Pátek 07. říjen 2022 08:47
reklama
Vantage
reklama
Coinfy
reklama
Instaforex krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Akcie v roce 2020

img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Rekordní pokles švýcarské a americké ekonomiky. Výsledky online zasedání centrálních bankéřů

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Rekordní propad americké ekonomiky o 31,7 %. Fed oznamuje agresivní inflační strategii

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Koronavirus je hrozbou pro stabilitu finančního systému, tvrdí Powell

21.08.2020 Klesající ceny v Německu. Dynamika cen průmyslových výrobců meziročně klesly o -1,7 % oproti červnovým -1,8 %. Hlavním důvodem poklesu byly klesající ceny energii. Meziměsíčně zaznamenaly růst o 0,2 %, trh očekával 0,1 %.
img

Long signál na akcie SAP (SAP)

12.08.2020 SAP je jedním z předních světových poskytovatelů podnikových softwarových řešení, která organizují různé interní procesy v rámci společností. Poté, co se cena akcií vzdálila od linie EMA-50, začala v polovině července korekce a nyní se trend pohybuje podél linie EMA-20.
img

Trump chce zakázat čínský TikTok. ČNB vidí zotavení ekonomiky až v 2022

07.08.2020 Aktivita zpracovatelského sektoru ve Spojených stech zaznamenala v červenci nejvyšší tempo růstu za téměř jeden a půl roku, když index aktivity ve zpracovatelském sektoru vzrostl z 52,6 bodu na 54,2 bodu a druhý měsíc za sebou se tak nachází nad padesátibodovou hranicí, která odděluje růst aktivity od poklesu.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Volby US prezidenta v 2021? Největší propady HDP zemí v historii

31.07.2020 Nečekaně dobrá zpráva. PMI německého průmyslu se dostalo na 50 b. Zlepšily se také nové zakázky. PMI služeb skončilo dokonce na 56,7 b. To posunulo celkový složený indikátor na 55,7 b., bezpečně do fáze expanze. To samé platí pro eurozónu. PMI služeb zde dosáhla 55,1 b., za průmysl 51,1 b. Tento pozitivní vývoj by se měl přesunout do poptávky po českých exportech.
img

Short signál na akcie British Petrol (BP)

29.07.2020 S cenovou ztrátou přibližně 27 procent během šesti měsíců je ropná akcie v mnohem lepší pozici než na svém minimu v březnu letošního roku. Úroveň před krizí však není zdaleka dosažena. Trend se momentálně nachází těsně pod EMA-50, což je zajímavá situace pro otevření krátké pozice. Žádný jasný prodejní signál jsme však zatím nedostali.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Úroveň inflace ČNB neznepokojuje. Evropa dostane 750 mld. EUR na obnovu ekonomik

24.07.2020 Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v pondělním rozhovoru pro Právo zopakoval, že měnová politika je dle jeho názoru na správné úrovni. Současnou úroveň inflace guvernéra neznepokojuje, jelikož očekává na začátku příštího roku její návrat zpět k dvouprocentnímu cíli.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

Long signál na akcie Salesforce.com (CRM)

22.07.2020 Salesforce.com je americká IT společnost, která poskytuje firmám cloudový software a řeší ukládání dat. Společnost nabízí zejména online obchodní řešení, jakým je například customer relationship management (CRM). Po oslabení z března býci brzy opět převzali iniciativu a trend již udržitelně překročil EMA-20 a EMA-50.
img

Čínská ekonomika roste nad očekávání. V USA se zhoršuje nálada

17.07.2020 Čína opět roste. HDP Číny v Q2 letošního roku vrostlo meziročně o 3,2 %. Trh očekával pouze 0,8 %. Po propadu 6,8 % v Q1 se tak ekonomika navrátila k růstu. Hlavní podíl na změně měly pravděpodobně vládní výdaje, soukromá spotřeba naopak stále zůstává utlumená – za loňským rokem zaostává o 11,4 %. Domácnosti tíží kromě viru i na Čínu vysoká nezaměstnanost na hodnotě 5,8 %.
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Long signál na akcie Boeing (BA)

08.07.2020 Kromě leteckých společností v posledních několika měsících značně trpěli zejména výrobci letadel Boeing a Airbus. Celkově vzato cena akcií od února do března ztratila přes 70 % své hodnoty. Teprve po vytržení z konsolidace v polovině května mohli býci znovu vytvořit určitý nákupní tlak. Klesající trend byl tak jasně zastaven.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Long signál na akcie AMD (AMD)

10.06.2020 Advcanced Micro Devices je globální poskytovatel integrovaných obvodů pro PC a počítačové sítě. Grafické karty vyvinuté společností AMD jsou využívány v konzolích i v počítačích. Po krátkém propadu během koronavirové krize se trend rychle zotavil a pokusil se dobýt nová historická maxima. Pokus selhal a cena klesla zpět na EMA-50.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Německo je v recesi. Ekonomická aktivita v USA zaznamenala prudký pokles

29.05.2020 Spolkový statistický úřad v pondělí zveřejnil, že se německá ekonomika v prvním čtvrtletí propadla v porovnání s předchozím měsícem o 2,2 %, což byl největší pokles od finanční krize v roce 2009. V předchozím čtvrtletí klesla ekonomika Německa o 0,1 % a nyní se tedy nachází v recesi.
img

Fed nezná hranice. Pro záchranu ekonomiky uděláme cokoliv, říká Powell

22.05.2020 Guvernér ČNB Jiří Rusnok v pondělí uvedl, že koruna je v současnosti vzhledem k úrovni ekonomiky podhodnocená a že nevidí důvody, proč by tuzemská měna měla i nadále oslabovat. Podle guvernéra není příliš pravděpodobné, že se centrální banka v blízké budoucnosti uchýlí ke kurzovému závazku či oslabení koruny.
img

ČNB je otevřena záporným úrokovým sazbám. Trump hrozí Číně za koronavirus

15.05.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že ECB minulý týden nakoupila dluhopisy za rekordních 44 miliard eur. Celkově Evropská centrální banka plánuje nakoupit v letošním roce dluhopisy za 1,1 bilionu eur.
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

Short signál na akcie Royal Dutch Shell (RDSA)

14.04.2020 Spolu s leteckými společnostmi patří ropné akcie k nejvíce poškozeným od začátku krize. Na příkladu Royal Dutch Shell (ISIN: GB00B03MLX29 – symbol: RDSA – měna: EUR) lze ilustrovat, jak drasticky byly tyto akcie zasaženy. Od lednového maxima oslabily akcie RDSA o více než 60 %.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | Derivát | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Futures | G7 | Gap | Hedging | High | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | MMF | Margin | Marže | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Osobní příjem | P/E | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warranty | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | Abenomika | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie SAP | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Černá labuť | Ekonomický růst | Ekonomika Německa | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Nasdaq | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investování do akcií | Investování do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Oslabení koruny | OTC market | OTC trh | OTC trhy | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Surová ropa | Tesla Motors | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Buy | Čistý dluh | Elon Musk | Hold | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | Pink Sheets | Protistrana | Redukce | REIT | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | GDR | Převis | Cena / účetní hodnota | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Úspěšný investor | E-mini | Cukr | Vzdělání | Burze | Penny stocks | Currency | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Traders | Aramco | Rhodium | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Členové OPEC | NATO | Barrick Gold | Sója | Zvyšování sazeb | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Stock Exchange | Renminbi | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Rada ČNB | Earnings | SEB | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Přehled | Jádrový index | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Cena kontraktu | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Ekonomická aktivita | Vývoj ceny ropy WTI | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Akcie bank | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | AAA | Rating AAA | Černé pondělí | Walmart | Alibaba | Akcie Walmart (WMT) | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Eurex | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Nízká volatilita | Prodejní signál | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Držení akcií | Poptávka investorů | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Konsenzus | Investice v Číně | Pokles ekonomiky | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Výhled ekonomiky | Dánsko | Očekávání | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | Devizy | Morningstar | ex | Spekulativní investoři | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Obchodování ropy | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Vydělávat peníze | Sladká ropa | Breakout Trader | Obchodování ETF | Investiční specialista | Palladium | Podnikové dluhopisy | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Jerome Powell | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Ethereum blockchain | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Vzácné kovy | Kobalt | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Airbnb | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | FINRA | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Pokles ceny | Šéf Fedu | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | HKD | Nové peníze | Použití finanční páky | FKI | Julius Baer | Trh s ropou | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | Růst zisků | Náklady na úvěry | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Bankomaty | Hodnota indexu | Čínské firmy | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | PINS | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Podmínky obchodování | NAGA | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Tencent Holdings | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Pokles cen | Konglomerát | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Stříbrné mince | Prosus | Saudi Aramco | Globální recese | Očekávání trhu | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | UCITS | TeamViewer | iShares | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Splunk | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Obchodujte | Hospodářské krize | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | ByteDance | TikTok | Vlastní investice | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | Politická situace | Německá vláda | IOT | Investice do ropy | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Obchod | RPSN | Cennější než zlato | Analýza dat | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Inflace ČNB | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Co bude | Generální ředitel | GM | Rozvoj umělé inteligence | IPO Alibaba | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | INTC | Americká data | Walt Disney | Disney+ | Švýcarská ekonomika | Finanční rezervy | Evropští investoři | Zveřejněná data | Dvojité dno | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Statistika | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Drahý kov | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Hospodářský výsledek | Visa | General Motors | Enel | Šinzó Abe | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Ford Motor | United Technologies | UTC | AbbVie | Allergan | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Konec roku | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Investujte | Americké centrální banky | Evoluce | AXA | Philadelphia Fed index | Fed index | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Nike | Dot-com | Uber | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Roční růst | Předsevzetí | Tripadvisor | Kraft Heinz | Vývoj měnové politiky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | Wirecard | Halving | Ziskovost | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Američané | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | Stoupající trend | Dobrá data | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Letecké společnosti | Írán | Irák | Ministr energetiky | Sodexo | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | Vyšší inflace | Bloky | Ukazatele | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Akcie iRobot | Velikost ztráty | Dobré zprávy | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Krach | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Prezident | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Většinový podíl | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Certifikace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Zpomalení růstu | López Obrador | Zlepšení | Úsilí | Spekulativní kapitál | SBUX | BABA | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Čínská vláda | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | COVID-19 | Kukuřice | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Bez rizika | Gilead Sciences | Dopad koronaviru | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | PHIA | Index aktivity | Šéfka ECB | Akcie Netflix (NFLX) | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Nástroje měnové politiky | Obrovské ztráty | WP | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Indické akcie | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Medvědí trend | Nízká cena ropy | Letectví | Pokles HDP | Guvernér Rusnok | Největší propad | Cenový vývoj | Šíření viru | Důležitý support | Inflace v EU | Prostor k růstu | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Kalifornie | Kongres | Domácnosti | Asociace | Páka | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Dividendové výnosy | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Potenciál | Automobilový trh | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Hotelnictví | Růst nezaměstnanosti | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vyhoření | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Výhled ratingu | Ropný průmysl | ETF portfolio | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Globální trh s ropou | Cushing | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Znovuotevřít ekonomiku | Ministři | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | CIA | Tajné služby | Španělé | Snížení produkce | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Massachusetts | Více peněz | GB00B03MLX29 | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | IIPR | Innovative Industrial Properties | Úspory | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Indikace | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | Květnový kontrakt | Japonský export | USO | Producenti ropy | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Cena surové ropy | Surové ropy | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | WEI | Největší propady | Ropa zadarmo | Nové zakázky | Větší pokles | ADBE | Cestování | 3M | Ryanair | Propad exportu | Shell | Výzkumná skupina | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Federal Reserve | Export v dubnu | ETN | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Ben Broadbent | Podezřelé transakce | NKE | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | Auta | NetEase | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Konzistentní zisk | Sektor služeb | Ekonomická aktivita v USA | Digitální revoluce | Fujitsu | CL | Moderna | Velikost fondu | Japonský export v dubnu | Omezení produkce | Aktivity společnosti | Renault | Splunk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Propady HDP | ČR | Balíček na podporu ekonomiky | Costco | Salesforce | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Špatné zprávy | Antivirus | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Rekordní pokles | Nikola | Advcanced Micro Devices | Teorie černé labutě | Období krize | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | APA | Pevninská Čína | Oklahoma | Nevada | Akcie FAANG | Nestlé | Sanofi | Podpůrné programy | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Analytické společnosti | Infekce Covid | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Velké investice | Fintech společnosti | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | Silicon Valley | Ocenění | Peugeot | Americký maloobchod | Růst tržeb | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | IT společnost | Salesforce.com (CRM) | Akcie Salesforce | Akcie Salesforce.com | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Zlatá horečka | Akcie British Petrol (BP) | Akcie British Petrol | British Petrol (BP) | British Petrol | Vepřové maso | Franco Nevada | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Důvěra | Obnovení růstu | WeCHat | Deutsche Lufthansa | Online nakupování | Air Liquide | Adyen | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Coca-Cola | Analýza ceny | Přístup na burzu | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Mezinárodní agentura pro energii | Snížení emisí | Akcie NIO | Diverzifikovat | Snížit emise | App Store | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Newmont | Praktické tipy | Proražení | Nio | Investice do vody | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Nejlepší čínské akcie | Příležitosti | Odvětví | Společnosti
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Akcie Vítkovice
Akcie v Japonsku
Akcie v Nvidii
Akcie Volkswagen
Akcie Volkswagen AG
Akcie Volkswagenu
Akcie Volkswagen (VOW3)
Akcie Volvo
Akcie Volvo Cars
Akcie v roce 2019

Následující klíčová slova

Akcie v roce 2021
Akcie v roce 2022
Akcie v Řecku
Akcie v Saxo Bank
Akcie vs. dluhopisy
Akcie v USA
Akcie VW propad
Akcie vydavatele her
Akcie výrobce čipů
Akcie výrobce čipů Intel
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít