Pondělí 11. prosinec 2023 04:29
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Ebook velky Makro vyhled 2024 (V4)

Klíčová slova - Zisk na akcii

img

Akcie InMode po varování o zisku společnosti klesly o 10 %.

06.12.2023 Izraelská zdravotnická společnost Inmode (INMD.US) dnes klesá o více než 10 % poté, co snížila svůj celoroční výhled na rok 2023 s odkazem na silnější než očekávaný tlak makroekonomických faktorů.
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše po holubičích datech ADP

06.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování růstem, když slabší než očekávaná zpráva ADP o zaměstnanosti v USA posílila argumenty pro to, aby Fed již nezvyšoval sazby. Index S&P 500 se při otevření obchodoval o 0,5 % výše, Dow Jones přidal 0,4 %, Nasdaq posílil o 0,6 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 vyskočil o 1 %.
img

US OPEN: Wall Street otevírá níže, GitLab po výsledcích roste

05.12.2023 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci mírným poklesem. Poklesy ve Spojených státech přicházejí navzdory poměrně solidní evropské seanci, kde se hlavní indexy ze starého kontinentu obchodují výše. USD a americké indexy mohou zaznamenat větší volatilitu kolem 16:00, kdy budou zveřejněny dvě důležité zprávy ze Spojených států - výrobní index ISM za listopad a také zpráva JOLTS o volných pracovních místech za říjen.
img

Salesforce po výsledcích roste o 6 %

30.11.2023 Společnost Salesforce (CRM.US) zahájila dnešní obchodování s více než 7% býčím cenovým gapem. Za solidní výkonností akcií společnosti dnes stojí zveřejnění solidní výsledkové zprávy za 3. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní období srpen-říjen 2023).
img

US OPEN: Wall Street otevírá výše, Dow Jones vede zisky

30.11.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování výše. S&P 500, Nasdaq a Russell 2000 se při zahájení seance obchodovaly přibližně o 0,1 % výše, zatímco Dow Jones měl lepší výkon s téměř 0,5% skokem. Údaje o inflaci PCE za říjen zveřejněné dnes byly v souladu s očekáváním a měly malý dopad na trhy. Nicméně zisk USD a indexy zaznamenaly určité oslabení po jestřábích komentářích Fed Daly a Fed Williams. Daly řekl, že je ještě příliš brzy vědět, zda Fed dokončil zvyšování sazeb, zatímco Williams řekl, že Fed může znovu zvýšit, pokud inflace přetrvá.
img

US Open: Wall Street je nerozhodný ve směru🔔

28.11.2023 Wall Street otevírá mírně pod svým lokálním maximem i přes horší sentiment na burzách starého kontinentu. Investoři dnes čekají na další komentáře členů FOMC. Na začátku seance ztrácí US500 i US100 zhruba 0,20 %.
C:\fakepath\obrazek-28112023-uvod.jpg

Dočkáme se ještě letos ATH na indexech?

28.11.2023 Zatím vše nasvědčuje tomu, že se můžeme těšit na Santa Claus rally. Někteří obchodníci jsou dokonce v očekávání all-time-high. Přitom potvrzení může přijít už tento týden v podobě dat o inflaci v USA. Jak to tedy skutečně je? Pojďte se na to s námi podívat podrobněji na technickou a fundamentální analýzu.
img

Akcie

23.11.2023 Americké trhy opět pokračovaly ve spanilé jízdě, když index S&P 500 zaznamenal již patnáctý růst během posledních 18 obchodních dní. Tento index se tak ocitl na nejvyšších úrovních od začátku srpna a pouhé procento od svých letošních maxim. Na korporátní úrovni bylo událostí číslo jedna zveřejnění výsledků hospodaření společnosti Nvidia za minulý kvartál. Společnost reportovala tržby ve výši 18,12 mld. USD, zatímco analytický konsensus činil 16,09 mld. USD, a upravený zisk na akcii ve výši 4,02 USD při analytickém konsensu ve výši 3,36 USD. Akcie Nvidia nakonec poklesly o více než 2 %, ovšem nutno podotknout, že tento titul za poslední tři týdny přidal přibližně 25 % a od začátku roku si drží úctyhodný 233% nárůst.
img

Výsledky Nvidie za 3. čtvrtletí 🕤 Co očekávat od výsledkového reportu? 📊

21.11.2023 Dnes po skončení seance na Wall Street představí společnost Nvidia (NVDA.US) své výsledky za třetí čtvrtletí letošního roku. Investoři budou věnovat velkou pozornost nejen čtvrtletní dynamice, která v poslední době doslova rozmetala očekávání analytiků, ale zejména výhledu na další čtvrtletí. Společnost je zodpovědná za výrobu nejvýkonnějších čipů umělé inteligence, které se používají ke zvýšení výpočetního výkonu modelů umělé inteligence, v datových centrech. S ohledem na to může Wall Street pohlížet na zprávy společnosti Nvidia jako na měřítko zájmu o umělou inteligenci. V důsledku toho by zpráva mohla mít významný dopad na celý index Nasdaq 100, který se v poslední době vyšplhal na úroveň nevídanou od počátku roku 2022.
C:\\fakepath\\akcie-20112023.jpg

Akcie: Dvě tváře zisků aneb hodnotové versus růstové akcie (díl 3.)

20.11.2023 Než začnete investovat do akcií, je důležité zamyslet se, jaký typ zisku je vaším cílem a podle toho vybírat akcie do vašeho portfolia. Některé akcie jsou jako Ferrari, dovezou vás rychle do cíle, ale pokud nebudete opatrní, snadno se můžete vybourat. Jiné akcie jsou jako linkový autobus, do cíle dojedete za hodně dlouhou dobu a asi bezpečněji, zato se budete po cestě nudit o dost více, než kdybyste se svezli ve Ferrari.
img

Denní shrnutí: Ropa vymazala včerejší poklesy 4% růstem

17.11.2023 Ropa se odráží od včerejšího poklesu a benchmarky Brent a WTI stoupají o více než 4 %. Fondy poukazují na krytí krátkých pozic a tlak na vybírání zisků poté, co ceny klesly na 4měsíční minima. Kromě toho určitou podporu býkům poskytují zprávy o amerických sankcích vůči dalším ruským dodavatelům.
img

US Open: Wall Street směřuje po otevření na nižší úrovně

17.11.2023 Po působivých ziscích v předchozích dnech trhy ke konci týdne poněkud zpomalují. Po nižších hodnotách indexu spotřebitelských cen investoři již nepočítají se zvýšením úrokových sazeb ze strany Fedu. Trhy navíc očekávají první snížení již na přelomu května a června. Ačkoli to není v souladu se současnou rétorikou centrální banky, nezdá se, že by tato skutečnost bránila indexům v dosažení nových lokálních maxim. Dolar dnes v první části dne zůstal jednou ze slabších měn, ale po zahájení seance na Wall Street začal část ztrát získávat zpět. EUR/USD si dnes připisuje 0,15 % a kurz konsoliduje mezi linií odporu na vrcholu a průměrem SMA200, který je hranicí odspodu.
img

Walmart ztrácí po reportu za třetí čtvrtletí 7%. Společnost předpokládá slabší spotřebitelské trendy 📉

16.11.2023 Akcie největšího amerického maloobchodního řetězce Walmart (WMT.US), které se včera vyšplhaly na nová historická maxima, ztrácejí, protože společnost předložila opatrnější prognózy a očekává nižší spotřebitelské výdaje. V důsledku toho akcie ztrácí, i když výsledky překonaly prognózy Wall Street ohledně zisku na akcii i tržeb za třetí čtvrtletí. Walmart varoval, že pozorovaná aktivita spotřebitelů v posledních dvou říjnových týdnech poklesla, což vedlo ke snížení roční prognózy zisku navzdory tomu, že společnost vstupuje do historicky velmi úspěšné vánoční sezóny maloobchodníka. Target (TGT.US) také zaznamenal pokles před dnešním otevřením USA, přičemž některé z euforických zisků pocházely z Macy's (M.US), které vykázaly vyšší než prognózované zisky a mírně příznivější roční výhled.
img

US Open: Wall Street pokračuje v pozitivním sentimentu po inflaci PPI 📌

15.11.2023 Wall Street rozšiřuje své zisky a překonává klíčové úrovně po pozitivních údajích o indexu cen výrobců z USA. Investoři se vracejí k euforickému růstu a spekulují, že Fed již ukončil zvyšování úrokových sazeb. V úvodu peněžní seance indexy získávají přibližně 0,30 %, dolar vůči většině měn mírně ztrácí, zatímco výnosy desetiletých amerických dluhopisů rostou.
C:\fakepath\trader-15112023-35-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.11.2023 1) Licenci České národní banky (ČNB) pro takzvaný investiční crowdfunding, tedy skupinové financování firem a jejich projektů, získaly společnosti Investown Technologies, Roier Invest a Fingood. ČNB to dnes sdělila ČTK. S ohledem na povinnost mlčenlivosti neuvedla informace o počtu podaných žádostí.
img

Společnost Sea Limited se po výsledcích za 3. čtvrtletí propadla o 20 %

14.11.2023 Akcie singapurského technologického konglomerátu Sea Limited (SE1.US), kótované v USA, se dnes propadají o 20 %. Propad ceny akcií byl vyvolán neuspokojivou zprávou o výsledcích za 3. čtvrtletí 2023, která ukázala, že společnost výrazně zaostala za očekáváním zisku. Pojďme se na zprávu krátce podívat.
img

Synaptics po výsledcích za 3. čtvrtletí a komentářích generálního ředitele roste o 14 %

10.11.2023 Akcie softwarové společnosti Synaptics (SYNA.US) se dnes obchodují s téměř 14% nárůstem, protože zisk a tržby v prvním fiskálním čtvrtletí (3. čtvrtletí 2023) překonaly očekávání Wall Street. Býky podpořily také výroky generálního ředitele.
img

Datadog po čtvrtletních výsledcích posiluje o 30 % 💰

07.11.2023 Společnost Datadog (DDOG.US) oznámila, že ve třetím čtvrtletí dosáhla silného nárůstu tržeb o 25 % a dosáhla 547,5 milionu USD. Akcie společnosti zaznamenaly po zveřejnění výsledků výrazný 30% nárůst, podpořený pozitivními výsledky a optimistickým celoročním výhledem, který překonal očekávání analytiků.
img

US Open: moment nejistoty po komentářích Fedu 📌

07.11.2023 Druhý den tohoto týdne přináší na trzích mírné oživení. Hawkish komentáře členů FOMC připomínají investorům, že Fed ještě nedokončil cyklus zvyšování úrokových sazeb. Připomeňme, že zisky z minulého týdne byly skutečně taženy těmito spekulacemi. Při otevření se hlavní indexy Wall Street obchodují na relativně plochých úrovních. Na forexovém trhu pozorujeme výrazné posílení dolaru, což je důvodem razantnějších pohybů na párech jako USD/JPY nebo EUR/USD. Výnosy 10letých amerických dluhopisů tento týden mírně posílily na 4,60 %, i když dnes ztrácejí. Zlato a další drahé kovy po zbytku trhů ztrácí.
C:\fakepath\zlato-07112023-uvod.jpg

Top 3 akcie na zlato na NYSE

07.11.2023 DRDGold Limited, Wheaton Precious Metals Corp. a Franco-Nevada Corporation patřily mezi tři největší společnosti zabývající se těžbou zlata, jejichž akcie zaznamenaly nejvýraznější růst zisku na akcii. V dnešním článku se podíváme na finanční výkonnost těchto společností, provedeme technickou analýzu jejich cenových grafů a prozkoumáme trendy ceny zlata.
img

Společnost Apple zvýšila čtvrtletní zisk, její tržby naopak mírně klesly

03.11.2023 Americká technologická společnost Apple ve čtvrtém finančním čtvrtletí zvýšila meziročně čistý zisk o necelých 11 procent na téměř 22,97 miliardy dolarů (přibližně 529 miliard Kč). Vyplývá to z dnešní zprávy o výsledcích hospodaření. Zisk na akcii překonal odhady analytiků. Tržby společnosti ale mírně klesly, a to už čtvrtý kvartál za sebou. Podnik se potýká s nízkou poptávkou po počítačích Mac a nestabilním trhem s chytrými telefony v Číně.
C:\fakepath\trader-03112023-33-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.11.2023 1) Porota amerického soudu dnes uznala vinu zakladatele zkrachovalé kryptoměnové burzy FTX Sama Bankmana-Frieda v případě miliardové zpronevěry, která byla podle prokuratury jedním z největších podvodů v historii Spojených států. Jednatřicetiletému podnikateli nyní hrozí desítky let za mřížemi, informovala agentura AP.
img

Ranní shrnutí (03.11.2023)

03.11.2023 Americké indexy prodloužily růstovou sérii o další den a včerejší obchodování zakončily s velkými zisky. Index S&P 500 si připsal 1,89 %, Dow Jones se posunul o 1,70 % výše a Nasdaq poskočil o 1,78 %. Russell 2000 si připsal přibližně 2,5 %.
C:\fakepath\trader-02112023-32-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.11.2023 1) Bankovní rada České národní banky (ČNB) i na dnešním zasedání ponechala základní úrokovou sazbu na sedmi procentech. Informovala o tom mluvčí ČNB Petra Krmelová. Základní úroková sazba je na této úrovni od června 2022. Analytici byli před dnešním jednáním bankovní rady rozděleni, část očekávala, že centrální banka vzhledem k vývoji ekonomiky už zahájí snižování úroků.
img

Společnost Generac ukončila špatnou sérii a po výsledcích za 3. čtvrtletí vzrostla o 15 %

01.11.2023 Akcie výrobce průmyslových, přenosných a domácích generátorů elektrické energie Generac Holdings (GNRC.US) jsou dnes nejsilnějším růstem v rámci celého indexu S&P 500. Po výsledcích za 3. čtvrtletí se akciím podařilo přerušit katastrofální sérii poklesů, během níž prakticky vymazaly tři roky rychlého růstu akcií. Společnost zachovala celoroční výhled, přičemž zisk na akcii i tržby překonaly odhady analytiků.
img

US Open: zisk Wall Street před rozhodnutím Fedu. Výprodej na Estee Lauder, AMD vyšší po výdělku 📊

01.11.2023 S konsensem ponechat sazby Fedu beze změny na dnešním zasedání se nálada na trhu soustředí kolem konference předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella. Zdá se, že s ohledem na nedávno zveřejněná – stále poměrně silná – data z americké ekonomiky, nebude Powell trhům signalizovat konec cyklu zvyšování, ai kdyby k dalším zvýšením nedošlo, těžko lze počítat s přehnaným holubičí zpráva od předsedy Fedu na dnešním zasedání. Dnes zveřejněná data ADP z amerického soukromého trhu práce naznačovala 113 000 nárůst pracovních míst na plný úvazek ve srovnání s předpovědí 156 000 a 89 000 dříve, což, i když nesplňuje prognózy, naznačuje, že trh práce je stále silný. Ve 14:00 budou zveřejněna data JOTLS a údaje PMI, které vrhnou více světla na zdraví americké ekonomiky. V současné době klesající výnosy 10letých státních dluhopisů pomáhají náladě na Wall Street se ziskem 500 USD o 0,4 % a USD 100 o 0,6 % výše.
img

Společnost VF Corp se po stažení odhadů tržeb propadla o 13 %.

31.10.2023 VF Corp (VFC.US), americká oděvní a obuvnická společnost, je dnes jednou z amerických akcií s horšími výsledky. Společnost se v době tisku obchoduje o více než 10 % níže a jako důvod poklesu lze označit nedávné zveřejnění zisků. Zatímco hlavní výsledky byly smíšené, akcie společnosti se obchodují pod tlakem.
img

Arista Networks po výkazu za 3. čtvrtletí vzrostl o 11 % 📈 Silný AI a cloud sektor

31.10.2023 Akcie Arista Networks (ANET.US) se dnes obchodují na dvouciferných maximech v reakci na finanční výsledky a výhled společnosti za 3. čtvrtletí, které výrazně překonaly prognózy Wall Street. Primárně byl čistý zisk velmi silný a zisk na akcii prudce vzrostl. Společnost je pod lupou Wall Street kvůli jejímu rychlému růstu a obchodnímu modelu, který ji staví jako příjemce širšího trendu umělé inteligence – příjmy společnosti Arista jsou založeny na síťových službách a softwaru a infrastruktuře pro databáze, které zaznamenávají růst a transformaci v prostředí soutěže o výpočetní výkon potřebný k rozšíření schopností algoritmů strojového učení.
img

Překvapí AMD svými výsledky po dnešním zasedání? 🔎

31.10.2023 Advanced Micro Devices (AMD.US) se připravuje na oznámení svých výsledků za třetí čtvrtletí po skončení dnešního zasedání, 31. října. V den zveřejnění zisků společnost mírně ztrácí, podobně jako v dlouhodobějším horizontu, který je od poloviny roku 2023 v sestupném trendu. Můžeme po výsledcích očekávat změnu tohoto trendu?
C:\fakepath\sp-500-31102023.jpg

Index S&P 500 vstoupil do korekce

31.10.2023 Je to oficiální - index S&P 500 vstoupil do korekce. Tento týden však o úrokových sazbách budou rozhodovat Bank of Japan, Bank of England a Fed, o volatilitu tak nouze určitě nebude. Podrobnější analýzu najdete uvnitř článku.
img

Ekonomický kalendář: CPI údaje a HDP v eurozóně

31.10.2023 Futures trhy naznačují smíšený úvod dnešní hotovostní seance v Evropě. Samotné trhy APAC nepřinesly společný směr kótovaných indexů, nicméně v Číně bylo možné pozorovat široké oslabení trhu. Právě v této zemi jsme se dnes dozvěděli o mírně horších údajích místních PMI.
img

US Open: Wall Street začíná nový týden výše 📌

30.10.2023 Začátek nového týdne přináší na Wall Street mírné oživení. Investoři jsou optimističtější poté, co se izraelská ofenzíva ukázala být méně agresivní, než se původně očekávalo. Jak ale poznamenávají USA, riziko eskalace konfliktu a zapojení dalších regionálních států je opravdu vysoké. Dalším důvodem k optimismu se zdá být nadcházející rozhodnutí Federálního rezervního systému, kde je zachování současné úrovně úrokových sazeb téměř jisté. Navíc jsou investoři stále více přesvědčeni, že cyklus zvyšování sazeb je již za námi.
img

US Open: Výsledky Amazonu a Intelu přinášejí mírné zlepšení nálady

27.10.2023 Otevření na Wall Street přináší zlepšení sentimentu se zisky pro SP500 a Nasdaq 100. Poslední den týdne se podmínky na trhu mírně zlepšily ve prospěch akcií. Přestože dolar konsoliduje na svých maximech, poměrně prudké nárůsty z posledních týdnů byly zastaveny. Výnosy amerických dluhopisů také pomalu začínají ztrácet a vzdalují se psychologické hranici 5,0 % po nedávném pokusu ji překonat.
img

Ranní shrnutí (27.10.2023)

27.10.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování poklesem - S&P 500 klesl o 1,18 %, Dow Jones se propadl o 0,76 % a Nasdaq o 1,76 %.
img

Microsoft po zveřejnění zisků získává 3 %.

25.10.2023 Microsoft (MSFT.US) se dnes v premarketu obchoduje přibližně o 3 % výše. Tento růst přichází po zveřejnění výsledků za fiskální Q1 2024 (kalendářní Q3 2023) po skončení včerejší seance na Wall Street. Společnosti se podařilo vykázat lepší než očekávané výsledky v každém ze tří hlavních segmentů.
img

Alphabet se po čtvrtletních výsledcích propadá v premarketu o 6,0 %📣

25.10.2023 Společnost Alphabet Inc. (GOOGL.US) zaznamenala pokles ceny svých akcií a poklesla o 6,0 % před otevřením trhu, poté, co vydala zprávu o příjmech za třetí čtvrtletí, která odhalila zpomalení růstu jejího cloudového podnikání. Navzdory tomu, že celkové tržby překonaly očekávání analytiků, vykázala cloudová výpočetní jednotka Alphabet provozní příjem ve výši 266 milionů USD, což je méně než odhadovaných 434 milionů USD. Tento nedostatek vyvolal obavy o konkurenční pozici Alphabetu na klíčovém cloudovém trhu, kde již zaostává za Amazonem a Microsoftem. Cloudová jednotka, která se poprvé dostala do zisku počátkem tohoto roku, získává na síle se startupy s umělou inteligencí, ale její nedávný výkon nesplnil očekávání, což vedlo k obavám z rostoucího rozdílu oproti konkurenci.
img

Předběžný pohled na tržby Meta pro 3. čtvrtletí 2023 - Jaký bude vliv AI na tržby Meta?

25.10.2023 Analytici očekávají, že Meta ohlásí tržby ve výši 33,52 miliardy dolarů (+21 % YoY) a zisk na akcii ve výši 3,60 dolaru pro 3. čtvrtletí 2023, což je nárůst oproti 2,98 dolarů ve 2. čtvrtletí a 1,64 dolarů před rokem.
img

Výsledky společnosti Alphabet / Google

25.10.2023 ‚‚Během hovoru o výsledcích společnosti Alphabet se všechny oči upíraly na příjmy z reklamy. Mateřská společnost Google překonala očekávání analytiků, protože vykázala 11% meziroční růst tržeb a čistý zisk ve výši 19,69 miliardy USD, přičemž zisk na akcii dosáhl 1,55 USD.
img

Akcie

25.10.2023 Úterní obchodování na zámořských trzích bylo ve znamení solidních změn oproti pondělnímu závěru. Technologický index Nasdaq Composite přidal 0,9 % a rozhodně mu pomohlo uklidnění v obchodování s technologickými giganty, kdy akcie z polovodičového sektoru udržely zelenou vlnu (NVDA +1,60 %, AMD +1,66 %, Googl +1,69 %). Průmyslovému indexu napomohl k růstu o 0,6 % telekomunikační hráč Verizon, který posílil o více jak 9 %. Akcie AT&T přidaly takřka 4 %. Severoamerický výrobce automobilů z města Detroit General Motors včera představil výborné výsledky za předešlé čtvrtletí, ovšem reálná hrozba stávky a výrazné navýšení mezd zaměstnanců stály za více jak 2% propadem. Čistý zisk na akcii byl o takřka 24 % vyšší než očekávání analytiků, a to vše při tržbách 44,13 mld. USD.
img

Microsoft a Alphabet s lepšími výsledky, ale se smíšeným obchodováním po uzavření trhu

24.10.2023 Společnost Microsoft vykázala za první čtvrtletí fiskálního roku 2024 dobré finanční výsledky, které překonaly očekávání analytiků v oblasti příjmů i zisku. Zisk na akcii (EPS) činil 2,99 USD, zatímco konsenzuální odhad byl 2,24 USD. Tržby dosáhly 56,5 miliardy dolarů, což je nad konsenzuálním odhadem 54,54 miliardy dolarů.
img

Verizon vede růst indexu SP500 po zprávě o výsledcích 🔔

24.10.2023  Společnost Verizon Communications Inc. představila své finanční výsledky za třetí čtvrtletí roku 2023, které osvětlují výkonnost společnosti v různých odvětvích. Konsolidovaný zisk na akcii (EPS) společnosti činil 1,13 USD, což znamená pokles oproti 1,17 USD ve třetím čtvrtletí roku 2022. Po očištění o zvláštní položky činil zisk na akcii 1,22 USD oproti 1,32 USD ve stejném období předchozího roku. Celkové provozní výnosy za toto čtvrtletí činily 33,3 miliardy USD, což odráží 2,6% pokles oproti třetímu čtvrtletí roku 2022. Navzdory tomuto poklesu zaznamenal sektor širokopásmového připojení společnosti Verizon výrazný růst, když počet čistých přírůstků dosáhl 434 000. Jedná se o čtvrté po sobě jdoucí čtvrtletí, kdy společnost vykázala více než 400 000 čistých přírůstků širokopásmového připojení. Růst zaznamenal také sektor bezdrátových služeb, kde celkové příjmy z bezdrátových služeb dosáhly 19,3 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 2,9 %.
img

US Open: čtvrtletní výsledky společností GE, Coca Cola a GM!

24.10.2023 Futures kontrakty dnes mírně rostou, ale tyto nárůsty jsou spíše reakcí na nedávný pokles než rozhodujícím odrazem. Na širším trhu dolar opět získává a zůstává jednou z nejsilnějších měn. EURUSD klesl o 0,51%. Výnosy 10letých dluhopisů rostou o 0,41% a pohybují se kolem 4,85%. Trh vykazuje smíšené nálady po datech PMI z Evropy a z USA.
C:\fakepath\graf-24102023-uvod.png

Zlato útočí na 2000 USD, indexy opět oslabovaly

24.10.2023 Tento týden pokračuje výsledková sezóna a reportovat budou giganti Meta (Facebook), Alphabet (Google), Microsoft a další. Co očekávat od indexů? To si povíme v dnešním článku.
img

Akcie výrobců elektromobilů pod tlakem 📉

19.10.2023 Trhy na Wall Street se obchodují na smíšených úrovních a pozornost investorů se během dnešní seance soustředí především na čtvrtletní výsledky společnosti Tesla (TSLA.US), které nedopadly dobře. Poprvé od roku 2019 společnost negativně zklamala, pokud jde o ukazatele zisku na akcii a tržeb.
img

Tesla klesla o 8 %. Zisky a výnosy poprvé od roku 2019 minuly odhady 📉

19.10.2023 Akcie Tesly (TSLA.US) se obchodují o více než 6 % po výsledcích, které negativně zklamaly. Po počátečních ziscích po uzavření trhu investoři nakonec hodnotí zprávu negativně. Marže se dostaly pod tlak kvůli nižším cenám modelů. Masivní pokles volného peněžního toku o méně než 850 milionů dolarů zpochybňuje tržní kapitalizaci giganta ve výši téměř 760 miliard dolarů. Poprvé od roku 2019 společnost zklamala Wall Street negativně jak v zisku na akcii, tak v tržbách.
img

Nokia klesá o 5 % po slabých výsledcích za 3. čtvrtletí 📉

19.10.2023 Akcie výrobce smartphonů a technologií Nokia (NOKIA.FI) jsou dnes pod tlakem, protože společnost zklamala svými výsledky. Čistý zisk meziročně klesl o 69 %.
img

Netflix po nárůstu počtu předplatitelů ve 3. čtvrtletí vyskočil v předobchodní fázi o 12 % výše

19.10.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) po zveřejnění zprávy o výsledcích za 3. čtvrtletí 2023 vzrostla v odpoledním obchodování o 12 %. Za tímto nárůstem stojí dobré důvody, protože zpráva se ukázala jako hvězdná, zejména pokud jde o přírůstky nových předplatitelů. Pojďme se na zprávu podívat!
img

Tesla si ve 3. čtvrtletí udržuje stabilní zásobu bitcoinů na úrovni 9 720 BTC

19.10.2023 Společnost Tesla za tři měsíce do konce září nekoupila ani neprodala žádné bitcoiny a její zásoby zůstaly beze změny na úrovni 9 720 BTC.
img

Tesla získává v after-marketu navzdory nižším maržím a mnohem nižším volným peněžním tokům

19.10.2023 Zisk společnosti Tesla za 3Q23 zaostal za očekáváním, když očištěný zisk na akcii činil 0,66 USD a tržby 23,4 miliardy USD, což je méně než analytické odhady ve výši 0,74 USD, resp. 24,06 miliardy USD. Volný peněžní tok rovněž zaostal za očekáváním, a to ve výši 848 milionů USD oproti 2,59 miliardy USD.
img

Netflix hlásí obrovský nárůst počtu předplatitelů a zisk téměř 9 % after-market

18.10.2023 Společnost Netflix oznámila zisk za třetí čtvrtletí roku 2023 a překonala očekávání analytiků. Společnost vykázala zisk na akcii ve výši 3,73 USD, zatímco očekávání bylo 3,49 USD. Tržby dosáhly 8,54 miliardy dolarů, zatímco očekávání bylo 8,53 miliardy dolarů.
img

US Open: Wall Street umazává,jak se napětí na Blízkém východě stupňuje📌

18.10.2023 Na trhu pozorujeme únik kapitálu do bezpečných aktiv. Zlato dnes silně získává a dolar je také nahoře, i když v menší míře. Výnosy 10letých dluhopisů rostou, aktuálně se pohybují kolem historických maxim na úrovni 4,86 %. Trhy se obávají eskalace konfliktu a jeho dopadu na globální trh, včetně trhu s ropou. Íránský ministr zahraničí dnes vyzývá k uvalení ropného embarga na Izrael. Obvinění padla i proti USA, které jsou v očích arabských zemí stejně zodpovědné za eskalaci konfliktu jako Izrael. Dnes jsou emoce opravdu napjaté poté, co byla nemocnice v Gaze bombardována, což vedlo ke smrti mnoha Palestinců. Prvotní obvinění byla okamžitě směřována na Izrael, ale zatím přesně nevíme, kdo je za bombardování zodpovědný. V tuto chvíli je na návštěvě Izraele i americký prezident Joe Biden. Pokud víme, Biden veřejně vyjádřil podporu Izraeli a tvrdil, že za bombardováním údajně stojí nějaká palestinská militantní skupina.
img

Překvapí dnes zisky Tesly za 3. čtvrtletí Wall Street? 📊

18.10.2023 Dnes po zasedání na Wall Street se dozvíme výsledky největšího amerického výrobce elektromobilů Tesla (TSLA.US). Trh bude primárně věnovat pozornost hrubým maržím, které pravděpodobně klesnou v důsledku další vlny snižování cen Modelu Y a Modelu 3 ve 3. čtvrtletí. Kromě marží budou investoři věnovat pozornost také tržnímu podílu, který v USA od roku 2018 klesl z 86 na 60 % nyní tváří v tvář rostoucí konkurenci ostatních automobilek. Důležitý bude také výhled společnosti na poslední čtvrtletí roku. Celkem až 21 analytiků nedávno snížilo svou prognózu zisku na akcii a konečný konsenzus očekávání klesl téměř o 50 %. Podaří se Tesle pozitivně překvapit Wall Street?
img

Morgan Stanley ztrácí 2 % po smíšených výsledcích za 3. čtvrtletí

18.10.2023 Tržby Morgan Stanley (MS.US) byly ve 3. čtvrtletí meziročně mírně vyšší a zisk na akcii nebyl dostatečně vysoký, aby vyvolal optimistickou reakci finanční zprávy. Rezervy na úvěrové ztráty vzrostly meziročně o více než 350 %. Akcie bank nyní ztrácejí 2 % před otevřením trhu poté, co výnosy ze správy majetku a zejména investičního bankovnictví zklamaly investory.
img

Denní shrnutí: Medvědi se opět pokoušejí převzít kontrolu na Wall Street

17.10.2023 Nálada na evropské seanci byla smíšená, DAX uzavřel beze změny, FTSE posílil o téměř 0,5 % a CAC40 vzrostl o 0,1 %. Polský bluechipsový benchmark WIG20 se vyšplhal na 2120 bodů a připsal si 1,8% zisk, čímž prodloužil svou růstovou sérii po polských volbách. Analytici Morgan Stanley poukázali na atraktivní ocenění polských akcií.
img

Bank of America po výsledcích posiluje o 3 % 📈 Goldman Sachs ztrácí

17.10.2023 Akcie druhé největší banky v USA, Bank of America, dnes posilují o více než 3 %, protože banka překonala prognózy a meziročně zvýšila zisk o 10 %. Goldman Sachs naopak po výsledcích ztrácí téměř 0,5 % - Wall Street je přijala mnohem opatrněji - čistý zisk klesl o 33 % r/r, mírně vyšší než očekávané tržby nedokázaly investory povzbudit k nákupu akcií.
img

Johnson & Johnson zvyšuje odhady zisků

17.10.2023 Johnson & Johnson (JNJ.US) dnes oznámila výsledky za třetí čtvrtletí roku 2023. Společnost dosáhla ve třetím čtvrtletí silných výsledků a výrazného pokroku v růstu, „...poskytuje pevný základ pro budoucí udržitelný růst,“ – Joaquin Duato, řekl předseda představenstva a generální ředitel společnosti JnJ.
img

United Health (UNH.US) získává 2 % díky lepším výsledkům

13.10.2023 United Health (UNH.US), přední americká zdravotnická a pojišťovací společnost, oznámila výsledky, které výrazně překonaly očekávání analytiků. Náklady na léčbu byly nižší, než se očekávalo, což zmírnilo obavy z vysokých nákladů na Medicare Advantage v červnu kvůli nárůstu plánovaných ambulantních operací. Výsledek:
img

Americké banky získávají po příjmech za 3. čtvrtletí 📈 Výsledky JP Morgan, Wells Fargo, Citigroup 📊

13.10.2023 Americké banky JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup všechny vykázaly vyšší než prognózované výsledky na straně zisku na akcii a tržeb, přičemž všechny tři nyní rostly v předotevřeném obchodování. Akcie Wells Fargo se obchodují téměř o 3 % výše, Citigroup získává téměř 2 % a JP Morgan přidává přibližně 1,5 %.
img

Smíšené výsledky BlackRock za 3. čtvrtletí 📊 Čistý příliv poklesl o 85 % r/r

13.10.2023 Přestože výsledky společnosti BlackRock (BLK.US) za třetí čtvrtletí byly silnější, než se očekávalo (zejména na čisté bázi), největší správce aktiv na světě oznámil první odliv dlouhodobých prostředků od vypuknutí pandemie koronaviru. Její klienti vybrali celkem 13 miliard dolarů, což signalizovalo slabší sentiment vůči akciovému trhu (a jeho dlouhodobému růstu) v prostředí rostoucích výnosů a fondů peněžního trhu. Akcie BlackRock byly loni také pod tlakem kvůli rostoucím úrokovým sazbám a smíšenému sentimentu na akciovém trhu. Důležité je, že fond rozhodně zlepšil marže a zisk na akcii překonal očekávání – také se ukázalo, že je meziročně o více než 30 % vyšší. V současnosti kotace před otevřením naznačují stagnující reakci trhu – silný výkon kompenzuje obavy z možného dalšího odlivu – od 3. čtvrtletí se nálada na akciovém trhu poněkud zhoršila (s rostoucími výnosy 10letých státních dluhopisů).
img

Banky zahajují výsledkovou sezónu na Wall Street 🕤 Co čekat od JP Morgan, Wells Fargo a Citigroup 📊

12.10.2023 Zítra, 13. října, otevřou výsledky hlavních amerických bank výsledkovou sezónu amerických společností za 3. čtvrtletí (1. čtvrtletí 2024). Před otevřením trhu představí výsledky banky JP Morgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US). Co očekávat od bankovního sektoru a čemu budou analytici věnovat pozornost?
img

Pepsi získává 2 % po pozitivních příjmech za 3. čtvrtletí 📈

10.10.2023 PepsiCo (PEP.US) oznámila finanční výsledky, které překonaly očekávání analytiků a pomohly akciím vrátit se z bezprecedentních přeprodaných úrovní. PepsiCo také zvýšila svůj celoroční výhled zisku a akcie před otevřením Wall Street posílily o 2 %.
img

Aehr Test Systems ztrácí 14 % i přes rekordní zisk za 1. fiskální čtvrtletí 📉

06.10.2023 Akcie společnosti Aehr Systems (AEHR.US) se dnes obchodují o 14 % níže poté, co se společnost rozhodla ponechat svůj roční výhled zisku beze změny, a to i přes rekordní fiskální čtvrtletí 2024. Zisk společnosti v roce 2022 vzrostl o 44,2 % oproti 76% růstu v letošním roce. .
C:\fakepath\trader-29092023-35-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.09.2023 1) Česko získá od 1. října 2025 na čtyři roky pozici viceprezidenta Evropské investiční banky (EIB). Dnes o tom v tiskové zprávě informovalo ministerstvo financí. Kdo se pozice ujme, zatím není jasné. Konkrétního kandidáta ještě bude muset vybrat vláda a následně schválit i Rada guvernérů EIB tvořená zástupci členských zemí této instituce Evropské unie.
img

Nike po výsledcích roste o 8 %

29.09.2023 Včera po skončení seance reportovala společnost Nike, Inc (NKE.US). Známý výrobce obuvi se však již delší dobu potýká s negativním sentimentem kolem svého podnikání. Společnost Nike nebyla sama, kdo zažíval těžké období, protože pandemie si vybrala svou daň na všech výrobcích obuvi. Zvýšené náklady na dopravu, ale také vleklé situace v Číně spolu s globální inflací, vysokými cenami ropy, vlny a polyesteru způsobily pokles marží v obuvnickém sektoru, což jsme viděli i na cenách akcií společností. Včera zveřejněná čísla však začínají vrhat světlo na konec tunelu v obuvnickém sektoru a zdá se, že se tento sektor pomalu staví na nohy.
img

Ceny uranu na 12letých maximech 📈 Kazatomprom stoupá o 6 %

26.09.2023 Akcie největšího světového producenta uranové rudy, kazašského Kazatompromu (KAP.UK), dnes vzrostly téměř o 6 %. Výsledky za druhé čtvrtletí překonaly odhady analytiků, i když byly meziročně mírně nižší. Zároveň se zvyšují očekávání výsledků v příštím čtvrtletí, protože ceny uranu rostou již 10. týden v řadě, což je nejlepší série suroviny od katastrofy ve Fukušimě v roce 2011. Cena za libru U308 je již na 65 USD a také dosáhl nových 12letých maxim. Kazatomprom má v posledních letech 30 až 40% tržní podíl na celosvětové produkci U308 a společnost se také zabývá těžbou vzácných zemin (včetně tantalu a berylia). Těžba uranu Kazatomprom je známá díky výhodám in-situ Recovery miningu (ISR), které zahrnují nižší náklady na těžbu, nižší náklady na těžbu a menší stopu. Největším rizikem firmy jsou geopolitika a logistické cesty.
img

US OPEN: US100 roste a umazává některé ztráty ze začátku týdne!

08.09.2023 Poslední seance na Wall Street tento týden začíná mírnými zisky hlavních srovnávacích indexů akciových trhů, čímž se část týdenního výprodeje neguje. Tématem číslo 1 na trhu nadále zůstává napětí mezi Applem a Čínou a nejistota kolem rozhodnutí FEDu a ECB o úrokových sazbách.
img

US OPEN: Wall Street po porážce ISM prohlubuje pokles

06.09.2023 Indexy Wall Street zahájily dnešní obchodování níže s S&P 500, Dow Jones a Nasdaq se při otevření obchodovaly o 0,3-0,4 % níže. Zajímavé je, že index s malou kapitalizací Russell 2000 se vzepjal a na začátku dnešní peněžní seance se obchoduje o 0,4 % výše. Po zahájení seance se však poklesy prohloubily a Russell 2000 své zisky vymazal.
img

Umělá inteligence posouvá čtvrtletní zisky Dellu nad očekávání!🤖

01.09.2023 Společnost Dell Technologies (DELL.US) vykázala ve druhém čtvrtletí působivé výsledky, přičemž akcie v pre-marketu vzrostly o více než 12 %. IT monstrum překonalo očekávání Wall Street a vykázalo celkové čisté příjmy 22,93 miliard USD oproti odhadovaným 20,84 miliardám USD. Silný výkon firmy byl tažen robustním prodejem osobních počítačů a hardwaru datových center a také rostoucím podílem serverů s umělou inteligencí. Samotný segment komerčních klientů vykázal za čtvrtletí tržby 10,6 miliard USD, což naznačuje vysokou poptávku po pracovních stanicích.
img

Denní shrnutí: Wall Street snižuje počáteční zisky, výprodej EURUSD

01.09.2023 Indexy v Číně včera zaznamenaly pokles, s poměrně slabou asijskou seancí v Japonsku a Koreji. Maloobchodní tržby v Hongkongu dosáhly 16,5 % oproti prognóze 18 % a dříve 19,6 %;
img

Salesforce překvapil výsledky za 2. čtvrtletí 📈

31.08.2023 Akcie softwarové společnosti Salesforce (CRM.US) po zahájení americké seance posílily o téměř 6 % díky výsledkům za 2. čtvrtletí, ale od té doby se jim podařilo velkou část zisků vrátit a v současné době se obchodují v plusu 3,5 %. Společnost překonala očekávání analytiků a díky širokému přístupu k zákaznickým datům bude pravděpodobně těžit z umělé inteligence. Největším "problémem" se zdá být současné ocenění s poměrem PE blízko 70 pct a "forward PE" na úrovni 30 pct, což pravděpodobně přimělo investory snížit pozice na akciích a být opatrnější v kontextu slabších makrodat:
img

Uran - odvětví s velkým potenciálem? 💎

28.08.2023 Světový trh s uranem je na pokraji potenciálně bezprecedentního rozmachu, který je způsoben rostoucí poptávkou po jaderné energii jako řešení obav ze změny klimatu. Ceny uranu se vyšplhaly na nejvyšší úroveň za poslední rok a investoři očekávají zlatou horečku v tomto kdysi zastíněném odvětví. Je však trh s uranem skutečně připraven na dlouhodobý boom, protože světová touha po čisté energii sílí?
img

🔽 US100 klesá o téměř 2 %!

24.08.2023 Společnost Nvidia včera oznámila skvělou zprávu o výsledcích za druhé fiskální čtvrtletí roku 2024. Zisk na akcii byl zhruba o 25 % vyšší, než se očekávalo, zatímco tržby překonaly očekávání zhruba o 20 %. Také pokud jde o výhled do budoucna, společnost se díky segmentu umělé inteligence naladila na optimistickou notu. Akcie Nvidia si v průběhu odpoledního obchodování připsaly zhruba 8 % a dnešní peněžní seanci zahájily s velkým býčím cenovým gapem. Po zahájení hotovostní seance se však zisky začaly vymazávat a v době tisku se Nvidia obchoduje přibližně o 3 % výše, protože se začalo projevovat vybírání zisků po poslední rally.
img

Ranní shrnutí (24.08.2023)

24.08.2023 Americké indexy zakončily včerejší seanci se solidními zisky. Index Nasdaq 100 si připsal 1,60 %, zatímco index S&P 500 vzrostl o 1,10 %. Index Dow Jones byl nejhorším výsledkem dne, když vzrostl pouze o 0,54 %.
img

Nvidia dnes zveřejňuje výsledky za 2. čtvrtletí 📊 Velká zkouška pro Nasdaq a trend AI 🔌

23.08.2023 Výsledky společnosti Nvidia (NVDA.US) za 2. čtvrtletí jsou jednou z hlavních událostí nejen v kontextu tohoto týdne, ale možná i celé druhé poloviny roku na indexech. Akcie společnosti jsou "lakmusovým papírkem" trendu umělé inteligence, vzhledem k jejímu téměř 80% podílu na trhu nejvýkonnějších grafických procesorů, které slouží ke škálování výkonu umělé inteligence.
img

Estee Lauder klesá o 5 % po zveřejnění hospodářských výsledků za Q2 📉

18.08.2023 Kosmetický, parfumérský a módní holding Estee Lauder (EL.US) dnes představil své výsledky za 2. čtvrtletí. Report dopadl lépe, než analytici očekávali. Prognózy hovořily o 2,5% meziročním poklesu tržeb - ty však vykázaly mírný meziroční nárůst a místo ztráty na akcii společnost vytvořila malý zisk. Tržby však vykázaly pokles a společnost poukázala na obecný útlum v luxusním průmyslu.
img

Akcie WalMart v předobchodní fázi rostou díky dobrým výsledkům za 2. čtvrtletí 💵

17.08.2023 Výsledky největšího maloobchodního řetězce v USA, WalMart (WMT.US), potvrdily celkovou sílu amerického spotřebitele a dobrou kondici podnikání společnosti. Zpráva ukázala, že zaměření společnosti na potravinářské zboží na úkor "diskrečního" zboží, jako jsou spotřebiče, domácí spotřebiče a další, přineslo zamýšlené výsledky. Tržby z elektronického obchodu se meziročně zvýšily o 24 %, přičemž tržby z prodeje v USA - hlavním trhu společnosti - vzrostly o téměř 6,3 %. Pro srovnání, konkurenční Target (TGT.US) včera oznámil o 5,4 % nižší meziroční tržby v USA a slabší výhled na celý rok.
img

Akcie týdne - Nikola Corporation (10.08.2023)

10.08.2023 Akcie společnosti Nikola (NKLA.US) se od začátku roku obchodují bez větších změn. Výrobce elektromobilů minulý týden zahájil korekci, od té doby se propadl o více než 40 % a vymazal veškeré zisky dosažené během nedávné dvouměsíční rally, která akcie poslala o více než 500 % výše. Společnost zveřejnila hospodářské výsledky, které se neukázaly být tak špatné, ale schválení masivní emise akcií a odchod generálního ředitele akcie zatěžují.
img

Disney na desetiletém minimu - další zpomalení po výsledcích za 2. čtvrtletí? 📊

10.08.2023 Největší americká zábavní společnost Disney (DIS.US) zveřejnila svou zprávu za 2. čtvrtletí. Již více než 2 roky jsou její akcie v "nemilosti" Wall Street a zlevňují na vlně nejistého makroekonomického výhledu, nevýkonných streamovacích služeb Disney+ a budoucí nejistoty ohledně spotřebitelské aktivity. Výsledek? Akcie Disney jsou na cenové úrovni roku 2014, kdy tržby společnosti klesly o více než 40 %. Dnes před otevřením amerického trhu posilují o necelých 1,5 %.
img

DE30: DAX nereaguje na vývoj indexu spotřebitelských cen v USA; v centru pozornosti výsledky firem!

10.08.2023 Čtvrteční obchodní seance přináší zřetelné zlepšení nálady na evropských trzích. Samotný index DE30 aktuálně posiluje o téměř 0,4 %. Zveřejnění indexu spotřebitelských cen z USA dočasně podpořilo sentiment v Evropě, nicméně rozsah dalšího růstu netrval dlouho.
img

Společnost Eagle Bulk Shipping s dobrými výsledky za 2. čtvrtletí. Dojde k oživení sazeb za přepravu?

09.08.2023 Jedna z velkých společností v sektoru nákladní dopravy suchých surovin (včetně oceli, uhlí a pšenice) Eagle Bulk Shipping (EGLE.US) vykázala finanční výsledky nad odhady a překvapivě vykázala stále relativně vysoké tržby a zisk na akcii navzdory zpomalení v sektoru nákladní dopravy a podprůměrným sazbám. Společnost se specializuje na provoz středně velkých plavidel.
img

Wendy po čtvrtletních výsledcích vykázala výrazný růst

09.08.2023 Společnost Wendy's Company oznámila 9. srpna 2023 neauditované výsledky za druhé čtvrtletí končící 2. července 2023. Společnost vykázala výrazný růst tržeb a zisku, přičemž došlo k pozoruhodnému zvýšení marže v restauracích provozovaných společností v USA. Výrazný růst zaznamenaly segmenty snídaní a nočních restaurací a přetrvávala silná digitální pozice společnosti. Společnost Wendy's rovněž oznámila, že v první polovině roku otevřela 80 restaurací po celém světě. Prezident a generální ředitel společnosti Todd Penegor vyjádřil důvěru v dosažení jejich krátkodobých i dlouhodobých růstových výhledů. Todd Penegor rovněž vyzdvihl pokrok společnosti v plnění jejich strategických růstových pilířů a zdůraznil výraznou expanzi zisku podpořenou silnou dynamikou prodeje ve stejných restauracích.
img

Disney na úrovni roku 2014 - zlepší výsledky sentiment?

09.08.2023 Dnes po skončení americké seance bude největší americká zábavní společnost Disney (DIS.US) oznamovat finanční výsledky. Investoři očekávají pokles čistého zisku a mírně vyšší tržby. Wall Street bude věnovat pozornost zejména segmentu streamingu, kde Disney+ musí bojovat s rostoucí konkurencí, a návštěvnosti a aktivitě zákazníků v zábavních parcích Disney. Ten zase může poskytnout více informací o celkovém zdraví spotřebitelů a jejich finanční aktivitě v zábavním sektoru. Podle zpráv agentury Reuters již společnost vytvořila skupinu, která má zlepšit její ziskovost prostřednictvím umělé inteligence. Vytáhne společnost Disney po letech odchodu z problémů navrátivší se generální ředitel Bob Iger?
img

Akcie společnosti Palantir po výsledcích reagují smíšeně

08.08.2023 Akcie společnosti Palantir Technologies (PLTR.US) se dnes v předobchodní fázi obchodují bez větších změn poté, co společnost včera po skončení seance na Wall Street oznámila výsledky za 2Q 2023. Palantir je velmi optimistický ohledně budoucnosti a rozhodl se zvýšit celoroční prognózy a také oznámil program zpětného odkupu akcií. Pojďme se na výsledky krátce podívat
img

Beyond Meat se kvůli výsledkům za 2. čtvrtletí propadá o 16 %

08.08.2023 Akcie kalifornského výrobce rostlinných náhražek masa Beyond Meat (BYND.US) po výsledcích ztrácejí více než 15 % - společnosti se nepodařilo překonat očekávané zisky a tržby. Jako důvod uvedla slabší poptávku v náročném ekonomickém prostředí, kde panuje inflace. Investoři vzali výsledky jako varovný signál - v případě možného oslabení ekonomiky, a tedy dalšího poklesu poptávky po výrobcích, by se tlak na Beyond Meat mohl zintenzivnit. Tržby společnosti ve druhém čtvrtletí klesly o 30,5 % a v USA o 40 % - nepomohlo ani snížení cen. Společnost snížila svůj celoroční odhad tržeb.
img

Amazon po zprávě za 2. čtvrtletí prudce stoupá, ztráta Apple - zpomalení prodeje iPhonů!

04.08.2023 Wall Street s napětím očekávala dnešní zprávy společností Amazon (AMZN.US) a Apple (AAPL.US) - obě společnosti mají dohromady hodnotu přibližně 4,5 bilionu dolarů a značnou váhu v hlavních akciových indexech. Výsledky Amazonu výrazně překonaly odhady analytiků jak z hlediska tržeb, tak i zisku. Naproti tomu očekávaná zpráva společnosti Apple - přestože předpovědi překonala - nedokázala trh překvapit v podobném rozsahu jako Amazon a akcie společnosti v průběhu obchodování po uzavření Wall Street ztrácely. Navíc prodeje vlajkových telefonů iPhone společnosti meziročně klesly o více než 2 %. Stojí za zmínku, že kapitalizace společnosti Apple je téměř dvakrát vyšší než kapitalizace společnosti Amazon. Kontrakty indexu tak vymazaly značnou část dřívějších zisků. Co vidíme na výsledcích obou společností?
img

Akcie týdne - Caterpillar (03.08.2023)

03.08.2023 Akcie společnosti Caterpillar (CAT.US), amerického výrobce těžkých strojů, začátkem tohoto týdne vzrostly na rekordní hodnoty poté, co společnost vykázala solidní zisk za 2. čtvrtletí 2023. Akcie vyskočily o více než 8 % na nová historická maxima, protože optimistický výhled do budoucna překonal obavy z globálního zpomalení a poměrně špatný obrázek, který vykreslují makroekonomické údaje. Podívejme se na společnost a nedávnou zprávu blíže!
img

Zlepší výsledky společnosti Apple náladu na klesající Wall Street?

03.08.2023 Apple (AAPL.US) je s kapitalizací přes 3 biliony dolarů nejhodnotnější společností na světě a jedním z hlavních tahounů Wall Street. Po dnešní seanci zveřejní zprávu o výsledcích za 2. čtvrtletí. V roce 2022 prokázala značnou odolnost a na pozadí technologických gigantů ztratila relativně málo. Naproti tomu v letošním roce získává téměř 55 % oproti 40% rally na Nasdaqu. Trh v posledních měsících nadchla deklarovaná podzimní expanze společnosti do oblasti VR technologií a zářijové vydání iPhonu15. Současně silní spotřebitelé v USA, Evropě a lepší meziroční spotřebitelská nálada v Číně nevedly trhy k očekávání růstu tržeb. Wall Street očekává již třetí čtvrtletí po sobě meziroční pokles tržeb a jednociferný pokles prodejů iPhonů a MacBooků. Jako klíčové se však mohou ukázat prognózy, které zde jsou:
img

DE30: Snížení ratingu USA tlačí evropské indexy dolů

02.08.2023 Středeční seance na evropských trzích začala prudkým poklesem v návaznosti na rozhodnutí ratingové agentury Fitch o snížení úvěrového ratingu USA. Po této zprávě zaznamenaly akciové indexy výrazné poklesy, které jsou však nyní z velké části smazány.
img

AMD klesla o 4 % navzdory lepšímu reportu. AI nezlepšila náladu

02.08.2023 Výsledky společnosti Advanced Micro Devices (AMD.US) za 2. čtvrtletí dokázaly překonat prognózu Wall Street, ale nestačilo to na to, aby se dnes staly ochotnějším kupcem. Americký akciový trh je pod tlakem včerejšího rozhodnutí ratingové agentury Fitch Ratings, což podporuje vybírání zisků. Společnost zdůraznila, že výsledky byly pozitivně ovlivněny zejména vyššími prodeji procesorů EPYC a Ryzen 7000, a generální ředitelka AMD Lisa Liu poukázala na sedminásobně vyšší angažovanost ve vývoji umělé inteligence v souvislosti se zájmem o AMD Instinct. Celkově však zpráva AMD nepřekvapivě potvrdila zpomalení v sektoru počítačových čipů. Výsledky potvrzují výrazné zpomalení v meziročním srovnání. Mírně se snížil také k/k zisk na akcii při nezměněných tržbách. Odhad tržeb pro aktuální třetí čtvrtletí dopadl pod předpoklady.
img

Ranní shrnutí (02.08.2023)

02.08.2023 Americké indexy zakončily včerejší obchodování převážně poklesem - S&P 500 klesl o 0,27 %, Nasdaq o 0,43 % a Russell 2000 uzavřel o více než 0,5 % níže. Dow Jones byl se ziskem 0,20 % nejúspěšnější.
img

Arista Networks po výsledcích za 2Q 2023 vyskočila o 14 %

01.08.2023 Společnost Arista Networks (ANET.US) včera po zveřejnění zprávy o výsledcích za 2. čtvrtletí roku 2023 rostla v průběhu odpoledního obchodování dvouciferným tempem. Americká společnost zabývající se návrhem a prodejem vícevrstvých síťových přepínačů vykázala lepší než očekávané tržby a zisk a rovněž poskytla optimistický výhled pro aktuální čtvrtletí. Pojďme se na výsledky podívat.
img

Výsledky společnosti Caterpillar podpořil zákon Joea Bidena o infrastruktuře!

01.08.2023 Společnost Caterpillar vykázala ve druhém čtvrtletí působivý zisk, který překonal očekávání Wall Street a výrazně k němu přispěl sektor stavebnictví. Zvýšení výdajů na infrastrukturu, zejména zákon prezidenta Joe Bidena o infrastruktuře, vedlo k vyšší poptávce po stavebních strojích, což způsobilo 75% nárůst upraveného zisku na 5,55 USD na akcii oproti stejnému období loňského roku. Tržby skupiny vzrostly o 21,4 % na 17,3 miliardy dolarů a marže provozního zisku dosáhla 21,1 %, což je pozoruhodný skok oproti loňským 13,6 %. Tržby ve stavebnictví vzrostly o 19 %, zatímco tržby v oblasti zdrojů, energetiky a dopravy vzrostly o 27 %. Společnost také úspěšně kompenzovala rostoucí náklady na dopravu a materiál prostřednictvím zvýšení cen zařízení.
img

Výsledky AMD za 2. čtvrtletí - co Wall Street očekává od polovodičového giganta? 🔌

01.08.2023 Společnost Advanced Micro Devices (AMD.US) se staví do pozice konkurenta procesorů Intel (INTC.US) a potenciálního jednoho z příjemců vyšší poptávky po výkonných čipech s umělou inteligencí. Nabídka společnosti AMD v oblasti umělé inteligence sice není konkurenceschopná s dominantní společností Nvidia, je však širší než nabídka společnosti Intel. Investory může pozitivně překvapit zejména možný nárůst tržního podílu společnosti AMD, a to navzdory dobrým výsledkům společnosti Intel. Od začátku roku akcie vzrostly o zhruba 75 %, což je výrazně nad průměrem benchmarku polovodičového sektoru. Společnost představí svou zprávu za 2. čtvrtletí po dnešní seanci na Wall Street. Co očekávají analytici oslovení společností FactSet?
img

Ranní shrnutí (01.08.2023)

01.08.2023 Americké indexy zakončily poslední červencovou obchodní seanci růstem. S&P 500 si připsal 0,15 %, Dow Jones se posunul o 0,28 % výše a Nasdaq přidal 0,21 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval o 1 % výše.
img

Meta Platforms po zprávě o výsledcích posiluje o 10 % 📈 Rally v oblasti umělé inteligence a oživení reklamy 🔌

27.07.2023 Společnost Meta Platforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, dnes oznámila výsledky za 2. čtvrtletí 2023. Zpráva překonala očekávání analytiků v oblasti tržeb i zisku na akcii, přičemž akcie před otevřením Wall Street posílily o téměř 10 %. Investoři v euforii přijali komentáře společnosti k rozvoji umělé inteligence a oživení reklamního sektoru. Společnost potvrdila svou vedoucí pozici na globálním trhu s celkovým počtem 3,88 miliardy uživatelů svých aplikací (Facebook, WhatsApp, Instagram), což je číslo, které i přes obrovský rozsah meziročně vzrostlo o 6 %. Společnost plánuje velké investice a vynakládá náklady, které se pravděpodobně zvýší - trh to však vnímá jako známku dynamického růstu. Pozitivně také vnímal "opatrnost", pokud jde o plánované investice v roce 2023, za které hodlá společnost utratit méně, než Wall Street očekávala (mimo jiné v reakci na vyšší náklady). Mark Zuckerberg doprovodil výsledky velmi pozitivním komentářem. Toto jsou podrobnosti zprávy:
img

Alphabet v předobchodní fázi stoupá o 7 % 📈 Silný zisk Googlu za 2. čtvrtletí a nárůst reklamy 📊

26.07.2023 Akcie jedné z nejvýznamnějších technologických společností, společnosti Alphabet (GOOGL.US), dnes před otevřením Wall Street stoupají o téměř 7 %. Výsledky za 2. čtvrtletí byly velmi dobré ve všech segmentech podnikání, přičemž rostly zisky z YouTube i z hlavní činnosti společnosti, kterou je reklama a vyhledávání v prohlížeči Google. Investoři pozitivně hodnotili také dopady umělé inteligence a služby Google Cloud. Tváří v tvář vyhlídkám na oživení v reklamním sektoru dnes posílila také společnost Meta Platforms (META.US, dříve Facebook), která bude výsledky reportovat po dnešní seanci.
img

Visa vykázala nejmenší čtvrtletní růst zisku za poslední dva roky, akcie klesly o 2,2 %.

26.07.2023 Společnost Visa Inc., globální zpracovatel plateb, vykázala za 3. čtvrtletí 2023 mírný nárůst čistého zisku ve výši 4,16 miliardy USD, přičemž upravený zisk překonal odhady na úrovni 2,16 USD na akcii. Jedná se o nejmenší čtvrtletní nárůst zisku za více než dva roky v důsledku pokračujícího vlivu vysoké inflace a rostoucích nákladů na půjčky. Nicméně příjmy společnosti z mezinárodních transakcí vzrostly o 14 %, i když nedosáhly očekávaných 18 %. Finanční ředitel společnosti Visa Vasant Prabhu přičítá zpomalení růstu objemu plateb v USA od března popri zmírněné inflaci, neboť pokles inflace obvykle ovlivňuje společnosti vydávající kreditní karty, které si účtují procenta z hodnoty transakcí. Navzdory obavám ze zpomalení však společnost předpokládá pro fiskální rok 23 nízký dvouciferný růst čistých tržeb a růst zisku na akcii ve středních desítkách.
img

Výsledky Meta Platforms se blíží 🕤 Zvýší reklama a umělá inteligence finanční výsledky?

26.07.2023 Společnost Meta Plaforms (META.US, dříve Facebook), gigant v oblasti sociálních médií, oznámí výsledky za 2. čtvrtletí po dnešní seanci na Wall Street. Vzhledem k tomu, že všechny aplikace společnosti mají téměř 3,78 miliardy uživatelů, může být její zpráva klíčová pro mnoho společností, které své příjmy získávají především z digitální reklamy. Včerejší výsledky společnosti Alphabet (GOOGL.US) naznačují, že Meta může překvapit růstem v souvislosti s oživením v reklamním sektoru. Trh bude věnovat pozornost nákladům a investicím společnosti, především těm, které se týkají umělé inteligence a konceptu "Metaverse" prosazovaného Markem Zuckerbergem.
img

Microsoft v předobchodní fázi klesá, protože růst cloudu se zpomaluje

26.07.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US) se včera v after-marketu obchodovala o 3 % níže po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2023 (kalendářní 2. čtvrtletí 2023). Výsledky nebyly tak špatné, ale naznačily, že růst v některých klíčových částech podnikání společnosti Microsoft zpomaluje. Pojďme se na zveřejnění výsledků společnosti Microsoft podívat blíže!
img

Coca-Cola zastavuje pokles akcií po zprávě o výsledcích za 2. čtvrtletí

26.07.2023 Coca-Cola (KO.US) překonala očekávání Wall Street ohledně tržeb a zisku a stejně jako Pepsico zvýšila svůj celoroční výhled. Společnost sdělila, že i přes několikeré zvýšení cen produktů ve svém portfoliu nadále zaznamenává vysokou poptávku po svých výrobcích, přičemž k dalšímu zvýšení cen dojde v 1. čtvrtletí. Čisté tržby meziročně vzrostly o 6 %, ale slabší nálada na Wall Street dnes vyvíjí tlak na snížení ocenění akcií tohoto giganta:
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/SEK | AUD/CAD | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Elliott | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Absolute-return strategie | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CCI | CEO | CFD | CME | Cable | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Channel | Konsolidace | DAX | Demo účet | Depreciace | Devalvace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | EBIT | ECB | ECOFIN | EMA | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IFRS | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzové riziko | Kurzy měn | Křížový kurz | LES | Likvidita | Long | Loonie | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Opening bell | Order | Osobní příjem | P/E | PEG | PTR | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platforma | Podílník | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Sentiment | Short | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swiss | Take Profit | Termínový kontrakt | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Maturity | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Ropné písky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Investiční produkty | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | EUR/HUF | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | Akcie P-E | Akciové deriváty | Akciové indikátory | Aktivum | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Ruleta | Akcie Alcoa | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Citigroup | Akcie Coca Cola | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Ferrari | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Mastercard | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Michael Kors | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie PG | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | BH Securities | Brent | Brokers | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy za barel | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Devalvace měny | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomické zpravodajství | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Japonska | Ekonomika USA | Ekonomika ve světě | Etoro | Eura | Euro dnes | Eurostoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP USA | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investiční záměr | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak koupit akcie | Jak nakoupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělávat peníze | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Konfluence | Koupit akcie | Krach na burze | Krátkodobé investice | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz JPY | Kurz ropy | Kurz USD | Kurzy | Kurzy akcií | Libra | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnový kurz | Meta Trader | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Naučte se obchodovat | Nejsilnější ekonomiky světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Pád akcií | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | PayPal | PinBar | Pivot | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Reuters | Risk On | Roboti | Ropné vrty | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účet | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický | Stoxx | Surová ropa | Světové burzy | Světové události | SWIFT | Swingy | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Tesla Motors | Throwback | TopForex | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | US dolar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zprávy z ekonomiky | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | DCF | Diskont | Dluhové trhy | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hodnota dluhopisu | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Market Underperform | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Obchodní den | Overweight | P/S | Peněžní trhy | Protistrana | Provozní marže | Přeprodání | PX index | Range | Redukce | REIT | ROA | ROCE | ROE | Sell | Small caps | Strong Buy | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Výroční zpráva | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | WGC | Trading Room | Akciová společnost | Čekací doba | Hlavní trh | Investiční instrument | Kmenové akcie | Konzervativní investor | P/E Ratio | Převis | Běžná likvidita | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | P/E (Price/Earnings ratio) | Směrodatná odchylka | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | eBook | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Session | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný trader | E-mini | Futures trhy | Know-how | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Podvědomí | Commodities | Currency | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Slušný zisk | Stock market | Traders | Zlatý standard | Zisk na akcii (EPS - earning per share) | Aramco | Rhodium | Capital Economics | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | Bank of New York Mellon | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | PrimStock | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Crowdfunding | Jackson Hole | KPMG | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Jefferies & Co. | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | Institut Ifo | BMO Capital Markets | Prudential Financial | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | NATO | BCS | Cantor Fitzgerald | Pimco Total Return Fund | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | Elliott Management | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Agentura DPA | Sentix index | Reporty | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Expanzivní měnová politika | Fundamentální pohled | Technický pohled | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Trading Economics | Fisher Investments | Poměr P/S | Prostředí investic | Fisher Asset Management | Výkon fondu | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | DZ Bank | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Měnové riziko | Globální trhy | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Velcí investoři | Tržní volatilita | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Prezident Fedu | Dividendová sezóna | Finanční stabilita | Earnings | Výprodej na Wall Street | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Malý prostor | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Agentura Reuters | Politické napětí | Global Advisors | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | City | US akcie | Forbes | Prezident ECB | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | Nárůst úroků | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Akcie bank | IHS | Xetra | IBEX | Britská centrální banka | Turbulence na finančních trzích | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Algoritmus | Die Welt | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Virgin Group | Richard Branson | Tržní aktuality | Virgin America | Junk rating | Dluhopisy Twitter | Walmart | Alibaba | Duracell | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Procter & Gamble (PG) | Akcie Virgin | IPO Virgin | Berkshire Hathaway (BRK) | Baker Hughes (BHI) | Akcie Baker Hughes | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Americká ropa WTI | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Marže společností | Teroristický útok | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Dividendová akcie | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Nálada na trhu | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Investiční divize | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Prodejní signál | Zahraniční firmy | Odhodlání | Prestige Economics | National Australia Bank | Credit Suisse Group | UniCredit Markets & Investment Banking | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | CIMB Group Holdings | Oversea-Chinese Banking | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Úroková sazba Fedu | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Nakupovat akcie | Poptávka investorů | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Dosahovat zisku | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | Globální obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Makroekonomika | Zisky firem | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Theresa Mayová | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Zasedání Bank of Canada | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Měnové krize | Turecká centrální banka | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Americké investiční banky | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Zájem obchodníků | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Poměr RRR | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Cena akcií společnosti Apple | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Fundamentální základ | Inflační čísla | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Burzovně obchodované fondy | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Tempo růstu ekonomiky | Audi | Globtrex | Raymond James Financial | JPMorgan Chase & Co. | ABN AMRO Bank | IHS Markit | Morningstar | Obchodování s devizami | Venture Capital | ex | Akcie firem | GE Capital | Purple Trading | Mizuho | State Street Global Advisors | Zklamání investorů | Spekulativní investoři | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Fluktuace kurzu | Vstup na burzu | BBVA | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Investiční činnost | Investopedia | Kalendář ekonomických dat | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | Vydělávat peníze | BHS | Globtrex.com | Aleš Michl | Breakout Trader | LBBW | Benjamin Graham | World Gold Council | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Coinbase | Bitcoin Cash | Ekonomické výhledy | André Kostolany | Akcie Tesly | Investiční specialista | Americký akciový trh | Head&Shoulders | Zajímavé výnosy | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Spekulativní investice | Devizoví obchodníci | Kvantitativní utahování | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Trade Financial | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Kalendář makroekonomických dat | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | Crown | CBOE Global Markets | ETC | Investice do bitcoinu | IPO Facebooku | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | KeyBanc | Kapitálové výnosy | Hard fork | Inteligentní investor | Binance | Ethereum blockchain | Věštec z Omahy | NEST | Tiberius | Štěpán Hájek | Robinhood | Stellar | Estee Lauder | Hlavní světové burzy | Krádež kryptoměn | CFG | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | E-book o investování | Ceny lithia | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Vzácné kovy | Co je kobalt | Kobalt | Investice do kobaltu | Drobní investoři | Wedbush Securities | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Složené úročení | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Výnosy italských dluhopisů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | PANW | Akcie Amazonu | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Obchodní napětí | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | Čínské měny | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Americká investiční banka | Forint | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Cenový kanál | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | FTSE 250 | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Americký dolarový index | Czech Fund | Obchodní rozhovory | HKD | Zasedání OPEC | USMCA | Pražský PX | Patrik Mackových | Trendové čáry | Spotřebitelská inflace | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Julius Baer | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Tržby Amazonu | Lithiový trh | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Marihuanové akcie | Intercontinental Exchange | Růst úrokových sazeb | LYNX WhatsApp | Obchodování se CFD | Regulační orgán | BinckBank | Jiné měny | Daňové reformy | Výkonnost akcií | Růst zisků | Tlak na akcie | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | M5S | Evropská komise | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Šéf ECB | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Španělský IBEX | Zadluženost | Hodnota indexu | Refinitiv | Odhady analytiků | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | Výsledková sezóna v USA | Výsledky bank | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Uznávané zahraniční akcie | Zahraniční akcie | Zpomalení světové ekonomiky | Silný frank | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Analytici z Wall Street | Irská pojistka | Obchodní jednání | Odložení brexitu | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Volatilní období | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Akcie Levi Strauss | Investice do palladia | Palladiové akcie | Vysoký výnos | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Nejvýznamnější burza | Investice do konopí | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | USTR | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Makroekonomická situace | Oblíbený měnový pár | Technická situace | Rizikové akcie | Finanční produkty | PINS | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Ropovod | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Micro futures | Nasdaq100 | Akcie Walt Disney | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | IPO Luckin Coffee | Pokles sazeb | NAGA | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Analytici Morgan Stanley | Akcie firmy | Pokles kurzu | Chainalysis | Akcie klesají | Měnový výhled | Vyšší mzdy | Sharpe ratio | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Začít obchodovat | Rostoucí příjmy | iFX | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Reinvestování | Fibo retracement | South China Morning Post | Čínský trh | NATGAS | Měnové manipulace | Prezidentka ECB | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | Akcie Netflixu | STAR | Biotechnologické akcie | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Blackstone | Capital Partners | Pokles úroků | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Německé HDP | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Akciový výprodej | Americké futures | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Štěpán Křeček | Odvetná cla | Silný dolar | Situace na trzích | Recese v USA | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | Nejlidnatější země světa | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Alan Greenspan | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Čeští investoři | Růst mezd | Upisování | Stříbrné mince | KB | Depozitní sazby | Prosus | US500 | Saudi Aramco | Globální recese | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Italská vláda | Dot plot | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Novozélandská centrální banka | Overbalance | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Finanční situace | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | Nejnovější výsledky | Nejlepší vanadiové akcie | Obchodování jedním kliknutím | Risk Reward Ratio | iShares | Energetické firmy | MetLife | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Splunk | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Makroekonomický výhled | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Rychlé zhodnocení | Edge | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Obchodní dohoda | Zerohedge | RISK-ON | Nová makrodata | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Oslabování japonského jenu | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | TikTok | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Čínská média | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Mediální společnosti | Propad ceny akcií | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | IOT | Hongkong | Investice do ropy | Obchod s ropou | Výsledkové zprávy | Trinity | Obrovské množství peněz | LNG | Výkon amerického dolaru | Býčí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Hodnota vašich investic | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Státní investiční fond | Cennější než zlato | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Průměrná hodnota | Analýza dat | Histogram | Proroctví | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Snižování úroků | Inflace v USA | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Recese v Evropě | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Technické závady | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Tesla Elon Musk | PMČR | Průmyslová výroba v USA | PEGI | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | USA a Čína | Obchodovat na burze | Obchodní záměr | TradingEconomics | Růst cen | Borsa Italiana | CBI | Zůstatek | Studie | BDI | 4G | Dolar k japonskému jenu | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Co bude | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | Společnost GM | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Fixed income | Placebo | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nadhodnocení | Úrok | Největší obchod | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Stake | All Time High | Přeshraniční platby | Vyhlídky | Hong Kong | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Rozdělení zisku | INTC | Intel (INTC) | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Na burze dnes | Oblast rezistence | Oblast supportu | Finanční rezervy | Dlužníci | Ekonomka | Automobilový sektor | České dluhopisy | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | Data o HDP | Globální trh | Konkurenti | Too Big to Fail | Financovat | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Zmírnění rizik | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Ceny potravin | Důsledky krize | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | Klíčová rezistence | Klíčový support | Paul Volcker | Celebrity | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Běžný investor | Sociální sítě | Problémy | EW | Kolísání ceny | Růstový impuls | NAFTA | Finanční ztráty | Cvičení | Tomáš Holub | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | GBP/EUR | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | YHOO | Newmont Mining | PKN Orlen | FIS | Americká ropná společnost | Společnost Huawei | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Centrální banky USA | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | Dieselgate | Zahájení obchodování | Porsche | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | InterContinental | Nižší ceny ropy | Ceny zemědělských výrobců | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Míra inflace v Británii | Geely Holding Group | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vánoce | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Automobil | Ředitelka | Fed index | FedEx | FDX | Akcie FedEx | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Forward PE | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Úbytek | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Předsevzetí | Inflace v Maďarsku | Visa (V) | Tripadvisor | Kraft Heinz | WIG20 | Průmyslové podniky | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Halving | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Guyana | Silný support | Eskalace konfliktu | Američané | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | General Motors (GM) | Výrobce elektrických aut | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Zabití íránského generála | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Hlavní rizika | Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Irák | Ministr energetiky | T. Rowe Price | Ministr zahraničí | Íránský ministr zahraničí | USA Donald Trump | Ekonomické sankce | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Centrální vláda | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Nový rekord | Ministerstvo práce | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Iniciativa | Podnik | Česká inflace | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Míra zadlužení | Ukazatele | Smíšené výsledky | První část obchodní dohody | SAP | Technologická společnost | Federální vláda | Kryptoměny bitcoin | Silné cenové tlaky | Cenové tlaky | Valuace akcií | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Nájemné | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Krach | Komunikace | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Objem hypotečních úvěrů | Jihokorejská ekonomika | Paypal Holdings | Firma Avast | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | CMS | Nálada v Evropě | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | Americký miliardář | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Počáteční zisky | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | American Express | Většinový podíl | Rostoucí trendové čáry | Virus | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Coronavirus | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Obavy z koronaviru | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | SPA35 | Certifikace | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | NSBroker | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Nový fiskální rok | Výdaje | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Pokles akcií Tesly | FCF | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | Čínské strany | Warner Music | Warner Music Group | SEC | NFP | Rozhodování | Snowflake | Palantir | GitLab | Hrozba recese | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Hodnota aktiv | Americké banky | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Pharming Group NV | Americká inflace | Indikátor RSI | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Pokračování poklesu | TWTR | Akcie Twitter | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Bez rizika | E*Trade Financial | Nové obchodní příležitosti | Gilead Sciences | Prudký propad | Pokles na trzích | Akcie na evropských trzích | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | PHIA | Ekonomické recese | Slabá čísla | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Pokles prodeje | Nová data | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Dnešní výprodej | Obrovské ztráty | WP | Makroekonomické údaje | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Vysoká rizika | Výsledný zisk | Prudký pokles | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Akcie včera | Indické akcie | Nifty 50 | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Olaf Scholz | Charlie Munger | Stav nouze | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | CK Hutchison | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Vládní představitelé | Další vývoj | Nákupy akcií | Stimuly | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Masivní propad | Fiskální politiky | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Zisk společnosti | Klíčový ukazatel | Největší propad | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Snížení dividendy | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | New York Times | Obavy trhu | Vedlejší účinky | Justin Trudeau | Propad poptávky | Akcie Monety | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Britská Kolumbie | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Úvěrový program | Aktuální situace | Značný pokles | Žádosti o podporu | Britská centrální banka dnes | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Mluvčí ČNB | Období finanční krize | Texas | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Vyrovnat ztráty | Bilion dolarů | Dlouhodobá investiční strategie | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | Algoritmy | Situace v Číně | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | MF | Hlavní centrální banky | Kalifornie | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Neomezené množství | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Tým Admiral Markets | Dividendové výnosy | Axios | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Banka JPMorgan | Biliony | Potenciál | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Výroba automobilů | Investice do zdravotnictví | Allianz | Dění ve světě | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Rozložení kapitálu | Bulharsko | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | Riziko inflace | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Nigérie | Společnost Walt Disney | VW | Akciový index S&P 500 | Čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Analytik Saxo Bank | Letecká společnost | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Společnost Unilever | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Tesla dnes | Údaje | Týdenní nárůst | Hrozí krach | DPH | Mexiko | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Oživení v Číně | Pojišťovna | Cushing | Pavel Baudiš | Patenty | Veřejný sektor | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Anthem | Cigna | Menší poptávka | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | CBS | Opětovný pokles | Dolar slábne | Jednání OPEC | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Životní styl | Cena benzínu | CIA | Tajné služby | Španělé | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen | JPM.US | WFC.US | Celková inflace | Technické problémy | Hackerský útok | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Delaware | Massachusetts | Očištěný čistý zisk | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Boeing Co. | Microsoft Corp | US Bancorp | Nové dluhopisy | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | BMO | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Uzavření trhů | Vládnoucí strana | Colorado | USD za barel | Propad ceny | Trade | S&P500 | Měnový faktor | ESPN | Nabídka ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Průměrný výnos | Ropný a plynárenský průmysl | Plynárenský průmysl | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Zbyněk Stanjura | ODS | Cenové pohyby | CBRT | Oslabení akcií | Celosvětová poptávka po ropě | Reddit | Sociální síť | Surové ropy | Jihokorejský HDP | Evropské indexy | Břidlicové ropy | Posílení | Zoom Video Communications | HSBC Asset Management | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Zvyšující se likvidita | Větší pokles | Potenciál trhu | Americké státy | Data z trhu práce | ADBE | Akcie Adobe | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Cenový pokles | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Experimentální lék | Rušení pracovních míst | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Osobní příjmy | Nezaměstnanost v Německu | Počet lidí bez práce | Počet lidí bez práce v Německu | Zájem zahraničních investorů | SMA 100 | Dubnová inflace | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ropa roste | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | Denní pokles | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Dividendové ETF | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Rally na akciích | Soud | Koncern Volkswagen | Poměr PE | Latinská Amerika | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | Turistika | Dlouhodobý trend | ETN | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Generovat zisk | Velikost pozic | Skladování ropy | Rekordní zisk | Hugo | Regulační orgány | Pokles ekonomické aktivity | Historicky nejnižší | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Leasing | Dluhy | Podezřelé transakce | Akcie Nike | NKE | Průmyslové kovy | ONE | Merck | T-Mobile | Auta | Ojetiny | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Dnešní výsledky | Rostoucí potenciál | Konzistentní zisk | Vakcína | Sektor služeb | Digitální revoluce | Fujitsu | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | WMT.US | Fiskální a měnové stimuly | Advance Auto Parts | Martin Winterkorn | Manažeři | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY | GSK | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Velikost fondu | Špatný obchod | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Kupci | Společnost Facebook | Facebook Shops | Aktivity společnosti | Biotechnologická společnost | Splunk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investovat peníze | MLM | Inflace v Turecku | Krátkodobý dluh | Technologické centrum | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | FRA40 | EU50 | Vakcíny proti koronaviru | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Výrobce aut | Bohumil Trampota | Průraz | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Slabá poptávka | Simple Moving Average | Simple Moving Average (SMA) | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Eduard Kučera | Waymo | Zvyšování mezd | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Dlouhodobé rezistence | Tchaj-wan | Americké úrokové sazby | Poptávka po zlatě | Nikola | Index Nasdaq Composite | Zpomalení inflace | Teorie černé labutě | Ropná krize | Premier League | Nikola Corporation | Francouzský index CAC 40 | Období krize | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Subvence | APA | Růst mědi | Energetický gigant | Nevada | Sanofi | Japonský vývoz | Prodeje automobilů | Prodej osobních automobilů | Podpůrné programy | Jozo Perić | Foxconn | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Bezpečná měna | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Chování americké centrální banky | Správce aktiv | Roční výkonnost | ZIL | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | IDEA | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Odkup vlastních akcií | Velké investice | Ziskové marže | ASM International | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Allianz | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Thermo Fisher Scientific | Společnost Uber | Jasný signál | Exporty | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Ant | Prostor pro další růst | PPI v USA | Sony | Inflační šok | Generace Z | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Větší riziko | Zdroj příjmů | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Globální spotřebitelská důvěra | Stellantis | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | Výplach | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Malé zisky | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Mediální pokrytí | Společnost Amazon | Noble Energy | Společnost XTB | Salesforce.com | Akcie Salesforce | Rostoucí ceny komodit | Burzovní hodnota | Burzovní hodnota společnosti | Hodnota společnosti Tesla | Cybertruck | Semi | Model 3 | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Nižší poptávka | Progres | Exchange Traded Commodity | Zlatá horečka | Tvrdá ekonomická data | Silný trend | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | Sundar Pichai | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Obchodní divize | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Silné momentum | Důvěra | Velké technologické firmy | Tesla a S&P 500 | Obnovení růstu | Caixin | Hugo Boss | Ant Group | Známky oživení | Výzkumy | Indonésie | Kreativita | Produkce energií | Časový horizont | Zvýšené napětí | Čínské sankce | Klesající tendence | NYT | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Akcie Intel (INTC) | Lepší výsledky | Vyšší dividenda | Vývoj léků | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Výhled na příští rok | Akcie Cisco | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Oživení poptávky | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Upozornění na rizika | Match Group | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Goodyear | PLUG | Počet akcií | SMA 200 | Globální pandemie | Období zvýšené volatility | Akcie softwarové společnosti | VisualCapitalist | Coca-Cola | CPI v Itálii | Ruská vláda | Zisk a tržby | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Holdingová společnost | Split akcie | Katarský státní investiční fond | SPAC | Fisker | IT společnosti | Zhodnocení akcií | Elektrická auta | Big Tech | Sergey Brin | Delta Airlines | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Kroger | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Stavební povolenky | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Obchodní domy | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | NAHB | Ropa dnes | Společnost Cisco | Rozdělení akcií | Cena elektřiny | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Šéf podniku | Accenture | Politici | Ztráty společnosti | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Východní Asie | Micron | App Store | Grubhub | Biden | USA Joe Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Investovat do ropy | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Speedway | Pracovní místa | Pozitivní výsledek | Delivery Hero | Česká republika | Nejvýraznější růst | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | AEX | Allegro | Naspers | Ford (F.US) | F.US | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Akcie Johnson & Johnson | iPhone 12 | iPhone | Výkon společností | Klinické testy | WPM | Ameriprise Financial | Walgreens | MicroStrategy | Akciové portfolio | Foot Locker | Masivní propouštění | Akcie Sony | Koncern | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Jitan Solanki | Concho | CZKCASH | Akcie TWTR | Nařízení | Interfax | Newmont | Align Technology | ALGN | Akcie Align Technology | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Canalys | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Tržby na akcii | RHI.US | Pokles indexu | Reálný HDP | ALV | Futures na ropu | Moneta | Bed Bath & Beyond | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Uniswap | Zveřejnění výsledků | RBAG | Očekávané výnosy | BIIB | UBER.US | Electronic Arts | Coty | T-Mobile US | Akcie Berkshire | Sumitomo | Akcie Coca-Coly | BioNTech vakcína | MCD | MCD.US | Nové zprávy | Vakcína Pfizer | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | CEZ1 | Inflace v Číně | Apollo | Hospodářský vývoj | Albert Bourla | Pinduoduo | Evropská léková agentura | Evropská léková agentura (EMA) | Zisky bank | Palo Alto Networks | Nová vakcína | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | L Brands | Palantir Technologies | MRNA | Polská vláda | GPS | Producent ropy | Hormel | JWN | Pasivně investovat | Ropovod Družba | Praktické tipy | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Výdělky | Akcie Snowflake | IPO akcie | Nové IPO akcie | Nové IPO | Proražení | Adobe Systems | INTC.US | AAPL.US | Životní prostředí | Nio | Li Auto | NextEra Energy | TSCO | Investice do vody | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | GME.US | Lyft | Akcie Airbnb | Výběr akcií | LULU.US | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Continental | Covestro | ABNB | Vakcinace | Swingový výhled | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | RBAG.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Alexion | BIDU | Lego | Očkování | LEN | Lennar | Coinbase Global | NBP | CMI | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Stabilní příjem | Rychle zbohatnout | Orbán | Kapitalizace Tesly | Emise akcií | Zajištění proti riziku | Mutace koronaviru | Mutace viru | GS.US | MGM | US2000 | AAL | Plný úvazek | Odvětví kryptoměn | Cenné papíry a burzy | Voda | DGX | Index DE30 | BA.US | Third Bridge | Boeing 737 Max | Oslabení forintu | Inflace v Polsku | Nálada investorů | Carnival | Emise dluhopisů | Nikola Corp | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Home office | Online prostředí | Růst ceny | Dobrý výsledek | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | ABNB.US | NIO.US | Vývoj německé ekonomiky | DOT | Vakcinační strategie | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Počet pracovních míst | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | Výrobce obuvi | JD.US | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Shopify | ET7 | Zoom Video | Firma Boeing | Rostoucí ceny ropy | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Velikost obchodu | Dopad na trhy | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | MRK | CARA | MJ | ACT | Futures na indexy | Indexy na Wall Street | Jack Ma | UAL | UAL.US | Regulace v USA | Larry Fink | Situace na trhu | MONET.CZ | MONET | DHL | United Parcel Service | Philips | Akcie společnosti Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | GameStop (GME.US) | SPCE | Akcie Gamestop | Etsy | KFC | Čínské značky | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Streamovací služby | Deliveroo | Investiční účely | WallStreetBets | DAX (DE30) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | JNJ.US | Akcie GameStopu | SWKS | Skyworks Solutions | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | Účinnost vakcíny | Problémy s likviditou | Thermo Fisher | ROI | Vypuknutí pandemie | Cenový gap | Jak vybírat akcie | Historická výkonnost | Velikost společnosti | Poměrové ukazatele | Dnešní seance | Akcie společnosti Alphabet | QCOM.US | Brent (OIL) | Akcie společnosti Activision | Activision | ATVI.US | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Technologie společnosti | General Motors (GM.US) | GM.US | Supercyklus | HAS | Hasbro | Russell 2000 (US2000) | TWTR.US | Twitter (TWTR.US) | UNH | Change Healthcare | Humana | Finanční výkonnost | Piper Sandler | Ark Invest | Maersk | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | ABBV.US | FTX | Zinek | PINS.US | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Růst produktivity | Růstový trend | CVS Health | CVS | Konopný průmysl | Předpověď akcií | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kering | AIG | Americká pojišťovna | V4 | Rizika a příležitosti | Akcie Visa (V) | WFC | Akcie Wells Fargo | Robinhood Markets | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Zásoby plynu | Zlepšení ekonomiky | Akcie Boeingu (BA.US) | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Graf US500 | Sentiment investorů | Jádrová spotřebitelská inflace | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Finanční zdraví | Zlatý kříž | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Nio (NIO.US) | Maďarská ekonomika | Akcie společnosti Moderna | Nárůst výnosů | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Phillips 66 | PSX | Oživování ekonomiky | XOM.US | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Výrazný zisk | Silný růst | Pandemie covidu-19 | CrowdStrike Holdings | CRWD | Apple (AAPL.US) | Market Wizards | Investice společnosti | Fidelity | Průzkum analytiků | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Akcie AT&T | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Heatmap | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Aleš Hála | Tilray (TLRY) | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Hodnotové akcie | Mentor | Zajímavé peníze | V.US | Ropné futures | Síla amerického dolaru | Kansas City Southern | KSU | Společnost Procter & Gamble | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | IPO Deliveroo | xStation 5 | ViacomCBS | Discovery | Tencent Music | Sýrie | Pohyb ceny | Vývoj hodnoty | PMI index | Micron (MU.US) | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Akcie Virgin Galactic | GRMN | Akcie Boeing (BA) | LMT | Výnosy z dluhopisů americké vlády | Nejvyšší růst | Hotovostní pozice | Paychex | PAYX | EDF | Celoroční výsledky | Umění | Výnosy z investic | Constellation | Constellation Brands | STZ | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Daniel Zhang | Síla indexu | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Xilinx | Akvizice AMD a Xilinx | AMD a Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Goldman Sachs (GS.US) | COIN | Akcie Coinbase | Graf indexu Nasdaq | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Optimistická očekávání | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Silná americká data | Vstupní náklady | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | Shooting Star | P&G | NFLX.US | Cena akcií Netflixu | Intel (INTC.US) | Jihokorejská společnost | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Centene | General Electric (GE.US) | Pinterest (PINS.US) | United Parcel Service (UPS.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | GE.US | UPS.US | Průmyslová komodita | Vysoká cena | Největší důl | Escondida | Escondida v Chile | Pokles v produkci | Provozní výsledky | Cameco Corp. | Cameco | CCJ | Akcie v roce 2021 | Poptávka po uranu | Uran | Rostoucí ceny | Objednávky | Potenciální výnosy | CVX.US | Prezidentský dekret | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Nárůst zákazníků | Verizon | Společnost Verizon | Comcast | Mediální divize | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Futures na americké indexy | Konsensus trhu | Tržby za služby | Nižší zisky | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Meziroční růst cen | WEN | WEN.US | Wendy’s (WEN.US) | Wendy’s | Kybernetický útok | Ruští hackeři | Cenové akce | Cenové úrovně | Pandemie COVID | MSTR | Royal Dutch Shell A | Wall Street akcie | Hladiny rezistence | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | PANW.US | Palo Alto Networks (PANW.US) | Silnější support | Podnikatelské klima | API | Zpřesněné údaje | Oslabení | ZS | ZS.US | Zscaler Inc | Zscaler | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Výsledky za Q1 | MNB | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie TSLA | DocuSign | Nadnárodní společnosti | Dlouhodobé obchody | GameStop Corp | Zajištění proti inflaci | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Microsoft Corporation | Tržní prostředí | McDonald's | MicroStrategy Inc. | Vydání nových akcií | Navýšení kapitálu | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | CrowdStrike | Trading Central Technical Ideas Lookup | Cyklus zvyšování sazeb | Tennessee | Oligopol | Dolar dnes | Didi | CO2 | Pozitivní vliv | Falcon | Starlink | Solární panely | Podcast | Obrovský potenciál | Trh dnes | Streamovací společnost | Společnosti Netflix | Konkurenti Netflixu | Podnikání Netflixu | Výplata dividendy | Energetická společnost ČEZ | Výkon společnosti | Varianty koronaviru | Thajsko | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | | Výhled na letošní rok | Dodavatelský řetězec | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Akcie Bed Bath & Beyond | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Síla dolaru | Klesající struktura | Odraz ceny | Nákupní příležitost | Spojené arabské emiráty | Koncentrace | Pojišťovací společnost | Náklady na akvizici | Chování spotřebitelů | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Nvidia akcie | Společnost Philip Morris | Philip Morris International | Očekávání zisku | Spotové ceny | TSMC | Zvýšení produkce | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Didi Global | Včerejší seance | Ojeté vozy | JPMorgan (JPM.US) | Capital Panda | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Symantec | Alibaba Group Holding Limited | Výrobce smartphonů | Čínský výrobce | Smartphony | TSM | TSM.US | Americký trh | XEL | CMCSA | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | AXP | AI | COST | PG | CAT | Starbucks Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | Applied Materials | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy | FIXED | Mutace delta | Inflace cen | Odvětví | Pokles poptávky | Kryptoaktiva | Divize | Zásoby plynu v USA | HOOD | CNN Business | Letní období | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | After-market | Boom | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Uzavření obchodování | Omezené dodávky | Zisk firmy Apple | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Zisk Microsoftu | Softwarová společnost Microsoft | Intelligent Cloud | Azure | More Personal Computing | Xbox | Pandemie a práce z domova | Rekord | Příjmy z reklamy | Covidová situace | Současné ceny | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Bilion | Dodávky čipů | CAR | Výsledky za Q2 | Přehled výkonnosti | Robinhood Markets (HOOD.US) | HOOD.US | Guidance | Dopad na sentiment | Růst Amazonu | Náhoda | Provozní ztráty | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Mateřská společnost | HICP | Chování | Vizualizace | Vnímání | Interpretace | Take-Two Interactive | Logistika | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | DISCA | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | SQ.US | SQ | Ropné a plynárenské společnosti | Albemarle | Projekce | Bývalý prezident USA | Účetní období | Internetové obchody | TWS | Výsledky za první pololetí | Akcie ViacomCBS | Paramount | Paramount+ | Comcast Corp | Jarda Tupý | Messi | Plány společnosti | Psychologické úrovně | Důležité zprávy | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Růst v oblasti služeb | Strojové učení | Norilsk | Těžařská firma | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Osobní počítače | ADS | SNOW | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Stav trhu s ropou | Hackeři | Nucor | Index Russell | Společnost Admirals | Palantir Technologies (PLTR.US) | Spotové ceny ropy | Výrobce sportovního oblečení | Pozitivní korelace | Úroveň dluhu | Akcie Home Depot | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Home Depot (HD) | Prostor pro růst | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Jim Cramer | CBRE | Streamovací společnosti | David Solomon | Meituan | Medián | Střední hodnota | Laxman Narasimhan | Rozbor | SpaceX | Kansas City | Americká ministryně financí | Funkční období | Školení | ASX | Indexy v Číně | Dominion Energy | Agilent | Akcie BioNTech | Akcie BioNTech (BNTX.US) | Nedostatek čipů | Mediální společnost | Společnosti | Akcie společnosti Zoom | Neúspěch | Opatření | Rivian | Výrobce elektrických aut Rivian | Lordstown Motors | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | Okta | PayPal Holdings Inc | Lobbing | Lobbing v EU | Katastrofy | Rychlý růst | ANO | Uhlí | CSRC | RBC | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Vysoká poptávka | Honeywell International | Chevron Corporation | Puma | Siemens Healthineers | Energetika | SIE | Společnost Siemens | Ceny plynu | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Los Angeles | Finanční ředitelka | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Luxusní značky | Vyšší hodnoty | Americká firma | Airbus SE | Společnost AT&T | Warner Bros | Filmové studio | Cash flow výnos | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Kompenzace | Tečkový graf | BNP | Pokračování trendu | P/B | Hospodaření bank | MGM Resorts | Problémy v dodavatelských řetězcích | Zemní plyn (LNG) | Úročení | Kvartální účetní období | Gamble | Nový lék | Odhady růstu | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Akcie Palantir | Automotive | Snížení dluhu | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Akcie Levi Strauss (LEVI.US) | Škodovka | Organizovanost | Charter Communications | Trader Workstation (TWS) | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | CureVac | Energetické krize | Zdražování energií | Wells Fargo (WFC.US) | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Pravidla hry | Poseidon | Akcie Walt Disney (DIS.US) | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Netflix (NFLX.US) | Intuitive Surgical | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | Travelers (TRV.US) | Abbott Laboratories (ABT.US) | CSX | ANTM | EQT | Horizon | Oculus | Překonání historického maxima | Abbott | Zdravotnictví | AXP.US | American Express (AXP.US) | Schlumberger (SLB.US) | SLB.US | Schlumberger | VFC.US | Exxon Mobil akcie | Snap | Akcie společnosti Snap | Obilí | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Zásoby společnosti | Uzavírání obchodů | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | McDonald's (MCD.US) | Caterpillar (CAT.US) | Cenový cíl | SPX 500 | ServiceNow | Ford Motor (F.US) | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Mastercard (MA.US) | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Akcie společnosti Caterpillar | Squid | AbbVie (ABBV.US) | Colgate-Palmolive | Meta | Rebranding | Klima | Peněžní prostředky | Metaverse | Burger King | Rivian Automotive | Meta Platforms | Squid Game | Francouzský index | Odkupy akcií ve Spojených státech | Odkupy akcií | Odkupy akcií v USA | Howard Silverblatt | MGM Resorts International | ROKU.US | TTWO.US | Qualcomm (QCOM.US) | Electronic Arts (EA.US) | Fialova vláda | Celkové provozní výnosy | Airbnb (ABNB.US) | Uber Technologies (UBER.US) | CI.US | Regeneron Pharmaceuticals | RIVN | Trh s elektromobily | Royal Caribbean Cruises | PYPL.US | Podmínky na trhu | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | RIVN.US | Společnost | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Tým InstaForex | Cena akcií AMD | Reálné úrokové sazby | Uhlíková stopa | Walmart (WMT.US) | Další růst sazeb | Spotřebitelské ceny v Británii | Target | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | JD.com (JD.US) | Macy's | M.US | Macy's (M.US) | TechnipFMC | Družba | Rivian Automotive (RIVN.US) | Lockdowny | TIM | Dell (DELL.US) | HPQ.US | Antony Blinken | Meta Platforms (FB) | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Změny klimatu | Reportované výsledky | Nové mutace | Nová mutace | Omikron | Skutečný výsledek | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Akcie Gazpromu | Nálada na trzích | | Honeywell | CMA | Sezonalita | Bear market | Varianta koronaviru | Nové vakcíny | Akcie společnosti Salesforce | Globální problémy | Špatné počasí | Zlotý | Akcie Pfizer (PFE) | BofA | Bank of America (BofA) | Postavení na trhu | Index S&P 500 (US500) | Tržní vývoj | Míra inflace v Turecku | Dotcom | Akciové indexy na Wall Street | Fibonacciho retracement | Fibonacciho posloupnosti | Rozšíření | Rostoucí inflace | Arm | Čipové společnosti | ACWA | ACWA Power | Ekonomické ztráty | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Beyond Meat (BYND.US) | Bidenova administrativa | Letadlo | Obchodní tipy | Akcie CarMax | CarMax | KMX | KMX.US | Akcie CarMax (KMX.US) | CarMax (KMX.US) | Největší americké společnosti | Logistické společnosti | Drewry | Celkový sentiment | Miliardy USD | Apple Music | Akcie AMD (AMD.US) | Kartel OPEC+ | Kazatomprom | KAP.UK | Společnost Amazon.com | Jestřábí komentáře | Cena uranu | Altria | Zvyšování sazeb Fedu | Bodyarmor | Odolné proti inflaci | Inflation-proof stocks | Předpokládaný růst | Ocel | Vývoj akcie Pfizer | EOG Resources | Doporučení k obchodování | Společnost Starlink | Gate | Nejlepší akcie 2022 | Akcie 2022 | Akcie v roce 2022 | Nejlepší akcie v roce 2022 | Výhled pro rok 2022 | Ekonomický výhled pro rok 2022 | Měnový výhled v roce 2022 | Očekávané úrokové sazby | Úrokové sazby v roce 2022 | 5 nejlepších akcií pro rok 2022 | Akcie Polo Ralph Lauren | Polo Ralph Lauren | Ralph Lauren (RL) | Akcie ASR Nederland | ASR Nederland (ASRNL) | ASR Nederland | ASRNL | Akcie ASR Nederland (ASRNL) | Akcie Alibaba (BABA) | Alibaba (BABA) | Akcie CM.com | CMCOM | Akcie CM.com (CMCOM) | CM.com | CM.com (CMCOM) | Polo Ralph Lauren (RL) | Lucid Group | LCID | Lucid | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Cowen | Míra inflace v Maďarsku | Cílové ceny | Current ratio | Ukazatel Běžné likvidity | Technická analýza akcií | Akcie Activision | Bobby Kotick | Hry | Call of Duty | Herní divize | Divize Microsoftu | Akcie Gap | Cena akcií společnosti | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Hospodářská data | Shell Plc | Royal Dutch | Streamování videa | Instituce | Omniverse | Teams | Napětí na Ukrajině | Nový týden | Zvýšená nervozita | Společnost Chainalysis | Counterpoint Research | Módní společnosti | Levi Strauss | Pozitivní výsledky | Švédská společnost | Western Digital | Cenová akce | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Akciový graf | Simon Property Group | Take-Two Interactive (TTWO.US) | Chipotle Mexican Grill | Člen ECB | Podíl bitcoinů | Pokračující expanze | Konsolidovaný čistý zisk | Počet nových klientů | Coca Cola (KO.US) | Illumina | Mattel | Výrobce hraček a her | Výrobce hraček | Under Armour | Futures na americké akciové indexy | Klesající struktury | Napětí kolem Ukrajiny | LHA | Kabelky | Cisco Systems (CSCO.US) | CSCO.US | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | TRIP | TRIP.US | TripAdvisor (TRIP.US) | Vladimir Čižov | Útok na Ukrajinu | Akcie na asijských trzích | Ruský velvyslanec | Ruský velvyslanec při EU | Války v Evropě | Deeskalace | Roblox | Akcie herní společnosti Roblox | Akcie herní společnosti | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Upstart Holdings | Upstart | Akcie Upstart Holdings | Akcie Upstart | Akcie Shopify | Dropbox | Roku (ROKU.US) | Akcie společnosti Palantir | Zisk EBIT | Ruské invaze na Ukrajinu | Ruská ruleta | General Dynamics | Microsoft Corp. | Index DAX (DE30) | Sankce | Bezpečné útočiště pro investory | Prudký růst ceny ropy | LOW.US | Lowe's | Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) | Akcie společnosti Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Motivace | Bogdan Maioreanu | TGT.US | BAE Systems | BA.UK | BAE Systems (BA.UK) | Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | Oleg Děripaska | Statista | LCID.US | Emise CO2 | Akcie Schlumberger | Akcie Schlumberger (SLB) | Schlumberger (SLB) | Orsted | Dell Technologies | Rheinmetall | Carlsberg | FSLR.US | First Solar (FSLR.US) | Zkapalněný zemní plyn | Turecký statistický úřad | DBK | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Společnost Google | SPARK | Applepay | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Společnost ExxonMobil | Smith & Wesson | Akcie Smith & Wesson | SWBI | SWBI.US | Akcie Exxon Mobil | Akcie Exxon | Exxon Mobil (XOM) | Akcie Exxon Mobil (XOM) | Pokles inflace | Cox | Pat Gelsinger | NICKEL | Levi's | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Štěpení | CF Industries | Největší světový producent palladia | Zvyšování cen | Světové produkce | APP | Úrokové riziko | Optimistická nálada | Tok ruského plynu | Výroby elektromobilů | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Fiserv | Akcie kybernetické bezpečnosti | FTNT | Fortinet | Akcie Fortinet | Fortinet (FTNT) | Akcie Fortinet (FTNT) | Akcie CyberArk Software | Akcie CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software (CYBR) | CyberArk Software | Akcie Zscaler (ZS) | Zscaler (ZS) | Akcie Zscaler | Palo Alto Networks Inc | Cyberark Software Ltd | Crowdstrike Holdings Inc | Fortinet Inc | CrowdStrike (CRWD) | Akcie CrowdStrike | Akcie CrowdStrike (CRWD) | Americký výrobce elektromobilů | Akcie BASF | Akcie BASF (BAS) | BASF (BAS) | Akcie Advanced Micro Devices | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | ADBE.US | Shantanu Narayen | Společnost Adobe | Představenstvo společnosti | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | Akcie Nvidie | Nvidie (NVDA.US) | Značné riziko | Geopolitické události | NIO (NIO.US) | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Společnost Beyond Meat | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | Lionel Messi | Akcie Walgreens Boots Alliance | Akcie Tesla (TSLA) | Míra inflace v Polsku | Trh zlata | CMG | WBD | Ex-date | Warner Bros. Discovery | Francouzská Société Générale | GMT | SHL | Akcie BlackRock | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Vlastnictví | Výsledky letecké společnosti | STT | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Unitedhealth Group (UNH.US) | UNH.US | Daniel Ives | Vital Knowledge | Převzetí Twitteru | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Vzestupný trend | Travelers | Pokles produkce | Reed Hastings | Spoluředitel | Lululemon (LULU.US) | Alaska Air Group | Akcie společnosti Gap | Rekordní inflace | TDOC | Teladoc | TDOC.US | Teladoc (TDOC.US) | Výsledky Alphabet | PepsiCo (PEP.US) | Miliardář Elon Musk | Výsledky Amazonu | Embargo na ruskou ropu | Textron | Cena akcií Textronu | Textron Aviation | Cessna | Beechcraft | Scott Donnelly | Squad Weapon | Squad Automatic Rifle | Cased Telescoped Munice | Advanced Reconnaissance Vehicle | Long Range Air Assault | Future Vertical Lift | RQ7 Shadow | Boj s inflací | Obavy ze stagflace | Produkty s pákovým efektem | Trojúhelníkové formace | Akcie Wendy’s | Akcie Wendy’s (WEN.US) | Occidental | Wall Street výsledky | finGOOD | Akcie JPMorgan | Dow Jones Industrial Average | GAP.US | Southwest | Indexy S&P | Forward P/E | Společnost Invesco | Varování před riziky | Covid Zero | Guggenheim | CRISPR Therapeutics | CRISPR | Akcie CRISPR Therapeutics | Mondelez International | Nárůst zisků | RIOT | EOG | EOG Resources Inc | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Ceny plynu a elektřiny | Akcie Fedex | Winnebago | Winnebago (WGO.US) | Akcie Winnebago | WGO | WGO.US | Darden Restaurants | Akcie Darden Restaurants | Darden Restaurants (DRI.US) | DRI | DRI.US | Akcie Darden Restaurants (DRI.US) | Olive Garden | Akcie FedEx (FDX.US) | Bear market rally | Market rally | Přijetí | Wynn Resorts | WYNN | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Akcie KO | Propuštění | Znehodnocení | Evropské akciové indexy | Cenový strop | Celsius | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Delta Air Lines (DAL.US) | Pokles zisku | Zastavení poklesu | Nejobchodovanější CFD | Nejobchodovanější CFD akcie | Centrum | Americké ministerstvo obrany | Pentagon | United Airlines (UAL.US) | Nárůst zásob | Výsledky Apple | Výsledky Apple za Q2 | Výsledky Alphabet za Q2 | Výsledky Amazon za Q2 | Výsledky Amazon | Velký pád akcií | Vývoj zisků | Hike | Největší kryptoměny | Prime | Poměr P/E | Neuspokojivé výsledky | Zvýšení ziskovosti | Prodeje vakcín | WBD.US | Air Products | APD | NYSE:APD | Společnost Air Products | Společnost Palantir | Akcie společnosti Disney | Akcie společnosti Delta Airlines | Upozornění | Aktiva pod správou | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Řetězec restaurací | Thomas Barkin | Konkurenční společnost | U.S. Bancorp | Paweł Majtkowski | Německé ekonomiky | Akcie společnosti Bed Bath & Beyond | Makroekonomické prostředí | Virtuální realita | Rizikový faktor | Investiční cíle | Akcie banky | PlayStation 5 | PlayStation | Hewlett&Packard | Akcie Hewlett-Packard | Windfall tax | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | Smith & Wesson Brands (SWBI.US) | Smith & Wesson Brands | Oslabení USD | Býčí pohyb | Akcie společnosti Nucor | Nucor (NUE.US) | Akcie společnosti Nucor (NUE.US) | StreetAccount | Figma Inc. | Figma | Obraty | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Ruské ropy | Dividendové investování | Webináře Trading Room | Změny ve vedení | Humanoidní roboti | Marathon Digital | Paroplynové elektrárny | PX (CZKCASH) | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Kofola (KOFOL.CZ) | KOFOL.CZ | ERSTE (RBAG.CZ) | Komerční banka (KOMB.CZ) | Otevření Wall Street | Alokovat kapitál | Český statistický úřad (ČSÚ) | CCJ.US | Cameco (CCJ.US) | Akcie společnosti Cameco (CCJ.US) | CFD (Rozdílové smlouvy) | Zisky BlackRock | DPZ.US | Domino's Pizza (DPZ.US) | Cena akcií Domino's Pizza (DPZ.US) | Zisky Netflixu | Rezignace | Telekomunikační společnost | Adidas (ADS.DE) | Analýzy trhu | Tržní odhad | Výsledky Monety | ALGN.US | Align Technology (ALGN.US) | Akcie Align Technology (ALGN.US) | Implikace | Nejrychleji rostoucí | Největší meziroční nárůst | PayPal Holdings (PYPL.US) | Monetizace | Krátkodobá rezistence | IBEX 35 (SPA35) | Omezení COVID | Puma (PUM.DE) | PUM.DE | Snižování počtu zaměstnanců | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Jaderná energie | Cameco Corp | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Matěj Široký | Dluhová pravidla | Dluhová pravidla Evropské unie | Pravidla Evropské unie | Rozvojové země | Živé vysílání | Novinky | Administrativa | Petra Krmelová | ČNB Petra Krmelová | Vysoké inflace | Konkurent | Taiwan Semiconductor | FTX Sam Bankman-Fried | CZ | Mistrovství světa ve fotbale | Qatar | Dynamika růstu | Hodnocení akcií | Cloud computing | Graf ceny akcií | Aktuální informace | Vstup long | Digitální reklamy | Podnikání společnosti | Pověst | JMP Securities | Marathon Digital Holdings | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Ekonomické prostředí | Graf akcií | Tržní fundamenty | Světlo na konci tunelu | Podstoupení rizika | Planet Labs | Planet Labs (PL.US) | PL.US | Společnost Exxon Mobil | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Akcie DocuSign | Hospodářský pokles | Zpětné odkupy | Zisky společnosti | Společnost BlackRock | Růstový potenciál | Ziskovosti společnosti | Zdanění mimořádných zisků | Roční příjem | Analytici Citi | Avatar | Výhled na rok 2023 | Vysoké sazby | UHR.CH | UHR | Fukušima | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | ​​​​Hewlett&Packard | ​​​​Hewlett&Packard (HPQ.US) | Průmyslový Dow Jones | Právo | Nálada na Wall Street | Ceny ropy a plynu | Otevření Číny | Estée Lauder | Výprodeje | Prezident Biden | Počítače Mac | FDIC | ChatGPT | OpenAI | Bing | Microsoft 365 | Akcie výrobců elektromobilů | Zpráva Morgan Stanley | Býčí sentiment | Zprávy Goldman Sachs | Akcie společnosti Charles Schwab | SCHW | SCHW.US | Charles Schwab (SCHW.US) | BOSS.DE | Hugo Boss (BOSS.DE) | Výhled pro rok 2023 | OCI | Invest | Alphabet Inc. | Sektor financí | Společnost Caterpillar | Akcie společnosti Caterpillar (CAT.US) | Výsledky Morgan Stanley | Společnost Morgan Stanley | Vyšší náklady | Společnost AMD | Pokles cen energií | AI.US | Pokračující pokles | Tomáš Cverna | XTB Tomáš Cverna | Finanční výsledky společnosti | Oživení poptávky v Číně | Bard | Akcie New York Times | NYT.US | New York Times (NYT.US) | Akcie New York Times (NYT.US) | Digitální předplatné | Příjmy New York Times | Revenues | Společnost Disney | Super Bowl | Dividendový král | Alphabet (Google) | Obnovitelné zdroje | Alibaba Group Holding Ltd | Akcie Alibaba Group Holding Ltd | Akcie Alibaba Group Holding | Alibaba Group Holding Ltd (BABA.US) | Média | Fisker (FSR.US) | FSR | FSR.US | Cena akcií společnosti Fisker | Cena akcií společnosti Fisker (FSR.US) | JSW | C3.ai | Fingood | Optimalizace | Reporting | Instant Trading EU Ltd. | Výhled pro rok | SVB | Největší banky v USA | Signature Bank | Vklady | PCE inflace | First Republic | Bancorp | Ulta Beauty | Obchodování Ulta Beauty | Ulta Beauty Inc | First Citizens BancShares | First Republic Bank | Vývoz těžařského odvětví | Válka | Mentor Warrena Buffetta | Jednotlivé akcie | Nielsen | Odliv vkladů | First Citizens | FRC.US | FRC | FCNCA | FCNCA.US | Akcie First Citizens | Makroprostředí | Falešný break | Exane | Akcie společnosti PVH | PVH.US | PVH (PVH.US) | Akcie společnosti PVH (PVH.US) | Práce v Německu | Snižování nákladů | Společnost Albemarle | Albemarle (ALB.US) | Divize společnosti | KBW | Zvýšení cen ropy | Vyšší ceny | Cenové dno | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Trh s uranem | Pinterest | Růstové společnosti | Překážky | Klesající inflace | Prostředí klesající inflace | Další drahé kovy | Ředitel banky | JOLTS | Společnost Fedex | Dceřiné společnosti | Velký problém | Sektor komerčních nemovitostí | Podrobné výsledky | Propad zisku | Odvážnější investoři | Dlouhodobost | Prodeje čipů | Závazek | Sentiment v sektoru | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Pronájmy | Akcie JP Morgan | Roční maximum | Akcie Amazonu (AMZN.US) | Největší americké banky | Spokojenost | Špatné řízení rizik | Baterie | Partnerství | Nezávislost | CEO společnosti | BYD | The Travelers Companies (TRV.US) | The Travelers Companies | Zveřejnění hospodářských výsledků | Společnost Travelers | Fed Williams | EMEA | Přesnost | Výsledky First Republic Bank | Vývoj ceny akcií First Republic | Hospodářské výsledky First Republic Bank | Hospodářské výsledky First Republic | Výsledky First Republic | Výhled na hospodaření | Rating prioritních akcií | Tržby společnosti Meta | Čistý zisk banky | Zakladatel | Zakladatel a šéf podniku | Poptávka v Číně | Ztráty peněz | Yeezy | Výsledky společnosti Apple | Čtvrtletní výsledky společnosti | PayPal (PYPL.US) | Americká zábavní společnost | Zábavní společnost | Vice | Investoři společnosti | Tržby skupiny | ON Semiconductor | Star Bulk Carriers | SBLK.US | SBLK | Star Bulk Carriers (SBLK.US) | Společnost Star Bulk Carriers | Výsledky WalMartu | Akcie společnosti Netflix | James Gorman | Nákladní vozy | Rating USA | SNOW.US | Snowflake (SNOW.US) | Společnost Nvidia | Automatizace | Prodeje Barbie | Barbie | NINTENDO | Den dětí | Vývoj čistých zisků | Vývoj tržeb | Výhledy | Amazon Prime | UA.US | Silná data | Vision Pro | Americká technologická společnost | Technologická společnost Apple | Souprava | GTLB | GTLB.US | Gitlab (GTLB.US) | Společnost Gitlab | ARM | Delta Air | OPRA | OPRA.US | Opera (OPRA.US) | Růst akcií společností | Evercore | Výkonnost společnosti | Ocenění Tesly | Velká očekávání | Zveřejnění výsledků hospodaření | Patterson | PDCO.US | PDCO | Patterson (PDCO.US) | Akcie společnosti Patterson | Miliarda | Akcie společnosti Procter & Gamble | Seriál o dividendovém investování | Výkonnost společností | Očekávání ziskovosti | Nižší ceny | Nižší low | Uvolněná měnová politika | Zvýšení dividend | Threads | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | DNO | Generativní umělé inteligence | Generativní AI | Microsoft Bing | Ekonomické podmínky | Dassault Systemes | Dassault Systemes (DSY.FR) | DSY.FR | Akcie Dassault Systemes | Čtvrtletní zisk Microsoftu | ANET.US | ANET | Arista Networks (ANET.US) | Arista Networks | Společnost Arista Networks | Poplatky z obchodování | Mluvčí ČNB Petra Krmelová | WTI (OIL.WTI) | Eagle Bulk Shipping | EGLE.US | Eagle Bulk Shipping (EGLE.US) | EL.US | Estee Lauder (EL.US) | Apple Podcasts | Správy majetku | Zhejiang Geely | Příjmy společnosti | Ceny uranu | Uranové rudy | Zájem o jadernou energii | Fraser | News | Aehr Systems | AEHR | AEHR.US | Aehr Systems (AEHR.US) | Akcie společnosti Aehr Systems (AEHR.US) | Akcie společnosti Aehr Systems | Válka v Izraeli | Hamás | Podíl na zisku | Kupující | Hnutí Hamás | Konflikt mezi Izraelem | Halloween | Skepse | Technology | Services | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Výnosy na amerických dluhopisech | Návrat inflace | Akcie Arista Networks | Akcie Arista Networks (ANET.US) | Top 3 akcie | Akcie na zlato | Zlato na NYSE | 3 akcie na zlato | DRDGold Limited | DRDGold | Wheaton Precious Metals Corp. | Franco-Nevada Corporation | Franco-Nevada | Výběrová kritéria pro firmy | Výběrová kritéria | Kritéria pro firmy | Johannesburg | Společnost DRDGold Limited | Společnost DRDGold | Technická analýza akcií DRDGold Limited | Technická analýza akcií DRDGold | Analýza akcií DRDGold Limited | Analýza akcií DRDGold | Hodnota akcií DRDGold Limited | Hodnota akcií DRDGold | NYSE: DRD | DRDGold Limited (NYSE: DRD) | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals | Analýza akcií Wheaton Precious Metals | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. | Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Akcie Wheaton Precious Metals Corp. (NYSE: WPM) | Hodnota akcií DRDGold Limited (NYSE: DRD) | NYSE: WPM | Technická analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | Analýza akcií Wheaton Precious Metals Corp. | DRD | Ontario | Toronto | Vancouver | Technická analýza akcií Franco-Nevady | Analýza akcií Franco-Nevady | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Cena akcií společnosti Franco-Nevada Corporation | Cena akcií společnosti Franco-Nevada | NYSE: FNV | FNV | Franco-Nevada Corporation (NYSE: FNV) | Technická analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Technická analýza akcií Franco-Nevada | Analýza akcií Franco-Nevada Corporation | Analýza akcií Franco-Nevada | Nárůst EPS společností | Nárůst EPS | EPS společností | Největší společnosti spojené s těžbou zlata | Společnosti spojené s těžbou zlata | Data z World Gold Council (WGC) | Data z World Gold Council | DDOG | DDOG.US | Společnost Datadog (DDOG.US) | Datadog (DDOG.US) | Společnost Datadog | Pozorování | SE1.US | Sea Limited | Sea Limited (SE1.US) | Amazon Web Services | AWS | Amazon Web Services (AWS) | Investown | Roier | Investown Technologies | Roier Invest | Povinnost mlčenlivosti | Společnost Target | Akcie Target | Value Stocks | Hodnotově orientovaní investoři | Typ investora | Growth Stocks | Metavesmír | Typ výnosů | Mark Minervini | Investing Championship | U.S. Investing Championship | Stock Market Wizards | Typy výnosů z akcií | Typy výnosů | Typ zisku | Hodnotové versus růstové akcie | Dělení akcií | Příklady hodnotových akcií | Příklady růstových akcií | Price Value Gap | InMode | Akcie InMode
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | FOREX | Obchodování | Indikátor | Trading | Graf | EUR/USD | Cena | ROCE

Předchozí klíčová slova

Zisk indexu S&P 500
Zisk japonských firem
Zisk Komerční banky
Zisk Křetínského
Zisk Křetínského EPH
Zisk Mety
Zisk Microsoftu
Zisk Moneta Money Bank
Zisk Monety
Zisk Monety Money Bank

Následující klíčová slova

Zisk na akcii (EPS)
Zisk na akcii (EPS - earning per share)
Zisk na devizovém trhu
Zisk na jednu akcii
Zisk OMV
Zisková firma
Zisková marže
Zisková strategie
Ziskové akcie
Ziskové cíle
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Kawase
GKFX
Bernstein Bank
reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít