Neděle 29. květen 2022 13:02
reklama
Insta zivy seminar
reklama
InstaMarkets
reklama
Purple broker v ziskovosti
reklama
virarosi krypto

Klíčová slova - Obchodní platforma

img

Zvýšení dohledu nad kryptoměnami

07.04.2022 Gary Gensler, předseda Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nedávno přislíbil zesílit regulaci a zlepšit ochranu investorů. Zaměřil se přitom na trh s kryptoměnami v hodnotě 2 bilionů dolarů. Zdůraznil, že krypto průmysl je plný inovací, ale i zbytečného povyku. Mnoho projektů tudíž může selhat.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. března 2022

22.03.2022 Přední čínská sociálních média a internetoví giganti aktualizovali své zásady s cílem omezit nebo odstranit platformy pro tokeny NFT. Odvolaly se přitom na nedostatečnou srozumitelnost předpisů a na obavy z vládních represí.
img

Akcie ropy v roce 2022: 6 tipů na nejlepší ropné akcie

10.03.2022 Akcie ropy jsou v důsledku růstu ceny ropy v posledních dnech opět v hledáčku investorů. Konflikt na Ukrajině nadále pokračuje a některé země zavádějí embargo na dovoz ropy a plynu z Ruska. Mnozí investoři se ptají, jaké to bude mít reálné dopady na cenu ropy a zda může tento růst nadále pokračovat.
img

Warren Buffett investuje miliardu dolarů do Nubank přátelské k BTC, zbavuje se akcií Visa a Mastercard

17.02.2022 „Oracle of Omaha“ má nyní ve svém portfoliu více společností, které mají přímou/nepřímou expozici vůči Bitcoinu a podobným kryptoměnám.
C:\fakepath\triangle-markets-13012022.png

TriangleMarkets

13.01.2022 Broker TriangleMarkets nabízí spousty revolučních novinek, inovativní obchodní technologii, nízké náklady na obchodování, a hlavně bezpečnost vkladů. TriangleMarkets je online makléř s osobním přístupem a odbornou podporou přizpůsobenou všem různým typům obchodníků. Obchodníci mohou okamžitě reagovat na pohyby tisíce globálních trhů ve forexu, indexech, komoditách a akciích. Hlavní výhodou platformy cTrader je maximální jednoduchost používání společně se zázemím pro aktivitu klientů.
img

Počet aktivních adres ADA roste

03.12.2021 Počet aktivních adres v síti Cardano vyskočil ze 150 000 za den na více než 480 000 za den, opět spadl na 200 000. Podle údajů od společnosti Messari se ukázalo, že s tím jak cena tokenu sítě Cardano klesala, počet aktivních adres vzrostl.
img

Zvažujete přechod z MT4 na cTrader? Tato obchodní strategie od P. Klempára vám s tím pomůže!

08.11.2021 Přestože je MT4 stále nejoblíbenější obchodní platformou, modernější a mladší programy jako například cTrader ji začínají pomalu z této pozice vytlačovat. Pohodlnější ovládání, lepší funkce pro risk management i příjemnější grafické zpracování - to vše nutí stále více obchodníků k "přesedlání" z MT4 na cTrader. Pokud patříte k těm, kteří tento poměrně velký krok zvažují, máme pro vás strategii, která vám pomůže se s cTraderem rychleji sžít.
C:\fakepath\krypto-05112021.png

BidAskBit

05.11.2021 BidAskBit je multifunkční kryptoměnová obchodní platforma. Máme více než desetiletou praxi ve finanční oblasti. Věříme v budoucnost, kde lidé mají kontrolu nad svými financemi. Kryptoměny můžete u nás obchodovat 24 hodin denně po celý rok. Jsme kryptoměnový broker a patří k nejrychleji se rozvíjejícím společnostem v oboru.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-CZkonference-Klempar.jpg

Zvažujete přechod z MT4 na cTrader? Tato obchodní strategie od P. Klempára vám s tím pomůže!

04.11.2021 Přestože je MT4 stále nejoblíbenější obchodní platformou, modernější a mladší programy, jako například cTrader, ji začínají pomalu z této pozice vytlačovat. Pohodlnější ovládání, lepší funkce pro risk management i příjemnější grafické zpracování, to vše nutí stále více obchodníků k “přesedlání” z MT4 na cTrader. Pokud patříte k těm, kteří tento poměrně velký krok zvažují, máme pro vás strategii, která vám pomůže se s cTraderem rychleji zžít.
C:\fakepath\FTMO-25102021-1.jpg

Práce v FTMO? A proč ne?

01.11.2021 V prvním díle našeho miniseriálu o společnosti FTMO jsme si řekli něco o historii společnosti a o tom, jak důležití jsou pro zdravý vývoj Prop Trading firmy nejenom dobří tradeři, kteří pro ni obchodují, ale také kvalitní a loajální zaměstnanci. V dnešní druhé části se podíváme na dění ve společnosti FTMO očima jednoho z jejich nových kolegů.
C:\fakepath\1632309415-Pesta_klepat_na_dvee.jpg

Přestaň klepat na dveře, když máš v ruce klíč

22.09.2021 Jedinou cestou k ziskovému tradingu je odhalování vlastních dokonalostí a nedokonalostí a neustálá práce s jejich množstvím ve svém životě.
C:\fakepath\Cina.jpg

CNN: Úpisům akcií čínských technologických firem v USA bude možná na čas konec

25.07.2021 Úpisům akcií čínských technologických firem na burzách ve Spojených státech bude možná konec - alespoň na čas. Řada z nich totiž plány sama vzdala po zásahu čínských úřadů, jež přispěly k propadu cen akcií čínských podniků, které už na burzách v USA jsou. Nejde ale jen o zásahy čínských úřadů - přísné jsou i požadavky úřadů v USA, které vyžadují audit zahraničních firem. A značný vliv má i nepovedený úpis jedné z prominentních technologických firem z Číny, poznamenal server CNN.
img

Saxo Bank rozšiřuje nabídku platformy TradingView o akcie a CFD obchodované na amerických burzách

15.07.2021 Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, oznámila, že sociální obchodní platforma TradingView, která nabízí pokročilé nástroje pro sledování a grafické znázornění cenných papírů, kryptoměn i devizových instrumentů, bude nově umožňovat také obchodování s akciemi.
C:\fakepath\xtb-01072021-1.png

Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů

01.07.2021 Bitcoin a další kryptoměny už nějakou dobu nejsou jen technologickou kuriozitou. V současné době si kryptoměny vybudovaly svoji pozici v globálním světě financí a používají se jako platební prostředek, což je v kontextu tohoto článku obzvláště důležité. V portfoliích investorů z celého světa je fenomén kryptoměn dnes považován za plnohodnotnou třídu aktiv.
C:\fakepath\akcie-16062021.png

Evropské akcie uzavřely před koncem zasedání Fedu na maximech

16.06.2021 Akcie na evropských trzích uzavřely dnešní obchodování před zveřejněním výsledku zasedání měnového výboru americké centrální banky (Fed) na maximu. Zájem byl hlavně o cestovní, volnočasové a chemické podniky. Na burze ve Frankfurtu nad Mohanem se začalo obchodovat s akciemi on-line prodejce oděvů About You, které si v závěru prvního burzovního dne připsaly 10,8 procenta.
C:\fakepath\about you.png

Evropské akcie jsou blízko maxima, řetězec About You debutoval silným růstem

16.06.2021 Akcie na evropských trzích se dnes drží v blízkosti rekordů, kam vystoupily v předchozích dnech. Zájem je hlavně o finanční a průmyslové tituly. Na burze ve Frankfurtu nad Mohanem se začalo obchodovat s akciemi on-line prodejce oděvů About You, které si hned po zahájení připisovaly více než 11 procent.
img

Týdenní tržní výhled: Údaje RBNZ a HDP USA v centru pozornosti

24.05.2021 Všechny oči se ve středu v ranních hodinách obrátí k prohlášení o sazbě rezervní banky Nového Zélandu a tiskové konferenci. Je vyvíjen tlak na to, aby centrální banka zužovala svůj rozsáhlý program nákupu aktiv (LSAP), protože země bude pravděpodobně jednou z prvních s úplným ekonomickým oživením.
img

Týdenní tržní výhled: FOMC a evropské PMI

17.05.2021 Středeční zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC se tento týden dostává do centra pozornosti poté, co minulý týden došlo k vyššímu nárůstu inflace v USA. Stále více investorů se přiklání k tomu, že FED bude muset zvyšovat úrokové sazby dříve nebo později, ale centrální banka zatím stojí pevně za svým rozhodnutím.
img

👉 Inflace v USA – vše, co potřebujete vědět

12.05.2021 Inflační data za březen nepříjemně překvapila. Index spotřebitelských cen CPI vzrostl v USA meziročně o 2,6 %, nicméně trhy vysoký cenový růst převážně ignorovaly. Zástupcům americké centrální banky se podařilo situaci zklidnit. Tržní konsenzus nyní dosahuje na 3,6 %. A co když bude zveřejněn ještě vyšší výsledek? Jak vysoká inflace musí přijít, aby ji Fed už nemohl ignorovat?
img

Týdenní tržní výhled: Očekávané ekonomické údaje USA

10.05.2021 Všechny oči budou tento týden pevně upřeny na americké ekonomické údaje a americký dolar po obrovské ztrátě v údajích o zaměstnanosti z minulého týdne. Ekonomové a analytici předpovídali, že do ekonomiky bude přidáno více než 990 000 pracovních míst, ale nakonec bylo oznámeno pouze 266 000 pracovních míst.
img

Týdenní tržní výhled: Trhy se zaměřují na FOMC, evropské a americké data

26.04.2021 Vrcholem tohoto týdne bude pravděpodobně středeční prohlášení a tisková konference FOMC v 19:30. I když se neočekávají žádné změny, bude tón a zprávy FEDu o hospodářském oživení pečlivě sledovány, zejména s ohledem na to, že index amerického dolaru od března vymazal téměř všechny své zisky.
C:\fakepath\Coinbase-20042021-1.png

Coinbase IPO: další způsob, jak mohou investoři profitovat z rozmachu kryptoměn?

20.04.2021 Americká kryptoměnová burza Coinbase bude příští týden poprvé uvedena na veřejný trh skrze přímou kotaci na akciový trh NASDAQ.
img

Týdenní tržní výhled: ECB, BOC a zisky amerických firem v centru pozornosti

19.04.2021 Aktuálně jsou zůstávají oči účastníků trhu zaměřeny na vzrůstající akciové trhy po celém světě. Americké i evropské akciové indexy vedly závod v růstu a zaznamenávaly nová maxima, v době kdy se obchodníci zaměřují na pozitivní ekonomický dopad a zavedení vakcíny proti koronavirům.
img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
C:\\fakepath\\xtb-platforma.jpg

5 výhod brokera XTB

13.04.2021 Společnost X-Trade Brokers (zkratka XTB) působí na trhu již více než 15 let. Během tohoto období společnost dynamicky rostla a dnes se řadí mezi přední online brokery na světě.
C:\fakepath\xstation-12042021-uvod.jpg

Podrobnější pohled na obchodní platformu xStation (3. díl)

12.04.2021 V závěrečném třetím dílu naší recenze obchodní platformy xStation 5 od brokera XTB se budeme věnovat dalším užitečným a unikátním funkcím, které mnoho traderů jistě ocení. Důkladněji se podíváme také na možnosti řízení pozic a portfolia a na dodatečné moduly v platformě. V závěru tohoto článku se pak podíváme na výhody a nevýhody této platformy, jak to vidíme u nás v týmu FXstreet.cz.
C:\fakepath\PT-bannery-MT4-HP-11042021.jpg

Unikátní vlastnosti platformy MT4

12.04.2021 Pro začínající tradery může být forex velmi psychicky náročný, protože musí udělat mnohá často nelehká rozhodnutí. U kterého brokera začít obchodovat? Se kterými instrumenty pracovat? Na co si dát pozor? To je jen malý výčet otázek, na které musí aspirující obchodník najít odpověď. Kromě těchto odpovědí, je však také důležité najít a zvolit si správné obchodní prostředí.
img

Týdenní výhled trhů: Trhy se zaměřují na report zaměstnanosti v USA

29.03.2021 S příchodem velikonočního víkendu se v pátek odpoledne všechny oči obrátí k výsledkům NFP v USA. Obchodníci v posledních týdnech zvyšují americký dolar, protože rostou spekulace, že Fed bude dříve nebo později nucen spíše zvyšovat úrokové sazby.
C:\fakepath\xstation-29032021-uvod.jpg

Podrobnější pohled na obchodní platformu xStation (2. díl)

29.03.2021 V prvním dílu této recenze jsme si představili některé základní funkce a užitečné pomůcky, které nabízí obchodní platforma xStation 5 od známého a regulovaného brokera XTB. Ve druhém dílu této recenze se na platformu podíváme o něco detailněji a představíme si další vychytávky a funkce, které traderům mohou usnadnit a zpříjemnit obchodování.
img

Týdenní tržní výhled: FED a evropské PMI v centru pozornosti

22.03.2021 Po minulotýdenní tiskové konferenci FOMC se americký dolar prudce zvýšil a pokusil se vymanit ze své nedávné konsolidace. Přestože se tak nestalo, obchodníci budou tento týden hledat další vodítka od amerického Federálního rezervního systému Jerome Powella v jeho projevech v pondělí a úterý.
img

Týdenní tržní výhled: FOMC a BOE v centru pozornosti

15.03.2021 Zprávy centrálních bank tento týden budou hlavní událostí týdne, přičemž ve středu 17. března budou zveřejněny zápisy ze zasedání rady amerického Federálního rezervního systému FOMC, po nichž bude následovat tisková konference s předsedou Fedu Jerome Powellem.
C:\fakepath\xStation-uvod.jpg

Podrobnější pohled na obchodní platformu xStation (1. díl)

15.03.2021 V dnešním článku se podíváme podrobněji na oceňovanou obchodní platformu xStation 5, kterou nabízí známý regulovaný broker XTB. V rámci této oblíbené obchodní platformy mohou klienti obchodovat forex (měnové páry), komodity, akcie, kryptoměny a dokonce také ETF. Nabídka obchodních instrumentů v xStation je tedy obrovská. V této recenzi si představíme všechny důležité klady i zápory této platformy. Podíváme se také na to, čím se liší od nejznámější obchodní platformy MetaTrader.
img

Týdenní tržní výhled: Všechny oči se upínají na ECB

08.03.2021 Minulý týden se na globálních trzích zvýšila volatilita, když se investoři zaměřili na růst výnosů dluhopisů díky zlepšující se americké ekonomiky. Díky pozitivní zprávě o zaměstnanosti z minulého týdne bude tento týden americký dolar velice sledován, přestože se předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell pokusil trhy uklidnit kvůli vyšším úrokovým sazbám.
img

V centru pozornosti RBA, OPEC a americké NFP

01.03.2021 První týden nového měsíce začíná významnými ekonomickými zprávami, které pravděpodobně ovlivní většinu trhů. Patří sem v pondělí údaje o americkém výrobním PMI (index nákupních manažerů), v úterý oznámení australské centrální banky (RBA), ve čtvrtek zasedání OPEC a v pátek údaje o NFP mzdách v USA.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Týdenní tržní výhled: RBNZ, komodity a výsledková sezóna

22.02.2021 V posledním obchodním týdnu v únoru se všichni zaměří na středu a na tiskové konferenci centrální banky Nového Zélandu ohledně úrokových sazeb a zaměstnanosti, kde bude se můžeme těšit i na komentář předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella.
img

Týdenní tržní výhled: Zasedání FOMC, PMI index a výsledky společností jsou v centru pozornosti

15.02.2021 Tento týden se všichni bedlivě soustředí na komoditní trhy, jelikož investiční banky od JP Morgan a Goldman Sachs tvrdí, že by mohl začít nový komoditní super-cyklus. Ceny ropy budou pravděpodobně klíčovým zaměřením, protože ceny vzrostly téměř o 80 % z listopadových minim.
img

Týdenní tržní výhled: Short-squeeze amerického dolaru a výsledky firem ve středu pozornosti

08.02.2021 V relativně nezajímavém týdnu pro ekonomické zprávy se všichni obchodníci zaměřili na short-squeeze amerického dolaru a k tomu, zda bude tento trend pokračovat. Zatímco minulý týden hodnota mezd mimo zemědělství (NFP) v USA mírně minula očekávání, Bidenův plán proti koronaviru ve výši 1,9 bilionu $ se posunul o krok blíže.
img

Výsledková sezóna, BOE, RBA a zaměstnanost v USA jsou v centru pozornosti

01.02.2021 V prvním únorovém týdnu se všechny oči obracejí k řadě zpráv centrálních bank s čtvrtečním prohlášením o měnové politice Anglické centrální banky a prohlášením o úrokové sazbě Australské centrální bance v úterních ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že se obě měny v posledních měsících pohybovaly ve vyšších hodnotách, mohly být trhy citlivé na jakékoli změny ve výhledu bank.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
C:\fakepath\PT-MT4-FXstreet-slide-1400x590.jpg

MetaTrader 4 – obchodní platforma, která ještě zdaleka není za zenitem

23.10.2020 Pro většinu z nás je to už hodně dávno, co jsme zavítali do světa velkého tradingu a otevřeli svou první obchodní pozici. Přesto, že už si ani mnozí nevzpomenou na přesné datum, kdy se tak stalo, na to první důležité kliknutí a pocity, které po něm přišly, tak na to často pamatujeme tak, jako by se to vše událo včera. O to víc si to pamatují ti, kteří své první kliknutí uskutečnili v rámci obchodní platformy MetaTrader4, se kterou bychom se, podle jejich vývojářů, měli v budoucnu rozloučit. Avšak již dnes je evidentní, že pro mnohé z nás to nebude loučení nikterak jednoduché.
C:\fakepath\obrazek13.png

Stále obchodujete z nainstalované platformy na počítači? Proč, když existuje R WebTrader

12.10.2020 Už jste někdy měli situace, kdy váš smartphone, notebook nebo tablet současně selhaly a Vy jste si před zveřejněním důležitých zpráv neprohlédli některé důležité obchodní pozice? Vrhli jste se do zásuvky, abyste nabili svůj přístroj a ovládli situaci na svém účtu, případně uzavírali pozice.
C:\fakepath\trader-stres.jpg

Pět způsobů, jak snížit stres v tradingu

12.10.2020 Zažili jste někdy podobný den? Obchodní platforma se „zasekla“, internetové připojení vypadává a zároveň jste zapomněli nastudovat blížící se klíčové fundamenty, a zmeškali jste obchodní příležitost? Tyto situace jsou jen některými zdroji stresových situací, s nimiž se musí každý trader občas vypořádat, pokud nechce, aby ho ovládly. To může totiž jinak znamenat nebezpečí pro vaše obchodování.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

6 výhod obchodování na forexu

07.09.2020 Forex je zkratka pro Foreign Exchange – tedy obchodování s cizími měnami. Nejedná se však o klasický směnárenský obchod, jak jej známe, když chceme nakoupit cizí měnu na dovolenou. Zde se měny obchodují virtuálně. Oproti akciovým trhům můžete nejen spekulovat na vzrůst, ale taktéž na pokles. Třeba pokud nevěříte v budoucnost některé měny, zde si můžete zkusit svůj odhad. Pro skutečné obchodování je však lepší si zachovat chladnou hlavu a řídit se spíše racionálními ukazateli než emocemi.
C:\fakepath\ebook.jpg

Několik věcí, které byste si měli ujasnit, než začnete obchodovat Forex

20.08.2020 Pokud čtete tyhle řádky, znamená to jediné - máte zájem o zhodnocení svých finančních prostředků a online Forex trading vám přijde jako správná cesta, jak toto učinit. Jenže je třeba mít se na pozoru, Forex sice může být ziskovou disciplínou, jenže pouze za předpokladu, že k němu přistupujete svědomitě a s těmi správnými informacemi. A přesně ty vám během 5 minut, které strávíte čtením tohoto článku, nabídneme.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

Upozornění na obchodní platformu FXPace

09.07.2020 Česká národní banka upozorňuje veřejnost, že pod obchodní značkou FXPace je v České republice nabízeno obchodování s investičními nástroji typu forex (FX), CFD, akciemi, futures apod. Obchodní platforma je umístěna na webových stránkách https://www.fxpace.com/cs, které jsou provozovány společností Salvax Limited registrovanou na Bermudách.
C:\\fakepath\\cnb 1110.jpg

Upozornění na aktivity společnosti GCI Financial Ltd.

04.06.2020 Česká národní banka upozorňuje veřejnost na internetové stránky https://www.winaccounts.com obsahující nabídku obchodování s investičními nástroji typu CFD a forex (FX) prostřednictvím obchodní platformy ActTrader pod obchodní značkou Goldstarway.
C:\fakepath\414916.jpg

Purple Trading je první broker v ČR, u kterého je možné spekulovat na záporné ceny ropy i v rámci obchodní platformy Metatrader

18.05.2020 Cena ropy se od počátku roku 2020 veze na vlně nevídaných a těžko předvídatelných událostí, jejichž následky vygradovaly na futures kontraktech až do negativních cen tohoto „černého zlata“. Poté, co se květnový kontrakt propadl až takřka na -38 USD za barel a začala se hromadit ropa, kterou „nikdo nechtěl“, tak současně s tím, začalo růst riziko, že se tato anomálie bude v budoucnu opakovat. Riziko záporných cen, však není problém pouze dodavatelů, ale je to problém i pro obchodníky, kteří spekulují cenu ropy skrze CFD kontrakty, protože mnohé platformy, jako je například MetaTrader, či cTrader, neumí se zápornými cenami pracovat.
C:\fakepath\money-management.jpg

Jak na Money-Management

08.05.2020 Money-Management neboli řízení peněz je soubor pravidel, na základě kterých řídíme velikost rizika riskovaného na obchod s cílem, abychom ochránili zisk a minimalizovali naše ztráty. Dalším důležitým aspektem Money-Managementu je maximalizace zisku. V ideálním případě nám tedy Money-Management dovoluje maximalizovat zisky a minimalizovat ztráty.
img

Zlato padá, ropa díky naději na zotavení stoupá

05.05.2020 Minulý týden se objevilo hned několik zpráv, které naznačovaly zotavení z pandemie viru Covid-19. A tak náhle svět, alespoň na papíře, vypadal jako lepší místo. Klíčové komodity jako ropa a benzín se po nedávném propadu a chaosu dokázaly odrazit ode dna, zatímco zlato, které představuje bezpečné útočiště, směřovalo k největšímu týdennímu poklesu za sedm týdnů.
C:\fakepath\cnb 1110.jpg

ČNB upozornila na obchodní platformu grandefex

30.04.2020 Česká národní banka upozornila na obchodní platformu grandefex, která nabízí obchodování s investičními nástroji typu forex, tedy obchodování s měnami. Obchodní platforma je umístěna na webových stránkách grandefex.com, které jsou provozovány společností Soleil Rouge se sídlem na karibském ostrově Dominika a s pobočkou v Barceloně. Firma nemá povolení k poskytování investičních služeb ani jiných finančních služeb v České republice. Případná investice tak není ze zákona pojištěna ani jinak chráněna. ČNB o tom dnes informovala na internetu.
img

Obchodní platforma CoverdealFX

30.04.2020 CoverdealFX je registrovaná obchodní značka společnosti Coverdeal Holdings Limited. Coverdeal Holdings Limited a je regulována Cyprus Securities and Exchange Commission – CySEC, s licenčním číslem CIF 231/14. CoverdealFX.com je forexový broker nabízející k obchodování kromě typických měnových párů i CFD na akcie, komodity, indexy, dluhopisy a kryptoměny. Stránky brokera jsou dostupné ve třech jazycích – včetně češtiny.
C:\fakepath\1584811381-blog_21320_EU_D1.png

Výběr z nedělní přípravy: EUR/USD, USD/CAD a GBP/CHF

22.03.2020 Volatilitu máme, trendy zatím pokračují. Otázkou je, zda není čas na korekce. V dnešním blogu technické analýzy se budu věnovat situacím a obchodním příležitostem na měnových párech EUR/USD, USD/CAD a GBP/CHF.
img

Manuál opatrného investora aneb Pozor na nešvary kapitálového trhu

27.02.2020 Kapitálový trh od svého vzniku v devadesátých letech prošel turbulentním vývojem. Ač tento vývoj vedl jednoznačně pozitivním směrem a spotřebitel si dnes může být mnohem jistější svým postavením a právy, než tomu bylo před lety, stále zde najdeme problémová místa, kde je třeba být ostražitý.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

MultiCharts: automatické obchodování prostřednictvím API v obchodní platformě LYNX

07.02.2020 Stále více obchodníků používá k investování na burze pokročilé nástroje. Jedním z nejdůležitějších faktorů pro úspěch na burze je rychlost, s jakou jsou transakce realizovány.
img

MultiCharts: automatické obchodování prostřednictvím API v obchodní platformě LYNX

05.02.2020 Stále více obchodníků používá k investování na burze pokročilé nástroje. Jedním z nejdůležitějších faktorů pro úspěch na burze je rychlost, s jakou jsou transakce realizovány.
img

Cenové formace – co říkají vzory v grafu?

12.12.2019 Technická analýza je rozsáhlý obor, který vyžaduje dlouhodobé studium, pro jeho úplné pochopení. Přístupů v rámci technické analýzy je mnoho. Jedním z nich je využívání grafových formací, které jsou důležitou součástí technické analýzy. V následujícím článku zjistíte, jak v grafu identifikovat specifické formace a co nám tyto vzory predikují o budoucím vývoji cen.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet ropný trend v roce 2020?

08.11.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Jak vybrat brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019  Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůl...
img

Jak vybrat nejlepšího brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019 Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůli kterým může investor přijít i o celý svůj kapitál? Výběr brokera není jednoduchý úkol. Na investora se doslova valí desítky nabídek, sliby na rychlé zbohatnutí nebo zaručené tipy na investování.
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
C:\fakepath\AOS.jpg

Obchodujete pouze manuálně? Ztrácíte svůj drahocenný čas!

14.10.2019 V našem světě je mezi lidmi naprosto běžnou praxí strach z nepoznaného. Pokud něco neznáme, či tomu nerozumíme, máme k tomu přirozený odstup a často se toho i bojíme. Je to asi stejné, jako kdybyste potkali člověka ze středověku a zeptali se ho, zdali mu chybí auto? Řekl by pochopitelně, že nikoliv, jelikož ani neví co to je a tím pádem to rozhodně ani k životu nepotřebuje. Ano, měl by pravdu, k životu to potřeba určitě není, avšak umíme si představit dnešní dobu bez aut?
C:\fakepath\saxo1.png

Pět nezbytných funkcí pro intradenní obchodníky v obchodní platformě SaxoTraderGO

26.09.2019 Jaké jsou nejužitečnější funkce platformy pro intradenní obchodníky? V tomto článku najdete pět nejdůležitějších funkcí.
C:\fakepath\purple-trading.jpeg

Intervence ASIC, aneb nové regulace, kterým ESMA nesahají ani po kotníky

13.09.2019 Není tomu tak dávno, co se evropský tradingový svět otřásl ve svých základech, když se Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) rozhodl vydat určitá omezující nařízení, která značně ovlivnila chod moderního tradingu.
C:\fakepath\forex.jpg

Pět nezbytných funkcí pro swingové obchodníky v obchodní platformě SaxoTraderGO

12.09.2019 Jaké jsou nejvhodnější funkce platformy pro swingové obchodníky? V tomto článku najdete pět nejdůležitějších funkcí, včetně přehledných videí.
img

Analýza USDJPY: Po Mnuchinovom vyjadrení k obchodnej dohode rastie - príležitosť na short?

28.06.2019  Pred piatkovým ukončením obchodovania sa pozrime na momentálne veľmi zaujímavý menový pár USDJPY. Pozornosť sa zameriava na blížiaci sa summit G20, trh očakáva, že sa dozvieme niečo bližšie o potenciálnej dohode USA a Číny.
img

Analýza Zlato: krátkodobo naďalej rastie a strednodobo môže ešte viac

26.06.2019 Po prerazení kľúčovej rezistencie okolo 1360 - 1365 USD začalo zlato parabolicky rásť na najvyššiu úroveň od roku 2013.
img

Obchodní platforma SaxoTraderPRO

26.06.2019 Platforma SaxoTraderPRO je profesionální obchodní platforma, plně přizpůsobitelná, dostupná pro Windows i Mac. Poznejte, jaké možnosti nabízí.
img

Bittrex International rozšíří platformu pro obchodování

18.06.2019 Platforma bude obsahovat zjednodušené schvalování tokenů a nové obchodované páry, euro a další tradiční měny budou brzy následovat
img

Na čem se letos nejvíc vydělává? Na bitcoinu

13.05.2019 Bitcoin opět nabírá dech. A pořádně! V neděli jeho cena vystoupala až nad 7500 dolarů za kus. To značí více než stoprocentní zhodnocení od začátku letošního roku. Nejpoužívanější a nejvíce kapitalizovaná kryptoměna se tak ocitla na své nejvyšší cenové úrovni od začátku loňského srpna.
C:\fakepath\akcie2.png

Jak obchodovat s akciemi?

22.04.2019 Akcie se pro veřejnost stávají obchodovatelné poté, co daná společnost vstoupí na burzu. Tento proces se nazývá Initial Public Offering (IPO) a firma se přetransformuje ze soukromé na veřejnou. Akcie této společnosti se tedy dostanou na akciový trh, kde je mohou nakupovat a prodávat investoři.
C:\fakepath\trader2.png

Jak vybrat nejlepší obchodní platformy?

14.03.2019 Pro všechny obchodníky jsou obchodní platformy, které si zvolí, nejčastěji používanými nástroji při jejich aktivitách na finančních trzích. Právě tyto obchodní platformy poskytují obchodníkům přístup na finanční trhy, takže volba nejlepší obchodní platformy je pro budoucí výsledky velmi důležitá. V tomto článku najdete úplné informace o tom, co je potřeba promyslet a zvážit při výběru platformy pro online obchodování.
img

Jak na obchodování s Momentum indikátorem

08.03.2019 Vysvětlíme vám vše potřebné ohledně Momentum indikátoru, včetně jeho výpočtu a ukážeme nejčastější obchodní přístupy na něm založené.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
C:\fakepath\AOS-2.png

Úvod do automatických obchodních systémů (AOS)

18.02.2019 Jelikož je problematika robotizace obchodních strategií mezi tradery velmi populární, rozhodl jsem se sepsat tento článek a přiblížit vám fungování obchodních robotů. Prvně bych rád podotkl, že používání obchodních robotů (dále jen „AOS“) bych určitě doporučil spíše pokročilejším obchodníkům, kteří již vědí, jak finanční trhy fungují a umí se dobře orientovat v obchodní platformě MT4.
img

Obchodní grafy, které se neřídí časem

07.02.2019 Časové grafy, které vznikají na základě určitých předem stanovených časových period, patří aktuálně mezi nejvíce rozšířené tradingové grafy vůbec. Přesto, že jsou tolik oblíbené, je třeba si položit jednu velmi důležitou otázku.
img

Důvody, proč může být používání VPS hostingu pro forex trading opravdovým přínosem

16.01.2019 VPS hosting, též známý jako „Virtuální Privátní Server“, je z velké části obdobou fyzického serveru. V obou případech jde samozřejmě o fyzicky hmatatelný server, ovšem u VPS se obvykle výpočetní kapacita, RAM a úložný prostor dělí mezi několik uživatelů.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Fundamentální analýza – jakou akcii si vybrat?

20.12.2018 Položte si otázku: „Kterou akcii bych měl v tuto chvíli koupit?“ Na burze je mnoho obchodovaných společností a každá z nich má celou řadu výhod i nevýhod. Chápeme, že občas nelze přes stromy vidět les a vybrat správnou akcii do našeho portfolia může být někdy težší, než se na první pohled zdá.
img

Složené svíčkové formace

13.12.2018 Zdravím všechny, toto je můj první blog, tak doufám, že se bude líbit. V prvním blogu bych rád ukázal jednu zajímavost ze světa Price Action, kterou sám používám, a to je skládání svíčkových formací.
img

Znáte rozdíly mezi MetaTrader 4 a MetaTrader 5

06.12.2018 Odhalíme vám jak se vyvíjeli obchodní platformy MetaTrader 4 a MetaTrader 5. Zjistíte k čemu jsou primárně určeny a jaký je mezi nimi rozdíl.
img

Proč je obchodování na forexu tak dostupné

05.12.2018 Dozvíte se, co je to forex trading a ukážeme vám, jak nízké jsou požadavky, abyste mohli začít v tomto oboru působit.
C:\fakepath\RoboMarkets-RTrader-web-platform.png

Ostatní software: Platforma R Trader

03.12.2018 R Trader je webová obchodní platforma nové generace s přístupem na globální finanční trhy. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, tržní grafy a online nacenění zdarma, více než 8 700 nástrojů včetně akcií, měnových párů, indexů a ETF. Na R Trader jsou dostupné akcie Apple, Facebook, Google, Netflix a dalších společností.
C:\fakepath\Darwin.PNG

Ostatní software: Platforma Darwin 2

03.12.2018 Darwin 2 je obchodní platforma nejstaršího evropského online brokera Directa SIMpA. V platformě je celá řada zajímavých funkcí, mezi které patří implementované indikátory profesionálních traderů. Jedním z nich je např. Davide Biocchi. Prostředí platformy je klidné a příjemné. Na druhou stranu je nutno podotknout, že ovládání je složitější a vyžádá si delší čas, než se ji naučíte plně ovládat. Celkově vzato, Darwin 2 je dobrá profesionální platforma.
C:\fakepath\btcusd-06092018-4.png

Kryptoměny oslabily až na úroveň devítiměsíčního minima

06.09.2018 Kryptoměny dnes výrazně oslabily, podruhé za necelých 24 hodin, a dostaly se až k nejnižší úrovni za devět měsíců. Trh se obává, že přijetí digitálních aktiv v širším měřítku potrvá déle, než se předpokládalo, uvedla agentura Bloomberg. Největší kybernetická měna bitcoin ztratila 9,8 procenta, na burze v Hongkongu se dnes ráno prodávala za 6422 USD (142.812 Kč).
C:\fakepath\branded_image.jpg

Co RoboMarkets přináší českým a slovenským obchodníkům?

28.05.2018 Investiční společnost RoboMarkets oznámila otevření nové pobočky v Praze ke konci března 2018. Tato nová pobočka je strategickým krokem k pokrytí České republiky a Slovenska, jelikož poptávka po vysoce kvalitních investičních službách v těchto dvou zemích narůstá.
img

Saxo Bank představuje novou obchodní platformu pro aktivní obchodníky a firemní klienty

15.05.2018 Přední fintech specialista Saxo Bank zaměřený na multi-asset obchodování a investice i nadále mění podobu budoucnosti obchodování. Saxo Bank dnes představuje novou obchodní platformu pro aktivní profesionální obchodníky a firemní klienty SaxoTraderPRO. Platforma nabízí jedinečnou kombinaci všestrannosti, uživatelské přívětivosti a jednoduchého intuitivního způsobu ovládání.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Obchodujte s Forexem jako profesionál

05.02.2018 Forex je zkratka z anglického pojmu Foreign Exchange, ale používá se i zkratka FX nebo měnový či devizový trh. Na forexovém trhu dochází k výměně jedné měny za druhou s cílem vložené investice. Obchoduje se zde 5 dní v týdnu 24 hodin denně. Za jeden den se zobchoduje přibližně 6 bilionů amerických dolarů.
img

Akciové trhy začaly stagnovat, dolar oslabuje, zlato naopak posiluje

26.01.2018 Akciové trhy v USA v tomto týdny zbrzdily svůj růst. Index Dow Jones sice opět přepsal historický rekord, ostatní trhy ale mírně zaostaly. I nadále se pohybují velmi blízko rekordních maxim, nejvyšší hodnota pro S&P 500 v tomto byla na ceně 2 856, technologický Nasdaq 100 dosáhl na 7 004 a poprvé tak překonal sedmitisícovou metu. Dow Jones v pátek překonal hranici 26 450 bodů.
img

Černý kyberpátek, kdy Bitcoin klesl pod 12 000 dolarů a ztratil 1/3 hodnoty za 5 dnů

02.01.2018 Cena digitální měny Bitcoin klesla z 20 000 dolarů pod 12 000 dolarů, tedy asi 260 700 korun. Tato kryptoměna přišla o 30 % své hodnoty a zaznamenala nejhorší čas od dubna 2013. Za celý týden oslabila o 25 %.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin klesl pod 13.000 dolarů

22.12.2017 Cena digitální měny bitcoin dnes klesla pod 13.000 dolarů (asi 282.000 Kč), ještě v neděli se přitom blížila 20.000 dolarů. Tato kryptoměna tak v uplynulých pěti dnech přišla zhruba o třetinu své hodnoty a mohla by zaznamenat nejhorší týden od roku 2013.
img

Různé typy grafů a jejich využití pro automatické obchodní systémy (AOS)

28.11.2017 AOS neboli automatický obchodní systém je program, který není ničím jiným, než převedením obchodní strategie tradera do programovacího jazyka vaší obchodní platformy. Díky tomu je počítač, respektive vaše obchodní platforma, schopna realizovat obchodní příkazy přesně podle strategie tradera.
img

Indikátor RSI: pomůže najít vstupní oblasti

06.09.2017 RSI (z anglického Relative Strenght Index) je indikátor patřící do skupiny oscilátorů, vyjadřuje překoupenost nebo přeprodanost určitého trhu. Říká nám, zda je vhodný okamžik pro nákup nebo prodej daného trhu. Na horizontální ose vidíme čas a na ose vertikální hodnoty od 0 do 100. Nad hodnotou 50 jd eo pozitivní signál a pod hodnotou 50 jde o negativní signál.
img

Patria Finance

04.09.2017 Společnost Patria Finance, a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry v rozsahu stanoveném Českou národní bankou, která nad ní rovněž vykonává dozor. Patria Finance, a.s. je stoprocentní dceřinou společností Patria Online, a.s. a je součástí skupiny KBC. Společnost Patria Finance, a.s. byla zapsána do obchodního rejstříku dne 23. 5. 2001 pod identifikačním číslem 26455064. Základní kapitál společnosti činí 150 mil. Kč.
img

BUDOUCNOST BROKERSKÉHO PRŮMYSLU

29.08.2017 Nizozemský broker DEGIRO nabírá na obrátkách od roku 2013, kdy začal nabízet své služby drobným investorům. Před nedávnem společnost dosáhla počtu 200 000 registrovaných klientů. DEGIRO zaznamenalo velmi úspěšnou první polovinu roku 2017, kdy se v porovnání s loňským rokem zvýšily tržby o 57%. Úspěch přichází díky využití technologie za účelem maximalizace efektivity platformy, díky čemuž je možné nabízet nejnižší dostupné poplatky. Automatizace a efektivita obchodní platformy umožňuje vše provádět s minimálním množstvím lidské angažovanosti, proto společnost dokáže zpracovat obrovské množství objednávek pouze s personálem o velikosti 180 zaměstnanců, což je oproti jiným brokerům několikanásobně méně.
purple-trading-broker.png

Rozdíly mezi seriózními a neseriózními brokery

31.07.2017 Pokud již obchodujete forex, nejspíš si plně uvědomujete, jak velice je důležitý výběr správného brokera k dlouhodobě úspěšnému obchodování.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Manipulace na forexu | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Korelace | Backtesting | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Investiční soutěž | Forexový trh | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | USD/CZK | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Měnový trh | Svíčkové formace | Deník tradera | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | GKFX | Binární opce | Spready | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Arbitrážní obchod | Ask | Asset management | ADX | Transakce | BaFin | Bank of England | Bank of Japan | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Buy Stop | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Channel | Autochartist | Close | Konsolidace | DAX | Dealing Desk | Demo účet | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Expert Advisors | Exponenciální klouzavý průměr | FINMA | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Hedge fondy | Komoditní fondy | Foreign Exchange | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Gap | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | Hedging | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | Hodnota Pipu | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | LES | Likvidita | Limitní pokyn | Long | Lot | Low | MACD | MIFID | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Opce | Open | Order | Oscilátor | P/E | Papertrading | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Pip | Pivot points | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Primární trh | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Rezistence (hranice odporu) | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short selling | Slippage | Směnný kurz | Spot | Spotová cena | Spread | Statut | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Take Profit | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tržní příkaz | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Základní měna | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Leoš Mareš | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | První kroky na forexu | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | Top Forex | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Market Watch | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Fibonacciho čísla | Fibonacci expanze | Fibonacci projekce | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Spekulant | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Kurz dolaru | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Forex makléř | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Sociální obchodování | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Burzovní obchodník | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | News trading | Intervenovat | ČSOB | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Forex roboti | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Portfolio manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USD/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Money-Management | Algoritmické obchodování | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoši Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Time-Frame | FxPro | Zásoby ropy | Trading Station | MultiCharts | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | USDCZK | Aktivum | Benzín RBOB | Delta | EPS | Fibonacciho technická studie | Forex robot | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | OHLC | Technická studie | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | StrategyQuant | Forex pro začátečníky | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Shell | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny akcií | Aktuální ceny ropy | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | AnyOption | Automatické obchodní systémy | Automatické obchodní systémy forex | Automatický obchodní systém | Banka | Barel ropy | Směnárna | Binární obchodování | Binární opce návod | Binární opce strategie | Binární opce vaše zkušenosti | Binární opce XTB | Bollinger Bands | Bonus bez vkladu | Bonusy bez nutnosti vkladu | Bonusy bez vkladu | Bossa.cz | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena za barel ropy | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CFD trading | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je to binární opce | Co je to forex | CZK | České akcie | České koruny | DAX 30 | Day trading | Degiro | Devizový kurz | Direct market | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolar vůči koruně | Druhy akcií | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX Capital | EUR kurz | Eura | EURCHF | Evropská banka | Exchange | Fibonacci fans | Fibonacci time zones | Fibonacciho posloupnost | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | FinWin | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex demo | Forex Expert | Forex kalendář | Forex obchodování | Forex Patria | Forex zprávy | Forex.cz | Forexové obchodování | Forexový robot | Forexu | FX Trading | FXCM | FXstreet.cz | GKFX.com | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | HDP Francie | HDP USA | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kalkulačka | Investiční majetek | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investování na kapitálových trzích | IQ Option | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat binární opce | Jak obchodovat forex | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak začít obchodovat s akciemi | Jaroslav Brychta | Jindřich Šídlo | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz ropy | Kurzu měn | Kurzy | Libra | MACD indikátor | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měnový kurz | Meta Trader | Meta Trader 4 | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader download | MetaTrader4 | MQL | MQL5 | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Nejlepší broker | Nejlepší kurzy | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodní systémy forex | Obchodníci s akciemi | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování binárních opcí | Trading view | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | Obchody na burze | Online broker | Online obchodování | OTC trh | Patria Finance | Patria Online | Patria-direct.cz | Pavel Kaiser | PayPal | Pepperstone | Pips | Pivot | Platforma MT4 | Platforma xStation | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Programování AOS | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Saxo Trader | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účty | Srovnání brokerů | Státní dluhopisy | Shares | Stop Limit | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie na binární opce | Surová ropa | Světové měny | Swingy | Španělská ekonomika | Švýcarská centrální banka | Top Option | TopForex | Trade Brokers | Trading platform | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tvorba AOS | Twitter | Velká Británie | Volatility | VT trader | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | Woodies | WTI | Patria Direct | XTB.cz | X-Trade | Založení účtu | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato graf | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | Automatizovaná obchodní strategie | Backtestování | Obchodní pravidla | WoodieCCI | Trading Coach | EIA | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | RBOB | Buy | Buyout | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Ex-dividend | Index relativní síly | Indie | Initial Public Offering (IPO) | Intermediate | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Prospekt | Protistrana | Překoupení | Přeprodání | Range | REIT | ROCE | Sell | Strong Buy | CTA | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Akcie na majitele | Akciová společnost | Automatické obchody | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Převis | Zajišťovací obchody | Zaknihované akcie | Cenová hladina | P/E (Price/Earnings ratio) | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Investiční dotazník | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Co je forex | WebTrader | Miliardář | eBook | Forex Pro | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Broker (makléř) | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Drawdown (DD) | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Majors | Martingale | Momentum indikátor | Paper trading | Stop Loss (SL) | SierraChart | Trader Workstation | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný obchodník | Iron Condor | Butterfly | Systém FinWin | E-mini | Know-how | Blog | Harmonické formace | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | Burze | CMS forex | Co je platforma | Podvědomí | Commodities | Day trader | Expert Advisor | Forex Expert Advisor | Forex Expert Advisors | Forex harmonic | Forex obchodník | Forex výběr brokera | Investment | MetaStock | Online forex | Online forex trading | Stock market | Swing trading strategie | Traders | Money Expo | xSocial | Analytický servis | Saxo Capital Markets | Aramco | Markit | Danske Bank | Bank of New York Mellon | SEB Bank | LPL Financial | CNN | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | ICAP | CME Group | Caterpillar | TradingFloor.com | SaxoTrader | Baker Hughes | Členové OPEC | Macquarie | FX Solutions | Ole Hansen | BNY Mellon | Barrick Gold | Technické indikátory | Forex asistent | Live obchodování | Vývoj AOS | Reálný obchodní účet | Reporty | Regulovaný broker | Investiční soutěže | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | FXall | Finanční regulace | Doporučený broker | Dění na finančních trzích | Diamantová formace | Technický výhled | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Goldstarway | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Hledání svatého grálu | Backtestovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Mobile trading | Currenex | Hotspot FX | Gain GTX | FX Connect | ICAP (EBS) | Spot FX | FX futures | BMW | Trading v praxi | Davide Biocchi | Mobile trader | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Cizí měny | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Energie | Online webináře | Flash news | Earnings | Sentiment trhu | Linie odporu | Podnikatelé | Pro tradery | Target Profit | SEB | Globální akciové trhy | Limitní příkazy | KBC | Obchodník na forexu | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Konzistence | Volby v USA | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Úspěšný obchod | Cena kontraktu | Obchodní signály | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Contango | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | Brokerský dům | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | White Label | Svatý grál | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Kolísání trhu | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Investice do technologií | Inflační tlaky | Glencore | Forwardy | Forexoví tradeři | Globální finanční krize | Obchodování měnových párů | Německé státní dluhopisy | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Daňové příjmy | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Zprávy a analýzy | Algoritmus | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Globální finanční trhy | Obchodní partner | Černé pondělí | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Handelsblatt | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Citi | Online investování | S&P | Guvernér | Dow Jones Newswire | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Bankovní gigant | Největší banky | Tempo růstu | Akcionáři | Tradiční měny | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování AOS | CySEC | Zajištění | Finanční poradci | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | E*Trade | Finance Magnates | MetaQuotes | LeapRate | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Elektronické peněženky | Robustní strategie | Bankovní převod | Správné řízení rizika | Mobilní obchodování | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Rychlé zisky | Historická data | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Řízení peněz | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Automatické obchodování | Summit G20 | Ekonomická situace | Bankovní unie | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | FCA | Historické rekordy | Investovat do akcií | Zprávy a události | Dohled nad finančním trhem | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | Index cen domů v USA | Index cen domů | Americké investiční banky | Čekající příkaz | Institucionální investor | Příjmy | Nástroje technické analýzy | ExxonMobil | Volatilita trhů | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Belgie | Přístup k financím | HDP eurozóny | Obchodní pozice | Backtestování AOS | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Business Insider | Swingoví obchodníci | SIRIX | SIRIX WebTrader | Investec | SaxoTraderGO | Forexový broker | TPG Capital | ex | Algoritmické obchody | Robotický trading | Robotické obchodování | Purple Trading | Elektronická peněženka | MUFG | Spekulativní investoři | Directa | Obchodovat na forexu | Bitstamp | Rystad Energy | Broker roku | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodování ropy | Axiom Investment Advisors | Investopedia | Intradenní obchody | Forex účet | Coverdeal Holdings Limited | Cena palladia | ActTrader | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | Sladká ropa | Poziční trading | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Nízkonákladové obchodování | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | MetaQuotes Software Corp. | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Nízkonákladový broker | MobileTrader | Obchodování s cizími měnami | FX Forward | FX hedging | Margin trading | Příběh tradera | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | GCI Financial | Investování do kryptoměn | Jak obchodovat akcie | Obchodování kryptoměn | Obchodování kryptoměny | XTB kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | Obchodování s investičními nástroji | Darwin 2 | TWBook | Multicharts | Bittrex | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Bitcoin (BTCUSD) | BTCUSD | ETHUSD | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | Kraken | Ethereum Classic | BCH | LTC | ETH | XRP | Investice do bitcoinu | Světová kybernetická měna | Youbit | Dealogic | Nemovitostní fondy | XRPUSD | Ripple (XRPUSD) | Blockchain fork | Hard fork | Soft fork | LTCUSD | Inteligentní investor | Binance | Věštec z Omahy | NEST | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Robinhood | Bitcoin Cash (BCH) | Litecoin (LTC) | Crypto | RoboMarkets | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Automatizované obchodování | Patrik Klempár | RTrader | CopyFX | Strategy Builder | Nejlepší tradeři | Dobří tradeři | Ochrana před negativním zůstatkem | CFD na kryptoměny | Obchody s měnami | Výkonnost fondů | Úspěšný trading | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | SaxoTraderPRO | Burzovní trh | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | R Trader | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Propad kapitálu | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Zobchodovaný objem | Profesionální investoři | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Trading je byznys | Obchodovat forex | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Full-time trader | Full-time trading | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Super-cyklus | Komoditní super-cyklus | Výplaty dividend | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Index kryptoměn | Bloomberg Galaxy Crypto Index | Ether | ShapeShift | Největší kybernetická měna | Referenční index kryptoměn | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | I-Trader | Použití finanční páky | Poskytování investičních služeb | FKI | Trh s ropou | Výsledky firem | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Obchodní signál | Marihuanové akcie | Automatické obchodní strategie | Webová obchodní platforma | TWGold | Cyprus Securities and Exchange Commission | Předpovědi Saxo Bank | Co je forex trading | Obchodní platforma MetaTrader | MetaQuotes Software Corporation | Stanovení ceny | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Zdeněk Macur | Výkonnost akcií | Anticyklické akcie | Náklady na úvěry | Steven Mnuchin | Fondy ETF | Centrální depozitář cenných papírů | Refinitiv | Web Trader | Čínské firmy | Transakční poplatky | Majetek | The Wall Street Journal | Momentum trhu | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Obchodní grafy | Slabší euro | Jak se obchoduje | Obchodní přístup | Velké riziko | Super obchod | Profesionální trader | ASIC | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Palladiové akcie | Online obchodní platformy | Forex obchodní platformy | Obchodní platforma pro akcie | Platforma pro akcie a měny | Nejlepší platformy pro obchodování | Platformy pro kryptoměny | Nejlepší obchodní platformy | Moderní obchodní platformy | Obchodovat na finančních trzích | Elektronická obchodní platforma | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | MTSE | Hodnotové investování | Asijské burzy | Aktivní trader | Investice do konopí | Začínající obchodníci | Inflace v ČR | IPO WeWork | IPO Instacart | Obchodujte ropu | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Beyond Meat | Výsledky obchodního systému | Výška spreadu | Zákaznická podpora | Micro futures | E-Trade | Obchodní platforma E-Trade | CNY | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | Pokles kurzu | CFD na indexy | Začít obchodovat | Charlie Lee | Market Scanner | Americké společnosti | Bittrex International | Platforma SaxoTraderPRO | Trade ticket | Combo tickety | Depth Trader | Využití marže | Analýza výkonu | Volný čas | Akcie a ETF | Kalkulačka obchodníka | Svět investování | Ropné akcie | Swing strategie | Býčí výhled | NASDAQ 100 | Maržové obchodování | Maržový účet | Ripple Labs | Obchodní myšlenka | Spready a poplatky | Ochrana před záporným zůstatkem | Uranové akcie | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Globální akciové indexy | Vanadiové akcie | Vanad | XTB Research | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Intradenní trader | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | WeWork | Akcie podniku | CFD na akcie | Co jsou CFD | Co jsou CFD kontrakty | Kótování | Tisk peněz | Obchodování přímo z grafu | Obchodní pokyny | Intervence ASIC | Saudi Aramco | Denní graf | Stablecoiny | Výše dividendy | Backtest | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | Finanční údaje | Centrální banka Nového Zélandu | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | One-click trading | Volba intradenních obchodníků | Obchodování v grafech | Stop-Loss pokyny | AKAT | Přístup k investování | Risk Reward Ratio | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Ziskové výsledky | Vyzkoušet si trading | ESG | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Price Action analýzy | Swingová obchodní strategie | Automatizovaný trading | Robotické systémy | Editor jazyka MetaQuotes | Vytváření automatizovaných systémů | Kakao | Snižování rizika | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Algo trader | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Obratové patterny | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Alipay | Ant Financial | ByteDance | TikTok | Visual Trader | Digitalizace | Upozornění na aktivity | Střadatelé | Čistý zisk | AKAT ČR | Jana Brodani | Celkové příjmy | Ropný gigant | Politická situace | TRX | Hongkong | Patterny | Kryptoměnová burza | Algo | Investice do ropy | Trinity | LNG | Objem | Dvojitý vrchol | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | Myšlenka | Histogram | FRED | Vyšší volatilita | Obrat trendu | Těžba v USA | Supreme Edition | Akcie Alibaby | Inflace v USA | Akcioví obchodníci | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Pfizer | Obchodování s trendem | Lukáš Voženílek | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Ekologie | Co bude | Vývoj trhu | Kybernetická měna Bitcoin | Amazon | Kapitálové požadavky | Nízké úrokové sazby | Miliardy | USDT | Chris Larsen | Jed McCaleb | PROP Trading | Vyhlídky | Legislativa | Trendová linie | Walt Disney | Švýcarská ekonomika | Ředitelka AKAT ČR | Dluhopisoví investoři | Dvojité dno | Globální trh | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Neinvestovat | Dnešní data | Impuls | Visa | Výrazný pokles | Klesající trendové čáry | Čtyřhodinový graf | Seriózní trading | Position sizing | Váš trading | Být trpělivý | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Finanční ztráty | Cvičení | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Ruská ropa | Vybírat zisky | Cenové formace | Klínové vzory | Medvědí vlajka | Trojúhelníkové vzory | Reverzní vzor | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Vzestupný trojúhelník | Sestupný trojúhelník | Obchodujte přes LYNX | Vzory v grafu | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Ropná zařízení | Airbus | Míra | PMI z Německa | Úroky | Jak určit trend | Měnové politiky | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | Disney | Tým RoboMarkets | Nike | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Forex a komodity | Zasedání měnového výboru | Investiční platformy | Evropské PMI | US100 | Shortování akcií | Ceny dluhopisů | Obchodní podmínky | Ziskovost | Hospodaření | Nízké ceny ropy | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Návratnost | Internetoví giganti | Netflix | Inovace | Miliardy eur | Írán | Irák | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Krátké (short) pozice | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Nejbližší rezistence | ASML | Poradenství | Nový rekord | Breakouty | Podnik | Technické ukazatele | Ukazatele | Galaxy Crypto Index | SAP | Spotřebitel | Britské společnosti | Ceny energií | Vyplácení dividend | Denní volatilita | Krach | Komunikace | Údaje o hrubém domácím produktu | Astrazeneca | Prezident | Koronavirus | Google | 100 miliard dolarů | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Scorpio Tankers | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Enbridge | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Silné měny | Ziskový obchodní systém | Pohyby cen | Separátory období | Negativní dopad | Pokles | Situace | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | FIAT | Směrnice EU | Pravděpodobnost ztráty | Výčitky | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Aktuální rezistence | Obchody | Strach z koronaviru | Čínská vláda | BP | Převody peněz | SEC | NFP | Rozhodování | Funkce platformy TWS | Pokročilé funkce platformy TWS | Zadávání spreadu | Co je IPO? | Snowflake | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Bez rizika | Správci aktiv | Globální indexy | FinTech akcie | Akcie na evropských trzích | Goldplating | CoverdealFX | Coverdeal Holdings | Sirix Mobile Trader | Ekonomické recese | Obchodování odrazu | Obchodní myšlenky | Data PMI | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Platforma CoverdealFX | Mzda | Vzestup inflace | Guru | Exekuce obchodu | Výkyvy | Varovné signály | Čínské exporty | Překoupenost | Výsledky HDP | WP | Těžební kapacity | Vysoká rizika | Výsledný zisk | Vysoké ztráty | Poradci | Program nákupu aktiv | Spekulace na pokles cen | Royal Dutch Shell (RDSA) | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Nízká cena ropy | Evropské země | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Vysoce likvidní | Stimul | Burzy cenných papírů | Propad poptávky | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Určení trendu | Horizontální linie | Aktuální situace | Texas | PYPL | Internetový obchod | Bilion dolarů | Vyplácet dividendy | Unilever | Návrh zákona | Domácnosti | Páka | Fundament | Část traderů | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Úřad práce | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Anomálie | Další růst | Růst | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Tisková konference | Potenciál | KNF | Výroba automobilů | Výhody obchodování | Živobytí | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Nigérie | Psychologie tradera | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Poradce | Organizace | Nezaměstnanost v USA | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vláda USA | Údaje | DPH | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | Hluboké recese | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Hlavní měnové páry | Soustředit na obchodování | Snížení produkce | Výpadky | FANG | DAWN | Activision Blizzard | Emitenti | Delaware | Více peněz | Long signál na akcie | Lloyds Banking Group | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Bankovní vzdělání | Procter & Gamble | Statistiky | Očekávaný zisk | USD za barel | Američtí těžaři | CFD na ropu | Květnový kontrakt | SaxoStrats | USO | Propad ceny ropy | Propad ceny | Trade | S&P500 | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | ETF USO | Cenové pohyby | Uvolňování karanténních opatření | Reddit | Založení demo účtu | Cena surové ropy | Surové ropy | Evropská data | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | WEI | Joe Biden | Regulační rámec | Podpůrná opatření | Seznam brokerů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Lék na COVID-19 | Pracovní síly | Grandefex | Shell | Společnost Shell | Soleil Rouge | Jiří Hruška | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Tweet | Aktivní obchodování | Vývoj komodit | Futures na zemní plyn | HG měď | Ceny dobytka | Růst výnosů | PEPSICO | Dovoz | Dlouhodobý trend | ETN | Zdražení ropy | Maximalizace zisku | Maximalizovat zisky | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Předpokládaný zisk | Expected Payoff | Generovat zisk | Řízení peněz při tradingu | Očekávání do budoucnosti | Martingale přístup | Anti-martingale | Anti-martingale přístup | Zhodnocení obchodního účtu | Geometrické zhodnocení | Velikost rizika | Exponenciální zhodnocení | Zhodnocení na obchodním účtu | Velikost pozic | Vymazání obchodního účtu | Objem obchodní pozice | Největší možný zisk | Možný zisk | Potenciál zisku | Zvyšovat potenciál zisku | Alternativní taxislužby | Skladování ropy | Pád akciových trhů | Zadlužení | Bezpečnost | Soudní řízení | Zveřejněné údaje | Auta | JD.com | Dopad na cenu | Historické výsledky | Býčí scénář | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Omezení produkce | Aktivity společnosti | EasyJet | Splunk | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Roční zhodnocení | Otevřít obchodní účet | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Soubor pravidel | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Emoce v tradingu | Obchodovaný objem | Square | GCI Financial Ltd. | Společnost GCI Financial | WinAccounts | Platforma ActTrader | Býčí trend | Oracle | Ropná krize | Vladimír Růžička | Oklahoma | GlaxoSmithKline | Nestlé | Sanofi | Propad cen | Rostoucí trend | Trend is your friend | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Covid | Infekce Covid | Cardano | Snížení nákladů | Nastavení Stop-Lossu | Velké investice | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Exporty | VPS | Ant | FXPace | Salvax | Salvax Limited | Risk na obchod | Johnson & Johnson | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Reputace | Reputace společnosti | Úspěchy | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Kolísání cen | Technologické společnosti | Noble Energy | Společnost XTB | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Porušení pravidel | Příležitost ke vstupu | Staking | Měnící tržní podmínky | Důvěra | Ant Group | Výzkumy | WeCHat | Časový horizont | Cenové hladiny | Dlouhodobí obchodníci | Podhodnocené akcie | Zalando | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Capital.com | Upozornění na rizika | Počet akcií | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Coca-Cola | Typy grafů | Analýza ceny | FTMO Challenge | FTMO | Přístup na burzu | SPAC | Zhodnocení akcií | Platforma eToro | Typ obchodování | Inflace spotřebitelských cen | Transparentnost | Inspirace | Analyzovat trh | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Oživení z pandemie | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Společnost ByteDance | Vodíkový pohon | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Snížit emise | Biden | Internetová společnost | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Česká republika | Poptávka po akciích | NextEra | Udržitelné investování | Energetický sektor | Dlouhodobý stres | Snížení stresu | Stres v tradingu | Stres v obchodování | Stresové situace | Účinky stresu | Negativní účinky | Realistické cíle | Snížit stres | Jens Klatt | Negativní úrokové sazby | R WebTrader | Výkon společností | Udržitelné investice | Embargo | Chování ceny | Jitan Solanki | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Intel | Obchodní indikátory | Automatické obchodní systémy (AOS) | Budoucnost MT4 | MT4 u Purple Trading | Investice do solární energie | Solární energie | GS | Futures na ropu | Pravidelný příjem | XOM | CVX | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Výsledky voleb | Broker XTB | Akciové investování | Týdenní tržní výhled | Riziko obchodování | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Výdělky | Proražení | Nio | NextEra Energy | GME | GameStop | Lyft | Výběr akcií | Covestro | ABNB | Proč investovat | Očkování | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | IPO společnosti | Mutace viru | Plný úvazek | Cenné papíry a burzy | Lenovo | Peer-to-peer | Burzy v USA | Růst ceny | Proražení rezistence | ADA | Zvýšení ceny | Rio Tinto | JD | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | Realizace obchodu | Držení pozice | CARA | Klienti XTB | Situace na trhu | Vhodné akcie | Pravidla obchodování | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Spekulovat na pokles cen | Tržní reakce | ROI | Report zaměstnanosti v USA | Supercyklus | Rostoucí úrokové sazby | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Obchodní přístupy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | FinTech akcie 2021 | Square (SQ) | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Skluz | Air | Nabídka kryptoměn | Informace o kryptoměnách | Více obchodů | Akcie Phillips 66 | PSX | Gil Luria | Admirals | Omezení rizika | Akcie třídy A | Dlouhodobý investor | Obchodní kalkulačka | Heatmap | Obchodovaný instrument | Kalendář s fundamenty | Vedlejší měnové páry | Exotické měnové páry | Vysoké dividendy | ForexNation | Mentor | Ropné futures | Trading konference | Platební prostředek | VWAP | Víkendové svíčky | Porovnání více instrumentů | Indikátor reálného volume | Volume z futures burz | Volume z futures | VWAP indikátor | COT indikátor | Komoditní tradeři | Indikátor pivotních bodů | Tržní pohyb | Indikátor sezónního trendu | Nastavení platformy | Funkce xStation | Platforma xStation 5 | xStation 5 | Krátkodobí tradeři | Provedení pokynu | Práce s grafem | Zobrazení grafů | Nastavení grafů | Funkce pro tradery | Užitečné funkce | Zobrazení událostí z makrokalendáře | Blížící se fundament | Zvýraznění obchodních seancí | Breakoutové tradery | Vynechání víkendové svíčky | Zobrazení obchodní seance | Vyčíslení rolování | Data minulých rolování | Čekající pokyny | Inteligentní vkládání pokynů | Cenové alerty | Cenové alerty (upozornění) | Zadání cenového alertu | Procentuální pohyby | Pokročilé funkce | Recenze platformy | Recenze platformy xStation | Platformy xStation | Uzamykání zisků | Řízení pozic | Obchodovat CFD | Dividendový kalendář | Největší pohyby | Akciový scanner | Special Purpose Acquisition Company | Tradingové prostředí | Platformy MT4 | AOS - Expert Advisors | Možnosti řízení pozic | Agregace pozic | Sloučení pozic | Uzavřít všechny pozice | ETF investoři | Konkrétní akcie | Analytické zprávy | Výhody platformy | Výhody platformy xStation | Nevýhody platformy xStation | Nevýhody platformy | Obchodování gapů | xStation Mobile | Unikátní vzdělávání | Společnost X-Trade Brokers | COIN | Akcie Coinbase | Coinbase IPO | Obchodní indikátor | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Společnost Coinbase | Uvedení Coinbase | Akcie COIN | NASDAQ: COIN | Coinbase (NASDAQ: COIN) | Vysoká cena | Rostoucí ceny | Objednávky | Trading.com | Shiba Inu | Royal Dutch Shell A | Riziko ztráty | API | Cena Cardana | About You | Stanislav Kostyukhin | Kryptopeněženky | Martin Klass | Největší americká banka | Plány | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Akcie About You | Řetězec About You | Prodej | Další kryptoměny | Graf akcie | Didi | CO2 | Programátor | Obchodní výsledky | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Proč investovat do kryptoměn | Co jsou CFD kontrakty? | Zajištění zisků | Omezení ztrát | Minimální velikost obchodu | Možnost spekulovat na pokles cen | Kryptoměny CFD | Kryptoměny CFD u XTB | CFD u XTB | Demo účet zdarma | Demo účet zdarma u XTB | Tržní analýzy | Zprávy z trhu a tržní analýzy | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Dosažení úspěchu | Dosažení úspěchu na Forexu | Očekávání zisku | Didi Global | Americký trh | Odvětví | Úpis akcií v USA | Doug Guthrie | Xiaohongshu | Aplikace Keep | LinkDoc Technology | CNN Business | Pohyb kapitálu | Akcie čínské společnosti | Správné strategie | Otevřené pozice | Chování | Slabé stránky | Vnímání | Devon Energy | Phillips 66 | TWS | Gary Gensler | Tokeny | Bonusy | Americká ministryně financí | Školení | Mercuryo | Společnosti | Náklady na obchodování | Neúspěch | Opatření | ANO | NFT | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Los Angeles | Studijní materiály | Finanční ředitelka | Americká firma | Obchodní účty | ZískejÚčet | Odvětví Prop Tradingu | Fungování firmy | Trinity Capital | BidAskBit | Trinity Capital LLC | Forex brokeři | Zemní plyn (LNG) | Trader Workstation (TWS) | Nejnovější zprávy | FF Trader | Schlumberger | Trading firmy | Prop Trading firmy | Práce v FTMO | Tradingový byznys | Bankovní společnosti | Firma FF Trader | Kryptoměnový broker | Kryptoměnové strategie | cTrader Android & iOS | cTrader Web | cTrader Desktop | Jednoduchý trading | Sociální obchodování kryptoměn | Kryptoměnová obchodní platforma | Messari | Společnost | Krypto průmysl | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Stres a emoce | TIM | TriangleMarkets | Zprávy z krypto | Zprávy z krypto průmyslu | | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Force | Infografika | Miliardy USD | Triangleview Investments Limited | Triangleview Investments | Broker TriangleMarkets | Válka na Ukrajině | Shell Plc | Royal Dutch | Invaze na Ukrajinu | Oracle of Omaha | Nubank | Sankce | Prudký růst ceny ropy | Konflikt na Ukrajině | Použití v tradingu | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Zkapalněný zemní plyn | Invaze | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Řetězec | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Nízké poplatky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Obchodní nástroje
Obchodní návyky
Obchodní omezení
Obchodní operace
Obchodní partner
Obchodní pásmo
Obchodní patterny
Obchodní plán
Obchodní plán v kontratradingu
Obchodní plány

Následující klíčová slova

Obchodní platforma E-Trade
Obchodní platforma MetaTrader
Obchodní platforma pro akcie
Obchodní platformy
Obchodní platformy IG
Obchodní platformy Metatrader
Obchodní podmínky
Obchodní pokyny
Obchodní pokyny na Forexu
Obchodní politika
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Insta zivy seminar
Potvrďte prosím... Zavřít