Středa 10. srpen 2022 17:08
reklama
Vantage
reklama
InstaMarkets
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Nakoupit akcie

img

Obchodování s 25% nárůstem Salesforce po zveřejnění výsledkové zprávy

08.06.2022 Nedávný výprodej na akciovém trhu způsobil, že mnoho technologických společností s miliardovými zisky se rozhodlo zrušit své pandemické zisky.
img

Obchodování s 45% nárůstem společnosti NVIDIA po zveřejnění výsledků za 1. čtvrtletí

02.06.2022 Není žádným tajemstvím, že technologické akcie zažívají v roce 2022 těžké období. Uprostřed prudce rostoucí inflace, zvyšování úrokových sazeb a všeobecné ekonomické nejistoty investoři opouštějí rizikové a drahé růstové akcie ve prospěch bezpečnějších, defenzivních akcií.
img

Obchodování s 40% nárůstem AMD na pozadí růstu akcií čipů v hodnotě bilionu dolarů

26.05.2022 Polovodičové čipy jsou nedílnou součástí většiny elektronických výrobků, jako jsou elektromobily, telefony, notebooky, robotika a infrastruktura cloud computingu.
img

Obchodování s 30% nárůstem akcií Palo Alto Networks v oblasti kybernetické bezpečnosti

18.05.2022 V posledních několika letech došlo k exponenciálnímu nárůstu kyberkriminality. To způsobilo, že mnoho společností vyhledává služby kybernetické bezpečnosti, aby ochránily své klienty.
img

Obchodování s 14% nárůstem BP po uveřejnění zprávy o ziscích

12.05.2022 Energetickým společnostem se v letošním roce zatím daří překonávat širší akciové indexy, a to zejména díky růstu cen ropy a omezením v dodávkách energie.
img

Obchodování s 20% nárůstem hodnoty akcií společnosti Home Depot na pozadí nákupů hedgeových fondů

05.05.2022 Home Depot, největšímu maloobchodnímu prodejci domácích potřeb ve Spojených státech, se během pandemie dařilo, protože majitelé domů využili čas k přestavbám a vylepšení svých domovů.
img

Obchodování s 50% nárůstem společnosti Micron vzhledem k rostoucí produkci polovodičů

28.04.2022 Polovodičové čipy jsou jedním z nejdůležitějších prvků ve všech hospodářských odvětvích. Používají se ve všem od automobilů přes spotřebiče a elektronická zařízení až po továrny.
img

Jak obchodovat NIO

13.04.2022 Nedávné otřesy na trhu odvedly pozornost od některých velkých témat, která se rozvíjela v loňském roce. Patří k nim růst v oblasti elektromobilů - což je oblast, která byla rovněž ovlivněna omezeními v dodavatelském řetězci a vzestupem infekce Covid v Číně.
C:\fakepath\trader-15032022.jpg

Co v současné době NEdělat?

15.03.2022 Cena ropy na světových trzích si s investory nepěkně zahrává. Jak lze současnou volatilitu nejen na tomto aktivu řešit, a jak se postavit k současné nejistotě na finančních trzích? Pár tipů naleznete v tomto článku.
img

Warren Buffett lituje, že se vyhýbal akciím těchto společností

03.12.2021 Každý investor jistě ví, jaké to je, když lituje, že nekoupil určité akcie. Dokonce i hráči, kteří zdánlivě nikdy nevsadí na špatnou společnost, někdy přiznají, že udělali chybu. Legendární investor Warren Buffett nejednou litoval, že měl do některých akcií investovat dříve. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jaké akcie by americký miliardář koupil za rozumnější cenu, kdyby se rozhodl ve správný okamžik.
img

Kurzy tradingu – vyplatí se?

03.06.2021 V současné době čelíme čím dál tím většímu zájmu o obchodování s akciemi. Nováčci hledají způsob, jak zhodnotit své úspory, mnohdy snížené kvůli pandemii covid-19. Stávající dlouhodobý investoři zase hledají nové možnosti výdělku než jen držení akcií v delším časovém horizontu.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood umožní uživatelům kupovat v rámci primárních nabídek

21.05.2021 Internetová makléřská společnost Robinhood začíná zavádět platformu, která umožní uživatelům její obchodní aplikace nakupovat spolu s fondy z Wall Street akcie v rámci primárních nabídek. Je to další krok v úsilí firmy o "demokratizaci" financí, uvedla agentura Reuters. Platforma by měla být zpřístupněna všem uživatelům v příštích týdnech.
img

Bitcoin zůstává vysoko, protože se trh změnil

04.02.2021 Růst ceny Bitcoinu na 40 000 dolarů zatím nedoprovází podobný výprodej jako v roce 2017 a nejspíše k němu ani nedojde. Musel by dorazit nějaký externí šok, který však oddalují centrální banky svou monetární politikou. Zároveň se trh od roku 2017 hodně změnil a kryptoměny už nekupují pouze geekové, anarchisté a libertariáni. Sebevědomí zůstává vysoko, dokáže ale Bitcoin navázat dalším růstem, nebo najde novou “férovou” cenu?
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.1.2020)

26.01.2021 Nadprůměrně volatelní start do nového týdne za sebou mají akciové indexy a devizové trhy. Největším příběhem dne byly akcie společnosti Gamestop, které udělaly v pondělí trojnásobek, ale nakonec uzavřely pouze v 18 % zisku. Akciové trhy dnes čekají v USA výsledky několika velkých společností v čele s 3M a J&J.
img

Day trading: Vše, co musíte znát + 7 extra tipů pro vaše lepší intradenní obchodování!

23.12.2020 Intradenní obchodování neboli day trading, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících forem obchodování. Nabízí ty nejrychlejší možné zisky a dostatek obchodních příležitostí téměř každý den. Day traderům často stačí i jen několik minut k tomu, aby dokázali svůj účet velmi zajímavě zhodnotit, přičemž se nevystavují riziku, které vzniká, když držíte otevřenou pozici přes noc.
img

Akcie Tesly prudce vzrostly po zveřejnění čtvrtletních zisků

22.10.2020 Akcie Tesly, výrobce elektrických vozidel, prudce vzrostly poté, co společnost oznámila čtvrtletní výsledky, které překonaly odhady analytiků.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

31.03.2020 Společnost Walt Disney (Symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především díky svým filmovým produkcím. Walt Disney také provozuje své světoznáme tematické zábavní parky Disneyland. S oznámením, že společnost zahájí vlastní streamovací službu, akcie posílily. Nicméně ani Walt Disney se nevyhnul nedávný výprodej na americkém trhu.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

5 nejlepších amerických dividendových akcií 2020

06.03.2020 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Výběr 10 nejlepších dividendových aristokratů a ETF roku 2020

09.01.2020 Dividendový aristokrat je společnost, která nepřetržitě zvyšuje dividendu po dobu 25 let. Zpravidla se nejedná o cyklické akcie. Dividendoví aristokraté nebývají příliš zasaženi recesí a někdy i dokonce svoji dividendu v období recese nadále zvyšují.
img

Jak vybrat brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019  Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůl...
img

Jak vybrat nejlepšího brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019 Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůli kterým může investor přijít i o celý svůj kapitál? Výběr brokera není jednoduchý úkol. Na investora se doslova valí desítky nabídek, sliby na rychlé zbohatnutí nebo zaručené tipy na investování.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Finanční krize v roce 2019? 15 znaků blížící se recese

11.09.2019 Přehřívání trhu a slábnoucí výsledky z minulého roku jsou pro řadu analytiků předzvěstí blížící se finanční krize, či dokonce potenciálního pádu burzy. Samozřejmě, nikdo nemůže s jistotou prohlásit, kdy ekonomická krize skutečně přijde. V následujícím článku si probereme, které signály mohou naznačovat blížící se finanční krizi a také, jak se v nejkritičtějším případě při pádu burzy zachovat.
img

Shell ohlásil pokles čistého zisku o 2 %

02.05.2019 Společnost Shell ohlásila pokles čistého zisku o 2 % na částku 5,43 miliardy dolarů. Za propadem stojí zejména nižší ceny ropy a plynu. V loňském roce společnost spustila program zpětného odkupu akcií.
img

Zásadní znalosti pro začátečníky na burze

18.04.2019 Dozvíte se klíčová témata pro porozumění burze a tomu, jak drobní obchodníci a investoři mohou vydělávat.
img

Je čas nakoupit akcie Monety

27.02.2019 I když dohoda mezi bankou Moneta a společnostmi Air Bank a Home Credit nevyšla, akcie Monety rostou. Vystoupaly na svůj čtyřměsíční rekord. Analytici vybízejí k nákupu akcií.
img

Kdy nakoupit akcie podle technické analýzy?

15.02.2019 Nikdo nikdy stoprocentně neví, kam se cena pohne. Technická analýza slouží k lepšímu odhadu budoucího směru. Jak správně určit budoucí vývoj a nastoupit do obchodu, aniž bychom se příliš spoléhali na pocity?
img

Nejlepší americké dividendové akcie 2019

24.01.2019 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Přijde finanční krize v roce 2019? 9 znaků blížícího se pádu burzy

18.01.2019 Přehřívání trhu a slábnoucí výsledky z minulého roku jsou pro řadu analytiků předzvěstí blížící se finanční krize, či dokonce potenciálního pádu burzy.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Výhody a rizika různých typů investic přiblíží konference Trading expo & Alternativní investice

04.09.2018 Je lepší uložit peníze do zlata, do nemovitostí, nebo forexu? Nejen těmito otázkami, ale třeba také psychologií investování pro začátečníky i pokročilé se bude zabývat konference, jež provází v pátek 7. září mezinárodní veletrh Sběratel. Vstup je po registraci zdarma.
img

Ozvěny trhu: START na startu

17.05.2018 V úterý si odbyl svoji premiéru na tuzemském kapitálovém trhu nový trh START, prostřednictvím kterého se k finančním prostředkům mohou dostat i malé společnosti. Ze tří nabízených emisí se se zájmem potkaly dvě, a to dodavatel náplní do 3D tiskáren Fillamentum a výrobce pracovních a outdoorových bot Prabos. Posledním nabízejícím byla firma Primoco UAV, která však nezískala potřebné množství nového kapitálu.
img

Vydařené earnings pomáhají růstu. Dow Jones překonal historickou metu 23 000 bodů.

20.10.2017 Akciové trhy v USA mají za sebou poměrně volatilní závěr týdne. Ve středu překonal nejstarší americký index Dow Jones další historickou metu na 23 000 bodech. V jeho závětří posilovaly i další dva přední indexy, benchmark S&P 500 a technologický Nasdaq 100.
img

Technická analýza: kdy nakoupit akcie?

02.08.2017 Technická analýza je právě takovým nástrojem, který nám umožní dělat správná rozhodnutí. Opakovaně. Slovo opakovaně je opravdu velmi důležité, protože nevíte-li, proč jste vlastně do obchodu vstoupili, nebudete moci toto chování zopakovat. Případný zisk se tak stane pouhou náhodou. Pouze opakovatelnost vede k žádoucím výsledkům, především preferujete-li krátkodobější obchody.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | ADX | Transakce | Bankovní rada | Benchmark | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | CEO | CFD | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Demo účet | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Foreign Exchange | Futures | Fúze | Grafy | Hedging | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Likvidní trh | Long | Long pozice | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Order | Overnight | P/E | Papertrading | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Provize | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Slippage | Smart money | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swingový obchodník | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Základní měna | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | GBP | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Zisk | Ziskový obchod | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Emoce | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Vývoj eura | RBNZ | Ozvěny trhu | Intervenovat | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Contracts for difference | Regulace | Mimoburzovní | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Index cen | Výrobní náklady | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | NinjaTrader | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Visa | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Bollingerova pásma | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy na světových trzích | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Černá labuť | Day trading | Devizové trhy | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomická krize | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forexu | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | J&T | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakoupit akcie | Jak nejlépe investovat | Jak obchodovat forex | Jak obchodovat na burze | EBay | Jak obchodovat s akciemi | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Koupit akcie | Krach na burze | Kurzy | Libra | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Money Flow Index | Nákup akcií | Nejlepší broker | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | OTC trhy | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sierra Chart | Signály | Société Générale | Spořící účet | Srovnání brokerů | Shares | Stoxx | Světové burzy | Trading Expo | Trh | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | XM | Založení účtu | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Backtestování | Obchodní pravidla | ZEW | ING | Buffett | Put | Bill Gates | Cílová cena | Čistý dluh | Doba splatnosti | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Indie | Mark Zuckerberg | Měď | Obchodní den | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Duální listing | Investiční instrument | Standardní množství | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | eBook | Reálné obchodování | Komise | Contract | Kontrakt | Intraday trading | Paper trading | Skluz v plnění | Trader Workstation | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Vzdělání | Frustrace | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Traders | Zlatý standard | Rhodium | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | KPMG | Institut ZEW | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | ABN Amro | Home Credit | Caterpillar | Barrick Gold | Snižování sazeb | Short squeeze | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Backtestovat | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Pád burzy | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Rada ČNB | Earnings | Pro tradery | KBC | BlackRock | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Přehled | Konzistence | Jádrový index | Moneta Money Bank | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Politické napětí | Americké trhy | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Forbes | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | Britská centrální banka | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Deutsche Börse | Styl obchodování | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Obchodní partner | Černé pondělí | Walmart | Akcie Walmart (WMT) | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index AEX | Index Nikkei | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Dividendová akcie | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Tesla | Vysoká volatilita | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Poplatky za obchodování | Analytik J&T Banky | Predikce | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Světové trhy | Výběr zisků | Výnosy | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | Index cen domů | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Volatilita trhů | cTrader | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Akcie společnosti Coca-Cola | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Swingoví obchodníci | Globtrex | ABN AMRO Bank | ex | Akcie firem | Purple Trading | Spekulativní investoři | BBVA | Intradenní obchody | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Globtrex.com | Breakout Trader | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akcie Tesly | Spekulativní investice | Palladium | Spoření do zlata | LYNX Trading | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Věštec z Omahy | ESMA | Robinhood | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Vzácné kovy | Kobalt | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Složený úrok | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Burzovní trh | Burzovní trh START | Začít investovat | Trhy dnes | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | PANW | Akcie Amazonu | Obchodní válka | Podniky | Obchodovat forex | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Edison | FAANG | Facebook (FB) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Trh Start | I-Trader | FKI | Julius Baer | Trhy v USA | Signál na akcie | Marihuanové akcie | CFD broker | Pražský akciový trh | Jiné měny | Růst zisků | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Analytici z Wall Street | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Kdy nakoupit akcie | Jak se obchoduje | Obchodní rozhodnutí | Investice do palladia | Palladiové akcie | Začínající obchodníci | Akcie herních vývojářů | Obchodování přes LYNX | Porozumění burze | Drobní obchodníci | Drobní obchodníci a investoři | Rozdílové smlouvy | Technologický Nasdaq | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Akcie Walt Disney | Obchodní aktivity | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Ceny pohonných hmot | Pokles kurzu | CFD na indexy | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | iFX | Snížení sazeb | Volný čas | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Ropné akcie | Styl tradingu | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Miroslav Frayer | Aktuální cena akcií | Prodej na krátko | Konglomerát | Investiční kapitál | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Veletrh Sběratel | Sběratel | Kótování | Gram zlata | Prosus | Denní graf | Očekávání trhu | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Pravidla strategie | Data z Německa | UCITS | TeamViewer | Obchodování jedním kliknutím | iShares | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Investujte do akcií | Akcie roku | Akcie Anglo American Platinum | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Edge | Zlaté ETF | Demo účty | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Černý čtvrtek | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Co je krach na burze | Světové akciové indexy | Čistý zisk | Obchodní model | Hazard | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Patterny | Výsledkové zprávy | LNG | Objem | MSFT | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Recese světové ekonomiky | UCITS ETF | Snižování úroků | Cisco Systems | Firma | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Ceny na čerpacích stanicích | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Philip Lowe | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | Rozdělení zisku | INTC | Walt Disney | 5G | Finanční rezervy | FT | Předpovědi | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | ADP | Primoco UAV | Na burze | Drahý kov | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Šinzó Abe | Velikost pozice | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Amcor | Newmont Mining | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | FTC | Amgen | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Vivendi | Accor | Investujte | Americké centrální banky | Nižší likvidita | Šperky | AXA | Regulátoři | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Ztráta | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Peking | Wirecard | Obchodní podmínky | Ziskovost | Nejistoty na finančních trzích | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Američané | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Americké dolary | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | Velké trhy | Sodexo | RBA | Budoucnost | Rekordní maximum | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Německá společnost | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | Psychologie dividend | Reinvestice dividendy | Obchodování dividendových akcií | Podnik | SAP | Americké ministerstvo | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Americký miliardář | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Velcí institucionální investoři | Pohyby cen | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Finanční ředitel | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Zlepšení | Nedostatek disciplíny | Úsilí | SBUX | Akcie v roce 2020 | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Monetární politika centrálních bank | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | PHIA | Ekonomické recese | Index aktivity | Šéfka ECB | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Kanadská centrální banka | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Příležitost k nákupu | Únorová inflace | WP | Vývoj na trhu | Air France-KLM | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Bankovky | Mince | Profitovat | ishares China | Další vývoj | Masivní propad | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Poměr cen | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | NBC | Páka | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Hotovost | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Spoření | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Abbott Laboratories | Ekonomiky | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Průmyslové revoluce | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Ztrátové obchody | Omyl | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Dobré návyky | Soustředit na obchodování | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Úspory | AMC | USD za barel | Trade | Cenové pohyby | Sebevzdělávání | Legendární investor | Grayscale | Seznam brokerů | Čtvrtletní výsledky | 3M | Superpočítač | Prudké pohyby | Zaměstnanci | Čtvrtletní zisk | Pád akciových trhů | ONE | Merck KGaA | Merck | FBI | Prodej elektromobilů | Velké peníze | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Akcie leteckých společností | Spoluzakladatel | Investovat peníze | JDE | ČR | Salesforce | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Oracle | Společnost BP | Nestlé | Covid | Infekce Covid | IDEA | Práce z domova | Google Pay | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Jasný signál | Rychlé zbohatnutí | Zbohatnutí | Ocenění | Šance | Ceny | Praha | Otevřené obchodní pozice | Akcie Salesforce | Cenové patterny | Semi | Barrick Gold (ABX) | Konkrétní plán | Royal Gold | Důvěra | Výzkumy | Časový úsek | Možné zisky | Obchodní hodiny | Upozornění na rizika | Přeobchodování | Období zvýšené volatility | Investor Warren Buffett | Přístup na burzu | Odborníci | P/E poměr | Transparentnost | Obchodování s ropou | TSLA | Nvidia | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Rozdělení akcií | Elektromobily | Diverzifikovat | Micron | Softwarová společnost | Měnový fond | Příležitosti k obchodování | Množství peněz | Jitan Solanki | Nařízení | Newmont | První obchodní den | Futures a opce | Zveřejnění výsledků | Palo Alto Networks | Riziko obchodování | Praktické tipy | Nio | GameStop | Proč investovat | Rychle zbohatnout | Rally na Bitcoinu | Burzy v USA | Výhled na rok | Růst ceny | Společnost Tesla | Velikost obchodu | Akcie Gamestop | WallStreetBets | J&J | Velké fondy | Akcie společnosti GameStop | Akcie BP | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Zajímavé akcie | Předpověď akcií | Admirals | Dlouhodobý investor | CRM | Pohyb ceny | Umění | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Xilinx | Makléřská společnost Robinhood | Wall Street akcie | Rozdělování akcií | FIGS | FIGS Inc. | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Oslabení | Martin Klass | Kurzy tradingu | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Prodej | Pojišťovací společnost | Očekávání zisku | Odvětví | Xbox | Chování | Pocity | Vizualizace | Occidental Petroleum | Ceny akcií NIO | Společnost Admirals | Psychologie investování | Akcie Home Depot | Home Depot | Home Depot (HD) | Školení | Nedostatek čipů | Společnosti | ANO | Analytici Goldman Sachs | Forex brokeři | Minulá výkonnost | Nová historická maxima | Pozornost | Společnost | Tým InstaForex | Cena akcií AMD | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | TIM | | Salesforce (CRM) | NBC 5 Dallas-Fort Worth | Časové období | Rostoucí inflace | Obchodní tipy | Miliardy USD | Cílové ceny | Cena akcií společnosti | Dění na Ukrajině | Řetězce | Cena akcií NIO | NIO Inc | Nízké poplatky | Covid v Číně | Růst cen energií | Spoluředitel | Produkty s pákovým efektem
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Náklady na obsluhu dluhu
Náklady na pojištění ruského dluhu
Náklady na těžbu ropy
Náklady na trading
Náklady na úvěry
Náklady na uzavření pozice
Náklady na zajištění
Náklady na zajištění kurzového rizika
Náklady spojené s kurzovním rizikem
Nakoupené akcie

Následující klíčová slova

Nakoupit ropu
Nakoupit ve výprodeji
Nakoupit zlato
Nákup akcií
Nákup akcií Amazon.com
Nákup akcií Coinbase
Nákup akcií ČEZ
Nákup akcií u Fio
Nákup akcií u Fio banky
Nákup akcií u XTB
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít