Středa 24. července 2024 20:50
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei Payout
reklama
InstaForex

Regulátoři

img

Povede umělá inteligence k vytoužené odolné modernizaci finančních služeb?

17.07.2024 Odvětví finančních služeb již několik desetiletí využívá ve značné míře pokročilou analytiku. Nyní jsme svědky prvních úspěchů řešení využívajících umělou inteligenci (AI), které vedou k výraznému zlepšení služeb zákazníkům, provozní efektivity i odolnosti. Klíčová je zde konzistence a standardizace oborových rámců i platforem.
img

Apple čelí prvním obviněním podle nového evropského technologického nařízení

24.06.2024 Evropská komise obvinila technologickou společnost Apple z neplnění nového nařízení o digitálních trzích.
C:\fakepath\prop-trading-17062024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Na prop trading dopadá další stín. Kvůli podvodníkům se zavírají stovky účtů

17.06.2024 Britská prop tradingová firma Alpha Capital Group zablokovala účty více než 150 investorům kvůli podezření z podvodu. Subjekty se měly podílet na takzvaném skupinovém investování, které ale platforma zakazuje. Jenže podle všeho společnost zablokovala i férové účty. Na sektor prop tradingu tak po strachu z regulace padá další stín.
C:\fakepath\prop-trading-14062024-uvod.png

Regulace Prop Tradingu? Možná již brzy

14.06.2024 Minulý týden svět obletěla mimořádná zpráva, která se týkala právě prop tradingu a pro Českou republiku byla výjimečná tím, že ji vyvolala naše Česká národní banka (ČNB). ČNB pro portál Finance Magnates uvedla, že na prop firmy se může vztahovat směrnice MiFID.
C:\fakepath\prop-trading-10062024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Spadla klec, na prop trading si posvítí regulátoři. Co firmám hrozí?

10.06.2024 Sektor prop tradingu, ve kterém společnosti půjčují investorům kapitál na obchody, už na sebe poutal pozornost příliš dlouho a příliš hlasitě. Podle spěšné informace na jednom kyperském webu hrozí firmám v oblasti prop tradingu unijní regulace MiFID. Co by to znamenalo?
img

V centru dění: inflace na Západě a finanční zprávy z Východu

27.05.2024 Experti tento pátek čekají na zprávu o americkém indexu cen osobní spotřeby (PCE), který je klíčovým ukazatelem pro Federální rezervní systém (Fed).
C:\fakepath\ethereum.jpg

Američtí regulátoři otevřeli cestu pro fondy na spotový ether

24.05.2024 Americká Komise pro cenné papíry (SEC) ve čtvrtek otevřela cestu pro spotové fondy na ether. Schválila žádosti společností Nasdaq, CBOE a NYSE o uvedení burzovně obchodovaných fondů (ETF) vázaných na cenu této druhé největší kryptoměny. Ether to ale nepovzbudilo. Bezprostředně po oznámení sice přidal zhruba procento, dnes kolem 16:00 SELČ ale asi tři procenta odepisuje na 3680 dolarů (zhruba 84.000 Kč). Podle analytiků je to typická reakce ve stylu rčení "Buy the rumour, sell the news", kdy investoři nakoupili na základě dohadů, že se schválení chystá, a po samotném oznámení si vybrali zisky.
img

Nejdůležitější body z letošního sjezdu akcionářů Berkshire Hathaway

07.05.2024 "Letošní sjezd akcionářů Berkshire byl v poněkud utlumené náladě, protože se tentokrát pořádal po dlouhé době bez již zesnulého Charlieho Mungera. Na Buffettovi to bylo poznat. Ovšem i letošní sjezd nabídne investorům velmi cenné poznatky a vhledy do Buffettovi mysli, ohledně trhů a ekonomiky", říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\fundament-06052024-uvod.png

Pohled do budoucnosti – politické a regulační změny (6. díl)

06.05.2024 Tento článek pojednává o politických a regulačních změnách a jejich vlivu na ekonomiku a investice. Čtenář získá přehled o faktorech ovlivňujících tyto změny, nejvýznamnějších regulačních orgánech a jejich rolích. Dále se dozví, jaké jsou důsledky politických a regulačních změn na ekonomiku, investice, spotřebitele a jaké klíčové aspekty těchto změn jsou důležité. Nakonec je zdůrazněn význam porozumění politickým a regulačním změnám pro úspěch v globálním prostředí.
img

Bitcoin roste o 4 % před čtvrtým půlením💥

18.04.2024 Tuto sobotu, pravděpodobně kolem 01:00, proběhne již čtvrté půlení bitcoinu. Jde o důležitou událost pro trh s kryptoměnami, na kterou čekají investoři, obchodníci a krátkodobí spekulanti z celého světa. Historicky, po každé z předchozích tří událostí na polovinu, bitcoin vstoupil do doby dynamických nárůstů a pokaždé, když si investoři položili stejnou otázku. Bude tato doba jiná? Zkusme si tedy tuto otázku položit i tentokrát a odpovědět na ni řešením klíčových problémů vyplývajících z cykličnosti a také změn, které přinesl rok 2024 na trh s kryptoměnami a Bitcoin samotný.
img

Kryptoměny: Budoucnost financí nebo riziková hra?

16.04.2024 Prozkoumejte, jak kryptoměny mění finanční svět. Jsou skutečně budoucností, nebo jen rizikovou hrou? Analyzujeme jejich potenciál, rizika a případové studie úspěchů i neúspěchů.
img

Zlato se nově třpytí

03.04.2024 Nálety Izraele na Sýrii vyhnaly ceny zlata na nové rekordní maximum. Stříbro dosáhlo nejvyšší úrovně od března 2022 a stejně jako tehdy, i tentokrát sehrála svou roli geopolitika. Ozbrojené konflikty na Ukrajině a na Blízkém východě a nedůvěra ve fiat měny dál slouží drahým kovům jako podpora, i když jejich rally může na pozadí posilujícího dolaru a rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů působit překvapivě.
C:\fakepath\apple-25032024.jpg

INVESTIČNÍ GLOSA: Jablíčkáři řeší jeden problém za druhým. Apple po letech ztrácí dech

25.03.2024 Apple se vyhřívá na předních příčkách burzovních žebříčků už více než dvě dekády. Poslední měsíce ale spíše než úspěchy sčítá prohry. Objevují se náznaky, že firma, která proslula tím, že je vždy o krok napřed, mimořádně zaspala na poli AI. Což může způsobit jej významný tržní propad. Konkurence totiž nespí, naopak si vyskakuje.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Euronext chce zahájit obchodování s kryptoaktivy, čeká na podporu regulátorů

19.03.2024 Evropský burzovní operátor Euronext neplánuje zahájit obchodování s kryptoaktivy bez pevné podpory regulačních orgánů. Řekl to dnes šéf Euronextu Stéphane Boujnah. Dříve zdrženlivé burzy se pouštějí do obchodování s kryptoaktivy, uvedla agentura Reuters.
img

Zlato obnovilo svůj trend

21.02.2024 Pokračování zlaté rally vyvolalo nebývale velkorysou aukci ze strany velkých bank, které zlepšily své prognózy pro XAU/USD. S dosud nejvíce býčím odhadem přišla Bank of America, která předpokládá, že drahý kov dosáhne do konce roku 2024 hodnoty 2 400 USD za unci. Nové vyjádření Citi o hranici 3 000 USD dráždí naši představivost. Citi však také uvedla, že takovou prognózu nepovažuje za základní scénář.
C:\fakepath\trader-20022024-45-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.02.2024 1) Odvolací soud v Nizozemsku zamítl odvolání Ruské federace proti arbitrážnímu rozhodnutí, podle kterého země musí vyplatit 50 miliard dolarů (zhruba 1,2 bilionu Kč) bývalým akcionářům nyní již neexistující ruské ropné společnosti Jukos. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\trader-12022024-58-zm.jpg

Americký burzovní operátor Nasdaq se dohodl na spolupráci s Ukrajinou

12.02.2024 Americký burzovní operátor Nasdaq podepsal s ukrajinskou vládou dohodu o spolupráci, jejímž cílem je podpora rozvoje kapitálových trhů na Ukrajině. Informovaly o tom dnes společnost Nasdaq a americká Agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID), která pomáhá Ukrajině při propojování zahraničních investorů s ukrajinskými podniky.
C:\fakepath\eu-usa.jpg

WSJ: Regulační mánie brzdí schopnost Evropy konkurovat Spojeným státům a Číně

31.01.2024 Evropská unie je jedničkou v jedné oblasti - v regulacích. Agresivní tvorbou pravidel si ale pod sebou řeže větev. Připravuje se o schopnost konkurovat Číně v oblasti elektromobility a Spojeným státům v umělé inteligenci (AI), napsal americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ).
C:\fakepath\bitcoin-16012024-3.png

Milovaný aj nenávidený. Bitcoin je opäť v centre pozornosti a mnohých diskusií

16.01.2024 Vstup Bitcoinu do hlavného prúdu finančného sveta nastal nedávno s historickým schválením Bitcoinových ETF americkou Securities and Exchange Commission. Toto významné regulačné rozhodnutie otvára dvere pre širší prístup k tejto kryptomene zo strany individuálnych investorov a inštitucionálnych hráčov.
img

Graf dne: ETHEREUM (11.01.2024)

11.01.2024 Druhá největší kryptoměna se dnes obchoduje blízko 3 % po včerejším rally, během kterého její vzestup daleko překonal Bitcoin. Můžeme to spojit především se spekulacemi kolem vytvoření spotového ETF na Ethereum, které již před několika měsíci předložila společnost BlackRock (iShares Ethereum Trust) a dalších 6 institucí z Wall Street, jako jsou Fidelity a VanEck. Američtí regulátoři schválili 10 spotových ETF žádostí pro bitcoiny. Tato skutečnost podnítila spekulace o tom, že se v blízké budoucnosti dočkáme schválení podobné aplikace nebo aplikací s expozicí Ethereu.
img

Bitcoin se po komentářích Valkyrie opět přiblížil k 47 000 $ 📊

09.01.2024 Spoluzakladatel Valkyrie Investments a její současný CIO Steven McClurg pro průmyslový portál The Block uvedl, že očekává schválení spotových bitcoinových ETF zítra večer, přičemž obchodování začne již ve čtvrtek. Těsně před zprávou došlo k silnému pohybu bitcoinu směrem dolů, který byl rychle vymazán. Stále je pravděpodobné, že američtí regulátoři odloží konečné rozhodnutí o spotových ETF do zítřka.
img

Ranní shrnutí (20.10.2023)

20.10.2023 Asijsko-pacifické indexy převážně ztrácejí další den v řadě poté, co zasedání na Wall Street opět zhoršilo náladu na trhu.
img

Přehled páru GBP/USD. 16. října. Andrew Bailey slibuje, že zachová "jestřábí" postoj

16.10.2023 Měnový pár GBP/USD strávil čtvrtek a pátek v sestupném trendu. Americká měna v těchto dnech poměrně výrazně posílila, i když k tomu nebyly žádné makroekonomické ani fundamentální důvody. Pokles obou hlavních měnových párů začal poté, co byla ve čtvrtek zveřejněna zpráva o americké inflaci, ale samotná zpráva nebyla žádnou senzací. Navíc indikátory inflace již nemají takový vliv na pohyb žádného měnového páru, protože všechny tři centrální banky (které recenzujeme) téměř dosáhly svých maximálních úrokových sazeb. ECB s vysokou mírou pravděpodobnosti již zpřísnění ukončila a Fed a Bank of England mohou sazbu zvýšit ještě maximálně jednou. Proto již není nijak zvlášť důležité, zda inflace roste nebo klesá. Regulátoři udělali prakticky vše, co mohli.
img

Denní shrnutí; Wall Street pod velkým tlakem rostoucích výnosů desetiletých státních dluhopisů

12.10.2023 Jádrová inflace v USA dosáhla 3,7 % r/r oproti očekávaným 3,6 % r/r a jádrová inflace se shodovala s očekáváním analytiků ve výši 4,1 % r/r.
C:\fakepath\umela inteligence.jpg

Německý regulátor: AI by mohla posílit dominanci technologických gigantů

10.10.2023 Rozvoj umělé inteligence (AI) by mohl zvýšit tržní sílu velkých technologických společností. Regulační úřady by proto měly pozorně sledovat, zda v této oblasti nedochází k porušování pravidel hospodářské soutěže. V rozhovoru s agenturou Reuters to řekl šéf německého antimonopolního úřadu Andreas Mundt.
C:\fakepath\usdcad-02102023-2.png

Poroste letos kanadský dolar? - Analýza USD/CAD

02.10.2023 USD /CAD je jedním z nejžádanějších měnových párů v mezinárodním obchodování. V tomto článku prozkoumáme klíčové faktory ovlivňující směnný kurz páru, analyzujeme dynamiku cenových změn v roce 2023 a prozkoumáme krátkodobé a střednědobé prognózy poskytnuté odborníky.
img

Indická 1% daň z kryptoobchodů nebude fungovat pro vysokofrekvenční obchodování

27.09.2023 Podle spoluzakladatele a prezidenta společnosti Shardeum Nischala Shettyho se zákonodárci pokoušejí zapnout kryptoměny novými pravidly po celém světě, a proto 1% daň odváděná u zdroje (TDS) v Indii masově dusí některé obchodníky, což ukazuje, jak může být zapotřebí přizpůsobit regulaci.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
img

Příběh na trhu: Debut iPhone 15 - před Apple je zlomový okamžik? 💥

13.09.2023 Je to téměř 16 let od legendárního uvedení prvního iPhonu, který v červnu 2007 šokoval svět a odstartoval nákupní šílenství po produktech Apple. Po celou tu dobu si gigant ze Silicon Valley užíval téměř exponenciálně rostoucích prodejů svých vlajkových produktů, po kterých následovaly rekordní tržby, marže a zpětné odkupy akcií v hodnotě stovek miliard dolarů. Včerejší představení nového iPhonu 15 ale další technologickou revoluci nepřineslo. Změny oproti předchozí verzi 'Apple phone' se zdají spíše kosmetické než převratné. Nové Apple Watch také neotřásly světem nových technologií, a to i přes několik „gadgetových“ funkcí. Uvedení nového iPhonu navíc přišlo v době, kdy globální ekonomika balancuje na tenkém laně a vyhýbá se recesi, v době napjatých vztahů mezi Washingtonem a Pekingem. Bude uvedení nového modelu na trh pro společnost dalším „obchodním úspěchem“? Nebo se jedná o hrozbu, která ukáže Wall Street inflexní bod? Koneckonců, pokud něco nemůže trvat věčně - musí to jednou skončit.
C:\fakepath\trader-28082023-10-zm.jpg

Čína snížila daň z obchodování s akciemi, aby podpořila trh

28.08.2023 Čína poprvé od roku 2008 snížila poplatek z obchodů s akciemi a zavázala se zpomalit tempo primárních nabídek akcií (IPO). S odkazem na dnešní krátké sdělení čínského ministerstva financí a Čínské komise pro regulaci cenných papírů o tom informují tiskové agentury. Dílčí informace se v médiích objevily už v pátek. Je to součást nových opatření, která mají přilákat investory zpět na akciový trh.
img

Ranní komentář: Čínští regulátoři ve full damage control režimu, bankrot Evergrande, pád CVS a krypta

18.08.2023 Z Číny dnes ráno přišla zpráva o bankrotu developera Evergrande. Tamní regulátoři se snaží řešit také složitou situaci okolo tamních investičních společností a zároveň se snaží kontrolovat slábnoucí juan, který se dostal na svá minima z konce minulého roku. Zajímavou korekcí si prochází také akcie CVS a výprodej v noci ze včerejška na dnešek zesílil také na kryptu.
C:\fakepath\Revolut.png

Revolut pozastaví aktivity s kryptoměnami ve Spojených státech

04.08.2023 Britská finančně technologická společnost Revolut ve Spojených státech pozastaví své aktivity s kryptoměnami. Důvodem je nejistota ohledně regulace kryptoměn v zemi, uvedl server CoinDesk. Zákazníků Revolutu mimo Spojené státy se tento krok netýká. Rozhodnutí tak ovlivní necelé jedno procento klientů Revolutu, kteří obchodují s kryptoměnami.
C:\fakepath\Banky.jpg

Většina bank EU by podle zátěžového testu zvládla prudký hospodářský pokles

30.07.2023 Většina bank Evropské unie by zvládla prudký hospodářský pokles. Pouze tři banky by nesplnily závazné požadavky na výši kapitálu. Vyplývá to z nejnovějšího zátěžového testu Evropského bankovního úřadu (EBA). Test se týkal 70 bank v regionu, což bylo o 20 více než při předchozím testu v roce 2021. Do testu nebyla přímo zahrnuta žádná česká banka, pouze mateřské firmy některých bank působících v Česku.
img

Ranní shrnutí (18.07.2023)

18.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se dnes obchodovaly převážně níže - japonský Nikkei klesl o 1,50 %, S&P/ASX 200 se posunul o 0,12 % níže, Kospi klesl o 0,55 %, čínské indexy se obchodovaly o 1,40 % níže.
img

Pre-market v New Yorku 28. 6. 2023. Rally na Wall Street by mohla pokračovat.

28.06.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely v červených číslech a zatím nemohou kompenzovat ztráty na pozadí zpráv, že washingtonští zákonodárci zvažují nová omezení prodeje čipů do Číny. Tato zpráva vedla k velkému výprodeji pro výrobce čipů. Futures na S&P 500 klesly o 0,3 %, zatímco technologický NASDAQ ztratil více než 0,5 %. Nvidia Corp. a Advanced Micro Devices Inc. klesly o více než 3 %.
img

Wall Street přichází ke kryptoměnám

28.06.2023 Na konferenci Money20/20, která se konala na začátku tohoto měsíce, poslal David Schwed, provozní ředitel společnosti Halborn, svému týmu zprávu z pódia fintech konference v Amsterdamu.
img

JPY pod tlakem, protože Bank of Japan zachovává svůj holubičí postoj

16.06.2023 V pátek ráno klesl japonský jen vůči americkému dolaru na 7měsíční minimum a vůči euru dosáhl nejnižší úrovně za 15 let, protože obchodníci očekávali holubičí rozhodnutí Bank of Japan (BOJ). Předpovědi trhu byly přesné. Bank of Japan opět zůstala věrná své ultra volné měnové politice. Znamená to pro jen rozsudek smrti?
img

Regulační orgán EU zahájí od července konzultace o MiCA

16.06.2023 Rámec MiCA navrhl zhruba osmnáctiměsíční lhůtu pro jeho plnou účinnost, přičemž se zdá, že regulační orgány a zákonodárci projdou návrhy, jejichž cílem je zajistit hladkou implementaci.
img

BREAKING: Russell 2000 roste o 2,5 %

06.06.2023 Indexy na Wall Street se dokázaly zotavit z počátečních ztrát a v době zveřejnění článku vykazovaly malé zisky. Výjimkou je index Russell 2000, který nevykazuje malý, ale masivní zisk. V době tisku se index obchoduje o 2,5 % výše a všech 11 sektorových skupin se obchoduje výše. Největší zisky však lze zaznamenat u subindexu Financials. Za pohybem nahoru ve finančním sektoru stojí banky, přičemž akcie regionálních bank dnes rostou. Tento pohyb je poněkud záhadný, protože se neobjevily žádné zprávy, které by ospravedlnily nadvýkonnost sektoru. Vypadá to jako úlevná rallye po potížích regionálních bank v posledních měsících.
C:\fakepath\First republic.jpg

WSJ: Regulátoři v USA chtějí zpřísnit kapitálové požadavky pro velké banky

05.06.2023 Americké regulační orgány se chystají zpřísnit pravidla pro velké banky, která by mohla zvýšit jejich kapitálové požadavky v průměru o 20 procent. Cílem opatření je zvýšit odolnost finančního systému, vzhledem k tomu, že letos už zkrachovalo několik středně velkých bank. S odvoláním na informované zdroje to dnes napsal ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Regulátoři se podle deníku chystají změny navrhnout už tento měsíc.
C:\fakepath\trader-05062023-34-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.06.2023 1) Ceny ropy zahájily nový týden výrazným růstem. Podle analytiků tak reagují na nedělní závazek Saúdské Arábie, že země od července sníží těžbu o další jeden milion barelů denně, aby kompenzovala nepříznivý makroekonomický vývoj, který má negativní dopad na ceny. Saúdská Arábie je největším světovým vývozcem ropy.
img

Zlato ukončilo pullback

01.06.2023 Zlato úspěšně odolalo negativním zprávám o dohodě mezi republikány a demokraty o zvýšení dluhového stropu do roku 2025 a schválení návrhu zákona Sněmovnou reprezentantů 314 hlasy pro a 117 proti. Vzácný kov se v případě defaultu mohl stát skutečnou hvězdou finančních trhů. To se však nestalo. Musíme se vrátit k měnové politice, kde jsme našli dobré zprávy pro XAU/USD.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 25. května 2023

25.05.2023 Christy Goldsmith Romero, jedna z pěti komisařek americké Komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC), prohlásila, že neexistuje způsob, jak dohlížet na všechny podvody na krypto trhu.
img

Bitevní hranice vytyčeny – americká obchodní komora se staví na stranu kryptoprůmyslu proti Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC)

12.05.2023 Dle zprávy portálu The Block se tato skupina na podporu podnikatelů postavila za společnost Coinbase a ostatní kritiky americké regulace v odvětví kryptoměn, především co se týče postoje americké Komise pro cenné papíry (SEC).
img

Bitcoin klesl pod 28 000 dolarů; JPMorgan přebírá First Republic Bank, která se dostala do potíží

02.05.2023 Cena bitcoinu v neděli spadla z hodnoty nad 29 000 dolary. Investoři čekají na středeční rozhodnutí FOMC o úrokových sazbách.
img

Bitcoin se stal bezpečným aktivem s dvouletou korelací ke zlatu

27.04.2023 Bitcoin, primární kryptoměna, která bývala označována za nestabilní investici, našla překvapivého spřízněnce v podobě letité komodity: zlata.
img

Bitcoin: Co se regulátoři chystají omezit v krypto průmyslu

26.04.2023 Aktuální rok na trhu s kryptoměnami probíhá "pod záštitou" regulace, nebo pokusy o její zavedení. Poté, co Evropský parlament odhlasoval nařízení MiCA, chce nyní britský Financial Conduct Authority (FCA) spolupracovat s kryptoměnovými firmami na vytvoření regulace. Uvedla to v úterý výkonná ředitelka Sarah Pritchardová na konferenci City Week v Londýně.
C:\fakepath\trader-24042023-35-zm.jpg

Credit Suisse v prvním čtvrtletí zaznamenala rozsáhlý odliv aktiv

24.04.2023 Švýcarská banka Credit Suisse, kterou kvůli vážným problémům převezme větší domácí konkurent UBS, vykázala v prvním čtvrtletí díky mimořádným opatřením souvisejícím se záchranným plánem čistý zisk 12,4 miliardy švýcarských franků (zhruba 300 miliard Kč) po ztrátě 1,4 miliardy švýcarských franků před rokem. Zaznamenala však odliv aktiv v hodnotě přes 61 miliard švýcarských franků. Vyplývá to z její dnešní tiskové zprávy.
img

Technická analýza BTC/USD na 14. 4. 2023

14.04.2023 Přestože cena bitcoinu od začátku roku vzrostla o více než 80 %, někteří kryptoskeptici stále nemohou změnit svůj negativní postoj ke kryptoměnám. Jedním z takových lidí je americký obchodní magnát, filantrop a prezident Berkshire Hathaway Warren Buffett. V nedávném televizním rozhovoru uvedl, že většina lidí nakupuje BTC pouze proto, aby rychle vydělali peníze. To znamená, že "Bitcoin je hrací žeton a nemá žádnou vnitřní hodnotu."
img

Banky: Stabilní zdroj příjmů, vysoká kapitálová vybavenost, dostatečná likvidita

06.04.2023 Bankovní sektor si prošel turbulentní dobou. Nervozitu odstartoval pád několika bank v USA, např. Silicon Valley Bank. Tento ústav, který financoval začínající firmy v Silicon Valley měl slabou likviditu a velké ztráty z prodeje dluhopisového portfolia. Neustál run na banku a následně ho převzal regulátor. Nicméně problémy se nevyhnuly ani evropským bankám. Konkrétně se jednalo o druhou největší švýcarskou banku Credit Suisse. Ta měla problémy již delší dobu.
img

Americký pre-market 5. 4. 2023. Optimismus akciového trhu klesá.

05.04.2023 Futures na americké akciové indexy klesly, když jestřábí zprávy centrálních bank Nového Zélandu a Austrálie signalizovaly pokračující boj s inflací a oživily obavy ze zpomalení ekonomiky. Obchodníci si dnešní projevy amerických politiků vykládali různě a po nedávné rally raději vybírali zisky.
img

Americký akciový trh uzavřel smíšeně, Dow Jones vzrostl o 0,60 %

28.03.2023 Po pozitivních zprávách o SVB jsou investoři méně averzní k riziku, což podporuje akciové trhy. Dříve v pondělí Federální korporace pro pojištění vkladů (FDIC) uvedla, že vklady a půjčky od zkrachovalé Silicon Valley Bank byly převedeny do americké First-Citizens Bank. Akcie First Citizens vzrostly o 42 %, First Republic o 16 %.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Analytici: Současné problémy některých bank jsou jiné než v roce 2008

27.03.2023 Současné problémy některých bank představují první krizi bankovního sektoru v éře twitteru, jsou ale jiné, než byly za globální finanční krize v roce 2008. V době, kdy sociální sítě umožňují bleskově šířit informace včetně spekulací a polopravd, je pro banky o to důležitější dbát na svou pověst a budovat si u klientů důvěru. Vyplývá to z názorů analytiků na serveru finanční televize CNBC.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.03.2023

27.03.2023 Během minulého týdne americké burzy posilovaly. S&P 500 posílil o 1,4 %. Volatilita klesala, stále se však drží nad psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie přidaly 0,9 %. Na začátku týdne pomohlo akcií řešení situace kolem Credit Suisse. V závěru týdne akcie ztrácely v reakci na zasedání Fedu – Powell explicitně vyloučil cuty. Do investorského hledáčku se dostala Deutsche Bank. Přestože vyloženě negativní kurzotvorné zprávy chybí. Jelikož trh sází na nereálně holubičí Fed, lze očekávat, že vystřízlivění bude spojeno s určitou korekcí na burzách.
img

Pre-market 24. 3. 2023. Akciové indexy opět klesají.

24.03.2023 Futures na americké akciové indexy v pátek ráno klesly a ztratily všechny své počáteční zisky. Také evropské akcie se kvůli obavám o stabilitu bankovního sektoru propadly.
img

Zlato okusilo 2000 USD, další vývoj ovlivní FOMC

23.03.2023 Na začátku evropské obchodní seance se zlato krátce obchodovalo nad 2000 USD. Na velké drama, které se o víkendu odehrálo ve Švýcarsku, totiž trh nezareagoval úlevou, ale zvýšenou ostražitostí. Krátkodobý směr vývoje drahých kovů nebude záležet jen na dalším vývoji v oblasti bankovnictví a likvidity, ale do značné míry také na dopadech středeční schůzky FOMC (Federální výbor pro operace na volném trhu).
img

EURUSD sa obchoduje vyššie po komentároch Panettu. USD pod tlakom pred FOMC

22.03.2023 Člen Výkonnej rady ECB Fabio Panetta sa dnes vyjadril k situácii v európskom hospodárstve a menovej politike. Naznačil, že v niektorých odvetviach zisky spoločností príliš vzrástli, pretože spoločnosti „zneužívajú“ svoju trhovú silu. Iné krajiny by podľa člena ECB mali takýmto situáciám predchádzať a ECB bude adekvátne reagovať, ak budú firmy pokračovať vo zvyšovaní cien v prostredí už aj tak vyššej inflácie. Panetta uviedol, že situácia pre ECB je náročná a banka musí neustále vyhodnocovať riziká a vplyv svojich politík na budúcu reakciu trhu. Centrálni bankári musia lavírovať medzi nedostatočne jastrabou reakciou, ktorá by mohla predĺžiť inflačný šok, a nadmernou, ktorá by mohla predznamenať obdobie širšej nestability. Šok pre ekonomiku sa podľa Panettu ešte ani zďaleka neskončil.
img

Zpřísnění úvěrových podmínek dělá práci za FED

21.03.2023 ZPOMALENÍ: Současné obavy bankovního sektoru jsou individuální, nikoli systémové, ale úvěrové standardy na obou stranách Atlantiku se hodně zpřísnily, a to se nyní ještě zrychlí, protože banky omezují riziko a regulátoři zvyšují svůj dohled. Toto zpřísnění finančních podmínek se rovná výraznému zvýšení úrokových sazeb. Ve skutečnosti vykonává práci Fedu jinými prostředky. Ekonomika a inflace zpomalí rychleji, velký cyklus zvyšování sazeb Fedu skončí dříve a snižování sazeb začne dříve. Toto turbo zatěžuje náš manuál pro rok 2023, rostoucího tlaku na zisky a úlevy v ocenění.
img

Bitcoin se stabilizuje kolem úrovně 28 000 USD: máme očekávat další růst?

21.03.2023 Bitcoin po silném vstupu do tohoto týdne zpomalil a konsolidoval se poblíž úrovně 28 000 USD. Přešel do fáze konsolidace a výrazně tak snížil volatilitu na trhu. Investoři nicméně vzhledem k prohlášením regulátorů vyspělých zemí očekávají další růst tohoto aktiva.
img

Co očekávat od zasedání Fedu tento týden?

20.03.2023 V úterý 21. března uspořádá Fed své druhé letošní zasedání Výboru pro volný trh. Ve středu 22. března bude následovat tisková konference předsedy Jeroma Powella a prohlášení FOMC.
C:\fakepath\svb-19032023.png

Bloomberg: Americký regulátor se přiklání k rozdělení zkrachovalé banky SVB

19.03.2023 Americká Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) nenašla vhodného kandidáta na převzetí zkrachovalého finančního ústavu Silicon Valley Bank (SVB) v celém rozsahu a nyní se přiklání k variantě jeho rozprodání po částech. S odvoláním na zdroje obeznámené s vývojem o tom dnes informovala agentura Bloomberg. Předtím uvedla, že nabídku na převzetí SVB zvažovala americká bankovní společnost First Citizens BancShares, přičemž ve hře byl ještě jeden vážný zájemce.
C:\fakepath\Credit suisse.jpg

Bloomberg: UBS žádá o vládní podporu v případě převzetí Credit Suisse

19.03.2023 Švýcarská banka UBS žádá švýcarskou vládu o podporu v případě koupě upadajícího konkurenta Credit Suisse, informovala agentura Bloomberg. Obě největší švýcarské banky o víkendu o případné fúzi jednají, UBS má podle listu Financial Times (FT) zájem o částečné nebo úplné převzetí. Ke spojení banky vyzvali švýcarští regulátoři a švýcarská vláda podle informací FT připravovala krizová opatření pro urychlení procesu. UBS a Credit Suisse dnes odmítly situaci komentovat.
C:\fakepath\trader-15032023-36-zm.jpg

Evropské akcie kvůli potížím Credit Suisse zažily nejhorší den za více než rok

15.03.2023 Evropské akcie dnes prudce oslabily, impulzem k jejich poklesu se stala zpráva o mohutném propadu akcií švýcarské banky Credit Suisse. Panevropský index STOXX Europe 600 se snížil o 2,92 procenta a uzavřel na 436,45 bodu. Zaznamenal tak nejvýraznější jednodenní propad za více než rok. S akciemi některých evropských bank muselo být během dne přerušeno obchodování.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie výrazně oslabují, impulzem je propad Credit Suisse

15.03.2023 Evropské akcie dnes výrazně oslabují, impulzem k jejich poklesu se stala zpráva o mohutném propadu akcií švýcarské banky Credit Suisse. Panevropský index STOXX Europe 600 krátce po poledni odepisoval zhruba 2,7 procenta a nacházel se v blízkosti 435 bodů. S akciemi některých evropských bank muselo být přerušeno obchodování.
img

Americký akciový trh uzavřel růstem, Dow Jones si připsal 1,06 %

15.03.2023 Kotace vzrostly také v bankovním sektoru díky korekčnímu faktoru po poklesu o den dříve, kdy investoři zpracovávali krach tří amerických bank. Kalifornští státní regulátoři tak 10. března uzavřeli Silicon Valley Bank (SVB), jednu z dvaceti největších amerických komerčních bank. Jednalo se o největší krach banky v USA od finanční krize v roce 2008. Další uzavřené banky byly Signature Bank kvůli systémovým rizikům a krypto banka Silvergate.
C:\fakepath\trader-13032023-34-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy po pádu dvou amerických bank klesají, Brent je těsně nad 82 USD

13.03.2023 Ceny ropy na začátku týdne klesají, trh se po pádu dvou amerických bank obává další finanční krize. Trhy jsou proto značně rozkolísané, ztráty ale mírní oživení poptávky po ropě v Číně. Severomořská ropa Brent krátce po 17:15 SEČ odepisovala 0,9 procenta a byla mírně nad 82 dolary za barel. Americká lehká ropa WTI ztrácela přes jedno procento na 75,90 USD za barel.
img

Pražská burza dnes znovu oslabila, je nejníže od začátku února

13.03.2023 Pražská burza pokračuje v poklesu i na začátku nového týdne. Index PX dnes oslabil o 2,18 procenta na 1346,18 bodu. Uzavřel tak nejníže od 1. února. Dolů ho táhly zejména banky. Aktivita na trhu byla vysoká, celkový objem obchodů přesáhl miliardu korun. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
img

Nejen pražská burza pod tíhou nervozity z finančního sektoru

13.03.2023 Nervozitu na akciové trhy tentokrát přinesly zprávy ze zámořského finančního trhu. Problémy několika bank uvrhly nejen sektor financí do hlubokého mínusu.
img

V USA padly dvě regionální banky

13.03.2023 Na trhy se ke konci minulého týdne vrátila velká nervozita, tentokrát nikoli v reakci na příchozí makro data, ale na problémy v americkém finančním sektoru. Pád Silicon Valley Bank (SVB), která byla šestnáctá největší v USA, zasáhla zejména bankovní tituly, nicméně pod tlak se dostaly i širší akciové indexy, zatímco tržní výnosy zamířily prudce dolů (např. americký dvouletý výnos jen v pátek o 30bps!). SVB primárně obsluhovala startupové společnosti a měla zdánlivě jednoduchý business model – do bilance nakupovala převážně (dlouhodobé) státní dluhopisy, které financovala (krátkodobými) depozity. To nebyl problém, dokud byly úrokové sazby nízké, nebo kdyby si banka ošetřila úrokové riziko.
img

Krypto news: Bitcoin se odrazil k 23 800 USD, čelí hlavní zóně odporu 📊

27.02.2023 Navzdory zprávám v médiích o možném globálním zákazu kryptoměn, které analyzuje Mezinárodní měnový fond a Rada pro finanční stabilitu, bývalá prezidentka Světové banky a šéfka MMF Georgievová uvedla, že spíše než aby se uchýlili ke globálnímu zákazu, budou regulátoři pracovat na vytvoření vhodného regulačního rámce s ohledem na popularitu kryptoměn v rozvíjejících se ekonomikách. V důsledku zmírnění extrémního regulačního spektra a oživení na burzovních parketech, kdy se bitcoin obchoduje poblíž 23 800 dolarů, se snaží odrazit i další kryptoměny.
img

Cardano (ADA) zaznamenalo za 18 měsíců obrovský cenový nárůst, protože ekosystém roste exponenciálně

20.02.2023 Cardano (ADA) po krátkém poklesu na začátku února pokračuje v růstu. Za posledních 72 hodin kryptoměna vzrostla o více než 17 % a dosáhla hodnoty 0,41 USD uprostřed vzestupu celého trhu, než se v neděli vrátila zpět. V době tisku se ADA podle údajů CoinMarketCap směňovala za 0,40 USD, což je za posledních 24 hodin pokles o 0,77 %.
img

Vývoj Bitcoinu v roce 2023

14.02.2023 Bitcoin, decentralizovaná digitální měna, která vzala svět útokem, je v posledních letech středem pozornosti regulačních orgánů. Vlády a finanční regulátoři po celém světě se snaží najít rovnováhu mezi podporou inovací v oblasti kryptoměn a svými povinnostmi chránit spotřebitele a zachovat integritu finančních systémů. V tomto blogovém příspěvku se budeme zabývat současným stavem regulace bitcoinu v Americe, Číně a Evropě a zvážíme, jaké změny můžeme očekávat v roce 2023.
img

Kryptoměny po rozhodnutí amerických regulátorů oslabily ⚡Bitcoin se brání na hlavní úrovni odporu 📉

10.02.2023 Kryptoměny dnes ztrácejí, protože včera americká Komise pro cenné papíry (SEC) oznámila uzavření programu sázek druhé největší kryptoměnové burzy v USA, Kraken. Staking je služba, která umožňuje vydělávat pasivní příjem z vašich kryptoměn "uzamčených" v blockchainu, kde pomáhají zpracovávat transakce a udržovat síť likvidní. Bitcoin se propadá pod 22 000 dolarů, Ethereum stojí kolem 1550 dolarů.
img

Stane se Bangkok dalším kryptocentrem v Asii?

07.02.2023 Podle nedávného výzkumu Recap, společnosti zabývající se kryptografickými daňovými software, by se z Bangkoku mohlo stát nové krypto centrum.
img

Blockchain: jak moc konzervativní investor chcete být?

23.01.2023 Kryptoměny mají v poslední době reputaci nestabilní investice, kvůli vysokým ztrátám investorů, častým podvodům a chybám. Jedno z nejvíc diskutovaných témat za poslední dobu je krach krypto burzy FTX. Hlavní důvody tohoto bankrotu je spekulace s vklady klientů a nestabilita organizace.
img

Hongkong láká globální společnosti, aby vstoupily na jeho burzu

05.01.2023 Burza ve městě věří, že nová iniciativa umožňující pevninským čínským investorům obchodování s akciemi mezinárodních společností, bude pro některé z největších světových podniků přesvědčivý argument pro získání finančních prostředků v tomto asijském finančním centru.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Člen rady ECB: Regulátoři by měli ke kryptoměnám přistupovat jako k hazardu

05.01.2023 Loňský rok znamenal pro odvětví kryptoměn zvrat. Investoři přešli od strachu z toho, že jim uteče silný růst, ke strachu z toho, že se jim nepodaří kryptoměn se včas zbavit. Myslí si to člen Výkonné rady Evropské centrální banky (ECB) Fabio Panetta. Regulační orgány by podle něj měly k nezajištěným digitálním aktivům přistupovat jako k hazardu, napsal dnes na blogu nazvaném Prodej bez záruky se na kryptoměny nevztahuje.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 4. ledna 2023

04.01.2023 Federální úřad pro pojištění vkladů (FDIC) a další dva americké regulační orgány varovaly banky před kryptoměnami.
img

Krypto zachytilo býčí dynamiku díky lepší náladě na indexech 📈

04.01.2023 Lepší nálada na světových burzách pomáhá trhu s kryptoměnami. Téměř všechny hlavní projekty se dnes obchodují v plusu. Ethereum se obchoduje poblíž 1 250 dolarů, Bitcoin se snaží překonat hranici 16 900 dolarů. Mezi altcoiny se nejlépe daří Cardanu, Filecoinu a Waves. Růst mezi kryptoměnami souvisejícími se Sandboxem a Decentraland Metaverse následoval po zprávě o akvizici společnosti Meta Platforms, která se zabývá 3D tiskem čoček pro použití v tzv. chytrých brýlí.
C:\fakepath\Krypto.png

Američtí regulátoři vydali společné varování bankám před riziky kryptoměn

04.01.2023 Americké regulační orgány vydaly první společné varování bankám před riziky spojenými s trhem kryptoměn. Podle jejich vyjádření se mají mít banky na pozoru před možnými podvody, právní nejistotou a zavádějícími informacemi od firem obchodujících s digitálními aktivy. Ve společném prohlášení to uvedly americká centrální banka (Fed), Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) a Úřad pro kontrolu měny (OCC).
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-05112022-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (5.12.2022)

05.12.2022 Minulý týden jsme se opět nedočkali žádného obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž neprolomil žádnou mou připravenou vstupní S/R zónu, takže týden bez obchodu.
C:\fakepath\ecb.jpg

ECB: Banky v eurozóně se ještě plně nepřizpůsobily realitě hospodářského poklesu

01.12.2022 Banky v eurozóně se ještě plně nepřizpůsobily realitě hospodářského poklesu, regulátoři finančního sektoru je proto budou muset přimět ke konzervativnějšímu řízení kapitálu. Uvedl to dnes šéf bankovního dohledu Evropské centrální banky (ECB) Andrea Enria.
C:\fakepath\FTX.jpg

Kryptoburzou FTX se zabývá bahamská policie, spolupráci s ní přerušila Visa

14.11.2022 Kauzou kryptoburzy FTX, která v pátek vyhlásila bankrot, se zabývá bahamská policie, napsala dnes agentura Reuters. Firma na Bahamských ostrovech sídlí. Skandál otřásl celým odvětvím kryptoměn, bitcoin se zotavuje z poklesu na dvouleté minimum. Konec spolupráce s kryptoburzou ohlásila společnost Visa. Šéf největší kryptoburzy Binance vyzval k regulaci odvětví.
img

Zlato je připraveno na apokalypsu

09.11.2022 Při přípravě na apokalypsu je třeba nejen vykopat úkryt a zásobit se konzervami, ale také nakoupit zlato. Téměř 400 tun drahých kovů, které ve třetím čtvrtletí nakoupily centrální banky, tedy třikrát více než ve stejném období loňského roku, naznačuje, že banky doufají v to nejlepší, ale připravují se na to nejhorší. Regulátoři jednali agresivně, při poklesu kotací XAU/USD nakupovali zlato a celému světu ukázali, jaká je jeho skutečná hodnota. V důsledku toho se stalo to, co se stát mělo – drahý kov se vrátil nad 1 700 USD za unci.
C:\fakepath\Gendigital.png

Historie antivirových firem NortonLifeLock i Avast se začala psát v 80. letech

08.11.2022 Vizitka firmy Gen Digital a jejích předchůdců Avast a NortonLifeLock (v USA se dnes začne obchodovat s akciemi Gen Digital):
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 7.11.2022

07.11.2022 Během minulého týdne burzy silně posilovaly. S&P 500 odepsal 3,3 %. Nyní se obchoduje cca 21 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku. Volatilita se dostala těsně pod hranici 25 bodů. Za poklesem stál zejména Fed. Poslední zasedání pohřbilo naděje investorů na holubičí pivot, ke kterému se burziáni až zbožně upínali. Minulý týden platilo, že terminální sazby ve výši 5 % představují určitou kotvu. Nyní je realistické, že se konečná verze úroků v rámci cyklu vyšplhá nad 5 %. O dalším směřování indexů rozhodne inflační dynamika. Dílčí pozitivní zprávou je dění v Číně, to však promlouvá dominantně do vývoje asijských indexů.
img

Debata o zákazu TikToku v USA se vrací. Mohlo by to pomoci podnikání platforem Snap a Meta

02.11.2022 Akcie společností MetaPlatforms a Snap zaznamenaly v letošním roce velký výprodej, a to nejen kvůli zpomalení reklamního sektoru a nejistotě investorů ohledně podnikání, rostoucích nákladů a výdajů obou společností. Sentimentu uškodila také skutečnost, že se platforma TikTok vyvinutá čínským konglomerátem ByteDance ukázala jako populárnější a její nedávné tempo růstu překonalo přední "konkurenční" mobilní aplikace obou společností, jako jsou Instagram a Snapchat. Čínskou platformu začaly preferovat desítky milionů uživatelů, což vedlo k přílivu inzerentů a kapitálu do TikToku. Bude čínský gigant i nadále rozšiřovat svůj náskok před americkými konkurenty?
C:\fakepath\trader-02112022-31-zm.jpg

Regulátoři upozorňují na podvodnou společnost Finex

02.11.2022 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nelegálně nabízí své finanční služby a cílí také na britské klienty. Toto varování se týká firmy Finex Global Markets. Tato společnost ovšem nemá podle FCA patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

Korelace Bitcoinu se zlatem roste

25.10.2022 Bitcoin se drží nad 19 300 USD a Ethereum se obchoduje nad 1 340 USD. Podle analytiků Bank of America může Bitcoin sloužit jako „bezpečný přístav“ během recese a povzbudit investory s omezenou nabídkou. Globální ekonomické zpomalení se zdá být téměř nevyhnutelné s ohledem na prohlubující se krizi v Číně, stejně jako vysokou inflaci a jestřábí centrální banky v hlavních západních ekonomikách:
img

Dnes začal přelomový sjezd čínských komunistů. Splaskne tamní bublina?

16.10.2022 V mediálním stínu války na Ukrajině a evropské energetické krize se skrývá přízrak, jenž může dále přitížit i české ekonomice. Hrozba „tvrdého přistání“ čínského hospodářství. Podle nejnovějších prognóz totiž letos nelze vyloučit, že vykáže růst pod tříprocentní úrovní. To by sice stále bylo znatelně více, než o kolik vzroste česká ekonomika, nicméně plán pekingského politbyra byl pro letošek docela jiný: 5,5procentní růst.
img

Tento týden začíná přelomový sjezd čínských komunistů. Splaskne tamní bublina?

10.10.2022 V mediálním stínu války na Ukrajině a evropské energetické krize se skrývá přízrak, jenž může dále přitížit i české ekonomice. Hrozba „tvrdého přistání“ čínského hospodářství. Podle nejnovějších prognóz totiž letos nelze vyloučit, že vykáže růst pod tříprocentní úrovní. To by sice stále bylo znatelně více, než o kolik vzroste česká ekonomika, nicméně plán pekingského politbyra byl pro letošek docela jiný: 5,5procentní růst.
img

Asijské trhy v pondělí klesají

19.09.2022 Hlavní akciové indexy v asijsko-pacifickém regionu v pondělí klesly a pokračují tak v několikadenním poklesu. Index S&P/ASX 200 klesl o 0,08 %, zatímco Shanghai Composite a Shenzhen Composite klesly o 0,16 % a 0,55 %. Index Hang Seng ztratil 0,94 % a KOSPI klesl o 1,2 %. Japonský akciový trh byl dnes kvůli svátku uzavřen. Nikkei 225 však v pátek ztratil 1,11 %.
img

Regulace kryptoměn

09.09.2022 Bílý dům zveřejnil novou zprávu, která prosazuje, aby tvůrci politik v USA zvážili právní omezení nebo přímo omezení těžby kryptoměn s cílem snížit dopad tohoto odvětví na životní prostředí.
img

Kryptotrh čeká s regulacemi čas dospívání. Coinmate proto spouští novou službu DCA investiční strategie se Štosuj.cz

08.09.2022 Současný stav trhu kryptoměn a chystající se evropské regulace MiCA značí podle české kryptoburzy Coinmate brzké dospívání celého segmentu. Právě první regulace, která má vejít v platnost v roce 2023, pomůže k profesionalizaci celého odvětví a ztíží vstup méně kvalitním projektům – přesto kryptoměny zůstanou rizikovým produktem s vyšší volatilitou. Už jen proto, že za poslední čtyři roky se dle webu CoinmarketCap mezi 50 nejhodnotnějšími projekty udrželo jen 30 %. To je jeden z důvodů, proč česká burza Coinmate nyní spojila síly s portálem Štosuj.cz a spustila DCA investiční strategie. Chce totiž umožnit snadné investice do kryptoměn společně s minimalizací rizik – burza navíc sama funguje v pozici arbitra při listingu projektů.
img

Američtí regulátoři schválili první dodávku letounu 787 Dreamliner od roku 2021

09.08.2022 Americký Federální úřad pro letectví (FAA) v noci na dnešek schválil první dodávku stroje 787 Dreamliner společnosti Boeing od roku 2021, píše Reuters s odvoláním na zdroje. Letecká společnost American Airlines následně v prohlášení uvedla, že první nový letoun 787 po více než roce dostane už ve středu.
img

ČEZ: Chystaná mimořádná daň; prodej tureckých aktiv

01.08.2022 Podle vládní koalice se firmy vyrábějící elektřinu musí podělit o mimořádné zisky. Podle premiéra Fialy vláda plánuje speciální daň, nebo hodlá společnosti přimět, aby platily dobrovolně, a to od ledna příštího roku. Mělo jednat o dočasné opatření.
C:\fakepath\kryptomeny2.jpg

Kryptoúvěrová firma Celsius požádala o bankrotovou ochranu před věřiteli

14.07.2022 Americká kryptoúvěrová společnost Celsius Network požádala o bankrotovou ochranu před věřiteli. Stala se tak další obětí prudkých výkyvů na trzích s kryptoměnami, informovala agentura Reuters. Kryptoúvěrové firmy nabízejí zákazníkům možnost uložit si kryptoměny do produktů s úrokovým výnosem.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-trzni_analyzy-13062022.jpg

Proč někteří brokeři dobrovolně sdělují čísla ztrátovosti svých klientů?

13.06.2022 Obchodování na finančních trzích, jakožto možný zdroj vedlejších příjmů, láká hodně lidí. Mnohdy se ale setkáváme s tím, že na nás vyskakují zdánlivě děsivá čísla ztrátovosti klientů brokerských společností. Ty o sobě zveřejňují samotní brokeři. Proč to dělají a má nás to odradit?
img

Graf dne: CHNComp (08.06.2022)

08.06.2022 HSCEI (CHNComp) dnes vzrostl o 2,5 % a byl jedním z nejvýkonnějších indexů během asijské seance. Index těží z lepšího sentimentu vůči čínským technologickým společnostem, protože úřady v zemi zmírňují represe vůči tomuto sektoru. Média uvádějí, že čínští regulátoři schvalují nové videohry po dlouhé pauze, nebo že chtějí ukončit vyšetřování ve společnosti Didi Global, která podporuje čínské technologie.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Etheru | Cenový kanál | Objem transakcí | Akcie Meta Platforms | Reklamy na kryptoměny | Zdroje dat | Pumpování peněz | Mezinárodní kontext | Růst v eurozóně | BCPP | Největší ruská banka | Realitní trh | Společnost Revolut | Vypůjčené cenné papíry | ChatGPT | Jak fungují akcie | Prodej kryptoměn | ČSA | Zásoby zemního plynu | Kryptoměnové transakce | Ceny Etherea | Ziskový potenciál | Ontario Teachers | PTON | Hodnota fúzí | Výnosy dluhopisů | Fraser Howie | Jack Ma | Canadian Securities Commission | Dlouhé pozice | Banka Silvergate | Války | Buy the rumour, sell the news | Luboš Kovařík | Vývoj | CLSA | Britský finanční sektor | Obchodní platformy | Údaje z USA | Wines Selections | Allwyn | Ukazatele ekonomického rozvoje | Americká automobilka Tesla | Data z trhu práce | Burzovní regulátoři | Pokračování klesajícího trendu | Ozbrojené konflikty | Australská centrální banka | Panevropský index | US2000 | Private Bank | Vítězství Německa nad Francií | Mezibankovní sazby | Jak fungují změny politik a předpisů? | Objem hotovosti | Vládní pomoc | Skupina Colt | TV Nova | Canadian Securities Commission (CSC) | DPH | Burzovní operátor | Americká automobilka | EUR | Chování centrálních bank | Kryptoaktiva | Spotřebitelské výdaje | Prodej zboží | Napětí v Afghánistánu | Riziko inflace | Investiční firma | Nařízení MiCA | Regulace investičních fondů | Levné peníze | Nedostatek čipů | Finanční ústav | Brokeři | Yandex | SCMP | Salesforce | Realitní firmy | JP Morgan Chase | Propady akciových trhů | Index hongkongské burzy | Spready a poplatky | Munoa Invest | Alwil Software | Výkyvy | Itálie | Stoxx | Evropský orgán pro bankovnictví (EBA) | Cena emisních povolenek v EU | PEPP | Cena severomořské ropy | American International Group (AIG) | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | Tencent Holdings | Markets in Financial Instruments Directive | Mega Millions | Očekávání | Posílení kapitálu | Africký mor prasat | Korelace | Swiss AZ | Jüan | Grab Holding | Historické události | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | Čínský deník | Evropské centrální banky | Lék na COVID-19 | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Manažer Hedge Fondu | Galapagos | Hodnota trhu s kryptoměnami | Investiční dotazníky | STEPN | Návrh regulací prop tradingu | Tlak na Rusko | Brand Finance | Londýnské burzy | Filantrop | Rozvoj umělé inteligence | PMI v eurozóně | Veřejné finance | Spekulace na pokles cen | Mistral AI | USAID | FAA | Ark | Aladdin | ČEZ | Trh práce | Technologie společnosti | Licence brokera | Největší australská banka | Plány podniku | Evropská komise | Gazprom Germania | WeCHat | Pro investory | DYDX | Plynovod Nord Stream 2 | Philip Morris ČR | Oživení ekonomiky | Sentiment na kryptoměnách | iShares | Daniel Zhang | Swiss | Crypto | Financované (funded) účty | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | Německý automobilový koncern | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Akcie Salesforce | Potenciál | MACD | Cheptel | Datafikace | Support | Snížení finanční páky | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Posílení | Přesnost | Ekonomické dopady koronaviru | Německé volby | Burza Kraken | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Bankovní společnost | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Jan Večerka | Škoda Auto | MiFIR | Vybudování finanční nezávislosti | Miliony dolarů | Ifo | Swissport | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Obchodní pravidla | Frakování | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Alpha Capital | Akcie Boeing (BA.US) | Prognózy | Britská libra | Kupování nemovitostí za účelem investice | Intervence | NYSE | Cenové výkyvy akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | SEDAS | Klesly akcie | Experti | Počáteční zisky | DWS | Akcie Waste Management (WM) | Riziko dalšího poklesu | Chování | Rekord | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Zastropování ceny | Člen bankovní rady ČNB | Bloomberg Markets | BCC | Návrh zákona | Stop-Loss | Maloobchodní tržby v Číně | Evropský index | Juliána Mochnaľová | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | Dění na trzích | Telenor Hungary | Finex | Měnový pár GBP/USD | Moody's Investors Service | Wintrader | Akcie Coinbase (COIN.US) | Objem ropy | Ukazatele ekonomického rozvoje USA | Společnost Apple | George Bush | Tempo ekonomického růstu | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Ukrnafta | Obchodní seance | Investing | Impuls | Společnost FTMO | Accor | Antimonopolní zákony | EUR/USD | Zdanění bank | Nezaměstnanost v Česku | Úřad FAA | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Globální ekonomické zpomalení | Krypto burzy | Von der Leyenová | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Cena bitcoinu | Pojišťovací skupiny | Současná cena | Finanční páka | Kurz jednotné evropské měny | Obchodování na burzách | Akcie regionálních bank | Konkurenti | Řetězec Makro | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | ETH | Problémy Evergrande | Monetární politika Bank of Canada | Softwarová společnost | CSI 300 | Witkowitz | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Rotterdam | Lagardeová | Nejvyšší soud | Většinový podíl | Force | Cenné papíry | Čistý příjem | Výnos | DeFi | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Velcí investoři | Medvědí výhled | RBC Capital | Diem Association | RBS | Plány obnovy | Trh s dluhopisy | Brent | AOL | Asijské akcie | Delta | First Citizens | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | Drahokam | Vzdělávání | Russell 2000 | Výrobce letecké techniky | LYNX Trading | Růst sazeb | Dopravci | Reddit | Cena emisních povolenek | Propad kurzu koruny | Zajímavý rozhovor | Intel Corporation | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Objem nouzových rezerv | Import | Acacia Communications | GlobalMarkets | Akcie Facebooku | Finanční regulátoři | Politico | Exchange | Investiční portfolio | Odhad letošního růstu ekonomiky | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Státní dluh | MAE | Hluboké recese | Historické souvislosti | Fungování finančních trhů | Kryptoburzy FTX | Dedolarizace | Směřování měnové politiky | Graf zlata | Kontrakty | Strach | Technická analýza USD/CAD | FCNCA | Graf EURUSD | Tulipánová horečka | Oživení čínské ekonomiky | Nákupní příležitosti | Propad cen | Postoj investorů | Online obchodování | Nasdaq100 | Praxe | Škoda | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Australská komise pro cenné papíry a investice | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Covidová situace | Jirka Mazur | Euronext | Kryptoměna Bitcoin | JPY | Michel Barnier | Metaverse | SOTIO | Premiéři zemí Evropské unie | Americká investiční banka | Rakuten Global Ventures | Investiční příležitost | AI | Bulgargaz | Index Russell | Casino | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | N7 Holding | Německá společnost | Uber Technologies | FTT | ÚOHS | Changpeng Zhao | Stablecoins | Projekce | Znehodnocení | Čínský úřad | Eurohold | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Ukazatel | Suezský průplav | Čínský internetový gigant | FTX | Propady hospodářského růstu | Skybridge Capital | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | Vstoupit na burzu | Title Transfer Facility | Bydlení | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Charles Hoskinson | Výsledky společnosti Avast | Elektronická evidence tržeb | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Prop Trading společnosti | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Geely | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Parag Agrawal | Služby | Prudké cenové výkyvy | Technologie blockchainu | Upisování akcií | Evropský výrobce letecké techniky | Americká sněmovna reprezentantů | Ochrana záporného zůstatku | Saxo Bank | FedWatch | Německá zajišťovna | Amgen | Palladium | Představitelé ECB | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | O2 | Události v ČR | Ropa WTI | Měnové zajištění | GBP/EUR | Zoom Video | David Varga | Robert Reich | Americká softwarová společnost | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Index milánské burzy | Obchodování na burze | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Závod na elektromobily | Největší IPO | Bungie | Valná hromada | Waves | Ivo Lukačovič | Pojišťovací společnost | Růst trhu | Pozornost investorů | Burzy | WallStreetBets | Přehled měnového páru USD/CAD | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Brokerské licence | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Aquis Exchange | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Cestování | Nord Stream 2 | Investování do kryptoměn | The Verge | Primární veřejná nabídka (IPO) | Odliv kapitálu | Obchodní charakteristiky páru USD/CAD | Americké investiční banky | Bond | Broker | Globální pravidla pro regulaci kryptoměn | TerraUSD | Akcionáři | LottoItalia | Omezování obchodování | Cash flow | Proražení | Kyperský web | Ken Rogoff | Magnát | USD | Česká pošta | InterContinental | Export | Změna klimatu | Banka Goldman Sachs | Odškodné | Shopify | Čínské technologické firmy | Korporátní dluhopis | Technická analýza | Macquarie | Krafton | Investiční analytik | TradersHome | Berkshire | CSCO | Zynga | Investovat | Gilead | Qualcomm | Analýza USD | Comcast | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Nové mutace | CONSOB | Zasedání FOMC | Ant Group | Cena americké ropy | Společnost innogy | Více peněz | Plány | Vládní opatření | Německý koncern | Energetická společnost | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Spekulativní investoři | Jad Comair | Šok | State Street Global Advisors | Čínská telekomunikační společnost | N7 Holding Ltd. | Varianta delta | ČSOB | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Průměrná volatilita | ProSiebenSat.1 | ByteDance | Alliance Capital | Ochranný software | EMH | Akcie Avastu | Price-to-Earnings | Warren Buffett a Charlie Munger | Ekonomická aktivita | Regulace | Preston Capital Partners | Hospodářské problémy | Žaloba | Ceny BTC | Zvyšování nákladů | Maďarsko | Makléři | Bridgewater | Axi Select | Money market fondy | Velké fondy | Surveilligence | South Sea Company | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Postup regulačních úřadů | Hertz | Výkonný místopředseda | Společnost Pfizer | Úroková sazba | Makrodata EMU | CECP Advisors | Ceny emisních povolenek | Kabinet | Celosvětová spotřeba | Celkový objem obchodů | AAPL | Index volatility CBOE | Xiaomi | Ekonomiky | Zkušení obchodníci | Konference OSN o obchodu a rozvoji | UniCredit Bank | Daňové škrty | Zvyšování sazeb Fedu | Pověst | City & Financial | France Wine Consulting | Spekulovat | ATVI | Cenové tlaky | Swapy | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Mezinárodní spolupráce | ASIC | Ruský prezident | P.A. | Saudi National Bank (SNB) | Česká zbrojovka | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Platforma TradingView | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Zajímavé zisky | Avast | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Vysoké sazby | Radovan Vítek | McKinsey Global | Snížení poptávky | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Patria Online | Dovoz | Dillí | Automobilka Tesla | VPN | Obrovský potenciál | Hlavní index francouzských akcií | Viry | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Produktovod | Pozitivní zprávy | Hyundai | FX Update | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Společnost China Mobile | Americké ministerstvo spravedlnosti | Pro tradery | Bankroty | Akcie Bank of America | Energie | Gigant Gazprom | 1 milion | Čínské úřady | Politická situace | HSCEI | Komoditní | Stabilní zdroj příjmů | Obchodní dohoda | Tržní hodnota americké společnosti | Cryptos 888 | Co je to MiFID? | Světová finanční krize | Světový obchod | Venture Capital | Zajišťovny | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Ekonomické kroky | Rekordní maxima | Globální finanční systém | Pokles ceny akcií | Progres | Rovnováhy | Největší ztráty | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Blockchainové technologie | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Jaroslav Hanák | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Banka JPMorgan | Stav energetické nouze | Rekordní zisk | Největší firmy | Elon Musk | Dostatek hotovosti | Euforie | CodexFX | Turecký statistický úřad | Akciové indexy | Makrodata | Francouzská automobilka | Oliver Blume | Chvaletice | Tesla Elon Musk | Investoři | Revolut | Investing.com | Souhrn finančních trhů | Portfolio | Svět kryptoměn | Akciová burza | Londýnská akciová burza (LSE) | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Andrej Babiš | Fidelity | Marc Chandler | BaFin | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Moderna | Společnost Google | Jeff Bezos | Média | Inflační čísla | HYCM | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Úrokové riziko | Index PPI | Mezinárodní agentura pro energii | Evropská komise (EK) | Grayscale | Západní sankce | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Dovoz ropy | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Global Blood Therapeutics | SZIF | Zpřísňování měnové politiky | Graf akcií | ČSSD | Ukrajinské vlády | Vyšší hodnoty | Inflace v lednu | Silicon Valley Bank (SVB) | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Cenový růst | China Unicom | Část zisků | Finanční instituce | Směrnice MiFID | Čínské investice v USA | Bank of England | Ruské ropy | Automobilka Toyota | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Forward guidance | Gary Gensler | Fannie Mae | CAC 40 | Technická analýza BTC/USD | Daniel Křetínský | VIG | Investiční horizont | Nové vakcíny | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | AT&T | Fannie Mae a Freddie Mac | Rostoucí ceny ropy | Odvětví kryptoměn | Obchodování s termínovými kontrakty | Spotový bitcoin | České aerolinie (ČSA) | Ruské společnosti | Youdao | Mimořádná opatření | Carry trading | Bohatí | iPhone 15 | Akcie Pharming Group NV | Japonská automobilka | Pád banky | Funkční období | Uvolnění kurzu rublu | Akciový trh Nasdaq | Ropné společnosti | Čínské banky | Kurz jenu | Společnost Genesis | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Snížení nákladů | Šéf švýcarské centrální banky | Boj s inflací | Skupina Home Credit | Analýzy | TTF | Britský ministr financí | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Pandemie COVID | Růst ceny Bitcoinu | Britské banky | ExxonMobil | Brokerský dům | Majitel TikToku | Energetický a průmyslový holding | Berlín | Invesco | IEA | Demokraté | Německý DAX | Platforma pro obchodování | Brusel | Patria | Nový kapitál | Anglie | EP | Ceny Bitcoinu | Purple Technology | Uber | Výkyvy akcií GameStop | Počerady | UnitedHealth Group | Česká společnost | Akcie a dluhopisy | Obchodování na krátko | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Válka | Úrok | Rozsah škod | Jednotná evropská měna | Albertsons | Americké HDP | Agentura Reuters | Pokles valuací | Potenciální rizika | Sony Interactive | Kryptoměnová burza FTX | Spotřebitelský sentiment | Agrofert | Prodej | Technologické centrum | TPG Capital | P/E | Zpráva | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Nové příležitosti | Prémie | First Republic Bank | Rizikové měny | Představitelé Fedu | Události roku | Tržní kapitalizace | Covid | Švýcarská banka | Gen Digital | Ekonomické dopady | Konflikty | Huawei | Tencent | Colt CZ | Nový koronavirus | Státní pomoc | Emoce | Dluhopisové výnosy | Komoditní fondy | Ministerstvo obchodu | Konzistence | Warren Buffett | Vliv na ekonomiku | Kontejnerová loď | Finanční ředitel | RoboMarkets | Rozpočet na rok 2020 | S&P | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Hospodářský vývoj | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Rok 2024 | Rizika a příležitosti | Obchodování | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Legislativa | Zasedání Fedu | Pokles bitcoinu | Společnost Berkshire Hathaway | Technický výhled trhu | Tržby z prodeje | Finanční nástroje | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | Kryptoaktivum | Automobilka | David Card | Meta | Financial Times (FT) | Quinn Perrott | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Alpha Capital Group | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | J&J | Korekční pohyb | Důvěra investorů | HDP Německa | Management | ZEW | Krize v Perském zálivu | QuadigaCX | Obchodní týden | Admiral Markets | GCI | Úvěry a půjčky | TSMC | Budoucnost | Přebytek peněz na trhu | Zahraniční investoři | XAU/USD | Centrální banky | Atlantis CPL | Prezidentka ECB | České firmy | Rozhodovací proces | Rozhodování Buffetta | Japonská vláda | Pákový efekt | Pivovary Staropramen | Největší švýcarská banka | Eurostat | S&P/ASX 200 | Majitel | Bilion | Guru | Předpověď | Zprávy | Guido Imbens | Fiat Chrysler | Oanda | Právní zástupce | Nadšení | Týdenní shrnutí | Dolary | Nejznámější kryptoměny | FB | Akcie v Asii | Největší americké banky | BREAKING | Tokeny | Exact Sciences | Zemědělské komodity | Růst inflace | Účetní závěrky | Cena povolenek | Index STOXX Europe | Turecká lira | Projev Jeroma Powella | Asijská seance | REGN | Alena Schillerová | CCI | Investiční banka | Tesco | Vývoj ceny bitcoinu | Averze k riziku | Poměr výplaty | Nabídka Nortonu | Bard | Index Stoxx 600 | Americká společnost Intel | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Evropský parlament | Akcie v Evropě | Japonské ministerstvo financí | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Byty | Obchod Amazon | Evropské akcie | Odvětví prop tradingu | Burza FTX | Udržitelnost | Credit Suisse dnes | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Silný růst | Příjmy z reklamy | Měnová politika americké centrální banky | Airbus | Sony Interactive Entertainment | Mutace delta | Futures | Volný čas | Vakcína | ApeCoin | České banky | Regulační úřad | Vyhlídky | Akcie Evergrande | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | CZ | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kevin Tran Nguyen | NATO | Výhled hospodaření | Zadlužování | Indexy Dow Jones a S&P 500 | WMT | iFX | Tržní podmínky | Spoření | ESMA | Páka | Bitcoin | Automobilky | Wolt | Rozvoj ukrajinských kapitálových trhů | Německý výrobce | Tradingové služby | Ministerstvo životního prostředí | Kryptoměnové burzy | Prohlubující se krize | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | West Texas Intermediate | HUF | Obchodovanie | Index pařížské burzy | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Tapering | Fundamentální zprávy | Spoluředitel | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hedgeové fondy | Britský finanční regulátor | Národní rozpočtová rada | Sázka | Inflační tlaky | Baby Direkt | Elektromobily | Makléř Wood & Company | Siemens | Minulá výkonnost | Digitální měny | Distribuce | Waste Management | Tlak medvědů | Bank of America | Úroda | TIM | Pojišťovny | Carry trade | Společnost HNA | Carnival | Digitální peníze | Výrobce letadel | Makro data | Zhangmen Education | Instrument | Finanční domy | Eutelsat | Retracement | Financial | ETF USO | Krach na newyorské burze | Uplynulý rok | Joseph Grundfest | Evropský statistický úřad Eurostat | Index HSCEI (CHNComp) | Discover Financial Services | Koruna | Hodnota akcií společnosti | Monopoly | Komoditní měny | Rystad Energy | Eli Lilly | E15 | E.ON Distribuce | Kryptoměny bitcoin | Finanční služby | Přehled měnového páru | Výrazný pokles | American Airlines | SVB Financial | DJIA | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Hypoteční trh | Kupující | Včerejší obchodování | Omezení finanční páky | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | Pandemie nemoci COVID-19 | Ekonomické události | SAE | Společnost Verizon | Ekonomická situace | Akcie Waste Management | Plynovod Baltic Pipe | 787 Dreamliner | Americký výrobce | Onemocnění | Dopady koronaviru | BHS | DMA | Objem | Propad | Projekt Goldstarway | Akcie Twitteru | Asociace | Zelenskyj | Energetický trh | Activision | Zasedání Světového ekonomického fóra | Marka | Trigger | Výsledky firem | Výkonnost | HDP Británie | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Údaje | Pokles ceny | Klima | Inverze výnosové křivky | Asie | Burzovně obchodované fondy | Softwarový gigant | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Šéf bankovního dohledu | Odchod z EU | Investovat do Bitcoinu | USA Donald Trump | Americká banka | Investice do kryptoměn | Společný podnik | KOL | Propuštění | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | iPhone 14 | Alibaba | Stablecoiny | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Pád ceny | Pasivní investice | Výsledky průzkumu | Farmaceutické firmy | Regulátor | DPA | Průzkumy | Arnault | Placebo | Odliv aktiv | Nomura | Státní rozpočet | PSTH | CVC Capital | Hlavní indexy | Alwil | RMB | Převodník měn | OpenAI | Kanada | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | The Funded Trader | IBEX 35 | Televize CNBC | Společnost Yahoo | CTA | Průmyslová výroba | Zlomový okamžik | AMC | Pfizer | Snížit emise | Investiční společnost | Britské libry | Velikost páky | Obchodování s akciemi | AFP | Offshore | Studie | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Regulace MiFID | Převzetí Credit Suisse | Obchody | První obchodní den | Průraz | Ant | Floor | Cena plynu | Úřad INSEE | Premiér Andrej Babiš | Rekordní minimum | Graf | Polsko | Regulátoři v USA | Kolaps | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Zbrojovka | Skupina Vivendi | Hodnota firmy | Plyn | Státní zemědělský intervenční fond | Volodymyr Zelenskyj | Patrick Harker | Nabídka akcií | Růžový diamant | Cenová hladina | Bankéř | Vodafone Group | Akciový index | Ropa Brent | Americké automobilky | Sociální síť Reddit | Naspers | Podpora | FTC | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | Hypotéky | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Vlivné skupiny | Lukáš Kovanda | Školení | Zvýšené riziko | Nájmy | Hrozba COVID-19 | LEN | Přijetí | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Česká spořitelna | Korporátní daně | HUF/EUR | GlobalFoundries | CVS | Prezident Volodymyr Zelenskyj | OPEC | Short | Burzy cenných papírů | Ukrajina | Velké americké banky | Výroba v eurozóně | Zelené investice | McAfee | Capital Pilot | Pár EUR/USD | Finance Magnates | Johnson & Johnson | Title Transfer Facility (TTF) | VTB | Investice do nemovitostí | Eurodolar | DCA investiční strategie | KB | Carrefour | Investice do kryptoměnových fondů | Ústavní soud | Kontext | Douglas Diamond | Bezpečné útočiště | Jakub Matis | Cenný papír | Disciplína | Justin Hertzberg | Hodnota fúzí a akvizic | Inflační indexy | Americké investice v Číně | CVC | Kroger | Růst zlata | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Earnings | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | Trump | MRK | Online platformy | Makroekonomický vývoj | Index volatility | Brands | SEBA | Placení daní | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | First Republic | Reuters analytik | UBS Global | Index Dow Jones Industrial Average | Křetínský | Thomas Cook | PYPL | Mobilní aplikace | Silnější dolar | Lesy ČR | Euroskupina | ATH | Chaotický vývoj | Zahraniční dluh | Zdanění mimořádných zisků | Mexiko | High | Rostoucí trend | Finanční krize | Česká firma | R2G | Strop na ruskou ropu | Universal Music | Digitální euro | Genesis | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Nakoupit akcie | Index spotřebitelské důvěry | Hlavní index čínských akcií | Ekonom Ken Rogoff | GBPUSD | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Scorecards | White paper | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Investování peněz | Pokles cen ropy | Regulation on Markets in Financial Instruments | Pozornost trhu | BA.US | Americký dolarový index | CHF | Instituce | Financial Conduct Authority (FCA) | Historie antivirových firem | Sell the news | Česká koruna | Kakao | Turecko | Dogecoin | Pád Silicon Valley Bank | Bank of Japan | COIN | OECD | Chamtivost | Čínský akciový index | OPAP | Americké CPI | FAANG | Ropné futures | G10 | Růstový potenciál | Dnešní fundamenty | Burzovní operátor Euronext | LNG | Vliv na investice | Aktuální problémy | Nejistota | Dobrá data | Samsung Electronics | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Fondy na spotový bitcoin | BBC | CEPS | Peloton | QUESTRA WORLD | Měnový trh | UBS Group | Reálný účet | Zastropování ceny plynu | MetaTrader | Ex-dividend | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Růst amerického HDP | Rada pro finanční stabilitu | Divize | Tečka kom | ETF na spotový ether | Pozitivní vliv | Drahý kov | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Vývoj měnového páru USD/JPY | Tradingové firmy | Makroekonomické ukazatele | Index Nikkei | Spot | Index CSI 300 | Evropská ekonomika | ex | Analýza BTC/USD | PSA | Americká data | Global forex | Výrobce sportovních vozů | European Energy Exchange | Sjezd akcionářů Berkshire | Růst cen v EU | Mimořádná daň | Fatih Birol | Audi | Greg Rubin | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Polský premiér | Capital Markets | Time-Frame | Trh s futures | Server BBC | Trh | Nárůst zásob | Snížení těžby | Nejlepší biotechnologické akcie | Komise | University of Michigan | Aktivita na trhu | List Financial Times | Obchodování se CFD | Regulace veřejně obchodovaných společností | SolarEdge Technologies | Mluvčí společnosti | Royal Finance 24 | Kanadská měna | Erste Bank | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Technologické firmy | Forexové trhy | GreatFire | CNN Prima News | Těžařská společnost | Fed | Frustrace | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | Společnost ByteDance | Strategie Ondřeje Hartmana | Poskytování investičních služeb | CzechToll/SkyToll | Index londýnské burzy | Ekonomické škody | Zakladatel | Skupina ČEZ | Korekce | Velké riziko | Klesající trend | Vývoz ropy | Upozornění | Akcie společnosti Meta Platforms | Rubl | Tržní prostředí | Skupina Colt CZ Group SE | Pozornost | Zákonodárce | Finanční společnosti | Země EU | United Airlines Holdings | Šéf burzy | Akcie Pfizeru | Buffett | Vývoj ekonomiky | Akcie americké internetové společnosti | Arbitráže | Ed Knight | Největší ekonomika světa | Počet pracovních míst | Heiken Ashi | Index německých akcií | Nákupní příležitost | Pražské burzy | Dividendové akcie | Sociální síť Instagram | Debut na trhu Nasdaq | Ruské ropné společnosti | Koncern RWE | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Yahoo Mail | Prezident Emmanuel Macron | SAP AG | Kasina | Dopad na trhy | S&P 500 | Vysoké ztráty | USDT | Uvolňování karanténních opatření | Globální recese | Apple | Purdue Pharma | Oživení poptávky po ropě | Zájem o kryptoměny | Vodafone | Registrace cenných papírů | Yahoo | Electronic Arts | Ekonomický a strategický výzkum | PX Pražské burzy | Objem akcií | JDE | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | Situace | ANO | Stock | Apollo | Financials | Růst spotřebitelských cen | IRS | Zemní plyn | Poslanci Evropského parlamentu | ProCent | Ministři financí | Snap (SNAP.US) | Japonská centrální banka | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Trumpova administrativa | Rating | MWh | E-commerce | Capital Group | CipherTrace | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Koronavirová pandemie | Credit Suisse Group AG | Rivian | Black Knight | Velké banky | Suez | Microsoft | Akcie roku | USD/CHF | Wells Fargo | Příležitosti | Pohled do budoucnosti | Plovoucí terminál | UNWTO | Obchodování kryptoměn | Media for Europe | Korelace Bitcoinu | Daňové úlevy | Cryptocompare | Eden Lang | Operátor Euronext | Mateusz Morawiecki | Růst tržeb | Společnost Tesla | Volatility | Úspory | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Decentralizované finance | Defi | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | SMA 200 | Sell | Demokratické strany | Splácení zahraničního dluhu | CMA | Měny&Sazby | OKD | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické údaje | Eurovia CS | Spuštění bitcoinů | Siemens Energy | Obchodování akcií | Obchodní instrument | Útoky hackerů | Peugeot | Zdanění příjmů | Důvěra | Kraken | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Markets | Úvěrový produkt | Prosperity | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Solana | FSB | Unce zlata | Decentraland | Starlink | Ripple | Realitní magnát | DAO | Equity | Zpřísnění sankcí | Nákupní cena | Představenstvo | Coinmate | Kontejnerová loď Ever Given | IATA | ATR | Společnost BlackRock | Forex market | Agentura AP | Vision Pro | Caroline Crenshaw | Evropská banka | Společnost XTB | Portfólia | Společnost Meta Platforms | Společnost Finex | Marathon | Objem obchodů | CFTC | Velké zisky | FIAT | Tomáš Pfeiler | Městský stát | Japonsko | XRP | Jon Danielsson | Invest | Pilsen Steel | Gazprom | Centrální banka | Očekávané výnosy | Ekonomické zpomalení | Rizikové investice | Index nákupních manažerů ve výrobě | Andrew Bailey | Prada | Deutsche Börse | Zablokování Suezského průplavu | Meta Platforms Inc | Hazard | Životní prostředí | Společnost Deutsche Börse | Analytici | Vlny koronaviru | ING | Stínové bankovnictví v Číně | Vyjádření expertů | Fondy peněžního trhu | VaR | Německá vláda | QE | Polský zlotý | Diamant | Tržní sentiment | LYNX | Moody's | Přesun akciových obchodů | Útok na Ukrajinu | Donald Trump | Kryptoměny aktuálně | Čistý zisk | Jádrová inflace | Twitter | Směnný kurz | Japonská agentura pro finanční služby | Aktuální cena akcií | Zasedání americké centrální banky | Největší kryptoměna | Internet of Things (IoT) | New York Stock Exchange | Krach | Centrum | Francouzská společnost | Snížení sazeb | Nejnovější údaje | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Stefan Legge | Rozpočet | Mezinárodní finanční instituce | Další růst | Golden Prague Hotel | Coinswitch | Jednání vlané hromady ČEZ | Finanční systém | Aktivity v Číně | Investice do akcií | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Cenné papíry Erste Bank | Řetězec | Propad akcií | Přímé zahraniční investice | Behaviorální | Další finanční krize | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Partnerství | AML/KYC | Kellogg | Režim bankrotové ochrany | Aukce | CME Group | Postoj investorů k riziku | Trader | Evropský orgán pro pojišťovnictví | Pokles dolaru | Nárůst objemů | Makléřské služby | Dluhové krize | První krize | Horentní sumy | Společnost OpenAI | Údaje o inflaci | Broker GCI | Výroba automobilů | Dopad na sentiment | Skupina Sazka | Počet nezaměstnaných | Reuters | Prudký růst cen | AMC Entertainment | Antivirus | Vývoz z Německa | Letadlo | Baidu | Ministr zahraničí | Situace na Ukrajině | QCOM | Makléřská společnost Genesis | CZK | Typ brokera | Aerolinky Lufthansa | Dobré zprávy | Papcel | RCH Securities | Londýnské akciové burzy | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Videohry | Segregace klientských vkladů | Overbalance | Rolování | First Citizens BancShares | Rekordní maximum | Primární emise | Předseda | Air France | Freddie Mac | Skilled Funded Traders | Doporučení | Přírodní katastrofy | Italia Trasporto Aereo | Radek Zalubil | Splácení dluhu | Zahraniční společnosti | Zájmové skupiny | Růst ceny | Deutsche Boerse | Temelín | Očekávané rozhodnutí | Americké banky | Velký problém | Analytika | Výnosy z investic | Splatnost | Lagardere | Tištění peněz | Premiér Naréndra Módí | Traders | Společnost Meta | Nejlepší 5G akcie | Makro | Messari | CFD na kryptoměny | Praní špinavých peněz | Boeing | Media for Europe (MFE) | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Finamore Capital | Příkaz | PROP Trading | Daniel Beneš | Merrill Lynch | Podílové fondy | Vincent Pilette | Nižší růst | Prime | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy | Úvěry do realit | Market update | Empresa Media | Shanghai Composite | Evropské banky | SLR | Ayomi | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Jádrová spotřebitelská inflace | Brian Armstrong | Konglomerát LVMH | Stabilní kryptoměny | Ariel Yosefi | CFD | Dopad na ekonomiku | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | Velké technologické firmy | MRNA.US | Bankovní holdingy | IPO kalendář | DOT | US100 | John Strand | Financovat | Discover Financial | Kontrakt | Dodd-Frank | Vysokofrekvenční obchodování (HFT) | ActTrader | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Řecko | Krypto | Eric Rosengren | Madeta | Aktuální cena | FDIC | Americké ministerstvo obchodu | Todd Henderson | Čínská alternativní taxislužba | CFD obchodování | Alibaba Group | FOREX | Podnikatelská aktivita | Nový rekord | Invaze | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Viceprezident | PEPSICO | Český hrubý domácí produkt | Miliardy švýcarských franků | Cena | Investiční banky | Toshiba | Odpor | Předstihové ukazatele | ERÚ | Kryptoměnové společnosti | Gemini | Cointelegraph | Saudi National Bank | Nárůst výnosů | Air | Akcie dnes | Největší burzovní krachy v historii | Economic | Ztráta | Peloton Interactive (PTON.US) | IG Markets | Ceny akcií | Izrael | Aleš Hála | Zveřejňování ztrátovosti klientských účtů | Podpůrný balíček | Leasing | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Spready | S&P500 | Francouzský prezident | EBay | Philip Lowe | Epidemie | Telekomunikační společnost | NEO | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Ceny | Evropští regulátoři | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Energetická krize | Půlení bitcoinu | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | Letecká osobní doprava | A220 | Zvýšení korporátní daně | Přebytek peněz | DiDi Global | Investujeme | Gazprom Export | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Pokles | Coinbase Brian Armstrong | MGM | Vládní koalice | IG | Životní pojišťovny | Zahraniční investice | Facebook (FB) | Margin | International Flavors & Fragrances | Nvidia | Thomas Peterffy | Dolar | Lend | Internetové monopoly | Biogen | EDX Markets | Andy Jassy | Guvernér australské centrální banky | Prodeji akcií Tesly | Společnost Twitter | IMF | Rekordní zisky | Apollo Global Management | Jackpot loterie | Mattoni | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Druhá největší kryptoměna | Paul Choi | Akcie Evergrande dnes | Závazek | GV Invest | Švýcarská centrální banka | Charles Schwab | Hedge | Akcie Tencent | Úvěrové podmínky | Setkání centrálních bankéřů | Royal Caribbean | Bitcoin (BTC) | Poplatek | Růst HDP | Maloobchodní tržby | FTSE | Sektor kryptoměn | Obchodujte akcie | Mercedes | Deliveroo | Chrysler | Štěpán Hájek | Ontario Teachers' Pension Plan | DoorDash | Americká ekonomika | Hewlett Packard | Rob Marrocco | Credit Suisse Group | Počet žádostí o podporu | Důvěryhodnost | Americký trh | Americký výrobce letadel | Obchodník | Webináře | Zakladatel FXstreet.cz | IKEA | Portfolio manažer | Akcie s LYNX | Výkyvy cen | 737 MAX | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | Global Advisors | MRNA | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Asijské země | Interpretace | Růst mezd | Kapitálové požadavky | ISIN | ROE | Remdesivir | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Thajsko | Produktovod IKL | Dow Jones Industrial Average | Dialog Semiconductor | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Banka Credit Suisse | SNAP.US | Salvador | Index PX | Čínská vláda | Společnost Facebook | Růst americké ekonomiky | Daně | Lídři | Automobilka Renault | Moneta | Mutace koronaviru | Štěstí | Pivot | Rizika | Hyundai Motor | Kryptoměna | ECB | La Plateforme de l‘Or | Nákup akcií | Impérium | BAT | Pracovní trh | Inflace v Turecku | Kalifornský gigant | Omezení cen plynu | Coinbase | Brokerské společnosti | SaxoStrats | Česká ekonomika | ECN | Vyplácet dividendy | Jackpot | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Speciální daň | Horší data | Marketingová komunikace | Kurzy | CBOE | Fond | Ceny dobytka | Konsorcium | Mánie | Čína | Finanční prostředky | Schopnost Evropy konkurovat | Vývoj ceny ropy WTI | Soudní spor | Prezident Vladimir Putin | Telenor | Růst zisků | Zisky | Cena kryptoměny | IPO Robinhood | Amazon Jeff Bezos | Partners | Konsensus | Vstup do pozice | Index tokijské burzy Nikkei 225 | FCA | Tokijská burza | Activision Blizzard | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | Konsenzus | Společnost DoorDash | Akcie Boeingu | AOL.com | Signature Bank | Dnešní asijské obchodování | Globální ekonomika | ACEA | Alpiq | Thomas Jordan | GRMN | Miliardy eur | EK | Obrovské ztráty | ISM | Přehled kurzů | Cisco Systems | NBP | EPGC | Vysoké valuace | Toyota | Shortování akcií | Delta Air Lines | Francouzský statistický úřad | KLM | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | Manuál | Ruský útok | Cena severomořské ropy Brent | Cena zlata | Pšenice | Fiskální stimuly | SPAD | Státní plynárenská společnost | Verbální intervence | Obchodníci | Zastavení výroby | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Zasedání Bank of England | Množství peněz | Zvýšení ceny | MAAE | Ruská vláda | Arml Solution | Falcon | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Euro STOXX | Trinity Bank | Analytici Goldman Sachs | Volatilita kryptoměny | Breakout | Turecký prezident | HG měď | Pojištění vkladů | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Online hry | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Čínští regulátoři | Drahé kovy | Dodržovat pravidla | Ředitelka | Indikátor | Moskva | Přísná regulace finančních trhů | RSI | Operace na volném trhu | Volvo Cars | Forward | Jihokorejská automobilka | Měnová politika | Dovoz oceli | Akcie Apple | Asset management | Alokace | Obchodování forexu | Býčí trh | Saxo | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Americké akciové trhy | Vega | Tržní síly | Pád cen | Indexy pohyb | Financování | Letecká společnost | ČSÚ | Air Bank | Burzy v Hongkongu | Etherea | Fitch | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Stres | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Loď Ever Given | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Názor Buffetta | Ben Powell | ERA | Cena palladia | Financial Conduct Authority | Finance | Dividenda | Republikáni | Metaverzum | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Přístup k investování | BlockTower | Regulace a dohled | Poptávka | Zákaz obchodování na krátko | Express | Lulo Rose | DISH | Americký regulátor | Mercedes-Benz | Akcie internetové společnosti | Psychologie | Line | Investiční glosa | Mezinárodní turistika | Guvernér | EGAP | Globální trhy | Premiér Babiš | Vysoká likvidita | Capital | Očekávání trhu | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | FT | Axel Springer | PUBG | Obchodování na akciových trzích | Výrobní aktivity | Soudní řízení | Průměrná mzda | Mali | Malé podniky | Obchodovat | Ostatní kryptoměny | ÚKZÚZ | Pivotní body | Ekonomka MMF | Kirketerp-Møller | Archegos Capital Management | JPMorgan Chase | SolarEdge | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Pokles akcií | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Technologický vývoj | Prezident Fedu | Nové rekordy | Podporované platformy | Výkyvy na trzích | Sociální síť | Společnost Krafton | John Glen | Bernard Arnault | Společenské změny | Odhodlání | HAS | Banky | Technokraté | Akcie technologických firem | Akcie Gamestop | Technologický Nasdaq | Kryptoinvestor | WTI | FinTech | Bohumil Trampota | Sony Group | Generální ředitel ČEZ | Bod | Miliardy korun | Koncentrace | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | Zpřísnění finančních podmínek | New Oriental Education & Technology Group | Medvědi | NetEase | Kapitálové trhy | Charlie Munger | AMGN | Softwarová společnost Microsoft | Kryptotrh | Online trading | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Šéf firmy | Získané peníze | Americké maloobchodní prodeje | Trading firmy | Wüstenrot | Klouzavý průměr | Andrea Enria | Skupina Colt CZ | Dreamliner | RBI | Turistický ruch | Veolia | Americká měna | Mason Ford | Kyberpojištění | Nord Stream | EMU | Atraktivní příležitosti | Cena termínového kontraktu | LLY.US | Saúdská Arábie | ArcelorMittal Ostrava | Americký miliardář | Zájem o akcie | Reebok | OCI | Zkapalněný zemní plyn | Ziskovost | Zpřísňováním měnové politiky | Payrolls | Sdružení výrobců automobilů | Bankéři | Video | Nejslabší růst | Barclays | Sázet | Jiří Mazur | Podnikání | Zahraniční firmy | Cena ropy | Grünheide | Konkurenční společnosti | Plán firmy | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Inflace | Problémy | Walgreens Boots Alliance | Advanced Micro Devices | Prodeje čipů | Forexový obchodník | Drobní investoři | Změny klimatu | Značné riziko | Cena akcií Didi | Marže | Akcie bank | ROCE | FINMA | SpaceX | Německá ekonomika | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Zlato a stříbro | Polygon | Jack Dorsey | HDP | I-Trader | Cboe Europe | Trh kryptoměn | Bill Gates | Odhad růstu ekonomiky | Prosus | Televize Netflix | Národní bezpečnost | Kurz USD | Zprostředkovatelé | Alphabet | Struktura | Členské státy | Systémové riziko | Turistika | Zkušenosti | Emmanuel Macron | Lehman Brothers | Akcie Snap | Firma | Ekosystém | Podnikáme na burze | Zbrojovky | Signály | Omikron | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Singapurská komise pro cenné papíry a investice | Tweety | Futures na bitcoiny | Cena USD/CAD | Lira | Devizový trh | Pokles cen akcií | Měny považované za bezpečné | Vyšší inflace | Obchodní válka | Futures na ropu | Index DAX burzy | Erste | Technologické podniky | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Ether | GCI Financial | Výrobce videoher | Byznys | Blizzard | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | RBC Capital Markets | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | SAP | Empire State Index | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | JPM | Litecoin | Dark pools | Oslabuje dolar | Spolkový statistický úřad | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Ekonom | Restrukturalizace HNA | AMZN.US | Debata | COIN.US | SVB a Signature | Světové finanční trhy | DORA | Deutsche Bank | Vysoká rizika | Michael Bucella | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | HYCM Option | Ekonomka | Home Credit | Cena nejznámější kryptoměny | Forexu | Digitální finance | Cenné papíry Erste | Používání kryptoměn | Tyson Foods | 256/2004 | Spekulace na pokles | Unicredit | Benzín RBOB | VanEck | Pokles výnosů | Andrej Babiš (ANO) | Bali | Akciové tipy | Fondy na spotový ether | Situace kolem Credit Suisse | Vývoj komodit | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Komisí pro cenné papíry a burzy | Merck | Optimismus | Coinbase Global | Facebook | Rozhodování | Market Scanner | 4xRoyal | Hliník | Růst dolaru | About You | Liberty Steel | BH Securities | Wood & Company Vladimír Vávra | Oracle | Medvědí scénář | Akcie podniku | Spotová ETF | Investiční banka Goldman Sachs | Dozor nad finančními službami | Binární opce | USA | NortonLifeLock | Příliv investic do kryptoměnových fondů | Vládní a firemní dluhopisy | Fibonacciho retracement | PlayerUnknown's Battlegrounds | Investujte | Investiční podmínky | Korekce u vybraných akcií | Reserve Bank of New Zealand | Akcie AbbVie | Rostoucí společnosti | Měď | Prezident USA | Burzovní debut | HCBV | Objem vkladů | Futures na bitcoin | Generativní AI | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Euro | Greg Abel | AUD | Jihomořská bublina | Čas na nákup | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Kryptoměnový svět | Rada ČNB | Zdravotní pandemie | LVMH | Reputace | Binance | Jak fungují změny politik | Otevřenost | Agentura DPA | Podhodnocený | China Development Bank | Breakout Trader | Index S&P/ASX 200 | Omezení investic | Vysokofrekvenční obchodování | Didi Global | Držení tokenů | Kodimax | Akcie Kraftonu | Společnost Lufthansa | Stéphane Boujnah | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Fibo | Daňový úřad | Plynárenský gigant | Upisování | Úřad práce | ASX 200 | Alternativní taxislužba | Hewlett Packard Enterprise | Ruská firma | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Trendinggraphs | Sony | Hospodářství | MIB | Japonský Nikkei | Pražský index PX | Největší česká mlékárna | Výnosy státních dluhopisů | Objem kryptoaktiv | Poskytování hypoték | Etoro | Mediální skupina | EBITDA | Ohlédnutí | JP Morgan | Obchod | Obchodní aktivita | Výrobce čipů Intel | Komisař SEC | Odliv prostředků | Mezinárodní vztahy | Ukrtransnafta | Růst ekonomiky | Daň z obchodování | Banka JP Morgan | Fiat měny | Bitcoinové fondy | Uniper | MFE | Belgická vláda | Kam investovat | Ranní komentář | Zemní plyn (LNG) | Rozhodnutí Bank of England | Setkání ministrů financí eurozóny | Plánované obchody | Správy kapitálu | Market Maker | Intermediate | Růst kurzu akcií | Zisková marže | PEP | Japonský konglomerát | EU | Redukce | Casinos Austria | Vydavatelství Axel Springer | Bohai Leasing | Funded Trader | Obchodování s kryptoaktivy | Archegos | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Take-Two Interactive | Portfolia | Transakční náklady | CETIN | Investované peníze | Precedens | Jablíčkáři | NN Group | Komerční banka | Expert | Nové zákony | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Obchodování s Bitcoiny | Vývoz | Index výrobní aktivity | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | AZN.UK | Světové poptávky | AKAT | Sjezd akcionářů | Regulace kryptoměn | Samsung | Recese | ZNGA | Inflace v Německu | Kazuo Ueda | Ethery | Německé aerolinky | ASML | Švýcarský frank | Renault | RBOB | Bank of Canada | Capital Partners | Erdogan | Indický premiér | Bannockburn Global Forex | Analýza BTC | Infinitrade | Fondy obchodované na burze (ETF) | CZK/EUR | Baltic Pipe | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Propad daňových příjmů | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | SEC | Inflace ve světě | Aktuální situace | Akcie Alibaby | Začít investovat | Evdokia Pitsillidou | Penta Real Estate | USD/CAD | Počet nových žádostí o podporu | Měna euro | Index francouzských akcií | Miliardy | Sev.en | GCI Trading | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | OCC | Akcie PayPal | Americké burzy | Hodnota indexu | Internetové firmy | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Měnové trhy | Sazka Group | Know-how | Dceřiná firma | Výzva | Japonský Nikkei 225 | Frank | Jaderná elektrárna | Ministři | ETN | Prudký propad | Poradce premiéra Andreje Babiše | Cenový strop na ruskou ropu | Prodeje existujících domů | Mondelez | Transparentní | Pin Bar | Pivot Pointy | EASA | Čínské indexy | Goodyear | Firemní dluhopisy | Dieselgate | Bělorusko | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Kryptoměnový trh | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Grayscale Bitcoin Trust | Ceny potravin | Přebytek bilance | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Půjčovna kryptoměn | Index důvěry | Společnost Allwyn | Břidlicové ropy | HNA Group | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Úrokové sazby | Kiwi | Další kryptoměny | Prezident Donald Trump | CySEC | Zvýšení cen ropy | Rostoucí inflace | Advance | FM Marketing | STAR | OSN | Soud | Kotační výbor | Seznam brokerů | Společnost ČEZ | Komunita | Hang Seng (CHNComp) | Booking | Blockchain | Cena elektřiny | Kanadský dolar | Summit Evropské unie | Bankman-Fried | GCI trading | David Howson | Makroekonomické prostředí | China Mobile | Předpovědi | Global Wealth Management | Bondy | Analytické společnosti | Mince | Facebook Ireland | Silicon Valley Bank | Knight | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Nord Stream 1 | Benzín | Investing Capital (Dream Equity) | Kmen omikron | Rostoucí ceny | Trend | Dream Equity | Questra Holding | Konfederace | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Měnový výbor | IKL | Adidas | Vin Epargne | Provozní zisk EBITDA | Kupci | Dow Jones Industrial | Automobil | Nákupy plynu | ETF roku 2020 | Zásoby plynu | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | Futures na americké akciové indexy | Chamtivost a strach | Časový rámec | Investování | Obchodní pokyny | Míra inflace | Prudké výkyvy | Platforma | Indexy PMI | Vládní bondy | Evropský statistický úřad | ReGas | Manufacturing | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | United Airlines | CNN | Ruská banka | Krypto aktiva | Taxislužba Didi | Spotify | Kroky makléřských společností | Finanční situace | Fiat Chrysler (FCA) | Oslabení | BlackRock | Nařízení | Prospekt | Verizon Communications | Vonovia a Deutsche Wohnen | SWIFT | Sazba hypoték | Ceny benzínu | Verizon | Zvýšené napětí | Oblasti umělé inteligence | Negativní zprávy | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Velkoobchodní tržby | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Inflační ekonomika | Odborníci | Obchodní bilance | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Ticker | Global Forex | M2 | Severomořská ropa Brent | Miliarda | Akcie automobilky | Akční hra | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Gold | Budoucnost ukrajinské ekonomiky | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Tržby Boeingu | Státy Mezinárodního měnového fondu | Sankce na Rusko | Souhlas ke vstupu na zahraničí burzu | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Americké technologické společnosti | HNA | Míra inflace v Turecku | Úsilí | Kiwi.com | Poskytování úvěrů | EIOPA | Rhodium | Put | Airbus Group | Tempo růstu | Bankovnictví | Cena nejznámější kryptoměny bitcoin | Ekonomické nerovnosti | Aerolinky | McKinsey Global Institute | USD index | Čisté úrokové výnosy | Scotiabank | Asijské obchodování | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Aplikace TikTok | Americká výnosová křivka | Break-Even | Divergence | Biliony | Commonwealth Bank of Australia | Dodávky letadel | Bilion dolarů | ETF | FCC | Crowdfunding | Green Ash Partners | Federální obchodní komise | Česká zbrojovka Group | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | Finex Global Markets | Loterie | Omezení těžby | Silvergate | Myšlenka | Moneta Money Bank | Europoslanci | Saúdové | UnitedHealth | Varování | Guidance | Hospodářské soutěže | Družba | LLY | FlixGM | Philip Dybvig | APP | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomické výhledy | Cykly | Diem | Bankovní společnosti | Long | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Pojišťovna | Euro Stoxx 600 | Macron | Klíčový support | Pandemie | SEC Joseph Grundfest | Bear | Cena akcií Pelotonu | EP Global Commerce (EPGC) | Nasdaq Ed Knight | Internetový obchod | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | USDC | Mezinárodní dohody | Aktiva | SXXP | Pokles inflace | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Filecoin | Daň z obchodování s akciemi | Prodejní tlak | Cenový strop | Live trading | Ministerstvo financí | Velikosti pozic | Výprodej | Discovery | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Investiční kapitál | Akcie Deutsche Bank | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | Business model | Staking | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Camelot LS | Indikátory | Kybernetická bezpečnost | Arizona | Broadway ICVC | PMI ve službách | Investice v USA | Zdanění | Odvolací soud | Základní úrok | Pokles cen | TikTok | Bloky | Citadel | Osobní počítače | Plynárenské společnosti | Martin Durčák | Čínská centrální banka | Obchodní operace | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | Americký Federální úřad pro letectví | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Krach banky | Finanční regulátor | ČBA | Holubičí tón | Nový týden | Kupování nemovitostí | Umělá inteligence | Western Union | Inovace | Úřad pro kontrolu měny | Španělský IBEX 35 | Konsolidace | Zdravotnictví | Společnost Coinbase | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Zpětné odkupy | Ole Hansen | Výnosnost | Přístup ke kryptoměnám | Spekulanti | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | BlockFi | Technologický pokrok | Brazílie | Sentix | | Counterpoint Research | Německý statistický úřad | Eduard Kučera | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Index akcií | Indická vláda | Ingram Micro | Danske Bank | Investiční skupina PPF | Investiční společnosti | Členské země | IRBT | BNY Mellon | Německé společnosti | Trinity | Stratég | Splasknutí bubliny | Majetek | Zajišťovna | Big tech | Členské země Evropské unie | Purple Trading | Africký mor | Fio banka | Automatizace | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Schwab | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Upozornění na aktivity | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Breaking | ECB Christine Lagardeová | Akcionáři Avastu | Budoucnost Bitcoinu | Politika | Konkurence | CoinShares | Vladimír Vávra | Nakupovat | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Šéfka ECB | Akcie ČEZu | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Powerball | Unity | Datafikace finančních služeb | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Tier 1 | Americké futures | Yahoo Finance | Vladimir Putin | 1000 Eclats | Alternativní taxislužby | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | ECOFIN | BHP | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | Karel Komárek | Velká Británie | Evergrande | Banka Lehman Brothers | Zprávy z krypto | PLN/EUR | Finanční zdraví | Další vývoj | Cenu plynu | Citibank | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Zasedání FED | EU licence | České aerolinie | Společnost Amazon | Puma | Sociální síť Twitter | Real Estate | Julija Svyrydenková | Objemy obchodů | Úrokový výnos | Obchodování na devizovém trhu | Čínský úřad CAC | Dna | FTX Sam Bankman-Fried | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | FAO | Indie | Letectví | Symantec | Nákupy | Zátěžové testy | FM Marketing Ltd | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Větší korekce | Vnímání | Intel | Světová turistická organizace | SVB | Koncern Volkswagen | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Výprodej akcií | Ekonomika | První zvýšení sazeb | Výnosová křivka | Internetová firma | Ekonomická data | Historická maxima | Stratég Saxo Bank | CBS | WTO | Experti HSBC | Ruská společnost Gazprom | Camelot LS Group | Intradenní obchodník | Úroková sazba ECB | Akcie Coinbase | Řízení kapitálu | Jerome Powell | CETA | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Průměrná nákupní cena | Metro AG | Americký kongres | 5G akcie | Ceny zlata | Výhled | Investice v Číně | ATLANTIC GLOBAL ASSET MANAGEMENT | Velmi volatilní | Růst cen v USA | Prodejní cena | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Rostoucí digitalizace | Worldometers | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Komise v přenesené pravomoci | Konzultační společnosti | Automobilový koncern | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Celsius | CME v Chicagu | Technická analýza BTC | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Cardano (ADA) | Investiční prostředí | Akciový trh | Japonská ekonomika | Kótování | Vysoké ceny | Hry | Odpovědnost | iRobot | Zprávy z kryptoprůmyslu | Obchodní dohody | Korea Heavy Industry& Development | Nový býčí trh | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Index Hang Seng | Fondy ETF | Private equity | Investovat peníze | Cypherpunk | PGNiG | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Game Capital Ads | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Couche-Tard | Burza dnes | Burzovní společnost | FTSE/MIB | Cyrrus | Komunistická strana | Expanze | Amar Chudajrí | Giphy | Trade24 | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Způsob investování | Prostor pro růst | Provize | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Economic Information Daily | Halving | Ziskovost klientských účtů | Bílý dům | Austrálie | HDP Číny | Financial Times | USD za barel | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Výzkumná společnost | Nákup bitcoinu | Spread | Fondy zaměřené na ESG | CZK/USD | Iniciativa | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dodávky ruské ropy | Významné riziko | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | New York | MSFT | Čistá ztráta | Graf měnového páru | Společné nákupy plynu | Finanční údaje | UAL | GS | Akcie americké firmy | Analytik finančních trhů | AIG | Největší švýcarské banky | BlockTower Michael Bucella | Acm Conseils | Kartel při obchodování s měnami | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | European Metals Holdings | Paul Tudor Jones | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | EpicXoption | Burzy v USA | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Jak investovat | Mocný čínský úřad | CMI | Applied Materials | Riziko likvidity | Konzervativní investor | Situace na trzích | IBEX | Správní rada | Omezení produkce | Kraft Heinz | Akcie z portfolia | G20 | Míra inflace v eurozóně | Investiční bankovnictví | Akcie Pelotonu | Napadení Ukrajiny | NFT | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | Pohyb Bitcoinu | Online vzdělávání | Algoritmy | Dollar | Burzy v Šanghaji | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Indikátor CCI | Deeskalace | Podíl akcií | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Big Tech | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | Šance | Výměny akcií | Dialog | Úřady ve Spojených státech | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Japonský ministr financí | Cíle | Politická rozhodnutí | Ekonomický kalendář | AXP | Ekonomické podmínky | Výhled trhů | Investiční skupiny | Volkswagen | Akcie společnosti Apple | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Ovlivňování | Investovat do akcií | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Kryptosektor | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Největší kryptoměnové burzy | Federální společnost pro pojištění vkladů | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Populární akční hra | Obchodování s CFD | Rozhovor | Porsche | Španělský IBEX | Internetová společnost | Australští brokeři | Švýcarské banky | Transakce | PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) | Dnešní údaje | Cena transakce | Hodinový graf | Technologický index | Měny | Prominentní společnost | FOMC | Trh s kryptoměnami | Snížení úrokových sazeb | Kdo to řídí | Růst cen potravin | Sezónnost | Innogy | MasterCard | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Bezpečnost | Zaměstnanost | Nejvyšší výhra | Fundamenty | Slovensko | Hedgeový fond | Glencore | Maloobchodní prodej | Nová historická maxima | Regulační úřady | Americké firmy | Pasivní příjem | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Státní čínský deník | Air France-KLM | Nebezpečí | Pharming Group NV | OneWeb | CCOOP | Program QE | Obchody s akciemi | CE Corporate Advisors | BTC/USD | Soupeření | Investor | Holubičí Fed | H2O Markets | Spojené arabské emiráty | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Vývoj ceny etherea | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | TradingView | Akcie Meta | Odvětví Prop Tradingu | HNA Infrastructure | Státní veterinární správa | Livestock | Silný pokles | Úřad pro kontrolu měny (OCC) | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | EP Global Commerce | Česká zbrojovka Group SE | Salesforce.com | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Gilead Sciences | Snap | Hospodářský pokles | LinkedIn | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Walgreens | Obchodní dohoda mezi EU a Británií | Politická stabilita | Martin Ulčák | Cena akcií Pelotonu (PTON.US) | Nové restrikce | Opatření na podporu ekonomiky | WFE Capital | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Trading | JPMorgan | Equidex Finance | Nová vláda | Australský regulátor ASIC | SPWR | Půlení | USD/JPY | Regulační orgán | Bilance zahraničního obchodu | Obchodování s úrokovými swapy | Trade | Překoupené oblasti | Futures na zemní plyn | Akcie švédské automobilky | Prop firmy | Zakladatel FXstreet | Authentic Brands Group | Prodeje | Rychlost | Odborník na ropný trh | Technický výhled | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Sentiment na trzích | Centrální bankéři | Börje Ekholm | Světová zdravotnická organizace | Společnost Silvergate Capital | Sanofi | Ministři energetiky | Pravděpodobnost recese | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Platformy | UNH | Rusko | Smíšené výsledky | Katastrofy | Vysoké riziko | Politické změny | DCA | Ceny výrobců | Kryproměny posilují | Akcie a deriváty | Michal Lukáč | Miliardy USD | Poradce | ADA | Obchodní den | Pád Lehman Brothers | Richard Harmon | Duševní vlastnictví | Signál | Digitální měna | S/R zóny | Česká národní banka | Investiční skupina | Development | State Street | Britská vláda | Regulace finančních trhů | EPS | ADP | Square | Gazprombank | Repo sazba | Biliony dolarů | Úbytek | Joe Biden | Termínový kontrakt | Ropy | Historie | Malé zisky | Snížená finanční páka | Úspěšné obchodování | Sociální média | EET | Dow Jonesův akciový index | Americké akciové indexy | Singapur | CHNComp | Základní sazba | Pracovní síly | Člen bankovní rady | Forex trader | Větší riziko | Banky v EU | Guvernér české národní banky | Silný trend | Porušení pravidel | Zisk EBITDA | Společnost | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Rezervní měny | Ukrtatnafta | Likvidní | List The Wall Street Journal | Kryptoúvěrová firma | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Uhlí | Globální finanční regulátoři | Forbes | Mezinárodní obchod | Akcez | Kryptosvět | Obchodujte | USD/CAD v roce 2023 | Ocenění akcií | Disclaimer | Colt | Obchodované fondy | Burzovní operátor Nasdaq | Allergan | Kurzotvorné zprávy | Klíčové faktory | General Atlantic | Výrobce elektromobilů Tesla | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Fibo retracement | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Guvernér ČNB | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | ASX | Černý pátek | Munger | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Akcie Biogen | Výhled růstu globální ekonomiky | Nervozita na trzích | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Příliv investic | Pravidla pro regulaci | Země OPEC | IPO Deliveroo | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | ČVUT | Umělé inteligence | Investiční rady | Valkyrie Investments | Burze | Buy | Eura | Tisková konference | Tržby společnosti | AAPL.US | Citrix | Internetové bankovnictví | Zpomalení v Číně | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | Výrobci čipů | Organizace | Alipay | Ryanair | Obilí | Letecký průmysl | Penta | Kryptoburza | CVC Capital Partners | Odvolací soud v Nizozemsku | Ceny pohonných hmot | Expedia | Services | Šíření koronaviru | Stock Exchange | Filip Kalčák | Regulační rámec | Růst | Melanion Capital | Problémy s likviditou | Vyšší úroveň | InvestTeck | Index Dow Jones Industrial | Případové studie | RegioJet | Hainan Airlines Holding | Výhled pro zlato | Kartel při obchodování | Příjmy | BlackRock Ben Powell | Událostí ve světové ekonomice | ProCapitalMarkets | Odhad letošního růstu | Těžba ropy v Rusku | Volvo | Vanilla Golden Trade | Vášeň | VMware | WU | Obchodování opcí | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Ark Invest | Propad poptávky | Strach a chamtivost | Ondřej Hartman | Sazba Fedu | HSCEI (CHNComp) | Nejprudší pokles v historii | Výnosy amerických státních dluhopisů | Šéf podniku | Patrick Armstrong | Cathie Wood | Reakce České národní banky | Akcie Goldman Sachs | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | BIDU | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Fúze | Výrobce aut | Kosmetická společnost | Index | Wall Street Journal | 5G | Americké vlády | Šéf Euronextu | Prop Trading firmy | Cyprus Securities and Exchange Commission | Wirecard | Bankovní vzdělání | Společnost Uniper | Největší kryptoměny | Firma Celsius | Dovozce ruského plynu | Hlavní trh | Měnové stimulace | Společnost AT&T | Kryptoměnová burza | Bohatství | Kanadská centrální banka | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Villetorte Asset Management | Mimoburzovní | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Farmaceutická společnost | Varovné signály | CCOOP Group | France Consulting Vin | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Vyšší zdanění příjmů | Cena plynu pro evropský trh | Centralizované burzy | Výsledky Applu | Netflix | Marta Nováková | Goldman Sachs Group | BrikkApp | Veba Broumov | Dohoda mezi EU a Británií | Banka | Axios | Jak si vede USD/CAD | LifeLock | Míra růstu HDP | Index milánské burzy FTSE/MIB | Společnost Gazprom | xAI | Vlády | Dlouhodobá prognóza pro USD/CAD | Seznam.cz | Makléřská společnost | Akcie | Záporožská jaderná elektrárna | Sektor financí | Korelace BTC | Poptávka po ropě | Kapitálový poměr | Akcie Societé Generale | Edward Moya | CEFC Europe | Akcie provozovatelů kasin | Vysoké ceny akcií | BHM Group | Historie společnosti | Moravský Peněžní Ústav | Telenor Real Estate | Bankovní asociace | Průmyslový index Dow Jones | Ruský útok na Ukrajinu | GameStop | MiFID (Markets in Financial Instruments Directive) | Obchodní tajemství | Známý ekonom | Primární veřejné nabídky akcií | Citrix Systems | Vyjádření expertů a stakeholderů | Svíčková formace | Maržové požadavky | Geico | Akcie Salesforce.com | Bankrot | Business modely | Extrémní výkyvy | Pokles kapitálu | Londýnská akciová burza | Širší obraz | Místopředsedkyně ukrajinské vlády | Alasdair Haynes | Bohaté zkušenosti | Ministr financí Jeremy Hunt | Dluhopis | Prognóza USD/CAD | Největší regulační orgány | The Block | Ran Strauss | KKCG | Budoucnost prop tradingu | Hospodaření za loňský rok | Eric Adams | Regulatorní prostředí | Ray Dalio | Poskytování likvidity | Peloton Interactive | Vítězství Německa | Stabilita | Změny politik | Zátěžové testy bank | Společnost Media for Europe | IFX | Británie | František Savov | FPFX Tech | Investice do čínských firem | Světové akciové indexy | AVG | Regulační orgány | Dot plot | Akcie Paypal (PYPL) | Oznámení firmy | XIXOIO | Tradingové společnosti | Používání demo účtů | Investment Institute | Chování lidí | Prohlášení | Čínské centrální banky | Obchodovat s akciemi | Stop-out | Výhody | Základní úroková sazba | FB.US | Goldstarway | Regulace Prop Tradingu | SPAC | Pád cen ropy | ProSiebenSat.1 Media | Banka Sberbank | ReputationDefender | Ochrana před negativním zůstatkem | GM | Zájem o akcie internetových firem | Dohled nad trhy | Umění | Ever Given | Kroky Bank of England | Agentura pro mezinárodní rozvoj (USAID) | Záložna | Daimler | Štosuj.cz | Fond Hartenberg | Sky Hub Limited | Zkrachovalé banky | Internetová televize | Eastern European Media Holdings | LeapRate | Výsledková zpráva | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy | Dnešní obchodování | CEO Binance | Civilní letectví | Průlom | Jana Brodani | MiFID II | Uživatelé kryptoměn | Deutsche Wohnen | Obchody s deriváty | Odvětví | Nova Broadcasting Group | Kapitál firmy | Obavy z krize | Rhodium Group | Sektor prop tradingu | Financial Liquidity | Nexen Tire | Pracovní místa | Regulační dohled | Vakcinace | Smith Micro Software | Včerejší seance | Krach společnosti FTX | App Store | Krach společnosti | Tether | CAD | Krok za krokem | EURUSD | Přehřátí ekonomiky | Google Play | Globální pravidla | Mediální zásah | AtcForex | Obchodování na akciové burze | Petr Zatloukal | Výrobce pneumatik | Výprodeje na trzích | Ministr financí | Ovocnářská unie | Dohled nad bankami | Acm Tips | Dlouhodobá prognóza | Unie | PPF | Tudor | Nasdaq Composite | Torunlar Group | Ruská federace | Cenové války | CISCO | Vklady | Prop-tradingové firmy | Obchody s cennými papíry | Osvětové kampaně | Vlastnictví | Index průmyslové výroby | Index spotřebitelských cen | Francouzský statistický úřad INSEE | Akcie Societé | Norsko | Roubini | Úrovní podpory | Američtí regulátoři | Munich Re | Dostatek likvidních aktiv | Německá bankovní společnost | Americký index | Key Markets | Cestovní kancelář | Technologické společnosti | Gita Gopinathová | CCleaner | INLOOPX | Největší burzovní krachy | Nakoupit zlato | Astrazeneca | Poměr cen | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Kladenská Poldi | RWE | Nízké úrokové sazby | Politické a regulační změny | Americké centrální banky | Lobbing | Snížení nákladů na státní dluh | Sportovec | Leverate Ran Strauss | Krypto news | Union générale | Akcie Facebook (FB) | Velké ztráty | Ochrana investorů | Česká burza | LIFFE | Onemocnění COVID-19 | Burza v Londýně | Janet Yellenová | Snížení na polovinu | Nadnárodní společnosti | Lídři zemí EU | Nafouknutá bublina | Modern Times Group | Bloomberg | Britský statistický úřad | FTSEurofirst 300 | Nomura Holdings | UBS | Questra | NY Empire state index | AKAT ČR | Nové regulace | Uzavírání ziskových pozic | ONE | Vyšší mzdy | Fondy a ETF | VASP | Americká makléřská společnost | Graf dne | Budoucnost financí | Společnost Ant Group | Jak investovat peníze | Radek Dvořák | PTON.US | Oznámení Tesly | Finanční investice | Spotový ether | Čínské investice | Obchodní války | Vliv politických a regulačních změn na ekonomiku a investice | Solidní růst | AGAM | EEX | Nvidia Corp | Regulátor FINMA | Indigo | City | Co to ovlivňuje? | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Pavel Baudiš | Prop tradingová firma | Regulatorní riziko | Apple Watch | Snižování sazeb | CAD USD | Týdenní pivot | Španělsko | Tornádo | Japonský index Nikkei | Ekonomické ukazatele | Daňoví poplatníci | Biden | Spouštěč korekce | Konec roku | UBS Group AG | Boj proti podvodům | Americká společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Těžba ropy | Nejhlubší fáze | Středoafrická republika | Zoom Video Communications | Nemovitosti | Hospodaření | Makléřské společnosti | CITIC Dicastal | Hospodářské oživení | Inflace v únoru | Technická rezistence | Výrobce letadel Boeing | UAL.US | Digitální majetek | Makléř | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Rozšíření umělé inteligence | Agentura pro mezinárodní rozvoj | Roman Juráš | Přehled | HNA Technology | Propad indexu | Regulovaný broker | Pavol Kováčik | Tulipány | Maturity | Ondřej Vlček | Léky na koronavirus | Regulace MiCA | SALVUS Funds | AbbVie | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční ztráty | Klidné obchodování | Index CPI | SPOT.US | Pravidla pro regulaci kryptoměn | Zlepšení | Kuaishou | Jat Tehnika | Průmyslové kovy | Krátkodobí spekulanti | Voyager | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Měnové indexy | Propad trhů | Regulátor ESMA | Zákaz dovozu | Vonovia | Evropská regulace | Snížení úroků | Cenové výkyvy | Přístup na finanční trhy | Stock Global | Seth Klarman | Služby prop tradingu | CEFC China | Erste Group | Americké regulační orgány | Ruské akcie | HDP v eurozóně | Manažeři | Index Nasdaq Composite | Budoucnost firmy | Akumulace | Médea Group | xStation5 | Hotovost | Čínská společnost | Německo | Vivendi | Federální úřad pro letectví | Aleš Michl | Dot-com | Výkonná ředitelka | Gaotu Techedu | MT4 | Estee Lauder | Inovativní firmy | Zakladatel FTX | Bankovní gigant | Eurasia | Čínské akcie dnes | Významné úrovně | Start-upy | Maloobchodní prodeje | Překážky | Rozdělení zkrachovalé banky | Jiří Tyleček | Regulační změny | Analytik devizového trhu | Vice | Zemědělství | Mateřské firmy | Red Hat | České dráhy | Velký třesk | Půjčky v kryptoměnách | Zadlužení | Visa | Silvergate Capital | Regulační mánie | Pohyb cen | Ředitel Purple Trading | Šíření informací | Mediální společnosti | Citadel Securities | Konkurent | Starosta New Yorku | Obavy z dopadu koronaviru | WinSignals | Výkyvy akcií | Německý regulátor | Munich | Hlavní ekonom | Domácnosti | XTB | Finanční svět | Karel Pospíšil | INSEE | Tesla | Hongkongská komise pro cenné papíry a futures | Korporace | SPOT | Státní dluhopisy | Stažení akcií | Finanční televize | Martin Řezáč | Makroprostředí | Celsius Network | Možný hedging | Hongkongská burza | Riskování | Provozní zisk | Přísná regulace | Orgán pro cenné papíry a trhy | Ruská centrální banka | Mezinárodní organizace a dohody | Médea | Index Hang Seng (CHNComp) | Inflační očekávání | Vysoká inflace | Společnost Nike | Vakcíny na koronavirus | Uptrend | Veřejný sektor | Face the Nation | Směrnice | Cena BTC | Konzultant | Procyklické měny | TechCrunch | Liberty Ostrava | Farmaceutické akcie | Jaderná elektrárna Temelín | Finančně technologická společnost | USO | CITIC Group | Obchodní výhled | Platina | Vyspělé technologie | Závislost | Riziko | Brokerské firmy | Eurojackpot | Dluhopisový trh | American International Group | Piriform | Basilejský výbor | Hodnota akcií | Růst BTC | Pepco | Výčitky | Psychologické úrovně | Velcí hráči | Norton | Restriktivní politika | Index HSCEI | iFX Expo | Čínská komunistická strana | Futures zlata | Akkök Holding | Objem fúzí a akvizic | Rakuten | Fabio Panetta | Německá energetická společnost | WHO | Kolaps Lehman Brothers | Sjednocení Německa | Poradce premiéra | Internetový gigant | Internetové a technologické akcie | Meta Platforms | Avira | Akcie Walgreens Boots Alliance | Americké trhy | UBS Global Wealth Management | Nejvýraznější propad | Martin Pohl | Grab | Due diligence | CoinDesk | Leverate | Orderflow | Pozice | Měnověpolitické zasedání | Waste Management (WM) | Burzovní krachy | Výrobce sportovního oblečení | Amazon | Disney | Northern Rock | News | Milánská burza | Statistika | Fairmont Hotels & Resorts | Custody | Otřes na světových burzách | Analýza USD/CAD | Prognóza USD/CAD na rok 2023 | Makroekonomický kalendář | Coinbase a Binance | Online casino | Evropský regulátor | Akcie Galapagos | Mark Zuckerberg | Hanwha Investment & Securities | Dot-com horečka | Skupina Colt CZ Group | Týdenní nárůst | New York Times | Přesun obchodů | Americký HDP | Investovat do nemovitostí | Wealth Management | GEN | Důležité aspekty politických a regulačních změn | Zahraniční forex | Dragon | Rostoucí úrokové sazby | Canal Plus | MIFID | Ericsson | Akro | Podnikatelé | Koncern | Omezování obchodování s akciemi | Cardano | Hrajeme si na burze | Muinmos | Připravované změny | Americké dividendové akcie | Opimo Trade | Podnikatel | Hedging | Akcie Facebook | Online forex | Stínové bankovnictví | Globální energetická krize | Kontroly AML/KYC | Advokátní kanceláře | Spotřebitelské ceny | CEO | Ruský ministr | Fair Value | Rezistence | Společnost Microsoft | PitchBook | Marketcaptial | Australská banka | Obchodní model | Emise | Index DAX | Haísám Ghais | Krach banky Union générale | Intervenovat | Nové peníze | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | Nativní mince | Dividendy | Platební síť | Burza | Evgeny Sorokin | Mzda | Zdanění příjmů v USA | Výrobce elektromobilů | HFT | Americká obchodní komora | Universal Music Group | Broker Goldstarway | Fio banka, a.s. | Evropské akcie dnes | Miliardy dolarů | Soud EU | Geopolitika | AtcForex Wintrader | Ukazatele ekonomického rozvoje USA a Kanady | Akcie GameStopu | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Partneři | IPO | Světoví regulátoři | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Regulátoři finančního trhu | Zajištění proti inflaci | Ajit Jain | Antimonopolní úřad | Zdroj příjmů | Společnost Sony | Zvyšování úroků | Měnový pár | Odchod Británie z Evropské unie | Poldi | EBRD | Další pokles | Úvěrová krize | Hantec Markets | Šíření nového koronaviru | Akcie konkurenční společnosti | HNA Innovation | Očekávané Earnings | Bitcoinové futures | Money market | Aktuální Price Action | Zákaz binárních opcí | Britské maloobchodní tržby | Index londýnské burzy FTSE 100 | KYC | IC Markets | EMA | Česká mlékárna | Opatření | Americká ministryně financí | Velcí institucionální investoři | Dovoz ruské ropy | Didi | Cena akcií Applu | Ocenění | Short-selling | Světová turistická organizace (UNWTO) | Novinky | Archegos Capital | Nedostatek financí | Indická ekonomika | SEDG | Vývoj ceny ropy Brent | Bitcoin mining | Finanční zprávy | Vyšší výnosy | Mediální podnik | Evropský orgán pro bankovnictví | Evergrande dnes | Tým FXstreet.cz | Focus | AZN | TRAction | Úřady | Dow Jones | Herzog Law | Měna | Philip Morris | Americký burzovní operátor | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Bankrotové ochrany | Hodnota indexu Nasdaq | Nouriel Roubini | Krizové řízení | Hlavní americký akciový index | Výrobce léků | GSK | Bank Term Funding Program | Devexperts | Výsledky hospodaření | Ministerstvo práce | Sam Bankman-Fried | Geopolitické napětí | Vzdělávací a osvětové kampaně | Makrodata USA | Systémy umělé inteligence | Cenový vývoj | Přehled o dění | IPO Coinbase | CFA | Axi | Špatné úvěry | Hang Seng | Herbert Diess | Trendová strategie | Microsoft a Activision Blizzard | AMZN | Pravidla strategie | CZG | Lídři zemí | Restrukturalizace | Investment | Krize | VIAC | Cestovní omezení | Matúš Tutko | Práce | IOT | Začínající obchodníci | Bitcoin Trust | Nový blok Jaderné elektrárny | Jablíčko | Testy bank | Předseda AKAT ČR | Kyle Rodda | Inflační indexy (CPI, PPI) | Budoucnost kryptoměn | Globální obchod | Spojené státy | Akcie First Citizens | Investing Capital | Zpomalení hospodářského růstu | Zvýšené geopolitické napětí | Vysoké úrokové sazby | Janet Yellen | XXX Lutz | Estée Lauder | Vývoj na trhu | Zakládání dalších nových podniků | Antivirové firmy | Tendr | STP | Centrální vláda | Kryptoměny | Finanční nezávislosti | Obchodní nastavení | Podnik | Analytik XTB | Šéf amerického Fedu | Kontroly AML | MF | SkyBridge Capital | Dodd-Frank legislativa | Banky v eurozóně | Evropské akciové trhy | FRC | Boeing 737 Max | INTC | CCL | NKE | Kryptoměnový sektor | GFG Alliance | Zasedání Rady guvernérů | Engadget | Retail | Derivátové trhy | Procento úspěšných výzev | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | FPFX | Investiční doporučení | Kryptoměna ethereum | Úspěch | Groupement Pastoral | Ekonomové | Kurz české měny | G7 | Hlavní akciové indexy | TPG | Podhodnocené akcie | Volby | Statistický úřad | Obchodní modely | Kia | Miliardář | Akcionáři Twitteru | Kov | Futures na akcie | Stablecoin | Ředitelka AKAT ČR | Index čínských akcií | Štěpení | Prop tradingové firmy | Americká půjčovna kryptoměn | Britský regulátor | Stagnace | Tržby | Zuitex | Plán vstupu na burzu | Coca-Cola HBC | Eurozóna | Fio | Tranzit ruské ropy | Investovat v Číně | Americká vláda | Technická analýza USD | WhatsApp | Používání kryptoaktiv | Microsoft Corporation | Obchodování na vlastním účtu | Zákaz dovozu ruské ropy | Koronavirus | Anthony Scaramucci | ITA | Společnost Philip Morris | FXstreet | Belgie | tunel Blanka | Podniky | Akcie v Číně | Motor Sič | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | AUD/USD | Kronos Inest | Americký akciový trh Nasdaq | Úrokové výnosy | Tomáš Nidetzký | Bilance | Politici | Individuální akcie | Černá labuť | Kyperský regulátor CySEC | AML | Očkování | Evropské země | Indický akciový trh | Zlato | Šéf banky | Ethereum (ETH) | Vzestupný trend | Instrumenty | Mzdy | Agentura Moody's | Propad cen nemovitostí | Platidlo | Tchaj-wan | Naréndra Módí | Akcie 2020 | Emitenti | Měnové podmínky | Investiční aktivum | Obchodní komora | Britská společnost | Akcie internetových firem | Hypoteční trh v USA | Získávání zákazníků | Čistý dluh | Regulační rizika | Šíření nákazy | Kotace | NZD | Produkce ropy | Automobilka Hyundai | MiFIR (Regulation on Markets in Financial Instruments) | Wall Street | Poradenství | Bezpečného útočiště | Samořízení | LEND | Kika | ČR | Kyperský regulátor | BIS | Ukazatele | Průměrná cena | Nonfarm Payrolls | Soubor pravidel | American Express | Camelot | CNBC | Silicon Valley | Hainan Airlines | SPX | Capital One | Obchodování na forexu | Nejvyšší propad | Akcie společnosti Tencent | Čínské firmy | Komentátor | Caixin | Platforma TikTok | Jukos | Objednávky | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Vývoj ceny | Pension Plan | Société Générale | Analytik | Návratnost | Firemní výsledky | Tradeři | Jednání vlané hromady | Krypto burza | Ekonomické prognózy | Napětí mezi USA a Čínou | UNCTAD | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Dividendový aristokrat | FAO Global | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Obchodování s německými dluhopisy | Komodity | Časopis Time | Trade24 Global | Analýza | Tradingová konference | Dodavatelské řetězce | Margrethe Vestagerová | Švýcarská vláda | XTB Research | Hlavní index francouzských akcií CAC 40
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Regulátor KNF
Regulatorní dopady
Regulatorní prostředí
Regulatorní riziko
Regulátor plynové sítě
Regulátor trhů
Regulátor v EU
Regulátor ve Velké Británii
Regulátor v Hongkongu
Regulatory technology

Následující klíčová slova

Regulátoři finančního trhu
Regulátoři v USA
Regulérní test supportu
Regulované akciové trhy
Regulované aktivum
Regulované a neregulované trhy
Regulované firmy
Regulovaní brokeři
Regulovaný broker
Regulovaný crowdfunding
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
NAGA
IQ Option
Fintokei
reklama
InstaForex
Potvrďte prosím... Zavřít