Pondělí 16. září 2019 02:43
reklama
RoboMarkets SQ
reklama
XTB krize
reklama
RoboMarkets

Klíčová slova - Majetek

img

Akciové trhy citlivé na obchodní válku mezi Čínou a USA

10.09.2019 Podílovým fondům se od začátku roku dařilo dobře. Nevětší nárůst si připsaly akciové fondy, a to 13,5 procenta v CZK. Pozadu nezaostaly ani fondy fondů (růst 7 %), smíšené/balancované fondy (meziročně + 6,43 %) a dluhopisové fondy (nárůst 6,42 %). Vyplývá to z dat Broker Consulting Indexu podílových fondů za srpen 2019.
C:\fakepath\p067tf2w.jpg

USA rozšířily sankce proti Íránu na subjekty obchodující s ropou

04.09.2019 Spojené státy zavedly nové sankce proti Íránu. Tentokrát postihují firmy, lodě i jednotlivce, kteří podle Američanů dodávali ropu Sýrii. Oznámilo to dnes americké ministerstvo financí. V úterý Washington vyhlásil sankce proti třem pracovištím íránského vesmírného programu za raketové testy.
img

Papcel v insolvenci

30.08.2019 Společnost Papcel ve svém insolvenčním návrhu neuvedla všechen majetek. Chybí zásoby hutního, spotřebního a drobného materiálu.
img

Ropná společnost BP prodá ropná pole na Aljašce

28.08.2019 Britská ropná společnost BP prodá svůj majetek na Aljašce za 5,6 miliardy dolarů a odejte pryč. Působila ve zdejším regionu 60 let.
img

Dluhopisy ano, ale jen ty zajištěné!

19.08.2019 Dluhopisy jsou, bezpochyby, jedním z hlavních investičních nástrojů, který by neměl chybět v portfoliu žádného investora. Než však do nějakého projektu vložíte své finance, měli byste pamatovat na nejhorší. Někdy, i přes ty nejlepší úmysly emitenta, nemusí jít vše podle plánu. A právě zajištění v tu chvíli ochrání vaše úspory.
img

Trading v mobilu: vysoké zisky a vysoká rizika

10.08.2019 Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často rizika.
C:\fakepath\trading2.jpg

Maržové požiadavky - čo potrebujete vedieť

29.07.2019 Ako funguje marža pri obchodovaní Forexu a ďalších CFD, aké sú rozdiely medzi maržovými požiadavkami pre retailových klientov a pre tých so statusom profesionálneho obchodníka? V tomto článku sa pozrieme bližšie na všetko dôležité ohľadom marže a neobídeme ani pojmy ako margin call a stop-out.
img

Podílové fondy v pololetí vydělávaly, hlavně ty akciové

08.07.2019 Podílové fondy v prvním pololetí 2019 vydělávaly. Nejlépe si vedly akciové fondy, které se zhodnotily v průměru o téměř 13 procent hodnoty. Dluhopisové fondy vydělaly 3,6 procenta, fondy peněžního trhu byly v korunovém vyjádření 0,5 procenta v plusu. ČTK o tom informovala poradenská společnost Broker Consulting.
img

Zlato zdražuje již sedm týdnů v kuse, nejdéle od roku 2011. Důvodem jsou i data z amerického trhu práce, jež budou zveřejněna dnes

05.07.2019 Zlato pokračuje ve vytrvalém cenovém růstu. Dnes pravděpodobně dokončí sedmý obchodní týden v řadě, kdy dále získalo na ceně. Vyšší počet po sobě následujících růstových týdnů vykázalo naposledy v roce 2011. Aktuálně jeho růst pohání napětí ohledně dat amerického trhu práce, která budou zveřejněna dnes. Měla by potvrdit meziročně slábnoucí dynamiku tvorby pracovních míst v USA, což zvýší pravděpodobnost, že americká centrální banka už koncem tohoto měsíce sníží klíčovou úrokovou sazbu.
img

ČEZ vyplácí nejnižší dividendu za 12 let

27.06.2019 Energetická společnost ČEZ vyplatí svým akcionářům nejnižší dividendu za posledních 12 let ve výši 24 korun za akcii před zdaněním. Rozhodla o tom valná hromada po celonočním jednání.
img

Zlato je na šestiletém maximu. V korunách letos zdražilo o 9 %, na paladium ale nemá

21.06.2019 Cena zlata se dnes dostala na své maximum za posledních šest let. Překonala úroveň 1400 dolarů za trojskou unci. Naposledy se zlato za takovou cenu prodávalo začátkem září roku 2013.
img

Saúdská Arábie chce letos dokončit privatizaci za dvě mld. rijálů

16.06.2019 Saúdská Arábie hodlá do konce letošního roku dokončit privatizační dohody za dvě miliardy rijálů (12,2 miliardy Kč). Vláda rovněž nadále počítá s primární nabídkou akcií ropné společnosti Saudi Aramco, která by se měla uskutečnit příští rok nebo na počátku roku 2021. Řekl to v rozhovoru s listem Aš-Šark al-Avsat korunní princ Muhammad bin Salmán.
img

Bitcoin zažívá comeback. Je nejdražší za poslední rok, pořízení jediného bitcoinu letos vynáší 119 tisíc korun v čistém

27.05.2019 Bitcoin zažívá comeback. Cena nejrozšířenější kryptoměny dnes vystoupala na své maximum za poslední více než rok. Prodávala se i za více než 8900 dolarů. Za letošní rok bitcoin zhodnotil o zhruba 138 procent. V korunách je kvůli oslabení české měny vůči dolaru letošní zhodnocení bitcoinu ještě výraznější, když činí přibližně 144 procent. Kdo si na Nový rok 2019 pořídil za tehdejší cenu zhruba 82 500 korun jeden bitcoin, má nyní v tomto bitcoinu bohatství odpovídající zhruba 201 500 korun. Na jednom bitcoinu tedy takový člověk letos vydělal 119 tisíc korun.
img

Naděje na rychlé uzavření obchodní dohody opět podporuje akciové trhy

27.05.2019 Americké akcie v pátek otevřely růstem, a přestože v průběhu seance část zisků odepsaly, uzavřely v kladném. Technologický Nasdaq a index S&P 500 si polepšily o 0,1 %, zatímco průmyslový Dow Jones přidal 0,4 %. Za převahou nákupních příkazů stálo aktuální dění kolem obchodní války, když americký prezident Donald Trump prohlásil, že uzavření obchodní dohody může přijít velmi rychle a její součástí může být i řešení situace okolo technologické společnosti Huawei.
C:\fakepath\fed usa.jpg

Fed zatím přístup k měnové politice nezmění

23.05.2019 Americká centrální banka (Fed) zatím nehodlá měnit přístup k měnové politice, který předpokládá, že Fed bude před další změnou základních úrokových sazeb trpělivý. Představitelé měnového výboru Fedu se na tom shodli na svém posledním zasedání, které se konalo na přelomu dubna a května a z něhož včera Fed zveřejnil zápis. Trpělivý přístup by podle činitelů Fedu mohl "nějakou dobu" zůstat v platnosti.
img

Čína ovládá světovou produkci vzácných kovů, lithia či kobaltu. V krajním případě může způsobit obdobu ropného šoku 70. let

22.05.2019 Čína má po ruce několik ekonomických zbraní, kterými nyní může „kontrovat“ úderu, který jí a jejím firmám v čele s Huawei uštědřuje administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa. Mezi ty klíčové patří čínská měna a čínské nerostné bohatství. Ani s jednou z těchto zbraní to však není tak úplně jednoduché.
img

Ministr financí USA nepředal Kongresu Trumpova daňová přiznání

19.05.2019 Americký ministr financí Steven Mnuchin v pátek odmítl předat výboru pro státní příjmy daňová přiznání prezidenta Donalda Trumpa za posledních šest let. Informovala o tom agentura Reuters. Demokraté považují daňová přiznání za klíčová ohledně prošetřování údajných prohřešků prezidenta Trumpa, jeho poradců a příbuzných a jeho obchodních aktivit. Šéf výboru pro státní příjmy Richard Neal se radí s právníky, jak si prezidentova daňová přiznání vymoci. Novinářům řekl, že se výbor příští týden obrátí na soud.
img

Demokraté žádají vládu o vydání Trumpových daňových přiznání

12.05.2019 Sněmovna reprezentantů amerického Kongresu vydala v pátek další parlamentní obsílku, která má přinutit republikánskou vládu ke spolupráci na prošetřování údajných prohřešků prezidenta Donalda Trumpa, jeho poradců a příbuzných a jeho obchodních aktivit. Ministr financí Steven Mnuchin a šéf daňové správy IRS Charles Retting mají do týdne předat výboru pro státní příjmy Trumpova daňová přiznání za posledních šest let. V opačném případě demokraté hrozí žalobou.
img

Uber přichází na trh. A sebevědomím nešetří

03.05.2019 Uber i přes zpomalující růst a řadu rizikových faktorů sahá po vysokém hodnocení. Dokáží dlouhodobé síťové efekty zvítězit nebo se firma založená na sdílených jízdách marně snaží dosáhnout na příliš vysokou cenu? Počáteční veřejná nabídka americké společnosti Uber Technologies by měla představovat čtvrtou největší primární veřejnou nabídku (IPO) od roku 2011.
C:\\fakepath\\3-Things-You-Didnt-Know-About-The-Swiss-Franc.jpg

BBC: Proč Švýcaři stále milují hotovost

24.04.2019 Švýcaři v březnu představili novou, chytrou bankovku, kterou si mohou uložit do peněženky. Fialové platidlo v hodnotě 1000 franků (22.500 Kč) je další z nové série modernizovaných bankovek. Není to však úplně běžná bankovka, patří mezi ty s nejvyšší hodnotou na světě a Švýcarsko jde modernizací své bankovky nejvyšší hodnoty proti mezinárodnímu trendu, píše BBC.
img

Telekomunikační trh čekají velké změny

22.04.2019 Na telekomunikační trhu se chystají velké změny. Tou poslední byl prodej O2. Australská skupina Macquarie se nyní chystají prodat České Radiokomunikace za miliardy korun.
C:\fakepath\britanie1.jpg

Británie je navzdory brexitu podle EY atraktivní pro investory

16.04.2019 Británie navzdory nejistotě spojené s jejím odchodem z Evropské unie sesadila Spojené státy z pozice země, která je pro nejbližších 12 měsíců nejatraktivnější pro firemní investory. Vyplývá to z průzkumu poradenské společnosti EY. Spojené státy si pozici jedničky držely od roku 2014 a Británie se ocitla na prvním místě poprvé za deset let, kdy EY tento průzkum zveřejňuje.
img

Nejbohatší podnikatelé na světě

20.03.2019 Do klubu největších boháčů s majetkem přes 100 miliard dolarů se zařadili 2 členové. K Jeffu Bezosovi se opět přidal Bill Gates. Oba dva by ale mohli v blízké budoucnosti o své peníze přijít.
C:\fakepath\Italie2.png

Itálie se chystá prodat majetek za 1,8 miliardy eur

05.02.2019 Itálie se chystá prodat státem vlastněné nemovitosti v hodnotě 1,8 miliardy eur (46,3 miliardy Kč). Získané prostředky mají zmírnit dluhové zatížení země. S odvoláním na zdroje obeznámené se situací to uvedla agentura Bloomberg.
img

Rozbřesk: 26 nejbohatších vlastní stejně jako polovina nejchudších, co stojí za novými čísly?

23.01.2019 Stává se z toho skoro tradice. V průběhu ledna dostane světová elita v Davosu varování od nevládní organizace Oxfam - rozdíly mezi majetkem nejbohatších a nejchudších se nadále rozevírají. Podle Oxfamu 26 nejbohatších lidí vlastnilo více než nejchudší polovina světové populace (skoro 3,8 miliardy lidí). Jmění nejbohatšího muže na světě Jeffa Bezose dosahuje skoro 112 miliard dolarů - podle Oxfam pouhé jedno procento z něj je stejně velké jako roční výdaje Etiopie na zdravotnictví (země se 105 miliony obyvatel). Jmění dolarových miliardářů jako Bezose vzrostlo v uplynulém roce o 12 % především kvůli dalšímu růstu akciových trhů (data jsou brána k říjnu 2018). To zní vcelku uvěřitelně. Větší problém má řada ekonomů s odhadem jmění nejchudší poloviny populace.
img

Lidé více důvěřují firmám než vládám. Rozdíly mezi nejbohatšími a nejchudšími lidmi narůstají

21.01.2019 „Více než čtyři pětiny lidí žijících v Kolumbii, Indonésii a Indii věří, že se v příštích pěti letech budou mít lépe než nyní. Tyto země jsou tak nejvíce optimistické vzhledem k budoucímu vývoji. Naopak v Japonsku, Francii a Německu jsou lidé nejvíce pesimističtí. V pozitivní budoucnost v příštích pěti letech věří méně než třetina tamní populace,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

17.01.2019 Online svět zpřístupnil obchodování cenných papírů široké veřejnosti, a není tak už jen výhradou vybraných skupin obyvatel. Občan nemusí chodit do banky nebo hledat makléře, teoreticky nepotřebuje ani konzultovat, do čeho a jak investovat. Dokonce ani nemusí mít výkonný počítač a kolem něj řadu monitorů, jak to vídáme ve filmech o investičních bankéřích z Wall Street. Ke stejným ziskům se teoreticky může dostat s obyčejným „smartphonem“, na který si zdarma stáhne obchodní aplikaci, jakou je například Metatrader. Obchodovat tak může doslova kdekoliv a kdykoliv. A když přitom nevěří svému úsudku, může realizovat tzv. social trading, tedy nastavit své obchody tak, aby kopírovaly obchodování vybraného investora nebo firmy.
img

Akcie už zase rostou. Trhy sázejí na to, že Trump chce z obchodní války vycouvat

09.01.2019 Asijské akcie během dnešního obchodování vystoupaly na maxima za celé období posledních více než tří týdnů. Světové akcie – nejen ty asijské – v posledních dnech ženou vzhůru dva důvody. Prvním je opatrnější přístup ke zvyšování úrokových sazeb v USA, který už minulý týden signalizoval šéf americké centrální banky Jerome Powell. Druhým pak nejnovější vývoj v jednáních mezi USA a Čínou o možné deeskalaci napětí ve vzájemných obchodních vztazích.
img

Podílové fondy loni spíše prodělávaly, hlavně ty akciové

08.01.2019  Podílové fondy v roce 2018 spíše prodělávaly. Nejhůře si vedly akciové fondy, které ztratily v průměru více než 11 procent hodnoty. Dluhopisové fondy prodělaly 0,4 procenta, fondy peněžního byly naopak v korunovém vyjádření přes čtyři procenta v plusu. ČTK o tom informovala poradenská společnost Broker Consulting.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Korelace | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | Koruna | BIS | HDP | Bezpečný přístav | Měnová politika | Německo | Francie | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Ekonomické události | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový fond | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | CEO | CFD | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dluhopisový fond | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trhy | Fond fondů | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | Gap | Grafy | IPO | ISIN | Indikátory | Initial Public Offering | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Kotace | Likvidita | Long | Lot | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Short | Spread | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | CHF | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Objem obchodů | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Hospodářský růst | Komerční banka | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | Globální ekonomika | Social Trading | Investoři | Exchange Traded Funds | Fond | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Finanční instrumenty | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | Burzovní obchodník | Uvolnění měnové politiky | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodní účet | Vzdělávání | EURUSD | Aktivum | Index | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská měna | Co je akcie | CZK | Dolar | Dolary | Druhy akcií | ETF fondy | Exchange | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Fyzické zlato | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Kurzy | Makroekonomický kalendář | Management | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování se zlatem | Online obchodování | Paládium | PayPal | Portfolia | Pro investory | Reuters | Ropy | Signály | Spekulace na růst | Státní dluhopisy | Shares | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny zlata | Země eurozóny | Zlato na burze | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | EIA | Buffett | Balancovaný fond | Bill Gates | Centrální depozitář | Daniel Beneš | Depozitář | EBITDA | EV | Ex-dividend | Fond peněžního trhu | Free float | Indie | IRS | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | ROCE | Výnos do splatnosti | Itálie | Spojené státy | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Minimální množství | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Miliardář | eBook | Contract | Kontrakt | Volby | E-mini | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Slušný zisk | Zlatý standard | Aramco | Microsoft | Macquarie | Barrick Gold | BBC | Čínská centrální banka | Úspěch | Podnikání | BMW | Ministr financí | Renminbi | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Earnings | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Znalost | Přehled | Agentura Reuters | Politické napětí | Evropské trhy | Futures kontrakty | Investiční firma | Firmy | Xetra | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Pokles kurzu britské libry | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Americký ministr financí | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | S&P | Ztráty | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Ekonomická data | Nejistota | VIG | Saúdská Arábie | Stagnace | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Šéf společnosti | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Mzdy | Průzkum | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Krize | Investovat do akcií | Výnosy | Odliv kapitálu | Příjmy | Indikátory důvěry | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Výkyvy na finančních trzích | Hlavní ekonom | Švédsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Globtrex | ex | Akcie firem | Oslabování měny | Fúze a akvizice | Zahraniční forex | Investopedia | Obchodování na zámořských trzích | Goldenburg Group | BHS | Globtrex.com | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Spekulativní investice | Palladium | Digitální zlato | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | LYNX Trading | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | NEST | Oxfam | Komoditní fond | Lithium | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Digitální peněženky | Vzácné kovy | Kobalt | Investování s LYNX | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | Investování do ETF | Hodnota majetku | Analytik TopForex | Obchodní týden | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Čínské měny | Obchodní aktivita | Akcie společnosti | Pokles ceny | Výplaty dividend | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Patrik Mackových | I-Trader | Výsledky firem | Silnější dolar | Marihuanové akcie | Stanovení ceny | Rizikovedluhopisy.cz | Jiné měny | Výkyvy na trzích | Steven Mnuchin | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | SABIC | Vysoké zisky | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Zvýšení sazeb | Fond bohatství | Státní fond | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Platby v hotovosti | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obchodování platiny | Obchodní aktivity | E-Trade | Trumpova daňová přiznání | Slábnutí čínské měny | Stav americké ekonomiky | Nabídka akcií | Trading v mobilu | Výnos dluhopisů | Sankce proti Íránu | Čeští investoři | Broker Consulting Index | Index podílových fondů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Banka | Výhled | EUR/USD | FOREX | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Maďarský forint
Maďarský forint (HUF)
Maďarský forint kurz
MAE
Magnát
Machinace s kurzy
Macho & Chlapovič
Macho & Chlapovič (M&Ch)
Mail on Sunday
Maison du Coins

Následující klíčová slova

Major Crypto
Major index
Majoritní vlastník
Major Options Investment
Majors
Make money
Makléř
Makléř Fio banky
Makléři
Makléřská společnost
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
UFX
Potvrďte prosím... Zavřít