Pondělí 24. června 2024 22:52
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO král
reklama
Fintokei léto akce

Dow Jones Industrial

img

Od rekordu k propadu: Jak čipy a ekonomika ovlivnily vývoj indexu S&P 500

21.06.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq zakončily čtvrteční obchodování na nižší úrovni, když se akcie lídra trhu, společnosti Nvidia, vzdálily od svých dřívějších zisků. Investoři zkoumali čerstvé ekonomické údaje a prohlášení Federálního rezervního systému, aby zjistili, kdy by letos mohlo dojít ke snížení úrokových sazeb.
img

Technický sektor dovedl Wall Street k rekordním hodnotám, Nasdaq a S&P 500 na maximech

14.06.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 ve čtvrtek zaznamenaly čtvrtý rekordní zavírací den v řadě, zatímco výnosy státních dluhopisů klesly na nejnižší úroveň od začátku dubna. Investoři reagovali na nižší než očekávané údaje o inflaci a mírný výhled Federálního rezervního systému na snížení sazeb.
img

Indexy S&P 500 a Nasdaq dosáhly nových maxim: Co můžeme očekávat od zasedání Fedu a údajů o CPI?

11.06.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq v pondělí dosáhly nových rekordních zavíracích maxim, a to navzdory zvýšené ostražitosti investorů před zveřejněním údajů o spotřebitelských cenách a oznámením ohledně vývoje politiky Federálního rezervního systému v tomto týdnu.
img

První snížení sazeb možná až v listopadu

10.06.2024 Závěrečná obchodní seance v 23. týdnu znamenala minimální změny na indexech. V průběhu obchodování vyšel aktualizovaný náhled na první „cut“ od JPMorgan, analytici jej posunuli z července na listopad. Pátek byl poslední seancí na delší dobu, kdy se akcie Nvidia obchodovaly nad hodnotou 1000 USD. Po trhu investory totiž čeká dlouho dopředu avizovaný stock split 10 for 1, tedy 10 akcií za 1 v současnosti vlastněnou. Cena akcie bude tedy 10násobně nižší, nicméně v tomto případě se jedná pouze o účetní operaci, a to vzhledem k tomu, že investor bude mít na svém účtu 10krát více akcií. Tento krok může vést v budoucnu k zařazení akcie do indexu Dow Jones Industrial Average a určitě bude nyní společnost atraktivnější a snáze dosažitelná pro běžného retailového investora, NVDA -0,09 %.
img

Investoři jsou zklamaní, protože v USA se nečeká snížení sazeb

10.06.2024 Akcie z Wall Street zakončily pátek mírným poklesem uprostřed turbulencí po silných údajích o zaměstnanosti v USA, které potvrdily odolnost ekonomiky, ale také vzbudily obavy, že Federální rezervní systém může držet úrokové sazby na vysoké úrovni déle, než mnozí investoři očekávali.
img

Varovná znamení na Wall Street: Pokles akcií Dow Transportation a státních dluhopisů

03.06.2024 Index Dow Jones Transportation Average (.DJT) letos klesl o zhruba 5 %, což je v naprostém kontrastu s 9% meziročním růstem indexu S&P 500 (.SPX) a 1% růstem indexu Dow Jones Industrial Average (.DJI), který tento měsíc poprvé překonal hranici 40 000 bodů.
img

Nasdaq dosáhl milníku 17 000 bodů, výkyvy na trhu pokračují

29.05.2024 Nasdaq v úterý poprvé dosáhl 17 000 bodů díky silnému růstu akcií Nvidia, zatímco index S&P 500 skončil mírně výš a Dow Jones Industrial Average klesl kvůli růstu výnosů státních dluhopisů.
img

USA a Evropa: vývoj situace na trhu během svátků

28.05.2024 Na závěr pondělního obchodního dne vykázal americký akciový trh pozitivní dynamiku, kterou podpořil silný růst v technologickém sektoru, sektoru veřejných služeb a v segmentu komodit.
img

Dow Jones prudce stoupá: 40 000 bodů, zatímco GameStop a AMC padají volným pádem

17.05.2024 Milník pro Dow se shodoval s novými rekordy dalších klíčových indexů, přičemž S&P 500 (.SPX) a Nasdaq Composite (.IXIC) tento týden také dosáhly historických maxim. Zisky odrážejí rostoucí důvěru investorů v perspektivu americké ekonomiky a naznačují, že zemi by se mohlo podařit tzv. měkké přistání.
img

Dow Jones poprvé v historii v průběhu dne nad hranicí 40 000 bodů

17.05.2024 Zámořské indexy včera při otevření ukázaly nová historická maxima. Index Dow Jones Industrial Average dokonce poprvé překonal psychologickou hranici 40 000 bodů. Výrazně pozitivní nálada ale v průběhu obchodování nezavládla a tak jsme zakončili obchodní den poblíž středečních závěrů. Zmiňovanou hranici se tak přes veškerou snahu udržet nepodařilo. Index Dow Jones výrazně těžil z včerejších výsledků retailového řetězce Walmart, jehož akcie přidaly solidních 7 %. Akcie společnosti Canada Goose Holdings rostly o 15,1 %. Společnost Meta klesla o 1,7 %. Berkshire Hathaway Warrena Buffetta odhalila svůj nákup podílu v hodnotě 6,72 miliard USD v pojišťovací společnosti Chubb, která na to konto narostla o 4,7 %.
img

Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index

16.05.2024 Nasdaq dosáhl během úterního uzavření nového historického maxima, přičemž také indexy S&P 500 a Dow znamenaly zisky, protože komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella uklidnily investory před zveřejněním důležité zprávy o spotřebitelské inflaci, jež se očekává ve středu.
img

Denní přehled: GameStop roste o 60 % na vlně „memů“, Cocoa padá o více než 19 %

13.05.2024 Inflační očekávání v USA v krátkodobém až střednědobém horizontu rostou. Zveřejněný průzkum spotřebitelských očekávání Fedu naznačuje, že inflace v horizontu příštích 12 měsíců bude činit 3,3 % (oproti 3 % v předchozím měsíci). Nejvyšší nárůst p.b. oproti předchozímu měsíci zaznamenala očekávání růstu cen vzdělávání, která se předpokládají ve výši 9 % (oproti 7,5 % o měsíc dříve).
img

Warren Buffett výrazněji promluvil do obchodování s Applem

13.05.2024 Páteční obchodování na Wall Street bylo spíše ve znamení hledání směru. Největší překvapení a současně nejvýraznější obchodní aktivitu bylo možné sledovat u akcií Novavax, které svoji hodnotu zhruba zdvojnásobily. Přibližně 1% propad, tak to byl příběh akcií Apple. Za tímto propadem lze najít zprávu o snížení podílu akcií Apple o 13 % u Berkshire, která je známá jako společnost Warrena Buffetta. Zmenšení pozice o 13 % se rovná prodeji cca 10 miliónů akcií Apple. V průběhu pátečního dne byl nejstabilnějším indexem průmyslový Dow Jones Industrial Average, který nakonec přidal 0,3 %. Sektorem, kterému se nejvíce dařilo byl sektor spotřebního zboží, který posílil okolo 0,5 % (Coca Cola +0,60 %, Walmart +0,05 %).
img

Wall Street a rostoucí akcie: co experti říkají před údaji o inflaci?

13.05.2024 Americký akciový trh vykázal na konci pracovního týdne mírný růst. Všechny tři hlavní indexy – S&P 500, Dow a Nasdaq – zakončily týden s pozitivní dynamikou. Největší růst z nich vykázal Dow Jones, který zaznamenal nejlepší výsledky od poloviny prosince.
img

Růst pokračuje: Wall Street v zelených číslech už třetí den po sobě

09.05.2024 Americké akciové indexy zakončily pondělní obchodování růstem a zaznamenaly tak třetí pozitivní seanci v řadě. Investoři opět vzbuzují naděje, že Federální rezervní systém by v letošním roce mohl snížit úrokové sazby.
img

Fed a globální nestabilita: dvojí rána pro americké trhy

18.04.2024 Americký akciový trh vykázal ve středu pokles, který souvisí s tím, jak investoři hodnotí kroky Federálního rezervního systému v oblasti řízení úrokových sazeb, a s pozorovanými skromnými finančními výsledky ze začátku výsledkové sezóny.
img

UnitedHealth po výsledcích za 1. čtvrtletí získává 5 % 📊, zatímco Jonhson&Johnson mírně klesá

16.04.2024 Dvě velké americké společnosti spojené s trhem zdravotního pojištění (UnitedHealth) a lékařského (Johnson&Johnson) dnes oznámily finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2024. Obě společnosti vykázaly vyšší než očekávané zisky, ale přišla zpráva UnitedHealth (UNH.US). jako větší pozitivní překvapení, zatímco výsledky Johnson&Johnson (JNJ.US) naznačují nižší poptávku v sektoru MedTech. Obě společnosti jsou kótovány na indexu Dow Jones Industrial Average (DIJA).
img

Wall Street zahájila týden obdobně, jako zakončila ten minulý

16.04.2024 Technologický index Nasdaq Composite zakončil včerejší obchodování v červeném teritoriu, a to poměrně výrazně. Za vítěze lze tedy označit průmyslový Dow Jones Industrial Average, který sice odepsal, ovšem byl to nejmenší propad z indexů. Hlavním tahounem a vlastně i důvodem, proč index DJIA ukončil v menší ztrátě než zbytek trhu, byla banka Goldman Sachs, která včera před trhem zveřejnila své výsledky za předešlé čtvrtletí. Čistý zisk na akcii byl roven 11,58 USD, kdežto konsensus byl postavený o více jak 30 % níže, a to vše při tržbách 14,21 mld. USD. Opačným případem je Tesla, jejíž akcie se propadly okolo 5 %, po zprávě o významném propouštění. Akcie Nvidia dokonce překonaly psychologickou hranici 900 USD a den uzavřely s více jak 1% ztrátou.
img

V centru pozornosti jsou energie: Jaké novinky čekají investory na Wall Street

15.04.2024 Akcie energetických firem stoupaly, když se zisky na akciovém trhu přesunuly mimo technologické společnosti, které dominovaly v loňském roce. Zájem investorů o nekomoditní sektory by ale mohl utrpět, pokud inflační očekávání dál porostou a obavy z agresivní politiky Fedu zesílí.
img

Krach na Wall Street: inflace vs. snížení sazeb

11.04.2024 Americké akciové trhy zaznamenaly ve středu pokles – na pozadí zveřejněných údajů o inflaci, které překonaly očekávání odborníků, se dostaly na minimální zavírací úrovně. Hodnoty zchladily optimistickou víru investorů v to, že by americký Federální rezervní systém mohl před létem začít snižovat úrokové sazby.
img

Finanční budoucnost na obzoru: americké akcie před zprávami o spotřebitelských cenách rostou

10.04.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 vykázaly v úterý před zveřejněním klíčových údajů o inflaci mírný růst, a to navzdory poklesu ve finančním sektoru. Stalo se tak před výsledkovou sezónou předních amerických bank, která začíná v pátek.
img

Ze zákulisí růstu na Wall Street: vliv údajů o zaměstnanosti na akciový trh

08.04.2024 Na konci obchodního týdne zaznamenaly americké akciové trhy zisky díky optimistické zprávě o zaměstnanosti, která potvrdila sílu ekonomiky země. To posílilo důvěru, že by mohlo dojít k oddálení hospodářského poklesu, a to navzdory spekulacím, že Federální rezervní systém možná přehodnotí plány na úpravu úrokových sazeb.
img

Otřesy na finančních trzích: akcie a zisky jsou kvůli sazbám ohroženy

04.04.2024 Dříve se očekávalo, že Federální rezervní systém zahájí proces snižování sazeb už v červnu. Silné ekonomické ukazatele z tohoto týdne ale vyhnaly výnosy státních dluhopisů na úrovně, na kterých nebyly celé měsíce. To bylo důvodem spekulací trhu o možném opuštění plánovaného harmonogramu snižování sazeb.
img

Smíšená obchodní seance na zámořských trzích

02.04.2024 Nejméně vydařený obchodní den včera ukázal průmyslový Dow Jones Industrial Average, jenž odevzdal 0,6 %. Přeci jen o něco lépe se vedlo technologickému indexu Nasdaq 100, který zakončil obchodní den v lehkém plusu. Lví podíl na solidním výsledku indexu mají akcie Alphabet, které narostly o více jak 2 %.
img

Wall Street se na úvod týdne zbarvila do červena

26.03.2024 Úvodní obchodování na zámořských trzích v posledním březnovém týdnu bylo bez jakýchkoliv větších impulsů, které by výrazněji určily směr, kterým budou akcie směrovat. Z indexů držel nejstabilněji směr průmyslový Dow Jones Industrial Average, na kterém bylo nejpatrnější, že start týdne a chybějící data nedodaly investorům potřebný podnět k obchodování a index nakonec uzavřel seanci ve ztrátě 0,4 %. Technologické akcie byly obchodované takřka beze změny a jako takový index Nasdaq 100 zakončil den v mínusu 0,3 %. Americký výrobce nejen letadel Boeing přidal 1,37 %. Coinbase posílil o cca. 9 %. Akcie Micron Technology stanovily rekordní úroveň byla 121,41 USD.
img

S&P 500: od stability k rekordům – analýza růstu

25.03.2024 Optimistická očekávání ohledně ekonomické budoucnosti a uvolněná politika Federálního rezervního systému motivují investory k rozšíření jejich investičních obzorů nad rámec rychle rostoucích akcií a technologických gigantů, které byly v uplynulém roce motorem růstu amerického akciového trhu.
C:\fakepath\akciove-indexy-25032024-uvod.png

Charakteristika a vlastnosti akciových indexů

25.03.2024 Pojďme se ponořit do fascinujícího světa akciových indexů, které jsou ztělesněním ekonomické dynamiky a obchodního ducha. Nejedná se jen o suchá čísla na obrazovkách obchodníků, nýbrž o živé organismy představující pulzující srdce finančních trhů. Čím jsou tedy akciové indexy tak zvláštní?
img

První den Reddit na burze

22.03.2024 Zámořské trhy se včera pohybovaly v kladném teritoriu. Technologický Nasdaq přidal 0,2 %, index S&P 500 0,3 % a Dow Jones Industrial Average byl včera dokonce nejvýkonnějším z této trojice a polepšil si o 0,7 %. Mezi technologiemi se výrazně dařilo polovodičovému hráči Micron Technologies, který reagoval na výsledky nárůstem o solidních 14,1 %. Velkou událostí včerejšího dne pak bylo i dlouho očekávané IPO společnosti Reddit. Úpis byl předpokládán v cenovém rozmezí 32-34 USD za akcii a nakonec proběl na horní hranici tohoto pásma. Obchodní seanci zakončily akcie Reddit přece jenom v zelených číslech na 50,44 USD což je 7 % nad prvním obchodem a 48,4 % nad IPO cenou.
img

Nervózní obchodování, ovšem se šťastným koncem

20.03.2024 Úterní obchodní seance na zámořských trzích se zkraje včerejšího dne nesla ve znamení výběrů zisků a možných obav z dnešního zasedání americké centrální banky. Nejstabilnější index v průběhu celého obchodování byl průmyslový Dow Jones Industrial Average, který přidal 0,8 %. Nejvolatilnějším indexem byl technologický Nasdaq 100, který na úvod obchodování ztratil takřka 1 %, aby nakonec uzavřel seanci v zisku 0,3 %. Nvidia představila na investorské konferenci nový čip, jehož hlavní doména je AI schopnost, nicméně průběh obchodování napovídal spíše většímu očekávání investorů. Akcie Nvidia přidaly 1,07 %. Akcie AMD se od svých maxim, které dosáhly v měsíci březnu, posunuly níže o více jak 20 %, z toho včera ztratily 4,84 %.
img

Růst Wall Street pohání AI i přes opatrné kroky Fedu

19.03.2024 Na začátku týdne zaznamenaly klíčové indexy Wall Street růst díky vlivu společností s velkou tržní kapitalizací, jako jsou Alphabet a Tesla, které přispěly k posílení technologického sektoru Nasdaqu. Trh také čeká na nadcházející zasedání Federálního rezervního systému USA, které přitahuje pozornost investorů.
img

Americký akciový trh je připraven na korekci

18.03.2024 Indexy Dow Jones Industrial Average (-0,5 %), S&P 500 (-0,6 %) a Nasdaq Composite (-1,0 %) uzavřely se ztrátami, ale nikoli na denních minimech. Zvýšená prodejní aktivita byla částečně způsobena korekcí, která vedla k poklesu akcií mnoha společností.
img

Nevydařené obchodování na závěr týdne

18.03.2024 Poslední obchodní seance v minulém týdnu byla spíše ve znamení výběru zisků, kdy největší propad dne si připsal technologický Nasdaq 100, který odevzdal 1,1 %. Nejsilnější průmyslový index Dow Jones Industrial Average odepsal 0,5 %. Prapor zelené barvy hájily částečně akcie z polovodičového sektoru, kdy kupříkladu AMD přidalo 2,14 %, čímž jednoznačně zvítězilo v pomyslném souboji s akciemi Nvidia, které po tuhém boji nakonec nechaly v trhu 0,12 %. Páteční seanci si za rámeček nedá společnost Zillow, která během obchodního dne umazala 13,49 %.
img

Za poklesem na Wall Street stojí technologický sektor a sazby Fedu

18.03.2024 Globální akciový index v pátek rovněž vykázal pokles, čímž se po sedmi týdnech růstu v řadě vydal na cestu směrem k týdennímu poklesu, zatímco dolar posílil a směřoval k nejvýraznějšímu týdennímu zisku od poloviny ledna, neboť nejnovější údaje o inflaci v USA podpořily nové naděje na snížení úrokových sazeb.
img

Vliv inflace: jak zprávy ovlivňují akcie, dolar a výnosy dluhopisů

15.03.2024 Podle ministerstva práce se index cen výrobců (PPI) pro konečnou poptávku minulý měsíc zvýšil o 0,6 %, čímž překonal odhad růstu o 0,3 %, který předpovídali dotázaní ekonomové, po neočištěném růstu o 0,3 % v lednu.
img

Invesco: Šílenství měnové politiky – Budou strategie centrálních bank úspěšné?

14.03.2024 Současná měnověpolitická "sezóna" začala v roce 2022, kdy centrální bankéři v západních vyspělých ekonomikách začali zvyšovat sazby, aby bojovali proti inflaci; trvalo jim několik let, než se dostali tam, kde jsou dnes. Zda bylo jejich úsilí úspěšné, nám pravděpodobně napoví několik příštích měsíců a další období. Dobrou zprávou je, že vítězem může být každý. Centrální banky mezi sebou nesoutěží. Stačí, aby splnily své cíle. Pro většinu z nich to znamená pouze porazit příliš vysokou inflaci. Zdá se, že všechny jsou na dobré cestě k tomuto cíli, i když každá z nich má vzhledem k individuálním charakteristikám a faktorům ovlivňujícím jednotlivé ekonomiky, svou vlastní strategii úspěchu.
img

Oracle mění pravidla hry: S&P 500 dosáhl nevídaného maxima

13.03.2024 Americké akciové trhy vykázaly v úterý výrazný růst: index S&P 500 zaznamenal historický rekord díky růstu ceny akcií společnosti Oracle, zatímco údaje o spotřebitelských cenách neoslabily naděje investorů na možné snížení úrokových sazeb v nadcházejících měsících.
img

Nevydařený závěr minulého týdne na Wall Street

11.03.2024 V průběhu páteční seance docházelo k výběrům zisků a možná plného uvědomění si situace na trhu, která následně vedla k třetímu negativnímu týdennímu obchodování na akciových indexech. Tím vůbec nejslabším byl technologický Nasdaq 100, který umazal 1,5 %. Nejvyrovnanější den měly za sebou v pátek hodnotové akcie z průmyslového indexu Dow Jones Industrial Average, ten zaostal za čtvrtečním obchodním dnem pouze minimálně. Investoři akcií Nvidia z prvopočátečního nadšení, při kterém se hodnota akcií vyšplhala až na 974 USD, museli nakonec přijmout fakt, že cena akcie byla v průběhu seance i o cca 100 USD níže než na vrcholu a akcie skončily vůbec poprvé v týdnu v červeném pásmu. Velmi podobně se nedařilo AMD, kdy se v průběhu seance akcie z vrcholu ke dnu propadly takřka o 10 %, aby nakonec uzavřely obchodní den se ztrátou 1,89 %.
img

Volby v USA: Wall Street se ocitá na křižovatce

11.03.2024 Indexy S&P 500 a Nasdaq zakončily páteční obchodní seanci v záporných číslech a ustoupily z rekordních hodnot dosažených během dne. K tomuto poklesu došlo na pozadí poklesu v sektoru výrobců čipů a smíšených údajů o trhu práce, které odrážejí překonání očekávání ohledně počtu vytvořených pracovních míst při současném růstu míry nezaměstnanosti.
img

Wall Street ožívá: Powell mluví o snižování sazeb

07.03.2024 Přední indexy na Wall Street zakončily středeční obchodování v plusu. Motivovaly je ekonomické indikátory a výroky předsedy Federálního rezervního systému (Fed) Jeroma Powella, které potvrdily spekulace o možném snížení základní federální úrokové sazby v letošním roce.
img

Bitcoin vs. S&P 500: kdo bude mít na základě ekonomických dat navrch?

05.03.2024 Cenné papíry na Wall Street v pondělí na konci obchodování zaznamenaly pokles a přišly tak o své předchozí významné zisky. Výnosy amerických státních dluhopisů mezitím vzrostly v souvislosti s očekáváním investorů ohledně klíčových údajů o zaměstnanosti a projevu předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella v Kongresu na konci tohoto týdne.
img

Před bouří: dolar posiluje, akcie kvůli inflaci v USA ztrácejí půdu pod nohama

29.02.2024 Hospodářský růst Spojených států za čtvrté čtvrtletí loňského roku by podle nejnovějších údajů mírně revidován směrem dolů, což naznačuje potenciální oslabení ekonomické dynamiky. Tento pokles by mohl mít dlouhodobé důsledky pro celkovou hospodářskou stabilitu a mohl by ovlivnit rozhodování politiků o měnové politice.
img

Invesco: Rekordní hodnoty na akciovém trhu – Případ racionální přebujenosti

28.02.2024 „Mám ráda rekordy. Když jsem byla malá, hltavě jsem četla Guinnessovu knihu rekordů. Méně mě inspirovaly takové výkony jako první gymnasta, který získal známku "10" (protože jsem věděla, že nedokážu udělat ani salto), ale velmi mě inspiroval člověk, který si dokázal navléknout nejvíce ponožek na jednu nohu za 30 sekund (mé desetileté já si myslelo, že tyto rekordy jsou „překonatelné“).
img

Vítězem seance byl opět Nasdaq

28.02.2024 Úterní obchodování na zámořských trzích bylo spíše ve vyčkávacím módu, kdy se zřetelný pohyb na indexech udál v průmyslovém Dow Jones Industrial Average, který po celou seanci zaostával za včerejším závěrem. Druhá polovina obchodního dne byla ovšem v režii technologického Nasdaq Composite, jenž se nakonec posunul severním směrem o 0,4 %. Výrazného růstu se po zveřejnění výsledků za předešlý kvartál dočkali investoři Zoom Video Com. Technologická společnost překonala konsensus v oblasti čistého zisku na akcii o takřka 24 %, a to vše při tržbách 1,146 mld. USD, což bylo lehce nad odhady analytiků.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
img

Nasdaq 100 v pátek umazal 0,4 %

26.02.2024 Páteční obchodní seance osmého týdne letošního roku byla spíše doménou průmyslového indexu Dow Jones Industrial Average, který zakončil obchodní den v lehkém plusu. Akcie Nvidia překonala hranici 800 USD za akcii, aby nakonec skončila v růstu 0,36 %. Akcie AMD přidaly více jak 10 % a umazaly přes 2 %. Akcie Block vzrostly oproti předešlému obchodnímu dni o téměř 17 %. Opačný příběh prožily akcie Booking, které nechaly v trhu necelých 11 %. Akcie, které se poměrně vydařeně vzpamatovaly z šoku zveřejnění špatných výsledků svého soka ze sektoru a přidaly za dva obchodní dny více jak 6 % jsou společnosti Crowdstrike.
img

Rozpor dne: Zisky společnosti Nvidia neuchránily její akcie před poklesem

21.02.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Nejvýraznější propad zaznamenal Nasdaq, a to hlavně kvůli poklesu akcií výrobců čipů Nvidia před očekávanou zprávou o výsledcích, zatímco růst Walmartu pomohl zmírnit ztráty na indexu Dow Industrials.
C:\fakepath\indexy-21022024-uvod.jpg

Akciové indexy: Obchodování burzovních indexů

21.02.2024 Akciový index (burzovní index) měří celkovou cenovou výkonnost skupiny akcií, obvykle za konkrétní zemi. Například DE30 (německý index DAX) je akciový index obsahující 30 společností zalistovaných na německé burze. Akciové indexy reprezentují celý akciový trh a zaznamenávají tržní změny v čase.
C:\fakepath\bitcoin-16022024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár NZD/CHF, kryptoměna Bitcoin a index Dow Jones

16.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CHF, kryptoměnu Bitcoin a index Dow Jones. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

EUR/USD. Dolar je zpátky na dobré cestě. Co nám prozradila nejnovější zpráva?

14.02.2024 Dolar je zpátky na vrcholu. Zpráva o inflaci v USA se postavila na stranu dolarových býků, což prodávajícím umožnilo zatlačit pár k úrovni 1,7. Lednová inflace však nezrychlila, naopak v meziročním srovnání zpomalila. V podstatě proto pár na zprávu reaguje poněkud zdrženlivě.
img

Inflační exploze v USA: jak zareagují dolar a dluhopisy?

14.02.2024 Dopady vysoké inflace se projevují napříč celým finančním trhem. Konkrétně hlavní indexy na Wall Street reagovaly na tuto zprávu poklesem poté, kdy zveřejněné údaje naznačily vyšší než očekávaný růst spotřebitelských cen. Tato událost vyvinula tlak na očekávání ohledně brzkého snížení úrokových sazeb, což následně vedlo ke zvýšení výnosů amerických státních dluhopisů.
C:\fakepath\akcie-13022024-1.jpg

Ovlivňuje sezónnost americký akciový trh?

13.02.2024 Americký akciový trh je považován za jeden z nejdůležitějších a nejdynamičtějších akciových trhů na světě. Investoři z různých částí planety sledují jeho vývoj, hledají příležitosti pro nákup či prodej akcií a snaží se předvídat budoucí pohyby. Jeden ze zajímavých aspektů akciového trhu je sezónnost neboli tendence akcií v určité části roku růst či klesat.
img

Vítězem seance byl průmyslový Dow Jones

13.02.2024 Indexy se v průběhu včerejšího dne pohybovaly kolem pátečních zavíracích hodnot, kdy v nejlepší kondici byl průmyslový Dow Jones Industrial Average, který přidal 0,3 %. Akcie Arm Holding pokračovaly v úžasné rally, když včera posílily o přibližně 30 % a obchodovaly se na šestinásobku denního obchodovaného průměru. Expedia Group poskočila o více jak 2 % díky novým investičním doporučením několika analytiků. V průběhu seance, kdy Nvidia posílila i o více jak 20 USD, překonala společnost další významný milník, a to překonání Amazonu co do velikosti tržní kapitalizace a zařadila se na čtvrtou nejhodnotnější firmu za Apple, Microsoft a Alphabet. Akcie Nvidia přidaly další ziskový obchodní den v měsíci, ovšem ani to nestačilo na udržení čtvrté pozice z pohledu tržní kapitalizace a opět posun za Amazon.
img

Údaje o amerických výnosech zvyšují sázky: globální akcie opět na vrcholu

12.02.2024 Index S&P 500 v pátek poprvé uzavřel nad 5 000 body a Nasdaq se krátce obchodoval nad 16 000 body díky růstu velkých korporací a výrobců čipů včetně společnosti Nvidia, protože investoři se soustředili na technologie umělé inteligence a očekávali vysoké zisky.
img

Včera minimální změny na indexech

07.02.2024 Druhá obchodní seance v šestém týdnu letošního roku přinesla minimální změny na indexech. V kladných hodnotách se po většinu včerejšího dne udržoval průmyslový Dow Jones Industrial Average, který nakonec posílil o 0,4 %. Na opačné straně výkonu byl technologický index Nasdaq 100, jenž umazal druhý den v řadě, tentokrát 0,2 %. Nejslabším sektorem byly informační technologie, které odepsaly okolo 1 %. Sektor a současně i technologický index táhly jižním směrem akcie výrobců grafických karet/čipů, kdy například Nvidia umazala 1,60 %, AMD kleslo o 3,64 % a Micron Technology nechaly v trhu 2,74 %. Akcie softwarové společnosti Palantir Technologies vzrostly o více jak 30 %. Čistý zisk na akcii překonal odhady analytiků Wall Street o 5 %.
img

Analytici: XRP sleduje historické vzorce bitcoinu a odráží širší trendy altcoinů

25.01.2024 Renomovaný kryptoměnový analytik označený jako Blockchain Backer zaznamenal klíčové faktory stojící za potenciální rallye XRP v příštím bull runu. V nedávno nahraném videu analytik zdůraznil historickou korelaci mezi XRP a Bitcoinem. Podle něj výrazné nárůsty XRP obvykle sledují pozitivní hybnost Bitcoinu.
C:\fakepath\USA ekonomika2.jpg

Analytici: Za růstem amerických akcií na maxima je názor, že Fed sníží sazby

24.01.2024 Za růstem amerických akcií na historická maxima je přesvědčení investorů, že tamní centrální banka Fed začne snižovat úrokové sazby. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Další vývoj bude podle nich záležet na výsledcích firem za loňský rok, pokračování růstu je ale pravděpodobné.
img

Ekonomický kontrast: Akciové indexy září, dluhopisy zůstávají ve stínu

23.01.2024 Výnosy amerických státních dluhopisů klesají a kurz dolaru se téměř nemění, protože investoři vstupují na trh v očekávání nadcházejících ekonomických indikátorů, které mohou nabídnout nový pohled na směřování úrokových sazeb.
img

Wall Street a Apple: příběh jednoho poklesu

17.01.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Klíčovými faktory byly smíšené finanční výsledky Morgan Stanley a Goldman Sachs, které tlačily na bankovní sektor, a výprodej akcií Boeing a Apple, který měl vliv na pokles indexu S&P 500.
img

Akcie a inflace: Kdo tuto hru vyhraje?

15.01.2024 Americký akciový trh zakončil pátek s minimálními změnami, když kolísal mezi mírnými zisky a ztrátami. Důvodem byla kombinace různorodých bankovních výsledků a zpráv o inflaci, které zvyšovaly očekávání investorů ve věci možného snížení úrokových sazeb Federálního rezervního systému.
img

Bitcoin během čtvrtečního obchodování prudce vzrostl

12.01.2024 Ve čtvrtek ráno začala přední kryptoměna flat trendem, pak ale přešla na stabilní růst. V době psaní článku činí hodnota BTC zhruba 47 468 USD.
img

Akciové indexy na vzestupu: jak inflační trendy a zprávy o kryptoměnách ovlivňují dynamiku trhu

11.01.2024 Americké akciové trhy vykázaly silný růst, který se odráží na růstu hlavních indexů. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 0,45 % na 37 695,73 bodů, index S&P 500 o 0,57 % na 4 783,45 bodů a index Nasdaq Composite o 0,75 % na 14 969,65 bodů.
C:\fakepath\20240105-10012024.jpg

Aktuální sentiment na americkém akciovém trhu

10.01.2024 Poslední kvartál roku 2023 nezačal moc optimisticky. Po fantastickém růstu v 1. pololetí přišel ne příliš optimistický srpen, září a říjen, kdy hlavní americké akciové indexy uzavřely ve ztrátě a zdálo se, že skvělý růst amerických akcií je u konce. Měsíce listopad a prosinec však přinesly velké překvapení. Na akciový trh se vrátila dobrá nálada a optimismus, hlavní americké akciové indexy zaznamenaly sérii 9 týdnů nepřetržitého růstu a zakončily rok 2023 blízko svých historických maxim.
C:\fakepath\nasdaq-22122023-3.jpg

Nasdaq 100 - Analýza trendů a předpovědí pro rok 2024

22.12.2023 Analyzovali jsme populární akciový index Nasdaq 100 (NAS100), abychom zjistili, které společnosti z jeho koše lze označit za růstové lídry v roce 2023. Provedli jsme technickou analýzu grafu Nasdaq 100 a prozkoumali prognózy analytiků na rok 2024.
img

Středeční Wall Street charakterizovaly nečekané fluktuace: pokles a následný růst

21.12.2023 Americké akciové indexy ve středu uzavřely na nižší úrovni, když prudký polední pokles zastavil působivou rally na Wall Street, kterou vyvolalo snížení úrokových sazeb a holubičí politika Federálního rezervního systému.
img

Fed dává zelenou: Dow Jones láme rekordy

14.12.2023 Americký Federální rezervní systém (Fed) oznámil, že další zvyšování úrokových sazeb je nepravděpodobné. Toto rozhodnutí podpořilo růst indexu Dow Jones Industrial Average, který dosáhl prvního rekordního maxima od ledna 2022. Dále, indexy S&P 500 a Nasdaq vzrostly každý o 1,4 %. Růst indexů je přičítán konci politiky zvyšování úrokových sazeb Fedu a predikcím nižších výpůjčních nákladů do roku 2024.
img

Fed trhy potěšil

14.12.2023 Dow Jones Industrial Average včera výrazně poskočil o více než 400 bodů na nový rekord. Federální rezervní systém (Fed) naznačil, že příští rok provede několik snížení úrokových sazeb, což uspokojilo investory, kteří doufali, že centrální banka konečně začne uznávat zpomalující trend inflace a přistoupí k méně agresivní měnové politice. Wall Street závěr: Dow Jones +1,4 %; S&P 500 +1,34 %; Nasdaq Composite +1,35 %.
img

Akcie

01.12.2023 Vítězem včerejšího obchodního dne na Wall Street se stal netradičně průmyslový index Dow Jones Industrial Average, který posílil o 1,5 %, mezitím co S&P 500 posílil pouze o 0,4 % a technologický Nasdaq dokonce propadl o 0,2 %. Dow Jones se tak dostal přes svoje předchozí roční maxima ze srpna. Naopak u technologických titulů docházelo k výběru zisků, když od začátku měsíce i přes včerejší propad přidaly přes 10 %. Indexu Dow Jones pomohla k růstu softwarová společnost Salesforce. Report výsledků dopadl pozitivně a akcie Salesforce narostly o 9,4 %. I když měsíc listopad táhly především technologické akcie, poslední den v měsíci se jim příliš nedařilo. Letošní hvězda Nvidia ztratila 2,9 %. Alphabet propadl o 1,9 % a Meta Platforms o 1,5 %.
img

Akcie

29.11.2023 Úterní obchodní seance na Wall Street probíhala v klidném režimu a v podstatě skončila s minimálními změnami. V kladných hodnotách zakončil obchodování průmyslový Dow Jones Industrial Average, jenž těžil z dobré kondice akcií z energetického sektoru, jenž přidal 0,1 % (Chevron +0,78 %). Technologický Nasdaq Composite připsal 0,3 %, ovšem tentokrát se nemohl spolehnout na dobrý výkon akcií z polovodičového sektoru, když Nvidia odepsala okolo 1 % a po jednom dni opět jejich cena zamířila pod 480 USD. Téměř 2 % umazaly akcie Micron Technology, když výrobce čipů zveřejnil výhled pro první kvartál následujícího roku. Micron navýšil výhled pro tržby, ale současně bohužel zvýšil i výhled pro provozní náklady.
img

Kolaps trhu na kyber-pondělí (Cyber Monday): Co to znamená pro Wall Street?

28.11.2023 Na začátku týdne, po oslavách Díkuvzdání a uprostřed vánoční prodejní sezóny, vykázaly americké akciové trhy mírný pokles. Maloobchodníci lákali zákazníky nabídkami na kyber-pondělí, ale to nezabránilo tomu, aby se indexy dostaly do záporného teritoria.
img

Bitcoin, Ethereum a Dogecoin Rally před zasedáním Fedu 

30.10.2023 Hlavní kryptoměny prudce vzrostly díky rostoucímu optimismu kolem očekávaného schválení spotového burzovně obchodovaného fondu (ETF) na bitcoin ze strany regulačních orgánů.
C:\fakepath\akcie-30102023-uvod.jpg

Akcie: Indexová magie - co jsou akciové indexy a které sledovat (díl 2.)

30.10.2023 Akciové indexy jsou pro akciové investory důležitý nástroj. Řada indexů slouží jako barometr akciového trhu a díky indexům tak snadno získáte přehled, jak si akcie v daném indexu vedou, zda klesají nebo rostou.
img

Akcie: Úterní obchodování na Wall Street

18.10.2023 Úterní obchodování na Wall Street probíhalo v rozporuplném duchu, kdy ze startu ztrácely indexy poměrně výrazně, aby nakonec skončily v blízkosti pondělního závěru. Z indexů velké trojky na Wall Street si připsal největší denní změnu technologický Nasdaq Composite, který se vyšplhal z úvodní více jak 1% ztráty na -0,3 %. Daleko klidnější odpoledne evidoval průmyslový Dow Jones Industrial Average, který byl tažen americkými bankami i společnostmi z energetického sektoru a nakonec přidal 0,04 %. Banka Goldman Sachs po výsledcích za 3Q23 umazala více jak 1 %. Bank of America zakončila obchodní den takřka v 2% zisku. Větší sešup zaznamenala Nvidia, která umazala téměř 5 %, ale i jiní hráči, jako kupříkladu AMD, které zaostalo za včerejší cenou o více jak 1 %.
img

Denní shrnutí: Medvědi se opět pokoušejí převzít kontrolu na Wall Street

17.10.2023 Nálada na evropské seanci byla smíšená, DAX uzavřel beze změny, FTSE posílil o téměř 0,5 % a CAC40 vzrostl o 0,1 %. Polský bluechipsový benchmark WIG20 se vyšplhal na 2120 bodů a připsal si 1,8% zisk, čímž prodloužil svou růstovou sérii po polských volbách. Analytici Morgan Stanley poukázali na atraktivní ocenění polských akcií.
img

Graf dne – US30 (11.10.2023)

11.10.2023 Futures na index Dow Jones Industrial Average (US30) dnes pravděpodobně zaznamenají nadprůměrnou volatilitu přinejmenším z několika důvodů. Za prvé, dnes trh žije zveřejněním zářijové inflace PPI (14:30) z USA, která bude předcházet zítřejšímu čtení CPI. Vzhledem k tomu, že obvykle první „čerstvá“ inflační publikace vyvolá velkou spekulativní reakci (na základě reakce na ni může trh přehrát další údaje). Trh neočekává výraznou změnu oproti předchozímu čtení, takže jakákoli prudce větší odchylka v dynamice inflace, než je prognóza, by mohla vést k značné reakci na Wall Street. Trh očekává 1,6 % r/r (1,6 % dříve) a pokles m/m dynamiky na 0,3 % z 0,7 % dříve – očekává se, že jádrový CPI poroste ročně na 2,3 % vs. 2,2 % dříve a udrží si plochá dynamika 0,2 % m/m. Potenciální klesající překvapení v základním čtení by mohlo dále upevnit víru trhu, že Fed se přikloní k ponechání sazeb beze změny, ale stojí za to připomenout, že zítra ve 14:30 máme údaje CPI, které by potenciálně mohly zvrátit dnešní reakci trhu.
img

Wall Street na rozcestí: jak by rozhodnutí Fedu mohla obrátit dluhopisový trh vzhůru nohama?

11.10.2023 Indexy na Wall Street pokračovaly v úterý v růstu, a to navzdory geopolitickému napětí na Blízkém východě. Stalo se tak díky vytrvalým komentářům Federálního rezervního systému USA, které omezovaly růst výnosů státních dluhopisů.
img

EUR/USD: Geopolitika a Federální rezervní systém

10.10.2023 Euro-dolarový pár zahájil nový obchodní týden v reakci na nárůst rizikového sentimentu poklesem směrem k úrovni č. 5. Do konce včerejšího dne však kupující EUR/USD získali zpět téměř všechny ztracené pozice. Dnes vzestupná dynamika pokračuje a pár testuje č. 6, navzdory přetrvávajícímu napětí na Blízkém východě. Obchodníci nebudou mít na výběr. Na jedné straně geopolitické faktory upřednostňují bezpečný dolar. Na druhou stranu opatrné komentáře Federálního rezervního systému vyvíjejí tlak na dolar před zveřejněním klíčových údajů o inflaci v USA. Po určitých výkyvech se misky vah naklonily ve prospěch kupujících v EUR/USD.
img

US Open: Hlavní indexy bojují o směr po smíšených amerických datech 🔎

04.10.2023 Hlavní indexy Wall Street začaly den se zisky, když ve středu otevřely výše. To bylo přičítáno údajům naznačujícím ochlazování trhu práce a ústupu výnosů amerických státních dluhopisů z nedávných víceletých maxim, což posílilo důvěru investorů. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 0,12 %, S&P 500 otevřel o 0,08 % výše a Nasdaq Composite si při úvodním zvonění připsal 0,30 %.
C:\fakepath\20231002_Sentiment_img1.jpg

Je akciová party u konce? Aneb aktuální sentiment amerického akciového trhu

02.10.2023 Sentiment amerického akciového trhu na konci 2. kvartálu připomínal bujarou party a přirovnání k party si ponechám i pro sentiment akciového trhu na konci 3. kvartálu. Veselou náladu ale vystřídala únava a hned několik věcí nasvědčuje tomu, že party skončila.
img

Akciové indexy USA v záporných hodnotách

20.09.2023 Akciové indexy z USA se po celý včerejší obchodní den pohybovaly v záporných hodnotách, souboj mezi technologickým Nasdaq Composite a průmyslovým Dow Jones Industrial Average vyhrály technologie, které odevzdaly 0,2 % a společnosti z průmyslu ještě 0,1p.b. více. Včerejší seance pouze podtrhla špatný obchodní rok pro Walt Disney, když společnost ze zábavního průmyslu odepsala více jak 3 %. Ani pokračující stávky několika tisíců zaměstnanců velké trojky automobilek Ford, General Motors a Stellantis neznamenal propad hodnoty jejich akcií. The UAW varuje automobilky, že pokud nedojde k výraznějšímu pokroku ve vyjednávání, přidají se v pátek ke stávce další zaměstnanci, F US +1,78 %, GM US +1,89 %, STLA US +2,09 %.
img

Americké indexy klesají: Federální rezervní systém udržuje investory v napětí

20.09.2023 Fed plánuje zveřejnit svou ekonomickou prognózu včetně prognózy úrokových sazeb, inflace a ekonomického růstu, které by mohly vnést trochu světla do budoucího směřování měnové politiky.
img

Graf dne - US30 (15.09.2023)

15.09.2023 Jelikož se dnes dozvíme řadu makrodat z americké ekonomiky a dnes máme „Freaky Friday“, zvýšená volatilita mezi indexy Wall Street může pokračovat. I když je podíl průmyslových společností na indexu Dow Jones Industrial Average (US30) v dnešní době dosti omezený, stále je značný (včetně Boeingu, Honewyellu a General Electric) – právě dnes se dozvídáme data z amerického průmyslu. Údaje o průmyslové výrobě ve 15:15 mohou ukázat, zda je spotřebitelská a obchodní poptávka skutečně dostatečně silná na to, aby stimulovala výrobu, a údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních doplní obrázek o celkové prosperitě v ekonomice USA.
img

Bitcoin a Ether rostou; Deutsche Bank bude poskytovat služby úschovy kryptoměn

15.09.2023 Bitcoin v pátek ráno v Asii vzrostl a obchoduje se nad 26 500 USD. Ether se rovněž posunul výše a překonal hranici 1 600 USD. Všech ostatních 10 nejprodávanějších nestablecoinových tokenů posílilo.
img

US Open: Wall Street po prodlouženém víkendu otevírá níže!

05.09.2023 Americké trhy se v úterý po víkendu a Dnu práce otevřely utlumeným tónem, když indexy S&P 500 a Nasdaq Composite zaznamenaly mírný pokles o 0,1 %, respektive 0,3 %, zatímco index Dow Jones Industrial Average zůstal na stejné úrovni. Tato nízká dynamika se shodovala se zveřejněním čínských údajů, které signalizovaly zpomalení v sektoru služeb, což přispělo k obavám o globální růst. Výnosy amerických státních dluhopisů vzrostly na 4,233 % z pátečních 4,17 %.
img

Minimální změny na Wall Street na závěr týdne

04.09.2023 Díky vydařenému pátečnímu obchodování s akciemi energetického sektoru, který přidal 2,1 % (Chevron +2,02 %, Exxon Mobil +2,10 %) a současnému vydařenému dni na obchodování s ropou (WTI +2,7 %, Brent +2,3 %) byl nejsilnějším indexem průmyslový Dow Jones Industrial Average, který se posunul výše o 0,3 %. Technologický Nasdaq Composite se v průběhu seance pohyboval kolem čtvrtečního závěru a nakonec odepsal 0,02 %, což je 14.031 b. AMD narostla o 3,53 %, kdežto Nvidia umazala 1,71 %, a to znamenalo vítězství AMD, která v minulém týdnu narostla o 7,04 %. Akcie dalšího výrobce čipů Broadcom odepsaly 5,46 %. Akcie automobilky Tesla se propadly o více jak 5 % poté, co výrobce elektrických vozidel snížil ceny automobilů Model S a Model X v Číně.
img

BTC po středečním růstu klesá

31.08.2023 Podle webu CoinMarketCap, který sleduje kotace virtuálních aktiv, Bitcoin včera dosáhl maxima 27 553 USD a minima 27 069 USD.
img

Uzavření Wall Street: Nárůst po obchodní seanci. Investoři se zaměřují na očekávanou inflaci v USA a údaje o zaměstnanosti.

29.08.2023 Včera vzrostla Wall Street do nových výšin, akcie 3M a Goldman Sachs rostly v očekávání zásadních údajů o rostoucí inflaci a trendech zaměstnanosti, které odhalí budoucí kroky Federálního rezervního systému.
img

SATS DJIA Live 09/2023

28.08.2023 Jak jsem slíbil, tak držím slovo a uvádím seznam společností, které nakoupím první zářijový pracovní den a prodám poslední zářijový pracovní den.
C:\fakepath\indexy-22082023.jpg

Akciové indexy nadále pod tlakem

22.08.2023 Data z trhů jsou jasná - indexům se nedaří, za což může z velké části ekonomické zpomalování Číny. Rozhodující pro krátkodobý vývoj by však mohl být tento týden. Proč?
img

Bitcoin se po pádu pod 26 000 dolarů zotavuje, jelikož bublina nadšení z ETF praskla

22.08.2023 Bitcoin se v úterý ráno v Asii stabilizoval poté, co v noci klesl pod klíčovou hladinu podpory 26 000 USD. Ether se také ponořil, ale udržel se na hranici 1 600 USD.
img

Tahounem obchodování byl Nasdaq

22.08.2023 Obchodování na zámořských trzích ze startu týdne bylo v režii technologického indexu Nasdaq Composite, který přidal 1,6 %. Slabší seanci, než technologie zaevidoval průmyslový Dow Jones Industrial Average, který pod tíhou mizerného obchodování ve finančním a energetickém sektoru odepsal 0,1 %. Sektor informačních technologií byl tím nejsilnějším a narostl o 2,3 % (Nvidia 8,47 %, Microsoft 1,70 %). Výtečný obchodní den si připsala Nvidia, která posílila o více jak 8 %. Akcie Tesly vzrostly o 7,33 %. Akcie Tesly za poslední měsíc ztratily 15 % a dostaly se na úroveň 100denního klouzavého průměru. Akcie Xpeng se vyšplhaly výše o 9,28 %.
img

Indexy na Wall Street umazaly pondělní zisky

16.08.2023 Úterní obchodování na Wall Street bylo pravým opakem toho pondělního, kdy se zdálo, že investoři po dvou týdenní přestávce zaveleli k obratu. Bohužel včerejšek byl opakem a trh se vrátil do starých kolejí a na Wall Street zavládla červená. Nejméně odevzdal průmyslový Dow Jones Industrial Average 1,0 %, který byl tažen směrem dolů primárně společnostmi z finančního a energetického sektoru (Bank of America -3,22 %, Chevron -2,87 %). Pozadu nicméně nezůstaly ani technologie, když Nasdaq Composite umazal 1,1 % (Nvidia +0,43 %, Tesla -2,84 %). Akcie automobilky Tesla se propadly o více jak 2 %. Nevydařenou seanci si připsaly banky díky informaci, že Fitch Ratings by mohl opět snížit hodnocení amerického bankovního sektoru (Citi -2,02 %, JP Morgan -2,55 %).
img

Smíšená nálada na trzích na závěr týdne

14.08.2023 Páteční obchodní seance na Wall Street jen podtrhla mizerný týden a již podruhé v řadě byla v souhrnu pěti obchodních dní záporná. Průmyslový Dow Jones Industrial Average posílil o 0,3 %. Jedním z tahounů byly společnosti z energetického sektoru, ten uzavřel seanci v zisku 1,6 % (Chevron +2,01 %, Exxon Mobil +1,53 %). Třetí slabé obchodování v týdnu zaznamenal technologický index Nasdaq Composite. V pátek index oslabil o 0,68 %, Nvidia -3,62 %, AMD -2,41 %, Lam Research -5,01 %. Jižním směrem byly i v pátek taženy akcie automobilek Ford -0,08 % a General Motors -0,78 %. Negativní sentiment kolem čínských akcií, i tak by se dal shrnout páteční obchodní den. Ceny akcií určovala zpráva k realitnímu gigantovi Country Garden a obavy z deja vu, Alibaba -3,52 %, Baidu -4,10 %.
img

Wall Street na vzestupu: Čeká se na klíčovou zprávu o inflaci

08.08.2023 Co stojí za tímto vzestupem? Po trochu nervózním čekání se investoři vracejí k podnikání a připravují se na vydání klíčové inflační zprávy v USA tento týden. Tato událost vyvolala značný zájem, zvláště poté, co minulý týden skončil poklesem hlavních indexů a investoři byli dychtiví uzamknout své zisky.
img

Hlavní americké ukazatele ukazují pokles

04.08.2023 Americké akciové indexy pokračovaly ve včerejším obchodování v poklesu. Dow Jones Industrial Average klesl o 0,4 %, NASDAQ ztratil 0,36 % a S&P 500 klesl o 0,49 %.
img

Ranní shrnutí (26.07.2023)

26.07.2023 Asijsko-pacifické indexy dnes zaznamenaly smíšenou seanci. Japonský futures na Nikkei vzrostl o 0,3 %, australský S&P/ASX 200 se obchoduje o 0,5 % výše a čínské futures jsou o 0,3 % níže.
C:\fakepath\trader-23072023.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár AUD/USD, index Dow Jones a platinu

23.07.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/USD, index Dow Jones a platinu. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Akcie z technologického sektoru pokračují v rally

18.07.2023 Pondělní obchodní den na Wall Street byl bez výraznějších událostí. Akciové trhy i přesto znovu rostly, kdy nejsilnějším indexem byl technologický Nasdaq Composite, který přidal 0,9 %. Průmyslový Dow Jones Industrial Average posílil o 0,2 %. Akcie automobilky Ford oslabily o více jak 5 %. Akcie Tesly vzrostly o 3,20 %. Akcie výrobce automobilů Rivian klesaly třetí seanci v řadě. Konkurenční ceny a konkrétní specifikace trucku od Tesly jsou vnímány jako hlavní riziko pro Rivian, RIVN US -3,34 %. Nepříjemnou zprávou pro společnost AT&T bylo páteční snížení 12M cílové ceny a doporučení od analytika City, který srazil cenu z 22 USD na 16 USD s doporučením neutral, T US -6,76 %.
C:\fakepath\akcie-13072023-1.jpg

Aktuální sentiment amerického akciového trhu aneb party v plném proudu

13.07.2023 Zdá se, že na začátku letošního roku se investoři rozhodli, že budou mít na akciovém trhu party, kterou si (zatím) nenechají pokazit, tak totiž v kostce vnímám aktuální sentiment na americkém akciovém trhu. Nicméně jak rádi a pravdivě podotýkají škarohlídi a jak opakovaně dokazuje historie, každá party jednou skončí a čím divočejší party, tím horší kocovina.
img

Trhy na úvod týdne lehce v zeleném

11.07.2023 Pondělní obchodování na Wall Street bylo spíše ve vyčkávacím módu. Průmyslový Dow Jones Industrial Average posílil o 0,6 % a nejlepší seanci si připsal průmyslový sektor, který vzrostl o 1,4 % (United Airlines +1,70 %, FedEx +0,21 %). Černého Petra včerejšího obchodního dne si vytáhl technologický Nasdaq 100, který narostl pouze 0,1 %. Takřka 30% růst zaznamenaly akcie společnosti Novavax. Důvodem takovéhoto zisku je oznámení, že biotechnologické firmě bude proplaceno 350 milionu dolarů od Kanady za nevyužité vakcíny. Jednotlivé indexy uzavřely následovně: Index Dow Jones Industrial Average posílil o 0,6 % (33.946 b.), S&P 500 o 0,2 % (4.409 b.) a technologický Nasdaq Composite o 0,2 % (13.685 b.).
C:\fakepath\Niederhoffer-10072023.JPG

Vzestupy a pády legendárního Victora Niederhoffera

10.07.2023 Jak dobrým obchodníkem musíte být, aby k vám George Soros poslal svého syna na zkušenou? To se dozvíte v posledním díle naší minisérie o veleúspěšných traderech z novodobé historie.
Související klíčová slova: Obchodované akciové indexy | Akcie Broadcomu | Střední Evropa | Síla na Wall Street | Silvergate Capital | Obchodní pásmo | Akcie Coca-Cola Company | ABT | January Barometer | Rozdělení společností Nasdaq 100 | Objem transakcí | Kent | Akcie Meta Platforms | Měsíčník finančních trhů | Zpomalení čínské ekonomiky | Affirm Holdings | Akcie Sony | Merck KGaA | Jack Ablin | Akciové indexy v Asii | Vývoj indexu Nasdaq 100 | Růst v eurozóně | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Pokles na trzích | Cena platiny | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Ekonomický indikátor | Grafy akciových indexů | Neel Kashkari | Cap | Goldcorp | Časté změny | Hodnota společnosti | MicroStrategy Inc. | Petr Pleva | Výnosy dluhopisů | Simplify | Jack Ma | Index Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Dlouhé pozice | Akcie výrobce videoher | Celkový zisk | USD Coin | Hodnoty P/B | První investoři | Světové akcie | NASDAQ: META | Odvrátit deflaci | Vývoj nezaměstnanosti | CFD obchodování indexů | Války | Sezónní trendy | Akcie společnosti Novavax | CNN Feed and Greed Index | Spotřební zboží a služby | Sandbox | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | IGLN.UK | Sell in May and go away | Obchodní platformy | Údaje z USA | Dolarový index DXY | Rychlé zisky | Data z trhu práce | TD Securities | Australská centrální banka | Allianz | Trh nemovitostí | Panevropský index | US2000 | Marvell Technology | Pokračování růstu | Korelace BTC | Globální růst | Ryan Detrick | Akcie United Airlines | Radim Dohnal | Sázkaři | Zveřejněné údaje | Silný nákupní tlak | DPH | Zbytné spotřební zboží a služby | Americká automobilka | EUR | Investiční rizika | Růst akciových indexů | Kryptoaktiva | P/E poměr | FDA | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Finančníci | Morning Star | Bundesbank | Outperform | Přehřáté ekonomiky | Paul Krugman | Sociální nálady | CrowdStrike Holdings | Trading platform | Uchování kapitálu | Investiční firma | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Globální dluhopisový index | Aktivistický investor | Hospodářská zvířata | Brokeři | Accenture | Oživení cen | Fortinet Inc | Historie Wall Street | Salesforce | Klouzavé průměry (MA) | Roche | Haleon | Automobilový sektor | Surová ropa | Wallet Investor | Dnešní obchodování | XOM | Největší banky | Výkyvy | Chang-čou | Itálie | McDonald's | Jak si stojí akciové indexy | Akcie Merck | Stoxx | Očekávání v USA | Klíčový ukazatel | Take Profit | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Akcie Carnival | Osobní finance | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Akcie firmy | Texas | Senátní volby v Georgii | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | DFS | Mega Millions | Očekávání | CAC 40 (FRA40) | Edison | Korelace | Vývoj všech akcií v daném sektoru | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | GlaxoSmithKline | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Aktuální kurzy měn | T-Mobile | Nikl | Nike (NKE) | Binance.US | Galapagos | Volatilní | L.F. Investment | Růst amerických akcií | Inflační riziko | Finance Yahoo | Zamyšlení | EUR USD | JD Sports | Novo | Vstup velkých hráčů do trhu | Pozitivní nálada | Akcie opatrně | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Goldenburg Group | Zasedání ČNB | cTrader | Veřejné finance | Institutional Shares | Jim Wyckoff | Novartis | Odvetná cla | FAA | Ark | Oživení ekonomiky | Čtvrtletní pokles | OpenAI Sam Altman | Stimulační balíček | Smoot-Hawleyův zákon | Trh práce | Speedway | Roční míra inflace | Evropská komise | Souhrnný indikátor | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | Philip Morris ČR | iShares | P/B | Swiss | Crypto | Investice | U.S. Bank Wealth Management | Počáteční marže | US Bancorp | Britská centrální banka | DXY | Pojem blue chip | Chuť k riziku | Německý automobilový koncern | Akcie Salesforce | MACD | Potenciál | Keith Buchanan | Diverzifikace | Návrat inflace | Support | Zpráva z akciového trhu | Globální dluhopisové trhy | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Podnikatelské aktivity | Edge | Piper Jaffray | Akvizice | Japonské firmy | Devon Energy | Finanční stabilita | Lednová inflace | NASDAQ: NVDA | Coin Metrics | Electrolux | Delivery Hero | Coca-Cola Company | FRA40 | Vstup velkých hráčů | Technologie blockchain | Nejdůležitější ekonomické události | Asos | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Zajištěný fond | Formule | Zvyšování úrokových sazeb Fedu | ZISIF | Dokončení dohody | Ifo | Webinář | Investopedia | Finanční nástroj | Japonské akcie | Programátor | Zisk před zdaněním | Argos Capital | Norwegian Cruise Line Holdings | Růstoví lídři | Streamovací služby | Susannah Streeterová | Prognózy | Akcie společnosti Alibaba | Britská libra | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Společnost Cisco | Výkonnosti určité skupiny akcií | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Výkonný ředitel | Broadcom | E.ON | Ochrana před negativním zůstatkem | Jaroslav Tupý | MDT | Interactive Brokers | Jak nejlépe investovat | Klesly akcie | Experti | Trendy na trhu | Počáteční zisky | Non-fungible token | LSEG | Nejvyšší nezaměstnanost | Futures kontrakt | Chování | Rekord | BrandZ | Alexander Elder | Vstupní náklady | Raiffeisenbank | Bitcoinového ETF | Bitcoiny | Ticker akcií | Bankovní skupina | Návrh zákona | Stop-Loss | Evropský index | Býčí výhled | Evropské měny | FTSE MIB | Centrální banky vs. inflace | Creditas | S&P/ASX 200 Index | Dění na trzích | StoneCo | Centrální banky světa | Měnový pár GBP/USD | Největší světová ekonomika | Finanční společnosti | Společnost Apple | Úrokové sazby v USA | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | CFD jsou deriváty | Asijské trhy | Akcie společnosti AMC Entertainment | Obchodní seance | Impuls | Český statistický úřad | Spekulativní sázky | EUR/USD | Kryptoměna Bitcoin | Jednání o státním rozpočtu | Index ekonomické nálady | Binance Coin | General Electric | Vanguard | Akcie Walt Disney | Morgan Stanley | Spotřebitelé | Krypto burzy | Britská banka HSBC | Komentář k trhům | Kapitálové kontroly | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Mediální společnost | LULU | Digitální aktiva | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | Americký soud | Český průmysl | Neckline | Cena bitcoinu | Finanční páka | Obchodování na burzách | Skladování fyzických komodit | Michaël van de Poppe | Indexové fondy | Klesající firemní zisky | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | DoubleLine Capital | ETH | Chování trhu | Roaring Kitty | Tiff Macklem | Howard Marks | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | Wall Street akcie | CSI 300 | Aktuální vývoj | Desetileté výnosy | Benchmark | Procentuální zisk | Cloudflare | Cena pšenice | Hodnocení obchodníků | Kontrakty na ropu | Nárůst ceny | Rostoucí výnosy | Opatrný optimismus | Index Wall Street | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Průměrné mzdy | Force | Automobilka PSA | Více akcií | Rozumné rozložení rizika | Měnové zasedání | Cenné papíry | Nabídka a poptávka komodit | Předpovědi indexu Nasdaq 100 pro rok 2024 | Čistý příjem | Průzkum | Výnos | DeFi | Sázka na pokles ceny | Nikola | AdmiralMarkets | RBC Capital | Shrnutí roku | Měnový pár USD/JPY | 100 miliard dolarů | RBS | Trh s dluhopisy | Akcie marihuany | Brent | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | BreakEven | Akcie těžařů | Delta | Schválení ETF | HOOD | Likvidita na trhu | Americký akciový trh | Medvědí Pin Bar | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Šéf Fedu | Opatření v Číně | Online akcie | LYNX Trading | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Knihy Howarda Markse | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Dopravci | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Jiné měny | Měnové riziko | Intel Corporation | Index DOW | Import | First Solar Inc | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Překvapivý růst | Bankrot Řecka | Obchodování s finančními deriváty | Německý akciový index DAX | Microsoft Corp. | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Současný dluh | Série ztrát | Exchange | Největší burzovní krach | Investiční portfolio | Alcoa | Základní pravidla | Definice blue chip | Investiční strategie | Kč/USD | Ropná pole | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Zastavení dodávek plynu | Wells Fargo Investment Institute | Zasedání centrálních bank | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Kontrariánství | Výkon akcií 500 | Hluboké recese | Commodities | Oslabující americký dolar | Směřování měnové politiky | Kontrakty | 5 nejlepších ETF | Akcie RWE | Strach | Možný scénář | Jeden dolar | Shake Shack | Budoucí trendy | Společnost T-Mobile | American Eagle | ETFS Natural Gas | Tabulka s odhady | Obchodování s cennými papíry | Barrick Gold (GOLD.US) | BrokerJet | AUDUSD | Online obchodování | Index DXY | Praxe | Nasdaq100 | CFD na DAX | Investiční výhled | Koaliční partneři | Jednání OPEC+ | Platební neschopnosti | Zdravý rozum | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Korunový trh | Hasbro | Palladium - Vývoj ceny palladia | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Euro vůči americkému dolaru | Pozitivní zprávy | Akcie Wells Fargo | H&M | Politico | Bill Gross | Nejvýraznější růst | Philip Morris International | Americká investiční banka | Investiční příležitost | Růst hrubého domácího produktu | Akcie PepsiCo | Upisování akcií | Akcie všech společností | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Extrémní strach | Index Russell | Bitcoinové futures | Výhoda diverzifikace | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Obor podnikání dané společnosti | Nigérie | Uber Technologies | Ceny sóji | Akcie Alibaba Group | BTIG | Changpeng Zhao | Více peněz | Jak si akcie v daném indexu vedou | Projekce | Ceny ETH | Peníze | Volumes | Infekce Covid | Hodnoty EPS | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Ukazatel | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | Nasdaq a S&P | IIF | FTX | Verizon Communications Inc. | Skládání svého akciového portfolia | Blue chip akcie | Demo obchodování | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Shanghai Composite Index | Ceny platiny | Aurora Cannabis | Take-Two Interactive Software | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Investoři na trzích | Největší krize | Společnost GameStop | Americká ropa | Nestlé | Americká lehká ropa WTI | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Swing obchodníci | Certifikáty | Šéf ECB | Investors | Medvědí trh | Vyšší úrokové sazby | Prognóza | Obchodní politika | FTSE 100 | Služby | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Rozdělení akcií | Události tohoto týdne | ALUMINIUM | John Williams | Akciový index dané země | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Silné akcie | Adani | Falešné breaky | Strategie Trend Swing | Barel ropy | Amgen | Covidová situace | Přebytek ropy | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Globální hospodářský růst | Vývoj měnového páru AUD/USD | Ropa WTI | Nízká likvidita na trhu | Micron | Jak vydělat na poklesu | Tipy na zajímavé akcie | Roční zhodnocení | Lockheed Martin | Index NASDAQ 100 | High frequency trading | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Walt Disney Co | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Seznam blue chip akcií | Akcie Coca-Coly | Ekonomická dynamika | Významný milník | Bankovní domy | Dell Technologies | GameStop Corp | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Cena indexu DJI | Uptrend | Buy Limit | Růst akciových trhů | Makroekonom | Easing | Evropské burzy | CSI300 | Pozornost investorů | Chuck Carlson | Burzy | Norwegian Cruise | Největší světové ekonomiky | Průmyslový Dow Jones | USD/EUR | Vývoj léků | Americké ekonomiky | Newyorské komoditní burzy | Komoditní trh | Kapitál | Americký prezident Joe Biden | Riziko zvýšení úrokových sazeb | Dlouhodobé investování | Den prezidentů | Akciové obchody | Robinhood | Cestování | Investiční horizont | Odliv kapitálu | Broker | Bayer | FedWatch | Průběh krize | Vývoj ceny palladia | Proražení | Cash flow | Záchranný fond | Posílení koruny | USD | Velikost pozic | Export | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Dolar vůči jenu | Shopify | Růst společnosti | Otřesy na finančních trzích | NFLX | Dluhopisový index | AEX | Henkel | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | Hlavní obor podnikání dané společnosti | Energetické akcie | CFD na komodity | Berkshire | Hodnota indexu Nasdaq | OIV | Evropské PMI | Hodnota měny | Obavy z pandemie | Posilování koruny | ADS | Trh s nemovitostmi | Zynga | Automobilka | Delta Air | Americká ropa WTI | Akcie letecké společnosti | Dobré výsledky | NASDAQ: AMZN | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Solaris Group | SATS DJIA | Gilead | Qualcomm | Comcast | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Prodávat akcie | Management | Southwest Airlines | Vývoj ceny zemního plynu | HSI Hang Seng Index | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Cena americké ropy | App Store | Total Institutional Shares | CATTLE | Úroková sazba | Plány | Martin Winterkorn | Vládní opatření | Vývoj indexu Nasdaq za posledních 10 let | Energetická společnost | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Blue chip | Quadruple witching | Akcie Novavax | Aktuální informace | Rebalance | Bankovní skupiny | Japan Exchange Group | Šok | Energetické zdroje | Cowen | Měnové války | Růstový trend ekonomiky | Grayscale Bitcoin | Hongkong | Počáteční kapitál | Globální krize | Míra | Rozvahy Fedu | Hindenburg | Tvorba pracovních míst | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Regulace | Technická analýza Bitcoinu | OXY.US | Katar | Kofola | Ceny BTC | UBS | Maďarsko | Maximální finanční páka | FME | Garance | Velké fondy | Měnový fond | Kapitálové výnosy | Akvizice společnosti | Exekuce | Covid | BHP Billiton (BHP.US) | FX strategie | Obchodní dny | Objem obchodů s akciemi | Očkování proti covidu-19 | TJX Companies | Ahold Delhaize | Cenné kovy | Hlavní úroková sazba | Slabé akcie | Split | Výše dividendy | Index volatility CBOE | DJI | Xiaomi | Čekající příkazy | Tovární objednávky | FedEx | Akcie Cisco | Zvyšování sazeb Fedu | Jaký sentiment převládá | Index Philadelphia | Roční růst | Spekulovat | ATVI | Fitch Ratings | iShares Physical Gold | Akcie společnosti Moderna | Nord Stream 2 | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | Akcie Exxon | Lyft | FXstreet.cz | ATX Austrian Traded Index | ASIC | Ruský prezident | P.A. | IGLN | Podpůrné programy | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Základní materiály | Širší index S&P 500 | Využití dlouhodobých trendů | Zajímavé zisky | Oživení trhu | Eurex | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Zámořské indexy | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Začátek nové fáze | Obchodování na komoditním trhu | 4GLD.DE | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | SIX | Akcie společnosti Intel | Akcie Google | Dovoz | RIVN | Výzkumy | Caterpillar | NextEra | MT5 | Aktuální kurzy | Zprávy o trhu | Akcie společnosti Gap | Obchodování na finančních trzích | Burzy cenných papírů | Kurz dolaru | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Model 3 | Základní materiály & Energie | Hyundai | The New York Times | Nikkei | Instagram | Pro tradery | Bankroty | Model Y | Sledovaný údaj | Akcie Bank of America | Investování u XTB | 1 milion | Gigant Gazprom | Riot Platforms | Cenové pohyby | Fiat Chrysler | Stratégové | Výrobní ceny | Čtvrtletní zisk | CISCO | Čínské úřady | Politická situace | First Solar | Maloobchodní prodejce | Zajišťovny | CFD (Rozdílové smlouvy) | State Street Global Advisors | Santiment | Černé pondělí | High-frequency trading | Globální ekonomiky | Rekordní maxima | Progres | Analytik TopForex | Největší ztráty | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Zájem investorů | Investovat své prostředky | Dlouhodobé držení | Elon Musk | Nové zprávy | Válka na Ukrajině | McKinsey | Intercontinental Exchange | Banka JPMorgan | Příležitosti pro nákup | Znárodnění | Vakcína | Los Angeles | OD7F.DE | Munich Re | Euforie | Boom | Moudrý investor | CO2 | Prudký růst cen | Akciové indexy | Jestřábí postoj | Sell Limit | Makrodata | Nikkei 225 (JAP225) | Francouzská automobilka | Tesla Elon Musk | Společnost Shell | 3M (MMM.US) | Investoři | BitMEX | Investing.com | Index asijsko-pacifických akcií | Obchodní deník | Portfolio | EPFR Global | Sója | Myšlení | Akciová burza | xStation | Výkon akcií 30 | Online nakupování | Nejistoty | Americký prezident | Fenomén sezónnosti | Trh s komoditami | Fidelity | Očkování proti covidu | Dluhopisy s vysokým výnosem | Negativní sentiment | Evropská měna | Firemní zisky | AMD | Možnost obchodovat | Index FTSE 100 - Vývoj akciového indexu | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Futures na americký dolarový index | Prezident ECB | Média | Nákupní apetit | Inflační čísla | NYSE Euronext | Bitcoin ETF | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Index PPI | Mezinárodní agentura pro energii | Společnost Wirecard | Euro Stoxx 50 | MSCI Emerging Markets | Grayscale | Exxon Mobil (XOM.US) | Investice do dluhopisů | Investovaný kapitál | ČSOB Finanční trhy | Různé tržní podmínky | Jádrový index | Světové kryptoměny | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Bez rizika | Hlavní kryptoměna | Ceny kryptoměn | Credit Agricole SA | Peso | APA | Konzistentní zisky | Zpřísňování měnové politiky | Evropská burza | Arthur Hayes | Německý index DAX | Bitcoin futures | Americké ministerstvo spravedlnosti | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Futures na S&P 500 | Vývoj ceny cukru | Průmyslové objednávky | Volatility | DAX30 | Cenový růst | Údaje o průmyslové výrobě | Finanční instituce | Akcie výrobce letadel Boeing | Konflikt mezi Izraelem | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | Lepší výsledky | Kyber | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Fannie Mae | Vzorce chování | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | CAC 40 | Průměrné roční zhodnocení | Vývoj sazeb | Vývoj ceny pšenice | WTI a Brent | Ministerstvo obchodu | Financial Network | WSJ | Prezident | Potenciální růstové faktory | Xetra | AT&T | Rostoucí ceny ropy | Německý akciový index | BABA | Energetický gigant | Francouzský prezident | Anheuser-Busch InBev | BP | Cíl ČNB | Fiat Chrysler Automobiles | Typ tradingu a investice | DOGE | Hold | Japonská automobilka | Nastavení úrokových sazeb | Bed Bath & Beyond | Francouzská společnost | Nižší poptávka | Akciové portfolio diverzifikovat | Performance | Sestupný trend | CDC | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Kurz jenu | Link | Kč/EUR | Jak se stát lepším investorem | Cestovní kanceláře | Snížení nákladů | Pesimismus | Avis | Starbucks Corporation | Volby v USA | Kolísání cen | Boj s inflací | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Světové burzy | MSTR | Politická nestabilita | Ceny ropy WTI | Míra inflace ve Spojených státech | Investiční | Moderna | Vývoj měnového páru | Ukazatel inflace | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Viceprezident | Mary Dalyová | Inflační situace | Invesco | Morningstar | Akcie Advantest | IEA | Akciový index (burzovní index) | Demokraté | HeidelbergCement | Německý DAX | Portu Marek Malina | Hlavní události | Brusel | Patria | Ekonom BHS | Kurz americké měny | Anglie | Strategie založené na koupi | Realitní společnost | Bloomberg News | Uber | Prezidentka ECB | Sloučení | BP (BP.UK) | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | UnitedHealth Group | TRY | Nabídka | Data z ekonomiky | J&J | Rating USA | Úrok | CHF | US500 | Formule 1 | Coty Inc. | Renaissance Technologies | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Investiční riziko | Jednotná evropská měna | Davos | RWE | Agentura Reuters | Fiskální rok | Akcie Nike | Koupit akcie | Obchodní plán | HDP Německa | Sentiment investorů | Růst cen ropy | Prodej | Zprůměrování výkonu portfolia | P/E | Cestovní ruch | Visa (V) | PFE | Zpráva | Posilování amerického dolaru | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Technologické tituly | Index STOXX Europe | JD.com | Nové příležitosti | First Republic Bank | EUR/PLN | Prémie | Události roku | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Bitcoin | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Nvidia | TRX | Janet Yellenová | Rozpočtová politika | Tencent | Pokles cen komodit | Akcie společnosti Walt Disney | Hedge Fund | Akcionáři | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Konzistence | Automobilka Škoda | Warren Buffett | Finanční ředitel | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Celoroční výhled | Snížit riziko | Atlantia | Expanzivní politika | Defenzivní příkazy | Coty | Česká měna | Vzdělání | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Akcie společnosti Amazon | Rok 2024 | Hospodářské dopady | Výkon vašeho portfolia | Americký akciový index Nasdaq | SQX | Obchodování | Potenciální zisky | Výrazné ztráty | Akcie BlackBerry | WGC | Zasedání Fedu | Roman Koděra | RoboMarkets | Finanční nástroje | Oracle (ORCL.US) | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Vedoucí představitelé | JOLTS | Nejnovější údaje | Diverzifikovat akciové portfolio | Meta | S&P Global | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) | Nákupy dluhopisů | Sledování indexů | Vývoj akcií | Oznámení | GBP | Aktuální složení indexu PX | Průmyslové komodity | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | IT společnosti | Posilování eura | Volodymyr Zelenskyj | Obchodní týden | Admiral Markets | ZEW | Peter Tuz | Asociace | Světové ekonomické fórum | XM | Jednání o brexitové dohodě | TSMC | Důležité ekonomické události | PG | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | Centrální banky | Fenomén | Arena Pharmaceuticals | Nízké poplatky | Beta | Výkonnost indexu | Horizon Therapeutics | GAAP | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Eurostat | Majitel | Evropské trhy | Tržní cykly | Guru | Zprávy | Algotrader | Oanda | Všechny akcie | Ruský rubl | Deflace | Nadšení | Růst amerických výnosů | Dolary | Kukuřice - Vývoj ceny | Ralph Lauren | Vysoký přebytek | FB | Akcie v Asii | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | BREAKING | Výkon akcií | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Tesla Inc. | Ceny stříbra | Jak obchodovat na NYSE? | Turecká lira | Obchodování na Wall Street | Zvýšení cel na dovoz | Obchodování na pražské burze | Hodnota akcií | Averze k riziku | CCI | Rozdílové smlouvy (CFD) | Investiční banka | Soudní instance | Tesco | Larry Kudlow | Dow Jones index | Occidental Petroleum | Výnosové křivky | Index Stoxx 600 | Praha | Ceny ropy | Normalizace měnové politiky | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | PEPSICO | Výrobce léků | Deutche Wohnen | CME FedWatch Tool | Příjmy Ruska | Japonské ministerstvo financí | Hazardní hry | Distribuce | Byty | Jsou komodity dobrou investicí? | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Bezpečné investice | Dupont | Vývoj všech akcií | Ceny Bitcoinu | Tržní úrokové sazby | 3M | Reliance | Silný růst | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Komodity na trading platformě | Covidové krize | Forex analysis | Evropská dluhová krize | Airbus | ORCL | Bydlení | Mutace delta | NATO | Bryn Mawr Trust | Co jsou akciové indexy | Americká centrální banka FED | Prognóza Fedu | Očekávání úrokových sazeb | Celkový trend | CDW | Cena ropy brent | CZ | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Chase Investment Counsel | Vláda USA | DIA.US | CVS | Charles Schwab Corp | Put opce | Směřování | iFX | Tržní podmínky | ESMA | Super Micro Computer | Páka | Evropské dividendové akcie | Virgin Galactic | Snižování cen | Natural Gas | Index cen domů | Čínské zboží | Medvědí divergence | Vývoj ceny kakaa | Raphael Bostic | Vydání zprávy | Dollar General Corporation | Investment management | West Texas Intermediate | Kryptoměnové burzy | Statista | Alstom | PEG | Intradenní obchodování | Nástroj | Analýza sentimentu | Výsledky | Maximální drawdown | Adam Button | Podnikatelé | HUF | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Dění na finančních trzích | RIOT | EURCZK | Slabý dolar | Free float | Jak dopadne letošní rok | Zdražování pohonných hmot | Fundamentální zprávy | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Phillips 66 | Burzovně obchodované fondy | Firma Apple | Akciové indexy v USA | Veřejné služby | Supreme Edition | COCOA | Kurz EUR/USD | Inflační tlaky | Kryptoanalytik | Nio | Intuitive Surgical | Minulá výkonnost | Siemens | Stellantis | Digitální měny | Cena ropy WTI | Bank of America | Špatné výsledky | BNTX | TIM | Komoditní měny | Fundamentální analýza | Carnival | René Remšík | Výrobce letadel | Odhady trhu | Zajímavé akcie a ETF | Tržní ceny | Australský dolar | XTB Jiří Tyleček | Financial | Retracement | American Airlines | Jane Street | Cena zlata dnes | Meziroční inflace v eurozóně | Raketový útok | Koruna | Britská banka | Splatnost | Eli Lilly | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Kryptoměny bitcoin | Trend ekonomiky | Cukr | Finanční služby | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | Výrazný pokles | Nárůst obchodního objemu | BNP | Pandemie koronaviru | Situace ve Spojených státech | Analytická společnost | PSA Group | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Hypoteční trh | Kupující | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Index německé burzy | Hospodářská politika | Spekulativní produkty | Freeport McMoran (FCX.US) | Oslabení měny | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | New York Stock Exchange (NYSE) | Pokles HDP | Cena akcií společnosti | Onemocnění | Americký výrobce | Akcie leteckých společností | BHS | Objem | DMA | Makroekonomický výhled | Propad | Zvyšování mezd | Měny&Sazby | Evropský stabilizační mechanismus | USD/CAD | Spekulant | Očekávání investorů | Obavy z recese | Applied Materials | Class A | GLOBEX | Trigger | Pokračující pokles | Výsledky firem | HDP eurozóny | Hazard | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Quality Trends | Microsoft (MSFT) | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | RIO.UK | Údaje | Společnost Nvidia | Klima | Magnificent Seven | DAO | Australské akcie | Standard Chartered | Deprese | WHEAT | Softwarový gigant | Možné riziko | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Americká banka | Vale | Podnikatelská nálada | Náklady na těžbu | Exxon Mobil | Pokračování rostoucího trendu | Propuštění | Postavení na trhu | Ceny bavlny | Očekávání analytiků | Nucor | Alibaba | Světové ceny ropy | Adani Group | Stablecoiny | Trendová čára | Institutional Holdings | Nvidia Corp | Malajsie | Bernstein Bank | Swingový výhled | NGAS | US dollar | HighSky | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | Ropa WTI - Vývoj ceny | Regulátor | Průzkumy | Nomura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Nejvýraznější ztráty | Barack Obama | Obavy z konfliktu | Tajné služby | Převodník měn | Ceny cukru | Videokonference | Hypoteční trh v USA | Odvětví cestovního ruchu | Stock Trader Almanac | Ask | Televize CNBC | Akcie Reddit | Francouzská průmyslová produkce | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Zpomalování ekonomiky | Odchod z eurozóny | Pokračování rally | AMC | WMT | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Uzavírání pozic | Ekonomika Německa | Pfizer | Jay Hatfield | MSCI Inc | Britské libry | Pojišťovny | Goldenburg | Čas na nákup akcií | Nové akcie | Obchodování s akciemi | Sázka | ARK Innovation | Studie | Covestro | AFP | Velmi bohatý | Marathon | CME FedWatch | Převzetí Credit Suisse | Průmyslová produkce USA | První obchodní den | Investice do akcií | Průraz | Arbitráž | Úřad INSEE | COIN | Deficit | S&P 500 Index | SMA 200 | Graf | Mimořádná výkonnost | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Geraldine Weissová | Významné zisky | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Instrument | Reakce trhu | Akcie Bed Bath & Beyond | Highsky.cz | Spotové ceny | Hodnota firmy | Patenty | Investiční firmy | Grafy | Zinek - Vývoj ceny | Centene | Bankéř | Jak investovat do akcií | Vodafone Group | Ropa Brent | Dolar vůči japonskému jenu | Kompletní průvodce | Americké automobilky | ADBE | Klíčové zasedání | Fibonacci retracement | Hypotéky | Pohyb kurzu | Hrubý domácí produkt | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Recep Tayyip Erdogan | Hráči na trhu | Současná situace | Nejlepší akcie | Spojené státy americké | Zvýšené riziko | EY | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | HUF/EUR | Americká ropná společnost | Short | OPEC | Ekonomické události | Ukrajina | Ropná společnost | Výroba v eurozóně | Jednání FOMC | Podvážení | Tiffany | Reálný HDP | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Chování obchodníků | Schlumberger | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Hodnota aktiv | Proudy ekonomického růstu | Trendové indikátory | Eurodolar | EW | Exinity | KB | Anglogold Ashanti (AU.US) | Zpráva o inflaci | Bezpečné útočiště | Hodnocení akcií | Ropa Brent - Vývoj ceny | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Thajský baht | Maloobchod | Optimistická očekávání | MDAX | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Opel | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Maďarská ekonomika | NASDAQ: MSFT | HRUŠKA | Mnozí investoři | Zveřejněná data | Earnings | Americká centrální banka | Růst zlata | Spotřebitelská nálada | Inflace v eurozóně | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Odvětví a sektory | Americká společnost | Rostoucí obavy | Trump | Stavebnictví | Hospodářský propad | Hospodářské oživení | Index volatility | Dnešní růst | FactSet | Brands | Vir | Nejvíce rostoucí akcie | XOP | Pomoc lidem | FTSEurofirst | Dow Jonesův index | Booking Holdings | Finanční rok | Kurzarbeit | Foot Locker | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Real Vision | UPS | Nasdaq Financial 100 | Technické analýzy | Silnější dolar | Euroskupina | Urals | Obchodování v Asii | CI Komodity | E*Trade | Mexiko | Stock market | Spotřebitelské výdaje v USA | Finanční krize | High | Vydělat peníze | Ekonomická situace | Euro dnes | Vstupy | Neinvestovat | Prodej akcií | Genesis | Obchodní strategie | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | Obchodování a investování | U.S. Bank | Index spotřebitelské důvěry | Státní dluhopisy | Makro data | GBPUSD | TIPS | Obchodování s ropou | Walgreens Boots Alliance | Warranty | Právo | Macrotrends.net | Indikace | Turecká centrální banka | Stříbro | Nejbližší support | Depozitní úrokové sazby | USDCAD | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | Tým InstaForex | L'Oréal | Instituce | COPPER | DAX (DE30) | Česká koruna | Kakao | Turecko | Co bude | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bitcoinové ETF | Bank of Japan | Vlna koronaviru | OECD | Chamtivost | Výhled na 2. kvartál | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Investiční společnost | Akcie technologické společnosti | FAANG | CFD kontrakt | Burzovní den | IPO Porsche | Data z americké ekonomiky | Růstový potenciál | Polkadot (DOT) | High Yield | LNG | Foreign Exchange | Výrobce sportovního oblečení | Vliv na investice | Brokers | Adaptive Market Hypothesis | Burza cenných papírů | Býčí signál | Dobrá data | COVID-19 omikron | Americké akcie | Napětí na Ukrajině | Británie | Cla na dovoz hliníku | Obchodování ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | BBC | Silná ekonomika | FCX.US | Mosaic | Nálada na trzích | Investování do Nasdaq | Peloton | deVere Group | Britská měna | UBS Group | Reálný účet | Futures na ropu WTI | Standard Oil | Řecká krize | Dopad pandemie | MetaTrader | Ex-dividend | Běžný účet | Kongres | Procter & Gamble Company | Global Advisors | IOGP.UK | Zakladatel | Těžby Bitcoinu | Divize | Počasí | Spot | Ekonomické ukazatele | Rivian Auto | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Drahý kov | Market making | Obchodní výsledky | PANW | Business Insider | Index cen výrobců | Reportované výsledky | Akcie Amazonu | Instacart | Vývoj indexu volatility | Akcie Lyftu | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | ex | Ziskové marže | Rally na akciích | Rosněfť | Las Vegas | Rozpočtový deficit | PSA | JNJ | Inflace v Polsku | ABB | Finanční média | Zvýšení úrokových sazeb | CVS Health | Audi | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq | Avis Budget | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Pečlivé analýzy | Komise pro cenné papíry a burzy | Akcie Airbnb | Japonská automobilka Toyota | Téma inflace | Zhodnocení kapitálu | Růst výnosů | Šíření koronaviru | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | BlackBerry | Korporátní zprávy | Trh | Snížení daní | Snížení těžby | Komise | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | University of Michigan | Kevin McCarthy | Crown | Technologické firmy | Války na Ukrajině | Německý HDP | Erste Bank | Exchange Traded Fund | Komoditní burza | Přehled o dění na světových burzách | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | Akcie firem | Těžba ropy | Výrazný růst | Světové centrální banky | Otočení trendu | Index AEX | Akcie Coca Cola | ArcelorMittal | Fed | United Parcel Service | Výrobce čipů Nvidia | Investování s LYNX | PLATINUM | AAL | Algo | Korekce | Klesající trend | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Burza Coinbase | Vývoz ropy | Upozornění | Indexy v Asii | Rubl | United Airlines Holdings | Index Botswany | Tržní prostředí | Spotřebitelská důvěra v USA | Pozornost | Sazby daně | Skupina Erste Group | Země EU | Akcie Tyson Foods | Obchodujte přes LYNX | Nejlikvidnější akcie | Nové trhy | Úvěrové linky | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | Vývoj ekonomiky | Investment Quality Trends | Arbitráže | Rychlé intraday obchody | Největší ekonomika světa | Jednání OPEC | Lukáš Novotný | Arista Networks | Ceny kryptoměny | Pražské burzy | Dividendové akcie | McDonald's Corporation | Potenciální změny | Downtrend | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Zveřejnění výsledků | Investování a obchodování | Drawdown | Prezident Emmanuel Macron | Kanada | Propad hodnoty | Royal Mail | S&P 500 | Trading Central | Náklady spojené se skladováním | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | Lowe's | Klienti brokerů | Eurozóna | Yahoo | Ekonomický a strategický výzkum | Objem akcií | Chesapeake Energy | JDE | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Dolarový pár | Stock | ANO | Začínající obchodník | Marriott | XOM.US | Výkon společnosti | Spekulace přes mobil | Financials | Martin Malý | Apple a Microsoft | Růst spotřebitelských cen | Kroger | ProCent | Nepokoje v Číně | Cinemark | Ministři financí | Měna Bitcoin | VZ | Čína | Poměr P/E | Obchodní systém | Ceny zboží | Akcie Morgan Stanley | Rostoucí akciový trh | Rating | Platforms | Velký růst | Dezinflace | Futures na Wall Street | Alphabet Inc. | Jihokorejská automobilka | Agentura S&P | Společnost Alphabet | iShares Physical Silver | Merck & Company | Chování spotřebitelů | Finanční budoucnost | Australský index ASX | Znalost | SNB | Prezident Joe Biden | Koronavirová pandemie | Rivian | Microsoft | Trh dnes | Wells Fargo | Příležitosti | Budoucí vývoj | Snížení dividendy | Krátký prodej | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | UnitedHealth Group Incorporated | Výběr akcií | Komise pro cenné papíry a burzu | Přehled kurzů | Vládní dluhopisy | Rozložení investic | Nejistota | Omezení COVID | Patria Forex | Obchodování akciových indexů | SBUX | Dnešní volatilita | Američtí investoři | Analýza trendu | Dividends | Růst tržeb | Členové Fedu | Společnost Tesla | CME | Forwardy | Bitstamp | Defi | Pokles cen ropy | HDP v eurozóně | Změny cen | Sell | Správci aktiv | Vývoj ceny platiny | Pokles sentimentu | Pozitivní zpráva | Letadla | Finanční rezervy | Long pozice | Dollar Tree | Obchodování akcií | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Celkový sentiment | Banka HSBC | Zemní plyn | Známý investor | Elliottovy vlny | Globální index vládních dluhopisů | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA) | Důvěra | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Představitelé americké centrální banky | Uzavření pozice | Oznámení centrální banky | Mexické peso | Jaguar | Akcie technologických společností | Unce zlata | Decentraland | Vývoj úrokových sazeb | Moderna Inc. | ECB dnes | Prodávat své akcie | Bankovní akcie | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Standard & Poor's (S&P) | Výrobce luxusních automobilů | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Instrukce | Hlavy států | Společnost BlackRock | Makroekonomika | Agentura AP | Spotřební zboží | Výkonnost obchodování | Skladování komodit | Nejnovější zpráva | Vývoj akciového indexu DAX | Ziskové akcie | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Range | CFTC | Jiří Hruška | FIAT | Společnost Meta Platforms | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Velikosti pozice | Utility | XRP | TD Ameritrade | FRS | Nifty 50 | Zemní plyn - Vývoj ceny | Internetové televize | AA | S&P Global Inc | Invest | Amazon (AMZN) | Gazprom | Akcie v USA | Centrální banka | MicroStrategy | Obchodujte akcie | Akcie a akciové burzy | Riksbank | Propouštění zaměstnanců | Andrew Bailey | Analýzy akcií Coca-Coly | Významné zprávy | Deutsche Börse | Vážený akciový index | Meta Platforms Inc | Životní prostředí | Intraday | iOS | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Raymond James Financial | Řízení rizika | Diverzifikace rizika | Největší světová burza | NYMEX | ILO | Polský zlotý | Tržní sentiment | Apreciace | Celkové riziko | Nákupní horečka | Překoupenost | QE | Jiří Tyleček | Ranní zpráva z akciového trhu | Bankovky | TRON | Káva - Vývoj ceny | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Equity Trader | Bund | Největší kryptoměna | Plány Fedu | Donald Trump | Ostatní investice | Alphabet Inc. Class A (NASDAQ: GOOGL) | Indická firma | Čistý zisk | BIIB | Standard & Poor’s 500 | Jádrová inflace | Patrik Urban | Makroekonomické ukazatele | Dr. Martens | Rakouská bankovní skupina | Twitter | ABN | Kovy | Marriott International | Fluktuace | Krach | Zasedání americké centrální banky | New York Stock Exchange | Activision | Margin call | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Spotová cena | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Složitější řízení | Psychologické faktory | Další růst | Nejvýraznější pokles | Politické napětí | Oliver Pursche | BAT | Zprávy o vakcíně | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Index DAX 30 | MSCI Europe | Opce | Nálada v české ekonomice | Opční prémie | ATR | Šíření viru | Nástup dlouhodobého bull runu | Novo Nordisk | Eurobondy | Marvell | Procter & Gamble (PG) | ETF na DAX | Jak investovat do akciového indexu | Aukce | Erste | Reálné ekonomiky | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Spoluzakladatel | Vyšší ceny | ConocoPhillips | Devizové trhy | Partnerství | Pokles prodeje | Banka Morgan Stanley | Inflace v ČR | S&P 500 a Nasdaq | Bollinger Bands | Dluhové krize | Energetický sektor | Inflace v říjnu | NDAQ | Globální index | Huobi | Březnová inflace | Odolnost ekonomiky | Růst amerických akciových indexů v roce 2023 | Rizikovější investice | Farmaceutické akcie | Podnikání | Investiční a hedge fondy | Mezinárodní investoři | NASDAQ: GOOGL | Azure | Fúze a akvizice | Akcie Delta Air Lines | Komodita | Rio Tinto (RIO.UK) | Zoom Video | Bid | Mluvčí | CZK | Úvěrové podmínky | Reuters | Úspory | Boční trend | Erste Group | Domino efekt | AMC Entertainment | Obchodníci | Unilever | Česká republika | Ceny kukuřice | ETC | Blog | Obchod s akciemi | Společnost XTB | Visa | Podcast | Nárůst výdajů | Hamás | Baidu | Sdružení automobilového průmyslu | Bitcoin (BTC) | Vodafone | Situace na Ukrajině | QCOM | Denní minima | Ekonom | Jak diverzifikovat vaše akciové portfolio | Nicolás Maduro | Lucid Group | Chevron | JPMorgan Chase | Panika kolem koronaviru | Burzovní krach | Kompozitní index | WeWork | Škoda | Domácnosti | SPDR S&P 500 UCITS ETF | Odhady analytiků z Wall Street | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Ruský plyn | Pips | Europe 600 | Největší producent ropy | Kov | Výstupy | Sentiment a chování investorů | Akciový index Dow Jones | Testovací účet | Souhrnný index | Norwegian Cruise Line | Konjunkturální průzkum | Rolování | Index nákupních manažerů | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Intuit | Libra šterlinků | Předseda | Wealth | Analytici | Aphria | Kurz koruny | Světové měny | Warner Bros. Discovery | Profesionálové | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | Deutsche Boerse | Akcie společnosti Salesforce | Top Wall Street | Ripple | Chipotle Mexican Grill | CARA | Credit Suisse Group AG | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Anglo American | USDIDX | Fáze obchodní dohody | Situace | Traders | Elliott | Silná data | PEP | NGAS.UK | Equity | Akcie Twitteru | CVX.US | Risk management při investování | Společnosti v indexu | VaR | Složení indexu PX | SPCE | DPA | Evropská unie | Provozní zisk | Potenciální otočení trendu | Boeing | Cvičení | CME Group | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Obchodování na zámořských trzích | PINS | Ekonomiky | Philip Lowe | Akcie Netflixu | Barclays | Guvernér | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Výkonnost předních německých společností | Dlouhodobé investice | Společnost Walmart | Rychlý růst | Stagnace | Rozpočet | Riziko recese | Negativní dopad | Analytici Morgan Stanley | Evropské banky | Apple | Libra | Největší stablecoin | Využití finanční páky | GameStop | Zvýšení základní úrokové sazby | Ztráty peněz | CFD | iShares China Large Cap UCITS ETF | Rekordní inflace | SMA 100 | Inflace v květnu | Investování do různých komodit | Globální geopolitické události | Open | Cena akcie | Poměr cen | Morrisons | 3M Company | Světová burza | Investoři na akciovém trhu | Nezávislost centrální banky | Celsius Network | Rychlé intraday | Interpretace | Americké ministerstvo obchodu | Zvýšení cel | Nakoupit akcie | Ekonomické vyhlídky | US100 | Akcie společnosti Microsoft | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Rally na technologiích | Investiční doporučení | Prodeje domů | Příprava | Populární značky | Dobrá nálada | Kellogg | September Effect | Akciové fondy | Ztráta | Řecko | New York Times | Cardinal Health | NAFTA | Futures na americké akciové indexy | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Platební bilance | Nálada investorů | Hlavní akciové indexy | Scott Morrison | Londýnský index FTSE 100 | Prudký pokles cen | Komoditní burzy | Dow Jones Industrial Average | Barometr akciového trhu | Arm | Růst mezd | Nejlepší investice | Barometr | Orbán | Prime | Řecký parlament | CFD obchodování | Alibaba Group | Startup | Vysoký výnos | Květnová inflace | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Obchodováním s futures kontrakty | Nový rekord | Evolv | JPMorgan Chase & Co | Forward | Elliottova vlnová teorie | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Indikátor Stochastic | Plodiny | Microsoft Corp | Nájemné | CVX | Indexy PMI | Bancorp | Jaké jsou hlavní indexy | Ranní nadhoz | Cyklické akcie | Portu | Cena | CFD akcie | Investiční banky | Pandemie covidu | Výběr brokera | ING | Druhy příjmů z akcií | BioNTech | Dopady pandemie covidu | AIGI | Prudké zdražování | Gemini | WisdomTree | Yum Brands | Ceny komodit | DOT | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Silný trh | Rezervy bank | Moneta | Nákup akcií | Air | Akcie 3M | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Obchodované akcie | Káva | Fortune | Zinek - Vývoj ceny zinku | MetaTrader 4 | Obchodování a investování do akcií | Klouzavý průměr SMA | Volný kapitál | Cenový cíl | Velké peníze | Aktivum | NCLH | Americký Úřad pro energetické informace | Izrael | Ceny akcií | Vyšší riziko | Blue chips stocks | Newmont | Inspirace | FTSE | TABAK | Fond | Producent ropy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Vlastnit akcie | Přenos | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Americký dolar | Telekomunikační společnost | Stablecoin | Největší pády | Dobré zprávy | Čínská ekonomika | Ceny | Euro vůči dolaru | Akcie většiny ETFs | Švédsko | Koruna dnes | Futures kontrakty | Prudký pokles | Koronakrize | Abbott Laboratories | Technologie | Vysoká inflace | Intel (INTC) | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Rizika | The Sandbox | Cigna | VW | Edward Moya | Akcie Microsoft | Comcast Corp | Ekonomické fórum | Americká firma | Agentura Bloomberg | USD/CZK | Aligator | Pokles | Zpomalující růst | Rok na americkém akciovém trhu | Francouzský index CAC 40 | Fenomenální růst | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | NIFTY 50 Index | Snižování úrokových sazeb | Chainlink (LINK) | E-mini | Směřování trhů | Kurzy | Euro | Margin | Snížení úrokových sazeb v USA | Large Cap | Počet žádostí o podporu | Výše úrokových sazeb | Ceny zemního plynu | Hewlett Packard | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Akciový index Botswany | Obchodování na akciových indexech | Ekonomické výsledky | Biogen | Polská ekonomika | Pšenice | Vývoj Nasdaq 100 | Stanovování velikosti pozic | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Tencent Music | Globální akciový index MSCI | Gala | Největší burzovní krach v dějinách | Americké společnosti | Akcie Siemens | Finančnictví | Ceny hliníku | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Odhady ekonomů | HPQ | Potenciální zisk | Konsensus | Charles Schwab | Akcie Tencent | Hedge | Co jsou to akciové indexy | Cíl akciového indexu | Pokles výnosů dluhopisů | Americký trh | Royal Caribbean | Poplatek | Best Buy | Moody's | Google | 4GLD | ECB | ACS | Nové zakázky | Lego | Řetězec | Makro | Futures na ropu | Mercedes | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Finanční deriváty | Credit Suisse Group | NVDA | Obchodujte index Nasdaq | Odpor | Internet of Things (IoT) | Akcie Johnson & Johnson | Restriktivní politika | Počet zaměstnaných | WBD | Oslabení kurzu | Obchodník | BOVESPA Index | Uvolněná měnová politika | Ekonomická aktivita v USA | ICOM.UK | Portfolio manažer | Akcie Pinterest | Geopolitická nestabilita | MRNA | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | Tokio | TSLA | Nikl - Vývoj ceny | Kapitálové požadavky | Regulátoři | CF Industries | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Tempo poklesu | ISIN | Blue-chip | Letecká společnost | Evropská centrální banka | Měkké komodity | BHS Timur Barotov | Indikátor | NASDAQ 100 Index | Index cen | Situace na trhu | Prezidentské volby v USA | Slušné zisky | Paypal Holdings | Tick | Mutace koronaviru | Dobré obchody | Index PX | Čínská vláda | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Vánoce | Daně | Robert Kiyosaki | Mitsubishi | Lídři | Mezinárodní organizace práce | Alan Greenspan | Vyšší úrok | Close | Spotová cena zlata | Marketingová komunikace | Investment Management | Americká centrální banka (Fed) | Malina | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Dluhy | Epidemiologické situace | Vývoj hodnoty | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Společnost Gazprom | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Bristol-Myers | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Žádosti o podporu v USA | metodologie | Vyplácet dividendy | Antivirus | Jackpot | Šéf Volkswagenu | Chesapeake | Institucionální investoři | Momentum | Daně z příjmů | Podnikání dané společnosti | Pozitivní sentiment | UCITS | Dluhopisy | Míra inflace v USA | B Riley Wealth | CBOE | Workshop | Investiční cíle | Analýza trendů | Vývoj ceny ropy WTI | Růst zisků | Zisky | SNY | Maloobchodní tržby | Partners | Množství peněz | Obchodování s akciovými indexy | Index tokijské burzy Nikkei 225 | FCA | American Express Company | Index tokijské burzy | Akcie Chugai Pharmaceutical | NATGAS | Výhody a nevýhody diverzifikace | Konsenzus | BNP Paribas | Conference Board | Historické rekordy | Akcie Boeingu | Společnost DoorDash | Růst amerických akciových indexů | Obchodování indexů | Signature Bank | Bývalý prezident | Ceny palladia | Globální ekonomika | Růst ceny | Proinflační riziko | Růst cen domů | AMEX | COST | ACEA | Vývoj inflace | Bitcoin Cash | Sója - Vývoj ceny | Swap | ISM | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Akcie Visa | Zastavení výroby | Výnos desetiletých dluhopisů | Cenové formace | Benchmarky | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Moderny | NBP | Situace na trhu práce | Členské země eurozóny | Starbucks | Anglogold Ashanti | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Charter Communications | Delta Air Lines | Dlouhodobé držení pozic | Digital World Acquisition | Ratingové agentury | Infineon Technologies | Shanghai Composite | Cena zlata | Electricite de France | Deliveroo | SPAD | Verbální intervence | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Zvýšení ceny | Nákupní příkazy | Záchranný program | Kontrola indexů | Conseq | Marks & Spencer | Měnověpolitické zasedání | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Organizace zemí vyvážejících ropu | Investiční zisky | Zinek | Euro STOXX | Výkonnost akcií | Otevírání ekonomik | Flash Crash | Limitní pokyn | Breakout | Podílové fondy | Turecký prezident | Silnější kurz | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | RRR | Index DAX - Vývoj akciového indexu | Epidemiologická situace | Hongkongský index Hang Seng | Pattern cup and handle | Moskva | Index FTSEurofirst 300 | Bull | Růst cen | Index Russell 2000 | Spekulace na růst | Nejčastěji obchodované akciové indexy | Drahé kovy | Saxo | Historické pohyby | Freeport-McMoRan | Kryštof Míšek | Vrcholy | Dluhový strop | Zdravotní pojištění | Analytika | RSI | Měnová politika | Vysoké inflace | Inflace zpomaluje | Obchodní instrumenty | Akcie Apple | Obchodujeme | Dovoz oceli | Rheinmetall | SPX500 | Asset management | Alokace | Delaware | Pevné nervy | Býčí trh | MSCI World | Nová makrodata | Společnosti Netflix | Tržní síly | Akcie Verizon Communications | Poptávka | Dnes na trzích | IFO index | Rozpočtový schodek | Index ASX | Altcoin | Financování | Akcie čínské společnosti | Silicon Valley | Úroková sazba v USA | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | Art Hogan | Opce na DAX | Šíření nákazy | Investování a obchodování na komoditním trhu | IoT | Akcie Walmart | Fitch | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Finance | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Prodávající | GMT | Ameriprise | Historické maximum | Možné zisky | Dow Jones Industrial Average Index (US30) | Hospodářský růst USA | Occidental | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Christopher Waller | Turecké liry | Opční prémium | Růst HDP | Dynamika trhu | Kohl's | Rizikový sentiment | Psychologie | Volby do Evropského parlamentu | Úrokový diferenciál | Solana | XOP.US | NASDAQ: TSLA | Republikáni | USDJPY | Těžby kryptoměn | Long / Short | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Výkyvy trhu | Investiční poradenství | Předkrizové úrovně | Motley Fool | Maďarská měna | Kvalitní brokeři | DISH | Otevření obchodního účtu u brokerů | Růstové tendence | Cyklické sektory | GfK | Simplify Asset Management | Zasedání Bank of England | Snížení rizika | Patrik Mackových | Line | Polovodičové společnosti | Zvýšení produkce | Poptávka po zlatě | Obchodování burzovních indexů | Americké banky | Globální trhy | Pokles akcií | Invaze | Capital | Průměrná hodnota | Southwest | Thajský bat | United Auto Workers | FT | Měnové politiky v USA | ECB Christine Lagardeová | Americký akciový index Nasdaq 100 | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Defenzivní tituly | Denní pokles | Cena kryptoměny | Obchodování na akciových trzích | Investor | Seriál o ETF | Wegovy | Recesia | Osobní příjem | Americké akciové trhy | Han Tan | Dolarové sazby | DNO | Uzavření trhů | Malé podniky | Obchodovat | Korelace měn | Dnešní čísla | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Reporty | Zvýšení inflace | Litecoin | Spotřebitel | Poradenství | Výkyvy na finančních trzích | Skupina akcií | Shell Plc | Index výdajů | Dluhová krize | Výplata dividend | Hospodářský růst | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Prezident Fedu | Nové rekordy | Campbell Soup | Největší americká banka | Kurz měny | LYNX Broker | Posílení eura | Technologický Nasdaq | Dividenda | Sociální síť | Koncentrace | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Obchodovat s akciemi | Palo Alto Networks | Kryptotrh | Akcie Gamestop | WTI | Standard & Poor's 500 | Resistance | Bod | Akcie CrowdStrike | Kryptotrhy | Hrubý domácí produkt Německa | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Shares | Pokles zásob | Zisk společnosti | Ekonomové | Strategie obchodování | Medvědi | Indexová magie | Silnější koruna | Holubičí postoj | Naftogaz | PRIBOR | Index FTSE 100 | Rada ČNB | Fear and Greed Index | Macao | Protocol | Pokladniční poukázky | Spready | Reserve Bank of Australia | MIFID | Obchodování s měnami | Tweet | Klouzavý průměr | Technologický vývoj | Aktivně spravované fondy | SAIC | Výrobní aktivity | Sillicon Valley | Dividendový výnos | Americká měna | Akcie Block | Nord Stream | EMU | Kiyosaki | High Low | Android | Saúdská Arábie | AMGN | Ekonomická zpráva | Fear and Greed | Burza akcií | Alokovat kapitál | OCI | Ziskovost | Payrolls | Kapitálové trhy | Bankéři | Sázet | LES | Cena ropy | Krizové situace | Prodejní aktivita | Účet pro obchodování indexů | Obavy trhu | Diverzifikace portfolia | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Obavy z koronaviru | AEX Amsterodam Exchange Index | Rekordní čtvrtletní pokles | Japonská burza | Hlavní index německé burzy | Drobní investoři | Marže | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | Vysoké zisky | ROCE | Vývoj indexu volatility VIX | Německá ekonomika | Trend na akciovém trhu | NEM.US | Zobchodované objemy | DAX | Zlato a stříbro | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Polygon | Josef Košťál | HDP | BIS | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Ředitel banky | Společnost Nike | Televize Netflix | Kurz USD | Trhy v USA | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | Alphabet | Analytik trhů | Vedení společnosti | Elektronické obchodování | Zkušenosti | Ceny niklu | Index PMI | Akcie online | Nouzový stav | Emmanuel Macron | Firma | Akcie Snap | Ekosystém | Asset alokace | Spekulovat na růst i pokles cen | Korporace | Vzrušení | Delta Airlines | Signály | Goldenburg Group Limited | Omikron | Reálné příjmy | Venezuelský prezident | Micron Technology | Akcie různých společností | Lira | Devizový trh | Načasování | Hlavní akciový index | TJX | Boeing Co. | Ether | Ustanovení zákona | NYBOT | Gold trading | MCD | Lot | USA a Čína | Ministerstvo financí | Ropa | Ekonomické recese | Statistiky | Liz Trussová | Výrobce videoher | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | Čínský index | SAP | Dluhopisové trhy | Tržní kapitalizace firem | Analytici z Wall Street | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Změny ve vedení | Zpomalování inflace | Geopolitika | Dopady vysokých úrokových sazeb | Společnost Procter & Gamble | Ethereum Classic | Michal Stupavský | Deutsche Bank | RUB | Akcie Oracle | Technologický obr | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Referendum | Týdenní pokles | Akcie Alphabet | FTSE 100 (UK100) | Vývoj ceny niklu | Řetězec lékáren | Definice blue chip akcií | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | EDX Markets | Zasedání amerického Fedu | Long (dlouhá pozice) | Pokles výnosů | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | BBY | Blizzard | Akciové tipy | HSI | Pinterest | Rozkolísaný | Polská měna | Zavedení cel | Horizon | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | JPM | Strach z viru | Merck | Cetera Investment Management | Optimismus | Coinbase Global | Facebook | Rozhodování | Úřady | Růstové tendence trhů | Hliník | Kybernetická měna Bitcoin | Ceny pšenice | Vývoj indexu S&P 500 | BH Securities | Oracle | Profit-Target | Akcie Deutsche Börse | VF Corporation | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Povinné rezervy bank | Francouzský CAC 40 | Tyson Foods | Obchodováním s futures | Dolar | Německé akcie | Demo účty | Vývoj ceny kávy | Sledovat akciové indexy | Reserve Bank of New Zealand | AMAT | Binární opce | Kukuřice | Costco | Debata | Nejhorší výsledek | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Průmyslové účely | Brazilské devizové rezervy | Výkon Dow Jonesova indexu | Spekulanti | Washington Post | Důležité fundamenty | Investujte | Akcie společnosti Amazon.com | Prezident Fedu v Dallasu | Enphase Energy | Rostoucí společnosti | Měď | Růstové faktory | Proinflační | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Yield | AUD | Analýza indexu Nasdaq 100 | AIGI.UK | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | NQ100 | Contract | Byznys | Binance | Exchange Traded Funds | Palantir Technologies | MSCI index | Akcie Nikola | Obchodní bilance | Federální rezervní banky | Commodity | Aktuální sentiment amerického akciového trhu | Breakout Trader | Nárůst zisků | Akcie na Wall Street | S&P TSX 60 Index | Vysokofrekvenční obchodování | Nálada na globálních trzích | Miláčci Wall Street | Spekulace na pokles | Pegas Nonwovens | Intervence centrální banky | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Dow Jones EURO STOXX 50 | Fibo | Komise v přenesené pravomoci | DG | Kurz franku | Světová obchodní organizace (WTO) | Prima | Bank of New York Mellon | Kypr | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Citigroup | Investiční ředitel společnosti | Intradenní rekordy | Rozkolísanost trhu | Čínský vývoz | Sony | Index VIX | Hospodářství | Index výdajů na osobní spotřebu | Hlavní akciové indexy v USA | Japonský Nikkei | Uzbekistán | Výnosy státních dluhopisů | ishares China | Šéfka Fedu | Zastavení dodávek | Poskytování hypoték | BNB | EV | Zpomalení růstu | EBITDA | Ohlédnutí | Obchod | Růst ekonomiky | Nálada na Wall Street | Mezinárodní vztahy | Santa Claus Rally | Navýšení úrokových sazeb | Huntington National Bank | Prodeje | US akcie | Obchodní aktivita | Hormel Foods | US dolar | Dovozní ceny | Program OMT | Banka JP Morgan | Russell 3000 | Automobilka Škoda Auto | LPL Financial | Uniper | A350 | Největší zisk | Cyklus utahování měnové politiky | Majors | Kam investovat | Nárůst nezaměstnanosti | Banka | Čínská měna | Kommersant | Market Maker | Intermediate | Bollingerova pásma | Globální akciový index | Komodity na trading | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | Aktuální sentiment na trhu | HCOB | EU | Ekonomická krize | Cenové stability | Zasedání ECB | Společnost Circle | Gamble | Credit Suisse | Vývoj akciového indexu DJI | Take-Two Interactive | Powellovy komentáře | Portfolia | Fresenius Medical | Transakční náklady | Tesla | Akciové portfolio | Převis | Horizon Investment Services | Conseq Investment Management | Vývoj hodnoty Dow Jones | NN Group | Obchodované instrumenty | Expert | Deutsche Lufthansa | Vývoz | Index výrobní aktivity | Ekologie | Sázka na pokles | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Cenové dno | Gate | Úroveň rezistence | Úřad pro energetické informace | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Graf dne | Samsung | Nový lék | Recese | Index strachu | Americký ekonom | BNB Chain | P/E Ratio | Sam Altman | Société Générale | Správná diverzifikace | ASML | Alokace investičních portfolií | Hodnota indexu | Globální indexy | Renault | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | Bank of Canada | Chuť riskovat | Erdogan | Virtuální měny | Technologický index Nasdaq Composite | Vývoj pandemie | Terra (LUNA) | Vývoj akciových indexů | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Růst globální ekonomiky | xStation 5 | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Activision Blizzard | Výhled na rok | MANA | Situace na Blízkém východě | Adobe Analytics | Hargreaves Lansdown | Eskalace konfliktu | Burzovní indexy | Výrobní index | Největší propad | Těžba ropy v Rusku | Deflační tlaky | Aktuální stav | Inflace v Německu | Výrobce hraček | Walt Disney (DIS) | CIND.UK | Miliardy | Zisky společnosti Nvidia | Spekulace | Denní graf | Manažerka | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Komerční banka | Silný support | Investoři a obchodníci | Štěpán Křeček | Americké burzy | Globální pandemie | Jihokorejské akcie | Daňové reformy | Ukazatel volatility | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Ochrana před inflací | Pohyby cen indexu S&P 500 | Frank | Ministři | Prudký propad | ETN | Akcie Alibaby | Ekonomické teorie | Změna politiky | Cenový strop na ruskou ropu | Balance | Kapitálové výdaje | Negativní nálada | Pin Bar | Akcie small-cap společností | Kurz eura | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Nexo | Orpea | ARM | Další kryptoměny | Čínské indexy | Intraday obchody | Hlavní trend | Silné euro | Změna sazeb | Kurz eurodolaru | Patria Finance | Lufthansa | Ceny energií | Babypips | Cena Brentu | Graf indexu S&P 500 | Americké indexy | Washington | Globální HDP | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Těžařská skupina | Ceny většiny komodit | Ceny potravin | Politická nejistota | Intel | Meziroční míra inflace | Nárůst volatility | Japonský jen | Index důvěry | Měnový kurz | Finanční skupina | Světové akciové trhy | Nákupní tlak | Základní sazby | KBC | Likvidita trhu | Čínský průmysl | Úspěchy | Obchodní náklady | Kiwi | NEST | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Prodeje existujících domů | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Feed and Greed Index | Silná poptávka | Průmyslové zboží | CySEC | CFD obchodníci | Porazit trh | AXA | Budoucí směr | Rostoucí inflace | Advance | Dostupnost bydlení | Kurz bitcoinu | Fresenius SE | Dodávky zemního plynu | Stabilita | STAR | Technologický sektor | OSN | Soud | Panika | Trading | Komunita | Dynamický ekosystém | Projev šéfa Fedu | Henry Hub | Booking | Blockchain | Agentura Fitch | Kanadský dolar | Sell Stop | Předpovědi | Prodeje ropy | Global Wealth Management | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Mince | MATIC | Analytické společnosti | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Setrvání Británie v EU | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Osobní výdaje | Benzín | CrowdStrike | Kmen omikron | Rostoucí ceny | Trend | MTU Aero Engines | Trailing Stop | Ticker | Cenová válka | Střadatelé | Western Union | Akcie a ETF | Adidas | Pokles sazeb | Druhá vlna | OXY | ETF roku 2020 | Remy Cointreau | Virtuální mince | Komentáře Fedu | Las Vegas Sands | Výběr správného brokera | Burzovní kalendář | Federální úřad pro letectví | Oslabení | Kroky Fedu | Low | Míra inflace | Fyzické zlato | Letecká doprava | Ceny benzínu | Fundamentální data | Platforma | Energetika | Akcie energetických společností | Manufacturing | Zeměpis | Akcie společnosti Nvidia | PBOC | Spotřebitelská důvěra | Sekundární trh | MMF | Hezké zisky | Soukromý sektor | Dow Jones Global Titans 50 Index | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | USD/RUB | Negativní zprávy | CZK/USD | Stop Out | Spotify | Ekonomický výhled | ChainLink | Platební systém | Snížení emisí | Nařízení | PoW | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Akcie automobilky Tesla | Obchodní aplikace | Oblasti umělé inteligence | SNX | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Schodek | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | Fed index | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Zvyšování sazeb | Odborníci | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Severomořská ropa Brent | Tržní aktuality | ASX 200 | Top 7 akcií | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Hurikány | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Česká národní banka (ČNB) | MiFID 2 | Průmysl | Propad daňových příjmů | Bazický bod | Očekávané výsledky | Globální ekonomický růst | Lehká ropa WTI | Úroveň supportu | Market Profile | Obchodování měnových párů | Napjatá situace | Akcie MicroStrategy | Abbott | Akciové futures | Tesla Inc. (NASDAQ: TSLA) | Verizon | Odonate Therapeutics | Výrobní inflace | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Odkup akcií | American Airlines Group | Snížení daně | Bilance ECB | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | NewYorská burza | Jak jsem vydělal milion dolarů | Aerolinky | Nejnovější údaje o inflaci | Čisté úrokové výnosy | Asijské obchodování | Scotiabank | Americké dluhopisy | Specifický typ tradingu | Digital World | BASF | Abenomika | A321Neo | Continental | Ministerstvo dopravy | Zpracovatelský průmysl | Růst Bitcoinů | Biliony | Bankovní index | Divergence | Shiba Inu | EasyJet | Zdražování energií | Měď - Vývoj ceny mědi | Bilion dolarů | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | Marathon Oil | BHP Group | Axie Infinity | Federální obchodní komise | AU.US | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Kurzy měn | CarMax | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Hlavní evropské indexy | Překoupené podmínky | Omezení těžby | SPOT | Silvergate | Myšlenka | Nasdaq (US100) | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Humana | Ceny drahých kovů | Varování | Největší propady | Úsilí | Akciový index Dow Jones Industrial | Černé zlato | APP | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Ekonomické výhledy | Cykly | DappRadar | Obchodní dohody | Pokles indexu S&P 500 | Akcie aerolinek | Národní bezpečnost | Long | STMicroelectronics | PFNonwovens | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Základní sazba | Telekomunikace | Recese v USA | Komoditní index | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Macron | Obor podnikání | Výrazný propad | Klíčový support | Sezónnost americký akciový trh | Pandemie | GLE | SARS | Japonský index | Michaël van de Poppe | Bonusy | Tripadvisor | Internetový obchod | LEANHOGS | Akcie Citigroup | Výrobce obuvi Dr. Martens | USDC | Klid | Osobní příjmy | Aktiva | Pokles inflace | Poskytování úvěrů | Ekonomické krize | Filecoin | Začátek výsledkové sezóny | PDD | Nikl - Vývoj ceny niklu | Kotace | Prodejní tlak | Širší index | Cenový strop | NextEra Energy | Velikosti pozic | NVAX | Zasedání centrální banky | Výprodej | Discovery | Smíšené fondy | Indexy na Wall Street | České měny | ETF investovat | Druhý krach | Výnosy z dluhopisů | Business | Akcie Home Depot | Evropští investoři | Ropný a plynárenský průmysl | Falešný break | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Schwab | Guvernér ČNB | Indikátory | Albemarle | WFC | Velké peníze na komoditách | Růst cen akcií | Zdanění | Pokles cen | Využití umělé inteligence | Citadel | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Tržní události | Automatic Data Processing | Plynárenské společnosti | Investments | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Obchodní operace | SP500 | Technologická společnost | Začít obchodovat | Index euro | S&P 500 (US500) | Keystone XL | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krach banky | XPeng | FedWatch Tool | Nejslabší růst | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Freaky Friday | Sucha | Vývoj kurzu | Inovace | Španělský IBEX 35 | Akcie Berkshire Hathaway | Průmyslový sektor | Nejlepší výsledky | Zdravotnictví | MSCI World Index | Energetické krize | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | Zpětné odkupy | NZD/USD | Producenti ropy | Čínské akcie | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Tržní kapitalizace kryptoměn | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | CAC 40 Index | Poměr rizika a výnosu | | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Macy's | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Mateřská společnost | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Index akcií | Danske Bank | Obchodování s opcemi | Černý pátek | Schodek zahraničního obchodu | Pandemická situace | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Trading.com | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | ETFs | Změny ceny | Ruleta | Známky oživení | Zisky firem | Pokračování poklesu | Čínský akciový trh | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Hlavní obor podnikání | Energetická krize v EU | Big tech | Vývoj ceny hliníku | Britské referendum | Purple Trading | Přírodní katastrofy | MMM | Řetězce | Dividendové akcie 2020 | Období nejistoty | Sentiment | Síla měn | Order | L.F. Investment Limited | Short pozice | Dnešní statistiky | Kurzové riziko | Budoucnost Bitcoinu | Cena indexu | Události ve světové ekonomice | Nižší úrokové sazby | WEF | Stoxx Europe 600 | Zlato - Vývoj ceny | Šéf společnosti | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Negativní hospodářské dopady | Největší pokles | Politika | Konkurence | Akcie Pfizer | CoinShares | Nálada na trhu | COTTON | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | PLN | Circle | Kapitalizace | CFD traděři | Dodávky z Ruska | Silná značka | Míra nezaměstnanosti | Běžné akcie | Komunikace | Obranné příkazy | Burza Binance | Investiční ředitel | Tier 1 | Novavax | Yahoo Finance | Výhled pro akcie | MAM | BHP | Pravidla hry | Jak investovat | Deutsche Telekom | ETF společnosti BlackRock | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Forint | GDP | Negativní korelace | Epic Games | Velká Británie | Akcie Intelu | Evergrande | Kybernetický útok | Ziskový obchod | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Jak diverzifikovat | Earnings per Share | Vývoj trhu | Evropské společnosti | Nevýhody diverzifikace | Denní volatilita | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Joe Biden | GPS | Objemy obchodů | Typ tradingu | Indexy S&P | Index DE30 | FundStrat | George Soros | Centrální bankéři | Procter & Gamble | Centrální banky USA | Zdraví ekonomiky | General Electric (GE) | Investování do ETF | CAR | ISLN | Optimismus investorů | Poskytovatelé úvěrů | Nálada | Držení pozic | Geopolitická rizika | Šílenství měnové politiky | Flexibilita | Emise dluhopisů | Materiály | Indie | Letectví | Nákupy | Měnové páry | LTC | Technologické akcie | ProShares | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Centrální bankéř | Vnímání | Martingale | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Prudential Financial | Krátkodobý vývoj | SVB | Index volatility VIX | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Paramount Global | Akcie Merck KGaA | Výprodej akcií | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika | Pohyb ceny | Oxford Economics | Výnosová křivka | Držení akcií | Historická maxima | Ekonomická data | WTO | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Situace v průmyslu | ETF portfolio | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Karanténa | Akcie Coinbase | Řízení kapitálu | SYRIZA | Soukromí zaměstnavatelé | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Zhodnocení | Výsledky hospodaření | AUD/USD | Obchodování s futures | Poradenské společnosti | Ceny zlata | Výhled | Trade Financial | Videa o investování do ETF | Zářijový efekt | Timeframe | Jan Kovalovský | Amazon.com Inc. | Prodejní cena | Cena digitální měny | Futures na indexy | ESM | Erste Group Bank | Slovo recese | Jak začít s komodity? | Dow Jones Industrial Average (DJI) | Volume | Americký akciový index | Komerční banky | GBTC | Americké ministerstvo | Akcie Goldman Sachs | Zahraniční měny | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Americký trh práce | Pozitivní momentum | Automobilový koncern | Diamondback Energy Inc | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Celsius | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Embargo | Bilance Fedu | Economist | Hry | Akciový index DAX | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Seminář | Akcie Micron | Zpráva amerického ministerstva práce | Nový býčí trh | Indexy nákupních manažerů | Energetické společnosti | Stan Druckenmiller | ONE | Sympozium v Jackson Hole | Propouštění | Index Hang Seng | Trendové čáry | Scalping | PGNiG | Měnové unie | PayPal | Zaměstnanci | Polkadot | Bankovní krize | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | ČNB dnes | Finanční trhy | Ropný kartel OPEC | Údaje o maloobchodních tržbách | Oživení cen ropy | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Expanze | Zklamání investorů | eBook | Freeport McMoran | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Advance Auto Parts | Aktuální rezistence | Hospodářský cyklus | General Motors | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Londýnský index | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | IPO společnosti | Bílý dům | Komoditní trhy | Uhlí | Situace v Číně | Historické pohyby cen | ČEZ | AAPL | Austrálie | Apple Inc. | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Tesla Motors | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Philips | Začínající investoři | Italský módní dům | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Americké statistiky | Spread | DAX Performance-Index | Obavy investorů | Společnost Intel | Platina - Vývoj ceny | Peněžní trhy | New York | FOMO | Anadarko Petroleum | Automotive | BinckBank | St. Louis | MSFT | Swing | Čistá ztráta | UAL | GS | CFG | Krize | Bernstein | Obligace | Akcie high-tech společností | Rizikový apetit | Ceny ropy Brent | Fresenius | NZD/CHF | Burzy v USA | Akcie IBM | Akcie a inflace | Společnost Uber | Epidemie koronaviru | Mateřská společnost Googlu | Psychologie obchodování | Růst spotřebitelských výdajů | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Applied Materials | Mojmír Hampl | Akcie v Japonsku | ZINC | Situace na trzích | Zlotý | Silné ekonomické údaje | IBEX | Vysoké ceny ropy | Správní rada | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Zisky a dividendy | Contracts for difference | Exotické měny | Paramount | CoinGecko | Krize na Ukrajině | Currencies | Norská centrální banka | Investování do komodit | Index strachu VIX | CEO | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Objednávky | Pozitivní očekávání | NFT | Akcie ve světě | Slabší kurz | Akciový index Dow Jones Industrial Average (DJI) | Ninja Trader | Společnost Walt Disney | Dow Jones | Obchodování se zemědělskými komoditami | Termín blue chips | Algoritmy | Prezidentské volby | Dollar | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Micro futures na indexy | Komodity - časté otázky | Trhy | Přerušení výroby | Komodity | Dolarový index | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Strategie řízení | Globální trh | Výplata | Vývoj ceny ropy | Trend Swing | Akcie Intel | Big Tech | Sazby | Dubnová inflace | Akcie Tesla | US30 | Graf indexu | Index ekonomické aktivity | Ředitelka | JAP225 | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | Bezpečnost | HN | Akcie Uber | Devizové rezervy | Čas na nákup | Japonský ministr financí | Cíle | Devizové rezervy ČNB | Trhy v Číně | Burza | SAIC Motor | Semináře | Intradenní obchodník | Ekonomický kalendář | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | SPX 500 | Akcie společnosti Boeing | Newmont Mining | LTRO | MarketWatch | Dotcom | Index MSCI | Akcie společnosti Apple | Zadlužené Řecko | První ETF | Americká inflace | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Nabídka a poptávka | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Investice do zlata | Kvóty na těžbu ropy | Výprodeje | OIL.WTI | Ruská vláda | Obchodování s CFD | Káva - Vývoj ceny kávy | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Druhá největší ekonomika světa | Scalping tradeři | Rozhovor | Porsche | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Goldman Sachs Group | Transakce | Švýcarské banky | Technologický index | Měny | TechnipFMC | Trh s kryptoměnami | Cardano | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Výnosy 10letých dluhopisů | Sezónnost | Philip Lane | MasterCard | Lululemon | Přístup k měnové politice | Mylan | Investování do podílových fondů | Raymond James | Výzkumné společnosti | Inflace v Japonsku | Atos | Zaměstnanost | MNB | Hedgeový fond | Profitovat | Glencore | Irsko | Alokace aktiv | Nová historická maxima | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Podkladové aktivum | Dobrá investice | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Finance.cz | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Větší korekce | Které akcie | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Emoce v obchodování | Značný pokles | DE30 | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | Podnikání na kapitálovém trhu | Pozitivní výhled | Spravované fondy | BHS Štěpán Křeček | 4fin | Cykličnost | Dividendy | Session | Měna | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Finanční sektor | Marathon Petroleum | Intradenní pohyby | Katastrofy | GM | Ropa dnes | Silný pokles | Jak vydělat na poklesu komodit? | Matthias Müller | Německé banky | Trader Workstation | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Sainsbury | Kurz polské měny | Sympozium | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | EUR/CHF | Karanténní opatření | Index IBEX | Thomson Reuters | Snap | Nákupy centrálních bank | Saxo Bank A/S | Hospodářský pokles | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | Walgreens | Krypto burza | Miliardy dolarů | Inside | Omezení dodávek ropy | TradingView | Sója - Vývoj ceny sóji | Snížení zisku | Finanční trh | Růst poptávky | Cosmos | FOMC | Algoritmické obchodování | Nákup dluhopisů | Streamovací společnosti | Největší americké společnosti | JPMorgan | Jak obchodovat s akciemi | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Index polovodičů | Pracovní síly | Citrix | Dna | Apple (AAPL) | Bloomberg Barclays | Obchodujte index | Trade | Risk On | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Cena komodity | Eni | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | Patria.cz | Limitní příkazy | Zisky společnosti | Světové indexy | Carry trades | Stav ekonomiky | Milník | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Hodnota dolaru | ABN Amro | Prezident Putin | Předčasné volby | Pravděpodobnost recese | Americké akciové indexy | EIA | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nízké obchodní náklady | Platformy | Vývoj ceny bavlny | IPO | Partneři | UNH | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Politické změny | Ceny výrobců | Graf akciového indexu | Iracionální | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Akcie Meta | Skyworks Solutions | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | I-Trader | Poradce | Tržby společnosti | ADA | Carlsberg | Reálné úrokové sazby | Pinduoduo | Obchodní den | Další růst sazeb | Makroekonomické události | Zkušenost | GBP/EUR | Platina | Signál | Peter Garnry | Výrazný zisk | Digitální měna | Írán | Zdražování | ISLN.UK | Výsledkové sezóny | Akcie Amazon.com | Západoevropské akcie | Investiční ředitelka | State Street | Analytik portálu | EPS | ADP | Možnosti investování do komodit | Hodnota zlata | Náklady na zajištění | Napětí mezi Čínou a USA | Biliony dolarů | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Úbytek | Rozhodnutí Číny | DAX 30 | Bit Brother | Ropy | Rozdílové smlouvy | Pracovní den | Historie | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Burzovní rozcvička | Řízení rizik | Jak otevřít účet pro obchodování | Vývoj akciového indexu Dow Jones | CNY | Cena kryptoměny bitcoin | Obiloviny | Druhá vlna pandemie | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Očekávané Earnings | Výdaje | Možnost dalšího růstu | Korelační koeficient | Koruna posílila | SXEPEX.UK | Ekonomický dopad | Zprávy o Brexitu | Společnost | SMI Swiss Market Index | Obchodní systémy | Xilinx | Rezervní měny | LTV | Likvidní | Firma McDonald's | Šance | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Diamondback Energy | Forbes | Mezinárodní obchod | Investiční instrument | CAD/CHF | Index MSCI World | Maloobchodní tržby v USA | Obchodujte | Ocenění akcií | Disclaimer | Zájem o nová auta | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Cukr - Vývoj ceny | Allergan | Trailing stop loss | Thomas Barkin | Klíčové faktory | BlackRock | Patová situace | Francouzský index | Jak koupit akcie | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Kurz britské libry | Fibo retracement | BMW | Německá burza | Wood & Company | Cena akcií | Bezpečné měny | Volatilita trhů | Non-Farm Payrolls | Yelp | Kupci | ASX | Objem nákupů | ETF Industrial Metals | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Ekonomické indikátory | Velké centrální banky | Vitalik Buterin | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Cena americké ropy WTI | Ropný trh | United Technologies | Akcie Amazon | KO | L Brands | NEXO | Bezpečný dolar | Umělé inteligence | Burze | Buy | Komoditní akcie | Eura | Tisková konference | Přijetí kryptoměn | Lululemon Athletica | Schodek rozpočtu | Nasdaq Inc | Zasedání bankovní rady | Prezident Federální rezervní banky | Holubice | Short Term | Ztráty | Výrobci čipů | CanniMed Therapeutics | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Inflační cíl | Nizozemsko | RBAG | Bankovní systém | Organizace | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Britský FTSE | Očekávaný zisk | Centralizované burzy | Obilí | Ryanair | EPFR | Invesco Ltd. | Letecký průmysl | CBI | Gap | Jednotlivé akcie | Expedia | Services | VIX | Zmírnění inflace | Inflační data | 10 akcií | TGT | Stock Exchange | Růst | Česká národní banka | Objem obchodování | Ministři financí zemí platících eurem | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Indexy amerického akciového trhu | Ceny surovin | Fed včera | TotalEnergies | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Pojišťovací společnosti | Ceny výrobců v USA | Energetické komodity | Microsoft Corporation | Inflační výhled | Příjmy | Standard and Poor's | Pohyby cen | SOYBEAN | Rusko a Ukrajina | Nvidia Corporation | Událostí ve světové ekonomice | Obratová formace | Hospodářské výsledky | Taiwan Semiconductor | Americké firmy | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Emitent | Akcie Schneider Electric | Zajištění | Obchodování opcí | Aukce státních dluhopisů | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Propad poptávky | Levels | Domácí měny | IAG | Výnosy amerických státních dluhopisů | Fortinet | Snížení inflace | BIDU | Zasedání MMF | Plynárenský průmysl | Fúze | Overweight | Index | Vánoční rally | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Praktické tipy | Infineon | Lockdown | Wirecard | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Cenový index | Obchodujeme komodity | Pracovní trh | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Společnost AT&T | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Investiční fond | Malý prostor | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Thermo Fisher | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | S&P Dow Jones Indices | Merge | ČTK | Index amerického dolaru | Arca | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Trump Media | Sanofi | Etheru | Akcie small-cap | Pricing power | Očekávané oznámení centrální banky | Hlavní výhoda diverzifikace | GLOBALT Investments | dApps | Vysoká zadluženost | Nasdaq 100 (NAS100) | Akciové indexy na Wall Street | Fibonacci | Rizikový kapitál | Rozložení investice | ETF QQQ | Nejznámější akciové indexy | Obávaná recese | Apple Podcasts | Akcie ASML Holding | IOGP | LVMH | CECEEUR | RDSA | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Halliburton | Banka Silvergate | Ondřej Hartman | Co jsou to blue chip akcie | Turecká krize | Investování | Long Term | Bankrot | Odvětví | Cenný náhled | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Nippon Steel | Prohlášení Fedu | Akcie Pfizer Inc. | Snížit úrokové sazby | Akcie on-line | Odborníci na kryptoměny | Raketový růst akcií | FxPro | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | Rozložení rizika | Palantir | Ceny akcií na burze | Technická analýza indexu Nasdaq | Míra inflace v EU | Wall Street index | Michal Stupavský, CFA | Posilování domácí měny | Rates | IMI | Poziční tradeři | Nikkei 225 Index | Nový Zéland | Ruská ekonomika | Buyback | DAX (Deutscher Aktienindex) | Výkon trhu | Akcie výrobců čipů | Purple Levels | Lucid | Target | Zisk na akcii | Stanovení velikosti pozice | Obavy z dopadu koronaviru | Okénko trhu | VAT | Raghee Horner | Technická analýza trendů Nasdaq 100 | Hospodářská stagnace | Světové trhy | Hlavní cíl akciového indexu | Vybudování solidní obchodní strategie | RWE AG | Obchodování Futures | Higher Low | Newmont Goldcorp | Průmyslníci | Market Makers | Ján Kopil | Program nákupů dluhopisů | Ministr financí | Sledovat akciový index dané země | Alaska Airlines | Americké vlády | Lednový růst spotřebitelských cen | Nové údaje | Kryptoměnový trh | Největší akciové burzy světa | Vinci | Short (krátká pozice) | Srdce finančních trhů | NYSE Composite Index | ZIL | Investment Services | Vyjádření světových centrálních bank | Geopolitické události | Burza kryptoměn | Prohlášení | Co je akcie | Investiční nástroj | Silný frank | Modelový příklad | Dluhopis | Chewy | Zvýšení dluhového limitu | Akcie nejznámějších technologických společností | Reakce ČNB | Tupperware | Investment Institute | Chrysler | Správa | City | Skrytá medvědí divergence | Brenntag | Napjatá situace na trhu | Stimul | Dodavatelské řetězce | Výprodej dluhopisů | Přesný vrchol | Akcie Deutsche Börse AG | Rezistence | Výhody blue chips | Černé úterý | Francouzské energetické společnosti | Vzestupný trend | Předpovědi indexu Nasdaq | US Steel | Časovaná bomba | Zpravodajské společnosti | Udržitelnost | Moët Hennessy Louis Vuitton | Fond Renaissance Technologies | Jasné signály | Černý čtvrtek | Riot Blockchain | Investování do Nasdaq 100 | Růst bitcoinu | Nevýhoda diverzifikace | Měnové krize | ULTA | Uplynulý obchodní týden | GER30 | QQQ | Test na koronavirus | Grexit | Kryptoburzy FTX | AI | Hodnocení ekonomiky | Pákové produkty | Vlastnictví | Krypto aktiva | Daimler | Analýza trendů a předpovědí | UAW | Bankovní regulace | Předvídat vrcholy trhu | Omicron | Vysoká likvidita | Instrumenty | Index SPX | Futures na zlato | Reálné mzdy | Vlastnosti CFD | Dlouhodobé růstové tendence | Fibonacciho extenze | Posílení | Prognózy Wall Street | Investovat do více akcií | Akcie automobilky Ford | Představení blockchainu | Rozložení investice do více trhů | Stanley Druckenmiller | Solidní růst | Ropné a plynárenské společnosti | Vzdělávací videa | Jak Wall Street funguje? | Trump Media & Technology | Pracovní místa | Krypto trh | Rozdělení společností Nasdaq | Procentní výnos | Protistrana | Polská NBP | Potenciální ztráty | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Měny v regionu | Current Ratio | Odhady top Wall Street | Tržní hodnota | WIZZ | Vakcinace | Včerejší seance | Harley-Davidson | Reckitt Benckiser | Ulta Beauty | Vývoj technologií | Herní plán | Vstup na burzu | Dollar Index | Ekonomický růst | EURUSD | Derivátový produkt | Pivovar | Hodnocení trendů | Denní obchodování | Rozhodnutí americké centrální banky | Commonwealth Financial Network | ČSOB | CAD | Krach Credit Suisse | Béžová kniha | NFP | Last Trading Day | Jak vydělat na burze | WIG20 | Investiční činnost | Analýza | Unie | Ředitel investic | Zhodnocení účtu | Shanghai Stock Exchange | Globální akciové valuace | Napjatá situace na trhu práce | Výkon | Ocado | Analytička | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Nasdaq Composite | Výdaje státního rozpočtu | Index burzy | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | InterContinental | Zasedání FOMC | Trpělivost | Vyšší ceny ropy | Investovat | Obchodní napětí | NFP report | Vklady | Komoditní | Dow Jones Indices | Ekonomika USA | Mark Cuban | Trh s bitcoinem | Druhy akcií | Akciový index Dow Jones Industrial Average | Norsko | Bill Northey | Zero Hedge | Hlavní myšlenka diverzifikace | Směnné kurzy měn | Cenový index výdajů | Index S&P 500 - Vývoj akciového indexu | Northwestern Mutual Wealth Management Company | Sazby Fedu | Aker BP | Celkový objem obchodů | Nízká inflace | Britské domácnosti | Makléř | Hlavní akciové indexy na Wall Street | Zahraniční forex | Akciový index S&P 500 | Index US30 | Minimální množství | Americký index | Důležité domácí události | Opční strategie | Index dané země | Bank of United States | Akcie Ulta Beauty | Praní špinavých peněz | Třída aktiv | Finanční zprávy společností | NAHB | Ceny zinku | Rekordní minimum | Cílové ceny | Genesis trading | Patová situace ve Washingtonu | Globální ekonomické vyhlídky | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | Američtí politici | Objemy obchodování | Směnné kurzy | Diverzifikované akciové portfolio | Americké centrální banky | Základní úroková sazba | Cyber Monday | Index Nasdaq - Vývoj akciového indexu | Premiér Scott Morrison | Hodnotové akcie | Zdravotní péče | Výkon společností | Akcie Micron Technology | Markus Braun | Snižování nákupu aktiv | Clearing | Odhadnout přesný vrchol | Interpretace grafů akciových indexů | Technická analýza trendů Nasdaq | Bloomberg | Úhrnný indikátor | ADR | Vývoj likvidity | NICKEL | Pandemie COVID | Zisk na jednu akcii | ForFarmers | FTSEurofirst 300 | Světové investiční a hedge fondy | CNN Fear and Greed | Senátní volby | Akciové burzy | Vliv na ceny | Hongkongské akcie | Průmyslové společnosti | HRL | Northwestern Mutual Wealth Management | Nejlikvidnější akcie příslušné burzy | Které indexy stojí za pozornost? | Problémy české ekonomiky | Mega Cap | Louis Vuitton | Spektrum amerických společností | Vývoj indexu Nasdaq | Velký hráč | MTU Aero Engines AG | Posilování měn | Macrotrends | Pokles tržeb | Kurz EUR | Krach na newyorské burze | Vyšší mzdy | Manažer podílového fondu | Book Value | Sentiment na americkém akciovém trhu | Výkyvy jenu | Victor NIEDERHOFFER | CNBC | Shell | APA Corporation | Předpověď | Biofarmaceutické společnosti | Tata Steel | Cenové prognózy | DJIA | Makléřské společnosti | AVGO | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | S&P/ASX 200 | Konec roku | Frankfurtský DAX | Situace na burze | Odhady top Wall Street analytiků | Výkonnost | ČEZ akcie | Bezpečná aktiva | Kotace BTC | Obchodní války | Flat | Benchmark amerického trhu | Spotřebitelské ceny v únoru | Hospodářský růst v eurozóně | Technologické společnosti | Budoucí pohyby | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Forexové trhy | Snižování sazeb | Největší a nejlikvidnější akcie | On Holding | Analýza trendů Nasdaq 100 | OD7F | Automobilky | Commonwealth Financial | Bilion | Příznivci kryptoměn | Carry trade | Kurzy středoevropských měn | Výsledky společnosti | Trend na ropě | Dopady pandemie | Šťastné obchodování | Americké měny | Northrop Grumman | Nejziskovější | Small-cap společnosti | Navýšení dluhového stropu | Akciové valuace | Výkonnost indexů | Přehled | Cena BTC | Ministerstvo spravedlnosti | Plyn | Rozhodnutí FED | Globální akcie | Měď - Vývoj ceny | Nový úděl | AbbVie | Newyorská burza (NYSE) | Nadcházející medvědí trh | Discover Financial Services | London Stock Exchange | Hospodaření | Propad akcií | Futures | Zvýšit zisky | Které akciové indexy sledovat | Munich | DoubleLine | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Akcie Pfizeru | FTSE 100 Index | Bank of Scotland | Walmart | Vedení twitteru | IBEX 35 | Pokles ceny | Nemovitosti | Akcie Tupperware | Štěstí | Farmaceutické firmy | Hlavní ekonom | Cena drahých kovů | Americké trhy | Domácí události | UBS Global | Zrychlení růstu | Vývoj Nasdaq | AXS Investments | Roku Inc | Americké technologické firmy | Akcie Cisco Systems | Úrokové sazby Fedu | James Bullard | HDP USA | Pravděpodobnost svého úspěchu | Index Nikkei | Pokles české ekonomiky | Communication | Americká data | Dlouhodobý investor | NQ100 CFD | Carl Icahn | Sektor služeb | Korelace Bitcoinu | Stav a vývoj trhu | PX index | Podpora | Boris Johnson | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Vývoj eurodolaru | Výroba automobilů | Index CPI | Informace o sektorech | Akcie několika společností | Inflační očekávání v USA | Předpovědi indexu Nasdaq 100 | Offshore | Prudké oslabení | Akciový index | SaaS | Inflace v únoru | Wealthspire Advisors | Akcie Alphabetu | Německé dluhopisy | Correction | Změny sazeb | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD | Cena železné rudy | Baker Hughes | Akcie banky | Vysoká tržní kapitalizace | Euro k dolaru | EK | Kolísání směnných kurzů | Zlepšení | Oblečení | Equal weight | Velké americké banky | Pokles akcie | Úspěšný trading | Medtronic | Strop na ruskou ropu | Ovládněte tržní cykly | ATH | Medián | Co akciové indexy jsou | Vonovia | Zemědělství | Technický pohled | Adobe Systems | Portfólia | Investors.com | RBC | Aleš Michl | Povinné pojištění vkladů | Maloobchodní prodeje | Výkonnost skupiny akcií | Akciový index Nasdaq | Knorr-Bremse | Čistý zisk na akcii | Výkonnost japonského trhu | Riziko | OpenAI | Investiční nástroje | Koncern | Výhody obchodování | Rozhodnutí o úrokové sazbě | First Republic | GME | Index Dow Jones - Vývoj akciového indexu | XTB Research | Očekávání trhu | Amazon.com Inc. (NASDAQ: AMZN) | Vivendi | Mega diverzifikace | Spotřebitelské ceny | Snížení úroků | Kryptoměny aktuálně | Akcie Airbusu | Dot-com | Nasdaq a S&P 500 | Ekonomické zpomalení | HFT | Automobilka Hyundai | Propad trhů | Slabé výsledky | Geopolitické faktory | VEB | Market Order | Odborová organizace | Plný úvazek | Emise | UNH.US | Oficiální úroková sazba | Akcie American Airlines | Manažeři | Novozélandský dolar | Míra inflace v únoru | Trendová linie | Prezident Biden | Americké úrokové sazby | Přínos do světa spekulací | Akcie Nvidie | AAA | Index nákupních manažerů ve výrobě | Christopher Rupkey | Sledování akciových indexů | Akcie z technologického sektoru | Představitel Fedu | Velké zisky | UBS Global Wealth Management | Agentury pro ekonomické prognózy | Chance | E-commerce | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Riziko pro investory | Přehled o dění | Citadel Securities | Výsledky Morgan Stanley | xStation5 | Statistické údaje | Hotovost | Pfizer Inc. | Pohyb ceny podkladového aktiva | Německo | The Merge | Tomáš Hudeček | CL | Poziční obchodníci | Index CFD | Maďarský forint | MT4 | Estee Lauder | Burzovní ukazatele | Pravidla trend followingu | Kartel OPEC | Akcie společnosti AMC | Portugalsko | Varšava | Očekávaný růst | Investiční rozpočet | Hospodářské výsledky společnosti | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | KKR | MetaTrader 5 Supreme Edition | Nakupovat | Konkurent | XTB | Vývoj ceny | Akcie Alphabet Inc | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Church & Dwight | Index podnikatelské nálady ISM | Vice | Bithumb | Emerging markets | Týdenní nárůst | Vývoj akciového indexu FTSE 100 | Běžný investor | Dow Jones (US30) | Další pokles | Cenově vážený index | Aukční síň | Japonská centrální banka | Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT) | MICEX | Zprávy a události | Piper Sandler | Pády na burze | Výkon akciového indexu | Závislost | Brokerské domy | Výhody obchodování indexů | Výkon větší skupiny akcií | Ericsson | Akcie ARM | Předseda Evropské komise | Hlavní nevýhoda diverzifikace | TopForex | Zisk indexu S&P 500 | CFD na index DAX | Česká vláda | Analytik XTB | Amgen Inc. | Elektromobily | Tradingem k bohatství | SPX | Forexové strategie | AEX index | Pád dolaru | Vzdělávací webináře | Globalt | INSEE | Vývoj konkrétního akciového trhu | Investiční dotazník | Německý ústavní soud | Jak si poskládat vaše akciové portfolio | Dax index | Standard Chartered Bank | Thomas Martin | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Mario Draghi | Pozastavení obchodování | Báze indexu | Ukončení týdne | Výsledky americké banky | Horizon Investments | FXstreet | Riskování | Jak otevřít účet pro obchodování indexů? | Vývoj ceny zinku | Odvětví české ekonomiky | Analytik | Dividend History | Vývoj měnového páru NZD/CHF | Nasdaq 100 podle sektorů | New Deal | Jaké jsou výhody obchodování indexů? | Ocenění | Bavlna | Dlouhodobost | Podnikatelská aktivita | Nejnovější zprávy | Země eurozóny | Analýza indexu Nasdaq | Investiční produkty | Pozice | Uzavření dohody | Obchodování online | Index MSCI All Country World | Litecoin (LTC) | Aker | Koss | Britské společnosti | Největší krize na Wall Street | Sektor technologií | Uvolnění ekonomiky | Největší týdenní nárůst | Index londýnské burzy FTSE 100 | Index vládních dluhopisů | Diverzifikace u akcií | Berkeley | The Guardian | Gilead Sciences | Nasdaq 100 v roce 2023 | Wealth Management | Akciové indikátory | News | SPD | Hang Seng | GTC | Velikost určité společnosti | INTU | CFD na index | DIA | Vývoj ceny mědi | Obchody | SSE Composite | Home Depot | Farmacie | Ekonomika Německo | Krize bankovního sektoru | Vliv na akcie | Krypto | Meta Platforms Inc. Class A (NASDAQ: META) | Discover Financial | Dluhopisový trh | Capital Markets | Match Group | Mediální společnosti | Investment Counsel | Soubor mnoha firem | Ceny kovů | Akcie Volkswagenu | Akcie amerických bank | LeoProphet | Nárůst sazeb | EUR/GBP | Investiční bublina | Finanční kapitál | Opatření | Těžaři | Růstoví lídři v rámci indexu Nasdaq 100 | Řídit svá rizika | Sentiment akciového trhu | Americké ministerstvo obrany | Kvantitativní utahování | Chování investorů | J Sainsbury | Marika Čupa | Webináře | Prostor pro další růst | Které indexy sledovat | Kwasi Kwarteng | Oslabování koruny | Evropské akciové indexy | Americký akciový index S&P 500 | Sentiment amerického akciového trhu | VOW3 | Šíření nového koronaviru | Dow Jones Industrial Average Index | Beiersdorf | Travelers | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Konsolidovaný výkon trhu | Svět komodit | Volby v Georgii | UK100 | Demo účet | Kybernetická měna | Etherea | Antimonopolní úřad | Investing | Royal Caribbean Cruises | Carson Group | Joe Manchin | Strategie pro obchodování s komoditami | CoinDesk | Oscilátory | Nálada na americkém akciovém trhu | Lednový barometr | Americké investiční banky | Banka Jefferies | Nízká likvidita | Server CNBC | Zájem investorů o inovace | Vývoj Nasdaq 100 v roce 2023 | Finanční podmínky | Výprodej ropy | Stříbro - Vývoj ceny | Jeffrey Gundlach | Evropské indexy | Stavební společnosti | Vliv inflace | Akcie jednotlivých společností | Svíčková formace | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | 5G | JP Morgan | Makroekonomický kalendář | Creative Planning | Markit | Akcie Micronu | Volatilita na finančních trzích | Varovné znamení | DWAC | Royal Dutch Shell | Hedging | Pražský PX | UBS Group AG | Úřad pro energetické informace (EIA) | Ross Mayfield | Redukce | Graf amerického akciového indexu | Put | Fond ESM | Communication Services | Pepa Zeman | EBRD | Solidní výsledky | Barrick Gold | Bankovní vklady | Americký regulátor | Důležitý support | CNN Fear and Greed Index | Statut | FTSE Russell | Pozitivní výsledky | Index PCE | ORCL.US | Více příležitostí | Agentura Bloomberg News | Hindenburg Research | TOPIX | Vývoj Nasdaq 100 v roce | Ovládněte tržní cykly a zvýšíte své investiční zisky | Finanční systém | West Texas Intermediate (WTI) | Světové akciové indexy | Tržní cena | Nejvýraznější propad | Solidní obchodní strategie | Společnost Rivian | Graf amerického akciového indexu S&P 500 | Akcie bank | Kapitulace medvědů | Inditex | Zeměpis a geopolitika | Nabídka ropy | London Stock Exchange Group | January Effect | Michal Lukáč | Omezené dodávky | Společnost Microsoft | Tulipány | ABC | Biden | Budoucnost | Banky | Meziroční inflace | Capital Management | Dodavatelský řetězec | Brazilská měna real | Banka Bernstein | Intervenovat | Celkový úspěch | Cena benzínu | Bilance | Coffee | Úrokové výnosy | NASDAQ 100 | Peking | Schválení bitcoinového ETF | ALV | Podnik | Micro futures | Provize | RBC Capital Markets | Umělá inteligence | 737 MAX | Restrukturalizace | Akcie Novavaxu | Black Monday | American Express | Lennar | Konzervativci | Expirace | Akcie AMD | Čínské centrální banky | Citrix Systems | Ford Motor | OTC | Čínské vlády | Marek Malina | Žlutý kov | Tomáš Holub | Krach amerických bank | Pěstitel marihuany | Australský index | Vysoké úrokové sazby | Pozornost trhu | Aktuální kurz | Technická analýza indexu Nasdaq 100 | Akcie | Akcie automobilek | Produkce ropy | Doporučení | Výkon akcií 40 | Token ADA | Rozhodnutí bankovní rady | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | Lockdowny | International Monetary Fund | Celkový stav a vývoj trhu | NASDAQ: AAPL | Vítězství Donalda Trumpa | Ztráty na akciových trzích | Průmyslový index Dow Jones | Apache | Turecká ekonomika | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Evropské země | MMM.US | Kontrola trhu | Měnové zasedání bankovní rady | Trader | Akcie Palantir | Poptávka po ropě | Akcie výrobce elektromobilů | Finanční situace | Akcie a indexy | Express | Čínská automobilka | Vanguard S&P 500 | Měnový pár | Hlavní německý akciový index | USD Coin (USDC) | Graf indexu Nasdaq | Dow Jonesův burzovní index | PX Pražské burzy | Čínské akciové trhy | Premiérka Liz Trussová | Supportní zóny | Regulační orgány | CIND | Analýza Bitcoinu | Profit faktor | Video | Výhledy | ARM Holdings | Typy komodit | UCITS ETF | Společnost Delta Air | Důsledky konfliktu | Větší pokles | G7 | Celková inflace | Wall Street | Statistický úřad | Norfolk | AJ Bell | Nadnárodní společnosti | Meziroční inflace v Německu | EMA | Výrobce sportovního zboží | Akcie velkých technologických společností | Zhodnocení investovaného kapitálu | Spread strategie | Dlouhodobé růstové tendence trhů | Medvědí trend | Akcie 2020 | Jak zprávy ovlivňují akcie | Raketový růst | Index amerických akcií | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Větší pozice | Ukončení činnosti | Baird | Autoprůmysl | Jaká rizika číhají na komodity? | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Co ovlivňuje ceny komodit? | Obchodní příležitosti | Rolls-Royce | Aktuální sentiment | CBOT | Robinhood Markets | CryptoQuant | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | Kia | Risk Management | ETF na S&P 500 | Superpočítač | Cena barelu ropy | Manažeři hedgeových fondů | USA | Hormel | Charakteristika akciových indexů | Charles Dow | Obchodní válka | Řetězec restaurací | Výhled pro rok 2022 | Aktuální situace | Country Garden | Správa otevřených pozic | Deutsche Post | Janet Yellen | ING Groep NV | Průvodce komoditním trhem | Jak vydělat | Index Nikkei 225 | Krize na Wall Street | Asijské akciové trhy | Ekonomické prostředí | Zbytné spotřební zboží | Hewlett Packard Enterprise | Prezident společnosti | Výběr obchodních strategií | Anheuser-Busch inBev | BuzzFeed | Greg Bassuk | Maďarská centrální banka | GOOGL | Zastavení činnosti | Burza v Miláně | Vrcholy trhu | Analýzy akcií | IBES | Meta Platforms Inc. Class A | Daň z příjmu | Následky krize | Akcie Daiichi Sankyo | Philip Morris | Pohyb nejlikvidnějších akcií | Buy Stop | Akcie Charter Communications | Decline | Nasdaq | Výkon akcií 100 | Sazby beze změny | Společnost Meta | Akcie Microsoftu | Akcie společnosti GameStop | Výkonnost dolaru | Decentraland (MANA) | PMI ve službách | Světová obchodní organizace | Volkswagen | Epidemie SARS | Riot | Legal & General | Holding | GIS | Průměrná cena | Indonésie | Globální investoři | Ministerstvo práce | Cukr - Vývoj ceny cukru | Geopolitické napětí | Výrobce domácích spotřebičů | Currency market | Larry Williams | Tropická bouře | Zisk a tržby | Hlavní index burzy | Propad indexu | Měření výkonnosti určité skupiny akcií | Výroční konference | Zveřejnění zpráv | Arcane Research | Vyšší inflace | CFA | Cena komodit | Verizon Communications | Stochastic | Pražská burza | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | Strategie obchodování s Akciovými Indexy | Práce | Etsy | Akcie v daném indexu | FOREX | FIS | Výroba aut | Údaje o inflaci | Akcie GE | Potenciální růstové faktory pro Nasdaq | DoorDash | Investovat peníze | Akcie Lyft | Výkon akcií 500 největších amerických společností | JD | Herbert Diess | Zpomalení hospodářského růstu | Myšlenka diverzifikace | Kdo je Victor Niederhoffer | Alphabet Inc. Class A | Investování do ETF pro začátečníky | FDX | CRWD | Brian Price | Populární akciový index | AMZN | Černá labuť | Schválení spotového ETF | Rivian Automotive | Akcie Sanofi | JNJ.US | Čínský HDP | Průlom | Nové fáze růstu | Investment | Vývoj burzovního indexu | MetLife | Akcie společností z různých sektorů | SXEPEX | Index DAX | Agentura Moody's | Vývoj ceny kryptoměny | Akcie Berkshire | Britské volby | Akcie na rozvíjejících se trzích | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Fidelity Investments | Apple Music | Výraznější pokles | Spojené státy | PetroChina | IOT | Firemní výsledky | Bitcoin Trust | Historie indexu DAX | Ropný kartel | Terra | Globální obchod | Realitní sektor | Rekordní pokles | Rozšíření krize | Zadluženost | SEC | LPL | Klesající inflace | Obchodník s cennými papíry | Astrazeneca | Obchodování na newyorské burze | Evropské akciové trhy | Odborné knihy | Spravovat peníze | Sezónnosti při investování | Daně z příjmů právnických osob | Manažeři fondů | Univerzita Johnse Hopkinse | MyFxBook | Fio | Capital One | Kryptoměny | Změny úrokových sazeb | Otevření obchodního účtu | Crédit Agricole | ONS | Akcie Dollar Tree | Globální ekonomická dynamika | MF | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Philadelphia SE | Býčí trend | Indikátor Purple Levels | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | INTC | Jan Frait | NKE | Výrobce elektromobilů Tesla | Inflace v Kanadě | Silná americká data | Prodej aut | Výhled měnové politiky | Státní fond | Velikost společnosti | J.P. Morgan | Miliardář | SSE Composite Index | Jefferies | Vlastnosti akciových indexů | Norton | Úvěr | Investiční společnosti | Tržní sentiment a chování investorů | Mzdy | Kryptoměna ethereum | SMCI | Úspěch | Stimuly | Výrobce elektromobilů | Chudoba | Dopady amerických voleb | Jerome Powell | Evropské dluhopisy | MSCI All Country World | Pozitivní trendy | Zahraniční FX | Plumb Funds | Volby | Ukazatele | Li Auto | Vývoj ceny kukuřice | Analýza trendů Nasdaq | Co jsou to blue chip | Head&Shoulders | Alternativní kryptoměny | Vladimir Putin | Američtí zákonodárci | DAX pro německé akcie | Disney | Americká burza | Trading Economics | Nonfarm Payrolls | Ross Stores | JWN | Kurz GBP | Promenáda finančních indexů | Stock Trader | Zlato | Průmyslová výroba v USA | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Obchodování Bitcoin | EUR JPY | Americká vláda | Akcie demo účet | NZD | Pšenice - Vývoj ceny | Objemy investic | WhatsApp | USD/JPY | Jak často indexy sledovat | Ceny mědi | Převzetí firmy | Nasdaq Composite Index | Zlepšení nálady | Ministři financí eurozóny | Koronavirus | Zprůměrování výkonu | Nebraska | Altria Group | Měnové podmínky | Řídit riziko | Celoroční výsledky | Fáze růstu | Norská koruna | Belgie | Jak diverzifikovat akciové portfolio | Akcie softwarové společnosti | Cena indexu DAX | ČR | Currency | Podniky | Genscape | Obchodování na burze | Velké trhy | Americké obchodování | Janney Montgomery Scott | Vyšetřování | Sentiment trhu | Analytik Bank of America | Index německé burzy DAX | Tom Plumb | Inflace v USA | iShares Commodity Diversified Swap | Výplaty akcionářům | Kurz EURUSD | Překonání historického maxima | Omezování nákupů aktiv | Americké úřady | Netflix | CSCE | Obchodovat denně | Dollar General | Politici | CORN | Index Topix | Eco | Banka Wells Fargo | EQT | Trump Media & Technology Group | Očkování | StrategyQuant | AXS | Potenciální růstové faktory pro Nasdaq 100 | Ceny kávy | Důsledky epidemie | Ekonomické podmínky | Obchodní styl | Výhled růstu ekonomiky | Celý akciový trh | Nadměrné výkyvy | Vysoká rizika | Rozdělení společností | Analytici banky | Nová auta | Akumulace | Překážky | Pandemie v Česku | Zajištění proti inflaci | Meta Platforms | Zkrachovalé banky | Nákupy zlata | Domácí poptávka | Amazon | Index spotřebitelských cen | Index technologického trhu Nasdaq | Rostoucí úrokové sazby | Sankce vůči Rusku | Odhady analytiků | Psychologický faktor | Japonský index Nikkei | Tržní kapitalizace společnosti | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Zoom Video Communications | Linde | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Dovoz z USA
Dow (DOW.US)
Dow Chemical Company
Dow Jones
Dow Jones a S&P 500
Dow Jones Consumer Goods Index
Dow Jones EURO STOXX 50
Dow Jones Global Titans 50 Index
Dow Jones index
Dow Jones Indices

Následující klíčová slova

Dow Jones Industrial Average
Dow Jones Industrial Average (DJI)
Dow Jones Industrial Average (DJIA)
Dow Jones Industrial Average Index
Dow Jones Industrial Average Index (US30)
Dow Jones Industrial Average UCITS ETF
Dow Jones Market Data
Dow Jones Newswire
Dow Jones Sustainability Indices
Dow Jones US Banks
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít