Sobota 15. června 2024 13:32
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Platformy

C:\fakepath\trader-14062024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.06.2024 1) Japonská centrální banka dnes ponechala úrokové sazby beze změny. Oznámila však, že v budoucnosti omezí rozsáhlé nákupy vládních dluhopisů. To představuje další krok v odchodu od mimořádně uvolněné měnové politiky, jejímž prostřednictvím se banka dlouho snažila podporovat domácí ekonomiku. Informuje o tom agentura Reuters.
img

Letošní dovolenou prodraží slabší koruna

14.06.2024 Statisícům Čechů, kteří se v létě chystají do nejoblíbenějších evropských destinací, se letošní dovolená prodraží oproti loňskému roku zhruba o 5 %. Na vině je oslabení tuzemské měny o více než 1 korunu vůči euru. Z pohledu cen zboží a služeb v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích Češi také příliš neušetří, život v Chorvatsku je ve srovnání s tím v Česku levnější pouze o 3,5 %, na Slovensku pak o 2,4 %.
C:\fakepath\cesko-eurozona.jpg

Dovolená Čechům letos zdraží kvůli oslabení koruny

14.06.2024 Dovolená v evropských destinacích se letos Čechům prodraží zhruba o pět procent. Důvodem je oslabení koruny vůči euru, když aktuální kurz 24,70 koruny za euro je zhruba o korunu slabší než před rokem. Naopak výhodnější kurz koruny mohou čekat turisté, kteří zamíří do Turecka nebo do Egypta. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, jejíž závěry má ČTK k dispozici.
img

Čtyřdenní pracovní doba: v Česku ji nabízí procento firem. Umělá inteligence a mladá generace to změní

13.06.2024 Čtyřdenní pracovní doba se v Evropě stává trendem. Svým zaměstnancům ji nabízejí například firmy na Islandu, v Belgii, Švýcarsku nebo Německu. V Česku se ke kratšímu pracovnímu týdnu zatím přiklání jen hrstka firem. Nese s sebou řadu výhod, ale i větší zaměstnaneckou zodpovědnost.
C:\fakepath\MyFundedFX-12062024.png

MyFundedFX

12.06.2024 My Funded FX (MFFX) je další z globálních prop firem, která poskytuje obchodníkům simulované obchodní účty. Celkový název firmy zní MyFunded Solutions, LLC. MFFX byla založena v červnu roku 2022 a sídlo firmy je v Dallasu. Firmu řídí generální ředitel Matthew Leech. Matthew Leech klade důraz na transparentnost, efektivitu a vzdělávání obchodníků, což jsou pro firmu klíčové prvky na konkurenčním trhu prop tradingu.
C:\fakepath\trader-11062024-39-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.06.2024 1) Akcie Raspberry Pi dnes při svém tržním debutu vzrostly o 32 procent, britský počítačový startup se snaží z primární veřejné nabídky získat přibližně 166 milionů liber. Akcie Raspberry Pi dnes zahájily „podmíněné obchodování“, přičemž plné otevřené obchodování by mělo začít v pátek. Akcie vzrostly na 370 pencí poté, co firma, která vyrábí malé jednodeskové počítače, stanovila cenu svých akcií na 280 pencí za kus.
C:\fakepath\ceskakoruna.jpg

Česko si v žebříčku inflace polepšilo, v Evropě ji mělo 23. nejvyšší

11.06.2024 Česko si v květnu v evropském žebříčku inflace mírně polepšilo. Ze 41 sledovaných zemí ji mělo 23. nejvyšší, zatímco v dubnu byla 21. nejvyšší. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Podle dnes zveřejněných dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) spotřebitelské ceny v květnu v Česku meziročně vzrostly o 2,6 procenta, v dubnu byla meziroční inflace 2,9 procenta.
C:\fakepath\prop-trading-10062024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Spadla klec, na prop trading si posvítí regulátoři. Co firmám hrozí?

10.06.2024 Sektor prop tradingu, ve kterém společnosti půjčují investorům kapitál na obchody, už na sebe poutal pozornost příliš dlouho a příliš hlasitě. Podle spěšné informace na jednom kyperském webu hrozí firmám v oblasti prop tradingu unijní regulace MiFID. Co by to znamenalo?
C:\fakepath\e8-markets-logo.png

E8 Markets

05.06.2024 E8 Markets je další z globálních prop firem, která nabízí své služby obchodníkům z celého světa. E8 Markets se dříve jmenovala E8 Funding. Rebranding provedla, protože chtěla být něco více než jen společnost, která poskytuje simulované účty, proto zvýšila své pravomoci, získala různé licence a s tím i začala vyvíjet sofistikované obchodní nástroje a strategie, to je i důvod proč E8 hledá na zaměstnanecký poměr kvantitativní a algoritmické tradery. Firma byla založena v roce 2021 jako E8 Funding a už v roce 2023 vyplatila obchodníkům více než 33 milionů dolarů a pokořila hranici 200 000 uživatelů. E8 má sídlo v USA, kanceláře mají v Dallasu ale i v Praze. Majitel i CEO je Dylan Elchami.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Plyn pro evropský trh zlevňuje, také díky kratší odstávce v Norsku

04.06.2024 Velkoobchodní cena plynu pro evropský trh sestupuje z letošního maxima, na které se dostala v pondělí. Dnes po poledni vykazovala asi tříprocentní pokles pod 35 eur (865 Kč) za megawatthodinu (MWh). Ke zklidnění situace přispěly zprávy, že odstávka na platformě u Norska bude kratší, než se čekalo. Norsko je teď klíčovým dodavatelem plynu do Evropy.
img

US OPEN: Akcie meme znovu uděřily!

03.06.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše – S&P 500 si připsal 0,3 %, Dow Jones se obchoduje na stejné úrovni, zatímco Nasdaq a Russell 2000 vyskočí každý o 0,8 %. Akcie meme jsou opět v centru pozornosti poté, co média oznámila, že RoaringKitty, obchodník spojený s mánií 2021, vybudoval velkou pozici na GameStop. GameStop zahájil dnešní obchodování s více než 70% vzestupnou cenovou mezerou.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Upozornění na investiční platformu http://earnfirmfxtrade.pro/ a falešné profily na sociálních sítích

02.06.2024 ČNB upozorňuje veřejnost, že v posledních dnech docházelo prostřednictvím falešného profilu na sociální síti Instagram k zastřenému nabízení investičních příležitostí na investiční platformě http://earnfirmfxtrade.pro/.
img

Den dětí: Jak zajistit dětem lepší budoucnost a finanční gramotnost

31.05.2024 Den dětí je příležitostí nejen k oslavám, ale také k zamyšlení nad budoucností našich nejmladších. Rodiče mají dnes několik možností, jak mohou svým dětem pomoci ke snazšímu startu do života, například prostřednictvím pasivního investování a učení finanční gramotnosti.
C:\fakepath\USA-Kuba.jpg

USA oznámily opatření na podporu kubánského soukromého sektoru

29.05.2024 Americké ministerstvo financí oznámilo několik regulačních změn, které mají umožnit větší finanční podporu ze strany Spojených států vznikajícímu soukromému sektoru na Kubě. Poprvé po desetiletích umožní USA malým podnikatelům otevřít si účet v americké bance a provádět přes internet povolené transakce. Umožní rovněž kubánským podnikatelům využívat platformy sociálních médií, on-line platební stránky, videokonference a autentizační služby, které byly dosud pro tento sektor nedostupné.
img

Semler Scientific stoupá o 31 %, když společnost odhalila investici do Bitcoinu 📈

28.05.2024 Společnost Semler Scientific (SMLR.US), která se zabývá zdravotnickou technikou a dodávkami, odhalila, že koupila 581 BTC za přibližně 40 milionů dolarů. Po tomto oznámení vzrostly její akcie o více než 31 %. Společnost uvedla, že Bitcoin v posledních měsících, po zeleném světle SEC 11. ledna, získává obrovskou popularitu a v budoucnu se ukáže být pojistkou proti rostoucí inflaci nebo globální nestabilitě. Semler se rozhodl investovat své hotovostní přebytky právě do BTC a generální ředitel společnosti Eric Semler zdůraznil, že strategie alokace kapitálových přebytků do BTC bude zachována dlouhodobě.
C:\fakepath\Funding-Pips-27052024.png

Funding Pips

27.05.2024 Funding Pips (FP) je další z větších prop firem, která poskytuje kapitál obchodníkům z celého světa. Tato prop firma byla založena 25. srpna roku 2022 a své sídlo má v Dubaji. FP byla založena s cílem podporovat všechny obchodníky po celém světě a jejich motto zní ”Funding Pips are built for traders by traders” což je v překladu Funding Pips byly vybudovány pro tradery od traderů. Narozdíl od jiných prop firem je FP i plně licencovaným brokerem a uvádí, že jeho specializací jsou úzké spready a rychlé výběry. CEO společnosti je i její zakladatel Khaled Ayesh, který je též známý jako profesionální obchodník se zlatem.
C:\fakepath\Apex-Trader-Funding-ATF-27052024.png

Apex Trader Funding (ATF)

27.05.2024 Apex Trader Funding (ATF) je další známá prop firma, která poskytuje kapitál na obchodování obchodníkům ve více než 150 zemích světa se zaměřením na futures trhy. Byla založena v roce 2021 a sídlo firmy je v Austinu v Texasu. Partneři firmy jsou společnosti jako NinjaTrader nebo Tradovate, což jsou všeobecně uznávané platformy především pro obchodování futures. CEO firmy je Darrell Martin, který před 10 lety založil vzdělávací stránku Apex Investing a až poté spustil možnost poskytování kapitálu. Sám CEO obchoduje na burze už 20 let. O firmě ATF je zmínka v několika rozhovorech i na portálech jako NASDAQ, Yahoo! nebo Seeking Alpha a drží i významná ocenění jako například cena Benziga 2023.
img

Inzerenti na Portu Gallery zadali už skoro 900 pokynů za 2,7 milionu korun. Jak se daří investicím do sběratelských předmětů?

27.05.2024 Investiční online galerie Portu Gallery spustila v dubnu letošního roku sekundární trh, na kterém mohou investoři nakupovat a prodávat certifikáty k již upsaným předmětům. Skoro 900 pokynů za více než 2,7 milionu korun svědčí o zájmu investorů o tuto službu. Z luxusních a sběratelských předmětů se v loňském roce podle indexu luxusních investic Knight Frank dařilo nejlépe kategoriím umění, šperků a hodinek, naopak se příliš nedařilo investiční whisky, která vloni propadla o 9 procent.
C:\fakepath\ftmo-27052024-uvod.png

Recenze FTMO – průkopník ve světě Prop Tradingu

27.05.2024 FTMO je jedním z průkopníků proprietárního tradingu nejen na našem území, ale i ve světě. Tato česká technologická společnost působí na trhu již od roku 2014, dříve ještě pod názvem „Získejúčet“. Cílem společnosti je především vyhledávat šikovné obchodníky na finančních trzích a nabídnout jim kapitál, na jehož zhodnocení se následně obě strany podělí.
C:\fakepath\prop-trading-22052024.jpg

Moje cesta prop tradingem – vracím se k ověřeným technikám, prop firm preferují cTrader

22.05.2024 V prop tradingu hlásím návrat k osvědčenému standardu. Prop společnosti začínají preferovat cTrader. Bude to platforma budoucnosti pro tento obor?
img

Revolut vyzývá země EU na pomoc při ochraně zákazníků, protože sociální média, zejména platformy Meta, jsou i nadále centrem podvodů

22.05.2024 Společnost Revolut vyzývá členské státy Evropské unie, a tím také českou vládu, aby zaujaly nový přístup v boji proti rostoucímu problému online podvodů. Podle údajů většina (více než 54 %) všech případů podvodů, která byla nahlášena Revolutu v EHP v roce 2023, začala na platformách sociálních sítí, přičemž v druhé polovině roku se jejich počet zvýšil na 77 %.
C:\fakepath\ctrader-22052024-uvod-2.png

Obchodní platforma cTrader – recenze a návod

22.05.2024 V současném světě obchodování na finančních trzích je volba správné obchodní platformy jednou z klíčových oblastí pro úspěch každého tradera. Jednou z méně známých, ale stále oblíbenějších platforem je cTrader. Tato platforma nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které mohou výrazně usnadnit a zefektivnit obchodování. V tomto článku se proto podrobně podíváme na platformu cTrader, její výhody, nevýhody a rozdíly oproti jiným populárním platformám.
img

Rekordní počet drobných investorů do Tesly podpořil dohodu o Muskově odměně

21.05.2024 Podle nejnovějších údajů obchodní a investiční platformy eToro již rekordní počet drobných investorů hlasoval o klíčových bodech nadcházející valné hromady společnosti Tesla, přičemž většina z nich podpořila tolik diskutovaný kompenzační balíček Elona Muska.
C:\fakepath\cfd-ftmo-21052024.jpg

Výhody obchodování prostřednictvím CFD

21.05.2024 Obchodování na burze může být složité a finančně náročné, zejména pokud se zaměřujete na populární akciové indexy jako S&P 500 nebo DAX. Tradičně se tyto indexy obchodují prostřednictvím futures kontraktů na burzách jako CME nebo Eurex, avšak forexoví brokeři nabízejí alternativu v podobě CFD (Contract for Differences, nebo rozdílové smlouvy).
img

Průzkum Bondsteru: Čeští investoři? Konzervativci, kteří se bojí rizika

20.05.2024 Přes polovinu Čechů zhodnocuje své úspory některou z forem investic. Nejrozšířenější je u Čechů investování do podílových fondů, do kterých finance ukládá přes polovinu českých investorů. Oblíbené jsou také přímé nákupy akcií a dluhopisů, ale i moderní investiční nástroje a alternativní investice. K investování většinu Čechů motivuje především vyšší výnos, než jaký nabízí tradiční bankovní produkty. Ne vždy ale volí investiční produkt, který je pro ně vhodný. Ukázal to průzkum fintechové společnosti Bondster.
C:\fakepath\akcie-20052024.jpg

Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)

20.05.2024 Článek se zaměřuje na význam a různé typy finančních výkazů, které poskytují klíčové informace o finančním zdraví a výkonnosti podniků. Čtenář se dozví o výročních a čtvrtletních zprávách, výsledcích hospodaření, předpovědích zisku, zprávách o dividendách, tiskových zprávách a regulačních informacích. Dále článek popisuje, jak číst a analyzovat finanční zprávy, a jak tyto zprávy ovlivňují ceny akcií.
C:\fakepath\cnb4.jpg

Upozornění na investiční platformu https://my.tradinglife.io/

17.05.2024 ČNB upozorňuje veřejnost, že skupina osob provozujících investiční platformu https://my.tradinglife.io/ (osoby vystupují pod obchodními firmami různých společností např. Finansoft, Synergy Capital či Power Capital Limited) nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb ani nedisponuje žádným jiným povolením k činnosti na finančním trhu v České republice. Případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna.
C:\fakepath\CNB3.jpg

ČNB varovala před investiční platformou požadující vzdálený přístup

16.05.2024 Česká národní banka (ČNB) varovala před aktivitami investiční platformy https://my.tradinglife.io/. Zástupci platformy, kteří vystupují pod obchodními jmény Finansoft, Synergy Capital či Power Capital Limited, nemají povolení k činnosti na českém finančním trhu, a případné investice tak nejsou pojištěny. Platforma navíc vyžaduje od uživatelů umožnění vzdáleného přístupu do jejich zařízení, ČNB před instalováním takového softwaru důrazně varuje.
img

Německé automobilky zaostávají za světovými konkurenty, ceny akcií jim klesly o pětinu

15.05.2024 Podle nového výzkumu obchodní a investiční platformy eToro ztrácejí německé automobilky, vlajkové lodě největší evropské ekonomiky, podíl na trhu a investorům přinášejí nižší výnosy oproti svým globálním konkurentům.
img

EK označila společnost Booking za gatekeepera a začne vyšetřovat síť X

13.05.2024 Evropská komise (EK) označila společnost Booking za gatekeepera, tedy vlivný podnik, jenž významně ovlivňuje provoz internetu. Znamená to, že firma, která prostřednictvím své služby Booking.com nabízí na internetu krátkodobé ubytování, bude muset splňovat přísné povinnosti podle unijního nařízení o digitálních trzích. Komise také zahájí tržní vyšetřování sociální sítě X. Vyplývá to z dnešní tiskové zprávy komise.
C:\fakepath\trader-13052024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.05.2024 1) Česko si v evropském žebříčku inflace v dubnu výrazně pohoršilo. Ze 41 sledovaných evropských států ji mělo 21. nejvyšší, zatímco v březnu byla v ČR devátá nejnižší inflace. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v dubnu zrychlil z březnových dvou procent na 2,9 procenta.
C:\fakepath\ceska koruna-24.jpg

ČR měla v Evropě 21. nejvyšší inflaci, horší než v březnu

13.05.2024 Česko si v evropském žebříčku inflace v dubnu výrazně pohoršilo. Ze 41 sledovaných evropských států ji mělo 21. nejvyšší, zatímco v březnu byla v ČR devátá nejnižší inflace. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v dubnu zrychlil z březnových dvou procent na 2,9 procenta.
img

Slabý trh práce pomohl trhům

10.05.2024 Hlavní zámořské trhy zakončily včerejší obchodování v plusu (S&P 500 +0,5 %, Nasdaq 100 +0,3 %, DJIA +0,8 %). Společnost Equinix reportovala výsledky za první čtvrtletí letošního roku a pozitivní překvapení ji vyneslo o 11,5 % výše. Naopak se nezadařilo společnosti Arm Holdings, akcie propadly o 2,3 %. Negativní nálada se přenesla i na konkurenční Nvidii, která propadla o 1,8 %. Ještě hůře odnesla report výsledků videoherní platforma Roblox, jejíž akcie včera oslabily o 22,1 %. Pozitivní překvapení přinesly výsledky obchodní platformy Robinhood, ta na ně reagovala poměrně vlažně a v průběhu obchodní seance se dokonce propadla do záporných hodnot, aby uzavřela 3,1 % pod středečním závěrem.
img

AppLovin posiluje o 18 % díky dobrým výsledkům AI motoru Axon 📌

09.05.2024 AppLovin (APP.US) po zveřejnění čtvrtletních výsledků posiluje o více než 18 %. AppLovin v prvním čtvrtletí roku 2024 vykázal solidní výkonnost s výrazným růstem tržeb, a to především díky pokroku v technologii AXON a úspěšnému přechodu na nabízení v reálném čase na trhu s reklamou v aplikacích.
C:\fakepath\xtb-09052024.jpeg

Povídání o trzích: Big tech, nákupy Jardy Brychty a prodeje Warrena Buffetta

09.05.2024 Zhruba poslední čtyři týdny zveřejňují velké společnosti své hospodářské výsledky. Největší pozornost jako vždy přitahují technologické firmy a není tak divu, že se na ně zaměřili i analytici XTB v nejnovějším dílu série Povídání o trzích. Co si o současné situaci myslí Jaroslav Brychta, Tomáš Vranka a Marek Němky? Jaké firmy podle nich stojí za pozornost? Přikupovali sami některé z nich? V tomto článku přinášíme krátký souhrn témat, která v aktuální epizodě zazněly!
C:\fakepath\broker-09052024-1.jpg

Podle čeho vybírají brokera pokročilí tradeři?

09.05.2024 Každý zkušený trader ví, že výběr správného brokera je jedním z rozhodujících kroků na cestě k úspěšnému obchodování. Broker nejenže poskytuje přístup k finančním trhům, ale také ovlivňuje každodenní obchodní zkušenosti a dokonce může hrát klíčovou roli v profitabilitě obchodních strategií.
C:\fakepath\zisk-07052024.jpg

Vzít, či nevzít zisk - to je, oč tu běží

07.05.2024 O úspěšném tradingu nerozhodují vstupy, ale výstupy z obchodů. Proto se této problematice budeme v tomto článku věnovat více do hloubky.
C:\fakepath\1715065370-FundedNext-07052024.png

FundedNext

07.05.2024 FundedNext je globální prop firma vlastněná společností Next Ventures, kterou v roce 2022 založil bangladéšský podnikatel Syed Abdullah Jayed. Navzdory své krátké existenci již slouží více než 51 tisícům obchodníků z více než 195 zemí a vyplatila více než 95 milionů dolarů. Samotná firma má mnoho konkurenčních výhod, jelikož nabízí dost zajímavé účty i možnosti, co ostatní prop firmy nenabízí. Samotné vedení společnosti je velmi otevřené a transparentní, zároveň tato prop firma byla zmíněna na prestižních webech jako Benziga, Nasdaq nebo Yahoo finance a spolupracuje se známými lidmi jako je například fotbalista Emi Martinez. Taky pořádá akce, kde se obchodníci i vedení firmy mohou potkat a tyto akce jsou veřejně vysílány na internetu.
img

Invesco: Nasdaq 100 - Jak inovace poznamenávají váš šálek kávy

06.05.2024 Technologie ovlivňují odvětví, která ani nejsou obvykle spojována s technologickými inovacemi. Některá odvětví v indexu Nasdaq-100 nás mohou i překvapit. Index trvale sleduje fond Nasdaq UCITS ETF společnosti Invesco.
C:\fakepath\Ropa4.jpg

Ruský ropný průmysl přichází o pracovní sílu kvůli válečné ekonomice

06.05.2024 Ruský ropný a plynárenský průmysl je důležitý pro financování ruské invaze na Ukrajinu a poskytuje Kremlu finanční prostředky na pokračování bojů. Tento průmysl se však potýká s nedostatkem pracovních sil kvůli plné mobilizaci ruské ekonomiky pro válečné úsilí, což zhoršuje dlouhodobou demografickou krizi, uvedla agentura Bloomberg.
C:\fakepath\trading-06052024-1.jpg

Nejlepší trhy pro trading – forex, akcie, komodity nebo indexy?

06.05.2024 Správný výběr trhu může mít významný dopad na vaše počáteční obchodní zkušenosti, a proto je klíčové pochopit specifika různých trhů. Pojďme si tedy rozebrat základní trhy, na kterých můžete začít obchodovat, a řekneme si, jak si vybrat ten pravý trh, který bude nejlépe odpovídat vašim obchodním cílům a stylu.
img

Dlouho očekávaná událost ze světa kryptoměn. Přinese další halving bitcoinu nová maxima?

03.05.2024 Halving je fenomén, který každé 4 roky netrpělivě očekávají nadšenci, obchodníci i těžaři kryptoměn. Toto pečlivě načasované snížení blokových odměn, k němuž došlo v pátek 19. dubna 2024, mění nejen dynamiku nabídky bitcoinů, ale způsobuje vlny i na širším trhu digitálních aktiv.
C:\fakepath\eurusd-03052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 3.5.2024

03.05.2024 Akcie ve Spojených státech včera posílily. Podpořilo je středeční oznámení měnového výboru centrální banky USA (Fed) a řada příznivých firemních výsledků.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Světové akciové indexy letos rostou i přes slabší výsledky

01.05.2024 Světové akciové indexy letos rostou, kvůli horším dubnovým výsledkům však některé z nich sestoupily z rekordních úrovní. Nejsledovanější americký indikátor S&P 500, panevropský Stoxx Europe 600, čínský Hang Seng či technologický index Nasdaq Composite letos vzrostly o zhruba šest procent, vyplývá z burzovních statistik. Na maximum se v dubnu dostal britský index FTSE 100.
img

eToro umožní hlasovat na valné hromadě napříč celým akciovým světem, neboť mezi drobnými investory roste zájem o hlasování

29.04.2024 Obchodní a investiční platforma eToro rozšířila funkci hlasování v zastoupení na všechny akcie kótované na její platformě poté, co zaznamenala masivní zapojení uživatelů.
img

US OPEN: Indexy Wall Street smazávají ztráty od otevření trhu 📌

26.04.2024 Akciové trhy v USA ztrácejí v první hodině obchodování poslední den v týdnu. Poklesy však nejsou výrazné a býci je postupně obnovují. V době zveřejnění již byly poklesy smazány a indexy si přibývají kolem 0,10 %. Investorům chybí jasný katalyzátor konkrétního kroku. Dnešní údaje PCE byly na roční bázi skutečně vyšší, než se očekávalo, ale měsíční údaje byly v souladu s konsensem. Navíc rozdíl mezi skutečnou zprávou a očekáváním nebyl významný. Včerejší údaje o HDP poněkud zamíchaly trhy. Na jedné straně americká ekonomika vykazuje známky stabilizace s anualizovaným růstem HDP na pouhých 1,6 %, což je méně než očekávaných 2,6 %. Na druhou stranu však přetrvávají inflační tlaky, které mohou Fed motivovat k udržení sazeb na vyšší úrovni. Výnosy amerických dluhopisů dnes po zprávě o HDP mažou včerejší zisky. Dolar zůstává silný, index USDIDX posílil o 0,25 %.
C:\fakepath\forex-26042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – měnové trendy (3. díl)

26.04.2024 V dnešním článku se budeme zabývat měnovými trendy a jejich vlivem na globální ekonomiku. Představují se faktory, jako je ekonomická výkonnost, politická stabilita a úrokové sazby, které ovlivňují hodnotu měn a směnné kurzy. Důraz je kladen na důkladné vysvětlení principu plovoucího směnného kurzu. Závěrem článku je zdůrazněno, jak důležité je porozumět a sledovat měnové trendy pro podniky, investory a běžné občany.
img

Vyplatí se prodávat akcie v květnu? Analýza eToro ukazuje, že trhy mají o procento nižší výnosy

25.04.2024 ‘Sell in May and go away’ je jedno z nejznámějších přísloví ve finančním světě a podle analýzy obchodní a investiční platformy eToro je toto rčení dobře podloženo historickými údaji.
img

VIDEO: Proč Amazon zfilmoval sérii her Fallout, HBO The Last Of Us a Netflix Zaklínače?

25.04.2024 Herní série Fallout je ve světě gamingu fenoménem a proto byli mnozí fanoušci zvědaví, jak tento počin dopadne. Fallout však není jedinou úspěšnou herní sérií, kterou některá z velkých streamovacích platforem zfilmovala, protože jsme se před časem dočkali i seriálu The Last Of Us od HBO či Zaklínače od Netflixu. Ve videu jsme se podívali na to, proč se tyto platformy pouštějí do filmování herních sérií stále častěji a co to může znamenat pro jejich budoucnost.
C:\fakepath\broker-24042024-1.jpg

Jaký je nejlepší broker?

24.04.2024 Každý z nás, kdo kdysi začínal, si kladl otázku: "Jak si vybrat toho pravého brokera, u kterého budu moci spravovat své tradingové či investiční portfolio?" Ať už jste na začátku své cesty nebo hledáte nové možnosti, správný broker může do velké míry ovlivnit váš celkový finanční úspěch. Pojďme se proto společně podívat, jak to udělat, aby vaše volba byla co nejinformovanější.
img

Akcie Apple navzdory zprávám o procesorech s umělou inteligencí reagují jen málo 🔍

23.04.2024 Podle zatím nepotvrzených zpráv známého profilu "Phone Chip Expert" na platformě Weibo vyvíjí společnost Apple vlastní serverový procesor s umělou inteligencí, pravděpodobně s využitím 3nm technologie společnosti TSMC (TSM.US). Akcie společnosti dnes na vlně těchto zpráv dokázaly smazat slabší otevření, celkově se však akcie společnosti dnes příliš nezměnily. Investoři se stále snaží odhadnout, nakolik bude umělá inteligence společnosti kompenzovat slabší prodeje iPhonů, zejména v Číně.
img

Majitele kryptoměn v Česku tvoří ze dvou třetin mileniálové a generace Z

23.04.2024 Podle výzkumu globální platformy pro sběr dat statista.com uvedlo v roce 2022 vlastnictví některé digitální měny 13 % Čechů. V roce 2021, kdy nejznámější kryptoměna bitcoin dosahovala jedněch ze svých nejvýznamnějších maxim, činil podíl kryptoměnových investorů dokonce 15 %. Data také ukazují, že majitelé kryptoměn v Česku se zajímají o technologie a mají zájem na řešení inflace nebo nedostupného bydlení.
img

Další oživení společnosti Meta závisí na engagementu a reklamách

23.04.2024 Společnost Meta, která od začátku roku vzrostla o více než 30 %, oznámí své výsledky ve středu po uzavření trhu. Po téměř 80% propadu ze svého vrcholu v srpnu 2021 se od té doby zotavila o celých 500 % a dosáhla nových historických maxim. Po tak silném oživení budou muset být výsledky dobré, jinak investoři začnou upadat. Co se tedy vyplatí sledov
img

Zoom Video Communications v postpandemickém prostředí 🖥️

22.04.2024 Skutečným průlomem na trhu videokonferenčního softwaru se ukázala být pandemie COVID-19. V roce 2020 si celosvětová výluka vyžádala, aby firmy zavedly řešení umožňující komunikaci na dálku. V té době také došlo k rozkvětu práce na dálku, která se v době pandemie stala pro mnoho podniků nezbytností. Nyní, i když makroekonomické prostředí již nevyvíjí vnější tlak na podniky, aby udržovaly práci na dálku, se zdá, že tato forma zůstane na trhu natrvalo. Navíc, i když v roce 2024 globální epidemie nenutí k zavádění nabídek práce na dálku, má tento trh stále značný růstový potenciál.
img

Jaké benefity frčí ve světě jedniček a nul? Neomezená dovolená, meditace i vodní dýmky

22.04.2024 Finanční ohodnocení a oblast benefitů jsou při rozhodování o nové pracovní pozici podstatné pro 20 procent „ajťáků“ a 27 procent „ajťaček“ – vyplývá to z březnového průzkumu kariérní platformy pro IT komunitu smitio. Vedle klasických požadavků, jako je časová flexibilita, neomezená dovolená nebo špičkové technologické vybavení, se objevuje i řada bizarností.
C:\fakepath\burza-19042024.jpg

Americké akcie uzavřely smíšeně, výrazně oslabily technologické podniky

19.04.2024 Americké akcie uzavřely dnešní obchodování smíšeně. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si dnes připsal 0,56 procenta a zakončil obchodování na 37.986,40 bodu. Širší index S&P 500 však klesl o 0,88 procenta na 4967,23 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se propadl dokonce o 2,05 procenta na 15.282,01 bodu.
img

eToro umožní hlasovat na valné hromadě napříč celým akciovým světem, neboť mezi drobnými investory roste zájem o hlasování

19.04.2024 16. dubna, Londýn - Obchodní a investiční platforma eToro rozšířila funkci hlasování v zastoupení na všechny akcie kótované na její platformě poté, co zaznamenala masivní zapojení uživatelů.
C:\fakepath\cnb2.jpeg

Upozornění na aktivity subjektu zneužívajícího identitu společnosti „TRIGON CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, s.r.o.“

19.04.2024 ČNB upozorňuje veřejnost, že subjekt nabízející investiční příležitosti prostřednictvím investiční platformy https://trigon-digital.com/cz nemá žádné povolení k poskytování investičních služeb, ani nedisponuje žádným jiným povolením k činnosti na finančním trhu v České republice. Případná investice není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna. Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu jsou zveřejněny na webových stránkách ČNB.
img

Cardano zaznamenává masivní nárůst smart kontraktů, protože ADA býci cílí na vítězství nad Ethereem

18.04.2024 Cardano, známé svou inovativní blockchainovou platformou, zažívá pozoruhodný nárůst smart kontraktů, zejména v rámci Plutus V2.
img

TSMC překonává očekávání trhu, poptávka po čipech s umělou inteligencí zůstává vysoká 🤖

18.04.2024 Společnost Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSM.US) oznámila dobré finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2024, kdy konsolidované tržby dosáhly 592,64 miliardy tchajwanských dolarů, což představuje meziroční nárůst o 16,5 %, ačkoli oproti čtvrtému čtvrtletí roku 2023 došlo k poklesu o 5,3 %. Čistý zisk za toto čtvrtletí vzrostl meziročně o 8,9 % na 225,49 miliardy NT$ a překonal průměrné odhady analytiků. Společnost zaznamenala růst především díky silné poptávce po čipech umělé inteligence, kterou podpořily aplikace, jako jsou rozsáhlé jazykové modely, a pokračující potřeby v sektoru vysoce výkonných počítačů (HPC).
C:\fakepath\forex-trader-18042024.jpg

Jak obchodovat na Forexu, když máte práci na plný úvazek

18.04.2024 Mnoho lidí sní o tom, stát se úspěšnými tradery, ale obávají se, že jejich hlavní zaměstnání na plný úvazek jim v tom zabrání. Opak je však pravdou. Mohu vás ujistit, že obchodování na Forexu je možné i s plným pracovním úvazkem. V tomto článku si projdeme několik bodů a tipů, které vám pomohou skloubit obchodování s vaším zaměstnáním.
C:\fakepath\budoucnost-18042024-uvod.jpg

Pohled do budoucnosti – technologické inovace (1. díl)

18.04.2024 V dnešním článku přejdeme k dalšímu pilíři fundamentální analýzy, a to k pohledu do budoucnosti. Konkrétněji se dnes podíváme na technologické inovace a podrobně si rozebereme některé oblasti, které tam spadají, jako je umělá inteligence nebo třeba blockchain. Nakonec si projdeme faktory, které technologické inovace ovlivňují, a také jejich dopad na ekonomiku.
img

Top 10 akcií mezi individuálními českými investory: Upřednostňují evropské akcie, léky na hubnutí a AI

16.04.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů obchodní a investiční platformy eToro hledají drobní investoři stále častěji příležitosti v evropských akciích, zatímco se drží lídrů v oblasti umělé inteligence a léků na hubnutí.
C:\fakepath\evertrader-15042024.png

EverTrader

15.04.2024 EverTrader je další z prop firem, která působí na českém trhu. Firma EverTrade má své sídlo v Dubaji z důvodu expanze do světa, nicméně celý tým, co za touto firmou stojí, je ryze z České republiky. Sesterskou firmou je FinovaTech s.r.o. (původní název EverTrader s.r.o.), tuto firmu vlastní Dominik Kovařík a Martin Linha, což jsou taky společníci a zakladatelé právě prop firmy EverTrader. Dominik Kovařík je veřejně vystupující trader, který se věnuje především akciím a opcím. Historie společnosti se píše od roku 2014, nicméně to ještě tato společnosti nefungovala jako prop firma, ale jako společnost, která se zabývala investováním do nemovitostí, akcií a obchodováním. V roce 2019 spustili aplikaci TradeStreet a v roce 2022 založili prop firmu EverTrader.
C:\fakepath\1707426203-capxmaster-08022024.png

Společnost CapXmaster

15.04.2024 CapXmaster - revoluční obchodní platforma, kterou pohání vášeň pro posílení postavení obchodníků a transformaci finančního odvětví. Naše společná cesta začíná jednoduchou, ale hlubokou vizí: poskytnout platformu, kde se může dařit každému, i začínajícímu, obchodníkovi bez ohledu na jeho zkušenosti a kde může dosáhnout svých finančních cílů. Ve společnosti CapXmaster jsme víc než jen obchodní platforma - jsme komunita, která se věnuje podpoře obchodníků na jejich cestě k úspěchu. Náš závazek k inovacím je to, co nás pohání v před. Od nejmodernějších technologií až po flexibilní možnosti financování - neustále posouváme hranice, abychom zajistili, že naši obchodníci budou mít přístup k nástrojům a příležitostem, které potřebují k tomu, aby vynikli na neustále se měnících finančních trzích.
img

Český crowd-owningový startup InvestBay přilákal dva nové investory

12.04.2024 Platforma InvestBay, která se specializuje na mikroinvestice do rekreačních nemovitostí v zahraničí i tuzemsku, získala dva nové investory. Investice o celkové výši 6 milionů korun pomohou startupu s technologickým rozvojem, posílením pozice na českém trhu či s pokrytím nákladů na MiCA regulaci, o kterou bude v Česku možné žádat od června 2024.
img

Více než čtvrtina Čechů nemá peníze nazbyt. Nechodí do restaurací, nekupují oblečení ani elektroniku

11.04.2024 Čerstvý průzkum ukázal, že pro necelou polovinu Čechů je svět investic velkou neznámou, na který nemají dostatek financí, které by mohli dát stranou, nebo se ho bojí. Více než třetina neinvestujících ale peníze nerozhazuje, měsíčně nevydají ani korunu za oblečení, kosmetiku, elektroniku či kulturu a cestování. Průzkum zaměřený na finanční chování Čechů zrealizovala fintechová společnost Bondster prostřednictvím aplikace Instant Research agentury Ipsos.
img

Investice & daně. Kdy máte klid a kdy musíte vyplňovat přiznání?

11.04.2024 Obliba investování u nás roste. Jen v podílových fondech Češi zhodnocují už přes 938 miliard korun, další stovky miliard mají investoři v akciích, burzovně obchodovaných fondech a dalších aktivech. Se vzrušujícím investičním světem je ale spojena i méně zábavná povinnost, a to jsou daně. Podívejte se, co si jako běžný investor ohlídat. A není třeba panikařit, dost možná se vás povinnost podávat daňové přiznání nebo nutnost do něho zahrnovat své investice týkat nebude.
C:\fakepath\ceska koruna-4.jpeg

Inflace v březnu byla dvě pct., letos by neměla překročit 3 procenta

11.04.2024 Meziroční inflace byla v březnu dvě procenta, zůstala tak na stejné hodnotě jako v únoru. Proti předchozímu měsíci se spotřebitelské ceny zvýšily o 0,1 procenta, vyplývá z údajů, které včera zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Inflace byla o 0,9 procentního bodu nižší, než očekávala v únorové prognóze Česká národní banka (ČNB). Podle analytiků se vývoj spotřebitelských cen vrátil do normálních kolejí a letos by inflace neměla výrazněji překročit tři procenta, klesat ale už spíš nebude. Včera zveřejněná prognóza ministerstva financí očekává za celý rok průměrnou inflaci 2,7 procenta.
C:\fakepath\koruna.jpeg

Inflace v ČR byla v březnu v Evropě devátá nejnižší

10.04.2024 Česko si v evropském žebříčku inflace v březnu nepatrně pohoršilo. Ze 41 sledovaných evropských států ji mělo devátou nejnižší, zatímco v únoru byla v ČR osmá nejnižší inflace. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v březnu zůstal na únorových dvou procentech.
C:\fakepath\for-traders-09042024-uvod.png

For Traders

09.04.2024 For Traders je jedna z prop firem, která výrazně působí na českém trhu. Prop firma For Traders se dříve jmenovala Billions Club. Jedná se o technologickou firmu, která má své sídlo v Dubaji, nicméně má i dvě pobočky, a to v Kuala Lumpur a v Praze. For Traders i přes to, že má kanceláře i v jiných zemích, než je Česká republika, tak se na Českou republiku výrazně zaměřuje. Ve firmě pracuje více než 30 lidí a někteří z nich zde působí i jako obchodníci. Prop firmu For Traders založil Jakub Rož, který zde taky působí i na pozici CEO. Jakub Rož je technologický podnikatel a obchodník s více než 15letou zkušeností. Je známý svou vášní pro technologie a během své kariéry vybudoval mnoho technologických společností. Jeho cílem je podporovat obchodníky co nejvíce, a proto vytvořil profesionální studio a věnoval hodně úsilí vzdělávacímu obsahu na YouTube a dennímu koučinku na Discordu, celé pod záštitou prop firmy For Traders.
img

eToro: Blíží se "breakout" bitcoinu?

09.04.2024 Cena bitcoinu měla obtížný začátek měsíce, kdy se propadla až o 9 % na minimum 64 500 USD.
img

Žen investorek přibývá. Mzdy mají v porovnání s muži stále výrazně nižší

09.04.2024 Rozdíl v zastoupení mužů a žen v roli investora se postupně vyrovnává, žen investorek přibývá. V případě Portu, které má pod správou úspory bezmála 270 tisíc lidí, je aktuální zastoupení žen investorek téměř 40 %, před pěti lety to bylo jen 5 %. I přesto, že se situace zlepšuje, české ženy stále bojují s řadou stereotypů, například v oblasti odměňování. Česká žena si v loňském roce vydělala v průměru o 17,9 % méně než muž, tuto skutečnost reflektuje i výrazně nižší částka starobního důchodu, kterou ženy v Česku pobírají. Ženy ve věku nad 65 let jsou tak jednou z nejohroženějších skupin chudobou.
C:\fakepath\1712682845-prop-trading-09042024-2.png

Srovnání a hodnocení Prop Trading firem

09.04.2024 Prop firem jsou na trhu stovky, ale ne všechny jsou seriózní a vyplácí peníze. Tyto firmy přibývají velkou rychlostí a není jednoduché se v nich zorientovat, proto vám přinášíme srovnávací tabulku prop firem, která není nikde veřejně v tak detailní podobě připravena, jako na našem portálu. Tabulka prop firem bude zahrnovat domácí i zahraniční firmy, které nabízí různé podmínky a služby retail obchodníkům. V tabulce najdete detailně popsané podmínky každé firmy, abyste se nedostali do problémů a bezpečně získali obchodní kapitál. Pokud s prop obchodováním začínáte, najdete zde názory prop traderů, kteří mají praktické zkušenosti s různými prop firmami. Pokud už patříte ke zkušenějším, můžete pomoci těm, kteří chtějí být jednou jako vy. Vysvětlení pojmů v hlavičce tabulky najdete pod tabulkou a pokud kliknete na konkrétní název prop firmy, tak se vám ukážou další detailní informace. Pokud se nemůžete rozhodnout nebo si s výběrem prop firmy nevíte rady, tak nám napište dotaz na náš email info@fxstreet.cz a my vám rádi poradíme.
C:\fakepath\volatilita-09042024-1.jpg

Volatilita na finančních trzích – dobrý sluha, ale zlý pán

09.04.2024 Volatilita. Toto slovo má ve slovníku tradera velkou váhu. Je to jako srdce trhů, které buší v různém tempu a s různou silou v závislosti na mnoha faktorech. Ale co to vlastně volatilita je a proč by na ni měl každý obchodník klást takový důraz?
C:\fakepath\ftmo-logo-04042024.png

FTMO

04.04.2024 FTMO (dříve Získej účet) je česká prop firma, která nabízí financování retail traderům po celém světě. Firma byla založena v roce 2014 a doposud ji vedou stejní lidé. Na pozici generálního ředitele je Otakar Šuffner a na pozici technického ředitele je Marek Vašíček. Oba jsou absolventi Vysoké školy ekonomické v Praze. FTMO má sídlo v Praze na ulici Purkyňova v administrativní budově Quadrio.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Objem obchodů s kryptoměnami stoupl v 1Q o třetinu

04.04.2024 Za první čtvrtletí se v Česku zobchodovaly kryptoměny za 1,1 miliardy korun, což je o třetinu více než ve stejném období loni. Objem obchodů v březnu meziročně stoupl zhruba o pětinu na více než 400 milionů korun. To je zhruba stejně jako v předchozím měsíci. Vyplývá to z údajů obchodníka Bit.plus.
img

Fetch.ai je nejrychleji rostoucí kryptoměnou na platformě eToro

04.04.2024 Podle nejnovějších údajů platformy pro obchodování a investování eToro v prvním čtvrtletí roku 2024 největší poměrný nárůst držitelů na platformě zaznamenala společnost Fetch.ai.
img

Roger společně s NWD spouští první český fond na financování pohledávek před splatností

03.04.2024 Platební instituce Roger je peer to peer platforma, která už přes deset let pomáhá firmám a podnikatelům zkracovat splatnosti faktur na tři dny. Za dobu své existence už profinancovala více než 25 miliard korun a nyní se společně s investiční společností NWD rozhodla spustit otevřený podílový fond (Roger Recievables Fund – RRF) pro kvalifikované investory. Inspiraci nalezli v pohledávkových fondech, které již několik let úspěšně fungují v západní Evropě.
C:\fakepath\trader-29032024-8-zm.jpg

Bybit Powered by SATOS spouští platformu v Nizozemsku

29.03.2024 Bybit Powered by SATOS spouští regulovanou platformu pro digitální aktiva v Nizozemsku.
C:\fakepath\trader-28032024-41-zm.png

Krach FTX otřásl odvětvím kryptoměn, Bankman-Fried měl majetek až 26 miliard USD

28.03.2024 Vizitka zkrachovalé americké kryptoměnové burzy FTX a jejího zakladatele a ředitele Sama Bankmana-Frieda (32), kterého dnes soud poslal na 25 let do vězení.
img

Čeští individuální investoři i nadále podporují velké technologické firmy a akcie umělé inteligence

27.03.2024 Podle údajů z nejnovějšího průzkumu Retail Investor Beat (RIB) obchodní a investiční platformy eToro plánuje silná většina (56 %) českých investorů svou investici do nejpopulárnějších technologických akcií ještě navýšit, nebo svou alokaci ponechat bez zásahů. Čímž se potvrzuje i na základě minulých průzkumů, že Češi silně podporují technologický průmysl a věří v jeho budoucnost.
C:\fakepath\Trump Media.jpg

Akcie Trumpovy firmy TMTG debutovaly silným růstem

26.03.2024 Akcie společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG), jejíž součástí je sociální síť Truth Social a ve které má většinu bývalý americký prezident Donald Trump, debutovaly na burze v New Yorku silným růstem. Na trhu Nasdaq si krátce po zahájení připisovaly až 45 procent, ukázaly burzovní záznamy. TMTG vstoupila na akciový trh prostřednictvím fúze s veřejně obchodovanou firmou Digital World Acquisition.
img

Nvidia získává 3,30 % díky vlně nových čipů Blackwell 🤖

22.03.2024 Nvidia (NVDA.US) dnes zaznamenává nárůst o 3,30 % na 945 USD za akcii a přibližuje se tak k hranici 1000 USD za akcii. Optimismus investorů podporují nové produkty a projekty oznámené během týdenní konference Nvidia GTC. Během pondělního zahajovacího projevu oznámil generální ředitel společnosti Nvidia Jensen Huang:
C:\fakepath\Reddit2.jpeg

Reddit bude muset vynaložit mnoho prostředků na moderování obsahu

22.03.2024 Společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, bude muset podle analytiků vynaložit značné prostředky na moderování obsahu. Dosud v tomto ohledu spoléhala na dobrovolníky. S akciemi firmy se ve čtvrtek začalo obchodovat na burze v New Yorku. Za první den zpevnily o 48 procent. Koupila je i známá investorka Cathie Woodová, která spravuje fond ARK Invest.
C:\fakepath\prop-trading-22042024-1.png

Jak fungují prop firmy?

22.03.2024 V minulé kapitole jsme se zaměřili na to, abychom pochopili, co je to prop trading a jak se rozděluje. Nyní pojďme naši pozornost více posunout k moderním prop firmám, a to konkrétně jak vůbec fungují, je vůbec legální poskytovat investiční kapitál lidem, bez ekonomického vzdělání a na čem vůbec vydělávají? Na to všechno se podíváme v dnešním článku včetně statistik úspěšnosti u daných prop firem, které své statistiky zveřejnily, lehce se budeme věnovat matematice, a nakonec si odhalíme business model těchto prop firem.
C:\fakepath\trader-20032024-48-zm.jpg

ČNB snížila úrokovou sazbu na 5,75 pct., experti čekají zlevnění úvěrů

20.03.2024 Bankovní rada České národní banky (ČNB) dnes snížila základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na 5,75 procenta. Dva ze sedmi členů bankovní rady navrhovali pokles sazby až na 5,5 procenta. Výsledek jednání odpovídal očekáváním analytiků. Podle nich je ČNB obezřetná zejména kvůli vyššímu růstu cen služeb a slabšímu kurzu koruny, přestože inflace v únoru klesla na dvouprocentní cíl centrální banky. Snížení sazeb podle expertů povede k dalšímu poklesu úroků tuzemských bank u vkladů i úvěrů, způsobí také růst cen nemovitostí.
img

Rozhodnutí bankovní rady ČNB

20.03.2024 „Další snížení základní úrokové sazby je skvělou zprávou pro všechny, kteří vyčkávají na sjednání hypotéky a následné pořízení nemovitosti. To dlouhodobě povede ke zvýšené poptávce po nemovitostech a růstu jejich cen. Horší zpráva to je pro výnos spořicích účtů a dluhopisů, kde bude následovat pozvolný pokles úrokové sazby. Očekáváme, že lidé budou časem hledat jiné cesty, jak své peníze zhodnotit.
img

Proč věnovat pozornost hospodářským výsledkům PDD

20.03.2024 PDD Holdings, mateřská společnost rychle rostoucího online tržiště Temu, zveřejní ve středu před otevřením trhu své hospodářské výsledky. Vzhledem k tomu, že už je největší čínskou firmou obchodovatelnou ve Spojených státech, alespoň pokud jde o tržní hodnotu, stojí to rozhodně za zmínku. Očekává se, že růst PDD překoná Alibabu i JD.com, a to hlavně díky dvěma faktorům plynoucím z jejího obchodního modelu:
C:\fakepath\prop-trading-20032024.png

Velké srovnání prop trading platforem - CapXmaster, FTMO a Fintokei

20.03.2024 Jak se od sebe liší, co mají společné a co vám mohou nabídnout platformy CapXmaster, FTMO a Fintokei?
C:\fakepath\reddit.png

Zájem o akcie Redditu výrazně převyšuje nabídku

18.03.2024 Zájem o akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, před vstupem na burzu přibližně pětkrát převyšuje nabídku. S odkazem na své zdroje to v neděli uvedla agentura Reuters. S akciemi Redditu se na Newyorské akciové burze (NYSE) začne zřejmě obchodovat ve čtvrtek 21. března pod symbolem RDDT.
C:\fakepath\tiktok-18032024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: V USA řeší odkup TikToku. Za sítí stojí největší soukromá firma světa

18.03.2024 TikTok neměl nikdy v USA na růžích ustláno, teď ho ale chtějí zákonodárci rovnou zakázat. Vyzvali ByteDance, mateřskou společnost platformy, aby síť prodala – ideálně Američanům. To se ale Pekingu líbit nebude. Málo se ví, že ByteDance je nejhodnotnější privátní firma na světě.
img

Nervózní propad v zámoří

15.03.2024 Zámořské trhy včera lehce ztrácely, když S&P 500 i technologický Nasdaq odepsaly shodně 0,3 %. Mezi nejvíce rostoucí akcie včerejšího dne můžeme zařadit společnost Turtle Beach Corporation, která po reportu uspokojivých výsledků narostla o 26,5 %. Dařilo se i online obchodní platformě Robinhood Markets, která přidala 5,2 %. Společnost Lithium Americas narostla o 4,7 %. Hodnota akcií sociální platformy Hello Group klesla o 22,3 %. CEO společnosti Under Armour, Stephanie Linnartz, odstoupí a bude nahrazena zakladatelem společnosti Kevinem Plankem. Na tuto zprávu reagovaly akcie Under Armour poklesem o 10,7 %. Výrazněji poklesly taktéž akcie společností angažujících se v technologiích umělé inteligence. Nvidia propadla o 3,2 % a AMD dokonce o 4 %.
img

US Open: Hrozí korekce na akciovém trhu? ✂

14.03.2024 Konec tohoto týdne vypadá napínavě. Trhy jsou svědky mírného návratu k bezpečným aktivům, přičemž dolar (USD) i výnosy 10letých amerických dluhopisů výrazně rostou. Příští týden je naplánováno rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách a konference předsedy Jeroma Powella. Přestože ponechání úrokových sazeb na současné úrovni je téměř jisté, trhy budou pozorně sledovat Powellova prohlášení ohledně příštího snížení. V posledních několika týdnech trhy ovládala euforie, kdy kapitál proudil do rizikových aktiv, jako jsou akcie a bitcoiny. Dnešní silný dolar může být předzvěstí blížící se korekce na akciových trzích, které se od začátku letošního roku téměř nepřetržitě pohybují ve vzestupném trendu.
img

Investiční aplikace Change ve spolupráci s Interactive Brokers nabídne nejlepší podmínky na trhu globálního investování

12.03.2024 Estonská finančně technologická společnost Change umožní ve spolupráci s největší světovou obchodní platformou Interactive Brokers od dubna českým i evropským investorům přístup ke globálním investičním příležitostem s nejnižšími poplatky.
C:\fakepath\trader-11032024-57-zm.jpg

Inflace v únoru zvolnila na dvě pct., podle analytiků stále není překonána

11.03.2024 Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v únoru zpomalil na dvě procenta z lednových 2,3 procenta. Inflace je tak nejnižší od prosince 2018, uvedl dnes Český statistický úřad (ČSÚ). Tempo růstu cen dosáhlo cíle České národní banky (ČNB) a skončilo o 0,8 procentního bodu pod její prognózou. Analytici však upozorňují na přetrvávající inflační tlaky ve službách, proto podle nich nelze mluvit o úplném překonání inflace. Zpomalení inflace také neznamená návrat cen na dřívější úroveň, ale nižší tempo jejich růstu.
img

Meta Platformy po Trumpových komentářích klesly o 5 %.

11.03.2024 Meta Platforms (META.US) dnes klesla o 5 % a je jednou z nejhůře fungujících společností S&P 500. Jde o největší jednodenní pokles společnosti od října 2023. Pokles přichází poté, co Donald Trump, bývalý americký prezident a kandidát na republikánského kandidáta v letošních prezidentských volbách, poskytl rozhovor pro CNBC. Trump během rozhovoru řekl, že i když je na TikTok mnoho dobrého a mnoho špatného, je proti zákazu platformy sociálních médií, protože by to prospělo Facebooku. Trump řekl, že považuje Facebook „za nepřítele lidu“. Jde o prudký obrat od doby, kdy Trump zastával úřad amerického prezidenta a hrozil zákazem TikTok na americké trhy.
C:\fakepath\ceska koruna5.jpg

Inflace v ČR byla v únoru osmá nejnižší z celé Evropy

11.03.2024 Česko si v evropském žebříčku inflace v únoru dále polepšilo. Ze 41 sledovaných evropských států ji mělo osmou nejnižší, zatímco v lednu byla v ČR desátá nejnižší inflace. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v únoru zpomalil na dvě procenta z lednových 2,3 procenta.
img

Únorová míra inflace

11.03.2024 „Únorové snížení míry inflace je pro řadu lidí pozitivní zprávou, ale může současně vyvolávat i obavy o motivaci Čechů k investování. To je naprosto pochopitelné. S klesající inflací a snižováním úrokových sazeb klesají například i úroky na spořících účtech. Ty podle letošního průzkumu od AKAT ČR plánuje pro odkládání svých financí využít takřka polovina Čechů.
C:\fakepath\akcie-11032024-uvod.jpg

Akcie: Základy fundamentální analýzy akcií (díl 8.)

11.03.2024 Fundamentální analýza vám pomůže najít odpověď na otázku, jakou akcii zahrnout do svého watch listu, případně koupit. V dnešním díle si představíme několik základních ukazatelů, které se při fundamentální analýze akcií využívají a ukážeme jejich využití na konkrétním příkladu akcií společnosti The Coca-Cola Company.
Související klíčová slova: Jak fungují prop firmy | Vliv finančních zpráv | Nízké spready a komise | Micro kontrakty | Raspberry Pi dnes | My Funded FX (MFFX) | HFT (vysokofrekvenční obchodování) | Nižší požadavky na kapitál | Význam pro globální finanční trhy | Rozšíření perspektivy technologických inovací | Frekvence výplat | Vzestup indexových fondů | Německý finanční regulační orgán | Finamark | Etheru | Akcie Meta Platforms | Live Prop Trading Account | Tim Cook u společnosti Apple | FCF | Cenové clustery | Ukončování obchodů | Uvolněné měnové politiky | Roier | Regulační informace | Zpravodajské události | Ropné a plynárenské firmy | Investiční gramotnost | Silný býčí trend | ChatGPT | Zpravodajský server | Touha prosperovat | Výnosy dluhopisů | Broadridge | Struktura poplatků | LBank | EverStation Pro | Celkové investice | Průvodce pro začátečníky | Zvyšování cen | Rozložení investice | Celkový zisk | Rizikový tým | Uživatelé sítě | Dlouhé pozice | Finanční hodiny | Broker GCI Financial | Společnost Revolut | SMLR.US | Dukascopy | Vedení banky | Geopolitické konflikty | Konstrukce Fibonacciho clusterů | Války | Skale Network | Lithium | Velké polské podniky | Arbitrage trading | Využití indikátorů volatility | Kurt vom Scheidt | Výběr investičních nástrojů | Vývoj | IGLN.UK | Sell in May and go away | Program OANDA | Graph | Obchodní platformy | Jakub Seidler | Investiční rizika | Češi | Rychlé zisky | Atas | Data z trhu práce | Některé prop firmy | Nejlepší obchody | Asociace pro kapitálový trh České republiky | GameStop (GME.US) | Trh nemovitostí | Oslabení zájmu | Akciové společnosti | US2000 | E - Mini instrument | Milionový kapitál | Performance Coach | Quick Trade | Aleš Loprais | Společnost Invesco | Ceny bytů | Vedoucí pracovníci | ROE na stránkách Finance Yahoo | APF VENTURE CAPITAL CR | Tokenizace | Paul Romer | Proprietary trading shops (prop shops) | E8 Track account | API přístupy | Přístup k různorodým trhům | Spot FX | EY Podnikatel roku 2022 | Pravděpodobnost korekce | TRIGON CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, s.r.o. | Porušení podmínek | SWIFT Journal | EUR | Transparentnost obchodování | iTrader | Buyback | SoFi Technologies | P/E poměr | FDA | Štěstí | Ztrátový obchod | Mlékárenský průmysl | Forexoví brokeři | Moje cesta Prop Tradingem | Paul Krugman | Klouzavé průměry (MA) | Renko | Firmy a burzy | Kontrakty typu E-mini | Testované období | Vstupní poplatek (fee) | Společnost MoroSystems | Standard & Poor's | FxPro | HOOD.US | Swing Trading | Komfort obchodování | Forex-metal.com | Proprietary trading firmy | Hospodářská zvířata | Přemýšlení | Reverzní zajištění | Oznámení výsledků | B-bookování | Větší kapitál | Brokeři | Obchodní rozhodování | Depth of Market | Power Capital | Hlavní úrokové sazby | EPS v amerických dolarech | Úspěšný obchodník | Aktivity firem | Téma proprietary tradingu | Automobilový sektor | Počet nákupů výzev | Dnešní obchodování | Khaled Ayesh | XOM | Návratnost konkrétních investic | Itálie | Meta Trader 4 | Limit ztráty | Doporučení pro začátečníky | Nárok na výplatu | Vilém Podliska | McDonald's | Kapitál a podíl zisku | Stoxx | CBDC | Take Profit | Hlasovací právo | Výhody a nevýhody prop tradingu | Indicators | Vývoj ceny zlata | Texas | Vlastní kryptoměny | FX futures | Daňové povinnosti | První den obchodování | Finance Yahoo | Těžební zařízení | Obchodování se zprávami | Příjmy v dlouhodobém horizontu | JForex | Pip | Očekávání | Osobní rozvoj | Finanční zprávy | Korelace | Škálování účtu | Otevřené pozice | Spready a komise | Evropské centrální banky | Společnosti obchodované na americké burze | Financování úvěrů | NihabaAshi | Populární indikátory | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Zlepšit v tradingu | Očekávání trhu s volatilitou | Poplatek (fee) | Volatilní | Gili Wolff | Realitní služby | Organizační schopnosti | Swingy | E8 | Regulační orgán pro finanční trhy | Ohodnocení | Využití edukativních zdrojů | Edukativní zdroje | Interest Futures | Novo | Oslabení zájmu o prop trading | EUR/JPY | Původní poplatek | Alternativní investice | Maximální počet lotů | Extrémně volatilní | Velikost kontraktu | Podnikání společnosti | Rozvoj umělé inteligence | Obchodování pomocí indikátorů | Nejlevnější účet u E8 | Faktory ovlivňující měnové trendy | Co je Fintokei? | Deriváty kryptoměn | E8 Funding | Mentor aplikace | Ark | Hlubší pohled | Ruské invaze na Ukrajinu | Co je to Hot-Seat? | Trh práce | Časová náročnost | Technologie společnosti | MyFunded Solutions | ČNB upozorňuje | Vzestup indexových fondů a ETF | Hlavní cíl akciového indexu | Masivní nárůst volatility | Evropská komise | Pro investory | Kvantitativní obchodování | Kakao - Vývoj ceny | Nastavení páky | Philip Morris ČR | iShares | P/B | Swiss | HONG KONG HSENG | Jak číst a analyzovat finanční zprávy | Investice | Rozvolnění | Kopírování obchodů ze signálů jiných osob | MACD | Potenciál | TradeStreet | Solidní strategie | Udržení ziskovosti | Podmínky výzvy | Support | Nové technologie | Opční smlouvy | Coca-Cola Company | Investopedia | Spotové bitcoiny | Edge | Akvizice | Dun & Bradstreet | Odměňování úspěšných obchodníků | Nové obchody | Technologie blockchain | Recenze FTMO | Immutable | Songbird | Yoni Assia | Další zdroje příjmů | CAC 40 (FRA40) | Miliony dolarů | Chování | Ifo | Webinář | Teorie Elliottových vln | Hodnocení Prop Trading | Aspekty tradingu | Miliony měsíčně | Obchodní pravidla | NamirTrade | Invaze na Ukrajinu | Index JAP225 | Prognózy | Obchodovat pro FTMO | Intervence | Indexové obchodování | NYSE | Zkušení obchodníci | Ceny kakaa | Výkonnosti určité skupiny akcií | Společnosti s vyšší tržní kapitalizací | Hlasovací právo na valné hromadě | Broadcom | Wood&Company | Dosažení významných milníků | MCA účty | Fibonacciho cenové Clustery | Česká společnost FTMO | Interactive Brokers | RDDT | Experti | Trendy na trhu | Neočekávaná událost | Učitel Warrena Buffetta | LSEG | Clustery | Další futures kontrakt | Futures a opce | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Futures kontrakt | Skupina Saxo Bank | Rekord | Apex Investing | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | ARK Fintech Innovation | Efektivnější systém | Analýza volatility | Nezávislost | Bitcoiny | Ekosystémy pro inovace | Stop-Loss | FTSE MIB | Sledovat tržní trendy | Creditas | Třífázová výzva | Povinnost podat daňové přiznání | Dění na trzích | Wintrader | Obchodování s binárními opcemi | Finanční firma | Bybit | Společnost Apple | Černé labutě | Coin Metrics | Uvolňování měnové politiky | Automatizovaný obchodní systém v cAlgo | Obchodní seance | Český statistický úřad | Podmínky money-managementu | EUR/USD | Dodatečné zisky | Bruno Le Maire | Buy-stop | Prudké pohyby ceny | Prop společnosti | Marek Nemky | Initial Balance | Pochopení navyšování účtu | Dění ve světě | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Jirka Mazur | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Účty Rithmic | Předseda představenstva | Pákové produkty | Reality | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Budoucí tržní podmínky | Strach | Peníze na finančních trzích | Správný výběr brokera | Neckline | Vyhlášení makroekonomických dat | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Další halving | Hodnoty kapitálu | Čistý příjem | Finanční páka | FSR | Skladování fyzických komodit | SOK | Indexové fondy | 1M | Konkurenti | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Short arbitráž | Nevýhody forexu | ETH | Chování trhu | Agentura AFP | Kvalita zákaznické podpory | B-bookování obchodníků | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Brent | Finanční holding | Celkový stav ekonomiky | Poplatek za výzvu | Benchmark | Falešné profily | Kolísání měn | Rezistence | Zkušenosti na demo účtech | Přímý přístup na trh (DMA) | Akcie společnosti Trump | AUS200 | Opatrný optimismus | Změny v pohybech cen | Vyplacení výplaty | Druhá největší ekonomika | Americký akciový trh | Stav trhů | Platební instituce | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Úspěch v investování | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Výnos | DeFi | Měnové riziko | Rozdělení zisků | Olívia Lacenová | DAI | Russell 2000 | Příležitosti a rizika | Spektrum trhů | Potenciální konflikt zájmů | Sázka na pokles ceny | CAC 40 | Fungování společnosti | 100 miliard dolarů | Hlavní nevýhoda diverzifikace | Měnový systém | Soukromá spotřeba | IHNED | Marika Čupa | Moët Hennessy Louis Vuitton | Schválení ETF | Rizikovost | HOOD | Volume indikátor | Splnění challenge | Retracementy | SMA | Růst hodnoty bitcoinu | Vzdělávání | Miliardový byznys | Efektivní trading | Šéf Fedu | Investiční strategie | Dvoufázová výzva 2-step MAX | Měnová politika centrální banky | A-book | Strategie pro obchodování | Regulace a bezpečnost | Vývoj ceny sóji | Technický indikátor | Reddit | Jak fungují technologické inovace? | Obchodní fáze | ESG | Index DOW | Obecné tipy | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Minimální počet obchodních dní | Co to vlastně volatilita je | Prodej challengí | Ukazatel ROE | Nový indikátor | Finance Magnates 2023 | Aplikace Mentor | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | Topný olej | Základní pravidla | Státní dluh | Výsledky obchodování | Trading dovednosti | Kontrariánství | Commodities | Společnost Semler Scientific | Rozsáhlý seriál | Next Generation | Moderní proprietární trading | Zvýšení účinnosti | PDD Holdings | Největší soukromá firma | Zákaz TikToku | Podíl na zisku | Nejlevnější challenge | Styl obchodování | Úspěšnosti jednotlivých strategií | Evaluační zkoušky | Kontrakty | Chování volatility | Možnosti škálování | Co je to hedging? | Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht | Budoucí trendy | R&D | Šance na úspěch v investování | Typ jednofázové výzvy | Hodnota portfolia | Způsob obchodování | Generuje zisk | VIX - Index volatility | Zkušený obchodník | ETFS Natural Gas | Časový limit | Český a slovenský trh | Propad cen | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | Cathie Woodová | Poplatky a provize | AUDUSD | Online obchodování | Služby zákazníkům | Druhy challenge | Praxe | Nasdaq100 | AI | Institut DIW | Kapitál na obchodování | Různé typy aktiv | Obchodování Price Action | Úspěšný trader | Power Capital Limited | Palladium - Vývoj ceny palladia | Contract for Difference | JPY | MSCI World Energy | EarnFirmFxTrade | Metaverse | Potenciál trhu | Spotřebitelské inflace | Kdo řídí technologické inovace? | Zakoupení výzvy | Equal weighting | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Jak otevřít účet pro obchodování indexů? | Proces ověření | Bondster | Jiřina Lužová | Bitfront | FTX | Dvoufázový proces ověření | Porušení obchodních pravidel | Index HKComp - Vývoj akciového indexu | Brokeři pro skalpování | Ceny sóji | Kurz USDCAD | Dodávky ruského plynu | SoFi | Účty u Market Maker | Wonderinterest Trading | Projekce | Vzdělávací zdroje | Znehodnocení | Platforma TradingView | Používání Price Action | Regulovaný broker | Transparentnost brokera | Výběr likvidity | Nalezení brokera | Peníze | Statistiky vašeho obchodování | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Obchodovat na burze | Ukazatel | CAD kurz | Bankovní rady ČNB | TeamViewer | Francie | Nižší provize | Dividend Yield u akcií Coca-Cola | High-Water mark | Slippage | Praktické využití indikátorů | Demo obchodování | Finanční úspěch | Grafické znázornění | Title Transfer Facility | Jak vydělat na poklesu | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Základy fundamentální analýzy akcií | Index NASDAQ 100 | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Evropské akcie | Lukáš Voženílek | Český miliardář | Třífázové výzvy | Certifikáty | Denní limit ztráty | Nejstarší zaznamenané obchodování | Velký kapitál | CapX | Doporučení k obchodování | Trading desks | Prognóza | Velká prop firma | Obchodní politika | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Arbitrum | Streamovací platformy | Seriál o investování do akcií | Riskantní styl | EverStation | Uplynulý obchodní týden | ALUMINIUM | Balík peněz | Čtyřdenní pracovní týden | Stop-Loss příkazy | Ověřovací challenge | cAlgo pro automatizované obchodování | Saxo Bank | Likvidátor | Oblasti tradingu | Long obchod | Strategie Trend Swing | Znehodnoceni dolaru | Palladium | Nejznámější kryptoměna | Americký Fed | Zajímavé zhodnocení | Používání AOS | EPS u akcií společnosti | Použití indikátoru | Dlouhodobý investiční produkt | Vlastnosti CFD | Ropa WTI | Forward Dividend | Ziskový obchodní systém | Účet prop firmy | Obchodování na prop účtu | Využití různých tržních situací | Americké ekonomiky | Index UK100 | MTF | Simon Peters | David Varga | Spořicí produkty | Jednofázová výzva 1-step | Milionář | FX Update | Výsledky za určité období | INTC.US | Ověřovací proces | Kapitál | Protistrana | Internetové obchodování | Kapitál ke generování zisku | Kyperský web | Dell Technologies | Sektor prop tradingu | Brexit | USD | HBO Max | Discord | Potenciální ztráty | Buy Limit | Vývoj měnového kurzu | Ekonomické obchodování | WallStreetBets | Varianční analýza | Burzovní komise | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Kuala Lumpur | Zájem o akcie americké společnosti Reddit | Získej účet | Valná hromada | Technická analýza | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | Podmínky kapitálového poklesu | AEX | Komoditní trh | GBP/JPY | ProTrader | Plány | Obchodování německého indexu | Prodávat akcie | Qualcomm | Robinhood | Cestování | Investování do kryptoměn | Program pro začínající obchodníky | Obchodovat během zpráv | Resistence | Na burze | Bond | Broker | Pohyby cen komodit | Dolar (USD) | Meta Trader | Vývoj ceny palladia | Proražení | Hlubší pohled na fungování | Biotechnologie | Co je to prop trading | Total | Vývoj ceny zemního plynu | Potenciál dlouhodobého růstu | Fungování firmy | Backtesting | WRB | Velikost pozic | Export | Změna klimatu | Raspberry | Kryptoměny na eToro | Čínské technologické firmy | cAlgo | Podílový fond | Hlavní obor podnikání dané společnosti | Krok za krokem | CFD na komodity | Pozorování | Index AUS200 | Berkshire | Exfor | Balanced based | EURUSD | Forex-metal | Historická volatilita | Ceny BTC | Billions | Srovnání s jinými platformami | Split | Kapitálové strategie | Petr Hrubý | Immutable X | Čekající příkazy | Garance | Last Trading Day | Digitální měny centrálních bank (CBDC) | Sociální sítě | Rozložení investice do více trhů | Spekulovat | Swapy | CATTLE | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Komise pro cenné papíry (SEC) | Určení trendu | Analytici XTB | Náklady na držení pozice přes noc | Šok | Snižování úroků | CFD kontrakty | Bogdan Maioreanu | Zákaz zakoupení výzvy | Měnové války | Rychle zbohatnout | Investorky | Širší index S&P 500 | Grayscale Bitcoin | ASIC | Počáteční kapitál | Obchodní platformy Metatrader | Pověst | Držení pozice | Jigsaw Trading | ByteDance | Výsledky za první čtvrtletí | Srovnání a hodnocení Prop Trading firem | Obchodní aspekty brokera | Price-to-Earnings | Zavedení eura | Zadání obchodních příkazů | Prudké pohyby | Ekonomická aktivita | Regulace | OXY.US | Kofola | Uživatelská přívětivost | Ranní zpráva pro tradery | 4GLD.DE | Úroková sazba | Těžba bitcoinů | Avast | M.A. Perry | Patria Online | Obchodní dny | Butter and Cheese Exchange | Exekuce | BHP Billiton (BHP.US) | Tichomoří | Srovnání XTB a ostatních brokerů | Hodnocení Prop Trading firem | Shanghai Stock Exchange (SSE) | Obchody obchodníků | Obrovský potenciál | Unie | Dovoz | Nasdaq Composite | Nezodpovědné obchodování | Pohyb nejlikvidnějších akcií | Initial balance DD | APF VENTURE CAPITAL | Trading Journal | Litva | TWBook | Typ třífázové výzvy | Tržní trendy | Roční růst | InterContinental | Nikkei | Obchodní nástroje | InvestNight | Obchodování na finančních trzích | Trpělivost | iShares Physical Gold | Společnost GCI Financial | Obchodní cíle | Politická situace | P.A. | Čtvrtletní zisk | Určitý kapitál | Kapitálový trh | Venture Capital | Reálný účet | Obchodování na komoditním trhu | NASA | Zvýšení sazeb | GBP/USD | OANDA Labs Trader | Srovnání prop trading | Web Trader | Vyzkoušení si challenge | Investovat | Dlouhodobé držení | Obchodování během zpráv | Dovednosti | Válka na Ukrajině | Vklady | Finanční výsledky společnosti | Držení pozic přes víkend | Nervozita | Trailing Twelve Months | OD7F.DE | Akciové indexy | Vzdělávací nástroje | Steven Mnuchin | Elon Musk | Obchodni metody | Omezený počet brokerů | Nedostatek fyzické aktivity | Nikkei 225 (JAP225) | Sell Limit | Sestavení obchodního systému | Eurex | Mobile trader | MT5 | Velké instituce | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Pokles ceny akcií | Tržní pohyby | Vybírání zisků | Investing.com | Americký prezident | Average Daily Range (ADR) | EverTrader | Myšlení | Index FTSE MIB | Pro tradery | Cena Cardana | Nominální hodnota | Hlavní myšlenka diverzifikace | Investování u XTB | Investoři v USA | Generace Z | Riot Platforms | Cenové pohyby | 1 milion | Zveřejnění makroekonomických zpráv | Dluhopisy s vysokým výnosem | Mastercard pro Českou republiku | Výkon akcií 500 největších amerických společností | Maloobchodní prodejce | Coca-Cola | Obchodní platforma | Securities and Exchange Commission | Billions Club | Investovaný kapitál | Santiment | Portfolio | Vybrané měny | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Směnné kurzy měn | Price-to-Earnings Ratio | Měnové trendy | Odvětví prop trading | Roger | EUR/CZK | High-Water Mark (HWM) | Globální ekonomiky | Zájem investorů | YTD | Intercontinental Exchange | Společnost OANDA | Jaroslav Brychta | Trading kalkulačky | Obchodování s investičními nástroji | Euforie | Přiznání k dani z příjmu | Den dětí | A-booking (A-book) | Vlastní měny | Maximální denní ztráta | Exxon Mobil (XOM.US) | Finanční instituce | Investoři | Revolut | Dylan Elchami | Výkonnostní kouč | Obchodní deník | Prezident | Dobré analytické nástroje | Fungování | Sója | Akciový index S&P 500 | Uzavírání ziskových pozic | Fintechová společnost | Nejistoty | Fidelity | BaFin | Index výroby | Změny v pohybech cen akcií | Možnost obchodovat | AMD | Velký účet | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Média | Bitcoin ETF | Commodity futures trading | Ceny zinku | Druhy challenge u FTMO | Testování strategií | Co je WRB analýza? | Hodnota akcií společnosti | Grayscale | Dosažení zisku | Supporty a rezistence | Prostředí pro nákup a prodej | Nárůst ceny | Rozmach prop tradingu | Bez rizika | Zisk | Boom | Starbucks Corporation | Zázrak jménem prop trading | ATR a ADR | SWFX | Pokles společnosti | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Den obchodování | Vývoj ceny cukru | Ekonomický vývoj | AMC.US | Směnné kurzy | Náklady na potencionální ztrátu | Bank of England | Investiční | Informace o CFD | Cena Etherea | Převod měn | Růst ceny Bitcoinu | Výkaz peněžních toků | SPAIN IBEX | Nové ETF | Petr Hykel | Vývoj ceny pšenice | Roboti | Svět kryptoměn | Dlouhodobé pozice | Týdenní analýza | Sloučení | Americké prezidentské volby | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | Průzkum | A-booking a B-booking | Neziskové organizace | BP | Typ tradingu a investice | DOGE | Hold | Sebenaplňující se proroctví | Obchodní příležitost | Bybit Ben Zhou | Fiskální rok | Perfect Money | Nižší poptávka | NSDQ | Zdravotní péče | Kryptoměnová burza FTX | Velikost lotu | Společenské trendy | Akcie společnosti Tesla | Akcie Raspberry Pi dnes | US500 | EMEA | Vliv na zdravotnictví | Investiční riziko | Baby Boomers | Pravidelné investování | Rentabilita vlastního kapitálu | CEO společnosti | Analýzy | BP (BP.UK) | Výhody a rizika | Obchodní plán | Quadrio | Akcie ve Spojených státech včera | MSTR | Politická nestabilita | Skrill | TTF | Level II quotes | Větší flexibilita | Česká společnost | Startupy a ekosystémy pro inovace | Poradenská společnost | P/E | Reakce trhů | Zpráva | Invesco | Morningstar | Meme akcie | Akciový index (burzovní index) | Platforma pro obchodování | Německý DAX | Performance | Portu Marek Malina | Prodej | Hlavní události | Ruské společnosti | Instrument | Patria | Ropa Brent | Platforma MetaTrader | Obchodování s pákovým efektem | Konzistence | Česká měna | Tencent | iPhone | WGC | Obchodování na reálném trhu | Maso | Platební neschopnost | Snížit riziko | Průmyslové revoluce | Janet Yellenová | Úrok | Hrubý domácí produkt (HDP) | Evropské ekonomiky | Obchodované komodity | Beyond Meat | Spotware | Live účet | Zasedání Fedu | Trader Funding | Co se děje na finančních trzích | Agentura Reuters | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | GBP | Potenciální rizika | Plynovody | Dividendy a úroky z ČR | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Breakout strategie | Nabídka | Aktualizace softwaru | Nové příležitosti | Trhy komodit | Raspberry Pi | Řízení rizik a poplatky | Tržní kapitalizace | Revoluční obchodní platforma | Management | Mnoho peněz | Strojové učení | Švýcarská banka | ADR | Dolary | Protiobchody | Konflikty | Olej | Bitfinex | Pokles cen komodit | Intradenní analýza | Akcionáři | Obchodní týden | Emoce | Dluhopisové výnosy | Centrální banky | Warren Buffett | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Neočekávané tržní události | Online tradingové platformy | Vývoj akcií | Defenzivní příkazy | Vzdělání | Admiral Markets | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Konkrétní společnosti | Nejlepší vysoké školy na světě | Současný stav | Jaké strategie jsou povoleny | Zemní plyn | Tokeny | Pandemie COVID | Obchodování | Potenciální zisky | Vlastní nástroje | Vývoj ceny bitcoinu | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Vyšší bariéry vstupu | Zapojení uživatelů | Zprávy | Pákový efekt | Vliv na ceny | | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Majitel | Latency arbitrage | Přebytek obchodní bilance | Buy obchod | Meta | Finanční ohodnocení | Nejznámější kryptoměny | Nadšení | West Texas Intermediate | Jana Vaisová | Oznámení | Investiční činnosti | Průmyslové komodity | Dlouhodobé investování | Získat fundovaný účet | Earnfirmfxtrade.pro | Nové metody | TSMC | Kukuřice - Vývoj ceny | Jednoduché obchodní systémy | Fee | Rozdílové smlouvy (CFD) | Které indexy stojí za pozornost? | Evropské trhy | Ceny stříbra | Finanční nástroje | Typy strategií | Obrázek schématu rozdělení prop tradingu | Systémové nároky | GCI | Může to být i příležitost? | Evaluace | Ceny ropy | Obchodování a investice | Island | Profily na sociálních sítích | Fenomén | Silný růst | Typ investora | Byty | Wyoming | Numismatika | Raw spready | News trading | Udržitelnost | Nástroje pro efektivní trading | Výrobce léků | Vyšetřování | Uran | Tržní cykly | Zprůměrování výkonu portfolia | CANADA TSX | Všechny akcie | Oanda | Vyhlídky | HBO | Ceny Bitcoinu | Deflace | Monitorování | BBY.US | Natural Gas | Komodity na trading platformě | Vývoj měnových kurzů | Challenge-based | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Počet investorů | Zemědělské komodity | Eurofer | Broker Trust | Covid | Porovnání výkonnosti fondů | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | CZ | Společnost XTB | Bydlení | Agricultural Futures | Tržní podmínky | B-book | Snižování cen | Blackwell | Occidental Petroleum | Zajištění na stáří | Zásobování průmyslu | Zhodnocení obchodního účtu | Dobré společnosti | Velikost kontraktu pro komodity | Praha | Gabriela Hanslíková | Berkshire Hathaway | Úroky ze zahraničí | Renko graf | Analýza sentimentu | Inteligentní investor | Jsou komodity dobrou investicí? | Kurz EUR/USD | ETF na bitcoiny | Hong Kong | Míra | Investování do ETF pro začátečníky | Analýza trhů | Fáze 2 | Petr Král | Investiční centrum | Pořízení vlastního bydlení | Komodita | Správkyně Sberbank | Marek Pokorný | RiseWorks | RIOT | Suroviny | Tick scalping | MetaTrader 4 (MT4) | MetriX | Co jsou akciové indexy | Nejlepší trhy | Panama | Předpověď | Žádost o vstup na burzu | Semler Scientific | Firmy | Digitální měny | Úroky z ČR | Používání ochranného Stop-Lossu | DIA.US | Výkyvy na měnových trzích | Zadlužování | Kdy přestat obchodovat | Propad kapitálu | Index US100 | Poloautomatizované strategie | ESMA | Páka | Australský dolar | České koruny | Index cen domů | Konkrétní výše roční dividendy | Nio | Kryptoměnové burzy | Statista | Trading & Dealing | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Nástroj | Možnost škálování | Výsledky | Dominik Stroukal | Vyšší poptávka | Přehled | Třífázová výzva 3-step | Příklad výpočtu tradingových nákladů | Koruna | Výrazný pokles | NEMO | Počet obchodních dní | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Finanční služby | Monopoly | Riziko prop firmy | Cukr | Commodity Futures Trading Commission | Analytická společnost | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Tržní ceny | ČNB Petr Král | Bitcoin | Kupující | Stav vývoje trhu | COCOA | Shell | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Včerejší obchodování | Společnost GCI | Minulá výkonnost | Average daily range | Stellantis | Antoš | Finanční výsledky | Waste Management | Bank of America | Přímý přístup na trh | TIM | Co je Renko graf? | DMA | Fundamentální analýza | Cenový cluster | Propad | Upozorňuje ČNB | Obchodník se zemědělskou půdou | Využití demo účtů | BlackBerry (BB.US) | Formy volatility | Kryptoměny bitcoin | Silný dolar | Videokonference | Relative DD | Retracement | Ipsos | Finanční domy | Sazby ČNB | Jane Street | Konkrétní prop firmy | WRB analýza | Asociace | Eli Lilly | Telegram | Asie | RIO.UK | Údaje | Jana Brodani | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Barrick Gold | Nižší náklady | xStation | Exxon Mobil | Karel Mičulka | Výkonnost | Hodnota měny | Zůstatek | Škálovatelné programy | Výstupní body | Výkonnosti amerického akciového trhu | Theones | Emi Martinez | Pandemie nemoci COVID-19 | Vlastnictví | Obchodní války | Alibaba | Průzkumy | Očekávání analytiků | Technologické společnosti | Objem | Automobilky | Best Prop-Trading | For Traders | Výsledky průzkumu | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Fiktivní obchodování | Ropa WTI - Vývoj ceny | Hloubka trhu | Apex Trader Funding (ATF) | Třetí pilíř | Rithmic R Trader Pro | NET4GAS | Spoření | Tržní kapitalizace bitcoinu | Federální rezervní systém | Sázka | Tabulka prop firem | Nákup a prodej | Katarína Klamková | Kryptoměnová burza Bitfront | Společnost Nvidia | Magnificent Seven | Klima | Krátkodobé obchody | Kontrolovat rizika | Bilion | WHEAT | Výkonnostní akademie | Záporné zůstatky | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Velikost páky | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Advantage Consulting | Obchodování s akciemi | Sledování vývoje trhu | Vale | Investice do kryptoměn | Náklady na těžbu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Propuštění | Co jsou to kontrakty? | Lepší budoucnost | Broadridge Financial Solutions | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Cena akcií firmy | Cena akcií Tesly | BofA | Graf | Letní měsíce | Stablecoiny | Národní měny | NGAS | Ekonomické události | Regulátor | Výhody diverzifikace | Srovnání prop trading platforem | Shortovat | FIL | Index S&P 500 | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Barack Obama | Firma EverTrade | Celkové výsledky | SHIB | Ceny cukru | Dlouhodobý výhled | Černá středa | Alternativa oficiálních měn | Ask | Investiční platforma | Hodnota ROE | Skryté poplatky | Spotware Systems | Důchod | Znalost měnových trendů | AMC | NYSE: BR | Schopnost využít finanční páku | EU50 | FTC | Snížit emise | Hrubý domácí produkt | Významný krok | Upgrade | Erik Brynjolfsson | Plyn | Distribuce | Úspěch v obchodování | FTMO Akademie | AFP | Studie | Truth Social | Učení se a vzdělávání | Investice do technologií | Akcionáři společnosti | Paweł Majtkowski | Osvojení si ovládání obchodní platformy | Finanční výhled | Radek Teichmann | Slabší koruna | Průraz | Cena plynu | London Stock Exchange (LSE) | Short | Bitcoinové ETF | Průměrné denní volatility | WRB skryté gapy | Deficit | Stavebnictví | Bit.plus | Výběry zisků | Ruský plyn | Polsko | Vedení firmy | Kolaps | Rio Tinto | Chování obchodníků | Vstupní signál | Měny centrálních bank | Francouzský ministr | Srovnání prop trading firem | Zbrojovka | Reakce trhu | Trendové indikátory | Značný zájem | CFDs | Investorka | Patenty | Maximální ztráty | WinSignals | Hennessy | Získat účet | Vypršení platnosti | Tržní analýzy | Lamborghini | Cenová hladina | Zinek - Vývoj ceny | Kompletní průvodce | Sociální síť Reddit | Index volatility | Investování do dividendových akcií | Obchodování s indexem | Fibonacci retracement | Devizový dohled | Hypotéky | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Finanční ztráty | Roblox | Lukáš Kovanda | Školení | EY | Moët | Přijetí | High | Noví investoři | Evropa | Lucie Mairychová | Title Transfer Facility (TTF) | Akcie streamovací platformy | Změny na trhu | Platina - Vývoj ceny platiny | Akcie společnosti Trump Media & Technology | Financial Conduct Authority (FCA) | Zvýšení úrokových sazeb | Směnárny | Převod komodit | Rostoucí trend | OPEC | Disney+ | Akcie Raspberry | Finanční krize | Stop Loss (SL) | Obchodní dovednosti | Jednání FOMC | Index investiční gramotnosti | Pokles ceny | McAfee | Marathon Digital | Shortovat index | Finance Magnates | GCI Financial Ltd. | Automatické obchodní systémy | Obchodování a investování | Egypt | Vizualizace | BYD | Investice do nemovitostí | FCX.US | Beta | Disciplína | Ceny ropy WTI | Bezpečné útočiště | Ztrátové obchody | Ropa Brent - Vývoj ceny | Obchodní proces | Akcie včera | Navyšování účtu | Hodnota EPS u akcií společnosti | Sójové boby | Logistika | TSLA | Peněžní prostředky | Mnozí investoři | Spotřebitelské ceny v Číně | Earnings | Zpomalení inflace | Dlouhodobý vliv | Trump | Challenge (výzva, evaluace) | DAX (DE30) | Obchodní přístup | Online platformy | Investiční chování | Kakao | Menší účty | Otevření obchodu | Ziskové výsledky | XOP | Česká koruna | Rychlé výběry | OECD | Dow Jonesův index | Futures trhy | ROE neboli Return on Equity | Britský FTSE 100 | Spekulace na lepší výkonnost akcií | Růstový potenciál | Makléřská firma | CFD kontrakt | Investiční společnost | Technické analýzy | Brokers | Makroekonomické ukazatele | Statistická aplikace | Druh challenge | Vliv na investice | Foreign Exchange | Wonderinterest | ST5 | Spot | Michael Saylor | Rozhraní a funkce cTrader | Vstupy | Standardizované futures kontrakty | Fundamentální analýza akciových trhů | Stellar | IOGP.UK | Obchodní strategie | Posoudit stav trhů | Obchodní výsledky | Smart kontrakty | Inflace ve Spojených státech | Profit Target | EUR/USD a GBP/USD | Zkušenosti ostatních traderů | Instant Funding Programy | Měnový trh | WinAccounts | GBPUSD | Obchodování s ropou | Běžný účet | Halving bitcoinu | CapXmaster | Time-Frame | Rakousko | Brokerský dům | BlackBerry | Otevření obchodního účtu | Ekonomické ukazatele | Stříbro | USDCAD | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Jakub Matis | Oslabení koruny | Restart burzy | Swap Account | Drahý kov | Koruny vůči euru | Instituce | COPPER | Turecko | Dogecoin | Bank of Japan | FRA40 | Inflace v Polsku | Regulace MiFID | Růst EBITDA | Chamtivost | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Série poklesů | Digitální měny centrálních bank | Alameda Research | Markets.com | LNG | Internet věcí | ATF | Změna trendu | IGLN | Býčí signál | Dividendy a úroky ze zahraničí | Americké akcie | Rýžové lístky | MetaTrader 5 (MT5) | Prudké oslabení | Silná ekonomika | Technologické firmy | Burzy cenných papírů | Nejlikvidnější akcie | Akcie firem | Cotton Exchange | MetaTrader | GME.US | Jak začít s Fintokei? | Výdělky | Divize | Neočekávané události | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Bez poplatku | Úspěšný trading | Největší kryptoměna | Rubl | Nákupy akcií | Příliv kapitálu | Zisk 1 milion dolarů | Index Botswany | Google recenze | Pozornost | Equal weight | 10 nejdůležitějších pravidel | XOM.US | Vstupní a výstupní body | Obraz tradingu | Země EU | Arbitráže | Automobilový průmysl | Prodej TikToku | Komise pro cenné papíry a burzy | Rané formy obchodování | Česká republika | EA (AOS) | Tvrdý výzkum | Zhodnocení kapitálu | Trh | Finanční společnosti | Komise | Vývoj na komoditních trzích | Trade manager | Obchodováním s virtuálními prostředky | Index EU50 - Vývoj akciového indexu EU 50 | Obchodní pozice | Války na Ukrajině | Hrajeme si na burze | Vysoké ztráty | Náklady spojené se skladováním | Výkyvy | MES | Fetch.ai | Držení obchodu | Stripe | Výrazný růst | Wide Range Body (WRB) | Klasický FTMO účet | Vyplnění GAPU | Jak začít plnit challenge? | Obchodování kryptoměn | S&P 500 | Fed | OpenAI | Technické indikátory | Společnost ByteDance | Ekonomické výkonnosti | Investiční nástroje | Reálná hodnota | Efektivní řízení | PLATINUM | Korekce | Kanada | JDE | Vývoz ropy | Upozornění | Hedgování | Absence ochrany kapitálu | Tržní prostředí | Wells Fargo | Růst spotřebitelských cen | Finančně technologická společnost | Google | Spuštění fondů ETF | ProCent | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Statistics | Výkonnost určité části akciového trhu | Buffett | Money management | Platforms | Vývoj ekonomiky | Julius Baer | Ceny zboží | WISE | Prop trading revoluce | iShares Physical Silver | Pohyby S&P 500 | Downtrend | Používat Price Action | Zveřejnění výsledků | Výběry | Investování a obchodování | Výkonnost skupiny akcií | Sázení | Co je to A-booking | Znalost | Akcionářská práva | Konkurenceschopnost | Investiční produkt | Dopad na trhy | USDT | Selský rozum | Index Standard & Poor's | Měny účtu | Klienti brokerů | Yahoo | MT4 | Slabé výsledky | Mega diverzifikace | IP pravidlo | Nejistota | ANO | Stock | Apollo | Růst tržeb | Analýza trendu | Plný úvazek | GME | Výhody obchodování | Broker Consulting | CME | Celoživotní proces | Pokles cen ropy | Snap (SNAP.US) | Nastavování Stop-Lossů | Poměr P/E | Čekající příkaz | Obchodní systém | Vnější stres | Finansoft | Rating | Makroekonomické údaje | Fundovaný účet | F1 | Společnost Alphabet | Důkladná příprava | Platební instituce Roger | My Forex Funds | Vývoj akciového indexu DAX | Finanční budoucnost | UK FTSE 100 | OANDA Labs | Fractals | Účet s kapitálem k obchodování | SNB | Soustředění | Tradovate | Tržní situace | Burza rýže | Zpráva pro tradery | Skluz | Microsoft | Maxim Manturov | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Co je akciový index? | 123 Gap | Nejvyšší objem obchodů | Dopad na cenu | Intraday | Rozložení investic | Deloitte Technology Fast | Obchodování prostřednictvím CFD | Obchodní plány | STP/ECN vs. Market Maker | XRP | Společnost BlackRock | Společnost Tesla | Forwardy | Hotovost | Commission | Tržní sentiment | Defi | Změny cen | Sell | Demokratické strany | MicroStrategy | Japonsko | Aktéři | Správy majetku | Range | Nabízené obchodní platformy | Long pozice | Bit.plus Martin Stránský | Indikátor HalfTrend | Denní objem obchodů | Obchodování akcií | Investovaný kapitál ke generování zisku | KOREA KOSPI | Obchodní instrument | Správce digitálních aktiv | Důvěra | Mobilní aplikace | Programování | Profit share | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Prosperity | Index Nasdaq | Uzavření pozice | iOS | Pokročilé obchodní platformy | Exxon | NYMEX | Decentraland | Web3 | Řízení měnových trendů | Denisa Janatová | Řízení rizika | Kurzový vývoj | Obchodní praktiky | Short obchod | Rostoucí akcie | Finanční gramotnost | Káva - Vývoj ceny | Německo | Překoupenost | Hlavy států | Makroekonomika | MSFT.US | Spotřební zboží | Míra neúspěšnosti | Celkové riziko | Nižší minima | Skladování komodit | Trendové linie | Správa obchodních příkazů | Super Bowl | Ostatní investice | 15% a 23% daň | Objem obchodů | Twitter | CFTC | Velké zisky | FIAT | Derivátové trhy | Akcie indické | Asociace pro kapitálový trh ČR | Makroekonomické zprávy | Krach | Zprávy a analýzy | Zemní plyn - Vývoj ceny | AA | Zasedání americké centrální banky | Invest | Co je forex | Gazprom | Centrální banka | Instant Trading EU Ltd. | Vice | Složitější řízení | Investiční služby | Deutsche Börse | Světová politika | Meta Platforms Inc | Obchodovat forex | Výkon akcií 100 | Úroveň kapitálu | Životní prostředí | CL | Gazprom Export | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Tržní realizace | Náklady na B-booking | Diamant | Rozhodnutí ČNB | Investice do akcií | ATR | GERMAN DAX | Směřování | Příliv migrantů | Opce | Aktivní obchodování | Arbitráž | Donald Trump | Šéf burzy | Vyšší ceny | Burza Bitfront | Grafy | Čistý zisk | Patrik Urban | Jádrová inflace | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Refundable | Visa | Prop shops | Podnikatelé | Velké objemy | Kovy | MetaTrader 4 | Inovativní řešení | Rumunsko | New York Stock Exchange | Energetický sektor | Technické problémy | Centrum | Zadlužení | Alphabet (GOOGL.US) | Společnosti | Úspěšní obchodníci | Zpomalení ekonomiky | Bollinger Bands | Uzavírání obchodů | Rio Tinto (RIO.UK) | Tikety | X-Trade | Dostupný kontrakt | Akcie společnosti Trump Media | Testování na demu | Regulační politika | Poměr kopírování | Hlavní akciové indexy | Zachycení dobrého trendu | Mentoring | StrategyTrader | Aktivum | ZískejÚčet | Směnný kurz | Ztráta peněz | Intuitivní obchodní platforma | Platformy cTrader | Sdílení zkušeností | Odkup TikToku | Krmný dobytek | Kov | Oblasti rezistence | Spoluzakladatel | Domácnosti | Politické otřesy | Inflace v ČR | My Funded FX | Povinnost podávat daňové přiznání | Investiční a hedge fondy | Plnění podmínek challenge | Bitcoin (BTC) | Funding Pips | Daňové přiznání k dani z příjmu | Nárůst objemů | Trh pro své klienty | Diverzifikace investic | Přístup orientovaný na klienta | Fibonacci Cluster | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | Veřejná dražba | Solana | API | Balance křivka | Předpovědi zisku | Americký dolar | FTMO program | Proprietární obchodování (prop trading) | Norbert Rücker | Co jsou futures kontrakty? | Analytici | Hlavní výhoda diverzifikace | EURNOK | Ceny komodit | Europe 600 | Velikosti pozice | Zdanění příjmů | Azure | Co jsou technologické inovace? | Lukáš Raška | Orchid | Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) | DIP | Hodnota ROE společnosti | Historické příklady | Finlord | Equity | CFD jsou deriváty | Broker GCI | Prop Trading společnost | Zoom Video | Dobré zprávy | ČNB Aleš Michl | Provozní zisk | Mluvčí | Škoda | CZK | Reuters | Náklady na potencionální ztrátu kapitálu | Soukromá firma | Index nákupních manažerů | AMC Entertainment | ETC | Stablecoin | Podcast | QCOM | Aktuální ceny ropy | Denní volatility | Plovoucí směnný kurz | Kurz koruny | Držení pozice přes noc | Fintechy | Situace | Martin Pleštil | Chevron | Anglo American | Typy Brokerů | Deloitte Technology Fast 50 | AnyDesk | Popularita obchodování | Informace o průměrné denní volatilitě | Vysoká inflace | Zajímavosti z prop tradingu | Využití finanční páky | Ceny zemního plynu | Argentina | Průraz ceny | Srovnání poplatků za obchodování | Použití umělé inteligence | Štěpán Hájek | Tradingové strategie | US100 | Výhody komodit | Výkonná ředitelka | Index US500 | Směřování ekonomiky | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | 1 000 barelů | Burzovně obchodované fondy | Nabídka investičních nástrojů | Výstupy | Ceny hliníku | Forexoví obchodníci | Testovací účet | Rozdělení institucí do skupin | Swap Free | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Hodnocení brokerů | Rolování | Měny zemí | Palo Alto | Euronext | Zakladatel | Technologický vliv | Předseda | Které indexy sledovat | Autorité des marchés financiers | Masivní nárůst ceny | Investování do různých komodit | Radek Zalubil | STP (Straight Through Processing) | Profesionálové | Reakce ceny | Robotika a automatizace | Deutsche Boerse | Ripple | Index EU50 - Vývoj akciového indexu | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Internet of Things (IoT) | Nižší růst | Prime | Nakupovat zlato | Příjmy prop firmy | TSM | Neúplná simulace tržních podmínek | SwiftTrader | USDIDX | Akcie výrobce robotických vysavačů | P2P | Traders | Rok 2024 | Hedge fondy | NGAS.UK | CVX.US | Dobrá nálada | SwiftTrader a ProTrader | Společnosti v indexu | Nvidia (NVDA.US) | Hyperaktivita | Evropská unie | Společnosti obchodované | Boeing | Společnost GCI Financial Ltd. | Dodržovat obchodní plán | Známá prop firma | Složení indexu PX | Stagnace | Kopírování obchodů | Envelopes | Příkaz | STP účty | Ekonomiky | PROP Trading | Falešné profily na sociálních sítích | Malí podnikatelé | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů ČNB | Sazba ČNB | Nuance | Rychlý růst | Obchodovaných komodit | Cenový cíl | Rozpočet | 500 akciových titulů | Snížení sazeb | Český statistický úřad (ČSÚ) | Apple | Ženy | Libra | WM | Eva Miklášová | Velké technologické společnosti | Nakoupit akcie | GameStop | Vytrvalost | Základy obchodování | Akcie ve Spojených státech | Opačné obchodování | Obchodovat na forexu | CFD | Trading divize v bankách | Sam Bankman-Fried | Futures kontrakty | Velké množství obchodů | Quantower | Biconomy | Úspory | Prodejní pozice (short) | Dopad na ekonomiku | Open | Decentralizované finance | Swap Free Account | Cena akcie | Technologický podnikatel roku | Růst ceny zlata | Dow Jones Industrial Average | Chicago Mercantile Exchange | Prop firma | Ceny kukuřice | Ochrany kapitálu | Fibonacciho shluky | Cenové akce | Dluhy | Světová burza | Nabídka akcií | Psychologie tradingu | Brokerské společnosti | Analýza trhu | Indikátor ATR | Marika Čupa a Ondřej Hartman | FTSE | Obchodování během sezóny finančních zpráv | Spotové bitcoinové ETF | Financovat | Podpora a služby zákazníkům | Řetězec | Fond | Škálování (navyšování) | Příprava | Proinflační rizika | Hubnutí | Investiční rozhodnutí | JP Morgan | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Benchmarky | Flexibilita a připravenost | Green Deal | Jan Šrajer | Pandemie nemoci | Wide Range Body | Lepší výnosy | AMD.US | Indikátor SuperTrend | Cointelegraph | Diverzifikovat akciové portfolio | Full time | Arm | Jednání ECB | Investovat a spořit | Nejlepší investice | Barometr | Stop-Loss a Take-Profit | Swingový účet | Neustálé vzdělávání | CFD obchodování | Výběr mezi STP/ECN | ECB | NinjaTrader | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | US WILSHIRE SMALL CAP | Úroky | Investiční platforma eToro | Refinitiv | Velké srovnání prop trading platforem | Plodiny | Růst cen nemovitostí | Přijetí Ethereum | CVX | Vysoká hodnota | Online investiční konference | Tržby | Average true range (ATR) | Akcie Raspberry Pi | Portu | Bloomberg TV | Cena | Match Trader | CFD akcie | Investiční banky | Snížení cen ropy | Volatility v různých obdobích | Výběr brokera | Bybit Powered by SATOS | InvestNight 2024 | Labs Trader | Vzdělávací kurzy | Velikost pozice | Půlení bitcoinu | Vliv na obchodování | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Roční dividendový výnos | AIGI | Gemini | Podrobný pohled | ICOM.UK | DOT | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Objem peněz | Money-Management | BYND | Moneta | Závazek | Komplexní disciplína | Konstrukce clusterů | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Obchodování a investování do akcií | Nejlevnější účet | Přenos | Velké peníze | Vyšší riziko | Ceny akcií | Velký růst | Mánie | Zájem o hypotéky | Vlastnit akcie | Zajímavější peníze | Regulátor ESMA | Investiční platforma Portu | Raghuram Rajan | S&P500 | Dvoukolové challenge | Epidemie | NEO | Černá Hora | Aplikace MetriX | Termínované vklady | Proroctví | Patterny | Ceny | Prudký pokles | Kurzy | Technologie | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | ČNB | Potvrzení trendu | Dluhopisy | Akciový index Botswany | VW | Pokles likvidity | Status profesionálního obchodníka | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | SNY | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Pokles | Finance | Konec obchodování | Ochrana proti inflaci | E-mini | Výběr zisků | Margin | Bez povolení | Ceny palladia | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Konsensus | Bitcoinový fond od BlackRocku | Investiční portfolia | Take-Profit | Ochranné příkazy | Počet uživatelů | Konkurenční podnikání | Spolehlivost | Erste | Americké společnosti | Hodinky | Dlouhodobý trader | Podílové fondy | Cenové formace | Legislativní aspekty | Hedge | Cenové minimum | Začněte obchodovat | Poplatek | Vzdělávaní obchodníků | 4GLD | ČTK mluvčí | Lego | Dukascopy Group | KNF | Startup | Platforma MetaTrader 5 | Mercedes | Velké korporace | Startupová platforma | Americká ekonomika | Firmy, které hledají tradery | Koruna dnes | Regionální Manažerka | NVDA | Earnings date | WBD | Dluh USA | Obchodníci s měnami | Důvěryhodnost | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Obchodník | Velký problém | Statistiky prop trading | AKAT ČR | Broker poskytující nízké spready | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Finanční prostředky | Býčí trh | COVID-19 | Opce na akcie | Nikl - Vývoj ceny | Trading systém | Bitcoin a další kryptoměny | Ekonomické vyhlídky | Kapitálové požadavky | Regulátoři | ROE | Anglogold Ashanti (AU.US) | Blue-chip | ActTrader | Indikátor | Index cen | Obchodování forexu | Držení pozic po dlouhou dobu | Obchodování indexů | Rizika | Společnost T-Mobile | Paypal Holdings | Růst ceny | Tick | SNAP.US | ISM | Dobré obchody | Falcon | Alokace | Daně | Možnost nastavení páky | Obchodování s měnovými páry | Malina | Pivot | Zpětný pohled | Kryptoměna | Komoditní akcie | Sport | Vývoj inflace | Rozvoj kryptoměn | Půjčovna kryptoměn | Zprávy z trhů | metodologie | Výzkum a vývoj | Gaotu Techedu | Dopad na hospodářství | Vysoké částky peněz | Momentum | Bezrizikové prostředí | Podnikání dané společnosti | Pozitivní sentiment | Ekonomické údaje | EY Podnikatel | Kontrola indexů | Oscilace ceny | Statistici | R Trader | Zisk podniků | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | Market.com | TRIGON CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ | Růst zisků | Nastavení měnové politiky | Newmont | Zisky | Dow Jones Industrial Average Index (US30) | Obchodování s akciovými indexy | FCA | German DAX | Trading divize bank | Poplatek za challenge | Rychlé zbohatnutí | Platformy pro obchodování | Financování retail traderům | Rising Stars | Akcie Boeingu | Nevýhody | Evaluační proces | Obchodní platforma ActTrader | Bývalý prezident | Digital World Acquisition | Intervence na devizovém trhu | Obchodujeme | Platforma MT4 | Protistrana vašeho obchodu | Nálady investorů | Prodávající | Situace na trhu | Bitcoin Cash | Pozitivní výsledek | Swap | Miliardy eur | Financial Conduct Authority | FXstreet | Conseq | Výkonnost akcií | Zinek | RRR | Pravidla při plnění FTMO challenge | Obchodní instrumenty | CFD na indexy | Analytika | Starbucks | Zbytečná rizika | Drahé kovy | Doporučení | Množství peněz | Vzdělávací programy | Anglogold Ashanti | Otakar Šuffner | NATGAS | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Poplatky a ceny | Bitcoinová dominance | Skupina akcií | Cíl fundamentální analýzy | Manuál | Měnová politika | Akcie Apple | Tržní síly | MyFundedFX (MFFX) | Hardware | Burza futures a opcí | Měnové intervence | Coinbase | ECN | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Snížení ratingu | Martin Luňáček | Uvedení na burzu | Obchodníci | Trinity Bank | Saxo | Breakout | Capital | Pojištění vkladů | Navýšení kapitálu | MiCA | Růst cen | Provozovatel sociální sítě Reddit | Počet brokerů podporujících cTrader | Guvernér | Projít ověřovacím procesem | Historické pohyby | Dodržovat pravidla | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Vysoký obchodní kapitál | Vývoj akciového indexu S&P 500 (US500) | Zkoumání volatility | Turecké liry | Poplatky a náklady | RSI | Emoční kontrola | Hypoteční sazba | Rheinmetall | Úspěšné investování | Velikost určité společnosti | Globální trhy | MSCI World | Psychologie | Meme mince | Pokles akcií | Investování a obchodování na komoditním trhu | Poptávka | Co je to proprietární obchodování | Technologické inovace | Market Maker brokeři | Akcie indické společnosti | EUR/MWh | Držitel preferenční akcie | Obchodování burzovních indexů | Financování | Indexové obchodování s pomocí CFD | ČSÚ | Intraday trading | Základy technické analýzy | Měřítko úspěšnosti | IoT | Cenový graf | Výrobce čipů | Obchodování na měnových trzích | Čína | Bulharsko | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ | Akcie AMC | Německý automobilový průmysl | Stres | Celkový drawdown | Historické maximum | Spekulovat na růst i pokles cen | Analytik investiční společnosti | Americký akciový index Nasdaq 100 | Occidental | Růst měny | Centralizované burzy | Obchodování s indexy | Růst HDP | Dynamika trhu | Beyond Meat (BYND.US) | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | Požadovaný zisk | Použití Stop-Lossu | Obchodování na parketu burzy | XOP.US | Obchodovat | Základy fundamentální analýzy | USDJPY | Cizí měny | Snížení rizika | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Co ovlivňuje akciový index? | Využití pákového efektu | Akciové dividendy | Long / Short | Přístup k investování | Invaze | Volatilní trh | Purple Holding | All-time high | Investor | Tisková zpráva | Sedm statečných | Co je to money-management | BB.US | Line | Cena kryptoměny | Analýzy trhu | Technologický Nasdaq | Co je to burzovní index? | Sociální síť | Dividenda | Strategie řízení rizik | Kryptoměnová komunita | Globální prop firma | Úzké spready | Průměrná hodnota | ICE | Indické společnosti | Uzavření trhů | Výsledky hospodaření | Průměrné ceny bytů | Sell-Stop | Moderní prop trading | Jedno euro | Růst produktivity | Bankovní rada České národní banky | Koncentrace | P/E ratio neboli Price-to-Earnings | Obchodování na akciových trzích | Fear and Greed | Používání EA | Freedom Finance | Mali | DNO | Malé podniky | Dlouhodobý vývoj trhu | Korelace měn | Online trading | VIP program | Renko grafy | Tržní chování založené | Tisknout peníze | Ministerstvo financí | Medvědi | UA.US | Jaké jsou hlavní indexy | Hospodářský růst | DE40 | Klouzavý průměr | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Podporované platformy | Oscilátor | XTB Štěpán Hájek | Příklady fyzických komoditních burz | Aktivně spravované fondy | Kapitál bez rizika | Technologický vývoj | Odhodlání | Implementace | Zajištění obchodního portfolia | VolFix | Palo Alto Networks | Xmaster | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Analýza dat | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Bod | Jiří Mazur | Miliardy korun | Trading firmy | Konkurence mezi Prop Trading firmami | Intermarket korelační strategie | Podmínky na trhu | Vývoj událostí | Akcie americké společnosti | Přístup veřejnosti | Společnost TSMC | Zisk společnosti | Riskantní styl obchodování | Zprůměrování výkonu | Strategie obchodování | Obchodní platformy a technologie | RBNZ | Obor podnikání dané společnosti | PRIBOR | UTC | Fear and Greed Index | E8 Markets | Klasický prop trading | Protocol | Cenové pohyby S&P 500 | Spready | Solidní strategie obchodování | Obchodování s měnami | Vývoj akciového indexu EU 50 | Video | HDP | Obchodování CFD | Výkon akcií 30 | Diverzifikace portfolia | Pracovní síla | Vývoj měn | Over the Counter (OTC) | Problémy | Android | Saúdská Arábie | Vývoje ceny | FBTC | Trend na akciovém trhu | Ziskovost | OCI | Moderní komoditní trhy | COMEX | ROCE | Bankéři | Technology | Účet MetriX | Nejvyšší objem | Vzrušení | Zahraniční firmy | Cena ropy | HKComp | Navyšování kapitálu | Podnik | Jak diverzifikovat akciové portfolio | Ceny niklu | Indikátory (benchmarky) | Obavy trhu | Investování do cenných papírů | Firma | Akcie online | Martin Linha | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | FTMO účet | TSM.US | Obchodování zpráv | Analytik trhů | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Petr Bartoň | SpaceX | DG | Německá ekonomika | NEM.US | Equity simulator | Zlato a stříbro | Akcie různých společností | Otevřít obchodní účet | Atlanta Braves Holdings | Svatý grál | FinovaTech | Bill Gates | Warner Bros Discovery | Devizový trh | Dotace | Zakladatel a CEO | Druhy komodit | Nákup a prodej různých surovin | Prosus | Kurz USD | Index dané země | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Snížení úrokových sazeb v USA | Lot | DAX pro německé akcie | Vedení společnosti | Omyl | Zakladatel portálu | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Ropa | Měřítko očekávané tržní volatility | Technologické podniky | TRUTH social | Ether | Žádosti o výplatu | Platforma cTrader | Karty | Ekosystém | Obchodní myšlenka | Okamžitý vliv | Divize bank | Signály | Úroky na účtech | Výrobce robotických vysavačů iRobot | SATOS | Obchodní kapitál | Half Trend | Přizpůsobovat se | Rezervy | Ovlivňování pohybů trhů | Brokerská společnost | 0x | Proprietární firmy | Lira | APF VENTURE | Pasivní investování | Swingové pohyby | Statistiky | Náklady na obchodování | BBY | Long (dlouhá pozice) | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Krátké pozice (short) | The Block | Diverzifikovat | Makroekonomická zpráva | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Virtuální peníze | Změny ve vedení | Valné hromady | Rozhodování | Přiznání k dani z příjmu fyzických osob | EPS u akcií | Řízení obchodu | Optimismus | Facebook | Zprávy o dividendách | Kurz | Market | Forexu | Vývoj ceny niklu | Sergej Čemezov | FTSE 100 (UK100) | Martin Klass | Spot forex | Používání HFT | Přístup ČNB | 256/2004 | Synergy Capital | Realizovat zisk | Dividendy na jednu akcii | EMA | ITALY FTSE MIB | Globalizace | TASS | Litecoin | Dynamický ekosystém | Guvernér ČNB Aleš Michl | Poptávka po čipech | Fibonacciho retracement | Vývoj ceny kávy | CNBS | Dolar | Úspěšné splnění | Asie a Tichomoří | Deloitte Fast | Základ daně | ATAS | Společnost Booking | Hliník | Akcie AMC Entertainment | Ceny pšenice | Průzkum společnosti | Cíl akciového indexu | Výhody a nevýhody | Euro | Oracle | Profit-Target | Byznys | Obchodování Futures | Yield | Indikátor ATR MTF | Známá společnost | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | EY Podnikatel roku | Konzistentní výdělky | GCI Financial | Reverzní arbitráž | Magnificent | Změny v úrovni volatility | Obchodováním s futures | Proprietary trading divize bank | Demo účty | Kukuřice | Debata | NortonLifeLock | Obchodování s nástroji CFD | Propracované články | Výkon vašeho portfolia | Investujte | Risk | Potencionální zisk | Pravidelný příjem | Měď | Využití analýzy | Ekonomický institut | Instant Research | Proinflační | Významný vývoj | Trump Media & Technology Group | Odraz od ceny | Rozvíjející se trhy | OsMA | Stericycle | Multi-asset | AUD | FND | AIGI.UK | Vratný poplatek | Contract | Spojené státy americké | Binance | Exchange Traded Funds | Tržní změny | Japonský Nikkei | LME | Obchod | Dividendový výnos | Alokace kapitálu | Dost velké zisky | Škálování | Commodity | Výnosy z nemovitostí | Akcie Intelu (INTC.US) | Provozovatel sociální sítě | Zpomalení růstu | Vysokofrekvenční obchodování | Řízení peněz | Počet obyvatel | Radim Krejčí | Predikce | Fibo | Growth Stars | Trading firma | Kypr | ETF na bitcoin | Hodnota EPS | Ekonomové | Index VIX | Fibonacciho úrovně | Mezinárodní vztahy | Etoro | Hospodářství | MIB | MFF | Firma FTMO | Nastavení grafů | Jiné kryptoměny | EV | Jednotná měna | Ohlédnutí | Brokerská společnost Oanda | EU | EBITDA | Hospodářské politiky | Inovativní hnací motory | Obdržení výplaty | FTMO.com | PAP | Oves | Akciové portfolio | Ovlivňování ziskovosti traderů | Jiří Kovařík | Miliardy | ROI | Pohyby cen indexu S&P 500 | CIND.UK | Oddělení forexu | Kapitalizace bitcoinu | Investoři z České republiky | Market Maker | Šárka Grguřičová | Intermediate | Bollingerova pásma | Komodity na trading | Hodnota ByteDance | Spojené státy | Velké srovnání prop trading | Index akciového trhu | CAR | Cenové stability | Česká společnost Fintokei | Cigarety | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Další kryptoměny | Dynamika růstu | Avalanche | Dealing | Expert | ARM | Výkon dolaru | Hlavní trend | Ceny většiny komodit | Nástroje měnové politiky | Daytrader | Vývoz | Sázka na pokles | Energetické firmy | Přístup ke kapitálu | Davide Biocchi | Trigon | Úroveň rezistence | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Soubor pravidel | AKAT | Výstup z obchodu | Samsung | Recese | Výkon akcií 40 | Index strachu | Začínající tradeři | Vlastní kapitál | Káva - Vývoj ceny kávy | BTCUSD | P/E Ratio | Správná diverzifikace | Dostatečný kapitál | ASML | Švýcarský frank | Forex funds | Investoři a obchodníci | Zájem o akcie Redditu | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Komerční banka | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | xStation 5 | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Analytik Portu | Index Dow Jones | Směr trhu | Ethereum Name Service | 23% daň | Základní úroková sazba | Začít investovat | Setkání G20 | Mzdové požadavky | Pandemie | Sekce měnové | Zbohatnutí | Znalosti trhu | GCI Trading | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Globální finanční krize | Expert Advisors | Růstový trend | Vývoj ceny platiny | Vzdělávání a odborná příprava | Maximální čerpání účtu | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Výzva | Obchodní příkaz | Cardano | Frank | E8 Standard account | Řízení společnosti | Trading divize | Balance | Kapitálové výdaje | Desetileté dluhopisy | Negativní nálada | Transparentní | Pivot Pointy | Členské státy | Bankman-Fried | Vývoj všech akcií | Kagi chart | Hlavní obor podnikání | Marek Pajussaar | Zbrojovky | American Express | WikiFX | KPMG | Ceny energií | Konkrétní příklad | Americké indexy | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Růst ceny GameStop | Intel | CFD traděři | Americké kryptoměnové burzy | Japonský jen | Live Prop Trading | Tržní aktuality | Daňové přiznání | Základní sazby | Produktivita práce | Trailing Stop | Nejrychleji rostoucí | Cenové dno | První moderní burza | Úspěchy | Obchodní náklady | Analytik Komerční banky | Jak obchodovat | NEST | Celkový výkon | Instant Funding | Odkup akcií | Streamování videa | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Grant Thornton | Krypto aktiva | Silná poptávka | CySEC | CFD obchodníci | Multi-Asset obchodování | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Program OANDA Labs | Equity Futures | Klasické indikátory | Podnikáme na burze | Indikátor Fractals | Technologický sektor | Pochopení tržních hodin | Soud | Seznam brokerů | Panika | Co je cTrader? | Komunita | Snížení stresu | Výkon amerického dolaru | Booking | Předpovědi Saxo Bank | Plánování | Blockchain | Další funkce | GCI trading | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | Soukromé podniky | Předpovědi | Společnost Microsoft | Zdravotní krize | Zig Zag | Všechny důležité informace o CFD | Mince | Analytické společnosti | Nárok na fundovaný účet | Challenge | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Knight | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Účet typu SwiftTrader | Robotaxi | Benzín | OK POINT | Ministr financí | Trhy v USA | Trend | Živnostníci | Cenová válka | Řídit riziko | Střadatelé | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Dění na trhu | Dow Jones Industrial | OXY | Finanční společnost | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | Výběr správného brokera | Akcie na burze | Vstoupit do obchodu | Splnění výzvy | Oslabení | Filecoin | Časový rámec | Bilance | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Udržitelné inovace | Klíčové výhody | Platforma | Rollover | Politické události | Energetika | Manufacturing | Zeměpis | Likvidní trh | Prognóza Ministerstva financí | Nové investice | Sekundární trh | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | Společnost Bybit | Diverzifikované portfolio | CNN | Řízení pozic | Úsilí | Stop Out | Nárůst volatility | Spotify | TMTG | Těžba kryptoměn | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Nevýhody diverzifikace | Tinder | Nařízení | JAPAN NIKKEI 225 | SWIFT | FTMO akademie | Oblasti umělé inteligence | Geniální byznys | Převody peněz | Uživatelé fóra | BTC | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Odborníci | Hospodářské krize | Miliarda | Lightning Network | ATR MTF | Mileniálové | Hurikány | Baterie | Transparentnost | Gold | Maximální velikost účtu | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Zkušený trader | Nepřímé inovace | Očekávané výsledky | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Dukascoin | Investování do akcií | Budoucí pohyby cen komodit | Nadměrné obchodování | Marže společností | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | Bankovnictví | NewYorská burza | Momentální trend | Srovnání XTB | Znehodnocení měny | Dosahovat zisku | Obor podnikání | Účty Tradovate | Specifický typ tradingu | Digital World | CFD na index DAX | Zlepšení kvality života | Divergence | Obchodování na burze v Londýně | Měď - Vývoj ceny mědi | Bilion dolarů | ETF | Talent | SuperTrend | Zlato - Vývoj ceny zlata | Nákupní pozice | AU.US | Akciové trhy | Kurzy měn | Větší zisky | Myšlenka | Moneta Money Bank | Varování | Obchodní bilance | Stabilní zisky | Jana Marcic | Poskytování regulovaných finančních služeb | Černé zlato | APP | Údaje o nezaměstnanosti | Obchodní aktivity | Spojení | Cykly | Payout | Nárůst ceny akcií | Politická rozhodnutí | Diem | Long | Společnost eToro | Rally | Bankovní rada | Telekomunikace | Pohyby ceny | Obchodní hodiny | Mastercard pro Českou republiku a Slovensko | Spokojenost | Bonusy | LEANHOGS | Dlouhodobý úspěch | Výplatní poměr | USDC | Pokles inflace | Aktiva | Klid | Krátkodobé cenové pohyby | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | PDD | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | Širší index | Wrbtrader | Mateřská společnost | Možné riziko | Rithmic RTrader | Velikosti pozic | Discovery | Výzkumná společnost | Investiční kapitál | FTMO Swing Account | Investiční možnosti | Circle | Jednoduchý klouzavý průměr | US akcie | Trendové strategie | Vývoj trhu | Ukončení obchodu na Stop-Lossu | Business | Poradenské firmy | Staking | Business model | Ropný a plynárenský průmysl | Podíl na trhu | Pečlivé plánování | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | Srbsko | Oslabení koruny vůči euru | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Pozitivní sentiment na trzích | TikTok | Obchodní příkazy | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Tržní události | Obchodní operace | SP500 | Povídání o trzích | Technologická společnost | Bezpečnost | Začít obchodovat | TRUTH | S&P 500 (US500) | Nejčastěji držené kryptoměny | Bankovní účet | Sucha | Inovace | Trustpilot | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | Společnost Coinbase | Obchodní rozhodnutí | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Trump Media | Čínské akcie | Riziko ztráty | Časový úsek | BlockFi | Technologický pokrok | Mezinárodní sankce | Startup InvestBay | Trhy dnes | Snížení cen | Mentor | Director of Product | | Counterpoint Research | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Joseph Stiglitz | WTI Crude Oil | Seat | Sierra Chart | Trinity | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Změny ceny | Majetek | Ekonomika eurozóny | Edward | Big tech | Vývoj ceny hliníku | Purple Trading | Automatizace | Řetězce | Zotavení | Investiční aplikace Change | Zákaznická podpora | Období nejistoty | Sentiment | Síla měn | Short pozice | Částečný úvazek | Investovat do ETF | Analytický servis | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | CoinShares | COTTON | Commodity futures | PLN | Kapitalizace | Typy účtů | Rentabilita | Ben Laidler | Komunikace | Apex | Rithmic R | Obranné příkazy | Burza Binance | Stop-Lossy | CFD na akcie | Institucionální akcionáři | Tier 1 | Yahoo Finance | MAM | Centrální banky USA | Bankrot | BHP | Nejrozšířenější kryptoměny | Forex obchodování | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Pravidla hry | Americký dluh | Martin Gürtler | Podvody | ETF společnosti BlackRock | Poplatky | Cenové maximum | Flare | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Akcie Intelu | Ziskový obchod | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Typ brokera | SMLR | Jak diverzifikovat | Earnings per Share | Podmínky obchodování | Obchodovat Price Action | Co jsou komodity | Obchodovat pro prop firmu | Výhody a nevýhody | Softwarové firmy | Objemy obchodů | Typ tradingu | Konzistentně ziskový | IOGP | George Soros | Investování do ETF | Rithmic | ISLN | Optimismus investorů | Return on Equity | Používání clusterů | Nálada | Geopolitická rizika | Držení pozic | Materiály | Nákupy | ForexFactory | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | ProShares | Společnost Change | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | EverTrader s.r.o. | Čínské platformy | Vnímání | Martingale | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Sazby | MT5 (MetaTrader 5) | Předstihový ukazatel | Zdraví | Počet brokerů | Martin Stránský | Živobytí | Ekonomika | Money Expo | Německé automobilky | Pohyb ceny | Zklidnění situace | Intradenní obchodník | Historická maxima | Elektřina | Politika centrálních bank | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Těžaři kryptoměn | Dobrá zpráva | Volný peněžní tok | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Blockchainy | Odhady růstu | Fintokei.com | Akcie Coinbase | Řízení kapitálu | Drawdown (propad kapitálu) | Fintechové společnosti | Sankce | Zhodnocení peněz | Zhodnocení | Flexibilita | Společnost OANDA Global Corporation | Obchodování s futures | Spořící účty | Ceny zlata | Obchodní systém CCI a EMA | Používané platformy | Výhled | Velmi volatilní | Timeframe | Index technologického trhu | CTO MoroSystems | ZEN | Cena akcií TMTG | Erste Group Bank | Jak začít s komodity? | Obchodování měn | Volume | Výše kapitálu | Americký akciový index | Vytvoření clusterů | Komerční banky | Nedostatek emocionálního zapojení | GBTC | Americké ministerstvo | Ondřej Hartman | Časový test | Jak investovat | Výnosy | Obchodní účet | Nenaplněná očekávání | Obchodní myšlenky | Nakupovat | Deriváty | Pochopení trhu | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cardano (ADA) | ZINC | Hry | Výkonnosti fondů | Odpovědnost | iRobot | Společnost Starbucks | Typ poplatků | FTMO Academy | Energetické společnosti | Propouštění | Trendové čáry | Podvodná firma | Fondy ETF | Czechitas | Scalping | Bybit Powered | Formace 123 Gap | Gotrays Limited | Ceny dováženého zboží | Zaměstnanci | PayPal | Oanda.com | Neefektivní obchodní plán | Technologický index Nasdaq | Evaluační fáze | Evropský trh | Profitabilní výsledky | Finanční trhy | Swing tradeři | Kurz kanadského dolaru | Ekonomické trendy | Program navyšování kapitálu | Spotová ETF | Dobrý výsledek | Bankovní účty | Férový přístup | Expanze | Indikátor ADR | X-Trade Brokers | eBook | Freeport McMoran | Mateřská společnost Googlu | Největší ekonomika | Syntetické akcie | Adam Šoukal | Nabídka a poptávka | Prostor pro růst | General Motors | Zvýšení produktivity | Fondy | Investování | Investiční příležitosti | Amp | Komise pro cenné papíry | Další funkce a podpora | Omezené dodávky | Komoditní trhy | Ondřej Mikulčík | Situace v Číně | Historické pohyby cen | Investování do komodit | ČEZ | Nakamoto | Cenové hladiny | AAPL | Hrubá marže | Zendesk | Tesla Motors | GOOGL.US | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Univerzální platforma | MSTR.US | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Začínající investoři | Spread | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Skalpování | Fibonacciho shluk | Hodnota kryptoměn | Vývoj měnového páru EUR/USD | Under Armour | New York | Katastrofy | Tradingové odvětví | Finanční nezávislosti | MSFT | CFD kontraktu | Retail Investor | Role hedgeových fondů | Swing | Nové odvětví prop trading firem | Krize | Bernstein | Price-to-earnings ratio | Akcie Trumpovy firmy | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Hodnota P/E ratio | Zajišťování | Prime Video | Portál FXstreet.cz | Daňové zvýhodnění | Jak funguje B-booking | BlackRock | ETF (Exchange Traded Funds) | Výše rizika | Nástroje a indikátory | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | Druhy fundovaného účtu | IBEX | AOS | Zpětný odkup akcií | Zlatý důl | Contracts for difference | Možnosti automatizovaného obchodování | CoinGecko | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Bitcoinový fond | Objednávky | CEO | NFT | Jana Lvová | Společnost OANDA Global | Aplikace Change | Učitel | Pohyb Bitcoinu | Těžař | Obchodování se zemědělskými komoditami | Algoritmy | Prezidentské volby | AppLovin | Darwin 2 | Vstup long | Elektrická vozidla | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | Trhy | Úročení vkladů | Akciový trh | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | MicroStrategy (MSTR.US) | Investování na akciovém trhu | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Trend Swing | Specifika obchodování | Mzda | Poradci | Big Tech | Aktualizace etherea | Strach ze ztráty | Šance na úspěch | Akcie Tesla | US30 | Ředitelka | Matthew Leech | JAP225 | Generální ředitel | Špatná praxe | Ceny aktiv | Zemědělské produkty | Cíle | Average True Range | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Rozvoj | Exponenciální klouzavý průměr | Klouzavé průměry | Likvidita | Cenová bublina | Výprodeje | OIL.WTI | M1 | Derivát | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Porsche | Rozhovor | Dlouhá pozice | Break/Even | Transakce | Výzkumná agentura | Dnešní údaje | Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí | Technologický index | Měny | Trh s kryptoměnami | Nerealizovaný zisk | Jak vydělat na poklesu komodit? | Snížení úrokových sazeb | Manipulace s cenami | Sezónnost | MasterCard | Change Marek Pajussaar | Renko strategie | Multi-Currency Account | FinovaTech s.r.o. | Profitovat | Slovensko | Glencore | Přehnaná sebedůvěra | Regulační úřady | Energie | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Peněžní tok | Podkladové aktivum | ETF WTI Crude Oil | Splnění evaluační fáze | Kumulované zisky | Obchodní nastavení | Inflace v březnu | Mikro a malé podniky | Větší korekce | Které akcie | Odvětví vyspělých technologií | Tradeři | DE30 | USDX | BTC/USD | Spravované fondy | Fyzické aktivity | Cykličnost | Dividendy | Měna | Časové rámce | Livepeer | Společnosti z indexu | BRANO | Údaje o HDP | Finanční sektor | Pracovní síly | David Marek | Průmyslové účely | Pohled na trh | Aktivity společnosti | Internet of Things | Sója - Vývoj ceny | Futures trading | Velké změny | MSCI | Burzovní index | EUR/CHF | Hodnota bitcoinu | FTMO Premium | Fúze | Snap | Hospodářský pokles | FTMO | W1 | Miliardy dolarů | Inside | AFM | Dlouhodobý růstový trend | Cena plynu pro evropský trh | Směr obchodů | Politická stabilita | Sója - Vývoj ceny sóji | Nižší hodnoty | Tým CapXmaster | Finanční trh | Jan Zahradník | MetaTrader4 | Cosmos | Jak používat Price Action | FOMC | Algoritmické obchodování | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Nový trend | Snižování nákladů | Kopírování obchodů od jiných obchodníků | Vydělávají miliony | JPMorgan | 100 SMA | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Instant funding | NACP | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Česká národní banka | MyForexFunds | Obchodní účty | Regulační orgán | Trade | ARTN | Čekající pokyny | Globální finanční trhy | Prop firmy | John Hardy | Automatický obchodní systém | Světové indexy | Sberbank | Stav ekonomiky | Jak se prop trading rozděluje? | Primární veřejná nabídka | Sentiment na trzích | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | US S&P 500 | Férové obchodní praktiky | Pravděpodobnost recese | EIA | Běžné akcie | Taxomat | Trading a investice | Sberbank CZ | Nízké obchodní náklady | Partneři | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Dominance bitcoinu | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Miliardy USD | Provozní marže | Tržby společnosti | ADA | FAST | Nižší maxima | Pinduoduo | Obchodní den | Zkušenost | Pohyby hlavních světových indexů | Invaze ruských vojsk | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Zdražování | FTMO swing | S/R zóny | Zvyšování rizika | Neefektivní obchodník | Model prop tradingu | ISLN.UK | Development | EPS | ADP | Možnosti investování do komodit | Advanced Micro Devices (AMD.US) | ISEQ | Uptrend | Povětrnostní podmínky | Velké peníze na komoditách | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Scenáristické plánování | Pracovní den | Rozdílové smlouvy | Ropy | Talent a dovednosti | Historie | Volné peníze | Úspěšné obchodování | Sociální média | Řízení rizik | Jak otevřít účet pro obchodování | Rozvaha | Vývoj akciového indexu Dow Jones | Nedostatečný kapitál | Obiloviny | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Podcasty | Výdaje | Ben Zhou | Evropská komise (EK) | Změny trendu | Lukáš Přikryl | Porušení pravidel | SXEPEX.UK | Tradingové služby | Zajímavé investiční příležitosti | Společnost | Petr Dufek | Cloudové služby | ARM Holdings | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Vývoj ceny bavlny | Rezervní měny | Časové období | Instagramový profil | Důchody | Likvidní | Pohledávky | Obchodování s kryptoměnami | Mezinárodní obchod | Forbes | Investiční instrument | Kryptosvět | Index MSCI World | Obchodujte | SWISS SMI | Obchodované fondy | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Cukr - Vývoj ceny | Platforma eToro | Historicky nejnižší | Vstupní poplatek | Trailing stop loss | Klíčové faktory | Retailoví investoři | Společnost MicroStrategy | NIO Inc | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Buy | BMW | Cena akcií | XTB Research | Obchodní aspekty | AMC Entertainment (AMC.US) | Kupci | ETF Industrial Metals | Značný kapitál | Plynárenské firmy | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | Standardní odchylky | Volatilita | SUGAR | D1 | Vstup do SHORT pozice | Americké ministerstvo financí | Trhy pro trading | Umělé inteligence | Nelegální broker | Ovlivňování | Eura | Tisková konference | Neúspěch | Investoři na akciovém trhu | AAPL.US | Ztráty | Internetové bankovnictví | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Fetch | Bankovní systém | Regulace a politická řešení | Organizace | Slovenský trh | Alipay | Britský FTSE | Obilí | DIW | Analýza akciových trhů | Evaluation | Invesco Ltd. | Gap | AppLovin (APP.US) | Agentura TASS | Jednotlivé akcie | Využití demo účtu | CARE Česká republika | XTB.cz | Services | Držení akcií a ETF | Automotive | VIX | TGT | Stock Exchange | Filip Kalčák | Maximální ztráta | Růst | Dlouhodobé trendy | Kybernetická bezpečnost | Vyšší úroveň | London metal exchange | Očekávání zisku | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Ekologické události | Energetické komodity | Příjmy | Nejistoty na trzích | AutoTrader | Pohyby cen | SOYBEAN | Nvidia Corporation | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Trend klesající | Výsledková sezóna v USA | Vášeň | Zajištění | Morální smysl | Objem prostředků | Japonská burza | Obchodování na trhu | Inflace v Číně | Plynárenský průmysl | Overweight | Index | Komoditní | Prop Trading firmy | Nevýhody prop tradingu | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Hlavní americké indexy | Cenový index | Stříbro a platina | Obchodujeme komodity | Perspektivy obchodování | MiFID II | Token | Centrální bankéři | Kryptoměnová burza | Bohatství | Komodity | Palladium - Vývoj ceny | Potravinářský průmysl | Intercontinental Exchange (ICE) | Meziroční růst | Úročení | Indikátor Renko | Dříve ZískejÚčet | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Volatilita na finančních trzích | Ceny nemovitostí | Varovné signály | Účet k obchodování | ČTK | Dealing Desk | Mtc5 | Obchodování různých trhů | Návratnost investice | Ceny akcie | Významná rizika | Repsol | Psychologie a money management | Obchodování německého indexu DAX | Prop trading firma | Primární veřejná nabídka akcií | Market-capitalisation weighting | Jak měřit volatilitu | Doba obchodování | Osa komoditních trhů | Trading společnost FTMO | LVMH | Mechanismus měnových trendů | Technologický podnikatel | Pozitivní momentum | Investice do startupů | Širší trh | Cap | Analýza sentimentu (COT report) | Partneři firmy | Autoriteit Financiële Markten (AFM) | Diverzifikace u akcií | Indexy akciové | Největší zásoby | Definice P/E | Aktuální roční dividendový výnos | Výhody cTraderu | Open-outcry obchodování | 10 akcií | Steve Huffman | Nejznámější akciové indexy | Proprietární trading | Náklady na obchod | Správa | Kontrola trhu | Hlavní akcionář | Spuštění fondu | Halving | Dna | Obchodování s derivátovými kontrakty | Express | Co jsou komodity? | Skutečné peníze | Postavení země | Náklady na držení pozice | Využít finanční páku | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | E8 One account | Podíl bitcoinů | Šance | Straight Through Processing | Detailní analýza | Počet drobných investorů | Jaké služby nabízí společnost FTMO | Menší potenciál | Ceny mědi | Měnové trhy | New York Cotton Exchange | Finanční poradci | Olga Hyklová | Efektivně obchodovat | Proprietary trading shops | Cena indexu | Přístup k traderům | MFFX | Šperky | RTrader Pro | Těžit z pohybu cen dolů | Volatilita směnných kurzů | Odvětví | Prop společnost | Přístup k obchodování s komoditami | Dlouhodobá investice | CFD na index | Tchaj-wan | Investiční dotazníky | Jednofázová výzva | GTC | Citlivost trhu | Záruky pro ochranu | Časová osa | Historie společnosti | Tržní chování | Vydělávat si peníze v tradingu | Obchodujeme akciové indexy | Vyšší ROE | Lepší pochopení | Vyhlašování zpráv | Rozvoj chytrých telefonů | Nejlepší podmínky na trhu | Carvana | Recenze a zkušenosti ostatních traderů | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Tržní cena | Analytické nástroje | Strategie řízení | Informace o spolehlivosti brokera | Evaluation accounts | Formy obchodování s komoditami | Rozdělení zisku a navyšování účtu | A-booking kopírování | Objem obchodní pozice | Proprietary trading divize v bankách | B-booking (B-book) | Pro koho je Fintokei určen? | Novinky a zajímavosti z prop tradingu | Swing trader | Fibonacci | Amazon Web Services | Poradenství | Průmyslový index Dow Jones | CITIC | Vývoj všech akcií v daném sektoru | Statistické metody | Internet věcí (IoT) | Dopad na spotřebitele | CITIC Securities | Diverzifikace | Latency arbitráž | Náhled na trhy | Vliv finančních zpráv na ceny | Zkušení tradeři | Obchodní roboty | Opačné obchodování nebo hedgování | ROE společnosti Coca-Cola | Finální fáze | Dvoufázová výzva 2-step | Dobrý broker | Ochrany obchodníků | Fond od BlackRocku | Vlajkový fond | Prop firm | Obchodní rizika | Fondee | Levice | Možný hedging | Medvědí trend | dApps | Meme kryptoměny | Historie komoditních trhů | Deloitte | Pro koho je CFD vhodné? | Dovednosti obchodníků | Fundamenty | Globální spolupráce | Nebezpečí | Flipping | Odporu (rezistence) | Podnikatel roku | Mikroinvestice | Vzdělávací videa | Marek Malina | Support oddělení | Akcie Meta | Výše jednorázového poplatku | Plnění FTMO challenge | Challenge u FTMO | Rané formy obchodování s komoditami | Porovnání a výběr | Celkový DD | Cílová cena | Realitymix | Pokročilé funkce | First notice day | Společnost FTMO | Blockchain a kryptoměny | Sledovat akciový index dané země | Market-capitalisation | Julius Bär | Reálné zhodnocení | Navyšování obchodního účtu | Ferrari | Ukončení obchodu | Fyzické trhy komodit | Apple Podcasts | Intradenní obchodní strategie | Prop trading programy | Stabilnější měny | Vlastní kryptoměna | Proces škálování | ProTrader program | Živý skot | Zásobníky plynu | Prohlášení | Netflix | EdgeProX | Vytváření zisku | Jednofázové typy | Obchodování s virtuálním kapitálem | Pravidlo konzistence | Take-Profit úrovně | Profit split | Celkový vlastní kapitál | Full time job | Znalosti o obchodování s indexy | Edge Clear EdgeProX | Bankovní asociace | Axiory | Sentiment trhu na hlavních burzách | Dvoufázové typy | Pasivně investovat | Obchodní společnosti | Čeští ekonomové | Spolehlivá prop firma | Obchodní statistiky | Boris Tomčiak | Kritéria pro výběr brokera | Finanční derivát | Zákon č. 256/2004 Sb. | Otevření krátké pozice (short) | Dragon | Japonská burza rýže | Nevýhody Forexu | Saxo Privatbank | Forex broker | Nižší úrokové sazby | Zisk na akcii | Aktivní kontrakt | Analýza | Futures na obilí | Diskreční obchodování | Kapitál prop firmy | Úročení spořicích účtů | Nevýhoda diverzifikace | Short pozice CFD | Pokrýt rizika | Commitment of Traders | Grafické nástroje | Chicago Board of Trade (CBOT) | Sell obchod | Kryptoměna Bitcoin | Zakladatel portálu FXstreet.cz | Ziskovost tradera | Jednofázová výzva 1-step MAX | Příslib výměny | Energy Futures | Komercializace | Aukro | Best Buy (BBY.US) | Pravidla obchodního systému | GM | Plovoucí směnné kurzy | Výhled globálního růstu | Stanovení realistických cílů | Jak vybrat trh na míru? | Enron | ROI (Return On Investment) | Chápání volatility | Directa | Velké cenové pohyby | Malý trader | Profesionální obchodník | Proč zrovna cTrader? | Performance account | Jak si akcie v daném indexu vedou | Kompenzace | Počet fází | Různé typy poplatků | National Futures Association (NFA) | Návratnost | Pečlivě vybírat brokera | Moderní obchodní platformy | Poptávka po ropě | Zprávy o udržitelnosti | Co jsou to akciové indexy | Nvidia | Apex Trader Funding | Dodržování disciplíny | SPAC | Jak používat fundamentální analýzu? | Váš kapitál | Zaměstnání na plný úvazek | Získání účtu | Úroveň důvěry | Perspektivy technologických inovací | Poplatky za neaktivitu | Tradingové platformy | Ziskové obchodování | Rithmic R Trader | Měření volatility | Sen o ziskovém prop tradingu | Silné a dobré společnosti | Obchodování na forexu | Otevřený obchod | Abdullah Jayed | Apex Trader | Ethereum (ETH) | Prop Trading společnost FTMO | Hybridní model | Disciplíny při obchodování | Pohyb ceny podkladového aktiva | Elektronický systém | Dunning-Krugerův efekt | Společnost X | Best Prop-Trading Firm | Procentní výnos | Klíčové výhody CFD | Banka | Vzestupný trend | Vývoj akciového indexu Nasdaq (US100) | Posílení | Ziskovosti traderů | MyFundedFX | Vývoj dolarového indexu | Typ dvoufázové výzvy | Fundamentální analýzy akcií | Pracovní místa | Nigérie | Kurz EURSEK | Trading view | Velkoobchodní ceny plynu | Psychologie obchodování | Lepší výkonnost akcií | Tržní hodnota | Rychlá exekuce | Velikosti fundovaných účtů | Historický okamžik | Regulační orgány | Obchodní příkaz na cTrader | Martin Jaroš | Geopolitické události | HTF obchodování | Růst společnosti | Index cen nemovitostí | Účet ProTrader | Investiční nástroj | Change | Ukázka obchodování | Strategie pro obchodování s komoditami | Dynamika směnných kurzů | Nové léky | Vstup na burzu | Více peněz | Srovnání poplatků | Znalosti o obchodování | ČSOB | Mediální zásah | Velké fondy | AtcForex | Co je Prop Trading? | Futures na sójové boby | NVDA.US | Investovat do více akcií | Upozornění na aktivity subjektu | Nevýhody cTraderu | Akcie všech společností | Příklad trailing thresholdu | Recenze a návod | Spekulovat na budoucí cenu | Aspekty obchodování | Grafy Renko | Jakub Rož | Vysoká hodnota ROE | Target | FRANCE CAC-40 | Měny účtů | Výpočet ADR | Diskusní skupiny | Vývoj měnového páru | Mentor a učitel | Currency Futures | Využití dlouhodobých trendů | Důležité informace o CFD | Financování obchodního účtu | BOOKMAP | Výkon | Wonderinterest Trading Ltd | Hyundai | PA (Performance account) | Výhody CFD | 5G | Finanční a ekonomické ukazatele | Potenciální zhodnocení | Shanghai Stock Exchange | Řízení rizik v obchodování | Výše kapitálu a ceny | Freedom Finance Europe | Hodnoty EPS | Dvoufázová výzva | Analytička | Prop-tradingové firmy | The Coca-Cola | Rychlý vývoj | Přímé investice | Výkyvy v tržní volatilitě | ATH | Francouzský regulační orgán pro finanční trhy | Instagram | Získání fundovaného účtu | Krátká pozice | Největší kapitál | Norsko | Umělé inteligence (AI) | Stránky s hodnocením | Copilot | E8 One | Americký index | Trh s komoditami | Tvůrce trhu (market maker) | Rozvoji obchodování | Obchodní signály | Zprávy o nezaměstnanosti | Španělsko | Kapitálový pokles na obchodním účtu | Cesta Prop Tradingem | ADS | Speciální požadavky | Vyšší úrokové sazby | Používání emulátorů | Poměr vyplácených zisků | Pozice CFD | Certifikát | Stav ekonomiky státu | Spready a poplatky | Výzkumné zprávy | Pegasus | Vysoké školy na světě | Index US30 | Jednofázové výzvy | Nová kryptoměna | Odpovídající zisky | Bookmap | Srovnání platformy cTrader | Problémy s regulací | Fungování prop firem | Akciové portfolio diverzifikovat | Co je to CFD? | Obchodní zkušenosti | Spread strategie | Těžební kapacity | Výplata věřitelů zkrachovalé Sberbank | Rozdělení zisku u financovaného obchodníka | Poplatková struktura | Druhy akcií | Obchodní účet ProTrader | Americké centrální banky | Třífázové typy | Ray Dalio | Trade Locker | Válka | Odvětví prop trading firem | Otevřený podílový fond | FSR.US | Inteligentní investor od Benjamina Grahama | Dlouhodobé držení akcií | Trailing threshold | Ovládání obchodní platformy | Vložení indikátoru | Podmínky ATF | Výběr mezi STP/ECN a Market Makerem | BNB | FundedNext | Java | Omezený čas | Meme coiny | Vývoj technologií | Co je hlavní cíl fundamentální analýzy? | Indikátor ZigZag | US NASDAQ COMPOSITE | Vliv na ekonomiku | Highlights | Důležitost edukace | Bloomberg | Akciový index dané země | Investiční horizont | Obrázek schématu fungování prop firem | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Co je CapXmaster? | Orion | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Konflikt zájmů | Obchodní strategie RENKO grafu | Psychická náročnost | Forex Funds | Obchody prostřednictvím online platforem | Celkový limit ztráty | Špatná investiční rozhodnutí | Zavedení digitální měny | Bývalé prop firmy | PEPSICO | Vysoké školy | Challenge zdarma | Poměr rozdělení zisků | Pravidlo trailing threshold | Účet FTMO | FTMO Premium program | Globální epidemie | Obtížná výzva | Nizozemský regulační orgán pro finanční trhy | CCI | Ochrana před záporným zůstatkem | Poslední obchod | Nízké poplatky | Příležitosti na akciových trzích | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Pokročilé nástroje | Zákaznický servis | Nastavení Stop-Loss | Diverzifikované akciové portfolio | Obchodování s ropu | Obchodování s deriváty | Analýza účtu | Poplatky za obchodování | Úrovní podpory | My Forex Funds (MFF) | Měď - Vývoj ceny | Podpora FTMO | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Startupy a ekosystémy | Akcie Robinhood | ONE | Světové investiční a hedge fondy | Nastavení platformy | Různé obchodní strategie | Nadnárodní společnosti | Plán Škálování | Vývoj elektronického obchodování | Půl milionu | Zlepšení | Nejlikvidnější akcie příslušné burzy | Celkový provoz | Obchodní činnost | Více kapitálu | Důvěryhodnost a bezpečnost | Standard account | Výhody Forexu | Saxo PrivatBank | Srovnání platformy | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Index technologického trhu Nasdaq | Ekonomický růst | Škálování obchodního účtu | Martin Machala | CAD | Vývoj ceny kakaa | Contract for Differences | Statistický nástroj | Maximální drawdown | Coffee | Druhy příjmů z akcií | NICKEL | Výkazy příjmu | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | Software (aplikace) | Sledování vývoje | Získání zkušeností | Nejvyšší cena | Ekosystémy | Retail obchodníci | Obchodovatelné instrumenty | Manažer podílového fondu | Srovnání a hodnocení Prop Trading | Finanční technologie | Rozdělení prop tradingu | Profit-Targety | COIN | Důvěra investorů | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Průmyslové kovy | Vzdělávací obsah | Barometr akciového trhu | Financial | Geopolitický vliv | Pověst firmy | Realitymix.cz | Příklad výpočtu | Příjmy z poplatků | Kontrakty vázanými na komodity | Dukascopy Bank | Kopírování úspěšných obchodníků | New York Stock Exchange (NYSE) | Nevýhody komodit | Politika centrální banky | WEALTHCHARTS | Zneužití obchodního účtu | Vývoj akciového indexu HKComp | DJIA | Poskytování kapitálu | BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) | Board of Trade | Emise skleníkových plynů | Wall Street | Projekt Goldstarway | Nastavení Stop-Lossu | Srovnávací nástroje | Ochutnávka fundamentální analýzy | Jak je to s cenou komodit? | Mentor a učitel Warrena Buffetta | Typy grafů | FXstreet srovnávač brokerů | Avalanche (AVAX) | Podíl zisku | Nemovitosti v zahraničí | Alameda | Hands-off | Burza FTX | Korelační koeficienty | Akcie několika společností | Snižování sazeb | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | ČR | 5 000 bušlů | Podat daňové přiznání | E8 Track | Denní obchodníci | Swing Account | Ovlivňování ziskovosti | Nevýhody akciových indexů | Nemovitosti | Premium program | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Jak obchodovat Price Action | Spekulativní a zajišťovací účely | Více obchodních účtů | TTM | Výkonnost indexů | Povolení k činnosti | Deloitte Fast 50 | Budoucí pohyby cen | Krátkodobé příležitosti | EK | Budoucí pohyby | Korelační strategie | Přístup k finančním trhům | Cílové ceny | Úspěšné splnění challenge | London Stock Exchange | ECN a STP účty | Hospodaření | Futures | Zvýšit zisky | Které akciové indexy sledovat | cTrader | Digitální peníze | Rýže | Inflace v eurozóně | Rychlý nárůst | Společnost Reddit | Přijetí Ethereum ETF | FinGO | Dot-com | Počet zaměstnaných | Výhody akcií | Kreativita | Riziko | Standardizované futures | Nevýhody jednotlivých trhů | FXstreet.cz | Výše roční dividendy | XTB | Zhodnocení účtu | Nejlepší trhy pro trading | Výpočet Renko grafu | Vysoká cena | Obchodování s kryptoměnou | Zoom Video Communications | Den zveřejnění výsledků | Obchody | Vnitřní prostředí | Různé úrovně volatility | Konkurent | CHF | Proprietary trading desks | Vysoce ziskové společnosti | Klienti InstaForexu | Obchodníci s rýží | Dělit o zisky | Makléř | Čerpání účtu | Metal Futures | ECN VIP | Americký akciový index Nasdaq | První obchod | Geopolitické faktory | Využití indikátorů | Inflace v únoru | STP/ECN | Binatex | Polské podniky | No Dealing Desk | Broker roku | Akciový index | Typy finančních výkazů | Informace o sektorech | Louis Vuitton | Týdenní pivot | FX brokeři | Zemědělství | Revoluce v obchodování | Burza futures | Oblečení | Roční dividendy | Drawdown | Reálný účet prop firmy | Změny cen akcií | Jistota na akciovém trhu | Sledování ekonomických ukazatelů | Jak obchodovat na forexu | Vyšší časové rámce | ROE společnosti | Výnosy pro investory | Rekotace | Makléřské společnosti | Technology Fast | Časová osa komoditních trhů | Tata Motors | Dow Jones Industrial Average Index | Platina | Dodržování disciplíny při obchodování | Funkce měnových trendů | Česká firma | Kybernetické hrozby | Index Nasdaq Composite | Aleš Michl | Výkon akcií | xStation5 | Index CFD | Obrázek znázorňující rozdělení institucí do skupin | Kontrakty na obilí | Zájem o kryptoměny | Fyzické trhy | Podpora | Kurz USD/CZK | Trade.com | Převzetí aktiva | Indexová magie | ARK Fintech Innovation ETF | Technický pohled | Korekce trhu | MWh | Důležitost indexů | B-booking | Obchodní modely | Typy poplatků | Škálování (navyšování) účtu | Akciový index Nasdaq | Zavírání obchodů | Budoucí vývoj | Hlavní ekonom | Open-outcry | CIND | Začátečník | Portfólia | Volatility | OANDA Global | Autorité des marchés financiers (AMF) | Psychický stav | Akcie Redditu | Představení modulu cAlgo | Nejnovější údaje | Hladiny Fibonacciho retracementu | Aktiva volatilní | Indexové investování | Index s malou kapitalizací | Tim Cook | Vliv volatility | Nastavení mysli | Význam psychologie tradingu | Sledovaný údaj | Význam psychologie | Česká technologická společnost | Portu Gallery | New York Mercantile Exchange (NYMEX) | Stellar lite | Soukromé společnosti | Start-upy | London Metal Exchange (LME) | DAO | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | Zpřísňováním měnové politiky | Pohyblivý drawdown | Zásahy ze strany brokera | Otevřené obchody | Regtech | Trading Journal (obchodní deník) | Výkonnost obchodování | Očekávání trhu | Revize strategie | Úspěch na trzích | Statistika | Statistiky prop trading firem | Orgán pro cenné papíry a trhy | Hranice 100 000 Kč | Globální akcie | Bankovní spořicí účty | Mateřské firmy | Cenová válka v ropném průmyslu | E-commerce | Finančníci | Ownest | Pokročilí obchodníci | Živočišné komodity | Surové ropy | Indikátor Half Trend | Proces evaluace | Zdroj příjmů | Akcie a indexy | Problémy s výběrem peněz | Další dostupný kontrakt | Americké akciové indexy | Potřebná povolení | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Lístky | Meta Platforms | Velká korekce | Online webináře | Poskytování investičních služeb | Obchodní model | Hodnota P/E ratio akcií | Pozice přes noc | Mezinárodní konkurenceschopnost | SPOT | Cenové výkyvy | Partnerství | New York Mercantile Exchange | Právo | Profitabilní | Bankovky | Výhody a nevýhody diverzifikace | Technická podpora | Novozélandský dolar | Vyšší pákový efekt | Prezident Biden | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Nízké spready | DG.US | Burze | Ziskové společnosti | Emise | Akcie Nvidie | DDOG.US | Vliv na mezinárodní obchod | Celkové ztráty | Akcie z technologického sektoru | Sloučení účtů | Generuje ztrátu | Technické patterny | Bid | Úspěšné obchodování s akciemi | Google Trends | Základní rys | Communication | Srážková daň | Běžný investor | FTSE 250 | Dlouhodobí investoři | Celkový stav ekonomiky státu | Společnost Freedom Finance | Absolvování challenge | Motivace | Dominik Kovařík | EPS u akcií společnosti Coca-Cola | Férový přístup k traderům | Funded fáze | Tržní data | Použití algoritmického obchodování | Japonská centrální banka | Vlastní obchodní činnost | CFD obchodování indexů | Tereza Kaiseršotová | Vyvíjející se technologie | Hlasovat na valné hromadě | Vliv geopolitických událostí | Rizika a nejistota | Větší pozice | Platformy Robinhood | One-sided Betting | Obchodování na burze | Etické kodexy | Růst firmy | Vzdělávací materiály | Weibo | Odrazy | Cenové pohyby hlavních světových indexů | Vstup do LONG pozice | Marketingová komunikace | Investiční rozpočet | Watch list | Instant funding programy | Začít vydělávat peníze | Vybrat zisk | JD.com | Elektromobily | Další vzdělávání | Jak si vybrat toho pravého brokera | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Čistý zisk na akcii | Fisker (FSR.US) | Barbie | MM (Market Maker) | Kritéria při výběru brokera | Zamyšlení | Jak testovat a vybírat brokera | Výhody forexu | Segregované účty | Brokeři pro swing trading | Brokerské firmy a burzy | Psychologická připravenost | Jefferies | Dow Jones (US30) | Den zveřejnění | E8 Standard | Porušení pravidel u fundovaného účtu | Automatizace obchodování | Pořízení challenge | Vysoké poplatky | Nejlepší vysoké školy | Průchodnost výzev | Srovnávač brokerů | Kvalitní technická podpora | Vysoké systémové nároky | Semler Scientific (SMLR.US) | CAPEX | Vedení dané společnosti | Hlavní měnové páry | Benziga | Market Maker (Dealing Desk) | Nejprodávanější | Burza Dojima | Broadridge Financial | Proprietární obchodování | Ceny akcií na burze | Závislost | Česká vláda | Track account | Pepa Zeman | Dominika | Vývoj konkrétního akciového trhu | Výhody obchodování indexů | UK FTSE 250 | Best Buy | Market sentiment | Poplatky za challenge | Hodnota indexu | Vysoce profitabilní | Hodnota všech kryptoměn | Eurozóna | Trading | Tržní kapitalizace společnosti | A-booking | Strategie pro různé úrovně volatility | Pokročilí tradeři | Amazon | Výrobce robotických vysavačů | Současný stav vývoje trhu | Americká investiční společnost | Pavel Klema | Broker OANDA | Benziga 2023 | Marathon | Pšenice | Index DAX | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Sledovat akciové indexy | Vývoj ceny kukuřice | AMF | Tým FXstreet.cz | Kapitál zadarmo | Jaké jsou výhody obchodování indexů? | Andrew McAfee | Nástroje pro technickou analýzu | Obchodní účet typu SwiftTrader | Investiční doporučení | Veřejná nabídka akcií | Evaluační programy | Býci vs. medvědi | ECN Brokeři | P/E ratio akcií | Spotřeba oceli | Volfix | Kritický týden | Zájem o NFT | Nové ekonomiky | Risk Management | Standard Account | Výkon akcií 500 | Riskování | Diskuzní fórum | AtcForex Wintrader | Konkurence mezi Prop Trading | Forward | Nižší poplatky | Vývoj ceny zinku | Chování volatility v různých obdobích | Tradingový um | Čisté příjmy prop firmy | Celková nabídka | Klasický účet | Initial balance | Jak investovat do akciového indexu | Měřítko výkonnosti amerického akciového trhu | Arbitrážní obchodování | Nové odvětví | Next | Výhoda diverzifikace | Chorvatsko | Využívání technologií | Bankovky a mince | Malý kapitál | Dvoufázové výzvy | Velké technologické firmy | Ethereum ETF | UK100 | Umělá inteligence (AI) | Generování zisku | Dukascopy Europe Team | Pravidlo maximální ztráty | Analytik | Free-float adjusted market-capitalisation weighting | Nákupy vládních dluhopisů | Sazby beze změny | Trader | Hang Seng | Free challenge | VPN | Platforma InvestBay | Roční dividendy na jednu akcii | Hodnota akcií | AAA | Praktické využití indikátorů volatility | Index EU50 | Exekuce obchodních příkazů | Pozornost trhu | Volatilita a tržní faktory | EU 50 (EU50) | News | Expirace | Evropské akciové indexy | Denní DD | Spotřebitelské ceny | Čisté příjmy | Zlomkové akcie | Tiskové zprávy | Chicago Board of Trade | MIFID | Sledování indexů | Wise | Prop Trading společnosti | Nástroje a obchodní platformy | cTrader vs. MT5 | Všechny důležité informace | Centrální banky a měnová politika | Ceny platiny | Statistický úřad | BofA Securities | Podnikání | Zájem o akcie | Hodnoty VIX | Nejobchodovanější měnový pár | K čemu slouží Fintokei? | Celkový výsledek | Výkon větší skupiny akcií | Platformy pro nezávislé obchodníky | Liberty Media | Gap trading | Švýcarské hodinky | Regulatory technology | Ingredience | DAX | DIA | Vývoj ceny mědi | Program škálování | Možnost snadné diverzifikace | Běžný malý trader | Dluhopisový trh | Uživatelé eToro | Vývoj ceny | Brokerské firmy | Intervenovat | Krypto | Jak vydělat více peněz | Počasí | Možné zásahy ze strany brokera | Sběratelé | Trailing DD | Instrumenty | Vysoká likvidita | Politické napětí | Německý index DAX | Schéma prop tradingu | Skvělá investice | Klíč k budoucnosti | Zveřejnění zpráv | Skrytý gap | EUR/GBP | Vliv technologických inovací na ekonomiku | Fibonacciho clustery | Mattel | Ambasadoři | Opatření | Těžaři | Plnění challange | Forex trh | Vzdělávání v oblasti tradingu | Speciální účet | Růst bitcoinu | cTrader vs. MT4 | B-booking kopírování | HFT | Forex (FX) | Přístup Price Action | Vývoj akciového indexu DAX (DE40) | Evropský regulátor | Datadog (DDOG.US) | TRON | Světoví regulátoři | Procentuální risk | iShares Commodity Diversified Swap | Ústecký kraj | Finanční gramotnost Čechů | Finanční výsledky za určité období | Hedgování napříč vícero účty | P/E ratio neboli Price-to-Earnings Ratio | Širší trh s kryptoměnami | EURSEK | Tvrdá práce | Bavlna | Stálost cen | MQL | Exkluzivní funkce | Ceny kávy | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Co ovlivňuje ceny komodit? | Pohyb cen | Proprietary trading divize | Obchodní platforma cTrader | MMA | Vedení účtu | Ruská ekonomika | Demo účet | Sociální vliv | Cena aktiva | Platformy MT4 | Bollinger Bands indikátor | Etherea | Platby a převody | Pohyblivý DD | Kopírováním vašich obchodů | Čeští investoři | Krátký prodej | Svět komodit | Přivýdělek | Mimořádně úspěšný obchodník | Riskování celého zůstatku účtu | Point and Figure | Pozice | Soudce | Použití indikátorů volatility | Investing | Margrethe Vestagerová | UCITS ETF | Účet u For Traders | Carson Group | Otevření obchodního účtu u brokerů | Goldstarway | CoinDesk | Držet pozice po delší dobu | Broker Goldstarway | Investiční podvody | Oscilátory | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group | Finanční svět | UCITS | Výhody | České mikro a malé podniky | DXtrade | Rostec | Komoditní trhy dnes | Výsledky akciového trhu | Co akciové indexy jsou | Jak zvýšit své šance na úspěch v investování? | Separátory období | Aktivní obchodování forexu | David Bystrzycki | Nároky na likviditu | SEC | Obchodování na burze v USA | Paul Samuelson | Stažení indikátoru | Vývoj akciového indexu Dow Jones (US30) | TWGold | Fibo úrovně | Stříbro - Vývoj ceny | Balance křivka a statistika | Vybudování finanční nezávislosti | Chránit kapitál | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Prodejní trend | Akcie jednotlivých společností | Krach FTX | Velké investice | Proprietary Trading | One account | Seriál o dividendovém investování | Otevření krátké pozice | Automatizované obchodování | Finanční standardy | Pevný výnos | Pohled na index S&P 500 | Hedging | Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů | Prodej podílů | Zeměpis a geopolitika | Porazit trh | Kryptoměnový trh | Communication Services | Každý trader | STP/ECN Brokeři | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Vliv měnových trendů na ekonomiku | Jak často indexy sledovat | Freeport McMoran (FCX.US) | Lidstvo | CZK/USD | Seeking Alpha | Vlastní obchodování | Výkon akciového indexu | Provize | Členské státy Evropské unie | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | TradingView | Skládání svého akciového portfolia | BYND.US | Dow Jones | Trading programy | Síť X | Liberty Media Corp | Spamování serveru | Časový horizont | CARA | Zisky a ztráty | Evropský trh s plynem | Supporty | Ropný průmysl | Grid Trading | Pokles bitcoinu | Co je to hedging | Počet obchodů | Intervence centrální banky | Market Makeři | EPS neboli Earnings per share | Potvrzení signálu | USD/CAD | Poslední burza v Evropě | Nízké transakční náklady | Nejlikvidnější trh na světě | Verifikace | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Podnikatelky | OD7F | Aktivně spravované | Inflační vlna | Investiční gramotnost Čechů | FTMO Identity | Devizy | KYC | Return On Investment | Renko chart | Hodnota EPS u akcií | Roční návratnost | Vývoj akciového indexu FTSE 100 (UK100) | Potenciální podvody | Cukr - Vývoj ceny cukru | Cena termínového kontraktu | Nabídka ropy | Funkce cTrader | Výsledek obchodu | Zveřejnění významných ekonomických dat | Sebevědomí | Biden | MetaTrader (MT4 a MT5) | Obchodovať kryptomeny | Budoucnost | AVAX | Ocenění | Banky | Shiba | DAX (DE40) | Dodavatelský řetězec | Americké trhy | Testování a zlepšování | Přístup k obchodnímu kapitálu | NASDAQ 100 | Peking | Obchod s rýžovými tikety | Psychologický vliv | Micro futures | Obchodní styl | Zkušeností jiných obchodníků | WebTrader | Největší kryptoměny | Naučit se obchodovat | Jak trh reaguje | MoroSystems | Měny zemí G-10 | Konzervativci | Německé akcie | Kalkulačka marže | BCH | Microsoft Corp | Bělorusko | Očekáváná událost | Naprogramování | Základní zboží | Syed Abdullah Jayed | Platina - Vývoj ceny | Finanční poradenství | Nákupní pozice (long) | Akcie společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG) | Rithmic RTrader Pro | Investovat peníze | Investiční pobídky | Aktuální situace | Vlády | Podrobné analýzy | Aktuální kurz | Slabý trh | Podmínky na trhu globálního investování | Rané počátky | Buy Stop | Rozhodnutí bankovní rady | Broker Purple Trading | Live Prop | Komisí pro cenné papíry a burzy | Nesoulad | Finanční zpráva | Prodeje | Účtenky | Normální člověk | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Regulační orgán v EU | Kurz EUR | Byznys model | Obchodování na měnovém trhu | Dividenda a Dividend Yield | Teams | Automatizované obchodní systémy (AOS) | InstaForex Loprais | Efektivní využívání kapitálu | Trading shops | Napákování | Obchodní podmínky | Marek Vašíček | Peníze na obchodním účtu | cTrader vs. xStation | Výhody akciových indexů | Index FTSE 100 | Exane | Forex Metal | Rizikový manažer | Velikosti účtu | Stavební spoření | Výrobce elektromobilů | Dánsko | Měnový pár | SPX | Care Česká republika | Ekonomiky rozvíjejících se trhů | Korporace | Sol | Spektrum amerických společností | Využívání kapitálu | Vliv na trhy práce | Plyn pro evropský trh | Splnění určitých obchodních cílů | Diverzifikace svých financí | Výkyvy cen | Finanční situace | Short (krátká pozice) | ETF investovat | Obchodní úspěch | Největší ekonomika eurozóny | Typy komodit | FUNDING | Meziroční inflace | Index HKComp | Pracovní trh | InvestBay | Zlepšení výkonnosti | Hlavní pravidla | Jak fungují komoditní trhy? | Celková inflace | Produkty a služby | Pokles na obchodním účtu | Model Market Maker | IRBT | Guvernér ČNB | Program SwiftTrader | Daniel Rajnoch | Ekologie | Přechod na plovoucí směnné kurzy | MVRV | Automatizované obchodní systémy | Webináře | Funding Talent | EHP | Deloitte Technology | Podílové listy | Psychometrické testy | Vstup short | Fyzické dodávky | Rozdělení zisku | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Investiční platformy | Hodnota Forward Dividend | Provedení obchodu | Ukázka open-outcry | Jednatel | Meta Trader 5 | KYC/KYB | Příklad NVIDIA | Profitabilnější | B-booking obchodníků | Jaká rizika číhají na komodity? | ECN broker | Zdanění výnosů | Velikost účtu | RTrader | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Fisker | Odškodnění | Obchodní příležitosti | Dlouhodobý horizont | CBOT | Robinhood Markets | Micro E - Mini | ROE na stránkách Finance | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Mark-to-Market | Funding Pips (FP) | Obchodování v perspektivě | Konkurenční společnosti | Ekonom | NFA | Broadridge Financial Solutions Inc. | USA | HWM | Kapitálový pokles | Vrácené poplatky | Darrell Martin | Jak vnímat volatilitu? | WhatsApp | Názory analytiků | Graf amerického akciového indexu | Vnitřní hodnota | Akcie většiny ETFs | Založení účtu | Referenční hodnoty kapitálu | Vyšší výnosy | Platba | Prodejní pozice | ECN (Electronic Communication Network) | Futures na sojové boby | Změny v pohybech | Nevýhody akcií | SimilarWeb | Správa otevřených pozic | Produkce zlata | Realita obchodování | Příjmy z poplatků za prodej challengí | TGT.US | Světové akciové indexy | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Zaměstnání tradera v bance | Zlevnění hypoték | Boj proti podvodům | Jak vydělat | Průvodce komoditním trhem | Význam money managementu | Otřesy na trzích | Řešení inflace | Nárok na podíl na zisku | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Prezident společnosti | GOOGL | Možnost navyšování účtu | Hodnota Dividend Yield | Analýzy akcií | Forex a komodity | Tomáš Vranka | Inovace v zemědělství | Rizika a etické otázky | Vliv na ekonomickou stabilitu | Geopolitika | Investiční glosa | Philip Morris | Komplexnost | RISK-ON | Jak otevřít a zavřít obchodní příkaz | Nasdaq | Egyptská libra | Obchodování německého indexu DAX (DE40) | Výkon obchodní platformy | Společnost Meta | Obchodování na parketu | Program pro profesionální tradery | Mladší investoři | Rebranding | FTMO servery | Profesionální instituce | Fibonacciho Cluster | Kopírování obchodů ze signálů | New York Board of Trade | Volkswagen | Riot | Nové zdroje | Forex (devizový trh) | Produkt budoucnosti | Denní drawdown | Holding | Quick Trade manager | Obchodovaných na trhu | Největší soukromá firma světa | Portu Marek Pokorný | Průměrná cena | Pips | Odhady analytiků | Fibonacciho cenový cluster | Dobrý obchod | Preferenční akcie | Nákupy Jardy Brychty | Digitální banky | Psychologické aspekty | Bloky | Grafické nástroje a indikátory | Majlant | Spekulanti | Budoucí obchodní úspěch | MotiveWave | Investiční aplikace | Prodej různých surovin | Účty v americkém dolaru | FTMO Challenge | Čtvrtletní zprávy | Domácí poptávka | Dobré investiční rozhodnutí | Americký akciový index S&P 500 | Největší a nejlikvidnější akcie | AUSTRALIA ASX200 | Jak vznikl klasický prop trading | Co je to broker | Equinix | Fortraders | Ukončení týdne | CFA | Nejlikvidnější trh | Tržní ocenění | Trading a investování | Akcie společnosti Zoom | Požadavky na obchodování | Výhody a nevýhody jednotlivých trhů | Stoupající trend | Fundovaný účet u FTMO | Možnosti škálování obchodního účtu | Práce | Dukascopy Europe | Akcie v daném indexu | Velikost společnosti | FOREX | Údaje o inflaci | Sledování akciových indexů | Akcie Under Armour | Úřady | Zpětné testování | Česká prop firma | BIC | JD | Fungování měnových trendů | Konkrétní akciový trh | Spoluzakladatel Fintokei | Myšlenka diverzifikace | Fintokei | Potencionální zisky | Podkladové komodity | Typy obchodovaných komodit | AMZN | Latency arbitrage trading | Řešení problémů | Použití automatizovaných obchodních systémů | Tržní kapitalizace firmy | Bitcoinové fondy | Odborná příprava | Fundamentální i technická analýza | Průlom | Finlord Boris Tomčiak | Vzdělaný trader | Investment | Mluvčí Raiffeisenbank | E8 Pro | Atlanta Braves | Francouzský ministr financí | SXEPEX | Zajišťovací účely | Zásobníky | Analýza ceny | Globální ekonomický růst | Fáze 1 | Můj pohled na trh | Aktuální složení indexu PX | Investování do podílových fondů | FTMO Account | Electronic Communication Network | Vybrané komodity | Moderní burza | Informace o trhu | Zákaznická podpora FTMO | Účet pro obchodování indexů | Obchodní systém brokera | Zaměstnání tradera | Proražená rezistence | Výraznější pokles | IOT | Systém brokera | Bitcoin Trust | Přehled obchodovatelných trhů | Vliv finančních zpráv na ceny akcií | Jaké jsou měnové trendy? | Společnost Fintokei | Skalpování a intraday trading | Forex brokeři | Pinterest | Terra | Výhodně investovat | Český broker | Nejlepší broker | Akcie společností z různých sektorů | Popularita obchodování s komoditami | Oblasti forexu | Sledování výkonu skupiny aktiv | OTC | Hodnota dividend | Zadluženost | Trading forex | Americká kryptoměnová burza | Prodeje Warrena Buffetta | USD/JPY | Klesající inflace | Investiční účet | Nasdaq (US100) | Výběr správného typu brokera | Mariana Mazzucato | Expert Advisors (EA) | Výroční a čtvrtletní zprávy | Platforma ActTrader | Učení se | Agricultural | Hot-Seat | Investiční teze | Co je to vlastně akciový index? | Význam a typy finančních výkazů | APP.US | STP | Přístup k obchodování | Formy obchodování | Prop platformy | Druhy cenných papírů | Kryptoměny | Ruská armáda | Změny úrokových sazeb | Obchodovat denně | Akcie společnosti Coca-Cola | CFD broker | Low | Vytváření nových odvětví | Maruti Suzuki | Držení akcií | Taiwan Semiconductor | Retail Investor Beat | Program OANDA Labs Trader | Úroveň vzdělání | Sociální síť X | Nápad | Ekonomické aktivity | Programovací jazyk | Ark Invest | Jigsaw | Programy technické analýzy | Nejvíce rostoucí akcie | Inflace na Slovensku | INTC | Kuba | Srdce trhů | Marcela Vyskoková | Tržní vývoj | Špatný marketing | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Omniverse | Autoriteit Financiële Markten | Futures kontrakty na obilí | Nominální mzda | Další pokles | Nařízení ESMA | Hospodářská výkonnost | Výhled měnové politiky | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Cyprus Securities and Exchange Commission | Rys každého investora | Akcie | Úspěch | CNBC | Čínský kolos | Vlastní finanční prostředky | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Velká očekávání | Jerome Powell | Dojima | Celý akciový trh | Financial Highlights | Prodej challenge | Technology Fast 50 | Zlevňování hypoték | Videa o investování do ETF | Denní ztráta | WRB skrytý gap | Náklady na spread | Volby | Výplata věřitelů | Ukazatele | Faktory ovlivňující technologické inovace | Moving Average | Burza pro forwardy | Umělá inteligence | Miliardář | Úřady ve Spojených státech | Vliv volatility na obchodování | Financovaný obchodník | Lepší výnosy pro investory | Průběžné vzdělávání | Umění | OANDA Global Corporation | Psychické dopady | Američtí zákonodárci | Účet u E8 | APPS | Disney | Cena akcií Digital World | Kurz tradingu | Stabilita | Trading revoluce | DDOG | Odvětví Prop Tradingu | Lépe rozumět trhům | Rozvoji obchodování s futures | Platformy pro obchodování s kryptoměnami | Liberty Ostrava | Nadměrné výnosy | Británie | Celosvětový trh | Rezervní fond | COT | Simulované obchodování | Špatné návyky | US100 index | Obchodování odrazu | Americká vláda | Celoživotní vzdělávání | Peníze v tradingu | Upozornění na investiční platformu | Hurikány a sucha | NZD | Pšenice - Vývoj ceny | Statistická analýza | FTMO Trader | Automobilové značky | Obrovské společnosti | Upozornění na aktivity | Sport a podnikání | Systém prop firmy | Currency | Soustředěnost | Odvětví a sektory | Gotrays | A-bookování | Akcie z portfolia | Norská koruna | The Coca-Cola Company | Kalkulačka pipů | Platforma TikTok | Jak funguje A-booking | Používání kapitálu | Podniky | Tether | Překážky | Obchodování na demo účtu | Sentiment trhu | Požadavky na kapitál | Milionový kapitál bez rizika | Akcie vydavatele kreditních karet | Euro vůči americkému dolaru | Protistrana obchodu | Obchodní kalkulačka | Inflace v USA | Kurz EURUSD | Vyšší hodnoty VIX | Jaké strategie jsou povoleny? | Právo na valné hromadě | CORN | Růst Bitcoinů | Zůstatek na účtu | Grafy Renka | Nedostatek financí | Důležitá zpráva | Čtení cenového grafu | Cena indexu DAX | Tržní analýza | Požadovaný risk management
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Platforma SaaS pro brokery
Platforma SaxoTraderPRO
Platforma Stox
Platforma TikTok
Platforma TradingView
Platforma WeWork Labs
Platforma xStation
Platforma xStation 5
Platforma XTB
Platforms

Následující klíčová slova

Platformy ActivTrader
Platformy cTrader
Platformy DeFi
Platformy IBKR
Platformy IG
Platformy MT4
Platformy na nákup bitcoinů
Platformy pro chytré kontrakty
Platformy pro kryptoměny
Platformy pro nezávislé obchodníky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít