Pátek 12. srpen 2022 22:33
reklama
InstaMarkets
reklama
Purple Trading akcie CFD
reklama
ProTradery Purple - indikátor
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Obchodování akcií

C:\fakepath\obrazek-26072022-1.jpg

Jak řídit své portfolio v tržních cyklech?

26.07.2022 Dnešní blog je poslední pokračování dvou předchozích blogů na téma tržní cykly, tentokrát na slibované téma, jak řídit a ochránit své portfolio. Na zázračné nebo sofistikované rady rovnou zapomeňte, selský rozum opět vítězí.
img

Kde na akciových trzích lze momentálně využít volatility?

18.07.2022 Zatímco dlouhodobé investory do fyzických akcií volatilita příliš nezajímá, obchodníci s CFD akciemi z ní dokážou vytěžit mnohdy potenciálně velmi pěkné zisky. Akciové trhy jsou však rozsáhlé a může se stát, že nám mezi prsty proklouzne nějaký zajímavý titul. Tento článek se postará o to, aby k tomu nedošlo.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-obecny-11072022.jpg

Fyzické akcie, CFD akcie, opce - znáte rozdíl?

11.07.2022 Obchodování na akciových trzích je pro širokou veřejnost patrně nejlépe teoreticky uchopitelnou disciplínou. Nakoupit levně a prodat draze, tomu rozumí asi každý. Méně lidí však ví, že obchodovat s akciemi lze i jinými, mnohdy zajímavějšími způsoby. Například jít proti trhu a vydělávat na propadu díky CFD akciím, či zajišťovat své portfolio akcií pomocí opcí. A přesně tomu se budeme věnovat v dnešním článku.
C:\fakepath\obrazek.16062022-1.png

Historie se opakuje, ale nikdy ne stejně

16.06.2022 Dnešní blog je pokračování blogu s názvem „Kam až trhy padnou?“, potěšily mě pozitivní reakce na článek a někteří zmiňovali, že by rádi pokračování. První článek jsem napsala úmyslně hodně obecně a každému, kdo přemýšlí nad tématem cyklů a dlouhodobého výkonu trhu, je jasné, že na reálném trhu rozhodně věci nechodí takto ukázněně. Tak kdo má chuť, pojďme se ponořit o něco více do šířky i do hloubky.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 4.4.2022

04.04.2022 V reakci na ústup ruské armády z předměstí Kyjeva, vyplývají na povrch pravděpodobné válečné zločiny. V reakci na tyto skutečnosti zvažuje EU zpřísnění sankcí. K jednání o sankcích by mělo dojít ve středu. Více se skloňují restrikce na dovoz energetických komodit z Ruska. V praxi bych však zavedení tohoto opatření neočekával.
img

Facebook se na burze propadl tak obrovsky jako žádná jiná firma v historii. Vyplatí se teď nakupovat jeho akcie?

20.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho majitele, společnosti Meta Platforms, přišly začátkem února o 252 miliard dolarů své tržní hodnoty během jediného. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 5,4 bilionu korun.
C:\\fakepath\\akcie-15022022.png

Je čas pro pauzu od obchodování na akciových trzích?

15.02.2022 Nemůžu si pomoci, ale poslední týdny na akciových trzích mi silně připomínají béčkový americký film – špatné a nevyrovnané výkony hlavních představitelů a spousta krve z bitev mezi býky a medvědy.
C:\fakepath\2022-01-20_Trfoi.png

Ohlédnutí za rokem 2021 a plány pro rok 2022

26.01.2022 Uplynulý rok 2021 byl pro mě jeden z rozhodujících. Odehrálo se v něm několik důležitých změn, které ovlivnily nejen můj osobní život, ale i způsob mého obchodování. Ale popořadě.
C:\fakepath\Evergrande.jpg

Zadlužená čínská společnost Evergrande pozastavila obchodování akcií v Hongkongu

03.01.2022 Hluboce zadlužená čínská realitní společnost China Evergrande Group pozastavila obchodování svých akcií na burze v Hongkongu v situaci, kdy investoři čekají na plán restrukturalizace. Důvod pro tento krok podle stanice BBC neuvedla.
img

Binance.sg do 13. února 2022 ukončí v Singapuru činnost

13.12.2021 Singapurská pobočka největší světové krypto burzy Binance Asia Services Ltd. stáhla svou žádost o otevření burzy v tomto městském státě a ukončila tak úsilí, které loni vyvinula k získání povolení singapurských úřadů. Binance Asia ve svém prohlášení uvedla, že její platforma Binance.sg pro směnu kryptoměn za fiat měny do 13. února ukončí svou činnost a bude uzavřena. Společnost patřila k 170 firmám, které požádaly Singapurský měnový úřad (MAS) o povolení poskytovat krypto služby. Ukončení řízení nejspíš rozptýlí spekulace o tom, že by se tento městský stát v jihovýchodní Asii stal celosvětovým sídlem Binance. Binance Asia vzala podle slov společnosti při rozhodnutí stáhnout žádost v Singapuru v úvahu obchodní a strategické zájmy. Binance Holdings Ltd., založená v Číně v roce 2017, si zatím globální základnu nevybudovala. Zhao si místo toho zaregistroval firmy v místech, kde působí Binance. Zhao, který má kanadské občanství a poslední dva roky žije v Singapuru, dal jasně najevo, kde by mohl svou firmu založit, a uvedl, že spolu se Singapurem jsou krypto alternativou i lokace v Evropě a na Blízkém východě. 44letý Zhao v listopadu uvedl, že si koupil první dům v Dubaji, aby demonstroval svou oddanost vůči této jurisdikci. Vedle Francie obnovila Binance i plány na registraci ve Velké Británii. Zhao v pondělí na Twitteru uvedl, že Binance Asia začátkem měsíce investovala do regionální soukromé burzy cenných papírů Hg Exchange a získala v ní 18% podíl. HGX má licenci na obchodování akcií soukromých společností stejně jako tokenizovaných aktiv včetně vzácné whisky. Binance Asia podle zprávy přesměruje své operace na blockchainové technologie. Podle dokumentace poskytnuté Úřadem pro regulaci účetnictví a podnikání vlastní Zhao většinový podíl akcií Binance Asia. V dokumentaci se uvádí, že investorem do Binance Asia je společnost Vertex Venture Holdings Ltd, Temasek Holdings Pte. Stažení žádosti Binance v Singapuru vyvolalo otázky týkající se budoucnosti Richarda Tana, bývalého šéfa singapurské burzy. Jedním z možných sídel Binance je Blízký východ. Centrální banka Spojených arabských emirátů nedávno představila systém digitálních aktiv a regulační orgány v Abú Dhabí a Dubaji jsou odhodlány začít v nadcházejících měsících licencovat krypto společnosti. Každou změnu lokace by ale mělo doprovázet nové vedení. Omar Rahim, ředitel Binance pro Blízký východ a severní Afriku, uvedl v příspěvku na síti LinkedIn, že společnost nedávno opustil, aby založil nový kryptoměnový podnik. Jméno jeho nástupce zatím nebylo zveřejněno.
C:\fakepath\1636911596-Vkonnost_SATS_DJIA_po_mscch_Small.png

Obchodní systém SATS DJIA

14.11.2021 Dnes vám představím obchodní systém pro obchodování akcií z akciového indexu DJIA, jehož výkonnost je oproti indexu dvojnásobná. A tento systém se chystám obchodovat live!
img

Akcie dnes nenacházejí společný směr, výnosy mírně klesají

20.10.2021 Firemní výsledky sice dál poutají pozornost investorů, ale dnes nebyly přesvědčivě dobré. Převládá smíšený dojem z čísel a výhledů. Americkým akciím to zpočátku nebránilo v dalším růstu, ale ten už částečně splaskává a klíčové indexy jsou jen mírně v plusu. Evropa zůstává u smíšeného vývoje.
C:\fakepath\Forex-trading-checklist-23082021.jpg

5 věcí, které by měl obsahovat checklist tradera

23.08.2021 Jsou oblasti a profese, kde je bezpečnost a eliminace chyby lidského faktoru absolutní prioritou. Ať už jde například o jadernou elektrárnu, nebo pilotování letadla. Jasnou součástí fungování jsou v těchto oblastech tzv. checklisty, neboli kontrolní seznamy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 2.8.2021

02.08.2021 Čínská vláda oficiálně kvůli větší dostupnosti vzdělávání zakázala soukromým čínským vzdělávacím institucím fungovat na principu dosahování zisku. Kromě toho zakázaly tamní autority vzdělávacím společnostem získávat kapitál na zahraničních burzách nebo od zahraničních investorů obecně. Objevily se obavy, že tento regulatorní zásah může mít za následek konec současné praxe, kdy čínské firmy získávaly kapitál na zahraničních burzách.
img

Robinhood Financial LLC vstoupí na burzu

11.06.2021 Populární americký online broker Robinhood Financial LLC, který byl založen roku 2013 a spuštěn v roce 2015, způsobil revoluci v retailovém investování. Největším úspěchem firmy byla virtuální eliminace poplatků retailových obchodníků. Robinhood proměnil také věk členů své uživatelské základny – vzrostlo množství uživatelů ve věku nad 45 a pod 65 let. Podařilo se to především díky uživatelsky přívětivému rozhraní a jednoduchým a zábavným vzdělávacím materiálům společnosti. Robinhood o IPO zažádal 23. března 2021 a k samotnému zapsání by mohlo dojít už koncem tohoto června.[1]
img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

📢ONLINE TRADING KONFERENCE 2021 již 27. 3.!

18.03.2021 XTB opět využije tuto možnost a plánuje uskutečnit Online trading konferenci - největší tuzemskou událost pro tradery, která se bude konat již koncem měsíce března. Na účastníky čeká pestrý program, který sestává z přednášek hostů z řad těch nejlepších odborníků na trading a investice v České republice.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\akcie-17022021-2.png

Předpověď ceny akcií společnosti Tilray: jsou akcie této společnosti jasnou koupí i po obrovském růstu?

17.02.2021 Akcie kanadské firmy zabývající se konopím Tilray (TLRY) se nyní také řadí k akcím, které se během pár dní vyšplhaly raketově vzhůru. Maloobchodní investoři se zaměřili na její vyhlídky růstu a společnost vzrostla o 589 procent.
C:\fakepath\Robinhood-07022021-1.jpg

Pohled do zákulisí aplikace Robinhood. Proč omezil obchodování?

07.02.2021 Robinhood. Imaginární postavička z anglického folklóru, ke které se váže řada pozitivních konotací. Například spravedlivost, rovnost a štědrost. Chytře vybrané jméno pro aplikaci, která demokratizovala obchodování akcií. Jak se z miláčka internetu stala aplikace s nejhorším hodnocením na Google Play a App Store?
img

Trhy dnes 29/1/2021: Trhy zůstávají nervózní, Robinhood omezuje obchodování akcií Gamestop

29.01.2021 Trhy zůstávají o koncem týdne poměrně nervózní ohledně posledních událostí, které vyzdvihly relevanci retailových investorů trhů a jejich sílu. Omezením tradingu na akcii Gamestop včera reagoval americký broker Robinhood a nejspíše se přidají i další, aby ochránily společnost a klienty.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Zvuk zvonu dnes oficiálně zahájil obchodování akcií SAB Finance a.s.

28.01.2021 Na pražské burze se dnes rozezněl zvon a její ředitel Petr Koblic spolu s Radomírem Lapčíkem, zakladatelem společnosti SAB Finance, zahájili obchodování akcií devizového lídra trhu na Burze cenných papírů Praha. Rituál zahájení obchodování zazvoněním na burzovní zvon, Opening Bell Ceremony, tak nechyběl při první emisi akcií roku 2021, jež od 28. ledna 2021 zpestřuje kapitálový trh. V obchodním systému Xetra mají akcie SAB Finance ticker emise SABFG. Obchodování na regulovaném trhu Standard Market bylo zahájeno na ceně 10 560 Kč za akcii.
img

Proč je důležité vědět o „Nonfarm Payrolls“

17.01.2021 Jak již název napovídá, zpráva NFP (Počet zaměstnanců mimo zemědělství) je měřítkem počtu placených amerických pracovníků ve všech sektorech – s výjimkou:
img

Day trading: Vše, co musíte znát + 7 extra tipů pro vaše lepší intradenní obchodování!

23.12.2020 Intradenní obchodování neboli day trading, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících forem obchodování. Nabízí ty nejrychlejší možné zisky a dostatek obchodních příležitostí téměř každý den. Day traderům často stačí i jen několik minut k tomu, aby dokázali svůj účet velmi zajímavě zhodnotit, přičemž se nevystavují riziku, které vzniká, když držíte otevřenou pozici přes noc.
C:\fakepath\paka.jpg

Průvodce obchodováním na finanční páku

08.12.2020 Pokud chcete uspět na dnešním vysoce konkurenčním finančním trhu, musíte realizovat svá rozhodnutí s precizní přípravou. Obchodování na forexu může mít mnoho výhod oproti obchodování akcií, kryptoměn, komodit, indexů nebo cenných kovů. Jednou z nejvýznamnějších výhod obchodování na forexu je, že investoři mají příležitost obchodovat s pákovým efektem. Ten umožňuje forexovému traderovi obchodovat větší objemy za použití menšího objemu vlastního kapitálu.
C:\fakepath\XTB_SAXO.png

XTB vs. Saxo bank: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování akcií

16.11.2020 XTB permanentně ruší komisní poplatky na fyzických akciích a ETF. Co vlastně taková komise představuje a jak by dle celkové poplatkové struktury celý nákup probíhal? To si představíme na konkrétních příkladech ve srovnání s konkurencí, konkrétně u brokera Saxo bank.
C:\fakepath\XTB_DEGIRO.PNG

XTB vs. DEGIRO: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování

05.11.2020 XTB s radostí zavedlo od října 2020 obchodování s fyzickými akciemi a ETF bez komise. Jediným limitem je částka 100 000 EUR kumulativního objemu měsíčně. Aby si mohli všichni zájemci představit, jak bezkomisní obchodování akcií u XTB probíhá, podívejme se na konkrétní příklad nákupu akcií u XTB a u konkurence, konkrétně u DEGIRO.
C:\fakepath\XTB_ETORO.PNG

XTB vs. eToro: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování akcií

04.11.2020 XTB s radostí zavedlo od října 2020 obchodování s fyzickými akciemi a ETF bez komise. Jediným limitem je částka 100 000 EUR kumulativního objemu měsíčně. Aby si mohli všichni zájemci představit, jak bezkomisní obchodování akcií u XTB probíhá, podívejme se na konkrétní příklad nákupu akcií u XTB a u konkurence, konkrétně u eToro.
C:\fakepath\XTB_FIO.PNG

XTB vs. Fio: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování

02.11.2020 XTB s radostí zavedlo od října 2020 obchodování s fyzickými akciemi a ETF bez komise. Jediným limitem je částka 100 000 EUR kumulativního objemu měsíčně. Aby si mohli všichni zájemci představit, jak bezkomisní obchodování akcií u XTB probíhá, podívejme se na konkrétní příklad nákupu akcií u XTB a u konkurence, konkrétně u Fio banky.
C:\fakepath\xtb2.jpg

Omar Arnaout, generální ředitel XTB, rozhovor o José Mourinhovi, který se stal globálním ambasadorem XTB

09.10.2020 Rozhovor s generálním ředitelem společnosti X-Trade Brokers (XTB) Omarem Arnaoutem o José Mourinhovi, který se stal globálním ambasadorem XTB.
C:\fakepath\graf1.png

Buy the rumor, sell the news v realite

06.10.2020 Možno ste už niekedy počuli ako návod na úspech na burze vetu “Buy the rumor, sell the news” ale nevedeli ste si úplne predstaviť, ako to môže v praxi vyzerať. V tomto článku si povieme niečo bližšie o tom ako to funguje, čo sa môže a čo nie a na jednej konkrétnej firme vám ukážem, ako by taký obchod mohol vyzerať.
img

Po rozdělení akcií zpravidla hodnota společnosti krátkodobě roste

22.09.2020 Nejzajímavější a nejsledovanější štěpením akcií tohoto roku bylo rozdělení společností Tesla a Apple s účinností od 31.8.2020. Tesla se rozhodla pro rozdělení akcií v poměru 5 ku 1, což změnilo cenu akcií z přibližně 2295 USD na 459 za akcii. Cena akcií ve spojitosti s rozdělením akcií rostla ve dvou fázích. Poprvé rostla cena o 7 % po oznámení a následně po rozdělení více než 12 %. Společnost Apple se rozhodla o rozdělení akcií v poměru 4 ku 1, což znamenalo změnu ceny akcií z přibližně 520 USD na 130 USD za akcii. Akcie po této akci reagovaly přibližně 3,7% růstem ceny.
C:\fakepath\Robinhood.jpg

Jak Robinhood mění svět tradingu a jak se z toho poučit

22.06.2020 Pravidelně chodím na dlouhé procházky, během kterých poslouchám rozhovory z dílny světových deníků jako je Forbes a The Economist. V druhém zmíněném vyšel rozhovor s mladíkem, který na aplikaci Robinhood vložil veškeré své úspory a podařilo se mu je několikanásobně zhodnotit. Sám pro sebe jsem si říkal, že to nemůže dopadnout dobře.
C:\fakepath\google.jpg

Návod, jak využít data Google k obchodování akcií

19.06.2020 Vyhledávač Google provede každou sekundu 63 000 vyhledávání. Drtivá většina lidí ho využívá každý den. Šílenství kolem společnosti Hertz mě přinutilo zamyslet se, jak pro příště podobné vlny identifikovat a vědět o nich. Možnost, kterou vám dneska představím, je agregátor dat z vyhledávání Google Trends.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

IPO Saudi Aramco – zjistěte vše o největším IPO v historii

21.11.2019 Saudi Aramco, jeden z nejvíce vyhlížených a nejvíce oddalovaných IPO je opět na scéně. Aramco je zkratkou pro Arabian American Oil Company. Jedná se o ropného giganta ze Saúdské Arábie. Podle tržního ocenění je Saudi Aramco největší společností na světě.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

6 nejlepších amerických small caps akcií & ETF roku 2019

25.09.2019 I na burze na velikosti občas záleží. V posledních několika letech americké malé tituly běžně překonávaly větší akcie z hlediska výkonu, což z nich činilo tajné hvězdy na akciových trzích. Mezi mnoho neznámých menších akcií, které často létají pod radarem většiny analytiků, lze většinou najít velmi lukrativní tituly, se kterými investoři mohou dosáhnout zhodnocení až v řádu stovek procent.
img

3 nejlepší vanadiové akcie roku 2019

20.08.2019 Vanad je relativně neznámá surovina. Mnoho investorů však netuší, že se cena vanadia mezi lety 2016 a 2018 desetkrát zvýšila. Poslední dobou však cena vanadu značně propadla. Podívejte se blíže na tuto komoditu a zjistěte, jakým způsobem lze do vanadu investovat. V následujícím článku objevíte 3 nejlepší vanadiové akcie v roce 2019.
img

Pavel Kohout (ekonom) o situaci na trzích, tvrdém Brexitu a investování do dluhopisů nebo Tesly

14.08.2019 Hrozba obchodní války mezi USA a Čínou, protesty v Hong Kongu nebo zpomalující ekonomika. Situace na dnešních trzích není pro běžného investora vůbec jednoduchá. Jeden tweet od amerického prezidenta Trumpa a trhy mohou poklesnout i o několik procent. Jak vnímají aktuální stav ve světě ekonomové a zkušení investoři, kteří zažili nejednu recesi a krizi? Drží kapitál mimo trhy nebo vnímají poklesy jako investiční příležitost?
img

Trading v mobilu: vysoké zisky a vysoká rizika

10.08.2019 Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často rizika.
C:\fakepath\forex.jpg

Koľko veľa je jeden lot?

15.07.2019 Znie to ako jednoduchá otázka ale mnoho nováčikov a menej skúsených traderov v tom nemá úplne jasno. Nie je sa čomu čudovať, keď rôzne typy inštrumentov majú rozdielne loty a tie sa tiež môžu medzi brokermi líšiť.
img

Společnost Slack bude veřejně obchodovaná! Přinášíme vše, co potřebujete vědět

20.06.2019 Slack Technologies Inc, populární cloudová platforma pro spolupráci na pracovišti, bude nabídnuta k veřejnému obchodování na newyorské burze pod symbolem WORK. Na rozdíl od jiných veřejných nabídek za miliardy dolarů od Uber a Lyft v letošním roce, to Slack udělá jinak - přímým zápisem, z čehož jsou investoři velmi nadšení.
C:\fakepath\akcie2.png

Jak obchodovat s akciemi?

22.04.2019 Akcie se pro veřejnost stávají obchodovatelné poté, co daná společnost vstoupí na burzu. Tento proces se nazývá Initial Public Offering (IPO) a firma se přetransformuje ze soukromé na veřejnou. Akcie této společnosti se tedy dostanou na akciový trh, kde je mohou nakupovat a prodávat investoři.
C:\fakepath\FCA-19032019-LV-7.jpg

FCA varuje před brokery Trading Epic a MegatradeFX

19.03.2019 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před dvěma brokery, kteří nabízí finanční služby bez patřičné licence.
C:\fakepath\trader2.png

Jak vybrat nejlepší obchodní platformy?

14.03.2019 Pro všechny obchodníky jsou obchodní platformy, které si zvolí, nejčastěji používanými nástroji při jejich aktivitách na finančních trzích. Právě tyto obchodní platformy poskytují obchodníkům přístup na finanční trhy, takže volba nejlepší obchodní platformy je pro budoucí výsledky velmi důležitá. V tomto článku najdete úplné informace o tom, co je potřeba promyslet a zvážit při výběru platformy pro online obchodování.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Párové obchodování akcií

21.02.2019 Obchodování na světových burzách patří mezi jedno z nejvýnosnějších a nejvíce „sexy“ podnikání, na které člověk může narazit. Nejsou potřeba žádní zaměstnanci, kanceláře ani zákazníci. Na podnikatelské poměry stačí k rozjezdu relativně malý kapitál, který lze za krátkou dobu proměnit ve skutečné bohatství. Kdo by nechtěl vydělávat miliony?
img

Investiční příležitost v námořní přepravě LNG – 1.díl

18.02.2019 Finanční krize, která začala před deseti lety, přinesla kromě jiného i jednu nečekanou věc – nastartovala změnu ve spotřebě energií. Své pozice začala vyklízet ropa a uhlí ve prospěch obnovitelných či zelenějších energií.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

17.01.2019 Online svět zpřístupnil obchodování cenných papírů široké veřejnosti, a není tak už jen výhradou vybraných skupin obyvatel. Občan nemusí chodit do banky nebo hledat makléře, teoreticky nepotřebuje ani konzultovat, do čeho a jak investovat. Dokonce ani nemusí mít výkonný počítač a kolem něj řadu monitorů, jak to vídáme ve filmech o investičních bankéřích z Wall Street. Ke stejným ziskům se teoreticky může dostat s obyčejným „smartphonem“, na který si zdarma stáhne obchodní aplikaci, jakou je například Metatrader. Obchodovat tak může doslova kdekoliv a kdykoliv. A když přitom nevěří svému úsudku, může realizovat tzv. social trading, tedy nastavit své obchody tak, aby kopírovaly obchodování vybraného investora nebo firmy.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

19.12.2018 Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Poláků vůči světu. Varšava je sídlem CEE poboček takových společností, jako je Goldman Sachs, Merrill Lynch a JPMorgan Chase. Do značné míry převzala roli, kterou se zdálo že bude hrát Praha. Není divu, že i Varšavská burza se dost liší od té pražské.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

18.12.2018  Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Polá...
img

Historie obchodování na burze – jak to začalo?

30.11.2018 Začínající investoři si pravděpodobně nedokáží představit jinou formu obchodování na burze, než současnou formu prostřednictvím platformy. Nicméně burza za svou historii urazila obrovskou cestu, než dorazila ke svojí současné podobě.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Akcie AMD – můžeme očekávat jejich další vzestup?

11.10.2018 Akcie AMD (Advanced Micro Devices) v poslední době zažily explozivní nárůst. Od dubna 2018 se jejich cena zvýšila z $10 na $33, to je nárůst o více než 230 % za pět měsíců. To je u akcií zavedených firem dost nevídané. Trh sice následně oslabil a spadl na $25, ale i tak akcie AMD přitáhla velkou pozornost, což se odrazilo ve vyšším proobchodovaném objemu. AMD je docela navíc často citována ve spojení s tématy, které jsou aktuálně v trendu, jako je umělá inteligence, gaming akcie, nebo kryptoměny.
img

Akcie AMD – přijde další vzestup?

11.10.2018  Akcie AMD (Advanced Micro Devices) v poslední době zažily explozivní nárůst. Od dubna 2018 se jejich cena zvý...
img

Investice do biotech akcií: 7 nejlepších biotechnologických akcií

04.10.2018 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

LYNX přináší Apple Watch nebo Samsung Gear zdarma pro každého

14.09.2018 Chcete špičkové smartwatch zdarma? LYNX přichází s unikátní nabídkou pro všechny nové klienty. Otevřete si účet do konce října, začněte obchodovat a získáte Apple Watch nebo Samsung Gear S3!
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Intradenní obchodování: průvodce pro začátečníky

15.06.2018 Intradenní obchodování je jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak na burze zhodnotit volné finanční prostředky. Popularitě se těší především díky možnosti obchodovat s poměrně malým účtem a s příslibem rychlých a velkých výdělků.
img

Světové akcie opakují pohyby z druhé poloviny minulého roku

24.03.2016 Pokud se podíváme na akciový index MSCI All-Country World v druhé polovině minulého roku, uvidíme podobné pohyby, jakých jsme svědky v posledních měsících. Dobře to znázorňuje normalizovaný graf procentního vývoje tohoto indexu v období červenec – prosinec 2015 (bílá křivka), do kterého je vložen graf vývoje stejného indexu v období listopad – současnost (modrá křivka).
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | USD/CZK | EUR/CZK | Akciová burza | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Investujeme | Spready | CFDs | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AMEX | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | ADX | Transakce | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Buy and hold | CEO | CFD | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Close | Custody | DAX | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | EBIT | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Exekuce | FOMC | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Foreign Exchange | Forward | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | Holubice | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Likvidní trh | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | MACD | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Obligace | Opce | Open | Opening bell | Order | Overnight | P/E | Papertrading | Pivot points | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Primární trh | Profit Target | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Reinvestice | Resistance | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Skalper | Slippage | Split | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Take Profit | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | Spekulanti | Social Trading | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | První kroky na forexu | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Obchodování na páku | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Vývoj eura | Burzovní obchodník | Expirace opce | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Online trading | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Aktuální kurzy | Regulace | Soukromý fond | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | NinjaTrader | Dukascopy | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | GBPUSD | EURCZK | USDCZK | Párové obchodování | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Kasina | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Analytika | Analýzy | Banka | Bollinger Bands | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD akcie | CFD kontrakty | CFD obchodování | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Co je volatilita | Cyrrus | CZK | České koruny | Day trading | Degiro | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický výhled | Elektronické obchodování | Elektřina | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex lot | Forex obchodování | Forexu | FX Trader | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | JP Morgan | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurzy | MACD indikátor | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Market | Markets | Maximální riziko | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | MyFxBook | Nákup akcií | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Nemovitosti | NewYorská burza | Ninja Trader | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Online broker | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | OTC market | Paládium | Pasivní příjmy | PayPal | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Seminář | Sierra Chart | Signály | Směnné kurzy | Smíšené fondy | SPX | SP500 | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Swingy | Švýcarské franky | Tapering | TopForex | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | X-Trade | Založení účtu | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Backtestování | Obchodní pravidla | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Doba splatnosti | EBITDA | Ex-dividend | Hold | Indie | Initial Public Offering (IPO) | Obchodní den | Opční prémie | P.A. | PX index | Range | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | Sell | Small caps | Itálie | Akcie na majitele | Akciová společnost | Hlavní trh | Investiční instrument | Kmenové akcie | P/E Ratio | Primární emise | Standardní množství | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | WebTrader | Miliardář | Bohatý | eBook | Reálné obchodování | Zhodnocení účtu | Komise | Contract | Kontrakt | Intraday trading | Mini lot | Paper trading | Skluz v plnění | Rozhovor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Blog | Retail | Vzdělání | Frustrace | 1 milion | Burze | Podvědomí | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Slušný zisk | Swing trading strategie | Traders | Zlatý standard | Aramco | Dow Jonesův index | Bernstein | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Home Credit | Caterpillar | Cantor Fitzgerald | Barrick Gold | BBC | Technické indikátory | Sója | Statistická arbitráž | Reporty | Petr Koblic | Zvyšování sazeb | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Finanční systém | Backtestovat | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Seeking Alpha | Earnings | Sentiment trhu | Bloomberg TV | Pro tradery | Zkušení investoři | KBC | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Moneta Money Bank | Profit faktor | Politické napětí | Evropské trhy | Americké trhy | Obchodování CFD | Futures kontrakty | City | Expirace opcí | Obchodní styl | Investiční firma | Forbes | Fundamentální faktory | Sázení | Pozornost investorů | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Economist | Inflační tlaky | Glencore | Xetra | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Nervozita | Růst akcií | Standard & Poor's (S&P) | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index AEX | DAX30 | TradingView | Citi | S&P | Agentura Fitch | Německý DAX | Ztráty | Dividendová akcie | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Nejistota | Unipetrol | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | MetaQuotes | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Obchodování na newyorské burze | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Exxon | Chevron | Payrolls | Mzdy | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Světový obchod | Bankovní domy | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Obchodní cíle | Krize | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Rizikovější investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Intradenní šum | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Nástroje technické analýzy | Orderflow | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Ziskové obchodování | Mikro loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Belgie | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | HDP v eurozóně | Swingoví obchodníci | Venture Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | TraderGO | Bernstein Bank | Řízení investičního portfolia | Správa portfolia | Investopedia | Buy the rumor, sell the news | Intradenní obchody | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | BHS | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Zajímavé výnosy | Spekulativní investice | Jak obchodovat opce | Jak obchodovat akcie | Obchodování kryptoměn | Jerome Powell | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Akciové obchody | CEESEG | Inteligentní investor | Binance | NEST | ESMA | Robinhood | RoboMarkets | Krypto burzy | Lithium | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | CFD na kryptoměny | Kobalt | Drobní investoři | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Složené úročení | Obchodování Futures | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Co jsou ETF | Analytik TopForex | Obchodní válka | Podniky | Financial Conduct Authority (FCA) | Graf vývoje | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Apple (AAPL) | Full-time trader | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Graf indexu | Americké akciové burzy | RDSA | Royal Dutch Shell | Zajištění portfolia pomocí burzovních opcí | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Profesionální obchodník | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | VIX index | Použití finanční páky | Jak funguje finanční páka | MSCI All-Country World | Výsledky firem | Reakce trhu | Marihuanové akcie | CFD broker | Obchodní platforma MetaTrader | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Jiné měny | Pokles valuací | Anticyklické akcie | Pohyby na trzích | Obchodované fondy | Centrální depozitář cenných papírů | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Algotrader | Kdy nakoupit akcie | Obchodní přístup | Automatizace obchodování | Zhodnocení vloženého kapitálu | Profesionální trader | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Investice do palladia | Online obchodní platformy | Forex obchodní platformy | Obchodní platforma pro akcie | Platforma pro akcie a měny | Nejlepší platformy pro obchodování | Platformy pro kryptoměny | Nejlepší obchodní platformy | Moderní obchodní platformy | Obchodovat na finančních trzích | Elektronická obchodní platforma | Platformy pro obchodování | MetaTrader Supreme Edition | MTSE | Hodnotové investování | Trading Epic | MegatradeFX | Burzovní debut | Zvýšení sazeb | Inflace v ČR | IPO Slack | IPO Instacart | Obchodování přes LYNX | Způsoby analýzy akcií | Rozdílové smlouvy | Beyond Meat | Americké HDP | GoldenPocket | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | CNY | Jak na obchodování | Akcie firmy | Pokles kurzu | CFD na indexy | Začít obchodovat | Protesty v Hong Kongu | Základy obchodování | Akcie a ETF | Kalkulačka obchodníka | Kalkulačka obchodníka Admiral Markets | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | Swing strategie | Styl tradingu | Biotechnologické akcie | Maržový účet | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Trading v mobilu | Výnosové křivky | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Začít vydělávat | Tomáš Pfeiler | Inverze výnosové křivky | Poskytování úvěrů | Prodej na krátko | Intradenní trader | Burzovní průvodce | Čeští investoři | Gram zlata | SAB Finance | Saudi Aramco | Zhodnocení investovaného kapitálu | Denní graf | Dot plot | Vlastní akcie | Výše dividendy | Pokles ceny ropy | Pravidla strategie | Úpis akcií | UCITS | IPO Home Credit | TeamViewer | Bublina na trhu | Co jsou to small caps | Obchodování akcií small caps | Výkon small caps | Snížení daní | Americké small caps | Potenciál Small Caps | Nejlepší vanadiové akcie | Risk Reward Ratio | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Poziční obchody | Internet of Things | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Obchodování zlata | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Výhody intradenního obchodování | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Stav ekonomiky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Zlaté ETF | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Obchodujte | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Mnoho ziskových obchodů | TikTok | Digitalizace | S&P 500 Index | Čistý zisk | Obchodní model | Celkové příjmy | Ropný gigant | Politická situace | Patterny | Investice do ropy | Trinity | Radomír Lapčík | LNG | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | SAB Finance a.s. | Myšlenka | Hypotéza | Praktická ukázka | Proroctví | UCITS ETF | Hrubý domácí produkt České republiky | Tadawul | Saúdskoarabská burza | Firma | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Pfizer | Obchodovat na burze | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Studie | Vysoké riziko | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Nejistota na trzích | Ukrajina | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | 5G | Ekonomka | Dvojité dno | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | Být trpělivý | Testování na demo účtu | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Běžný investor | Problémy | Finanční ztráty | Pojišťovny | Podíl akcií | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Index MSCI All-Country | MSCI All-Country | GBP/EUR | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Zahájení obchodování | Míra | Ohlédnutí | Úroky | Chování centrálních bank | Jak určit trend | Investujte | Modelový příklad | Americké centrální banky | Nižší likvidita | Šperky | Regulátoři | Ředitelka | Biotechnologické společnosti | AAPL | Tým RoboMarkets | Nike | Uber | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Nejlepší akcie | Shortování akcií | Singapur | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Hospodaření | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | CFA | Návratnost | Netflix | Inovace | Americké dolary | Vysoká dividenda | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | ProfitLevel | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Negativní zprávy | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Geopolitická situace | Podnik | Míra zadlužení | Ukazatele | Dobré zprávy | Vyplácení dividend | Zajímavé zisky | Komunikace | Astrazeneca | Pozitivní zprávy | Koronavirus | Google | Nákaza koronavirem | Trhy | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Pražské burzy | Velcí institucionální investoři | Většinový podíl | Pohyby cen | Asijské indexy | Vir | Negativní dopad | Pokles | Situace | Blue-chip | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Vstupy | Výstupy | FIAT | Výčitky | Pochybnosti | Zlepšení | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Lukáš Baloga | Aktuální rezistence | Obchody | Pesimismus | Čínská vláda | Americká společnost | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Palantir | IPO Robinhood | Průměrná cena | Obchodovanie | Prodávající | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Bez rizika | Dodatečný kapitál | FinTech akcie | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Restrikce | Davové psychózy | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Aerolinky | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Bankovky | Profitovat | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Burzy cenných papírů | New York Times | Historie se opakuje | Historie | Určení trendu | Onemocnění | Američtí senátoři | Kalifornie | LinkedIn | Demokraté | Domácnosti | Páka | Iracionální | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Hodinový graf | Další růst | Růst | Signál | Potenciál | Platební neschopnosti | The Economist | Investice do zdravotnictví | Viry | Výhody obchodování | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Organizace | Cestovní průmysl | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Údaje | DPH | Ztrátové obchody | Omyl | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Dobré návyky | Profitabilnější | FANG | DAWN | Emitenti | Massachusetts | Microsoft Corp | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Majitel | Úspory | AMC | Statistiky | Indikace | Propad ceny | Trade | Finanční pomoc | Selský rozum | Cenové pohyby | Reddit | Cestování | 3M | Superpočítač | Prudké pohyby | Shell | Společnost Shell | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | FDA | Blízký východ | Aktivní obchodování | PEPSICO | Dovoz | Dlouhodobý trend | Regulační orgány | Expanze | Bezpečnost | Američtí regulátoři | Auta | Spekulovat | Potenciální zisk | Advance Auto Parts | Vakcíny na koronavirus | Aktivity společnosti | PMI v eurozóně | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Proti trendu | JDE | Nezkušení investoři | ČR | Hertz | Chování trhu | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Střední Evropa | Špatné zprávy | Vedení společnosti | Býčí trend | ProSiebenSat.1 Media | Canopy Growth | Cronos | Globální poptávka | CapitalPanda | Jozo Perić | How to buy Hertz | Začátek trendu | Google Trendy | Data Google | Google Trends | Lost all money | Rostoucí trend | Trend is your friend | Sentiment na trhu | Covid | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Changpeng Zhao | Vzestup Robinhoodu | ZIL | Chemické společnosti | Restrukturalizace | Druhá vlna | IDEA | Nastavení Stop-Lossu | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | MAM | Michal Lukáč | Risk na obchod | Nový trend | Johnson & Johnson | Potenciální zisky | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Úspěchy | Silicon Valley | Šance | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Společnost XTB | Cenové patterny | Barrick Gold (ABX) | Progres | Konkrétní plán | Příležitost ke vstupu | Royal Gold | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | Časový horizont | Časový úsek | Možné zisky | Cenové hladiny | Obchodní hodiny | Podhodnocený | Capital.com | Upozornění na rizika | Přeobchodování | Počet akcií | Sell the news | Globální pandemie | Coca-Cola | Typy grafů | SPAC | Zhodnocení akcií | P/E poměr | Transparentnost | Porovnání výnosů | Zdanění | TSLA | Nvidia | Budoucí vývoj | Rozdělení akcií | Vývoj ceny akcie | Malý kapitál | Diverzifikovat | App Store | Biden | Internetová společnost | José Mourinho | CFMS | Akcie CFMS | Poptávka po akciích | NextEra | Fyzické akcie | Energetický sektor | Měnový fond | iPhone | Akciové portfolio | Příležitosti k obchodování | Ziskové obchodní strategie | Chování ceny | Newmont | Investice do solární energie | Solární energie | Futures a opce | Moneta | Bed Bath & Beyond | BBBY | Pravidelný příjem | Nákup akcií u XTB | Nákup akcií u Fio banky | Nákup akcií u Fio | Porovnání poplatků | XTB vs. Fio | Tržní výhled | Očekávané výnosy | Poplatková struktura XTB | Poplatková struktura | Poplatková struktura eToro | XTB vs. eToro | XTB vs. DEGIRO | Poplatky s DEGIRO | Bezkomisní obchodování | Bezkomisní obchodování akcií | Obchodování akcií u XTB | Martin Malý | Šťastné obchodování | XTB vs. Saxo bank | Nákup amerických akcií | Poplatková struktura Saxo bank | Nákup českých akcií | Custody fee | Saxo TraderGO | Broker XTB | Tradiční broker | Akciové investování | Obchodování u XTB | Blockchainové technologie | Růst amerického HDP | Představitelé americké centrální banky | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | Výdělky | Proražení | Pákový efekt Forex | Stop-out | Používání páky | Nevýhody používání páky | Používání páky na Forexu | Vyšší obchodní pozice | Ochrana proti nízké volatilitě | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Výběr akcií | Proč investovat | Ceny aktiv | Plný úvazek | Voda | Stimulační balíček | Carnival | Městský stát | Online prostředí | Růst ceny | Proražení rezistence | DOT | Společnost Tesla | Brands | ProSiebenSat.1 | Držení pozice | Tilray | TLRY | Konopí | Cronos Group | CRON | ACB | Vhodné akcie | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | SABFG | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Koss | Obchodování akcií Gamestop | Ted Cruz | Tržní ceny | Retailoví investoři | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Jak vybírat akcie | Platformy pro trading | Grow Pharma | Předpověď ceny | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Obchodní přístupy | Vklady a výběry | Trendové linie | Předpověď ceny akcií | Konopný průmysl | Canopy Growth (WEED) | WEED | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií Tilray | Předpověď akcií | Obchodování akcií TLRY | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kupování akcií | Pákový efekt CFD | Aurora Cannabis (ACB) | Cronos Group (CRON) | APHA | Aphria (APHA) | Akcie společnosti Aphria | FinTech akcie 2021 | Negativní vývoj | Více obchodů | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | ForexNation | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Pohyb ceny | Obchodovat CFD | Umění | Special Purpose Acquisition Company | Konkrétní akcie | Obchodování gapů | Ochrana proti inflaci | Krok za krokem | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | AA | British American Tobacco | Imperial Brands | Investovat na burze | Riziko ztráty | Objem fúzí a akvizic | KOL | Robinhood Financial LLC | Robinhood Financial | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Shortování | Didi | Technologie | UST | Odvětví | Načasování | Guidance | Štěstí | Chování | Pocity | Vnímání | Interpretace | Jarda Tupý | Základní pojmy | SXXP | Checklist tradera | Checklist | Kontrolní seznam | Dupont | Dominion Energy | Agilent | Butterfly spread | Kdy obchod ukončit | Důvody pro obchodování | Plán vstupu | Plán vstupu a výstupu | Společnosti | Opatření | Dna | Evergrande | Katastrofy | China Evergrande | ANO | Uhlí | Začít vydělávat peníze | Studijní materiály | Marika Čupa | Úročení | Společnost Evergrande | Temasek | Meta | Meta Platforms | Evergrande Group | Indexy pohyb | Společnost | SATS DJIA | TIM | Akcie společnosti Twitter | | Cykly | Tržní cykly | Binance Asia Services | Binance Asia | Binance Holdings | Společnosti vyrábějící vakcíny | Focus | Celkový sentiment | China Evergrande Group | Akciový trh v Číně | Potíže Evergrande | Zadlužená čínská společnost | Portfolio akcií | Frustrující trh | Deeskalace | Sankce na Rusko | Sankce | Situace na Ukrajině | Zpřísnění sankcí | Řetězce | Správa | Ovládněte tržní cykly | Investiční zisky | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Wall St. Cheat Sheet | Kapitulace technické analýzy | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Výhody obchodování CFD akcií | Výhody obchodování CFD | Obchodování CFD akcií | Dlouhodobější investice | Možnost vydělávat na propadu ceny | Swapové poplatky | Zkušenost je vítěz | Howard Marks | Hodnotový investor
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Obchodovaná ropná společnost
Obchodovaná společnost
Obchodované akcie
Obchodované fondy
Obchodované instrumenty
Obchodované páry
Obchodování
Obchodování a investice
Obchodování akcie
Obchodování akcie Digital World

Následující klíčová slova

Obchodování akcií Gamestop
Obchodování akcií small caps
Obchodování akcií TLRY
Obchodování akcií u LYNX
Obchodování akcií u XTB
Obchodování Alligator
Obchodování alternativních kryptoměn
Obchodování AOS
Obchodování a psychologie
Obchodování během Vánoc
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít