Středa 05. říjen 2022 20:10
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Vantage
reklama
Swissquote Bank
reklama
XTB ambasador Conora McGregor

Klíčová slova - Stellantis

C:\fakepath\auta.jpg

Výrobci automobilů hlásí nižší poptávku v Evropě a Severní Americe

04.08.2022 Výrobci automobilů hlásí nižší poptávku v Evropě a Severní Americe. Podle analytiků přibývá důkazů, že spotřebitelé si kvůli rostoucí inflaci nechávají hotovost na nezbytné věci. Ačkoli některé luxusní značky, například Ferrari a Mercedes, zvýšily výhled prodeje kvůli přetrvávající vysoké poptávce po špičkových modelech, vyhlídky pro většinu odvětví jsou chmurnější, napsala včera agentura Reuters.
img

Evropský akciový trh začal v polovině týdne prudce stoupat

16.06.2022 Klíčové akciové indikátory západní Evropy vykázaly během středečního obchodování po šestidenní sérii poklesů velkolepý...
img

Stellantis kvůli sankcím a potížím s logistikou přeruší výrobu v Rusku

19.04.2022 Automobilka Stellantis kvůli protiruským sankcím a potížím s logistikou přeruší výrobu v Rusku. Firma to uvedla ve svém dnešním sdělení. Podnik provozoval společně s firmou Mitsubishi továrnu v Kaluze, zhruba 125 kilometrů jihovýchodně od Moskvy. Čtvrtý největší výrobce automobilů na světě měl na ruském trhu jen asi jednoprocentní podíl, uvedla agentura Reuters.
img

Akcie Tesla: Co přinese split akcií a jak si vedl sektor elektromobilů v 2021?

01.04.2022 Akcie Tesla (TSLA) jsou v současnosti opět pod drobnohledem investorů, protože firma plánuje další split akcií. Ve stručnosti si proto povíme, zda má split širší význam. Následně si ukážeme, jak se dařilo celému sektoru elektromobilů za rok 2021. Dopředu mohu říct, že Tesla kralovala.
img

Evropské trhy ve středu rostou

23.03.2022 Hlavní evropské indexy ve středu rostly, přičemž v čele růstu byly sektory zboží osobní a domácí potřeby a zdravotnických potřeb. Nejhorší výkon vykázaly sektory finančních a veřejných služeb.
img

Evropské trhy zisky neudržely. Daří se sektoru ropy, banky ztrácejí

23.03.2022 Evropské trhy dnes otevřely dnes v kladném teritoriu, zisky ale povětšinou neudržely. V zelených číslech svítí prakticky pouze britský FTSE, který přidává již 0,5 %. Naopak například německý DAX nebo francouzský CAC ztrácejí 0,3, resp. 0,2 %. V Evropě roste nejvíce sektor Oil & Gas, který posiluje o 1,6 %, tažen růstem ceny ropy nad hranici 110 USD za barel (WTI). Nedaří se naopak bankovnímu sektoru (-1,2 %). Evropské akcie jako celek (index Stoxx 600) klesají o 0,2 %. Investoři dnes očekávají jednání v Bruselu, kde se lídři evropských zemí a NATO budou radit o dalším postupu vůči Rusku.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Rusko kvůli sankcím Západu zakázalo do konce 2022 vývoz široké škály produktů

11.03.2022 V reakci na protiruské sankce vyhlášené Západem po ruské invazi na Ukrajinu zakázala Moskva do konce roku export telekomunikačního, zdravotnického, automobilového, zemědělského, elektrického a technického vybavení. Informovala o tom včera ruská vláda. Premiér Michail Mišustin řekl, že zákaz se bude týkat vývozu zboží zahraničních společností působících v Rusku. Na seznam vláda zařadila přes 200 položek, mimo jiné železniční vagony, kontejnery, turbíny a další zboží. Ministerstvo hospodářství uvedlo, že byl zakázán vývoz některých druhů lesnických a dřevařských produktů. Neupřesnilo, o které se jedná. Zákaz vývozu do konce letošního roku se týká mimo jiné automobilů, letadel a dronů, napsala později agentura TASS.
img

Evropské akcie se propadají na katastrofická minima

24.02.2022 Evropské akciové indexy ve čtvrtek vykazují téměř 3% pokles v důsledku obav investorů ze zahájení vojenské operace ve východní Evropě.
img

Mírné sankce vedou investory zpět do akcií. Dluhopisy ztrácejí

23.02.2022 Situace kolem Ukrajiny zůstává výrazně nejistá, ovšem po včerejším oznámení západních sankcí se krátkodobě dostavuje zklidnění. Důvodem je jednoznačně to, že sankce jsou velmi mírné a chybějí nové znepokojivé zprávy. Pro Rusko jsou však mírné sankce v podstatě pobídkou pro navýšení požadavků, takže opětovné vyhrocení je docela pravděpodobné. Jako klíčový se nyní jeví okamžik, kdy se Ukrajina odmítne stáhnout ze zbytku Donbasu a Rusko ho tedy bude chtít "osvobodit".
img

Prodej aut v EU v říjnu klesl o 30 procent, snížil se čtvrtý měsíc po sobě

18.11.2021 Prodej nových osobních aut v Evropské unii v říjnu meziročně klesl o 30,3 procenta na 665.001. Informovalo o tom dnes na svém webu Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA). Prodej se snížil čtvrtý měsíc po sobě a letošní říjen je nejhorším říjnem v historii záznamů. Nedařilo se hlavně skupině Volkswagen, z níž se nejhůře vedla Škoda Auto. V České republice byl pokles nových registrací mírnější.
C:\fakepath\horcik.jpg

Automobilkám zatím hořčík nechybí, Volkswagen se ale obává nedostatku

08.11.2021 Očekávaný nedostatek hořčíku zatím na automobilky v Evropě nedoléhá. To se ale podle expertů může změnit, pokud Čína produkci tohoto kovu brzy výrazněji nezvýší, uvedla dnes agentura Reuters. Automobilky se už od loňska potýkají s nedostatkem čipů, obavy z nedostatku hořčíku dala najevo například největší evropská automobilka Volkswagen, jejíž součástí je i mladoboleslavská Škoda Auto.
C:\fakepath\Rivian.jpg

Vstup na burzu by mohl výrobce elektroaut Rivian ohodnotit až na 65 miliard USD

07.11.2021 Americký výrobce elektromobilů Rivian Automotive zvýšil cenové rozpětí své primární veřejné nabídky akcií (IPO). Připravovaný vstup na burzu by tak podnik mohl ohodnotit až na 65 miliard dolarů (zhruba 1,4 bilionu Kč). Rivian by tak v tržní hodnotě mohl překonat automobilku Stellantis, která nedávno vznikla spojením italsko-americké společnosti Fiat Chrysler s francouzským konkurentem PSA. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
img

Nedostatek čipů netrápí všechny automobilky stejně

19.10.2021 Nedostatek polovodičů, který už více než rok po celém světě ovlivňuje řadu odvětví, trápí zejména automobilky. Ne všechny ale stejně. Projevuje se sice na všech kontinentech, v některých asijských zemích jsou ale dopady méně citelné. Například japonská automobilka Toyota má jen minimální problémy a podobně jihokorejský Hyundai čelí krizi lépe než například skupina Volkswagen včetně automobilky Škoda. Ukazují to výrobní plány jednotlivých firem.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
C:\fakepath\DAX.jpg

Evropské akcie oslabily nejvíce za tři týdny, trh vyhlíží zasedání ECB

09.09.2021 Evropské akcie včera oslabily nejvíce za poslední tři týdny. Trh vyhlíží dnešní zasedání Evropské centrální banky (ECB). Rada guvernérů na něm bude probírat omezení pandemického stimulačního programu.
C:\fakepath\FX-5.jpeg

Evropské akcie za sebou mají nejlepší den za téměř dva měsíce

05.05.2021 Evropské akcie za sebou mají nejlepší den za téměř dva měsíce. Zotavily se z úterního hromadného výprodeje a akcie společností z odvětví produkce základních surovin vystoupaly na desetileté maximum.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (22.4.2021)

22.04.2021 Akciové trhy využily nedostatečně negativního fundamentu a technické korekce, která nabídla nižší ocenění a včera se jim podařilo umazat úterní ztráty. Na risk on sentiment reagoval dalším oslabením americký dolar a nejvíce živo bylo na dolaru kanadském, kde centrální banka uvolnila měnovou politiku.
C:\fakepath\Stellantis.jpg

Akcie automobilky Stellantis na trhu debutovaly silným růstem

18.01.2021 Akcie společnosti Stellantis, která vznikla spojením italsko-americké automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA) a francouzského konkurenta PSA, při svém dnešním debutu na burzách výrazně posílily. Během dopoledního obchodování přidávaly na akciovém trhu v Miláně více než 7,5 procenta.
img

Fúzi Fiat Chrysler a PSA už schválili akcionáři obou automobilek

04.01.2021 Spojení italsko-americké automobilky Fiat Chrysler (FCA) s francouzským konkurentem PSA už schválili akcionáři obou podniků. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Fúze v hodnotě 52 miliard dolarů (zhruba 1,1 bilionu Kč) vytvoří čtvrtého největšího výrobce aut na světě.
C:\fakepath\forex-kalendar.jpg

Hlavní ekonomické události v roce 2021

28.12.2020 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2021, abyste si je mohli vyznačit ve svém obchodním kalendáři. Jde o důležité ekonomické události, které budou mít velký vliv na finanční trhy v nadcházejícím roce, a proto jim věnujte pozornost ve svém trading plánu. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů.
img

Evropská komise povolila spojení automobilek Fiat Chrysler a PSA

21.12.2020 Evropská komise (EK) schválila spojení italsko-americké automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA) s francouzským konkurentem PSA. Fúze v hodnotě 38 miliard dolarů (zhruba 823 miliard Kč) vytvoří čtvrtého největšího výrobce aut na světě, který ponese jméno Stellantis, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Fiat a Peugeot, blížící se fúze: akcie posilují

20.11.2020 Fúze automobilek Fiat Chrysler Automobiles (Fiat, Jeep, Dodge, Ram a Maserati) a francouzského PSA (Peugeot, DS Citroen a Opel) je čím dál tím blíže. Obě společnosti včera oznámily svolání valné hromady akcionářů na 4. ledna, aby dala zelenou vytvoření Stellantis, nové skupiny vzniklé zmíněným spojením. Příští pondělí budou známy všechny podrobnosti o obsahu zasedání a o čem budou akcionáři obou společností v ten den muset hlasovat.
img

Automobilky FCA a PSA upravily podmínky fúze

15.09.2020 Francouzská automobilka PSA a italsko-americká Fiat Chrysler (FCA) upravily podmínky své plánované fúze. Cílem změn je zachování vyšší hotovosti a větší snížení nákladů v době pokračující koronavirové krize. Oznámily to společnosti v dnešním prohlášení. Sloučená firma se bude jmenovat Stellantis a má být čtvrtým největším výrobcem aut na světě za společnostmi Volkswagen, Toyota a Renault-Nissan.
img

Automobilce PSA v pololetí klesl odbyt skoro o 46 procent

16.07.2020  Francouzské automobilce PSA v pololetí klesl odbyt o 45,7 procenta na 1,03 milionu vozů. Firma se podobně jako její konkurenti potýká s negativními dopady koronavirové krize. Společnost se teď chystá na sloučení s automobilkou Fiat Chrysler a dnes také uvedla, že v samotném červnu zvýšila odbyt proti květnu o 71 procent.
img

Spojením automobilek Fiat Chrysler a PSA vznikne Stellantis

16.07.2020  Nová společnost, která vznikne spojením italsko-americké automobilky Fiat Chrysler s francouzskou PSA Group, se bude jmenovat Stellantis. Název se bude používat pro mateřskou společnost, názvy jednotlivých značek jako Jeep, Fiat a Peugeot a jejich loga se nezmění, oznámily společnosti v prohlášení. Sloučená firma má být čtvrtým největším výrobcem aut na světě za společnostmi Volkswagen, Toyota a Renault-Nissan.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čína | Japonsko | Finance | Kanadský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Inflace | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Devizové rezervy | Pin Bar | Německo | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Export | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | ECB | ESM | Ekonomika | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | G7 | Gap | High | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Lot | MMF | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RSI | Ratingová agentura | Rezistence | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Splatnost | Split | Support | Trader | Trading | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | WTO | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Výsledky | Obchodní příležitosti | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Forex Factory | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Investiční společnosti | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Eurostat | Obchodní seance | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Ceny akcií | USDCAD | Akciové indikátory | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Deutsche Bank | Akcie Erste | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomika USA | Elektřina | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční služby | Fondy | FXstreet.cz | Graf | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Kurz akcie | Kurzy | Maďarsko | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | PayPal | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Risk On | Ropy | Růst HDP | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volkswagen | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | ROIC | Buy | Cenové rozpětí | Current Ratio | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Hrubá marže | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | Provozní marže | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Převis | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Komise | Federální rezervní systém | Volby | Know-how | Poradenská společnost | Burza dnes | Burze | Slušný zisk | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | DPA | Intesa Sanpaolo | Microsoft | Institut Ifo | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Standard Chartered | BBC | Agentura DPA | HUF/EUR | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Evropské banky | Energie | Rada ČNB | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Ekonomické fórum | Agentura Reuters | Evropské trhy | Forbes | Lídři | Firmy | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Akcie v USA | IHS | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Summit EU | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Bělorusko | Kryptoměny | Britský akciový index FTSE 100 | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Index CAC 40 | Pokles výnosů | Erste | VIG | London Stock Exchange (LSE) | Prodej aut | Akcionáři | FTSE 100 | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Úroková sazba ECB | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Konsensus | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Světová obchodní organizace (WTO) | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | FTSE MIB | FCA | Finanční ústav | Světové trhy | Indexové fondy | Výnosy | Japonská vláda | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Švédsko | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Mercedes | IHS Markit | Purple Trading | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Vstup na burzu | Breakout Trader | Protiruské sankce | Jerome Powell | Panevropský index STOXX 600 | Inteligentní investor | Obchodování na trzích | Airbnb | Trhy dnes | Obchodní války | Bitcoiny | Virtuální měny | OPEC+ | Události ve světě | Výsledky obchodování | Podniky | Renaissance Capital | Evropský akciový trh | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Americká investiční banka | Graf indexu | Index Stoxx 600 | Profesionální obchodník | USMCA | Přímé zahraniční investice | Dodávky ropy | Primární nabídka | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Česká firma | Španělský IBEX | Zadluženost | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Majetek | Ukončení obchodní války | WEF | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Graf indexu S&P 500 | CNY | Nejznámější kryptoměny | Nabídka akcií | Americké společnosti | Snížení sazeb | Ferrari | Volný čas | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Akcie automobilky | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Volby v Británii | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Thomas Cook | Nejlepší výsledky | Equinor | Hospodářské dopady | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Německá vláda | Býčí signál | Objem | Obchod | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | Firma | PLN/EUR | Technické analýzy | Parlamentní volby | Aktuální obchodní příležitosti | Výrobce léků | Růst cen | Borsa Italiana | Produkty obchodované s finanční pákou | Index DOW | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Největší pokles | Ukrajina | Vyšetřování | Amazon | Tiffany | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | EBRD | Hong Kong | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Kalendář událostí | Walt Disney | 5G | AFP | Evropští investoři | Meziroční růst HDP | Konkurenti | Omezení těžby | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | General Motors | NTT | Docomo | Ceny potravin | Rozvoj | Stavebnictví | Koruna dnes | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Předčasné parlamentní volby | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Koruna zpevnila | Prohlášení | Yahoo | Alstom | Moskva | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Předseda | Americké centrální banky | Nejziskovější | AT&T | Disney | TASS | Lámání rekordů | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | SPD | Hlavní ekonomické události | ACEA | Důležité ekonomické události | Události v ČR | Peking | Wirecard | Nálada na globálních trzích | Hospodaření | Paschal Donohoe | Američané | Odškodné | IKEA | Netflix | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Daimler | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ifo | Výsledky hospodaření | Poradenství | Německá společnost | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Zpřísnění měnové politiky | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Tesla Inc. | Ceny energií | Banka Morgan Stanley | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Pražské burzy | Pokles | Situace | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Burzy v Šanghaji | Boeing | Aktuální technická analýza | FIAT | Zlepšení | Růst v eurozóně | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výdaje | Čínská vláda | Převody peněz | Americká společnost | Sazby beze změny | SEC | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Americké banky | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | Akcie Novavax | Šíření koronavirové nákazy | Kanadská centrální banka | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Pokles prodeje | Snížení těžby | Varovné signály | WP | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Výsledný zisk | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Nouzový stav | Akcie včera | Olaf Scholz | Tržní podmínky | Profitovat | Dongfeng Motor | Buy the dip | Letectví | Guvernér Rusnok | Největší propad | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Internetový obchod | Obchod Amazon | Valné hromady | Situace v Číně | Ahold Delhaize | Unilever | MF | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Fundament | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Britský akciový index | Sněmovna reprezentantů | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Německý parlament | American Airlines | Delta Air Lines | Roberto Azevedo | Banka J.P. Morgan | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Biliony | Sněmovna reprezentantů USA | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Klid před bouří | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Závislost | Práce | Vláda Spojených států | Údaje | IATA | Obchodovat s cennými papíry | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Znárodnění | Německé automobilky | Oliver Zipse | Nákup automobilů | Nejvyšší soud | Vývoj HDP | Úspory | Prodej aut v EU | Statistiky | USD za barel | Dílčí index | Chesapeake Energy | Debata | Evropské indexy | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Čtvrtletní výsledky | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Shell | Gilead | Společnost Gilead | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Generovat zisk | Hugo | Státy eurozóny | Zadlužení | Bezpečnost | Zveřejněné údaje | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Jukos | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Kupci | Americká média | Renault | JDE Peet's | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Unie | ČR | Salesforce | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Sentiment na trzích | Střední Evropa | Mišustin | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Akcie AMD | Německé vládní strany | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Ropná krize | Francouzský index CAC 40 | Sanofi | Výplata | Dluh Británie | Covid | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Snížení nákladů | Chesapeake | Sankce proti Rusku | Společnost Uber | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Novavax | Ant | Japonská společnost | Americký výrobce letadel | Ocenění | Americká společnost Apple | Opel | Peugeot | Citroën | DS | Chrysler | Jeep | Dodge | Maserati | Alfa Romeo | Ram | Ceny | Praha | Technologické společnosti | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Exor | OMV | Nikl | Čínská společnost | Hugo Boss | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Výrobce pneumatik | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Airbus Group | VisualCapitalist | Ruská vláda | Americký soud | Německá automobilka Daimler | Automobilka Daimler | IT společnosti | Konvertibilní peso | Kuba | Odborníci | Peso | Rentabilita | FCA a PSA | Automobilky FCA a PSA | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Zadlužení Německa | Americký podnik | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Delivery Hero | Cineworld | Společnost Cineworld | Odvolací soud | Měnový fond | Jens Klatt | Paul Milgrom | Robert Wilson | Výrobce letecké techniky | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | Epidemické situace | Intel | Výrobce čipů | Moneta | Zveřejnění výsledků | Odklad splátek | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Nio | Akcie americké společnosti | CD Projekt | Norwegian Air Shuttle | Siemens | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | H&M | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Fiat Chrysler a PSA | Předsednictví EU | Nouzový stav kvůli koronaviru | Boeing 737 Max | Dobrý výsledek | Autopůjčovna Hertz | Rio Tinto | Evropské centrální banky | Akcie automobilky Stellantis | Akcie společnosti Stellantis | Carlos Tavares | Monica Bosiová | ACT | Situace na trhu | BlackBerry | Výrobní aktivity | Obchodní deficit USA | MIB | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Air | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie Boeing | Silný růst | Britská společnost | Pokračující krize | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing | Archegos | Prodej nových automobilů | AMD | HSBC Holdings | Objednávky | Problém s nedostatkem čipů | Cenové úrovně | Silnější support | Těžaři | Zisk před zdaněním | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie TSLA | Plány | Příležitosti | Zneužití tržní síly | Tržní síly | Konkurence | Prodej | McDonald's | Graf akcie | Denní graf akcie | Tennessee | | Technologie | Americký výrobce | Nabídky akcií | Hliník | Pivovar | Největší evropská automobilka | Evropská automobilka Volkswagen | Rada guvernérů | Čínský výrobce | Odvětví | Divize | Výrobce elektromobilů Tesla | Rekord | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Thomas Schäfer | Ministerstvo spravedlnosti | Interpretace | Ubisoft | Projekce | Takata | Automobilové součástky | Letecká společnost Virgin Atlantic | Společnost Virgin Atlantic | Britská společnost Cineworld | Německý výrobce | Zahraniční společnosti | Faurecia | Nedostatek čipů | Společnosti | Opatření | Rivian | Dna | Uhlí | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Luxusní značky | Nio akcie | BNP | Německá automobilka Volkswagen | Úročení | Hospodářské soutěže | Automotive | Vylepšení teorie aukcí | Nord Stream 2 AG | Nedostatek polovodičů | Obilí | Pozornost | Zprostředkovatelé | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Ruský prezident | Rivian Automotive | Francouzský index | Soud v Haagu | Výrobce elektroaut | Hořčík | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | British Petroleum | Nexi | TIM | | Kazachstán | Dotcom | Rostoucí inflace | Arm | L'Oréal | Hráči na trhu | Uniper | Miliardy USD | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Ocado | Banka Barclays | Situace kolem Ukrajiny | TotalEnergies | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Západní společnosti | Michail Mišustin | Statista | Leonardo | Agentura TASS | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Cox | Řetězec | Aktivity v Rusku | Štěpení | Zvyšování cen | APP | Arno Antlitz | Akcie kybernetické bezpečnosti | Britský FTSE | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Tesla (TSLA) | Automobilka Stellantis | Skupina Stellantis | Atos | Úhrnný indikátor | Mimořádné zasedání | Výrobci automobilů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Rezistence | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Stefan Dörfler
Stefan Hartung
Stefan Kooths
Stefano Pesole
Stefan Schmittmann
Stefan Sommer
Stefan Thomas
Stefan Vegh
Steinhoff
Stella Markets

Následující klíčová slova

Stellar
Stellar (XLM)
Stellar (XLM CFD)
STEO
STEO report
Stephan Flägel
Stephen Brennock
Stephen Curry
Stephen Gallo
Stephen Hahn
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Vantage
Potvrďte prosím... Zavřít