Neděle 14. srpen 2022 06:21
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets
reklama
Coinfy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Technologie

img

Akcie týdne - Tencent/Ubisoft (11.08.2022)

11.08.2022 Kdyby mohlo dojít k převrácení negativního sentimentu v oblasti hraní her, došlo by k tomu pouze na domácím nebo i na globálním trhu? Příjde změna z východního pobřeží, v podobě Tencentu, který se začíná neustále roztahovat na evropském trhu M&A? Co víc může mít činský gigant v záloze? Pojďme začít od začátku.
img

Vychutnejte si vrchol inflace

11.08.2022 VRCHOL: Po sérii záporných zpráv o měsíční inflaci v USA přišlo další překvapení, které bylo pozitivní napříč všemi ukazateli a potvrzuje rally z červnových minim. Nyní vrcholící inflace, odolné podniky a spotřebitelé, a také stále zhoršený sentiment investorů nadále podporuje trhy. To jim pomáhá přizpůsobit se jakýmkoliv nepříznivým zprávám, přestože na cestě k inflaci se budou vyskytovat různé překážky. Silně zatížená "sticky" inflace stále roste (viz graf), protože jsou vysoké ceny práce a bydlení. Investoři však spatřili vrchol inflační hory.
img

Cardano (ADA) agresivně navyšuje cenu

09.08.2022 Podle nedávné zprávy zveřejněné společností Messari je Cardano (ADA) „cenově agresivnější“ ve srovnání s metrikami přijetí blockchainu.
img

Kryptoměny se drží na nových úrovních rezistence, ale volatilita přetrvává

08.08.2022 Jak bitcoin, tak ether si minulý týden udržely své nové vyšší úrovně, protože trh s kryptoměnami nadále vykazoval pozitivní známky, a to i přes určitou zjevnou volatilitu, která je stále pro nastolování cen ve hře.
img

Facebook - "první krev"

04.08.2022 Výsledky Meta Platforms (mateřské společnosti Facebooku) analytiky neohromily. V dřívějších letech společnost zaznamenala trvalý nárůst tržeb a spousta investorů očekávala, že tento trend bude pokračovat i ve 2Q22. Je již tedy jasné, proč byla Wall Street z vykázaných výsledků zklamaná, když Meta vykázala poprvé v historii meziroční pokles tržeb. Je to vzhledem ke zhoršující se ekonomické situaci finální hřebíček do rakve, nebo jde jen o krátkodobý propad?
C:\fakepath\chart_4-01082022.jpeg

Půlroční výsledky XTB 2022: 103.4 milionu EUR čistý zisk a zlepšená ziskovost

01.08.2022 Společnost XTB zveřejnila své předběžné finanční výsledky za první pololetí roku 2022. V tomto období dosáhlo XTB čistého zisku ve výši 103,4 milionu EUR, což je o 623,2 % více než v prvním pololetí roku 2021, ale také o 56,5 % oproti nejlepšímu výsledku v historii společnosti v prvním pololetí roku 2020, kdy zisk činil 66,1 milionu EUR. Významnými faktory, které ovlivnily výši výsledků XTB, byly přetrvávající vysoká volatilita na finančních a komoditních trzích, způsobená mimo jiné neustále napjatou geopolitickou situací, a systematicky rostoucí zákaznická základna.
img

Vrátí se kryptoměna Tezos k uptrendu?

29.07.2022 Tezos se nachází mezi TOP 50 kryptoměnami, i přestože od svého peaku v roce 2021 spadl o 90 %. Vývojáři však stále pracují na vývoji blockchainu.
C:\fakepath\zlato 17042013-ilu5.jpg

Poptávka po zlatě se v pololetí zvýšila o 12 procent na 2189 tun

29.07.2022 Celosvětová poptávka po zlatě se v letošním prvním pololetí meziročně zvýšila o 12 procent na 2189 tun. Přispělo k tomu hlavně první čtvrtletí, v tom druhém byla poptávka meziročně o osm procent nižší. Vyplývá to z údajů Světové rady pro zlato (WGC).
img

Přelije se recese do BigTech?

26.07.2022 Recese v poslední době klepe na brány Wall Street stále hlasitěji. Více vysoce profilovaných růstových společností začíná vykazovat neuspokojivé výsledky. V období mezi dubnem a červnem přestal Netflixu platit předplatné asi 1 milion uživatelů. Akcie společnosti Snap zaznamenaly 40% propad poté, co společnost zveřejnila výsledky, které byly sotva v souladu s očekáváním analytiků. Čeká nás investiční déjà vu tak, jak ho známe z boomu akcií herních společností? Nebo zde existuje šance, že blue chip technologické společnosti, které již jednu recesi zažily, zatím odolají zhoršující se ekonomické situaci? Dolejí finanční výsledky vlajkových lodí Silicon Valley olej do ohně zvyšujících se obav z recese, nebo se postarají o zlepšení nálady na Wall Street, která se od začátku letošního roku nelepší? To se dozvíme tento týden. Trhy tají dech před zveřejněním výsledků gigantů jako jsou Alphabet, Apple, Amazon, Mircosoft nebo Meta Platforms. Investoři se obávají, že ekonomický pokles ovlivní skupinu BigTech společností, ve které viděl trh vítěze poslední dekády.
img

Je čas na to, aby krypto opět získalo ztracené pozice?

25.07.2022 Hlavní kryptoaktiva, jako je bitcoin a ether, začala minulý týden získávat zpět své ztracené pozice. Ačkoli se stále nacházejí hluboko pod historickými maximy, zdá se, že se kryptoaktiva dostávají do jakési fáze oživení.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Analýza: Český HDP na počátku roku stále nepřekonal předpandemickou úroveň

25.07.2022 Hrubý domácí produkt ČR byl na začátku letošního roku stále pod úrovní konce roku 2019, tedy období před pandemií covidu. Na konci roku 2021 dosahoval 97,8 procenta hodnoty z konce roku 2019. Na předpandemickou úroveň HDP nedostalo deset zemí EU. Horší hospodářské vypořádání s pandemií bylo pouze ve Španělsku, Portugalsku, Itálii a Rakousku, vyplývá z analýzy poradenské skupiny Moore CR.
img

Je současná fúze Etherea hnacím motorem tohoto cenového růstu? Kam půjde příště?

25.07.2022 Navrhované datum přechodu od mechanismu proof-of-work k proof-of-stake signalizuje návrat optimismu na kryptotrhy.
img

Po krátkém nadechnutí se trhy noří níže. Netflix s ASML ale zvládly potěšit

20.07.2022 Po včerejším nadechnutí se dnes trhy opět ponořily do lehkých záporů. Index DAX klesá o 0,5 %. Nejvíce klesá automobilový průmysl (-1,9 %) a bankovnictví (-1,6 %). Jediný sektor v lehkém zisku je Oil&Gas, ale pouze o kosmetických 0,1 %. V automobilovém sektoru vyčnívá Continental, který představil předběžné výsledky a pozitivně překvapil na úrovni tržeb.
img

Jak dlouho může vydržet odraz krypta? Alcoiny stoupají

20.07.2022 Akciové indexy pokračují ve svém silném oživení, technologický index NASDAQ se obchoduje nejvýše za poslední měsíc. Chuť riskovat se zvýšila, což se ukazuje na valuacích Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Invesco: Tenis a udržitelnost

19.07.2022 Bíle oblečení exkluzivita vstupenek, slaměné klobouky, jahody a smetana. Z Wimbledonu je cítit historie, která se může zdát v rozporu s jeho ambiciózním závazkem udržitelnosti. Pro splnění tohoto závazku je zavedena řada opatření, včetně využívání obnovitelných zdrojů energie.
img

Komentář Simona Peterse, analytika trhů s kryptoměnami

18.07.2022 Ether – kryptoaktivum spojené s blockchainem Ethereum – se odrazilo od zveřejnění informace, že The Merge má nyní předběžné datum spuštění. Kryptoaktivum se vyšplhalo nad 1 400 USD, což je jeho nejvyšší úroveň za více než měsíc, přičemž minulý týden se v některých okamžicích obchodovalo téměř za 1 000 USD.
img

Kde na akciových trzích lze momentálně využít volatility?

18.07.2022 Zatímco dlouhodobé investory do fyzických akcií volatilita příliš nezajímá, obchodníci s CFD akciemi z ní dokážou vytěžit mnohdy potenciálně velmi pěkné zisky. Akciové trhy jsou však rozsáhlé a může se stát, že nám mezi prsty proklouzne nějaký zajímavý titul. Tento článek se postará o to, aby k tomu nedošlo.
img

Inflace tématem dne. Stále se řeší vrchol, ale klíčové bude i trvání

13.07.2022 Vrchol inflace v USA je z tržního pohledu určitě jeden z klíčových bodů. V posledních měsících se o vrcholu spekuluje pravidelně, načež květnový výsledek byl nečekaně vysoký a znovu představy o obratu odložil. Něco podobného by mohlo přijít dnes, kdy vyjde červnový inflační report. Očekává se zrychlení cen na meziročních 8,8 pct, přičemž ale jádrová inflace by měla naopak zpomalit na 5,7 pct.
img

Peloton plánuje outsourcovat výrobu

12.07.2022 Akcie Peloton (PTON.US) získaly během úterní seance více než 3 % poté, co výrobce cvičebních pomůcek oznámil přenesení výroby k externímu výrobci, čímž rozšířil partnerství s tchajwanským Rexon Industrial.
img

Neustálé klesání cen kryptoměn, je na čase posílit pozice?

12.07.2022 Letošní plány Federálního rezervního systému na ostré zvýšování úrokové sazby za účelem omezit prudce stoupající inflaci zasáhly akcie, přičemž index S&P 500 letos klesl o 18 %. Bleskově stoupající technologické akcie byly rozdrceny, když se investoři začali stahovat ke konzervativnějším investicím a postupně se vzdalovali od více rizikových.
img

Kryptoměny se stále více používají k vyplácení mezd v rozvojových ekonomikách 

12.07.2022 Jedinci, kteří žijí v zemích, které se staly svědky hyperinflace nebo mají historii finanční nestability, stále více přijímají kryptoměny jako hlavní zdroj příjmů.
img

Čeští drobní investoři jsou odolní, 93 % z nich drží investice nebo nakupuje při poklesu

11.07.2022 PRAHA – Drobní investoři po celém světě zůstávají navzdory výprodejům na akciových trzích a obavám z recese odolní a devět z deseti (92 %) si buď ponechává investice, nebo nakupuje při poklesu, vyplývá z nejnovějšího čtvrtletního průzkumu „Retail Investor Beat“, kterého se účastní 10 000 drobných investorů ze 14 zemí, a kteçý provádí sociální investiční síť eToro.
img

Index českého investora CII750: Pravidelné investice ochránily investory přes většími propady

07.07.2022 Sledování covidových ukazatelů a jejich dopadů na investice je už z dnešní perspektivy vzdálenou minulostí. Finanční trhy se nyní téměř výhradně soustředí na vliv inflace a vývoj na Ukrajině. To má citelný dopad na výkonnost podílových fondů. Od roku 2018, kdy začalo monitorování trhu podílových fondů Indexem českého investora CII750, si průměrný investor stále drží zisk 5,2 %. V důsledku aktuálního dění se ale jednoznačně snížil.
img

Problém důvěry u kryptoměn a jeho řešení. Co se v budoucnosti změní?

04.07.2022 Někteří jednotlivci – ti, kteří se nenechali odradit titulky soudného dne a dobře propagovanými hackerskými útoky – jsou ochotni podstoupit riziko, když může být odměna tak vysoká. Pro většinu nerozhodnutých je však bezpečnost na prvním místě a s každou další zprávou je stále jasnější, že právě toto je největší překážkou masového rozšíření. Pokud má tedy síla blockchainu nějakou naději oslovit masy, jednotlivci i podniky musí věřit, že to, co dělají se svými penězi a penězi svých klientů, je to nejbezpečnější.
img

Za energetickou krizi i rapidní inflaci si může Západ sám, píše Wall Street Journal. Desetiletí prosazování zelené agendy oslabilo demokracie, posiluje autokracie

01.07.2022 Dva stěžejní problémy, kterým dnes Západ čelí, nelze svádět na vnější síly. Za energetickou krizi, ani za rapidní inflaci ve své podstatě nemůže pandemie či Putin a jeho únorová invaze na Ukrajinu. Může si za ně Západ sám. V komentáři listu Wall Street Journal to píše člen jeho redakční rady Joseph Sternberg.
C:\fakepath\trader-28062022-31-zm.jpg

USA zavádějí nové sankce vůči Rusku, včetně zákazu dovozu zlata

28.06.2022 Spojené státy zavádějí nové sankce vůči Rusku, jejich terčem je mimo jiné ruský zbrojní průmysl. Součástí sankcí je rovněž zákaz dovozu zlata z Ruska. Oznámilo to dnes americké ministerstvo financí. Nové sankce podle ministerstva zasáhnou schopnost Ruska vyvíjet a vyrábět "zbraně a technologie používané pro brutální válku Vladimira Putina proti Ukrajině".
img

Investování do blockcchainu, to nejsou jen kryptoměny

28.06.2022 Lidé si obecně spojují "blockchain" s "crypto", a to z dobrého důvodu. Kryptoměny, které se objevily jako první varianta využití, upoutaly pozornost a zájem lidí. Toto aktivum a základní technologie blockchainu jsou v myslích mnoha lidí synonymem. Při pohledu na krypto jen jako na další třídu aktiv však hrozí, že vám unikne širší pohled - základní infrastruktura digitálního trhu umožňující novou inovativní automatizaci, která nahrazuje tradiční zprostředkovatelské funkce kódem.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 24. června 2022

24.06.2022 I když se fáze paniky v kryptoměnovém světě cyklicky vrací, takto katastrofální sentiment jsme na globálních trzích nezaznamenali alespoň deset let. Co to pro bitcoin znamená? Jsou dnes téměř dvanáctileté nárůsty ohroženy?
img

Více než polovina obyvatel Latinské Ameriky platila kryptoměnami

23.06.2022 Latinskoameričtí spotřebitelé dle informací z nového průzkumu společnosti Mastercard hledají více služeb souvisejících s krypto a digitálními platbami.
img

Invesco: Metaverzum aneb další proměny internetu

22.06.2022 Nic nezměnilo naše životy v posledních dvou desetiletích tolik jako internet. Nyní však samotný internet čeká jedna z jeho dosud největších proměn: metaverzum. Všeobecně se považuje za další přelom internetu a očekává se, že předznamená vznik jednotného a trvalého prostředí, které uživatelům poskytne přístup k zážitkům ve virtuální realitě (VR) a rozšířené realitě (AR). Jinými slovy, 2D internet, který známe dnes, se jednoho dne může vyvinout v pohlcující 3D online svět.
img

Doteková technologie - skrytý gigant metaverse?

21.06.2022 Heptická technologie je i přes vysoký potenciál růstu neustále ve stínu. Heptika umožňuje revoluční interakci s nástroji a ostatními uživateli v přenosu citlivosti doteku. Za přenos jsou zodpovědné senzory přenášející sílu a vibrace v reálném čase.
img

Wall Street i Evropa klesají, sazby po Fedu zvýšily také banky v Británii, Švýcarsku i Maďarsku

16.06.2022 Čtvrteční výplach na burzách v globálním pojetím je „zásluhou“ americké centrální banky, která na svém včerejším zasedání posunula základní úrokovou sazbu o 0,75 % do pásma 1,50-1,75 %, což je nejvyšší hodnota od března 2020, tedy doba, ve které naplno propukla celosvětová pandemie nemoci Covid 19.
img

Evropa po Fedu otevřela poklesem, největší zátěží jsou technologie. Pražskou burzu před strmějším propadem chrání ČEZ

16.06.2022 Evropské trhy otevírají poklesem, když investoři vyhodnocují výsledky včerejšího zasedání Fedu. Americká centrální banka Fed včera zvýšila sazby o 75 bazických bodů při nejsilnějším zvýšení sazeb od roku 1994. Německý index DAX klesá přibližně o 2 %, a tak prohlubuje své týdenní ztráty již na bezmála 4 %. Z makroekonomického pohledu dnes bude zajímavé zasedání britské centrální banky, kde se očekává zvýšení její základní sazby o 0,25 % na 1,25 %. Nečekaný krok jsme zaznamenali u švýcarské centrální banky, která zvýšila svou sazbu o půl procentního bodu na -0,25 %.
img

Fidelity International: Probírání troskami, akcie po akcii

14.06.2022 Obavy z pokračující války mezi Ruskem a Ukrajinou, napjaté dodavatelské řetězce, rostoucí inflační tlaky a obavy z možného recesivního zpomalení, tedy recese, vedly k oslabení všech trhů. „Nedávný vývoj na trhu je pro správce fondů velkou výzvou. Nyní se začínají objevovat příležitosti,“ vysvětluje Jeremy Podger, portfolio manager Fidelity International.
img

Bitcoin klesá na nejnižší úroveň od konce roku 2020

13.06.2022 Zatímco v minulosti se kryptoměny nepohybovaly v souladu s tradičními aktivy, jako jsou akcie, v poslední době se jejich propojení stále více sbližuje. Nyní se objevil zatím nejjasnější signál, že se kryptoaktiva, jako jsou bitcoin a ether, pohybují v souladu s akciemi, protože obavy z inflace poslaly akcie a kryptoaktiva dolů.
img

Invesco: Investiční trendy u burzovně obchodovatelných fondů

13.06.2022 Burzovně obchodované fondy neboli ETF se začínají čím dál víc prosazovat i v evropském regionu. Celková globální hodnota ETF od všech emitentů se přitom od roku 2018 do loňska téměř zdvojnásobila. Začátek roku 2022 přitom naznačuje, že zájem o ETF bude pokračovat.
img

Denní makro postřehy: Využití robotů k překonání inflace 10/06/2022

10.06.2022 NÁTLAKY: Nedostatek pracovníků a rostoucí mzdy podporují strukturální růst automatizace a robotizace, které zvyšují produktivitu. To je hlavní hnací silou silných investičních výdajů společností, zejména v souvislosti s tím, že offshoring je nyní obtížnější, protože se snaží bránit vysoké ziskové marže. Například instalace průmyslových robotů se za posledních deset let ztrojnásobily, v loňském roce vzrostly o 27 % a v USA v prvním čtvrtletí letošního roku o 28 %. Průmysl automatizace, robotiky a umělé inteligence je dalším segmentem, který vidí světlou stránku současných makrotlaků, jako jsou obnovitelné zdroje energie a elektromobily, a to navzdory propadu ocenění technologií.
img

Amerika na sestupné trajektorii, nejvíce klesají technologie

10.06.2022 Americké akcie se vydávají opět na sestupnou trajektorii. Kromě doznívání včerejšího, ostřejšího tónu ECB se na horší náladě podepsaly především inflační data ve Spojených státech.
img

Graf dne: CHNComp (08.06.2022)

08.06.2022 HSCEI (CHNComp) dnes vzrostl o 2,5 % a byl jedním z nejvýkonnějších indexů během asijské seance. Index těží z lepšího sentimentu vůči čínským technologickým společnostem, protože úřady v zemi zmírňují represe vůči tomuto sektoru. Média uvádějí, že čínští regulátoři schvalují nové videohry po dlouhé pauze, nebo že chtějí ukončit vyšetřování ve společnosti Didi Global, která podporuje čínské technologie.
img

Odborníci tvrdí, že většina kryptoměn se pravděpodobně brzy zhroutí

03.06.2022 BTC se zkraje pátku pohyboval do strany. V době psaní článku se obchodoval za 30 488 USD. Podle CoinMarketCap se ve čtvrtek obchodoval v rozpětí 29 688 – 30 633 USD.
img

Evropské akcie se drží v červeném pásmu. V USA po klíčových datech ztrácejí nejvíce technologie

03.06.2022 Evropské akciové trhy se poslední obchodní den v týdnu držely v odpoledních hodinách v červeném pásmu. Důvodem negativního závěru je vícero informací, a to jak snaha Rusů v samozvané Doněcké lidové republice, stejně tak nedávné oznámení částečného zákazu dovozu ruské ropy a v neposlední řadě to jsou čísla z amerického trhu práce za pátý měsíc tohoto roku.
img

Na pražskou burzu směřuje globální technologický lídr v oboru práškové metalurgie společnost GEVORKYAN. Jedná se o prvního slovenského emi-tenta a zároveň potenciálně největší emisi na trhu PX START

31.05.2022 Globální dodavatel a technologický lídr v oboru práškové metalurgie, společnost GEVORKYAN, a.s. zahájí 1.6.2022 primární veřejnou nabídku akcií prostřednictvím trhu PX START Burzy cenných papírů Praha s cílem získat finanční prostředky z této nabídky ve výši 35 mil. EUR (přibližně 860 mil. Kč). Tímto úpisem se společnost GEVORKYAN stane na trhu START prvním emitentem se sídlem ve Slovenské republice a zároveň se bude jednat o potenciálně největší emisi na tomto trhu.
img

Experti JPMorgan věří blockchainu

30.05.2022 Zatímco bitcoin se stabilizuje a investoři očekávají, že aktivum dosáhne dna, odborníci z JPMorgan podporují zájem publika prohlášením, že používání blockchainu ve finančním sektoru poroste s růstem krypto sektoru. Banka uvedla, že chce nejen zajistit, aby se tak stalo, ale také v budoucnu začít poskytovat související služby zaměřené na kryptoměny.
img

Tohle je to, co indický kryptosektor potřebuje víc než cokoliv jiného

24.05.2022 K překonání regulatorní nejednoznačnosti, ochraně investorů a rozvoji indického kryptoobchodu generální ředitel CoinSwitch, Ashish Singhal v neděli prohlásil, že země musí urychleně přijmout pravidla pro kryptoměny.
img

Kryptoměny jsou svědky dalšího vzestupného a sestupného týdne

23.05.2022 Kryptoměny mají za sebou dalších sedm dní, kdy se ceny pohybují nahoru a dolů, a i když výkyvy zasáhly všechna aktiva, vykazují menší volatilitu než minulý týden.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 23. května 2022

23.05.2022 Bitcoin je oslavován jako nejznámější případ využití blockchainu – úspěšným poskytováním neměnné a skutečně decentralizované účetní knihy dokazuje v průběhu posledních 13 let efektivitu této technologie. Studie fintech gigantu Deloitte k tomu přidala roky inovací zahrnující altcoiny, NFT, DeFi a další a nastínila nevyužitý potenciál ekosystému kryptoměn otevírat nové trhy pro sportovní průmysl.
img

Lidé chtějí dostat zaplaceno kryptoměnami za cvičení v Metaverzu

20.05.2022 Z nového průzkumu vyplynulo, že technologie blockchain mohou být lepší motivací kondice než tradiční měnové pobídky.
img

Vitalik Buterin připomíná Adamovi Backovi, že bitcoin byl navržen člověkem

18.05.2022 Spoluzakladatel společnosti Ethereum, Vitalik Buterin zase udeřil na generálního ředitele společnosti Blockstream, Adama Backa a připomněl jí, že bitcoin byl ve skutečnosti vytvořen člověkem.
img

David Lundák z EFG: Zelené investice zvýšila potřeba energetické soběstačnosti

17.05.2022 Zelené projekty, obnovitelné zdroje energie a obecně ESG investice byly v uplynulých letech v hledáčku řady investorů. Jedním z hlavních důvodů je větší ekologická odpovědnost firem i jednotlivců či tzv. investiční taxonomie EU.
img

Podařilo se pokles cen kryptoaktiv zastavit?

16.05.2022 Bitcoin v minulém týdnu zaznamenal velký výprodej, který začal nad 33 800 americkými dolary a ve čtvrtek se na platformě eToro dostal až na 26 350 dolarů. Během víkendu se však mince trochu zotavila a nyní se obchoduje mezi 29 000 a 30 000 dolary.
img

Inflace rozhýbala hlavní trhy, pozitivní směr však převládá

11.05.2022 Akciové trhy se dnes opět houpou nahoru a dolů, přičemž vidíme velké rozdíly ve výkonnosti mezi indexy i jednotlivými sektory. Evropské akciové indexy si připisují místy i přes 2 procenta, poté co se během dne zhouply až do červených čísel. Bylo to po americké inflaci, která ovšem vzala investorům kuráž jen přechodně. Americký index S&P 500 se ale obchoduje v plusu jen o půl procenta a Nasdaq zhruba stejnou měrou ztrácí. Sektorově se dnes daří producentům energií či surovin, ale i bankám. Na opačném konci stojí technologie, vysvětlující zaostávání Nasdaqu.
img

Compounding bojuje o trh s kryptoaktivy

09.05.2022 Trh s kryptoaktivy minulý týden čelil velkému výprodeji, který umocnil setrvávající potíže trhu od začátku roku.
img

Kdo chce porazit inflaci, komu vadí drahé pohonné hmoty, ten investuje do akcií firem Orlen či MOL

09.05.2022 Slýcháme dnes často, že investování do akcií chrání před rapidní inflací, jakou právě zažíváme. Není to ale tak docela pravda. Jedna z mezinárodně nejvíce stahovaných odborných ekonomických studií posledních dvanácti měsíců, „Nejlepší strategie do inflačních časů“, vychází z amerických, britských a japonských dat za poslední takřka století. Tým autorů – zastoupeni jsou akademici i praktičtí ekonomové – v ní hledá odpověď právě na to, jak v době vysokého růstu cen investovat tak, aby výnos investice předčil tempo inflace. Bohužel, akciové investování rapidní inflaci zpravidla nepřebíjí.
C:\fakepath\umela inteligence.jpg

Reuters: Start-upy nasadily na narušené dodavatelské řetězce umělou inteligenci

08.05.2022 V posledních dvou letech narušila globální dodavatelské řetězce řada neočekávaných událostí. Pandemie covidu-19, válka na Ukrajině, brexit a kontejnerová loď uvízlá v Suezském průplavu vedly ke zpoždění dodávek všeho možného od jízdních kol po krmivo pro domácí zvířata, napsala agentura Reuters. Neustále rostoucí skupina start-upů i zavedených logistických firem v reakci na to vytváří odvětví v hodnotě několika miliard dolarů, které k minimalizaci narušení dodávek využívá nejmodernější technologie.
img

Akcie Virgin Galactic po smíšených výsledcích klesají

06.05.2022 Akcie Virgin Galactic včera ztratily téměř 11 % a dnes pokračuje pohyb směrem dolů poté, co společnost vesmírné cestování vykázala čtvrtletní ztrátu větší, než se očekávalo. Také široká averze k riziku na trzích vytváří další tlak na cenu akcií společností. Společnost má značné množství peněz potřebných k zahájení svých služeb vesmírné turistiky, ale ještě musí spustit komerční služby.
img

Gucci bude ve vybraných obchodech v USA přijímat platby v BTC

06.05.2022 Luxusní módní dům Gucci oznámil, že začne přijímat platby v BTC ve vybraných kamenných obchodech. Zavedení funkce je pilotní projekt, který začíná v pěti amerických lokalitách s plány rozšířit ji na všechny obchody v USA přímo vlastněné společností. Zatím není jasné, zda Gucci automaticky převede platby přijaté v kryptoměnách na fiat měnu, jako je americký dolar.
img

Kalifornský guvernér podepisuje výkonný příkaz pro krypto, blockchain a Web3

06.05.2022 Gavin Newsom, guvernér Kalifornie podepsal exekutivní příkaz o krypto a blockchainu s cílem vytvořit komplexní a harmonizovaný rámec pro prosperitu technologie Web3.
img

Globální obchod s kryptoměnami za dveřmi? 

04.05.2022 Nesourodé jednání národních vlád je jedním z hlavních problémů, který brání světovému přijetí digitálních aktiv, jako oficiálních nabídkových řízení nebo investičních nástrojů. Většina světových států si zvolila svá vlastní řešení digitálních aktiv bez ohledu na mezinárodní spolupráci. Evropská unie momentálně vyzývá státy, aby postupovaly globálně a řešily kryptoregulaci tak, aby byli chráněni jak investoři, tak bylo zabráněno podvodům ve finančním prostředí.
C:\fakepath\chart_4-04052022.jpeg

Rekordní čtvrtletí pro XTB: 54,4 mil. EUR čistého zisku a více než 55 tisíc nových klientů

04.05.2022 Společnost XTB právě oznámila předběžné finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2022. Během tohoto období se XTB podařilo vygenerovat rekordní konsolidovaný čtvrtletní čistý zisk v historii společnosti – konkrétně 54,4 mil. EUR. Významnými faktory, které určily úroveň výsledků XTB v prvním čtvrtletí roku 2022, byly zejména: vysoká volatilita na finančních a komoditních trzích, způsobená mj. jak geopolitickou situací, tak neustále rostoucím průměrným počtem aktivních klientů a jejich vysokou transakční aktivitou vyjádřenou v objemu kontraktů v lotech.
img

Kryptoinvestoři v Singapuru čekají na lepší obchodní podmínky

03.05.2022 Kryptoměny společně s dalšími digitálními aktivy jsou neobvyklá tím, že nejdříve zaujmou retailovou populaci, která dala konceptu smysl, a teprve poté se snaží do tohoto zaokrouhlování zapojit investiční instituce, fondy a banky. To je velká změna proti historickému vývoji, kdy trendy vytvářeli právě „velcí hráči“. Jedním z největších finančních přístavů světa je Singapur, kde je soustředěna většina asijského investičního světa.
img

eToro: Tento týden je to pro kryptoaktiva buď, anebo

03.05.2022 Jak bitcoin, tak ether minulý týden bojovaly se strachem investorů a obě měny skončily v mezitýdenním srovnání výrazně níže. Zdá se, že tento týden představuje pro kryptoaktiva něco jako scénář „buď, anebo“, protože investoři po celém světě se zhluboka nadechují před posledním oznámením měnové politiky amerického Federálního rezervního systému.
img

Evropské trhy mažou týdenní ztráty, PX jde proti proudu

29.04.2022 Evropské trhy pokračují v umazávání týdenních ztrát, když rostou o více než procento a připisují si již třetí růst v řadě. Evropské akcie dnes podpořily zprávy z Číny, kde tamní vláda přislíbila podporu své ekonomice. Dnešní den je kromě výsledkové sezony ve znamení zveřejnění ekonomické výkonnosti zemí EU za 1Q. Německá ekonomika v prvním kvartálu vzrostla meziročně o 4 %, zatímco analytici v průměru očekávali růst o 3,7 %. V 11:00 bude zveřejněný vývoj HDP za celou EU.
img

Akcie Biontech se pokouší zastavit pohyb dolů

27.04.2022 Německá společnost Biontech (BNTX.US) vyvíjela mRNA vakcínu ve spolupráci s americkým gigantem Pfizer a byla jedním z největších výherců pandemie koronaviru. Farmaceutické akcie jsou však nyní na ústupu, jelikož pandemie pomalu ustupuje:
img

eToro uvádí na trh BatteryTech, chytré portfolio podporuje transformaci mobility a energetiky

27.04.2022 Sociální investiční síť eToro oznamuje spuštění BatteryTech, nejnovějšího přírůstku do své sady tematických chytrých portfolií, která investorům nabízí dlouhodobou expozici v rychle rostoucím odvětví výroby baterií.
img

EUR/USD: Medvědi otevírají nové cenové horizonty, cíl na 1,0660

26.04.2022 Pár EUR/USD klesá již čtvrtý týden v řadě. Na konci března se obchodníci blížili k hranici 1,1200, dnes se prodejci přiblížili k číslu 6. Včera medvědi EUR/USD testovali tuto cenovou oblast, dosáhli 1,0697, ale dostatečně rychle ustoupili a skončili obchodní den na základně 7. cenové hladiny. Obecně v páru nadále převládá medvědí sentiment. Korektivní pullbacky jsou omezené, zatímco impulzy směrem dolů umožňují prodejcům otevřít nové cenové horizonty a prosadit silné úrovně supportu.
img

Nejlepší kryptoměny ze světa metaverse – je to nová budoucnost?

25.04.2022 Odvětví metaverse je takovým novým fenoménem současného desetiletí. Mnozí proto metaverse přirovnávají k počátkům internetu z 90. let. Že se jedná o něco velkého dokládá i fakt, že jednotlivé technologické giganty se skutečně na metaverse čím dál více specializují. Nejvíce jsme to mohli vidět u Facebooku, který se dokonce přejmenoval na Meta Platforms, aby tím firma jednoznačně ukázala, kam chce směřovat.
img

Wall Street má v plánu globální přijímání kryptoměn 

22.04.2022 Nejnovější zprávy ze světa Wall Street ukazují, že jejich plné přijetí do finančního systému se neúprosně blíží. Mnoho států už měnu přijalo, vlády připravují legislativní regulace a vedoucí představitelé Wall Street se k budoucnosti digitálních aktiv vyjadřují jako poslední. I ti, kteří jsou méně optimističtí teď začali tvrdit, že kryptoměny tu budou navždy. Co si o budoucnosti kryptoměn myslí největší finanční domy BlackRock, JPMorgen Chase a Goldman Sachs?
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. dubna 2022

22.04.2022 Jedna americká banka ve své zprávě uvedla, že metaverse, digitální svět vytvořený spojením virtuální reality (VR), rozšířené reality (AR) a internetu, je založen na přechodu k novým "platformám s imerzivním hardwarovým rozhraním". Banka vnímá VR pozitivněji než AR, protože užitkové produkty už existují a v blízké době bude podle ní vyvinut nový hardware.
img

Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) opětovně posílily – proč se kryptoměn nebát? 

20.04.2022 V rámci dnešního článku se koukneme na čerstvé price action na trzích s bitcoinem a etherem. Máme tu menší oživení, což si proto naši pozornost jistě zaslouží. Taktéž si ve stručnosti zpracujeme krátkézamyšlenínad tím, proč se kryptoměn nebát. Kryptoměny jsou totiž bezesporu mnohem jednodušší na pochopení než klasický bankovní systém. Bankovní systém totiž není nijak transparentní a je doslova prohnilý.
img

Komentář: Indexy cen výrobců

20.04.2022 Jana Mücková, ekonomka, investiční skupina LOGeco: „Ceny rostou a budou růst i nadále. Ukazují nám to dnes zveřejněné indexy cen výrobců. Například v zemědělství už se ceny z měsíce na měsíc zvyšují o více než 5 % a meziroční cenový růst přesahuje čtvrtinu. Co to znamená? Chleba levnější nebude. Zdražování zemědělských vstupů brzy dolehne na potraviny, které sice už zdražují, ale svůj hlavní cenový růst mají ještě před sebou. Bude to kruté, ale budeme si muset zvyknout, že chléb bude stát 60 korun.“
img

Bitcoin a ethereum bojují na klíčových úrovních odporu

19.04.2022 Bitcoin i ether v současné době bojují s klíčovými úrovněmi odporu poté, co v minulém týdnu výrazně oslabily.
img

Euro k dolaru nejníže od jara 2020. Americké výnosy znovu rostou, technologie padají

14.04.2022  Euro se po dnešním měnověpolitickém oznámení ECB propadlo k dolaru pod 1,08 EURUSD na nejnižší hodnoty od května 2020 a pak jenom namáhavě šlape vodu. Centrální banka eurozóny nepřekvapivě potvrdila sazby na stávající úrovni, nepodařilo se jí ale dodat jakékoli náznaky, že by s utahováním měnové politiky nějak pospíchala. V prohlášení nechybělo ujištění, že Rada guvernérů podnikne veškeré potřebné kroky, aby naplnila mandát ECB v oblasti cenové stability. Dostupné údaje podle ní posilují očekávání, že čisté nákupy aktiv v rámci programu APP by měly být ukončeny ve třetím čtvrtletí – podle Lagardeové to může být v jeho úvodu i na konci.
img

Denní makro postřehy: Odolnost tematického investování 14/04/2022

14.04.2022 PRÁVĚ ZAČÍNÁME: Sekulární růstové „tematické“ investování, na rozdíl od investování do tradičních sektorů a zeměpisných oblastí, zůstává populární i přes prudkou korekci akcií disruptivních technologických společností a růstové investování v posledních čtvrtletích, kdy prudce vzrostly výnosy dluhopisů. Příliv investic však pokračoval, veden mladšími investory a investorkami a s rozšířením zájmu i mimo „tech“.
img

Techy rostou, protože klesají výnosy. A proč klesají výnosy?

13.04.2022 Hlavní akciové trhy nemají jasný směr. V Evropě převažuje pokles, v Americe růst. Ten sice celkově není moc velký, ale jsou zde velké rozdíly mezi sektory. Na jedné straně banky míří dolů po výsledcích JP Morgan, naproti tomu technologie nebo cyklická spotřeba (kde jsou ovšem hlavní tituly také fakticky technologické) slušně rostou. Proto také trh Nasdaq obchoduje 1,5 procenta v plusu.
img

Short signál na akcie Siemens Healthineers (SHL)

13.04.2022 Hodnota akcií předního světového poskytovatele lékařského vybavení a laboratorní diagnostiky klesla během půl roku zhruba o 1,8 %. V posledních dnech se býkům nepodařilo překonat klouzavé průměry. Spolu s celkově pesimistickou situací na trhu můžeme očekávat další pokles.
img

AMD akcie a rekordní zisk za rok 2021. Klesne poptávka po čipech?

13.04.2022 AMD akcie zažívají velmi volatilní období, což je dáno i vývojem na trhu s nabídkou čipů. Čekací lhůty na čipy se i v roce 2022 nadále prodlužují. Blíží se období, kdy začne poptávka po čipech klesat? I na to se podíváme v dnešním článku.
img

63 % českých investorů si navzdory současným hrozbám a volatilitě zachovává důvěru ve své investice

12.04.2022 Od 10. března do 23. března 2022 byl díky spolupráci platformy eToro se společností Opinium proveden průzkum sentimentu drobných investorů. Zúčastnilo se ho celkem 8 500 drobných investorů z 12 zemí včetně České republiky. Aktivní využívání platformy eToro nebylo podmínkou.
img

Wall Street opět ztrácel

12.04.2022 Včerejší obchodní den bohužel navázal na výprodeje z minulého týdne a hlavní akciové indexy opět silně ztrácely, nejvíce technologický Nasdaq. Situace začíná být napjatá, neboť indexy nejeví žádnou snahu alespoň korigovat propady a navazují den za dnem dalšími poklesy. Nejslabším článkem dne byly včera opět technologie (Apple -2,6 %, Alphabet -3,3 %, Nvidia -5,2 %, AMD -3,6 %, Tesla -4,8 %, Microsoft -3,9 %). Nedařilo se ale ani energetickému sektoru (Chevron -2,6 %, Exxon Mobil -3,4 %, Occidental -6,3 %, Halliburton -2,2 %) kvůli poklesu cen ropy (-4 %). Naopak letecký průmysl si připsal zisky (Delta +4 %, Southwest Airlines +3,4 %, American Airlines +2,3 %).
img

Ranní komentář: Technologie a růstové akcie opět v červených číslech, dnes americká inflace

12.04.2022 Ani včera se akciové indexy nedokázaly vyhnout korekci. Dopad vyšších a rostoucích výnosů je stále znát a doléhá především na růstové a technologické akcie. Futures na evropské i americké indexy přitom zůstávají pod tlakem také dnes ráno a na celkově negativním sentimentu se tedy nic nemění. Dnes pozor hlavně na výsledky americké inflace, která by měla ve svém růstu opět zrychlit.
img

Technologie a energie dnes klesají pod vahou výnosů a ropy

11.04.2022 Také odpoledne platí, že většina hlavních akciových i dluhopisových trhů míří dolů. I ráno zelená Paříž se už drží jen kolem nuly a na klíčových akciových indexech se upevňuje pokles. V čele poklesu kráčí technologie a energie. První ze sektorů je tradičně citlivý na vyšší výnosy a má prostor pro korekci valuací, druhý dostává zásah s propadem ropy zhruba o 3 procenta.
C:\fakepath\seminar-forex-10042022-uvod.jpg

Začněte obchodovat jako největší instituce světa

11.04.2022 Pravděpodobně jste se již mnohokrát dočetli, že průměrný denní objem forexového trhu se pohybuje až v bilionech USD (již více než 6,6 bilionů USD denně). Tím se s přehledem řadí na první příčku největšího trhu světa. Všechny ostatní trhy, včetně akcií, komodit a kryptoměn, nechává dalece za sebou.
img

Které kryptoměny jsou rozhodně lepší investicí, než Dogecoin?

10.04.2022 Kryptotrh si prošel těžkým prvním čtvrtletím. Mince společně s tokeny padaly a stoupaly závratnou rychlostí. Velký podíl na tom mají regulace, které se plíží do reality v rámci největších světových mocností. Spojené státy, Evropská unie, Indie, Rusko – všechny mocnosti pomalu pracují na tom, aby se kryptopolitika rozjela.
img

Na akciích závěrem týdne převládá optimismus, který však může velmi snadno vyprchat

08.04.2022 Dluhopisové trhy nadále ujišťují, že na trhu přetrvává strach z budoucí politiky Fedu, respektive i ECB. Úplně v pohodě nejsou ani americké akcie, které sice momentálně nahrazují ztráty, ale třeba technologie zůstávají pod tlakem. Evropě se však daří.
C:\fakepath\trader-07042022-20-zm.jpeg

Bloomberg: Další energetický problém EU - závislost na ruském jaderném palivu

07.04.2022 V zemích, které v minulosti patřily k sovětskému bloku, vyrábějí elektřinu jaderné reaktory založené na sovětských konstrukcích. Na Ukrajině zajišťují tyto reaktory více než polovinu veškeré elektřiny a také přibližně dvě pětiny výroby elektřiny na území od Finska po Bulharsko. Dodávka paliva pro tyto elektrárny byla celkem rutinní záležitostí. To však skončilo ve chvíli, kdy prezident Vladimir Putin nařídil invazi na Ukrajinu, upozornila agentura Bloomberg.
img

Nejen Fed, ale i data, sankce a hrozící bankrot. Negativní nálada se drží

06.04.2022 Americký Fed dnes večer zveřejní zápis z posledního zasedání. Jak jsme už upozorňovali, na něm ještě nebyla centrální banka tak přísná, takže informace by nemusely být pro trhy zátěží. Jenže mezitím se zpřísnila rétorika jednotlivých bankéřů, přičemž na trhu stále rezonuje včerejší jestřábí vystoupení Lael Brainardové.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 6. dubna 2022

06.04.2022 Ledger, významný dodavatel hardwarových peněženek určených k bezpečnému ukládání kryptoměn, uvádí na trh zbrusu novou peněženku specializující se na NFT.
img

Ranní komentář: Brainardová dostala 10yr výnosy nad 2.6 %. Růstovky a technologie výrazně klesly

06.04.2022 Akciové trhy včera výrazně klesaly a pod tlak se dostaly hlavně růstové akcie. Ty reagovaly na slova Lael Brainardové o možnosti rapidního tempa snižování bilance americké centrální banky, která by tento proces měla odstartovat už v květnu. Americké výnosy u desetiletých platností vzrostly až nad 2.6 % a například technologický Nasdaq klesl o 2.26 %.
img

Pár AUD/USD: RBA oznámila jestřábí postoj

05.04.2022 Australský dolar v úterý napříč trhem posílil svou pozici v reakci na výsledky dubnového zasedání RBA. Reserve Bank of Australia zesílila svůj jestřábí postoj, ačkoli úrokovou sazbu ponechala beze změny. V tomto případě byla ale důležitější slova než činy: v předvečer dubnového zasedání nikdo nečekal, že by se regulátor ke konkrétním krokům rozhodl. Co se ale týká tónu vyjádření RBA, zůstalo až do poslední chvíle mnoho nejasného. Vzhledem ke geopolitické nestabilitě mohla centrální banka zachovat obezřetný postoj. Přesto ale realizovala "jestřábí" scénář, a zvýšila tím pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb do konce letošního roku.
img

Akcie Palantir od začátku války na Ukrajině rostly o 50 %.

05.04.2022 Palantir (PLTR.US) je jedním z největších poskytovatelů bezpečnostních systémů a systémů pro analýzu dat pro vládní a soukromé klienty. Společnost zůstává hlavním dodavatelem systémů pro zpracování dat pro federální agentury USA a dne 1. dubna 2022 uzavřela partnerství s Carashhoft Technologies:
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Ifo: Nálada v německém autoprůmyslu se v březnu zhoršila nejvíc v historii

05.04.2022 Nálada v německém automobilovém průmyslu se v březnu zhoršila nejvíc v historii. Obavy vzbuzují rostoucí ceny ropy a plynu v důsledku ruské invaze na Ukrajinu. Vyplývá to z průzkumu, který dnes na svém webu zveřejnil institut Ifo.
img

Proč se na růst kryptoměny Cardano vyplatí počkat?

04.04.2022 Růst Cardana od jeho spuštění v roce 2015 provází nejistota. Ether (ETH-USD), blockchainový token Etherea, se tehdy v té době obchodoval za méně než 1 dolar za minci a v současné době má jednotkovou hodnotu 3 294 dolarů. ADA, token blockchainu Cardano (ADA-USD), má v současné době hodnotu pouhých 1,15 dolaru za jednotku po všech těch letech.
img

Bitcoin zažívá zvrat s tím, jak se zastavil nedávný růst cen

04.04.2022 Bitcoin minulý týden zaznamenal obrat, když se jeho nedávný vzestup zastavil. Kryptoměna zahájila týden obchodováním pod hranicí 47 000 amerických dolarů, v pondělí se na eToro vyšplhala až na 47 635 dolarů.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 1. dubna 2022

01.04.2022 Společnost Visa oficiálně spustila program Visa Creator, roční produktovou strategii a program mentoringu pro podnikatele v oblasti umění, hudby, módy a filmu, kteří chtějí své drobné podnikání urychlit pomocí NFT. Smyslem programu je podle Visa sdružovat digitální tvůrce z celého světa a posílit jejich pozici prostřednictvím vzdělávání v oblasti blockchainové technologie a obchodování s NFT.
img

Nárůst transakcí Cardana, investoři si kryptoměnu oblíbili

31.03.2022 Poptávka institucionálních investorů po Cardanu (ADA) roste. Indikuje to vysoký objem transakcí s částkami přesahujícími 100 000 dolarů. Když se podíváme na včerejšek, ADA měla objemy 69,09 miliard dolarů, z toho 99% byly velké transakce. V posledních sedmi dnech objem transakcí zaznamenal přes 100 000 dolarů, objem 383,12 miliard. Cardano však zůstává vysoce decentralizovaný, ale pouhých 10% dodávek je v oběhu v rukou takzvaných „velryb“.„
img

Technologie nejslabším článkem

31.03.2022 Z akciových indexů byl po většinu včerejšího dne nejslabším Nasdaq Composite, když odepisoval v jednu chvíli i 143 b., což v procentuálním vyjádření činí 1 %. Na opačném pólu se pohyboval průmyslový Dow Jones Industrial Average, jenž se v jeden okamžik obchodoval v kladných hodnotách, a to především díky společnostem z energetického sektoru, který včera patřil k těm nejsilnějším, CVX US +0,71 %. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average oslabil o 0,2 % (35.228 b.), S&P 500 o 0,6 % (4.602 b.) a technologický Nasdaq Composite o 1,2 % (14.442 b.).
img

Technická analýza páru ETH/USD na 30. března 2022

30.03.2022 Některé z nejznámějších organizací sektoru zlata spojily své síly a spustily nový "program integrity", který využívá blockchainovou technologii k řízení dodavatelského řetězce – tento krok má účastníkům trhu pomáhat s ověřením pravosti jejich zlata.
img

PMČR: Stabilní hospodaření, návrh dividendy ve výši 1 310 CZK

29.03.2022 Výsledky hospodaření: Společnost Philip Morris ČR reportovala dnes ráno výsledky za druhou polovinu minulého roku a respektive celý rok 2021. Celkové tržby vloni vzrostly v meziročním srovnání o 5,5 %, čistý zisk zůstal meziročně téměř beze změny. Pokles prodeje klasických výrobků částečně kompenzoval nárůst zahřívaných náplní a příznivý cenový vývoj. Vedení PMČR navrhuje dividendu ve výši 1 310 CZK na akcii. Výsledky jsou víceméně podle našich představ včetně návrhu dividendy. Máme za to, že trh počítal s nižší výplatou a je to pro něj pozitivní překvapení.
img

Zelené pondělí pro technologie

29.03.2022 Hlavní americké akciové indexy včera mírně přidávaly za poměrně nízké volatility, až na technologický Nasdaq, který rostl o 1,3 %. Hlavním tahounem technologického sektoru byla jednoznačně Tesla. Akcie Tesly se doslova utrhly ze řetězu a ukončily včerejší den o 8 % výše, než v pátek zavíraly - konkrétně na ceně 1087 USD za akcii.
img

Přebytečný plyn chce ropný těžební gigant využít na těžbu BTC

28.03.2022 Zdá se, že čtvrtá největší ropná společnost na světě Exxon Mobil, která sídlí v Texasu plánuje výrazněji rozšířit své podnikání s doprovodnou produkcí Bitcoinu. Řeší tak problém nadbytečné produkce zemního plynu, který se nemůže posunout dále do sítě a spaluje ho neekologicky.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 24. března 2022

24.03.2022 Thajská komise pro cenné papíry a burzu se rozhodla zablokovat platby v kryptoměnách. Jako argument uvedla riziko negativního vlivu na stabilitu finančního systému. Společnosti působící v Thajsku by měly takové platby přestat přijímat začátkem dubna.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Price Action | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Turecká lira | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Ekonomické události | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Balance | Bank of England | Bankovní rada | Bear | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bund | Burza | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cable | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Denní minima | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | FX | Fair Value | Fed | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Globální fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedging | Hedge | High | Holubice | IPO | ISIN | ISO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | P/E | PEG | Penzijní fond | Peněžní trh | Pevný kurz | Platforma | Podkladové aktivum | Podílník | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | STP | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Maturity | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | RMB | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | BitStock | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Ropný trh | Těžba ropy | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Sázka | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Arbitráže | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Oanda | ČSOB | Partners | Deloitte | Golden Gate | Gold | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Zprávy z trhů | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Akcenta | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Colosseum | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | EURCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Datum vypršení platnosti | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Kasina | Hazardní hry | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie Philip Morris | Akcie RWE | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot Řecka | BH Securities | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je volatilita | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | DAX 30 | Dax index | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Kurzy.cz | Ekonomické analýzy | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX binary | ETX Capital | Eura | Evropská banka | Evropské burzy | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchody | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | HDP Číny | HDP Ruska | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak vydělat | Jak vydělávat peníze | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komoditní | Konfluence | Koupit akcie | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurzy | Libra | Lira | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nejnovější zprávy ze světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodování s binárními opcemi | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení měny | Paládium | Pasivní příjem | Patria.cz | PayPal | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma xStation | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Seminář | Signály | Směnárny | Société Générale | SPX | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Švýcarská banka | Tapering | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | ZEW | Formace Shooting Star | EIA | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Báze | Bill Gates | Buy | Cenové rozpětí | CEPS | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Daniel Beneš | Diskont | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Free float | Hold | Hrubá marže | Indie | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | P/S | Petr Kellner | Prospekt | Provozní marže | Průměrování | PX index | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Výroční zpráva | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Černé zlato | WSJ | WGC | Čekací doba | Hlavní trh | Převis | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Outperform | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Bohatý | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Correction | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | Úspěšný trader | Know-how | Genesis | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Penny stocks | Commodities | Investment | IMPOSSIBLE | Aramco | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | TD Securities | DPA | Bernstein | Jackson Hole | KPMG | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | Česká bankovní asociace | Home Credit | U.S. Global Investors | Institut Ifo | Nordea | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | NATO | Axis | Ole Hansen | TD Ameritrade | PwC | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Sója | Opinium | Reporty | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Dění na finančních trzích | Technický výhled | Bezpečné měny | HUF/EUR | Polská centrální banka | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Světová rada pro zlato (WGC) | Úspěch | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Fixní kurz | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Finanční centrum | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Financial Progress Group | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Rada ČNB | Earnings | Výprodej na Wall Street | Podnikatelé | Pro tradery | Panevropský akciový index | Footprint | Index německých akcií DAX | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Znalost | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Sázet | Evropské trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Finanční poradenství | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Milionáři | Forbes | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | IHS | Otřesy na finančních trzích | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Akce centrálních bank | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Obchodování v Asii | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index AEX | Index Stoxx 600 Banks | DAX30 | FactSet | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Marže společností | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Bankovní gigant | Největší banky | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Guvernér banky | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Hlavní úroková sazba | Akciový index DAX | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Držení akcií | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Index pařížské burzy CAC 40 | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Dosahovat zisku | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Globální obchod | Bankovní domy | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Historické rekordy | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Měnové krize | Indická rupie | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Zájem obchodníků | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Dun & Bradstreet | ExxonMobil | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Světový finanční systém | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Nárůst objemu obchodů | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Audi | Politico | Monecor | SIRIX | SIRIX WebTrader | Tablet Trader | JPMorgan Chase & Co. | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Bridgewater | ex | Akcie firem | Purple Trading | Obchodovat na forexu | Bernstein Bank | Broker roku | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Alokace aktiv | Euler Hermes | Zahraniční forex | Bitcoinový ETF | JPMorgan Asset Management | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Ondřej Janata | Vydělávat peníze | Aleš Michl | Breakout Trader | IBKR | LBMA | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Wall Street Akademie | Banka Bernstein | Obchodování s cizími měnami | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | Technologie blockchain | BTC/USD | ETH/USD | Cena Litecoinu | Průmyslový index Dow Jones | Crypto Kingdom | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | MiFID II | Altcoin | Investiční nástroj | LTC | ETH | XRP | NEO | Ray Dalio | Invesco | Hodnota fúzí a akvizic | Nemovitostní fondy | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Hard fork | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | Ethereum blockchain | Charles Hoskinson | NEST | Tiberius | Lightning Network | SegWit | Litecoin (LTC) | Stellar | Krádež kryptoměn | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Lithium | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Aktivní trading | Ceny lithia | Digitální peněženky | Obchodování na trzích | Altcoiny | CFD na kryptoměny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | TRON | Kobalt | Petr Pleva | Drobní investoři | Wedbush Securities | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Blockchain Week | Index Russell 2000 | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Globální akcie | Index českého investora | CII750 | VŠE v Praze | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Výkonnost indexů | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | PANW | Obchodní týden | OPEC+ | Hackerské útoky | Vývoj na finančních trzích | Zobchodovaný objem | Podniky | Odpovědné investování | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Financial Conduct Authority (FCA) | Globální růst | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Diverzifikovaná portfolia | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Forint | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Geopolitika | Šéf Fedu | Indikátor Ichimoku | Short signál | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Trh Start | Manažer fondu | USMCA | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | I-Trader | Použití finanční páky | Brookings Institution | Přímé zahraniční investice | Brookings | Trh s ropou | Výsledky firem | Tržby Amazonu | Finanční skupina | Mileniálové | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Největší kryptoměna | Předpovědi Saxo Bank | IG | TLAC | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Regulační orgán | MSCI All Country World | Jiné měny | Růst zisků | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Česká firma | Český miliardář | Financial Times (FT) | Kongres USA | Refinitiv | Inflační vývoj | Odhady analytiků | Mergermarket | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Růst cen komodit | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ukončení obchodní války | Nemovitostní trh | Výhodně investovat | WEF | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Oživení trhu | Zpomalení světové ekonomiky | Snížení volatility | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | DBS | Globální dluh | Makroekonomické strategie | Pozornost trhu | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Platformy pro obchodování | Primární nabídka akcií | Silný trh | Výsledky ČEZ | Zvýšení sazeb | Michal Uma | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Obchodníci s kryptoměnami | Ekonomický poradce | Státní fond | Zájem investorů | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Investiční rady | Splácení dluhu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Chainalysis | Odhad růstu ekonomiky | Akcie klesají | Vyšší mzdy | CFD na indexy | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Economist Intelligence Unit | Charlie Lee | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Nové digitální měny | Ponziho schéma | Fibo retracement | Čínský trh | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Vlastní kryptoměna | Svět investování | Ceny niklu | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | Výprodeje na akciovém trhu | Ziskové obchody | Nálada na akciových trzích | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Americké futures | Záporný úrok | Výkonný ředitel | Vytvoření nové digitální měny | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Nové akcie | Akcie týdne | Raiffeisen Bank International | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | Produkce zemního plynu | AMZN | Index londýnské burzy | Pohonné hmoty | CFD na komodity | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Růst mezd | Hongkongská burza | Cena žlutého kovu | KB | Těžební zařízení | US500 | Saudi Aramco | PPF | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Akcie Microsoftu | Poptávka po ropě | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční situace | UCITS | Python | Snížení daní | Ethery | Dolarové likvidity | iShares | Energetické firmy | ESG | Český HDP | GOOGL | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Virtuální peníze | Edge | Očekávaný růst | Tradingové služby | Snižování rizika | Equinor | Nová makrodata | Hospodářské dopady | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Nová měna | CzechTrade | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | McKinsey | Platební společnost | TikTok | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | Střadatelé | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Majoritní akcionář | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Strategické partnerství | Trinity | Obrovské množství peněz | LNG | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Evropské firmy | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | MSFT | Obchod | České startupy | Trh práce | Myšlenka | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | ČSÚ | Předseda představenstva | Slušné zisky | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | Odborníci z oboru | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Období nejistoty | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | Risk-off | Index MSCI Emerging Markets | PMČR | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Výrobce léků | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Studie | 4G | Server CNBC | Vysoké riziko | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | Negativní sentiment | Vladimír Holovka | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Skupina Home Credit | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Skrytý potenciál | Nejistota na trzích | Negativní nálada | Čínský prezident | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Labouristická strana | Amazon | Citadel | Ceny amerických akcií | Indexy nákupních manažerů | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | All Time High | dApps | Technologie blockchainu | PoW | PROP Trading | CENTRICA | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Legislativa | Trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Walt Disney | Macquarie Asset Management | 5G | AFP | Ekonomická důvěra | Bankovní tituly | FT | Evropští investoři | Naše ekonomika | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Ekonomka | Automobilový sektor | CHNComp | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Martin Stránský | Technické rezistence | Konkurenti | Vládní bondy | Financovat | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | Společnost ČEZ | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Deficit zahraničního obchodu | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Dnešní data | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Zasedání RBA | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Výrazný pokles | Čtyřhodinový graf | Další rozvoj | Rozvoj | Data z průmyslu | Stavebnictví | Hlavní trend | Koruna dnes | Zdražování | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Hudebních vydavatelství | Sociální sítě | Problémy | COPPER | NAFTA | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Tomáš Holub | Pojišťovny | Podíl akcií | Fed dnes | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Ranní komentář | Cena za akcii | Úspěšné IPO | Klesající klín | ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Kofola | Termínové kontrakty | Kontrakty | Cla na dovoz čínského zboží | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | Moskva | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | Internetový gigant | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | AbbVie | FTC | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Czech Media Invest | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | ČVUT | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Premiér Babiš | Pivovary Staropramen | Energetický a průmyslový holding | Médea | České aerolinie (ČSA) | Řetězec Makro | Jaderné elektrárny | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Chování centrálních bank | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Šperky | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Metalurgie | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Italský premiér | FedEx | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Nike | Lámání rekordů | Bydlení | Uber | Ipsos | Martin Novák | Česká zbrojovka | Ztráta | Úbytek | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | SPD | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | KLDR | Demokratické strany | Výnosy státních dluhopisů | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Obchodní podmínky | Ziskovost | Index pařížské burzy | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Hospodaření | Paschal Donohoe | Zbrojovky | Akcie výrobce elektrických aut | Akcie Philip Morris ČR | Světová válka | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Pracovní trh | Silný support | Point of Control | Eskalace konfliktu | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Commodity index | Odškodné | IKEA | Internetoví giganti | Netflix | Celsius Network | Inovace | General Motors (GM) | Výrobce elektrických aut | Dobrá data | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Ceny ropy dnes | Stabilní hospodaření | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | Doporučení Koupit | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ministr energetiky | Čeští exportéři | Hýbat trhy | RBA | Asociace exportérů | Hodnota společnosti | Budoucnost | Hodnota investic | Ifo | Experti | Výhled Fidelity International | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Poradenství | Německá společnost | Vliv na investice | CNBC analytik | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Wall Street Journal (WSJ) | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Česká inflace | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Fork | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | Technologická společnost | Růst spotřebitelských cen v Británii | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Cenové tlaky | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Dobrá čísla | Nájemné | Nižší růst | Velké firmy | Apple Inc. | Ceny energií | Zamyšlení | Cyklus růstu | Ptačí chřipka | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Zajímavé zisky | Krach | Komunikace | HN | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Průměrná úroková sazba | Plány Facebooku | Vlastní digitální měny | Paypal Holdings | Kapitalizácia | Firma Avast | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Anglie | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Impérium | Většinový podíl | Financial Conduct Authority | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Penzijní systém | Pravidelné investice | Důchody | Zhoršený sentiment | Odhad letošního růstu | Jindřich Fremuth | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Operátor O2 | Mobilní operátor | Tomáš Kouřil | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Jednatel | Jednatel společnosti | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Krypto rally | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Zpomalení růstu | Tvrdá práce | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Swingová minima | Akcie Alphabet | Geopolitické dění | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Indická vláda | Výdaje | Platit daně | Finanční úřad | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Deník The Wall Street Journal | Akcie automobilky Tesla | Švýcarská banka UBS | BP | Optimismus na trzích | Tenza | Americký ISM | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Prodeje aut | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | Taleb | Capital Group | Čínské strany | SEC | NFP | Rozhodování | Postmates | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | TNOTE | Průměrná cena | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Uživatelé kryptoměn | Půlení bitcoinu | Americká inflace | Indikátor RSI | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Expanzivní fiskální politika | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Deutsche Telekom | Bez rizika | Směřování trhů | Gilead Sciences | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Střední podniky | Guggenheim Partners | Akcie Novavax | Index aktivity | Největší ztráty | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Americký Fed | Shortovat | Jižní Korea | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Pokles prodeje | HSCEI | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Snížení těžby | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Příležitost k nákupu | Francouzská průmyslová produkce | Nástroje měnové politiky | WP | Restrikce | Těžební kapacity | Americké výnosy | Negativní hospodářské dopady | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Nouzový stav | Akcie včera | Asijské akcie dnes | Charlie Munger | Stav nouze | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Buy the dip | Další vývoj | Stimuly | NY Empire state index | Dopad na finanční trhy | Evropské země | Brusel | Letectví | Největší pády | Domácí data | Kabinet | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Třída aktiv | Asijská seance | Antivirové firmy | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Index frankfurtské burzy | Stimul | Pokles vývozu | Burzy cenných papírů | ECB dnes | Nákupy aktiv | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Nejslabší růst | Značný pokles | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Globální problém | Onemocnění | Vládní podpory | Ekologické organizace | Zásobníky | Texas | Hlavní americké indexy | Fed včera | Internetový obchod | Bilion dolarů | Další pokles | Valné hromady | Algoritmy | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Unilever | Státní televize | MPO | MF | Náhrady mezd | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Gavin Newsom | OSVČ | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Keynes | Fundament | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Hotovost | KDU-ČSL | Marian Jurečka | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci | Alena Schillerová | Ministryně financí | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Extrémní volatilita | Německý akciový index | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Graf dne | Peněžní zásoby | České státní dluhopisy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Německý parlament | American Airlines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Ministr vnitra | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony USD | Biliony | ITV | Potenciál | Americká spotřebitelská důvěra | Bankovní asociace | ČBA | Česká bankovní asociace (ČBA) | Platební neschopnosti | Sněmovna reprezentantů USA | KNF | The Economist | Dopady pandemie na ekonomiku | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Dění ve světě | Tempo růstu CPI | Křetínský | Ceny elektřiny | Viry | Živobytí | Historické pohyby | Výkonnost indexu | Vlna poklesu | Šíření nákazy | Bulharsko | Unijní země | Izrael | Fiat Chrysler | Air Bank | Equa Bank | Sberbank | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací materiály | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Alibaba Group | Microsoft (MSFT) | Poskytování hypoték | Cestovní průmysl | Analytik Saxo Bank | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Špatná data | Zelené energie | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | FAO | Údaje | Emise oxidu uhličitého | IATA | AOL | DPH | Mexiko | Omyl | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Společnost Saxo Bank | Karel Komárek | Marek Dospiva | Patenty | Chudé země | Prezident Vladimir Putin | IT poradenství | Poradenské firmy | Veřejný sektor | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Snaha Fedu | Tempo růstu CPI v USA | Oživení ekonomik | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Chřipka | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Rutina | Cena benzínu | Pákistán | Indický premiér | Naréndra Módí | Německé automobilky | Oživení cen | Nejvyšší soud | Jana Mücková | Hackerský útok | Výpadky | DAWN | Activision Blizzard | IMF | Vývoj HDP | Delaware | Více peněz | Valná hromada ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Dodavatelské řetězce | WELL | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Jeffrey Halley | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Vzrušení | Portfolio manageři | Oživit ekonomiku | Zhodnocování peněz | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Levná ropa | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Spotřeba ropy | Kontrakty na ropu | Chesapeake Energy | Ceny domů v USA | ODS | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Sociální síť | Debata | PMI ve službách | Evropské indexy | Posílení | Swingové minimum | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Joe Biden | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Grayscale | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Data z trhu práce | Státní peníze | ADBE | Očekávané výsledky | Seznam brokerů | Pokles světové ekonomiky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | Americký HDP | Automobilka Ford Motor | Ekonomické vztahy | 737 MAX | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Liberty Ostrava | Osobní příjmy | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Sazka Group | Maloobchod | Finanční polštář | ATH | Zaměstnanci | Úřady ve Spojených státech | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Rakouská vláda | Společnost Gilead | Blízký východ | Tweet | Dopravci | Akcie padají | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Mandát ECB | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Poměr PE | PMI pro sektor služeb | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Zasedání britské centrální banky | Dovoz | Vývoz | Turistika | Dlouhodobý trend | MSCI World | Zdražení ropy | Generovat zisk | Státní banka | Wolt | Rekordní zisk | Justice | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Státy eurozóny | Deflační tlaky | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Huobi | Politika centrální banky | Výsledky NFP | Jan Raška | Patrik Tkáč | Růst EBITDA | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Průmyslové kovy | Členské země | Technologický pokrok | ONE | Hlavní kryptoměny | RBI | Výzkumné společnosti | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | NetEase | Hlavní trendy | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Konsorcium | Čeští centrální bankéři | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Velké peníze | Digitální revoluce | Recyklace | Manažerka | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zboží z Číny | Moderna | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Více riskovat | Státní podpora | Martin Winterkorn | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Návrh dividendy | Čínská automobilka | Contemporary Amperex Technology | CATL | Klíčové oblasti | Vakcíny na koronavirus | Velký růst | AMZN.US | Ruské ministerstvo financí | Lesy ČR | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | GlobalData | Americká média | Aktivity společnosti | Urals | Vrcholní představitelé | Biotechnologická společnost | Pomoc lidem | Renault | PMI v eurozóně | Splunk | Realitní společnosti | Fischer | Umělé inteligence | Argentina | China Daily | Šéf firmy | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Tisknout peníze | Jaguar Land Rover | Jaguar | Land Rover | OKD | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Salesforce | Ekonomický řád | Hertz | Akcie Intel | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Podíl českých potravin | Dluhy českých domácností | Zadlužení firem | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Soubor pravidel | Zbrojovka | Dluh USA | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Velcí producenti | PEPP | Genesis Capital | Střední Evropa | Londýnské burzy | Nová prognóza | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | Ondřej Vlček | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Start-upy | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Německé vládní strany | Francouzský ministr | Statistiky z pracovního trhu | Býčí trend | Rozhodnutí soudu | Výhled Světové banky | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Hertz Global Holding | Hertz Global | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Národní rozpočtová rada | Vysoké valuace | Francouzský index CAC 40 | Místopředseda Evropské komise | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Subvence | Globální poptávka | Arizona | Investice do infrastruktury | Nestlé | Novo Nordisk | Český investor | Prodeje automobilů | CapitalPanda | Jozo Perić | Britské maloobchodní prodeje | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Dluh Británie | Rostoucí trend | Německé finanční společnosti | Bezpečný dolar | Covid | Internetové bubliny | Technologické firmy | Chování americké centrální banky | Investiční aplikace | Správce aktiv | Roční výkonnost | ZIL | Cardano | Vyspělé technologie | Chemické společnosti | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Filipínská centrální banka | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Výrobci aut | Dezinflační tendence | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Nízké sazby | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Nejlepší strategie | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Skupina Smartwings | Ziskové marže | Objem aktiv | Letecký průmysl | Den obchodování | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Akcie Coca-Cola | Společnost Uber | Novavax | Klientská podpora | MAM | Ant | Michal Lukáč | Sony | Epic Games | Japonská společnost | Životní úspory | Výrazný propad | Generace Z | E.ON | Riskování | Zdroj příjmů | Emirates | Společnost Emirates | Ceny kávy | Boohoo | NEXO | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Růst tržeb | Mazars | Ceny | Viktor Orbán | Premiér Viktor Orbán | Praha | Kolaps | Výplach | Ethereum 2.0 | Kolísání cen | Technologické společnosti | Merkelová | PlanB | Mediální pokrytí | Softwarový gigant | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Společnost XTB | Zotavení ekonomik | Salesforce.com | Akcie Salesforce | Znovuotevření ekonomiky | Burzovní hodnota | Korekční fáze | Akcie těžařů | Ekonomické následky | Podmínky money-managementu | Progres | Insolvence | Plynárenské společnosti | DeFi | Sundar Pichai | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Největší firmy | Důvěra | Velké technologické firmy | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Indonésie | Analytici Fidelity International | Odhad vývoje ekonomiky | Růst vývozu | Významné události | HelloFresh | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Zalando | Americké ministerstvo spravedlnosti | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Worldometers | VHM | Produkční ceny | Pandemická situace | Wedbush | Hnojiva | Upozornění na rizika | Fortnite | Bitstock.com | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Výrobce pneumatik | PLUG | Plug Power | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Fear and Greed | Nový stavební zákon | Stavební zákon | Světová rezervní měna | Airbus Group | Akcie Airbus | Zvýšení daní | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Koaliční partneři | Výpadek příjmů | Kryptotrh | Příliv kapitálu | FTMO | Americký soud | Holdingová společnost | Německá automobilka Daimler | Automobilka Daimler | LEND | Decentralizované finance | Split akcie | Výrobce baterií | SPAC | Platforma eToro | Elektrická auta | Klimatické změny | Southwest Airlines | Kubánská vláda | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Pumpování peněz | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Čínské technologické firmy | Sequoia | Snížení emisí | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | PX START | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Zadlužení Německa | Ropa dnes | Americký podnik | Program Antivirus | Unity | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | LG Chem | Šéf Tesly | Elektromobily | Šéf podniku | Accenture | Politici | Ambasador | Vývoj ceny akcie | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Imperium3 New York LLC | Imperium3 New York | BloombergNEF | Azimuth Capital Management | David Deak | Objemy peněz | Malý kapitál | Diverzifikovat | Snižovat riziko | Plynovody | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Zadlužení země | Ministr životního prostředí | Snížit emise | App Store | Nárůst HDP | Biden | USA Joe Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Marathon | CZG - Česká zbrojovka Group | Tuzemské hospodářství | Digitální euro | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | GROWING WAY | Ranní okénko | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | CFMS | Akcie CFMS | Pokles průmyslové výroby | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | FiveThirtyEight | NextEra | Fyzické akcie | Udržitelné investování | MimbleWimble | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | AEX | Allegro | Společnost Allegro | Paul Milgrom | Robert Wilson | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | iPhone 12 | iPhone | Výrobce letecké techniky | Americký ekonom | Hodnota fúzí | Akcie jihokorejské společnosti | Jihokorejské společnosti | Příjmy z prodeje ropy | Žebříček nejbohatších Čechů | Žebříček nejbohatších | Udržitelné investice | Koncern | Chování ceny | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Platby v kryptoměnách | Defi | Volby USA | Volby USA 2020 | Digitální převody peněz | Protiepidemická opatření | Nařízení | HDP Asie | Interfax | Newmont | Epidemické situace | TPG | Intel | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | Průměrný český investor | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Technologické tituly | IT sektor | CVX | PFE | Uniswap | UMA | Compound | Aave | Zveřejnění výsledků | RBAG | Tržní výhled | Očekávané výnosy | Odklad splátek | NCLH | Jon Guinness | Soudní spor | Výsledky voleb | Ruské společnosti | GLE | Tempo inflace | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Sazka Entertainment | Celosvětová poptávka po zlatě | Exekutivní příkaz | Broker XTB | Akciové investování | Palo Alto Networks | Blockchainové technologie | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | MRNA | Snižování daní | GPS | Online investiční konference | Akcie spoločnosti | Poptávka po státních dluhopisech | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | Energy financial group | Zelené dluhopisy | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Proražení | Nastavení trhů | INTC.US | AAPL.US | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | NextEra Energy | Tesco | AQUA | GameStop | Akcie americké společnosti | Diem Association | CD Projekt | Cenový skok | Výběr akcií | Norwegian Air Shuttle | CELO | A16z | Sektor kryptoměn | Index DAX 30 | Siemens | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Continental | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | TABAK | H&M | Očkování | Cointelegraph | LEN | Antigenní testování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | EC Investments | Orbán | Kapitalizace Tesly | IPO společnosti | Nano | PTON | PTON.US | Peloton | Očkování proti covidu-19 | Odvětví kryptoměn | Voda | Přístup na finanční trhy | BA.US | Refinitiv Eikon | Boeing 737 Max | Bernstein-Bank.com | Stock Spirits Group | Inflace v Polsku | Citadel Securities | Nálada investorů | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Scott Minerd | Elektronické databáze | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | Městský stát | Počasí | Utažení měnové politiky | Home office | Online prostředí | Růst ceny | SOLEK | Zvýšení těžby | Autopůjčovna Hertz | ADA | Cardano (ADA) | Polkadot | DOT | Vakcinační strategie | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Dopad na akcie | TUI | Výrobce obuvi | Akcie Twitteru | Tržby z prodeje | ET7 | VMware | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Tilray | SNY | CARA | MJ | ACT | Oddělení alternativních investic | Indexy na Wall Street | Klienti XTB | Nick Szabo | MSCI ACWI | Larry Fink | Situace na trhu | VTB | DHL | United Parcel Service | UPS | SPCE | Etsy | Čínské značky | Polská společnost | Očkování proti covidu | BlackBerry | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Sociální média | Intradenní pohyby | Express | Tržní reakce | Mark Cuban | Klíčové faktory | Prudké cenové výkyvy | Cenové výkyvy | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Historická výkonnost | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Tencent Holding | Obchodní deficit USA | Activision | Blizzard | Rekordní rok | Výsledky XTB | Finanční výsledky | X Open Hub | Automobilka Tesla | Platby v bitcoinech | Technologie společnosti | ACTIAM | Supercyklus | HAS | Nákup bitcoinu | TWTR.US | Twitter (TWTR.US) | Daňové zvýhodnění | UNH | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | Odhad kapitalizace | JP Morgan Securities | Ark Invest | Maersk | A.P. Moller-Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Coinswitch | Krypto CFD | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | Evropský systém obchodování | Evropský systém | ETS | Ceny povolenek | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Vklady a výběry | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Sentiment v ekonomice | Růst produktivity | Vytěsnění minoritních akcionářů | Raiffeisen Bank International (RBI) | Akcenta CZ | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | CETIN | Kering | Celosvětové zadlužení | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Porušení zákona | Zásoby plynu | Nová strategie | Třetí vlna | Malá likvidita | Air | Nový kapitál | Celosvětová poptávka | Sentiment investorů | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie Twitteru (TWTR.US) | Finanční zdraví | Obchodování s emisemi (ETS) | Míra inflace v Německu | Akcie Boeing | Rohlik Group | PPF Telecom | Terra | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Riziková prémie | Silný růst | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | ČSA | Apple (AAPL.US) | Investice společnosti | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | Zámořské indexy | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Společnost Nokia | Výprodej dluhopisů | Společnost eToro | Aleš Hála | Filecoin | Decentraland | Decentraland (MANA) | Pákistánská centrální banka | Hodnotové akcie | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | VOW1.DE | VOW1 | Ministerstvo financí USA | Kansas City Southern | KSU | CRM | Platební prostředek | Distribuované účetní knihy | DLT | xStation 5 | Discovery | Platformy xStation | Výhled Saxo Bank | Ladislav Bartoníček | Kryptoměnový sektor | Údaje MMF | Americké stimuly | Akcie Virgin Galactic | LMT | Analýza nastavení | Nejvyšší růst | CoinGecko | Globální finanční systém | EDF | Realitní fondy | Umění | Harley-Davidson | Platformy MT4 | Konkrétní akcie | Prudký růst cen | Quorum | Používání kryptoměn | xStation Mobile | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | GE Renewable Energy | Ochrana proti inflaci | Xilinx | AMD a Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Zátěžové testy | COIN | Držitelé kryptoměn | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Eurodolar dnes | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Bullish Engulfing | Shooting Star | Nikotin | Cigarety | Ceny surovin | COP26 | Intel (INTC.US) | Strach z inflace | Jihokorejská společnost | Plán firmy | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Alphabet (GOOGL.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | GOOGL.US | RTX.US | MindMed | Odhad letošního růstu ekonomiky | United Parcel Service (UPS) | Techy | Vysoká cena | Provozní výsledky | ERA | Uranium Energy Corp. | Uranium Energy | UEC | Cameco | CCJ | Denison Mines | Uran | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Objednávky | Objem transakcí | Problém s nedostatkem čipů | XTB MENA | XTB MENA Limited | Skupina XTB | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | DOGE | Akcie Peloton | Akcie Peloton (PTON.US) | Peloton (PTON.US) | Investice do slitků a mincí | Investice do slitků | Nárůst objemů | Vstup do pozice | Čistá energie | Benxy | Akcionáři Avastu | Blockchain etherea | Obavy z růstu inflace | Panasonic | Francouzská společnost | Goldman Sachs Group | flatexDEGIRO | Saxo Group | Platby v kryptoměně | Shiba Inu | Otevření ekonomik | Obchodování s povolenkami | Systém obchodování | Indická centrální banka | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové úrovně | Plán obnovy | Pandemie COVID | Pád bitcoinu | Turów | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Těžaři | Renáta Kellnerová | Obavy z inflace | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Zisk před zdaněním | Objem fúzí a akvizic | Růst úroků | Výsledky za Q1 | První zvýšení sazeb | MNB | XIXOIO | Společnost XIXOIO | IPCO | IPCO platforma | Initial Coin Offering | Prvotní úpis digitálních mincí | BlockID | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Impulzy | Hodnota kryptoměn | Nadnárodní společnosti | Přístup k riziku | KOL | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Spotřeba domácností | Salvador | Proinflační faktory | Planeo Elektro | Rockaway Capital | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Světové kryptoměny | Lídři G7 | Úroveň supportu | Loterijní společnosti | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Makro Cash & Carry | Dodávky plynu | Penta | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Platidlo | Luděk Palata | Versute Investments | Bohumil Pavlica | Primark | Zajišťování | Dekarbonizace | Gigafactory | Konkurence | XPeng | Prodej | Microsoft Corporation | Hodně peněz | Mali | Tržní prostředí | Zdanění firem | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Akcionáři Monety | Schůzce FOMC | Nové prognózy | Graf akcie | Denní graf akcie | CrowdStrike | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | ČD-Telematika | České dráhy | Propagace kryptoměn | Zajištění bezpečnosti | Dovoz ropných produktů | Didi | CO2 | UBI | Den daňové svobody | Pozitivní vliv | NASA | Falcon 9 | Falcon | Starlink | SolarCity | Programátor | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Aristoteles | Paradox | Malajsie | | Akcie Moderny | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Turntide Technologies | Začínající firma | Americká začínající firma | Firma Turntide Technologies | Ředitel Turntide | Turntide | Ryan Morris | Robert Downey | Robert Downey ml. | Klimatické technologie | Hyperdrive Innovation | BorgWarner Gateshead | Spoluzakladatel Microsoftu | MAN | Superauta | Výrobce elektrických motorů | Americký výrobce | Ethereum (ETH) | Nabídky akcií | Růst společnosti | Odraz ceny | Vývoje ceny | Letecké palivo | Nákupní příležitost | Hliník | Kontejnerová loď | Koncentrace | SCA | Egypt | Eurohold | Společnost Eurohold | Energetický regulátor | Prodej zboží | Fertin Pharma | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Nejziskovější strategie | První obchody | Spotové ceny | Index českého investora CII750 | UST | TSMC | Videohry | Budějovický Budvar | Budvar | Výroční zprávy | Pivovar | Zvýšení produkce | Didi Global | Včerejší seance | Tempo zdražování | J&T Capital Partners | Tkáč | J&T Patrik Tkáč | Evropská unie dnes | Soubor klimatických opatření | Zelený balíček | Capital Panda | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Společnost Alibaba | Smartphony | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | Americký trh | VZ | AI | COST | Intel Corporation | Zynex | Zynex Medical | Zynex Medical (ZYXI.US) | ZYXI | ZYXI.US | Nové tituly | FIXED | Dubai Financial Services Authority | DFSA | Mobilní aplikace XTB | Aplikace XTB | Achraf Drid | Mutace delta | Odborník na kryptoměny | Roger | Odvětví | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | BHP | Divize | Akcie indické | Akcie indické společnosti | Indické společnosti | CNN Business | Načasování | Varianta delta | Conformis | Rozsah škod | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Bulharská finanční společnost | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Azure | Rekord | ABB | Klimatická politika | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Beneteau | Groupe Beneteau | Společný podnik | Bilion | Dodávky čipů | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Výsledky za Q2 | Vyšší inflace v Německu | Zkušenosti na trhu | Významná rizika | Štěstí | Letiště Praha | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Provozní náklady | Thomas Schäfer | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | Chování | Slabé stránky | Vizualizace | Vnímání | Dodávky ruského plynu | Technologie 3D tisku | 3D tisk | Logistika | Zpevňující euro | Kryptoměnová síť | Square Inc | SQ.US | SQ | Square Inc (SQ.US) | Ubisoft | Albemarle | Účetní období | Skleníkové plyny | Inovativní řešení | Výsledky za první pololetí | VIAC | Jarda Tupý | Takata | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | CVC Capital Partners | CVC | Uvedení na burzu | Palantir (PLTR.US) | Strojové učení | Andreessen Horowitz | Společnost Equinor | Základní sazby | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Osobní počítače | Konsolidace na indexech | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | SNOW | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | WIG | BUX | Hackeři | Index Russell | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Odborný přístup | Asijské země | Britská společnost Cineworld | Společnost CVC | Investiční společnost CVC | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Byty | Token ADA | Prostor pro růst | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Velké instituce | Jim Cramer | Richemont | Tokeny | David Solomon | Medián | Bonusy | Zápis Fedu | SpaceX | Renfe | Leo Express | Renfe Operadora | Výrobní inflace | Fitch Solutions | Americká ministryně financí | Aktivistické skupiny | ASX | SXXP | David Vagenknecht | Akcie BioNTech | Nedostatek čipů | Best Buy | BBY | BBY.US | Best Buy (BBY.US) | Jihoafrická republika | Akcie Best Buy | Akcie Best Buy (BBY.US) | Mirai | Růstové tituly | Společnosti | Protocol | Chivo | Prezident Nayib Bukele | Salvadorci | Decentralizovaný systém | Národní měny | Popularita kryptoměn | Erich García | Manchester City | Neúspěch | Opatření | Rivian | Společnost Rivian | Dna | Martin Vohánka | Okta | Digitální platby | Hurikán Ida | TraderPro | ETX TraderPro | ETX MT4 | Společnost Monecor | Finanční možnosti | Ciklum | CN Group | Globální společnost | Prazdroj | Bitcoinové peněženky | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | ANO | Latinskoamerické země | Uhlí | RBC | XTB AFRICA | CEO společnosti XTB | Financial Sector Conduct Authority | FSCA | Qontigo | NFT | Zájem o NFT | Non-fungible token | Hlavní německý akciový index | Hlavní německý akciový index DAX | Automobilový holding | Porsche SE | Puma | Výrobce sportovního zboží | Rozšíření indexu DAX | Siemens Healthineers | Symrise | Sartorius | Brenntag | Hellofresh | Qiagen | Holding Porsche SE | Stephan Flägel | Manfred Schlumberger | Starcapital | Energetika | Salvadorský prezident | Velkoobchodní ceny elektřiny | Bitso | TIPS | Ceny plynu | Lend | Brian Armstrong | Platební gigant | Slabé akcie | Althea Spinozzi | ZSSK | Železničná spoločnosť Slovensko | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Solana | Evropský index | Los Angeles | Tradingové konference | Česká společnost | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Gucci | Luxusní značky | On Holding | On Holding AG | Roger Federer | Kryptoměnová síť Bitcoin | Bukele | Nakamoto | Litecoiny | Etherea | Americká firma | Firma FTMO | Obchodní účty | Dodržování pravidel | Nedostatečný kapitál | Investiční pobídky | ZískejÚčet | FTMO Account | Odvětví Prop Tradingu | Fungování firmy | Vzdělaný trader | Růst firmy | Rising Stars | Deloitte Technology Fast 50 | Deloitte Technology | Pracovní den | Celkové závazky společnosti | Závazky společnosti | Smart kontrakty | Airbus SE | Zalando SE | Porsche Automobil Holding | Puma SE | Zhodnocení kapitálu ročně | Warner Bros | České aerolinie | Inskol | Dopady epidemie | Corporate Governance | Akcie Evergrande | Akcie Evergrande dnes | Evergrande dnes | David Mencl | Ekonomické stavby | Nio akcie | Česká pošta | Jan Hamáček | ČSSD | Kompenzace | Čínské bondy | Chinese Estates Holdings | Problémové čínské firmy | Vývoj ceny akcií Evergrande | ETL | Arrows | ETL Global | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Christian Gorny | ETL Group | Jakub Dohnal | Jáchym Petřík | CEO Arrows | Arrows a ETL | Německá skupina | Skupina ETL | Pavel Machajdík | ShrtCut Studio | BNP | Banka BNP | Německé volby | Investice do těžby | P/B | Jaroslav Haščák | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Německá automobilka Volkswagen | Reorganizační plán | Úročení | Cenový šok | Kvartální účetní období | Energetická krize | Odhady růstu | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen zemního plynu | Kellnerová | Dawn Fitzpatricková | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Akcie Palantir | Navyšování cen | Počet nových žádostí o dávky | Zisky z těžby | Těžby Bitcoinu | Zákonné platidlo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Nejnovější zprávy | Vylepšení teorie aukcí | Minulá výkonnost | Schroder ISF Global Energy A Acc | Templeton China A (acc) USD | Anders Nysteen | Češi | OTP | Akcie Tata Motors | Tata Motors | ADQ | Investiční společnost TPG | TPG a ADQ | Indická automobilka | Nexon | Tigor | Tata Power | Tata Chemicals | Tata Autocomp | Maruti Suzuki | Šailéš Čandra | Investice do elektromobilů | Bohemia Energy | Energetické krize | Představitelé G20 | Prodeje ropy | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Fixed.zone | Souhlas ČNB | Společnost Fixed.zone | Souhlas ČNB k veřejné nabídce akcií | Souhlas ČNB k veřejné nabídce | Výrobce příslušenství pro mobilní zařízení | Tržní segment | Českobudějovická společnost | Pravidla hry | Kolibřík Energie | GIC | CETIN Group | Strategický partner | České Radiokomunikace | Temasek | Investice do technologií šetrných k přírodě | AlixPartners | Nedostatek polovodičů | Polský broker | Fyzické akcie a ETF | MoneyExpo | MoneyExpo Online | MoneyExpo Online 2021 | Konference MoneyExpo | Digitální jüan | ProShares | Český startup | Rossum | Rohlík.cz | Veolia | Bosch | Celonis | Flexport | Tomáš Gogár | Tuzemská firma | Firma Rossum | SeedCamp | Local Globe | Miton | The Verge | Horizon | Horizon World | Oculus | Zdravotnictví | Snap | Akcie společnosti Snap | Digiměny | Notino | Digitální ekosystémy | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Ruská společnost | Retail Investor Beat | Retail Investor | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | SPX 500 | Izraelská centrální banka | Boeing (BA.US) | Poptávka po čipech | Společnost PPF Telecom | Společnost PPF Telecom Group | Telenor Montenegro | 4iG | Telenor | Zboží dlouhodobé spotřeby | Robert Habeck | Orlen Unipetrol | Skupina Orlen Unipetrol | Ruský prezident | Jakub Kania | Radek Babčan | Foreign Exchange Capital Group | F.X.C.G. | Meta | Oculus Quest | Rebranding | The Facebook Files | Metaverzum | OSN v Glasgow | Klima | Lídři G20 | Metaverse | MANA | Meta Platforms | Plynovod Jamal | FIXED CP Equity | FIXED.pr | Obchodování s novou emisí | IPO na trhu START | Odborníci na kryptoměny | Jerome Pesenti | Francouzský index | Matt Comyn | Přístup ke kryptoměnám | Odkupy akcií | Polygon | Celkové provozní výnosy | Australská banka | Starosta New Yorku | Eric Adams | Internet Computer | Kaisa | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | WeDo | Soud v Haagu | Řetězec Walmart | Podmínky na trhu | Messari | Globální dodavatelské řetězce | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | NFT tokeny | Daimler Truck | Rivian Auto | Společnost | Stratégové | Výsledky společnosti | Reálné výnosy | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Technický výhled na trh | Burzovní cena | Tether (USDT) | ESG investice | Nexi | Airbus (AIR) | Narušené dodavatelské řetězce | Regulační úřady | Lockdowny | TIM | Pozemky | Blockstream | Ruský trh | Společnost innogy | Innogy | Zmeškání kryptoměn | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Změny klimatu | Avalanche | Zprávy z krypto | Omikron | Nová varianta omikron | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | Akcie společnosti Twitter | Parag Agrawal | Těžařská společnost | Nálada na trzích | Výhled Fidelity | | Britský antimonopolní úřad | Salesforce (CRM) | NextEra Energy (NEE) | Akcie NextEra Energy | Akcie NextEra Energy (NEE) | Výhled české ekonomiky | Kazachstán | Nejvýraznější propad | Vietnam | Zlotý | Daňové zatížení | Postavení na trhu | SOTIO | Tržní vývoj | Dotcom | Fibonacciho retracement | Cykly | Rotace | Časové období | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Richard Watzke | Arm | Krypto komunita | Obavy z omicronu | Participace | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | Informace z kryptoměnového trhu | Evernym | Akcionáři společnosti | Globální emise | Fundamentální analýzy | Binance Asia Services | Binance Asia | Binance Holdings | Spotřebitelské inflace | Bidenova administrativa | Letadlo | MATIC | Sequoia Capital | Technická rezistence | GlobalAnalyst | Brokerská firma | Globální brokerská firma | Firma Interactive Brokers | Klienti Interactive Brokers | Úpis nových akcií | Adast | Daniel Struž | Elektromobilita | Budoucnost dopravy | Jamal | Použití stablecoinů | Open-source kryptoměny | Společnosti vyrábějící vakcíny | Cloudflare | Sekyra Group | Dluhopisy rozvíjejících se zemí | Banka HSBC | TerraUSD | Focus | Největší americké firmy | Firmy podle tržní kapitalizace | Největší americké společnosti | Těžební společnost | Logistické společnosti | Plynová krize | Společnost Smartwings | Celkový sentiment | LGES | Hodnoty měny | Objem uhlíkových emisí | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Společnost TPG | Evropské aerolinky | Grafické karty | Rozvahy Fedu | Kryptofondy | Akcie Kazatompromu | Kazatomprom | KAP.UK | Kazatomprom (KAP.UK) | Blockchain Cardano | Nepokoje v Kazachstánu | Cena uranu | Kriminalita kolem kryptoměn | Objem kryptoměnových transakcí | Půjčování v kryptoměnách | Petr Lajsek | Analytik společnosti Colosseum | Dynamika trhu | Ocel | Obchod s kryptoměnami | Breakthrough Energy Catalyst | Fond Breakthrough Energy Catalyst | Fond, za kterým je Gates | BEC | Fond BEC | Breakthrough Energy Group | Breakthrough Energy | Boston Consulting | Zelená přirážka | Ruský plyn | DAO | Gate | Výhled pro rok 2022 | Radek Špicar | Martin Wichterle | Tomáš Salomon | Thought Leadership | Consensys | Akcie Snap | Cowen | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Ukazatel Current Ratio | Current Ratio (neboli Běžná likvidita) | Jak vybrat akcie | Wide Point Corporation | Technická analýza akcií společnosti | Technická analýza akcií | Nízká cena akcií | Wide Point Corporation (WYY) | WYY | Hodnoty Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Uhelné elektrárny | XTB Online Trading | Hry | Manager Magazine | Cena akcií společnosti | Technologie NFT | Aktualizace Ethereum | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | Firma Allwyn | Cary Cohn | Clifton S. Robbins | CRHC | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | Hodnota sloučené společnosti | Vstup na NYSE | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Springtide Ventures | KKCG Real Estate Group | MND Group | Aricoma Group | Allwyn Karel Komárek | Firma KKCG | Aricoma | Provozovatel loterií | Akcionáři CRHC | Licence na trzích | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Simon Peters | Analytik trhů s kryptoměnami | Analytik trhů | Instituce | Digitální ekonomiky | Společnost Allwyn | MetaverseLife | Dani Brinke | Tomer Niv | Crypto Solutions | Inteligentní portfolio | Omniverse | Investiční aplikace eToro | Aplikace eToro | Sociální investiční platforma | Mesh | Teams | Chytré portfolio | Unity Software | Chytrá portfolia | The Sandbox | Sandbox | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Benchmark Mineral Intelligence | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | Kryptoměnové konsorcium | Konsorcium Diem Association | Konsorcium založené Facebookem | Švédská společnost | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Akcie FB | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Jamajka | Natalie Haynesová | Nirmala Sítarámanová | Finanční rok | Pavol Mokoš | Ceny evropského plynu | London Bullion Market Association | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | NPO 1 | BBC News | Ukradené kryptoměny | Financování zbrojních programů | Severní Korea | Banka Credit Suisse | Chipotle Mexican Grill | Krádeže kryptoměn | Rhodium Enterprises | Podnikání Rhodium Enterprises | Struktura řízení | Konkurenti Rhodium Enterprises | Bitfarmy | Argo Blockchain | DMG Blockchain | Hive Blockchain | Hut 8 Mining | HashChain Technologies | DPW Holdings | Layer1 Technologies | Marathon Patent Corp. | Marathon Patent | Stronghold Digital Mining | Finanční výkonnost Rhodium Enterprises | Obchodní inovace | Unikátní technologie těžby | Technologie těžby | Malý tržní podíl bitcoinů | Tržní podíl bitcoinů | Podíl bitcoinů | Žádné dividendy | Kapitalizace Rhodium Enterprises | P/S emitenta | IPO společnosti Rhodium Enterprises | Datové centrum Rhodium Enterprises | Datové centrum | Zisky z těžby BTC | Výsledky brokerské společnosti | Pokračující expanze | Konsolidovaný čistý zisk | Výnosy společnosti XTB | Objem obchodů s CFD | Počet nových klientů | McKinsey & Co | Ganfeng Lithium | SQM | Livent | Dostatek lithia | Banka Barclays | Klesající struktury | St. Louis | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Blesk | Roblox | Invaze na Ukrajinu | RBLX | Dropbox | Poradenské služby | Akcie Palantiru | Decentralizace | Ruské invaze na Ukrajinu | Poslední den obchodování | TotalEnergies | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | DNR | LNR | DNR a LNR | Uznání nezávislosti | Evropské vlády | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Ruští oligarchové | Oligarchové | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ukrajinská krize | Moskevská burza | Export do Ruska | Nokian | AvtoVAZ | Ford Sollers | Porušování lidských práv | Motivace | Kyjev | Kamaz | Burza v Moskvě | Mezinárodní vztahy | Uranium Energy Corp | UEC.US | Uranium Energy Corp (UEC.US) | NexGen | NXE.US | NexGen (NXE.US) | DNN.US | Denison Mines (DNN.US) | Kazatomprom (KAZ.UK) | KAZ.UK | Západní společnosti | Rusko a Ukrajina | BAE Systems | BA.UK | BAE Systems (BA.UK) | Vzdušný prostor | Francouzská energetická skupina | AerCap | AerCap Holdings | Projekty v Rusku | Emise CO2 | Kühne+Nagel | Největší evropské logistické firmy | Evropské logistické firmy | Logistické firmy | British Gas | Orsted | Dell Technologies | Americký výrobce počítačů | Vimpelcom | Megafon | Tele2 | Francouzský Renault | JLR | Jaguar Land Rover (JLR) | Nokian Tyres | Rheinmetall | Sandvik | Prima | Obranný sektor | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | Renault (RNO.FR) | RNO.FR | Volkswagen (VOW1.DE) | Continental (CON.DE) | CON.DE | BMW (BMW.DE) | BMW.DE | TUI (TUI.DE) | TUI.DE | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | Nové energetické technologie | Energetické technologie | Vestas Wind Systems | VWS.DK | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | ORSTED.DK | Orsted (ORSTED.DK) | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | Uranium Energy (UEC.US) | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Agentura TASS | Internetová společnost Google | Společnost Google | Roskomnadzor | SPARK | AIIB | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Invaze | Narušení dodávek | Tvrdé sankce | Britská banka | Britská banka HSBC | Skupina Nordea | Norská finanční skupina | Britský energetický kolos | Energetický kolos | Společnost Orsted | Dánská energetická společnost | Společnost ExxonMobil | Společnost Eni | Britská Centrica | Sony Pictures Entertainment | Německá Deutsche Post | Mediterranean Shipping Company | Mediterranean Shipping Company (MSC) | Finská společnost | Výrobce luxusních automobilů | Mitsubishi Motors | Společnost AvtoVAZ | Švédská nábytkářská značka | Švédský oděvní řetězec | Oděvní řetězec | Pivovar Budějovický Budvar | Staropramen | Plzeňský Prazdroj | Objednávky z Ruska | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Cox | Cena elektromobilů | Gregory Miller | Růst cen surovin | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Michelle Krebsová | Shake Shack US | Shake Shack | eToro Crypto | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Vytvoření svíčkové formace | Pumpování peněz do ekonomik | Západní sankce | Panika lidí | Sankce Západu | Tvrdé sankce Západu | APP | Nákup ruské ropy | Akciový index Hang Seng | Majitel Sazky | Provoz britské národní loterie | Britské národní loterie | Národní loterie | Společnost Intel | Rostěch | Společnost Meta | Dynasty Financial Partners | Platforma SaaS | SaaS | Platforma SaaS pro brokery | SaaS pro brokery | IPO společnosti Dynasty Financial Partners | IPO společnosti Dynasty Financial | Dynasty Financial | DSTY | Společnost Dynasty Financial Partners | Salomon Smith Barney | Shirl Penney | SS&C | SEI Investment | Fiserv | Finantix | AssetMark Financial | Solventnost | Vysoká míra růstu výnosů | Míra růstu výnosů | Motivační program | Obchodní pověst | Silná konkurence | Cílový trh | Odhad tržní kapitalizace | Tržní kapitalizace Dynasty Financial Partners | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Používání kryptoaktiv | MTTR | MTTR.US | Matterport (MTTR.US) | Akcie Matterport | Akcie Matterport (MTTR.US) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Kryptosektor | Axie Infinity | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | MOL | Nálada v německém autoprůmyslu | Carahsoft | Carashhoft Technologies | Carashhoft | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Energetický problém | Energetický problém EU | Závislost na ruském jaderném palivu | Problém EU | Historické pohyby trhu | Pohyby trhu | Moderní doba | Pravý forex | Objem forexového trhu | Denní objem forexového trhu | Sentiment drobných obchodníků | Největší účastníci trhu | Největší forexové obchody | Kumulace objednávek | Jak obchodují největší banky | Krátkodobé strategie | Největší instituce světa | Ben Laidler | Inflační data | Online platformy | Callie Cox | Investiční analytička | Waves | STEPN | Siemens Healthineers (SHL) | SHL | Akcie Siemens Healthineers | Akcie Siemens Healthineers (SHL) | Vlastnictví | LOGeco | Recyklovat | Technický výhled trhu | BatteryTech | Sociální investiční síť | Investiční síť | Značka Gucci | David Lundák | EFG | Společnost Invesco | EMEA ETF | Invesco MSCI World ESG Universal Screened UCITS ETF | GEVORKYAN | Bertrand Perez | Web3 | Web3 Foundation | Ripple Brad Garlinghouse | Guggenheim | DiDi Global | HSCEI (CHNComp) | Index HSCEI | Index HSCEI (CHNComp) | ApeCoin | Rezervní fond | Investiční trendy | RIOT | Přijetí | Investování do blockcchainu | Nové sankce | Nové sankce vůči Rusku | Velmi volatilní | Kroky Fedu | Klesání cen kryptoměn | Klesání cen | Celsius | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Centrum | Sloučení | Zlepšená ziskovost | Zvýšení ziskovosti
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Technologický index
Technologický index Nasdaq
Technologický index Nasdaq Composite
Technologický lobbing
Technologický Nasdaq
Technologický pokrok
Technologický sektor
Technologický trh Nasdaq
Technologický trh STAR
Technologičtí giganti

Následující klíčová slova

Technologie blockchain
Technologie blockchainu
Technologie kryptoměn
Technologie NFT
Technologie od Nokie
Technologie společnosti
Technologie těžby
Technologie 3D tisku
Techy
Teikoku Databank
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
Forex brokeři
Beam FX
MIG Bank
BidAskBit
reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít