Čtvrtek 01. prosinec 2022 23:33
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - IOT

img

S akciemi společnosti HARDWARIO se v pondělí 24. 10. 2022 začíná obchodovat na trhu START pražské burzy, firma představila běžící a plánované IoT projekty

21.10.2022 Liberecká společnost HARDWARIO úspěšně ukončila svůj úpis akcií a v pondělí 24. 10. 2022 se s jejími akciemi začíná obchodovat na trhu START pražské burzy. Současným i potenciálním novým akcionářům představuje své běžící a plánované projekty, které jsou základem obchodních plánů této inovativní české firmy s globálními ambicemi.
img

HARDWARIO úspěšně vstoupilo na trh START

18.10.2022 Společnost Hardwario a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Emise byla přeupsána o 32,47 %. Obchodování s akciemi společnosti bude zahájeno 24. října 2022, za cenu 17 Kč za akcii. Celkem bylo od investorů získáno 48 790 000 Kč.
img

V rámci primární nabídky akcií na trhu START pražské burzy byla zveřejněna kniha objednávek liberecké společnosti HARDWARIO

11.10.2022 Česká firma HARDWARIO, která se zaměřuje na obor budoucnosti – internet věcí (IoT), dnes zveřejnila knihu objednávek na trhu START k veřejné nabídce akcií (IPO). V polovině úpisu již společnost prodala celkem 1.580.000 nabízených akcií. Akcie společnosti je možné zakoupit v rámci veřejné nabídky prostřednictvím členů burzy do 18. října 2022. Následně se s akciemi HARDWARIO bude obchodovat na trhu START Burzy cenných papírů Praha.
img

Úpisu akcií společnosti HARDWARIO se zúčastní také Národní rozvojová banka, koupí až 30 % nabízených akcií

06.10.2022 Veřejné nabídky akcií (IPO) libereckého inovátora v oblasti internetu věcí, společnosti HARDWARIO, se zúčastní také Národní rozvojová banka, respektive její dceřiná společnost Národní rozvojová investiční, a.s. Ta koupí až 30 % z nabízených akcií v celkové hodnotě necelých 15 miliónů Kč, a to v rámci svého IPO fondu.
img

Společnost HARDWARIO odstartovala IPO, úpisem akcií chce získat až 70 milionů Kč

04.10.2022 Dnešním dnem odstartovala veřejná nabídka akcií (IPO) liberecké společnosti HARDWARIO, která potrvá až do 18. října 2022. Následně se s akciemi této společnosti, která úspěšně působí v oblasti internetu věcí (IoT), bude obchodovat na trhu START Burzy cenných papírů Praha (BCPP). Zároveň s odstartováním IPO se emitent představil investorům v rámci Start Day na BCPP.
img

ČNB schválila prospekt pro IPO liberecké HARDWARIO, společnost vstupuje na pražskou burzu

30.09.2022 Česká firma HARDWARIO, která se zaměřuje na obor budoucnosti – internet věcí (IoT), dnes obdržela souhlas České národní banky (ČNB) k veřejné nabídce akcií (IPO). Akcie společnosti bude možné upsat v rámci veřejné nabídky prostřednictvím člena burzy v termínu od 4. do 18. října 2022. Následně se s akciemi HARDWARIO bude obchodovat na trhu START Burzy cenných papírů Praha. Úspěšný rozvoj firmy dokresluje v září představené nové řešení bezdrátového monitoringu spotřeby strojů na bázi technologií internetu věcí s využitím technologií Vodafone a Microsoft.
img

T-Mobile v pololetí zvýšil provozní zisk o 3,6 procenta na 6,2 miliardy Kč

11.08.2022 Operátor T-Mobile zvýšil v letošním prvním pololetí provozní zisk EBITDA meziročně o 3,6 procenta na 6,2 miliardy korun. Tržby stouply o 4,2 procenta na 14,8 miliardy korun. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.
C:\fakepath\krypto-30062022.jpg

Obchodný výhľad na kryptomeny: AVAX, CAKE a VET

30.06.2022 Kryptomeny sú jedni z najvolatilnejších trhov a to platí stále. Od začiatku roku sa krypto trh otočil naruby a padá ako nikdy predtým. Indikátor RSI, rainbow chart a index strachu a chamtivosti vykazujú všetky extrémny hodnoty, ktoré tu neboli takmer nikdy videné až tak zlé. Sentiment je skrátka katastrofálny a krach veľkého crypto hedge fundu 3AC, Terra Luny a podobných veľkých projektov tento pokles len prehlbuje. Ako sa ale hovorí, kupuj keď tečie krv na ulici a preto vám v tomto výhľade ukážem potenciálne nákupné príležitosti v blízkej budúcnosti.
img

Akcie kybernetické bezpečnosti: 5 tipů pro vaše portfolio

21.03.2022 Kvůli válce na Ukrajině vzrostly obavy z hackerských útoků. Informační válka a kybernetické útoky se totiž staly součástí moderního vedení boje. Například Izrael před pár dny čelil největšímu kyberútoku ve své historii. Hnutí Anonymous oznámilo vyhlásilo kybernetickou válku Rusku. Obavy panují i z útoků ze strany Ruska. S rostoucí digitalizací se tyto hrozby navíc v budoucnu budou spíše zvyšovat.
img

Long signál na akcie TeamViewer (TMV)

01.09.2021 TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.
img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Společnost Xiaomi v žebříčku Global 2000 časopisu Forbes

15.05.2020 Časopis Forbes zveřejnil žebříček Global 2000 pro rok 2020. Společnost Xiaomi Corporation zabývající se výrobou chytrých telefonů a inteligentního hardwaru propojeného prostřednictvím platformy Internet of Things, oznámila umístění na 384. pozici v žebříčku. Ve srovnání s minulým rokem si Xioami polepšilo o 42 příček.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Koronavirus se šíří, světové ekonomiky hlásí pokles. Inflace v eurozóně zrychluje

21.02.2020 Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová v pondělí uvedla, že nový koronavirus bude mít za následek pokles novozélandské ekonomiky v první polovině letošního roku, avšak ve druhé polovině roku očekává premiérka opětovné oživení.
img

Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu

14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
img

Nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020  Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti l...
img

Koronavirus se šíří, WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Británie opouští EU

31.01.2020 Ratingová agentura Fitch v pondělí potvrdila rating České republiky na stupni AA- a ponechala výhled ratingu na stabilní úrovni. Agentura očekává, že česká vláda bude pokračovat v relativně zdravé rozpočtové politice.
img

Koronavirus ohrožuje Čínu, akcie a ropa padají. ECB zahájila revizi své strategie

24.01.2020 Francouzský prezident Manuel Macron se dohodl se svým americkým protějškem Donaldem Trumpem na příměří ohledně daní, které by mělo trvat do konce roku. Macron novinářům sdělil, že obě země budou pokračovat v intenzivních rozhovorech.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

07.01.2020 V minulosti byl Netflix vítězem přechodu od klasické televize k streamovacím službám. Nyní se však Netflix musí potýkat s obrovskou konkurencí od společností Apple, Amazon a Walt Disney, které vstoupily na trh s vlastními streamingovými službami. Výsledky za 2. kvartál 2019 investory zklamaly. Cena akcií poté klesla o 10 % na téměř 250 USD.
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

11.12.2019 Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veškeré úsili pokles zastavit a ten pokračoval až do konce října. V posledních měsících se cena akcií mírně zotavila. Nastavený downtrend však opět nabírá na síle
img

Zasedání RBA a BoC bez překvapení. Obchodní dohoda mezi USA a Čínou možná až po prezidentských volbách

06.12.2019 Guvernér čínské centrální banky PBOC Yi Gang v pondělí uvedl, že ekonomický pokles v Číně bude trvat dlouhou dobu. Německou Sociálnědemokratickou stranu (SPD) nově povedou kritici současné velké koalice Saskia Eskenová a Norbert Walter-Borjans. Oba politici požadují po kancléřce Angely Merkelové změny v koaliční smlouvě, jinak hrozí koncem vlády. Index nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru v Číně pozitivně překvapil, když v listopadu zaznamenal růst na 51,8 bodu z 51,7 bodu v říjnu. Analytici naopak očekávali jeho pokles na 51,4 bodu. Jednalo se tak o čtvrtý růst tohoto indexu v řadě.
img

Podle guvernéra Lowa je velmi malá pravděpodobnost, že RBA zavede kvantitativní uvolňování. Nezaměstnanost v eurozóně se nachází nejníže od poloviny 2018

29.11.2019 Philip Lane z ECB v pondělí uvedl, že v případě potřeby mohou být upraveny všechny monetární nástroje banky. Podle bankéře bude ECB na dluhopisovém trhu aktivní po dlouhou dobu. Čínský vládní list Global Times informoval, že Čína a USA dosáhly ohledně první fáze obchodní dohody v zásadě širokého konsensu.
img

Fed pravděpodobně do konce roku ponechá úrokovou sazbu beze změny. U RBA analytici očekávají cut v únoru příštího roku

22.11.2019 Bundesbanka v pondělí informovala, že zpomalení německé ekonomiky bude trvat i ve 4Q. Podle německé centrální banky však není důvod se domnívat, že ekonomika upadne do recese.
img

RBNZ ponechala sazby beze změny, což nakoplo novozélandský dolar. Dva členové ČNB byly pro zvýšení sazeb

15.11.2019 V neděli se konaly ve Španělsku volby, ve kterých španělští socialisté (PSOE) oproti dubnovému hlasování ztratili v Kongresu tři poslance. Jejich potenciální koaliční partner, levicová strana Unidas Podemos (UP), ztratila sedm poslanců. Je tedy velice nepravděpodobné, že by mohla být sestavená nějaká koaliční většina a nelze vyloučit uspořádaní nových předčasných voleb.
img

IOT / USD – 6. 11. 2019

06.11.2019 IOT/USD zvyšuje zisky po třetí sobě jdoucí seanci, výhled je mírně býčí. Pár se obchodoval o 2,42% vyš na úrovni 0,28148 (0820 gmt) po uzavření o +0,67% v úterý. Technické ukazatele na denním grafu jsou mírně býčí. RSI je nyní nad 50 body a roste na výšší úrovně.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

06.11.2019 Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společnosti Apple. Obě společnosti dlouhou dobu bojují o toto prvenství. Microsoft byl nedávno zabodoval solidními čtvrtletními výsledky. Investoři byli velmi potěšeni nejnovějšími údaji a akcie byly schopny prorazit několikaměsíční konsolidaci směrem nahoru.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

05.11.2019  Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společno...
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

IOT / USD – Bitfinex: 31. 10. 2019

31.10.2019 IOT / USD se aktuálně obchoduje na vyšší úrovni, když se odrazil z minima na 0,2726 a aktuálně se drží na hodnotě 0,2740 v 08:10 GMT.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Video | Peníze | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Disciplína | Akciové indexy | Fitch | Equity | Inflace | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Monetární politika | Německo | Francie | Španělsko | Apple | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Spready | Interactive Brokers | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Ask | ADX | Transakce | Bankovní rada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CBOE | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | FOMC | Fed | Finanční trh | Fiskální politika | Futures | Hedge | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Koš | Kurz | Long | Lot | Low | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měnový pár | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Osobní příjem | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Split | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výnos | Wall Street | Warranty | ZEW index | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | NZD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Evropská ekonomika | Patria | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Deprese | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | IEA | London Stock Exchange | Euronext | RBNZ | Partners | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investovat | Swissquote | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Index strachu | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Brokers | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Černá labuť | Dolar | Druhy akcií | Ekonomický růst | Elektřina | Etoro | Eura | Exchange | Fio | Fiskální rok | Fondy | GDP | GfK | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | EBay | Jak vydělat | Komoditní | Koupit akcie | Krize eurozóny | Kurz akcie | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Neuronové sítě | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s nemovitostmi | Ocenění akcií | PayPal | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Shares | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ROIC | ZEW | ING | Benzín | DMA | Put | Buy | Cenové rozpětí | Current Ratio | Čistý dluh | EBITDA | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Prospekt | Provozní marže | Range | Roadshow | ROCE | ROE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | West Texas Intermediate (WTI) | Primární emise | Repo operace | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | QE | Světové ekonomiky | Kontrakt | Volby | Rozhovor | Know-how | IG Group | 1 milion | Burze | Traders | Aramco | Raymond James | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Charles Schwab | LPL Financial | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | Petr Koblic | Snižování sazeb | Black swan | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Otočení trendu | Energie | Earnings | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Příprava | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Americké trhy | Finanční poradenství | Forbes | Prezident ECB | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | České firmy | Xetra | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Dostatek hotovosti | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Akcie ropných společností | Propad | Vystoupení z EU | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Země OPEC | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Zahraniční investice | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Nízká volatilita | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Tradeweb | Bankéř | Poplatky | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ekonomická situace | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Krize | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | Index ekonomické nálady | HDP v eurozóně | Bitfinex | Raymond James Financial | ABN AMRO Bank | Spinning Top | ex | State Street Global Advisors | Bernstein Bank | Ruské akcie | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | René Remšík | Breakout Trader | Coinbase | Technologie blockchain | Jerome Powell | LYNX Trading | CBOE Global Markets | ETC | NEST | Robinhood | Krádež kryptoměn | Crypto | Jak fungují akcie | Tržní očekávání | Airbnb | Začít investovat | Saxo | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | PANW | Kartel OPEC | OPEC+ | Vývoj na finančních trzích | Profesionální investoři | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Šéf Fedu | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | IPO kalendář | Trh Start | USMCA | Dohoda USMCA | FKI | Obchodní investice | Signál na akcie | Intercontinental Exchange | IG | Zvýšení úrokové sazby | Dopady na ekonomiku | Česká firma | Společnost Apple | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Platformy pro obchodování | TradeWeb | Zvýšení sazeb | Primární nabídky akcií | Ekonomický poradce | Makroekonomická situace | Kvartální výsledky | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Primární veřejná nabídka | Růst cen ropy | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Akcie firmy | Odhad růstu ekonomiky | Sharpe ratio | NVDA | Nabídka akcií | iFX | Token | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Akcie týdne | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Kótování | Prosus | Saudi Aramco | Kjódó | Agentura Kjódó | Denní graf | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | TeamViewer | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Energetické firmy | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | MetLife | GOOGL | Akcie Splunk | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Naše akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Obchodní dohoda | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Prezident Donald Trump | Zpomalení německé ekonomiky | Ceny benzínu | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obchod s ropou | Larry Kudlow | Americký ministr obchodu | Obchodní příměří | Objem | Klíčová rizika | Ropný kartel OPEC | MSFT | IOT/USD | Trh práce | Obchodní dohody | Analýza dat | Inflace v říjnu | Alibaba Group | Šéf Fedu Jerome Powell | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Primární nabídky | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Global Markets | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Studie | 4G | Bilance | Index DOW | Generální ředitel | GM | Rozvoj umělé inteligence | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Amazon | Placebo | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | Hong Kong | INTC | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | Švýcarská ekonomika | Domácí poptávka | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | SMA | Wilbur Ross | Průmysl | ADP | Na burze | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Viceprezident ECB | Zdražování | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Zasedání FOMC | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Zavedení cel | Yahoo | Časopis Forbes | Internetový gigant | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Accor | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Automobil | AXA | Regulátoři | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Uber | Vstup na pražskou burzu | Ztráta | Počet investorů | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Kraft Heinz | Průmyslové podniky | Wirecard | Ziskovost | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Stephen Poloz | Společnost Sentix | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Míra inflace v eurozóně | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | T. Rowe Price | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Podnik | Ukazatele | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Spotřebitel | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Paypal Holdings | Google | Samsung | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Negativní dopad | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | Zlepšení | Dovednosti | Opouští EU | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Taleb | Capital Group | Zasedání RBNZ | Prodávající | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Indikátor RSI | Valuace | COVID-19 | Deutsche Telekom | Akcie Netflix (NFLX) | Sestupný trend | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | WP | Prudký pokles | Stav nouze | Profitovat | Další vývoj | Letectví | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Prudký pokles cen | Další pokles | Algoritmy | Koronavirová krize | Škoda | Domácnosti | Výrobce letadel | Růst | Signál | Potenciál | Izrael | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Rozvojová banka | Podíl na trhu | Údaje | Veřejný sektor | CIA | Tajné služby | Hackerský útok | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Úspory | AMC | CMC | Posílení | Zoom Video Communications | Cestování | Ryanair | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Růst výnosů | Rally na akciích | Turistika | Rekordní zisk | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Dluhy | Podezřelé transakce | T-Mobile | Operátor T-Mobile | Auta | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Global 2000 | Digitální revoluce | Moderna | Aktivity společnosti | Splunk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vedení společnosti | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Ropná krize | Rostoucí trend | Covid | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Ocenění | Americká společnost Apple | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Progres | DeFi | Akcie u LYNX | Blue Origin | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Monex | eMan | Virgin Galactic | Počet akcií | Coca-Cola | Rentabilita | Inspirace | Prezidentské volby v USA | Vývoj ceny akcie | iPhone | Defi | Solární energie | Palo Alto Networks | GPS | Praktické tipy | S&P Global Inc | GME | GameStop | Siemens | Deutsche Boerse | Lego | LEN | Coinbase Global | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Makléřská firma | Burzy v USA | Home office | Online prostředí | Růst ceny | VET | Zoom Video | Firma Boeing | Nejlepší čínské akcie | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie AMC | WallStreetBets | SWKS | Skyworks Solutions | Technologie společnosti | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Flow Traders | Iridium | Růstový trend | Robinhood Markets | Nový kapitál | Akcie Boeing | Terra | Akcie ropy v roce 2021 | CrowdStrike Holdings | CRWD | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Makléřské služby | GameStop akcie | Archegos Capital | Archegos | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Realitní fondy | Krypto trh | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Objednávky | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Pandemie COVID | Zvýšené riziko | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Meme akcie | ZS | Zscaler Inc | Zscaler | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Cena akcie AMC | Plány | Příležitosti | Eco | Graf akcie | CrowdStrike | Falcon | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | Technologie | Nabídky akcií | Plnění objednávek | Odraz ceny | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Odvětví | Delta mutace | Obrovské výnosy | VIAC | Hackeři | Prostor pro růst | Rozbor | Společnosti | Opatření | Dna | Okta | Akcie TeamViewer | TeamViewer (TMV) | TMV | Akcie TeamViewer (TMV) | Vodafone | LIFTIA | Smart kontrakty | Zdravotnictví | Obchodování s novou emisí | PancakeSwap | Primární úpis akcií | Společnost | Lockdowny | TIM | AVAX | Avalanche | | Miliardy USD | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Rainbow | Invaze na Ukrajinu | Konflikt na Ukrajině | Invaze | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Aktivity v Rusku | APP | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Crypto Eboy | Crypto Eboy - René Remšík | ArcelorMittal | CAKE | VeChain | Počet uživatelů | HARDWARIO | Firma HARDWARIO | Internet věcí (IoT) | Obor budoucnosti | Rozvoj firmy | Úspěšný rozvoj firmy | IoT | Alan Fabik | Společnost HARDWARIO | Národní rozvojová banka | Primární emise nových akcií
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Trading

Předchozí klíčová slova

Investujte na Forexu
Investujte zodpovědně
Invia
Invia Jaroslaw Czernek
INVISIO
Invxsler Trading
Invxsler Trading LTD
Inženýrské stavitelství
IOBE
IOER

Následující klíčová slova

IOTA
IOTA/USD
IOT/USD
IPCO
IPCO platforma
IPEF
Ipek Ozkardeskayaová
Ipex
Ipex Bank
iPhone
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít