Středa 29. května 2024 14:28
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex ETF

Evropská centrální banka

img

Vydrží koruna i nadále zpevňovat? Odpověď dostaneme brzy, záležet bude na ECB

29.05.2024 Česká koruna vůči euru od poloviny dubna zpevnila zhruba o dvě procenta, vůči dolaru získala skoro pět procent. U tuzemské měny tak můžeme pozorovat vývoj, kterého jsme byli svědky naposledy na přelomu let 2022 a 2023. Zda se nastolený trend udrží, zjistíme už poměrně záhy. V první červnový čtvrtek totiž o úrokových sazbách bude rozhodovat Evropská centrální banka. A ta je připravena k jejich snižování.
img

Inflační oříšek a mejdan soukromých fondů

29.05.2024 Kvůli překvapení ve formě nečekaně vysoké inflace odsunula BOE minulý týden první snížení sazeb ze srpna na listopad, zatímco ECB dál počítá s prvním snížením v červnu. Evropská centrální banka se svými výroky postupně sama zahnala do kouta a teď musí splnit, co slíbila, aby nebyla za blázna, ale nedopadne to tak stejně? Hlavní ekonom ECB Philip Lane řekl listu Financial Times, že Evropská centrální banka nevidí problém v tom, aby začala snižovat sazby dřív než Fed, a vzhledem k dostupným datům upouští od nejvyšší úrovně omezení. Zatímco ECB zahájí snižování až příští měsíc, Švýcarsko, Švédsko, Česká republika a Maďarsko už s ním začaly. Ve středu budou zveřejněny předběžné údaje o květnovém indexu německých spotřebitelských cen, a pokud budeme svědky dalšího nepříjemného překvapení, začne se na mysl vkrádat otázka, zda se ECB nechystá učinit politickou chybu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

29.05.2024 Pár EUR/USD znovu otestoval úroveň 1,0888. Jedná se o druhý odraz od této hladiny za posledních několik týdnů, což ale nutně neznamená, že pár začne vytvářet nový sestupný trend. Po odrazu od úrovně 1,0888 před dvěma týdny s obtížemi klesl zhruba o 80 pipů. Proto by bylo mnohem přesnější říct, že euro je aktuálně ve fázi flatu mezi úrovněmi 1,0811 a 1,0888.
img

Graf dne - EURUSD (29.05.2024)

29.05.2024 Evropská centrální banka se blíží k uvolnění měnové politiky a prvnímu snížení sazeb, které je prakticky jisté již příští měsíc. Měnový pár EUR/USD čelí prodejnímu tlaku, který jej v květnu dvakrát vytlačil z blízkosti 1,089 a zastavil tak rally směrem k psychologické rezistenci, na úrovni 1,10. V současné době je pár EUR/USD pod prodejním tlakem. Zároveň makrodata z eurozóny, v poslední době vykazuje solidní výsledky, ale investoři nereagují euforickými nákupy eura.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 29. května. Klidné zprávy a tvrdohlavé euro

29.05.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval ve svém vzestupném pohybu. Při absenci významných zpráv a reportů euro rostlo. Někteří mohou namítat, že jak v pondělí, tak v úterý byl růst poměrně slabý. Chceme však zdůraznit skutečnost, že volatilita páru je dlouhodobě nízká, jak je uvedeno níže. Skutečnost, že jednotná měna pomalu roste, nepopírá fakt, že roste průběžně, i když k tomu nemá žádné důvody ani příčiny.
img

USA a Evropa: vývoj situace na trhu během svátků

28.05.2024 Na závěr pondělního obchodního dne vykázal americký akciový trh pozitivní dynamiku, kterou podpořil silný růst v technologickém sektoru, sektoru veřejných služeb a v segmentu komodit.
C:\fakepath\trader-27052024-46-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy po slabém týdnu rostou, čeká se na další statistiky o inflaci v USA

27.05.2024 Ceny ropy dnes po předchozím slabém týdnu rostou. Čeká se na další statistiky o inflaci ve Spojených státech, které dají americké centrální bance (Fed) vodítko zda a kdy snížit sazby. Severomořská ropa Brent kolem 17:30 SELČ vykazovala růst o zhruba 0,9 procenta na bezmála 82,90 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) měla k dobru procento a pohybovala se těsně pod 78,50 dolaru za barel. Objem obchodů je slabý, protože ve Spojených státech a v Británii je svátek.
C:\fakepath\trader-27052024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.05.2024 1) Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
img

V centru dění: inflace na Západě a finanční zprávy z Východu

27.05.2024 Experti tento pátek čekají na zprávu o americkém indexu cen osobní spotřeby (PCE), který je klíčovým ukazatelem pro Federální rezervní systém (Fed).
C:\fakepath\ecb.jpg

ECB je údajně připravena zahájit snižování úroků

27.05.2024 Evropská centrální banka (ECB) je připravena zahájit snižování úrokových sazeb. Listu Financial Times (FT) to řekl hlavní ekonom banky Philip Lane. ECB bude o nastavení měnové politiky rozhodovat příští týden ve čtvrtek.
img

Co příští týden čeká euro?

27.05.2024 Euro navzdory vlnovým patternům a zpravodajskému pozadí pokračuje v růstu. Trh podle mého názoru nevěnuje dostatečnou pozornost zprávám, a proto se pár EUR/USD obchoduje zvláštně. Toto očividně nemůže mít dlouhého trvání a trh nemůže ustavičně ignorovat příchozí informace. Účastníci trhu se podle mě už smířili s tím, že Evropská centrální banka sníží sazbu v červnu a pak v průběhu roku ještě minimálně dvakrát. Zároveň lze těžko očekávat i dvě kola snížení sazeb Fedu. Předpokládám, že trh chápe, jak je to marné, a právě proto nakupuje euro. Je to prostá logika – vyhnat teď euro co nejvýš, aby se později prodalo na výhodném kurzu. Je to jen hypotéza, ale své právo na existenci má.
C:\fakepath\euro-23052024.jpg

Historie eura je hlubší, než se zdá. O evropskou měnu se státy pokoušely už v 19. století

23.05.2024 Euro je v současnosti považované za druhou nejdůležitější měnu světa, zároveň jde ale o jedno z nejmladších platidel. Ovšem jen na první pohled. Evropa začala se společnou měnovou politikou výrazněji experimentovat už v devatenáctém století. Na euro si posvítíme v dalším vydání cyklu CASH HISTORY.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 20. května. Jednoduché tipy pro začátečníky.

20.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu nahoru. Britská libra se na rozdíl od eura ani nepokusila o korekci směrem dolů. Ačkoli společná měna měla formální důvody k růstu, když Isabel Schnabelová řekla, že Evropská centrální banka možná v červnu sníží úrokové sazby, libra žádný důvod k růstu neměla. Fakt, že britská měna znovu stoupala, už ale nejspíš nikoho nepřekvapí.
img

Červnový pokles sazeb ECB potvrzen

17.05.2024 Evropská centrální banka již na svých posledních dvou zasedáních začala trhy připravovat na obrat kurzu a začátek cyklu uvolňování měnové politiky. Včerejší mediální ofenzíva centrálních bankéřů v čele s guvernérem francouzské centrální banky Francoisem Villeroyem trhy i analytiky dále utvrdila, že k prvnímu poklesu úrokových sazeb o 25 bazických bodů dojde již na nejbližším zasedání 6. června. Argumenty pro nižší sazby v eurozóně se nehledají těžko. Hospodářský růst v prvním čtvrtletí sice mírně ožil, ale eurozóna má za sebou více než rok trvající stagnaci.
img

Bitcoin má za sebou nejlepší den za poslední dva měsíce

16.05.2024 Bitcoin (BTC) ve středu zaznamenal největší jednodenní nárůst za téměř dva měsíce, protože slabé ekonomické údaje z USA zvýšily pravděpodobnost, že se Federální rezervní systém (Fed) připojí ke svým kolegům z vyspělých zemí a v letních měsících uvolní měnovou politiku snížením sazeb.
img

Denní shrnutí: Údaje o CPI tlačí zlato k oblasti 2400 USD

15.05.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni, k čemuž přispěly údaje o dubnovém indexu spotřebitelských cen v USA. S&P 500 si připisuje 1 %, Dow Jones 0,7 % a Nasdaq 1,2 %.
img

Wall Street a rostoucí akcie: co experti říkají před údaji o inflaci?

13.05.2024 Americký akciový trh vykázal na konci pracovního týdne mírný růst. Všechny tři hlavní indexy – S&P 500, Dow a Nasdaq – zakončily týden s pozitivní dynamikou. Největší růst z nich vykázal Dow Jones, který zaznamenal nejlepší výsledky od poloviny prosince.
img

Plán obchodování EUR/USD na 13. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.05.2024 EUR/USD v pátek nevykázal žádný zajímavý pohyb. Cena se pohybovala do strany a volatilita činila pouhých 30 pispů. Pár se stále drží uvnitř vzestupného kanálu, což svědčí o tom, že se býčí korekce nezměnila. Ta trvá již více než tři týdny a měla dávno skončit. Nejprve však Spojené státy neustále zveřejňovaly slabé zprávy (jako by to v Evropě bylo lepší...), poté si trh vyložil výsledky zasedání Bank of England jako jestřábí (i když to není úplně pravda), a tak euro spolu s librou posilovalo. Opět se objevují otázky ohledně logiky stojící za těmito pohyby. Je zřejmé, že euro by mělo klesat, protože existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka příští měsíc sníží klíčovou úrokovou sazbu. Dokud však nebudeme moci zaručit, že se cena pevně usadila pod vzestupným kanálem, nemůžeme hovořit o konci korekce.
img

Macron je v ofenzivě vůči Německu, Čína tleská

10.05.2024 Francouzský prezident Emmanuel Macron tuší příležitost. Vnímá ekonomické i politické slábnutí Německa, které se chytlo do pasti závislosti na ruských energiích a své nezvládnuté energetické přeměny, Energiewende. Z Německa je dnes opět „nemocný muž Evropy“ a Macron podniká ofenzivu. Nemastná neslanost kancléře Olaf Scholz mu ji jen usnadňuje.
img

Americký dolar znovu zaškobrtl

10.05.2024 Evropská a britská měna začaly ve čtvrtek souběžně růst. V době psaní tohoto přehledu jsme nezaznamenali prudký růst a nevidíme důvod, proč by měl trh libru – a tím spíš euro – nakupovat. Zasedání Bank of England právě skončilo a centrální banka vyslala signál, že se blíží ke snížení úrokových sazeb. Guvernér BoE Andrew Bailey nepopřel ani to, že by ke snížení úrokové sazby mohlo dojít už na příštím zasedání – v červnu. Pokud to tak opravdu bude, pak Evropská centrální banka a BoE začnou snižovat sazby synchronně. Nikdo ale neví, kdy s uvolňováním své měnové politiky začne Federální rezervní systém.
img

Údaje z Německa nevyděsily euro

09.05.2024 Býky páru EUR/USD trochu zklamal nečekaný březnový pokles německých průmyslových objednávek o 0,4 % m/m, ale úplně je neodradil. Nenaplnil prognózy agentury Bloomberg, protože odborníci očekávali jeho růst, a stal se důkazem přetrvávající slabosti německé ekonomiky. Poté, co kurz páru EUR/USD klesl, ale měnový pár všechny ztráty vyrovnal.
img

Euro se podpoří samo

09.05.2024 První známky slabosti amerického trhu práce poskytly silný argument, že korekce páru EUR/USD přeroste v průraz klesajícího trendu. K tomu je potřeba další ochlazení americké ekonomiky, ale býkům eura může pomoci také eurozóna. Ačkoli HDP bloku zatím neoživilo, pozitivní známky podnikatelské aktivity a další ukazatele naznačují zářnou budoucnost eurozóny.
img

Růst pokračuje: Wall Street v zelených číslech už třetí den po sobě

09.05.2024 Americké akciové indexy zakončily pondělní obchodování růstem a zaznamenaly tak třetí pozitivní seanci v řadě. Investoři opět vzbuzují naděje, že Federální rezervní systém by v letošním roce mohl snížit úrokové sazby.
C:\fakepath\trader-08052024-40-zm.jpg

Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru, těží z optimismu ohledně americké ekonomiky

08.05.2024 Americký dolar dnes mírně posiluje vůči euru, výraznější růst pak vykazuje vůči japonskému jenu. Investoři nadále předpokládají, že hospodářský vývoj ve Spojených státech bude příznivější než v jiných zemích, takže americká centrální banka (Fed) nebude muset tolik spěchat se snižováním úrokových sazeb, Jednotná evropská měna euro kolem 17:30 SELČ vůči dolaru ztrácela zhruba desetinu procenta a pohybovala se v blízkosti 1,0745 EUR/USD.
img

Co můžeme příští týden očekávat od dolaru?

06.05.2024 Americkou měnu čekají náročné časy. Během posledních několika týdnů došlo k výraznému poklesu poptávky po americkém dolaru, a to především kvůli údajům z USA. Všechny nejdůležitější zprávy se ukázaly být slabší, než trh očekával. Proto ani pevný jestřábí postoj Federálního rezervního systému nedokázal americkému dolaru pomoci. Otázkou tedy je, co bude dál? Bude americká měna pokračovat v poklesu a bude současný vlnový vývoj obou instrumentů narušen?
img

Macron chce využít slábnutí Německa a zásadně změnit Evropu. Namlouvá si Čínu, chce přetvořit ECB a eurozónu a tolerovat vyšší inflaci a koketuje s ideou „hodit přes palubu“ von der Leyenovou

05.05.2024 Francouzský prezident Emmanuel Macron tuší příležitost. Vnímá ekonomické i politické slábnutí Německa, které se chytlo do pasti závislosti na ruských energiích a své nezvládnuté energetické přeměny, Energiewende. Z Německa je dnes opět „nemocný muž Evropy“ a Macron podniká ofenzivu. Nemastná neslanost kancléře Olaf Scholz mu ji jen usnadňuje.
C:\fakepath\trader-03052024-46-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.05.2024 1) Odlišný přístup centrálních bank v eurozóně a ve Spojených státech k úrokovým sazbám by mohl znamenat problém pro jednotnou evropskou měnu euro. Jestliže Evropská centrální banka (ECB) začne už v červnu sazby snižovat, jak avizovala, euro zřejmě oslabí, což prodraží dovoz do eurozóny. Tím se ještě více zkomplikují vyhlídky na růst ekonomiky bloku. Televizi CNBC to řekl hlavní ekonom společnosti Tressis Gestion Daniel Lacalle.
C:\fakepath\eurozona3.jpg

Plány centrálních bank mohou zkomplikovat vyhlídky eurozóny

03.05.2024 Odlišný přístup centrálních bank v eurozóně a ve Spojených státech k úrokovým sazbám by mohl znamenat problém pro jednotnou evropskou měnu euro. Jestliže Evropská centrální banka (ECB) začne už v červnu sazby snižovat, jak avizovala, euro zřejmě oslabí, což prodraží dovoz do eurozóny. Tím se ještě více zkomplikují vyhlídky na růst ekonomiky bloku. Televizi CNBC to řekl hlavní ekonom společnosti Tressis Gestion Daniel Lacalle.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky pro evropskou seanci 30. dubna

30.04.2024 K otestování ceny 1,0713 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 25 pipsů. Včerejší údaje o inflaci ve Španělsku a Německu, které se ukázaly být pod prognózami ekonomů, ale vyšší než předchozí hodnoty, vedly ke zvýšení volatility, ale na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

Klíčové události 30. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

30.04.2024 V úterý nás čeká větší množství makroekonomických událostí, a to poměrně významných. Všechno začíná v Německu, které zveřejní zprávy o HDP, maloobchodních tržbách a nezaměstnanosti. Stejně jako dřív, i teď jsou trochu druhořadého významu, ale v případě významných hodnot může následovat reakce trhu. U německého HDP lze jen těžko očekávat vysoké hodnoty, takže tato zpráva euro pravděpodobně nepodpoří.
C:\fakepath\euro-29042024.jpeg

Sníží ECB sazby?

29.04.2024 Zatímco americký Fed odložil snižování úrokových sazeb na neurčito a z měnového zasedání ve Washingtonu se tento týden zřejmě nedozvíme příliš nových informací k obratu v monetárním cyklu, Evropská centrální banka (ECB) má výrazně volnější ruce směrem k uvolnění měnové politiky.
C:\fakepath\Banky.jpg

Velké evropské banky loni zaplatily v Rusku na daních skoro miliardu eur

29.04.2024 Velké evropské banky, které nadále působí v Rusku, zaplatily v loňském roce do ruského rozpočtu na daních zhruba 800 milionů eur (přes 20 miliard Kč). To představuje čtyřnásobek ve srovnání s obdobím před ruskou invazí na Ukrajinu, a to navzdory slibům bank, že budou své aktivity v Rusku minimalizovat. Informuje o tom dnes britský list Financial Times (FT).
img

Macron žádá revoluční změnu fungování Evropské centrální banky. Na dluh Francie a dalších vysoce zadlužených zemí by se „skládali“ občané celé eurozóny

29.04.2024 Francouzský prezident Emmanuel Macron žádá revoluční změnu fungování Evropské centrální banky. Měla by být v důsledku tolerantnější k inflaci. Francii by to ulevilo od nákladů dluhu. Ovšem občané eurozóny by tím více ztráceli na kupní síle svých úspor a příjmů.
img

Co můžeme příští týden očekávat od eura?

29.04.2024 V posledních dvou týdnech probíhala na trhu aktivní korekce eura v rámci sestupné vlny 3 neboli C. Podle mého názoru je konečně čas tuto vlnu ukončit. Proto je důležité, abyste pochopili, co přinese nadcházející informační pozadí. Bude pro jednotnou měnu pozitivní, nebo naopak?
img

Invesco: Rostoucí výnosy státních dluhopisů, klesající ceny ropy a jestřábí řeči FEDu

26.04.2024 Minulý týden vzrostly výnosy desetiletých amerických státních dluhopisů na úroveň, která nebyla zaznamenána od listopadu loňského roku. Důvodem byl před několika týdny zveřejněný index spotřebitelských cen v USA (CPI), který byl vyšší, než se očekávalo, a který způsobil, že trhy změnily svůj kolektivní názor na politiku Federálního rezervního systému (Fed) v tomto roce.
C:\fakepath\Macron2.jpg

Macron: Evropa je smrtelná, musí posílit obranu

26.04.2024 Evropa musí posílit svou obranu a více sázet na vlastní zbrojní produkci, aby lépe čelila globálním bezpečnostním hrozbám, na něž není v současnosti připravena. Prohlásil to včera francouzský prezident Emmanuel Macron, který v projevu na pařížské Sorbonně mluvil o prioritách své evropské politiky před červnovými eurovolbami. Evropské země se podle něj musí zbavit obranné závislosti na Spojených státech a zesílit vazby na Británii. Řekl také, že Evropa musí podporovat své firmy, dále pracovat na nezávislosti svého průmyslu a lépe chránit hranice před nelegální migrací.
img

Důvody k obavám má i ECB

26.04.2024 Poptávka po euru v posledních dnech stoupá, ale podle mě máme stále co do činění s korekční vlnou v rámci větší vlny 3 nebo C. Pokud je můj předpoklad správný, kotace nakonec klesnou za všech okolností bez ohledu na zpravodajské pozadí. Trh využil zprávu o americkém HDP ke zvýšení poptávky po americké měně. Současná korekční vlna totiž nabyla přesvědčivého vzhledu, což naznačuje, že klesající trend bude pokračovat.
img

Vrazí dolaru nůž do zad?

25.04.2024 Situace je poněkud zamotaná a ani Spojené státy nejsou tím, kdo rozhoduje. Evropa již dva dny po sobě představila dobré zprávy. Nejprve vzrostla podnikatelská aktivita v eurozóně na jedenáctiměsíční maximum, poté se nadále zlepšoval německý index podnikatelského klimatu IFO. Ani pozitivní zprávy však nemohou rozhýbat měnový pár EUR/USD, když je Evropská centrální banka odhodlána uvolnit měnovou politiku. K růstu páru pomáhají pouze slabé americké údaje.
img

Je už korekce za námi?

24.04.2024 Komodity jsou připraveny na oživení. "Rok kovu" posiluje zlato a stříbro, měď čeká na snížení sazeb. Obiloviny se mohou zotavit, zemní plyn se stabilizuje. Zlato cílí na 2 300 až 2 500 USD/oz, průlom mědi by mohl znamenat růst.
img

Dolar zůstává stabilní, pozornost totiž odvádí úrokové sazby a zisky v USA

23.04.2024 Dolar se po mírném obchodování posunul výše vůči euru a jenu, stabilizujíc se po minulotýdenní volatilitě. Trhy reagovaly na zprávy Fedu o zvyšování úrokových sazeb na delší dobu a posílení Wall Street před výsledky růstových společností s velkou tržní kapitalizací.
img

Klíčové události 23. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

23.04.2024 Na úterý je naplánováno značné množství makroekonomických událostí. Spojené království, Spojené státy a širší eurozóna zveřejní aktualizované údaje o indexech nákupních manažerů (PMI). Pro evropské země jsou tyto indexy důležitější, protože jsou jediné dostupné. Co se týká USA, budou zveřejněny také indexy ISM, kterých si trh cení víc než standardních indexů S&P. Proto mohou úterní dopolední tržní sentiment ovlivňovat údaje o PMI z Evropy.
img

Ranní shrnutí (23.04.2024)

23.04.2024 Indexy na Wall Street se včera obchodovaly výše, protože náladu na trhu podpořila absence další eskalace na Blízkém východě během víkendu.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-22042024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (22.4.2024)

22.04.2024 Minulý týden došlo ke vstupu do několika obchodů podle mého týdenního komentáře. Došlo nejprve k aktivace nákupního (buy) a následně prodejního (sell) obchodu, nicméně oba průrazy byly falešné a obchody tak skončily na SL. Až později došlo dle pravidel strategie k opětnému vstupu do nákupní (buy) pozice, která se dostala do svého prvního cíle a byla ukončena v zisku na Profit-Targetu 1 (PT1). Bohužel ke druhému cíli PT2 nedošlo a zbytek pozice tak skončilo na Break/Even (B/E).
img

Bouře ve sklenici vody: Analýza EUR/USD

22.04.2024 Během páteční asijské seance se pár euro/dolar prudce propadl až do oblasti 1,0600, když se dostal pod tlak zpráv, že Izrael podnikl proti Íránu útočné akce. Dolar na pozadí rizikových nálad znovu posílil, ale ne na dlouho.
img

Dolar je pod kontrolou

19.04.2024 Čím víc pozitivních zpráv o americké ekonomice slyšíme, tím víc trh věří, že pár EUR/USD směřuje k paritě. Societe Generale říká, že pokud Federální rezervní systém v roce 2024 nesníží sazbu federálních fondů, propadne se tento měnový pár minimálně na úroveň 1,05. V tom případě byly konzistentně nízké počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti na úrovni 212 000 za týden končící 13. dubna dalším důkazem správnosti měnové politiky. Tento názor vyjádřila prezidentka clevelandské Federální rezervní banky Loretta Mesterová a my nemáme důvod jí nevěřit.
img

Plán obchodování EUR/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

18.04.2024 EUR/USD ani napotřetí nedokázal překonat úroveň 1,0618 a po poklesu z minulého týdne nakonec zahájil býčí korekci. To není úplně předvídatelné, protože včera nedošlo téměř k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Nicméně jen o den dříve šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell naznačil, že centrální banka v červnu úrokové sazby nesníží. Uvedl, že v USA došlo k "nedostatečnému dalšímu pokroku" v boji s inflací. Úrokové sazby proto zůstanou na vysoké úrovni, aby se inflace vrátila k cíli Fedu na úrovni 2 %.
img

FOMC v roce 2024 sazby nesníží

18.04.2024 Jak jsme již zmínili, už nemá smysl očekávat snížení sazeb ze strany Fedu. Poslední zpráva o inflaci překročila cílovou hodnotu téměř dvojnásobně. Bude trvat nejméně 5–6 měsíců, než inflace zpomalí alespoň na 2,5 %, aby Fed mohl konečně začít diskutovat o uvolnění měnové politiky. A mělo by být jasné, že 5–6 měsíců bude reálných pouze v případě, že inflace začne zpomalovat už v dubnu. Ale co když se tak nestane? Evropská centrální banka dosáhla míry inflace 2,4 % meziročně a se snižováním úrokových sazeb vůbec nepospíchá. V červnu, na kdy je plánováno první uvolnění politiky, by inflace v EU mohla dosáhnout již 2 % nebo o něco více. Proto chápeme logiku centrální banky: sazba by měla být snížena, až se inflace bude nacházet velmi blízko cílové hodnoty. Tedy kolem 2 %. Jde o to, že Amerika se k takovým výsledkům ani nepřiblížila.
img

Proč euro zlevňuje a americký dolar zdražuje?

17.04.2024 „V posledním roce česká koruna výrazně oslabuje vůči oběma světovým měnám, ovšem v posledním měsíci se tento vývoj začal značně lišit,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Klíčové události 17. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

17.04.2024 Makroekonomických událostí je ve středu méně, ale jedna z nich je klíčová. V Evropské unii a ve Spojených státech se žádné zajímavé události konat nebudou. Ve Velké Británii ale bude zveřejněna zpráva o inflaci za březen. Proč je tak důležitá? Inflace ve Spojeném království může klesnout na 3,1 %. Pokud se tak stane, bude inflace ve Spojeném království nižší než ve Spojených státech. Bank of England tedy může v blízké budoucnosti začít jednat o uvolnění měnové politiky. Připomeňme, že předtím trh očekával, že Federální rezervní systém bude první centrální bankou, která sníží sazby. Objektivní realita ale ukazuje, že BoE může začít konat jako první. Proto by pokles inflace na 3,1 % nebo ještě níž mohl vyvolat vážný propad britské měny.
C:\fakepath\trader-16042024-55-zm.jpg

Evropské akcie za sebou mají nejhlubší denní procentní pokles za devět měsíců

16.04.2024 Evropské akcie za sebou mají nejhlubší denní procentní pokles za více než devět měsíců. Propadly se zejména těžaři a banky. Investoři se kvůli zvýšenému napětí na Blízkém východě vyhýbají rizikovým aktivům. Na akciový trh dále tlačily vyšší výnosy u dluhopisů v eurozóně. Panevropský index STOXX Europe 600 obchodování uzavřel poklesem o 1,5 procenta na 498,21 bodu.
C:\fakepath\Lagarde-ecb.png

Lagardeová: ECB brzy sníží sazby, pokud inflace nepřekvapí

16.04.2024 Evropská centrální banka (ECB) brzy sníží úrokové sazby, pokud se neobjeví žádné velké překvapení. Řekla to v rozhovoru se zpravodajskou televizí CNBC šéfka ECB Christine Lagardeová.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

16.04.2024 Pár EUR/USD se v posledních měsících vrátil ke svému oblíbenému pohybovému stylu – nízké volatilitě. Všimněte si ale, že přetrvává klesající trend, býčí korekce byla po třídenním propadu poměrně slabá a euro ke konci dne ještě víc oslabilo. Trh se tak po poklesu z minulého týdne ani nezastavil a v pondělí začal znovu prodávat euro.
img

Euro má jen sotva šanci na růst

16.04.2024 Už déle než půl roku se na trhu diskutuje o možném snížení úrokových sazeb ve Velké Británii, USA a Evropské unii. Žádná centrální banka zatím k uvolňování měnové politiky nepřistoupila, protože se stále diskutuje. Pravděpodobně by se o sazbách mluvilo mnohem méně, kdyby tvůrci politik centrálních bank téměř denně neposkytovali komentáře na toto téma a nezdůrazňovali jeho význam. A protože tuto záležitost považují za důležitou, trh jinak smýšlet nemůže.
C:\fakepath\fed-15042024.jpg

QT stahuje obří objem „peněz“ ze systému

15.04.2024 Hlavní centrální banky kvůli vysoké inflaci utahují měnovou politiku nejenom vysokými úrokovými sazbami, ale také rozprodejem svých portfolií dluhopisů, jiných cenných papírů a úvěrů. Takové kvantitativní utahování (QT) zdaleka není zanedbatelnou položkou, mluvíme zde globálně o bilionech dolarů.
C:\fakepath\xtb-15042024.jpg

Kam půjdou úrokové sazby? Aktuální přehled situace v USA, EU i České republice

15.04.2024 Minulý týden se opět nesl ve formě makroekonomických dat. V Evropě zasedala Evropská centrální banka, v USA byla zase zveřejňována inflační data. Obě tyto události jsou stěžejní pro budoucí vývoj úrokových sazeb a potažmo také hodnoty daných měn na forexovém trhu. Jinými slovy, úrokové sazby mohou značně ovlivnit jak výši úroků na našich spořících účtech, tak i cenu nadcházejících letních dovolených. V tomto článku přinášíme přehled aktuální situace.
img

Aktuální předpověď pro EUR/USD na 15. dubna 2024

15.04.2024 Evropská centrální banka tedy potvrdila svůj záměr začít v červnu snižovat úrokové sazby, což se stalo zásadním důvodem poklesu eura. A i když to byl celkem logický krok, je třeba také upozornit na přílišnou lokální přeprodanost tohoto páru. Korekce je tedy v tuto chvíli nanejvýš potřebná. Problém však spočívá v tom, že ani makroekonomické zprávy nedokážou poskytnout důvod, aby k ní došlo. Tempo poklesu průmyslové výroby v eurozóně by mělo zpomalit z -6,7 % na -4,2 %. Tempo růstu maloobchodních tržeb ve Spojených státech by však mělo zrychlit z 1,5 % na 2,5 %. A vzhledem k tomu, že údaje o maloobchodních tržbách mají mnohem větší váhu než průmyslová produkce, může euro před dalším poklesem zachránit pouze jeho nadměrná přeprodanost. Jinými slovy, nejpravděpodobnějším scénářem je snaha o konsolidaci kolem současných úrovní. Na druhou stranu je nepravděpodobné, že by euro dále klesalo. Mezi těmito dvěma možnostmi došlo k drobné korekci ve směru růstu eura.
img

EUR/USD: holubičí signály z ECB a rostoucí index cen výrobců

15.04.2024 Pár euro-dolar v pátek pokořil šestou hodnotu. Prodávající EUR/USD aktualizovali čtyřměsíční cenové minimum a zdá se, že se u něj nehodlají zastavit. Pokud se medvědi usadí pod hladinou supportu 1,0680 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma v týdenním grafu), dalším cílem poklesu v dlouhodobém horizontu bude 1,0510. Tento cenový bod odpovídá spodní hranici cloudu Kumo v časovém rámci W1. To – řekněme – je hlavní, nejambicióznější cíl. Střednědobé cílové úrovně jsou 1,0650 a 1,0600.
C:\fakepath\euro zone.jpg

ČR se zavázala přijmout euro v přístupové smlouvě

14.04.2024 Vybrané údaje o problematice budoucího možného přijetí společné evropské měny euro Českou republikou k 20. výročí (1. května 2004) vstupu ČR do Evropské unie (EU):
img

Evropští centrální bankéři si hrají na politiky. Překračují pravomoci, stěžují si Američané, a tuší fatální ohrožení

14.04.2024 Američtí centrální bankéři se v těchto dnech dostali do křížku s těmi evropskými. Jde o zásadní střet. A poměrně nebývalý.
C:\fakepath\eurusd-12042024-2.png

Euro kleslo kvůli vyhlídkám na snižování úroků v eurozóně

12.04.2024 Euro dnes sestoupilo na pětiměsíční minimum vůči americkému dolaru kvůli vyhlídkám na blížící se snižování úrokových sazeb v eurozóně. Kolem 16:30 SELČ jednotná evropská měna ztrácela zhruba 0,9 procenta na 1,0630 EUR/USD.
img

Ranní okénko - ECB je připravena zahájit snižování sazeb v červnu

12.04.2024 Na domácí scéně dnes budeme sledovat výsledek běžného účtu platební bilance, který by dle očekávání trhu měl vykázat přebytek a dosáhnout hodnoty 8,6 mld. Kč. Mělo by tak dojít k růstu oproti minulému měsíci, který skončil na +6,85 mld. Kč.
img

Ranní komentář: ECB se pomalu chystá na snižování sazeb, Globe Life včera -53 %, thyssenkrupp -7%

12.04.2024 Evropská centrální banka včera nepřekvapila a ponechala sazby beze změny. Na včerejším zasedání už ale několik členů banky chtělo sazby nižší, takže šance, že sazby klesnou už na dalším zasedání je stále vysoká. Za pozornost včera stál také výprodej na společnosti Globe Life, nebo pád ceny akcií německé thyssenkrupp. Dnes začíná výsledková sezóna tradičním zveřejněním výsledků největších amerických bank.
C:\fakepath\eurusd-12042024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 12.4.2024

12.04.2024 Akcie ve Spojených státech po středečním výprodeji převážně posílily. Pomohla jim nejnovější makroekonomická statistika, která dává naději, že inflace dál zpomaluje. Investoři nyní čekají na začátek výsledkové sezony za první čtvrtletí, kterou dnes spustí velké americké banky. Na forexovém trhu mírně posiloval americký dolar.
img

ECB hodila euru záchranné lano

12.04.2024 Evropská centrální banka (ECB) se na pátém zasedání Rady guvernérů v řadě rozhodla nekopat do klesajícího eura a ponechala depozitní sazbu na úrovni 4 %. Finanční trhy to nepřekvapilo, protože předchozího dne předpovídal začátek cyklu uvolňování měnové politiky na duben jen jeden z 62 expertů agentury Bloomberg. Býci páru EUR/USD ve výsledku popadli dech a po debaklu v kontextu silných březnových statistik o inflaci v USA se trochu vzpamatovali.
C:\fakepath\trader-11042024-52-zm.jpg

Forex: ECB ponechala sazby podle očekávání beze změny, euro oslabuje

11.04.2024 Jednotná evropská měna dnes oslabuje poté, co Evropská centrální banka (ECB) podle očekávání ponechala úrokové sazby beze změny. Euro k dolaru kolem 18:45 SEČ ztrácelo 0,2 procenta na 1,0719 EUR/USD a dnes se dostalo nejníže od února.
img

Denní shrnutí: Wall Street smazala část včerejších ztrát, USD nadále posiluje

11.04.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni a smazaly tak část včerejšího výprodeje po zveřejnění indexu spotřebitelských cen. S&P 500 si připisuje 0,6 %, Nasdaq roste o 1,2 % a Russell 2000 s malou kapitalizací přidává 0,5 %. Dow Jones se obchoduje beze změny.
img

Investiční výhled společnosti Fidelity International na 2. čtvrtletí: Podstatou je správné načasování

11.04.2024 Inflace v průběhu roku klesá a trhy jsou odolné. To jsou příznivé signály, které přiměly společnost Fidelity International k vylepšení základního scénáře (ve svém investičním výhledu na druhé čtvrtletí roku 2024) pro rok 2024 na „měkké přistání“. Podle něj dojde ke stabilizaci růstu v blízkosti trendu.
img

Ranní okénko - Inflace drží Fed v šachu, dnes zasedá ECB

11.04.2024 Dnes zasedá Evropská centrální banka a její rozhodnutí je předem téměř jisté, jelikož v rámci agentury Bloomberg mezi analytiky panuje stoprocentní shoda na tom, že sazby zůstanou i tentokrát nezměněny.
img

ECB sníží sazby poprvé v červnu

10.04.2024 Evropská centrální banka ponechá tento týden nastavení úrokových sazeb beze změny. Navzdory tomu, že utažený trh práce i rostoucí mzdové náklady představují riziko dalšího roztočení cenového růstu, většina guvernérů ECB je za jedno v tom, že je úrokové sazby třeba snížit ještě před začátkem léta. My první uvolnění měnových podmínek očekáváme v červnu. Další kroky ve stejném rozsahu, tedy 25 bb by měly následovat každé čtvrtletí, a to až do doby, než klíčová sazba dosáhne své neutrální úrovně.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Pár EUR/USD se snažil pokračovat ve vzestupném pohybu, ačkoli k tomu neměl žádný podstatný důvod (fundamentální ani makroekonomický). Včera jsme neměli k dispozici absolutně žádné zprávy, novinky ani projevy. Volatilita byla opět nízká, ale euro i za těchto podmínek pokračovalo v růstu. Z technického hlediska by to vypadalo logicky, protože cena překonala trendovou linii. To znamená, že trh se stal býčím. Rádi bychom ale připomněli, že Spojené státy dnes zveřejní významné údaje o indexu spotřebitelských cen a Evropská centrální banka zítra oznámí výsledky svého zasedání. Situace by se tak mohla změnit. Euro má víc důvodů k poklesu než k růstu. Obchodníci navíc nedokázali překonat úroveň 1,0888.
C:\fakepath\trader-08042024-20-zm.png

Očekávané události pro tento týden

08.04.2024 Investoři se během tohoto týdne budou soustředit pravděpodobně nejvíce na rozhodnutí o úrokových sazbách v eurozóně, ale například také na výsledek inflace (Index CPI) ve Spojených státech. Jaké další události by měli investoři brát v tomto týdnu na vědomí?
img

Výhled pro EUR/USD na 8. dubna. Nekonzistentní trh a údaje Nonfarm Payrolls

08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil zahájit logický pohyb směrem dolů, a to zejména když byly zveřejněny zprávy Nonfarm Payrolls a údaje o nezaměstnanosti v USA. Obě zprávy dopadly lépe, než se předpokládalo, což mělo dolar podpořit. To se také stalo, ale dolar posílil jen na krátkou dobu. Dolar v podstatě vzrostl o 50 pipsů a pak stejných 50 pipsů během několika následujících hodin ztratil. Chápeme, proč dolar vzrostl, ale je záhadou, proč klesl. Proto je poměrně obtížné vysvětlit, proč dolar nevykázal růst. Stejně jako po celý minulý týden.Připomínáme, že většina klíčových amerických zpráv dopadla pozitivně. Dolar by tedy měl minimálně čtyři z pěti dnů růst. Trh však opět rozhodl jinak. Klesající trend je formálně zachován, jak ukazuje klesající trendová linie, ale cena se již nachází nad kritickou linií. Tento týden se pár může vydat směrem dolů, což by mohla být pozdní reakce trhu na americké zprávy, ale všichni vědí, že dolar by měl růst i bez pomoci těchto zpráv. Federální rezervní systém může odložit první snížení sazeb z června na pozdější termín a Evropská centrální banka může snížit sazby již tento týden.
img

EUR/USD: ECB může předběhnout Fed

05.04.2024 Z Evropské centrální banky se čím dál častěji ozývají signály holubičího charakteru, které naznačují, že regulátor začne na červnovém zasedání snižovat úrokové sazby. Poslední zprávy o růstu CPI za březen, které odrážejí zpomalení inflace v Německu i v celé eurozóně, tyto předpoklady jen "potvrdily". Naznačuje to i zápis z březnového zasedání ECB.
img

Pár EUR/USD tři dny po sobě stabilně stoupal

05.04.2024 Evropská centrální banka (ECB) možná předběhne Federální rezervní systém a uvolní měnovou politiku jako první, ale dění v USA nemůže neovlivňovat eurozónu. Všechny verdikty Fedu se okamžitě promítají do finančních trhů, měnových kurzů, úrokových sazeb, podmínek financování, zahraničního obchodu a dalších ukazatelů. Působí jako gravitace a ovlivňují celou globální ekonomiku. Neutrální rétorika předsedy Fedu Jeroma Powella proto podpořila kotace páru EUR/USD i v době ekonomické slabosti eurozóny a zvěstí o tom, že sazby na vklady budou sníženy už v dubnu.
img

BREAKING: EUR po minutách ECB kleslo

04.04.2024 Evropská centrální banka dnes ve 12:30 BST zveřejnila zápis ze svého posledního měnověpolitického zasedání (7. března 2024). Zatímco zápisy z ECB jsou vždy pozoruhodné, očekávalo se, že dnešní zveřejnění nemusí být žádnou událostí. Sazby zůstaly nezměněny a nové ekonomické projekce naznačovaly nižší růst HDP a vyšší inflaci ve srovnání s projekcemi z prosince 2023. ECB neposkytla žádné jasné pokyny ohledně sazeb, ale prezidentka ECB Lagardeová ve svém projevu před dvěma týdny uvedla, že červnové zasedání by mohlo být dobrým okamžikem pro snížení sazeb.
img

EUR/USD a GBP/USD: Plán obchodování pro začátečníky na 4. dubna

04.04.2024 Ve středu byly zveřejněny předběžné údaje o inflaci v eurozóně. Meziroční index spotřebitelských cen vykázal zpomalení z 2,6 % v únoru na 2,4 % v březnu. Během americké seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti. V americkém soukromém sektoru přibylo 184 tis. pracovních míst, zatímco analytici předpokládali nárůst o 125 tis. Jerome Powell navíc učinil prohlášení, že Federální rezervní systém má dostatek času na to, aby analyzoval makroekonomické údaje, než rozhodne o případném snížení sazeb. Všechny tyto faktory naznačovaly nevyhnutelné posílení dolaru. Obchodníci však nečekaně začali otevírat na americkém dolaru krátké pozice. Tento výprodej je obtížné vysvětlit, ale můžeme předpokládat, že došlo k rozsáhlému odlivu kapitálu z amerického dolaru do eura. Takové akce mohl provádět pouze omezený počet investičních fondů a bank.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 4. dubna 2024

04.04.2024 Včerejšek byl nakonec mnohem rušnější, než se očekávalo. V centru pozornosti byly údaje o inflaci v eurozóně, které ukázaly, že harmonizovaný index spotřebitelských cen (HICP) v březnu vzrostl o 2,4 %, čímž zpomalil svůj růst z únorových 2,6 %. Kromě toho se počet osob zaměstnaných v soukromém sektoru v USA zvýšil o 184 000 oproti prognózovaným 125 000. A třešničkou na dortu bylo prohlášení předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, že než americká centrální banka rozhodne o snížení sazeb, má čas na hodnocení dat. Celkově vše nasvědčovalo nevyhnutelnému a prudkému růstu dolaru. Z neznámého důvodu ale stoupalo euro. V rozporu se všemi zprávami a oficiálními prohlášeními. A nedokážeme přijít na to, proč. Bohužel se takové věci občas stávají. V tomto případě bylo lepší tento fakt prostě spíš přijmout než tvořit konspirační teorie, které se snaží vysvětlit všechno na světě. K něčemu takovému mohlo dojít evidentně jen v případě masivního odlivu kapitálu od dolaru k euru. Takovou věc může udělat jen hrstka investičních fondů a bank. Ale pokud se to na jejich straně nepotvrdí, nemá cenu kohokoli vinit. Naštěstí, jak jsem zmínil výše, se takové věci stávají jen zřídka. Navíc, podobné cenové skoky situaci v podstatě nemění. Trh se rychle vrací k obvyklému kurzu.
img

Plán obchodování pro měnové páry EUR/USD a GBP/USD na 4. dubna

04.04.2024 Předběžné odhady inflace v eurozóně ukázaly zpomalení tempa růstu spotřebitelských cen z 2,6 % na 2,4 %. Mezitím zaměstnanost v USA vzrostla o 184 000, čímž překonala prognózu 125 000. Předseda Fedu Jerome Powell rovněž uvedl, že centrální banka bude před rozhodnutím o snížení úrokových sazeb analyzovat makroekonomickou dynamiku. Celkově to ukazuje na nevyhnutelný a výrazný růst dolaru. Euro však navzdory očekávání nadále posilovalo.
img

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí

04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.
img

Centrální bankéři z USA se za zavřenými dveřmi dostali do křížku s kolegy z EU. Nechtějí, aby banky dále „zelenaly“, přitom hlavně Evropská centrální banka přesně to žádá

03.04.2024 Američtí centrální bankéři se dostali do křížku s těmi evropskými. Jde o zásadní střet. A poměrně nebývalý.
img

Čerstvá předpověď pro pár EUR/USD na 3. dubna 2024

03.04.2024 Trh zajímá hlavně to, kdo začne úrokové sazby snižovat jako první. A už při letmém pohledu na graf eura je jasné, že by to měla být Evropská centrální banka. Toto alespoň předpokládá většina účastníků trhu. Včerejšek byl ale patrně počátkem korekčního odrazu, který kromě překoupeného dolaru vyvolala částečně i revize prognóz inflace v eurozóně. Zatímco ještě nedávno všichni očekávali další zpomalení tempa růstu spotřebitelských cen, teď se předpokládá, že zůstanou beze změny. Jakmile se to potvrdí, dostane jednotná měna impuls k růstu. Pokud inflace zůstane na stejné úrovni, ECB může svůj cyklus snižování sazeb odložit.
C:\fakepath\Německo3.jpg

Inflace v Německu v březnu zpomalila

02.04.2024 Míra inflace v Německu v březnu zpomalila na 2,2 procenta z únorové hodnoty 2,5 procenta. Dnes to v předběžné zprávě oznámil Spolkový statistický úřad. Ten zároveň uvedl, že podle metodiky výpočtu Evropské unie se inflace v Německu snížila na 2,3 procenta z únorového tempa 2,7 procenta. Největší evropská ekonomika se tak už výrazně přiblížila k dvouprocentnímu cíli, který dlouhodobě doporučuje Evropská centrální banka (ECB).
img

Co příští týden čeká euro?

02.04.2024 První dubnový týden slibuje být pro měnové páry docela zajímavý. Začněme ale eurem, které se poslední dobou docela vleče, ale stále se drží současného vlnového patternu, který naznačuje vytvoření klesající vlny. Aby vše zůstalo při starém, potřebuje trh dostat silné zprávy z USA a slabé z Evropské unie.
img

Čerstvá předpověď pro pár GBP/USD na 2. dubna 2024

02.04.2024 Dobře se ví, že trh nemůže dlouho přešlapovat na místě a dřív či později se pohybu nevyhne. Navíc, čím delší je fáze stagnace, tím výraznější je následný skok. Obecně tedy nepřekvapí, že dolar v pondělí stoupal. Překvapí ale fakt, že se tak stalo v době, kdy Evropa ještě slavila svátky. Pokud je v Evropě, nebo ještě víc ve Spojených státech, svátek, trh obvykle trpělivě čekají, až se všechny trhy otevřou. Neméně zajímavé je i to, že trh se dal do pohybu, když byly zveřejněny údaje o americkém ISM PMI ve zpracovatelském průmyslu.
img

Vyhlídky na vývoj měnového páru EUR/USD dne 2. dubna. Údaje ISM z USA udávají tón celého týdne

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby, které však byly poměrně logické. Před zveřejněním výsledku indexu nákupních manažerů (ISM) ve zpracovatelském průmyslu v USA, který se ukázal být výrazně vyšší, než se očekávalo, se pár pohyboval beze změny. Po zveřejnění údajů ISM dolar podle očekávání vzrostl. Připadá nám zvláštní, že ani důležité zprávy a události nevyvolaly silnou dolarovou rally. A přesto jsme v pondělí byli svědky poměrně silného pohybu směrem dolů. Takový pohyb se očekával.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů s mírně vyšší volatilitou, než jakou jsme v průměru pozorovali minulý týden. Americký index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu podpořil dolar. Všimněte si, že se jedná o domácí ukazatel, který je pro americký trh a dolar důležitý. Jelikož byla jeho hodnota nad očekávání vysoká a nad úrovní 50, zpráva dolar posílila. A nutno dodat, že víc, než jsme předpokládali.
C:\fakepath\ceska-koruna-euro.jpg

Analytici: Koruna letos oslabila k euru i dolaru

31.03.2024 Česká měna v letošním prvním čtvrtletí vůči oběma hlavním světovým měnám výrazně oslabila. K euru klesla z kurzu 24,70 koruny k aktuálním 25,30 koruny za euro, což odpovídá ztrátě 2,5 procenta. K dolaru propadla o 4,5 procenta z 22,50 koruny na 23,50 koruny za dolar. ČTK to řekl analytik Cyrrusu Vít Hradil.
C:\fakepath\euro dolar23-2.jpg

ECB by podle jejího člena mohla začít snižovat úroky dříve než Fed

31.03.2024 Evropská centrální banka (ECB) by mohla zahájit snižování úrokových sazeb dříve než americká centrální banka (Fed). V rozhovoru s rakouským listem Kronen Zeitung to uvedl guvernér rakouské centrální banky Robert Holzmann, který je zároveň členem Rady guvernérů ECB.
img

Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami

27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.
C:\fakepath\trader-26032024-51-zm.jpg

Forex: Americký dolar stagnuje, investoři čekají na nové údaje

26.03.2024 Kurz amerického dolaru se dnes drží bez výraznějších změn. Investoři čekají na nové údaje, které by jim poskytly lepší představu o budoucím vývoji úrokových sazeb ve Spojených státech. Euro vůči dolaru krátce před 18:00 SEČ ztrácelo necelou desetinu procenta a pohybovalo se v blízkosti 1,0830 EUR/USD.
C:\fakepath\trader-25032024-48-zm.jpg

Bitcoin zpevňuje, vrátil se nad hranici 70.000 dolarů

25.03.2024 Cena bitcoinu se opět zvyšuje, během dnešního obchodování se tak vrátila nad hranici 70.000 dolarů (přes 1,6 milionu Kč). Spolu s bitcoinem posilují i další velké kryptoměny. Podle specializovaného serveru CoinDesk to lze zčásti přičíst předpokladu, že centrální banky velkých západních zemí už brzy začnou snižovat úrokové sazby. Minulý týden už sazby snížila švýcarská centrální banka.
C:\fakepath\forex-25032024.jpg

EUR/USD silně koreluje s tímto indikátorem

25.03.2024 Eurodolar se už více než 15 měsíců obchoduje v relativně úzkém koridoru 1,04 – 1,13. Tradeři se nemohou opřít o žádný trend, rozdíl v úrocích mezi eurem a americkým dolarem je také minimální. Nejobchodovanější měnový pár světa tak už delší dobu nedává příliš příležitostí pro poziční obchodníky, pohyby jsou v rámci měsíců tak malé, že poplatky tvoří vyšší procento z případného zisku, než tomu bylo dříve.
C:\fakepath\bitcoin7.jpg

Bitcoin posiluje, dnes v noci se přiblížil k 68.000 USD

25.03.2024 Cena bitcoinu se opět zvyšuje, při obchodování v Asii se přiblížila hranici 68.000 dolarů (1,7 milionu Kč). Spolu s bitcoinem posilovaly i další velké kryptoměny. Podle specializovaného serveru CoinDesk to lze zčásti přičíst předpokladu, že centrální banky velkých západních zemí už brzy začnou snižovat úrokové sazby. Minulý týden už sazby snížila švýcarská centrální banka.
img

Bank of England učinila první krok ke snížení sazeb a Bailey ho potvrdil

25.03.2024 Ve čtvrtek skončilo druhé zasedání Bank of England roku 2024. Jak už mnoho analytiků a ekonomů upozornilo, jeho výsledky jsou spíš holubičí než jestřábí či neutrální. K hlavním bodům, kterým ekonomové věnují pozornost, patří slova guvernéra BoE o možném snížení sazeb v roce 2024 (ačkoli toto už bylo známo), stejně jako skutečnost, že počet členů centrální banky, kteří podporují zvýšení sazeb, klesl.
C:\fakepath\trader-22032024-49-zm.jpg

Forex: Americký dolar směřuje k druhému ziskovému týdnu za sebou

22.03.2024 Dolar dnes míří k druhému ziskovému týdnu za sebou. Jeho růst nezastavilo mírné zvýšení úroků v Japonsku. Překvapivé snížení úrokových sazeb švýcarskou centrální bankou zvýraznilo rozdíl v měnové politice americké centrální banky (Fed) a ostatních centrálních bank.
C:\fakepath\trader-22032024-41-zm.png

Forex: Koruna v závěru týdne dál oslabila k oběma hlavním světovým měnám

22.03.2024 Koruna v závěru týdne dál oslabila k oběma hlavním světovým měnám. Kolem 17:00 se obchodovala za 25,33 EUR/CZK a za 23,42 USD/CZK. V porovnání se čtvrtečním závěrem ztratila vůči euru tři haléře a k dolaru 12 haléřů. Vyplývá to z informací serveru Patria Online.
C:\fakepath\Rakousko.jpg

Vyhlídky rakouské ekonomiky se zhoršily

22.03.2024 Vyhlídky rakouské ekonomiky se podle tamních hospodářských institutů zhoršily. Institut WIFO nyní předpokládá, že hrubý domácí produkt (HDP) Rakouska se v letošním roce zvýší pouze o 0,2 procenta, zatímco ještě v prosinci letošní růst odhadoval na 0,9 procenta. Institut dnes navíc poukázal na nejistotu panující kolem dodávek plynu do Rakouska. Ta souvisí se záměrem Ukrajiny ukončit tranzit ruského plynu přes své území dál na západ Evropy.
C:\fakepath\trader-21032024-42-zm.png

Forex: Koruna dnes oslabovala vůči euru i dolaru

21.03.2024 Koruna dnes oslabovala. Vůči euru klesla česká měna ve srovnání se středečním závěrem o deset haléřů na 25,30 EUR/CZK. K dolaru si pak pohoršila o osm haléřů, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 23,30 USD/CZK.
C:\fakepath\Britská libra.jpg

Britská centrální banka naznačila budoucí snížení sazeb

21.03.2024 Britská centrální banka podle očekávání ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 5,25 procenta, což je na nejvyšší úrovni od roku 2008. Informovala o tom v dnešní tiskové zprávě. Centrální banka se prostřednictvím vysokých úroků snaží dostat pod kontrolu inflaci. Její guvernér Andrew Bailey dnes nicméně signalizoval blížící se snížení úroků.
C:\fakepath\trader-19032024-45-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.03.2024 1) Japonská centrální banka (BOJ) dnes podle očekávání jako poslední na světě upustila od záporných úroků. Základní úrokovou sazbu zvýšila poprvé po 17 letech, a to z minus 0,1 procenta do pásma nula až 0,1 procenta. Banka výsledek zasedání k měnové politice zveřejnila v prohlášení. Záporné úrokové sazby měly v posledních zhruba osmi letech stimulovat stagnující japonskou ekonomiku. Dnešním krokem japonské centrální banky končí éra, kdy se měnoví tvůrci po celém světě snažili podpořit hospodářský růst pomocí levných peněz a nekonvenčních měnových nástrojů.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Čína a USA | Banco Santander | Další snižování sazeb | Útok na Izrael | Autopůjčovna Hertz | Vyjádření ekonomů | Irská ekonomika | Bilanční suma | Stuart Cole | Rozpočtový schodek Spojených států | Úrokové sazby na nízké úrovni | Francouzi | Pozitivní výnosy | Cesta k evropské měně | Osobní příjem a spotřeba | Objem transakcí | Zvyšování sazeb ČNB | Microchip Technology | Tomáš Lébl | Výkonnosti eura | Špinavý plovák | Výnosy řeckých dluhopisů | Makroekonomické predikce | Obchodní pásmo | Americký bankovní sektor | Pumpování peněz | Intradenní tradeři | Silvergate Capital | Aktualizovaný výhled | PayPal Holdings Inc | Dynamický růst | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Zpomalení čínské ekonomiky | PPI v USA | Výnosy dluhopisů | Akcie Sony | Option trade | Ekonomické podmínky | Cenový kanál | Shein | Oživení německé ekonomiky | Růst v eurozóně | Game changer | DuckerFrontier | Největší ruská banka | Realitní trh | Vývoj celkové i jádrové inflace | Finanční ústav | Úrokové sazby v Turecku | Celkový zisk | Marlin | Hlava a ramena | Axios | Prostor k růstu | ChatGPT | Makléřská společnost | Mediální magnát Rupert Murdoch | Zpravodajský server | Jihosúdánská libra | Burzovní regulátoři | Narůstající ceny | Short USD/CAD | Sílící euro | Kvantitativní utahování (QT) | Nízká úroková sazba japonského jenu | Uvolněné měnové politiky | Zásoby zemního plynu | Russell Investments | Výplach | Fibonacci trading | Euro k americkému dolaru | Obchodování carry trade | Filip Louženský | Nexi | Ontario Teachers | Růst světového obchodu | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Emisní ážio | Aktivita firem v eurozóně | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Rostoucí úrokové sazby | Pictet Wealth Management | Opětovný pokles | Dlouhé pozice | Thierry Wizman | Federální úřad pro letectví | Denní objem | Lightspeed Trading | Výprodeje na koruně | Světové akcie | Prezident Biden | Kolo jednání | Dukascopy | Analytický tým FXstreet.cz | Vývoj nezaměstnanosti | MarketPulse | Francouzský frank | Ozvěny trhu | Cena investičního zlata | Války | Skandinávské aerolinky | BlackRock Larry Fink | Wells Fargo Securities | Lithium | Americký ADP | Západní země | Foxconn | Zveřejněné údaje | Americká makléřská společnost | Opatření ECB | Kurz dolaru k euru | Vývoj | Guvernér Britské centrální banky | Obava z recese | Varianta omikron | Státní dluhopis | Korunové instrumenty | Kupovat dluhopisy | Obchodní platformy | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Jakub Seidler | Češi | Dolarový index DXY | Peter Cardillo | Allwyn | Global Insight | Investiční poradci | Data z trhu práce | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Worldgovernmentbonds | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | TD Securities | Rumunská centrální banka | Australská centrální banka | Allianz | Tim Ghriskey | High Frequency Economics | Trh nemovitostí | Rada guvernérů ECB | Die Zeit | Akcie ropy v roce 2021 | Panevropský index | Oval Money | Nákupu státních dluhopisů | Byznysman | Nízká úroková sazba | State Street Bank and Trust | Pesimismus | Globální růst | Odchod Británie z Evropské unie | Fond obnovy EU | Vývoj v Rusku | Best bid | Pokračování růstu | Ceny bytů | Radim Dohnal | Sázkaři | Silná rezistence | Skupina Colt | Andrés Manuel López Obrador | Johann Strobl | EUR/CAD | Ascending bottoms | Prezident newyorského Fedu | Měnová instituce | Jana Steckerová | SoFi Technologies | Česká ekonomika letos | Německé ceny výrobců | Odvrátit deflaci | Klesá dolar | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Nedostatečná produkce | Burzovní operátor | DPH | Struktury Bruselu | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Míra inflace v EU | Britský finanční sektor | Kryptoaktiva | Akcie výrobce dronů Primoco | Spotřebitelské výdaje | Reserve Bank of New Zealand - RBNZ | Norwegian Air Shuttle | Bundesbank | Rezervy držené v dolarech | Fungování fiskální politiky | Plán obchodování EUR/USD | Přijmout euro | Historie kurzu eura | Paul Krugman | Okénko finančního trhu | Trading platform | Rezignace | Zlato na burze | Kvantitativní uvolňování (QE) | Panické nákupy | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Aktivita v průmyslu eurozóny | Globální dluhopisový index | Levné peníze | Uvolnění podmínek | Jihokorejské akcie | Nedostatek čipů | Záchranný bankovní fond | Analytik Joe Manimbo | Euro kurzy | Kalifornie | Vývoj obchodní bilance v USA | Vít Hradil | Přemýšlení | Volatilní | Údaje o vývoji inflace | Cable | Lars Feld | Významné politické události | Devon Energy | Brokeři | Yandex | Oživení cen | Fortinet Inc | Korekce na akciích | Hlavní úrokové sazby | Hospodářské statistiky z eurozóny | Salesforce | Falešný průraz | Frankfurt | Realitní firmy | Roche | Wal-Mart Stores | Riziko poklesu cen | Dekabank | Hamburg Commercial Bank (HCOB) | Garanční systém | Surová ropa | Automobilový sektor | OTP | JP Morgan Chase | Páteční NFP | Výprodej britských dluhopisů | Australský dolar | Globální toky přímých zahraničních investic | Digitální převody peněz | Swissquote Bank | Wells Fargo Funds Management | Itálie | Vyhlídky dolaru | GLE.FR | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | McDonald's | Mimořádný zisk | Raghee Horner | Obchodování v New Yorku | Snížit úrokové sazby | Michal Stupavský, CFA | JLL | Stoxx | Jestřábí tlak | Stavební produkce | VAT | Očekávání v USA | CBDC | Take Profit | Česká vláda | Saxo Trader | Globální dividendy | Britské dluhopisy | Londýnská mezibankovní sazba | Cena emisních povolenek v EU | Qualcomm | PEPP | Obchodní deficit | Kathimerini | Emise | Vývoj ceny zlata | Magnát Rupert Murdoch | Vliv měnové politiky na ekonomiku | PMI v eurozóně | Výkonný ředitel | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Vlastní kryptoměny | První den obchodování | Meziroční vývoj jádrové inflace v eurozóně | Rozšíření úrokového diferenciálu | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Společnost Avast | Mega Millions | Pip | Isabel Schnabelová | Ceny mědi dnes | Trh s komerčními nemovitostmi | Očekávání | Americká politika | Edison | Ceny energetických komodit | Korelace | Nouzový úvěr | Mimořádné daně | Ceny zeleniny a ovoce | Nástroj manipulace | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Investoři na forexových trzích | Možnosti obchodování | Program nákupů dluhopisů | Silvana Tenreyro | Úplná fixace měny | Prodej zboží | Politico | GlaxoSmithKline | Forex weby | Inflace v září | Další finanční krize | Britská letecká společnost | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Výsledek zasedání k měnové politice | Evropské centrální banky | Vývoj objemu | Daňové ráje | Electrolux | Vystřízlivění spekulantů | Úrokové sazby v eurozóně | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Investice do komerčních nemovitostí v Evropě | Uvolněné měnové | HDP v EU | Komoditní fond | CMC Markets | Geely | Evropská platební iniciativa | OpenAI Sam Altman | Galapagos | Swiss Life | Americká obchodní bilance | Hodnota trhu s kryptoměnami | Hlavní index frankfurtské burzy | L.F. Investment | Cena severomořské ropy | Profit Taking | Londýnská akciová burza | DANSKE.DK | Inflační riziko | EUR USD | Obchodování a investice | Chile | José Antonio Ramos Calamonte | Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ | Estonsko | Nejlepší strategie | Tlak na Rusko | Konkurent | Ruská centrální banka | Bankovní krize ve Spojených státech | Novo | Pozitivní signál | Brand Finance | Pozitivní nálada | AUD/NZD | Bilance Bank of Japan | EUR/JPY | Společnost Nasdaq | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Prudká inflace | Regulace finančního sektoru | Veřejné finance | Nejvyšší pravděpodobnost | Institut IHS | Hospodářský růst v Evropě | EURJPY | Pere Vinolas Serra | Turecká krize | Novartis | Skandinávské měny | Náklady na financování | FAA | Příležitost k nákupu | Měny v regionu | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | FX trading platform | Vývoj devizových rezerv ve Švýcarsku | Hospodářský růst v EU | Oživení ekonomiky | Trh práce | Camelot | Společnost Ryanair | China National Petroleum Corporation | Roční míra inflace | Motorová vozidla | Prognostici | Evropská komise | Gazprom Germania | Německý Spolkový sněm | Thomas Anderson | Akcie obchodované na pražské burze | Souhrnný indikátor | Pro investory | Diverzifikace | Měsíční data | Plynovod Nord Stream 2 | Rozpočtová pravidla | Skupina G7 | Cenový skok | Ekonomické nestability | Nulový úrok | Ztlumení inflace | Philip Morris ČR | Vývoj finančních instrumentů | Cílové priority | iShares | Webináře Trading Room | Nárůst případů koronaviru | Aramco | Swiss | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Zpráva z akciového trhu | U.S. Bank Wealth Management | Francouzské energetické společnosti | Niels Christensen | Britská centrální banka | US Bancorp | Obchodování GBP/USD | DXY | Německý automobilový koncern | Aktuální kurzy měn | Rozvolnění | Spotřebitelské úvěry | Refinancování firemních úvěrů | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Kurz jednotné evropské měny | Rubl k dolaru | La Repubblica | Fondy SRI (social responsible investments) | Evropské záležitosti | Průměrný denní objem obchodů | Krok za krokem | Support | Návrat inflace | Rostoucí šance | Vývoj základní úrokové sazby v USA | Globální dluhopisové trhy | Chování | Švédské koruny | Coca-Cola Company | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Ziskové obchody | Analytici Next Finance | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | ServiceNow | Japonské firmy | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Finanční stabilita | Index aktivity | Továrny na čipy | Oslabování měny | Dopad na akcie | Přesnost | Ekonomické dopady koronaviru | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Bankovní společnost | Achim Wambach | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Forex CFD | Margrethe Vestagerová | Pálení peněz | Hluboká recese | Škoda Auto | Jak číst grafy | Americký akciový trh | ADP report | Růst amerického dolaru | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Měnové krize | Formule | Vývoj spreadu | iPhone | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | HDP Řecka | Finanční nástroj | Japonské akcie | Dluhopisy zemí eurozóny | Růst akciových indexů | Programátor | Nálada v eurozóně | Hlavní index německých akcií DAX | Lombard Odier Investment Managers | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Světové ceny potravin | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Situace kolem Ukrajiny | Prognózy | Koš evropských měn | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Šéf Fedu Powell | Špatná nálada | Intervence | Zkušení obchodníci | Zajímavé zisky | NYSE | Výkon ekonomiky | Dluhopisový fond Pimco | Trh s dluhopisy | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Ceny kakaa | Broadcom | Peter Chia | Naplnění inflačního cíle | E.ON | Největší hedgeový fond na světě | Valíd | OpinionWay | Özlem Türeciová | Jaroslav Tupý | Čistý příjem | Slabá koruna | Odklad splátek | Klesly akcie | Měnový pár GBP/USD | Vklady | Experti | Růst důvěry v německou ekonomiku | Technická analýza | Modelový příklad | Počáteční zisky | PMI ve službách v eurozóně | Německý parlament | LSEG | Aktuální předpověď pro GBP/USD | Veřejný dluh Británie | Rekordní minima | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Bezpečný přístav | Rekord | Ministr dopravy | Nižší sazby | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Euro cena | Spuštění měny | Viterra | Americký inflační report | Zpráva z Německa | Nezávislost | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Zastropování ceny | Průměrný výnos | Dominance amerického dolaru | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Objem maloobchodních tržeb | SNB - Swiss National Bank | Spuštění digitálního eura | Madrid | Návrh zákona | Stop-Loss | Maloobchodní tržby v Číně | Reakce amerického dolaru | Akcie Photon Energy | Jednociferná inflace | Russell 2000 | Olívia Lacenová | Evropský index | Evropské měny | Obchodování na finančních trzích | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Hospodářství EU | Creditas | Skupina J&T | Zlato grafy | Zvýšení minimální mzdy | Čtyřhodinový graf | Moody's Investors Service | Vývoj růstu mezd v eurozóně | Důvěra v ekonomiku | Uložení svých peněz | Infekce koronavirem | Největší světová ekonomika | Dolar k čínské měně | Roberto Gualtieri | Rozhodování o obchodování | Společnost Apple | Hodnota eura | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Účely primární veřejné nabídky | Americké investiční banky | Asijské trhy | Ukrnafta | Obchodní seance | Index Nikkei | ČMZRB | Impuls | Český statistický úřad | ČNB kurz | Záchranný fond | Akciové společnosti | Accor | EUR/USD | Barclays Capital | PiS | Bruno Le Maire | Bruegel | Buy-stop | Ekonomika oživuje | Na burze | Oživení čínské ekonomiky | Index ekonomické nálady | Société Générale Group | Návratnost investic | General Electric | Zdanění bank | Technická analýza GBP/USD | Tradiční měny | Acacia Communications | Pokles akcií | Vývoj měnového páru USD/CNH | Spotové bitcoiny | Akcie Adidas | Administrativa prezidenta | Meziroční vývoj jádrové inflace v USA | Vanguard | Dění ve světě | Mediální magnát | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Nejvyšší inflace | Morgan Stanley | Javier Milei | Akciové burzy | Von der Leyenová | Tvrdé sankce proti Rusku | NFP | JPMorgan Asset Management | General Motors (GM) | Dobré výsledky | Recese v eurozóně | Bill Merz | Online trader | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Čeští centrální bankéři | Šéf Fedu Jerome Powell | Die Welt | Americká kosmetická společnost | Digitální aktiva | Mediální společnost | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Švédská koruna | Strach | Zvýšení dodávek plynu | Prezidentské kampaně | Čtvrtletní zisk | Americký soud | Český průmysl | PMI z Německa | Trustee | Investiční příležitost | Neckline | Cena bitcoinu | Euroval | Penzijní fondy | ČSOB | Finanční páka | FX Strategy Research | Cambridge Mercantile Group | SOK | Hlavní zprávy | Akcie Eurobank | Wolters Kluwer | Euro dolů | Konkurenti | Hospodářský růst eurozóny | COT report | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | ETH | Britské podniky | Agentura AFP | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | Norská vláda | Martin Winterkorn | Institut nákupních manažerů (ISM) | Američtí vojáci | Cyrus de la Rubia | Pivovar | Softwarová společnost | Kalifornská společnost | Fungování finančních trhů | Forexové carry trades | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Cloudflare | Evropská měnová unie | Cena pšenice | Bilance obchodu | Rostoucí výnosy | Hospodářské noviny (HN) | Axiory | Vlnový pattern | FTX | Opatrný optimismus | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Ceny dřeva | Rotterdam | Vydavatelství Editis | Druhá největší ekonomika | BitStock | Včerejší obchodování | Lagardeová | Nejvyšší soud | Pandemická krize | Stav trhů | Český zlatý poklad | NextEra | NovaPoint | Průměrné mzdy | Automobilka PSA | Znehodnocování měn | Výnosové křivky | Guvernér ČNB Michl | Krach americké banky | Meziroční vývoj růstu průmyslu | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Měnové zasedání | Equiti Capital | Cenné papíry | Americké podniky | FX Strategy | Graf EURUSD | ČR | Výnos | P/S | Poškodit ekonomiku | DeFi | Obchodování na forexových trzích | Velcí investoři | Miloš Vystrčil | Američtí centrální bankéři | The Washington Post | Standard & Poor's a Case-Shiller | Produkce v průmyslu | Oxfam | Kryptoměna Bitcoin | Propad zisku | Daimler | Výrobní sektor | Kurzotvorné informace | Nákupy státních dluhopisů | AdmiralMarkets | RBC Capital | Ingalls & Snyder | Diem Association | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | Evropský statistický úřad Eurostat | Ocelářství | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Prodeje aut | RBS | Euforie na trzích | Plány obnovy | Zisky na akciových trzích | Frakování | Soukromá spotřeba | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | ETF bestsellery | Tisk peněz | AOL | IHNED | Asijské akcie | BreakEven | Restartování ekonomiky | Delta | Dlužník | Zvýšení sazeb v eurozóně | First Citizens | Rizikovost | Hlasy pro zvýšení sazeb | TNOTE | Silný výhled | Zhejiang Huayou Cobalt | Vývoj na trzích | AI | SMA | Nízké daně | Drahokam | USMCA | Výhled v eurozóně | Vzdělávání | NFT investice | Metals Focus | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Scholzova vláda | Ant Group | Vzácné kovy | Developed markets | Opatření v Číně | Slabá poptávka | Silně volatilní | Nastavení úrokových sazeb | Další halving | Státy společenství | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Nordea Markets | Dopravci | Rozpočet Německa | ECB a monetární politika | Rozhodnutí o sazbách | Technický indikátor | Nejvyšší inflace v Evropské unii | Reddit | Cena emisních povolenek | Technické rezistence | Odhady hospodářského růstu | Dodávky ruského plynu | Šéfové | Zkrocení inflace | Jiné měny | Intel Corporation | Akcie Erste | Jana Mücková | ESG | Index DOW | Import | Ceny zemního plynu i elektřiny | Odnětí bankovní licence | Capri | Bankrot Řecka | Souhrnný index aktivity | Americká společnost Tapestry | Americká energetická společnost | Zvýšení sazeb Fedu | Posílení | Analytici XTB | Výnosy dluhopisů americké vlády | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Expanzivní fiskální politika | Rekordní deficit | Reálné ekonomiky | Historická výkonnost | Monetární unie | Londýn | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Milton Friedman | Data o HDP | Forexový trh | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Světová rada pro zlato (WGC) | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Jiří Cihlář | Daytrading | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Prolomení parity | Pracovní místa | Avast | Nejlepší technologické akcie | Asos | Statoil | Švédské společnosti | Obchodovat na burze | Bayer | Tržby v Německu | Kurz eura k dolaru | Katar | Pohled na akciové trhy | Graf zlata | Směřování měnové politiky | Vývoj měnového kurzu | Kontrakty | Úroveň důvěry | Německý konglomerát | Tempo hospodářského růstu | Jeden dolar | LG Energy Solution | Hlavní ekonom ING | Prague Economic Papers | WallStreetBets | Cambridge Global Payments | Fond pojištění vkladů | Šéf Evropského stabilizačního mechanismu | Capitalinked.com Radim Dohnal | Statistika o americkém trhu práce | CASH HISTORY | Peníze z vrtulníku | Život s koronavirem | Nákupní příležitosti | Christine Lagardeová | Bohumil Trampota | Propad cen | Akciové investování | Virtuální měna | Švýcarská centrální banka (SNB) | Obchodování s cennými papíry | Nákupy aktiv na trhu | Aktuální euro | Největší světové ekonomiky | Údaje o hrubém domácím produktu | Největší IPO | Federální rezervní systém (FED) | Plynovod Nord Stream 1 | Přebytek běžného účtu | Online obchodování | AUDUSD | Index spekulativního sentimentu | Plány | Chemický průmysl | Politika americké centrální banky | Akcie v Evropě | FinTech | Index DXY | Změny HDP | Praxe | Konec eura | Nasdaq100 | Finanční války | Investiční výhled | Prognózy banky | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Společnost Didi | Coinmarketcap.com | Platební neschopnosti | Včerejší seance | Delta Air | Zdravý rozum | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Americké ekonomiky | Index NASDAQ 100 | Labouristé | Období zvýšené volatility | Britové | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Čínská burza | Sentiment na trhu | JPY | Obchody (intervence) | Manipulace s úrokovými sazbami | Inflace v České republice | SMIC | Kč/USD | H&M | Jakub Kraľovanský | Britské parlamentní volby | Metaverse | Lídři zemí EU | Atlantic Council | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Premiéři zemí Evropské unie | Béžová kniha | Členové eurozóny | Obchodní deficit USA | Vývoj dolarového indexu | Spotřebitelské inflace | Síť Threads | Americká investiční banka | Globální krize | Plánování obchodů | Inflace ze Spojených států | Co se děje na finančních trzích | Bulgargaz | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Cena americké ropy | Odhad HDP | Upravený zisk | Akcie výrobce luxusního zboží | Poradce Bílého domu | Karlsruhe | Index Russell | Společnost Sentix | Parag Agrawal | Vakcinace | SoftBank Group | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Streamovací služby | Více peněz | Casino | Akcie výrobce letadel Boeing | Swedbank (SWEDA.SE) | Velké devizové rezervy | Německé HDP | Posilování dolaru | Kurzové zhodnocení | Ekonomický sentiment | Burzovní signály | Objem nouzových rezerv | Německý export | Otřesy na finančních trzích | Ekonomika Británie | Společnost Crédit Agricole | Uber Technologies | Německá společnost | Praní špinavých peněz | Prodávat akcie | Nová bankovní rada | Changpeng Zhao | Platby kartou v Evropě | Standard & Poor's 500 | Podnikové objednávky | Tweety Donalda Trumpa | Signály oživení | Propad rublu | Projekce | Znehodnocení | FX FORECAST | Inflace v zemích EU | Kontrakce | Posilování koruny | Viceguvernér ČNB | Trading Room | Růst měnového páru | Magnát | Nejvyšší HDP na světě | Globtrex.com | Peníze | Občané | Nabídky akcií | Rezistence | Infekce Covid | Henkel | Dopady krize | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Sodexo | Ropné a plynárenské společnosti | Robert Habeck | FB | Zpracovatelský sektor | Rheinische Post | Dezinflační proces | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Nord Stream 2 | Bankovní rady ČNB | TeamViewer | Vývoj měnové politiky | FedWatch | Evropské PMI | Japonské vlády | GBP/JPY | Rozhodnutí ECB o sazbách | BREAKING | Francie | Brewin Dolphin | IIF | Americký dolar dnes | Kryptoměnové ETF | Tempo zdražování | Odražení ode dna | Pokles kurzu | Trh s nemovitostmi | Index MSCI Emerging Markets | Investiční aktiva | Průmyslové zakázky | Snižování sazeb v USA | TerraUSD | AMS | Institute for Supply Management (ISM) | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | Resistence | Investiční analytik | Nové akcie | Extrémní strach | MONET.CZ | Title Transfer Facility | Trans Mountain Pipeline | Hýbat trhy | Klaus Wohlrabe | Zvyšování nákladů | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Meziroční růst cen | Úřad pro hospodářskou soutěž | Průměrná míra nezaměstnanosti | Investiční články | InterContinental | Jestřábí komentáře | Nejprudší jednodenní pokles | Americká ropa | O2 | Nestlé | Americká lehká ropa WTI | Růst akciových trhů | Český miliardář | Obavy z inflace | Zahraniční obchod České republiky | Hlavní centrální banky | Návrat růstu cen na cíl | Nízké ceny energií | Total | Snižování úroků | Zdravotní péče | Šéf ECB | Náklady na financování peněžních trhů | Vývoj základní úrokové sazby | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Výrazný vzestup | Služby | Drachma | Norsko | Pozitivní zprávy | Rekordní maxima | Zisky bank | Burzovní průvodce | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Instagram | Commodity index | Velké problémy | Histogram | Typ ropy | FBI | Tvorba pracovních míst | Pokles ceny ropy | Přetrvávající vysoká inflace | RoboForex | FedEx | Prodej H&M | Úroková sazba | Akciový analytik | ALUMINIUM | Longovat | Maďarsko | Čekající příkazy | Klimatické změny | Patria Online | Nasdaq Composite | Listopadová inflace | Inflace ve Španělsku | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Produktovod | Trendový indikátor | Index volatility CBOE | Fixní kurz měny | Saxo Bank | Borsa Italiana | CSCO | Běžný účet platební bilance | Long obchod | Ruské banky | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Tuzemská ekonomika | Investiční strategie | Zvýšení těžby | Německá zajišťovna | Barel ropy | BlueBay | Amgen | Swapy | Norské společnosti | Dluhové problémy | Sociální sítě | Palladium | Evropské investiční banky | Společnost Delta Air | Polský finanční regulátor | Americký Fed | Nová makroekonomická prognóza | Britský akciový index FTSE 100 | Zprávy o trhu | Obrovský potenciál | Garance | Tiff Macklem | USD/oz | Představitelé ECB | Country Funds | Makléři | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Globální hospodářský růst | Kofola (KOFOL.CZ) | Vývoj měnového páru AUD/USD | Jens Spahn | Obchodování na trzích | CashFlow | Týdenní Forex kalendář | Korunový trh | Ropa WTI | Vývoj měnového páru EUR/SEK | Měnové zajištění | The Economist | Spekulovat | AbbVie (ABBV.US) | Micron | Snowflake | Cenové tlaky | Zájem obchodníků | Dluhopis Republiky | Obchodní transakce | Obavy trhu | Podpůrné programy | Lockheed Martin | Munich Re | Objem intervencí | Přesun do bezpečných útočišť | Americký dolar | Americká softwarová společnost | Česká zbrojovka | Výsledek inflace | Nové zprávy | Co je to fiskální politika? | Širší index S&P 500 | WIG20 | Výrobce pneumatik | Walt Disney Co | Shenzhen Composite | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Bankovní rada ČNB | INTC.US | ONE | Nasdaq v New Yorku | Ekonomické dopady pandemie | Ruský prezident | Pověst | Rekordní nárůst | Čínské úřady | Index aktivity zpracovatelského sektoru | Růst britské ekonomiky | Kabinet | Společnost Pfizer | Světový finanční systém | Daily Telegraph | Středoevropské měny | Hospodářský růst zemí EU | CIBC | Malá likvidita | Steven Mnuchin | Oslabení jüanu | Výkon | Společnosti z indexu MIB | České předsednictví | Vývoj ceny zemního plynu | Myšlení | CNBC Fed Survey | Developeři | Agentura Kjódó | Bankovní domy | Nejprudší jednodenní nárůst | ANZ Bank | Dell Technologies | SIX | Vývoz LNG | Minimální mzda | Eurex | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Fixace měny | Společnost NJJ | Admirals | Politický šok | Turecká lira (TRY) | Open Society Foundations (OSF) | Zasedání Bank of Japan | USD EUR | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Šíření onemocnění | Dovoz | ABT | Výhled poptávky | Tesla Elon Musk | Obezřetná měnová politika | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Next Finance | Evropské burzy | Umělé inteligence (AI) | Výzkumy | Bungie | CSI300 | Valná hromada | Ruská federace | Odraz mrtvé kočky | EURUSD | Konvergence | Spotřebitelský sentiment v USA | Pozornost investorů | Růst trhu | Nikkei | Chuck Carlson | Burzy | Nejbohatší | Norwegian Cruise | Růst cen ropy | Německý ministr hospodářství | Společnost China Mobile | USD/EUR | USD/BRL | Falešné proražení | Ceny elektřiny | Korea Exchange (KRX) | Politická situace | Ekonomika USA | PMI ze sektoru služeb | Sezónně očištěná nezaměstnanost | Americký prezident Joe Biden | Longbow Asset Management | Být milionářem | Býčí divergence | Dopravní subvence | Měnový výbor ECB | Soud v Haagu | Nemovitostní fondy | Dot plot | Člen ECB | Ceny akcií Asos | Mizuho Corporate Bank | Progres | Euro účet zdarma | Pandemie COVID | The New York Times | Evropský fond finanční stability | Zajišťovny | Odliv kapitálu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Trader X | YCC | Největší ztráty | Data z amerického trhu práce | Parlamentní volby | Bond | Broker | Vakcína | Dolar (USD) | Největší firmy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | Krátká pozice | Oliver Blume | Býčí sentiment | Válka na Ukrajině | Firemní zisky | Akciové indexy | Americký prezident | Cash flow | Investing.com | Proražení | Hongkongský dolar (HKD) | Index frankfurtské akciové burzy | Společnost Shell | Měnové riziko | EEX | Roubini | Moderna | Měnové instituce | Posílení koruny | Coca-Cola | Britská obchodní komora | Kurz eura dnes | Saxo Capital Markets | Vybírání zisků | Sazby hypoték | Export | Ekonom BHS | Bitstation | Účinné vakcíny | Odškodné | Dluhopisový index | NFLX | Čínské technologické firmy | Investiční zkušenosti | ADBE | Ceny energií v Evropě | Průmyslové objednávky | Macquarie | Baterie do elektromobilů | Americká ropa WTI | Cenový růst | Intradenní výhled | Podmínky na trhu | Louisiana | Paralelní měny | Investiční výzkum | Dluhopisy německé vlády | YTD | ING Jakub Seidler | Hyperinflace | Německá bankovní společnost | OIV | Akcie francouzské mediální společnosti | Dolar roste | Nigérie | APA | PYPL | Výnos desetiletého dluhopisu | Obchodování s měnovými páry | B/E | Šéfka ECB Christine Lagardeová | iFX | Zynga | Metalurgie | Komárek | Vlastní měny | Taleb | Vyšší úrokové sazby | Burzovní informace | Kapitálové strategie | Radikální změny | Prodej automobilů | Gilead | Spolkový sněm | Volksbank | Comcast | Tržní hodnota firmy | Interpretace výsledků | Credit Agricole SA | Ruská společnost | Portfolio | Licence Sberbank CZ | Tržní volatilita | Digitální měny centrálních bank (CBDC) | FX web | Richard Bechník | Futures na S&P 500 | Vládní opatření | Statistický úřad Eurostat | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Centrální banky USA (Fed) | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Energetická společnost | Euro Stoxx 50 | UNDP | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Komise pro cenné papíry (SEC) | Globální ekonomiky | Swissquote | Západní sankce | NAHB | Made in Germany | Šok | Zpřísňování měnové politiky | Pochybení | Obchodní tipy | Mezibankovní trh | N7 Holding Ltd. | CAC 40 | Ropná zařízení | Shanghai Stock Exchange | Hodnocení současné situace | Kapitálové rezervy | Fannie Mae | Riziková averze | Dovoz ropy | Měnové války | Desinflační tendence | Ekonom společnosti | Hongkong | Finanční instituce | Obchodní platformy Metatrader | Spotřebitelská nálada v Německu | Průměrná volatilita | Evropská inflace | Italský premiér | ByteDance | Evropský systém centrálních bank | ProSiebenSat.1 | Dluhové trhy | Obchodní platforma | Chaos na finančních trzích | Americký index | Omezené dodávky suroviny | Index výroby | Akcie Avastu | Zavedení eura | Společnost Emirates | Finanční pomoc | Trh s ropou | Unie | Vývoj eura vůči dolaru | Kapitálové kontroly | Karl Schamotta | Fialova vláda | Britský premiér | Extrémní nárůst | Druhy akcií | Berlín | Obchodní bilance v USA | Ekonomická aktivita | Akciový index S&P 500 | Regulace | Formace hlava a ramena | Americké ministerstvo spravedlnosti | Hodnotové akcie | Hospodářské problémy | Stav energetické nouze | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | Kofola | Přeprodaný trh | Čínský statistický úřad | Globální vývoj | Bezpečná měna | Ranní zpráva pro tradery | Značka Amazon | Bridgewater | FME | Institut Ifo | Model 3 | Noviny | Měnový fond | Ceny stříbra | Výhled letošního vývoje ekonomiky | Efektivní portfolio | Mário Centeno | Boom | Konflikt mezi Izraelem | Reakce centrální banky | Commodity futures trading | Obchodní dohoda | Hertz | NDA.DK | Software pro online život | Pokles cen nemovitostí | Tichomoří | Vývoj jádrové inflace v eurozóně | Srovnávací základna | FX trading online | Ropné společnosti | Handelsbank (SHBA.SE) | FTC | Japonská automobilka | Carry trading | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Raytheon | Shanghai Stock Exchange (SSE) | Inflační spirála | Komunikační politika | Ekonomický magazín | Alpari | IT společnosti | Fiat Chrysler Automobiles | Události roku | Pomoc ekonomice | Globální dluh | Obchodování s termínovými kontrakty | US500 | Výše dividendy | Obchodní napětí | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Xiaomi | Pale Fire Capital | Ekonomické kroky | Tovární objednávky | Litva | Britská banka Barclays | Emirates | TradingFloor.com | Boj s inflací | Poměr výnosu | Velkoobchodní CBDC | Dolar slábne | Hyundai | State Street Global Advisors | Reálné hodnoty | Hypotéky v Česku | ZAR | Snížení nákladů | Daňové škrty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Zasedání FOMC | Roční růst | Inflace | Největší společnosti | Tržní podíl | Platební neschopnost | Fitch Ratings | Trpělivost | Kapitál | Hlavní úrokové sazby ECB | Obchodní cíle | Ekonom ING | MT5 Supreme Edition | Průmyslová výroba v Německu | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Elektrárenská společnost | Posilování amerického dolaru | Rostoucí ceny energií | Východní Timor | Colt CZ | Nižší úroky | Forexový carry trade | Ocel | Souhrn finančních trhů | Plány na podporu ekonomiky | P.A. | Australské akciové burzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nadšení | M5S | Cena mědi | Devizové rezervy České národní banky | Swissquote Research | Dolary | Jednotné měny | Airbus | Core Spreads | Čtvrtletní výsledky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Ministr práce | Kapitálový trh | Svaz německého průmyslu | Rostoucí ceny ropy | Londýnská akciová burza (LSE) | Svět kryptoměn | Týdenní pivotní body | PMI pro sektor | Elon Musk | Fintech společnosti | Oživení trhu | Monex USA | Nízké úrokové sazby | IEA | Nárůst nově nakažených | Globální akciové indexy | Růst ekonomiky USA | Návrat francouzského franku | Zvýšení sazeb | Cestovní kanceláře | GBP/USD | CrownRock | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Mary Dalyová | Vnímání rizika | Stavebnictví | Vládní výdaje | Zpomalení ekonomického růstu | Panevropský akciový index | Ugur Şahin | Rezistence (hranice odporu) | Vyšší náklady | Investovat | Saxo PrivatBank | Hrubý domácí produkt (HDP) | EPH | Hospodářské záležitosti | Ochota riskovat | Západní společnosti | Měnový pár EUR/USD | Akcie SoFi Technologies | Nervozita | Akciové trhy ve Spojených státech | Skupování aktiv | Ekonomický vývoj | Hospodářský institut | Salutem | Solární energie | Premiér Scott Morrison | Týdenní shrnutí | Anglie | Buy Price | Šíření nemoci | TRY | Caterpillar | MT5 | Viry | Hertz Global | Sony Interactive | Riziko pro hospodářský výhled | Velké instituce | Forex Pro | Výkon společností | Souhrnný index nákupních manažerů | Spike | Analýza páru EUR/USD | Zrušení úročení rezerv bank u ČNB | Skokové posílení | EOG | Volatilita na měnovém páru | Albertsons | Honeywell International Inc. | Der Spiegel | Obchodní příležitost | GBP | EUR/AUD | Evropské společenství uhlí | Just Eat Takeaway | Pro tradery | Úřad ONS | Jednotná evropská měna | Bankroty | Společnost HARDWARIO | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Gigant Gazprom | 1 milion | Cenové pohyby | Akcie Micron Technology | RWE | Ekologické firmy | Stratégové | Axi | Výrobní ceny | Fincentrum | Oblast rezistence | Prémie | Zpráva | Válka | Šance na vakcínu | Marek Mora | Silicon Valley Bank (SVB) | Kryptoměnová burza FTX | Nejsilnější růst | Tržní hodnota americké společnosti | EUR/PLN | Makroobezřetnostní politika | Světová finanční krize | Tržní reakce | Odhad analytiků | Zprávy | Údaje ISM | Kávové akcie | Vývoj meziroční inflace | Světový obchod | Nejznámější kryptoměna | Financial trading | Rozpočtová politika | Recese ve Spojených státech | Ekonomické dopady | Tower Semiconductor | Hospodářský růst zemí | Zvýšení inflačního cíle | ČSOB Finanční trhy | Expanzivní politika | Bundesbanka | Kurz jüanu | Nouzový program nákupů aktiv (PEPP) | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Breakout strategie | Kosdaq | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj objemu aktiv Bank of Canada | Olympijské hry 2022 v Pekingu | Fixní výnos | Zpomalení české ekonomiky | Oslabování dolaru | Představitelé Fedu | Masové propouštění | Prodej | Statistiky z trhu práce | Instacart | Fatih Birol | Cena elektřiny pro německý trh | Burza cenných papírů Praha | Lepší výsledky | Performance | Tencent | EUR/CZK | Zobchodované objemy | Zájem investorů | Spotové obchodování | Letecká společnost Virgin Atlantic | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Bydlení pro mladé | Výhled roku | Primární emise akcií | Banka JPMorgan | China National Petroleum Corporation (CNPC) | Rekordní zisk | Tržní rizika | Údaje o ekonomice | Dostatek hotovosti | Euforie | Liz Truss | Finančník | CO2 | Turecký statistický úřad | Úrokové sazby ve Švédsku | Skupina LVMH | Janet Yellenová | Prezident Javier Milei | Vývoj akcií | Makrodata | Jestřábí postoj | FANG | Výhled vývoje ekonomiky | Francouzská automobilka | Technický výhled trhu | Celoroční výhled | Čínští výrobci | Celosvětová recese | Nová prognóza | Vývoj ceny dřeva a železné rudy | Investoři | Malta | JOLTS | Fiat Chrysler | Revolut | Prodej nových osobních automobilů | Index asijsko-pacifických akcií | US výnosy | EUR/GBP | Skupina OPEC+ | Obchodní deník | RoboMarkets | Fungování | J&J | Burzy kryptoměn | Nordstream | Akciová burza | UBS | Petr Pavel | Nižší low | Zhoršování situace | Bloomberg | Podnikové dluhopisy | Atraktivita zlata | Nejistoty | Automobilka | XM | OCBC | Fidelity | Deutsche Börse (DTB) | Letecká přeprava | Situace kolem koronaviru | Vedoucí představitelé | BaFin | Nejnovější výsledky | Očkování proti covidu | Akademické aktivity | Slovenská ekonomika | Negativní sentiment | Investiční | Obchodní týden | Nabídka | Evropská měna | AMD | Britské banky | Argentinská ekonomika | Mladé generace | TLTRO3 | Eutelsat | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Společnost Google | Jeff Bezos | Peníze na účtech Sberbank | Karina Kubelková | Japonská vláda | Finanční ústavy | Posilování eura | Ceny ropy | Prezident ECB | Nové mutace | Média | Inflační čísla | FXguru | Kurz japonského jenu | Bitcoin ETF | Úrokové riziko | Prezidentka ECB | Americké prezidentské volby | Severní Korea | Index PPI | Kurz americké měny | Obchodní plán | GAAP | Klamání investorů | Kurz jenu | Společnost Wirecard | Vysoký přebytek | Treasuries | MSCI Emerging Markets | Míra inflace ve Spojených státech | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Investice do dluhopisů | Třída aktiv | Vývoj měnového agregátu | Tranše | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | N7 Holding | Rollover (swap) | Nákupy vládního dluhu | Světové kryptoměny | Růst amerických výnosů | Německé ceny | Bez rizika | Technický signál | Zisk | eTrader.eu | XAU/USD | Digitální věk | Majitel | Bias | Firma Meta | Global Blood Therapeutics | Ceny kryptoměn | Peso | S/R zóna | Šedá ekonomika | Sloučení | Otevřené podílové fondy | Hlavní úroková sazba | Předáním moci | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Červencová inflace | Dluhopisy v době pandemie | Inflace v lednu | Den obchodování | Commonwealth Bank | Ministerstvo obchodu | DAX30 | Kurzu měn | Údaje o průmyslové výrobě | Struktura devizových rezerv | Akcie prodejců oblečení | Situace na finančních trzích | Makroekonomická prognóza | Nejznámější kryptoměny | Pákový efekt | Index KOSPI | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | World Gold Council | Forward guidance | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Autorizované banky | Vývoj velikosti rozvahy ECB | Zveřejnění zprávy | Dlouhodobé investování | Cineworld Group | Cenové výkyvy | Evropská bankovní federace | Konglomerát LVMH | Index STOXX Europe | TSMC | Uložení peněz | Evropské trhy | Volatilita na trzích | Rating dlouhodobých závazků | Reálné mzdy | Hospodářské zpomalení | Vývoj sazeb | Index Stoxx 600 | WTI a Brent | VIG | Nové vakcíny | WSJ | Xetra | Averze k riziku | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Co bude dál? | Americký maloobchod | Stimuly v USA | Britský ministr financí | Hráči na trhu | Bezpečné investice | Analytická společnost | Pád měnového páru GBP/USD | BABA | Česká měna | EURIBID | Normalizace měnové politiky | Bard | Finanční regulátor FINMA | Anheuser-Busch InBev | Závislost na dolaru | Mimořádná opatření | BP | Britská banka | Ekonomická teorie | Ceny elektřiny v Německu | Poměr rizika a zisku | Bohatí | Christian Lindner | Byty | Úvěrování | Dvoutýdenní repo sazby | Hold | Island | Co může ECB udělat? | Úvěrové krize | Forex analýzy | Růst německé ekonomiky | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Funkční období | Marshallovy ostrovy | Slabý ekonomický růst | Mezinárodní vztahy a obchod | Ceny Bitcoinu | Intervence proti euru | Silné trendy | Finanční nástroje | Silné cenové tlaky | West Texas Intermediate | Swapová výnosová křivka | Makrokalendář | Sestupný trend | Gucci | Čínské hospodářství | Alstom | Silný růst | Prodej cenných papírů | Čínské banky | EMEA | Práce z domova | Celkový trend | Covidové krize | Kč/EUR | Fundamentální informace | Tržní podmínky | Uplynulý rok | Technická analýza EUR/USD | Cena ropy brent | Bydlení | Vývoj středoevropských měn | Kolísání cen | Leva | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Snížení DPH | Analýzy | Fiskální pakt | TC Energy | Evropské dividendové akcie | Globální finanční systém | Akcie ve Spojených státech včera | Americký S&P 500 | CZ | Potravinové krize | Slevy | NATO | Politická nestabilita | Makroekonomické ukazatele | Prodej dluhopisů | TTF | American Airlines | Alert | Obchodování s měnami | Poradenská společnost | Bidenův plán | EY Global IPO Trends | Odchod z Evropské unie | Angela Merkelová | Počet investorů | Vyšší mzdy | Zemní plyn ve Spojených státech | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Snižování cen | Altria | EURCZK | Udržitelnost | Migrace | Inflační situace | Míra | Invesco | Meme akcie | Demokraté | HeidelbergCement | Major index | Německý DAX | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Portu Marek Malina | Ifo Klaus Wohlrabe | Míra zadlužení | Brusel | Hlavní události | Den D | Důvěra domácností | Odhady trhu | Vliv na ceny | Vienna Insurance Group (VIG.CZ) | Patria | Hong Kong | Evropský výrobce letadel | IKEA | Import ruské ropy | EP | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Analytik Purple Trading | Depozitní sazby | Realitní společnost | Program nákupu aktiv | Nejlevnější hypotéky | Současný trend | Uber | Všeobecné volby | Panama | Vývoj kurzu EUR/CZK | Carnival | Aktuální kurzy | Tapering | Technická recese | Index pařížské burzy | Obchodování s dluhopisy | Single Resolution Fund (SRF) | UnitedHealth Group | Euro ČNB | Bayerischen Landesbank | Open range | Akcie a dluhopisy | Pokles tržeb | Broadening formace | ECB Kazimir | Krize koronaviru | Zlato investice | Hedgeové fondy | Data z ekonomiky | Short selling | Digitální měny | Dodávky na trh | Vývoj kurzů měn na světových trzích | Aktivita zpracovatelského sektoru | Úrok | Vývoj mezičtvrtletního růstu HDP v ČR | Dluh Británie | Evropské ekonomiky | Náklady financování | Implikace | Les Echos | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Vlastní sociální sítě | Obchodní nápady | Forex obchod | Americké HDP | Davos | Porovnání vývoje | České koruny | Švédská centrální banka | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Agentura Reuters | Půjčka | Obchodní ředitel | Důvěra investorů | Český nemovitostní trh | Opatření proti koronaviru | Dukascopy Bank | Raphael Bostic | Althea Spinozzi | Historie kurzů měn | Světové akciové burzy | Evropské akcie | Výrobce letadel | Spotřebitelský sentiment | Pokles tuzemské ekonomiky | Jedinečná příležitost k nákupu | Žádný trend | Bohatý | Výrobce léků | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Hermes Global Equities | Loonie | Výrazný pokles | Vyšší poptávka | Meziroční inflace v eurozóně | First Republic Bank | Jednoduché tipy pro začátečníky | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Zpřesněný odhad | Vlastní digitální měny | Koruna | Švýcarská banka | Mnoho peněz | Měny vyspělých zemí | China Evergrande | Finanční služby | Cukr | Růstové akcie | Hodnota franku | RoboMarkets Česká republika | E15 | Huawei | Biofarmaceutické společnosti | Měny rozvíjejících se ekonomik | XTB Online Trading | Zmírnění dopadu epidemie koronaviru | Nový koronavirus | Trump dnes | Financial | Rozhodnutí centrálních bank | Akcie bankovních společností | Akcionáři | Emoce | Vývoj meziroční superjádrové inflace | Státní pomoc | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Vývoj italského akciového indexu | Zvýšení úrokové sazby | Situace ve Spojených státech | ERM-2 | Automobilka Toyota Motor | Kontejnerová loď | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | Plyn z Ruska | Commodity Futures Trading Commission | Projev Jeroma Powella | Dění na akciových trzích | Atlantia | Porovnání meziročního vývoje | Hospodářský vývoj | Rozhodnutí soudu | Vzdělání | Quantum | Daimler Truck | Kupující | Akciové tituly | Handelsblatt | Finanční výsledky | Hospodářské dopady | Tržní ceny | New York Stock Exchange (NYSE) | Evropská data | Zelenskyj | Asociace | Obchodování | Zvýšení daní | Rating Itálie | Rizikovější měny | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Societe Generale (GLE.FR) | Petr Král | Legislativa | Americký výrobce | Mzdový nárůst | Trigger | Signál k prodeji | Shell | Společnost Berkshire Hathaway | Konec roku | Výkonnost | Roman Koděra | Glass Lewis | Plynovod Baltic Pipe | DJIA | Šéf Tesly | Ekonomický propad | Tržby z prodeje | DMA | Finanční domy | Sazby ČNB | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Úroveň důvěry veřejnosti | Phillips 66 | Rekordní růst | Kurz zlata | Předseda dozorčí rady | Spotřebitelské ceny v USA | Akciový fond | Onemocnění | Akcie výrobce čipů Intel | Index cen průmyslových výrobců | Hodnota měny | Kryptoaktivum | Chevron Corporation | Hlavní měny | Riziko recese | David Card | XTB Jiří Tyleček | Dopady koronaviru | Buy obchod | Propad | Meta | DAX (DE30) | Simon Property Group | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Pokračující pokles | Kryptoměny bitcoin | Oldřich Dědek | Nákupy dluhopisů | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | Jak na to | Ropné zásoby | HDP Británie | Kroky centrálních bank | Výsledky firem | Thyssenkrupp | Měsíční časový rámec | Údaje | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Spotřební daně | Cena ropy na světových trzích | Forward PE | Thoma Bravo | Obchodní války | Cinema City | Vakcína proti covidu-19 | GFT | ZEW | Soukromé firmy | Německá automobilka Porsche | Bilance centrálních bank | SEB Research | Oslabení měny | Baissista | Státní svátek | Silver Institute | Exxon Mobil | Western Alliance Bancorp | Úsporný energetický tarif | Bank of Canada (Kanadská centrální banka) | Vývoj italského deficitu | Alternativní měny | Důležité ekonomické události | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Měnový pár EUR/PLN | Nové emise | Indigo | Společný podnik | Nomura | EUR/NOK | Spotřebitelské ceny v únoru | České firmy | Fenomén | Report ADP | Přeprodání | Burza FTX | xStation | Euro licence | Bank for International Settlements | Fiskální odpovědnost | Očekávání analytiků | Covid | Objem dluhopisů | Průzkumy | Obchodní bilance eurozóny | Největší švýcarská banka | Historický vývoj | Eurostat | Prezident | Vesmírné akcie | Strop pro výnosy | Guvernér banky | Guido Imbens | Úřad Eurostat | Oanda | Dánská měna | Ruský rubl | Růst spotřebitelských cen v USA | Deflace | Raiffeisenbank Russia | Konkurenceschopnost dovozců | Daňový poplatník | CVC Capital | WMT | Kristalina Georgievová | Michelle Bowmanová | EUR GBP | Investiční aktivita | Reddit WallStreetBets | Nejvýraznější ztráty | Bankovní úvěry | Andrew McCaffery | Země platící eurem | Bilion | TLTRO III | Toyota Motor | Zemědělské komodity | Cena akcií společnosti | Růst inflace | Likérka Stock | Petr Fiala | Cena povolenek | Snižování sazeb | MOEX | Index produkčních cen | Tempo růstu spotřebitelských cen | Turecká lira | Britské libry | REGN | Akcie třiceti předních amerických podniků | Cílování inflace | Felbermayr | Posilování české koruny | Německé firmy | Nerovnosti bohatství | CFRA | Televize CNBC | Investiční banka | Martin Kupka | Pozornost finančních trhů | Tesco | Larry Kudlow | Strategická rozhodnutí | Obchodování s akciemi | Occidental Petroleum | Carry trade | Výsledky společnosti | Intervence ČNB | PwC | Zhodnocení měny | Společnost Verizon | Marek Brávník | Nvidia Corp | Sázka | Emise skleníkových plynů | Northrop Grumman | Moje obchody | Trading jednoduše | Instrument | Cena akcií firmy | Americká společnost Intel | Kurz koruny k euru | Praha | Odliv dividend | Berkshire Hathaway | Hypotéza | MT4 Supreme Edition | Německý výrobce | Evropský parlament | Volodymyr Zelenskyj | Hospodaření | Americké měny | CME FedWatch Tool | Index S&P 500 | Japonské ministerstvo financí | Přebytek bilance zahraničního obchodu | 787 Dreamliner | Hodnota firmy | Mzda v ČR | Obchod Amazon | Terminální úroková sazba | Hrubý domácí produkt | Tržní úrokové sazby | Setkání ropného kartelu OPEC | Ropa Brent | Data IHS Markit | Graf | Fed Survey | Credit Suisse dnes | 3M | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Sazby v USA | Porsche SE | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | HKD | Investiční centrum | Slabé měny | Patrick Harker | Guild Esports | Evropská dluhová krize | Doba návratnosti | Marek Pokorný | Sony Interactive Entertainment | PSTH | Ajay Banga | Hodnota primární veřejné nabídky | Kurz švédské koruny | Hazard | Dennis Shen | WIZZ | Oživení americké ekonomiky | Americká banka | Prognóza Fedu | Andrea Cicione | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Docomo | Volný čas | Akciové zisky | Skupina Vivendi | Kola nákupů aktiv | Analýza transakcí | Technické ukazatele | České banky | Vyplacení dividendy | Nejlepší akcie | Zvýšené riziko | Pokračování rostoucího trendu | Důvěra investorů v ekonomiku | Akcie 2021 | Odhad inflace | Bitcoin dnes | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Graf vývoje | Meta (Facebook) | Berenberg Bank | Program nákupu státních dluhopisů (PEPP) | CAD/JPY | Bossa.cz | Příjmy z reklamy | Distribuce | Kevin Tran Nguyen | Nerozhodnost | Evropské společenství uhlí a oceli | Forex trade | Zadlužování | Nordea | Poptávka po bezpečných aktivech | Údaje ministerstva | Index US100 | Oživení inflace | Pár EUR/USD | Vývoj ceny akcií Tesla | Čínské zboží | Index cen domů | Podíl nezaměstnaných | Short | Německý akciový index | Thajský baht | Eurodolar | Enormní zájem | Medvědí divergence | Přehřátý trh práce | François Villeroy de Galhau | Investment management | Spotřebitelská důvěra v EU | Technická situace | Kryptoměnové burzy | AUD/JPY | HDP v eurozóně | Carrefour | Nástroj | Kurz dolaru | eTrader | Prodej elektromobilů | Výsledky | Ochrany devizových rezerv | Britské domácnosti | HUF | Ekonomické oživení | Bali | Dění na finančních trzích | Hodnota kybernetické měny | Support a rezistence | Spotřebitelská nálada | Corporate Governance | Zdanění mimořádných zisků | Sazby centrální banky | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Spoluředitel | Vznik nouzového fondu | Těžební gigant | Reuters analytik | Princip obchodování carry trade | MRK | Dluhopisové fondy | Firma Apple | Finanční ztráty | Zveřejněná data | Hodnocení akcií | Finanční rok | Akciový růst | DailyFX | Růst zlata | Patria Finance Tomáš Vlk | Akciové valuace | Devalvace | Booking Holdings | Supreme Edition | Nálada spotřebitelů v Německu | Index volatility | Tržní sentiment | Euroskupina | Title Transfer Facility (TTF) | Italská vláda | Inflační tlaky | Státy Evropské unie | Makro data | Siemens | Minulá výkonnost | FDI | Projekt digitální měny | Výhled na příští rok | Stellantis | Rostoucí trend | Vir | Alitalie | Typ koronaviru | CVS | Waste Management | Kanadská ekonomika | Akcie amerických regionálních bank | Cena ropy WTI | Bank of America | Americká společnost | Dluh rozvíjejících se zemí | Úroda | Finanční krize | IBEX 35 | Spotřebitelské výdaje v USA | Ascending tops | Spot | TIM | Čínský prezident Si Ťin-pching | Nuevo León | TIPS | Fundamentální analýza | Petr Lajsek | Krátkodobé obchody | Stock market | Day trading | Broker Consulting Index | Sazby na hypotékách | Faktory ovlivňující monetární politiku | Andrej Babiš | High | Silný dolar | Evropský bankovní úřad (EBA) | Midstream | Růst eura | CZKCASH | Farmaceutické firmy | Retracement | Zelená čísla | Zvolení Donalda Trumpa | Pokles ceny | Ceny ropy WTI | Ekonomická situace | Ladenburg Thalmann Asset Management | Ukazatel inflace | Sójové boby | ČSOB Petr Dufek | Odchod z EU | Eli Lilly | EUR/USD a GBP/USD | Turecká centrální banka | Přední světoví těžaři | Podnikatel Elon Musk | Cenový index PCE | Novela zákona | Tým InstaForex | Break of Structure | GameStop (GME) | Barrick Gold | Kapitálové úlevy pro banky | Jihokorejský KOSPI | Raiffeisen | SVB Financial | Česká koruna | Inflace v zemích Evropské Unie | Colgate-Palmolive | PSA Group | SARS-CoV-2 | Zůstatek | Stimulační opatření | Lednová inflace v USA | Odvaha | Hypoteční trh | Internetové investice | Společnost Cineworld Group | Investiční společnost | Schlumberger | FXstreet.cz | Sands China | UBS Global | Vlna koronaviru | OPEC+ | OECD | Banky snižují úroky | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | G10 | Tvůrci trhu | Úrokový swap | Stimulační program | Dnešní fundamenty | Start-up xAI | Mandát ECB | CHF | The New York Times (NYT) | BHS | Celková investice | Makroekonomický výhled | Objem | Hedging forex | Aleš Cimbala | Brokers | Počet úmrtí | Zlato zprávy | Zvyšování mezd | VIG.CZ | Růst cen v eurozóně | Celosvětové dividendy | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Evropský stabilizační mechanismus | Největší IPO roku | Profit Target | Ministr pro státní rozpočet | Energetický trh | Obavy z recese | Hospodářské problémy v Evropě | Halifax | Ztrátové pozice | Měnový trh | Tuzemské banky | Spotřebitelské ceny v Británii | Společnost Novo Nordisk | Zastropování ceny plynu | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Hrozí krach | Signály Fedu | Dnešní aukce | Federální rezervní systém | Britská měna | Oživení v Číně | Kurzy středoevropských měn | Řecká krize | Futures na ropu WTI | Burza v Šanghaji | Běžný účet | Nákup a prodej | Akcie GoPro | Klima | Inverze výnosové křivky | Saxo Bank Steen Jakobsen | Dovoz z USA | Prezident Trump | Britská banka HSBC | Den díkůvzdání | Sankce uvalené na Rusko | Náhoda | Deprese | BDO | Regulace MiCA | ex | Rozpočtový deficit | Rally na akciích | Mimořádná daň | PSA | Vývoj české spotřebitelské inflace | JNJ | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Vývoj EUR/USD | Růstová portfolia | Investice do kryptoměn | Kristina Hooper | Zvýšení úrokových sazeb | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Inflace v Polsku | Postavení na trhu | Nárůst HDP | Nejprudší pokles | Čínské ministerstvo obchodu | iPhone 14 | Fyzické hotovosti | Wall Street Journal (WSJ) | Permanent TSB Group Holdings | Stablecoiny | Trendová čára | mmBtu | Aktivity v Rusku | Národní měny | Obchodování se CFD | Malajsie | Harmonizovaná inflace | Subvence | Analytik forexového trhu | Snížení daní | Swingový výhled | Daň na pohonné hmoty | US dollar | Japonská automobilka Toyota | Regulátor | Odhad amerického HDP | Vládní dluh | Shortovat | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | FXDD | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Velcí spekulanti | Barack Obama | Offshore | Akciový index | Kathy Lien | BK Asset Management | Cyklus zvyšování úroků | Zavedení eura v Chorvatsku | BinanceCoin | Forex forex | Francouzská vláda | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Dlouhodobý výhled | Devizové kurzy | Německý HDP | Demokraté a Republikáni | Psionic Group Limited | Zřízení společné evropské měny | Ask | Společnost Yahoo | Akcie finančního sektoru | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Britská premiérka Liz Trussová | Dluhopisoví investoři | European Energy Exchange | Důchod | AMC | GlobalFoundries | EU50 | Aussie | Euro k dolaru | Signál na akcie | Pfizer | Ekonomika Německa | The Guardian | Klesající trend | Pozornost | Světové ekonomické fórum | Posílení amerického dolaru | Statistické údaje z USA | Strop na ruskou ropu | United Airlines Holdings | Standardní daň | Tempo očkování | Situace v eurozóně | Kurz ČNB | Země EU | Vývoj inflačních očekávání | Fair Value Gap | Inflační situace v ČR | AFP | Covestro | Studie | Švýcarská ekonomika | EBF | Trendline | Blízký východ | Důvěra spotřebitelů | Equal weight | Velmi bohatý | Finanční fondy | CME FedWatch | Americký podnik | Vesmírné akcie 2021 | Emerging market měny | Převzetí Credit Suisse | Joachim Nagel | Uvolněné fiskální politiky | Španělská ekonomika | Analytik finančního ústavu | Slabší koruna | Cena eura | První obchodní den | Ant | Průraz | Cena plynu | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Šéf německé centrální banky | London Stock Exchange (LSE) | Úřad INSEE | Indikátory sentimentu | Druhy ropy | Deficit | Globální dění | EDF | Finanční společnosti | Bit.plus | Volby v USA | Trendový růst | Polsko | Kolaps | Debut na trhu Nasdaq | Rio Tinto | Dluh v zahraniční měně | Heiken Ashi | Koronavirové mutace | Oživení evropské ekonomiky | Průměrný denní objem | Volná pracovní místa | Automobilový průmysl | Bankovní tradeři | Ratingová agentura | Francouzský ministr | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | CzechInvest | Zbrojovka | Reakce trhu | ETF na kryptoměny | Marriott | FRA | Masivní nákupy | Veřejný sektor | Patenty | Kanada | Akcie Pfizeru | Evropská bankovní federace (EBF) | Zlato jako investice | JDE | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Forexové intervence | Růžový diamant | FinTech akcie 2021 | Index Nasdaq Composite | Siegfried Russwurm | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | Cenová hladina | Centene | Bankéř | Vodafone Group | Kering | Americké automobilky | Ceny domů | Spekulace | Akcie výrobce čipů | Convera | Royal Mail | Globální fondy | Fibonacci retracement | Egyptská libra | Exact Sciences | ING Global Markets Research | KOMB.CZ | Ekonomický a strategický výzkum | Ceny zboží | Hypotéky | Digitální euro | Recep Tayyip Erdogan | Roblox | Btc-e | Virgin America | Lukáš Kovanda | Současná situace | Koncern RWE | Kroger | Poslanci Evropského parlamentu | EY | Aktuální hodnoty měny | ERM II | Nájmy | Zveřejňování výsledků | Americký výrobce elektromobilů | tradingeconomics.com | Technický pohled | BayernLB | Hladina supportu | Kybernetické hrozby | Ministryně práce a sociálních věcí | Přijetí | Finanční operace | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Kurzové sázky | Daniela Hathornová | Inflační očekávání v USA | Velké banky | Jackson Hole | Ruská invaze na Ukrajinu | Tvrdý brexit | Platforms | Tom Martin | HUF/EUR | Korporátní daně | Záchranný fond eurozóny | Generali Investments | Estee Lauder | Změny sazeb | Bohatí lidé | Americká ropná společnost | USD/PLN | MWh | OPEC | Úroková sazba japonského jenu | Zprávy z Řecka | STAN | Argentinské peso | Švédská měna | Ukrajina | Vyhlídky ekonomiky | Volkswagen AG | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Podvážení | Jednání FOMC | Velké hospodářské krize | Tiffany | Masivní výprodeje | Reálný HDP | McAfee | Miroslav Singer | Tomáš Hudeček | Specialista na online obchodování | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | L3Harris | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Budoucí vývoj | Pokles cen ropy | Ceny zemědělských výrobců | BYD | Polský premiér | Craig Erlam | Doktor Zkáza | Poptávka po nemovitostech | KB | Dopady na ekonomiku | Nouzový stav v USA | First Republic | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Douglas Diamond | Deficit rozpočtu | Otevření obchodu | Znalost | Peníze na financování | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maržový účet | Tvrdé sankce | Cenný papír | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Wells Fargo | Evropská divize Sberbank | Maloobchod | Ropná krize | Analytici Scotiabak | Růst frankfurtské burzy | Jádrový index spotřebitelských cen | Svíčkový graf | Růst výnosů u dluhopisů | Aktuální cena ropy | Natixis | Oslabení amerického dolaru | GME | Udržení inflace | Ekonom ECB | Makroekonomické údaje | Mnozí investoři | Bluetrader | Earnings | Německé vydavatelství | USA Joe Biden | Ziskové obchodní příležitosti | CME | CMA | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Nejistota | Inflace v EU | Maastrichtská kritéria | Trump | Rostoucí obavy | Úrokové sazby v Maďarsku | Hospodářský propad | Směnný kurz eura | Státní peníze | Dnešní růst | Globální index vládních dluhopisů | ATH | Brands | Dolarové likvidity | Stratég ING | Prodejci oděvů | Pohyby na finančních trzích | Akcie technologických společností | S&P Global Ratings | Úrokové sazby centrálních bank | Royal Caribbean Cruises | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Světová banka | Kurzarbeit | Růst tržeb | Plný úvazek | Nejlepší biotechnologické akcie | ForexLive | Podíl špatných úvěrů v eurozóně | RBC | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | UPS | Banka HSBC | Ropná firma | Šíření inflace | Vliv na americký dolar | Silnější dolar | Technické analýzy | CEZ1.CZ | Urals | Vysoké ceny energie | Evropský regulátor | Krize v oblasti nemovitostí | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodování v Asii | P/BV | Mexiko | Snižovat daně | Peter Tuz | Akciové trhy jako celek | Euro dnes | Vstupy | Akcie Barrick Gold | Neuspokojivé výsledky | Vývoj celkové i jádrové inflace v USA | Tradiční odvětví | Genesis | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Akcie největší banky eurozóny | Akciové výnosy | CoverdealFX | Inflace ve Francii | Nestabilita ekonomiky | Kvantitativní zpřísňování | Haruhiko Kuroda | mBTU | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | GBPUSD | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | ProCent | Záznam jednání ČNB | Akcie Komerční banky | Provozní výnosy | Jobs Plan | Rakousko | Problémy se subdodávkami | Christopher Dembik | Grafy | Kurz novozélandského dolaru | Společnost Meta Platforms | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | USDCAD | CIBC Capital Markets | Oblasti rezistence | Euro 7 | Vývoj dolaru | Polský zlotý | Opatření vlád | Německá vláda | Americký dolarový index | Klíčové události | Markéta Šichtařová | Apreciace | Zpomalující růst | Korporátní výsledky | L'Oréal | Constellation | Instituce | Akcie pro nákup | Spotová cena | Německý Ifo index | IMFC | Turecko | 3M PRIBOR | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Marriott International | Restriktivní opatření | Společnost BlackRock | Hermes International | Bank of Japan | Guvernér BOJ | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | Devizové trhy | USDCZK | Kukuřice | Dovoz ukrajinského obilí | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Šíření nového koronaviru | Akcie Nvidie | Jan Dvořák | Americké CPI | Covidová opatření | Latinská Amerika | Digitální měny centrálních bank | Makroekonomický kalendář | Burzovní operátor Euronext | Energetický sektor | Riziko pro finanční stabilitu | Mediánová mzda | Příkaz Stop | LNG | Western Alliance | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Aktuální problémy | Coface | Růst akcií společností | Burza cenných papírů | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Býčí signál | Libra vůči dolaru | EURAUD | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Erik Bregar | Světová pandemie | Údaje o ekonomice eurozóny | Dobrá data | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Vývoj ceny zlata v USD | Rozhodnutí vlády | Jemenští povstalci | Devizové intervence | Americké akcie | Opakování dluhové krize | Purple Trading Jaroslav Tupý | Primární nabídka akcií | Cla na dovoz hliníku | Federální rezervní banka | Uvolněná fiskální politika | E-commerce | BBC | Silná ekonomika | Exxon | Řízení rizika | Fiona Cincottaová | GfK Rolf Bürkl | Grzegorz Wesołowski | Czech Fund | Návrat růstu cen | UBS Group | Bund | Do čeho investovat | Dopad pandemie | Kryptopeněženky | MetaTrader | Ex-dividend | Vývoj epidemie | Nájemné | Evropské sdružení výrobců automobilů | Vláda ČR | Kongres | Prodeje dluhopisů | Výdělky | Úroveň parity | Ekonomie | Pandemická situace | Pakt stability a růstu | Divize | Melvin | Neočekávané události | Iberdrola | Dění v USA | Čtvrtletní výsledky společnosti | Pozitivní vliv | Kurzový závazek | Operátor Euronext | Guvernér australské centrální banky | Roční míra inflace v Německu | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Business Insider | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Pomalejší oživování ekonomiky | Český maloobchod | Americký ropný institut | Analytik Alvise Marino | Zadlužení | Evropská ekonomika | Dolar k japonskému jenu | Nákupy akcií | Rosněfť | Sektor komerčních nemovitostí | Platidlo | Nvidia | Natland | Další růst | CVS Health | Tomáš Kadeřávek | Audi | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Kormidelníci Evropské unie | Menšinový podíl | ForexFactory.com | Zvýšená volatilita | Dopady pandemie na ekonomiku | Komise pro cenné papíry a burzy | Poptávková inflace | Projekt eura | Proočkovanost | Equinor | WeWork | Asijské indexy | Martin Krištoff | Spread v nastavení úroků | Trh s futures | Trh | Akcie ve Spojených státech | Nárůst zásob | Opatření | Politická rizika | Mezinárodní investoři | Bitcoin (BTC) | Snížení těžby | Nákup ETF | Komise | Guvernér francouzské centrální banky | University of Michigan | Míra úspor domácností | Aktivita na trhu | List Financial Times | Crown | Blog | SolarEdge Technologies | CL | Války na Ukrajině | Konference FOMC | Vládní podpory | Kanadská měna | Erste Bank | Firemní kontrola | Hlavní burzovní indexy | Investiční výhody | Společnost Alibaba | Pokles prodeje | Refinancování dluhů | Výkyvy | Výrazný růst | Finanční televize | CNN Prima News | Carry obchody | Měnová autorita | Severomořská ropa | Ekonom IHS Markit | Zoetis Inc | ArcelorMittal | TED Spread | Podnikatelé | Fed | Fond peněžního trhu | Unijní obchod | Rolf Bürkl | Značný zájem | MetaTrader 4 | Sankce vůči Rusku | USD/NOK | Šéf automobilky Tesla | Zahraniční obchod | United Parcel Service | Luis De Guindos | Ekonomické výkonnosti | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Francouzský CAC 40 | Proinflační rizika | Reálná hodnota | Index londýnské burzy | Časový plán | Bailout | Ekonomické škody | Air France | Analýza indikátorů | Lídři EU | Korekce | Behaviorální | Negativní hospodářské dopady koronaviru | Globální akciový index MSCI | Kurz české měny | Vývoz ropy | Upozornění | Indexy v Asii | ING | Tržní prostředí | Spotřebitelská důvěra v USA | Nedostatečné dodávky | Program skupování aktiv | Ideální čas | Hrozí zpřísnění měnové politiky | Skupina Erste Group | Lobbistické skupiny | Buffett | Money management | Pozastavení růstu | Tradingové webináře zdarma | Europe 600 | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Rostoucí příjmy | Největší ekonomika světa | Equa Bank | Index FPI | Rozvolnění protipandemických opatření | Evropská komisařka | Global forex | Ceny zemního plynu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Kov | Kjódó | Pražské burzy | Corpay | Vyšší náklady na půjčky | Banka First Citizens | DPH v Německu | EURCAD | Hlavní akciové indexy | Downtrend | Bilance aktiv | Ekonomické vztahy | Česká bankovní asociace | AlgoLab | Zveřejnění výsledků | Výběry | Apple | Krize eurozóny | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Zahraniční investice | Hlavní index čínských akcií | Situace | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Vietnam | Technologická společnost Apple | Významné úrovně | Výrobce luxusních aut | SAP AG | Konkurenceschopnost | Price Futures Group | Světová banka (SB) | Capri Holdings | Dopad na trhy | Bid | TopForex | Nordea (NDA.DK) | Globální recese | Úspory | Index Standard & Poor's | Akcie zasilatelské společnosti | Soud v Tokiu | Česká republika | Všechny indikátory | USD (Fed) | NYMEX | Yahoo | Freeport-McMoRan | Vakcína a covid | Hamás | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Cena práce | Fixed Income Funds | Chesapeake Energy | Mezinárodní faktory | Posílení dolaru | Stimulační balík | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Atraktivita americké měny | Průzkum ECB | Stock | ANO | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Americké zásoby ropy | Apollo | Hodnocení bank | IRS | Firemní investice | Negativní dopad | Inflace ve Švýcarsku | Hloubka trhu | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Poměr P/E | Čekající příkaz | Obchodní systém | Purple Trading Štěpán Hájek | Náklady na půjčky | Další růst úrokových sazeb | Trumpova administrativa | Rating | Dezinflace | Očekávaná data | Společnost XTB | Alligator | Agentura S&P | Koruna dnes | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Ojeté vozy | Merck & Company | Pozitivní zpráva | Největší kryptoměna | Americký ADP report | Ebury | Světové měny | SNB | Vývoj BTC/USD | Zboží dlouhodobé spotřeby | Koronavirová pandemie | Čínský koronavirus | Chorvatsko | Ceny futures kontraktů | Dovoz ruské ropy | Hospodářský růst v Německu | Výnosy u dluhopisů | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Riziková měna | Příležitosti | Branislav Soták | Thajsko | Vývoj německého akciového indexu | Automobilový holding | Fond EU | BofA | Kofola ČeskoSlovensko | Další růst úroků | UNWTO | Vývoj meziroční inflace v eurozóně | Dluhopisy a zlato | Mona Mahajanová | VaR | USD/CZK | Media for Europe | Nová strategie | Hodnota investic | Regulátor FINMA | Ekonomická nerovnost | Vládní dluhopisy | Bureau of Labor Statistics | Patria Forex | Akciový derivát (equity derivate) | Data z USA | Evropské obchodování | Tomáš Kudla | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Faktory ovlivňující fiskální politiku | Steen Jakobsen | SBUX | Monex Europe | Salvador | Vytrvalost | Dopad na volatilitu | Eurokomisař | Repo operace | Britská společnost Cineworld Group | RBI | Mateusz Morawiecki | Alza.cz | Společnost Tesla | Členové Fedu | Forwardy | Inflační vývoj | First Solar Inc | Commission | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Závazek | Defi | Kurz eura vůči dolaru | Vytvoření nové digitální měny | Štěpán Hájek | Akcenta | Srí Lanka | Změny cen | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Služby související s kryptoměnami | Sell | Správci aktiv | Demokratické strany | Světová měna | Slabší kurz libry | Tlak na USD | Tvrdá ekonomická data | US100 | Akcie Philip Morris | Výroba aut v Německu | Bez reakce trhu | Finanční rezervy | Long pozice | Vývoj kurzů měn | Siemens Energy | CMG | Cybertruck | Equity | Denní objem obchodů | Akcie CME | LYNX webinář | Kurz dolarů | Velký třesk | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Dluhy | Vývoj růstu průmyslu v eurozóně | Drahé energie | F.US | JPMorgan Chase & Co. | Akcie provozovatelů výletních lodí | Ekonomické problémy | Výhled ratingu Spojených států | Důvěra | Pravděpodobnost | Vývoj eura | Markets | Deficit nabídky | Index Nasdaq | Nízká letní volatilita | Prudké změny ceny | Eskalace na Blízkém východě | Unce zlata | Ferretti | Meziroční růst HDP | Penzijní fond | British Airways | Vyhlídky světové ekonomiky | Bankovní akcie | Risk Management | Vysoké inflace | Short obchod | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | Slovenská inflace | Představenstvo | Ministryně práce | IATA | Hlavy států | Ceny v eurozóně | Oblast supportu | Moody's | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Kellogg | Market Barometr | Agentura AP | Soukromí investoři | Měnová politika eurozóny | Evropská banka | Nižší minima | Otevírání ekonomik | Ekonomická nálada | Ukazatel zdraví | Newmont | Měkké přistání | Tržní odhad | Proticyklický kapitálový polštář | Trendové linie | Ekonomická stagnace v eurozóně | Výpadky | Geopolitická nestabilita | Digital World Acquisition | Objem obchodů | Komodita | CFTC | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Makroekonomické zprávy | Vývoj měnového agregátu M1 v USA | Pokles eura | FRS | Ekonomické dopady nákazy | Nová prognóza ECB | Nálada spotřebitelů | Nifty 50 | Internetové televize | AA | Příjmy a výdaje | Nastavení depozitní úrokové sazby | Invest | Stabilita sazeb | Gazprom | Stimulace hospodářského růstu | Minimální rezervy bank | Centrální banka | Americký dolar vůči japonskému jenu | Politická krize v Itálii | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Andrew Bailey | Moneta | Významné zprávy | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Ladislav Kříž | Konsolidovaný čistý zisk | Životní prostředí | Inflace v Británii | Společnost Deutsche Börse | Inflace zpomaluje | Francouzský konglomerát | CME Group | Rozbor | Vývoj italského akciového indexu MIB | Manfred Hübner | Fondy peněžního trhu | Libra od Facebooku | QE | Quantum Fund | Mutace koronaviru | Koruna sílí | Fed úroky | NJJ Presse | Diamant | Odhad vývoje HDP | Americká průmyslová produkce | Výrobce sportovního oblečení | Pravidla regulace trhů | Velikost pozice | Epidemiologická situace | LYNX | Close | Podpora centrální banky | Pokles korunových úrokových sazeb | Donald Trump | Digitální měna centrální banky | Chris Zaccarelli | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Patrik Urban | Zakázky německého průmyslu | Stanovený směnný kurz | Dluh Řecka | Úročení rezerv | Aktuální carry trade | Kovy | Pohyb kapitálu | Prodejce textilu | Rumunsko | Americké produkce | New York Stock Exchange | Pohyb měnových párů | Zneužití tržní síly | Pandemie nemoci | Centrum | Rizika | Dovoz čínského zboží | Erik Nelson | Turecký premiér | Společnosti | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Custody | Fundamentální faktory | Americký index S&P 500 | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Šéfové amerických podniků | Hospodářské instituty | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Dluhová krize | Hodnota majetku | Americká automobilka Tesla | Guvernér polské centrální banky | DPZ | Konsensus | Tradeweb | Prodávající | Zisk firem z indexu S&P 500 | Odvody | Dominik Rusinko | Černá Hora | Navýšení sazeb | Cena akcií podniku | Kurs koruny k euru | Cena zlata a stříbra | Projekt Libra | Aktivita v americkém sektoru služeb | Ruská ekonomika | Republikánský prezident | Narušení dodávek z Ruska | Spoluzakladatel | Chování centrálních bank | Pokles dolaru | Role ECB | Nákup eura | Bankovní tituly | Poptávka po plynu | Skupina Colt CZ Group | Čipová krize | Pandemie v Evropě | Zájem o investice | GfK | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Nárůst objemů | Globální index | Pozitivní korelace | Březnová inflace | Velký problém | Oživení podnikatelské aktivity | API | Kurz vlastní měny | Rizikovější investice | Chesapeake | Kapitalizace celého krypto trhu | Výhled Saxo Bank | Vývoj kurzu USD | Inflace CPI | Vassili Serebriakov | Snížení odměny | Wells Fargo Investment Institute | Německý koncern | Investičníweb.cz | Klienti Sberbank CZ | Složitý svět | Konsenzus ekonomů | Sdružení výrobců automobilů | Chatbot | Fúze a akvizice | Nízká volatilita | Firma provozující Facebook | BlackBerry | Šéf řecké centrální banky | Zátěžové testy bank | BSC | Index frankfurtské burzy | Action Forex | Zoom Video | Oslabení forintu | Největší čínský internetový prodejce | Zpracovatelský sektor v eurozóně | Škoda | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | CZK | Index DAX (DE30) | Scope Ratings | Reuters | AMC Entertainment | Přebytek zahraničního obchodu | Unilever | Moderna Inc. | Premiér Mario Draghi | BAML | Průmyslový Dow Jones | KRW | Baidu | Vývoj cen ropy | Výnos u desetiletých dluhopisů | Londýnská burza | Rozšíření programu QE | Volný pohyb kapitálu | Slušný zisk | Helicopter money | Situace na Ukrajině | QCOM | Denní minima | Inflační cíl 2 % | PMI ve výrobě | Možnost poklesu | České výnosy | Chevron | Naftogaz | Kompozitní index | Atraktivita amerického dolaru | Členské země EU | BTC/USD | Bollingerova pásma | Ekonom Ifo | Alokace | Hang Seng | Michael Kors | Guvernér Michl | Francouzský statistický úřad | Snížení ratingu | Stabilní měny | Největší řecké banky | Cena palladia | Index madridské burzy | Predikce finančních trhů | Londýnské akciové burzy | Obraty | Bull | Depozitní sazba | Rada MMF | Coinbase | Výrobní aktivita | Měnověpolitické zasedání | Forex tools | BX | Výstupy | Akciový index Dow Jones | Deliveroo | BIS | Souhrnný index | Hodnocení brokerů | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Členka Výkonné rady ECB | Overbalance | Negativní úrokové sazby | Rolování | Akcioví býci | Belgičané | Rekordní maximum | Euronext | Vývoj války | Cyklus růstu | Zakladatel | Zásoby ropy ve Spojených státech | Primární emise | Předseda | Wealth | Americká Komise pro cenné papíry | Výsledky NFP | Next Generation | Prostor pro pokles | Růstový potenciál | Finanční trhy dnes | Měnové intervence | Italia Trasporto Aereo | City Index | Zavedení cenového stropu | ERA | Index pražské burzy PX | Vývoj německého akciového indexu DAX | Růst v Číně | Evropské akciové indexy | Výhled pro Evropu | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | SWEDA.SE | Deficit veřejných financí | Centrální banky ve střední Evropě | Deutsche Boerse | Linda Yaccarinová | Sociální síť | Karel Havlíček | Chipotle Mexican Grill | Obchodujeme | Demo účet | Fiskální balíček | Růstový impuls | Holding Porsche SE | Podíl špatných úvěrů | Kancelářské nemovitosti | Menší země | Online zprávy | Hardware | Tokijská burza | J&T | Míra inflace v Evropské unii | Výhled eura | Traders | Rok 2024 | Silná data | Norská měna | ING Bank | Opatření vlády | Vývoj války na Ukrajině | Jihokorejská automobilka | Operace na volném trhu | Obchodníci | Saxo | Economist Intelligence Unit | Guvernér | Fond kvalifikovaných investorů | Pojistka proti inflaci | DPA | Evropská unie | Tématické reporty | Evercore ISI | Alexandria Real Estate | GBP/CAD | Obchodování forexu | Boeing | Základní úrokové sazby v USA | Media for Europe (MFE) | Politická krize | Italský deficit | Cvičení | Mezinárodní turistika | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | HDP v USA | PINS | Cenové trendy | Ekonomiky | Intradenní obchodování | Shanghai Composite | Factoring | Webináře zdarma | Schodek | Organizace ADP | Záporné sazby | Floating | Měnový pár EUR/GBP | Rychlý růst | Zavedení digitální měny | Online prostředí | Obnovení důvěry | Postmates | Akcie O2 | SLR | Bezpečný přístav pro obchodníky | Fiskální stimul | Evropské banky | Zavedení vlastní měny | Finance | Ekonomická setkání | Ukrajinské krize | Libra | Koronavirová krize | Energetický a průmyslový holding | IPO Instacart | Otevření Číny | Uchovatel hodnoty | Nakoupit akcie | xPartners | GameStop | Opatření centrálních bank | Wunderlich Securities | Donohoe | Zvýšení základní úrokové sazby | Cenový výběžek | Invaze | Vývoj úrokových sazeb | Ztráty peněz | CFD | Aktiva a pasiva | Rekordní inflace | Rekordní hodnoty | Centrální banky | Ben Emons | SMA 100 | Řetězec Casino | Inflace v květnu | Nová data | SaxoBank | Dopad na ekonomiku | Stabilní fixace | Open | Změny ve strategii | Emitent (vystupuje jako vypůjčující) | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Doporučení | Chicago Mercantile Exchange | Britský statistický úřad | Denní graf | Indické akcie | Nabídka akcií | Pavel Sobíšek | ECB ve Frankfurtu nad Mohanem | Risk on sentiment | Americké ministerstvo obchodu | Zahájení výsledkové sezóny | EUR/DKK | Důvěra v průmyslu | Důležité rozhodnutí Fedu | Parita | Zvýšení základní sazby | Cena kryptoměny | Konec kurzového závazku | Výrobce letadel Boeing | Facebook | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Financovat | Prodeje domů | Příprava | Členské státy EU | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Čínské měny | Honeywell | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Evropské země | Prodej na krátko | BRICS | Finanční instrumenty | Dna | Co je měnová politika? | Dividenda | Elektronické peníze | End of day trading | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Jak danit Bitcoin | Jednání o brexitu | Proto Thema | FDIC | Ukrtatnafta | Říjnová inflace | Londýnský index FTSE 100 | AMGN | Quincy Krosbyová | Akcie společnosti Bank of America | Trading | Centrální banky světa | Deglobalizace | Alibaba Group | Vysoký výnos | Květnová inflace | Nový rekord | Süddeutsche Zeitung | Bankéři z Fedu | PacWest Bancorp | MONET | Vstup short | Výrobce sportovního zboží | Index německých akcií | Covid v Číně | Balancovaný fond | Úroky | Vyšší úrok | Refinitiv | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | Zvýšené úrokové sazby | Přenos | Plodiny | Swingoví obchodníci | Statistický úřad | Aktivita v čínském průmyslu | Americký průmysl | LG Energy Solution (LGES) | Kancléř Olaf Scholz | CVX | Vývoj na trhu | Viceguvernérka ČNB | Podpůrný program | Akce centrálních bank | Ranní nadhoz | Portu | FINMA | Miliardy švýcarských franků | Bloomberg TV | Cena | Gergely Gulyás | Růst produktivity | Silné oživení | Kurzy EUR | Chipotle Mexican Grill (CMG) | Investiční banky | Toshiba | Vývoj české ekonomiky | Finanční rizika | Internetové sázky | Napětí na finančních trzích | Rozpočtové deficity | Předstihové ukazatele | Albion Financial | Analytik Deutsche Bank | Snižování státních ratingů | Vývoj USD | ERÚ | Prudké zdražování | Falešný signál | Čínští developeři | Finanční analytici | Dlouhodobý support | Výkyvy na finančních trzích | Dluhopisový trh | ASML Holding NV | Býčí trh | Silný trh | Rezervy bank | Objem peněz | Holger Schmieding | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Fed Funds Rate | Domácí fondy | Centrální banky USA | Ministerstvo financí Ruské federace | Celkový výsledek | Globální rizika | Hike ECB | Akciové dividendy | Lulo Rose | IG Markets | Firma | Zápis z posledního zasedání Fedu | Izrael | Andy Verity | Ceny akcií | Foreign Exchange | Financování vlády | Inspirace | Defenzivní akcie | Strategické možnosti | DAWN akcie | Podílové fondy | TABAK | Huawei Technologies | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Infineon Technologies | Huayou Cobalt | Měnové stimulace ekonomiky | Plán obnovy ruské ekonomiky | Vlastnit akcie | S&P500 | Royal Bank of Scotland | Analytik Raiffeisenbank | EBay | Telekomunikační společnost | Bill Gross | Payrolls | LEAG | MUFG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | ATWEL fond | Eaton Vance Investment Managers | Vyšší úroky | Pokles úroků | Ceny | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Index producentů ropy a plynu | Energetická krize | Americký regulátor | MetaTrader 5 | Hypoteční sazby | Inflace ve Švédsku | Finální odhad | ČNB | Oddělení forexu | Letecká osobní doprava | Konflikt Rusko/Ukrajina | Devizoví obchodníci | Zajímavé příležitosti | Pokles zájmu investorů | Měnové kurzy | Rozhodnutí americké centrální banky | ISTAT | VW | Ukrajinské hřivny | Uniper | Comcast Corp | Investujeme | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Vydávání dluhopisů | Peníze z prodeje akcií | Online trading | Ranní zpráva | Pokles | Omezení těžby | Irské aerolinky | Operace Twist | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | JPM | Tomáš Holub | ILO | MGM | Christine Lagardová | All-time high | BMO | Životní pojišťovny | Získávání peněz | Holubičí postoj | Diverzifikace portfolia | Czech Media Invest (CMI) | Jednotný řešící mechanismus (SRM) | Růst cen nemovitostí | Výběr zisků | Akciové fondy | Útlum aktivity | Japonský Nikkei | Margin | Ondřej Hartman | Globální inflace | Blesk | Globální investoři | Slabost koruny | Index producentů ropy | Zdražování energie | Roadshow | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Know-how | Polská ekonomika | Biogen | Andy Jassy | Vrchol inflace | NYT | Světové události | KO | Historická data | Take-Profit | Německý soud | Společnost Twitter | Centrální banka Nového Zélandu | Finance Group | Norwegian Air | Největší rizika | Rekordní zisky | Apollo Global Management | e-HKD | Akcie Alphabet | Americké společnosti | Globální pokles akciových trhů | Ebury G10 FX Forecast | Druhá největší kryptoměna | Finančnictví | Technology | Nejobchodovanější měny | Kingsview Asset Mangement | Zpomalení světového obchodu | Řecký parlament | Ether | Lyndon Man | Prudké cenové výkyvy | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | GOOGL | Charles Schwab | Hedge | Renminbi (CNH) | EURNOK | Cenové minimum | Soud v Německu | Utahování měnových podmínek | Pokles výnosů dluhopisů | Majors | Rezervní měna | Royal Caribbean | Poplatek | Server BBC | Rabobank | Výrobní ceny v eurozóně | ACS | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Největší banky eurozóny | Lego | Společnost Janus Henderson | Úrokový diferenciál | KNF | Maloobchodní tržby | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Technologický index Nasdaq Composite | STOXX50 | Nízkonákladová letecká společnost | Vyšší daně | NTT | Norská koruna | Americká výnosová křivka | Program nákupu státních dluhopisů | Situace na trhu | Rivian | Americká ekonomika | HDP | Akcie internetového obchodu | NVDA | Credit Suisse Group | Svět investování | Jaderné elektrárny | Expert Advisor (EA) | Vynucené transakce ČEZ | OTP Bank | Důvěryhodnost | Santa Claus Rally | Americký výrobce letadel | Banka JP Morgan | Obchodník | Bank of Japan (Japonská centrální banka) | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akciové portfolio | Internetové podnikání | Börsen-Zeitung | Plynárenská společnost | Greg Kelly | Kypr | Portu Marek Pokorný | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | Participace | EMA | Index euro | Volby do Kongresu | MRNA | PVM | COVID-19 | Tokio | Data z reálné ekonomiky | Objem vyplacených dividend | Obchodní přebytky | Soukromý fond | Odkup akcií | Bank of America Merrill Lynch (BAML) | BoE Andrew Bailey | Adaptace | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Schodek rozpočtu | Zelené energie | Problémy | Tempo poklesu | News Corp | Developer Evergrande | Omezení pro banky | ROE | Společnost Škoda Auto | Blue-chip | Dezinflační trend | Růst světové ekonomiky | BHS Timur Barotov | Úvěry na bydlení | Index cen | Spotové operace | Dolar | Německý ministr financí | Intel (INTC.US) | Obchodování indexů | Dodávky plynu do Evropy | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Banka Credit Suisse | Účely spekulace | Bankovní rada České národní banky | Výše úrokových sazeb | Pablo Hernández de Cos | Upvest | Čínská vláda | GE money | Index PX | EBIT | Společnost Facebook | Daně | Investice do komerčních nemovitostí | Kathleen Brooksová | Forex online trading | Lídři | Alan Greenspan | Šéfka ECB | Program ECB | Majetek 500 nejbohatších lidí | Inflace v červenci | Investment Management | Pierre Moscovici | Pivot | Dopad krachu | Kryptoměna | Sport | Velké riziko | Burza s kryptoměnami | Zprávy z trhů | Revoluce v Číně | Pokles indexu | Obchodovat | Český stát | Bristol-Myers | Omikron | Nejobchodovanější měnový pár | Zásoby ropy v USA | RRR | Žádosti o podporu v USA | FXCM | Dovoz z Číny | Jackpot | Předsednictví EU | TradingView | Momentum | Craig Wright | Řešení Brexitu | Období zvýšené inflace | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Společnost Uber | Společnost Deliveroo | Převzetí firmy | CBOE | Valdis Dombrovskis | Hongkongský měnový úřad | LGES | Vývoj ceny slunečnicového oleje | Evropský systém | Investice budoucnosti | VET | Poptávka investorů | Řetězec lékáren | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | BIC (Bohemian Identification Code) | Akcie Pilulky | Růst zisků | Investment Counsel | Náklady na práci | Obchodní rozpětí | Vývoj měnového agregátu M1 | Zisky | Konglomerát | FCA | Snížení ekonomické aktivity | Index tokijské burzy | Swiss Life Select | Největší ekonomiky | Současné ceny | BNP Paribas | Historické rekordy | Zátěžový test | Akcie Boeingu | Společnost DoorDash | EUR/MWh | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | 500 nejbohatších | EURIBOR | Signature Bank | Cyklická recese | Globální ekonomika | Konjukturální průzkum | Intervence na devizovém trhu | Bývalý šéf | Metaverzum | Výsledek zahraničního obchodu | ACEA | Thomas Jordan | Binance Pay | Bitcoin Cash | Italský ministr hospodářství | GRMN | Pozitivní výsledek | Dopady obchodní války | Summit G20 | Vývoj superjádrové inflace | Swap | USD/TRY | Miliardy eur | Ropný šok | DAX | SEC | Realitní horečka | Světová obchodní organizace (WTO) | ING.NL | Zavedení cel | Akcie Visa | Příliv krátkodobého kapitálu | Nákup nemovitostí | Výnos desetiletých dluhopisů | Spotový kurz | Spotřeby plynu | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Valné hromady | Jestřábí hlasy | Cíl cenové stability | Oslabení české koruny | Úřad celní a hraniční ochrany | Trading Central | Analytik J&T Banky | Členské státy | STMicroelectronics | Africké země | Americká cla | Cisco Systems | Členské země eurozóny | Americké akciové trhy | Starbucks | Německý kancléř Olaf Scholz | Případ Ondřej Hartman | Koruna euro | Propad ropy | Snížení spotřební daně | Měnová politika ČNB | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Toyota | Vysoké valuace | Delta Air Lines | Shortování akcií | Používané rezervní měny | Fundamentální zprávy z USA | Rozhodování | SVB a Signature | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Kupka | Míra nezaměstnanosti v Británii | Ratingové agentury | Společná měna | Buy on close | Kótování | Bilance Fedu | Cena zlata | Německé podniky | Banka pro mezinárodní vypořádání | Světové obchodní organizace | Zvýšení produkce | HSBC | Situace v Hongkongu | Pullback | Propad kurzu koruny | Obchodování dolaru | CBRT | Zvýšení ceny | Rozpočtové politiky | MF | Internetová společnost Google | HANFA | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Americké hospodářství | Expert Advisor | Kryptotrh | Fincentrum & Swiss Life Select | Softwarová společnost Microsoft | Trinity Bank | Přecenění | Rozpočtový deficit Francie | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Odraz na finančních trzích | Breakout | Přeprodané zóny | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Index výdajů | Pojištění vkladů | ČSOB Dominik Rusinko | Hongkongský index Hang Seng | Michael Brown | MiCA | Datový kalendář | UFX | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Problémy Credit Suisse | Společnost Chevron | IONWAY | UBS Global Wealth Management | Aktualizovaná prognóza | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Philadelphia Fed index | Nástroje Fedu | Open Society Foundations | Dluhový strop | Pokles cen akcií | Equity Funds | Michael Baker | Úrok na bankovním účtu | Premiérka Trussová | Inflace roku | RSI | Dovoz oceli | Shopify | Premiér Rishi Sunak | Politické události | Milan Cutkovic | Asset management | Delaware | Klimatický zátěžový test ECB | Louis Vuitton Moet Hennessy | ATWEL | Pokles podnikatelské aktivity | MSCI World | Repo sazby | Energetické trhy | Akcie na Wall Street | Obchodování na devizových trzích | HSBA.UK | Řecké akcie | Analytik devizových trhů | Slovinsko | Dnes na trzích | IFO index | Akcie PacWest Bancorp | Financování | Zásoby cizích měn | Akcie čínské společnosti | Úroková sazba v USA | Thomas Hayes | Snížení úrokových sazeb v USA | Zájem o akcie | Podnikání | Kurz franku | ČSÚ | BioNTech | Zasedání RBA | Investiční výdaje | Relativní stabilita | IoT | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Ursula von der Leyenová | Jackpot loterie | Burza v Argentině | Analytik Portu | Historická minima | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Journal of International Money and Finance | Reserve Bank of New Zealand | Omezení dodávek | Aktuální předpověď | Stres | Renáta Kadlecová | Měnový index | PwC Petr Kříž | Boris Vujčić | GMT | Globální role eura | Historické maximum | Hospodářský růst USA | Barel ruské ropy | Occidental | Růst měny | Americká lehká ropa | Photon Energy | Spirit Airlines | Velké investiční fondy | Obchod | Překoupení | Pokles ekonomiky | Bureau of Economic Analysis | Server CNBC | Růst akcií společností Microsoft | Projevy centrálních bankéřů | Růst úroků | TASS | Loď Ever Given | Kapitálové trhy | Peer-to-peer | Daňový ráj | Great Hill Capital | VEB | Plynárenské společnosti | Emisní povolenky | Republikáni | Euro CZK převod | About You | USDJPY | Šéf ESM | Těžby kryptoměn | Švýcarská národní banka | Russell 3000 | Zprávy z USA | Capital Management | Globální poptávka | Dluh zemí eurozóny | Investiční poradenství | Superstar | Bankovní asociace | Volatilní trh | Italské dluhopisy | Růst spotřebitelských cen v Německu | Erste | Jihokorejské společnosti | Dnešní report | ROCE | Cykly | DISH | Vývoj ceny akcie Thyssenkrupp | Vývoj inflace v Turecku | BIRD | Primární veřejné nabídky (IPO) | Organizace S&P Global | Kanadský dolar | Line | Obchodní příkaz | Konec dolaru | Největší centrální banky světa | Tomáš Volf | VŠE v Praze | Premiér Babiš | Nástroje peněžního trhu | Analytici z Wall Street | Američtí demokraté | ICE | Úroveň supportu | Günther Oettinger | FT | Investiční platformy | SSI | Medvědí trend | Uvolněná měnová politika | Peter Kažimír | Jedno euro | Denní pokles | Westpac | Etoro | Monetizace | Inflační historie | Obchodování na akciových trzích | Výrok Lagardeové | Nouzový stav | Ropa | Průměrná mzda | DNO | Dolarové sazby | Averze vůči riziku | Mali | Malé podniky | Korelace měn | Dnešní čísla | Jitan Solanki | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Index CAC 40 | Poptávka po zlatě | Turistika | Amazon Jeff Bezos | Automobilka Tesla | Čínská měna | Asijské akcie dnes | Spotřebitel | Nejlepší kávové akcie | Meziroční vývoj jádrové inflace | SolarEdge | Cashflow klub | Německé vládní strany | Colt CZ Group | Restrikce | Hospodářský růst | Výplata dividend | Růst dolaru | Expirační doba | Soukromé investiční společnosti | Prezident Fedu | Tržní sazby | Pepco | Nové rekordy | Nejrozšířenější kryptoměna | Výkyvy na trzích | Největší americká banka | Kurz měny | XTB Štěpán Hájek | Dodávky ruské ropy | Giuseppe Sersale | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Raiffeisenbank a.s. | Dluhopisový guru | HAS | Costco | Doba splatnosti | Inflace v Maďarsku | Blizzard | Akcie Gamestop | Josef Dudek | Měnová politika ECB | WTI | LVMH | Hrozba recese | Euroobligace | ASX 200 | Platební síť | Zavedení digitálního eura | Milánská burza | Bod | Miliardy korun | Guvernér japonské centrální banky | Největší švýcarské banky | FTSE 100 (UK100) | Akcie americké společnosti | Helena Horská | Zpřísnění finančních podmínek | Impérium | Shares | BNP Paribas Asset Management | Raiffeisen Bank International | Zlepšující sentiment | Falešný break | Silnější koruna | NetEase | Ukrajinská města | RBNZ | Tematické analýzy | FIXED | PRIBOR | Povinné rezervy bank | Index MOEX | ABN AMRO Bank | CNY/USD | Macao | Pokladniční poukázky | Nálada na globálních trzích | Raiffeisen Bank International (RBI) | Globální obchodní válka | NYSE Euronext | Reserve Bank of Australia | Sedmadvacítka | Povinné minimální rezervy bank | Data PMI | Cenový vývoj | Blue trader | Americké maloobchodní prodeje | Únorová inflace | Akcie v Řecku | Pfizer a BioNTech | Nejhorší výsledek | Merck | Index Euro Stoxx 600 | Predikce vývoje | Splasknutí bubliny na trhu s bydlením | Americká měna | Nový Zéland | New Deal | Pohyby eura | Honeywell International | Nord Stream | EMU | Politika ČNB | Obchodování měnových párů | Utaženější měnové politiky | Debata | Nižší riziková averze | Japonský index | Saúdská Arábie | Politické riziko | Zavedení jednotné měny | Největší banky | Americký miliardář | Nákupy dluhopisů ECB | Euro | Vylepšení teorie aukcí | Krach burzy FTX | Sony | Reebok | OCI | Ziskovost | Fundamentální pozadí | Zadlužení firem | Otevření ekonomik | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Sázet | Hodnoty měny | Akcie mediální skupiny CME | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Fed funds | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Index amerických regionálních bank KBW | HKComp | Hlavní akciový index | Průzkum společnosti | Kontrola inflace | Mezinárodní standard | Znovuotevření Číny | mBank | Obavy z budoucího zvýšení sazeb | Quantitative easing (QE) | Umělé oslabení | Vývoj kurzu měn | Ohlédnutí | Utáhnout měnovou politiku | Členské země | Recese světové ekonomiky | Šíření koronaviru | Napadení Ukrajiny Ruskem | Podnikatelská aktivita v Británii | Banka First Republic | Plán na rozštěpení akcií | Hoteliéři | Být trpělivý | European Stability Mechanism | Clemens Fuest | Drobní investoři | JPMorgan | Značné riziko | Marže | Využití kapacit | Účet platební bilance | DAWN | Niles Christensen | Petr Bartoň | Poskytování hypoték | Klid | Prezident USA | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Forex Factory | Inflace v listopadu | PX (CZKCASH) | Státy EU | Hnutí Hamás | Boj s koronavirem | Zlato a stříbro | Dodávky plynovodem | Stéphane Boujnah | Jack Dorsey | Tisková konference Fedu | Soud EU | Koruna zpevnila | Američtí politici | TRUTH | Předběžné výsledky | Úvěrový rating a státní dluh | Capitalinked.com | Trh kryptoměn | Bill Gates | Dodávky plynu do Evropské Unie | Čínský internetový prodejce | Julien Eberhardt | Aktivita zpracovatelského sektoru eurozóny | Technologický index | Koš hlavních světových měn | Risk | Ministerstvo financí | Firemní dluhopisy | Paolo Gentiloni | Pojišťovna VIG | Vývoj mezičtvrtletní změny HDP | Prosus | Televize Netflix | Vývoj úrokových sazeb v USA | Polský zlotý (PLN) | Kurz USD | Lockdowny | Mírná korekce | Dividendový výnos | Výrobce čipů Intel | Recenze | Zprostředkovatelé | Tempo růstu HDP | Alphabet | Struktura | Ruská tisková agentura | Držitelé korun | Ingredience | Vývoj měnového páru USD/CAD | Míra inflace v USA | Uvalení cel | Vedení společnosti | Švýcarský statistický úřad | Předvolební průzkumy | Kurz domácí měny | Rada ČNB | Zkušenosti | Inovace | Program OMT | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Ekosystém | Trh se zlatem | Výnosy státních dluhopisů | Zasedání měnového výboru | Mario Centeno | Dopady na euro | Obchodní systémy | Jason Ware | Tuzemský HDP | Signály | Přizpůsobovat se | Mediální skupina | Venezuelský prezident | Precedens | Zdanění | Vývoj indexu PMI ve službách | CNBC | Superjádrová inflace | Akciové futures | Historie kávy | Dostupnost bydlení | Promsvjazbank | Zastavení dodávek | VoxEU | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | Zahraniční záležitosti | Applied Materials | NQ100 | Růst ekonomiky | Daně a kryptoměny | Beyoncé | Bank of Canada | Výrazný růst cen ropy | MCD | Rafinérie | Poptávka po ropě | IHS Markit | Obchodní aktivita | Statistiky | Investment Banking | Peněžní zásoba | Ekonomické recese | Státní dluh vůči HDP | Ole Hansen | Růst akcií | Liz Trussová | TTIP | Stoxx 600 | Společnost Lufthansa | Diverzifikátor portfolia | Vývoj měn | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Rozhodnutí Bank of England | Korporátní dluhopisy | Britská libra (GBP) | Electricite de France | Investiční web | SAP | Dluhopisové trhy | Forex capital | Jak danit Kryptoměny | Americká banka First Republic | Sazba Evropské centrální banky | Diverzifikovat | Nomura Securities | Spolkový statistický úřad | Index DAX burzy | Maďarský forint (HUF) | EUR/BRL | FX | Archegos | Ben Bernanke | Propad HDP | Významné události | ZEW Achim Wambach | Devizový kurz | Pictet | Risk Reward Ratio | Dnešní údaje | Technologický Nasdaq | Zvýšená volatilita na trzích | Známky oživení | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Edward Moya | Mobilizace | Dobrá zpráva pro euro | Michal Stupavský | Krachy bank | Měnový pár | Purple Trading | Premiérka Liz Truss | RUB | Obchodování eura | Krize eura | PBOC | Kurz | Kurzový zisk | Kanadský dolar (CAD) | Market | Renminbi | Oživení eurozóny | Americká Federální obchodní komise | Švédský finanční regulátor | Americké akciové indexy | Home Credit | Burza dnes | Odhad letošního růstu | Patria Finance Branislav Soták | Tranzit ruského plynu | 256/2004 | Bankovní sektor | Realizovat zisk | Unicredit | Big Mac | Helge Berger | Světová válka | Minimalizace inflace | Pokles výnosů | Rating Řecka | Cenový PCE index | Pinterest | Akcie na pražské burze | Kaisa | Forex online chart | Analýza EUR/USD | HSI | Investiční management | Bankman-Fried | Rozkolísaný | Nové investice | Online život | Úrovně supportu | Horizon | UST | Irské aerolinky Ryanair | xStation 5 | Finančník George Soros | Výrobce luxusních jachet | Helen Givenová | Představitelé centrální banky | Thomas Schäfer | Akcie SoFi | Vývoj měnového páru USD/HKD | Zbrojovky | Akcie PepsiCo | Akcie energetických společností | Pravidla systému obchodování | NewEdge Wealth | Daňový štít | NZDUSD | Mzdové požadavky | Měna euro | Akcie v roce 2021 | Hnutí pěti hvězd (M5S) | Kybernetická měna Bitcoin | Forex.com | Regulace trhů | BH Securities | The Times | Krize v eurozóně | Nálada na trhu | Oracle | Profit-Target | Deutsche Bank (DBK.DE) | Medvědí scénář | Akcie podniku | Makroekonomické faktory | Ceny ropy Brent | Mnichovský ekonomický institut | A350 | Spready mezi dluhopisy | Kritika centrální banky | Výnos do splatnosti | Zátěžový test ECB | Měnový pár EUR/SEK | Řecký dluh | Strukturální změny ve světové ekonomice | Konsensus trhu | Trump Media & Technology Group (TMTG) | Pozitivní výsledky | Čínský vicepremiér Liou Che | Forex online trade | Republikánští senátoři | Deficit státního rozpočtu | Wolfstreet | Důležité fundamenty | Hongkongský měnový úřad (HKMA) | Transparentní řešení | Nouzový program nákupů aktiv | Úroková sazba v eurozóně | Investujte | Silný fundament | Ekonomický poradce | Obchodní bilance | Měď | Ekonomický institut | Proinflační | Asie a Tichomoří | Dodávky suroviny | Index londýnské akciové burzy | Platforma | Rozvíjející se trhy | Evropská centrální banka kurz | Internetová firma | BTC na all-time high | Ovlivňování | VEB.RF | AUD | L3Harris Technologies | Globální finanční krize | Bod zlomu | Rychlé uvolnění měnové politiky | Zákaz shortování | Výsledky za Q1 | Stratég Saxo Bank | Skupina Volkswagen | SGD | Binance | Forex on line | Shiba Inu | Odvolací soud | Zkušení investoři | IKL | Central Bank of Turkey | Obchodní zásoby | Commodity | Breakout Trader | BBC News | Zlevňování hypoték | Německá průmyslová výroba | Obavy z velké recese | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Ceny benzínu | Negativní zprávy | Vzrušení | Vysokofrekvenční obchodování | Didi Global | Gérald Darmanin | Pegas Nonwovens | Volatilita na finančních trzích | Vývoj italského deficitu a dluhu | Capitalinked | Predikce | Dodávky ropy | Washington Post | Fibo | Německý vývoz | Nákupy plynu | David Vagenknecht | Forex online | Tomáš Raputa | Polský zlotý a maďarský forint | Tržní aktuality | Ekonomická rizika | Ukončení války na Ukrajině | Propad cen akcií | Rozvaha ČNB | Prima | Index londýnské burzy FTSE | Úřad práce | Obchodování s emisemi | Aerolinky Ryanair | ETF na bitcoin | Citigroup | FXCuffs | Fabio Panetta | Digitální daň | Softbank | Evropský blok | Ruská firma | Index VIX | Janus Henderson | Shrnutí vývoje | Národní bezpečnost | Futures na indexy | Hospodářství | Hlavní index německé burzy | Zakladatel serveru FXstreet.cz | MIB | Důvěra v českou ekonomiku | Index výdajů na osobní spotřebu | Očekávaný růst | Oslabování libry | Průměrná mzda v ČR | Akcie automobilky | Penzijní společnosti | Výsledky maloobchodních tržeb | Oslabení | Načasování obchodu | EV | Inflační cíle | Depozitní úrokové sazby v eurozóně | Úrokové sazby na hypotékách | FXstreet.com | Společnost Silvergate Capital | Tvrdohlavost | Ukrtransnafta | Referendum | Hospodářský cyklus | Federal Funds Rate | Indická centrální banka | Poptávka po ETF | Euro Stoxx 600 | Dovozní ceny | MarketBross | Vývoj na akciových trzích | T-Bill | Ruský Gazprom | Short pozice | Islámské dluhopisy | Kvalita aktiv | LPL Financial | Bank of America Merrill Lynch | Moelis | MFE | Největší zisk | Brexit průmyslu | Eurobank | Úsilí | Pozice spekulantů | Inflace v Evropské unii | Belgická vláda | Zrušení daně z nabytí | Nemovitostní fond | Ranní glosa | Ukrajinští uprchlíci | Nárůst nezaměstnanosti | Setkání ministrů financí eurozóny | Růst spotřebitelských cen v Británii | Caixin | Krach SVB | Marathon Petroleum | Intermediate | Úrokové prostředí | Globální akciový index | Uhlí | Nižší ceny | Hodnota indexu | Vítězství nad inflací | Další posilování | Ekonomická expanze | Cenové stability | Obchodování s kryptoaktivy | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Společnost British Airways | Take-Two Interactive | Philip Lowe | Pokles akcií PacWest | Portfolia | Nejlepší výsledky | Fresenius Medical | Transakční náklady | Pandemické nákupy dluhopisů | Ekonomické průzkumy | Růst důvěry | Převis | Světové obchodní války | Maloobchodní tržby v Německu | Postavení dolaru | Live trading | Bosch | Očekávaná reakce centrální banky | Napětí mezi USA a Íránem | Conseq Investment Management | Odhady PMI | Úrok z neinvestovaných prostředků | Dealing | NN Group | Řídit riziko | Expert | Deutsche Lufthansa | Spotřebitelská důvěra v Británii | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | DAX30 CFD | Vývoz | Index výrobní aktivity | Význam kryptoměn | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Analytik ČSOB | Soud v Karlsruhe | Vánoční svátky | Nárůst rizikové averze | Vývoj propadu HDP | Akcie Credit Suisse | Theresa May | Western Union | Ekonomické indikátory | Modifikovaná durace portfolia | Recese | Index strachu | ZNGA | Akcenta Miroslav Novák | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Vyjádření představitelů | Euro/Americký dolar | Kazuo Ueda | Industrial and Commercial Bank of China | Likvidita | Německé aerolinky | Nárůst zisků | Mzdový růst | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Britská měnová autorita | Globální indexy | Renault | Švýcarský frank | Báze | Vyhlídky eurozóny | Španělsko | IPO roku | Německý ZEW index | ČEZ (CEZ1.CZ) | Capital Partners | Výprodeje na akciových trzích | Virtuální mince | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Hráči na forexu | Bannockburn Global Forex | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | Stimul | Vypůjčení měny | Hongkongský dolar | Růst globální ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Dluhopisy horší kvality | Obavy ze stagflace | Přijetí kryptoměn | Výhled na rok | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | Hargreaves Lansdown | Derek Halpenny | Hospodářské noviny | Kyjev | Poptávka po dolaru | Intervence na forexovém trhu | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Největší propad | Výrobní index | Tesla Motors | Stavební povolení | Silný americký dolar | Počet nových žádostí o podporu | Postranní pohyb | Aktuální stav | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Index nových zakázek | Přehřátí ekonomiky | Petr Kellner | Investiční nemovitosti | Meziměsíční inflace | Forex názory | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Obchodní rozhodnutí | Nákupní doporučení | Růstový trend | Ekonomický výzkum | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Štěpán Křeček | Cena kukuřice | Fosilní paliva | Americké burzy | Dollar General | Baterie | Realitní společnosti | Prezidentské volby ve Spojených státech | Internetové firmy | Tomáš Fekete | Prognózy českého hospodářství | LME | Dceřiná firma | Dnes na forexovém trhu | Japonský Nikkei 225 | Dr. Doom | Schwab | Frank | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Nejnovější statistické údaje | Měnové politiky centrální banky | Ministři | EUR/SEK | ERM | Forex obchodování | Sam Stovall | Nová drachma | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Cenový strop na ruskou ropu | Balance | OSF | Mondelez | Negativní nálada | Verdence Capital Advisors | Transparentní | Investiční magazíny | Bankovní unie | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Snížení úrokové sazby | EASA | Velkoobchodní tržby | Investiční firmy | Růst cen zlata | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Forex EUR USD | Pracovní síly | Cap | Údaje z USA | Swapová křivka | Buffettův podnik | Centrální banka USA | Dlužníci | Goodyear | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Francouzský ministr pro státní rozpočet | Ekonomické analýzy | Nikkei225 | Oscilátor Marlin | Polská průmyslová produkce | Nastavení sazeb | Závislost na Číně | Změna sazeb | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Statistika z amerického trhu práce | ČP invest | Americký internetový obchod | Společnost Cineworld | Ceny energií | Cena Brentu | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Forex zprávy | Makléřské firmy | Fresenius SE | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Ceny potravin | Lenka Kalivodová | Nemoc COVID-19 | Politická nejistota | Obrat trendu | Rychlý růst mezd | Zmírnění obchodního napětí | Měnový stratég | Přebytek bilance | Úrokové platby | Meziroční míra inflace | Index důvěry | Burzovní web | Společnost Allwyn | Měnový kurz | Finanční skupina | MSCI Real Assets | Daňové přiznání | Základní sazby | Myšlenka společné evropské měny | Polská centrální banka (NBP) | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Ipek Ozkardeskayová | Silná koruna | Úspěchy | Analytik Komerční banky | Intradenní pohyby | Ruská plynárenská společnost | Riziková aktiva | NEST | Kiwi | Buy the dip | Swingové maximum | Atlantik | Prezident Donald Trump | ZEN | Ziskový obchod | Silná poptávka | Průmyslové zboží | CySEC | Multi-Asset obchodování | Politická rozhodnutí | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Nejslabší růst | Zoetis | Kurz bitcoinu | Ruské akcie | Tomáš Cverna | Vývoj ceny průměrného ojetého vozu v USA | Europe 1 | TCL | Očekávané události | Svíčkové formace | Psionic | Technologický sektor | OSN | Německé banky | Signál ke vstupu | Soud | Přeprodané podmínky | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Výroba v Německu | Společnost ČEZ | Komunita | Daňové změny | Kurz ruského rublu | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Výrazný pohyb | Booking | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Adam Glapiński | Nákupy zlata | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Měnové zásahy | China Mobile | PMI indexy | Události ve světě | Předpovědi | Společnost Microsoft | Údaje z Číny | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Martin Gürtler | Koncern Sony | Mince | Facebook Ireland | Nizozemská centrální banka | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Kontroly bank | Inverzní výnosová křivka | Maloobchodní tržby v USA | Merkelová | Americké volby | Frederik Ducrozet | Setrvání Británie v EU | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Centrální banky vs. inflace | Nord Stream 1 | Benzín | Technická korekce | Kryptoměnový svět | Návrh záchranného fondu | Atlantická rada | Rostoucí ceny | Sentiment v eurozóně | Trend | Hospodářské oživení | EUR/NZD | Cenová válka | Čínský vicepremiér | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Aktivita v sektoru služeb | Pokles sazeb | Dění na trhu | Adidas | Internetová televize | Santander Bank Polska | Produkty obchodované s finanční pákou | Nejbližší rezistence | Vývoj výnosu 10letých italských vládních dluhopisů | Eurokomisař Gentiloni | Global Markets Research | Dow Jones Industrial | Vývoj ceny akcií H&M | OXY | Automobil | Finanční společnost | SVB Financial Group | Meziroční inflace v září | Růst eurozóny | EMEIA | Sankce | Rozdíl mezi měnovou a fiskální politikou | Zásoby plynu | Hospodářské politiky | Úrokový hike | Japonský jen (JPY) | Kroky Fedu | Dnešní kurz | Německá výnosová křivka | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Míra inflace | Fyzické zlato | Inflace na Ukrajině | Windfall tax | Fundamentální data | Viceguvernérka České národní banky | Rollover | Trade | Vládní bondy | Hertz Global Holding | ReGas | Energetika | WEF | Manufacturing | Likvidní trh | Obchodní podmínky | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | United Airlines | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | Index akciové burzy v Miláně | MAN | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Pomalé oživení | Hodnota dolaru | Zvýšení nákupů aktiv | Kurz čínského jüanu | Ruská banka | Svět měnové politiky | Spotify | Ekonomický výhled | Akcie zasilatelské firmy | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Zlaťáky | Nařízení | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | Ropné akcie | Sazba hypoték | Zvýšené napětí | Andorra | Horizontální linie | Pokles cen zlata | Oblasti umělé inteligence | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Nemovitostní trh | Inflace v Německu | Scotiabank | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Komerční banka | Převody peněz | BTC | Fed index | KOSPI | Kapitálové zboží | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Obchodování v Evropě | Zvyšování sazeb | Odborníci | Průmyslové ceny | Inflační data | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | Největší světové kryptoměnové burzy | Severomořská ropa Brent | Evropský komisař pro obchod | Burzovně obchodované produkty | Očekávání zisku | Digitální peněženky | Zpřísnění měnové politiky | Vývoj spreadu mezi německými a americkými dluhopisy | Objem obchodování | iShares Gold Trust (IAU) | Ceny ropy a plynu | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Akcie Erste Bank | Mezinárodní měnový fond | Enterprise value (EV) | Japonská měna | Gold | Akcie největší banky | Index akciové burzy v Aténách | Guvernér centrální banky | Hospodaření firem | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Bazický bod | Bolest | Scotiabak | ING (ING.NL) | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Japonský akciový index Nikkei | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Americké akcie včera | Market Profile | Zmírnění obav | Míra inflace v Turecku | Index německé burzy DAX | Firma Avast | Pražská burza | Druhá vlna koronaviru | Letní volatilita | Napjatá situace | Makroekonomické strategie | Makroekonomická data | Partie Plus | Airbus Group | Švýcarský frank (CHF) | Tempo růstu | Devizy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Prezidenti Turecka | Podnikatel | Fond Pimco | InPost | Šíření nových variant koronaviru | American Airlines Group | Skokové posílení eura | Úvěrový rating | Bilance ECB | Citrix Systems Inc | Aktivita firem | Bankovnictví | Vládní nástroj | Akcie Roblox | Libye | Dolar vůči japonskému jenu | Aerolinky | USD index | Cenový trend (Price Trend) | Čisté úrokové výnosy | ARM Holdings | Asijské obchodování | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | Digital World | Nadhodnocení | Pandemie covidu-19 | Cena termínového kontraktu | Vývoj hlavní úrokové sazby v eurozóně | A321Neo | Continental | Peter Andersen | Ministerstvo dopravy | Break-Even | ARM | Ekonomický poradce Bílého domu | Pohonné hmoty | Bankovní licence | Biliony | Divergence | Bankovní index | Bankovní regulační orgány | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | Cena cukru | EasyJet | Cena digitální měny | Diamanty | Zdražování energií | Zlato online | Silné euro | Commonwealth Bank of Australia | L.F. Investment Limited | Air France-KLM | Akcie ČEZ | Bilion dolarů | Nejvyšší růst | ETF | Situace kolem Credit Suisse | BHP Group | Nové dluhopisy | Federální obchodní komise | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Akciové trhy | Milánský FTSE MIB | Jeremy Hunt | Cíle | České dluhopisy | CarMax | T-Mobile US | Value Gap | Hlavní evropské indexy | Loterie | Dnešní ekonomický kalendář | Prodejní ceny | Měnový výbor Fedu | Euro prodej | Silná inflace | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Společnost Eli Lilly | Barel WTI | Ruské diamanty | Měnový výbor | 1D | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Společnost Newmont | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Ceny drahých kovů | Varování | Crédit Agricole | Guidance | Extrémně silný trend | LATAM Airlines | Youbit | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Družba | Úrokové sazby | Maloobchodní prodej | Snižování úroků v USA | Viceprezident ECB | Reinvestování | Snížení volatility | Philip Dybvig | APP | Palladiové akcie | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Zpráva pro euro | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | EOG Resources Inc | Ministr zdravotnictví | Trustee Plus | Ekonomické výhledy | Spojení | Náklady bydlení | Diem | Bankovní společnosti | Long | WHO | Reálná ekonomika | Rally | Bankovní rada | Investiční balík | KBC | Mohutné intervence | Western Union Business Solutions | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | CNews TV | Macron | Klíčový support | Vývoj meziroční jádrové inflace v eurozóně | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | Provize | GLE | SARS | Dnešní finanční trhy | Zpomalení růstu ekonomiky | Členství v EU | Globální ekonomický výhled | Spokojenost | Bear | Míra nejistoty | PlayStation | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Japonský akciový trh | Seat | MSCI All Country World | Japonská ekonomika | Vývoj mezičtvrtletního růstu | Zadlužení Německa | Intesa Sanpaolo | Forexové páry | Portfolio manažeři | První odhad | Chris Williamson | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Osobní příjmy | SXXP | Aktiva | Pokles inflace | Piotr Bielski | Paul Volcker | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Výplaty akcionářům | HDP za Q2 | Citrix | Šéf banky | Časopis Forbes | Širší index | Finanční represe | Cenový strop | Evropský statistický úřad | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | Carlsberg | GEVORKYAN | Finviz | Discovery | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | Aktuální ekonomické zprávy | Euro kurs | České měny | Index německých akcií DAX | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Ceny ropy dnes | Akcie Deutsche Bank | Investiční možnosti | Výnosy z dluhopisů | Nákup zlata | Měna e-HKD | Tuzemský průmysl | Nezaměstnanost v Německu | Okénko trhu | Francesco Pesole | Švýcarská banka UBS | Business | GBPJPY | Evropští investoři | Vladimír Pikora | Linie podpory | Nejbohatší Evropan | Bezpečné měny | Objem úvěrů | Devizové rezervy SNB | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Guvernér rakouské centrální banky | Zprávy z Fedu | Údaje o vývoji trhu práce | Výběr cel | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Analytik GfK | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Akcie automobilky BMW | Srbsko | Konsolidace | Omezené dodávky | Růst cen akcií | Počet nezaměstnaných | Investování do akcií | Základní úrok | Pokles cen | Britské společnosti | Další regulace | Využití umělé inteligence | TikTok | Algoritmus | LPR | Automatic Data Processing | Toky přímých zahraničních investic | Fibonacci forex | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Zákonné platidlo | Akcie Nvidia | Výrobce luxusního zboží | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Změny ceny | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Keystone XL | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Index relativní síly | Kryptoativa | Západní ekonomiky | YouGov | Zvedání úrokových sazeb | Španělský IBEX 35 | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Krach banky | Finanční regulátor | ČBA | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Historie amerického dolaru | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Nový týden | Pohled bankéřů | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Tipy pro začátečníky | Velké ztráty | Eskalace geopolitického napětí | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | EUR/TRY | Tradingový portál | Zdravotnictví | Fox Corp | MCD.US | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Long signál | Marek Zeman | NZD/USD | Zpětné odkupy | Rusko a Ukrajina | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | NKE | Časový úsek | Energiewende | BlockFi | Další zpevňování koruny | Opatřením na podporu ekonomiky | Jak investovat | Investice do kávy | Diskontní sazba | Brazílie | Evropský akciový trh | Dow Jones | Vývoj na finančních trzích | Online FX zpravodajství | Společnost BP | Ekonom Komerční banky | Sentix | Robert Holzmann | Globální ekonomické nestability | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Zákaz cestování | Politika centrálních bank | Japonské úřady | Problémy v Evropě | Výnos desetiletých vládních dluhopisů | Objem zakázek | Vstup na pražskou burzu | Německý statistický úřad | Krachy bank SVB a Signature | Macy's | Indexy PMI | Joseph Stiglitz | Pochybnosti | Index akcií | Pavel Kohout | Danske Bank | Orlen Unipetrol | Správní rada | Klaus Regling | Schodek zahraničního obchodu | Vedení ECB | BNY Mellon | Německé společnosti | Česká inflace | Trinity | Šéf lotyšské centrální banky | Nájemní bydlení | Stratég | Akcie DocuSign | Úroky vkladů | Špatné zprávy | Splasknutí bubliny | Signa Holding | Prodeje automobilů | Zisky firem | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Podnikatelská nálada v Německu | Fond obnovy | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Dividendové akcie 2020 | Big tech | Členské země Evropské unie | Sky News | Sucha | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Pokles německé ekonomiky | iRobot | Cena americké ropy WTI | Fio banka | Řetězce | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Zrychlení inflace | Online obchodování a investice | Zhoršení pandemie | Dnešní statistiky | Kurzové riziko | Princip obchodování | Balancovaný fond (smíšený) | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | Státní banka | Měnová unie | Analytický servis | Pojistky proti inflaci | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Škola byznysu | Klíčové faktory | Výsledek zasedání | Světové indexy | Berenberg | Panika na finančních trzích | Největší pokles | Lucembursko | Politika | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Konkurence | Hospodářské recese | Vladimír Vávra | Ministři energetiky | Banka Barclays | Commodity futures | Zvyšování úrokových sazeb | Letecké společnosti | Čínský jüan | Anthilia Capital | Akcie zbrojovky | PLN | Infineon | Kapitalizace | NatWest Markets | Potenciál pro růst | Vyjádření analytiků | Jamie Dimon | Komoditní stratég | Dodávky z Ruska | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Burzovní cena | Reálné výnosy | Ben Laidler | Výpadky v zásobování | Komunikace | Burzovní hodnota | Výroky prezidenta | Ceny průmyslových výrobců | Powerball | Umělé oslabení eura | European Central Bank | SAS | Překoupené podmínky | Burza Binance | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Tier 1 | Agentura TASS | Novavax | Americké futures | České mzdy | Yahoo Finance | Fibonacci trading jednoduše a přehledně | Úvěry a půjčky | Ekonomické prognózy | Paxlovid | Alternativní taxislužby | MAM | FinTech akcie | ECOFIN | BHP | Pravidla hry | Nejnovější údaje o inflaci | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Pravidla Evropské unie | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Karel Komárek | Koronavirus | Velká Británie | Evergrande | Německý průmysl | Zprávy z krypto | PLN/EUR | FX Analytics | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Horší časy | Citibank | Banky na Wall Street | Švédský statistický úřad | Dnes zveřejněná data | Zasedání FED | Double bottom | BASF | Pokles průmyslové výroby | Kanadská centrální banka | Výrobce aut | Japonský akciový index | Softwarové firmy | Puma | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Průzkum PMI | Indexy S&P | Live Trading Asistent | Úrokový výnos | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Fed Williams | Vývoj mezičtvrtletního růstu HDP | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | Americký ministr financí | Zdraví ekonomiky | Hřivna | General Electric (GE) | FTX Sam Bankman-Fried | Retailový obchodník | SaxoTrader | Optimismus investorů | CNY | Federální vláda | Nálada | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Ruská tisková agentura TASS | FAO | Indie | Letectví | Společnost Virgin Atlantic | J&T Banka | Nákupy | ForexFactory | Společnost S&P Global | Výhled trhů | DocuSign | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Výrazná inflace | Centrální bankéř | Vnímání | Dopady pandemie | Hlavní rizika | Nejistoty na trzích | Index volatility VIX | Broker kongres | Společnost Gilead | Řecká ekonomika | Koncern Volkswagen | Horizon Investment Services | Snížení základní úrokové sazby | Předstihový ukazatel | Investiční příležitosti | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Plánované obchody pro EUR/USD | Paramount Global | Čínský výrobce | Martin Stránský | Downing Street | Pohyby na trzích | Sentiment v USA | TotalEnergies | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | USD/CNY | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Německé automobilky | Pohyb ceny | Transakce ČEZ | Augsburger Allgemeine | Zklidnění situace | Oxford Economics | Vývoj ceny průměrného ojetého vozu | Crowdfundingové platformy | Výnosová křivka | Šíření varianty omikron | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | Občané eurozóny | Elektřina | WTO | Jeremy Stretch | Ruská společnost Gazprom | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Dobrá zpráva | Úroková sazba ECB | Obchodování s cizími měnami | Todd Lowenstein | Sněmovna reprezentantů USA | Růst cen v Německu | Nespokojenost | Pandemický program | Akcie Hewlett-Packard | Proticyklické kapitálové rezervy | SYRIZA | CAD/CHF | Investiční aktivity | Cenové turbulence | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Katastrofy | Inflační krize | Poradenské společnosti | Fitch rating | Americký kongres | Prolomení supportu | 5G akcie | Úrokové sazby ECB | Investice do zlata | Poptávka po americkém dolaru | Ceny zlata | Výhled | ČEZ Annual Report 2022 | Poklidné obchodování | Evropské akciové trhy | Operátor O2 | Velmi volatilní | Timeframe | Měnové turbulence | Zpráva amerického ministerstva práce | Jan Kovalovský | Index technologického trhu | AXS | České akcie | Prodejní cena | ESM | Glapinski | Zerohedge | Erste Group Bank | Úřad pro ochranu osobních údajů | Vinci | Kurzotvorná informace | Obchodování měn | Auta | Kurz libry | Americký akciový index | Úlevy pro banky | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Worldometers | Burzovní společnosti | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Nová stimulační opatření | Mexický prezident | Vývoj meziroční jádrové inflace | Americký trh práce | Provozovatel sociální sítě | Konzultační společnosti | Obchodní účet | Finanční televize CNBC | Akciový index DAX | Obchodní analýza | Bilionové stimuly v USA | Colt CZ Group SE | Trump Media & Technology Group | Osobní výdaje | USD za tunu | Zápis ze zasedání FOMC | Deriváty | Nová auta | IfW | Ethereum | Přísná opatření | Pension Plan | Embargo | Kraft Heinz | Produktivita práce | Economist | Indikátor Ichimoku | Vysoké ocenění | Roberto Azevedo | Dom Maklerski BOS SA | Hnutí pěti hvězd | Zlevnění potravin | Reálný obchodní účet | Stav trhu práce | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Forex swap | Vyhlášení bankrotu | Index Hang Seng | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Trendové čáry | Zásoby benzinu | Scalping | Dolar (AUD) | Sentix index | Tradeři | Zaměstnanci | PayPal | Nadnárodní společnosti | Bankovní krize | Jaromír Gec | ETH/USD | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Čerpací stanice | Evropský trh | Paschal Donohoe | Finanční trhy | Hrozba recese v USA | Největší naleziště zemního plynu | Nízké ceny ropy | Couche-Tard | Údaje o maloobchodních tržbách | Mnichovský ekonomický institut Ifo | Burzovní společnost | Výsledek zasedání Fedu | FTSE/MIB | Rezignace italského premiéra | Pandemická omezení | Oživení cen ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | Zajištění (hedging) | Index japonských akcií Nikkei | X-Trade Brokers | eBook | Giphy | Balík sankcí | Finančníci | Greenflation | Aktivistická skupina | Insider | Prezident Federální rezervní banky | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Euro historie kurzů měn | Banky | Aktuální rezistence | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Prostor pro růst | Ceny slunečnicového oleje | Americká sociální síť | General Motors | Fondy | Dlouhodobý trend | Globe Life | Kalendář makroekonomických dat | Eurokomisař pro hospodářství | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Místopředseda Evropské komise | Ruské ministerstvo financí | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Západoevropské akcie | Comfort Finance | Sovkombank | Klíčové centrální banky | BlueBay Asset Management | Bílý dům | Protiinflační dluhopisy | Akcie Alpha Bank | Komoditní trhy | Americký dolar (USD) | Fondy High-yield | Situace v Číně | MXN | ČEZ | Měnové unie | Austrálie | Cenové hladiny | AAPL | HDP Číny | Tether | Euro účet | Německé ekonomiky | USA inflace | Sanofi | Výzkumná společnost | Růst průmyslové produkce | Analytik finančních trhů | Těžba ropy v Rusku | Financial Times | Počet Američanů žádajících o podporu | Thomson Reuters I/B/E/S | Akcie Meta | Teams | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Nikkei 225 | Italský módní dům | Arena Pharmaceuticals | Počet nakažených | Hlavní index německých akcií | Abenomika | Spread | Úrokové diferenciály | Euro CZK | Iniciativa | Bankovní fond | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Šéf euroskupiny | Devizové rezervy ČNB | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Goldman Sachs Group | Peněžní trhy | Významné riziko | Intel | Psionic Group | Buy | New York | Riziko korekce | LTRO | Tradingové webináře | BinckBank | St. Louis | MSFT | Tržní cena | Swing | Čistá ztráta | Společné nákupy plynu | GS | Saldo zahraničního obchodu | Společnost Amazon | AIG | Krize | Bernstein | Obligace | Pád akcií | Kartel při obchodování s měnami | Akcie ropných společností | Fresenius | Zvýšení úroků | Kingof4x | Paul Tudor Jones | Průměrná úroková sazba | Zajišťování | Investing | Nejvyšší deficit | Depozitní sazba ECB | Euro včera | Akcie IBM | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Vlády | Krize v Itálii | Tightening | Německé tovární objednávky | Chorvatský finanční regulátor | Zotavení ekonomiky | Napětí ve světovém obchodě | Podíl firem | Modifikovaná durace | Nový kmen koronaviru | Pasiva | Automobilka Porsche | USD/MXN | Flash news | CMI | Ukrajinská krize | Nárůst zásob v USA | Akcie v Japonsku | Situace na trzích | Silné ekonomické údaje | Vysoké ceny ropy | Výnosy 10letých dluhopisů | AOS | Omezení produkce | NXP | PPI index | Zlatý důl | Exotické měny | EURCHF | Paramount | Krize na Ukrajině | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Míra inflace v eurozóně | Norská centrální banka | Trend klesající | Pokles poptávky | Štěstí | Rekordní schodek | Index strachu VIX | CEO | Investiční bankovnictví | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Forex analytik | Virgin Orbit | Banco Carregosa | Napadení Ukrajiny | Bilionové stimuly | Akcie ve světě | NFT | Nákupy centrálních bank | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Společnost Walt Disney | FOMC | ECB sazby | Člen rady guvernérů | Omezení investic | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Velikosti rozvahy ECB | Dollar | Vstup long | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | Burzy v Šanghaji | Základní úrokové sazby | Dánská farmaceutická společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Zklamání investorů | Úročení vkladů | Primární veřejné úpisy akcií (IPO) | Měnové stimuly | Evropská platební iniciativa (EPI) | Silné měny | Akciové trhy v USA | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Indikátor CCI | Deeskalace | Ztráty | Výplata | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Robert Shiller | Negativní data z americké ekonomiky | Nový cyklus | Big Tech | Hypoindex | Americké výnosy | Mezibankovní | Výrobci čipů | Flexibilita | Index ekonomické aktivity | AOS Bratislava | ODS | Dialog | Prodej EUR | Ředitelka | Akcie eurozóny | Generální ředitel | Turbulence na finančních trzích | Likvidní | Ceny aktiv | HN | Tapestry | Devizové rezervy | České vlády | Japonský ministr financí | Měny emerging markets | Investiční tituly | DIHK | Internetová společnost | Inmobiliaria Colonial | Trhy v Číně | Burza | Úřad pro energetické informace | Semináře | Oživení globální ekonomiky | Letecká společnost | Provozní náklady | Luxusní branže | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Firma Meta Platforms | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Zadlužené Řecko | Rozvoj | Americká inflace | Izraelská armáda | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Dnes na světových trzích | Mathias Cormann | Cenová bublina | Strach z hospodářského útlumu | Výprodeje | Reinvestice | Pokrizové hospodářské obnovy | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Zákaz výplaty dividend | Zasedání bankovní rady | Mezinárodní ratingové agentury | Derivát | Tržby společnosti | Obchodování s CFD | Alvise Marino | Australská centrální banka (RBA) | Americká popová superstar | Český statistický úřad (ČSÚ) | Teherán | Růst spotřebitelských cen ve Francii | Index leteckých společností | SPWR | SHBA.SE | Capital Economics | Investovat peníze | Rozhovor | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Hammerson | Dlouhá pozice | Hlavní měnové páry | Španělský IBEX | Plán obchodování | Spotřeba domácností | Výrobní ceny v USA | Inventor Chemical Tankers | Fixní dluhopis | Transakce | Švýcarské banky | Nárůst negativního sentimentu | Ropa WTI a Brent | Forex tester | Březnová data | Slabší dolar | Výhled světového obchodu | Teroristický útok | Hodinový graf | Marian Jurečka | Měny | ČNB Michl | Obchodní jednání | Bilance | Růst podnikatelské aktivity | Permanent TSB | Hladiny supportu | Volby | Nerealizovaný zisk | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | PGNiG | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Fundamenty | Motivace | Americká vláda | Růst cen potravin | Sezónnost | Digitální měna e-HKD | Růst nezaměstnanosti | Vzestup inflace | Přístup k měnové politice | Express | Vývoj objemu aktiv Fedu | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Mylan | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Zpráva COT | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Glencore | Irsko | Equity Trader | Správce aktiv | Nová historická maxima | Regulační úřady | Rozjednané prodeje domů | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Trade Brokers | Instant Trading EU | Milei | Roklen | Pasivní příjem | Konec cyklu zvyšování úrokových sazeb | Zpravodajství | Nákup EUR | Šéf Elysejského paláce | Finance.cz | Nadhodnocení franku | Day trade | Forex Factory calendar | Michal Brožka | Mezinárodní obchod | Rolování kontraktů | Prezidenti a premiéři | Halving | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Pharming Group NV | Odvětví vyspělých technologií | OneWeb | Obchodníci na finančních trzích | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Program QE | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | Vývoj výnosu 5letého německého vládního dluhopisu | Mimořádné dividendy | EUR/CHF | BHS Štěpán Křeček | Fed dnes | UNA | 4fin | Dividendy | Finanční centrum | Zakotvení inflačních očekávání | Měna | Inflace v prosinci | Ondřej Hartman trader | Ekonomické sankce | Australský dolar (AUD) | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Údaje o HDP | Akciový trh | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabení eura | Intradenní obchodník | Americká burza | Sazby | Obrovský růst cen | David Marek | Ropa dnes | Společnost Oneok | Silný pokles | Pohled na trh | Historie | Aktivity společnosti | FXstreet cz | Internet of Things | Ichimoku | NMS Market Research | Akcie výrobce elektromobilů | Uvolnění měnové politiky | Ukončení obchodní války | Index podnikatelské nálady | Futures trading | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Aktuální konsenzus ekonomů | Karanténní opatření | Euro na dolar | Ukončení nákupu aktiv | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Index IBEX | KeyBanc | Thomson Reuters | Výsledky hospodaření | Snap | Oslabování české měny | MetaTrader Supreme Edition | Komoditní měna | USD | Pokles zlata | Britská ropná společnost | Index podnikatelské aktivity | Paul Milgrom | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Ekonomické zotavení | Miliardy dolarů | W1 | Francouzský index | Libra k dolaru | Inside | Ceny realit | Drastický hospodářský pokles | SEB | Růst aktivity | Jednání ČNB | Klíčové události tohoto týdne | Ceny mědi | Politická stabilita | Nákup nemovitosti | Eurobunds | ProLogium | Finanční trh | Nové restrikce | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Černý pátek | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Maďarská vláda | Robert Wilson | Snižování nákladů | Německá automobilka | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | KBC Bank | Zahájení ruské invaze | Meziroční vývoj růstu průmyslu v eurozóně | Forex Factory CZ | Daň z nadměrných zisků | Reakce investorů | Prezident Evropské centrální banky | Virgin Atlantic | Risk On | Regionální měny | Překoupené oblasti | Eni | Recese americké ekonomiky | Joe Manimbo | Akcie švédské automobilky | Optimismus na trhu | Kapitalismus | Pierre Gramegna | Automotive | Nové prognózy | Kalifornské bankovní regulační orgány | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Britské hospodářství | Huw Pill | Zakladatel FXstreet | Satoši Nakamoto | Patria.cz | Authentic Brands Group | Vyspělé ekonomiky | Zpřísňováním měnové politiky | Carry trades | EOD | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Primární veřejná nabídka | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Nejprudší pokles v historii | Světová zdravotnická organizace | Vývoj hlavní úrokové sazby ve Švédsku | Problémy banky | ABN Amro | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | Britské firmy | EIA | Mt. Gox | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Člen bankovní rady | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Rusko | FB Libra | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | xAI | Ceny výrobců | Tokijská akciová burza | Iracionální | Dirty float | Guardian | Miliardy USD | Forex Exchange | Vývoj globální poptávky | Fixní kurz | Kalendář ekonomických dat | Poradce | Vicepremiér | Analytický článek | Reálné úrokové sazby | Nižší maxima | Výhodný směnný kurz | Další růst sazeb | Obchodní den | Sazba Fedu | Omicron | Popová superstar | Pád Lehman Brothers | Aktuální spready | Makroekonomické události | Zkušenost | Mistrovství světa ve fotbale | Breakout systémy | Analytické zprávy | Pakt stability | GBP/EUR | Míra inflace v Británii | Řecké drama | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Invaze ruských vojsk | Peter Garnry | Akcie softwarové společnosti | Digitální měna | Írán | Zlepšení sentimentu | Zdražování | Porovnání výnosů vládních dluhopisů | ČEZ Annual Report | S/R zóny | CMC | Meziroční inflace | Afrika | Lámání rekordů | Síla amerického dolaru | Měna čínské centrální banky | Historie eura | Dnešní obchodování | Oneok | Měny rozvíjejících se trhů | Předstihové indikátory | FSHO | Odhady růstu | Výsledkové sezóny | Ekonom Jan Švejnar | Domácí měny | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | National Bank of Greece | Britská vláda | Nejvolatilnější | FX Street | Riziko nákazy | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | Rotace | České sazby | ADP | Square | Hodnota zlata | Projev šéfa Fedu Powella | Makléřské společnosti | Repo sazba | Přijetí eura | Biliony dolarů | Obří fiskální balík | Číst grafy | Kupní síla | Nejlepší ropné akcie | CPI v USA | Short squeeze | Ekonomická a politická situace v Itálii | Akcie v roce 2020 | Termínový kontrakt | Ocenění | Ropy | Významná ekonomická setkání | Rozdílové smlouvy | Vedlejší účinky | Volné peníze | Předsedkyně Evropské komise | Čínské realitní společnosti | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Sociální média | Dow Jonesův akciový index | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Singapur | Inflace (index CPI) | Společnost Tapestry | CHNComp | DLT | Míra úspor | Dividendové výnosy | Druhá vlna | Investiční doporučení | Strukturální změny | SICAV | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Větší riziko | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Švédská společnost | Záchranný balíček | Očekávané Earnings | Výdaje | Eva Davidová | Uvalené sankce | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Silný trend | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | Otázky Václava Moravce | Ekonomický dopad | Rafinerie | Společnost | Ekonomické sankce vůči Teheránu | Investor | Wagnerovy skupiny | Petr Dufek | Wolfgang Schäuble | Custody transakce | Italská ekonomika | Akcie ropy | Break/Even | Covidové pandemie | Daňový úřad | Rezervní měny | LTV | Dopad vysokých cen energií | Úvěrová aktivita | Joe Biden | Geopolitická nejistota | ZEW index ekonomického sentimentu | Důchody | List The Wall Street Journal | Analytici ČSOB | Premiér Boris Johnson | Firma McDonald's | PinBar | Pevný směnný kurz | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Akcie Chipotle Mexican Grill | Futures na americké akcie | Éra digitálních měn | Forbes | Diverzifikátor | Index MSCI World | Obchodujte | Milan Vaníček | Ocenění akcií | Potenciální výnosy | Dynamika mezd | Colt | Zvýšení volatility | Snižování počtu zaměstnanců | Tržní kapitalizace kryptoměn | Historicky nejnižší | Allergan | Swiss National Bank | Thomas Barkin | Breakoutové strategie | Trh Start | Nové obzory | Ukončení války | Retailoví investoři | Utažení měnové politiky | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Worldwide Markets | Měny zemí G-10 | Jerome Powell | Očekávaná inflace | Jestřábí Fed | Ex-day | BMW | Německá burza | Cílení výnosové křivky | Cena akcií | Nízká inflace | Německé akcie | Freedom Financial Services | Ceny akcií bankovních domů | Vypuknutí pandemie | Mark Carney | Volatilita trhů | Ukrajinská ekonomika | Pepperstone | Investování | Lehman Brothers | Pozornost forexového trhu | Kurz euro | Non-Farm Payrolls | Výkon německé ekonomiky | ASX | Objem nákupů | Světové hospodářství | Plynárenské firmy | Rozšíření | Evropské dluhopisy | Global Payments | Dopad koronaviru | CAC40 | BBVA | NBER | Velké centrální banky | Výhled růstu globální ekonomiky | Vynucené transakce | Volatilita | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Ropný trh | Očekávání dalšího růstu úroků | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Americká spotřebitelská důvěra | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Extrémní ceny energií | Britské měny | List The New York Times | Eura | Tisková konference | EBRD | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Investujte na Forexu | Monex | CanniMed Therapeutics | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | IRBT | Inflační cíl | Nizozemsko | Stephen Gallo | RBAG | Investiční skupina | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | ACT | Organizace | Inflace v české ekonomice | Akcie Erste Group | Internetové kurzové sázky | Trading Economics | Andersen Capital Management | Obilí | Ryanair | DIW | Invesco Ltd. | Vývoj růstu průmyslu | Kryptoburza | Ceny stavebních prací | CBI | Gap | Ceny pohonných hmot | Úrovně supportů či rezistencí | Expedia | Services | Úrokové swapy | Ken Veksler | Leverage | Slabý růst ekonomiky | VIX | Bezpečná aktiva | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | Stock Exchange | Filip Kalčák | Růst | Obchodování EUR/USD | Německé hospodářství | Dopad na finanční trhy | Ministři financí zemí platících eurem | Dnešní zprávy | Český investor | Akcie společnosti Alphabet | Cena akcií Verizonu | Index Dow Jones Industrial | Intradenní obchodníci | EuroCommerce | Ceny surovin | Centrální bankéři | Zobchodovaný objem | Fed včera | Polská centrální banka | Investiční tipy | Silné momentum | Výhled pro zlato | Vývoj indexu PMI | Krach na americkém realitním trhu | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Vzpoury ruských žoldnéřů | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Alokace aktiv | Kmen koronaviru | Událostí ve světové ekonomice | Udržení cenové stability | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Prezident Ifo | Nejlepší palladiové akcie | Ministři EU | ČTK | Světoví těžaři | Polský finanční regulátor KNF | PMI pro sektor služeb | Risk-off | Dostatek likvidity | Volvo | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Emitent | VMware | WU | López Obrador | Zajištění | Aukce státních dluhopisů | Omezení dodávek ropy | Dominion Energy | Objem prostředků | Německé softwarové firmy | Administrativa | IAG | LIBOR-OIS | Obchodování na trhu | Výnosy amerických státních dluhopisů | Internetové bubliny | Fortinet | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | NZD | Altria Group | Schodek veřejných financí | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Jukos | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Zasedání MMF | Biliony USD | Currency | Růst průmyslové výroby | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | PCE index | Výsledek referenda | Šéf Euronextu | Golden Gate CZ | Komoditní | Rozdíl mezi výnosy desetiletých státních dluhopisů | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Implikovaná volatilita | Kia | Společnost Uniper | Expanzivní měnová politika | Rumunská měna | Společnost Asos | MiFID II | Fundament | Čínský trh | Bloomberg Barclays | BOJ Kazuo Ueda | Eva Zamrazilová | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Šéf institutu WIFO | Výrobce elektromobilů | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | Blockchain Week | Jižní Korea | Útlum ekonomiky | Thermo Fisher | Mimoburzovní | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Ministři financí eurozóny | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | NHTSA | Index amerických regionálních bank | CFDWorld | Graf EUR/USD | Tuzemská měna | Engulfing | Nákupní signál | Kapitálové úlevy | Hospodářský pokles | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Intradenní technická analýza | Panika | Spartan Capital | Klíčové makroekonomické ukazatele | Klíčové zasedání | Obchodovat s akciemi | Dolar (NZD) | Volební rok | Obchodní omezení | Technický výhled | Tipy pro začínající obchodníky | ECB Luis De Guindos | ISS | Vývoj eurodolaru | LOGeco | Vývoj inflace v ČR | Kyriakos Mitsotakis | Svaz německého průmyslu (BDI) | Commonwealth Foreign Exchange | Balík rozpočtových opatření | Investice do akciových titulů | Protiinflační tlaky | Globální akcie | Investiční soutěže | Outsider | Zpravodajské události | Komplexní analýzy | Dopady pandemie COVID-19 | Cena železné rudy | Masné výrobky | Cena kontraktu | Oděvy | Řecké referendum | Rozdělení zisku | Jannis Sturnaras | ICE BofA US High Yield Index Effective Yield | Nákupní obchod | Šance | Komentář Fidelity International | Uvolnění likvidity | Hrubý domácí produkt země | XTB Market Barometr | Silné hospodářské oživení | Analýza fundamentálních událostí | Stephen Poloz | Ryan Detrick | Nippon Steel | CZK (ČNB) | Petr Kříž | Prohlášení Fedu | Albion Financial Group | Čínské firmy | Výhled úvěrového ratingu | Kurz CHF | Pracovní trh | Fond fondů | Hospodářské dopady nového koronaviru | Hlavní německý akciový index | Tržní zprávy | Vývoz z Japonska | Megan Hornemanová | Společnost MSCI | Aktivity v podnikatelském sektoru | Newedge | Pád dolaru | Uptrend | Index amerického dolaru | Sazba PRIBOR | Skončení intervencí | Německý ústavní soud | CEE | Apetit k riziku | Objemy kapitálu | Sociální faktory | Německý kancléř | Analytická práce | Uvedení akcií | Kurz čínské měny | Řešení sporů | Burzy v Evropě | Analytik Patria Finance | John Doyle | Posilování domácí měny | Jedinečná příležitost | Zásoby zlata | Union Bank | Klasické peníze | Ukončení kvantitativního uvolňování | Cíle měnové politiky | Rozštěpení akcií | Výhledy růstu | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Bright Trading | Ošetřovné | Nejvýraznější propad | Zvyšování úroků v USA | Světové rezervní měny | Ropný průmysl | Pohyb dolaru | Vybrat zisk | Ekonom Evropské centrální banky | Cantor Fitzgerald | Broker forex | Americké vlády | Splácení hypotéky | Nákupy z Ruska | Saudi Aramco | Oblíbený bezpečný přístav | Home office | Velké evropské banky | Chuť k riziku | Papírová hodnota akcií | Mobilizace v Rusku | Ropný institut | Volatilní položky | Institut API | Akcie Toshiba | Macromicro | Země používající euro | TLTRO4 | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Akcie výrobců čipů | Síla Sibiře | Vývoj konfliktu | Poradenství | Standard Bank | Lloyds Bank | Swapové body | Dopady finanční krize | First Solar | Hlavní ekonom | Francouzský rozpočet | Inflační doložka | Zdanění virtuálních měn | Souhrnný index nákupních manažerů (PMI) | Udržitelné investování | Zombifikace | Krize způsobená koronavirem | Edelman | Buyout | Investice do realit | Průzkum | Makroprognózy | Dopad na sentiment | Dopady koronaviru na ekonomiku | Světové burzy | Kupci | Setkání zemí OPEC+ | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Cestování z Evropy do Spojených států | Donald Trump dnes | Režim forexových intervencí | Studie poradenské společnosti | Poskytování likvidity | Negativní data | Carry trade příležitosti | Americké farmaceutické společnosti | Fondee | HDP (Hrubý domácí produkt) | Ford Motor (F.US) | Dodávání likvidity | Ruské embargo | Zisk firem | Dolar (HKD) | Ministerstvo financí ČR | Ceny v dopravě | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | McKesson | Dluhopisový fond | Obří deficit | Společnost Media for Europe | Míra neobsazenosti kanceláří | John Hardy | Chování spotřebitelů | Zhodnocování měny | Inflace v Británii v červnu | Oblasti likvidity | Krátkodobý dluh | Market alert | Wienerberger | Akcie výrobce dronů | Stephen Brennock | Zasilatelské společnosti | Brent | Ztráta ruského trhu | Petr Zahradník | Bluebay Asset Management | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Ruská vláda | Obchodování páru EUR/USD | Londýnská burza kovů (LME) | Pád amerických bank | Chytrý Honza | Urputnost | Turecká ekonomika | Bilance zahraničního obchodu | Obchodování na burze | Celoroční výsledky | Průzkum Reuters | Repo sazba ČNB | Růst kurzu eura | Deutsche Wohnen | Extrémně nízké úrokové sazby | Investment Services | Autozone | Největší bankovní domy | Kurzy koruny | Upisovat nové akcie | Údaje ministerstva práce | Potvrzení signálu | Bankovní systém USA | CRYFIN | Výrazný pokles libry | Komerční banka (KOMB.CZ) | DBK.DE | Měnový výbor ruské centrální banky | Podíl nesplácených úvěrů | Americký výrobce čipů | Černý čtvrtek | ESG investice | Plán snížení daní | Světová kryptoměna | Šéf nizozemské centrální banky | Vatikán | Rozpočtové krize | Akcie Alibaba Group | Fundamentální výhled | Obnova ekonomiky | FTSE100 | Dolar (CAD) | Geopolitické události | Krize v Řecku | Historické zkušenosti | Vývoj jádrové inflace v USA | Předstihové indexy | Pozitiv Money Europe | Šinzó Abe | Prodej státních dluhopisů | Zlepšení nálady | Dlouhodobější výhled | IMK | Bezpečné přístavy | Páteční NFP report | Tchaj-wan | Tržní riziko | Melvin Capital | Úroky na hypotékách | Americké obchodování | Německá automobilka Volkswagen | Pokles nákladů | Měnová stimulace | Kurzové výkyvy | Barrick Gold (GOLD) | Bilance ČNB | Zúžení úrokového diferenciálu | Vývoj devizových rezerv | Bankovní regulace | Ekonomické výkonnosti eura | Základní pravidla systému obchodování | Dobrý obchodník | Rizika spojená s konverzí měn | Trading příležitosti | Propad příjmů | HDP ve Spojených státech | Elasticita | Linde | Banka Goldman Sachs | Země eurozóny | Vstup na burzu | Utahování měnových politik | Rodrigo Catril | Vstoupit na burzu | Stifel, Nicolaus & Co. | Pokles cen elektřiny | Tržní hodnota | Deficit zahraničního obchodu | Euro roste | Kurzový vývoj eura | Zájem o ropu | US High Yield | Růst výrobních cen | Junk bonds | AEX | Akciové trhy v Evropě | Marka | Zajímavé zhodnocení | Dovoz ropných produktů | Cestování | Volby do parlamentu | Modrá vlna | Depreciace | Dnešní statistika | Hlavní německý akciový index DAX | Prezident institutu | Brexit bez dohody | Branch Manager | Blue chip | Jakub Petruška | Regulace v USA | Inside Bar | Objem obchodů s akciemi | Obchodování s emisemi (ETS) | Čínská telekomunikační společnost | Kurzy akcií | Zahraniční FX | Americká sněmovna reprezentantů | Vysoké sazby | Poklesu evropských akcií | Události v eurozóně | Platby kartou | Rozhodnutí o úrokové sazbě | EURTRY | Přehled | FX Trading | Obavy z brexitu | Obchodníci dnes | Futures na zlato | Michael Arone | Negativní vývoj války | Analytička | Oživení hospodářství | Italský dluh | Oživení světové ekonomiky | Akcie na newyorské burze | Spekulativní investoři | J.P. Morgan Asset Management | Očkování proti covidu-19 | SPDR Gold Shares (GLD) | CISCO | Ekonomické dominance | Index amerických akcií | Měny na forexu | Blockchainové technologie | Jordánsko | John Williams | Vývoj ceny akcií | Vstup do eurozóny | Richard Kozul-Wright | Solidní růst | Nejvyšší HDP | Kurz liry | Graf S&P 500 | Ropa a ostatní komodity | Nové podmínky | Podíl eura | Investice do solární energie | Rozdávání peněz | ECB minutes | Magdaléna Korniová | Skotsko | Firma Alphabet | Inflace v únoru | Medvědí svíčka | Německý ministr zdravotnictví | CONSOB | Změny ve světové ekonomice | Měnové manipulace | Psychologické hladiny | Buy on opening | Jádrová spotřebitelská inflace | Echo24 | CFRA Research | NFP report | Konstrukce portfolia | Modelování výnosové křivky | Čínská banka | Práce v Německu | Dumping | Break/Even (B/E) | Kde se platí eurem? | Rozhodnutí britské centrální banky | Obchodní signály | Tabáková firma | Index FTSE MIB | Cena dolaru | Ekonomická stagnace | Lordstown Motors | Investice ve stavebnictví | Události tohoto týdne | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Neomezené nákupy | Měnové rezervy | USA recese | ETS | Zahájení intervencí | Easing | Purple Strike | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Šéf švýcarské centrální banky | Vývoj celkové a jádrové inflace v USA | Applied Materials | Zloba | Bitcoin Gold | Reakce trhů | Forex signál | Snižování nákupu aktiv | Hlavní index francouzských akcií | Graf eura | P/E | Sentiment investorů | Německé hospodářské instituty | Giorgia Meloniová | Stabilní zdroj příjmů | Jake Dollarhide | Cestovní ruch | Znárodnění | Britské akcie | Viceguvernérka | Ruské společnosti | Investiční horizont | Peníze uložené | Banky v ČR | Úvěrová pojišťovna | Nárůst poptávky | Vývoj měnového páru | Americké rafinerie | Advanced Micro Devices | Směnné kurzy | Britská centrální banka dnes | United Overseas Bank | Zasedání Fedu | Jeffrey Gundlach | Americké centrální banky | Korekční pohyb | Apollo Global | Guru | Admiral Markets | Hlavní úrokové sazby v eurozóně | Sukuky | Vývoj kurzu USD/EUR | S&P Global | FTSE | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Fiskální rok | Pár euro-dolar | DZ Bank | Společnost Genesis | Ceny domů a bytů | Formule 1 | Akcie v Asii | FTSEurofirst 300 | Russ Mould | PMI z výroby | Vývoj hodnoty eura vůči koruně | Krach burzy | Onemocnění COVID-19 | Analytik eTrader | Přebytek obchodní bilance | Prognózy ČNB | Blackstone (BX.US) | Vývoj ceny bitcoinu | Síť restaurací | CCI | Mutace delta | Kybernetické měny | Ropy ze Středního východu | České PMI | AXA ČR a SR | iPhone 15 | Energetický tarif | Broker Trust | SwissBee | Bipan Rai | Vyhlídky | WGC | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Fibonacciho posloupnost | Depozitní kurz | HDP Německa | Management | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Adam Button | Omer Esiner | Tom Kadeřábek | Oslabení kurzu | Jan Berka | Dividendové akcie | Komoditní fondy | Velká změna | Rozhodnutí bankovní rady ČNB | Murray | Sazby centrálních bank | Rekordní růst akcií | Prezident institutu ZEW | Komoditní měny | Zvýšit ziskovost | Růst mezd v USA | KOL | Neomezené kvantitativní uvolňování | ETF fond | Představitel ECB | Údaje o vývoji HDP | Evropské společenství | Hedgové fondy | Regulační úřad | USD za mBTU | Santander | Místopředseda Fedu | Pokles HDP | Panevropský index STOXX 600 | Futures na evropské indexy | Předpověď | S&P/ASX 200 | Wolt | Ukončení měnových intervencí | McDonald's (MCD.US) | Premiérka | Společné evropské měny | Eurokomisař pro ekonomiku | CDW | USD/HKD | Akcie Delta Air Lines | Hospodářská politika | Zastavení intervencí | Recese v Evropě | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Floating rates | Třetí světová válka | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Vysoké ceny energií | Kurz EUR/USD | Intervenční režim | Pandemie koronaviru | Akcie českých bank | Softwarový gigant | Intelligent Cloud | Bernstein Bank | Ripple | Oliver Pursche | Kapitálová pozice | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Asie | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Reálná mzda | Světové ceny ropy | Ekonomické události v eurozóně | Posílení kurzu | Alibaba | Koordinovaná intervence | Bossa FX | Vývoj bilance běžného účtu | Volný pohyb | Státy Evropy | Tempo růstu průmyslové výroby | Vybavení na home office | Řecká vláda | CII750 | Forwardové sazby | Analytik TopForex | Zpomalování ekonomiky | Hlavní ekonom ECB | Povzbuzení ekonomiky | Spekulant | Zasedání Světového ekonomického fóra | Italský bankovní sektor | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Vrtulníkové peníze | Alpha Bank | Nejdůležitější ukazatele | Kola kvantitativního uvolňování | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | LBMA | Pozice velkých spekulantů | Politika centrální banky | Řekové | Australská měna | DoubleLine | EVN | Finanční regulace | Japan Exchange Group | Index podílových fondů | Inflace v Evropě | Target | Úrokové výnosy banky | Trh státních dluhopisů | Řecké volby | Otočení britské politiky | Hospodářský růst v eurozóně | Pád ceny | Spoření | Bitcoin | Technologické společnosti | Převodník měn | Výsledky průzkumu | Zlatý index | Zelené investice | Plyn | Ekonomické události | Firma Philip Morris ČR | Britská premiérka | Rozhodnutí japonské centrální banky | Potenciální obchodníci | Ukončení intervencí | Obchodní komora | Automobilky | Neutrální výhled | Poptávka po úvěrech | Makléř Wood & Company | Stanovení ceny | Dánská koruna | CFA Institute | Index švýcarských akcií | Neuberger Berman | Nakupovat státní dluhopisy | Thomas Cook | Výnosy bondů | Futures | Nordstream 2 | TUI | London Stock Exchange | Spotový kurz koruny | Pojišťovny | Uvolňování měnové politiky v USA | Konspirační teorie | Nové nástroje | Akciové trhy v Číně | Experimentální vakcína | Hlavní index Hang Seng | Guvernéři centrálních bank | Index spotřebitelské důvěry | Beta | Emise cenných papírů | Evropská centrální banka kurzy | Global IPO Trends | Michal Dvořák | Vlna epidemie | Spotové ceny | Nejbližší support | Ministerstvo spravedlnosti | Liou Che | Střední kurz | Dobrá strategie | Česká bankovní asociace (ČBA) | Záporné reálné úrokové sazby | ČNB Tomáš Holub | Intradenní analýza | Omezení pohybu | Klíčové události ve světě | Rusko dnes | Čínský akciový index | High Yield | Zpráva o inflaci | Vliv na investice | Kontraindikátor SSI | Doporučený minimální investiční horizont | VTB | Radar Tradera | Vývoj amerického dolarového indexu | Custodian | Napětí na Ukrajině | Riziko stagflace | Proinflační faktory | Digitální peníze | Vývoj kolem brexitu | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Ekonomická důvěra | Zahraniční bilance | Financování peněžních trhů | Ústup inflace | Moving Average | Investiční téma | Seznam Zprávy | Noví investoři | Novela zákona o ČNB | Vývoj indexu volatility | Dopady války na Ukrajině | Americká data | Target Profit | Dopady koronavirové krize | SPAC | Universal Music | Externí rovnováha | Nemovitosti | Dánská centrální banka | Dubnová inflace v eurozóně | Boris Johnson | Růst výnosů | CVC | Indikace | Používání jednotné měny | Prodej akcií | Zájem o dolar | Nově zahájené stavby domů | Růst dovozu | Euler Hermes | Rekordní minimum | James Bullard | Otočení trendu | Futures trhy | Phil Flynn | Procter & Gamble | Silná korelace | Data z americké ekonomiky | Dlouhodobý pohled | AXS Investments | Účetní ztráty | Úřad pro energetické informace (EIA) | Forexové trhy | Obchody | Kumulativní účinky | Akcie v západní Evropě | Německý hospodářský institut | Úrokové sazby Fedu | Londýnská City | Mimořádné časy | Akcie Tyson Foods | Medián | Vlnový pattern pro pár EUR/USD | OIBDA | CBP | Samsung Electronics | Celosvětová poptávka | Premiér Petr Fiala | Propad průmyslu | Snižování fiskálních schodků | HDP USA | Růst amerického HDP | Ekonom UniCredit Bank | Hospodářské dopady koronaviru | Pokles české ekonomiky | Index CPI | Drawdown | Porovnání výnosů | Index nákupních manažerů (PMI) | USD/CNH | Vysoké ztráty | Oslabení koruny | ICBC | Aleš Michl | Purdue Pharma | Drahý kov | Průmysl v eurozóně | xStation5 | Prosincová inflace | Podíl úvěrů na nemovitosti | Technická rezistence | Vyplácení dividend | Výrobce sportovních vozů | OpenAI | Electronic Arts | Německá energetická společnost | EuroCOIN | Zdražení ropy | Klimatický zátěžový test | Podpora | CitFin | Dolar vůči jenu | Výkon společnosti | Hospodářství Velké Británie | Time-Frame | Růst spotřebitelských cen | Vonovia | Prudké oslabení | Fundamenty z USA | Demografické trendy | Ministři financí | Čínská společnost | NatWest | Výrobce dronů Primoco | Technologické firmy | Tata Steel | Těžba ropy | Burzy cenných papírů | Prognóza ČNB | Koruny vůči euru | KOFO