Neděle 14. července 2024 04:37
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei Payout
reklama
Dukascopy new

Zprávy z trhů

img

Wall Street Open: volby ve Francii, Tesla a Boeing

09.07.2024 Na akciovém trhu opět začal nový týden. Akcie se před výsledkovou sezónou obchodují na historických maximech. Nové zprávy z trhu zatím nejsou směrodatné a makroekonomické údaje zatím nepřicházejí. Nicméně dnes před Senátem vystoupí guvernér Fedu Jerome Powell, což může trhy výrazně zamíchat. Příchozí zprávy se objevují také kolem společnosti Tesla, která možná bude muset zaplatit 11 % Muskova balíku na základě soudního sporu vedeného v Delaware. Zprávy přicházejí také od společnosti Boeing, která přiznala vinu za sestřelená letadla 737 Max 8. Tomu všemu se dnes budeme věnovat v mém prvním pořadu Wall Street Open.
img

Graf dne - EURUSD (12.06.2024)

12.06.2024 Dnešní seance přinese větší volatilitu mezi řadou aktiv přímo i nepřímo korelovaných s měnovou politikou USA. Ve 14:30 se investoři dozvědí údaje o inflaci v USA a ve 20:00 rozhodnutí a aktualizace projekcí Fedu. V 20:30 zase na tiskové konferenci vystoupí Jerome Powell. Zdá se být jasné, že pár EUR/USD bude "nervózně" reagovat na všechny údaje, které dnes investory "překvapí", počínaje možným překvapením v Powellově vyprávění, tedy dříve zveřejněnými údaji o americkém indexu spotřebitelských cen.
img

USDCAD je před událostmi beze změny 👀

05.06.2024 USD/CAD se obchoduje beze změny před dvěma klíčovými makroudálostmi naplánovanými na dnešek – zpráva ADP ve 13:15 a rozhodnutí Bank of Canada o sazbě ve 14:45. První z nich bude sloužit jako nápověda před pátečním zveřejněním zprávy NFP, zatímco druhá bude bedlivě sledována, protože se očekává, že kanadská centrální banka provede první snížení sazeb. Pojďme se podívat na to, co od těchto dvou událostí očekávat a jak vypadá situace na grafu USD/CAD!
C:\fakepath\obrazek-03062024-1.png

Analýza S&P 500, EUR/USD a zlata - tradeři se připravují na páteční NFP

03.06.2024 Ať už patříte k býkům a radujete se z červnového nárůstu na amerických indexech, či vám udělala radost vysoká volatilita, která se na trzích objevila minulý pátek, pozornost byste měli nyní ubírat jedním směrem. Na data z amerického trhu práce.
img

Tři trhy, které je třeba příští týden sledovat (03.05.2024)

03.05.2024 Minulý týden se investoři na finančních trzích soustředili na události v USA. Dozvěděli jsme se o rozhodnutí Fedu ohledně úrokových sazeb a obdrželi zprávy z trhu práce. Tento týden se pozornost investorů přesune do Evropy, kde Bank of England oznámí své rozhodnutí o úrokových sazbách. Dočkáme se také mnoha důležitých zpráv za evropské země a zápisu z jednání ECB. Z tohoto důvodu stojí za to sledovat páry EUR/USD, GBP/USD a index DAX.
C:\fakepath\budoucnost-29042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – růstové sektory (4. díl)

29.04.2024 Tento článek se zabývá vlivem růstových sektorů na ekonomiku a spotřebitele. Ukazuje, jak tyto sektory formují ekonomický vývoj a jak mohou ovlivnit životy lidí. Zahrnuje i faktory, které ovlivňují růstová odvětví, a jejich vliv na pracovní trh, inovace a konkurenceschopnost. Dále se zaměřuje na to, jak vlády, soukromý sektor a investoři podporují tyto sektory, a jakým způsobem centrální banky reagují na jejich vývoj ve své měnové politice.
C:\fakepath\trading-25042024.jpg

Akciové trhy v ohrožení? Očekávání o úrokových sazbách se mění!

25.04.2024 Ještě na začátku letošního roku se zdálo, že boj s inflací probíhá dobře a že americká ekonomika je navzdory vysokým sazbám silná. Události posledních týdnu však začaly poukazovat na fakt, že možná ještě není vyhráno. Co tedy můžeme očekávat v následujících týdnech od americké ekonomiky? Na tuto otázku se pokusíme nalézt odpověď v následujícím článku.
C:\fakepath\prop-trading-20032024.png

Velké srovnání prop trading platforem - CapXmaster, FTMO a Fintokei

20.03.2024 Jak se od sebe liší, co mají společné a co vám mohou nabídnout platformy CapXmaster, FTMO a Fintokei?
img

Technická analýza BTC/USD na 22. února 2024

22.02.2024 Poslední vývoj ceny bitcoinu byl pro investory jako jízda na horské dráze: cena oscilovala mezi prudkými propady a opětovným svižným zotavením. Odolnost kryptoměny byla opět otestována po krátkém poklesu, kdy se bitcoin propadl na 50 700 USD a ether se potopil těsně pod 2 890 USD.
img

Graf dne - Bitcoin (12.02.2024)

12.02.2024 Bitcoin během víkendu pokračoval v růstu a překonal hranici 48 000 USD. Takto dynamický růst je pravděpodobně ovlivněn několika významnými faktory. Prvním z nich je pozitivní sentiment na tradičních finančních trzích. Akciové indexy dosahují nových historických maxim. Dalším faktorem růstu je obnovené riziko pro americké regionální banky, které se potýkají s řadou potenciálních systémových problémů. Tyto převážně vnější faktory překrývají pozitivní zprávy z trhu kryptoměn. Patří mezi ně nadcházející půlení bitcoinu a rostoucí čistý příliv do fondů ETF. Zde je přehled nejdůležitějších zpráv z víkendu:
C:\fakepath\londyn-30102024.jpeg

Londýnská burza upadá: V roce 2023 počet kótovaných firem rekordně klesl

30.01.2024 Počet společností kótovaných na Londýnské burze cenných papírů (LSE) klesl v roce 2023 na 1 836, čímž se ještě více zrychlil klesající trend posledních let. Analýza údajů LSE provedená investiční platformou XTB ukázala, že počet společností, jejichž akcie jsou kótovány na hlavním trhu a juniorském trhu AIM, klesl v roce 2023 o 6 %, což je s určitým odstupem nejrychlejší tempo poklesu zaznamenané v posledním desetiletí.
img

📣 US100 dolů o 0,35 %

30.01.2024 Futures na Nasdaq100 (US100) mírně klesly o 0,35 %. Nižší volatilita je způsobena nadcházejícími klíčovými finančními zprávami po dnešní seanci a dalšími makropublikacemi koncem týdne.
img

Technická analýza se Stanislavem Viktorinem (18.12.2023)

18.12.2023 Předposlední obchodní týden letošního roku nebude fundamentálně tak nabitý, jako byl ten předchozí. Přesto se obchodníci mohou těšit na PCE data mapující spotřebu domácností v USA a také nové zprávy z trhu s nemovitostmi. Americký dolar pokračuje v oslabování a na nejbližší dny to na změnu nevypadá, obrat by mohl nastat v prvních lednových týdnech. Zajímavými se jeví trhy s ropou a zemním plynem, které dosahovaly několikaměsíční minima.
img

Ekonomický kalendář: Zprávy z trhu práce v USA

07.12.2023 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Stalo se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a po dnešní medvědí asijsko-pacifické seanci. Bitcoin po jednodenní pauze obnovil vzestup a dnes se obchoduje o 0,5 % výše. Ropa roste o 1 %, čímž se částečně vzpamatovává ze včerejšího propadu, zatímco ceny zemního plynu klesají o téměř 2 %.
img

US Open: Wall Street otevírá níže po eskalaci konfliktu na Blízkém východě

09.10.2023 Wall Street začíná týden sestupně kvůli sílícímu konfliktu mezi Izraelem a Hamásem. Oba indexy US500 a US100 se snížily přibližně o 0,40–0,70 %. Výnosy amerických 10letých dluhopisů mezitím zůstávají konzistentní a pohybují se poblíž nedávného vrcholu 4,70 %. Kvůli zvýšenému napětí rostou ceny ropy.WTI a zlata. Současný konflikt zůstává pro finanční trhy velkou nejistotou, protože teoreticky by mohl vést k většímu zapojení různých dalších stran po celém světě. Nárůst cen zlata se nemusí zdát významný, ale přichází po týdnech značných výprodejů.
img

Obrovské IPO Arm – Bude tento debut pohánět sektor umělé inteligence? 🔌

14.09.2023 Burzovní debut Arm Holdings (ARM.US) se ozývá finančním tiskem a opět elektrizuje sektor umělé inteligence. Dnes je debutový den na Nasdaq, ale v současné době probíhá vyvažování a otevírací cena se stále určuje. Loni se společnost neúspěšně pokusila získat společnost Nvidia (NVDA.US) a britský premiér Rishi Sunak usiloval o její návrat na půdu londýnské burzy. Nakonec se jeho kotace dnes rozběhne na Nasdaq s oceněním 54,5 miliardy dolarů, což naznačuje, že se jedná o největší IPO za více než dva roky, kdy byl výrobce elektromobilů Rivian (RIVN.US) oceněn na více než 66 miliard dolarů.
img

Analýza ceny XRP

09.06.2023 XRP, populární kryptoměna známá pro své rychlé potvrzení transakcí a nízké poplatky. V této zprávě o technické analýze pro 9. června 2023 prozkoumáme klíčové ukazatele a interpretujeme jejich hodnoty, abychom získali náhled na potenciální cílové ceny XRP.
img

EUR/USD: dolar usiluje o nová maxima, zatímco euro zůstává pod tlakem

31.05.2023 Na devizovém trhu je americký dolar nadále výzvou a překonává euro. I když euro po nedávných statistikách z eurozóny zaznamenalo určitý vzestup, tento úspěch byl pomíjivý. Mezitím dolar posiluje své postavení a připravuje se na další pokroky.
C:\fakepath\trader-09032023-1.jpg

Dělají vám starosti divoké americké akciové trhy? Zkuste změnit perspektivu

09.03.2023 Není žádným tajemstvím, že rok 2022 i ten letošní, jsou náročné a divoké roky na amerických akciových trzích. Kdybych uměla kreslit karikatury, vypadaly by s nadsázkou asi takto: Jerome Powell lehce zvedne koutky úst nahoru a trhy optimisticky vystřelí nahoru, za pár dní Jerome Powell lehce koutky úst otočí směrem dolů a trhy se propadnou. Na tyto výkyvy ale můžeme mít jeden lék na uklidnění, a tím je změna perspektivy, z jaké se na trhy díváme.
C:\fakepath\instaforex-09032023-1.png

Recenze nástroje Autochartist

09.03.2023 Autochartist je jeden z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších nástrojů technické analýzy.
img

Fed a Powell: Inflace klesá, pravděpodobně dojde k dalšímu zvýšení sazeb

08.02.2023 Americké akciové trhy v úterý posílily poté, co šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell vystoupil s projevem před Ekonomickým klubem ve Washingtonu. Další zprávou je, že obchodní bilance mezi USA a Čínou dosáhla v roce 2022 rekordní úrovně, a to i přesto, že se jejich diplomatické vztahy zhoršily. Ve Spojeném království se akciový index FTSE 100 vrací k rekordnímu maximu z minulého pátku, protože sílí naděje, že by se ekonomika země mohla vyhnout recesi.
C:\fakepath\akcie-06012023.png

Akcie v USA posílily, zpráva z trhu práce uklidnila obavy z růstu úroků

06.01.2023 Akcie ve Spojených státech v závěru týdne posílily. Pomohla jim zpráva z trhu práce a zpráva o poklesu aktivity v sektoru služeb, které uklidnily obavy z růstu úroků. Na devizovém trhu oslaboval dolar.
img

Mírné zvyšování sazeb centrálních bank - globální zpomalení

16.12.2022 Klesající inflace a relativně mírné zvyšování úrokových sazeb ze strany Bank of England (BoE), Federálního rezervního ...
img

Mírné zvyšování sazeb centrálních bank - globální zpomalení

16.12.2022 Klesající inflace a relativně mírné zvyšování úrokových sazeb ze strany Bank of England (BoE), Federálního rezervního ...
img

Nový rekord ve výběrech z Binance 📌Binancecoin pod tlakem strachu

13.12.2022 Počet výběrů z burzy Binance roste. Podle dřívějších údajů analytické platformy Nansen zaznamenala Binance za posledních 24 hodin rekordní čistý odliv 902 milionů dolarů. Generální ředitel společnosti Binance. Chanpeng Zhao s odkazem na zprávy z trhu aktualizoval údaje sdělením, že výběry dosáhly 1,14 miliardy dolarů. Investoři se obávají "další události FTX":
img

I Ameriku stále drtí inflace. Takže dobré zprávy jsou (nejen) pro bitcoin špatné

18.10.2022 Inflace je stále při síle. Jak v Česku, tak i jinde, třeba v USA. Minulý týden překonala očekávání trhu tuzemská spotřebitelská inflace a podobně trhy zaskočil klíčový ukazatel inflace americké. Tamní jádrová inflace, jež vylučuje kolísavé ceny potravin a energií, má za září hodnotu 6,6 procenta. To je nejvíce srpna 1982.
img

Tesla navzdory dobrým údajům oslabuje 📌 Čelí akcie problémům?

03.10.2022 Jako jeden z nejoblíbenějších „koňů akciového trhu“ na Wall Street za poslední 3 roky zažívají letos masivní oslabení valuace akciového trhu. Akcie dnes před otevřením trhu ztrácejí téměř 5 %, a to navzdory zprávám o rekordních zásilkách a páteční prezentaci robota „Optimus“ od Elona Muska, která rezonovala v tisku.
img

Ekonomický kalendář: Data z kanadského trhu práce. projevy členů Fedu

09.09.2022 Futures trhy dnes nazančují na vyšší otevření evropské seance. Nálada se během asijské obchodní seance zlepšila, když investoři hodnotili údaje o čínské inflaci, které byly slabší, než se očekávalo, což dalo PBOC prostor k tomu, aby měnovou politiku udržela akomodativní. USD v pátek oslabil, když trhy strávily další sadu jestřábích komentářů od členů Fedu, zatímco EUR se odrazilo od úrovně parity, protože investoři očekávají další zvyšování sazeb od ECB.
C:\fakepath\elektrina.png

Cena elektřiny pro francouzský trh poprvé přesáhla 1000 eur za MWh

26.08.2022 Velkoobchodní cena elektřiny pro francouzský trh s dodáním za rok dnes poprvé přesáhla 1000 eur (přes 24.600 Kč) za megawatthodinu (MWh). Za poslední rok se zvýšila více než desetinásobně. K jejímu růstu přispívá vedle obav z přerušení dodávek plynu z Ruska i fakt, že v provozu je kvůli údržbě a technickým problémům jen asi polovina francouzských jaderných reaktorů. Energetická společnost EDF oznámila, že tato zařízení se do provozu vrátí později, než se čekalo.
C:\fakepath\forex-11022022.jpg

Obchodování na forexu přes noc

11.02.2022 Na akciovém či dluhopisovém trhu existuje tzv. overnight tradingová doba, kdy můžete při snížené likviditě obchodovat své oblíbené dluhopisy nebo akciové tituly. Na forexovém trhu neexistuje žádné formální "overnight" obchodování, protože trh je vždy otevřený. V tomto příspěvku rozebereme aspekty nočního obchodování na měnových trzích.
C:\fakepath\xtb-20102011.png

Desátý ročník ankety Broker Roku vyhrála společnost XTB

20.10.2021 Hlasování široké veřejnosti rozhodlo o nejoblíbenějším a nejuznávanějším brokerovi v České republice za rok 2021. Stala se jím společnost XTB, která tak obhájila své prvenství z předchozího ročníku. Svůj hlas jí dalo nejvíce investorů a traderů z celkových 8 563, kteří se ankety zúčastnili. Oficiální vyhlášení vítězů proběhlo v rámci investiční a tradingové konference MoneyExpo Online 2021. Soutěž již 10. rok organizuje společnost Financial Progress Group a. s.
C:\fakepath\IBRK-10102021-ilus.jpg

Interactive Brokers klade vzdělávání investorů vždy na první místo

11.10.2021 Interactive Brokers (známí také pod burzovním symbolem IBKR) měli po celou svou 43letou historii vždy za cíl vzdělávat investory, aby jim pomohli lépe porozumět trhům a finančním nástrojům. Jak se investiční trhy stávaly čím dál globálnějšími a s rostoucí tržní nabídkou a složitostí produktů, stala se i nabídka IBKR poměrně rozsáhlou, aby udržela krok s požadavky trhu a příležitostmi. Rychlý vývoj finančních trhů ale představuje výzvu i pro nové zájemce o investování a zkušené investory.
img

Co očekávat od večerního zasedání Fedu❓

22.09.2021 Zasedání FOMC je klíčovou událostí tohoto týdne. Zprávy z trhů se v posledních dnech věnovaly spíše problémům čínského developera Evergrande, ovšem zasedání americké centrální banky je klíčové z pohledu dalšího vývoje měnové politiky. Jeho závěry určitě nenechají obchodníky chladnými. Dnešní rozhodnutí by se mohlo stát katalyzátorem dalšího dění na finančních trzích. Pojďme se teď podívat na to, co můžeme dnes očekávat.
C:\fakepath\xtb-01072021-1.png

Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů

01.07.2021 Bitcoin a další kryptoměny už nějakou dobu nejsou jen technologickou kuriozitou. V současné době si kryptoměny vybudovaly svoji pozici v globálním světě financí a používají se jako platební prostředek, což je v kontextu tohoto článku obzvláště důležité. V portfoliích investorů z celého světa je fenomén kryptoměn dnes považován za plnohodnotnou třídu aktiv.
img

Forex: Ministerstvo financí zveřejní výsledek státního rozpočtu za první pololetí

01.07.2021 PMI v eurozóně potvrdí červnové rekordní hodnoty. K tomu se přidá i středoevropský region, který stejně tak benefituje z otevírání ekonomiky. Pololetní účet tuzemského státního rozpočtu podle nás ukáže zvolnění tlaků na prohlubování deficitu díky nižším covidovým výdajům a vyšším daňovým příjmům. Sílící americký dolar vůči euru ohrožuje středoevropský region včetně koruny. Ta podle nás vyčerpala potenciál z rekordně vysokých tržních úrokových sazeb a čeká na impulz ze zahraničí.
img

Forex: Koruna vyčkává na impulz ze zahraničí

30.06.2021 Míra nezaměstnanosti v Německu díky pozitivní revizi květnových hodnot stagnovala na 5,9 % v souladu s očekáváním trhu. Pokles počtu nezaměstnaných však pozitivně překvapil téměř dvojnásobným tempem. Pokles míry nezaměstnanosti by měl podle nás pokračovat i v letních měsících díky otevření sektoru služeb a obnovení počtu zaměstnanců. Dobré zprávy z trhu práce ukázal i americký ADP report. Ten ukázal nárůst nových pracovních míst o 692 tis., což bylo skoro o sto tisíc nad odhady trhu. Vyslal tak pozitivní signál před pátečním zveřejněním oficiální statistiky z amerického trhu práce. Inflace v eurozóně meziměsíčně stagnovala na 0,3 %. V meziročním vyjádření tak podle očekávání poklesla z květnových 2,0 % na 1,9 %.
img

Ranní okénko - Report ADP by měl potvrdit další nárůst pracovních míst v USA

30.06.2021 Dnes dorazí klíčová globální data tohoto týdne. V eurozóně zazní červnová inflace. Již dostupná čísla z Německa nenaznačují, že bychom se měli dočkat překvapivě vysokého tempa. V USA v pozdějších hodinách zveřejní statistiku zaměstnanosti v soukromém sektoru (ADP). Oba údaje budou sledované z hlediska jejich přímé relevance pro centrální banky. Mandátem ECB je cenová stabilita a FED k tomu navíc cílí plnou zaměstnanost. Včerejší zpřesněný údaj sektorových účtů ČSÚ přinesl revizi historických dat HDP. Ekonomika v 1Q poklesla o -2,4 % r/r oproti původně avizovaným -2,1 %. Mezičtvrtletně stále platí pokles o 0,3 %. Za celý minulý rok pak HDP propadl o 5,8 % namísto původně udávaných 5,6 %.
img

Co očekávat od dnešního zasedání Fedu❓

16.06.2021 Zasedání FOMC končí večerním (20:00) zveřejnění rozhodnutím o sazbách. Následná tisková konference začne o 30 minut později. Rozhodnutí bude zveřejněno včetně nových makroekonomických projekcí a tzv. tečkového grafu. Objeví se tedy spousta materiálů, na které se soustředí pozornost obchodníků. Sledujte naši sekci "Zprávy z trhů", kde budeme dnešní zasedání pokrývat.
C:\fakepath\forex.jpg

Rizikové parametry v tradingu

20.11.2020 Mnoho obchodníků tráví spoustu času zjišťováním, kdy a jak vstoupit do trhu, ale bohužel vynakládají mnohem menší úsilí pro určení úrovní pro výstup z pozice a výši kapitálu, který riskují při svých obchodech. Zasažení stop lossů v obchodníkovi přirozeně vyvolává pocit lítosti. Následuje proud myšlenek o tom, co si vše mohl trader za ztracené peníze koupit apod. Takovýto vzorec myšlení jasně naznačuje, že jsou vaše pozici příliš velké ve vztahu k vaší osobní toleranci rizik.
img

Rozbřesk: Evropský průmysl ukazuje na silný třetí kvartál, druhá vlna pandemie ale může Evropu zchladit

15.09.2020 Evropský průmysl se v červenci dál zotavoval z masivního propadu v druhém kvartále. Zejména ve Španělsku a v Itálii šla výroba skutečně prudce vzhůru (9,4 a7,4%), ale i v průmyslovém srdci Evropy - v Německu a střední Evropě - výroba dál zrychlovala. Dosavadní čísla tak zatím ukazují na relativně svižný růst ekonomiky eurozóny ve 3Q - když je dáme dohromady s dobrým maloobchodem, tak až na plus 9 % mezikvartálně.
C:\fakepath\forex.jpg

Proč se impulzivnost do forexového obchodování nehodí

25.08.2020 Pokud netrpělivě sledujete zprávy z trhu v očekávání událostí, které spustí prudký pohyb na trhu a vy tak realizujete v krátkém čase obrovský zisk, jste jedním z mnoha forexových traderů, kteří mají sklony k unáhleným obchodům. Ve forexovém obchodování však není prostor pro netrpělivost a impulzivitu. Právě naopak. Je to konzistence, která vám může pomoci stát se úspěšným obchodníkem na jakémkoliv trhu.
img

Negativní sentiment podpořila i nová data. Tlak na korunu roste

14.05.2020 Výhledy naznačované oficiálními představiteli i tržními hráči postupně tlumí naděje, že se dočkáme rychlého oživení po současné koronakrizi. Oživení tvaru V sice vypadá málo pravděpodobně už nějaký čas, ale trh koriguje svůj optimismus až s přibýváním negativních signálů o možném návratu nákazy, déle trvajících ekonomických škodách či pokračující obchodní válce.
img

Trhy odolávají, ale pochybnosti rostou a optimismus dostává trhliny

16.04.2020 Data z dnešního odpoledne finanční trhy zvládly poměrně dobře, ale lehké pochybnosti jsou i přesto znát. Evropské akcie snižují své zisky, přičemž index Stoxx Europe 600 už roste pouze o půl procenta. V USA je S&P 500 zhruba na nule, ale technologickému Nasdaqu se daří růst. Mezitím se posouvají dolů dluhopisové výnosy a dolar posiluje k euru na 1,0845.
C:\fakepath\forex-doma.jpg

Obchodování na forexu jako ideální podnikání z domova

30.03.2020 Obchodování na forexu by měl zvažovat každý, kdo chce zahájit vlastní byznys z domova. V tomto článku definuji, co obchodování na forexu obnáší a vysvětlím jeho výhody v porovnání s jinými podnikatelskými příležitostmi. Také se zaměřím na úskalí spjatá s obchodováním na forexu a jak je možné se jim elegantně vyhnout.
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: Inflační tlaky na obou březích Atlantiku

03.05.2019 Inflace v eurozóně v dubnu vykázala pouze dočasné zrychlení a v následujících měsících opět poklesne. Udržitelného růstu by se měla inflace v eurozóně dočkat až v závěru roku. Zato americký trh práce i nadále ukazuje, že je v solidní kondici. Míra nezaměstnanosti se opět vrací na svá minima a v následujících měsících bude dále klesat. Neutichají ani mzdové tlaky, které naopak dále akcelerují. ČNB podle očekávání zvýšila poprvé v tomto roce své úrokové sazby, nicméně rétorika bankovní rady zůstává neutrální. My očekáváme, že nejen slabší koruna donutí bankovní radu dále zvyšovat sazby už v létě.
img

Rozbřesk: Trhy ustupují z extrémního pesimismu, v centru pozornosti zůstane politika

07.01.2019 Úleva na akciových trzích je víc než vítána poté, co americké akcie zažily v prosinci nejhorší propady za posledních 50 let. Pesimismus byl optikou našeho výhledu přehnaný - ve vyspělém světě počítáme sice s viditelným zpomalením růstu ale ne s recesí, kterou řada trhů začala postupně ve svých cenách očekávat. Není to jen případ akciových trhů, ale i extrémně plochých výnosových křivek, jejichž tvar by za normálních okolností signalizoval příchod recese. To je ostatně i případ Česka, kde ještě na začátku prosince swapová křivka ukazovala do konce roku na jeden růst sazeb a do dvou let na dvojité zvýšení českých sazeb. Dnes do dvou let počítá s poklesem sazeb a desetileté sazby poklesly viditelně pod tříměsíční PRIBOR.
img

Pozitivní tržní vývoj se přenáší i do Evropy, korunu však před ČNB neinspiruje

31.10.2018 Solidní den na Wall Street inspiroval k růstu Asii a poté také Evropu. Akciové indexy si zde připisují v úvodu kolem 1,5 procenta. Značně se zlepšila také situace na trhu s dluhopisy periferie eurozóny. Zatímco včera táhla Itálie výnosy vzhůru, dnes sledujeme opačný vývoj. Při větší poptávce po riziku se pak spíše prodávají bezpečné jádrové dluhopisy, zejména na delším konci.
img

Rozbřesk: Týden ve znamení ECB a rozvíjejících se trhů

10.09.2018 Páteční čísla z amerického trhu práce nemohla dopadnout lépe a dala dolaru jasný signál, že se má o co opřít. Mzdy šláply na plyn a rostly v srpnu o 2,9 % - to je nejrychlejší tempo za posledních devět let. O důvod víc, proč věřit ještě dvojitému růstu sazeb Fedu v tomto roce (na ten po pátečních datech trhy sází zhruba ze 70 %). Na druhé straně je to i o důvod navíc, proč by se měly bát rozvíjející se trhy. Právě zdražující dolar obnažuje problémy těch nejzranitelnějších. Navíc vidina vyšších úrokových sazeb v USA dráždí Donalda Trumpa, pro kterého to může být argumentem pro vystupňování svého obchodního válečného úsilí na frontě s Čínou. Donald Trump může v nejbližší době uvalit nová cla na čínské zboží v hodnotě až 200 miliard USD. To straší řadu především asijských trhů navázaných na Čínu, a pokud by čínská vláda v obranném manévru nechala oslabit měnu nad hranici 7 juanů za dolar, dýchalo by se celému rozvíjejícímu světu velice těžko. Tento týden může alespoň částečné uklidnění rozvíjejícímu se světu přinést turecká centrální banka, která by konečně mohla “vzít rozum do hrsti” a nehledě na názor prezidenta Erdogana zvýšit úrokové sazby.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Forex: Koruna na konci týdne oslabila vůči euru i dolaru

08.06.2018 Koruna v závěru týdne oslabila k oběma hlavním světovým měnám. Vůči euru česká měna ztratila 13 haléřů a v 17:00 se obchodovala za 25,82 Kč/EUR. K dolaru koruna oslabila o 24 haléřů na 21,96 Kč/USD. Vyplývá to z údajů serveru Patria Online.
img

Rozbřesk: Proč koruna po zvýšení sazeb oslabila? Přijde další růst v prosinci?

03.11.2017 Česká národní banka zvýšila sazby, jak slíbila, a koruna v reakci oslabila ke 25,70 EUR/CZK. Jaký je důvod, a jsou ztr...
img

Rozbřesk: Koruna po zvýšení sazeb oslabila, proč? Přinese prosinec další zvýšení sazeb?

03.11.2017 Česká národní banka zvýšila sazby, jak slíbila, a koruna v reakci oslabila ke 25,70 EUR/CZK. Jaký je důvod, a jsou ztráty trvalé?
img

Rozbřesk: Nedostatek zaměstnanců bariérou dalšího růstu Česka

11.10.2017 Situace na českém trhu práce je každým měsícem stále napínavější. Na jedné straně klesá míra nezaměstnanosti, která v posledním měsíci propadla už na 3,8 %, na straně druhé firmy hledají stále více nových zaměstnanců. A za vším můžeme hledat především silný růst české ekonomiky, zejména pak průmyslu, který vytváří rekordní počet volných pracovních míst. Tentokrát se jejich počet vyšplhal už na historických - více než 206 tisíc. Na jedno pracovní místo tak v průměru připadají méně než dva nezaměstnaní. Je to samozřejmě jen průměr, ale výrazné zlepšení situace za poslední dva roky je vidět v podstatě ve všech okresech ČR.
img

Rozbřesk: Česká inflace kulminuje, korunu žene vidina vyšších sazeb

10.10.2017 Vývoj inflace nahrává do karet ČNB, a tak snad už nic nebrání centrální bance zvýšit její úrokové sazby už na listopad...
img

Rozbřesk: Česká inflace kulminuje Korunu žene vidina vyšších sazeb

10.10.2017 Vývoj inflace nahrává do karet ČNB, a tak snad už nic nebrání centrální bance zvýšit její úrokové sazby už na listopadovém zasedání. Ekonomice se daří nad očekávání dobře, napětí na trhu práce se zvyšuje a růst cen se drží v horní polovině tolerančního pásma, a tak není důvod otálet. Spokojenost ze stávající inflace čiší i ze včerejšího komentáře ČNB. Jedinou brzdou, která může centrální banku znejišťovat, by mohla být koruna, avšak její dosavadní posílení není natolik dramatické, aby muselo centrální banku vzrušovat. Vzhledem k nedávným komentářům centrálních bankéřů zřejmě nejde o nic, co by nečekali nebo považovali za problematické.
img

Rozbřesk: Pro prognózu ČNB dnes přišel další test

05.09.2017 Poté, co minulý týden statistický úřad dále vylepšil už tak velmi silná data růstu ekonomiky, dnes ČNB dostala další možnost otestovat svoji poslední prognózu. Přišly totiž na řadu mzdy, respektive jejich růst ve druhém čtvrtletí letošního roku. A očekávání centrální banky byla přitom nemalá.
img

VIDEO: Týdenní Price Action analýza 26.-30.9.2016 a obchodní příležitosti

26.09.2016  Tento týden bude velice bohatý na komentáře představitelů centrálních bank - Kurody, Yellenové, Draghiho a dalších....
img

Technická analýza - Dolar může dnes posílit zpět k Fibonacciho úrovni 23,6 % na 1,1034 EURUSD

30.06.2016 EURUSD: Měnový pár se pohybuje nad denním pivotem. Oscilátor relativní síly RSI se nachází v neutrální oblasti. Aktuá...
eurusd-08062016-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 8.6.2016

08.06.2016 Americké akcie včera vesměs pokračovaly v mírném růstu a širší index Wall Street se opět přiblížil své rekordní hodnotě. Růst podpořil vzestup cen ropy na nová letošní maxima, který posílil akcie energetických společností. Trh nadále těžil z pondělních vyjádření šéfky americké centrální banky (Fed).
img

Technická analýza - Dolar dnes pravděpodobně udrží krátkodobý klesající trend

10.05.2016 EURUSD: Měnový pár se pohybuje u denního pivotu. Oscilátor relativní síly RSI se nachází v neutrální oblasti. Aktuáln...
img

Proč trhy svírá zvýšená riziková averze?

04.05.2016 Nálada na finančních trzích není v posledních seancích zrovna přívětivá. Evropské akcie dnes klesají už čtvrtou seanci...
img

Čína se snaží mírnit akciovou nervozitu

05.01.2016 V pondělí zažily americké akciové trhy nejhorší novoroční start od roku 2008. I když důvodů bylo na první pohled více - napětí na Blízkém východě, slabá nálada v americkém průmyslu - zásadní byl bezesporu jeden - neřízený pondělní výprodej čínských akcií. Pro další vývoj na trzích tedy bude důležitý další vývoj v Číně. Co čekat?
eurusd-06112015-analyza.jpg

Analýza hlavních měnových párů 6.11.2015

06.11.2015 Měnový pár EUR/USD byl včera nerozhodný. Krátkodobé očekávání zůstává medvědí a brzy by mohl otestovat...
usa 14122014-3.png

Průmyslová výroba v USA v září opět klesla

16.10.2015 Průmyslová výroba ve Spojených státech v září klesla druhý měsíc po sobě a proti předešlému měsíci se...
img

Forex: Údaje z ekonomiky koruně neprospějí, v delším horizontu má ale česká měna potenciál k opětovnému posílení

12.10.2015 Kurz koruny vůči euru se na začátku uplynulého týdne posunul k úrovni 27,10 CZK/EUR. V úzkém pásmu zhruba čtyř haléřů...
img

Týdenní shrnutí v kostce: Ropa opět ve ztrátě a nedařilo se ani dolaru, AUD a GBP v čele Forexu

11.09.2015 Druhý zářijový týden přinesl na finanční trhy uklidnění. Obchodníci byli zpravidla ušetřeni výrazných pohybů. Jejich p...
img

Forex: Dolar podpoří další dávka solidních dat z ekonomiky

03.08.2015 Kurz společné evropské měny proti americkému dolaru se v celotýdenním hodnocení nezměnil. I tento týden startuje obchodování těsně...
img

Forex: Po zasedání Fedu dolar prudce oslabil

18.06.2015 Kurz eura proti dolaru se po většinu včerejšího dne pohyboval v úzkém pásmu kolem hodnoty 1,1250 EUR/USD, když investoři vyčkávali...
img

Denní rychlý přehled – analýzy hlavních měnových párů 9.1.2015

09.01.2015 Měnový pár EURUSD dosáhl tento týden na devítitileté minima, kdy se na těchto hodnotách pohyboval naposledy v Prosinci roku 2005...
img

Sledujte živý komentář k NFP

07.01.2015 Víte, co je to NFP? Viděli jste na Forexu prudký pohyb a nevěděli proč? Možná, že se zrovna vyhlašoval report NFP. V tomto článku si rozebereme...
brent 05012015-5.png

Komodity: Ceny ropy se dnes propadly

05.01.2015 Světové ceny ropy se dnes propadly na nová minima za pět a půl roku a severomořská ropa Brent sestoupila pod...
img

Obyčejný příběh neobyčejného vítěze investiční soutěže Bossa

04.09.2014 V průběhu srpna uspořádala společnost Bossa investiční soutěž na demo neboli tréninkových účtech. Každý z přihlášených disponoval virtuálním kapitálem 50 000 Kč, který mohl investovat do komodit, měnových párů nebo akciových indexů. Investoři spekulovali jak na růst, tak i pokles finančních aktiv. Našemu vítězi se podařil obdivuhodný kousek, když za necelý měsíc dokázal svůj původní obchodní kapitál 50 000 Kč navýšit na celkových 194 049 Kč.
img

Čekají se dobrá data z USA a nevýrazná ECB, eurodolar ráno lehce roste

03.07.2014 Poté co včera zpráva ADP překvapila velmi dobrými čísly o zaměstnanosti v soukromém sektoru, se dnes bude čekat na pot...
img

Po zasedání ECB, před NFP, přehled událostí

06.06.2014  Hlavními událostmi dnešního dne mají být zprávy z trhu práce z USA. Očekává se, že Spojené státy vytvořily...
img

Co můžeme čekat od zasedání ECB?

05.06.2014  Hlavní událostí dnešního dne bude beze sporu zasedání Evropské centrální banky (ECB) v 13:45 a následně ti...
img

Nečekaně dobré zprávy z trhu bydlení a překvapivý pokles spotřebitelské nálady v USA, analýza BOSSAUSD

16.05.2014 Počet nově započatých staveb v USA předčil tržní predikci o více než 90 000, když dosáhl v dubnu na meziročních 1...
img

Forex: Euro v průběhu dne ztrácelo

16.04.2014 Euro během včerejšího dne pokračovalo v umazávání svých zisků z minulého týdne, v závěru dne však opět posílilo a den uzavřelo beze změny...
img

Forex: Euro mírně posiluje, zasedání ECB se však blíží

02.04.2014 Úterní obchodování na trhu eura s dolarem příliš nového nepřineslo, když se kurz EUR/USD držel po většinu dne pod hladinou 1,3800 EUR/USD...
spx 02022014-2.png

S&P 500 měl nejhorší měsíc od května 2012

02.02.2014 Americký akciový index S&P 500 se celý týden obchodoval v úzkém rozpětí, rozpětí mezi denními nejvyššími...
img

Vyhlídky pro růst ekonomiky jsou zase o něco příznivější, komodity se tak vrací zpátky do hry

20.01.2014 V uplynulém týdnu komodity poprvé od začátku roku v souhrnu rostly, a mohly za to být vděčné hlavně oživení ve všech sektorech. Tedy až s výjimkou vzácných kovů, které se dočkaly vybírání zisků po dobrých výsledcích z počátku ledna. Nejlépe se dařilo energetickému sektoru, přičemž ztráty benzinu dokázaly vynahradit zemní plyn a ropa WTI. Druhé místo pak obsadily vzácné kovy – silné zisky si konkrétně připsaly nikl s olovem, což kompenzovalo i menší ztráty u mědi. Zemědělskému sektoru se vedlo smíšeně – dobrý týden zažívaly sójové boby a živý dobytek, zatímco minusové hodnoty jsme i nadále mohli vidět u kávy a cukru.
AUDUSD H1 16012014.PNG

Také jste short na AUD?

16.01.2014 I když se zdál být australský dolar aktuálně přeprodaný, jeho dlouhodobý trend směrem dolů pokračuje...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY a AUD/NZD

10.01.2014 Včerejší zasedání Evropské centrální banky (ECB) ukázalo, že z nízké inflace se v budoucnu může stát palči...
fed banka.jpg

Fed je odhodlán pokračovat v podpůrné měnové politice

03.01.2014 Americká centrální banka (Fed) je i po nedávném omezení nákupů dluhopisů nadále oddána podpůrné...
img

Eurodolar pokračuje vzhůru, koruně ani další čísla z domova nepomohla

09.12.2013 Eurodolar v pátek vystoupal na hladinu 1,3700 i přes velice dobrá data z amerického trhu práce a následné pozitivní př...
img

Cena zemního plynu stoupala, zatímco barel ropy WTI padal ke dnu

02.12.2013 Každoroční oslavy Dne díkůvzdání, které připadají na čtvrtý čtvrtek v listopadu, utlumily v uplynulém týdnu činnost finančních trhů, včetně těch komoditních...
img

Očekávané události na finančních trzích: Libra na cestě vzhůru, přešlapující euro

19.11.2013 Minulý týden se na trzích nesl ve znamení sice dobré nálady, ale současně také nízkých objemů obchodů. Všeobecnou shodu na současné nízké míře rizika...
img

Týdenní zpráva o koruně: Dolar dostal další zásah

25.10.2013  Koruna se v závěru minulého týdne posunula lehce pod 25,80. Tento týden ale oslabování nepokračovalo a kurz se po výkyvech oběma směry vrací do blízkosti 25,70. Na domácí měnu zapůsobily jak zprávy z domova, tak volatilita na hlavních trzích.
img

Týdenní zpráva o koruně: Dolar dostal další zásah

25.10.2013  Koruna se v závěru minulého týdne posunula lehce pod 25,80. Tento týden ale oslabování nepokračovalo a kurz se po výkyvech oběma směry vrací do blízkosti 25,70. Na domácí měnu zapůsobily jak zprávy z domova, tak volatilita na hlavních trzích.
img

Pozitivní statistika dala trhu šancí na odpočinek.

27.09.2013 Ve čtvrtek, Americký trh uzavřel obchodní seancí s menším přírůstkem. Dobrý zprávy z trhu práce a optimistický prohláš...
img

Zprávy z trhu práce a objednávky zboží dlouhodobé spotřeby v USA, analýza EUR/USD

25.07.2013 Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti nečekaně vzrostl o 7 000 od posledního měření a dosáhl tak sezóně uprav...
img

Eurodolar se prudce zvedl, Bernanke překvapivě couvá z přísnější rétoriky

11.07.2013 Kurz eura k dolaru se včera odpoledne pozvolna zvedal, ten pravý růst ale přišel až po informacích z Fedu. Zápis z jed...
img

Odpolední analýza EUR/USD a zprávy z trhu bydlení USA

18.06.2013 Americké spotřebitelské ceny (CPI) vzrostly v květnu o 0,1 procenta a naznačily tak případnou stabilizaci cen po ...
img

Ranní přehled událostí a intradenní analýza EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY a AUD/NZD

12.06.2013 Japonské objednávky strojů klesly v dubnu meziměsíčně o 8,8 procenta. Jde jen o další důkaz, že tamní prům...
img

Euru se ani po horších datech z USA nepodařilo prorazit úroveň 1,3. Odpolední zprávy z trhu

30.05.2013 Švýcarská ekonomika dosáhla 0,6 procentního růstu v prvním čtvrtletí letošního roku a překonala tak...
img

Komodity: Cena bavlny zaznamenala oživení

06.05.2013 Ceny termínových kontraktů bavlny se v uplynulém týdnu zotavily a zaznamenaly první týdenní nárůst (2,3%) od...
spx 05052013-2.png

Index S&P 500 na novém rekordu

05.05.2013 A je to tady. Americký akciový index S&P 500 v pátek poprvé uzavřel nad hladinou 1600 bodů...
img

Ranní přehled nejdůležitějších událostí z finančních trhů

02.05.2013 Dnešní obchodní seance se zaměří na Evropskou centrální banku (ECB), která by měla ve 13:45 vyhlásit vý&sc...
img

Koruna odpoledne posílila, eurodolar tlačí dolů americká data

25.04.2013 V první půli dne, kdy okolní měny slábly, se koruna držela. Odpoledne začaly zlotý i forint korigovat své ztráty, č...
nfp report nezamestnanost.jpg

USA: Počet plánovaných propouštění vzrostl

04.04.2013 Americké společnosti v prvním čtvrtletí oznámily propuštění 145.041 zaměstnanců, což je nejvyšší údaj...
img

EUR/USD a ranní dávka fundamentálních novinek

01.03.2013 Německé maloobchodní tržby rostly v lednu nejrychlejším tempem za posledních 6 let a dokázaly se tak probr...
img

Kiwi (NZD/USD) se ani po zasedání obou centrálních bank nerozhodlo pro jednoznačný trend

31.01.2013 Včera večer vystoupila bankovní komise americké centrální banky (FOMC) se svým prohlášením. V reakci na vč...
Související klíčová slova: Nástroj Autochartist | Etheru | Autochartist | Dynamický růst | MarketResearch | Klíčový ukazatel | ProTrader program | Co jsou CFD kontrakty | Uvolněné měnové politiky | ChatGPT | Notifikace | Grafy akciových indexů | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Rozvoj měst | Take Profit | Dukascopy | Vývoj nezaměstnanosti | Americký ADP | Vývoj | Obchodní platformy | Data z trhu práce | Trh nemovitostí | Charlie Lee | Skalpovat | Skener trhu | L.F. Investment Limited | EUR | Zajištění zisků | Spotřebitelské výdaje | Paul Krugman | Standard & Poor's | Budoucnost | Úroveň inovací | Výkyvy | Itálie | Akcie finančního sektoru | Negativní zpráva | Stoxx | Spekulace na pokles cen | Obchody | Texas | Kapitál a podíl zisku | Očekávání | Korelace | Předpověď | Volatilní | Evropské centrální banky | Aktuální kurzy měn | L.F. Investment | AMC Entertainment Holdings | EUR USD | Informace o kryptoměnách | 4Cast | XTB Zprávy z trhů | Představení platformy IBKR | Webináře | AUD/NZD | Smart money | Podnikání společnosti | Extrémně volatilní | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | PMI v eurozóně | EURJPY | Příležitost k nákupu | Trh práce | Ripple | Pro investory | Oživení ekonomiky | Investice | Britská centrální banka | DXY | Rozvolnění | Stagnace | Potenciál | MACD | Support | Oslabování měny | Cyklus zvyšování sazeb | Zkušení tradeři | ADP report | Aktuální informace o trhu | Indicators | Ifo | Webinář | Gabelli Funds | Prognózy | Britská libra | Šéf Fedu Powell | Intervence | Interactive Brokers | Chování | Americký regulátor | Rekord | Raiffeisenbank | Kulturní vliv | Růst akciových indexů | Bitcoiny | Návrh zákona | Evropské měny | Dopad na existující odvětví | Měnový pár GBP/USD | Uvolňování měnové politiky | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Tradiční měny | Spotřebitelé | Cena bitcoinu | Profesionální obchodníci | Price Action | Akcie společnosti | ETH | Kreativita a inovace | Odvětví v ekonomice | Agentura AFP | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | Hlavní zprávy | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | Poškodit ekonomiku | Rozdělení zisků | Option Chains | Měnový pár USD/JPY | Brent | Zpřesněné údaje | Delta | Doporučený zdroj | Vývoj na trzích | SMA | Vzdělávání | Dodávky automobilů | Šéf Fedu | Rozhodnutí o sazbách | Index DOW | Import | Exchange | Londýn | Forexový trh | Investiční strategie | Akcionáři | Pesimismus | Držení pozice | Kontrakty | Strach | Budoucí trendy | Graf EURUSD | Zkušený obchodník | Informace o trhu | Microsoft (MSFT.US) | Autochartist Limited | Index spekulativního sentimentu | AUDUSD | Nasdaq100 | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Cena Brentu | Analytický tým FXstreet.cz | Nejnovější zprávy z trhů | AI | Odhad HDP | Největší IPO | Dvoufázový proces ověření | Webináře IBKR | Projekce | Výběr likvidity | Sociální a kulturní vliv | Peníze | Ověřovací proces | Ukazatel | Acorn | FTX | Coinmarketcap | Proces ověření | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Trendový indikátor | Služby | Investovat | EURUSD | Unie | Bezpečné přístavy | Měnová politika Fedu | NVDA.US | Počet kótovaných firem | Tuzemská ekonomika | Barel ropy | Stochastický | Investiční cíle | Ropa WTI | NFP report | Ekonomiky | HDP v USA | Analytika | Zasedání FOMC | ZEW index | Kurz eura k dolaru | NFP | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | USD/EUR | Resistence | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | ProTrader | Kč/USD | Rychlý růst zaměstnanosti | Next Finance | Opční strategie | Investování do kryptoměn | Investiční horizont | Broker | Proražení | Oslabení | Posílení koruny | USD | Export | Ceny Bitcoinu | IBKR | Technická analýza | Faktory ovlivňující růstová odvětví | Moody's | Delta Air | Americká ropa WTI | Plány | Energetická společnost | Na burze | Umělá inteligence | Aktuální informace | Riziková averze | ČSOB | Počáteční kapitál | Tvorba pracovních míst | Ekonomická aktivita | Regulace | Maďarsko | Patria Plus | Úroková sazba | Tovární objednávky | CFD kontrakty | Spekulovat | Skutečný výsledek | Cena elektřiny pro německý trh | P.A. | Podpůrné programy | Širší index S&P 500 | Obchodní nástroje | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Středoevropské měny | Úrovní podpory | Dovednosti | Janet Yellenová | Měnový pár EUR/USD | Patria Online | Akcie Google | Platformy xStation | RIVN | Dluhové krize | Výzkumy | Aktuální kurzy | Zprávy o trhu | Pozitivní zprávy | Model 3 | NASA | Dodávky čipů | Nikkei | Pro tradery | Model Y | Generace Z | Stratégové | Výrobní ceny | Komoditní | Výrobci elektromobilů | CFD (Rozdílové smlouvy) | Srovnání prop trading | Vývoj akcií | Býčí sentiment | Evropští ministři | Eurex | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Nové zprávy | Elon Musk | Jestřábí postoj | Makrodata | Akciové indexy | Obrat trendu | Investoři | Rizikovost | Obchodní deník | Myšlení | Covid | Nejistoty | Negativní sentiment | Evropská měna | AMD | Prezident ECB | Analytici | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Index PPI | Jádrový index | Pokles bitcoinu | Bez rizika | Zisk | Bias | Zpřísňování měnové politiky | Bitcoin futures | Inflace v lednu | Průmyslové objednávky | Bank of England | Zveřejnění zprávy | Technická analýza BTC/USD | Britský premiér | Roboti | Prezident | Zápis z posledního zasedání | Makrokalendář | Platformy IBKR | Divoké americké akciové trhy | Kč/EUR | Kolísání cen | Boj s inflací | Analýzy | Kalkulačka rizika | Financial Progress Group | AMC.US | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Hlavní úroková sazba | Reakce trhů | IEA | Demokraté | Německý DAX | Patria | Nabídka IBKR | Ekonomický vývoj | Instrument | Úrok | US500 | Traders´Academy | Investiční riziko | Agentura Reuters | EUR/CHF | Fiskální rok | London Stock Exchange | Obchodní plán | Sentiment investorů | Prodej | Zpráva | Spike | Bohatý | Nové příležitosti | Prémie | Řízení rizik a poplatky | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Intradenní analýza | Dluhopisové výnosy | Konzistence | Vliv na ekonomiku | S&P | Kontraindikátor SSI | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Obchodování | Legislativa | Zasedání Fedu | Aktuální obchodní příležitosti | Futures | JOLTS | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | GBP | Rekordní hodnoty | Management | Velikost obchodu | Investiční výzkum | Nástroje řízení rizik | ZEW | Výsledková zpráva | Obchodní týden | Bitcoin | Admiral Markets | TSMC | Dobré výsledky | Centrální banky | Nízké poplatky | Škálovatelné programy | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Ekonomické události | Rada Charlieho Mungera | Zprávy | Deflace | Co Autochartist umí | Dolary | Tokeny | Asijská seance | Obchodování na Wall Street | Vývoj ceny bitcoinu | Bard | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Poptávka v Číně | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Tržní úrokové sazby | Udržitelnost | Silný růst | Kryptoměny CFD u XTB | Dnešní data | Regulační úřad | Intradenní obchodování | Vyhlídky | Firmy | CZ | Put opce | Cena ropy brent | Páka | Index cen domů | Medvědí divergence | Míra | Kryptoměnové burzy | Úrokové sazby Fedu | Webináře zdarma | Nástroj | Výsledky | HUF | Analýza trhů | Dění na finančních trzích | Fundamentální zprávy | Hedgeové fondy | Tržní analýzy | Ekonomika sdílení | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Cena ropy WTI | TIM | Fundamentální analýza | Odhady trhu | Tržby | Australský dolar | Finanční domy | XTB Jiří Tyleček | Retracement | Koruna | Komoditní měny | Finanční služby | Koruna dnes | American Airlines | Ripple (XRP) | OPEC+ | Francie | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Futures na evropské indexy | Dlouhodobé strategie | Jakub Matis | Objem | Propad | xStation | Společnost Arm | Hypotéza | Halifax | Očekávání investorů | Výkonnost | HDP eurozóny | Stimulační opatření | Makro | Oslabení měny | Údaje | Hypotéza adaptivního trhu | Společnost Nvidia | Klima | Report ADP | Společný podnik | Exxon Mobil | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Světové ceny ropy | Trendová čára | Možnost spekulovat na pokles cen | Regulátor | Průzkumy | SwiftTrader | Státní rozpočet | Barack Obama | Akcie ropných koncernů | Propouštění zaměstnanců | Průmyslová výroba | AMC | Aussie | Pfizer | Očekávaný růst | Ukazatel inflace | AFP | Studie | Obnovitelné zdroje energie | Slabší koruna | Průraz | Globální dění | Deficit | Ceny zemního plynu | EDF | Americký dolar | Graf | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Reakce trhu | Nový Zéland | FRA | Micro Bitcoin futures | Srovnání prop trading platforem | Oscilátor | Cenová hladina | Ropa Brent | Upgrade | Hrubý domácí produkt | Současná situace | Lukáš Kovanda | Aktuální hodnoty měny | Nástroj pro všechny obchodníky | Konzistentní obchodování | Přijetí | Terminál | Evropa | Obchodovat CFD | Technické ukazatele | Změny na trhu | Jackson Hole | HUF/EUR | Intradenní obchody | USD/PLN | OPEC | Short | Stop Loss (SL) | Jednání FOMC | Pár EUR/USD | BYD | Eurodolar | Environmentální udržitelnost | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | MJ | MRK | Index volatility | FactSet | Dow Jonesův index | ForexLive | Technické analýzy | Euroskupina | Obchodní dovednosti | Odpor | Rostoucí trend | High | Ekonomická situace | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Makro data | GBPUSD | Ztrátové obchody | CapXmaster | Turecká centrální banka | Stříbro | Nejbližší support | USDCAD | Akcie | Americký dolarový index | CHF | Tým InstaForex | Údaje o inflaci | Instituce | Česká koruna | Dogecoin | Bank of Japan | Podnikatelská důvěra | Vývoj akciového indexu S&P 500 | CFD kontrakt | Falešný break | Foreign Exchange | Devizové trhy | Brokers | Obnovitelné zdroje | Americké akcie | Silná ekonomika | Trader Workstation (TWS) | Reálný účet | MetaTrader | Dlouhodobější trend | Běžný účet | Kongres | Divize | MetaTrader 4 | Oslabení koruny | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Drahý kov | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj indexu volatility | Analýza BTC/USD | Apple | Zvýšená volatilita | Trh | Komise | Grafy | Stellar | Těžba ropy | Zahraniční FX | Vývoj zlata | Fed | Zahraniční obchod | Pohled velkých hráčů | Výrobce čipů Nvidia | Korekce | Zprávy a analýzy | Klesající trend | Upozornění | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Pozornost | Finanční společnosti | Jiří Tyleček | Společnost XTB | Obchodování na burze | Fair Value Gap | Money management | Vývoj ekonomiky | Trh japonského jenu | Kurz forintu | Japonská centrální banka | Výběry | Odveta | Tržní výhled | Konkurenceschopnost | S&P 500 | Vysoké ztráty | Snižování úrokových sazeb | Alphabet (GOOGL.US) | Kov | Platební prostředek | Kanada | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | Posílení dolaru | Stock | Hamás | Volatility | Zemní plyn | Ministři financí | MWh | Dezinflace | Kartel OPEC | Alphabet Inc. | Americký ADP report | Soustředění | Rivian | Microsoft | USD/CHF | Příležitosti | Otevření obchodu | Pohled do budoucnosti | Obchodování kryptoměn | Data z USA | Nejistota | Daňové úlevy | Obchodní plány | Repo operace | CME | Úspory | Spotřebitelská inflace | CFD u XTB | Sell | Ceny v průmyslu | Příjmy společnosti NVIDIA | Index nákupních manažerů | CL | Měny&Sazby | Letadla | Akcie ve Spojených státech | Makroekonomické údaje | Long pozice | Celkový sentiment | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Vývoj eura | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Unce zlata | Meziroční růst HDP | Markéta Šichtařová | MSFT.US | Objem obchodů | Range | Velké zisky | Japonsko | XRP | Negativní sentiment investorů | Invest | ForexFactory.com | Akcie v USA | Centrální banka | Andrew Bailey | Poslední vývoj ceny | Intraday | Exxon | Devizové intervence | Vývoj dolaru | Aplikace Autochartist | Dobré zprávy | Arm | QE | Situace | Mario Draghi | Červnová inflace | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Donald Trump | Kurz EUR | Největší kryptoměna | Demografické trendy | Standard & Poor’s 500 | Makroekonomické ukazatele | Patrik Urban | Jádrová inflace | Pravděpodobnost úspěchu | Krach | Instant Trading EU Ltd. | Zasedání americké centrální banky | Centrum | Portugalsko | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Další růst | Mentoring | Vision Fund | Partnerství | Transakční poplatky | API | Investovat peníze | Eurozóna | Pin Bars | Změny životního stylu | CZK | Reuters | AMC Entertainment | Verifikace | Londýnská burza | Budoucí úspěch | IBKR webináře | Výstupy | Investice a financování | Předseda | Objemy dat z futures | Utahování měnové politiky | Co jsou CFD kontrakty? | Klidné obchodování | Traders | Dlouhodobý pohled | Dluhopisy | CFD na kryptoměny | FOREX | Boeing | Příkaz | Mobilní obchodování | Zvyšování úroků | PROP Trading | Výhody | Organizace ADP | Rychlý růst | Vydělávat na forexu | Růst HDP | Libra | Ztráty peněz | CFD | Investiční kalkulačka | Obchodníci | Nová data | Dopad na ekonomiku | Open | Chicago Mercantile Exchange | Index technologického trhu Nasdaq | Aspekty nočního obchodování | Analýza trhu | US100 | Financovat | Řecko | Recenze nástroje | Aktuální cena | Nálada investorů | CME Group | Regrese | AMD.US | Technologický vývoj | TSLA | Federal Reserve | Nový rekord | Úroky | Severomořská ropa | Velké srovnání prop trading platforem | Komerční banka | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Cena | All-time high | Páteční NFP | Bearish Engulfing | Guvernér Fedu | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Economic | Inflační očekávání | Jed McCaleb | Ceny akcií | Izrael | Inspirace | Push notifikace | Rozpočet | S&P500 | Dolar | Čínská ekonomika | MUFG | Amazon | Ceny | Technologie | Opce | Půlení bitcoinu | MetaTrader 5 | Podnikání z domova | ČNB | Šíření viru | TSLA.US | Velikost pozice | Agentura Bloomberg | Pokles | Výběr zisků | Nvidia | Vývoj akciového indexu | USDCZK | Investiční služby | Vyšší riziko | IMF | Komodita | Bitcoin (BTC) | Poplatek | DIP | KNF | FTSE | CARA | Americká ekonomika | NVDA | Kurz koruny | Svět investování | Důvěryhodnost | Obchodník | Jednání ECB | Regulace a legislativa | 737 MAX | Vývoj kurzu koruny k euru | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Bitcoin a další kryptoměny | Blue chips | Merck (MRK.US) | BoE Andrew Bailey | Růst mezd | Tempo poklesu | Bitcoin Cash (BCH) | Spotřebitelské ceny | Evropská centrální banka | Zasedání Bank of England | Index cen | Nejnovější zprávy | Zelené energie | Dobré obchody | Čínská vláda | Daně | Růst americké ekonomiky | Lídři | Vyšší úrok | Tradingové webináře zdarma | Pivot | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Pracovní trh | Vývoj inflace | Omezení ztrát | Česká ekonomika | Výzkum a vývoj | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Kurzy | Marketingová komunikace | Příjmy společnosti | Turbulence na trzích | CBOE | Fond | Čína | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | iTrade | Zisky | Low | Konsensus | FCA | Ekonomické údaje | Epidemiolog | Litecoin | Conference Board | Konsenzus | Výše úrokových sazeb | Empire State Index | Joseph Schumpeter | Obchodní pozice | Spekulativní pozice | Link | ActionForex | Bitcoin Cash | Swap | Růst ceny | ISM | Benchmarky | Přehled kurzů | Ranní okénko | Indikátor | NATGAS | Delta Air Lines | Manuál | Cena zlata | Zvýšení ceny | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Trinity Bank | Růst cen | Vyšší sazby | RSI | Měnová politika | Delaware | Pevné nervy | Financování | Změny v ekonomice | ČSÚ | Nejrozšířenější kryptoměna | Tržní fundamenty | Etherea | Finance | Otevírání ekonomiky | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Stres | Očekávání trhu | Prodávající | Guvernér | Nvidia (NVDA.US) | Americká lehká ropa | Podíl zisku | Peer-to-peer | Republikáni | USDJPY | Dnešní události | Zemědělství | Investiční poradenství | Technologické inovace | Poptávka | Americké akciové trhy | Spekulace na pokles | Line | Dukascopy Europe | Obchodování na měnových trzích | SSI | Krypto | Obchodování kryptoměny | Investor | Obchodovat | Pokles akcií | Hospodářský růst | Kapitálové trhy | Posílení eura | Charlie Munger | Odhodlání | Order Wheel | WTI | Standard & Poor's 500 | Otevřená pozice | Bod | Stavební výroba | Reporty | Medvědi | Redukce | RBNZ | GfK | PRIBOR | Rozdělení zisku | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování CFD | Klouzavý průměr | Profesionální tradeři | RBI | EMU | Saúdská Arábie | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Sázet | Podnikání | Překoupené podmínky | Cena ropy | Inflace | Problémy | Vývoj měn | ROCE | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Vývoj indexu volatility VIX | Statistiky z trhu práce | DAX | HDP | Obchodní návyky | Projevy centrálních bankéřů | Recenze | Alphabet | Vedení společnosti | Zkušenosti | Ekosystém | Signály | Debata | Přizpůsobovat se | Vysoké zisky | Trading Station | Devizový trh | Načasování | Byznys | Snížení úrokových sazeb v USA | Futures na ropu | Premiér Rishi Sunak | USA | Ropa | Peněžní zásoba | Statistiky | Ether | Ekonomická rizika | Světová ekonomika | Komise v přenesené pravomoci | Manufacturing PMI | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Demo účet | Týdenní pivot | Američané | Kurz | Forexu | Market | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Kurzy.cz | UST | Merck | Optimismus | Tradingová doba | Rozhodování | Růst dolaru | Vyšší high | Medvědí scénář | Polský broker | Globalizace | Costco | Deficit státního rozpočtu | Analýzy a obchodní příležitosti | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | Měď | Burzovní debut | Gigafactory | Rozvíjející se trhy | Euro | AUD | Contract | Indexy PMI | Binance | Trader Workstation (TWS) pro začátečníky | Podhodnocený | Úsilí | SEC | Predikce | Kypr | Zahraniční kapitál | Softbank | Směr trendů | Joe Ross | Nastavení grafů | Útok Hamásu | EV | Obchodovat na forexu | Obchod | Zpomalení růstu | Růst ekonomiky | Příklady obchodování | Vývoj kurzu eura | Majors | Rozhodnutí Bank of England | Bollingerova pásma | Velké srovnání prop trading | EU | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Portfolia | Transakční náklady | Inflace v Německu | Úrovně rezistence | Vývoz | xStation 5 | Samsung | Recese | Index strachu | Index relativní síly (RSI) | Záloha | Švýcarský frank | Investiční doporučení | Bank of Canada | Držení obchodní pozice | Analýza BTC | CZK/EUR | NZDUSD | Index Dow Jones | USD/CAD | Společnost EDF | Začít investovat | Stavební povolení | Miliardy | Spekulace | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Ropa roste | Růstový trend | Řízení růstových odvětví | František Táborský | Ministři financí EU | Frank | Ministři | Změna politiky | Ekonomické teorie | Kurz eura | Americké ministerstvo práce | Pips | Swapová křivka | ARM | Ekonomické analýzy | Silné euro | Bankovní unie | Dávky v nezaměstnanosti | Ceny potravin | Uniswap | Dluhopis | Japonský jen | Index FTSE 100 | MoneyExpo Online | Kiwi | Další kryptoměny | CySEC | Technologický sektor | Plánování | Cena elektřiny | Další funkce | Sterling | Předpovědi | Investiční poradce | Challenge | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Produktivita práce | Trend | Akcie a ETF | Dění na trhu | Dow Jones Industrial | MoneyExpo Online 2021 | Míra inflace | Platforma | Akcie energetických společností | Manufacturing | Investiční soutěž | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | United Airlines | Trhy v USA | Finanční situace | Nařízení | Société Générale | Přeprodané podmínky | Ray Dalio | Pioneer Natural Resources | Míra nejistoty | SWIFT | Jak obchodovat | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Indexy | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Severomořská ropa Brent | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Mezinárodní měnový fond | Gold | Průmysl | Tempo růstu | Bankovnictví | Investiční platformy | Divergence | Cena cukru | Darwinova teorie | ETF | Akciové trhy | Kurzy měn | Value Gap | Myšlenka | Centrální bankéři | Varování | Šéfka Fedu | Obchody přes noc | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Long | Rally | Bankovní rada | Pandemie | Dlouhodobý úspěch | Aktiva | FOMC | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Obchodní podmínky | Širší index | Cenový strop | Růst zaměstnanosti | Ministerstvo financí | Vývoj finančních trhů | Velikosti pozic | Výprodej | Business | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Základní úrok | Pokles cen | Kongres USA | Technologická společnost | Začít obchodovat | ARM Holdings | XPeng | Nový týden | Vývoj kurzu | Inovace | Konsolidace | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Výnosnost | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Brazilský real | Technologický pokrok | Jak začít investovat | Sentix | Trhy dnes | | Counterpoint Research | EQ Derivatives | Pochybnosti | Trinity | ISM ve službách | Session | Purple Trading | Zotavení | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | Short pozice | Stoxx Europe 600 | Silná konkurence | Trendový kanál | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | Politika | Konkurence | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Profit Potential | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Typy účtů | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Indikátor MACD | Dnešní seance | Americké futures | Měnové trhy | Příznivé faktory | Poplatky | Indikátory důvěry | Oslabování eura | Úrovně supportu | Velká Británie | Evergrande | Ziskový obchod | PLN/EUR | Investment Banking | Citibank | Ideální podnikání z domova | Objemy obchodů | Centrální banky USA | CAR | Nálada | Aktivita ve službách | Investování | Index amerického dolaru | ForexFactory | LTC | Měnové páry | Technologické akcie | EdF | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Výrazná inflace | Intel | Přísná měnová politika | Proč investovat | Index volatility VIX | Dnešní ekonomický kalendář | Forexové obchodování | Ekonomika | Živobytí | Investiční společnosti | Pohyb ceny | Historická maxima | Ekonomická data | Elektřina | Obchodování s cizími měnami | Commerzbank | Trading Educators | Zhodnocení | Šance | Spořící účty | Prolomení supportu | Book Trader | Výhled | ESM | Slovo recese | Americký akciový index | Auta | Americké ministerstvo | Společnost InstaForex | Analýza poptávky na trhu | Americký trh práce | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Summit EU | Ethereum | Akciový trh | Vysoké ceny | Kultura | Economist | Odpovědnost | Propouštění | Loss Potential | Sentix index | Polkadot | Politika Fedu | Finanční trhy | Česká národní banka | Denní zprávy | Británie | Data o inflaci | X-Trade Brokers | Obchodní pozice přes noc | Prostor pro růst | Zvýšení produktivity | Fondy | Dlouhodobý trend | Technický výhled | Další funkce a podpora | IPO společnosti | Austrálie | AAPL | Cenové hladiny | HDP Číny | Financial Times | GOOGL.US | Nové údaje | USD za barel | CZK/USD | Představení platformy | Aktuální situace | Vývoj měnového páru EUR/USD | Peněžní trhy | Tradingové webináře | MSFT | Rizika a výzvy | Krize | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Fundamenty | Životní styl | Oslabení dolaru | Objednávky | Algoritmy | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Sazby | Generální ředitel | Devizové rezervy | Cíle | Politická rozhodnutí | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Ceny dluhopisů | LTRO | Rychlost | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Likvidita | Klouzavé průměry | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Derivát | Obchodování s CFD | Rozhovor | Dlouhá pozice | Transakce | Dnešní údaje | Technologický index | Měny | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Dna | Tržní zprávy | Druhá vlna | Zaměstnanost | Irsko | Energie | Trade Brokers | Instant Trading EU | Zpravodajství | Craig Bewick | Tradeři | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | BTC/USD | Obchodní příležitosti | Měna | Dodávky plynu | Put | The Wall Street Journal | Rozhodnutí FOMC | Trading | Oslabení eura | Kotace | Trader Workstation | Elite Trader | Uvolnění měnové politiky | Thomson Reuters | Výnosy | Poradenství | FTMO | Miliardy dolarů | Tým CapXmaster | Úročení neinvestovaných prostředků u XTB | 100 SMA | Trade | RIVN.US | Globální finanční trhy | EFSF | Prodeje | Stav ekonomiky | Nákupní signál | Tržní cena | Ministři energetiky | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Poradce | Býčí scénář | Zkušenost | GBP/EUR | Signál | Jerome Powell | Zdražování | Výsledkové sezóny | Americké vlády | Obchodování Futures | ADP | Repo sazba | Ropy | Rozdílové smlouvy | Klesající inflace | Korelace signálů | Finanční derivát | Úspěšné obchodování | Řízení rizik | Americké akciové indexy | Základní sazba | Pracovní síly | Druhá vlna pandemie | Výdaje | Smartphony | Společnost | Kurz koruny vůči euru | Apple (AAPL.US) | Denní volatilita | Stimuly | Sázky | Francouzský index | Vysoká volatilita | London Stock Exchange Issuer Lists | Potenciál zisku | BMW | Cena akcií | Bezpečné měny | Munger | Forexoví tradeři | Rozšíření | Ekonomické indikátory | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Ropný trh | Americké ministerstvo financí | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | Tisková konference | Eura | AAPL.US | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Lehman Brothers | Americká centrální banka FED | Gap | VIX | Inflační data | Stock Exchange | Růst | Vyšší úroveň | Komodity | Příjmy | Pohyby cen | Investujte zodpovědně | Zajištění | Domácí měny | Měnový výbor | Ideální podnikání | CNY | Ekonomický rozvoj | BOSSA | Snížení inflace | Index | Ministři financí eurozóny | Wall Street Journal | XTB Research | Dow Jones | Bohatství | Kanadská centrální banka | Průmyslová produkce | Úročení | Meziroční růst | Výsledková sezóna | ČTK | Engulfing | ISM index | Valuace | Země eurozóny | Býčí potenciál | Prohlášení | Dynamický trh s kryptoměnami | Riziková prémie | Klíčový prvek | Podnikatelské klima | CAD | Paul Romer | Vlády | Výzvy a rizika | Tesla | Evropský průmysl | Chris Larsen | CPCA | FX Instructor | Obchodní rizika | Demo účet zdarma u XTB | Dovednosti obchodníků | Základní opční strategie | Stabilita | Mezinárodní konkurenceschopnost | Značný kapitál | Vyšší low | Nejvyšší pravděpodobnost | Úročení neinvestovaných prostředků | Index spotřebitelských cen | Trader | Starší populace | Celkový stav ekonomiky | Evropské vlády | Rezistence | Úspěch na forexu | MUFG Bank | IBKR mobile | Tradingové konference | MiFID II | Měnové krize | Rivian (RIVN.US) | Peněžní úrok | Silný základ | Dnešní obchodování | Vliv růstových odvětví na ekonomiku | Euro vůči americkému dolaru | Odvětví | Trader’s Insight | Kryptoměny CFD | Mobile trader | Pracovní místa | Pražská burza | Japonská Softbank | Česká vláda | Vývoj dolarového indexu | Obavy z brexitu | Prodej vozů | Graf dne | Vít Hradil | Trpělivost | Identifikace růstových odvětví | Nasdaq Composite | Analýza | Vývoj státního rozpočtu | Sazby Fedu | Události tohoto týdne | Výhody obchodování | Nízké úrokové sazby | Americké centrální banky | PCE data | Volatility View | Bloomberg | Kreativita | Demo účet zdarma | Podpora | Zahraniční forex | Současný stav | Riziko obchodování | Pozice přes noc | Online obchodní platformy | Pohyb koruny | Inovační potenciál | Program SwiftTrader | Aspekty růstových odvětví | Obchodní války | EEX | Index amerických akcií | Snižování sazeb | Obrovské pohyby | Zamyšlení | Vysoký výnos | MRK.US | Jak fungují růstová odvětví | Konference MoneyExpo | Vysoká úroveň inovací | Market Outlook | Zdroje energie | USD/CZK | Hospodaření | Baker Hughes | Konec roku | Nemovitosti | Futures trhy | Snížení sazeb | Míra nezaměstnanosti v Německu | Akciový index | Přehled | Klienti InstaForexu | Finanční ztráty | Obchodování na forexu z domova | Index CPI | Klientská podpora | TWS | Maloobchodní tržby | Sektor služeb | Cenové výkyvy | Identifikovat trendy | Novozélandský dolar | XTB | Úspěšný trading | Index Nasdaq Composite | xStation5 | Index energetického sektoru | Německo | MT4 | Profesionální obchodník | Kontrakt | Maloobchodní prodeje | Sazby beze změny | Investiční soutěže | Vice | Tržní situace | Španělsko | Strategie řízení | Dynamický trh | Pozice bitcoinu | Velké objemy | Strategie řízení rizik | Bid | X-Trade | Konkurent | Robert Solow | Nansen | Aktivum | Domácnosti | Analytik | ONS | Státní dluhopisy | Globální dostupnost | Index DAX | Vysoká inflace | Dolarový index (DXY) | Pozice | Statistika | Snižování produkce | Jak si vydělat | Nižší volatilita | Směrnice | Slabší euro | Analytik XTB | Forex kalendář | Riziko | Litecoin (LTC) | Adaptive Market Hypothesis | Engulfing pattern | StrategyTrader | EUR/GBP | Změny na trhu práce | Marika Čupa | Issuer Lists | Charakteristiky růstových odvětví | Příliv zahraničního kapitálu | Zhodnocování peněz | Přivýdělek | Proč investovat do kryptoměn | IPO Arm | Globální konkurence | Pozornost trhu | Time frame | Evropské indexy | Investiční rozhodnutí | Dlouhodobí investoři | HDP (Hrubý domácí produkt) | GEN | MIFID | Podnikatelé | Dovednosti a vzdělání | Fair Value | Prodejce luxusního zboží | Akumulace | ABC | Banky | Společnost X-Trade Brokers | MoneyExpo | BCH | Co jsou CFD | Největší pokles | Bloomberg Terminal | Banka | Doporučení | Začněte s tradingem | Nonfarm Payrolls | Fyzické akcie | Seriózní obchodník | Cílové ceny | Měnový pár | Makléř | Příjmy domácností | Video | Ocenění | Celková inflace | EMA | Opatření | Omezení rizika | Emerging markets | BinanceCoin | Výhled centrální banky | InstaForex | Novinky | Platforma xStation | Vývoj ceny ropy Brent | Úrokové sazby | Sentiment trhu | Vyšší výnosy | Federal Reserve Bank | Pozornost obchodníků | Důležité aspekty růstových odvětví | Vývoj ceny | Obchodní nastavení | Ekonomický růst | Společnost FTX | Nasdaq | Společná evropská měna | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Microsoftu | Ministerstvo práce | Vliv na rozvoj měst | FTMO Challenge | IOER | Inflace CPI | Odvětví vzdělávání | Vyšší inflace | Stochastic | Práce | Fintokei | Evropské země | Biotechnologie | Růstové sektory | Spolupráce s akademickým sektorem | Investment | Prodej eura | Analýza ceny | PMI index | GOOGL | Společnost Fintokei | Spojené státy | NIESR | Investiční účet | MarketResearch.com | Janet Yellen | Vývoj na trhu | Minimální velikost obchodu | Daně z příjmů právnických osob | Nominální úrok | Kryptoměny | Podnik | Přístup k obchodnímu kapitálu | LMAX | Miliardář | Jefferies | Úvěr | Michael Porter | Situace na trhu | Úspěch | Ekonomové | Krypto CFD | Broker roku | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Zlepšení | Výrobce elektromobilů | Fyzické akcie a ETF | Nabídka kryptoměn | Index relativní síly | Přehled o aktuálním dění | Politické a legislativní faktory | Ondřej Hartman | USD/JPY | Overnight | FXstreet | Situace na grafu | ČR | Podniky | Změna perspektivy | Vyšetřování | AUD/USD | Význam vzdělávání | Bilance | Politici | Worldcoin | Analytický tým | Očkování | Zlato | Ethereum (ETH) | Vzestupný trend | Instrumenty | Analytické nástroje | Mzdy | Obchodní styl | Strategy Research | Varování před riziky | Šum na trhu | NZD | Produkce ropy | Wall Street | Tržní kapitalizace společnosti | Nesoulad | Spekulovat na pokles cen | Obchodování na forexu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Zprávy z krypto
Zprávy z krypto průmyslu
Zprávy z kryptoprůmyslu
Zprávy z kryptotrhu
Zprávy z Německa
Zprávy z pracovního trhu
Zprávy z pražské burzy
Zprávy z ropného trhu
Zprávy z Ruska
Zprávy z Řecka

Následující klíčová slova

Zprávy z trhu a tržní analýzy
Zprávy z USA
Zprostředkování financování
Zprostředkování obchodování
Zprostředkování spotřebitelských úvěrů
Zprostředkovatel devizových obchodů
Zprostředkovatelé
Zprovoznění indikátoru
Zprůměrování historických pohybů
Zprůměrování výkonu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
FTMO férovost
Potvrďte prosím... Zavřít