U.S. Bancorp

Denní shrnutí: „Sell America“ stahuje americká aktiva ze srázu (20.01.2026)
20.01.2026 Futures na americké indexy míří do závěru obchodní seance převážně se ztrátami, pod tlakem rozsáhlého výprodeje vyvolaného eskalací napětí mezi USA a Evropou. Nejvýraznější pokles zaznamenává index S&P 500 (US500: -0,8 %), zatímco Nasdaq a Dow Jones ztrácejí jen o něco méně (US30, US100: -0,6 %).

Tržby rostou, rizika pod kontrolou. U.S. Bancorp ukazuje skutečnou třídu 📈
20.01.2026 U.S. Bancorp uzavřela čtvrté čtvrtletí roku 2025 s výsledky, které pozitivně překvapily trh. Čistý zisk banky výrazně vzrostl oproti stejnému období loňského roku a tržby překonaly očekávání Wall Street. Společnost těží z vyšších úrokových sazeb a zároveň efektivně řídí provoz, aby generovala zisk z úvěrů i poplatků od klientů.

Bitcoin opět pod hranicí 90 000 dolarů. Klarna uvádí stablecoin v amerických dolarech
01.12.2025 Bitcoin dnes brzy ráno oslabil a klesl zpět pod 90 000 USD. Jako hlavní důvod poklesu jsou uváděny likvidace dlouhých pozic na perpetual futures.

Ranní shrnutí (16.10.2025)
16.10.2025 Americké akciové indexy uzavřely včerejší seanci růstem, i když většina zisků byla v druhé polovině obchodování na Wall Street vymazána. Dnes futures na americké indexy rostou po silných čtvrtletních výsledcích společnosti Taiwan Semiconductor (TSMC), zatímco pozornost investorů se zaměří na komentáře centrálních bankéřů, protože zářijová zpráva o inflaci PPI nebude zveřejněna kvůli uzavření vlády. Mezi společnosti, které dnes zveřejní hospodářské výsledky, patří Intuitive Surgical, The Charles Schwab, Infosys, U.S. Bancorp, The Travelers Company a BNY Mellon.

Největší americké banky zvýší dividendy po úspěšném zvládnutí zátěžových testů
02.07.2025 Největší americké banky v úterý oznámily, že ve třetím čtvrtletí zvýší dividendy. Reagují tak na výsledky každoroční zátěžové zkoušky Federálního rezervního systému, kterou úspěšně prošly minulý týden.

Americké akcie mírně oslabují, výsledky zveřejnily TSMC, UnitedHealth nebo Bank of America
16.01.2025 Index Dow Jones -0,27 % na 43105,79 b., S&P 500 -0,18 % na 5939,16 b., Nasdaq Composite -0,27 % na 19458,21 b.

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.10.2024
17.10.2024 Akcie ve Spojených státech včera posílily. Dařilo se hlavně finančním společnostem po příznivých výsledcích hospodaření předních amerických bank a firmám s malou tržní kapitalizací. Většina velkých technologických firem naopak oslabila.

Třetí čtvrtletí přináší rekordy: Morgan Stanley sklízí extrémní úspěchy, Amazon uzavírá překvapivé obchody
17.10.2024 Průmyslový index Dow Jones ve středu překvapil trhy, když navzdory tlaku technologických akcií dosáhl nového historického maxima. Pokles technologických akcií vyrovnaly finanční společnosti a společnosti s malou tržní kapitalizací, což vedlo k pozitivnímu výsledku na všech hlavních indexech z Wall Street.

US2000 roste o 1,45 % díky pozitivnímu sentimentu v sektoru regionálních bank 🔎
16.10.2024 US2000 roste o 1,45 % na 2305 bodů ve středu, což je jeho nejvyšší úroveň od července, a potenciálně se připravuje na průlom na úrovně, které nebyly zaznamenány od listopadu 2021. Tento růst je především podpořen solidní výkonností finančního sektoru, přičemž SPDR S&P Regional Banking ETF (KRE) roste již čtvrtý den v řadě na své nejvyšší úrovně od března 2023. ETF KRE vzrostl jen během prvních dvou týdnů října o téměř 11 %. Silné výkazy zisků velkých bank posílily důvěru investorů. Akcie Morgan Stanley získávají 6,80 % po oznámení rekordních zisků a U.S. Bancorp vzrostly o 4,30 % díky lepším než očekávaným čistým úrokovým příjmům.

US Open: Indexy na začátku seance hledají směr, malé společnosti vedou zisky 🟢
16.10.2024 Na začátku americké seance se indexy otevírají bez jasného směru, s výjimkou indexu US2000 (Russell 2000). Pozitivní nálada mezi malými společnostmi je připisována rostoucí důvěře investorů ve scénář "měkkého přistání"—návrat úrokových sazeb na nižší úroveň bez vyvolání ekonomické recese. Náladu také podpořily velmi silné kvartální výsledky Morgan Stanley, která roste o více než 7 % na začátku hotovostní seance.

Dividendy: Dividendoví aristokrati (5. díl)
05.08.2024 Řada společností si zakládá na tom, že jsou dlouhodobě atraktivní pro dividendové investory. Mezi těmito společnostmi existuje elitní skupina dividendových akcií, které se nazývají dividendoví aristokrati.

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.4.2024
18.04.2024 Akcie ve Spojených státech ukončily včerejší rozkolísanou seanci poklesem. Investoři hodnotili postoj centrální banky USA (Fed) k úrokovým sazbám a reagovali také na řadu slabých zpráv o hospodaření na začátku hlavní sezony zveřejňování výsledkových zpráv za první čtvrtletí.

Akcie US Bancorp před seancí na Wall Street klesly o 5 %.
17.04.2024 Akcie U.S. Bancorp (USB.US) ztrácejí téměř 5,2 % před otevřením Wall Street po zveřejnění výsledků za Q1 2024. Přestože klíčová opatření, jako je EPS a výnosy, byly zhruba v souladu s očekáváním, prognózy pro druhé čtvrtletí a celý rok 2024 byly revidovány směrem dolů.

Ekonomický kalendář: Inflace v eurozóně, výsledky Morgan Stanley a Tesly
19.04.2023 Trh s futures ukazuje na mírně nižší otevření evropské hotovostní seance. Náladu v Evropě dopoledne zkazil údaj o britské inflaci, který překvapil vyšší než očekávanou celkovou hodnotou indexu spotřebitelských cen. Jádrový indexe spotřebitelských cen byl v souladu s očekáváním. Vysoká inflace ve Spojeném království dále utvrdila peněžní trh v názoru, že další zvýšení sazeb ze strany BoE je nezbytné, což naznačil i sám ministr financí Hunt.

Jak dopadla výsledková sezóna S&P 500 za 4. kvartál 2022?
28.02.2023 „94 % společností z indexu již vykázalo své zisky. Silný růst tržeb je doprovázen padajícími zisky. V první polovině roku se očekává pokračování tohoto trendu dolů, “ říká analytik BHS Timur Barotov.

Je Alibaba největší Mungerovou chybou?
08.11.2022 Blízký přítel a spolupracovník Warrena Buffetta je sám o sobě investiční legendou. Jako správný investor orientující se na podhodnocené společnosti Charlie Munger nestaví obrovská portfolia, ale zaměřuje se jen na několik hodnot. Jeho současné portfolio jich obsahuje pouze pět: Bank of America, Wells Fargo, Alibaba, U.S. Bancorp a již velmi malou hodnotu POSCO - mimochodem této akcie se z velké části zbavil v třetím letošním čtvrtletí. Jeho obrovskou investicí měla být sázka na akcie Alibaby. Nestalo se tak. Munger polovinu své pozice uzavřel, ale úplně nekapituloval - ještě mu 300 000 kusů zbývá.

Americký akciový trh uzavřel níž, Dow Jones klesl o 1,34 %
17.10.2022 Nejvýkonnější složkou indexu Dow Jones dnes byla JPMorgan Chase & Co, která získala 1,82 bodů, resp. 1,66 %, a uzavřela na hodnotě 111,19. UnitedHealth Group Incorporated vzrostla o 3,22 bodů, resp. 0,63 %, a uzavřela na hodnotě 513,13. Boeing Co vzrostla o 0,75 bodů, resp. 0,57 %, a uzavřela na úrovni 133,15.

Jak se mění portfolio W. Buffetta a proč by vás to mělo zajímat
17.08.2022 Jméno legendárního investora zná pravděpodobně každý z vás, přesná skladba portfolia jeho investiční společnosti Berkshire Hathaway však až tak známá není. Podívejte se na největší pozice v portfoliu slavného “věštce z Omahy” a nechte se inspirovat jeho investiční strategií. Na jaký sektor aktuálně Warren Buffett sází? Věští slavný investor nadcházející krizi? Přinášíme vám největší pozice a také změny, kterých portfolio Warrena Buffetta doznalo v roce 2022.
Související klíčová slova:
Obrovský výprodej | POSCO | Index S&P 500 Dividend Aristocrats | Russell 2000 (US2000) | 3М | Obchodní seance | MIFID | Vysoké valuace | Zkušenosti | Akcie Coca-Cola Company | Matěj Široký | Obchodník | Účet u XTB | Cap | Akcie U.S. Bancorp | Interactive Brokers | Alphabet | Vysoké riziko | Bankovní index | EUR | Las Vegas Sands | Zdroje informací | Trend | Výnosy dluhopisů | Simon Peters | US2000 | Vlastnit akcie | Akcie společnosti Chevron | Applied Materials (AMAT) | Index US500 | Elitní skupiny | LVMH | Svobodné podnikání | Prohlášení | Tempo růstu | Taiwan | Bancorp | Budování pozice | Výkon dividendových aristokratů | Diverzifikace | Zveřejňování výsledkových zpráv | USB.US | Pojišťovna | Skydance | Premiér Módí | Aktiva | Citigroup | FDA | Výkon amerického dolaru | Čistá zisková marže | Širší index | Navyšovat dividendy | Colgate Palmolive | EURJPY | Zveřejnění výsledků | Cenové stability | Investování do akcií | Finance Yahoo | Frankfurt | Dividendový investor | Abbott Laboratories (ABT.US) | Berkshire Hathaway | Letecké společnosti | Zhodnocení prostředků | Akcie výrobce luxusního zboží | Goldman Sachs | Perpetual futures | Velké a stabilní společnosti | Dlouhodobý dividendový výnos | Otřesy | Wealth | Nákupy ve slevách | AMAT | NIM | Ethereum | Volatilita | Altria | America | Dividendové investory | ZEC | Řetězec Walmart | Směrnice | Brent (OIL) | UnitedHealth Group | SPA35 | Paramount | Investiční doporučení | Bývalý prezident | Velké finanční instituce | Pozitivní sentiment | Investing | Burze | Snížení úrokových sazeb | Dolarový index | Dividendy | UK100 | Investování | Finance | Ranní zpráva pro tradery | Novavax (NVAX.US) | Formula One | Tento týden | UAL | Paramount Skydance | Nezaměstnanost | Člen rady guvernérů | United Airlines (UAL.US) | Cena zlata | Zpráva | Výprodeje | Údaje o maloobchodních tržbách | Výraznější volatilita akcií | Delta Air | Kvartální dividendy | Společnost Klarna | 10 akcií | Směřování trhu | Očekávání zisku | Peníze | Oznámení | Čisté úrokové výnosy | Brent | Politika | Očekávání | Roční výnos indexu | Výhled na rok | Zvýšení sazeb | Akcie společnosti Chevron Corp | Tržní prostředí | Financovat | IBM.US | Největší pohyby | Standard & Poor's | Denní pokles | Zisková marže | Nejslabší akcie | Otřesy na finančních trzích | Abbott Laboratories | Růst | Fio | Akcie Applu | Příležitosti | Zaplať později | Nejsilnější sektory | MiFID II | Sentiment na trhu | Charles Schwab | Prognóza | Pozitivní nálada | Použití finanční páky | Obchodování akcie | Výnos indexu S&P 500 | US Bancorp | CBOE | Výhled | Hrozba | Akvizice | Pochybnosti | Perpetual | Býčí výhled | Hospodářské recese | Kevin Hassett | The Motley Fool | Madrid | Výnosy amerických státních dluhopisů | Investopedia | Čistá úroková marže | CF Industries | Výnos desetiletého dluhopisu | Paramount Global | Politické rozhodnutí | Inflace | Zasedání FOMC | Řetězec | Portál FXstreet.cz | Snižování úrokových sazeb v USA | Kryptoanalytik | Meziroční růst | Bed Bath & Beyond | Celoroční výhled | Vývoj měnového páru | Investujte zodpovědně | Problémy | Trh | Utility | MSCI | Centrální banky USA (Fed) | Inflace v eurozóně | Směřování trhů | Kdo jsou dividendoví aristokrati? | Ropné společnosti | Open | Dividend Aristocrats | Převzetí | Celosvětově známé produkty | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Index | Standard & Poor's 500 | Všechny akcie | Exxon Mobil | Výkon | Módí | Největší banka | Eura | Komise | Nejistoty | Obchodování na devizovém trhu | Kapitál | Průmysl | Index Stoxx 600 | TD Cowen | Warner Bros | Optimismus investorů | Upravený zisk | Agentura Reuters | Index dopravních společností | Největší americké banky | Tržní kapitalizace | S&P | Zdravotní péče | Ekonomiky | Evropské dividendové akcie | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Akcie ve Spojených státech včera | Akciové indexy | Centrální banky | Cenová korekce | FTSEurofirst 300 | Ekonomický kalendář | Volatility | Alibaba | xStation | Výrazný růst | Covid | Macron | Společnosti | BKR.US | Sentiment investorů | Rok 2026 | Coca-Cola | Nejsilnější akcie S&P | American Airlines | Zaměstnanost | Představitelé Fedu | Vzdělávací materiály | Akcie Coca-Cola | First Horizon | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Futures | Index Hang Seng | Joachim Nagel | TSMC | Nařízení Evropského parlamentu | Očekávání analytiků | Polovodičový průmysl | Obchodování na Wall Street | Pozornost | Graf | Snižování sazeb | Bitcoin | Eskalace | Akcie v roce 2022 | Gamble | Pokles ceny | Hang Seng | Applied Materials | Nový rekord | Stabilní růst | Mírný růst | Zpráva o inflaci | Research | Prezident Trump | UAL.US | Klesající trend | Úrokové sazby | Podnikání | Stablecoin | Ropa | Americké indexy | Dluhopis | Sell | S&P 500 Dividend Aristocrats | Energetický sektor | Největší ztráty | Akcie ve Spojených státech | Stripe | Počasí v USA | Dolar vůči japonskému jenu | Brokers | Pár EUR/USD | Index Nasdaq Composite | Čistý zisk | Kapitalistické země | Testovací účet u XTB | Ekonomické aktivity | PNČ | Zavedené společnosti | Stříbro | Finanční instituce | FRA40 | Vítězství Donalda Trumpa | Akcie banky | UnitedHealth Group Incorporated | Snižování inflace | Finanční společnosti | Dolar vůči jenu | ETF | Tabáková společnost | Infosys | Politický chaos | Statistické údaje | PEPSICO | Obchodovat | Vice | Opatření | Současné ceny | Volatilita akcií Apple | Evropský parlament | Náklady | Výdaje | Technologický index Nasdaq | LVS | FTSEurofirst | Piper Sandler | Analytici | Vysoká inflace | Alphabet (Google) | Napětí mezi USA a Evropou | Odvětví | WBD | Velké technologické společnosti | Snižování úrokových sazeb | Sázka | Marketingová komunikace | WFC | Podnikání na kapitálovém trhu | CL | Index volatility | Boeing | Stabilní společnosti | Occidental | Vývoj | JPMorgan Chase | Sektory S&P | Pokles technologických akcií | American Express Company | BHS Timur Barotov | Roční dividendový výnos | Dividendoví aristokrati | Rok 2025 | Americké akcie | Obchodníci | Silný brand | Investice do Alibaby | Čínská komunistická strana | Riziko ztráty | EUR/USD | Výnosy | Očekávání trhu | BNY Mellon | BH Securities | Akcie společnosti Bank of America | Chevron Corporation | Tisková zpráva | Ekonomická recese | Počasí | Uzavření trhů | Firma | Manufacturing | Roční výnos indexu S&P 500 | Portfolio W. Buffetta | Větší pokles | Dividendový výnos | Dobré dividendové akcie | JPM | Blizzard | Růstový potenciál | Fio banka, a.s. | Úroveň rezistence | Investiční strategie | Nárůst zisků | Oil inventories | USA | Dividendoví králové | Miliardy dolarů | ADP | AI | Objem investovaných peněz | Estée Lauder | Palmolive | Zcash | Zdravotní pojišťovna | Makroekonomická data | Novinky společnosti | Provozní marže | LVS.US | Trading PRO | Dow Jones | Activision Blizzard | Investovat | Komoditní | Technologický index | Generální ředitel | Hotovost | Sazby | Průzkum | Firmy | Objem obchodování | Obchodní dohody | Index US2000 | Soupeření | Zisk na akcii (EPS) | Odkup vlastních akcií | Dolar včera | Formula One Group | Index regionálních bank | Klarna | Emerging markets | Kurz tradingu | Plyn (NATGAS) | Trading | Fed | Obchodní řetězec | Komise v přenesené pravomoci | Účastníci trhu | Indický premiér | Pokračující růst | Akcie bank | Narůst zisků | Vítězství | Trhy | Nová společnost | Texas Instruments | Walmart | Průměrný roční výnos indexu | Obchodování na newyorské burze | Výraznější volatilita | Zvýšení dividend | Kimberly Clark | Apple Podcasts | Rizika | Americký dolar vůči japonskému jenu | Akcie společnosti Coca-Cola Company | Michal Šnobl | Globální trhy | Vysoká rizika | Euro vůči americkému dolaru | Akcie s malou tržní kapitalizací | Americké banky | Futures na americké indexy | Skladba portfolia | BBBY.US | Snížení úroků | Futures na ropu | Průmyslové podniky | U.S. Bancorp (USB.US) | Amazon | Japonský Nikkei | Gasoline inventories | Energetické společnosti | xStation 5 | Investment Banking | UnitedHealth | Akcie banky Morgan Stanley | Výsledky hospodaření | Americké akciové indexy | Tesla | ONE | Prezident Emmanuel Macron | GS | USDCHF | Mzdy | MSCI Emerging Markets | Poradenství | General Motors | Anadarko Petroleum | Odhady analytiků | Béžová kniha Fedu | Peněžní trh | Na burze | Společnost | Evropské trhy | Hospodaření | Ztráta | Wells Fargo | Estee Lauder | Dolar k japonskému jenu | FXstreet | Reporty | Projevy centrálních bankéřů | Akcie U.S. Bancorp (USB.US) | Nejslabší sektory | Hrubá marže | Ceny ropy Brent | Obchodování opcí | Eskalace konfliktu | Přesná skladba portfolia | SP Global | Riziko | Analytik | Travelers | JPY | Pokles výnosů | Bank of America | Transakce | USDX | Meta | Portfolio | United Airlines | Buffett | Plyn | Čína | Pokles akcií | Akcie aerolinek | Ceny | Dynamický růst | Recese | Pokles | Testovací účet | FactSet | Centrální banka | ASML | Americký dolar k japonskému jenu | WTI | Yahoo | EUR/JPY | Stratég | Instituce | CFD na akcie | Novavax | Morgan Stanley | Ceny zlata | Výnos | TSLA.US | eBook | Podcast | Index DOW | IHNED | Frank | Komunistická strana | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | CFD | Discovery | 256/2004 | US30 | Provozní náklady | Hospodářský propad | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Miliardy USD | Index technologického trhu | Ceny akcií | ASX | Akcie společnosti Alphabet | Akcie společnosti Apple | EPS | Horizon | Současné tržní prostředí | Část zisků | Zisk | Ruské ropy | EURUSD | Nasdaq Composite | Vklady | Obchodování | TGT | Prezident | Odhad analytiků | Průměrný denní objem | Evropa | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Ceny ropy | Finanční výsledky | Předpověď | Údaje | Technologické společnosti | FXstreet.cz | Obchody | Nejslabší sektory S&P | Obchodování se CFD | ProCent | Platforms | Společnost TSMC | Zpráva pro tradery | Exxon | Zemní plyn | Marže | Spotová cena | JPMorgan Chase & Co | Směřování | BBBY | Výsledky Morgan Stanley | Společnost XTB | Výnos akcií | Situace | Google | Tržby | Roční výnos | Vysoké příjmy | Pozitivní výsledek | Mosaic | NATGAS | Obavy o poptávku | Dividenda | DE40 | Spready | Warner Bros Discovery | Devizový trh | Načasování | Optimismus | Dolar | Euro | Investování je rizikové | FED sazby | Výnosy státních dluhopisů | Etoro | ABT | Výprodej | Colgate | JPMorgan | Zdraví | Výrobce luxusního zboží | ČTK | Novinky | Ztráty | Abbott | Japonský jen | FOMC | Akcie | Currency | Target | Podniky | Warner Bros. Discovery | Asijské seance | Wealth Management | Reuters | USDJPY | Technologie | Emmanuel Macron | Prognózy | Kurz | Růst zisků | Pozornost investorů | Úspěchy | Rekord | Výsledky | Komunikační služby | Tokenizace | BHS | Investice | NVAX | Čínský index | Microsoft | Business | Potenciál | Zdravotnictví | Investujte | Kapitalizace | Komunikace | Coca-Cola Company | Ekonomická aktivita | Index volatility CBOE | Zisky | Investiční stratég | Delta | Dividends | Johnson & Johnson | USD za barel | Kurz eura | Hospodářství | Věštec z Omahy | Timur Barotov | Index Standard & Poor's | Americký akciový trh | Delta Air Lines | Russell 2000 | Index MSCI | Marika Čupa | Ropa WTI | Finanční sektor | Burzy | Hospodářský růst | Chaos | Poradce | Stabilní výhled | Objem nákupů | Zhodnocení | Pro tradery | Services | Dominion Energy | Výhled úrokových sazeb | Technologičtí giganti | Pokles společnosti | Valuace | Výsledková sezóna | Air | Plány | TXN | COVID-19 | Ranní zpráva | Béžová kniha | Regionální banky | Nikkei | Čtvrtletní zisk | Úrokový výnos | TIM | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | IBKR | Trh dnes | Příjmy | Fiskální rok | Volatilita akcií | Prodej | Rok 2024 | Financial | Bloomberg | Bezpečné investice | Silný růst | Akcie S&P | Míra | Komoditní trhy | Pokles tržeb | Divize | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Korekce | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Výkonnost | Obchodování s akciemi | Index S&P 500 | Krize | MS.US | Růst výnosů | S&P 500 | JDE | MT4 | Růst tržeb | Intuitive Surgical | Cena | Digitalizace | Upozornění | Apple | Snížení sazeb | Nižší růst | TSLA | Kurzy | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Skupina akcií | Technologický index Nasdaq Composite | NVAX.US | Akcie společnosti | Báze | Zlato | Motley Fool | Akcie Alibaby | Pozitivní výsledky | Odpovědnost | Finanční situace | Výsledky za Q4 | Práce | Schwab | Centrální banky USA | Cíle | Bezpečnost | Cena americké ropy WTI | Banky | Více příležitostí | Vlády | Express | Kotace | Investiční společnosti | Taiwan Semiconductor | Šance | Tržby společnosti | Úrokové výnosy | Netflix | Výplaty dividend | Zisk na akcii | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Procter & Gamble | Ministr financí | Nejsilnější sektory S&P | XTB | Meta Platforms | Uzavření dohody | CAPEX | Solidní výsledky | Čínské akcie | Pozice | Stock | Portfolia | Potenciální zisk | Spotová cena zlata | OCI | Nejslabší akcie S&P | Chevron | Akcie Morgan Stanley | Kovy | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Výrobce čipů | Market | Technologický sektor | Denní objem | Las Vegas | Stoxx | Průměrný roční výnos | McDonald's | Rozvíjející se trhy | Texas | Kvartální výsledky | Služby | Fio banka | Sentiment | SNB | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Investoři | Nižší sazby | Míra nezaměstnanosti | Nejsilnější akcie | Spotify | Pokles zisku | Occidental Petroleum | Spotřebitelé | Cowen | Vzdělávání | Americký dolar včera | Čistý zisk banky | Rezistence | Index Dow Jones | Projekce | Dobrá investice | Velké banky | Nařízení | Dividendové investování | Ropy | Stabilní zisky | S&P 500 a Dow Jones | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Hospodářské výsledky | USD | Vývoj dolarového indexu | Cena americké ropy | Nové příležitosti | Inflace ve Spojeném království | Ekonomické recese | D1 | Warren Buffett | Morgan Stanley (MS.US) | US500 | Co se děje na finančních trzích | Federální rezervní systém | CZ | Propad | Bankovnictví | Vysoká nezaměstnanost | Trh s futures | Bitcoin dnes | Finanční ztráty | Markets | Stellar | Dividendové akcie | Výrobce čipů Nvidia | Activision | Nejvýraznější pokles | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Nvidia | Investment | Indexy | Tržní volatility | Americký dolar | US100 | ECB | HICP | Stoxx 600 | Růst ceny | Měnová politika | Ziskovost | Doporučení | Francouzský prezident | Body | Charlie Munger | ROCE | Spekulace | EU | Bankovní sektor | Miliardy | Materiály | Trading pro začátečníky | Poptávky po ropě | Applied Materials | Komunistické strany | Akciový trh | Akcie společnosti Coca-Cola | Investovat peníze | Investor | Kapitalový výnos | USD/JPY | American Express | Průmyslový index Dow Jones | Nové údaje | Banka | Brent a WTI | Index technologického trhu Nasdaq | Baker Hughes | Ocenění | News | Řízení portfolia
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Výhled | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | Banka | 3М | Trading | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot




