Sobota 15. června 2024 13:50
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
CapXmaster

Podnik

C:\fakepath\Euro2024germany-15062024-2.jpg

UEFA na fotbalovém Euru vydělá majlant, ale německý poplatník zapláče

15.06.2024 Evropská fotbalová unie (UEFA) počítá s tučnými zisky z fotbalového mistrovství Evropy, zatímco německý stát přebírá vysoké náklady, ale nevybírá skoro žádné daně, píše německý deník Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). Snaží se přitom analyzovat příčiny "prohry" německého daňového poplatníka.
img

Jsou dny Liberty Ostrava sečteny? Co bude následovat teď, když podnik čeká reorganizace

13.06.2024 Podnik Liberty Ostrava, který nyní projde reorganizací, namísto dosud zamýšlené preventivní restrukturalizace, čelí krajně nejisté budoucnosti, avšak světélko naděje na výrazné zlepšení výrobní a odbytové situace nepohaslo zcela. Je však pravdou, že letošní rok se z hlediska výkonu světového i evropského ocelářství vyvíjí hůře, než se čekalo třeba ve druhé polovině loňska. Jedním z důvodů je skutečnost, že úrokové sazby obecně neklesají tak rychle, jak se čekalo.
img

Nemocný muž Evropy má rekordně drahé akcie. Jak to?

07.06.2024 V půli letošního května hlavní ukazatel německých akcií, index DAX, vystoupal na svůj historický rekord. Přitom německá ekonomika prochází náročným obdobím a je dokonce označována za „nemocného muže Evropy“. Jak to jde dohromady?
img

Reálné mzdy rostou nejvíce od roku 2019, více, než se čekalo, i když stát šetří. Dále to nakopne spotřebu

04.06.2024 Růst mezd v Česku v letošním prvním čtvrtletí překonal očekávání. Reálný meziroční vzestup průměrné měsíční mzdy, činící 4,8 procenta, je nejvýraznější od třetího čtvrtletí roku 2019. Přitom ještě nárůst mezd brzdil slabý vzestup v mnoha sektorech, kde má rozhodující slovo stát a tabulkové platy, jako je oblast vzdělávání, veřejné správy a obrany či sociálního zabezpečení. Je patrné, že se projevuje omezování výdajů státu, které souvisí se snahou konsolidovat veřejné finance.
img

Státním Lesům ČR za první čtvrtletí klesl zisk o 21 procent na 1,95 miliardy Kč

30.05.2024 Státnímu podniku Lesy České republiky (LČR) za letošní první čtvrtletí klesl hrubý zisk o 21 procent na 1,95 miliardy korun z 2,48 miliardy ve stejném období loni. Hlavními důvody snížení zisku byly nižší prodejní ceny dřeva a vyšší zásoby dřeva na konci prvního čtvrtletí. ČTK to dnes řekla mluvčí podniku Eva Jouklová. Lesy ČR spravují téměř polovinu lesů v Česku.
img

Mateřská firma britské pošty přijala nabídku na převzetí od Křetínského

29.05.2024 Společnost International Distributions Services (IDS), která je vlastníkem britské pošty Royal Mail, přijala nabídku na převzetí od českého miliardáře Daniela Křetínského. Oznámila to dnes v dokumentu pro akciovou burzu v Londýně. Křetínského nabídka firmu ohodnocuje na 3,57 miliardy liber (103,5 miliardy Kč). Návrh ještě musejí schválit akcionáři IDS, hlasovat by měli na valné hromadě v září. Souhlas musí dát i britská vláda.
img

Strnadova CSG koupí divizi sportovního vybavení americké firmy Vista Outdoor

28.05.2024 Společnost Czechoslovak Group (CSG) českého podnikatele Michala Strnada koupí za 1,96 miliardy dolarů (44,4 miliardy Kč) divizi sportovního vybavení Kinetic Group americké firmy Vista Outdoor. Americký podnik o tom dnes informoval v tiskové zprávě. Firmy o transakci jednaly od loňska, Vista nabídku přijala až díky tomu, že CSG v pondělí nabízenou částku zvýšila o 50 milionů dolarů.
C:\fakepath\trader-27052024-37-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.05.2024 1) Americké akciové trhy čeká po sedmi letech další velká změna - od úterý se vypořádání burzovních transakcí zkrátí ze dvou dnů na jeden. V praxi to znamená, že investoři budou mít peníze z prodeje cenných papírů k dispozici dříve, zatímco makléřské firmy budou nuceny zadržovat menší objemy kapitálu. Americká Komise pro cenné papíry (SEC) související změny schválila loni, teď začínají platit.
img

WSJ: Prodej muniční firmy české CSG vzbudil v USA odpor

23.05.2024 Dva senátoři či bývalý ministr zahraničí už ve Spojených státech vystoupili proti tomu, aby americká společnost Vista Outdoor prodala svou muniční divizi českému průmyslově-technologickému holdingu Czechoslovak Group (CSG). Všímá si toho dnes deník The Wall Street Journal (WSJ), podle kterého by se ještě v nedávné minulosti takováto akvizice nejspíše s výraznějším odporem nesetkala. Dohoda s CSG ale přišla v době zvýšených obav ze zahraničního vlastnictví firem a problémů dodavatelských řetězců.
img

Apple se odvolal proti pokutě 1,84 miliardy eur od Evropská komise

23.05.2024 Americká technologická společnost Apple se u Tribunálu Soudního dvora Evropské unie odvolala proti pokutě 1,84 miliardy eur (zhruba 45,5 miliardy Kč), kterou firmě vyměřila Evropská komise kvůli omezování konkurence v oblasti streamování hudby. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na soudní dokumenty. Apple pokutu dostal začátkem března a již tehdy uvedl, že se plánuje odvolat.
img

Stát zatím stanovisko k dividendě ČEZ neuvede, rozhodne do poloviny června

21.05.2024 Stát rozhodne o svém postoji k dividendě energetické skupiny ČEZ nejpozději deset dnů před konáním červnové valné hromady společnosti. Zatím návrh vedení ČEZ na dividendu ve výši 80 procent z loňského zisku, který odpovídá 52 korunám na akcii, nebude ministerstvo financí (MF) komentovat. Důvodem je to, že výše dividendy ČEZ má vliv na kurz akcií ČEZ na burze. ČTK to dnes sdělil mluvčí ministerstva Filip Běhal. O konečné výši dividendy ČEZ rozhodne valná hromada podniku, která se uskuteční 24. června.
C:\fakepath\eurusd-21052024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 21.5.2024

21.05.2024 Americké akcie uzavřely včerejší obchodování smíšeně. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 0,49 procenta a zakončil obchodování na 39.806,77 bodu. Širší index S&P 500 však vzrostl o 0,09 procenta na 5308,13 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se zvýšil dokonce o 0,65 procenta na 16.794,88 bodu.
img

ČEZ navrhuje dividendu 52 korun na akcii. Stát by ale mohl žádat až dvojnásobek, i když preferuje pokračování mimořádně daně

20.05.2024 ČEZ navrhuje dividendu za loňský rok ve výši 52 korun na akcii. Druhý nejvyšší zisk za deset let i přes mimořádnou daň a odvody stále umožňuje i podle samotného ČEZ vyplácet dividendu právě v takové výši. To by byla druhá nejvyšší úroveň dividendy rovněž za uplynulých deset let. Vyšší dividendu, 145 korun na akcii, vyplácel podnik jen loni. Stejnou dividendu, 52 korun na akcii, pak v roce 2021. Ve všech ostatních z uplynulých deseti let byla dividenda nižší.
img

Zbrojovka Colt CZ dokončila akvizici výrobce munice Sellier & Bellot

16.05.2024 Skupina Colt CZ Group SE (Colt CZ) dokončila akvizici českého výrobce munice Sellier & Bellot. Podnik získala od společnosti CBC Europe S.à r.l. (CBC) za 350 milionů dolarů (téměř osm miliard korun) a prostřednictvím nové emise kmenových akcií. V součtu tak celková cena činí 703 milionů dolarů (16 miliard korun), po odečtení čistého dluhu Sellier & Bellot. Zástupci Colt CZ to dnes ČTK sdělili v tiskové zprávě.
img

Státní Gas Storage CZ loni ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun

16.05.2024 Provozovatel zásobníků zemního plynu Gas Storage CZ loni meziročně víc než ztrojnásobil provozní zisk na 1,397 miliardy korun. Tržby stouply téměř o polovinu na 2,473 miliardy Kč. Proti předloňsku se zvýšil také čistý zisk na 2,6 miliardy korun, což pozitivně ovlivnila jednorázová změna účetní hodnoty dlouhodobých aktiv. Společnost, kterou loni na podzim převzal stát, to dnes oznámila ČTK. Podle analytiků k zisku přispěla zejména napjatá situace na trhu s plynem.
C:\fakepath\trader-16052024-52-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

16.05.2024 1) Cena mědi je na rekordu, dostala se nad pět dolarů za libru (asi 0,45 kg). Poptávka po tomto kovu zůstává silná v souvislosti s budováním nových datových center a pokračující elektrifikaci světové ekonomiky, zatímco růst těžby zpomaluje, uvedl server zpravodajské televize CNBC. Od začátku letošního roku se cena mědi zvýšila o více než 25 procent.
C:\fakepath\Premier Energy.png

Nabídka akcií rumunské Premier Energy ocenila podnik na 525 milionů dolarů

16.05.2024 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) rumunské společnosti Premier Energy celý podnik ocenila na 2,4 miliardy lei (525 milionů USD; 11,9 miliardy Kč). Informovala o tom dnes agentura Reuters. Vlastníkem firmy, která se zabývá vývojem obnovitelných zdrojů energie, je česká investiční společnost Emma Capital. Premier Energy v rámci IPO nabízí 28,75 procenta akcií.
C:\fakepath\AngloAmerican.jpg

Těžební podnik Anglo American se brání převzetí

14.05.2024 Britský těžařský kolos Anglo American chystá změnu strategie, aby odradil svého většího australského rivala BHP Group od záměru jej převzít, informovala agentura Bloomberg. Firma dnes uvedla, že by se mohla rozdělit a například odprodat těžbu koksovatelného uhlí, které se využívá při výrobě oceli. V úvahu připadá rovněž odprodej většinového podílu ve společnosti De Beers, která se zabývá těžbou diamantů. S ní by Anglo American zpřetrhala vazby téměř po 100 letech.
C:\fakepath\xtb-13052024.png

Buffett investorům: odprodej Applu, strach z AI a příležitosti v Kanadě

13.05.2024 Na začátku měsíce se v Omaze opět konalo tradiční setkání akcionářů společnosti Berkshire Hathaway v čele s legendárním investorem Warrenem Buffettem. Tomuto setkání se také neformálně říká „Woodstock pro kapitalisty" a letos bylo plné Buffettových zajímavých názorů na svět a investování. Co Věštec z Omahy, jak se Buffettovi obvykle přezdívá, předpověděl tentokrát?
img

EK označila společnost Booking za gatekeepera a začne vyšetřovat síť X

13.05.2024 Evropská komise (EK) označila společnost Booking za gatekeepera, tedy vlivný podnik, jenž významně ovlivňuje provoz internetu. Znamená to, že firma, která prostřednictvím své služby Booking.com nabízí na internetu krátkodobé ubytování, bude muset splňovat přísné povinnosti podle unijního nařízení o digitálních trzích. Komise také zahájí tržní vyšetřování sociální sítě X. Vyplývá to z dnešní tiskové zprávy komise.
C:\fakepath\trader-13052024-43-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.05.2024 1) Česko si v evropském žebříčku inflace v dubnu výrazně pohoršilo. Ze 41 sledovaných evropských států ji mělo 21. nejvyšší, zatímco v březnu byla v ČR devátá nejnižší inflace. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu, kterou má ČTK k dispozici. Meziroční růst spotřebitelských cen v Česku v dubnu zrychlil z březnových dvou procent na 2,9 procenta.
img

Streamingové služby Disney jsou poprvé v zisku, firma zvýšila celoroční výhled

08.05.2024 Streamingové služby americké zábavní společnosti Walt Disney jsou poprvé v zisku. Ten ve druhém finančním čtvrtletí na provozní úrovni činil 47 milionů dolarů (1,1 miliardy Kč) po ztrátě 587 milionů dolarů ve stejném období loni. Do zisku se služby Disney+ a Hulu dostaly o dvě čtvrtletí dříve, než firma plánovala. Podnik ve své dnešní výsledkové zprávě také zvýšil celoroční výhled zisku na akcii.
img

Gazprom vykázal za loňský rok čistou ztrátu 629 miliard rublů

02.05.2024 Ruský plynárenský gigant Gazprom se v loňském roce propadl do čisté ztráty 629 miliard rublů (161 miliard Kč). V roce 2022 ještě hospodařil s čistým ziskem 1,2 bilionu rublů. Dnes to s odkazem na sdělení firmy napsala agentura Reuters. Na výsledku se negativně projevilo mimo jiné i snížení prodeje plynu do Evropy o více než polovinu. Analytici, které oslovila agentura Interfax, odhadovali, že společnost vykáže zisk 447 miliard rublů. Pro podnik je to první ztráta za více než 20 let.
img

NET4GAS, který loni koupil stát, se loni propadl do ztráty 1,7 miliardy Kč

30.04.2024 Společnost NET4GAS, kterou v závěru loňského roku koupil státní podnik ČEPS, loni prodělal 1,7 miliardy Kč. Předloni přitom společnost zaznamenala zisk přes 6,2 miliardy Kč. Výrazně v loňském roce klesly i tržby podniku, meziročně o více než 76 procent na tři miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy NET4GAS. Hlavní příčinou propadu je podle Ekonomického deníku výpadek dodávek ruského plynu do střední Evropy cestou přes Německo.
img

Skupině Volkswagen v prvním čtvrtletí klesl provozní zisk i prodej aut

30.04.2024 Německá automobilová skupina Volkswagen v prvním čtvrtletí hospodařila s provozním ziskem 4,59 miliardy eur (115,4 miliardy Kč), což je meziroční pokles přibližně o 20 procent. Prodej aut pak největší automobilce v Evropě klesl na 2,08 milionu z 2,12 milionu před rokem. Firma to dnes uvedla ve zprávě o výsledcích hospodaření. Automobilce Škoda Auto klesl provozní zisk ve srovnání se stejným obdobím loni přibližně o 1,3 procenta na 535 milionů eur (téměř 13,5 miliardy Kč). Celkový prodej aut se pak snížil o 2,5 procenta na 268.000.
C:\fakepath\trader-29042024-44-zm.jpeg

Firma L'Occitane se stáhne z akciové burzy, převezme ji největší akcionář

29.04.2024 Francouzská kosmetická společnost L'Occitane International se stáhne z hongkongské akciové burzy. Firmu převezme do svého vlastnictví většinový akcionář a předseda správní rady firmy Reinold Geiger. Nabídka oceňuje celou společnost na šest miliard eur (151 miliard Kč), uvádí se v dnešním prohlášení.
C:\fakepath\BHP.jpeg

BHP zvažuje lepší nabídku za rivala Anglo American

28.04.2024 Australská těžařská společnost BHP Group zvažuje, že vylepší nabídku na převzetí svého britského rivala Anglo American. S odkazem na své zdroje to včera uvedla agentura Bloomberg. BHP tento týden za Anglo American nabídla 31,1 miliardy liber (zhruba 913 miliard Kč), britský podnik ale nabídku odmítl jako nedostatečnou. Spojením firem by vznikl největší producent mědi na světě.
C:\fakepath\trader-26042024-36-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

26.04.2024 1) Ruská centrální banka dnes podle očekávání opět ponechala svou základní úrokovou sazbu beze změny na 16 procentech. V tiskové zprávě uvedla, že inflační tlaky sice postupně polevují, ale zůstávají vysoké. Banka nyní předpokládá, že inflace v Rusku bude v letošním roce činit 4,3 až 4,8 procenta a že příští rok se vrátí k jejímu čtyřprocentnímu cíli. V březnu letošní inflaci odhadovala na čtyři až 4,5 procenta.
C:\fakepath\AngloAmerican.jpg

Těžařská společnost Anglo American odmítla nabídku na převzetí

26.04.2024 Britská těžební společnost Anglo American dnes odmítla nabídku na převzetí, kterou jí předložil australský rival BHP Group. Firma uvedla, že částka 31,1 miliardy liber (zhruba 912 miliard Kč), kterou BHP nabízí, ji výrazně podhodnocuje. Nebere ani v potaz potenciál, který má podnikání firmy do budoucna, uvedl podnik ve zprávě určeném regulačním orgánům. Spojením by vznikl největší producent mědi na světě.
img

Německý Thyssenkrupp prodá pětinu ocelárny Křetínského firmě EPCG

26.04.2024 Německá společnost Thyssenkrupp prodá 20procentní podíl ve svém ocelářském podniku investiční skupině EP Corporate Group (EPCG) českého miliardáře Daniela Křetínského. Ocelárna o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Hodnota transakce nebyla zveřejněna. Firmy také jednají o akvizici dalších 30 procent a usilují o vytvoření společného podniku, ve kterém by každá ze stran měla poloviční podíl.
img

Miliardář Křetínský kupuje pětinu největší německé ocelárny Thyssenkrupp, podíl zřejmě navýší na polovinu. Thyssenkrupp čelí vážným potížím kvůli zelené agendě a drahým energiím, na nichž ale Křetínský rekordně vydělává

26.04.2024 Český miliardář Daniel Křetínský kupuje prostřednictvím své firmy EP Corporate Group 20 procent německé ocelárny Thyssenkrupp, jež v Duisburgu provozuje největší ocelářský závod Evropy. Drtí ji však drahé energie a zelené regulace, kvůli nimž plánuje výraznou redukci stavů zaměstnanců po tisících. A kvůli nimž se stává i kořistí právě třeba pro Křetínského, jehož energetický byznys z drahých energií profituje jako žádný jiný podnik či firma české historie. Svůj podíl v Thyssenkrupp Křetínský zřejmě navýší na 50 procent; nyní o tom jedná.
img

Jak může Čech koupit akcie Saudi Aramco, největší ropné firmy světa? A dává to vůbec smysl?

25.04.2024 Existují velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si snadno – na pár kliknutí – může pořídit i našinec. Jde třeba o Apple, Amazon nebo Microsoft. No, a pak existují také velké, burzovně obchodované firmy, jejichž akcie si Čech prakticky pořídit nemůže.
img

Česká ekonomika je na cestě k zotavení. Mírný optimismus firem nesdílí jen stavební sektor

18.04.2024 Důvěra firem v ekonomiku se v březnu ve srovnání s předchozím měsícem zvýšila, a to nejvíce v oblasti obchodu. Naopak ve stavebnictví důvěra klesá. Může za to opožděný vliv vysoké úrokové sazby nastavené Českou národní bankou, který poptávku po stavebních pracích sráží dolů.
img

Největší německá ocelárna, Thyssenkrupp, plánuje masivní propouštění a snižování stavů po tisících. Na ikonický podnik dolehla zelená agenda

12.04.2024 Thyssenkrupp, největší výrobce oceli v Německu, chystá masivní propouštění a snižování stavů. Dotknout se má tisíců zaměstnanců jejího největšího závodu, jenž se nachází v Duisburgu. Plánované opatření souvisí se zásadní restrukturalizací výroby v podniku, který je jednou z „vlajkových lodí“ německého průmyslnictví a jehož kořeny sahají do roku 1811. Restrukturalizace má vést ke snížení výrobní kapacity v Thyssenkrupp o 22 procent, jak podnik uvedl včera večer.
img

Česká pošta loni snížila ztrátu na tři čtvrtě miliardy Kč

11.04.2024 Česká pošta v loňském roce snížila ztrátu o jednu miliardu na 756 milionů korun. Provozní výnosy včetně příjmů z prodeje majetku vzrostly o 0,9 procenta na 19,037 miliardy korun. Provozní náklady bez odpisů klesly o 3,2 procenta na 19,114 miliardy Kč. Uvedli to zástupci České pošty na dnešním setkání s novináři.
img

Podíl ropy z Ruska na dovozu do ČR loni mírně stoupl, Mero dokončilo modernizaci IKL

11.04.2024 Podíl ropy z ruského ropovodu Družba loni na celkovém dovozu do Česka činil 58 procent, meziročně je to nárůst asi o dva procentní body. Zbylá část byla tvořena dodávkami z německého ropovodu IKL, který navazuje na italský ropovod TAL. Celkově loni do Česka přiteklo 7,4 milionu tun ropy, což je zhruba stejné číslo jako o rok dříve. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel státní společnosti Mero Jaroslav Pantůček. Podnik v současnosti připravuje rozšíření ropovodu TAL, po jehož dokončení by se měla Česká republika stát nezávislou na ruské ropě.
img

Vítkovice Steel prohloubily v roce 2022 svou ztrátu na 422,7 milionu korun

09.04.2024 Ostravská hutní firma Vítkovice Steel prohloubila v roce 2022 svou ztrátu oproti roku 2021 o 314,5 milionu na 422,7 milionu korun. Tržby z prodeje výrobků a služeb podniku klesly meziročně o 2,63 miliardy, tedy 30 procent, na 6,1 miliardy korun. Vyplývá to z účetní závěrky podniku zveřejněné ve Sbírce listin, na kterou upozornil server e15.cz. Uvedl, že nahromaděná ztráta firmy z minulých let se přehoupla přes 7,5 miliardy korun.
img

Proč je rostoucí rivalita dobrá pro inovaci během rostoucího trendu umělé inteligence

05.04.2024 V technologické oblasti se soupeření stává podnětem k pokroku. Když spolu giganti soupeří, inovace vzkvétají. Tyto souboje - ať už vedené mezi korporacemi nebo vizionáři - podporují kreativitu a posouvají hranice. Společnosti nebo jiné subjekty se tak navzájem motivují a přicházejí na trh s novými produkty nebo razantně vylepšují ty staré. V tomto článku se ponoříme do problematiky konfliktů na trhu a na právě probíhající spor mezi OpenAI a Elonem Muskem.
img

Společnost Casino dokončila finanční restrukturalizaci a změnila vedení

28.03.2024 Francouzský maloobchodní řetězec Casino dokončil finanční restrukturalizaci a kontrolu nad ním přebírá nový tým, který vyšel z konsorcia firem kolem českého miliardáře Daniela Křetínského. Firma o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Končí tak třicetiletá vláda majitele firmy Jeana-Charlese Naouriho. Dnes se také na burze obnovilo obchodování s akciemi firmy, které hned v úvodu odepsaly přes 63 procent a v porovnání s historickou maximální hodnotou jsou už téměř bezcenné. Jejich cena odpovídá hodnotě, za jakou konsorcium do firmy vstupuje, tedy přibližně čtyři centy za akcii, řekl ČTK mluvčí Křetínského Daniel Častvaj.
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Zhoršení výhledu ČEZ nebude mít větší dopad na akcie

27.03.2024 Zhoršení výhledu hodnocení úvěrové spolehlivosti české energetické společnosti ČEZ nebude mít výraznější dopad na kurz jejích akcií a dluhopisů. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Mezinárodní ratingová agentura Moody's v úterý zhoršila výhled hodnocení ČEZ na negativní ze stabilního. Samotné hodnocení ponechala beze změny na stupni Baa1. Po 12:00 rostly akcie ČEZ na burze o 1,6 procenta na 846 Kč na akcii.
C:\fakepath\trader-26032024-56-zm.jpeg

Moody's zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti firmy ČEZ

26.03.2024 Mezinárodní ratingová agentura Moody's dnes zhoršila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti české energetické společnosti ČEZ na negativní ze stabilního. Samotné hodnocení ponechala beze změny na stupni Baa1. Zhoršení výhledu nicméně naznačuje, že v budoucnosti by Moody's mohla ratingovou známku firmy ČEZ zhoršit.
img

Energetika pod tlakem: Vyplatí se teď investovat do energetických akcií typu ČEZ

26.03.2024 Investování do akcií energetických společností představuje i letos nadále riziko. Kvůli politickým tlakům v čase stále poměrně vysokých cen energií, byť o dost nižších v porovnání s uplynulými léty, a také kvůli právě klesajícím cenám cen burzovních cen plynu či elektřiny a také ovšem emisních povolenek.
img

Český výrobce letadel Aircraft Industries dodá pět letounů L 410 NG do Senegalu

26.03.2024 Kunovický výrobce letadel Aircraft Industries ze skupiny Omnipol dodá pět letounů L 410 NG, tedy nové generace, do Senegalu. Létat budou v barvách tamního největšího státního dopravce Air Senegal. První dva stroje dnes odletěly z Kunovic, uvedli zástupci společnosti na webových stránkách. Finanční podmínky obchodu firma nezveřejnila.
C:\fakepath\trader-21032024-54-zm.jpg.png

Akcie Reddit zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 38 procent

21.03.2024 Akcie americké společnosti Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, dnes zahájily obchodování na burze v New Yorku růstem o 38 procent. Hodnota firmy tak dosahovala 8,9 miliard dolarů (207,4 miliardy Kč). Akcie firmy dále posilují. Kolem 18:35 SEČ rostly o 58,3 procenta na 53,8 dolaru.
img

ČEZ koupil většinový podíl v plynárenské firmě GasNet, zaplatí přes 21,3 mld. Kč

21.03.2024 Polostátní energetická skupina ČEZ koupila 55,2 procenta podílu v české plynárenské společnosti GasNet, která provozuje v ČR distribuční síť. Společnosti Macquarie Asset Management za ni zaplatí 846,5 milionu eur, tedy přes 21,3 miliardy Kč. Od akvizice si skupina slibuje posílení své pozice na trhu s plynem. Dnes o ní informovala skupina ČEZ. Dokončení transakce ještě musí schválit Evropská komise a české ministerstvo průmyslu a obchodu.
C:\fakepath\trader-21032024-38-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.03.2024 1) Akcie na burzách v Evropě dnes pokračují v růstu a jejich hlavní index je na rekordu. K zájmu o akcie přispívá zejména očekávání, že základní úrokové sazby v západních zemích budou v letošním roce klesat. Jako první z klíčových centrálních bank dnes přistoupila ke snížení úroků překvapivě ta švýcarská.
img

Výsledky ČEZ jsou druhé nejlepší za posledních deset let, stát si tak může říct opět o velkou dividendu – a zrušit daň z mimořádných zisků už pro letošek

21.03.2024 ČEZ loni vykázal druhý nejlepší výsledek hospodaření za posledních deset let. Čistý zisk meziročně sice klesl o výrazných 63 procent, na 29,6 miliardy korun, ale to proto, že předloňský rok byl zkrátka zcela mimořádný a zejména z toho důvodu, že stát v důsledku právě mimořádného roku 2022 a mimořádných zisků ČEZ v tom roce uvalil na podnik mimořádnou daň a mimořádné odvody. Na nich podnik za loňský rok odvedl čtyřicet miliard korun.
C:\fakepath\CEZ2.jpeg

Čistý zisk ČEZ loni výrazně klesl na 29,6 miliardy korun

21.03.2024 Energetická skupina ČEZ v loňském roce vydělala 29,6 miliardy korun, čistý zisk společnosti tak meziročně klesl o více než 63 procent. Hlavní příčinou byly mimořádné daně a odvody, na kterých podnik odvedl kolem 40 miliard Kč. I přes vysoký meziroční propad jde s výjimkou rekordního roku 2022 o nejvyšší zisk za posledních deset let. Vyplývá to z údajů, které dnes společnost zveřejnila. Letos skupina očekává pokles očištěného zisku na 25 až 30 miliard korun.
C:\fakepath\reddit.png

Primární emise akcií ohodnotila Reddit na asi 6,4 miliardy dolarů

21.03.2024 Americká společnost Reddit, která provozuje stejnojmennou sociální síť, stanovila emisní cenu svých akcií na 34 dolarů za kus. To celý podnik ohodnocuje na zhruba 6,4 miliardy dolarů (téměř 148 miliard Kč). Firma a její akcionáři v rámci primární veřejné nabídky (IPO) prodali 22 milionů akcií, což jim vyneslo 748 milionů dolarů (přes 17 miliard Kč), napsala agentura Reuters. S akciemi firmy se dnes začne obchodovat na newyorské burze.
C:\fakepath\kering.jpg

Akcie Kering dnes rekordně klesly

20.03.2024 Akcie francouzské společnosti na prodej luxusních doplňků Kering dnes dopoledne na burze v Paříži oslabily až o 15 procent, což je nejvíce za dobu existence firmy. Reagovaly tak na úterní oznámení, v němž Kering varuje před citelným poklesem tržeb v prvním čtvrtletí, zejména kvůli útlumu v Asii a Tichomoří, tedy v regionu, který zahrnuje i důležitý čínský trh. Největší propad tam očekává italská značka Gucci, která je součástí skupiny Kering.
C:\fakepath\Kakao.jpg

Cena kakaa už se letos zdvojnásobila, čokoláda podraží

19.03.2024 Cena kakaa se od začátku letošního roku zhruba zdvojnásobila a dostala se na rekordních více než 8400 dolarů (195.500 Kč) za tunu. Za poslední dva roky vzrostla čtyřnásobně. Žádná globálně obchodovaná komodita letos nezdražuje rychleji, což se v nejbližších měsících začne podle analytiků naplno projevovat i v maloobchodní síti. Ceny čokolád a jiných kakaových produktů by se tak mohly zvýšit až o desítky procent.
img

ÚOHS začal posuzovat odkup výrobce munice Sellier&Bellot skupinou Colt CZ

12.03.2024 Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) začal posuzovat koupi vlašimského výrobce munice Sellier&Bellot skupinou Colt CZ. Vyplývá to z oznámení zveřejněného na stránkách úřadu. Firmy o transakci informovaly v polovině loňského prosince. Colt CZ za stoprocentní podíl v Sellier&Bellot zaplatí dosavadnímu majiteli CBC Europe 350 milionů dolarů, v přepočtu 8,1 miliardy korun, a vydá novou emisi kmenových akcií. CBC po dokončení transakce získá v Colt CZ podíl 27 až 28 procent.
C:\fakepath\burza-usa-08032024.jpg

Dnes je to jen vybírání zisků, americké akcie oslabují

08.03.2024 Americké akcie dnes po zprávě o vývoji nezaměstnanosti zahájily seanci růstem. Později zisky smazaly, k čemuž zčásti přispělo oslabení odvětví výroby čipů. Někteří analytici vysvětlují to, že indexy obchodování ukončily poklesem, vybíráním zisků.
img

Novým majitelem likérky Fruko-Schulz se stal Český hospodářský holding

08.03.2024 Novým majitelem jindřichohradecké likérky Fruko-Schulz se stal Český hospodářský holding. Nahradil skupinu ruských akcionářů. Nový majitel vlastní 100 procent akcií. Ředitelem společnosti zůstává bývalý jednatel Josef Nejedlý. Fruko-Schulz chce pokračovat především ve výrobě alkoholických nápojů, ale chystá i nové produkty, řekl dnes ČTK Nejedlý.
C:\fakepath\Novonordisk.jpeg

Tržní hodnota firmy Novo Nordisk překonala hodnotu Tesly

08.03.2024 Tržní hodnota dánské farmaceutické společnosti Novo Nordisk překonala hodnotu amerického výrobce elektromobilů Tesla. Akcie dánské firmy ve čtvrtek zpevnily téměř o devět procent a dostaly se na rekord po zprávě, že firma úspěšně otestovala experimentální přípravek na hubnutí. Dnes to napsal server CNBC.
img

Proč jsou dnes ženy vzdělanější než muži? I kvůli vynálezu antikoncepční pilulky

08.03.2024 Když Margaret Sangerová, zapálená feministka, někdejší vydavatelka časopisu Woman Rebel, poskytla v padesátých letech 150 tisíc dolarů doktoru Gregory Pincusovi, jistě netušila, jak důležité právě tyto peníze budou pro životní osudy všech dalších pokolení. Pincusův výzkum totiž vedl k objevu ústně podávané antikoncepční pilulky. A začaly se dít věci.
img

Holding CSG jedná o výrobě munice na Ukrajině, začít by měla do tří let

07.03.2024 Průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG) jedná s ukrajinskými státními firmami a organizacemi o přesunu části výroby ve formě společných podniků. Na Ukrajině má být produkce munice a těžké pozemní techniky. Začít by měla do tří let. Investice bude v řádu stovek milionů eur. ČTK to dnes sdělil mluvčí CSG Andrej Čírtek.
img

Apple dostal od EK kvůli streamování hudby pokutu 1,8 miliardy eur

04.03.2024 Americká technologická společnost Apple dostala od Evropské komise (EK) pokutu více než 1,8 miliardy eur (přes 45 miliard Kč). Sankce je za to, že Apple bránil službám pro streamování hudby informovat uživatele o možnostech platby mimo svůj obchod App Store, oznámila komise. Pro Apple je to první pokuta, kterou od antimonopolního orgánu Evropské unie dostal. Apple hodlá rozhodnutí napadnout u soudu.
img

Únorové hospodaření státního rozpočtu skončilo druhým nejhorším výsledkem v historii, hůře bylo už jen loni. Rozpočet letos vykáže schodek 230 miliard, státu pomůže vyšší daně a odvody, nižší inflace i mimořádné zdanění zejména menšinových akcionářů ČEZ

01.03.2024 Hospodaření české vlády vykázalo ke konci letošního února druhý nejhorší výsledek v historie. Schodek totiž činí 102,5 miliardy korun. Výraznější deficit vykázal státní rozpočet za první dva měsíce roku už jen loni, kdy schodek za měsíce leden a únor činil dokonce 119,7 miliardy korun. Zlepšení salda rozpočtu v porovnání s loňskem má na svědomí fakt, že rozpočtové příjmy letos meziročně rostou znatelně výrazněji než výdaje. Zatímco příjmy narůstají o 10,7 procenta, výdaje jen o 2,5 procenta.
C:\fakepath\euro.jpg

CNBC: Výsledky hospodaření evropských firem byly špatné

01.03.2024 Výsledky hospodaření téměř poloviny evropských firem za poslední tři měsíce loňského roku zaostaly za očekáváním, přestože tato očekávání byla už tak dost nízká. Uvedla to televize CNBC, která se odvolává na vyjádření oslovených analytiků. Podle nich se bude region v prostředí vysokých úrokových sazeb i nadále potýkat s problémy.
C:\fakepath\emisni povolenky.jpg

Jihokorejští znečišťovatelé ovzduší profitují z emisních povolenek

26.02.2024 Jihokorejské firmy, které nejvíce znečišťují ovzduší, získaly za osm let z prodeje nevyužitých povolenek na oxid uhličitý (CO2) 475 miliard wonů (8,3 miliardy Kč). S odvoláním na údaje skupiny na ochranu klimatu Plan 1.5 o tom informuje agentura Bloomberg. Jižní Korea se stala jednou z prvních zemí v Asii, která před osmi lety zahájila systém obchodování s emisemi.
img

NVIDIA versus bublina na trhu a CISCO

20.02.2024 NVIDIA: Společnost NVIDIA, gigant v oblasti polovodičů a umělé inteligence, reportuje ve středu po uzavření trhu a konsensus počítá s tržbami přes 20 miliard dolarů, což je více než trojnásobek toho, co vykázala loni touto dobou. Pravděpodobně si bude muset vést lépe, protože akcie od 1. ledna vzrostly téměř o 50 % a očekávání investorů jsou tak vysoká. Na širším trhu se také zatajuje dech vzhledem k výkonnosti “Magnificent 7“ velkých technologických firem a koncentraci zisků, která je velmi vysoká.
img

Evropským automobilkám hrozí “krvavá lázeň” v záplavě levného čínského dovozu, varuje šéf Stellantisu. Odpovědí by mohlo být vytvoření nadnárodního evropského “Airbusu elektromobility”

20.02.2024 Autopůjčovna Hertz se v USA zbavuje 20 tisíc elektroaut a nahrazuje je vozy s tradičnějším pohonem (viz obrázek 1 níže). Klíčovým důvodem jsou příliš vysoké náklady na údržbu a opravy elektroaut. Ty jsou i zásadní příčinou toho, proč se celosvětově zadrhává poptávka po elektrovozech.
C:\fakepath\Polymetal.jpg

Polymetal International prodá svá ruská aktiva

19.02.2024 Producent zlata a stříbra Polymetal International se dohodl na prodeji svých ruských aktiv sibiřskému těžaři zlata Mangazeja Pljus zhruba za 3,7 miliardy dolarů (87,5 miliardy Kč). Polymetal to dnes uvedl ve svém sdělení. Ruská aktiva Polymetalu představují zhruba 70 procent jeho produkce a více než 50 procent hlavních příjmů. Menšinový podíl vlastní ve firmě také česká skupina PPF.
img

Petrof kvůli nákladům přesune výrobu levnějších nástrojů do Indonésie

12.02.2024 Královéhradecký výrobce klavírů a pianin Petrof přesune část výroby do zahraničí. Levnější typy nástrojů pro něj bude produkovat indonéská společnost. Prezidentka a majitelka Petrofu Zuzana Ceralová Petrofová to řekla deníku e15. Výroba v Indonésii začne ve druhé polovině letošního roku. Důvodem přesunu jsou vysoké náklady na pracovní sílu v Česku, drahá energie či rostoucí cena materiálu.
img

Tři světově největší firmy zaměřené na větrnou energii čekají složitý rok

07.02.2024 Tři největší firmy změřené na větrnou energii čekají složitý rok. Německá společnost Siemens Energy navzdory solidním výsledkům v závěru loňského roku čeká ztrátu, zatímco dánská společnost Vestas navrhla nevyplatit letos žádnou dividendu. Další dánský podnik Orsted vedle pozastavené dividendy na finanční roky 2023 až 2025 počítá navíc i s propouštěním. Firmy o tom dnes informovaly ve svých výsledkových zprávách. Jejich hospodaření odráží pokračující problémy v odvětví, jako je zpožďování projektů, problémy se zařízeními či dopady inflace, uvedla agentura Reuters.
img

TASS: Gazprom Export se kvůli české firmě NET4GAS obrátil na arbitrážní soud

06.02.2024 Ruská společnost Gazprom Export požádala arbitrážní soud v Petrohradě o zahájení řízení v souvislosti s českou firmou NET4GAS, která v České republice provozuje přepravní soustavu pro zemní plyn. Informovala o tom ruská státní tisková agentura TASS, která se odvolává na spisy arbitrážních případů. Podrobnosti podle ní nejsou k dispozici. Společnost NET4GAS uvedla, že oficiální informaci k řízení ještě nedostala, a proto se k ní zatím nevyjádří.
img

Stát, který neumí koupit ani benzínky, chce stavět čtyři hned jaderné bloky, což je až o tři řády dražší věc. Varovné

05.02.2024 Stát nemá provozovat čerpací stanice. Je to notoricky špatný hospodář. Stát by ideálně ani neměl stavět jaderné elektrárny. Jenže jejich budování už natolik přereguloval – a tedy prodražil –, že se těžko najde soukromý investor. Na rozdíl od těch benzínek.
C:\fakepath\Srbsko.jpg

The Moscow Times: V Srbsku se usazují váleční migranti a roste podnikání Rusů

04.02.2024 Rusové zaregistrovali v Srbsku do konce roku 2023 přibližně 9000 nových podniků, přičemž v letošním roce by měl jejich počet dále růst, vyplývá z informací srbské agentury pro evidenci obchodních společností (APR). Údaje odrážejí zájem ruské komunity zapustit kořeny téměř dva roky poté, co ruská invaze na Ukrajinu vyvolala příchod přibližně 370.000 Rusů do této balkánské země, napsal server The Moscow Times.
img

Jeden ne, čtyři jsou lepší, tlačí Francouzi na Fialovu vládu? Výstavbou čtyř jaderných bloků by se Česko zadlužilo přes 3000 miliard korun, což převyšuje jeho veškerý dluh od roku 1918

01.02.2024 Fialova vláda včera fakticky zúžila výběr stavitele dalších, až čtyř jaderných bloků v Česku na dva uchazeče, a to francouzský plně již postátněný podnik EDF a korejskou státní společnost KHNP. Zřejmým favoritem je však francouzský podnik. I proto, že francouzská vláda, jež o zakázku silně stojí, má zásadní vliv v Bruselu, kde Evropská komise musí projekt výstavby tuzemských jaderných bloků schválit, takzvaně notifikovat, z hlediska oprávněnosti jeho státní podpory.
C:\fakepath\eurusd-01022024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 1.2.2024

01.02.2024 Americké akcie včera výrazně oslabily. Americká centrální banka (Fed) na závěr dvoudenní schůzky svého měnového výboru ponechala základní úrokovou sazbu podle očekávání beze změny. Jejich další snižování podmínila jistotou, že inflace udržitelně klesá. Utlumila tak naděje, že měnový výbor úroky sníží už v březnu.
C:\fakepath\1706633638-8.jpg

ANALÝZA MONETA MONEY BANK | Podrobný pohled na vývoj společnosti a Akcie

30.01.2024 Dnes jsem se zaměřil na banku o které jste pravděpodobně všichni již někdy slyšeli. Jedná se o Banku Moneta Money Bank. Společně se podíváme na historický vývoj od roku 2017, ale samozřejmě se kouknem i na konkrétní čísla.
img

Vláda ve věci zestátnění ČEZ otáčí o 180 stupňů z hodiny na hodinu a pak zase zpět. Neuváženými výroky zásadně ohrožuje další rozvoj burzy a kapitálového trhu v Česku

30.01.2024 Včera během jediného dne vláda, ústy svého prvního místopředsedy Víta Rakušana, vícekrát otočila ve věci zestátnění energetického podniku ČEZ. Nejprve odpoledne na setkání s občany v sokolovském kulturním domě Rakušan poměrně překvapivě uvedl, že se domnívá, že vláda ještě během svého nynějšího funkčního období podnik zestátní. Před půlnocí ale už zase svá slova bral zpět. „Vláda uvažovala o odkoupení výrobních částí (podniku ČEZ) v době extrémně vysokých cen energií. V tuto dobu žádné takové kroky neprobíhají,“ uvedl ministr vnitra na svém účtu na sociální síti X.
C:\fakepath\med-tezba.png

Čínské firmy investují sedm miliard dolarů do těžební infrastrukty v Kongu

28.01.2024 Demokratická republika Kongo a čínští investoři založí společný podnik na těžbu mědi a kobaltu Sicomines. S odvoláním na včerejší společné prohlášení o tom informovala agentura Reuters. Čínské firmy do těžební infrastruktury investují až sedm miliard dolarů (bezmála 160 miliard Kč).
img

EK Lufthanse neschválila převzetí podílu v italských aerolinkách

23.01.2024 Evropská komise (EK) zatím odmítla německým aerolinkám Lufthansa schválit záměr převzít menšinový podíl v italské státní letecké společnosti ITA Airways. Obává se ohrožení hospodářské soutěže, mimo jiné i na linkách mezi Itálií a střední Evropou, a proto zahajuje hloubkové zkoumání záměru. Jeho výsledek zveřejní nejpozději v červnu, uvedla dnes v tiskové zprávě.
C:\fakepath\Cina-pristav.jpg

PwC: Zájem investorů o přístavy trvá, loni jich změnilo majitele 16

23.01.2024 Zájem investorů o přístavy a terminály trvá. V posledních letech se po celém světě staly vyhledávaným cílem pro převzetí, loni jich změnilo majitele 16. Uvedla to poradenská společnost PwC. Její analýza s názvem Barometr dopravy a logistiky přístavy označuje za skryté klenoty globalizovaného dodavatelského řetězce. Expert PwC ale varuje, že zájem o Evropu může ochabovat.
C:\fakepath\amer sports.jpg

Finský Amer Sports chce z primární nabídky akcií v USA získat 1,8 miliardy USD

22.01.2024 Finský výrobce sportovního vybavení Amer Sports plánuje z primární veřejné nabídky akcií (IPO) ve Spojených státech získat až 1,8 miliard USD (téměř 41 miliard Kč). Akcie nabídne za cenu 16 až 18 USD za kus, což firmu oceňuje až na 8,7 miliardy USD. Společnost, která je například výrobcem tenisových raket Wilson, to dnes uvedla v tiskové zprávě. Vstup této firmy na burzu by tak mohl otestovat zájem investorů o podniky s vysokým oceněním, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

ČNB: Poptávka firem po úvěrech klesla, poptávka domácností rostla

22.01.2024 Poptávka firem po úvěrech v posledním čtvrtletí loňského roku mírně klesla po růstu ve třetím kvartálu. Naopak poptávka domácností po úvěrech na bydlení i na spotřebu rostla už třetí čtvrtletí v řadě. Vyplývá to z pravidelného čtvrtletního průzkumu, který zveřejnila Česká národní banka (ČNB). V prvním čtvrtletí letošního roku banky očekávají pokračující posilování poptávky domácností po úvěrech, u firemních úvěrů vyhlížejí spíš pokles.
img

3 nejčastější chyby při výběru dividendových titulů

17.01.2024 „Kvalitní dividendové portfolio je spolehlivou cestou k pravidelným příjmům. Velká sektorová koncentrace, past likvidity, nebo nedostatek mezinárodní expozice jsou typickými nástrahami dividendového investování,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Čínská GoodHao předložila nabídku na majetkový vstup do padlé Maliny

12.01.2024 Čínská společnost GoodHao dnes předložila věřitelskému výboru Energetického Hodlingu Malina (EHM) nabídku na majetkový vstup do zkrachovalé solární firmy. Nabídka počítá s tím, že Malina čínské firmě zaplatí za dodávky zboží 80 procent ceny, zbylou část pak GoodHao vymění za podíl ve firmě. ČTK o tom dnes informovali zástupci společnosti GoodHao. Podle ní je cílem dokončení reorganizace Maliny a dokončení všech jejích zakázek.
img

Akcionáři a věřitelé francouzského Casina schválili Křetínského záchranný plán

12.01.2024 Akcionáři a věřitelé zadluženého francouzského maloobchodního řetězce Casino ve čtvrtek schválili plán na záchranu firmy, za kterým stojí český miliardář Daniel Křetínský. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na dnešní prohlášení Casina.
img

Budvar loni uvařil rekordních 1,86 milionu hl piva, čeká tržby přes 3 miliardy Kč

11.01.2024 Pivovar Budějovický Budvar uvařil loni rekordních 1,865 milionu hektolitrů piva, meziročně o 4,3 procenta víc. Za loňský rok čeká rekordní tržby přes tři miliardy korun. Letos za 60 milionů Kč rozšíří kapacitu varny, aby mohl výstav postupně zvýšit na 2,1 milionu hektolitrů. V roce 2026 chce začít modernizovat návštěvnické centrum i areál za stovky milionů. ČTK to řekl ředitel Budvaru Petr Dvořák. Pivovar koncem loňského roku zdražil od pěti do osmi procent, letos ceny zvyšovat nechce.
C:\fakepath\x-sit.jpg

Reuters: Zneužití účtu burzovní komise obnovilo obavy o bezpečnost sítě X

10.01.2024 Úterní zneužití oficiálního účtu americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) na internetové sociální síti X obnovilo obavy ohledně bezpečnosti této sítě po jejím předloňském převzetí miliardářem Elonem Muskem. Uvedla to dnes agentura Reuters. Na účtu se v úterý objevila zpráva, že SEC schválila bitcoinové investiční fondy obchodované na burze (ETF). Komise však následně informaci popřela a oznámila, že její účet byl napaden.
img

Evropská komise povolila firmám kolem Křetínského převzít kontrolu nad Casinem

08.01.2024 Evropská komise (EK) povolila konsorciu pod vedením českého podnikatele Daniela Křetínského převzít kontrolu nad zadluženým francouzským řetězcem obchodů Casino. Francouzský podnik o tom dnes informoval v tiskové zprávě a později to potvrdila také unijní exekutiva. Konsorcium usiluje o restrukturalizaci řetězce, kterému by jinak hrozil bankrot.
C:\fakepath\Douglas.jpeg

Reuters: Řetězec parfumerií Douglas plánuje v prvním čtvrtletí vstup na burzu

08.01.2024 Německý maloobchodní prodejce parfémů Douglas uvažuje o vstupu na burzu, a to už v prvním čtvrtletí letošního roku. S odvoláním na informované zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Vstup firmy na veřejný trh by tak mohl být jedním z prvních velkých testů primárních veřejných nabídek akcií (IPO) v Evropě v letošním roce. Podnik se k informacím zdrojů odmítl vyjádřit.
C:\fakepath\trader-08012024-45-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.01.2024 1) Viceguvernérka České národní banky (ČNB) Eva Zamrazilová míní, že rozhodnutí o přijetí eura musí předcházet širší politická shoda. Byla by chyba, kdyby jedna vláda přistoupení k euru, které potrvá roky, prosadila a další vláda by tento proces zastavila. Zamrazilová to včera řekla v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News.
C:\fakepath\elektroauta.jpg

Bloomberg: Přechod k elektromobilům ohrožuje dodavatele v Česku a na Slovensku

08.01.2024 Přechod automobilového průmyslu k elektromobilům ohrožuje dodavatele automobilových součástek v České republice a na Slovensku. Píše o tom dnes agentura Bloomberg. Upozorňuje přitom, že výroba automobilů v Česku a na Slovensku je v přepočtu na obyvatele nejvyšší na světě.
img

Nevídané. Pohonné hmoty jsou v Česku levnější než v Polsku, říkají dnešní data Evropské komise

04.01.2024 Nestává se příliš často, že by jak benzín, tak nafta byly v Česku levnější než v Polsku. Ale přesně taková je nyní situace. V týdnu, jenž končil 1. ledna 2024, byl benzín v Česku nepatrně, ale přece levnější než v Polsku. Přitom nafta byla levnější dokonce o takřka 40 haléřů na litr než v Polsku.
C:\\fakepath\\Adani.jpg

Indická obchodní skupina Adani u soudu uspěla v bitvě se spekulanty z USA

03.01.2024 Indická obchodní skupina Adani Group uspěla v bitvě se spekulanty z americké investiční společnosti Hindenburg Research. Ti podnik loni obvinili z více nesrovnalostí a z podvodů na investorech, kvůli čemuž firmu začaly vyšetřovat indické úřady. Indický nejvyšší soud ale dnes rozhodl, že dalšímu vyšetřování už firma čelit nemusí. Agentura Reuters verdikt soudu označila za velké vítězství pro firmu.
C:\fakepath\cesko-2023.png

Výběr hlavních ekonomických událostí v roce 2023

31.12.2023 Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2023 v ČR:
C:\fakepath\fxstreet-2023-29122023-2.png

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2023

30.12.2023 V tomto každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – den za dnem jak události přicházely na trhy.
C:\fakepath\US steel.jpeg

Biden chce kvůli národní bezpečnosti prověřit prodej U.S. Steel do Japonska

22.12.2023 Americký prezident Joe Biden chce nechat prověřit plánovaný prodej oceláren U.S. Steel do rukou Japonců. Zdůvodňuje to národní bezpečností i přesto, že Japonsko je blízkým spojencem USA. Ve čtvrtečním prohlášení také podle zpravodajského serveru BBC vyjádřil obavy z možného dopadu transakce na spolehlivost dodavatelského řetězce. Zpráva, že tradičního amerického výrobce oceli kupuje za zhruba 14,9 miliardy dolarů (333 miliard Kč) japonská společnost Nippon Steel, přišla na začátku tohoto týdne. Vznikla by tak jedna z největších ocelárenských společností na světě.
C:\fakepath\putin.png

Putin nařídil zabavit podíly firem OMV a Wintershall Dea v ruských podnicích

20.12.2023 Ruský prezident Vladimir Putin nařídil zabavit miliardové podíly rakouské firmy OMV a německé Wintershall Dea v projektech na těžbu plynu v arktické části Ruska. Jde o největší zabavení zahraničních aktiv v Rusku, uvedla dnes agentura Reuters. Podle prezidentských dekretů zveřejněných v úterý pozdě večer mají podíly obou společností na ložisku Južno-Russkoje a na projektech Achimov přejít pod nově založené ruské firmy.
img

Pravděpodobnost pádu hutí Liberty Ostrava roste, o práci mohou přijít desítky tisíc lidí. Klíč k záchraně má předně majitel hutí Gupta, situace ale ohrožuje hlavně Fialovu vládu

19.12.2023 Pravděpodobnost pádu hutí Liberty Ostrava roste. Byl by to problém hlavně pro region jako takový, protože je v něm spousta firem a subdodavatelů navázaných na Liberty. Makroekonomicky to Česko celorepublikově nepocítí, v rámci kraje to však bude znatelná rána, s níž by došlo alespoň přechodně ke zvýšení regionální míry nezaměstnanosti. Nastal by řetězový efekt, subdodavatelské firmy by neměly komu dodávat a počet lidí, kteří přijdou o práci, by mohl být vyšší, než zhruba šest tisíc – tedy než kolik jich zaměstnává samotná Liberty Ostrava. V krajním případě může jít o desítky tisíc lidí.
img

Skupina Colt CZ kupuje českého výrobce munice Sellier & Bellot

18.12.2023 Skupina Colt CZ Group SE (Colt CZ) kupuje českého výrobce munice Sellier & Bellot. Uzavřela dohodu se společností CBC Europe S.à r.l. (CBC) o koupi stoprocentního podílu ve firmě. Akcie podniku získá zbrojařský holding zaplacením 350 milionů dolarů, což je v přepočtu přes 7,8 miliardy korun, a novou emisí kmenových akcií Colt CZ. CBC se tak stane akcionářem Coltu s podílem přibližně 27 až 28 procent po skončení transakce. Konečný podíl určí letošní auditované hospodářské výsledky obou firem. Zástupci Colt CZ to ČTK sdělili v tiskové zprávě.
img

Košické ocelárny, někdejší VSŽ, po skoro čtvrtstoletí mění majitele. Od Američanů je kupují Japonci

18.12.2023 Jeden z největších zaměstnavatelů na Slovensku, ocelárny US Steel Košice, mění majitele. Japonský kolos Nippon Steel, čtvrtý největší výrobce oceli na světě, totiž podle japonského listu Nikkei kupuje americký podnik US Steel, a to v přepočtu celkově, včetně dluhu, za necelých 340 miliard korun. Cena tak zahrnuje čtyřicetiprocentní přirážku k páteční burzovní uzavírací ceně akcií US Steel. Akcie US Steel v reakci na zveřejnění zprávy poskočily v americkém obchodování před otevřením tamních burz o více než pět procent, vzápětí ale většinu tohoto svého zisku zase odevzdaly.
C:\fakepath\Nippon.jpg

Americkou U.S. Steel kupuje za téměř 15 mld. USD japonská Nippon Steel

18.12.2023 Amerického výrobce oceli U.S. Steel kupuje za zhruba 14,9 miliardy dolarů (335 miliard Kč) japonská společnost Nippon Steel. Majitele tak změní i Košické železárny U.S. Steel Košice, dříve Východoslovenské železárny, které jsou jedním z největších zaměstnavatelů na Slovensku. Informuje o tom japonský list Nikkei, U.S. Steel cenu podle agentury AP potvrdila.
img

Pravděpodobnost pádu hutí Liberty Ostrava roste. Klíč k záchraně má předně majitel hutí Gupta, situace ale ohrožuje hlavně Fialovu vládu

17.12.2023 Pravděpodobnost pádu hutí Liberty Ostrava roste. Byl by to problém hlavně pro region jako takový, protože je v něm spousta firem a subdodavatelů navázaných na Liberty. Makroekonomicky to země celorepublikově nepocítí, v rámci kraje to však bude znatelná rána, s níž by došlo ke zvýšení regionální míry nezaměstnanosti. Pak by nastal řetězový efekt, firmy by neměly komu dodávat a číslo lidí, kteří přijdou o práci, by mohlo být daleko vyšší.
img

Czechoslovak Group kupuje italského výrobce zbraní pro lovce a sportovce

15.12.2023 Průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG) kupuje 80procentní podíl v italské rodinné firmě Armi Perazzi, která vyrábí brokovnice pro lovce a sportovce. Zbylých 20 procent zůstane potomkům zakladatele firmy, jehož rodina podnik nadále povede. V tiskové zprávě o tom dnes informovali zástupci CSG. Cenu transakce neuvedli. Pro Czechoslovak Group je to v poslední době další akvizice v Itálii, koncem loňského roku získala firma většinový podíl v předním výrobci malorážové munice Fiocchi Munizioni.
C:\fakepath\amazon.jpeg

Soudní dvůr EU potvrdil vítězství Amazonu v daňovém sporu s Evropskou komisí

14.12.2023 Soudní dvůr Evropské unie potvrdil vítězství americké internetové společnosti Amazon ve sporu s Evropskou komisí (EK). Ta požadovala, aby firma Lucembursku doplatila na daních 250 milionů eur (6,1 miliardy Kč), neboť podle názoru komise čerpala daňové úlevy v rozporu s unijním právem. To ale dnes nejvyšší soud EU odmítl, komise podle něj neprokázala, že šlo o státní pomoc. Soud to dnes oznámil v tiskové zprávě.
Související klíčová slova: Dodávky zemního plynu do Maďarska | Akcie společnosti AMC | Společnost Synot Invest | Scénáře vývoje české ekonomiky | Onexim Bank | Privatizace | Popularita kryptoměn | Německé ministerstvo hospodářství | Společnost Norilsk | Vesmírná společnost SpaceX | Bilanční suma | Buffett prodává Apple | Sociální síť Twitter | Autopůjčovna Hertz | Čekací doba | Odhad vývoje ekonomiky | Objem transakcí | Odkup svých akcií | Značka Wilson | Státní penzijní fond | Akcie Meta Platforms | Hospodářská situace | Vazil Hudák | Vysoká zadluženost | David Holý | Friedrich Merz | Zpomalení čínské ekonomiky | Kirin | ISS | Alfa Romeo | FCF | Svatý Kryštof a Nevis | Bianco Research LLC | Marian Pavlík | Nord Stream AG | CrowdStrike (CRWD) | Uvolněné měnové politiky | BCPP | Největší ruská banka | Automobilová skupina | Finanční ústav | Threads | Powercell Sweden | Hlava a ramena | Prostor k růstu | Akcie čínské JD Logistics | Jak fungují akcie | ChatGPT | Avira | Mediální magnát Rupert Murdoch | Zpravodajský server | Akcie Swatch Group | Expert PwC | Klimatický plán | Řetězec Pepco | ČSA | Návštěvnické centrum | Austin Berglas | Výnosy dluhopisů | Ceny Etherea | Shein | Automotodrom | Euro k americkému dolaru | Nexi | Ontario Teachers | Hodnota společnosti | Zvolení Joe Bidena | Kryptoměnové transakce | Zvyšování cen | Akcie Plug Power (PLUG) | Celkový zisk | Průmyslově-technologický holding | Jack Ma | Dlouhé pozice | Baiju Bhatt | Lidské činnosti | Radek Bukovský | Světové akcie | Zonky | Podstoupení rizika | Skandinávské aerolinky | Války | Snižování stavů | Denys Šmyhal | Lithium | Velké polské podniky | ABP | LifeLock | Foxconn | Plus500 diskuze | Dana Drábová | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | Americká společnost Nvidia | Kupovat dluhopisy | Obchodní platformy | Vlivná investorka | Češi | Allwyn | Rizikový faktor | Broker DeGiro | Thornburg Investment Management | Hodnota dánské farmaceutické společnosti | WorldRemit | Plyn v Evropě | Australská centrální banka | Allianz | Panevropský index | Šéf kryptoburzy | Kryptoměnový podnik | Akciové společnosti | Makléřská společnost | Největší ropné firmy | Rozhodnutí čínské strany | Americké blue-chips | Akcie MU | Radim Dohnal | Silná rezistence | Vyspělé technologie | Skupina Colt | Brent Crude Oil | Jana Steckerová | Spoluzakladatel firmy | Česká ekonomika letos | Belviport Trading | TV Nova | Hospodaření firmy | Zdražovat | Obrovský výprodej | Společnost Thyssenkrupp | Analýza akcie | DPH | Ruský producent ropy | Americká automobilka | EUR | Růst cen kakaa | Kryptoaktiva | Banka Moneta | PTR | FDA | Spotřebitelské výdaje | Akcie BHP | Společnost Vestas | Norwegian Air Shuttle | Meta Platforms Mark Zuckerberg | Bundesbank | Outperform | Přijmout euro | CrowdStrike Holdings | Kaspi.kz | LetterOne | Úvěrový trh | Albert Bourla | Společnosti BlockFi | Zpráva Hindenburg Research | Robert Allbritton | Sazka Entertainment | Investiční firma | Transněfť | Standard & Poor's | PPF a Beneteau | Primární veřejná nabídka akcií (IPO) | Objemy ropy | Nedostatek čipů | Kalifornie | Státní majetkový fond | Objemy kapitálu | Společnost MOL | Uvedení akcií | Brokeři | Yandex | Společnost GasNet | Fortinet Inc | Salesforce | Realitní firmy | Nová mutace | Roche | Prodej PlayStation 5 | Garanční systém | Prohlášení Bílého domu | Automobilový sektor | OTP | Behaviorální | Žebříček nejbohatších | Dnešní obchodování | Digitální převody peněz | XOM | Index hongkongské burzy | Aiways | SEC (Securities and Exchange Commission) | Itálie | Analytici Bank of America | McDonald's | Dříví | Stoxx | EP Power Europe | Stavební produkce | Firma Honest | Klíčový ukazatel | Cena emisních povolenek v EU | Společnost TotalEnergies | Africký mor prasat | Dicyklopentadien | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Emirates Telecommunications Group | Magnát Rupert Murdoch | Kleiner Perkins | Obilí z Ukrajiny | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | První den obchodování | Tencent Holdings | Finanční aktiva | Společnost Avast | Mega Millions | Očekávání | Společnost Tatra Defence Vehicle (TDV) | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Zavedení embarga EU | Miliardář Daniel Křetínský | Možnosti obchodování | Akcie JD Health | GlaxoSmithKline | AJ Investments | Varianta omikron | Cena žlutého kovu | Britská letecká společnost | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Financování úvěrů | Daňové ráje | Trh s akciemi | Cena severomořské ropy | ARK Fintech Innovation | Poslanci | Státy eurozóny | T-Mobile | Nikl | Ukrajinský premiér Denys Šmyhal | JAR | Výnos prodaných dluhopisů | Cena palivového dříví | Signet Bank | Binance.US | Volatilní | Akcie Adidasu | Swiss Life | Hodnota trhu s kryptoměnami | Výše odpisů | Společnost CPI Property | Norská vláda | Chile | Finanční firma | José Antonio Ramos Calamonte | Obchodování na Energetické burze | Hrubý provozní zisk EBITDA | Tlak na Rusko | Mall.cz | Výpadek příjmů | Novo | Brand Finance | South China Morning Post | Akcie Saudi Aramco | EUR/JPY | Analytik Art Hogan | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Veřejné finance | Britská společnost Arm | Novartis | Schodek státního rozpočtu | Dalibor Šafařík | Ministerstvo průmyslu a obchodu | Haleon | FAA | Ark | Příležitost k nákupu | Loterijní společnosti | Ruské invaze na Ukrajinu | Akcie KO | Trh práce | L'Occitane Groupe | Zisk automobilky | Technologie společnosti | Společnost Ryanair | Jeep | Evropská komise | Gazprom Germania | Skupina Creditas | Německý Spolkový sněm | WeCHat | Souhrnný indikátor | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Zscaler Inc | Teract | Masivní propouštění | Oživení ekonomiky | Sankce EU proti Rusku | Philip Morris ČR | Devon Energy | Ampere | iShares | U.S. Fine Investment Arts (USFIA) | Aramco | Swiss | Crypto | Czech Media Invest | Investice | Britská centrální banka | Společnost Equinor | Plán investic | Německý automobilový koncern | Spotřebitelské úvěry | Stravenkové firmy | COP26 | Geopolitické riziko | Buffettova firma Berkshire | Honest | Sefe | Potenciál | John Morton | Wesdome Gold Mines (WDO) | TPCA | Skupina Pale Fire Capital | Support | Virgin Galactic akcie | Lukáš Uhl | Coca-Cola Company | Buffettův podnik | Mezinárodní ratingová agentura | Dluhopisové emise | Sev.en Energy | Finanční produkty | Edge | Akvizice | ServiceNow | Japonské firmy | Next Generation | Továrny na čipy | Dopad na akcie | Delivery Hero | Společnost Seznam.cz | Obálka | Česká měna dnes | Výkonný ředitel | Nejdůležitější ekonomické události | Macquarie Asset Management (MAM) | Bankovní společnost | Nákladní vozy | Obchodní skupina | Škoda Auto | ADP report | Omicron | Yoni Assia | Miliony dolarů | Chování | Ifo | Webinář | Železárny | Hlavní index německých akcií DAX | SBLK.US | Zisk před zdaněním | Obchodní pravidla | Obchod s akciemi | Pražská teplárenská | Pojišťovna Generali | Úspěšnost strategie | Ministr vnitra | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | EMH | Odborová organizace | Susannah Streeterová | Prognózy | Britská libra | Čerpací stanice v ČR | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Intervence | Zajímavé zisky | NYSE | Společnost Cisco | SKIET | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Klimatická politika | Broadcom | Altimeter Capital | E.ON | Těžař zlata Nordgold | Odklad splátek | Ark Investment | Rohlík | Klesly akcie | Experti | Plus 500 | Počáteční zisky | Portfolio společnosti | Ředitel investic | Německý parlament | LSEG | Akcie společnosti AMC Entertainment | Penzijní systém | Akcie kalifornské banky | Veřejný dluh Británie | Veřejná nabídka akcií (IPO) | Futures kontrakt | Skupina Saxo Bank | Rekord | Ministr dopravy | Raiffeisenbank | Zpevňování koruny | Viterra | Mimořádné daně | Nezávislost | Bitcoiny | Zastropování ceny | Průměrný výnos | Louisiana-Pacific | Konference 2022 | Bankovní skupina | Spirálovitý růst cen | Stop-Loss | Madrid | Návrh zákona | Býčí pattern | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | FTSE MIB | Správci majetku | Creditas | Telenor Hungary | Akcie CyberArk Software (CYBR) | The Moscow Times | Zvýšení minimální mzdy | Moody's Investors Service | Akcie Amazon (AMZN) | Největší světová ekonomika | Objem ropy | Akcie spoločnosti Beyond Meat | Společnost Apple | Bloomberg Markets | Izraelské státní občanství | Úrokové sazby v USA | Stora Enso Wood Products | IHS | Vývoj mezd | Uvolňování měnové politiky | Zadržování vody | Americké investiční banky | Zavedení embarga | Účely primární veřejné nabídky | Ukrnafta | Bankovní certifikát | Francouzské energetické společnosti | Ruští podnikatelé | Obchodní seance | ČMZRB | Impuls | Český statistický úřad | Accor | EUR/USD | Versute Investments | PiS | Akcie Novavax (NVAX) | Bruno Le Maire | Divize Uber Eats | Bruegel | Index ekonomické nálady | General Electric | Saudi National Bank (SNB) | Zdanění bank | Tradiční měny | EPPE | Vanguard | Nezaměstnanost v Česku | Mediální magnát | Člen Rady guvernérů Fedu | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Důvěra v ekonomiku | Krypto burzy | Burzovní cena plynu | Javier Milei | Krátkodobý dluh | Von der Leyenová | General Motors (GM) | Protiíránské sankce | Prodejci automobilů | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Sydney | CZ Export | Hospodářský výsledek | Americká kosmetická společnost | Mediální společnost | Digitální aktiva | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Mluvčí Avastu | Výhled ekonomiky | Dušan Šenkypl | Bezpečný přístav | Strach | PACCAR | Americký soud | Český průmysl | Neckline | Muddy Waters | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Čistý příjem | Kepler Cheuvreux | Současná cena | Finanční páka | Obchodování na burzách | FSR | Indexové fondy | Aktivity v Číně | Napjatá situace na trhu | Konkurenti | Profesionální obchodníci | Řetězec Makro | Prodej dětského pudru | Price Action | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Akcie společnosti | ETH | Web mining | Agentura AFP | Komunikační služby | Brent | Softwarová společnost | Streamovací služby | Automotodrom Brno | CSI 300 | Aktuální vývoj | Petr Knap | Inflace v České republice | Sankce EU | Graf akcie Coca-Cola | Rostoucí výnosy | Rezistence | Petr Zatloukal | Hospodářské noviny (HN) | Společnost E.ON | UCITS ETF (INRG) | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Rotterdam | Ukrajinský podnik | Vydavatelství Editis | Lagardeová | BitStock | Nejvyšší soud | Americký akciový trh | Průměrné mzdy | Nikola | Automobilka PSA | US Steel | Trh s dluhopisy | Pojišťovací skupiny | Nel Hydrogen / Nel ASA | Pěstební práce | Ukrajinska pravda | Cenné papíry | Hashrate | Americké podniky | Společnost Lukoil | Výnos | DeFi | P/S | Celosvětová poptávka po ropě | Velcí investoři | Letošní výhled poptávky po ropě | Olívia Lacenová | HNST | Russell 2000 | Makléřské společnosti | Státní energetické společnosti | Sibur | CAC 40 | BrandZ | RBC Capital | Green Deal EU | Diem Association | Skupina J&T | Soudní dvůr EU | Ocelářství | 100 miliard dolarů | RBS | Plány obnovy | Frakování | IHNED | AOL | Akcie těžařů | Běžná likvidita | Delta | Společnost Sentix | Společnost PwC | Dlužník | Zalando | Varianta koronaviru | First Citizens | Meituan | NKÚ | Zhejiang Huayou Cobalt | SMA | USMCA | Drahokam | Největší producent ropy | Vzdělávání | Šéf Fedu | Výrobce letecké techniky | Investiční strategie | LYNX Trading | Akcie Plus500 | Dopravci | Reddit | Cena emisních povolenek | IDEA | Technické rezistence | LottoItalia | CureVac | Radikální změny | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Meta Platforms (FB) | Capri | Americká energetická společnost | Spory kolem ruského plynu | Třinecké železárny | Oživení čínské ekonomiky | Lídři zemí EU | ČD-Telematika | Exchange | Londýn | O2 Czech Republic | Adani Total Gas | Server The Information | Sibur Holding | Měnové krize | Akcie roku 2020 | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | KLDR | Státní dluh | Zastavení dodávek plynu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Commodities | Investor Warren Buffett | Chyby při investování | Obchodování na evropských burzách | Nejlepší technologické akcie | Věštec z Omahy | Vývoz plynu z Ruska do Evropy | Acorn | Třinecké železárny (TŽ) | Kontrakty | Alibaba Group Holding Limited | Politico | Výsledky hospodaření evropských firem | Buffett investorům | Belviport Trading Limited | Plynovod Nord Stream 1 | Witkowitz | Výsledky ČEZ | Značka Gucci | Capitalinked.com Radim Dohnal | Situace na trhu s plynem | Výnosy u dvouletých dluhopisů | Generativní umělé inteligence | Dot plot | Martin Hug | FedEx | Propad cen | Akciové investování | Cathie Woodová | Kryptoburzy FTX | Růst cen zemního plynu | Online obchodování | Ruský Delimobil | Odborový svaz | Lámání rekordů | Praxe | Mezinárodní investiční banka | AI | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | The Washington Post | Labouristé | Německá automobilová skupina | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Contract for Difference | Ruský těžař zlata | JPY | SMIC | Vznik vlastní sociální sítě | Agentura EFE | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | H&M | Většinový podíl | Akcie Palo Alto Networks | VK | GP Alliance | Metaverse | SOTIO | Premiéři zemí Evropské unie | Philip Morris International | Nízké daně | Síť Threads | Americká investiční banka | Tescan Orsay Holding | Binance Holdings | Obchodní tipy | CapitalPanda | Bulgargaz | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Akcie Gazpromu | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | SoftBank Group | Emisní cena akcií | Akcie Anglo American | Pfizer (PFE.US) | Jiřina Lužová | Casino | FTX | IT skupina | Posilování dolaru | Německá společnost | Uber Technologies | Dodávky ruského plynu | FTT | ÚOHS | List Global Times | Geely | Changpeng Zhao | Wonderinterest Trading | Zalesňování | Projekce | Znehodnocení | Nexen | Jaguar Land Rover | Eurohold | Globtrex.com | Peníze | Nabídky akcií | TLAC | Skupina Home Credit | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Obchodovat na burze | Robert Habeck | Rheinische Post | Ukazatel | Suezský průplav | Největší kryptoměnová burza | Wang Čcheng-luo | Bankovní rady ČNB | Čínská poptávka | GlobalData | Základní kapitál | Private Equity Fund | Čokoláda | Francie | Historický milník | SOLEK | Úřad pro regulaci finančního sektoru | Společnost Kofola | Title Transfer Facility | Kristo Kaarmann | Mike Pompeo | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Kolibřík Energie | FRC | Úřad pro hospodářskou soutěž | Nestlé | Elektronická evidence tržeb | Americká lehká ropa WTI | Zrušení daně | Evropské akcie | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Certifikáty | CNPD | Historie Douglasu | Prognóza | Americká společnost Tapestry | FTSE 100 | Evropské firmy | Služby | Deutsche Wohnen | Black Widow | Lex ČEZ | Akcie NVDA | ČEZ Pavel Cyrani | Technologie blockchainu | FBI | Pokles ceny ropy | Prodej H&M | Snižování stavů zaměstnanců | Kapitálové rezervy | Pokles cen elektřiny | Snížení emisí uhlíku | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Čínský celní úřad | Saxo Bank | Prázdná firma | Cena bitcoinu dnes | Likvidátor | Adani | Německá zajišťovna | Barel ropy | Nejznámější kryptoměna | Český trh práce | Kanye West | NBC | Turecký státní majetkový fond | iShares Global Clean Energy UCITS ETF (INRG) | Události v ČR | Ropa WTI | Měnové zajištění | Pojišťovací společnost | Micron | Měnová krize | PGE | Americké ekonomiky | Rivian (RIVN.US) | Tipy na zajímavé akcie | Obchodní transakce | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Rheinmetall (RHM.DE) | Americká softwarová společnost | Polymetal International | Bankovní rada ČNB | Kapitál | Protistrana | Bayer | eMan | Kontrakty na ropu | Prodeje aut | Akcie Zscaler | Rostoucí počty nakažených | Omega | Developeři | Hugo | Supervelmoci | Dell Technologies | Obchodování s akciemi podniků | USD | Shopify | Společnost NJJ | Discord | Citroën | Dividendová politika | Kč/USD | A.P. Moller-Maersk | Magnát | Rijád | Open Society Foundations (OSF) | Ochranný software | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Čokoládovny | Prezident Hospodářské komory | Výhled poptávky | WallStreetBets | Burzovní komise | Current Ratio | Morning Brew | Dolar dnes | Závod na elektromobily | Bungie | Upravený zisk | Valná hromada | Ekologové | Britové | Technická analýza | Špatné počasí | Americká sněmovna reprezentantů | Žádost o vstup na burzu | Burzy | Přímé intervence | Uhlíkové neutrality | StockTwits | Prodejce luxusního zboží | Německý ministr hospodářství | Roční průměrná míra inflace | Ceny elektřiny | Nové mutace | Plány | Akcie MONETA | Americký prezident Joe Biden | Prodávat akcie | TerraUSD | Býčí divergence | Dopravní subvence | Qualcomm | Douglas | Banka Goldman Sachs | Snížení dluhu | Michal Strnad | Fondy obchodované na burze | Americká média | Robinhood | Energetické akcie | Hello Bank | Izraelská ekonomika | Pád měny | Cestování | Volkswagen Group China | Španělské banky | Primární veřejná nabídka (IPO) | Spike | CAAM | Resistence | Karlsruhe | Na burze | Bond | Ant Group | Broker | Vstoupit na burzu | Společnost Siemens | Vývojář čipů | Analytik Saxo Bank | Slovenská vláda | Firmy v Číně | Německý koncern | Vývoj ceny palladia | Obchodní restrikce | Cash flow | Proražení | App Store | Cena americké ropy | Zemědělský svaz | Nákup plynu | Americké technologické firmy | Total | Státní ropná společnost | Zlevňování benzínu | Katar | Česká pošta | Home office | Export | Sodexo | Spikevax | Nová varianta covidu | Odškodné | Čínské technologické firmy | Tvorba pracovních míst | Semiconductor Manufacturing International Corporation | Macquarie | Přetrvávající vysoká inflace | Vzdělávat se | Společnost Sellier & Bellot | Krok za krokem | Hyperinflace | Berkshire | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Petrus Advisers | Zpráva o vývoji trhu práce | Zynga | Očištěný čistý zisk | Jean Čching Liou | Oddělení alternativních investic | Výstavba gigafactory | Zastavení poklesu | Komárek | Konopí | Klimatické změny | Split | ET7 | Kapitálové strategie | Prodej automobilů | Gilead | Norské společnosti | Comcast | Výroční zprávy společnosti | Výroční zprávy | Tržní hodnota firmy | Ruská společnost | Garance | Pokles kurzu | Sociální sítě | Spekulovat | Společnost innogy | Nord Stream 2 | Vládní opatření | Čínská telekomunikační společnost | Energetická společnost | Komise pro cenné papíry (SEC) | Akcie Novavax | Akcie Exxon | Vyšší dividenda | Pivovar | O2 | Česká zbrojovka | Šok | InterGen | Přechod k elektromobilům | Powell a Fed | N7 Holding Ltd. | Snižování úroků | CashFlow | Sdílené jízdy | Wienerberger | Širší index S&P 500 | Hongkong | Pověst | Ruský prezident | Kabinet | ByteDance | ProSiebenSat.1 | Ceny emisních povolenek | Akcie Avastu | Zavedení eura | Společnost Emirates | Akcie Walmartu | Trh s ropou | Fialova vláda | Cenové úrovně | Tempo zdražování | Regulace | Spolkový sněm | Žaloba | NFP | Akciové trhy v Evropě | Radovan Vítek | Kofola | VTB Capital | Státní zastupitelství v Ostravě | Ranní zpráva pro tradery | Značka Amazon | Nové podmínky | Úroková sazba | Noviny | Investiční podnik | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Avast | Patria Online | Hertz | Tichomoří | Igor Kim | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Ceny akcií HP | Sazby hypoték | CSCO | Akciový trh v Číně | Steve Smith | RIVN | Inflační spirála | Agentura Kjódó | Provozovatel ropovodů | Obrovský potenciál | Unie | Dovoz | Nasdaq Composite | Výše dividendy | Admirals | COVID III | Xiaomi | Emirates | Amazon Europe Core | Produktovod | The Information | Technická analýza AMD akcie | Ekonomika oživuje | Daňové škrty | UniCredit Bank | Ruská federace | Lenovo | Výzkumy | Gomanold | InterContinental | Nikkei | Čínský výrobce aut BYD | Uhelné elektrárny | Rohlik Group | Nejbohatší | PPF Telecom Group | Obchodování na finančních trzích | Trpělivost | Separatisté | Obchodní cíle | Společnost China Mobile | Státní železnice | Zvezda | Model 3 | Politická situace | Elektrárenská společnost | Obchodní deficit USA | Rostoucí ceny energií | P.A. | Zasedání FOMC | HDP Británie | Devizové rezervy České národní banky | CISCO | Čtvrtletní zisk | Hospodářská data | Akcie Mastercard | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | HLN.UK | Bankomaty | Kapitálový trh | Penzijní fondy | Zajišťovny | Skupina KKCG | NFP report | Fintech společnosti | Oživení trhu | Daniel Častvaj | Investice do kryptoměnových fondů | Čínské úřady | Vítkovce Heavy Machinery | NASA | Zvýšení sazeb | České hospodářství | GBP/USD | CrownRock | Ekonomika USA | Trend odklonu od amerického dolaru | Ruské banky | Rekordní maxima | Vládní výdaje | Vestas | Akcie Google | Panevropský akciový index | Ceny akcií Asos | Investovat | Vyšší náklady | The New York Times | Vladimir Potanin | BofA | Dovednosti | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Vklady | Finanční výsledky společnosti | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Největší firmy | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodování s povolenkami | Akciové indexy | Hospodářský institut | Steven Mnuchin | FDP | Elon Musk | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Rozšiřování kapacit | Šíření nemoci | Taiwan Semi | MT5 | Mitsubishi UFJ | Viry | Oliver Blume | Petrof | Aircraft Industries | Rosenblatt Securities | Pokles ceny akcií | Tesla Elon Musk | Vybírání zisků | Investing.com | Czechoslovak Group (CSG) | Americký prezident | Dodávky čipů | Globální makléřská společnost | Der Spiegel | Myšlení | Společnost Shell | VST Tractors | Mizuho Securities | Pro tradery | Model Y | Bankroty | Majitel fotbalové Chelsea | Columbia University | Gigant Gazprom | Společnost Pfizer | 1 milion | Akcie na burzách | Munich Re | Ola | Západní společnosti | Výrobní ceny | Fincentrum | Německá bankovní společnost | Těžaři bitcoinu | Marek Mora | Tržní hodnota americké společnosti | Výzkum Fidelity | Tiff Macklem | Japonská Softbank | Christine Lagardeová | Maloobchodní prodejce | Petr Koblic | USFIA | Světový obchod | Metalurgie | Alexej Mordašov | Coca-Cola | Obchodní platforma | Investovaný kapitál | Portfolio | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Společnost CPI | Statistický úřad Eurostat | Roger | Burza cenných papírů Praha | Západní sankce | EUR/CZK | Mezinárodní agentura pro energii | Globální ekonomiky | Zájem investorů | Spotové obchodování | Petrohrad | Soud v Haagu | The Italian Sea Group | McKinsey | Intercontinental Exchange | Turkish Airlines | Stanovená cena | Jaroslav Hanák | Banka JPMorgan | Softwarová firma | Melničenkovy společnosti | Rekordní zisk | Euforie | Dostatek hotovosti | Finančník | CO2 | Zpřísňování měnové politiky | Turecký statistický úřad | Spekulativní obchodování s akciemi | Dovoz ropy | Nedostatek polovodičů | Francouzská automobilka | Finanční instituce | Čínští výrobci | Norilsk Nickel | Společnost Nasdaq | Lepší výsledky | Práva ke značce | Investoři | Revolut | Prodej nových osobních automobilů | Akcie výrobce letadel Boeing | Obchodní deník | Rekordní minima | Prezident | Fungování | Arsenal | Britský premiér | Americké ministerstvo spravedlnosti | Akciový index S&P 500 | Formace hlava a ramena | Historická výkonnost | Makléřské služby | Nordstream | Akciová burza | Petr Pavel | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | Japonská automobilka | Evernym | Fidelity | Praní špinavých peněz | Polymetal | Očkování proti covidu | Stav energetické nouze | Hlavní index francouzských akcií | DS | Negativní sentiment | Evropská měna | Významná ložiska | AMD | Společnost Google | Společnost Net4Gas | Jeff Bezos | Finanční ústavy | Média | Minimální mzda | Primární nabídky | Obchodování s termínovými kontrakty | Úsporný tarif | Akcie Sainsbury's | Kurz japonského jenu | Commodity futures trading | Britské akcie | Budějovický Budvar | Společnost Wirecard | Akcie Beyond Meat | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | České aerolinie (ČSA) | Investice do dluhopisů | Venezuela | Aktiva OMV | Nárůst ceny | N7 Holding | Fiat Chrysler Automobiles | Ropné společnosti | Natalie Haynesová | Snížení nákladů | Zisk | Společnost Eurohold | Boom | Firma Meta | Home Credit & Finance Bank | Cena mědi | Global Blood Therapeutics | Ceny kryptoměn | Pesimismus | SZIF | Finanční pomoc | Auchan | Jak se stát lepším investorem | ČSSD | Den obchodování | Do Kwon | Ministr financí Steven Mnuchin | Velké firmy | Hrubý provozní zisk | Boj s inflací | Část zisků | AMC.US | Situace na finančních trzích | Britské banky | Nízké úrokové sazby | Britská centrální banka dnes | Ruské ropy | Bank of England | Investiční | Moderna | Arca Investments | Airbnb | Týdenní pivotní body | Automobilka Toyota | Společnost Smartwings | Cena Etherea | Graf US500 | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Daň z benzinu | Cineworld Group | Chvaletice | Ministr práce | Vstup akcií Pepco | ETS | Daniel Křetínský | Roboti | VIG | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | Svět kryptoměn | Chu-pej | Berlín | WSJ | Tiskové agentury | Sloučení | AT&T | Americké prezidentské volby | Rockaway Capital | Majitel TikToku | Odvětví kryptoměn | Průzkum | Vydělávat na forexu | BABA | Volkswagen China | Energetický gigant | Anheuser-Busch InBev | Mimořádná opatření | BP | Albertsons | Insolvence | ČEZ Ladislav Kříž | Tržní podíl | Christian Lindner | IEA | Hold | Jednotná evropská měna | Fiskální rok | Valentino | Nižší poptávka | Funkční období | KDU-ČSL | Anglie | Zdravotní péče | Kryptoměnová burza FTX | CRHC | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | RWE | Výkon společností | Sestupný trend | Program Antivirus | Slavomír Pavlíček | US500 | Kč/EUR | Cestovní ruch | Šéf švýcarské centrální banky | InfraCap | Current ratio | Kolísání cen | Sony Interactive | Analýzy | Předseda správní rady | EUR/PLN | Obchodní plán | Eastman Kodak | Akcie indické | Koupit akcie | Psychika | Hertz Global | Slevy | Akcie Virgin Orbit | MPO | Hygienické produkty | TTF | Akcie Cineworld | Index CSI 300 | Česká společnost | Synot Invest | Národní rozvojový fond | Poradenská společnost | Technologické centrum | Ekologické organizace | Baterie do elektroaut | P/E | Zpráva | Renfe Operadora | ExxonMobil | Firma Evolv | Technický výhled trhu | Altria | Ekonomické dopady | Prémie | Salomon | Invesco | Morningstar | Marvel Cinematic Universe | Demokraté | Bývalý slovenský ministr | Tower Semiconductor | Německý DAX | Performance | Portu Marek Malina | Prodej | Letecká společnost Virgin Atlantic | Reuters analytik | Brusel | Ruské společnosti | Instrument | Patria | Ropa Brent | Sloučení Etherea | Nový kapitál | EP | Práce z domova | Analytik Purple Trading | Moderna akcie | Vzdušný prostor | Události roku | Realitní společnost | Uber | Rozpočtová politika | Všeobecné volby | Skupina AXA | Česká měna | Tencent | Colt CZ | Počerady | Onemocnění COVID-19 | Přístavy a terminály | iPhone | Nová prognóza | Akcie a dluhopisy | Primární emise akcií | Převzetí CME | Chřipka | China Railway | Znárodnění | Platební neschopnost | Pomoc ekonomice | Firma Belviport Trading | Hedge Fund | Janet Yellenová | EPH | Zvolte si Francii | Úrok | Dluh Británie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Prezident Javier Milei | Evropské ekonomiky | Ministr životního prostředí | Beyond Meat | Skupina OPEC+ | Zasedání Fedu | JOLTS | Co se děje na finančních trzích | Agentura Reuters | Akcie Nike | Obchodování komodit | Obchodní ředitel | GBP | Plynovody | Nobelovy ceny za ekonomii | RoboMarkets | Sloe | Zastavení dodávek ruského plynu | Libra k americkému dolaru | Mladé generace | Emma Capital | Agrofert | Zdanění při výplatě dividend | Visa (V) | TPG Capital | PFE | Pokles vývozu | Česká televize | iPhone 15 | Vladimir Čižov | Automobilka | Bohatý | Hlavní kryptoměny | Vedoucí představitelé | Mads Nipper | Breakout strategie | Nabídka | Grab | Dodávky ruského zemního plynu | First Republic Bank | J&J | Tržní kapitalizace | Výrobce sportovních doplňků | Sankce Spojených států | Management | Švýcarská banka | ADR | Dolary | Gen Digital | Jan Kubíček | Huawei | Pokles cen komodit | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | S&P Global | Nový koronavirus | Trump dnes | Akcionáři | Společnost Genesis | Výhled ratingu | Státní pomoc | Obchodní týden | Emoce | Zvýšení úrokové sazby | Letiště Praha | Centrální banky | Warren Buffett | Finanční ředitel | Kontejnerová loď | Automobilka Škoda | Rozpočet na rok 2020 | S&P | Bryan Garnier | Ziskovosti společnosti | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rekordní hodnoty | Vývoj akcií | Svaz dovozců automobilů | Skupina PPF | Rozhodnutí soudu | Quantum | Daimler Truck | Vzdělání | Den daňové svobody | Admiral Markets | GAAP | Telecom | Handelsblatt | Japonská vláda | Rizika a příležitosti | Zemní plyn | Nový model | Společnost CPI Property Group | Hospodářské dopady | Tokeny | Pandemie COVID | Pivovary Staropramen | Spotřebitelské ceny | Obchodování | Zvýšení daní | Výrazné ztráty | Legislativa | Vývoj ceny bitcoinu | Evolv Technology | Dobré výsledky | DCK Holoubkov Bohemia | Cena Virgin Galactic | Inflace v listopadu | Společnost Berkshire Hathaway | Žebříček nejbohatších Čechů | Zprávy | Pákový efekt | Akcie v Asii | Vesa | Růst cen ropy | Bard | Majitel | STV | Securing Energy for Europe | Tržby z prodeje | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Týdenní shrnutí | Přebytek obchodní bilance | Index Stoxx 600 | Náhrady mezd | Chevron Corporation | Hodnota LVMH | David Card | Majitel dolu Turów | Airbus | Zisková firma | Meta | Financial Times (FT) | Nejznámější kryptoměny | Biotechnologická společnost | UBS | Dokončení transakce | Nákupy dluhopisů | Akcie prodejců oblečení | West Texas Intermediate | Akciové burzy | Pictet | Oznámení | Skupina PFC | NATO | FB | Dlouhodobé investování | Averze k riziku | Společnost Czech Media Invest | Thyssenkrupp | BREAKING | Reálné mzdy | TSMC | Cena ropy na světových trzích | Klesající klín | Cinema City | Americký maloobchod | Index STOXX Europe | Evropské trhy | ZEW | Finanční nástroje | HCFB | Obchodní poradce | Dlouhodobé důsledky | Čistý zisk ČEZ | Šéf ukrajinské diplomacie | Ropovod | Společnost Stripe | Úsporný energetický tarif | Ceny ropy | PG | Zahraniční investoři | Cena elektřiny na burze | Wolt | Britský statistický úřad | Obchodování a investice | Island | Účetní závěrky | Fundamentální analýza akcie | České firmy | Alena Schillerová | Fenomén | Nord Stream 2 AG | Silný růst | Mutace delta | Armageddon | Byty | Regulační úřad | Výhled vývoje ekonomiky | Nejlepší čínské akcie | Podíl Evropy | Udržitelnost | Jim Cramer | Peter Lynch | Výrobce léků | Vyšetřování | Největší švýcarská banka | Historický vývoj | Investor Jan Čermák | Eurostat | Lyft | Uran | Akcie francouzské společnosti | Firma Ampere | Guido Imbens | Podnikatelské úspěchy | Oanda | Vyhlídky | Ruský rubl | TransferWise | Ceny Bitcoinu | ATM | Kristalina Georgievová | Roku Inc | Moskevská burza | Člen představenstva | Úpis akcií | Největší americké banky | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Počet investorů | Zemědělské komodity | Růst inflace | Tweety Elona Muska | Výroční zpráva | Petr Fiala | Covid | Cena povolenek | Provozní výsledky | AvtoVAZ | Mitsubishi UFJ Financial Group | Firma Sovkomflot | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | CZ | Společnost XTB | Bydlení | Tržní podmínky | Německé firmy | Cena ropy brent | Investiční banka | Haleon (HLN.UK) | Hodnota Amazonu | Tesco | Gucci | Occidental Petroleum | PwC | Alstom | Opimo Trade | Výhled hospodaření | Virgin Galactic | Terry Gou | Uvedení akcií CETIN na burzu | XREX | Americká společnost Intel | Zvýšení zadlužení | PEG | Praha | Recyklace | Pokles tržeb | Berkshire Hathaway | Macrotrends | Evropský parlament | Technologický holding | Piráti | Hazardní hry | Central European Media Enterprises (CME) | Inteligentní investor | Hospodaření státu | Společnost Tatra Defence Vehicle | Zahraniční akvizice | Obchod Amazon | Míra | Petr Novotný | 4iG | Credit Suisse dnes | 3M | Obchodování na trzích | Sazby v USA | Deutsche ReGas | Obchodovanie | Nejdůležitější události | Rekordní ceny | Petr Král | HKD | Výrobce letadel | Komodita | Ministr dopravy Kupka | Phillips 66 | Správkyně Sberbank | Státní zemědělský intervenční fond | Sony Interactive Entertainment | Free float | Index pařížské burzy | Suroviny | Vstřícnosti bank | Cyril Regner | Energetická skupina | Zdroje energie | E15 | Dnešní data | Volný čas | Petrochemická společnost | Kolínská automobilka | SPT Telecom | Panama | Licence Sberbank CZ | Předpověď | Akcie Fortinet | Odhad inflace | British American Tobacco | Ocelárny US Steel | Ukazatel Běžné likvidity | Firmy | Digitální měny | Míra zadlužení | NDRC | Inflace v roce 2023 | RWE Gas | Vláda USA | Vstup firmy Douglas na burzu | Zadlužování | Odvětví polovodičů | Nordea | Evropský výrobce letadel | Tlak medvědů | Ukrajinské dluhopisy | Vlastní sociální sítě | Páka | Australský dolar | Raphael Bostic | Odhady trhu | Čínské zboží | České koruny | Akciové bubliny | Enormní zájem | Investment management | Národní loterie | Nio | Eutelsat | Propad poptávky po ropě | Kryptoměnové burzy | Ministerstvo životního prostředí | Statista | Zpřesněný odhad | China Evergrande | Investiční skupina KKCG | Index německé akciové burzy DAX | Špatné výsledky | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Akcie CrowdStrike | Přehled | Riziko recese | Úpis nových akcií | HUF | Očekávání investorů | Ekonomické oživení | Poseidon | Dění na finančních trzích | Husky Energy | Koruna | Aktuální ceny akcií | Investice do vodíku | Výrazný pokles | Augustus Tang | Německá průmyslová a obchodní komora | E.ON Distribuce | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Finanční služby | Pokračující pokles | Monopoly | Firma Apple | Investiční společnost TPG | Cukr | Plynovod Baltic Pipe | Commodity Futures Trading Commission | Analytická společnost | Akcie Comcastu | Tržní ceny | ČNB Petr Král | Pardubický pivovar | Bitcoin | HDP eurozóny | Fintech Acquisition V | Společný podnik | Booking Holdings | Shell | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | S/R hladiny | Včerejší obchodování | Tsingshan Holding | Úpis akcií v USA | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Zisk Mety | Typ koronaviru | Finanční výsledky | Jacobs | Geely Group | Onemocnění | Inflace v Rusku | Bank of America | Pokles HDP | Úroda | Boeing 737 | TIM | Pandemie koronaviru | Americký výrobce | Finský Amer Sports | Australská firma | DMA | Fundamentální analýza | Propad | Petr Lajsek | Akcie Moneta Money Bank | Poptávka po niklu | Marka | Zajímavé akcie a ETF | Předseda dozorčí rady | Kryptoměny bitcoin | Šéf Tesly | Zelenskyj | Fiat Chrysler | Převodník měn | Společnost Verizon | Retracement | Nejhodnotnější americká společnost | Ipsos | Akcie firmy Orsted | Finanční domy | Dopady koronaviru | Konec roku | Asociace | Nové emise | Lukáš Lipovský | Adani Group | Následky pandemie | Eli Lilly | Telegram | Asie | Podnikatel Elon Musk | Britská banka | Údaje | 787 Dreamliner | ETG | RATP | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Barrick Gold | Soukromé firmy | xStation | Společnost Ant Group | Exxon Mobil | Výkonnost | StoneX | Raiffeisen | SVB Financial | Skladování ropy | PSA Group | Stimulační opatření | Hypoteční trh | Společnost Cineworld Group | Nomura | Finance Bank | Elektrická auta | Německá automobilka Porsche | Příjmy z reklamy | Softwarový gigant | Decentralizace | OPEC+ | Výrobce letadel Airbus | Pandemie nemoci COVID-19 | Liou Čen | Vlastnictví | Sanofi (SAN.FR) | Obchodní války | Světové ceny ropy | Alibaba | Thoma Bravo | Americká banka | Průzkumy | Index šanghajské burzy | Indigo | Akcie Icahn Enterprises | Exportní garanční a pojišťovací společnost | Očekávání analytiků | Nejvýraznější ztráty | Tuzemská firma | BHS | Technologické společnosti | Objem | RHM.DE | Letiště Václava Havla | Automobilky | Greenpeace | Aktivisté | Ruská vojska | Hospodaření státního rozpočtu | Pojišťovna EGAP | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Vývoj dolaru | Ředitel ČEZ | Jiří Horyna | Energetický trh | SamBoat | Obavy z recese | Společnost Arm | Čistý zisk společnosti | CVC Capital | Sektor evropských bank | NET4GAS | Těžařská firma | Poptávka firem | Nansen | Federální rezervní systém | Le Figaro | Oživení v Číně | Sázka | Microsoft (MSFT) | Mluvčí CSG | GenAI | Ruská společnost Delimobil | Elektrické vozy | Cenový šok | Společnost Nvidia | Klima | Energetické podniky | Výrobce elektrických aut | Dovoz z USA | Škoda Transportation | Toyota Motor | Britské libry | Bilion | Vstup burzy Coinbase na akciový trh | Posilování české koruny | Společnost Deliveroo | BDO | Akcie Volkswagen | Ockhamova břitva | Atto 3 | Investiční společnost Berkshire Hathaway | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Výsledky společnosti | Obchodování s akciemi | Lindt | Investice do kryptoměn | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Genesis Capital | Pojišťovny | Tempo růstu spotřebitelských cen | Propuštění | Gas Storage | Pochybení | Postavení na trhu | Americké měny | Cena akcií firmy | Cena akcií Tesly | iPhone 14 | Čínské ministerstvo obchodu | EEX | Graf | Adidas v Číně | Stablecoiny | mmBtu | Aktivity v Rusku | Spirit AeroSystems | Taxislužba Grab | Subvence | Ekonomické události | Skupina Vivendi | Macquarie Asset Management | Regulátor | Mezinárodní organizace práce | Hodnota firmy | Vládní dluh | Plus500 trade | Investiční firmy | FIL | Index S&P 500 | Růst cen surovin | Zvýšené riziko | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Volodymyr Zelenskyj | VHM | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Německý výrobce | Majoritní vlastník | Armi Perazzi | Digitální zlato | Graf ceny akcií | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | PSTH | Podíl obnovitelných zdrojů | Důchod | Společnost Volkswagen | AMC | AerCap | Guvernéři centrálních bank | FTC | Pfizer | Zastavení výběrů | Snížit emise | Cena akcií Grouponu | Ajay Banga | Nejlepší akcie | Hrubý domácí produkt | Hodnota primární veřejné nabídky | Sulut Airways | Důvěra investorů v ekonomiku | Plyn | Chudé země | ZS | Distribuce | AFP | Studie | Meta (Facebook) | Blízký východ | Truth Social | Velmi bohatý | Americký podnik | On-line obchodování | Finanční rok 2022 | Joachim Nagel | Akcionáři společnosti | Hodnota aktiv | Společnost HP | Eurodolar | Škoda Group | Vypnutí Nord Streamu | Schlumberger | První obchodní den | Firma Ferretti | Ant | Cena plynu | Carrefour | London Stock Exchange (LSE) | Šéf německé centrální banky | Zelené investice | Short | Úřad INSEE | Těžký začátek | Premiér Andrej Babiš | Česká bankovní asociace (ČBA) | Omezení pohybu | Deficit | EDF | Stavebnictví | Ruský plyn | Polsko | Pár EUR/USD | Vedení firmy | Kolaps | JEAN PIERRE | Rio Tinto | IMG Bohemia | Ratingová agentura | Francouzský ministr | Bitcoin dnes | CzechInvest | Zbrojovka | Reakce trhu | Výnosové křivky | Investorka | Akcie Boeing (BA) | Celková investice | Růžový diamant | Stávky ve Francii | AdBlue | Bankéř | Oživení inflace | Hodnocení akcií | Vodafone Group | Kering | Americké automobilky | Sociální síť Reddit | Institut Ifo | Naspers | Akcie výrobce čipů | Centrální vláda | Americká centrální banka | Hypotéky | Recep Tayyip Erdogan | Lukáš Kovanda | Americká společnost | MRK | Školení | EY | Carvana (CVNA.US) | Italská vláda | Vytvoření fondu | Nuevo León | Křetínský | Obavy o bezpečnost | Alitalie | LEN | Akcie Qualcomm | Finanční operace | Přijetí | Společnost Tameh Czech | Silvergate Capital Corporation | Dopady války na Ukrajině | High | Výhled na příští rok | Lesy ČR | Společnost PKN Orlen | Obchodovat CFD | Evropa | European Metals Holdings (EMH) | Thomas Cook | Pochybení v Binance | Finanční rok | Title Transfer Facility (TTF) | Vojtěch Boháč | Česká spořitelna | Změny na trhu | Zdanění mimořádných zisků | Naftogaz | Juraj Krúpa | Akcie Palo Alto | Zvýšení úrokových sazeb | Dopady koronavirové krize | Blue Origin | Vesa Equity | Americká ropná společnost | Rostoucí trend | R2G | OPEC | Amazon (AMZN.US) | STAN | Patrik Tkáč | Disney+ | Finanční krize | Farmaceutické firmy | Hello bank | Ukrajina | Ropná společnost | Arrows | Čínský prezident Si Ťin-pching | Universal Music | Vydělat peníze | Star Bulk Carriers | Tiffany | Pokles ceny | McAfee | Ropovod Družba | Specialista na online obchodování | Rezervy na ochranu úvěrového trhu | Swiggy | Andrej Babiš | Egypt | Johnson & Johnson | Vizualizace | Národní rozpočtová rada | CVC | BYD | Maspex | Midstream | Ekonomické ztráty | Ústavní soud | Beta | Douglas Diamond | Bezpečné útočiště | Akcie finančních společností | Akcie farmaceutických společností | Snížení spotřeby | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | DRI | Železničná spoločnosť Slovensko | Maloobchod | Ekonomická situace | Ropná krize | Ukrajinský premiér | CERGE-EI | Bitcoinové sítě | Investiční analýzy | Růst výnosů u dluhopisů | Sainsbury’s | Turecká centrální banka | Novela zákona | Spotřebitelské ceny v Číně | Earnings | Německé vydavatelství | Inflace v EU | Trump | Tým InstaForex | Kakao | Dnešní růst | INDO Defence | FactSet | Brands | Bernstein Research | Rusko dnes | Index Ventures | BHS Private Equity Fond | Pomoc lidem | Česká koruna | OECD | Dow Jonesův index | Jiří Gavor | Kurzarbeit | Řetězec parfumérií Douglas | VTB | Sazba proticyklické kapitálové rezervy | Choose France | Start-up xAI | Britský FTSE 100 | UPS | Růstový potenciál | Tržní hodnota Tesly | Výrobce počítačů Dell | Investiční společnost | Technické analýzy | Jachty | Plán restrukturalizace | Makroekonomické ukazatele | Splunk | Instacart míří na burzu | Obchodování v Asii | MF DNES | Výrobce čipů Nvidia | Rušení pracovních míst | Německý hospodářský institut | Mexiko | Krajské státní zastupitelství | Wonderinterest | Výzkum Fidelity International | Spot | Poptávka domácností po úvěrech | Největší IPO roku | Michael Saylor | Euro dnes | Vstupy | Závazky společnosti | Justin d'Anethan | Akcie Barrick Gold | Obchodní strategie | Genesis | Hon Hai Technology | Obchodní výsledky | Náhoda | Hackeři | Cloud computing | Golden Prague Hotel | Úrokové sazby Fedu | Applus Czech Republic | Mimořádná daň | Groupe Beneteau | Zastropování ceny plynu | Standard Oil | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | Největší americká kryptoměnová burza | Tuzemské banky | Akcie Komerční banky | Společnost Novo Nordisk | Macrotrends.net | Provozní výnosy | Trump Media & Technology Group | Time-Frame | Rakousko | BlackBerry | Christopher Dembik | Index pařížské burzy CAC 40 | Stříbro | Americký úřad pro regulaci finančního sektoru | USDCAD | Hrozí krach | S&P 500 futures | Euro 7 | Oslabení koruny | Restart burzy | Seznam Zprávy | Opatření vlád | Sankce uvalené na Rusko | Výrobce munice | Ondřej Vlček | Instituce | L'Oréal | Čínský statistický úřad | Mezinárodní skupina | Loňský zisk | Vyplácení dividend | Turecko | Ziskové marže | Dogecoin | Restriktivní opatření | Výrobce sportovních vozů | Chime | Dopady inflace | PSA | Purdue Pharma | Zastropování cen elektřiny | Inflace v Polsku | Cohn Robbins Holdings Corp. | NLMK | Rozpočtový deficit | Chamtivost | Carl Icahn | Podnikatelská důvěra | Dovoz ukrajinského obilí | Naše ekonomika | OPAP | Instacart | PAP | FAANG | Wall Street Journal (WSJ) | Nejprudší pokles | Auchan Retail | Digitální měny centrálních bank | Boris Johnson | EFE | Těžební sektor | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Alameda Research | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Japonská automobilka Toyota | Růst výnosů | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | LNG | Burza cenných papírů | Skupina Colt CZ Group SE | Býčí signál | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Francouzská vláda | Vladimír Dlouhý | Čínští partneři | Rakouská vláda | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | Južno-Russkoje | Akcie Icahn | BK Asset Management | BBC | Offshore | Technologické firmy | Cohn Robbins | Burzy cenných papírů | Czech Fund | Crew Dragon | Premiér Petr Fiala | Akcie firem | Zákaz dodávek ruské ropy | Penále | Do čeho investovat | MetaTrader | Evropské sdružení výrobců automobilů | Frustrace | Kongres | Vybírání zisků investorů | Strategie Ondřeje Hartmana | Divize | Rekordní minimum | CNN Business | Ameriprise Financial | Mutace viru | Signál na akcie | Vývoj měnového páru USD/JPY | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | PANW | European Energy Exchange | Akcie Amazonu | Druhy likvidity | Klesající trend | Největší kryptoměna | Dlouhodobé strategie | Evropská ekonomika | Nejhodnotnější evropské firmy | Rubl | Drahota | Rosněfť | Platby v bitcoinech | Akcie Instacart | Důvěra spotřebitelů | Pozornost | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Gascade | Akcie Gen Digital | Natland | Země EU | Audi | Arbitráže | Indikátor RSI | Palo Alto Networks Inc | Celosvětová poptávka | Menšinový podíl | Automobilový průmysl | Akcionáři ČEZ | Kate Spade | Počet pracovních míst | Komise pro cenné papíry a burzy | Píle | NKLA.US | Vydělávat si obchodováním | Akcie americké internetové společnosti | Česká republika | Equinor | Economic Intelligence Unit | Obchodníci s ropou | Nákupní příležitost | Trh | Medián | Kryptoměnová burza Coinbase | Dividendové akcie | Krajský soud v Ostravě | Finanční společnosti | Snížení těžby | Komise | Docomo | Firma KKCG | Vydělávání peněz | Debut na trhu Nasdaq | List Financial Times | Války na Ukrajině | Jurij Vitrenko | Ceny akcií H&M | Bohemia Energy | Jaguar | Erste Bank | Royal Mail | Další rozvoj | Viktor Orbán | Výkyvy | Hon Hai Technology Group | Stripe | Výrazný růst | CNN Prima News | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | S&P 500 | Akcie Pfizer (PFE) | Black Knight | Fed | Průměrný výnos prodaných dluhopisů | OpenAI | Šíření nemoci COVID-19 | United Parcel Service | Šéf automobilky Tesla | Craig Erlam | Společnost ByteDance | Investování s LYNX | Index londýnské burzy | PLATINUM | Korekce | Kanada | Kroger | JDE | Asociace nezávislých dodavatelů energií (ANDE) | Volná pracovní místa | Upozornění | Zvýšení mezd | First Cargo | Rakouská bankovní skupina | Koncern RWE | Americký výrobce elektromobilů | Wells Fargo | Růst spotřebitelských cen | Zákonodárce | Finančně technologická společnost | Poslanci Evropského parlamentu | Google | Skupina Erste Group | Spuštění fondů ETF | Ministři financí | Sino-Forest | ProCent | Banka HSBC | Leonid Fedun | Nové trhy | Buffett | Hnutí ANO | Money management | Platforms | Vývoj ekonomiky | Silnější kurz | Index burzy ve Frankfurtu | Equa Bank | Výplaty dividendy | Evropská komisařka | Spotřeba ropy | PPF Telco | Čínská internetová firma | Zestátnění | Kjódó | WISE | Pražské burzy | Banka First Citizens | Delimobil | Společnost Anghami | RTL Hrvatska | Chod firem | Česká bankovní asociace | Jan Barta | Boháč | Zveřejnění výsledků | Výběry | Globální problémy | Akcie banky | Odveta | Hlavní index čínských akcií | Prezident Emmanuel Macron | Capital Group | Vietnam | Federální rezervní banka | Prezident Joe Biden | Letecká skupina | Výrobce luxusních aut | BrandZTop 100 | Vývoj úrokových sazeb ve Spojených státech | Konkurenceschopnost | Capri Holdings | Ladoga | Plovoucí terminál | Aplikace Robinhood | Globální recese | Selský rozum | BHP Vandita Pantová | Trade Center | CZ-USA | Investiční skupina Penta | Plus500 zkušenosti | Pravidla EU | Polský premiér | Opatření proti šíření koronaviru | Soud v Tokiu | Databricks | Yahoo | Oživení české ekonomiky | KRET | Košické ocelárny | Američtí investoři | Vzdělávací webináře | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | MT4 | Keynes | Swingové minimum | Jaderný program | Chesapeake Energy | Ruské úřady | Unijní země | Nejistota | Faraday Future | ANO | Stock | Apollo | Dnes ČTK | Růst tržeb | Odhad růstu ekonomiky | Strategický partner | Obranný průmysl | Financials | Plný úvazek | Finanční sektor v ČR | Akcie roku | Kupní cena | Homma Munehisa | CME | Pokles cen ropy | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nedostatek paliv | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | WIG | Poměr P/E | CMA | USA Joe Biden | Obchodní systém | Carlos Tavares | Trumpova administrativa | Rating | Eurovia CS | Weichai | Vedení Maliny | Amundi | Akcie technologických společností | F1 | Agentura S&P | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Tescan Orsay | SNB | Koronavirová pandemie | Zpráva pro tradery | Evraz | Rivian | Borgis | Světová banka | Microsoft | RBC | Maxim Manturov | Snížení dividendy | Příležitosti | Doing Business | Dopad na cenu | ADP report zaměstnanosti | Globální pracovní síly | UNWTO | Marek Španěl | Sellier & Bellot | Roger Cox | GoodHao | Zadlužená čínská společnost | Výběr akcií | Čas na nákup akcií | Media for Europe | Standard & Poor's (S&P) | Hodnota investic | Vládní dluhopisy | Eurojackpot | Politico Robert Allbritton | Obavy z růstu inflace | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | Wood Mackenzie | xAI | Společnost BlackRock | Mateusz Morawiecki | Alza.cz | Společnost Tesla | Členové Fedu | Hotovost | Opavská lesní | Commission | Bitstamp | Společnost Meta Platforms | Defi | Akcenta | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Správci aktiv | NKLA | MicroStrategy | Japonsko | Akcionáři Twitteru | Nexen u Žatce | Výroba aut v Německu | Zakladatel FTX | Letadla | Aerolinky SAS | Světově největší | Finanční rezervy | Anghami | Poundland | Siemens Energy | Cybertruck | Městský stát | Obchodní firmy | Obchodování akcií | LYNX webinář | Americké sankce | Silky | Očekávané výnosy | Eleanor Creagh | Pomoc Ukrajině | Riksbank | Správce digitálních aktiv | Peugeot | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | Cenotvorba | Jan Čermák | Christian Bruch | Finanční ředitelka | Důvěra | Pravděpodobnost | Propouštění zaměstnanců | Markets | Silný propad | Prosperity | Index Nasdaq | e& | Newcrest Mining | Tesla Inc. | FSB | Fluktuace | Jemenští povstalci | Binance Asia Services | Unce zlata | Exxon | NYMEX | Web3 | Primární nabídka akcií | Starlink | Meziroční růst HDP | Náklady na akvizici | Spolková vláda | Penzijní fond | Kellnerová | Realitní magnát | Řízení rizika | ILO | Nákupní cena | Polský zlotý | Zpřísnění sankcí | Rizikovější aktiva | Německá vláda | Akcie na evropských trzích | Představenstvo | IATA | Německo | Nejvýraznější pokles | Oblast supportu | Útok na Ukrajinu | Odvětví | GLS | Agentura AP | Soukromí investoři | Evropská banka | Nižší minima | Organizace YPO | Plán převzetí Twitteru | Standard & Poor’s 500 | Korea Heavy Industry& Development | Trendové linie | Paušální daň | Ekonomie | Výpadky | Dětský pudr | Objem obchodů | Twitter | CFTC | Jihokorejské firmy | Těžební společnost | FIAT | Tomáš Pfeiler | Digitální ekonomika | Lex Babiš | Utility | Telco | Pravděpodobnost úspěchu | Krach | Edmunds | AA | Zasedání americké centrální banky | Invest | Activision | Francouzská společnost | Výhled poptávky po ropě | Amazon (AMZN) | Guvernér australské centrální banky | Gazprom | WeWork | Centrální banka | Dopady pandemie na ekonomiku | Packeta | Vice | Chatovací robot | Další růst | Borealis | GSK.UK | Tempo růstu britské ekonomiky | Andrew Bailey | Investiční služby | Náhlý krach FTX | Deutsche Börse | Jozef Síkela | Jiří Tyleček | Obchodovat forex | Mattoni | Index PMI | Životní prostředí | Inflace v Británii | Omezení spotřeby plynu | Společnost Deutsche Börse | Benxy | VESA | TikTok Global | AMD akcie | Walmart | Maersk | Těžařská společnost | CL | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Nové akcie | Gazprom Export | Britský regulátor | Quantum Fund | Virtuální realita | Diamant | Jan Hamáček | Investice do akcií | Los Angeles | Pravidla regulace trhů | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Akcie U.S. Steel | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | LIBOR | SAN.FR | Akcionáři a věřitelé | Unijní ministři | Opce | Arbitráž | Donald Trump | Vyšší ceny | Ceny akcií Grouponu | Firmy na burzu | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Úvěrové podmínky | Pokles prodeje | Severomořská ropa | Ruské ropné společnosti | Visa | Zdražování potravin | Národní podnik | Tameh Czech | Podnikatelé | Největší světový producent palladia | Pohyb kapitálu | Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) | Prodejce textilu | Air France | Polská vláda | Nájemné | Počet zákazníků | Energetická společnost ČEZ | Energetický sektor | Sdružení automobilového průmyslu | Technické problémy | Centrum | Zneužití tržní síly | Zadlužení | Vodafone | Společnosti | Matthew Dibb | Pandemie covidu | Fundamentální faktory | NÚKIB | Zpomalení ekonomiky | Kurz české měny | Sociální síť Instagram | ING | Celebrity | Americká automobilka Tesla | Čínské značky | Kartel OPEC | Nositel Nobelovy ceny | Aktivum | Objem obchodů na burze | Dodatečný kapitál | Asociace nezávislých dodavatelů energií | Mero | Fangdd Network Group | Podhodnocené akcie | Kov | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Státní dluhopisy | Ruská invaze na Ukrajinu | Společnost Tatra | Plán vstupu na burzu | Domácnosti | EUR/HUF | Inflace v ČR | KPMG Global Automotive Executive Survey | Geopolitické dění | Rozvojová banka | Akciová burza v Argentině | Opel | Rozhodnutí EU | Nárůst objemů | Generovat zisk | Produkty s pákovým efektem | Erste Group | Dolar k japonskému jenu | Solana | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Akcenta CZ | Americký dolar | Alexander De Croo | CE Power Industries | Vývoj akcie META | Výhled Saxo Bank | Analytici | Prezident Pavel | Emirates Telecommunications | Ceny komodit | Hamás | Europe 600 | Česká investiční společnost | PFE.US | Azure | Vypnutí Nord Streamu 1 | Cohn Robbins Holdings | Fúze a akvizice | Škodovka | Problém s nedostatkem čipů | Zetor | Impossible Foods | Index frankfurtské burzy | Equity | Podmínky obchodu | BNP | Nexen Tire u Žatce | Zoom Video | Dobré zprávy | Zahraniční burzy | Růst akcií PGE | Suez | Diskusní fórum | ČNB Aleš Michl | Provozní zisk | Zotavení globální ekonomiky | Mluvčí | Lagardere | Škoda | VST Zetor | Analytik Cyrrusu | CZK | Geico | Správa | Jim Coulter | Reuters | Index nákupních manažerů | AMC Entertainment | Unilever | Západní státy | Vyšší daně | Charles Michel | Výrobce luxusních jachet Ferretti | Zahraniční investice | B767 | Fondy Apollo | VaR | Stablecoin | Utahování měnových podmínek | Baidu | Situace na Ukrajině | Michal Šnobr | Antivirus | Fintechy | Situace | Výhled české ekonomiky | Indický výrobce oceli | AMD a Xilinx | Chevron | Anglo American | Euro vůči dolaru | Výše investice | Refinancování dluhů | Spojení Avastu a NortonLifeLock | Vysoká inflace | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Akcie Samsungu | Členské země EU | Ceny zemního plynu | Steen Jakobsen | Argentina | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Primark | IKEA | Michael Kors | Vláda ČR | Štěpán Hájek | Letecká společnost | Kweichow Moutai | Akcie Siemens | Výkonná ředitelka | Dlouhodobé investice | Londýnské akciové burzy | 5G | Corvus Gold (KOR) | Kladenská Poldi | Burzovně obchodované fondy | Dezinformace | Starwisata Air | Akciový index Dow Jones | Splácení dluhu | Nokian | Žádané americké technologické firmy | Prodávat své akcie | Souhrnný index | Kurz eura vůči dolaru | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Palo Alto | Rekordní maximum | Euronext | Zakladatel | Primární emise | Předseda | Vyjádření premiéra | Italia Trasporto Aereo | Ye | Finanční systém | Lucid Motors | Viceprezident | Výhled tvorby zisku | Utahování měnové politiky | Tištění peněz | Extrémní výkyvy | Deficit veřejných financí | EFES | Deutsche Boerse | Linda Yaccarinová | Akceptovat ztráty | Zastavení dodávek | Společnost Lumius | Micron Technology | Růstový impuls | Hackerský útok | Vysoké úroky | Akcie společnosti Microsoft | Singapurský dolar | Prime | Firmy zaměřené na větrnou energii | Ukrajinský podnik Naftogaz | J&T | Rostoucí ceny plynu | Míra inflace v Evropské unii | Antivirové firmy | První fáze | Zájem o investice | Rok 2024 | U.S. Fine Investment Arts | Automobilový trh | Údaje o vývoji spotřebitelských cen | Steinhoff | U.S. Steel | Obchodování na forexu | Akcie Twitteru | Finanční poradci | GEN | Nvidia (NVDA.US) | Konkurenční společnost | Roční výkonnost | Ontario Teachers' Pension Plan | Klienti společnosti | DPA | Evropská unie | Mezinárodní investoři | Boeing | Media for Europe (MFE) | Politická krize | Daniel Beneš | CITIC Group | SAZKAmobil | Podílový list | Společnost Automotodrom Brno | HDP v USA | Příkaz | SMC | First Republic dnes | Ekonomiky | Vyplacení dividendy | Významné naleziště | PROP Trading | Akcie Netflixu | Vincent Pilette | Americký farmaceutický koncern | Hydroelektrárny | Peter Altmaier | Andrew Adams | Řetězec parfumerií Douglas | Nákup akcií | Rychlý růst | Růst mezd | Burza Coinbase | Online prostředí | Nižší ceny ropy | Rozpočet | Postmates | SLR | Empresa Media | Snížení sazeb | Český statistický úřad (ČSÚ) | Negativní dopad | Evropské banky | Prodej majetku | Apple | Zakladatel FXstreet.cz | Ženy | Porušování lidských práv | Zajištění bezpečnosti | Libra | Energetický a průmyslový holding | Koronavirová krize | Velké technologické společnosti | Médea | Správce daně | Největší švýcarské banky | SUEK | Nakoupit akcie | GameStop | Brian Armstrong | Akcie ve Spojených státech | Zvýšení základní úrokové sazby | VEON | TOP 09 | Nafta Industrija Srbije (NIS) | CFD | Penta Investments Group | Společnost LVMH | Sam Bankman-Fried | Automobilka Renault | Futures kontrakty | Benjamin Graham | Životní úspory | Řetězec Casino | Vánoce | Nová data | Úspory | Dopad na ekonomiku | Růst americké ekonomiky | Nedostatek zboží | Open | Výrobce videoher | Dividendový král | Cena akcie | Životní úroveň | Silnější support | Intervenovat na devizovém trhu | Dluhy | Hospodářský holding | Jaderná elektrárna Temelín | Nabídka akcií | Schůzky s finančními společnostmi | Tokijská burza | Celsius Network | Pilsen Steel | Švédsko | Americké ministerstvo obchodu | ČEZ Daniel Beneš | Západní firmy | Technologická společnost Apple | Vládní koalice | Trh s cizími měnami | FTSE | Výrobce letadel Boeing | Akcie dánské společnosti | Pale Fire Capital (PFC) | Financovat | Řetězec | Klimatičtí aktivisté | Firma L'Occitane | Úspěšný podnikatel | Fond | Orbán | Příprava | SEV.EN GLOBAL INVESTMENTS | Hubnutí | Investiční rozhodnutí | JP Morgan | Plus500.cz | Úvěrová krize | Ztráta | Řecko | Warner Music Group | BRICS | Úřad pro regulaci finančního trhu | Finanční instrumenty | Madeta | Benchmarky | Aktuální cena | Rostoucí náklady | Green Deal | Nálada investorů | Fintech podnik | Využívání půdy | Pandemie nemoci | FDIC | Akcie společnosti CPI Property Group | Fortune | Cena akcií podniku | Arm | General Reinsurance | Target | Alfa Bank | Deglobalizace | COST | Alibaba Group | Licence Sberbank | ECB | De Beers | Vysoký výnos | Nový rekord | Evolv | Německá ocelárna | Čínské ministerstvo | Provozovatel loterií | Technický výhled na trh | Index německých akcií | Zveřejnění výsledků hospodaření | Úroky | Vyplácet dividendy | Refinitiv | Amer Sports | Mentální modely | Plodiny | OKX | Vývoj ceny akcií HP | Uniles | Krungsri Bank | Moody's | Automobilka Toyota Motor | Belviport | NAFTA | PwC André Wortmann | CVX | PPF Telecom | Kurz akcií ČEZ | Online investiční konference | Podíl kryptoměny bitcoin | Obnova lesů | Cla na dovoz | Tržby | Akcie Swatch | Produktovod IKL | Nejprodávanější automobilky | Portu | Miliardy švýcarských franků | Cena | Letadlo | Tržní hodnota Saudi Aramco | The Trump Organization | Investiční banky | Dohodnutá platba | Toshiba | Největší kontrakt | Vysoké příjmy | Salvador | Státní plynárenská společnost | Předstihové ukazatele | Hospodaření evropských firem | Velikost pozice | Analytici Goldman Sachs | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Vedení ČEZ | ERÚ | Kofola ČeskoSlovensko | Roční výnos | WisdomTree | Pozastavit obchodování | Výrobce aut BYD | Odprodej Applu | Provozní zisk před odpisy | DOT | Cathay Pacific Airways | Sanlorenzo | Partners | BYND | Achimov | Moneta | Air | Americká centrální banka (Fed) | Závazek | Tchajwanský Foxconn | Prodej PlayStation | QVR Advisors | Akcie dnes | Káva | Chatbot | Majitel firmy | Roční maximum | Mutace koronaviru | Strategie Avastu | IG Markets | Charter Communications | Vývoj měnového páru USD/RUB | Pražská burza cenných papírů | Vyšší riziko | Izrael | Americký Úřad pro energetické informace | Ceny akcií | Společnost Tata Steel | Inspirace | Skupiny PPF | Velký růst | Nafta Industrija Srbije | TABAK | Huawei Technologies | Producent ropy | E-shopy | Klíčové oblasti | Huayou Cobalt | Výrobci kakaových produktů | S&P500 | Amazon Jeff Bezos | Sequoia Capital China | Telekomunikační společnost | NJJ Presse | Ruský trh | Společnost Rohlik Group | Česká ekonomika | LEAG | MUFG | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Vyšší úroky | Ceny | Intel (INTC) | Dior | Prudký pokles | Kurzy | Koronakrize | Oslabení kurzu | Technologie | Saut Strategy | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomický institut Ifo | British Airways | ČNB | Budvar | Vesa Equity Investment | Letecká osobní doprava | Pokles akcií PGE | Krátkodobé investice | Marek Galvas | Dluhopisy | Ředitel Volkswagenu | Němečtí politici | VW | A220 | Obstarání kryptoměn | Nobelovy ceny | Akcie Microsoft | Služby spojené s kryptoměnami | Investujeme | Ceny povolenek | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Peníze z prodeje akcií | Ranní zpráva | Spekulativní obchodování | Britská společnost Cineworld Group | Global Times | Sankce Západu | Vydání nových akcií | Pokles | Úroda obilovin | Finance | Dekret | MGM | Oslabení kurzu koruny | H&M Group | Ochrana proti inflaci | Životní pojišťovny | Získávání peněz | Czech Media Invest (CMI) | Experimentální přípravek | Margin | Ceny palladia | Poptávka po surovině | Nižší zisk | Konsensus | Americký trh | Objem kapitálu | Situace na trhu práce | Zahraniční společnosti | Andy Jassy | NYT | KO | Akcie Monety | Štěpení akcií | Vrcholové vedení | Firma Amer Sports | Společnost Twitter | Finance Group | Maloobchodní tržby | Apollo Global Management | e-HKD | Energetický regulátor | Šmejc | Erste | Cena kakaa | Americké společnosti | Jumpshot | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | Call centra | Potenciální zisk | New York City | Pavel Tykač | Anders Schelde | Nickel West | Švýcarská centrální banka | Hedge | Průměrný příjem | Setkání akcionářů | Akcie Nel Hydrogen | Poplatek | Server BBC | Zemědělci | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | NBP | ČTK mluvčí | Lego | Startup | KLM | Makro | Petrus | Ondřej Makeš | Mercedes | Investování na burze | Efekt Lollapalooza | Dialog Semiconductor | Carlyle | NTT | Splátky úroků | Americká ekonomika | Společnost Volkswagen Group | Impérium | Hodnota majetku | NVDA | Spiegel | Odpor | Infosys | Nordstream 2 | Akcie spoločnosti | Lídři zemí | Evropská centrální banka | Volvo Cars | Americký výrobce letadel | Obchodník | Vývoz z Německa | MAAE | Instinkt | Čepro | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Plynárenská společnost | Finanční televize | Krok Moskvy | Rada guvernérů | UHR.CH | Snížení těžby ropy | Zastavení výroby | Žaloba proti Binance | Finanční prostředky | MRNA | Býčí trh | Alibaba Group Holding | Aircraft | EVgo Services | COVID-19 | Moskva | Mitsubishi | Náklady na právníky | Bezpečnostní situace | CPI Property Group (CPIPG) | Odvody | Decarbonization Plus | Ekonomické vyhlídky | Inflace zpomaluje | Kapitálové požadavky | Regulátoři | Jihokorejská automobilka | ISIN | ROE | Cena benzínu | BHS Timur Barotov | Indikátor | Exxon Mobil akcie | Francouzský statistický úřad | Německý ministr financí | Dodávky plynu do Evropy | Rizika | Ruský velvyslanec | Paypal Holdings | Globální letecká osobní doprava | Růst ceny | Banka Credit Suisse | Podíl ruského plynu | Nivea | Kathy Lienová | Klienti společnosti Genesis | ISM | Index PX | Čínská vláda | Falcon | Alokace | EBIT | Společnost OpenAI | Daně | Skupina OPEC | Společnost Automotodrom | Lídři | Investment Management | Malina | Cena za akcii | Pivot | Akcie Schlumberger | Politico Europe | Jefferies Financial Group | Kryptoměna | Sport | Vývoj inflace | Agentura RBK | Půjčovna kryptoměn | CRH | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Nirmala Sítarámanová | Hodnota značky | Český stát | Emisní povolenky EU | Produkce ropy | Jackpot | Alibaba (BABA) | Fundamentální analýza AMD akcie | Momentum | Daně z příjmů | Telenor | Akcie Shell | Scale Facilitation | Statistici | Valdis Dombrovskis | Digitální generace | LGES | Konsorcium | Zisk podniků | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Deliveroo | Růst zisků | Sunday Times | Ges Group | Analytik Trinity Bank | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Nastavení měnové politiky | Newmont | Americká zábavní společnost | Zisky | Turów | Rozpočtový schodek | Shanghai Composite | FCA | Francouzská energetická skupina | Současné ceny | BNP Paribas | Konsenzus | Historické rekordy | Společnost DoorDash | Akcie Boeingu | Příležitosti v Kanadě | Signature Bank | Bývalý prezident | Globální ekonomika | Digital World Acquisition | Intervence na devizovém trhu | Cena palladia | Průmyslové firmy | Globální nedostatek čipů | ISSF | Prodávající | ACEA | Alpiq | Thomas Jordan | Situace na trhu | China Railway International Group | Růst světové ekonomiky | Vývoj akcie Reddit | TradingEconomics | Akciové strategie | Čínská média | Miliardy eur | Míra inflace v ČR | Ministr zahraničí | Akcie Visa | FXstreet | Voda | Výnos desetiletých dluhopisů | Výkonnost akcií | Renfe | Obrovské ztráty | RRR | Inflační očekávání | Alza | Chesapeake | Konsolidovaný čistý zisk | Výhody vstupu na burzu | Ruský ropný gigant | Cisco Systems | Analytika | Skupina ICT | ČEZ ESCO | EPGC | Starbucks | Drahé kovy | Doporučení | Lindt & Sprüngli | Strach z AI | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Delta Air Lines | Vyšší sazby | Odraz ceny | Ratingové agentury | Akvizice Coltu | Akcie Lukoilu | Cena zlata | Vysoké inflace | Měnová politika | Tržní síly | Společnost Binance | Světové obchodní organizace | Výrobce sportovního oblečení | HSBC | Generální ředitel Volkswagenu | Nadnárodní antivirová společnost | Zvýšení ceny | Coinbase | Vega | Marks & Spencer | Internetová společnost Google | Různorodost názorů | Organizace zemí vyvážejících ropu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Semi | Snížení ratingu | Obchodníci | Trinity Bank | Saxo | Breakout | Capital | Cloudové kontaktní centrum | Společnost Allwyn Entertainment | Pojištění vkladů | F-35 | MiCA | Velké riziko | Činitelé Fedu | Obavy o poptávku | Měkké přistání | Růst cen | Nissan Motor | Akcie Pfizer | Rating vyšší | Společnost Chevron | Guvernér | News Corp | Akční plán | Messari | Open Society Foundations | Powercell Sweden (PCELL) | Banka Morgan Stanley | Ballard Power | RSI | VST Tillers Tractors | Dovoz oceli | Rheinmetall | Jihozápadní dřevařská | Metaverzum | Asset management | Delaware | Globální trhy | Skupina Orlen | Psychologie | Mezinárodní turistika | Úkoly a cíle | XREX USD | Dash | Kancléř Olaf Scholz | Koncern VW | Pokles akcií | Poptávka | Akcie indické společnosti | EUR/MWh | Výrobce pálených cihel | Fitch | Zvýšení produkce | Financování | Charkov | Akcie čínské společnosti | Moderna akcie (MRNA) | Přehled výkonnosti | ČSÚ | Konfluence | Invaze v ekonomice | Les Mousquetaires | Škoda ENYAQ | Ursula von der Leyenová | Sankce USA | Cenový graf | Coinbase Brian Armstrong | Burza v Argentině | Prigožinova vzpoura | Internetové společnosti | Energetická skupina ČEZ | Akcie Coltu | Výrobce čipů | Čína | Bulharsko | Omezení dodávek | Akcie AMC | IMPOSSIBLE | Výroba elektřiny | Zprávy o měnové politice | PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ | Occidental | Barel ruské ropy | Americká lehká ropa | Náklady na práci | Spirit Airlines | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Napětí mezi Ruskem a Západem | HTC Investments | Americké banky | Objem aktiv | Pivotní body | Vladimír Beszédes | DSTI | Obchodovat | Inflace v Británii v červnu | Pepco | Genesys | Nabídka firmy | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | Navýšení cel | Globální poptávka | Invaze | Americký výrobce baterií | Investiční poradenství | Systém obchodování | Ceny akcií Nvidia | Shell Plc | Výkon světové ekonomiky | Expobank | Aaron Swartz | Nabídka akcií Deliveroo | Zvýšení inflace | Růst spotřebitelských cen v Německu | Lindsay | Jihokorejské společnosti | Wesdome Gold Mines | Aktuální technická analýza | Investor | Bernard Arnault | Portfolia fondů | Americké akciové trhy | Lulo Rose | Tchajwanská firma | Primární veřejné nabídky (IPO) | Potravinářská společnost | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | PlayStation 5 | Line | Převzetí firmy Twitter | Vývoz plynu | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Cena kryptoměny | EGAP | Technologický Nasdaq | Sociální síť | Strojírenské firmy | EP Commodities | Premiér Babiš | Dividenda | Indický podnikatel | Indické společnosti | YPO | Uzavření trhů | Tranzit ruského plynu | Výsledky hospodaření | Nesledovatelné kryptoměny | FT | Reporty | Nejrozšířenější kryptoměna | Společnost Ark Invest | Sony Group | Společnost Admirals | Jedno euro | TA3 | Bankovní rada České národní banky | Koncentrace | Ozbrojené složky | Stavební výroba | Obchodování na akciových trzích | Louisiana | Freedom Finance | Soudní řízení | Průměrná mzda | Mali | Dolarové sazby | Malé podniky | Zvýšené úrokové sazby | Softwarová společnost Microsoft | Kryptotrh | New York Times | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Akciový trh v USA | Akcie HP | ÚKZÚZ | Ministerstvo financí | Jihokorejská společnost | Medvědi | Forrester | Start-up eToro | Naleziště ropy | Wüstenrot | Sicomines | Německé vládní strany | Colt CZ Group | Hospodářský růst | RBI | Heiko Maas | Výsledky makroekonomických statistik | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | Vydělávat peníze | Veolia | Wayne Huang | Prodej luxusních doplňků | Nové rekordy | Aliance | Největší americká banka | Vrchol inflace | Pivovar Heineken | XTB Štěpán Hájek | Tony Sycamore | Turistický ruch | Cena severomořské ropy Brent | Americká pravidla | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | Slovenská skupina | ArcelorMittal Ostrava | Elektroauta | Elektřina v ČR | Index DAX burzy | Palo Alto Networks | Peak Performance | Dreamliner | Poptávky po ropě | Odložené olympijské hry | WTI | FinTech | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Hrozba recese | Platební síť | Bod | Tweet | Axel Springer | Commerzbank dnes | Miliardy korun | Globtrex | Kryptotrhy | Dada Nexus | Richard Branson | Sdružení výrobců automobilů | Akcie americké společnosti | Společnost TSMC | Zisk společnosti | Elektrotechnický koncern | Raiffeisen Bank International | Imperial Brands | Premiér Denys Šmyhal | Jaderné elektrárny | Kapitálové trhy | Protocol | Pokladniční poukázky | Bohumil Pavlica | Podnik Orsted | Charlie Munger | Významné naleziště ropy | Reserve Bank of Australia | Společnost Duolingo | Obchodování s měnami | Získané peníze | Video | Společnost Czech Media Invest (CMI) | HDP | Změny klimatu | Akcie antivirové firmy | Weichai Group | Americká měna | Daňoví poplatníci | Canal Plus | Nord Stream | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Zoom Video Communications | Colt Canada Corporation | Problémy | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Emisní cena | GlassNode | Společnost Edmunds | Reebok | Ziskovost | OCI | ROCE | Zadlužení firem | Bankéři | Sázet | Technology | J Sainsbury | Zahraniční firmy | LES | Cena ropy | Porušení zákona | Plán firmy | Mezinárodní standard | Tadawul | Německý kancléř Olaf Scholz | Ministerstvo financí (MF) | Firma | Bohemia Interactive | Inflace | Advanced Micro Devices | Ocel | Obavy z mutace koronaviru | Turk Stream | Grünheide | Spotřeby plynu | Analytik trhů | Drobní investoři | PERN | Marže | DAWN | Vysoké zisky | Planeo Elektro | Binární opce | SpaceX | Německá ekonomika | Obchodní partnerství | CITIC Dicastal | Státy EU | Orkán Sabine | Mediální skupina | Ruské dodavatelské řetězce | Burzovní skupina | Jack Dorsey | Koruna zpevnila | Capitalinked.com | Bill Gates | Glassnode | FlixBus | Tweety | Nubank | Hlavní akciový index | Negativní zprávy | Akcie Alphabet | Devizový trh | Načasování | Dotace | Vstup Coinbase na burzu | Hongkongské aerolinky | Akcie Swatch Group (UHR.CH) | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Pokles cen akcií | Zprostředkovatelé | Alphabet | Státní podnik ČEPS | Lot | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Omyl | Zkušenosti | Ropa | Technologické podniky | TRUTH social | Ether | Emmanuel Macron | Churchill Capital IV | Ekosystém | Společnost Procter & Gamble | Akcie Adani | Signály | Legendární investor | Omikron | Projekty v Rusku | Rezervy | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Spotřební daně | Turistika | Lira | Provozovatel kin AMC | Kalendář ekonomických událostí | Merck (MRK.US) | LG Chem | Ceny nafty | Šéfka GM | Předsednictví EU | Morrisons | Rychlé peníze | Rafinérie | IHS Markit | Deutsche Bank (DBK.DE) | Obchodování akcie | Ekonomické recese | Statistiky | Americká společnost Instacart | Ekonomický kolaps | Konzultační firmy | Podílník | Pivovary | Referendum | Restrikce | Fiocchi | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Bali | RDSA | SAP | Blizzard | Dluhopisové trhy | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Diverzifikovat | Akciové tipy | Spolkový statistický úřad | Ben Bernanke | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Peníze na financování | Změny ve vedení | Valné hromady | Rozhodování | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Producent diamantů | Proof of Stake | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Optimismus | Facebook | Inskol | SVB a Signature | Snížení spotřební daně | RUB | About You | Polská měna | Pohonné hmoty v ČR | Tým RoboMarkets | První peníze | Američané | Kurz | Market | Forexu | Americká Federální obchodní komise | Home Credit | Wise Kristo Kaarmann | Menší poptávka | Jednání vlané hromady | Používání kryptoměn | Premiér Rishi Sunak | Rudolf Špoták | Unicredit | Médea Group | EMA | Světová válka | Tsingshan Group | Pokles výnosů | Fidelity Management & Research | Globalizace | TASS | Banky v Hongkongu | Investiční banka Goldman Sachs | Poptávka po čipech | Fibonacciho retracement | Akcie Uberu | UST | Pomoc aerolinkám Smartwings | Finančník George Soros | Dolar | Nejhorší výsledek | Indická komise pro cenné papíry | Uhlí | Merck | Asie a Tichomoří | Washington Post | IPO roku 2022 | AXA | Coinbase Global | Thomas Schäfer | Plynárenská a ropná společnost | Banka Silvergate Capital | Akcie společnosti Digital World | Společnost Booking | Krach SVB | MALL | Greg Kelly | Hliník | Gigafactory | DBK | Mince FTT | Nezisková organizace | Ceny pšenice | Liberty Steel | BH Securities | Průzkum společnosti | Krize v eurozóně | Růst cen zkapalněného zemního plynu | Fimalac | Bělehrad | Euro | Oracle | Generativní AI | Akcie podniku | ANZ | Negativní vývoj | Byznys | Wilson | Akcie vydavatele her | Bezpečné dluhopisy | Francouzský CAC 40 | Mezinárodní dluhopisy | Server CNBC | Akcie Alibaba (BABA) | Antivirová společnost | Agentura DPA | Magnificent | Fnac Darty | Greensill | Čínský vicepremiér Liou Che | Kukuřice | Debata | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Akcionáři ruského Gazpromu | Investujte | Risk | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | Burzovní debut | HCBV | Ekonomický institut | Cena niklu | Proinflační | Bank of New York Mellon | Skupina Volkswagen | Akcie Nvidia dnes | Loď Ever Given | Vývoj ceny akcií Asos | Dominika Kalašová | Stock Spirits | Dodávky suroviny | Železnice | Index londýnské akciové burzy | Boj s koronavirem | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Miroslav Štěpán | Holding Czechoslovak Group | Peníze investorů | Automobilka Daimler | AUD | Huť Liberty Ostrava | Těžba lithia | Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) | Tenza | Renáta Kellnerová s rodinou | Contract | Reputace | Soud v Německu | Binance | Zkrachovalá společnost FTX | Obchod | Dividendový výnos | Čínská měna | Výnosy státních dluhopisů | Vývoj ceny akcií Tesly | Indikátor důvěry | Federální rezervní banky | Poskytování hypoték | Deutsche Bahn (DB) | Digitální život | Růst ekonomiky | Breakout Trader | Provozovatel sociální sítě | Investiční ředitel společnosti | Zpomalení růstu | Akcie ukrajinských firem | Coinbase na akciový trh | Xiaohongshu | Didi Global | Akcie CyberArk Software | Místopředseda představenstva | Přerušení dodávek ruského plynu | Výrobce čipů Intel | Capitalinked | Dodávky ropy | Plynárenský gigant | Televizní studio | Akcie společnosti JD Logistics | Upisování | Akcie Carvana (CVNA.US) | Světová obchodní organizace (WTO) | Art Hogan | Prima | Banka JP Morgan | Úřad práce | Obchodování s emisemi | Aerolinky Ryanair | Citigroup | Reinold Geiger | A350 | Ekonomové | Softbank | Amcor | Denní graf akcie | Ruská firma | Sony | Česká skupina PPF | Stagflace | Rada ČNB | Etoro | Hospodářství | Kam investovat | MIB | CVNA | Versailles | Investovat do kryptoměn | ROIC | Mungerův selský rozum | Propad české ekonomiky | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Ohlédnutí | Novatek | EU | EBITDA | Správa železnic | Société Générale | Sol | Mezinárodní banky | Nákupy plynu | Firma Novo | Německé podniky | Společnost SK IE Technology | Obchodování s Bitcoiny | Ruská agrese | Soukromé investiční společnosti | Ukrtransnafta | Turistické sezóny | CETIN | Bulharská vláda | ANDE | Indická centrální banka | Využití větrné energie | Archegos | Akciové portfolio | Sev.en | Automobilka Škoda Auto | Khosla Ventures | Index Philadelphia Semiconductor | Uniper | MFE | Největší zisk | Miliardy | Ceny pohonných hmot v ČR | Trh Prime | Výrobce luxusních jachet | Majors | Belgická vláda | Indické úřady | Nexo | Skvělý výhled | eToro Group | Ztrátový týden | Soud v Karlsruhe | Intermediate | Výroby elektromobilů | Společnost ExxonMobil | Tržní hráči | Spojené státy | Zisková marže | Ekonomická krize | Casinos Austria | MGM Holdings | Pollination | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Společnost British Airways | Regulace trhů | Take-Two Interactive | Měna euro | Philip Lowe | Nizozemský pivovar | Akcie v Saxo Bank | Cigarety | Objem investic | Portfolia | Transakční náklady | Tesla | Business Standard | Převis | Další kryptoměny | Holdingová společnost | NN Group | Expert | ARM | Koronavirové krize | Třídy akcií | Hlavní trend | Dopady koronavirové pandemie | CATL | Vývoz | Energetické firmy | Teplé počasí | Prodeje akcií | MyŠkoda | Irské aerolinky Ryanair | Světové finanční krize | Viceguvernérka České národní banky | Členské státy EU | Akcie Credit Suisse | Úřad pro energetické informace | Soubor pravidel | Akcie konkurenční společnosti | Televize Sky News | Semiconductor Manufacturing International Corporation (SMIC) | Regulace kryptoměn | Samsung | Recese | Rafinérie v Litvínově | Vlastní kapitál | JD Logistics | Celosvětový růst | Bezpečnostní analytici | Sam Altman | Data společnosti | Exprezident | Emisní povolenky | Německé aerolinky | Mzdový růst | Ropný gigant | Ropný gigant Lukoil | Renault | Švýcarský frank | Báze | Důležitý support | Růst akcií | CSG | BIS | Bank of Canada | Capital Partners | Studio Bohemia Interactive | Erdogan | Virtuální měny | Benn Eifert | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Komerční banka | List Daily Mail | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Baltic Pipe | Stimul | Agentura Interfax | xStation 5 | Zuzana Ceralová Petrofová | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Digitalizace | Akcie Applu | Společnost IHS Markit | BPI | Hargreaves Lansdown | Společnost EDF | Základní úroková sazba | Kyjev | Začít investovat | Burzovní indexy | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Tencent Holding | Inflace v Německu | Sekce měnové | Zbohatnutí | Index francouzských akcií | Indický podnik | Finanční cíle | Zábavní společnost | Wash trading | Petr Kellner | Spekulace | Denní graf | Koronavirové pandemie | Mary Barraová | Globální finanční krize | IONWAY | Produkce zemního plynu | Růstový trend | Ekonomický výzkum | Irské aerolinky | Silný support | John Walter | Štěpán Křeček | Fosilní paliva | Americké burzy | Wellington Management | Tři světově největší firmy | Realitní společnosti | Internetové firmy | Firemní dluhopisy | TDV | Akcie Alibaby | Nizozemský pivovar Heineken | Sazka Group | Know-how | Dceřiná firma | Evropská léková agentura | Analytici banky Credit Suisse | Power Machines | Frank | Botswana | Skupina CZG | Ministři | Prudký propad | Řízení společnosti | B777 | Cenový strop na ruskou ropu | OSF | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | STAR | Kurz eura | David Cameron | Pin Bar | Pivot Pointy | Silicon Valley | Americké ministerstvo práce | Členské státy | Akcie FRC | EASA | Burza v Barmě | Bankman-Fried | Společnost ITA | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Společnost Starlink | QuantumScape | Společnost Lenovo | Roman Abramovič | Centrální banka USA | Dlužníci | Goodyear | Automobilka Volkswagen | Pivovary CZ Group | Zbrojovky | Zájem investorů o přístavy | American Express | Bank of Philippine Islands (BPI) | Britské národní loterie | Společnost Allegro | Bibby Financial | Atto | Dieselgate | Uznání nezávislosti | Šíření nového typu koronaviru | Hodnota firmy Novo | Elysejský palác | Americký internetový obchod | Chování ceny | KPMG | Ceny energií | Společnost Cineworld | Lufthansa | DNB | Makléřské firmy | United Energy | Držitelé dluhopisů Naftogazu | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Ratingová agentura S&P | Akcie největší americké banky | Ceny potravin | Ruská aktiva | Intel | MoneyGram | Pomoc podnikům | Meziroční míra inflace | Americké kryptoměnové burzy | Akcionáři firmy | Japonský jen | Společnost Allwyn | Finanční skupina | Embargo EU | Základní sazby | Nejrychleji rostoucí | LDF Rožnov | Australský podnik | Dluhy českých domácností | Cena elektřiny na burze v Německu | Zkrachovalá společnost | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Jak obchodovat | NEST | Kiwi | Česká zbrojovka Partners | Brněnský Zetor | Řetězec parfumérií | Streamování videa | Swingové maximum | Ceny velkoobchodní elektřiny | Atlantik | Prezident Donald Trump | Grant Thornton | Nouzový stav | Christie's | Sázková firma GVC | Silná poptávka | CySEC | Multi-Asset obchodování | Rostoucí inflace | Společnost TPG | Plán obnovy | Dánské firmy | Zisk ČEZ | Dodávky zemního plynu | TCL | Technologický sektor | OSN | Soud | China Evergrande Group | Seznam brokerů | Kotační výbor | Panika | Společnost ČEZ | Komunita | Misura IT | Výkon amerického dolaru | Booking | Emise dluhopisů | Plánování | Blockchain | Cena elektřiny | Boje na Ukrajině | Gardner, Russo & Quinn | Purple Trading Petr Lajsek | Summit Evropské unie | Agentura Fitch | Rekordní rok | Makroekonomické prostředí | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | Air Liquide | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Údaje z Číny | Konflikt na Ukrajině | Miba | Martin Novák | Skupina Smartwings | Koncern Sony | MATIC | Mince | Analytické společnosti | Facebook Ireland | Odbyt osobních počítačů | Program nové Hedvábné stezky | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Clayton, Dubilier & Rice | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | Státní distributor paliv | Nord Stream 1 | Benzín | BASF | Ministr financí | CrowdStrike | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Palivové dříví | DarkSide | Sankce vůči Rusku | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Inflace v Evropské unii | IKL | Adidas | Provozní zisk EBITDA | Sberbank CZ Jiřina Lužová | Hodnota sloučené společnosti | Společnost Volkswagen Group China | Dow Jones Industrial | Vývoj ceny akcií H&M | Automobil | Finanční společnost | SVB Financial Group | Zásoby plynu | Výrobci elektřiny | Cohn Robbins Holdings (CRHC) | Švýcarská společnost | Reorganizační plán | Akcie na burze | Oslabení | Vstup na trh | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | EP Energy | Changan Automobile | Vypuknutí pandemie | Odvětví luxusního zboží | Míra inflace | Verizon | Letecká doprava | Windfall tax | Platforma | Norwegian Air | Elektrárny Opatovice | Evropský statistický úřad | Akcie těžařských společností | Hertz Global Holding | Zdražování ropy | Energetika | ReGas | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Etnetera | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Wintershall Dea | CNN | Náklady na úvěry | USD/RUB | Německý ministr zahraničí | Úsilí | Britská ministryně | Ruská banka | Sibněft | Podíl Daniela Křetínského | Spotify | Aktiva s vysokou likviditou | Těžba kryptoměn | Finanční ukazatele | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Nařízení | Úspěch Berkshire Hathaway | Americká cla | PoW | Prospekt | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | Americké technologické společnosti | SWIFT | Sazba hypoték | Škoda Plus | Radka Černá | Greyhound | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Nemovitostní trh | Schodek | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | Invaze Ruska | BTC | Bankovní sektor | Indexy | Automobilka Volvo Cars | Citi | Altcoiny | Misura | Zvyšování sazeb | Zpracovatelský průmysl | Kurz akcie | Odborníci | Hospodářské krize | Mizuho | Severomořská ropa Brent | Největší světové kryptoměnové burzy | Akcie automobilky | J&T Patrik Tkáč | Zpřísnění měnové politiky | Vítkovice Steel | Mileniálové | Carmignac | Generické léky | Finanční polštář | Černý anděl | Baterie | Penzijní společnosti | Mezinárodní měnový fond | Gold | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | Raiffeisen Bank International (RBI) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Investovat do zlata | Zbrojařská společnost STV Group | Souhlas ke vstupu na zahraničí burzu | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Americké akcie včera | Míra inflace v Turecku | Investování do akcií | Obchodování měnových párů | Východní Asie | Firma Avast | Napjatá situace | Kiwi.com | Makroekonomické strategie | iShares Global Clean Energy | Pyramida | Výrobní závody | Emise akcií | Airbus Group | Společnost Anglo American | Tempo růstu | České mzdy | Nadprodukce | Prezidenti Turecka | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | InPost | Úvěrový rating | Snížení daně | Bankovnictví | Evergrande Group | NewYorská burza | Natland Group | Libye | Odkup vlastních akcií | Aerolinky | Plus 500 diskuze | STV Invest | Růst ekonomiky EU | Joshua Angrist | Francouzská ekonomika | Vláda v Berlíně | Digital World | Aplikace TikTok | Tomáš Holub | Churchill Capital | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | A321Neo | Continental | Doug Guthrie | EdF | Zrušení daně z nabytí | Ministerstvo dopravy | Makro Cash & Carry | Pohonné hmoty | CINE.UK | Pocity | Biliony | Divergence | Bankovní regulační orgány | Trend is your friend | EasyJet | Obchodování na burze v Londýně | Zdražování energií | Společnost Star Bulk Carriers | Lej Ťün | Bilion dolarů | Atlantic Equities | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | BHP Group | Federální obchodní komise | Securing Energy for Europe (Sefe) | Akcie výrobce čipů Nvidia | Česká zbrojovka Group | Analýza společnosti | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | Jeremy Hunt | Zajímavé akcie | Červnový kontrakt | Oil Majors | Loterie | Advanced Micro Devices (AMD) | Vylepšení teorie aukcí | Omezení těžby | Společnost Eli Lilly | Ruské diamanty | Odklon od fosilních paliv | Zhoršení výhledu | Silvergate | Dodavatelské řetězce | Rostec | Myšlenka | Společnost Newmont | Vizionáři | Obchodní skupina Adani | Europoslanci | Moneta Money Bank | Activision Blizzard | Zastropování cen paliv | Varování | Firma Deliveroo | Obchodní bilance | LATAM Airlines | Hospodářské soutěže | Zisk BP | Družba | ManpowerGroup | Akcie společnosti CPI | Dodávky ruského plynu do Evropy | Philip Dybvig | APP | Obchodní aktivity | Ekonomika Spojených států | Srbská ropná společnost | Výprodej | Ministr zdravotnictví | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Politická rozhodnutí | Hodnota firmy Novo Nordisk | Diem | Národní bezpečnost | Long | Společnost eToro | SK IE Technology (SKIET) | Rally | Poradce premiéra Andreje Babiše | Bankovní rada | Britský antimonopolní úřad (CMA) | Pojišťovna | Macron | Větrné energie | Výrazný propad | CPI Property | SARS | ČT Jan Souček | Americké vlády | Vision Fund 2 | Bear | Bitcoinové investiční fondy | Modrá pyramida | PlayStation | EP Global Commerce (EPGC) | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Oznámení převzetí | Výplatní poměr | USDC | Fischer | Zadlužení Německa | Zisk za období po zdanění | Ruský Gazprom | Pokles inflace | Pražský městský soud | Aktiva | Bransonovy podnikatelské úspěchy | Americké státy | Manager Magazine | Zpráva spekulantů | Fundamentální analýzy | Prodejní tlak | Časopis Forbes | Širší index | Čínské regulační úřady | Mateřská společnost | Cenový strop | Finanční analytický úřad | Konsolidovaný obrat | CFIUS | News | Nordgold | Výrobce jachet | NVAX | GEVORKYAN | Intuice | Discovery | Řetězec parfumerií | Kmenové akcie | Otevřený k příležitostem | Výzkumná společnost | České měny | Index německých akcií DAX | Firma Ant | Společnost Amazon | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Věřitelé Arca Investments | Negativní vývoj ekonomiky | Tuzemský průmysl | Kvantitativní uvolňování ČNB | Emisní cena akcií podniku | Vývoj trhu | Nárůst cen energií | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | Tarek Müller | J&T Capital Partners | Staking | Evropští investoři | Nesprávné informace | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Emise oxidu uhličitého | Camelot LS | Výnosnost | Indikátory | Srbsko | Arizona | Investorský svět | Ředitel skupiny PPF | Martin Blaškovič | Verdikt soudu | Sev.en Global | Divize Uber | Krach FTX | Britishvolt | Odvolací soud | Zdanění | Olivier Baussan | Noble Energy | Pokles cen | Základní úrok | Royal Dutch | Další regulace | Využití umělé inteligence | TikTok | Plug Power | Osobní počítače | Plynárenské společnosti | Investments | Martin Durčák | Ropovod TAL | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Největší obchod | Obchodní operace | Společnost Disney | Jan Procházka | Technologická společnost | Bezpečnost | Platební společnost | Začít obchodovat | TRUTH | Mezinárodní investiční banka (MIB) | Americký Federální úřad pro letectví | Konkurent Adidasu | UNSA | Řešení energetické krize | Kurz rublu | Hodnota trhu kryptoměn | Nový stavební zákon | ČBA | Nejslabší růst | Mobilní operátor | Fintech Klarna | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Španělé | Cena digitální měny | GIC | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Paschal Donohoe | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Orsted | Nejlepší výsledky | CZG - Česká zbrojovka Group | Zdravotnictví | Fox Corp | Společnost Coinbase | Energetické krize | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Ole Hansen | Long signál | Čínské akcie | Producenti ropy | Economic | Holding EPH | Ministryně financí | Firma Nestlé | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Brazílie | Jihoafrická republika | Francouzské společnosti | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Snížení cen | Sklizeň obilovin | Dodávky plynovodem | Čistá zisková marže | Napájení ChatGPT | Energy Aspects | | Counterpoint Research | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Aplikace Duolingo | Smartwings | Pochybnosti | Philadelphia Semiconductor | Omnipol | Danske Bank | Orlen Unipetrol | Signet Bank AS | Investiční skupina PPF | Dluhopisy jednotlivých firem | Tatra Defence Vehicle | Private equity | Členské země | RTL | Zákonné platidlo | Seat | NAST | Průzkum YPO | Pandemická situace | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Trans Adriatic Pipeline | Zpomalení růstu ekonomiky | Stratég | Cena dříví v ČR | Špatné zprávy | Splasknutí bubliny | Signa Holding | Prodeje automobilů | Ruleta | Podnikatelská nálada v Německu | Zisky firem | Majetek | Zajišťovna | Ekonomika eurozóny | Edward | Big tech | Členské země Evropské unie | Sky News | Purple Trading | Automatizace | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Životní minimum | Akcie makléřské společnosti | Online obchodování a investice | Bývalý ministr financí | Lucembursko | Události ve světové ekonomice | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Silná konkurence | WarnerMedia | Investiční fondy | Breaking | Růst úrokových sazeb | Stora Enso Wood Products Ždírec | Negativní hospodářské dopady | Akcionáři Avastu | Berenberg | Politika | Private Equity Fond | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Konkurence | Hospodářské recese | On-line makléřské služby | CoinShares | Vladimír Vávra | Commodity futures | Shore Capital | Energetický Holding Malina | Letecké společnosti | Jay Hatfield | Streamingové služby | Skupina Clayton, Dubilier & Rice | PLN | Kapitalizace | Společnost STV | Komoditní stratég | L'Occitane International | Dodávky z Ruska | Akcie Country Garden | Rentabilita | Konkurz BlockFi | Míra nezaměstnanosti | Burzovní cena | Větrná energetika | Evropské společnosti | Ministr pro energetiku | Ben Laidler | Pařížský dopravní podnik RATP | Komunikace | BHS Private Equity Fund | Sdílení automobilů | Burzovní hodnota | Převzetí Twitteru | Index japonských akcií Nikkei | Powerball | SAS | Akcie Siemens Gamesa | Josef Dudek | Burza Binance | Investiční ředitel | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Dnešní seance | Novavax | Yahoo Finance | Nespokojenost | Paxlovid | Alternativní taxislužby | NBC 5 Dallas-Fort Worth | MAM | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Novinky.cz | Bankrot | BHP | Forex obchodování | Tým Admiral Markets | Per rollam | Plány společnosti | Pravidla hry | Podvody | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Pátrání po penězích | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | Britský ministr zahraničí | Investor Charlie Munger | Karel Komárek | Epic Games | Velká Británie | Evergrande | Kybernetický útok | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Ziskový obchod | Finanční zdraví | Další vývoj | Citibank | Makléřská platforma | Antivirus pro PC | Pomoc firmám | Norilsk | Česká finanční skupina | Sellier&Bellot | České aerolinie | Společnost GoodHao | Japonský akciový index | Akcie Exxon Mobil | Embargo na ruské diamanty | Puma | Changan Automobile Group | Dodávky ropy Družbou | Podnik Naftogaz | Cena pohonných hmot | Real Estate | WeDo | FIXED | George Soros | Klaus Zellmer | Garanční systém finančního trhu | Rozpočtový deficit USA | Sinohydro | Energiewende | FTX Sam Bankman-Fried | Producent zlata | Poskytovatelé úvěrů | Federální vláda | Energetický a průmyslový holding (EPH) | Nálada | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Symantec | Indie | FAO | Letectví | Společnost Virgin Atlantic | Western Union | Zátěžové testy | Burza dnes | Nákupy | Petr Dvořák | Česká antivirová firma | Technologické akcie | Účetní období | Národní pivovar | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Vesmírná společnost | Výrazná inflace | Huť Liberty | Vnímání | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Lukoil | Sazby | SVB | Krátkodobý vývoj | Aktuální Price Action | Společnost Gilead | Koncern Volkswagen | Put | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Martin Stránský | Výprodej akcií | Versace | Ekonomika | Vasky | Německé automobilky | Letošní úroda obilovin | Odvětví krypta | Internetová firma | Vývoj ceny akcií Kering | Intradenní obchodník | Historická maxima | Výrobce jachet Ferretti | Stratég Saxo Bank | Elektřina | US Steel Košice | WTO | Checklist | Ruská společnost Gazprom | Výrobní index PMI | Camelot LS Group | Sovkomflot | Hospodářské noviny | Sněmovna reprezentantů USA | Dělení ČEZ | Vitalij Nesis | Blockchainy | Zlevnění ropy | Akcie Coinbase | Slovalco | Firma DoorDash | Proticyklické kapitálové rezervy | Státní veterinární správa | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Inflační krize | Poradenské společnosti | Ministr energetiky | Jiří Šimáně | Americký kongres | Home Credit & Finance Bank (HCFB) | Delimobil v Rusku | Ceny zlata | Opatření na snižování nákladů | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | PPF Renáta Kellnerová | Členové OPEC | České akcie | Amazon.com Inc. | Prodejní cena | ESM | ZEN | Úřad pro ochranu osobních údajů | Produkty odvozené od ceny bitcoinu | Auta | Volume | Americký akciový index | Akcionáři CME | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Car Service Partner | Americké ministerstvo | Ondřej Hartman | Jak investovat | Timur Barotov | Vybírat nejlepší rozhodnutí | Zisk firmy | Výnosy | Automobilový koncern | Finanční televize CNBC | Celsius | Colt CZ Group SE | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Čínský vicepremiér | Investiční prostředí | Kótování | Japonská ekonomika | Akcie Moderna | Embargo | Vysoké ceny | Investiční fond Saúdské Arábie | Bilance Fedu | Riverstone Energy | Růst cen plynu | Hry | Tlak na akcie | Odpovědnost | iRobot | Vysoké ocenění | Oslabení akcií | Roberto Azevedo | Akcie Reddit | Počty nakažených | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Index Hang Seng | Fondy ETF | Systém emisních povolenek | PGNiG | Dánská společnost Vestas | Akcie Carvana | Zaměstnanci | PayPal | Dostatek likvidity | Meopta | Bankovní krize | Britské firmy | Politika Fedu | Skupina Groupe Beneteau | Technologický index Nasdaq | Státní pomoc aerolinkám | Čerpací stanice | Evropský trh | Lumius | Finanční trhy | Provoz britské národní loterie | Banka Creditas | Největší naleziště zemního plynu | Ropný kartel OPEC | Couche-Tard | Vstup na zahraniční burzy | Marvell | Tatra Defence Vehicle (TDV) | Burzovní společnost | Hospodářské výsledky společnosti | Těžaři ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Bankovní účty | Komunistická strana | Cenové rozpětí | Expanze | Hodnota Saudi Aramco | Fidelity European Fund | Kryptoburza Coinbase | eBook | Giphy | Jiří Šmejc | Balík sankcí | Akcie společnosti CPI Property | Rekola | Insider | Mateřská společnost Googlu | Největší ekonomika | Nyrstar | Sprüngli | Růst cen energií | Prostor pro růst | Znovuotevření ekonomiky | Síkela | Zbrojařská STV Group | Zrušení superhrubé mzdy | Americká sociální síť | General Motors | Dlouhodobý trend | Fondy | Konsolidace | Investování | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Martin Ulčák | Comfort Finance | Investiční společnost CVC | IPO společnosti | Antivirové společnosti | Epidemie nemoci | Bílý dům | Komoditní trhy | OSVČ | ČEZ | Cenové hladiny | Austrálie | Apple Inc. | AAPL | HDP Číny | Tržní hodnota Amazonu | Německé ekonomiky | Peter Navarro | Hrubá marže | Fungování Telegramu | Společnost PPF Telecom | Financial Times | Spirálovitý růst | Allegro | USD za barel | Philips | Kryptoměnová burza Binance | Ministři energetiky | Nikkei 225 | Počet nakažených | Důchodový systém | Nejlepší rozhodnutí | Nákup bitcoinu | Spread | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Obavy investorů | Společnost Intel | Výrobce luxusního zboží | Britský antimonopolní úřad | Český státní rozpočet | Dodávky ruské ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Významné riziko | Společnost Nord Stream 2 AG | New York | Pension Plan | InVivo | Místní rozvoj | ProSieben | BinckBank | MSFT | Čistá ztráta | Společné nákupy plynu | Finanční údaje | Akcie Pepco | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Dřevo | AIG | Krize | Bernstein | Obligace | Nejprodávanější automobilky v Číně | Kartel při obchodování s měnami | Podnikání v Číně | Majetkový fond | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Zvýšení úroků | Snižování počtu zaměstnanců | European Metals Holdings | Projekt Diem | Co je to likvidita | Průměrná úroková sazba | Producent kobaltu | Zajišťování | Staropramen | Jimmy Choo | Burzy v USA | Americká internetová společnost | Fidelity European Trust | Podnikový dluh | BlackRock | Synot | Automobilka Porsche | Ekonomické zprávy | CMI | Vlastní akcie | ETH/USD | Konzervativní investor | Ruská měna | Zlotý | IBEX | Vysoké ceny ropy | Britské loterie | Správní rada | AOS | NXP | Světový trh s ropou | Zlatý důl | Cenné papíry Monety | Uvalení sankcí | Sázková firma | Contracts for difference | BUX | G20 | Společnost GEVORKYAN | Míra inflace v eurozóně | Výrobci automobilů | Norská centrální banka | Akcie Microsoft (MSFT) | Zkrachovalé společnosti | Francouzská Polynésie | Panasonic | Objednávky | CEO | Polská televize | Texas Pacific Group | Napadení Ukrajiny | Akcie ve světě | NFT | Ceny akcií Novo Nordisk | Meziroční míra inflace v eurozóně | Elektronická evidence tržeb (EET) | DIESEL | Společnost Silvergate Capital | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Těžař | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Jan Souček | Prezidentské volby | Největší firmy zaměřené na větrnou energii | Investice společnosti | Loňský zisk ČEZ | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | Burzy v Šanghaji | Vstup Airbnb na burzu | Základní úrokové sazby | Nízkonákladová letecká společnost | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Akciový trh | Dolarový index | Allen Weisselberg | Podíl akcií | Výplata | Claudia Goldinová | Vývoj ceny ropy | Prazdroj | Výrobci čipů | Akcie Intel | Mzda | Poradci | Big Tech | Akcie Tesla | ODS | Dialog | Stock Spirits Group | Sekyra Group | Invaze Ruska na Ukrajinu | Paroplynové elektrárny | Ředitelka | Coinbase (COIN.US) | Generální ředitel | Maloobchodní prodej | HN | Společnost CVC | Tapestry | Výrobce pneumatik Nokian | Devizové rezervy | Společnost Seznam.cz média | České vlády | DIHK | Cíle | Internetové vzdělávání | Čistá marže | Burza | Interfax | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | HashRate | Investiční skupiny | Dotcom | Firma Meta Platforms | Akcie společnosti Apple | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | UHR | Společnost Rohlik | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Emirates Telecommunications Group (ETG) | Likvidita | RBA | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Největší kryptoměnové burzy | Investice do zlata | Asociace exportérů | Federální společnost pro pojištění vkladů | Reinvestice | Heineken | M1 | Nové sankce | Průměrná míra inflace | Konžský těžební sektor | Obchodování s CFD | Teherán | Porsche | Parlamentní listy | Rozhovor | Pokles ceny akcií Grouponu | Internetová společnost | Spotřeba domácností | Jamal | Inventor Chemical Tankers | Švýcarské banky | Transakce | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Finanční plán | Dnešní údaje | Cena transakce | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Session | Trh s kryptoměnami | Royal Dutch Shell (RDSA) | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Růst cen potravin | Digitální měna e-HKD | Růst nezaměstnanosti | Innogy | MasterCard | Continental Airlines | Soukromý podnik | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Krajský soud | Johnson & Johnson (J&J) | Energetický regulační úřad | Hello bank! | Výzkumné společnosti | Zaměstnanost | Roční dividenda | Vedlejší účinky | Profitovat | Slovensko | Glencore | TotalEnergies | Nová historická maxima | Regulační úřady | Energie | Akcie Kering | Analytici společnosti | Milei | Epidemie koronaviru | Pasivní příjem | NortonLifeLock a Avast | Znovuzprovoznění plynovodu | Anytime | Zpravodajství | Dan Hart | Čínská Národní rozvojová a reformní komise | Dmitrij Peskov | Saxo Bank Group | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Obchodní nastavení | Pohonné hmoty v Česku | IPO roku | Odvětví vyspělých technologií | OneWeb | Firma Tapestry | Tradeři | Alternativní taxislužba | Značný pokles | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | Zscaler | BTC/USD | MarkLines | 4fin | One Ticket | Soupeření | Dividendy | Německá automobilka Volkswagen | Měna | Skupina investorů | Jasný signál | Společnosti z indexu | Dodávky plynu | Vývoj ceny etherea | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | HoReCa | Finanční sektor | Daňové příjmy | Merkelová | Automobilka Stellantis | Pracovní síly | Rada ČTK | Livestock | Poptávka po oceli | Experimentální přípravek na hubnutí | TVN 24 | Paul Volcker | Německé banky | Icahn Enterprises | Renáta Kellnerová | Ukončení obchodní války | Futures trading | Jukos | EP Global Commerce | Sainsbury | Akcie firmy Beyond Meat | Česká zbrojovka Group SE | Silvergate Exchange Network | MSCI | Salesforce.com | Peníze z EU | LCI | Karanténní opatření | GE Renewable Energy | Hodnota bitcoinu | CV90 | Discord Inc. | Atomic | Thomson Reuters | Podnikové akcie | Fúze | LinkedIn | Evropské továrny | Objem zakázek | Měnový výbor | Tlak Číny | Inflation-proof stocks | Britská ropná společnost | Měna e-HKD | Paul Milgrom | Akcia | Ekonomické zotavení | Mining | Miliardy dolarů | Ukroboronprom | Čínský výrobce aut | Investiční skupina | Penta Real Estate | Cena plynu pro evropský trh | COP28 | ProLogium | Snížení zisku | Cena americké ropy WTI | Finanční trh | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Nabídková cena | FOMC | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Nový trend | Maďarská vláda | Robert Wilson | Snižování nákladů | JPMorgan | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Generation Digital | Německá automobilka | Kaspi | Rozhodnutí centrální banky | Zahájení ruské invaze | Velikost dánské ekonomiky | Česká národní banka | LKAB | Data z Německa | Virgin Atlantic | Regulační orgán | Trade | VK (VKontaktě) | Regionální měny | RIVN.US | Eni | Alleghany | Výrobce počítačů | Akcie švédské automobilky | Kapitalismus | Právníci firmy | Nové prognózy | Poptávka firem po úvěrech | Výnosy desetiletých dluhopisů | Zakladatel FXstreet | Investování do zlata | Patria.cz | Authentic Brands Group | John Hardy | Fond ČMZRB | Jiří Makovský | Kensington Capital Acquisiton | Nikola Motor | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | Microsoft Corporation | Milník | Co je komodita | Světová zdravotnická organizace | Rozpočtové příjmy | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Francouzská národní banka | EIA | Protikoronavirová opatření | Generativní umělá inteligence | Vivendi | Sberbank CZ | FTSE Russell | Platformy | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Glaxo Smith Kline | Výrobce obuvi | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Siemens Gamesa | Iracionální | Akcionář | Hypomonitor | Miliardy USD | Guardian | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | Tržby společnosti | ADA | Jak obchodovat s akciemi | Výrobce tepla | FAST | Carlsberg | Nižší maxima | Pinduoduo | Obchodní den | PETRA z Hodonína | Index japonských akcií | Vývoz z Číny | Zájem investorů o přístavy a terminály | Zkušenost | Míra inflace v Británii | Invaze ruských vojsk | Signál | Peter Garnry | Akcie na rekordu | Česká finanční skupina PPF | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | Čínská firma | Jürgen Stackmann | Protiepidemická opatření | Afrika | INRG | Náměstek ředitele | Vizitky nejbohatších Rusů | Pozemky | Development | Bonita | Společnost Oneok | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | State Street | Britská vláda | Cena dříví | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | ADP | Square | Hodnota zlata | Gazprombank | Uptrend | Přijetí eura | Biliony dolarů | Kupní síla | ANZ Research | Úbytek | Výbor pro zahraniční investice | Short signál | Termínový kontrakt | Společnost SpaceX | Pracovní den | Liberty Ostrava (LO) | Ropy | Soudní dvůr Evropské unie | Virgin Orbit | Historie | Volné peníze | Úspěšné obchodování | Penta | Nordea Bank | Sociální média | EET | Dow Jonesův akciový index | Řízení rizik | Singapur | SPCE | Společnost Tapestry | Podmínky půjčky | Dividendové výnosy | Polská společnost | Výnosy firmy | Forex trader | Vstup na burzu v Londýně | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Výdaje | Smartphony | Evropská komise (EK) | Výrobce aut | Akcie Groupon | Silný trend | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Čínské automobilové značky | Glaxo Smith Kline (GSK.UK) | Zisk EBITDA | Rafinerie | Společnost | Čipy používané k napájení ChatGPT | Potíže Evergrande | Akcie ropy | ARM Holdings | Apple (AAPL.US) | Xilinx | Rezervní měny | CBC | Ukrtatnafta | ESPN | Geopolitická nejistota | Ekonomické důsledky | Důchody | Cena akcií spoločnosti Pepsi | Likvidní | List The Wall Street Journal | I-Trader | Fruko-Schulz | Klimatický jev | Firma McDonald's | Pohledávky | Jaderná elektrárna | Sázky | Ministr hospodářství | Futures na americké akcie | Mezinárodní obchod | Forbes | Akcez | Obchodujte | Ocenění akcií | Carlyle z USA | Zboží z Číny | Akcie dánské firmy | Obchodované fondy | Colt | Akcionáři Monety | Platforma eToro | Choose France (Zvolte si Francii) | Dealz | Trh Start | General Atlantic | Čas na nákup | Adnoc Gas | Ukončení války | Zájem investorů o těžaře zlata | Společnost MicroStrategy | Společnost Groupon | Sporting Products | Pobřeží slonoviny | Tkáč | Buy | BMW | Cena akcií | XTB Research | Holding CSG | Konfederace | Volatilita trhů | Mark Carney | Ukrajinská ekonomika | AMC Entertainment (AMC.US) | Kalifornské banky | BNP Paribas Personal Finance | Kupci | Prodej akcií About You | Munger | Plynárenské firmy | Rozšíření | CAC40 | Komise v přenesené pravomoci | NBER | Jessica Alba | Akcií těžařů | Výhled růstu globální ekonomiky | Applus | Akvizice Colt | Volatilita | Zhejiang Geely Group | Slovenská investiční společnost | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Společnost Delimobil | Německé hospodářství | D1 | Mimořádné zasedání | Britská společnost Cineworld | Ropný trh | Ruská státní firma | Americké ministerstvo financí | Akcie Amazon | Beneteau | NEXO | Rishi Sunak | ČVUT | CPI Property Group | Shanghai Auto | Umělé inteligence | Ovlivňování | List The New York Times | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | AAPL.US | Finský výrobce sportovního vybavení | Nasdaq Inc | DCPD | Ztráty | GLOBSEC | Nízká nezaměstnanost | Akcie AMD | Nizozemsko | Pershing Square Tontine Holdings | Africký mor | Sulut Airways Indonesia | Kensington Capital | Organizace | Průmyslová výroba v ČR | Akcie Erste Group | Šéf kryptoburzy Binance | Miliardář Warren Buffett | Alipay | Britský FTSE | Obilí | Ryanair | Chery Automobile | Deník The Wall Street Journal | Kryptoburza | Vrcholoví manažeři | Ceny stavebních prací | Our Media | Poptávka po akciích | Gap | Ceny pohonných hmot | Agentura TASS | Bank of Philippine Islands | UNCTAD | Uvedení akcií firmy Arm na burzu | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Services | Automotive | Nárůst podniků | Inflační data | Úrokové náklady | Stock Exchange | Regulační rámec | Růst | Likérka | Britská firma Arm | Šíření nákazy | Problémy s likviditou | Objem obchodování | Kosmetická společnost | Akcie společnosti Alphabet | XPeng | Vývojář čipů Arm | Kartel OPEC+ | Michelin | RegioJet | Polská centrální banka | Silné momentum | Layoffs | Akcie ČEZ | Výrobce sportovního vybavení | Vlastník Zetoru | Pojišťovací společnosti | Výtěžek z prodeje akcií | Příjmy | Zvýšení daně | Comfort Finance Group | Rusko a Ukrajina | Událostí ve světové ekonomice | Hospodářské výsledky | Jan Urban | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Ministři EU | Světoví těžaři | Dovoz ruského plynu | Propad ceny | Volvo | Emitent | Geiger | VMware | WU | Zajištění | Ministryně financí Alena Schillerová | Objem prostředků | Propad poptávky | iPhone city | Strach a chamtivost | CzechTrade | Domácí měny | IAG | Obchodování na trhu | Nejprudší pokles v historii | Internetové bubliny | Šéf podniku | Stravenkový paušál | Fortinet | Německý Rheinmetall | Farmaceutický koncern | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | Snížení inflace | Daň z mimořádných zisků | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | Linie podpory | Index | CETIN na burzu | Nikola (NKLA.US) | Wall Street Journal | Cenový pokles | Automobilky v Číně | Ruská vláda | Holdingové společnosti | Komoditní | Praktické tipy | Infineon | Lockdown | Wirecard | Akcie Alibaba | Společnost Uniper | Expanzivní měnová politika | MiFID II | Token | Fundament | Čínský trh | Centrální bankéři | Nákaza SARS | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Komodity | Investiční fond | Intercontinental Exchange (ICE) | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Úročení | EBRD | Jižní Korea | Vista Outdoor | Společnost Instacart | Warner Music | Společnost Honest | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Jak koupit akcie | Farmaceutická společnost | Konsolidační balíček | NHTSA | S&P Dow Jones Indices | ČTK | Tuzemská měna | Arca | Nová sazba | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | EC Investments | Maxar Technologies | Monopol | Odolné proti inflaci | Akcie Zscaler (ZS) | Uber Eats | Primární veřejná nabídka akcií | Nejobchodovanější akcie | Silvergate Capital | Zbrojovka Colt | LVMH | Pale Fire Capital | Graf AMD akcie | Akcie Plug Power | Čínské strany | Tradeweb | Akcie Wesdome Gold Mines | Jednání vlané hromady ČEZ | Sanofi | Dnešní zprávy | Index Fedu | Společnost Baidu | Jak zbohatnout | 500 Plus | Steve Huffman | Finanční možnosti | ICP | Vodíkový pohon | Hlavní akcionář | Spuštění fondu | Oděvy | Společnost Evolv Technology | Halving | Dna | Nippon Steel | Dodge | Express | Státní kasa | Zveřejněné údaje | Ruské podniky | Marvell Technology | Šance | Vysoce likvidní | Dmytro Kuleba | Martin Jahn | Počet drobných investorů | Čínská továrna | Objem hotovosti | Budoucnost firmy | Adam Aron | Global Capital | Ceny mědi | Poldi | Ocelárny NLMK | BLDP | Exxon Mobil (XOM) | Výroby baterií | Telenor Real Estate | MOL | Biliony USD | Řešení sporů | Šperky | Akcie Coca-Cola (KO) | Americká centrální banka FED | Fairmont Hotels & Resorts | Záchranný plán | Jamajka | Oneok | Nejlepší strategie | Blue-chips | Dlouhodobá investice | Trump Organization | Cathie Wood | Podíl Ruska | Moravský Peněžní Ústav | Únik ropy | Magnificent 7 | Kartel při obchodování | Britská společnost | EBITDA marže | Carvana | Předseda Evropské rady | Fiat Chrysler a PSA | Budoucí potenciál | Zkušení investoři | Tržní cena | Aktuální tržní podmínky | Akcie Deliveroo | Index spotřebitelských cen | Cena Virgin Galactic akcie | Akcie mateřské společnosti | Euromonitor International | Poradenství | Akcie COIN | SBLK | Alibaba akcie | Podíl ve firmě | Obchodní řetězce | Společnost Uber | RDIF | Ceny nových aut | Diverzifikace | Analýza Moderna akcie | Program nákupů dluhopisů | Zscaler (ZS) | Akcie BASF (BAS) | Kalifornské bankovní regulační orgány | Čínské firmy | Plány podniku | Josef Nejedlý | Státní podnik | Návrh dividendy | Andrej Melničenko | Nejhodnotnější firmy světa | Rozsáhlé sankce | Luminar | Koronavirus | Mluvčí Kremlu | Skupina Sazka | Šíření koronaviru | Medvědí trend | Jozef Síkela (STAN) | TF1 | Ford Motor | CETA | Firmy z EU | Procter & Gamble | Deloitte | IntoTheBlock | Americká burzovní komise | Převzetí firmy | Nebezpečí | Záložna | Přerušení výroby | Státní televize | Druhá vlna | Závislosti na ruské ropě | Ruský útok na Ukrajinu | Marek Malina | Akcie Meta | TurkStream | Panevropský akciový index STOXX 600 | Schlumberger (SLB) | Cílová cena | Jak vydělávat peníze | Kina Cineworldu | Dividenda ČEZ | Akcie NIO | Asos | Obrat v sentimentu | Společnost FTX | Odhady HDP | Cathay Pacific | IPO Arm | Renaissance Capital | Hlavní trh | White & Case | Miliardář Křetínský | AVG | Gautam Adani | Nová vakcína | Zajímavé peníze | Kamaz | Andrej Čírtek | Polský provozovatel ropovodů | Prohlášení | Ratingy udržitelnosti | Chrysler | Převeztí Avastu firmou NortonLifeLock | Netflix | Největší banky | La Nina | Výměny akcií | Na volné noze | Bankovní asociace | Obchodovat s cennými papíry | Maserati | Ron Baron | Capital Management | Hodnota Airbnb | Cena akcií společnosti Apple | ReputationDefender | Vývoj akcie Groupon | Muddy Waters Research | MF | DBK.DE | Růst cen plynu v Evropě | Sequoia | Společnost IAG | Akcie Virgin | Zisk na akcii | Instacart dnes | Obchodované akcie | Analýza | Snowflake | Diskreční obchodování | Regal | iPhone 12 | Kryptoměna Bitcoin | Roger Federer | Nákup aktiv | All Time High | Investiční příležitost | Firmy v Evropě | Banka Sberbank | Vydat akcie | Proč investovat | Odvětví kryptoaktiv | GM | Firma Arm | Makléřská společnost Robinhood | Propad příjmů | Daimler | Investice ve Spojených státech | Propad zisku | Barrick Gold (GOLD) | Enron | Šéf Twitteru | Samsung Securities | Impala Platinum | Podíl kryptoměny | Tržní ekonomiky | Rozsáhlé propouštění | GEM | Kompenzace | Tučné zisky | Bazcom | Akcie Air Liquide | Cena emisních povolenek EU | Američtí politici | Dánské ministerstvo financí | SPAC | Bianco Research | Dánský Novo Nordisk | Izraelská centrální banka | Převzetí Avastu | Ziskové obchodování | Financování dluhu | Ceny dřeva | Luxusní auta | Automobilka Volvo | Bitcoin jako zákonné platidlo | Společnost X | CENTRICA | International Business Machines (IBM) | Banka | Ložiska lithia | Markus Braun | CSRC | Posílení | Slovenský ministr | CVC Capital Partners | Parag Agrawal | Vakcinace | Nova Broadcasting Group | Vývoj dolarového indexu | Obchodování s emisemi (ETS) | Pracovní místa | Nigérie | Depreciace | Firma Berkshire | Společnost Alrosa | Velké ztráty | PPF | Společnost Wise | Tržní hodnota | Cena kryptoměny Dogecoin | Regulační orgány | Partie Terezie Tománkové | BrandZTop | Gazprom Něfť | Ropné a plynárenské společnosti | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Růst společnosti | Investiční nástroj | Společnost BYD | Škoda JS | Zvyšování těžby | Největší IPO | Zbrojovka Colt CZ | Společnost InPost | Dopady epidemie | Vstup na burzu | Dream Yacht | Více peněz | Chad Holliday | Dánská společnost | ČSOB | Jaroslav Haščák | Bosch | Mluvčí ministerstva | Index Philadelphia | Cena elektřiny pro německý trh | Vysoké úrokové sazby | NVDA.US | Nasdaq v New Yorku | Skupina EPH | Paytm | Objem nouzových rezerv | Maďarsko | LG Energy Solution | Konec globalizace | Horizon Fuel Cell | Akvizice společnosti | Údaje americké vlády | Očkování proti covidu-19 | Douglas na burzu | Amerika na prvním místě | Vagit Alekperov | Výrobce pneumatik | Divize společnosti | Rozdělení ČEZ | Vývoj ceny akcií | Vývoj měnového páru | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Kurzy akcií | Saipem | Zbrojařská společnost | České předsednictví | Obchodování s akciemi L'Occitane | SIX | Výkon | Wonderinterest Trading Ltd | Gennadij Timčenko | Hyundai | Zákaz dovozu ruského uhlí | Sundar Pichai | Burza Euronext | Freedom Finance Europe | Rekordní nárůst | City | Barrick Gold (ABX) | Analytička | Cenové války | Období finanční krize | Akcie Air Liquide (AI) | Index burzy | Společnost Orsted | Automobilka Tesla | KKCG | Instagram | State Street Global Advisors | Blockchainové technologie | Navigare | Balkánské země | Deutsche Bank | Norsko | Umělé inteligence (AI) | RIA Novosti | Hlavní index frankfurtské burzy | Primární nabídky akcií | L'Occitane | Transakce s kryptoměnami | Čínský list | Wedbush Securities | Progres | Valná hromada ČEZ | Španělsko | Společnost Casino | Polský podnik | ADS | Hans Dieter Pötsch | Globální dluh | Certifikát | Baterie do elektromobilů | Ovocnářská unie | Mozek | Černý kůň | The Sunday Times | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Propad ceny akcií | Skupina Casino | Akumulace | Akcie Digital World | Temasek | Extrémní nárůst | Sociální nepokoje | Zastropování cen ruské ropy | Těžební kapacity | Obchodní partner | Nabídka na převzetí | Dodávky energií | Vývoz plynu do Finska | Americké centrální banky | Australská BHP Group | Borsa Italiana | Světové burzy | Takata | Válka | Akcie Fortinet (FTNT) | FSR.US | Klesající struktury | PCELL | Obchodní aplikace | Státní investiční fond | Fenomén Robinhood | METROSTAV | NICE | Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) | Výkon francouzské ekonomiky | Akciové trhy ve Spojených státech | Společnost Naftogaz | ZIL | Sazby Fedu | Canalys | Bloomberg | SK IE Technology | Kybernetické měny | Silicon Valley Bank (SVB) | EG.D | Viceguvernérka | Středoafrická republika | Zavedení digitální měny | PEPSICO | FTNT | MTI | Dánská farmaceutická společnost | Internetová společnost Twitter | Celoroční výhled | Plus500 zrušení účtu | Převzetí společnosti | CCI | EP Corporate Group | Premiérka | Výroba počítačů | Akciový trh Nasdaq | André Wortmann | MRK.US | Kurz akcií | Velká změna | Ruská agentura | HDP Německa | XXX Lutz | Akcie Robinhood | ONE | Letecká přeprava | Zlepšení | Společnost Evergrande | Pavol Kováčik | Zbrojařská společnost STV | Soukromé banky | Manažer fondu | ZSSK | Advent International | Modern Times Group | Podíl českých potravin | Energetický tarif | CPIPG | Ekonomický růst | CAD | Cena akcií společnosti | Slovenský ministr hospodářství | Vývoj ceny kakaa | Concho | NICKEL | Vakcína | Vývoj kurzu bitcoinu | Vyšší mzdy | Hamburk | Akcie Saudi | Britský ministr financí | Čínský výrobce elektromobilů | COIN | Důvěra investorů | Akcie kybernetické bezpečnosti | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Kodiaq | Financial | Rolex | Barma | Prodej nových automobilů | Pivovary CZ | Investice státu | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Výrobci spotřebního zboží | Smíšené pocity | Silky Zdeňka Porybného | Povzbuzení ekonomiky | Fortinet (FTNT) | Maďarský forint | Emise skleníkových plynů | Wall Street | Záporožská jaderná elektrárna | Panevropský index STOXX 600 | Degiro | Velikost obchodu | XTB Jiří Tyleček | Irák | Trigger | Snížení úroků | Institut ZEW | Nové tituly | Vysoké ceny energií | Volatilní období | Bert | Burza FTX | Jobs Plan | Plus500 | Česmad Bohemia | Pavel Baudiš | Technická analýza akcie Coca-Cola | Anthony Saglimbene | Ropná společnost Exxon Mobil | Snižování sazeb | Podíl nezaměstnaných | ČR | Rozpory v insolvenci | Důvěra v českou ekonomiku | WP | Televize CNBC | Abú Zabí | Alrosa | Kongo | Makléř Fio banky | TradeWeb | Tata Steel | Investor Carl Icahn | Obnovitelné zdroje energie | Nvidia | Nemovitosti | Investice do výroby baterií | Geely Holding Group | Nábor IT odborníků | Marek Dospiva | Přední světoví těžaři | Ministerstvo spravedlnosti | Vyšší ceny ropy | Swatch Group (UHR.CH) | Vizionář | Společnost BHP | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Makléř Wood & Company | Prodejci luxusního zboží | ADNOC | EK | EuRoPol Gaz | Společnost Berkshire | Strop na ruskou ropu | Munich | Nejziskovější | PPF Jiří Šmejc | London Stock Exchange | Hospodaření | Futures | Společnost Norilsk Nickel | FINRA | Digitální platby | Evropský statistický úřad Eurostat | Ceny akcií Kering | TUI | Inflace v eurozóně | CBC Europe | PureCloud | Společnost Reddit | Dot-com | Hindenburg | Chování americké centrální banky | Placení daní | Obnovitelné energie | Vývoj akcií Icahn Enterprises | Riziko | Zdeněk Nekula | Vývoj akcie FRC | Prodej akcií | Cena uranu | FXstreet.cz | Růst dovozu | XTB | Zhejiang Geely | Ficova vláda | Jat Tehnika | Commonwealth Financial | Nexen Tire | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Didier Pfleger | Vysoká cena | Axelle Pinonová | Obchody | Obnovitelné zdroje | CEPS | Znárodnění ČEZ | Severstal | Roman Juráš | The New York Times (NYT) | Státní podpora | Konkurent | CHF | PLUG | Společnost Siemens Energy | BFM | Míra nezaměstnanosti v Německu | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Index Nikkei | Propad akcií | Nepříznivý signál | Makléř | Podnik ČEPS | Makléřská společnost Genesis | Australská BHP | Dění na Ukrajině | Plyn v rublech | JD Health | Prodej v USA | Společnost Rosněfť | OKD | Kobalt | Fatih Birol | LinkDoc Technology | Švýcarské čokoládovny | Výrobce dronů Primoco | Myšlení, rychlé a pomalé | Akcie Vítkovy CPI | Zdražení ropy | Akcie SPAC | Polské podniky | Zkapalněný plyn | Akciový index | Makléřský podnik | Těžba ropy | BinanceCoin | Prezident pobočky Fedu v Atlantě | Mluvčí společnosti | Financial Network | Louis Vuitton | Skupina ČEZ | Kuaishou | Klesající tendence | Týdenní pivot | Zemědělství | GlobalFoundries | Akcie antivirové společnosti | Exchange Traded Commodity | Veřejný sektor | Binance Asia | FinCEN | Finská společnost | Federální úřad pro letectví | Přístup na finanční trhy | Index CPI | Groupon | Německý kancléř | Plus500 podvod | Tata Motors | Nejvýraznější propad | Adenza | Platina | Dividendy ČEZ | Index nákupních manažerů (PMI) | Canoo | Česká firma | Index Nasdaq Composite | Aleš Michl | Fiocchi Munizioni | xStation5 | Technická rezistence | Německá energetická společnost | Galaxy Digital | Tržní hodnota firmy Novo Nordisk | Aktualizace výhledu | Švédský fintech | Podpora | Tom Russo | Michael Bloomberg | Výroba automobilů | Vonovia | Ališer Usmanov | Český hospodářský holding | Sotheby's | Čínská společnost | NatWest | Vstup Premier Energy na burzu | MWh | Ruské soukromé banky | Ruská invaze | Budoucí vývoj | Průzkum analytiků | Růst cen v EU | Hlavní ekonom | Vývoj ceny akcií ČEZ | Tendr | First Republic | Estee Lauder | Začátečník | Soudní dvůr | Portfólia | Prodejci oděvů | Volatility | Obchodní výhled | Stav nouze | ENA | Pohyby na finančních trzích | Alexis Ohanian | Katarský státní investiční fond | Síla dolaru | Sainsbury‘s | Deutsche Bahn | Akciové trhy jako celek | Long Term | Měnící tržní podmínky | EP Equity Investment | Zakladatel Amazonu | Tim Cook | T. Rowe Price | Společnost PPF Telecom Group | Finský výrobce pneumatik | Ministr průmyslu a obchodu | Chelsea | Start-upy | Vývoj úrokových sazeb | LG Energy Solution (LGES) | Michail Fridman | Akcie v USA | Uzavření transakce | Zpřísňováním měnové politiky | Očekávání trhu | Statistika | Globální akcie | VDA | Mateřské firmy | Statistické údaje | Samou | Plzeňský Prazdroj | E-commerce | Úvěrový program | Akro | Surové ropy | Přímé zahraniční investice | Technický výhled | CzechToll/SkyToll | Velkoobchodní ceny elektřiny | Zdroj příjmů | MJ | Akcie Airbusu | Polská společnost InPost | Editis | Americké regulační orgány | Meta Platforms | Levnější půjčky | Graf akcie | Společnost Silvergate Capital Corporation | Vládní pomoc | Česká zbrojovka Partners SE | Obchodní model | KKR | Zákaz dovozu | Partnerství | Právo | Výstavba větrných farem | Skupina Stellantis | Magellan Midstream Partners | Automobilka Hyundai | Varšava | Aukce | Finanční skupina PPF | ConocoPhillips | Daně z neočekávaných zisků | Burze | Christian Dior | Emise | Akcie Nvidie | Panické výprodeje | Dánské společnosti | Inflace v říjnu | Krácení daní | Polské firmy | Nové zakázky | Special Purpose Acquisition Companies | Technologická skupina | Ruské síly | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Běžný investor | Kvartální účetní období | Haísám Ghais | FTSE 250 | Nick Marro | ONS | Motivace | Fortress | Maloobchodní tržby v Británii | Insolvenční návrh | Poptávky po oceli | Kommersant | Letoun A350 | Boční trend | Japonská centrální banka | Banka Silvergate | Plynovod Jamal | Hodnota majetku nejbohatších lidí | Obchodování s emisními povolenkami | Společnost Databricks | Francouzský řetězec | Ruská ropa | Platformy Robinhood | Vklady zákazníků | Obchodování na burze | Růst firmy | BHM Group | BAT | Splatnost | Marketingová komunikace | Nafta v ČR | 1Inch | JD.com | Elektromobily | Kontejnerová loď Ever Given | Interpretace | Snižování úrokových sazeb | Týdenní nárůst | Beiersdorf | ProSiebenSat.1 Media SE | Fisker (FSR.US) | Akciový index Nikkei | AerCap Holdings | Celoroční výsledky | The Guardian | Ukončení činnosti | Daniel Čang | INSEE | Zomato | Čínský program | Aukční síň | Fortnite | Jefferies | České dráhy | Swedish Match | CPI PG | Ruský ministr | Ropná firma | Akcie společnosti PayPal | Saudi Aramco | Plyn v EU | BDO Unibank | Investiční konference 2022 | Yahoo!Finance | CAPEX | Temelín | Dealogic | Kellogg | Americké vládní dluhopisy | Royal Dutch Shell | Dividendové ETF | Extrémně levné | United Parcel Service (UPS) | Arnault | Závislost | Vývoj akcie | Vlna zdražování v Německu | Švédská Riksbank | Fáze obchodní dohody | Pavel Durov | Ericsson | Česká vláda | Dominika | Celní úřad | Poradce premiéra | Realitní firma | Hodnota indexu | Světová poptávka | Eurozóna | Trading | Aerolinky Lufthansa | Ropné firmy | Dceřiné společnosti | Míra inflace v Německu | IG | Amazon | Nejnovější zprávy | Eastern European Media Holdings | Společnost Nike | Marathon | Pšenice | Index DAX | Oculus Quest | Největší evropská ekonomika | Energetický kolos | Tým FXstreet.cz | Největší pravděpodobnost úspěchu | Kazachstán | Cyberark Software Ltd | Home Depot | Společnost S&P Global | Server HN.cz | Vrcholy | Investiční doporučení | Veřejná nabídka akcií | Mastercard Incorporated | Burzy v Hongkongu | Nákupy ruských cenných papírů | Zlínská obuvnická firma Vasky | Zahájení invaze | Air Bank | Evropské akcie dnes | Penta Investments Group Limited | Jan Frait | Dnes klesly akcie | Philippe Gudin | Papcel | Velcí hráči | Spotřební daň z nafty | Indonésie | Kubánská vláda | Herní divize | Ruské firmy | Antigenní testování | Sdělení firmy | Ruská centrální banka | Balík akcií | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Chorvatsko | Protiruské sankce | Regulace trhů s kryptoměnami | Velké technologické firmy | BASF (BAS) | Umělá inteligence (AI) | Underweight | Americká ministryně financí | Analytik | Vstup na akciovou burzu | Akcie problémové banky | Sazby beze změny | Rostoucí úrokové sazby | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Trader | Zahájení řízení | Hang Seng | Land Rover | Hodnota akcií | BDI | AAA | OMV | Zestátnění ČEZ | Světová turistická organizace (UNWTO) | Vypnutí plynu | Pozornost trhu | CCleaner | Termínové kontrakty | Britské společnosti | Energetická bezpečnost | Expirace | TUI Group | Distribuované účetní knihy | Nizozemský regulátor | Švédské společnosti | Index londýnské burzy FTSE 100 | Ceny evropského plynu | Soudní spor | Primoco UAV | Lael Brainardová | Pavel Cyrani | Směřování firmy | Zvyšování úroků | Evropské země | MIFID | Domácí průmysl | Wise | Gilead Sciences | Ceny v průmyslu | Inven Capital | Akcie BASF | Neuhrazené faktury | Soud EU | Dnešní prohlášení | Rychlé zbohatnutí | Axis | Kótování akcií | Statistický úřad | Podnikání | Zájem o akcie | Francouzský prezident | BCS Global Markets | Christopher Waller | Ruský plynovod | RBK | Short signál na akcie | Nové investiční aplikace | Akcie firmy včera | Lodní společnosti | Růst české ekonomiky | DAX | Účinnost vakcíny | Finanční podmínky | DIA | GFG Alliance | Oblasti obchodování | Dovoz ruské ropy | Honeywell | Dluhopisový trh | Larry Fink | Colonial Pipeline | PDVSA | Výprodej bitcoinů | České Radiokomunikace | Stavební zákon | Chmel | Vývoj ceny | Intervenovat | Kotace BTC | Krypto | Skupina Colt CZ Group | Počasí | Solární panely | Držitelé kryptoměn | Instrumenty | Donald Trump dnes | Obchodování jedním kliknutím | Mediální společnosti | Akcie Volkswagenu | Co bude | PX START | Seznam.cz média | Německý index DAX | Jackpot loterie | Kupón | Custody | Global Advisors | AMZN.US | Opatření | Těžaři | Nativní mince | Tajné služby | Ruský útok | Farmaceutická společnost GSK | Závislost na Rusku | Luděk Palata | Evropský regulátor | Obchodujte akcie | Nejvyšší soud EU | OHLC | Růst ceny ropy | Americký akciový trh Nasdaq | TRON | Dluh státu | General Plastic | Akcie O2 | Nové peníze | Oslabování koruny | ABC | Cena akcie ČEZ | Francouzský statistický úřad INSEE | NJJ | Analytik XTB | WHO | Tvrdá práce | Šíření nového koronaviru | Universal Music Group | Očekávané úrokové sazby | Bavlna | David Bonderman | Ceny energie | Neinvestovat | Markit | Nemovitý majetek | Ruská ekonomika | Barclays | Demo účet | Plánované obchody | Hanwha Investment & Securities | Britské ropné společnosti | Premiér Viktor Orbán | Jan Švejnar | Etherea | COIN.US | Čeští investoři | Ministerstvo hospodářství | Ministr spravedlnosti | Amber Group | Kim Fournais | Ballard Power (BLDP) | Fantastická čtyřka | Antimonopolní úřad | Pozice | Hodnota Tesly | Investing | Margrethe Vestagerová | UCITS ETF | Condé Nast | Dlouhodobý investor | Americký podnikatel | Kvantitativní utahování | CoinDesk | Poptávka po plynu | Oscilátory | UCITS | Zelené energie | ARD | Výhody | BlackRock Larry Fink | Evropské investiční banky | Očekávaný růst | Wegovy | Podhodnocený | Otevření investičního účtu | Uhlobaron | Throwback | Společnost Saudi Aramco | Těžař zlata | Primoco | Hnutí Hamás | Bitstock.com | SEC | Zemědělský svaz ČR | Výplaty dividend | Zkapalněný zemní plyn | Oyo Hotels | Výstav | Vývoj akcie NVDA | Space Explorations Technologies | Tempo růstu HDP | Propad akciových trhů | Finanční podniky | Společnost Lufthansa | Velké investice | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Výrobní náklady | Vývoz do Spojených států | POSCO | Kryptoměnové sítě | Peter Rawlinson | Nikolaj Šulginov | Mark Zuckerberg | Hedging | Reputace společnosti | Banka UBS | GSK | Úřad pro energetické informace (EIA) | Štěpení | Prudký růst cen | Zablokování Trumpova účtu | Virus | Bilance | Redukce | REIT | Kryptoměny aktuálně | Daňový balíček | Nulové úroky | Ladislav Kříž | Country Garden | Bankovní vklady | Společnost STV Group | Vladimir Lisin | Platinové akcie | Společnost Unilever | Společnost Exxon Mobil | Alexej Miller | Vládní deficit | Zahraniční akcie | TradingView | Bublina na trhu | Pesimistické odhady | Inflace ve světě | Pravidla regulace | BYND.US | PEP | Daňové záležitosti | Dluhové závazky | Dow Jones | Firmy SPAC | Síť X | Vhodné akcie | Layoffs.fyi | ITA Airways | Časový horizont | Summit EU | Ropný průmysl | Počet obchodů | CVNA.US | Sektorová daň | BloombergNEF | Vlna zdražování | CyberArk Software | Poptávka po kryptoměnách | West Texas Intermediate (WTI) | Úrokové sazby | Karel Pospíšil | Společnost Asos | Expobank CZ | Devizy | Stack Funds | Globální energetická krize | Ruští hackeři | Evropská léková agentura (EMA) | Obchodní komora | Akcie bank | Nvidia dnes | Ferretti | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | GasNet | Řetězec kin | Český investor | Nornickel | Cena termínového kontraktu | London Stock Exchange Group | Kapitál firmy | Biden | Rakouské firmy | Cloud Computing | Budoucnost | Ocenění | Banky | Nio akcie | Kryptoměnový trh | Dodavatelský řetězec | Průmyslníci | Filipínská centrální banka | Wood & Company | Peking | Poptávka po ropě | Vision Fund | Evropská investiční banka | Obchodní styl | 737 MAX | Vesmírné společnosti | Restrukturalizace | Oculus | STV Group | 500 nejbohatších | Zpráva amerického ministerstva práce | Německé akcie | Největší česká mlékárna | Průzkum KPMG | Bělorusko | Dovozce ruského plynu | Společnost AJ Investments | ASEAN | Kde investovat | Toyota Motor Manufacturing | JPMorgan Chase | Japonský konglomerát | Bunge | Čínské vlády | | Prezident pobočky Fedu | Mluvčí ČEZ | Certifikace | Americká makléřská společnost | AUD/USD | Automobilka BMW | Burza Coinbase Global | Krádež kryptoměn | Investovat peníze | Vlády | Marta Nováková | MUFG Bank | tunel Blanka | Motor Sič | Epidemie nemoci covid-19 | Realitní skupina CPI Property Group | Rozhodnutí bankovní rady | Adani Green Energy | Clément Genelot | Hospodaření firem | Akciový stratég | Komisí pro cenné papíry a burzy | Lockdowny | Návratnost | Vandita Pantová | Cenovus Energy | Prodeje | Devizové rezervy ČNB | Student Agency | INLOOPX | Politici | Pozastavení obchodování | Hyundai Motor | Čínský konglomerát | Byznys model | Petr Krajíček | Kotace | Teams | Tvorby zisku | Vymáhání práva | Plánovaný vstup na burzu | Potíže v dodavatelských řetězcích | Obchodní podmínky | Výhled trhů | Akcie výrobce elektromobilů | CEFC Europe | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) | Artemis | Společnost Sony | RECALL | Výrobce elektromobilů | Dánsko | Obchodovat s akciemi | Měnový pár | Korporace | Leonid Michelson | PX Pražské burzy | Plyn pro evropský trh | Správkyně Sberbank CZ | Švédská společnost | Firma Wienerberger | Flix | Výkyvy cen | Předsedkyně Evropské komise | Finanční situace | Tempo inflace | VKontaktě | Crowdstrike Holdings Inc | Těžba ropy v Rusku | Air France-KLM | Ukrajinská vláda | Saudi National Bank | Radek Dvořák | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Akcie firmy Vestas | Meziroční inflace | Státní zastupitelství | Pracovní trh | G7 | Větší pokles | František Savov | Celková inflace | Varianta covidu | Sankce proti Íránu | Philip Lane | Společnost Kofola ČeskoSlovensko | Interní informace | Bankovní licence | Joe Biden | Americké ministerstvo zahraničí | IRBT | Hodnota globálních trhů | Senegal | Kurs koruny | Guvernér ČNB | Ekologie | Pivovar Budějovický Budvar | Allwyn Entertainment | Česká mlékárna | TPG | Internetová televize | Nikola Corporation | Webináře | Palantir | Světová turistická organizace | Jereme Powell a Fed | Raketový růst | Deindustrializace | Didi | Světové trhy | Apple Tim Cook | Základní sazba | Investiční platformy | Americká pojišťovna | B. Riley Wealth | Zákaz dovozu ukrajinského obilí | Udržitelné investice | Jednatel | MALL.cz | Tržní hodnota dánské farmaceutické společnosti | Gas Storage CZ | Vládní plánovaná pomoc | Letecká skupina Smartwings | Přípravek na hubnutí | Ukrajinské hřivny | Alexandre de Juniac | InstaForex | Novinky | Kontrakt | Will Wej Čcheng | Akcie Visa (V) | Americká půjčovna kryptoměn | Facebook Inc. | Fisker | Obchodní příležitosti | Dohled nad finančním trhem | Objemy peněz | Robinhood Markets | Americký fond | Společnost GSK | Vývoj ceny ropy Brent | Posílení kapitálu | Retail | Kia | Konkurenční společnosti | Ekonom | Jak vybírat akcie | PIF | Cena barelu ropy | USA | Ladislav Bartoníček | Commonwealth Financial Network | Soukromý investor | The Insider | KKR & Co. | WhatsApp | Buffettova firma | Německá finanční společnost | Vyšší výnosy | Platba | Vláda Finska | Andrej Babiš (ANO) | Ropovody | Gigant Chevron | SimilarWeb | Produkce zlata | Janet Yellen | Estée Lauder | Přerušení vývozu | Zlato | Akcie Microsoftu | Novo Nordisk | Hospodářské výsledky podniků | Kurs rublu | CEFC China | Nejvyšší kontrolní úřad | Jak vydělat | Ivo Lukačovič | Focus | Skupina Colt CZ | Metalloinvest | Asijské akciové trhy | Býčí trend | Výrobce sportovního zboží | Prezident společnosti | Vývoj ceny akcií Nvidia | Anheuser-Busch inBev | Telenor Montenegro | Společnost Media for Europe | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Státní dluh ČR | Obchodování platiny | Daň z příjmu | Labor Day | Zastropování cen | Výhled růstu české ekonomiky | Philip Morris | Jozo Perić | Akcie Charter Communications | Nasdaq | Dekarbonizace | Společná evropská měna | Společnost Meta | Poměrové ukazatele | Zákon o národní bezpečnosti | Ruský ministr energetiky | Bloomberg Commodity Spot Index | Společnost Nyrstar | Ruská ropná společnost | Mediální podnik | Adani Enterprises | Světová obchodní organizace | Ram | Šíření koronavirové nákazy | Volkswagen | ICT | ITA | Geopolitická situace | Holding | CyberArk Software (CYBR) | Hedvábné stezky | Průměrná cena | Holding Agrofert | Akcie antivirové firmy Gen Digital | Primární nabídka Aramka | Odhady analytiků | Jihokorejská centrální banka | MIC | Primární veřejné nabídky akcií | Ministerstvo práce | Geopolitické napětí | Ozempic | Souhrnný čistý zisk | Zemní plyn (LNG) | Letošní úroda | Bloky | Michal Lukáč | Qatar | Spekulanti | Cenový vývoj | Investiční aplikace | Islámský stát | Největší ropné firmy světa | Důvěra v tuzemskou ekonomiku | Hlavní index burzy | Camelot | Akcie v eurozóně | Prodej aut | Dluhopis | Výprodeje akcií | Domácí poptávka | Akcie Disney | Recharge Industries | Boeing 737 Max | Soud v USA | Leo Express | Norton | CETIN Group | Akcie Digital World Acquisition | Rozhodnutí firmy | Moscow Times | Green:Code | Ekonomická poradkyně | Jaroslaw Kaczyński | Verizon Communications | Zákon o snížení inflace | Amín Násir | Pražská burza | General Bytes | Práce | Fox | The Honest Company | Obchodní centra | Zdražování v Německu | Velikost společnosti | FIS | FOREX | Vývoz plynu z Ruska | Údaje o inflaci | Výroba aut | DoorDash | Hermes | Vydavatelství Axel Springer | JD | Herbert Diess | Sequoia Capital | Space Explorations Technologies (SpaceX) | Bodyarmor | Sociální napětí | Skupina Orlen Unipetrol | Japonská společnost | Levi's | CRWD | GVC | Brian Price | Investice do projektů | Oblasti umělé inteligence (AI) | Důvěra v ekonomiku ČR | OKEx | Výrobce baterií | AMZN | Řešení problémů | Chivo | Daniel Obajtek | Tržní kapitalizace firmy | Bitcoinové fondy | Akcie First Republic | Rivian Automotive | Světová poptávka po ropě | Liou Che | CZG | Akcie Sanofi | Průlom | Odpovědné investování | L410 NG | Česká investiční skupina | Společnost Eni | Zasedání Rady guvernérů | Skandály | Investment | Embargo na ruskou ropu | Omezení cen plynu | Společnost Lucid Motors | Coca-Cola HBC | Francouzský ministr financí | Zákaz dovozu ruské ropy | Agentura Moody's | Zásobníky | Ratingový výhled | Akcie Coltu na pražské burze | Arménské občanství | Vývoj akcií Gen Digital | Firma dnes | Akcie Berkshire | VIAC | Výplata dividendy | Qatar Airways | Americký ekonom | Koncern Johnson & Johnson | Ocelárny | Japonský trh | Ekonomický boom | Cestovní omezení | Novozélandská centrální banka | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Makléřská platforma eToro | Šéfové firem | Apple Music | Výraznější pokles | Zajištění proti inflaci | PetroChina | IOT | Vládní konsolidační balíček | WISE Air | Nejbohatší člověk světa | Nový blok Jaderné elektrárny | Daily Mail | Fidelity International | Klesající struktura | Sdílené jízdy Ola | Ropný kartel | PEP.US | Realitní sektor | Rusové | Obchodní dohody | Energetická firma | OTC | Zadluženost | CSX | Index čínských akcií | Americká kryptoměnová burza | 4M Systems | Balkán | Internetové obchody | Daně z mimořádných zisků | USD/JPY | SYNTHESIA | Ministr práce a sociálních věcí | Baby Direkt | Vladimir Tenev | Astrazeneca | Investiční účet | Počet nezaměstnaných | Návrh PPF | Ekonomické sankce | Evropské akciové trhy | Cestovní kancelář | Záporné úrokové sazby | Společnost Hindenburg Research | Kika | Vývoj na trhu | Hidroelectrica | Investiční teze | Dan Ives | Generální ředitel ČEZ | Daně z příjmů právnických osob | Spalování fosilních paliv | Spojené arabské emiráty | China Daily | Ruský finančník | Ceny v Česku | Čínští regulátoři | Fio | Přijímání bitcoinů | Andreessen Horowitz | Kryptoměny | Forex trading | Avilon | Low | Arc'teryx | Republikánští senátoři | Manažeři | Ministr zemědělství | Zbyněk Stanjura | Taiwan Semiconductor | Sociální síť X | Prodejní ceny | Automobilka Mercedes-Benz | Cenu plynu | Americké firmy | Húsíové | Akcie společnosti Wirecard | Ekonomické aktivity | Ark Invest | Odborník na ropný trh | Ever Given | Hlavní akcionář CPI | Olaf Scholz | Wood & Company Vladimír Vávra | Ponziho pyramida | Akcie kryptoměnové burzy | INTC | Kuba | ZM.US | Výrobce elektromobilů Tesla | Trading software | Tržní vývoj | Platidlo | Rychlost | Podnikání na kapitálovém trhu | Inflace v Kanadě | Americký HDP | Nedoplatky | Plus500CY | Embraer | Akcie společnosti Siemens Energy | Další pokles | Světově největší firmy | Lidský mozek | Státní fond | Tatra Trucks | J.P. Morgan | Úvěr | Investiční společnosti | Mzdy | Menšinový akcionář | Kryptoměna ethereum | Zájem firmy | Jan Drahota | Kvalitní akcie | Akcie | BCS | Úspěch | Stimuly | CNBC | Akcie Schlumberger (SLB) | Nahrávací společnost | Ukrajina a Rusko | Okta | Chudoba | Jerome Powell | Metro AG | Nejvyšší výhra | Magnety ze vzácných zemin | Volby | Evropský průmysl | Ukazatele | Li Auto | Investiční účely | Americké úřady | Umělá inteligence | Miliardář | Akciová burza v Barmě | Dovoz z Ruska | Index relativní síly | ProSiebenSat.1 Media | Umění | Vladimir Putin | Eugal | Hindenburg Research | KfW | Drobní čeští investoři | Ukrajinská firma | Disney | Americká burza | Kodak | AML | Akcie výrobce letadel | Kybernetické měny bitcoin | Stabilita | Hyzon Motors | Výrobce elektroaut | Liberty Ostrava | Británie | Klarna | Cena zemního plynu | Seznam.cz | Premier Energy | Udržitelné investování | Eduard Kučera | Duolingo | Aukční síň Sotheby's | Nemoc COVID-19 | Republikánský senátor | Tescan | Tranzit ruské ropy | Aplikace Keep | Cineworld | Zakladatel serveru FXstreet.cz | Uzavření obchodování | Americká vláda | Hodnota transakce | Contemporary Amperex Technology | Wedbush | Tendr 2023+ | Provozní výnos | Zotavení ekonomik | Věřitelé Arca | Dopady pandemie | Koncern | Strategické plány | Indická obchodní skupina | Společnost Gazprom | Ukrajinská státní společnost | Investice v USA | Automobilové značky | Američtí prodejci | Čistý dluh | Těžba dřeva | Hluboké ztráty | Nokian Tyres | Diamanty | Gamesa | Altria Group | Měnové podmínky | Cenné papíry Monety Money Bank | Belgie | Veba Broumov | Vlastnická struktura | Náhlý krach | Podniky | Tether | Překážky | Úvěrové linky | Primární nabídka | ZM | Tržby skupiny | Gubernátor | Úroky z dolarových dluhopisů | Akcie Corvus Gold | Euro vůči americkému dolaru | Kryptoměnové firmy | Analytický tým | Horší časy | Inflace v USA | Ministr financí Jeremy Hunt | Chování spotřebitelů | NERV | Bohaté zkušenosti | Bulharská finanční společnost | Konkurent Binance | Ekonomika Evropské unie | Enel | Zahraniční forex | RedSeer | AkademikerPension | Fond Hartenberg | Vývoj ceny akcií Novo Nordisk | Zvýšení plánu výroby | Očkování | Split akcie | PFC | Analytici banky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | Pokles

Předchozí klíčová slova

Podmínky obchodu
Podmínky pro euro
Podmínky pro iBOS
Podmínky půjčky
Podmínky státní pomoci
Podmínky státní pomoci firmám
Podmínky ve výrobě
Podmínky v Německu
Podmínky v tuzemském průmyslu
Podmínky výzvy

Následující klíčová slova

Podnikáme na burze
Podnikání
Podnikání a inovace
Podnikání dané společnosti
Podnikání mezi mladými
Podnikání na kapitálovém trhu
Podnikání Netflixu
Podnikání Rhodium Enterprises
Podnikání společnosti
Podnikání v Číně
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:

Odborné kurzy a semináře
<