Středa 24. července 2024 19:52
reklama
FTMO král
reklama
FTMO férovost
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster

Barclays

img

Akciový výhled: Evropské trhy po výsledku francouzských voleb klesají

08.07.2024 Akciové trhy v Evropě se probudí do nového týdne poklesem poté, co ve druhém kole francouzských voleb získala největší počet míst v parlamentu krajně levicově orientovaná strana. V reakci na výsledek voleb vidíme pokles na státních dluhopisech (nejen) Francie, stejně tak plošně klesají evropské futures (-0,2 %), a to kvůli obavám z prohlubování deficitu státního rozpočtu a neefektivního hopsodaření státu. Dozvuky mohou mít povolební jednání o uspořádání parlamentu ve Francii, citlivější vývoj dnes zřejmě uvidíme na evropských bankách, když např. Societe Generale, BNP či Barclays před openem indikují pokles. V Praze očekáváme pokles v úvodu obchodování spolu s naladěním v Evropě, později nás čekají data z průmyslové výroby. Dnešní den by tak měl být spíše rozjezdový, když v průběhu týdne čekáme reporty o inflaci v Česku, Německu a USA.
C:\fakepath\trader-04072024-38-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.07.2024 1) Zakladatel amerického internetového obchodu Amazon Jeff Bezos se rozhodl prodat dalších 25 milionů akcií podniku v hodnotě téměř pět miliard dolarů. Vyplývá to podle médií ze zprávy pro regulační úřad. Již začátkem roku Bezos prodal akcie Amazonu za zhruba 8,5 miliardy dolarů.
img

Tesla před zprávou o dodávkách vozidel klesá o 1,50 % 📃

02.07.2024 Tesla (TSLA.US) před otevřením americké peněžní seance klesla o více než 1,50 %. Investoři očekávají čtvrtletní zprávu společnosti Tesla o dodávkách vozidel za období duben-červen, která by měla být zveřejněna dnes.
img

DE40: DAX pod klíčovou zónou odporu 📉

02.07.2024 Úterní obchodní seance v Evropě přinesla pokles hlavních akciových indexů. Německý DAX aktuálně ztrácí 0,94 %, francouzský CAC40 klesá o 0,77 % a britský FTSE 100 o více než 0,3 %. Později během dne se pozornost investorů zaměří na projevy prezidentky Lagardeové a Powella z Fedu. Včerejší zisky v bankovním sektoru byly z velké části vymazány.
C:\fakepath\francie-01072024.png

Proč je francouzská dluhová krize nebezpečná?

01.07.2024 Nestabilní politická situace ve Francii vytváří velmi zajímavé příležitosti na tamějším akciovém trhu. Platí to však i o dluhopisovém trhu? Odpověď zní jasně ne. Francouzským státním dluhopisům je nyní lepší se vyhnout. Dluhopisový trh totiž bude měřit hloubku francouzské politické krize. Jak je to vůbec možné? Proč je francouzský státní dluh nebezpečnější než dluhy jiných evropských zemí?
C:\fakepath\swiftonomika.jpg

Swiftonomika není skutečná, vliv koncertů na ekonomiku je neviditelný

01.07.2024 Turné Eras americké zpěvačky a skladatelky Taylor Swiftové dobývá Evropu, na každé zastávce vyprodává desetitisícové stadiony několik večerů za sebou. To vede analytiky k debatám, nakolik mohou desítky tisíc "swifties" stimulovat místní ekonomiku. Agentura Reuters ve své analýze dochází k závěru, že se vliv hudebních, ale i sportovních akcí na ekonomiku přeceňuje.
img

Vyrovnaná seance na Wall Street 📊Arista Networks po doporučení Citi s odkazem na umělou inteligenci posiluje o 4 % 📈

27.06.2024 Dnešní údaje ze Spojených států dopadly nad odhady; HDP za 1. čtvrtletí vzrostl o 1,4 % oproti očekávaným 1,3 %, ale výrazně zpomalil tempo expanze z předchozích 3,4 % k/k. Žádosti o dávky dopadly mírně pod očekáváním a předběžné údaje o PCE vykázaly růst o 3,4 % oproti očekávaným 3,3 %; jádrový PCE rovněž vzrostl. Na klíčové údaje však trhy čekají až do zítřka. Akcie společnosti Nvidia se dnes obchodují s více než 2,5% náskokem a akcie Micronu ustupují téměř o 7 %; slabost sektoru je však kompenzována poměrně stabilní seancí BigTech společností a zisky v softwarovém segmentu, kde se Salesforce a Palo Alto Networks obchodují s téměř 5% náskokem.
img

Ropa roste o téměř 2 % a opět se blíží k 80 dolarům za barel

06.06.2024 Futures na ropu dnes posilují o téměř 2 %, když Brent reagoval výraznými zisky po prvním snížení sazeb EBC od roku 2019 a po rozhodnutí dánské centrální banky, která se dnes rovněž rozhodla snížit sazby (o 25 bb na 3,35 %). Navzdory pro ropu negativním výsledkům zasedání OPEC+ uvedli tajemník OPEC Al Ghais a ruský ministr Novak stále silnou, pokračující poptávku po ropě. Podle analytiků J.P. Morgan se ropa do září 2024 odrazí zpět v pásmu 80 - 90 USD za barel díky letnímu čerpání zásob.
C:\fakepath\Gap.png

Akcie prodejce oblečení Gap prudce rostou

31.05.2024 Akcie amerického prodejce oděvů Gap prudce rostou, krátce po zahájení obchodování dnes přidávají zhruba 22 procent. Reagují na zprávu, že společnost, která změnila strategii a přišla s modernějším stylem, zvýšila celoroční výhled prodeje. GAP zveřejnil hospodářské výsledky za první kvartál a nový výhled ve čtvrtek na svém webu.
img

USD zažívá den X

06.05.2024 Očekávané údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor mohou ukázat, že americká ekonomika minulý měsíc vytvořila 243 tis. nových pracovních míst. Toto číslo je výrazně nižší než 303 tis. pracovních míst vytvořených v březnu, což by mohlo naznačovat zpomalení růstu počtu pracovních míst.
C:\fakepath\Rubrik.png

Zájem o akcie firmy Rubrik převyšuje nabídku

24.04.2024 Americká technologická společnost Rubrik podporovaná Microsoftem jde na burzu. Zájem o akcie firmy, která se specializuje na cloudové služby a zabezpečení dat, je přitom v primární veřejné nabídce (IPO) obrovský. Podle zdrojů agentury Bloomberg dvacetkrát převyšuje počet nabízených akcií.
img

FOMC v roce 2024 sazby nesníží

18.04.2024 Jak jsme již zmínili, už nemá smysl očekávat snížení sazeb ze strany Fedu. Poslední zpráva o inflaci překročila cílovou hodnotu téměř dvojnásobně. Bude trvat nejméně 5–6 měsíců, než inflace zpomalí alespoň na 2,5 %, aby Fed mohl konečně začít diskutovat o uvolnění měnové politiky. A mělo by být jasné, že 5–6 měsíců bude reálných pouze v případě, že inflace začne zpomalovat už v dubnu. Ale co když se tak nestane? Evropská centrální banka dosáhla míry inflace 2,4 % meziročně a se snižováním úrokových sazeb vůbec nepospíchá. V červnu, na kdy je plánováno první uvolnění politiky, by inflace v EU mohla dosáhnout již 2 % nebo o něco více. Proto chápeme logiku centrální banky: sazba by měla být snížena, až se inflace bude nacházet velmi blízko cílové hodnoty. Tedy kolem 2 %. Jde o to, že Amerika se k takovým výsledkům ani nepřiblížila.
C:\fakepath\trader-16042024-49-zm.jpg

Forex: Barclays otevřela short na GBP/USD

16.04.2024 Přední investiční banka Barclays věří v další oslabování měnového páru GBP/USD a v tomto souladu zde otevřela krátkou (short) pozici na ceně 1,2475.
img

Invesco: 2024 – Návratnost dluhopisového trhu

02.04.2024 Rokům 2022 i 2023 dominovala vysoká inflace a zvyšování úrokových sazeb, což vedlo k prudkému přecenění částí trhu citlivějších na duraci – tedy státních dluhopisů a korporátních dluhopisů investičního stupně. „Trhy korporátních dluhopisů s vysokým výnosem si vedly lépe, my jsme ale nyní opatrnější, pokud jde o dopad zvýšených nákladů na refinancování a zhoršujícího se ekonomického prostředí na emitenty z řad podniků s vyšší mírou zadlužení,“ říká Alister Brown, produktový ředitel společnosti Invesco.
img

Ranní shrnutí (28.02.2024)

28.02.2024 Většina asijsko-pacifických indexů zaznamenává slabší seanci - japonský Nikkei klesá o 0,10 %, australský S&P/ASX 200 o 0,35 % a čínské indexy ztrácejí mezi 1,10-1,60 %.
img

Boom AI dosáhl historických rozměrů a všechny oči se upírají na firmu Nvidia

21.02.2024 Pro náladu na akciových trzích nejspíš v tomto okamžiku nejsou důležitější hospodářské výsledky než tržby společnosti Nvidia za 4. čtvrtletí fiskálního roku 24 (FY24 Q4) končící 31. lednem 2024. Ty budou zveřejněny ve středu v noci po uzavření amerického akciového trhu. Boom AI je silnější než kdy dřív a začíná s sebou strhávat další a další akcie, takže se budou oči všech upírat právě sem. Analytici očekávají tržby 20,4 miliardy USD, tedy meziročně o 238 % vyšší, a EPS 4,60 USD, tedy meziročně o 613 % vyšší. Jedná se o patrně dosud největší zaznamenaný nárůst mezi megakorporacemi. Ještě nikdy jsme neviděli firmu s tržní hodnotou 1 bilion USD, 12měsíčními tržbami 45 miliard a čistou ziskovou marží 55 % růst tak šíleným tempem.
img

Akcie Barclays rostou, protože trh schvaluje velké buybacky a ambiciózní cíle

20.02.2024 Ve zprávě o výsledcích společnosti Barclays se dnes ráno našlo něco pro každého: zpráva o výsledcích za 4. čtvrtletí, aktualizace strategie a oznámení o zpětném odkupu akcií. Přijetí této záplavy zpráv od Barclays bylo zatím velmi pozitivní. Po pondělním růstu o více než 1,5 % akcie vzrostly o více než 5 % a jsou na nejvyšší úrovni od září 2023.
img

Týden před námi: Dokáže Nvidia splnit sen o umělé inteligenci?

19.02.2024 Americké akcie v minulém týdnu klesly: index S&P 500 o 0,42 % a Nasdaq o 1,34 % a začátek týdne by mohl být klidný, protože v pondělí se v USA koná Den prezidentů a trhy se uzavřou. To, zda se americkým indexům podaří tyto ztráty vyrovnat, by mohlo záviset na výsledku zveřejnění některých klíčových údajů včetně zápisu ze zasedání FOMC a únorových zpráv o indexech PMI. Společnost Nvidia, miláček světa umělé inteligence, jejíž cena akcií od začátku roku vzrostla o více než 47 %, oznámí ve středu večer své hospodářské výsledky. Není překvapením, že se od společnosti Nvidia očekávají velké výsledky, a pokud je nesplní, mohlo by to pro index S&P 500 znamenat velkou poruchu, neboť pět nejlepších akcií tohoto amerického blue chips indexu podpořilo 75 % jeho dosavadních zisků v roce 2024.
C:\fakepath\trader-08022024-34-zm.png

Americký regulátor CFTC varuje před brokerem Barclays Broker

08.02.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty. Nové varování se týká brokera Barclays Broker. Tento broker ovšem nemá podle CFTC patřičné povolení k činnosti, kterou provozuje.
img

US Open: Wall Street se obchoduje o něco níže před klíčovými publikacemi 📌

30.01.2024 Futures naznačují mírně nižší otevření pro hotovostní seanci v USA. Investoři očekávají zveřejnění klíčových čtvrtletních a makroekonomických zpráv. Ihned po zahájení cash session bude zveřejněna zpráva JOLTS o nových volných pracovních místech a index Conference Board. Dnes, po uzavření relace, budou známy zprávy mimo jiné od Microsoftu, Alphabetu a AMD.
img

Wall Street a Apple: příběh jednoho poklesu

17.01.2024 Americký akciový trh zakončil úterý poklesem. Klíčovými faktory byly smíšené finanční výsledky Morgan Stanley a Goldman Sachs, které tlačily na bankovní sektor, a výprodej akcií Boeing a Apple, který měl vliv na pokles indexu S&P 500.
img

Denní shrnutí: zlato blízko 2000 USD, prudký pokles EURUSD

16.01.2024 Americké indexy měly smíšený průběh. V úvodu hotovostní seance došlo po prodlouženém víkendu k poklesu, po kterém následovalo mírné oživení. Po mírně jestřábím komentáři bankéře FEDu Wallera se na trh vrátil prodejní tlak.
img

US Open: akciové trhy se při otevření obchodují níže 🔔

16.01.2024 Druhý den týdne začíná horší náladou na akciových trzích. Dolar je dnes nejsilnější z měn G10, což vyvíjí tlak na rizikovější aktiva. Rostou také výnosy desetiletých dluhopisů, které se vracejí nad úroveň 4,00 %. Investoři upravují svá očekávání ohledně letošního snižování úrokových sazeb Federálním rezervním systémem. Nedávné komentáře bankéřů naznačují, že trhy příliš agresivně oceňovaly první letošní snížení. Po zveřejnění vyšších údajů o indexu spotřebitelských cen z USA v minulém týdnu se tento scénář zdá být ještě nepravděpodobnější.
img

Denní shrnutí: Jsou výsledky tchajwanských voleb pro trhy skutečně úlevou?

15.01.2024 Trh přisuzuje snížení sazeb Federálního rezervního systému v březnu přibližně 85% pravděpodobnost. Měnový pár EUR/USD konsoliduje mezi hodnotami 1,09 a 1,10. Existuje však velká pravděpodobnost rychlejšího snížení sazeb ze strany USA. Barclays předpokládá pokles PCE inflace do konce roku na 1,9 % a jádrové PCE inflace do konce roku na 2,4 %, což naznačuje snižování sazeb na každém zasedání, počínaje březnovým snížením.
img

Jak vypadá stříbro ve vztahu ke zlatu?

15.01.2024 Na týdenním grafu je patrná výrazná divergence mezi stříbrem a zlatem. Stříbro prokázalo odolnost vůči prudšímu poklesu a drží se nad 200týdenním klouzavým průměrem, zatímco se nachází mírně pod 50týdenním klouzavým průměrem. Tato divergence vyvolává zajímavé otázky ohledně relativního ocenění obou drahých kovů.
img

Ropa získává 2 % s rostoucím napětím na Blízkém východě

11.01.2024 Ropa dnes vzrostla téměř o 2 % a dnešní aktivitu kupujících můžeme spojit s rostoucím napětím v regionu Středního východu. Na druhou stranu celkový obraz poptávky na trhu s ropou zůstává nejistý.
img

Smíšené zprávy pro spotřebitele ve Spojeném království, protože prodeje nezapůsobily

09.01.2024 Sváteční sezóna měla přinést trochu povzbuzení sužovaným maloobchodníkům ve Spojeném království, ale Britské maloobchodní konsorcium místo toho oznámilo, že prosincové prodeje zaostaly za očekáváním a vzrostly o 1,9 % oproti očekávaným 2,4 %.
img

Piper Sandler snižuje hodnocení Apple kvůli zásobám a poptávce po nejistotě 🔌

04.01.2024 Akcie společnosti Apple (AAPL.US) se nedávno dostaly pod tlak poté, co analytici několika fondů z Wall Street viděli hrozbu pro další expanzi společnosti. V úterý se Barclays a dnes Piper Sandler rozhodli změnit svůj rating z „nadváženého“ na „neutrální“, čímž snížili svou cílovou cenu o 15 dolarů na 205 dolarů za akcii. Akcie giganta ztrácejí před otevřením 1 %. Bude Apple společností vysoce citlivou na možnou „recesi“?
C:\fakepath\trader-04012024-27-zm.jpg

Americký regulátor CFTC upozorňuje na několik nelegálních brokerů

04.01.2024 Americký regulátor CFTC (Commodity Futures Trading Commission) varuje před několika neregulovanými společnostmi, které nabízí finanční služby a cílí hlavně na americké klienty.
img

Akcie Apple otevřeli s velkým klesajícím gapem

04.01.2024 Od říjnového dna 165,50 zažívaly akcie společnosti Apple prudký růst a v polovině prosince dosáhly nového rekordu 198,08. Po něm však následoval mírný pokles, který se zhoršil poté, co cena v úterý otevřela s velkým negativním gapem v důsledku snížení ratingu ze strany Barclays.
img

US OPEN: US 500 klesá na 2týdenní minimum

03.01.2024 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování níže, po slabším obchodování v asijsko-pacifické oblasti a v Evropě dříve. Trhy jsou na začátku roku 2024 v režimu bez rizika, přičemž USD roste a akcie klesají. Eskalace napětí na Blízkém východě, přerušení lodní dopravy v Rudém moři a také obavy z toho, jak moc bude letos uvolněno měnové uvolnění, jsou hnací silou výprodejů.
img

Ranní shrnutí (03.01.2023)

03.01.2024 Ropa mírně ztrácí navzdory stále neklidné situaci na Blízkém východě, kde byl při přesném úderu izraelských bezpilotních letounů v libanonském Bejrútu zabit jeden z vůdců Hamásu Al-Arúrí. V důsledku toho Hamás přerušil veškerá jednání s IDF a diplomatická návštěva izraelských diplomatů v Egyptě byla okamžitě přerušena. Ropa Brent a WTI ztratily 0,09 %, resp. 0,18 %, což naznačuje, že investoři však tuto událost nepovažují za vznětlivý moment pro region.
img

Ranní komentář: Technologie zahájily nový rok korekcí, ztrácel hlavně polovodičový sektor

03.01.2024 První seance nového roku na finančních trzích byla poněkud napjatá. Pod tlakem se ocitly hlavně technologie a Nasdaq tak včera ztrácel 1.6 %. Apple včera klesal o více než tři procenta kvůli reportu od Barclays, která varovala před slábnoucím prodejem iPhonů. Pod tlakem byl pak také celý polovodičový sektor v čele s ASML, které dostaly další omezení na exporty svých strojů do Číny. Zbytek trhu se ale docela držel a situace zůstává stabilizovaná také během dnešního rána.
C:\fakepath\eurusd-03012024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 3.1.2024

03.01.2024 Americké akcie během svého prvního obchodního dne v novém roce převážně oslabovaly, výrazně k tomu přispěla technologická společnost Apple. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, si včera připsal 0,07 procenta a zakončil obchodování na 37.715,04 bodu. Širší index S&P 500 však klesl o 0,57 procenta na 4742,83 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil dokonce o 1,63 procenta na 14.765,94 bodu.
C:\fakepath\dolar-15122023.jpg

Jak to bude s úrokovými sazbami na dolaru v roce 2024?

15.12.2023 Poslední zasedání Fedu polilo trhy živou vodou. Akciové trhy se obchodovaly na ročních maximech i bez pomoci Fedu. Američtí investoři budou s rokem 2023 velmi spokojeni. Spousta analytiků a komentátorů věštila velký krach v roce 2023. Ten nenastal. Velkou zásluhu na tom má právě americký Fed, který dokázal zvyšovat sazby a zároveň nechal trhy spekulovat na blížící se pivot.
img

Ranní shrnutí (14.12.2023)

14.12.2023 Den po rozhodnutí Fedu indexy pokračují v růstu a dobrá nálada na trhu přetrvává i následující den.
C:\fakepath\trader-12122023-47-zm.png

Forex: Barclays otevřela long na USD/CHF

12.12.2023 Přední investiční banka Barclays věří v další posilování měnového páru USD/CHF a v tomto souladu zde otevřela dlouhou (long) pozici na ceně 0,8794.
img

Graf dne: AUDUSD (05.12.2023)

05.12.2023 Dnešní seance na trzích APAC byla plná zajímavých makročtení z hlavních světových ekonomik. Kromě údajů o PMI z Číny a inflaci z tokijské metropole se pozornost investorů zaměřila na rozhodnutí RBA o úrokových sazbách. Analytici očekávali, že australská centrální banka ponechá úrokové sazby na úrovni 4,35 %, a přesně to se také stalo. Trh se však zaměřil na připojené komentáře guvernéra Bullocka, které bezprostředně po rozhodnutí centrální banky mírně oslabily australský dolar.
img

Graf dne - EURUSD (06.11.2023)

06.11.2023 Na začátku minulého týdne nic nenasvědčovalo změně klesajícího trendu kurzu EUR/USD. Euro bylo slabší než dolar. Poklesy podpořili i někteří členové ECB, kteří sdělili, že cyklus zvyšování úrokových sazeb ECB pravděpodobně skončil. Na rozdíl od potenciálního jediného zvýšení ze strany Fedu, které bylo na stole, se to promítlo do pokračování klesajícího trendu na EUR/USD.
img

Ranní shrnutí (06.11.2023)

06.11.2023 Výnosy amerických desetiletých dluhopisů mírně rostou a pohybují se kolem 4,580 %. Dolar mezitím zůstává mírně slabší, přičemž pokles se na většině hlavních měnových párů pohybuje v rozmezí 0,1-0,3 %.
img

Ekonomický kalendář: Data PMI a Bitcoin v centru pozornosti!

24.10.2023 Trhy s futures naznačují, že dnešní peněžní seance v Evropě otevře na vyšší úrovni. Zlepšený sentiment v Asii podporuje tržní býky, kteří se v první fázi dnešní seance mohou zaměřit na trh kryptoměn, kde jsme svědky masivních zisků.
C:\fakepath\Bloomberg-20102023.png

Hodnocení FX Forecast agentury Bloomberg: Analytici XTB znovu zařazeni mezi světovou špičku v oboru

20.10.2023 Broker XTB se dlouhodobě profiluje nejen jako zprostředkovatel obchodů, ale i jako zdroj kvalitních analytických informací a edukativních materiálů. Fakt, že se nejedná o pouhý marketingový tah, tento rok znovu potvrdila i světoznámá agentura Bloomberg, když analytický tým XTB pod vedením Dr. Przemyslawa Kwieciena byl i v tomto roce oceněn v prestižním hodnocení FX Forecast. Tohoto hodnocení se účastní analytické týmy významných světových bank, brokerů i všech ostatních velkých hráčů finančního světa.
img

Ranní shrnutí (19.10.2023)

19.10.2023 Asijské akcie zaznamenaly výrazný výprodej v důsledku obav z rostoucích výnosů státních dluhopisů a zvyšujícího se napětí na Blízkém východě.
img

Překvapí dnes zisky Tesly za 3. čtvrtletí Wall Street? 📊

18.10.2023 Dnes po zasedání na Wall Street se dozvíme výsledky největšího amerického výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US). Trh bude primárně věnovat pozornost hrubým maržím, které pravděpodobně klesnou v důsledku další vlny snižování cen Modelu Y a Modelu 3 ve 3. čtvrtletí. Kromě marží budou investoři věnovat pozornost také tržnímu podílu, který v USA od roku 2018 klesl z 86 na 60 % nyní tváří v tvář rostoucí konkurenci ostatních automobilek. Důležitý bude také výhled společnosti na poslední čtvrtletí roku. Celkem až 21 analytiků nedávno snížilo svou prognózu zisku na akcii a konečný konsenzus očekávání klesl téměř o 50 %. Podaří se Tesle pozitivně překvapit Wall Street?
img

Dluhopisový trh USA krvácí – zatěžuje to celý finanční systém

09.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Dluhopisový trh USA krvácí - zatěžuje to celý finanční systém

07.10.2023 „Rapidně rostoucí výnosy na státních dluhopisech Spojených států tíží akciové trhy a cenné kovy. Tento růst také zvyšuje stres na ekonomiky a celý finanční systém,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Ranní shrnutí (22.09.2023)

22.09.2023 Asijsko-pacifické trhy se během dnešní seance obchodují na smíšených úrovních, neboť rozhodnutí Bank of Japan nepřineslo žádné překvapení.
C:\fakepath\Lehman-Brothers-15092023-1.jpg

Bankrot Lehman Brothers před 15 lety šokoval svět a krize se začala šířit jako epidemie

15.09.2023 Dnes je tomu přesně 15 let, kdy došlo k vyhlášení bankrotu americké investiční banky Lehman Brothers. Její pád byl symbolem finanční krize. Bylo pondělí 15. září 2008 a nad ránem požádala banka Lehman Brothers o ochranu před věřiteli. A největší bankrot v amerických dějinách spustil lavinu po celém světě. V dnešním článku si připomeneme tuto historickou událost, shrneme si všechny důležité údaje kolem Lehman Brothers a zároveň se podíváme na největší burzovní krachy v historii.
img

Ranní shrnutí (12.09.2023)

12.09.2023 Indexy na Wall Street uzavřely včerejší seanci se ziskem, přičemž Nasdaq posílil o více než 1 % díky růstu technologických společností. Indexy S&P 500 a Dow Jones posílily o 0,67 %, resp. 0,25 %, což naznačuje, že investoři sice hromadí technologické akcie, ale nejsou si jisti budoucím zdravím mnoha cyklických a konvenčních odvětví.
img

EUR/USD. Týdenní rekapitulace. Čína, ropa a rostoucí jestřábí sentiment.

11.09.2023 Pár EUR/USD uzavřel obchodní týden na úrovni 1,0700. Tento cíl symbolicky odráží současnou situaci. Na jedné straně se medvědi EUR/USD dokázali usadit v rozmezí čísla 7, což ukazuje na sestupný trend. Na druhou stranu se jim přes jejich pokusy nepodařilo prolomit hranici čísla 6. Úroveň 1,0700 představuje kritický okamžik: buď se pár zkonsoliduje pod touto úrovní, nebo projde korekční fází směrem k rozmezí čísla 8.
img

DE30: DAX se obchoduje níže po zveřejnění slabých dat z Německa

06.09.2023 Dnešní obchodní seance na starém kontinentu je převážně v červených číslech. Německý DAX ztrácí 0,5 %, francouzský CAC40 klesá o 0,8 % a britský FTSE 100 se obchoduje o 0,4 % níže. Evropské akciové trhy pokračují v poklesech poté, co neuspokojivá data z Německa a zvýšené ceny ropy obnovily obavy z hospodářského růstu a inflace. Včerejší výrazný nárůst ropy nad 90 USD za barel může přetrvávat kvůli převisu poptávky nad nabídkou. Takový obrázek nevyhovuje většině evropských zemí a USA, protože vyšší ceny ropy podpoří růst cen v mnoha sektorech inflačního koše.
img

US Open: Wall Street po prodlouženém víkendu otevírá níže!

05.09.2023 Americké trhy se v úterý po víkendu a Dnu práce otevřely utlumeným tónem, když indexy S&P 500 a Nasdaq Composite zaznamenaly mírný pokles o 0,1 %, respektive 0,3 %, zatímco index Dow Jones Industrial Average zůstal na stejné úrovni. Tato nízká dynamika se shodovala se zveřejněním čínských údajů, které signalizovaly zpomalení v sektoru služeb, což přispělo k obavám o globální růst. Výnosy amerických státních dluhopisů vzrostly na 4,233 % z pátečních 4,17 %.
C:\fakepath\trader-01092023-50-zm.jpg

Dánský Novo Nordisk sesadil LVMH z pozice nejhodnotnější evropské firmy

01.09.2023 Dánská farmaceutická společnost Novo Nordisk dnes sesadila francouzského výrobce luxusního zboží LVMH z pozice nejhodnotnější evropské společnosti na burze. Francouzský podnik první příčku, kterou převzal po Nestlé, nepřetržitě držel dva a půl roku. Poslední dobou se ale na jeho akciích negativně odráží obavy ohledně zpomalení růstu čínské ekonomiky. Akcie dánské společnosti naopak těží z poptávky po jejích vysoce účinných lécích na cukrovku a hubnutí. Na počátku srpna hodnota firmy překročila velikost dánské ekonomiky.
img

Denní shrnutí: Wall Street snižuje počáteční zisky, výprodej EURUSD

01.09.2023 Indexy v Číně včera zaznamenaly pokles, s poměrně slabou asijskou seancí v Japonsku a Koreji. Maloobchodní tržby v Hongkongu dosáhly 16,5 % oproti prognóze 18 % a dříve 19,6 %;
img

⏫⏫WTI získává 1,4 %!

31.08.2023 WTI (OIL.WTI) se obchoduje výše i navzdory dnešnímu posílení amerického dolaru. Klíčovým faktorem, který tlačí ceny ropy vzhůru, jsou obavy z možnosti, že země OPEC+ prodlouží nebo dokonce prohloubí omezení dodávek. Saúdská Arábie již dříve naznačila, že pravděpodobně prodlouží snížení těžby o 1 milion barelů až do října, a nyní se uvádí, že Rusko se možná také rozhodne prodloužit své snížení vývozu o 0,5 milionu barelů až do října.
img

Mimořádná daň z neočekávaných zisků děsí investory

17.08.2023 Velká Británie a Evropa se chopily vedení a zavedly mimořádnou daň z nadměrných zisků tzv. "windfall" daně na sektory energetiky a veřejných služeb a v poslední době i na banky. Spojené státy tak neučinily, možná se poučily ze svých chybných kroků při používání tohoto daňového nástroje v minulém století. Investoři však nemají rádi zavádění nových daní, což se projevilo minulý týden, kdy se trhy propadly po zprávě z Itálie, že bude uvalena nová daň z neočekávaných příjmů na banky.
img

Kam se poděla recese?

16.08.2023 „Pesimistické předpovědi analytiků se na akciovém trhu nenaplnily a ekonomika zdánlivě nereaguje na vyšší úrokové sazby,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\UBS.jpeg

UBS zaplatí v USA vysokou pokutu kvůli hypotečním cenným papírům

15.08.2023 Největší švýcarská banka UBS a její americké dceřiné společnosti se dohodly, že ve Spojených státech zaplatí na pokutách celkem 1,435 miliardy dolarů (zhruba 31,5 miliardy Kč). Urovnají tak obvinění z podvodu při prodeji hypotečních cenných papírů. Oznámilo to včera v tiskové zprávě americké ministerstvo spravedlnosti. Završilo tak rozsáhlé vyšetřování praktik při prodeji hypotečních cenných papírů, které přispěly ke vzniku finanční krize z let 2007 až 2009.
img

Kam se poděla recese?

07.08.2023 „Pesimistické předpovědi analytiků se na akciovém trhu nenaplnily a ekonomika zdánlivě nereaguje na vyšší úrokové sazby,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
img

Fixní výnos: Zvyšovat či nezvyšovat? Toť otázka

01.08.2023 Centrální banky si uvědomují, že více než rok trvající agresivní měnová politika nemusela k boji s inflací stačit. Finanční podmínky zůstávají uvolněné, vlády nadále provádějí expanzivní fiskální politiku a ekonomika nezpomaluje očekávaným tempem. Čeká nás další zpřísňování, které bude ve třetím čtvrtletí roku nadále vést k hlubší inverzi výnosových křivek. Další zvyšování úrokových sazeb by však nemuselo fungovat tak, jak bylo zamýšleno. Proto musí tvůrci měnové politiky zvážit aktivní rozpouštění bilancí centrálních bank s cílem zvýšit výnosy v dlouhé části výnosové křivky. S blížícím se koncem cyklu zvyšování výnosů budou trhy podnikových a státních dluhopisů poskytovat lákavé příležitosti v přední části výnosové křivky.
C:\fakepath\Cina.jpg

Akcie v Číně i Hongkongu citelně zpevnily, Peking chystá pomoc ekonomice

25.07.2023 Akcie na burzách v pevninské Číně i v Hongkongu dnes výrazně zpevnily. Investoři nákupem reagovali na zprávy, že vláda v Pekingu se chystá podpořit ekonomiku, jejíž oživení slábne. Na téměř dvoutýdenní maximum vůči dolaru se dostal čínský jüan. Nejvýraznější růst byl patrný v odvětví vyspělých technologií a realit, přestože někteří analytici se k dopadům státní podpory stavějí skepticky.
C:\fakepath\trader-12072023-44-zm.jpg

Evropské akcie zpevnily, pomohla tomu zpráva o vývoji inflace v USA

12.07.2023 Evropské akcie dnes zpevnily. Zmírnění spotřebitelské inflace ve Spojených státech posílilo naděje, že americká centrální banka (Fed) brzy ukončí zvyšování úrokových sazeb. Panevropský index STOXX Europe 600, který stoupl o 1,5 procenta a uzavřel na 458,54 bodu, rostl již čtvrtý den za sebou.
img

Překvapí výsledky společnosti Nike Wall Street? 🕤

29.06.2023 Největší americký výrobce sportovní obuvi a oděvů Nike (NKE.US) po dnešní americké obchodní seanci oznámí své výsledky za čtvrté fiskální čtvrtletí roku 2023. Zpráva by mohla ovlivnit sentiment všech konkurenčních společností v odvětví, jako jsou Adidas (ADS.US), Puma (PUM1.DE), Under Armour (UA.US) a Lululemon (LULU.US). Může také vrhnout více světla na současný stav spotřebitelů v USA i mimo ně. Investoři budou věnovat pozornost výsledkům v Chianese, kde může dojít k výraznému meziročnímu zlepšení při pohledu na příslušné období loňského roku (uzavřené hospodaření). Ovlivní obavy z recese - slabší globální spotřebitel, nižší tržby a zužující se prostor pro marže - prognózy vydané společností Nike? Zde je to, co očekávají analytici.
C:\fakepath\trader-30052023-43-zm.jpg

Jeden z největších podvodníků v Německu dostal další více než osmiletý trest

30.05.2023 Soud v německém Wiesbadenu dnes poslal na osm let a tři měsíce do vězení bývalého daňového úředníka a později poradce Hanna Bergera, který má podle agentury Reuters na svědomí jeden z největších finančních podvodů v poválečných dějinách Německa. Berger také podle rozsudku musí zaplatit 1,1 milionu eur (asi 26 milionů korun).
img

Ranné zhrnutie (18.05.2023)

18.05.2023 Indexy na Wall Street včera vzrástli v nádeji, že sa čoskoro dosiahne dohoda o dlhovom strope. Podporu poskytli aj solídne výkony regionálnych bánk, najmä pre Russell 2000.
img

Pár USD/JPY má větší potenciál růstu

02.05.2023 Současná situace na forexovém trhu vyvolává silný pocit déjà vu. Japonský jen je stejně jako loni znovu nejslabším hráčem ze všech hlavních měn. Po silném pátečním výprodeji včera pokračoval v rozsáhlém poklesu a nejhorší dynamiku vykázal vůči americkému dolaru.
img

Fidelity International: Evropské komerční nemovitosti si stojí lépe než americké

20.04.2023 Rostou obavy, že další vlna tlaků na americké banky bude pocházet z oblasti komerčních nemovitostí. V Evropě je ale kancelářský sektor odolnější a většina bank je tak méně vystavena prudkým tlakům.
img

Bitcoin pokořil hranici 30 tisíc dolarů, poprvé od června. Svědčí mu otřesy a pády bank euroamerického okruhu a související záchranné akce centrálních bank

11.04.2023 Nejstarší a nejrozšířenější kryptoměna, bitcoin, dnes pokořila psychologickou hranici 30 tisíc dolarů. Stalo se tak poprvé od loňského června. Bitcoin se tak ocitl takřka na dvojnásobku své ceny z loňského listopadu, kdy se propadl k úrovni pod 15 500 dolarů. Od začátku letošního roku si připsal již přes 80 procent.
img

Koruna je opět při síle. I díky pádům Silicon Valley Bank a Credit Suisse, trochu cynické

31.03.2023 Koruna je opět plně při síle. Alespoň prozatím. Včera zpevnila vůči dolaru pod úroveň kursu 21,55, tedy na svoji vůbec nejsilnější úroveň od 22. února 2022. Česká měna je tak vůči té americké nejsilnější ještě od doby před zahájením ruské invaze na Ukrajinu. Sílí díky podpůrné rétorice České národní banky. A díky předpokladu světových trhů, že nedávné euroamerické bankovní pády a otřesy donutí centrální banky v čele s tou americkou ukončit utahování své měnové politiky dříve. Přičemž zároveň nebudou až tak závažné, aby vyvolaly hlubší recesi. Budou zkrátka „tak akorát“. Což je hodně optimistický, skoro až naivní, předpoklad.
img

V USA může být pádem ohroženo až takřka 190 bank, zjišťuje nová studie. Pády bank by zřejmě vedly k růstu ceny bitcoinu a dalších kryptoměn

27.03.2023 Zranitelnost amerického bankovního systému v souvislosti s pádem Silicon Valley Bank citelně vzrostla, jak vyplývá z nové studie publikované americkým Národním úřadem ekonomického výzkumu. V kolapsovém stavu se může ocitnout až skoro 190 bank v USA. Což by mimo jiné, jak uvidíme, bylo vodou na mlýn mnohým kryptoměnám v čele s bitcoinem.
img

Můžeme očekávat další paniku v evropských bankách?

23.03.2023 Bankrot Silicon Valley Bank, konec několikaleté agónie Credit Suisse převzetím bankou UBS a obavy o stabilitu nejen amerického, ale i evropského bankovního systému, je souhrnem událostí posledních 2 týdnů. Navíc jsme se dočkali výrazných slev na finančních trzích v reakci na nárůst rizikové averze. Je emotivní reakce investorů založená na fundamentech a obavách o kondici bankovního sektoru oprávněná?
img

Spojení dvou největších švýcarských bank by byla historická událost i pro světové finance. Rozhodnutí má padnout do večera

19.03.2023 Ve Švýcarsku se o tomto víkendu píšou dějiny tamního bankovnictví, které alpské zemi dalo ve světě proslout jako máloco jiného. Dost možná totiž dojde ke spojení dvou arcirivalů, dvou největších bank v zemi, které svým významem ovšem dávno přesáhly její hranice a řadí se mezi vůbec devět nejdůležitějších investičních bank světa – mezi takzvanou „nabušenou devítku“.
C:\fakepath\trader-10032023-41-zm.jpg

Banky stáhly evropské akcie na sedmitýdenní minimum

10.03.2023 Evropské akcie se dnes propadly na sedmitýdenní minimum. Oslaboval zejména finanční sektor, neklid vyvolaly problémy a následný krach americké banky SVB. Evropské akciové indexy oslabovaly od počátku seance, reagovaly na čtvrteční propad cen akcií ve Spojených státech, kde ztrácely také zejména banky.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie jsou po výrazném čtvrtečním poklesu v USA na měsíčním minimu

10.03.2023 Hlavní indexy akciových trhů v západní Evropě se dnes dopoledne propadly zhruba na měsíční minimum, dolů zamířily zejména bankovní tituly. Trhy poklesem reagují na čtvrteční propad cen akcií ve Spojených státech, kde ztrácely hlavně banky.
img

Investoři zůstávají optimističtí

06.03.2023 Na evropských trzích nadále vládne optimismus. Nicméně pokles akcií společnosti Credit Suisse Group AG, která se potýká s problémy, zasáhl náladu investorů. Harris Associates údajně prodal celý svůj podíl ve společnosti po téměř dvou desetiletích vlastnictví. Obchodování v pre-marketu je klidné, i když akcie Tesly a Apple Inc. vzrostly. Apple se připravuje na uvedení své další řady notebooků a stolních počítačů, zatímco výrobce elektrických vozidel letos podruhé snížil ceny aut.
img

Banky odhadují IPO společnosti Arm na 30 až 70 miliard dolarů

06.03.2023 Podle agentury Bloomberg světové investiční banky odhadují IPO britského výrobce čipů v rozmezí od 30 do 70 miliard USD. Přesná hodnota zatím není známa. Momentálně by se skutečná hodnota měla pohybovat kolem 50 miliard USD. Japonská SoftBank minulý rok usilovala o ocenění společnosti na 60 miliard USD, uvedla agentura Bloomberg News.
img

Čas na dluhopisy?

14.02.2023 Součástí investičního portfolia jsou vedle akcií či podílových fondů většinou i dluhopisy – nebo chcete-li obligace. V poslední době se jim však nedařilo, a to vinou růstu inflace a utahování měnových politik centrálních bank napříč vyspělými ekonomikami. Zaslouží si nyní opět pozornost investorů?
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.01.2023

09.01.2023 Během minulého týdne burzy rostly. S&P 500 přidal 1,4 %. Nyní se SPX obchoduje cca 19 % pod svým historickým maximem, kterého dosáhl začátkem roku 2022. Volatilita sice klesla, stále se však nachází nad psychologickou hranicí 20 bodů. Evropské akcie přidaly 4,6 %, což představuje nejlepší vstup do nového roku od 2009. Minulý týden poslala trhy nahoru především makrodata. Zejména inflace v eurozóně a americké payrolls poskytly naději, že by ECB a Fed nemusely utahovat politiky až tak agresivně. Rizika vnímáme nakloněna směrem dolů, jelikož k dosažení 2% inflačního cíle zbývá dlouhá cesta. Zároveň platí, že kurzy akcií dostatečně nereflektují ekonomické zpomalování, ke kterému během letoška dojde. 
img

Burza uzavřela nejsilnější od půlky září, pomohly jí hlavně akcie Erste

08.11.2022 Pražská burza dnes pošesté v řadě posílila. Index PX zpevnil o 0,33 procenta na 1237,25 bodu, což je jeho nejvyšší závěr od 15. září. Vzhůru ho táhly především akcie bankovní skupiny Erste. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
img

Předpovědi Federálního rezervního systému mohou otřást trhy

20.09.2022 Mezitím se tlak na americký akciový trh vrací. Představitelé Federálního rezervního systému se chystají na své dvoudenní zasedání a jsou připraveni předložit podrobnější údaje o tom, co očekávají v blízké budoucnosti od ekonomiky, inflace a trhu práce. Očekává se, že zítra budou zveřejněny nové prognózy, které mohou ukázat výrazný nárůst úrokových sazeb a nezaměstnanosti, protože právě to bude cena, kterou bude třeba zaplatit v boji s vysokou inflací.
C:\fakepath\trader-20092022-20-zm.jpeg

Forex: Barclays otevřela short na EUR/CHF

20.09.2022 Přední investiční banka Barclays věří v další oslabování měnového páru EUR/CHF a v tomto souladu zde otevřela krátkou (short) pozici na ceně 0,9663.
C:\fakepath\euro eurozona.jpg

Deutsche Bank, BNY Mellon a Warburg v Německu zaplatí pokutu 60 milionů eur

19.09.2022 Německý finanční ústav Deutsche Bank, americká Bank of New York Mellon (BNY Mellon) a německý finanční holding Warburg Group zaplatí německým daňovým úřadům 60 milionů eur (bezmála 1,5 miliardy Kč) v souvislosti s daňovým skandálem kolem takzvaných cum-ex transakcí s cennými papíry. S odvoláním na mluvčího Deutsche Bank o tom dnes informovala agentura Reuters.
img

Evropské akcie prudce klesají na pozadí historicky nejnižších statistik v EU

19.09.2022 Klíčové evropské akciové indexy v pátek dramaticky klesly. Účastníci trhu analyzovali alarmující data o raketově rostoucí inflaci v zemích EU. Negativní dynamika na amerických burzách je dalším faktorem, který ovlivňuje pokles evropského akciového trhu.
C:\fakepath\eurusd-09092022-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.9.2022

09.09.2022 Americké akcie včera posílily. K růstu přispěly především finanční a zdravotnické společnosti. Investoři se také snažili vyrovnat s výroky představitelů centrální banky USA (Fed), které potvrdily, že by Fed mohl tento měsíc výrazně zvýšit úrokové sazby.
img

Kryptoměny se snaží o obnovu

27.07.2022 Bitcoinu se podařilo zastavit propad pod 20 700 USD, kryptoměny se nyní vrací k růstu díky zlepšenému sentimentu na akciových trzích.
img

Technická analýza páru BTC/USD na 27. července 2022

27.07.2022 Navzdory rychle se blížícímu zasedání Fedu, jehož rozhodnutí o změně (resp. velikost změny) může mít výrazný vliv na chování trhů – jak tradičních, tak kryptoměnových, přinesly poslední dny mírné zlepšení sentimentu. Jako vždy ve chvílích dočasného odrazu nahoru zaznívají hlasy o brzkém skončení korekce a začátku nového cyklu.
img

Týden na finančních trzích - Akciím i dluhopisům se dařilo

25.07.2022 Přestože nová makroekonomická data byla v průběhu minulého týdne vesměs velmi slabá, např. indexy PMI v eurozóně a USA, a indikující, že se do eurozóny a USA blíží minimálně mírná recese, finančním trhům se minulý týden dařilo. Akcie solidně rostly, když nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zisk 3,2 %. Jediným sledovaným trhem, který zaznamenal nepatrný pokles, byly čínské akcie (CSI 300 -0,2 %), pravděpodobně kvůli tamější splaskávající realitní bublině.
img

Je čas na to, aby krypto opět získalo ztracené pozice?

25.07.2022 Hlavní kryptoaktiva, jako je bitcoin a ether, začala minulý týden získávat zpět své ztracené pozice. Ačkoli se stále nacházejí hluboko pod historickými maximy, zdá se, že se kryptoaktiva dostávají do jakési fáze oživení.
C:\fakepath\xtb-18072022.png

XTB Research patří mezi nejlepší analytické týmy na světě

18.07.2022 Analytické oddělení XTB se může pochlubit skvělými výsledky v prestižním hodnocení přesnosti předpovědí FX Forecast agentury Bloomberg. Analytici XTB dopadli nejlépe ve svých prognózách pro měnové páry CEE. Na základě celkové přesnosti analýz se ukázalo, že XTB je i v tomto ohledu na předních příčkách globálního žebříčku.
img

Vývoj na trzích 11.-17. 7. 2022

18.07.2022 Minulou středu byla zveřejněna data o inflaci za červen v USA a Česku. V obou případech byl růst spotřebitelských cen vyšší, než očekával konsenzus ekonomů. Inflace v USA byla v červnu nejvyšší za více než čtyři dekády. V meziročním srovnání poskočila z květnových 8,6 % na 9,1 %, přičemž konsenzus očekával 8,8 %. V meziměsíčním srovnání inflace poskočila z květnových 1,0 % na 1,3 %, přičemž konsenzus očekával 1,1 %.
img

Vývoj na trzích 20.-26.6.2022

27.06.2022 Minulou středu proběhlo zasedání České národní banky. ČNB investory překvapila mírně jestřábím směrem, když zvýšila základní úrokovou sazbu, dvoutýdenní repo sazbu, o 125 bazických bodů (1,25 %) z 5,75 % na rovných 7 %. Trh přitom očekával zvýšení „pouze“ o celý procentní bod. Mezi tři klíčové důvody dalšího razantního zvýšení úrokových sazeb patří následující skutečnosti.
img

Rusko zbankrotuje během necelých 24 hodin, poprvé od roku 1918. Kdo ale bankrot vyhlásí?

26.06.2022 Hodina ruského bankrotu nadchází. Odbije v pondělí brzy ráno středoevropského času. Tento bankrot však bude jiný. I proto je otázkou, kdo jej vlastně oficiálně vyhlásí.
img

Ranné zhrnutie (14.06.2022)

14.06.2022 Americké indexy včera klesli, pretože obavy z inflácie zvýšili pravdepodobnosť väčšieho zvýšenia sadzieb zo strany Fedu, než sa očakávalo. S&P 500 klesol o 3,88 %, Dow Jones sa posunul o 2,79 % nižšie a Nasdaq sa prepadol o 4,68 %. Russell 2000 sa obchodoval o 4,76 % nižšie.
img

Vývoj na trzích 6. - 12.6.2022

13.06.2022 V průběhu minulého týdne dvě významné mezinárodní finanční instituce výrazně zhoršily prognózu vývoje světové ekonomiky. Čím dál více se tak postupně začíná realizovat můj základní globální makroekonomický scénář stagflace, tedy scénář slabého anemického ekonomického růstu a zároveň silně zvýšené inflace výrazně nad inflačními cíli centrálních bank.
img

Může ECB dostat euro výše?

07.06.2022 Holubičí rozhodnutí nejsou nyní v módě a nová realita nutí i ty nejpřesvědčivější zastánce měkké měnové politiky změnit svůj postoj na jestřábí. ECB signalizovala zvýšení sazeb, ale euro s růstem nespěchá. Zpřísnění měnové politiky zdražuje měnu. Máme takový pohyb od eura očekávat nebo se tržní hráči na současnou situaci dívají z trochu jiného úhlu?
img

EURUSD je blízko breakoutu, navzdory lepšímu výhledu pro sazby od ECB

06.06.2022 EUR/USD je na důležité úrovni, konkrétně na supporu uptrendové linie. EURUSD se obchoduje níže s prudkým růstem výnosů, kde 10leté výnosy opět prorazily 3 % a jsou na nejvyšší úrovni od dubna/května. Zajímavé je, že v souvislosti s dalším zasedáním ECB existovaly velmi jestřábí prognózy. Barclays očekává zvýšení o 25 bazických bodů na každém zasedání v tomto roce a na jednom v roce příštím. Na druhé straně Bank of America ukazuje na letošní rok růst o 150 bp, se dvěma zvýšeními o 50 bp v červenci a září. Navzdory tak extrémním očekáváním není euro příliš silné. Dolar roste díky lepším datům z trhu práce, která ukazují, že i přes určité náznaky zpomalení se ekonomika drží opravdu dobře.
C:\fakepath\trader-06062022-37-zm.jpg

Komodity: Ceny ropy dnes vystoupaly nad 120 dolarů za barel, poté opět klesly

06.06.2022 Ceny ropy dnes překročily 120 dolarů za barel, později se však snížily. Krátce před 19:00 SELČ vykazovala cena severomořské ropy Brent pokles o zhruba 0,2 procenta na 119,48 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ve stejnou dobu ztrácela také zhruba 0,2 procenta na 118,62 dolaru za barel.
img

Vývoj na trzích 30. 5. - 5. 6. 2022

06.06.2022 V minulém týdnu se příliš nedařilo akciím ani dluhopisům. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World totiž odepsal 0,6 %. Nám dělalo nicméně velkou radost, že se podstatně více dařilo rozvíjejícím se trhům (MSCI Emerging Markets +1,7 %) než trhům rozvinutým (MSCI World -0,8 %). Rovněž nám dělalo radost, že se nadstandardně dařilo japonským akciím (Nikkei +3,7 %) a akciím ve střední Evropě (CECEEUR +2,1 %). V neposlední řadě nás „potěšilo“, že si nadprůměrné ztráty připsaly americké akcie (S&P 500 -1,2 %), které máme v rámci naší globální akciové alokace vůči benchmarkům výrazně podvážené.
img

Vývoj na finančních trzích 23.-29.5.2022

30.05.2022 Po sedmi týdnech nepřetržitých akciových výprodejů, což byla nejdelší série tohoto typu od globální finanční krize v roce 2008, obrátily akciové trhy v průběhu minulého týdne směr a velice silně vzrostly. Nejširší globální akciový index MSCI All Country World připsal zisk 5,0 %.
C:\fakepath\trader-18052022-1-zm.jpg

Forex: Barclays doporučuje short na USD/JPY

18.05.2022 Přední investiční banka Barclays věří v další oslabování měnového páru USD/JPY a v tomto souladu zde doporučuje zadat limitní příkaz (Sell Limit) pro krátkou (short) pozici na ceně 132,50.
Související klíčová slova: Country Garden Holdings | Zvyšování sazeb ČNB | Bankovní převod | Obchodovat s ETF | Střední Evropa | Největší americký výrobce léků | Měsíčník finančních trhů | Dividendové ETF | Zpomalení čínské ekonomiky | Celebrity | Nejlepší aplikace pro obchodování akcií | Růst v eurozóně | BCPP | Akcie prodejce oblečení | Uvolněné měnové politiky | Realitní trh | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Zásoby zemního plynu | Goldcorp | Kryptoměnové transakce | Euro k americkému dolaru | Cap | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Jack Ma | Martin Singer | Dlouhé pozice | Akcie výrobce videoher | Světové akcie | Nureddin Nebati | Dukascopy | Kurzy euro | Ambarella (AMBA.US) | Turecká krize | Ozvěny trhu | Války | Strategická revize | Premiér Mark Rutte | Růst světového obchodu | Vývoj | Koss Corporation | Státní dluhopis | Obchodní platformy | Ztrátové tituly | Dolarový index DXY | Americká automobilka Tesla | Rychlé zisky | Data z trhu práce | Pokračování klesajícího trendu | TD Securities | Australská centrální banka | Allianz | Zveřejněné údaje | Ekvilibria | Trh nemovitostí | Start-up Rubrik | Panevropský index | US2000 | Marvell Technology | Vítězství Německa nad Francií | Mezibankovní sazby | Globální růst | Prestige Economics | Objem hotovosti | Společnost Invesco | Velký propad | Silná rezistence | IW | Klíčový ukazatel | Take Profit | SoFi Technologies | Člen bankovní rady Aleš Michl | Americká automobilka | EUR | Mistrovství Evropy | Manipulace na forexu | Kryptoaktiva | FDA | Spotřebitelské výdaje | IPO Virgin | Infografika | Nejlepší analytické týmy | Bundesbank | Outperform | Paul Krugman | Kurz čínské měny | G+ Economics | Pokračování růstu | Investiční firma | Standard & Poor's | Účty Prime | Globální dluhopisový index | Cena severomořské ropy | Levné peníze | Nedostatek čipů | Manipulace s LIBOR | David Malpass | Úřad pro finanční etiku (FCA) | Cable | Finanční ústav | Brokeři | Schodek státního rozpočtu | Propady akciových trhů | SMCI.US | Salesforce | Realitní firmy | Dluh v rukou cizích investorů | Spready a poplatky | JP Morgan Chase | XOM | Výkyvy | Itálie | Obchodování v New Yorku | Stoxx | Cena emisních povolenek v EU | American International Group (AIG) | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Tencent Holdings | Výběry peněz | Mega Millions | Pip | Očekávání | Korelace | Jüan | Dekabank | Russell 2000 (US2000) | Volatilní | Trh dluhopisů | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Kingsview Asset Management | T-Mobile | Výprodej ropy | CMC Markets | Chuej Kcha Jüan | Ekonom Evropské centrální banky | Swiss Life | Hodnota trhu s kryptoměnami | L.F. Investment | Největší dodavatelé ETF | EUR USD | Novo | Světové ceny potravin | Brand Finance | AUD/NZD | EUR/JPY | Podnikání společnosti | Goldenburg Group | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Clearmatics Technologies | PMI v eurozóně | Veřejné finance | Churajs | Globální dluhopisové trhy | Manipulace s akciovým trhem | EURJPY | Novartis | Ark | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | PDCO.US | ČEZ | Stimulační balíček | Trh práce | Roční míra inflace | Evropská komise | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Oživení ekonomiky | Strategie pro měny | iShares | Swiss | Investice | Britská centrální banka | DXY | Německý automobilový koncern | Nové na trhu | Spotřebitelský sektor | USD/ZAR | eFXnews | Saldo běžného účtu | Vrácení daně | Akcie Salesforce | Potenciál | MACD | Zpráva z akciového trhu | Support | Diverzifikace | Analytik Patrie | Švédské koruny | Mezinárodní ratingová agentura | Akvizice | Japonské firmy | Výnosy na dluhopisech | Lednová inflace | Posílení | Přesnost | Cum-ex transakce | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Bankovní společnost | Alexandr Novak | Cyklus zvyšování sazeb | Dění na světových burzách | Hluboká recese | Škoda Auto | ADP report | Formule | Dividendový kalendář | Stabilita koruny | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Manipulace s trhem | Zisk před zdaněním | Norwegian Cruise Line Holdings | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prognózy | Britská libra | Intervence | NYSE | High-yield | Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Výkonný ředitel | Wells Capital Management | Broadcom | E.ON | Jaroslav Tupý | Ark Investment | Interactive Brokers | Klesly akcie | Obchodování s binárními opcemi | Experti | Počáteční zisky | Stav běžného účtu | Podřízené dluhopisy | Mimořádné daně | Chování | Rekord | Raiffeisenbank | Přeshraniční platby | Ropná firma Saudi Aramco | Bitcoiny | Průměrný výnos | Bankovní skupina | Francouzský dluh | Stop-Loss | Evropské měny | Býčí výhled | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Zlato a bitcoin | Dění na trzích | Francouzské energetické společnosti | Šíření koronaviru | Moody's Investors Service | George Bush | Společnost Apple | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Obchodní seance | Investing | Brokerské domy | Impuls | Český statistický úřad | Spekulativní sázky | EUR/USD | Zscaler Inc (ZS.US) | General Electric | Zdanění bank | Akcie Walt Disney | Morgan Stanley | Spotřebitelé | LULU | Krypto burzy | JPMorgan Asset Management | LBBW | PKN Orlen | Sydney | Cena kryptoměny ethereum | Goldman Sachs | Švédská koruna | Bezpečný přístav | PACCAR | Americký soud | Cena bitcoinu | Finanční páka | Wolters Kluwer | Konkurenti | Price Action | Akcie společnosti | Stimul | ETH | Streamovací služby | Chování trhu | Důvěra v ekonomiku | Softwarová společnost | Kurs zlotých vůči české koruně | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Rostoucí výnosy | Míra neobsazenosti kanceláří | Akcie britské Barclays | Rotterdam | Německá letecká společnost | Lagardeová | BitStock | Nejvyšší soud | Penny stock | Automobilka PSA | Kansas City | Návratnost investic | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Výnos | P/S | Medvědí výhled | RBC Capital | Shrnutí roku | Soudní dvůr EU | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Obchodování na evropských burzách | Plány obnovy | Trh s dluhopisy | Brent | Soukromá spotřeba | IHNED | AOL | Asijské akcie | Akcie těžařů | Delta | Joe Saluzzi | Finanční podmínky | Dlužník | Zalando | Krach americké banky | Americký akciový trh | Hedžové fondy | Vývoj na trzích | SMA | USMCA | Vzdělávání | Russell 2000 | Denník | Výrobce letecké techniky | Šéf Fedu | Uvolňování měnových politik | Regal | FX Strategy Research | LYNX Trading | Růst sazeb | Axiory | Dnes na pražské burze | Reddit | Cena emisních povolenek | Zajímavý rozhovor | Roční zhodnocení | Firma ČEZ | Akcie Erste | Index DOW | Objem nouzových rezerv | Import | Bankrot Řecka | NOVN | Humana (HUM) | Akcie Facebooku | Politico | Každodenní analýzy | Exchange | Investiční portfolio | Alcoa | Nike (NKE.US) | Odhad letošního růstu ekonomiky | Forexový trh | Splátky dluhů | Burzovní rozcvička | Investiční strategie | Společnost Huawei | Státní dluh | MAE | Výsledky obchodování | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Zasedání centrálních bank | Globální banky | Hluboké recese | Commodities | Daňový balíček | Kontrakty | Boston Consulting Group (BCG) | Tulipánová horečka | Strach | Jeden dolar | Developed markets | Propad cen | Akcie Walt Disney (DIS.US) | Obchodování s cennými papíry | BrokerJet | Růst daní | Automobilka Ford Motor | Online obchodování | AUDUSD | Index DXY | Praxe | Investiční výhled | Škoda | Společnost Didi | Platební neschopnosti | Americká technologická společnost | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Panevropské indexy | Labouristé | WGC | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Contract for Difference | Euronext | Kryptoměna Bitcoin | JPY | H&M | Asana | Metaverse | Nejlepší aplikace | Nejvýraznější růst | Spotřebitelské inflace | Americká investiční banka | Investiční příležitost | AI | Růst hrubého domácího produktu | Odhad HDP | SoftBank Group | Společnost Crédit Agricole | Německá společnost | Zahájení dodávek | Patterson | Projekce | The Washington Post | TUI.DE | Přístup k financím | Peníze | Nabídky akcií | Propady hospodářského růstu | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Ukazatel | Suezský průplav | Bankovní rady ČNB | Index DE40 | FTX | Mattel Richard Dickson | Shanghai Composite Index | Aurora Cannabis | Bydlení | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Úřad pro hospodářskou soutěž | Americká ropa | Taktický long | Nestlé | Hlavní centrální banky | Certifikáty | Geely | Medvědí trh | Den prezidentů | Prognóza | FTSE 100 | Evropské firmy | Parag Agrawal | Služby | Protistrana | Cena Brentu | Britská banka HSBC | BrandZTop | Bezpečné přístavy | Rekordní deficit | Evropský výrobce letecké techniky | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | Cena bitcoinu dnes | FedWatch | Long obchod | Tuzemská ekonomika | Index těžařů | Amgen | Index CAC 40 | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Tržní hodnota | Nejznámější kryptoměna | Globální hospodářský růst | Derivátový produkt | Ropa WTI | Růst v Číně | Zoom Video | Simon Peters | David Varga | Speciální ETF | Americká softwarová společnost | Zastavení činnosti | Bankovní rada ČNB | Akcie Zoetis | Jim Yong Kim | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Omega | Developeři | Bankovní domy | Obchodování na burze | Brexit | Eurostoxx 50 | ZEW index | Oživení hospodářství | Buy Limit | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Dolar dnes | Evropské burzy | Valná hromada | FX FORECAST | Pozornost investorů | Velké finanční instituce | Burzy | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | FedEx | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Kč/USD | Americký prezident Joe Biden | Akciový výhled | Fondy obchodované na burze | Béžová kniha | Robinhood | Cestování | Nord Stream 2 | Investování do kryptoměn | Primární veřejná nabídka (IPO) | Implikace | Americké investiční banky | Olympiáda | WIG20 | Bond | Broker | Bayer | Společnost Siemens | Analytik Saxo Bank | Akcionáři | Meta Trader | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | Kurzy on-line | Posílení koruny | USD | ETF pouze pro profesionální klienty | InterContinental | Export | Hlavní index francouzských akcií | Čistý zisk ČEZ | Banka Goldman Sachs | Upravený zisk | Růst společnosti | Shopify | Nejprudší jednodenní pokles | Dluhopisový index | Čínské technologické firmy | Hlavní panevropské indexy | Britové | Britský akciový index FTSE 100 | Technická analýza | Macquarie | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | Zasedání FOMC | NFP | Investiční analytik | Berkshire | OIV | Atlantic Trust | Posilování koruny | Oracle (ORCL.US) | Trh s nemovitostmi | Spekulativní investoři | Investovat | WEN.US | Americká ropa WTI | Kapitálové strategie | Athleta | Qualcomm | Kurzy akcií | Tržní hodnota firmy | Spotřebitelský sentiment v USA | Ruská společnost | Nové mutace | CONSOB | Prodávat akcie | Karlsruhe | Americká média | Cena americké ropy | Obchody s měnami | Více peněz | Plány | Martin Winterkorn | Centrální banky USA (Fed) | Trpělivost | Energetická společnost | Na burze | Trading Room | Aktuální informace | Šok | State Street Global Advisors | Společnost JDE Peet's | Ropná zařízení | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Riziková averze | Společnosti v indexu | ČSOB | Online akcie | Počáteční kapitál | Hongkong | Obchodní platformy Metatrader | Evropská inflace | Italský premiér | Globální krize | Společnost Pfizer | Akcie Avastu | Společnost Emirates | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Růst britské ekonomiky | Japonská Softbank | OXY.US | Katar | Vývoj ceny akcií | Kofola | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Makléři | Garance | Noviny | South Sea Company | Měnový fond | Těžba bitcoinů | Pozitivní signál | Akvizice společnosti | Three Way Banana Split | Hertz | Exekuce | Tichomoří | Úroková sazba | Pozorování | Investoři na trzích | Cenné kovy | Alpari | London Forex Show | RidgeWood Securities | Split | AAPL | Čekající příkazy | Xiaomi | Ekonomiky | Tovární objednávky | Emirates | Litva | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Vývoj ceny akcií GAP | ZAR | Analytici XTB | WIZZ | Spekulovat | BTIG | Fitch Ratings | Swapy | Sociální sítě | Nasdaq v New Yorku | Ruský prezident | P.A. | HDP v USA | Snižování úroků | Verizon Communications (VZ.US) | Giuseppe Conte | Buy On Dip | Odkupy akcií | Čtvrtletní výsledky | Top pick | Širší index S&P 500 | Fintech společnosti | Obchodní nástroje | Zajímavé zisky | Růst ekonomiky USA | Avast | Zvýšení sazeb | Bogdan Maioreanu | GBP/USD | Vnímání rizika | Vládní výdaje | Euroval | Panevropský akciový index | Akciové trhy v Evropě | Rekordní nárůst | Vyšší náklady | Dovednosti | KBC Asset Management | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Patria Online | Akcie Google | Dovoz | Automobilka Tesla | Cum-ex | Obrovský potenciál | Admirals | Caterpillar | MT5 | Old Navy | Velké instituce | Model 3 | Hyundai | EOG | Penzijní fondy | Nikkei | Instagram | Obchodování s dluhopisy | Mizuho Securities | Americké ministerstvo spravedlnosti | Pro tradery | The New York Times | Energie | Gigant Gazprom | 1 milion | USD EUR | Stratégové | Konvergence | Výrobní ceny | Fincentrum | Čtvrtletní zisk | Čínské úřady | Politická situace | HSCEI | Komoditní | Tržní hodnota americké společnosti | First Solar | Problémy amerických bank | Světová finanční krize | Světový obchod | Venture Capital | Zajišťovny | High-frequency trading | Investiční specialista | Fixní výnos | Rekordní maxima | Sukuky | Pokles ceny akcií | Největší ztráty | Vybírání zisků | EUR/CZK | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Banka JPMorgan | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Elon Musk | Euforie | Change Healthcare | CO2 | Der Spiegel | Britská centrální banka dnes | Akcie prodejce | Akciové indexy | FANG | Makrodata | Sell Limit | Francouzská automobilka | Obrat trendu | Tesla Elon Musk | Investoři | Investing.com | Souhrn finančních trhů | Portfolio | Sója | Výnosy z amerických dluhopisů | Bitfinex | Podnikové dluhopisy | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Fidelity | Dolar roste | Polymetal | Situace kolem koronaviru | Swissquote | BaFin | Globální dluh | Dluhopisy s vysokým výnosem | B/E | Hodnotové akcie | Negativní sentiment | WHR.US | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Moderna | Analytik eTrader | Jeff Bezos | Krátké (short) pozice | Karina Kubelková | Akcie bankovních domů | Prezident ECB | Média | Inflační čísla | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Zdravotní péče | Index PPI | Jaroslav Brychta | Mezinárodní agentura pro energii | Evropská komise (EK) | Euro Stoxx 50 | Západní sankce | MSCI Emerging Markets | Investovaný kapitál | Jádrový index | Světové kryptoměny | Bez rizika | Statistický úřad Eurostat | Zisk | Dovoz ropy | Zlepšení sentimentu | EUR/AUD | Kalendář zveřejnění firemních výsledků | Fiskální rok | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | YTD | Mezibankovní trh | Graf akcií | BABA.US | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Den obchodování | Futures na S&P 500 | Průmyslové objednávky | Uvolnění kurzu rublu | Finanční instituce | Nová prognóza | IPO akcií | Index KOSPI | Kosdaq | Exekuce obchodu | Bank of England | Automobilka Toyota | World Gold Council | Fannie Mae | eTrader.eu | CAC 40 | Analytička společnosti | Britský premiér | Globální akciové valuace | Volatilita na trzích | WTI a Brent | Roboti | VIG | Investiční horizont | Nové vakcíny | PDCO | WSJ | Prezident | Xetra | Šedá ekonomika | AT&T | Fannie Mae a Freddie Mac | Optionprime.com | Boom | SEB Bank | BABA | Růst cen ropy | NOVN.CH | BP | Britský ministr financí | Britské akcie | DIS.US | Commodity futures trading | Hold | Japonská automobilka | Pád banky | Finanční fondy | ADR | AOS trading | Co jsou ETF? | Makrokalendář | ADS | Sestupný trend | Raytheon | Ropné společnosti | Akcie společnosti Tesla | Čínské banky | SaxoBank | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Snížení nákladů | Boj s inflací | Neomezené kvantitativní uvolňování | Vývoj akcií | Analýzy | Světové burzy | Array Biopharma | Globální akciové indexy | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Týdenní pivotní body | Poradenská společnost | Reálné mzdy | Britské banky | Hlavní úroková sazba | ExxonMobil | Zasedání Evropské centrální banky | Kurz GBP | Berlín | Morningstar | Invesco | IEA | Odchod z Evropské unie | Německý DAX | Sváteční sezóna | Hlavní události | Brusel | Patria | Ceny Bitcoinu | Bloomberg News | Uber | Tržní podíl | Sloučení | Telekom | Evropské trhy | Short selling | Strukturované dluhopisy | Úrok | US500 | Formule 1 | Obchodní příležitost | Evropské ekonomiky | Jednotná evropská měna | Investiční riziko | Americké HDP | Davos | Agentura Reuters | Akcie Nike | Koupit akcie | ActivTrades | Althea Spinozzi | Obchodní plán | Devizové obchody s měnami | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Znárodnění | Skrill | P/E | Zpráva | Bohatý | Apple | Prémie | EUR/PLN | Události roku | Tržní kapitalizace | Covid | Investment grade | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Huawei | Tencent | Kybernetické měny | Státní pomoc | Emoce | Dluhopisové výnosy | Komoditní fondy | Ministerstvo obchodu | TradingFloor.com | S&P/ASX 200 | Warren Buffett | Kontejnerová loď | RoboMarkets | S&P | Cena barelu ropy | Atlantia | Expanzivní politika | Česká měna | Vzdělání | Daimler Truck | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Celoroční výhled | Handelsblatt | Rok 2024 | Berkshire Hathaway (BRK) | Krize v Perském zálivu | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Rizikovější měny | AA | Legislativa | Zasedání Fedu | Společnost Berkshire Hathaway | Technický výhled trhu | Tisková konference ECB | Finanční nástroje | Brexit bez dohody | BlackRock iShares ETF | Plynovody | JOLTS | Automobilka | Přebytek peněz na trhu | David Card | Meta | Financial Times (FT) | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | GBP | Investiční činnosti | Rekordní hodnoty | České koruny | Thyssenkrupp | Hodnota LVMH | Důvěra investorů | HDP Německa | Management | Posilování eura | Klamání investorů | ZEW | GFT | Co se děje na finančních trzích | Obchodní týden | Admiral Markets | TSMC | Budoucnost | Akcie Royal Bank of Scotland | Dobré výsledky | Důležité ekonomické události | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Centrální banky | Prezidentka ECB | Australská měna | Tom Kadeřábek | Japonská vláda | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Objem dluhopisů | Největší švýcarská banka | Eurostat | Bilion | Guru | Předpověď | Zprávy | Guido Imbens | Akcie bankovních společností | Fiat Chrysler | Oanda | Deflace | Nadšení | EUR GBP | Kristalina Georgievová | Index britských akcií FTSE 100 | Dolary | Nejznámější kryptoměny | SPY - ETF | BREAKING | Akcie Evergrande | Tokeny | Růst inflace | Výroční zpráva | Cena povolenek | IAG | Index STOXX Europe | Turecká lira | Sazby ČNB | Akcie třiceti předních amerických podniků | Abú Zabí | Inflační tlaky v české ekonomice | Německé firmy | Přebytek obchodní bilance | Investiční banka | Akciový analytik | Tesco | Vývoj ceny bitcoinu | Averze k riziku | Dow Jones index | Occidental Petroleum | PwC | Marek Brávník | Zákon o cenných papírech | Události ve světě | Index Stoxx 600 | Snižování cen | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Nárůst tržeb | Míra | Evropský parlament | Index MSCI Emerging Markets | Akcie v Evropě | CME FedWatch Tool | Poptávka v Číně | Obchod Amazon | Evropské akcie | Hospodářský výsledek | Signify Health | Program nákupu aktiv | Silný růst | HKD | Dluhopisy Twitter | Bezpečné investice | Saxo PrivatBank | YCC | Evropská dluhová krize | Airbus | Akcie 2021 | Zdroje Bloombergu | Podpora | Posílení libry | Futures | Dnešní data | xStation | Regulační úřad | Vyhlídky | Makléř Fio banky | Firmy | CZ | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | EuRoPol Gaz | Oliver Wyman | Zadlužování | Nordea | ESMA | Cena ropy brent | Páka | Bitcoin | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Automobilky | Wolt | Německý výrobce | Investment management | Kryptoměnové burzy | Alstom | Makro data | Nástroj | eTrader | Výsledky | West Texas Intermediate | HUF | Obchodovanie | Ekonomické oživení | Hodnota kybernetické měny | Dění na finančních trzích | Raphael Bostic | Vysoký výnos | Tapering | Inflace v Česku | Sumitomo Mitsui | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Hedgeové fondy | Technická recese | Sázka | Supreme Edition | Politbyro | Rekordní minimum | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Stellantis | Digitální měny | Evropský bankovní úřad (EBA) | Distribuce | Tlak medvědů | Cena ropy WTI | Bank of America | Opatření proti koronaviru | TIM | Pojišťovny | Carry trade | Ekonomická situace | Kurz dolaru | Fundamentální analýza | Sušánka & partneři | Výrobce letadel | Zvyšování daní | Silný dolar | Australský dolar | Instrument | Finanční domy | Retracement | BitFlyer | Financial | Krach na newyorské burze | Evropský statistický úřad Eurostat | Emise státních dluhopisů | Summit G7 | Koruna | Backtestovat | Hodnota akcií společnosti | Komoditní měny | Eli Lilly | Kryptoměny bitcoin | Největší primární nabídka akcií | Cukr | HKEX | Finanční služby | Klíčové události ve světě | Výrazný pokles | Měny rozvíjejících se ekonomik | Commodity Futures Trading Commission | Order Flow | Raiffeisen | SVB Financial | Tržní ceny | DJIA | PSA Group | Ant Financial | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Hypoteční trh | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Spekulativní produkty | OPEC+ | Francie | Panevropský index STOXX 600 | ETF fond | Pandemie nemoci COVID-19 | Ekonomické události | Společnost Verizon | Degiro | Futures na evropské indexy | Růst Nvidie | Britská banka | Deutsche Bank Securities | Guvernér banky | Epidemické situace | Americký výrobce | Onemocnění | BHS | DMA | Makroekonomický výhled | Objem | Propad | Zpomalování světové ekonomiky | Asociace | Zelenskyj | Spekulant | Společnost Arm | Obavy z recese | Očekávání investorů | Trigger | Výsledky firem | Výkonnost | Utility Settlement Coin | TUI | HDP eurozóny | HDP Británie | Pandemie koronaviru | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | London Stock Exchange | Worldpay | Oslabení měny | Údaje | Pokles ceny | Společnost Nvidia | Klima | Právo | Asie | BDO | Softwarový gigant | Prodej akcií | Cenné papíry a burzy | Zákonodárci | Odchod z EU | Výsledky společnosti | GameStop (GME) | Analytik forexového trhu | USA Donald Trump | Investice do kryptoměn | Společný podnik | Exxon Mobil | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Trading.com | Světové ceny ropy | Alibaba | Trendová čára | mmBtu | Reddit WallStreetBets | Pasivní investice | Farmaceutické firmy | US dollar | NYSE Euronext | Robert W. Baird & Co. Incorporated | Regulátor | DPA | Průzkumy | Nomura | Státní rozpočet | PSTH | CVC Capital | Hlavní indexy | Barack Obama | Kathy Lien | RMB | Převodník měn | OpenAI | Kanada | Analýza Bank of England | Odvětví cestovního ruchu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | IBEX 35 | Analytici Citi | Ask | Společnost Yahoo | Populární značky | Průmyslová výroba | Japonská automobilka Toyota | AMC | Aussie | Pfizer | Investiční společnost | Akcie rozvinutých trhů | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Velikost páky | Obchodování s akciemi | ZS | AFP | Offshore | Studie | Blízký východ | Velmi bohatý | CME FedWatch | Cena akcií firmy | Slabší koruna | Obchody | První obchodní den | Průraz | Ant | Floor | Kansas | London Stock Exchange (LSE) | Druhy ropy | Deficit | NU Holdings | Intervence ČNB | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | FX forecast rank | FRA | Napětí na Ukrajině | Skupina Vivendi | CFDs | Dnešní výsledky | Hodnota firmy | Plyn | Patenty | Dluhová unie | Volodymyr Zelenskyj | Prodej v USA | Nabídka akcií | Forexové intervence | Nová Čína | Bankéř | Jak investovat do akcií | Akciový index | Ropa Brent | Americké automobilky | HDP USA | FTC | Výnosové křivky | James Bullard | Lütfi Elvan | Rothschild | Hrubý domácí produkt | Recep Tayyip Erdogan | Současná situace | Lukáš Kovanda | Aktuální hodnoty měny | LIBOR | Přijetí | Evropa | Nárůst cen ropy | Vojtěch Boháč | Tvrdý brexit | FinTech akcie 2021 | Morningstar David Swartz | GlobalFoundries | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Americká ropná společnost | USD/PLN | OPEC | Short | Povolení k činnosti | Argentinské peso | Ukrajina | Velké americké banky | Ropná společnost | Bitcoin dnes | Jednání FOMC | Podvážení | Masivní výprodeje | Reálný HDP | McAfee | Pár EUR/USD | Finance Magnates | Egypt | Institut Ifo | CAD/JPY | Hodnota aktiv | BYD | Eurodolar | Medián | Zpráva o inflaci | Carrefour | Radar Tradera | Akciový růst | Daně a trading | Smíšené zprávy | Oblečení | Pěstitel marihuany | Hodnocení akcií | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Dnešní makroekonomické ukazatele | Cenný papír | Měna Bitcoin | Akciové valuace | Oslabení amerického dolaru | CVC | Peněžní prostředky | Zveřejněná data | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | ATH | Earnings | Německé vydavatelství | Zpomalení inflace | Index Bloomberg Barclays | Inflace v EU | Trump | Institucionální investor | Virus | Devalvace | Hospodářský propad | Index volatility | FactSet | Brands | SaxoTraderGO | London School of Economics | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | Foot Locker | Reuters analytik | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Thomas Cook | Silnější dolar | Disney+ | Italská vláda | Technické analýzy | Zprávy pro spotřebitele | MS.US | Euroskupina | Dodavatelé ETF | E*Trade | Mexiko | High | Rostoucí trend | Finanční krize | Ropná krize | Equal weight | Euro dnes | Universal Music | Akcie Barrick Gold | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Inflace ve Spojených státech | Akciové výnosy | GBPUSD | Akciové korporace | Sainsbury‘s | Tečka kom | Indikace | Rakousko | Stříbro | USDCAD | ORCL | Opatření vlád | CHF | Instituce | Tým InstaForex | COPPER | Česká koruna | Turecko | Dogecoin | Restriktivní opatření | Bank of Japan | OECD | Stimulační program | Globální ceny | Podnikatelská důvěra | FAANG | G10 | Axelle Pinonová | Růstový potenciál | High Yield | Daně z neočekávaných zisků | Markets.com | LNG | Brokers | Libra vůči dolaru | Nejistota | Odhad růstu světové ekonomiky | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | EPFR Global | Americké akcie | MetaTrader 5 (MT5) | Index WIG20 | Cla na dovoz hliníku | Obchodování ETF | BBC | CEPS | Czech Fund | Britská měna | Trader Workstation (TWS) | UBS Group | MetaTrader | Tata Steel | Nový výhled | Společnost Novo Nordisk | Evropské sdružení výrobců automobilů | Běžný účet | Investiční plány | Výdělky | Divize | Melvin | Iberdrola | Dění v USA | Pozitivní vliv | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Správy majetku | Vývoj měnového páru USD/JPY | Makroekonomické ukazatele | Bez poplatku | Index Nikkei | Akcie Amazonu | Oslabení koruny | Spot | Index CSI 300 | Ziskové marže | ex | Nejhodnotnější evropské firmy | Rosněfť | PSA | Americká data | Global forex | Japonský export | Růst cen v EU | Mimořádná daň | Audi | Indikátor RSI | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Capital Markets | Slabé výsledky | Tradestation | Martin Krištoff | Růst výnosů | Klíčová rizika | Globální ceny ropy | Trh | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | BK Asset Management | Řecký parlament | List Financial Times | JD.com | Volby v USA | Erste Bank | Přehled o dění na světových burzách | GME | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Technologické firmy | Výrazný růst | Forexové trhy | Německý HDP | Equity | Vyplnění GAPU | Světové ekonomické fórum | Vývoj zlata | Carry obchody | Měnová autorita | Výsledky Morgan Stanley | Platební bilance | ArcelorMittal | Fed | Zahraniční obchod | Dluhopisoví investoři | Cenový cíl | Index londýnské burzy | Zakladatel | Signál na akcie | Algo | Korekce | Velké riziko | Forex - Three Way Banana Split | Klesající trend | Indexy v Asii | Upozornění | Rubl | Pozornost | Bankovky | Finanční společnosti | Skupina Erste Group | Země EU | Expozice bank | Buffett | Money management | Akcie americké internetové společnosti | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Richard Dickson | Banking Software Company | Arista Networks | Index německých akcií | Pražské burzy | Výrobce čipů Nvidia | Debut na trhu Nasdaq | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Boháč | Zveřejnění výsledků | Výběry | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezident Emmanuel Macron | AUD/CAD | Tržní výhled | Royal Mail | S&P 500 | ICBC | Globální recese | Purdue Pharma | Automobilový průmysl | Akcie HSBC | Cena úpisu | Yahoo | Podíl úvěrů na nemovitosti | Ekonomický a strategický výzkum | PX Pražské burzy | BayernLB | Swingové minimum | JDE | Latinská Amerika | Posílení dolaru | Philip Lane | Situace | ANO | Stock | Apollo | XOM.US | Růst spotřebitelských cen | Zemní plyn | ProCent | Ministři financí | VZ | Technický pohled | Historická událost | Japonská centrální banka | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Primární nabídka akcií | Rating | Platforms | E-commerce | Chartered Financial Analyst | AXA | Agentura S&P | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Miroslav Singer | Credit Suisse Group AG | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | Dílčí index | Rivian | Velké banky | Suez | Microsoft | Akcie roku | USD/CHF | Wells Fargo | Příležitosti | UNWTO | Dluhopisy a zlato | Hodnota investic | Natixis | Vládní dluhopisy | Patria Forex | Data z USA | Daňové úlevy | Odhad růstu HDP | Američtí investoři | Obchodní plány | Vláda v Pekingu | Ropná firma | Růst tržeb | Společnost Tesla | Volatility | Inflační vývoj | Úspory | CME | Commission | Bitstamp | Shortování | Bloomberg FX forecast | Flat | Sell | Splácení zahraničního dluhu | CMA | Činnosti banky | Pohyby na finančních trzích | Mistrovství | Makroekonomické údaje | Finanční rezervy | Long pozice | FX Forecast | Cybertruck | Siemens Energy | Obchodování akcií | Dceřiné společnosti | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Tempus | Banka HSBC | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | F.US | Saxo Group | Masivní propad | Ekonomické problémy | Důvěra | Programování | Kraken | Asijské indexy | Pravděpodobnost | Vývoj eura | Tvůrce trhu | Markets | Deficit nabídky | Světová banka | Index Nasdaq | Víkendové parlamentní volby | MetaTrader 4 | Konference FOMC | Mexické peso | Skluz | Investice do fondů | Ripple | Penzijní fond | Bankovní akcie | Futures na DAX | Mezinárodní finanční instituce | Rizikovější aktiva | Coinmate | Směřování | Kontejnerová loď Ever Given | IATA | Obchodování na forexovém trhu | Obchodování na zámořských trzích | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Soukromí investoři | Evropská banka | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Aktivní obchodování | Nejlepší 5G akcie | Trendové linie | Výpadky | Objem obchodů | CFTC | FIAT | Option-World | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Celkový sentiment | Nifty 50 | Internetové televize | Invest | Akcie ve Spojených státech | Nájemné | Gazprom | Akcie v USA | Centrální banka | Hamás | Akcie a akciové burzy | Riksbank | Deutsche Börse | Vývoj úrokových sazeb | Los Angeles | Promptní devizový trh | Společnost Deutsche Börse | Exxon | Axiory Europe | Analytici | Devizové intervence | Řízení rizika | ING | NYMEX | VaR | Německá vláda | Grafy | QE | ILO | Polský zlotý | Surové ropy | Tržní sentiment | Akcie Advanced Micro Devices | LYNX | Moody's | Ranní zpráva z akciového trhu | Bund | Červnová inflace | Virgin Group | Donald Trump | NAFTA | Dealogic | Německý Ifo index | Nicolás Maduro | Čistý zisk | Indická firma | Vzdělávací webináře | Pozitivní zpráva | Patrik Urban | Jádrová inflace | Twitter | Šíření koronavirové nákazy | Míra úspor domácností | Instant Trading EU Ltd. | Režim bankrotové ochrany | Rumunsko | Harmony | Zasedání americké centrální banky | Největší kryptoměna | Golden Gate | New York Stock Exchange | Rakouská bankovní skupina | Krach | Centrum | Portugalsko | Norwegian Cruise Line | Snížení sazeb | Francouzská Société Générale | Společnosti | Fundamentální faktory | Spotová cena | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Royal Dutch Shell | Rozpočet | Další růst | Situace na forexovém trhu | Finanční systém | Výběry peněz bez poplatku | USD/CZK | Jihokorejské akcie | Investice do akcií | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Zpomalení globální ekonomiky | Řetězec | Live Trading Tour | Behaviorální | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Partnerství | Obchodní partner | Hedge Fund Research | S&P 500 a Nasdaq | Aukce | CopyFX | CME Group | Trader | Globální index | Technologická společnost Apple | YHOO | Dluhové krize | API | Bullish Engulfing | První krize | Horentní sumy | Futures kontrakty | Fúze a akvizice | Virgin Money | Údaje o inflaci | Výroba automobilů | Sazby ECB | Ruská ropa | Reuters | AMC Entertainment | Konsenzus ekonomů | Baidu | Ministr zahraničí | Londýnská burza | bForex | CZK | Hillary Clintonová | Typ brokera | ForexMagnates | Chevron | Kompozitní index | Aerolinky Lufthansa | Taylor Swiftová | Index US500 | Londýnské akciové burzy | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Depozitní sazba | Rada MMF | Česká republika | Akciový index Dow Jones | Palo Alto | Zavírání pozic | Primární emise | Libra šterlinků | Předseda | Air France | Freddie Mac | Měnová politika Evropské centrální banky | Doporučení | Italia Trasporto Aereo | Vývoj ceny elektřiny | Splácení dluhu | City Index | Zahraniční společnosti | Utahování měnové politiky | Růst ceny | Portfolio manager | Inflace zpomaluje | Americké banky | Analytika | Fiskální balíček | Binary Das | Splatnost | Úvěry do realit | Tištění peněz | Anglo American | Traders | Axis | Makro | Performance | Praní špinavých peněz | Boeing | Newmont | Vstup na burzu | Dow Jones a S&P 500 | Kopírování obchodů | Finanční výkonnost | Příkaz | Roční výnos | Merrill Lynch | Podílové fondy | Organizace ADP | Záporné sazby | Prime | Supercyklus | Společnost Walmart | Americký dolar dnes | Rychlý růst | Pivovar | T-Bill | Shanghai Composite | Švýcarské ústavy | Evropské banky | Americký dolar | Akcie Micronu | TLTRO | Libra | Koronavirová krize | Prostor pro pokles | Eva Miklášová | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | Kybernetická měna | CL | Evropská unie | Open | Cena akcie | Mispricing | Fiat Chrysler Automobiles | Online prostředí | MRNA.US | Psychologie tradingu | Prezidentské volby v USA | Bankovní holdingy | DOT | US100 | Pomoc ekonomice | Financovat | Expirace | Kontrakt | Dodd-Frank | Vývoj kurzu libry | Čínské měny | Řecko | Prodej na krátko | Krypto | BRICS | Moderna (MRNA.US) | Aktuální cena | BofA Securities | AMD.US | Americké ministerstvo obchodu | Markets.com, | Angela Merkelová | Archway | TSLA | Full time | Forex kalendář | Hong Kong Exchanges and Clearing | Opel | CFD obchodování | FOREX | Objem zlata | NinjaTrader | Podnikatelská aktivita | Nový rekord | Vývoj USD | Invaze | Úroky | Severomořská ropa | Refinitiv | Viceprezident | PEPSICO | Plodiny | Český hrubý domácí produkt | Akce centrálních bank | Ranní nadhoz | Miliardy švýcarských franků | Bloomberg TV | Cena | BNP | Investiční banky | Květnová inflace | Toshiba | Důvěra v eurozóně | Mario Draghi | Swiss Life Select | Odpor | Steen Jakobsen | Full-service broker | UBS Securities | AUD/JPY | Silný trh | Nárůst výnosů | Onboarding | Money-Management | Sumitomo | Spready | Air | Snižování úrokových sazeb | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Fed Funds Rate | Největší burzovní krachy v historii | Globální rizika | Ztráta | NCLH | Ceny akcií | Izrael | Huawei Technologies | Mezinárodní investoři | Producent ropy | Eras | S&P500 | Francouzský prezident | Royal Bank of Scotland | EBay | Federal Reserve | Epidemie | ITA Airways | Dolar k japonskému jenu | Dluhy | Telekomunikační společnost | Il Sole 24 | Americký index S&P 500 | Orbán | MUFG | Čínská ekonomika | Alpari UK | Ceny | Dior | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Opce | Index nákupních manažerů | Eurobondy | Standard Chartered | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | Šíření viru | ČNB | Abercrombie | Letecká osobní doprava | TSLA.US | Spolčení za účelem manipulovat | VW | Příkaz Stop | Přebytek peněz | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ceny zemního plynu | Ranní zpráva | Zajímavé příležitosti | Spekulativní obchodování | Politické napětí | Pokles | GS.US | USDIDX | Operace Twist | Ceny komodit | Těžaři | Kvalitní brokeři | Spotřebitelské ceny v Česku | MGM | Vyšší ceny | City Credit Capital | IG | Cenné papíry Komerční banky | Zahraniční investice | Dlouhodobé investice | Nástroje peněžního trhu | Obilniny | Margin | Guvernér Fedu | Nvidia | Dolar | Makroekonomická situace | Intuit | IFSC | Psychologie tradera | Next | Polská ekonomika | Andy Jassy | NYT | Investiční portfolia | Investiční služby | Štěpení akcií | Uhrazení závazků | Společnost Twitter | Buy-and-Hold | Apollo Global Management | BioNTech | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Finančnictví | Závazek | Potenciální zisk | Komodita | Royal Binary | Charles Schwab | Hedge | Matrix Medical Network | Setkání centrálních bankéřů | Pokles výnosů dluhopisů | Rezervní měna | Švédsko | Koruna dnes | Poplatek | Růst HDP | EUR/HUF | Maloobchodní tržby | Rabobank | ACS | Euro vůči dolaru | Lego | KNF | Elliott | FTSE | CARA | Sektor kryptoměn | Obchodujte akcie | Světové měny | Mercedes | Investování na burze | Index ISM | Tržní očekávání | Záchranný program | Chrysler | DoorDash | Americká ekonomika | Europe 600 | Indexy v Číně | FIS | NVDA | Credit Suisse Group | Akciové alokace | Kurz koruny | Akcie spoločnosti | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Obchodník | Webináře | AAA | Jednání ECB | Tradestation Forex | 737 MAX | Vývoj kurzu koruny k euru | NXP Semiconductors | Global Advisors | MRNA | PVM | COVID-19 | Negativní dopad | Google | Americká centrální banka (Fed) | TUI (TUI.DE) | Dluhopisy | Blue chips | Asijské země | Ekonomické vyhlídky | Růst mezd | Regulátoři | Baker Hughes (BHI) | General Motors (GM.US) | ROE | Fortune | Evropská centrální banka | BHS Timur Barotov | Index cen | Dow Jones Industrial Average | Dialog Semiconductor | Slušné zisky | Globální letecká osobní doprava | Premiér Giuseppe Conte | Luboš Růžička | DNR a LNR | Salvador | Index PX | EBIT | Růst americké ekonomiky | Daně | Kryptoměnový gigant | Turné Eras | Výrobce léků Pfizer | Piper Sandler | Mitsubishi | Lídři | Automobilka Renault | 4XP (ForexPlace) | Investment Management | Mutace koronaviru | CFD akcie | Statut | Pivot | RAMM | Rizika | A350 | Kryptoměna | ECB | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | BAT | Zranitelnost bankovního sektoru | Pracovní trh | Lee Hardman | Pokles indexu | Efekt Taylor Swiftové | Coinbase | Brokerské společnosti | Burza Coinbase | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | FXCM | Česká ekonomika | ECN | Vyplácet dividendy | Jackpot | Institucionální investoři | Aplikace pro obchodování | Pandemie nemoci | Momentum | Craig Wright | Daně z příjmů | British Airways | Marketingová komunikace | Kurzy | Německá kancléřka | Fond | R Trader | Konsorcium | Čína | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Cena kryptoměny | Amazon Jeff Bezos | Evropské akciové indexy | Partners | Konsensus | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | FCA | CHN.cash | Ekonomické údaje | Conference Board | BNP Paribas | HY Markets | Konsenzus | Společnost DoorDash | Socios | EURIBOR | Essex Express | Globální ekonomika | Obchodní pozice | Intervence na devizovém trhu | AMEX | Link | ACEA | Bitcoin Cash | Akcie firmy Rubrik | Swap | Anomálie | Miliardy eur | EK | Uvolňování opatření proti koronaviru | Výnos desetiletých dluhopisů | ISM | Benchmarky | Nákupy vládních dluhopisů | Zboží dlouhodobé spotřeby | Francouzský index CAC 40 | Starbucks | NATGAS | Vysoké valuace | Toyota | Delta Air Lines | KLM | Ratingové agentury | Globální nedostatek čipů | Režim devizových intervencí | Cena severomořské ropy Brent | Cena zlata | Pšenice | Electricite de France | Fiskální stimuly | Makroekonomické data | Obchodníci | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Ruská vláda | Conseq | Marks & Spencer | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Zinek | Výkonnost akcií | Euro STOXX | Dolarová aktiva | Fincentrum & Swiss Life Select | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Přecenění | Flash Crash | Dlouhodobé dluhopisy | Breakout | Turecký prezident | RRR | Největší ropná firma | Novartis (NOVN.CH) | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Společnost Chevron | Drahé kovy | Vyšší sazby | Populární dnes | Ředitelka | Vrcholy | Indikátor | Bitstock.com | Moskva | Přísná regulace finančních trhů | RSI | Navrhovaná dohoda | Volvo Cars | Forward | Jihokorejská automobilka | Měnová politika | Dovoz oceli | Akcie Apple | Rheinmetall | Asset management | Alokace | Abú Dhabí | Býčí trh | Závislost na Rusku | Saxo | MSCI World | Abercrombie & Fitch | Repo sazby | Americké akciové trhy | Dash | Oslabování měnového páru | Indexy pohyb | Výsledky společnosti Gap | Dnes na trzích | IFO index | Financování | Výsledky za Q4 | Akcie čínské společnosti | Index pražské burzy | Letecká společnost | Měkké přistání | Snížení ratingu | Air Bank | Akciový stratég | Chování EUR/USD | Etherea | Fitch | Nissan Motor | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Omezení dodávek | Výhled USA | Nastavení měnové politiky | Akcie AMC | Stres | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Loď Ever Given | Historické maximum | Carsten Brzeski | Tržní kapitalizace firem | Occidental | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Turecké liry | Arista Networks (ANET.US) | Richard Branson | Pokles ekonomiky | Slušný zisk | Cena palladia | Růst světové ekonomiky | Finance | Akcie Baker Hughes | Dividenda | Metaverzum | USDJPY | Inflace v ČR | Investiční poradenství | Poptávka | Levi's | Banka Morgan Stanley | Deutsche Bank (DBK.DE) | Aktuální volatilita | Americký regulátor | Mercedes-Benz | Báze | Konec kurzového závazku | Psychologie | Line | Guvernér | Tempo inflace | Chat GPT | Výnosy realitních fondů | Vysoká likvidita | Očekávání trhu | ICE | Akcie bankovní skupiny Erste | FT | Axel Springer | Jedno euro | Akciové fondy | Christopher Waller | Recesia | Německý index DAX | Tržní hráči | DNO | Malé podniky | Obchodovat | Korelace měn | Jitan Solanki | Pivotní body | Poskytovatelé likvidity | NY FED | Spotřebitel | JPMorgan Chase | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Kartel při obchodování na forexu | Pokles akcií | Hospodářský růst | UniCredit SpA | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Nové rekordy | Podporované platformy | Společnost Sal. Oppenheim | Kurz měny | Parita | Posílení eura | Americké státní dluhopisy | Odhodlání | Zisk a tržby | Uzavření trhů | Abhijit Banerjee | Banky | Palo Alto Networks | Akcie technologických firem | Akciová rally | Akcie Gamestop | Dluhová krize | Společná evropská měna | WTI | FinTech | Bohumil Trampota | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Wells Fargo & Co. | Evercore ISI | Bod | Miliardy korun | Počasí | Podmínky na trhu | Reporty | DE40 | Zisk společnosti | Medvědi | Kapitálové trhy | RBNZ | Naftogaz | GfK | PRIBOR | Paládium | Softwarová společnost Microsoft | Macao | Islámské dluhopisy | Pokladniční poukázky | Úrokový diferenciál | Obchodování dnes | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Data PMI | Analytik trhů | Problémy Credit Suisse | Americký regulátor CFTC | Klouzavý průměr | Měnové kurzy | Aktivně spravované fondy | Turistický ruch | Veolia | Americká měna | Vyšší daně | Relativní stabilita | Ark Investment Management | Nord Stream | EMU | Investiční výdaje | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Zájem o akcie | Tesla (TSLA.US) | Pokles zásob | Burza akcií | Reebok | OCI | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Video | Diverzifikace portfolia | Týdenní tržní výhled | Nejslabší růst | Obavy ze stagflace | Sázet | Podnikání | LES | Cena ropy | Barclays Broker | Inflace | Utáhnout měnovou politiku | Problémy | Ocel | Recese světové ekonomiky | Walgreens Boots Alliance | Advanced Micro Devices | Turbulence na trzích | Liquid | Nekonvenční měnové politiky | UTC | Drobní investoři | Kupón | Vývoj měn | Marže | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | FINMA | SpaceX | Německá ekonomika | Státy EU | DAX | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Technology | Zlato a stříbro | Jack Dorsey | HDP | Diskont | I-Trader | RBRK | Trh kryptoměn | Bill Gates | Projevy centrálních bankéřů | Váš trading | Akciové opce | Regulátor CFTC | Index bank | Prosus | Televize Netflix | Národní bezpečnost | Alphabet | Dislokovaný trh | Struktura | Syndikát | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Členské státy | Zkušenosti | Trading Central | Akcie online | Emmanuel Macron | Lehman Brothers | Firma | Akcie u LYNX | Asset alokace | Signály | Omikron | PCE inflace | Venezuelský prezident | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Spotřební daně | Brokerská společnost | Aktivita investorů | Krach americké banky SVB | Manipulace trhu | Odhad cen ropy | Trading Station | Invest.com | Lira | Devizový trh | Načasování | Akcie evropských bank | Pokles cen akcií | Jihomořská bublina | Prezident Světové banky | Vyšší inflace | Jens Klatt | Snížení úrokových sazeb v USA | Beyoncé | Obchodní válka | Futures na ropu | Rafinérie | Erste | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Statistiky | Ether | Náklady na obchodování | Premiér Rishi Sunak | Výrobce videoher | Byznys | Ekonomická rizika | TTIP | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | RBC Capital Markets | Korporátní dluhopisy | Monetární politika | Čínský index | Dluhopisové trhy | JPM | Cena digitální měny | Diverzifikovat | Litecoin | Dark pools | Tesla Motors | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Ekonom | Debata | Světové finanční trhy | Demo účet | Michal Stupavský | Akcie Razer | Deutsche Bank | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Apple Arcade | Market | Americká Federální obchodní komise | Referendum | Ekonomka | Forexu | Cenné papíry Erste | Řetězec lékáren | Raiffeisenbank a.s. | Prodej bitcoinů | 256/2004 | Unicredit | Růst akcií | BMO Capital Markets | Pokles výnosů | Obavy ECB | Analýza EUR/USD | Naše prognóza | Francouzská centrální banka | UST | Restrikce | Vládní a firemní dluhopisy | Analytici Patria | Zavedení cel | Optimismus | Menší poptávka | Facebook | Rozhodování | Cena ropy klesá | Hliník | DBK | Lokální investice | ONS | Kybernetická měna Bitcoin | Forex.com | About You | BH Securities | Oracle | Profit-Target | Medvědí scénář | Světová obchodní organizace | Francouzský CAC 40 | Globalizace | Postoj k riziku | Offshore společnost | Výnos do splatnosti | Investiční banka Goldman Sachs | Binární opce | USA | Jednotná měna | Fibonacciho retracement | Washington Post | Investujte | Direct market | Měď | Prezident USA | Konzervativci | WTI (OIL.WTI) | Proinflační | BMO | Hodnocení rizik | Index londýnské akciové burzy | Finanční cíle | Konglomerát | Inflace cen | ANZ | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Akcie na pražské burze | Euro | Yield | Equity Trader | AUD | Čas na nákup | Rada ČNB | Contract | LVMH | SGD | Kyjev | Binance | Exchange Traded Funds | Akcie spoločnosti Zscaler | OsMA | Agentura DPA | Podhodnocený | Breakout Trader | Vysokofrekvenční obchodování | Kurz franku | Didi Global | Pegas Nonwovens | Společnost Lufthansa | Risk | Predikce | Fibo | Oslabení čínské měny | Plynárenský gigant | Propad cen akcií | Světová obchodní organizace (WTO) | Hospodářské noviny | Bank of New York Mellon | Zajištění (hedging) | Kypr | Citigroup | ETF na bitcoin | ASX 200 | Softbank | Forex asistent | Adrienne Yihová | Akcie GME | Sony | Hospodářství | MIB | Japonský Nikkei | Stagflace | ANET | Pražský index PX | RHM.DE | Amcor | Výnosy státních dluhopisů | Abkajk | VPS | Etoro | Měnový stratég | EV | Mediální skupina | EBITDA | Moody's Analytics | Ohlédnutí | Kamil Bednář | Zastavení dodávek | JP Morgan | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní banky | Výrobce čipů Intel | Řízení peněz | Nálada na Wall Street | Koronavirové epidemie | Růst ekonomiky | Devizový kurz | Navýšení úrokových sazeb | Vývoj na akciových trzích | Program OMT | Banka JP Morgan | AMBA.US | Uniper | Change Healthcare (CHNG) | Majors | EUR/CHF | Ranní komentář | Rozhodnutí Bank of England | Nárůst nezaměstnanosti | Čínská měna | Soud v Karlsruhe | Market Maker | Intermediate | Globální akciový index | Realizace obchodu | Přímý prodej | Nižší ceny | Další posilování | Japonský konglomerát | EU | Ekonomická krize | Redukce | Odliv mozků | Slabé euro | Vydavatelství Axel Springer | Cenové stability | Zasedání ECB | Credit Suisse | Portfolia | Převis | Conseq Investment Management | Dealing | Komerční banka | Expert | Koronavirové krize | Vývoz | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | Členské státy EU | xStation 5 | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | Televize Sky News | Samsung | Recese | Index relativní síly (RSI) | Inflace v Německu | Kazuo Ueda | Emisní povolenky | Německé aerolinky | ASML | Ropný gigant | Alokace investičních portfolií | Globální indexy | Švýcarský frank | Renault | Vyhlídky eurozóny | Bank of Canada | Capital Partners | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | CZK/EUR | ING Bank | Napětí na Blízkém východě | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | NZDUSD | SEC | Vyšetřování devizových transakcí | MANA | Situace na Blízkém východě | Akcie Applu | Aktuální situace | Začít investovat | Burzovní indexy | USD/CAD | Největší propad | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Měna euro | Aktuální stav | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Miliardy | Spekulace | Petr Kellner | Denní graf | ThinkorSwim | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Růstový trend | Ropa roste | Nové kryptoměny | Fosilní paliva | Piper Sandler & Co. | Americké burzy | Hodnota indexu | Internetové firmy | Globální pandemie | Daňové reformy | Nálada na akciových trzích | Měnové trhy | Know-how | Dceřiná firma | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Frank | Regal Options | Jaderná elektrárna | Ministři | Změna politiky | KBC | Balance | Matěj Široký | Komentáře Fedu | Dostatek likvidity | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Objem investic | EASA | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Vláda Spojených států | Pips | ARM | Dlužníci | Sheffield Hallam University | Čínské indexy | Goodyear | Komoditní ETF | Automobilka Volkswagen | Vystoupení z EU | Nikkei225 | Firemní dluhopisy | Silné euro | iForex | Dieselgate | Patria Finance | Lufthansa | Ceny energií | Makléřské firmy | Americké indexy | Globální HDP | Washington | Wegovy | Unipetrol | Snížení produkce | Těžařská skupina | Ceny potravin | Politická nejistota | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index FTSE 100 | Index důvěry | Měnový kurz | Finanční skupina | Dosažení dohody | Daňové přiznání | Walt Disney (DIS.US) | Likvidita trhu | Analytik Komerční banky | Úrokové sazby | Kiwi | CBOT | Averze vůči riziku | USDCHF | Prezident Donald Trump | Durace | Průmyslové zboží | Multi-Asset obchodování | CySEC | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | BeeOptions | Tržní aktuality | Zoetis | Index PCE | Zisk ČEZ | Dodávky zemního plynu | Zoetis (ZTS) | Ruský bankrot | Technologický sektor | OSN | Soud | Eskalace napětí | Seznam brokerů | Saudi Aramco | Společnost ČEZ | Jak nakoupit akcie | Komunita | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Výrazný pohyb | Booking | Euro posiluje | Blockchain | Oslabení akcií | Politické riziko | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konflikt na Ukrajině | Bondy | Mince | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | FocusEconomics | Korekce na dluhopisových trzích | Leonardo | Trend | Investiční poradce | EUR/NZD | Střadatelé | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Měnový výbor | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | CEE | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | SVB Financial Group | NZD/JPY | Časový rámec | Investování | Americký dolar k japonskému jenu | Odvětví luxusního zboží | Míra inflace | Letecká doprava | Americká Federální obchodní komise (FTC) | Platforma | Indexy PMI | Evropský statistický úřad | Akcie energetických společností | Manufacturing | Intervence centrální banky | Abenomika | Akcie společnosti Nvidia | Likvidní trh | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Michala Moravcová | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Trhy v USA | MAN | CNN | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | ChainLink | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Oslabení | BlackRock | Nařízení | Americká cla | Verizon Communications | Vonovia a Deutsche Wohnen | Pioneer Natural Resources | Ropné akcie | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Verizon | Investiční divize | Schodek | Farmaceutické společnosti | Převody peněz | BTC | Session | Velkoobchodní tržby | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Altcoiny | Citi | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Hospodářské krize | Ticker | Mizuho | Global Forex | Severomořská ropa Brent | Akcie automobilky | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Carmignac | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Akciová společnost | Ruský Gazprom | IPO Signify Health | Guvernér centrální banky | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Státy Mezinárodního měnového fondu | Nizozemský premiér | Japonský akciový index Nikkei | Omezení dodávek ropy | Americké technologické společnosti | Market Profile | Úsilí | Obchodování měnových párů | Nejvíce rostoucí akcie | Napjatá situace | Poskytování úvěrů | Grexit | Tempo růstu | Meziroční růst spotřebitelských cen | Odkup akcií | Úvěrový rating | AC Markets | Bankovnictví | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Scotiabank | Pohonné hmoty | Joshua Angrist | Nadhodnocení | BASF | A321Neo | Continental | Ministerstvo dopravy | Air Liquide | Divergence | Biliony | Bankovní index | Bankovní regulační orgány | Cena cukru | EasyJet | Bilion dolarů | Alibaba (BABA.US) | ETF | FCC | Federální obchodní komise | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Omezení těžby | Forexový trader | FOMO | Silvergate | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Humana | Varování | Invaze Ruska | Jamal | Výsledky Nvidie | Černé zlato | Údaje o nezaměstnanosti | Manipulace s měnovým kurzem | Kurz amerického dolaru | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Pokles indexu S&P 500 | Long | PFNonwovens | Rally | Western Digital | Inverzní výnosová křivka | Investování do akcií | Bankovní rada | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Pandemie | Zasedání České národní banky | Fidelity National Information Services | Členství v EU | Bear | Internetový obchod | Francouzská dluhová krize | Intesa Sanpaolo | Aktiva | Klid | SXXP | Pokles inflace | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | IPO společnosti Signify Health | Burzovní společnosti | PDD | Prodejní tlak | Širší index | Časopis Forbes | Cenový strop | Live trading | Ministerstvo financí | Velikosti pozic | Výprodej | Poptávka po americkém dolaru | Discovery | Kmenové akcie | Pád rovnovážné hodnoty | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Jednoduchý klouzavý průměr | Nezaměstnanost v Německu | Omar Arnaout | Index londýnské burzy FTSE | Švýcarská banka UBS | Business | GBPJPY | Evropští investoři | Podíl na trhu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Indikátory | Bankovní doporučení | PMI ve službách | Zdanění | Odvolací soud | Pokles cen | Citadel | Obchodní příkazy | Algoritmus | Obchodování s komoditami | Panika na finančních trzích | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Tempo růstu ekonomiky | Cena stříbra | SP500 | Technologická společnost | Junk rating | YouGov | Kurz rublu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Bankovní účet | Hodnota trhu kryptoměn | Krach banky | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Umělá inteligence | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Western Union | Inovace | Blahobyt | Španělský IBEX 35 | Long signál na akcie | Manipulace s cenami kryptoměn | Konsolidace | Tradingový portál | Zdravotnictví | MSCI World Index | Sal. Oppenheim | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Akcie Tesly | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | Výnosnost | Spekulanti | Čínské akcie | RoboMarkets v ČR | Riziko ztráty | Ministryně financí | Manipulace s cenami | Jak začít investovat | Diskontní sazba | Brazílie | Vývoj na finančních trzích | Bonusy | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | | Německý statistický úřad | Macy's | Pochybnosti | Index akcií | Velké investiční fondy | Danske Bank | Výsledek voleb | Westpac | Investiční společnosti | Členské země | Seat | BNY Mellon | Německé společnosti | Bývalý šéf americké centrální banky | Investice do komodit | Trinity | Stratég | Splasknutí bubliny | Vlnová analýza | Fond obnovy | Majetek | Ekonomika eurozóny | Sky News | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Upjohn | Purple Trading | Fio banka | Řetězce | Schwab | Zisk na akcii (EPS) | Zrychlení inflace | Sentiment | Order | Short pozice | Gain Capital | Události ve světové ekonomice | WEF | Industrial and Commercial Bank of China | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Breaking | JD | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Politika | Profesionální investoři | Britský akciový index | Konkurence | Index německé burzy | Banka Barclays | Nálada na trhu | Commodity futures | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Čínský jüan | Pražská burza | PLN | Kapitalizace | Posilování čínské měny | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Šéfka MMF | Zasedání bankovní rady | Komunikace | Ekonomické prostředí | Josef Dudek | OMV | Dnešní seance | Tier 1 | Vladimir Putin | Forexoví tradeři | Alternativní taxislužby | MAM | FinTech akcie | Strach z inflace | Baterie | ECOFIN | BHP | Pravidla hry | Deutsche Telekom | Poplatky | Nike | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Výhled růstu ekonomiky | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Citibank | Si Ťin-pching | Mattel | Evropské společnosti | Pokles průmyslové výroby | Společnost Amazon | US akcie | Japonský akciový index | Softwarové firmy | Puma | Real Estate | Objemy obchodů | Členové bankovní rady | Indexy S&P | FundStrat | Úrokový výnos | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | George Soros | Dna | Britská bankovní asociace | Centrální banky USA | General Electric (GE) | Měna USC | Nálada | Indie | Letectví | Zveřejnění hospodářských výsledků | Největší ropná firma světa | Nákupy | Obchodování se zlatem | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Vnímání | Prudential Financial | Hlavní rizika | Intel | Optionprime | SVB | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Koncern Volkswagen | Exponenciální klouzavý průměr | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Čínský výrobce | Martin Stránský | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Forexové obchodování | Ekonomika | Jerome Powell | První zvýšení sazeb | Německé automobilky | Výnosová křivka | Internetová firma | Canadian Imperial Bank of Commerce | Ekonomická data | Historická maxima | Marvell | Elektřina | WTO | Politika centrálních bank | Ruská společnost Gazprom | Machinace s kurzy | Výrobní index PMI | Intradenní obchodník | Alokace aktiv | Roadshow | Dobrá zpráva | Zlevnění ropy | Nákup zlata | Proticyklické kapitálové rezervy | Investiční aktivity | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Commerzbank | Britská firma | Zhodnocení | Panevropský akciový index STOXX 600 | Banka Lehman Brothers | Poradenské společnosti | Fitch rating | 5G akcie | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Vývoj trhu | Výhled | Timeframe | Index technologického trhu | ESM | Erste Group Bank | Americký akciový index | Komerční banky | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Timur Barotov | Komise v přenesené pravomoci | Americký trh práce | BHF Asset Servicing | Konzultační společnosti | Indexové ETF | Automobilový koncern | Obchodní účet | Celsius | Dnešní zprávy | Summit EU | Deriváty | Ethereum | Brevan Howard Asset Management | Occidental Petroleum (OXY.US) | Investiční prostředí | Dluhopisový trh USA | Akciový trh | Japonská ekonomika | Kótování | Embargo | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Hry | Digitální daň | Tlak na akcie | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Obchodní dohody | Reálný obchodní účet | Socios.com | Dluhopisová ETF | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | Vyhlášení bankrotu | Obchodní účty u RoboMarkets | Propouštění | Limitní příkaz | Scalping | Sentix index | Private equity | PGNiG | Bloomberg Intelligence | Akcie NWR | Zaměstnanci | Měnové unie | Výběr prostředků | PayPal | MB Trading | Bankovní krize | Forex trading | Technologický index Nasdaq | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Finanční trhy | Miliardáři | Vanguard ETF | Couche-Tard | Burza dnes | Digitální onboarding | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | Fidelity European Fund | eBook | Ceny akcií GAP | Giphy | Index DJIA | Největší ekonomika | Makroekonomické analýzy | Růst cen energií | Provize | Prodejní signál | General Motors | Buyout | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | IPO společnosti | Bílý dům | Komoditní trhy | Apple Inc. | Austrálie | Cenové hladiny | HDP Číny | Hrubá marže | Financial Times | EBITDA marže | R StocksTrader | USD za barel | Nikkei 225 | Italský módní dům | Výzkumná společnost | Skupina Volkswagen | Spread | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Výrobce luxusního zboží | Theresa Mayová | Britský antimonopolní úřad | Vývoj měnového páru EUR/USD | Odliv vkladů | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Under Armour | Schodek rozpočtu | New York | Anadarko Petroleum | Barclays FX | MSFT | Čistá ztráta | GS | AIG | Bernstein | Obligace | Kartel při obchodování s měnami | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Vánoční rally | Zajišťování | Depozitní sazba ECB | Euro včera | Americká internetová společnost | Portál FXstreet.cz | Fidelity European Trust | Jak investovat | Ekonomické zprávy | Vlastní akcie | David Swartz | Risk Off | IBEX | AOS | Zpětný odkup akcií | NXP | Kraft Heinz | Zlatý důl | Uvalení sankcí | EURCHF | G20 | Prodejní ceny | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | Pokles poptávky | Jak koupit akcie | Investiční bankovnictví | Kurz libry | Akcie ve světě | NFT | Meziroční míra inflace v eurozóně | Slabší kurz | Kapitalizace Signify Health | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Index amerického dolaru | Dollar | Razer | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Trhy | Úročení vkladů | Pracovní den | Akciové trhy v USA | Dolarový index | ZTS | NERV | Globální trh | Income Fund | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Nákup dluhopisů | Robert Shiller | Forex Magnates | Hlavní měnové páry | Nový cyklus | Sazby | Ibotta | NEX | Mezibankovní | Akcie Tesla | US30 | Šance | Dialog | Invaze Ruska na Ukrajinu | Generální ředitel | Inflace v české ekonomice | HN | Devizové rezervy | České vlády | Měny emerging markets | Riziko a výnos | Cíle | Politická rozhodnutí | Nové prognózy banky | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | Newmont Mining | Ceny v Česku | LTRO | MarketWatch | Ekonomické podmínky | Volkswagen | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | Klouzavé průměry | RBA | Mathias Cormann | Žádosti o podporu | Investice do zlata | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Průměrná míra inflace | Capital Economics | Rozhovor | Porsche | Španělský IBEX | Internetová společnost | Švýcarské banky | Transakce | Ropa WTI a Brent | Obchodní účty | Dnešní údaje | Obchodní platforma MetaTrader | Technologický index | INO.com | Měny | FOMC | Obchodní podmínky | Dopady pandemie | Snížení úrokových sazeb | MasterCard | Nejlepší forexové předpovědi | Lululemon | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Raymond James | Bezpečnost | Zaměstnanost | Fundamenty | Profitovat | Glencore | Fundamenty britské měny | Irsko | Americké firmy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | ETF průmyslových sektorů | Zpravodajství | Nákup EUR | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | Air France-KLM | ANET.US | Obchodníci na finančních trzích | AUDJPY | DE30 | USDX | BAE Systems | Nejlepší ropné akcie | Zscaler | BTC/USD | Spravované fondy | Držení akcií | Investor | BBB | Finanční centrum | Železná ruda | Analytické oddělení XTB | Spojené arabské emiráty | Mezinárodní ratingové agentury | The Wall Street Journal | Německý ústavní soud | Rozhodnutí FOMC | StrategyQuant | Renminbi | Finanční sektor | Daňové příjmy | Oslabení eura | Vysoké ceny akcií | Ropa dnes | Aktivity společnosti | Paul Volcker | Německé banky | Trader Workstation | Internet of Things | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Burzovní index | MSCI | Nové finanční cíle | Karanténní opatření | Hodnota bitcoinu | Emitent dluhopisu | Index IBEX | KeyBanc | Thomson Reuters | Přední investiční banka | Hospodářský pokles | LinkedIn | Akcia | Walgreens | Václav Holler | Libra k dolaru | SEB | Index pojišťovacích firem STOXX Europe 600 | Finanční trh | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | Nabídková cena | Algoritmické obchodování | Nový trend | Trading | JPMorgan | Titan Trade | Německá automobilka | Rozhodnutí centrální banky | Velikost dánské ekonomiky | Daň z nadměrných zisků | Bloomberg Barclays | Reakce investorů | USD/JPY | Prezident Evropské centrální banky | Data z Německa | Risk On | Trade | Eni | Akcie švédské automobilky | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Tvorba zisku | Britské hospodářství | Satoši Nakamoto | Limitní příkazy | Tightening | Authentic Brands Group | Automatický obchodní systém | Prodeje | Carry trades | NewYorská burza | Rychlost | Technický výhled | Ruský prezident Vladimir Putin | Druhá vlna | Regulační orgány | Primární veřejná nabídka | Centrální bankéři | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | Sanofi | Bloombex Options | EIA | Brokerská značka | UNH | Rusko | Vysoké riziko | Nissan | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Guardian | Miliardy USD | Provozní marže | Francouzský Senát | Poradce | Vicepremiér | Reálné úrokové sazby | Carlsberg | Pinduoduo | Obchodní den | Pád Lehman Brothers | Makroekonomické události | Zkušenost | Mylan | Tradingový portál FXstreet.cz | Převzetí firmy | Signál | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | Česká národní banka | Investiční skupina | Šperky | Výsledkové sezóny | Západoevropské akcie | State Street | Britská vláda | FX Street | Riziko nákazy | Vývoj cen akcií | Regulace finančních trhů | EPS | Junk bonds | ADP | Japonská burza | Square | Hodnota zlata | Projev šéfa Fedu Powella | Repo sazba | Biliony dolarů | Short squeeze | PFG Best | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Meziroční inflace | Úspěšné obchodování | Sociální média | Dow Jonesův akciový index | Americké akciové indexy | Singapur | Základní sazba | Pracovní síly | Míra úspor | Člen bankovní rady | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Guvernér české národní banky | Smartphony | Korelační koeficient | Porušení pravidel | Koruna posílila | Rafinerie | Společnost | Wolfgang Schäuble | Akcie ropy | Apple (AAPL.US) | Obchodní systémy | Rezervní měny | ESPN | Likvidní | Zlepšení nálady | Sázky | Obchodování s kryptoměnami | Ministr hospodářství | Uhlí | Forbes | Mezinárodní obchod | Obchodujte | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Ceny americké ropy | Allergan | Retailoví investoři | Tržní cena | Výrobce elektromobilů Tesla | Tržní pohyb | Patová situace | Francouzský index | Vysoká volatilita | Úrokové sazby ČNB | CFD vs. ETF | Kurz britské libry | Jestřábí Fed | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Guvernér ČNB | Bezpečné měny | Mark Carney | Volatilita trhů | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | Podnikání na kapitálovém trhu | ASX | Černý pátek | Objem nákupů | Světové hospodářství | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | BBVA | Západoevropské trhy | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Země OPEC | Cena americké ropy WTI | Akcie Levi Strauss (LEVI.US) | Panika | Ropný trh | United Technologies | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | DAX 30 | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Buy | Britské měny | ASM International | Eura | Tisková konference | Tržby společnosti | Neúspěch | AAPL.US | Advanced Markets | CanniMed Therapeutics | Mojmír Hampl | Bankovní systém | Pershing Square Tontine Holdings | Výrobci čipů | Organizace | Alipay | Britský FTSE | Ryanair | CVC Capital Partners | Gap | Příslib podpory ekonomiky | Komunistické strany | Services | VIX | Stock Exchange | Růst | Diamanty | Ministři financí zemí platících eurem | Vyšší úroveň | Analytické týmy | Index Dow Jones Industrial | TotalEnergies | Akcie ČEZ | Evropský akciový trh | Výhled pro zlato | Ředitel XTB | Energetické komodity | Kartel při obchodování | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Standard and Poor's | Událostí ve světové ekonomice | US dolar | Odhad letošního růstu | Těžba ropy v Rusku | Risk-off | Volvo | Daně z příjmů právnických osob | Emitent | Investujte zodpovědně | Zajištění | Objem prostředků | Domácí měny | LNR | Ondřej Hartman | Sazba Fedu | Philippe Gudin | Nejprudší pokles v historii | Výnosy amerických státních dluhopisů | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Cathie Wood | Akcie Goldman Sachs | CNY | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Linie podpory | Fúze | Jak obchodovat s akciemi | Výrobce aut | Overweight | Index | Wall Street Journal | 5G | Americké vlády | Výsledek referenda | SMCI | Pipy | Golden Gate CZ | Rychlý růst cen | Infineon | Yahoo Japan | Lockdown | Akcie Alibaba | Expanzivní měnová politika | Setrvání Británie v EU | Token | Eva Zamrazilová | Společnost AT&T | Bohatství | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | KBW | GM.US | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | CFDWorld | S&P Dow Jones Indices | Engulfing | Index STOXX Europe 600 | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Valuace | Netflix | Goldman Sachs Group | Banka Wells Fargo | Výrobce oděvů | Akcie AMD | Obchodní spolupráce | Banka | Zvýšení ratingu | Bloomberg FX | Index Fedu | UCG | RoboMarkets a bezpečnost | Lululemon (LULU.US) | Boston Consulting Group | Společnost Gazprom | IPO Alibaba | Makléřská společnost | Akcie | Zasedání OPEC+ | Snížit úrokové sazby | Portfolio dluhopisů | Nástroj politického tlaku | FxPro | Kryptoúvěrové firmy | Kapitálový poměr | Norská koruna | Akcie Societé Generale | LULU.US | Michal Stupavský, CFA | Nové studie | Embraer | Fondy soukromého kapitálu | Společnost IAG | Nový Zéland | Měnové manipulace | GameStop | CPI v eurozóně | Míra inflace v EU | SMBC | Ceny lithia | FX Solutions | Primární veřejné nabídky akcií | Strategii pro měny | Kathimerini | Země eurozóny | Cílová cena | Velké evropské banky | Výhled tvorby zisku | Levi Strauss | Akcie Virgin | Jestřáb | Bankrot | Kurs koruny | Kalifornské bankovní regulační orgány | Dluhopisové emise | UCG.IT | Dluhopis | Analytický tým XTB | Ministr financí | Volby ve Španělsku | Obchodování akcií u LYNX | Celoevropský Euro Stoxx 50 | LEVI.US | Program nákupů dluhopisů | Premarket | Swedbank | Obchodovat s akciemi | Index Stoxx 600 Banks | Vítězství Německa | Stabilita | Zátěžové testy bank | Británie | Zisk na akcii | Co je akcie | Petromatrix | GBP USD | Nejlepší tradeři | Silný kurz dolaru | Piper Jaffray | Tradingové prostředí | Julius Bär | Zscaler Inc | Trader Show Awards | Tempus Consulting | Prohlášení | Prodeje potravin | CRYFIN | UnitedHealth (UNH) | AMC Entertainment (AMC) | Nutrien | DBK.DE | Základní úroková sazba | Akcie dánské společnosti | Barclays Capital | Tiberius | Generální ředitel XTB | Tržní riziko | Riziková prémie | Jasné signály | GM | Zájem o akcie internetových firem | Purple Trading David Varga | Ekonomický přínos | Měnové krize | Ever Given | Barrick Gold (GOLD) | USD JPY | Halliburton | Daimler | LeapRate | MUFG Bank | Zmírnění chudoby | Bankovní regulace | Akcie výrobce oděvů | SoFi | Dnešní obchodování | Průlom | Dánský Novo Nordisk | MiFID II | Deutsche Wohnen | Výsledky FAANG | Odvětví | Sophos | Nárůst ceny | Britská banka Barclays | Obavy z krize | Čeští klienti | Akcie v EU | MobileTrader | Rheinmetall (RHM.DE) | Safest European Broker | Ropné a plynárenské společnosti | Vývoj dolarového indexu | Obchody na forexovém trhu | Bankovní skupiny | Tržní analýza | CAD | Devalvace měny | ING Groep NV | Miliardář George Soros | Seeking Alpha | Import ruské ropy | EURUSD | Přehřátí ekonomiky | Obchodní platformy u RoboMarkets | Obchody s cennými papíry | IB | Evropský fond finanční stability | Výrobce pneumatik | Dohled nad bankami | The Sunday Times | Systematické riziko | RoboForex | Sběratel | Vít Hradil | Agentura Nová Čína | Unie | PPF | Tudor | Analytička | Nasdaq Composite | Golden Gate CZ Marek Brávník | Ekonomika USA | Louis Vuitton | CISCO | Vklady | Forex daně | Vlastnictví | Index spotřebitelských cen | Kapitálový poměr Tier 1 | Akcie Societé | Norsko | Akcie First Solar | Tvůrce trhu (market maker) | Američtí regulátoři | Munich Re | Graf dne | Dostatek likvidních aktiv | Aramco | Morgan Stanley (MS.US) | Exxon Mobil (XOM.US) | Minimální množství | Americký index | Cestovní kancelář | Technologické společnosti | Extrémní volatilita | cTrader | Vývoj měnového páru USD/ZAR | Největší burzovní krachy | Strategy Builder | Komoditní super-cyklus | Pesimismus | Astrazeneca | Akcionáři ČS | Nízké úrokové sazby | Ford (F.US) | Týden na finančních trzích | Americké centrální banky | Aplikace pro obchodování akcií | Snížení nákladů na státní dluh | FXDD | Největší banky | Union générale | Firma Saudi Aramco | Hedge Fund | Týdenní pivot | Burza v Londýně | Platební neschopnost | Primární emise akcií | Janet Yellenová | Nafouknutá bublina | Společnost BYD | Bloomberg | Britský statistický úřad | Třída aktiv | FTSEurofirst 300 | Nomura Holdings | UBS | USD CHF | Ava FX | Čistá úroková marže | Tým XTB | Pokles HDP | Cenové prognózy | HUM | Dánská farmaceutická společnost | ONE | Ed Yardeni | Trading Central Technical Ideas Lookup | Kurz EUR | Index technologického trhu Nasdaq | Pohyb kurzu britské libry | FxOpen | Ziskové obchodování | Nejvyšší výnos | Základní úrokové sazby ČNB | Scott Minerd | Společnost JDE | Bittrex | RBLX | Nejrozšířenější kryptoměna | Podrobnosti IPO | Hospodářský růst v eurozóně | Finská společnost | Dění na akciových trzích | Obchodní války | L.F. Investment Limited | Světové akciové trhy | AllianceBernstein | Krátkodobý výhled | Intradenní analýza | Podpory ekonomiky | Solidní růst | Nárůst rizikové averze | Easy forex | Vysoké ceny energií | Tuzemští obchodníci | Risk-off sentiment | Indigo | Fiskální odpovědnost | Italský premiér Giuseppe Conte | Závazky vůči věřitelům | Volumes | City | William Hill | Neteller | Institucionální trading | Společnost Siemens Energy | Oživení z pandemie | Koš | Velkoobchodní ceny elektřiny | ORCL.US | Snižování sazeb | Fundamentální informace | Mispricing na trzích | Primární nabídka Aramco | Španělsko | LIBOR-OIS | Daňoví poplatníci | Biden | Analytik trhů s kryptoměnami | Akcie finančního sektoru | Procter & Gamble | Výkonnost dluhopisů | Eurosystém | Investiční činnost | Konec roku | Salomon Brothers | Americká společnost | Těžba ropy | USC | Ministerstvo spravedlnosti | Ceny ropy v dolarech | Praní peněz | Nejhlubší fáze | Zoom Video Communications | Sazby Fedu | Nemovitosti | WEN | Silvia Ardagnaová | Statut celebrity | Avon Products | FX broker | Hospodaření | Makléřské společnosti | Interbank FX | Hospodářské oživení | Downgrade | Pozitivní výnosy | Eskalace | Analytici Patria Finance | Pesimistické scénáře | Inflace v únoru | JP Morgan Asset Management | Graf EUR/USD | Themis Trading | Prezident Trump | Vývozní omezení | Makléř | Investor Compensation Fund | Americké měny | Menší investoři | Hospodářské výsledky společnosti | Švédská inflace | Burzovní skupina | Přehled | Propad indexu | Regulovaný broker | Český rozpočet | Maturity | Clearing | Rozhodnutí FED | AbbVie | Nižší náklady | Globální pandemie Covid-19 | Zvýšení úrokových sazeb | Finanční ztráty | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Směrovost | Index CPI | Zlepšení | Globální akcie | Klientská podpora | Průmyslové kovy | Day traders | Medtronic | BofA | Prognóza ČNB | Bank of Scotland | Maďarský forint | NatWest | Whirlpool (WHR.US) | Vonovia | Back office | Cenové výkyvy | Přístup na finanční trhy | Akcie Moderny | Novozélandský dolar | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Prezident Biden | Bezplatný výběr prostředků | Sektor služeb | Erste Group | HDP v eurozóně | Manažeři | Akcie Alcoa | Úspěšný trading | Standard & Poor's (S&P) | Soudní dvůr | Index Nasdaq Composite | Akumulace | Analytička společnosti Barclays | Fáze obchodní dohody | xStation5 | Hotovost | Fnality | SaaS | Čínská společnost | Trendová linie | Německo | Vivendi | Federální úřad pro letectví | Aleš Michl | Dot-com | Výkonná ředitelka | Irská ekonomika | MT4 | Profesionální obchodník | Bankovní gigant | Překážky | Abu Dhabi National Oil Co | Načasování snížení úrokových sazeb | Janis Varufakis | Vice | Zemědělství | Walmart | Time frame | Velký třesk | Ambarella | Prohlášení čínské vlády | Akcie BioNTech | Zadlužení | Index amerických akcií | Visa | Silvergate Capital | Prodejce oblečení | Nové daně | Bid | Axiom Investment Advisors | Dánské společnosti | Status bezpečného přístavu | Konkurent | Trh s komerčními nemovitostmi | Akcie Airbusu | Munich | Hlavní ekonom | Domácnosti | XTB | Finanční svět | INSEE | Tesla | Klouzavý průměr SMA | Enel | Týdenní Forex kalendář | Korporace | Inverzní ETF | Nové zakázky | Dlouhodobý investor | Přední finanční instituce | Dobrá nálada | SPOT | Státní dluhopisy | MF Global | Ropný průmysl | Institut ZEW | Makroprostředí | Top trade | Celsius Network | Multi-Asset Broker | Arm | Možný hedging | Emerging markets | Marc Faber | Provozní zisk | Fed fund futures | Aktivní trader | TheCityUK | Přísná regulace | Swiftonomika | Merlin Entertainments | Euro vůči americkému dolaru | Inflační očekávání | Akcie Levi Strauss | Hodnocení akcií firmy | Vysoká inflace | Společnost Nike | Boston Consulting | Americká mincovna | Uptrend | Koss | Britské společnosti | Akcie Barclays | Inflace spotřebitelských cen | The Guardian | Směrnice | Euromoney Institutional Investor | Vyšší ceny ropy | Ceny hliníku | Hospodářská činnost | Manažeři fondů | ZS.US | BofAML | Oslabení trhu | Nomura Securities | Obchodní výhled | Česká vláda | Platina | Obchodníci s měnami | Závislost | Vývoj akcie | Direct market access | Riziko | Akcie Nike (NKE.US) | Dluhopisový trh | American International Group | MICEX | UA.US | Abu Dhabi National Oil | Hodnota akcií | Nejlepší aplikace pro obchodování | Pepco | EUR/GBP | BCG | Procter & Gamble (PG) | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Velcí hráči | Měkké komodity | Index HSCEI | Růst čínské ekonomiky | Oslabování koruny | Globální ekonomický růst | Sazby beze změny | Rates | Index pražské burzy PX | Vývoj EUR/USD | WHO | Kolaps Lehman Brothers | Barclays Wealth and Investment Management | Dluhopisy řecké vlády | Nárůst sazeb | ISO | Internetový gigant | Internetové a technologické akcie | Meta Platforms | Duracell | Chartered Financial Analyst (CFA) | JLL | Americké trhy | Nejvýraznější propad | Vklady klientů | CoinDesk | Posilování měnového páru | Basilejský výbor | Pozice | Durace portfolia | Ekonomický výhled USA | Akciový index Nikkei | Burzovní krachy | Výrobce sportovního oblečení | Amazon | Jan Frait | Disney | Společnost Saudi Aramco | Asijské akciové trhy | Statistika | Odhad kapitalizace | Býčí trend | Otřes na světových burzách | ETF portfolia | Evropské indexy | Úrovně podpory | Akcie společnosti Pfizer | Spotřebitelské výdaje v Německu | Akcie AAPL | Makroekonomický kalendář | Akcie prodat | Výhled na EUR/USD | Dot-com horečka | Sjednocení Německa | Úřad pro energetické informace (EIA) | New York Times | Dluhopisový fond | NFP report | Americký HDP | Pozitivní komentáře | Kurz EURUSD | PrimStock | Společnost RoboMarkets | Časovaná bomba | Barrick Gold | Akcie Kofoly | Zahraniční forex | Euromoney | Investor George Soros | Rostoucí úrokové sazby | MIFID | Deltastock | Ericsson | JP Morgan Securities | Petr Krpata | Rovnovážné hodnoty | Money Manager | Hodnocení obchodníků | Měnová stimulace | TOPIX | Podnikatelé | Koncern | Větší podniky | Německé státní dluhopisy | UniCredit (UCG.IT) | Bavlna | Mark Rutte | Podnikatel | Hedging | CAPEX | Jak vydělávat peníze | Index hongkongských akcií | Hike | Spotřebitelské ceny | Izraelský premiér | Finanční kapitál | CEO | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Nárůst úroků | Rezistence | Goldman Sachs (GS.US) | Hlavní index německé burzy | Švýcarské franky | Společnost Microsoft | Vklady a výběry | Forexové předpovědi | Obchodní model | Emise | Index DAX | Krach banky Union générale | Apple TV+ | Index evropských bank | Intervenovat | Nové peníze | GBP JPY | Aktivum | NASDAQ 100 | BC German Equity Special Fund | Peking | Meritokracie | Bronz | WebTrader | Depozitní certifikáty | Dividendy | Převis poptávky | Burza | Dlouhodobý trend | Výrobce elektromobilů | HFT | Market Makeři | Universal Music Group | London Capital Group | Index MSCI All Country World | Největší pokles | FX Strategy | Zastavení činnosti banky | Target | Fio banka, a.s. | Janus Capital | Evropské akcie dnes | Miliardy dolarů | Soud EU | Peter Garnry | Lockdowny | Sentiment trhu | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Vítězství Donalda Trumpa | Novo Nordisk | Partneři | IPO | TWS | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Zajištění proti inflaci | Antimonopolní úřad | Zdroj příjmů | Poptávka po plynu | Největší růsty | CPI v Itálii | Index NASDAQ 100 | Cílové ceny | Inflační cíl | Boom AI | Zvyšování úroků | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Union Bank | Americká centrální banka FED | EBRD | Další pokles | Šíření nového koronaviru | Výhledy | Seriózní trading | Americký dolar vůči japonskému jenu | Upisovací cena akcií | EOG Resources | Očekávané zhodnocení | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Chování spotřebitelů | Index londýnské burzy FTSE 100 | Americké ministerstvo zahraničí | Čínští developeři | Měnový výbor centrální banky | Modelové portfolio | Ruská ekonomika | EMA | REIT | Opatření | EURO 2024 | Dax index | Didi | SPDR ETF od State Street Global Advisors | Pokles libry | Automotive | New York - Nymex | Index vládních dluhopisů | Primární nabídka | Baird | Ocenění | Whirlpool | GBP CHF | Wells Fargo Securities | Kvantitativní utahování | CECEEUR | RTrader | InstaForex | Novinky | Akcie on-line | Nedostatek financí | Ceny NATGAS | Super-cyklus | Vývoj ceny ropy Brent | Superpočítač | Regulace finančního sektoru | Německý rozpočet | Největší akciové burzy světa | Žlutý kov | DNR | Vyšší výnosy | Mediální podnik | Deutsche Post | Vývoj kurzu dolaru | Zpráva pro tradery | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | Tržní hodnota Microsoftu | ARM Holdings | Dow Jones Newswire | American Eagle | WHR | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Wendy's (WEN.US) | Dow Jones | Patrick Drahi | Měna | Prognózy banky | Sazba ČNB | Philip Morris | Obchodování přímo z grafu | Dovoz čínského zboží | Společnost Moderna | Ekonomický růst | CFTC (Commodity Futures Trading Commission) | Il Sole 24 Ore | Akciové burzy | Nasdaq | Akcie v Indii | Pohyby cen | Bankrotové ochrany | Zero Hedge | Hodnota indexu Nasdaq | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | William Blair & Company | Finanční holding | Výkonnost dolaru | Hlavní americký akciový index | Obchod s akciemi | Rubrik | ECN broker | Tisková konference FOMC | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Výrobce léků | Analog Devices | Výsledky hospodaření | Hong Kong | Ministerstvo práce | Státní zastupitelství | Investiční rozhodnutí | Forex - Essex Express | Britské domácnosti | Cenový vývoj | Přehled o dění | Melvin Capital | MIG | Krize v Evropě | Stimulační balík | IPO Coinbase | Virgin America | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Broker XTB | Měnové politiky centrálních bank | Rusko dnes | Global Forex Awards | CFA | Utahování měnových politik | Monetární politika centrálních bank | Špatné úvěry | Nabídka Aramco | Hang Seng | Currency | Herbert Diess | Baker Hughes | Pioneer Investments | Rolls-Royce | Co jsou ETF | Nástroj Strategy Builder | Spekulativní investice | Čínský HDP | Výhody a nevýhody ETF | ADNOC | Společnost Eni | Čínské vlády | Investment | Krize | Underweight | Čínská banka | CFD Futures | VIAC | Maďarská centrální banka | Novozélandská centrální banka | CCC | Apple Music | PetroChina | SuperMicro | Výrobní náklady | Práce | Clearstream | Ochota investovat | Fidelity International | Rizika pro společnost | Spojené státy | Country Garden | Energetická firma | Akcie britských bank | Zadluženost | Ceny železné rudy | Úrokové politiky | Tvorby zisku | Janet Yellen | Pokles kurzu eura | Nano | Zakládání dalších nových podniků | Globální investoři | Odhad cen | STP | Bemis | Kryptoměny | Ministři financí eurozóny | Obchodní nastavení | Podnik | Levi Strauss (LEVI.US) | Crédit Agricole | Globální index vládních dluhopisů | Algorithmic trading | Japan Exchange Group | Dodd-Frank legislativa | Evropské akciové trhy | Agentura Bloomberg News | Boeing 737 Max | NKE | Rekordní pokles | Prodej aut | Retail | Akcie na rozvíjejících se trzích | Fusion5 | Nord Stream 2 AG | J.P. Morgan | Sainsbury’s | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | EUR JPY | Investiční doporučení | Algo trading | Úspěch | Ekonomové | Broker roku | Kurz české měny | MSCI All Country World | G7 | Hlavní akciové indexy | Volby | Statistický úřad | Kia | Miliardář | Větší pokles | Simon Shibli | Nárůst ceny akcií | Mitsui | Američtí zákonodárci | Americká burza | Dolarový index (USDIDX) | Obchodník s cennými papíry | Analytici Morgan Stanley | Index čínských akcií | Akcie Walmart (WMT) | Štěpení | CHNG | Backtestování | Index relativní síly | Tržby | SABIC | Eurozóna | Fio | Doba splatnosti | Americká vláda | Nárůst negativního sentimentu | Akcie demo účet | WhatsApp | Index amerického dolaru (USDIDX) | Záporné úrokové sazby | Overnight | BCS | Zrychlení růstu | Londýn - ICE | Zmírnění chudoby ve světě | ITA | FXstreet | Dánsko | Proražení rezistence | Belgie | Euroclear | Obchodování na devizových trzích | Podniky | Akcie v Číně | Předseda správní rady | Ekonomické aktivity | Vyšetřování | Cloudové služby | Odhady analytiků | AUD/USD | Tiering | GoMarkets | Online broker | Úrokové výnosy | Bilance | FX market | Politici | Nákupy zlata | ICAP | Analytický tým | Akciový optimismus | Správa | Očkování | Evropské země | Zlato | XTB.cz | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Agentura Moody's | Odškodnění | Forex club | Tchaj-wan | Genscape | Vývoj akcie AAPL | Emitenti | Měnové podmínky | BrandZTop 100 | Účty Cent | Signály z Fedu | Ford Motor | Jordan Financial Expo & Award | Varování před riziky | CNMV | Britská společnost | Akcie internetových firem | Hypoteční trh v USA | Získávání zákazníků | Čistý dluh | Cena indexu | Světové rezervní měny | Kotace | NZD | Produkce ropy | Fnality International | Automobilka Hyundai | Wall Street | Forex účet | Devizové obchody | Poradenství | Swiftová | Markit | ČR | BIS | Obchodování na newyorské burze | Ukazatele | Portfolio fondu | Bezpečná aktiva | Společnost Rubrik | Nonfarm Payrolls | Jan Sušánka | OTC | CNBC | Nesoulad | Úroveň supportu | Silicon Valley | IG Group | Guggenheim Partners | SPX | Obchodování na forexu | Nejvyšší propad | Olaf Scholz | Technologické bubliny | Čínské firmy | IPO Facebooku | Regeneron Pharmaceutical | Nové údaje | Výrobce domácích spotřebičů | Jukos | ASKoBID | Objednávky | Obchodní příležitosti | Vývoj ceny | Société Générale | Analytik | Návratnost | Index německé burzy DAX | EUR CHF | JDE Peet's | Tradeři | Analytici banky | UNCTAD | Výnosy | Objem obchodování | AMBA | Výdaje | Banka UBS | ČTK | AFM | Stimuly | Inflace v USA | Ztráty | Portfolia fondů | Globální ekonomické vyhlídky | Komodity | Biliony USD | Strategy Research | Nevýhody ETF | Analýza | Margrethe Vestagerová | Švýcarská vláda | XTB Research | Home Depot | Hlavní index francouzských akcií CAC 40
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Bara Group
Barbadoský dolar
Barbara Fredrickson
Barbarians at the Gate
Barbaři za branou
Barbie
Barbora Ondrová
Barbora Tyllová
Barcelona
Barclay CTA index

Následující klíčová slova

Barclays Broker
Barclays Capital
Barclays FX
Barclays Wealth and Investment Management
Bard
Bard AI
Barel ropy
Barel ropy WTI
Barel ruské ropy
Barel WTI
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít