Čtvrtek 25. července 2024 14:11
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Pivovar

img

Prazdroji stagnoval zisk, tržby vzrostly o 10 pct na 22 mld. Kč, prodal víc piva

27.06.2024 Plzeňský Prazdroj měl loni čistý zisk 5,9 miliardy korun, stejný jako o rok dříve. Tržby meziročně vzrostly o 10,2 procenta na 21,6 miliardy Kč. Největší tuzemský pivovar loni prodal v ČR i v cizině meziročně o půl procenta více piva, celkem 12,5 milionu hektolitrů. Rekordní investice do rozvoje pivovarů dosáhly téměř dvou miliard korun. Na přímých i nepřímých daních odvedl do státní pokladny dosud nejvíce, celkem 6,2 miliardy Kč. ČTK o tom dnes v tiskové zprávě informoval mluvčí pivovaru Zdeněk Kovář.
img

Pentě loni stoupl čistý zisk o půl miliardy korun na 12,1 miliardy Kč

09.04.2024 Investiční skupině Penta loni meziročně stoupl čistý zisk o 0,5 miliardy procent na 12,1 miliardy korun. Je to po roce 2021 nejlepší výsledek firmy od jejího založení v roce 1994. Aktiva firem v portfoliu skupiny stoupla o 17 miliard na téměř 360 miliard korun. Penta to dnes oznámila v tiskové zprávě.
img

Sběratelské vášně v únoru neznaly hranic

18.03.2024 Sběratelé zažili v únoru hody. Na Aukru se prali o 2 300 let starou zlatou minci, moskvič, kterým jezdila VB či parádní funkční špindlovky s precizně zhotovenými figurami. Za částky přesahující 25 tisíc korun se prodala i sběratelská pivní láhev a hokejová kartička. Únorové aukce v neposlední řadě pak obohatila Zlatá bible či podepsaný vinyl Karla Kryla.
img

Německé pivovary od sjednocení země neprodaly tak málo piva jako loni

01.02.2024 Německé pivovary od sjednocení země v roce 1990 neprodaly tak málo piva jako loni. Odbyt jim po krátkém oživení v roce 2022 klesl o 4,5 procenta na 8,4 miliardy litrů. Nedostal se tak ani na úroveň koronavirového roku 2021. Dnes to uvedl německý statistický úřad. Pivo je méně populární jak u německých tak u zahraničních zákazníků. Vedle trendů zdravé výživy a stárnoucí společnosti vyvolávají v odvětví od útoku ruských vojsk na Ukrajinu obavy rostoucí náklady a opatrní spotřebitelé, píše agentura DPA.
img

Vyplatí se letos investovat do piva? Do akcií malých pivovarů to moc nejde, zbývají hlavně ty velké, často ale poněkud ospalé

26.01.2024 Pivo představuje velký světový trh. Jeho tempo růstu však velké není. Spíše takové ospalé, což k pivu sedí. Trh opanovávají jména jako Anheuser-Busch InBev nebo Heineken. Investor do akcií těchto titánu tedy nemůže počítat s dravým zhodnocením. Kdo však jde po pozvolném, celkem uspokojivě stabilním, postupném růstu, ten jistě některou ze zavedených „pivních akcií“ nakoupit může.
img

Data Revolutu odhalila, jak Češi investovali v roce 2023

12.01.2024 Revolut, globální finanční superaplikace s více než 35 miliony zákazníků po celém světě a více než 600 tisíci v České republice, odhaluje některé trendy v investování Čechů a celé Evropy v roce 2023.
img

Budvar loni uvařil rekordních 1,86 milionu hl piva, čeká tržby přes 3 miliardy Kč

11.01.2024 Pivovar Budějovický Budvar uvařil loni rekordních 1,865 milionu hektolitrů piva, meziročně o 4,3 procenta víc. Za loňský rok čeká rekordní tržby přes tři miliardy korun. Letos za 60 milionů Kč rozšíří kapacitu varny, aby mohl výstav postupně zvýšit na 2,1 milionu hektolitrů. V roce 2026 chce začít modernizovat návštěvnické centrum i areál za stovky milionů. ČTK to řekl ředitel Budvaru Petr Dvořák. Pivovar koncem loňského roku zdražil od pěti do osmi procent, letos ceny zvyšovat nechce.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\ceska koruna6.jpg

Nejcennější české firmy jsou ČEZ, EPH a Agrofert, uvádí žebříček Seznam Zpráv

20.11.2023 Tři nejhodnotnější české firmy jsou podle hodnocení serveru Seznam Zprávy státem kontrolovaná energetická společnost ČEZ, skupina EPH Daniela Křetínského a holding Agrofert, který patří do svěřenských fondů předsedy ANO a bývalého premiéra Andreje Babiše. Žebříček stovky nejcennějších společností pod kontrolou tuzemských vlastníků vychází z odhadu ceny, za který by šly prodat či koupit. Všechny mají minimálně miliardovou hodnotu. Seznam Zprávy pořadí sestavily ve spolupráci s poradenskou společností Deloitte.
img

Šéf pivovaru Carlsberg označil státní převzetí aktivit firmy v Rusku za krádež

31.10.2023 Dánský pivovar Carlsberg přerušil veškeré vztahy se svými ruskými aktivitami a odmítá s ruskou vládou uzavřít dohodu, která by legitimizovala státní převzetí těchto aktivit. Na setkání s novináři po zveřejnění výsledků hospodaření za třetí čtvrtletí to dnes řekl nový šéf Carlsbergu Jacob Aarup-Andersen. Státní převzetí ruských aktivit Carlsbergu označil za krádež, informovala agentura Reuters.
img

Budvar čeká rekordní tržby, chce výrazně zvětšit návštěvnické centrum

17.10.2023 Pivovar Budějovický Budvar očekává za letošní rok rekordní tržby. Přesáhnou tři miliardy Kč. Příští rok chce Budvar nainstalovat solární elektrárnu s výkonem dvou megawatt - peak (MWp). Budvar chce také zmodernizovat a zvětšit návštěvnické centrum, koncem roku vypíše architektonickou soutěž. S několika zahraničními pivovary včetně dánského Mikkelleru vaří český ležák, chce tak propagovat české pivo. ČTK to řekl ředitel Budvaru Petr Dvořák. Loni měl Budvar tržby 3,03 miliardy Kč.
img

Prazdroj zdraží od října pivo průměrně téměř o šest procent

31.08.2023 Plzeňský Prazdroj, největší český pivovar, zdraží od 1. října většinu produktů téměř o šest procent. Více se zvednou ceny balených piv, a to v průměru o 1,50 koruny na půllitr, méně ceny čepovaných - o korunu. ČTK informaci získala od hostinských a obchodních řetězců a potvrdil ji mluvčí Prazdroje Zdeněk Kovář. Podle něj jsou důvodem zdražení piva především trvale rostoucí náklady na energie, obaly a dopravu. Pivovary Budvar a Staropramen ČTK sdělily, že zatím ceny nemění.
img

Nizozemský pivovar Heineken se úplně stáhl z Ruska, byznys tam prodal za euro

25.08.2023 Nizozemský pivovar Heineken už se kompletně stáhnul z Ruska. Své aktivity tam prodal symbolicky za jedno euro (přes 24 Kč) ruské firmě Arnest Group. Heineken to uvedl ve svém sdělení. Záměr opustit Rusko oznámil druhý největší výrobce piva na světě loni v březnu, krátce poté, co ruská vojska zahájila invazi na Ukrajinu. Proces ale trval déle, než se očekávalo.
img

Zisk pivovaru AB InBev klesl o 3,7 pct. kvůli růstu nákladů a směnným kurzům

03.08.2023 Největšímu světovému pivovaru AB InBev klesl ve druhém čtvrtletí hrubý provozní zisk (EBITDA) očištěný o mimořádné vlivy o 3,7 procenta na 4,9 miliardy USD (107,6 miliardy Kč). Mohl za to vývoj směnných kurzů a vyšší náklady na suroviny a reklamu. Tržby se ale zvýšily díky zájmu o dražší značky piva a zvýšení cen. Oznámila to společnost v dnešním prohlášení.
C:\fakepath\Ukrajina.png

Kyjev přesvědčuje západní firmy, aby přesídlily z Ruska na Ukrajinu

19.07.2023 Vláda v Kyjevě se snaží přesvědčit globální firmy, aby opustily Rusko a přesídlily na Ukrajinu. Napsal to dnes web americké televize CNBC. Moskva zatím pokračuje v zabavování majetku, který mají zahraniční firmy v Rusku. Prezident Vladimir Putin v neděli podepsal dekret, na jehož základě vláda převzala kontrolu nad ruskými dceřinými společnostmi francouzského výrobce potravin Danone a dánského pivovaru Carlsberg.
img

Budvaru loni klesl zisk před zdaněním o 39,5 pct na 255,8 milionu Kč

29.06.2023 Pivovaru Budějovický Budvar loni klesl zisk před zdaněním o 39,5 procenta na 255,8 milionu Kč. Tržby z prodeje výrobků a služeb klesly o necelá tři procenta na 3,03 miliardy. Vyplývá to z informací na webu firmy a srovnání s předloňskými výsledky. Zisk po zdanění klesl o 40 procent na 200,8 milionu, vyplývá z výroční zprávy pivovaru. Národní podnik se musel loni vyrovnat se zastavením dodávek do Ruska i dopady inflace.
img

Oblíbené britské značky krále Karla překonávají FTSE 100 o 62 % za poslední tři roky

04.05.2023 Do korunovace krále Karla zbývá jen pár dní a nový průzkum společnosti eToro ukazuje, jak by se drobní investoři mohli poučit z vkusu nového panovníka v oblasti britských značek.
img

Prazdroj loni po covidových letech zvýšil prodeje v ČR o 12 pct na 7,3 mil. hl

07.03.2023 Plzeňský Prazdroj loni po dvou covidových letech zvýšil prodeje piv v České republice. Prodal 7,3 milionu hektolitrů piv, meziročně téměř o 12 procent víc. Prodej rostl u všech hlavních značek, zejména u nealkoholického Birellu. Pivovar také zaznamenal stoupající zájem lidí o nápoje v plechovkách. Největší pivovar v ČR to uvedl v tiskové zprávě.
C:\fakepath\Rusko-sankce-4.jpg

NYT: Mnohé západní firmy rok po invazi nemohou, anebo nechtějí opustit Rusko

03.03.2023 McDonald's po 32 letech odstranil své zlaté oblouky. Ropný gigant BP se začal zbavovat obřích ruských investic. Francouzská automobilka Renault prodala své továrny za symbolický jeden rubl. Loňská invaze na Ukrajinu spustila vlnu slibů západních společností o tom, že se z Ruska rychle stáhnou. Stovky firem z Evropy a Spojených států ale v zemi dál podnikají, navzdory sankcím a výzvám k bojkotu, upozorňuje deník The New York Times (NYT).
img

Pivovary CZ Group loni zvýšily výstav o šest procent na 770.818 hektolitrů

24.02.2023 Pivovarnická skupina Pivovary CZ Group, kterou tvoří pivovary Zubr, Litovel a Holba, v roce 2022 zvýšila celkový výstav piva a nápojů meziročně o šest procent na 770.818 hektolitrů. Loňská produkce skupiny byla o tři procenta vyšší než v předcovidovém roce 2019. Tržby trojlístku pivovarů v roce 2022 vzrostly o 14 procent na 1,374 miliardy korun. ČTK to dnes sdělil obchodní ředitel Pivovarů CZ Group Tomáš Konečný.
C:\fakepath\Gates.jpeg

Bill Gates koupil menšinový podíl v nizozemském pivovaru Heineken

23.02.2023 Americký miliardář a spoluzakladatel softwarové společnosti Microsoft Bill Gates koupil podíl 3,8 procenta v nizozemské firmě Heineken Holding, která vlastní kontrolní podíl v pivovaru Heineken. Vyplývá to z údajů nizozemského úřadu pro regulaci finančních trhů AFM. Podle agentury Bloomberg zaplatil Gates za podíl kolem 902 milionů dolarů (zhruba 20 miliard Kč).
img

Půlminutový reklamní spot na Super Bowlu stál rekordních sedm milionů USD

13.02.2023 Cena půlminutového reklamního spotu na letošním finále ligy amerického fotbalu Super Bowl se vyšplhala na rekordních sedm milionů dolarů (více než 155 milionů Kč), informují americká média. Televizní společnost Fox uvedla, že za reklamu na této akci vybrala na tržbách rekordních zhruba 600 milionů dolarů. Finále se konalo v neděli.
C:\fakepath\Ceska republika.jpg

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2022

30.12.2022 3. - Prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech jmenoval Zdeňka Nekulu (KDU-ČSL) ministrem zemědělství. Za Nekulu dosud resort dočasně vedl vicepremiér Marian Jurečka (KDU-ČSL). Nekula nemohl být v prosinci spolu s celou novou vládou jmenován kvůli pozitivnímu testu na koronavirus.
img

Lesy ČR a Budvar odvedou do rozpočtu 4,36 miliardy Kč, více, než se plánovalo

01.11.2022 Národní podnik Budějovický Budvar letos odvede do státního rozpočtu 550 milionů korun. Je to více, než se původně plánovalo v červenci, kdy vláda rozhodla, že podnik odvede 190 milionů Kč. Státní podnik Lesy ČR odvede letos do státního rozpočtu 3,81 miliardy Kč. Oba podniky spadají pod ministerstvo zemědělství, které o tom informovalo v tiskové zprávě. Do rozpočtu dohromady dají 4,36 miliardy Kč. Část peněz resort využije na podporu lesního hospodářství.
img

Budvar zdraží pivo o desetinu. Pivovary zdražují výrazně i široce, kvůli drahým energiím, obalům i extrémně špatné úrodě chmelu

04.10.2022 Budějovický Budvar zdraží od 1. listopadu pivo v Česku průměrně o deset procent, tedy o jednu až dvě koruny na půllitr. Státní pivovar už své zdražení avizoval v létě. Není překvapivé ani z toho důvodu, že zdražují také další pivovary. A to v čele s lídrem trhu, největším tuzemským pivovarem, Plzeňským Prazdrojem. Ten od 1. října zdražil průměrně o osm procent.
img

Hořké polknutí: Náklady na výrobu piva stouply za dva roky o 62 % a předpovídají ‚‚inflaci nápojů‘‘

01.09.2022 Podle vůbec prvního Indexu piva, sociální investiční platformy eToro, vzrostly náklady na komodity potřebné k výrobě, balení a přepravě piva za poslední dva roky o 62 %.
img

Pivovarům Staropramen loni klesl čistý zisk o 45,4 % na 441 milionů korun

24.08.2022 Pivovarům Staropramen loni meziročně klesl čistý zisk o 45,4 procenta na 441 milionů Kč. Tržby naopak meziročně stouply o 4,2 procenta na 4,23 miliardy korun. Jejich růst podle vedení společnosti táhl hlavně prodej v segmentu prémiových piv. Tržby byly o tři procenta nižší než v roce 2019 před vypuknutím pandemie koronaviru. ČTK to sdělila mluvčí Staropramenu Denisa Mylbachrová.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Skupina Coloseum prodala akcie za zhruba 40 mil. Kč, chtěla získat 100 mil.

19.07.2022 Skupina Coloseum, do níž patří i síť restaurací, prodala na trhu Start pražské burzy akcie za zhruba 40 milionů korun. Vyplývá to z informací, které dnes zveřejnila Burza cenných papírů Praha. Společnost chtěla získat přes 100 milionů korun nového kapitálu, přibližně polovinu plánovala použít na snížení zadlužení, ze druhé části hodlala financovat nové projekty. Coloseum se stalo první veřejně obchodovatelnou společností z gastronomického odvětví na pražské burze.
img

Plzeňský Prazdroj vykázal loni čistý zisk 4,48 mld. Kč, tržby činily 16,3 mld.

01.07.2022 Plzeňský Prazdroj vykázal loni čistý zisk 4,48 miliardy korun, tržby činily 16,3 miliardy Kč. Ve srovnání s posledním předcovidovým rokem 2019 byl zisk nižší o šest procent a tržby klesly o čtyři procenta. Inflace přitom za roky 2020 a 2021 přesáhla kumulativně sedm procent. Největší pivovar v ČR loni prodal doma i ve světě 11,1 milionu hektolitrů piva, meziročně o 0,3 procenta méně. Podnik to dnes uvedl v tiskové zprávě. Za rok 2020 měl čistý zisk 3,8 miliardy a tržby necelých 16 miliard Kč.
img

Stát by mohl prodat Budvar za 50 miliard korun, pokryl by tak své příjmy z jeho zisku na století dopředu. K ozdravení veřejných financí ale ani tak prodej nepovede, v tom se TOP 09 mýlí

15.06.2022 Předsedkyně vládní strany TOP 09 Markéta Adamová Pekarová volá po prodeji státního pivovaru Budvar. Předsednictvo strany včera schválilo usnesení, v němž navrhovaný krok dává do souvislosti s konsolidací veřejných financí. Je však třeba hned uvést, že prodej Budvaru nemůže jakkoli zásadněji přispět k ozdravení veřejných financí ČR. To proto, že příjem z prodeje pivovaru by byl příjmem jednorázovým.
img

Na pražskou burzu START se chystají první akcie z gastro segmentu

03.05.2022 Skupina Coloseum, do které patří i síť oblíbených restaurací, dnes potvrdila svůj záměr uskutečnit primární veřejnou nabídku nově vydaných akcií prostřednictvím pražské burzy START Burzy cenných papírů Praha. Stane se tak první společností z gastronomického oboru kótovanou na pražské burze. Ambicí skupiny je získat kapitál ve výši přes 100 milionů korun, který bude využit ke snížení zadluženosti a investicím do rozvoje nových restaurací a kaváren. Úpis by měl probíhat v průběhu června.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku

04.03.2022 Výběr firem, které pozastavují nebo ukončují své aktivity v Rusku (americký softwarový gigant Microsoft se rozhodl pozastavit prodej svých produktů a služeb v Rusku; řazeno abecedně podle odvětví):
img

Prazdroj zdražuje, přidají se i další pivovary. Hitem mezi Čechy jsou ale nealkoholická piva, jejichž výrobu neomezila ani pandemie

31.08.2021 Plzeňský Prazdroj dnes oznámil „tradiční“ podzimní zdražení. Lze předpokládat, že na něj navážou i další, menší pivovary, neboť plzeňský výrobce je lídrem trhu.
img

Budvaru stoupl zisk po zdanění o desetinu na 305 milionů Kč

12.07.2021 Budějovický Budvar zvýšil loni zisk po zdanění o necelých deset procent na 305 milionů korun. Tržby z prodeje výrobků a služeb stouply o 0,4 procenta na 2,81 miliardy Kč, byly rekordní. Čistý obrat překročil druhým rokem po sobě tři miliardy korun. Ztráty v desítkách milionů Kč zaznamenal podnik kvůli gastro provozům, zavřeným při koronakrizi. Vyplývá to z výroční zprávy.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\fakepath\2018-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2018

17.12.2018 Rok 2018 se brzy stane minulostí, a tak je na čase se společně podívat na každoroční přehled všech důležitých a klíčových ekonomických událostí v tomto roce. Byl to rok velmi bohatý na důležité ekonomické události ve světové ekonomice a nuda na trzích rozhodně nebyla. Pojďme si tedy přehledně po jednotlivých měsících připomenout ty nejzajímavější okamžiky, které nám nabídly finanční trhy v roce 2018.
Související klíčová slova: Společnost Synot Invest | Vladimír Velebný | Autopůjčovna Hertz | Odhad vývoje ekonomiky | Kirin | Ivan Drbohlav | Společnost Revolut | Dodávky energií | Růst v eurozóně | ČSA | Návštěvnické centrum | Automotodrom | František Piškanin | Nexi | Ontario Teachers | Hodnota společnosti | Průmyslově-technologický holding | Aston Martin Lagonda | Jaromír Rataj | Vytěsnění minoritních akcionářů | Války | Lithium | Vývoj | Dana Drábová | Češi | Allwyn | Allianz | Skupina Colt | Belviport Trading | TV Nova | VOJENSKÉ LESY A STATKY | DPH | Americká automobilka | EUR | PTÁČEK | Norwegian Air Shuttle | RENOMIA | Úvěrový trh | Sazka Entertainment | Investiční firma | Josef Fojtík | Standard & Poor's | Sandvik | Finanční ústav | Josef Průša | Schodek státního rozpočtu | Společnost GasNet | Jitka Cechlová Komárková | Salesforce | Garanční systém | Žebříček nejbohatších | Digitální převody peněz | Tomáš Chrenek | Výkyvy | Itálie | McDonald's | Obchodní deficit | Cena severomořské ropy | Společnost Avast | Mega Millions | Očekávání | AGEL | Africký mor prasat | AerCap Holdings | Možnosti obchodování | Britská letecká společnost | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Skupina Nordea | Signet Bank | Výše odpisů | Obchodování na Energetické burze | Brand Finance | Londýnské burzy | Veřejné finance | Josef Mařinec | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | FAA | Ruské invaze na Ukrajinu | Martin Kvirenc | Evropská komise | Skupina Creditas | Německý Spolkový sněm | Souhrnný indikátor | Pro investory | iShares | Investice | Czech Media Invest | Britská centrální banka | Společnost Equinor | Německý automobilový koncern | Stravenkové firmy | Potenciál | Loterijní společnosti | Mezinárodní ratingová agentura | Sev.en Energy | Akvizice | Japonské firmy | Posílení | Společnost Seznam.cz | Geco | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Macquarie Asset Management (MAM) | Škoda Auto | Formule | Miliony dolarů | Zisk před zdaněním | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Intervence | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Akcie | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Minimální mzda | Odklad splátek | Německý parlament | Tomáš Svoboda | Veřejný dluh Británie | Rekord | Ministr dopravy | Bitcoiny | Průměrný výnos | Bankovní skupina | ČEZ | Návrh zákona | Creditas | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Jan Světlík | Vlastislav Bříza | Společnost Apple | IHS | Společnost FTX | Český statistický úřad | General Electric | Sto nejhodnotnějších firem | Vanguard | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Předseda představenstva | PKN Orlen | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Americký soud | Jiří Hlavatý | General Motors (GM) | Kamaz | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | Streamovací služby | Důvěra v ekonomiku | Automotodrom Brno | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | GDR | AŽD PRAHA | Vydavatelství Editis | Nejvyšší soud | Většinový podíl | Automobilka PSA | Fortuna | Cenné papíry | Výnos | Shrnutí roku | 100 miliard dolarů | RBS | Brent | Snowflake | Zadržování vody | USMCA | Výrobce letecké techniky | Ukazatel amerických burz | Roční zhodnocení | Akcie Erste | Index DOW | Import | Skupina J&T | Akcie Facebooku | Rodinný trust | Exchange | O2 Czech Republic | Investiční strategie | Společnost Huawei | Státní dluh | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Jana Škrabalová | Hluboké recese | Commodities | Kontrakty | ČD-Telematika | Zdeněk Reibl | Automobilka Ford Motor | Mezinárodní investiční banka | Škoda | Platební neschopnosti | SPOLCHEMIE | Euronext | H&M | GP Alliance | Tescan Orsay Holding | AI | Růst hrubého domácího produktu | Společnost Czech Media Invest | Casino | Jiřina Lužová | Lámání rekordů | IT skupina | Ceny dřeva | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Nárůst ceny | Jaguar Land Rover | Nexen | Peníze | Nabídky akcií | Pandemie COVID-19 | Ukazatel | Bankovní rady ČNB | Pavel Hruzík | FTX | Jannis Samaras | Aurora Cannabis | Společnost Kofola | Bydlení | Nestlé | Český miliardář | HP TRONIC | Prognóza | FTSE 100 | Britská banka HSBC | Britský energetický kolos | Evropský výrobce letecké techniky | CYLINDERS HOLDING | Tržní hodnota | A.P. Moller-Maersk | Nejcennější české firmy | O2 | Výsledek hospodaření | Bankovní rada ČNB | Radoslava Štěpánková | City | Omega | Dell Technologies | Společnost NJJ | Burza cenných papírů Praha | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Automobilky | Valná hromada | Ekologové | Pozornost investorů | Burzy | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Kč/USD | Prodej | Fondy obchodované na burze | Hello Bank | Nord Stream 2 | České hospodářství | Bayer | Akcionáři | Největší IPO | Zdeněk Ptáček | Martin Hájek | Nákup plynu | Magnát | USD | Česká pošta | Export | Romuald Kopún | Odškodné | Macquarie | OIV | Výstavba gigafactory | Zastavení poklesu | Komárek | Gilead | Qualcomm | Tržní hodnota firmy | Sodexo | Výroční zprávy | Daniela Veselá | Ruská společnost | Šéf Carlsbergu | Karlsruhe | Ant Group | Americká média | Více peněz | Plány | Martin Winterkorn | Energetická společnost | Na burze | Zemědělský svaz | InterGen | Škoda JS | ČSOB | C-ENERGY PLANÁ | Hongkong | ProSiebenSat.1 | Americké ministerstvo spravedlnosti | Investovat | Společnost Emirates | Zavedení eura | Royal Warrant | Regulace | Katar | Kofola | Apple Pay | Maďarsko | Značka Amazon | Noviny | Měnový fond | Hertz | Úroková sazba | Petrus Advisers | Kabinet | Belviport Trading Limited | Xiaomi | Ekonomiky | Emirates | Konopí | PPF Telecom Group | Cenové tlaky | Sociální sítě | Ruský prezident | Česká zbrojovka | Wienerberger | Avast | Zvýšení sazeb | Radovan Vítek | Spolkový sněm | CHLÁDEK A TINTĚRA | Vyšší náklady | Jiřina Ulčáková | Vratislav Randa | Dovoz | Igor Kim | Baterie do elektromobilů | Obrovský potenciál | Mappin & Webb | Nejbohatší | Aircraft Industries | Velké firmy | Czechoslovak Group (CSG) | Hyundai | Penzijní fondy | Uhelné elektrárny | Rohlik Group | The New York Times | Energie | Výrobní ceny | Obchodní deficit USA | Skupina KKCG | Finanční výsledky společnosti | Rekordní maxima | Válka na Ukrajině | Mitsubishi UFJ | Finančník | CO2 | Francouzská automobilka | Valná hromada ČEZ | Společnost Shell | Investoři | Revolut | Portfolio | Bloomberg | Petr Pavel | Král Karel | Globální ekonomiky | Americký prezident | Hertz Global | Globální dluh | Coca-Cola | Společnost Google | Penále | Jeff Bezos | Média | Petr Koblic | Metalurgie | Mezinárodní agentura pro energii | Livesport | Společnost Wirecard | METROSTAV | Světové kryptoměny | Naděžda Frolíková | Zisk | Synot Invest | Soud v Haagu | Home Credit & Finance Bank | Ruské ropy | Automobilka Toyota | Airbnb | Evropská komise (EK) | NKÚ | Daniel Křetínský | Prezident | AT&T | AerCap | Odvětví kryptoměn | FUTURELIFE | Síť restaurací | Anheuser-Busch InBev | BP | Úsporný tarif | Řetězec Casino | Japonská automobilka | Nová prognóza | Funkční období | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Rozhodnutí soudu | CRHC | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Budějovický Budvar | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Letecká přeprava | Arca Investments | Investiční | Průzkum | Borsa Italiana | Baterie do elektroaut | ExxonMobil | Energetický a průmyslový holding | Sociální nepokoje | IEA | Pandemie COVID | Platforma pro obchodování | Ministr práce | Patria | Nový kapitál | Anglie | EP | Martin Vohánka | Uber | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Sloučení | Slavomír Pavlíček | Akcie a dluhopisy | Chřipka | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Firma Belviport Trading | Mitsubishi UFJ Financial Group | Klíčové společnosti | Dluh Británie | Válka | Formule 1 | Investiční riziko | MPO | Davos | Agentura Reuters | Obchodní ředitel | Kodiaq | Sloe | Emma Capital | Agrofert | Znárodnění | Vyšší mzdy | Bohatý | Události roku | Tržní kapitalizace | Covid | Gen Digital | Rozpočtová politika | Jan Kubíček | Huawei | Colt CZ | Výhled ratingu | Ministerstvo obchodu | Žebříček nejbohatších Čechů | Letiště Praha | Automobilka Škoda | S&P | Atlantia | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Daimler Truck | Den daňové svobody | iPhone | Pavel Tomek | Celoroční výhled | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Letecká společnost Virgin Atlantic | Makléřská firma | Obchodování | Vesa | STV | Tržby z prodeje | Finanční nástroje | Automobilka | S&P Global | Obchodování na trzích | Financial Times (FT) | DHL | Dokončení transakce | Nákupy dluhopisů | Nabídka | GBP | Thyssenkrupp | HDP Německa | Management | HCFB | Ropovod | Budoucnost | Důležité ekonomické události | Nejhodnotnější české firmy | Zahraniční investoři | Centrální banky | České firmy | Aktuální ceny akcií | Výkonnost indexu | Japonská vláda | Pivovary Staropramen | Eurostat | Majitel | Associated British Foods plc | Zprávy | Fiat Chrysler | Daňový poplatník | Nadšení | Dolary | Nejznámější kryptoměny | ICOM TRANSPORT | Petr Fiala | AvtoVAZ | IAG | Spot | Investiční banka | Bilion | Tesco | Bank of Scotland | Praha | Míra | Evropský parlament | Piráti | Hazardní hry | Obchod Amazon | Petr Novotný | Airbus | Petrochemická společnost | KRAJSKÁ ZDRAVOTNÍ | Regulační úřad | Aktuální inflace | Vyhlídky | Odhad inflace | Firmy | CZ | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kolínská automobilka | Zadlužování | Nordea | Cena ropy brent | Bitcoin | Zbyněk Knoll | Čínské zboží | Jiřina Nepalová | Německý výrobce | Národní loterie | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | Sokolovská uhelná | Alstom | Nástroj | Výsledky | Pěstitel marihuany | Hospodaření státu | Správkyně Sberbank | Inflace v Česku | Energetická skupina | Ruský plyn | Národní rozpočtová rada | Sázka | Licence Sberbank CZ | Nio | ONE | Digitální měny | Stellantis | Distribuce | Pardubický pivovar | Úroda | Pochybení | TIM | Pojišťovny | Macquarie Asset Management | Výrobce letadel | Spotové ceny | Investiční skupina KKCG | Radim Lukeš | Martin Moravec | Koruna | Kryptoměny bitcoin | Ministr dopravy Kupka | Výrazný pokles | Hodnota primární veřejné nabídky | Trust Valerie Haščákové | Analytická společnost | Akciový index | Míra zadlužení | PSA Group | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Shell | Finance Bank | Finanční výsledky | OPEC+ | Francie | Ekonomické události | Dopady války na Ukrajině | Společnost Carlsberg | Britská banka | Americký výrobce | Předseda dozorčí rady | Práva ke značce | Objem | Propad | Greenpeace | Ruská vojska | Pojišťovna EGAP | Asociace | Celková investice | Ředitel ČEZ | Marka | Těžařská firma | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | Šéf pivovaru Carlsberg | London Stock Exchange | Právo | Asie | Elektrické vozy | Dopady koronavirové krize | Softwarový gigant | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Společný podnik | Zdeněk Nekula | Shepherd Neame Ltd | Aktivisté | Postavení na trhu | Wealth and Trading | Alibaba | Andrej Babiš | Aktivity v Rusku | Zuzana Lencová | Farmaceutické firmy | DPA | Státní rozpočet | CVC Capital | The New York Times (NYT) | Kanada | Letiště Václava Havla | Novela zákona | Televize CNBC | Důchod | Pfizer | Snížit emise | Toyota Motor | NET4GAS | Obchodování s akciemi | Investiční společnost | AFP | Studie | Japonská automobilka Toyota | Emise skleníkových plynů | Velmi bohatý | Americký podnik | Obnovitelné zdroje energie | Akcionáři společnosti | Realitní skupina CPI Property Group | Škoda Group | Obchody | Ant | London Stock Exchange (LSE) | Deficit | EDF | Polsko | Ratingová agentura | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Zbrojovka | Hodnota firmy | Plyn | Patenty | Sběratelé | Nabídka akcií | Canopy Growth | Podpora | Hermes International | Investovat do piva | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | LIBOR | Přijetí | Společnost Automotodrom Brno | Přední světoví těžaři | Mezinárodní skupina | Česká spořitelna | Sulut Airways | Vesa Equity | OPEC | Burzy cenných papírů | Ukrajina | Ropná společnost | Česká bankovní asociace (ČBA) | Zelené investice | Tiffany | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Umění | VTB | Maspex | Program nákupu dluhopisů | Měna Bitcoin | CVC | HRUŠKA | Americká centrální banka | ÚSOVSKO | Vivendi | Trump | Stavebnictví | Hospodářský propad | Brands | IMG Bohemia | Index Ventures | Pomoc lidem | Dow Jonesův index | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | UPS | Křetínský | Thomas Cook | Vyjádření premiéra | Lesy ČR | Nové zakázky | Mexiko | Finanční krize | Česká firma | Patrik Tkáč | Vstupy | FXstreet.cz | Hello bank | Společnost Tameh Czech | Tiger | Docomo | Constellation | Instituce | Česká koruna | Turecko | Dopady inflace | Cohn Robbins Holdings Corp. | OECD | LNG | Burza cenných papírů | Obnovitelné zdroje | Vladimír Dlouhý | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Největší IPO roku | Cla na dovoz hliníku | CEPS | Zastropování cen elektřiny | Tata Steel | Investiční plány | Divize | Seznam Zprávy | Rosněfť | PSA | JUTA | Natland | Audi | Prezident Pavel | Menšinový podíl | Rozpočtový deficit | Equinor | BlackBerry | Eurowag | Trh | Sotirios Zavalianis | Snížení těžby | Komise | List Financial Times | Války na Ukrajině | Německý HDP | Core S&P 500 | Světové ekonomické fórum | Těžařská společnost | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | United Parcel Service | Ústecký kraj | DSTI | Skupina ČEZ | Rubl | Burberry Group plc | Skupina Colt CZ Group SE | Premiér Petr Fiala | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Země EU | Skupina Erste Group | Hnutí ANO | Vývoj ekonomiky | Cohn Robbins | Arbitráže | Marek Španěl | Výplaty dividendy | NAFTA | WISE | Pražské burzy | Krajský soud v Ostravě | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | TRASK SOLUTIONS | Další rozvoj | Odveta | FutureLife | Vietnam | Konkurenceschopnost | Royal Mail | S&P 500 | Ladoga | Investiční skupina Penta | Vodafone | Fiocchi Munizioni | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Ruské úřady | Chesapeake Energy | JDE | Zvýšení mezd | Propouštění zaměstnanců | Situace | ANO | Stock | Růst spotřebitelských cen | NJJ Presse | Zemní plyn | Akcie konglomerátu | Poslanci Evropského parlamentu | Kupní cena | Apple | ProCent | Řecký parlament | Ministři financí | Primární nabídka akcií | Rating | MWh | E-commerce | PPF Telco | Agentura S&P | Takata | Zestátnění | Tescan Orsay | Koronavirová pandemie | Microsoft | Příležitosti | Společnost Pivovary CZ Group | Pražská burza cenných papírů | Borealis | Sellier & Bellot | Revolut Securities | Hodnota investic | Odhad růstu HDP | Alza.cz | Volatility | CME | Úspory | Spotřebitelská inflace | Finanční sektor v ČR | Změny cen | Cohn Robbins Holdings | OKD | Výroba aut v Německu | Finanční rezervy | Dceřiné společnosti | Banka HSBC | Tipsport | Pomoc Ukrajině | Exporty | Drahé energie | Důvěra | Index Nasdaq | Borgis | Jaguar | Meziroční růst HDP | Realitní magnát | Elektromobily | Výrobce luxusních automobilů | Představenstvo | IATA | Passerinvest | Nejziskovější | Evropská banka | Arbitráž | PX Pražské burzy | Portfólia | Insolvenční návrh | Paušální daň | Ministr průmyslu a obchodu | Výpadky | Packeta | RTL Hrvatska | FIAT | Japonsko | Telco | Dekret | PROMET | Internetové televize | Invest | Luxusní značky | Sdružení automobilového průmyslu | e& | Gazprom | Erste Group | Akcie v USA | Centrální banka | Silky | Jozef Síkela | Petr Šebor | Jan Čermák | Kellnerová | Los Angeles | Životní prostředí | VDA | Exxon | Analytici | Běžný investor | Plzeňský Prazdroj | Německá vláda | ILO | Moody's | Donald Trump | Nicolás Maduro | Čistý zisk | Standard & Poor’s 500 | Indická firma | Twitter | Dánský pivovar Carlsberg | Lex Babiš | Jacob Aarup-Andersen | Zasedání americké centrální banky | Rakouská bankovní skupina | Centrum | Zneužití tržní síly | Francouzská společnost | Společnosti | Mero | Rozpočet | Provozovatel loterií | Mercedes-Benz | Radim Passer | Majitel firmy | Investice do akcií | Spoluzakladatel | Aukce | Starwisata Air | ČNB Aleš Michl | Přímé zahraniční investice | Mluvčí | Řetězec | Reuters | Unilever | Zbyněk Passer | Asijská banka pro investice do infrastruktury | Americký výrobce počítačů | PPF Jiří Šmejc | Budvar | Energetická skupina ČEZ | Londýnské akciové burzy | Česká republika | Akciový index Dow Jones | Předseda | Odvody | EFES | Společnost Allwyn Entertainment | Temelín | Inflace zpomaluje | Analytika | J&T | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Růst české ekonomiky | Boeing | Objednávky z Ruska | SAZKAmobil | Adyen | Největší kontrakt | Daniel Beneš | Prime | Postmates | Empresa Media | Evropské banky | Investiční služby v EHP | TOP 09 | Evropská unie | Fiat Chrysler Automobiles | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | ČEZ Daniel Beneš | Financovat | Fortum | Příprava | Oslabení kurzu | Řecko | Úřad pro regulaci finančního trhu | Madeta | Rostoucí náklady | Americké ministerstvo obchodu | Západní firmy | TSLA | AUTO JAROV | Opel | FOREX | Nový rekord | Invaze | Automobilka BMW | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Vesa Equity Investment | PEPSICO | Plodiny | Uniles | Krungsri Bank | Belviport | Nexen Tire u Žatce | PPF Telecom | Rolandas Juteika | Cena | Automobilka Toyota Motor | BNP | Investiční banky | Odpor | ERÚ | Air | Economic | Ztráta | Ceny akcií | Skupiny PPF | Huawei Technologies | Dění na Ukrajině | Royal Bank of Scotland | Telekomunikační společnost | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Čínská ekonomika | MUFG | Ceny | JLR | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | ČNB | Telecom | Energetická společnost ČEZ | VW | Zdeněk Kovář | NÚKIB | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Pokles | eToro Index piva | Těžaři | Spotřebitelské ceny v Česku | Vládní koalice | Vyšší ceny | Zahraniční investice | Czech Media Invest (CMI) | Nvidia | Dolar | NYT | Investiční služby | Solární panely | Mattoni | Americké společnosti | Hodinky | Komodita | Pavel Tykač | Švédsko | Kybernetická měna | Poplatek | Růst HDP | Zemědělci | ACS | Lego | FTSE | Mercedes | Carlyle | Záchranný program | NTT | Chrysler | Ontario Teachers' Pension Plan | Americká ekonomika | Americký trh | Americký výrobce letadel | IKEA | Čepro | 737 MAX | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Americká centrální banka (Fed) | Dluhopisy | Evropská centrální banka | Rostoucí ceny plynu | Dow Jones Industrial Average | Paypal Holdings | Index PX | Daně | Kofola ČeskoSlovensko | Mitsubishi | Lídři | Společnost Automotodrom | Automobilka Renault | Moneta | Instinkt | Malina | Aircraft | Rizika | ECB | Sport | Mezinárodní organizace práce | Potravinářství | Výhled české ekonomiky | Vývoj inflace | Omezení cen plynu | Česká ekonomika | Jackpot | Intervenovat na devizovém trhu | Liou Che | British Airways | Fond | Konsorcium | Čína | AB InBev | Prezident Vladimir Putin | Zisky | Licence Sberbank | Partners | Oslabení kurzu koruny | FCA | BNP Paribas | Allwyn Entertainment | Dalibor Dědek | Intervence na devizovém trhu | AXA | Rozpočtový schodek | Miliardy eur | EK | Šmejc | Filip Tománek | Radka Prokopová | Voda | Starbucks | Otakar Šuffner | Toyota | Karel Pražák | Cena severomořské ropy Brent | Cena zlata | Pšenice | Obchodníci | Zastavení výroby | Světové obchodní organizace | HSBC | Ruská vláda | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Marek Dospiva | Trinity Bank | Turecký prezident | F-35 | Alza | Růst cen | Petra Kutnarová | GasNet | Ředitelka | Indikátor | Moskva | Toyota Motor Manufacturing | Jihokorejská automobilka | Dovoz oceli | Vysoké inflace | Asset management | MSCI World | Úkoly a cíle | Tržní síly | Pivovar Budvar | Výrobce pálených cihel | Financování | Akcie čínské společnosti | LOUDA AUTO | Letecká společnost | ČSÚ | Air Bank | Ursula von der Leyenová | Fitch | Francouzská energetická skupina | Omezení dodávek | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | | Prodávající | Pokles ekonomiky | ERA | Finance | Czechoslovak Group | Poptávka | Expobank | Express | Line | EGAP | Guvernér | Tempo inflace | Strojírenské firmy | Globální trhy | Burzovní trh START | Expobank CZ | FT | Petrus | Automobilka Daimler | Jedno euro | TA3 | Rodinný trust Valerie Haščákové | Heineken Holding | Podíl Daniela Křetínského | Obchodovat | Podíl obnovitelných zdrojů | Německé vládní strany | Colt CZ Group | Hospodářský růst | Konec války na Ukrajině | Banky | Bankovní rada České národní banky | WTI | Generální ředitel ČEZ | Bod | Miliardy korun | Výhled růstu české ekonomiky | Stavební výroba | Počasí | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Naftogaz | Macao | Pivovar Heineken | Správkyně Sberbank CZ | Výsledky makroekonomických statistik | Skupina Colt CZ | Watches of Switzerland Group PLC | Nord Stream | Americký miliardář | Ziskovost | Zkapalněný zemní plyn | Barclays | Podnikání | Zahraniční firmy | Cena ropy | Japonská společnost | Jaderné elektrárny | Bohemia Interactive | Inflace | Problémy | Ocel | Walgreens Boots Alliance | Drobní investoři | Změny klimatu | Kupón | Marže | ROCE | Státy EU | Akcie O2 | HDP | Koruna zpevnila | Bill Gates | Bankovní asociace | Odhad růstu ekonomiky | Televize Netflix | Národní bezpečnost | Zprostředkovatelé | Alphabet | Vedení společnosti | Členské státy | Zkušenosti | Renaissance Capital | Firma | Venezuelský prezident | Spotřební daně | Načasování | Obchodní válka | Rafinérie | Erste | Lot | USA a Čína | Pivovar Budějovický Budvar | IHS Markit | Ropa | Byznys | NJJ | Pivovary | SAP | Cena digitální měny | Diverzifikovat | Index PMI | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | Renáta Kellnerová s rodinou | Američané | Kurz | Home Credit | Forexu | Řetězec lékáren | Rudolf Špoták | Restrikce | Thomas Schäfer | Facebook | Rozhodování | Snížení spotřební daně | Alexandre de Juniac | Hlavní město Praha | Hliník | Fiskars Oyj Abp | Kybernetická měna Bitcoin | Liberty Steel | Mzda | Světová obchodní organizace | Greensill | USA | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Akcie evropských společností | Netflix | Gigafactory | Aston Martin Lagonda Global Holdings plc | Negativní vývoj | Konglomerát | Průzkum společnosti | Holding Czechoslovak Group | Odchod z Ruska | Euro | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Rada ČNB | ProSiebenSat.1 Media | Kyjev | Partners Financial Services | Agentura DPA | Společnost Heineken | Fnac Darty | Šéf pivovaru | Dodávky ropy | Radomír Lapčík | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Hospodářské noviny | Softbank | Sony | Andersen | Royal Index | Hospodářství | MIB | Amcor | Indikátor důvěry | Poskytování hypoték | Etoro | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | EBITDA | Obchod | Mezinárodní banky | Televizní studio | Constellation Brands | Automobilka Škoda Auto | Uniper | Trh Prime | Zemní plyn (LNG) | Soud v Karlsruhe | Společnost ExxonMobil | EU | Holding Agrofert | Ekonomická krize | Redukce | Společnost British Airways | Nizozemský pivovar | Portfolia | CETIN | Tatra Trucks | Komerční banka | Expert | Koronavirové krize | Vývoz | Teplé počasí | Společnost Seznam.cz média | SABMiller | Samsung | Recese | Rafinérie v Litvínově | Ropný gigant | Renault | Turistické sezóny | Capital Partners | Erdogan | Virtuální měny | Hermes International SCA | Správa železnic | Index Dow Jones | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | SEC | Společnost EDF | Penta Real Estate | Největší propad | Stavební povolení | Výrobce hraček | Pivovar Carlsberg | Miliardy | Sev.en | Petr Kellner | Globální finanční krize | FTV PRIMA | Investiční společnosti | Český statistický úřad (ČSÚ) | Nizozemský pivovar Heineken | Frank | Ministři | Americké ministerstvo práce | Objem investic | Dlužníci | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Pivovary CZ Group | Britské národní loterie | Firemní dluhopisy | Dieselgate | Lufthansa | Ceny energií | Společnost Cineworld | Washington | Unipetrol | Státní převzetí aktivit firmy | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Ceny potravin | Americké kryptoměnové burzy | Index FTSE 100 | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Vlastnictví | Richemont GDR | Úrokové sazby | Prezident Donald Trump | Rostoucí inflace | Dodávky zemního plynu | Tom Brady | OSN | Soud | Investice do infrastruktury | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Blockchain | Cena elektřiny | Agentura Fitch | Soukromé podniky | Předpovědi | Mince | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Státní distributor paliv | Benzín | Ropovod TAL | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Konfederace | Adidas | Hodnota sloučené společnosti | Dow Jones Industrial | Finanční společnost | Reorganizační plán | Prohlášení | Windfall tax | Platforma | Norwegian Air | Hertz Global Holding | Energetika | Manufacturing | Etnetera | Spotřebitelská důvěra | MMF | Biotechnologické společnosti | Diverzifikované portfolio | Spotify | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Oslabení | Nařízení | Sazba hypoték | Ceny benzínu | GM | Ges Group | Schodek | Převody peněz | FOSFA | Bankovní sektor | Indexy | eToro Royal Index | Zvyšování sazeb | Hospodářské krize | Mezinárodní měnový fond | Akciová společnost | Ruský Gazprom | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Firma Avast | Pyramida | Výrobní závody | Airbus Group | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Prezidenti Turecka | Bankovnictví | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Natland Group | Aerolinky | Pohonné hmoty | Aplikace TikTok | Ministerstvo dopravy | Biliony | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Plán obnovy | Česká zbrojovka Group | T-Mobile US | Loterie | Omezení těžby | Green:Code | Moneta Money Bank | Europoslanci | Varování | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Družba | Bankrot | Ekonomika Spojených států | Ministr zdravotnictví | Spojení | Společnost eToro | Bankovní rada | Pojišťovna | Výrazný propad | Potravinářská společnost | Pandemie | CPI Property | ČT Jan Souček | Modrá pyramida | Internetový obchod | Výrobci elektřiny | Zadlužení Německa | Aktiva | Pražský městský soud | Časopis Forbes | Cenový strop | Ministerstvo financí | GEVORKYAN | Věřitelé Arca Investments | Negativní vývoj ekonomiky | Business | Evropská investiční banka | Podíl na trhu | Vladimír Heluz | Camelot LS | Sev.en Global | Zdanění | Odvolací soud | TikTok | Bloky | Plynárenské společnosti | Veřejný dluh | Jan Procházka | Technologická společnost | Platební společnost | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Americký Federální úřad pro letectví | Řešení energetické krize | Orsted | ČBA | LVMH | Program kvantitativního uvolňování | Paschal Donohoe | Aston Martin | Zdravotnictví | Energetické krize | BRANO | Ministryně financí | Společnost BP | Ratingová agentura Fitch | Snížení cen | Sklizeň obilovin | | Německý statistický úřad | Smartwings | Omnipol | Orlen Unipetrol | Investiční skupina PPF | Signet Bank AS | RTL | Seat | Trinity | Stratég | Kauza | Majetek | Ekonomika eurozóny | Africký mor | Fio banka | Řetězce | Životní minimum | Události ve světové ekonomice | WEF | Negativní hospodářské dopady | Politika | Nokian Tyres | IPO roku | Konkurence | Index piva | Letecké společnosti | Pražská burza | Kapitalizace | Míra nezaměstnanosti | Ben Laidler | Komunikace | Burzovní hodnota | Marek Vašíček | OMV | MAM | Novinky.cz | Baterie | BHP | Firma Wienerberger | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Revolut Securities Europe UAB | Výhled růstu ekonomiky | Karel Komárek | Citibank | Klesající inflace | Pomoc firmám | Turów | Společnost Pivovary CZ | Větrná energetika | Real Estate | Prazdroj | Klaus Zellmer | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | General Electric (GE) | Investování do ETF | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Indie | Letectví | Společnost Virgin Atlantic | Petr Dvořák | EdF | Národní pivovar | Huť Liberty | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Investování | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Čínský vicepremiér | CSG | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Ekonomika | Vasky | Elektřina | WTO | Ruská společnost Gazprom | Camelot LS Group | Warner Bros | Sněmovna reprezentantů USA | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Britská firma | Zhodnocení | Jiří Šimáně | Výhled | 5G | PPF Renáta Kellnerová | České akcie | ESM | Erste Group Bank | Auta | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Automobilový koncern | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Colt CZ Group SE | Embargo | Vysoké ceny | Japonská ekonomika | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Hry | Roberto Azevedo | INDO Defence | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Propouštění | PGNiG | Zaměstnanci | Měnové unie | PayPal | Watches of Switzerland | Meopta | Trans Adriatic Pipeline | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Lumius | Finanční trhy | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Cyrrus | Cenové rozpětí | Jiří Šmejc | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Síkela | General Motors | Fondy | Walt Disney | Electrolux | HDP Číny | Financial Times | Jiří Rataj | Italský módní dům | Skupina Volkswagen | Český státní rozpočet | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Schodek rozpočtu | New York | Místní rozvoj | ProSieben | Ministr zemědělství | Průměrná úroková sazba | Americká internetová společnost | Synot | Luxusní zboží | CMI | Britské loterie | G20 | Prodejní ceny | Společnost GEVORKYAN | Zkrachovalé společnosti | DIESEL | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Burzy v Šanghaji | Trhy | Státní podpora | Sazby | Obchodování na burze | ODS | Sekyra Group | Paroplynové elektrárny | Generální ředitel | HN | České vlády | Cíle | Ceny dluhopisů | Ceny v Česku | Investiční skupiny | Volkswagen | Rozvoj | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Asociace exportérů | FRISCO | Reinvestice | Heineken | Parlamentní listy | Rozhovor | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Transakce | Důchodový systém | Cena transakce | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Obchodní podmínky | Daně z mimořádných zisků | Dopady pandemie | Innogy | Krajský soud | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Bezpečnost | Slovensko | Maloobchodní prodej | Regulační úřady | Americké firmy | Zpravodajství | Ekonomika EU | Pohonné hmoty v Česku | Královský pivovar | One Ticket | Investor | Data Revolutu | Skupina investorů | Finanční sektor | Státní veterinární správa | Rada ČTK | Staropramen | Renáta Kellnerová | Ukončení obchodní války | Česká zbrojovka Group SE | Salesforce.com | MSCI | CV90 | Gilead Sciences | Snap | Paul Milgrom | FTMO | Walgreens | Opatření na podporu ekonomiky | Robert Wilson | Trading | Německá automobilka | Zahájení ruské invaze | Peníze z EU | Virgin Atlantic | Eni | Central Group | Patria.cz | Wise | Prodeje | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejné nabídky akcií | Světová zdravotnická organizace | Společnost Uber | EIA | Sberbank CZ | ZEN | Rusko | Zbyněk Stanjura | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Miliardy USD | Guardian | Poradce | Vicepremiér | Výrobci aut | Carlsberg | Převzetí firmy | Zdražování | Česká národní banka | Investiční skupina | Pozemky | Development | Britská vláda | Německé pivovary | ASEAN | Biliony dolarů | Liberty Ostrava (LO) | Ropy | Krušovice | Historie | Meziroční inflace | EET | Singapur | TCL | Rafinerie | Společnost | CBC | Důchody | Uhlí | Forbes | Akcez | Colt | Trh Start | Výrobce elektromobilů Tesla | Sporting Products | Tkáč | BMW | Cena akcií | Guvernér ČNB | BNP Paribas Personal Finance | Objem nákupů | Rozšíření | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Americké ministerstvo financí | STV Group | CPI Property Group | Burze | Eura | CanniMed Therapeutics | Nizozemsko | Výrobci čipů | Sulut Airways Indonesia | Organizace | Akcie Erste Group | Ryanair | Obilí | Penta | CVC Capital Partners | Our Media | Ceny pohonných hmot | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | Banka | Úrokové náklady | Stock Exchange | SYNTHESIA | Růst | Ministři financí zemí platících eurem | Ceny surovin | TotalEnergies | Michelin | RegioJet | Pojišťovací společnosti | Příjmy | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Ředitel skupiny PPF | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Světoví těžaři | Těžba ropy v Rusku | Volvo | Investiční platformy | Ondřej Hartman | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Fúze | Index | Trend klesající | Wall Street Journal | Wirecard | Hlavní trh | Společnost AT&T | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Vista Outdoor | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | Stanislav Bernard | Pivovar Krušovice | Nová sazba | Arca | Coloseum | Václav Skala | HRANIPEX | Kompenzace | Ford Sollers | Danuše Hradilová | Pavel Rechjrt | GZ MEDIA | EP Commodities | Vlády | Seznam.cz | Kupci | Skupina Coloseum | Německá automobilka Daimler | Jana Valová | Pro-Doma | Contipro | Vladimir Putin | Nokian | Zdeněk Rýzner | Tomáš Zaněk | Prusa Research | KKCG | Společnost Gazprom | Jiří Milek | Obchodovat s akciemi | Roman Juřík | Program nákupů dluhopisů | SCS SOFTWARE | Ministr vnitra | HELUZ | RESPECT | Británie | Dušan Kunovský | Zemědělský svaz ČR | Ruský finančník | Obchodovat s cennými papíry | České Radiokomunikace | Investor do akcií | Petr Borkovec | Výsledek firmy | United Parcel Service (UPS) | Hans Dieter Pötsch | Marcel Belhocine | Norská finanční skupina | Lubomír Stoklásek | Martin Český | Revolut Securities Europe | MUFG Bank | Daimler | Martin Háva | Sanofi | Ivo Lukačovič | Slovalco | Josef Vávra | Základní úroková sazba | ABP | Odvětví | Pavel Juříček | Jan Vild | Datart | Nexen Tire | SEV.EN ČESKÁ ENERGIE | Michal Strnad | Skupina EPH | FedEx | Výrobce pneumatik | Ministr financí | České předsednictví | Společnost AvtoVAZ | PPF | Analytička | Ekonomika USA | Unie | TROJEK | AGROSTROJ PELHŘIMOV | Harley-Davidson | Společnost Orsted | Norsko | Jaroslav Nosek | CONTIPRO | RWE Gas | Zdeněk Chrdle | CDN77 | Jan Frait | Švédský oděvní řetězec | Petr Poláček | Ivan Zach | Radoslava Štěpánková s rodinou | RWE | René Holeček | Vitězslav Vala | EP INDUSTRIES | Linet | Americké centrální banky | Astrazeneca | RODINNÝ PIVOVAR BERNARD | Ivan Baťka | Škoda Transportation | TETA | Výrobce letadel Boeing | Platební neschopnost | Britský statistický úřad | Královský index | Společnost Nokia | Rozpoutání války | Investor Jan Čermák | Znehodnocení koruny | Pokles HDP | Aleš Lenc | Seznam.cz média | MTX GROUP | SCA | Jaguar Land Rover (JLR) | Petr Háva | Technologický holding | Aramco | Zdeněk Cendra | Hospodářský růst v eurozóně | Obchodní války | Pivovary CZ | Sol | PRAŽSKÁ ENERGETIKA | Didier Pfleger | Vysoké ceny energií | Společnost Czech Media Invest (CMI) | Technologické společnosti | Manažeři | Výkonnost indexů | Švédská nábytkářská značka | Zdroje energie | Konec roku | Projekty v Rusku | Ministerstvo spravedlnosti | Nemovitosti | Hospodaření | Americká společnost | Návrh PPF | Pavel Šebor | Výrobce munice | Přehled | Silky Zdeňka Porybného | Čínský vicepremiér Liou Che | Ochranné známky | Amazon | Těžba ropy | ALCA | Finská společnost | Cenové výkyvy | Index nákupních manažerů (PMI) | Milan Teplý | Čínská společnost | Německo | Nejprodávanější | Pavel Hubáček | Federální úřad pro letectví | Aleš Michl | PRO-DOMA | KKCG Karla Komárka | PARTNERS FINANCIAL SERVICES | Equity | ProSiebenSat.1 Media SE | Mitsubishi Motors | Maersk | AIIB | České dráhy | Ukazatel EBITDA | Národní podnik | Zlínská obuvnická firma Vasky | Zadlužení | MTX | Vice | Pavel Louda | Mediální společnosti | Domácnosti | Evropské investiční banky | Tesla | Finep | Korporace | Zemědělství | Převzetí aktivit firmy | SPOT | Státní dluhopisy | Editis | Arm | Jaroslava Valová | LE & CO | Provozní zisk | Mountfield | Frasers Group PLC | Médea | Aukro | Land Rover | Dánská energetická společnost | The Guardian | Kontrakt | Liberty Ostrava | Závislost | Riziko | Ericsson | Inflační očekávání | DIA | Oslabování koruny | Burzovní trh | British Gas | Německá energetická společnost | WHO | Spojenci Ukrajiny | The Royal Warrant | Čeští investoři | MADETA | AKESO | Pozice | Chesapeake | CANIS SAFETY | Výrobce sportovního oblečení | PRUSA RESEARCH | Petr Lamich | Průmyslové podniky | Zbyněk Frolík | TEPLÁRNA OTROKOVICE | Michal Šušák | Mediterranean Shipping Company | Skupina Colt CZ Group | Mediterranean Shipping Company (MSC) | New York Times | Disney | Rodina Materových | Vylepšení teorie aukcí | GEN | Anheuser-Busch inBev | Tým FXstreet.cz | Podnikatelé | Koncern | Kühne+Nagel | Podnikatel | Spotřebitelské ceny | Výstav | CEO | Velké investice | DR.MAX | Souhrnný čistý zisk | Společnost Microsoft | LIVESPORT | A350 | František Fabičovič | Narušení dodávek | Intervenovat | Cena benzínu | NASDAQ 100 | Peking | Dividendy | Burza | Výrobce elektromobilů | SOLVENT | Miliardy dolarů | Emise | IPO | Německá Deutsche Post | Petr Otava | Vanguard S&P 500 | EBRD | Šíření nového koronaviru | Britská Centrica | Vojenské lesy | Hrubý provozní zisk | Ruské podniky | Opatření | Indonésie | Automotive | Ropovody | Primární nabídka | Ukončení činnosti | Asijská banka pro investice do infrastruktury (AIIB) | Aleš Zavoral | Superpočítač | Platba | Deutsche Post | Nejvyšší kontrolní úřad | ARM Holdings | VAFO | Dow Jones | Měna | Newell Brands Inc | Zdeněk Trojek | Philip Morris | Nasdaq | Akciové burzy | Jaroslav Beran | Výrobce léků | Kateřina Kratochvílová | František Fabičovic | Ministerstvo práce | Michal Kocián | Zastropování cen | Richemont | Michal Šušák s rodinou | Výroba aut | CENTRICA | Hermes | Herbert Diess | Warrant | Důvěra v ekonomiku ČR | Super Bowl | Fiocchi | Společnost Eni | Investment | Krize | Investovat do fondů | Apple Music | Práce | AB Inbev | Server HN.cz | Vládní konsolidační balíček | WISE Air | Francouzský Renault | Novinky | Tendr | Ocelárny | Kryptoměny | Podnik | MF | Vývoj směnných kurzů | Německá finanční společnost | Boeing 737 Max | Pavel Bouška | Úvěr | Vladimír Klouda | Finanční ředitelka | Richard Háva | Úspěch | Tameh Czech | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Zdražování potravin | Statistický úřad | Kia | Miliardář | HOPI HOLDING | Společnost Lumius | Wealth and Trading (EHP) | Sto nejhodnotnějších firem České republiky | Tržby | Fio | Cineworld | Koronavirus | Starobrno | FXstreet | Zásobníky | Ondřej Průša | Belgie | Petr Marsa | Tescan | Společnost S&P Global | Podniky | Velké Březno | Vyšetřování | Německá automobilka Volkswagen | Jan Mužátko | Sony Pictures Entertainment | Správa | Očkování | BONATRANS | Mzdy | Zdeněk Pelc | Agentura Moody's | PSN | Jiří Dragoun | Energetický kolos | Ford Motor | Britská společnost | Jednatel | Šíření nákazy | Královský pivovar Krušovice | Automobilka Hyundai | Wall Street | Obchodní řetězce | Libor Chrobok | Poradenství | Oděvní řetězec | Markit | ČR | Ukazatele | Průměrná cena | Důvěra v českou ekonomiku | Camelot | CNBC | Nesoulad | Čínské firmy | Deloitte | Jiří Lenc | Výrobce domácích spotřebičů | Jukos | Tomáš Vala | Jarmila Plevová | Objednávky | Věřitelé Arca | Pension Plan | Société Générale | Analytik | Návratnost | Česká antivirová firma | Panasonic | Vít Kutnar | Výnosy | Výdaje | ČTK | AFM | Ztráty | Komodity | Jan Souček | Hypomonitor | General Plastic
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Pivotové high
Pivotové low
Pivot Point
Pivot Point MT4
Pivot points
Pivot Pointy
Pivot Pointy Camarilla
Pivot Signals
Pivotsignals.live
Pivoty

Následující klíčová slova

Pivovar Budějovický Budvar
Pivovar Budvar
Pivovar Carlsberg
Pivovar Černá Hora
Pivovar Heineken
Pivovar Krušovice
Pivovary
Pivovary CZ
Pivovary CZ Group
Pivovary Staropramen
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
Potvrďte prosím... Zavřít