Pátek 19. duben 2024 11:33
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost

Morgan Stanley

img

Dokáže se euro zachránit?

18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.
C:\fakepath\eurusd-17042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.4.2024

17.04.2024 Americké akcie včera uzavřely smíšeně. Výnosy u dluhopisů americké vlády stouply. Investoři vyhodnocují, jak se bude v prostředí přetrvávající inflace vyvíjet měnová politika americké centrální banky (Fed).
C:\fakepath\trader-16042024-55-zm.jpg

Evropské akcie za sebou mají nejhlubší denní procentní pokles za devět měsíců

16.04.2024 Evropské akcie za sebou mají nejhlubší denní procentní pokles za více než devět měsíců. Propadly se zejména těžaři a banky. Investoři se kvůli zvýšenému napětí na Blízkém východě vyhýbají rizikovým aktivům. Na akciový trh dále tlačily vyšší výnosy u dluhopisů v eurozóně. Panevropský index STOXX Europe 600 obchodování uzavřel poklesem o 1,5 procenta na 498,21 bodu.
img

Finanční výsledky Morgan Stanley a Bank of America Q1 🏛️

16.04.2024 Morgan Stanley vykázala nárůst čtvrtletních zisků, tažený oživením investičního bankovnictví a silným výkonem v sektoru obchodování s pevným výnosem. Před otevřením trhu na Wall Street akcie banky vzrostly o více než 3,5 %.
img

Ranní okénko - Úterý ve znamení smíšeného sentimentu německých analytiků

16.04.2024 Dnes v 11 hodin očekáváme zveřejnění výsledků měsíčního průzkumu vnímání německé ekonomiky, který vydá instituce ZEW za měsíc duben. Tento měsíc se očekává zlepšení sentimentu jak ohledně výhledu, tak současného stavu německého hospodářství, přičemž zveřejňovaná čísla představují poměr mezi 350 finančními analytiky. V případě současného stavu však nálada i přes zlepšení nejspíš zůstane převážně negativní (očekává se -76,0 v dubnu vs -80,5 v březnu), a to s ohledem na pokles německé ekonomiky v posledním kvartále minulého roku a stále ochablý průmysl. Šestiměsíční výhled by ovšem mohl naznačit možný růst HDP vzhledem k příznivé situaci na trhu práce a taktéž z pravděpodobného snížení úrokových sazeb na červnovém zasedání ECB. Vyhlídky pro růst eurozóny ale zůstávají slabé, riziko představuje i současná geopolitická situace.
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev, údaje o CPI z Kanady

16.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a dnes v asijsko-pacifickém regionu. Trhy stále čekají na další vývoj na Blízkém východě, zejména na izraelskou reakci na víkendový íránský útok. Reakce se zdá být jistá a podle některých zdrojů i bezprostřední, rozhodující však bude její rozsah a typ, protože určí, zda bude následovat totální válka.
img

Ekonomický kalendář: čtvrtletní výsledky na Wall Street v centru pozornosti💰

15.04.2024 Zdá se, že nový týden začíná v pozitivní náladě.Akciové trhy se snaží zotavit z poklesů na konci minulého týdne.Podobné oživení pozorujeme i na trhu kryptoměn. Navzdory víkendovému odvetnému útoku Íránu na Izrael, který byl minulý pátek částečně příčinou paniky, se trh touto eskalací příliš nezabývá. Jedinou takovou reakci dnes pozorujeme na rostoucím zlatě a výnosu dluhopisů.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

Bitcoinu se bude během krize nabídky dařit

12.04.2024 Co se stane s bitcoinem? Odpověď na tuto otázku závisí na tom, zda máte tuto kryptoměnu ve své peněžence, nebo ne. Podle průzkumu, který provedla Deutsche Bank mezi 3 600 spotřebiteli, klesnou do konce letošního roku kotace BTC/USD pod 20 000, což je přibližně o 50 000 méně než tržní cena. Celých 38 % respondentů se dokonce domnívá, že token časem zmizí. Pouze 10 % respondentů očekává do konce prosince jeho růst nad 75 000; 40 % však věří, že se bitcoinu bude dařit.
img

Ranní shrnutí – 11.04.2024

11.04.2024 Asijské akcie se dnes dostaly pod tlak, protože horší než očekávané údaje o CPI z USA naznačují pozdější zahájení cyklu snižování sazeb. Australský index ASX 200 aktuálně ztrácí 0,35 %, Hang Seng 0,54 % a japonský Nikkei 0,3 %.
img

Graf dne – 11.04.2024

11.04.2024 Asijské akcie se dnes dostaly pod tlak, protože horší než očekávané údaje o CPI z USA naznačují pozdější zahájení cyklu snižování sazeb. Australský index ASX 200 aktuálně ztrácí 0,35 %, Hang Seng 0,54 % a japonský Nikkei 0,3 %.
img

Ranní shrnutí (10.04.2024)

10.04.2024 Včerejší seance na Wall Street celkově skončila mírným růstem většiny benchmarků. Nasdaq si na konci dne připsal 0,32 %, S&P 500 přidal 0,14 %, Russell 2000 si připsal 0,27 %, zatímco index Dow Jones ztratil 0,02 %.
img

US Open: indexy se snaží obnovit ztráty, ale silný USD ukazuje jiným směrem 💲

05.04.2024 Poslední den tohoto týdne přináší mnoho zajímavých informací. Americké indexy se snaží v první části dne po včerejším propadu, kdy ztráty na US500 přesáhly dokonce 2,00 %, odrazit. Dnešní pokusy o odraz však byly zastaveny po zveřejnění zprávy o trhu práce v USA. Aktuálně je US500 o 0,60 % vyšší a US100 o 0,80 %. Tlak na akciový trh vyvíjí také silný dolar a rostoucí výnosy dluhopisů. V době zveřejnění výnosy rostou na úroveň 4,36 % a prakticky od konce roku 2023 se pohybují ve stabilním vzestupném kanálu.
img

Převezme Google společnost HubSpot v hodnotě 34 miliard dolarů? 📌

04.04.2024 Alphabet, mateřská společnost Googlu, údajně zvažuje nabídku na převzetí společnosti HubSpot, která se zabývá online marketingovým softwarem a jejíž hodnota je v současnosti odhadována na 34,2 miliardy dolarů. Zdroje obeznámené se situací prozradily, že Alphabet konzultuje potenciální nabídku s investiční bankou Morgan Stanley. Mezi hlavní úvahy patří hodnota nabídky a pravděpodobnost získání antimonopolního souhlasu uprostřed zvýšeného dohledu regulačních orgánů ze strany administrativy amerického prezidenta Joea Bidena. Pokud by společnost Alphabet k nabídce přistoupila, jednalo by se o její dosud největší akvizici a jednu z největších v posledních letech mezi technologickými giganty.
img

US Open: Indexy otevírají výše a vymazávají nedávné poklesy 💰

04.04.2024 Dnešní nálada na trhu je rozhodně lepší než v předchozích dnech. První obchodní seance nového měsíce a čtvrtletí byly medvědí a dnes mohou investoři očekávat mírné oživení. US500 otevírá o 0,60 % výše a US100 o 0,80 % výše. Indexy tak obnovují větší část poklesu z předchozích dnů. Výhled na duben může být smíšený. Je třeba připomenout, že 15. duben je konečným termínem pro zaplacení daní ze zisků roku 2023, což obvykle koreluje s poněkud vyšším prodejním tlakem. Na druhou stranu na katalyzátor většího kroku nebudeme muset dlouho čekat, protože zítra je naplánováno zveřejnění zprávy NFP o trhu práce. Z pohledu Fedu jde o důležitou zprávu a zveřejnění, které je daleko od konsensu, může ovlivnit volatilitu indexů a forexu.
C:\fakepath\burza-02042024.png

Analýza S&P 500, GBP/USD, EUR/USD a zlato na novém all-time high

02.04.2024 Poptávka po bezpečném přístavu poslala v pondělí zlato na nové rekordní úrovně, i když skokově posílil dolar. Indikátory z amerického průmyslu totiž nečekaně překvapily. Pondělní price action však vzhledem ke svátkům nemusí být vypovídající. Zásadní pro další krátkodobý vývoj na dolaru budou páteční data z amerického trhu práce.
img

Gold Glows to Record High as Safe-Haven Demand Trumps Dollar Surge

02.04.2024 On Monday, gold prices reached an all-time high, buoyed by persistent demand for safe-haven assets. Despite a rise in the dollar following indications of robust U.S. economic performance, gold remained resilient, indicating diminished expectations for an early interest rate cut.
img

Smíšená obchodní seance na zámořských trzích

02.04.2024 Nejméně vydařený obchodní den včera ukázal průmyslový Dow Jones Industrial Average, jenž odevzdal 0,6 %. Přeci jen o něco lépe se vedlo technologickému indexu Nasdaq 100, který zakončil obchodní den v lehkém plusu. Lví podíl na solidním výsledku indexu mají akcie Alphabet, které narostly o více jak 2 %.
img

Morgan Stanley schválí bitcoinové ETF v příštích dvou týdnech

27.03.2024 V oblasti bitcoinu se schyluje k monumentálnímu posunu, protože se objevily důvěrné zprávy, že Morgan Stanley, titán ve finančním sektoru, je připraven schválit bitcoinové ETF na své platformě během příštích dvou týdnů. Tuto převratnou zprávu poprvé přinesl známý kryptokomentátor Andrew z Arch Public (@AP_Abacus) prostřednictvím X (dříve Twitter).
img

Na prahu inflace: jak Dow Jones a S&P reagují již třetí seanci v řadě

27.03.2024 V úterý americké akciové trhy v očekávání důležitých ekonomických zpráv během krátkého svátečního týdne klesly, což pro indexy Dow Jones a Standard & Poor's 500 představovalo třetí pokles v řadě. Investoři vyčkávají a analyzují možné změny v politice Federálního rezervního systému.
img

Cena kakaa prudce roste, poprvé v historii dnes stojí až přes 10 000 dolarů za tunu, čokoláda bude luxusem jako nikdy. Čoko-vajíčka už jsou v Brazílii na splátky, výrobci typu Marsu potajmu snižují gramáž tyčinek, v Kit Kat nenápadně ubylo čokolády…

26.03.2024 Kakaové boby jsou nejdražší v novodobé historii. Cena bobů v rámci nejaktivnějšího kontraktu dnes na newyorské burze stoupla nad psychologickou úroveň 10 000 dolarů za tunu, a to historicky vůbec poprvé.
img

Ranní shrnutí (26.03.2024)

26.03.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly převážně na nižší úrovni – S&P 500 klesl o 0,31 %, Dow Jones se posunul o 0,41 % níže a Nasdaq se snížil o 0,27 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval beze změny.
img

Kakao astronomicky zdražuje, čoko-vajíčka jsou na splátky, výrobci typu Marsu potajmu snižují gramáž tyčinek, v Kit Kat nenápadně ubylo čokolády. A bude hůř – tuna kakaových bobů včera prvně v historii uzavřela na ceně přes 200 000 korun

23.03.2024 Kakaové boby jsou nejdražší v novodobé historii. Tuna kakaových bobů včera poprvé v historii na newyorské burze uzavřela na úrovni převyšující v přepočtu 200 tisíc korun, vyplývá z údajů agentury Bloomberg (viz graf níže). Konkrétně nyní tuna bobů vyjde na 209 719 Kč. To je skutečně jejich nejvyšší korunová cena za celé období od vzniku samostatné České republiky v roce 1993.
img

Tesla ztrácí 3,5 % kvůli obavám z čínské poptávky a omezení výroby 📉

22.03.2024 Tesla (TSLA.US) ztrácí před otevřením trhu v USA více než 3 % poté, co se výrobce elektromobilů rozhodl snížit výrobu v Číně na 5 dní v týdnu, podle zdrojů Bloombergu z dřívějších 6,5. Gigafactory v Šanghaji bude fungovat se sníženou kapacitou, což naznačuje klesající poptávku na největším světovém trhu EV. Snížení výroby začalo v březnu a může pokračovat až do dubna, podle zdrojů Bloombergu. Zásoby společnosti se přitom zdají vysoké; export modelů ze Šanghaje do Evropy v posledních měsících prudce klesl. Berlínská továrna Tesly také funguje pod kapacitu a potýkala se s výpadky. Díky tomu bude trh pravděpodobně revidovat prognózy tržeb a zisku směrem dolů a očekávat možná rekordně nízký růst zisků za 1. čtvrtletí.
img

Společnost Nordstrom plánuje vstup do soukromého sektoru; akcie posilují o 11 %

19.03.2024 Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) během dnešní seance posilují o více než 10 % poté, co se objevily zprávy, že se řetězec obchodů snaží vstoupit na burzu a stát se soukromou společností. Rodina zakladatelů řetězce spolupracuje s Morgan Stanley na zjištění, zda mají soukromé kapitálové společnosti zájem o transakci.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Ceny ropy se dnes dál zvyšují

18.03.2024 Cena severomořské ropy Brent dnes poprvé od loňského listopadu překročila 86 dolarů za barel, později ale o část zisků přišla. Ceny podle analytiků v poslední době tlačí vzhůru útoky ukrajinských sil na energetickou infrastrukturu v Rusku. Za celý minulý týden Brent zdražil asi o čtyři procenta.
img

GBP/USD. Libra se drží na stejné úrovni

14.03.2024 Obchodování na měnovém trhu je klidné a hlavní páry vykazují nízkou volatilitu a tlumenou reakci i na významné makroekonomické zprávy. Výjimkou není ani měnový pár GBP/USD.
C:\fakepath\reddit.png

Reddit chce při vstupu na burzu získat 748 milionů dolarů

11.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, chce prodejem akcií získat 748 milionů dolarů (17,3 miliardy Kč). Uvedla to dnes v dokumentu pro americkou burzovní komisi SEC. V primární veřejné nabídce akcií (IPO) firma plánuje nabídnout na burze NYSE v New Yorku zhruba 22 milionů akcií, datum vstupu na burzu ale zatím neoznámila.
img

Wall Street ožívá: Powell mluví o snižování sazeb

07.03.2024 Přední indexy na Wall Street zakončily středeční obchodování v plusu. Motivovaly je ekonomické indikátory a výroky předsedy Federálního rezervního systému (Fed) Jeroma Powella, které potvrdily spekulace o možném snížení základní federální úrokové sazby v letošním roce.
img

Bitcoin na historickém maximu vůči předním světovým měnám

05.03.2024 Bitcoin nadále stoupá a nyní se obchoduje na historickém maximu oproti předním světovým měnám, jako je euro, libra, australský, kanadský a novozélandský dolar a japonský jen.
img

Graf dne - Bitcoin (04.03.2024)

04.03.2024 Bitcoin právě zažil jeden z nejlepších měsíců z hlediska růstu v celé své historii. Jen v únoru cena BTC vzrostla o více než 43 %, čímž dosáhla nejvyšší volatility s ohledem na cenové rozpětí, nikoliv pouze na procentuální změnu. V důsledku toho zaznamenal Bitcoin již šestý měsíc růstu v řadě. Je třeba poznamenat, že nikdy předtím nedošlo k sérii 7 po sobě jdoucích měsíců růstu. To znamená, že pokud březen skončí v zelených číslech, půjde o rekordní nepřerušenou býčí sérii.
img

C3.ai po zprávě o výsledcích stoupá o 24 % 📣

29.02.2024 Společnost C3.ai (AI.US) zaznamenala výrazný nárůst hodnoty svých akcií o více než 24 % poté, co oznámila lepší než očekávané finanční výsledky za třetí čtvrtletí a optimistickou prognózu tržeb.
img

China and US-Led Efforts to Replenish Depleted Oil Stocks Expected to Drive Demand

14.02.2024 Analysts and traders suggest that a drive to replenish depleted oil stocks, particularly in China, the United States, and Europe, could bolster demand and prices in the coming months. This expectation comes amid tensions in the Middle East, which pose threats to key shipping lanes.
img

US Open: Wall Street v pátek prodlužuje býčí náladu 📌

09.02.2024 Konec týdne přináší další růst na trzích. Wall Street dosahuje nových rekordů. Kromě dobrých firemních výsledků dnes palivo pro další růst přináší revize údajů o americkém indexu spotřebitelských cen směrem dolů. Býkům pomáhá také slabší dolar, jehož dolarový index ztrácí 0,07 % a klesá pod 104 bodů. Navzdory historicky nejvyšším úrovním US500 a US100 rostou výnosy amerických dluhopisů na 4,19 %, což odráží snižující se pravděpodobnost snížení úrokových sazeb v březnu.
img

Geopolitika podpoří dolar!

09.02.2024 V posledních měsících jsem pravidelně uváděl, že od amerického dolaru očekávám výrazný růst. Upřímně: posuny časových rámců jsou důsledkem toho, že trh příliš dlouho stagnoval. V případě britské libry trvala tato pauza měsíc a půl. Euro začalo klesat bez takto dlouhé odmlky, ale mohlo to dělat trochu rychleji. Nicméně oba instrumenty si podle aktuálního rozložení vln zachovávají medvědí vyhlídky.
img

US Open: US500 se blíží k hranici 5 000 bodů 🔔

07.02.2024 Polovina týdne přináší další zisky na americkém akciovém trhu. Futures na začátku seance posilují a US500 se blíží historické hranici 5000 bodů. Růst akcií je samozřejmě podpořen výsledkovou sezónou. Nejdůležitější zveřejnění již máme za sebou a je zřejmé, že společnosti investory nezklamaly. Až na několik výjimek byly finanční zprávy solidní, stejně jako výhledy na rok 2024. Lepší náladu udržuje i návrat dolaru k poklesu. Nicméně výnosy desetiletých státních dluhopisů se mírně odrážejí a vracejí se na úroveň kolem 4,10 %.
img

Powellův projev: opatrnost nade vše

01.02.2024 V poklidu a s mírnými pohyby jsme se přiblížili k jedné z klíčových událostí ledna. Skončí dvoudenní zasedání Federálního rezervního systému, od kterého se očekává alespoň trochu světla do sazeb pro první pololetí. Připomeňme, že účastníci trhu dál vášnivě debatují o tom, kdy dojde k prvnímu snížení sazeb v USA a kolik celkem jich letos bude. Jak jsem uváděl v posledních článcích, názory stále oscilují od března do června a od 4 do 7 etap uvolňování. A dokonce i významní hráči jako Goldman Sachs nebo Morgan Stanley mají protichůdné názory. Každý má svůj pohled, ale jen jeden bude správný. A ani sám předseda Fedu Jerome Powell neví, který.
img

US OPEN: Wall Street klesá po výsledcích technologických společností

31.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování níže a reagovaly na poněkud neuspokojivé výsledky společností Alphabet, AMD a Microsoft zveřejněné včera večer. Nasdaq a Russell 2000 byly největšími zaostalými na otevřené seanci na Wall Street, každý klesl o 1 %. S&P 500 se obchoduje o 0,5 % níže, zatímco Dow Jones si připsal 0,1 %.
C:\fakepath\Turecko2.jpg

Turecká centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu na 45 procent

25.01.2024 Turecká centrální banka dnes podle očekávání zvýšila základní úrokovou sazbu o 2,5 procentního bodu na 45 procent. Pokračuje tak ve zpřísňování měnové politiky ve snaze dostat pod kontrolu inflaci. Turecko má nyní zdaleka nejvyšší inflaci v Evropě, která se blíží 65 procentům. Výrazně vyšší než v jiných evropských zemích má také úroky.
img

Překvapí dnes Wall Street výsledky společnosti Tesla za 4. čtvrtletí? 📊

24.01.2024 Dnes se po skončení seance na Wall Street dozvíme výsledky největšího amerického výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US). Pozornost investorů se bude soustředit nejen na výsledky za uplynulé čtvrtletí, ale také na prognózy společnosti pro letošní rok. Tesla má za sebou obtížný začátek roku 2024, kdy její akcie ztratily na burze přes 16 % své hodnoty, a očekávání trhu naznačují slabé údaje za poslední čtvrtletí ve srovnání s předchozím rokem.
C:\fakepath\Cina-ekonomika.jpg

Bloomberg: Čína zvažuje podporu pro akciový trh, který je na pětiletém minimu

23.01.2024 Čína zvažuje podporu v objemu dvou bilionů jüanů (6,3 bilionu Kč) pro akciový trh, který je na pětiletém minimu. S odkazem na své zdroje o tom píše agentura Bloomberg. Investoři jsou ale vůči tomuto kroku skeptičtí, uvedená částka podle nich stačit nebude, uvedla agentura Reuters. Čínské akcie po zprávě zpevnily, později ale zisky odevzdaly.
img

Burza v úvodu týdne oslabila, do červených čísel ji táhl především ČEZ

22.01.2024 Pražská burza dnes mírně ztrácela, index PX oslabil o 0,04 procenta na 1441,59 bodu. Dolů ho táhly hlavně akcie společnosti ČEZ. Výraznějšímu poklesu bránily emise Komerční banky a bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z údajů na webu burzy. Mírné posílení zaznamenala česká koruna, a to vůči jednotné evropské měně i k dolaru.
C:\fakepath\goldman-sachs-17012024-1.png

Goldman Sachs je opäť v čele. Reportujú super výsledky

17.01.2024 V súlade s neustále meniacim sa finančným prostredím a dynamikou medzinárodných trhov sa pozornosť upiera na vývoj a výsledky jednej z najvýraznejších globálnych investičných bánk - Goldman Sachs. Napriek nárastu nových obchodov a nádejam na oživenie v oblasti fúzií, banka stále čelí výzvam. V tomto článku sa pohľadom na aktuálne udalosti a trendy zameriame na súčasnú situáciu Goldman Sachs a rozoberieme kľúčové faktory, ktoré ovplyvňujú jej pozíciu na medzinárodných finančných trhoch.
img

US Open: silné údaje o maloobchodních tržbách vyvíjejí tlak na akcie 📌

17.01.2024 Americké akciové indexy otevírají níže po silných údajích o maloobchodních tržbách, které opět snižují pravděpodobnost březnového snížení úrokových sazeb Fedu. Dolar dnes opět patří k nejsilnějším měnám, EUR/USD ztrácí 0,20 % na 1,08550, zatímco výnosy amerických dluhopisů posilují na 4,10 %.
img

Ranní shrnutí (17.01.2024)

17.01.2024 Velmi očekávaná série makročtení z čínské ekonomiky opět zaostala za očekáváním, což vedlo k silnému výprodeji na čínské burze. V důsledku toho dnes index Hang Seng ztratil téměř 3,8 % a přiblížil se k úrovním blízkým minimům z listopadu 2022.
img

Wall Street a Apple: příběh jednoho poklesu

17.01.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Klíčovými faktory byly smíšené finanční výsledky Morgan Stanley a Goldman Sachs, které tlačily na bankovní sektor, a výprodej akcií Boeing a Apple, který měl vliv na pokles indexu S&P 500.
C:\fakepath\eurusd-17012024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.1.2024

17.01.2024 Americké akcie včera oslabily. Výprodej akcií Applu a Boeingu zatížil index S&P 500. Smíšené hospodářské výsledky bank Morgan Stanley a Goldman Sachs vedly k poklesu celého odvětví.
img

US Open: akciové trhy se při otevření obchodují níže 🔔

16.01.2024 Druhý den týdne začíná horší náladou na akciových trzích. Dolar je dnes nejsilnější z měn G10, což vyvíjí tlak na rizikovější aktiva. Rostou také výnosy desetiletých dluhopisů, které se vracejí nad úroveň 4,00 %. Investoři upravují svá očekávání ohledně letošního snižování úrokových sazeb Federálním rezervním systémem. Nedávné komentáře bankéřů naznačují, že trhy příliš agresivně oceňovaly první letošní snížení. Po zveřejnění vyšších údajů o indexu spotřebitelských cen z USA v minulém týdnu se tento scénář zdá být ještě nepravděpodobnější.
img

Zprávy o hospodaření bank Goldman Sachs a Morgan Stanley, nejdůležitější události 📌

16.01.2024 Společnosti Goldman Sachs (GS.US) a Morgan Stanley (MS.US), jejichž zisky pocházejí převážně z investičních aktivit, dnes v předobchodní fázi mírně vzrostly o 1,7 %. Obě investiční banky si vedly mírně dobře.
img

Ekonomický kalendář: Údaje o CPI z Kanady a výsledky bank na Wall Street

16.01.2024 Futures ukazují na nižší otevření úterní seance v Evropě. Stalo se tak po relativně slabé seanci na trzích APAC, kterou vyvolaly rostoucí výnosy dluhových cenných papírů. Výnosy amerických desetiletých dluhopisů se vrátily nad 4% hranici.
img

Ranní shrnutí (16.01.2024)

16.01.2024 Mezi nejdůležitější události dne patří německá zpráva o CPI (konečná), údaje o nezaměstnanosti/mzdách ve Velké Británii, německý ZEW, výrobní index NY Fedu v USA a kanadský CPI, projevy Villeroye z ECB, Baileyho z BoE a Wallera z Fedu. Kalendář doplní čtvrtletní zprávy společností Goldman Sachs, PNC Financial Services, Morgan Stanley a Charles Schwab.
img

Ranní komentář: Sazby v eurozóně, eskalace v Rudém moři, Musk chce větší podíl v Tesle a primárky v Iowě

16.01.2024 Včerejší obchodování na trzích probíhalo v klidném duchu. V USA byly trhy uzavřeny z důvodu svátku, a proto byly objemy obchodů na ostatních trzích výrazně pod průměrem. Dnes se očekává návrat aktivity na trzích a spolu s makrodaty se dočkáme také několika korporátních výsledků, například od bank Goldman Sachs a Morgan Stanley, které budou zveřejňovat svá čísla za čtvrté čtvrtletí.
img

Ranní okénko - Německá ekonomika v roce 2023 poklesla

16.01.2024 Dnešek z pohledu ekonomických dat přinese vesměs „měkké ukazatele“, které nabídnou pohled do budoucího vývoje. V dopoledních hodinách půjde o německý ZEW index a vývoj inflačních očekávání v rámci eurozóny, později odpoledne pak dorazí z americké ekonomiky také index Empire State pro výrobní podniky. Ten by po nečekaném poklesu měl opět zamířit blíže ke kladným hodnotám.
img

Zprávy o akcích, které si můžete prohlédnout příští týden (12.01.2024)

12.01.2024 Výsledková sezóna na Wall Street za 4. kvartál 2023 začala tento týden zprávami od velkých amerických bank. Zprávy se ukázaly být smíchány, přičemž většina bank na Wall Street vykazovala přímé nebo mírně nižší tržby a zisky, než se očekávalo. Zprávy od finančních institucí budou nadále dominovat kalendáři výnosů i příští týden, přičemž obchodníkům budou v úterý nabízeny zprávy od společností jako Goldman Sachs (GS.US) nebo Morgan Stanley (MS.US). Kromě financí budou tento týden zveřejněny i zprávy o příjmech od Birkenstock Holding nebo Travelers. Tabulku s klíčovými zprávami o akcích naplánovaných příští týden naleznete níže. Na pondělí nejsou naplánovány žádné výdělky v USA
C:\fakepath\eurusd-05012024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 5.1.2024

05.01.2024 Americké akcie během včerejšího obchodování převážně oslabovaly. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,03 procenta a zakončil obchodování na 37.440,34 bodu. Širší index S&P 500 však klesl o 0,34 procenta na 4688,68 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 0,56 procenta na 14.510,30 bodu.
img

Ranní shrnutí (21.12.2023)

21.12.2023 Všechny indexy na Street zakončily včerejší obchodování na nižší úrovni po propadu v závěru seance. S&P 500 klesl o 1,47 %, Dow Jones se posunul o 1,27 % níže a Nasdaq se propadl o 1,50 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o 1,89 %.
img

US OPEN: Nasdaq po FOMC vzrostl na rekordní maxima

14.12.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše poté, co nové projekce FOMC ukázaly 3 snížení sazeb během roku 2024. S&P 500 zahájil obchodování o 0,4 % výše, Dow Jones získal 0,1 % a Nasdaq byl při otevření téměř o 0,5 % vyšší. Small-cap Russell vyskočil o 2 %. To je způsobeno silnými včerejšími zisky (Nasdaq, S&P 500 a Dow Jones získaly přes 1 %). Kromě zasedání FOMC podporuje sentiment na akciových trzích také dnes zveřejněná zpráva o maloobchodních tržbách v USA, která byla lepší, než se očekávalo.
img

Prognózy Wall Street pro akciový trh v roce 2024

04.12.2023 „Wall Street se neshodne na vývoji akciových trhů v dalším roce, ovšem převažují optimistické hlasy, které vyhlížejí dosažení nových historických maxim,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše, Dow Jones vede zisky

30.11.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše. S&P 500, Nasdaq a Russell 2000 se při zahájení seance obchodovaly přibližně o 0,1 % výše, zatímco Dow Jones měl lepší výkon s téměř 0,5% skokem. Údaje o inflaci PCE za říjen zveřejněné dnes byly v souladu s očekáváním a měly malý dopad na trhy. Nicméně zisk USD a indexy zaznamenaly určité oslabení po jestřábích komentářích Fed Daly a Fed Williams. Daly řekl, že je ještě příliš brzy vědět, zda Fed dokončil zvyšování sazeb, zatímco Williams řekl, že Fed může znovu zvýšit, pokud inflace přetrvá.
C:\fakepath\Shein.jpg

Reuters: Čínský oděvní řetězec Shein chce v USA vstoupit na akciovou burzu

28.11.2023 Čínský prodejce módního oblečení Shein podal ve Spojených státech v utajení žádost o vstup na akciovou burzu. Uvádějí to zdroje agentury Reuters. Firma plánovala vstup na burzu několik let, ale plán téměř dvakrát zastavila. Rozhodnutí tohoto giganta v oblasti rychlé módy nyní přichází v době, kdy širší trh s novými primárními veřejnými nabídkami akcií (IPO) upadá.
img

Čtyři důvody, proč koupit zlato

22.11.2023 Historicky mělo zlato tendenci růst v extrémech ekonomického cyklu. Například během recese, kdy výnosy státních dluhopisů a amerického dolaru klesaly v očekávání podstatného měnového stimulu od Federálního rezervního systému. Nebo když se americká ekonomika přehřeje, inflace je vysoká a poptávka po zlatě jako bezpečném aktivu se ještě zvýší. Ani jeden z těchto scénářů se na první pohled nezdá být použitelný pro XAU/USD v roce 2024, i když se situace může každou chvíli radikálně změnit.
img

Halving bitcoinu v dubnu 2024 může spustit cyklický býčí běh, říká analytik Morgan Stanley

15.11.2023 V nedávné zprávě investiční bankovní gigant Morgan Stanley naznačil, že krypto zima je na odchodu a začátkem příštího roku pravděpodobně přijde jaro. Zpráva – Přijde někdy kryptografické jaro? – jejímž autorem je Denny Galindo, burzovní analytik společnosti Morgan Stanley, uvádí, že krypto zima s největší pravděpodobností přijde na koni v podobě halvingu (půlení) bitcoinu, které se očekává v dubnu 2024.
img

Arista Networks po výkazu za 3. čtvrtletí vzrostl o 11 % 📈 Silný AI a cloud sektor

31.10.2023 Akcie Arista Networks (ANET.US) se dnes obchodují na dvouciferných maximech v reakci na finanční výsledky a výhled společnosti za 3. čtvrtletí, které výrazně překonaly prognózy Wall Street. Primárně byl čistý zisk velmi silný a zisk na akcii prudce vzrostl. Společnost je pod lupou Wall Street kvůli jejímu rychlému růstu a obchodnímu modelu, který ji staví jako příjemce širšího trendu umělé inteligence – příjmy společnosti Arista jsou založeny na síťových službách a softwaru a infrastruktuře pro databáze, které zaznamenávají růst a transformaci v prostředí soutěže o výpočetní výkon potřebný k rozšíření schopností algoritmů strojového učení.
C:\fakepath\graf-24102023-uvod.png

Zlato útočí na 2000 USD, indexy opět oslabovaly

24.10.2023 Tento týden pokračuje výsledková sezóna a reportovat budou giganti Meta (Facebook), Alphabet (Google), Microsoft a další. Co očekávat od indexů? To si povíme v dnešním článku.
img

Bitcoin překonává hranici 35 000 dolarů❗

24.10.2023 Večerní obchodování na asijsko-pacifických trzích přineslo Bitcoinu obrovský růstový impuls, který na okamžik prolomil úroveň 35 000 USD. V současné době se kryptoměna obchoduje mírně pod touto zónou, nicméně, což stojí za zmínku, toto momentum nebylo diktováno konkrétní informací přicházející z trhu.
img

Bitcoin roste o více než 3% 🪙

23.10.2023 Pondělní obchodní seance si vede poněkud smíšeně. Akciové indexy a komodity většinou klesají, což lze zdůvodnit vlivem silných vzestupných pohybů na výnosy státních dluhopisů, které u amerického 10letého dluhopisu překročily 5% úroveň (naposledy v roce 2007).
img

Bitcoin roste díky plánovanému schválení ETF

23.10.2023 Bitcoin zaznamenal v uplynulém týdnu výrazné zisky a v současné době se obchoduje za přibližně 30 700 amerických dolarů, což je od minulého pondělí nárůst o 3 000 dolarů.
C:\fakepath\eurusd-19102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.10.2023

19.10.2023 Americké akcie včera výrazně oslabily, výnosy u dluhopisů americké vlády opět vzrostly. Náladu na trhu negativně ovlivňuje konflikt mezi Izraelem a konfliktu mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamás. Investoři vyhodnocují poslední várku čtvrtletních výsledků společností.
img

Denní shrnutí: Komentáře bankéřů Fedu a eskalace konfliktu na Blízkém východě ovlivňují sentiment 📌

18.10.2023 Poklesy na Wall Street se na konci seance uprostřed týdne poněkud zpomalily, ale US500 i US100 se obchodují o více než 0,70 % níže.
img

US Open: Wall Street umazává,jak se napětí na Blízkém východě stupňuje📌

18.10.2023 Na trhu pozorujeme únik kapitálu do bezpečných aktiv. Zlato dnes silně získává a dolar je také nahoře, i když v menší míře. Výnosy 10letých dluhopisů rostou, aktuálně se pohybují kolem historických maxim na úrovni 4,86 %. Trhy se obávají eskalace konfliktu a jeho dopadu na globální trh, včetně trhu s ropou. Íránský ministr zahraničí dnes vyzývá k uvalení ropného embarga na Izrael. Obvinění padla i proti USA, které jsou v očích arabských zemí stejně zodpovědné za eskalaci konfliktu jako Izrael. Dnes jsou emoce opravdu napjaté poté, co byla nemocnice v Gaze bombardována, což vedlo ke smrti mnoha Palestinců. Prvotní obvinění byla okamžitě směřována na Izrael, ale zatím přesně nevíme, kdo je za bombardování zodpovědný. V tuto chvíli je na návštěvě Izraele i americký prezident Joe Biden. Pokud víme, Biden veřejně vyjádřil podporu Izraeli a tvrdil, že za bombardováním údajně stojí nějaká palestinská militantní skupina.
img

Morgan Stanley ztrácí 2 % po smíšených výsledcích za 3. čtvrtletí

18.10.2023 Tržby Morgan Stanley (MS.US) byly ve 3. čtvrtletí meziročně mírně vyšší a zisk na akcii nebyl dostatečně vysoký, aby vyvolal optimistickou reakci finanční zprávy. Rezervy na úvěrové ztráty vzrostly meziročně o více než 350 %. Akcie bank nyní ztrácejí 2 % před otevřením trhu poté, co výnosy ze správy majetku a zejména investičního bankovnictví zklamaly investory.
img

Makrokalendář: Inflace v eurozóně, Netflix a Tesla v centru pozornosti

18.10.2023 Futures na evropské indexy dnes otevřely poklesem, protože nálada na světových akciových trzích opět mírně oslabila v důsledku obav z eskalace války na Blízkém východě po dramatické bilanci ostřelování nemocnice Al-Ahli v pásmu Gazy. Ceny ropy reagovaly růstem (také v návaznosti na včera zveřejněnou zprávu API, která ukázala mnohem větší než očekávaný pokles zásob), přičemž index VIX dnes zaznamenal mírné zisky.
img

Ranní okénko - Záchvěv optimismu v Německu

18.10.2023 Dnes budou Eurostatem publikovány konečné výsledky spotřebitelské inflace za měsíc září. Podle prvotního odhadu se meziroční inflace v eurozóně snížila z 5,2 % na 4,3 % a to především v souvislosti s výrazným poklesem inflace v Německu. Rovněž došlo k výraznému snížení jádrové inflace z 5,3 % v srpnu na 4,5 % v září. Pokud se tyto předběžné výsledky potvrdí, bude to zajisté dobrá zpráva pro ECB a ujištění, že její restriktivní měnová politika působí ve správném směru. Ale je třeba zmínit, že ačkoli většinou jsou prvotní odhady potvrzeny, nelze vyloučit určitou korekci tak, jako tomu bylo u srpnové inflace.
img

Denní shrnutí: Medvědi se opět pokoušejí převzít kontrolu na Wall Street

17.10.2023 Nálada na evropské seanci byla smíšená, DAX uzavřel beze změny, FTSE posílil o téměř 0,5 % a CAC40 vzrostl o 0,1 %. Polský bluechipsový benchmark WIG20 se vyšplhal na 2120 bodů a připsal si 1,8% zisk, čímž prodloužil svou růstovou sérii po polských volbách. Analytici Morgan Stanley poukázali na atraktivní ocenění polských akcií.
img

Bank of America po výsledcích posiluje o 3 % 📈 Goldman Sachs ztrácí

17.10.2023 Akcie druhé největší banky v USA, Bank of America, dnes posilují o více než 3 %, protože banka překonala prognózy a meziročně zvýšila zisk o 10 %. Goldman Sachs naopak po výsledcích ztrácí téměř 0,5 % - Wall Street je přijala mnohem opatrněji - čistý zisk klesl o 33 % r/r, mírně vyšší než očekávané tržby nedokázaly investory povzbudit k nákupu akcií.
C:\fakepath\ropa-17102023.jpg

Inflace v USA a rostoucí cena ropy

17.10.2023 Výsledková sezóna zahájila pozitivně - skvělými hospodářskými výsledky u velkých amerických bank. Jenže témata jako inflace v USA, konflikt v Izraeli či lavírování nad cenami ropy, mohou ještě trhy zahýbat. Do jaké míry se tak může stát, si rozebereme v dnešním článku.
C:\fakepath\eurusd-17102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.10.2023

17.10.2023 Americké akcie včera výrazně zpevnily. Investoři chovají optimismus ohledně začátku výsledkové sezony. Sledují dále vývoj konfliktu mezi Izraelem a palestinským militantním hnutím Hamás, ale neopouští je chuť riskovat. Bezpečná aktiva, například zlato či americký dolar, včera oslabily.
img

Banky zahajují výsledkovou sezónu na Wall Street 🕤 Co čekat od JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup 📊

12.10.2023 Zítra, 13. října, otevřou výsledky hlavních amerických bank výsledkovou sezónu amerických společností za 3. čtvrtletí (1. čtvrtletí 2024). Před otevřením trhu představí výsledky banky JP Morgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US). Co očekávat od bankovního sektoru a čemu budou analytici věnovat pozornost?
img

US Open: Exxon Mobil kupuje Pioneer Natural Resources za 60 miliard dolarů 💰

11.10.2023 Dnešní aktivita na Wall Street začala s mírným nárůstem, když se investoři připravovali na zveřejnění zápisu FOMC plánovaného na 19:00. BST. I po zveřejnění vyšších údajů PPI pokračovaly výnosy amerických dluhopisů a dolar ve svém klesajícím trendu, což vedlo pouze ke krátkému nárůstu bezpečnostních aktiv. Hlavní hybnou silou dnešního zasedání je geopolitická nejistota, zejména eskalující napětí mezi Hamásem a Izraelem. Trh se obává možného zapojení dalších stran a možného dopadu na trh s ropou.
img

Americký pre-market 3. 10.: Americký akciový trh opět klesá

03.10.2023 Futures na americké akciové indexy nadále klesaly a blížily se k včerejším minimům, protože riziko dalšího zvyšování úrokových sazeb ze strany Federálního rezervního systému pominulo. Futures na index S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technický NASDAQ klesl asi o 0,5 %. Státní dluhopisy také obnovily svůj pokles, protože investoři se stále více obávali historicky vysokých výpůjčních nákladů.
img

US Open: Indexy se zastavily, protože USD stále posiluje

27.09.2023 Wall Street začala o něco výše a pozastavila tak celosvětový výprodej zaznamenaný v posledních dnech. Dolar však pokračuje ve svém vzestupném trendu, přičemž USD se dnes stává jednou z nejsilnějších měn mezi velkými ekonomikami. To ukazuje na pokračující trend, protože investoři nyní očekávají, že vyšší sazby budou přetrvávat po delší dobu. US500 je o 0,30 % vyšší, čímž se odrazil od klíčové úrovně podpory, zatímco US100 zaznamenává podobnou denní změnu. Výnosy amerických státních dluhopisů se mezitím stáhly ze svého nedávného maxima.
img

Umělá inteligence otevírá ve farmaceutickém průmyslu nevídané příležitosti k růstu. Na urychlení vývoje léků půjde až 50 miliard dolarů ročně

26.09.2023 Zatímco dnes se umělá inteligence prosazuje ve zdravotnictví kvůli přísné regulaci a obavám o bezpečnost pacientů jen ztěžka, do budoucna by mohla přinést do odvětví doslova revoluci. Například v podobě výrazného urychlení vývoje nových léků. Jejich uvedení na trh dnes může trvat i deset a více let a míra neúspěchu během klinického výzkumu často dosahuje 90 %. AI však má podle expertů společnosti Atradius z divize Pharmaceuticals mimořádný potenciál tyto statistiky od základů změnit.
img

US Open: Wall Street v útlumu před rozhodnutím Fedu koncem tohoto týdne 📣

18.09.2023 Zatímco se globální trhy tento týden připravují na sérii zasedání centrálních bank, americký akciový trh po pátečním výprodeji kolísá. Pokles je také umocněn eskalací cen ropy blízko 95 dolarů za barel, čímž se zvyšují inflační tlaky. Benchmark Brent zaznamenal 11% nárůst během třítýdenního růstu cen ropy, což je fenomén, který představuje problém pro centrální banky po celém světě při zmírňování inflace. Výnosy amerických dluhopisů zaznamenaly růst, s očekáváními bouřlivého týdne dopředu nabitého politickými rozhodnutími, která by mohla utvářet ekonomické prostředí.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
img

Příběh na trhu: Debut iPhone 15 - před Apple je zlomový okamžik? 💥

13.09.2023 Je to téměř 16 let od legendárního uvedení prvního iPhonu, který v červnu 2007 šokoval svět a odstartoval nákupní šílenství po produktech Apple. Po celou tu dobu si gigant ze Silicon Valley užíval téměř exponenciálně rostoucích prodejů svých vlajkových produktů, po kterých následovaly rekordní tržby, marže a zpětné odkupy akcií v hodnotě stovek miliard dolarů. Včerejší představení nového iPhonu 15 ale další technologickou revoluci nepřineslo. Změny oproti předchozí verzi 'Apple phone' se zdají spíše kosmetické než převratné. Nové Apple Watch také neotřásly světem nových technologií, a to i přes několik „gadgetových“ funkcí. Uvedení nového iPhonu navíc přišlo v době, kdy globální ekonomika balancuje na tenkém laně a vyhýbá se recesi, v době napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Bude uvedení nového modelu na trh pro společnost dalším „obchodním úspěchem“? Nebo se jedná o hrozbu, která ukáže Wall Street inflexní bod? Koneckonců, pokud něco nemůže trvat věčně - musí to jednou skončit.
img

Apple o krok blíže k debutu iPhone 15 📊

12.09.2023 Akcie Applu (AAPL.US) letos prudce vzrostly, ale společnost zatím neuvedla, kde pro sebe vidí místo z hlediska vývoje technologie AI. Výsledky za 2. čtvrtletí navíc ukázaly, že společnost stagnuje v prodeji zařízení, přestože nadále vykazuje rekordní čisté zisky a zlepšuje marže. Apple dnes představí nejnovější vlajkovou loď iPhone verze 15. Tato událost je v technologickém průmyslu vždy široce hlášena a pokud společnost spolu s prezentací poskytne více vodítek například o potenciálním rozvoji Apple AI tzv. Siri. Na to může reagovat i cena akcií.
C:\fakepath\trader-12092023-35-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.09.2023 1) Akcie výrobce elektromobilů Tesla včera v americkém obchodování vzrostly o více než deset procent poté, co banka Morgan Stanley zvýšila hodnocení firmy a uvedla, že její superpočítač Dojo by mohl zvednout tržní hodnotu společnosti o téměř 600 miliard dolarů. Zisky si připsaly i další velké technologické firmy, Amazon přidal 3,5 procenta a Microsoft 1,1 procenta. Meta Platforms posílila o 3,3 procenta poté, co se v neděli objevila zpráva, že firma pracuje na novém, výkonnějším systému umělé inteligence.
img

Ranní shrnutí (12.09.2023)

12.09.2023 Indexy na Wall Street uzavřely včerejší seanci se ziskem, přičemž Nasdaq posílil o více než 1 % díky růstu technologických společností. Indexy S&P 500 a Dow Jones posílily o 0,67 %, resp. 0,25 %, což naznačuje, že investoři sice hromadí technologické akcie, ale nejsou si jisti budoucím zdravím mnoha cyklických a konvenčních odvětví.
img

Tesla a Wall Street jedou na vlně růstu: Proč se umělá inteligence stala klíčovým prvkem optimismu?

12.09.2023 Pro začátek udělal Morgan Stanley zásadní krok zvýšením hodnocení Tesly. Odborníci tvrdí, že superpočítač Tesly, Dojo, vyvinutý společností, by mohl výrazně zvýšit tržní hodnotu Tesly a přidat k její kapitalizaci téměř 600 miliard dolarů.
C:\fakepath\eurusd-12092023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 12.9.2023

12.09.2023 Akcie ve Spojených státech zahájily týden se zisky díky optimismu kolem umělé inteligence, který pomohl k prudkému růstu výrobci elektromobilů Tesla. Na forexovém trhu před zveřejněním zprávy o inflaci oslaboval americký dolar.
img

US Open: Wall Street otevírá výše, Tesla roste o 6.8%!

11.09.2023 Začátek důležitého týdne přináší po slabším předchozím týdnu mírné oživení indexů v USA i v Evropě. Dolar zpomalil své zisky a index USDIDX je téměř o 0,50 % nižší. Výnosy 10letých dluhopisů rostou o 0,80 % a jsou kotovány poblíž svých maxim z konce října 2022 a konce srpna 2023. Index US500 získává na začátku seance 0,40 % a US100 0,55 %.
img

EUR/USD. Týdenní rekapitulace. Čína, ropa a rostoucí jestřábí sentiment.

11.09.2023 Pár EUR/USD uzavřel obchodní týden na úrovni 1,0700. Tento cíl symbolicky odráží současnou situaci. Na jedné straně se medvědi EUR/USD dokázali usadit v rozmezí čísla 7, což ukazuje na sestupný trend. Na druhou stranu se jim přes jejich pokusy nepodařilo prolomit hranici čísla 6. Úroveň 1,0700 představuje kritický okamžik: buď se pár zkonsoliduje pod touto úrovní, nebo projde korekční fází směrem k rozmezí čísla 8.
img

Ranní shrnutí (04.09.2023)

04.09.2023 Indexy z asijsko-pacifické oblasti zahájily nový obchodní týden růstem. Nikkei a S&P/ASX 200 si připsaly 0,5 %, Kospi se obchoduje o 0,6 % výše a Nifty 50 se obchoduje beze změny. Indexy z Číny se obchodují o 1,0-2,5 % výše.
img

Druhá vlna inflace je za rohem

04.09.2023 „Tažení centrálních bank v utahování monetárních politik se míjí požadovaným účinkem a ekonomiky jsou příliš rozpálené. Inflace se může vrátit,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Umělá inteligence posouvá čtvrtletní zisky Dellu nad očekávání!🤖

01.09.2023 Společnost Dell Technologies (DELL.US) vykázala ve druhém čtvrtletí působivé výsledky, přičemž akcie v pre-marketu vzrostly o více než 12 %. IT monstrum překonalo očekávání Wall Street a vykázalo celkové čisté příjmy 22,93 miliard USD oproti odhadovaným 20,84 miliardám USD. Silný výkon firmy byl tažen robustním prodejem osobních počítačů a hardwaru datových center a také rostoucím podílem serverů s umělou inteligencí. Samotný segment komerčních klientů vykázal za čtvrtletí tržby 10,6 miliard USD, což naznačuje vysokou poptávku po pracovních stanicích.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr poté, co byla zveřejněna pracovní data!

01.09.2023 Americké indexy dnes otevřely mírně výše, protože trhy sázejí na to, že konec cyklu zvyšování sazeb je za námi. Tento týden byl obzvláště důležitý, protože několik makroekonomických zpráv naznačovalo, že zaostávající trh práce začíná slábnout. V polovině týdne zpráva o volných pracovních místech ukázala náhlý pokles dostupných pozic a dnes ve 13:30 BST jsme obdrželi další balíček pracovních údajů. To ukázalo, že míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla nad prognózy na 3,8 %. Skutečná zpráva naznačovala malý výpadek v nezemědělských i soukromých mzdách. Údaje o růstu mezd byly meziročně mírně nižší, než se očekávalo, a to 4,3 %.
img

Premarket v USA 1. září: Americký akciový trh se připravuje na klíčové údaje

01.09.2023 Futures na americké akciové indexy vykazují zisky. Futures na index S&P 500 posílily o 0,2 %, zatímco hi-tech index NASDAQ si připsal 0,3 %. Většina obchodníků ale před klíčovými údaji o zaměstnanosti v USA zaujala vyčkávací postoj. Výnosy státních dluhopisů zůstávají beze změny stejně jako kurz amerického dolaru.
img

Ranní shrnutí (30.08.2023)

30.08.2023 Špatné zprávy jsou stále dobré zprávy, což znamená, že trhy stále očekávají scénář měkkého přistání. Po včerejší horší zprávě o počtu pracovních míst trhy zakončily seanci se solidními zisky.
img

Nálada na čínském trhu se zlepšuje 📈 HK.cash posiluje o 2,2 %

28.08.2023 Nálada na čínském trhu se výrazně zlepšila poté, co pekingské úřady v pátek oznámily, že podpoří trh s nemovitostmi. V neděli rozhodly o snížení požadovaných úrovní zajištění a o polovinu snížily daň z obratu akcií. Podle agentury Bloomberg úředníci také požádali domácí investiční fondy, aby zastavily prodeje akcií. Snížené obavy o stav čínského trhu dnes podpořily náladu na Wall Street, kde hlavní indexy rovněž posilují.
img

Vysoký odliv peněz z Číny, medvědí očekávání Morgan Stanley 📉HK.cash ztrácí 0,5

25.08.2023 Podle zdrojů agentury Reuters plánují čínské úřady snížit daň z obchodování s akciemi až o 50 %, což by podpořilo místní trh a zájem o strádající akciový trh. Rozhodnutí by mohlo padnout každým dnem; ministerstvo financí vedené Státní radou předložilo návrh kabinetu na začátku srpna. Analytici však pochybují, zda to indexům skutečně pomůže. Společnost Morgan Stanley snížila v červnu 2024 očekávání pro index MSCI China o 14 % s odkazem na příliš vysoké ocenění společností v souvislosti s nižšími očekáváními zisků v letošním roce, nejistotou na trhu nemovitostí a ukončenou podporou ekonomiky ze strany PBoC.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Manipulace na forexu | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Nová drachma | Price Action | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | Maloobchodní tržby | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | CHF/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | AUD/CHF | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | NZD/CAD | USD/MXN | USD/ZAR | USD/RUB | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investiční web | Spready | CFDs | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | ATM | Absolute-return strategie | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Aussie | ADX | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bund | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Cable | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | Custody | Cyklické tituly | DAX | Denní minima | Decline | Demo účet | Depreciace | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | Downtrend | EBIT | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | Expanzivní politika | FINMA | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fannie Mae | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Floor | Large Cap | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gama | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | ISO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MAE | MIFID | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Makléř | Makro data | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Monetizovat | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PEG | Parita | Čekající příkazy | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | Quote | RRR | RSI | Rally | Random Walk | Rate cut | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Saldo běžného účtu | Scalping | Schodek rozpočtu | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Smart money | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Termínový kontrakt | Ticker | Tightening | Time frame | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Maturity | Yield | ZEW index | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Jihokorejský won | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Swapová křivka | Kurzový závazek | Exchange Traded Funds | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Market Watch | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Carry obchody | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Ken Veksler | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | Burzovní obchodník | Burzovní trader | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | DailyFX | ForexLive | Golden Gate | Gold | GCI | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Analytický tým | Aktuální kurzy | Money Manager | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Axiory Europe | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Algo trading | Money-Management | High frequency trading | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Colosseum | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | EURPLN | Raiffeisenbank | Párové obchodování | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Burzovní obchodníci | Burzovní tradeři | High-frequency trading | Kasino | Hazardní hry | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie Citigroup | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie GoPro | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Mastercard | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie O2 | Akcie on-line | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akciové burzy | Aktuální cena bitcoin | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Aktuální vývoj ceny ropy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Argentinské peso | AUDJPY | Banka | Fio banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Bitcoin miner | Bitcoin těžba | Bitcoin wallet | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní zpravodajství | Burzovní zprávy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena akcií ČEZ | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | České koruny | Čínská banka | Členové eurozóny | Členské země eurozóny | Daňové přiznání | DAX 30 | Degiro | Denník | Devizové rezervy ČNB | Devizové trhy | Devizový kurz | Direct market | DJIA | Dlouhodobé investice | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Drachma | Kurzy.cz | ECN broker | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika aktuálně | Ekonomika Japonska | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektřina | ETF fondy | Etoro | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURIBOR | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská burza | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční fondy | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forex obchodování | ForexTime | Forexu | Fortuna | Frank | FX Street | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBPCHF | GDP | GfK | GFT | Graf | Graf ceny zlata | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Ruska | HDP USA | HDP v ČR | HDP v EU | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHFJPY | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do akciových fondů | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investice do podílových fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | IronFX | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělávat peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedno euro | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koruna euro | Koruna posiluje | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krach na burze | Krach na newyorské burze | Krize eurozóny | Kurs koruny | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Kurz dolaru dnes | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurz stříbra | Kurz USD | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy koruny | Libra | Libra šterlinků | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnová krize | Měnové kurzy | Měnový kurz | Meta Trader | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Nákup komodit | Naučte se obchodovat | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Nikkei225 | Nové trhy | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | OTC trh | Pád akcií | Pád Lehman Brothers | Paládium | Pasivní příjem | Pasivní příjmy | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | Pips | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prognóza | Převod akcií | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropné vrty | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řecké akcie | Řecké volby | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spekulace na růst | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Světové ceny ropy | Švýcarská měna | SWIFT | Swingy | Švédské koruny | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Těžba ropy v USA | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Turecká měna | Twitter | Úrokové swapy | US dolar | US dollar | USD index | USD JPY | USDMXN | Velká Británie | Volatility | Volby v Turecku | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | Vývoj kurzu USD | Vývoj nezaměstnanosti | Vývoj rublu | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | XM | X-Trade | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | 4Cast | Zisky | Tradeři | CNBC | Rozkolísanost trhu | ZEW | DXY | EIA | ING | Trading Central | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Báze | BIC | Buy | Buyout | CEE | Cena úpisu | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Diskont | Dluhové trhy | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Free float | Gamma | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index produkčních cen | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Junk bonds | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Omega | Overweight | P.A. | P/BV | P/S | Peněžní trhy | Petr Kellner | Prioritní akcie | Prospekt | Protistrana | Provozní marže | Přeprodání | PX index | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Syndikát | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Upisování akcií | Vláda ČR | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | WGC | Poskytovatel likvidity | P/E Ratio | Převis | Repo operace | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Tržby | Účetní hodnota na akcii | Under-weight | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Flag | Křížové měnové páry | Session | Full-service broker | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Futures trhy | Know-how | IG Group | Blog | Cukr | Harmonické formace | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Currency | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Traders | Jim Rogers | Asijské obchodování | BNP Paribas Securities | SMBC | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Janney Montgomery Scott | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Brown Brothers Harriman | Daiwa Securities | Ernst & Young | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Janus Capital | Charles Schwab | Tradition Energy | PVM Oil Associates | Jackson Hole | Energy Aspects | KPMG | LPL Financial | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | SMBC Nikko Securities | Tokai Tokyo | Evercore ISI | Oxford Economics | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Home Credit | Caterpillar | ANZ | FTSEurofirst 300 | DIW | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Kathimerini | Institut Ifo | DIHK | Berenberg | Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ | J.P. Morgan Asset Management | Nordea | Prudential Financial | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | The Sunday Times | Mitsubishi | LibertyView Capital Management | NATO | EGL | Ole Hansen | BCS | ANZ Bank | Pimco Total Return Fund | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | Mitsubishi UFJ Morgan Stanley Securities | Moody's Analytics | PwC | Elliott Management | Paulson & Co. | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | PVM | Barrick Gold | BBC | BTIG | Barclays Capital | Washington Post | Agentura DPA | Technické indikátory | Sója | ICM | Statistická arbitráž | Sentix index | Reálný obchodní účet | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | Regulovaný broker | Spoofing | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Důležité fundamenty | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | Black swan | IG Markets | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Firemní dluhopisy | MarketWatch | Magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Pohyby eura | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Měnové riziko | Tržní cyklus | Finanční aktiva | Globální trhy | Internetová bublina | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Londýnská City | Hargreaves Lansdown | Finanční centrum | Evropské banky | Finančníci | eFXnews | Betfair | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | William Hill | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Vývoj kurzu USD/EUR | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Linie odporu | Linie podpory | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Bloomberg TV | Malý prostor | Pro tradery | SEB | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Limitní příkazy | Henry Hub | KBC | Akcie finančního sektoru | BlackRock | Oddělení forexu | Piper Jaffray | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Volby v USA | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Politické napětí | Global Advisors | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Skandinávské měny | Bezpečné přístavy | Zadlužené Řecko | Sázet | Hedžovat | Cena cukru | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Dopady na euro | City | Rozdávání peněz | Brokerské domy | IPO akcií | Fidelity International | Golden Gate CZ | Ministři financí eurozóny | Miliardáři | Německý ústavní soud | US akcie | Investiční firma | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Nárůst úroků | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Index japonských akcií Nikkei | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Pavel Kohout | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Akce centrálních bank | Spotřebitelský indikátor | Mizuho Securities | Index asijsko-pacifických akcií | Klouzavý průměr SMA | Die Welt | Globální ekonomický růst | Pokles libry | Investor George Soros | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Bel Air Investment Advisors | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Odchod z EU | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Obchodní partner | Fitch Ratings | Odchod z Evropské unie | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Virgin Group | Richard Branson | Tržní aktuality | Virgin America | Junk rating | Dluhopisy Twitter | Walmart | Alibaba | Duracell | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Procter & Gamble (PG) | Akcie Virgin | IPO Virgin | Berkshire Hathaway (BRK) | Baker Hughes (BHI) | Akcie Baker Hughes | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Propad | GER30 | Německý index DAX | Dopady finanční krize | Světové akciové trhy | Index burzy | Kingsview Asset Management | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Likérka Stock | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Eurex | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Cena mědi | Index podnikatelské nálady ISM | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Index bank | Německý akciový index DAX | Regulace finančního sektoru | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Index SPX | Člen rady guvernérů | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Světové finanční krize | Světová finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Bankovní gigant | Největší banky | Cenné papíry Komerční banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Vitol Group | Vitol | Komoditní sektor | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Investiční divize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Finance Magnates | Genscape | Elektronické měny | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Prodejní signál | Agentura AFP | Odhodlání | Odvrátit deflaci | Credit Suisse Group | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Skrill | Neteller | Elektronické peněženky | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Tradeweb | Depozitní sazba | Úroková sazba ECB | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Historická data | Italský bankovní sektor | Západoevropské trhy | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Konec kurzového závazku | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Soukromí zaměstnavatelé | Opatřením na podporu ekonomiky | Britský FTSE 100 | Celoevropský Euro Stoxx 50 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Mezinárodní investice | Ministr obchodu | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Oslabení jüanu | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Short příležitost | FCA | Finanční ústav | Irská ekonomika | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Zprávy a události | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Manažeři fondů | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Přebytek ropy | S&P Global Ratings | Výnosy | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Oslabování libry | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Index ekonomické aktivity | Poměr RRR | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | Makléř Fio banky | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G7 | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Economist Intelligence Unit (EIU) | Kurz jednotné evropské měny | Bankovní společnost | Aktuální cena | Silný kurz dolaru | Rada MMF | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Cena akcií společnosti Apple | Akcie výrobce letadel Boeing | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v EU | Evropský statistický úřad Eurostat | Firemní data USA | Firemní data | Vývoj eurodolaru | Zátěžové testy bank | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Bitfinex | Politico | Business Insider | Globtrex | Poměr put a call opcí | Raymond James Financial | JPMorgan Chase & Co. | Investec | EUR/KRW | Fed Rate Monitor Tool | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bill Gross | Obchodování s devizami | Flash Crash | Oliver Wyman | Venture Capital | Manulife Asset Management | ex | Akcie firem | GE Capital | Purple Trading | 50 Park Investments | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | State Street Global Advisors | Konec intervencí ČNB | JP Morgan Asset Management | Makléřské firmy | Akcie Kofoly | Bitstamp | Chase Investment Counsel | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Gain Capital | Skupina PPF | Bankovní index | Obchodování ropy | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Fed fund futures | CIBC | Obchodování v praxi | BBVA | Silicon Valley Bank | Sázkaři | Zahraniční forex | Daňové změny | ČSOB Finanční trhy | Investopedia | Akciový býk | JPMorgan Asset Management | Insiders | Credit Agricole SA | UniCredit SpA | ING Groep NV | Zamyšlení nad trhy | Ranní zamyšlení nad trhy | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Cena palladia | Index finančního sektoru | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vydělávat peníze | Kurzotvorná informace | Sladká ropa | BHS | Globtrex.com | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Andrej Rády | Trading analýza | Quant | Breakout Trader | IBKR | Tokai Tokyo Research Center | Jesse Livermore | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Coinbase | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Obchodování na pražské burze | Obchodování s cizími měnami | Margin trading | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Bankovní doporučení | Boston eFX | Palladium | Růst kurzu eura | Trade Financial | Technologie blockchain | Ziskové akcie | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Akcie v Indii | Jerome Powell | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | Akcie z portfolia | Mezinárodní obchodování | Diverzifikace investic | Diverzifikace aktiv | MiFID II | Backwardation | LYNX Trading | BTCUSD | xPartners | Rebalancování indexů | Kraken | Crown | CBOE Global Markets | LTC | ETH | ETC | XRP | Správce měny | Investice do bitcoinu | IPO Facebooku | Invesco | KeyBanc | Dealogic | Nemovitostní fondy | Akciové obchody | Fincentrum | Index Topix | Panevropský index STOXX 600 | Kodak | Binance | Kryptoměna ethereum | TRIM Kapitál | Kosdaq | NEST | TRIM Alfa | Roman Koděra | Oxfam | Štěpán Hájek | Robinhood | Estee Lauder | Hlavní světové burzy | Těžba kryptoměn | Služby spojené s kryptoměnami | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | CFG | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | MSCI World Index | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Dlouhodobé investování | Ceny lithia | Tvůrce bitcoinu | Vstup na akciovou burzu | Btc-e | Sázky hedgeových fondů | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | CNMV | Kurz eurodolaru | Investice do kobaltu | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Výnosy u dluhopisů | Wedbush Securities | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Wood & Company | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Airbnb | Odliv dividend | Burzovní trh | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | R Trader | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Výnosy italských dluhopisů | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Objem obchodů na burzách | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | PANW | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Tržní hráči | Podíl eura | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Zobchodovaný objem | Obchodní napětí | Vysoké standardy | Výsledky obchodování | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | CONSOB | Asijské akciové trhy | Globální ekonomický kalendář | Pokles jüanu | Globální růst | Globální hospodářský růst | FINRA | Regionální měny | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Komentář amerického prezidenta | Nejnovější statistika | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Kurz EUR/CZK | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Investiční platforma | Obchodní analýza | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Pokles ceny | Nákup zlata | Domácí měna | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu | Graf indexu | Swedbank | Cena akcií Amazonu | RDSA | Royal Dutch Shell | MoffettNathanson | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | CHF/NOK | Obchodování akcií | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Czech Fund | Obchodní rozhovory | NOK/JPY | BNY Mellon's Lockwood Advisors | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | USMCA | Baird | Dohoda USMCA | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Patrik Mackových | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Levné akcie | Globální investoři | Cum-ex | Kompozitní index | Úrokový výnos | Julius Baer | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Obchodování s korunou | Výsledky firem | Tržby Amazonu | Lithiový trh | Reakce trhu | Akcie společnosti ČEZ | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Equity Trader | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Obchodní investice | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Posilování měn | IG | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Akciové trhy v Asii | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | The Big Short | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Regulační orgán | Globální akciový index | MSCI All Country World | Prognóza ECB | BinckBank | Zvyšování úroků | Růst zisků | Tlak na akcie | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | M5S | Nezávislost centrální banky | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Denní objem obchodů | Šéf ECB | Německé akcie | Oživení akcií | Vývoj finančních trhů | Bloomberg Economics | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Zkušenost s investováním | Financial Times (FT) | Index hongkongské burzy | Zadluženost | Hodnota indexu | Posílení kapitálu | Zpomalení ekonomického růstu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Fidelity Investment | Nová burza | Nová burza MEMX | Burza MEMX | MEMX | Intercontinental Exchange (ICE) | Obchodníci a makléři | Údaje o akciovém trhu | Transakční poplatky | Members Exchange | Members Exchange (MEMX) | Majetek | Analytici společnosti | Vytvoření nového trhu | The Wall Street Journal | Výsledková sezóna v USA | Budoucnost Bitcoinu | Bitcoin ETF | WEF | Výsledky bank | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Poptávka po americkém dolaru | Zahájení výsledkové sezóny | Makléřská společnost | Australské akcie | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | DBS | Analytici z Wall Street | Podnikové investice | Evropské dluhopisy | Obchodní jednání | Jak se obchoduje | Toshiba Memory | Bain Capital | Automatizace obchodování | Zhodnocení vloženého kapitálu | Nakoupit akcie | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Palladiové akcie | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Cena komodity | Německé banky | Investment Counsel | Silný trh | Výsledky ČEZ | LYNX Idea Center | Burzovní debut | TradeWeb | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Asijské burzy | Primární nabídky akcií | Evropský regulátor | Ekonomický poradce | Market alert | Klesající cena | Státní fond | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Pinterest | IPO Slack | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Oblíbený měnový pár | Akciová strategie | Finanční produkty | PINS | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Růst ekonomiky USA | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Nasdaq100 | Český průmysl | Cena pohonných hmot | Optimismus na akciových trzích | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | IPO Luckin Coffee | IPO u LYNX | Obchodujte IPO | Sázky na pokles | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj amerického dolarového indexu | Sójové boby | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Úplná obchodní válka | Analytici Morgan Stanley | Digitální měna bitcoin | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Vyšší mzdy | CFD na indexy | Globální HDP | Oživení světové ekonomiky | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Economist Intelligence Unit | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Token | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | NovaPoint | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | AOS trading | Rozhodnutí centrálních bank | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Býčí výhled | Biotechnologické akcie | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | FedWatch Tool | Coffee | Pokles dolaru | Nálada na akciových trzích | Americká výnosová křivka | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Globální ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Americké futures | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | SEBA | SIX | Digitální aktiva | Inverze výnosové křivky | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Růst indické ekonomiky | Indická ekonomika | Bohatí | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | AMZN | Burzovní průvodce | Volby v Británii | WeWork | Akcie podniku | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Růst mezd | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | Akcie automobilky Ford | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Hongkongská burza | Papírové peníze | KB | Dealing | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Italská ekonomika | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Hobit | Novozélandská centrální banka | Overbalance | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Vyjednávání o brexitu | Úpis akcií | Finanční situace | Data z Německa | UCITS | IPO Home Credit | Finanční údaje | Tamás Varga | Nejnovější výsledky | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | Přístup k investování | Risk Reward Ratio | iShares | Klesající úrokové sazby | Energetické firmy | Tuzemské banky | Kurzarbeit | MetLife | ESG | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Spotová cena zlata | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Cyklické měny | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Tržby v maloobchodě | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | High risk | Ochrana před inflací | Obchodní spolupráce | Obchodní dohoda | Cena kakaa | Kakao | APEC | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Vývoz ropy | RISK-ON | Nová makrodata | Akcií těžařů | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Dosažení brexitové dohody | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Cenné papíry Avastu | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FATF | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Investice do fondu | Hypoteční trh v USA | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Zveřejňování výsledkových zpráv | Británie a brexit | McKinsey | Platební společnost | TikTok | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | Výsledky americký firem | Střadatelé | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Rozhodnutí americké centrální banky | Zpomalení německé ekonomiky | Politická situace | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Snížení úrokové sazby | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Algo | Investice do ropy | Obchod s ropou | Larry Kudlow | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | Americký ministr obchodu | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Výkon amerického dolaru | Obchodní příměří | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Klíčová rizika | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Rijád | Call centra | Bílý dům | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Zpomalování ekonomiky | Státní investiční fond | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Pojišťovna VIG | Cenné papíry Kofoly | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Zdražování pohonných hmot | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Zpomalení české ekonomiky | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Tadawul | Vyšší riziko | Nasdaq akcie | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Data ze Spojených států | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | Risk-off | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Renaissance Technologies | NHS | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Jiří Šmejc | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | IPO Saudi Aramco | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Citadel | Fixed income | Úvěrové produkty | Kapitálové požadavky | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | USDT | Technologie blockchainu | Global Times | Globalt | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Politická krize | Legislativa | Blahobyt | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Úřad celní a hraniční ochrany | CBP | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Konglomerát LVMH | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Kalendář událostí | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Premarket | AFP | Švýcarská ekonomika | AION | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Inflační cíle | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | Domácí poptávka | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Konkurenti | Financovat | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Chronoekonomický pohled | Predikce vývoje finančních trhů | Predikce vývoje | Technologický sektor | Richard Stříbný | Miloš Mikolanda | INSTITUT CHRONOEKONOMIE | Wilbur Ross | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | Růst eurozóny | HUF | PLN | Mario Centeno | Šéf euroskupiny | Na burze | Drahý kov | Zmírnění rizik | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Firma Apple | USDIDX | Rostoucí náklady | Industrial and Commercial Bank of China | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Být trpělivý | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nové obzory | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Hlavní trend | European Central Bank | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Bývalý šéf americké centrální banky | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Zdražování | Zdražování v Česku | Ceny zboží | Německý ZEW index | Sociální sítě | Phil Hogan | Problémy | COPPER | EW | Obchody s cennými papíry | Spotřebitelské ceny v Číně | Růstový impuls | Soukromé firmy | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Vládní výdaje | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Zbývající akcie | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Ranní komentář | Ranní zpráva | Předčasné parlamentní volby | Největší producent ropy | Aramco na burze | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Konzervativci | Výsledek voleb | Výsledek voleb ve Francii | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | HDP Německa | PKN Orlen | FIS | Americká ropná společnost | První den obchodování | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Mylan | Centrální banky USA | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Zahájení obchodování | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Accor | Daniel Křetínský | Ohlédnutí | Fed úroky | Úroky | Bilance běžného účtu | Francouzská centrální banka | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Zasedání bankovní rady | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Premiér Boris Johnson | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Elektrárenská společnost | Vojtěch Benda | Zlepšení sentimentu | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Eurokomisař | Italský premiér | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Andrew Bailey | Sergej Rjabkov | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Dot-com | Celkový deficit | Bydlení | Dovozní cla | Uber | Česká zbrojovka | Údaje z Číny | Ztráta | Úbytek | NERV | Růst pražské burzy | Počet investorů | Nejlepší akcie | BREAKING | SPD | Hlavní ekonomické události | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Roční růst | Snižování stavů | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Tripadvisor | Kraft Heinz | Demokratické strany | Primárky | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Josef Dudek | Koruna posílila | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Zájem o rizikovější aktiva | WIG20 | Izraelská ekonomika | Události v ČR | Peking | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Šéfové amerických podniků | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Zákaz shortování | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Hodnocení obchodníků | Ziskovost | Američtí vojáci | Akcie s vysokými dividendami | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Vladimír Vávra | Růst poptávky | Černé labutě | Bernie Sanders | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Pracovní trh | Silný support | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Stephen Poloz | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Teherán | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | CFRA | List Financial Times | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Zabití íránského generála | Washington | Daimler | Tamas Varga | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | Objem průmyslových zakázek | Federální úřad pro letectví | Letecké společnosti | Íránský útok | Raketové útoky | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | Íránský ministr zahraničí | USA Donald Trump | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Švýcarská vláda | Hodnota investic | Ifo | Experti | Dramatické dopady | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | TWD | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Růst globální ekonomiky | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Podnik | Proinflační | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Snížit úrokové sazby | Růst cen potravin | Dnes index PX | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Vývoz z Číny | Bankroty | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | První část obchodní dohody | SAP | Technologická společnost | Béžová kniha americké centrální banky | Výroba v eurozóně | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Růst cen výrobců | Valuace akcií | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Výsledky americké banky Morgan Stanley | Výsledky americké banky | Tom Martin | Mateřská společnost Googlu | Nižší růst | Pozitivní komentáře | Britské společnosti | Velké firmy | Facebook Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Index MSCI Europe | MSCI Europe | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Celková průmyslová výroba | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Akcie HP Inc | Akcie HP | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Obchodujte americké akcie | NASDAQ: AMZN | NYSE: DAL | Společnost Delta Air Lines | NYSE: HPQ | Hewlett-Packard Company | NYSE: MS | Diverzifikujeme portfolio | Společnost RoboMarkets | Cyklus růstu americké ekonomiky | Cyklus růstu | Volné hotovostní prostředky | Hotovostní prostředky | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Krach | Komunikace | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Choose France | Astrazeneca | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Fórum v Davosu | Oslabování měnového páru | Posilování měnového páru | Banka SEB | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Akcie výrobce letadel | Průměrná úroková sazba | Paypal Holdings | Dominancia | Dominancia BTC | Kapitalizácia | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | CMS | Nálada v Evropě | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Impérium | Většinový podíl | Finanční regulátor | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Akciové trhy v Číně | Akciové trhy v Evropě | Index japonských akcií | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Blue-chip | České měny | Prezident Ifo | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Dedolarizace | SARS | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Medvědí Pin Bar | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Cena akcií Applu | XMR | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Obchodovať kryptomeny | Zpomalení růstu | López Obrador | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Americký Úřad celní a hraniční ochrany | Výběr cel | Opouští EU | Úsilí | Tempo růstu hrubého domácího produktu | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Růst akciových indexů | Aktuální rezistence | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Daňová optimalizace | Strach z koronaviru | Trhy v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Deník The Wall Street Journal | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | FCF | Cena akcií Tesly | BP | Optimismus na trzích | Prodeje aut | Fresenius Medical | FME | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Capital Group | Warner Music | Žádost o vstup na burzu | Warner Music Group | SEC | America first | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Asana | Hrozba recese | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Zasedání RBNZ | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Spuštění bitcoinů | Půlení bitcoinu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Americká inflace | Růst sazeb | Státní dluh ČR | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | ChiNext | Obavy z dopadu koronaviru | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | On-line makléřské společnosti | E*Trade Financial | Největší švýcarské banky | Nové obchodní příležitosti | Využití umělé inteligence | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Údaje z USA | Globální indexy | Prudký propad | FedWatch | Craig Erlam | České banky | NVAX | PHIA | Index Standard & Poor's | Ekonomické recese | Dopady epidemie koronaviru | Výroba v Číně | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Největší ztráty | Panika na trzích | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Šířením nového typu koronaviru | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Český hrubý domácí produkt | China Merchants Bank | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Italský cestovní ruch | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | CPCA | Analytická společnost | Pokles prodeje | Hospodářská politika | Nižší sazby | Boj proti koronaviru | Nová data | Řešení šoků | Šok | Snížení těžby | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Překoupenost | VOLX | Masivní pohyby | Spotřebitelské ceny v únoru | Obrovské ztráty | Únorová inflace | Pohyb Bitcoinu | WP | Rishi Sunak | Akcie Zoom Video | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Investovat do fondů | Technická recese | Prudký pokles | Hlavní index PX | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Hlavní měny | Poklesu evropských akcií | Aerolinky | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Indické akcie | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Index DAX burzy | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Index strachu VIX | Mince | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Tencent | Kweichow Moutai | MSCI China | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Průmyslová výroba v Číně | Další vývoj | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | NY Empire state index | Silný propad | Evropské země | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Největší pády | Fiskální politiky | Kabinet | Úsilí centrálních bank | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Strach a panika | Vyšší úrok | Cenový vývoj | Pokles tuzemské ekonomiky | Asijská seance | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | New York Times | Inflace v EU | NBER | Marist | NPR/PBS | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Duck Sauce | MMXXV | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Propad poptávky | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Nemoc COVID-19 | Pád ceny | Automobilka | Dopady pandemie | Průzkumy a analýzy | Pomoc od vlády | Historie se opakuje | Historie | Pád cen ropy | Aktuální situace | Německý hospodářský institut | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Šíření nemoci | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Rozkolísaný | Období finanční krize | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Vládní podpory | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | PYPL | Waste Management | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Investiční svět | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Milton Friedman | Další pokles | Algoritmy | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | REGN | Salmán | MPSV | MF | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Jana Maláčová | OSVČ | Kongres | Škoda | Index ISM | Rozpočtovaný schodek | Denso | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Německý akciový index | Úvěrové linky | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Riziko dalšího poklesu | Anomálie | Tomáš Raputa | Německý index IFO | Prostor pro pokles | Graf dne | Peněžní zásoby | Záchranný balíček | Odklad olympijských her | Propad indexu | Bezprecedentní propad | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Guvernér ČNB Rusnok | ČNB Rusnok | Limit pro nákup dluhopisů | Instituty | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Banka JPMorgan | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Býčí potenciál | Potenciál | Platební neschopnosti | KNF | České vlády | Allianz | Německý statistický úřad | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Křetínský | Karanténa | Viry | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Market Data | Unijní země | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Fond EU | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Ekonomický propad | Alžírsko | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Slovenská centrální banka | České PMI | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Microsoft (MSFT) | LTV | Mark Rutte | Nizozemský premiér | Premiér Mark Rutte | Potenciál poklesu | Růst nezaměstnanosti | Confesercenti | Obchodní svaz | Obchodní svaz Confesercenti | Deficit veřejných financí | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Výraznější pokles | ADB | Asijská rozvojová banka (ADB) | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Koronakrize | Společnost Unilever | Zelené energie | Investiční management | Podíl na trhu | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Tesla dnes | Údaje | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Ekonomické škody | DPH | Omyl | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Cushing | Opatření proti šíření koronaviru | Pavel Tykač | Prezident Vladimir Putin | Míra nezaměstnanosti v březnu | Velké americké banky | UnitedHealth Group | Anthem | Pohonné hmoty v ČR | Menší poptávka | Dopady koronavirové krize | Big Short | CDC | Znovuotevřít ekonomiku | Jihoevropské země | Ministři | Pomalé oživení | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Dnešní aktivita | Dolar slábne | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Jednání OPEC | Ministři energetiky | Nejsilnější růst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Cena benzínu | CIA | Tajné služby | Nadprodukce | Pákistán | Snížení produkce | Oživení cen | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | Přebytek běžného účtu | JPM.US | WFC.US | Celková inflace | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | DPZ | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | Vývoj HDP | Více peněz | Inflace v březnu | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Negativní data | Jiří Makovský | WELL | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomik | BMO | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Remdesivir | Chuť riskovat | Uzavření trhů | Americké makro | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Potravinové krize | Květnový kontrakt | Japonský export | Madrid | CMC | Cena americké ropy | Obnovení rovnováhy na trhu | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | ESPN | Ekonomická omezení | Dílčí index | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Průměrný výnos | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Situace na trhu s ropou | Rizikový apetit | BFM | CBRT | Reddit | Sociální síť | Jak trh reaguje | Americké zásoby zemního plynu | Surové ropy | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | NY FED | Ropa zadarmo | Dnešní statistika | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Nové zakázky | Joe Biden | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Větší pokles | Lucembursko | Evropské méně | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Období volatility | ADBE | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Seznam brokerů | InterContinental Hotels Group | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Osobní příjmy | Osobní výdaje | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | SMA 100 | Shell | Výzkumná skupina | Maloobchod | Finanční polštář | Halving bitcoinu | ATH | Zaměstnanci | Vývoj akcií Tesla | Denní pokles | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Biofarmaceutické společnosti | Tweet | Akcie padají | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Rally na akciích | Mandát ECB | Soud | Poměr PE | Maloobchodní tržby v eurozóně | Oddlužení | Latinská Amerika | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | FOMO | Export v dubnu | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | Cyber security | ETN | Zdražení ropy | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Alternativní taxislužby | Euronav | Skladování ropy | Justice | Soudní instance | Regulační orgány | Státy eurozóny | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Zkušenosti z Japonska | Američtí regulátoři | Akcie a dluhopisy | Evropský datový kalendář | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Spotřebitelské ceny v USA | Prognóza MMF | Cum-ex transakce | Vrácení daně | Akcie Nike | NKE | Americké ceny výrobců | Průmyslové kovy | Členské země | ONE | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | Rekordní propad | Preqin | Účet platební bilance | Český běžný účet | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Dnešní výsledky | FBI | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Plynovod Nord Stream | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Vstup do obchodu | Ekonomická aktivita v USA | Manažerka | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Stratég firmy | Advance Auto Parts | Experimentální vakcíny | Manažeři | Eli Lilly | LLY | GSK | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Japonský export v dubnu | Kupci | Kanadská data | Čínské hospodářství | Renault | Australská vláda | Klesající trendová linie | Splunk | Obavy z ekonomického dopadu | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | MLM | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Propad příjmů | Ekonomické zotavení | Technologické centrum | Mondelez | JDE | Fraport | Unijní činitelé | Unie | ČR | FRA40 | EU50 | Balíček na podporu ekonomiky | Pokles investic | Počty nových žádostí o podporu | Costco | Salesforce | Knorr-Bremse | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Uhlobaron | Hertz | Akcie ASML Holding | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Spolkový sněm | Bohumil Trampota | Průraz | Nové úvěry | Záchranný balík | Rozhodnutí FOMC | Zbrojovka | Pozitivní sentiment na trzích | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | CBO | PEPP | Střední Evropa | Plán obnovy ruské ekonomiky | Špatné zprávy | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Antivirus | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Rekordní nárůst | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Big data | Alteryx | MongoDB | Oracle | Akcie big data | Rozhodnutí soudu | Dlouhodobé rezistence | Společnost BP | Tchaj-wan | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Nikola | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Zpomalení inflace | Teorie černé labutě | WSF | Vysoké valuace | Korporátní zprávy | EPH | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Pokles německé ekonomiky | Energetický gigant | Investice do infrastruktury | Nestlé | Novartis | Sanofi | Členové Fedu | Roční míra inflace | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Foxconn | Splasknutí bubliny | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Bezpečná měna | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Správce aktiv | Stephen Roach | Ekonom Morgan Stanley | Infekce Covid | Cardano | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Chemické společnosti | Vyšší daně | Představenstvo | Finanční ústavy | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Akciový optimismus | Makléř Wood & Company | Wood & Company Vladimír Vávra | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Akcie Lufthansy | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Velké investice | ONS | Úřad ONS | Ziskové marže | ASM International | Český stát | Den obchodování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Den nezávislosti | Thermo Fisher Scientific | Nárůst nových infekcí | Růst čínských akcií | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Novavax | Klientská podpora | MAM | Rétorika centrálních bank | Michal Lukáč | Prostor pro další růst | Pesimistické scénáře | Izraelský premiér | Benjamin Netanjahu | PPI v USA | Sony | Epic Games | Fond obnovy | Marko Kolanovic | Tulipánová horečka | Fundamentální pozadí | Výrazný propad | Chorvatsko | Generace Z | Nový trend | Mladé generace | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Potenciální zisky | Větší riziko | Ceny emisních povolenek | Akcie farmaceutické firmy | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | NY Fed index | Šance | SAE | Globální spotřebitelská důvěra | Stellantis | Peugeot | Chrysler | Americký maloobchod | Růst tržeb | Dluhová unie | Statistiky z eurozóny | Hospodaření firmy | Hospodaření firmy Goldman Sachs | Ceny | Praha | Kolaps | Rozdíly v názorech | Verizon Communications | Spotřební daně | Technologické společnosti | Mediální pokrytí | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Akcie v eurozóně | Společnost XTB | Kanadský CPI | Cybertruck | Model 3 | Důležitá rezistence | MSCI Asia Pacific | Akcie těžařů | Nižší poptávka | Reliance | Progres | Mírná korekce | Tvrdá ekonomická data | Pár EUR/USD | Odhad růstu HDP | Silné momentum | Důvěra | Velké technologické firmy | Správci fondů | Kolaps dolaru | Caixin | Výzkumy | Slabý dolar | Objem dovozu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Časový horizont | Damoklův meč | Cenové hladiny | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Vstup Airbnb na burzu | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Monex | Oživení poptávky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Worldometers | Státní zastupitelství | Velký propad | Podhodnocený | Hospodaření banky | Analytik XTB | Wedbush | Upozornění na rizika | Fortnite | Bitstock.com | Konec medvědího trhu | Pokles tržeb | Vládní koalice | Goodyear | Trh s futures | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Adyen | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | Sell the news | Období zvýšené volatility | Časovat trh | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Ruská vláda | Výpadek příjmů | Příliv kapitálu | Oblasti odporu | Výrobní index | Dění v USA | Americký soud | Venezuela | Holdingová společnost | Růst eura | Průměrné mzdy | Atradius | SPAC | IT společnosti | Seznam Zprávy | Big Tech | Klimatické změny | Brexitové dohody | Delta Airlines | Southwest Airlines | Ceny mědi | Konvertibilní peso | Kuba | Odborníci | Peso | Rentabilita | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Američtí investoři | Prognóza Ministerstva financí | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Japonské ministerstvo financí | Akcie Zoom | Výkon ekonomiky | Sequoia | Snížení emisí | Stavební povolenky | Celkové investice | Bloomberg Intelligence | Nákupní centra | Budoucí vývoj | Velké množství obchodů | NAHB | Přední finanční instituce | Ropa dnes | Společnost Cisco | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Accenture | Politici | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Zakladatel firmy | Malý kapitál | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | PVM Tamas Varga | Micron | Prezidentské kampaně | Primární veřejné nabídky akcií | Snížit emise | Počet úmrtí | App Store | Grubhub | Biden | Adobe Inc. | Internetová společnost | Americká internetová společnost | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Nepokoje na Blízkém východě | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Druhá vlna koronaviru | Vinci | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Epiq | Libertex | Šéf centrální banky | Dnes na pražské burze | Přerušení těžby | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | Poptávka po akciích | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | AEX | Allegro | Jens Klatt | Ceny bytů | CPI v USA | Akcie Johnson & Johnson | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Výkon společností | Americký ekonom | Ameriprise Financial | Kompenzační programy | Walgreens | Hodnota fúzí | Michael Saylor | MicroStrategy | Státní penzijní fond | Akciové portfolio | Foot Locker | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Množství peněz | Vítězství Joe Bidena | Jitan Solanki | Růst zlata | Concho | Pilulka Lékárny | Platby v kryptoměnách | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Epidemické situace | Align Technology | ALGN | Manager Magazin | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Akcie First Solar | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Reálný HDP | První obchodní den | Geopolitické faktory | Obchodování s futures | Futures na ropu | Holger Schmieding | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | XOM | CVX | PFE | MMM | JP Morgan Chase | ABT | GWW | JNJ | ABBV | Uniswap | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Vítězství Donalda Trumpa | SolarEdge | BIIB | Výsledky voleb | Ruské společnosti | GLE | Recep Erdogan | Electronic Arts | T-Mobile US | Provozní zisk společnosti | Klesající dolar | Oslabování amerického dolaru | MCD | Společnost Pfizer | PFE.US | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Hospodářský vývoj | Týdenní tržní výhled | Zisky bank | Palo Alto Networks | Farfetch | Akcie bankovních domů | QCOM | Snižování cel | Poptávka po bitcoinech | Hlavní kryptoměna | Palantir Technologies | MRNA | Pád cen | NFIB | GPS | GPS.US | Cena bitcoinu dnes | Producent ropy | Akcie spoločnosti | JWN.US | JWN | Pasivně investovat | Praktické tipy | Stock Spirits | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | ZM | ZM.US | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Bankroty ve Spojených státech | Růst průměrné mzdy | Akcie Snowflake | IPO akcie | Nové IPO akcie | Nové IPO | Palantir Technologies Inc. | Proražení | AAPL.US | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | NextEra Energy | TSCO | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | Akcie Airbnb | CELO | Anchorage | LULU.US | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Boerse | Fresenius SE | Fresenius | Continental | Covestro | ABNB | Největší IPO | Úrokové sazby v Číně | Sazby v Číně | Swingový výhled | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | TABAK | Alexion | H&M | BIDU.US | BIDU | Očkování | LEN | Lennar | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Zadlužování | PX Pražské burzy | NBP | CMI | Lael Brainardová | Emise akcií | IPO společnosti | Fiat Chrysler a PSA | GS.US | MGM Holdings | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | US2000 | Futures na ropu WTI | AAL | Velký kapitál | Předsednictví EU | Nouzový stav kvůli koronaviru | Cenné papíry a burzy | Voda | DGX | Přístup na finanční trhy | BA.US | VIX na trhu s ropou | Third Bridge | Peter McNally | Výzkumné firmy | Pokles ceny americké ropy | Ceny americké ropy | Refinitiv Eikon | Údaje Refinitiv Eikon | Údaje Refinitiv | Centrální bankéř | Nízké úroky | Stimulační balíček | Makléřská firma | Nálada investorů | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Burzy v USA | Pokles zásob | Počasí | Home office | Růst ceny | Dobrý výsledek | Senátní volby | PMI ve výrobě | ABNB.US | Zvýšení těžby | Autopůjčovna Hertz | Volby v Georgii | Senátní volby v Georgii | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Společnost Tesla | Silné oživení | Rally na Tesle | Samsung Electronics | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | TUI | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Zoom Video | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Evropské centrální banky | Zásoby ropy ve Spojených státech | Velikost obchodu | Dopad na trhy | Vývoj inflačních očekávání | MRK | CARA | MJ | ACT | Futures na indexy | Indexy na Wall Street | Inaugurace | Futures na bitcoin | UAL | UAL.US | BTCUSDT | Longhash | Situace na trhu | Akcie MONETA | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | Akcie Gamestop | Amerika dnes | PEP | Streamovací služby | InPost | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | DAX (DE30) | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Short Interest | Express | Tržní reakce | Cena akcií TUI | JNJ.US | Thomas Peterffy | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | Problémy s likviditou | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Giovanni Staunovo | UBS Giovanni Staunovo | Bidenovy návrhy | Nynější krize | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | QCOM.US | Brent (OIL) | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Snoop Dogg | Platby v bitcoinech | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Finanční výkonnost | JP Morgan Securities | William Blair & Company | Piper Sandler | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | ABBV.US | BioXcel Therapeutics | Předpověď ceny | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Kov | Ceny povolenek | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Flow Traders | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Těžařské firmy | Fosilní paliva | Vklady a výběry | Vakcíny proti COVID-19 | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | CETIN | CETIN na burzu | CVS | Předpověď akcií | Kering | KER.FR | KER | Odliv peněz | AIG | FOMC minutes | Mrazivé počasí | WFC | Akcie Wells Fargo | Přísná měnová politika | Robinhood Markets | Rostoucí výnosy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | IFS | Platby kryptoměnami | Třetí vlna | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Sentiment investorů | Investování do Bitcoinu | Tržní rizika | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Terra | Nárůst výnosů | Prohlubující se krize | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Oživení americké ekonomiky | Akcie společnosti Microsoft | Obchodní přebytek Číny | Mnoho peněz | Trend na ropě | Silný růst | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Britská společnost | Japonský HDP | Pandemická opatření | CrowdStrike Holdings | CRWD | Apple (AAPL.US) | Akcie třídy A | Investice společnosti | Fidelity | Průzkum analytiků | Zámořské indexy | Výrazný růst | Vývoj ceny akcií | CryptoQuant | Makléřské služby | COMP | PLUG.US | Akcie Plug Power (PLUG.US) | Společnost Square | Investovat do bitcoinových fondů | Holubičí tón | Akcie Volkswagenu | Moonfare | Těžba kryptoměn a obchodování | Financial Action Task Force (FATF) | Pákistánská centrální banka | Pákistánská provincie | SimilarWeb | Turistická sezona | Letní turistická sezona | Zasedání ruské centrální banky | Síla amerického dolaru | Kansas City Southern | KSU | Společnost Procter & Gamble | Zájem institucí | Platební prostředek | Distribuované účetní knihy | Očekávání vyšší inflace | xStation 5 | Discovery | Aktuální nálada | Archegos Capital | Archegos | Kryptoměnový sektor | Mary Rich | PMI index | Micron (MU.US) | GRMN | LMT | Reuters analytik | Expanze HDP | Nejvyšší růst | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Blockfolio | Paychex | PAYX | Electricite de France | EDF | BB.US | Implementace Bitcoinu | Historie BTC | Pády Bitcoinu | Budoucnost BTC | Blízká budoucnost | Celoroční výsledky | Constellation | Constellation Brands | STZ | Prodej kryptoměn | Firemní daně | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | Daniel Zhang | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Goldman Sachs (GS.US) | Tým Admirals | Direct listing | Nákup akcií Coinbase | Vstup Coinbase na Nasdaq | Coinbase na Nasdaq | BBBY.US | COIN | Akcie Coinbase | Akcie kryptoměnové burzy | Ark | Krypto trh | Eurodolar dnes | Optimistická očekávání | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | Ceny ropy Brent | Polymetal | Akcie MicroStrategy | COP26 | P&G | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Prognóza České národní banky | Prognóza České národní banky (ČNB) | NFLX.US | Zvýšit ziskovost | Zvýšení ratingu | Nezaměstnanost mladých | Honest | Společnost Honest | Firma Honest | Jessica Alba | The Honest Company | Černý anděl | Fantastická čtyřka | HNST | Plán firmy | Vydat akcie | Vývoji podnikatelské nálady | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Alphabet (GOOGL.US) | Amgen (AMGN.US) | Centene | Pinterest (PINS.US) | AMD.US | GOOGL.US | AMGN.US | Vysoká cena | ERA | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | UUUU | Cameco | Akcie v roce 2021 | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | Objem transakcí | Nárůst zákazníků | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Velké evropské banky | DOGE | Dluhový strop | Peloton (PTON.US) | Trading.com | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Futures na americké indexy | Hospodaření firem | Konsensus trhu | Hodnocení současné situace | Produkty odvozené od ceny bitcoinu | JAP225 | Nikkei 225 (JAP225) | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | Meme coiny | Shiba Inu | Růst cen v USA | Ceny ve výrobě | Zákony Evropské unie | Hospodářské stimuly | Zvýšení cel | MSTR | Wall Street akcie | Hladiny rezistence | Největší soukromý akcionář | Soukromý akcionář | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Těžaři | Obavy z inflace | API | Oslabení | Prudké oslabení | Výpadky proudu | Meme akcie | Zscaler | Zisk před zdaněním | Růst cen nemovitostí | Výnosy 10letých dluhopisů | Finanční holding | Brokerská značka | Politická rizika | MNB | XIXOIO | BlackBerry (BB.US) | Těžař zlata | Ruský ministr | Ruský ministr hospodářství | Fundamentální hodnota | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | Salvador | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Americké farmaceutické společnosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Freedom24.com | Freedom Holding Corp | Spotřeba uhlí v Evropě | Návrat uhlí | Dodávky plynu | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Akcie technologických firem | Gigafactory | Konkurence | XPeng | Prodej | Jednotné měny | Mali | Tržní prostředí | McDonald's | Výnosy z desetiletých amerických dluhopisů | Navýšení kapitálu | Graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Michael Burry | Dolar dnes | Didi | Rating Číny | Cena akcie ČEZ | Pozitivní vliv | Starlink | Solární panely | Vyšší úroveň | Podcast | Obchodní výsledky | Růst kurzu akcií | Nejnovější prognóza | Trh dnes | Deficit nabídky | Společnosti Netflix | Výkon společnosti | Nová vlna epidemie | Vlna epidemie | Malajsie | Moderna (MRNA.US) | Cenové stability | Libertex Group | Technologie | Americký výrobce | Protipandemická opatření | Rekordní schodek | Nabídky akcií | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Vývoj měnového páru USD/RUB | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Vývoje ceny | Sazby daně | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Analytici JPMorgan | Koncentrace | Chování spotřebitelů | Strategie ECB | Philip Morris International | Očekávání zisku | Michael Wilson | Spotové ceny | UST | TSMC | Akcie výrobců vakcín | Didi Global | Včerejší seance | Tempo zdražování | Míra inflace v USA | JPMorgan (JPM.US) | Raiffeisenbank Helena Horská | Rada guvernérů | Symantec | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Americký trh | XEL | CMCSA | VZ | TXN | AXP | AI | COST | PG | CAT | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | KO | DTE | DTE Energy | FIXED | Základní úrokové sazby ČNB | Současný trend | Odvětví | Akcie švýcarské banky | Jednání ECB | Kryptoaktiva | MiCA | BHP | Divize | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Vlastní bitcoiny | Tržby ze služeb | Azure | Rekord | Suez | ABB | Současné ceny | Bilion | CAR | Výsledky za Q2 | Guidance | Dopad na sentiment | Obavy ECB | Ziskový potenciál | University of Michigan | Provozní ztráty | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | HICP | Investiční činnosti | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vnímání | Ovlivňování | Vlastní vývoj | Dodávky ruského plynu | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | SQ.US | SQ | Ceny akcií NIO | Projekce | FRHC | Freedom Holding | TWS | Úvěry na bydlení | VIAC | Paramount | Comcast Corp | Rekordní minimum | Zajišťovny | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Psychologické úrovně | Kulaté číslo | Delta varianta | DIS.US | Andreessen Horowitz | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Index Sentix | Drahota | Akcie AMC Entertainment | Vratislav Zámiš | SHIB | ADS | SNOW | Cena kryptoměny | Cena kryptoměny bitcoin | Pioneer Natural Resources | WIG | Nucor | Ocelárny | Index Russell | SABMiller | Společnost Admirals | Spotové ceny ropy | Zahraniční společnosti | Maloobchod v USA | Regulatorní prostředí | Byty | David Kostin | Home Depot | Rostoucí úroky | CBRE | David Solomon | Medián | SpaceX | SPOT | Výrobní inflace | Uchování kapitálu | Kansas City | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Index ASX | ASX | Indexy v Číně | SXXP | David Vagenknecht | Dominion Energy | Virgin Orbit | Pfizer (PFE.US) | Nordstrom | Nordstrom (JWN.US) | Dodávky plynu do Evropy | Riskovat na trzích | DWS | Společnosti | Akcionáři ČS | Akcie společnosti Zoom | Akcie Zoom Video Communications | Zoom Video Communications (ZM.US) | Akcie Zoom Video Communications (ZM.US) | Akcie Zoom (ZM.US) | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Lordstown Motors | Smrskflace | Signály z Fedu | Dna | Eurowag | The Times | Britské burzy | Společnost Eurowag | TA Associates | Martin Vohánka | PayPal Holdings Inc | Evergrande | Nákladová inflace | Lenka Kalivodová | Růst trhu | ANO | Atlantský Fed | Uhlí | Royal Bank of Canada | RBC | Honeywell International | McDonald's Corporation | Indexy amerického akciového trhu | Puma | Sartorius | Energetika | SIE | Ceny plynu | Reakce centrální banky | Cyklus zvyšování úroků | Solana | Evropský index | Los Angeles | Česká společnost | Společnost Walmart | Plug Power (PLUG.US) | Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Index CHNComp | Čínský index | Čínský index CHNComp | SJM | Čínský jüan k dolaru | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | Etherea | Výrobní podniky | Čínské realitní společnosti | Obchodní účty | Pracovní den | Celkové závazky společnosti | Závazky společnosti | Problémy společnosti Evergrande | UK100 | J.P.Morgan | Airbus SE | Puma SE | Akcie čínských společností | Finanční problémy společnosti | Potíže společnosti Evergrande | Akciový trh v Hongkongu | Růst sazeb ČNB | Kompenzace | Tečkový graf | Ekonomický boom | BNP | Situace Evergrande | P/B | P/B (P/BV) | UBS Group | UBS Group AG | Hospodaření bank | Nedostatek elektřiny v Číně | Problémy s nedostatkem elektřiny | MGM Resorts | Blackstone (BX.US) | BX.US | BX | Výhledy růstu | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | BOOST | Úročení | Gamble | Energetická krize | Odhady růstu | Akcie Lordstown Motors | Akcie Lordstown Motors (RIDE.US) | Lordstown Motors (RIDE.US) | RIDE.US | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Globální inflace | Bankovní skupiny | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Apple Pay | Automotive | Fiskální pravidla | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Dosažení dohody | Charter Communications | Akcie Charter Communications | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | ESG investování | Akcie zbrojovky | Češi | CureVac | Akcie CureVac | Energetické krize | Zdražování energií | Wells Fargo (WFC.US) | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | WBA.US | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Vysoké ceny | ITA | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Netflix (NFLX.US) | Intuitive Surgical | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | United Airlines Holdings (UAL.US) | Nedostatek polovodičů | Verizon Communications (VZ.US) | Abbott Laboratories (ABT.US) | IBM (IBM.US) | CSX | ANTM | IBM.US | AutoStore | Robotické společnosti | EQT | Statoil | Majetek Elona Muska | Americký podnikatel | Akcie Novavaxu | Čínské centrální banky | Horizon | Oculus | Abbott | Zdravotnictví | Schlumberger | Vlastní sociální sítě | Snap | Akcie společnosti Snap | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Zásoby společnosti | Uzavírání obchodů | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Merck (MRK.US) | Automobilka Volvo | Adam Jonas | JATO Dynamics | Cenový cíl | Cenový cíl pro akcie | Cíl pro akcie | Retail Investor | Boeing (BA.US) | Zboží dlouhodobé spotřeby | Mastercard (MA.US) | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | F.X.C.G. | AbbVie (ABBV.US) | Colgate-Palmolive | Meta | Klima | Peněžní prostředky | Hodnota akcií Freedom Holding | Sidoti & Company | Forbes Quant Trader | Quant Trader | Arrowstreet Capital | Vanguard | Allianz SE | Morgan Stanley Capital International | MSCI U.S. Small Cap 1750 | MSCI U.S. Investable Market 2500 | Goldmani | Metaverse | Meta Platforms | Odkupy akcií | MGM Resorts International | ROKU.US | Qualcomm (QCOM.US) | Fialova vláda | Australská banka | Airbnb (ABNB.US) | Regeneron Pharmaceuticals | Trh s elektromobily | Evergrande Group | Česká národní banka (ČNB) | Royal Caribbean Cruises | TME.US | PYPL.US | Indexy pohyb | Podmínky na trhu | Messari | Oil inventories | Gasoline inventories | Meta (Facebook) | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | British Petroleum | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Průmyslový sektor | Burzovní cena | Raketový růst | Další růst sazeb | ESG principy | ESG investice | Společnost JPMorgan | Měny G10 | Guvernér BoE | Target | Celoroční výhled | Intuit | Macy's | TechnipFMC | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Lockdowny | TIM | Ruský trh | RTS | Antony Blinken | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Celosvětový trh | Bezpečná aktiva | Svátek v USA | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | COVID-19 omikron | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Smíšené pocity | Těžařská společnost | Broadcom | | Honeywell | CMA | Akcie SolarEdge | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Akcie SolarEdge (SEDG.US) | Sezonalita | Bear market | Grayscale Bitcoin Trust | Kazachstán | Varianty covidu | Zlotý | BofA | Největší švýcarská banka | NatWest | Index S&P 500 (US500) | Míra inflace v Turecku | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Cykly | Postranní pohyb | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Arm | NVAX.US | Novavax (NVAX.US) | Mobileye | Participace | Výkon průmyslu | Liz Trussová | Annalena Baerbocková | Spotřebitelské inflace | Vánoční rally | Bidenova administrativa | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Steve Huffman | Alexis Ohanian | Obchodní tipy | Názory na měnovou politiku | Globální hodnota fúzí a akvizicí | Hodnota fúzí a akvizicí | Inflační spirála | Coinglass | CarMax | KMX | Cloudflare | Základní sazba | Banka HSBC | Hráči na trhu | Zvyšování úroků v USA | Italská banka | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Roadster | Desetileté výnosy | Uniper | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Těžař | Kazatomprom | Jestřábí komentáře | Altria | Zvyšování sazeb Fedu | Předpokládaný růst | EOG Resources | Meme stocks | Jay Hatfield | Infrastructure Capital Advisors | Ruský plyn | Instacart | LCID | Lucid | Ninepoint Partners | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Cowen | Zisk firem | Big tech | Ceny domů | Cílové ceny | Rozhodnutí japonské centrální banky | Akcie Activision | Hry | BCA Research | Akcie Gap | Akcie Gap Inc | Gap Inc (GPS.US) | Akcie Gap Inc (GPS.US) | Cena akcií společnosti | Vlna omikronu | Microsoft a Activision Blizzard | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Simon Peters | Instituce | Objem prostředků | Odklon od rizikových aktiv | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Counterpoint Research | Základní úrok | Snížení daně | Levi Strauss | Pozitivní výsledky | Švédská společnost | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Western Digital | Cenová akce | Silvergate Capital | Finanční rok | Portfolio akcií | Klaas Knot | SPG.US | Simon Property Group | Spirit Airlines | Chipotle Mexican Grill | Uvedení společnosti na burzu | P/S emitenta | Fox Corporation | Akcie Pelotonu | Akcie společnosti Alibaba | Duke Energy | Illumina | ILMN.US | Illumina (ILMN.US) | Banka Barclays | Mattel | Under Armour | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | St. Louis | WizzAir | WIZZ | WIZZ.UK | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Luxusní zboží | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Roku (ROKU.US) | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | TotalEnergies | Index moskevské burzy | Index moskevské burzy RTS | Sankce | Odpojení Ruska | Prezident Putin | Ruské banky | Polymetal International | Green Deal | Export do Ruska | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Regulátoři v USA | Vývoz ruského plynu | Promsvjazbank | Hlavní index moskevské burzy | Zahájení ruského útoku | Zahájení ruského útoku na Ukrajinu | Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication | Motivace | Erste Group Bank | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Úřad pro ekonomickou analýzu | Uranium Energy Corp | NexGen | Baidu (BIDU.US) | Forwardové ceny | Statista | Japonský Nikkei 225 | LCID.US | Dell Technologies | Rolls-Royce Holdings | CIPS | Krátkodobý vývoj | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | TUI.DE | Vestas Wind Systems | SPARK | Nomura Holdings | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Applepay | Invaze | Analytici Bank of America | Britská banka | Společnost ExxonMobil | Oděvní řetězec | Výkyvy kurzu | Pokles inflace | Americký ministr zahraničí | Řetězec | Potravinářské firmy | Řetězce | Náhrady za SWIFT | Zpomalení růstu úvěrů | CF Industries | Zvyšování cen | Světové produkce | APP | Dodávky plynovodem | Nord Stream 1 | Výroby elektromobilů | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Horizon Investments | Fiserv | Silná konkurence | Cílový trh | Politika ČNB | Akcie CrowdStrike | Americký výrobce elektromobilů | Čínští investoři | Britský FTSE | Akcie Advanced Micro Devices | ADBE.US | Společnost Adobe | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Investování v Číně | Akcie Nvidie | Velké korporace | Geopolitické události | Ruský vicepremiér | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Předpověď cen | Zastavení dodávek | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Ruský Gazprom | MOL | Růst cen energií | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Akcie Pelotonu (PTON.US) | Le Penová | Jean-Luc Mélenchon | Marine Le Penová | Rosbank | Colt CZ | Reddit IPO | Vyhlášení bankrotu | Správa | Stabilní výnosy | GMT | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Patrik Novotný | Zákonodárci | Vlastnictví | STT | STT.US | State Street Corp (STT.US) | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Unitedhealth Group (UNH.US) | UNH.US | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Výhled pro akcie | Vzestupný trend | Travelers | Pokles produkce | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Lululemon (LULU.US) | Alaska Air Group | Carvana | Recyklovat | Situace na akciovém trhu | Textron | Boj s inflací | Produkty s pákovým efektem | Trojúhelníkové formace | Analytik Bank of America | Cenové prognózy | Předpovědi cen | Huw Pill | Oblasti supportu | Occidental | Akcie Under Armour | Akcie Under Armour (UA.US) | Wall Street výsledky | Costco (COST.US) | COST.US | ArcelorMittal | Akcie JPMorgan | Výplaty akcionářům | Dow Jones Industrial Average | Southwest | Indexy S&P | Christopher Waller | Mondelez International | Nárůst zisků | Konsolidační pohyb | DiDi Global | EOG | EOG Resources Inc | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Zvednutí sazeb | Asos | ABN | Roche | ZEN | Ruská federace | Bear market rally | Market rally | Popírání | Přijetí | Širší trh | Nové sankce | LVS.US | Las Vegas Sands (LVS.US) | Wynn Resorts | WYNN | LVS | CAKE | Snížení inflace | Obchodní instrument | EdF | Kroky Fedu | Životní náklady | Propuštění | Přicházející recese | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Evropské akciové indexy | Nominální růst HDP | Cena BTC | Cenový strop | Úroveň parity | Simplyfy | Paul Kim | Analytik Simplyfy | Velký cenový pohyb | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | Zkrocení inflace | Výsledky amerických bank | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Úsporný tarif | Zastavení poklesu | Skokové posílení | Zvedání úrokových sazeb | Zastavení dodávek ruského plynu | Společnost GSK | Farmaceutická společnost GSK | Centrum | Andersen | Americké ministerstvo obrany | Sloučení | BKR.US | United Airlines (UAL.US) | Nárůst zásob | Akcie Micronu | Akcie Micron Technology | Akcie Micron Technology (MU.US) | Vývoj zisků | Nominální růst | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Poměr P/E | Daň z mimořádných zisků | Neuspokojivé výsledky | Švýcarské společnosti | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Philadelphia Semiconductor | Investiční ředitel společnosti | Zpráva o inflaci | Akcie společnosti Disney | Upozornění | Burzovní ukazatele | Udržitelnost | Aktiva pod správou | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Zpřísnění finančních podmínek | Akcie společnosti Bank of America | The Merge | Energetické podniky | Thomas Barkin | U.S. Bancorp | Paramount Global | Objem nákupů | Hershey | Německé ekonomiky | Virtuální realita | Ziskové obchodování akcií | Reálné příjmy domácností | Slovo recese | Investiční cíle | Akcie banky | Zestátnění | Dovozce ruského plynu | Nákup jüanů | Společnost S&P Global | Ceny energetických komodit | Akcie Glencore | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Zasedání Rady guvernérů | Jestřábí ECB | Poptávka po ropě v Číně | Údaj NFP | Zveřejnění zpráv | CVNA | CVNA.US | Carvana (CVNA.US) | Fenomén | Photon Energy | Úrokové náklady | Energetické komodity | BHF Asset Servicing | BC German Equity Special Fund | Sal. Oppenheim | Společnost Sal. Oppenheim | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Fortum | Kotace BTC | Zvýšení daně | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Recese v eurozóně | Dodatečný výnos | Glassnode | Neckarwestheim | Neckarwestheim 2 | Isar 2 | Isar | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Uzbekistán | IoT | Burzovní cena plynu | Ulrich Körner | Vienna Insurance Group | Otevření Wall Street | Dnešní sentiment | Alokovat kapitál | Akcie leaderů | Sister Stock Trading | Industry Groups | Global Industry Classification Standard | GICS | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | CFD (Rozdílové smlouvy) | Industry Classification Benchmark | ICB | Industry Classification Benchmark (ICB) | Communication Services | Financials | Consumer Discretionary | Jeremy Hunt | Propady akciových trhů | Velikost páky | Investro | Investro.com | Telekomunikační společnost | Joel Copp-Barton | Adidas (ADS.DE) | Vlna inflace | Credit Suisse dnes | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Implikace | Exxon Mobil (XOM.US) | Výsledky Applu | Pozitivní nálada | Americká ropa | SoFi Technologies | SoFi | Nejrychleji rostoucí | AFM | Omezení COVID | Puma (PUM.DE) | PUM.DE | Snižování počtu zaměstnanců | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Otevření ekonomiky | Jessica Amir | Popularita jaderné energie | Clean Energy Ministerial | Clean Energy Ministerial (CEM) | Jaderná energie | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | Electricite de France SA | Exelon Corp | Exelon | RWE AG | CGN Power Co Ltd | CGN Power Co | CGN Power | Endesa SA | Endesa | Cameco Corp | Korea Electric Power Corp | Korea Electric Power | Fortum Oyj | NAC Kazatomprom JSC | Tokyo Electric Power Co Holdings Inc | Tokyo Electric Power Co Holdings | Tokyo Electric Power | BWX Technologies Inc | BWX Technologies | NexGen Energy Ltd | Paladin Energy Ltd | Denison Mines Corp | CGN Mining Co Ltd | CGN Mining Co | CGN Mining | Energy Fuels Inc | Yellow Cake PLC | Yellow Cake | Krach FTX | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Matěj Široký | Komunistické strany | Index amerického dolaru (USDIDX) | Rozvojové země | Kolaps FTX | Zmírnění inflace | Novinky | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | BlockFi | Širší index | Výběry | Bali | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | FTX Sam Bankman-Fried | CZ | Akcie společnosti Carvana (CVNA.US) | Akcie společnosti Carvana | Rafinerie | Foot Locker (FL.US) | FL.US | Dynamika růstu | Sentiment na Wall Street | Polovodiče | Hodnocení akcií | Greenwashing | Cloud computing | Seriál o ETF | Akcie společnosti Nordstrom | Akcie společnosti Nordstrom (JWN.US) | Pokles trhů | ERÚ | People's Bank of China | Vstup long | Poměr rizika a výnosu | Nižší minima | Martin Maršovský | Finmex Academy | Finmex | Finmex Academy Martin Maršovský | Manažer Finmex | IPO společnosti Teads | Teads | Teads N.V. | Nizozemská společnost | Trh digitální reklamy | Digitální reklamy | Podnikání společnosti | ironSource | Xandr | Taboola | TripleLift | SSPs | PubMatic | Magnite | Trade Desk | Jak si Teads vede finančně | Pověst | Pověst mezi klienty | Zvýšení podílu na trhu | Raymond James & Associates | JMP Securities | Citigroup Global Markets | Morgan Stanley & Co. | Goldman Sachs Bank Europe | Společnost Teads | Investování do akcií Teads | Investiční rizika | Vyhlídky cílového trhu | Silné stránky společnosti | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Menšinový akcionář | Ekonomické prostředí | Kryptoměnová burza Kraken | Burza Kraken | Americká kryptoměnová burza Kraken | Diverzifikované portfolio | Graf akcií | Tržní fundamenty | Světlo na konci tunelu | Sazba ČNB | Proražený support | Cenovka | Podstoupení rizika | Aktivity v USA | Společnost Exxon Mobil | Peníze investorů | Varování | Prognózy BlackRock | Hospodářský pokles | Mimořádné daně | Zpětné odkupy | IPO v USA | LSEG | Zisky společnosti | Wizz Air | Wizz Air (WIZZ.UK) | Akcie cestovní kanceláře | Sebastian Ebel | TUI Sebastian Ebel | Bankovní rady ČNB | Společnost BlackRock | ETFs | Direct market access | Růstový potenciál | Další růst úrokových sazeb | Ziskovosti společnosti | Farmaceutický sektor | Avatar | GlassNode | Cílování indexu | Meziroční inflace v eurozóně | Průmyslový Dow Jones | Globální akciový index MSCI | AXS Investments | Greg Bassuk | Společnosti z USA | Otevření Číny | Sdružení výrobců automobilů | Lídři zemí | Nejdůležitější události | Optimism bias | Další posilování | Výprodeje | Fiat měny | Ustupující inflace | Prezident Biden | Apple Watch | Americké regulační orgány | Federální společnost pro pojištění vkladů | FDIC | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Silvergate | ČNB banka | Eskalace války | Premiér Sunak | Britský premiér Sunak | Rizikový sentiment | ChatGPT | OpenAI | Bing | Teplé počasí | Akcie výrobců elektromobilů | Zero Covid | Freyer Battery | Rivan Automotive | Vývoj ceny akcií Nio | Zpráva Morgan Stanley | Znovuotevření Číny | Býčí sentiment | Zprávy Goldman Sachs | SCHW | SCHW.US | Charles Schwab (SCHW.US) | Prodeje insiderů | První ETF | Volatilní položky | Akciové tituly | NXP Semiconductors | NXP | Invest | Sektor financí | Výsledky Morgan Stanley | Solidní akcie | Výsledky 4Q 2022 | Výsledky 4Q | Společnost Morgan Stanley | Rizika nákupu | Vyšší náklady | AI.US | C3.ai (AI.US) | Pokračující pokles | Finanční výsledky společnosti | Bard | Chat GPT | Revenues | Nové příležitosti | Kazuo Ueda | ETF od společnosti BlackRock | FGE | Alphabet (Google) | Zestátnění ČEZ | Obnovitelné zdroje | Heineken | Alibaba Group Holding Ltd | Akcie Alibaba Group Holding Ltd | Akcie Alibaba Group Holding | Alibaba Group Holding Ltd (BABA.US) | Šekel | Média | Akcie společnosti Lucid | Trhy očima Štěpána Hájka | Pricing power | Implikovaná křivka | Očekávání úrokových sazeb v USA | Equity risk premium | Equity risk | Výnosy u desetiletých dluhopisů americké vlády | Akcie C3.ai | C3.ai | Kanadský statistický úřad | Hermes | Galaxy Digital | Zprávy o trhu | Perzistentní inflace | SVB Financial | SVB | Americká SVB | Bankovní krach | Největší bankovní krach | Největší bankovní krach v USA | Bankovní krach v USA | Bankovní regulační orgány | Potíže SVB | Inflační tlaky v české ekonomice | SVB Financial Group | Kalifornské bankovní regulační orgány | Krach banky | Největší banky v USA | Fáze trhu | Signature Bank | Vklady | Silicon Valley Bank (SVB) | Pád banky | First Republic | Western Alliance | PacWest | Bancorp | Layoffs | Layoffs.fyi | Miliardy švýcarských franků | Pojištění proti krachu | Cena pojištění proti krachu | Cena pojištění | Pojištění proti krachu Credit Suisse | Problémy v bankovním sektoru | First Republic Bank | Válka | Cash App | Odliv vkladů | Alitalia | ITA Airways | Makroprostředí | Snižování nákladů | Opatření na snižování nákladů | Americké sankce | Europe 600 | KBW | Akcie firmy Charles Schwab | Charles Schwab Corp | Jednodenní krach na burze | Akcie americké finanční společnosti | Americké finanční společnosti | Firma Schwab | Bankovní divize | Hodnocení akcií firmy | Nejvyšší propad | Adam Sarhan | Veřejná nabídka akcií | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Spojení | Vyšší ceny | Největší hráči Wall Street | Největší hráči | Hráči Wall Street | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Pinterest | Rostoucí společnosti | Klesající inflace | Ředitel banky | JOLTS | Dceřiné společnosti | Trh s komerčními nemovitostmi | Korekce cen komerčních nemovitostí | Vysoké úroky | Konkrétní příklad | Alexandria Real Estate | Vývoj ceny akcie Alexandria Real Estate | Akcie Alexandria Real Estate | Velký problém | Lisa Shalettová | Investiční ředitelka | Překvapení z bankovní krize | Trh s kanceláři | Následky Covidu-19 | Vysoké úrokové sazby | Sektor komerčních nemovitostí | DANSKE.DK | Danske Bank (DANSKE.DK) | Handelsbank (SHBA.SE) | Handelsbank | SHBA.SE | Swedbank (SWEDA.SE) | SWEDA.SE | Nordea (NDA.DK) | NDA.DK | ING (ING.NL) | ING.NL | HSBC (HSBA.UK) | HSBA.UK | Kemal Kiliçdaroglu | Opoziční kandidát | Kiliçdaroglu | Závazek | MC.FR | Zvedání sazeb | Capital Management | Akcie JP Morgan | Krize v oblasti nemovitostí | Největší americké banky | Spokojenost | Snížená důvěra | První support | Baterie | Partnerství | Nové finanční centrum | Istanbulské finanční centrum | IFC | Istanbulské finanční centrum (IFC) | Důležití hráči finančního světa | Öner Günçavdi | ITU | Turecké opoziční strany | Hlavní turecké opoziční strany | Zahraniční držba dluhopisů | Držba dluhopisů | Zájem o IFC | Nezávislost | Edward Jones | Angelo Kourkafas | Expertka | BYD | Nové investice | Inflace ve Spojeném království | Green Street | Korekce kryptoměn | Fed Williams | Rychlost | Americký akciový index S&P 500 | IMI | MRK.US | Zakladatel | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Ztráty peněz | Yeezy | Akcie regionálních bank | Výsledky společnosti Apple | Čtvrtletní výsledky společnosti | PayPal (PYPL.US) | Sjednocení Německa | Přebytek peněz na trhu | Přebytek peněz | Nedostatek financí | Zakládání dalších nových podniků | Vítězství Německa nad Francií | Vítězství Německa | Zvýšení dluhového stropu | Společnost Boeing | Vztah k riziku | Michelle Bowmanová | Pojišťovnictví | Versailles | Zvolte si Francii | Choose France (Zvolte si Francii) | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Index regionálních bank | Index regionálních bank KBW | Komentáře členů Fedu | Akcie banky Morgan Stanley | James Gorman | Zhoršení výhledu firmy | Zhoršení výhledu | Jednání o zvýšení dluhového stropu | Aktuální stav | Typ brokera | Zvýšení sazeb Fedu | SNOW.US | Snowflake (SNOW.US) | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Marvell Technology | Marvell | Společnost Nvidia | Zahraniční fondy | Akcie čipové firmy | Čipové firmy | Akcie čipové firmy Nvidia | Barbie | Výhledy | UA.US | Juliána Mochnaľová | Vision Pro | Insideři | Banka Wells Fargo | Signature | Finanční cíle | AXS | ARM | SMCI | SMCI.US | Bankovní účet | Beyoncé | Shein | Delta Air | Společnost Delta Air | ETF společnosti BlackRock | Guvernér BOJ | Evercore | Hidroelectrica | Akcie společnosti Micron Technology | Akcie společnosti Micron | Mzdově-inflační spirála | Výkonnost společnosti | Proinflační riziko | Carson Group | Monitorování | ESG ETF | Environmental, Social a Governance | Zajímavý trend | Co je ESG investování | ESG kritéria | Socially Responsible Investing | SRI | ESG trend | Trh ETF | Biodiverzita | Alternativní zdroje energie | Zdroje energie | Ochrana klimatu | ETF zaměřený na ESG | ETF zaměřený na ESG investování | Trend ESG | iShares MSCI KLD 400 Social ETF | iShares MSCI KLD 400 Social | MSCI KLD 400 Social ETF | MSCI KLD 400 Social | MSCI KLD 400 | ESG rating | Společnosti zaměřené na zelené energie | Kritéria a rating ESG | Rating ESG | MSCI ESG Rating | ESG metodologie | ESG rizika | Indexy sledující výkonnost ESG segmentu | Indexy sledující výkonnost ESG | Výkonnost ESG | ESG společnosti | Výkon S&P 500 ESG Indexu | Výkon S&P 500 ESG | S&P 500 ESG | MSCI USA Investable Market Index | MSCI USA IMI | MSCI USA | ETF zaměřené na ESG | ETF zaměřené na ESG investování | S&P 500 ESG ETF USD | iShares S&P 500 ESG ETF USD | iShares S&P 500 ESG ETF | S&P 500 ESG ETF | justETF | Svět ETF | ETF a investování | Seriál o investování do akcií | Seriál o dividendovém investování | Oblast investování | Emoce okolo ESG | ESG oblasti | Propaganda | Tematicky zaměřené ETF | Výkonnost společností | Dobrý ESG rating | Oblast ESG | Očekávání ziskovosti | Nižší low | Threads | IBES | DNO | Generativní umělé inteligence | Finanční podmínky | Generativní AI | Vlna veder | Největší energetické společnosti | Andersen Capital Management | Peter Andersen | Levels | Výsledky hospodaření společností | Největší banky eurozóny | Silný hráč | Čokoláda | Měnová politika americké centrální banky | ANET.US | ANET | Arista Networks (ANET.US) | Arista Networks | Poplatky z obchodování | Rzeczpospolita | Futures na evropské indexy | Hlavní zprávy | Douglas | Country Garden | Oficiální údaje | Bitcoinového ETF | US Steel | Akcie společnosti Adyen | Společnosti z indexu | Správy majetku | Příjmy společnosti | Sportovec | Technologické korporace | iPhone 15 | Nafouknutá bublina | Birkenstock | Obavy z krize | Basilejský výbor | Dohled nad bankami | Regulace finančních trhů | Přísná regulace | Union générale | Jihomořská bublina | Dodd-Frank | Dodd-Frank legislativa | Freddie Mac | Fannie Mae a Freddie Mac | Kolaps Lehman Brothers | Hlavní americký akciový index | George Bush | Nejhlubší fáze | American International Group | American International Group (AIG) | Banka Lehman Brothers | Špatné úvěry | Úvěry do realit | Bankovní holdingy | Režim bankrotové ochrany | Bankrotové ochrany | Přísná regulace finančních trhů | Objem hotovosti | Dostatek likvidních aktiv | Vládní a firemní dluhopisy | Snížení nákladů na státní dluh | South Sea Company | Hodnota akcií společnosti | Krach banky Union générale | Vysoké ceny akcií | Krize v Perském zálivu | Otřes na světových burzách | První krize | Uvolnění kurzu rublu | Splácení zahraničního dluhu | Dot-com horečka | Zájem o akcie internetových firem | Akcie internetových firem | Získávání zákazníků | Horentní sumy | Hodnota indexu Nasdaq | Internetové a technologické akcie | Tečka kom | Propady hospodářského růstu | Burza v Londýně | Největší burzovní krachy | Burzovní krachy | Největší burzovní krachy v historii | Epidemie | Fraser | Klaviyo | Aplikace pro rozvoz potravin | Rozvoz potravin | Mediální magnát | News | Navrhovaná dohoda | Cena indexu | Obnovitelné zdroje energie | Patrick Scardina | Vanda Insights | Vandana Hariová | Hamás | Kupující | Izraelský šekel | Hnutí Hamás | Mnozí investoři | Konflikt mezi Izraelem | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Společnost LSEG | Služba Netflix | Předstihový ukazatel | Kryptozima | Akcie třiceti předních amerických podniků | Bitcoinové ETF | Bitwise | Skepse | Struktura | Hurikán | Snížení rizika | Technology | Services | Společnost Alphabet | Akcie Arista Networks | Akcie Arista Networks (ANET.US) | Americké akcie včera | Nárůst EPS | Eskalace | Akvizice společnosti | Japonské vlády | Čínský oděvní řetězec Shein | Oděvní řetězec Shein | Řetězec Shein | Nedávné IPO | Nedávné IPO v USA | Společnost Shein | Prodejci rychlé módy | BTC ETF | Ukazatel inflace | Prognózy Wall Street | ETF na bitcoin | Slevy | Převzetí společnosti | Nifty | Historické maximum | Vybírání likvidity | Nippon Steel | All-time high | Nové all-time high | ProCent | Podporované platformy | Možný hedging | Nové vedení | Rok 2024 | Růst cen kakaa | Rafinérie | Měnové politiky v USA | Uvolňování měnové politiky v USA | Týdenní pokles | Schválení SEC | Financování války na Ukrajině | Financování války | Holding | AUM | Spotové bitcoinové ETF | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Japonský index | Eskalace v Rudém moři | Sazby v eurozóně | Podíl v Tesle | Primárky v Iowě | Capital | Předpovědi analytiků | Goldman Sachs Group Inc. | Marcus Goldman | Společnost Reddit | Výběr likvidity | Komise pro cenné papíry (SEC) | BNY Mellon Investment Management | Aninda Mitraová | Li Čiang | Premiér Li Čiang | Obnovení důvěry | Obnovení důvěry investorů | Volný peněžní tok | Peněžní tok | Platformy | Značný zájem | Portfólia | Redwood | Investments | Dnes Wall Street | Odhady analytiků z Wall Street | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | 1D | D1 | Nejvyšší cena | Fair Value Gap | Value Gap | Dopad na ekonomiku | Treasury Yields | Dopad na ekonomiku USA | Mánie | Wealth | Pobřeží slonoviny | Vstup na trh | Část zisků | Výkon | Odvětví vyspělých technologií | Ceny ropy WTI | Nákupy | Prodeje | DJI | Nevyplněný Fair Value Gap | Nakupovat | Výsledky společnosti Nvidia | Olej | Oblasti umělé inteligence | Silná ekonomika | IBIT | Eric Balchunas | FBTC | Zvýšit zisky | Politika americké centrální banky | Australský index ASX | Australský index | Financial | Vlády | Demand | X (dříve Twitter) | Čokoládovny | Oznámení | NIFTY | NIFTY 50 | 256/2004 | Kakaové boby | Stephen Massocca | Poptávka po bezpečném přístavu | HubSpot | Společnost HubSpot | Odpovědnost
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

MOREGATECHFX
More Personal Computing
Morgan Consultancy Group
Morgan Finance
MorganFinance
Morgan Finance Limited
Morgan Financial
Morgan Financial Limited
MORGAN OPTION TRADE FX
Morgan Private Bank

Následující klíčová slova

Morgan Stanley Capital International
Morgan Stanley Capital International (MSCI)
Morgan Stanley & Co.
Morgan Stanley (MS.US)
Moritz Paysen
Morning Brew
Morning Star
Morningstar
Morning Star (Ranní hvězda)
MoroSystems
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít