Sobota 29. leden 2022 04:48
reklama
fpmarkets
reklama
Purple Trading Pepa Zeman
reklama
fpmarkets
reklama
BidAskBit

Klíčová slova - Podkladové aktivum

C:\fakepath\Cumulative-Levels-0.jpg

Profesionální indikátor „CUMULATIVE LEVELS“

08.02.2021 V tomto článku bychom vám s radostí představili profesionální tradingový indikátor zvaný Cumulative Levels. Není žádným tajemstvím, že pro obchodní platformu MT4 existuje doslova tisíce a tisíce různých indikátorů. Většina z nich funguje na principu kalkulovaných průměrů (moving average apod.), různých koridorů (bollinger bands apod.), či výpočtu extrémních hodnot v podobě oscilátorů (RSI apod.).
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

NOVINKA: Micro E-mini opce na Micro E-mini futures na indexy S&P 500 a Nasdaq-100

09.09.2020 31. srpna byly představeny opce na Micro E-mini futures, se kterými můžete investovat do futures na 2 nejpopulárnějších americké akciové indexy s menšími částkami: S&P 500 a NASDAQ 100. Nízké požadavky na marži a transakční náklady představují skutečný průlom ve světě investic. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o Micro E-mini opcích.
img

Graf dne: Investoři stále sázejí na vzestup amerických akcií

02.09.2020 Investoři na opčním trhu zvyšují sázky na nárůst amerických akcií. Poměr put/call opcí obchodovaných na amerických trzích klesl v úterý na 0,5 a pětidenní průměr se dostal na 0,54. Jedná se o nejnižší úroveň průměru tohoto poměru od roku 2010. Rostoucí poptávka po call opcích naznačuje, že se investoři ženou za rally na akciových trzích, které se pohybují na dosah historických rekordů. Opce dává kupujícímu právo koupit (call opce) nebo prodat (put opce) podkladové aktivum za předem stanovenou cenu do určitého data.
C:\fakepath\trader-forex2.png

Jak obchodovat „Price Action“ (2. díl)

10.08.2020 O tom, že obchodování pomocí „Price Action“ je individuální záležitostí každého tradera, nebude asi pochybnosti. Zrovna tak bych chtěl upozornit na to, že možná některé příklady, které zde budu v následujících dílech uvádět, nemusí vždy korespondovat s tím, čemu se říká obecná předloha, či všeobecná pravidla.
img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
img

Obchodujte volatilitu trhů úspěšně. Výběr nejlepších opčních strategií na VIX

15.05.2020 Volatilita je při obchodování na burze bezesporu jedním z nejdůležitějších faktorů. Zejména pro obchodování s opcemi je volatilita klíčovým ukazatelem.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Cenové formace – co říkají vzory v grafu?

12.12.2019 Technická analýza je rozsáhlý obor, který vyžaduje dlouhodobé studium, pro jeho úplné pochopení. Přístupů v rámci technické analýzy je mnoho. Jedním z nich je využívání grafových formací, které jsou důležitou součástí technické analýzy. V následujícím článku zjistíte, jak v grafu identifikovat specifické formace a co nám tyto vzory predikují o budoucím vývoji cen.
C:\fakepath\saxo-bank-1.jpg

Neexistují špatné trhy, pouze špatné strategie

11.10.2019 S blížící se potenciální recesí by mohlo být rozumné použít obchodní strategii, která zahrnuje více tříd aktiv, nejen kvůli vyvážení rizik.
C:\fakepath\graf.jpg

CFD obchodování se Saxo Bank

05.09.2019 CFD kontrakty nejsou zas tak komplikované, jak se na první pohled může zdát. V tomto článku si rozebereme CFD produkty, které můžete se Saxo Bank obchodovat.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
img

CFD obchodování – kompletní průvodce a 10 trading tipů

24.06.2019 CFD je investiční instrument, který si nachází stále více zájemců, pro svoji jednoduchou dostupnost. Nicméně jedná o vysoce rizikovou formu investování a předtím, než začnete riskovat reálné peníze, měli byste znát všechny aspekty a rizika, které s sebou obchodování CFD nese.
img

Micro futures – nový investiční instrument

06.05.2019 Americký akciový trh je v jednom z nejdelších a nejsilnějších býčích trendů v historii. V důsledku toho se hodnota některých indexů více než ztrojnásobila, čímž jsou obtížněji přístupné pro menší obchodníky.
img

Co je to CFD short selling a jak jej využívat při obchodování

12.04.2019 Na finančních trzích můžete nakupovat a prodávat různá aktiva, jako např. akcie, měnové páry, komodity, dluhopisy a tak dále. Obecně platí, že když něco nakoupíte, tak to pak můžete prodat. Představte si, že máte nakoupené akcie společnosti Apple a jejich hodnota se zvýší o 10%. Vy se je rozhodnete prodat a realizujete tak z této investice zisk. CFD short selling vám však umožňuje prodat i něco, co nemáte. Jak je to možné?
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
img

Long & Short strategie v LYNX Idea Center

20.03.2019  Funkční investiční strategie je základním pilířem pro efektivní a úspěšně obchodování na burze. Každý investo...
img

Long & short v LYNX Idea Center

20.03.2019 Funkční investiční strategie je základním pilířem pro efektivní a úspěšně obchodování na burze. Každý investor by si měl postupně vybudovat svoji strategii, která odpovídá jeho povaze, možnostem, přijatelnému riziku a v neposlední řadě očekávanému zhodnocení.
img

Opční strategie v LYNX Idea Center

18.03.2019 Funkční investiční strategie je základním pilířem pro efektivní a úspěšně obchodování na burze. Každý investor by si měl postupně vybudovat svoji strategii, která odpovídá jeho povaze, možnostem, přijatelnému riziku a v neposlední řadě očekávanému zhodnocení.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Největší investiční bubliny v historii

16.01.2019 Pokud vás jako investora na určitém trhu zasáhne ekonomická bublina je to vždy velmi nepříjemná událost. Nicméně takové krize na akciových trzích jsou dobrým tématem ke konverzaci a také tématem tohoto článku.
img

Bitcoin ETF a ty další...

13.01.2019 Nedávno jsme četli blog jednoho tradera zde na fxstreet, který se zamýšlel v roce 2011, jestli a proč nakoupit bitcoiny na ceně $2 po obrovském pádu z úrovně $31. Nyní se po listopadovém výprodeji nacházíme v podobné situaci, Bitcoin ztratil téměř 85% z prosincových maxim a vytvořil dočasné low na $3200 a nevypadá to, že by medvědi řekli poslední slovo.
img

Nasdaq 100 index - vývoj za rok 2018

29.10.2018 Nasdaq 100 index je technologický index, který obsahuje 100 největších US a mezinárodních nefinančních společností z burzy Nasdaq, které jsou v indexu zastoupeny dle tržní kapitalizace.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

ESMA upravuje pravidla obchodování s CFD

10.07.2018 Na základě rozhodnutí evropského orgánu pro kapitálové trhy ESMA, dochází s účinností od 1. srpna 2018 k následovným změnám:
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě?

30.06.2018  V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm...
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě

29.06.2018 V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm produktům, které jsou pro investory nejoblíbenější. Jedná se o průřez produkty, které zpravidla již mají na trhu nějakou historii, jsou regulovány a mohou tak investorům nahradit ty z USA.
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

25.04.2018 Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Líbí se vám komodity? Naučte se do nich investovat

29.01.2018 Rok 2018 naznačuje, že se kryptoměnová horečka uklidňuje a trh hledá svou novou rovnováhu. Zájem drobných investorů se pravděpodobně přesune zčásti jinam a nepochybně také ke komoditám
img

DAX | Futures kontrakt na DAX

13.11.2017 V minulých dílech seriálu o futures na akciové indexy jsme si představili základní americké futures, jako je e-mini S&...
img

Iron Condor: strategie pro netrendující trhy

01.11.2017 Chcete spekulovat na to, že cena zůstane v určitém pásmu? Potom můžete využít strategii Butterfly o které jsme psali v minulém článku. Je tu ale ještě jiná možnost. Tou je opční strategie Iron Condor.
img

Vertikální spready: Vertikální call spread a vertikální put spread

04.10.2017 Opční tradeři jen zřídkakdy kupují jednotlivé call nebo put opce. Mnohem oblíbenější jsou určité kombinace – konkrétně opční spready.
img

Nehazardujte s binárními opcemi. Vše, co potřebujete vědět o rizicích.

29.08.2017 Existuje mnoho způsobů, jak investovat své finance a spekulovat s nimi, ale je zde jeden, s nímž jsme se předtím tolik nesetkali: webové stránky s binárními opcemi. V posledních letech se staly celkem populární a celosvětově se stále objevují nové, prakticky non-stop.
img

Obchodování Bitcoin u LYNX

17.08.2017 Bitcoin je digitální krytpoměna, která v poslední době způsobila spekulační horečku a přitahuje stále více pozornosti. Je docela možné, že bude jedním z vůbec nejlépe skórujících aktiv v roce 2017. Avšak i přesto si k bitcoinu a dalším kryptoměnám řada investorů zatím nenašla cestu.
img

Základy opcí, díl 3: Řecká písmena delta, gamma, vega, a théta

09.08.2017 Řecká písmena delta, gamma, vega a théta dávají investorům možnost nahlédnout do tvorby cen opcí a pro opčního tradera je tedy jejich znalost nutností. Opční prémium je částečně určeno cenou podkladového aktiva, časem do expirace opce a volatitou.
img

Základy opcí: Americký a evropský typ opce, vypořádání opcí, opce na, v a mimo peníze

02.08.2017 Po přečtení úvodního článku Co to jsou opce a jak fungují jste určitě nedočkaví dozvědět se víc a začít opce brzy obchodovat.
img

Základy opcí, díl 2: Vypořádání opcí

02.08.2017 Po přečtení úvodního článku Co to jsou opce a jak fungují jste určitě nedočkaví dozvědět se víc a začít opce brzy obch...
img

Základy opcí, díl 1: Co jsou opce a jak fungují

27.07.2017  Chcete se naučit obchodovat opce, ale pořád máte nějak problém prokousat se začátkem? Nejste sami. Opce se zd...
img

Co jsou opce a jak fungují.

27.07.2017 V tomto článku se dozvíte základní pojmy vztahující se k opčním kontraktům, ukážeme si co je call opce a co je put opce a jakou z nich využít pro stranu long a pro stranu short.
img

FINTECH BROKER MĚNÍ ZPŮSOB, JAKÝM INVESTUJETE

25.07.2017 Od svého vstupu na český trh v srpnu 2014 zaznamenalo DEGIRO značný příliv investorů, kteří začali využívat služby tohoto brokera. Společnost DEGIRO je původem z Nizozemska, kde v roce 2008 začala nabízet své služby profesionálním investorům. Postupně se své služby rozhodla nabídnout také drobným investorům. Společnost používá FinTech přístup. Tento přístup pomáhá minimalizovat provozní náklady i při zpracování velkého objemu transakcí. Zdánlivě jednoduchý koncept vyvolal vlnu odezvy napříč tímto průmyslem.
img

Nehazardujte s binárními opcemi. Vše, co potřebujete vědět o rizicích.

06.06.2017  Existuje mnoho způsobů, jak investovat své finance a spekulovat s nimi, ale je zde jeden, s nímž jsme se předtím tolik nesetkali: webové stránky s binárními opcemi. V posledních letech se staly celkem populární a celosvětově se stále objevují nové, prakticky non-stop.
img

Americký vs. Evropský typ opce

05.04.2017 Na finančních trzích se obchodují různé typy opčních kontraktů. Nejběžnějším typem opce jsou americké a evropské. Tyto opce mají spoustu společných charakteristiky, co je ale důležité, je to, že mají několik podstatných rozdílů. Právě na ty poukážeme v tomto článku.
img

Jak vydělat na ropě? Možností je několik

29.03.2017 Ropa přináší investiční příležitosti jak v dlouhodobém, tak i krátkodobém časovém horizontu. Výběr investičního nástroje, pomocí kterého ropu zobchodujeme, však může být poněkud náročný. Od počátku roku 2016 se cena ropy pohybuje v mírně rostoucím trendu a je mnoho způsobů jak na pohybech ceny ropy participovat.
img

Binární opce a mých 10 tipů na jejich obchodování

22.09.2016 Binární opce jsou poslední dobou poměrně žhavým tématem. Koluje ovšem o nich dost nesrovnalostí a některé podvodné stránky lákají na neuvěřitelné výdělky, které pomocí binárních opcí dokázali vydělat. Rozhodl jsem se tedy vytvořit tento článek, abych vám uvedl na pravou míru, co to ty binární opce jsou, jak jejich obchodování může vypadat a na co byste při procházení stránek o binárních opcích neměli naletět.
img

Nákup akcií se slevou zajistí vyšší zisky

01.08.2016 Určitě znáte ten pocit, když nakoupíte akcie a jejich cena se nepohybuje výše dle vašich představ, či dokonce klesá. Co se vám v takových chvílích honí hlavou? Kdybych jen chvíli počkal, pak bych koupil levněji; kdybych jen koupil méně akcií, také bych teď dokoupil levněji; kdybych? a tak dál. Nic si z toho nedělejte, stává se to většině investorů.
img

Saxo Bank: Nejobchodovanější firmy v ČR pocházejí z USA

26.07.2016 V červnu byly mezi českými investory nejoblíbenějšími akciové CFD amerických firem, a to zejména Cypress Semicond či Biomarin Pharma. Z českých firem se jednalo o ČEZ. Výsledek lze přičítat i obavám z výsledku referenda o brexitu, kdy se celý měsíc nesl ve znamení nestability na většině velkých akciových trhů.
img

Využití nástrojů futures pro obchodování CFDs (část 3.)

18.06.2016 Kontrakty CFD mají jako podkladové aktivum příslušný futures kontrakt, který se obchoduje na regulovaných trzích. Díky tomu jsme schopní získat informace o rozložení obchodních pozic velkých hráčů a spekulantů.
img

Využití nástrojů futures pro obchodování CFDs (část 1.)

15.05.2016 Běžní obchodníci, kteří obchodují na populárním mimoburzovním trhu OTC (Over The Counter) mají pro odhad budoucí ceny finančního instrumentu řadu nástrojů. Ať už to je technická analýza se všemi dostupnými indikátory, tak i podrobný přehled a rozbor makroekonomických zpráv a rovněž expertní výhledy analytiků. Navíc se v poslední době poměrně hodně rozšířily analýzy na základě tržní aukce, která je již schopná přesněji určit a popsat aktivitu velkých obchodníků, kteří významným způsobem ovlivňují trh.
img

DAX - Futures kontrakt na DAX

29.04.2016 V minulém díle seriálu o futures na akciové indexy jsme si představili americký e-mini Nasdaq 100 future. V dnešním díle se přesuneme do Evropy a podíváme se na jeden z nejznámější evropských indexů – DAX. DAX (Deutscher Action Index) je hlavním indexem Německa. Index se skládá z 30 největších společností kótovaných na burze dle tržní kapitalizace a objemu obchodů. Velice důležitým rozdílem mezi indexem DAX a dalšími evropskými indexy (včetně indexu AEX) je způsob jeho výpočtu. DAX je výkonnostním indexem, což znamená, že vyplácené dividendy jsou reinvestovány. Velký rozdíl mezi indexem AEX a DAX je z dlouhodobého hlediska tvořen právě těmito dividendami. V indexu AEX nejsou dividendy reinvestovány, což odlišuje oba indexy v průběhu času.
img

Strach z Brexitu polevuje, libra prolomila březnové maximum

26.04.2016 Jeden rychlý update k britské libře. Přestože je britská měna v posledních dnech celkem nenápadná a udržuje si nízký p...
img

Intrakomoditní vs. Interkomoditní spready

31.03.2016 V předchozím článku jsme již nastínili význam slova spread – rozdíl. U komoditních spreadů jde o rozdíl cen dvou (nebo...
img

Investoři čelí zmatkům na trhu pomocí opcí

24.02.2016 Saxo Bank vnímá rostoucí trend mezi investory, kteří využívají opce na ochranu svého portfolia aktiv, jako jsou akcie nebo FX. Chaos na finančních trzích vedl investory k hledání nových způsobů, jak svá portfolia ochránit a na padajících trzích ještě vydělat.
img

Základní pojmy pro obchodování komoditních spreadů

08.02.2016 Po základním představení komoditních spreadů pokračujeme v seznámením se s pojmy, které se při obchodování komoditních spreadů často vyskytují a jsou specifické pro futures, případně futures spready. Správné pochopení a znalost těchto pojmů jsou zcela nezbytné pro další vzdělávání v oblasti komoditních spreadů.
img

ES - S&P 500 futures e-mini

08.12.2015 Po představení futures kontraktu na americký index Dow Jones YM se budeme věnovat druhému z hlavních amerických akciových indexů a to S&P 500. V článku bude představena historie futures na S&P 500 a také podrobnosti pro obchodování těchto futures.
img

Obchodování s CFD postavenými na indexech: co se obchoduje nejčastěji?

03.08.2015 Obchodování s CFD představuje jeden z nejrychleji rostoucích typů investic. Mnoho obchodníků nyní vnímá výhody toho, že mohou získat pozici na trhu a obchodovat při aktuálních tržních cenách bez nutnosti vlastnit podkladové aktivum. Avšak s více než 20 akciovými indexy, ze kterých je možné si vybírat, investoři často nevědí, co zvolit. Podívejme se tedy na to, které akciové indexy jsou obchodovány nejčastěji.
img

Jak diverzifikovat své investice obchodováním pomocí CFD postavených na indexech

27.07.2015 Jedním z nejdůležitějších aspektů, který je třeba vzít v úvahu při vytváření investičního portfolia, je diverzifikace. Zejména v době volatilních trhů mohou investoři snížit riziko rozdělením investic mezi řadu instrumentů a do různých geografických oblastí. Klíčem k úspěšné diverzifikaci je zvolit taková aktiva, která na stejné události a podněty reagují odlišným způsobem, a jejichž minulý vývoj ukázal, že umožňují dosahování zisků i v tržní situaci pro jiná aktiva nepříliš příznivá.
img

Základy obchodování opcí 7: Cena opce

12.12.2014 Pro pochopení opcí je nezbytné správně pochopit, z čeho se skládá a jak se chová cena opce. Opční prémium se skládá ze součtu dvou složek a to z časové hodnoty a vnitřní hodnoty.
img

Aktuální opční strategie naked put na akcie Disney

11.11.2014 Další ze série reálných obchodů pomocí strategie naked put neboli nekrytého výpisu opcí. Podkladové aktivum pro tento ...
img

Aktuální opční strategie naked put na index S&P 500

05.11.2014 Na reálném obchodu z dnešního dne vysvětlíme strategii nekrytého výpisu put opce neboli naked put. Jako podkladové akt...
img

Základy obchodování opcí 4 – Co to je put opce?

31.10.2014 Prodejní opce neboli put opce kupují obchodníci spekulující na pokles ceny podkladového aktiva. Put opce se využívají ...
img

COT reporty

25.10.2014 Tyto grafy ukazují týdenní údaje CFTC (Commitments of Traders - COT report). Čisté pozice "nekomerčních" (spekulativních) obchodníků na trzích v USA - forex futures, spolu s futures kontrakty ostatních účastníků trhu. COT report se používá pro analýzu nálady na forexovém trhu.
img

Základy obchodování opcí 3 - Co to je call opce?

24.10.2014 Call opce (call option) a opce obecně jsou mezi českými investory stále více používaným instrumentem. Jejich využití je široké, ale nejčastěji je investoři využívají pro spekulaci na růst ceny akcií, kterou jsou podkladovým aktivem call opce. Výhodou oproti nákupu akcií je, že zaplatíte výrazně méně a vytvoříte si větší pozici.
img

Základy obchodování opcí - Co to je opce?

10.10.2014 Obchodování opcí není v Čechách zatím velmi běžné. Většina obchodníků má zkušenosti s obchodováním akcií, forexu, futures č i CFD. Opce jsou komplexnějším nástrojem a potřebují hlubší zkušenosti, ale na druhé straně otvírají nové možnosti a pohled na investování.
USDCNY daily 10122013.PNG

USD/CNY na 20letém minimu

10.12.2013 Čínský vývoz v listopadu rostl překvapivě silným 12,7 procentním tempem a předčil tak očekávání analytiků...
img

Na co dát pozor při obchodování na forexu?

06.12.2013 Forexové obchodování je v současné době velmi atraktivním způsobem zhodnocování finančních prostředků a díky rozvíjejícím...
img

Základní typy FX brokerů

24.09.2010 Každý trader, který obchoduje skrze nějakého makléře by měl vědět, zdali je jeho broker market maker (tvůrce trhu) nebo zdali nemá dealing desk
img

Forex: Zaostřeno na FX

19.05.2010 Německý regulátor Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BaFin) včera ve večerních hodin...
Broker

Forex brokeři - jak správně vybrat

13.08.2009 V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | EUR/USD | USD/CHF | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | OPEC | Obchodní deník | Bezpečný přístav | MQL4 | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | USD/CNY | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Import | Nikkei | Akciové trhy | SPX500 | CAD/JPY | EUR/TRY | EUR/CZK | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | ADR | ATM | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Alikvotní úrokový výnos | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Assignment | Transakce | BaFin | Benchmark | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Bonita | Breakout | Broker | Bund | Burza | Burzovní index | CBOE | CBOT | CFD | CFTC | CME | COT report | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Chop | DAX | Denní rozpětí | Dealing Desk | Demo účet | Derivát | Diverzifikace | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | ECB | ECN | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Exekuce | Exercise | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Futures | Gama | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | ITM | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | LEAPS | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MIFID | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Market Order | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Model black scholes | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | No Dealing Desk (NDD) | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Opce amerického typu | Opce evropského typu | Open | Open interest | Opční dluhopis | Order | Out of the money | Overnight | Platforma | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Realizovat zisk | Resistence | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | STP | STP (Straight Through Processing) | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Spike | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warranty | Zajištěný fond | Bondy | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Business | Pravděpodobnost | Josef Košťál | Rollover | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Britská měna | Spekulant | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Deprese | Výsledky | Strach | Emoce | Forex broker | Arbitráže | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Intervenovat | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Axiory Europe | Obchodní transakce | Financování | Investovat | CZK/EUR | Hedgeové fondy | Opční burza | Nasdaq Composite | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Komoditní spready | Burzy | Colosseum | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | GBPUSD | Párové obchodování | Akciové instrumenty | Akciové párové obchodování | Akciový dluhopis | Akciový opční plán | Aktivum | ATM forward strike | Běžná opce | Black-Scholesův model | Celý obrat | Cenová nabídka | Round turn | Datum dodávky | Datum hodnoty | Datum zadání | Delta | Denní příkaz | Doba platnosti příkazu | Downtick a uptick | Dvojitá investice | Financování CFD | Finanční kapacita | Forexové opce | Forward Outright | Index | Investiční strategie | Jiné zajištění | Kupní opce | Likvidní | Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces) | Odpor | OTM - Out of the Money | Outright forward | Outstrike | Přímý přístup na trh (DMA) | Prodejní opce (put) | Průlom | Rozdíl úrokové míry | Théta | Uplatněná cena | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Základní aktivum | Burzovní obchodování | Ruleta | Poker | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Stock | Aktuální cena pšenice | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Barel ropy | Binární obchodování | Bitcoin peněženka | Bollinger Bands | Break Even | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD support | CFD trading | CFD vs futures | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je diverzifikace | Co je dluhopis | Co je opce | Co je opční právo | CZK | DAX 30 | Dax index | Degiro | Direct market | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | ETF fond | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční investice | Finanční kapitál | Finanční kurzy | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finančník cz | Fio | Fio akcie | Fondy | Forex futures | Forex obchodování | Forex opce | Forex.cz | Forexové obchodování | Forexu | FXstreet.cz | GDP | Graf | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investiční záměr | Investování do akcií | Investování do komodit | Iron butterfly | Irsko | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurzy | Libra | Maďarsko | Management | Market | Market Makers | Markets | Maximální riziko | Měna Bitcoin | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nejlepší broker | Nejlepší kurzy | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování binarní opce | Obchodování binárních opcí | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Opce na akcie | Opční právo | Opční strategie | OTC trh | OTC trhy | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Pšenice | Ropy | RUB | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účty | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Světové burzy | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Založení účtu | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | Finanční nástroj | ING | Benzín | Black-Scholes | DMA | Exces | OTM | Prodejní opce | Put | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Alokace (IPO) | Americká opce | Aroon Oscillator | Aroon Up/Down | Asijská opce | At best order; at market order | AUV | Buy | Call option | Cenové rozpětí | Cílová cena | Doba splatnosti | EBITDA | Elon Musk | Evropská opce | Ex-dividend | Gamma | Hold | Index akciového trhu | Marže (margin) | Měď | Naked Short Selling | Nominální hodnota | Obchodní den | Opční kontrakt amerického typu | Opční prémie | P.A. | Prodejní opce (Put option) | Protistrana | Překoupení | Put option | PX index | Range | ROCE | Sell | Itálie | Finanční společnosti | Poskytovatel likvidity | Call (long) | Investiční instrument | Standardní množství | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | ASK cena | BID cena | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Initial Margin | Opční termínové kontrakty | Kontraktní měsíc | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Futures trading | Blog | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Burze | Co je CFD | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Forex option | Investment | Německá burza | Option trade | Option trading | Traders | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | Mitsubishi | Chaos na finančních trzích | Reporty | Zvyšování sazeb | Obchodníci na forexu | Diamantová formace | Firemní dluhopisy | Backtestovat | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Commitments of Traders (COT) | Měnové riziko | Zajištění investice | Stock Exchange | Renminbi | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Earnings | Linie odporu | Limitní příkazy | BlackRock | Obchodník s komoditami | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Sázet | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Front month | Swapy | Expirace opcí | Obchodované instrumenty | Americké firmy | Firmy | Vývoj měnového páru | Forwardy | Xetra | IBEX | Americké státní dluhopisy | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Styl obchodování | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Černé pondělí | Fluktuace měnových kurzů | Finančnictví | Walmart | Propad | GER30 | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Kryptoměny | Cenový boom | Eurex | DAX (Deutscher Action Index) | Index AEX | DAX30 | Specifika kontraktu | TradingView | Derivátový produkt | Citi | S&P | Cena mědi | Německý DAX | Ztráty | PetroChina | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Unipetrol | CySEC | Zajištění | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Vysoká volatilita | Germany 30 | Měny na forexu | Kryptoměna | Kapitalizace | Úrokové sazby centrálních bank | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Dosahovat zisku | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Bankovní krize | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Výnosy | Opce jednoduše | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | TRY | Příjmy | Alphabet | Obchodování forexu | Aktuální cena | Akciové CFD | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Sillicon Valley | Belgie | Index tokijské burzy | Kurz EURUSD | Commodity Futures Trading Commission | Norsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Derivátové produkty | Bitfinex | ex | Purple Trading | Jakub Kovařík | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Opce živě | Obchodování ropy | Alokace aktiv | Obchodování v praxi | Investopedia | Chicago Mercantile Exchange | Nasdaq Composite Index | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Ochrana financí | Nízkonákladové obchodování | Návratnost investic | OpceŽIVĚ | Arbolet | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Bitcoinové burzy | Obchodování indexů | Pavel Drahotský | Jak obchodovat komodity | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | LIFFE | Bitcoin futures | Backwardation | LYNX Trading | xPartners | Investiční nástroj | Burzovní trhy | ETH | ETC | GDAX | Invesco | Mineři | XBT | ESMA | Kryptoměnová horečka | Crypto | Správce portfolia | MSCI World Index | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | BTC/EUR | Altcoiny | EUR/RUB | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | SaxoTraderPRO | Index Russell 2000 | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Bitcoiny | Virtuální měny | Akcie Amazonu | Forexové páry | Obchodní válka | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Graf indexu | LYNX Pro | Fond kvalifikovaných investorů | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trendové čáry | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | FKI | Výsledky firem | Reakce trhu | Vývoj ceny bitcoinu | Marihuanové akcie | Vývoj kurzu bitcoinu | CFD broker | Hodnota amerického dolaru | Nejznámější kryptoměna | MSCI All Country World | Anticyklické akcie | Bankomaty | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Transakční poplatky | Majetek | Klasické peníze | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Kdy nakoupit akcie | Nakoupit akcie | Obchodovat komodity | Cena komodity | LYNX Idea Center | CFD short selling | Obchodování přes LYNX | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Graf indexu S&P 500 | Micro futures | Micro futures na indexy | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Infineon | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | CFD na indexy | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Blockchainové akcie | Základy obchodování | Investiční bublina | NASDAQ 100 | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Výnosové křivky | Pokles cen | Prodej na krátko | Nové akcie | Komoditní obchody | Burzovní průvodce | MDAX | Obchodování se Saxo Bank | CFD na akcie | CFD produkty | CFD na akciové indexy | CFD na ETF fondy | CFD na ETF | CFD na komodity | CFD na index volatility VIX | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Dění na trzích | Denní graf | Vlastní akcie | UCITS | iShares | Investujte do akcií | Akcie roku | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Edge | Nižší volatilita | Špatné trhy | Špatné strategie | Stav ekonomiky | Strategie short-selling | Potřebujete brokera | Snižování rizika | Nová měna | Obchodujte | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | AEX index | Kryptoměnová burza | Objem | Dvojitý vrchol | Obchod | UCITS ETF | Vyšší riziko | Firma | Technické analýzy | BAKKT | Index DOW | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | Vyšetřování | Amazon | Buy-and-Hold | Miliardy | Kalendář událostí | Walt Disney | Finanční rezervy | Dvojité dno | Průmysl | Na burze | Vyšší poptávka | Visa | Čtyřhodinový graf | Stavebnictví | Problémy | Total | Prognózy | Cenové formace | Klínové vzory | Medvědí vlajka | Trojúhelníkové vzory | Reverzní vzor | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Vzestupný trojúhelník | Sestupný trojúhelník | Obchodujte přes LYNX | Vzory v grafu | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | RWE | Úroky | Investujte | Nabídka a poptávka | Disney | Dot-com | První obchod | Ztráta | Akciové indexy v USA | SSE Composite | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Russell 3000 | Stoupající trend | Daimler | Sezónnost | Budoucnost | FTSE Russell | Ukazatele | SAP | Parabolický vývoj | Komunikace | WhatsApp | Trhy | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Vstupy | Pochybnosti | Obchody | ETH/BTC | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | Medvědi | Prodávající | Kukuřice | Deutsche Telekom | Sestupný trend | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Restrikce | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Nifty 50 | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Medvědí trend | Další vývoj | Největší pády | Největší propad | Cenový vývoj | Burzy cenných papírů | Historie | Určení trendu | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Unilever | Stop-Lossy | Hotovost | Německý akciový index | Graf dne | Růst | Signál | Potenciál | Allianz | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Otázka za miliony | Údaje | ETF portfolio | Extrémní nárůst | Výpadky | Cenové pohyby | Grayscale | Prudké pohyby | Zaměstnanci | PEPSICO | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Bezpečnost | ONE | Merck | Měření volatility | Měření volatility trhu | Volatility trhu | Opce na VIX | ETN na VIX | ETF a ETN | Opční strategie na VXX | VXX | UVXY | SVXY | Nákup put opce | Maximální kapitál | Spekulovat | Manažeři | Kupci | Držení obchodu | JDE | Index akcií | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Býčí trend | Obchodování pomocí Price Action | Obchodovat Price Action | Markus Braun | Trend is your friend | Trend je tvůj přítel | Společnost Wirecard | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Sony | E.ON | Šance | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Důvěra | Obchodovat pomocí Price Action | Chop trend | Netrendový trh | Trend krátkodobý | Časový úsek | Určování trendu | Statistické výhody | Výhody v obchodování | Agresivnější metoda | Konzervativní metoda | Držení finančních prostředků | Použití Price Action | Používat Price Action | Časové trendy | Klesající tendence | Vstupy do pozic | Cenové hladiny | Obchodní hodiny | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Inspirace | Zdanění | Nvidia | VOW3 | Budoucí vývoj | Diverzifikovat | Delivery Hero | Česká republika | AEX | ALV | Praktické tipy | Proražení | Tesco | Investice do vody | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Philips | Profesionální indikátor | CUMULATIVE LEVELS | Tradingový indikátor | Princip struktury trhu | Indikátor Cumulative Levels | Budoucí vývoj ceny | Odezvy trhu | Šance reakce trhu | Zvýšená šance | Překreslování indikátorů | Import DLL | DLL | Návod na zprovoznění indikátoru | Zprovoznění indikátoru | Dlouhodobý investor | Graf indexu Nasdaq | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | Jak obchodovat Price Action | SAIC | Morrisons | SAIC Motor | Odvětví | SSE Composite Index | Index Russell
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Podílový fond
Podílový fond otevřený
Podílový fond uzavřený
Podílový list
Podíl státního dluhu k HDP
Podíl špatných úvěrů
Podíl špatných úvěrů v eurozóně
Podíl v automobilce
Podíl veřejného vlastnictví
Podíl zahraničních investorů

Následující klíčová slova

Podmíněné příkazy
Podmíněný příkaz
Podmínka pro Stochastic
Podmínky krátkodobého obchodování
Podmínky kurzarbeitu
Podmínky money-managementu
Podmínky na trhu
Podmínky obchodování
Podmínky půjčky
Podmínky státní pomoci
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít