Nákup libry | Průraz | Koncept vlákání do pasti | Index S&P 500 | Graf | Instrument | Orange Juice | Kolaps | Rio Tinto | Patrick Harker | Reakce trhu | Ropa Brent | Posílení libry | ATR | Přehled | Cenová hladina | Bankéř | Hráči na trhu | Upgrade | Zvýšené riziko | Ceny akcií AMD | Terminál | Investování do dividendových akcií | Historický vrchol | Fibonacci retracement | Short | Distribuce | Volatilita a nejistota | Technické ukazatele | Přijetí | Obraty | Evropa | Nárůst cen ropy | Pár EUR/USD | Plyn | Změny na trhu | Ekonomické události | Jackson Hole | Svíčkové grafy | CAD/JPY | Grafické karty | Hodnota aktiv | Bitcoin dnes | OPEC | Zpráva o inflaci | Trendové indikátory | Kontext | Stop Loss (SL) | Nové all-time high | Jednání FOMC | Index výrobních cen | Egypt | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Radar Tradera | Zveřejněná data | HRUŠKA | Americká centrální banka | Stavebnictví | Open interest | Cenný papír | Hospodářské oživení | Oslabení amerického dolaru | Sazby centrální banky | Zpomalení inflace | Inflace v EU | High | Rostoucí trend | NZD/CAD | Finanční krize | Vydělat peníze | Růst eura | Načasování vstupů | Technické analýzy | Ceny ropy WTI | Chaikin | Makro data | Ztrátové obchody | Ekonomická situace | Michael Saylor | Break of Structure | Vstupy | Indikace | Nejbližší support | Neuspokojivé výsledky | Míra zisku | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Kvantitativní zpřísňování | GBPUSD | Tým InstaForex | DAX (DE30) | Akcie společnosti ČEZ | GBP/AUD | Fair Value Gapy | Stříbro | USDCAD | S&P 500 futures | G10 | Americký dolarový index | Klíčové události | Data z americké ekonomiky | Instituce | COPPER | Turecko | Dogecoin | Přeprodané oblasti | Foreign Exchange | Bank of Japan | Rozhraní a funkce cTrader | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Vývoj dolarového indexu DXY | Americké objednávky | Profit Target | Technická analýza akcií International Seaways | Více časových rámců | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Objem transakcí s kryptoměnami | Akcie Cisco Systems | Měnový trh | Smart kontrakty | Risk Reward Ratio (RRR) | Britská měna | Býčí signál | Hmatatelné produkty | Růst amerického HDP | Dobrá data | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Backtestovat | Náhoda | Obraty trendu | Těžby Bitcoinu | Drahý kov | Vzestup bitcoinu | Vyplácení dividend | MetaTrader | Analýza BTC/USD | GDPNow | Cena akcie Apple | Správa rizika | Monesty Black | Vývoj měnového páru USD/JPY | Zvýšení úrokových sazeb | Business Insider | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Evropská ekonomika | Růst výnosů | Obchodování se CFD | Time-Frame | Změna trendu | Indikátor RSI | Velcí spekulanti | Zvýšená volatilita | Komise pro cenné papíry a burzy | Offshore | Technologické firmy | Akcie firem | Trh | Otočení trendu | Snížení těžby | Příležitost ke vstupu | Ekonomické cykly | Komise | Pokračování rally | Aktivita na trhu | Britská premiérka Liz Trussová | Války na Ukrajině | Úspěšný trading | Držení obchodu | Klesající trend | Alameda Research | CAT | Ceny akcií Ford | XRP | Pozornost | Výrazný růst | Fed | Potravinový řetězec | Bailout | Reálná hodnota | Korekce | Commodity Channel Index (CCI) | Upozornění | Trojité dno | Tržní prostředí | Optimalizace Omega | Nákup dolaru | USD/NOK | Počet pracovních míst | Nákupní příležitost | Dividendové akcie | Index japonského jenu (JPYX) | Buffett | Money management | Americké dolary | Finanční společnosti | Obchodování GBP | Risk na obchod | Správa obchodních příkazů | Ceny kryptoměny | Hladiny Fibonacciho retracementu | Dlouhé (long) pozice | DAX 40 | Downtrend | Segment trhu | Zveřejnění výsledků | Výběry | Mobilizace nové síly | Luis De Guindos | Australský index ASX | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Vývoj akcie Walt Disney | Tržní výhled | Jostrademus (miniFX) | Konkurenceschopnost | Dopad na trhy | USDT | Technické indikátory | Strategie sledování trendů | Růst spotřebitelských cen | Bollinger Bands | Swingové minimum | Posílení dolaru | Index kanadského dolaru (CADX) | Stock | ANO | Nayib Bukele | Výhled pro EUR/USD | Kupní cena | Příkaz stop-loss | Jak obchodovat ropu | Messi | Výhled pro rok | VZ | Obchodní systém | GBP/NZD | Znalost | Rating | Prezident Joe Biden | Velké banky | Otevření obchodu | Ekonom ECB | Vývoj BTC/USD | Soustředění | Obchodování kryptoměn | Nejistota | Slabé výsledky | Microsoft | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Pin Bary | Obchodování akciových indexů | Standardní medvědí divergence | Cryptocompare | Začátečník | International Seaways Inc. | Plný úvazek | COIN | Růst tržeb | Pokles cen ropy | Data z USA | HDP v eurozóně | Tiger Global | Daňové úlevy | USA Joe Biden | NFP data | Expert Advisor (EA) | Kryptoměnový průmysl | Makroekonomické údaje | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Defi | Outside Bar | Shortování | Vývoj kryptoměny | Změny cen | Intraday přístup | Sell | Správci aktiv | Vývoj akciového indexu SPX500 | Mistrovství | Long pozice | Obchodování akcií | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Hodnota indexu | Skluz | Známý investor | Masivní propad | Ekonomické problémy | Prodej dolaru | Důvěra | Kraken | Pravděpodobnost | ECB dnes | Markets | Index Nasdaq | Instrukce | Web3 | Formace reverzní | Obchodování na forexovém trhu | Obchodování zlata | Obchodní praktiky | Oblast supportu | Domácnosti | Makroekonomika | Range | Japonsko | Nižší minima | Celkový sentiment | Vlajka | MicroStrategy | Plán obchodování pro EUR/USD | Objem obchodů | CFTC | Jiří Hruška | FIAT | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | iOS | Intraday | Akcie Civitas Resources | Invest | Trendová linie | Gazprom | Řízení rizika | Vysoké standardy | Centrální banka | Andrew Bailey | Významné zprávy | Německá vláda | Zemní plyn | Tržní sentiment | Německo | Index PMI | Akumulace, manipulace a distribuce | Inflace v Británii | Překoupenost | MECIE | Úroveň parity | Pojištění proti nepřízni | Quantum Fund | Twitter | Generovat zisk | Zasedání americké centrální banky | Makroekonomické ukazatele | LYNX | Dosáhnout úspěchu | Krach | Hotovost | Instant Trading EU Ltd. | Čistý zisk | Sledování globálních ekonomických trendů | Jádrová inflace | Obratové body | Pohyb měnových párů | Centrum | Technické problémy | Životní náklady | Společnosti | Fundamentální faktory | Bitcoin City | Zpomalení ekonomiky | CL | ROG.CH | Cena akciového indexu S&P 500 | Vývoj akcie TSLA | Výsledky bank | Aktivní obchodování | Investice do akcií | Tržní situace | Energetický sektor | Izraelský šekel | Analýza cenových grafů | Alžírsko | Podnikatelé | Formace pokračující | Příkaz Stop | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Grafy | Stabilní příjmy | Volatilita je nízká | Signální svíčka | SMA 200 | Nárůst objemů | Vice | API | Britský regulátor | Směnný kurz | Týdenní Forex kalendář | Ropa WTI (USOIL) | Nízká volatilita | RTX | Nákupy dolaru | Smart Money koncept | Aktivum | Huobi | Zprávy a události | Společnost XTB | Cena DOGECOINu | Hamás | BNP | Blockchain Capital | CZK | MetaTrader 4 | Reuters | Překoupené úrovně | Úspory | Širší trh s kryptoměnami | Dnešní výsledky | Kov | Obchodování likvidita | Překoupené zóny | Finanční riziko | Obchodní styl | Komoditní trading | Baidu | Technické patterny | Situace na Ukrajině | JPYX | Situace | Čísla o inflaci | Dynamické obchodování | Swing trading strategie | Index nákupních manažerů | Škoda | Cena dogecoinu | Stablecoin | Produkty s pákovým efektem | Analytici | Americký dolar | Kryptoměnové společnosti | Depozitní sazba | Vrcholy | Výstupy | VaR | Evropská unie a Spojené státy | Overbalance | Rekordní maximum | Zakladatel | Cyklus růstu | Libra šterlinků | Předseda | Právo | Viceprezident | Provozní zisk | Cenové formace pokračující | Utahování měnové politiky | Dluhopisy | Zájmové skupiny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Ripple | Vstup do LONG pozice | Forexoví obchodníci | Růstový impuls | VIX klesá | US100 | Akcie společnosti Microsoft | Výnosy z investic | Supercyklus | Výhled eura | P2P | USDIDX | Tržby | Silná data | TSLA | Růst mezd | Evropská unie | GBP/CAD | Boeing | Startup | Klesající trendové čáry | Stagnace | Příkaz | HDP v USA | Mario Centeno | Ekonomiky | Cenové trendy | Intradenní obchodování | Rozložit riziko | Finanční systém | Rychlý růst | Prime | Cenový cíl | Riziko recese | Negativní dopad | Google | Apple | Libra | Nákup akcií | Ztráty peněz | CFD | Plánování vstupů | Benjamin Graham | Fyzické produkty | Indikátor Fibonacci retracement | SMA 100 | Nová data | Decentralizované finance | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Očekávaná data | Použití technických indikátorů | USA prezidentské volby | Index výdajů | Trend vzestupný | Analýza trhu | Řetězec | Fond | Příprava | Investiční rozhodnutí | Pohyby na trhu | Ztráta | Ekonomické výsledky | Finanční instrumenty | Netflix Inc. (NFLX) | Vysoké inflace | Proč zvolit právě akciové indexy? | Aktuální cena | Support páru GBP/USD | Vytváření bohatství | Hlavní akciové indexy | Klíčový level | Jednání ECB | Federal Reserve | Neustálé vzdělávání | ECB | Dobré obchodní příležitosti | RRR | Platformy cTrader | Rozvoj vašich dovedností | Technický výhled na trh | Ceny komodit | Stop-Loss a Take-Profit | Formace dvojitý vrchol | Indikátor Stochastic | Pohyb trhu | Plodiny | Swingoví obchodníci | Break rezistence | Eskalace | Cena | Silné oživení | Investiční banky | Trendovat směrem nahoru | Zahájení nového trendu | Forex heatmap | Prezident Bukele | Salvador | Výběr brokera | Velikost pozice | Vliv na obchodování | Roční výnos | Dlouhodobý support | Bearish Engulfing | Vlákání do pasti | Elliottova vlnová teorie | Silný trh | Money-Management | Nastavení měnové politiky | Benchmarky | Air | Akcie 3M | Roční maximum | Mutace koronaviru | Klouzavý průměr SMA | Zápis z posledního zasedání Fedu | Jednoduché tipy | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Klíčové oblasti | EBay | Epidemie | Ceny zemního plynu | Patterny | Ceny | Euro vůči dolaru | Kurzy | Prudký pokles | Technologie | Break Even | Rostoucí klín | Úspěšně obchodovat | Vysoká inflace | MetaTrader 5 | Dolarový index (USDIDX) | Finální odhad | TSLA.US | Dluhy | Potvrzení trendu | Zajímavé příležitosti | SNY | CHF/JPY | Tipy pro obchodování | Pokles | Swing Trading | Peter Kažimír | Ceny akcie Cisco | Robert Kiyosaki | Získávání peněz | Směřování trhů | Výběr zisků | Margin | Počet žádostí o podporu | Vývoj akciového indexu | Americký trh | Chytré peníze | Andy Jassy | Historická data | Take-Profit | Technická analýza ETH/USD | Index amerického dolaru (DXY) | Gala | Maloobchodní tržby | Cena kakaa | Patterny cenových svíček | Potenciální zisk | Pravidla obchodního systému | Podílové fondy | Hedge | Měnová politika | Vybírat zisky | Poplatek | Guvernér | Makro | Banka | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Americká ekonomika | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Formace Inside Bar | CADX | NVDA | Odpor | Coinbase | Akcie Johnson & Johnson | Svět investování | Obchodníci s měnami | Drahé kovy | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Velký problém | Obchodník | Swingové obchodování | Fitch | Plánování vstupů a výstupů | Akcie týdne | Snížení těžby ropy | Býčí trh | Konec trendu | COVID-19 | Bullish Engulfing | Futures kontrakty | Adaptace | BoE Andrew Bailey | Sdílení zkušeností | Akcie Apple Inc. (APPL) | Sam Bankman-Fried | Inflace zpomaluje | ROE | Průmyslová komodita | Indikátor ATR | CHFX | Jak určit trend | Indikátor | Index cen | Obchodování forexu | Krátkodobá technická analýza | Německý ministr financí | Obchodování indexů | Rizika | Proražený support | Růst ceny | Finance | ISM | Čínská vláda | Pohyby směrem dolů | Služby související s kryptoměnami | MACD indikátor | Daně | Analýza a strategie | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Lídři | Inflace v červenci | Obchodování s měnovými páry | Pivot | Kryptoměna | Konfluence | Pokles indexu | Ekonomické faktory | Odraz ceny | Reálné peníze | Tržní fundamenty | Politické rozhodnutí | Obchodovat ropu | Momentum | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | Silné korelace | Měnový pár AUD/NZD | CBOE | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Obchodní rozpětí | Zisky | HICP | Indikátor Fibonacci | Základní měna | Účely swingového obchodování | Současné ceny | BNP Paribas | Zboží dlouhodobé spotřeby | Nevýhody | Americký index S&P 500 | Typ analyzování | Vývoj ceny platiny | Signature Bank | Fibonacciho linie | Globální ekonomika | Index ASX | Sazby ECB | Obchodujeme | Obchodní pozice | Prodávající | Finanční výkonnost | SPAD | Analýza stříbra | Situace na trhu | Bitcoin Cash | Identifikovat trend | Prostor pro pokles | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Financial Conduct Authority | Cenové formace | Inflační očekávání | Obchodní instrumenty | Cisco Systems | NATGAS | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší sazby | El Salvador | Společná měna | Alerty | Cena zlata | Kvantitativní technická analýza | Akcie Apple | PMI ve výrobě | Bukele | Technologicky zaměření tradeři | Pullback | Napětí v Perském zálivu | Zvýšení ceny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Altcoin | Obchodníci | Breakout | Přeprodané zóny | Capital | Stabilní společnosti | Tweety Elona Muska | Akcie Pfizer Inc. (PFE) | MiCA | Měnové intervence | Růst cen | Pákistán | Velký makroekonomický výhled | Změny v ekonomice | Zajistit si riziko výkyvu cen | Dluhový strop | RSI | Technologický Nasdaq | Hardware | Budoucí pohyby trhu | SPX500 | Zasedání Bank of England | Moment obratu | Asset management | Delaware | Slušný zisk | Reporty | Společnosti Netflix | Poptávka | EUR/MWh | Riziková strategie | Strategie pro rok 2024 | Financování | Metaverzum | Pád bitcoinu | ECN | Cenový graf | Čína | Měnový index | Historické momenty | GMT | Historické maximum | Hospodářský růst USA | Přehled výkonnosti | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Nákup eura | Psychologie | Investice do bitcoinu | Pivotní body | Orange | Vývoj ceny akcií Boeing | Obchodovat | Republikáni | Bain Capital | USDJPY | Těžby kryptoměn | Companhia Siderúrgica Nacional ADR | Zprávy z USA | Výzvy v obchodování s komoditami | Investiční poradenství | FRED | Růstové tendence | Stochastic oscillator | Line | Konec dolaru | Cena kryptoměny | Generální ředitel Tesly | Korekční fáze | MIFID | Reverzní formace | All-time high | DAX | Akcie Netflix Inc. | Soudní řízení | Zpráva CoT | Průměrná mzda | Kalendář událostí | DNO | Uzavření trhů | Sledování vzorů svíček | Jitan Solanki | Směnný kurz dolaru | Formace grafu | Resistance | Pohyby eura | Silvergate Bank | Použití oscilátorů | Dow Jones 30 | Hospodářský růst | Medvědi | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Akcie TSLA | Elvira Nabiullinová | Světové události | Uchovatel hodnoty | Payrolls | Měnící se tržní prostředí | Posílení eura | Odhodlání | HAS | Prolomení oblasti | Peter Brandt | FinTech | WTI | Akcie Netflix | Bod | Tweet | Podmínky na trhu | Strategie obchodování | UKOIL | Holubičí postoj | UTC | ATR (average true range) | Protocol | Spready | Reserve Bank of Australia | Odliv vkladů | Falešný signál | Nákup akcií před snížením dividendy | HDP | Změny klimatu | Kiyosaki | ROCE | Měnové kurzy | Americká měna | Nord Stream | EMU | Odmítnutí ceny | Problémy | Android | Projevy centrálních bankéřů | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | GlassNode | Tesla (TSLA.US) | Historie obchodování akciových indexů | OCI | Ziskovost | Týdenní tržní výhled | Klesající trendová linie | Deutsche Bank | PYUSD | Cena ropy | Spolehlivost a důvěra | Signál pro medvědy | Obchodování Bitcoinu | Firma | Inflace | Ocel | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Pentagon | Vývoj indexu S&P 500 | Drobní investoři | Klouzavý průměr EMA | Tesla Inc (TSLA) | Marže | Vysoké zisky | Trading Central | SpaceX | Německá ekonomika | Zlato a stříbro | Polygon | Otevřít obchodní účet | Jack Dorsey | 2008 a S&P 500 | Trh kryptoměn | Bill Gates | Glassnode | Tweety | Načasování | Váš trading | Vstup do obchodu | Kurz USD | Mírná korekce | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Potvrzení vstupu | Vedení společnosti | Omyl | Systémové riziko | Zkušenosti | Ropa | Optimismus | Ether | Platforma cTrader | Ekosystém | Technická analýza Bitcoinu | Manufacturing PMI | Signály | Obchodní kapitál | Akcie Civitas | Golden Cross | Aktivita investorů | Cena zlata (XAU/USD) | Kalendář ekonomických událostí | Analyzování finančních trhů | Hikkake | Představitelé centrální banky | MCD | Graf páru | Statistiky | Liz Trussová | Zkušený trader | Výprodej | DJ30 | Aplikace při obchodování | Diverzifikovat | FX | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Rozhodování | Cena CARDANO | Proof of Stake | Fibonacciho projekce | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Salvadorský prezident | Půjčky v kryptoměnách | Unikátní příležitosti pro tradery | Používání kryptoměn | 256/2004 | Realizovat zisk | Double top | EMA | Ekonomka | Rychlost zotavení | Litecoin | Analýza EUR/USD | HSI | Fibonacciho retracement | UST | Dolar | Růst dolaru | Ekonomická zpráva | Euro | Profit-Target | Medvědí scénář | Generativní AI | Aave | Fundamentální pozadí | Makroekonomické faktory | Poměr RRR | Uplatnění technické analýzy | JP Morgan | Spekulace na pokles | Expert Advisor | Prodejní aktivita | Nákupní oblasti | Kukuřice | Debata | Vzdělávací článek | Důležité fundamenty | Retracementy (odrazy) | Risk | BTC/USD (Bitcoin) | Prezident USA | Měď | Být trpělivý | AUD | Contract | Odraz od ceny | Efektivní správa kapitálu | Reputace | Binance | Obchod | Tržní změny | Dividendový výnos | Sestupný trojúhelník | Federální rezervní banky | Smart Money pullback | Technické korekce | Oscilátor RSI | Nálada na Wall Street | Commodity | Trh se zlatem | Breakout Trader | Německá průmyslová výroba | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Jasný směr | Predikce | Fibo | Ropný šok | Růst ekonomiky | Řízení peněz | Kypr | AUDX | Ekonomové | Medvědí fáze | Fibonacciho úrovně | Index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní ekonomka | Head and Shoulders | Investovat do kryptoměn | Jednotná měna | EU | Dogecoiny | EBITDA | Strategické investování | Vzestupný trojúhelník | Miliardy | Pozice spekulantů | Short obchody | Intermediate | Market Maker | Bollingerova pásma | Spojené státy | Další posilování | CAR | Zasedání ECB | Gamble | Bitcoinové sítě | Powellovy komentáře | Portfolia | Tesla | Převis | Odhady PMI | Expert | Úrovně rezistence | Daytrader | Hlavní trend | Index výrobní aktivity | Cena akcie Walt Disney | Zasedání britské centrální banky | Úroveň rezistence | Světové poptávky | Vývoj akcie APPL | Regulace kryptoměn | Nový lék | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Vyjádření představitelů | Pravidla systému obchodování | Data společnosti | Výrobní inflace | WP | Chuť riskovat | Analýza BTC | Vývoj ceny Orange Juice | Analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Silicon Valley | NZDUSD | MATIC/USD | xStation 5 | Index Dow Jones | Britská ekonomika | ¥€$ Prime | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Počet brokerů | Začít investovat | Nejnovější zpráva | Výrobní index | Stavební povolení | Silný americký dolar | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Inflace v Německu | Symetrický trojúhelník | Spekulace | Denní graf | Meziměsíční inflace | Guvernér BoE | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Negativní zprávy | Sektor služeb v USA | Nové obchodní příležitosti | Obchodní příkaz | Cardano | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Investiční cíle | Změna politiky | Balance | STAR | Transparentní | Momentum indikátory | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Vyšší high | Důležitý support | Bankman-Fried | Prvky technické analýzy | Dnešní zpráva | Zkušený investor | Čínské indexy | Ekonomické analýzy | Vývoj ETH/USD | Oscilátor Marlin | Reverzní formace Hlava a ramena | Formace praporek | Lufthansa | KPMG | Chování ceny | Babypips | NZDX | Konkrétní příklad | Akcie Apple, Inc. | Ceny akcie Meta | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Obrat trendu | Uniswap | Intel | Japonský jen | FOMC minutes | Směr trhu | Finanční skupina | Change of character | Obchodovat s kryptoměnami | Úspěchy | Jak obchodovat | NEST | Kiwi | Celkový výkon | Indikátor momentum | Swingové maximum | Krypto aktiva | Strategie obchodování s komoditami | CySEC | Rostoucí inflace | Stabilní výnosy | Svíčkové formace | Signál ke vstupu | Soud | Komunita | Výrazný pohyb | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Cena indexu | Sell Stop | Předpovědi | Elizabeth Warrenová | MATIC | Analytické společnosti | Mince | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Ministr financí | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Engulfing pattern | EUR/NZD | Trailing Stop | Akcie a ETF | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | USOil | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Kroky Fedu | Časový rámec | Míra inflace | Poptávky po ropě | ADA/USD | Platforma | Politické události | Energetika | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Bitmain | MMF | United Airlines | 2222 | Překřížení klouzavého průměru | Těžba kryptoměn | Objem objednávek | Chuť k riziku | Nařízení | Americký Senát | NZD/JPY | Převody peněz | BTC | KOSPI | Indexy | Fibonacciho pásma | Altcoiny | Citi | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Cena akcie Tesla Inc (TSLA) | Lightning Network | ASX 200 | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Cena mědi (Copper) | Výrobní PMI | Mileniálové | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Korporace | Průmysl | Bolest | Americké žádostí o podporu | Bridgewater Associates | Úroveň supportu | Market Profile | Investování do akcií | Východní Asie | Akcie MicroStrategy | Senátorka | Libra euro | Linie odporu | Jednoduchý příklad vybrání likvidity | Tempo růstu | Podnikatel | Cenové formace reverzní | Trojitá dna | Bankovnictví | Vývoj ceny akcií Netflix | Aerolinky | Vyhodnocení obchodních příležitostí | USD index | Znehodnocení měny | Americké dluhopisy | Break-Even | Zpracovatelský průmysl | Biliony | Divergence | Flexibilita | Shiba Inu | Trend is your friend | Cena akcie Moderna | Index novozélandského dolaru (NZDX) | Bilion dolarů | S&P 500 (SPX500) | ETF | Trend dolů | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Value Gap | Překoupené podmínky | Model GDPNow | Silná inflace | Silvergate | Myšlenka | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Úsilí | Viceprezident ECB | Údaje o nezaměstnanosti | Obchodní aktivity | Spojení | Výsledky testování | Cykly | ECB Christine Lagardeová | Národní bezpečnost | Long | Rally | Cena stříbra (XAG/USD) | Inverzní výnosová křivka | Pohyby ceny | Vysoké výnosy | Výrazný propad | Klíčový support | Obchodní hodiny | Japonský index | Michaël van de Poppe | Bonusy | USDC | Investiční doporučení | Aktiva | Pokles inflace | Klid | Osobní příjmy | WTI (USOIL) | Falešný break | Krátkodobé cenové pohyby | Použití finanční páky | Americké akciové indexy | Prodejní tlak | Cenový strop | Intuice | Zasedání centrální banky | Očekávaný vývoj | Jednoduchý klouzavý průměr | Vývoj trhu | Business | GBPJPY | Staking | Jestřábí politika | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Obchodovat na základě technické analýzy | Indikátory | Ceny výrobců v eurozóně | Analýza měnových párů | Praporek | Zdanění | Pokles cen | TikTok | Obchodní příkazy | Vytvoření býčí divergence | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Relative Strength Index (RSI) | Plynárenské společnosti | Akcie Nvidia | Akcie Cisco | Obchodní operace | NYSE: FRO | SP500 | Vývoj měnového páru USD/CAD | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní účet | Cenové patterny | Čínští investoři | Nový týden | Inovace | Akcie Berkshire Hathaway | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | NZD/USD | Pivoty | Producenti ropy | DAX40 | Kolísání ceny | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | CAD/CHF | Graf ropy | Technologický pokrok | Bezpečnost | Jak začít investovat | Strategie pro komodity | Swingový obchodník | Brazílie | Jihoafrická republika | Potenciál většího růstu | | Indexy PMI | Psychologická odolnost | Fakey Pattern | Pochybnosti | Risk Reward Ratio | Zákonné platidlo | Sierra Chart | Riziková aktiva | Stratég | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Omega Trend Expert Advisor | Výhled pro rok 2024 | Pokračování poklesu | Majetek | ISM ve službách | Výsledky testování Omega Trend | Trading strategie | Purple Trading | Přírodní katastrofy | Řetězce | Zotavení | Zrychlení inflace | Sentiment | Vývoj akcie Berkshire Hathaway | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Částečný úvazek | Bývalý ministr financí | Breaking | Šéf společnosti | Trendový kanál | Výsledek zasedání | Cena akcie společnosti Cisco Systems | Politika | CoinShares | Nálada na trhu | Commodity futures | Zajímavé pohyby | Větší pozice | Kapitalizace | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obrat cen | Směr trendů | Cena akciového indexu Hang Seng | Burza Binance | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Dnešní seance | Risk off sentiment | MAM | Strach z inflace | Dodržování pravidel | Pravidla hry | Ekonomické prognózy | Poplatky | Úrovně supportu | Velká Británie | Nakupovat | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Vývoj akcie Tesla | Další vývoj | Index švýcarského franku (CHFX) | Nástroj Fibonacciho retracement | Obchodovat Price Action | Double bottom | Rozmanitost komodit | Ethery | Objemy obchodů | GPS | Indexy S&P | Obchodování na devizovém trhu | Obchodní přístupy | Zdraví ekonomiky | Cena akcie společnosti Cisco | Nálada | Letectví | Nákup zlata | Nákupy | Měnové páry | LTC | ProShares | Měnové politiky | Centrální bankéř | Vnímání | SVB | Index volatility VIX | Makroekonomický výhled pro rok 2024 | Ekonomika | Pohyb ceny | Výnosová křivka | Expert na kryptoměny | Historická maxima | Ekonomická data | Tajemství centrálních bank | Momentum indikátor | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Blockchainy | Akcie Coinbase | Vstupní signály | Wharton School | Sankce | Zhodnocení | Akcie Tesla Inc (TSLA) | Prolomení supportu | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Akcie společnosti Cisco Systems | Velmi volatilní | Timeframe | Poptávka po dolaru | Prodejní cena | Volume | Americký akciový index | Americký trh práce | Obchodní účet | Pfizer Inc. (PFE) | Oscilátory momenta | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Deriváty | Pochopení trhu | Ethereum | Zpráva o trhu práce | Kulaté číslo | Centralizované burzy | Akcie Moderna | Hry | Odpovědnost | Obchodní platforma MetaTrader | Reálný obchodní účet | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Prezident Nayib Bukele | ONE | Trendové čáry | Scalping | Zaměstnanci | Polkadot | Nastavení Omega Trend | PayPal | Index švýcarského franku | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Technical analysis | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledek zasedání Fedu | Bankovní účty | Burze | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Indikátor ADR | eBook | Insider | Nabídka a poptávka | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Prostor pro růst | Prodejní signál | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Týdenní výkon | Komoditní trhy | ČEZ | AAPL | Austrálie | Apple Inc. | Cenové hladiny | Nákupní trade | Německé ekonomiky | Investor | USD za barel | Kryptoměnová burza Binance | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Datové centrum | New York | Riziko korekce | Katastrofy | Cathie Wood | MSFT | Swing | Graf měnového páru | Výsledky maloobchodních tržeb | Rizika a výzvy | Krize | Jak se obchoduje | Ceny ropy Brent | Úspěch v obchodování s komoditami | Paul Tudor Jones | Riziko | Zajišťování | Depozitní sazba ECB | Horizontální linie | NZD/CHF | Euro včera | Nástroje a indikátory | Cena akcií Fordu | Ekonomické zprávy | Risk Off | ETH/USD | Situace na trzích | Massachusetts | AOS | Contracts for difference | Vývoj ceny mědi Copper | Výrobci automobilů | Pokles poptávky | Nákupní signál | CEO | Objednávky | Těžby bitcoinů | Kurz libry | GBPX | NFT | Dobrý obchodní plán | Brent (UKOIL) | Pohyb Bitcoinu | Algoritmy | Prezidentské volby | Dollar | Vstup long | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Apple, Inc. (AAPL) | Vývoj ceny ropy | Swing trading na GBP/USD | ISL | Specifika obchodování | Nový cyklus | Sazby | Šance na úspěch | Akcie Tesla | Nejlepší rozhodnutí | Graf indexu | Růst trhu v roce 2020 | GBP/USD analýza | Ředitelka | Akcie NFLX | Ichimoku Kinko Hyo | Generální ředitel | Zemědělské produkty | Brazilský real | Extrémně volatilní obchodování | Cíle | Average True Range | Burza | Ekonomický kalendář | HashRate | Šekel | Dotcom | Akcie společnosti Apple | První odhad | TRON | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Největší kryptoměnové burzy | Reinvestice | Výprodeje | OIL.WTI | Derivát | Obchodování s CFD | Přístup ke kryptoměnám | Price Value Gap | Rozhovor | Dlouhá pozice | Plán obchodování | Transakce | Dnešní údaje | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Zpráva COT | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Důležité zprávy | Instant Trading EU | Pasivní příjem | Zpravodajství | Inflace v březnu | Větší korekce | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | BTC/USD | Momentum trading | Dividendy | Finanční centrum | Časové rámce | Měna | Jasný signál | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Příležitosti k nákupu | Intradenní pohyby | Vývoj akcie Johnson & Johnson | Zásoby benzinu | Silný pokles | Pohled na trh | Cena komodity | Master Candle | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Sympozium | EUR/CHF | Hodnota bitcoinu | Pravidla obchodování | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | W1 | Miliardy dolarů | Inside | Obchodování na forexu | Vývoj ADA/USD | Růst poptávky | Cosmos | FOMC | Nový trend | Apple Inc. (APPL) | JPMorgan | Risk On | Trade | Překoupené oblasti | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Huw Pill | Vzestupná vlajka | Pohyb stříbra | Sberbank | Stav ekonomiky | Obchodování pro EUR/USD | Akcie společnosti International Seaways | První support páru GBP/USD | EIA | Akcie Meta | Platformy | Partneři | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Hlavní pravidla | Miliardy USD | Cena BTC | Poradce | ADA | USDILS | FAST | Nižší maxima | Obchodní den | Fundamenty | Makroekonomické události | Zkušenost | Signál | Výrazný zisk | Írán | Dlouhodobé trendy | S/R zóny | Trojitý vrchol | Afrika | Development | Tržní zprávy | EPS | Rotace | ADP | Square | Uptrend | Jim Rogers | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | Cena dnes | Úbytek | Ropy | Rozdílové smlouvy | Pracovní den | Historie | Malé zisky | Úspěšné obchodování | Více obchodů | Nové žádosti o podporu | Dvojité dno | Řízení rizik | Singapur | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Index S&P 500 (US500) | Ochrana zisků | Cena kryptoměny bitcoin | Ninja strategy | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výdaje | Možnost dalšího růstu | Změny trendu | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Tradingové služby | EURX | Společnost | Obchodní systémy | PinBar | Obchodování s kryptoměnami | Snížení úrokové sazby | Forbes | Obchodujte | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | Zvýšení volatility | Thomas Barkin | Nové obzory | BlackRock | Společnost MicroStrategy | Tržní pohyb | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | NBER | Vitalik Buterin | Volatilita | Obchodní nastavení | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | On Balance Volume | Analýza indikátorů | Vstup do SHORT pozice | Halving | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Přijetí kryptoměn | Neúspěch | Ztráty | dApps | Obchodní signál | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Bankovní systém | Organizace | Alipay | Vzdělávání a rozvoj | Swing strategie | Volatilní obchodování | Akcie Apple, Inc. (AAPL) | Gap | Jednotlivé akcie | Krátkodobý odraz ceny | Leverage | Korekce trendu | VIX | Inflační data | Růst | Obchodování EUR/USD | Objem obchodování | Problémy s likviditou | Vyšší úroveň | Intradenní obchodníci | Výdaje japonských domácností | Případové studie | Silné momentum | Akcie ČEZ | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Stav trhu práce | Obratová formace | Hospodářské výsledky | Trend klesající | Pohyby na trzích | Vývoj akcie NFLX | Risk-off | Propad ceny | Proti trendu | První support páru | Zajištění | Administrativa | TWTR | Obchodování na trhu | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Linie podpory | Index | Svíčkové formace a grafické formace | Pipy | Komoditní | Praktické tipy | Cenový index | Order blok | Perpetuum Exclusive | MiFID II | Token | Fundament | Nejbližší rezistence | Fibonacciho expanze | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Cenová akce | Průmyslová produkce | USD graf | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Varovné signály | Engulfing | Výsledkové zprávy | ISM index | Normální volatilita | Obecné trendy | Uptrendovat | Obrácená Hlava a ramena | Uber Eats | Program kontroly výnosové křivky | Míra nezaměstnanosti v EU | Šéfka ECB | Odvětví | Trojité vrcholy | Cenové alerty | Vysoce riziková strategie | Vyčerpanost býků | Dnešní zprávy | Výhody cTraderu | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Trendové ukazatele | Očekávaný růst | Intradenní rally | Aktualizované údaje | Fintel | Otevření Wall Street | Bankovní asociace | Wall Street | Technologický rozvoj | Vznikající obchodní strategie | Nová britská premiérka | Férové obchodní praktiky | Opačný trend | Intradenní obchodník | Cíl generovat zisk | Vývoj měnového páru EUR/GBP | Trendy na trhu s komoditami | Trpělivost a disciplína | Index amerického dolaru | Snížit úrokové sazby | Možnosti technické analýzy | Australský index | Kryptoměnový trh | Top 5 akcií roku 2023 | Koronavirus | Odpočinek | Uzavřít všechny pozice | Voyager Digital | Blue Owl Capital Corporation | Regulační orgány | Analýza Bitcoinu | Konfluenční faktor | Úrovně pro vstupy a výstupy | Vývoj ceny stříbra XAG/USD | Crypto.com | Co jsou to vlastně komodity? | Obchodní rozhodování | Koncept výběru likvidity | Svět tradingu | Investiční strategie pro dividendové akcie | Co je dividendový výnos | All Time High | Dynamický support | Vybrat zisk | Oscilátor | Support a resistance | Strategie řízení | Bain | Chang-čou | Světové trhy | Jak úspěšně obchodovat | Investování do akcií s vysokým dividendovým výnosem | Kvalitní příležitosti | Vlastnictví | Širší trh | Elliottovy vlny | Poradenství | Dotcom bublina | Akcie fondů obchodovaných na burze | Inducementy | Strategie pro komoditní trading | Diverzifikace | Powellovo sdělení | Důvody k nákupu | Průraz ceny | TerraUSD (UST) | Ovlivňování | Prohlášení | Rates | Mzda | Akcie společnosti Roche | Bitcoin mining | Sportovec | Sledování trendových linií | Medvědí trend | Transakční poplatky | Signály pro potenciální obrat cen | Historie se opakuje | Návratnost | Zisk na akcii | Vývoj akcie Procter & Gamble | Politické rozhodnutí o produkci | Frontline plc | Deloitte | Sledování základních ukazatelů | Kam umístit Stop Loss | Pokračování stávajícího pohybu | Obchodní myšlenka | Reverzní svíčkový pattern | Krypto průmysl | Změny krátkodobého trendu | Býčí rally | Brutální propady | Španělsko | Eric Adams | Obchodování na burze | Produkce ropy | Správa | Ziskové obchody | Predikce možných tržních pohybů | DWS | Struktury ceny | Důsledná analýza trhů | Velký zisk | Výměna surovin | Pokročilé funkce | Daňové otázky | Přeprodané podmínky | Svíčková formace | NYSE: CIVI | Konfluenční oblasti | Volatilita páru EUR/USD | Paper trading | Formace symetrický trojúhelník | Overlap support | Skrytá medvědí divergence | Flat pattern | Vzestupný trend | Strategie pro obchodování akciových indexů | Výhody | Vybrání likvidity | Obchodovat s akciemi | Rezistence | Take-Profit úrovně | Ukončení obchodu | Historie obchodování komoditních trhů | Chránit svůj obchodní kapitál | International Seaways | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Výrazný pokles libry | Cena akcií společnosti Apple | Komoditní obchodníci | NYSE: SID | Obchodovat intradenně | Kryptoměna Bitcoin | Britská premiérka | Stock-to-Flow | Rozhodnutí o produkci | Vysoké úrokové sazby | Obchodování nanečisto | Target | Bitcoinový trh | Grafické nástroje | Růst bitcoinu | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Graf EURUSD | Investiční příležitost | Transakce s kryptoměnami | Falešné signály | Kolísání trhu | Technická analýza akcií Frontline | Silnější americký dolar | Ninja Trader | Hlavní ekonom ECB | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Co je akcie | Proč zrovna cTrader? | Pattern Master Candle | Analýza | Dlouhodobý růst | Prognózy inflace | Býčí kanál | Fibonacciho extenze | Větší ztráty | Companhia Siderúrgica Nacional | Možnost dalšího poklesu | Ekonomický růst | cAlgo pro automatizované obchodování | Vývoj dolarového indexu | Procter & Gamble | Posílení | Ukázka obchodování | Histogram | Rychlá exekuce | Tržní hodnota | Ropné a plynárenské společnosti | CRO/USD (Cronos) | Ziskové obchodování | Supportní pásmo | Forex příležitosti | Použití Stop-Loss příkazů | Vlna poklesu | Události v eurozóně | Platby kartou | Dollar Index | Praktická ukázka | Vývoj ceny akcií | Cenový index výdajů | Obchodníci dnes | Velikost Profit-Targetu | Krok za krokem | Měnový pár vs. měnový index | EURUSD | Instrumenty | INSW | Béžová kniha | Plánování obchodů | Nevýhody cTraderu | Mother Bar | Zlepšení | Držení pozice | Obchod s vysokým potenciálem | Drahokamové vlastnosti | NFP | Investiční nástroj | Výkon | Základní principy technické analýzy | USD/ILS | Medvědí svíčka | Bankrot USA | Psychologické hladiny | Trpělivost | Konfluence více faktorů | Držet pozice po delší dobu | Stav americké ekonomiky | Investovat | Celkový objem obchodů | Události tohoto týdne | Úrovní podpory | Srovnání platformy cTrader | Obchodní signály | Mário Centeno | Mark Cuban | Fundamentální analýza pro začátečníky | Zprávy o nezaměstnanosti | Obchodní terminál | Druhy akcií | RIC | Válka | Co jsou to akciové indexy | Americký index | BNB | Recenze a návod | Double top/bottom | Schopnost rychle reagovat | Cenové směřování | Sazby Fedu | Akciový index S&P 500 | Nastavení Stop-Lossu | Správy peněz | Technická analýza akcií Civitas Resources | Top 5 akcií roku | Covid-19 pandemie | Praní špinavých peněz | Leverage (páka) | Fibonacciho support | Důsledná analýza | Trendové pohyby | Výzvy v obchodování | Trh s bitcoiny | Indikátory volatility | Zajištění rizika | CCI | Vývoj volatility | Nastavení Stop-Loss | Klíčový kontext | Bankrot | Adrenalin | City | HDP Německa | FVG | Akcie fondů | Analýza páru EUR/USD | CSRC | Obchod s ropou | Grower | Možnost krátkého prodeje | Cenové vývoje | Poměr rizika a zisku | Srovnání platformy | Vývoj akcie ČEZ | Bloomberg | Nabídka | Pokročilé nástroje | Denní obchodování | Tipy pro obchodování indexů | Pandemie COVID | Akcie Frontline | Vývoj ceny akcie Meta | Vyšší ceny ropy | Blue Owl | Cena akcie Pfizer | Finanční nástroje | Silné trendy | Nové signály | Graf dne | Vývoj ceny kakaa | ETH/USD (Ethereum) | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Současný klesající trend | Důvěra investorů | Trigger | Alameda | PlanB | Snižování sazeb | TOP 5 akcií | Potenciál dalšího růstu | Typy grafů | Obchodování na akciových indexech | Asociace | SPAC | Vývoj ceny akcií Apple | Velikost obchodu | Pozice velkých spekulantů | Krize 2008 a S&P 500 | Pandemie koronaviru | Silná rally | Jak obchodovat Price Action | Sol | Bitcoin | miniFX | Celkový výkon indexu | Akcie Evergrande | Noční obchodování | Flat | Důležité zprávy z USA | Denní rutiny | Obchodování stříbra | Budoucí pohyby | Úrovně likvidity | Nástroj technické analýzy | Spotware | Americké měny | Euro roste | AUD/JPY | Inflace v Evropě | Index spotřebitelských cen | Prolomení trendové čáry | Tradingové přístupy | Intradenní obchody | Vstupní signál | Výnosové křivky | Analýza akcií International Seaways | cTrader | Objemové indikátory | Hospodaření | Futures | Inflace v eurozóně | AMBcrypto | Finanční ztráty | Obraty v trendu | Skladovací kapacity | Průmyslová produkce v srpnu | Odrazy | Obchody | Nemovitosti | Pokles ceny | Disciplína | Beta | Shiba inu (SHIB) | Tipy pro obchodování s komoditami | FXstreet.cz | Index Nikkei | Významné cenové výkyvy | Obchodování gapů | Futures trhy | Vývoj akciového indexu HSI | Sektor služeb | Americká data | Irák | XTB | Použití Stop-Loss | CHF | Civitas Resources | Akciový index | Týdenní výhled | Představení modulu cAlgo | Odhad amerického HDP | HDP USA | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Ochranné známky | Klesající tendence | Fyzická výměna surovin | Cronos | Obratový pattern | Směrovost | Drawdown | Analýzy více časových rámců | James Bullard | Pattern Dragon | Akcie Lufthansa | Výkon indexu | První obchod | Vyšší časové rámce | Výhled pro GBP/USD | Podpora | Strategie pro dividendové akcie | Nákupní příkazy | Index CPI | Analýza akcií Civitas Resources | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | XRP/USD | S&P 500 | xStation5 | OpenAI | JDE | Technická rezistence | Tržní kapitalizace společnosti | Zájem o kryptoměny | Vývoj indexu Nasdaq | Navýšení sazeb | Příležitosti pro tradery | MWh | Fyzická výměna | Index výrobních cen (PPI) | Predikce ceny | First Republic | Hlavní ekonom | Technická analýza zlata | Akcie McDonald’s | Akciový index Nasdaq | Multitimeframe | MT4 | Volatility | Forex kalendář | Spojené království | ATH | Markets in Crypto-Assets | Technická analýza akcií Companhia Siderúrgica Nacional | Portfólia | RBC | Nalezení obchodního stylu | Ronaldo | Politické nepokoje | ECB Luis De Guindos | Otevřené obchody | Dodržování obchodního plánu | EU a USA | Strategie a přístupy | Dobré načasování trhu | Očekávání trhu | Sada dat | Prodejní příležitost | Zastavení růstu | E-commerce | Výkonnost zlata | Vzdělávací webináře | Největší kryptoměna | MJ | Techničtí obchodníci | Obchodní výhled | Analýza základů | Vývoj měnového páru NZD/USD | Cena Orange Juice | Nejnovější údaje | Cenové výkyvy | Partnerství | Korekce v trendu | Rostoucí trendová linie | Spotřebitelské ceny | Zadlužení | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Využití krátkodobých výkyvů | Bublina a NASDAQ | Medvědí rally | Smart money | Snížení produkce ropy | Nvidia | Inflace v říjnu | Index japonského jenu | Tržní směřování | Supporty | Pfizer Inc. | Celkový výkon ekonomiky | Boční trend | Japonská centrální banka | Instrumentové riziko | Rezistence obchodního pásma | Vyčerpanost medvědů | Riziko výkyvu cen | Správa kapitálu | Globální ekonomické problémy | Výprodej na Wall Street | Obchodní schopnosti | Obchodník s kryptoměnami | Akcie společnosti Procter & Gamble | Amazon | Plán obchodování EUR/USD | Bitcoin graf | Páteční NFP | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Míra inflace v Německu | Analýza fundamentálních událostí | Krátkodobé tržní pohyby | Výsledek hlasování | Jefferies | Jak obchodovat metodou Market Profile | Edelman | Akumulace | Vysoké systémové nároky | Analýza akcií Blue Owl | Moment obratu trendu | Hlavní měnové páry | Rizikový profil | Cenové formace grafu | Historie komoditního obchodování | XTB Research | BAT | Vývoj akcie | Pepa Zeman | Smart Money strategie | Průraz trendové linie | Marketingová komunikace | Americké statistiky | Analýza ceny akcií | Signály pro potenciální obrat | Vývoj ceny akcií Google | Eurozóna | Dceřiné společnosti | Vývoj ropy | Klíčové strategie a přístupy | Cena akcií společnosti Netflix | Makroekonomický kalendář | Zemědělství | Nejnovější zprávy | Úrovně retracementu | Marathon | Vklady a výběry | Solana | Pšenice | Akcie Roche | Civitas Resources Inc. | První support | Kazachstán | Síly trendu | Cesta k mistrovství | Nástroje pro technickou analýzu | Risk Management | Využívání S/R zón | Lael Brainardová | FXstreet | Index novozélandského dolaru | Velcí hráči | Forward | cTrader vs. MT5 | Analytik | Sofistikovanější rozhodnutí | Čínský finanční systém | Indikátor Purple Strike | ADX | Ruská centrální banka | TLTRO | Podnikatelská aktivita | Umělá inteligence (AI) | Henrique Tomé | Americká ministryně financí | Sazby beze změny | Předpovědi analytiků | Trader | Hang Seng | Rekt Capital | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Purple Strike | Hodnota akcií | Stabilní příjem | Doporučení | Nezaměnitelné tokeny (NFT) | Exekuce obchodních příkazů | Pozornost trhu | Tým FXstreet.cz | Plavba s proudem | Přijetí bitcoinu | Christopher Waller | Podnikání | Podnik | Vývoj ceny mědi | Technická analýza akcií Blue Owl Capital | Úrovně pro vstupy | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Evropské země | Stop hunting | Larry Fink | Principy technické analýzy | Výkyvy v cenách | Kotace BTC | Krypto | Počasí | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Short příležitost | Co bude | Německý index DAX | Dlouhodobý investor | Zveřejnění zpráv | Hranice supportu a rezistence | AMZN.US | EUR/GBP | Opatření | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Těžaři | Hlavní indikátor | Kroky s trhem | cTrader vs. MT4 | Cena Ripplu | Evropský regulátor | Virtuální portfolio | Snížení úrokových sazeb v USA | Vývoj ceny | Rizikový sentiment | ABC | Záporná cena | Prezidentka Christine Lagardeová | Proražení rezistence | Intervenovat | Předpovědi analytiků pro akcie | Obchodní platforma cTrader | Barclays | Potenciál poklesu | Etherea | Buy signály | Výrazné pohyby | Procentuální risk | Obchodovaný objem | Investing | Oscilátory | Bitso | Cena akcií AMD | Podhodnocený | Fair Value | Záporná cena WTI | Throwback | Fiat měny | Ceny platiny | SEC | Obraty trhu | Obchodujeme kryptoměny | Akcie Pfizer | Tempo růstu HDP | Pozornost obchodníků | Tiger | Společnost Lufthansa | Oblasti likvidity | Co je cTrader? | Dopad na sentiment | Šance | Rychle a zběsile | Automatizované obchodování | Digitální jüan | Vývoj XRP/USD | Důvody pro posílení | Cena stříbra | HFT | Hedging | Obchod se ztrátou | Dodavatelské řetězce | Odhady HDP | Mistrovství v obchodování | Boj proti praní špinavých peněz | Situace v Kazachstánu | Redukce | B Word | Možnost reinvestice | Růst BTC | Tržní šum | Ava labs | Konfluenční oblast | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Index PCE | TradingView | Podnikatelské aktivity v USA | Dow Jones | Starosta New Yorku | Reálné obchodování | Časový horizont | Sankce vůči Rusku | Základní pravidla systému obchodování | CARA | Pokles bitcoinu | Stop-Lossy obchodníků | Hlubší trend | Potvrzení signálu | USD/CAD | Poptávka po kryptoměnách | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Swingová maxima | Ekonomická recese | Blue Owl Capital | Využití krátkodobých výkyvů cen | Roche Holding AG | Pokles libry | Fibonacci | Technické faktory | Výběrová kritéria pro firmy | Identifikace trendu | Trading | CNY | Americký ISM | Možnosti automatizovaného obchodování | Analýza akcií | Vyšetřování | Funkce cTrader | Consensys | Překoupené signály | Biden | Index DAX | MetaTrader (MT4 a MT5) | HDP EU | Pozice | Budoucnost | Úvod do Price Action | Banky | Analyzovat jednotlivé akcie | Krátkodobé trendy | Bilance | P&G | NASDAQ 100 | Ředitel Tesly | Analytik kryptoměn | Největší kryptoměny | Nová fáze | Poptávka po plynu | Nezaměnitelné tokeny | Jak trh reaguje | Ray Dalio | Ocenění | Linie neckline | Akcie Companhia Siderúrgica Nacional | Vývoj měnového páru NZD/CAD | Potenciální obrat trendu | XAG/USD | Žlutý kov | Klasické indikátory | Backtestování | Ceny mědi | Dna | Uzavření obchodu | Konsolidace ceny | Investovat peníze | Psychologické úrovně | Aktuální situace | Moving Average (klouzavé průměry) | Společnosti z technologického sektoru | Buy Stop | Nastavení indikátorů | Ukázka na rostoucím trendu | AUD/USD | Inflace ve Velké Británii | Úvěrové produkty | PayPal USD | Prodeje | Politici | Pravidla Money-Managementu | Jak obchodovat likviditu | Kurz EUR | Rozhodnutí australské centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | Dobré obchodní signály | Automatizované obchodní systémy (AOS) | Denní volatilita | Obchodní podmínky | Klínová formace | Výhled trhů | cTrader vs. xStation | Cit pro dobré načasování trhu | SPX | Měnový pár | Premiérka Liz Trussová | Načasování trhu | Finanční situace | MAST | Bitcoin jako zákonné platidlo | Účastníci trhu | Meziroční inflace | Investování | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Realistická očekávání | Ekonomická realita | Větší pokles | Analýza zlata | G7 | Celková inflace | Příliv investorů | Philip Lane | Joe Biden | Obnovení růstu | Cenový pattern | Otestování rezistence | Kotace | Prezident Federální rezervní banky | MVRV | Technický výhled | Pozitivní momentum | Rychlé rozhodování | Automatizované obchodní systémy | Webináře | Úspěšné obchodování akciových indexů | Netflix | CAD | Price Action strategie | Prodej bitcoinů | Cena SOLANY | Vývoj ceny kryptoměny | Základní sazba | OBDC | InstaForex | Novinky | Vzdělávání a analýza | Obchodní příležitosti | Ropa Brent (UKOIL) | CryptoQuant | Super-cyklus | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | NIESR | Ekonom | USA | Býčí scénář | Evening Star | Japonský index Nikkei | Ziskové cíle | Hluboké znalosti | Ceny akcií Google | Fáze růstu | Zlato | Inflační report | Řešení inflace | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Býčí trend | Příklad vybrání likvidity | Swingová minima | Zpomalování inflace | Dotcom bublina a NASDAQ | Obrovské výnosy | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Nasdaq | Coinbase (COIN) | FED sazby | Stříbrná horečka | Technická analýza akcií | Grubhub | PMI ve službách | ADR (average daily range) | Naděje na obrat | Měnové indexy | Potenciální kapitálový růst | ICT | Geopolitická situace | Sledování intradenních trendů | Signály pro BITCOIN | Průměrná cena | Dobrý obchod | Geopolitické napětí | Bloky | Grafické nástroje a indikátory | Spekulanti | Tudor | Cenový vývoj | Strategický přístup | NYSE: INSW | Hlouběji porozumět trhu | Americká seance | Vyšší inflace | Stoupající trend | Vývoj CRO/USD | Stochastic | Vývoj měnového páru NZD/JPY | Práce | Dukascopy Europe | FOREX | Údaje o inflaci | DoorDash | Krátkodobý rostoucí trend | Medvědí trendy | Co jsou to akciové indexy? | Trend ceny | Cena MATIC | NYSE: OBDC | Vývoj ceny zlata XAU/USD | AMZN | Chivo | Akcie Blue Owl Capital | Tržní kapitalizace firmy | Frontline | Operativní zisk | Volby do Kongresu | Libra klesá | Průlom | Zájem o bitcoiny | LTC/USD | Akcie Twitter | Investment | Prodej eura | Crypto Browser | Analýza ceny | Akcie Berkshire | Falešný break rezistence | Novozélandská centrální banka | Zprávy z Německa | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | Začínající obchodníci | Komoditní super-cyklus | Terra | Odliv prostředků | Druhý odhad amerického HDP | USD/JPY | Hypoteční krize | Indikátor ADR (average daily range) | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Ochránit stávající pozice | Cyklus utahování měnové politiky | Doji svíčka | Vývoj akciového indexu NAS100 | STP | Zdroje WSJ | Andreessen Horowitz | Přijímání bitcoinů | Vybírání likvidity | Kryptoměny | Přístup k tradingu | Low | Vývoj indexu DAX | Nápad | Zajistit si riziko | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Platidlo | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Další pokles | DLT | Výhled měnové politiky | Sledovat vývoj volatility | Masivní propady | Úvěr | Jak se obchoduje s komoditami? | Investiční společnosti | Mzdy | Asijský index | Kryptoměna ethereum | Akcie | Pomerančový džus | Úspěch | CNBC | Kyber | Americký ministr zahraničí | Jerome Powell | Nasdaq v USA | Aktivita na finančních trzích | Volby | Kritéria pro firmy | Ukazatele | Moving Average | Akcie Apple Inc. | TRX | FXDAILY | Umělá inteligence | Miliardář | Index relativní síly | Umění | Balík pomoci | Vladimir Putin | Cena akciového indexu | FATF | Disney | Nonfarm Payrolls | Varování před riziky | Akcie Pfizer Inc. | Obavy z konfliktu | Stabilita | Omezení investic | Nižší volatilita | Agresivnější růst | Británie | Cena zemního plynu | Výkon široké škály společností | Výběrová kritéria | COT | Krátkodobý výhled | Obchodování odrazu | Americká vláda | NZD | Sledování nejvlivnějších společností | Currency | Soustředěnost | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Ceny akcií Boeing | Investiční aktivum | Podniky | Krátkodobá rezistence | Tether | Překážky | Strukturální změny | Sentiment trhu | Short příležitosti | CELO | Nejklíčovější strategie | Významné události | Inflace v USA | Pohyb dolaru | Finanční odměny | Trhy s komoditami | Růst Bitcoinů | Dynamický daytrading | Důležitá zpráva | Prodejní oblasti | Day trader | Cena indexu DAX | Hang Seng (HSI) | Vysoká rizika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Trendová čára
Trendová linie
Trendová období
Trendová období trhu
Trendová obchodní příležitost
Trendová strategie
Trendová struktura
Trendovat směrem nahoru
Trendové čáry
Trendové indikátory

Následující klíčová slova

Trendové obchodování
Trendové pohyby
Trendové strategie
Trendové trhy
Trendové ukazatele
Trendovost
Trendový indikátor
Trendový kanál
Trendový obchod
Trendový pohyb
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít