Pondělí 11. prosinec 2023 02:39
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V5)
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei Vánoce

Klíčová slova - Federální rezervní systém

img

Prognózy Wall Street pro akciový trh v roce 2024

04.12.2023 „Wall Street se neshodne na vývoji akciových trhů v dalším roce, ovšem převažují optimistické hlasy, které vyhlížejí dosažení nových historických maxim,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 29. 11. 2023

29.11.2023 Pokud roste důvěra, že Federální rezervní systém začne brzy snižovat úrokové sazby, s největší pravděpodobností na jaře 2024, je situace u Evropské centrální banky poněkud odlišná. Prezidentka ECB Christine Lagardeová během svého úterního projevu naznačila, že centrální banka nebude se snižováním úrokových sazeb spěchat. Naopak je zde vysoká pravděpodobnost zvýšení sazeb kvůli vývoji inflace, což posouvá jednotnou měnu výše.
img

Kolaps trhu na kyber-pondělí (Cyber Monday): Co to znamená pro Wall Street?

28.11.2023 Na začátku týdne, po oslavách Díkuvzdání a uprostřed vánoční prodejní sezóny, vykázaly americké akciové trhy mírný pokles. Maloobchodníci lákali zákazníky nabídkami na kyber-pondělí, ale to nezabránilo tomu, aby se indexy dostaly do záporného teritoria.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 27. 11. 2023

27.11.2023 Podle předběžných odhadů PMI služeb ve Spojených státech vzrostl v listopadu na 50,80 bodu z 50,60 bodu v říjnu 2023, přičemž se očekával pokles na 50,5 bodu. Díky tomu zůstal kompozitní index obchodní aktivity na stejné úrovni, i když se očekávalo jeho snížení z 50,7 bodu na 50,6 bodu. Index zpracovatelského průmyslu však místo toho, aby zůstal beze změny, klesl z 50,0 bodů na 49,4 bodů. To naznačuje, že americký průmysl začíná přinejlepším stagnovat. Tento závěr naznačuje, že celková ekonomika postupně sklouzává do recese, které se zdálo být zabráněno. Ukazuje se, že hospodářský pokles začíná, ale o něco později, než se očekávalo. V podmínkách hospodářského poklesu začne Federální rezervní systém pravděpodobně stimulovat ekonomiku snižováním úrokových sazeb. Není tedy divu, že dolar opět klesá. Vzhledem k tomu, že dnešní ekonomický kalendář je zcela prázdný, může tento trend klidně pokračovat.
img

Analytici Wall Street a drobní investoři sdílejí optimistický sentiment ohledně cen zlata

27.11.2023 Minulý týden zlato několikrát překonalo hranici 2000 dolarů za unci. Dnes zlato otevřelo nad touto úrovní a nadále roste. Týdenní průzkum zlata naznačuje, že drobní investoři zůstávají stejně optimističtí jako dříve, přičemž většina analytiků se k jejich výhledu připojuje. Významná menšina však zastává neutrální postoj.
img

EUR/USD. PMI, Lagardeová a odolný dolar

24.11.2023 Pár EUR/USD nemůže určit směr svého pohybu. Býčí dynamika, vyvolaná zprávou o inflaci v USA, postupně slábne. Býci se nedokázali usadit nad úrovní rezistence 1,0950 (horní linie indikátoru Bollinger Bands na denním grafu). Následně iniciativu předvídatelně převzali medvědi. Ani jim se však nepodařilo předvést žádné působivé úspěchy. Lokální minimum bylo zaznamenáno na úrovni 1,0853.
img

Zvýšení sazeb Fedu – předvánoční dárek pro Wall Street

23.11.2023 Americké akciové indexy vykázaly ve středu růst, což vzbuzovalo optimismus vzhledem k předpokladu, že Federální rezervní systém možná dokončil cyklus zvyšování úrokových sazeb a ekonomika stále zůstává stabilní. Tento nárůst je také přičítán posilování spotřebitelských služeb, zdravotnictví a finančního sektoru.
img

BREAKING: Nálady UoM o něco silnější. Americká inflační očekávání vyšší, než se očekávalo 📊

22.11.2023 Americká inflační očekávání byla revidována výše, což signalizovalo, že Federální rezervní systém může mít ještě nějakou práci.
img

Cena bitcoinu zůstává beze změny

20.11.2023 Cena bitcoinu se minulý týden během sedmi dnů nezměnila a navzdory určité volatilitě v průběhu týdne vzrostla jen o 0,25 %. Kryptoměna začala minulý týden kolem 36 700 amerických dolarů, ale na začátku týdne klesla pod úroveň 35 000 dolarů, než uprostřed týdne zaznamenala nárůst na více než 37 400 dolarů. Cena se však ustálila na hodnotu, na které začala, a dnes ráno se na eToro obchoduje kolem 36 700 dolarů.
img

Scénáře dynamiky indexu amerického dolaru 16. listopadu 2023

16.11.2023 Pravděpodobnost, že Federální rezervní systém nezmění na prosincovém zasedání současné parametry úvěrové a měnové politiky, se podle údajů CME Group blíží 100 %.
img

Býčí jízda bitcoinu ještě neskončila, protože BTC může v blízké budoucnosti stoupnout až na 44 000 dolarů, tvrdí analytik

16.11.2023 Populární kryptoměnový analytik naznačil, že cena vlajkové kryptoměny Bitcoin (BTC) má stále prostor k růstu, a to navzdory nedávnému poklesu kryptoměny pod hranici 38 000 USD, když údaje o inflaci v USA zmírnily tlak na Federální rezervní systém.
img

Denní shrnutí: Wall Street po aukci 30letých dluhopisů vymazala zisky

09.11.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování mírným růstem, ale nyní se obchodují níže. S&P 500 a Dow Jones klesají o 0,4 %, Nasdaq se obchoduje o 0,3 % níže a Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o více než 1 %.
img

Analýza páru EUR/USD na 9. 11. 2023. Euro nemá pevnou půdu pod nohama.

09.11.2023 Měnový pár EUR/USD ve středu pracoval s linií klouzavého průměru, ale nepodařilo se mu ji překonat. Odrazil se a udržuje korekční trend. Včera jsme v zásadě nezaznamenali žádný zajímavý nebo silný pohyb. Volatilita byla opět slabá, makroekonomické pozadí slabé a fundamentální pozadí zcela chybělo. Ze zpráv byly důležité pouze údaje o maloobchodních tržbách v Evropské unii, které byly dle předpokladů pod prognózami, a to je asi tak vše. Také měl proběhnout projev šéfa Federálního rezervního systému Jerome Powella, ale ve svém projevu se nedotkl témat inflace ani měnové politiky. Obchodníci proto po celý den prostě neměli na co reagovat.
img

EUR/USD: Býci právě začali

06.11.2023 Minulý týden jsme upozornili na skutečnost, že divergence mezi americkým dolarovým indexem a TNOTEs by mohla potenciálně vyvinout tlak na americký dolar.
img

Vzestup zlata zpomalil, protože se zastavil růst sazeb a vzrostla ochota riskovat

06.11.2023 Světové trhy si včera v noci oddechly, když předseda Fedu Powell vyslal jasný signál, že Federální rezervní systém přestává zvyšovat sazby. Po neočekávaně nízkém indexu ISM ve výrobě, který byl toho dne zveřejněn, pomohlo Powellovo poselství zlepšit nálady na trzích, které v poslední době trápí geopolitické obavy, rychle rostoucí výnosy z amerických státních dluhopisů, jež s sebou nesou riziko hospodářského oslabení, a nevyrovnaná výsledková sezóna. Drahé kovy však na vyhlídky na ukončení růstu sazeb, které by pro ně byly za normálních okolností příznivým znamením, reagovaly poměrně nevýrazně. V tomto článku se podíváme blíž na to proč.
img

Graf dne - EURUSD (06.11.2023)

06.11.2023 Na začátku minulého týdne nic nenasvědčovalo změně klesajícího trendu kurzu EUR/USD. Euro bylo slabší než dolar. Poklesy podpořili i někteří členové ECB, kteří sdělili, že cyklus zvyšování úrokových sazeb ECB pravděpodobně skončil. Na rozdíl od potenciálního jediného zvýšení ze strany Fedu, které bylo na stole, se to promítlo do pokračování klesajícího trendu na EUR/USD.
img

Ranní shrnutí (06.11.2023)

06.11.2023 Výnosy amerických desetiletých dluhopisů mírně rostou a pohybují se kolem 4,580 %. Dolar mezitím zůstává mírně slabší, přičemž pokles se na většině hlavních měnových párů pohybuje v rozmezí 0,1-0,3 %.
img

Kdo bude novým králem forexu?

03.11.2023 Máme pokračovat? Tuto otázku podle Jeroma Powella vznesli členové FOMC během zasedání ve dnech 31. října – 1. listopadu. Zvýšení sazeb federálních fondů po dvou po sobě jdoucích pauzách je stále možné, ale pokrok v boji proti inflaci snižuje šance na obnovení cyklu měnových restrikcí. Trhy sázejí na jeho konec a aktivně prodávají americký dolar. Neschopnost medvědů na EUR/USD proniknout pod spodní hranici obchodního rozpětí 1,05-1,07 se stala známkou jejich slabosti a katalyzátorem nákupů.
img

Klíčové události 3. listopadu: fundamentální analýza pro začátečníky

03.11.2023 Pátek má dostatek makroekonomických událostí na aktivní den pro oba páry. Bohužel v posledních dnech bylo událostí dost, ale viděli jsme jen pohyby s průměrnou volatilitou v rámci plochého trendu. Byl by proto vcelku problém doufat, že se trh probudí a zformuje trend. Spojené státy nicméně zveřejní tři zásadní zprávy: nonfarm payrolls, nezaměstnanost a index ISM pro sektor služeb. Každá z těchto zpráv dokáže vyvolat silnou reakci. Pokud trh zareaguje na data pozitivně, mohl by se pár EUR/USD alespoň vymanit z plochého trendu. V opačném případě budeme prostě svědky nové etapy klesajícího pohybu v rámci flatu.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. listopadu. Analýza a jednoduché tipy pro začátečníky

02.11.2023 Pár GBP/USD v závěru třetího obchodního dne tohoto týdne znovu otestoval klíčovou úroveň 1,2107. Zajímavé je, že tato úroveň byla několikrát porušena, ale cena se vždy vrátila a usadila se nad ní. Pár nedokázal zahájit novou vzestupnou korekci, která by byla logická. Nedávná cenová aktivita v posledních týdnech ve výsledku čím dál víc připomíná obchodování do strany v určitém pásmu, běžně známé jako "flat" obchodování. Pár měl dnes příležitost zahájit nový korekční cyklus, protože makroekonomické údaje z USA byly slabší, než se očekávalo. Index ISM pro zpracovatelský průmysl se nečekaně propadl o 4 body a dostal se pod klíčovou úroveň 50. Zpráva ADP o zaměstnanosti navíc také nesplnila prognózy. Pouze zpráva JOLTs o počtu volných pracovních míst mírně předčila očekávání, takže se jednalo o dva negativní indikátory oproti jednomu pozitivnímu. Dolar měl šanci na pokles, ale trh ji nevyužil. Za zvláštní zmínku stojí fakt, že Federální rezervní systém ponechal úrokové sazby beze změny – jak se očekávalo.
img

Denní shrnutí: US100 vzrostl o 2 % - Fed a pokles ropy podporují býky

01.11.2023 Nálada na evropském trhu byla dnes převážně pozitivní. DAX uzavřel seanci téměř o 0,7 % výše, CAC40 si připsal více než 0,6 % a FTSE vzrostl o necelých 0,3 %.
img

Ranní okénko - Dnes zasedá Fed, sazby pravděpodobně nezvýší

01.11.2023 Trhy nedostávají pauzu, a i první listopadový den bude ve znamení ekonomických dat. Z Česka dorazí index nákupních manažerů ve výrobě, odpoledne ho doplní report o stavu státního rozpočtu za prvních deset měsíců letošního roku. Pro trhy důležitější ale bude večerní zasedání Fedu, kde americká centrální banka s největší pravděpodobností rozhodně o stabilitě sazeb.
img

Americký pre-market 31. 10.: Americký akciový trh pokračuje v postupném oživování

31.10.2023 Futures na americké akciové indexy otevřely v červených číslech, ale poté rychle kompenzovaly ztráty a pokračovaly ve vzestupném trendu pozorovaném v pondělí. Tento nárůst podpořily diskuse naznačující, že Federální rezervní systém by mohl na svém nadcházejícím zasedání oznámit konec cyklu zvyšování sazeb. Futures na index S&P 500 vzrostly o 0,2 %, zatímco technologický NASDAQ vzrostl o 0,4 %. Dluhopisy prudce vzrostly a výnosy klesly poté, co ministerstvo financí USA snížilo svůj odhad federálních půjček pro aktuální čtvrtletí s odkazem na vyšší než očekávané výnosy.
img

Záhada trhu: Proč růst technologických gigantů nezastaví pokles akcií?

30.10.2023 Zpráva amerického ministerstva obchodu naznačuje růst jádrové inflace, a to hlavně kvůli vyšším nákladům na bydlení. Vzhledem k předpokládaným škrtům ve výdajích na začátku roku 2024 ale většina odborníků očekává, že Federální rezervní systém úrokové sazby nezvýší, i když určitá rizika tu zůstávají.
img

Nikdo není nezničitelný

30.10.2023 V proměnlivém prostředí trhu s americkými vládními dluhopisy se musí Federální rezervní systém vypořádat s problémy, jako jsou kapitálová omezení primárních dealerů a rostoucí nerealizované ztráty. Tento článek se kriticky zamýšlí nad tím, jak se vyrovnat se současnými výzvami a vyznat se ve změnách finanční dynamiky, ale i nad možnými dalšími kroky.
img

Bitcoin, Ethereum a Dogecoin Rally před zasedáním Fedu 

30.10.2023 Hlavní kryptoměny prudce vzrostly díky rostoucímu optimismu kolem očekávaného schválení spotového burzovně obchodovaného fondu (ETF) na bitcoin ze strany regulačních orgánů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 27. října

27.10.2023 Další růst už je omezený, protože test úrovně 1,0554 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Zakrátko došlo k dalšímu testu, ale linie MACD vstoupila do překoupené oblasti a vyvolala tak signál k prodeji. Výsledkem byl pokles ceny o více než 30 pipů.
img

Co si vybrat: zlato nebo dluhopisy?

26.10.2023 Sentiment na trhu se zlatem se zlepšil. Kvůli rostoucí geopolitické nejistotě se poptávka po bezpečných aktivech dále zvýšila a ceny drahého kovu se vrátily na 2000 dolarů za unci.
img

Invesco: Ani vojenské konflikty nezmařily dlouhodobý růst akcií

25.10.2023 Historie se skládá z náročných období. Trhy zažily za více než 120 let dlouhý vzestup navzdory válkám, recesi, ropným šokům, politickým atentátům a mnohému dalšímu. Ačkoli válečné konflikty testují odhodlání investorů držet se svého investičního plánu, historie naznačuje, že tyto události dlouhodobý růst finančních trhů nezmařily. Prosíme investory, aby zachovali dlouhodobou perspektivu.
img

Fed už možná úrokové sazby nezvýší

19.10.2023 Nedávné zprávy z Blízkého východu šokovaly globální trhy a způsobily výrazný pokles akciových trhů po celém světě. To však nespustilo růst dolaru, ale naopak zvýšilo poptávku po zlatě.
img

Jestřábí komentáře Wallera táhnou EURUSD níže 📣

18.10.2023 Guvernér Waller se zabýval výhledem vývoje americké ekonomiky a jeho dopady na měnovou politiku. Vyzdvihl pozitivní ekonomické údaje z posledních měsíců, kdy byla zaznamenána silná ekonomická aktivita a výkonnost trhu práce. Vyjádřil však nejistotu ohledně toho, zda je současná měnová politika dostatečně restriktivní k dosažení 2% inflačního cíle FOMC. Waller představil dva potenciální scénáře: jeden, kdy se hospodářský růst zmírní a sladí se s inflačním cílem, a druhý, kdy by přetrvávající růst mohl ohrozit pokrok v inflaci. Zdůraznil, že je třeba pečlivě sledovat příchozí údaje, aby bylo možné určit vhodný směr měnové politiky.
img

Výhled pro drahé kovy: Stříbro podle průzkumu asociace LBMA překoná v roce 2024 zlato

18.10.2023 Podle výročního průzkumu Asociace londýnského trhu s drahými kovy (LBMA) účastníci konference uvedli, že zlato překoná trh drahých kovů. Některá pozorování a komentáře v průběhu konference však podpořily stříbro, hodnotí jeho cenovou dostupnost ve srovnání s jeho fundamentálními ukazateli.
img

Denní shrnutí: Pozitivní začátek nového obchodního týdne!

16.10.2023 Wall Street na začátku týdne roste díky prvním výsledkům společností a rostoucím nadějím na ukončení cyklu zvyšování sazeb.
img

Harker z Fedu uvedl, že současná úroveň úrokových sazeb je dostatečná 📌

16.10.2023 Prezident filadelfského Fedu Patrick Harker uvedl, že se domnívá, že Federální rezervní systém může udržet současné úrokové sazby, pokud nedojde k výraznému posunu v ekonomických údajích.
img

Joachim Nagel: "Sazby zvyšovat nebudeme"

16.10.2023 Pátek byl nakonec poměrně nudný den s velmi slabým zpravodajským pozadím. Oba nástroje nadále klesaly, což dle mého názoru není zcela logické, ale předpokládané vlny 2 nebo b mohou nabývat třívlnné podoby. Dokonce bych řekl, že by měly mít třívlnnou podobu. Počáteční vlny pro oba nástroje jsou velmi dlouhé, takže je nepravděpodobné, že uvidíme druhé vlny trvající týden a 200-300 bodů. Na základě toho očekávám, že oba nástroje příští týden porostou.
img

Přehled páru GBP/USD. 13. 10. 2023. Americká inflace a reakce trhu na ni vše zkomplikovaly

13.10.2023 Také měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek prudce a nečekaně propadl. Jak jsme již zmínili, příčina spočívá v americké inflaci. Přesněji řečeno, příčinou je samotný trh. Není jasné, proč trh najednou začal nakupovat dolary na základě zprávy, která podle všech parametrů odpovídá definici "neutrální". To však probereme podrobněji níže. Prozatím je třeba poznamenat, že cena se opět usadila pod hranicí klouzavého průměru a pokračování korekce směrem nahoru je nyní otázkou. Ani po týdnu růstu britské měny nepovažujeme současnou korekci za dostatečnou. Libra za poslední dva měsíce klesla o 1100 bodů, takže korekce o 280 bodů se zdá nepřesvědčivá. Raději bychom viděli další část korekce a věříme, že v blízké budoucnosti bude nový vzestup páru pravděpodobný.
img

Invesco: Válka mezi Izraelem a Hamásem přináší do popředí geopolitická rizika

12.10.2023 O víkendu Hamás překvapivě zaútočil na Izrael, zabil civilisty a vzal rukojmí, což se zdá být reakcí na připravovaný izraelsko-saúdský mírový plán. Izrael vyhlásil válku a zřejmě se připravuje na rozsáhlou invazi do Gazy. Součástí izraelsko-saúdské mírové dohody byla podmínka izraelských ústupků Palestincům. Zdá se, že v současné situaci k tomu pravděpodobně nedojde, což naznačuje, že mírová dohoda může být zmařena. Deník Wall Street Journal uvedl, že se na útoku Hamásu podílel Írán; pokud se tato informace potvrdí, hrozí, že do konfliktu budou zataženy další země.
img

Další členové FOMC vidí šanci na ukončení cyklu zvyšování sazeb! 📌

11.10.2023 Prezident atlantského Fedu Raphael Bostic se domnívá, že vzhledem k příznakům zpomalení ekonomiky není bezprostředně nutné dále zvyšovat úrokové sazby, a domnívá se, že současné sazby mohou dosáhnout 2% inflačního cíle Fedu. Na druhé straně guvernér Fedu Christopher Waller navrhuje, že centrální banka může sledovat vývoj sazeb, přičemž si všímá síly ekonomiky a očekává návrat inflace na cílovou úroveň. Oba vyjadřují důvěru v současný postoj Fedu, i když s mírně odlišným důrazem na okamžité kroky.
img

Průzkum analytiků společnosti Fidelity: Růst nákladů je zpět

11.10.2023 Navzdory více než ročnímu úsilí centrálních bank o zkrocení inflace ukazuje nejnovější průzkum, který pořádala společnost Fidelity International mezi svými analytiky, že tlak na pracovní náklady stále nepolevuje. Dobrou zprávou je, že většina analytiků nevěří, že vysoké úrokové sazby přivedou americkou ekonomiku do hluboké recese.
img

Americké akcie čeká technický růst do konce roku

11.10.2023 „Ve výsledku se schází vícero argumentů, spíše technické povahy, proč by měly trhy pokračovat v růstu letos i přes to, že ekonomický fundament tento růst plně nepodporuje,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Wall Street na rozcestí: jak by rozhodnutí Fedu mohla obrátit dluhopisový trh vzhůru nohama?

11.10.2023 Indexy na Wall Street pokračovaly v úterý v růstu, a to navzdory geopolitickému napětí na Blízkém východě. Stalo se tak díky vytrvalým komentářům Federálního rezervního systému USA, které omezovaly růst výnosů státních dluhopisů.
img

EUR/USD: Geopolitika a Federální rezervní systém

10.10.2023 Euro-dolarový pár zahájil nový obchodní týden v reakci na nárůst rizikového sentimentu poklesem směrem k úrovni č. 5. Do konce včerejšího dne však kupující EUR/USD získali zpět téměř všechny ztracené pozice. Dnes vzestupná dynamika pokračuje a pár testuje č. 6, navzdory přetrvávajícímu napětí na Blízkém východě. Obchodníci nebudou mít na výběr. Na jedné straně geopolitické faktory upřednostňují bezpečný dolar. Na druhou stranu opatrné komentáře Federálního rezervního systému vyvíjejí tlak na dolar před zveřejněním klíčových údajů o inflaci v USA. Po určitých výkyvech se misky vah naklonily ve prospěch kupujících v EUR/USD.
img

Přehled páru GBP/USD. 10. 10. Fed plánuje být v listopadu opatrný ohledně zpřísňování měnové politiky

10.10.2023 Měnový pár GBP/USD v pondělí rovněž pokračoval ve své korekci směrem nahoru, která je založena čistě na technických důvodech. Připomeňme (a na ilustraci výše je to dobře vidět), že britská libra již více než dva měsíce klesá a za tuto dobu přišla o zhruba 1000 bodů, což je poměrně výrazné. Po takovém poklesu je přirozeně nutná korekce směrem nahoru. Indikátor CCI třikrát vstoupil do přeprodané zóny, takže pohyb nahoru prostě musel začít, ale i v tomto případě se trh opozdil v korekci. Dolar nabízí skvělé vyhlídky růstu do konce roku, ale v blízké budoucnosti je nutná korekce.
img

Zpráva CFTC: Medvědí předpojatost (bias) vůči evropským měnám zůstává nedotčena. Přehled USD, EUR, GBP

10.10.2023 Dle zprávy CFTC, která vyšla v pátek, došlo k výrazným změnám v pozici měny. Několik komoditních měn, zejména ty orientované na čínské a asijské trhy, své pozice mírně vylepšily. Týká se to AUD a NZD. Evropské měny však zaznamenaly prudké výprodeje, které přispěly ke zvýšení celkové pozice USD o 5,3 miliardy na 8,7 miliardy. Pro USD je to nejsilnější výsledek za poslední rok.
img

Oslabí dolar brzy?

06.10.2023 Pokles výnosů zatím nezměnil trajektorii dolaru. K výraznému snížení intenzity dolaru musí výrazně poklesnout výnosy amerických dluhopisů.
img

Výhled společnosti Invesco na 4. čtvrtletí 2023

06.10.2023 Očekáváme, že globální ekonomika bude nadále zpomalovat, ale nedávné chování aktiv odpovídá tomu, co bychom očekávali při zrychlení. Proto zůstáváme opatrní a očekáváme u cyklických aktiv období konsolidace.
img

Testování stability zlata

05.10.2023 Soudě podle výnosové křivky amerických státních dluhopisů se americká ekonomika pravděpodobně blíží klíčovému okamžiku. Dlouhé pozice zrychlují růst.
img

US Open: Hlavní indexy bojují o směr po smíšených amerických datech 🔎

04.10.2023 Hlavní indexy Wall Street začaly den se zisky, když ve středu otevřely výše. To bylo přičítáno údajům naznačujícím ochlazování trhu práce a ústupu výnosů amerických státních dluhopisů z nedávných víceletých maxim, což posílilo důvěru investorů. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 0,12 %, S&P 500 otevřel o 0,08 % výše a Nasdaq Composite si při úvodním zvonění připsal 0,30 %.
img

Výkon bitcoinu v září 2023 byl jedním z nejsilnějších od roku 2012

04.10.2023 Navzdory poklesu rekordně vysokých úrokových sazeb ve Spojených státech, Evropě a Velké Británii byl Bitcoin v září relativně stabilní a přidal 4,7 %. Tímto tempem mince zaznamenala jeden z nejsilnějších výkonů od roku 2012 a 2016, kdy BTC vzrostl o 23,5 %, resp. 5,7 %.
img

Výhled zlata na čtvrté čtvrtletí a tento týden

02.10.2023 Minulý týden došlo k prudkému výprodeji zlata poté, co Federální rezervní systém ponechal úrokové sazby beze změny a potvrdil, že sazby zůstanou vysoké déle, než se očekávalo.
img

Odolnost, refinancování a riziko recese – investiční výhled Fidelity International na 4. čtvrtletí

02.10.2023 Trhy zatím prokázaly odolnost vůči hrozbě recese. Není však zdaleka jisté, že tomu tak bude i nadále. Poslední čtvrtletí bývá předzvěstí toho, co přinese rok následující. S ohledem na to Andrew McCaffery, globální CIO společnosti Fidelity International, nastiňuje tři témata, která budou provázet trhy na cestě do roku 2024.
img

US Open: Indexy se zastavily, protože USD stále posiluje

27.09.2023 Wall Street začala o něco výše a pozastavila tak celosvětový výprodej zaznamenaný v posledních dnech. Dolar však pokračuje ve svém vzestupném trendu, přičemž USD se dnes stává jednou z nejsilnějších měn mezi velkými ekonomikami. To ukazuje na pokračující trend, protože investoři nyní očekávají, že vyšší sazby budou přetrvávat po delší dobu. US500 je o 0,30 % vyšší, čímž se odrazil od klíčové úrovně podpory, zatímco US100 zaznamenává podobnou denní změnu. Výnosy amerických státních dluhopisů se mezitím stáhly ze svého nedávného maxima.
img

EUR/USD. Předběžný náhled týdne. Údaje o inflaci v eurozóně a základní index PCE

25.09.2023 Pár EUR/USD zakončil obchodní týden na 1,0645. Na týdenním grafu je další medvědí svíčka, desátá v řadě. Během posledních deseti týdnů se pár nacházel v rámci výrazného klesajícího trendu, uprostřed síly dolaru a oslabení eura. Hlavní události tohoto měsíce jsou za námi: Evropská centrální banka a Federální rezervní systém oznámily své verdikty a v Evropě a Spojených státech byla zveřejněna klíčová data o inflaci. Neznamená to však, že poslední zářijový týden bude nudný a bez informací. V pátek bude ve Spojených státech zveřejněna nejdůležitější zpráva o inflaci (cenový index PCE), což může vyvolat silné cenové turbulence na páru EUR/USD.
img

ECB čeká a doufá, zatímco Fed bere věci do svých rukou

25.09.2023 Po jednání centrálních bank můžeme vyvodit několik závěrů, z nichž některé nejsou tak zřejmé. Prvním závěrem je, že ob...
img

ECB čeká a doufá, zatímco Fed bere věci do svých rukou

25.09.2023 Po jednání centrálních bank můžeme vyvodit několik závěrů, z nichž některé nejsou tak zřejmé. Prvním závěrem je, že obě centrální banky se velmi přiblížily konci procesu zpřísňování měnové politiky. Jediným rozdílem je informační aura kolem každého z nich. Zatímco trhy očekávaly, že Federální rezervní systém uzavře svůj cyklus zpřísnění už nejméně půl roku, ne-li déle, nikdo nečekal, že Evropská centrální banka v září náhle ukončí svůj program zvyšování sazeb. Ve skutečnosti Fed stále zvyšuje sazby, zatímco ECB by mohla svůj cyklus dokončit v září.
img

Americký pre-market 22. 9.: Americký akciový trh se pohybuje poblíž týdenních minim

22.09.2023 Včera během pravidelné seance pokračovaly americké indexové futures v poklesu. Dnes se pohybují poblíž týdenních minim a nevykazují téměř žádný pohyb. Futures na S&P 500 posílily o 0,1 %, zatímco technický NASDAQ si připsal 0,2 %. Jak vidíme, investoři, zvykající si na delší dobu vyšších úrokových sazeb, váhají, zda znovu vstoupit na trh. Výnosy státních dluhopisů klesly poté, co sazba 10letých dluhopisů dosáhla 4,5 %, což je nejvíce od roku 2007.
img

Proč Bank of England ponechala úrokové sazby beze změny?

22.09.2023 Bank of England nečekaně ponechala úrokovou sazbu beze změny, poprvé za téměř dva roky. Dřívější prognózy předpokládaly zvýšení o 0,25 %, což by zvýšilo sazby z 5,25 % na 5,50 %. To se však nestalo.
img

Kam míří index S&P 500 na konci roku 2023? Proč by měl přesáhnout svou současnou hodnotu a proč naopak ne?

22.09.2023 Předpovídání budoucí výkonnosti indexu S&P 500 je samozřejmě ze své podstaty nejisté a existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit jeho vývoj.
img

Americký pre-market 21. 9.: Americký akciový trh po rozhodnutí Fedu prudce klesl

21.09.2023 Americké akciové futures během včerejší seance prudce klesly a dnes pokračovaly v sestupném trendu s výraznými ztrátami. Futures na S&P 500 klesly o 0,5 %, zatímco technický Nasdaq klesl o více než 0,7 %. Státní dluhopisy nadále klesaly, ale dolar posílil. Mezitím evropský index Stoxx 600 klesl o více než 1 %, přičemž všechny sektory byly v červených číslech.
img

USD/JPY bude čelit explozivní volatilitě, protože hrozí intervence BOJ

21.09.2023 Včera dostal dolar od Fedu jestřábí momentum a pár USD/JPY tak vzrostl na nové 10měsíční maximum 148,47, což výrazně zvyšuje riziko měnové intervence z Tokia. Obchodníci se nyní obávají, že japonské úřady by mohly bránit jen už zítra, zvláště pokud bude dále oslabovat vůči dolaru po holubičím rozhodnutí Bank of Japan. Pojďme se podívat, zda jsou tyto obavy oprávněné.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 21. září 2023

21.09.2023 Federální rezervní systém (Fed), resp. americká centrální banka, včera oznámil své rozhodnutí o úrokových sazbách. Nepřekvapilo. Měnové orgány ponechaly úrokové sazby beze změny. Co to znamená pro trh s kryptoměnami?
img

🔴 US100 se odráží ode dna

20.09.2023  Trh nedává velkou šanci na zvyšování sazeb. Na základě úrokových kontraktů trh nedává ani 1% šanci na zvýšení, zatímco konsenzus mezi analytiky jasně ukazuje na nezvýšení. Existuje tedy šance na nějaké překvapení?
img

Trhy čekají na zasedání FOMC

20.09.2023 Federální rezervní systém zakončí zářijové zasedání FOMC novým politickým prohlášením a rozhodnutím o úrokových sazbách, protože nástroj FedWatch CME zjevně předpokládá 99% šanci, že centrální banka ponechá sazby beze změny. Investoři také nahlédnou do myšlení členů Fedu.
img

Americký pre-market 20. 9. 2023: Rozhodnutí Fedu může podpořit zisky akciového trhu

20.09.2023 Americké akciové futures otevřely v zelených číslech a prodloužily své zisky ze včerejška. Tato rally je živena nadějemi, že Federální rezervní systém zůstane opatrný a nebude dále zpřísňovat úrokové sazby, což umožní ekonomice vyhnout se recesi v příštím roce, nebo ji alespoň oddálit. V tuto chvíli futures S&P 500 vzrostly o 0,2 %, zatímco technický NASDAQ vzrostl o 0,3 %. Výnosy amerických státních dluhopisů klesly poté, co v úterý zaznamenaly sazby pěti a desetiletých dluhopisů nejvyšších hodnot od roku 2007.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 20. září (americká seance)

20.09.2023 Další pokles už je omezený, protože dříve během dne byla otestována úroveň 1,2341, když linie MACD prudce klesala od nuly. Obchodníci také využili příležitost navýšit long pozice kolem měsíčních minim, takže po výrazném výprodeji došlo k růstu. Všechno teď závisí na zasedání FOMC, protože náznaky zvýšení úrokových sazeb a revize prognóz inflace směrem nahoru povedou k dalšímu poklesu libry. Na druhou stranu, holubičí postoj a náznaky dosažení vrcholných úrokových sazeb vyvolají růst páru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 20. září (americká seance)

20.09.2023 Úroveň 1,0680 byla dříve během dne otestována, právě když linie MACD začala klesat od nuly, což vyvolalo signál k prodeji. K poklesu ale nedošlo, což vedlo ke ztrátám.
img

Britská libra prudce klesla

20.09.2023 Britská libra se propadla v reakci na zprávu, že míra inflace ve Spojeném království nečekaně klesla na nejnižší úroveň za posledních 18 měsíců, což otevírá Bank of England možnost pozastavit nebo dokonce zastavit svou nejrychlejší sérii zvyšování úrokových sazeb za poslední tři desetiletí.
img

Zlato si i přes silný protivítr udržuje stabilitu

20.09.2023 Pokud se trh nevyvíjí tak, jak investoři očekávají, je větší pravděpodobnost, že se bude pohybovat opačným směrem. Tak nepříznivé vnější prostředí pro zlato už dlouho nebylo. Silná americká ekonomika uprostřed stagflace v Evropě dává zelenou posílení amerického dolaru. Mezitím se zdá, že nárůst výnosu 10letých státních dluhopisů na 16letá maxima naznačují, že by XAU/USD měl klesnout. Drahý kov si však drží své místo, což udává býčí tón.
img

Americké indexy klesají: Federální rezervní systém udržuje investory v napětí

20.09.2023 Fed plánuje zveřejnit svou ekonomickou prognózu včetně prognózy úrokových sazeb, inflace a ekonomického růstu, které by mohly vnést trochu světla do budoucího směřování měnové politiky.
img

Americký pre-market 19. 9. 2023

19.09.2023 Futures na americké akcie otevřely po včerejší klidné obchodní seanci s mírným růstem, futures na index S&P 500 vzrostly o 0,1 % a technologický NASDAQ vzrostl o 0,2 %. Výnosy amerických státních dluhopisů vzrostly, zatímco síla amerického dolaru oslabila. Ceny ropy se pohybují kolem 95 dolarů za barel a posilují evropské indexy. Síla akcií ropných společností vytáhla celý trh nahoru. Údaje o evropské inflaci povzbudily nálady na trhu, protože rostoucí ceny ropy dále zesilují inflační obavy.analytics650991684b120.jpg
img

EUR/USD: Zůstává pod tlakem

18.09.2023 Měnový pár EUR/USD se nadále obchoduje pod tlakem. Přestože ECB minulý týden oznámila nové zvýšení úrokových sazeb, euro nakonec vůči americkému dolaru reagovalo negativně.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 18. září 2023

18.09.2023 Robert Kiyosaki opět vychvaloval kryptoměny. Řekl, že představují "budoucnost". Fiat peníze oproti tomu označil za podvrh.
img

EUR/USD ustupuje, dolar roste na základě pozitivních ekonomických dat

15.09.2023 Na konci týdne se americkému dolaru podařil návrat na scénu a popostrčil zpět svůj evropský protějšek. Euro v reakci na rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) o úrokových sazbách výrazně oslabilo. Analytici však očekávají postupné oživení eura, které se v současnosti snaží dostat ze svých minim.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 15. 9. 2023

15.09.2023 O tom, že dolar je překoupený, není pochyb, ale problém je v tom, že ekonomické zprávy zabránily jakékoliv korekci. Veškeré naděje se tedy upínaly na zasedání Evropské centrální banky a nyní centrální banka zvýšila výpůjční náklady dohromady o 4,25procentního bodu na 4,5procentního bodu. Vše se stalo podle očekávání, ale dolar po oznámení vzrostl. Vše souvisí s obsahem oficiální tiskové zprávy, která téměř výslovně uvádí, že toto zvýšení sazeb je poslední. Prezidentka ECB Christine Lagardeová se během následné tiskové konference pokusila situaci poněkud zmírnit s tím, že další zvyšování sazeb je možné, ale pouze v případě rostoucí inflace. Toto prohlášení však doprovodila upozorněním, že banka si dává pauzu, aby vyhodnotila dopad již přijatých opatření. Jinými slovy, otázka úrokových sazeb bude zvažována až za tři měsíce a při současné dynamice inflace není pochyb o tom, že do té doby může dokonce klesnout pod současnou sazbu. Je tedy vysoká pravděpodobnost, že ECB může začít snižovat úrokové sazby na začátku roku 2024, zatímco Federální rezervní systém bude pokračovat ve zpřísňování měnové politiky.
img

Další krok správným směrem pro jádrovou inflaci v USA

14.09.2023 „Poslední zpráva o inflaci v USA obsahuje smíšené informace, ale zdá se, že jde o kroky tím správným směrem. Ceny ropy sice vyhnaly celkovou míru inflace na 3,7 %, to však převažuje nad tím, že významnější míra jádrové inflace klesla na nové minimum 4,3 %, s tím, jak se ochladil trh s nemovitostmi a pracovními místy.
img

Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 13. září? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky

13.09.2023 Ve středu nás čeká víc makroekonomických událostí než v pondělí a úterý. Začněme těmi méně významnými. EU zveřejní údaje o průmyslové výrobě. Nejedná se o nejdůležitější zprávu a reakce trhu na ni bude nejspíš slabá, nebo dokonce žádná. Velká Británie zveřejní zprávy o HDP a průmyslové výrobě. I ty ale považujeme za druhořadé. Obchodníky mnohem víc zajímají čtvrtletní než měsíční údaje o hospodářském růstu. Co se týká zprávy o průmyslové výrobě, ani ta není zdaleka nejdůležitější.
img

Zlato bude testováno

13.09.2023 Bez ohledu na to, jak silný je protivítr, zlato pokračuje v boji. Při pohledu na rychlý růst amerických státních dluhopisů a silnou pozici amerického dolaru by se dalo předpokládat, že se drahý kov bude obchodovat o 100–200 dolarů za unci levněji. Vysoká poptávka po fyzických aktivech však podporuje ceny. Býci v XAU/USD mají stále naději na další globální ekonomické zpomalení.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 13. 9. 2023

13.09.2023 Nárůst míry nezaměstnanosti ve Spojeném království ze 4,2 % na 4,3 % měl vliv na libru. Rozsah poklesu byl však čistě symbolický. Navíc na konci dne libra kompenzovala ztráty a vrátila se na hodnoty na začátku obchodního dne. Takže ve skutečnosti trh zprávy jednoduše ignoroval. A není pochyb o tom, že dnešní zpráva o průmyslové produkci, která se podle odhadů zpomalí z 0,7 % na 0,3 %, čeká stejný osud. Trh se zaměří na americká data CPI. A co víc, nebýt zítřejšího zasedání Evropské centrální banky, byla by to hlavní událost týdne. Zejména proto, že míra inflace pravděpodobně zrychlí z 3,2 % na 3,5 %. Existují dokonce další prognózy, které předpovídají zvýšení inflace na 3,6 %. Ale je vlastně jedno, jak moc inflace poroste. Už jen fakt, že poroste, může přesvědčit investory, že Federální rezervní systém příští týden opět zvýší úrokové sazby, což jednoznačně podpoří sílu dolaru a to podstatně.
img

Tesla a Wall Street jedou na vlně růstu: Proč se umělá inteligence stala klíčovým prvkem optimismu?

12.09.2023 Pro začátek udělal Morgan Stanley zásadní krok zvýšením hodnocení Tesly. Odborníci tvrdí, že superpočítač Tesly, Dojo, vyvinutý společností, by mohl výrazně zvýšit tržní hodnotu Tesly a přidat k její kapitalizaci téměř 600 miliard dolarů.
img

EUR/USD. Předběžný náhled týdne. Americká inflace a zasedání ECB.

11.09.2023 Pár EUR/USD vykazuje silný klesající trend již osm týdnů v řadě. V polovině srpna dosáhla cena ročního maxima 1,1276, poté obrátila kurz. Od té doby se týdenní svíčky v časovém rámci 1T neustále uzavíraly v záporných hodnotách. Pravidelné a rozsáhlé korekční pullbacky umožňují medvědům otevírat krátké pozice za příznivější ceny. Během osmi týdnů pár klesl o více než 550 pipů, přičemž nedávno testoval hranice úrovně 1,06.
img

EUR/USD: Dolar posiluje uprostřed rostoucích cen ropy a jestřábích očekáváních Fedu

08.09.2023 Pár euro/dolar nadále vykazuje medvědí sentiment a neustále rozvíjí klesající trend. Cena již šest týdnů po sobě aktivně klesá, ale na konci srpna se obchodníci ocitli v rozmezí čísla 8. Kupující zahájili protiútok směrem k úrovni 1,0960, ale tato blesková válka rychle selhala, protože se iniciativa přesunula zpět na prodejce. Díky zvýšenému risk-off sentimentu (s obavami, které se točí hlavně kolem čínské ekonomiky), medvědi aktualizovali tříměsíční cenové minimum a usadili se v rozmezí čísla 7. Mezitím dolar nadále nabírá na síle a umožňuje prodejcům páru prozkoumat nové cenové horizonty. Například včera se pokusili prolomit úroveň 1,0700 a provedli něco jako průzkum. Úroveň čísla 6 se však ukázala jako tvrdý oříšek, alespoň včerejší klesající "blitzkrieg" úspěšně selhal.
img

Federální rezervní systém je rozdělený na dva tábory

08.09.2023 Jednotná evropská měna, stejně jako britská libra, dokázala vykompenzovat sérii ztrát vzniklých o den dříve. Prohlášení politiků Fedu znovu připomnělo, že výbor se stále více rozděluje na dva tábory, jedni obhajují zachování sazeb beze změny, zatímco jiní prosazují další zvyšování sazeb v boji proti vysoké inflaci.
img

Dolar v nejistotě, EUR/USD zůstává medvědí

08.09.2023 Přichází čas, kdy končí nejsilnější trend. To ale neplatí pro americký dolar. V roce 2021 posílil kvůli očekáváným zpřísněním měnové politiky ze strany Federálního rezervního systému a v roce 2022 kvůli jeho implementaci. V roce 2023 investoři očekávali prolomení trendu v USD indexu. Zpočátku šlo všechno podle plánu. V létě však došlo k obratu o 180 stupňů, což bylo pro hedgové fondy skutečným překvapením. Prodávají americkou měnu na krátko a přicházejí o peníze.
img

Proč mohou komodity v éře stagflace zazářit

08.09.2023 Náš nejnovější COT report se věnuje pozicím, které hedgeové fondy a další spekulanti drželi ve futures na komodity, cizí měny a dluhopisy, a jejich změnám v týdnu končícím úterkem 29. srpna. Tedy v týdnu, kdy trhy začaly reagovat na údaje svědčící o tom, že se trh práce v USA rozvolňuje a důvěra spotřebitelů klesá. Tato reakce byla do značné míry pozitivní a je z ní patrná afinita k riziku. Za přístupem typu „špatné zprávy potěší“ stojí spekulace, že teď už musí Federální rezervní systém brzy ukončit svou kampaň agresivního zpřísňování. Ceny komodit vystřelily vzhůru a posílení je patrné ve všech sektorech, nejvíce u drahých kovů.
img

Apple zpomaluje S&P a Nasdaq, žádosti o podporu v nezaměstnanosti ovlivňují ceny na trhu

08.09.2023 Apple, ikona technologického průmyslu, opět upoutal pozornost investorů a analytiků. Tentokrát se objevily obavy z možného omezení výroby iPhonů v Číně. A trh to jako vždy nenechal bez povšimnutí. Omamná vůně zisku táhla pozornost i k dohodě mezi McDonald's a Wells Fargo, ale čipový index zároveň mířil dolů. Dnes si povíme o klíčových událostech na trhu, které z něj dělají skutečně dynamickou podívanou. Apple, globální technologický gigant, se ocitl v centru aféry, když vyšlo najevo, že Čína plánuje zakázat používání iPhonů ve státních organizacích a na úřadech.
img

Aktuální prognóza pro GBP/USD na 7. 9. 2023

07.09.2023 Až do zahájení americké seance se libra držela na místě, a dokonce se pokusila vykázat určitý růst. Začala však ztrácet půdu pod nohama. Navíc nebyly vydány žádné zprávy, které by mohly pohnout trhem. Zdá se tedy, že máme co do činění se stabilním vzestupným trendem amerického dolaru. Zdá se, že investoři jsou přesvědčeni, že Federální rezervní systém bude provádět aktivnější politiku než Evropská centrální banka, a to navzdory skutečnosti, že několik představitelů Fedu prohlásilo, že na nadcházejícím zasedání není důvod zvyšovat úrokové sazby. Zároveň i další představitelé Fedu říkají, že nebylo třeba okamžitě jednat, protože inflace již dokázala nepříjemně překvapit.
img

Euro by mohlo dlouhodobě směřovat dolů

07.09.2023 Euro zahájilo nový týden s určitou negativní trakcí. Už v předchozích článcích jsem vás upozorňoval na prohlášení některých členů Rady guvernérů Evropské centrální banky, která se omezovala na jednoduchou myšlenku – jestřábí rétorika slábne a ECB se chystá ukončit proces zpřísňování měnové politiky. Pokles poptávky po euru je tedy vcelku přirozený.
img

Ohledně zasedání ECB v září panuje mnoho otázek

05.09.2023 Někteří evropští politici nedávno vyjádřili optimismus ohledně budoucnosti inflace v eurozóně. Euro nicméně stále prodlužuje svou slabost kvůli vysoké pravděpodobnosti, že Federální rezervní systém bude pokračovat ve své jestřábí měnové politice. Hlavní ekonom Evropské centrální banky Philip Lane včera opatrně vyjádřil optimistický pohled na inflaci, když uvedl, že zpomalení růstu cen zboží a služeb je vítané a primární tlak bude nadále slábnout. V rozhovoru označil rok 2023 za "vrchol druhého kola", protože efekty předchozích zvýšení nadále ovlivňují ekonomiku. "Celková inflace je na 5,3 %, což je vysoká úroveň," řekl Lane. "Pokud jde o hledání signálů hybnosti a signálů o změně směru, zdůraznil bych skutečnost, že došlo k určitému uvolnění jádrové inflace, což je dlouho očekávaná událost."
img

Globální finanční trhy rostou: Federální rezervní systém a čínské stimuly ženou akcie a komodity nahoru

05.09.2023 Globální akcie dnes radostně stoupají a odrážejí tak růst futures indexu S&P 500 o 0,2–0,3 %. Tento pozitivní sentiment se přenáší i na komoditní trhy, kde na pozadí oslabujících dolarových vlajek roste ropa a zlato.
img

Bitva o růst amerického dolaru: dopad Fedu na DXY

04.09.2023 Tento týden se americký dolar snaží posílit a jeho pohyb úzce souvisí s očekáváním americké centrální banky. Jaké faktory tedy ovlivňují DXY a jaká rozhodnutí Fedu by mohla ovlivnit jeho další pohyb?
img

Ekonomika USA vstoupila do období silného hospodářského růstu

04.09.2023 Minulý týden zveřejnil Bureau of Economic Analysis (BEA) index osobních spotřebních výdajů (PCE) za červenec 2023. Zpráva obsahuje nejnovější údaje o inflaci a je preferovaným měřítkem pro Federální rezervní systém. Bureau of Economic Analysis shromažďuje a poskytuje údaje o spotřebitelských výdajích, osobních příjmech a výdajích.
img

Druhá vlna inflace je za rohem

04.09.2023 „Tažení centrálních bank v utahování monetárních politik se míjí požadovaným účinkem a ekonomiky jsou příliš rozpálené. Inflace se může vrátit,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

US Open: Wall Street bojuje o směr poté, co byla zveřejněna pracovní data!

01.09.2023 Americké indexy dnes otevřely mírně výše, protože trhy sázejí na to, že konec cyklu zvyšování sazeb je za námi. Tento týden byl obzvláště důležitý, protože několik makroekonomických zpráv naznačovalo, že zaostávající trh práce začíná slábnout. V polovině týdne zpráva o volných pracovních místech ukázala náhlý pokles dostupných pozic a dnes ve 13:30 BST jsme obdrželi další balíček pracovních údajů. To ukázalo, že míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla nad prognózy na 3,8 %. Skutečná zpráva naznačovala malý výpadek v nezemědělských i soukromých mzdách. Údaje o růstu mezd byly meziročně mírně nižší, než se očekávalo, a to 4,3 %.
img

EURUSD maže zisky po zveřejnění reportů ISM a NFP! 🔍

01.09.2023 Tento týden byl obzvláště důležitý, protože několik makroekonomických publikací začalo ukazovat oslabení trhu práce v USA. V polovině týdne report o volných pracovních místech ukázal na zhoršení situace. Dnes ve 14:30 jsme se dočkali dalšího balíčku údajů z trhu práce, který ukázal, že míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla nad odhady na 3,8 %. Aktuální zpráva naznačila mírné zlepšení jak v oblasti nezemědělských, tak soukromých mezd. Údaje o růstu mezd byly mírně nižší, než se očekávalo, a to růst o 4,3 % meziročně.
img

Premarket v USA 1. září: Americký akciový trh se připravuje na klíčové údaje

01.09.2023 Futures na americké akciové indexy vykazují zisky. Futures na index S&P 500 posílily o 0,2 %, zatímco hi-tech index NASDAQ si připsal 0,3 %. Většina obchodníků ale před klíčovými údaji o zaměstnanosti v USA zaujala vyčkávací postoj. Výnosy státních dluhopisů zůstávají beze změny stejně jako kurz amerického dolaru.
img

Bitcoin a kryptoměny jsou připraveny na poslední vzestup před recesí v USA

31.08.2023 Ve složitém tanci globálních financí se stále více prolínají tradiční ekonomické ukazatele a rostoucí trh s bitcoiny a kryptoměnami. Nedávné makroekonomické údaje z USA naznačují ochlazení ekonomiky, což by mohlo mít hluboké důsledky pro Bitcoin a další kryptoměny.
img

Zlato roste uprostřed chabých amerických údajů

30.08.2023 Investoři tradičně považují zlato za zajištění proti inflaci. Není to však inflace, která řídí kotace XAU/USD, ale recese. Na jaře cenný kov sebevědomě stoupal k historickým maximům díky očekávání blížícího se poklesu americké ekonomiky. Stabilní trh práce a pozitivní makroekonomické ukazatele však naznačovaly měkké přistání. To vedlo v průběhu léta ke kolapsu ceny zlata. S blížícím se podzimem se ochlazování ekonomiky opět promítá do jeho vzestupu.
img

Ropa nebude mávat bílou vlajkou

30.08.2023 Ropa uzavřela v červených číslech již druhý týden v řadě kvůli obavám ohledně globální poptávky. Čína, od níž se očekávalo, že bude v roce 2023 tvořit třetinu světového růstu poptávky po ropě, nepříjemně překvapila. Její ekonomika se zotavuje mnohem pomaleji, než se očekávalo, a monetární expanze vede k oslabení jüanu a úniku kapitálu z finančních trhů země. Brent byl pod tlakem, ale býci zatím neplánují mávat bílou vlajkou.
img

BREAKING: Fed Dallas ukazuje na další oslabení!

28.08.2023 Výroba počítačů a elektronických produktů čelí výzvám, jako jsou vysoké úrokové sazby, narušení dodavatelského řetězce a nedostatek pracovních sil, což vede ke snížení růstu. Sektor naléhá na Federální rezervní systém, aby přehodnotil svou strategii úrokových sazeb. Navzdory výzvám některé oblasti, jako je automobilový průmysl, ukázaly sílu.
img

Překvapí Powell v Jackson Hole❓

22.08.2023 Tento týden od čtvrtka 24. srpna do soboty 26. srpna se bude konat každoroční sympozium o hospodářské politice v Jackson Hole, které pořádá Federální rezervní systém. Tato událost je vždy pozorně sledována, protože v minulosti byla využívána k naznačení významných změn v politice. Hlavním tématem letošního sympozia v Jackson Hole jsou "Strukturální změny v globální ekonomice". Ačkoli na akci vystoupí řada centrálních bankéřů a ekonomů, trhy čekají především na páteční projev předsedy Fedu Powella.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | USD/MXN | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Elliott | Robert Kiyosaki | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | Advance | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | B/E | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Broker | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | Býčí trh (bull market) | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Daytrading | Dealer | Demo účet | Derivát | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | Durace | ECB | ECB (European Central Bank) | ECN | EMA | Easing | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | Exotická měna | Exponenciální klouzavý průměr | FINMA | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Federal Fund Rate | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Flat | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | Gap | Grafy | High | High Yield | Hlava a ramena | Hlavní měna | Hodnota Pipu | Holubice | IFO index | International Monetary Fund | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indexový fond | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial margin (počáteční záloha/marže) | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Market Maker | Risk | Marže | Medvědí trh (Bear market) | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NIKKEI Index | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Obchodování s deriváty | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Outside Bar | P/E | Parita | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Podílový fond | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Profit Target | Prémie | Pákový efekt | Přeprodané/překoupené ceny | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Restriktivní politika | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rollover (převedení) | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Slippage | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spot Market | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swiss | Take Profit | Pokladniční poukázky | Technical analysis | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Opční trhy | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warranty | Yield | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Rollover | Makroekonomická data | Market Color | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | London Stock Exchange | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | Crash Proof | Euro Pacific | Peter Schiff | Burzovní makléř | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Partners | DailyFX | ForexLive | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | WSM | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Finanční analytici | Swissquote | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | Měnový index | LYNX | Index strachu | Poziční obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | FXTM | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | Raiffeisenbank | Akciové indikátory | Aktivum | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Théta | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie online | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena bitcoinu | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Bohatý táta, chudý táta | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Break Even | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena dolaru | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Conference Board | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | DAX 30 | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dnešní události | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Engulfing | ETF fondy | Etoro | EUR USD | Eura | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forex obchodování | Forex.com | Forexu | Frank | Frank kurz | FxOpen | FXstreet.cz | GBPCHF | GDP | GfK | GFT | Graf | Graf EURUSD | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota britské libry | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční strategie fondů | Zlaťáky | Investing | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak obchodovat forex | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Komoditní trh | Korporátní dluhopisy | Krátkodobé investice | Krize eurozóny | Krize v Řecku | Kurz amerického dolaru | Kurz dolarů | Kurz dollaru | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz franku | Kurz GBP | Kurz jüanu | Kurz kanadského dolaru | Kurz libry | Kurz USD | Kurzy | Volná pracovní místa | Libra | Libra šterlinků | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnové kurzy | Měnový kurz | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | MSCI index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup komodit | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online obchodování | Oslabení měny | Osobní finance | Pád dolaru | PayPal | Pepperstone | Pips | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej dolaru | Prodej zlata | Prognóza | Pšenice | Recenze | Reuters | Risk On | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | S čím obchodovat | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie nákupu | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Světové měny | SWIFT | Švédská koruna kurz | Švédsko ekonomika | Švícarský frank | Švýcarské banky | Švýcarský frank bankovky | Švýcarský frank kurz | Švýcarský frank měna | Tapering | Termínované vklady | Transakční náklady | Trh cenných papírů | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen zlata | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj rublu | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | World Systems Market | World Systems Market inc | WSM facebook | WSM robot | WSM robot.com | WTI | xTrade | xTrade Brokers | Zajištěné fondy | Zajištěné fondy České spořitelny | Zásoby ropy ve světě | Zavedení eura | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zlato akcie | Zlato investiční cena kurzy | Zlato na burze | Zlato step | Zlato to je in | Zlato v minci | Zlatý dolar | Znak dolar | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | Finanční nástroj | CNBC | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | Indikátor ekonomického růstu | EIA | ING | Trading Central | Benzín | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | WSP | Buy | Cenové rozpětí | Cílová cena | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Junk bonds | Komunální dluhopisy | Kupónový výnos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | Peněžní trhy | Pevná úroková sazba | Průměrování | Přeprodání | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Španělsko - burza | Štěpení cenných papírů (split) | Švýcarsko - burza | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Vláda ČR | Výnos do splatnosti | Využití kapacit | YTM (výnos do splatnosti) | Zew Survey Index | Žádosti o pracovní podpory | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WGC | Štěpení cenného papíru | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Tržby | Zadluženost vlastního jmění (debt ratio) | Zaměstnanost | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Bailout | Investiční téma | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Broker (makléř) | Komise | Kontrakt | Double top | Pip value | Initial Margin | Překoupeno | Volby | Pivot Pointy | Rozhovor | Úspěšný investor | Futures trhy | Genesis | Genesis trading | Cukr | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Trading Academy | Ekonomický kolaps | Foreign exchange market | Global forex | Graf EUR/USD | Investment | Traders | Válka měn | Zlatý standart | U.S. Bank Wealth Management | Aramco | Capital Economics | Markit | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Rabobank | Jefferies | PrimStock | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | KPMG | LPL Financial | CNOOC | RBC Capital Markets | Scotiabank | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Westpac | CME Group | Caterpillar | ANZ | Sentix | Guvernér centrální banky | Nordea | Nomura Securities | BMO Capital Markets | Investing.com | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | NATO | Ole Hansen | Americká mincovna | BNY Mellon | Moody's Analytics | Standard Chartered | RBC Capital | EPFR Global | Dai-ichi Life Research Institute | Destatis | Washington Post | Technické indikátory | Sója | Hospodářské vyhlídky | Reálný obchodní účet | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | Index Fedu | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Světová měna | Fundamentální výhled | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Fedspeak | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Finanční gramotnost | XAG/USD | MarketWatch | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Spot FX | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Commitments of Traders (COT) | Globální trhy | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Společná evropská měna | Prezident Fedu | Příležitosti na trzích | Finanční stabilita | Fundamentální informace | Earnings | Tržní nálada | Sentiment trhu | Výprodej na Wall Street | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Investiční stratégové | Pro tradery | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Implikovaná volatilita | Přehled | Klid | Hillary Clintonová | Jádrový index | Kč/USD | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | UBS Wealth Management | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Ministři financí eurozóny | Svatý grál | Úřad pro energetické informace (EIA) | Fundamentální faktory | Kolísání trhu | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měn | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Broker Trust | Kolísání směnných kurzů | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | Forexoví obchodníci | Index asijsko-pacifických akcií | Supporty a rezistence | Pokles libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Výsledek referenda | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Index IBEX | Akcie amerických bank | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Globální finanční trhy | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Americké burzy | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Vystoupení z EU | Bělorusko | Světové akciové trhy | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Status bezpečného přístavu | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Představitelé centrální banky | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Hospodářský růst USA | Výzkumná společnost | Bezpečné dluhopisy | Vývoj na akciových trzích | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Bankovní gigant | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Tradiční měny | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Finanční poradce | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Neutrální výhled | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | Credit Suisse Group | Měny na forexu | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Obchodování na newyorské burze | Globální krize | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Držení akcií | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Aktivní investování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Dosahovat zisku | Vyhlídky eurozóny | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | U.S. Bank | Obchodování dolaru | Záchranný fond | Bankovní krize | Průzkum | Začínající obchodník | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Dolar vůči jenu | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Oslabení jüanu | FTSE MIB | FCA | Světové trhy | Zprávy a události | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Britské referendum | Manažeři fondů | Ministři financí EU | Výnosy | Shazování peněz z vrtulníku | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Dukascopy Bank | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Měnové krize | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Odliv kapitálu | Indická rupie | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Měnové stimuly | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Indexy PMI | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | xStation | ČTK | Guvernéři centrálních bank | Mini loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Investování v zahraničí | Tisková konference Fedu | Výkyvy na finančních trzích | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Ekonomická nálada v eurozóně | Globální ekonomický výhled | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Mercedes | eTrader | Pantheon Macroeconomics | Globtrex | JPMorgan Chase & Co. | CME FedWatch | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bridgewater | ex | DoubleLine Capital | Jeffrey Gundlach | Dluhopisový král | Purple Trading | Mizuho | MUFG | Nejvyšší výnosy | Pokles kurzu eura | Chase Investment Counsel | Tržní kapitalizace společnosti | Bridgewater Associates | CIBC | Alokace aktiv | Silicon Valley Bank | Sell in May and go away | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Cena palladia | Citi Research | Makroekonomické zprávy | Bureau of Economic Analysis | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | BHS | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Quant | World Gold Council | LBMA | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Výhled pro zlato | Návratnost investic | Coinbase | BitMEX | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | MT4 Supreme Edition | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Investování do kryptoměn | Trade Financial | Technologie blockchain | Ziskové akcie | BTC/USD | ETH/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Altcoin | Investiční nástroj | Rebalancování indexů | Burzovní trhy | Kraken | Crown | LTC | ETH | ETC | XRP | deVere Group | Ray Dalio | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Trh s bitcoiny | Index S&P/ASX 200 | Panevropský index STOXX 600 | Hard fork | Inteligentní investor | Binance | Růst bitcoinu | Masivní výprodeje | Robinhood | Litecoin (LTC) | Estee Lauder | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Krypto aktiva | Lithium | Bitcoinová bublina | Intradenní obchodní strategie | Ceny lithia | Rakuten | Výhled eura | Dobrý obchodník | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | TRON | Investorský sentiment | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wedbush Securities | Inverzní výnosová křivka | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Portfolio manažeři | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | EOS | Bitcoiny | Propad kapitálu | Objem obchodů na burzách | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Kurzy měnových párů | Posilování dolaru | Podíl eura | Obchodní bariéry | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Obchodovat forex | Globální růst | Globální hospodářský růst | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Schwab | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Banka Jefferies | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Geopolitika | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | FTSE 250 | Short signál | Ether | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | TradeCentrum | Americký dolarový index | Finanční války | Manažer fondu | Profesionální obchodník | Akcie GE | Nové peníze | Těžba OPEC | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Ropná rally | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | BAML | Kompozitní index | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Pipy | Mileniálové | Reakce trhu | Crypto trader | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Slabost dolaru | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Obchodní signál | Největší kryptoměna | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Akciové trhy v Asii | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Globální akciový index | Jiné měny | Růst zisků | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Nezávislost centrální banky | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Německé akcie | Oživení akcií | Bloomberg Economics | Jednotná měna | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Globální index | Španělský IBEX | Kongres USA | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Heiken Ashi | Růst dolaru | Budoucnost Bitcoinu | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Poptávka po americkém dolaru | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Silný frank | Australské akcie | Vysoké zisky | Analytici z Wall Street | Finanční operace | Makroekonomické statistiky | Slabší euro | Dluhopisy s vysokým výnosem | Evropské dluhopisy | Ekonomické varování | Index Option | Velké riziko | Makroekonomické strategie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | MetaTrader Supreme Edition | Německé banky | Vysoký výnos | Investment Counsel | Silný trh | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Volatilní obchodování | Evropský regulátor | Rekordní růst | Období vysoké volatility | Norská centrální banka | Začínající obchodníci | Zájem investorů | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Drobní obchodníci | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Rozdílové smlouvy | Gainesville Coins | Statistický úřad | UBS Global Wealth Management | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | ECB a monetární politika | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování Price Action | Nasdaq100 | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | GDPNow | Sójové boby | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Vyšší mzdy | Stav americké ekonomiky | Ztráty dolaru | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Finanční svět | Nabídka akcií | Investice firem | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Růst cen zlata | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | Prezidentka ECB | CoinShares | Záporné sazby | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Rozhodnutí centrálních bank | Obchodní pásmo | STAR | Býčí výhled | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | GBTC | FedWatch Tool | Výprodeje na akciovém trhu | Pokles dolaru | Ripple Labs | Ziskové obchody | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Akcie automobilky | Americké futures | Globální akciové indexy | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Poměr zlato/stříbro | Likvidita na trhu | Konglomerát | Bohatí | Oživení ekonomiky | AMZN | Dánské banky | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | CFD na akcie | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Kristalina Georgievová | Kupci zlata | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | FRS | Růst mezd | Tisk peněz | Tiering | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Deficit rozpočtu | Hospodářská recese | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | MT5 Supreme Edition | Natixis Investment Managers | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Dot plot | Novozélandská centrální banka | Overbalance | LPR | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Obchodní praktiky | Centrální banka Nového Zélandu | Nejnovější výsledky | Bublina na trhu | Bublina na trhu s nemovitostmi | Pohyb měnových párů | Klesající úrokové sazby | Energetické firmy | ESG | Ceny palladia | Investujte do akcií | CFRA Research | Obchodování EUR/USD | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Pohled na zlato | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Geopolitické riziko | Ochrana před inflací | Obchodní dohoda | Zlaté ETF | Zerohedge | Kakao | Ceny kakaa | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Stav trhu práce | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Sestavování portfolia | Měnový systém | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Výše investice | Hospodářské krize | McKinsey | Světové akciové indexy | US30 | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Michal Dvořák | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Tomáš Lébl | AXA ČR a SR | IOT | Patterny | Ekonom ING | Obrovské množství peněz | LNG | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Debetní bublina | Data z USA | Rijád | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Zpomalování ekonomiky | RPSN | XTZ | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylka | Průměrná hodnota | Analýza dat | Statistické údaje | Histogram | Inflace v říjnu | Proroctví | Hluboká recese | Vyšší volatilita | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Supreme Edition | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Růst průmyslové výroby | Příliv zahraničního kapitálu | Předseda představenstva | Recese v Evropě | Americký dolar dnes | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Zasedání ČNB | USA recese | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Kurz eura vůči dolaru | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Parlamentní volby | Martin Krištoff | CFDWorld | Výroba počítačů | Applied Materials | Pfizer | Výrobce léků | USA a Čína | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Royal Mail | Konfederace britského průmyslu (CBI) | CBI | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Procyklické měny | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | United Auto Workers | Generální ředitel | Poskytovatelé úvěrů | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Příliv investic | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Citadel | Citadel LLC | Fixed income | Kapitálové požadavky | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nakupovat zlato | Buy-and-Hold | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | USDT | dApps | Technologie blockchainu | PoW | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Hongkongské akcie | Trendová linie | Záhada | INTC | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Premarket | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Oblast rezistence | Oblast supportu | Dlužníci | Inflační cíle | FT | Evropští investoři | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Dluhopisoví investoři | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | Nezaměstnanost v eurozóně | Poptávka po úvěrech | Technické rezistence | Vlk z Wall Street | Konkurenti | Velká krize | Financovat | Poziční obchodník | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Ed Yardeni | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Eva Miklášová | Poslanecká sněmovna | Zakázky německého průmyslu | Růst eurozóny | PLN | Na burze | Drahý kov | Neinvestovat | Deficit zahraničního obchodu | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Digitální měna centrální banky | Impuls | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | ABC | AIA | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Pokles amerických akcií | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Čtyřhodinový graf | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Nejobchodovanější měny | Federal Open Market Committee | Euro/Americký dolar | European Central Bank | Klíčový support | Poptávka centrálních bank | Zdražování | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Nízká inflace | Ceteris paribus | Sociální sítě | Problémy | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Člen bankovní rady | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Reverzní vzor | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Konzervativci | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kontrakty | Brewin Dolphin | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Ford Motor | UTC | AbbVie | Centrální banky USA | Amgen | Nissan Motor | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Míra | Jaderné elektrárny | PMI z Německa | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Německý PMI | Edward Moya | Nálada v USA | STOXX50 | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Premiér Boris Johnson | Geely | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Dolar roste | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Globální likvidita | AXA | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Optimismus investorů | FedEx | xStation5 | Nejziskovější | Investice do S&P 500 | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | NASDAQ: MSFT | Snap Inc | AT&T | NYSE: DIS | Disney | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Pojistka proti inflaci | Růst mezd v USA | Bydlení | Oživení inflace | Uber | Údaje z Číny | Ztráta | Nejlepší akcie | BREAKING | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Roční růst | ACEA | Předsevzetí | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | WIG20 | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | Investiční ředitel | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Slabý ekonomický růst | Růst hrubého domácího produktu | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Američtí vojáci | Hospodaření | Údaje ministerstva | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Růst poptávky | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Pracovní trh | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | Američané | Návratnost | Commodity index | Netflix | Inovace | CFRA | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Americké dolary | Evropská inflace | Washington | Daimler | Schodek zahraničního obchodu | Schodek zahraničního obchodu USA | Rizika na Blízkém východě | Výprodeje akcií | Analytik skupiny AXA | Analýza společnosti | Hlavní rizika | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | Velké trhy | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Čínský HDP | Von der Leyenová | Zpomalující ekonomika | Hýbat trhy | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Hodnota investic | Ifo | Experti | Dramatické dopady | Výhled Fidelity International | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Spotřební koš | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Iniciativa | Podnik | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Týden na trhu | Fork | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Americké ministerstvo financí | SAP | Federální vláda | Výroba v eurozóně | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Cenové tlaky | Velikost ztráty | Valuace akcií | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Zájem o dolar | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Allianz Global Investors | Zamyšlení | Britské podniky | Akcie HP Inc | Akcie HP | Cyklus růstu | Banka Morgan Stanley | Krach | Komunikace | Prezidentka Christine Lagardeová | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Davos | Čínské indexy | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Vlastní digitální měny | Standard Chartered Bank | Google | Samsung | Obchodní vztahy | Nálada v Evropě | Anglie | Skotsko | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Souhrnný indikátor | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Ratingová agentura Fitch | Reakce investorů | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Blue-chip | Coronavirus | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Coronavirus řádící v Asii | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Dedolarizace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Analytik skupiny | IHNED | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Čínské burzy | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Raiffeisenbank a.s. | Panika kolem koronaviru | FIAT | Zpomalení růstu | Moudro | Konzistentní zisky | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Daň z příjmu | Fond Quant | Pesimismus | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | S3 Partners | Hlavní úrokové sazby | ETH/BTC | Výrazné ztráty | BP | Optimismus na trzích | Maloobchodní tržby v EU | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Casper | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Falešný signál | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Růst britské ekonomiky | Digitální peníze | Bluford Putnam | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dolarové páry | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | Uživatelé kryptoměn | Lednová inflace | Galapagos | Akcie AbbVie | Americká inflace | Indikátor RSI | Technický indikátor | Inflace v lednu | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Portál FXstreet.cz | Britské měny | Kukuřice | Čínské stimuly | Pokračování poklesu | TWTR | Akcie společnosti Apple | Kingsview Investment Management | Paul Nolte | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Index nových objednávek | Největší švýcarské banky | Směřování trhů | Americký PMI | Nejvýraznější ztráty | Statistické údaje z USA | Údaje z USA | Globální indexy | FedWatch | Craig Erlam | Dopad koronaviru | Noviny | Krize v eurozóně | Obavy z pandemie | Guggenheim Partners | Spekulativní pozice | Šíření onemocnění | Ekonomické recese | Největší ztráty | Intradenní volatilita | Panika na trzích | Index nákupních manažerů ve výrobě | Data PMI | Šéfka ECB | Šířící se koronavirus | Commonwealth Bank of Australia | Výskyt koronaviru | AXA ČR | Čínské banky | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Pokles prodeje | Tovární objednávky v USA | Hospodářská politika | Nová data | Šok | Snížení těžby | Ceny nafty | Mzda | DoubleLine | Guru | Výkyvy | Změny trendu | Australské burzy | Příležitost k nákupu | Gita Gopinathová | Inflace v únoru | Míra inflace v únoru | Nástroje měnové politiky | Změna sazeb | Pohyb Bitcoinu | WP | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Restrikce | Amín Násir | Zásoby ropy v USA | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Opatření ECB | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Vlna výprodejů | Euro včera | Program nákupu aktiv | Nifty 50 | Extrémní strach | Stav nouze | Bankovky | Mince | Zrychlené nákupy | Nákupy státních dluhopisů | Federální rezervní banka v New Yorku | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Shenzhen Composite | Tencent | MSCI China | Medvědí trend | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Index výrobní aktivity | Americká seance | Evropské země | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Úsilí centrálních bank | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Největší propad | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Situace kolem koronaviru | Oznámení firmy | Posílení ekonomiky | Zastavení šíření viru | Šíření viru | Likvidní měny | Vysoce likvidní | Vysoce likvidní měny | Stimul | New York Times | Inflace v EU | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Nákupy vládních dluhopisů | Prostor k růstu | Algoritmus fondu | Algoritmus fondu Quant | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Mike Pence | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | EPFR | Ekonomický rozvoj | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie se opakuje | Historie | Potenciální změny | Počet nakažených | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Větší podniky | Vládní podpory | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Prodeje domů | Přední český ekonom | Český ekonom | Ekonom Pavel Kohout | Spoluzakladatel fondu Quant | Příležitosti k nákupu | Lukáš Foral | Milton Friedman | Investiční strategie fondu Quant | Tvůrce algoritmu investičního fondu | Tvůrce algoritmu | Dlouhodobá investiční strategie | Trhy nadhodnocené | Nakupovat za nízké ceny | Krize způsobená koronavirem | Další pokles | Nordea Markets | Algoritmy | Koronavirová krize | Unilever | Komentátor | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kongres | Index ISM | Index ISM ve službách | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Fundament | Posílení amerického dolaru | Prohlášení politiků | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Dramatický dopad | Japonský ministr financí | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Udržení inflace | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Index podnikatelské aktivity | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Riziko dalšího poklesu | Vnímání rizika | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Bankovní systém USA | Peněžní zásoby | Záchranný balíček | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Kevin McCarthy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Globální šíření koronaviru | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Banka JPMorgan | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony USD | Biliony | Býčí potenciál | Potenciál | Bankovní asociace | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Finanční prostředí | Boj s koronavirem | Allianz | Německý statistický úřad | Americký investor | Ceny elektřiny | Karanténa | Výkonnost indexu | Vlna poklesu | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Izrael | Riziko inflace | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | VW | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Index DXY | Jaderné války | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Alibaba Group | Švédská vláda | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Poptávka po dolarové likviditě | Nezaměstnanost v USA | Americké žádostí o podporu | Letecká společnost | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výprodej ropy | Špatná data | Vláda USA | Vláda Spojených států | Africké země | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | Týdenní nárůst | Dlužník | Ekonomické škody | AOL | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Omyl | Ropný průmysl | Nakupovat státní dluhopisy | Německá průmyslová produkce | Společnost Saxo Bank | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | Masové propouštění | Velké americké banky | Hluboké recese | CDC | Ekonomické oživení | Znárodnění | Nejsilnější růst | Nárůst nezaměstnanosti | Rutina | Životní styl | Eso v rukávu | Pákistán | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Nejvyšší soud USA | Nejvyšší soud | Celková inflace | Výpadky | FANG | Trh dluhopisů | Emitenti | IMF | Více peněz | Postoj investorů | Inflace v březnu | Long signál na akcie | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Investoři z Wall Street | Vedoucí představitelé | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | BMO | AMC | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Jeffrey Halley | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Larry Hu | Vládnoucí strana | Investiční manažer | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Poradenské společnosti | Nákup ropy | USD za barel | CFD na ropu | CMC | Cena americké ropy | SaxoStrats | Červnový kontrakt | Global Wealth Management | Americké produkce | Trade | S&P500 | ESPN | Tlak medvědů | Spotřeba ropy | Kontrakty na ropu | Producenti ropy | Průměrný výnos | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Americký ropný institut | Ropný institut | Poptávka po pohonných hmotách | Debata | PMI ve službách | Investiční tituly | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Překoupené signály | Swingové minimum | NY FED | Největší propady | Náklady na obsluhu dluhu | Kristina Hooper | Nové zakázky | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Období volatility | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Bitcoin dnes | Superpočítač | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Základní úroková sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Náklady na financování | Shell | Společnost Shell | Ropa roste | Spotřebitelské výdaje v USA | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Anthony Fauci | Čistá ztráta | Robert Holzmann | Biofarmaceutické společnosti | Blízký východ | UBS Global | Fondy obchodované na burze | Pasivní investice | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Federal Reserve | Nákupy dluhopisů ECB | Soud | Poměr PE | Maloobchodní tržby v eurozóně | Úvěry a hypotéky | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | HashRate | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Obchodní přebytek | Minimalizovat ztráty | Rekordní zisk | Hugo | Justice | Regulační orgány | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Bilance aktiv | Historicky nejnižší | Výnosy na dluhopisech | Snižování cen | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Pokles dovozů | Propad průmyslové výroby | Zveřejněné údaje | Akcie a dluhopisy | Hrozba stagflace | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Psychologické hladiny | Průmyslové kovy | Omezení investic | Karl Schamotta | Dominance bitcoinu | Burza Binance | Link | Hlavní kryptoměny | Merck KGaA | Merck | RBI | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Hlavní trendy | Dnešní výsledky | Postoj k riziku | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Konsorcium | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Ekonomická aktivita v USA | Manažerka | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Rizikové investování | Fiskální a měnové stimuly | Advance Auto Parts | Manažeři | GSK | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Velký růst | Růst BTC | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Falešný průraz | Americká média | Pokles k supportu | Renault | PMI v eurozóně | Australská vláda | Akcie v Hongkongu | Pokračování rally | The Wolf of Wall Street | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investment management | Proti trendu | Vládní pomoc | Tisknout peníze | Kia | Mondelez | JDE | Akcie mateřské společnosti | Unie | ČR | EU50 | Měsíční průzkum | Tempo růstu HDP | Překoupené zóny | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Nissan | Automobilka Renault | Japonské maloobchodní tržby | Průraz | Nové úvěry | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Stimulační plán | Výrobní PMI | Dluh USA | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | CBO | PEPP | Britské firmy | Kommersant | Špatné zprávy | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Americké statistiky | Býčí trend | Rumunský lei | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | MongoDB | Rozhodnutí soudu | Společnost BP | Pokračování růstu | OCBC | Saúdskoarabský ministr energetiky | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Index Nasdaq Composite | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Největší světová ekonomika | Období krize | Medvědí potenciál | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | GlaxoSmithKline | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Úvěrové podmínky | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Otevření obchodu | Sentiment na trhu | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Dlouhodobá výkonnost | Infekce Covid | Changpeng Zhao | Cardano | Banka JP Morgan | Poptávka po ETF | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Druhá vlna | Sam Stovall | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Ministryně hospodářství | Příjmy a výdaje | Velké investice | Sankce proti Rusku | ONS | Ziskové marže | Podmínky ve výrobě | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Šéf banky | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Nákupy přes internet | MAM | Prostor pro další růst | Izraelský premiér | Sony | Marko Kolanovic | Ceny výrobců v USA | Fundamentální pozadí | Generace Z | Nový trend | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | KLM | ChainLink | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | Kolaps | Květnový růst | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Očekáváná událost | Američtí politici | Verizon Communications | Malé zisky | Krátkodobé výnosy | Kolísání cen | Technologické společnosti | Společnost Twitter | PlanB | Reálná hodnota | Akcie v eurozóně | Společnost XTB | Salesforce.com | Akcie Salesforce | Znovuotevření ekonomiky | MSCI Asia Pacific | Akcie těžařů | Hecla Mining | Životní úroveň | Status rezervní měny | Progres | Forward guidance | Americké vládní dluhopisy | Nálada amerických spotřebitelů | Silný trend | Plynárenské společnosti | DeFi | Staking | Korelace s akciemi | Klesající dominance | Vepřové maso | Nárůst volatility | Dolarový pár | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nikl | Obchodní divize | Největší firmy | Světové rezervní měny | Zastavení růstu | Odhad růstu HDP | Síla akcií | Překvapivý růst | Strach a chamtivost | Komplexní analýzy | Důvěra | Správci fondů | Obnovení růstu | Caixin | Index výroby | Hugo Boss | Situace na americkém trhu práce | Philip Lane | Výzkumy | Analytici Fidelity International | Tempo růstu průmyslové výroby | Objem dovozu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Růst měny | Smíšený signál | Slábnoucí dolar | Vztahy mezi Čínou a USA | Damoklův meč | Určování trendu | Hyundai Motor | Akcie Hyundai | Akcie Hyundai Motor | Možné zisky | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Lepší výsledky | Zpomalování inflace | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Prezidentské volby USA | BHP Group | Počty nakažených | Podhodnocený | Capital Com | Capital.com | Wedbush | Online nakupování | Marks & Spencer | Hnojiva | Match Group | Pokles tržeb | Trh s futures | Počet akcií | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Symposium v Jackson Hole | Růst důvěry | Světová rezervní měna | Globální pandemie | Pohyby dolaru | Marc Chandler | Zvýšení daní | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Analýza ceny | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index | Venezuela | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | SPAC | IT společnosti | Klimatické změny | Delta Airlines | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Geely Automobile Holdings | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Kyriakos Mitsotakis | Transparentnost | Signál ke vstupu | Zdanění | Pumpování peněz | Obchodování s ropou | Cansino Biologics | Američtí investoři | Prognóza Fedu | TSLA | Nvidia | Akvizice Arm Holdings | Qualcomm | Sazba hypoték | Japonské ministerstvo financí | Změny v ekonomice | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Carmen Reinhartová | Bloomberg Intelligence | Novozélandská ekonomika | Inditex | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Ekonomické dopady pandemie | Arabica | Rozdělení akcií | Technický signál | Unity | Elektromobily | Politici | Americký trh s bydlením | Diverzifikovat | Jacinda Ardernová | Zlaté rezervy centrálních bank | Rezervy centrálních bank | Investiční prostředí | Biden | Prezidentská debata | Adobe Inc. | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Rozhodnutí FED | Fiskální pomoc | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Pokles spotřebitelských cen | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Šéf centrální banky | Poptávka po akciích | Bloomberg Barclays | NextEra | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | AEX | Negativní úrokové sazby | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Americký ekonom | Klíčový okamžik | Epidemiologická situace | Embargo | Množství peněz | Jitan Solanki | Růst zlata | Dílčí indexy | BNB | Defi | Volby USA | Dopady na trhy | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Solární energie | FSLR | First Solar | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Čínská aktiva | Reálný HDP | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Futures na ropu | Saxo Bank Steen Jakobsen | Bed Bath & Beyond | Vlny koronaviru | SAP AG | XOM | MMM | Aave | Bankovní úvěry | Dluhový trh | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Fond Fidelity | Pokles EUR/USD | Joseph Biden | Reakce zlata | Výsledky voleb | Itochu | Sumitomo | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | Nové zprávy | Zájem o riziko | Oživení čínské ekonomiky | PDD | Průmysl v eurozóně | Číst grafy | Týdenní tržní výhled | Palo Alto Networks | Farfetch | Letecká doprava | QCOM | Hlavní kryptoměna | Jens Spahn | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Cena Ripple | ARK36 | Růst amerického HDP | Svíčkové patterny | S&P Global Inc | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Rovnováha na trhu | Proražení | Životní prostředí | Enphase Energy | NextEra Energy | CD Projekt | Cenový skok | Synthetix | Akcie společnosti Walt Disney | Futures na DAX | Siemens | Deutsche Post | Změny úrokových sazeb | Alexion Pharmaceuticals | TABAK | Alexion | Program QE | H&M | Analytik Commerzbank | Očkování | Cointelegraph | Rozpočtové deficity | Zadlužování | Lael Brainardová | Zajištění proti riziku | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace viru | Ceny aktiv | Spotřebitelská nálada v USA | Futures na ropu WTI | AAL | Plný úvazek | Částečný úvazek | Růst průmyslové produkce | Cenné papíry a burzy | Index DE30 | Centrální bankéř | Stimulační balíček | Nálada investorů | Dow Jones a S&P 500 | Zlepšení ekonomického výhledu | Emise dluhopisů | Scott Minerd | P2P | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Atraktivita zlata | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Zvýšení těžby | Proražení rezistence | Sentiment v eurozóně | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Investiční manažeři | David Rosenberg | Rosenberg Research | Oživení amerického trhu práce | Společnost Tesla | Silné oživení | Růst průmyslu | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Dopad na akcie | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Nové restrikce | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Fiskální impuls | Independent Advisor Alliance | Chris Zaccarelli | Tempo hospodářského růstu | CARA | MJ | ACT | Měsíční data | Futures na indexy | Indexy na Wall Street | UAL | MSCI ACWI | Situace na trhu | Aligator | Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Etsy | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | DAX (DE30) | Nárůst ceny | Intradenní pohyby | Express | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Klíčové faktory | J&J | Cenové výkyvy | Problémy s likviditou | Výrobní aktivity | ROI | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | Hecla | Jen Psakiová | Vypuknutí pandemie | Index FTSE MIB | Historická výkonnost | Everett Millman | Mincovny | Dnešní seance | Růst ceny Bitcoinu | Rozvolnění | Finanční výsledky | Dynamický růst | Dialog | MIB | Nákup bitcoinu | Daňové zvýhodnění | Humana | Finanční výkonnost | Ark Invest | Objem akcií | Poptávka po stříbře | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | FTX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Zinek | Kov | Futures na stříbro | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Nedostatečné dodávky | Den prezidentů | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Růst produktivity | Futures na Wall Street | Volatilita kryptoměny | Hedgové fondy | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Akcie Air France-KLM | CVS Health | CVS | Předpověď akcií | Odliv peněz | Rizika a příležitosti | Přísná měnová politika | Rostoucí výnosy | Zásoby plynu | Manufacturing PMI | Třetí vlna | Falešné signály | MXN | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Čisté krátké pozice | Index Nasdaq (US100) | Sentiment investorů | Cenové turbulence | Trendy komodit | Více obchodů | Golden Cross | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | Terra | Nárůst výnosů | Oživování ekonomiky | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Oživení americké ekonomiky | Silný růst | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Pandemie covidu-19 | Analýza EUR/USD | Fidelity | Průzkum analytiků | Velké ztráty | Výrazný růst | Silná inflace | Těžby kryptoměn | Zákon zakazující kryptoměny | Digitální majetek | Míra inflace v EU | Holubičí tón | Chainlink (LINK) | Decentraland | Americký výrobní sektor | Hodnotové akcie | Quadruple witching | Ropné futures | Síla amerického dolaru | Ministerstvo financí USA | Nárůst sazeb | Přeprodané zóny | Tržní pohyb | xStation 5 | Provedení pokynu | ViacomCBS | Discovery | Výhled Saxo Bank | Pohyb ceny | Míra úspor | LMT | Expanze HDP | Nejvyšší růst | ISM ve službách | CoinGecko | Předpověď kurzu | Předpověď kurzu libry | Trend GBP | GBP k USD | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Electricite de France | Rezervy zlata | Prodej kryptoměn | Data o inflaci | Prudký růst cen | Klíčové centrální banky | Advanced Micro Devices | AMD | Dostupná data | Akcie Goldman Sachs | COIN | Ark | Krypto trh | Vstupní náklady | AA | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Bullish Engulfing | Ceny surovin | Předpovědi ceny | Ceny ETH | LME | Henrique Tomé | 3M (MMM.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Raytheon Technologies | AMD.US | MMM.US | RTX.US | HSBC Holdings | Rostoucí ceny | Směřování trhu | Cenový pohyb | Objednávky | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | DOGE | Dluhový strop | Investiční poptávka | Větší korekce | Zpráva amerického ministerstva práce | Futures na americké indexy | Boční trend | Přeprodané oblasti | Chris Weston | Hodnocení současné situace | Situace v eurozóně | JAP225 | Nikkei 225 (JAP225) | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | Saxo Group | Shiba Inu | Otevření ekonomik | Růst cen v USA | Meziroční růst cen | Indická centrální banka | Populární značky | Cenové akce | Cenové úrovně | Pandemie COVID | Pád bitcoinu | Hlavní indikátor | Jádrová inflace v eurozóně | Hladiny supportu | Pandemické nákupy dluhopisů | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | Ochota riskovat | Obavy z inflace | Sentiment spotřebitelů | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | Cena Cardana | Výpadky proudu | Zisk před zdaněním | Akcie Airbusu | PCE index | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Náhled na trh | Návrat poptávky | Ceny benzínu v USA | Průměrné ceny benzínu v USA | Průměrné ceny benzínu | Politická rizika | První zvýšení sazeb | Akcie Deutsche Bank (DBK) | ANZ Research | Nadnárodní společnosti | KOL | Zajištění proti inflaci | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Světové kryptoměny | Trend klesající | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Dlouhodobý support | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zajišťování | Akcie technologických firem | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Jednotné měny | Ghana | Tržní prostředí | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Taper | Alligator | McDonald's | Schůzce FOMC | Změny ceny | Nové prognózy | Cyklus zvyšování sazeb | Nový cyklus | Tennessee | Dolar dnes | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Obchodování na trhu | Vyšší úroveň | Obrovský potenciál | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Trh dnes | Společnosti Netflix | Aristoteles | Paradox | Výhled globálního růstu | StoneX | Výhled na letošní rok | Specialista na online obchodování | Obchodování a investice | Online obchodování a investice | Počet nezaměstnaných | Dopady pandemie covidu-19 | Krizové situace | Inflace v eurozóně v červnu | Cenové stability | Technologie | Americký výrobce | Údaje Eurostatu | Zajištění zisků | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Ekonomický šok | Růst společnosti | Obchodní aplikace | Dolarový index (USDIDX) | Očekávaná data | Síla dolaru | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Spojené arabské emiráty | Pohyb dolaru | Hliník | Analytici JPMorgan | Koncentrace | Egypt | Energetický regulátor | Očekávání zisku | Vyhlašování makroekonomických dat | Spotové ceny | UST | Cenový rekord | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Včerejší seance | Míra inflace v USA | USA inflace | JAR | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | Sentiment University of Michigan | Americký trh | Verizon Communications Inc. | AI | COST | Procter & Gamble Company | CAT | Starbucks Corporation | Intel Corporation | Applied Materials | Zotavování světové ekonomiky | FIXED | Chování velkých hráčů | Recese americké ekonomiky | Současný trend | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Nedostatek potravin | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Přístup k měnové politice | BHP | Divize | Flexibilita | Načasování | Boom | Otevřené pozice | Xbox | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Příjmy z reklamy | Bilion | Klíčové společnosti | Guidance | Růst v Číně | University of Michigan | Štěstí | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Ministerstvo spravedlnosti | Vyhlídky ekonomiky | HICP | Technické znalosti | Vnější prostředí | Chování | Vnímání | Ovlivňování | Slabost americké ekonomiky | Růst výrobních cen | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Zvýšení rezerv | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Projekce | Ethereum Improvement Proposal | EIP | Úvěry na bydlení | Akcie ViacomCBS | Paramount | Trh práce v USA | Technické obchodní strategie | Ideální strategie | Seriózní řízení rizik | Historické trendy | Budoucí pohyby měnového páru | Budoucí pohyby | Obchodování svíčkových patternů | Pattern Bullish Engulfing | Poziční obchodní strategie | Poziční tradeři | Menší cenové výkyvy | Obchodní úspěch | Dlouhodobý obchodní úspěch | Nejoblíbenější strategie | Čínští výrobci | Zajišťovny | Psychologické úrovně | Logistické problémy | Důležité zprávy | Richard Clarida | Místopředseda Fedu | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Index Sentix | Makroekonom | Vratislav Zámiš | SHIB | Cena kryptoměny | Index Russell | Asijské země | Spotové ceny ropy | Německý výrobce | Pozitivní korelace | Akcie Home Depot | Home Depot | Prostor pro růst | Velké instituce | Richemont | Tokeny | Medián | Zápis Fedu | Očekávaná inflace | SPOT | Výrobní inflace | Začátečník | Kansas City | Esther Georgeová | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Regulace technologického sektoru | Index ASX | ASX | Indexy v Číně | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Proočkovanost | Vlna pandemie | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Prodej zlatých slitků | Exinity | Jihoafrická republika | Bloomberg News | Společnosti | Protocol | Robert Kaplan | Prezident Fedu v Dallasu | Národní měny | Neúspěch | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Rivian | Vrcholy | Dna | The Times | Britské burzy | Guvernér rakouské centrální banky | Evergrande | Výběr daní | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Uhlí | Royal Bank of Canada | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Non-fungible token | Honeywell International | 3M Company | Indexy amerického akciového trhu | Siemens Healthineers | Měnový pár AUD/NZD | TIPS | Ceny plynu | Hospodářský růst v eurozóně | Althea Spinozzi | OANDA Edward Moya | Konfederace | Evropský index | Analytici Goldman Sachs | Index CHNComp | Čínský index | SJM | Vyšší hodnoty | Etherea | A321Neo | Výsledek zasedání Fedu | Kompenzace | Plány Fedu | VanEck | BNP | Metody Price Action | Situace Evergrande | UBS Group | UBS Group AG | Hospodaření bank | Zvýšení dluhového limitu | Kryptoanalytik | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Inflace ve Francii | Gamble | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Automotive | Inflace v září | Těžby Bitcoinu | Dosažení dohody | Reakce dolaru | Zlato a bitcoin | Fiatové měny | Charter Communications | Akcie Charter Communications | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Zhoršení nálady | Nejvyšší výnos | Energetické krize | Objem obchodů s akciemi | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Pravidla hry | Kryptoměnové společnosti | JPG | Změny na trhu | Nyrstar | Investiční možnosti | EQT | Digitální jüan | Čínské centrální banky | ProShares | Horizon | Zdravotnictví | Snap | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Gemini | Kapitalizace kryptotrhu | Ceny zemního plynu v USA | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Retail Investor Beat | Retail Investor | Zprostředkovatelé | Equiti Capital | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ruský prezident | Meta | Rebranding | Klima | Metaverse | Rivian Automotive | Meta Platforms | Akcie společnosti Pfizer | Odborníci na kryptoměny | Australia and New Zealand Banking Group | Polygon | Maxim Manturov | Čínský realitní sektor | Aktuální prognóza | Obchodování s kryptoměnou | Royal Caribbean Cruises | Podmínky na trhu | Poskytování likvidity | Globální dodavatelské řetězce | Peter Brandt | Obchodník Peter Brandt | Daimler Truck | Společnost | Adam Aron | Nové emise | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | British Petroleum | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Raketový růst | Tether (USDT) | Jeremy Grantham | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Crypto.com | Prognóza poptávky | Futures na americký dolarový index | Coinbase (COIN) | Americká Komise pro cenné papíry | Regulační úřady | Lockdowny | Status bezpečné měny | Investoři do zlata | Telecom Italia | TIM | Antony Blinken | Dostupný kapitál | Ceny BTC | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Avalanche | Zprávy z krypto | Bezpečná aktiva | Nové mutace viru | Nové mutace | Shiba inu (SHIB) | Omikron | Skutečný výsledek | Omicron | Sazby centrálních bank | Rozhodnutí o úrokových sazbách | COVID-19 omikron | Zvýšené úrokové sazby | Nová varianta omikron | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Zavedení digitální měny | Varianta omikron | Těžařská společnost | Nálada na trzích | Švýcarský frank (CHF) | Výhled Fidelity | Broadcom | | Honeywell | CMA | Grayscale Bitcoin Trust | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Nové vakcíny proti covid-19 | Nové vakcíny | Kazachstán | Nejvýraznější propad | Vietnam | Asociace kávy | BofA | Bank of America (BofA) | Index S&P 500 (US500) | Zlato (XAU/USD) | Kmen omikron | Dotcom | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rotace | Cenový vývoj měnového páru | Časové období | Rozšíření | Technický nástroj | Rostoucí inflace | Předpověď Wall Street | Arm | Participace | Terra Luna | Terra (LUNA) | L'Oréal | Prognózy inflace | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Obavy z omikronu | Ceny energií v Evropě | Vánoční rally | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Pokles cen zlata | Oscilátor Marlin | Marlin | MATIC | Fidelity Investments | Obchodní tipy | Technická rezistence | Joachim Nagel | David Madden | Inflační spirála | Krátkodobý výhled | Cloudflare | Cyklus utahování měnové politiky | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | TerraUSD (UST) | Odvětví cestovního ruchu | Hráči na trhu | Vliv na ceny | Logistické společnosti | Sumitomo Mitsui | Konvergence | Volatilita páru EUR/USD | Situace na forexovém trhu | Celkový sentiment | Han Tan | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Těžař | Rozvahy Fedu | Jestřábí komentáře | Komentáře Fedu | Pokles zlata | Mike Novogratz | Zvyšování sazeb Fedu | Předpokládaný růst | Ruský plyn | Instacart | Poptávka po riziku | Celosvětová spotřeba | DAO | Akcie v roce 2022 | Lucid | Invesco Investment | Thought Leadership | Henning Stein | Consensys | Cowen | Francouzské energetické společnosti | Ceny domů | Těžby bitcoinů | Hashrate | Rady expertů | BofA Global Research | Hry | BCA Research | Akcie Gap | Akcie Gap Inc | Downing Street | Heureka | Upravený zisk | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Simon Peters | Analytik trhů | Shell Plc | Instituce | Unity Software | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Komoditní analytik | Akcie BHP | Akcie BHP Group | Korelace BTC | Arthur Hayes | Analýza páru EUR/USD | Pozitivní výsledky | Murray | Electrolux | Výrobce domácích spotřebičů | Vytvoření Pin Baru | Cenová akce | Silvergate Capital | Ocado | Kryptoplatformy | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | Severní Korea | Analýza indikátorů | Meme kryptoměny | ALUMINIUM | Člen ECB | Hive Blockchain | McKinsey & Co | CME.US | CME Group (CME.US) | Affirm Holdings | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Technické nástroje | St. Louis | WIZZ | Luxusní zboží | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Deeskalace | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Upstart | Akcie Upstart | Situace kolem Ukrajiny | Adam Button | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | TotalEnergies | Dění na Ukrajině | Vivek Dhar | Sankce | DNR | LNR | DNR a LNR | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Směr trhu | LMT.US | Prezident Putin | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Denis Hartman | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Boje na Ukrajině | Švýcarská národní banka | Úřad pro ekonomickou analýzu | Bogdan Maioreanu | Růst kryptoměn | Světoví lídři | Krize na Ukrajině | Politický tlak | Přerušení dodávek zemního plynu z Ruska | Přerušení dodávek zemního plynu | Situace na Ukrajině | Japonský Nikkei 225 | Gala | BAL | Orsted | Dell Technologies | Raytheon Technologies Corp | Leonardo | FSLR.US | Prima | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Narušení dodávek | Narušení dodávek z Ruska | Analytici Bank of America | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Konflikt v Evropě | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | Bitcoinové velryby | Santiment | Bill Miller | Záporné reálné úrokové sazby | Pokles inflace | Ukončení války | Bojkot | Londýnská burza kovů (LME) | Řetězec | Řetězce | Agentura Bloomberg News | Vytvoření svíčkové formace | Finbold | Úrokové platby | Normalizace úrokových sazeb | Balík sankcí | Hospodářské škody | Společnost Intel | Investoři do bitcoinu | Důsledky konfliktu | Solventnost | FTNT | Fortinet | Verbální intervence | Britský FTSE | Společnost Adobe | Axie Infinity | Akcie Nvidie | Dodávky LNG | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Celkový trend | Trh zlata | Rekordní zisky | Bitcoinové sítě | Růst cen energií | Emise státních dluhopisů | KUSAMA | Bitcoin 2022 | Aktuální inflace | Pohyby trhu | Ben Laidler | FXDAILY | Správa | Waves | GMT | Šéf japonské centrální banky | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Zákonodárci | VEB | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | Tržní ocenění | Správní rada | Ricardo Evangelista | Vzestupný trend | Investment Managers | Pokles produkce | Francesco Pesole | Analýza transakcí | Rizikovost | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Spoluředitel | Rekordní inflace | Technický výhled trhu | Korekční pohyb | Výrazné cenové pohyby | Období stagflace | Textron | Kvantitativní zpřísňování | Smart portfolio | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Obavy ze stagflace | Produkty s pákovým efektem | Hlavní investiční analytik | Algoritmický stablecoin | Cenové prognózy | Předpovědi cen | Největší stablecoin | Huw Pill | Occidental | Costco (COST.US) | COST.US | Kryptokomunity | Michaël van de Poppe | Reverzní formace | Dow Jones Industrial Average | Největší výnosy | Southwest | Indexy S&P | Prudká inflace | Varování před riziky | Christopher Waller | Realitní sektor | Dluhové závazky | Abú Dhabí | Šéfové | Web3 | Mondelez International | Nárůst zisků | ApeCoin | Rezervní fond | Asos | Peter Kažimír | Přijetí | Snížení inflace | Obchodní instrument | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Propuštění | Medvědí rally | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Evropské akciové indexy | Inflační epizoda | Dluhové problémy | Nominální růst HDP | Cena BTC | Úroveň parity | Celsius | Marketingová komunikace | Zkrocení inflace | Pokles zisku | Obchodní rozpětí | Vývoz plynu | Centrum | Sloučení | Simplify Asset Management | Simplify | Nárůst zásob | Fáze expanze | Oslabení zlata | Peter Tuz | First Solar Inc (FSLR.US) | First Solar Inc | ENPH | ENPH.US | Zpráva amerického ministerstva obchodu | Pokles akciových trhů | Nominální růst | Hike | Prime | Neuspokojivé výsledky | Překoupené oblasti | Ceny nájmů | Prognóza vývoje | Zákon o snížení inflace | Výrobce čipů Nvidia | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Philadelphia Semiconductor | Zpráva o inflaci | Upozornění | Udržitelnost | Akcie Disney | Neel Kashkari | Růst výnosové křivky | Pohyby na trhu | Počet občanů | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | Thomas Barkin | Model GDPNow | Paramount Global | Makroekonomické prostředí | Dopady pandemie covidu | Wyoming | Akcie banky | PlayStation 5 | PlayStation | Powell dnes | Zastropování cen | Bolest | Premiérka Liz Trussová | EU a USA | Tipy na obchodování zlata | Zasedání Rady guvernérů | Jestřábí ECB | Teorie Elliottových vln | Údaj NFP | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Opatrný optimismus | Merge | Fenomén | Obraty | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Masato Kanda | Náměstek ministra financí | Analytik Bloomberg | Analytik Bloombergu | Ekonom společnosti | Tržní události | Změny ve vedení | Liz Truss | Dodatečný výnos | Glassnode | Energetický trh | Keir Starmer | IoT | Rizika intervencí | Boj proti inflaci | Akcie technologických společností | Mary Dalyová | Reakce kryptoměn | Otevření Wall Street | Charles Evans | Burza FTX | Pokles nezaměstnanosti | Měnová intervence | Jeremy Hunt | Velké pohyby na trhu | Kryptoaktivum | Patrick Harker | Tradingový portál FXstreet.cz | Velké finanční krize | Vlna inflace | Obchodování páru EUR/USD | Korelace Bitcoinu | Predikce ceny | Predikce ceny bitcoinu | Trend cen | Exxon Mobil (XOM.US) | Politické vztahy | Omán | Pozitivní nálada | Josh Gilbert | TXT.US | Omezení COVID | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Otevření ekonomiky | Přehřátý trh | Přehřátý trh práce | Komise pro cenné papíry a burzu | Norton | Matěj Široký | Komunistické strany | Zmírnění inflace | OKX | Kyber | Novinky | Administrativa | Odborová organizace | Vysoké inflace | Konkurent | Výběry | Velká burza | Nový býčí trh | Bali | Andrew McCaffery | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Premiér Rishi Sunak | BTC na burzy | Mistrovství světa ve fotbale | Mitsui | Sentiment na Wall Street | Hodnocení akcií | Pivot Fedu | Pokles trhů | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Stav trhů | Jasný směr | Poměr rizika a výnosu | Pověst | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Technická analýza USD | Analýza USD | Akcie společnosti Apple Inc | Ztráta likvidity | Ekonomické prostředí | Budoucí potenciál | Holubičí rétorika | Index cen výrobců | Aktivity v USA | Válečná ekonomika | Varování | Strukturální změny | Hospodářský pokles | Dolarový index (DXY) | Zisky společnosti | FED sazby | Růstový potenciál | Index WIG20 | Snížení zadlužení | Endeavour | GlassNode | IntoTheBlock | Vysoké sazby | Inflace v Evropě | Průmyslový Dow Jones | Právo | Globální akciový index MSCI | AXS Investments | Greg Bassuk | Ceny ropy a plynu | Otevření Číny | Estée Lauder | Silná korelace | Výprodeje | Federální rezervy | Michaël van de Poppe | Federální společnost pro pojištění vkladů | FDIC | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Šíření covidu | Silvergate | Vyhlídky dolaru | Rizikový sentiment | Zpráva Morgan Stanley | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Znovuotevření Číny | Býčí sentiment | Ostatní komodity | Akcie dánské společnosti | Dánské společnosti | S&P 500 (SPX) | Index S&P 500 (SPX) | Akcie společnosti Charles Schwab | SCHW | SCHW.US | Charles Schwab (SCHW.US) | Ekologové | První ETF | Celková ekonomika | Vývoj sazeb | Adani Group | Adani | Hindenburg Research | Hindenburg | OCI | Akciové tituly | Výhled trhů | Invest | Jordan Belfort | Cenové minimum | Žádný trend | Pokračující pokles | Zakotvená inflace | Vládní dluh | Kazuo Ueda | Nvidia Corporation | Média | Rostoucí obavy | Očekávání úrokových sazeb v USA | Raphael Bostic | Akcie Baidu | Optimalizace | Banka Silvergate | Zprávy o trhu | Instant Trading EU Ltd. | Dlouhodobý pohled | opPORTUnity | Perzistentní inflace | SVB | Bankovní regulační orgány | Signature Bank | Circle | Společnost Circle | USD Coin | USD Coin (USDC) | Vklady | Silicon Valley Bank (SVB) | Zvýšení likvidity | Pád banky | PCE inflace | Jádrová PCE inflace | Pád SVB | Krachy bank | SVB a Signature | First Republic | Western Alliance | PacWest Bancorp | PacWest | Bancorp | Invesco Ltd. | Miliardy švýcarských franků | Americký bankovní sektor | Převzetí Credit Suisse | Krize důvěry | Americký regulátor | First Republic Bank | Válka | Odliv vkladů | Akcie Intel Corporation | Optimistický sentiment | Americké úřady | Makroprostředí | Práce v Německu | Europe 600 | Spojení | Zvýšení cen ropy | Úrokové politiky | Vyšší ceny | Cenové dno | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Překážky | Klesající inflace | JOLTS | Velký problém | Vysoké úrokové sazby | Prodeje čipů | Závazek | Etheru | Oživení trhu s kryptoměnami | Zvedání sazeb | Data společnosti | Roční maximum | Spokojenost | Nerozhodnost | Současné tržní podmínky | Edward Jones | Inflace ve Spojeném království | Zákaz vývozu | Objemy obchodování | Rychlost | Přesnost | Silná poptávka | Zvyšování nákladů | PACW | Zakladatel | Oslabování australského dolaru | Akcie regionálních bank | Akcie PacWest Bancorp | Medvědí svíčka | Pozitivní signál | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Redmond Wong | Skyworks | Zvýšení dluhového stropu | Patová situace | Nálady na trhu | Kaiko | Michelle Bowmanová | Členka rady guvernérů Fedu | Členka rady guvernérů | Pohledávky | Spektrum aktiv | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Kapitálový fond | Deere | Omezení exportu | Datum X | Platební neschopnosti USA | Předseda sněmovny | Navýšení dluhového stropu | Shibarium | Transparentní | Zvýšení sazeb Fedu | Rating USA | Odolnost ekonomiky | Společnost Nvidia | Barbie | Výhledy | Silná data | Směřování | Uznávaný online broker | Velké objemy | Binance.US | Signature | Finanční cíle | AXS | ARM | ActivTrader | GFT Global Markets | Společnost ActivTrades | ActivTrades Europe SA | ActivTrades Europe | Budoucnost tradingu | Spekulativní mánie | Značka ActivTrades | O společnosti ActivTrades | Brokerská společnost ActivTrades | Ředitel společnosti ActivTrades | Prasknutí bubliny Dotcom | Prasknutí bubliny | Evropské dluhové krize | Technologické bubliny | Nadměrné nadšení | Depegging | Globální fenomén | Hard-landing | Soft-landing | No-landing | Platformy ActivTrader | Finanční média | Gramotné obyvatelstvo | Řízení volatility | Obchodní služby | Kvalitní obchodní služby | Férové obchodní praktiky | Základny traderů | Příležitosti pro forexové brokery | Mladší generace | Bankovní účet | Online broker v oblasti forexu | Broker v oblasti forexu | Oblasti forexu | Vytváření devizových trhů | Obchodování s více aktivy | CSSF | SCB | BACEN & CVM | CMVM | Český a slovenský trh | Slovenský trh | Zpřísnění ekonomických podmínek | Směrový názor | Pozice ActivTrades | Demografické skupiny | Obchodování jako životní styl | Rozvoj dlouhodobých vztahů | Síla koruny | Volatility obchodování s měnami | Věk pro obchodování | Revoluce v obchodování | České trhy | Beyoncé | Vítězství nad inflací | ETF společnosti BlackRock | Reálné příjmy | Nárůst cen energií | Proinflační riziko | Ekonom ECB | Hlavní ekonom ECB | Ekonom Evropské centrální banky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Kurz jenu | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | DNO | Americký státní dluh | Finanční podmínky | Generativní AI | Největší energetické společnosti | YCC | Ekonomické podmínky | HCOB | Powellovo sdělení | Silný hráč | Řízení výnosové křivky | Fixní výnos | Holubičí postoj | Analýza USD/JPY | John Williams | Prezident newyorského Fedu | Novo | Country Garden Holdings | Country Garden | Struktura amerického zadlužení | McKesson Corp | McKesson | Tokio | Vývojář čipů | Odhadovaná cena | News | Australské odbory | Cena indexu | Dominance dolaru | Hamás | Kupující | Konflikt na Blízkém východě | Japonské úřady | 200denní klouzavý průměr | Sentiment na trhu se zlatem | Bitcoinové ETF | Struktura | Vzestup zlata | Zvyšování úrokových sazeb Fedu | Pozorování | Cyber Monday | Adobe Analytics | Napjatá situace na trhu práce | Napjatá situace na trhu | Prognózy Wall Street
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Federal Fund Rate
Federal Funds Rate
Federální dluh
Federální komise pro obchod (FTC)
Federální korporátní daň
Federální obchodní komise
Federální odvolací soud
Federální rezervní banka
Federální rezervní banka v New Yorku
Federální rezervní banky

Následující klíčová slova

Federální rezervní systém (FED)
Federální rezervy
Federální společnost pro pojištění vkladů
Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC)
Federální úřad pro letectví
Federální úřad pro vyšetřování
Federální úřad pro vyšetřování (FBI)
Federální úřady
Federální vláda
Federal Open Market Committee
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Z.com Trade
Finexo
OctaFX
reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít