Sobota 13. srpen 2022 06:09
reklama
Coinfy
reklama
Coinfy
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Coinfy

Klíčová slova - Investujeme

img

Denní makro postřehy: Závod mezi inflací a recesí 13/07/2022

13.07.2022 INFLACE: Vysoká a přetrvávající inflace ve Spojených státech a v Evropě vede centrální banky k jestřábímu postoji. Ty na inflační hrozbu přišly pozdě, a proto zvyšují úrokové sazby až do tohoto ekonomického zpomalení. Čím déle to bude trvat, tím pravděpodobnější bude recese. Současné rezervy odolných spotřebitelů a podniků nejsou nepřekonatelné. Dnešní červnová zpráva o inflaci v USA je klíčová. Obavy panují z nového vrcholu inflace na vysoké úrovni 8,8 %, zejména po páteční silné zprávě o zaměstnanosti.
img

Denní makro postřehy: Historie říká, že medvědí trhy ještě potrvají 14/06/2022

14.06.2022 MEDVĚDÍ TRH: Index S&P 500 včera uzavřel v medvědím teritoriu, za celý rok poklesl o více než 20 % a historie nám říká, že je před námi ještě dlouhá cesta. Rizika recese se zvyšují a mohly by vést k poklesu tohoto trhu o dalších 20 %. Průměrný medvědí trh indexu S&P 500, kterých je málo, totiž trvá 19 měsíců a ceny na něm klesají o 38 %. Tento trvá pouze pět měsíců a poklesl o 21 %. Investujeme, abychom se postupně zotavili ve tvaru písmene U, ale jsme připraveni v defenzivě, abychom zvládli rostoucí rizika.
img

DoDo získává od investorů v čele s Křetínským a Tkáčem 1,5 miliardy korun. Investice firmě pomůže s dobýváním zahraničních trhů

03.05.2022 Technologicko-logistická společnost DoDo Group, která se dlouhodobě zaměřuje na B2B logistiku poslední míle, získává v rámci investičního kola Series B svou dosud největší investici. S rychlejší expanzí do zahraničí rostoucí firmě pomohou investice ve výši 1,5 miliardy korun od investorů v čele s EC Investments Daniela Křetínského a zakladatelem J&T Capital Partners Patrikem Tkáčem, kteří v logistické firmě Michala Menšíka navýší svůj minoritní podíl.
img

Akcie Palantir od začátku války na Ukrajině rostly o 50 %.

05.04.2022 Palantir (PLTR.US) je jedním z největších poskytovatelů bezpečnostních systémů a systémů pro analýzu dat pro vládní a soukromé klienty. Společnost zůstává hlavním dodavatelem systémů pro zpracování dat pro federální agentury USA a dne 1. dubna 2022 uzavřela partnerství s Carashhoft Technologies:
img

RWE plánuje rozsáhlé investice do výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů

15.11.2021 Německý energetický gigant RWE hodlá do roku 2030 investovat 50 miliard eur (téměř 1,3 bilionu Kč) do zvýšení svých kapacit pro výrobu elektřiny z obnovitelných zdrojů. Firma uvedla, že investiční plán, který je největší v její 123leté historii, chce financovat pomocí příjmů ze svých provozních aktivit.
img

Orlen Unipetrol v 3. čtvrtletí zvýšil tržby na 35,8 mld. Kč, stoupl i hrubý zisk

28.10.2021 Petrochemický holding Orlen Unipetrol v letošním třetím čtvrtletí meziročně navýšil tržby o 36 procent na 35,8 miliardy korun. Zlepšilo se i hospodaření podniku, firma zaznamenala hrubý provozní výsledek 2,4 miliardy korun proti provozní ztrátě 0,6 miliardy korun ve stejném období loňského roku. Vyplývá to z údajů prezentovaných na twitteru společnosti, které ČTK porovnala s výsledky firmy před rokem. Čísla za tři čtvrtletí roku dohromady firma neuvedla.
img

Společnost Fidelity International se zavazuje snížit do roku 2030 emise svého investičního portfolia na polovinu

27.10.2021 Společnost Fidelity International (Fidelity), globální správce aktiv s celkovým objemem klientských prostředků ve výši 787,1 miliardy dolarů, oznámila zlepšení přístupu k investování do ochrany klimatu. Přizpůsobuje přitom svou dlouhodobou aktivní strategii správy aktiv cíli čisté uhlíkové neutrality.
img

Akcie Boeingu zaznamenali v predobchodnej fáze mierny nárast napriek výraznejšej strate v Q3 ako sa očakávalo

27.10.2021 Akcie Boeingu (BA.US) vzrástli v predobchodnej fáze o 0,50 % po tom, čo letecká spoločnosť oznámila upravenú štvrťročnú stratu 60 centov na akciu, zatiaľ čo analytici očakávali stratu 20 centov na akciu. Tržby vzrástli oproti minulému roku o 8,2 % na 15,3 miliardy USD, čo bolo výrazne pod očakávaniami trhu vo výške 16,3 miliardy USD. Boeing hlásil lepší voľný peňažný tok než sa očakávalo, varoval však, že poplatky spojené s jeho oneskoreným 787 Dreamliner môžu dosiahnuť 1 miliardu dolárov.
img

Češi chtějí ochránit své peníze před inflací jejich „zaparkováním“ ve fondech

14.09.2021 Investicím do fondů přichází Češi na chuť stále více. Jde totiž o nejdostupnější formu investování peněz s možností zajímavého zhodnocení. Podle výzkum Equa bank investuje do fondů 31 % dospělých Čechů1). Nejčastěji investují pravidelně každý měsíc a menší částku – s jasným cílem ochránit peníze před inflací. Dávají proto přednost rizikovějším, ale potenciálně výnosnějším akciovým a smíšeným fondům.
img

Genesis Capital spustila nový fond rozvojového kapitálu GPEF IV, v počáteční velikosti 101 milionů eur

25.08.2021 Genesis Capital, jedna z nejvýznamnějších skupin v oboru private equity ve střední Evropě, spustila nový fond. Genesis Private Equity Fund IV (GPEF IV) je již šestým private equity fondem Genesis Capital za dobu dosavadní více než dvacetileté existence společnosti. Podobně jako jeho předchůdci se i GPEF IV zaměří na investice do předních společností s atraktivním růstovým potenciálem sídlících v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rakousku. V okamžiku svého vzniku má GPEF IV k dispozici 101 milionů eur (přibližně 2,6 miliardy korun) a dosažení své maximální cílové velikosti 150 milionů eur (3,9 miliardy korun) předpokládá již do konce letošního roku.
C:\fakepath\investice-23062021-1.png

Stínové bankovnictví

23.06.2021 Proč byste se měli zajímat o stínové bankovnictví? Kryptoměny jsou stínové bankovnictví. Investice do podílového fondu peněžního trhu je stínové bankovnictví, půjčky, půjčování na platformách pro peer to peer je stínové bankovnictví. Existuje mnoho různých typů. Ve skutečnosti stínové bankovnictví tvoří polovinu globálního finančního systému.
img

Průzkum analytiků Fidelity International: Souboj společností o dosažení nulových emisí

11.03.2021 Podle analytiků z Fidelity International (Fidelity) bude do roku 2030 téměř čtvrtina všech společností uhlíkově neutrálních. Evropské společnosti jsou vpředu, ostatní regiony jsou jim v patách. 25 procent analytiků pokrývajících Čínu zmiňuje rostoucí důraz na ESG hodnocení u většiny sledovaných společností, což znamená nárůst oproti přibližně 15 procentům z předchozích tří let.
img

Kam zamíří finanční trhy v roce 2021? Argumenty hovoří pro vzestup i pokles

14.01.2021 V den 6. ledna, kdy došlo k největšímu útoku na americkou demokracii v moderní historii, dosáhly indexy S&P 500 a Russell 2000 nového absolutního maxima. Všichni víme, že během pandemie COVID-19 nebylo nijak snadné se v tržním narativu vyznat, a doufáme v úspěšné nasazení vakcíny a v následné zotavení. Pokusíme se proto shrnout všechny argumenty, proč může akciový trh po rychlém zotavení většiny světových trhů začít rychle růst, ale i strmě klesat.
C:\fakepath\investice-30122020.png

Pasivní vs. aktivní investování

30.12.2020 Investování prostřednictvím ETF je každým rokem stále populárnější. Vzniká spousty debat, která z forem investic je nejlepší. Není však žádným tajemstvím, že pasivní investování se dostává v posledních letech do popředí.
img

PPF prodá za miliardy korun podíl v biotechnologické firmě NBE

10.12.2020  Skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera prodá za miliardy korun podíl ve švýcarské biotechnologické společnosti NBE-Therapeutics, kde je hlavním akcionářem. Stoprocentní podíl ve firmě kupuje německá farmaceutická společnost Boehringer Ingelheim za 1,18 miliardy eur (zhruba 31 miliard korun). Jde o největší akvizici svého druhu v Evropě za posledních deset let. PPF to sdělila ČTK, výši svého podílu ve společnosti neuvedla.
C:\fakepath\trader.png

Co je Dollar-Cost Averaging a jak funguje?

26.07.2020 Dollar-cost averaging (DCA) se stává v poslední době čím dál tím víc oblíbenou strategií pro investování. Velký podíl na tom má volatilita některých trhů. Například u trhu kryptoměn se jedná o jednu z hlavních zásad při dlouhodobém investování. Nicméně své jméno razí i ve světě akcií a komodit, do kterého vstupují každým dnem noví investoři všech demografických skupin. O co vlastně jde a jak to funguje?
img

Reakce průmyslu na pandemii: Firmy začaly vyrábět nové dezinfekční přístroje a respirátory

02.04.2020 České a slovenské průmyslové firmy ze sektoru malého a středního podnikání pružně reagují na aktuální situaci. Ve snaze zamezit dalšímu šíření onemocnění COVID-19, vyvinuly nové přístroje, které zabíjí koronaviry. Rovněž začaly vyrábět vysoce účinné respirátory, které chrání před jejich šířením.
img

Důchod: spořte a investujte. Hlavní je začít včas.

18.12.2019 Pohled na důchodový věk se s časem mění. Dříve bylo nepsaným pravidlem, že se o seniory staraly vlastní děti. I to samo o sobě motivovalo mít více dětí, a samozřejmě také vytvořit si dostatečné rezervy na stáří. Životní standard se po odchodu na tzv. „výminek“ sice snížil, ale stačilo to pro důstojný život. Až komunistický stát zavedl důchodový systém založený na státní penzi. Dnešní důchodci tak očekávají, že jim důstojný penzijní život zabezpečí stát.
img

Corbyn na mítinku u skladu Amazonu kritizoval nadnárodní firmy

24.11.2019 Britská opoziční Labouristická strana dnes uspořádala manifestaci před jedním ze skladů společnosti Amazon v severoanglickém Sheffieldu. Lídr strany Jeremy Corbyn v projevu kritizoval nadnárodní společnosti, ve kterých podle něj panuje kultura daňových úniků a odírání zaměstnanců na platech. Informovaly o tom dnes agentury Reuters a AFP.
C:\fakepath\saxo-bank.jpg

Lze udržitelným investováním změnit svět?

23.10.2019 Lidé si stále více uvědomují, jakou ekologickou stopu za sebou nechávají. Většina však přehlíží jednu zásadní oblast, kde může mít jednotlivec potenciálně největší vliv – vlastní investice. Naše úspory představují silný nástroj a zároveň příležitost, jak něco ovlivnit a změnit svět kolem nás.
C:\fakepath\forex.jpg

Liga mistrů v tradingu na 5 = FOREX

01.07.2019 Obchodování měnových párů jednoznačně vnímám jako skutečný vrchol traderského umění. FOREX je hra s nulovým součtem a tedy, aby někdo vydělal nějaké peníze, musí je někdo jiný zase prodělat. Je to mimoburzovní trh (OTC), kde dle odhadů 85% obchodů probíhá jako spekulace nebo investice za účelem dosažení zisku na pohybu měn a na kterém obchody retailu tvoří zanedbatelný podíl (udává se do 5%, a to od necelých 5 milionů retailových forex traderů celosvětově).
img

Oživí inflace myšlenku Carry Trade obchodu?

17.02.2017 Finanční krize, kterou spustil pád investiční banky Lehman Brothers se rozšířila jako smrtelná nákaza do celého světa. Primárně postihla kapitálové trhy a jejich hlavní účastníky - banky, následně se přetavila do komplexních ekonomických systémů. Není divu, že finanční trhy po takovéto události změnily svůj charakter a už skoro nic není tak, jak bývalo. Bohatí soukromí investoři si v prostředí nulových až záporných úrokových sazeb zvykli držet hotovost a sedět na penězích. Po špatných zkušenostech z krize, kdy mnozí ztratili i kalhoty, se straní rizikových aktiv. Finanční nákaza způsobila ztrátu důvěry v bankovní systém. Hotovost držena jen tak na běžných účtech se stala pro mnohé komfortní, hlavně bezrizikovou investicí, na níž v čase deflace neprodělávali.
img

Cestu k úspěchu najdeš u sebe

21.10.2016 Po vytvoření své funkční metody obchodování je dalším krokem na cestě - budování psychické dovednosti.
nemecko 08012014-2.png

Německý rozpočet bude příští rok vyrovnaný

02.07.2014 Německý státní rozpočet bude příští rok poprvé od roku 1969 vyrovnaný. Vláda dnes schválila návrh ministra financí Wolfganga Schäubleho, který počítá s příjmy i výdaji 299,5 miliardy eur. Schäuble na tiskové konferenci prohlásil, že Berlín bude hospodařit s vyrovnanými rozpočty přinejmenším do roku 2018. Předpokládají to rozpočtové rámce, které dnes vláda rovněž odsouhlasila.
picture11.jpg

Fundamentální analýza III - Carry Trade (1/2)

01.04.2010 Carry trade je velmi oblíbeným typem investice a naprostá většina investičních společností včetně hedgeových fondů používá nějaký typ carry trade k vytváření zisku.
InvestujemeSK

Investujeme.sk- zarábať na menových trhoch učí prvý nezávislý portál na Forex v SR

10.08.2009 Tlačová zpráva. Investujeme.sk. Od dnes sa možte učiť, ako zarábať na najväčšom a najoblúbenejšom finančnom trhu sveta - Forexe. Profesionální obchodníci a lektori spúšťajú pod hlavičkou FXstreet.sk prvý nezávislý portál špecializovaný na obchodovanie s menami v SR.
Logo iHNed

iHNed: Obchodovat na forexu mohou i Češi, naučí je to speciální portál

21.07.2009 Článek o serveru FXstreet.cz v internetové podobě Hospodářských novin
fxstreet.jpg

O nás

02.06.2009 FXstreet.cz je největší server věnovaný obchodování na finančních trzích v České republice a na Slovensku. Naším cílem je vytvoření komunity úspěšných traderů a investorů. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, vymanit se z davu a být úspěšní v obchodování na finančních trzích (forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny), jste na správném místě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Obchodní systémy | Korelace měn | Fundamentální analýza | Intervence | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | USA | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Programování | Monetární politika | Austrálie | Německo | Apple | Analytik | New York | Spekulace | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | EUR/AUD | AUD/JPY | AUD/CHF | Měnový trh | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bloomberg | Bod | Bond | Broker | CEO | CFD | CME | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dluhopis | Dollar | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fond fondů | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Futures | Grafy | HFT | ISIN | Indikátory | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Kurz | Likvidita | Long | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Penzijní fond | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Pákový efekt | Rally | Rating | Reálný účet | Riziko | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Státní dluhopis | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Tržní riziko | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Fond | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Rollover | Zisk | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Stres | Výsledky | Strach | Emoce | Bohatství | IEA | Credit Suisse | Partners | Deloitte | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Soukromý fond | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Makro | Lukáš Kovanda | Tomáš Vobořil | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | EURUSD | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Volatilní | Forex pro začátečníky | Analýzy | AUDJPY | Banka | BH Securities | Brokeři | Cena | Cena akcií | CZK | Česká spořitelna | Diskuzní fórum | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Etoro | EURO USD | EURTRY | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forex obchodování | Forexu | Frank | FX Trading | FXstreet.cz | Graf | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investiční nástroje | Investiční plán | Investing | Investování do fondů | Investování peněz | J&T | Jak obchodovat na forexu | Kapitálové trhy | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurzy | E15 | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Nákup akcií | Nejnovější zprávy ze světa | Nemovitosti | Obchodujeme | Odborné knihy | PayPal | Pips | Portfolia | Pravidelné investování | Pro investory | Reuters | Ropy | Růst HDP | Seminář | Smíšené fondy | Státní dluh | Státní rozpočet | Švýcarské banky | Trh | Volatility | Výběr brokera | Výprodej | Založení účtu | Zhodnocení peněz | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ING | Buffett | Put | Buy | Due diligence | P.A. | ROCE | Sell | Spojené státy | Outperform | Tržby | Zaměstnanost | Co je forex | Boháč | Forex Pro | Zhodnocení kapitálu | Majors | Rozhovor | Úspěšný trader | Know-how | Genesis | Vzdělání | Frustrace | Burze | Podvědomí | Currency | Diskusní fórum | Investment | Zlatý standard | Bankovní sektor | YouGov | Forex asistent | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Uložení peněz | FXstreet.sk | Čínská centrální banka | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | Měnové riziko | Globální trhy | Energie | Znalost | Agentura Reuters | Bankovnictví | City | Fidelity International | Forbes | Firmy | Globální finanční krize | Obchodování měnových párů | Intervence centrálních bank | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Propad | Kryptoměny | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Unipetrol | Zajištění | Poplatky | Počáteční kapitál | Historická data | Úspěšné obchodování | Aktivní investování | Globální obchod | Průzkum | Obchodní cíle | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Výnosy | Příjmy | Nástroje technické analýzy | Finanční domy | ČTK | Ziskové obchodování | Objem obchodů na forexu | Hlavní ekonom | Očekávání | Makléřské firmy | Skupina PPF | Funding currency | Alokace aktiv | Správa portfolia | Vydělávat peníze | BHS | Investování na finančních trzích | Benjamin Graham | Obchodování s cizími měnami | Hazardní hráč | Obchodování Futures | Saxo | FinTech | Spoření na důchod | Podniky | Odpovědné investování | Trading je byznys | Technologické akcie | Full-time trader | Správci kapitálu | Forex tradeři | Obchodování akcií | Manažer fondu | Roční výnos | Daňové úlevy | Kim Fournais | Pojištění vkladů | Majetek | Analytici společnosti | Petr Kouba | Profesionální trader | Akcie Boeingu | Obchodovat na finančních trzích | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Seriózní byznys | Investiční rady | Začít obchodovat | BCC | Vysokofrekvenční trading | Základy obchodování | NASDAQ 100 | Capital Partners | Štěpán Křeček | Začít vydělávat | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Oživení ekonomiky | Čeští investoři | Tržní pozice | PPF | Finanční situace | AKAT | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | ESG | Vyšší úrokové sazby | Tomáš Rozehnal | Patrik Polák | Trinity Bank | Hospodářské krize | Alipay | Vlastní investice | Ředitel Saxo Bank | Globální banky | Investujte zodpovědně | Digitalizace | Střadatelé | AKAT ČR | Rozpočet | Central European Media Enterprises (CME) | Investiční skupina | Trinity | Objem | Obchod | Praktická ukázka | Obchodní nástroje | Firma | Technické analýzy | Jakub Hodan | Lukáš Voženílek | Jeremy Corbyn | Studie | Důchodový systém | Generální ředitel | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Na burze dnes | FT | Financovat | Na burze | Rostoucí náklady | Rozvoj | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Problémy | Pojišťovny | Prognózy | PKN Orlen | Farmaceutická společnost | Míra | RWE | Jaderné elektrárny | Úroky | Hypotéky | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Úroky z úroků | Modelový příklad | Uchovatel hodnoty | Regulátoři | Ředitelka | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Dot-com | Bydlení | Ztráta | Nejlepší akcie | Stratég | Miliardy korun | Ziskovost | Hospodaření | Klesající trend | Návratnost | Hospodářské recese | Inovace | Půjčky v kryptoměnách | O2 | Miliardy eur | Budoucnost | Soukromí investoři | Vzdělávat se | Podnik | Nové metody | Míra zadlužení | Smíšené výsledky | Zajímavé zisky | Prezident | Trhy | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Smysl života | Ekonomické vysoké školy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Pandemie | Natland | Boeing | Zlepšení | Úsilí | Výdaje | Čínská vláda | Převody peněz | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Medvědi | COVID-19 | Střední podniky | Šíření onemocnění | Čínské banky | Vývoj | Guru | Výkyvy | Další vývoj | Restriktivní opatření | Vyšší úrok | Třída aktiv | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Koronavirová krize | LinkedIn | Komerční banky | Negativní korelace | Hotovost | Spoření | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Růst | Biliony | Potenciál | Equa Bank | Ekonomiky | Války | Organizace | Reakce průmyslu na pandemii | BOCO PARDUBICE machines | Práce | Údaje | DPH | Pojišťovna | Poradenské firmy | Emitenti | IMF | Jiří Makovský | Úspory | EP | Trade | Posílení | Amundi | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Levné peníze | Vakcína | Recyklace | Manažeři | Biotechnologická společnost | Investované peníze | JDE | Unie | Fundraising | Zadlužení firem | Reálná ekonomika | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Ondřej Vičar | Berlín | Období krize | Energetický gigant | Rozsáhlé investice | Covid | Internetové bubliny | Správce aktiv | Objem aktiv | MAM | Větší riziko | Ocenění | Ceny | Praha | Američtí politici | Technologické společnosti | Dollar-Cost Averaging | Dollar-cost averaging (DCA) | Strategie DCA | Dopad volatility | Časový horizont investic | Složené výnosy | Úspěšně obchodovat | Důvěra | WeCHat | Časový horizont | Obchodní hodiny | Typy grafů | SPAC | Klimatické změny | Porovnání výnosů | Snížení emisí | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Německý rozpočet | Politici | Malý kapitál | Snížit emise | Biden | Raiffeisen investiční společnost | Udržitelné investování | Akciové portfolio | Ziskové obchodní strategie | Měnový investiční fond | Pasivní investování | PLTR.US | PLTR | Proražení | Tesco | NBE | Změny úrokových sazeb | Očkování | EP Corporate Group | EC Investments | Mutace viru | Plný úvazek | BA.US | Nevýhody pasivního investování | Svět kryptoměn | DOT | DCA | Znehodnocení úspor | SNY | Jak vybírat akcie | Dynamický růst | HAS | Vklady a výběry | Vakcíny proti COVID-19 | Akcie Boeingu (BA.US) | Fidelity | Průzkum analytiků | Riziko likvidity | Vysoké dividendy | Aleš Hála | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Ladislav Bartoníček | Globální finanční systém | Konkrétní akcie | Krok za krokem | Objednávky | David Kögler | Obavy z inflace | Rockaway Capital | Plány | Cíle | Příležitosti | Konkurence | Prodej | Stínové bankovnictví | Stínové bankovnictví v Číně | CO2 | NASA | Falcon 9 | Falcon | Technologie | J&T Capital Partners | Odvětví | Instant Research | Palantir (PLTR.US) | SpaceX | Základní pojmy | GPEF IV | GPEF | Radan Hanzl | David Vondra | Insighters | Genesis Capital Growth | Společnosti | Dna | Uhlí | Petr Mašláň | Začít vydělávat peníze | Studijní materiály | Marika Čupa | Úročení | Akcie Palantir | Crest Communications | Orlen Unipetrol | Skupina Orlen Unipetrol | DCPD | Dicyklopentadien | DODO | Košík.cz | Společnost | Inflace ve Spojených státech | Investice do výroby elektřiny | TIM | | Ekonomické teorie | Cykly | Tržní cykly | Focus | Zvyšování sazeb Fedu | Invaze na Ukrajinu | Akcie Palantiru | Ruské invaze na Ukrajinu | Invaze | Pokles inflace | Carahsoft | Carashhoft Technologies | Carashhoft | Ben Laidler | Správa
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | Dolar

Předchozí klíčová slova

Investovat v roce 2020
Invest Planet
Investplanet
InvestPlanet.cz
Investplus
Investplus.cz
Investree
Invest Smart Money
Invest Teck
InvestTeck

Následující klíčová slova

Investujme
Investujte
Investujte do akcií
Investujte na Forexu
Investujte zodpovědně
Invia
Invia Jaroslaw Czernek
INVISIO
Invxsler Trading
Invxsler Trading LTD
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading akcie CFD
Potvrďte prosím... Zavřít