Úterý 16. srpen 2022 02:28
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Coinfy

Klíčová slova - EBITDA

img

Týden na akciových trzích: Pozitivní týden na obou stranách Atlantiku

12.08.2022 Z makrodat se jednoznačně čekalo nejvíce na americkou inflaci. Zveřejněná data nakonec všechny překvapila. V meziročním srovnání inflace poklesla, což se opravdu nečekalo. Okamžitě se začalo spekulovat, jak na to zareaguje centrální banka Fed. Pokles inflace by mohl znamenat, že sazby se budou zvyšovat mírněji a ne tak vysoko. Pro akcie je to pozitivní prostředí.
img

T-Mobile v pololetí zvýšil provozní zisk o 3,6 procenta na 6,2 miliardy Kč

11.08.2022 Operátor T-Mobile zvýšil v letošním prvním pololetí provozní zisk EBITDA meziročně o 3,6 procenta na 6,2 miliardy korun. Tržby stouply o 4,2 procenta na 14,8 miliardy korun. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.
C:\fakepath\trader-09082022-17-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.08.2022 1) Objem intervencí České národní banky na podporu koruny se v červnu proti květnu zdvojnásobil a dosáhl téměř 7,1 miliardy eur (174 miliard Kč). Letos tak už ČNB prodala na trhu eura za 11,1 miliardy eur (276 miliard korun). S poukazem na zveřejněná čísla stavu devizových rezerv ČNB to uvedl analytik banky Creditas Petr Dufek.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Analytici: Stát může lidem s energiemi pomoci prostřednictvím dividendy ČEZ

09.08.2022 Stát může podle analytiků využít vysokého zisku energetické společnosti ČEZ k pomoci lidem s vysokými cenami energií prostřednictvím dividendy. Stát by tak mohl podle některých získat více peněz než zavedením mimořádného zdanění. Oslovení analytici to dnes řekli ČTK. Energetická skupina ČEZ měla za první pololetí čistý zisk 33,6 miliardy korun, meziročně o 32 miliard korun vyšší. Provozní výnosy vzrostly o 21 procent na 130,5 miliardy korun. Provozní zisk před odpisy (EBITDA) stoupl meziročně o 27,7 miliardy Kč na 59,3 miliardy Kč a podle skupiny byl ovlivněn mimo jiné enormním růstem cen komodit na velkoobchodních trzích.
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Čistý zisk ČEZ za první pololetí je 33,6 mld. Kč

09.08.2022 Energetická skupina ČEZ měla za první pololetí čistý zisk 33,6 miliardy korun, meziročně o 32 miliard korun vyšší. Provozní výnosy vzrostly o 21 procent na 130,5 miliardy korun. Provozní zisk před odpisy (EBITDA) stoupl meziročně o 27,7 miliardy Kč na 59,3 miliardy Kč a podle skupiny byl ovlivněn mimo jiné enormním růstem cen komodit na velkoobchodních trzích. Skupina o tom dnes informovala v tiskové zprávě.
img

ČEZ: Růst čtvrtletních výsledků, zvýšení celoroční projekce a výhled na vysokou dividendu

09.08.2022 ČEZ reportoval dnes výsledky za druhý kvartál tohoto roku. Podstatně vzrostly v meziročním srovnání. Zisk EBITDA vzrostl o 34 % na 15,6 mld. CZK a čistý zisk o 137 % na 6,9 mld. CZK. ČEZ letos již podruhé zvýšil celoroční cíle pro zisk EBITDA a čistý zisk.
img

ČEZ příští rok vyplatí rekordní dividendu, stát se může těšit až na 36 miliard. Ziskovost ČEZ však ve druhém čtvrtletí zaostala za očekáváním

09.08.2022 Energetická společnost ČEZ vykázala ve druhém letošním čtvrtletí provozní zisk před opisy (EBITDA) ve výši 15,6 miliardy korun. Tento údaj zaostává za odhady všech analytiků oslovených agenturou Bloomberg. Podle jejich předpokladu měl ČEZ mít hrubý zisk před odpisy ve výši takřka 19 miliard korun. Hrubý zisk ČEZ tedy zaostal o zhruba 3,4 miliardy korun za expertním očekáváním. Za odhady většiny analytiků pak zaostal čistý zisk společnosti, jenž ve druhém čtvrtletí dosáhl 6,9 miliardy korun.
img

Analytici očekávají, že ČEZ za pololetí násobně vzrostou tržby i zisk

08.08.2022 Analytici očekávají, že energetické společnosti ČEZ vzrostou za letošní první pololetí meziročně tržby, zisk před úroky, daní a odpisy (EBITDA) i čistý zisk. Meziroční růst očekávají i za samotné druhé čtvrtletí. Výsledky ovlivní především vysoké ceny elektřiny. ČEZ zveřejní hospodářské výsledky za první pololetí v úterý 9. srpna.
img

Air Products hlásí za třetí čtvrtletí 2022 zisk na akcii ve výši 2,62 USD

05.08.2022 Společnost Air Products (NYSE:APD) včera oznámila hospodářské výsledky za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2022, kdy výnos na akcii GAAP EPS dosáhl výše 2,62 USD, což představuje meziroční nárůst o 11 procent. Také GAAP čistý zisk rostl o 10 procent a překročil částku 587 milionů USD.
img

ČEZ: Vysoká cena elektřiny tahounem podstatně lepších výsledků

03.08.2022 Předpokládáme, že ČEZ zveřejní za druhý kvartál tohoto roku vysoký meziroční růst všech hospodářských ukazatelů. Za tím vidíme inflaci komodit, respektive podstatně lepší realizované ceny elektřiny. Přestože ČEZ u příležitosti reportu za první čtvrtletí zvýšil celoroční projekce, vzhledem k dalšímu růstu cen elektřiny je možné, že dojde k další aktualizaci. Nicméně cena akcií na burze se v současné době bude řídit velmi pravděpodobnou speciální daní pro výrobce elektřiny.
img

Uber v premarketu roste navzdory nižším vykázaným ziskům

02.08.2022 Akcie Uber (UBER.US) v úterním předburzovním prodeji získávají 10 % poté, co největší poskytovatel sdílených jízd vykázal lepší než očekávané tržby za 2Q22, poprvé v historii kladný kvartální cash flow a solidní finanční výhled na 3Q22.
img

Pinterest navzdory neuspokojivým ziskům roste v premarketu o 20 %

02.08.2022 Akcie amerického Pinterestu (PINS.US) se dnes v předburzovním prodeji obchodují asi o 20 % výše. Společnost vykázala neuspokojivé zisky za 2Q22 po včerejším uzavření burzy. Akcie však rostou díky nákupům "aktivistického investora" Elliott Management.
img

ČEZ (Koupit, 12m cíl = 1 393 CZK): Vysoké ceny elektřiny, skokový nárůst hospodaření

07.06.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ vydáváme doporučení Koupit s novou cílovou cenu 1 393 CZK (doporučení i cílová cena byly dosud v revizi).
img

Kofola: Čtvrtletí bez pandemických opatření znamenalo podstatný růst, výhled je silný

02.06.2022 Kofola ČeskoSlovensko zveřejnila výsledky za první čtvrtletí tohoto roku, které jsou podstatně lepší v meziročním srovnání. Bez restriktivních pandemických opatření rostl zisk EBITDA o 22,7 % na 111,8 mil. CZK při tržbách 1 506 mil. CZK (30,3 % y/y). Navíc Kofola naznačuje také podobný růst tržeb i pro druhý kvartál. Nárůst nákladů Kofola kompenzovala jejich přísnou kontrolou a zdražením své produkce. Kofola reportovala silná čísla, která jsou více méně podle odhadů. Vedení potvrdilo celoroční cíle.
img

Na pražskou burzu směřuje globální technologický lídr v oboru práškové metalurgie společnost GEVORKYAN. Jedná se o prvního slovenského emi-tenta a zároveň potenciálně největší emisi na trhu PX START

31.05.2022 Globální dodavatel a technologický lídr v oboru práškové metalurgie, společnost GEVORKYAN, a.s. zahájí 1.6.2022 primární veřejnou nabídku akcií prostřednictvím trhu PX START Burzy cenných papírů Praha s cílem získat finanční prostředky z této nabídky ve výši 35 mil. EUR (přibližně 860 mil. Kč). Tímto úpisem se společnost GEVORKYAN stane na trhu START prvním emitentem se sídlem ve Slovenské republice a zároveň se bude jednat o potenciálně největší emisi na tomto trhu.
img

Colt CZ: Velký nárůst počtu prodaných zbraní, kvartální výsledky vysoce překonaly odhady

26.05.2022 Výsledky hospodaření: Colt CZ prezentoval velmi silné výsledky za první kvartál tohoto roku. Pozitivní je zejména 46,1 % nárůst prodaných zbraní související s konsolidací Coltu a masivní poptávka nejen na klíčovém trhu v USA. EBITDA vzrostla o 120 % na 954,7 mil. CZK a vysoce překonala konsensus. Colt CZ Group potvrdil výhled na tento rok.
img

Kofola: První čtvrtletí roku bez omezení, meziroční růst a potvrzení cílů

25.05.2022 Hospodaření Kofoly za první čtvrtletí tohoto roku v meziročním srovnání slušně vzroste. Je to dáno zejména lockdownem kvůli pandemii koronaviru ve stejném kvartále loňského roku. Zasáhlo to hlavně restaurační byznys. Hospodaření Kofoly ovlivňuje sezónnost. I když nebyl Q1 22 ovlivněn žádnými omezeními, je první kvartál z hlediska sezónnosti nejslabší. Předpokládáme potvrzení celoročních cílů.
img

Snapchat padá v premarketu o 30 % kvůli zhoršenému výhledu

24.05.2022 Technologická společnost Snap Inc. (SNAP.US) včera vydala znepokojivé prohlášení, jehož část byla zaslána Americké komisi pro cenné papíry SEC. Společnost snížila své čtvrtletní prognózy růstu a poukázala na zhoršující se makroekonomické prostředí. Povede vyhlášení Snapchatu k dalšímu kaskádovému výprodeji a zhoršení sentimentu mezi technologickými společnostmi, podobně jako tomu bylo dříve s Netflixem?
img

Týden na akciových trzích: Praha vládla všem, skrze ČEZ, ostatní daleko za jejím výkonem

20.05.2022 Z makrodat byly důležité ceny průmyslových výrobců v Německu a u nás. Dopadly výrazně nad odhady. To jsou samozřejmě silné proinflační tlaky, které se s největší pravděpodobností projeví i ve spotřebitelských cenách.
img

Colt CZ: První kvartál naznačí rekordní rok

20.05.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky společnosti Colt CZ Group SE (dříve Česká zbrojovka – CZG) za první kvartál tohoto roku podle nás podstatně vzrostly v meziročním srovnání. Očekáváme růst tržeb o 62 % y/y a zisku EBITDA o 56 %. Za tímto vysokým růstem zřejmě stála masivní poptávka zejména na hlavním trhu v USA. Rozdíl podpořila také konsolidace Coltu, který před rokem ještě nebyl součástí České zbrojovky.
img

T-Mobile zvýšil v prvním čtvrtletí provozní zisk o 6 procent na 3,08 miliardy Kč

13.05.2022 Operátor T-Mobile zvýšil v prvním čtvrtletí tržby o 3,8 procenta na 7,27 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA se zvýšil o 6,2 procenta na 3,08 miliardy Kč. Spotřeba dat v mobilní síti vzrostla o 57 procent. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Konkurence dosud výsledky neoznámila.
img

Kofola (Koupit, 12m cíl = 381 CZK): Historicky nejlepší čísla budou dále růst

12.05.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Kofola ČeskoSlovensko vydáváme doporučení Koupit s cílovou cenou 381 CZK na jednu akcii (doporučení a cílová cena byly dosud v revizi). Kofola je přední společností v sektoru produkce nealkoholických nápojů ve střední a jihovýchodní Evropě. Společnost se mimo jiné zaměřuje na produkci sycených nápojů a minerálních vod. Od propuknutí pandemie a po zavedení přísných restrikcí bylo tvrdě zasaženo hospodaření Kofoly, zejména restaurační segment.
img

ČEZ: Výsledky podstatně nad tržním odhadem, zvýšení celoročních cílů

10.05.2022 Dnes ráno oznámil ČEZ výsledky za první čtvrtletí tohoto roku. Podstatně vzrostly v meziročním srovnání. ČEZ reportoval růst EBITDA o 119 % na 43,7 mld. CZK při tržbách 76 mld. CZK (28,6 % y/y). ČEZ zvýšil své původní cíle z poloviny března pro zisk EBITDA, čistý zisk a dividendy. Netřeba dodávat, že výsledky doslova rozdrtily konsensus trhu i náš odhad.
img

Čistý zisk ČEZ se v prvním čtvrtletí meziročně ztrojnásobil na 26,7 mld. Kč

10.05.2022 Čistý zisk energetické skupiny ČEZ v prvním čtvrtletí letošního roku vzrostl meziročně o 218 procent na 26,7 miliardy korun. Provozní výnosy stouply o 29 procent na 76 miliard a provozní zisk před odpisy (EBITDA) o 119 procent na 43,7 miliardy. ČEZ to dnes oznámil v tiskové zprávě. Důvodem růstu je podle ČEZ mimo jiné enormní růst cen komodit na velkoobchodních trzích a rekordní zisk z obchodování s komoditami na západoevropských trzích. Majoritním akcionářem ČEZ je stát, který drží přes ministerstvo financí zhruba 70 procent akcií.
img

Akcie Virgin Galactic po smíšených výsledcích klesají

06.05.2022 Akcie Virgin Galactic včera ztratily téměř 11 % a dnes pokračuje pohyb směrem dolů poté, co společnost vesmírné cestování vykázala čtvrtletní ztrátu větší, než se očekávalo. Také široká averze k riziku na trzích vytváří další tlak na cenu akcií společností. Společnost má značné množství peněz potřebných k zahájení svých služeb vesmírné turistiky, ale ještě musí spustit komerční služby.
img

Týden na akciových trzích: Závěr týdne tragický, doslova a všude

06.05.2022 Tento pracovní týden byl ve znamení centrálních bank. Nejsledovanější byl samozřejmě Fed (rozhodnutí ve středu). Sazby vzrostly podle očekávání (50 bb) a rozpouštění bilance bude pravděpodobně rychlejší. Doprovodný komentář si trhy vyložily jako příliš holubičí. Výsledek? Vysoký růst amerických burz (tabulka níže).
img

EchoStar reportoval pozitívne výsledky

05.05.2022 Nedávno sme písali o potenciáli spoločnosti EchoStar, ktorá by mohla ťažiť z rastúcej obľuby satelitného internetu a vesmírnych služieb. Výsledky za Q1 2022 prezentované spoločnosťou boli veľmi solídne:
img

Pražská burza dnes oslabila, nedařilo se především akciím Avastu

04.05.2022 Pražská burza dnes oslabila, index PX klesl o 0,54 procenta na 1322,37 bodu. Nejvíce ztrácely akcie technologické společnosti Avast, Komerční banky a Erste Bank. Rostla naopak Moneta Money Bank. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

ČEZ: Vyšší ceny elektřiny, podstatně lepší výsledky v meziročním srovnání

04.05.2022 Očekáváme, že za první kvartál tohoto roku představí ČEZ silné výsledky. Hospodaření podle našeho odhadu podstatně vzroste v meziročním srovnání, a to navzdory tomu, že čísla za Q1 22 nezahrnují prodané rumunské a bulharské aktivity, které ještě před rokem byly součástí ČEZu. Podstatně lepší budou realizované ceny elektřiny. Předpokládáme, že ČEZ potvrdí své celoroční cíle.
img

Orlen Unipetrol v 1. čtvrtletí meziročně zvýšil tržby na 42,6 miliardy Kč

28.04.2022 Petrochemický holding Orlen Unipetrol v letošním prvním čtvrtletí meziročně navýšil tržby o 71,1 procenta na 42,6 miliardy korun. Zlepšilo se i hospodaření podniku, firma zaznamenala hrubý provozní výsledek 1,1 miliardy korun, který byl proti prvním třem měsícům loňského roku vyšší o třetinu. ČTK o tom dnes informoval mluvčí společnosti Pavel Kaidl, firma výsledky zveřejnila také na twitteru.
img

Preview hospodářských výsledků: Tesla

20.04.2022 Tesla (TSLA.US), nejznámější výrobce elektrických vozidel, dnes po skončení seance na Wall Street oznámí finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2022. Vzhledem k tomu, že společnost je jednou z největších z pohledu tržní kapitalizace a jednou z nejoblíbenějších u retailových investorů, bude zveřejnění výsledků jistě velkou událostí. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává a na co se zaměřit.
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

Provozní zisk Křetínského EPH loni stoupl na 56 miliard Kč, vzrostly i tržby

14.04.2022 Provozní zisk EBITDA Energetického a průmyslového holdingu (EPH) loni vzrostl meziročně o pět procent na 2,3 miliardy eur (zhruba 56,1 miliardy Kč). Konsolidované tržby se zvýšily na 18,9 miliardy eur z 8,5 miliardy o rok dřív. Holding podnikatele Daniela Křetínského to dnes sdělil ČTK v tiskové zprávě.
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Kofola: Potvrzené cíle na 2022, výhled na podstatný růst v prvním čtvrtletí

12.04.2022 Kofola ČeskoSlovensko zveřejnila ve výroční zprávě kompletní sadu výsledků za minulý rok, respektive poslední kvartál 2021. Celoroční zisk EBITDA je 1 128 mil. CZK, překonal odhady, celoroční cíle samotné Kofoly a je nejlepší v historii společnosti. Kofola zveřejnila vybraná čísla již 15. 2. 2022, reakce z trhu na dnešní report tak může být spíše utlumená.
img

Erste Bank: Společnosti MOL nákupy zlevněné ruské ropy a následný prodej pohonných hmot za „západní ceny“, i v Česku, více než kompenzují náklady spjaté se zastropováním cen paliv v Maďarsku

08.04.2022 Rafinační marže společnosti MOL vzrostly v březnu zhruba desetinásobně. Zatímco ještě v únoru činila rafinační marže maďarské společnosti 3,40 dolaru na barel, v minulém měsíci už to bylo 33,70 dolaru za barel.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Konec jednoho paradigmatu

07.04.2022 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2022 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také informace o nejrůznějších makroekonomických trendech, které budou mít dopady na investory i trhy.
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Akcie Beyond Meat klesly po snížení analytického doporučení

28.03.2022 Akcie společnosti Beyond Meat (BYND.US) poklesly v pondělí o více než 4,0 % po snížení doporučení od Pipera Sandlera z "neutral" na "underweight". Zároveň byla snížena cílová cena z $50 na $29. Důvodem má být rostoucí konkurence na poli substitutů masa a také zklamání ze začátku prodejů v restauracích McDonald’s.
img

Akcie Tilray rastú v súvislosti so správami o legalizácii marihuany

25.03.2022 Tilray company (TLRY.US) je americká farmaceutická spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a dodávku kanabisu a tiež produktov lekárskej marihuany.
img

Akcie Boeing: Firma přišla o důležité dodávky titanu z Ruska

25.03.2022 Akcie Boeing (BA) díky předešlému vývoji prožívají další vcelku dramatické období. Díky geopolitickým událostem je Boeing v ohrožení kvůli přerušeným dodávkám surovin z Ruska. A aby toho nebylo málo, v Čínské lidové republice měl nehodu dopravní letoun jejich výroby, což zase rozvířilo debaty kolem provozuschopnosti jimi vyrobených letadel. Nesmíme ale zapomínat na to, že Boeing patří i mezi zbrojní tituly a nedávno se povedlo získat zakázku na cvičné systémy pro protiponorkový a protilodní boj.
img

Česká zbrojovka: Podstatný meziroční růst hospodaření, silný výhled, vyšší dividenda

24.03.2022 Výsledky hospodaření: Výsledky České zbrojovky (CZG) za celý minulý rok podstatně vzrostly. Je to dáno zejména konsolidací akvírovaného Coltu a silnou poptávkou ve všech zemích CZG. Vedení Zbrojovky zároveň představilo silný výhled na tento rok. Navrhne akcionářům dividendu 25 CZK. Zbrojovka dnes oznámila opravdu dobé výsledky, vysokou dividendu a výhled, který je nad očekáváním trhu.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE dosáhla v roce 2021 podle předběžných výsledků rekordních výnosů v hodnotě 10,7 miliardy korun

24.03.2022 „Rok 2021 byl opět rekordní, což potvrzuje, že naše globální prodejní strategie a zaměření na výrobky a výzkum a vývoj podporují růst výnosů při udržení ziskovosti a zároveň vytvářejí dlouhodobou hodnotu pro naše investory. Naše hospodaření generuje silné cash flow, pokračujeme v investicích do výrobních kapacit, produktů a odbornosti. Zároveň věříme, že si naši akcionáři zaslouží odpovídající podíl na našem úspěchu.
img

Česká zbrojovka: Rekordní rok, masivní poptávka a překonání cílů

22.03.2022 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky České zbrojovky (CZG) za celý minulý rok budou rekordní. Čekáme překonání cílů společnosti. Předpokládáme, že masivní poptávka v USA, což je hlavní trh Zbrojovky, bude pokračovat. Nemalý podíl na podstatném meziročním růstu bude mít také konsolidace akvírovaného Coltu, který je ve výsledcích zhruba od poloviny minulého roku. Předpokládáme také, že zazní projekce na aktuální rok včetně návrhu dividendy.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Německý E.ON se odvrací od Ruska, varuje před rizikovostí Nord Streamu

16.03.2022 Společnost E.ON se připojila k dalším energetickým firmám a začíná se odvracet od Ruska. Největší energetická společnost v Německu dnes informovala, že přestala kupovat zemní plyn od obchodních firem ruského plynárenského gigantu Gazprom. Dodala, že její podíl v objemu 1,1 miliardy eur (27,2 miliardy Kč), který drží v plynovodu Nord Stream 1, by mohl v důsledku ruské invaze na Ukrajinu ztratit hodnotu.
img

ČEZ loni vydělal 9,9 miliardy, vedení navrhuje dividendu 44 Kč na akcii

15.03.2022 Čistý zisk energetické skupiny ČEZ v roce 2021 dosáhl 9,9 miliardy Kč, meziročně o 81 procenta více. Po očištění o mimořádné vlivy naopak klesl meziročně o tři procenta na 22,3 miliardy korun. Představenstvo firmy navrhne valné hromadě vyplatit za loňský rok dividendu 44 Kč na akcii. Vyplývá to z hospodářských údajů, které dnes firma zveřejnila na svém webu.
img

Pražská burza s podporou akcií bank a ČEZ posílila dnes téměř o procento

14.03.2022 Pražská burza dnes navázala na páteční růst. Index PX vzrostl o 0,96 procenta na 1315,12 bodu. Vzhůru šly akcie bank a před úterními výsledky zpevnily také cenné papíry energetické společnosti ČEZ. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna výrazně posílila k euru i dolaru.
img

Analytici: Zisk EBITDA i čistý zisk společnosti ČEZ zřejmě překoná očekávání

14.03.2022 Zisk před započtením úroků, daní a odpisů (EBITDA) energetické společnosti ČEZ za loňský rok podle analytiků mírně překoná očekávání managementu. ČEZ očekával zisk EBITDA v rozpětí 59 až 60 miliard korun, odborníci ale očekávají hodnotu přes 60 miliard Kč. Výsledky za loňské čtvrté čtvrtletí a celý rok oznámí ČEZ v úterý ráno.
img

ČEZ: Překonání celoročních cílů, výhled na tento rok, možný návrh dividendy

10.03.2022 Očekávané výsledky hospodaření za čtvrté čtvrtletí roku 2021. Ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku nebude hospodaření obsahovat příspěvek prodaných rumunských a bulharských operací. Důležité budou samozřejmě samotné výsledky za Q4 21 respektive za celý rok 2021. Projekce ČEZu na tento rok a prodej, respektive cena elektřiny na další roky a případný výhled na další roky.
img

USA a Velká Británie zakázaly ropu z Ruska. Blíží se další ropná krize?

09.03.2022 Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na další růst ceny ropy. Ten navíc způsobuje zvýšení inflace a má vliv na snížení hrubého domácího produktu. Jak by na tuto situaci mohl zaregovat Fed?
img

Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?

09.03.2022 Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt.
img

PPF Telecom Group loni zvýšila provozní zisk o desetinu na 1,6 miliardy eur

02.03.2022 Telekomunikační divize PPF loni zvýšila provozní zisk EBITDA o deset procent na 1,6 miliardy eur, tedy v přepočtu téměř 40,5 miliardy korun. Konsolidované výnosy skupiny PPF Telecom Group, která zahrnuje operátory O2, CETIN a Telenor, meziročně vzrostly o 5,6 procenta na 3,3 miliardy eur, tedy asi 83,5 miliardy Kč. Firma to uvedla v tiskové zprávě.
img

Akciové trhy v průběhu ruské invaze

02.03.2022 Ruské akcie na londýnské burze krvácejí a nejistota dosáhla maxima. Evropské sankce za poslední dny dosáhly dosud nepoznané úrovně. Investoři s čistě akciovým portfoliem by podle nás měli využít strategie diverzifikované alokace prostředků, aby lépe rozložili svá rizika, a v rámci akcií navýšit investice do sektoru komodit, kybernetického zabezpečení, obrany, logistiky a megafirem. V dnešních aktualitách z akciových trhů se podíváme na historickou změnu postojů k vojenské a energetické bezpečnosti v Německu a na to, jak se tato změna odrazí na akciích firem podnikajících v obraně a energetice, ať už jde o zelenou energii, LNG či výrobce tepelných čerpadel vzduch-voda. Také se budeme věnovat evropským bankám a zemím, které mohou nejvíc tratit na odstřihnutí Ruska od SWIFTu.
img

Akcie Exxon Mobil: Firma ukončuje těžbu ropy a aktivity v Rusku

01.03.2022 Akcie Exxon Mobil (XOM) patří do ropného průmyslu, který momentálně zažívá docela silný boom. Samozřejmě díky rychlému růstu cen ropy, což je zapříčiněno pořád velmi omezenou nabídkou, která nebyla zeměmi OPEC+ obnovena. Navíc díky válce na Ukrajině hrozí, že budou váznout dodávky ruské ropy. Společnost Exxon Mobil také oznámila, že ukončuje své aktivity v Rusku. Jde o reakci na ruskou invazi.
img

T-Mobile loni zvýšil provozní zisk o šest procent na 12,7 miliardy

25.02.2022 Česká pobočka telekomunikačního operátora T-Mobile loni zvýšila tržby o 3,6 procenta na 29,4 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA stoupl o 6,2 procenta na 12,7 miliardy Kč. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.
img

Avast loni zvýšil provozní zisk o 4,5 procenta, vzrostly také výnosy

25.02.2022 Antivirová firma Avast loni zvýšila upravený provozní zisk EBITDA o 4,5 procenta na 517,6 milionu dolarů, tedy v přepočtu zhruba 11,6 miliardy Kč. Výnosy vzrostly podle aktuálních měnových kurzů o 5,4 procenta na 941,1 milionů dolarů, což je přes 21 miliard Kč. Avast to dnes oznámil v tiskové zprávě. Zároveň uvedl, že datum uzavření fúze se společností NortonLifeLock očekává 4. dubna.
img

Avast: Celoroční výsledky obchodování neovlivní

25.02.2022 Dnes ráno oznámil Avast výsledky za minulý rok. Celkové tržby vzrostly o 5,4 % v meziročním srovnání na 941,1 mil. USD. Upravený zisk na úrovni EBITDA činil 517,6 mil. USD, což představuje růst o 4,5 %. Zisk na akcii je ve srovnání s předchozím rokem vyšší o 7,8 % a dosáhl 0,37 USD.
img

Akcie Shell na vzestupu i díky rostoucím cenám ropy. Překoná cena akcie Shell 25 USD?

23.02.2022 Akcie Shell jsou zrovna v období, kdy se jim fundamentálně vcelku daří. A to především díky rychlému růstu ceny ropy. Ten by navíc mohl v blízké době pokračovat zejména kvůli eskalaci konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ukážeme si, jak je na tom aktuálně trh s ropou a jaký by mohl být další vývoj ceny akcie Shell. Nebude chybět fundamentální analýza nejnovějších hospodářských výsledků, ani technická analýza cenového grafu a aktuální novinky ohledně Shell.
img

Bezstarostná jízda končí. Vyšší sazby budou pro investory budíčkem do reality

22.02.2022 Od podzimu minulého roku akciové trhy výrazně kolísají. Divokou jízdu předvádějí především růstové akcie technologických firem. Jde o společnosti, které zpravidla nevyplácejí akcionářům podíl na zisku v podobě dividendy, protože často žádný čistý zisk nemají, ale místo toho lákají investory rychlým a výrazným růstem ceny akcií. Zvyšování úrokových sazeb a zdražování peněz je ale podstatnou překážkou v doposud často bezstarostné jízdě a mnozí investoři najetí na tento „retardér“ nepříjemně pocítí.
img

Geopolitické napětí dusí americké indexy. Na klidnější pražské burze se orosily akcie Kofoly

18.02.2022 Geopolitické napětí dál dusí americké indexy. Vzhledem k situaci a údajnému nárůstu ruských vojáků poblíž rusko-ukrajinských hranic na počet 190 tisíc se investoři v zámoří do velkých dobrodružství zřejmě pouštět nebudou. Index S&P (-0,3 %) se po včerejším výprodeji pohyboval lehce pod závěrem z předešlého dne.
img

Akcie Google (Alphabet) a rekordní zisk za 2021. Co přinese split akcií?

18.02.2022 Akcie Google (Alphabet) velmi úspěšně ukončily poslední kvartál roku 2021 a zároveň je celý minulý rok naprostým historickým rekordem, co se týče obratu a zisku. V rámci fundamentální analýzy si podrobně ukážeme, jak Google s přehledem pokořil laťku z předešlých let. Prvně si však uvedeme několik důležitých informací, mezi které jistě patří plánovaný split akcie Google.
img

Napětí klesá a indexy rostou. Evropské akciové trhy uzavřely v zelených číslech po zprávách o zmírnění konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou

16.02.2022 Na konci úterní obchodní seance vykázaly evropské burzovní indexy po poklesu z předchozího dne velkolepý nárůst. Hlavním růstovým faktorem pro trhy bylo uvolnění geopolitického napětí ve východní Evropě.
img

Evropské akcie se po silném propadu z předchozího dne vrátily k růstu

16.02.2022 Evropské akciové indexy se v úterý po prudkém poklesu z předchozího dne, vyvolaném rostoucím geopolitickým napětím mezi Ruskem a Ukrajinou, zotavily.
img

Akcie týdne: Palantir Technologies (15.02.2022)

15.02.2022 Palantir Technologies (PLTR.US) patřila na přelomu let 2020 a 2021 mezi nejoblíbenější akcie investorů. Akcie zažily masivní nárůst a jejich cena během 3 měsíců rostla přes 300 %. Zbylá část roku 2021 však pro akcie nebyla tolik příznivá. Palantir se obchoduje o více než 70 % pod svým rekordním maximem zezačátku roku 2021. Společnost má ve čtvrtek oznámit výsledky za Q4, ale pomůže to ukončit sérii ztrát?
img

Kofola: Kvartální výsledky nad odhady, překonání celoročního cíle

15.02.2022 Kofola ČeskoSlovensko reportovala dnes vybrané ukazatele za čtvrté čtvrtletí minulého roku. Výsledky jsou lepší v meziročním srovnání. Překonaly jak konsensus trhu, tak i náš odhad a jsou nad aktualizovaným cílem Kofoly. Společnost oznámila zisk EBITDA za Q4 21 ve výši 139 mil. CZK při tržbách 1,7 mld. CZK. Kofola také plánuje prodat téměř 5 % vlastních akcií.
img

Kofole loni stouply tržby meziročně o 7,5 procenta na 6,636 miliardy korun

15.02.2022 Nápojářské skupině Kofola loni stouply tržby meziročně o 7,5 procenta na 6,636 miliardy korun. Ukazatel EBITDA (provozní zisk před odpisy) jí podle předběžných hospodářských výsledků vzrostl o 9,2 procenta na 1,125 miliardy korun, a i přes značné omezení na trhu především v první polovině roku se tak vrátil na úroveň před koronavirovou pandemií. Kofola to dnes uvedla v tiskové zprávě. Skupina rovněž oznámila, že zvažuje prodej 4,87 procenta akcií Kofoly, které momentálně drží dceřiná společnost Radenska. Z výtěžku chce financovat rozvojové aktivity.
img

Novým šéfem představenstva a ředitelem Škody Transportation je Pfleger

14.02.2022 Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem skupiny Škoda Transportation je sedmapadesátiletý Francouz Didier Pfleger. Dosud pracoval v konkurenční firmě Alstom. Na obou postech vystřídal Petra Brzezinu, který plzeňské strojírenské seskupení vedl od převzetí skupinou PPF v roce 2018. ČTK to řekl ředitel komunikace PPF Leoš Rousek. PPF od Pflegera očekává geografickou expanzi a další kroky v transformaci. Pflegerovým okamžitým cílem je zvýšení ziskovosti společnosti a zajištění provozní spolehlivosti.
img

Philip Morris ČR (Koupit, 12m cíl = 18 183 CZK): Nadprůměrný dividendový výnos, potvrzujeme doporučení Koupit

11.02.2022 Investiční doporučení: Opakujeme doporučení Koupit pro akcie Philip Morris ČR. Nová cílová cena vzrostla na 18 183 CZK na jednu akcii PMČR. Společnosti rychle roste tržní podíl relativně nových technologií, kdy se tabákové náplně nepálí jako u klasických cigaret, ale zahřívají. Bez překvapení je PMČR je lídrem v segmentu tradičních cigaret, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Jak jsme u PMČR zvyklí, má silnou bilanci bez dluhů a mezi své akcionáře dělí vysokou dividendu. Vzhledem k to mu, že tento sektor je velmi přísně regulován, je jasným rizikem jakékoli další utahování regulace prodeje cigaret a kouření. Dalším rizikem je růst spotřebních daní, a to zejména na zahřívané produkty. Obojí by pravděpodobně vedlo k růstu cen výrobků PMČR s možným dopadem na poptávku.
img

Akcie Intel: Firma plánuje továrnu na čipy za 100 mld. USD

11.02.2022 Akcie Intel jsou aktuálně probírané v souvislosti s mnoha důležitými zprávami. Intel zveřejnil hospodářské výsledky za poslední účetní čtvrtletí a rok, což si podrobně rozebereme v rámci fundamentální analýzy.
img

Akcie týdne: Uber Technologies (10.02.2022)

10.02.2022 Společnost Uber včera po uzavření Wall Street zveřejnila pozitivní výsledky za Q4 2021. Investory uspokojila nejen čísla za předcházející kvartál, ale překvapil také dobrý aktuální vývoj. Pojďme se nyní na výsledky podívat blíže.
img

Kofola: Mírný růst výnosů, inflace vstupů, splnění celoročních cílů

10.02.2022 Kofola oznámí výsledky hospodaření za poslední čtvrtletí minulého roku. To sice nebylo zasaženo tvrdými restrikcemi, nicméně stále platila omezení. Tak jako v předchozím kvartálu výsledky negativně ovlivní růst cen vstupů. Očekáváme splnění celoročních cílů, velmi sledovaný bude výhled vedení Kofoly na tento rok.
img

Akcie spoločnosti Lyft rastú napriek slabému výhľadu

09.02.2022 Akcie spoločnosti Lyft (LYFT.US) počas dnešnej seansy vzrástli o viac ako 4,5 % po tom, čo spoločnosť zverejnila štvrťročný zisk 9 centov na akciu, čo mierne prekonalo očakávania analytikov vo výške 8 centov na akciu. Tržby v štvrtom štvrťroku vzrástli o 70 % medziročne na 970 miliónov USD, čím prekonali odhady analytikov vo výške 940,1 milióna USD, pričom tržby za celý rok vzrástli o 36 % v porovnaní s úrovňou z roku 2020. Čistá strata spoločnosti sa v tomto štvrťroku znížila na 259 miliónov USD a upravená EBITDA za celý rok 2021 bola 92,9 milióna USD, čo je prvý prípad, keď spoločnosť dosiahla svoj cieľ ziskovosti za celý rok.
img

Wall Street hned v úvodu došel optimismus. AT&T -5 % po sražení dividendy

01.02.2022 Na začátku obchodování ve Spojených státech bezbřehý optimismus předešlých dní nevydržel a tamní hlavní indexy těsně po otevření lehce ztrácely. Nejvíce korigoval technologický sektor Nasdaq -1,0 % s jehož zvýšenou volatilitou je třeba počítat i na další dny. Dolar lehce oslaboval a výnosy dluhopisů mírně rostly.
C:\fakepath\top-27012022-21-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.01.2022 1) Rafinérská a petrochemická skupina Orlen Unipetrol v loňském roce zvýšila své tržby meziročně o 61 % na rekordních 133,6 miliardy korun. Provozní zisk před úroky, zdaněním, odpisy a amortizací (EBITDA LIFO) se meziročně zvýšil na 6,3 miliardy korun. Čistý zisk skupiny meziročně vzrostl na 3,2 miliardy korun. Orlen Unipetrol o tom dnes informoval v tiskové zprávě.
img

Orlen Unipetrol loni zvýšil tržby o 61 procent na rekordních 133,6 miliardy Kč

27.01.2022 Rafinérská a petrochemická skupina Orlen Unipetrol v loňském roce zvýšila své tržby meziročně o 61 procent na rekordních 133,6 miliardy korun. Provozní zisk před úroky, zdaněním, odpisy a amortizací (EBITDA LIFO) se meziročně zvýšil na 6,3 miliardy korun. Čistý zisk skupiny meziročně vzrostl na 3,2 miliardy korun. Orlen Unipetrol o tom dnes informoval v tiskové zprávě.
C:\fakepath\606394cd64644b3f33eb48c8_Home.jpg

Allwyn vstoupí na burzu v New Yorku spojením s Cohn Robbins Holdings Corp.

21.01.2022 Nadnárodní provozovatel loterií Allwyn Entertainment, který patří do skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka, vstoupí na akciovou burzu v New Yorku prostřednictvím spojení s firmou specializovanou na akvizice Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC). Hodnota sloučené společnosti má činit zhruba 9,3 miliardy USD (téměř 200 miliard Kč). Oznámila to společnost Allwyn, která se dříve jmenovala Sazka Entertainment, v dnešním prohlášení.
img

Česká zbrojovka (Koupit, 12m cíl = 645 CZK): Vysoká poptávka, akvizice a organický růst

17.01.2022 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Česká zbrojovka Group SE (CZG) vydáváme novou cílovou cenu ve výši 645 CZK. Zároveň potvrzujeme doporučení Koupit, které zůstává beze změny. Naše nová cílová cena naznačuje možnost zhodnocení ve srovnání s aktuálním tržním kurzem o 28%. Předcházející cílová cena byla 357 CZK.
C:\fakepath\elektřina.jpg

Akcie francouzské EDF prudce klesly, vláda žádá levnou jadernou energii rivalům

14.01.2022 Akcie francouzské energetické společnosti EDF dnes dopoledne klesly až o 25 procent. Francouzská vláda totiž podniku nařídila, aby prodával více levné jaderné energie konkurentům, čímž chce omezit růst cen elektřiny. EDF uvedla, že ji tento krok bude stát až 8,4 miliardy eur (205,6 miliardy Kč), zhoršila proto výhled na letošní rok. Uvedla to agentura Reuters.
img

Akcie Coca-Cola na historickém maximu. Jde o příležitost v době inflace?

04.01.2022 Akcie Coca-Cola mají čerstvě po jednom důležitém milníku, který spočívá v dokončené akvizici s Bodyarmor. Firma tak rozšířila portfolio svých produktů. Společnost mimo jiné zase zvedla dividendu, čímž si drží značnou část investorů. Coca-Cola akcie také patří mezi tituly, které jsou odolné proti inflaci (tzv. inflation-proof stocks). Ta totiž firmám doslova požírá marže díky rostoucím nákladům, ale výrobci potravinových a nápojových produktů bývají často ušetřeni a za chvíli si řekneme proč.
img

Akcie Novavax: Vakcína Nuvaxovid míří do Evropy

31.12.2021 Akcie Novavax mají za sebou hned několik důležitých událostí, díky kterým se z řečeného titulu stává skutečná konkurence například pro akcie Pfizer a akcie Moderna. Nuvaxovid dostal v Evropě zelenou a k distribuci této vakcíny by mělo dojít již v lednu 2022. Tato významná událost by mohla mít vliv i na cenné papíry této společnosti, proto se podíváme na aktuální fundamentální a technickou analýzu akcie NVAX.
img

Akcie Microsoft dlouhodobě rostou. Evropská komise schválila akvizici s Nuance

21.12.2021 Akcie Microsoft (MSFT) mají za sebou dlouhé období silného růstu, který zatím nemá konce. Za posledních pět let se se zhodnotily o zhruba 450 %. V první polovině roku jsme si řekli, že Microsoft chystá akvizici se společností Nuance. Ta se zřejmě chýlí ke svému úspěšnému konci. Čína také omezila internetový vyhledávač Bing, který Microsoft provozuje. Samozřejmě nezapomene ani na to nejdůležitější – hospodářskou analýzu společnosti. Provedeme si také aktuální technickou analýzu akcie MSFT a ukážeme si 3 důležité supporty, které by mohly hrát významnou roli při dalším vývoji ceny akcie.
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Vítkova CPI Property prodala majetek za 700 milionů eur, aby snížila dluh

20.12.2021 Realitní společnost CPI Property Group (CPIPG), nad kterou má kontrolu podnikatel Radovan Vítek, prodala majetek zhruba za 700 milionů eur (17,7 miliardy Kč). Firma dnes v tiskové zprávě uvedla, že jde o součást už dříve oznámeného záměru rozprodat majetek až za miliardu eur (asi 25,2 miliardy Kč), aby snížila dluhovou zátěž.
img

ČEZ (Koupit, 12m cíl = 905 CZK): Rekordní ceny elektřiny pozitivně ovlivní hospodaření

10.12.2021 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti ČEZ vydáváme novou cílovou cenu 905 CZK a potvrzujeme doporučení Koupit, které zůstává tak beze změny. Předcházející cílová cena byla 621 CZK.
img

Akcie Amazon a problém s dodavatelskými řetězci. Firma si zajišťuje přepravu až 72 % svého zboží

07.12.2021 Globální problémy s dodavatelskými řetězci nadále přetrvávají. Komplikace se týkají nejen mnoha firem, ale i koncových zákazníků. Svět také zasáhla nová varianta koronaviru a panují obavy z dalších lockdownů. Jak se Amazon snaží vypořádat s narušeným nabídkovým řetězcem? A mohl by být omikron pro Amazon příležitostí?
img

Akciové trhy a nejistota z omikronu. Jak si vedou akcie Pfizer?

02.12.2021 Akcie Pfizer (PFE) jsou znova ve středu dění díky obavám z nové mutace koronaviru, která je přezdívaná omikron. Tato varianta se začala rychle šířit a vyvolala obavy i na akciových trzích. V souvislosti s omikronem se podíváme na prohlášení předsedy Fedu, CEO Pfizeru a konkurenční Moderny. Poté se podíváme na zevrubnou fundamentální a technickou analýzu Pfizer akcie.
img

Týden na akciových trzích: Žádné rekordy se nekonaly, naopak konec týdne srazila nová mutace koronaviru

26.11.2021 V pátek doslova torpédovala akciové trhy zpráva o nové „horší“ mutaci koronoviru. V tomto světle jsou zveřejněná makrodata nepodstatná. Většina indexů zažily v pátek největší pokles za poslední dobu.
img

Akcie Visa zažívají pokles. Na vině je spor s Amazonem i obavy z regulací

26.11.2021 Akcie Visa (V) nemají za sebou zrovna dobré období. A to i navzdory tomu, že jejich hospodářské výsledky jsou úctyhodné. Proč tedy titul čelí tak silnému prodejnímu tlaku? Mezi důvody patří například znovuzvolení Jeroma Powella, spor s Amazonem, negativní očekávaní ohledně dalšího vývoje a rostoucí konkurence ze strany alternativních platebních metod.
img

Česká zbrojovka: Podstatný růst hospodaření, zvýšení celoroční projekce

25.11.2021 Výsledky hospodaření: Výsledky České zbrojovky (CZG) za devět měsíců tohoto roku zaznamenaly v meziročním srovnání podstatné zlepšení ve všech sledovaných položkách. Růst je dán silnou poptávkou prakticky ve všech regionech a zejména konsolidací akvírovaného Coltu. Motorem hospodaření je bez překvapení trh Spojených států. Kromě čistého zisku, kdy došlo k pozitivnímu přecenění finančních derivátů, jsou však reportovaná čísla mírně pod konsensem.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE dosáhla za prvních devět měsíců roku 2021 výnosů v hodnotě 7,6 miliard korun

25.11.2021 CZG - Česká zbrojovka Group SE („CZG”, „Skupina“ nebo “Společnost”) dnes zveřejnila své konsolidované neauditované finanční výsledky za devět měsíců roku 2021 končících 30. září.
img

Kofola: Výsledky za Q3 21 bez překvapení mírně nad odhady, úprava celoroční projekce

24.11.2021 Kofola ČeskoSlovensko reportovala dnes výsledky za třetí čtvrtletí tohoto roku. Vzhledem k prudké inflaci vstupních položek je zisk EBITDA nižší ve srovnání se stejným obdobím loňského roku při tržbách, které naopak loňský výsledek mírně překonaly. Oznámená čísla jsou mírně nad konsensem trhu.
img

E.ON investuje 27 miliard eur, aby se připravil na přechod k zelené energii

23.11.2021 Německá energetická skupina E.ON do roku 2026 investuje kolem 27 miliard eur (více než 687 miliard Kč), aby připravila distribuční sítě i zákazníky na přechod k obnovitelným zdrojům energie. Firma si také stanovila cíle z hlediska tvorby zisku a plán výplaty dividend. E.ON se tak přidal ke svým rivalům, kteří podobné plány buď již nastínili, nebo se k tomu chystají.
img

Týden na akciových trzích: Praha rostla, Evropa přetrhla růstovou řadu, Amerika opět na rekordech

19.11.2021 Tento týden nebylo mnoho důležitých makrodat. Za zmínku stojí snad jen maloobchodní tržby (motor US ekonomiky) a průmyslová produkce. Obě byly lepší, než se čekalo.
img

Kofola: Meziroční růst tržeb, inflace vstupů, EBITDA bude druhá nejvyšší v historii

19.11.2021 Kofola oznámí výsledky hospodaření za třetí kvartál tohoto roku. Toto čtvrtletí nebylo ovlivněno restrikcemi. Loňské třetí čtvrtletí ale bylo nejlepší v historii. Vzhledem k letošní prudké inflaci vstupů ho Kofola podle našich odhadů nepřekoná. Očekáváme nicméně, že Kofola je na dobré cestě splnit své celoroční cíle a že je vedení společnosti potvrdí.
img

O2 CR: Vysoká spotřeba mobilních dat, kvartální výsledky vzrostly a překonaly odhady trhu

19.11.2021 Dnešní kvartální výsledky operátora O2 CR za třetí čtvrtletí meziročně vzrostly a překonaly odhady trhu. EBITDA dosáhla 3,78 mld. CZK (+6,9 % y/y) při tržbách 10,01 mld. CZK (+0,7 % y/y). Nižší náklady spolu s mírně rostoucími výnosy znamenají růst EBITDA marže. Čistý zisk vzrostl meziročně o +15,0 % na 1,91 mld. CZK. EBITDA překonala konsensus trhu o 3,6 % a čistý zisk o 5,1 %. O2 CR prezentovalo tradičně silné výsledky, stabilní tržby a přísnou nákladovou disciplínu.
img

Česká zbrojovka: Silná poptávka a zahrnutí Coltu za meziročním růstem; částečný exit některých akcionářů

18.11.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Výsledky za devět měsíců tohoto roku budou v meziročním srovnání podstatně lepší. Je to dáno velmi silnou poptávkou zejména v zámoří, ale také zahrnutím Coltu (od 21. května) do výsledků. Očekáváme, že management zopakuje své projekce na výsledky za celý rok.
img

Čína zřejmě povolí letadla 737 MAX. Jak si vedou akcie Boeing?

18.11.2021 Akcie Boeing se pomalu začínají zvedat ode dna. Vývoj kolem této společnosti byl v posledních letech dosti turbulentní, což víceméně přetrvává. Firma se však snaží svou svízelnou situaci vyřešit. Poptávka po strojích Boeing postupně stoupá a blíží se konec zákazů letounů 737 MAX v Číně.
img

O2 CR: Tahounem výsledků budou internet & TV a mobilních data

16.11.2021 Očekávané výsledky hospodaření: Podobně jako v předchozích kvartálech očekáváme další pokles hlasových služeb a SMS&MMS. Vzhledem k nové regulaci poklesnou také výnosy z mobilní terminace. Naopak počítáme s pokračováním růstu segmentů internet & TV a mobilních datových služeb. Situace související koronakrizí a zejména omezení cestování bude mít negativní vliv na roaming. Nicméně podstatný vliv nečekáme.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Divergence | Pin Bar | Česká burza | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/TRY | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Ekonomické události | Elliott | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Depreciace | Devalvace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | Durace | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FX | Fair Value | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trhy | Finančník | Large Cap | Forward | Futures | Fúze | G7 | GAAP | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedge | High | High Yield | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LTRO | Likvidita | Long | Lot | Low | MIFID | MMF | Makléř | Makro data | Margin | Mark-to-Market | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Odvrácení rizika | Opce | Open | Order | P/E | PEG | PRIBOR | PTR | Penzijní fond | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Resistance | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SICAV | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spread | Stochastic | Support | Swap | Swiss | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Swapová křivka | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Sázka | Ceny komodit | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Euronext | Credit Suisse | Ozvěny trhu | Ropné písky | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie NWR | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | Facebook | Riziková averze | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | GBPJPY | EURJPY | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Hazardní hry | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie burza | Akcie burza Praha | Akcie CZ | Akcie CZ kurzy | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie diskuze | Akcie dividendy | Akcie dnes | Akcie doporučení | Akcie EON | Akcie EON Patria | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Erste názory diskuze | Akcie Erstebank | Akcie Erstebank kursovní hodnota | Akcie Facebook | Akcie Fortuna | Akcie Fortuna diskuse | Akcie Fortuna názory diskuze | Akcie Fortuny | Akcie Gazprom | Akcie GDF Suez | Akcie Glaxosmithkline | Akcie Google | Akcie CHF | Akcie IBM | Akcie Immofinanz | Akcie InBev | Akcie investice | Akcie Johnson Johnson | Akcie KB | Akcie KB dividenda | Akcie KB názory diskuze | Akcie KB RMS | Akcie Komerční banky | Akcie Komerční banky dividenda | Akcie komodity | Akcie KovoPetrol | Akcie kurzy | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Michael Kors | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie na prodej | Akcie Netflix | Akcie NWR aktuálně | Akcie NWR názory diskuze | Akcie O2 | Akcie O2 názory diskuze | Akcie O2 online | Akcie obchodování | Akcie Philip Morris | Akcie Philip Morris názory diskuze | Akcie Philip Morris online | Akcie PLG | Akcie PM | Akcie Pražská burza | Akcie RMS | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie SAP | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Unipetrol | Akcie Unipetrolu | Akcie VIG | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Arca Capital | Argentinské peso | AUD CZK ČNB | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Break Even | Brent | Burza CP | Burza CP Praha | Burza komodit | Burza online | Burza Patria | Burzovní indexy | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena ropy brent | Cena ropy za barel | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | CFD kontrakt | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Čínské investice | DAX 30 | Dax index | Devalvace měny | Devizové trhy | Dividenda ČEZ | DJIA | Dnešní kurz | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Kurzy.cz | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Energy trading | Eura | EURCHF | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GBPCHF | GfK | Graf | Hang Seng | HDP Číny | HDP USA | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do podnikání | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční výdaje | Investiční zprávy | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jeden dolar | Jedno euro | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Konfluence | Korporátní dluhopis | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz amerického dolaru | Kurz EUR | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurzové sázení | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy EUR | E15 | Libra | Londýnská burza | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naše burza | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Odborné knihy | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Pád rublu | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Podílové fondy kurzy | Pokračování divergence | Poplach na burze | Porovnání měn | Portfolia | Pražská burza aktuální kurz | Pražská burza cenných papírů | Pražská burza kurzy akcií | Pražská burza online | Pražská burza PX | Pražská burza SPAD | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Rates | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | RWE akcie | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | Světové události | SWIFT | Tesla Motors | Throwback | Trading KB | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Opční prémium | ROIC | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Accumulate | Akcie kmenová | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Bull strategy | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | DCF | Defenzivní tituly | Diskont | Dluhopisový index | Due diligence | Durace portfolia | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Free float | Hold | Hrubá marže | Indie | Janet Yellen | Jannis Samaras | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Operativní zisk | Overweight | P/S | Petr Kellner | Portfolio cenných papírů | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | PX index | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Strong Buy | Tier 1 | Tovární objednávky | Underweight | Upisovací období | Upisování akcií | Výroční zpráva | Využití kapacit | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WSJ | Akcie na majitele | Akciová společnost | Báze indexu | Čekací doba | Denní změna | Hlavní trh | Instrukce | Převis | Primární emise | Zajišťovací obchody | Běžná likvidita | Cena / tržby | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Boháč | Bohatý | eBook | Bailout | Investiční téma | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Depreciation | Federální rezervní systém | Mezinárodní banky | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Know-how | eBroker | Cukr | Retail | Vzdělání | RM systém | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Akcie 02 | Burza dnes | Burza.cz | Burze | Commodities | Currency | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Aramco | Rhodium | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Společnost Crédit Agricole | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Jackson Hole | KPMG | CNN | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Burzovní společnosti | Home Credit | Caterpillar | Nordea | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | Elliott Management | Barrick Gold | BBC | WACC | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie Starbucks | Dění na finančních trzích | Short squeeze | HUF/EUR | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Zero Hedge | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Creditas | Globální trhy | Investovaný kapitál | Rizikový kapitál | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Velcí investoři | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Cena kávy | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Bloomberg TV | Globální akciové trhy | Index německých akcií DAX | KBC | Propad cen komodit | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Odvaha | Klid | Hillary Clintonová | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Rosněfť | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Referendum | Ekonomická aktivita | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | US akcie | Forbes | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Základní úrokové sazby | Firmy | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie energetických společností | Economist | Economic | Česká swapová křivka | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Měnová autorita | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | JPMorgan Chase | Broker Trust | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Algoritmus | Globální ekonomický růst | Pád měnového páru GBP/USD | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Růst akcií | AAA | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Kolísání měn | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Akcie Virgin | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Úvěrový rating | Sázková Fortuna | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Rating dlouhodobých závazků | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Výrobní aktivita | Cena mědi | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Benchmarky | Německý DAX | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Finanční injekce | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Indikátor Stochastic | Cenné papíry Komerční banky | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | Vitol | Komoditní sektor | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Standard Life | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Prodejní signál | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní minima | Britská vláda | Objem intervencí | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Dnešní zpráva | Analytik Patria Online | Britský FTSE 100 | Celoevropský Euro Stoxx 50 | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Globální obchod | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Akcie Moneta Money Bank | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Makroekonomika | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | Historické rekordy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Index amerických akcií | Výnosy | Kurzové sázky | Měnový pár GBP/USD | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | TRY | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Akcie bankovní skupiny Erste | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | Návratnosti investice | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Finanční domy | Makléř Fio banky | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Vývoj úrokových sazeb | Členské země EU | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Fundamentální základ | Inflační čísla | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Finanční podniky | Business Insider | Globtrex | Index KOSPI | TPG Capital | ex | eTrading | LCH Clearnet | Nejvyšší výnosy | Akcie Kofoly | Bankovní emise | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Vstup na burzu | Alokace aktiv | Daňové změny | Investiční činnost | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Goldenburg Group | FocusEconomics | Vývoj směnných kurzů | BHS | Globtrex.com | Aleš Michl | Breakout Trader | Návratnost investic | Akciové společnosti | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin Cash | André Kostolany | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | NEX | Kvantitativní utahování | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Pavel Drahotský | Technologie blockchain | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | Diverzifikace aktiv | MiFID II | LYNX Trading | Online sázení | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | ETC | Kapitálové výnosy | CEESEG | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | Dominik Stroukal | Kodak | Kryptoměna ethereum | Věštec z Omahy | Kosdaq | NEST | Tiberius | Štěpán Hájek | Stellar | Estee Lauder | Air Berlin | Krádež kryptoměn | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Crypto | Příznivci kryptoměn | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Ceny lithia | Chuť investovat | Digitální peněženky | Vstup na akciovou burzu | Tržní očekávání | Asijské trhy | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Globální akciové valuace | Akciové valuace | Investování s LYNX | Wood & Company | Cena bitcoinu | Free Market | Akcie Avastu | Airbnb | SaxoTraderPRO | Index Russell 2000 | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Zavedení dovozních cel | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | Slabší koruna | PANW | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Obchodní napětí | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | Asijské akciové trhy | Čínské měny | Globální hospodářský růst | Silný americký dolar | Long signál | Technologické akcie | Obchodní aktivita | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Firma McDonald's | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americký S&P 500 | Turecké liry | Turecká krize | Krize v Turecku | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Graf indexu | Swedbank | Short signál | Royal Dutch Shell | Odvětví polovodičů | Tvorba cash-flow | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Czech Fund | HKD | Komentář z akciového trhu | Dluhopisové výnosy | Výprodejová vlna | I-Trader | Použití finanční páky | Úrokový výnos | Julius Baer | Trh s ropou | Akciový výhled | Finanční skupina | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Burzovní provozovatel | Silnější dolar | Signál na akcie | Výsledky O2 | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Marihuanové akcie | Největší kryptoměna | Goldenburg Group Ltd | Předpovědi Saxo Bank | Christopher Dembik | Globální role eura | Růst úrokových sazeb | AETOS | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Posilování české koruny | Aktivita na trhu | BinckBank | Kim Fournais | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Financování vlády | Politika Fedu | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Český miliardář | Financial Times (FT) | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Počet fúzí a akvizic | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Dění na akciových trzích | Cenné papíry VIG | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Nemovitostní trh | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Uznávané zahraniční akcie | Zahraniční akcie | Snížení volatility | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Vysoké zisky | Obchodní jednání | Jak se obchoduje | Profesionální trader | Saxo Payments | Saxo Privatbank | SaxoInvestor | Lars Andreasen | Akcie BinckBank | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Německé banky | Vysoký výnos | Výsledky ČEZu | Výsledky ČEZ | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Primární nabídky akcií | Rekordní růst | Ekonomický poradce | Klesající cena kávy | Klesající cena | Investice do kaváren | Norský fond | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Pinterest | IPO Slack | IPO Airbnb | Akciová strategie | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Akcie Pinterestu | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Vyjádření analytiků | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Infineon | AMS | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | Čínský trh | Volný čas | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Akcie Netflixu | STAR | Gazprom | Defenzivní akcie | Coffee | Oslabování čínské měny | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Napětí na trzích | Nordea Bank | Saxo Bank Group | Uranové akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akciový růst | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Globální akciové indexy | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Cla na americké zboží | Miroslav Frayer | Poskytování úvěrů | Aktuální cena akcií | Likvidita na trhu | Ferretti | Weichai Group | Konglomerát | Výrobce jachet | Nové akcie | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | Akciové alokace | AMZN | Pohonné hmoty | MDAX | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | KB | SAB Finance | Prosus | Saudi Aramco | Televize CNBC | PPF | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Vlastní akcie | Výše dividendy | Overbalance | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | Finanční údaje | iShares | Dobrý obchod | Energetické firmy | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Canopy Growth Corporation | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Banky pro mezinárodní platby | Společnost Deutsche Börse | Profesionální obchodníci | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní dohoda | APEC | Equinor | Vyšší úrokové sazby | Státní loterie | FDJ | Française des Jeux | Loterie | Cena akcie | Cenné papíry Avastu | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | McKinsey | Jednorožec | Alipay | Ant Financial | TikTok | Huawei | Digitalizace | S&P 500 Index | TOPIX | První investoři | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Central European Media Enterprises (CME) | TV Nova | Ropná firma | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | HDP v USA | Německá vláda | IOT | AEX index | Ropné firmy | Trinity | Obrovské množství peněz | LNG | Býčí signál | Objem | Evropské firmy | Klíčová rizika | Ropný kartel OPEC | Hlavní index burzy | Dvojitý vrchol | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Trh práce | Vyšší sazby | Analýza dat | Pojišťovna VIG | Cenné papíry Kofoly | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | CETA | UCITS ETF | Alibaba Group | Zdražování pohonných hmot | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Výsledky PFN | Textilka PFNonwovens | PFNonwovens | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Riziko pro investory | Vyšší riziko | Technické závady | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | PMČR | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | TradingEconomics | Čínská firma | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Jeremy Corbyn | Royal Mail | Studie | 4G | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | IPO Saudi Aramco | Negativní nálada | Hodnota kybernetické měny | Česká měna dnes | Největší pokles | Ukrajina | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nadhodnocení | Úrok | Největší obchod | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | CENTRICA | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Hong Kong | Rezistenční pásmo | INTC | Intel (INTC) | Vicepremiér | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Čínský průmysl | Walt Disney | 5G | Premarket | AFP | Oblast supportu | Finanční rezervy | Bankovní tituly | FT | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Dvojité dno | Globální trh | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Alza.cz | E-shopy | Petr Dufek | Akcie Saudi Aramco | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Společnost ČEZ | HUF | PLN | Na burze | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Impuls | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Důsledky krize | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | CFD World | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčový support | Paul Volcker | Koruna dnes | Zdražování | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Finanční ztráty | Cvičení | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Ekonomická recese | Podíl akcií | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Ranní zpráva | Cena za akcii | Goldenburg | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Klesající klín | Philip Morris ČR | Akcie tabákové společnosti | Soukromý sektor | GBP/EUR | Celkový zisk | Půjčka | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Karlovarská Korunní | Kofola | Ondrášovka | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | PSA Group | PKN Orlen | Časopis Forbes | Worldpay | První den obchodování | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | Federální obchodní komise | FTC | Londýnské akciové burzy | Apple TV+ | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | NN Group | Sev.en Energy | KKCG | Škoda Auto | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | General Atlantic | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Temelín | Úroky | Konec roku | Klíčové projekty | Přerušení výroby | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Geely Holding Group | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Elektrárenská společnost | Kupní síla | Skupina Kofola | Metalurgie | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Obchodované akcie | Optimismus investorů | xStation5 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | Uber | Martin Novák | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Roční růst | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Visa (V) | Tripadvisor | Josef Dudek | Průmyslové podniky | Investiční platformy | Wirecard | Pozitivní zpráva | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Investiční aktivita | Stabilní společnosti | Hospodaření | Zbrojovky | Akcie Philip Morris ČR | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Guyana | Silný support | Vyšší ceny ropy | CFA | Prodej automobilů | Bruno Le Maire | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Americké dolary | Washington | Daimler | Stabilní hospodaření | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Dividendová politika | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Investiční příběh | Hospodaření společnosti O2 | O2 Czech Republic | Federální úřad pro letectví | FAA | Miliardy eur | Irák | T. Rowe Price | USA Donald Trump | Sezónnost | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Centrální vláda | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Poradenství | Německá společnost | FTSE Russell | Nový rekord | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Vyšší inflace | Bloky | Dnes index PX | Míra zadlužení | Zadlužení České republiky | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Krach | Očekávaný vývoj | Komunikace | Francouzská vláda | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Firma Avast | Michal Stupavský, CFA | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Čínské úřady | Světová zdravotnická organizace | Filantrop | Evropské ekonomiky | Midstream | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Virus | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Americký kongres | Jindřich Fremuth | O2 Jindřich Fremuth | Generální ředitel O2 | Ředitel O2 | Investice v roce 2018 | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Výnosy firmy | Firmy v ČR | Výnosy firmy v ČR | Mobilní operátor | Tomáš Kouřil | Finanční ředitel | Meziroční růst | IFRS 16 | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | IHNED.cz | Vysoká inflace | Komentář k firmě | Očekávané události | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Antivirové společnosti | Cena akcií Applu | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Martin Cakl | BABA | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | DRFG | Výdaje | Daň z příjmu | Útlum aktivity | Čínská vláda | Dopady koronaviru | James Montier | Free cash flow | FCF | Discounted cash flow | DCF model | Reverzní DCF model | Cena akcií Tesly | Akcie americké automobilky | Alokace investičních portfolií | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Adidas v Číně | Americká společnost | Rekordní hodnoty | 4fin | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Obchodovanie | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Akcie Biogen | Biogen | Závěrečný kurz | Indikátor RSI | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Akcie Twitter | Kurzové změny | Akcie 3M | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Investiční portfolia | Společnost Berkshire Hathaway | Nejvýraznější ztráty | Globální indexy | Prudký propad | Akcionáři CME | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Šíření koronavirové nákazy | Ekonomika Saúdské Arábie | Patrie | Čínské banky | Americký Fed | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Nová data | Šok | Snížení těžby | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | WP | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Hlavní index PX | Nejrozšířenější kryptoměna | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Olaf Scholz | Stav nouze | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Další vývoj | Těžaři ropy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Brusel | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Fiskální politiky | Kabinet | Zisk společnosti ČEZ | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Největší propad | Výrazný vzestup | Cenový vývoj | Třída aktiv | Analytik České spořitelny | Antivirové firmy | Situace kolem koronaviru | Snížení dividendy | Index frankfurtské burzy | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Růst cen v eurozóně | Index evropských akcií | Hlavní index evropských akcií | Nákupy aktiv | Nákupy vládních dluhopisů | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Nemoc COVID-19 | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Spiegel | Značný pokles | Žádosti o podporu | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Člen bankovní rady Aleš Michl | Zásobníky | Texas | Vyrovnat ztráty | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | REGN | Katar | MPO | Kalifornie | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Manufacturing | Komerční banky | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Iracionální | Výrobce letadel | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Německý akciový index | Enormní zájem | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Vnímání rizika | Německý index IFO | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Tvorby zisku | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | Křetínský | Ceny elektřiny | Karanténa | Šíření nákazy | Bulharsko | Izrael | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | VW | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Globální dluhopisový index | Index DXY | Výkonnost dolaru | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Amazon (AMZN) | Microsoft (MSFT) | Letecká společnost | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Hrozí krach | DPH | Ropný průmysl | Pojišťovna | Společnost Saxo Bank | Radovan Vítek | Karel Komárek | Pavel Tykač | Pavel Baudiš | Marek Dospiva | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Devizové rezervy České národní banky | Propouštění zaměstnanců | Dopady koronavirové krize | Koronavirová epidemie | Ekonomické oživení | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Životní styl | Cena benzínu | Nadprodukce | Oživení cen | Splátky dluhů | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | FANG | Activision Blizzard | Delaware | Více peněz | Vedení ČEZ | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Internetové televize | Televize Netflix | AMC | Procter & Gamble | EP | Uzavření trhů | Indikace | Vládnoucí strana | Poradenské společnosti | USD za barel | Propad ceny | Americké produkce | S&P500 | Měnový faktor | Nabídka ropy | Průměrný výnos | Důvěra v eurozóně | Cenové pohyby | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Debata | Stroj na peníze | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Náklady na obsluhu dluhu | Joe Biden | Větší pokles | Evropské méně | Americké státy | Data z trhu práce | Odhady výsledků | PFNonwwovens | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Cenový pokles | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Bitcoin dnes | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Náklady na financování | BCM | Tomáš Kolomazník | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Sazka Group | PFN | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Blízký východ | Dopravci | Růst výnosů | T+2 | Rally na akciích | Soud | Koncern Volkswagen | Finanční riziko | Poměr PE | PEPSICO | Dovoz | Petrochemická společnost | Napětí v čínsko-amerických vztazích | Turistika | MSCI World | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Uber Eats | Divize Uber Eats | Divize Uber | Dáme Jídlo | Bolt Food | Wolt | Alternativní taxislužby | Euronav | Provozovatel tankerů | Skladování ropy | Rekordní zisk | Provozovatel tankerů Euronav | Hrubý provozní zisk EBITDA | Hrubý provozní zisk | De Stoop | VLCC | Megatankery | Suezmax | Uložení ropy v tankerech | EBITDA firmy | Poptávka po skladování ropy | Hugo | Hugo De Stoop | Regulační orgány | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Prodat dluhopisy | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Rezervní měny | Jan Raška | Patrik Tkáč | Macy’s | Výnosy O2 | Růst EBITDA | O2 CR | Dluhy | Virová nákaza | Společnost Avast | Akcie Nike | Průmyslové kovy | Omezení investic | ONE | Merck | T-Mobile | Operátor T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dopad na předpovědi | Hlavní trendy | Silný fundament | Dopad covid-19 | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Dnešní výsledky | FBI | Ruský ropný gigant | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Vakcína | Historické výsledky | Velké peníze | Recyklace | CL | Spekulovat | Zahájení dodávek | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Oživení globální poptávky | Manažeři | Návrh dividendy | Klíčové oblasti | GSK | Velký růst | Koronavirová pandemie | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | EasyJet | Biotechnologická společnost | Renault | Splunk | Umělé inteligence | Argentina | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Investment management | Krátkodobý dluh | Propad příjmů | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | Společnost Lufthansa | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Aeroports de Paris | Aena | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vagit Alekperov | Lukoil | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | Bohumil Trampota | Průraz | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Bývalý prezident | Akcie společnosti Česká zbrojovka | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Fondy soukromého kapitálu | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Sázková firma | GVC | Sázková firma GVC | Pump & Dump | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | Eduard Kučera | CVC Capital | INLOOPX | CCleaner | Antivirus pro PC | Antivirus | Strategie Avastu | Ochranný software | Leonid Fedun | Akcie AMD | Square | Býčí trend | Oracle | Rozhodnutí soudu | Společnost BP | Rally na ropě | Ropná krize | Vysoké valuace | Francouzský index CAC 40 | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPIF | EPPE | EPH Financing | Subvence | Globální poptávka | Energetický gigant | Plán investic | Novartis | Sanofi | Prodeje automobilů | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Kyperská investiční společnost | Agrofert | Propad cen | Celková výplata | Výplata | Rostoucí trend | Markus Braun | Per rollam | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Roční výkonnost | ZIL | Banka JP Morgan | Společnost Wirecard | Představenstvo | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Firma ČEZ | Index německých akcií | Práce z domova | Velké investice | Sankce proti Rusku | Ziskové marže | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Český stát | Den obchodování | Akcie Coca-Cola | Společnost Uber | Signál k prodeji | Jasný signál | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Ceny emisních povolenek | KLM | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Hospodaření firmy | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | Průměrný příjem | Spotřební daně | Technologické společnosti | Možnost dalšího růstu | Společnost XTB | Model 3 | Analýza společnosti ČEZ | Akcie těžařů | Podílníci | Nižší poptávka | Progres | Exchange Traded Commodity | Forward guidance | Zlatá horečka | Americké vládní dluhopisy | Sundar Pichai | Nikl | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Největší firmy | Obsazenost hotelů | Důvěra | Velké technologické firmy | Hugo Boss | IPO Ant Group | Ant Group | Indonésie | Poptávka po oceli | Blue Origin | Společnost Blue Origin | WeCHat | PPF Petra Kellnera | Alice Horáková | Mluvčí ČEZ | ČEZ Alice Horáková | Časový úsek | Klesající tendence | HelloFresh | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | T-Mobile Czech Republic | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Zalando | Ruská ropná společnost | Čas na nákup | Czechoslovak Group | Analytik XTB | Pandemická situace | Hnojiva | Očekávaný růst ceny lithia | Růst ceny lithia | C.W. CFD World | Upozornění na rizika | Fortnite | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Počet akcií | Akcie Airbus | VisualCapitalist | Společnost Lukoil | Coca-Cola | Výrobní sektor | BCM BeginCapitalMarkets | BeginCapitalMarkets | Holdingová společnost | Split akcie | SPAC | Bert | Výrobce tepla | Pražská teplárenská | Seznam Zprávy | United Energy | Elektrárny Opatovice | EP Energy | Elektrická auta | Big Tech | Southwest Airlines | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Sequoia | Snížení emisí | Celkové investice | Akcie NIO | Pilulka.cz | PX START | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Unity | Cena elektřiny | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Šéf podniku | Politici | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | App Store | Biden | USA Joe Biden | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Pracovní místa | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Michal Valentík | Delivery Hero | Česká republika | Nejvýraznější růst | Dnes na pražské burze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Poptávka po akciích | Firmy na burzu | Antimonopolní úřad | Bloomberg Barclays | Index Bloomberg Barclays | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | AEX | Americké prezidentské volby | iPhone | Klinické testy | Dušan Kunovský | Akcie jihokorejské společnosti | Jihokorejské společnosti | Daniel Častvaj | Mluvčí EPH | EPH Daniel Častvaj | Foot Locker | Sainsbury’s | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Masivní propouštění | Koncern | Embargo | Množství peněz | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny, a.s. | Pilulka Lékárny | Akcie TWTR | Nařízení | TPG | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Elvira Nabiullinová | Akcie Pilulky | ALV | Saxo Bank Steen Jakobsen | Burzy v Evropě | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Zhoršování pandemické situace | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | Podvážení | Očekávané výnosy | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Státy Evropské unie | BIIB | Zynga | Ruské společnosti | UBER.US | Electronic Arts | Akcie Berkshire | Provozní zisk společnosti | Sumitomo | BioNTech vakcína | MCD | Zprávy o vakcíně | Společnost Pfizer | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Bull run | CEZ1 | Výnosy ČEZu | Apollo | Sazka Entertainment | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Palantir Technologies | MRNA | Společnost CZG | Schválená dividenda | Dnes cena bitcoinu | Producent ropy | Ruský producent ropy | Babcock | Babcock International | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | PLTR.US | PLTR | Proražení | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | GME | GameStop | Lyft | Diem Association | CD Projekt | Akcie Airbnb | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Vakcinace | TABAK | Očkování | LEN | Zadlužování | EP Real Estate | Orbán | Možnost zhodnocení | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Mutace viru | Voda | Přístup na finanční trhy | Boeing 737 Max | Lukáš Novotný | Likérka Stock Spirits | Norwegian Cruise | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Výhled na rok | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | China Unicom | Zvýšení těžby | DOT | Vakcinační strategie | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | TUI | Cestovní kancelář | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Kofola ČeskoSlovensko | Firma Boeing | Nemovitosti v Česku | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Dopad na trhy | Grab | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | ACB | CARA | ACT | Oddělení alternativních investic | WU | Jack Ma | Situace na trhu | DHL | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | AMC Entertainment | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | Marriott | BYND | BYND.US | Akcie Beyond Meat | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Short Interest | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Express | Koss | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Velké fondy | Problémy s likviditou | Překonání cílů | Rozvolnění | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Technologie společnosti | Paradox Interactive | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Dánská společnost | Rostoucí úrokové sazby | ACB.US | Kov | PINS.US | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Růst produktivity | Vytěsnění minoritních akcionářů | Růstový trend | CETIN | Akcie Air France-KLM | Konopný průmysl | Společnost Tilray | Akcie Tilray | AIG | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | PPF Telecom | Herní průmysl | Cla na hliník | Nárůst výnosů | Riziková prémie | Silný růst | Britská firma | CrowdStrike Holdings | CRWD | Investice společnosti | Zámořské indexy | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Akcie AT&T | Výrazný růst | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Celoroční EBITDA | Vysoké dividendy | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Liberty Steel | IPO Deliveroo | xStation 5 | Discovery | PPF Group | Tencent Music | Výhled Saxo Bank | Ladislav Bartoníček | Silný výhled | CPI Property Group | CPI Property | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Boeing (BA) | Práva na dividendu | EDF | Společnost BlackBerry | Celoroční výsledky | Special Purpose Acquisition Company | HoReCa | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | EP Infrastructure | EP Infrastructure (EPIF) | Křetínského EPH | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | Správa železnic | Sainsbury | Aimee Donnellanová | Ark | Cathie Wood | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Shooting Star | Polymetal | Nikotin | Cigarety | Emise skleníkových plynů | Vydat akcie | Raytheon Technologies | Zomato | Vysoká cena | Provozní výsledky | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Vakcína na covid | Zisk Czechoslovak Group | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | Objem transakcí | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | Mediální divize | Cena povolenek | WSB | Výsledky FAANG | Větší korekce | Čistá energie | Akcionáři Avastu | Konsensus trhu | Francouzská společnost | Saxo Group | WEN | Wendy’s | USDA | Spoluzakladatel firmy | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Aurora Cannabis (ACB.US) | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Colt Canada Corporation | Akvizice Coltu | Těžaři | Německé společnosti | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Zisk za období po zdanění | Aktualizace výhledu | Akvizice Colt | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | About You | Průmyslové akcie | Výsledky za Q1 | Podstatné kurzotvorné zprávy | Guvernérka ruské centrální banky | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Aktuální problémy | Akcie TSLA | Nadnárodní společnosti | Akcie společnosti AMC | Nevládní organizace | Prodej akcií About You | Tarek Müller | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Cena akcie AMC | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň rezistence | Canaccord Genuity | Luděk Palata | Versute Investments | Bohumil Pavlica | Akcie technologických firem | Dekarbonizace | Gigafactory | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | BCM Begin Capital Markets | Leoš Rousek | PPF Leoš Rousek | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Czech Development Fund SICAV | Skupina DRFG | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND | CREIF | CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND (CREIF) | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Nový cyklus | Tennessee | Oligopol | Didi | CO2 | Konání valné hromady | Pozitivní vliv | NASA | Falcon | Streamovací společnost | Dividendy ČEZ | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Dynamické prostředí | Varianty koronaviru | Akcie Moderna | | Výhled na letošní rok | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Fundamentální analýza Virgin Galactic | SPCE akcie | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Dodavatelský řetězec | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Hliník | Mluvčí společnosti | Koncentrace | Náklady na akvizici | Nvidia akcie | Dělení (split) | Rozvolnění restrikcí | Fertin Pharma | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Společnost EPIF | Akcie EPIF | Zvýšení produkce | Didi Global | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | Capital Panda | NortonLifeLock | Symantec | Fúze s Nortonem | Společnost Alibaba | Alibaba Group Holding Limited | NYSE: BABA | Alibaba a čínská vláda | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | VZ | AI | COST | KO | Coca-Cola Company | Zynex | Zynex Medical | Zynex Medical (ZYXI.US) | ZYXI | ZYXI.US | Mutace delta | Ztrátový týden | Přidaná hodnota | Roger | Roger Dominik Stroukal | Odvětví | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Načasování | Varianta delta | Boom | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Rekord | ABB | Klimatická politika | Ředitel komunikace | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Bilion | Dodávky čipů | Výsledky za Q2 | Guidance | Dnešní report | Náhoda | Provozní náklady | Daňový poplatník | Chování | Vizualizace | Vnímání | Interpretace | Technologie 3D tisku | 3D tisk | Logistika | Devon Energy | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Phillips 66 | Celoroční projekce | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | Nabídka na akvizici | Výsledky za první pololetí | VIAC | Čínští výrobci | CVC | Důležité zprávy | Palantir (PLTR.US) | Společnost Equinor | BioNTech | Projekce ČEZu | Drahota | Avast dnes | Výsledky společnosti Avast | Nabídka Nortonu | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Stav trhu s ropou | Hackeři | Společnost CVC | Palantir Technologies (PLTR.US) | Prostor pro růst | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Akcie Tilray (TLRY.US) | Meituan | Medián | Rozbor | Očekávaná inflace | Funkční období | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Ronaldo | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Eurowag | Společnost Eurowag | TA Associates | Martin Vohánka | Okta | Carrier Global | Carrier | Lobbing | Lobbing v EU | DRFG Telco | Telco | ChytrýHonza | ChytrýHonza.cz | Společnost ChytrýHonza.cz | DRFG ENERGY | Peter Hlaváč | Czech Real Estate Investment | Hlavní finanční ukazatele | FibreNet | Roman Řezníček | Rychlý růst | ANO | Uhlí | CSRC | Qontigo | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Vysoká poptávka | Chevron Corporation | Puma | Siemens Healthineers | Symrise | Sartorius | Brenntag | Hellofresh | Qiagen | Energetika | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | Althea Spinozzi | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Evropský index | Česká společnost | Analytici Goldman Sachs | Výrobní podniky | Zprávy z pražské burzy | Airbus SE | Zalando SE | Porsche Automobil Holding | Puma SE | Společnost AT&T | Warner Bros | Omezení cestování | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | Výpadky v zásobování | Telecom | Zemní plyn (LNG) | Kvartální účetní období | Zvýšení základní úrokové sazby | Akcie Palantir | Automotive | Snížení dluhu | Akcie Eurowagu | Debut akcií | Akcie české společnosti | Trh primárních veřejných nabídek | Objem německého vývozu | Škodovka | Minulá výkonnost | CureVac | Bohemia Energy | Zdražování energií | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Poseidon | Objemy prodeje | Překonání historického maxima | Zdravotnictví | Představenstvo Kofoly | Exxon Mobil akcie | Snap | Pozornost | Volvo Cars | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Naše obchodní strategie | 4iG Nyrt | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Orlen Unipetrol | Skupina Orlen Unipetrol | DCPD | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Peněžní prostředky | Metaverse | Meta Platforms | Francouzský index | Odkupy akcií | Uber Technologies (UBER.US) | DraftKings (DKNG.US) | DraftKings | DKNG | DKNG.US | Používání digitálního rublu | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Udržení ziskovosti | Reálné výnosy | Uhlíková stopa | Raketový růst | Target | Celoroční výhled | Převzetí Monety | Lockdowny | TIM | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Reportované výsledky | Nové mutace | Nová mutace | Uber (UBER.US) | Omikron | Omicron | Zveřejnění zprávy | Akcie Gazpromu | | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Vojtěch Boháč | Globální problémy | Akcie Pfizer (PFE) | Postavení na trhu | Tržní vývoj | Dotcom | Cykly | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Beyond Meat (BYND.US) | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Letadlo | CPIPG | CPI Property Group (CPIPG) | Focus | LGES | Uniper | Miliardy USD | Kartel OPEC+ | Jestřábí komentáře | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Ruský plyn | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Míra inflace v Maďarsku | Francouzské energetické společnosti | Akcie francouzské EDF | Potíže EDF | Le Parisien | Cílové ceny | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Uhelné elektrárny | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | Firma Allwyn | Cary Cohn | Clifton S. Robbins | CRHC | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | Hodnota sloučené společnosti | Vstup na NYSE | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Springtide Ventures | KKCG Real Estate Group | MND Group | Aricoma Group | Allwyn Karel Komárek | Firma KKCG | Aricoma | Provozovatel loterií | Akcionáři CRHC | Licence na trzích | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Shell Plc | Royal Dutch | ABP | Instituce | Spotřební zboží | Konsorcium Diem Association | Pozitivní výsledky | Švédská společnost | Výplatní poměr | Počerady | ALUMINIUM | Klesající struktury | Škoda Transportation | Didier Pfleger | Ukazatel EBITDA | Invaze na Ukrajinu | Poradenské služby | Bezpečnostní situace | Ruské invaze na Ukrajinu | Hlavní index německých akcií | General Dynamics | Ozbrojené složky | Sankce | Evropské vlády | Zbraň proti inflaci | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Polymetal International | Erste Group Bank | Kyjev | Evraz | BAE Systems | MWh | EUR/MWh | Ruská aktiva | Situace na Ukrajině | Statista | Orsted | Raytheon Technologies Corp | L3Harris Technologies | TransDigm Group | Rolls-Royce Holdings | Thales | Howmet Aerospace | Dassault Aviation | Elbit Systems | Kongsberg Gruppen | Leonardo | Leonardo SpA | Rheinmetall | Ultra Electronics Holdings | QinetiQ Group | Babcock International Group | Chemring Group | INVISIO | Avon Protection | Avio SpA | Avio | Sempra Energy | Cheniere Energy | Flex LNG | Golar LNG | Awilco | NextDecade | Teekay | Mitsubishi Electric | Daikin Industries | Johnson Controls | Nibe Industrier | Raiffesen Bank International | Carlsberg | Rockwool | Sandvik | Zkapalněný zemní plyn | Společnost Google | Invaze | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | XTB Štěpán Hájek | Společnost ExxonMobil | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Pokles inflace | Ukončení války | Snížení spotřební daně | Růst cen surovin | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Štěpení | APP | Nord Stream 1 | ČEZ Daniel Beneš | Společnost Intel | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Ondřej Koběrský | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Akcie Tesla (TSLA) | MOL | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Převzetí Twitteru | Provozní zisk Křetínského EPH | Zisk Křetínského EPH | Zisk Křetínského | Akcie technologické společnosti | EchoStar | Akcie Echostar | Akcie Echostar (SATS.US) | Echostar (SATS.US) | GEVORKYAN | Ředitel ČEZ | Čistý zisk skupiny ČEZ | Zisk skupiny ČEZ | Velmi volatilní | Marketingová komunikace | Mimořádná daň | Akcie Uber | Akcie Uber (UBER.US) | Vysoká cena elektřiny | Air Products | APD | NYSE:APD | Společnost Air Products | IAB | Formy zdanění | Dividendový potenciál | Analytik Fio | Vysoké zisky ČEZ | Zisky ČEZ | Hospodaření ČEZ | Sociální transfery | Krytí vyšších nákladů | Krytí vyšších nákladů na energie | Speciální daně | Uvalení speciální daně | Nezasloužené zisky | Příjmy do státní pokladny | Predikce celoročního zisku | Aktuální predikce | Stanovení dividendy | Objem intervencí České národní banky | Počet uživatelů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Easytrade
Easy Trade Global
Easytrade.io
Eaton Vance Investment Managers
EAVisualOrdering
EBay
Ebay (EBAY.US)
EBAY.US
EBF
EBIT

Následující klíčová slova

EBITDA firmy
EBITDA marže
eBook
E-book o investování
EBRD
eBroker
eBroker přihlášení
Ebury
Ebury online
ECB
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít