Sobota 19. říjen 2019 22:06
reklama
UFX
reklama
UFX
reklama
Purple trading VIP

Klíčová slova - Jak fungují akcie

img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

10.10.2019  Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovi...
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

5 nejlepších akcií Internet of Things (IoT) roku 2019

02.10.2019 Pojem Internet of Things (IoT) není pro mnoho investorů vůbec znám. Nicméně se jedná o megatrend, který v nadcházejících letech pravděpodobně nabude působivých rozměrů. V následujícím článku objevíte 5 nejlepších akcií, které můžeme zařadit do megatrendu Internet of Things (česky také jako internetu věcí), a které mohou v nejbližší době patřit na burze mezi jasné vítěze.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

19.09.2019  Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné....
img

Short signál na akcie Amazon (AMZN)

03.09.2019 Akcie společnosti Amazon (AMZN) jsou pod útokem od začátku srpna. Po dosažení nového historického maxima nad 2 000 USD mnoho investorů vybralo své zisky a došlo k ostré korekci. Na rozdíl od květnové korekce se ceny nyní konsolidují poblíž podpůrného rozmezí kolem 1 750 $.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
img

Jaké akcie sledovat při příštím pádu akciového trhu?

28.08.2019 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima.
img

Short signál na akcie Beyond Meat (BYND)

27.08.2019 Americký distributor potravin produkuje veganské náhrady masa. IPO společnosti proběhlo v květnu 2019 a bylo obrovským úspěchem. Akcie byla v posledních měsících jedním z absolutních vítězů na Wall Street. Celkově byla akcie schopna posílit o neuvěřitelných 410 %.
img

Long signál na akcie Guardant Health (GH)

20.08.2019 Guardant Health Inc. je kalifornská společnost se sídlem v Redwood City. Společnost má nyní více než 450 zaměstnanců a zaměřuje se na onkologii, krevní testy a analýzu dat. Pohled na graf nám říká, že investoři vidí ve společnosti obrovský potenciál. V důsledku celkového oslabení trhu se tato akcie rovněž konsolidovala, ale již ji se odrazila od supportu EMA 20.
img

3 nejlepší vanadiové akcie roku 2019

20.08.2019 Vanad je relativně neznámá surovina. Mnoho investorů však netuší, že se cena vanadia mezi lety 2016 a 2018 desetkrát zvýšila. Poslední dobou však cena vanadu značně propadla. Podívejte se blíže na tuto komoditu a zjistěte, jakým způsobem lze do vanadu investovat. V následujícím článku objevíte 3 nejlepší vanadiové akcie v roce 2019.
img

Short signál na akcie TESLA (TSLA)

13.08.2019 Očekávalo se, že výrobce elektrických vozidel v červenci vykáže dobré výsledky a dobré údaje o prodeji, což by přineslo naději do řad investorů. K rozčarování došlo 24. července. Ukázalo se, že ztráta byla mnohem vyšší, než se předpokládalo a kýžená výše prodeje také nebyla dosažena.
img

3 nejlepší farmaceutické akcie pro rok 2019

12.08.2019 Globální trendy jsou hnacím motorem růstu ve farmaceutickém průmyslu. Farmaceutický průmysl za posledních deset let zaznamenal příkladný triumf. Jedním z důvodů je úspěch biotechnologie. Aplikace výsledků výzkumu genomu, jakož i zvyšující se znalosti o fungování mnoha patogenů vedly k obrovskému posílení inovací pro vývojáře léčiv. Onemocnění jako je například AIDS, hepatitida C a některé druhy rakoviny bude již pravděpodobně možné efektivně léčit během několika let.
img

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

09.08.2019 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován. Své místo si nicméně stále drží.
img

Megatrend E-mobility: 3 nejlepší elektromobilní akcie roku 2019

31.07.2019 Elektromobilní (e-mobility) trh je v pohybu. Od roku 2011 se počet elektromobilů prodaných na celém světě každý rok téměř zdvojnásobil. Pouze v loňském roce se počet prodaných elektrických a plug-in hybridních vozů zvýšil o 2 miliony podle průzkumu globálního výhledu elektrických vozidel Mezinárodní organizace pro elektřinu (IEA).
img

10 nejlepších akcií umělé inteligence (AI) roku 2019

24.07.2019 Umělá inteligence (anglicky Artificial Intelligence = AI) je aspekt, který pravděpodobně v blízké budoucnosti bude stále více formovat náš každodenní život.
img

Short signál na akcie NN Group (NN)

23.07.2019 Akciím nizozemské pojišťovací společnosti NN Group NV (Ticker: NN) se o začátku roku příliš nedaří. Ceny sice od začátku března pozvolna rostou, ale v porovnání s celkovou situací na evropských trzích byl nárůst nedostačující. Mezitím vše nasvědčuje tomu, že medvědi opět přebírají kormidlo.
img

Long signál na akcie Linde (LIN)

16.07.2019 Linde (LIN) je světovým lídrem ve výrobě průmyslových plynů, který působí ve více než 100 zemích světa. Akcie momentálně dosahují tržní kapitalizace okolo 99 mld. EUR. Z grafu lze vypozorovat, že se akcie společnosti nacházejí v poměrně silném rostoucím trendu a nyní dochází ke konsolidaci. U hodnoty 182 EUR se tedy vytvořila úroveň odporu.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

29.05.2019  Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládá...
img

15 nejznámějších trendů na burze cenných papírů

28.02.2019 “Sell in May and Go Away, But remember to come back in September” je jedna z nejznámějších vět na burze cenných papírů. Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

27.02.2019 “Sell in May and Go Away, But remember to come back in September” je jedna z nejznámějších vět na burze cenných papírů. Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat.
img

Investice do stříbra: Nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2019

12.02.2019 Stříbro je mezi investory tradičně velmi populární komoditou. Nyní, když turbulence na světových akciových trzích opět nabírají na síle, se investoři tradičně uchylují k drahým kovům jako k bezpečným přístavům v době nejistoty. Investice do stříbra určitě nepatří mezi minoritní typ investování.
img

Tipy na akcie těžařů zlata pro rok 2019

01.02.2019  V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly r...
img

Nejlukrativnější akcie těžařů zlata v roce 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Británie | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bear | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | CEO | CFD | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Stock | Certifikáty | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | EMA | Emise | Euro | Fed | Finanční trhy | Large Cap | Hedge fondy | Futures | G7 | Grafy | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | Rally | Realizovat zisk | Reinvestice | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Short selling | Skalper | Spread | Stop-Loss | Support | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Uptrend | VaR | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | Indexy | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Finanční instrumenty | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Arbitráže | Investiční příležitost | Bohatství | IEA | Burzovní obchodník | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Aktivum | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Odpor | Průlom | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Zlatý důl | Likvidita trhu | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Facebook | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie RWE | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Brokerské společnosti | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Co je akcie | CZK | Dolar | Dolary | Druhy akcií | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | Fyzické zlato | Graf | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak koupit akcie | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak začít obchodovat s akciemi | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Kurzy | Libra | Management | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Ropy | Řízení rizika | Signály | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stříbro jako investice | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj ceny zlata | Webinář | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Buffett | Prodejní opce | Put | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Měď | Obchodní den | Prospekt | ROCE | Sell | Small caps | Itálie | Akcie na majitele | Akciová společnost | Hlavní trh | Investiční instrument | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Kontrakt | Úspěšný investor | E-mini | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Commodities | Currency | Dividendové akcie | Penny stock | Zlatý standard | Rhodium | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | NATO | Barrick Gold | BBC | Brazílie | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Internetová bublina | Stock Exchange | Velcí investoři | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Znalost | Přehled | Klid | Politické napětí | Bankovnictví | Futures kontrakty | City | Firmy | Akcie těžařských společností | Glencore | Akcie v USA | Xetra | Cenné kovy | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | Index Nikkei | TradingView | S&P | Ztráty | Dividendová akcie | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Historická maxima | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Nákupní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Predikce | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | TRY | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | Aktuální cena | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Audi | Úspěšné investování | ex | Akcie firem | Bitstamp | Investopedia | Sell in May and go away | Cena palladia | Stox | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Spekulativní investice | Cena platiny | Palladium | Technologie blockchain | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Ethereum blockchain | NEST | Lithium | Investice do lithia | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Kobalt | Investice do kobaltu | Investování s LYNX | Složené úročení | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Obchodní válka | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Amazon (AMZN) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Pokles ceny | Výplaty dividend | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Nové peníze | Výsledky firem | Signál na akcie | Obchodní signál | Marihuanové akcie | LYNX WhatsApp | Jiné měny | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Obchodované fondy | Prezident USA | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Skalpování | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | Rizikové akcie | Beyond Meat | Obchodování platiny | IPO Luckin Coffee | NAGA | Jak na obchodování | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | NVDA | Čínský trh | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Prodej na krátko | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Kapitálové výdaje | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | TeamViewer | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Akcie Splunk | Akcie Symantec Corporation | Akcie PTC | Akcie Software AG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Obchodování IoT akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | IPO TeamViewer
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | EUR/USD | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Jádrový index
Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře
Jak být dobrý obchodník
Jak danit Bitcoin
Jak danit Kryptoměny
Jak dluhopis koupit?
Jak dobře investovat peníze
Jaké akcie obchodovat
Jak funguje burza
Jak funguje finanční páka

Následující klíčová slova

Jak fungují státní dluhopisy
Jak investovat
Jak investovat do akcií
Jak investovat do fondů
Jak investovat do komodit
Jak investovat do zlata
Jak investovat milion
Jak investovat na burze
Jak investovat peníze
Jak jsem vydělal milion dolarů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB strategie
Potvrďte prosím... Zavřít