Středa 19. června 2024 16:33
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Fidelity

img

Každoroční průzkum ESG společnosti Fidelity International odhalil, že společnosti mají i nadále zájem zapojit se do této problematiky

18.06.2024 Dosažení nulových emisí je zásadní pro přežití naší planety, nicméně dosažení tohoto cíle je stále jednou z nejtěžších výzev, kterým svět doposud čelil. Povzbudivé je, že podle každoročního průzkumu analytiků společnosti Fidelity International (Fidelity) v oblasti ESG mají společnosti i nadále zájem spolupracovat se svými podílníky na tom, jak zlepšit úsilí v oblasti udržitelnosti. Uvědomují si totiž rychle se měnící fyzické i ekonomické prostředí, a i posuny v regulaci kolem nás.
img

Bitcoin ukončil týden na vyšší úrovni po silném přílivu do amerických spotových bitcoinových ETF

11.06.2024 Bitcoin zakončil minulý týden o 3 % výše po silném přílivu peněz do amerických spotových bitcoinových ETF. V úterý došlo k celkovému přílivu 887 milionů USD do amerických spotových bitcoinových ETF, což byl druhý nejvyšší den zaznamenaný od jejich spuštění. V čele stál FBTC společnosti Fidelity s 379 miliony dolarů, následovaný IBIT společnosti BlackRock s 274 miliony dolarů.
img

Fidelity International: Rozhodnutí ECB

07.06.2024 „Jak se všeobecně očekávalo, Evropská centrální banka (ECB) zahájila svůj cyklus snižování sazeb posunem základních sazeb o 25 bazických bodů níže. Rada guvernérů odůvodnila zmírnění míry restriktivní politiky s ohledem na větší důvěru v dezinflační proces a sílu měnové transmise. Očekávání růstu bylo pro rok 2024 revidováno o 30 bazických bodů výš, což je v souladu s náznaky, které jsme sami pozorovali od začátku roku. Celkový růst ale zatím zůstává pod trendem. Projekce inflace byly pro roky 2024 a 2025 rovněž revidovány výše, i když, a to je důležité, projekce pro rok 2026 zůstaly v rámci cíle beze změny.“
img

Bitcoin se blíží novému ATH

06.06.2024 Po relativně klidném víkendu se cena Bitcoinu na začátku pracovního týdne opět vydala na sever, dosahujíc včera večer 71 767 USD.
img

Americké bitcoinové ETF s novými rekordními přílivy 📈

05.06.2024 Včera zaznamenalo 10 amerických spotových bitcoinových ETF čistých přílivů 886,8 milionů dolarů, což pomohlo největší kryptoměně vrátit se zpět nad 70 000 dolarů. Včera bylo zlikvidováno více než 800 milionů dolarů v krátkých pozicích, ale stále není jasné, proč byly přílivy tak velké uvnitř fondů IBIT a Fidelity FBTC společnosti BlackRock. Některé spekulace signalizují, že perspektiva vytvoření burzy cenných papírů se sídlem v Texasu (Texas Stock Exchange) společnostmi Citadel Securities a BlackRock, která se bude „specializovat“ na produkty obchodované na burze, může pohánět trh, ale faktem je, že včerejší přílivy pravděpodobně ovlivnily některé velké kupce – navzdory slabosti na Wall Street a drahých kovů. Také slabší makrodata z USA (a amerického dolaru) mohou být spouštěčem očekávaného pivotu Fedu a klesajících výnosů státních dluhopisů, což může zvýšit poptávku po takzvaných rizikových aktivech.
img

Bitcoin očekává historické maximum se 4% rozdílem, protože ETF přitahují masivní příliv peněz

05.06.2024 Podle údajů společnosti TradingView se cena bitcoinu v úterý vyšplhala na 71 200 dolarů, což je jen 4 % od jeho historického maxima 73 700 dolarů, které bylo dosaženo začátkem března. Rally přichází na vlně masivního přílivu do amerických spotových burzovně obchodovaných fondů (ETF) obchodujících s bitcoinem.
img

Fidelity International: Hodnotové akcie hledejte v Evropě, ne v USA

24.05.2024 Evropa má mnohem větší zásobu akcií, které se v současné době obchodují na zajímavějších násobcích než jejich americké protějšky.
C:\fakepath\ethereum.jpg

Američtí regulátoři otevřeli cestu pro fondy na spotový ether

24.05.2024 Americká Komise pro cenné papíry (SEC) ve čtvrtek otevřela cestu pro spotové fondy na ether. Schválila žádosti společností Nasdaq, CBOE a NYSE o uvedení burzovně obchodovaných fondů (ETF) vázaných na cenu této druhé největší kryptoměny. Ether to ale nepovzbudilo. Bezprostředně po oznámení sice přidal zhruba procento, dnes kolem 16:00 SELČ ale asi tři procenta odepisuje na 3680 dolarů (zhruba 84.000 Kč). Podle analytiků je to typická reakce ve stylu rčení "Buy the rumour, sell the news", kdy investoři nakoupili na základě dohadů, že se schválení chystá, a po samotném oznámení si vybrali zisky.
C:\fakepath\1716543945-76-2406204.jpg

Bude bitcoin následovat zlato na ATH? | Investiční Memento #76

24.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 76. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

Ranní shrnutí (24.05.2024)

24.05.2024 Poslední seance týdne na trzích APAC přinesla pokles většiny hlavních indexů z tohoto regionu. Japonský Nikkei ztrácí téměř 1 %, Hang Seng klesá o 1,2 % a australský ASX 200 odečítá 1,1 %.
img

Graf dne - Ethereum (23.05.2024)

23.05.2024 Ethereum dnes posiluje o 0,70 % a vrací se nad 3 800 USD. Tento týden by mohl být pro trh kryptoměn klíčový díky několika významným katalyzátorům.
img

Fidelity International: Dešifrování vztahu mezi finančními tituly a sazbami

17.05.2024 Nacházíme se zhruba v polovině americké výsledkové sezóny za první kvartál, ovšem více než tři čtvrtiny finančních společností již odreportovaly své výsledky. Finanční sektor zatím pohodlně překonává konsenzuální odhady, ale ohledně dalších vyhlídek jsou investoři spíše pesimističtí. Důvodem jsou úrokové sazby, které ze svého současného vrcholu v nadcházejících měsících poputují spíše níže.
img

Fidelity International: Chart Room – Kde jsou skutečné výnosy

14.05.2024 Vyšší reálné výnosy v některých oblastech rozvíjejících se trhů nabízejí atraktivnější příležitosti u nástrojů s fixním příjmem než trhy rozvinutých zemí – i když úrokové sazby v USA zůstávají po delší dobu na vyšší úrovni.
img

Vzestup cen kryptoměn, zatímco mzdy v mimo zemědělský sektor zaostávají za očekáváním

07.05.2024 Začátek týdne byl pro kryptoměny těžký, ceny klesaly a z celkové tržní kapitalizace ubylo více než 235 miliard dolarů.
img

Fidelity International: Vyplácení dividend

03.05.2024 Vzpomínáte si, jaké to je mít výnos? Jak ukazuje rok 2024, vydělávání peněz na akciovém trhu v dlouhodobém horizontu není jen o výběru správných růstových titulů.
img

Ethereum pod úrovní 3000 USD🚨

30.04.2024 Ethereum dnes ztrácí více než 5,5 % poté, co spotové ETF v Hongkongu zklamaly očekávání některých investorů a neukázaly se jako katalyzátor růstu. Kromě toho zůstává sentiment na Wall Street před zítřejším zasedáním Fedu a projevem předsedy Powella slabý. Po nedávných údajích o inflaci, které byly vyšší, než se předpokládalo, se investoři obávají, že síla dolaru a rostoucí výnosy vytvoří další tlak na riziková aktiva.
img

Ranní okénko - Růst v USA zpomalil, ale Fed bude muset zůstat obezřetný

26.04.2024 Dnes nás čeká přísun zajímavých dat z Evropy i z USA, řeč bude především o cenách, penězích v ekonomice, ale i rozpočtech spotřebitelů. Hlavní informací z evropského kontinentu bude meziroční vývoj peněžní zásoby M3 v eurozóně za březen, v souladu s trhem očekáváme růst o 0,6 %, tedy mírné zrychlení oproti únoru (0,4 %) a hlavně pokračování v zajeté trajektorii od 2. poloviny roku 2023, kdy došlo k obratu předchozího dlouhodobě klesajícího trendu. Zároveň budou vydány výsledky průzkumu inflačních očekávání v ročním a 3letém horizontu, také za březen.
img

Fidelity International: Asijské akcie v éře dividend

23.04.2024 Čína, Japonsko a Jižní Korea zintenzivnily snahu dotlačit podniky k vyšším dividendám a zpětným odkupům akcií. Asie je pro investory už dlouho především příběhem růstu, mohou tak vládní reformy uvolnit hodnotu dividendových akcií v tomto regionu?
img

Fidelity International: Německá medvědí data jsou příznivá pro německé státní dluhopisy

17.04.2024 Dynamika inflace a hrozby pro růst jsou přesvědčivým argumentem pro německé dluhopisy.
img

Investiční výhled společnosti Fidelity International na 2. čtvrtletí: Podstatou je správné načasování

11.04.2024 Inflace v průběhu roku klesá a trhy jsou odolné. To jsou příznivé signály, které přiměly společnost Fidelity International k vylepšení základního scénáře (ve svém investičním výhledu na druhé čtvrtletí roku 2024) pro rok 2024 na „měkké přistání“. Podle něj dojde ke stabilizaci růstu v blízkosti trendu.
img

eToro: Blíží se "breakout" bitcoinu?

09.04.2024 Cena bitcoinu měla obtížný začátek měsíce, kdy se propadla až o 9 % na minimum 64 500 USD.
img

Tři body, proč manažeři Fidelity International lépe řídí svá portfolia

08.04.2024 Během diskuzí s týmem systematických akciových investic společnosti Fidelity International se stále znovu vynořují tři klíče k lepšímu uchopení investic. První z nich - "opakovatelnost" (repeatability) - je podstatou práce tohoto týmu, který se snaží aplikovat kvantitativní techniky na kvalitativní dovednosti lidí.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Objem obchodů s kryptoměnami stoupl v 1Q o třetinu

04.04.2024 Za první čtvrtletí se v Česku zobchodovaly kryptoměny za 1,1 miliardy korun, což je o třetinu více než ve stejném období loni. Objem obchodů v březnu meziročně stoupl zhruba o pětinu na více než 400 milionů korun. To je zhruba stejně jako v předchozím měsíci. Vyplývá to z údajů obchodníka Bit.plus.
img

Index českého investora CII750: Podílové fondy zhodnocovaly druhý kvartál v řadě

04.04.2024 Za posledních 12 měsíců zaznamenal průměrný český investor zhodnocení v podílových fondech okolo 14,8 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. Je zde znatelný trend zlepšujícího se vývoje investic. Zatímco ve třetím kvartálu roku 2023 vykázaly fondy pokles zhruba o 0,6 %, ve čtvrtém kvartále jsme již byli svědky růstu o 6,61 %, na což navázal letošní první kvartál posílením o dalších 5,4 %.
img

Bitcoin: Korekce pomůže "tvůrcům trhu uchopit likviditu"

03.04.2024 Bitcoin v úterý přitahoval pozornost výrazným poklesem. Cena klesla pod hranici 66 000 USD poté, co se několik dní držela nad 69 000 USD. To vyvolávalo obavy z dalšího poklesu ceny. Krypto analytici se ale domnívají, že v rámci býčího trendu by mohlo dojít ke 30% korekci ceny bitcoinu.
img

Morgan Stanley schválí bitcoinové ETF v příštích dvou týdnech

27.03.2024 V oblasti bitcoinu se schyluje k monumentálnímu posunu, protože se objevily důvěrné zprávy, že Morgan Stanley, titán ve finančním sektoru, je připraven schválit bitcoinové ETF na své platformě během příštích dvou týdnů. Tuto převratnou zprávu poprvé přinesl známý kryptokomentátor Andrew z Arch Public (@AP_Abacus) prostřednictvím X (dříve Twitter).
img

Fidelity International: Proč čínští investoři milují dluhopisy s ultra dlouhou splatností?

26.03.2024 Poptávka po čínských 30letých státních dluhopisech nebyla nikdy tak silná. Investoři doufali, že jim zajistí vyšší výnosy, protože trh zvyšuje sázky na to, že PBoC sníží úrokové sazby, aby podpořila hospodářské oživení země.
img

Bitcoin ztrácí téměř 4 % kvůli obavám z poptávky po ETF📊

22.03.2024 Největší kryptoměna Bitcoin pokračuje ve svém poklesu poté, co ETF zaznamenaly v posledních dnech čistý odliv téměř 2 miliard dolarů. Úterní odraz byl rychle vymazán a cena nyní klesla pod 63 000 USD.
img

Fidelity International: Čas být „poloopatrný“

20.03.2024 Cyklus růstu světových akcií polovodičů vstoupil do své druhé poloviny, kdy již není vhodná strategie „koupit vše“. To vyplývá z technické a fundamentální analýzy společnosti Fidelity.
img

Jak příliv Bitcoinu posunul statistiky roku 2024 o „24 % výše“ než v roce 2021

19.03.2024 Podle nejnovější zprávy od společnosti pro správu kryptoaktiv CoinShares investovali institucionální investoři minulý týden do kryptoměnových fondů 2,9 miliardy USD, prodlužujíce tak vítěznou sérii na sedmý týden.
img

Bitcoin neklesne pod 50 000 dolarů

15.03.2024 Šéf Galaxy Digital Michael Novogratz objasnil v nedávném rozhovoru pro CNBC důvody nedávného růstu ceny bitcoinu a jeho význam pro celý kryptoměnový trh. Zdůraznil, že pokud nedojde k neočekávaným dramatickým událostem, bitcoin nejspíš zůstane stabilně nad hranicí 50 000 USD.
img

Fidelity International: Zpátky do reality – pravidelný příjem v roce 2024

13.03.2024 Investování za účelem dosažení pravidelného příjmu se oproti předpandemické době nízkých úrokových sazeb a kvantitativního uvolňování radikálně změnilo. Poprvé po mnoha letech může být úrok na peněžním vkladu lákavou alternativou. „Uložení“ peněz v ultradefenzivní hotovosti však obnáší vlastní rizika a nenabízí žádnou příležitost ke kapitálovému zhodnocení. Rok 2024 proto bude ve znamení hledání alternativ k hotovosti.
img

Zlato i „digitální zlato“ – bitcoin – jsou nejdražší v dějinách. Kvůli obavě z bobtnajícího amerického dluhu i z Trumpa v Bílém domě

11.03.2024 Tyto dny jsou na světových burzách věru nebývalé. Prakticky v jeden moment se totiž na historickém cenovém rekordu ocitají jak zlato jako takové, tak také „digitální zlato“ neboli „zlato 21. století“, tedy nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna světa, bitcoin. To je trochu paradox.
img

Bitcoin poprvé v historii vyskočil nad 70 000 dolarů. Na dějinný rekord jej vyhnal nárůst míry nezaměstnanosti v USA na dvouleté maximum

08.03.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, v dnes odpoledne pokořila úterní historický rekord. Bitcoin se krátce prodával za více než 70 000 dolarů za kus, s maximem na úrovni 70 085,88 dolaru, vyplývá z dat agentury Bloomberg.
img

Bitcoin je nejdražší v dějinách, mánie se po třech letech vrací. Dolarová cena bitcoinu nyní vůbec poprvé pokořila hranici 69 000 dolarů za kus

05.03.2024 Bitcoinová mánie je po třech letech opět tu. Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času pokořila dosavadní historický rekord. Bitcoin se krátce prodával za více než 69 000 dolarů za kus, s maximem na úrovni 69 191,94 dolaru, vyplývá z dat agentura Bloomberg. Překonal tak dosavadní nejvyšší cenu, dosaženou v listopadu 2021, odpovídající necelým 69 000 dolarů.
C:\fakepath\bitcoin6.jpg

Bitcoin pokořil nový rekord, cena překonala 69.000 dolarů

05.03.2024 Bitcoin vystoupal na nový rekord. Kryptoměna překonala 69.000 USD (1,6 mil. Kč). K jejímu růstu podle analytiků přispívají bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF), blížící se půlení bitcoinu, takzvaný halving. Svou roli také hraje vyhlídka, že globální úrokové sazby klesnou a obecně zlepšování makroekonomické situace.
img

Tržní kapitalizace bitcoinu dnes dosáhla historicky rekordní úrovně, stejně jako jeho korunová cena. Za svoji dějinně rekordní cenou v dolarech dnes bitcoin zaostal jen o zhruba 188 dolarů

05.03.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes nad ránem středoevropského času dosáhla historicky nejvyšší korunové ceny, takřka 1 610 000 korun. Psychologickou úroveň 1,6 milionu korun dnes bitcoin překonal vůbec poprvé v historii.
img

Cena bitcoinu je dnes v korunách nejvyšší v dějinách, činí více než 1,5 milionu korun

04.03.2024 V dolarech dnes překonává úroveň 65 000 a roste k historickému rekordu. Stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová.
C:\fakepath\kryptomeny3.jpg

Objemy obchodů s bitcoinovými fondy zdolávají rekordy

29.02.2024 Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin obchodovanými na burze (ETF) tento týden ve Spojených státech prudce vzrostl a výrazně překonal dosavadní rekord. Děje se tak v situaci, kdy cena bitcoinu zrychlila růst a poprvé po více než dvou letech se dostala nad 60.000 dolarů (1,4 milionu Kč). Někteří analytici v této souvislosti hovoří o šílenství. Fondy na spotový bitcoin jsou v USA k dispozici od letošního ledna.
img

Fidelity International: Co nám japonské obráběcí stroje naznačují o výrobě ve světě?

29.02.2024 Nedávný vývoj objednávek obráběcích strojů v Japonsku vykresluje pozitivní obrázek výroby v roce 2024. Investoři by se však měli mít na pozoru před nezmapovaným územím.
img

Cena bitcoinu nyní po letech překonala úroveň 60 tisíc dolarů, roste k historickému rekordu ve výši necelých 69 tisíc dolarů. Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
img

Bitcoin nad 60 000 USD 📈

28.02.2024 Bitcoin posílil o více než 6,0 % a překonal hranici 60 000 USD, čímž se velmi přiblížil svým historickým maximům z býčího období 2021. Dynamický růst největší kryptoměny je tažen pozitivním přílivem do ETF, který k dnešnímu dni dosáhl více než 6,7 miliardy USD, včetně odlivu z Grayscale.
img

Cena bitcoinu roste k novému historickému rekordu. Navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

28.02.2024 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes atakuje psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím případném prolomení může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.
img

Fidelity International: Průzkum „Analyst Survey“ sbírá informace každých deset minut

27.02.2024 Průzkum Fidelity Analyst Survey čerpá ze zkušeností našeho globálního výzkumného týmu a pomáhá vám utvořit si názor na to, jak se bude v příštích měsících dařit podnikům z různých odvětví a regionů. Průzkum existuje již více než deset let a odvádí dobrou práci.
img

Bitcoin překonal 56 tisíc dolarů, to je nejvyšší hodnota od listopadu 2021: Uvidíme brzy 60 tisíc dolarů?

27.02.2024 Trh s kryptoměnami začal týden býčím růstem, když Bitcoin v pondělí přidal téměř 10 % na svou hodnotu. Díky jeho rally se BTC dostal na 56 740 dolarů, což je nejvyšší úroveň od listopadu 2021.
img

US OPEN: Wall Street na začátku nového týdne roste

26.02.2024 Indexy na Wall Street zahájily první obchodní seanci nového týdne mírným růstem. Indexy S&P 500 a Dow Jones otevřely o 0,1 % výše, Nasdaq si připsal přibližně 0,3 %, zatímco index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 0,3 %. Ekonomický kalendář na dnešek je mírný - obchodníkům budou v 16:00 nabídnuty údaje o prodejích nových domů za leden a v 16:30 výrobní index dallaského Fedu za únor.
img

Ranní okénko - Tento týden dorazí z eurozóny data ohledně inflace

26.02.2024 Zatímco začátek týdne přinese spíše méně významná ekonomická data, v druhé polovině vyjdou zajímavější čísla, včetně inflace v eurozóně a statistiky příjmů a výdajů v USA. Z tuzemského trhu dorazí v polovině týdne údaj o vývoji cen ve výrobě, který v případě výraznějšího překvapení může vstupovat do rozhodování bankovní rady ČNB a tím pádem i dopadat na vývoj na finančním trhu. V pátek bude zároveň spolu s druhým odhadem HDP zveřejněna i struktura za čtvrtý kvartál, která nabídne pohled na konkrétní složky stojící za 0,2% mezikvartálním růstem. Zásadní bude zejména vývoj spotřeby u domácností, která podle prvotního komentáře měla být jedním z hlavních faktorů růstu.
img

ETF 2.0 – Zájem investorů o ETF založená na výzkumu poroste

23.02.2024 Trh ETF se vyvíjí a investoři se stále více zaměřují nejen na „čisté pasivní“ investiční strategie založené na tržní kapitalizaci, ale také na strategie opřené o výzkum, know-how investičních manažerů nebo postavené na dalším intelektuálním kapitálu.
img

Předpověď ceny bitcoinu: 150 000 USD

21.02.2024 Cena bitcoinu se drží nad 52 000 USD, což ve středu znamenalo téměř 1% nárůst, a připravuje tak půdu pro pozoruhodnou cestu vpřed. Tento nárůst přichází v patách amerického přikývnutí na Bitcoin ETF finančními giganty Fidelity a BlackRock, což pohání tržní ocenění Bitcoinu zpět k hranici 1 bilionu dolarů.
img

Swiss Life Select Investice roku 2023: Prestižní žebříček nejúspěšnějších fondů na českém trhu

21.02.2024 Již počtrnácté proběhlo hodnocení nejúspěšnějších fondů českého investičního trhu – Swiss Life Select Investice roku 2023. Na základě ukazatelů výkonnosti a rizik se na prvním místě v kategorii akciové fondy umístil J&T Opportunity, mezi smíšenými fondy získal první místo Amundi CR Balancovaný, za nejlepší progresivní dluhopisový fond byl vyhodnocen Conseq korporátních dluhopisů a v kategorii Konzervativní fondy zvítězil Conseq Invest Konzervativní. Letos byla soutěž rozšířena o kategorii Trend – technologický fond, kde získal ocenění Fidelity Funds – Global Technology. Výsledky ocenění Swiss Life Select Investice roku 2023 byly vyhlášeny na slavnostním večeru, který se uskutečnil 20. února 2024 v pražském Mánesu.
img

Bitcoin překonává 50 000 dolarů, příliv spotových ETF pokračuje

20.02.2024 Bitcoin v minulém týdnu pokračoval ve své růstové trajektorii, posílil o 8 % a prolomil hranici 50 000 USD.
img

Ethereum má šanci stát se dalším institucionálním favoritem

20.02.2024 Nedávný prudký nárůst hodnoty bitcoinu, který se z velké části připisuje zavedení burzovně obchodovaných fondů (ETF), přiměl analytiky obrátit pozornost k ethereu (ETH), druhé největší kryptoměně. Podle výzkumné zprávy makléřské společnosti Bernstein vystupuje ETH jako potenciální kandidát na schválení ETF ze strany americké Komise pro cenné papíry (SEC).
img

Připraveni na resetování: Průzkum analytiků Fidelity International pro rok 2024

14.02.2024 Poslední dva roky se nesly ve znamení obav z toho, jak vážně může být první trvalejší zpomalení ekonomiky od roku 2008. Podle každoročního průzkumu analytiků společnosti Fidelity International (dále jen „Fidelity“) se však podmínky pro firmy, které se chystají na expanzi, ustálily. V roce 2024 stane světlým bodem světové ekonomiky Japonsko.
img

Bitcoin se blíží hranici 50 tisíc dolarů a roste sedmý den po sobě

12.02.2024 Bitcoin, průkopník mezi kryptoměnami, se blíží dlouho očekávané hranici 50 tisíc dolarů, a to díky rostoucímu zájmu investorů o nově spuštěné bitcoinové ETF. Podle nedávné zprávy agentury Bloomberg Bitcoin pozitivně stoupá a dosahuje denních zisků již sedm dní po sobě.
img

Bitcoin se blíží hranici 50 tisíc dolarů a roste sedmý den po sobě: Zpráva

12.02.2024 Bitcoin, průkopník mezi kryptoměnami, se blíží dlouho očekávané hranici 50 tisíc dolarů, a to díky rostoucímu zájmu investorů o nově spuštěné bitcoinové ETF. Podle nedávné zprávy agentury Bloomberg Bitcoin pozitivně stoupá a dosahuje denních zisků již sedm dní po sobě.
img

Bitcoin nad 47 000 USD 📈

09.02.2024 Bitcoin dnes zaznamenává silné zisky a vyšplhal se nad psychologickou hladinu odporu 47 000 USD. Za posledních 5 dní vzrostl BTC o téměř 11 %. To můžeme dát do souvislosti s několika globálními faktory. Hlavním motorem současných zisků je zřejmě velký příliv finančních prostředků do Bitcoin ETF a opětovné zvýšení rizika pro americké regionální banky, které se potýkají s řadou potenciálních systémových problémů:
img

Cena bitcoinu se vyšplhala nad 46 000 dolarů s podporou nejnovějších přílivů do ETF

09.02.2024 Nedávný nárůst kryptoměny je způsoben stabilním přílivem prostředků do různých spotových amerických fondů a očekáváním kolem dubnové události půlení. Naposledy se obchodovala kolem 46 246 USD a za poslední týden vzrostla o 7,3 %.
img

Představuje bitcoin nové zlato?

08.02.2024 V posledních letech jsou debaty o bitcoinu a zlatu jako prostředku úspor čím dál vášnivější, zvlášť kvůli rostoucí hodnotě přední kryptoměny. Podle generální ředitelky ARK Invest Cathie Woodové naklonilo spuštění prvních spotových bitcoinových ETF misky vah při diskuzích ve prospěch bitcoinu.
img

Fidelity International: Tři důvody pro návrat čistých energetických akcií v roce 2024

02.02.2024 V nadcházejícím roce budou v sektoru zabývajícím se čistou energií dominovat politická a makroekonomická rizika, a to zejména v USA. Většina špatných zpráv v tomto odvětví již však byla trhem v cenách promítnuta.
img

Cena bitcoinu se blíží pěti měsícům vítězství, protože spotové ETF zvyšují poptávku

31.01.2024 Vlajková loď kryptoměny Bitcoin (BTC) míří k pátému měsíci růstu v řadě, což je nejdelší série od pandemické rally podpořené stimulačními šeky.
img

SEC odkládá žádost BlackRocku o Ethereum ETF

30.01.2024 Se spotovými bitcoinovými ETF schválenými Americkou komisí pro cenné papíry a burzy (SEC) v lednu, což je historický krok, se nyní mnoho investorů zaměřuje na Ethereum. SEC nyní odložila rozhodnutí o žádost společnosti pro správu aktiv BlackRock na spuštění jejího iShares Ethereum Trustu. Přestože konečným termínem pro navrhovanou změnu pravidel byl 25. leden, rozhodnutí bylo odloženo o dalších 45 dnů na 10. března 2024.
img

eToro: Cena Bitcoinu se zvedá a očekávaný upgrade Etherea se stále více přibližuje

30.01.2024 Po několika bouřlivých týdnech na trzích s kryptoměnami, jež nastaly po schválení spotových bitcoinových ETF, se situace rozhodně zpomalila.
img

BTC býci se radují, jelikož největší ETF zastavily odliv – co to znamená pro BTC?

26.01.2024 Bitcoin se stabilizoval kolem 40 000 dolarů, protože příliv z fondu Grayscale Bitcoin Trust v hodnotě 20 miliard dolarů se zpomalil, což podle stratégů může pomoci zastavit dvoutýdenní pokles.
img

Fidelity International: Čínský trh s hotely jako výnosný byznys

25.01.2024 Expanze předních čínských značek hotelů může vzhledem k ekonomické situaci vypadat šíleně, ale tento sektor vstupuje do fáze konsolidace, což si žádný z velkých hráčů nemůže dovolit promeškat.
img

Investiční transformace: bitcoinové ETF otevírají nové příležitosti

25.01.2024 Poté, co americká Komise pro cenné papíry (SEC) schválila bitcoinové spotové burzovně obchodované fondy (ETF), můžeme říci, že nastává nová éra investování do kryptoměn. Znamená to, že investování do "krypto segmentu" bude jednodušší pro širší populaci, konkrétně pro jednotlivce, pro které byl proces nákupu kryptoměn příliš složitý.
img

Schválení bitcoinového spotového ETF se ukázalo jako prodejní příležitost

23.01.2024 Téměř dva týdny po schválení bitcoinového spotového ETF se začínají objevovat favorité.
img

Může Grayscale za cenový propad Bitcoinu? Investoři se soustředí na altcoiny

23.01.2024 Mnozí očekávali zvýšení ceny od zavedení bitcoinových ETF v USA, protože se domnívali, že na trh nyní přiteče spousta nových peněz. Ve skutečnosti Bitcoin ve dnech před oficiálním schválením prudce vzrostl, ale poté výrazně klesl. V době psaní tohoto článku stál jeden Bitcoin 40 600 USD. To je o 77 procent více než před rokem, ale o 7 procent méně než na začátku roku. Od 11. ledna, den po schválení ETF americkou Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC), cena BTC klesla o 15 procent. Pokles byl pravděpodobně z největší části způsoben relokacemi z Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), který byl nedávno převeden na ETF.
img

Paradigma bitcoinu: Jak podle odborníka BTC překonává tradiční finance

23.01.2024 Samson Mow, bývalý ředitel pro strategii ve společnosti Blockstream a generální ředitel společnosti Jan3, se nedávno podělil o svůj pohled ns dopad Bitcoinu na moderní finanční technologie.
C:\fakepath\tesla-21012024.jpg

Co nám vlastně Elon Musk chtěl říct?

21.01.2024 Elon Musk je kontroverzní postavou, ale jedno mu nikdo upřít nemůže: umí skvěle komunikovat. Jedním z hlavních důvodů jeho koupě Twitteru bylo právě zachování tohoto komunikačního kanálu, přes který udržuje kontakt se svou fanouškovskou základnou. Jeho umění komunikace spočívá v celé škále poloh, od těch nejpřímějších až po ty velmi komplikované, kdy člověk vlastně neví, co Musk sleduje. Jedno je však jisté: Musk dokáže vždy prosadit svůj zájem a nemluví do větru.
C:\fakepath\Bitcoin-etf.jpg

Většina z 11 schválených bitcoinových EFT nepřežije, řekl šéf Grayscale

19.01.2024 Většina z 11 investičních fondů na spotové bitcoiny obchodovaných na burze (ETF), které minulý týden schválila americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nepřežije. Na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu to v rozhovoru s televizí CNBC řekl šéf společnosti Grayscale Michael Sonnenshein. Bitcoin dnes dál oslabuje a klesl pod 41.000 USD (asi 933.700 Kč).
C:\fakepath\trader-18012024-45-zm.png

Nové ETF na spotový bitcoin přitáhly v prvních dnech téměř dvě miliardy USD

18.01.2024 Nové fondy na spotové bitcoiny obchodované na burze (ETF) přitáhly v prvních třech dnech obchodování 1,9 miliardy dolarů (43,4 miliardy Kč). I přes velký zájem investorů ale za nejodvážnějšími odhady zaostaly. Podle agentury Reuters není jasné, zda budou schopny udržet tempo přílivu investic v následujících týdnech. Lví podíl prostředků získaly fondy gigantů BlackRock a Fidelity.
img

Fidelity International: Výhled 2024

16.01.2024 Nikdy jsem nespravoval peníze tak, že bych přesně věděl, co se stane za 12 měsíců. Můžu mít osobní názor, ale dobré investování vyžaduje disciplínu, otevřenou mysl a připravenost reagovat na měnící se skutečnosti.
C:\fakepath\bitcoin-16012024-3.png

Milovaný aj nenávidený. Bitcoin je opäť v centre pozornosti a mnohých diskusií

16.01.2024 Vstup Bitcoinu do hlavného prúdu finančného sveta nastal nedávno s historickým schválením Bitcoinových ETF americkou Securities and Exchange Commission. Toto významné regulačné rozhodnutie otvára dvere pre širší prístup k tejto kryptomene zo strany individuálnych investorov a inštitucionálnych hráčov.
img

Objem bitcoinových ETF činí 4 miliardy dolarů, přičemž spotové ETF mají na svědomí 3 miliardy dolarů

16.01.2024 Podle živých údajů společnosti CoinGlass ve 23:30 UTC zaznamenaly bitcoinové ETF objem obchodů přesahující 4 miliardy USD.
img

ETF na bitcoiny společnosti BlackRock získalo 111 milionů dolarů a má získat ještě více

12.01.2024 Podle Balchunase se nový spotový ETF společnosti BlackRock pohybuje na napjatém trhu s výjimečnou výkonností AP a tvůrce trhu.
img

Graf dne: ETHEREUM (11.01.2024)

11.01.2024 Druhá největší kryptoměna se dnes obchoduje blízko 3 % po včerejším rally, během kterého její vzestup daleko překonal Bitcoin. Můžeme to spojit především se spekulacemi kolem vytvoření spotového ETF na Ethereum, které již před několika měsíci předložila společnost BlackRock (iShares Ethereum Trust) a dalších 6 institucí z Wall Street, jako jsou Fidelity a VanEck. Američtí regulátoři schválili 10 spotových ETF žádostí pro bitcoiny. Tato skutečnost podnítila spekulace o tom, že se v blízké budoucnosti dočkáme schválení podobné aplikace nebo aplikací s expozicí Ethereu.
img

Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) konečně schválila všechny ETF na bitcoiny

11.01.2024 Komise pro cenné papíry (SEC) udělila formální schválení několika burzovně obchodovaným fondům (ETF) s bitcoinem po krátké epizodě zmatku a falešných zpráv, ke které došlo 9. ledna.
C:\\fakepath\\trader-10012024-46-zm.jpg

Forex: Dolar oslabuje ke koši měn, trh čeká na čtvrteční zprávu o inflaci v USA

10.01.2024 Dolar dnes oslabuje ke koši měn. Investoři totiž čekají na čtvrteční zprávu o inflaci ve Spojených státech, která by měla naznačit, kdy centrální banka USA (Fed) pravděpodobně sníží úroky. Na trhu s kryptoaktivy klesá bitcoin.
img

Fidelity International: Složitější ekonomické prostředí vyžaduje kvalitativní přístup

08.01.2024 Tržní cykly jsou stále kratší a volatilnější a investoři mohou benefitovat ze snadno dostupných ETFek, které mohou rychle zprostředkovat taktické změny expozic.
img

Kryptoměny vyrovnávají část včerejších poklesů; Bitcoin se vrací nad 44 000 dolarů

04.01.2024 Kryptoměny i akcie spojené se sektorem digitálních aktiv rostou. Bitcoin se po včerejším výprodeji, který během několika minut vyústil v likvidaci dlouhých pozic v Ethereu a Bitcoinu v hodnotě téměř 150 milionů dolarů, šplhá do blízkosti 44 000 dolarů. Trh začíná analyzovat, zda jsou obavy kolem rozhodnutí Fedu ve světle posledních tiskových zpráv oprávněné. Také zprávu Matrixportu zpochybnilo mnoho analytiků, kteří ji obvinili, že se opírá pouze o spekulace. Není jasné, co skutečně vedlo ke včerejší panice, ale trh se z ní dokázal rychle vzpamatovat a šance na schválení spotového ETF stále existuje (i když ne stoprocentní).
img

Průzkum analytiků společnosti Fidelity International 2024: Manažeři firem se inflace nebojí

03.01.2024 Každoroční průzkum analytiků společnosti Fidelity International pro rok 2024 ukazuje, že mnoho společností se přestalo obávat inflace.
img

🕤 Bitcoin roste o 4 % a vymyká se ze vzestupného trojúhelníku, protože šance na schválení od SEC tento týden rostou 📈

02.01.2024 Podle zpráv a zdrojů agentury Reuters nemusí Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) odložit 10. ledna (příští středu) a schválit vytvoření bitcoinového ETF koncem tohoto týdne. Bitcoin na začátku týdne silně roste a obchoduje se až na 45 700 USD. Skvěle se daří i opětovnému získání popularity Solana, který zaznamenal téměř 7% nárůst. Začátek roku 2024 je pro kryptoměny velmi dobrý a ani nárůst amerického dolaru nezastaví rostoucí vlnu bitcoinu.
img

Ranní shrnutí (29.12.2023)

29.12.2023 Indexy v asijsko-pacifickém regionu prožívají poslední den roku smíšené seance. Vyčnívá pouze korejský index KOSPI se ziskem 1,60 %.
img

Odborníci potvrzují, že ETF na bitcoiny budou skutečně podpořeny BTC

28.12.2023 Analytici burzovně obchodovaných fondů (ETF) rozptýlili fámy, že spotové fondy Bitcoin budou podpořeny “papírovým Bitcoinem” nebo frakčními rezervami. Namísto toho budou plně kryty samotným aktivem, což znamená, že emitenti budou muset načíst.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Bitcoin letos posílil o víc než 150 procent na 950.000 Kč

27.12.2023 Nejznámější krypto měna bitcoin zvýšila během letošního roku cenu o více než 150 procent na současných 42.500 dolarů, tedy téměř 950.000 korun. Překonala tak všechna běžná investiční aktiva. Příští rok cena bitcoinu dál poroste. Vyplývá to z vyjádření ekonomů, které ČTK oslovila.
img

Fidelity International: Rozkvět čínského trhu s pandími dluhopisy není tak černobílý

20.12.2023 Trh s pandími dluhopisy zaznamenal v roce 2023 boom, za což můžou i nízké náklady na půjčky v Číně pro zahraniční emitenty. Trh se však stále potýká s překážkami, včetně nízké likvidity, konkurence z offshorového trhu s dluhopisy „Dim Sum“ a rostoucího počtu mezinárodních společností, které diverzifikují své aktivity mimo Čínu.
img

Fidelity International: Rozvíjející se trhy napovídají, kdy Fed sníží sazby

14.12.2023 Chcete vědět, kdy začne Federální rezervní systém nebo Evropská centrální banka snižovat úrokové sazby? Uděláte nejlépe, než když se podíváte na jejich protějšky na rozvíjejících se trzích.
img

Fidelity International: Výhled na rok 2024 v Asii – Na vlně růstového momenta

07.12.2023 Zpomalení čínské ekonomiky i silný americký dolar podkopával v uplynulém roce značné růstové tempo mnoha asijských ekonomik. V roce 2024 by však měl růst znovu převládnout.
img

Fidelity International: Výhled pro trh ETF na rok 2024

06.12.2023 Trh ETF rostl v posledních letech vskutku impozantně. Příkladem může být počet registrací ETF fondů v Evropě, který se v posledních pěti letech téměř zdvojnásobil na 1,6 bilionu USD. Vzhledem k tomu, že nejvýznamnější kladné stránky ETF – nákladová efektivita, vysoká likvidita a transparentnost – nacházejí u investorů stále velký ohlas, předpovědi pro toto odvětví naznačují, že do roku 2033 by objem prostředků vložených do ETF mohl celosvětově dosáhnout 30 bilionů USD.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Bitcoin se krátce dostal nad 44.000 USD, později část zisků smazal

06.12.2023 Kryptoměna bitcoin dál posiluje, v úterý pozdě večer překonala hranici 44.000 dolarů (přes 993.000 Kč), než část zisků smazala. K růstu mimo jiných faktorů přispívá i sílící přesvědčení, že americká centrální banka (Fed) začne brzy snižovat úrokové sazby. Investoři se také domnívají, že americká Komise pro cenné papíry (SEC) brzy schválí spotové bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF).
img

Investiční fórum: Jak úspěšně investovat v roce 2024?

05.12.2023 Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v roce 2024? A co čeká svět alternativních investic, realit a kryptoměn? Jedinečnou možnost máte ve čtvrtek 4. ledna 2024 na Investičním fóru, kde v rámci moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vystoupí přední ekonomové, bankéři a investiční odborníci z Česka i zahraničí a nabídnou ty nejlepší investiční strategie pro rok 2024.
img

Graf dne - Bitcoin (01.12.2023)

01.12.2023 Kryptoměny se vezou na nové vlně a Bitcoin se vyšplhal zpět nad úroveň 38 000 USD. Nárůsty následují po pokrocích v procesu přijímání spotového fondu ETF pro bitcoin. Včera SEC v oficiálním prohlášení oznámila, že se ve čtvrtek sešla se společností Grayscale ohledně potenciální přeměny fondu Grayscale Bitcoin Trust. Investoři jsou stále optimističtější, protože se blíží další okno pro přijímání všech žádostí, které bude mezi 5. a 10. lednem 2024. Náladu navíc posilují zprávy o podání další žádosti o spotový ETF pro Ethereum. Fond Fidelity je sedmou institucí, která o takový ETF požádala, přičemž většina žádostí má konečný termín mezi koncem května a začátkem srpna 2024.
img

Ranní shrnutí (01.12.2023)

01.12.2023 Zasedání v asijsko-pacifickém regionu probíhá s mírnými náladami. Indexy většinou zaznamenávají mírný pokles. Nejvíce ztrácí korejský index KOSPI, a to 1,20 %.
img

Společnost Fidelity International posiluje své závazky v boji proti postupnému mizení přírody a vydává plán ochrany přírody

28.11.2023 Podle světového ekonomického fóra je ubývání přírody jedním z nejzávažnějších rizik, kterým bude lidstvo v příštím desetiletí čelit, a je považováno za významné systematické riziko. Řešení tohoto problému je proto v rámci strategie udržitelnosti jednou z hlavních priorit společnosti Fidelity International („Fidelity“). V souladu s ambicemi v oblasti udržitelnosti společnost Fidelity učinila další krok ve svém závazku řešit ubývání přírody, když zveřejnila svůj plán ochrany přírody v dokumentu Nature Roadmap.
img

Fidelity International rozšiřuje nabídku ETF

22.11.2023 Společnost Fidelity International ("Fidelity") rozšiřuje svou nabídku ETF o dvě aktivní ETF s pevným výnosem. Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable EUR Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF a Fidelity UCITS II ICAV - Fidelity Sustainable USD Corporate Bond - Paris Aligned Multifactor UCITS ETF (dále jen "fondy") jsou nyní kótovány na londýnské burze cenných papírů a na burze Xetra, v budoucnu budou kótovány na burzách SIX a Borsa Italiana.
img

První bitcoinový fond v USA je „na spadnutí“, takže cena stoupá. Bitcoin se na prahu mladistvosti chová jako technologická akcie

21.11.2023 Bitcoin, „klasika“ mezi kryptoměnami, letos opět roste jako z vody. Od začátku roku zhodnotil o zhruba 125 procent. Přitom před rokem touto dobou byla nejstarší a nejrozšířenější světová kryptoměna na dně. Mnozí bitcoin odepisovali a vyhlíželi jeho definitivní krach. Už poněkolikáté se ale spletli. V lednu e prodával za méně než 17 tisíc dolarů, nyní vyjde na více než 37 tisíc.
img

Fidelity International: Jak by měli investoři do dluhopisů přehodnotit strategie, když se centrální banky rozhodly dát si pauzu?

16.11.2023 V současné době je možné získat atraktivní výnos z kombinace kvalitních státních a podnikových dluhopisů, které jsou relativně méně rizikové, což ukazuje i následující graf. Vyšší výnosy znamenají, že investoři mohou mít kvalitnější nástroje, aby si zajistili příjem.
img

Cena bitcoinu dosáhla dalšího maxima v roce 2023

09.11.2023 Tento nárůst představuje významný milník v nedávné rallye této kryptoměny a odráží rostoucí důvěru investorů v důsledku humbuku kolem zdánlivě brzkého příchodu spotových burzovně obchodovaných fondů (ETF) na bitcoin.
img

Ranní okénko - Stabilní sazby ČNB, v USA vycházejí data z trhu práce

03.11.2023 Dnes je tuzemský kalendář prázdný a trhy tak mají čas do zpracovávat včerejší rozhodnutí ČNB o stabilitě sazeb. Z eurozóny dorazí údaj o zářijové nezaměstnanosti, kde je očekávána stagnace na 6,4 %. Daleko zajímavější tak budou říjnová data z amerického trhu práce, kde vychází tradiční set včetně míry nezaměstnanosti, počtu nových pracovních míst mimo zemědělský sektor a vývoje mezd.
img

Fidelity International: Čína je odhodlaná růst a vydává dluhopisy v hodnotě bilionu jüanů

02.11.2023 Čína překvapivě oznámila vydání speciálních státních dluhopisů v hodnotě 140 miliard dolarů (1 bilion jüanů) na pomoc místním samosprávám, které se potýkají s dluhy. To by mělo ujistit trhy, že Čína splní svůj krátkodobý růstový cíl. Pro obnovení důvěry v čínskou ekonomiku je však potřeba větších strukturálních změn.
Související klíčová slova: Vesmírná společnost SpaceX | Mzda | Štěpán Hájek | Čínský trh s hotely | Bitcoinový fond obchodovaný na burze | Amia Capital | Vyjádření ekonomů | Objem transakcí | Výhled 2024 | Etheru | Dynamický růst | Schroder ISF Global Energy A Acc | Otevření Wall Street | Zpomalení čínské ekonomiky | Výhled pro trh ETF na rok 2024 | BCPP | ISS | Realitní trh | Cap | Reakce kryptoměn | Zveřejněné údaje | Nové fondy na spotové bitcoiny | ChatGPT | Zpravodajský server | Zásoby zemního plynu | Výnosy dluhopisů | Ceny Etherea | AQUA | Globální fondy | Hodnota společnosti | Tradeweb | Aktualizované údaje | Největší pohyby | Návratnost | Světové akcie | Války | Údaje z USA | Spuštění fondu | Lithium | Sandbox | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Uživatelé sítě | Češi | Komentář Fidelity International | Data z trhu práce | TraderxNest | Zasedání bankovní rady | Allianz | Trh nemovitostí | Žádosti o bitcoinové fondy | Globální růst | LHA | Podíl bitcoinů | Velký propad | Čínské dluhopisy | General Dynamics | EUR | Kryptoaktiva | Spotřebitelské výdaje | NASDAQ:WBA | Global Capital | Paul Krugman | CBDC | Prémiový konzervativní fond | Velké finanční krize | Úvěrový trh | Riziko inflace | Franklin India | Nezaměstnanost v eurozóně | FxPro | Nákladové tlaky | Nedostatek čipů | TSCO | Cable | Fond společnosti Grayscale | Makléřské společnosti | Investice roku 2023 | Accenture | Generální ředitel Swiss Life Select | Salesforce | Dnešní obchodování | Union Bank | XOM | Výkyvy | Itálie | McDonald's | Obchodování v New Yorku | JLL | Stoxx | Ředitel Swiss Life Select | PEPP | Texas | Tencent Holdings | Bitcoin graf | Těžební zařízení | Miliardové investice | Očekávání | Korelace | Edison | GlaxoSmithKline | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Papírové peníze | T-Mobile | Nikl | Cena severomořské ropy | Binance.US | Galapagos | Volatilní | Swiss Life | Ulrich Bindseil | Swiss Life Select Investice | Magnificent 7 | Inflační riziko | Konzervativní fondy | Allianz Gl Artificial Intelligence | Slábnutí inflačních tlaků | Chile | Vývoj na akciích | Diverzifikace | Zájem Čechů | Pershing Square | Novo | Předpověď ceny | Mezinárodní investoři | Čínská aktiva | EUR/JPY | Alternativní investice | Nárůst volatility | Podnikání společnosti | Zasedání ČNB | Těžařské firmy | Coca-Cola | Ark | Omezování bankovních úvěrů | NYCB | Dolar k japonskému jenu | Market cap | Trh práce | Spuštění ETF | Akciový výhled 2022 | Evropská komise | COP26 | WeCHat | Příliv bitcoinů | Pro investory | Ekonomické nestability | iShares | Crypto | Swiss | Investice | US Bancorp | DXY | Výkonnost YTD | Aktivně řízené fondy | Geopolitické riziko | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Nové technologie | Devon Energy | Support | Oživení ekonomiky | Návrat inflace | XEL | Nízké sazby | Edge | Grafy | Akvizice | Japonské firmy | Lednová inflace | Přesnost | Kryptoměnové komunity | Technologie blockchain | Cyklus zvyšování sazeb | Hluboká recese | ADP report | Generali Prémiový konzervativní fond | Investopedia | Spotové bitcoiny | Klimatická politika | Fidelity Investment | Miliony dolarů | Americká burzovní komise | Ifo | Webinář | Finanční nástroj | Japonské akcie | Nákupní centra | Imperial College | Manipulace s trhem | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Ředitel investic | Prognózy | Britská libra | Chování | Intervence | NYSE | Zkušení obchodníci | Růst mezd | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | CARA | Náklady na financování | Odklad splátek | The Block | Trendy na trhu | Experti | Non-fungible token | LSEG | Správci majetku | Riziko dalšího poklesu | American Depositary Receipt | Rekord | Wood&Company | Přeshraniční platby | Zdroje příjmů | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Návrh zákona | Nákupy aktiv | Hnojiva | Zlato a bitcoin | Nová varianta omikron | Trh ETF | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Zkušení investoři | Impuls | EUR/USD | Binance Coin | Prodeje bytů | General Electric | Výhled Fidelity International | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Krypto burzy | Ratingy udržitelnosti | Finanční prostředí | Franklin Technology | Sazby ECB | Předseda představenstva | Míra neobsazenosti kanceláří | Reality | Mediální společnost | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Strach | Idiosynkratické prvky | PACCAR | Cena bitcoinu | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Současná cena | Spotový trh | Konkurenti | Akcie společnosti | ETH | Stochastický oscilátor | Aktuální vývoj | Kryptosprávci | Benchmark | Milionáři | Rostoucí výnosy | Další zdroje příjmů | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Stav trhů | Force | Demografie | Brent | Cenné papíry | Ruský ministr hospodářství | Výnos | Generali Fond konzervativní | DeFi | Kansas City | DAI | New York Community | Investiční příležitost | Medvědí výhled | Alphabet (GOOGL.US) | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | Americká společnost | Trh s dluhopisy | Měnový systém | Výkon průmyslu | AOL | Asijské akcie | Delta | Russell 2000 | Colorado | Schválení ETF | Vývoj na trzích | Vzdělávání | Opatření v Číně | Juliána Mochnaľová | Slabá poptávka | Absolutní výkonnost | Růst sazeb | SkyBridge Capital | Reddit | Výrobci elektroaut | Zkrocení inflace | Pronájem nemovitosti | Seniorní analytik | Intel Corporation | ESG | Index DOW | Import | Překvapivý růst | Investiční strategie | BAML | Záporné reálné úrokové sazby | Conseq Funds investiční společnost | Airbus SE | Exchange | Alcoa | Radikální změny | Splátky dluhů | Fitch | Vývoj podílových fondů | Hlavní ekonom XTB | Úrokový diferenciál | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Akciové ETF | Bankovní regulace | Dluhopisy | Směřování měnové politiky | Kontrakty | Hasbro | Společnost Rosněfť | Způsob obchodování | BRKB.US | Zkušený obchodník | Conseq Invest Konzervativní | Market open | Kategorie Progresivní dluhopisové fondy | Nákupní příležitosti | Allianz Global Investors | Propad cen | Virtuální měna | VaR | Společnost Semler Scientific | Údaje o hrubém domácím produktu | GlobalData | Investiční výhled | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Posilování koruny | JPY | Politico | Snižování úrokových sazeb v USA | Metaverse | Potenciál trhu | Analytici Fidelity International | Index CII750 | Pozitivní výsledek | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Snížení odměn | Prázdná firma | Standard Chartered | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Index Russell | Bitcoinové futures | SoftBank Group | Většinový podíl | 4G | PAYX | Politická situace | Směřování trhu | Wonderinterest Trading | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | Refinancování dluhů | Kontrakce | Odvětví kryptoaktiv | Peníze | Huobi | Nabídky akcií | Výhled do budoucna | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Ukazatel | Intradenní pokles | Největší kryptoměnová burza | Bankovní rady ČNB | Portfoliomanažer | Výhled globálního růstu | IIF | FTX | BCPP Petr Koblic | Kolísání měny | Investors | Investiční aktiva | Měnová opatření | COP27 | Coinmarketcap | Nakupovat akcie | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Analytika | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Obchodníci | Velký kapitál | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Vítězné fondy | Zisky bank | Fidelity Select 50 | Helen Huangová | Ekonomické údaje | Konsensus | Dánský Novo Nordisk | Amundi Czech Republic | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Vzácné kovy | Saxo Bank | Anthem | Sociální sítě | Amgen | Stochastický | Palladium | Americký Fed | Hoteliéři | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Solidní výnosy | Ropa WTI | Měnové zajištění | Micron | Stanley Druckenmiller | Tipy na zajímavé akcie | Kryptoměny na eToro | Simon Peters | Lockheed Martin | Alaska Air Group | Bankovní rada ČNB | Americké ekonomiky | Southwest | Hershey | SRI | Významný milník | Rizika | Růst akciových trhů | Developeři | Brexit | Hedvábná stezka | Bitfarms | ABT | Dolar dnes | FedWatch | Bruce Kovner | Pozornost investorů | Burzy | Prudké cenové výkyvy | Cenové tlaky | Politické faktory | Německý ministr hospodářství | Hugo | NextEra | NYSE:MMM | Krypto ETF | Ceny elektřiny | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | E-book o investování | Akciový výhled | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Inovativní řešení | Cestování | USD | Reálné ekonomiky | Investování do kryptoměn | Odliv kapitálu | Zhodnocení finančních prostředků | Bond | Broker | Roman Valihrach | Současné tržní prostředí | Jurisdikce | Cash flow | Proražení | Technická analýza | Růst společnosti | SIX | Velikost pozic | Export | Změna klimatu | Banka Goldman Sachs | Qualcomm | NFLX | Total | DTE | Plány | Aktuální informace | CRM | TerraUSD | Berkshire | Jad Comair | White paper | Na burze | DISCA | Trh s nemovitostmi | Investiční analytik | Vstoupit na burzu | Finanční instituce | Taleb | Fear of Missing Out | Globální krize | Trh s bitcoinem | Prodej automobilů | Gilead | Comcast | Southwest Airlines | Zájem institucí | Vládní opatření | Energetická společnost | Charter Communications | Komise pro cenné papíry (SEC) | Maďarsko | Šok | Podílový fond | PHO | Varianta delta | Zpomalující růst | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Ekonom společnosti | Italský premiér | Ceny BTC | Růst výrobních cen | Dluhové trhy | Opinium | Split | TXN | Index volatility CBOE | Klimatické změny | Ekonomická aktivita | Regulace | ETF na bitcoiny společností BlackRock | Žaloba | FedEx | LMT | Newmont | Michael Burry | Bridgewater | FME | SPGI | Spekulovat | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Úvěry a hypotéky | Dividendový výnos | Tichomoří | Největší IPO | Institut pro mezinárodní finance | Playboy | CashFlow | Pověst | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Tovární objednávky | Mary Dalyová | Očekávané rozhodnutí | Cenové úrovně | Komoditní sektor | Výsledek inflace | Největší společnosti | Akciové trhy v Evropě | Hodnota LVMH | Výsledky společnosti | Úroková sazba | Přijetí ETF | Odkupy akcií | Instagram | Bankomaty | Kapitálový trh | Inner Circle Trader | Dovoz | Fintech společnosti | Fidelity Leading Indicator | Unie | Analytik trhů | Oživení trhu | Zvýšení sazeb | Obrovský potenciál | Martin Cakl | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Zdeněk Tůma | Preqin | Vyšší náklady | Fidelity Fund | Dovednosti | InterContinental | Olimex Global Water | Uhelné elektrárny | Nikkei | Nervozita | Nejbohatší | Caterpillar | Viry | Nemovitostní fondy | Venture Capital | Čínské úřady | CISCO | Pozitivní zprávy | Schválení Bitcoin | NASA | Dodávky čipů | EOG | Investoři v USA | Generace Z | Wonderinterest Trading Ltd | Sentiment na Wall Street | 1 milion | Cenové pohyby | Data z amerického trhu práce | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Fincentrum | Výrobní ceny | Těžaři bitcoinu | Progres | Conseq Invest | Výzkum Fidelity | S&P Global | Plynovody | Elon Musk | Santiment | Henk Jan Rikkerink | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | CSRC | Akciové indexy | Data o HDP | Pokles ceny akcií | EUR/CZK | Vybírání zisků | Investing.com | Zájem investorů | Posilování amerického dolaru | McKinsey | Intercontinental Exchange | Myšlení | Investiční fórum | Softwarová firma | Euforie | Rostoucí omezování bankovních úvěrů | Dluhopisy s vysokým výnosem | CO2 | FANG | Makrodata | iPhone | Obchody | Investoři | BitMEX | Fungování | Portfolio | American Airlines | Petr Koblic | Sója | Muskův tweet | ADR | Online nakupování | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Přilákání investorů | Negativní sentiment | Statistický úřad Eurostat | AMD | Zlepšení sentimentu | Euro Stoxx 50 | Globální ekonomiky | Přidaná hodnota | Richard Bechník | YTD | Média | Inflační čísla | Zpřísňování měnové politiky | Bitcoin ETF | Úrokové riziko | Vyšší zhodnocení | Lepší výsledky | MSCI Emerging Markets | Grayscale | Investice do dluhopisů | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Zisk | Bez rizika | Ceny kryptoměn | Baupost Group | Hlavní kryptoměna | Prezident | Arthur Hayes | Historická výkonnost | Současná krize | Spotový bitcoin | Vyšší hodnoty | Allianz Europe Equity Growth Select AT (H2-CZK) | Česká koruna | CCI | Příznivý výhled | Pokles cen nemovitostí | Ropné společnosti | Index KOSPI | Bank of England | Rozhodnutí soudu | Airbnb | Gary Gensler | Cena Etherea | Phillips 66 | Centrální banky | Scope | Monster Beverage | Uložení peněz | Snížení nákladů | Volatilita na trzích | Dividendové vyhlídky | Vývoj sazeb | Britské akcie | WSJ | Kapitálové rezervy | J&T MONEY OPF | Xetra | Raytheon | AT&T | Asociace pro kapitálový trh | Odvětví kryptoměn | Pesimismus | Rozhodování | BP | Bohatí | DOGE | Hold | Pád banky | Berlín | Výkonnost fondů | Průzkum | Boj s inflací | Týdenní pivotní body | Investiční | Nízké úrokové sazby | Vývoj měnového páru | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Růst ceny Bitcoinu | WYNN | Čínské banky | Moderna | Broker Trust | EMEA | Inflační překvapení | Investice do vody | The Inner Circle Trader (ICT) | Invesco Water Resources | IEA | Analýzy | Sloučení | ETS | Sledování ceny | Americký S&P 500 | BitMEX Research | Hodnotové akcie | Zemní plyn v USA | Solární energie | Reakce trhů | Altria | Invesco | Morningstar | Investiční riziko | Meme akcie | Německý DAX | Nový kapitál | Práce z domova | Analytik Purple Trading | Fiskální rok | Bydlení | Uber | UnitedHealth Group | Akcie a dluhopisy | Carsten Roemheld | Data z ekonomiky | Binance Markets | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Úrok | Spotřebitelská nálada | Evropské ekonomiky | První bitcoinový fond | Technologické centrum | Poptávka po úvěrech | Beyond Meat | Cena akcií společnosti | Zpráva | Ekonomické dopady | Agentura Reuters | Prémie | Pravidelné investování | Spotřebitelský sentiment | Tencent | Prodej | PFE | Performance | Hlavní kryptoměny | Rok 2024 | Technologické tituly | Nové příležitosti | Tržní kapitalizace | Průmyslové revoluce | Fond společnosti BlackRock | Růstové akcie | Server CNBC | Bitcoin obchodovanými na burze | Janet Yellenová | Huawei | Hrubý domácí produkt (HDP) | Trade Markets | Technický výhled trhu | Cryptofxtrading | Akcionáři | Emoce | Pohled na situaci | JOLTS | Warren Buffett | S&P | Zasedání Fedu | Automobilka | Kryptoinvestiční | Vzdělání | IT společnosti | Stimulační opatření | Vývoj ceny akcií Tesly od začátku roku | Akcie společnosti Amazon | Výkonnost | Rizika a příležitosti | Nová prognóza | Obchodování | XM | Zvýšení daní | Przemysław Kwiecień | Active Invest Vyvážený | GBP | Společnost Berkshire Hathaway | Trojúhelníkové formace | Burzy kryptoměn | Recese v Evropě | Rostoucí životní náklady | Narušení dodávek | Sankce namířené proti Rusku | Trhy s kryptoměnami | Spotřebitelské ceny v USA | Industry Classification Benchmark | Rekordní hodnoty | Kryptoaktivum | Management | Meta | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Nízké poplatky | Oznámení | Covidová pravidla | GAAP | Růst cen ropy | Dobré výsledky | BASF | Výkonnost indexu | Majitel | Carnival | ZEW | Zprávy | TSMC | Komoditní fondy | Guru | Zahraniční investoři | PG | Nadšení | Shell | Nezaměstnanost v USA | Fenomén | Dolary | Pákový efekt | FB | Trigger | Zlaté mince | BREAKING | Tokeny | Peter Lynch | Eurostat | Akciový analytik | Index STOXX Europe | Evropské trhy | Tržní cykly | Evropské akcie | Averze k riziku | Deflace | Monitorování | Vývoj ceny bitcoinu | Treasuries | Normalizace měnové politiky | Zdroje energie | Největší americké banky | DEFI KOIN MARKET | Dominance BTC | Zemědělské komodity | Růst inflace | Výroční zpráva | Akcie v Evropě | Vývoj ceny akcií Tesly | REGN | Ceny ropy | Soros Fund Management | Occidental Petroleum | PwC | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Ceny Bitcoinu | Opce | Praha | Recyklace | Berkshire Hathaway | Silný růst | Úpis akcií | CME FedWatch Tool | Člen představenstva | Hazardní hry | Covid | Inteligentní investor | Úvěrování | Airbus | ETF na bitcoiny | Regulační úřad | Bitcoin halving | 3M | Vyhlídky | Sazby v USA | Kategorie Konzervativní fondy | DTE Energy | Investiční centrum | CZ | Andrew McCaffery | Tržní podmínky | YCC | Virgin Galactic | Snižování cen | Akcie PG | Očekávání úrokových sazeb | Oživování ekonomiky | Udržitelnost | PEG | Budoucnost financí | Míra | Firmy | Vláda USA | Nerozhodnost | Krypto komunita | Zlaté ETF | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Charles Schwab Corp | Obchodovanie | Zlatý standard | Páka | Swiss Life Select Investice roku 2023 | Index cen domů | Enormní zájem | Depozitní sazby | RIOT | Investment management | Kryptoměnové burzy | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Nástroj | Výsledky | Podpora finančního zdraví | Finanční technologie | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Corporate Governance | Ivana Birtová | Dluhopisové fondy | Britský finanční regulátor | Mladí milionáři | Australský dolar | Nio | Obnovitelné zdroje | Fidelity Crypto | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Minulá výkonnost | Siemens | Uplynulý rok | Analytik trhu s kryptoměnami | Waste Management | Bank of America | Dluh rozvíjejících se zemí | Úroda | TIM | Koruna | Finanční služby | Petr Lajsek | Pokles investic | Výrazný pokles | BTCoin | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | FOMO (Fear of missing out) | Retracement | Coinglass | Spotové ceny | Fintech Acquisition V | Situace ve Spojených státech | ETF fond | Eli Lilly | Francie | Cenový index PCE | Předpověď | Raiffeisen | Odvětvové čtvrtletní náklady | Colgate-Palmolive | Americký výrobce | TraderX | Akciové futures | Decentralizace | OPEC+ | Technologický fond | Propad | Balkan Insight | Spekulant | Meme stocks | Global Water ETF | Sazby ČNB | Kryptoměny bitcoin | BHS | Makroekonomický výhled | Objem | Hypotéza | Telegram | Ruská vojska | Kategorie Trend | Zvyšování mezd | Rybolov | HDP eurozóny | Údaje | Ingredience | Očekávání investorů | Obavy z recese | Instacart | Class A | Čínské trhy | Globální dodavatelské řetězce | Nové tituly | StoneX | IPO Aston Martin | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Australské akcie | Období zvýšené volatility | Cryptocompare | Klima | Magnificent Seven | Americká banka | Rezidenční nemovitosti | xStation | Exxon Mobil | Report ADP | Asie | Robert Half International | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Investovat do Bitcoinu | Spotové ceny elektřiny | Alibaba | Investice do kryptoměn | Komise v přenesené pravomoci | Podnikatelská nálada | Očekávání analytiků | Výsledky průzkumu | Technologické společnosti | Nucor | Průzkumy | Stablecoiny | Malajsie | Nomura | Schválení SEC | Spoření | Regulátor | Výhody diverzifikace | Hlavní indexy | Prasknutí bubliny | Státní rozpočet | RMB | Cyklické tituly | Automobilky | Bitcoinový futures | Dlouhodobý výhled | Devizové kurzy | Společnost Grayscale | Hotovostní pozice | Digitální zlato | Tržní kapitalizace bitcoinu | Procter & Gamble | Alternativa oficiálních měn | Investiční platforma | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Slabší makrodata | Reddit WallStreetBets | Důchod | AMC | Pfizer | Snížit emise | Bilion | Emise skleníkových plynů | Sázka | Obchodování s akciemi | Covestro | AFP | Studie | Exchange Traded Fund | CBRE | CME FedWatch | Obnovitelné zdroje energie | Cena akcií firmy | První obchodní den | Pojišťovny | Průraz | TradeWeb | Deficit | Northrop Grumman | EDF | Graf | Bit.plus | Akcie SPAC | Polsko | Kolaps | Index S&P 500 | Hodnota firmy | Ratingová agentura | Investiční firmy | Reakce trhu | BitFlyer | Patenty | Vypršení platnosti | Centene | Pozornost | Ropa Brent | Kering | Canopy Growth | Zmrazení splátek | Technická analýza Bitcoinu | FTC | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Upgrade | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Aktuální hodnoty měny | Zvýšené riziko | LEN | Přijetí | Evropa | Distribuce | Technické ukazatele | Jackson Hole | BI.IN Trade Markets | Rekordní objem | Blue Origin | Neuspokojivé výsledky hospodaření | OPEC | USD/PLN | Chiliz (CHZ) | Short | Analytik odvětví ETF | Zelené investice | Ukrajina | Akcie ETF | Bitcoin dnes | Podvážení | Marathon Digital | Pár EUR/USD | Schlumberger | Egypt | Johnson & Johnson | BYD | Investice do nemovitostí | EW | KB | Zpráva o inflaci | Kontext | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Stanovení ceny | Generali Investments | Maloobchod | Custodian | Americká centrální banka | Logistika | Zveřejněná data | DPZ | Earnings | Trump | Devalvace | Stavebnictví | MRK | Hospodářské oživení | Úrokové sazby v Číně | Makroekonomický vývoj | Index volatility | Brands | Dolarové likvidity | SEBA | Global Government Bond Climate Aware UCITS ETF | Reuters analytik | Index Dow Jones Industrial Average | Chudé země | UPS | Virtu Financial | PYPL | Silnější dolar | Technické analýzy | Obchodování v Asii | Snižování inflace | E*Trade | Mexiko | Rostoucí trend | Výzkum Fidelity International | High | Stock market | Finanční krize | Vydělat peníze | Michael Saylor | Vstupy | Neuspokojivé výsledky | Americký investor | Genesis | Bankovní úvěry | Inflace ve Spojených státech | Chiliz | Kvantitativní zpřísňování | Index spotřebitelské důvěry | TIPS | ZENFXLTD | Ekonomická situace | Trading 212 | APAC | Stříbro | Financial Conduct Authority (FCA) | Tým InstaForex | Instituce | Constellation | Sell the news | Turecko | Dogecoin | Bitcoinové ETF | BNP Paribas Disruptive Technology | Investice do fondu | Bank of Japan | OECD | Investiční společnost | GameStop (GME) | Výsledky hospodaření | FAANG | Axelle Pinonová | G10 | High Yield | Růstový potenciál | Zasedání americké centrální banky | Měsíční průzkum | LNG | Internet věcí | Vliv na investice | Býčí signál | Průzkum Fidelity | Americké akcie | Smart kontrakty | Čínský realitní sektor | Dopad pandemie | Ex-dividend | Halving bitcoinu | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Rutina | Prodeje dluhopisů | Wonderinterest | Výdělky | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | Těžby Bitcoinu | Divize | Ekonomické ukazatele | Spot | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vyplácení dividend | Ziskové marže | ex | Nejhodnotnější evropské firmy | Rosněfť | Las Vegas | PSA | JNJ | Průměrný roční výnos | Cena akcie Apple | CVS Health | Zvýšení úrokových sazeb | Indikátor RSI | Komise pro cenné papíry a burzy | Zhodnocení kapitálu | Trh | Regulační zásah | Komise | Vydělávání peněz | Crown | List Financial Times | Offshore | Války na Ukrajině | Technologické firmy | Vládní podpory | Těžba ropy | Správce portfolia | Akcie firem | Společnost Unilever | Burzy cenných papírů | Výrazný růst | Fed | Genesis Global Capital | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Signál na akcie | Korekce | SPOT | CAT | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Příliv kapitálu | Tržní prostředí | Celosvětová poptávka | Spotřebitelská důvěra v USA | S&P Global Inc | Expozice bank | Směřování | Stavební povolenky | Nové trhy | Illumina | Buffett | Xylem | Americké dolary | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Pražské burzy | WISE | Jednání OPEC | Alexion | Finanční společnosti | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Výběry | Tržní výhled | Vietnam | Citrix | Konkurenceschopnost | Světová banka (SB) | USDT | Globální recese | Automobilový průmysl | Podíl úvěrů na nemovitosti | Spotové ceny ropy | Yahoo | Wise Origin Bitcoin Trust | Swingové minimum | Zvýšení mezd | Marriott | Stock | ANO | Financials | Spuštění fondů ETF | Cíl růstu HDP | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Nákup akcií | Měna Bitcoin | VZ | Wells Fargo | Náklady na půjčky | Ceny zboží | PineBridge India Equity | Rating | Miroslav Singer | Dezinflace | Velké banky | Komodity | Čínské oživení | Znalost | Populární kryptoměny | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | Vývoj BTC/USD | ETF Grayscale Bitcoin | Budoucí vývoj | Amundi | Microsoft | L3Harris | Příležitosti | Další růst úrokových sazeb | CMS | Dopad na cenu | UNH | Global Technology | Constellation Brands | Moonfare | Komise pro cenné papíry a burzu | Hodnota investic | Začátečník | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Nejistota | Herní průmysl | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Thermo Fisher Scientific | Repo operace | Růst tržeb | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Dostatek likvidity | Bitstamp | Defi | Shortování | Sell | Správci aktiv | Intuitive Surgical | Mondelez International | Michal Valentík | CMA | Letadla | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | Allianz Gl Artificial Intelligence AT (H2-CZK) | LYNX webinář | Světová banka | Michaël van de Poppe | Exporty | Dodavatelské řetězce | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Nuance | Index Nasdaq | Skluz | Investice do fondů | Konference FOMC | Decentraland | Web3 | Michael Curtis | Starlink | Vyhlídky světové ekonomiky | Bankovní akcie | Zmírnění sankcí | Exxon | Nákupní cena | Představenstvo | Společnost BlackRock | Coinmate | CMG | Pokles úrokových sazeb | Spotřební zboží | Značný zájem | Caroline Crenshaw | Nižší minima | Trendové linie | Japonsko | Rozhodnutí ČNB | XRP | Objem obchodů | Předseda SEC | CFTC | Správy majetku | FIAT | Podpůrná opatření | Celkový sentiment | Utility | Rizikové investice | Šperky | Ian Samson | Nifty 50 | AA | Invest | MicroStrategy | Centrální banka | Call opce | Největší kryptoměna bitcoin | Jobs Plan | Životní prostředí | Vlny koronaviru | Raymond James Financial | Řízení rizika | Hazard | Zemní plyn | Put | Fondy peněžního trhu | Vladek Krámek | ETF na spotový ether | Německo | Správce digitálních aktiv | Krach | LYNX | New York Community Bancorp | Donald Trump | BIIB | Twitter | Marriott International | Makroekonomické ukazatele | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Těžit kryptoměny | Jádrová inflace | Activision | Hotovost | IHS Markit Ltd | Goldman Sachs Romania Equity | Další růst | Centrum | Jiří Tyleček | Akcie Aston Martin | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Bitcoinový futures ETF | Životní náklady | CL | Brookings Institution | Los Angeles | JPMorgan Chase & Co | Kartel OPEC | MSCI Europe | Soukromá společnost | Visa | ConocoPhillips | Investiční služby | Spoluzakladatel | FIL | Inflace v ČR | Vice | Krypto produkt | Dluhové krize | Energetický sektor | Trh s komerčními nemovitostmi | J&T investiční společnost | Rizikovější investice | Kurz české měny | Akcie na trzích | Azure | Fiserv | Fúze a akvizice | Komodita | BNP | Zoom Video | Snížení odměny | Úvěrové podmínky | Směnný kurz | CZK | Reuters | Úspory | Obchodní principy | Unilever | ETC | Společnost XTB | Tradeweb Markets | Premiér Mario Draghi | Akcie Meta | Finanční riziko | Kryptoměnový trh | Anna Stupnytska | Bitcoin (BTC) | Baidu | Fixed income | Kov | Situace | Chevron | Videohry | Další drahé kovy | BNP Paribas Flexi | Širší trh s kryptoměnami | Index nákupních manažerů | Škoda | Domácnosti | Obchodní partner | PEPSICO | Crowfunding platformy | Výstupy | Nákladová inflace | Souhrnný index | Maloobchodní tržby | Rolování | Měny zemí | Euronext | Zakladatel | Cyklus růstu | Výše investice | Předseda | Analytici | Dobré zprávy | Státní dluhopisy | Stablecoin | Americký dolar | Kurz koruny | Dobrý výnos | Utahování měnové politiky | Robustní strategie | Deutsche Boerse | Výsledky Nvidia | Ripple | Chipotle Mexican Grill | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Solana | Hackerský útok | Růstový impuls | NYCB.US | Utahování měnových podmínek | Splácení dluhu | Supercyklus | J&T | Burzovně obchodované fondy | Equity | Cenový rekord | Traders | Silná data | Craig Cameron | Trh ETF na rok 2024 | Cheniere Energy | MGM Resorts International | Roční výkonnost | Investiční Memento | 3M Company | DPA | Evropská unie | Boeing | Cvičení | Kupónový výnos | Podílový list | Kryptopeněženky | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | HDP v USA | Ekonomiky | Dobrá nálada | US100 | Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin | Lukáš Raška | Rychlý růst | CMCSA | Prime | Stagnace | Riziko recese | Rozpočet | Negativní dopad | Evropské banky | Google | Apple | Investiční plány | Libra | GM | WM | Eva Miklášová | Kurz české koruny | GameStop | Vytrvalost | Odliv aktiv | Startup | Benjamin Graham | Bitcoin Cash (BCH) | Nová data | Decentralizované finance | Open | Cena akcie | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Cenové akce | Indické akcie | MRNA.US | DGX | Švédsko | Finančníci | FTSE | TSLA | Galaxy Digital | Akcie dánské společnosti | Ztráty zaměstnání | Financovat | Chuť investovat | Průzkum analytiků | Čínské měny | Ztráta | Finanční poradce | BRICS | Moderna (MRNA.US) | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Green Deal | Nálada investorů | PHIA | FDIC | Fortune | Aktéři | Omezení nákupů aktiv | Arm | Fond | IPO Uber | SatoshiLabs | Federal Reserve | Deglobalizace | ECB | RRR | Vysoký výnos | Květnová inflace | Nový rekord | Technický výhled na trh | Ceny komodit | Úroky | Refinitiv | Centralizované burzy | OKX | Nájemné | CVX | Cyklické akcie | Portu | Cena | Taper | Silné oživení | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Pandemie covidu | Toshiba | Finanční rizika | Salvador | Řetězec | DIP | Předstihové ukazatele | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | GWW | Gemini | WisdomTree | ASML Holding NV | HDP Asie | Moneta | Akcie 3M | Air | Akcie dnes | Bitcoinová ETF | Roční maximum | Akcioví investoři | Aktivum | Ceny akcií | Vyšší riziko | Izrael | Merrill Lynch | Ruská invaze na Ukrajinu | Vlastnit akcie | Přenos | S&P500 | EBay | MSCI ACWI | Zastavení pádu eura | Soukromý dluh | NEO | Ruský trh | Termínované vklady | Čínská ekonomika | Ceny | Dior | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Kurzy | Největší hráči | Technologie | Indexy v Číně | Vysoká inflace | Energetická krize | BNP Paribas US Growth Classic | ČNB | Dluhy | Změna režimu | Zajímavé příležitosti | Zoetis Inc | Cigna | Baupost | Průzkum ECB | ANTM | Viceprezident | Comcast Corp | Investujeme | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Marco Willner | Pokles | Italský premiér Mario Draghi | Contango | Panda | MGM | Proč investovat | Spotové bitcoinové ETF | Čínský růst | Získávání peněz | Směřování trhů | RHI | Margin | Large Cap | Počet žádostí o podporu | Globální inflace | Rob Marrocco | Platební prostředek | Rating AAA | Právo | Ekonomické výsledky | Biogen | Nálada v USA | Jon Guinness | Investiční portfolia | Historická data | Silné hospodářské oživení | Počet uživatelů | Americké společnosti | Finančnictví | Ceny hliníku | Druhá největší kryptoměna | Investování | Blue chips | Podílové fondy | Charles Schwab | Cointelegraph | Fundamentální ukazatele | DPZ.US | Pokles výnosů dluhopisů | Royal Caribbean | Americký trh | Poplatek | Moody's | Zahraniční společnosti | Platební bilance | Merck & Co | Bitcoinový fond od BlackRocku | Banka | Makro | Tržní očekávání | Schroder ISF Indian Equity | Americká ekonomika | NVDA | Odpor | Harvest Global Investments | Dluh USA | Důvěryhodnost | Obchodník | Portfolio manažer | Přijetí Ethereum | Thajsko | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | MRNA | Domino's Pizza (DPZ.US) | Tržby | COVID-19 | Ekonomické vyhlídky | Bitcoinový fond ETF | Algorand | Tomáš Trávníček | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | Kapitálové požadavky | Regulátoři | CF Industries | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | Tempo poklesu | ROE | Blue-chip | Ekonom XTB | Asijské země | Evropská centrální banka | Roční výnos | BHS Timur Barotov | Indikátor | ETF s akciovým výnosem | Index cen | Instinkt | Obchodování forexu | Paypal Holdings | Růst ceny | ISM | Čínská vláda | Deliveroo | EBIT | Modré dluhopisy | Daně | Společnost OpenAI | Lídři | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Snížení odměny za těžbu | Pivot | Stanovená cena | Kryptoměna | Vývoj hodnoty | Výhled pro americký dolar | Pokles indexu | Bristol-Myers | Bancorp | Institucionální investoři | Momentum | Investování na finančních trzích | Období zvýšené inflace | Pozitivní sentiment | Lepší výnosy | Nastavení měnové politiky | CBOE | Konsorcium | Mánie | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Obchodní rozpětí | Zisky | Partners | Schválení bitcoinového fondu | Shanghai Composite | Realitní fondy | Vládní politika | FCA | American Express Company | Současné ceny | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Konsenzus | Finance | Zboží dlouhodobé spotřeby | Americký index S&P 500 | E*Trade Financial | Nejvyšší zhodnocení | Bývalý prezident | EURIBOR | Globální ekonomika | COST | Situace na trhu | Bitcoin Cash | GRMN | Anomálie | Miliardy eur | Financial Conduct Authority | Digitální měna centrální banky | Voda | Spotový kurz | Obrovské ztráty | Bill Hagerty | Ceny nemovitostí v USA | Benchmarky | Regulované firmy | MLM | Ranní okénko | Cisco Systems | Starbucks | Fidelity Digital Assets | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vysoké valuace | NATGAS | Delta Air Lines | Vyšší sazby | Ratingové agentury | New York Community Bancorp (NYCB.US) | LVS | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Conseq | Falcon | IMPOSSIBLE | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Měnověpolitické zasedání | Výkonnost akcií | Uvedení na burzu | Euro STOXX | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Dolarová aktiva | Přecenění | Otevírání ekonomik | Breakout | Investiční plán | Rusko-ukrajinský konflikt | MiCA | Bull | Růst cen | Index Russell 2000 | Saxo | Drahé kovy | Freeport-McMoRan | Vrcholy | Guvernér japonské centrální banky | Měkké přistání | RSI | Měnová politika | Akcie Apple | PMI ve výrobě | Asset management | Alokace | Býčí trh | Hospodářské škody | Slušný zisk | ERA | MSCI World | Poptávka | Altcoin | Společnost CryptoQuant | Nálada na trhu s kryptoměnami | Financování | Metaverzum | Obavy z globální recese | Nižší úrokové sazby | Provozovatel sociální sítě Reddit | AWK | Internetové společnosti | Čínský parlament | Výrobce čipů | Velký byznys | Čína | Udržitelné investování | Prodávající | Historické maximum | Swedbank | Occidental | Invaze | Americká lehká ropa | Růst HDP | Trh s kancelářemi | Stavební prvky portfolia | Americké banky | WBA | Investice do bitcoinu | Pivotní body | Peer-to-peer | Republikáni | Asociace pro kapitálový trh ČR | USDJPY | Těžby kryptoměn | KSU | Cenový propad | Ajay Dayal | Přístup k investování | Globální poptávka | Inflační očekávání | Velké riziko | DAX | Růst spotřebitelských cen v Německu | AAL | Všechny ETF | Kryptotrh | Reporty | Americké akciové trhy | Otevírání ekonomiky | Semi | First Trust | Snížení rizika | Line | Cena kryptoměny | Soukromá možnost | Globální trhy | Capital | ICE | Správce aktiv BlackRock | FT | Vydávání dluhopisů | RBI | Denní pokles | Bulharsko | ALGN | Žádost společnosti ARK Invest | Odměny za těžbu | Emise uhlíku | Investor | MIFID | DNO | Mali | Malé podniky | Obchodovat | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Akciové dividendy | Koncentrace | PSX | Zvýšení inflace | Dna | Spotřebitel | Přijetí kryptoměny | Start-up eToro | Hospodářský růst | Výplata dividend | Medvědi | Halliburton | Možnost diverzifikace | Uchovatel hodnoty | Schválení bitcoinových ETF | XTB Štěpán Hájek | Sociální síť | Dividenda | Technologický Nasdaq | Cena severomořské ropy Brent | Akcie technologických firem | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | HAS | Akcie Gamestop | Tony Sycamore | FinTech | WTI | ETF fondy | Platební síť | Evercore ISI | Bod | Tweet | Miliardy korun | Vodní indexy | Podmínky na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Shares | Bitcoincash | NetEase | Leasingové společnosti | RBNZ | Kapitálové trhy | UTC | Fear and Greed Index | Macao | BTC ETF | FRED | AMGN | Protocol | Spready | Video | HDP | Změny klimatu | Klouzavý průměr | ROCE | Aktivně spravované fondy | Micron Technology | Conseq Invest Akcie Nové Evropy | Poskytovatelé indexů | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Vývoj měn | Problémy | Vývoje ceny | GlassNode | Fear and Greed | KMX | Analýza dat | Ziskovost | OCI | SEC Gary Gensler | Bankéři | Úsilí centrálních bank | Sázet | Technology | Vzrušení | Cena ropy | Global X | Participace | Firma | Inflace | Ocel | Advanced Micro Devices | Drobní investoři | Značné riziko | Marže | Valuace akcií | DAWN | Vysoké zisky | Jak úspěšně investovat | SpaceX | Polygon | Jack Dorsey | Trh kryptoměn | Glassnode | Fiskální politika | Devizový trh | Načasování | Dotace | Uvolněná měnová politika | Tematická ETF | Finanční výkonnost | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Nedostupnost bydlení | Vedení společnosti | Konjukturální průzkum | Zkušenosti | Elektronické obchodování | Ropa | Výhled Fidelity | Index PMI | Investování do cenných papírů | Ether | JPM India A Acc USD | Karty | Ekosystém | METODIKA SWISS LIFE SELECT | Signály | Omikron | Aktivita investorů | Akcie Walgreens Boots Alliance | JPM | Vklady klientů | MCD | Akcie Alphabet | IHS Markit | Statistiky | Peněžní zásoba | Jak vybírat akcie | Náklady na obchodování | Franklin Technology A (acc) USD | Bloomberg Commodity Index | Výprodej | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Manufacturing PMI | Čínský index | Pracovní trh | Ethereum (ETH) | SAP | Dluhopisové trhy | Rezervy | Zrádná nahodilost | Největší stablecoin | Diverzifikovat | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | FX | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Blizzard | Ovlivňování | Proof of Stake | Facebook | Deutsche Bank | Američané | Kurz | Market | Forexu | Širší trh | Investovať do kryptomien | Používání kryptoměn | Nezaměstnanost mladých | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Cyklická recese | EDX Markets | EMA | Pokles výnosů | Fidelity Management & Research | Litecoin | Hugo Boss | BNP Paribas US Growth Classic H CZK Cap | Horizon | UST | Franklin Templeton Investments | Restrikce | Merck | Asie a Tichomoří | Optimismus | Coinbase Global | Největší banky | HealthCare | Hliník | DBK | BH Securities | Skleníkové plyny | Trh s hotely | Euro | Oracle | Průzkum společnosti | Medvědí scénář | WELL | Riziková prémie | Výnos do splatnosti | Akcie na pražské burze | Agentura DPA | JP Morgan | Magnificent | Dolar | Vontobel Asset Management | Fibonacciho retracement | Byznys | Kukuřice | Costco | Debata | Nárůst zisků | Sequoia | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Akcie společnosti Amazon.com | Hodnoty měny | Pravidelný příjem | Měď | Proinflační | Hodnocení rizik | Inflace cen | Rozvíjející se trhy | Yield | Naše prognóza | AUD | Bank of New York Mellon | Toky investic | Mezinárodní dluhopisy | Výhody | Binance | Exchange Traded Funds | Obchod | Pilulka Lékárny | Vývoj rublu | Škálování | Dominion Energy Inc | Breakout Trader | Investiční ředitel společnosti | Zpomalení růstu | S-1 | Počet obyvatel | Invesco Water Resources ETF | Risk | Predikce | Fibo | ETF Grayscale Bitcoin Trust | Upisování | Fiskální stimuly | Prima | China Asset Management | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Nový fond | Citigroup | Fond od BlackRocku | Ekonomové | Intradenní rekordy | Siemens Healthineers | Softbank | Japonský Nikkei | Čínský vývoz | Nokian | Výnosy státních dluhopisů | Banka JP Morgan | FLOWX | Kam investovat | Hospodářství | Čínský export | Stagflace | Rada ČNB | Společnost PG&E | Etoro | Největší investoři | Jiné kryptoměny | Asijské akcie dnes | EV | EU | NN IP | EBITDA | Investiční doporučení | Obchodování s Bitcoiny | Fidelity Funds | Kvalita aktiv | LPL Financial | Investovat do kryptoměn | Zoom Video Communications | Ministerstvo financí | Vzestupný trend | Kapitalizace bitcoinu | eToro Group | Stagflační trend | AUM | Nižší ceny | Spojené státy | Vítězství nad inflací | Univerzální metoda | Global Industry Classification Standard | Cenové stability | Šíření nákazy | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Gamble | Správce fondu | StoneX Financial Ltd | Credit Suisse | Portfolia | Fresenius Medical | Fidelity Water Sustainability | Tesla | Převis | Další kryptoměny | Pravidelné investice | Investované peníze | Expert | Deutsche Lufthansa | ARM | Regulační orgány | Vývoz | Prodeje akcií | Komerční banka | Regulace trhů | AKAT | Samsung | Recese | Index relativní síly (RSI) | Střední podniky | Celosvětový růst | Sam Altman | Data společnosti | Kazuo Ueda | Miliardy | ASML | Globální indexy | WP | Capital Partners | Investoři a obchodníci | Chuť riskovat | Vývoj pandemie | Fondy obchodované na burze (ETF) | Silicon Valley | xStation 5 | Dobrá čísla | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Zřízení fondu | Digitalizace | Odchod z Ruska | Activision Blizzard | Výhled na rok | Akcie Applu | Začít investovat | Výrobní index | Budoucnost nemovitostí | Silný americký dolar | Pandemie | Deflační tlaky | Deset ETF na spotový bitcoin | Denní graf | Spekulace | Manažerka | Globální finanční krize | SuperFrank | Růstový trend | Air Products | Inflace ve Spojeném království | Americké burzy | Wellington Management | Negativní zprávy | Realitní společnosti | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Cardano | ETN | Řízení společnosti | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Mondelez | STAR | Transparentní | Pivot Pointy | Výkon dolaru | Bitcoinový ETF | Olympijské hry | Inflace vs. úrokové sazby | KBC | Dlužníci | Centrální banka USA | Goodyear | Caixin | Čínské indexy | Nikkei225 | Legg Mason ClearBridge Infrastructure Value | Globální ETS | Změna sazeb | Lufthansa | Ceny energií | Hospodářské vyhlídky | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Intel | Tracking error | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Ticker | Základní sazby | Allianz Global | Regeneron Pharmaceuticals | NEST | Korporace | Buy the dip | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Krypto aktiva | Rostoucí inflace | Advance | Zoetis | Kurz bitcoinu | Dodávky zemního plynu | ETF Eric Balchunas | Technologický sektor | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Panika | Komunita | Morgan Stanley Capital International | SPAC | Emise dluhopisů | LyondellBasell | Blockchain | Analýza | Purple Trading Petr Lajsek | Agentura Fitch | Kanadský dolar | Carlos de Sousa | Soukromé podniky | Uhlí | Předpovědi | Konflikt na Ukrajině | Mince | Analytické společnosti | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Vysoké úrokové sazby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | dApps | Benzín | Elitetradecapitalfx | Rostoucí ceny | Trend | Střadatelé | Akcie a ETF | Pokles sazeb | Dow Jones Industrial | OXY | Správci kapitálu | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Přizpůsobivost | Zásoby plynu | Las Vegas Sands | Oslabení | Odvětví luxusního zboží | Míra inflace | Verizon | Odliv peněz | Platforma | Evropský statistický úřad | Energetika | Manufacturing | PBOC | Nové investice | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | CNN | Ekonomický výhled | ChainLink | Dividend Yield | Nejnovější údaje o inflaci | Snížení emisí | Nařízení | Prospekt | Pioneer Natural Resources | SWIFT | Vzestup ceny | Nemovitostní trh | Oblasti umělé inteligence | Poskytování úvěrů | Farmaceutické společnosti | BTC | Fed index | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Lightning Network | ASX 200 | Aktivní investování | Odkup akcií | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Mileniálové | Carmignac | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Index českého investora (CII750) | Forex Alphas | Průmysl | Trading 212 UK Limited | Bazický bod | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Tempo růstu | Podnikatel | American Airlines Group | Úvěrový rating | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Americké dluhopisy | Continental | Pohonné hmoty | Biliony | Bankovní index | Divergence | Bankovní regulační orgány | Shiba Inu | Bilion dolarů | ETF | Crowdfunding | Marathon Oil | Pravidelné výplaty | Axie Infinity | Federální obchodní komise | Analýza společnosti | Akciové trhy | Struktura HDP | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Humana | Varování | Obchodní bilance | Úsilí | LLY | Éra levných peněz | PayPal Holdings Inc | Reinvestování | Win Traders | APP | Private credit | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | EOG Resources Inc | Spojení | Cykly | Diem | Long | Společnost eToro | Western Digital | Rally | Bankovní rada | BGF World Healthscience | Pojišťovna | Střední třída | Fidelity National Information Services | Japonský index | Vision Fund 2 | Členství v EU | Michaël van de Poppe | Logistické společnosti | Výplatní poměr | USDC | Osobní příjmy | Pokles inflace | Aktiva | Liberum | Fundamentální analýzy | Těžební kapacity | Prodejní tlak | Samson Mow | 19b-4 | XYL | Vývoj finančních trhů | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | Zasedání centrální banky | Discovery | Smíšené fondy | Indexy na Wall Street | Komunistické strany | České měny | Ceny ropy dnes | Investiční možnosti | Circle | Výnosy z dluhopisů | Vývoj trhu | Business | Staking | CFWAX | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výkonnosti fondů | Výnosnost | Arizona | WFC | Odvolací soud | Pokles cen | Citadel | ZENFXLTD.COM | Algoritmus | Tržní události | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Obchodní operace | Platební společnost | Poptávka investorů | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Finanční regulátor | Krach banky | FedWatch Tool | Čínští investoři | Otevření ekonomik | Fiskální politiky | Inovace | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Aston Martin | Zdravotnictví | Společnost Coinbase | Dohoda mezi UBS a Credit Suisse | Energetické krize | Long signál | Zpětné odkupy | Čínské akcie | Pivoty | Economic | Ministryně financí | Zákaz obchodů s kryptoměnami | Kamil Staněk | Technologický pokrok | Bezpečnost | Diskontní sazba | Brazílie | Jihoafrická republika | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | | Tomáš Cverna | Oleg Tiňkov | Indexy PMI | Spravované ETF | Philadelphia Semiconductor | Pochybnosti | Danske Bank | Tržní kapitalizace kryptoměn | FBTC | České státní dluhopisy | Zákonné platidlo | Riziková aktiva | BNY Mellon | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Špatné zprávy | Skyworks | Výhled pro rok 2024 | Známky oživení | ETFs | Zisky firem | Majetek | Ekonomika eurozóny | Správné načasování | Purple Trading | Řetězce | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Short pozice | Kategorie Smíšené fondy | Budoucnost Bitcoinu | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Jana Večerková | Největší pokles | CFG | Politika | Konkurence | On-line makléřské služby | IBIT | CoinShares | Nálada na trhu | Harvest Global | Letecké společnosti | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | LG Chem | Komunikace | Převzetí Twitteru | ERC-20 | Burza Binance | Investiční ředitel | Čínský prezident | Franklin India A (acc) USD | Dnešní seance | Tier 1 | MAM | Investiční instrumenty | Nejrozšířenější kryptoměny | Plány společnosti | Jak investovat | Americký dluh | Pravidla hry | ETF společnosti BlackRock | Poplatky | Nike | BGF World Healthscience A2 USD | Si Ťin-pching | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Další vývoj | Finanční zdraví | Jak diverzifikovat | Citibank | Makléřská platforma | CUM ARTE | Banky na Wall Street | Evropské společnosti | Investování do nemovitostí | Softwarové firmy | Real Estate | Objemy obchodů | Indexy S&P | FundStrat | Úrokový výnos | George Soros | EdF | Přední ekonomové | Optimismus investorů | Federální vláda | Nálada | Nastavení sazeb | Napětí na trzích | Geopolitická rizika | Symantec | Indie | Letectví | Zátěžové testy | Nákupy | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | BTC Markets | Vnímání | Vesmírná společnost | David Vagenknecht | SVB | Martin Stránský | Pasivně spravované ETF | Výkonnost indexu S&P 500 | Hospodářská recese | Ekonomika | Výnosová křivka | Aktualizace etherea | Historická maxima | Ekonomická data | Přímé investice | Stratég Saxo Bank | Elektřina | Politika centrálních bank | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Blockchainy | Řízení kapitálu | Podnikání v Číně | Investiční aktivity | Sankce | Zhodnocení peněz | Očekávání pro rok | Zhodnocení | Spořící účty | Poradenské společnosti | Investiční manažer | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Výplaty dividend | Výhled | Trade Financial | Velmi volatilní | Amazon.com Inc. | ZEN | Americký akciový index | Fondy na spotový ether | Akcie v Hongkongu | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | PCAR | Timur Barotov | Výnosný byznys | Indexové ETF | Odvětví ETF | Výzkumná ETF | Deriváty | Ethereum | Investiční prostředí | Kótování | Japonská ekonomika | Embargo | Vysoké ceny | Hry | The Inner Circle Trader | Odpovědnost | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | ONE | Propouštění | Fondy ETF | Private equity | Cypherpunk | Bloomberg Intelligence | Zaměstnanci | Polkadot | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Evropský trh | Finanční trhy | ČNB dnes | Nízké ceny ropy | Rozhodnutí o brexitu | Spotová ETF | Burze | Expanze | Klesající úrokové sazby | Fidelity European Fund | Největší ekonomika | Nabídka a poptávka | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Otevření ekonomiky | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | General Motors | Konsolidace | Dlouhodobý trend | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | XTB Tomáš Cverna | Inner Circle Trader (ICT) | Walt Disney | Vývoj peněžní zásoby | Fúze | Komoditní trhy | STT | ČEZ | Nakamoto | AAPL | Cenové hladiny | Austrálie | Financial Times | GOOGL.US | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Řízení měnového rizika | Fondy zaměřené na ESG | Iniciativa | Obavy investorů | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Hodnota kryptoměn | Vývoj měnového páru EUR/USD | Under Armour | New York | Anadarko Petroleum | BinckBank | MSFT | Krypto news | Světové akciové trhy | UAL | GS | Dřevo | Gypsycoin | AIG | Krize | Bernstein | Ekonomický řád | Ceny ropy Brent | Fresenius | Zvýšení úroků | Paul Tudor Jones | Euro včera | Životní styl | Fidelity European Trust | Franklin Templeton Investment Management | CMI | ETH/USD | Konzervativní investor | Omezení produkce | AOS | Kraft Heinz | Salmán | CoinGecko | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Bitcoinový fond | Míra inflace v eurozóně | Informace z trhu | Pokles poptávky | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Objednávky | Těžby bitcoinů | Pozitivní očekávání | NFT | Zlatý kříž | Slabší kurz | Pohyb Bitcoinu | Bitcoinový fond obchodovaný na burze (ETF) | Algoritmy | Investice společnosti | Nassim Nicholas Taleb | Dollar | Index MSCI Europe | Vratislav Zámiš | Základní úrokové sazby | Nezaměstnanost | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Akcie Intel | Poradci | Sazby | Ředitelka | Generální ředitel | Odhady růstu | Ceny aktiv | Výrobce pneumatik Nokian | Devizové rezervy | Poradenství | Kateřina Petko | STZ | Cíle | Burza | Trhy v Číně | Ekonomický kalendář | Ceny dluhopisů | Newmont Mining | AXP | Index MSCI | Portfolio manažeři | První odhad | První ETF | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Izraelská armáda | Exponenciální klouzavý průměr | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Výprodeje | Druhá největší ekonomika světa | Rozhovor | Portfolia nové generace | Spotřeba domácností | Transakce | Nature Roadmap | Volatility trhu | Nejvýraznější propad | Slabší dolar | Držitelé ukrajinských dluhopisů | Měny | TechnipFMC | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Akciový trh | Výnosy 10letých dluhopisů | MasterCard | Trading 212 UK | Raymond James | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Slovensko | Glencore | ISRG | TotalEnergies | Nová historická maxima | Energie | Analytici společnosti | Pasivní příjem | Zpravodajství | Jamie Dimon | Strategie tematických ETF | Pozitivní trendy | Větší korekce | Pharming Group NV | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | USDX | BTC/USD | Spravované fondy | Dividendy | Měna | Ceny akcií Tesly | Vypuknutí pandemie | Jasný signál | Dodávky plynu | BRANO | Vývoj ceny etherea | The Wall Street Journal | Renminbi | HoReCa | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Pracovní síly | ETF (Exchange Traded Funds) | Silný pokles | Alexion Pharmaceuticals | Nízká inflace | Futures trading | Salesforce.com | MSCI | Hodnota bitcoinu | Thomson Reuters | Snap | Hospodářský pokles | LinkedIn | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Walgreens | Krypto burza | Miliardy dolarů | Snížení zisku | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | MSCI AC World | Nový trend | Snižování nákladů | JPMorgan | Nová vláda | ALXN | Půlení | Velikost dánské ekonomiky | Regulační orgán | Trade | Fundstrat Global Advisors | Kapitalismus | Globální finanční trhy | Vyspělé ekonomiky | Carry trades | Elitetradecapitalfx.com LTD | Milník | Světová zdravotnická organizace | Nadnárodní firmy | Pravděpodobnost recese | Platformy | JPM India | Partneři | IPO | Rusko | Vysoké riziko | DCA | Ceny výrobců | Iracionální | 1D | Miliardy USD | Poradce | ADA | Tržby společnosti | FAST | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Obchodní den | Ceny akcií Tesly od začátku roku | Initial Public Offering | Vlády | Signál | Peter Garnry | Digitální měna | Írán | Afrika | Analytici JPMorgan | Allianz Europe Equity Growth Select | Výsledkové sezóny | Development | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Riziko nákazy | EPS | Rotace | ADP | Square | Náklady na zajištění | Napětí mezi Čínou a USA | Biliony dolarů | Kupní síla | Short squeeze | Úbytek | Společnost SpaceX | Ropy | Pracovní den | Historie | Správce aktiv | Gemsstock | Řízení rizik | Singapur | Dividendové výnosy | SICAV | Obiloviny | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Catherine Yeung | Guvernér české národní banky | Smartphony | Výrobce aut | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Společnost | Zajímavé investiční příležitosti | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Rezervní měny | Geopolitická nejistota | Likvidní | I-Trader | Firma McDonald's | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Mezinárodní obchod | Forbes | Diverzifikátor | Kryptosvět | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Obchodované fondy | Zvýšení volatility | Platforma eToro | Historicky nejnižší | Alokace aktiv | Klíčové faktory | Tolerance rizika | Goldman Sachs Group | Bitvillafx | BlackRock | Ukončení války | Společnost MicroStrategy | Národní regulátor | Negativní výhled | Očekávaná inflace | Fibo retracement | Wood & Company | Cena akcií | Představenstvo společnosti | Volatilita trhů | Skyworks Solutions | ASX | Upozornění na rizika | Rozšíření | BBVA | Vitalik Buterin | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Příliv investic | D1 | Active Invest | Halving | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Industry Classification Benchmark (ICB) | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Buy | ASM International | Tisková konference | Eura | Přijetí kryptoměn | AAPL.US | Nasdaq Inc | Short Term | Ztráty | Klon regulované firmy | Zpomalení v Číně | Lehman Brothers | Inflační cíl | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Nizozemsko | ACT | LyondellBasell Industries | Organizace | Portfolia fondů | Deník The Wall Street Journal | Invesco Ltd. | Letecký průmysl | Gap | Jednotlivé akcie | Expedia | Services | Snižování počtu zaměstnanců | Úrokové náklady | Stock Exchange | Růst | Melanion Capital | Politické dilema | Objem obchodování | UBS a Credit Suisse | Vyšší úroveň | Kansas City Southern | OSN v Glasgow | Očekávání zisku | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | CNN Business | Vývoj amerického dolaru | Stablecoin Tether | Pohyby cen | Hospodářské výsledky | Pohyby na trzích | Darknet | Risk-off | Propad ceny | Emitent | Obchodování opcí | WU | Zajištění | Dominion Energy | Objem prostředků | KO | Obchodování na trhu | TWTR | Inflace v Číně | Výnosy amerických státních dluhopisů | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | BIDU | Index | Wall Street Journal | Komoditní | Rajeev Mittal | Align Technology | Lockdown | Akcie Alibaba | Cenový index | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Centrální bankéři | Kryptoměnová burza | Bohatství | Cenová akce | Investiční fond | Malý prostor | Meziroční růst | Jižní Korea | Společnost Instacart | Nakupovat | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Cenové stropy | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | S&P Dow Jones Indices | ČTK | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | Valuace | Investiční skupina | Zhodnocování dolaru | Šíření dezinformací | BrikkApp | Silvergate Capital | Repsol | Ark 21Shares Bitcoin | X (dříve Twitter) | TWS | Sanofi | Naše ČESKO | Dnešní zprávy | Liberty Global | FOMO | Objemy obchodů s bitcoinovými fondy | PG&E | Scion Asset Management | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Buy the rumour, sell the news | Steve Huffman | Česká národní banka | Makléřská společnost | L3Harris Technologies | Salman Ahmed | Údaje MMF | Tokenizace | NASDAQ omex us water | Netflix | FIXED | Ilga Haubelt | Prodej zboží | Koronavirus | Automotive | Komoditní akcie | Odborníci na kryptoměny | Sektor financí | Analýza Bitcoinu | Investiční megatrend | Žebříček nejúspěšnějších fondů | Tchaj-wan | Harley-Davidson | Restriktivní politiky | HSBC GIF Indian Equity AC USD | Google Trends | Komentář Fidelity | Oscilátor | ICB | PMI v eurozóně | Velké investice | AMBcrypto | LVMH | Farmacie | Transakční poplatky | Budoucnost investování | Crypto.com | Hospodářské výsledky společnosti | Eric Balchunas | PineBridge India Equity A USD | Information ratio | Největší banka | Akcie Intel Corporation | Online investování | Express | Zisk na akcii | Poskytování likvidity | IMF | KUSAMA | Správa | Krypto analytik | Berkshire Hathaway (BRKB.US) | Index českého investora CII750 | Dluhopisový fond | Závazek | Ed Seykota | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Coinbase prime | Geografická diverzifikace | Negativní hodnoty | Citrix Systems | Markit | Rezistence | Stimul | Amundi CR | Spořit na důchod | Američtí regulátoři | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Olívia Lacenová | Ženy a investování | Vliv politiky | Největší ETF | TRON | Marika Čupa | Franklin Technology Fund | CAD | Růst hodnoty bitcoinu | Kryptoměna Bitcoin | WisdomTree Bitcoin Fund | ETF společnosti Grayscale | FIL Investment Management | Světová kryptoměna | IAU | S&P 500 a Dow Jones | Investiční analytička | Britské podniky | Igor Pauer | Vyvážené portfolio | Bitcoinový trh | Obchodování na evropských burzách | Komentátor | Marathon Digital Holdings | Úrokové výnosy | Futures na americké indexy | Šinzó Abe | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | AI | Daimler | Globální banky | Alcoa (AA.US) | 5G | Pronájmy | Levné akcie | Commodity index | Signature | Zájem o akcie firem | Index spotřebitelských cen | Hospodářská stagnace | Hýbat trhy | Posílení | Société Générale | Svíčková formace | GAP.US | Znehodnoceni dolaru | Ropné a plynárenské společnosti | Pracovní místa | Strategické partnerství | 2bminer | Rohlík | Next Generation | Burzovní komise | BAL | Regulace v USA | Skybridge Capital | Systematické riziko | Zelené dluhopisy | CAPEX | Instrumenty | Vakcinace | WallStreetBets | Martin Jaroš | Vývoj ceny akcií | Výkonnost fondu | Tržní hodnota | Růst bitcoinu | Dánská farmaceutická společnost | Vývoj dolarového indexu | Akcie letecké společnosti | Včerejší seance | Franklin Templeton International Services | Fidelity Funds - Global Technology A-EUR | Vstup na burzu | Osobní příjem | Soukromé úvěry | Devalvace měny | EURUSD | Nasdaq v New Yorku | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | BNP Paribas Flexi I ABS Opportunities | Spotový bitcoin obchodovanými na burze | Více peněz | ČSOB | David Kögler | NFP | Analytička | Zvyšování nákladů | Výrobce pneumatik | Trpělivost | Investovat | Certifikát | Fidelity National Information Services (FIS) | Nasdaq Composite | Mozek | Data ze Spojených států | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Zasedání FOMC | Clearing | Bond Connect | Obchodní napětí | Rozdělení akcií | Vklady | Vyšší úrokové sazby | Španělsko | Americký prezident | Borsa Italiana | Akumulace | Americký index | Prodej vozů | Celkový objem obchodů | Praní špinavých peněz | Akciový index S&P 500 | Motivace | Situace na akciových trzích | Finanční vzdělání | Investování na kapitálových trzích | Skepse | Boom | Třída aktiv | Concho | Quote | Globální nálada | Objemy obchodování | Společnost Nokia | Největší světová kryptoměna | ADS | Americké centrální banky | Nové ETF | XTB Jiří Tyleček | Finanční nástroje | ETC Group | Zdravotní péče | Riziko | Meme coiny | Provident | Silicon Valley Bank (SVB) | Válka | Investorky | Tržní rizika | Jeff Currie | Ruské společnosti | Bitcoinový fond společnosti BlackRock | Allianz Multi Asset Sustainability Balanced | Český investor | Wagnerovy skupiny | Traderx Nest | Bloomberg | Nabídka | Reakce centrální banky | Expense ratio | Objem obchodů s fondy | Pandemie COVID | Index MSCI Emerging Markets | Alice Humlová | Vyšší mzdy | Cena BTC | Baker Hughes | Tom Kadeřábek | Globální sentiment | Zvýšit ziskovost | Paul Jackson | Závislost na dolaru | Základní úroková sazba | UBS | BNB | Restrukturalizace ukrajinského dluhu | Rozsah škod | 21Shares | Globální finanční systém | Fidelity Select | Rekordní ceny | Tržní hodnota kryptoměn | Kaiko | Hlavní ekonom | Známý americký investor | Sempra Energy | Průmyslové společnosti | Spotový ether | České koruny | Scion Asset | Semler Scientific | China Evergrande | Maloobchodní sektor | Start-upy | Makroprostředí | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Oldřich Dědek | CGC | CII750 | Snižování sazeb | Nerozhodnost trhu | Ubisoft | Irák | Růst spotřebitelských cen v USA | Konec roku | Asociace | Správci fondů | Koš | Obchodní války | Pandemie koronaviru | Výkonnost indexů | Měnové politiky v USA | Finanční výkazy | Bitcoin | Ruské akcie | Růst výnosů | Nejlepší investiční příležitosti | Zájem o bitcoin | Světové rezervní měny | Budoucí pohyby | Cílové ceny | Americké měny | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Nejziskovější | Německé státní dluhopisy | Německý výrobce | Nadnárodní společnosti | Martin Kujal | Kryptoměnový sektor | Přehled | Zhoršení nálady | Emise cenných papírů | Úvěrové portfolio | Sektor služeb | Plyn | City | Přijetí Ethereum ETF | Výnosové křivky | Mladí investoři | Hospodaření | Zemědělství | Futures | Inflace v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Spotřebitelské ceny | Pasivně spravované | GME | Italská vláda | Zrychlení růstu | Měsíční data | CVS | Pokles ceny | Nemovitosti | Beta | Politbyro | Klesající trend | Igor Fait | Sójové boby | Kobalt | Prodej akcií | Ekonomický model | Grayscale Investments | Vysoká cena | FXstreet.cz | Index Nikkei | Dluhopisoví investoři | Pacifik | CHF | Dezinflační proces | Akciový index | Analytik trhů s kryptoměnami | HDP USA | Swiss Life Select Investice roku | Sortino ratio | Plný úvazek | Analytik Bloomberg | Odliv investic | EOG Resources | Zelený dluhopis | Stellar | Uptrend | Finská společnost | Medián | Podpora | Index CPI | Aleš Michl | Index nákupních manažerů (PMI) | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | Bit.plus Martin Stránský | xStation5 | Index Nasdaq Composite | Čínská společnost | Odborný přístup | Electronic Arts | Investiční nástroje | OpenAI | JDE | Technická rezistence | Zájem investorů o ETF | Calvert Global Water | First Trust Water ETF | Export do Ruska | Terra Luna | Navýšení sazeb | Graf dne | Americké technologické firmy | COIN | Estee Lauder | Globální akcie | Seth Klarman | Zlepšení | MT4 | News | Obnovitelné energie | Alexis Ohanian | First Republic | Síla dolaru | Akciová portfolia | Obavy finančních trhů | Volatility | Výhled pro rok | ATH | Conseq Funds | Portfólia | T. Rowe Price | Royal Caribbean Cruises | Storj | Nejrozšířenější kryptoměna | Sestavování portfolia | Platební gigant | Vývoj úrokových sazeb | Tesla Inc. | Prodejní příležitost | Quantlane | Latinská Amerika | Očekávání trhu | E-commerce | Paras Anand | Největší kryptoměna | Obchodní výhled | Dopad krize | Růst kryptoměn | BRKB | MJ | Platina | Louis Vuitton | Druhá vlna | Propad trhů | Akcie Fidelity | Nejnovější údaje | Cenové výkyvy | Partnerství | Daniel Cioaba | Vyšší ceny ropy | Zadlužení | Novozélandský dolar | Prezident Biden | Vývoj ceny | Medvědí rally | Realizace zisku | Wynn Resorts | Kryptoměnové společnosti | Nvidia | Guvernér | René Rohan | Centrální vláda | Bitcoin obchodovanými na burze (ETF) | Řízené fondy | Růstové společnosti | Finanční systém | Special Purpose Acquisition Companies | Příjmy a výdaje | BofA | Dánské společnosti | Mario Draghi | Citadel Securities | Emerging markets | Běžný investor | Dlouhodobí investoři | Rozvoj těžby | Progresivní dluhopisové fondy | opPORTUnity | Obchodní model | Japonská centrální banka | ČR | Reddit IPO | Custody | Vklady zákazníků | Ericsson | Operační marže | Platformy Robinhood | Sektor kryptoměn | Zveřejňování výsledků hospodaření | CME Group | Emise | Průmyslové kovy | KKR | Týdenní pivot | Portfolio manager | JD.com | Elektromobily | Riziko poklesu cen | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Fortnite | Akciový index Nikkei | Datum vypršení platnosti | Zamyšlení | Aleš Hála | Jefferies | Manažer fondu | Nálada na trzích | BNP Paribas Asset Management | Vstupu do EU | Amazon | Kellogg | Global macro | Rizikový profil | Conseq Invest Akcie | ETF Grayscale | BAT | Závislost | Makléřské služby | Marketingová komunikace | Digital Currency Group | Conseq korporátních dluhopisů | Zisk EBIT | Eurozóna | Velcí producenti | Investiční smlouva | Viasat | Dluh vlád | Hodnota všech kryptoměn | IG | XTB | Makroekonomický kalendář | Nejnovější zprávy | Splatnost | Obchod s Čínou | Marathon | Co je to bitcoin | KRW | Pšenice | Huobi Global | Kazachstán | Výsledky společnosti Nvidia | Euroclear | FXstreet | Americké trhy | Středoevropský region | Velcí hráči | Forward | Vysoká poptávka | ETF s pevným výnosem | V4 | Ruská centrální banka | Sol | Coinbase Custody | Obchodování na pitu | Žádné dividendy | Jack Schwager | Ethereum ETF | Americká ministryně financí | Market Wizards | Měsíční report | Vstup na akciovou burzu | Sazby beze změny | Templeton China A (acc) USD | Meta Platforms | Trader | Investiční produkty | Hodnota akcií | Hang Seng | Swiss Life Select | Doporučení | Investiční odborníci | Termínové kontrakty | Ruský ministr | Amundi Czech Republic Asset Management | Travelers | Gilead Sciences | Wise | Indonésie | BioXcel Therapeutics | Tail Risk | Statistický úřad | Přijetí bitcoinu | Podnikání | Aaron Swartz | Zvýšení rizika | Podnik | Trh s bydlením | J&T Opportunity | Evropské země | Finanční podmínky | Perzistentní inflace | Honeywell | Dluhopisový trh | Larry Fink | Hrubý domácí produkt Číny | Investování do vody | AAA | XTB Research | Index Nikkei 225 | Analytik odvětví | Krypto | Jakub Kraľovanský | ETF 2.0 | MRO | Počasí | Předpověď ceny bitcoinu | Mediální společnosti | Vysoká likvidita | Akciové fondy | Co bude | Německý index DAX | Zájem o akcie | Global Advisors | Přední finanční instituce | Signály recese | Objem obchodů s kryptem | Mattel | Rostoucí úrokové sazby | Opatření | Těžaři | Multi-asset | Pozice | ESG společnosti | Zvýšení zadlužení | Fondy na spotový bitcoin | Index amerického dolaru | Nárůst bitcoinu | Buyout | Akcie Fidelity National Information | Goerli | Nákupní aktivita | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Bitwise | Schválení Bitcoin ETF | Investovat jako Warren Buffett | Linde | Růst výnosů dluhopisů | Barclays | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Etherea | Generální ředitelé | Král kryptoměn | Ocenění | Jamal | Investing | UCITS ETF | Futures na bitcoin | Pracovní místa v USA | Due diligence | Fundamenty | CoinDesk | Oscilátory | UCITS | Zelené energie | Komoditní supercyklus | Podhodnocený | Snoop Dogg | Korelace Bitcoinu | Internetoví giganti | SEC | Německé dluhopisy | Světové trhy | Evropské indexy | Propad akciových trhů | Statistika | MetLife | Pražský PX | Ekonomický přínos | Maya Bhandariová | Šance | Solární projekty | Pevný výnos | Analytik | Prudký růst cen | Virus | Tržní kapitalizace společnosti | Schwab | Wall Street | B Word | REIT | Růst BTC | Communication Services | Ford Motor | Lidstvo | Bankovní vklady | ETF na zlato | Walgreens Boots Alliance | Index DAX | Daňové výhody | Sazby v Číně | Index PCE | Revenues | PEP | Dow Jones | CNBC analytik | Ekonomika Slovenska | Časový horizont | Pokles bitcoinu | Cílová cena | BloombergNEF | Investiční nástroj | Vysoké poplatky | Výhled pro trh | Úrokové sazby | Analytik XTB | Aktivně spravované | Akcie bank | Kategorie Akciové fondy | Západní ekonomiky | Trading | Zisky společnosti | Industry Groups | J&T Investiční společnost | Vyšetřování | Burzovně obchodované produkty | Ruská ekonomika | Provozovatel sociální sítě | Biden | Celková ekonomika | Budoucnost | CEE | Osobní výdaje | Banky | Bilance | Nové fondy | Dominance bitcoinu | NASDAQ 100 | Peking | Rostoucí mzdy | Komoditní ETF | Průměrný český investor | Durace | Blockstream | Největší kryptoměny | Poptávka po plynu | Restrukturalizace | Propad cen nemovitostí v USA | Lennar | Ray Dalio | Kompenzace | Propad cen nemovitostí | BCH | Brookings | Průmysl a zahraniční obchod | Aktiva pod správou | Microsoft Corp | MGM Resorts | Akcie Fidelity National Information Services | Býčí potenciál | Očekáváná událost | ASEAN | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Fondy na spotové bitcoiny | Míra inflace v USA | NKE | Vlastnictví | Certifikace | Crest Communications | Šéf BCPP | TradingView | Šíření koronaviru | Token ADA | Hodnotové investování | Index českého investora | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | ETF na rok 2024 | Inflace ve Velké Británii | Úvěrové produkty | Nesoulad | Nárůst Bitcoinu | Vítězství Donalda Trumpa | Prohlášení | Prodeje | Vnější prostředí | Politici | Čínská automobilka | Čínské firmy | Čínské akciové trhy | Pokles nezaměstnanosti | GICS | Ostatní komodity | STMicroelectronics | Výhled trhů | Index FTSE 100 | Tržní trend | Měnové trhy | Goldman Sachs Asset Management | Měnový pár | Odvětví | ACTIAM | Výhled na rok 2024 | Aladdin | Finanční situace | Emitenti | Americké vládní dluhopisy | Nejvyšší výnosy | Meziroční inflace | MMM | G7 | Větší pokles | Produkty a služby | Joe Biden | BGF World Gold A2 USD | Rostoucí ceny komodit | Paychex | Evropské vlády | Kotace | Akciový fond | Technický výhled | Výzkumná společnost | Obchodované akcie | Světlo na konci tunelu | American Express | Abbott | Vítězné fondy Swiss Life Select | Štěstí | Didi | Byznys model | Investiční platformy | Fidelity Investments | Udržitelné investice | Anchorage | Zahraniční měny | Invesco S&P Global Water ETF | VanEck | Rozpočtové deficity | InstaForex | Novinky | MSCI China | Paradox | Obchodní příležitosti | Objemy peněz | Robinhood Markets | CryptoQuant | Vývoj ceny ropy Brent | CRYPTOFXTRADING | Ekonom | Omezení cestování | USA | Banky pro mezinárodní platby | Japonský index Nikkei | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Hluboké znalosti | Vyšší výnosy | AA.US | Rosbank | Zlato | Novo Nordisk | Jak vydělat | Focus | Ekonomické prostředí | Býčí trend | Prezident společnosti | Shibarium | Anheuser-Busch inBev | GOOGL | Průměrování | Refinitiv Eikon | Consumer Discretionary | Ark 21Shares | Alokovat kapitál | Zpomalování inflace | Geopolitika | Philip Morris | Fifth Third Bancorp | Nasdaq | Dekarbonizace | StoneX Financial | AbbVie | PMI ve službách | Úrokové politiky | Tisková konference FOMC | Volkswagen | Fidelity Solutions & Multi Asset | Riot | ICT | Geopolitická situace | Průměrná cena | Globální investoři | Kurz BTC | Největší burza | Primární veřejné nabídky akcií | Geopolitické napětí | ETF na spotový bitcoin | Bloky | Spekulanti | Tudor | Psychologický efekt | Hike | Dluhopis | Domácí poptávka | Arcane Research | Akcie JP Morgan | Nicholas Taleb | Vyšší inflace | Tržní ocenění | Verizon Communications | Pražská burza | Práce | Etsy | FIS | FOREX | Údaje o inflaci | BIC | JD | Sequoia Capital | Význam kryptoměn | FDX | AMZN | Tomáš Kacerovský | Černá labuť | Bitcoinové fondy | Růstové sektory | Schválení spotového ETF | ETF od společnosti BlackRock | Investment | Agentura Moody's | eTukTuk | Analýza ceny | Společnost Circle | VIAC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Makléřská platforma eToro | IWC | Bitcoin Trust | Fidelity International | Terra | Realitní sektor | Mezery v investicích | Rozšíření krize | CSX | Balkán | Odliv prostředků | USD/JPY | Klesající inflace | Astrazeneca | Bill Ackman | Fidelity Funds - Global Technology | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Potaš | Vývoj na trhu | Spojené arabské emiráty | Stonextrades | China Daily | Výrobní ceny v Číně | Andreessen Horowitz | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | World Bank | Low | Manažeři | Řízené ETF | Taiwan Semiconductor | Americké firmy | Ekonomické aktivity | Podíl Číny | Ark Invest | INTC | Jürgen Schaaf | Napětí mezi USA a Čínou | Platidlo | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Zvýšený zájem | Seznam oblíbených fondů | IVV | Darktrace | Volební rok | Další pokles | DLT | Výhled měnové politiky | Lidský mozek | Stonextrades.com | Úvěr | Romain Boscher | Investiční společnosti | Mzdy | Fond Fidelity | Asijský index | Kryptoměna ethereum | Akcie | Kvalitní akcie | Karel Šulc | Úspěch | Michael Sonnenshein | Ulrich Bindseil a Jürgen Schaaf | Stimuly | CNBC | Americký odvolací soud | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Jerome Powell | Evropské dluhopisy | Digitální revoluce | Federal Open Market Committee | MSCI All Country World | Amundi CR Balancovaný | Volby | Čínský renminbi | Ukazatele | Li Auto | Zveřejňování výsledků | Zvýšení likvidity | Umělá inteligence | Index relativní síly | Umění | Fond ETF | Horizon Therapeutics | Disney | Spotové ETF | Stabilita | Výrobce elektroaut | Platformy pro obchodování s kryptoměnami | Země G7 | Vojtěch Benda | Británie | Rezervní fond | Objemy investic | Krátkodobý výhled | Institut pro mezinárodní finance (IIF) | Contemporary Amperex Technology | Investice roku | NZD | Tematické investování | Znovuotevření Číny | Akcie Chipotle Mexican Grill | Obchodování s kontrakty | EQT | Currency | Trader 2.0 | Altria Group | Měnové podmínky | Belgie | Podniky | Tether | Překážky | Sentiment trhu | Analytický tým | Binance Markets Limited | Horší časy | Inflace v USA | Chování spotřebitelů | Dollar General | Růst Bitcoinů | Enel | Žádost společnosti ARK | Očkování | Tržní analýza | Akcie CVS Health | Ekonomické podmínky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Fibonacci úrovně retracementu
Fibonaci
Fibo retracement
Fibo strategie
Fibo úrovně
FibreNet
Ficova vláda
Fidelis
Fidelis Wealth
Fidelis Wealth Management

Následující klíčová slova

FidelityCFD
Fidelity Crypto
Fidelity Digital Assets
Fidelity European Fund
Fidelity European Trust
Fidelity Fund
Fidelity Funds
Fidelity Funds - Global Technology
Fidelity Funds – Global Technology
Fidelity Funds - Global Technology A-EUR
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít