Čtvrtek 23. březen 2023 16:31
reklama
Purple Ebook ropa
reklama
Instaforex Autochartist nove
reklama
Purple Ebook ropa
reklama
XTB konference brezen 2023

Klíčová slova - Investiční poradenství

img

Obchodování společnosti FedEx po výsledcích za 3. čtvrtletí

22.03.2023 Po loňském poklesu o 33 % zaznamenaly akcie společnosti FedEx v letošním roce impozantní nárůst o 26 %. Aby se investoři ujistili, zda se nejedná pouze o rally na medvědím trhu, pozorně sledují zprávu o výsledcích společnosti.
img

Klíčová rozhodnutí Fedu a BoE o sazbách v prostředí tržních turbulencí

22.03.2023 Americký Federální rezervní systém (Fed) dnes oznámí své rozhodnutí o úrokových sazbách. Nástroj FedWatch společnosti CME naznačuje 88% pravděpodobnost zvýšení sazeb o 25 bazických bodů, a to navzdory otřesům v bankovním sektoru. Očekává se, že Jerome Powell vystoupí hned po zasedání Rady guvernérů Fedu. Investoři a obchodníci budou jeho poznámky pečlivě zkoumat, aby pochopili, zda se centrální banka zaměří na cenovou nebo finanční stabilitu.
img

Trhy rostou s tím, jak se zmírňují obavy bank

21.03.2023 Převzetí Credit Suisse švýcarskou UBS pomohlo akciovým trhům k úlevné rallye. Analytici Moody's Investors Services ve své zprávě napsali, že "navzdory případným výhodám pro franšízu Moody's také poznamenává, že transakce představuje pro UBSG významné finanční, kulturní a s franšízou související integrační problémy".
C:\fakepath\ropa-20032023.jpg

Proč ropa výrazně oslabuje?

20.03.2023 V minulém týdnu došlo k nezanedbatelnému poklesu na ropě WTI i Brent. Kam až tento pokles může pokračovat a na co se tento týden ještě připravit? Čtěte dnešní článek.
img

Obchodování se zemním plynem a energetická krize

17.03.2023 Zemní plyn je jedním z nejdůležitějších zdrojů energie na světě. Obchodování se zemním plynem přitahuje v posledních letech pozornost, zejména po zahájení střetu na Ukrajině. Důvodem je skutečnost, že Rusko, jeden z nejvýznamnějších producentů plynu na světě, čelilo sankcím uvaleným USA, EU a dalšími zeměmi. Země Evropské unie se snažily snížit spotřebu zemního plynu, zatímco ostatní země našly příležitost zvýšit svou těžbu zemního plynu.
C:\fakepath\price-action1-clanek-17032023.jpg

5 klíčových svíčkových formací ke správnému pochopení Price Action

17.03.2023 Price Action je jedním z nejstarších a nejosvědčenějších přístupů v technické analýze a jako takový nám umožňuje získat přehled o aktuálních tržních trendech a možných obchodních příležitostech. To vše pouhým čtením čistého grafu - za pomoci svíčkových formací. Víte, kterých 5 je nejdůležitějších?
img

ECB rozhodne o úrokových sazbách

15.03.2023 Ve čtvrtek bude pozornost obchodníků upoutávat rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) o úrokových sazbách. Šéfka ECB Christine Lagardeová minulý týden uvedla, že "musíme pokračovat v přijímání všech opatření, která jsou nezbytná k návratu inflace na 2 %. A my tak budeme činit." ECB od července 2022 zvýšila úrokové sazby o 3 %.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-oil-14032023.jpg

5 důvodů, proč obchodovat ropu

14.03.2023 Obchodování ropy má několik nesporných výhod, jejichž kombinace z ní činí velmi vhodný instrument také pro začínající obchodníky. Dnes si uvedeme 5 z nich.
img

Obchodování Ulta Beauty po zisku za 4. čtvrtletí

14.03.2023 Americký kosmetický řetězec Ulta Beauty zaznamenal na konci roku 2022 poprvé ve své historii zisk, který přesáhl 10 miliard dolarů. Přestože se objevily obavy ze zpomalující ekonomiky a spotřebitelů, kteří si více uvědomují náklady, analytici se o akcie zajímají.
img

Všichni sledují zprávu o inflaci v USA

14.03.2023 Pozornost investorů přitahuje pád SVB a Signature bank v USA a zpráva o inflaci v USA, která bude zveřejněna později. Někteří tržní analytici naznačují, že americký Federální rezervní systém by mohl pozastavit svůj plán zpřísňování měnové politiky, aby zabránil začátku nové bankovní krize.
img

Obchodování s kakaem: sladké nebo hořké v roce 2023?

10.03.2023 Kolikrát jste četli o obchodování s kakaem? Odpověď zní: pravděpodobně ne příliš často. Zemědělské komodity jsou velkou součástí celosvětové obchodní činnosti. Kakao je důležitou komoditou, se kterou se obchoduje po celém světě, protože je jednou ze základních složek naší každodenní stravy.
C:\fakepath\ropa-08032023.jpg

Opustí Arabské emiráty OPEC? Co to udělá s cenou ropy?

08.03.2023 Minulý týden rozvířily ropný trh zprávy o plánovaném odstoupení Spojených arabských emirátů (UAE) z kartelu OPEC. Proč může být takový krok v zájmu UAE? A jaký může být efekt na ceny ropy?
C:\fakepath\purple-trading-08032023-1.jpg

Úvod do Price Action II: Které instrumenty zvolit?

08.03.2023 Price Action je jednou z nejstarších a nejprověřenějších metod obchodování, kterou lze obchodovat v podstatě na jakémkoliv instrumentu. Avšak některé z instrumentů se pro Price Action přecejen hodí více než jiné. O které instrumenty jde, si povíme v dnešním článku.
img

Powell z Fedu: Sazby pravděpodobně budou vyšší, než se očekávalo

08.03.2023 Americký dolar vůči svým konkurentům posílil na základě jestřábího projevu Jeroma Powella před senátním bankovním výborem. Powell uvedl, že Federální rezervní systém je připraven jít na vyšší úroveň po delší dobu, neboť řada zpráv o ekonomických údajích ukazuje na napjatý trh práce v kombinaci s vysokými údaji o inflaci.
img

Obchodování Salesforce po zisku za 4. čtvrtletí

07.03.2023 Výkonnost softwarové společnosti Salesforce, která se zabývá řízením vztahů se zákazníky, je v letošní výsledkové sezóně v centru pozornosti, protože společnost jedná s pěti aktivistickými investory.
img

RBA zvyšuje sazby, zaměřte se na Powellův projev ve Fedu

07.03.2023 Australská centrální banka (RBA) zvýšila úrokové sazby, jak předpovídali ekonomové. Z vyjádření po zasedání však vyplynulo, že bankovní rada by mohla změnit svou strategii ohledně zvyšování sazeb. Investoři a obchodníci se budou soustředit na pololetní projev Jeroma Powella před senátním bankovním výborem.
img

Zpráva o NFP a rozhodnutí o úrokových sazbách

03.03.2023 V týdnu plném důležitých ekonomických údajů vyniká zpráva o mzdách mimo zemědělský sektor v USA a rozhodnutí o úrokových sazbách australské centrální banky (RBA) a japonské centrální banky (BoJ).
img

Platina: Bude v roce 2023 zářit?

02.03.2023 Obchodování s platinou a kolísání ceny tohoto kovu se často objevuje v titulcích finančních zpráv. Platina je mezi obchodníky jednou z nejoblíbenějších komodit. Platina patří do skupiny drahých kovů. Začínající obchodníci se mohou divit, proč se o platině v poslední době mluví. Cílem tohoto blogu je poskytnout vám smysluplné informace o platině a rozšířit tak vaše obchodní obzory.
img

Obchodování s akciemi Nvidia po výsledcích za 4. čtvrtletí

02.03.2023 Společnost Nvidia zveřejnila svou poslední zprávu o výsledcích za čtvrté fiskální čtvrtletí. Investoři se zajímali o to, jak poptávka po čipech pro aplikace umělé inteligence (AI), jako je ChatGBT, ovlivní zisk.
img

Čínská tovární aktivita dosáhla v únoru 11letého maxima

01.03.2023 Většina asijsko-pacifických trhů dnes vzrostla, protože investoři a obchodníci vstřebali řadu pozitivních ekonomických údajů. Čínský národní statistický úřad (NBS) oznámil, že jeho výrobní index PMI v únoru vzrostl na 52,6 bodu, což je nejvyšší hodnota za posledních jedenáct let. Zpráva australského statistického úřadu (ABS) ukázala, že HDP země v posledním čtvrtletí roku 2022 vzrostl mezičtvrtletně o 0,5 %.
C:\fakepath\price-action1-clanek-28022023.jpg

Úvod do Price Action I: Proč je letos trading výhodnější než investice?

28.02.2023 Analytici se shodují, tento rok nasvědčuje vše tomu, že trhy budou přát spíše aktivnímu tradingu než pasivnímu investování. Inflace, vysoké úrokové sazby, válka na Ukrajině - všechny tyto problémy jsou bohužel stále aktuální. Dokud nezmizí, situace na trzích bude stále stejná - vysoce volatilní, a tím pádem lákající k tradingu. Pokud se letos chcete přeorientovat z investora na tradera a začít spravovat své investice více aktivním způsobem, série těchto článků a náš nejnovější ebook vám s tím pomohou.
img

Trhy se zaměřují na údaje o australském HDP a HICP v eurozóně

28.02.2023 Očekává se, že tento týden bude hlavní událostí zpráva o HDP z Austrálie a předběžný lednový průzkum HICP v eurozóně. Institut pro řízení dodávek (ISM) zveřejní své PMI ve výrobě a službách, což by mohlo způsobit určitou volatilitu amerického dolaru. Prezident Federálního rezervního systému v St. Louis James Bullard novinářům agentury Reuters řekl, že "měkké přistání je v USA možné, pokud bude dobře provedena změna režimu po pandemii".
C:\fakepath\ropa-27022023.jpg

Studená válka o ropu. Bude stát 140 nebo 40 dolarů?

27.02.2023 Jako studená válka by se dal v současnosti popsat stav trhu s ropou. Na jedné straně stojí USA, které se snaží zoufale srazit ropu na co nejnižší hodnoty v rámci svého boje s inflací. Nebojí se tak uvolnit své ropné zásoby, které jsou již na nejnižších hodnotách za posledních 40 let. Co se stane, až USD nebudou mít jak se říká “kde brát”? Na druhé straně pak stojí Rusko, které v rámci své odpovědi na západní sankce omezí svou ropnou produkci o 500 tisíc barelů denně s platností od března. To představuje přibližně 5 % ruské produkce a 0,5 % celosvětové denní produkce. Na vše se z povzdálí dívá kartel OPEC, který má cenu ropy ve svých rukou. Pojďme se ale blíže podívat na jednotlivé faktory, které budou letos ovlivňovat cenu ropy.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-graf-tablet-26022023.jpg

3 fundamenty, které by si měl letos každý obchodník pohlídat

27.02.2023 Technická analýza je užitečným nástrojem. Avšak bez sledování fundamentů se v obchodování příliš daleko nedostanete. Pokud na to ale nemáte čas, žádný strach. Přinášíme vám shrnutí 3 nejdůležitějších ukazatelů na trhu, které by ke zlepšení vašich letošních obchodních výsledků měl postačit.
img

SATS DJIA Live 03/2023

26.02.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první březnový pracovní den a prodám poslední březnový pracovní den:
img

Palladium: Výzvy v roce 2023

23.02.2023 Obchodování s palladiem nemusí být tak populární jako obchodování se zlatem nebo stříbrem. Přesto palladium zůstává důležitým kovem, který pomáhá vyrábět mnoho výrobků, jež používáme v každodenním životě. Velké množství aplikací a omezená nabídka palladia přitahují pozornost investorů.
img

Paladium: Výzvy v roce 2023

23.02.2023 Obchodování s palladiem nemusí být tak populární jako obchodování se zlatem nebo stříbrem. Přesto palladium zůstává dů...
img

RBNZ zvyšuje úrokové sazby, zaměřte se na zápis z FOMC

22.02.2023 Novozélandská centrální banka (RBNZ) zvýšila výpůjční náklady o 0,5 % na nejvyšší úroveň za posledních 14 let. Bankovní rada RBNZ uvedla, že je třeba více zpřísnit měnové podmínky, protože inflace zůstává příliš vysoká. Bankovní rada očekává, že celková inflace se do března 2024 sníží na 4,2 %. Rozhodnutí RBNZ podpořilo novozélandský dolar (NZD) vůči ostatním hlavním měnám.
img

Obchodování Cisco Systems po výsledcích za 2. čtvrtletí

22.02.2023 Společnost Cisco Systems byla založena v roce 1984, ale patří mezi přední technologické společnosti. Ve skutečnosti je jednou z největších společností na trhu telekomunikačních zařízení, ale podniká v mnoha odvětvích včetně síťových produktů, softwaru, zabezpečení, infrastruktury a dalších.
img

Reserve Bank of New Zealand: Další zvýšení sazeb na obzoru?

21.02.2023 Investoři a obchodníci se soustředí na středeční rozhodnutí o úrokových sazbách novozélandské centrální banky (RBNZ). Tržní analytici očekávají zveřejnění zápisu z jednání Federálního výboru pro volný trh (FOMC), aby zjistili, zda Federální rezervní systém (Fed) plánuje pokračovat v dalším zpřísňování měnové politiky.
img

Rozhodnutí RBNZ o úrokových sazbách: Další zpřísnění?

20.02.2023 Příští týden budou finančním zprávám dominovat rozhodnutí o úrokových sazbách novozélandské centrální banky (RBNZ) a čínské centrální banky (PBoC). Zápis ze zasedání Federálního výboru pro volný trh (FOMC), který bude zveřejněn ve středu, budou investoři a obchodníci pečlivě zkoumat a hledat v něm vodítka k plánům měnové politiky centrální banky.
img

Obchodování s ropou pro začátečníky v roce 2023

16.02.2023 Někteří by řekli, že ropa hýbe světem. Pokud vám to zní jako nadsázka, pravděpodobně nemůžete popřít, že ropa podporuje celosvětovou hospodářskou aktivitu a růst. Přestože dochází k posunu směrem k ekologickým energetickým řešením, zdá se, že ropné a plynárenské společnosti získávají zpět pozice ztracené během pandemické éry.
img

Obchodování společnosti Disney po zisku za 1. čtvrtletí

15.02.2023 Poslední zpráva o výsledcích společnosti Disney za první fiskální čtvrtletí byla první zprávou, do které se vrátil generální ředitel Bob Iger. Všechny oči se upíraly na výsledky zábavního gigantu v oblasti streamování, který soupeří s Apple TV, Netflixem a dalšími firmami v této oblasti.
img

Inflace ve Spojeném království v lednu klesla více, než se očekávalo

15.02.2023 Dnes ráno zveřejněná zpráva o inflaci ve Spojeném království překvapila investory i obchodníky, neboť celková hodnota inflace byla nižší, než se očekávalo. Účastníci trhu se zaměří na zprávy o maloobchodních tržbách přicházející z USA a Velké Británie, aby zjistili, jak moc se spotřebitelů dotkly rostoucí životní náklady.
img

Investoři jsou připraveni na zprávu o inflaci v USA

14.02.2023 Zpráva o inflaci v USA je valentýnským dárkem, na který investoři a obchodníci čekali. Zpráva rozhodne, zda se americký Federální rezervní systém (Fed) rozhodne pro další zpřísnění měnové politiky. Ve Spojeném království dosáhl index FTSE 100 nového rekordu, když pokračuje v rally 2023.
img

Trhy čekají na zprávy o inflaci v USA a Velké Británii

13.02.2023 Tento týden se bude mluvit především o inflaci, HDP a maloobchodních tržbách, protože investoři a obchodníci budou moci pečlivě prozkoumat množství datových souborů. Zprávy o inflaci v USA a Velké Británii ukáží, zda politika zpřísňování měnové politiky snížila inflační tlaky.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-bull-bear.jpg

Mám obchodovat spíše zlato, nebo stříbro?

10.02.2023 Zlato i stříbro patří k nejoblíbenějším komoditám mezi zkušenými obchodníky a často bývají i první volbou u těch začínajících. Avšak který z těchto drahých kovů se v dnešní době více hodí pro trading? Na to se zaměříme v dnešním článku.
img

Obchodování s mědí: Komodita, která je podceňována?

09.02.2023 Obchodování s mědí a kolísání její ceny se sice nedostává na titulní stránky nejpopulárnějších finančních zpravodajských serverů, ale jen málo analytiků může popřít základní sílu této komodity. Ano, měď je sice na třetím místě za zlatem a stříbrem, pokud jde o hodnotu, ale někdy by se za podhodnocenou hodnotou mohlo skrývat zajímavé překvapení.
img

Obchodování Starbucks po zisku za 1. čtvrtletí

09.02.2023 Společnost Starbucks nedávno zveřejnila zprávu o svých výsledcích za první čtvrtletí roku 2023. Nadnárodní americký kavárenský řetězec má 33 833 prodejen v 80 zemích a je často považován za barometr zdraví spotřebitelů.
img

Fed a Powell: Inflace klesá, pravděpodobně dojde k dalšímu zvýšení sazeb

08.02.2023 Americké akciové trhy v úterý posílily poté, co šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell vystoupil s projevem před Ekonomickým klubem ve Washingtonu. Další zprávou je, že obchodní bilance mezi USA a Čínou dosáhla v roce 2022 rekordní úrovně, a to i přesto, že se jejich diplomatické vztahy zhoršily. Ve Spojeném království se akciový index FTSE 100 vrací k rekordnímu maximu z minulého pátku, protože sílí naděje, že by se ekonomika země mohla vyhnout recesi.
img

RBA zvyšuje sazby, věnujme pozornost Powellovu projevu

07.02.2023 Australská centrální banka (RBA) zvýšila výpůjční náklady o 0,25 % v souladu s očekáváním tržních analytiků. Ekonomové naznačují, že australská centrální banka pravděpodobně v březnu naváže dalším zvýšením sazeb.
img

Reserve Bank of Australia rozhodne o úrokových sazbách

06.02.2023 Jednou z hlavních ekonomických událostí tohoto týdne bude rozhodnutí Reserve Bank of Australia (RBA) o úrokových sazbách. Někteří tržní analytici předpokládají, že RBA zvýší výpůjční náklady po vzoru amerického Federálního rezervního systému (Fed), Evropské centrální banky (ECB) a Bank of England (BoE).
C:\fakepath\039_purple-trading-06020223.JPG

Jak nastartovat trading v roce 2023?

06.02.2023 V roce 2023 nebude o obchodní příležitosti nouze, což víme z mnoha tržních výhledů, které aktuálně vycházejí téměř všude. Ne všude se však dozvíte, jak tyto obchodní příležitosti zobchodovat, či jakých nástrojů a strategií k tomu využít. V Purple Trading vám přesně s tímto pomůžeme.
img

Obchodování se stříbrem: čekají nás protivětry nebo vítr v zádech?

02.02.2023 Stříbro je jednou z nejoblíbenějších komodit ve světě obchodování. Stříbro má tendenci držet si dlouhodobě svou hodnotu a stejně jako zlato bude pravděpodobně čerpat sílu z prostředí nízkých úrokových sazeb. Zatímco zlato zůstává komoditou číslo jedna, pokud jde o preference obchodníků, stříbro by mohlo být alternativou pro lidi, kteří by rádi prozkoumali svět obchodování s komoditami.
img

Obchodování Mastercard po zisku za 4. čtvrtletí

01.02.2023 Kreditní společnosti si v uplynulém roce získaly velkou pozornost, protože objem přeshraničních plateb prudce roste a vyšší úrokové sazby zvyšují hospodářský výsledek. Hlavními obavami však byly obavy z recese, menšího utrácení spotřebitelů a zpomalení mezinárodního cestování.
img

Sledujeme rozhodnutí o úrokových sazbách Fedu, ECB a BoE

01.02.2023 Pozornost investorů a obchodníků bude upřena na měnověpolitická zasedání amerického Federálního rezervního systému (Fed), Evropské centrální banky (ECB) a Bank of England (BoE), která jsou naplánována na dnešek a zítřek. Tržní analytici naznačují, že tyto tři centrální banky pravděpodobně zvýší své základní úrokové sazby s cílem snížit inflační tlaky. V pátek budou mít účastníci trhu příležitost pečlivě prozkoumat zprávu o mzdách mimo zemědělský sektor v USA.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-overtrading.jpg

Nadměrné obchodování a jak se mu vyvarovat

01.02.2023 Jste si jistí, že obchodujete ve zdravé míře? Nadměrné obchodování je jedním z průvodních znaků závislosti na obchodování. Typické pro overtrading je, že jím postižení jedinci si vlastně ani neuvědomují, že mají problém. Nezřídka pak skončí s vyluxovaným účtem. V dnešním článku se proto podíváme, jak nadměrné obchodování identifikovat i jak se mu vyvarovat.
img

Optimismus MMF a údaje o HDP eurozóny vzbuzují pozornost

31.01.2023 Mezinárodní měnový fond (IMF) zvýšil svou prognózu globálního růstu na letošní rok, přičemž uvedl větší odolnost ekonomik po celém světě, než se očekávalo, a zvolil pozitivnější tón než ve svých zprávách z předchozího roku. MMF předpokládá, že globální růst dosáhne 2,3 %, což je o 0,2 % více než jeho předchozí prognóza. Analytici MMF předpovídají, že Spojené království bude jedinou ekonomikou skupiny G7, která se v roce 2023 dostane do záporného růstu.
img

Fed, ECB a BoE oznámí rozhodnutí o úrokových sazbách

30.01.2023 Tento týden budou ve zprávách dominovat rozhodnutí o úrokových sazbách amerického Federálního rezervního systému (Fed), Evropské centrální banky (ECB) a Bank of England (BoE). Všechny tři pravděpodobně zvýší výpůjční náklady, protože jejich měnové politiky zpřísňování mají za cíl zmírnit inflační tlaky. Ačkoli většina ekonomů neočekává žádné překvapení, zvýšení úrokových sazeb by mohlo vyvolat volatilitu na trhu a ovlivnit směnné kurzy amerického dolaru, eura a britské libry.
img

SATS DJIA Live 02/2023

27.01.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první únorový pracovní den a prodám poslední únorový pracovní den:
img

Japonský jen a BoJ: Co byste měli vědět

26.01.2023 V posledních několika týdnech investoři a obchodníci zaměřili svou pozornost na japonský jen i na japonskou ekonomiku. Bank of Japan v prosinci překvapila analytiky trhu, když nečekaně změnila část své měnové politiky. V tomto blogu vysvětlíme, proč se japonský jen dostal na titulní stránky finančních zpravodajských serverů a jak rozhodnutí Bank of Japan ovlivnilo hodnotu měny této země.
img

Obchodování Morgan Stanley po zisku za 4. čtvrtletí

26.01.2023 Morgan Stanley byla jednou z posledních velkých investičních bank, které oznámily zisk za čtvrté čtvrtletí. Většina bank sice překonala očekávání Wall Street, ale většina z nich také zaznamenala pokles poplatků za investiční bankovnictví.
img

Zraky se upírají na rozhodnutí BoC o úrokových sazbách a údaje o HDP v USA

25.01.2023 Později dnes bude v centru pozornosti rozhodnutí o úrokových sazbách Bank of Canada (BoC), zatímco investoři a obchodníci se těší na předběžnou zprávu o HDP USA za 4. čtvrtletí 2022, která bude zveřejněna zítra.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-25012023.jpg

Forex – bude letos tahounem euro, nebo dolar?

25.01.2023 Měnový pár eura s dolarem minulý rok zažíval neskutečně dramatické propady, které vedly až k paritě. To vše za neustálého bičování nadměrnou měrou volatility. Mnoho obchodníků si tak dokázalo přijít na slušné výdělky. Ti, kteří to nestihli a zajímalo by je, jak to bude s EURUSD tento rok, si mohou přečíst náš dnešní článek.
img

Zaměřeno na americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách

24.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úrokových sazbách a předběžné údaje o hrubém domácím produktu USA za čtvrté čtvrtletí roku 2022.
img

Americký HDP, australský CPI a rozhodnutí BoC o sazbách

23.01.2023 Tento týden budou v centru pozornosti zprávy o inflaci z Austrálie a Nového Zélandu, rozhodnutí Bank of Canada o úrokových sazbách a předběžné údaje o hrubém domácím produktu USA za čtvrté čtvrtletí roku 2022.
img

Jak se připravit na obchodování

19.01.2023 Jak se připravit na obchodování je otázka, která trápí mysl obchodníků, zejména začátečníků. Být obchodníkem a pohybovat se na volatilních světových trzích není snadný úkol. Vybudování solidní obchodní strategie s mechanismy řízení rizik vám může pomoci překonat nepříznivé tržní podmínky.
img

Obchodování Delta Airlines po výsledcích za 4. čtvrtletí

18.01.2023 Akcie leteckých společností se během pandemie koronaviru propadly a teprve nyní se zotavují. Zatímco akcie společnosti Delta Airlines se v tomto období propadly o více než 70 %, nyní se jejich hodnota zvedla o 116 % oproti minimu z roku 2020.
img

Index spotřebitelských cen ve Spojeném království klesá, zaměření na maloobchodní tržby v USA a Spojeném království

18.01.2023 Asijsko-pacifické akcie se ve středu obchodovaly na vyšší úrovni, přestože Bank of Japan (BoJ) oznámila své rozhodnutí nezměnit politiku kontroly výnosové křivky. Na tiskové konferenci guvernér BoJ Haruhiko Kuroda uvedl, že "není to tak dlouho, co jsme v prosinci rozhodli o našich opatřeních. Pravděpodobně bude trvat ještě nějakou dobu, než se opatření začnou projevovat na fixaci funkce trhu". Podle očekávání BoJ ponechala úrokové sazby beze změny.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-18012023.jpg

Je lepší investovat do komodit, či kryptoměn?

18.01.2023 Ačkoliv popularita kryptoměn klesá, stále se najdou mnozí (dokonce i konzervativní) obchodníci, kteří na ně nedají dopustit. Například podložené stable coiny (XAUT, PAXG) mají jako podkladové aktivum zlato a nedá tak na ně dopustit mnoho komoditních obchodníků. Vyplatí se však dávat kryptoměnám přednost před komoditami? Na to odpoví dnešní článek.
img

Růst čínského HDP v roce 2022 je hluboko pod cílovou hodnotou

17.01.2023 V úterý ráno šanghajský index Composite a hongkongský Hang Seng klesly, protože údaje zveřejněné čínským Národním statistickým úřadem ukázaly, že hrubý domácí produkt (HDP) země v roce 2022 vzrostl o 3 %, což představuje jedno z nejpomalejších temp růstu za poslední desetiletí.
img

Zaměření na inflaci ve Spojeném království a maloobchodní tržby v USA

13.01.2023 Příští týden se očekává, že v centru pozornosti budou zprávy o inflaci ve Spojeném království a eurozóně a údaje o maloobchodních tržbách z USA a Spojeného království. Zatímco rostoucí spotové ceny zlata přitahovaly minulý týden pozornost investorů a obchodníků, Světové ekonomické fórum v Davosu a několik zpráv týkajících se některých významných ekonomik nabídne proud cenných finančních údajů.
img

Spotové ceny zlata na vzestupu: Co byste měli vědět

12.01.2023 Kolikrát jste už četli nebo slyšeli, že zlato je bezpečným přístavem pro investory a obchodníky? Pravděpodobně mnohokrát. Zdá se, že vysoké hodnoty inflace zaznamenané ve většině velkých ekonomik zvýšily spotové ceny zlata, protože se zvýšila poptávka.
img

Obchodování se společností Apple při uvedení headsetu Reality Pro VR

12.01.2023 V roce 2022 ztratila společnost Apple kvůli výprodeji na světových burzách a problémům s výrobou ve své hlavní čínské továrně kvůli omezením Covid-19 tržní kapitalizaci ve výši 846,34 miliardy dolarů.
img

Americký dolar nadále oslabuje, oči se upírají k údajům o HDP Spojeného království

11.01.2023 Americký dolar pokračoval v poklesu vůči britské libře a euru, neboť investoři a obchodníci se soustředí na zveřejnění údajů o inflaci v USA, které má být zveřejněno ve čtvrtek 12. ledna. Index amerického dolaru (DXY) zůstává pod tlakem směrem ke kulaté hodnotě 103,00, což je sotva více než nejnižší úroveň zaznamenaná za posledních sedm měsíců.
img

USD klesá před Powellovým projevem a údaji o inflaci v USA

10.01.2023 Před dnešním projevem předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella se kurz amerického dolaru vůči euru snížil. Bude měna pokračovat v loňském příběhu posilování, nebo je ve vzduchu nové téma oslabování dolaru?
C:\fakepath\FXstreet-clanek-DAXscalping-10012023.jpg

Kam mají namířeno akciové indexy DAX a NASDAQ?

10.01.2023 Pro svou vysokou volatilitu patří indexy DAX a NASDAQ k nejoblíbenějším instrumentům CFD obchodníků. Jak je obchodovat vám v Purple ukazujeme každý týden v rámci webinářů Trading Room. Dnes si však povíme, co od nich čekat tento rok. Budou i nadále nabízet tolik příležitostí jako v roce 2022?
img

Lednová prognóza Federálního rezervního systému

09.01.2023 Makroekonomické vyhlídky jsou zkaleny obavami ohledně amerického výrobního sektoru, který podle indexu nákupních manažerů (PMI) ISM ve zpracovatelském průmyslu v prosinci poklesl již druhý měsíc po sobě. Jednalo se o nejnižší hodnotu od února 2016, nepočítaje v to implozi křivky vyvolanou pandemií v dubnu 2020.
img

3 scénáře, které je třeba zvážit při virálním šíření inovací

05.01.2023 Tento blog se zabývá novinkami v oblasti obchodování a investování pro začátečníky a hodnotou filtrování informací na základě vašich finančních cílů. Co se stane, když se objeví záplava informací o novince, která zaujala trh? I ti nejzkušenější obchodníci a investoři mohou zjistit, že jejich filtry a moudrý úsudek přehlušilo vzrušení.
img

Jak v novém roce obchodovat se zlatem

04.01.2023 Od března do října 2022 klesla cena zlata o 22 %. Od té doby zaznamenala cena zlata do nového roku šestiměsíční maximu...
img

Obavy o růst v EU a USA kalí výhled na další vývoj

04.01.2023 Měnový pár EURUSD je tento týden v centru pozornosti, protože obavy o hospodářský růst v USA a Evropské unii zkreslují...
C:\fakepath\PT-ebook-outlook-2023-Fxstreet-clanek.jpg

Je lepší investovat do akcií, nebo ropy?

04.01.2023 Pokud se tento rok chystáte naskočit na obchodování s CFD akciemi či ropou, ale nevíte, kterému trhu dát přednost, tento článek jsme napsali pro vás. Možná vám s rozhodováním pomůže.
img

Začátek obchodního roku, mzdy mimo zemědělství v USA

03.01.2023 Začátek obchodního roku přináší klíčové obchodní zprávy, mezi něž patří údaje o mzdách mimo zemědělský sektor v USA (N...
C:\fakepath\PT-ebook-outlook2023-Hartman-FXstreet-02012023.jpg

Investiční inspirace pro rok 2023 - Jak to bude s korunou podle O. Hartmana?

02.01.2023 V Purple Trading právě vychází unikátní ebook s názvem 4 investiční inspirace pro rok 2023. V něm najdete rozhovory s experty na komodity, akcie, indexy, Forex a ropu. Jména jako Jaroslav Tupý, Ondřej Hartman a další vám v příjemném formátu rozhovorů poskytnou ucelený vhled do aktuální situace na trzích a načrtnou, co od trhů očekávat v roce 2023. Dnes pro vás máme drobnou ochutnávku v podobě ukázky rozhovoru s Ondřejem Hartmanem. Celý ebook si můžete zdarma stáhnout kliknutím na odkaz na konci rozhovoru.
img

SATS DJIA Live 01/2023

27.12.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první lednový pracovní den a prodám poslední lednový pracovní den:
img

3 způsoby, jak sledovat tržní zprávy na sociálních médiích

23.12.2022 Jsou platformy sociálních médií spolehlivým zdrojem obchodních zpráv?To je velká otázka vzhledem k dosahu a vlivu plat...
img

Jak obchodovat s akciemi Visa v novém roce

21.12.2022 Na prahu nového roku zůstávají ekonomické vyhlídky nejisté. Inflace je vysoká, úrokové sazby jsou na nejvyšších úrovní...
img

Wall Street přerušuje sérii ztrát mírnými zisky

21.12.2022 Wall Street v úterý ukončila čtyřdenní výprodej a indexy Nasdaq, S&P 500 a Dow Jones zaznamenaly mírné zisky ve vý...
img

Mírné zvyšování sazeb centrálních bank - globální zpomalení

16.12.2022 Klesající inflace a relativně mírné zvyšování úrokových sazeb ze strany Bank of England (BoE), Federálního rezervního ...
img

Vliv zpráv z komoditních trhů na sentiment

15.12.2022 Při neustálém hledání hodnoty by obchodníci a investoři měli sledovat makroekonomické zprávy z komoditního sektoru. O ...
img

Obchodování Boeing po výsledcích za 3. čtvrtletí a dohoda o nových letadlech

15.12.2022 Společnost Boeing vykázala ve své poslední zprávě o výsledcích za třetí čtvrtletí obrovskou ztrátu. Ani to však nezabr...
img

EUR podpořila klesající inflace v USA, údaje z Číny

14.12.2022 Snižující se inflace ve Spojených státech podpořila euro poté, co trhy započítaly slabší americký dolar v důsledku oče...
C:\fakepath\Jan-Vejmelek-12122022.jpg

FXstreet.cz přináší rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky Janem Vejmělkem

12.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší velmi rozsáhlý rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky. Jan Vejmělek pro náš portál každoročně připravuje predikce finančních trhů, takže společně spolupracujeme již mnoho let a s jeho názory na trhy se velmi často ztotožňujeme a považujeme ho za jednoho z nejlepších analytiků na českém trhu. A vzhledem k tomu, co se děje na finančních trzích, jsme se rozhodli realizovat společně tento velmi zajímavý, důležitý a rozsáhlý rozhovor. Probrali jsme všechna témata aktuálních finančních trhů opravdu velmi podrobně.
img

Nové obzory pro euro po vstupu Chorvatska do eurozóny

09.12.2022 Euro získalo tolik potřebnou morální vzpruhu po zprávě, že po připojení Chorvatska budou společnou měnu eurozóny použí...
img

OPEC+ před začátkem klidného týdne drží produkci ropy na stejné úrovni

05.12.2022 Minulý týden touto dobou jsme psali o rozhodujícím období pro ceny ropy. Tento týden možná začneme tušit, jaký vliv bu...
C:\fakepath\carry-trade-02122022.jpg

Zvyšování úrokových sazeb láká ke Carry Trade strategii, na co si však dát pozor?

02.12.2022 Zvyšování úrokových sazeb centrálními bankami, kterého jsme letos svědky, svádí stále více obchodníků ke Carry Tradingu. Není se čemu divit, mít možnost vydělávat na Forexu v podstatě pasivním způsobem působí opravdu lákavě. Jenže i zde se skrývá pár nástrah, na které si je třeba dát pozor. V tomto článku si o nich povíme víc.
img

Zaměřeno na inflaci, ropu a mzdy mimo zemědělský sektor

28.11.2022 Minulý týden ve středu zveřejnil Federální rezervní systém (Fed) zápis ze svého listopadového zasedání. Navzdory rozho...
img

SATS DJIA Live 12/2022

28.11.2022 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první prosincový pracovní den a prodám poslední prosincový pracovní den:
C:\fakepath\obrazek-21112022.jpg

Měsíc VIP zóny zdarma: Jaké její sekce radí navštívit sám Ondřej Hartman?

21.11.2022 Jako Purple Trading chceme pro naše klienty jen to nejlepší, a proto když se objevila možnost nabídnout jim 30denní členství ve VIP zóně zcela zdarma, neváhali jsme. Pokud vás zajímá, jaké informace v této veřejnosti nepřístupné sekci webu FXstreet.cz najdete a jak jich využít ke zlepšení vašich obchodních výsledků, čtěte dál. Zeptali jsme se totiž přímo jejího zakladatele.
img

Rostoucí ceny testují holubičí postoj Bank of Japan

18.11.2022 Jádrová inflace v Japonsku dosáhla v říjnu 40letého maxima, čímž prověřila holubičí postoj Bank of Japan (BoJ) k měnov...
img

Hlavní tržní faktory pro USD v listopadu

14.11.2022 Vysoká inflace a rostoucí úrokové sazby v USA v prvních třech čtvrtletích letošního roku podporovaly hodnotu USD ve sr...
C:\fakepath\FXstreet-clanek-polynomialni-regrese-1112022.jpg

Indikátor polynomiální regrese

11.11.2022 Zapomeňte na neustálé překreslování a složitě interpetovatelné výstupy, indikátor polynomiální regrese vás dokáže informovat o možném stáčení trhu soustavně a bez přerušování. Patrně také proto jej ve svých strategiích používá mnoho špičkových obchodníků, tak proč jej ještě nepoužíváte vy?
C:\fakepath\PT-webinar-Jarda-fundamenty-FXstreet-09112022.jpg

Obchodování důležitých zpráv – forex strategie oplývající mnohými výhodami i riziky

09.11.2022 Přestože se to začínajícím obchodníkům příliš nedoporučuje, obchodování během zveřejňování důležitých makroekonomických zpráv má své nepopiratelné výhody. Když totiž víte, kdy k této události dojde a zároveň tušíte, jak se trhy zachovají, máte už napůl vyhráno. V dnešním článku si řekneme, kde přijít k nejčerstvějším informacím pro trading fundamentů i jaké jsou výhody a nevýhody tohoto přístupu.
img

BoE a Fed v nabitém týdnu zpřísní měnovou politiku

31.10.2022 Co se týče týdnů, je tento týden pro finanční trhy velmi významný a plný důležitých ekonomických událostí a oznámení.T...
C:\fakepath\ropa-31102022-2.jpg

5 faktorů, které budou ve zbytku roku nejvíce ovlivňovat cenu ropy

31.10.2022 Navigovat v divokých ropných vodách může být pro některé obchodníky velmi složité. Ropa se v dosavadním průběhu roku ukazuje jako jedna z nejkolísavějších komodit a výjimkou nejsou pády nebo růst o vyšší jednotky procent za jedinou seanci. Daná volatilita je však pro tradery lákavá a správné zachycení trendu může být velmi profitabilní. Jaké faktory se nejvíce promítají do cen ropy? A jaký je výhled na zbytek roku?
img

SATS DJIA Live 11/2022

29.10.2022 ak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první listopadový pracovní den a prodám poslední listopadový pracovní den.
img

Co očekávat od rozhodnutí Bank of Canada a ECB o úrokových sazbách

24.10.2022 Pokud jde o měnovou politiku, nachází se Bank of Canada (BoC) někde mezi holubičí Bank of Japan a jestřábím zpřísňován...
C:\fakepath\FXstreet-clanek-stupid-19102022.jpg

Blíží se krize? A kdy začít investovat?

19.10.2022 Nacházíme se v krizovém období, ve kterém se již vyplácí investovat, nebo je stále lepší vyčkávat? Pojďte se s námi podívat na hlavní ukazatele světové ekonomiky a odpovědět si na tuto otázku.
img

Zaměřeno na divergenci politiky Bank of Japan

16.10.2022 Odlišnost Bank of Japan (BoJ) od ostatních významných centrálních bank uprostřed neutuchající bouře globálních inflačn...
C:\fakepath\FXstreet-clanek-DAXscalping3-13102022.jpg

Akciový index DAX - nejsledovanější index Evropy

13.10.2022 DAX40, dříve známý jako DAX30, patří mezi akciové indexy, jehož hodnota v určité míře odráží výkonnost 40 největších společností kotovaných na Frankfurtské burze. Jak bylo uvedeno, dříve index nesl nižší číselné označení, jelikož byl tvořen méně akciemi, avšak v roce 2021 došlo ke změně struktury a počet v něm obsažených společností díky tomu vzrostl na 40.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | EUR/CAD | USD/TRY | EUR/TRY | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Elliott | Měnové indexy | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | CFDs | Forex strategie | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Average True Range | ADX | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Bond | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | CBOE | CEO | CFD | CME | COT report | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Channel | Autochartist | Close | Konsolidace | DAX | Daytrading | Dealing Desk | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Downtrend | Drawdown | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | EFSF | EMA | ESM | Easing | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Expert Advisors | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Falešné proražení | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forex trader | Forexový obchodník | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | HDP (Hrubý domácí produkt) | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Kolektivní investování | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Křížový kurz | LTRO | Likvidita | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | Low (minimum) | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Margin | Záloha | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PAMM | PTR | Parita | Pasiva | Čekající příkazy | Peněžní trh | Pip | Pivot points | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Počáteční marže | Profit Target | Provize | Prémie | Psychologická analýza | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | Příkaz trailing stop | RRR | RSI | Rally | Range (Rozpětí) | Rating | Real-time | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | Scalper | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Slippage | Sloupcový graf | Smart money | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard and Poor's | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | RMB | Měnový koš | Globální ekonomika | Social Trading | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Psychologie tradingu | Fundamenty | První kroky na forexu | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Hospodářské otázky | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Fibonacciho čísla | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | TickINSIDER | Těžba ropy | Spekulant | Overtrading | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Plus 500 | Forex broker | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | ČSOB | Expirace opce | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Zprávy z trhů | Analytický tým | Money Manager | Regulace | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Správa kapitálu | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Money-Management | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Facebook | Měnový index | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | FXTM | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Forexový trader | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | USDPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trading | Delta | EPS | Formace Evening Star | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Poptávaná cena | Průlom | Střední cena | OHLC | Théta | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchody | Kasino | Ruleta | Kasina | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie BMW | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie Micron | Akcie Michael Kors | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie on-line | Akcie SAP | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena bitcoin | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny akcií | Alpari | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Apple akcie | Atlantik | AUDJPY | Australská měna | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena amerického dolaru | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | CFD obchodování | CFD trading | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | České akcie | České koruny | Členové eurozóny | Daňové přiznání | DAX 30 | Dax index | Day trading | Degiro | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURCHF | EURRUB | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Fibonacciho posloupnost | Finanční investice | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forex obchodování | Forexové obchodování | Forexový robot | Forexu | Frank | Full time | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf ropa | Graf zlata | Graf zlato | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | HDP v Evropě | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do drahých kovů | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční majetek | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradce | Investiční portfolio | Investiční účet | Investiční záměr | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Jedno euro | JP Morgan | Kanadská měna | Knihy o psychologii | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní trh | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krize eurozóny | Kurz akcií | Kurz amerického dolaru | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz kanadského dolaru | Kurz měn | Kurz měny | Kurz ropy | Kurz USD | Kurz zlata | Kurzu měn | Kurzy | Libra | Lira | MACD indikátor | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Mayzus | Měna euro | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnový kurz | Měny kurz | Meta Trader | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Morning Star | Moving Average | MQL5 | MQL5.com | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nejlepší investice | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Nikkei225 | Ninja Trader | Obchod s akciemi | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online akcie | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | OTC trh | Paládium | Pasivní příjmy | Patria Finance | Patria.cz | Patria-direct.cz | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Platforma MT4 | Plus 500 diskuze | Plus500 | Plus500 diskuze | Plus500 podvod | Plus500 trade | Plus500 zkušenosti | Plus500 zrušení účtu | Pokles eura | Portfolia | Pozitivní myšlení | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Psychologie obchodování | Pšenice | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropa cena | Ropy | RUB | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecké volby | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Sierra Chart | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na pokles | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Strategie řízení | Stříbro cena | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové měny | Swingy | Španělská ekonomika | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Trailing Stop | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Twitter | Unce zlata | Úrokové swapy | US dollar | USD GBP | USD kurz | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny plynu | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj hodnoty zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu dolaru | Vývoj libry | Vývoj ropy | Vývoj USD | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | Plus500.cz | xForex | xTrade | xTrade.com | Zahraniční měny | Založení účtu | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlato aktuální cena | Zlato graf | Zlatý řez | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Fed Funds Rate | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | Formace Shooting Star | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Buy | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Elon Musk | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Gamma | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | Opční prémie | P.A. | Posuvný Stop | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | Range | Redukce | REIT | ROCE | Sell | SPAD | Strong Buy | Tim Cook | Tranše | Tvůrce trhu (market maker) | Trend following | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | Minimální množství | P/E Ratio | Převis | Zajištění (hedging) | Zaknihované akcie | AOS (Automatický Obchodní Systém) | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Investiční dotazník | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Automatizované obchodní systémy | Miliardář | Bohatý | eBook | Forex Pro | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Vydělávat na forexu | Tržní sentiment | Average true range (ATR) | Broker (makléř) | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Pokles kapitálu | Expert Advisor (EA) | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Majors | Martingale | Momentum indikátor | Overbought | Oversold | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Iron Condor | Butterfly | Know-how | Mentoring | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | 500 Plus | Burze | Currency | Čtení grafu | Day trader | Expert Advisor | Forex obchodník | Impulzivní chování | Investment | Managed forex | Online forex | Online forex trading | Penny stock | Stock market | Traders | Zlatý standard | Analytický servis | Asijské obchodování | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Rabobank | Royal Bank of Scotland | The New York Times | Jackson Hole | KPMG | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Caterpillar | ANZ | Kathimerini | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | TLTRO | Mitsubishi | NATO | BCS | Moody's Analytics | Elliott Management | Standard Chartered | Barrick Gold | BBC | Destatis | FX strategie | Technické indikátory | Sója | Forex asistent | Bloomberg Terminal | Intermarket strategie | Hospodářské vyhlídky | On-line kurzy | Vývoj AOS | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | Regulovaný broker | Institucionální know-how | Výkon algortimů | Akumulace objednávek | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | S/R zóna | Akcie Starbucks | Akcie demo účet | Volume profile | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Světová měna | Fundamentální výhled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Firemní dluhopisy | Backtestovat | Finanční gramotnost | XAG/USD | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Elite Trader | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Trading v praxi | Tomáš Kadeřávek | Automobilový průmysl | Mark Carney | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Trading software | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Měnové riziko | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Cena kávy | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Prezident Fedu | Příležitosti na trzích | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | Zkušení investoři | Nejúspěšnější trader | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Začněte s tradingem | Limitní příkazy | Henry Hub | BlackRock | Piper Jaffray | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Obchodník na forexu | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Jádrový index | Kč/EUR | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | David Cameron | OVB | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | IPO akcií | Ministři financí eurozóny | Milionáři | Miliardáři | Německý ústavní soud | Obchodované instrumenty | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Investiční firma | Svatý grál | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Forwardy | Japonská burza | Forexoví tradeři | Na volné noze | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měn | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Intervence centrálních bank | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | S&P Global | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Akcie Barclays | Odchod z EU | Hlavní indexy | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | AAA | Ekonomická rizika | Obchodování v Asii | Summit EU | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Bělorusko | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropná společnost | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Eurex | DAX30 | DAX30 CFD | Specifikace kontraktu | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Volatilita na forexu | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Cena mědi | Vývoj na akciových trzích | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | SaxoSelect | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Index SPX | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na forexových trzích | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Obchodování AOS | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Obilniny | Výrobní index PMI | Standard Life | Úvěrové krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Finance Magnates | MetaQuotes | LeapRate | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Prodejní signál | Zahraniční firmy | Odhodlání | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | ZoomTrader | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Regulovaní brokeři | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Bankovní převod | Mobilní obchodování | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Úspěch v tradingu | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Historická data | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Hlavní evropské indexy | Akcie na burze | Predikce | Automatické obchodování | Summit G20 | Ekonomická situace | General Electric | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Bankovní systém | Nadměrné obchodování | Krize | Vývoj DAXu | Investiční rozhodnutí | Krize bankovního sektoru | Makroekonomika | FTSE MIB | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Theresa May | Zprávy a události | Theresa Mayová | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | Výnosy | Shazování peněz z vrtulníku | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Odliv kapitálu | Softbank | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Zájem obchodníků | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Poměr RRR | Indexy PMI | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | Skupina G7 | Mikro loty | Mini loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tester strategií | Volatilita na světových trzích | Tisková konference ECB | Tisková konference Fedu | J&T Finance Group | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | iShares Silver Trust | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Bitfinex | Business Insider | Swingoví obchodníci | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | Investiční obchodování | CME FedWatch | IHS Markit | Morningstar | Obchodování s devizami | Flash Crash | Forexový broker | ex | Purple Trading | MUFG | Spekulativní investoři | Obchodovat na forexu | Interbank VIP indikátor | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | Obchodování ropy | ZoomTrader Global | CIBC | Obchodování v praxi | Úspěšná obchodní strategie | Andrea Unger | Silicon Valley Bank | Bitcoinový ETF | Investiční činnost | Intradenní obchody | Patria MobileTrader | Cena palladia | Makroekonomické zprávy | Bond Connect | Vydělávat peníze na forexu | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | Obchodníci s měnami | Kurzotvorná informace | Globtrex.com | Poziční trading | Ceny pšenice | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Vývoj na světových trzích | Benjamin Graham | World Gold Council | LBMA | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Kurzový vývoj | MetaQuotes Software Corp. | Obchodování breakoutů | Coinbase | Profesionální tradeři | Akcie Tesly | Investiční specialista | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Patria Plus | Investor Plus | Zajímavé výnosy | XFR Financial | MobileTrader | MT4 Supreme Edition | Obchodování s cizími měnami | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Sentiment kvalifikovaných investorů | Vývoj ceny platiny | Cena platiny | Palladium | Investování do kryptoměn | Pavel Drahotský | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Ziskový trading | Úspěšní obchodníci | Jerome Powell | Diverzifikace investic | MiFID II | LYNX Trading | Altcoin | BTCUSD | BCH | LTC | ETH | XRP | Bolívar | SPDR Gold Shares (GLD) | Vývoj ceny pšenice | Index Topix | Hard fork | Inteligentní investor | Růst bitcoinu | NEST | Masivní výprodeje | Tiberius | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Zákaz binárních opcí | Pin Bar strategie | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Crypto | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Lithium | Investice do lithia | Bitcoinová bublina | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Automatizované obchodování | BTC/EUR | Výhled eura | Obchodování na trzích | Snížení finanční páky | Omezení pákového efektu | Ochrana před negativním zůstatkem | CFD na kryptoměny | Spread Betting | Tržní očekávání | Forexový trading | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | Conseq Investment Management | Výnosy desetiletých dluhopisů | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Ichimoku indikátor | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Airbnb | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | VŠE v Praze | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Propad kapitálu | Lockheed Martin | Růstové akcie | Můj trading | PANW | Purple Trading Club | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Krypto zpravodajství | Situace kryptoměn | Hackerské útoky | Obchodní válka | Posilování dolaru | Vývoj na finančních trzích | Zobchodovaný objem | Profesionální investoři | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Financial Conduct Authority (FCA) | Obchodovat forex | Čínské měny | Globální růst | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Komentář amerického prezidenta | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americké dluhopisy | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Pokles ceny | Super-cyklus | Domácí měna | Komoditní super-cyklus | Volný kapitál | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | Purple Bands indikátor | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | FTSE 250 | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Forex tradeři | Ether | Index Stoxx 600 | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Tait Investment Group | Ochrana investic | HKD | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Nové peníze | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Purple extreme indikátor | FKI | Úrokový výnos | Tulipánové horečky | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | NIESR | Americké volby | Reakce trhu | Zlaté zásoby | Navyšování zlatých rezerv | Rusko a zlato | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Krach kryptoměn | Konec Kryptoměn | Slabost dolaru | Vývoj české koruny | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Long obchod | Marihuanové akcie | Goldenburg Group Ltd | Cyprus Securities and Exchange Commission | Výnosy z amerických dluhopisů | Purple Foundation | Fialový broker | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Akciové trhy v Asii | Ziskové strategie | Daňové úlevy | Retailové obchodování | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Průzkum společnosti | Kim Fournais | Zvyšování úroků | Hospodářský vzestup | Růst zisků | Tlak na akcie | Anticyklické akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Německé akcie | Jednotná měna | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Centrální depozitář cenných papírů | Globální index | Španělský IBEX | Zadluženost | Odhady analytiků | Web Trader | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Růst dolaru | Fundamentální analýza v praxi | Historie fundamentální analýzy | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Platforma pro obchodování | WEF | Výsledky bank | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Snížení volatility | Účely spekulace | CFD DAX | Globální pokles akciových trhů | Ekonomická a politická situace v Itálii | Poptávka po americkém dolaru | ADX indikátor | Dopad brexitu | Trade Centrum | Zahájení výsledkové sezóny | Obchodní disciplína | Vysoké zisky | Obchodní grafy | Analytici z Wall Street | Finanční operace | Slabší euro | Ropa WTI CFD | Káva Arabica CFD | FX měnový pár | Trh kávy | Zend Trade | Forex Equinox | Russ Horn | AGM Markets | FirstIndex | Alpha Trade Group | Dlouhodobý obchodník | Obchodování s volatilními trhy | Obchodní přístup | Velké riziko | Dobrý trading | Profesionální trader | Odložení brexitu | ASIC | Kopírování strategií | PurpleZone | PAMM technologie | Copytrading | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Trading akciových indexů | Ceny zemního plynu | Online obchodní platformy | Forex obchodní platformy | Obchodní platforma pro akcie | Platforma pro akcie a měny | Nejlepší platformy pro obchodování | Platformy pro kryptoměny | Nejlepší obchodní platformy | Moderní obchodní platformy | Obchodovat na finančních trzích | Elektronická obchodní platforma | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | MTSE | Obchodovat komodity | Vysoký výnos | Hodnotové investování | Silný trh | Zvýšení sazeb | IPO Uber | IPO Lyft | Investice do konopí | Začínající obchodníci | Klouzavé průměry (MA) | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Instacart | Broad index | Major index | Syntetické indexy | Index měny | Obchodujte ropu | Rozdílové smlouvy | Strategie carry trade | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Price Action strategie | Trend strategie | Range strategie | Ropovod | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Obchodování Price Action | Ukázky obchodování | Nasdaq100 | Akcie Walt Disney | Obchodování průrazů | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Trendové strategie | Příjmy Ruska | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Obchodní roboti | Měnový výhled | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Propad ropy | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Finanční svět | Market Scanner | Token | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Vysokofrekvenční trading | Reinvestování | Využití marže | Čínský trh | Analýza zlato | Wealth Management | CYRRUS ADVISORY | Momentum formula | Opční obchodník | Prezidentka ECB | Investiční omezení | Sebezdokonalování | Volný čas | Stresová náročnost | Potenciál forexu | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Obchodní principy | Ztráty v tradingu | Rozhodnutí centrálních bank | Akcie Netflixu | Akciová portfolia | Zhodnocení finančních prostředků | STAR | Cooper & Barnes Wealth Advisory | Býčí výhled | Medvědí výhled | Index CRB | Biotechnologické akcie | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Blackstone | GBTC | FedWatch Tool | Ztrátový obchod | Ochrana před záporným zůstatkem | Uranové akcie | Ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Volatilita na forexe | Princip forexového trhu | Globální akciové indexy | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Visual Capitalist | Recese v USA | Začít vydělávat | Obavy z recese | Velcí spekulanti | Prodej na krátko | Intradenní trader | Investiční kapitál | Kočovný trading | Obchodování na vyšších timeframech | Frekvence obchodování | Oživení ekonomiky | U.S. Dollar index | Price Action Trading | Tradingový pomocník | Obchodní situace | AMZN | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | CFD na akcie | GBPX | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Kristalina Georgievová | Růst mezd | Kótování | Papírové peníze | KB | NGAS | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Tržní pozice | Intervence ASIC | Nabídka na převzetí | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | Obavy z globální recese | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | LPR | Ropa CFD | Crude Oil (CL) | Poptávka po ropě | Kontrola nabídky ropy | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Jak obchodovat CL ropu | Jak obchodovat ropu | Finanční situace | Data z Německa | Centrální banka Nového Zélandu | Nejnovější výsledky | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | AKAT | Vidina peněz | Dosažení svobody a nezávislosti | Dosažení svobody | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Černá středa | Sorosův malajský útok | Thajská měnová krize | Asijská finanční krize | Krácení daní | Obchodování zlata | Nízká nezaměstnanost | Pohled na zlato | Obchodní hříchy | Profesionální obchodníci | Nižší volatilita | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Cena kakaa | Kakao | Vývoj ceny kakaa | Ceny kakaa | Státní ropná společnost | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcií těžařů | Jemný Brexit | Hospodářské dopady | Hospodářské dopady tvrdého Brexitu | Dopady tvrdého Brexitu | Negativa hladkého Brexitu | Pozitiva hladkého Brexitu | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Cena akcie | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Největší ekonomika | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Vysoká likvidita | Výše investice | Hospodářské krize | Dopady devalvace | Devalvaci měn | Co jsou měnové války | Historie novodobých měnových válek | Devalvace měn | Devalvace české koruny | Oslabení čínské měny | Oslabování japonského jenu | Tisk nových dolarů | Devalvace USA | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | TikTok | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | TOPIX | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Hazard | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Káva | Rozšíření Stop-Lossů | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Německý vývoz | Patterny | Snížení úrokové sazby | Strategické partnerství | Algo | Obchod s ropou | Výsledkové zprávy | Reálný trading | Dosáhnout úspěchu | Obratové formace | LNG | Používání limitních příkazů | Dodržování obchodního plánu | Dodržování risk-managementu | Dodržování zvolené strategie | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | Call centra | MSFT | Obchod | Založit obchodní učet | Přístup do VIP zóny | Každodenní analýzy | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Naprogramování | Histogram | Inflace v říjnu | Dlouhodobé dluhopisy | Včerejší obchodování | Kontratrading | Analýza davu | Obchodní nástroje | Obchodní plán v kontratradingu | Obchodování proti tržnímu sentimentu | Proti tržnímu sentimentu | Tradingový plán | Obrat trendu | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Ekonomika ČR | Konkurenceschopnost | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Období nejistoty | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Risk-off | Průmyslová výroba v USA | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Jakub Hodan | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Růst cen | Borsa Italiana | CFD DAX30 | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Dostupná marže | Výše marže | Základní pojmy obchodování Forexu | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Co jsou klouzavé průměry | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Rozdíly SMA a EMA | Křížení klouzavých průměrů | Dluhopis je půjčka | Podřízené dluhopisy | Vysoké riziko | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Labouristická strana | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | PoW | Admiral Markets Forex Kalendář | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Politická krize | Trendová linie | Rozdělení zisku | Domácí měny | INTC | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | 5G | Švýcarská ekonomika | Na burze dnes | Oblast rezistence | Oblast supportu | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Ředitelka AKAT ČR | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | Dvojité dno | Globální trh | Technické rezistence | Historie Forexu | Zlatý standard a směnné kurzy | Aktivita čínských továren | Financovat | Nákupní manažeři | EET | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Nastavení mysli | Jan Vejmělek | Churning | Hospodářský růst eurozóny | Růst eurozóny | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Využití stříbra | Zmírnění rizik | Neinvestovat do stříbra | Neinvestovat | Centrální banka USA | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | ICBC | Visa | Výrazný pokles | Čínské zboží | Čtyřhodinový graf | Dodržovat obchodní plán | Velikost pozice | Rozvoj | Nové obzory | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Investujte na Forexu | European Central Bank | Klíčová rezistence | Klíčový support | Celebrity | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Problémy | Kolísání ceny | Soukromé podniky | Multitasking | Finanční ztráty | Výše finanční ztráty | Sdílení zkušeností | Omezení multitaskingu | Cvičení | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Nejnovější údaje o inflaci | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Konzervativní strana | Evropský průmysl | Vývoj hodnoty akcií | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Vzestupný trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Konzervativci | Celkový zisk | Penále | Výhled centrální banky | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Akcie Yahoo | YHOO | Moskva | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | Farmaceutická společnost | Centrální banky USA | Amgen | Airbus | IAG | Míra | PMI z Německa | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Geely Holding Group | Fintech podnik | Geely | Saxo Bank A/S | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Impeachment | Specifika obchodování | Obchodování o Vánocích | Vánoce | Nižší likvidita | Historie těžby stříbra | Objem těžby stříbra | Odkud se stříbro bere? | Země s největšími stříbrnými rezervami | Šperky | Co ovlivňuje hodnotu stříbra? | Nabídka a poptávka | Stříbrný šrot | Kupní síla amerického dolaru | Kupní síla | Ceny substitutů | Největší stříbrná loupež | Státy s největší produkcí stříbra | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Italský premiér | FedEx | FDX | Akcie FedEx | Akcie FedEx (FDX) | FedEx (FDX) | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Pojistka proti inflaci | Bydlení | Americké objednávky | COCOA | Uber | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Údaje z Číny | První obchod | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | Počet investorů | Nejlepší akcie | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Hlavní akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Purple Strike indikátor | Purple Strike | Purple Bands | Purple Extreme | Purple Levels indikátor | Purple Levels | Miliardy korun | Oblíbené komodity | Demokratické strany | Peter Navarro | Vývoj měnové politiky | Průmyslové podniky | Peking | Evropské PMI | Americký index | Pozitivní zpráva | Shortování akcií | Obchodování S/R průrazů | Obchodování odrazů od S/R úrovní | Jak obchodovat s Purple Levels | Indikátor Purple Levels | Schodek státního rozpočtu | Halving | Ceny dluhopisů | Obchodní podmínky | Ziskovost | Nejistoty na finančních trzích | Stabilní společnosti | Hospodaření | Světová válka | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | CFA | Stephen Poloz | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Evropská inflace | Washington | Schodek zahraničního obchodu | Analýza společnosti | FAA | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Irák | Ekonomické sankce | Čínský HDP | Sezónnost | Úrovně nezaměstnanosti | Hýbat trhy | RBA | Budoucnost | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | ASML | Horší časy | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Iniciativa | Podnik | Maloobchodní tržby v listopadu | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Josef Zeman | Adam Dulovec | Inflace v prosinci | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Počet bankrotů | SAP | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Purple indikátory | Přihlášení do MT4 | Spuštění MT4 | Stažení platformy | Stažení indikátoru | Navigátor v MT4 | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Václav Husník | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nižší růst | Apple Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Zamyšlení | Akcie Morgan Stanley | Banka Morgan Stanley | Měnový pár EUR/CZK | Očekávaný vývoj | Komunikace | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | ILO | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Google | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Koronavir | Aktivace článku 50 | Obsah článku 50 | Článek 50 | Článek 50 Lisabonské smlouvy | Třetí odložení Brexitu | Referendum 2016 | Rezignace Theresy Mayové | Všeobecné volby | Volby Velké Británie | Anglie | Severní Irsko | Skotsko | Wales | Dohoda o přechodném období | Sjednané smlouvy | První odložení Brexitu | Druhé odložení Brexitu | Obsah dohody | Trhy | WHO | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | Silné měny | Koruna oslabuje | American Express | Finanční regulátor | Reakce investorů | Ziskový obchodní systém | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Vir | Jüan | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Finance Group | Situace okolo koronaviru | Coronavirus | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Indikátor Purple Bands | Jak obchodovat s Purple Bands | Obchodování s metodou Simple | Metody Simple | Vstupy | Výstupy | Obchodování s metodou Trend | L.F. Investment | Metoda Trend | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Zhende Medical | FIAT | Zpomalení růstu | Směrnice EU | Vstupní signály | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Obchody | Daň z tradingu | Výdaje | Platit daně | Pesimismus | Čínská vláda | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Cena akcií Tesly | BP | Dodávky na trh | Maloobchodní tržby v EU | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Capital Group | Investiční podnik | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | Výsledek NFP | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Falešný signál | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | NFP data | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Americká inflace | Inflace v lednu | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Německý HDP | TWTR | Akcie Twitter | Ekonomické aktivity | Pattern Details | Autochartist Risk Calculator | Přehled Signálů | Bez rizika | Ztráty na akciových trzích | Investiční portfolia | Nové obchodní příležitosti | Správci aktiv | Gilead Sciences | Údaje z USA | Pokles na trzích | FedWatch | Dopad koronaviru | FinTech akcie | Goldplating | Obchodní patterny | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Časová náročnost | Obchodní myšlenky | Data PMI | Šéfka ECB | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Akcie Netflix (NFLX) | Zhodnocení situace | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Hospodářská politika | Nová data | Šok | Snížení těžby | Michel Barnier | Výsledek obchodování | Popis strategie | Mzda | Guru | Purple Trading indikátory | Výkyvy | Ropná válka | Světový trh s ropou | Společnost IHS Markit | Změny trendu | Aktuální Price Action | Cenová válka | Londýnský index | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Obrovské ztráty | Únorová inflace | Extrémní růst | Pohyb Bitcoinu | Obchodovat volatilitu | WP | Cenové války | Lídři EU | Rishi Sunak | Makroekonomické údaje | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Premiér Conte | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Zákaz cestování | Investovat do fondů | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Opatření ECB | Hlavní měny | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Program nákupu aktiv | Index strachu VIX | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | MSCI China | Opatření vlády | Buy the dip | Medvědí trend | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Těžaři ropy | Nákupy akcií | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Nízká cena ropy | Poškodit ekonomiku | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Největší pády | Fiskální politiky | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Klíčový ukazatel | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Situace kolem koronaviru | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | Burzy cenných papírů | Inflace v EU | Prostor k růstu | Měnové podmínky | Ekonomové Deutsche Bank | Barel WTI | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Globální šíření viru | Pád ceny | Výhled poptávky | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Cyklické změny | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Významné tržní pozice | Charles Dow | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Jak se používá technická analýza | Horizontální linie | Potenciální změny | Počet nakažených | Pád cen ropy | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Zásobníky | Texas | Investiční svět | Bilion dolarů | Další pokles | Valné hromady | Situace v Číně | Unilever | Katar | Státní televize | Podat daňové přiznání | Senátorka | Kroky centrálních bank | Kalifornie | OSVČ | Kongres | LinkedIn | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Prohlášení politiků | Ukončení pozice | Stop-Lossy | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Úrokové sazby na nízké úrovni | Neomezené množství | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Vyspělé ekonomiky | Ministryně financí | Prodejní tlak | Světové hospodářské krize | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Extrémní volatilita | Extrémní volatilita na trzích | Nákaza virem COVID-19 | Nákaza virem | Dopady volatility na světové trhy | Cenové vývoje | Francouzský akciový index | Německý akciový index | Italský akciový index | Britský akciový index | Akcie Itálie | Spoření | Největší zisk | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Podpůrný balíček | Americké ropné zásoby | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Dividendové výnosy | Bankovní systém USA | Senát USA | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | United Airlines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Býčí potenciál | Potenciál | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | VIP indikátory | Karanténa | Výhody obchodování | Živobytí | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Izrael | Fiat Chrysler | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Nigérie | Angola | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Situace v průmyslu | Potenciál pro růst | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Dnešní ADP report | Války | Překřížení klouzavého průměru | Míra volatility | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Nizozemský premiér | Růst nezaměstnanosti | Futures na akcie | British Airways | Letecká společnost | Saúdové | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Vášeň | Závislost | Práce | Výraznější pokles | ADB | Asijská rozvojová banka (ADB) | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Koronakrize | Podíl na trhu | Údaje | Ekonomické škody | Mexiko | Omyl | Ropný průmysl | Prodělat peníze | Globální trh s ropou | Cushing | Německá průmyslová produkce | Prezident Vladimir Putin | Obchodování na akciových indexech | UnitedHealth Group | Jednání skupiny OPEC | Ministři | Ekonomické oživení | Alexandr Novak | Hlavní měnové páry | Mozek | Životní styl | Řemeslo | Cena benzínu | Španělé | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen | Výsledek hrubého domácího produktu | Celková inflace | Výpadky | FANG | DAWN | Walmart (WMT) | WMT | Emitenti | IMF | David Frost | Více peněz | Long signál na akcie | Lloyds Banking Group | Boeing Co. | Microsoft Corp | Nové dluhopisy | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Technické úrovně na DAXU | Obchodovat mikroloty | Výhled poptávky po ropě | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Vzrušení | Obchodovat na trzích | Uzavření trhů | Demokraté a Republikáni | USD za barel | Američtí těžaři | Obchodovat ropu | Konec cenové války | Dopad cenové války | Květnový kontrakt | Japonský export | Obnovení rovnováhy na trhu | Propad ceny ropy | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | ESPN | Nabídka ropy | Největší ekonomika eurozóny | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Cenové pohyby | Poptávka po pohonných hmotách | Vstoupit do obchodu | Reddit | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | PMI ve službách | Evropská data | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Futures ropy | Šíření nákazy COVID-19 | Odmítnutí dohody o snížení těžby ropy | Břidlicové ropy | Budoucnost těžby břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Amundi | Joe Biden | Regulační rámec | Grayscale | Větší pokles | Data z trhu práce | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Lék na COVID-19 | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Rozhodnutí o sazbách | BCM | Shell | Společnost Shell | Ropa roste | Série zisků | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Tweet | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Růst výnosů | Federal Reserve | Soud | Maloobchodní tržby v eurozóně | Úvěry a hypotéky | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | HashRate | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Richard Siuda | Dlouhodobý trend | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Obchodní přebytek | Pozitivní očekávání | Regulační orgány | Riziko deflace | Historicky nejnižší | Deflační tlaky | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Quantitative Easing | Politika centrální banky | Zveřejněné údaje | Bitcoin halving | Dluhy | Dopad krize | Členské státy | Akcie Nike | NKE | Členské země | ONE | Merck | RBI | Cestování do zahraničí | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | Dopad na cenu | Silný fundament | Dopad covid-19 | Dnešní výsledky | FBI | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Velké peníze | Záporné ceny ropy | Negativní hodnoty | Záporné ceny | Brent.i | CL.i | CL | Spekulovat | Spekulovat na záporné ceny | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Moderna | Fiskální stimul | Experimentální vakcína | Více riskovat | Oživení globální poptávky | Fiskální a měnové stimuly | Manažeři | Klíčové oblasti | AZN | Růst Bitcoinů | Velký růst BTC | Velký růst | Růst BTC | Růstový boom | Koronavirová pandemie | Ostražitost investorů | Halving analýzy | Nedůvěra v halving | Nastavení indikátorů | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Falešný průraz | EasyJet | Vrcholní představitelé | Renault | Splunk | Umělé inteligence | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Výše kapitálu | Minimální výše kapitálu | Roční zhodnocení | Investment management | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Tempo růstu HDP | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vládní intervence | Dlouhodobý výhled | Nissan | Automobilka Renault | Průraz | Bývalý prezident | Tržní situace | Chování trhu | Soubor pravidel | Stimulační plán | Výrobní PMI | Růst amerického dluhu | Dluh USA | Dopad krize na americký dluh | Dluh USA k HDP | Přední věřitelé USA | Věřitelé USA | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Emoce v tradingu | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Waymo | Zvyšování mezd | Akcie AMD | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Big data | Dlouhodobé rezistence | Společnost BP | OCBC | Rekordní pokles | Evening Star | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Vladimír Růžička | Zápisky tradera | Největší světová ekonomika | Období krize | Trading v období krize | Finanční krize 2008 | Coronavirus (2020) | Světové krize | Určení krize | Michael Gove | Světové indexy | Obchodovat Price Action | Čistý graf | Pochopení Price Action | Globální poptávka | Akcie FAANG | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Sanofi | Japonský vývoz | Roční míra inflace | Podpůrné programy | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Statistika obchodů | Propad cen | Dluh Británie | Rostoucí trend | HDP EU | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Infekce Covid | Představenstvo | Filipínská centrální banka | Snížení nákladů | Druhá vlna | IDEA | Instinkt | Onemocnění v USA | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Nastavení Stop-Lossu | Velké investice | Obchodní cykly | Stimulační program | ONS | Úřad ONS | Ziskové marže | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Šéf banky | Signál k prodeji | Situace na trhu práce | Dopad pandemie | Novavax | Nákupy přes internet | MAM | Postupy centrálních bank | Spuštění hyperinflace | Koloběh zadlužení | Rétorika centrálních bank | Řízení cen | Červnová inflace | Výrazný propad | Chorvatsko | E.ON | Johnson & Johnson | Větší riziko | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Velikost obchodních pozic | Koronavirová situace | Emirates | Společnost Emirates | Ztráta peněz | KLM | Volba pákového efektu | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | SAE | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | DS | Chrysler | Jeep | Dodge | Maserati | Ram | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Verizon Communications | Kolísání cen | Trendové pohyby | FANGMAN | Spotřební daně | Technologické společnosti | PlanB | Růst poptávky po ropě | The World Cup Trading Championships | Šampion v tradingu | Salesforce.com | Akcie Salesforce | Rostoucí ceny komodit | Tradingová strategie | Pivotové high | Pivotové low | Cenové patterny | Tradingový obchodník | Povinnost podávat daňové přiznání | Daňové přiznání v ČR | Nepodání daňového přiznání | Výpočet a výše daně | Výše daně | Znovuotevření ekonomiky | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Semi | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Pár EUR/USD | Světové rezervní měny | Odhad růstu HDP | Důvěra | Caixin | Index výroby | Přístupy k tradingu | Moderní přístupy k tradingu | Investice do trendových trhů | Ukončovací strategie | Fitbit | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Kreativita | Tvůrčí myšlenkové pochody | Myšlenkové pochody | Kreativita v praxi | Obchodníci a kreativita | Růst zaměstnanosti | Významné události | Časový horizont | Inflace v červenci | Cenové hladiny | Dlouhodobí obchodníci | Lepší výsledky | Schvalování vakcín | Sputnik V | Evropská agentura pro léčivé přípravky | Zpomalování inflace | Akcie Cisco | Deutsche Lufthansa | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Indikátory sentimentu | Capital Com | Capital.com | Pandemická situace | Marks & Spencer | Hnojiva | Vládní koalice | Trh s futures | Očekávaná korekce | Korekce EURUSD | Počet akcií | Světová rezervní měna | Forexová školení | Bulls a Bears indikátory | Zrušení superhrubé mzdy | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Oblasti odporu | Výrobní sektor | Výrobní index | Venezuela | Webinář o psychologii | Průměrné mzdy | Zhodnocení akcií | Typ obchodování | Delta Airlines | Ceny mědi | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Vývoj indexu DAX | Obchodování s ropou | Prognóza Fedu | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Akcie NIO | Oživení z pandemie | Budoucí vývoj | Společnost Cisco | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Snižovat riziko | Jacinda Ardernová | Ropovody | Údaje o sentimentu | Micron | Riziko poklesu cen | Biden | Softwarová společnost | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Fiskální pomoc | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Test na koronavirus | Tržby v eurozóně | Scalpingová strategie | Strategie pro každý den | Scalpingové strategie | Scalping strategie | Scalpingové obchody | Tradingová situace | Rostoucí svíce | Klesající svíce | Německý DAX30 | Šéf centrální banky | Poptávka po akciích | Epidemická situace | Agresivní strategie | Obchodování s vyváženou strategií | Svícnové grafy | Řízení rizikové expozice | Capital Com (UK) Limited | Capital Com SV Investments | Capital Com SV Investments Limited | NextEra | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Frakování | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | Negativní úrokové sazby | Libye | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone | Walgreens | Embargo | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Množství peněz | Vítězství Joe Bidena | Jitan Solanki | Defi | Nařízení | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | Obchodní indikátory | Automatické obchodní systémy (AOS) | Budoucnost MT4 | MT4 u Purple Trading | Investice do solární energie | Solární energie | JPM | GS | Pokles indexu | Technologické tituly | Vlny koronaviru | Pravidelný příjem | CVX | CSCO | JNJ | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Poplatková struktura | Reakce zlata | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Oslabování amerického dolaru | Uber akcie | Pfizer/BioNTech | MCD | Vakcína Pfizer | Společnost Pfizer | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | China Mobile | Akciové investování | Týdenní tržní výhled | Palo Alto Networks | Hlavní kryptoměna | Palantir Technologies | MRNA | Price Action obchodní strategie | Pád cen | Růst amerického HDP | S&P Global Inc | Oživení poptávky po ropě | Výdělky | Palantir Technologies Inc. | Proražení | Zasedání WEF | Ceny PHM | Nio | NextEra Energy | Používání hotovosti | GME | GameStop | Lyft | Cenový skok | CELO | A16z | Siemens | Bayer | Covestro | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | TABAK | Program QE | Proč investovat | Očkování | Lael Brainardová | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Mutace viru | Ceny aktiv | Fiskální balíček v USA | Situace na zlatě | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Voda | Centrální bankéř | Venezuelský bolívar | Stimulační balíček | Nálada investorů | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Výhled na rok | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Růst ceny | PMI ve výrobě | Akcie farmaceutických firem | Zvýšení těžby | Proražení rezistence | DOT | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Ycharts | Ceny akcií Tesly | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Rio Tinto | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Dopad na akcie | Akcie Twitteru | JD | Shopify | Zoom Video | Dlouhodobé obchodování | Biolase Inc. | Biolase | Carrefour | Couche-Tard | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Znehodnocení úspor | Evropské centrální banky | Makroekonomická analýza | Predikce finančních trhů | Velikost obchodu | Držení pozice | MRK | CARA | Cellnex | Logitech | Společnost Logitech | Logitech International | Akcie společnosti Logitech | Inaugurace | Stop-Loss příkazy | Vhodné akcie | Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Akcie Gamestop | Dnešní zasedání Fedu | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Skupina drobných investorů | Express | Tržní ceny | J&J | Výrobní aktivity | Jestřábí přístup | Akcie společnosti GameStop | Akcie BP | Historická výkonnost | Dnešní seance | Zpráva o měnové politice | Rozvolnění | Daň z nadměrných zisků | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Supercyklus | UNH | Poptávka po stříbře | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | FTX | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Den prezidentů | Trend ceny | Trendové linie | Růstový trend | James Bullard | Bilance obchodu | Předpověď akcií | Kering | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | Globální zadlužení | FinTech akcie 2021 | Přísná měnová politika | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Manufacturing PMI | Súdán | Skluz | Air | Celosvětová poptávka | Bank of America Global Research | Covidová krize | Investoři a obchodníci | Akcie Boeing | Terra | Admirals | Obchodní přebytek Číny | Silný růst | Pohyb výnosů dluhopisů | Posilování USD | Obchodní znalosti | Dlouhodobý investor | Obchodní kalkulačka | Aleš Hála | Holubičí tón | Americký výrobní sektor | Hodnotové akcie | Zpravodajské události | Síla amerického dolaru | CRM | Tržní pohyb | Silný výhled | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | Klienti Purple Trading | Velikosti pozice | Obchodovat CFD | Expanze HDP | ISM ve službách | Umění | Evropské maloobchodní tržby | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | COIN | Formace kladivo | Shooting Star | Zvýšení nákupů aktiv | Ceny ropy Brent | Ceny surovin | Předčasné vstupy | Bronz | Mosaz | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Výkonnost zlata | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Události tohoto týdne | Verizon | DOGE | Trading.com | Větší korekce | Zpráva amerického ministerstva práce | Hospodaření firem | Blockchain etherea | Goldman Sachs Group | Shiba Inu | Otevření ekonomik | Indická centrální banka | USDA | Cenové úrovně | Pandemie COVID | cTrader Purple Trading | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Těžaři | Podnikatelské klima | Obavy z inflace | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Martin Klass | Weibo | Nayib Bukele | Zajištění proti inflaci | Salvador | Údaje o nezaměstnanosti | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Nástroje řízení rizik | Používání Price Action | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Konkurence | Vláda v Pekingu | Prodej | Microsoft Corporation | UnitedHealth Group Incorporated | Ghana | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Dow Jones 30 | McDonald's | Graf akcie | CrowdStrike | Akcie společnosti CrowdStrike | Trading Central Technical Ideas Lookup | Regulační úřad | Dogecoin vs. Shiba Inu | Meme krypta | Capital Com Bel | Uvedení na Coinbase | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Významné zprávy | Obchodování se zprávami | Obchodování na trhu | Boring Company | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Deficit nabídky | Malajsie | Počet nezaměstnaných | Cenové stability | Technologie | Růst společnosti | Krátké obchodování | Zkušení obchodníci | Síla dolaru | Vývoje ceny | Nákupní příležitost | Američtí centrální bankéři | Očekávání zisku | Spotové ceny | UST | Zvýšení produkce | Míra inflace v USA | USA inflace | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | Americký trh | VZ | Verizon Communications Inc. | AXP | American Express Company | AI | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Intel Corporation | WBA | Walgreens Boots Alliance | KO | Coca-Cola Company | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Divize | CNN Business | Flexibilita | Načasování | Omezené dodávky | Xbox | Kryptoměnový svět | CAR | AMISTA | Růst v Číně | Ziskový potenciál | Významná rizika | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Výhodný směnný kurz | HICP | Přemýšlení | Chování | Rodinné vztahy | Pocity | Vizualizace | Ovlivňování | Interpretace | Style | Occidental Petroleum | Obavy z viru | Ropné a plynárenské společnosti | Ceny akcií NIO | Projekce | Trh práce v USA | Jarda Tupý | Celkový obchodní přebytek | Celkový obchodní přebytek Číny | Páteční NFP | Ondřej Horák | Vít Vařeka | Důležité zprávy | Strojové učení | Stav trhu s ropou | Rusko a OPEC | Společnost Admirals | Spotové ceny ropy | Akcie Home Depot | Home Depot | Akcie Home Depot (HD) | Home Depot (HD) | Velké instituce | Streamovací společnosti | Tokeny | Medián | Bonusy | Laxman Narasimhan | Rozbor | SpaceX | SPOT | Začátečník | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Lidské činnosti | Index ASX | ASX | Vlna pandemie | Nedostatek čipů | Společnosti | Prezident Nayib Bukele | Náklady na obchodování | Popularita kryptoměn | Neúspěch | Opatření | Dna | Evergrande | Růst trhu | ANO | Uhlí | NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International Inc. | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | McDonald's Corporation | Siemens Healthineers | Siemens (SIE) | SIE | Akcie Siemens (SIE) | Stakování | Reakce centrální banky | Ropné a akciové trhy | Fond s proměnným základním kapitálem | Tržní trend | Analytici Goldman Sachs | Gucci | Luxusní značky | Vyšší hodnoty | Bukele | Etherea | Noční obchodování | Ceny kovů | Pracovní den | UK100 | Akcie čínských společností | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Gamble | Nový lék | Energetická krize | Zvýšení základní úrokové sazby | Inflace v září | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Regrese | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Češi | Energetické krize | Příjmy z ropy | Vysoké ceny | Složení portfolia | Investiční možnosti | Čínské centrální banky | Zdravotnictví | Pozornost | Ruská společnost | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Meta | Klima | Vanguard | Metaverse | MANA | Francouzský index | Česká národní banka (ČNB) | Podmínky na trhu | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | SATS DJIA | Tým InstaForex | Cena akcií AMD | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Další růst sazeb | Dopady inflace | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Celoroční výhled | Družba | Přístup k obchodování | TIM | Pozemky | Blockstream | Svět tradingu | Dostupný kapitál | Trh s platinou | Bezpečná aktiva | Nové mutace | Omikron | Skutečný výsledek | Sazby centrálních bank | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Smíšené pocity | | Honeywell | Omezování nákupů dluhopisů | Salesforce (CRM) | Kazachstán | Powellovy komentáře | Obavy z varianty omikron | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Časové období | Rozšíření | Rostoucí inflace | Plus500CY | Krypto komunita | Prognózy inflace | The Boring Company | Liz Trussová | Relativní stabilita | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Obchodní tipy | Druhá největší světová ekonomika | Force | Cloudflare | Základní sazba | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Hráči na trhu | Stanovení cílů | Vliv na ceny | Miliardy USD | Kryptofondy | Kartel OPEC+ | Petr Lajsek | Zvyšování sazeb Fedu | Odolné proti inflaci | Amista investiční společnost | Ocel | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Ceny domů | Cílové ceny | Technická analýza akcií | Hashrate | Hry | Herní divize | Cena akcií společnosti | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Vanguard S&P 500 | Vanguard S&P 500 ETF | S&P 500 ETF | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | Digitální ekonomiky | Sandbox | Spotřební zboží | Zavedení bitcoinu | Trh státních dluhopisů | Největší investoři | Největší investoři světa | Portfolio akcií | Akciový graf | Supportní zóna | ETF investiční portfolio | Vanguard total stock market ETF | Vanguard growth ETF | Vanguard Information Technology ETF | Vanguard High Dividend Yield | Vanguard high dividend yield ETF | Investování v digitálním světě | Banka State Street | Union Bank | Obor podnikání | Aladdin | Společnost State Street | Nebankovní služby | Akcie State Street | Trendový vývoj | Investiční impéria | Investiční analytika | Realitní služby | Amgen Inc. | Navýšení dividend | Centralizace světové ekonomiky | St. Louis | Blesk | Kabelky | Filip Kohoutek | China 50 market index | China 50 | Čínské akcie a jejich dělení | A-shares | SZSE | Ping An Insurance | Hong Kong Stock Connect | B-shares | CITIC | N-shares | Depository receipts | H-shares | Akcie Plus500 | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Sankce | Konflikt na Ukrajině | Rozhodovací schopnosti | Úřad pro ekonomickou analýzu | Studená válka | Zkapalněný zemní plyn | Prima | CIPS | Společnost Google | Pokles inflace | Změna režimu | Nornickel | Společnost Nornickel | Shake Shack US | Shake Shack | eToro Crypto | Řetězec | Řetězce | Západní sankce | Světové produkce | Obchodování carry trade | Ukončení konfliktu | Dopady války na Ukrajině | Cena akcií NIO | NIO Inc | Dodávky LNG | Geopolitické události | VIP Interbank | Interbank indikátor | VIP Interbank indikátor | Covid v Číně | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Postavení dolaru | Celkový trend | Růst cen energií | Honduras Prospera | Honduras | Ekonomická zóna | Zvláštní ekonomická zóna | Bitcoin 2022 | Pohyby trhu | GoTo | Správa | Demo obchodní účet | GMT | Vlastnictví | Správní rada | Vzestupný trend | Travelers | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | Rizikovost | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Spoluředitel | Investiční události | Období stagflace | Boj s inflací | Obavy ze stagflace | Produkty s pákovým efektem | Rozhodování o obchodování | Předpovědi cen | Huw Pill | Oblasti supportu | Indexy S&P | Prudká inflace | AMBA | Ambarella | Ambarella (AMBA) | PLATINUM | Disclaimer | Purple Trading Club (PTC) | PTC | Boeing Company (BA) | Boeing Company | Akcie Fedex | Pochybení | Nike, Inc. | Širší trh | Snížení inflace | Velmi volatilní | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Cenový strop | Marketingová komunikace | Skokové posílení | Americké ministerstvo obrany | Pokles akciových trhů | Speciální daň | Ceny nájmů | Údaje o indexu spotřebitelských cen | 787 Dreamliner | Dreamliner | Zpráva o inflaci | Akcie společnosti Delta Airlines | Upozornění | Akcie Disney | Pohyby na trhu | Počet občanů | Současná situace | Smíšená realita | Rizikový faktor | Investiční cíle | Apple Inc. (AAPL) | EU a USA | Zasedání Rady guvernérů | Jestřábí ECB | Monarchie | Údaj NFP | Načasování obchodů | Marka | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Webináře Trading Room | Scalping na cTraderu | Změny ve vedení | Liz Truss | Index amerického dolaru (DXY) | Mimořádný zisk | Řešení energetické krize | Mary Dalyová | Pokles na ropě | Tržní volatilita na Forexu | Cenová volatilita | Nejvolatilnější forexové trhy | Nejvolatilnější forexové trhy pro trading | Forexové trhy pro trading | Typy volatility podle očekávání | Typy volatility | Nebezpečné kombinace | Záporný swap | Zobchodovávání očekávané volatility | Vstupy ve směru pohybu volatility | Vyčkávání na pullback | Základní charakteristika DAXu | Charakteristika DAXu | Jak obchodovat DAX | Index Evropy | Nejsledovanější index Evropy | Nejsledovanější index | Kde obchodovat DAX | Co hýbe s cenou indexu? | Vývoj hodnoty akcií obsažených v DAX | Zásahy Evropské centrální banky | CFD (Rozdílové smlouvy) | Jeremy Hunt | Zajímavé příležitosti | Potenciál akciových indexů | Euronext Paris | Akcie v CAC40 | Tradingový portál FXstreet.cz | Implikace | Trend cen | Hrozba globální recese | Mero.cz | Mero | Ropovodní síť Evropy | Ropovodní síť | Jaký je výhled? | Ruské embargo | Politické vztahy | Členské státy OPEC | Státy OPEC | Alžír | Rovníková Guinea | Konžská republika | Gabon | Kuwait | Sudán | Jižní Sudán | Omán | Brunei | Nejrychleji rostoucí | Monetizace | Omezení COVID | Zákonodárce | Obchodování důležitých zpráv | Zmírnění inflace | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Indikátor polynomiální regrese | Polynomiální regrese | Long trading | Co se děje na finančních trzích | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Zprávy o institucionálních objednávkách | Hodnocení akcií | Panelová diskuze | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Stav trhů | Podnikání společnosti | Fungování Carry Trade | Ukázka Carry Trade | Potenciální rizika carry trade | Rizika Carry Trade | Zvýšená averze k riziku | Tržní fundamenty | Index cen výrobců | Inflační krize | Aktivity v USA | Inflace v roce 2023 | Varování | Specializace Finance | CFA Institute | Korunové instrumenty | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Akcie obchodované na pražské burze | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | Vývoj finančních instrumentů | Akademické aktivity | Odborné přednášky | Modelování výnosové křivky | Oblast fiskální politiky | Analytická práce | Makroprognózy | Načasování obchodu | Modelový aparát | Strukturální změny | Investice do akciových titulů | Investice do reálných aktiv | Upvest | Crowdfundingové platformy | Hospodářský pokles | Odraz na finančních trzích | Růstová portfolia | Utaženější měnové politiky | Vývoj globální poptávky | Problémy s dodavatelskými řetězci | Dolarové zisky | Hospodářství Velké Británie | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Korekce na akciových indexech | Růstové vyhlídky | Apetit k riziku | Konstrukce portfolia | ETF na kryptoměny | Société Générale Group | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Daně z mimořádných zisků | Strop pro výnosy | Standardní daň | Mimořádné dividendy | Mimořádné daně | Transparentní řešení | Další regulace | Vládní politika | Kurzotvorný faktor | Přetrvávající vysoká inflace | Uvolněné fiskální politiky | Konvergenční proces | Pozice ekonomiky | Schodek veřejných financí | Prague Economic Papers | Prognózy českého hospodářství | Očekávaná reakce | Očekávaná reakce centrální banky | Úrokové prostředí | Celosvětová recese | Vývoj války na Ukrajině | Vývoj války | Energetické trhy | Ceny akcií bankovních domů | Dolarový index (DXY) | XAUt | Pohled na akciové trhy | Zisky společnosti | Nulové poplatky | Růstový potenciál | Produkce mědi | Inflace v Evropě | Akvizice Twitteru | USD za tunu | Ceny ropy a plynu | Otevření Číny | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Silná korelace | Výprodeje | Investiční inspirace | Inspirace pro rok 2023 | Visegrádské měny | Fiat měny | Nový dolar | Cenoví hybatelé | Nejvýznamnější hybatelé cen | Hybatelé cen | Potenciální zhodnocení | Dlouhodobé vývoje | Velikost pohybů na ropě | Velikost pohybů | Aktuální průměrná velikost pohybů | Průměrná velikost pohybů | Důležití cenoví hybatelé | Investování do akcií v roce 2023 | Mezinárodní dohody | Rizikový sentiment | ChatGPT | Zpráva Morgan Stanley | Znovuotevření Číny | Oblast kryptoměn | OCI | Invest | Přespřílišné obchodování | Typy nadměrného obchodování | Obchodování na méně volatilních trzích | Rizika nadměrného obchodování | Nižší ziskovost | Vyšší náklady | Likvidace účtu | Ztráta času | Pomocníci s disciplínou | Obchodování s mědí | Dlouhodobé srovnání | Srovnání od finanční krize | Stříbro vs. zlato | Společnost Disney | Kazuo Ueda | Sledování fundamentů | Graf XAUUSD | Měsíční statistiky růstu mezd | Statistiky žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Nová pracovní místa v zemědělském sektoru | Pracovní místa v zemědělském sektoru | Vývoj amerických ropných rezerv | Válka o ropu | Ukázka supportů a rezistencí | Hranice supportu a rezistence | Úvod do Price Action | Kanadský statistický úřad | SVB | Bankovní regulační orgány | Signature Bank | Vklady | Pád SVB | SVB a Signature | First Republic | Ulta Beauty | Obchodování Ulta Beauty | Ulta Beauty Inc | Akcie Ulta Beauty (ULTA) | Akcie Ulta Beauty | Ulta Beauty (ULTA) | ULTA | Nulové poplatky u Purple Trading | Poplatky u Purple Trading | Tip Purple Trading | Shooting Star formace | Převzetí Credit Suisse | First Republic Bank
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Reuters | Rezistence | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | EUR/USD | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Investiční platformy
Investiční platidlo
Investiční platina
Investiční pobídky
Investiční podnik
Investiční pojištění
Investiční poptávka
Investiční poptávka po mincích
Investiční poradce
Investiční poradci

Následující klíčová slova

Investiční portfolia
Investiční portfolia Saxo Bank
Investiční portfolio
Investiční pořad
Investiční principy
Investiční produkt
Investiční produkty
Investiční projekt
Investiční prostředí
Investiční příběh
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít