Sobota 15. června 2024 13:27
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new

Čistá marže

img

Abercrombie & Fitch po výsledcích za 1. fiskální čtvrtletí roste o více než 20 %

29.05.2024 Abercrombie & Fitch (ANF.US) je dnes jednou z nejvýkonnějších amerických společností. Akcie po zveřejnění výsledkové zprávy za 1. fiskální čtvrtletí 2025 (kalendářní únor - duben 2024) rostou o více než 20 % a obchodují se na čerstvých historických maximech. Zisk za 1. fiskální čtvrtletí 2025 se ukázal být lepší, než se očekávalo, a optimistický výhled pro 2. fiskální čtvrtletí 2025 a celý fiskální rok 2025.
img

Walmart po výsledcích za 1. fiskální čtvrtletí roste o 6 %

16.05.2024 Walmart (WMT.US) dnes roste o více než 6 % po zveřejnění zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2025 (kalendářní únor - duben 2024). Americký maloobchodní prodejce vykázal výsledky, které byly mnohem lepší, než se očekávalo, a také se rozhodl zvýšit celoroční výhled.
img

Monday.com po výsledcích za 1. čtvrtletí roste téměř o 20 %

15.05.2024 Americká softwarová společnost Monday.com (MNDY.US) roste o téměř 20 % a je jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Posun ceny akcií společnosti vzhůru byl vyvolán zveřejněním solidní zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 a optimistickými prognózami pro 2. čtvrtletí 2024 i celý rok 2024.
img

Paysafe po výsledcích za 1. čtvrtletí vyskočil o 14 %.

14.05.2024 Paysafe Limited (PSFE.US), americká společnost zabývající se online platbami, se dnes v předmarketingu zotavuje dvouciferným tempem. Skok ceny akcií zhruba o 14 % byl vyvolán zveřejněním pozitivní zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí.
img

Společnost Air Products hlásí za druhé čtvrtletí roku 2024 upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD

14.05.2024 Společnost Air Products (NYSE:APD) dosáhla za druhé čtvrtletí fiskálního roku 2024 zisk na akcii podle GAAP ve výši 2,57 USD, což je o 30 procent více než v předchozím roce. Upravený zisk na akcii ve výši 2,85 USD se meziročně zvýšil o čtyři procenta. Čistý zisk podle GAAP dosáhl výše 581 milionů USD a oproti předchozímu roku vzrostl o 29 procent. Čtvrtletní dividenda vzrostla na 1,77 USD na akcii, což je 42. rok po sobě, kdy se dividenda neustále zvyšuje.
img

ARM Holdings po výsledcích klesla o 8 %.

09.05.2024 ARM Holdings (ARM.US) včera po uzavření burzy zveřejnila zprávu o výsledcích za 4. čtvrtletí 2024. Zatímco výsledky za čtvrtletí leden až březen 2024 byly lepší, než se očekávalo, výhled fiskálního roku 2025 nabízený společností byl považován za poněkud zklamání. To vyvolalo pokles ceny akcií po zisku při včerejším obchodování po provozní době a akcie se dnes v předmarketingu nadále obchodují přibližně o 8 % níže.
img

Co očekávat od výsledků společnosti ARM Holdings?

08.05.2024 Společnost ARM Holdings (ARM.US) má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 4. čtvrtletí 2024. Zpráva bude bedlivě sledována nejen proto, že ARM je společností spojenou s umělou inteligencí, ale také proto, že její poslední čtvrtletní zpráva vyvolala následující den masivní, téměř 50 % skok ceny akcií.
img

Uber se v předobchodní fázi propadl o 7 %

08.05.2024 Společnost Uber Technologies (UBER.US) dnes v předobchodní fázi obchodování na americkém trhu propadá. Akcie klesají o 7 % po zveřejnění zprávy o výsledcích za 1Q 2024. Společnost vykázala tržby a rezervace, které byly víceméně v souladu s očekáváním analytiků, ale zklamala údaji o zisku. Navíc se ukázalo, že zklamáním jsou i prognózy pro 2. čtvrtletí 2024.
img

Microsoft po výsledcích za 3. fiskální čtvrtletí posiluje o 4 % v předobchodní fázi

26.04.2024 Společnost Microsoft (MSFT.US) včera po skončení obchodní seance zveřejnila zprávu o výsledcích za 3. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být mnohem lepší, než se očekávalo, a vyvolala více než 4 % skok ceny akcií v průběhu odpoledního obchodování. Podívejme se na výsledky společnosti za 3. fiskální čtvrtletí a na výhled na aktuální čtvrtletí.
img

Co dnes očekávat od zpráv o velkých technologiích❓

25.04.2024 Dnes po skončení seance na Wall Street budou obchodníkům nabídnuty zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 od tří známých amerických technologických společností. Alphabet (GOOGL.US), Microsoft (MSFT.US) a Intel (INTC.US). Zprávy těchto tří společností by mohly pomoci utvářet sentiment vůči americkému technologickému sektoru. Obchodníci by však měli mít na paměti, že trhy jsou nepředvídatelné a překonání zisků nemusí znamenat růst cen akcií po zveřejnění výsledků - zklamání z výsledků společnosti Tesla poslalo akcie výrobce elektromobilů do vzduchu, zatímco společnost Meta Platforms se v předobchodní fázi propadá, přestože vykázala lepší než očekávané výsledky. Pojďme se krátce podívat na to, co trh očekává od společností Alphabet, Microsoft a Intel a na co se zaměřit.
img

Hasbro po výsledcích za 1. čtvrtletí vzrostlo o více než 10 %

24.04.2024 Hasbro (HAS.US), americká společnost vyrábějící hračky a hry, je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Po zveřejnění zprávy o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024 dnes před otevřením trhu akcie rostou o více než 10 %.
img

Tesla po výsledcích za 1. čtvrtletí vzrostla v premarketu o 12 %.

24.04.2024 Tesla (TSLA.US) včera po ukončení seance na Wall Street oznámila zprávu o výsledcích za 1. čtvrtletí 2024. Zpráva se ukázala být zklamáním ve srovnání se středními očekáváními analytiků sestavenými agenturou Bloomberg. Akcie se však během včerejšího obchodování po hodině shromáždily a drží si tyto zisky i dnes před uvedením na trh, protože někteří říkají, že výsledky nejsou tak špatné, jak se obávali.
img

Co očekávat od výsledků Tesly❓

23.04.2024 Tesla (TSLA.US) je naplánována na toto úterý po skončení seance na Wall Street zveřejnit svou zprávu o zisku za 1. čtvrtletí 2024. Akcie Tesly klesají již více než půl roku a nedávno klesly na nejnižší úroveň od konce ledna 2023. Zpráva o výnosech může být šancí změnit sentiment na akcie, ale společnost bude muset prokázat, že se výhled zlepšuje.
img

Analýza společnosti STMicroelectronics, evropského konkurenta společnosti Nvidia

23.02.2024 Umělá inteligence, prohlášená za nejvýznamnější revoluci 21. století, je v centru současných debat z vědeckého, etického a obecně civilizačního hlediska. Toto významné téma má silný dopad na trhy prostřednictvím technologického sektoru. Závod o inovace se nyní stal klíčovým cílem amerických technologických gigantů.
C:\fakepath\Nvidia-akcie-22022024.jpeg

Nejočekávanější výsledky roku jsou tady! Může Nvidia pokračovat v růstu?

22.02.2024 Asi jen málokterá společnost vzbudila v posledním roce tolik emocí jako Nvidia. Ta byla kdysi známá především jako výrobce grafických karet pro hráče, ale v průběhu let pronikla i do dalších segmentů. Můžeme zmínit například automobilový průmysl nebo profesionální vizualizaci. Všechny 3 výše zmíněné segmenty však v posledních letech ustoupily do pozadí a celý byznys Nvidie se v současnosti točí kolem jediné věci, kterou je umělá inteligence (AI). Kromě výše uvedených segmentů má totiž Nvidia také segment datových center, kde prodává specializované čipy pro výpočty AI. Díky AI boomu posledních měsíců se jeden takový čip s označením H100 nebo H200 prodává až za 40 000 USD. Není tedy divu, že pouze tento segment tvoří více než 80 % příjmů společnosti a firma jako taková se stala miláčkem mnoha investorů. Má ale ještě prostor, kam růst dál? Kvartální výsledky z tohoto týdne nám ukazují, že Nvidia je v jedinečné pozici a do budoucna má velké plány.
img

Uber vstoupí do S&P 500 🗽 Bude reagovat na známý "fenomén" Wall Street?

11.12.2023 Po několika měsících burzovní horské dráhy na akciích Uberu se letos podařilo akcie společnosti zvýšit o téměř 150 %, takže jejich výnos je srovnatelný s výnosem Bitcoinu. Nyní se Uber nachází v bodě obratu. Nedávno se jí podařilo dosáhnout ziskovosti a nyní před společností stojí velká příležitost. Dne 18. prosince letošního roku se Uber připojí k "elitní" skupině společností kótovaných na největším americkém indexu S&P 500, kde nahradí společnost Sealed Air Corp.
img

Společnost Generac ukončila špatnou sérii a po výsledcích za 3. čtvrtletí vzrostla o 15 %

01.11.2023 Akcie výrobce průmyslových, přenosných a domácích generátorů elektrické energie Generac Holdings (GNRC.US) jsou dnes nejsilnějším růstem v rámci celého indexu S&P 500. Po výsledcích za 3. čtvrtletí se akciím podařilo přerušit katastrofální sérii poklesů, během níž prakticky vymazaly tři roky rychlého růstu akcií. Společnost zachovala celoroční výhled, přičemž zisk na akcii i tržby překonaly odhady analytiků.
img

Nike po výsledcích roste o 8 %

29.09.2023 Včera po skončení seance reportovala společnost Nike, Inc (NKE.US). Známý výrobce obuvi se však již delší dobu potýká s negativním sentimentem kolem svého podnikání. Společnost Nike nebyla sama, kdo zažíval těžké období, protože pandemie si vybrala svou daň na všech výrobcích obuvi. Zvýšené náklady na dopravu, ale také vleklé situace v Číně spolu s globální inflací, vysokými cenami ropy, vlny a polyesteru způsobily pokles marží v obuvnickém sektoru, což jsme viděli i na cenách akcií společností. Včera zveřejněná čísla však začínají vrhat světlo na konec tunelu v obuvnickém sektoru a zdá se, že se tento sektor pomalu staví na nohy.
img

Akcie WalMart v předobchodní fázi rostou díky dobrým výsledkům za 2. čtvrtletí 💵

17.08.2023 Výsledky největšího maloobchodního řetězce v USA, WalMart (WMT.US), potvrdily celkovou sílu amerického spotřebitele a dobrou kondici podnikání společnosti. Zpráva ukázala, že zaměření společnosti na potravinářské zboží na úkor "diskrečního" zboží, jako jsou spotřebiče, domácí spotřebiče a další, přineslo zamýšlené výsledky. Tržby z elektronického obchodu se meziročně zvýšily o 24 %, přičemž tržby z prodeje v USA - hlavním trhu společnosti - vzrostly o téměř 6,3 %. Pro srovnání, konkurenční Target (TGT.US) včera oznámil o 5,4 % nižší meziroční tržby v USA a slabší výhled na celý rok.
img

Airbus s největší zakázkou v historii letectví ✈

19.06.2023 Německý gigant Airbus (AIR.DE) obdržel rekordní objednávku na 500 letadel od největší indické letecké společnosti IndiGo. Společnost dodá letadla A320 - dohoda byla oficiálně oznámena dnes na pařížském leteckém veletrhu, kde nové objednávky oznámilo i několik dalších společností včetně MTU Aero Engines (MTX.DE), americké HEICO (HEI.US) a Boeing (BA.US), který hodlá kvůli rostoucí poptávce zvýšit výrobu modelů 737.
img

Akcie týdne - Bunge (15.06.2023)

15.06.2023 Nedávná rally na akciových trzích byla poháněna šílenstvím kolem umělé inteligence a pokrýváním krátkých pozic na meme-akciích. Vzhledem k veškerému rozruchu kolem těchto akcií bylo pro obchodníky snadné přehlédnout jiné pozoruhodné akciové zprávy, jako například jedno z největších oznámení o fúzi zemědělských podniků v historii! Bunge (BG.US), americká zemědělská společnost, toto úterý oznámila, že od Glencore (GLEN.UK) koupí společnost Viterra, která se zabývá manipulací s obilím.
img

Odrazí se vyšší cena litia na akciích Albemarle? 📊

11.05.2023 Albemarle (ALB.US) je největším světovým producentem lithia používaného v elektromobilech. Společnost také poskytuje služby v chemickém průmyslu (včetně bromu, chemické katalýzy, rafinace ropy, bezpečnosti potravin a dalších specializovaných služeb). Nejnovější komentář analytiků Bank of America (BofA) ukazuje, že banka očekává stabilizaci cen lithia, které již řadu měsíců klesají. To by mohlo naznačovat lepší sentiment kolem akcií výrobců lithia. V posledních dnech Tesla (TSLA.US), jeden z největších zákazníků společnosti (elektrické baterie), oznámila, že staví masivní továrnu v Texasu. Uvedl však, že nehodlá opustit služby Albemarle.
img

Podpoří vyšší poptávka po EV palladium a akcie Albemarle? 📊

23.03.2023 Albemarle (ALB.US) je největším dodavatelem lithia pro baterie elektrických vozidel od roku 2020. Ceny lithia jsou klíčovým faktorem ziskovosti společnosti – nálada kolem jejích akcií se zhoršila, protože ceny lithia klesly. Albemarle se také specializuje na chemické služby (brom, katalyzátory), ale lithium představovalo 68 % jejích příjmů v roce 2022. Společnost vydala optimistické předpovědi pro rok 2023 a očekává zlepšení poptávky. Hlavními riziky se jeví přízrak finanční krize, přísnější úvěrové podmínky pro spotřebitele a potenciální geopolitická rizika vyplývající z napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Společnost má výrobní závod v Číně.
img

Immersion Corp překonává NASDAQ 📈 Býci jsou zpět po novém programu odkupu akcií

04.01.2023 Akcie společnosti Immersion (IMMR.US), která se zabývá haptickými technologiemi, si během včerejší seance připsaly téměř 8 % a před otevřením burzy se obchodují o 3 % výše, protože investory optimisticky naladil nový program zpětného odkupu akcií v hodnotě 50 milionů USD a zvláštní dividenda, kterou společnost plánuje poskytnout akcionářům. Včerejší nárůsty se odehrály při vysokém objemu, který téměř třikrát převyšoval průměr.
img

"Dvanáct dní Vánoc" - 12 firem pro Santa Claus Rally

28.11.2022 Santa Claus rally - fenomén na burze, který mnoha obchodníkům připravil úspěšné Vánoce a s trochou štěstí i příjemně strávené v nějakém exotickém koutě. Od poloviny října jsme byli svědky dynamického oživení nejen na varšavském, ale i na zahraničních obchodních parketech. Nabízí se tak otázka, zda letošní burzovní Ježíšek přinese jako dárek Rally s pokračováním růstů přes hradbu strachu? Nebude však cena sklouzávat ze strmého svahu kopce, který se buduje od poloviny října, a vytvoří tak příležitost pro bolestivé obchodníky, kteří v současné době nemají ve svém portfoliu žádné nebo jen málo akcií a čekají na slevu, která by zažehla novou růstovou vlnu? 
img

Akcie Twitter v hledáčku Elona Muska. Odkoupí Twitter za 54,20 USD za akcii?

20.04.2022 O akcie Twitter (TWTR) projevil zájem zakladatel a majitel automobilky Tesla Elon Musk. Ten nedávno koupil větší část akcií této společnosti. Následně přišel s nabídkou na odkoupení celé firmy za 2,9 miliardy USD. Povede se nejbohatšímu muži na světě odkoupit Twitter? A jak se proti tomuto kroku daná společnost brání?
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Akcie Alibaba od října 2020 klesly o více než 66%. Jedná se o příležitost k nákupu?

21.12.2021 Akcie Alibaba (BABA) jsou stále v hlubokém poklesu. Především díky tomu, že jsou soustavně v nemilosti ze strany investorů, čínských a amerických regulačních orgánů. Zatímco Čína na Alibabu stále zaklekává, ze strany amerických regulačních orgánů zase hrozí delistování z amerických burz. To se přirozeně podepsalo i v hospodářství podniku, což si ukážeme v rámci fundamentální analýzy.
img

Vývoj „korona" farmaceutických firem

14.06.2021 Farmaceutické společnosti, které dokázaly nejrychleji vyvinout vakcínu na koronavirus, vytěžily nejvíce z recese, ze které se pomalu vzpamatováváme. Nejznámější farmaceutické společnosti spojené s koronavirem jsou: Moderna, Pfizer, BioNTech a konsorcium AstraZeneca. Společnosti i v současnosti zásobují největší část světa vakcínou na koronavirus, kterou vyvinuly, dostaly pobídky od vlád a uzavřely kontrakty na velký objem budoucích dodávek.
img

Brand Finance: Značka Amazon má poprvé hodnotu přes 200 mld. USD

22.01.2020 Značka Amazon zůstává nejhodnotnější na světě, poprvé ale překonala 200 miliard dolarů. Proti loňsku se hodnota značky zvýšila o 18 procent na 220,8 miliardy dolarů (přes pět bilionů Kč), na první příčce je už třetím rokem. Uvedla to dnes společnost Brand Finance, která tyto trendy sleduje. Druhý je Google, který z tohoto místa sesadil firmu Apple. Všechny tři značky patří firmám ze Spojených států.
img

Nike (NKE): Souhrn výsledků za IV. čtvrtletí fiskálního roku 2017

13.07.2017 29. června na konci čtvrtečního zasedání, firma Nike zveřejnila zprávu za čtvrté čtvrtletí roku 2017. Můžeme s jistoto...
img

Nike (NKE): Souhrn výsledků za IV. čtvrtletí fiskálního roku 2016

13.07.2017 29. června na konci čtvrtečního zasedání, firma Nike zveřejnila zprávu za čtvrté čtvrtletí roku 2017 let. Můžeme s jistotou říci, že výsledková sezóna začala ve Spojených státech. Neváhejte a čtěte.
img

X-TRADE BROKERS DOM MAKLERSKI S.A. VSTOUPIL NA VARŠAVSKOU BURZU CENNÝCH PAPÍRŮ

10.05.2016 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. (dále “XTB? nebo “Společnost?), mezinárodní poskytovatel obchodních a investičních produktů na OTC (over-the-counter/mimoburzovním) trhu, se stal další ze společností kótovaných na hlavním trhu Varšavské burzy.
img

Akcie 3M jsou růstovým příběhem i po více než 100 letech existence

22.10.2015 V seriálu věnovanému akciím z indexu Dow Jones se po představení samotného indexu a akcií Procter & Gamble (PG) budeme věnovat dalšímu americkému gigantu – dříve známému jako Minnesota Mining & Manufacturing Company, dnes zkráceně 3M.
img

Překvapí akcie US bank výsledky za Q3?

14.10.2014 V pátek trhy protnuly klíčovou úroveň supportu na indexu S&P 500 a zavřely poprvé od listopadu 2012 pod úrovní 200-denního průměru. Minulý týden byl ve znamení korekce, přestože výsledková sezona začala pozitivními výsledky Alcoa (AA) a ve čtvrtek také pozitivně překvapila Pepsi (PEP). Tento týden se výsledková sezona rozjíždí naplno a uvidíme, zda medvědi budou zahnáni silnými výsledky firem. Dnes před otevřením trhu odstartují tento maraton akcie US bank Citigroup (C), JP Morgan (JPM) a Wells Fargo (WFC).
img

Proč jsou akcie výrobců pevných disků i při nízkém P/E drahé?

30.10.2012 V polovině roku 2011 do výroby hard disků negativně promluvily záplavy v Thajsku. Ty zničily až 60 procent továrních kapacit největšího světového výrobce disků firmy Western Digital. Podíl společnosti na celosvětovém trhu dosahuje zhruba 45 procent. Vzpamatovat se pak firmě trvalo několik měsíců. Záplavy znamenaly pro celé toto odvětví velký zádrhel, přičemž během druhé poloviny roku 2011 bylo zasaženo téměř 25 až 30 procent globálního průmyslu počítačových disků.
Související klíčová slova: Twitter (TWTR) | Barron's | Býčí pohyb | Ostatní příjmy | ANF.US | Čekací doba | FCF | Výnosy dluhopisů | Daňová optimalizace | Celkový zisk | Jack Ma | Dlouhé pozice | XTB Group | Lithium | Výsledky roku | Vývoj | Obchodní platformy | Home Depot (HD.US) | Walmart (WMT.US) | Analýza akcie | EUR | PTR | Štěstí | Spotřebitelské výdaje | Akcie TWTR | Outperform | Nedostatek čipů | Ex-date | Dnešní obchodování | SEC (Securities and Exchange Commission) | Očekávání | Korelace | Volatilní | Brand Finance | Target (TGT.US) | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | LI.US | Příležitost k nákupu | Pro investory | Masivní propouštění | Aramco | Investice | Louis Dreyfus | Potenciál | Support | Edge | Akvizice | Škoda Auto | Prognózy | NYSE | Rekord | Viterra | Obchodní seance | Impuls | General Electric | Vanguard | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Předseda představenstva | Goldman Sachs | Čistý příjem | Konkurenti | Akcie společnosti | IFX | Softwarová společnost | Rostoucí výnosy | Rezistence | Cenné papíry | Výnos | P/S | CAC 40 | 100 miliard dolarů | IHNED | Běžná likvidita | Meituan | Investiční strategie | Slabá poptávka | Meta Platforms (FB) | Airbus SE | Exchange | Alcoa | Společnost Immersion | Hasbro | Kontrakty | Microsoft (MSFT.US) | Vakcíny na koronavirus | AI | Metaverse | Capital Expenditures | ETF na S&P 500 | Posilování dolaru | Uber Technologies | Peníze | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Francie | Medvědí trh | Prognóza | IMMR | Služby | Vývoj akcií Tesly | Saxo Bank | Palladium | Tipy na zajímavé akcie | Americká softwarová společnost | INTC.US | Kapitál | USD | Lukáš Baloga | Výhled poptávky | Current Ratio | Upravený zisk | Technická analýza | Pozornost investorů | Burzy | Plány | Chemický průmysl | ProfitLevel | Prodávat akcie | Býčí divergence | Energetické akcie | Cestování | Na burze | Ant Group | Cash flow | PYPL.US | Intel dnes | Split | CD Projekt | HD.US | Spekulovat | CSRC | Disney (DIS.US) | CFD kontrakty | Price-to-Earnings | Značka Amazon | Sazby hypoték | Alibaba Group Holding Limited | Společnost Glencore | Roční růst | Náhled na akcie | Model 3 | CISCO | Kapitálový trh | Pozitivní zprávy | Nedostatkové čipy | Investovat | Elon Musk | Caterpillar | Pokles ceny akcií | Tesla Elon Musk | Americký prezident | Dodávky čipů | Společnost Pfizer | 1 milion | Výrobci elektromobilů | Maloobchodní prodejce | Investovaný kapitál | Portfolio | Globální ekonomiky | Rekordní zisk | Čínští výrobci | Lepší výsledky | Investoři | Prezident | AMD | Nárůst ceny | Snížení nákladů | Zisk | Sealed Air Corp | Velké firmy | Investiční | Moderna | Zveřejnění zprávy | Immersion | AT&T | ROA | BABA | DIS.US | Tržní podíl | Fiskální rok | Nižší poptávka | Current ratio | Analýzy | Koupit akcie | P/E | Zpráva | Prodej | Uber | Tencent | Nabídka | Tržní kapitalizace | Management | Huawei | Akcionáři | Obchodní týden | S&P | Ziskovosti společnosti | Vývoj akcií | GAAP | Akcie společnosti Amazon | Pandemie COVID | Obchodování | Dobré výsledky | Výkonnost indexu | Zprávy | Majitel | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Airbus | Meta | Akciový analytik | Oznámení | FB | TSMC | Finanční nástroje | Pandemie COVID 19 | Fundamentální analýza akcie | Fenomén | Silný růst | Vyhlídky | Covid | CZ | Společnost XTB | Bydlení | Snižování cen | iFX | PEG | Pokles tržeb | 3M | Nejdůležitější události | Předpověď | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Nio | Výsledky | Vyšší poptávka | Přehled | Riziko recese | Výrazný pokles | Tržní ceny | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Bank of America | TIM | Fundamentální analýza | Propad | Zajímavé akcie a ETF | Převodník měn | Retracement | Asie | Údaje | xStation | Výkonnost | Příjmy z reklamy | Vlastnictví | Alibaba | Thoma Bravo | Indigo | Očekávání analytiků | Objem | Automobilky | WMT | Společnost Arm | Over-The-Counter | Společnost Nvidia | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | BofA | Graf | IMMR.US | Hodnota firmy | Index S&P 500 | Abercrombie & Fitch (ANF.US) | Terminál | Pfizer | Studie | Akcionáři společnosti | Ant | Short | Polsko | Celkové výsledky | Zveřejněná data | Technická analýza AMD akcie | Americká společnost | PYPL | Přijetí | High | Evropa | Amazon (AMZN.US) | Disney+ | Finanční krize | Ropná společnost | Pokles ceny | Vizualizace | ARM.US | Ropná krize | TSLA | Earnings | Trump | Růstový potenciál | Technické analýzy | Brokers | Komoditní CFD | Obchodní strategie | Provozní výnosy | BA.US | Sell the news | ex | Ziskové marže | USA Donald Trump | Býčí signál | Technologické firmy | Akcie firem | Frustrace | Výdělky | Pozornost | Indikátor RSI | Automobilový průmysl | Trh | Nárůst zásob | Medián | Komise | Li Auto (LI.US) | Další rozvoj | ICBC | S&P 500 | Fed | OpenAI | Korekce | JDE | Wells Fargo | Google | ProCent | Platforms | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Zveřejnění výsledků | Znalost | Dopad na trhy | Lowe's | Yahoo | Vzdělávací webináře | Nejistota | Stock | Apollo | Růst tržeb | UBER.US | Poměr P/E | Rating | Amundi | Společnost Alphabet | Poměr P/S | Microsoft | Příležitosti | Společnost Tesla | Hotovost | Commission | Společnost Meta Platforms | Sell | Pravděpodobnost | Propouštění zaměstnanců | Markets | Představenstvo | MSFT.US | Vhodný čas na nákup akcií | Spotřební zboží | Objem obchodů | Twitter | Activision | Centrální banka | Vice | Další růst | AMD akcie | Walmart | CL | LYNX | Opce | Donald Trump | Čistý zisk | Úvěrové podmínky | Visa | Boeing (BA.US) | Lineární regrese | Zadlužení | Alphabet (GOOGL.US) | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | X-Trade | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Spoluzakladatel | S&P 500 a Nasdaq | Analytici | Akcie ARM | Azure | Equity | BNP | Provozní zisk | Škoda | VaR | Baidu | Situace | AMD a Xilinx | Chevron | Zpomalení globální ekonomiky | US100 | Předseda | Nižší růst | Prime | TSM | Rok 2024 | CVX.US | Nvidia (NVDA.US) | Boeing | Ekonomiky | Indexy CFD | Společnost Walmart | Nákup akcií | Apple | CFD | Vánoce | Open | Cena akcie | Dluhy | Financovat | Řetězec | Fond | JP Morgan | Ztráta | Fortune | Arm | COST | Alibaba Group | Zveřejnění výsledků hospodaření | Indikátor Stochastic | CVX | Tržby | Cena | Analytici Goldman Sachs | Provozní zisk před odpisy | DOT | Air | Akcie 3M | Závazek | Přenos | Ceny akcií | EBay | Proroctví | Ceny | Intel (INTC) | Technologie | Hypoteční sazby | TSLA.US | Dluhopisy | Agentura Bloomberg | SNY | Pokles | Finance | Margin | Large Cap | Počet uživatelů | Upravený zisk EBITDA | Abercrombie | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | NVDA | Obchodník | Akcie týdne | MRNA | Býčí trh | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Obchodování na americkém trhu | ROE | Indikátor | Intel (INTC.US) | MTU Aero Engines (MTX.DE) | Rizika | Paypal Holdings | Čínská vláda | Alokace | EBIT | Daně | Pokles indexu | Hodnota značky | Immersion Corp | Alibaba (BABA) | Momentum | Pozitivní sentiment | Konsorcium | Zisky | BNP Paribas | Konsenzus | Bývalý prezident | Prodávající | TradingEconomics | Akcie Visa | FXstreet | Analytika | Doporučení | Pullback | Obchodníci | Přecenění | Breakout | Capital | Velké riziko | Růst cen | Akcie Pfizer | RSI | Poptávka | Fitch | Financování | Akcie Walmart | Cenový graf | Výrobce čipů | Čína | Obchodovat | Investor | Dividenda | Uzavření trhů | Medvědi | Spotřebitel | Klouzavý průměr | Investiční výdaje | Odhodlání | HAS | Hrozba recese | ETF fondy | Bod | Zisk společnosti | Společnost Arm Holdings | Problémy | Tesla (TSLA.US) | Ziskovost | ROCE | Technology | Podnik | Firma | Inflace | Advanced Micro Devices | Marže | Negativní zprávy | Akcie Alphabet | Načasování | Alphabet | Výsledky Tesly | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Signály | Podílník | Restrikce | Optimismus | Facebook | Společnost Air Products | Kurz | 256/2004 | Pokles výnosů | Poptávka po čipech | Fibonacciho retracement | Dolar | MALL | Negativní vývoj | Byznys | Akcie Alibaba (BABA) | Akcie společnosti Amazon.com | Prezident USA | Bank of New York Mellon | Opční trhy | Obchod | Dividendový výnos | Federální rezervní banky | Breakout Trader | Zpomalení růstu | Didi Global | Počet obyvatel | Fibo | GLEN | Santa Claus Rally | Citigroup | Softbank | Sony | Hospodářství | ROIC | EV | Ohlédnutí | EU | EBITDA | Největší zisk | Miliardy | Zisková marže | Portfolia | Tesla | MTX.DE | ARM | Samsung | Recese | Růst akcií | xStation 5 | Výhled na rok | Pandemie | Spekulace | Air Products | Kapitálové výdaje | Ceny energií | Intel | Walt Disney (DIS.US) | Nejrychleji rostoucí | Prezident Donald Trump | Technologický sektor | Předpovědi | Společnost Microsoft | Trend | Akcie a ETF | Adidas | Oslabení | Platforma | Manufacturing | Akcie společnosti Nvidia | Úsilí | Finanční ukazatele | Nařízení | Farmaceutické společnosti | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Mileniálové | Baterie | Průmysl | Očekávané výsledky | Marže společností | Tempo růstu | Bankovnictví | Odkup vlastních akcií | Scotiabank | Nadhodnocení | Divergence | ETF | Analýza společnosti | Akcie klesají | Akciové trhy | Zajímavé akcie | Guidance | Reinvestování | APP | Výprodej | Spojení | Pokles indexu S&P 500 | Rally | Bear | Výplatní poměr | Akcie Citigroup | Aktiva | Fundamentální analýzy | Začátek výsledkové sezóny | Prodejní tlak | Mateřská společnost | Společnost Arm Holdings (ARM.US) | Business | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | Albemarle | Růst cen akcií | Pokles cen | TikTok | Čínská centrální banka | Inovace | Akcie Tesly | Čínské akcie | Snížení cen | Čistá zisková marže | | Private equity | Čas na nákup akcií | Majetek | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Sentiment | Silná konkurence | Historie 3M | Konkurence | Nálada na trhu | Letecké společnosti | Kapitalizace | Rentabilita | Komunikace | Převzetí Twitteru | Yahoo Finance | HEICO | Poplatky | Nike | Velká Británie | Globální společnost | Další vývoj | Nejočekávanější výsledky roku | Indexy S&P | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Letectví | Měnové páry | Akciové opce | Chevron (CVX.US) | Sazby | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Pohyb ceny | Abercrombie & Fitch | Intradenní obchodník | Historická maxima | Volný peněžní tok | Zhodnocení | Vysoké zhodnocení | Výhled | Výnosy | Hry | Odpovědnost | Propouštění | PayPal | Dostatek likvidity | Hospodářské výsledky společnosti | Expanze | X-Trade Brokers | Mateřská společnost Googlu | Fondy | Investování | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Situace v Číně | Zemědělská společnost | Hrubá marže | GOOGL.US | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Společnost Intel | New York | Katastrofy | MSFT | Krize | Price-to-earnings ratio | Optimistický výhled | BlackRock | Vlastní akcie | Contracts for difference | Objednávky | CEO | Investice společnosti | Trhy | Akciový trh | Podíl akcií | Akcie Tesla | Generální ředitel | Cíle | Provozní náklady | Investiční skupiny | Dotcom | Rozvoj | Klouzavé průměry | Likvidita | Akcie Boeing | Transakce | Zásoby společnosti | Glencore | Nová historická maxima | Energie | Trade Brokers | Peněžní tok | Zpravodajství | Značný pokles | Dividendy | Ceny akcií Tesly | Jasný signál | Pracovní síly | Aktivity společnosti | KeyBanc | Fúze | Miliardy dolarů | Snižování nákladů | Regulační orgán | Společnost AMD | Nové prognózy | Světová zdravotnická organizace | Peníze navíc | IPO | Výrobce obuvi | Miliardy USD | Provozní marže | Tržby společnosti | Pinduoduo | Signál | EPS | Ropy | Historie | Dividendové výnosy | Pingan | Výdaje | Hlediska technické analýzy | Zisk EBITDA | Společnost | ARM Holdings | Xilinx | Likvidní | Cena akcií | Představenstvo společnosti | XTB Research | Rozšíření | Komise v přenesené pravomoci | Volatilita | D1 | United Technologies | Akcie Amazon | Umělé inteligence | Eura | Neúspěch | Ztráty | Akcie AMD | ACT | Organizace | Alipay | Očekávaný zisk | Gap | Celkové příjmy | XTB.cz | TGT | Růst | Mimořádné dividendy | Akcie společnosti Alphabet | Očekávání zisku | Příjmy | Hospodářské výsledky | Zajištění | Yeezy | Bunge (BG.US) | Index | Vánoční rally | Cenový pokles | Komoditní | Infineon | Akcie Alibaba | MiFID II | Sealed Air | Čínský trh | Komodity | Investiční fond | Meziroční růst | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Nárůst ceny akcií | ČTK | Výsledkové zprávy | Uber Eats | Graf AMD akcie | Cap | WMT.US | Albemarle (ALB.US) | Dna | Investoři z Wall Street | Odvětví | EBITDA marže | Poradenství | Alibaba akcie | Společnost Uber | CEE | Koronavirus | Medvědí trend | Procter & Gamble | Fundamenty | Pokračující výprodej | Ferrari | Forex CFD | Akcie společnosti Uber | Prohlášení | Největší ETF | Uber Technologies (UBER.US) | CDR | Zisk na akcii | Analýza | Akcie Twitter (TWTR) | All Time High | Nike (NKE.US) | Návratnost | Nvidia | Fundamentální analýza AMD akcie | Banka | GLEN.UK | Pracovní místa | Fundamentální náhled | Regulační orgány | Včerejší seance | Očekávání ziskovosti | NVDA.US | Target | Vývoj ceny akcií | Výkon | ATH | PayPal Holdings (PYPL.US) | Instagram | Copilot | Progres | Rozdělení akcií | ADS | Akumulace | Klesající struktury | Bloomberg | Celoroční výhled | Bývalý prezident USA | Zlepšení | Cena akcií společnosti | Vakcína | Akcie kybernetické bezpečnosti | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Tesla dnes | Wall Street | ADM.US | Trigger | Volatilní období | Glencore (GLEN.UK) | WP | Nemovitosti | Výkonnost indexů | Hospodaření | Futures | Akcie Uberu | Riziko | FXstreet.cz | XTB | Obchody | Konkurent | xStation5 | Airbus (AIR.DE) | Podpora | Čínská společnost | Portfólia | Volatility | MTX | Solidní výsledky | Uzavření transakce | Očekávání trhu | E-commerce | Akcie Airbusu | Meta Platforms | Graf akcie | Burze | Panické výprodeje | Bank of America (BofA) | Marketingová komunikace | JD.com | Elektromobily | Riziko poklesu cen | Akcie společnosti PayPal | Saudi Aramco | CAPEX | Tržní kapitalizace společnosti | CD Projekt (CDR.PL) | Dceřiné společnosti | Amazon | Společnost Nike | AIR.DE | NYSE:APD | Home Depot | Investiční doporučení | Ceny lithia | Procter & Gamble (PG) | Velké technologické firmy | Zvýšení ziskovosti | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Rostoucí úrokové sazby | Trader | Hodnota akcií | AAA | News | Technický náhled | Uber (UBER.US) | MIFID | Podnikání | Účinnost vakcíny | Immersion (IMMR.US) | Švýcarské společnosti | Vývoj ceny | Instrumenty | AMZN.US | WHO | Pozice | Dlouhodobý investor | Pfizer/BioNTech | Dodavatelské řetězce | SEC | Prudký růst cen | REIT | TradingView | Regrese | Dow Jones | CARA | Úrokové sazby | CNY | Budoucnost | Ocenění | Banky | Dodavatelský řetězec | Zisk Tesly | 737 MAX | BG.US | Narušené dodavatelské řetězce | Bunge | Čínské vlády | NKE | Bloomberg Terminal | STMicroelectronics | Politici | Kotace | Akcie výrobce elektromobilů | MTU Aero Engines | Výrobce elektromobilů | TWTR | Výhled na rok 2024 | Finanční situace | HAS.US | Webináře | Didi | Obchodní příležitosti | USA | WhatsApp | Dobré časy | TGT.US | GOOGL | Daň z příjmu | Nasdaq | Společnost Meta | Odhady analytiků | Geopolitické napětí | Bloky | Adidas (ADS.DE) | Stochastic | Práce | FOREX | JD | AMZN | Akcie Twitter | Nejočekávanější výsledky | PetroChina | DCF | Klesající struktura | Společnost Albemarle | OTC | Astrazeneca | Samořízení | Low | Taiwan Semiconductor | CDR.PL | Stock Trader | INTC | Podnikání na kapitálovém trhu | Další pokles | Akcie | Úspěch | Ukazatele | Li Auto | Arm Holdings (ARM.US) | Umělá inteligence | LOW.US | Disney | Británie | Zlepšení nálady | APD | Lowe's (LOW.US) | Překážky | Inflace v USA | Očkování
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Čipové společnosti
Čipový gigant
Čipy navržené firmou Arm
Čipy používané k napájení ChatGPT
Čísla o inflaci
Čísla platebních karet
Čistá energie
Čistá hodnota
Čistá hodnota aktiv
Čistá hodnota jmění

Následující klíčová slova

Čistá místa
Čistá spekulace
Čistá úroková marže
Čistá zisková marže
Čistá ztráta
Čistě akciová portfolia
Čisté bohatství
Čisté krátké pozice
Čisté nákupy zlata
Čisté nákupy zlata centrálními bankami
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít