Pátek 21. června 2024 12:52
reklama
FTMO král
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
FTMO král
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Úspěšné obchodování

img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 20. června (seance v USA)

21.06.2024 K otestování ceny 1,2697 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně níže od nuly, což omezilo další potenciál pro pohyb páru směrem dolů. K druhému otestování této úrovně došlo v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci scénáře č. 2 pro prodej. K výraznému růstu libry však nedošlo. Po oznámení rozhodnutí Bank of England o úrokových sazbách došlo k dalšímu testu úrovně 1,2697, když se MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což poskytlo vstupní bod pro prodej, který zůstává v době psaní tohoto článku platný. Kromě rozhodnutí Bank of England budou ve čtvrtek v USA zveřejněny také údaje o výrobním indexu filadelfského Fedu, údaje o nově zahájených stavbách bytů a údaje o stavebních povoleních. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti pravděpodobně nebudou mít na trh výraznější dopad. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dnes 20. června pro začátečníky

20.06.2024 Během americké seance nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní, takže se neobjevily žádné vstupní body. Jak můžete vidět v grafu, pár USD/JPY vykazoval rostoucí trend. Navzdory všem prohlášením představitelů Bank of Japan o možných změnách měnové politiky nutí značný rozdíl v úrokových sazbách mezi oběma zeměmi obchodníky nakupovat dolar a prodávat jen v naději na vyšší výnosy z carry obchodů. Co se týče dneška, je nejlepší jednat v souladu s trendem a usilovat o proražení ročních maxim, což by mohlo podpořit býčí tendence. Ještě předtím by však bylo dobré získat nějaká dobrá americká data, takže dopoledne bych na silné pohyby nesázel. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. června pro začátečníky

20.06.2024 K otestování ceny 1,0747 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru EUR/USD. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Absence zpráv z USA a eurozóny měla velký vliv na objem obchodování a způsobila, že pár uvízl v úzkém obchodním rozpětí. Doufejme, že se dnes něco změní, ale v první polovině dne se téměř žádné zásadní události neodehrají. Kromě zpráv o indexu cen výrobců v Německu a spotřebitelské důvěře v eurozóně nás nic dalšího nečeká, takže neočekáváme, že by se pár posunul výrazně výše. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)

20.06.2024 K testu ceny 157,66 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což naznačilo příležitost pro realizaci scénáře č. 2 pro nákup (buy) dolaru s cílem pokračování vzestupného trendu. V důsledku toho pár vzrostl o více než 30 pipsů, nicméně se mu nepodařilo překonat včerejší maxima. Vzhledem k tomu, že kromě zveřejnění údajů o indexu trhu s bydlením NAHB se ve druhé polovině dne nic dalšího neodehrálo, bude dolar pravděpodobně pokračovat v růstu. S nákupy v blízkosti lokálních maxim však buďte opatrní. Absence aktivity kupujících a nedostatečný růst po aktualizaci historického maxima, tzv. ATH (All-Time Highs), by mohly vést k prudkému pohybu směrem dolů. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 19. června (seance v USA)

20.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,0747 v první polovině dne došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD právě začal pohybovat nad nulu, což potvrdilo dobrý vstupní bod pro nákup eura. V době psaní tohoto přehledu byl signál stále platný a já jsem ho nijak nepřehodnotil ani jsem z trhu nevystoupil. Vzhledem k tomu, že jediným údajem pro druhou polovinu dne byl index trhu s bydlením NAHB, je pravděpodobné, že euro bude vůči americkému dolaru nadále růst a těžit z nedostatku prodávajících i na současných úrovních. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 19. června pro začátečníky

19.06.2024 K otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho měnový pár GBP/USD vzrostl o zhruba 17 pipsů – a tím to skončilo. Absence údajů ze Spojeného království tento pár v první polovině dne potrápila, ale slabé údaje o maloobchodních tržbách v USA poptávku po libře oživily.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 18. června (seance v USA)

19.06.2024 K otestování ceny 1,2682 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry a vedlo k poklesu o více než 20 bodů. Odpoledne nás čekají údaje o změnách objemu maloobchodu, změnách průmyslové výroby a změnách produkce zpracovatelského průmyslu Spojených států. Pokud se údaje budou lišit od prognóz ekonomů, volatilita může vyskočit, což povede k výraznější realizaci dopoledního scénáře pro prodej. V případě slabých statistik se poptávka po libře vrátí a pár se bude nadále obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 18. června pro začátečníky

18.06.2024 K otestování ceny 157,72 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru. V důsledku toho měnový pár USD/JPY vzrostl o více než 25 pipsů, avšak cílové hodnoty jsme nedosáhli.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance na 18. června pro začátečníky

18.06.2024 K otestování ceny 1,0726 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což v závěru dne omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu. Tento potenciál byl sporný již po výprodeji EUR/USD z minulého týdne. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Komentáře představitelů Federálního rezervního systému negativně ovlivnily vyhlídky dolaru, i když se nedá říci, že by to mělo výrazný vliv na dynamiku trhu.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)

18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem identifikoval, jelikož obchodníci se po poměrně silné a hluboké páteční korekci dolaru do akce nehrnuli. Jak je však vidět v grafu, poptávka nezmizela, jen potřebovala čas na dobití. Test ceny 157,27 v době psaní analýzy již potvrzuje scénář č. 1 pro nákup dolaru. Uvidíme, jak se to vyvine, ale růstový potenciál páru je mnohem zřejmější než šance na korekci směrem dolů. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a projevy představitelů Federálního rezervního systému Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Býčí reakce na tato prohlášení může vést k dalšímu růstu páru, což povede k realizaci příležitosti k nákupu dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)

18.06.2024 K testu ceny na úrovni 1,0711 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, a omezil tak další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem od prodeje eura upustil. Krátce poté došlo k dalšímu testu úrovně 1,0711, a to v době, kdy se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 k prodeji eura. Výrazný pohyb směrem dolů však nenásledoval. Ve druhé polovině dne se neobjevily žádné důležité statistiky, a tak je nejlepší věnovat pozornost projevům představitelů Federálního rezervního systému, jmenovitě Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Je však nepravděpodobné, že by oznámili něco nového, co by mohlo vést ke zvratu klesajícího trendu, takže je nejlepší jednat ve prospěch pokračování poklesu páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 K otestování ceny 157,55 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji dolaru. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY propadl o 50 pipsů. Údaje z minulého týdne a rozhodnutí Bank of Japan o úrokových sazbách nadále vyvíjejí tlak na jen. Nedávné údaje z USA však obchodníky tolik nepotěšily, takže dolaroví býci nedokážou prolomit současná lokální maxima. Dnes ráno se pár bude pravděpodobně obchodovat do strany, takže bych s rychlým vývojem růstového trendu v nejbližší době spíše nepočítal. Lepší je využít korekce páru a v očekávání postupu trendu působit co nejníže. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské senace dne 17. června pro začátečníky

17.06.2024 The price test of 1.0715 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential fall. For this reason, I did not sell the euro. In the second half of the day, after weak US data there was a price test of 1.0677, where I was going to buy the euro with a bounce in mind. All this led to a good upward correction, making it possible to make a profit of around 25 pips. Traders simply ignored the data on the French Consumer Price Index and the Italian foreign trade balance
C:\fakepath\fxstreet-17062024.jpg

Klíčový rozdíl mezi obchodním očekáváním a predikcí

17.06.2024 Jaký je rozdíl mezi předpovědí (predikcí) a obchodním očekáváním? V tomto článku se vysvětlíme, že to opravdu není totéž, a že je potřeba mezi tím rozlišovat. Mnoho traderů si totiž myslí, že je to totéž, což může traderům způsobovat potíže a připravovat je o zisky.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-17062024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (17.6.2024)

17.06.2024 V minulém týdnu jsme zaznamenali ziskové obchody, na které jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prorazil horní vstupní S/R zóny, čímž došlo k aktivaci několika nákupních (buy) obchodů. Celkem došlo ke 3 vstupům do obchodů, kde 2 obchody skončily ve velmi pěkném zisku a jeden obchod bohužel velmi těsně nedošel na Profit-Target a otočil se a skončil dle pravidel mé strategie na Break/Even (B/E). Pokud jste mých obchodů využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. června pro začátečníky

14.06.2024 K otestování ceny 1,2788 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry – zejména poté, kdy se objevila zpráva, že ceny výrobců v USA klesly oproti očekávání růstu o 0,1 %. Jak je však vidět v grafu, tento vývoj nezformoval rostoucí trend a místo toho vedl ke ztrátám. Po chvíli přišel test ceny 1,2759, a to v okamžiku, kdy MACD prudce klesl od nuly, takže jsem se rozhodl libru neprodávat. V pátek je britský ekonomický kalendář prázdný, takže kupující budou mít problémy – zejména proto, že od včerejšího odpoledne začali být aktivní medvědi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 V první polovině dne nedošlo k ani jednomu testu úrovní, které jsem označil, jelikož obchodníci se po středečním zasedání Federálního rezervního systému, které bylo v rozporu se zveřejněnými statistikami týkajícími se růstu cen ve Spojených státech, do akcí nijak nehnali. Další várka důležitých statistik se očekává ve čtvrtek odpoledne. Pozornost je třeba věnovat indexu cen výrobců v USA a také počtu prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavý bude také projev ministryně financí Janet Yellen, takže vám doporučuji ho sledovat. Pokud americká data dopadnou lépe, než předpovídali ekonomové, můžete nadále sázet na budování růstového trendu pro tento pár a nakupovat americký dolar. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 13. června (seance v USA)

14.06.2024 K otestování cenové úrovně 1,0815 došlo v první polovině dne ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Ve čtvrtek odpoledne se opět očekává poměrně hodně údajů o americké ekonomice. Směr trhu bude určovat index cen výrobců, index cen výrobců bez cen potravin a energií, počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a počet opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Vše zakončí projev ministryně financí Janet Yellen, která bude jistě hovořit o obchodních vztazích s Čínou, což může dále posílit pozici dolaru, pokud americké údaje dopadnou lépe, než předpokládali ekonomové. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 13. června pro začátečníky

13.06.2024 The price test of 1.2774 occurred at a time when the MACD indicator was far from the zero mark. However, I mentioned that I would act regardless of the indicator's readings since the entire calculation was based on a strong movement following the release of data. As a result, traders could gain over 80 pips if they bought the pound at 1.2774. The outcomes of the Federal Reserve meeting turned out to be quite hawkish: the FOMC revised its stance towards a less aggressive rate cut even though US inflation had decreased. This suggests a longer wait-and-see stance before we see the first signs of monetary policy easing in the US. In the medium term, all this will work in favor of the US dollar and work against the British pound.
C:\fakepath\prop-trading-13062024.jpg

Prop Trading: Srovnání a recenze firem – novinka od FXstreet.cz

13.06.2024 S potěšením vám oznamujeme spuštění nové sekce na našem portálu FXstreet.cz, která se věnuje srovnání a hodnocení prop trading firem. Tato inovativní sekce je navržena tak, aby vám poskytla komplexní přehled o prop trading firmách, které nabízejí své služby obchodníkům.
img

GBPUSD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 11. června (seance v USA)

12.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,2738 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru v první polovině dne – zejména poté, kdy byly zveřejněny slabé údaje z britského trhu práce, a proti převládajícímu klesajícímu trendu. Z toho důvodu jsem libru nenakoupil a ukázalo se, že to bylo správné rozhodnutí. Ve druhé polovině dne mohla úplná absence amerických statistik pozitivně ovlivnit kupující britské libry, která již během evropské seance vykazovala sílu. Pro zvýšení nákupů je však nejlepší nadále využívat korekce a obchodovat v rámci kanálu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 157.05 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the USD/JPY pair's potential to rise. For this reason, I did not buy the dollar. Yesterday's GDP figures from Japan weighed on the yen, and it is still under pressure after the release of another set of economic reports. The data on changes in the monetary aggregate and machine tool orders in Japan turned out to be worse than economists' forecasts, leading to the progress of the upward trend. Considering the upcoming Federal Reserve meeting, it is unlikely that the Bank of Japan will conduct a currency intervention. Therefore, further USD/JPY growth is not out of the question. It's better to follow the trend and buy the dollar on dips. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2 for buying.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 11. června pro začátečníky

11.06.2024 The price test of 1.0757 occurred at a time when the MACD indicator had moved significantly above the zero mark, which limited the EUR/USD pair's potential to rise, especially within the bearish market we have observed recently. For this reason, I did not buy the euro. The lack of U.S. data still made it possible for the bulls to regain some positions and keep the pair trading within a sideways channel, in which the pair may remain for the next few days. The reason for this is the lack of important data from the Eurozone and the U.S., as well as the Federal Reserve meeting that starts today, with results to be published tomorrow closer to the middle of the U.S. session. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 10. června (seance v USA)

11.06.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,2705 došlo v době, když se MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro další prodej libry v návaznosti na páteční trend. Výsledkem byl pokles páru o 15 bodů. V pondělí odpoledne nebyly k dispozici žádné statistiky ze Spojených států, takže na samém začátku amerického obchodování může tlak na libru oslabit, což povede k mírné korekci páru směrem vzhůru. Neodepisujte však prodávající, kteří na to teprve čekají. Uzavření dne pod 1,2700 bude důvodem k navýšení krátkých pozic v rámci pokračování klesajícího trendu v první polovině tohoto týdne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí

10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-10062024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (10.6.2024)

10.06.2024 Minulý týden jsme se na měnovém páru EUR/USD dočkali pouze jednoho obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu a pokračoval dle předpokladu k vyšším úrovním a dostal se k prvnímu cíli (Profit-Target 1 – PT1), kde bylo možné ukončit část pozice v zisku. Bohužel k PT2 se trh nedokázal dostat a zbytek pozice tak skončila na Break/Even (B/E).
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 7. června (seance v USA)

10.06.2024 Úrovně specifikované v první polovině dne nebyly otestovány. Tlak na dolar před zveřejněním významných statistik oslabil, což dalo kupujícím šanci obnovit růstový trend. K tomu ale budou zapotřebí také přiměřeně dobré údaje o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen a o míře nezaměstnanosti v USA. Pokud budou zveřejněny slabé statistiky, což je vzhledem k sezónnosti jarních údajů také možné, tlak na USD/JPY se zvýší, což povede k další vlně poklesu tohoto obchodního nástroje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat podle scénáře č. 1 bez ohledu na údaje ukazatele MACD.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 7. června (seance v USA)

07.06.2024 Během dne nedošlo k žádnému z testů úrovní, které jsem popsal dříve. Hlavním důvodem byla především slabá volatilita před zveřejněním klíčových statistik z USA. Na pořadu dne je série zpráv o změnách počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor za květen, míře nezaměstnanosti a změnách průměrného hodinového výdělku. Pokles počtu nových pracovních míst a výrazné zpomalení růstu mezd povede k poklesu dolaru a prudkému posílení eura. Pokud se stane opak, lze do konce týdne bez obav nakupovat dolar a sázet na pokles tohoto páru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost údajům ukazatele MACD.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 7. června. Analýza včerejšího obchodování na forexu

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2788 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což na konci obchodního dne omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem libru nenakupoval a ukázalo se, že jsem udělal dobře. K žádnému výraznému pohybu nedošlo. Dnes nejsou k dispozici žádné důležité statistiky ze Spojeného království a údaje o indexu cen nemovitostí pravděpodobně nezpůsobí prudký nárůst volatility na trhu. Proto se zaměřím na druhou polovinu dne a důležité údaje z amerického trhu práce a během evropské seance budu raději obchodovat v bočním kanálu. V případě intradenní strategie budu spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 6. června (seance v USA)

07.06.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2785 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám na pozadí nedostatku statistických údajů z Velké Británie umožnilo počítat s realizací scénáře č. 1 pro prodej libry. V době psaní tohoto článku se pár propadl o zhruba 15 bodů, což byl jeho konec. Zda bude libra po rozhodnutí ECB následovat euro, je poměrně složitá otázka, ale je to pravděpodobné. Proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost projevu prezidentky ECB Christine Lagarde. Čekají nás také údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech a bilance zahraničního obchodu. Přesto je nepravděpodobné, že by dokázaly výrazněji ovlivnit náladu na trhu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 155,94 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo scénář pro prodej dolaru. Transakce však byla ztrátová, protože k pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Silné statistiky o aktivitě v americkém sektoru služeb vedly k dalšímu posílení páru. Dnes již proběhl prodej třicetiletých japonských dluhopisů, což nemělo na náladu na trhu vliv. Pár bude pokračovat v růstu a probíhající korekce budou dalším důvodem k nákupu dolaru za atraktivnější ceny. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 6. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

06.06.2024 K testu ceny 1,0879 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo růstový potenciál páru. Z toho důvodu jsem nenakupoval a nemýlil jsem se. Pár vzrostl pouze o zhruba 10 bodů a poté se zastavil. Včerejší údaje PMI pro sektor služeb eurozóny a kompozitní index byly zklamáním, což vedlo k poklesu páru. Podobné, ale silné zprávy z USA byly důvodem, proč euro během americké seance nepokračovalo v růstu. Dnes se však veškerá pozornost bude soustředit na rozhodnutí ECB o hlavní úrokové sazbě, která bude s 99,99% jistotou snížena o čtvrt procentního bodu, a také na zprávu o měnové politice a tiskovou konferenci prezidentky ECB Christine Lagarde. Pokud se ukáže, že nedávný růst inflace členy ECB vyděsil, euro bude pravděpodobně pokračovat v růstu, protože snížení sazeb bude v nejbližší době mimo hru. Pokud trh překvapí holubičí postoj regulátora, poklesu EUR/USD pravděpodobně nic nezabrání. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 156,60 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru a dosáhl denních maxim, což naznačuje jeho překoupenost. To nám umožnilo vstoupit do trhu s cílem prodat dolar, ale jak jsem upozorňoval ve své dopolední předpovědi, k výraznějšímu pohybu směrem dolů nikdy nedošlo. Odpoledne se očekává zveřejnění řady údajů, které mohou americkému dolaru jak uškodit, tak ho podpořit. V případě dobrých údajů o změnách počtu zaměstnanců od ADP, indexu podnikatelské aktivity ISM v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI je možné vsadit na další růst USD/JPY v rámci pokračování dopoledního trendu. Špatná čísla vrátí na pár tlak, což povede k poměrně výrazné korekci v rámci dne, čehož budou chtít co nejdříve využít také kupující dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 5. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování cenové hladiny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V době psaní tohoto článku se pár posunul dolů o zhruba 10 bodů, čímž si zachoval dobrou šanci na další pokles. Různorodé statistiky o aktivitě v sektoru služeb v zemích eurozóny poškodily růstový potenciál rizikových aktiv a zabránily kupujícím v opětovném vstupu do trhu. Veškerá pozornost se bude upínat k další várce údajů z amerického trhu práce a podobných zpráv o aktivitě. Očekávané údaje zahrnují změny zaměstnanosti ADP, index podnikatelské aktivity v sektoru služeb ISM a kompozitní index PMI. Silné údaje budou euro dále posouvat a umožní prodávajícím získat zpět včerejší ztráty. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 5. června pro začátečníky

05.06.2024 K otestování ceny 1,2748 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru GBP/USD k poklesu. Vzhledem k tomu, že libra výrazně klesla z otevírací úrovně dne, jakož i k přeprodanému stavu a následnému zotavení ukazatele MACD během testování ceny, jsem se rozhodl libru nakoupit v očekávání býčí korekce do konce dne a měl jsem pravdu. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Test ceny 1,2770 během americké seance se shodoval s počátkem pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly, což rovněž přineslo zisk ve výši dalších 20 pipsů. Slabé údaje z amerického trhu práce byly hlavním důvodem, proč pár ve druhé polovině dne zaznamenal silnou korekci směrem vzhůru.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 The first test of the price at 1.0845 occurred when the MACD indicator had moved significantly below the zero mark, which, in my opinion, limited the pair's further downward potential and provided a chance for implementing buying scenario #2. A short time later, there was another test of 1.0845, and at that moment, the MACD was already recovering from the oversold area. Unfortunately, I did not see a rebound in the euro, and I decided to exit the market with minimal losses. In the second half of the day, there will be a lot of US statistics, but all of it is secondary in nature, so it is likely that pressure on the euro will remain. Expected data includes job openings and labor turnover from the Bureau of Labor Statistics and changes in US factory orders. Strong figures will push the euro down even further, allowing sellers to recover all of yesterday's losses. Regarding the intraday strategy, I plan to act based on the implementation of scenarios #1 and #2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 4. června (seance v USA)

05.06.2024 K otestování ceny 155,19 došlo ve chvíli, když ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem dolar neprodával, ale poté se pár vydal celkem výrazně směrem dolů. Odpoledne se dočkáme mnoha statistik ze Spojených států, ale všechny jsou druhořadé, takže dolaru příliš nepomohou. Očekávají se údaje o počtu volných pracovních míst a fluktuaci pracovních sil od Úřadu pro statistiku práce, změny objemu výrobních zakázek ve Spojených státech a index ekonomického optimismu od RCM/TIPP. Slabé ukazatele budou dále tlačit dolar dolů, což umožní aktualizaci nových týdenních minim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 4. června. Přehled vývoje včerejšího obchodování na forexu

04.06.2024 K prvnímu testu ceny 1,2729 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Krátce poté došlo k dalšímu otestování této ceny, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což odstartovalo prodejní scénář (č. 2). Bohužel údaje z USA byly velkým zklamáním, což vedlo k poklesu páru a následné ztrátě obchodu. Dnes nebudou zveřejněny žádné statistiky ze Spojeného království, a tak je možné, že se prodávající v první polovině dne pokusí na trh vrátit a využijí relativně drahé britské libry. Pokud v první polovině dne nedojde k výraznějšímu výprodeji, můžeme během americké seance očekávat další vývoj vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci nákupních scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál poklesu páru USD/JPY. Přestože byly údaje z USA pro trh zklamáním, což na pár vyvíjelo tlak, rozhodl jsem se do trhu nevstupovat. Jak můžete vidět v grafu, rozhodl jsem se správně, jelikož pár nevykázal výrazný pokles. Japonsko dnes zveřejnilo slabé zprávy o kapitálových výdajích a výrobním indexu PMI, které dopadly pod odhady ekonomů. Ukazatel však zůstal nad hranicí 50 bodů, která naznačuje trvalý růst. Nejoptimálnější příležitost k nákupu by se mohla naskytnout při propadech s dalším pokračováním růstového trendu. Čím níže pár klesne, tím atraktivnější bude pro dolarové býky. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 3. června pro začátečníky

03.06.2024 K otestování ceny 1,0871 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD k růstu, přestože makrodata, která mohla euro podpořit, se ukázala jako poměrně dobrá. Z toho důvodu jsem se rozhodl jednotnou evropskou měnu nenakupovat. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu úrovně 1,0871 pro realizaci prodejního scénáře. Index spotřebitelských cen v eurozóně v první polovině dne euro podpořil a prudký pokles amerických příjmů a výdajů ho posunul ještě výše. Kupující však denní maxima neudrželi, protože obchodníci začali vybírat zisky.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-03062024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (3.6.2024)

03.06.2024 Minulý týden jsme se nedočkali žádného obchodu podle mého týdenního komentáře, jelikož nedošlo k žádnému breakoutu nějaké vstupní S/R zóny. Týden tak byl bez obchodu.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 31. května pro začátečníky

31.05.2024 K otestování ceny 1,2723 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál páru GBP/USD k růstu – nebo alespoň mně to tak připadalo. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat. Krátce poté došlo k dalšímu otestování ceny 1,2723, zatímco se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což mi poskytlo příležitost realizovat druhý scénář pro prodej. Jak však vidíte, pár neklesl, což vedlo ke ztrátě.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 30. května (seance v USA)

31.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0806 došlo zároveň s výrazným pohybem ukazatele MACD nad nulu, což omezilo potenciál dalšího pohybu páru směrem vzhůru, zejména v rámci klesajícího trendu pozorovaného v předchozím dni. Z toho důvodu jsem euro nenakupoval. Neobdržel jsem ani žádné jiné signály ke vstupu. Statistiky ze Španělska a eurozóny byly podle očekávání ignorovány, ale čeká nás mnoho nových a zajímavých informací z USA. Očekáváme údaje o změně HDP za čtvrtletí, jádrový index výdajů na osobní spotřebu, cenový index HDP, týdenní nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci se zbožím. Také se budeme muset seznámit s údaji o nevyřízených prodejích domů z USA. Slabé údaje budou pravděpodobně tlačit euro vzhůru, které tak aktualizuje své včerejší maximum. Silné údaje naopak vrátí tlak na tento pár. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 30. května

30.05.2024 The price test of 1.2732 occurred at a time when the MACD indicator sharply fell from the zero mark, which limited the GBP/USD pair's potential to fall. For this reason, I decided not to sell the pound. After a short period of time, there was another price test of 1.2732 at the moment when the MACD indicator was in the oversold area, which provided an opportunity to implement the second buy scenario. However, as you can see, the price did not rise further along the trend, which resulted in losses. Today, in the absence of UK data, there is a good chance of continuing the downward trend. Buyers, especially at the end of the month and at the current highs, have nothing to hold on to, which is bad for the pound and its prospects. As for the intraday strategy, I will rely more on the implementation of scenarios No. 1 and 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K testům úrovní, které jsem označil, v první polovině dne nedošlo. Údaje z Japonska vyvíjely během asijského obchodování tlak na kurz jenu, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru v rámci vývoje trendu nedošlo. Co se týče americké seance, čekají nás údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění tzv. "Béžové knihy". Údaje pravděpodobně nebudou mít na volatilitu velký vliv, takže se nedivme, pokud odpoledne také proběhne v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)

30.05.2024 K otestování ceny 1,0843 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což se v rámci korekce směrem dolů jevilo jako výborný vstupní bod pro prodej eura v rámci pokračování trendu. Bohužel, jak je vidět v grafu, k výraznějšímu poklesu páru nikdy nedošlo. Odpoledne očekáváme zveřejnění údajů o inflaci v Německu, ke kterým se přidají zprávy ze Spojených států. Očekává se zveřejnění údajů o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění ekonomického přehledu Fedu podle regionů, tedy tzv. "Béžová kniha". Tato statistika je druhořadá, takže očekávám, že k pohybu dojde ihned po zveřejnění německého indexu spotřebitelských cen, který určí směr páru na odpoledne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 156,64 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, kde se již delší dobu drží a začíná se zotavit z přeprodané oblasti. V rámci rostoucího trendu se tak naskytla výborná příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem byl růst měnového páru USD/JPY o 40 pipsů. Obchodníci včera ignorovali údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, na rozdíl od dnešního indexu spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůře, než předpovídali ekonomové. Obchodníci reagovali prodejem jenu, což znamená, že mají šanci rozvinout býčí trh na americkém dolaru. Vzhledem k absenci významných údajů v dnešní americké seanci nebudou dolaroví býci čelit žádným překážkám pro rozvoj růstového trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května

29.05.2024 K otestování ceny 1,0885 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce zvýšil nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD dalšího růstu. Z toho důvodu jsem nenakupoval a ani jsem se nedočkal dalšího testu 1,0885 pro krátkou pozici. U hladiny 1,0867 však byla situace jiná: k prvnímu cenovému testu 1,0867 došlo, když byl ukazatel MACD výrazně dole, a druhý test, ke kterému došlo, když se ukazatel nacházel v přeprodané oblasti, poskytl příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 15 pipsů. Silné údaje z USA vyvíjely ve druhé polovině dne na euro tlak.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. května (US Session)

29.05.2024 Včera nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, což vedlo k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Ve druhé polovině dne se situace může změnit, protože se očekává zveřejnění poměrně zajímavých ukazatelů: ukazatel spotřebitelské důvěry a změna indexu cen bydlení ve 20 největších amerických městech od S&P/Case-Shiller mohou vést k výraznému výprodeji amerického dolaru, a k tomu je potřeba pouze to, aby ukazatele dopadly hůře, než předpovídají ekonomové. Pokud spotřebitelská důvěra konečně poprvé v tomto roce vzroste, může se tlak na britskou libru vrátit. Na dnešních ukazatelích tedy hodně záleží. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky

28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí

28.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2767 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další růst páru. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru na konci dne nenakupovat. Bylo možné okamžitě realizovat scénář č. 2 pro prodej. Nedostatek údajů ze Spojených států včera vyprovokoval nákupy libry, které pokračují i nyní. Vzhledem k tomu, že čekáme pouze na zveřejnění údajů o maloobchodních tržbách od Konfederace britských průmyslníků, budou mít zákazníci ráno problémy? Pravděpodobně se budou snažit aktualizovat měsíční maximum ještě před zveřejněním důležitých údajů z USA, kterým se budeme podrobněji věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K prvnímu otestování hladiny 156,95 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul nad nulu, což omezilo další růstový potenciál dolaru. Po krátké době došlo k dalšímu testu 156,95 ve chvíli, kdy ukazatel MACD již klesal z překoupené oblasti, což dovolilo realizaci scénáře č. 2 pro prodej dolaru. Zatím však k výraznějšímu poklesu páru nedošlo a je nepravděpodobné, že by k němu došlo, protože v odpoledních hodinách nebyly k dispozici absolutně žádné statistiky ze Spojených států, které by kupující mohli využít. Levnější dolar si zachovává svou atraktivitu a obchodníci potřebují čas na zhodnocení situace. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)

28.05.2024 K otestování hladiny 1,0860 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru, zejména po zveřejnění smíšených statistik z Německa a indexů institutu IFO. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Druhý test úrovně 1,0860 s ukazatelem MACD v překoupené oblasti vedl k realizaci prodejního scénáře č. 2, který je v době psaní tohoto článku stále aktuální. Ve druhé polovině dne nebudou k dispozici žádné americké statistiky ani projevy členů Federálního rezervního systému. Očekávám proto, že se bude obchodovat v rámci kanálu s mírnou převahou kupujících. V případě intradenní strategie plánuji spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května

27.05.2024 K otestování ceny 1,0856 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vystoupal nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD dále růst. Z toho důvodu jsem se na konci týdne rozhodl euro nenakupovat a udělal jsem dobře. Zprávy z Německa byly povzbudivé, ale Spojené státy zveřejnily údaje, které byly zklamáním, protože se ukázaly být horší, než předpovídali ekonomové. To nám připomnělo, jak negativně působí vysoké úrokové sazby v USA na ekonomiku a její vyhlídky, ačkoli Federální rezervní systém na tom nevidí nic špatného.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-27052024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (27.5.2024)

27.05.2024 V minulém týdnu jsme mohli vidět jeden obchod na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil dolní vstupní S/R zónu a za snížené volatility se pomalu a postupně prokousal k nižším hodnotám a obchod byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 156,75 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Spojené státy navíc zveřejnily silné údaje o indexu PMI. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY zvýšil o více než 40 pipsů na cílovou úroveň 157,09. Obchodníci nedávné údaje o japonské ekonomice ignorovali. Včerejší dobré údaje o PMI jenu nepomohly, stejně jako dnešní zpráva o indexu spotřebitelských cen za duben. Inflace se snížila z 2,7 % na 2,5 %, ale pár USD/JPY na to nereagoval. Obchodníci by mohli čekat na reakci představitelů centrální banky, což by mohlo vést k nárůstu volatility a návratu poptávky po jenu na konci týdne. Pokud se tak nestane, mohl by USD/JPY dále růst, zejména s ohledem na další várku silných amerických dat, jejíž zveřejnění se očekává ve druhé polovině dne. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky

24.05.2024 K otestování ceny 1,0835 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se měnový pár EUR/USD propadl o více než 30 pipsů a dosáhl cílové úrovně 1,0806. Nakonec jsem však na konci dne po odrazu od této úrovně nenakupoval. Silné údaje o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách v USA vedly na konci týdne k výraznému výprodeji EUR/USD a zvýšily tlak na euro. Dnes může situace působit v neprospěch kupujících, zejména pokud se údaje o HDP Německa ukážou jako slabé. Zpomalení hospodářského růstu negativně ovlivní chuť obchodníků nakupovat euro i na současných minimech, takže s dlouhými pozicemi buďte velmi opatrní. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\prop-trading-24052024-1.png

Psychologie v Prop Tradingu a jak moc se liší od klasického obchodování?

24.05.2024 V minulém článku jsme si rozebrali risk-management v prop tradingu včetně pravděpodobnosti neúspěchu v evaluační výzvě. V dnešním článku se podíváme na jeden ze základních aspektů tradingu a to na psychologii, konkrétně se zaměřením na prop trading, i když v dost případech je psychologie prop obchodování stejná jako při obchodování na vlastním účtu, tak jsou zde odlišnosti, které je potřeba brát v potaz, jelikož každý, kdo si zkusil obchodovat jak na vlastním účtu, tak i na účtu prop firmy ví, že hlava vám funguje malinko jinak a v dost případech ještě malinko hůře než při klasickém tradingu. Dnešní téma si rozdělíme na body a každý si popíšeme. První si ale řekneme, co to vůbec psychologie v tradingu je.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 156,80 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci scénáře č. 2 pro prodej je nutné si zatím počkat. Odpoledne nás čeká zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI v USA. Pokud údaje odhalí něco, co obchodníky potěší, bude růstový trend USD/JPY pokračovat. Kromě toho budou zveřejněny také údaje týkající se trhu práce, konkrétně týdenní zpráva o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavé bude také sledovat, jak se vyvíjí situace na americkém trhu s primárním bydlením, pokud jde o prodeje. Prudký pokles ukazatelů zkazí náladu kupujícím dolaru sázejícím na vývoj trendu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky

24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0822 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám umožnilo potvrdit správný vstupní bod pro prodej eura. K poklesu páru však nikdy nedošlo, což vedlo k opětovnému zaznamenání ztrát. K nákupům na ceně 1,0833 došlo na začátku pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly. V důsledku toho pár vzrostl o 15 bodů, a to bylo vše. Údaje o indexech PMI v eurozóně euru pomohly a nyní všichni kupující doufají v to samé. Již nyní jsou však k dispozici slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním indexu PMI USA. Kromě toho jsou k dispozici také údaje týkající se trhu práce. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k nárůstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Slabé údaje budou důvodem k nákupu eura, aby pokračoval vývoj býčího trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,2727 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což bylo potvrzením scénáře pro nákup libry. Výsledkem byl pohyb vzhůru o více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království způsobily značný rozruch, takže pro obchodníky bylo obtížné určit další směr vývoje páru. Dnes mohou kupující těžit z dobrých zpráv o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Sektor služeb je obzvláště důležitý, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšení aktivity mu jistě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysokou poptávku po americkém dolaru nikdo nezrušil. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci prodejního scénáře č. 2 je ještě třeba si počkat. Odpoledne se očekává zveřejnění údajů o prodejích existujících domů v USA, přičemž slabé údaje by mohly vést ke vstupům do prodejních pozic, pokud budou splněny všechny podmínky. Důležitější bude reakce obchodníků na zápis z květnového zasedání FOMC. Jestřábí postoj Fedu by mohl pár posunout výše, zatímco smíšené názory na budoucí kroky by mohly pozici dolaru oslabit. V rámci intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)

23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0855 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 30 bodů. Nedostatek statistických údajů v první polovině dne a úterní vyjádření představitelů Federálního rezervního systému, která zdaleka nebyla holubičí, pravděpodobně způsobily, že se ráno vrátil tlak na riziková aktiva. Odpoledne by se pozornost měla soustředit na údaje o prodejích existujících domů v USA a na zveřejnění zápisu ze zasedání Federálního rezervního systému. Statistiky z trhu s bydlením nejsou tak důležité jako sentiment představitelů Federálního rezervního systému, který bude patrný po prostudování zápisu. Pokud většina z nich zaujme jestřábí postoj, nebuďte překvapeni, pokud se zvýší tlak na euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. května. Analýza včerejších forexových transakcí

22.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 156,34 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Po krátké době došlo k druhému testu této úrovně, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což následně umožnilo realizovat scénář č. 2 pro prodej a způsobilo pokles páru o více než 40 bodů. Dnes už byly zveřejněny dobré údaje o změně objemu objednávek strojů a zařízení v Japonsku a bilance zahraničního obchodu. Ani to však nezastavilo vývoj vzestupného trendu dolaru, který je v páru s jenem nadále velmi žádaný. Je nepravděpodobné, že bychom v současné situaci mohli očekávat intervenci japonské centrální banky, takže je lepší obchodovat podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. května. Analýza včerejších forexových transakcí

22.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0859 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Včerejší projev prezidentky ECB Christine Lagarde poskytl rizikovým aktivům jen nepatrnou podporu. Zároveň si obchodníci vyložili komentáře představitelů Federálního rezervního systému jako důvod k nákupu amerického dolaru, i když byl jejich vliv spíše průměrný. Dnes se kromě měsíční zprávy Bundesbanky v první polovině dne nic významného neodehraje, takže pár by mohl pokračovat v obchodování v rámci bočního kanálu a udržet si dobré vyhlídky na další růst v souladu s růstovým trendem. Proto dnes budou nejvýhodnější možností nákupy při poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\trading-21052024.jpeg

Jak funguje psychologie rozhodování v tradingu?

21.05.2024 Obchodování na finančních trzích je krásná věc, ale zároveň psychicky velmi náročná. Není to jen o technických analýzách, ekonomických zprávách nebo strategiích. Velká část úspěchu v tradingu je založena na psychologii rozhodování. Emocionální stav obchodníka často ovlivňuje jeho rozhodování více, než si je ochoten přiznat. Jak tedy funguje psychologie rozhodování?
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 20. května (seance v USA)

21.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně propadl pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a místo toho jsem vyčkal na realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k dalšímu otestování úrovně 1,2692, když se ukazatel MACD již nacházel v přeprodané oblasti, čímž mi umožnil vstoupit do nákupů libry. Poté se pár zotavil o téměř 20 bodů. Absence britských statistik libře opět nepřála, i když se kupujícím podařilo udržet denní minima. Kromě projevů představitelů Federálního rezervního systému neočekáváme, že by se během americké seance odehrálo něco zajímavého, a tak je nejlepší vsadit na další pokles GBP/USD. Jakékoli komentáře Fedu k inflaci budou interpretovány ve prospěch nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky

20.05.2024 K otestování ceny 155,63 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál dolaru k poklesu. Z toho důvodu jsem neprodával, přestože signál vypadal poměrně slibně. V důsledku toho se pár propadl o 30 pipsů, ale pohyb směrem dolů byl před koncem americké seance rychle odkoupen. Dnes nebudou zveřejněny žádné významné ekonomické zprávy ani z Japonska, ani z USA a trh by mohly ovlivnit snad jen projevy představitelů Federálního rezervního systému. Hodlám se soustředit na vývoj vzestupného trendu a využít dobrých poklesů USD/JPY, které mohou nastat v průběhu dne. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky

20.05.2024 K otestování ceny 1,0849 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho si měnový pár EUR/USD polepšil o více než 25 pipsů. Euro bylo ráno pod tlakem poté, co se ukázalo, že index spotřebitelských cen v eurozóně v dubnu klesl. Na trh se však vrátili kupující, kteří svou přítomnost potvrdili na konci týdne. Dnes pravděpodobně nedojde k žádnému významnému fundamentálnímu vývoji, protože ekonomický kalendář eurozóny je prázdný. Proto se zaměřím na nejbližší úrovně v očekávání dalšího vývoje růstového trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-18052024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (20.5.2024)

20.05.2024 V minulém týdnu jsme se dočkali velmi úspěšného obchodu, na který jsem v předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu (aktivoval se příkaz buy-stop), čímž se aktivoval nákupní (buy) obchod, který následně přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Take-Profitu (TP). Pokud jste využili mého obchodu ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky

17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. května (seance v USA)

17.05.2024 K úvodnímu otestování ceny na úrovni 1,0872 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem se, zejména vzhledem ke včerejšímu trendu, zdržel prodeje eura. Krátce poté došlo k dalšímu testu na úrovni 1,0872, když se ukazatel MACD zotavil z přeprodané oblasti, což umožnilo uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu však nedošlo a tlak na pár se vrátil. Na náladu na trhu měla negativní dopad absence statistik z eurozóny.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky

16.05.2024 K otestování ceny 1,0837 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl do oblasti cílové úrovně 1,0882, takže obchodníci mohli dosáhnout zisku ve výši přibližně 50 pipsů. Na zprávy o indexu spotřebitelských cen ve Francii, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě trh nereagoval. Údaje o inflaci v USA však trh rozhýbaly a daly kupujícím eura velmi silný impuls. Dnes může růstový trend pokračovat; k tomu je však zapotřebí dobrých prognóz Evropské komise a slušné zprávy o finanční stabilitě eurozóny. Žádné další zprávy dnes k dispozici nebudou, takže pokud trh ustojí slabé údaje a tlak prodejců, pak by zřejmě euro mohlo odpoledne pokračovat v růstu. Je lepší jednat v souladu s trendem a hledat nákupní signály. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky

14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen přezkoumat technický obrázek a přeseněji definovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se plánuji rozhodovat. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádné významné údaje z USA, takže se pravděpodobně nedočkáme bláznivých a směrových pohybů. Lepší je obchodovat v rámci kanálu, ačkoli existují šance na malé " breakouty" nahoru i dolů. Trhem by mohla otřást intervence japonské centrální banky, která je dnes však také nepravděpodobná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 K prvnímu otestování ceny na úrovni 1,0785 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně vystoupal nad nulu, což omezilo další potenciál růstu. Z tohoto důvodu jsem euro nenakupoval. Opětovné otestování této úrovně poskytlo příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro prodej, jelikož se ukazatel MACD nacházel v překoupené zóně a postupně od ní klesal. Jak je však vidět v grafu, vzhledem k absenci důležitých statistik z eurozóny se výrazný pohyb směrem dolů neuskutečnil. Volatilita trhu je i nadále velmi slabá a s největší pravděpodobností se situace bude opakovat také během americké seance. Ve Spojených státech nebudou zveřejněny žádné důležité údaje, takže nejlepší bude zaměřit se na projevy představitelů Federálního rezervního systému, jako například na projev Loretty Mester, kteří mohou oznámit další opatření v boji proti inflaci, což teoreticky povede k posílení amerického dolaru vůči euru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 2.
img

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 13. května pro začátečníky

13.05.2024 K otestování ceny 1,0775 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o zhruba 7 pipsů, načež se poptávka vrátila, což vedlo k vybírání zisků. Podobný vstupní bod přiměl pár k pohybu o 12 pipsů. Páteční zprávy o italské průmyslové výrobě a zápis z jednání Evropské centrální banky neměly na trh téměř žádný vliv a pár EUR/USD se během evropské seance nadále obchodoval v bočním kanálu. Slabé americké zprávy vedly ke zvýšení volatility a obchodníci mohli ke vstupu do trhu využít výše zmíněných signálů. Dnes se kromě ekonomické prognózy Evropské komise a zasedání Euroskupiny nic dalšího neodehraje, takže očekávám stejně nízký objem obchodování a nízkou volatilitu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 2.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-13052024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (13.5.2024)

13.05.2024 Měnový pár EUR/USD se v minulém týdnu pohyboval v úzkém pásmu a neprolomil žádnou vstupní S/R zónu podle mého týdenního komentáře. Týden tak byl bez obchodu a volatilita na eurodolaru byla velmi nízká.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 10. května pro začátečníky

10.05.2024 K otestování ceny 1,0742 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho měnový pár EUR/USD vzrostl o více než 30 pipsů. Absence údajů a rozhodnutí Bank of England pomohly euru ve druhé polovině dne k růstu; pár se však nadále obchodoval v rámci bočního kanálu, což by mohlo ovlivnit dnešní volatilitu. V dopoledních hodinách můžeme zmínit pouze zprávu o italské průmyslové výrobě a zápis ze zasedání Evropské centrální banky, což znamená, že pár může ještě růst. Nejlepší však bude pokračovat v obchodování v rámci hranic bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K otestování mnou naznačených úrovní během dopoledne nedošlo, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen revidovat technický obrázek a zredukovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se hodlám rozhodovat. V průběhu druhé poloviny dne bych rád viděl nějaký pohyb, který by mohly vyvolat zprávy z amerického trhu práce, i když je to nepravděpodobné. Očekává se zveřejnění údajů o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenních počtech opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, kdy poměrně dobrá čísla jen posílí pozice kupujících dolaru na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)

09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky

09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\eurusd-06052024-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (6.5.2024)

06.05.2024 V minulém týdnu jsme se dočkali dvou obchodů podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil horní vstupní S/R zónu, čímž došlo ke vstupu do nákupní (buy) pozice, která se přesně dostala do svého cíle a byla ukončena v zisku na Profit-Targetu. Následně došlo ke vstupu také do druhé (buy 2) pozice, která však již skončila na menším SL.
C:\fakepath\trading-06052024-1.jpg

Nejlepší trhy pro trading – forex, akcie, komodity nebo indexy?

06.05.2024 Správný výběr trhu může mít významný dopad na vaše počáteční obchodní zkušenosti, a proto je klíčové pochopit specifika různých trhů. Pojďme si tedy rozebrat základní trhy, na kterých můžete začít obchodovat, a řekneme si, jak si vybrat ten pravý trh, který bude nejlépe odpovídat vašim obchodním cílům a stylu.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2560 v první polovině dne došlo shodou okolností ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezuje další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých statistik z USA. Z tohoto důvodu jsem jej nenakoupil. Údaje o aktivitě PMI v britském sektoru služeb kupujícím libry sedly, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru nedošlo, takže vše zůstalo na americkou seanci. Ve druhé polovině dne se očekává zveřejnění údajů o míře nezaměstnanosti, změně počtu pracovních míst mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy pomohou dolaru, protože zachovají šanci na vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůře, než předpovídají ekonomové – prodám dolar a koupím libru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to i navzdory údajům indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 154,99 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával, zejména proto, že se očekával návrat dolarových býků, což se nestalo. Pár nadále aktivně ztrácel pozice a v tuto chvíli je ještě poměrně brzy. S největší pravděpodobností budou o mnohém rozhodovat data z USA, která buď dolarové býky zničí, nebo jim dodají sílu a šanci pokračovat v budování vzestupného trendu. O vyhlídkách tohoto páru si však více řekneme v odpolední předpovědi. Zatím je během evropské seance lepší hledat nákupní signály v naději na vybudování malé korekce po dvoudenním poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 1,0694 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo medvědí potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body jsem nečekal. Údaje o výrobním indexu PMI v Německu a eurozóně dopadly poměrně dobře, ale tyto zprávy euro nepodpořily. Odpoledne vedly údaje z USA k další vlně poklesu, ale páru se nepodařilo prorazit z kanálu. Dnes budou zveřejněny zprávy o míře nezaměstnanosti v eurozóně a průmyslové produkci ve Francii. Obchodníci budou tyto zprávy pravděpodobně ignorovat, protože nejsou klíčové. Před zveřejněním důležitých údajů z USA proto očekávám nízkou volatilitu trhu s pozičním obchodováním v rámci kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 155,05 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu, abych dolar od této úrovně nakoupil. Před námi jsou americké statistiky, které mohou otřást trhem, jenž se po včerejší bláznivé volatilitě mírně zastavil. Údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci by mohly způsobit výrazný pokles páru, ale pouze v případě, že budou výrazným zklamáním. Dobré statistiky jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji jenu opět podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

02.05.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,0704 došlo v první polovině dne ve chvíli, kdy ukazatel MACD klesl výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a namísto toho jsem počkal na opětovné otestování, abych mohl uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k opětovnému otestování úrovně 1,0704, zatímco se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což umožnilo mé plány uskutečnit, ale pár nezaznamenal výrazný růst. Údaje o výrobní aktivitě zemí eurozóny mohly být příjemnější, protože ekonomika se v tomto směru nadále potýká s problémy. Čekáme na zveřejnění údajů o týdenním počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změny produktivity práce v nevýrobním sektoru a změny nákladů práce. Je nepravděpodobné, že by všechny tyto ukazatele výrazně ovlivnily směřování trhu, takže pokud se po zveřejnění statistik neprojeví kupující eura, tlak na pár se pravděpodobně zvýší. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,0675 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Absence údajů z eurozóny udržovala volatilitu na nízké úrovni, ale rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat sazby beze změny a dát trhu ještě trochu času bylo poměrně nečekané, i když nevedlo k žádné výrazné změně rozložení sil. Pár se nadále obchoduje v bočním kanálu a jeho směr určí průlom. K tomu by mohlo dojít zítra, po zveřejnění důležité zprávy z amerického trhu práce.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky pro evropskou seanci 30. dubna

30.04.2024 K otestování ceny 1,0713 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 25 pipsů. Včerejší údaje o inflaci ve Španělsku a Německu, které se ukázaly být pod prognózami ekonomů, ale vyšší než předchozí hodnoty, vedly ke zvýšení volatility, ale na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 29. dubna (seance v USA)

29.04.2024 K otestování ceny 1,2520 došlo v první polovině dne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej libry. V důsledku toho se pár propadl pouze o 15 bodů, a to bylo vše. Absence statistiky předvídatelně pomohla libře udržet si své pozice. Nečekají nás žádné údaje týkající se americké ekonomiky, takže se očekává, že volatilita bude na poměrně utlumené úrovni. To je na jednu stranu špatně, ale na druhou stranu to vše může pomoci kupujícím libry prorazit nad denní maximum a pokračovat v budování vzestupného trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\tydenik-euruse-29042024-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (29.4.2024)

29.04.2024 V minulém týdnu došlo podle mého týdenního komentáře ke vstupu do nákupní (buy 1) pozice, ovšem prolomení se ukázalo jako falešné a obchod skončil na menším SL. Ovšem následně dle pravidel této strategie došlo k opětovnému vstupu do long (buy 2) pozice, která již přesně došla do svého cíle a trade skončil v zisku na Profit-Targetu (PT).
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 29. dubna

29.04.2024 K otestování ceny 1,2501 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry na konci týdne – zejména po zveřejnění další série amerických dat, které výrazně zhoršily náladu kupujících. Zpráva, že inflace v USA nadále prudce roste a nevykazuje žádné známky zpomalení, je pro ekonomiku špatnou zprávou. Známky stagflace, kdy ekonomika ztrácí dynamiku, zatímco inflace roste, budou nadále negativně působit na pozice dolaru, což by částečně mohlo pomoci libře k oživení. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže obchodníci mohou působit vstříc vývoji nového vzestupného trendu a nakupovat při pullbacích. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 25. dubna

25.04.2024 K otestování ceny 154,98 došlo na začátku americké seance v době, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Ačkoli býci s pohybem vzhůru bojovali, přesto se jim podařilo dosáhnout nových ročních maxim. V důsledku toho byli býci aktivní i v dnešní asijské seanci. Obchodníci možná sázejí na silnou americkou ekonomiku, protože později během dneška budou zveřejněny zprávy, a tito účastníci trhu jsou ochotni nakupovat i na těchto "drahých" maximech. Zpráva o HDP však může vše změnit, a proto doporučuji být při ranním nákupu amerického dolaru opatrný nebo se aktivity raději zdržet. Lepší je hledat obraty nebo nakupovat při korekcích, ke kterým určitě dojde, protože současný pohyb by se mohl snadno stát cílem pro Bank of Japan s jejími měnovými intervencemi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
Související klíčová slova: Čína a USA | Tržní směřování | Statistický odbor japonské vlády | Rozpočtový schodek Spojených států | Praporkové formace | Globální používání eura | Sloupcový graf | Německé ministerstvo hospodářství | Akcie na doručitele | Dvojité recese | Forex očima tradera | Obchodní pásmo | January Barometer | Uptrendovat | Evropská unie a Británie | Cena zlata v letošním roce | Aktualizovaný výhled | Dynamický růst | Vlastní předpovědi | Propad ekonomiky | Hospodářská situace | Investování na Forexu | Dolarové dluhopisy | Filmové studio Warner Bros | Prolomení S/R zóny | Česká vláda | Růst v eurozóně | Majetek boháčů | Šéfka ECB | London Breakout | Cup & Handle pattern | Notifikace | Partnerský program obchodníka | Hlava a ramena | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Pochopení ekonomických principů | Petr Pleva | Doba obchodování | Zásoby zemního plynu | FX trhy | Příklad nákupu | Výplach | Vysoce riziková strategie | Euro k americkému dolaru | Cap | Lance Beggs | Hodnota společnosti | Koronavirové mutace delta | Zvyšování cen | Výnosy dluhopisů | Globální veřejný dluh | Jack Ma | Dlouhé pozice | Cleveland Iron Mining Company | Dukascopy | Jak funguje psychologie | Trendy na trhu s komoditami | Geopolitické konflikty | Instrumentové riziko | Války | Psychologie prop obchodování | Kurz CHF | Lithium | Stanovené Stop-Loss | Kurt vom Scheidt | Joe Biden | Hlavní fundamenty | Vývoj | Měnový výbor maďarské centrální banky | Sell in May and go away | Program OANDA | Býčí nebo medvědí vliv | Obchodní platformy | Špatný obchod | Údaje z USA | Disciplinovaný trader | AUD/USD | Rychlé zisky | Indikátor Parabolic | Americká společnost Nvidia | Pokračování růstu | Pokračování klesajícího trendu | Australská centrální banka | Ekonomický vliv | ATR (Average True Range) | Trh nemovitostí | Panevropský index | Obchodní příprava | Yves Saint Laurent | Friedrich Merz | Nastavení indikátorů | Globální růst | Menší potenciál | Plýtvání časem | Konfederace britského průmyslu | Finanční zpravodajství | Zveřejněné údaje | EUR/CAD | Devizové obchodování | Graf Kakaa (Cocoa) | Měnový pár EUR/CZK | Klíčový rozdíl | DPH | Americká automobilka | EUR | Globální ekonomické trendy | Ukončování se ztrátou | Uzavřít všechny pozice | P/E poměr | Spotřebitelské výdaje | Ztrátový obchod | Reverzní svíčkové formace | Morning Star | Bundesbank | Světový čas | Depth of Market | Zhodnocení akcií | Nedostatečná produkce | Vývoz z Japonska | Výhled trhů | Aktivity v podnikatelském sektoru | Standard & Poor's | Testované období | Nedostatek čipů | Vytvoření skriptu | Přemýšlení | Cable | Emoce a chování | Finanční ústav | InstaForex Kurz | Komfort obchodování | Brokeři | Hlavní úrokové sazby | Pivotní body | Úspěšný obchodník | Udržení si obchodního účtu | Falešný průraz | Akciové společnosti | Medvědí vliv na trh | JP Morgan Chase | Míra inflace v Argentině | Kurz čínské měny | Obchodování v praxi | Dnešní obchodování | Ruská vláda | Výkyvy | Odchod Británie z Evropské unie | Itálie | Ekonomické sympozium | Doporučení pro začátečníky | Euro proti dolaru | Socializace | Stoxx | Inflace v Německu v prosinci | Jacinda Ardernová | Klíčový ukazatel | Take Profit | Čínské firmy | Nouzový úvěr | PMI v eurozóně | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | China National Petroleum Corporation | Prodejní opce | SEC (Securities and Exchange Commission) | Akcie firmy | Texas | První den obchodování | Výkyvy v cenách zemědělských produktů | JForex | Pip | Zkušenosti na trhu | Očekávání | Neposunování Stop-Lossu | Korelace | Oživení ekonomiky | Silvana Tenreyro | Otevřené pozice | Index FPI | Deutsche Bundesbank | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | Nastavený risk management | Mike Bellafiore | Úrokové sazby v eurozóně | Začínající obchodníci na Forexu | JAR | Načasování trhu | Binance.US | Ekonom Evropské centrální banky | ETF ESD | ETF investoři | Cena severomořské ropy | Volatilní | L.F. Investment | Signály pro potenciální obrat cen | Swingy | EUR USD | Novo | Trh Forex | AUD/NZD | EUR/JPY | Extrémně volatilní | Filantrop | Kam umístit Stop Loss | Balenciaga | EURJPY | Odvetná cla | Příležitost k nákupu | Úspěšné obchodování Pin Baru | Ruské invaze na Ukrajinu | Prodat USD | Trh práce | Trading in The Zone | Roční míra inflace | Pokračování stávajícího pohybu | Evropská komise | Pro investory | Akcie problémové banky | Přístup k pákovému efektu | Rozpočtová pravidla | Mapa k pokladu | Aramco | Swiss | Raghee Horner | Investice | Britská centrální banka | Plán investic | Online investování | Důvody k nákupu | Surový cukr | Saldo běžného účtu | MACD | Potenciál | Break Even point | Solidní strategie | Support | Diverzifikace | Saxo Trader | Náhled na trhy | Zpráva z akciového trhu | Obchodování breakoutů | Taneční kroky s trhem | Fundamenty | Mezinárodní ratingová agentura | Prodejní sentiment | Cena zlata a stříbra | Finanční produkty | Podnikatelské aktivity | Edge | Swingová obchodní strategie | Finanční stabilita | Lednová inflace | Růst v letošním roce | Dopad na akcie | Administrativa amerického prezidenta | Obchodování cenových pásem | Očima tradera | Bankovní společnost | Dění na světových burzách | Higher Low | Zkušení tradeři | ADP report | Růst amerického dolaru | Londýnská akciová burza | Limit order | Inside Bary | Aktuální informace o trhu | Zvýšení účinnosti | Spotové bitcoiny | Indicators | Ifo | Webinář | Investopedia | Posílení rublu | Záporné negativní sazby | Získávání zkušeností | Japonské akcie | Nálada v eurozóně | Programátor | Hlavní index německých akcií DAX | Aspekty tradingu | Investiční svět | Úspěšnost strategie | Invaze na Ukrajinu | Prop obchodníci | Modern Land | Prognózy | Britská libra | Akciový scanner | NYSE | Intervence | Výkon ekonomiky | Ceny kakaa | Prolomení pod support | Jaroslav Tupý | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Interactive Brokers | Potenciální obrat cen | Trendy na trhu | Fibonacciho posloupnosti | Společnost Cleveland-Cliffs | Veřejný dluh Británie | Futures kontrakt | Tester strategií | Chování | Rekord | Raiffeisenbank | Zdroje příjmů | Nevýhody platformy xStation | Analýza volatility | Nezávislost | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Syndrom vyhoření | Průměrný výnos | Dynamický trh s kryptoměnami | Stop-Loss | VT trader | Býčí výhled | Evropské měny | Krátkodobé cenové pohyby | Intradenní volatilita | Nákupy aktiv | Dění na trzích | Barometry trhů | Chránit svůj obchodní kapitál | Kryptoměna Bitcoin | Moody's Investors Service | Měnový pár GBP/USD | Měnový investiční fond | Spuštění digitálního eura | Společnost Apple | Obchodování GBP/USD | Hodnota eura | Úrokové sazby v USA | Vývoj mezd | IHS | Zájem o investování | Uvolňování měnové politiky | Účinné vakcíny | Asijské trhy | Americké investiční banky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Obchodní bariéry | Efektivní správa | Bruno Le Maire | Buy-stop | Index ekonomické nálady | ESG investice | Společnost Rare Earths Norway | Technická analýza GBP/USD | Fungování finančních trhů | Administrativa prezidenta | Vanguard | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Spotřebitelé | Morgan Stanley | Rozhodování v tradingu | Recese v eurozóně | Reality | Sydney | Šéf Fedu Jerome Powell | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Cena kryptoměny ethereum | Bezpečný přístav | Dosažení výplaty u Prop firem | Vstup do trhu | Neckline | Obchodování pomocí Price Action | Cena bitcoinu | Začít vydělávat | Dobré načasování | General Motors (GM) | Finanční páka | Obchodní software | Kurz jednotné evropské měny | Wellington | Obchodování na burzách | Ziskové obchody | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | CLEO.one | Nevýhody forexu | Chování trhu | Klesající výnosy ze státních dluhopisů | Růst akciových indexů | Agentura AFP | Rizika a výzvy v obchodování | Reálné ekonomiky | Rudolf Munzig | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Příjmy domácností | Styl obchodování | Milionáři | Harami | Opatrný optimismus | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Hurikán Ida | Nejvyšší soud | Cross copying | Průměrné mzdy | Zajištěný fond | Emad Mostaque | Propad ceny ropy | Škály společností | Covid19 | Historie obchodování | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Cenné papíry | Americké podniky | Výnos | Stanovení realistických cílů | Rozdělení zisků | Jesse Livermore | Pokles amerických akcií | Jak vybrat trh na míru? | Kurzotvorné informace | Nákupy státních dluhopisů | Medvědí výhled | AdmiralMarkets | Shrnutí roku | Londýnská burza kovů (LME) | Měnový pár USD/JPY | RBS | Praktické tipy pro obchodování s komoditami | Průmyslové využití | Brent | IHNED | Španělsko | Asijské akcie | Akcie těžařů | BreakEven | Delta | Síla akcií | CFD kontrakty | Zkušenosti na demo účtech | Americký akciový trh | Agresivní strategie | Retracementy | SMA | Medvědí Pin Bar | Take-Profit úrovně | Vzdělávání | Ukončení obchodu | Trading je byznys | Jak obchodovat akcie | Denník | Šéf Fedu | Bankovní regulace | Dosažení úspěchu | Strategie pro obchodování | Axiory | Reddit | Příklady z historie | Atlantis Medium | Technické rezistence | Vysokofrekvenční trading | ESG | Index DOW | Import | Překvapivý růst | Irská ekonomika | Německý akciový index DAX | Vstupy a výstupy | Cíl Evropské centrální banky | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | Boom | Forexový trh | Realitní firma | Buy rumor, sell the news | Měnový výbor ruské centrální banky | Tomáš Rozehnal | Miliardář Elon Musk | Investiční strategie | Obchodování na internetu | Státní dluh | Zasedání centrálních bank | Daytrading | Commodities | Volby v Řecku | Pink Sheets | Burzovní obchody | One Good Trade | Faktory ovlivňující ceny komodit | BAML | Stanley Druckenmiller | Turecká měna | Podíl na zisku | Kontrakty | Strach | Co je to hedging? | Ekonomický růst v letošním roce | Způsob obchodování | Zajímavé zhodnocení | Nejlepší čas naskočit do trendu | Market moving | Nákupní příležitosti | Akciové investování | Virtuální měna | Vodítka k rozhodování | AUDUSD | Konzistentní zisky | Hospodářský růst eurozóny | Úroková sazba | Cenné lekce | Psychologie rozhodování | Praxe | Nasdaq100 | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Eurosport | Labouristé | Sentiment na trhu | Contract for Difference | JPY | Očekávání inflace | Vliv na rozhodování obchodníka | Premiéři zemí Evropské unie | Členové eurozóny | Americká investiční banka | Investiční příležitost | Instituty | Růst hrubého domácího produktu | Chaos na finančních trzích | Zajištění portfolia | Odhad HDP | Rozhodování o obchodování | Průmyslové aktivity | Lámání rekordů | Popis strategie | Směřování trhu | Gergely Gulyás | Ekonomický sentiment | Hlavní fundamenty na EUR/USD | Pád měnového páru GBP/USD | Více peněz | Podnikové objednávky | Investice proti inflaci | Projekce | Znehodnocení | Obchodní tipy | Růst měnového páru | Peníze | Restaurace Novodvorka | Pandemie COVID-19 | Výhled do budoucna | Sezónní výkyvy | Stop-Loss a Take-Profit úrovně | Úspěšný trader | Ukazatel | VK | Výrobní sektor | Řízení poměru výnosů k rizikům | EURTRY | Resistence | Kabinet | Obchodní strategie pro komodity | FTX | Price Action support | Sell pozice | Investiční aktiva | ROI (Return On Investment) | Průmyslové zakázky | Stříbrná horečka bratrů Huntů | Dílčí cíle | Měnová opatření | Dosáhnout zisku | Zero-date | Nakupovat akcie | Meziroční růst cen | Klíčové strategie | Americká lehká ropa WTI | Růstový balíček | Flag | Maximální riziko | Lukáš Voženílek | Obavy z inflace | Certifikáty | Velký kapitál | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Služby | Hospodářské dopady pandemie | Dodávky ruského plynu | Obchodovat na burze | The New York Times | Makléři | Bezpečné přístavy | Obchodní aktivity v Rusku | Lídři Evropské unie | Prezidentka ECB | Měnová politika Fedu | Praktická ukázka | Long obchod | Falešné breaky | Heatmap | Palladium | Americký Fed | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Medvědí signál | Nejznámější kryptoměna | Společnost OANDA | Ropa WTI | Slippage | Stanovení si reálných cílů | Roční zhodnocení | Index NASDAQ 100 | Americká softwarová společnost | Milionář | Bankovní rada ČNB | Syndrom | Jak uspět | Zvládnutí základů | Fáze trhu | Omega | Knihy o forexu | Silně volatilní | Bankovní domy | Zvýšení stropu pro zadlužení Spojených států | Brexit | ZEW index | Tržní signály | Význam sebedůvěry | China National Petroleum Corporation (CNPC) | Dobrý obchodník | Covid-19 pandemie | Evropské burzy | Měnová krize | Formování cenových trendů | Nárůst poptávky | Valná hromada | Společnost Sentix | Důvěra investorů | Růst trhu | Burzy | Předsudky | Opční strategie na VXX | Obchodovat u Prop firem | Americké ekonomiky | Ceny elektřiny | Kapitál | Růstové momentum | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Íránský odvetný útok | Online kurz | Celosvětové zadlužení | Point and Figure | Fondy obchodované na burze | Robinhood | Cestování | Covid | Odliv kapitálu | Michael Gove | Broker | Sezónní změny | Zastavení ztrát | Filmové studio | Cash flow | Proražení | Záchranný fond | E-book o investování | Discovery Channel | Největší finanční trh na světě | Geopolitický sentiment | Posílení koruny | Backtesting | Kč/USD | USD | Velikost pozic | Globální ekonomiky | Nastavení indikátoru | Závěr studie | Tempo hospodářského růstu | Export | Performance | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | Hledání vrcholů | Otřesy na finančních trzích | Technická analýza | Cukr na světových trzích | TerraUSD | Chuť vydělat | Rare Earths Norway | Americká sněmovna reprezentantů | Nejprudší jednodenní nárůst v historii | Posilování koruny | Trh s nemovitostmi | Klávesová zkratka | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Historická volatilita | Automobilka | GBP/JPY | Deficit zahraničního obchodu | Taleb | Douglas | Vydělávat na finančních trzích | Nabídka | Kupní síla v Číně | Začít obchodovat na burze | Tržní hodnota firmy | Nové mutace | Býčí nebo medvědí postoj | Tržní volatilita | Sledování makroekonomických ukazatelů | Výzvy v obchodování | Americká média | Plány | Období pohybu do strany | Centrální banky USA (Fed) | Na burze | Komise pro cenné papíry (SEC) | Blue chip | Určení trendu | Aktuální informace | Šok | GDPNow | Hodnocení současné situace | Nízké úrokové sazby | Měnové války | Rychle zbohatnout | Počáteční kapitál | Obchodní platformy Metatrader | Italský premiér | Inflace v České republice | Globální krize | HDP Německa | Nastavení Stop-Loss | Změny v AT&T | Tvorba pracovních míst | Zavedení eura | Zadání obchodních příkazů | AUD/JPY | Výnosové křivky | Ekonomická aktivita | Regulace | Béžová kniha Fedu | GBP/CHF | Klíčový kontext | Bezpečná měna | Maďarsko | CLEO.one Optimizer | Historické výkony | Garance | Bitcoin | Měnový fond | FIMS | Exekuce | Poslední obchod | Pozorování | Očkování proti covidu-19 | Tipy pro obchodování indexů | Alpari | Výše dividendy | Klimatické změny | Čekající příkazy | Asociace | Daňové škrty | UniCredit Bank | Tržní trendy | Vliv na rozhodování | Roční růst | Pozitiva | Spekulovat | Fitch Ratings | Nord Stream 2 | Obchodní cíle | Swapy | Cena elektřiny pro německý trh | Sociální sítě | Plánování obchodů | Rostoucí ceny energií | Nižší úroky | Ruský prezident | Principy řízení rizik a peněz | Financování obchodního účtu | Automatické obchodní systémy | Giuseppe Conte | Širší index S&P 500 | Fintech společnosti | Zajímavé zisky | Úvod do světa komodit | Zvýšení sazeb | GBP/USD | OANDA Labs Trader | Cenové úrovně | Euroval | Burzovní průvodce | Dvojitý vrchol | Zpomalování ekonomiky | Dovednosti | Ověřené výsledky | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Vysoký kapitál | Německý export | FX Trading | Akcie Google | Japonské vlády | Hospodářský institut | Dovoz | Dovozní cla | Automobilka Tesla | Nedostatek fyzické aktivity | Sazby hypoték | Obrovský potenciál | Šíření nemoci | Výzkumy | Caterpillar | Obchodník na finančních trzích | MT5 | NextEra | Obchodování na finančních trzích | Aktuální kurzy | Nejbohatší | VIX index | Tržní pohyby | Měření volatility trhu | Obchodní nástroje | Disciplína | Nikkei | Monopoly | Šance na dlouhodobý úspěch | Řízení rizik v obchodování | Nominální hodnota | Pro tradery | Reformní plán | Dopady koronaviru | Hospodářská data | Cenové pohyby | 1 milion | Slickcharts | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Výrobní ceny | Jak obchodovat s komoditami | Politická situace | Commodity Channel Index | Nejsilnější růst | Tržní hodnota americké společnosti | PMI ze sektoru služeb | Diskusní fóra | Světová finanční krize | Doji | Tipy a triky | China Evergrande | Světový obchod | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Výrobci spotřebního zboží | Ruské banky | CFD (Rozdílové smlouvy) | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Volatilita na eurodolaru | Býčí sentiment | Pokles ceny akcií | Progres | Univerzální strategie | Rovnováhy | Trend following | Řízení poměru výnosů | Akcie čínských realitních firem | EUR/CZK | Vybírání zisků | Obchodování spreadů | Data z amerického trhu práce | Zájem investorů | Elon Musk | Válka na Ukrajině | Složené úročení | Analýzy akciových indexů | Vakcína proti covidu-19 | Průmyslová výroba v Německu | Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC) | Příležitosti pro nákup | Dostatek hotovosti | Euforie | Der Spiegel | CO2 | Obchodni metody | Turecký statistický úřad | Steven Mnuchin | FANG | Makrodata | Jestřábí postoj | Sell Limit | Akciové indexy | Maximální denní ztráta | Break/Even (B/E) | Objem obchodů s fondy na spotový bitcoin | Základní principy technické analýzy | Pandemie koronaviru | Tesla Elon Musk | Investoři | Prodej nových osobních automobilů | Investing.com | Obchodní deník | Fungování | Portfolio | Sója | Zprávy z Řecka | Myšlení | Společnost Amazon.com | Petr Pavel | Akciová burza | Investice do solární energie | Zkratka typu FAANG | Začátky v tradingu | Nakoupit akcie z Magnificent Seven | Falešné proražení | Nejistoty | Americký prezident | Fenomén sezónnosti | Trh s komoditami | Tiff Macklem | BaFin | Očkování proti covidu | B/E | Negativní sentiment | Evropská měna | Firemní zisky | Jeff Bezos | Krátké (short) pozice | Prezident ECB | Média | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Coca-Cola | Severní Korea | Index PPI | Prosincová inflace | Euro Stoxx 50 | Dosažení zisku | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Zvýšení limitu pro zadlužení | Investovaný kapitál | Tranše | Nárůst ceny | Jádrový index | Bez rizika | Zisk | Dovoz ropy | Statistický úřad Eurostat | Bias | Ceny kryptoměn | Volatility | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | Akcie 2021 | Rekordní minima | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Patrik Polák | Průmyslové objednávky | DAX30 | Kurzu měn | Údaje o průmyslové výrobě | Online FX zpravodajství | Finanční instituce | Konflikt mezi Izraelem | Ruské ropy | Kulatá čísla | Bank of England | Airbnb | Tempo zvyšování úrokových sazeb | ITF | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Spotřebitelská nálada v Německu | CAC 40 | Fed Staff Nowcast indikátor | Technická analýza BTC/USD | Britský premiér | Fáze obchodní dohody | Volatilita na trzích | Ministerstvo obchodu | WSJ | Tiskové agentury | Prezident | AT&T | Zápis z posledního zasedání | Normalizace trhu | Pohyby trhu | Hlavní index francouzských akcií | Odložení brexitu | Přehled o prop trading firmách | BABA | Makroekonomický kalendář | Nechuť k obchodování | Velký účet | Britské akcie | Prodej akcií | Bohatí | Commodity futures trading | Tlak na USD | OPEC (Organizace zemí vyvážejících ropu) | Hold | Krize 2008 | Institucionální objednávky | Růst německé ekonomiky | Funkční období | Sestupný trend | Cena mědi | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Ropné společnosti | Kurz jenu | Kč/EUR | Kapitálové rezervy | Jak se stát lepším investorem | Použití klouzavých průměrů | Inflace v eurozóně | Technická analýza EUR/USD | Makrozprávy | Obrat ekonomiky | Kolísání cen | Boj s inflací | Analýzy | Finanční pomoc | Americký S&P 500 | PMI pro sektor | Politická nestabilita | Vývoj volatility | Přeprodaný trh | Šíření nemoci COVID-19 | Míra inflace ve Spojených státech | Hlavní úroková sazba | Investiční | Praktické tipy pro obchodování indexů | Vývoj měnového páru | Moderna | Týdenní pivotní body | Institut Ifo | Britské banky | Zemní plyn ve Spojených státech | Zasedání Evropské centrální banky | ExxonMobil | Londýnská akciová burza (LSE) | Průzkum | IEA | Demokraté | Německý DAX | Platforma pro obchodování | Víkendové analýzy | Strach ztráty | Příležitost ke vstupu do trendu | Rezistence (hranice odporu) | Finanční krize 2008 | EP | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Potenciál dlouhodobého růstu | Tržní podíl | Trojúhelník | Skupina AXA | Plavba na otevřeném moři | Pobočka FEDu | Obchodování signálů | Ekonomický vývoj | Akciové trhy ve Spojených státech | Shooting Star | Solární energie | Adobe Inc (ADBE.US) | TRY | Rothschild | Short selling | AUD/CAD | Salomon Brothers | Vývoj kurzů měn na světových trzích | Aktivita zpracovatelského sektoru | Commodities Channel Index | Death cross | Úrok | Dluh Británie | Primární nabídky mincí | Easing | Evropské ekonomiky | Obchodní příležitost | Jednotná evropská měna | Agentura Reuters | Bossa.cz | Fiskální rok | Mark DOUGLAS | Potenciální rizika | Forex Pro | Pivot Point | Live účet | Koupit akcie | Obchodní plán | Kryptoměnová burza FTX | Spotřebitelský sentiment | Prodej | Index Nikkei | P/E | Cestovní ruch | Spike | Omezit potenciální ztráty | Zpráva | EUR/AUD | Bohatý | Význam sebedůvěry a disciplíny | Technologické tituly | NY Fed Staff Nowcast indikátor | Loonie | Výrazný růst inflace | Volatilita na forexu | Vliv inflace | Prémie | Oblast rezistence | Představitelé Fedu | Tržní kapitalizace | Švýcarská banka | Růstové akcie | Ekonomické dopady | Firemní kontrola | Janet Yellenová | China Unicom | Konflikty | Tencent | Pokles cen komodit | Vakcína proti covidu | Kybernetické měny | Bezpečná cesta k úspěchu | Trump dnes | Rozhodnutí centrálních bank | Akcionáři | Odebírání signálů | Výhled ratingu | Emoce | Program MetaTrader | Warren Buffett | S&P | Oslabování dolaru | Investiční teorie | Česká měna | Quantum | Hospodářský vývoj | Vzdělání | Hrubý domácí produkt (HDP) | Handelsblatt | Pomoc ekonomice | Hospodářské dopady | Parabolic SAR | Obchodování | Zvýšení daní | Potenciální zisky | Růst výnosů | Zasedání Fedu | Signál k prodeji | Společnost Berkshire Hathaway | Prudké oslabení | Kvalitní obchod | Skupina OPEC+ | RoboMarkets | Nálada spotřebitelů v Německu | Technický výhled trhu | Tisková konference ECB | Narušení dodávek | Limit pro nákup dluhopisů | Obchodování komodit | Spotřebitelské ceny v USA | Vedoucí představitelé | Breakout strategie | JOLTS | Risk Off aktiva | Buy obchod | Jak uzavřít část pozice | Meta | S&P Global | ZIL | Financial Times (FT) | Biotechnologická společnost | Nákupy dluhopisů | Jak na to | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. (CLF) | Vývoj akcií | Management | GBP | Burzy kryptoměn | Rekordní hodnoty | Iron butterfly | Obchodní týden | Admiral Markets | ZEW | Výsledková zpráva | Analyzovat trh | Srovnání a hodnocení Prop Trading firem | Ropovod | Market sentiment | Klesající trend | S&P 500 | Evaluace | Derivátové fondy | Trojúhelníkové formace | Centrální banky | XAU/USD | Fenomén | GBP/CAD | Psychický tlak | Salomon | Fungování trhů | Kreativita | Beta | Nástroje technické analýzy | Japonská vláda | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Alert | Peter Lynch | Největší švýcarská banka | Eurostat | Majitel | Hodně disciplíny | Evropské trhy | S/R zóna | Guru | Zprávy | Oanda | Ruský rubl | Deflace | Nadšení | Kristalina Georgievová | Týdenní shrnutí | Investiční aktivita | Dolary | Nejznámější kryptoměny | Tokeny | Zemědělské komodity | Růst inflace | Má cenu naskočit na současný trend | Ceny stříbra | Turecká lira | Akcie třiceti předních amerických podniků | Britský ministr financí | Averze k riziku | Ekonomická předpověď | Vyšší bariéry vstupu | CCI | Německé firmy | Vývoj ceny bitcoinu | Bill Lipschutz | Investiční banka | Prognózy ČNB | Obchodovatelné instrumenty | Dow Jones index | Britský statistický úřad | Guvernér RBA | Scalping strategie | Index Stoxx 600 | UVXY | Akcie roku | Buy and hold | Opce | Praha | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Dosahování výplat | Evropský parlament | Rezistenční úrovně | Japonské ministerstvo financí | Fee | Inteligentní investor | News trading | Evropské akcie | Bezpečné investice | Ceny Bitcoinu | 3M | Sazby v USA | Nejdůležitější události | Silný růst | Výroba v Británii | Výhody Forexu | Evropská dluhová krize | Bydlení | Mutace delta | NATO | MetaTrader 4 (MT4) | Gama | ATM | Shell | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Elektromobily | Výhled růstu německé ekonomiky | Analýza transakcí | Výhled ratingu Spojených států | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | CZ | Indikátor ATR (average true range) | Vyhlídky | British American Tobacco | Firmy | Používání ochranného Stop-Lossu | Nerozhodnost | Velmi vysoký kapitál | Příklad prodeje | Put opce | Tržní podmínky | ESMA | Konzervativní strany | Páka | Analýza komoditních trhů | Práce z domova | Čínské zboží | Index cen domů | Medvědí divergence | Gucci | Odchod z Evropské unie | Angela Merkelová | François Villeroy de Galhau | West Texas Intermediate | Technická situace | Obchodování na trzích | Kryptoměnové burzy | Propad poptávky po ropě | Intradenní obchodování | Nástroj | Analýza sentimentu | Výsledky | Maximální drawdown | Míra | Papertrading | BDI | Výkon indexu | E-mini opce | Systém na obchodování | Ekonomické oživení | Obchodovanie | Analýza trhů | Hodnota kybernetické měny | Dění na finančních trzích | Support a rezistence | Zápis ze zasedání Fedu | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Corporate Governance | Jak dopadne letošní rok | Výhled pro EUR/USD | Fundamentální zprávy | Inflace v Česku | Švédská centrální banka | Energetická skupina | Hedgeové fondy | DailyFX | Specifické výzvy | COCOA | JD.com | Drawdown | Opční obchodník | Ministři financí | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Současný trend | Kurz EUR/USD | Tržní situace | S/R hladiny | Minulá výkonnost | Digitální měny | Typ koronaviru | Cena ropy WTI | Bank of America | Coronavirus | Úroda | TIM | Opatření proti koronaviru | Analýza forex | Komoditní měny | Bitcoinové fondy obchodované na burze (ETF) | Fundamentální analýza | Strategie sledování trendů | Day trading | Kdy je nejlepší čas naskočit do trendu | Nevýhody komodit | Odhady trhu | Ekonomický růst | Australský dolar | Akcie Zoetis (ZTS) | Retracement | Suroviny | Financial | Jednoduché tipy pro začátečníky | Směřování | Ondřej Hartman pozemky | Uzavírání ziskových pozic | Jak uspět na trzích | Zelený seriál | Koruna | Psychický stav | E15 | Finanční služby | Cukr | Kdy přestat obchodovat | Cenový index PCE | Aktuální ceny akcií | Maďarský forint | Výrazný pokles | Celoživotní proces | Makroekonomie | Commodity Futures Trading Commission | Všechny indikátory | SVB Financial | Inflace v zemích Evropské Unie | Ant Financial | Objem obchodů s fondy | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Panevropský index STOXX 600 | OPEC+ | Kurz dolaru | Pandemie nemoci COVID-19 | SAE | Dánská farmaceutická společnost | Solidní růst | Degiro | Meme stocks | Onemocnění | Americký výrobce | Výdělečný obchod | Finanční domy | Možnost škálování | Kryptoměny bitcoin | Richard Dennis | DMA | Objem | Propad | Backtest | For Traders | Růst cen v eurozóně | Typy grafů | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Situace na burze | Spekulant | Očekávání investorů | Japonský HDP | Tomáš Vobořil | Halifax | Dumb money | Korelační aktiva | Zasedání Světového ekonomického fóra | Trigger | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Equity křivka | Velikost obchodu | Stimulační opatření | Federální rezervní systém | Emocionální stav obchodníka | Nákup a prodej | Údaje | Ingredience | HDP eurozóny | Společnost Nvidia | Magnificent Seven | Insiders | Bid | Aktivita čínských továren | DJSI Index | Australské akcie | Největší kryptoměna bitcoin | Automatická obchodní strategie | Agregace pozic | Vývoj úrokových sazeb | Volatilní období | Co je Renko graf? | Cenné papíry a burzy | Exxon Mobil | Pokračování rostoucího trendu | Vývoj EUR/USD | Zemní plyn | Zastropování cen ruské ropy | Podnikatelská nálada | xStation | Analýza akciového indexu | Postavení na trhu | Indikátory forex | Očekávání analytiků | Kering (KER.FR) | Světové ceny ropy | Chuck Schumer | Alibaba | Deficit zahraničního obchodu USA | Trendová čára | Aktivity v Rusku | mmBtu | Výsledky průzkumu | Bernstein Bank | US dollar | Regulátor | Průzkumy | Shortovat | BAT | Praktické tipy pro obchodování | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Kathy Lien | Nepředvídatelnost | Definování vstupů a výstupů | Jak obchodovat komodity | Forex forex | Převodník měn | Tržní hodnota výrobce čipů | Demokraté a Republikáni | Tabulka prop firem | Televize CNBC | Ask | Epiktétos | Reddit WallStreetBets | Průmyslová výroba | Pevný kurz | Důchod | Velikosti prop účtů | Uzavírání pozic | Pfizer | Case-Shiller | Krátkodobé strategie | Propad kapitálu | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Moving Average Convergence Divergence | Sázka | Velikost páky | Obchodování s akciemi | Úspěch v obchodování | Forex obchody | Studie | EEX | Truth Social | Moje obchody | Tempo růstu spotřebitelských cen | Joachim Nagel | Index australského dolaru | Obchodovat s komoditami | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Pojišťovny | Ant | Průraz | Floor | Cena plynu | Šéf německé centrální banky | Italské hospodářství | Hloubka trhu | Deficit | Setkání centrálních bankéřů | Graf | Polsko | Akcie Adobe | Koronavirové mutace | Hodnota firmy | Zájmy mimo trading | Index S&P 500 | Nákup libry | Average daily range | Ratingová agentura | Instrument | Významné zisky | Reakce trhu | Akcie AT&T | CFDs | Finanční regulace | MT4 Supreme Edition | Výplaty u Prop firem | Patrick Harker | Forexové intervence | Spotřebitelská nálada | Cenová hladina | Pozornost | Kvalita obchodní platformy | Peter Schiff | Ropa Brent | Recenze firem | Posílení libry | Kering | ADBE | Fibonacci retracement | Index japonského jenu | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Konfluence více faktorů | Recep Tayyip Erdogan | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | Školení | Důvěra investorů v ekonomiku | LEN | Přijetí | Přední světoví těžaři | Zasedání Bank of Canada | Terminál | Price Action signál | Evropa | Obchodovat CFD | Hodnota majetku | Distribuce | Nákup eura | Technické ukazatele | Oživení americké ekonomiky | Česká spořitelna | Změny na trhu | Jackson Hole | Jak vstupovat do trhu | Extrémní velikosti účtu | Obraty | OPEC | Short | Ukrajina | Výroba v eurozóně | Bitcoin dnes | Svíčkové grafy | Jednání FOMC | Lednový efekt | Pár EUR/USD | Index výrobních cen | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Vizualizace | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Eurodolar | Objemové indikátory | Kontext | Deficit rozpočtu | Bezpečné útočiště | Bureau of Labor Statistics | Program nákupu dluhopisů | Cenný papír | Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) | Německý akciový index | Hodnota fúzí a akvizic | Indikátor Parabolic SAR | Intradenní S/R úroveň | Americká centrální banka | Americká společnost | Oslabení amerického dolaru | Guvernér | Zveřejněná data | Ziskové obchodní příležitosti | Primární nabídky mincí (ICO) | Trump | Stavebnictví | Hospodářské oživení | Index volatility | Dnešní růst | SEBA | London School of Economics | Úspěšný obchod | Dow Jonesův index | Kurzarbeit | Dopady války na Ukrajině | ForexLive | Index Dow Jones Industrial Average | Novozélandská ekonomika | Technické analýzy | Jachty | Euroskupina | Výkonnostní činnost | Xinyuan Real Estate | Ekonomická aktivita v eurozóně | Obchodní dovednosti | Obchodování v Asii | Forex tradingem k maximálním ziskům | Růst eura | Zaknihované akcie | Rostoucí trend | High | Finanční krize | Vydělat peníze | Euro dnes | Vstupy | Evropský bankovní úřad (EBA) | Obrázek výplat | Bankovní úvěry | Obchodní strategie | Hodnocení investic | Inflace ve Spojených státech | Inflace ve Francii | Obchodování a investování | Index spotřebitelské důvěry | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | TIPS | Vývoj tržeb | Ztrátové obchody | European Energy Exchange (EEX) | Spotřebitelské ceny v Británii | Ekonomická situace | Warranty | CapXmaster | Evoluce svíčky | Brexit jednání | Rakousko | Česká koruna | APAC | Turecká centrální banka | Stříbro | Splnění evaluace | Nejbližší support | USDCAD | Financial Conduct Authority (FCA) | Stagnace poptávky | S&P 500 futures | Profesionální kuchaři | Spotřebitelské ceny v Číně | Obchodování zpráv | Dlouhé (long) pozice | Instituce | Hodnota všech kryptoměn | Turecko | Mezinárodní firmy | Kakao | Přeprodané oblasti | Výkyvy v cenách | Ziskové výsledky | Bank of Japan | Ticker KER.FR | OECD | Výpočet Renko grafu | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Chamtivost | Podnikatelská důvěra | GameStop (GME) | Investiční společnost | Obchodní systémy a strategie | Jakub Hodan | Odvaha | FAANG | Obchodování obchodních pásem | High Yield | Růstový potenciál | Risk Reward Ratio (RRR) | Foreign Exchange | Brokers | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Německý hospodářský institut | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Vstupní S/R zóny | Dobrá data | Stabilní výnosy | Trading firmy | Asijská rozvojová banka | Reálný účet | Americké akcie | Profit Target | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Obchodování ETF | BBC | Čínský realitní sektor | New York City | Britská měna | Řecká krize | MetaTrader | Ex-dividend | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Denní rozpětí | Forward | Ondřej Hartman nemovitosti | Výdělky | Zakladatel | Obraty trendu | Backtestovat | Divize | Kevin McCarthy | Poptávka po zlatě | Spot | Ekonomické ukazatele | Správa rizika | Pozitivní vliv | Obchodní výsledky | Vývoj měnového páru USD/JPY | Náhoda | Index cen výrobců | Čínský statistický úřad | Index CSI 300 | ex | Výrobce sportovních vozů | Evropská ekonomika | Analýza BTC/USD | Nákupy akcií | Výrobce čipů Nvidia | Inflace ve Švýcarsku | Rosněfť | Trendline | PSA | Rozpočtový deficit | Výnosy amerických akciových indexů | Inflace v Polsku | 10 nejdůležitějších pravidel | European Energy Exchange | Obraz tradingu | Zvýšení úrokových sazeb | Komoditní obchody | Výsledky HDP | Zvýšená volatilita | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodník na forexu | Myšlení, rychlé a pomalé | Ziskové obchodní systémy | Obchodování se CFD | Index AEX | Technologické podniky | Time-Frame | Tradestation | Tvrdý výzkum | Zhodnocení kapitálu | Swing obchody | Snížení daní | Trh | Dividendový výnos | Ekonomické cykly | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | University of Michigan | Obchodováním s virtuálními prostředky | Vydělávání peněz | Americká akciová rally | Aktivita na trhu | Přehled o dění na světových burzách | Výpadky v globálním dodavatelském řetězci | Války na Ukrajině | Nejlepší trhy | Exchange Traded Fund | Těžba ropy | Frustrace | Akcie firem | Znalost | Obchodování online | Burzy cenných papírů | Držení obchodu | Correction | Výrazný růst | Příležitost ke vstupu | Britská premiérka Liz Trussová | Vyplnění GAPU | Otočení trendu | Fed | Rekordní minimum | Strategie Ondřeje Hartmana | Zahraniční obchod | Tempo očkování | Čínská centrální banka (PBOC) | Investování s LYNX | EURNZD | Efektivní řízení | Korekce | Akcie společnosti Meta Platforms | Světové ekonomické fórum | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Upozornění | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Celosvětová poptávka | Risk-Reward | Fair Value Gap | Commodity Channel Index (CCI) | Arbitráže | Statistics | Španělská ekonomika | Orgán regulátorů cenných papírů IOSCO | Buffett | Money management | Píle | Švýcarská ekonomika | Možnosti řízení pozic | Akcie americké internetové společnosti | CLF.US | Největší ekonomika světa | Moment obratu | Volby v USA | Výplaty dividendy | Biotechnologická společnost Moderna | Riziková strategie | Finanční společnosti | Downtrend | Krátkodobé obchodování | Konkrétní akcie | Zveřejnění výsledků | Další rozvoj | Krize eurozóny | Sázení | Vysoké ztráty | Prezident Emmanuel Macron | Burzovní přísloví | Světová banka (SB) | Kanada | Aktivita centrálních bank | Globální recese | Yango Group | Ztráta peněz | Index Standard & Poor's | Hodnota výrobce čipů Nvidia | Automobilový průmysl | Pokles kurzu eura | IronFX | Sdílení zkušeností | Yahoo | Cena zemního plynu ve Spojených státech | Luis De Guindos | Nevýhody platformy | Keynes | Technické indikátory | Wegovy | Posílení dolaru | Volná pracovní místa | ANO | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Stock | Americké zásoby ropy | Začínající obchodník | ProCent | Barclays | Růst spotřebitelských cen | Risk-off aktivum | Firemní investice | Automatické kopírování obchodů | Měna Bitcoin | Čekající příkaz | Obchodní systém | Ekonomové | Tomáš Kadeřávek | Rating | Platforms | Pokles nezaměstnanosti | Mistrovství v obchodování akciových indexů | Příležitosti k obchodování | Akcie FAANG | Velké banky | Agentura S&P | MWh | Miroslav Singer | Australský index ASX | OANDA Labs | Prezident Joe Biden | Ruská invaze | SNB | Soustředění | Budoucí vývoj | Hospodářský růst v Německu | Microsoft | Wells Fargo | USD/CHF | Snížení dividendy | Příležitosti | Opatření proti šíření koronaviru | Americký výrobce elektromobilů | Amundi | Kering SA | Sebejistota | Začátečník | Obchodní zásoby | Vládní dluhopisy | Nejistota | Data z USA | Obchodování akciových indexů | Forex signály | Odhad růstu HDP | Pin Bary | Německé průmyslové podniky | Obchodní plány | Míra inflace v Maďarsku | Vláda v Pekingu | Růst tržeb | CME | Dostatek likvidity | Commission | Insider informace | Spotřebitelská inflace | Bitstamp | Pokles cen ropy | Outside Bar | Shortování | Intradenní short | Ekonom Nouriel Roubini | Intraday přístup | Změny cen | Fundovaný účet | Sell | Demokratické strany | Slabší kurz libry | Michal Valentík | Akcie z Magnificent Seven | Mistrovství | Intermarket strategie | Long pozice | Obchodování akcií | Nastavení Stop-Lossu | Obchodní instrument | LYNX webinář | Kurz dolarů | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Drahé energie | Ekonomické problémy | Důvěra | Přidávání do pozice | Programování | Pravděpodobnost | Commodity trading | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Markets | Světová banka | Představitelé americké centrální banky | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Nízká letní volatilita | Skluz | Unce zlata | ADP report zaměstnanosti | Cena hliníku | Rivian | Prodej dolaru | Vyhlídky světové ekonomiky | Inovace v zemědělství | Short obchod | Obchodní návyky | Vnější stres | Standard & Poor's (S&P) | Rizikovější aktiva | Obchodování GBP | Instrukce | Obchodování na forexovém trhu | Skalper | Oblast supportu | Pokles úrokových sazeb | My Forex Funds | Agentura AP | Trendové linie | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Objem obchodů | Range | CFTC | FIAT | Celkový sentiment | Japonsko | Pokles eura | Pair trading | Investice do akcií | Internetové televize | AA | Luxusní značky | ForexFactory.com | Gazprom | Akcie v USA | Call opce | Centrální banka | Výrobce sportovního zboží | Rizikové investice | Riksbank | Andrew Bailey | Poslední vývoj ceny | Výkyvy kurzu koruny | Nastavení mysli | Trendová linie | Inflace v Británii | Intraday | Význam psychologie | Exxon | Devizové intervence | Řízení rizika | NYMEX | Americký investor | Pokladniční poukázka | Polský zlotý | Německá vláda | Tržní sentiment | Pojištění proti nepřízni | QE | Překoupenost | Ranní zpráva z akciového trhu | Akcie na evropských trzích | Pravidla regulace trhů | Vytváření zisků | LYNX | Plán na rozštěpení akcií | Myšlení obchodníka | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Německý Ifo index | Události typu černá labuť | Největší kryptoměna | Donald Trump | Vývoj ceny v grafu | Odhadovaná cena | Čistý zisk | Hlavní ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Velké zisky | Jak začít obchodovat na burze | Patrik Urban | Jádrová inflace | Makroekonomické ukazatele | Twitter | Kauza Reddit | Kovy | Fluktuace | Krach | Zasedání americké centrální banky | Centrum | Margin call | Rizika Over-The-Counter trhů | Společnosti | Úspěch na trzích | Úspěšní obchodníci | Vývoj AOS | Fundamentální faktory | Nejvýraznější pokles | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Janis Varufakis | Spotová cena | Psychologické faktory | Další růst | Obchodovat forex | Světová politika | Americká automobilka Tesla | Těžařská společnost | Zhodnocení kapitálu na finančních trzích | Mentoring | Obchodování na páku | Opční prémie | ATR | Celní válka | LIBOR | Používání eura | Bollinger Bands | Aktivita v americkém sektoru služeb | Aukce | Spoluzakladatel | Pokles dolaru | Devizové trhy | Hospodářský institut Ifo | StopLoss | Nařízení MiCA | Inflace v ČR | Index německých akcií | Počet leteckých pasažérů | Počet uzavřených obchodů | Dluhové krize | Energetický sektor | Obchodování pomocí indikátorů | Realizace zisku | Obchodování na burze v Hongkongu | Rizikovější investice | Anticyklické akcie | Domácí kuchaři | Pullback Trade | Trading Coach | Šéfka Fedu | Soukromý fond | Kapitálové výnosy | Grafy | Velmi vysoká volatilita | Nezaplacený dluh | Představitelé centrální banky | Nízká volatilita | Platnost hospodářských sankcí | Aktivita v podnikatelském sektoru | Zakoupení obchodní výzvy | Komodita | Nákupy dolaru | Outstanding shares | Zprávy a analýzy | SVXY | Snížení odměny | ČNB Aleš Michl | Ceny v Japonsku | Zahraniční investice | CZK | Nuance | Akcie AXA | Reuters | Úvěrové podmínky | Krátkodobí obchodníci | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Česká republika | EURO USD | Blog | Premiér Mario Draghi | Hamás | Baidu | Vstoupit do trhu | Londýnská burza | Období korekce | Denní minima | Platnost hospodářských sankcí proti Rusku | Řecké akcie | Hillary Clintonová | ForexMagnates | Chevron | Úspěšné obchodování s akciemi | Kompozitní index | Penny stocks | Index nákupních manažerů | Škoda | Domácnosti | Horší americká data | Základní pojmy | Generovat zisk | Výkonná ředitelka | Úspěšné obchodování s komoditami | Depozitní sazba | Ruský plyn | Ekonomické vyhlídky | Výstupy | Cleveland-Cliffs | Hodnocení brokerů | Rolování | Hlavní německý akciový index DAX | Riziko výkyvu cen | Rekordní maximum | Euronext | Předseda | Základní zboží | Analytici | Kurz CZK | Akciová burza v Argentině | Správné řízení rizika | BNP | Kurz koruny | Radek Zalubil | Významné výkyvy cen | Zavedení cenového stropu | Růst v Číně | Tištění peněz | Utahování měnové politiky | SLOPE obchodní systém | Zájmové skupiny | CARA | Zisky a ztráty | Nákup mědi | Míra inflace v Evropské unii | Prognózy inflace | Situace | Traders | Silná data | Equity | Nedostatek surovin | VaR | Důvěra v eurozóně | Newyorská pobočka FEDu | Micro E-mini opce | Scaling In | DPA | Evropská unie | Jak se obchoduje s komoditami? | Boeing | Cvičení | Míra inflace v dubnu | Psycholog | Kopírování obchodů | Příkaz | HDP v USA | Obchodování na zámořských trzích | Silné emoce | Cenové trendy | Ekonomiky | Konec obchodování | PROP Trading | Rozložit riziko | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Organizace ADP | Floating | Josef Lukáč | Kulinářská scéna | Rychlý růst | Stagnace | Rozpočet | Smazání ztrát | Pokročilé obchodování | Evropské banky | Negativní dopad | Apple | Libra | Koronavirová krize | Na burze dnes | Hospodářské statistiky | Welles Wilder | Programy Adobe | GameStop | Investiční kritéria | Opatření centrálních bank | Vytrvalost | Ztráty peněz | CFD | Sentiment spotřebitelů | Fyzické produkty | Inflace v květnu | Open | Cena akcie | Životní úroveň | Růst ceny zlata | Pokračování trendu | Kaisa Group Holdings | Použití technických indikátorů | Brett Steenbarger | Warner Bros Entertainment | Nezávislost centrální banky | Psychologie tradingu | Volatilita cen komodit | IPO kalendář | Americké ministerstvo obchodu | Nakoupit akcie | Posílení USD/JPY | Analýza trhu | Covidová krize | Zvýšení základní sazby | Počet lidí bez práce | Prodeje domů | Trading analýza | ISM indexy | Příprava | Dobrá nálada | Psychologie tradera | Čínské měny | Vybírat zisky | Pohyby na trhu | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Prodej na krátko | BRICS | The Disciplined Trader | Finanční instrumenty | Zakázky německého průmyslu | Aktuální cena | Nálada investorů | Platební bilance | Hlavní akciové indexy | FDIC | Německá centrální banka | Dow Jones Industrial Average | Full time | Arm | Jednání ECB | Růst mezd | Banka Bernstein | Barometr | Prime | Federal Reserve | Neustálé vzdělávání | Alibaba Group | CFD obchodování | Guvernér francouzské centrální banky | Nový rekord | Přímé zahraniční investice | Rozvoj vašich dovedností | Úroky | Severomořská ropa | Obor ESG investic | Plodiny | Aktivita v čínském průmyslu | Oanda.com | Indexy PMI | Akce centrálních bank | Scenery Journey | Cyklické akcie | Cena | Silné oživení | Překoupený trh | Trading plán | Investiční banky | Akcie luxusního segmentu | Finanční rizika | Historie komoditního obchodování | Výběr brokera | ING | Dividendová obchodní strategie | Salvador | Labs Trader | DIP | Snižování státních ratingů | Půlení bitcoinu | Vliv na obchodování | Správné zvládání emocí | Bearish Engulfing | Ceny komodit | Money-Management | Nákup akcií | Použití eura | Znalost trhu | Růst ekonomiky eurozóny | Akcie dnes | Káva | Vydělat na trendu | MetaTrader 4 | Jak vydělat na trendu | Prop firma | Porovnání měn | Velké peníze | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bilance běžného účtu | Aktivum | Vyšší riziko | Ceny akcií | Financování vlády | Merrill Lynch | Inspirace | Směrodatná odchylka | FTSE | Ruská invaze na Ukrajinu | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fond | Vhodné obchodní příležitosti | Vlastnit akcie | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Epidemie | Začínající trader | Americký dolar | Největší pády | Dobré zprávy | Míra inflace v Německu | Čínská ekonomika | Opce na akcie | Akcie AT&T (T) | Benjamin Graham | Patterny | Euro vůči dolaru | Ceny | Výrazný růst akcií | Prudký pokles | Švédsko | Futures kontrakty | Jednoduché tipy | Technologie | Úspěšně obchodovat | Break Even | Vysoká inflace | Energetická krize | MetaTrader 5 | Ekonomické údaje | Guvernér australské centrální banky | ČNB | Rizika | Potvrzení trendu | Argentina | Wall Street | Zajímavé příležitosti | Zoetis Inc | Motto týdne | Viceprezident | Investujeme | Agentura Bloomberg | Ekonomické fórum | Jiří Rusnok | Sledování globálních ekonomických trendů | Tipy pro obchodování | Pokles | Italský premiér Mario Draghi | Vedení AT&T | Rok na americkém akciovém trhu | Nonfarm Payrrolls | Ochrana proti inflaci | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Snižování úrokových sazeb | Směřování trhů | E-mini | Kurzy | Margin | Obavy o čínský realitní sektor | Počet žádostí o podporu | Vývoj kurzu koruny | Velikonoce | Rating AAA | Studijní materiály | Polská ekonomika | CHF/JPY | Historická data | Take-Profit | Trump rally | Švýcarský finanční regulátor | Společnost Twitter | Oceláři | Kopírování signálů | Hovězí Wellington | Zasedání bankovní rady | Akcie Siemens | Americké společnosti | Cena kakaa | Druhá největší kryptoměna | Odhady ekonomů | Potenciální zisk | Konsensus | Výsledky traderů | Švýcarská centrální banka | Hedge | Německá kancléřka | Cenové minimum | Rezervní měna | Poplatek | Moody's | Google | ECB | Nové zakázky | Řetězec | Enviromental, Social and Governance | Makro | Majetek fondu | Konkurenční podnikání | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Investování na burze | Graf fondu ESD.FR | Základy obchodování | Stanovení cílů | Americká ekonomika | Největší evropská ekonomika | NVDA | Odpor | WBD | Konfluenční rezistence | Obchodník | Oslabení kurzu | Swingové obchodování | Seriózní byznys | Portfolio manažer | Dodržovat obchodní plán | Plynárenská společnost | Snížení těžby ropy | Rada guvernérů | Nové úvěry | Poptávka a nabídka | Rozvojová banka | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | Tokio | Úvěrový průzkum | Koronavirová mutace | Správné řízení rizik | Americký dolar vůči japonskému jenu | Bank of America Merrill Lynch (BAML) | Adaptace | Sam Bankman-Fried | Regulátoři | Historie účtu | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | Tempo poklesu | Stimulační balík | ROE | Blue-chip | Remdesivir | Průmyslová komodita | Postřehy z obchodování | Evropská centrální banka | Oživení ekonomické aktivity | Roční výnos | Sbor volitelů | Indikátor ATR | OTC obchodování | Měkké komodity | Indikátor | Dealer | Index cen | Instinkt | Swing Trading | Tým FXstreet.cz | Německý ministr financí | Situace na trhu | Broker OANDA | Zvyšování úroků | Trend Magnificent Seven | Hospodářský růst v Číně | Mutace koronaviru | Čínská vláda | Dobré obchody | Vánoce | Kryptoměnový gigant | Měnový swap | Daně | Lídři | Skupina OPEC | Krátkodobé tržní pohyby | Close | Koronavirová mutace delta | Engulfing pattern | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Základní znalosti | Velikost pozice | Kryptoměna | Investiční rozhodnutí | Dluhy | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Vhodné akcie | Pokles indexu | Ekonomické faktory | Forex pro začátečníky | Brokerské společnosti | FXCM | Reálné peníze | Šéfové amerických podniků | Využití krátkodobých výkyvů cen | Institucionální investoři | Pandemie nemoci | Momentum | Ekonomický institut Ifo | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Horší data | Silné korelace | Dluhopisy | Příjmy společnosti | CBOE | Forexo | Workshop | Finanční prostředky | Vývoj ceny ropy WTI | AUD/CHF | Prezident Vladimir Putin | Investiční legenda | Nervozita z otevřené pozice | Stop-Loss a Take-Profit | Zisky | SNY | Vývoz z Německa | Amazon Jeff Bezos | Maloobchodní tržby | Adaptive Market Hypothesis | Obchodování s akciovými indexy | Množství peněz | Portfolio podle Warrena Buffetta | Vstup do pozice | FCA | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Oslabení kurzu koruny | Index tokijské burzy | Trendovat směrem nahoru | Vysoká poptávka | Conference Board | BNP Paribas | Nevýhody | Zátěžový test | Historické rekordy | Růst amerických akciových indexů | Obchodování indexů | Signature Bank | Odborné kurzy | Globální ekonomika | Růst ceny | PPI index | Riziko krachu Evergrande | Časová pásma | Bankovní trader | Cena palladia | Obchodní pozice | Lidský mozek | Předpovídání | Traders remorse | Vývoj inflace | Thomas Jordan | Bitcoin Cash | Identifikovat trend | Obchodování forexu | IPO Deliveroo | Swap | ISM | Miliardy eur | Voda | Cenové formace | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Energetická skupina ČEZ | Benchmarky | Zboží dlouhodobé spotřeby | NBP | Členské země eurozóny | Situace na trhu práce | Funkce CopyFX | Zbytečná rizika | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Shortování akcií | Ratingové agentury | Manuál | Režim devizových intervencí | Tržní fundamenty | Alerty | Cena zlata | Přístup do VIP zóny | Deliveroo | Propady na akciových trzích | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Zvýšení ceny | Organizace zemí vyvážejících ropu | Ekonomiky eurozóny | Americký index S&P 500 | Americké hospodářství | Euro STOXX | Trinity Bank | Otevírání ekonomik | Flash Crash | IPO Instacart | Breakout | Podílové fondy | Přeprodané zóny | Pojištění vkladů | RRR | MiCA | Hospodářská krize | Bull | Stability AI Emad Mostaque | Růst cen | Zlato XAU/USD | Saxo | Drahé kovy | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Dodržovat pravidla | Vyšší sazby | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Výsledky hospodaření | Guvernér japonské centrální banky | Průzkum hlavních trhů | TLTRO | Napětí v Perském zálivu | Analytika | RSI | Měnová politika | Vysoké inflace | Akcie Apple | Cleveland-Cliffs Inc. | Obchodní psycholog | Obchodujeme | Výhled domácí ekonomiky | Start-upy | Asset management | Alokace | PMI ve výrobě | Weekly Economic Index | Pevné nervy | Býčí trh | Využívání technologií | Investiční plán | Graf Kakaa | Vega | Poptávka | Ekonomická nálada | Boston College | Statistici | IFO index | Rozpočtový schodek | Index ASX | Financování | Poměr výnosů k zisku | Úroková sazba v USA | Nastavení měnové politiky | Růst čínské ekonomiky | ECN | Fitch | Burza v Argentině | Důvěra investorů v německou ekonomiku | VXX | Internetové společnosti | Historická minima | Výrobce čipů | Slušný zisk | Akcie AXA S.A. | Finance | Čína | Uhlí | Nakupovat zlato | Rostoucí akciové trhy | Stres | Prodávající | Alphabet (Google) | Historické momenty | GMT | Nálada spotřebitelů | Analýza a strategie | Růst světové ekonomiky | Hospodářský růst USA | Americká lehká ropa | Tradingová diskusní fóra | Změny v tržním prostředí | Největší kryptoměny | Out of the money | Christopher Waller | Opční prémium | Konfluence | Růst HDP | Pokles ekonomiky | Dynamika trhu | Pierre Moscovici | Oslabení japonského jenu | Psychologie | Úrokový diferenciál | Trh má vždycky pravdu | Medvědí trendy | Použití Stop-Lossu | Republikáni | Inflace v Británii v červnu | USDJPY | Těžby kryptoměn | Zprávy z USA | Inflační očekávání | Osobní výdaje | Výzvy v obchodování s komoditami | Investiční poradenství | Technologické inovace | Systém obchodování | Volatilní trh | Růst spotřebitelských cen v Německu | S&P 500 UCITS ESD | Technologicky zaměření tradeři | Růstové tendence | Obchodování s indexy | Zlepšení ekonomického výhledu | Obchodní nastavení | GfK | Gamma | Zasedání Bank of England | Požadovaný zisk | Stochastic oscillator | Line | Americké banky | Případ Ondřej Hartman | Obchodování na měnových trzích | Pokles akcií | Obchodní očekávání | Propad ropy | Invaze | Capital | Strategie pro komodity | Cizí měny | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Arabica | Sell-Stop | EURGBP | FT | Kuchaři | ECB Christine Lagardeová | SSI | Kancléř Olaf Scholz | Počet firemních bankrotů | Sledovat vývoj volatility | Short obchod (sell) | Akcie Kering (KER.FR) | Obchodování na akciových trzích | Investor | Louisiana | All-time high | Americké akciové trhy | Uzavření trhů | Trend follow | Obchodovat | Softwarová společnost Microsoft | Korelace měn | Renko grafy | Ostatní kryptoměny | Expirace opcí | Měnové trhy | Poskytovatelé likvidity | Měnový pár EUR/GBP | Bernard Arnault | NY FED | Reporty | Korekční fáze | Skupina akcií | Index výdajů | Reverzní formace | Profi obchodní systémy | Parita | Dluhová krize | Hospodářský růst | Systém na obchodování trendů | Vydělávat peníze | Analýzy trhu | Bankovní rada České národní banky | Nové rekordy | Možnost diverzifikace | Kurz měny | Posílení eura | Použití oscilátorů | Sociální síť | Technologický Nasdaq | Dividenda | Vydělané peníze | Cena severomořské ropy Brent | S&P/Case-Shiller | InstaForex Kurz pro začátečníky | Řízení portfolia | Odhodlání | Spotřebitelské ceny v Česku | Obsazenost hotelů v USA | Inflace v Maďarsku | Mentální zdraví | Hodnotová obchodní strategie | Akciová rally | Akcie Gamestop | WTI | FinTech | Online trading | Plánování vstupů a výstupů | Standard & Poor's 500 | ETF fondy | Resistance | Bod | Miliardy korun | Čínský internetový prodejce | Take-Profit objednávky | Risk-Reward-Ratio | Čas na nákup | Hrubý domácí produkt Německa | Biliony USD | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Ziskové obchodní strategie | Shares | Zisk společnosti | Strategie obchodování | Medvědi | NetEase | Holubičí postoj | RBNZ | Paládium | Agrokomodity | FRED | ATR (average true range) | Pokladniční poukázky | Spready | Reserve Bank of Australia | Obchodování s měnami | Charlie Munger | Řemeslo | Obchodování CFD | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Světové události | Marihuanové akcie | Pokles podnikatelské aktivity | Produktivita práce | Turistický ruch | Výrobní aktivity | Pocket Option | Sillicon Valley | Britský vývojář čipů | Sledování vzorů svíček | Trading | Americká měna | VIP seminář | Událost na finančních trzích | Nord Stream | Odmítnutí ceny | EMU | FINMA | Rozhodování obchodníka | Co je to forex | Změny ve výrobních nákladech | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Konkurence mezi Prop Trading firmami | Partnerský program | Historie obchodování akciových indexů | Ziskovost | OCI | Rostoucí trendová čára | Payrolls | Globální role eura | Bankéři | Sázet | Ukázka obchodování | Hlavní pravidla | Zahraniční firmy | Cena ropy | Změny klimatu | Šance | Oživení ekonomiky eurozóny | Diverzifikace portfolia | Inflace | Problémy | Propad akciových indexů | Systém CopyFX | Michele Bullock | Forexový obchodník | Drobní investoři | Marže | Solidní strategie obchodování | Projevy centrálních bankéřů | Využití kapacit | DAWN | ROCE | Otevřené obchodní pozice | Vstupy do pozic | Německá ekonomika | Trend na akciovém trhu | Investor George Soros | Akcie Fortuny | Co je forex | DAX | Zlato a stříbro | Technology | HDP | Tisková konference Fedu | Profesionální tradeři | Svatý grál | Předběžné výsledky | Bill Gates | Váš trading | BOOST | Vstup do obchodu | Meziroční inflace | Price Action úrovně | Důvěra v Německu | Mírná korekce | Pokles cen akcií | Recenze | Alphabet | Podvědomí | Akcie na jméno | Jednoduchá svíčková formace | Aktivita v podnikatelském sektoru eurozóny | Vzdělávací články | Vedení společnosti | China Telecom | Systémové riziko | Ztráty dolaru | Zkušenosti | Index PMI | Emmanuel Macron | Firma | Ekosystém | Market moving zprávy | Zasedání měnového výboru | Vzrušení | Německý kancléř Olaf Scholz | Úřad celní a hraniční ochrany | Popularita amerického prezidenta | Signály | Omikron | Obchodní kapitál | Poziční trading | Zajištění rizika kvůli výkyvům v cenách | Golden Cross | Brokerská společnost | Worldcoin | Lira | Zajistit si riziko výkyvu cen | Devizový trh | Načasování | Ziskový trading | Ether | Lot | USA a Čína | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Peněžní zásoba | Erste | Budoucí pohyby trhu | Omyl | Liz Trussová | Maximalizovat zisky | Indikátor Renko | Stoxx 600 | Rezistenční oblast | Světová ekonomika | Zahájení obchodování | Technologický rozvoj | Intradenní trading | Monetární politika | Rezervy | Dluhopisové trhy | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Pracovní trh | Nový typ koronaviru | Světové finanční trhy | Deutsche Bank | RUB | Maximální velikost účtu | Krize eura | Tým RoboMarkets | Američané | Kurz | Market | Forexu | Dopad kognitivních zkreslení | Referendum | Analýza výsledků | Martin Klass | Large-cap společnosti | Strategie ostatních obchodníků | Příkaz buy-stop | Unicredit | Realizovat zisk | Double top | Philip Lane | Škola tradingu | Zasedání amerického Fedu | Pokles výnosů | Bali | Kaisa | Analýza EUR/USD | Akcie padají | Zavedení cel | UST | Americká Komise pro cenné papíry | Obchod s cennými papíry | Jak obchodovat index S&P 500 | Optimismus | Vývoj svíčky | Facebook | Rozhodování | Pohled na trading | Výnosy 24 měsíců | Růst dolaru | Obchodování ropy | Ceny pšenice | Premiér Rishi Sunak | Výhody a nevýhody | Profit-Target | Medvědí scénář | Novinka od FXstreet.cz | Zklidnění trhů | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Poměr RRR | Martingale systém | Investiční banka Goldman Sachs | Akcie evropských společností | Pohyby eura | Dolar | Fibonacciho retracement | Demo účty | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Známá společnost | Binární opce | Kukuřice | Nálada v japonském průmyslu | Deficit státního rozpočtu | European Stability Mechanism | Důležité fundamenty | Psychologická pohoda | Komoditní obchodní příležitosti | Strategie řízení | Vstupní objednávka | Pravidelný příjem | Měď | Ekonomický institut | Euro | Boj s koronavirem | ANZ | Ministři financí eurozóny | Fundamentální pozadí | Yield | Uplatnění technické analýzy | AUD | Evropské akciové burzy | Nejbohatší člověk světa | Politické rozhodnutí | Contract | Magnificent | Americké firmy | Byznys | SGD | Binance | Exchange Traded Funds | Podnikatelská aktivita v Británii | Expert Advisor | Citát | Škálování | Commodity | Trh se zlatem | Sazba Evropské centrální banky | Breakout Trader | Mnoho ziskových obchodů | Německá průmyslová výroba | Obchodování forex | Spekulace na pokles | Akcie Zoetis | Risk | Predikce | Bearish | Statistiky z eurozóny | Vzdělávací článek | Fibo | Ropný šok | Spojení WarnerMedia a Discovery | Akcie Netflix | Úspěch v obchodování s komoditami | Kypr | Citigroup | Efektivní správa kapitálu | Forex asistent | Propracovaný Money-Management | Christine Lagarde | Index VIX | LME | Tržní změny | Hospodářství | Investiční instrumenty | ADB | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Čtení cenových patternů | Head and Shoulders | Maynard Keynes | Indikátor důvěry | Nastavení grafů | Emitenti | EV | Zpomalení růstu | Míra nezaměstnanosti v Británii | EBITDA | Obchodovat na forexu | Obchod | Růst ekonomiky | Řízení peněz | Dr. Brett Steenbarger | Santa Claus Rally | Trpělivost v tradingu | Turtle Trading | Spoustu peněz | Vývoj na akciových trzích | Program OMT | Banka JP Morgan | Výsledky otestované v minulosti | Populární měnový pár | Labouristická strana | Fibonacci | Cenový pattern | ROI | Pěkný zisk | Majors | Rozhodnutí Bank of England | USDK | Boucheron | Setkání ministrů financí eurozóny | Globální potravinové zásobování | Čínská měna | Fibonacciho úrovně | Short obchody | Ztrátový týden | Market Maker | Intermediate | Rada ČNB | Srovnání a recenze | EU | Ekonomická krize | Cenové stability | Dna | Zasedání ECB | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Měna euro | Philip Lowe | Cigarety | Portfolia | Tesla | Transakční náklady | Akciové portfolio | Převis | Maloobchodní tržby v Německu | Investované peníze | Ropné fundamenty | Kurz domácí měny | Obchodované instrumenty | Expert | Podpora ekonomiky | Koronavirové krize | Úrovně rezistence | Daytrader | Nástroje měnové politiky | Vývoz | Index výrobní aktivity | Spuštění backtestu | Overtrading | Obchodní postřehy pro býky a medvědy | Světové finanční krize | Australský index | Týdenní zpráva | Aktivity v eurozóně | Top/Flop | Hazardní hráč | Úroveň rezistence | Theresa May | Soubor pravidel | Odebírání signálů na Forexu | Recese | Maximální kapitál | Index strachu | Výzkumný institut | Začínající tradeři | Vyjádření představitelů | P/E Ratio | Kazuo Ueda | Cena plynu pro evropský trh | Všechny fáze trhu | Birkenstock | Hodnota indexu | Švýcarský frank | Plánované obchody | Růst akcií | Vyhlídky eurozóny | Bank of Canada | Forex funds | Chuť riskovat | Erdogan | Obchodní smlouvy | Breakoutové strategie | Změna volatility | Analýza BTC | Fondy obchodované na burze (ETF) | CZK/EUR | NZDUSD | xStation 5 | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | VET | Equity křivky | Situace na Blízkém východě | Společnost IHS Markit | Kyjev | Švýcarský finanční regulátor FINMA | Začít investovat | BIS | Výrobní index | Stavební povolení | Počet nových žádostí o podporu | Inflace v Německu | Index francouzských akcií | Skvělý výhled | Miliardy | Denní graf | Spekulace | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Expert Advisors | Růstový trend | Komerční banka | Silný support | Americké burzy | Snížení úroků | Realitní společnosti | Jak dlouho trvá rostoucí trend | Nové obchodní příležitosti | Nakupovat | Reklamy brokerů | Know-how | Obchodní příkaz | Frank | Nejnovější statistické údaje | Ministři | ETN | Prudký propad | Kapitálové výdaje | Balance | Micro E-mini | Forex (devizový trh) | Kvalitní semináře | Negativní nálada | Pin Bar | Momentum indikátory | Kurz eura | David Cameron | Americké ministerstvo práce | Regulace trhů | Dnešní zpráva | ARM | Ovlivňování | Centrální banka USA | Vystoupení z EU | Maloobchodní tržby ve Francii | Ekonomické analýzy | Asijská obchodní seance | Obor ESG | Vlastní kapitál | Uplatnění opce | Silné euro | Sledování nejvlivnějších společností | Ján Hájek | Chování ceny | Ceny energií | Babypips | Hospodářské vyhlídky | Měna Mosambiku | WTI ropa | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Graf indexu S&P 500 | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Snížit stres | Snížení produkce | Ratingová agentura S&P | Ceny potravin | Politická nejistota | Obrat trendu | Grafy Renko | Meziroční míra inflace | Přebytek bilance | Japonský jen | Index důvěry | Půjčovna kryptoměn | Tržní kapitalizace Keringu | Bankrot | Nákupní tlak | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | Japonský premiér | Likvidita trhu | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Sloučení pozic | Akcie Amazon.com (AMZN.US) | Úspěchy | Ruská plynárenská společnost | Trump Media & Technology Group (TMTG) | NEST | Kiwi | Celkový výkon | Indikátor momentum | MQL4 | Swingové maximum | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | USDCHF | Prodeje existujících domů | Strategie obchodování s komoditami | CySEC | AXA | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Program OANDA Labs | Strategie CCI | Zoetis | Kurz bitcoinu | Kanadský statistický úřad | Investování | CEBR | Svíčkové formace | Caixin | STAR | Technologický sektor | Signál ke vstupu | Soud | Eskalace napětí | China Evergrande Group | Panika | Komunita | Výrazný pohyb | Moje obchodování | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Ben Broadbent | Intradenní obchodník | Tržní cena | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Bankman-Fried | January Effect | Sell Stop | China Mobile | Předpovědi | Společnost Microsoft | Směr trhu | Vlna výprodejů | Bondy | Mince | Challenge | Tomáš Raputa | Silicon Valley Bank | Zásoby ropy | Tržní příležitosti | Americké volby | Světové ekonomiky | Úspěšné obchody | Benzín | Silicon Valley | V4 | Platina (XPT/USD) | Ministr financí | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Evropské luxusní značky | EUR/NZD | Trailing Stop | Ticker | Akcie a ETF | Kagi chart | Společnost Zoetis | Odvětví | Dow Jones Industrial | Animal Planet | SVB Financial Group | Růst eurozóny | Ozbrojený konflikt | Důležité informace | Komentáře Fedu | Akcie na burze | Růst průměrné mzdy | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Chamtivost a strach | Časový rámec | Centrální depozitář | UCITS | Míra inflace | China Aoyuan | Fundamentální data | Platforma | Akcie čínské realitní společnosti | Evropský statistický úřad | Měnová politika ECB | DJSI | Manufacturing | Likvidní trh | PBOC | Spotřebitelská důvěra | MMF | Hezké zisky | Biotechnologické společnosti | Průmyslová výroba v eurozóně | CNN | USD/RUB | Řízení pozic | Sebevědomí | Rychlost zotavení | Ekonomický výhled | Objem objednávek | Platformy xStation | Nařízení | SWIFT | WP | Jak obchodovat | Akcie automobilky Tesla | Oblasti umělé inteligence | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Schodek | Prezident Petr Pavel | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | Chuť k riziku | BTC | Bankovní sektor | Zpracování komodit | Indexy | Citi | Mindful Trading | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Pavel Kaiser | Ondřej Hartman majetek | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Riziko ztráty peněz | M2 | Severomořská ropa Brent | Akcie automobilky | Zpřísnění měnové politiky | Evoluce | Výrobní PMI | Obchody pro EUR/USD | Odklon od dolaru | Mezinárodní měnový fond | Transparentnost | Japonská měna | Akciová společnost | Guvernér centrální banky | NZD/JPY | Výzkumná společnost | Unikátní příležitosti pro tradery | Česká národní banka (ČNB) | Poskytovatel likvidity | Průmysl | Volatilní obchodování | CFD na index VIX | Analyzovat jednotlivé akcie | Co je IPO? | Čistá místa | Centrální bankéři | Lehká ropa WTI | Míra inflace v Turecku | Obchodování měnových párů | Letní volatilita | Tempo růstu | Marže společností | Meziroční růst spotřebitelských cen | Podnikatel | Odkup akcií | Obchodní deníky | Úvěrový rating | Bilance ECB | Bankovnictví | Evergrande Group | Aerolinky | USD index | Znehodnocení měny | Veřejný dluh zemí eurozóny | Francouzská ekonomika | Nadhodnocení | Bohatí Číňané | Break-Even | Zpracovatelský průmysl | Statistika | Divergence | Biliony | Bankovní regulační orgány | Trend is your friend | Bilion dolarů | ETF | Pravidelné výplaty | Stabilita | Nákupní pozice | Odkup vlastních akcií | Politické události | Akcie klesají | Akciové trhy | Obchodování na FX trhu | Kurzy měn | Stephen Poloz | Zajímavé akcie | Value Gap | Měnový výbor Fedu | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Větší zisky | Myšlenka | Obchodní bilance | Úsilí | Nejbohatší člověk | Akcie British American Tobacco | APP | Správná analýza trhu | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Ekonomika Spojených států | Cykly | Jak obchodovat Pin Bar | Bankovní společnosti | Long | Bottega Veneta | Rally | Investování do akcií | Bankovní rada | Banka | Vysoké výnosy | Americké technologické společnosti | Pojišťovna | Macron | Výrazný propad | Pandemie | Parametry obchodu | Nálady na trhu | Členství v EU | Bear | Bonusy | Prodej podílů | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | Dluh zemí eurozóny | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Ekonomické krize | Mississippi | Fundamentální analýzy | Inflace v Evropské unii | Prodejní tlak | Širší index | Prognostické tvrzení | Růst zaměstnanosti | Live trading | Vývoj finančních trhů | NextEra Energy | Velikosti pozic | Zasedání centrální banky | Intuice | Výprodej | Discovery | Kmenové akcie | Problémy v dodavatelských řetězcích | Hlavní index německých akcií | Index německých akcií DAX | Analýza měnových párů | Výnosy z dluhopisů | Nadměrné obchodování | Obchod potenciál zisku | Švýcarská banka UBS | Business | Ukončení obchodu na Stop-Lossu | GBPJPY | Shrnutí roku 2023 | Falešný break | Rostoucí palladium | Výběr cel | Indikátory | Reálné obchodování | Inflace v eurozóně v červnu | US dolar | Ondřej Hartman trading | Růst cen akcií | Tržní hodnota výrobce čipů Nvidia | Tempo růstu americké ekonomiky | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Růst spotřebitelských cen v Británii | Obchodní příkazy | Obchodování s komoditami | Relative Strength Index (RSI) | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Swingová maxima | Technologická společnost | Začít obchodovat | TRUTH | Index euro | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Finanční regulátor | Ondřej Hartman forex | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Cenové patterny | Nový týden | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Inovace | Trustpilot | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Nejlepší výsledky | Obchodní rozhodnutí | Makroekonomické indikátory | Počet akcií | Long signál | NZD/USD | Čínské akcie | Pivoty | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | Graf ropy | BlockFi | Opatřením na podporu ekonomiky | Technologický pokrok | Býčí potenciál | Jak začít investovat | Brazílie | Super týden | Swingový obchodník | Nákup akcií Amazon.com | Sentix | Naskočit to trendu | Ratingová agentura Fitch | Bank of America Merrill Lynch | Snížení cen | Cílová cena | | Japonské úřady | Německý statistický úřad | Risk-Management | Pochybnosti | Velké investiční fondy | Žebříček nejlepších brokerů | Intradenní trader | Obchodování s opcemi | Konfederace | Westpac | Risk Reward Ratio | Schodek zahraničního obchodu | Trinity | Vliv inflace na obchodování | Špatné zprávy | Signál k nákupu | Testování obchodů | Ruleta | Zisky firem | Pokračování poklesu | Podnikatelská nálada v Německu | Majetek | Ekonomika eurozóny | ISM ve službách | Trading strategie | Sky News | Purple Trading | Šíření koronaviru | Přírodní katastrofy | Zotavení | Graf svíčkový | Zákaznická podpora | Sentiment | Síla měn | Order | L.F. Investment Limited | Dokonalé Pin Bary | Zhoršení pandemie | Short pozice | Tisknout peníze | Částečný úvazek | Princip obchodování | Akcie Cleveland-Cliffs | WEF | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | WarnerMedia | Investiční fondy | Trendový kanál | Negativní hospodářské dopady | Obchodování na vlastním účtu | Největší pokles | Politika | Konkurence | Hospodářské recese | Americká centrální banka FED | Nálada na trhu | Commodity futures | Platforma CopyFX | Riziková aktiva | Počet napojených investorů | LVMH | Čínský jüan | Kurz čínského jüanu | PLN | Můj trading | Kapitalizace | Nákup put opce | Potenciál pro růst | LYNX WhatsApp | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Řízení rizik a peněz | Obchodní hodiny | Stop-Lossy | Indikátor MACD | Hráči na forexu | Čínský prezident | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | CFD na akcie | Dnešní seance | Spoření na důchod | Yahoo Finance | Trend vyčerpaný | MAM | FinTech akcie | ECOFIN | Obchodní postřehy | Forex obchodování | Dodržování pravidel | Jak investovat | Ekonomické prognózy | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Si Ťin-pching | GDP | Úrovně supportu | Cenové maximum | Velká Británie | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Makroekonomická data | Ziskový obchod | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Investment Banking | Malá skupina akcií | Rekordní propad | Evropské společnosti | Double bottom | Vývoj trhu | Největší Prop Trading | Investování do nemovitostí | Divoký volatilní trh | Pokles průmyslové výroby | Výhody a nevýhody | Puma | Konsolidovaný obrat | Spotřebitelská důvěra v Německu | GPS | Společnost Amazon | CS.FR | George Soros | Obchodování na devizovém trhu | Setkání zemí OPEC | Obchodní přístupy | Bezpečná cesta | Centrální banky USA | Zdraví ekonomiky | Investování do ETF | Energiewende | CAR | ETF a ETN | Společnost OANDA Global Corporation | Nálada | Trading příležitosti | Geopolitická rizika | Obchodování eura | Indie | Letectví | Nákup zlata | Bilance zahraničního obchodu | Nákupy | ForexFactory | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Snížení základní úrokové sazby | Martingale | Vliv na trh | SVB | Aktuální Price Action | Index volatility VIX | Řecká ekonomika | Nejlepší nástroje | Zdraví | Plánované obchody pro EUR/USD | Výprodej akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Sentiment v USA | Forexové obchodování | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | Nákupy na forexu | New Hampshire | Trendový obchod | Historická maxima | Ekonomická data | Ninja Trader | WTO | Zprávy euro | Výrobní index PMI | Saudi Aramco | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Sněmovna reprezentantů USA | Petr Mašláň | Řízení kapitálu | SYRIZA | Soukromí zaměstnavatelé | Sankce | Commerzbank | Zhodnocení | Míra inflace v Polsku | Americký kongres | 5G akcie | Ceny zlata | Výplaty dividend | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Používané platformy | Výhled | Zářijový efekt | Členové OPEC | Timeframe | Růst cen v USA | Amazon.com Inc. | České akcie | Automatické obchodní strategie | Cena digitální měny | ESM | Největší finanční trh | Získání historických dat | Volume | Americký akciový index | Auta | Akcie v Hongkongu | Americké ministerstvo | Short sell pozice | Spojené státy a Čína | Americký trh práce | Obchodní účet | Ministr obchodu | Index britské libry | Indexová akcie | Obchodní myšlenky | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Drahé palladium | Pochopení trhu | Deriváty | Ethereum | Embargo | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Hedge fond | Bilance Fedu | Economist | Akciový index DAX | Glapinski | Odpovědnost | Celkový směr trhu | Seminář | Očekávaný růst | Očekávání směru trhu | Reálný obchodní účet | Čínský vicepremiér | Energetické společnosti | Americká společnost Apple | ONE | Sympozium v Jackson Hole | Index Hang Seng | Trendové čáry | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Scalping | Hledání vrcholů a dna | Sentix index | Zaměstnanci | Short na indexech | Bankovní krize | Technical analysis | Politika Fedu | Neefektivní obchodní plán | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Nový Zéland | Finanční trhy | Miliardáři | Údaje o maloobchodních tržbách | Burza dnes | Ekonomické trendy | Zlaté rezervy | GM | Dobrý výsledek | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Full-time trader | Zklamání investorů | Indikátor ADR | Insider | Regulační orgány | Největší ekonomika | Mojmír Hampl | Aktuální rezistence | Forex flash crash | Prodejní signál | General Motors | Principy řízení rizik | Fondy | Konsolidace | Investiční příležitosti | Poptávka po dolaru | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Signály na ropě | Brexit zprávy | Epidemie nemoci | Bílý dům | OSVČ | Komoditní trhy | ČEZ | Vzdělávání a rozvoj | Cenové hladiny | Austrálie | Výborný dividendový výnos | Německé ekonomiky | FOMO | Financial Times | Prvky technické analýzy | Dopady pandemie covidu-19 | Nikkei 225 | Poptávky po ropě | Swing strategie | CAD | Spread | Vzdělávací materiály | Vývoj ceny akcie | Velkoobchodní cena plynu | Skalpování | Average True Range | Výrobce luxusního zboží | Trading edge | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | Dynamický ekosystém | Oslabení EUR/CZK | New York | AXA S.A. | Swing | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Rizika a výzvy | Krize | Bernstein | Obligace | Jak se obchoduje | Optimalizace | Průvodce backtestingem | Zvýšení úroků | Růst cen výrobců | Intervence na forexovém trhu | Euro včera | Americká internetová společnost | Životní styl | Portál FXstreet.cz | Zotavení ekonomiky | Růst spotřebitelských výdajů | Nástroje a indikátory | Strategie nákupu | Intervence SNB | Ekonomické zprávy | Zpřesněná data | Risk Off | Situace na trzích | Zlotý | Definování vstupů | AOS | Contracts for difference | Exotické měny | EURCHF | G20 | Výše rizika | Míra inflace v eurozóně | Slabá čísla | Norská centrální banka | Rekordní schodek | CEO | Objednávky | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Kurz libry | Společnost OANDA Global | Dobrý obchodní plán | Meziroční míra inflace v eurozóně | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Nassim Nicholas Taleb | Dollar | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity | Trhy | Měnové stimuly | Dolarový index | Silné měny | ZTS | Indikátor CCI | Výplata | Vývoj ceny ropy | Specifika obchodování | Sazby | Jak investovat na burze | Nadnárodní korporace | Strach ze ztráty | Mezibankovní | Graf indexu | Růst trhu v roce 2020 | Zahájení klesajícího trendu | Ředitelka | Odhady růstu | Generální ředitel | Špatná praxe | Maloobchodní prodej | Bezpečnost | Zemědělské produkty | Devizové rezervy | České vlády | DIHK | Cíle | Target | Burza | Semináře | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | LTRO | Obchodování na burze | Dotcom | Akcie společnosti Apple | Zadlužené Řecko | Objem zakázek v německém průmyslu | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Rozvoj | Americká inflace | Investovat do akcií | Exponenciální klouzavý průměr | Obchodovat komodity | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | ETN na VIX | RBA | Likvidita | Žádosti o podporu | Nabídka a poptávka | Federální společnost pro pojištění vkladů | Americká administrativa | Reinvestice | Výprodeje | Akcie roku 2021 | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Druhá největší ekonomika světa | Největší ekonomiky | Porsche | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Rozhovor | Internetová společnost | Transakce | Švýcarské banky | Volatility trhu | Dnešní údaje | Březnová data | Technologický index | Psychický stav obchodníka | Měny | Růst podnikatelské aktivity | Trh s kryptoměnami | Korelace negativní | Pokles EUR/USD | Snížení úrokových sazeb | Sezónnost | Růst cen potravin | Růst nezaměstnanosti | Renko strategie | Vzestup inflace | Přístup k měnové politice | Úspěch ve forexovém obchodování | Hrubý domácí produkt (HDP) Británie | Investování do podílových fondů | Výroba v Německu | Zaměstnanost | Inflace v Japonsku | Profitovat | Hedgeový fond | Slovensko | Irsko | Zahedžovat | Butterfly | Nová historická maxima | Korporace | Energie | Rozjednané prodeje domů | Akcie Kering | Důležité zprávy | Podkladové aktivum | Zpravodajství | Nákup EUR | Finance.cz | Pocity | Kumulované zisky | Prezidenti a premiéři | Další testování | Světové trhy | Odhad sektoru pohostinství | Prodělečný obchod | Ekonomické vysoké školy | Obchodníci na finančních trzích | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Tradeři | Úrokové sazby | Nezaměstnanosti v Německu | Obchody s akciemi | Hřivna | Svíčkové formace a grafické formace | Momentum trading | BTC/USD | Fyzické aktivity | Dividendy | Finanční centrum | Session | Měna | Ondřej Hartman trader | Podstata komodit | The Wall Street Journal | Modern Land China | Údaje o HDP | Rozhodnutí FOMC | Finanční sektor | Příležitosti k nákupu | Depozitář | Oslabení eura | Výhled letošního vývoje světové ekonomiky | Intradenní pohyby | Break/Even | Katastrofy | Dlouhodobý růstový trend | Pohled na trh | Internet of Things | Zhenro Properties Group | Teroristický útok | Uvolnění měnové politiky | Index podnikatelské nálady | Futures trading | Sympozium | MSCI | Burzovní index | EUR/CHF | Portfoliové obchodování | On-line kurzy | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Nákupy centrálních bank | Kupní opce | LinkedIn | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | FTMO | Miliardy dolarů | Inside | Sledované komodity | Růst aktivity | Směr obchodů | Jak funguje burza | Druhy emocí | Finanční trh | MetaTrader4 | Růst poptávky | Opatření na podporu ekonomiky | FOMC | Algoritmické obchodování | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Snižování nákladů | JPMorgan | Irák | 100 SMA | Půlení | MyForexFunds | Prezident Evropské centrální banky | Data z Německa | Regulační orgán | Risk On | Trade | Překoupené oblasti | Cena komodity | Alleghany | Čekající pokyny | Globální finanční trhy | Tržní indikace | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Prop firmy | Britské hospodářství | Huw Pill | Automatický obchodní systém | Jiří Makovský | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Nákupní signál | Neutrální měny | Kaisa Group | Skupina hospodářsky vyspělých zemí | Pravděpodobnost recese | EIA | Americké akciové indexy | Platformy | Čekání na kvalitní obchod | Partneři | IPO | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Akcie British American Tobacco (BATS.UK) | Výrobce obuvi | Rusko | Tipy pro obchodování GBP/USD | Asijská rozvojová banka (ADB) | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Iracionální | Akcionář | Tradingová psychologie | Miliardy USD | Poradce | Vicepremiér | Obchodní den | Vývoz z Číny | Tchaj-wan | Země eurozóny | Initial Public Offering | Forex dealer | ETF od BNP Paribas | Zkušenost | Erkki Liikanen | Obchod na EUR/USD | Breakout systémy | ETF ESD.FR | Míra inflace v Británii | Uzavření zisků | Invaze ruských vojsk | Skupina Magnificent Seven | Signál | Digitální měna | Centrální depozitář cenných papírů | Írán | Zdražování | Čínské realitní společnosti | S/R zóny | Čínská firma | Neefektivní obchodník | Pozemky | Předstihové indikátory | Akcie Amazon.com | Pravidla regulace trhů s kryptoměnami | Britská vláda | FX Street | Vývoj cen akcií | EPS | ADP | Square | Náklady na zajištění | Strategy Research | Biliony dolarů | Kupní síla | CPI v USA | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Short signál | Termínový kontrakt | DAX 30 | Pracovní den | Rozdílové smlouvy | Ropy | Historie | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Emocionální stav | Sociální média | Dow Jonesův akciový index | Řízení rizik | Výhody platformy | NFIB | Forex trader | Institut GfK | Hedging pomocí zlata | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Výdaje | Guvernér české národní banky | Evropská komise (EK) | Korelační koeficient | Společnost | Wolfgang Schäuble | Obchodníci Price Action | Obchodní systémy | Časové období | Commodity Trading Advisor (CTA) | Britská premiérka | ZEW index ekonomického sentimentu | Likvidní | Trading na forexu | PinBar | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Forbes | Mezinárodní obchod | Obchodujte | Zboží z Číny | Ocenění akcií | Strategie hybnosti | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Historicky nejnižší | Swiss National Bank | Klíčové faktory | Thomas Barkin | Nové obzory | BlackRock | Antivirotika remdesivir | Vysoká volatilita | Burzovní zpravodajství | Best ESG Companies | All Time High | Kurz britské libry | Postřehy z finančních trhů | Potenciál zisku | BMW | Cena akcií | Volatilita trhů | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | Kniha forex | ASX | Munger | Forexoví tradeři | Špatná data | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Ekonomické indikátory | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Německé hospodářství | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Oblasti forexového obchodování | On Balance Volume | Ropný trh | Andrew Krieger | Vstup do SHORT pozice | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Rishi Sunak | Umělé inteligence | Burze | Britské měny | Buy | Eura | Tisková konference | Schodek rozpočtu | Neúspěch | Ztráty | Obchodní signál | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Breakout obchody | Bankovní systém | Poziční obchodní signály | ACT | Organizace | Alipay | Očekávaný zisk | Ovládání emocí | DIW | Základy obchodování na Forexu | CBI | Poptávka po akciích | Gap | Jednotlivé akcie | Ruská měna | Leverage | VIX | Tabákový průmysl | Inflační data | Amazon.com (AMZN.US) | Premiér Boris Johnson | Růst | Obchodování EUR/USD | Momenta trhu | Česká národní banka | Objem obchodování | Objem zakázek | Intradenní obchodníci | Index Dow Jones Industrial | Ceny surovin | Vývojář čipů Arm | Juniorská škola tradingu | Případové studie | Polská centrální banka | Silné momentum | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Aspirující kuchaři | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Vývoj amerického dolaru | Zvýšení daně | Pohyby cen | Jak obchodovat na trhu | Hospodářské výsledky | Odhad letošního růstu | Pohyby na trzích | Světoví těžaři | Risk-off | Propad ceny | Proti trendu | Emitent | Vášeň | Obchodování opcí | Zajištění | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Propad poptávky | Strach a chamtivost | Domácí měny | Administrativa | Obchodní strategie bottom fishing | Měnový výbor | Obchodování na trhu | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Příležitosti trendů | BOSSA | Snížení inflace | Zasedání MMF | Index | Svíčková formace | Akciový trh | Vánoční rally | Wall Street Journal | American Telephone and Telegraph | Výsledek referenda | Pipy | Zoetis (ZTS) | Prop Trading firmy | Praktické tipy | Merkelová | Akcie Alibaba | Cenový index | Úspěšné obchodování na forexovém trhu | Obchodujeme komodity | Dow Jones Sustainability Indices | Perspektivy obchodování | Fundament | Nejbližší rezistence | Měnové stimulace | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Cenová akce | Kanadská centrální banka | PMI pro sektor služeb | Investiční fond | Průmyslová produkce | Obchodní vztahy | Meziroční růst | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Měnové politiky centrálních bank | Farmaceutická společnost | ČTK | Dealing Desk | Engulfing | Nová sazba | Jak dlouho trvá trend | Obchodování různých trhů | Technická vs. fundamentální analýza | Trendové ukazatele | Jak nastavit indikátory | Etheru | Závazky vůči věřitelům | Odhad ekonomické aktivity | Trhy pro trading | Kent | Guvernér polské centrální banky | Nové fondy na spotové bitcoiny | Cenové alerty | Průmyslové zakázky v Německu | Oživení maďarské ekonomiky | Americké statistiky | Situace na forexovém trhu | Dnešní zprávy | Psychologie v Prop Tradingu | Vyslovení předpovědi | Cena libry | Rizikový kapitál | Stříbro (XAG/USD) | Jak vydělat peníze | Zpravodajské události | Šíření nákazy | Úroky z dolarových dluhopisů | Tolerance rizika | BAL | Šíření koronavirové mutace | Peter Svátek | Největší pohyby | Zpracovatelské metody | Cla na americké zboží | Rozpočtové opatření | Nákupní obchod | Podnikatelská aktivita se ve Spojených státech | Hodnota dánské farmaceutické společnosti | Vznikající obchodní strategie | Výsledky breakoutových strategií | Dlouhodobě vydělávat | Sezónní trendy | Co je akcie | Křížové měnové páry | Cíl generovat zisk | Index amerického dolaru | Guvernér Britské centrální banky | Lídři zemí Evropské unie | Různé typy komoditních trhů | Pokles aktivity v podnikatelském sektoru | TickINSIDER | Investiční doporučení | Trpělivost a disciplína | Globální měny | Výsledkové zprávy | Internetová horečka | Forexové obchody | Snížit úrokové sazby | Hlavní německý akciový index | Koronavirus | Renko | Klíčová dovednost | Úrovně pro vstupy a výstupy | Trhy s komoditami | Ziskové obchodování | Rozštěpení akcií | Co jsou to vlastně komodity? | Obchodování v trendu | Diskusní fórum | Analýza | Formace Evening Star | Informace o forexu | Odpočinek | Překvapující zpráva | Inflace v Německu v květnu | Vybrat zisk | Support a resistance | Moje strategie | Pochopení tržních hodin | Příjmy společnosti NVIDIA | Co je to psychologie v tradingu? | Large-cap | Obchodovat s akciemi | Největší hedge fond | Nevyplněný Fair Value Gap | Racionální rozhodnutí | Větší kapitál | Švédská centrální banka Riksbank | Velký zisk | Analýzy sentimentu | Papírová hodnota akcií | Index eura | Volatilita cen | Put | Time frame | Dotcom bublina | Využití edukativních zdrojů | Kathimerini | Škola forexu | Akcie fondů obchodovaných na burze | Japonský parlament | Mezinárodní ratingové agentury | Korelační obchodování | Kuny | Strategie pro komoditní trading | Smysl života | Skutečné peníze | Automatizované obchodní systémy | Výkon obchodníka | Isabel Schnabelová | Vyhlídky dolaru | Kapitalový výnos | Medvědí vliv | Šéf německé opozice | Swing trader | Objem vývozu z Německa | Finanční poradci | Ondřej Hartman | Poradenství | Stability AI | Přeprodané podmínky | Vzestupný trend | Online forex trading | Zhodnocovat kapitál | Société Générale | Vlna zdražování v Německu | Objem průmyslových zakázek | Světové akciové trhy | Zhodnocení situace | Sledování trendových linií | Deficit obchodní bilance Spojených států | Historie obchodování komoditních trhů | Pravidla regulace | Program nákupů dluhopisů | Obchodování britské libry | Regulace finančního sektoru | Institut ZEW | Politické rozhodnutí o produkci | Saint Laurent | Měnový výbor centrální banky | Krátkodobé klouzavé průměry | Instrumenty | Halving | Zdraví globálního průmyslu | Hodnocení Prop Trading | Americké vlády | Surový cukr na světových trzích | Nemoc COVID-19 | Výhody | Trading nastavení | Tipy pro začínající | Psychologie obchodování | Obchodní komora | Sledování základních ukazatelů | Co jsou to akciové indexy | Dividendový kalendář | Hlavní index Nikkei 225 | Buy pozice | Setkání zemí OPEC+ | Oblíbené indikátory | Nákupy cenných papírů | Virtuální portfolio | Správa | Produkce ropy | Režim forexových intervencí | Nejprudší jednodenní nárůst | Trading komunita | Capital Management | Zátěžové testy bank | Průmyslové kovy | HDP (Hrubý domácí produkt) | Závazek | Predikce možných tržních pohybů | Konfederace britského průmyslu (CBI) | FAANG akcie | Nejlepší tradeři | Počet výdělečně činných osob | Geopolitické události | Rozpočet Německa | Investování na finančních trzích | Společnost FTMO | Identifikace potenciálních obratů trendu | Důsledná analýza trhů | Obchodování s binárními opcemi | Kombinace indikátorů | Výměna surovin | Axiory Europe | Grafické formace | Starověké civilizace | Hybnosti trhu | Největší čínský internetový prodejce | Moment obratu trendu | Bitcoinové investičních fondy | Nevýhody Forexu | Světový dluh | Německý ústavní soud | Washington Mutual | Antivirotika | Randal Quarles | Peníze na finančních trzích | Intradenní obchodní strategie | Základní úroková sazba | Počet nezaměstnaných v Německu | Vedoucí indikátory | Strategie pro obchodování akciových indexů | Očekávání býčí | Medvědí postoj | Používání demo účtů | Obchodovat trend | Euro vůči americkému dolaru | Nízká inflace | FX Concepts | Vytváření zisku | Rezistence | Sloupcové grafy | Potravinové zásobování | Hlubší trend | Jmenovitá hodnota | Marika Čupa | Historie se opakuje | Rekordní růst | Banka Morgan Stanley | Finanční krize 2008 a S&P 500 | Pokrizové hospodářské obnovy | Blahobyt | Moët Hennessy Louis Vuitton | Komoditní obchodníci | Potenciální obraty v trendu | Jak na forex | Americký výrobce čipů | Nákupy luxusního zboží | Propady kapitálu | Sell obchod | Cena termínovaného kontraktu | Netflix | Rozhodnutí o produkci | Hodnocení obchodníků | Diskreční obchodování | Deník tradera | Forex trhy | Poptávka po ropě | Fénicie | Měnové krize | Guvernér švýcarské centrální banky | Použití Stop-Loss příkazů | Akcie USA | Medvědí trend | Šinzó Abe | FAANG nebo Magnificent Seven | Warner Bros. Discovery | Grexit | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | AI | Poměr výnosu | Adobe Inc. | Další halving | Meziroční míra inflace v Turecku | Výhody platformy xStation | 5G | ZuluTrade | Miloš Mikolanda | Držet pozice po delší dobu | WELL | Politické a ekonomické faktory | Scalpingové obchody | City | Výrobce obuvi Birkenstock | ISTAT | Obchodní výkonnost | Posílení | Měření volatility | Německý kancléř | CNBC | Opční bariéra | Otevření a uzavření obchodu | Přehled o aktuálním trendu | Italská centrální banka | Největší banky | Tržby v eurozóně | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Předpovídání trhů | VIP zóna | Fundamentální vs. Technická analýza | Volby do parlamentu | Šéf britské centrální banky | Spořicí produkty | Pracovní místa | Obchodní deficit Spojených států | Sell-off | Kryptoměna squid | Londýnská City | Jak běžní lidé porážejí Wall Street v jeho vlastní hře | Protistrana | Potenciální ztráty | Poměr rizika k zisku | WallStreetBets | Akcie a trhy | Obchodování na trhu s virtuálními aktivy | Forex příležitosti | Tržní hodnota | Markit | Klesání ceny | Vakcinace | Potenciální obraty trendu | Moving Average (klouzavé průměry) | Medvědí potenciál | Forex trading analýza | Poplatky za obchodování | Intervence japonské centrální banky | Správa kapitálu | Vývojář čipů | EURUSD | Co jsou ETF | Formace Pin Bar | Restricted Default | Příležitosti na FOREXu | Ropné trhy | Klienti Purple Trading | Narušení dodávek ropy | Krok za krokem | Štěstí | Vzdělávat se | Inside Bar | Obchodování na demu | Cenový skok | Nejnovější zprávy ze světa | Obchodování Futures | Akcie Evropa | NFP | Béžová kniha | Názory lidí | Spotřebitelský sentiment v USA | Držení pozice | Počasí v Brazílii | Drahokamové vlastnosti | Průmyslová výroba v Evropské unii | Řídit riziko | Hodnocení Prop Trading firem | Unie | Ekonomika USA | Opce jednoduše | Nasdaq Composite | Výkon | Reálné obchody | Naučte se investovat | První obchody | Šíření onemocnění | Rozdělení zisku | Riziko na obchod | 500 nejbohatších lidí | Vysoké úrokové sazby | Psychologický faktor | Zasedání FOMC | Obsazenost hotelů | Trpělivost | Sentiment na akciových trzích | Obchod na Forexu | Investovat | Světový finanční systém | NFP report | Komoditní | Hedžovat | Barclays Capital | Vklady | Práce v Německu | John Williams | Aktivní trading | Druhy akcií | Klidné období | Tisková konference centrální banky | Velké ztráty | Norsko | Uvědomělá praxe | Obchodní signály | Konzultant | Formace hlava a ramena | Umělé inteligence (AI) | Slabé měny | Společnost Pfizer | Akcie AXA S.A. (CS.FR) | Síť Truth Social | Cenové války | Vložení indikátoru | Tvůrce trhu (market maker) | Účastníci forexu | Německá bankovní společnost | Expanzivní fiskální politika | Diverzifikace osobních financí | Procter & Gamble | Patřičná volatilita | Globální ekonomické vyhlídky | Neomezené nákupy | Bankovní rada České národní banky (ČNB) | Ziskový obchodní systém | Globální dluh | Mozek | Leverage (páka) | Potenciální obrat | Akciový index S&P 500 | Commodity trading advisor | Currenex | Double top/bottom | Schopnost rychle reagovat | Specifika obchodování s komoditami | Obrázek výplat publikovaný prop firmami | Opční strategie | Tisková konference Bank of Canada | Index výroby | Praní špinavých peněz | Obchodní strategie RENKO grafu | NAHB | Supporty a rezistence | Vyjednávání o zvýšení stropu | Index kanadského dolaru | Úvěrová pojišťovna | Irská centrální banka | Maximální propad | Vedoucí představitelé americké centrální banky | První obchod | Rada guvernérů Evropské centrální banky | Směnné kurzy | Zajištění rizika | Klíčová průmyslová komodita | IFRS | Americké centrální banky | Obchodník s komoditami | Šéf švýcarské centrální banky | Pavel Bambásek | Adrenalin | Analýza páru EUR/USD | Volatilita na měnovém páru | Index korelace | Zemědělské plodiny | Sociální síť Truth Social | Lepší výkonnost | Akcie fondů | Poziční obchody | Silicon Valley Bank (SVB) | Dobrá čísla | Možnost krátkého prodeje | Volatility akciových trhů | Bitcoin obchodovanými na burze | Bloomberg | Index spotřebitelských cen | Čínský Evergrande | ADR | Otevřít obchodní účet | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Pandemie COVID | Dobré výsledky | Průmyslová výroba Německa | Market moving instituce | Pohled tradera | Obchodní znalosti | Nárůst volatility | Důležitost edukace | Akciové burzy | Identifikace potenciálních obratů | Dlouhodobé investování | Rating dlouhodobých závazků | Tržní dynamika | Klidné obchodování | Nadnárodní společnosti | Velmi nízká volatilita | Gembell | Tradingová portfolia | Jednoduché obchodní systémy | Výhled vývoje ekonomiky | UBS | Squid Game | Velké očekávání | Oliver Wyman | Luxusní segment | Klienti XTB | Strach ze ztráty peněz | České koruny | Rok 2020 | Richard Clarida | Banka UBS | Obavy ze ztrát | Obchodování na akciových indexech | Raphael Bostic | Iron Condor | NBH | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Index WPI | Jak si vybrat tu správnou strategii? | Vakcína | Spojené arabské emiráty (SAE) | Psychologie a money management | Přijímání ztrát | Renomovaný obchodní psycholog | Předpověď | Obchodovat dlouhodobě | Tempo růstu průmyslové výroby | Srovnání a hodnocení Prop Trading | Konec roku | Bearish Market | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | François-Henri Pinault | Výkonnost | Psychologie v tradingu | Krize 2008 a S&P 500 | Obchodní války | Potenciální obraty | Řecké volby | Státní svátek | Algorithmic trading | Burza FTX | Hospodářský růst v eurozóně | Black swan | Technologické společnosti | Over-The-Counter | Budoucí pohyby | Korelační strategie | Forexové trhy | Automobilky | Snižování sazeb | Nejziskovější | Bilion | Trading jednoduše | Nevýhody akciových indexů | Carry trade | Intradenní obchody | Exit strategy | Ukrajinská hřivna | Americké měny | CTA | Obraty v trendu | Výhody akcií | Přístupy k obchodování | Německý výrobce | Guvernéři centrálních bank | Porsche SE | Hlavní index Hang Seng | Dlouhodobé obchodování | Uspět na trzích | Libra od Facebooku | Dlouhodobé trendy na trhu | Sankce vůči Rusku | Přehled | Historický vrchol | Rozjetá americká akciová rally | Plyn | Týdenní pivot | Hospodaření | Propad akcií | Potravinový řetězec | Studium externích faktorů | Akcie Adobe Inc | Futures | FXstreet.cz | Kanadská ekonomika | Finanční ztráty | Evropský statistický úřad Eurostat | Růst aktivity zpracovatelského sektoru | Skladovací kapacity | Experimentální vakcína | Bankers Trust | Dopady koronavirové krize | Bezpečná aktiva | Target Profit | Pokles ceny | IQ Option | Parlamentní volby | Nemovitosti | CHF | Dánská centrální banka | Oživení světové ekonomiky | CFD Futures | Potenciál obchodu | Odchod z EU | Nevýhody jednotlivých trhů | Cena drahých kovů | Tipy pro obchodování s komoditami | Významné cenové výkyvy | Overbought | Mezinárodní skupina | KER.FR | Tipy pro začínající obchodníky | Volatilita a nejistota | Průměrný výnos akcií | Bitcoinové fondy obchodované na burze | Push notifikace | Opce na VIX | Opční bariéry | Obchody | Rejection Bar | Obratový pattern | Použití Stop-Loss | Nejlepší trhy pro trading | Cash flow výnos | Míra nezaměstnanosti v Německu | Hmatatelné produkty | James Bullard | Fyzická výměna surovin | Americká data | Obchodní konflikt | CEO skupiny | Vývoj kurzů měn | Větší pozice | Depozitní sazba Evropské centrální banky | Renko graf | Podpora | Setkání ministrů financí | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Spotřebitelská důvěra v Evropské unii | Vývoj eurodolaru | Boris Johnson | Index CPI | Fundamenty z USA | Americký HDP | Akciový index | Technický pohled | Investiční mince | Údaje o prodejích | Některé prop firmy | Technická rezistence | Gembell Limited | Finanční regulátor FINMA | Nemoc covid-19 | Svíčkový graf | Příležitosti pro tradery | Range (Rozpětí) | Fyzická výměna | Setkání ministrů financí EU | Euro k dolaru | Zlepšení | Akciový index Nasdaq | Swing obchodní signál | Velké americké banky | Úspěšný trading | First Republic | Ruské akcie | Portfólia | Význam psychologie tradingu | Bankovní tradeři | FinTech akcie 2021 | Segment trhu | Aleš Michl | Maloobchodní prodeje | GME | Investiční nástroje | Seance v USA | JDE | Jak obchodovat na forexu | Destatis | Dobré načasování trhu | Očekávání trhu | Trend odklonu od amerického dolaru | Ekonomie | Úspěšné obchodování akciových indexů | Proces evaluace | Money management (MM) | MJ | Forex Funds | Výdělečná činnost | Portugalsko | Pattern Pin Bar | Spotřebitelské ceny | Globální akcie | Akcie Adobe Inc (ADBE.US) | Akumulace | HFT | Aktivita v americkém průmyslu | IOSCO | Nejnovější údaje | Zákaz dovozu | Cenové výkyvy | Výstupy z obchodních pozic | Obrat velkých německých podniků | Plný úvazek | Korekce v trendu | Skupina ČEZ | Vyrovnat ztráty | Poziční obchodování | Zvýšení těžby | Příležitosti pro obchodování | Sezónní výkyvy v cenách | Celkový výkon indexu | Akcie na světových trzích | Jak se stát forexovým obchodníkem | Novozélandský dolar | Oblasti rezistence | Louis Vuitton | Makléř | Výstupní body | Akcie ve Spojených státech | Profesionální obchodník | Snížení produkce ropy | Podnikatelská důvěra v Německu | CBP | Haruhiko Kuroda | Nvidia | Hlavní index CSI 300 | Státní dluhopisy | Alfa Bank | Kobalt | Zvládnutí psychologických souvislostí tradingu | Day traders | Chance | CL | Index nákupních manažerů (PMI) | Velké objemy | Index Nasdaq Composite | Zadlužení | Přehled o dění | Strategie a přístupy | Globální ekonomický růst | Statistické údaje | Dlouhodobí investoři | Supporty | Projev šéfky ECB | Zastavení růstu | Hotovost | Martin Pring | opPORTUnity | Německo | Celkový výkon ekonomiky | Obchodní model | Japonská centrální banka | Promeškání investičních příležitostí | Jak nakupovat akcie | Výkonnost obchodování | Hlavní ekonom | Platforma xStation 5 | MT4 | Kurz pro začátečníky | Čínský realitní gigant | Samou | Obratové body | Setkání G20 | LYNX Idea Center | Politické nepokoje | Varšava | Hluboká znalost trhů | Swingový obchod | OANDA Global | Forex zpravodajství | Složený úrok | Prodeje státních dluhopisů | Covidový krach | WPI | Zisky na forexu | BNP Paribas Easy S&P 500 UCITS ESD | Novodvorka | Současné trhy | AAA | Micro E-mini futures | Vice | Pozice bitcoinu | Emerging markets | Využití krátkodobých výkyvů | Bublina a NASDAQ | Časové pásmo | Mezinárodní měny | Diamantová formace | Kurz švýcarského franku | Riziko ztrát | Knihy o psychologii | Míra inflace ve Francii | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Zprávy a události | Ceny v eurozóně | Aktuální tržní podmínky | Michael Hartnett | Graf platiny | Arnault | Síla Sibiře | Virtuální měna bitcoin | PEPSICO | Meta Platforms | Country Garden Holdings | Pozice | Cena kávy arabica | TopForex | Stoxx Europe 50 | Světová poptávka | Forexoví obchodníci | Obchodní schopnosti | Index technologického trhu Nasdaq | Komoditní trading | Investiční balík | Vstup do LONG pozice | Forexové strategie | XTB | Globální ekonomické problémy | Uptrend | Splatnost | Signály pro potenciální obrat | Masivní spekulace | AXA S.A. (CS.FR) | Vzdělávací webináře | Dlouhodobý investor | Pozice v zisku | INSEE | Klíč k úspěchu | Pšenice | Zpřísňováním měnové politiky | Americká obchodní seance | Riziková měna | ITM | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Cla na dovoz | Vývoj ropy | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Cesta k mistrovství | Akcie a indexy | Mario Draghi | Sektor služeb | Sofistikovanější rozhodnutí | Klíčové strategie a přístupy | Vstupní a výstupní body | FXstreet | Velcí hráči | Obchodníci na forexu | Dodávání likvidity | Možnost práce z domova | Forex menové páry | Ruská centrální banka | Next | Větší peníze | Regulace trhů s kryptoměnami | Největší prop trading firmy | Britský pracovní trh | Smíšený signál | Podnikatelská aktivita | Americká ministryně financí | Volume profile | Nejnovější zprávy | Ekonomika Británie | Riziko | Šéf banky | Regulační dohled | Platina | British American Tobacco (BATS.UK) | Investiční produkty | Smart money | Vývoj ceny | Měsíční report | Mean reversion | Moving Average (Klouzavý průměr) | Dosažení výplaty | Termínové kontrakty | Expirace | Dynamické obchodování | Využívání S/R zón | Zasedání britské centrální banky | Typy komoditních trhů | E-mini futures | Cena akcií ČEZ | Cena bavlny | Výbor ekonomických poradců | Plánování vstupů | Pin Bars | GLOBEX | Bitcoin obchodovanými na burze (ETF) | Motivace | Všechny důležité informace | Důsledná analýza | Plavba s proudem | Výhody forexu | Erkanová | Forex jednoduše | Psychologická připravenost | Hrajeme si na burze | Hang Seng | Výhody komodit | Obchodování trendů | Úrovně pro vstupy | Pokles průmyslové produkce | Dluhopisový trh | Larry Fink | Principy technické analýzy | EK | Sazby beze změny | Potenciál zisků | Cenový graf | Ekonomika nového Zélandu | Sunbird FX | Krypto | Výhody akciových indexů | Francouzský prezident | Země platící eurem | Italský bankovní sektor | Umělá inteligence (AI) | Síly trendu | Testování obchodní strategie | Počasí | Malé ztráty | Vytvoření Pin Baru | IPO Coinbase | Vysoká likvidita | Co bude | Politické napětí | Jak vybrat nejlepšího brokera | Zveřejnění zpráv | Hawkish | Naučit se obchodovat | Stanovení Stop Lossu | Richmond | AMZN.US | EUR/GBP | Opatření | Forex trh | Kroky s trhem | Výnos u desetiletých dluhopisů | Uzavření obchodu se ziskem | CPI index | Hospodářský výhled | Evropský regulátor | Celkový výsledek | Webináře | Kurz kryptoměny | Conference Board index | Prop obchodování | Squid | Oslabování koruny | Zkušenosti ostatních traderů | Chorvatsko | Zemědělství | Maďarská centrální banka | Trading range | Obchodování s Čínou | WEI | WHO | Euro forex | Hermes International | Šíření nového koronaviru | Fondy na spotový bitcoin | Překážky | Vláda v Berlíně | Začít vydělávat peníze | Exkluzivní funkce | Formace Hammer | Amazon | Růst výnosů dluhopisů | S&P Global ESG Scores | Marathon | Swing obchodování | Fiskální politika | Demo účet | Kybernetická měna | Maďarská ekonomika | Analytik | Ministerstvo hospodářství | TRUTH social | Finanční systém | Eurokoruna | Investing | Nárůst nakažených koronavirem | Dynamický trh | Těžební technologie | CoinDesk | Navigátor | Oscilátory | Nervozita na trzích | Výnos akcií | Finanční svět | BlackRock Larry Fink | Lednový barometr | Inkasování solidních zisků | Fair Value | Index DAX | Záporná cena WTI | Hafize Gaye Erkanová | Americké trhy | Video | XPT/USD | Neomezené nákupy státních dluhopisů | EMA | Separátory období | Obchodování proti trendu | SEC | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Obraty trhu | Forex analýza | Automobilový holding | Obchodní signály na ropě | Finanční podmínky | Marc Faber | Zamyšlení | Američtí demokraté | Pozornost obchodníků | Chránit kapitál | Akcie jednotlivých společností | Akcie na majitele | Znalosti o tradingu | JP Morgan | Přehled o aktuálním dění | Ukončení činnosti | Průmyslové podniky | Americký ministr financí | Risk Management | Rychle a zběsile | Royal Dutch Shell | Pohled na index S&P 500 | Hedging | Fantasia Holdings Group | Throwback | Online forex | Average true range (ATR) | Spojené státy | Přesun obchodů | Redukce | Realitní gigant | Chris Svorcik | Nalezení obchodního stylu | REIT | Správná tradingová psychologie | Index euro stoxx 50 | Každý trader | Hledání bezpečných investic | Eurozóna | Proč zvolit právě akciové indexy? | Pepa Zeman | Škálování (navyšování) | Country Garden | Nejobchodovanější měnový pár | Take-Profit pokyn | Bilion eur | Konfluenční oblast | Světové centrální banky | Statut | Strategie skalpování | Jak chránit svůj obchodní kapitál | Americký Úřad celní a hraniční ochrany | Index PCE | Výběr obchodní strategie | Emise | Co je to volatilita | Jak fungují státní dluhopisy | Časový horizont | Co je to hedging | Pokles bitcoinu | Market Makeři | Počet obchodů | Intervence centrální banky | Ruská ekonomika | Vlna zdražování | Správně diverzifikovat | Nejlikvidnější trh na světě | Dow Jones | West Texas Intermediate (WTI) | Dlouhodobé trendy | Hobby | Zvýšené volatility | ESD.FR | Potenciál poklesu | Ministerstvo financí | Return On Investment | CopyFX | Renko chart | Michal Uma | Konkurence mezi Prop Trading | Přiznat ztrátu | 500 nejbohatších | Silné inflační tlaky | ABC | Biden | Bavlna | Budoucnost | Dodavatelské řetězce | Velkoobchodní tržby | Banky | Průmyslová výroba v Británii | Foreign exchange market | Intervenovat | Soufflé | Cenový pattern Pin Bar | Bilance | Snížení cen komodit | S&P 500 ETF | Oscilátor | NASDAQ 100 | Uvolňování opatření proti koronaviru | Ozbrojený konflikt mezi Izraelem | Nákup dluhopisů | Strach v obchodování | Podnik | Micro futures | Provize | Restrukturalizace | Rande Howell | Záporná cena | Konzervativci | Silná americká data | News | Čínské centrální banky | Potenciální obrat trendu | Zdroj příjmů | XAG/USD | Co to je burza | JPMorgan Chase | Čínské vlády | Chování velkých hráčů | SPD | Žlutý kov | Index novozélandského dolaru | ADX | Ekonomická nálada v eurozóně | Francouzská centrální banka | Obchodování institucionálních objednávek | Slabé stránky | Nálada německých spotřebitelů | Fundamentální zprávy z USA | Investovat peníze | Aktuální kurz | Podrobné analýzy | Doporučení | Účely swingového obchodování | Epidemie nemoci covid-19 | Ocenění | Býčí Pin Bar | Hodnotové investování | Růst cen ve Spojených státech | Investiční cíle | Pokles EUR/CZK | USD/CNY | Nesoulad | Výplaty na prop účtech | Prohlášení | Prodeje | Politici | Derivátový produkt | Pravidla Money-Managementu | Vanguard S&P 500 | Kurz EUR | Dobré obchodní signály | Trader | Obchodní podmínky | Peníze na obchodním účtu | Vývoj kurzu měn | Low (minimum) | Velikosti účtu | Hodnota akcií | Nové peníze | Tedros Adhanom | Jak s tradingem začít | Výrobce elektromobilů | Zvládání emocí | Cit pro dobré načasování trhu | Chování spotřebitelů | Tržní kapitalizace společnosti | Měnový pár | Nadměrná důvěra | Premiérka Liz Trussová | Banky v eurozóně | Výkyvy cen | Tempo inflace | Stav obchodníka | Ikona finančního světa | Obchodní styl | Obchodování se státními dluhopisy | Průměrné roční zhodnocení | Výhledy | Společnosti z technologického sektoru | Ekonom Evropské centrální banky (ECB) | Obchodní úspěch | Největší ekonomika eurozóny | Bill Gross | USD/CAD | Obchodní záměr | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Eliminovat chyby | Théta | G7 | Větší pokles | Holding Porsche SE | Nejlepší 5G akcie | Sektor služeb v USA | Trend je tvůj přítel | Retracementy (korekce) | Statistický úřad | Trump Media | Ziskové pozice | Guvernér ČNB | Kotace | Head&Shoulders | Technický výhled | Procentuální pohyby | Regulátor FINMA | Recese americké ekonomiky | Trump Media & Technology Group | Vstup short | Devizy | September Effect | Parabolická SAR | Základní sazba | Příchod krize | Co to je dividenda | Nákupy komodit | Úspěch v tradingu | Podnikání | Počet lidí bez práce v Německu | Tržní hodnota dánské farmaceutické společnosti | ECN broker | Poptávky po dolaru | Intervenovat na forexovém trhu | InstaForex | Kontrakt | Platforma xStation | Vzdělávání a analýza | Americká půjčovna kryptoměn | Jak obchodovat opce | Obchodní příležitosti | ESG principy | Obchodování Pin Barů | Mezinárodní zastřešující orgán regulátorů | Retail | Investice do tabákového průmyslu | NIESR | Monetární stimulus | Obchodování v perspektivě | Ekonom | NFA | Oversold | Omezení cestování | USA | Býčí scénář | Dividendový aristokrat | Akcie pojišťoven | Názory analytiků | Vnitřní hodnota | Obchodní válka | Nenad Kerkez | Hluboké znalosti | Prodejní pozice | Aktuální situace | Prolomení vstupní S/R zóny | Koruna oslabuje | Nevýhody akcií | Janet Yellen | Světové akciové indexy | Světové ceny kakaa | Zlato | Novo Nordisk | Problémy Evropy | Jak vydělat | Význam money managementu | Focus | Index Nikkei 225 | Asijské akciové trhy | Změny v globálním ekonomickém prostředí | Velikost účtu | Umístění Stop-Lossu | Regulace kryptoměnových trhů | Forex a komodity | Zastropování cen | Měnící se tržní prostředí | Alokovat kapitál | Zvládnutí psychologických souvislostí | Geopolitika | Zpomalování inflace | Philip Morris | Komplexnost | Buy Stop | Obchodní postřehy pro býky | Dotcom bublina a NASDAQ | Nasdaq | Společná evropská měna | Zavedení digitálního eura | Stříbrná horečka | Nouriel Roubini | Společnost Meta | Nový americký prezident | Chránit ekonomiku | PMI ve službách | ADR (average daily range) | Ziskovost strategie | Uzavření obchodu | Měnové indexy | Volkswagen | Geopolitická situace | Rozmanitost komodit | Sledování intradenních trendů | Intradenní strategie | Pips | Odhady analytiků | Cena kávy | Ministerstvo práce | Dobrý obchod | Geopolitické napětí | 2008 a S&P 500 | Embargo na ropu | Ministři financí EU | Bloky | Payout | Spekulanti | Currency market | Cenový vývoj | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Druhy účtů | Strategický přístup | Psychologický efekt | Skupina G20 | Průmysl a stavebnictví | Sell (prodejní) signál | Psychologie prop | Prodej aut | Domácí poptávka | Americký akciový index S&P 500 | Hlouběji porozumět trhu | Server FXStreet | Začínáme na burze | Vyšší inflace | Nesplnění evaluace | CFA | Nejlikvidnější trh | Výhody a nevýhody jednotlivých trhů | Ondřej Hartman recenze | Intervence Bank of Japan | Rekordní pokles | Fundovaný účet u FTMO | John Maynard Keynes | Stochastic | Pražská burza | Práce | Dukascopy Europe | Setkání lídrů | Zdražování v Německu | FOREX | Údaje o inflaci | Výrobní náklady | Drahé auto | Úřady | Zpětné testování | Současný kapitál | JD | Útlum ekonomické aktivity | Zpomalení hospodářského růstu | Zvýšená volatilita na trzích | Co jsou to akciové indexy? | Fintokei | Mistrovství v obchodování | Oblasti umělé inteligence (AI) | AMZN | Černá labuť | Nedostatek disciplíny | Bitcoinové fondy | Liou Che | Čínské investice | Volby do Kongresu | Průlom | Profesionální trading | Hybnost trhu | Spotový bitcoin obchodovanými na burze | Zasedání Rady guvernérů | BATS.UK | Investment | Prodej eura | Podíl dolaru | Vanguard S&P 500 ETF | Francouzský ministr financí | Inflace v Argentině | Zákaz dovozu ruské ropy | Ochrana zisků | Social Trading | Agentura Moody's | Nároky na výkon | VIAC | MoneyExpo | Americký ekonom | Období po brexitu | Rate cut | Informace o trhu | Britské volby | Novozélandská centrální banka | Nadměrné výnosy | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Zprávy z Německa | Vyhoření | Ceny dolaru | Obecné trendy | Akcie ze skupiny Magnificent Seven | Firemní výsledky | Centrum pro ekonomiku a výzkum obchodu (CEBR) | Začínající obchodníci | Přehled obchodovatelných trhů | Společnost Fintokei | Adam Glapiński | Forex brokeři | Technické katalyzátory | Obchodní dohody | Investiční záměry | OTC | Překonání historického maxima | Zadluženost | Trading forex | Obchodník s cennými papíry | Astrazeneca | Graf EUR/USD | Hypoteční krize | Indikátor ADR (average daily range) | Investiční účet | Počet nezaměstnaných | Ekonomické sankce | Tyler Yell | Ochránit stávající pozice | Scoring | Sezónnosti při investování | Stanovení pevných stop-lossů | Tempo růstu čínské ekonomiky | Daně z příjmů právnických osob | Rostoucí americké akciové trhy | MyFxBook | Spojené arabské emiráty | CNPC | Ceny v Česku | Výrobní ceny v Číně | STP | Přístup k obchodování | Kryptoměny | Obchodní strategie následování trendu | Forex trading | Summit EU | Low | ONS | Nejklíčovější strategie | Program OANDA Labs Trader | Vývoj měnových párů | OTM | Zajistit si riziko | Ekonomické aktivity | Společnost AXA | Býčí trend | Americký ekonom Nouriel Roubini | Fabio Panetta | Výrobce elektromobilů Tesla | Tržní vývoj | Rychlost | Zvýšený zájem | Graf ropy (CL) | Další pokles | Růst inflace v USA | Úvěr | Masivní propady | Investiční společnosti | Mzdy | Akcie | Obchodování USD/JPY | Úspěch | KER | Srovnání a recenze firem | Uvolnit měnovou politiku | Zásahy čínské vlády | Trading kariéry | Jerome Powell | Cena kybernetické měny | Nové fondy | Denní ztráta | Nasdaq v USA | Volby | Analytické zprávy | Ukazatele | Moving Average | BATS | Pomerančový džus | Miliardář | Umělá inteligence | Průběžné vzdělávání | Umění | Situace evropských bank | Vladimir Putin | OANDA Global Corporation | Obrat cen | Online broker | Američtí Demokraté a Republikáni | Oživení globální ekonomiky | Změny v regulačních politikách | TMTG | Akcie Cleveland-Cliffs Inc. | Breakouty | Nonfarm Payrolls | Nastavit klávesovou zkratku | Sezónnost americký akciový trh | Hospodaření firem | Kybernetické měny bitcoin | Japonský vývoz | Dopad na trading | Výsledek amerických voleb | Cesta k úspěchu | Backtestování | Země G7 | Lucky Strike | Británie | Odbor japonské vlády | Cena zemního plynu | Firma Kaisa | Produkce čínských továren | Výkon široké škály společností | COT | Celosvětová poptávka po zlatě | Špatné návyky | Americká vláda | Dopady pandemie | NZD | Parabolický vývoj | Společnost Gazprom | Analytik Bank of America | Fibonaci | USD/JPY | Čas na nákup akcií | Central China Real Estate | Kalifornské bankovní regulační orgány | Hra na oliheň | Fondy na spotové bitcoiny | Copy trading | Příliv investorů | Americký podnikatel | Dánsko | Maloobchodní tržby v eurozóně | Belgie | Společnost S&P Global | ČR | Currency | Podniky | Rychlé rozhodování | Tradingové přístupy | Opteck | Nicholas Taleb | Rezignace | Obchodování na demo účtu | Vyšetřování | Sentiment trhu | Olaf Scholz | Významné události | Inflace v USA | Podíl nesplácených úvěrů | Geopolitické dění | Omezování nákupů aktiv | NERV | Finanční odměny | Grafy Renka | Downgrade | Dynamický daytrading | Ekonomika Evropské unie | Obchodování na forexu | Medium Term | Klávesové zkratky | Očkování | Day trader | Získání zkušeností | Stanovování cílů | Sinic Holdings Group | Býčí nebo medvědí | Škálování (navyšování) účtu | Vysoká rizika | Buy (nákupní) signál | SPX | Jihoafrický rand
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

Úspěšná měna
Úspěšná obchodní strategie
Úspěšné hedge fondy
Úspěšné hospodaření
Úspěšné hospodaření banky
Úspěšné investování
Úspěšné IPO
Úspěšné klinické testy
Úspěšné lidi
Úspěšné obchodní strategie

Následující klíčová slova

Úspěšné obchodování akciových indexů
Úspěšné obchodování na forexovém trhu
Úspěšné obchodování Pin Baru
Úspěšné obchodování s akciemi
Úspěšné obchodování s komoditami
Úspěšně obchodovat
Úspěšně obchodovat na trzích
Úspěšné obchody
Úspěšné očkování
Úspěšné osobnosti
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaForex ETF
Potvrďte prosím... Zavřít