Pondělí 16. květen 2022 21:31
reklama
Purple Husnik Jak na AOS trading
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Dukascopy krypto
reklama
virarosi krypto

Klíčová slova - Těžba kryptoměn

img

V Texasu se spotřeba elektřiny těžařů kryptoměn rovná dalšímu Houstonu

02.05.2022 Texaský provozovatel sítě čeká, že těžaři s kryptoměnami zvýší do poloviny roku 2023 poptávku po elektřině až o 6 gigawattů, to bude stačit k napájení všech houstonských domácností.
img

Bývalá sovětská republika je připravena na těžbu kryptoměn i přes narůstající deficit ene

23.02.2022 Těžba kryptoměn v Gruzii se za posledních pár let vyvinula v lídra ohledně těžby kryptoměn, a to hlavně díky nízkým daním a dostupným sazbám za elektřinu. Navzdory malé populaci se Gruzie podle Arcane Research studie podílí 1 % na celkovém hashovacím poměru v kryptotěžebním odvětví.
img

Zdanění krypto prostoru

14.02.2022 Poté, co Čína v červnu 2021 zakázala veškerou těžbu kryptoměn na svém území a v září pak kryptoměny zakázala úplně, prázdné místo po čínském odchodu z krypto prostoru zaplnily USA.
img

Evropa zvažuje regulaci metaverza

09.02.2022 Evropská unie údajně analyzuje metaverzum, aby mohla vypracovat řadu opatření k jeho regulaci a kontrole. Výkonná místopředsedkyně Evropské komise Margrethe Vestagerová uvedla, že to EU musí udělat, než se rozhodne, jaká opatření jsou vhodná.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 8. února 2022

08.02.2022 Google Cybersecurity Action Team vytvořil službu detekce hrozeb, která má chránit chybně nastavené účty, jež útočníci využívají k těžbě kryptoměn. Google Cloud oznámil spuštění služby detekce hrozeb pro virtuální stroje (VMTD) v oblasti Security Command Center. Google Cloud Computing Engine Scan Tool, VMTD, úspěšně detekuje hrozby včetně malwaru pro těžbu kryptoměn používaného ve virtuálních počítačích.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 21. ledna 2022

21.01.2022 Zpráva s názvem "Kryptoměny: Trendy, rizika, opatření" přirovnává kryptoměny k Ponziho schématu a vyzývá k úplnému zákazu jejich používání na celém území Ruska. Kryptoměny jsou podle jejích autorů vysoce volatilní a používají se jako nástroj k nezákonným aktivitám. Zpráva dále varuje, že kryptoměny mohou představovat ohrožení finanční suverenity a mohou lidem pomáhat odklánět peníze z národní ekonomiky.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská centrální banka navrhla zákaz používání a těžby kryptoměn na ruském území

20.01.2022 Ruská centrální banka dnes navrhla zákaz používání a těžby kryptoměn na ruském území. Kryptoměny podle ní přinášejí hrozby pro suverenitu její měnové politiky, finanční stabilitu a blahobyt obyvatel. Ve své dnešní zprávě uvedla, že za rychlým růstem zájmu o kryptoměny stojí především spekulativní poptávka a že tyto měny nesou prvky finanční pyramidy.
img

Jack Dorsey rozšiřuje kapacitu těžby bitcoinů, Pákistán zakazuje kryptoměny

19.01.2022 Bitcoin, následovaný celým kryptoměnovým trhem, uzavřel předchozí obchodní den poklesem celkové kapitalizace odvětví o 2,5 %. Hranice 2 bil. USD je však stále zónou supportu. Zpravodajské pozadí bylo během poklesu digitálních aktiv nejasné. Přesto nemělo na trh výrazný dopad.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 12. ledna 2022

12.01.2022 Podle odhadů singapurského poskytovatele a agregátora kryptoměn Triple A vlastní v současnosti kryptoměny 0,9 milionu lidí, tedy zhruba 2,4 % celkové populace Maroka. Tato země tak získává vedoucí pozici v severní Africe.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 11. ledna 2022

11.01.2022 Kosovská policie zesílila úsilí v zásazích proti těžařům kryptoměn v zemi a jen během soboty zabavila přes 300 těžebních strojů.
C:\fakepath\top-06012022-17-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.01.2022 1) Evropské ceny zemního plynu narůstají čtvrtým dnem za sebou, zatímco Rusko omezuje dodávky do Evropy. Referenční evropské futures na plyn vzrostly až o 6,9 %. Plynovod Jamal, kterým má proudit plyn do západní Evropy, dál posílá plyn na východ z Německa do Polska. Západní Evropy tak bude muset spoléhat na zásobníky, což posílá ceny nahoru.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin klesl pod 43.000 USD, jeho těžbu ovlivní nepokoje v Kazachstánu

06.01.2022 Cena bitcoinu se dnes dopoledne snížila pod 43.000 dolarů (936.060 Kč) a za posledních 24 hodin vykazovala pokles o více než sedm procent. Nejznámější kryptoměna světa od svého maxima z loňského listopadu, kdy vystoupila k hranici 69.000 dolarů, tak vykazuje pokles přibližně o 37 procent. Takzvaná těžba kryptoměn se navíc teď podle expertů zkomplikuje kvůli nepokojům v Kazachstánu, který patří k zemím, kde se kryptoměny těží nejvíce.
C:\fakepath\kryptoměny-elektřina.jpg

Kosovo ve snaze omezit spotřebu elektřiny zakázalo těžbu kryptoměn

05.01.2022 Kosovská vláda v úterý ve snaze omezit spotřebu elektřiny zakázala energeticky náročnou těžbu kryptoměn. S odvoláním na ministerstvo hospodářství a energetiky to napsala agentura Reuters. Země se kvůli výpadkům ve výrobě energií potýká s nejhorší energetickou krizí v historii. Těžit kryptoměny se díky nízkým cenám energie v posledních letech rozhodlo mnoho mladých Kosovanů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. prosince 2021

30.12.2021 Maloobchodní těžba kryptoměn v Thajsku podle všeho posiluje díky tomu, že čínští těžaři kapitulovali před novým zákazem těžby kryptoměn, který byl zaveden v září.
img

Technická analýza ETH/USD na 28. 12. 2021

28.12.2021 Paraguayský senát schválil zákon o kryptoměnách, který byl předložen v červenci. Předpisy, které definují několik klíčových pojmů, včetně virtuálních aktiv a žádosti o licenci na těžbu kryptoměn, budou nyní zaslány k dalšímu posouzení.
img

V Rusku se těžba kryptoměn stane profesí

08.12.2021 Aby se těžba kryptoměn stala skutečnou profesí, chce ministerstvo hospodářského rozvoje a ministerstvo energetiky. Zatímco centrální banka nesouhlasí, Duma je pro návrh. Banka nesouhlasí z důvodů, že těžaři by platili daně ze svých výdělků, to momentálně nedělají a dělalo by to z nich skutečné podnikatele
img

Tesla může obnovit brzy obnovit podporu pro platby kryptoměnami

29.10.2021 Přední výrobce elektrických vozidel Tesla podala u americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) žádost, ve kterém uvedla, že může v budoucnu obnovit transakce v kryptoměnách.
img

Největšími těžaři bitcoinu jsou USA

15.10.2021 Podle informací nové studie Cambridgeské univerzity, Spojené státy se oficiálně staly největšími těžaři bitcoinu na světe. Momentálně se v USA těží 35,4% BTC. Následuje Kazachstán s 18,1%.
img

Velkým lákadlem zisku je těžba kryptoměn

24.09.2021 Kryptoměny nabízí mnoho způsobů, jak si vydělat. Jedním z těchto způsobů je i dobývání nových mincí, tzv.těžba. Podobně jako u zlata nebo uhlí jde o energeticky náročný proces. Rozdíl od dobývání surovin je ten, že digitální mince můžeme těžit v teoreticky domácích podmínkách.
img

Výhled Saxo Bank na 3. čtvrtletí: Evropská revoluce

30.06.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 3. čtvrtletí 2021 na globálních trzích. Kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, obsahuje také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

Bitcoin padá po skoro půlroce padá pod 30 tisíc dolarů. Kvůli Tesle, Pekingu a americké centrální bance

22.06.2021 Cena nejstarší kryptoměny, bitcoinu, se dnes poprvé od ledna propadla pod cenovou úroveň 30 tisíc dolarů za kus. Cena bitcoinu tak už není ani poloviční v porovnání s historickým maximem takřka 65 tisíc dolarů, jehož kryptoměna dosáhla letos v polovině dubna.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin a další kryptoměny kvůli zátahu na těžaře v Číně prudce klesají

21.06.2021 Bitcoin a další kryptoměny dnes prudce klesají v reakci na rozhodnutí Číny rozšířit zátah na jejich těžaře do provincie S'-čchuan. Bitcoin poprvé od 8. června klesl pod 33.000 USD a dostal se až na 32.288 dolaru (696.463 Kč). Spolu s bitcoinem zamířily dolů i méně známé digitální měny včetně kryptoměnové dvojky etherea, které se poprvé od 23. května dostalo pod hranici 2000 dolarů.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Těžaři kryptoměn po pátečním oznámení čínské vlády zastavují operace v zemi

24.05.2021 Těžaři kryptoměn, včetně firem HashCow a BTC.TOP, zastavují své operace v Číně poté, co Peking zesílil své tažení proti těžbě bitcoinů a obchodování s nimi. Výbor Státní rady, který vede vicepremiér Liou Che, oznámil přitvrzení v pátek večer. Bylo to poprvé, kdy se země zaměřila na těžbu virtuální měny, což je v Číně velký obchod. Podle některých odhadů se Čína na globální těžbě kryptoměn podílí až 70 procenty, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\b-21052021-lv.gif

Čína slíbila zasáhnout proti těžbě a obchodování s bitcoiny

21.05.2021 Čína v rámci svého boje proti finančním rizikům a spekulantům zasáhne proti těžbě bitcoinů a obchodování s nimi. Oznámil to dnes státní Výbor pro finanční stabilitu a rozvoj, kterému předsedá vicepremiér Liou Che. Oznámení přichází jen několik dní poté, co Čína zakázala finančním institucím a platebním společnostem poskytovat služby spojené s kryptoměnami a znamená výraznou eskalaci zásahů proti kryptoměnám, upozornila agentura Reuters. Bitcoin reagoval na zprávu poklesem až o deset procent.
C:\fakepath\kryptomeny-19052021.png

Tomu prostě nelze odolat

19.05.2021 Právě jsem si otevřel jeden informační server a vidím nadpis týkající se kryptoměn. Asi vteřinu jsem se bránil, ale znáte můj názor na kryptoměny, takže nebylo možné odolat a musím k tomu něco napsat.
img

Pákistánská provincie využije k těžbě kryptoměn vodní energii

18.03.2021 Pákistánská provincie Chajbar Pachtunchvá na severozápadě země plánuje stavbu dvou těžebních farem kryptoměn, které využijí vodní energii. Oznámila to dnes pákistánská vláda. Těžební farmy se neobejdou bez značných investic do datových center, která potřebují značné množství elektřiny. Cena projektu se teprve stanoví, uvedla agentura Reuters.
img

Automatické samonabíjecí chytré hodinky Sequent – SuperCharger2 a těžba kryptoměn

01.11.2019 Na revolučních švýcarských hodinkách Sequent – SuperCharger² se podílejí i Češi. Nabíjejí se nošením a současně těží kryproměnu. Češi již delší dobu spolupracují na chytrých švýcarských hodinkách Sequent – SuperCharger², které mají během nošení vyrábět vlastní kryptoměnu. Projekt sehnal finance na platformě Kickstarter sdružující projekty financované pomocí crowdfundingu neboli získaných peněz od podporovatelů. Od více než 1 350 lidí se vybralo přes 388 000 dolarů, v přepočtu přes 9 milionů korun. Původní plán počítal s částkou necelých 50 000 dolarů.
img

Těžba kryptoměn, spotřeba energie a CO2

18.10.2019 Světová těžba kryptoměn v roce 2018 spotřebovala stejní množství energie jako celé Polsko a vyprodukovala 800 tun CO2. Uživatelé o těžbě mnohdy nevědí.
C:\fakepath\krypto-17092019-lv-1.jpg

Těžba kryptoměn loni vyprodukovala 800 tun CO2

17.09.2019 Světová těžba kryptoměn prostřednictvím aplikací v počítačích uživatelů loni spotřebovala kolem 18,8 gigawattu elektrické energie. Je to zhruba roční spotřeba elektřiny v Polsku. Tato spotřeba zároveň odpovídá emisím kolem 800 tun skleníkového plynu oxidu uhličitého. Uvedla to dnes antivirová firma Kaspersky Lab v tiskové zprávě.
img

Čínský zákaz těžby bitcoinu může vést k růstu jeho ceny, těžba by se přesunula do jiných zemí

09.04.2019 Pokud by čínské úřady opravdu přistoupily k zákazu těžby kryptoměn, bude to znamenat konec činnosti příslušných těžařů a přesunutí těžebních kapacit do jiných zemí. Čína v současné době těžbě kryptoměn celosvětově dominuje.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Čína chce zakázat těžbu bitcoinů a dalších kryptoměn

09.04.2019 Čína plánuje zakázat těžbu bitcoinů a dalších kryptoměn. Národní rozvojová a reformní komise (NDRC) dnes zveřejnila návrh revidovaného seznamu průmyslových aktivit, které plánuje zrušit, protože nesplňují příslušné zákony a předpisy, jsou nebezpečné, plýtvají zdroji nebo znečišťují životní prostředí. Je mezi nimi těžba kryptoměn, včetně bitcoinů.
img

Kryptoměny a válka o patenty – Díl 3.

31.03.2018 Těžba kryptoměn je přirovnávaná k loterii bez získání podílu organizátorem. Proces těžby je náhodný a nalezení bloku s...
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Hackeři zneužili reklamy na YouTube k těžbě kryptoměny

30.01.2018 Hackerům se pomocí reklam podařilo zneužít videoportál YouTube k těžbě kryptoměny monero. Včera o tom informovala stanice Fox News s tím, že s reklamami se škodlivým kódem se potýkali uživatelé v Japonsku, Francii, Tchaj-wanu, Itálii a Španělsku.
img

Účastníci Blockchain & Bitcoin Conference Prague projednali otázky budoucnosti bitcoinu a kryptoměn

25.05.2017 19. května v Praze proběhla největší konference věnovaná digitálním měnám a technologii blockchainu, Blockchain & Bitcoin Conference Prague. 15 řečníků z 8 zemí promluvilo o vývoji kryptoměn, projektech na základě blockchainu ve Fintech a Govtech a legislativních otázkách. Celkem se konference zúčastnilo kolem 300 návštěvníků.
Související klíčová slova: Technická analýza | Offshore | Bitcoin | Čína | Finance | Peníze | Expert | Akciové indexy | Inflace | Rusko | USA | Británie | OPEC | Evropská unie | HDP | Fibonacci | Kanada | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Evropské akcie | Analytik | Poptávka | Daně | Rizika | Politika | Export | Akciové trhy | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bloomberg | Broker | Bundesbank | Centrální banka | Centrální banky | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Futures | Investice | Investor | Investování | Komodity | Kotace | Likvidita | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Nástroj | OTC | Platforma | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | Sentiment | Short | Spot | Support | Trader | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Výnos | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | Obchodování | Morgan Stanley | Objem obchodů | Evropa | FTSE | Saxo Bank | Indexy | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Drahé kovy | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Výsledky | Obchodovat | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Facebook | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | Obchodníci | Komunita | Praxe | Aktivum | Index | Podpora | Přenos | Volatilní | Americká centrální banka | Banka | Brent | Cena | CISCO | Dolar | Egyptská libra | Elektronické obchodování | Elektřina | Graf | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Jak si vydělat | Komoditní | Kurzy | Libra | Online obchodování | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prognóza | Reuters | Ropy | Sázky | Státní dluhopisy | Těžba bitcoinů | Trh | Velká Británie | Výprodej | Webinář | Webináře | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | Komise pro cenné papíry | Elon Musk | Indie | Intermediate | Ministerstvo financí | Obchodní den | ROCE | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Miliardář | Komise | Kontrakt | Volby | Genesis | Burze | Deutsche Bundesbank | Bernstein | Investing.com | Ole Hansen | Riksbank | Technický výhled | Čínská centrální banka | Výnosy německých dluhopisů | Podnikatel | Podnikání | Globální trhy | Komoditní stratég | Energie | Sentiment trhu | Podnikatelé | Agentura Reuters | Bankovnictví | Forbes | Americké firmy | Firmy | Inflační tlaky | Vladimir Putin | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Obchodování v Asii | Kryptoměny | Tradiční měny | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Mzdy | Spekulativní obchodování | Výnosy | ČTK | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | WBTCB | Bitstamp | CoinDesk | Coinbase | Bitcoin Cash | Investiční firmy | Obchodování s kryptoměnami | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | Obchodování s Bitcoiny | Obchodování s bitcoinem | Analýza Bitcoinu | Monero | ETH | Binance | Těžba kryptoměny | Těžba kryptoměn pomocí reklam | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Nákup digitálních měn | Andreas Antonopoulos | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Zařízení pro těžbu bitcoinů | Saxo | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | OPEC+ | Ether | Czech Fund | Bitmain | Bitmain Technologies | I-Trader | Ruská centrální banka | Vývoj ceny bitcoinu | Next Generation | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Evropská komise | Kryptoměna Bitcoin | NDRC | CCTV | Velké riziko | ASIC | Ceny zemního plynu | Německé banky | Michal Uma | Kenetic Capital | Obchodníci s kryptoměnami | Akciový stratég | Nejznámější kryptoměny | Bitcoin a další kryptoměny | Token | Americké společnosti | Medvědí výhled | Ekonomické vyhlídky | Digitální aktiva | Konglomerát | Zařízení pro těžbu kryptoměn | Těžební zařízení | Web mining | Světová těžba kryptoměn | Kaspersky Lab | Transakce s kryptoměnami | Ondřej Příhonský | Alexej Malanov | Bezpečnostní odborník | Kaspersky | FATF | Trinity Bank | Alipay | Rozpočet | Deficit | Peter Garnry | Německá vláda | Trinity | Objem | Obchod | Konkurenceschopnost | Firma | Tesla Elon Musk | Studie | Co bude | Generální ředitel | Trh s dluhopisy | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | Průzkumy | Blahobyt | Vicepremiér | Liou Che | Oblast supportu | Objem obchodů s kryptoměnami | Předvolební průzkumy | Na burze | ABC | Rozvoj | Problémy | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Události roku | Míra | Měnové politiky | Bloomberg Commodity Spot Index | Předseda | Americké centrální banky | Švédská Riksbank | TASS | Ministr hospodářství | Bydlení | Ztráta | NERV | Stratég | Peking | Singapur | Inovace | Miliardy eur | Budoucnost | Iniciativa | Podnik | Analytička | Eleanor Creagh | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Prezident | Google | Všeobecné volby | Trhy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Stratég Saxo Bank | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Pochybnosti | Úsilí | Indická vláda | Výdaje | Platit daně | SEC | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | COVID-19 | GEM | Technická analýza Bitcoinu | Vývoj | Analytická společnost | Mzda | Nejrozšířenější kryptoměna | Rozhodnutí centrální banky | Stav nouze | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Stimuly | Fiskální politiky | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Spotřebitelé | Automobilka | Refinancování dluhů | Zásobníky | Texas | Státní televize | Návrh zákona | Domácnosti | Růst | Signál | Americká banka | Potenciál | Ceny elektřiny | MALL | Ekonomiky | Války | Poradce | Organizace | Analytik Saxo Bank | Cloud Computing | Práce | Údaje | Společnost Saxo Bank | Prezident Vladimir Putin | Skupina těžařů | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Pákistán | Výpadky | Více peněz | Kontrakty na ropu | Posílení | Swingové minimum | Ministerstvo hospodářství | Tweet | Růst výnosů | Odměny za těžbu | HashRate | Dovoz | Huobi | Členské státy | Výzkumné společnosti | Nové studie | Komunistická strana | JDE | Unie | Průraz | Covid | Technologické firmy | Jasný signál | Mladé generace | Šance | Ceny | Merkelová | Americké vládní dluhopisy | Silné momentum | Margrethe Vestagerová | Ocelářství | Technická analýza ETH/USD | Časový horizont | Čínská komunistická strana | Zvýšení daní | Klimatické změny | Zdanění | Čínská státní televize | Čínské technologické firmy | Ropa dnes | Dnes na světových trzích | Politici | Biden | Česká republika | Jack Dorsey | Významné riziko | Chování ceny | Nařízení | Rozvoj těžby | UMA | Ministerstvo energetiky | Životní prostředí | Stabilní příjem | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Peer-to-peer | Růst ceny | WU | Futures na bitcoin | Situace na trhu | Automobilka Tesla | Arcane Research | Obchodování s emisemi | ETS | Trendové linie | Růstový trend | Platby kryptoměnami | Obchodování s emisemi (ETS) | Těžby kryptoměn | Těžba kryptoměn a obchodování | Financial Action Task Force (FATF) | Pákistánská centrální banka | Pákistánská provincie | SimilarWeb | Zvolení Joe Bidena | Výhled Saxo Bank | Jobs Plan | Island | Emise skleníkových plynů | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Huobi Mall | HashCow | BTC.TOP | Regulační rizika | Zásah proti kryptoměnám | Ochrana investorů | Novem Arcae Technologies | Čchen Ťia-che | Oslabení | Bit.plus | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Platidlo | Dekarbonizace | Prodej | Další kryptoměny | Velký byznys | CO2 | Nordstream 2 | Nordstream | Gruzie | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Odvětví | Chování | Hackeři | Společnosti | Opatření | ANO | Uhlí | Vysoká poptávka | Přijetí kryptoměny | Nejznámější kryptoměna světa | Etherea | Těžba altcoinů | Těžby Bitcoinu | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | Pozornost | Meta | Metaverzum | Plynovod Jamal | Držitelé Bitcoinu | Společnost | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | TIM | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Kazachstán | Fibonacciho retracement | Kryptoměnové transakce | Technická rezistence | Jamal | Coinglass | Těžební společnost | Kosovo | Těžit kryptoměny | Počítačové procesory | Grafické karty | ASIC čipy | Těžař | Nepokoje v Kazachstánu | Těžba kryptoměn v Kazachstánu | Jaran Mellerud | Cena uranu | Cena uranu se na světových trzích | Situace v Kazachstánu | Facebook Ireland | Těžby bitcoinů | Hashrate | Hry | Těžaři s kryptoměnami
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Těžba bez krumpáče
Těžba bitcoinů
Těžba bitcoinů v Číně
Těžba břidličných producentů ropy
Těžba BTC
Těžba diamantů
Těžba doma
Těžba dřeva
Těžba grafickou kartou
Těžba kartelu OPEC

Následující klíčová slova

Těžba kryptoměn a obchodování
Těžba kryptoměn pomocí reklam
Těžba kryptoměn v Kazachstánu
Těžba kryptoměny
Těžba OPEC
Těžba pomocí hardwaru
Těžba pomocí mincí
Těžba ropného kartelu
Těžba ropného kartelu OPEC
Těžba ropy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít