Neděle 23. leden 2022 23:48
reklama
Purple Trading Hartman
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Purple Trading Hartman
reklama
BidAskBit

Klíčová slova - Meta Platforms

C:\fakepath\akcie-21012022.png

Kupte si podíl v 500 největších amerických společnostech

21.01.2022 Index S&P 500, který ukazuje výkonnost 500 největších amerických společností, zná určitě každý, je jedním z nejsledovanějších indexů na celém světě a slouží jako barometr výkonnosti amerického akciového trhu. Jak ale do indexu S&P 500 investovat?
img

Americký akciový trh stále klesá

19.01.2022 V úterý akcie klesaly napříč všemi trhy. Americké státní dluhopisy vzrostly v důsledku očekávání zpřísnění měnové politiky ze strany Fedu. Regulátor možná zvýší úrokovou sazbu dříve, než se očekávalo.
img

2 kryptoměny, které by letos mohly prudce stoupnout

17.01.2022 S tržní kapitalizací v hodnotě 790 miliard USD je na levné nakupování primární kryptoměny- BTCBTC , pozdě. Lepší vyhlídky na nárůst ceny za nižní ceny nabízí The Sandbox (SAND) a Polkadot (DOT).
C:\fakepath\top-14012022-21-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

14.01.2022 1) Argentina je druhým největším státem Jižní Ameriky. V minulosti již mnohokrát zbankrotovala. Do učebnic se zapsal hlavně bankrot z přelomu let 2001 a 2002, který je označován jako největší bankrot země v historii. Dvě dekády po této události se Argentina opět dostává do vážných problémů. Míra inflace v jihoamerické zemi vzrostla v loňském roce o 14,8 % na 50,9 %. Jedná se o druhou nejvyšší míru inflace v zemi za posledních 30 let. Prudký růst cen katapultoval Argentinu mezi země s nejvyšší inflací na světě, což tamní ekonomiku výrazně poškozuje.
img

Americké akciové indexy díky datům o inflaci vzrostly

13.01.2022 Index Dow Jones Industrial Average stoupl o 38,3 bodů (0,11 %) na 36 290,32 bodů. Standard & Poor's 500 vzrostl o 13,28 bodů (0,28 %) na 4 726,35 bodů. Nasdaq Composite získal 34,94 bodů (0,23 %) a dostal se na 15 188,39 bodů.
img

Facebook se nevyhne antimonopolní žalobě americké Federální obchodní komise

12.01.2022 Provozovatel internetové sociální sítě Facebook, která je součástí americké společnosti Meta Platforms se nevyhne antimonopolní žalobě, kterou na něj podala americká Federální obchodní komise (FTC). Soud nevyhověl žádosti Facebooku, aby žalobou FTC zamítl. Komise mimo jiné vyzývá soud, aby firmě nařídil prodej dvou velkých divizí. Informovala o tom dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\top-12012022-22-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.01.2022 1) Míra inflace ve Spojených státech v prosinci vystoupila na 7 %, a dostala se tak nejvýše od června 1982. Nejvíce k růstu cen přispělo dražší bydlení a ojeté automobily, zvýšily se ale i náklady na potraviny, benzin a další zboží. Ve své zprávě to dnes uvedlo americké ministerstvo práce. Nejnovější údaje naznačují, že americká centrální banka (Fed) by mohla začít zvyšovat úrokové sazby už v březnu, upozornila agentura Bloomberg.
C:\fakepath\paypal.jpg

Bloomberg: PayPal zkoumá možnosti vytvoření vlastní kryptoměny

10.01.2022 Společnost PayPal Holdings Inc. zkoumá možnosti spuštění vlastní kryptoměny, tzv. stablecoinu. Společnost to potvrdila agentuře Bloomberg poté, co byly v její aplikaci pro iPhony objeveny důkazy o takovém kroku. Nalezl je vývojář Steve Moser a o informaci se podělil s agenturou Bloomberg. Skrytý kód a obrázky ukazují práci na něčem, co se jmenuje "mince PayPal". Kód naznačuje, že mince by měla být krytá americkým dolarem.
img

Akcie AMD vzrostly v tomto roce o více než polovinu!

31.12.2021 Akcie AMD (AMD.US), jednoho z největších světových výrobců čipů, vzrostly za poslední měsíc o více než 30 % a od začátku roku se zásluhou nedávného růstu dostaly do zisku ve výši 64 %. To znamená takřka trojnásobek růstu indexu S&P 500. Akciím AMD pomohly v závěru roku velmi dobré výsledky za třetí kvartál, které ukázaly 54% růst tržeb a 134% růst zisku ve srovnání se situací před rokem. K růstu výrazně přispěly prodeje čipů jako EPYC, Ryzen a Radeon. V tomto roce se čeká růst zisku na akcii o 105,1 %, přičemž celé odvětví by mělo přidat pouze 43,5 %. Meziroční růst cash flow dosáhl 97 %, což je mnohem více než u srovnatelých společností. V posledních 3 - 5 letech růst cash flow společnosti dosahoval k 50 %. Růst cash flow celého odvětví byl v průměru 11 %.
img

Long signál na akcie Ahold Delhaize (AD)

22.12.2021 Akcie nizozemské maloobchodní společnosti si i přes silnou korekci na trzích udržuje stabilně rostoucí trend. Z fundamentálního hlediska vypadají čísla solidně a pro letošní rok se očekává další růst. Na konci listopadu jsme zaznamenali pokles zpět k EMA-20, po kterém akcie opět ukázaly sílu. V pondělí se trend stabilizoval v okolí EMA-50.
C:\fakepath\investovani-10122021.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2021

13.12.2021 Rok 2021 se blíží ke svému konci, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v tomto roce.
img

Long signál na akcie Digital Turbine (APPS)

08.12.2021 Digital Turbine připravuje půdu pro inzerenty, vydavatele, operátory a OEM v mobilním prostoru. Díky integraci firemní technologie mohou mobilní operátoři a výrobci OEM efektivněji monetizovat své produkty prostřednictvím cílené reklamy. Akcie v říjnu prudce posílila, ale nepodařilo se ji dosáhnout nového rekordního maxima. Následně jsme evidovali stejně prudkou korekci.
img

Akciový trh klesá kvůli výprodejům velkých technologických společností

06.12.2021 Uplynulý týden byl na finančních trzích ve znamení prudkých výkyvů. Jedním z příkladů byl výprodej velkých technologických společností minulý pátek, který způsobil masivní pokles akcií.
img

Rozbřesk: České mzdy brzdí. Dopřeje omikron trhům oddych?

06.12.2021 České mzdy ve třetím kvartále podle očekávání zpomalily. Ovšem ne o tolik, co čekala Česká národní banka – dynamika mezd klesla z 11,3 % na 5,7 % (očekávání centrální banky 4,7 %). Vedle slabší koruny a pozitivní revize HDP to je v bankovní radě další argument pro vyšší úrokové sazby. Zvolnění mezd je důsledek postupného ukončení mimořádných příplatků ve zdravotnictví a pohled na klíčová odvětví české ekonomiky nevypadá zatím z pohledu zaměstnanců nijak špatně.
img

Na trh dorazily v pátek výprodeje

06.12.2021 Akcie v zámoří v pátek prodloužily svůj týdenní pokles. Výprodeje zasáhly především technologický sektor. Tesla se během seance propadala o více jak 6 %, mateřská společnost Facebooku Meta Platforms Inc. se po 20 % kontinuálního propadu dostala do medvědího trhu. Propadly se i akcie Applu. Wall Street závěr: Dow Jones -0,2 %; S&P -0,8 %; Nasdaq -1,9 %.
C:\fakepath\top-02122021-29-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.12.2021 1) Provozovatel internetové sociální sítě Facebook, která je součástí americké společnosti Meta Platforms, ve středu požádal soud, aby zamítl antimonopolní žalobu, kterou na něj podala americká Federální obchodní komise (FTC). Tato žaloba mimo jiné vyzývá soud, aby firmě nařídil prodej dvou velkých divizí. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Long signál na akcie Salesforce (CRM)

01.12.2021 Salesforce je americká IT společnost, která prodává softwarová a úložná řešení pro podniky v odvětví cloud computingu. Prostřednictvím firemních řešení, jako je customer relationship management (CRM), lze docílit snížení nákladů na hardware a software a správu a údržbu IT. Akcie dlouhodobě posiluje podél EMA-20 s občasnými poklesy na hranici EMA-50. Specialista na aplikace z oblasti řízení vztahů se zákazníky chce růst rychleji než celkový trh. Rozšířit svůj podíl na trhu, zvýšit investice a provádět další akvizice.
img

Long signál na akcie NextEra Energy (NEE)

01.12.2021 NextEra Energy je jednou z předních amerických společností v oblasti obnovitelné energie, která má zastoupení ve 30 státech USA a v Kanadě. Součástí společnosti jsou dceřiné společnosti Florida Power & Light Company, která dodává elektřinu přibližně 5 milionům občanů USA ve státě Florida, a NextEra Energy Resources, která je spolu se svými dceřinými společnostmi jedním z největších výrobců solární a větrné energie v USA. Společnost je jednou z nejrychleji rostoucích energetických společností v USA. Investice do veřejných služeb se investorům dlouhodobě vyplácejí.
img

Long signál na Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)

01.12.2021 Společnost Grayscale poskytuje první veřejně obchodovaný bitcoinový investiční produkt, který získal stejný status jako společnosti registrované u US Securities and Exchange Commission. Poté, co Bitcoin Trust v posledních měsících posílil nad EMA-50, skončil nárůst v oblasti 55 USD. V průběhu pátečního celkového oslabení trhu na chvíli cena klesla zpět pod EMA-50. Pro ty investory, kteří chtějí spekulovat na bitcoinový trh, aniž by museli přímo nakupovat samotnou kryptoměnu, je Grayscale Bitcoin Trust vhodnou alternativou.
img

Antimonopolní úřad nařídil majiteli facebooku prodat platformu Giphy

30.11.2021 Britský antimonopolní úřad (CMA) nařídil americké firmě Meta Platforms, která je provozovatelem facebooku, aby prodala platformu pro animované obrázky Giphy. Zdůvodnila to obavami z dopadů na konkurenční prostředí, a to jak na uživatele sociálních médií, tak na zadavatele reklamy. Úřad o tom informoval ve svém dnešním sdělení. Facebook s nařízením nesouhlasí.
C:\fakepath\top-30112021-52-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.11.2021 1) Britský antimonopolní úřad (CMA) nařídil americké firmě Meta Platforms, která je provozovatelem facebooku, aby prodala platformu pro animované obrázky Giphy. Zdůvodnila to obavami z dopadů na konkurenční prostředí, a to jak na uživatele sociálních médií, tak na zadavatele reklamy. Úřad o tom informoval ve svém dnešním sdělení. Facebook s nařízením nesouhlasí.
img

Long signál na akcie Meta Platforms (FB)

24.11.2021 Facebook se nedávno přejmenoval na Meta Platforms. Nový název si společnost vypůjčila z plánů na vývoj projektu metaverse. Má se jednat o jakýsi virtuální prostor, který Mark Zuckerberg vnímá jako další generaci internetu, kde jsou uživatelé jeho součástí. Po vzestupu nad EMA-50 přišla v září ostrá korekce. Metaverse je nyní jádrem strategie společnosti Meta. Koncept propagují i další významné technologické společnosti, jako je softwarová společnost Microsoft, specialista na polovodiče Nvidia a výrobce videoher Epic Games. Metaverse povede ke vzniku nových technologií, zařízení, aplikací a také možností monetizace.
img

Wall Street navazuje růstem

09.11.2021 Pondělní seance na Wall Street přinesla indexům další zisky: Dow Jones +0,28 %; S&P 500 +0,09 % a Nasdaq Comp. +0,07 %. Dařilo se hlavně základním materiálům, energetice, finančnímu sektoru a vybraným techům. Zde stojí za zmínku především další nárůst akcií AMD, jež se připojují k seznamu dodavatelů hardwaru pro budoucí Meta Platforms, akcie AMD posílily o +10 % přes 150 USD za kus. Dalším růstem navázaly akcie automobilky, FORD (+4,5 %). Propadly naopak akcie Tesla (-5 %).
img

Facebook vypne systém rozpoznávání obličejů, smaže data

02.11.2021  Americká sociální síť Facebook vypne systém rozpoznávání obličejů, který automaticky identifikuje uživatele na fotografiích a videích. Současně odstraní informace o obličejích více než jedné miliardy lidí. Jako důvod firma uvedla rostoucí obavy z používání této technologie ve společnosti.
C:\fakepath\Rivian.jpg

Firma Rivian, konkurent Tesly, chce při vstupu na burzu získat až 8,4 mld. USD

02.11.2021 Společnost Rivian Automotive, která je konkurentem Tesly, chce při vstupu na burzu získat až 8,4 miliardy dolarů (185 miliard Kč). Výrobce elektromobilů, do kterého investují mimo jiné firmy Amazon a Ford Motor, to uvedl v pondělí po skončení obchodování na burzách ve Spojených státech. Byla by to třetí největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v USA za deset let.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Inflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Koruna | HDP | Turecká lira | Německo | Francie | Turecko | Apple | Evropské akcie | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Světová ekonomika | Recese | Americká ekonomika | Daně | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Ekonomické události | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | Buy and hold | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Distribuce | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | High | IPO | ISIN | Indikátor | Investice | Investiční společnost | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Long | MMF | Margin | Monetizovat | Měny | Nabídka | Obchodování s měnami | Platforma | Pozice | RRR | Resistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | Obchodování | Goldman Sachs | Regulátor | Finanční krize | Bank of America | Americký prezident | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | Fond | EU | Zasedání Fedu | Ekonom | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Zkušenosti | Výsledky | Contract for Difference | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Investiční banka | Investovat | Nasdaq Composite | Eurostat | Facebook | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Komunita | Aktivum | Delta | Index | Odpor | Volatilní | Akcie dnes | Akcie Porsche | Akcie Tesla | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Brent | Capital Markets | Cena | Cena akcií | CZK | Etoro | Evropské měny | Exchange | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | InstaForex | Investiční | Investiční doporučení | Investing | ISM | JP Morgan | E15 | Lira | Management | Markets | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodování s CFD | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Prodej akcií | Reuters | Ropy | Sázky | Státní dluhopisy | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výprodej | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | EIA | Benzín | Buy | Čistý dluh | Ekonomika EU | Elon Musk | Hold | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | ROCE | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Světové ekonomiky | Miliardář | Commission | Komise | Contract | Burze | DPA | Jefferies | RBC Capital Markets | RBS | Microsoft | Caterpillar | Investing.com | NATO | TD Ameritrade | RBC Capital | Agentura AP | UNCTAD | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Podnikání | BMW | Pokles akcií | Ministr financí | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Energie | Severomořská ropa | Index německých akcií DAX | Přehled | Agentura Reuters | Forbes | Firmy | Standard & Poor's | Globální finanční krize | Americké státní dluhopisy | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Citi | S&P | Výzkumná společnost | Ztráty | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Tesla | Nákupní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Hlavní index německých akcií DAX | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Dnešní zpráva | Světový obchod | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Výnosy | Americká vláda | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | HDP Británie | Inflační čísla | Norsko | Očekávání | Audi | Politico | Vstup na burzu | Zahraniční forex | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Breakout Trader | Coinbase | Americký akciový trh | Jerome Powell | Cena kryptoměny ethereum | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Obchodní války | Bitcoiny | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Americká investiční banka | Banka Jefferies | Turecké liry | Graf indexu | HKD | I-Trader | Signál na akcie | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Růst zisků | EK | Evropská komise | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Volatilita na trzích | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Světové finanční trhy | Statistický úřad | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Primární veřejná nabídka | Harris Financial | Nejznámější kryptoměny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Tencent Holdings | Nabídka akcií | Stablecoin | Americké společnosti | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Gazprom | NASDAQ 100 | Capital Partners | GBTC | Akcie automobilky | Ministerstvo obchodu | Digitální aktiva | Konglomerát | Pohonné hmoty | Růst mezd | UCITS | Jihokorejská centrální banka | Vyšší úrokové sazby | Tým FXstreet.cz | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Prezident Donald Trump | Strategické partnerství | Objem | Obchod | Trh práce | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Statistický úřad Eurostat | Firma | Tesla Elon Musk | Výrobce léků | Růst cen | Studie | Index DOW | Erste Group | PSA | Největší pokles | Ukrajina | Akcie společnosti Tesla | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Miliardy | Vyhlídky | Walt Disney | AFP | Odvětví české ekonomiky | Zveřejněná data | SMA | Technologický sektor | Dynamika mezd | Průmysl | Na burze | Rozvoj | Stavebnictví | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Americké ministerstvo práce | Nejistoty | Státy EU | Světové obchodní organizace | Plyn | Yahoo | Moskva | EASA | Ford Motor | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Federální obchodní komise | FTC | Londýnské akciové burzy | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | Vivendi | Jaderná elektrárna | Měnové politiky | Geely | Americké centrální banky | Automobil | Regulátoři | Meziroční míra inflace v eurozóně | xStation5 | Biotechnologické společnosti | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Uber | Ztráta | Stratég | ACEA | Singapur | Hospodaření | Odškodné | Netflix | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Ceny ropy dnes | Letecké společnosti | Miliardy eur | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Analytička | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Apple Inc. | Zajímavé zisky | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Nejnovější údaje | Paypal Holdings | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Šíření nového koronaviru | Americký miliardář | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Mobilní operátor | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Boeing | FIAT | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Obchody | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Universal Music Group | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Biogen | Americká inflace | Inflace v lednu | Valuace | Výrobce elektromobilů | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | Společnost Berkshire Hathaway | Výhled růstu globální ekonomiky | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | České mzdy | WP | Průmysl a stavebnictví | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Mince | Nejprudší pokles v historii | Tencent | S&P 500 futures | Letectví | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Viceprezident | Index NASDAQ 100 | Automobilka | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | Texas | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Bilion dolarů | Další pokles | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Ahold Delhaize | WM | Škoda | Manufacturing | Domácnosti | Ministryně financí | Další růst | Růst | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Výroba automobilů | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Války | Poradce | Organizace | Realitní firmy | Letecká společnost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | IATA | AOL | Koronavirová epidemie | Ministři | Nejvyšší soud | Petr Král | ČNB Petr Král | Výpadky | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Růst cen v EU | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Sociální síť | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Joe Biden | Grayscale | Cenový propad | Čtvrtletní výsledky | Americký HDP | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Čistá ztráta | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Dovoz | UNWTO | Wolt | Alternativní taxislužby | Soud EU | Regulační orgány | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Členské státy | Členské země | Xiaomi | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Manažerka | Spekulovat | Moderna | Jukos | Eli Lilly | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Společnost Facebook | Pomoc lidem | Renault | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Unie | ČR | Salesforce | Norilsk Nickel | Hertz | Výrobce aut | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Internetová firma | CVC Capital | Akcie AMD | Square | Tchaj-wan | Nikola | Plán investic | Nestlé | Sanofi | Rostoucí trend | Technologické firmy | Banka JP Morgan | Snížení nákladů | Index německých akcií | Státní pomoc | Společnost Uber | MAM | Sony | Epic Games | Větší riziko | KLM | DoorDash | Ocenění | Americká společnost Apple | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Výplach | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Twitter | Společnost Amazon | Softwarový gigant | IT společnost | Akcie Salesforce | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | Čínská společnost | Turistický ruch | Indonésie | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Čas na nákup | Goodyear | Výrobce pneumatik | Akcie Airbus | Coca-Cola | SPAC | Fisker | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Čínské technologické firmy | Universal Music | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | McAfee | Antimonopolní úřad | NextEra | Měnový fond | iPhone | Výrobce letecké techniky | Jack Dorsey | Koncern | Nařízení | Reebok | Intel | Výrobce čipů | JP Morgan Chase | Výrobce videoher | Apollo | Apollo Global Management | MRNA | Diem | NextEra Energy | Společnost DoorDash | Munich Re | Vonovia | Munich | Mutace koronaviru | MGM | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Polkadot | Polkadot (DOT) | DOT | Hodnota trhu s kryptoměnami | Brands | Akcie americké internetové společnosti | Zoom Video | Carrefour | Couche-Tard | Independent Advisor Alliance | Toshiba | Nárůst ceny | Výrobní aktivity | Globální letecká osobní doprava | Activision | Blizzard | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Humana | Blockchainy | Zajímavé akcie | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Evropský výrobce letecké techniky | Lucid Motors | Air | Britská společnost | Pandemie covidu-19 | COMP | CRM | Suezský průplav | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Hodnota trhu kryptoměn | Prudký růst cen | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Debut na trhu Nasdaq | Kent | Pepco | AMD.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Internetové společnosti | Verizon | Společnost Verizon | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | Japonský konglomerát | Goldman Sachs Group | Deutsche Wohnen | Vonovia a Deutsche Wohnen | Oslabení | About You | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Salvador | Americké farmaceutické společnosti | Plány | Příležitosti | Prodej | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Regulační úřad | Didi | Varianty koronaviru | Malajsie | Společnost Didi | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Andy Jassy | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | TSMC | Didi Global | Plány obnovy | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Taiwan Semiconductor Manufacturing | GlobalFoundries | Odvětví | Divize | Rotterdam | Načasování | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Rekord | Suez | Bilion | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Mateřská společnost | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | Rekordní minimum | Zajišťovny | CVC Capital Partners | CVC | Norilsk | BioNTech | Sekce měnové | Cena kryptoměny | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Dovoz oceli | Prostor pro růst | Americká Federální obchodní komise | Americká Federální obchodní komise (FTC) | SpaceX | Analytici banky | Proočkovanost | Nedostatek čipů | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Opatření | Rivian | Společnost Rivian | Lordstown Motors | PayPal Holdings Inc | RBC | NFT | Velkoobchodní ceny elektřiny | Ceny plynu | Solana | Marika Čupa | Parametry obchodu | 100 SMA | Americká firma | Společnost AT&T | WarnerMedia | Mediální skupina | Skupina Vivendi | BNP | Automotive | Mathias Cormann | Mediální podnik | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Energetické krize | Zdražování energií | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Intuitive Surgical | PAH3 | Porsche (PAH3) | Akcie Porsche (PAH3) | Veolia | Giphy | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Pozornost | Volvo Cars | Cenový cíl | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Vanguard | Metaverse | Firma Rivian | Konkurent Tesly | Rivian Automotive | Společnost Rivian Automotive | Společnost Yahoo | Jerome Pesenti | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Airbus (AIR) | TIM | Jens Stoltenberg | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Akcie Meta Platforms (FB) | Globální nedostatek čipů | Nové mutace | Omikron | Varianta omikron | Parag Agrawal | Ruská těžařská společnost | Těžařská společnost | Společnost Norilsk Nickel | Sergej Dubovickij | Společnost Norilsk | | Britský antimonopolní úřad | CMA | Stuart McIntosh | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Investiční produkt | Bitcoinový investiční produkt | US Securities and Exchange Commission | Salesforce (CRM) | NextEra Energy (NEE) | Akcie NextEra Energy | Akcie NextEra Energy (NEE) | Americká IT společnost | Nové vakcíny | Nejvýraznější propad | Vietnam | Lütfi Elvan | Nureddin Nebati | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | Akcie Razer | Razer | Postavení na trhu | Rozšíření | Rostoucí inflace | Výrobce čipů Intel | Digital Turbine | APPS | Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine (APPS) | Akcie Digital Turbine | Tržní hodnota americké společnosti | Kryptoměnové transakce | Základní sazba | Akcie AMD (AMD.US) | Společnost PayPal | Společnost PayPal Holdings | Vytvoření vlastní kryptoměny | Mluvčí PayPalu | Držení digitálních mincí | Mince PayPal | Steve Moser | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Organizace spojených národů (OSN) | Organizace spojených národů | ETF ESD | ESD.FR | ETF ESD.FR | Large-cap společnosti | Large-cap | ETF od BNP Paribas | S&P 500 UCITS ESD | Graf fondu ESD.FR | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | Jak obchodovat index S&P 500 | Vanguard S&P 500 | Vanguard S&P 500 ETF | S&P 500 ETF
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Dolar

Předchozí klíčová slova

Městský stát
Měšec.cz
Meta
Meta (Facebook)
Meta Investing
Metal Focus
Metallica
Metallinvestbank
Metals Focus
Metalurgie

Následující klíčová slova

Meta Platforms (FB)
MetaQuotes
MetaQuotes Software Corp.
MetaQuotes Software Corporation
MetaStock
Meta Trader
MetaTrader
MetaTrader demo
MetaTrader download
MetaTrader na macu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít