Pondělí 08. srpen 2022 19:34
reklama
Coinfy
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Vantage
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Meta Platforms

C:\fakepath\eurusd-07082022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po zprávě o nezaměstnanosti klesly, dolar posílil

07.08.2022 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne oslabily. Příznivá zpráva o vývoji nezaměstnanosti zhatila naději, že by centrální banka USA (Fed) mohla upustit od agresivního zvyšování úroků, které má zpomalit inflaci. Ztrácely hlavně technologické společnosti v čele s výrobcem elektromobilů Tesla. Index Dow Jones však ke konci obchodování předchozí ztráty smazal a uzavřel se ziskem.
img

Facebook - "první krev"

04.08.2022 Výsledky Meta Platforms (mateřské společnosti Facebooku) analytiky neohromily. V dřívějších letech společnost zaznamenala trvalý nárůst tržeb a spousta investorů očekávala, že tento trend bude pokračovat i ve 2Q22. Je již tedy jasné, proč byla Wall Street z vykázaných výsledků zklamaná, když Meta vykázala poprvé v historii meziroční pokles tržeb. Je to vzhledem ke zhoršující se ekonomické situaci finální hřebíček do rakve, nebo jde jen o krátkodobý propad?
img

Rozbřesk: Dovozy ruské nafty do Evropy vzrostly, šéfka americké Sněmovny na Tchajwanu

03.08.2022 Jak se dnes a denně přesvědčujeme, zbavit se závislosti na ruských komoditách není úkol z nejsnadnějších a rozhodně pak nelze podobnou změnu realizovat během pár měsíců. V případě zemního plynu je to - vzhledem k tomu, že se jedná právě o plyn - obzvlášť těžké. Ani v případě komodit, které se v čase a prostoru přesouvají o poznání snadněji, to není lehké. Příkladem budiž červencový růst dovozů nafty z Ruska.
img

Wall Street vstřebávala dění okolo Taiwanu

03.08.2022 Obchodování na Wall Street bylo včera poznamenáno cestou předsedkyně Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiové na Taiwan. Akcie čínských ADR na burze v New Yorku si připsaly zisky, např. Alibaba posílala o +2,5 %, JD.com o +1,65 %. Akcie platformy na sdílení jízd Uber si přispaly +18,9 % a vytáhly s sebou i konkurenční Lyft jehož akcie posílily o +16 %. Akcie sociální sítě Pinterest po výsledcích poskočily o + 11,5 % a pomohly tak i ceně akcií Snapchat, jež přidaly +3,3 %. Akcie Meta Platforms reagovaly pouze vlažně a skončily poblíž předchozího závěru okolo 160 USD za kus. Wall Street závěr: Dow Jones -1,22 %; S&P 500 -0,66 %; Nasdaq Composite -0,16 %.
img

Co ukázaly zprávy technologických firem?

29.07.2022 Tento týden se nesl v duchu velké technologické nejistoty ze zámoří. Po velmi slabých výsledcích Snapu a panickém výprodeji se investoři ptali sami sebe, zda-li BigTech společnosti potvrdí obavy trhu z ekonomického zpomalení. Ukázalo se, že AAA firmy (Apple, Amazon, Alphabet) a Microsoft vykázali relativně uspokojivé výsledky, to se však nedá říct o Meta Platforms.
img

Rozbřesk: Co čekat od srpnového zasedání ČNB? Stabilní sazby = tlak na korunu

29.07.2022 Příští týden nás čeká “velmi” důležité zasedání ČNB - se srpnovou prognózou a poprvé v nové sestavě. Klíčové bude nejen samotné rozhodnutí o sazbách, ale i jeho kontext a doprovodná komunikace.
img

Po spekulacích na mírnější FED převládl negativní sentiment

28.07.2022 Dnešní obchodní den bude v zámoří výrazně ovlivněn reportem o HDP, který překvapil poklesem o 0,9 % při očekávání 0,5% růstu. Prvotní reakce možná trochu paradoxně poslala v předobchodní fázi indexy vzhůru a v zelených číslech se držely i chvíli po otevření. Byly zde znát spekulace, že v recesi nebude FED tolik agresivní při utahování měnových kohoutů. Cca půl hodiny po otevření ale již vidíme, že negativní sentiment převládá a indexy jsou 0,5 % pod včerejším závěrem.
img

Meta Platforms pod odhady. Co ukáže Apple a Amazon?

28.07.2022 Výsledky Meta Platforms skončily pod odhady analytiků. Pro společnost je to první období, kdy meziročně vykázala pokles. Zpráva přispěla k poklesu sentimentu kolem technologických společností, i když se zdá, že některé problémy se týkají pouze Mety. Akcie se dnes začaly obchodovat s asi 5% ztrátou.
img

Ranní shrnutí (28.07.2022)

28.07.2022 Americké indexy skončily po rozhodnutí Fedu obchodování výrazně výše. S&P 500 vyskočil o 2,62 %, Dow Jones si připsal 1,37 % a Nasdaq vzrostl o 4,06 %. Russell 2000 přidal 2,39 %.
img

Google a Microsoft získávají, je čas na Meta Platforms

27.07.2022 Tento týden je plný zpráv o výsledcích amerických technologických gigantů. Ubrání se AAA společnosti (Amazon, Alphabet, Apple) prvním náznakům ekonomického zpomalení nebo jejich výsledky potvrdí to, co se na trzích již delší dobu zmiňuje?
img

Přelije se recese do BigTech?

26.07.2022 Recese v poslední době klepe na brány Wall Street stále hlasitěji. Více vysoce profilovaných růstových společností začíná vykazovat neuspokojivé výsledky. V období mezi dubnem a červnem přestal Netflixu platit předplatné asi 1 milion uživatelů. Akcie společnosti Snap zaznamenaly 40% propad poté, co společnost zveřejnila výsledky, které byly sotva v souladu s očekáváním analytiků. Čeká nás investiční déjà vu tak, jak ho známe z boomu akcií herních společností? Nebo zde existuje šance, že blue chip technologické společnosti, které již jednu recesi zažily, zatím odolají zhoršující se ekonomické situaci? Dolejí finanční výsledky vlajkových lodí Silicon Valley olej do ohně zvyšujících se obav z recese, nebo se postarají o zlepšení nálady na Wall Street, která se od začátku letošního roku nelepší? To se dozvíme tento týden. Trhy tají dech před zveřejněním výsledků gigantů jako jsou Alphabet, Apple, Amazon, Mircosoft nebo Meta Platforms. Investoři se obávají, že ekonomický pokles ovlivní skupinu BigTech společností, ve které viděl trh vítěze poslední dekády.
C:\fakepath\souboj-titanu-clanek-FXstreet.jpg

Týden pravdy je zde – blíží se souboj akciových titánů?

26.07.2022 Výsledková sezóna je v USA v plném proudu a tento týden je nabitý velkými jmény. Pojďme se bez otálení podívat, které akcie se vyplatí tento týden sledovat.
img

Reporty top společností pro tento týden (25.07.2022)

25.07.2022 Výsledková sezóna na Wall Street je v plném proudu a před námi je nezajímavější týden. Investorům totiž budou nabídnuty výsledky největších amerických společností. Mezi nejočekávanější zprávy patří ty od společností Alphabet, Microsoft, Meta Platforms, Amazon a Apple. Reportovat budou i další zajímavé firmy, včetně 10 z indexu Dow Jones. Těmi jsou 3M, Apple, Boeing, Chevron, Honeywell International, Intel, McDonald's, Microsoft, Procter & Gamble, Visa.
img

Graf dne - US30 (25.07.2022)

25.07.2022 Americké indexy se v minulém týdnu vyvíjely velmi dobře a podařilo se jim prodloužit oživení. Nový týden začal poněkud negativně, avšak po zahájení evropské seance se začal zlepšovat a nyní se futures na americké indexy více méně na stejné úrovni. Tento týden bude pro akcie, zejména ty americké, důležitý. Investorům bude nabídnuta konference FOMC (ve středu ve 20:00) a taktéž zpráva o HDP za 2Q (čtvrtek 14:30). Je nutno ještě dodat, že tento týden bude vykazovat výsledky hospodaření za 2Q ještě 5 velkých amerických firem. Jedná se o Microsoft a Alphabet (úterý), Meta Platforms (středa), Apple a Amazon (čtvrtek). Všechny tyto události mohou mít velký vliv na sentiment, tudíž by se obchodníci měli být na pozoru.
img

Americké akcie stahují do červeného neuspokojivé výsledky firem a vyšší sázky na recesi

22.07.2022 Evropské akcie míří k lehce zelenému závěru obchodování, a to zejména díky sektoru nemovitostí a informačních technologií. Do červeného naopak míří komunikační služby a zdravotnictví.
img

Akcie Snap zažívají volný pád. Stahují se nad technologickými firmami mračna?

22.07.2022 Snap dnes v předburzovním prodeji ztratil téměř 30 % kvůli špatným kvartálním výsledkům. Společnost tak od začátku roku odepsala již více než 65 % své hodnoty. Zdá se, že obchodní model Snapu během plánovaného ekonomického zpomalení selhává. Strach ze zpomalení se šíří napříč firmami poskytujícími reklamní prostor. Předburzovní obchodování naznačuje, že níže otevře i Alphabet nebo Meta Platforms.
C:\fakepath\PT-CFD-akcie-clanek-uber1-FXstreet-18072022.jpg

TOP 3 nejobchodovanější CFD akcie týdne u Purple Trading

18.07.2022 Informace jsou jednou z nejcennějších komodit. Nikdo vám s naprostou jistotou neřekne, kam která akcie zamíří. Někdy však jen stačí vědět, kde a v jaký okamžik investoři zaujímají nejvíce pozic a pokusit se využít daného volume a případné volatility. Přinášíme vám souhrn 3 nejobchodovanějších akcií v Purple Trading za minulý týden. Co stojí za jejich popularitou a jaký je výhled do budoucna? To vše se dočtete v dnešním článku.
img

Cena akcií META by se mohla brzy obrátit směrem vzhůru

18.07.2022 Cena akcií META Platforms Inc zůstává v medvědím trendu, protože cena pokračuje v obchodování uvnitř klesající formace klínu. RSI v posledních několika týdnech poskytuje signály býčí divergence. Cena zůstává pod fialovou trendovou linií rezistence. Tato rezistence je nyní na 169 USD. Pokud dojde k průlomu nad touto úrovní, dostaneme býčí signál. Náš první býčí cíl by byl poblíž 200 až 220 USD. Support se nachází na 157 USD. Po průlomu nad 169 USD by neměl následovat průlom úrovně 157 USD. Zneplatnilo by to býčí scénář.
img

Ceny altcoinů rostou

18.07.2022 Bitcoin a Ethereum se odráží a berou s sebou další menší kryptoměny. Se zlepšujícím se sentimentem mají altcoiny tendenci být více volatilní, protože se snaží napodobovat velké kryptoměny.
img

TOP 3 nejobchodovanější CFD akcie týdne

15.07.2022 Informace jsou jednou z nejcennějších komodit. Nikdo vám s naprostou jistotou neřekne, kam která akcie zamíří. Někdy však jen stačí vědět, kde a v jaký okamžik investoři zaujímají nejvíce pozic a pokusit se využít daného volume a případné volatility. Přinášíme vám souhrn 3 nejobchodovanějších akcií v Purple Trading za minulý týden. Co stojí za jejich popularitou a jaký je výhled do budoucna? To vše se dočtete v dnešním článku.
img

Drobní investoři opouštějí farmaceutické akcie kvůli Twitteru, potvrzují data eToro

15.07.2022 Drobní investoři zřejmě ztrácejí trpělivost s akciemi farmaceutických společností, ukazují to nejnovější čtvrtletní statistiky o akciích ze sociální investiční sítě eToro.
img

Čelí Meta Platforms novým problémům?

12.07.2022 Meta Platforms může čelit velkému množství problémů při udržování vysokých marží z podzimu 2021. Záznam ze schůzky, která se konala za zavřenými 30.června, jež získala agentura Reuters naznačuje, že Mark Zuckerberk očekává výrazné zpomalení:
img

Technická analýza páru ETH/USD na 4. července 2022

04.07.2022 Společnost Meta Platforms, dříve Facebook, oznámila ukončení projektu digitální peněženky Novi a doporučila uživatelům co nejdříve vybrat prostředky.
C:\fakepath\akcie-01072022.png

Akcie v USA před prodlouženým víkendem posílily, dolarový index vzrostl

02.07.2022 Akcie ve Spojených státech první den druhé poloviny nového roku posílily. Za první pololetí byl výkon všech tří indexů nejhorší za několik desetiletí. Objem obchodování byl ale dnes nízký, protože finanční trhy v USA jsou v pondělí kvůli státnímu svátku zavřené a investoři na počátku nového čtvrtletí hledají nový katalyzátor, který by rozhýbal trh.
img

Rozbřesk: Akcie zažily dobrý týden, sázky na “měkké přistání” se však zdají být předčasné

27.06.2022 Riziková aktiva v čele s akciemi zažila relativně dobrý týden. V pátek šly americké akciové trhy vzhůru o více než 3 % (necelých 6,5 % za týden) a to nehledě na slabší čísla, negativní vývoj na Ukrajině (postup ruských vojsk) a další nárůst cen plynu a elektřiny na evropských trzích (za poslední týden). Hlavním důvodem radosti akcií byl v uplynulém týdnu pokles výnosů na dluhopisových trzích spojený se sázkami na opatrnější růst úrokových sazeb. Americké dvouleté výnosy poklesly za posledních čtrnáct dní z 3,70 % o více než 40 bps, eurové ještě výrazněji - z okolí 2 % na 1,50 %. Stačí to k trvalé úlevě? Pravděpodobně těžko.
img

Wall Street skončila týden pozitivně

27.06.2022 Obchodování na Wall Street probíhalo poslední den v minulém týdnu v pozitivním duchu. Všechny tři hlavní indexy si připsaly slušné zisky a růst byl vidět rovnoměrně napříč sektory. Dow Jones +2,73 %, S&P 500 +3,11 %, Nasdaq +3,36 %. Nejlépe se vedlo technologiím, kdy například akcie „Big Tech“ posílily následovně: Apple +2,45 %, Amazon +3,58 %, Microsoft +3,41 %, Alphabet A +5,11 %, Tesla + 4,52 %, Meta Platforms +7,19 %. Nedařilo se naopak akciím operátora Verizon (-2,06 %) nebo United Health (-1,13 %).
img

Doteková technologie - skrytý gigant metaverse?

21.06.2022 Heptická technologie je i přes vysoký potenciál růstu neustále ve stínu. Heptika umožňuje revoluční interakci s nástroji a ostatními uživateli v přenosu citlivosti doteku. Za přenos jsou zodpovědné senzory přenášející sílu a vibrace v reálném čase.
C:\fakepath\eurusd-03062022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 3.6.2022

03.06.2022 Akcie ve Spojených státech včera výrazně zpevnily. K posílení indexů S&P 500 a Nasdaq přispěl mimo jiné růst velkých firem Tesla, Nvidia a Meta Platforms. Investoři vyhlížejí dnešní zprávu o vývoji nezaměstnanosti v USA za květen.
img

Dow Jones Industrial Average vítězem

25.05.2022 Úterní obchodní seance na zámořských trzích byla ve znamení přerušení pondělního růstu a návratu k pořádkům z minulého týdne, kdy technologický Nasdaq Composite odepsal 3,73 %, což se téměř rovnalo včerejšímu výkonu technologického indexu. Ze sektorů nejvíce odevzdaly telekomunikace, když se propadly až o 4 procenta (Meta Platforms -7,62 %, Alphabet -5,14 %).
img

Snapchat padá v premarketu o 30 % kvůli zhoršenému výhledu

24.05.2022 Technologická společnost Snap Inc. (SNAP.US) včera vydala znepokojivé prohlášení, jehož část byla zaslána Americké komisi pro cenné papíry SEC. Společnost snížila své čtvrtletní prognózy růstu a poukázala na zhoršující se makroekonomické prostředí. Povede vyhlášení Snapchatu k dalšímu kaskádovému výprodeji a zhoršení sentimentu mezi technologickými společnostmi, podobně jako tomu bylo dříve s Netflixem?
img

Čtvrtek ve znamení dalších výprodejů

13.05.2022 Americké akcie i včera pokračovaly ve značně volatilním duchu. Jediný index Nasdaq dokázal nakonec ukončit den v plusu (+0,1 %). Nejlépe se dařilo telekomunikačnímu (AT&T +1,5 %, Comcast +3,9 %, Netflix +4,8 %) a farmaceutickému sektoru (Pfizer +1,9 %, Novavax +11,8 %, Moderna +5,5 %, BioNTech +9,6 %, Eli Lilly +1,8 %, Abbvie +1,5 %). Nedařilo se naopak finančnímu sektoru (Citigroup -2,3 %, Bank of America -1,4 %, Wells Fargo -1,8 %, Visa -1,4 %). Technologický sektor pak sice zakončil v těsném plusu, ovšem vývoj jednotlivých titulů byl značně nesourodý (Apple -2,7 %, Alphabet -0,7 %, Meta Platforms +1,3 %, AMD -1 %, Nvidia -2,7 %, Microsoft -2 %).
img

Rozbřesk: Not so stable stablecoins a ČNB zasahuje proti nejistotě spojené s vlastní obměnou

13.05.2022 Člověk přezdívaný jako boomer není zpravidla “in” pokud jde o svět kryptoměn. Právě proto jej potěší, když se dočte, že i v tomto finančním ekosystému fungují standardní ekonomické zákonitosti, jako je třeba run na banky či spekulativní útok na fixní měnový kurz.
img

Rychlý přechod Facebooku na Meta – jaký je progres a očekávání?

11.05.2022 Když společnost Facebook v říjnu 2021 oznámila přejmenování na Meta, mnohé to dozajista překvapilo. Sice se vědělo, že se společnost hodně zaměřuje na tzv. metaverse, ale většina ovšem nejspíš nepočítala s tím, že kvůli tomu dojde k rebrandingu. Rebrandingy totiž nejsou úplně bezproblémové. Jednak to stojí dost peněz a jednak to nemusí spotřebitel tak snadno přijmout. Facebook měl ovšem „štěstí“, že nemá prakticky žádnou konkurenci.
C:\fakepath\wall street.jpg

Hodnota největších technologických firem v USA za tři dny klesla o bilion dolarů

10.05.2022 Hodnota největších technologických firem ve Spojených státech se kvůli propadu akciových trhů jen za poslední tři obchodní dny snížila o více než bilion dolarů (téměř 24 bilionů Kč). Týká se to firem, jako je Apple, Microsoft, Tesla, Amazon, Nvidia či Meta Platforms, které patří ve svém oboru zároveň i k největším na světě. Vyplývá to z dat provozovatelů burz.
img

Červený čtvrtek pro americké akcie

06.05.2022 Americké akcie včera zaznamenaly opravdu silné výprodeje, kdy hlavní indexy klesly až o takřka 6 % v případě technologického Nasdaqu a kolem -5 % pak padal širší index SPX500. Nejvíce včerejší výprodej zasáhl technologické tituly (Apple -5,6 %, Alphabet -4,7 %, Microsoft -4,4 %, AMD -5,6 %, Nvidia -7,3 %, Meta Platforms (Facebook) -6,8 %, Tesla -8,3 %). Ani jediný sektor americké ekonomiky neukončil den v plusu. Včerejší pokles Nasdaqu 100 byl pak největším denním poklesem od září 2020.
C:\fakepath\eurusd-06052022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 6.5.2022

06.05.2022 Americké akcie včera výrazně oslabily, index technologického trhu Nasdaq odepsal bezmála pět procent. Investoři mají za to, že zvýšení sazeb americkou centrální bankou (Fed) nebude možná stačit na zkrocení inflace a že Fed bude muset přijmout drastičtější opatření.
img

BTC se dostal na 40 000 USD

05.05.2022 Ve středu vzrostla cena BTC asi o 6 % poté, co dle očekávání zvýšil Federální rezervní systém sazby o půl bodu, což byl největší nárůst za posledních přibližně 20 let.
img

Zámořské indexy v plusu

03.05.2022 Nejširší index S&P 500 hned první den v květnu ukázal letošní minimum, v průběhu včerejší obchodní seance se mu ale přeci jenom podařilo odrazit se od minim a zakonči obchodní den 0,6 % v plusu. I další indexy předvedly v rámci včerejšího obchodování otočku, konkrétně Dow Jones přidal 0,3 % a technologický Nasdaq dokonce 1,6 %. Amazon poté, co v minulém týdnu odreportoval neuspokojivý výhled včera pokračoval v lehkém propadu, ve všeobecně dobré náladě nakonec přidal alespoň kosmetických 0,2 %.
C:\fakepath\eurusd-03052022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 3.5.2022

03.05.2022 Akcie ve Spojených státech ukončily včerejší rozkolísanou seanci růstem. Investoři před dvoudenním zasedáním měnového výboru centrální banky USA (Fed), na kterém se očekává zvýšení úrokových sazeb, nakupovali technologické tituly, které v posledních dnech ztrácely.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 02.05.2022

02.05.2022 Přímý dopad konfliktu na globální trhy je v této fázi de facto imateriální. Existují dvě rizika, která nesmíme podceňovat. 1) Hrozba přerušení dodávek ruského plynu. Na této frontě jsme se minulý týden dočkali poměrně významné eskalace, kdy Rusko odstřihlo od plynu Polsko a Bulharsko. I tak se přikláníme k názoru, že jde spíše o určité ukazování svalů a k přerušení dodávek do Německa nebo Itálie nedojde. V případě naplnění této varianty by hrozila realizace stagflačního scénáře v eurozóně.
C:\fakepath\eurusd-29042022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 29.4.2022

29.04.2022 Americké akcie včera výrazně posílily, protože příznivé hospodářské výsledky internetové společnosti Meta Platforms převážily nad zprávou o překvapivém poklesu ekonomiky Spojených států v prvním čtvrtletí. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si připsal 1,85 procenta a uzavřel na 33.916,39 bodu. Širší index S&P 500 vzrostl o 2,47 procenta na 4287,50 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil dokonce 3,06 procenta na 12.871,53 bodu.
img

Čtvrtletní zisk majitele Facebooku klesl, jeho akcie ale posilují

28.04.2022 Zisk společnosti Meta Platforms, která je majitelem sociální sítě Facebook, v prvním čtvrtletí klesl o 21 procent na 7,5 miliardy dolarů (174,2 miliardy Kč), informoval dnes podnik ve výsledcích hospodaření. Firma překonala odhady analytiků a její akcie posilují.
img

Očekáváme výsledky: Amazon

28.04.2022 Amazon a Apple jsou posledními dvěma americkými mega technologickými společnostmi, které oznámily zisky za první čtvrtletí roku 2022. Obě zprávy budou zveřejněny po skončení dnešního obchodování na Wall Street. Očekává se, že Amazon vykáže další čtvrtletí růstu čistých tržeb, i když se očekává, že zpomalí. Očekává se také, že cloudový segment AWS vykáže další kvartál růstu o více než 30 %. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co trh od Amazonu očekává a na co se zaměřit při dnešním zveřejnění.
img

Earnings preview: Apple

28.04.2022 Dnes další americký technologický gigant – Apple oznámí svá čtvrtletní hospodářská data za Q1. Jaké výsledky očekávají analytici a na co bychom si měli dát pozor? Zveřejnění je na programu po uzavření seance na Wall Street.
img

Ranné zhrnutie (28.04.2022)

28.04.2022 Americké indexy ukončili včerajšiu seansu zmiešane, keďže pokus o zotavenie sa z výpredaja z predchádzajúceho dňa zlyhal. S&P 500 si pripísal 0,21 %, Dow Jones sa posunul o 0,19 % vyššie, Nasdaq skončil bez zmeny a Russell 2000 klesol o 0,34 %
img

Očekáváme výsledky: Meta Platforms

27.04.2022 Po úterním zveřejnění výsledků společnosti Microsoft a Alphabet nastal čas pro zveřejnění výsledků další velké americké technologické společnosti – Meta Platforms, dříve známé jako Facebook. Gigant, který se stále více zaměřuje na Metaverse, dnes po skončení obchodování na Wall Street oznámí výsledky za kalendářní Q1 2022. Pojďme se krátce podívat, co trhy od zprávy očekávají a na co se zaměřit.
img

Ekonomický kalendář: Meta výsledky, Rusko zastavuje dodávky plynu

27.04.2022 Evropské trhy otevřely mírně negativně. Situace na trzích se po včerejším masakru na Wall Street uklidnila. Investoři však zůstávají nervózní, protože riziko pro globální růst přetrvává a Rusko omezuje dodávky plynu evropským zemím. Gazprom uvedl, že zastavil toky do polského PGNiG a bulharského Bulgargazu a neobnoví je, pokud nebudou platby provedeny v ruských rublech.
img

Nejlepší kryptoměny ze světa metaverse – je to nová budoucnost?

25.04.2022 Odvětví metaverse je takovým novým fenoménem současného desetiletí. Mnozí proto metaverse přirovnávají k počátkům internetu z 90. let. Že se jedná o něco velkého dokládá i fakt, že jednotlivé technologické giganty se skutečně na metaverse čím dál více specializují. Nejvíce jsme to mohli vidět u Facebooku, který se dokonce přejmenoval na Meta Platforms, aby tím firma jednoznačně ukázala, kam chce směřovat.
C:\fakepath\eurusd-24042022.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po výsledkových zprávách oslabily, dolar vzrostl

24.04.2022 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne oslabily. Náladu na trhu, stejně jako celý tento týden, ovlivnily výsledky hospodaření amerických firem a zvýšená nejistota týkající se agresivního zvyšování úrokových sazeb v blízké budoucnosti.
img

Technická analýza páru ETH/USD na 22. dubna 2022

22.04.2022 Jedna americká banka ve své zprávě uvedla, že metaverse, digitální svět vytvořený spojením virtuální reality (VR), rozšířené reality (AR) a internetu, je založen na přechodu k novým "platformám s imerzivním hardwarovým rozhraním". Banka vnímá VR pozitivněji než AR, protože užitkové produkty už existují a v blízké době bude podle ní vyvinut nový hardware.
img

Ranní komentář: NFLX -35 %, FB -7 %, DIS -5 %, TSLA -5% a +5 %. Výsledková sezóna pořádně míchá kartami

21.04.2022 Včerejší seance na indexech nijak nevybočovala a například index S&P 500 klesal pouze o 0.06 %. Na některých individuálních jménech jsme byli ale svědky dramatických změn. Netflix, v reakci na své výsledky, klesal o 35 % a společně s ním klesaly i další společnosti ze streaming sektoru. Pod značný tlak se ale dostaly také například akcie Meta Platforms, které podepsaly více než 7 %. Volatilní byla pak také Tesla, která po 5% korekci v after market hodinách rostla o 5 % v reakci na další solidní výsledky.
img

Zelený den na Wall Street

20.04.2022 Včerejší obchodní den v USA se nesl ve znamení výrazných růstů. Včerejší růsty byly taženy primárně technologickým sektorem (Apple +1,4 %, Alphabet +2 %, Microsoft +1,7 %, AMD +3,2 %, Nvidia +1,9 %, Meta Platforms (Facebook) +3,1 %. Dařilo se i finančnímu sektoru (Bank of America +1,9 %, Mastercard +2 %, JPMorgan +2,1 %, Goldman Sachs +1,8 %). Naopak po 5% propadu ropy se propadl energetický sektor v čele s těžaři ropy (Chevron -1,2 %, Occidental -1,6 %, Exxon Mobil -0,9 %). Za zmínku pak stál vývoj společnosti Plug Power (+9,8 %) - ta rostla díky oznámené budoucí spolupráci se společností Walmart.
img

Reddit IPO: Dosáhne společnost hodnoty 15 miliard USD?

12.04.2022 Dlouho očekáváné Reddit IPO by mělo proběhnout v nadcházejících měsících. Platforma, která se proslavila díky WallStreetBets a akciím jako je GameStop a AMC, již podala žádost o první veřejnou nabídku akcií.
img

Meta Platforms je nejvíce drženou akcií českých drobných investorů

11.04.2022 Drobní investoři se drží akcií technologických firem, přestože tento sektor patřil během nedávné volatility na trhu k nejhůře postiženým. Údaje společnosti eToro ukazují, že deset z deseti akcií, které její uživatelé na konci prvního čtvrtletí drželi nejvíce, byly akcie technologických firem.
img

Akcie Alibaba: Pomohou kroky čínské vlády růstu ceny akcie?

08.04.2022 Akcie Alibaba (BABA) a vůbec celý čínský trh má za sebou masivní cenový odraz. Impuls přišel v podobě oznámení Čínské lidové republiky, že bude podporovat svá IPO v zahraničí. Navíc i regulatorní zásahy zřejmě spějí ke svému konci. Znamená to, že je hrozba delistování čínských akcií na americkém trhu zažehnána?
img

Trhy přes nejistoty rostly vzhůru

25.03.2022 Zámořské trhy včera zažily uspokojivou rally, taženou především technologickými tituly, když index Nasdaq posílil o 1,9 %. Výrazně se dařilo především společnostem vyrábějícím mikročipy. Nvidia přidala 9,8 % a Intel 6,9 %. Technologiím dále pomohly akcie společnosti Meta Platforms (mateřská společnost Facebooku), které přidaly 2,9 %. Společnost Uber uzavřela včerejší obchodní den víše o 4,9 %.
img

Indexy pokračují v umazávání ztrát

23.03.2022 Největší zotavení včera předvedly akcie technologického sektoru, když k největším hvězdám patřily společnosti jako Microsoft či Meta Platforms, MSFT US +1,64 %, FB US +2,44 %. Společnost Alibaba informovala o změně programu zpětného odkupu akcií, když Alibaba tento buyback plánuje navýšit z 15 miliard dolarů na 25 miliard dolarů s platností do třetího měsíce roku 2024, BABA US +11 %, BIDU US +5,39 %, PDD US +18,85 %. Tesla +7,91 %.
C:\fakepath\eurusd-23032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 23.3.2022

23.03.2022 Americké akcie včera zpevnily. Nejvýrazněji posílil index technologického trhu Nasdaq. Posilovaly velké růstové firmy. Díky zvýšení výnosů u vládních dluhopisů vzrostl bankovní sektor.
C:\fakepath\eurusd-22032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 22.3.2022

22.03.2022 Americké akcie včera oslabily. Vedle nejistoty plynoucí z ruské invaze na Ukrajinu k tomu přispělo vystoupení šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella. Ten uvedl, že Fed přikročí k agresivnějšímu zvyšování úrokových sazeb, pokud to bude zapotřebí k obnovení cenové stability.
img

Ruský soud zakázal v zemi provoz sociálních sítí Facebook a Instagram

21.03.2022 Ruský soud v zemi zakázal sociální sítě Facebook a Instagram. Americkou společnost Meta Platforms, pod kterou tyto sítě spadají, pak soud za toleranci násilí označil za "extremistickou organizaci". Služba WhatsApp může v zemi fungovat dále. Informovala o tom agentura Reuters. Meta Platforms se k věci zatím nevyjádřila.
img

BREAKING: Kreml zvažuje zákaz vývozu uranu; Meta zakázána na ruském trhu

21.03.2022 Ruský premiér Alexander Novak podle ruských médií uvedl, že Moskva zvažuje pozastavení vývozu uranu. Navíc ruský soud rozhodl o úplném vyloučení Meta Platforms (FB.US) z Ruska a označil ji za „extremistickou“ organizaci. Americký velvyslanec byl informován, že vazby mezi oběma zeměmi jsou blízko k přerušení.
img

Ruští podnikatelé chystají obdobu Instagramu, bude se jmenovat Rossgram

16.03.2022 Ruští podnikatelé chystají pro domácí trh aplikaci pro sdílení fotografií, která by nahradila sociální síť Instagram. Tu Moskva na začátku tohoto týdne zablokovala. Nová služba pojmenovaná Rossgram bude fungovat od 28. března, píše se na jejích webových stránkách. Na rozdíl od Instagramu bude ruská platforma pracovat i s crowdfundingem či placeným obsahem.
C:\fakepath\eurusd-13032022.png

Akcie v USA po ztrátách technologických firem oslabily, dolar posílil

13.03.2022 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne oslabily. Investoři se obávají dopadů konfliktu na Ukrajině a vyšší inflace na ekonomiku. Jejich pozornost se také začíná otáčet k zasedání měnového výboru centrální banky USA (Fed), které se uskuteční příští týden. Nejvíce ztrácely technologické společnosti.
img

Rusko omezí přístup k internetové sociální síti Instagram

11.03.2022 Rusko omezí přístup k internetové sociální síti Instagram, kterou provozuje americká společnost Meta Platforms. Oznámil to dnes ruský cenzurní úřad Roskomnadzor. Dodal, že tímto rozhodnutím vyhověl žádosti ruské prokuratury. Podle úřadu se po síti šíří materiály obsahující výzvy k násilným činům proti ruským občanům.
C:\fakepath\eurusd-09032022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.3.2022

09.03.2022 Americké akcie včera nakonec oslabily. Seance byla velmi rozkolísaná, protože investoři hodnotili rychlý vývoj kolem krize na Ukrajině. Spojené státy včera kvůli invazi Ruska na Ukrajinu zakázaly dovoz ruské ropy a dalších energií.
img

Swingový výhled 5. týden 2022

08.03.2022 Na trzích nadále panuje vysoká volatilita. Do nejistoty přispívá jestřábí politika centrálních bank. Bank of England zvýšila úrokovou sazbu a ECB uvedla, že vyšší inflace bude trvat déle, než se původně očekávalo. Tato změna rétoriky ECB podpořila euro, které po zprávě silně posilovalo a oslabil DAX. Do volatility přispěla také zpráva Facebooku, který se poprvé za dobu svojí existence setkal s poklesem uživatelů.
img

Jak investovat do metaverse? 5 tipů na nejlepší metaverse akcie

24.02.2022 Technologický pokrok je nezastavitelný. Virtuální svět, ve kterém by se lidé mohli potkávat, se stále více stává realitou. Toho si všímá i mnoho společností, které v takovém globálním propojení vidí velké příležitosti. Investoři se také stále více začínají zajímat o metaverse akcie.
img

Facebook se na burze propadl tak obrovsky jako žádná jiná firma v historii. Vyplatí se teď nakupovat jeho akcie?

20.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho majitele, společnosti Meta Platforms, přišly začátkem února o 252 miliard dolarů své tržní hodnoty během jediného. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 5,4 bilionu korun.
img

Akcie před lednovým zápisem FOMC klesly

17.02.2022 Americké akcie ve středu před zveřejněním lednového zápisu FOMC klesly. Obchodníkům podle všeho dělá starosti geopolitické napětí na Ukrajině a trvale rostoucí inflace, která by Fed mohla přinutit k agresivnějšímu přístupu k měnové politice. Nejvíc byly zasaženy technologické společnosti, přičemž Meta Platforms se propadla o celá 3 %. Klesl i dolar.
img

Wall Street po Fedu umazala úvodní ztráty

17.02.2022 Americké akciové trhy sice vstoupily do včerejšího obchodování poklesem při nervozitě před zveřejněním zápisků z posledního zasedání Fedu, ale po jeho zveřejnění nakonec většinu ztrát umazaly. Akcie mediálního giganta ViacomCBS se staly nejslabším článkem index S&P 500, když propadly o bezmála 20 % a zaznamenaly největší propad za posledních 11 měsíců. Akcie Meta Platforms klesly o přibližně 2 % a podobné ztráty si připsaly i akcie Twitter a Snap.
img

Akcie na Wall Street v úvodu nenavazují na včerejší optimismus. Facebook -3 %; ViacomCBS -21 %

16.02.2022 Americké akciové trhy vstoupily do dnešního dne mírným poklesem, když při přetrvávajícím geopolitickém napětí investoři zatím nedokážou navázat na včerejší optimismus. Lepší náladu nedokázala přinést ani silná čísla z amerického maloobchodu, kde v lednu rostly tržby 3,8% tempem, zatímco analytici v průměru očekávali pouze 2% růst. Jako klíčové se pro dnešní den nakonec mohou ukázat až večerní zápisky Fedu. Fed v 20:00 SEČ představí detaily ze svého posledního lednového zasedání.
img

Akcie vzrostly před vydáním amerických údajů o inflaci

10.02.2022 Americké akcie ve středu pokračovaly v růstu, protože pokles výprodejů státních dluhopisů přinesl úlevu trhům, které zažívají obavy ze zpřísnění měnové politiky. Index S&P 500 vzrostl díky technologickým akciím, které letos obnovily zhruba polovinu svých ztrát, zatímco megacaps způsobily růst Nasdaq. Meta Platforms, která se v posledních dnech propadala, včera zaznamenala mírný nárůst.
img

Wall Street pokračovala v mazání letošních ztrát

10.02.2022 Na zámořských akciových trzích došlo včera k další stabilizaci. Index S&P 500 se přehoupl přes 4580 bodů, což představuje přibližně třítýdenní maximum. Výsledková sezona je v plném proudu a svá čísla za minulý kvartál představily například Chipotle, jejichž akcie vzrostly přibližně o 10 %. Dvojciferné zisky zaznamenaly i akcie Enphase Energy. Svými čtvrtletními výsledky příliš nepřesvědčila farmaceutická společnost Teva. Analytici Wells Fargo ovšem výsledky komentovali pozitivně se slovy, že tržby této izraelské společnosti již možná dosáhly svého dna. Akcie Teva posílily o více než 7 %. Půdu pod nohama včera konečně nalezly akcie Meta Platforms (vlastník Facebooku), které včera posílily přibližně o 5 %.
C:\fakepath\eurusd-10022022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 10.2.2022

10.02.2022 Americké akcie včera výrazně posílily. Náladu na akciových trzích podpořil pokles výnosů u vládních dluhopisů, investory povzbudily k nákupům akcií také příznivé firemní výsledky. K růstu akciového trhu velkou měrou přispěly velké technologické společnosti, například internetová firma Meta Platforms či výrobce čipů Nvidia.
C:\fakepath\eurusd-09022022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.2.2022

09.02.2022 Americké akcie včera posílily. Přispěli k tomu hlavně velcí technologičtí giganti v čele se společnostmi Apple a Microsoft. Skokové zvýšení výnosů státních dluhopisů pomohlo k růstu akciím předních bank.
img

Investoři jsou zklamaní ze zisků – futures klesají

08.02.2022 Futures na americké akciové indexy v úterý klesly po neuspokojivých čtvrtletních zprávách několika společností. Investoři se těší na data o inflaci z tohoto týdne, aby mohli učinit další předpovědi dynamiky úrokových sazeb.
img

Akcie Meta klesají v reakci na riziko regulací

08.02.2022 Akcie společnosti Meta Platforms (FB.US) padají kvůli obavám z nárůstu regulatorních opatření vztahujících se na bezpečnost uživatelských dat a investory znervózňuje také slabší výhled hospodaření.
img

Akcie Meta Platforms po Zuckerbergově hrozbě ztrácejí

08.02.2022 Poté, co Mark Zuckerberg pohrozil Evropanům zrušením služby Facebook a Instagram, se akcie jeho společnosti Meta Platforms propadly o 5,14 %. Ve sporu jde o přenášení dat na servery ve Spojených státech, s čímž nesouhlasí EU.
img

Americké trhy byly před inflačními daty nervóznější

08.02.2022 Akcie v zámoří se včera během neklidné obchodní seance posunuly níže. Akcie energetických a technologických titulů nakonec neudržely index S&P v zelených číslech. Dařilo se divočejším titulům jako je Novavax anebo Coinbase. Naopak na druhé straně výrazněji klesaly akcie Alibaby poté, co se trhem šířily zvěsti o snížení podílu SoftBank Group. Akcie společnosti Meta Platforms (Facebook) dál pokračovaly v silném propadu, když se během včerejšího dne dokonce přiblížily na dostřel 220 USD. Wall Street závěr: Dow Jones +0,00 %; S&P +0,37 %; Nasdaq -0,58 %.
C:\fakepath\eurusd-08022022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 8.2.2022

08.02.2022 Akcie ve Spojených státech ukončily včerejší rozkolísanou seanci smíšeně. Investoři se stále snaží zpracovat nedávné výsledky hospodaření gigantů Amazon.com a Meta Platforms, majitele sociální sítě Facebook.
C:\fakepath\trader-07022022-41-zm.jpg

Meta Platforms hrozí, že by mohla z Evropy stáhnout služby Facebook a Instagram

07.02.2022 Americká společnost Meta Platforms pohrozila, že své služby Facebook a Instagram stáhne z Evropy, pokud nebude moci přenášet data uživatelů na servery ve Spojených státech. Firma to uvedla v podrobných záznamech o hospodaření, které předložila americké komisi pro cenné papíry.
C:\fakepath\top-07022022-29-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.02.2022 1) Šéf nizozemské centrální banky a člen Rady guvernérů Evropské centrální banky (ECB) Klaas Knot očekává, že ECB zvýší základní úrokovou sazbu v letošním čtvrtém čtvrtletí. Je přitom pro co nejrychlejší ukončení programu ECB na nákup dluhopisů, řekl v nizozemské televizi NPO 1. Knot je známý jako takzvaný jestřáb, tedy bankéř, pro kterého je důležitá nízká inflace. A to i za cenu vyšších úrokových sazeb.
C:\fakepath\fb-07022022-21-zm.png

Akcie Meta Platforms, Inc (FB) testuje úroveň 61,8 % Fibonacciho retracementu

07.02.2022 Cena akcie Meta Platforms na týdenním grafu testuje úroveň 61,8 Fibonacciho retracementu, která koresponduje s klouzavým průměrem SMA 200. Indikátor Stochastic současně již vysílá téměř přeprodané podmínky, což značí možnou vyčerpanost medvědů. Dočkáme se tedy odrazu směrem vzhůru od již zmíněné úrovně Fibonacciho retracementu a znovu otestování historických maxim?
C:\fakepath\eurusd-tydenik-06022022-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (7.2.2022)

07.02.2022 Minulý týden byl pro mou strategii velmi úspěšný. Dočkali jsme se celkem 3 ziskových obchodů na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře, který jsem s předstihem uveřejnil na našem portálu. Trh v průběhu týdne prudce rostl a postupně aktivoval všechny mé čekající nákupní (buy) obchody, které všechny došly do zisku a byly ukončeny na Profit-Targetu. Pokud jste mých obchodů také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji ke slušnému zisku!
C:\fakepath\top-04022022-21-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.02.2022 1) Současný šéf Severoatlantické aliance (NATO) Jens Stoltenberg (62) se stane novým guvernérem norské centrální banky. Oznámilo to norské ministerstvo financí. Postu v čele Norges Bank se ujme po ukončení svého působení v NATO.
img

Klíčové americké akciové indexy během čtvrteční seance klesají

04.02.2022 Index NASDAQ Composite se propadl o 3,74 % na 13 878,82 b. v důsledku masivního propadu akcií Meta Platforms. Akcie mateřské společnosti Facebooku ztratily za den více než 26 %. Výprodej vymazal 232,02 mld. USD z tržní kapitalizace společnosti Meta, což je největší jednodenní ztráta tržní kapitalizace americké společnosti.
img

Meta ztratila více než 200 mld. USD a ovlivnila akciové indexy

04.02.2022 Americké akcie ve čtvrtek klesly přes zklamání z výsledků společnosti Meta Platforms. Růst akcií zastavily také obavy ECB z přetrvávající vysoké inflace. Indexy S&P 500 a Nasdaq 100 zaznamenaly pokles poté, co společnost Meta vykázala ztrátu tržní hodnoty ve výši více než 200 mld. USD.
img

Zlato získává u investorů na atraktivitě

04.02.2022 Zlato včera poprvé za poslední čtyři seance kleslo. Cena se kvůli vysoké volatilitě propadla pod 1 800 USD. Později se však kotacím podařilo konsolidovat nad touto cílovou úrovní.
img

S propadem Facebooku je pod tlakem i Twitter, trhy jsou vystrašené

04.02.2022 Vlivem poklesu akcií Meta Platforms, která provozuje Facebook a přišla o více než 200 miliard dolarů tržní hodnoty, se dostaly pod tlak i další internetové tituly jako Twitter či Pinterest. Propad akcií vystrašil také trhy.
img

Ethereum roste rychleji než bitcoin

04.02.2022 Hlavní kryptoměny v pátek vykázaly zisky, protože dobré výsledky společnosti Amazon zvýšily důvěru v technologické akcie, které v posledních měsících do značné míry sledovaly digitální tokeny.
img

Americký akciový trh obnoví růst

04.02.2022 Hlavní americké akciové indexy výrazně poklesly. NASDAQ Composite ztratil 3,7 %, Dow Jones se propadl o 1,4 % a S&P 500 klesl o 2,4 %. Japonské akciové indexy ráno uzavřely týden se ziskem 0,7 %.
img

Facebook se včera na burze propadl tak obrovsky jako žádná jiná firma v historii. Drtí jej čínský TikTok a špatné vyhlídky hospodaření

04.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho majitele, společnosti Meta Platforms, včera přišly o 252 miliard dolarů své tržní hodnoty. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 5,4 bilionu korun.
img

Nasdaq propadl nejvíce od září 2020

04.02.2022 Americké akciové trhy se včera hluboce propadly. Nejvíce to opět odnesl technologicky laděný index Nasdaq 100, který odevzdal 4,2 % při svém největším propadu od září 2020. O poznání menší ztráty kolem 1,5 % si připsal index Dow Jones, zatímco index S&P 500 poklesl zhruba o 2,5 %. Slabší 4Q společnosti Facebook a výhled růstu tržeb pro tento kvartál v objemu 3-11 % kvůli politice ochrany soukromí v rámci Apple iOS přinesly akciím společnosti Meta Platforms, která je vlastníkem Facebooku, naprostou pohromu v podobě 26% propadu. Akcie dvou největších amerických ropných firem Exxon Mobil a Chevron odepsaly přibližně 1 %.
img

Ranní komentář: Po čtvrtečním výplachu dnes trhy zachraňuje Amazon, akcie dál jako na houpačce

04.02.2022 Volatilní obchodování na finančních trzích zatím nepolevuje. Po včerejší prudké korekci, která díky výsledkům Meta Platforms poslala dolů celý technologický sektor (Nasdaq -3.74 %), přichází dnes ráno pro změnu zase výrazné oživení. Pomohly k tomu výsledky Amazonu, který v after-market hodinách rostl o více než 14 %. Dařilo se ale i dalším společnostem jako Snapchat, který přidal po zveřejnění výsledků rovnou 59 %. Futures na americký Nasdaq tak ráno rostou o 2 %.
C:\fakepath\eurusd-04022022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 4.2.2022

04.02.2022 Americké akcie včera výrazně oslabily v čele s internetovou společností Meta Platforms. Akcie firmy, která je majitelem sociální sítě Facebook, se propadly po zveřejnění neuspokojivého výhledu. Pod tlak se dostaly také akcie dalších podniků působících v oblasti sociálních médií, například firem Twitter a Pinterest. Oslabovaly také velké technologické podniky jako Alphabet a Microsoft.
C:\fakepath\trader-03022022-30-zm.PNG.jpg

Evropské akcie klesly v obavách, že ECB může už letos zvednout sazby

03.02.2022 Evropské akcie dnes klesly v obavách, že Evropská centrální banka (ECB) by už letos mohla zvednout základní úrokovou sazbu. Reagovaly i na propad akciových trhů ve Spojených státech, který nastal po středečních slabých hospodářských výsledcích majitele Facebooku, firmy Meta. Panevropský index STOXX 600 ztratil 1,8 procenta, dolů jej táhly především právě technologie.
C:\fakepath\facebook-meta.jpg

Hodnota majitele Facebooku klesla o 200 miliard USD, nejvíce v historii trhů

03.02.2022 Akcie společnosti Meta Platforms, dříve Facebook, dnes na burze oslabily o více než 20 procent. Hodnota podniku se tak snížila o více než 200 miliard dolarů (více než 4,3 bilionu Kč), což je nejvíce v historii akciových trhů, uvedla agentura Bloomberg. Akcie oslabují v reakci na horší výsledky hospodaření, které firma zveřejnila ve středu.
img

Facebook dnes na burze nejspíše čeká tak obrovský pád akcií, jaký ještě nikdy žádná firma nepoznala. Drtí jej TikTok a špatné vyhlídky hospodaření

03.02.2022 Akcie Facebooku, resp. jeho mateřské společnosti Meta Platforms, dnes podle všeho ztratí zhruba 200 miliard dolarů své tržní hodnoty. Suma 200 miliard dolarů odpovídá 4,3 bilionu korun.
img

Americký akciový trh dosáhl největšího čtyřdenního růstu od roku 2020

03.02.2022 Americké akcie zaznamenaly největší čtyřdenní rally od roku 2020 díky tomu, že investoři obnovili obchody s technologickými akciemi. Index S&P 500 vzrostl o 0,6 %, zatímco technologický Nasdaq 100 vzrostl o 0,3 % díky ziskům společností Alphabet a Advanced Micro Devices.
C:\fakepath\facebook.jpg

Australský miliardář podal kvůli podvodným reklamám žalobu na Facebook

03.02.2022 Miliardář Andrew Forrest, který je nejbohatším člověkem v Austrálii, zahajuje u australského soudu trestní řízení proti provozovateli sociální sítě Facebook. Ta patří firmě Meta Platforms. Síť podle Forresta porušuje zákony proti praní špinavých peněz a je využívána k podvodům na Australanech, uvedla dnes agentura Reuters.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Price Action | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Turecká lira | Divergence | Měnová politika | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | SPX500 | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Burza | Buy and hold | CBOE | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividendový výnos | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Forex trader | Futures | Fúze | G7 | Gap | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Long | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Marže | Momentum | Monetizovat | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | PTR | Platforma | Portfolio | Pozice | Prémie | RRR | RSI | Rally | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Split | Spot | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | YTD | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Spekulant | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Credit Suisse | RBNZ | Oanda | ČSOB | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Komunita | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Citigroup | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie Porsche | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | Banka | Barel ropy | Brent | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | CFD akcie | Čínská měna | Cyrrus | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický výhled | Elektřina | Engulfing | Etoro | Eura | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční služby | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | InstaForex | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Investovat do zlata | Islámský stát | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | JP Morgan | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz libry | Kurzy | E15 | Libra | Lira | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Měna euro | Měnové kurzy | Měnový kurz | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Naučte se obchodovat | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodování s CFD | Ocenění akcií | Odkup akcií | Pád akcií | Paládium | Patria.cz | PayPal | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Signály | SPX | SP500 | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tesla Motors | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Webináře | WTI | Zavedení eura | Země EU | Zemní plyn | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | ROIC | CNBC | EIA | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Bill Gates | Buy | Capital Expenditures | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistý dluh | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Obchodní den | Operativní zisk | Peněžní trhy | Provozní marže | Redukce | ROCE | ROE | Tim Cook | Tovární objednávky | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | P/E Ratio | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trader Workstation | S/R zóny | Retail | 1 milion | Burze | U.S. Bank Wealth Management | Dow Jonesův index | DPA | Jefferies | RBC Capital Markets | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | Caterpillar | Sentix | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | TD Ameritrade | RBC Capital | Agentura AP | BBC | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | UNCTAD | Technický výhled | Short squeeze | HUF/EUR | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Precedens | Energie | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Earnings | Podnikatelé | Index německých akcií DAX | BlackRock | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Forbes | Pozornost investorů | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Ekonomické dopady | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Známý investor | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Panické výprodeje | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | AAA | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Výzkumná společnost | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení eura | Akcie na Wall Street | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Americké indexy | Člen rady guvernérů | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Indikátor Stochastic | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Agentura AFP | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Držení akcií | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zpráva | Makléřské společnosti | Světový obchod | U.S. Bank | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční stratég | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | FCA | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Americká vláda | Očekávání analytiků | Libra k americkému dolaru | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Softbank | Příjmy | ExxonMobil | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Fiskální stimuly | Zasedání americké centrální banky | HDP Británie | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Norsko | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Audi | Politico | Akcie firem | Purple Trading | Columbia Threadneedle Investments | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | Columbia Threadneedle | Zahraniční forex | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Coinbase | Virtuální mince | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | ETH/USD | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | MiFID II | ETH | Panevropský index STOXX 600 | Cena kryptoměny ethereum | Crypto | Digitální peněženky | Altcoiny | Drobní investoři | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | FinTech | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Slabší koruna | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Podniky | Globální růst | Silný americký dolar | Long signál | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Investiční platforma | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Banka Jefferies | Turecké liry | Šéf Fedu | Graf indexu | Tržní hodnota Amazonu | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Norges Bank | HKD | Trendové čáry | I-Trader | Die Zeit | Trhy v USA | Výsledky firem | Tržby Amazonu | Silnější dolar | Signál na akcie | Největší kryptoměna | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Průzkum společnosti | Zvyšování úroků | Růst zisků | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Evropská komise | Financial Times (FT) | Hodnota indexu | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Pozornost trhu | Zvýšení sazeb | Volatilní obchodování | Světové finanční trhy | Akcie Pinterest | Plánované obchody | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Nedůvěra investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Harris Financial | Růst cen ropy | CNY | Nejznámější kryptoměny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Tencent Holdings | NVDA | Nabídka akcií | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Nové digitální měny | Guvernér Fedu | Čínský trh | Wealth Management | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | Farmaceutické akcie | Akcie automobilky | Vytvoření nové digitální měny | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | AMZN | Pohonné hmoty | Shrnutí obchodování | Růst mezd | Akcie automobilky Ford | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Akcie Microsoftu | Overbalance | Finanční situace | UCITS | Energetické firmy | Jihokorejská centrální banka | GOOGL | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Nová měna | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | TikTok | Huawei | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Strategické partnerství | Trinity | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Objem | Data z USA | MSFT | Obchod | Trh práce | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Šéf Fedu Jerome Powell | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Hrubý domácí produkt České republiky | Slušné zisky | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Technické analýzy | USDC | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | USA a Čína | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Server BBC | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Erste Group | Generální ředitel | PSA | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Úrok | Miliardy | Proof of Stake | All Time High | Vyhlídky | Trendová linie | Vicepremiér | Walt Disney | AFP | FT | Domácí poptávka | Odvětví české ekonomiky | Zveřejněná data | Technické rezistence | SMA | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Technologický sektor | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Centrální banka USA | Vyšší poptávka | Propouštění | Impuls | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Visa | Výrazný pokles | Tvorba pracovních míst | Rozvoj | Stavebnictví | Klíčový support | Dolar vůči japonskému jenu | Zdražování | Nízká inflace | Sociální sítě | Problémy | Přeprodané podmínky | Cvičení | Breaking | Pojišťovny | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Ranní komentář | ECB Christine Lagardeová | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | EASA | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | AbbVie | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Federální obchodní komise | FTC | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | Vivendi | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Úroky | Edward Moya | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Geely | Předseda | Americké centrální banky | Evoluce | Automobil | Regulátoři | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Bydlení | Uber | Ztráta | NERV | Počet investorů | BREAKING | Stratég | Propad akciových trhů | ACEA | KLDR | Zasedání měnového výboru | Investiční platformy | US100 | Americký index | Singapur | Ziskovost | Růst akciových trhů | Hospodaření | Růst poptávky | Klesající trend | Dlouhodobé pozice | Jestřábí hlasy | Dlouhodobí investoři | Silný support | CFA | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Odškodné | Netflix | NFLX | Inovace | Výrobce elektrických aut | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Micron Technology | Letecké společnosti | Miliardy eur | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Experti | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Ruský premiér | Cenové tlaky | Obchodování na Wall Street | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nižší růst | Hodnota Amazonu | Velké firmy | Apple Inc. | Ceny energií | Hewlett Packard | Zajímavé zisky | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Plány Facebooku | Paypal Holdings | Hodnota Tesly | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Americký miliardář | American Express | Pohyby cen | Rostoucí trendové čáry | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Mobilní operátor | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Starbucks | Boeing | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Tempo růstu hrubého domácího produktu | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Akcie automobilky Tesla | PMI pro sektor | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Akcie finančních společností | Universal Music Group | SEC | NFP | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Standardní býčí divergence | Organizace zemí vyvážejících ropu | Biogen | Americká inflace | Inflace v lednu | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Akcie Twitter | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | Společnost Berkshire Hathaway | Prudký propad | Craig Erlam | Ekonomické recese | Slabá čísla | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Data PMI | Šéfka ECB | Sestupný trend | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Tovární objednávky v USA | České mzdy | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Aktuální Price Action | Masivní pohyby | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Průmysl a stavebnictví | Vysoké ztráty | Hlavní měny | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Euro včera | Akcie včera | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Těžaři ropy | S&P 500 futures | Stimuly | Letectví | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Klíčový ukazatel | Největší propad | Špatné výsledky | Krátkodobé dluhopisy | Šíření viru | Obavy trhu | ECB dnes | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Pád ceny | Automobilka | Historie | Spiegel | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Texas | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Bilion dolarů | Prodeje domů | Další pokles | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Situace v Číně | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Ahold Delhaize | WM | Republikánská senátorka | Senátorka | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Divergence indikátoru | Divergence indikátoru RSI | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Německý akciový index | Akcie společnosti Boeing | Graf dne | Propad indexu | Další růst | Růst | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Banka JPMorgan | Biliony | Potenciál | Výroba automobilů | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Bulharsko | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Microsoft (MSFT) | Švédská vláda | Realitní firmy | Letecká společnost | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Týdenní nárůst | AOL | Patenty | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Koronavirová epidemie | Ministři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nejvyšší soud | Petr Král | ČNB Petr Král | Výpadky | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Majitel | Úspory | Internetové televize | Televize Netflix | Růst cen v EU | AMC | Procter & Gamble | Dnešní statistiky | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | USD za barel | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Trade | S&P500 | Tlak medvědů | Guvernér australské centrální banky | Reddit | Sociální síť | Americké zásoby zemního plynu | PMI ve službách | Air France | Posílení | Swingové minimum | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Největší propady | Výkon dolaru | Joe Biden | Grayscale | Cenový pokles | Cenový propad | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Prudké pohyby | Rozhodnutí o sazbách | Nezaměstnanost v Německu | Shell | Společnost Shell | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Zisk firmy | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Poměr PE | PMI pro sektor služeb | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | UNWTO | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Soudní dvůr Evropské unie | Regulační orgány | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Členské státy | Členské země | Technologický pokrok | Hlavní kryptoměny | Merck | T-Mobile | JD.com | Xiaomi | Dnešní výsledky | Volatility trhu | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Sektor služeb | Býčí scénář | Velké peníze | Manažerka | CL | Spekulovat | Bundesbanka | Moderna | Jukos | Více riskovat | Eli Lilly | Velký růst | Růst BTC | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Společnost Facebook | Pomoc lidem | Renault | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Inflace v Turecku | JDE | Akcie mateřské společnosti | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Norilsk Nickel | Hertz | Dlouhodobý výhled | Výrobce aut | Skupina Gazprom | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Sentiment na trzích | Střední Evropa | Internetová firma | Vedení společnosti | CVC Capital | Akcie AMD | Square | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | Vyčerpanost medvědů | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Tchaj-wan | Nikola | Index Nasdaq Composite | Ropná krize | Vysoké valuace | Plán investic | Nestlé | Sanofi | Projev šéfa Fedu | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Investiční aplikace | Tiff Macklem | Banka JP Morgan | Představenstvo | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Index německých akcií | Státní pomoc | Ziskové marže | Fintech společnosti | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Dominance BTC | Společnost Uber | Jasný signál | Ekonomická předpověď | Novavax | MAM | Sony | Epic Games | Větší riziko | KLM | Akcie farmaceutické firmy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Praha | Výplach | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Mediální pokrytí | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Společnost XTB | Salesforce.com | IT společnost | Akcie Salesforce | Progres | Nálada amerických spotřebitelů | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | Čínská společnost | Výhled německé ekonomiky | Důvěra | Turistický ruch | Indonésie | Lepší výsledky | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Čas na nákup | Podhodnocený | Online nakupování | Pokles tržeb | Goodyear | Výrobce pneumatik | PLUG | Plug Power | SMA 200 | Období zvýšené volatility | Akcie Airbus | Coca-Cola | Výpadek příjmů | SPAC | Fisker | IT společnosti | Platforma eToro | Big Tech | China Eastern | Odborníci | Rentabilita | Price-to-Earnings | Dolarové úrokové sazby | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Sequoia | Universal Music | Bloomberg Intelligence | Budoucí vývoj | Playboy | Rozdělení akcií | Unity | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Plynovody | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Pracovní místa | Posílení indexu | Česká republika | McAfee | Šéf centrální banky | Antimonopolní úřad | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Energetický sektor | Měnový fond | F.US | CPI v USA | iPhone | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Masivní propouštění | Koncern | Nařízení | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Technologické tituly | JP Morgan Chase | Zveřejnění výsledků | Soudní spor | Electronic Arts | Výrobce videoher | T-Mobile US | Pfizer Inc. | Společnost Pfizer | Apollo | Apollo Global Management | PDD | QCOM | MRNA | Diem | IPO akcie | Proražení | AAPL.US | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | Xylem | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Lyft | Diem Association | BASF | Munich Re | Vonovia | Munich | Swingový výhled | BIDU | Lael Brainardová | Mutace koronaviru | Nejhorší výprodej | MGM | Peloton | Voda | BA.US | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Nálada investorů | Peer-to-peer | Svět kryptoměn | PMI ve výrobě | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Vývoj akcie | Hodnota trhu s kryptoměnami | Brands | Akcie Twitteru | Akcie americké internetové společnosti | JD | Tržby z prodeje | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Independent Advisor Alliance | Vývoj inflačních očekávání | Grab | Toshiba | Konference FOMC | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | Začátek nového trendu | Výrobní aktivity | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Vaxart | Akcie společnosti Alphabet | QCOM.US | Activision | Blizzard | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Snoop Dogg | Humana | Rostoucí úrokové sazby | Blockchainy | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Volatilita kryptoměny | James Bullard | Negativní vývoj | Průmyslová výroba v lednu | Evropský výrobce letecké techniky | Manufacturing PMI | Lucid Motors | Air | Akcie Boeing | Akcie společnosti Moderna | Herní průmysl | Příznivé údaje | Technologické podniky | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | Apple (AAPL.US) | Fidelity | Zámořské indexy | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Společnost eToro | COMP | Decentraland | Nové regulace | Týdenní shrnutí | CRM | Suezský průplav | xStation 5 | ViacomCBS | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Obchodovat CFD | ISM ve službách | Hodnota trhu kryptoměn | Data o inflaci | Prudký růst cen | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Debut na trhu Nasdaq | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Kent | Pepco | Alphabet (GOOGL.US) | Raytheon Technologies | AMD.US | GOOGL.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Objednávky | Internetové společnosti | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | Zpráva amerického ministerstva práce | Vstup do pozice | Futures na americké indexy | Hospodaření firem | Japonský konglomerát | Goldman Sachs Group | Indická centrální banka | Pandemie COVID | Těžaři | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Obavy z inflace | API | Oslabení | Meme akcie | About You | Růst úroků | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Aktuální problémy | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | GameStop Corp | Salvador | Americké farmaceutické společnosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Dlouhodobý support | Dodávky plynu | Legální platidlo | Platidlo | Akcie technologických firem | Konkurence | Prodej | Microsoft Corporation | UnitedHealth Group Incorporated | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Nové prognózy | Graf akcie | Denní graf akcie | Regulační úřad | Dolar dnes | Didi | Varianty koronaviru | Malajsie | Výhled na letošní rok | Cenové stability | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Růst společnosti | Očekávaná data | Andy Jassy | Hliník | Mluvčí společnosti | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | UST | TSMC | Didi Global | Včerejší seance | Růst dovozu | Plány obnovy | Společnost Alibaba | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Smartphony | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | AI | Procter & Gamble Company | GlobalFoundries | Odvětví | Kryptoaktiva | Přístup k měnové politice | Divize | Rotterdam | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | After-market | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Americké technologické společnosti | Zisk Microsoftu | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Rekord | Příjmy z reklamy | Suez | Stablecoins | FB.US | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Výsledky za Q2 | Guidance | Obavy ECB | Ziskový potenciál | University of Michigan | Štěstí | Mateřská společnost | Úřad pro ochranu osobních údajů | Chování | Occidental Petroleum | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Ubisoft | Akcie ViacomCBS | VIAC | Paramount | Zpráva z amerického trhu práce | Rekordní minimum | Zajišťovny | Aplikace TikTok | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Páteční NFP | CVC Capital Partners | CVC | Andreessen Horowitz | Norilsk | BioNTech | Sekce měnové | SNOW | Cena kryptoměny | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Zahraniční společnosti | Dovoz oceli | Prostor pro růst | Tálibán | Tokeny | Naeem Aslam | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | SPOT | SPOT.US | Analytici banky | ASX | SXXP | Proočkovanost | Nedostatek čipů | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Opatření | Rivian | Výrobce elektrických aut Rivian | Společnost Rivian | Lordstown Motors | Vrcholy | Dna | PayPal Holdings Inc | Platební síť | Uhlí | CSRC | RBC | NFT | Non-fungible token | Honeywell International | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | Solana | Marika Čupa | Parametry obchodu | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Etherea | Buyback | Americká firma | Společnost AT&T | WarnerMedia | Mediální skupina | Skupina Vivendi | BNP | Tim Ghriskey | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Gamble | Algorand | Posilování amerického dolaru | Automotive | Mathias Cormann | Mediální podnik | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Jan Sušánka | Sušánka & partneři | Energetické krize | Zdražování energií | Vysoké ceny | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Intuitive Surgical | PAH3 | Porsche (PAH3) | Akcie Porsche (PAH3) | Veolia | Giphy | Horizon | Horizon World | Oculus | Šéf německé centrální banky | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Schlumberger | Snap | Akcie společnosti Snap | Pozornost | Amazon (AMZN.US) | Volvo Cars | Cenový cíl | Boeing (BA.US) | Ford Motor (F.US) | KHC.US | Zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie švédské automobilky | Meta | Oculus Quest | Rebranding | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Vanguard | Metaverse | MANA | Firma Rivian | Konkurent Tesly | Rivian Automotive | Společnost Rivian Automotive | Akcie společnosti Pfizer | Společnost Yahoo | Jerome Pesenti | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Qualcomm (QCOM.US) | PYPL.US | Indexy pohyb | Podmínky na trhu | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | Meta (Facebook) | Skrytá býčí divergence | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Reálné úrokové sazby | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | Další růst sazeb | Airbus (AIR) | Target | TIM | Pozemky | Jens Stoltenberg | Index technologického trhu | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Zprávy z krypto | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Omicron | Zprávy z krypto průmyslu | Varianta omikron | Parag Agrawal | Ruská těžařská společnost | Těžařská společnost | Společnost Norilsk Nickel | Sergej Dubovickij | Společnost Norilsk | | Honeywell | Britský antimonopolní úřad | CMA | Stuart McIntosh | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Investiční produkt | Bitcoinový investiční produkt | US Securities and Exchange Commission | Salesforce (CRM) | NextEra Energy (NEE) | Akcie NextEra Energy | Akcie NextEra Energy (NEE) | Americká IT společnost | Nové vakcíny | Nejvýraznější propad | Vietnam | Propad hodnoty | Lütfi Elvan | Nureddin Nebati | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Akcie Razer | Razer | Postavení na trhu | Míra inflace v Turecku | Dotcom | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Výrobce čipů Intel | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | Tržní hodnota americké společnosti | Kryptoměnové transakce | Spotřebitelské inflace | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Steve Huffman | Alexis Ohanian | Provozovatel sociální sítě | Joachim Nagel | PGNiG | Základní sazba | TerraUSD | Miliardy USD | Apple Music | Akcie AMD (AMD.US) | Grafické karty | Jestřábí komentáře | Komentáře Fedu | Zvyšování sazeb Fedu | Společnost PayPal | Společnost PayPal Holdings | Vytvoření vlastní kryptoměny | Mluvčí PayPalu | Držení digitálních mincí | Mince PayPal | Steve Moser | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Růst úroků v USA | Meme stocks | DAO | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Organizace spojených národů (OSN) | Organizace spojených národů | Big tech | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Hry | Call of Duty | Cena akcií společnosti | Reality | Válka na Ukrajině | ETF ESD | ESD.FR | ETF ESD.FR | Large-cap společnosti | Large-cap | ETF od BNP Paribas | S&P 500 UCITS ESD | Graf fondu ESD.FR | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | Jak obchodovat index S&P 500 | Vanguard S&P 500 | Vanguard S&P 500 ETF | S&P 500 ETF | Analytik trhů | Hospodářská data | Digitální ekonomiky | MetaverseLife | Dani Brinke | Tomer Niv | Crypto Solutions | Inteligentní portfolio | Omniverse | Investiční aplikace eToro | Aplikace eToro | Sociální investiční platforma | Mesh | Teams | Chytré portfolio | Unity Software | Chytrá portfolia | The Sandbox | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Ingalls & Snyder | Nový týden | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Kryptoměnové konsorcium | Konsorcium Diem Association | Konsorcium založené Facebookem | Pozitivní výsledky | Pár USD/CAD | Western Digital | Cena akcie Meta Platforms | Vývoj akcie FB | Akcie FB | Kryptoměnový podnik | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Prodej majetku | Projekt Diem | Jamajka | Natalie Haynesová | Nirmala Sítarámanová | Ceny evropského plynu | Hodnota Alphabetu | Andrew Forrest | Miliardář Andrew Forrest | Akcie společnosti Meta Platforms | Moffett Nathanson | Vyhlídky Facebooku | Propočty Bloombergu | Stefano Pesole | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | NPO 1 | BBC News | Ukradené kryptoměny | Severní Korea | Meta Platforms, Inc (FB) | Banka Credit Suisse | Spirit Airlines | Frontier Group Holdings | Peloton Interactiv | Akcie firmy Peloton | Chipotle Mexican Grill | Období zvýšené inflace | St. Louis | Kraft-Heinz | Kraft-Heinz (KHC.US) | Roblox | Invaze na Ukrajinu | Upstart Holdings | Upstart | RBLX | Akcie společnosti Palantir | Ruské invaze na Ukrajinu | Lowe's Companies | Lowe's | Konflikt na Ukrajině | Růst kryptoměn | MWh | EUR/MWh | Krize na Ukrajině | Rheinmetall | Situace v Rusku | Společnost Google | Roskomnadzor | Applepay | Invaze | Akcie Occidental Petroleum | Řetězce | Prohlášení ruského prezidenta | APP | Ruští podnikatelé | Rossgram | Internetový prodej | AYYA T1 | Rostěch | Rostec | Rostěch (Rostec) | Gazprom Media | Skupina Gazprom Media | Čínské platformy | Yappy | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Opatření v Číně | Akcie kybernetické bezpečnosti | Ruský soud | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Axie Infinity | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | NIO Inc | Rekordní zisky | Chipotle Mexican Grill (CMG) | CMG | Akcie Chipotle Mexican Grill (CMG) | Akcie Chipotle Mexican Grill | Ben Laidler | Reddit IPO | Vlastnictví | Meta Platforms (Facebook) | Výsledky Alphabet | Technický výhled trhu | Kvantitativní zpřísňování | Megan Hornemanová | Verdence Capital Advisors | Finfluencer | Run na banky | Occidental | Dow Jones Industrial Average | Investiční zisky | Fedex Corporation | Velmi volatilní | Medvědí rally | Marketingová komunikace | Zvýšení úroků | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie | Akcie týdne u Purple Trading | Akcie společnosti Uber | Výsledky Apple | Výsledky Apple za Q2 | Výsledky Alphabet za Q2 | Výsledky Amazon za Q2 | Výsledky Amazon | Velký pád akcií | AAA firmy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

METAFXTRADERS
METAGOLD CAPITAL
METAHINTFX
Meta Investing
Metal Focus
Metallica
Metallinvestbank
Metalloinvest
Metals Focus
Metalurgie

Následující klíčová slova

Meta Platforms (Facebook)
Meta Platforms (FB)
Meta Platforms Inc
Meta Platforms, Inc (FB)
MetaQuotes
MetaQuotes Software Corp.
MetaQuotes Software Corporation
MetaStock
Meta Trader
MetaTrader
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít