Neděle 10. prosinec 2023 15:09
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V4)
reklama
Fintokei SwiftTrader

Klíčová slova - Netflix (NFLX.US)

img

Netflix po nárůstu počtu předplatitelů ve 3. čtvrtletí vyskočil v předobchodní fázi o 12 % výše

19.10.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) po zveřejnění zprávy o výsledcích za 3. čtvrtletí 2023 vzrostla v odpoledním obchodování o 12 %. Za tímto nárůstem stojí dobré důvody, protože zpráva se ukázala jako hvězdná, zejména pokud jde o přírůstky nových předplatitelů. Pojďme se na zprávu podívat!
img

Netflix dnes hlásí výsledky za 3. čtvrtletí 2023!

18.10.2023 Netflix (NFLX.US), americká společnost zabývající se streamováním videa, má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 3. čtvrtletí 2023. Společnost nedávno zahájila úspěšný zásah proti uživatelům sdílejícím hesla a očekává se, že v nadcházejících čtvrtletích přispěje k růstu počtu předplatitelů. Kromě toho sílí zvěsti, že Netflix může rozhodnout o zvýšení cen. Pojďme se rychle podívat na to, co trhy očekávají od výsledků Netflixu za 3. čtvrtletí!
img

Makrokalendář: Inflace v eurozóně, Netflix a Tesla v centru pozornosti

18.10.2023 Futures na evropské indexy dnes otevřely poklesem, protože nálada na světových akciových trzích opět mírně oslabila v důsledku obav z eskalace války na Blízkém východě po dramatické bilanci ostřelování nemocnice Al-Ahli v pásmu Gazy. Ceny ropy reagovaly růstem (také v návaznosti na včera zveřejněnou zprávu API, která ukázala mnohem větší než očekávaný pokles zásob), přičemž index VIX dnes zaznamenal mírné zisky.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (16.10.2023)

16.10.2023 První celý týden výsledkové sezóny Wall Street za Q3 2023 právě začal. V rozvrhu stále dominují finanční instituce, jako tomu bylo v předchozím týdnu, ale tok zisků bude tento týden mnohem rozmanitější.
img

➡️Co očekávat od výsledků společnosti Tesla? 🚗

19.07.2023 Dnes po skončení obchodování na Wall Street začíná výsledková sezóna za 2. čtvrtletí 2023 mezi společnostmi s největší tržní kapitalizací (společnosti tvořící tzv. "velkolepou sedmičku"). V hledáčku investorů jsou např: Tesla (TSLA.US) a Netflix (NFLX.US). O samotném náhledu na výsledky Netlixu si můžete přečíst zde, zatímco my se zaměříme na to, co dnes večer může představit společnost Elona Muska.
img

Netflix na nejvyšší úrovni od ledna 2022 po otevření služby Netflix Bites

14.06.2023 Akcie společnosti Netflix (NFLX.US) pozitivně reagovaly na zprávu o otevření první restaurace Netflix Bites v Los Angeles. Investoři považují stravovací služby za nový způsob zpeněžení značky a jejího uznání. A potenciálně zcela nový zdroj příjmů. Očekává se, že jídla v restauraci budou navazovat na oblíbené pořady streamovací služby a přilákají fanoušky, i když zatím není jasné, v jakém měřítku chce společnost podnikání v oblasti stravovacích služeb rozšiřovat.
img

Akcie týdne- Netflix (21.04.2023)

21.04.2023 Americká společnost Netflix (NFLX.US), která se zabývá streamováním videa, oznámila na začátku tohoto týdne výsledky za 1. čtvrtletí 2023 a ukázalo se, že jsou zklamáním. Zatímco hlavní výsledky byly většinou v souladu s očekáváním, zpomalující se růst počtu předplatitelů vyvolal obavy a způsobil pokles akcií společnosti. Byla však zpráva opravdu tak špatná? Podívejme se na podrobnosti.
img

Netflix s neuspokojivými výsledky. Růst předplatného prudce poklesl🚩

19.04.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) včera zveřejnila smíšenou finanční zprávu za 1. čtvrtletí, ve které uvedla nižší než očekávané tržby a mírně vyšší než předpokládaný zisk. V roce 2022 pokles Netflixu předznamenal oslabení akcií technologických společností. Bude tomu tak i tentokrát? Akcie před otevřením ztratily 2 % a býkům se podařilo zastavit první 10% propad po zveřejnění zprávy.
img

Netflix výsledky dnes! Překvapí znovu Wall Street? 🖥

18.04.2023 Po uzavření americké seance představí streamovací gigant Netflix (NFLX.US) své výsledky za 1. čtvrtletí. Kromě samotné zprávy budou investoři věnovat pozornost předplatitelům, příjmům z reklamy a snaze ukončit sdílení hesel na platformě. Výsledky lze také považovat za ukazatel celkového spotřebitelského sentimentu a zdraví dalších streamovacích a zábavních společností včetně Warner Bros Company (WBD.US), Paramount (PARA.US) a Disney (DIS.US). Co očekávat ve výsledcích?
img

Ekonomický kalendář: Netflix výsledky, CPI data z Kanady

18.04.2023 Futures trh naznačuje na mírně vyšší otevření evropské hotovostní seance, kdy se futures na Euro Stoxx obchodují o 0,2 % vyše v době tisku. Stalo se tak po včerejším pozitivním obchodování na Wall Street a dnes spíše nepříznivé asijské seanci poté, co lepší než očekávaná data HDP z Číny za 1. čtvrtletí nezvedla náladu na trhu. GBPUSD se vyšplhal zpět nad hranici 1,24 po zveřejnění zprávy o pracovních místech, která v únoru ukázala vyšší než očekávaný růst mezd.
img

🪁 Výsledky Netflixu pozitivně překvapily Wall Street. Akcie v premarketu vzrostly o 6 % 📈.

20.01.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) oznámila finanční výsledky, které pozitivně překvapily analytiky. Akcie si před otevřením trhu připsaly téměř 6 %. Euforicky byl přijat výrazný nárůst počtu placených předplatitelů, který dal akcionářům naději na lepší budoucnost po obtížném předchozím roce. Wall Street vnímala nárůst nových předplatitelů jako významný, a to i přes tání zisků:
img

Posílí Netflix slabší náladu na Wall Street? 📊

19.01.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) dnes po ukončení seance na Wall Street zveřejní své výsledky za 4. čtvrtletí 2022. Dobré výsledky by mohly zlepšit náladu investorů, zatím výsledky amerických společností nedaly býkům důvod k radosti. Zde jsou předpovědi:
img

Ekonomický kalendář: Zápis z ECB, výsledky Netflixu za 4. čtvrtletí

19.01.2023 Evropské akciové indexy začaly mírně ztrácet po včerejším poklesu v USA a dnešní smíšené asijské seanci. EUR a JPY jsou nejúspěšnějšími hlavními měnami, zatímco AUD po zveřejnění špatných údajů o zaměstnanosti v Austrálii nejvíce zaostává. Rozsah pohybů na trhu kryptoměn je malý a hlavní digitální měny  se obchodují smíšeně. Drahé kovy získávají, zatímco ropa mírně stahuje.
img

Zisky Netflixu a United Airlines překonaly očekávání 📈

19.10.2022 Největší světová streamovací služba Netflix (NFLX.US) oznámila finanční výsledky, které zavřely ústa kritikům a pozitivně překvapily Wall Street:
img

Překvapí opět Netflix Wall Street? 🎢

18.10.2022 Streamovací gigant Netflix (NFLX.US) oznámí finanční výsledky za třetí čtvrtletí před zahájením americké seance. Wall Street na ně může být mimořádně citlivá, protože předchozí slabé zprávy společnosti předznamenaly celkově slabší výsledkovou sezónu a výprodej indexů. Společnost hodlá v tomto čtvrtletí spustit službu s reklamami v rámci platformy. Akcie v předobchodní fázi posilují o 1,5 % a pozitivní překvapení pravděpodobně bude hnacím motorem trhu:
img

Graf dne - US100 (18.10.2022)

18.10.2022 Americké indexy včera posílily, přičemž nejlépe se dařilo technologickým akciím. Index Nasdaq-100 (US100) včera posílil téměř o 3,5 %, zatímco S&P 500 a Dow Jones přidaly v pořadí 2,65 % a 1,86 %. Vzhledem k tomu, že minulý týden začala výsledková sezóna na Wall Street za 3. čtvrtletí 2022, obchodníci mohou očekávat zvýšenou volatilitu na amerických indexech. Zatím se zdá, že americká ekonomika směřuje k recesi a hospodářské reporty firem budou zvláště důležitým vodítkem. Klíčový týden s výsledky mnoha mega-cap společností bude až ten příští, nicméně ani tento týden nelze rozhodně nazvat nudným. Dnes oznámí hospodářská data po závěru seance společnost Netflix (NFLX.US). Společnosti IBM (IBM.US) a Tesla (TSLA.US) zveřejní své finanční výsledky za 3. čtvrtletí zítra.
img

Ekonomický kalendář: Německý ZEW index a výsledky Netflixu

18.10.2022 Evropské indexy otevřely do pozitivního teritoria. Úspěšně tak navázaly na dobrou obchodní seanci na Wall Street a také ranní pozitivní výsledky z Asie. Index DAX se na počátku seance nacházel přibližně 160 bodů nad závěrem včerejší standardní seance. Měny protinožců zaznamenávají výrazné zisky. AUD dostal pozitivní impuls po zveřejnění zápisu z posledního zasedání RBA a následně se přidal NZD po zveřejnění inflace za Q3 z Nového Zélandu. Komoditám se daří díky slabšímu dolaru.
img

Co očekávat od výsledků Netflixu?

19.07.2022 Streamovací gigant Netflix ohlásí výsledky hospodaření za druhé čtvrtletí po dnešní americké obchodní seanci. Reporty v posledních dvou obdobích zklamaly nejednoho investora, což vedlo k masivním výprodejům. Netflix si užíval popularity v době pandemie, ale od té doby ztratily akcie již více než 65 % své hodnoty z počátku letošního roku. Bude se historie opakovat v podobě špatné výkonnosti Netflixu a vznikne další vlna výprodejů? Je ve hře možnost, že Netflix překvapí a dodá býkům sílu?
img

Ekonomický kalendář: Výsledky Johnson & Johnson a Netflixu

19.07.2022 Futures na evropské indexy dnes naznačují na nižší otevření seance na starém kontinentu. DAX futures se aktuálně obchodují o více než 100 bodů pod včerejším hotovostním close. Nálada na trzích během včerejší seance na Wall Street oslabila a na burzách v Asii a Tichomoří bylo později také vidět slabší obchodování. Komodity nabírají dech díky oslabování USD, zatímco rizikovější měny (AUD a NZD) vedou mezi hlavními společnostmi G10.
img

Ranné zhrnutie (20.04.2022)

20.04.2022 Americké indexy ukončili včerajšiu seansu s veľkými ziskami na čele s technologickým sektorom. Nasdaq vzrástol o 2,15 %, Dow Jones pridal 1,45 % a S&P 500 vzrástol o 1,61 %. Small-cap Russell 2000 pridal 2,04 %.
img

Akcie Apple rostly 11 dní v řadě. Jak dopadne dnešní seance?

30.03.2022 Akcie technologického gigantu Apple (AAPL.US) zaznamenaly historicky dlouhý vzestup. Cena akcií společnosti rostla 11 dní v řadě. Společnost Apple tak již vymazala ztráty z roku 2021.
img

Akcie Amazonu po zverejnení výsledkov dynamicky rastú

04.02.2022 Akcie amerického giganta Amazon (AMZN.US) vzrástli o viac ako 11 % pred otvorením obchodovania vzhľadom na vynikajúce výsledky spoločnosti za 4. štvrťrok 2021. Akcie AMZN.US včera nedokázali odolať lavíne výpredajov na indexe NASDAQ a na konci obchodovania stratili takmer 8 %. Amazon je americká nadnárodná technologická spoločnosť s povesťou jednej z najhodnotnejších značiek na svete.
img

Netflix - Pád kráľa?

24.01.2022 Netflix (NFLX.US) mal skromné ​​začiatky. Spoločnosť začala ako poštová požičovňa DVD v roku 1997, keď sa DVD stali hlavným prúdom v Spojených štátoch. V takomto modeli fungovala až do roku 2007, kedy jej obchodné zameranie prešlo na streamovanie médií cez internet. Kým Netflix pokračoval v požičiavaní DVD, jeho nové služby získali trakciu. V roku 2010 bola uzavretá dohoda s veľkými filmovými produkčnými štúdiami a v tom istom roku začala spoločnosť expandovať za hranice Spojených štátov a začala ponúkať svoje služby v Kanade. Odtiaľ sa expanzia zrýchlila a spoločnosť sa zapojila do filmovej a seriálovej výroby. Netflix je teraz jednou z najznámejších spoločností na svete zo segmentu zábavy, ktorá ponúka služby vo viac ako 190 krajinách a na konci roka 2021 má viac ako 220 miliónov platiacich predplatiteľov.
img

Netflix propadl o 20 % po zveřejnění hospodářských výsledků

21.01.2022 Netflix (NFLX.US) reportoval výsledky za Q4 2021 po včerejším uzavření obchodní seance na Wall Street. Přestože hospodářský report v mnoha ohledech nezklamal, tak obchodníky vyděsil odhad pomalého růstu nových předplatitelů v tomto kvartálu. Zde jsou důležitá čísla reportu:
img

📉 US100 klesol pod 15 000 bodov

21.01.2022 To, čo vyzeralo ako začiatok zotavovacej rally, sa rýchlo ukázalo ako ďalší falošný odraz. Napriek tomu, že americké indexy na začiatku včerajšej seansy na Wall Street mierne posilnili, nálada sa rýchlo zhoršila a americké akcie zaznamenali ďalší prudký pokles. Existuje niekoľko dôvodov, ktoré prispeli k poklesu na akciových trhov
img

Ekonomický kalendár: Rozhodnutia centrálnych bánk a výsledky Netflixu

20.01.2022 Európske indexové futures poukazujú na mierne vyššie otvorenie dnešnej obchodnej seansy na starom kontinente. Nálady sa zlepšili počas ázijskej seansy po znížení sadzieb zo strany Čínskej ľudovej banky.
img

Ekonomický kalendář: Svátek v USA přináší změnu obchodních hodin + výsledková sezóna v tomto týdnu

17.01.2022 Evropa začala pondělní seanci v pozitivním teritoriu. Optimismus se přenesl z asijské seance, kde převažoval růst. Stojí za zmínku, že na globálních trzích dnes bude nižší kvůli státnímu svátku v USA. Akciové a dluhopisové trhy dnes zůstanou zavřené a obchodování futures dnes bude zkráceno - viz info níže. Standardních makrodat dnes bude pomálu a neměly by dění na trzích příliš ovlivnit.
img

Ekonomický kalendář: Pokračuje výsledková sezóna a čekáme na projevy bankéřů z Fedu

19.10.2021 Evropské trhy otevřely mírně do pozitivního teritoria. Dobrá nálada je zřetelná také na forexu. Měnám bezpečných přístavů USD, CHF a JPY se daří nejméně. Komoditní trh vykazuje růst.
Související klíčová slova: Technická analýza | Bitcoin | Video | Finance | Akciové indexy | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | HDP | Měnová politika | Kanada | Německo | Polsko | Apple | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Politika | Nikkei | Interactive Brokers | Sazby | Akcie | Aktiva | Analýza | Bank of Japan | Bloomberg | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Close | DAX | Diverzifikace | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Fed | Futures | G10 | IPO | Index DAX | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | MIFID | Marže | Finanční instituce | Měny | Stavební povolení | Obchodní bilance | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Spot | Support | Trend | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | JPY | CHF | NZD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Citigroup | Bank of America | XTB | Indexy | Investoři | EU | Byznys | Drahé kovy | Zisk | Dluhopisové trhy | Optimismus | Výsledky | Gold | Makrokalendář | Regulace | Makro | Obchodní seance | Makrodata | Burzy | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Praxe | Centrální bankéři | USDJPY | GBPUSD | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Podpora | Průlom | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie IBM | Akcie Netflix | Analýzy | Banka | Brent | Brokers | Cena | Cena akcií | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Forexu | Graf | Index Nasdaq | Index VIX | Investiční | Investiční doporučení | Jádrová inflace | Komoditní | Komoditní trh | Paládium | Prognóza | Reuters | Ropy | Stoxx | Trh | Volatility | Výprodej | WTI | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | ZEW | EIA | EBITDA | EV | Hrubá marže | Provozní marže | ROCE | Itálie | Spojené státy | Tržby | Komise | Session | 1 milion | Burze | Bank of New York Mellon | Jefferies | Wells Fargo | Microsoft | Evercore ISI | State Street | Reporty | Riksbank | Průmyslová produkce | Podnikání | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Earnings | Linie odporu | Evropské trhy | Economic | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Halliburton | Fibo | Propad | Kryptoměny | FactSet | S&P | Marže společností | Ztráty | Americké indexy | Tempo růstu | Digitální měny | Ethereum | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Dnešní zpráva | Krize | Výnosy | Očekávání analytiků | Příjmy | Čistý příjem | Údaje o inflaci | xStation | Očekávání | Ekonomická nálada | IBKR | Akcie Tesly | Palladium | MiFID II | Crown | Obchodování Futures | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Očekávání investorů | Lockheed Martin | Akcie Amazonu | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Pokles ceny | Norges Bank | Reakce trhu | Refinitiv | Společnost Apple | Výsledková sezóna v USA | Makléřská společnost | Zvýšení sazeb | Výsledky amerických společností | Obavy investorů | Analytici Morgan Stanley | Fibo retracement | NATGAS | Volný čas | Akcie Netflixu | Medvědí výhled | XTB Research | Obavy z recese | Akcie týdne | AMZN | Růst mezd | US500 | Dění na trzích | Globální recese | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Overbalance | Finanční situace | GOOGL | Makroekonomický výhled | Očekávaný růst | Projevy centrálních bankéřů | Cena akcie | US30 | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Propad ceny akcií | MSFT | Trh práce | Obrat trendu | CPI v eurozóně | Technické analýzy | UnitedHealth | Zůstatek | Bilance | Co bude | Generální ředitel | GM | Lagardeová | Amazon | Miliardy | Vyhlídky | Disney+ | Konkurenti | Předpovědi | Na burze | Impuls | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | General Motors | Německý ZEW index | Problémy | Prognózy | Dobrá nálada | Nálada | Prohlášení | Ford Motor | Fed index | xStation5 | AAPL | Disney | Údaje z Číny | Ztráta | US100 | Ziskovost | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Vzestup ceny | Netflix | NFLX | Letecké společnosti | RBA | Budoucnost | Výsledky hospodaření | ASML | Poradenství | Ukazatele | Obchodování na Wall Street | Situace na Blízkém východě | Komunikace | Prezident | Výsledkové sezóny | Google | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | American Express | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Las Vegas Sands | Las Vegas | Cena akcií Applu | Pochybnosti | Zlepšení | Výdaje | FCF | Americká společnost | Sazby beze změny | Americké ekonomiky | TNOTE | Obchodovanie | Medvědi | Politika centrálních bank | COVID-19 | OIL.WTI | Sestupný trend | VOLX | Makroekonomické údaje | Prudký pokles | Vlna výprodejů | Tržby společnosti | Historie | Žádosti o podporu | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Domácnosti | Spotřebitelská nálada | Graf dne | Další růst | Růst | United Airlines | American Airlines | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Ekonomiky | Války | Letecká společnost | Práce | Údaje | UnitedHealth Group | Technické problémy | US Bancorp | Procter & Gamble | Uzavření trhů | USD za barel | Propad ceny | CBRT | Oslabení akcií | Evropské indexy | Data z trhu práce | Cestování | Výsledky za Q4 | ATH | Předpokládaný zisk | Snižování cen | Dnešní výsledky | CL | AMZN.US | Kanadská data | Spoluzakladatel | JDE | Rizikovější měny | Vedení společnosti | Rekordní nárůst | Prodeje automobilů | Rostoucí trend | Covid | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Společnost XTB | Nárůst volatility | Erdogan | Turecký prezident | Holdingová společnost | Delta Airlines | TSLA | Bloomberg Intelligence | Elektromobily | Biden | F.US | iPhone | Nařízení | Zásoby benzinu | GS | JNJ | Zveřejnění výsledků | Proražení | AAPL.US | Futures na DAX | LEN | GS.US | US2000 | AAL | AAL.US | Burzy v USA | Pokles zásob | Report stavu ropných zásob | Společnost Tesla | UAL | UAL.US | Regulace v USA | Streamovací služby | Express | JNJ.US | Dnešní seance | Finanční výsledky | General Motors (GM.US) | GM.US | HAS | HAS.US | Hasbro | UNH | Piper Sandler | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Spotify | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Zlatý kříž | Silný růst | Apple (AAPL.US) | Prezident Erdogan | xStation 5 | LMT | Goldman Sachs (GS.US) | AA.US | AA | NFLX.US | Zvýšit ziskovost | GOOGL.US | Nárůst zákazníků | Nižší zisky | API | Oslabení | Plány | Příležitosti | Konkurence | Prodej | Změny ceny | Společnosti Netflix | Konkurenti Netflixu | Podnikání Netflixu | Očekávaná data | Včerejší seance | AXP | PG | Odvětví | Jednání ECB | Letní období | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | Boom | Chování | VIAC | Paramount | Paramount+ | DIS.US | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | ASX | Společnosti | Opatření | Rivian | CSX Corporation | Los Angeles | Warner Bros | Problémy v dodavatelských řetězcích | Gamble | Automotive | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Phillip Morris (PM.US) | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Intuitive Surgical | ISRG.US | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | Travelers (TRV.US) | Haliburton (HAL.US) | United Airlines Holdings (UAL.US) | IBM (IBM.US) | CSX Corporation (CSX.US) | CSX.US | CSX | IBM.US | AXP.US | American Express (AXP.US) | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Ford Motor (F.US) | Klima | Rivian Automotive | RIVN | RIVN.US | Společnost | Výsledky společnosti | Celoroční výhled | Lockdowny | TIM | Svátek v USA | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Nálada na trzích | | Celkový sentiment | Miliardy USD | HDP z Číny | Cena akcií společnosti | Philadelphia Fed | Upravený zisk | Hospodářská data | Streamování videa | Instituce | Counterpoint Research | Pozitivní výsledky | Fox Corporation | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Statista | Zvyšování cen | WBD | Správa | GMT | Vlastnictví | Výsledky letecké společnosti | STT | STT.US | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Travelers | Reed Hastings | Wall Street výsledky | LVS.US | Las Vegas Sands (LVS.US) | LVS | Evropské akciové indexy | Marketingová komunikace | United Airlines (UAL.US) | Nárůst zásob | WBD.US | Disney (DIS.US) | Zisky Netflixu | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Živé vysílání | Graf akcií | Eskalace války | Výhled pro rok 2023 | Revenues | Výhled pro rok | Bancorp | Nielsen | Partnerství | Fed Williams | EMEA | Vice | Akcie společnosti Netflix | Netflix Bites | Futures na evropské indexy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Neteller
NetEnt
Netěsnost na ropovodu
Netěsnost na ropovodu Družba
Netěžař
Netflix
Netflix Bites
Netflix Inc. (NFLX)
Netflix Investor Relations
Netflix (NFLX)

Následující klíčová slova

Netflix (NFX.US)
Net Fx Miner
Net-long
Net-long pozice
NetPosa
Netradiční investice
Netrendové období
Netrendový trh
Net-TradersFX
NET-TRADERSFX
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Začínáme s Forexem (dopolední seminář)
reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít