Neděle 14. července 2024 02:41
reklama
Fintokei Payout
reklama
FTMO férovost
reklama
Fintokei Payout
reklama
Dukascopy new

WHEAT

img

WHEAT (pšenice) klesá uprostřed americké sklizně a dešťů v Rusku

20.06.2024 Po dnešním rolloveru americké futures na WHEAT klesají, protože obchodníci s komoditami sledují velmi vysoký pokrok v sklizni v USA, což naznačuje vyšší nabídku. Také dva velcí producenti pšenice z Ruska (IKAR) a Argentiny (BAGE) zvýšili prognózy produkce.
img

Pšenice se před zítřejší zprávou WASDE odrazila téměř o 4 % 📈

11.06.2024 Pšenice se dnes po rekordním výprodeji o více než 15 % odráží od úrovně 606 USD za bušl a blíží se k 630 USD. Vzhledem k absenci jakýchkoli významných zpráv, které by mohly přispět k dnešnímu růstu, který se shodoval s otevřením amerického trhu, se můžeme domnívat, že katalyzátorem mohla být aktualizace předpovědi počasí pro USA, která by měla v nadcházejícím týdnu přinést vlnu veder, a to v mnoha státech.
img

Pšenice ztrácí téměř 2,5 % a jde tak o největší týdenní pokles za posledních 11 měsíců

07.06.2024 Futures na pšenici na Chicago Board of Trade dnes po včerejším výprodeji ztrácejí více než 2 %, protože obchodníci vidí lepší počasí v USA a pokročilou sklizeň jako silnou rovnováhu vůči podmínkám ruského tahu a klesajícím očekáváním úrody. Také komentář ukrajinského ministra Vysockého překvapil obchodníky s pšenicí, kteří od Ukrajiny očekávali nižší úrodu.
img

Pšenice se snaží odrazit z 2týdenních minim uprostřed varování Soveconu v Rusku před suchem

06.06.2024 Futures na pšenici z Chicaga dnes získaly více než 0,7 % a vzrostly z 645 USD za bušl na 652 USD poté, co ruský Sovecon snížil očekávanou ruskou prognózu úrody na 80,7 milionů metrických tun (mmt) z dřívějších 82,1 mmt.
img

Ranní shrnutí (01.05.2024)

01.05.2024 Po včerejší slabé seanci na Wall Street, která byla poznamenána poklesem technologických společností a téměř 2% výprodejem indexu Nasdaq100, uzavřely trhy APAC seanci se smíšeným sentimentem. Index Nikkei ztratil 0,3 %, korejský KOSPI zaznamenal malý 0,17% zisk a čínský Hang Seng uzavřel beze změny. Australský ASX klesl o více než 1,2 %. Evropská seance je dnes z důvodu státního svátku z větší části uzavřena
img

Denní shrnutí: EURUSD vzrostl o 0,5 %, Nasdaq100 vede zisky na Wall Street

23.04.2024 Nálada v evropské seanci byla dnes pozitivní. Německý DAX si připsal více než 1,5 % a CAC40 vzrostl o 0,8 %. O něco méně se dařilo britskému indexu FTSE, který vzrostl o 0,2 %.
img

PŠENICE brání 550 USD navzdory nepříznivé zprávě USDA 📊

12.04.2024 Futures na pšenici se na burze v Chicagu drží poblíž 550 USD za bušl, a to navzdory včerejší nepříznivé zprávě USDA. Zdá se, že geopolitická situace má na pšenici nepřímý vliv, neboť trhy počítají s možností íránského útoku na Izrael a očekávanou potenciální ruskou ofenzívou na ukrajinské frontě. Pšenice v minulosti pravděpodobně reagovala růstem v reakci na různé typy geopolitického napětí.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Ekonomický kalendář: PMI z Evropy, rozhodnutí CBRT a Riksbank o sazbách

23.11.2023 Futures na evropské indexy naznačují, že hlavní indexy blue chips otevřou beze změny. Stalo se tak po neradostné asijsko-pacifické seanci, během níž se indexy z tohoto regionu snažily najít společný směr. Japonský svátek negativně ovlivnil podmínky likvidity a neočekává se, že by se situace výrazně zlepšila, když jsou dnes americké trhy zavřené kvůli Dni díkůvzdání. Seznam změn obchodních hodin v důsledku amerického svátku naleznete níže.
img

Pšenice nedokáže prorazit nad úroveň 600

08.11.2023 PŠENICE i další zemědělské komodity zahájily dnešní obchodování růstem a prodloužily tak včerejší vzestup. PŠENICE sice po pondělních medvědích údajích USDA utrpěla ztrátu, později se však poklesy vrátily. Údaje ukázaly, že 50 % úrody ozimé pšenice v USA je v dobrém až výborném stavu, což je o 3 % více než v předchozím týdnu. To je zároveň nejvyšší podíl výborných porostů pro toto roční období od roku 2019. Vyhlídky na sklizeň se zlepšují také v Austrálii a Argentině.
img

China Pursues Soybean Self-Sufficiency Amid Global Tensions

19.10.2023 China’s efforts to achieve self-reliance in soybeans, a vital resource for both human and animal protein consumption, are causing shifts in global agricultural trade patterns.
C:\fakepath\trader-21092023-51-zm.jpg

FT: Ceny pšenice klesají, protože Rusko nahrazuje ukrajinské dodávky

21.09.2023 Ceny pšenice se pohybují blízko nejnižší hodnoty za tři roky, přestože ruská invaze nadále narušuje vývoz z Ukrajiny, která patří mezi přední světové vývozce. Od konce července se ceny snížily o více než pětinu díky mimořádně vysoké úrodě v Rusku, která nahradila výpadky dodávek z Ukrajiny, upozornil list Financial Times (FT). Analytici však varují, že eskalace napětí mezi Ukrajinou a Ruskem v oblasti Černého moře a vysoké sázky některých investičních fondů mohou způsobit opětovný nárůst cen.
img

Erdogan: Prompt Restoration of Black Sea Grain Deal Possible

05.09.2023 After discussions with Russia’s Vladimir Putin on Monday, Turkish President Tayyip Erdogan stated that there are prospects for reinvigorating the grain agreement. The United Nations has acknowledged this agreement as instrumental in alleviating a food crisis by facilitating the transportation of Ukrainian grain to the market.
img

Ekonomický kalendář: Americký svátek, schůzka Putin-Erdogan o obilí

04.09.2023 Futures trhy naznačují mírně vyšší otevření dnešní evropské hotovostní seance. Stalo se tak po optimistickém obchodování během asijsko-pacifické seance, zejména v Číně. Čínské indexy se obchodovaly o 1-2,5 % výše, když se zlepšil sentiment vůči domácímu realitnímu sektoru poté, co developer Country Garden vyhrál odvolání, což mu umožnilo prodloužit splátky pevninských dluhopisů.
img

Graf dne: WHEAT (16.08.2023)

16.08.2023 Kotace WHEAT během dnešní seance posilují v důsledku útoku ruské strany na jeden z přístavů na Dunaji. Vedoucí vojenské správy Oděské oblasti Oleh Kiper oznámil, že sklady a sila byly výrazně "zasaženy", což je další eskalace války v černomořské zóně a další impuls k volatilitě na kotacích pšenice. V tuto chvíli není znám přesný rozsah škod.
img

Ekonomický kalendář: Zápis z FOMC a HDP eurozóny v centru pozornosti!

16.08.2023 Začátek středeční seance na evropských trzích přináší poklesy kotací většiny akciových benchmarků a prodlužuje tak horší náladu z asijské seance a včerejší seance na Wall Street. Německý DAX aktuálně ztrácí 0,05 %, zatímco EU50 klesá o 0,17 %.
img

Ekonomický kalendář: Inflace v Kanadě, maloobchodní tržby v USA

15.08.2023 Začátek úterní seance na evropských trzích probíhá relativně dobře, nicméně rozsah rally, který signalizovaly futures před začátkem seance, byl téměř zcela vymazán. Německý DAX aktuálně ztrácí 0,05 % a EU50 si připisuje 0,07 %. Tématy asijské seance a období před jejím zahájením v Evropě byly údaje ze Spojeného království, Japonska a Číny. Podrobnější informace naleznete v příspěvku Ranní shrnutí(15.08.2023).
img

Russia’s wheat export disruption leads to shipping challenge.

08.08.2023 Russia’s shortage of ships and decreasing interest from Western grain traders in dealing with Moscow are contributing to increased transportation costs for Russian wheat. This is occurring alongside the escalating conflict in Ukraine, which has raised concerns about the security of crucial Black Sea supply routes.
img

Pšenice klesá v souvislosti s aktualizací počasí

02.08.2023 Futures na pšenici (WHEAT) se obchodují s masivním poklesem. K tomu pravděpodobně přispěly aktuální informace o mírnějším počasí v USA a silný americký dolar, který dnes posiluje proti averzi k riziku. Předpovědi ukazují na chladnější a vlhčí počasí na středozápadě USA v novém měsíci. Takové podmínky mohou nahrávat vyšší úrodě. Navíc navzdory obavám nebyly o víkendu hlášeny žádné větší útoky na ukrajinskou obilnou infrastrukturu. Podle analytiků společnosti Top Hird Ag předpovědi hovoří o téměř úplné absenci veder a předpovědi srážek ve státech Iowa a Minessota.
img

If Russia withdraws, the Black Sea grain deal will expire on Monday.

17.07.2023 The agreement facilitating the safe export of grain from Ukraine in the Black Sea region, brokered by the United Nations and Turkey to address a global food crisis exacerbated by Russia’s invasion of Ukraine, is set to expire at the end of Monday. Its extension relies on Russia’s agreement.
img

Sója a kukurica po rolloveri oslabili 📉 Nové predpovede počasia v USA

23.06.2023 Futures na sóju (SOYBEAN) a kukuricu (CORN) otvorili po rolloveri nižšie a obchodujú sa o 12, resp. 8 % nižšie. Stredozápad USA zažíva najhoršie sucho od roku 2012. Ak to tak bude aj naďalej, mohli by sa poklesy prehĺbiť?
img

Pšenica v zóne hlavnej rezistencie 📊 Pretrvá rally?

23.06.2023 Zatiaľ čo kontrakty na sóju a kukuricu dnes strácajú, kontrakty na pšenicu (WHEAT) sa obchodujú nahor a priblížili sa ku kľúčovej dlhodobej rezistencii (SMA200). Údaje z chicagskej komoditnej burzy CBOT naznačili, že komoditné fondy boli včera stále čistými nákupcami kontraktov na pšenicu, pričom pozície na kukuricu a sóju boli zároveň vypredané.
img

Pšenica vzrástla o 2,5 % a vyšplhala sa na 2-mesačné maximum

21.06.2023 Ceny pšenice sa dnes obchodujú približne o 2 % vyššie a v priebehu týždňa o viac ako 12 % vyššie. V hre sú dva hlavné príbehy, ktoré spôsobujú rast cien obilia. Prvým z nich je budúcnosť dohody o vývoze čiernomorského obilia medzi Ruskom a Ukrajinou, ktorú sprostredkovala OSN, zatiaľ čo druhým sú údaje o stave úrody v USA.
img

BREAKING: Erdogan potvrdil prodloužení dohody o dodávkách obilí v Černém moři

17.05.2023 Zprávy tureckých médií, které byly zveřejněny dříve, naznačují, že Rusko a Ukrajina jsou blízko k dohodě o prodloužení černomořské obilné iniciativy, která by umožnila pokračovat v ukrajinském námořním vývozu obilí. Také ruská média o víkendu uvedla, že nejpravděpodobnější variantou je prodloužení o 60 dní. Tato mediální odhalení právě potvrdil turecký prezident Erdogan, který uvedl, že se Rusko a Ukrajina dohodly na dvouměsíčním prodloužení.
img

Why the EU is limiting imports of grain from Ukraine

09.05.2023 Prior to June 5, Poland, Hungary, Romania, Slovakia, and Bulgaria will be prohibited from importing Ukrainian wheat, maize, rapeseed, and sunflower seeds, according to the European Commission.
img

Ekonomický kalendár: NFP v centre pozornosti počas predveľkonočného pokoja

07.04.2023 Záverečný obchodný deň predveľkonočného týždňa sa nesie v znamení výrazne nižšej likvidity na trhoch. Je to preto, že množstvo krajín, najmä v Európe, dnes oslavuje Veľký piatok, a preto v týchto krajinách nebudú otvorené burzy. Zatiaľ čo futures na americké indexy sa dnes budú obchodovať v skrátených hodinách, na Wall Street sa dnes neobchoduje. Zmeny obchodných hodín nájdete nižšie.
img

Ekonomický kalendář: Svátky v USA a Kanadě snižují likviditu

20.02.2023 Evropské akciové indexy zahájily první seanci nového týdne býčím cenovým gapem To přichází po poměrně optimistické asijské seanci, během níž indexy z regionu, zejména v Číně, posilovaly. Hlavní indexy z pevninské Číny se tento týden obchodovaly přibližně o 2 % výše. Zajímavé je, že se neobjevily žádné zprávy, které by tyto pohyby vysvětlovaly. O víkendu se totiž objevily některé zprávy, podle kterých setkání nejvyšších amerických a čínských diplomatů nebylo zdaleka tak povzbudivé a mělo by náladu spíše zhoršit než zlepšit.
img

Ekonomický kalendár: Americký sviatok, prejav guvernéra BoE Baileyho

16.01.2023 Futures trhy poukazujú na mierne vyššie otvorenie prvej európskej obchodnej seansy nového týždňa. NZD a GBP sú najvýkonnejšie meny G10, zatiaľ čo JPY, CHF a AUD najviac zaostávajú. Ropa a drahé kovy klesajú, zatiaľ čo kryptomeny zaznamenávajú malé zisky.
img

Ekonomický kalendář: PMI z Evropy

02.01.2023 Očekává se, že evropské akciové indexy zahájí dnešní obchodování výše po klidné asijské seanci, protože trhy v Austrálii, Novém Zélandu, Číně a Japonsku byly uzavřeny. Svátek dnes oslaví také obchodníci z USA, Velké Británie a Kanady. Zavřeno bude také několik dalších trhů, podmínky likvidity se proto ztenčí (podrobněji níže). Ekonomický kalendář je spíše lehký. Evropské výrobní PMI za prosinec budou zveřejněny v průběhu dne, nicméně údaje z hlavních ekonomik – Německa a Francie budou revize a neměly by mít zásadní dopad na trhy. Věci budou zajímavější později v průběhu týdne se zprávou NFP, zápisem ze zasedání FOMC, PMI výroby a služeb ISM a Jolts Job Openings. V Evropě budou zveřějněna data inflace za prosinec pro eurozónu, Německo, Francii a Švýcarsko.
img

Ekonomický kalendář: Díkůvzdání v USA, zápis z ECB

24.11.2022 Trh s futures ukazuje na mírně vyšší otevření hlavních evropských indexů. Americké indexy včera posílily díky poněkud holubičímu zápisu z FOMC, ale v žádný větší a dlouhodobější pohyb se to nepromítlo, alespoň zatím ne. Indexy z asijsko-pacifického regionu se dnes také obchodovaly výše, ale akcie z druhé největší světové ekonomiky zaostávaly poté, co Čína oznámila nový rekord v počtu nových oficiálních případů Covid.  AUD a JPY jsou nejúspěšnějšími hlavními měnami, zatímco CAD a USD nejvíce zaostávají.
img

BREAKING: Pšenice klesla o více než 5,0 %, protože Erdogan poskytl záruky na obilný koridor!

02.11.2022 Ceny pšenice dnes výrazně klesly poté, co turecký prezident Erdogan oznámil, že bezpečnost ukrajinského exportního koridoru obilí byla zajištěna, a doprava byla obnovena. Kreml uvedl, že kontakt s Tureckem pokračuje, ale účast Ruska na dohodě zůstává pozastavena. Po prohlášení se cena pšenice propadla o více než 5 % a ceny kukuřice poklesly o téměř 2 %.
img

Rusko odstupuje od dohody o vývozu obilí z Ukrajiny❗

31.10.2022 Rusko se stáhlo z provozu takzvaného Bezpečného exportního koridoru pro obilí, včetně ukrajinské pšenice a kukuřice, které v reakci na to výrazně rostou. Ceny pšenice (WHEAT) během dnešní seance rostou o více než 5,5 %.
img

Graf dne: WHEAT (31.10.2022)

31.10.2022 Na začátku nového týdne se cena obilí obchoduje výše. Rusko odstoupilo od dohody zprostředkované OSN o ukrajinském vývozu obilí s tím, že již nemůže zajistit bezpečnost civilních plavidel v Černém moři po víkendovém útoku dronů na jeho námořní základnu v Sevastopolu na Krymu. Organizace spojených národů již vyjádřila své znepokojení nad vývojem a uvedla, že bude s Ruskem jednat ve snaze oživit dohodu.
C:\fakepath\trader-19092022-39-zm.jpg

Cena pšenice na trzích klesá, je blízko hodnot před válkou na Ukrajině

19.09.2022 Cena pšenice na světových trzích klesá a jeden bušl (27,2 kg) se odpoledne prodával zhruba za 8,44 USD (207 Kč). Důvodem jsou obavy z globální recese, která by podle analytiků snížila poptávku, i pokračující vývoz ukrajinského obilí podle dohody vyjednané za účasti OSN v létě v Istanbulu. Cena je tak blízko hodnot před únorovou invazí ruských vojsk na Ukrajinu.
img

Ekonomický kalendář: Prázdný kalendář, svátek v USA

20.06.2022 Futures trhy dnes naznačují na mírně vyšší otevření evropských burz, a to i přes dnešní smíšenou asijskou seanci. Kryptoměny se snaží vzpamatovat z nedávných poklesů, ačkoli bitcoin se nadále obchoduje pod hranicí 20 000 USD. Rizikovou averzi lze zaznamenat na devizovém trhu s bezpečnými přístavy, jako je USD nebo CHF, zatímco komoditní měny, jako je AUD a NZD, rostou.
img

Pšenice je ohrožena téměř všude, může tak dojít k dalším škodám v ekonomice

16.05.2022 Ruská invaze omezila vývoz pšenice z Ukrajiny, zvýšila ceny chleba a nudlí a světovou úrodu čeká další zkouška: extrémní počasí.
img

BREAKING: Ceny pšenice roste o více jak 5 %

16.05.2022 Cena pšenice v pondělí prudce roste poté, co Indie omezila vývoz pšenice, aby si zachovala potravinovou bezpečnost. Ceny zemědělských komodit vzrostly na konci února poté, co Rusko zaútočilo na Ukrajinu, která dříve tvořila 12,0 % celosvětového exportu. Společně s Ruskem obě země podle analytiků RBC Capital Markets představují 25 % celosvětového exportu pšenice, přičemž 13 % exportu kukuřice pochází z Ukrajiny. Ruská agrese způsobila nedostatek pšenice po celém světě, což zvýšilo obavy z hladomoru a sociálních nepokojů v mnoha rozvojových zemích.
img

Jak komodity ovlivňují inflaci?

27.04.2022 Inflace se zdála být po mnoho let mrtvé téma. Centrální banky se delší dobu snažily stimulovat růst cen, zejména prostřednictvím stimulace růstu mezd. Inflační cíle byly více než splněny, bohužel především prostřednictvím nabídkových faktorů. Někdy je těžké odpovědět na otázku, zda je vysoká inflace způsobena růstem cen komodit, nebo spíše vysoká inflace způsobuje růst cen komodit (ve snaze investorů se proti vyšším cenám zajistit). V současné době můžeme zcela jednoznačně konstatovat, že rostoucí ceny komodit způsobily všudypřítomné zdražování produktů. V tomto článku se podíváme na spotřebitelské ceny a jednotlivé skupiny komodit v USA a Eurozóně.
img

BREAKING: Rusko může zastavit zemědělské vývozy!

14.03.2022 Agentura IFX uvedla, že Rusko může pozastavit vývoz pšenice, kukuřice, rýže a ječmene mezi 15. březnem a 30. červnem. Agentura se odvolává na ruského ministra zemědělství.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na PMI z Evropy, Severní Amerika hlásí svátek

21.02.2022 Evropské indexy by dnes měly otevřít do pozitivního teritoria. Americké a evropské futures indexy vzrostly v reakci na zprávy o summitu k situaci okolo Ukrajiny. Dnes na trzích čekáme sníženou volatilitu, protože američtí i kanadští obchodníci si díky státnímu svátku prodlužují víkend. Níže naleznete dnešní pozměněné obchodní hodiny dotčených instrumentů. Hned ráno se obchodníci zaměří na výsledky flash indexů PMI. Nejvyšší dopad má obvykle report z Německa, který je na programu v 9:30.
img

Ekonomický kalendář: Zámořské trhy dnes nabízejí pouze omezené obchodování

06.09.2021 Evropské indexy otevřely na mírně vyšších úrovních. V USA a Kanadě dnes slaví státní svátek, takže tradičně na data chudý první den v týdnu je tentokrát ještě chudší. V těchto zemích dnes neproběhne standardní akciová seance a obchodování na futures trzích bude zkráceno.
img

Graf dňa - PŠENICA (14.05.2021)

14.05.2021 Pšenica včera klesla spolu s ďalšími poľnohospodárskymi komoditami. Aj keď pre kukuricu boli zverejnené nejaké negatívne správy (riziko, že Čína zruší objednávky), pre pšenicu neboli zverejnené žiadne takéto správy. Cena pšenice mohla klesnúť na základe minulých prudkých ziskov, pretože táto komodita bola silne prekúpená.
img

Graf dne: WHEAT (26.04.2021)

26.04.2021 Zemědělské komodity zamířily na počátku nového týdne vzhůru. Pokračuje tak dobrá nálada po čtvrtečním zveřejnění exportních statistik z USA. Pšenici se dnes daří nejvíce. Roste o více než 2 % a obchoduje se na sedmiletých maximech. Přes víkend se objevily zprávy, že Čína by kvůli rostoucí ceně kukuřice v této sezóně měla být více závislá na dovozech rýže a pšenice. Importy těchto komodit by tak mohly začít brzy růst.
img

📉Pšenica na 3-mesačných minimách🌾

26.03.2021 Cena pšenice sa obchodovala okolo 6,1 USD za bušel, čo je najnižšia úroveň od 28. decembra, pretože priaznivé počasie v hlavných producentských regiónoch vrátane USA a Ruska a silnejší dolár tlačili pšenicu k stratám za posledný týždeň o takmer 3%. Vyhliadky na produkciu v oboch hlavných vyvážajúcich krajinách posilnili predpovede naznačujúce viac zrážok v tomto mesiaci. Včera ruská poradenská spoločnosť pre poľnohospodárstvo IKAR zvýšila prognózu úrody pšenice v roku 2021 v krajine na 79,8 milióna ton zo 78 miliónov ton.
img

Ekonomický kalendář: Wall Street a některé komodity dnes ukončí seanci dříve 🔚

27.11.2020 Hlavní západoevropské indexy dnes otevřely mírně do pozitivního teritoria. Polský index WIG 20 se však obchoduje v červených číslech. Dnes je Černý pátek a obchodníci musí počítat se zkrácenou seancí na Wall Street a některých komoditách. Americké akcie otevřou v 15:30 a uzavřou v 19. hodin. Obchodování skončí dříve také na drahých kovech (GOLD, SILVER, PLATINUM a PALLADIUM), zemědělských produktech (CORN, SOYBEAN, WHEAT and COTTON) a také na ropných trzích (OIL and OIL.WTI).
img

To nejdůležitější z tohoto týdne

20.01.2020 Pondělní kalendář je často takřka prázný a ne jinak je to mu i tentokrát. Snad jedinou událostí, která by dnes mohla mít určitý tržní dopad, je projev guvernérky ECB Christine Lagardové v 19:30. Nicméně její projev nebude zveřejněn v textové podobě a ani není jisté, zda se v něm alespoň dotkne měnové politiky. Navíc americké akciové trhy dnes zůstanou zavřené kvůli oslavám dne Martina Luthera Kinga. Futures na americké indexy, ropu WTI a drahé kovy se budou obchodovad do 19. hodin. Zemědělské komodity jako - CORN, SUGAR, SOYBEAN, WHEAT, COCOA, COFFEE se nebudou obchodovat vůbec.
img

Důležité: Obchodní hodiny během vánočních svátků a Nového roku

23.12.2019 Obchodování během Vánoc a Nového roku je často spojeno s nízkou likviditou a obchodovanými objemy. Toto období je mnoha zemích svátkem a obchodní hodiny burz se liší od standardního obchodování. Níže můžete nalézt informace, které by Vám v tomto ohledu měly pomoci.
Související klíčová slova: VOLX | Take Profit | Války | Lithium | Vývoj technologií | Vývoj | IGLN.UK | US2000 | EUR | Investiční rizika | Hospodářská zvířata | SMCI.US | XOM | Itálie | Stoxx | Vývoj ceny zlata | Obilí z Ukrajiny | Texas | Očekávání | Předpověď | Volatilní | Viterra | Nikl | SPA35 | Webináře | Trh práce | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | iShares | Investice | Potenciál | Support | Diverzifikace | Futures na pšenici (WHEAT) | Ifo | Prognózy | NYSE | Ceny kakaa | Výkonný ředitel | Trendy na trhu | Chování | Rekord | Stop-Loss | Společnost Apple | Impuls | EUR/USD | General Electric | Spotřebitelé | Bezpečný přístav | Neckline | Finanční páka | Skladování fyzických komodit | Akcie společnosti | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Cena pšenice | Nabídka a poptávka komodit | Výnos | Sázka na pokles ceny | RBC Capital | Brent | iShares Physical Gold | AUS200 | TNOTE | Nižší riziko | Strategie pro obchodování | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Exchange | Investiční portfolio | Investiční strategie | Kontrariánství | Commodities | Kontrakty | Budoucí trendy | ETFS Natural Gas | Barrick Gold (GOLD.US) | Nasdaq100 | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Den prezidentů | Spotřebitelské inflace | Ceny sóji | CRM | Peníze | Potenciální ztráty | Nakupovat akcie | Prognóza | Obchodní politika | Investovat | EURUSD | Unie | ALUMINIUM | Strategie Trend Swing | Agentura IFX | Palladium | Americký Fed | Ropa WTI | Jak vydělat na poklesu | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Ekonomiky | Zasedání FOMC | Target | Buy Limit | Vlna veder | NFP | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Komoditní trh | Směnné kurzy měn | Výkon | Ceny zinku | Vývoj ceny palladia | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | USD | Velikost pozic | Obchodování na komoditním trhu | Export | Snižování cen | Obchodníci dnes | CFD na komodity | WASDE | Prodávat akcie | Vývoj ceny zemního plynu | Hliník - Vývoj ceny hliníku | CATTLE | Na burze | Umělá inteligence | Aktuální informace | Total | OXY.US | BHP Billiton (BHP.US) | Velké peníze | Růst prodejů | Index ISM ve službách | Čekající příkazy | Využití dlouhodobých trendů | Zvýšení sazeb | 4GLD.DE | SIX | Dovoz | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Nikkei | Investování u XTB | Cenové pohyby | Čínské úřady | Komoditní | Krátká pozice | Nigérie | Evropské trhy | OD7F.DE | Euforie | Sell Limit | Makrodata | Akciové indexy | Investoři | Portfolio | Sója | Covid | Vysoké sázky | Nejistoty | Trh s komoditami | Možnost obchodovat | AMD | Média | Analytici | Inflační čísla | Bez rizika | Zisk | Zpřísňování měnové politiky | Vývoj ceny cukru | Zveřejnění zprávy | Vliv na ceny | Vývoj ceny pšenice | Prezident | Xetra | BP | Typ tradingu a investice | Nižší poptávka | Akcie společnosti Tesla | Analýzy | Potravinové krize | Board of Trade | Investiční | Průzkum | Poradenská společnost | Německý DAX | Patria | BP (BP.UK) | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | Instrument | Válka | US500 | Investiční riziko | Agentura Reuters | Sázka | Prodej | Zpráva | Nové příležitosti | Pokles cen komodit | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Snížit riziko | Capital Markets | Defenzivní příkazy | Obchodování | Potenciální zisky | Svátek v USA | Finanční nástroje | Futures | JOLTS | S&P Global | Financial Times (FT) | Nabídka | GBP | Průmyslové komodity | Pokles ceny | StoneX | ZEW | USDA | Bitcoin | TSMC | Centrální banky | Investování do různých komodit | Pákový efekt | Zprávy | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | BREAKING | Zemědělské komodity | Asijská seance | Rozdílové smlouvy (CFD) | Kukuřice - Vývoj ceny | Occidental Petroleum | Ceny ropy | Jsou komodity dobrou investicí? | Udržitelnost | Reliance | Vyhlídky | DIA.US | iFX | Páka | Vývoj ceny kakaa | Výsledky | West Texas Intermediate | Obchodovanie | COCOA | Minulá výkonnost | Pšenice (WHEAT) | Úroda | TIM | Silný dolar | Tržby | Australský dolar | CZKCASH | Koruna | Komoditní měny | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Cukr | Výrazný pokles | Tržní ceny | Shell | Francie | ETF fond | Futures na evropské indexy | xStation | Výkonnost | HDP eurozóny | Federální rezervní systém | RIO.UK | Makro | Údaje | Investoři na akciovém trhu | Výsledky společnosti | Vale | Exxon Mobil | Náklady na těžbu | Ceny bavlny | NGAS | Ropa WTI - Vývoj ceny | Průzkumy | Hlavní indexy | Nakupovat | Ceny cukru | Průmyslová výroba | Ceny zemního plynu | Americký dolar | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | CFDs | Plyn | RBC | Zinek - Vývoj ceny | EU50 | Ropa Brent | Kompletní průvodce | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Platina - Vývoj ceny platiny | Short | Ukrajina | Jednání FOMC | Chování obchodníků | Egypt | Trendové indikátory | Eurodolar | Ropa Brent - Vývoj ceny | Ceny ropy WTI | Zveřejněná data | XOP | Technické analýzy | Silnější dolar | Obchodování v Asii | High | Sójové boby | Obchodování a investování | Stříbro | APAC | Česká republika | Akcie | CHF | COPPER | Složitější řízení | Turecko | Kakao | Bank of Japan | Globální ceny | Index Nikkei | G10 | LNG | High risk | Americké akcie | Silná ekonomika | FCX.US | Reálný účet | IOGP.UK | Drahý kov | Inflace v Polsku | Apple | IGLN | Trh s futures | Trh | Nárůst zásob | Komise | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Grafy | List Financial Times | Války na Ukrajině | Ruský plyn | Exchange Traded Fund | Světové ekonomické fórum | Fed | PLATINUM | Korekce | Pozornost | FRA40 | Společnost XTB | Obchodování a investování do akcií | Investování a obchodování | Dopad na trhy | S&P 500 | Náklady spojené se skladováním | Globální recese | Klienti brokerů | Kov | Kanada | JDE | Směnný kurz | XOM.US | Zemní plyn | Dow Jones (US30) | iShares Physical Silver | Anglogold Ashanti (AU.US) | Ruská invaze | Dílčí index | Příležitosti | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Americké trhy | Rozložení investic | Nejistota | Portfólia | Repo operace | CME | Commission | Pokles cen ropy | Změny cen | Sell | CL | UCITS ETF | Pravděpodobnost | Markets | Uzavření pozice | Skladování komodit | Výpadky | Japonsko | Zemní plyn - Vývoj ceny | Dolarový index (USDIDX) | CVX.US | Invest | Riksbank | Deutsche Börse | U.S. Bank | Životní prostředí | iOS | Exxon | Situace | Káva - Vývoj ceny | Ostatní investice | Jádrová inflace | Podíl Ruska | Centrum | Portugalsko | Internet of Things (IoT) | Společnosti | Zpomalení ekonomiky | Index Sentix | PEPSICO | Prudký růst cen | Ceny kukuřice | API | Eurozóna | Futures kontrakty | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Reuters | ETC | Obchodování během Vánoc | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Chevron | Kompozitní index | Testovací účet | Overbalance | Rolování | Newmont | Ministr obchodu | Deutsche Boerse | Zeměpis a geopolitika | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Traders | NGAS.UK | Performance | Commodity index | FOREX | TLTRO | Invaze | ITA40 | CFD | JPMorgan Chase | Obchodníci | Evropská unie | US100 | Evropské akciové indexy | Chicago Board of Trade | Výběr brokera | AMD.US | Technologický vývoj | Nejlepší investice | Nový rekord | Obchodováním s futures kontrakty | WFP | Rio Tinto (RIO.UK) | Plodiny | Cena | Vladimir Putin | Vysoká likvidita | City | AIGI | WisdomTree | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | ING | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Ztráta | Izrael | Rozpočet | Leasing | CVX | S&P500 | Dolar | Amazon | Patterny | Ceny | Technologie | JPMorgan Chase & Co | Velikost pozice | Ekonomické fórum | Pokles | USDIDX | Ceny komodit | Insiders | Vyšší ceny | Obchodní hodiny během vánočních svátků | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Take-Profit | Ochranné příkazy | Komodita | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Zemědělci | Rabobank | 4GLD | Diverzifikace portfolia | FTSE | CARA | Index ISM | Obchodník | Jednání ECB | COVID-19 | Cheniere Energy | Blue chips | Růst mezd | Dow Jones Industrial Average | Nejnovější zprávy | European Commission | ICOM.UK | Rizika | ECB | Argentina | Momentum | Kurzy | Marketingová komunikace | Pšenice | Fond | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Zisky | Conference Board | Konsenzus | Ceny palladia | COST | Swap | Anomálie | Cenové formace | ISM | Benchmarky | NATGAS | Anglogold Ashanti | Forward | Vývoj ceny pšenice WHEAT | CBRT | Zinek | Turecký prezident | Trh práce v USA | Růst cen | Drahé kovy | Historické pohyby | Moskva | RSI | Měnová politika | Dnes na trzích | IFO index | Obavy z globální recese | Organizace spojených národů | IoT | Ruská agrese | Finance | Stres | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | GMT | Guvernér | Occidental | Ceny pšenice WHEAT | Afghánistán | XOP.US | Investování a obchodování na komoditním trhu | Long / Short | Zemědělství | Believe | Poptávka | Americké akciové trhy | Line | FT | Obilniny | Investor | DNO | Mali | Obchodovat | Spotřebitel | Potravinová krize | Ceny ropy WTI a zlata | HAS | WTI | Resistance | Počasí | Pákistán | Medvědi | Velcí producenti | Online trading | Data PMI | Android | Pokles zásob | Freeport McMoran (FCX.US) | Sázet | Podnikání | Cena ropy | HKComp | Strategie obchodování | Western Shipping | RBC Capital Markets | Inflace | Problémy | Ocel | Marže | ROCE | Investoři dnes | NEM.US | DAX | Zlato a stříbro | HDP | Měny G10 | Projevy centrálních bankéřů | Ředitel banky | BOOST | Ceny niklu | Devizový trh | Lot | USA | Ropa | Stoxx 600 | Komise v přenesené pravomoci | Manufacturing PMI | Diverzifikovat | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Index PMI | Global Markets | Ekonom | Demo účet | Kurz | Market | Týdenní pokles | Vývoj ceny niklu | 256/2004 | Realizovat zisk | Ropa a Plyn | Sudán | Hliník | Ceny pšenice | Profit-Target | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Obchodováním s futures | Vývoj ceny kávy | Kukuřice | Obchodování s nástroji CFD | Investujte | Měď | Yield | AUD | AIGI.UK | Contract | Indexy PMI | Zeměpis | Commodity | Cena niklu | Buenos Aires | Risk | Fibo | PMI ve službách | Hospodářství | Inflační cíle | Mezinárodní vztahy | WTI Crude Oil | Rostoucí ceny komodit | Intermediate | Komodity na trading | EU | Zasedání ECB | COTTON | Portfolia | Transakční náklady | Dealing | Vývoz | Sázka na pokles | Cenové dno | xStation 5 | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Recese | Správná diverzifikace | Investiční doporučení | Bank of Canada | Erdogan | Jaké komodity obchodovat? | Silný americký dolar | Denní graf | Guvernér BoE | Ropa roste | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | USD za tunu | Pohyby cen indexu S&P 500 | CIND.UK | Investoři a obchodníci | Čínské indexy | Americké indexy | Jak vydělat na poklesu komodit? | Obchodní náklady | Vyšší volatilita | CFD obchodníci | Ceny většiny komodit | OSN | Eskalace napětí | Sell Stop | PMI indexy | Předpovědi | Challenge | Vývoj ceny platiny | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Rostoucí ceny | Trend | Trailing Stop | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | OXY | Manufacturing | Trhy v USA | Stop Out | Finanční situace | Nařízení | Přeprodané podmínky | SWIFT | Oblasti umělé inteligence | BTC | KOSPI | Indexy | Výrobní PMI | Hurikány | Svět komodit | Gold | Očekávané výsledky | Bavlna - Vývoj ceny | Poptávka po ropě | Sezónní patterny | Specifický typ tradingu | Měď - Vývoj ceny mědi | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | AU.US | Akciové trhy | Kurzy měn | Coffee | Varování | Cykly | Long | Rally | Investování do akcií | CORN | Pandemie | LEANHOGS | Aktiva | FOMC | Nikl - Vývoj ceny niklu | Business | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Velké peníze na komoditách | Pokles cen | GM | Obchodování s komoditami | Začít obchodovat | S&P 500 (US500) | Výsledky amerických společností | Nový týden | Sucha | KGHM | Sentix | Trhy dnes | | Counterpoint Research | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Černý pátek | CBOT | Politika centrálních bank a geopolitika | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Změny ceny | ISM ve službách | Vývoj ceny hliníku | Sentiment | Síla měn | Order | Zlato - Vývoj ceny | Breaking | Politika | Konkurence | Riziková aktiva | CFD traděři | Cena pšenice (WHEAT) | Komunikace | Obchodní hodiny | Obranné příkazy | Dnešní seance | Americké futures | BHP | Velká Británie | Typ tradingu | ISLN | Nálada | Indie | Měnové politiky | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Dnešní ekonomický kalendář | Ekonomika | European Central Bank | Pohyb ceny | Ekonomická data | SXEPEX | Politika centrálních bank | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Řízení kapitálu | Šance | Obchodování s futures | Ceny zlata | Timeframe | Jak začít s komodity? | Volume | Komoditní akcie | Americké ministerstvo | Deriváty | Occidental Petroleum (OXY.US) | Akciový trh | Odpovědnost | Trendové čáry | Sentix index | Finanční trhy | Británie | Freeport McMoran | Insider | Způsob investování | General Motors | Fondy | Komoditní trhy | Historické pohyby cen | Austrálie | Financial Times | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Začínající investoři | Spread | Aktuální situace | Retail Investor | Swing | Krize | Ceny ropy Brent | Fundamenty | Změny úrokových sazeb | Omezené dodávky | Indická vláda | ZINC | Investování do komodit | Objednávky | Prezident Erdogan | Obchodování se zemědělskými komoditami | Trhy | Komodity - časté otázky | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny ropy | Sazby | US30 | JAP225 | Generální ředitel | Sázky na pokles | Cíle | Burza | Semináře | Ekonomický kalendář | Zvyšování úrokových sazeb | Růst cen komodit | Likvidita | RBA | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Dlouhá pozice | Typy komodit | Transakce | Měny | Nasdaq (US100) | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Dna | Bezpečnost | Zaměstnanost | RDSA | Glencore | Ekologie | Energie | Podkladové aktivum | ETF WTI Crude Oil | Tradeři | PMI ve zpracovatelském průmyslu | DE30 | Cykličnost | Nabídka a poptávka | Trading | Uzavření dohody | Kotace | Internet of Things | Hospodářský pokles | Výnosy | Poradenství | Sója - Vývoj ceny sóji | JPMorgan | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Data z Německa | Trade | SMCI | Globální finanční trhy | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | WELL | EIA | Krátký prodej | Nízké obchodní náklady | Platformy | Vývoj ceny bavlny | Rusko | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Vicepremiér | Írán | Jerome Powell | Zdražování | ISLN.UK | Development | Káva - Vývoj ceny kávy | ADP | Možnosti investování do komodit | Povětrnostní podmínky | CPI v USA | Ropy | Rozdílové smlouvy | Malé zisky | Řízení rizik | CHNComp | Obiloviny | SXEPEX.UK | Společnost | Sázky | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Cukr - Vývoj ceny | Trailing stop loss | Klíčové faktory | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | ASX | ETF Industrial Metals | Rozšíření | CAC40 | Volatilita | SUGAR | D1 | Decline | Umělé inteligence | Burze | Buy | Podnikání na kapitálovém trhu | Ztráty | Short Term | Organizace | Obilí | Leverage | VIX | Růst | Ceny surovin | UCITS | Energetické komodity | Komodity | Pohyby cen | SOYBEAN | Rusko a Ukrajina | Hospodářské výsledky | Levels | Mississippi | Sója - Vývoj ceny | Index | XTB Research | Dow Jones | Obchodujeme komodity | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Průmyslová produkce | ČTK | Futures na americké indexy | IOGP | Prohlášení | CAD | Ceny kávy | Tesla | Dmytro Kuleba | Rostoucí úrokové sazby | Jaká rizika číhají na komodity? | Index spotřebitelských cen | Trader | Spready | EMISS | Rezistence | Rozsah škod | Extrémní počasí | MiFID II | Rates | Přenos | OD7F | Dnešní obchodování | Včerejší seance | Větší pozice | Hospodářské výsledky společnosti | Graf dne | Analýza | Factoring | Natural Gas | Exxon Mobil (XOM.US) | Měď - Vývoj ceny | Americký index | Pšenice WHEAT | Směnné kurzy | Bloomberg | Íránský prezident | Podpora | Nový model | NICKEL | Ceny stříbra | CIND | Nižší náklady | Komodity na trading platformě | Exchange Traded Commodity | Ceny termínových kontraktů | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Hodnota měny | Obchodní války | Vývoj ceny kukuřice | Volumes | Pojišťovny | Futures trhy | Nestabilní situace | Snížení sazeb | Vývoj ceny mědi | Přehled | Maloobchodní tržby | Japonský HDP | XTB | xStation5 | Německo | MT4 | Kontrakt | Maloobchodní prodeje | Sazby beze změny | Vice | Španělsko | Trend Swing | WHEAT (pšenice) | Visa | Aktivum | Analytik | Další pokles | Dobrá nálada | Extension | Celková nabídka | Investiční rozpočet | Vysoká inflace | Pozice | Směrnice | Ceny hliníku | Nikl - Vývoj ceny | Riziko | Obchody | Platina | Obchodujeme | Závislost | Sefe | Jádrová inflace v Polsku | DIA | Globální ekonomický růst | Bavlna | WHO | Due diligence | Pozornost trhu | ONE | Stříbro - Vývoj ceny | Time frame | Evropské indexy | Investování | Investiční rozhodnutí | Vývoj ceny zinku | Ruský vicepremiér | IFX | Barrick Gold | NED25 | MIFID | Eskalace války | UK100 | Strategie pro obchodování s komoditami | Nabídka ropy | Budoucnost | Banky | RUS50 | Pšenice na burze | Spread strategie | Geopolitické události | Etiopie | Doporučení | Geopolitika | West Texas Intermediate (WTI) | Patterns | Ceny platiny | Futures na pšenici | Řídit riziko | Měnový pár | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | EMA | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Co ovlivňuje ceny komodit? | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Úrokové sazby | Louis Dreyfus | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Správa otevřených pozic | Průvodce komoditním trhem | Focus | Vývoj ceny | Ekonomický růst | Nasdaq | World Markets | Geopolitická situace | Hang Seng | Ceny sójových bobů | Cukr - Vývoj ceny cukru | Práce | Vývoz pšenice | Obavy společnosti | Contracts for difference | Bunge | Růst cen surovin | VIAC | IOT | Spojené státy | Country Garden | Buy Stop | Kryptoměny | Evropské akciové trhy | Inflace v Kanadě | Situace na trhu | Ekonomové | Zlepšení | Platina - Vývoj ceny | Súdán | Problémy s počasím | Průmyslová výroba v USA | Klimatické podmínky | Pšenice - Vývoj ceny | Ceny mědi | Norská koruna | Belgie | iShares Commodity Diversified Swap | Politici | Správa | Zlato | Instrumenty | NZD | Průmyslové účely | Wall Street | Jak vydělat | Ceny obilí | Spotřebitelské ceny
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

WGC
WGO
WGO.US
Whale Investment (BWI)
WhalePanda
WHALESTEP
WHALESTEP CORP
WHALESTEP CORP LTD
Wharton School
WhatsApp

Následující klíčová slova

Wheaton Precious Metals
Wheaton Precious Metals Corp.
Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM)
Wheaton Precious Metals (WPM)
Wheaton Precious Metals (WPM.US)
WHEAT (pšenice)
Wheatstone LNG
Wheel
Whetu and Partners
WH Group
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít