Čtvrtek 18. července 2024 03:18
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple trading AI
reklama
Fintokei Payout
reklama
InstaForex

Société Générale

C:\fakepath\Francie2.png

Výsledky voleb ve Francii negativně ovlivní ekonomiku

09.07.2024 Výsledky francouzských parlamentních voleb budou mít negativní důsledky pro tamní ekonomiku. Shodli se na tom analytici, které včera oslovila ČTK. Nečekané volební vítězství bloku levicových stran přináší obavy z udržitelnosti francouzských veřejných financí, Francii podle odborníků poměrně brzy čeká další zhoršení jejího ratingu. Překvapivým vítězem voleb se stala levicová Nová lidová fronta, nezískala však v Národním shromáždění většinu.
img

Francouzské akcie rostou, euro už též – trhy ovšem vyhlížejí zhoršení ratingu Francie a vleklou nejistotu na její politické scéně. Oddechly si ale, že ji – prozatím – neovládne ani Mélenchon, ani Le Penová

08.07.2024 Výsledek francouzských parlamentních voleb má na trhy po úvodním mírném pokles už pozitivní dopad. Akciové tituly zahrnuté do hlavního francouzského burzovního indexu, CAC 40, dnes přidávají 0,7 procenta. Daří se i bankovním titulům jako Société Générale nebo BNP Paribas. Akcie největších francouzských bank jsou však stále citelně pod úrovní z doby těsně před vypsáním předčasných voleb před zhruba měsícem. K mírnému růstu vůči dolaru se po ranním poklesu vrátilo i euro.
img

Akciový výhled: Evropské trhy po výsledku francouzských voleb klesají

08.07.2024 Akciové trhy v Evropě se probudí do nového týdne poklesem poté, co ve druhém kole francouzských voleb získala největší počet míst v parlamentu krajně levicově orientovaná strana. V reakci na výsledek voleb vidíme pokles na státních dluhopisech (nejen) Francie, stejně tak plošně klesají evropské futures (-0,2 %), a to kvůli obavám z prohlubování deficitu státního rozpočtu a neefektivního hopsodaření státu. Dozvuky mohou mít povolební jednání o uspořádání parlamentu ve Francii, citlivější vývoj dnes zřejmě uvidíme na evropských bankách, když např. Societe Generale, BNP či Barclays před openem indikují pokles. V Praze očekáváme pokles v úvodu obchodování spolu s naladěním v Evropě, později nás čekají data z průmyslové výroby. Dnešní den by tak měl být spíše rozjezdový, když v průběhu týdne čekáme reporty o inflaci v Česku, Německu a USA.
img

Evropské akcie rostou: Co můžeme očekávat od úrokových sazeb a voleb ve Velké Británii?

08.07.2024 Evropské akcie ve čtvrtek rostly, když naděje na snížení úrokových sazeb v USA podpořily slabé ekonomické údaje. Také londýnské trhy vykázaly pozitivní dynamiku v souvislosti se zahájením hlasování v parlamentních volbách ve Velké Británii, kde průzkumy předpovídaly historické vítězství Labouristické strany.
img

Američtí bankéři věří, že Le Penová dnes pohoří. Doporučují proto kupovat francouzské akcie

07.07.2024 Strana Marine Le Penové v dnešním druhém kole francouzských parlamentních voleb pohoří, spočetli specialisté americké investiční banky Jefferies. Semkla se totiž proti ní „národní fronta“ – či, jak praví prezident Emmanuel Macron, „republikánská fronta“ – sestávající z nebývale širokého konglomerátu stran a politických proudů, od centristů právě Macronových třeba po komunisty, Zelené či propalestinskou ultralevici. Le Penová podle banky Jefferies nejen nezíská absolutní většinu, ale ani nebude moci sestavit vládu.
img

Vývoj ve Francii negativně ovlivnil trhy

04.07.2024 Volby ve Francii jsou ostře sledované téma i z pohledu finančních trhů. Francouzský parlament byl po evropských volbách rozpuštěn prezidentem Emmanuelem Macronem, jehož strana výrazně zaostala za očekáváními. Prezident tak dal Francouzům prostor vyjádřit se k politické scéně, což se ale současně jeví jako riskantní krok, který může vést k nárůstu vlivu extremistických pravicových stran. V evropských volbách si značný úspěch připsalo krajně pravicové Národní sdružení Marine Le Penové a představuje tak jednoho z favoritů aktuálně probíhajících francouzských voleb.
C:\fakepath\trader-01072024-60-zm.jpg

Francouzské akcie po prvním kole voleb posílily, dařilo se bankám

01.07.2024 Francouzské akcie po prvním kole předčasných parlamentních voleb posílily, k jejich růstu výrazně přispěly bankovní společnosti. Hlavní index pařížské burzy CAC 40 si připsal 1,09 procenta a uzavřel na 7561,13 bodu. V prvním kole voleb sice zvítězilo krajně pravicové Národní sdružení (RN), jeho vítězství ale bylo méně výrazné, než naznačovaly některé předvolební průzkumy.
img

Po výsledcích francouzských voleb posilují francouzské tituly

01.07.2024 Po víkendových volbách se francouzské indexy obchodují výše. Průzkumy veřejného mínění očekávaly větší vítězství Le Pen.
C:\fakepath\cac40.jpg

Francouzské akcie po prvním kole voleb posilují

01.07.2024 Francouzské akcie po prvním kole parlamentních voleb posilují. Index CAC 40 kolem 9:40 SELČ přidával přes dvě procenta. Francouzská aktiva oslabovala od překvapivého rozhodnutí prezidenta Emmanuela Macrona z 9. června vypsat předčasné volby. Podle agentury Reuters se trhy obávaly především vyhlídky na výraznou většinu krajní pravice nebo krajní levice.
img

Ranní shrnutí (01.07.2024)

01.07.2024 Nejdůležitější událostí víkendu bylo první kolo francouzských parlamentních voleb. Podle výsledků Exit Poll získalo Národní shromáždění Le Penové 34 % hlasů. Lidová fronta mezitím získala 28,1 % hlasů, prezidentský ansámbl 20,3 % a LR/DVD 10,2 % hlasů.
img

Volkswagen a Rivian jsou spolunocležníci ze zoufalství. Spolupracují kvůli obavě z pokut EU a z krachu

26.06.2024 Akcie Volkswagenu dnes padají na letošní minimum, do blízkosti minima víceletého (viz graf níže). Až pět miliard dolarů totiž nově hodlá investovat do potácejícího se amerického výrobce elektroaut Rivian. Ten jen letos vykáže ztrátu nejspíše kolem tří miliard dolarů. A v příštím roce mu peníze mají dojít zcela.
img

Francouzské volby: Trhy čekají na výsledky

21.06.2024 Za pouhých 9 dní nás ve Francii čekají předčasné volby. První reakce evropských trhů po ohlášení voleb byly velmi negativní. Akcie mnoha francouzských společností klesly a situaci ve Francii jsme pocítili i prostřednictvím oslabení zlotého, ale i koruny vůči dolaru. Nyní se situace poněkud uklidnila, ale trhy netrpělivě čekají na výsledky.
img

Ozvěny trhu: Globální ekonomika letos i přes zjevná nová rizika solidně poroste

20.06.2024 Máme za sebou téměř polovinu letošního roku. Vstupovali jsme do něj s určitými obavami, zejména pokud jde o růstovou výkonnost globálního hospodářství jako celku. Nyní již můžeme konstatovat, že světová ekonomika letos nezaznamená nějaký super výjimečný rok, i tak ale ekonomové Société Générale (SG) v aktuální prognóze globálního ekonomického vývoje očekávaný růst zvýšili o dvě desetiny na 3,3 %. Ve srovnání s prvními dvěma dekádami tohoto milénia to sice bude slabší dynamika, ale je třeba si uvědomit, že současný růst Číny, jako druhé největší ekonomiky světa, je nyní pouze na polovičních tempech předchozích dvou desetiletí. Nicméně právě pro letošek zlepšený výhled na Čínu je jedním z faktorů vzestupné revize růstu globální ekonomiky.
img

Sázka ne Green Deal se nevyplácí. Evropské „zelené akcie“ stále propastněji zaostávají s trhem jako celkem

18.06.2024 Mezinárodní investoři současné podobě Green Dealu EU už příliš nevěří. Výsledkem je to, že zhruba od přelomu let 2022 a 2023 akcie firem, jež by měly profitovat ze současné, ambiciózní podoby Green Dealu, stále propastněji zaostávají za trhem jako celkem. Tedy za akciemi širokého spektra firem, napříč odvětvími, včetně těch emisně a environmentálně „špinavých“.
img

Pražská burza v pondělí rostla

17.06.2024 V úvodu nového týdne se akciím na pražské burze dařilo, v popředí růstu se držela Erste (+2,41 %), která se po závěrečné aukci ustálila při 1064 Kč. V závěsu za Erste se držely evropské banky, Deutsche bank +1,17 %, Societe Generale +1,26 %, ale také česká Komerční banka +0,66 % a Moneta +0,61 %. Dařilo se dále akciím společností Colt (+0,6 %), Philip Morris (+1,32 %) a Kofola (+1,03 %). V poklesu se držely akcie ČEZ (-1,37 %) a VIG (-0,85 %). Index PX připsal 0,34 % na 1521,84 b.
img

Paříž už nemá největší evropskou burzu. Kvůli hrozbě dluhové krize i frexitu ji sesadil Londýn, jenž se sám „sbírá“ z brexitu

17.06.2024 Francie se před blížícími se parlamentními volbami otřásá jak politicky, tak ekonomicky. Volby předčasně vypsal prezident Emmanuel Macron v reakci na eurovolební fiasko své vlastní partaje. První kolo voleb proběhne už 30. června. Přitom v nich Macronovu partaj může přeskočit jak strana Marine Le Penové, tak aliance levicových stran. Ve Francii tak poprvé od let 1997 až 2002 může nastat takzvaná kohabitace, tedy situace, kdy je prezident z jiné politické strany než premiér, resp. parlamentní většina. Což je z hlediska správy země v poloprezidentském systému, jakým Francie je, pochopitelně méně efektivní varianta.
img

Obavy o Francii táhnou evropský trh dolů

14.06.2024 Evropské akcie mají nakročeno k nejslabšímu týdnu od října na pozadí obav o politický vývoj ve Francii. Jak jsme již psali o reakci trhů na volby v pondělí, francouzský prezident Macron v reakci na prohru v eurovolbách svolal mimořádné volby. Z hlavních evropských trhů nejvíce ztrácí francouzský index CAC 40 (-2,3 %) v čele s bankovními domy Societe Generale a BNP Paribas , který táhne i celoevropský Stoxx 50 do 1,3% ztráty. Nervozita se projevuje také na trhu s dluhopisy, když výnos francouzských dluhopisů se vůči německému prudce zvyšuje tempem viděným naposledy až během bankovní krize rok 2011. Z jednotlivých akcií se v DAXu nedaří např. zbrojařské společnosti Rheinmettall, která ztrácí spolu se sektorem před víkendovým summitem o Ukrajině. Index DAX ztrácí 1,01 % na 18080,78 b.
img

Akciový výhled: Evropa zkusí otevřít růstem

12.06.2024 Evropské akcie mají za sebou tři poklesy v řadě, ani včerejší silnější otevření nakonec nevedlo k růstu. V čele poklesu byl bankovní sektor, francouzské banky si výrazně odepsaly druhým dnem v řadě (např. Societe Generale -12% tento týden). To vše po výsledku víkendových voleb a současné nejistotě kolem francouzských předčasných voleb. To sebou zvedlo výnosy dluhopisů (tzn. pokles jejich cen) i na ostatních evropských trzích.
img

Akciový výhled: Evropa se v úvodu pokusí mírně růst

11.06.2024 Po pondělním propadu se evropské akcie budou v úterý ráno snažit otevřít lehce v kladném teritoriu (+0,2% dle futures). Včera jsme viděli pokles tažený francouzskými akciemi (banky v čele se Societe Generale -7%) v reakci na výsledky voleb a oznámením prezidenta Macrona vypsat volby předčasné. Německý DAX největší denní ztráty kolem -1% nakonec snížil na -0,3%. Wall Street v pondělí následně posílila, index SP500 přidal +0,3% na 5360 bodů.
C:\fakepath\trader-10062024-56-zm.jpg

Evropské akcie oslabily kvůli předčasným volbám ve Francii

10.06.2024 Evropské akciové trhy dnes oslabily v čele s francouzskými akciemi. Investory znepokojilo rozhodnutí francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vypsat v reakci na výsledky voleb do Evropského parlamentu v zemi předčasné volby. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 klesl o 0,3 procenta. Hlavní index pařížské burzy CAC 40 ztratil 1,4 procenta a sestoupil až na nejnižší úroveň za více než tři měsíce, napsala agentura Reuters.
img

Češi zvolili převážně europoslance, kteří pro euro zrovna nehoří, bylo by zvláštní, kdyby pro něj hořel eurokomisař. Nahrálo by to Babišovi, Turkovi a spol., navíc hrozí „frexit“

10.06.2024 Jednoznačně pro přijetí eura je jen 5 z 21 včera zvolených europoslanců, tedy necelých 24 %. Bylo by tudíž velmi zvláštní, pokud by jednoznačně pro euro měl být český eurokomisař. Veřejnost by si to vyložila jako vládní pohrdání vůlí voličů. A pokud ne, tak jí to tak jistě vyloží opozice.
img

Pražská burza v poklesu - dozvuk voleb do evropského parlamentu v Evropě

10.06.2024 Akcie na pražské burze dnes klesaly s vývojem v Evropě (-0,66 %), která se po výsledku voleb do evropského parlamentu odklání od tradičních stran, a orientuje se více doprava. Francie nyní volá po předčasných volbách, silné debaty nad výsledkem voleb vede ale většina států, což se podepisuje na stupňující nejistotě, a tím na akciových trzích. Největší pokles připadal na banky (Societe Generale -7,47 %, Deutsche Bank -0,77 %), následovala také Erste (-0,99 %), která zakončila na PSE při 1098 Kč. Moneta a Komerční banka šly proti proudu a připsaly 0,1 %, respektive 0,65 %. V poklesu dále zakončily tituly ČEZ (-0,84 %), Colt (-0,45 %) a VIG (-0,41 %). Kladná čísla po závěrečné aukci vykazují Philip Morris (+0,67 %) a Kofola (+0,34 %). Index PX odepsal 0,3 % na 1542,11 b.
img

Volby do unijního parlamentu poslaly evropské trhy a euro do záporu, nejvíce francouzské akcie

10.06.2024 Volby do Evropského parlamentu poslaly akcie na kontinentě i euro vůči dolaru do záporu. Nejvíce ztrácí Francie, která míří k předčasným volbám.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie dnes oslabují kvůli předčasným volbám ve Francii

10.06.2024 Evropské akciové burzy dnes oslabují v čele s francouzskými akciemi. Investory znepokojilo rozhodnutí francouzského prezidenta Emmanuela Macrona vypsat předčasné parlamentní volby. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 kolem 9:30 SELČ vykazoval pokles o zhruba 0,7 procenta. Hlavní index pařížské burzy CAC 40 ztrácel dokonce téměř dvě procenta a sestoupil až na nejnižší úroveň za více než tři měsíce, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Komercni banka.png

Komerční bance klesl v 1Q čistý zisk o 21,3 %

03.05.2024 Komerční bance klesl v prvním čtvrtletí čistý zisk meziročně o 21,3 procenta na 2,8 miliardy korun. Provozní zisk stoupl o 1,7 procenta na čtyři miliardy korun. Celkový objem úvěrů i vkladů meziročně vzrostl. Banka, jejímž většinovým vlastníkem je francouzská Société Générale, dnes neauditované konsolidované výsledky zveřejnila na svém webu.
img

Ranní shrnutí (03.05.2024)

03.05.2024 Futures na americké akciové indexy včera po uzavření hotovostní seance po zveřejnění čtvrtletních výsledků společnosti Apple posílily. Společnost vykázala lepší než očekávané výsledky zisku a tržeb a oznámila zpětný odkup akcií v hodnotě 110 miliard USD.
img

EUR/USD driftuje v očekávání horské dráhy

30.04.2024 Kupci páru EUR/USD se na začátku nového obchodního týdne znovu snaží prosadit nad úrovní 1,07. Korekční růst ale téměř okamžitě skončil. Podotýkám, že obchodníci projevují úžasnou vytrvalost. Instrument pozvolna stoupá už třetí týden v řadě. Obchodníci se snaží zavřít long pozice nad cílem 1,0700, ale cena pokaždé sklouzne zpět do oblasti pod úrovní 1,07.
C:\fakepath\trader-24042024-54-zm.png

Akcionáři KB schválili návrh vedení vyplatit hrubou dividendu 82,66 Kč na akcii

24.04.2024 Akcionáři Komerční banky (KB) schválili návrh představenstva vyplatit z loňského zisku dividendu 82,66 koruny na akcii před zdaněním. ČTK to řekla mluvčí banky Šárka Nevoralová. Většinovým akcionářem KB je s podílem 60,4 procenta francouzská banka Société Générale. Komerční banka má přes 69.000 akcionářů, většina z nich jsou lidé z Česka.
C:\fakepath\kb.png

Akcionáři Komerční banky budou rozhodovat o dividendě

24.04.2024 Akcionáři Komerční banky (KB) budou dnes rozhodovat o návrhu představenstva vyplatit z loňského zisku dividendy 82,66 Kč na akcii před zdaněním. Nárok na dividendu bude mít akcionář, který bude vlastnit akcie banky k 6. květnu 2024. Datum výplaty bylo určeno na 27. května 2024.
img

Dolar je pod kontrolou

19.04.2024 Čím víc pozitivních zpráv o americké ekonomice slyšíme, tím víc trh věří, že pár EUR/USD směřuje k paritě. Societe Generale říká, že pokud Federální rezervní systém v roce 2024 nesníží sazbu federálních fondů, propadne se tento měnový pár minimálně na úroveň 1,05. V tom případě byly konzistentně nízké počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti na úrovni 212 000 za týden končící 13. dubna dalším důkazem správnosti měnové politiky. Tento názor vyjádřila prezidentka clevelandské Federální rezervní banky Loretta Mesterová a my nemáme důvod jí nevěřit.
img

FOMC v roce 2024 sazby nesníží

18.04.2024 Jak jsme již zmínili, už nemá smysl očekávat snížení sazeb ze strany Fedu. Poslední zpráva o inflaci překročila cílovou hodnotu téměř dvojnásobně. Bude trvat nejméně 5–6 měsíců, než inflace zpomalí alespoň na 2,5 %, aby Fed mohl konečně začít diskutovat o uvolnění měnové politiky. A mělo by být jasné, že 5–6 měsíců bude reálných pouze v případě, že inflace začne zpomalovat už v dubnu. Ale co když se tak nestane? Evropská centrální banka dosáhla míry inflace 2,4 % meziročně a se snižováním úrokových sazeb vůbec nepospíchá. V červnu, na kdy je plánováno první uvolnění politiky, by inflace v EU mohla dosáhnout již 2 % nebo o něco více. Proto chápeme logiku centrální banky: sazba by měla být snížena, až se inflace bude nacházet velmi blízko cílové hodnoty. Tedy kolem 2 %. Jde o to, že Amerika se k takovým výsledkům ani nepřiblížila.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Fed letos úrokové sazby zřejmě nesníží

15.04.2024 Přetrvávající robustní americká data a relativně vyšší inflace od počátku letošního roku zřejmě budou znamenat, že snížení dolarových úrokových sazeb přijde až napřesrok. Silný tamní trh práce potvrdí opětovně ve čtvrtek zveřejňovaná týdenní data o počtu nových uchazečů o podporu v nezaměstnanosti. Trh pak předpokládá další solidní číslo v podobě březnových maloobchodních tržeb, kde se ale obáváme zklamání. Pozitivní překvapení naopak čekáme od tamní březnové průmyslové výroby. Po již známých národních číslech očekáváme povzbudivý výsledek únorové průmyslové výroby i za celou eurozónu. A lepší náladu investorů ohledně Německa by měl odhalit dubnový ZEW index. V neposlední řadě by neměl zklamat ani HDP z Číny za Q1 24. Víkendový iránský útok na Izrael zvyšuje napětí v regionu a vede investory k preferenci bezpečných aktiv.
img

Agentura Fitch zhoršuje ratingový výhled Číně, poprvé v historii. Má Západ sázet na pád Číny?

10.04.2024 Agentura Fitch dnes přelomově zhoršuje ratingový výhled Číně. Děje se tak vůbec poprvé od 90. let, kdy ji začala ratingově hodnotit. Dosud se rating Číny v očích Fitche vždy jen zlepšoval.
img

Invesco: 2024 – Návratnost dluhopisového trhu

02.04.2024 Rokům 2022 i 2023 dominovala vysoká inflace a zvyšování úrokových sazeb, což vedlo k prudkému přecenění částí trhu citlivějších na duraci – tedy státních dluhopisů a korporátních dluhopisů investičního stupně. „Trhy korporátních dluhopisů s vysokým výnosem si vedly lépe, my jsme ale nyní opatrnější, pokud jde o dopad zvýšených nákladů na refinancování a zhoršujícího se ekonomického prostředí na emitenty z řad podniků s vyšší mírou zadlužení,“ říká Alister Brown, produktový ředitel společnosti Invesco.
img

Největší finanční domy z USA a EU podnikají velkou expanzi v Číně, Německo tam rekordně investuje. Čína si zatím pochvaluje úzkou spolupráci s Ruskem

08.03.2024 Největší americká banka, JPMorgan, i největší evropský správce majetku, francouzská Amundi, chystají další velkou expanzi v Číně. Prý totiž jde o „nenahraditelný“ trh. Němci zase loni v Číně historicky rekordně investovali.
img

Ranní shrnutí (02.02.2024)

02.02.2024 Indexy na Wall Street včera posílily a smazaly většinu ztrát po zasedání FOMC. S&P 500 si připsal 1,25 %, Dow Jones se posunul o 0,97 % výše, Nasdaq přidal 1,30 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací vyskočil o téměř 1,4 % výše.
img

Forex: Ozvěny trhu - Letos bychom se mohli dočkat silnějšího kurzu eura vůči dolaru

01.02.2024 Do letošního roku vstupovali investoři na globálním devizovém trhu s očekáváními, že společná evropská měna euro si proti americkému dolaru polepší. Koneckonců tímto směrem mířil i konsensus analytiků sledující tento nejobchodovanější měnový pár na světě. Pro konec prvního čtvrtletí jednotliví respondenti průzkumu agentury Bloomberg v průměru čekali kurz 1,1000 EUR/USD, pro konec letošního roku pak 1,1200 EUR/USD.
C:\fakepath\bitcoin-16012024-3.png

Milovaný aj nenávidený. Bitcoin je opäť v centre pozornosti a mnohých diskusií

16.01.2024 Vstup Bitcoinu do hlavného prúdu finančného sveta nastal nedávno s historickým schválením Bitcoinových ETF americkou Securities and Exchange Commission. Toto významné regulačné rozhodnutie otvára dvere pre širší prístup k tejto kryptomene zo strany individuálnych investorov a inštitucionálnych hráčov.
C:\fakepath\dolar-15122023.jpg

Jak to bude s úrokovými sazbami na dolaru v roce 2024?

15.12.2023 Poslední zasedání Fedu polilo trhy živou vodou. Akciové trhy se obchodovaly na ročních maximech i bez pomoci Fedu. Američtí investoři budou s rokem 2023 velmi spokojeni. Spousta analytiků a komentátorů věštila velký krach v roce 2023. Ten nenastal. Velkou zásluhu na tom má právě americký Fed, který dokázal zvyšovat sazby a zároveň nechal trhy spekulovat na blížící se pivot.
img

Forex: Nálada investorů ohledně Německa se zlepšuje hodně neochotně

12.12.2023 Německý ZEW index za prosinec zaznamená podle našeho odhadu lepší výsledek, než s čím počítá trh. I tak ale zůstane hodnocení investorů z historického pohledu podprůměrné. Z USA se dočkáme před zítřejším zasedáním FOMC listopadových dat spotřebitelské inflace. V souladu s tržním konsensem předpokládáme meziměsíční stagnaci cen, meziroční růst mírně zpomalí, jádrová složka inflace ale stále zůstává relativně vysoká a bude bránit brzkému snižování dolarových úrokových sazeb.
C:\fakepath\trader-01122023-34-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.12.2023 1) Průměrná prodejní cena klíčové ruské ropy Urals v listopadu klesla na 72,84 dolaru za barel z říjnových 81,52 USD. Zůstala však vysoko nad cenovým stropem, který pro ruskou ropu zavedly západní země. S odkazem na ruské ministerstvo financí to dnes uvedla agentura Reuters.
img

Forex: Maďarská centrální banka dnes sníží úrokové sazby

21.11.2023 Klíčovou regionální událostí dne je zasedání maďarské centrální banky, kde ekonomové SG očekávají hlubší pokles sazeb, než s čím počítá tržní konsensus. Z našeho pohledu budou zajímavá polská data, primárně říjnová průmyslová produkce. Naznačí, jak se v daném měsíci vyvíjela situace u nás. Ve Spojených státech bude zveřejněno několik sentiment indikátorů a říjnové prodeje stávajících nemovitostí. Večer pak bude publikován zápis z posledního zasedání FOMC. Evropský ekonomický kalendář je prázdný, vystoupí pouze prezidentka ECB Ch. Lagardeová.
img

Komerční bance klesl za tři čtvrtletí zisk o 4,9 procenta na 12,4 miliardy Kč

03.11.2023 Komerční bance klesl za první tři čtvrtletí letošního roku čistý zisk meziročně o 4,9 procenta na 12,4 miliardy Kč. Výnosy se jí snížily o 6,9 procenta na 27 miliard korun. Banka, jejímž hlavním majitelem je francouzská Société Générale, dnes neauditované konsolidované výsledky zveřejnila na svém webu.
C:\fakepath\akcie-19092023.jpeg

Pád akcií Société Générale: Bez ambiciózního plánu nelze uspět

19.09.2023 Bankovní sektor v Evropě, zejména po pádu Credit Suisse, nyní nedisponuje vysokou mírou důvěry investorů. Možná právě proto bylo hlavním cílem nového generálního ředitele Société Générale (dále jen SG), Slawomira Krupy, který nastoupil do funkce 23. května 2023, rozptýlit pochybnosti, které se šíří v rámci velkých evropských bank.
img

Ranní komentář: SocGen -12 %, průšvih Unity Software a varování BIS před basis trade riziky

19.09.2023 Začátek týdne byl na trzích klidný a všechny tři hlavní americké indexy rostly méně než o jednu desetinu procenta. I tak jsme se ale dočkali několika zajmavých pohybů a třeba akcie francouzské banky Societe Generale odepsaly včera 12 %. Dnešek přinese z USA výsledky z trhu s bydlením, ale trh bude asi i nadále vyčkávat hlavně na středeční seanci, kdy rozhodne o sazbách americký Fed.
img

"Zklamání" ze strategického plánu SocGen snížilo akcie banky o 7 %📉

18.09.2023 Začátek nového obchodního týdne se pro investory do banky Societe Generale (GLE.FR), která představila "neuspokojivý" strategický plán společnosti, neukázal být příliš optimistický, a zahájil tak téměř 6% výprodej akcií této instituce.
img

EUR/USD ustupuje, dolar roste na základě pozitivních ekonomických dat

15.09.2023 Na konci týdne se americkému dolaru podařil návrat na scénu a popostrčil zpět svůj evropský protějšek. Euro v reakci na rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) o úrokových sazbách výrazně oslabilo. Analytici však očekávají postupné oživení eura, které se v současnosti snaží dostat ze svých minim.
C:\fakepath\trader-06092023-38-zm.png

Forex: Polská centrální banka poprvé po třech letech snížila úrokové sazby

06.09.2023 Polská centrální banka dnes poprvé po třech letech snížila svou hlavní úrokovou sazbu, a to navzdory dvouciferné inflaci. Učinila tak méně než šest týdnů před volbami. Rada pro měnovou politiku hlavní úrokovou sazbu snížila o 0,75 procentního bodu na šest procent. Centrální banka o tom informovala v tiskové zprávě.
img

Euro rises with inflation, dollar awaits jobs

31.08.2023 On Thursday, the euro maintained its position near a 15-year high against the yen, anticipating significant European inflation figures. Meanwhile, the dollar was under pressure due to upcoming data on consumption, inflation, and jobs, which could provide further evidence of an economic slowdown.
img

Zisk Komerční banky v pololetí meziročně klesl o 2,9 pct na 8,1 miliardy Kč

03.08.2023 Čistý zisk Komerční banky v letošním prvním pololetí meziročně klesl o 2,9 procenta na 8,1 miliardy korun. Celkové výnosy se jí snížily o 5,6 procenta na 18,1 miliardy Kč. Banka, jejímž hlavním majitelem je francouzská Société Générale, dnes neauditované konsolidované výsledky zveřejnila na svém webu. Podle banky čistý úrokový výnos klesl hlavně kvůli zvýšení průměrných nákladů na vklady, zatímco čistý příjem z poplatků a provizí mírně vzrostl díky větším transakcím klientů a zvyšujícím se investicím zákazníků do podílových fondů.
img

Ozvěny trhu: Katastrofické scénáře se nekonají, světovou ekonomiku recesní past mine

13.07.2023 Máme za sebou první polovinu letošního roku. Z makro pohledu vstupovala globální ekonomika do roku 2023 s velkými obavami. Konec loňského a začátek letošního roku byly totiž v mnoha ekonomikách doprovázeny nejenom výrazným zpomalením hospodářského růstu, ale v některých případech i ekonomickým poklesem. A není divu. Energetický šok z loňského léta si začal vybírat svou daň. Dramatický nárůst inflace znamenal propad reálných příjmů domácností prakticky všude na světě a spolu s utlumenou investiční aktivitou a přetrvávajícími problémy v dodavatelských výrobních řetězcích to pro globální ekonomický vývoj představovalo nebezpečný koktejl.
img

Lira rozšiřuje pokles po zveřejnění CPI📉

05.06.2023 Turecké liře se nedaří zastavit pokračující silný pokles (dnes -0,82 % vůči USD) a faktorem, který dnes přispěl k výprodeji, byl mírně vyšší než očekávaný údaj o inflaci.
img

USD/JPY: Kdy začne japonský jen růst?

30.05.2023 Spekulanti maximálně posílili medvědí pozice na jenu, protože se obecně očekává zvýšení sazeb Federálního rezervního systému.
img

Gold shipments from Russia to the United Arab Emirates, Turkey and China

25.05.2023 The United Arab Emirates has become a key trading hub for gold from Russia since Western sanctions disrupted traditional export routes from Russia over Ukraine.
img

USD/JPY se chystá prodloužit svou rally

25.05.2023 Pár dolar/jen zaznamenal další vzestup, včera dosáhl svého ročního maxima 139,38 a dnes zamířil ještě výš. Vzhledem k tomu, že primární cíl dolarových býků je nyní nastaven na významnou úroveň 140, investoři se ptají, zda hlavní měna může tuto úroveň v blízké budoucnosti překonat a jaké překážky mohou bránit jejímu pokroku.
C:\fakepath\trader-17052023-52-zm.png

Ripple koupil firmu Metaco zabývající se úschovou kryptoměn za 250 mil. USD

17.05.2023 Americká kryptoměnová společnost Ripple koupila švýcarskou společnost Metaco zabývající se úschovou kryptoměn za 250 milionů USD (5,5 miliardy Kč). Pro Ripple je to podle jejího prohlášení první velká akvizice, která má firmě pomoci rozšířit mezinárodní působnost a nabídku služeb. Server zpravodajské televize CNBC upozornil, že transakce patří mezi největší v kryptoměnovém odvětví za poslední zhruba rok a přichází v době, kdy americké kryptoměnové společnosti bojují v USA se zvýšenou kontrolou ze strany regulátorů.
img

Komerční bance stoupl v 1. čtvrtletí zisk na 3,6 miliardy Kč

12.05.2023 Komerční bance stoupl v prvním čtvrtletí čistý zisk meziročně o 1,4 procenta na 3,6 miliardy korun. Celkové výnosy klesly o 5,5 procenta na devět miliard korun. Banka, jejímž většinovým vlastníkem je francouzská Société Générale, dnes neauditované konsolidované výsledky zveřejnila na svém webu. Výsledky byly podle banky ovlivněny nižší úrovní ekonomické důvěry mezi spotřebiteli a podniky a také tvrdou konkurencí na bankovním trhu.
img

Bitcoin postihl debakl

24.04.2023 Bitcoin, největší kryptoaktivum na světě, utrpěl ztrátu poté, co poprvé po téměř roce prolomil hranici 30 000 dolarů. Kryptoměna se minulý týden začala obchodovat v pásmu 30 000 USD, ale během několika dní se propadla a o víkendu se obchodovala kolem 27 500 USD. V současné době se pohybuje kolem 27 300 USD.
img

Akcionáři KB schválili výplatu dividendy 60,42 Kč na akcii před zdaněním

21.04.2023 Akcionáři Komerční banky schválili návrh představenstva vyplatit z loňského zisku dividendu 60,42 Kč na akcii před zdaněním. Banka o tom informovala ČTK. Ze zisku 17,6 miliardy Kč bude mezi akcionáře rozděleno 11,5 miliardy Kč a 6,1 miliardy Kč půjde do nerozděleného zisku minulých let. Nárok na dividendu bude mít akcionář, který bude vlastnit akcie banky k 2. květnu. Splatná bude 22. května.
img

Sektor komerčních nemovitostí - další riziko pro akciový trh?🚩

06.04.2023 Evropská centrální banka a analytici Bank of America, JP Morgan a Morgan Stanley v posledních dnech naznačili, že trh komerčních nemovitostí by mohl být dalším ohniskem pro finanční sektor. V důsledku toho také pro akciový trh. S klesajícími cenami, slábnoucí poptávkou a rekordní angažovaností bank a investičních fondů v posledních letech mohou nemovitosti čelit větším problémům.
img

FRA40 klesá, protože investoři nadále sledují bankovní turbulence

28.03.2023 FRA40 a další hlavní evropské indexy odpoledne odevzdaly většinu počátečních zisků v důsledku obnovených obav o evropský bankovní sektor. Francouzští prokurátoři provedli razie v pěti bankách včetně Societe Generale, BNP Paribas a HSBC v rámci vyšetřování podezření z daňových podvodů a praní špinavých peněz v souvislosti s výplatou dividend. Mezitím pokračují protesty proti důchodové reformě a stávky v úterý vstoupily do desátého dne, kdy byla narušena veřejná doprava a zastaveny dodávky. Z technického hlediska se francouzský index stáhl zpět, když se kupcům nepodařilo prorazit nad 50 SMA (zelená linie) kolem 7180 bodů. Pokud se prodejcům podaří udržet kontrolu, může se pokles prohloubit směrem k vzestupné trendové linii nebo dokonce ke klíčové zóně podpory v oblasti 6550 bodů - 6650 bodů, kterou vyznačuje spodní hranice struktury 1:1, 200 SMA (červená linie) a 23,6 % Fibonacciho retracement vzestupné vlny zahájené v březnu 2020.
C:\fakepath\trader-28032023-34-zm.jpeg

Vyšetřovatelé v Paříži zjišťují v bankách okolnosti podvodů s dividendami

28.03.2023 Vyšetřovatelé dnes v Paříži navštívili kanceláře několika velkých bank, zjišťují okolnosti podvodů při výplatě dividend a jejich zdanění. Byli v bance BNP Paribas, HSBC a také v Société Générale, která je vlastníkem české Komerční banky. Informovala o tom agentura Reuters. Jde o součást vyšetřování, které zasahuje více evropských zemí.
C:\fakepath\trader-28032023-28-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.03.2023 1) Soukromé kryptoměnové burzy ukazují, že jsou schopny klesnout ještě níž, pokud jde o správu a řízení firmy. Jestli si někdo myslel, že podání návrhu na bankrot kryptoměnové burzy FTX podnikatele Sama Bankmana-Frieda bylo ohromující v tom, co ukázalo o řízení té firmy, pak je potřeba se podívat na žalobu, kterou ve Spojených státech podala Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) na kryptoměnovou burzu Binance. V komentáři to píše americký server The Information.
img

Evropská centrální banka je aktuálně posledním zůstávajícím jestřábem, Euro se drží na úrovni 1,08 USD

28.03.2023 Christine Lagardeová, prezidentka Evropské centrální banky (ECB), si i přes rostoucí napětí v oblasti bankovnictví upevňuje pověst největšího jestřába mezi hlavními centrálními bankéři a finančním trhům dává důvod, proč koupit euro a prodat německé dluhopisy.
img

EUR se snaží růst oproti USD

28.03.2023 Jednotná evropská měna v pátek vůči americkému protějšku klesla o téměř 0,7 % na 1,0760. Pár EUR/USD uzavřel druhý den v řadě v červené zóně.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Moskva chce od zahraničních firem příspěvek za odchod z Ruska

28.03.2023 Zahraniční firmy z "nikoli přátelských zemí" by při opuštění svých ruských aktiv měly ruským úřadům zaplatit "dobrovolný příspěvek" ve výši pěti procent jejich tržní hodnoty, napsal včera na svém webu Kommersant s odvoláním na zápis z jednání vládní podkomise pro kontrolu zahraničních investic, zveřejněný na webu ministerstva financí. Podkomise jednala ještě na začátku března.
C:\fakepath\trader-24032023-30-zm.jpg

Evropské akcie oslabily, investoři mají obavy o stabilitu finančního sektoru

24.03.2023 Evropské akcie dnes oslabily, investoři mají stále obavy o stabilitu finančního sektoru. Největší německá bankovní společnost Deutsche Bank odepsala 8,5 procenta, výrazně klesly také například akcie švýcarských bank Credit Suisse a UBS. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 se snížil o 1,4 procenta na 440,11 bodu. Za celý týden ale index posílil a od počátku roku stoupl o 3,5 procenta.
img

Deutsche Bank je „další na odstřel“ po Credit Suisse? Akcie největší německé banky dnes prudce padají, pojištění proti jejímu krachu je na rekordu

24.03.2023 Akcie největší německé banky Deustche Bank dnes prudce padají, zatím o více než dvanáct procent, přičemž ovšem se propad prohlubuje. Deutsche Bank je rovněž vůbec nejvýznamnější investiční bankou v EU, která jako jediná z Unie patří do první ligy světového investičního bankovnictví.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie výrazně klesají, Deutsche Bank ztrácí přes deset procent

24.03.2023 Evropské akcie dnes výrazně oslabují, investoři mají obavy o stabilitu finančního sektoru. Největší německá bankovní společnost Deutsche Bank ztrácí přes deset procent, výrazně klesají také například akcie švýcarských bank Credit Suisse a UBS. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 krátce po poledni odepisoval zhruba 1,6 procenta na 439 bodů.
img

Klíčová rozhodnutí Fedu a BoE o sazbách v prostředí tržních turbulencí

22.03.2023 Americký Federální rezervní systém (Fed) dnes oznámí své rozhodnutí o úrokových sazbách. Nástroj FedWatch společnosti CME naznačuje 88% pravděpodobnost zvýšení sazeb o 25 bazických bodů, a to navzdory otřesům v bankovním sektoru. Očekává se, že Jerome Powell vystoupí hned po zasedání Rady guvernérů Fedu. Investoři a obchodníci budou jeho poznámky pečlivě zkoumat, aby pochopili, zda se centrální banka zaměří na cenovou nebo finanční stabilitu.
img

Washington se zapojil do jednání o spojení dvou největších švýcarských bank, případná „nedohoda“ by mohla trhy zítra otřást. U jednání je i americký BlackRock, největší správce aktiv na světě

19.03.2023 Představitelé Spojených států se zapojili do jednání o nuceném sloučení svou největších švýcarských bank, kolabující Credit Suisse a jejího ústředního rivala, UBS. Dohoda o spojení svou obrů, globálně systémově relevantních bank, by měla ideálně padnout dnes, ještě před zítřejším otevřením burz. Poprvé od finanční krize roku 2008 by se tak spojily dvě globálně systémově relevantní banky. Pokud by k dohodě nedošlo, finanční trhy se celosvětově mohou opět otřást, neboť Credit Suisse by je mohutně stahovala dolů.
C:\fakepath\trader-15032023-36-zm.jpg

Evropské akcie kvůli potížím Credit Suisse zažily nejhorší den za více než rok

15.03.2023 Evropské akcie dnes prudce oslabily, impulzem k jejich poklesu se stala zpráva o mohutném propadu akcií švýcarské banky Credit Suisse. Panevropský index STOXX Europe 600 se snížil o 2,92 procenta a uzavřel na 436,45 bodu. Zaznamenal tak nejvýraznější jednodenní propad za více než rok. S akciemi některých evropských bank muselo být během dne přerušeno obchodování.
img

Credit Suisse je jen „špička ledovce“, varuje člen vedení největší banky v USA. Strach z pádu švýcarské banky oslabuje korunu i akcie bank v ČR, radovat se ale mohou řidiči

15.03.2023 Pojištění proti krachu Credit Suisse dnes odpoledne zdražilo na krizové úrovně. Odpovídá ceně pojištění třeba americké banky Morgan Stanley v září 2008, po krachu Lehman Brothers. Tímto krachem tehdy odstartovala nejkritičtější fáze světové finanční krize let 2008 a 2009. Cenu pojištění proti pádu Credit Suisse nyní zhusta vyhánějí banky, které s ní uskutečňovaly obchody a transakce, a nyní si ve strachu a shonu pojištění kupují.
C:\fakepath\Stoxx600.jpg

Evropské akcie výrazně oslabují, impulzem je propad Credit Suisse

15.03.2023 Evropské akcie dnes výrazně oslabují, impulzem k jejich poklesu se stala zpráva o mohutném propadu akcií švýcarské banky Credit Suisse. Panevropský index STOXX Europe 600 krátce po poledni odepisoval zhruba 2,7 procenta a nacházel se v blízkosti 435 bodů. S akciemi některých evropských bank muselo být přerušeno obchodování.
img

Akcie bank tlačí na evropské indexy

15.03.2023 Evropské akciové indexy dnes po otevření obchodování pokračovaly v poklesu. Včerejší odraz se ukázal jako krátkodobý a dnešní propad ukazuje, že obavy o stav bankovního sektoru ještě nevyprchaly. Je však třeba si všimnout, že pozornost se přesunula od amerických bank k bankám evropským.
C:\fakepath\trader-13032023-39-zm.jpg

Evropské akcie kvůli krachu dvou amerických bank prudce oslabily

13.03.2023 Evropské akcie dnes prudce oslabily, a to v důsledku krachu amerických finančních ústavů Silicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank. Panevropský index STOXX Europe 600 odepsal 2,42 procenta a uzavřel na 442,8 bodu. Zaznamenal tak nejprudší jednodenní pokles od začátku letošního roku.
C:\fakepath\Rusko3.jpg

Za rok válčení se z Ruska stáhlo devět procent světových firem, tvrdí Kyjev

12.02.2023 Jen devět procent z téměř 1500 světových firem opustilo ruský trh během války Ruska proti Ukrajině, která trvá už téměř rok, tvrdí poradce šéfa ukrajinské prezidentské kanceláře Mychajlo Podoljak. Současně vybídl Západ, jehož trh má pro nadnárodní společnosti větší význam než Rusko, aby tvrdě zareagoval.
img

Známky zpomalování inflace v USA inspirovaly býky na GBPUSD k útoku

09.01.2023 Býci na GBP/USD zahájili protiútok díky známkám zpomalující inflace ve Spojených státech. Tempo růstu průměrných mezd se v prosinci snížilo z 5,1 % na 4,6 % meziročně, což je dobrá zpráva pro Fed. Centrální banka již dříve tvrdila, že silný trh práce a vysoké ceny v sektoru služeb umožní konsolidaci inflace na zvýšených úrovních, což si vyžádá další zvýšení sazby federálních fondů. Pokud ne, americký dolar bude i nadále pod tlakem.
img

Evropské akcie stoupaly, převzaly štafetu od asijských burz

05.01.2023 Přední západoevropské akciové indexy uzavřely ve středu v plusu. Sentiment podpořily výsledky obchodního dne v asijské seanci.
img

Zprávy z Číny vyvolaly prudký růst evropských akciových trhů

04.01.2023 V úterý se hlavní západoevropské akciové indexy obchodovaly stabilně v zeleném pásmu. Evropské trhy obchodovaly výš, protože investoři hodnotili znovuotevření Číny a uvolnění jejích covidových restrikcí. Růst hlavního indexu podpořily potravinářské a farmaceutické společnosti.
img

Ranní shrnutí (16.12.2022)

16.12.2022 Americké indexy zakončily včerejší obchodování výrazně níže, když k tlaku po FOMC přidala jestřábí ECB. S&P 500 klesl o 2,49 %, Dow Jones se posunul o 2,25 % níže a Nasdaq se propadl o 3,23 %. Russell 2000 skončil obchodování o 2,52 % níže.
C:\fakepath\Jan-Vejmelek-12122022.jpg

FXstreet.cz přináší rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky Janem Vejmělkem

12.12.2022 Tradingový portál FXstreet.cz přináší velmi rozsáhlý rozhovor s hlavním ekonomem Komerční banky. Jan Vejmělek pro náš portál každoročně připravuje predikce finančních trhů, takže společně spolupracujeme již mnoho let a s jeho názory na trhy se velmi často ztotožňujeme a považujeme ho za jednoho z nejlepších analytiků na českém trhu. A vzhledem k tomu, co se děje na finančních trzích, jsme se rozhodli realizovat společně tento velmi zajímavý, důležitý a rozsáhlý rozhovor. Probrali jsme všechna témata aktuálních finančních trhů opravdu velmi podrobně.
img

Obchodní seance na evropských trzích s minimální změnou, trhy už vyhlížejí Fed a ECB

06.12.2022 Úterní obchodní seance na evropských trzích přináší minimální změny, když většina indexů přešlapuje kolem včerejších závěrů. Na trzích jde vidět nervozita před letos posledním zasedáním ECB, které se uskuteční 15. prosince.
C:\fakepath\trader-05122022-45-zm.jpg

Forex: Société Générale doporučuje short na AUD/NZD

05.12.2022 Přední investiční banka Société Générale věří v další oslabování měnového páru AUD/NZD a v tomto souladu zde doporučuje zadat limitní příkaz (Sell Limit) pro krátkou (short) pozici na ceně 1,0800.
C:\fakepath\trader-05122022-41-zm.png

Forex: Société Générale otevřela long na EUR/USD

05.12.2022 Přední investiční banka Société Générale věří v další posilování měnového páru EUR/USD a v tomto souladu zde otevřela dlouhou (long) pozici na ceně 1,0563.
img

Zlato zůstává pro francouzskou banku Societe Generale zajištěním proti riziku

25.11.2022 Analytici trhu ze Societe Generale tvrdí, že mírná recese v USA v roce 2023 donutí Federální rezervní systém změnit ve druhém čtvrtletí svůj směr.
C:\fakepath\eurusd-22112022-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 22.11.2022

22.11.2022 Americké akcie zahájily týden poklesem. Přispěly k tomu nejnovější koronavirové restrikce v Číně, které prohloubily obavy ohledně vyhlídek světové ekonomiky. Dow Jonesův index, který zahrnuje akcie třiceti předních amerických podniků, ztratil 0,13 procenta a uzavřel na 33.700,28 bodu. Širší index S&P 500 klesl o 0,39 procenta na 3949,94 bodu a index Nasdaq Composite, v němž je zastoupeno mnoho firem z odvětví vyspělých technologií, se snížil o 1,09 procenta na 11.024,51 bodu.
C:\fakepath\trader-21112022-44-zm.jpg

Forex: Dolar zpevňuje, podporují ho obavy z dopadů covidových restrikcí v Číně

21.11.2022 Americký dolar dnes na devizových trzích zpevňuje. Nejnovější koronavirové restrikce v Číně totiž prohloubily obavy ohledně vyhlídek světové ekonomiky, což podkopává zájem investorů o rizikovější měny. Euro kolem 17:30 SEČ vůči dolaru ztrácelo zhruba 0,8 procenta na 1,0244 EUR/USD.
C:\fakepath\trader-04112022-37-zm.jpg

Zisk Komerční banky za tři čtvrtletí meziročně stoupl o 51,1 % na 12,9 miliardy Kč

04.11.2022 Komerční bance vzrostl čistý zisk za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně o 51,1 procenta na 12,9 miliardy korun. Výnosy stouply o 28,2 procenta na 29 miliard. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila banka. Loňský výsledek ovlivnila protiepidemická opatření a také úrokové sazby byly loni výrazně nižší. Celkový objem úvěrů skupiny Komerční banky letos v prvních třech čtvrtletích stoupl, ale třeba objem nově poskytnutých půjček na bydlení se výrazně propadl.
img

Ceny cukru se snižují, káva se zotavuje a výhled pro zlato na příští rok

03.11.2022 Surový cukr byl v březnu na úrovni 18,21 centů za libru. Investoři velmi pečlivě sledovali Brazílii potom, co Luiz Inacio Lula da Silva zvítězil v prezidentských volbách, které se konaly v neděli.
img

Zlato roste, zatímco hedge fondy zůstávají medvědí

26.10.2022 Ve zprávě zveřejněné v pondělí komoditní analytici ze Societe Generale poznamenali, že celkový odliv na trhu drahých kovů dosáhl 4,1 miliardy dolarů, protože investoři nadále reagují na žhavější než očekávanou inflaci.
C:\fakepath\eurusd-21092022-2.png

Dolar po zprávě o částečné mobilizaci v Rusku vystoupil na dvacetileté maximum

21.09.2022 Dolar se dnes vyšplhal na další maximum za 20 let ke koši měn. Poptávku po americké měně, kterou investoři považují za bezpečné útočiště v období nejistoty, podpořilo vyhlášení částečné mobilizace v Rusku. Euro vůči dolaru kolem 13:00 SELČ ztrácelo zhruba půl procenta na 0,9920 EUR/USD.
C:\fakepath\eurusd-29082022-3.png

Forex: Dolar se vyšplhal na 20leté maximum, posléze ale část zisků smazal

29.08.2022 Americký dolar na začátku týdne posiloval kvůli vyhlídce na delší trvání vysokých úrokových sazeb ve Spojených státech, které ve svém pátečním projevu naznačil šéf centrální banky USA (Fed) Jerome Powell. Vyšší úroky jsou podle něj nutné kvůli příliš vysoké inflaci. Dolarový index, který sleduje vývoj dolaru ke koši šesti předních světových měn, se dopoledne vyšplhal až na čerstvé 20leté maximum 109,48 bodu.
img

Poptávka centrálních bank po zlatě dál roste

23.08.2022 Poptávka centrálních bank po zlatě dál roste, přičemž v čele stojí rozvíjející se trhy. Například Centrální banka Uzbekistánu minulý měsíc doplnila své zlaté rezervy.
img

Rusko zakázalo západním firmám prodat podíl v energetických projektech a bankách

05.08.2022 Rusko zakázalo společnostem ze zemí, které Moskva označuje jako nikoli přátelské, do konce roku prodávat podíly v klíčových energetických projektech a bankách. Vyplývá to z dnes zveřejněného dekretu podepsaného prezidentem Vladimirem Putinem, na který upozornila agentura Reuters. Po začátku invaze Moskvy na Ukrajinu uvalily západní země a jejich spojenci včetně Japonska na Rusko řadu sankcí. Moskva reagovala mimo jiné tím, že brání zahraničním společnostem působícím v zemi, aby z Ruska odešly, a v některých případech zabavila jejich majetek.
img

Zisk Komerční banky v pololetí vzrostl meziročně o 60,3 pct na 8,4 miliardy

03.08.2022 Čistý zisk Komerční banky vzrostl v letošním prvním pololetí meziročně o 60,3 procenta na 8,426 miliardy korun. Provozní výnosy se zvýšily o 29,5 procenta na 19,168 miliardy korun. Loňský výsledek ovlivnila protiepidemická opatření a také tehdejší úrokové sazby byly na extrémně nízkých úrovních. Výsledky dnes banka zveřejnila na svém webu.
img

USD/JPY roste i přes oslabení dolaru, první cíl je 136,70

28.06.2022 Pár USD/JPY pomalu, ale důsledně rozvíjí vzestupnou ofenzívu s úmyslem prosadit se v oblasti čísla 136. Během tří obchodních dnů cena postupně roste a překonala úrovně střední rezistence. Vypadá to, že tento trend bude ve střednědobém horizontu pokračovat.
img

Překvapí dnes ČNB trhy zvýšením úroku dokonce nad 7 %? Některé radní k tomu může přimět to, že ČNB „stálo“ jmenování nové bankovní rady už přes 125 miliard korun

22.06.2022 Mezinárodní měnoví obchodníci sází na to, že Česká národní banka dnes zvedne svoji základní úrokovou sazbu až o 1,5 procentního bodu. Tedy na 7,25 procenta. Pokud by tudíž ČNB chtěla trhy opravdu překvapit coby vskutku odhodlaný bojovník proti inflaci, bude muset zvýšit základní úrok na 7,5 procenta. Teprve při takovém navýšení lze čekat výraznější tlak na posílení koruny. Tu v posledních týdnech drží „na svém“ intervence centrální banky. ČNB intervenuje, aby zabránila oslabování koruny, které souvisí se jmenováním nového guvernéra a nových bankovních radních.
img

Lepší nálada na globálních trzích. DAX podruhé za sebou roste, v regionu investoři slyší na buyback Erste

21.06.2022 Úterním obchodním dnem na globálních trzích rezonuje zlepšení nálady, a tedy i růst akcií. Německý akciový index DAX přidává již druhý den v pořadí a dnes posiluje o 1,1 procenta. Nejvýrazněji roste Commerzbank, které pomohla zpráva o financování projektu RWE na stavbu větrné farmy v Německu, CBK GY +4,31 procenta, RWE GY +0,15 procenta.
img

Zlato se drží nad vodou navzdory agresivnější politice Fedu

20.06.2022 Trh zlata skončil minulý týden se ztrátou 2 %; mnoho investorů to však vidí jako výhru proti nejagresivnějším krokům Fedu za posledních téměř 30 let.
Související klíčová slova: Banco Santander | Lufthansa (LHA.DE) | Greenlight Capital | Setkání G20 | Střední Evropa | Útok na Izrael | Etheru | Počet nakažených koronavirem | Privatizace | Susannah Streeterová | Největší banky | Zpomalení čínské ekonomiky | Britské ropné společnosti | Akcie Sony | Protiinflační tlaky | Ukazatel rozkolísanosti | Kenneth Broux | Růst v eurozóně | BCPP | Uvolněné měnové politiky | Největší ruská banka | Realitní trh | Phil Hogan | Outsider | Specializace Finance | Hlava a ramena | Russell Investments | Zpravodajský server | Unity Software | Euro k americkému dolaru | Cap | Západoevropské burzy | Hodnota společnosti | Výnosy dluhopisů | Dlouhé pozice | Kurzy euro | Celkový objem úvěrů | Světové akcie | Premiérka | Dukascopy | Vývoj nezaměstnanosti | Ozvěny trhu | Války | Západní země | Pozitivní carry | Vývoj | Míra nezaměstnanosti v USA | CET 21 | Státní dluhopis | Novozélandská vláda | Obchodní platformy | Index spotřebitelských cen | Češi | Faurecia | Klienti ČSOB | Vývoj ceny akcií Komerční banky | TD Securities | Australská centrální banka | Best forex strategy | Allianz | Zveřejněné údaje | Trh nemovitostí | Panevropský index | Analytická práce | LHA | eTrading | Globální růst | Prestige Economics | Společnost Invesco | Vládní pomoc | Radim Dohnal | AIR.DE | Andrés Manuel López Obrador | Investice do marihuany | Inflační očekávání | Belviport Trading | TV Nova | Mluvčí banky | Hospodaření firmy | Výsledky americký firem | Měnový pár EUR/CZK | DPH | Americká automobilka | EUR | Středoevropské devizové trhy | Fundamenty | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Outperform | Akcie Societé Generale | Privátní fondy | Trading platform | Pokračování růstu | Investiční firma | Euro Stoxx Banks | Nezaměstnanost v eurozóně | Standard & Poor's | Pavel Hadroušek | Levné peníze | UCG.IT | America Psycho | Cable | Finanční ústav | Brokeři | Yandex | Hlavní úrokové sazby | Kathimerini | Země používající euro | Automobilový sektor | OTP | XOM | Průmysl v USA | Výkyvy | Itálie | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | McDonald's | Zásoby zlata | The Wall Street Code | Stoxx | Stavební produkce | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Prodejní opce | Texas | Dekabank | Káva Arabica | Dolar zpevňuje | Finanční aktiva | Společnost Avast | Mobilizace v Rusku | Mega Millions | Očekávání | Jan Juchelka | Index finančních společností | BAE Systems (BA.UK) | Vstup Avastu na burzu | Edison | Korelace | Jüan | Zhoršující se epidemiologická situace | South China Morning Post | Volatilní | Trh dluhopisů | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Trh s akciemi | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Finanční prokuratura | Komentář amerického prezidenta | Galapagos | Swiss Life | DANSKE.DK | Virgin Money | Výše odpisů | České hospodářství | AUD/NZD | EUR/JPY | Evropské ceny výrobců | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Zasedání ČNB | Wall Street Warriors | Veřejné finance | EURJPY | Novartis | Rogue Trader | Odvetná cla | Příležitost k nákupu | Objem průmyslových zakázek | Čtvrtletní pokles | Ruské invaze na Ukrajinu | Stimulační balíček | Trh práce | PPF Petra Kellnera | Akcie Lyft | Roční míra inflace | ORSTED.DK | Evropská komise | WeCHat | Pro investory | Plynovod Nord Stream 2 | Brenntag | Průmyslové podniky | Oživení ekonomiky | Swiss | Investice | Britská centrální banka | Uranové akcie | Společnost Equinor | US Bancorp | DXY | Německý automobilový koncern | Francouzské dluhopisy | ACA | Spotřebitelské úvěry | Potenciál | MACD | TWTR | Zpráva z akciového trhu | Diverzifikace | Support | Mezinárodní ratingová agentura | Nízké sazby | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Japonské firmy | Finanční stabilita | Posílení | Index aktivity | Oslabování měny | Ekonomické dopady koronaviru | Nejdůležitější ekonomické události | Technologie blockchain | Norges Bank | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | Škoda Auto | ADP report | Růst amerického dolaru | Formule | Solidní růst | Úroková sazba Fedu | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Volby v Řecku | Opouští EU | Situace kolem Ukrajiny | Investoři v Evropě | Prognózy | Britská libra | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | NYSE | Intervence | Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ | Broadcom | Juliána Mochnaľová | E.ON | Levice | Interactive Brokers | Silný frank | Klesly akcie | Experti | Mimořádná valná hromada | Podřízené dluhopisy | Futures kontrakt | Mimořádné daně | Chování | Rekord | Nižší sazby | Přeshraniční platby | Raiffeisenbank | Bitcoiny | Biotechnologické akcie | Index milánské burzy | Bankovní skupina | Člen bankovní rady ČNB | Protistrana | Stop-Loss | Evropské měny | Nákupy aktiv | FTSE MIB | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Největší světová ekonomika | Bidenova administrativa | Společnost Apple | Hodnota eura | Černé labutě | IHS | Uvolňování měnové politiky | Asijské trhy | Chasing Madoff | AVG | Obchodní seance | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | Ruský ministr hospodářství | ČNB kurz | Accor | EUR/USD | Vanad | Bruno Le Maire | Index ekonomické nálady | General Electric | Vanguard | LULU | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Stimul | JPMorgan Asset Management | Metaco | Primární úpis akcií | Předseda představenstva | PKN Orlen | Reality | Šéf Fedu Jerome Powell | Digitální aktiva | Výhled ekonomiky | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | ČEZ dividendy | Americký soud | Český průmysl | Zápis z jednání ČNB | Electrolux | Drachma | Raytheon Technologies (RTX.US) | Neckline | Cena bitcoinu | Emisní kurz | City | The Telegraph | Finanční páka | Wolters Kluwer | Konkurenti | Česká nezaměstnanost | Akcie společnosti | Streamovací služby | Roaring Kitty | Barclays Capital | Agentura AFP | Index spotřebitelské nálady | Stochastický oscilátor | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Benchmark | Cloudflare | Společnost E.ON | Slawomir Krupa | Jihokorejské akcie | Rozhodnutí britské centrální banky | Převzetí Avastu | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Index FTSE MIB | Většinový podíl | HSBA.UK | Force | Automobilka PSA | BX | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Ukrajinska pravda | Cenné papíry | Euro vůči americkému dolaru | Americké podniky | Čistý příjem | Výnos | Oslabení liry | Akcie Pegas | Kurzotvorné informace | Nikola | AdmiralMarkets | RBC Capital | Shrnutí roku | USA recese | Makro data | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | RBS | Brent | Soukromá spotřeba | Tisk peněz | IHNED | Asijské akcie | Akcie těžařů | Minimální množství | Delta | Boj proti koronaviru | Zpřísňováním měnové politiky | Zalando | Silný výhled | Americký akciový trh | Vývoj na trzích | SMA | USMCA | Vzdělávání | Japonský index Nikkei | Index ropy a plynu | Russell 2000 | Denník | Šéf Fedu | Opatření v Číně | Small caps | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Dopravci | Axiory | Rozhodnutí o sazbách | Reddit | Dnes na pražské burze | Čínská aktiva | Pařížská burza | Akcie Erste | Firma ČEZ | ESG | Index DOW | Import | Bankrot Řecka | Acacia Communications | Německý akciový index DAX | Akcie Facebooku | Airbus SE | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Forexový trh | Splátky dluhů | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | Státní dluh | Výsledky obchodování | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Američtí vojáci | Zasedání centrálních bank | Hluboké recese | Commodities | Měnová stimulace | CTA trader | Dedolarizace | Nejlepší technologické akcie | Elektroauto | Kontrakty | Strach | PVM Oil Associates | Jeden dolar | Prague Economic Papers | Výsledky ČEZ | Odvětví ropy | Graf EURUSD | Způsob obchodování | Capitalinked.com Radim Dohnal | Ekonomika Japonska | Šinzó Abe | Nový ekonomický výhled | Propad cen | GameStop (GME) | BrokerJet | Poplatky a provize | Online obchodování | AUDUSD | Praxe | Investiční výhled | Škoda | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Makroekonomické statistiky | Sentiment na trhu | Euronext | JPY | Akciový index | H&M | Potenciál trhu | Ukončení měnových intervencí | Svět kryptoměn | Nejlepší vanadiové akcie | Analytický tým FXstreet.cz | Spotřebitelské inflace | Premiér Mario Draghi | Americká investiční banka | Posílení české měny | Investiční příležitost | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Ekonomika Velké Británie | Odhad HDP | Poradce Bílého domu | Index Russell | SoftBank Group | Casino | Swedbank (SWEDA.SE) | Posilování dolaru | Hlavní indikátor | Ekonomický sentiment | Společnost Crédit Agricole | Německá společnost | Uber Technologies | ÚOHS | Tweety Donalda Trumpa | Projekce | Hurikán Irma | Dopad na finanční trhy | Peníze | Globtrex.com | Událost na finančních trzích | Pandemie COVID-19 | Cena Brentu | Ukazatel | Úspěšný trader | Bankovní rady ČNB | TeamViewer | Ministr pro energetiku | Výrobní sektor | Vývoj měnové politiky | López Obrador | FTX | Continental (CON.DE) | Reálné ekonomiky | Historický milník | Měny v regionu | Průmyslové zakázky | Splatnost | Shanghai Composite Index | Aurora Cannabis | Dolarová rally | CFA Institute | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Nestlé | Český miliardář | Obavy z inflace | Hlavní centrální banky | Šéf ECB | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Best day trader | Britská banka HSBC | Pokles ceny ropy | Zoom Video | National Futures Association (NFA) | Bezpečné přístavy | Index těžařů | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | FedWatch | Běžný účet platební bilance | Bankovní skupiny | Erste Bank Sparkassen | Heatmap | BlueBay | Amgen | Barel ropy | Přebytek ropy | Stochastický | Index CAC 40 | Palladium | Americký Fed | Tržní hodnota | Globální hospodářský růst | Ropa WTI | Zájem obchodníků | Výsledek hospodaření | Simon Peters | Lockheed Martin | Americká softwarová společnost | Viceguvernér ČNB | Federální rezervní systém (FED) | Bankovní rada ČNB | Depreciace | CIBC | Omega | Bankovní domy | Dell Technologies | Brexit | FedEx | Eurostoxx 50 | ZEW index | FORT LP Global Contrarian | Kurz eura k dolaru | CSCO | Dolar dnes | Evropské burzy | Valná hromada | Společnost Sentix | Implikace | Pozornost investorů | Růst trhu | Burzy | Norwegian Cruise | Největší světové ekonomiky | WallStreetBets | Makroekonomická analýza | Hugo | USD/EUR | EURUSD | USD/BRL | Resistence | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Polymetal International | Kapitál | GAM | Kč/USD | Vývoj kurzu USD/EUR | Nová bankovní rada | Americký prezident Joe Biden | Nova Cinema | Býčí divergence | NFP | Akciový výhled | Béžová kniha | Izraelská ekonomika | Hello Bank | Cestování | AMS | O2 | Odliv kapitálu | Jakub Němec | Bond | Broker | Společnost Siemens | Bayer | Jak na akcie | Index burzy | Akcionáři | Vývoj ceny palladia | Cash flow | Proražení | xStation | Záchranný fond | Prodeje aut | Posílení koruny | USD | Investovat | Velká krize | InterContinental | Export | Banka Goldman Sachs | Německé HDP | The Information | Shopify | Otřesy na finančních trzích | Nejprudší jednodenní pokles | NFLX | Britský akciový index FTSE 100 | Britové | Technická analýza | Macquarie | Zasedání FOMC | Echo24 | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Koruna česká | Primární nabídky akcií | OIV | Dot plot | Posilování koruny | Přetrvávající vysoká inflace | Trh s nemovitostmi | CISCO | Zynga | Hlavní index evropských akcií | GBP/JPY | Unie | Americká ropa WTI | Vydělávat na finančních trzích | Kapitálové strategie | Gilead | Qualcomm | CD Projekt | Signály oživení | Sodexo | Tržní hodnota firmy | Nové mutace | Ruská společnost | Prodávat akcie | Indikátor vývoje cen akcií | Southwest Airlines | Americká média | Plány | Martin Winterkorn | Centrální banky USA (Fed) | Energetická společnost | Trpělivost | Na burze | Blue chip | Jad Comair | Šok | Hodnocení současné situace | Riziková averze | ČSOB | Měnové války | Hongkong | Ekonom společnosti | Italský premiér | ByteDance | Ekonomiky | Výsledky za první čtvrtletí | Akcie Avastu | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Katar | Vývoj ceny akcií | Kofola | KOBOS | LMT | Výsledky O2 | Bezpečná měna | Hospodářské oživení | Ranní zpráva pro tradery | Maďarsko | Prodej akcií | FME | Pokles kurzu | Too Big to Fail | Noviny | Garance | Měnový fond | NDA.DK | Handelsbank (SHBA.SE) | Teorie černé labutě | Úroková sazba | Investice do robotiky | Očkování proti covidu-19 | ISM pro sektor služeb | Ahold Delhaize | Billions | Kabinet | Index volatility CBOE | Belviport Trading Limited | 21. století | Xiaomi | Emirates | Tovární objednávky | Vyšší zhodnocení | Reálné hodnoty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Pověst | Screening akcií | PPF Telecom Group | Spekulovat | ATVI | Očekávaná reakce | Fitch Ratings | Best forex trading | Nord Stream 2 | Swapy | Cenové tlaky | Sociální sítě | Rostoucí ceny energií | Kanadský premiér | Forex trading platform | CIBC Capital Markets | Ruský prezident | Ukrajinská měna | HDP v USA | P.A. | Česká zbrojovka | Podpůrné programy | Snižování úroků | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Komoditní sektor | Širší index S&P 500 | Zajímavé zisky | Fintech společnosti | Avast | GBP/USD | Zvýšení sazeb | Spolkový sněm | Vládní výdaje | Euroval | Burzovní průvodce | Středoevropské měny | Panevropský akciový index | Akciové trhy v Evropě | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Akcie 2021 | Dovednosti | Hospodářské záležitosti | Telecom Italia | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | SIX | Agentura Kjódó | Státní výdaje | Sazby ČNB | Skupování aktiv | Patria Online | Dovoz | Hospodářský institut | Dovozní cla | Zvýšená nervozita | Bilion | Cum-ex | Caterpillar | Lenovo | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | Skokové posílení | Japonská automobilka Toyota | Hyundai | Odpojení Ruska | Ekonomika oživuje | Nikkei | Penzijní fondy | Instagram | Obchodování s dluhopisy | Pro tradery | Nominální hodnota | Omezení dividend | The New York Times | Cenové pohyby | 1 milion | Stratégové | Výrobní ceny | Fincentrum | Čtvrtletní zisk | Politická situace | Zpomalení německé ekonomiky | Marek Mora | Komoditní | Nejsilnější růst | ACA.FR | Světová finanční krize | Světový obchod | State Street Global Advisors | Aktivity v USA | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Rekordní maxima | Pokles ceny akcií | Eurex | Největší ztráty | EUR/CZK | Vybírání zisků | Data z amerického trhu práce | Krátká pozice | Zájem investorů | Válka na Ukrajině | Makroekonomické ukazatele | Intercontinental Exchange | Průmyslová výroba v Německu | Hlavní měny | CIMB Group Holdings | Poptávka centrálních bank | Ropné zásoby | Elon Musk | Euforie | Volby USA | Der Spiegel | CO2 | Liz Truss | Akcie bankovních domů | Fiat Chrysler | Steven Mnuchin | Jestřábí postoj | FANG | Makrodata | Akciové indexy | Sell Limit | Francouzská automobilka | Obchodní dohoda | Obrat trendu | Pluxee | Společnost Shell | Investoři | Investing.com | Obchodní deník | Portfolio | Myšlení | Akciová burza | Západní společnosti | Investice do solární energie | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Mimořádný zisk | OCBC | Fidelity | Konopné akcie | Dolar roste | Koninklijke Ahold Delhaize | Polymetal | Swissquote | BaFin | RWE | Dluhopisy s vysokým výnosem | Silicon Valley Bank (SVB) | Negativní sentiment | Evropská měna | Firemní zisky | Coca-Cola | AMD | Moderna | Návrat francouzského franku | Finanční ústavy | Prezident ECB | ADR | Média | Primární nabídky | Inflační čísla | Nejistota | Petr Koblic | Tržní rizika | Kurz japonského jenu | Christine Lagardeová | Hodnota akcií | Index PPI | Obchodní napětí | Mezinárodní agentura pro energii | Euro Stoxx 50 | AA | IBKR | PMI pro sektor | Tranše | Venezuela | Jádrový index | Kurz USD/EUR | Světové kryptoměny | Zisk | Statistický úřad Eurostat | Vstup na pařížskou akciovou burzu | Ruské společnosti | Credit Agricole SA | Janet Yellenová | APA | Richard Bechník | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Průmyslové revoluce | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Commonwealth Bank | Průmyslové objednávky | Skupina OPEC+ | Ministr financí Steven Mnuchin | DAX30 | Jak investovat do zlata | Akcie v Indii | Finanční instituce | Index KOSPI | Kosdaq | Ruské ropy | Bank of England | Automobilka Toyota | Airbnb | Lepší výsledky | Gary Gensler | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Britský premiér | Volatilita na trzích | Kevin McCarthy | VIG | WSJ | Prezident | Xetra | DZ Bank | AT&T | SaxoBank | Rostoucí ceny ropy | Zápis z posledního zasedání | Americké prezidentské volby | Makléř Fio banky | Obchodování s termínovými kontrakty | Hlavní index francouzských akcií | Odložení brexitu | BABA | BP | Britské akcie | Carry trading | Commodity futures trading | Christian Lindner | Nastavení úrokových sazeb | Hold | Japonská automobilka | Vývoj akcií | Asijské burzy | Investiční firmy | Funkční období | Makrokalendář | Sestupný trend | Čínské hospodářství | Raytheon | Ropné společnosti | Čínské banky | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Kč/EUR | Investice do vody | Cestovní kanceláře | Společnost Evergrande | Evropské trhy | Pohyby eura | Šéf švýcarské centrální banky | Boj s inflací | Analýzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Ekonomická situace | Zvýšení úrokových sazeb | Světové burzy | Monex USA | Americký S&P 500 | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Britské banky | ExxonMobil | Inflační situace | Invesco | IEA | Demokraté | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | HeidelbergCement | Pád akcií Société Générale | Německý DAX | ETS | Kurz EUR CZK | Hlavní události | Brusel | Patria | Forex platform | Finanční krize 2008 | EP | Anglie | Ceny Bitcoinu | Covid | Tržní podíl | Uber | Sloučení | Ekonomický vývoj | Akciové trhy ve Spojených státech | UnitedHealth Group | Solární energie | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Uranium Energy | Aktivita zpracovatelského sektoru | Vojenský konflikt | Válka | Úrok | Formule 1 | US500 | Pokles ceny | Evropské ekonomiky | Beyond Meat | Les Echos | Jednotná evropská měna | Siemens Gamesa | Davos | Agentura Reuters | Fiskální rok | Sentiment investorů | Prodej | Znárodnění | Australský premiér | Technologické centrum | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Digitální komunikace | Bohatý | Technologické tituly | Loonie | Prémie | EUR/PLN | Události roku | ETX Capital | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Ekonomické dopady | Údaje ISM | Akcie VIG | Tencent | Pokles cen komodit | Nový koronavirus | Nárůst úroků | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | Reakce centrální banky | Just Eat Takeaway | Zpomalení české ekonomiky | Vzdušný prostor | Finanční ředitel | Warren Buffett | S&P | Oslabování dolaru | Cena barelu ropy | Luiz Inácio Lula da Silva | Atlantia | Expanzivní politika | EPH | Skupina PPF | Česká měna | Vzdělání | Hospodářský vývoj | Daimler Truck | iPhone | Hrubý domácí produkt (HDP) | Členské země EU | Rok 2024 | Meta Platforms | Důvěra investorů | Obchodování | Rizikovější měny | Taube Hodson Stonex Partners | Zasedání Fedu | České koruny | BX.US | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Největší ekonomiky | Finanční nástroje | Brexit bez dohody | Libra k americkému dolaru | Automobilka | Kryptoaktivum | WGC | Meta | Simon Property Group | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | Oznámení | GBP | Rekordní hodnoty | Celkové provozní výnosy | Thyssenkrupp | Korekční pohyb | IT společnosti | Obchodování s deriváty | Management | Posilování eura | PX Pražské burzy | ZEW | XM | Co se děje na finančních trzích | Šéf ukrajinské diplomacie | Obchodní týden | Admiral Markets | Dobré výsledky | Důležité ekonomické události | Zahraniční investoři | Zasedání OPEC | XAU/USD | Centrální banky | Saipem | Prezidentka ECB | Pandemie COVID | České firmy | Konzervativní investoři | Prodej dluhopisů | GAAP | Japonská vláda | Eurostat | Majitel | Guru | Předpověď | Zprávy | Farmaceutický sektor | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | VaR | Pokles cen ropy | Deflace | Daňový poplatník | Nadšení | BCM | S&P/ASX 200 | Dolary | Moskevská burza | FB | Denní minima | Kanada | Převzetí firmy | Exact Sciences | Růst inflace | Obchodní investice | Výroční zpráva | Zpráva pro tradery | Nezaměstnanost v USA | AvtoVAZ | MOEX | Standardní daň | Index STOXX Europe | Turecká lira | Úrokové prostředí | Obchodování na Wall Street | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | REGN | Obchodování na pražské burze | Soros Fund Management | CCI | Německé firmy | Investiční banka | Primární nabídky akcií (IPO) | Akciový analytik | Averze k riziku | Tesco | Larry Kudlow | Dow Jones index | Události ve světě | Americký maloobchod | Index Stoxx 600 | Odchod z Evropské unie | Očekávaná reakce centrální banky | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Evropský parlament | Míra | Index RTS | Implementace | Akcie v Evropě | Obchodní dohoda s Čínou | CME FedWatch Tool | Hazardní hry | CAPEX | Central European Media Enterprises (CME) | Wyoming | Pokles tržeb | Distribuce | Korelace středoevropských měn | Obchod Amazon | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Tržní úrokové sazby | Credit Suisse dnes | Program nákupu aktiv | 3M | Bitcoin | Nejdůležitější události | Silný růst | Airbus | Dividendové strategie | Změny sazeb | Mutace delta | Úpis akcií | Index ropy | Měna Bitcoin | Úvěrování | Spoření | České banky | Intradenní obchodování | Vyhlídky | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | CZ | Italská banka | Index německých akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | NATO | Sázka | Zadlužování | Nordea | Tomáš Kadeřávek | Ubisoft | iFX | Tržní podmínky | Ratingové hodnocení | Cena ropy brent | Evropské dividendové akcie | Futures | Sharpe ratio | KER | Čínské zboží | Index cen domů | Automobilky | François Villeroy de Galhau | Managed forex | Co je Sharpe Ratio? | Kryptoměnové burzy | PEG | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Nástroj | Jiří Tyleček | Akciové trhy v Austrálii | Modelový aparát | Výsledky | HUF | Depozitní sazby | Ekonomické oživení | Obchodovanie | Dění na finančních trzích | Dopady války na Ukrajině | HDP v eurozóně | Index pařížské burzy | Investice do vodíku | Zápis ze zasedání Fedu | Free float | Tapering | Lula | Dnes ČNB | Fundamentální zprávy | Hedgeové fondy | Květnový kontrakt | DailyFX | Kurz koruny k euru | Kurz EUR/USD | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Siemens | Minulá výkonnost | Zprávy z Řecka | Digitální měny | Stellantis | Instrument | Cena ropy WTI | Bank of America | Pád Silicon Valley Bank | Německý výrobce | Opatření proti koronaviru | TIM | Kurz dolaru | Carnival | Day trading | Akcie Moneta Money Bank | Odhady trhu | Vakcína | Silný dolar | Deutsche Bank (DBK.DE) | Australský dolar | Finanční domy | Retracement | Cena zlata dnes | Raketový útok | Koruna | Komoditní měny | Eli Lilly | Pokles investic | E15 | Cukr | Finanční služby | Ekonomické události | Nejvýraznější pokles | Výrazný pokles | Ekonomický propad | Commodity Futures Trading Commission | Akciové tituly | American Airlines | Raiffeisen | DJIA | PSA Group | Zůstatek | Kroky centrálních bank | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Shell | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | OPEC+ | Hospodářská politika | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Riziko recese | Futures na evropské indexy | Meme stocks | Ambiciózní šéf | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Index cen domů v USA | Britská banka | Nárůst výnosů | Akcie leteckých společností | Onemocnění | Index cen průmyslových výrobců | Dopady koronaviru | BHS | Makroekonomický výhled | Objem | Propad | Ruská vojska | Asociace | London Stock Exchange | Vývoj akcie KOMB.CZ | PNF | Spekulant | Swapová výnosová křivka | Očekávání investorů | Halifax | Trigger | Evropský statistický úřad Eurostat | Výsledky firem | Výkonnost | TUI | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | HDP Británie | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Globální dodavatelské řetězce | Oživení v Číně | SPG.US | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Oslabení měny | Údaje | Politika centrální banky | Právo | Australské akcie | Asie | Deprese | BDO | Softwarový gigant | Česká burza cenných papírů | Cenné papíry a burzy | Odchod z EU | Investovat do Bitcoinu | Výsledky společnosti | Americká banka | Leva | Ceny plynu v Evropě | Podnikatelská nálada | Elektrovozy | Exxon Mobil | Prodeje domů | Očekávání analytiků | Cena akcií Tesly | Čínské ministerstvo obchodu | Světové ceny ropy | Alibaba | Webnode | Stablecoiny | Trendová čára | Malajsie | Reddit WallStreetBets | Farmaceutické firmy | NYSE Euronext | Regulátor | HighSky | DPA | Suez | Průzkumy | Nomura | Státní rozpočet | Hlavní indexy | Barack Obama | Propad akciových trhů | Kathy Lien | Podíl nezaměstnaných | Ceny cukru | The Big Short | Odvětví cestovního ruchu | Dlouhodobý výhled | Managed futures | IBEX 35 | Televize CNBC | Ask | CTA | Status rezervní měny | Michelle Bowmanová | Průmyslová výroba | Odvaha | Šéf centrální banky | WMT | Aussie | Zájem o dluhopisy | Dánská koruna | Ekonomika Německa | Pfizer | Investiční společnost | Case-Shiller | Snižování cel | Britské libry | Obchodování s akciemi | AFP | Covestro | Studie | Offshore | Velmi bohatý | CME FedWatch | Likérka Stock | Slabší koruna | Obchody | Burzovní obchodní systém | Floor | Cena plynu | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Akcie České zbrojovky | Intervence ČNB | Graf | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | JEAN PIERRE | Bankovní kurzy | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | Reakce trhu | Zbrojovka | FRA | CFDs | Hodnota firmy | Plyn | Majoritní vlastník | Patenty | Ruská invaze na Ukrajinu | Burzy cenných papírů | Volodymyr Zelenskyj | Nabídka akcií | Příjem díky dividendám | Cenová hladina | Bankéř | FOMC | Ropa Brent | Kering | Canopy Growth | Americké automobilky | ADBE | Výnosové křivky | Wall Street Journal (WSJ) | KOMB.CZ | Hypotéky | Rothschild | Hrubý domácí produkt | Německý akciový index | Recep Tayyip Erdogan | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Důvěra investorů v ekonomiku | Portfolio management | LEN | LIBOR | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Evropa | Česká spořitelna | Oživení americké ekonomiky | Jackson Hole | Tvrdý brexit | HUF/EUR | James Bullard | Trading na vyšší level | OPEC | USD/PLN | Short | ČNB Tomáš Holub | Ropná společnost | Stabilní výhled | Poptávka po bezpečných aktivech | Jednání FOMC | Situace | Tiffany | Akciový výprodej | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Finance Magnates | Index výrobních cen | Institut Ifo | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Eurodolar | Omezení pohybu | EW | KB | Zpráva o inflaci | Ústavní soud | Bezpečné útočiště | Akcie včera | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Finanční televize | Disciplína | Maloobchod | Dealogic | Oslabení amerického dolaru | Blog | Zveřejněná data | Spotřebitelská nálada | Earnings | Inflace v eurozóně | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Trump | Rekordní minimum | Devalvace | Stavebnictví | Zpomalení globální ekonomiky | Hospodářský propad | 4M Systems | Index volatility | Dnešní růst | Brands | Dolarové likvidity | SaxoTraderGO | Hudební firma | Ústup inflace | S&P Global Ratings | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | Reuters analytik | ForexLive | Britský FTSE 100 | Příznivé údaje | Colosseum | PYPL | Italská vláda | Beta | Euroskupina | Splunk | Urals | Obchodování v Asii | P/BV | Růst eura | E*Trade | Mexiko | Finanční krize | High | Rostoucí trend | Euro dnes | Vstupy | Obchodní strategie | FXstreet.cz | Best forex trading platform | Inflace ve Spojených státech | Hackeři | Nakoupit akcie | Hello bank | Index spotřebitelské důvěry | Hlavní index čínských akcií | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | Akcie společnosti ČEZ | Akcie Komerční banky | Warranty | White paper | Provozní výnosy | Rakousko | FinTech akcie 2021 | Turecká centrální banka | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | USDCAD | Nově zahájené stavby domů | BA.US | Kryptoměna Ripple | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | CHF | APAC | Instituce | L'Oréal | Česká koruna | Kakao | Turecko | Dogecoin | Restriktivní opatření | Správy kapitálu | Bank of Japan | Průmysl v eurozóně | Vlna koronaviru | OECD | Dobré zprávy z USA | Chamtivost | Čínský akciový index | Podnikatelská důvěra | FAANG | G10 | Bankrot kryptoměnové burzy FTX | Růstový potenciál | High Yield | Markets.com | LNG | Brokers | Burza cenných papírů | Akcie big data | Libra vůči dolaru | Dobrá data | High risk | Americké akcie | Vestas Wind Systems | Index WIG20 | Cla na dovoz hliníku | BBC | CEPS | Úrokové sazby Fedu | TTWO | UBS Group | Tuzemské banky | Tata Steel | MetaTrader | Ex-dividend | Běžný účet | Kongres | GBPCHF | Obchodní rozhovory | Divize | Iberdrola | Drahý kov | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | Náhoda | Index Nikkei | Oslabení koruny | Obchodování s korunou | Spot | Index CSI 300 | Evropská ekonomika | ex | Rosněfť | PSA | Čínský statistický úřad | Americká data | Inflace v Polsku | Japonský export | Naše ekonomika | Odhady ČNB | Audi | Inflace ve Švýcarsku | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Market sentiment | Rizika Over-The-Counter trhů | Japonský export v dubnu | Capital Markets | Equinor | Růst výnosů | Klíčová rizika | Big data | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Trh | Zájem o dolar | ETX | Snížení daní | Snížení těžby | Nejlepší biotechnologické akcie | Komise | University of Michigan | Analytik forexového trhu | BK Asset Management | Crown | List Financial Times | SolarEdge Technologies | Války na Ukrajině | Volby v USA | Erste Bank | Přehled o dění na světových burzách | Zvýšení těžby | Akcie firem | GME | Těžba ropy | Technologické firmy | Výrazný růst | SABMiller | Forexové trhy | Německý HDP | Otočení trendu | Vývoj zlata | Světové ekonomické fórum | Carry obchody | Měnová autorita | ArcelorMittal | Fed | Ceny akcií Komerční banky | Klidné obchodování | Investiční divize | Zahraniční obchod | Investování s LYNX | Ekonomické škody | Index londýnské burzy | Druhá vlna | Zakladatel | Skupina ČEZ | Korekce | Klesající trend | Vývoz ropy | Akcie BNP Paribas | Rubl | Pozornost | Dolarové zisky | FRA40 | Země EU | Skupina Erste Group | Finanční společnosti | United Airlines Holdings | Obchodujte přes LYNX | Nové trhy | Prezident Federální rezervní banky | Buffett | Money management | Ripple | Španělská ekonomika | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Arbitráže | Největší ekonomika světa | Švýcarská ekonomika | Hospodářské výsledky firem | Uvolněné fiskální politiky | Kurz forintu | Pivot Fedu | Nejsilnější ekonomiky světa | Pražské burzy | Kjódó | Dividendové akcie | Alexion | Česká bankovní asociace | Zveřejnění výsledků | Výběry | National Australia Bank | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Drawdown | Prezident Emmanuel Macron | Krypto | Bankovní záruka | Konkurenceschopnost | Kasina | Dopad na trhy | S&P 500 | Vysoké ztráty | Nordea (NDA.DK) | Globální recese | Vyšetřování podvodů | Automobilový průmysl | Volby v Británii | Luis De Guindos | CNOOC | IronFX | Ekonomický a strategický výzkum | JDE | Dolar vůči jenu | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | Export do Ruska | Stock | ANO | Růst spotřebitelských cen | Indický index | IRS | Zemní plyn | Firemní investice | Kurzový vývoj | ProCent | Ministři financí | Webináře zdarma | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity (CFTC) | Akcie banky | Technický pohled | Obchodní systém | GBP/NZD | Julius Baer | Trumpova administrativa | Rating | Platforms | MWh | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Agentura S&P | Hlavní index londýnské akciové burzy FTSE 100 | Miroslav Singer | Capital Group | Akcie NWR | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Ekonomie | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Rivian | CZ-USA | Velké banky | Microsoft | Akcie roku | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Náměstek japonského ministra financí | Ekonomika ve světě | Kontrarozvědka | Nová strategie | Natixis | Vládní dluhopisy | Investice do ropy | Patria Forex | Evropské obchodování | Odhad růstu HDP | SBUX | Američtí investoři | Kryptoměnový průmysl | Eurokomisař | Repo operace | IPO Saudi Aramco | Růst tržeb | Volatility | Úspory | Inflační vývoj | Forwardy | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Íránský útok | Inflace zpomaluje | Sell | Demokratické strany | Colosseum.cz | Měny&Sazby | Důvěra v průmyslu | Makroekonomické údaje | NAFTA | Finanční rezervy | Long pozice | Siemens Energy | Obchodování akcií | LYNX webinář | Kurz dolarů | Banka HSBC | Peugeot | Exporty | Odvětví CTA | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Maloobchodní tržby v eurozóně | Spojené království | Pravděpodobnost | Tvůrce trhu | Markets | Vývoj eura | Světová banka | Index Nasdaq | Apple | Ztráty eura | FSB | Konference FOMC | Mexické peso | Unce zlata | Starlink | Investice do fondů | Penzijní fond | ABN AMRO Bank | Rizikovější aktiva | Představenstvo | Ministryně práce | Boiler Room | Směřování | Makroekonomika | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Nejziskovější | Caroline Crenshaw | Kybernetická měna | Nižší minima | Arbitráž | Společnost XTB | Portfólia | Francouzský prezident | P&G | Vývoj akciového indexu DAX | Marathon | Výpadky | Objem obchodů | Zisky akcií | Range | CFTC | Těžební společnost | FIAT | Akcie technologických podniků | Devizové trhy | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Pokles eura | TD Ameritrade | XRP | XTB | Nifty 50 | Internetové televize | Invest | Společnost BELVIPORT TRADING | Gazprom | Sazby ECB | Akcie v USA | Centrální banka | Pražský parket | Riksbank | Bear, Bearish | Andrew Bailey | Silný propad | Deutsche Börse | Vývoj úrokových sazeb | Los Angeles | Životní prostředí | Exxon | Analytici | Devizové intervence | Equity Trader | Řízení rizika | ING | Raymond James Financial | NYMEX | TLTRO | Odhady světových akciových indexů | Vývoj dolaru | Německá vláda | Grafy | QE | Polský zlotý | Fed úroky | ILO | Růst HDP | Měnové otázky | Apreciace | Tržní sentiment | LYNX | Ranní zpráva z akciového trhu | Získání licence | Akcie na evropských trzích | Bund | Internetové akcie | Plány Fedu | Kurz CZK | Donald Trump | Německý Ifo index | Zasedání RBNZ | Nicolás Maduro | Čistý zisk | Indická firma | Jádrová inflace | Twitter | Směnný kurz | Premiér Justin Trudeau | Analytika | Zasedání americké centrální banky | Rakouská bankovní skupina | Krach | Centrum | Margin call | Portugalsko | Norwegian Cruise Line | Francouzská společnost | Nižší úrokové sazby | Společnosti | Fundamentální faktory | Bank of China | Spotová cena | Zpomalení ekonomiky | Rozpočet | Další růst | Zprávy o vakcíně | CL | Japonská centrální banka | Výsledky bank | BNP | Investice do akcií | CON.DE | Měnové zóny | Propad akcií | Dolar k japonskému jenu | Opel | Bankovní tituly | Hlavní měna | Kellogg | China Merchants Bank | Obchodní partner | Aukce | Zavedení dovozních cel | Nárůst výdajů | Pokles dolaru | Nárůst objemů | EUR CZK | Aktivita v americkém sektoru služeb | Dluhové krize | Air France | Energetický sektor | GKFX | Živé obchodování | Forex Zone | Bollinger Bands | LafargeHolcim | Nízká volatilita | Transgas | Forex robot | Údaje o inflaci | Index frankfurtské burzy | Viceprezident | Výroba automobilů | ECB Luis De Guindos | PEPSICO | PSE | Mig Bank | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Mluvčí | Analytik Cyrrusu | CZK | Reuters | IG France | Unilever | FTSE 250 | Beiersdorf | Baidu | Rate Hike | Londýnská burza | Situace na Ukrajině | Ceny zemního plynu | Euro dolar | Kartel OPEC | Chevron | Levná ropa | Kompozitní index | Dobré zprávy | Důvěra v eurozóně | Mario Draghi | Petrodolar | Nákup cenných papírů | GM | Paweł Majtkowski | Forex trading pro začátečníky | Řecký parlament | Predikce finančních trhů | Londýnské akciové burzy | Cenné papíry Komerční banky | Velké peníze | Akcie ve Spojených státech | Depozitní sazba | Širší trh s kryptoměnami | Politické napětí | Index SG CTA | Česká republika | Akciový index Dow Jones | Souhrnný index | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Primární emise | Předseda | Credit Suisse Group AG | City Index | Splácení dluhu | Zahraniční společnosti | Utahování měnové politiky | Portfolio manager | Deutsche Boerse | INSEE | Index nákupních manažerů | Tištění peněz | J&T | Anglo American | Traders | Learn forex | Best forex robot | Best day trader sites | Moody's | Makro | Fond kvalifikovaných investorů | Roční výkonnost | Boeing | Růst kurzu dolaru | Vstup na burzu | Vinci | Příkaz | Adyen | PINS | Volby USA 2020 | Daniel Beneš | Merrill Lynch | Telecom | Bernie Sanders | Organizace ADP | Záporné sazby | Prime | Brewin Dolphin | Americký dolar dnes | Pivovar | BeginCapitalMarkets | Čínské akciové trhy | Evropské banky | Americký dolar | Libra | Koronavirová krize | Silnější euro | Abú Dhabí | Zvýšení základní úrokové sazby | Vývoj akcie KOMB | Tomáš Cverna | CFD | Rekordní inflace | Koruna dnes | Evropská unie | Open | Cena akcie | Steen Jakobsen | Steve Carell | Fiat Chrysler Automobiles | IG | BlackRock | Auchan | Obchodování na zámořských trzích | Indické akcie | Pozitivní výsledek | Zahájení výsledkové sezóny | DOT | US100 | ETF na kryptoměny | Financovat | Odraz na finančních trzích | Kryptoměnové společnosti | Dílčí index ropy | Příprava | Vládní koalice | Čínské měny | Řecko | ISO | Zbrojařské společnosti | Forex seminář | Cvičení | Green Deal | Nálada investorů | CME Group | Snižování úrokových sazeb | Americké ministerstvo obchodu | Nynější krize | ČNB Vojtěch Benda | Západní firmy | Fáze obchodní dohody | Angela Merkelová | TSLA | Best day trading software | QQFund | Evropský průmysl | Objem zlata | Antivirus | Nový rekord | Crowdfundingové platformy | Banking On Bitcoin | Dluhopisy | Úroky | Sergej Rjabkov | Nová mutace koronaviru | Severomořská ropa | Refinitiv | Indikátor Stochastic | Globtrex | Plodiny | Americký průmysl | Aktivita v čínském průmyslu | Internet of Things (IoT) | Belviport | AETOS | STMicroelectronics | Over-The-Counter | Český hrubý domácí produkt | Ranní nadhoz | Bloomberg TV | Cena | Investiční banky | Ekonomický propad Německa | Platební bilance | Květnová inflace | Francouzská Société Générale | Swiss Life Select | Odpor | Předstihové ukazatele | Josh Frydenberg | Snižování státních ratingů | Růst čínské ekonomiky | Švýcarské franky | AUD/JPY | Řetězec | ASML Holding NV | Royal Dutch Shell | Silný trh | Guvernér Fedu | Air | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | Economic | Hypoteční banka | Ztráta | Nokian | Bankovní kurz měn | Zápis z posledního zasedání Fedu | Přímé zahraniční investice | Izrael | Ceny akcií | Inspirace | Defenzivní akcie | Souhrnný čistý zisk | Kunal Kundu | CVX | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Mezinárodní investoři | Světové centrální banky | Vlastnit akcie | Akciové výhledy | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Epidemie | Kalendář ekonomických dat | Olympijské hry v Tokiu | Telekomunikační společnost | Největší pády | Dolar | Trh zlata | Ruský trh | Americký index S&P 500 | Čínská ekonomika | MUFG | Eaton Vance Investment Managers | Pokles úroků | Vyšší úroky | Ceny | EK | Prudký pokles | Koronakrize | Technologie | Opce | Standard Chartered | Energetická krize | MetaTrader 5 | JPMorgan Chase & Co | Temelín | Asahi Group Holdings | Šíření viru | ČNB | Ztráty zaměstnání | Devizoví obchodníci | Spolčení za účelem manipulovat | VW | Celkový deficit | Akcie Microsoft | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Americká firma | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Futures kontrakty | Pokles | Global Times | Záchranný program | Boeing (BA.US) | Kurs koruny | Operace Twist | Emise | Dluhopis | Ceny komodit | Těžaři | MGM | Inflace v listopadu | UEC | Zahraniční investice | Výběr zisků | Facebook (FB) | Margin | Koš | Blesk | Nvidia | HDP z Číny | Vývoj rublu | Obchodní spory | Makroekonomická situace | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Druhá největší světová ekonomika | Next | Biogen | Polská ekonomika | ConocoPhillips | Vyšší riziko | Pojišťovna VIG | Americké společnosti | Komodita | Mosaic | Charles Schwab | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Hedge | Setkání centrálních bankéřů | Macquarie Group | Royal Caribbean | Poplatek | Maloobchodní tržby | Rabobank | ACS | Euro vůči dolaru | Lego | FTSE | Výroba ocele | Světové měny | Mercedes | Index ISM | Tržní očekávání | Štěpán Hájek | Sanofi | Zisky dolaru | Americká ekonomika | Návratnosti investice | Europe 600 | FIS | Credit Suisse Group | NVDA | Národní finanční prokuratura | Kurz koruny | Prudký růst cen | Počet žádostí o podporu | Americký trh | Obchodník | Webináře | Ekonomická aktivita v USA | Situace na ropě | New Deal | Portfolio manažer | PHIA | Rada guvernérů | Global Advisors | Tomáš Holub | PVM | COVID-19 | Nikola Motor | Negativní dopad | Google | Obchodování na americkém trhu | Zavedení záporných úrokových sazeb | Americká centrální banka (Fed) | Blue chips | FOREX | BoE Andrew Bailey | Vytrvalost | Růst mezd | Regulátoři | ISM indexy | Tempo poklesu | ROE | Remdesivir | Fortune | Evropská centrální banka | OTC obchodování | Index cen | Blackstone (BX.US) | Německý ministr financí | Dow Jones Industrial Average | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Banka Credit Suisse | Ředitelka | Čínská vláda | Index PX | GE money | EBIT | Daně | Růst americké ekonomiky | Mitsubishi | Lídři | Alan Greenspan | Moneta | Tradingové webináře zdarma | Investment Management | Mutace koronaviru | Pivot | Cena za akcii | První fáze | Rizika | Kryptoměna | ECB | Mezinárodní organizace práce | Nákup akcií | Close | BAT | CRH | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Vývoj inflace | Brokerské společnosti | Žádosti o podporu v USA | ECN | Česká ekonomika | Jackpot | Americké produkce | Institucionální investoři | Momentum | Daně z příjmů | British Airways | Speciální daň | Skupina OPEC | Horší data | Kurzy | Marketingová komunikace | Bankovní kurzy měn | Akcie Philip Morris | CBOE | EUR NZD | Německá kancléřka | Fond | MREL | Konsorcium | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Prodej podílů | Zisky | Cyklické sektory | UniCredit (UCG.IT) | HICP | Low | Evropské akciové indexy | Partners | Trader | Sázkové kanceláře | Konsensus | Vládní politika | Index tokijské burzy Nikkei 225 | FCA | Upvest | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | Floater | Propad cen komodit | BNP Paribas | Conference Board | Konsenzus | Akcie Boeingu | Historické rekordy | Výše úrokových sazeb | E*Trade Financial | Analytik Trinity Bank | EURIBOR | Signature Bank | Ceny palladia | Globální ekonomika | Oscilátor | Intervence na devizovém trhu | Mayzus | Thomas Jordan | Bitcoin Cash | Káva robusta | Allianz SE | Swap | Anomálie | Miliardy eur | ACER | Arabica | Obrovské ztráty | Dividendová sezóna | ISM | Zákaz shortování | Přehled kurzů | Ranní okénko | Cisco Systems | Zboží dlouhodobé spotřeby | IHNED.cz | Situace na trhu práce | Francouzský index CAC 40 | Starbucks | Toyota | Delta Air Lines | Shortování akcií | Tuzemská inflace | KLM | Ministr zahraničí | Ratingové agentury | Očekávání do budoucna | Cena zlata | Vývoj cen ropy | Lyft (LYFT) | Trading systém | Makroekonomické data | SPAD | Verbální intervence | Obchodníci | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Zasedání Bank of England | Akcie Nikola Motor | Ruská vláda | Conseq | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Vývoj měnového páru GBP/USD | Euro STOXX | Výkonnost akcií | Trinity Bank | Fincentrum & Swiss Life Select | Přecenění | Otevírání ekonomik | Analytici Goldman Sachs | Flash Crash | IPO Instacart | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Turecký prezident | Pojištění vkladů | RRR | Epidemiologická situace | Tržní nálada | Trh práce v USA | Fixing | Index FTSEurofirst 300 | Růst cen | Index Russell 2000 | Spekulace na růst | Drahé kovy | Vyšší sazby | Očekávaný vývoj finančních instrumentů | 5G | Wojciech Paczos | Indikátor | Moskva | RSI | Guvernér japonské centrální banky | Forward | Dovoz oceli | Jihokorejská automobilka | Měnová politika | Americký zpracovatelský průmysl | Akcie Apple | Rheinmetall | Obchodování ceny | Alokace | Asset management | Býčí trh | Saxo | Energetické trhy | Repo sazby | Americké akciové trhy | Oslabování měnového páru | Hlavní index německé burzy | IFO index | Statistici | Financování | Akcie čínské společnosti | Vývoj války na Ukrajině | Zkušenost s investováním | Úroková sazba v USA | Index pražské burzy | ČSÚ | Snížení ratingu | Investice do palladia | Zasedání RBA | Invaze | Fitch | Historická minima | Omezení dodávek | Stres | Nastavení měnové politiky | Nejobchodovanější měnový pár | GMT | Stavební spoření | Americká lehká ropa | Philadelphia Fed | Turecké liry | Honeywell | Prodávající | Pokles ekonomiky | Vysoké dividendy | Slušný zisk | Cena palladia | Oversea-Chinese Banking | Finance | Walgreens Boots Alliance | Vývoj války | Dividenda | Oslabení japonského jenu | Republikáni | USDJPY | Tovární objednávky v Německu | Nejlepší výsledky | eBroker | Sázka na nejistotu | Zprávy z USA | Globální poptávka | Zahraniční investice v Číně | Index výdajů | Investiční poradenství | Poptávka | Intradenní obchodník | Express | Opční program | ING.NL | DISH | Americký regulátor | Počet bankrotů | Konec kurzového závazku | Volby do Evropského parlamentu | Guvernér | VŠE v Praze | Globální trhy | Americké banky | Premiér Babiš | Capital | ICE | Očekávání trhu | Tesla Motors | FT | Jedno euro | Bulharsko | Obchodování na akciových trzích | Akciové fondy | Recesia | Objem aktiv | Christopher Waller | Výrobní aktivity | Maďarská měna | Německý index DAX | Prognózy českého hospodářství | Pierre Moscovici | Dolarové sazby | Mali | Malé podniky | Masato Kanda | Obchodovat | Inside Job | Hlavní ekonomické události | Obilniny | Poskytovatelé likvidity | Kurzové zisky | EUR/MWh | Zvýšení inflace | Past na býky | Microsoft Corp | JPMorgan Chase | Ropné vrty | Holger Schmieding | SolarEdge | Shell Plc | Pokles akcií | Tatry Mountain Resorts | Hospodářský růst | UniCredit SpA | Vydělávat peníze | Prezident Fedu | Ekonomický růst Číny | Kurz měny | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Parita | Posílení eura | S&P/Case-Shiller | Odhodlání | HAS | Akcie Gamestop | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | Akcie KOMB | AAPL | FinTech | WTI | ETF fondy | Bod | Stavební výroba | Miliardy korun | Koncentrace | Reporty | Ozbrojené složky | Shares | Zisk společnosti | Raiffeisen Bank International | Medvědi | NetEase | Kapitálové trhy | OTP Bank | Akciová strategie | Bloomberg Economics | Naftogaz | RBNZ | GfK | PRIBOR | Paládium | AMGN | Macao | Index MOEX | Pokladniční poukázky | Úrokový diferenciál | Co bude | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Řemeslo | Únorová inflace | Wüstenrot | Klouzavý průměr | Pfizer a BioNTech | Měnové kurzy | Aktivně spravované fondy | RBI | Predikce vývoje | O2 CR | Cena digitální měny | Americká měna | Aliance | Philadelphia Fed index | Nord Stream | EMU | Investiční výdaje | Tweet | Saúdská Arábie | Zájem o akcie | Index amerického dolaru | Christine Lagardová | Justin Trudeau | Ziskovost | Payrolls | Tradition Energy | Bankéři | Video | Barclays | Sázet | Procter & Gamble | Liou Che | Jiří Mazur | Podnikání | Španělsko | Zahraniční firmy | SG CTA index | LES | Cena ropy | Nejlepší internetové akcie | Buyout | Holubičí postoj | Banky pro mezinárodní platby | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Kryptoměnový svět | Zprávy z Německa | Zprávy z Fedu | Inflace | Problémy | Recese světové ekonomiky | Ocel | Obavy z koronaviru | Světové žebříčky | ABC | Kupón | Marže | Využití kapacit | DAWN | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | FINMA | SpaceX | Domácí měna | Německá ekonomika | Klesající trendová linie | Zobchodované objemy | Celkový výsledek | Asahi Group | DAX | Akcie O2 | Jack Dorsey | HDP | Bankrot kryptoměnové burzy | Capitalinked.com | Infineon Technologies | Akcie těžařů stříbra | Ředitel banky | Komentář z akciového trhu | EUR/CHF | Odhad růstu ekonomiky | Britská burza | Tadawul | Prosus | Televize Netflix | Kurz USD | Důvěra v Německu | Alphabet | Struktura | Vedení společnosti | Členské státy | Předvolební průzkumy | Nova 2 | Zkušenosti | Technologické akcie roku 2020 | Emmanuel Macron | Firma | Zbrojovky | Signály | London Bullion Market Association | Omikron | Nezaměstnanost v Británii | Venezuelský prezident | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Vysoké zisky | Spotřební daně | Micron Technology | Tweety | Stabilita | Lira | Devizový trh | Vývoj kurzu EUR/USD | Načasování | Poptávka po dolaru | Boeing Co. | Pokles cen akcií | Snížení ekonomické aktivity | Měny považované za bezpečné | Jens Klatt | Snížení úrokových sazeb v USA | Obchodní válka | Erste | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Raiffeisen Centrobank | Obchodování akcie | Ropa | Statistiky | Peněžní zásoba | Dnešní zprávy | Ether | Premiér Rishi Sunak | Byznys | Digitální revoluce | China Telecom | Big Short | Stoxx 600 | Světová ekonomika | Korporátní dluhopisy | RBC Capital Markets | Monetární politika | SAP | Dluhopisové trhy | High frequency trading | Hlavní index PX | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Global Markets | Ekonom | Propad HDP | Debata | ČEZ dividenda | Průmyslový index Dow Jones | Kalendář ekonomických událostí | Mobilizace | Michal Stupavský | Deutsche Bank | RUB | Američané | Kurz | Market | Referendum | Akcie Alphabet | Home Credit | Ekonomický kolaps | Forexu | Řetězec lékáren | Dlouhodobá výkonnost | Raiffeisenbank a.s. | 256/2004 | Tyson Foods | Unicredit | Realizovat zisk | ČGS | Růst akcií | Double top | BMO Capital Markets | Valné hromady | Pokles výnosů | Andrej Babiš (ANO) | Akciové tipy | Analýza EUR/USD | Hugo Boss | Ředitel Komerční banky | Polská měna | Telefónica | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Neomezené množství | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Hliník | DBK | Forex account | Růst dolaru | Kybernetická měna Bitcoin | Vývoj indexu S&P 500 | LMT.US | Oracle | Profit-Target | Akcie podniku | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Světová obchodní organizace | Francouzský CAC 40 | Nákup dluhopisů | Výnos do splatnosti | Investiční banka Goldman Sachs | We-trade | Index německé burzy | Kantonální banky | Costco | USA | NortonLifeLock | Deficit státního rozpočtu | Fibonacciho retracement | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | Pravidelný příjem | Prezident USA | Měď | Nezaměstnanost v ČR | Konzervativci | Proinflační | Objem vkladů | Stock Spirits | IntoTheBlock | Fiskální stimuly | Index londýnské akciové burzy | Být trpělivý | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Akcie na pražské burze | Odchod z Ruska | Fundamentální pozadí | Euro | Yield | AUD | UEC.US | Politické rozhodnutí | Digitální revoluce v bankovnictví | Bilance zahraničního obchodu eurozóny | Rada ČNB | Caixin/Markit | Evropské akciové burzy | Akcionáři Komerční banky (KB) | Investice v Číně | Martin Sklenář | Binance | Kyjev | Server CNBC | EuroStoxx50 | Federální rezervní banky | Volební vítězství | Trh se zlatem | Enron: The Smartest Guys in the Room | Podhodnocený | Breakout Trader | Index S&P/ASX 200 | Pegas Nonwovens | Dolarové úrokové sazby | Capitalinked | Risk | Predikce | Dodávky ropy | Čistý výnos z poplatků | DG | Akcie Netflix | Světová obchodní organizace (WTO) | Bank of New York Mellon | Metro AG | Kypr | Zahraniční kapitál | Citigroup | ASX 200 | Softbank | Soud v Německu | Čínský vývoz | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Hospodářství | MIB | Index výdajů na osobní spotřebu | Čínský export | Japonský Nikkei | Pražský index PX | RHM.DE | Indikátor důvěry | Etoro | Měnový stratég | Převzetí Plzeňského Prazdroje | EV | Ministr financí | Světové akciové trhy | Oligarcha | EBITDA | JP Morgan | Institut pro fiskální studie (IFS) | Zpomalení růstu | Obchod | Mezinárodní banky | Obchodní aktivita | Růst ekonomiky | Devizový kurz | Francouzský parlament | Vývoj kurzu eura | Dlouhodobé trendy | Commodity trading advisor | Vývoj na akciových trzích | Best forex | Program OMT | Banka JP Morgan | Fiat měny | Best forex signals | Akcie KOMB.CZ | KBC Group | Uniper | Labouristická strana | Britský nejvyšší soud | Majors | Ceny akcií bankovních domů | Úrokové sazby | Gordon Gekko | Ranní komentář | Kam investovat | Indické úřady | Krátkodobý výhled | Rozhodnutí Bank of England | Nárůst nezaměstnanosti | Air France-KLM | Čínská měna | HSBC (HSBA.UK) | Kommersant | Intermediate | Market Maker | Bollingerova pásma | Marek Dřímal | Index akciového trhu | PEP | EU | Investiční skupina | Redukce | Slabé euro | Nova International | Zasedání ECB | Gamble | Zóna obchodníka | Credit Suisse | Portfolia | Fresenius Medical | Akciové trhy v Asii | Akcie amerických burz | Převis | Oddo | Maloobchodní tržby v Německu | CETIN | Conseq Investment Management | Precedens | Holdingová společnost | Kurz domácí měny | Komerční banka | NN Group | Deutsche Lufthansa | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Dopady koronavirové pandemie | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Energetické firmy | Světové finanční krize | Týdenní zpráva | xStation 5 | Akcie Credit Suisse | Theresa May | Finanční tituly | Samsung | Recese | ZNGA | Zoufalství | Inflace v Německu | Zpomalování inflace | Obchodní příměří | Kazuo Ueda | Emisní povolenky | ASML | Ropný gigant | Renault | Švýcarský frank | Báze | Bank of Canada | Německý ZEW index | Čisté krátké pozice | Výprodeje na akciových trzích | Erdogan | Mercedes-Benz | CZK/EUR | Růst globální ekonomiky | ING Bank | Bitcoinové a blockchainové akcie | Napětí na Blízkém východě | Hlavní měnové páry | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | NZDUSD | SEC | Akcie Applu | Hargreaves Lansdown | Eskalace konfliktu | Začít investovat | Akcie Alibaby | Burzovní indexy | USD/CAD | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Měna euro | Deflační tlaky | Počet nových žádostí o podporu | Výnos z poplatků | Index francouzských akcií | Výrobce hraček | Miliardy | Denní graf | Petr Kellner | Spekulace | Manažerka | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Fosilní paliva | Akcie PayPal | Americké burzy | Hodnota indexu | FX strategie | Český statistický úřad (ČSÚ) | La Francaise Asset Management | Know-how | Rolls-Royce Holdings | Mobilní operátor | Frank | Ministři | Prudký propad | EUR/SEK | Balance | KBC | Prodeje existujících domů | NOVACYT | Matěj Široký | Investiční akciové tipy | Mondelez | Negativní nálada | Transparentní | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Olympijské hry | Postavení dolaru | Investoři a obchodníci | Dnešní zpráva | Trading.kb.cz | GE Money Bank | Swapová křivka | Managed forex account | Best forex trading system | Nikkei225 | Korekce na akciových indexech | Uplatnění opce | Ekonomický poradce | Silné euro | Patria Finance | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Globální HDP | Washington | Dávky v nezaměstnanosti | Unipetrol | Snížení produkce | Výkon dolaru | Ratingová agentura S&P | Těžařská skupina | Ceny potravin | Politická nejistota | Pojištění proti krachu Credit Suisse | Meziroční míra inflace | Japonský jen | Index důvěry | Index FTSE 100 | Jerome Powell | Měnový kurz | Finanční skupina | Dosažení dohody | Panika | Základní sazby | Akcie Unipetrolu | Japonský premiér | Kepler Capital Markets | Úspěchy | Kiwi | Prezident Donald Trump | USDCHF | Multi-Asset obchodování | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Advance | Index PCE | Renault (RNO.FR) | Dodávky zemního plynu | Podíl Číny | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Soud | Saudi Aramco | Komunita | Fresenius SE | Výkon amerického dolaru | Henry Hub | Euro posiluje | Blockchain | Politické riziko | Kanadský dolar | Agentura Fitch | China Mobile | Předpovědi | Představitelé centrální banky | Bondy | Martin Novák | AXA | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Trading software | Evropské méně | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Produktivita práce | Rostoucí ceny | Trend | EUR/NZD | Insight Investment Management | Střadatelé | Zastánci brexitu | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Pokles sazeb | Adidas | Produkty obchodované s finanční pákou | Dow Jones Industrial | ETF roku 2020 | NZD/JPY | Futures na americké akciové indexy | Bank forex trading | Merck KGaA | Dnešní kurz | Časový rámec | Míra inflace | Akcie NIO | Windfall tax | RTS | Fundamentální data | Platforma | Indexy PMI | Norwegian Air | Měnová politika ECB | Evropský statistický úřad | Manufacturing | Akcie energetických společností | Intervence centrální banky | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Michala Moravcová | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Trhy v USA | Náklady na úvěry | USD/RUB | Ruská banka | Spotify | Ekonomický výhled | Finanční situace | Finanční ukazatele | Objem objednávek | Snížení emisí | Oslabení | Nařízení | Verizon Communications | Prospekt | Odkup vlastních akcií | HDP Francie | Ropné akcie | Empire State Index | SWIFT | Akcie evropských bank | WP | Vzestup ceny | Verizon | Zvýšené napětí | Krishan Gopaul | Schodek | Farmaceutické společnosti | Cena pojištění | Bankovní sektor | Fed index | Bankovní kurz euro | KOSPI | Indexy | Citi | Zvyšování sazeb | Kurz akcie | Odborníci | Hospodářské krize | Obchodní bilance | Ticker | Mizuho | M2 | Severomořská ropa Brent | Nouzový stav | Česká swapová křivka | Akcie automobilky | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | CBOE Global Markets | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Gold | Šéfka ECB | Zhoršení ratingu | Zbrojovka Brno | Guvernér centrální banky | Managed forex accounts | Raiffeisen Bank International (RBI) | Česká národní banka (ČNB) | Komise pro obchodování s termínovými kontrakty na komodity | Poskytovatel likvidity | Investování | Průmysl | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Investovat do zlata | Bazický bod | Gabriel Attal | ING (ING.NL) | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | IPO Luckin Coffee | Úsilí | Německý ústavní soud | Druhá vlna koronaviru | Napjatá situace | Poskytování úvěrů | Pyramida | Emise akcií | Akcie KB | Airbus Group | Tempo růstu | Marže společností | Activision Blizzard | Podnikatel | Odkup akcií | InPost | American Airlines Group | Úvěrový rating | FDX | Citrix Systems Inc | Bankovnictví | Trim Broker | Investor | Tržní ocenění | Aerolinky | Načasování obchodu | USD index | Čisté úrokové výnosy | Asijské obchodování | Scotiabank | Americké dluhopisy | Francouzská ekonomika | BASF | Continental | Air Liquide | Ministerstvo dopravy | Zpracovatelský průmysl | RISK-ON | Ekonomický poradce Bílého domu | Divergence | Biliony | Cena cukru | Bilion dolarů | ETF | Česká zbrojovka Group | Akcie klesají | Akciové trhy | Kurzy měn | Zajímavé akcie | T-Mobile US | Eurosystém | Hlavní evropské indexy | Index evropských akcií | Zhoršení výhledu | Nasdaq-100 (US100) | Europoslanci | Moneta Money Bank | Saúdové | UnitedHealth | Varování | Prezidentské volby USA | Největší propady | Invaze Ruska | Hospodářské soutěže | Počty nových žádostí o podporu | Družba | LLY | Viceprezident ECB | Údaje o nezaměstnanosti | Šéfka Fedu | Palladiové akcie | Anexe Krymu | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Spojení | Ekonomické výhledy | Bankovní společnosti | Národní bezpečnost | Long | PFNonwovens | Rally | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Smíšené obchodování | Recese v USA | Komoditní index | Euro Stoxx 600 | Pojišťovna | Macron | Pandemie | Cenové indexy | Zasedání České národní banky | GLE | Globální ekonomický výhled | Bear | Modrá pyramida | Tripadvisor | Základní úroková sazba | Internetový obchod | Výplatní poměr | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Použití finanční páky | Začátek výsledkové sezóny | IPO Airbnb | PDD | Prodejní tlak | Širší index | Cenový strop | Ministerstvo financí | Best forex robots | Výprodej | Zasedání centrální banky | Poptávka po americkém dolaru | Indexy na Wall Street | České měny | Index německých akcií DAX | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Výnosy z dluhopisů | Index londýnské burzy FTSE | UniCredit Markets & Investment Banking | Business | Evropští investoři | Ropný a plynárenský průmysl | Objem úvěrů | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vyšetřování podvodů s dividendami | Výsledky PFN | Indikátory | BVPS | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | PMI ve službách | BBB | Zdanění | Základní úrok | Pokles cen | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Největší banky v USA | Royal Dutch | Další regulace | TikTok | Plug Power | LPR | Plynárenské společnosti | Čínská centrální banka | Tempo růstu ekonomiky | SP500 | Technologická společnost | Index euro | Řešení energetické krize | LHA.DE | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Best forex trading software | Orsted | FedWatch Tool | Program kvantitativního uvolňování | Výsledky amerických společností | Výsledky voleb | Bankovní unie | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Western Union | Španělský IBEX 35 | Konsolidace | CZG - Česká zbrojovka Group | Tradingový portál | MSCI World Index | Investice do stříbra | Energetické krize | Obchodní rozhodnutí | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Akcie Tesly | Výnosnost | Long signál | NZD/USD | Spekulanti | Čínské akcie | Riziko ztráty | Ministryně financí | CitiFX | Managed account | Diskontní sazba | Automotive | Brazílie | Sentix | Robert Holzmann | Ukrajinská hřivna | Ratingová agentura Fitch | Microchip Technology | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Poptávka investorů | | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Kurz ruského rublu | Oleg Tiňkov | Index akcií | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Danske Bank | Výsledek voleb | Investiční skupina PPF | Westpac | Členské země | Schodek zahraničního obchodu | IRBT | Německé společnosti | Burzovně obchodovaný fond | Trinity | Stratég | Mateřská společnost | Špatné zprávy | Známky oživení | Zisky firem | Vlnová analýza | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | Kupci | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Kvalitní akcie | Raytheon Technologies | Řetězce | Fio banka | Dividendové akcie 2020 | Schwab | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Síla měn | Kurz koruna | Short pozice | Zhoršení pandemie | Události ve světové ekonomice | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Investiční fondy | Růst úrokových sazeb | ECB Christine Lagardeová | Ruská aktiva | Berenberg | Politika | Britský akciový index | Makléřské zkoušky | Konkurence | Hospodářské recese | CoinShares | Banka Barclays | Nálada na trhu | Commodity futures | Utaženější měnové politiky | Riziková aktiva | Letecké společnosti | Best forex brokers | Čínský jüan | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | LYNX WhatsApp | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Ceny průmyslových výrobců | Bankovní asociace | Unity | Indikátor MACD | OMV | Čínský prezident | Dnešní seance | Tier 1 | Novavax | Americké futures | MAM | Předseda ČEZ | FinTech akcie | Macquarie Infrastructure and Real Assets | ECOFIN | BHP | Baterie | Deutsche Telekom | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Forint | Americké akcie dnes | GDP | Velká Británie | Rating České republiky | Evergrande | Německý průmysl | Makroekonomická data | PLN/EUR | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Citibank | Banky na Wall Street | Si Ťin-pching | Rekordní propad | Zasedání FED | Evropské společnosti | US akcie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Wells Capital Management | Zlatá horečka | Úrokový výnos | George Soros | PriceWaterhouseCoopers | Centrální banky USA | General Electric (GE) | Nálada | Geopolitická rizika | Jak na pravidelný příjem | Letectví | Indie | J&T Banka | Měnové páry | Technologické akcie | Obchodní spor | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Prudential Financial | Intel | SVB | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | HighSky Brokers | Koncern Volkswagen | Čínský vicepremiér | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Bankovní kurzy měny | Ekonomika | Německé automobilky | Bloky | Oxford Economics | Výnosová křivka | Zpomalení světové ekonomiky | Historická maxima | Ekonomická data | DAWN akcie | Silný fundament | Intradenní vývoj kurzu | Elektřina | WTO | Ruská společnost Gazprom | Výrobní index PMI | Dohoda o brexitu | Roadshow | Hospodářské noviny | Nákup zlata | Pandemický program | SYRIZA | Sankce | Soukromí zaměstnavatelé | Britská firma | Commerzbank | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Inflační krize | Míra inflace v Polsku | Spořící účty | Ministr energetiky | Podnikání na kapitálovém trhu | Ceny zlata | Výhled | Vývoj trhu | Trade Financial | Velmi volatilní | Členové OPEC | České akcie | Automatické obchodní strategie | Prodejní cena | Futures na indexy | ESM | Erste Group Bank | Jednání ČNB | Kurzotvorná informace | Volume | Americký akciový index | Komerční banky | Believe Denis Ladegaillerie | Americké ministerstvo | Zahraniční měny | Strach z koronaviru | Telefonica O2 akcie | Mexický prezident | Americký trh práce | Zmírnění sankcí | Automobilový koncern | Finanční televize CNBC | Obchodní analýza | Summit EU | Národní finanční prokuratura (PNF) | MT4 Multiterminal | Deriváty | Ethereum | IfW | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Economist | Digitální daň | Akciový index DAX | Glapinski | Odpovědnost | iRobot | Seminář | Obchodní dohody | Best day trading stocks | Energetické společnosti | Index Hang Seng | Propouštění | Private equity | Cypherpunk | PGNiG | Měnové unie | Zaměstnanci | PayPal | Bankovní krize | Jaromír Gec | Forex trading | Technologický index Nasdaq | Politika Fedu | Evropský trh | Finanční trhy | MF Global | Miliardáři | Nízké ceny ropy | Investiční poradce | USB Group | Británie | Burzovní společnost | Zlaté rezervy | FTSE/MIB | Cyrrus | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Klesající úrokové sazby | Amar Chudajrí | Zklamání investorů | X-Trade Brokers | eBook | Index DJIA | Insider | Největší ekonomika | Platinové akcie | Advance Auto Parts | Guvernér rakouské centrální banky | Makroekonomické analýzy | Hospodářský cyklus | Provize | General Motors | Prodejní signál | Fondy | Kalendář makroekonomických dat | Investiční příležitosti | Mladá fronta Dnes | Komise pro cenné papíry | Ruské ministerstvo financí | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | IPO společnosti | Economic Information Daily | Bílý dům | Komoditní trhy | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | HDP Číny | Financial Times | Soukromé kryptoměnové burzy | Počet Američanů žádajících o podporu | Zhoršení ratingu Francie | Barclay CTA index | Philips | USD za barel | Italský módní dům | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Počet nakažených | Spread | Rating Číny | CZK/USD | Nova Sport | Obavy investorů | Average True Range | Aktuální situace | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Společnost Believe | Peněžní trhy | Významné riziko | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Schodek rozpočtu | New York | Tradingové webináře | Anadarko Petroleum | BinckBank | St. Louis | Panevropský akciový index STOXX 600 | MSFT | Retail Investor | Swing | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | CFG | AIG | Bernstein | Pád akcií | Belgie - burza | Akcie ropných společností | Fresenius | Zajišťování | CTA společnosti | Portál FXstreet.cz | ČNB dnes | Zotavení ekonomiky | Jak investovat | Pasiva | Ekonomické zprávy | Risk Off | Applied Materials | Akcie v Japonsku | IBEX | Vysoké ceny ropy | AOS | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | Salmán | Exotické měny | EURCHF | CoinGecko | G20 | Currencies | Míra inflace v eurozóně | Investiční bankovnictví | Kurz libry | Akcie roku 2019 | Abenomika | Meziroční míra inflace v eurozóně | Linde | Majoritní akcionář | Společnost Walt Disney | Těžař | Člen rady guvernérů | Dnešní události | Prezidentské volby | Tesla | Dollar | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Hedge fond | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Index Topix | Nervozita na trzích | Kontrakt | Výplata | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Munich | Poradci | Sazby | Nadnárodní korporace | Mezibankovní | Akcie Tesla | Index ekonomické aktivity | Turbulence na finančních trzích | Generální ředitel | Ceny aktiv | Akcie na světových trzích | Výrobce pneumatik Nokian | Devizové rezervy | Akcie Stock | České vlády | Měny emerging markets | Investiční tituly | Cíle | USD/JPY | Semináře | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | SPX 500 | Newmont Mining | LTRO | Investiční skupiny | Volkswagen | Guvernér Rusnok | Index MSCI | Americká inflace | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Investovat do akcií | Růst cen komodit | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Americká administrativa | Investice do zlata | Výprodeje | Australská centrální banka (RBA) | SHBA.SE | Capital Economics | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Dlouhá pozice | Španělský IBEX | Spotřeba domácností | Švýcarské banky | Transakce | Jak funguje screening akcií | Slabší dolar | Dnešní údaje | Vývoj české koruny | Evropská rada | Technologický index | Měny | Akcie mediální skupiny CME | Obchodní jednání | Daně z mimořádných zisků | Trh s kryptoměnami | Válka mezi USA a Čínou | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Lululemon | KOMB | Raymond James | Bezpečnost | Výroba v Německu | Atos | Zaměstnanost | Slovensko | Profitovat | Glencore | Irsko | Maloobchodní prodej | Rozjednané prodeje domů | FX trhy | MSCI Europe | Analytici společnosti | Trade Brokers | Zpravodajství | Michal Brožka | Pharming Group NV | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | Hřivna | Nejlepší ropné akcie | Peter Navarro | Spravované fondy | Jádrová inflace v eurozóně | Inaugurace | UNA | 4fin | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Renminbi | Oslabení eura | Silný pokles | Německé banky | Internet of Things | Alexion Pharmaceuticals | Teroristický útok | Ukončení obchodní války | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | Sainsbury | Česká zbrojovka Group SE | MSCI | Burzovní index | Vývoj akcií SG | Karanténní opatření | Patria Direct | Australská ekonomika | Gilead Sciences | Thomson Reuters | Nákupy centrálních bank | Hospodářský pokles | Walgreens | Ekonomické zotavení | Inside | SEB | Index Barclay CTA | Commodity Trading Advisor (CTA) | Finanční trh | Investiční bankéř | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Nabídková cena | JPMorgan | Best forex signal | Růstové vyhlídky | Akcie Erste Bank | SPWR | Rozhodnutí centrální banky | KBC Bank | Francouzské akcie | Daň z nadměrných zisků | BPCE | Reakce investorů | Trade | Risk On | Regionální měny | Eni | Futures na zemní plyn | Velkoobchodní tržby | Globální finanční trhy | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Britské hospodářství | Patria.cz | Limitní příkazy | Prodeje | Carry trades | Logistické společnosti | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Snížení úroků | Centrální bankéři | Milník | Západní ekonomiky | Světová zdravotnická organizace | Hodnota dolaru | ABN Amro | Předčasné volby | Pravděpodobnost recese | Zlotý | EIA | Sberbank CZ | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Bezpečnější investice | Best day trading | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Ceny výrobců | Akcionář | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Guardian | Miliardy USD | Vývoj globální poptávky | Fixní kurz | Poradce | Vicepremiér | Osobní výdaje | Carlsberg | Reálné úrokové sazby | Další růst sazeb | Obchodní den | Vývoz z Číny | Býčí scénář | Pád Lehman Brothers | Makroekonomické události | Zkušenost | Bankrot | GBP/EUR | Tradingový portál FXstreet.cz | Signál | Forex signals | Nova Action | Írán | Zdražování | Česká národní banka | Protiepidemická opatření | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Západoevropské akcie | State Street | Britská vláda | Vývoj cen akcií | Analytik portálu | EPS | ADP | Vanadiové akcie | Square | Japonská burza | Lite Forex | Repo sazba | Přijetí eura | Stephen Poloz | CPI v USA | Short squeeze | Úbytek | Joe Biden | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Volné peníze | Správce aktiv | Úspěšné obchodování | Nové žádosti o podporu | Americké akciové indexy | Singapur | Klesající dolar | Zadlužení země | Základní sazba | Index S&P 500 (US500) | Dividendové výnosy | Člen bankovní rady | Druhá vlna pandemie | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Guvernér české národní banky | Koruna posílila | Společnost | Italská ekonomika | Obchodní systémy | Rezervní měny | LTV | ZEW index ekonomického sentimentu | Likvidní | Firma McDonald's | Sázky | Ministr hospodářství | Nifty | Futures na americké akcie | Uhlí | Mezinárodní obchod | Forbes | Kryptosvět | Snížení úrokové sazby | Obchodujte | Ocenění akcií | Colt | Dynamika mezd | Allergan | Swiss National Bank | Hospodářství Evropské unie | Ukončení války | RDSA | Výrobce elektromobilů Tesla | Utažení měnové politiky | Francouzský index | Brazilský real | Fondy kvalifikovaných investorů | Negativní výhled | Vysoká volatilita | Trading | Kurz britské libry | BMW | Wood & Company | Cena akcií | Abdalazíz bin Salmán | Hospodaření firem | Guvernér ČNB | Bezpečné měny | Mark Carney | ASX | Objem nákupů | Černý pátek | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Schodek veřejných financí | Ekonomické indikátory | BBVA | Volatilita | Cross Asset Strategy Research | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | D1 | Mimořádné zasedání | Decline | Roland Kaloyan | Ropný trh | Best day trading strategies | United Technologies | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Rishi Sunak | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | ASM International | Eura | Tisková konference | Citrix | Výsledek HDP | Monex | Internetové bankovnictví | Mojmír Hampl | CanniMed Therapeutics | Nízká nezaměstnanost | Zpomalení v Číně | Nizozemsko | RBAG | Blockchainové akcie | Bankovní systém | Výrobci čipů | Organizace | Akcie Erste Group | Britský FTSE | Wrightson Icap | Danske Bank (DANSKE.DK) | Nova Gold | Ryanair | DIW | Prodat dluhopisy | Gap | Ceny pohonných hmot | Expedia | Úrokové swapy | Leverage | VIX | Inflační data | Stock Exchange | Premiér Boris Johnson | Růst | Koronavirová opatření | Melanion Capital | Ministři financí zemí platících eurem | Vyšší úroveň | Čekání na dohodu | Zobchodovaný objem | TotalEnergies | Britská bankovní asociace | Polská centrální banka | Evropský akciový trh | Akcie ČEZ | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Inflační výhled | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Událostí ve světové ekonomice | Nejlepší palladiové akcie | Firma Believe | Odhad letošního růstu | Alexandre Baradez | Těžba ropy v Rusku | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Emitent | Investujte zodpovědně | Zajištění | WU | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Limitní příkaz | Administrativa | Komise v přenesené pravomoci | AbbVie | IAG | Měnový výbor | Výnosy amerických státních dluhopisů | Mezibankovní sazby | CNY | Propad cen ropy | BOSSA | Snížení inflace | BIDU | Daň z mimořádných zisků | America first | Plynárenský průmysl | Fúze | Overweight | Index | CETIN na burzu | Wall Street Journal | Cenový pokles | Forma správy kapitálu | Infineon | Lockdown | USD/CNY | Wirecard | Hlavní americké indexy | Cenový index | Akcie Alibaba | ČEZ Alice Horáková | Setrvání Británie v EU | Čínský trh | Fundament | Měnové stimulace | Společnost AT&T | Bohatství | Kanadská centrální banka | Investiční fond | PMI pro sektor služeb | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Obchodní vztahy | Úročení | Jižní Korea | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Engulfing | Kurz euro | Index STOXX Europe 600 | ISM index | XPeng | Best forex trading sites | Valuace | Futures na americké indexy | Návratnost investice | Ekonomický indikátor | Strukturální změny | Kapitálová přiměřenost | Goldman Sachs Group | Investice do akciových titulů | Inverze americké výnosové křivky | Akcie AMD | Burzovní zpravodajství | Člen burzy | Orsted (ORSTED.DK) | Štempl | Martin Singer | UCG | Zpracovatelský sektor | Výrobce elektroaut | CBOT | Kotace | Výzkumný ústav | Úrokové sazby ČNB | Americké trhy | Brad Garlinghouse | Vývoj akcií Société Générale | Největší propady HDP | Vlády | Vývoj akcií Crédit Agricole | Dlouhodobě vydělávat | Postavení země | Společnost Gazprom | Best day traders | Dmytro Kuleba | Amazon | Kurz CHF | Finančníci | Pandora | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Energetické technologie | Jean-Luc Mélenchon | Jan Tománek | Lululemon Athletica | BA.UK | FxPro | Floored | Tomáš Kolomazník | Vítězství | GLE.FR | Společnost BELVIPORT | Rozštěpení akcií | Buyback | Dna | Akcie Renaultu | GameStop | Širší trh | Německé pojišťovny | Chrysler | Dassault Aviation | Investiční společnosti | QQFund.com | Auditor | Burzovní prázdniny | Paříž | Velké evropské banky | Zlato na burze | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | TF1 | Vrácení daně | Tržby společnosti | Kurzotvorný faktor | Hospodaření za loňský rok | Výplata dividendy | PPF | Růst cen průmyslových výrobců | Investiční instrumenty | Halliburton | Silný kurz dolaru | Burzovní makléř | Dohoda USMCA | Šance | Míra inflace v Německu | Swedbank | Dividendový výnos (dividend yield) | Believe | eFXnews | Program nákupů dluhopisů | EBITDA marže | Vývoj kurzu USD | LVMH | ING Groep NV | Hedžovat | Mylan | Dluhopisy zemí eurozóny | SECO | Zátěžové testy bank | DBK.DE | Výprodejová vlna | Betfair | Aktuální kurs | Eskalace geopolitického napětí | Nová vakcína | Výhled dolaru | Akcie Erstebank | BMW.DE | Akciové indikátory | Akcie obchodované na pražské burze | Societe Generale (GLE.FR) | Kurz měn | Obchodování na burze | Ferrari | Cena pojištění proti krachu | Zisk na akcii | Nový Zéland | CEE | Období volatility | Grexit | Zlepšení nálady | Indikátor vývoje cen | Rozhodný den | Akcie | Hledání podhodnocených akcií | Jestřábi z Fedu | MICEX | LBBW | WIG20 | Ropa zadarmo | Nejvyšší výnosy | Největší bankovní domy | Forex strategy | Miliardář George Soros | Makro stratég | Akcie Kofoly | Očekávaný růst | Quants | Zahájení dodávek | Moët Hennessy Louis Vuitton | Agentura Standard & Poor's | Credit Suisse (CSGN.CH) | Wilbur Ross | Výsledky a úspěšnost | Hlavní index německých akcií | Výsledky francouzských parlamentních voleb | MiFID II | Server The Information | Hospodaření ČNB | Makléř | Novo Nordisk | Daimler | NEL.NO | Inven Capital | British Petroleum | Rosbank | Jestřábí ECB | Elektroauta | Bankovní regulace | Výplaty dividend | Pegas | M5S | Dnešní obchodování | Švédské společnosti | Poptávka po ropě | Dolarové ztráty | Nové mutace viru | Akcionáři Komerční banky | Jošihide Suga | The Corporation | Modelování výnosové křivky | Hodnotové akcie | Obchodovat s cennými papíry | Odvětví | Netflix | Vladimir Putin | Zemědělství | Team Spirit | Budoucnost | Společnost JDE Peet's | Britská banka Barclays | Figúra | TUI.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | OIBDA | Technologické společnosti | Mluvčí ČEZ | Prohlášení | Nejbohatší Čech | Textilka PFNonwovens | Vývoj eura vůči dolaru | Strop pro výnosy | Pracovní místa | RWE Gas | Chuť investovat | Ropné a plynárenské společnosti | Největší kapitál | Zbývající akcie | Akcie Societé | Britský statistický úřad | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Nové volby | Přebytek běžného účtu | Dollar Index | Trading KB | Rozdělení zisku | Banka | Henkel | Third Point LLC | Instrumenty obchodované na finančních trzích | Praní špinavých peněz | Maďarský forint | Ocado | Obchodování na trzích | Výrobce pneumatik | Aramco | Ředitel pražské burzy | Nová mutace | Růst cen ropy | Poptávka po stříbře | Rekordní růst | Vít Hradil | Akcie britské společnosti | KOBOS (Kontinuální Burzovní Obchodní Systém) | Zlepšení | Analytička | Nasdaq Composite | FxNet | Ekonomika USA | Chemické společnosti | Celosvětová recese | Propady HDP | Blue chip akcie | Hlavní index frankfurtské burzy | Vklady | Tržní trend | Akademické aktivity | Forex software | Burza Euronext | Alexandria Real Estate | Německé maloobchodní tržby | Investice do reálných aktiv | The China Hustle | Norsko | Propady HDP zemí | GBP/CAD | Sazby Fedu | Aker BP | Banka Sberbank | Munich Re | Saudi National Bank (SNB) | Německá bankovní společnost | Cena komodit | Aktivní investiční strategie | Semafor | Americký index | Forex accounts | CAD | Institut IfW | Globální pravidla | Book Value | Manažeři | Počet bankrotů firem v Japonsku | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Nízké úrokové sazby | Index průmyslové výroby | IFRS | Americké centrální banky | AUD NZD | Přeprodané podmínky | ONE | Úhrnný indikátor | Zasedání amerického Fedu | Data z burz | Bloomberg | Aktivistický investor | Onemocnění COVID-19 | Equity | Česká burza | Barbaři za branou | Société Générale Group | Primární emise akcií | Nákupy zlata | TLAC | Nadnárodní společnosti | Růstová portfolia | Kurz akcií | Kurzy měny | Třída aktiv | Akcie Saxo Bank | FTSEurofirst 300 | UBS | The Wolf of Wall Street | Nová lidová fronta | Společnost Nokia | Čistá úroková marže | Tým XTB | Pokles HDP | Bydlení | Kurz EUR | William Hill | Markets.com, | Vyšší mzdy | Rating dlouhodobých závazků | Nejobchodovanější akcie | Shapella | Londýnská burza kovů LME | Neomezené kvantitativní uvolňování | Santander | Zoom Video Communications | VOW1.DE | Cantor Fitzgerald | Čínské investice | Společnost JDE | Ratingový výhled | Makléřské společnosti | Den díkůvzdání | Abbott Labs | Hospodářský růst v eurozóně | Vypuknutí pandemie | Správy majetku | Vysoké ceny energií | Amundi | Investice do platiny | Obchodní války | Denis Ladegaillerie | Výroky Christine Lagardeové | Podpora | BMW (BMW.DE) | Irská pojistka | Úvěry a hypotéky | Carry trade | Propad exportu | Snižování sazeb | Northrop Grumman | Trh státních dluhopisů | Nvidia Corp | Výhody obchodování | Pojišťovny | Osobní příjem | Spready | Vysoký výnos | Pěstitel marihuany | Výkonnost indexů | Biden | Padající dolar | Zadlužení | Hospodaření | Konec roku | Akcie Fortuna | Americká společnost | LBMA | Erste Group | Andrej Babiš | Nemovitosti | Kering (KER.FR) | Manipulace na forexu | Obchodování s českou korunou | Pozitivní výnosy | Česká a slovenská UniCredit Bank | Boris Johnson | Hermes International | Eskalace | JD.com | Index Nifty 50 | Program skupování aktiv | JP Morgan Asset Management | Snížení sazeb | Akcie Unipetrol | Francouzská banka | Americké měny | Mutace viru | Kurzy středoevropských měn | Míra nezaměstnanosti v Německu | PLUG | Objem úvěrů na bydlení | Burza v Moskvě | Výrazný růst akcií | Maturity | Přehled | Euro k dolaru | Domácí poptávka | Institut ZEW | Dluh Řecka | Best forex platform | Hospodářství Velké Británie | Agentura Moody's | Do čeho investovat | Finanční ztráty | Růst cen plynu | Pražská burza | Marine Le Penová | Problémy s dodavatelskými řetězci | Přenos | Index CPI | Poptávka po zlatu | Desinflační trend | Oživení světové ekonomiky | Day traders | Soudní dvůr | Celková průmyslová výroba | A350 | Obchodní konflikt | BofA | Prognóza ČNB | Devizové rezervy ČNB | USD/CZK | Opatření proti šíření koronaviru | Forex market | Zaměření investorů | Hlavní index pařížské burzy CAC 40 | Vonovia | Aramco na burze | Kryptoplatformy | Marc Faber | KER.FR | Novozélandský dolar | Bankovní kurzy euro | Sektor služeb | Vivendi | Japonský HDP | Překážky | Ruské akcie | Chance | Index nákupních manažerů (PMI) | Index Nasdaq Composite | Commodity trading | EU a USA | xStation5 | Jair Bolsonaro | Statistické údaje | Volkswagen (VOW1.DE) | Hlavní burzovní indexy | USCBC | Hotovost | Německý kancléř | Trendová linie | Německo | Akcie amerických bank | Aleš Michl | AAA | Airbus (AIR.DE) | Saúdskoarabský ministr energetiky | Výkonná ředitelka | UBS Group AG | NEL | Evraz | Haruhiko Kuroda | MT4 | Estee Lauder | Profesionální obchodník | Americký HDP | Riziko | Koruna posiluje | ČNB euro | NEL (NEL.NO) | Maloobchodní prodeje | Louis Vuitton | Tim Cook | Guvernér polské centrální banky | Ericsson | Money Never Sleeps | Stažení akcií | Shanghai Composite | Sazby beze změny | Hlavní ekonom | Vice | Nálada na globálních trzích | Walmart | České dráhy | Američtí bankéři | Korunové instrumenty | Výsledek hlasování | Visa | Rizikový profil | John Doyle | Bid | Nakupovat | Euromoney | Býčí trend | X-Trade | Status bezpečného přístavu | Becoming Warren Buffett | Monetizovat | Domácnosti | Kurz HUF | Strana Marine Le Penové | Exane | Le Penová dnes | Fiskální balíček | USD kurz | Ceny zemního plynu v USA | Letecká společnost | Farmaceutické akcie | Betting on Zero | Nové zakázky | Hrajeme si na burze | Státní dluhopisy | TUI (TUI.DE) | Akcie Fortuny | Provozní zisk | Index amerických akcií | KeyStock | Revoluce v bankovnictví | Hlavní světové burzy | Investiční poptávka | Formace hlava a ramena | Fiskální pomoc | Nová verze koronaviru | Vývoj cen zlata | Ruská centrální banka | Alice Horáková | Le Penová | Zprávy z ekonomiky | Statistika | Diamanty | Vysoká inflace | Handelsbank | Definice CTA | Saudi National Bank | Americká mincovna | Měnové trhy | Lehman Brothers | Enron | Veřejný sektor | Day trader | Aeroports de Paris | Záměna | Aker | Britské společnosti | Sankce vůči Rusku | Akcie Nikola | HFT | Investor George Soros | Omezení výplaty dividend | Telefonica akcie | NFA | The Guardian | Směrnice | Abbott Laboratories | Obchodování klientských peněz | Evropské aerolinky | Německé dluhopisy | Americké vlády | Pozice | Philip Lowe | Další pokles | Znovuotevřít ekonomiku | Počet bankrotů firem | ONS | Velká akvizice | Ceny v eurozóně | Karel Havlíček | Asijské akciové trhy | Šíření koronaviru | Miroslav Frayer | Přehřátý trh práce | Anheuser-Busch inBev | Platina | Logistické problémy | Závislost | Vývoj akcie | Americké firmy | Dluhopisový trh | Česká vláda | Turecký ministr financí | Akcie Volkswagenu | Kompenzace | Rostoucí úrokové sazby | Americké regulační orgány | Hayman Capital Management | SWEDA.SE | Sektor komerčních nemovitostí | EUR/GBP | Crédit Agricole CIB | Klesající inflace | Velcí hráči | Ben Broadbent | Objem devizových intervencí | Forex signál | Conference Board index | Ocenění | Oslabování koruny | Rates | Německá energetická společnost | Index pražské burzy PX | WHO | Prohlášení Bílého domu | Slovenská UniCredit Bank | Dopady pandemie | Úpadek Credit Suisse | Cloud Computing | Zasedání bankovní rady | Ronald Ižip | Pozitivní komentáře | Volby v Georgii | Růst výnosů dluhopisů | Adam Glapiński | Spotřebitelské ceny | Lloyds Bank | Index DAX | Investing | Země eurozóny | Royal Caribbean Cruises | Koncern | Evropské akcie dnes | Holubice | Online casina | Výnosy řeckých dluhopisů | Posilování měnového páru | Americké investiční banky | Pozornost trhu | Defenzivní tituly | Průmyslníci | Měnověpolitické zasedání | Sentiment trhu | Ceny kávy | TUI AG | Výzkumná skupina | Ruská ekonomika | Akcie Facebook | Kvantitativní utahování | Bavlna | Euro forex | Evropské indexy | Výraznější pokles | Makroprognózy | Výnosy italských dluhopisů | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | Akcie rakouské bankovní skupiny Erste | Nejvyšší zhodnocení | Měnové manipulace | Online casino | Evropský regulátor | Body | Investiční rozhodnutí | Čínské ministerstvo | Kit Juckes | CSGN.CH | Sazba Fedu | Světové akciové indexy | Kurzová volatilita | Forex brokers | New York Times | Virus | CSGN | NFP report | Národní sdružení | Pozice ekonomiky | Nornickel | Výkonnost traderů | Index euro stoxx 50 | Zajištění proti riziku | Dun & Bradstreet | Barrick Gold | Inflace ČNB | Akcionáři KB | Konflikt v Evropě | Vývoj finančních instrumentů | MIFID | USTR | Švýcarská vláda | Travelers | TeleTrade | Akcie skupiny | Jihoafrický rand | ČEZ burza | TOPIX | Podnikatelé | Ekonomický cyklus | Časový horizont | Přehřátý trh | Akcie švédské společnosti | Riziková prémie | Nové energetické technologie | Finanční systém | Korporace | Cílová cena | Jak profitovat | Konstrukce portfolia | | Jak vydělávat peníze | Meziroční inflace | NEX | Hodnota dluhopisu | Royal Bank of Canada | Burzovní lístek | CEO | Oslabení dolaru | Ruský ministr | Citrix Systems | Rezistence | Krize v Evropě | Společnost Microsoft | Indikátory z ekonomiky | Banky | Team.blue | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Průlom | Intervenovat | Stav americké ekonomiky | Ceny kávy Arabica | Aktivum | NASDAQ 100 | Peking | ALV | Obchodovat s akciemi | Velké ztráty | Obranný sektor | Dividendy | Obchodování na akciové burze | Disney | Burza | Výrobce elektromobilů | Lockheed Martin (LMT.US) | Belgická firma | Vývoj cen komodit | Národní sdružení (RN) | Problémy amerických bank | GER30 | Turecká ekonomika | Zisk Monety | Největší pokles | FX Strategy | Best forex software | Target | Obchodování eura | Transakční poplatky | Doporučení | Fio banka, a.s. | Miliardy dolarů | Peter Garnry | Geopolitika | Lockdowny | Hikvision | Řízení rizik | West Texas Intermediate (WTI) | Vlastní investice | Partneři | IPO | Astrazeneca | Apache | VWS.DK | Umělá inteligence | Index NASDAQ 100 | Cílové ceny | Globální hrozby | Inflační cíl | Italský premiér Mario Draghi | Hospodářské výsledky | Měnový pár | Šíření nového koronaviru | Očekávané Earnings | Celý svět | Výhledy | Americký dolar vůči japonskému jenu | Stimulační politika | Týden na pražské burze | Marine Le Pen | Akcie BP | Celková inflace | Index londýnské burzy FTSE 100 | Hike | Ministr obchodu | REIT | Opatření | Akcie H&M | Throwback | Americká ministryně financí | Regulační orgány | Emerging markets | Načasování obchodů | Downgrade | Státní fond | Společnost MSCI | Home Depot | Oblast fiskální politiky | Zdanění výnosů | Šíře trhu | Index milánské burzy FTSE/MIB | Dobrý byznys | Pojištění proti krachu | Apetit k riziku | Indická ekonomika | Giorgia Meloniová | Energie | SEDG | Stav nouze | Vývoj ceny ropy Brent | Market Perform | Retail | Superpočítač | Trading Places | Underweight | Žlutý kov | RNO.FR | Vyšší výnosy | ČEZ online | FXDD | Deutsche Post | Nákup aktiv | IFS | Akcie energetických podniků | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | AZN | Názory analytiků | Evropská komise (EK) | Úvěry klientům | ARM Holdings | Převzetí CME | Vývoj akciového indexu CAC 40 | Juneteenth | Přehled o dění | Dow Jones | Měna | Francouzské společnosti | Akcie ING | Kurzový vývoj eura | Philip Morris | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Společná evropská měna | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Odborné přednášky | Akcie Microsoftu | Společnost Metaco | Destatis | ECN broker | Tisková konference FOMC | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Výrobce léků | Země G7 | Geopolitická situace | Volby ve Velké Británii | Evropské dluhové krize | Hang Seng | Výsledky hospodaření | Hong Kong | Ministerstvo práce | Obchodní poradce Bílého domu | Geopolitické napětí | Růst poptávky | CZ Export | VOW1 | MIG | Stimulační balík | Výsledky amerických voleb | Forex robots | Podnikatelská aktivita | Glengarry Glen Ross | Italský bankovní sektor | Měnové politiky centrálních bank | Vyšší inflace | CFA | Stochastic | Práce | Obchodování na české koruně | Rovnovážný kurz | Obnovení růstu | Currency | BIC | Herbert Diess | Baker Hughes | Pohled na akciové trhy | Japonská společnost | Napětí na trzích | AMZN | Rolls-Royce | CZG | Peníze nikdy nespí | Zisk Monety Money Bank | Restrukturalizace | Vzestup peněz | Kryptoměnová společnost | Skandály | Investment | Prodej eura | High-Water mark | Krize | Prognóza ECB | MetLife | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Westpac Banking | Čínská banka | VIAC | Likérka Stock Spirits | RIA Novosti | Maďarská centrální banka | Novozélandská centrální banka | Katastrofické scénáře | CCC | Apple Music | GOOGL | IOT | Největší ekonomika eurozóny | Fidelity International | JDE Peet's | Ropný kartel | Hard fork | Krizový balík | Globální obchod | Balíček na podporu ekonomiky | Spojené státy | Energetická firma | Rekordní pokles | Parlamentní volby | Ripple Brad Garlinghouse | Blízká budoucnost | RTX.US | Zpomalení hospodářského růstu | The Ascent of Money | Černý pátek na newyorské burze | Vysoké úrokové sazby | Janet Yellen | Bank of Scotland | Vlastní trading | Obchodní poradce | Vývoj středoevropských měn | Globální investoři | Tendr | Průzkum analytiků | Obchody s kryptoměnovými aktivy | Kryptoměny | Bělorusko | Ministři financí eurozóny | Lobbistické skupiny | Futures na stříbro | Filmová společnost | Podnik | Analytik XTB | Crédit Agricole | Oživení ekonomik | Produkce zlata | Vývoj směnných kurzů | Banky v eurozóně | Evropské akciové trhy | INTC | NKE | Upisovací období | Brazilský prezident | Export v dubnu | Výsledkové zprávy | Zasedání Rady guvernérů | Prodej aut | Evropský bankovní úřad (EBA) | Nord Stream 2 AG | Růst akcie | Miliardář | Jefferies | Situace na trhu | Úvěr | Investiční doporučení | Úspěch | Lloyds Banking Group | Uvolnit měnovou politiku | Ekonomové | Akcie Wirecard | Kurz české měny | Získávání peněz | Realitní sektor | Vestas Wind Systems (VWS.DK) | G7 | Hlavní akciové indexy | Price Futures Group | Podhodnocené akcie | Volby | Statistický úřad | Ukazatele | Kia | Větší pokles | Bidenův stimulační balík | Kov | Barbarians at the Gate | Stablecoin | ASR Nederland | Analytici Morgan Stanley | Index čínských akcií | Akcie Monety | Stagnace | Tržby | Akcie CETV | Burzovní zprávy | BNP Paribas Asset Management | Eurozóna | Fio | Akcie v roce 2020 | Doba splatnosti | Americká vláda | Cena akcií Unipetrol | Život Warrena Buffetta | Odhady analytiků | Ondřej Hartman | Záporné úrokové sazby | Belajar forex | Overnight | Šéfové amerických podniků | Kurz české koruny | Senátor Bernie Sanders | Odklad olympijských her | Koronavirus | FXstreet | Thales | Dánsko | Belgie | Vlk z Wall Street | Obchodování na devizových trzích | Podniky | Plán obnovy ruské ekonomiky | Vyšetřování | Ekonomické aktivity | AUD/USD | Tiering | Úrokové výnosy | Bilance | Obchodování na koruně | Politici | Černá labuť | ICAP | Enel | Analytický tým | Správa | Očkování | Dlouhodobé výsledky | Zlato | Šéf banky | XTB.cz | Vzestupný trend | Instrumenty | J Sainsbury | Mzdy | Světové trhy | Výhled růstu ekonomiky | Prostor pro posílení | Robusta | Hlavní index pařížské burzy | Způsobilí k obchodování | Platidlo | Akcie 2020 | Emitenti | Ford Motor | Obchodní komora | Britská společnost | Čistý dluh | Světové rezervní měny | EPIF | NZD | Americký ministr obchodu | Produkce ropy | Automobilka Hyundai | Altria Group | Bilance zahraničního obchodu | Wall Street | Konvergenční proces | Dodavatelské řetězce | Quicksilver | Poradenství | Den před krizí | B.1.1.529 | Markit | Campbell Soup | Dividendový aristokrat | ČR | BIS | Jak vydělat | Bezpečná aktiva | Nonfarm Payrolls | American Express | OTC | CNBC | Nesoulad | Tržby v eurozóně | Silicon Valley | SPX | Prime Market | Obchodování na forexu | Olaf Scholz | Čínské firmy | Caixin | Americké obchodování | Ekonomické sankce | Tržby v maloobchodě | Uranium Energy (UEC.US) | Objednávky | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Automobilové součástky | Vývoj ceny | Analytik | Zisk Komerční banky | Návratnost | Firemní výsledky | Index německé burzy DAX | Transparentní řešení | Tradeři | Výplaty akcionářům | Single Managed Account | Ropný kartel OPEC | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Kurz koruny vůči euru | Výnosy | Objem obchodování | Vojtěch Benda | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Silná koruna | Mimořádné dividendy | Komodity | Strategy Research | Analýza | Test na koronavirus | WKL | XTB Research | Hlavní index francouzských akcií CAC 40
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Sociální síť Twitter
Sociální síť X
Sociální trading
Sociální transfery
Sociální vliv
SocialRemit Blockchain Networks Ltd
Social Trading
Sociání media
Société d´Investissement a Capital Variable
Société d´Investissement a Capital Variable (SICAV)

Následující klíčová slova

Societe Generale (GLE.FR)
Société Générale Group
Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication
Sociologické metriky
Sociologický ústav
Sociologický ústav AV
Sociologický ústav AV ČR
Socios
Socios.com
Socony-Vacuum
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
FTMO král
Potvrďte prosím... Zavřít