Pátek 19. duben 2024 11:23
reklama
InstaForex Autochartist_
reklama
Dukascopy new
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster srovnani

Marketingová komunikace

img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Proč Netflix přestává zveřejňovat počet předplatitelů?

19.04.2024 Netflix asi není třeba většině lidí představovat, jelikož se jedná o nejstarší a nejznámější streamovací platformu na světě. Firma včera zveřejňovala své hospodářské výsledky, které byly velmi dobré – rostly prakticky všechny důležité metriky a velmi výrazně byl překonán i odhad nových předplatitelů. V reportu však byla jedna velmi zajímavá věc, kterou bylo oznámení, že Netflix začátkem příštího roku přestane zveřejňovat, kolik má předplatitelů? Co stojí za tímto velmi zvláštním krokem? Dozvíte se ve videu.
img

Makrokalendář: Válečné nepokoje ke konci týdne

19.04.2024 Očekává se, že poslední obchodní seance na Starém kontinentu v tomto týdnu přinese další zhoršení nálady investorů. Naznačují to především futures kontrakty, podle kterých by měl index DAX otevřít téměř o 0,5 % níže.
img

Netflix v 1Q24 překonal odhady a zvýšil své předpovědi 📊

19.04.2024 Společnost Netflix si udržuje silnou pozici a vykazuje dobré výsledky za 1. čtvrtletí roku 2024. Společnosti se podařilo překonat své odhady i očekávání trhu. Klíčem k úspěchu v prvních třech měsících roku je především silný růst počtu nových předplatitelů, který se zvýšil o 9,33 milionu na 269,6 milionu.
img

BREAKING: Údaje o maloobchodních tržbách ve Spojeném království překvapily směrem dolů

19.04.2024 Maloobchodní tržby v UK m/m skutečnost 0 % (prognóza 0,3 %, předchozí 0,0 %). Jádrové maloobchodní tržby m/m skutečnost -0,3 % (prognóza 0,3 %, předchozí 0,2 %).
img

Ranní shrnutí (19.04.2024)

19.04.2024 Včerejší seanci na Wall Street charakterizoval negativní sentiment, a to i přes počáteční zisky způsobené lepší výkonností benchmarků ze starého kontinentu.
img

Ranní komentář: Výsledky TSMC a Netflixu, penzijní fondy se zbavují akcií

19.04.2024 Izrael dnes ráno zahájil odvetné útoky na cíle v Íránu, což dostává mírně pod tlak akciové trhy. Růstu se dočkala také cena ropy, která ale následně část zisků začala znovu odevzdávat. Včera byly zveřejněny zajímavé výsledky TSM a Netflixu, jejichž akcie v reakci na čísla ale klesaly. Dnes pozor na výsledky společností American Express a Procter & Gamble.
img

Denní přehled: Wall Street klesá, kakao roste o 8 % a dosahuje historické hranice 11 000 dolarů 🚨

18.04.2024 Na Wall Street aktuálně převládají poklesy, i když jsme zpočátku i zde zaznamenali růst. Benchmark S&P500 v době zveřejnění klesá o 0,2 %, Nasdaq ztrácí 0,31 %. Téměř 0,15 % však zaznamenává index Russell 2000.
img

Meta Platforms získává více než 2 % při debutu AI LLama3

18.04.2024 Společnost Meta Platforms (META.US ) získává více než 2 % po debutu nového jazykového modelu LLama3 pro tréninkové chatboty. Také analytici Bernstein zvýšili cílovou cenu pro Meta na 590 USD z předchozích 535 USD a ponechali rating outperform (19 % nad dnešní cenou). Nový tréninkový model umělé inteligence, její poslední krok společnosti, který má posunout vpřed ostatní velké LLM společnosti, jako je Microsoft (OpenAI), nebo Alphabet (Google) a signalizuje, že Meta se skutečně zaměřuje na obchodní katalyzátory AI. Dopady tohoto trendu se však nemusí projevit okamžitě a velká část tohoto kroku je podpořena velmi silným, spekulativním sentimentem mezi akciemi AI a BigTech.
img

USDIDX posiluje o 0,1 % díky jestřábímu postoji Bostice z Fedu

18.04.2024 Futures na americký dolar (USDIDX) dnes posilují o více než 0,1 %, k čemuž přispěly komentáře člena Federálního rezervního systému Raphaela Bostice. Dnešní údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA ukázaly na stále velmi nízké hodnoty, což naznačuje poměrně silný trh práce. Navíc ještě lepší obrázek o trhu dnes ukázaly regionální údaje Fedu z Filadelfie. Dnešní komentář Fedu Williams byl také poměrně jestřábí (ne tak jestřábí jako Bostic). Analytici J.P. Morgan naznačili, že šance na nesnížení sazeb jsou vysoké a šance na zvýšení sazeb naopak nízké. Na druhou stranu ředitelka MMF Georgieva sdělila, že je stále optimistická, že Fed je schopen snížit sazby v roce 2024, a "neměli bychom se připravovat na rychlý pokles sazeb".
img

US Open: Akcie navzdory lepším než očekávaným výsledkům ztrácejí

18.04.2024 Americký trh má již více než týden sestupný trend. Slabá data o inflaci negativně ovlivnila sentiment investorů a eskalace napětí na Blízkém východě zvyšuje tlak na pokles. Čtvrteční seance by však mohla negativní dynamiku zpomalit. Dosavadní výsledková sezóna přinesla pozitivní informace o finanční situaci společností, i když predikce do budoucna zůstávají neutrální nebo negativní. Optimistická data z indexu Philly Fed posunula výnosy 10letých dluhopisů výše a vrátila je zpět na zhruba 4,6 %, což by mohlo dále vyvíjet prodejní tlak na americké indexy.
img

Bitcoin roste o 4 % před čtvrtým půlením💥

18.04.2024 Tuto sobotu, pravděpodobně kolem 01:00, proběhne již čtvrté půlení bitcoinu. Jde o důležitou událost pro trh s kryptoměnami, na kterou čekají investoři, obchodníci a krátkodobí spekulanti z celého světa. Historicky, po každé z předchozích tří událostí na polovinu, bitcoin vstoupil do doby dynamických nárůstů a pokaždé, když si investoři položili stejnou otázku. Bude tato doba jiná? Zkusme si tedy tuto otázku položit i tentokrát a odpovědět na ni řešením klíčových problémů vyplývajících z cykličnosti a také změn, které přinesl rok 2024 na trh s kryptoměnami a Bitcoin samotný.
img

Prodej stávajících domů v USA mírně nižší, než se očekávalo

18.04.2024 USA – Prodeje stávajících domů (březen 2024) dosáhly 4,19 milionu oproti 4,20 milionu oček. 4,38 mil. dříve (4,3 % méně na meziměsíční bázi).
img

NATGAS po zprávě EIA mírně roste

18.04.2024 Údaje EIA o zásobách zemního plynu v USA přišly za 50 bcf oproti očekávaným 51 bcf. NATGAS na tuto zprávu reagoval mírně ziskem.
img

📈 Cocoa na rekordních maximech

18.04.2024 Kakao dnes vzrostlo o 7 % a plně se zotavilo z korekce, ke které došlo na začátku tohoto týdne. Navíc se cena posunula nad 10 800 USD za tunu a dosáhla nového historického maxima. Dnešní posun výše je podpořen zveřejněním pevných údajů o mletí kakaa za 1. čtvrtletí z Asie a Evropy.
img

BREAKING: silný index Philly Fed a nízké údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti 📌

18.04.2024 Dolar po zveřejnění posiluje. Trh práce zůstává silný, což potvrzují nízké hodnoty Jobless Claims za poslední týden. Navíc první regionální index, Philly Fed, naznačuje výrazné zlepšení v průmyslu v dubnu.
img

Živé vysílání: Wall Street Open 18.04.2024

18.04.2024 Akciové indexy mají za sebou nehorší týden od začátku letošního roku. Rostoucí výnosy ze státních dluhopisů a klesající sázky na snižování sazeb v letošním roce se ukazují jako problém pro vysoké valuace. Ekonomická data tento týden spíše potvrdila trend silné ekonomiky a výsledková sezóna zatím doručila smíšená čísla. Na výhledu pro zbytek roku se však zatím nic nemění. Akcie spíše přecenily vývoj sazeb a ekonomiky a aktuálně mírně korigují optimismus ze začátku roku.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: TSMC ohlašuje definitivní konec útlumu poptávky po čipech, pomáhá i AI

18.04.2024 Hospodářské výsledky dnes ráno sdělovala také jedna z nejdůležitějších společnosti světa, tchajwanská TSMC. Ta totiž vyrábí prakticky všechny napokročilejší čipy, které se používají ve špičkových chytrých telefonech, počítačích, ale například iv armádě či v oblasti umělé inteligence. Firma měla loni relativně slabší, neboť si svět procházel útlumem v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Čísla za první kvartál letošního roku ale vypadají mnohem lépe a TSMC počítá s výrazným růstem i po zbytek letošního roku. Více ve videu.
img

Graf dne – Bitcoin (18.04.2024)

18.04.2024 Bitcoin roste o 0,50 % a dostává se na úroveň 61 500 USD. Dnes pozorujeme stabilizaci ceny kolem úrovně supportu nad 60 000 USD. Tyto úrovně byly v posledních týdnech několikrát obhájeny a i tentokrát jsou klíčové.
img

TSMC překonává očekávání trhu, poptávka po čipech s umělou inteligencí zůstává vysoká 🤖

18.04.2024 Společnost Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSM.US) oznámila dobré finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2024, kdy konsolidované tržby dosáhly 592,64 miliardy tchajwanských dolarů, což představuje meziroční nárůst o 16,5 %, ačkoli oproti čtvrtému čtvrtletí roku 2023 došlo k poklesu o 5,3 %. Čistý zisk za toto čtvrtletí vzrostl meziročně o 8,9 % na 225,49 miliardy NT$ a překonal průměrné odhady analytiků. Společnost zaznamenala růst především díky silné poptávce po čipech umělé inteligence, kterou podpořily aplikace, jako jsou rozsáhlé jazykové modely, a pokračující potřeby v sektoru vysoce výkonných počítačů (HPC).
img

Ekonomický kalendář: Zaměřte se na projevy členů FOMC 📃

18.04.2024 První část dnešního dne ukazuje mírné oživení trhů. V průběhu seance v asijsko-pacifickém regionu pozorujeme nárůsty i nad 1,00 % a kontrakty na indexy v Evropě rovněž naznačují vyšší otevření hotovostní seance. Po několika dnech dynamických poklesů mají dnes investoři šanci na alespoň krátkou přestávku.
img

Ranní komentář: Indexy pod tlakem kvůli polovodičovému sektoru, výsledky ASML, LVMH a Adidas

18.04.2024 Akcie v USA včera mírně ztrácely. Ke korekci pomohl hlavně pád akcií v polovodičovém sektoru, který doplácel na nově zveřejněné výsledky ASML. Zbytek trhu se ale docela držel a třeba v Evropě indexy rostly. Z Evropských akcií pozitivně překvapily společnosti jako LVMH a Adidas, které reportovaly čísla za 1Q. Dnes svá čísla nabídne další polovodičový obr TSMC a večer se dočkáme také výsledků společnosti Netflix.
img

Ranní shrnutí (18.04.2024)

18.04.2024 Indexy z Asie a Tichomoří většinou zaznamenávají růst. Nejvíce posilují čínské indexy, včetně HSCEI (+1,50 %) a FTSE China A50 (+1,35 %). Růst zaznamenává také japonský Nikkei225 (+1,00 %) a v Singapuru SG20cash (+1,40 %).
img

Denní shrnutí: Wall Street maže počáteční zisky, Bitcoin testuje 60 000 dolarů

17.04.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci růstem, ale optimistická nálada netrvala dlouho. Zisky byly v průběhu seance vymazány a nyní se hlavní americké indexy obchodují v průběhu dne níže.
img

Ropa se vrací ke klíčové podpoře

17.04.2024 Ropa dnes silně stahuje, přičemž poklesy zesílily kolem 17:00 po zprávě ministerstva energetiky, která ukázala výrazný nárůst zásob ropy. Zpráva rovněž naznačila pokles zásob ropných produktů, což však nemusí nutně znamenat vyšší poptávku, neboť došlo k poklesu míry využití rafinerií. Údaje týkající se implikované poptávky po pohonných hmotách se oproti minulému týdnu zvýšily, ale zůstávají pod průměrnými hodnotami. Za zmínku stojí také to, že se včera objevil tlak na pokles poté, co se objevily zvěsti o možném dalším prodeji ropy ze strategických rezerv za účelem snížení cen pohonných hmot. Tento tlak může s blížícími se volbami v USA ještě zesílit.
img

Slabý BRL kávě neškodí

17.04.2024 Na trhu s kávou panuje přesvědčení, že silný reál podporuje udržování zásob v Brazílii a pozdější prodej nebo prodej na domácím trhu. Naopak slabý real vede ke zvýšené touze po vývozu díky možnosti získat silnou zahraniční měnu a omezuje prodej na místním trhu.
img

Autodesk se po odložení výroční zprávy propadá o 5 %

17.04.2024 Společnost Autodesk (ADSK.US) se dnes obchoduje přibližně o 5 % níže. Společnost uvedla, že nebude schopna předložit výroční zprávu v rámci 15denních prodloužených lhůt. Autodesk uvedl, že pokračuje ve zkoumání svých postupů v oblasti volných peněžních toků a provozní marže mimo GAAP. Společnost však ujistila, že předmět a rozsah šetření zůstává nezměněn a že jednoduše potřebuje více času na prošetření této záležitosti.
img

BREAKING: BITCOIN testuje oblast 60 000 dolarů

17.04.2024 Kryptoměny dnes prohlubují pokračující pullback, přičemž odpoledne se jejich pohyb směrem dolů ještě zrychlil. Nebyly zveřejněny žádné zprávy týkající se konkrétně kryptoměn a pullback bitcoinu a dalších mincí se shodoval s celkovým pullbackem rizikových aktiv. Bitcoin se propadl o více než 17 % od historického maxima dosaženého v polovině března 2024 a dnes klesl na nejnižší úroveň za více než měsíc.
img

Společnost Sage Therapeutics klesla o více než 20 % na základě výsledků studie

17.04.2024 Akcie společnosti Sage Therapeutics (SAGE.US) se dnes propadají. Společnost je dnes jednou z nejhůře prosperujících akcií na Wall Street, v době tisku se propadla o více než 20 %. Pokles byl vyvolán poté, co společnost zveřejnila výsledky střednědobé studie své experimentální léčby Parkinsonovy choroby dalzanemdorem. Společnost uvedla, že studie nesplnila svůj hlavní cíl a neprokázala žádné statisticky významné rozdíly mezi léčbou a placebem.
img

BREAKING: OIL roste po zprávě DOE

17.04.2024 Americké ministerstvo energetiky (DOE) vydalo oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy v USA dnes v 16:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže nárůst celkových zásob ropy, stejně jako pokles zásob benzínu a destilátů. API, které bylo zveřejněno včera večer, odpovídalo očekávaným směrům pohybů, ale naznačovalo větší rozsah, než naznačovala očekávání.
img

⏫ Kakao získává 5 % před klíčovými údaji

17.04.2024 Kakao dnes vyskočilo přes 5 % a vrací se nad hranici 10 000 USD za tunu. Cenový skok přichází den před zveřejněním klíčových dat z trhu s kakaem. Je třeba poznamenat, že skok přichází po včerejším téměř 10% stažení. Investoři v posledních týdnech omezovali své dlouhé sázky na kakao kvůli nejistotě ohledně klíčových údajů o trhu s kakaem, což může vyvolat velké cenové pohyby.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: LVMH potýká s výrazným zpomalením, čeká se na vývoj v Číně a na

17.04.2024 Výsledky za první kvartál zveřejňovala ještě včera i francouzská firma LVMH, pod kterou spadá velké množství luxusních značek, jako například Louis Vuitton, Tiffany, Christian Dior, Hublot či Hennessy. Růst sice firmy zpomaluje a problémová zůstává Čína. Přesto vidí vedení budoucnost pozitivně a pomoci má například i Olympiáda v Paříži. Více se dozvíte ve videu.
img

📊Podpoří zisky TSMC Q1 Nasdaq? Co od společnosti čekat?🔍

17.04.2024 Největší smluvní výrobce polovodičů, Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US), oznámí své finanční výsledky zítra, pravděpodobně kolem 8:30, protože konferenční hovor o výdělcích je naplánován na 9:00. Zpráva se pravděpodobně ukáže jako hlavní akciová událost týdne a odpoví na další otázky trhu ohledně trajektorie růstu technologických společností a trendu AI. Trh očekává, že společnost vykáže růst zisků, tažený především trendem AI a objednávkami od Nvidie. Zdá se, že zpráva TSMC by se mohla ukázat jako klíčová pro širší technologický akciový sektor, přičemž v dubnu vykázalo zisky několik BigTech společností. Otázkou je, zda bude celková slabost na trhu smartphonů (dodávky Applu klesly o 9,6 % v 1. čtvrtletí 2024) vykompenzována silnou poptávkou po čipech AI? Akcie společnosti během dnešního zasedání na Tchaj-wanu vzrostly téměř o 2,5 % a tržby za 1. čtvrtletí byly podle meziročních ukazatelů velmi silné (ale nižší než 20 % předpovědi společnosti pro FY 2024).
img

Akcie US Bancorp před seancí na Wall Street klesly o 5 %.

17.04.2024 Akcie U.S. Bancorp (USB.US) ztrácejí téměř 5,2 % před otevřením Wall Street po zveřejnění výsledků za Q1 2024. Přestože klíčová opatření, jako je EPS a výnosy, byly zhruba v souladu s očekáváním, prognózy pro druhé čtvrtletí a celý rok 2024 byly revidovány směrem dolů.
img

LVMH a Adidas podněcují zisky na evropských obchodních platformách 📈

17.04.2024 Středeční seance na akciových trzích přináší odraz od dynamických poklesů zaznamenaných v posledních dvou dnech. Vůdci nárůstu, který z velké části řídí dnešní vzestup, jsou dvě společnosti z odvětví oděvů/luxusního zboží.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Je výrazný propad tržeb ASML znakem problémů v čipovém sektoru?

17.04.2024 Výsledky dnes zveřejňovala také jedna z nejdůležitějších firem světa a zároveň zřejmě nejzajímavější evropská společnost, kterou je nizozemská ASML. Ta totiž vyrábí napokročilejší stroje na výrobu čipů, díky kterým funguje například i většina chytrých telefonů či počítačů na světě, takže s ní nepřímo přišel do kontaktu pravděpodobně už každý z nás. Výsledky na první pohled nebyly možná ideální, v podstatě však byly přibližně takové, jak firma avizovala dřívější a výraznější růst tržeb a zisků čeká ASML až v průběhu příštího roku. Více ve videu.
img

Ekonomický kalendář: Zásoby ropy v USA, konečný index spotřebitelských cen v eurozóně a projevy centrálních bankéřů

17.04.2024 Navzdory Powellovu včerejšímu jestřábímu projevu jsme dnes svědky oslabování dolaru vůči většině měn, což můžeme spojovat s realizací zisků po 5 nejlepších seancích pro greenback od roku 2022. Dnes se pravděpodobně dočkáme vyšší volatility na párech s GBP. Údaje o inflaci ze Spojeného království dopadly mírně nad odhady a dnes nás čeká série projevů centrálních bankéřů z Bank of England, včetně guvernéra Baileyho v 18:00. Trh bude také sledovat konečné údaje o inflaci z eurozóny. Celkově je dnes makro kalendář poměrně chudý. Výsledky společnosti LVMH, které byly vyšší, než se předpokládalo, poskytly jen omezenou podporu širšímu sentimentu na trhu s módou, s výjimkou výrobců luxusního zboží, jako je Hermes (HRM.FR), nebo Christian Dior (CDI.US), které se obchodují s 2%, resp. 3% nárůstem. Kromě dat a výsledků firem se trh zaměří také na ropu, která koreluje s dynamikou inflace a může reagovat na údaje o zásobách v USA.
img

BREAKING: UK CPI higher than expected. GBPUSD reacts

17.04.2024 Index spotřebitelských cen ve Velké Británii (za březen) dosáhl 3,2 % r/r vs. oček. 3,1 % a 3,4 % předtím (0,6 % m/m vs. oček. 0,4 %).
img

Ranní komentář: Powell poprvé naznačil, že by sazby mohly klesat pomaleji

17.04.2024 Akciové trhy si včera své valuace držely. Výnosy zůstávají vysoké a dvouleté splatnosti se v USA blíží k pěti procentům. Pomohl k tomu i projev J. Powella, který poprvé naznačil, že by sazby mohly klesat pomaleji.
img

Ranní shrnutí – (17.04.2024)

17.04.2024 Asijsko-pacifické indexy po včerejším poklesu na Wall Street většinou ztrácely. Výnosy dvouletých amerických státních dluhopisů vzrostly na 5 % v návaznosti na komentáře předsedy Fedu Powella, který sdělil, že nedávné údaje ukázaly, že pokrok ve snižování inflace v USA se vytratil.
img

Denní shrnutí: dolar zaznamenává další silnou seanci, zatímco indexy se snaží udržet ceny při otevření📣

16.04.2024 Indexy na Wall Street mají za sebou smíšený průběh seance, kterou zakončily přibližně na úvodní úrovni. Po dvou velmi dynamických seancích směrem dolů by absence odrazu mohla signalizovat slabost býků.
img

Dolar (USDIDX) po komentáři J. Powella prudce posiluje 📌

16.04.2024 Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell se v současné době účastní zahajovacího zasedání stěžejní ekonomické iniciativy Kanadského institutu: Washingtonského fóra o kanadské ekonomice. Cílem této iniciativy, které spolupředsedají Bill Morneau, bývalý kanadský ministr financí, a Randal Quarles, bývalý místopředseda Federálního rezervního systému pro dohled, je prohloubit porozumění mezi tvůrci americké politiky, vedoucími představiteli podniků a širokou veřejností o složitostech kanadské ekonomiky.
img

Zlato a dolar rostou na pozadí geopolitické situace a projevu Jerome Powella

16.04.2024 V posledních minutách jsme svědky prohlubující se divergence mezi zlatem a dolarem. Kov testuje hodnotu kolem 2400 dolarů za unci v návaznosti na zprávu, že Izrael hodlá Íránu oplatit nejnovější odvetný útok. Ještě včera se zdálo, že se situace deeskaluje, ale ukazuje se, že se může ještě více vyostřit. Hodně se také spekuluje o dalších sankcích vůči Íránu.
img

US100 hájí klíčovou podporu 🔔

16.04.2024 Na začátku seance ztrácely kontrakty US100 na technologický index Nasdaq 100 téměř 0,80 %. V době zveřejnění se býkům podařilo uhájit klíčovou podporu kolem zóny 17 800 bodů a v současné době se snaží udržet nad touto úrovní. US100 smazal ztráty z první části seance a získal mírně nad 0,05 %.
img

Finanční výsledky Morgan Stanley a Bank of America Q1 🏛️

16.04.2024 Morgan Stanley vykázala nárůst čtvrtletních zisků, tažený oživením investičního bankovnictví a silným výkonem v sektoru obchodování s pevným výnosem. Před otevřením trhu na Wall Street akcie banky vzrostly o více než 3,5 %.
img

US Open: indexy zůstávají pod tlakem z rostoucího dolaru a výnosů dluhopisů 📌

16.04.2024 Druhý den tohoto týdne přináší na trhy další dávku volatility. Těsně před zahájením peněžní seance se americké indexy pokusily odrazit a na chvíli dokonce získaly kontrakty US500 a US100. Zisky však byly vymazány na začátku peněžní seance, protože rostoucí výnosy amerických dluhopisů podporují medvědy. V době zveřejnění jsou výnosy 10letých dluhopisů na 4,68 %, zatímco 2leté dluhopisy se blíží hranici 5,00 %. V obou případech jsou výnosy asi o 4–7 % méně než vrcholy dosažené v říjnu 2023. Spodní hranice konsolidačního kanálu na vrcholech je však již v aktuálním rozmezí výnosů. To vyvolává otázku, jak velkou část vzestupného momentu máme ještě před sebou, za předpokladu, že již nedojde k dalšímu růstu úrokových sazeb a že současná úroveň bude dlouhodobě udržována.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Johnson & Johnson potvrzuje, že value firmy nejsou mrtvé

16.04.2024 Výsledková sezóna se tento týden naplno rozbíhá a výsledky dnes přinesla také jedna z největších farmaceutických firem světa, kterou je Johnson & Johnson. I tentokrát společnost ukázala, že její byznys je stabilní a dobře předvídatelný a je zaslouženě považována za kvalitní hodnotovou akci. Více v našem videu.
img

BREAKING: Americká průmyslová výroba v souladu s očekáváním 📣

16.04.2024 Průmyslová výroba: skutečná meziročně 0,00 %; předchozí -0,30 % meziročně; Průmyslová výroba: skutečná 0,4 % meziměsíčně; prognóza 0,4 % MoM; předchozí 0,4 % MoM; 15:15, Spojené státy americké – Výrobní výroba za březen:
img

BREAKING: CAD klesá po mírně holubičích výsledních CPI

16.04.2024 Kanadská data CPI za březen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Ve zprávě se očekávalo, že celková míra mírně zrychlí z 2,8 % na 2,9 % meziročně. Na měsíční bázi trh očekával 0,7% meziměsíční nárůst po 0,3% meziměsíčním nárůstu v únoru.
img

BREAKING: Výsledky z americkém trhu s bydlením jsou nižší, než se očekávalo 📌

16.04.2024 Horší data, než se očekávalo, trh překvapí. Po zveřejnění dolar ztrácí a vymazává maxima z první části dne.
img

Halving BTC se blíží 👀

16.04.2024 Tento pátek, 19. dubna 2024, nastane významná událost v kryptosvětě – Bitcoin halving. To znamená, že se odměna za těžbu Bitcoinu sníží o polovinu, což historicky vždy zásadně ovlivnilo jak cenu BTC, tak i ostatních kryptoměn. Na kryptomenovém trhu však proběhlo několik důležitých událostí už i během posledních měsíců, což vystřelilo cenu Bitcoinu a celého thru výrazně vzhůru. Právě proto jsme se rozhodli, že v XTB pro vás sepíšeme ebook, ve kterém shrneme vše podstatné, co se zde událo. Kromě toho vyzvedneme 5 zajímavých kryptomen, se kterými lze v XTB prostřednictvím CFD obchodovat, ale nezapomeneme ani na investory, pro které budou zřejmě lepší kryptomenové fondy či akcie, které jsou s tímto trhem přímo či nepřímo spojeny.
img

UnitedHealth po výsledcích za 1. čtvrtletí získává 5 % 📊, zatímco Jonhson&Johnson mírně klesá

16.04.2024 Dvě velké americké společnosti spojené s trhem zdravotního pojištění (UnitedHealth) a lékařského (Johnson&Johnson) dnes oznámily finanční výsledky za 1. čtvrtletí 2024. Obě společnosti vykázaly vyšší než očekávané zisky, ale přišla zpráva UnitedHealth (UNH.US). jako větší pozitivní překvapení, zatímco výsledky Johnson&Johnson (JNJ.US) naznačují nižší poptávku v sektoru MedTech. Obě společnosti jsou kótovány na indexu Dow Jones Industrial Average (DIJA).
img

ArcelorMittal klesá o téměř 6 % kvůli pohybu Deutsche Bank, který podněcuje obavy z poptávky

16.04.2024 Akcie největšího evropského výrobce oceli ArcelorMittal (MT.NL) se dnes po snížení ratingu Deutsche Bank propadly téměř o 6 %. Analytici se obávají poptávky po oceli. V průzkumu banka poukázala na to, že cena akcií ArcelorMittal se zotavila z poklesu v roce 2023 v důsledku operativního odchodu z Kazachstánu a zpětných odkupů akcií. Navzdory tomu strategické trhy, zejména slabá průmyslová aktivita v Číně, tíží poptávku po oceli a železné rudě. Doporučení DB bylo sníženo z 31 na 29 EUR s hodnocením „držet“ oproti předchozímu „koupit“. Také dnes byly údaje o průmyslové výrobě z Číny slabší, než se očekávalo, v březnu meziročně vzrostla o 4,5 % (oček. 6,0 % meziročně). Akcie obnovily určité ztráty po vyšším než očekávaném indexu ZEW z Německa.
img

BREAKING: EURUSD získává po vyšších hodnotách ze ZEW

16.04.2024 Oživující se globální ekonomika posiluje očekávání pro Německo, přičemž polovina respondentů očekává, že ekonomika země v příštích šesti měsících oživí.
img

Graf dne - USDCAD (16.04.2024)

16.04.2024 USD/CAD je jedním z párů, které mohou dnes odpoledne zaznamenat určitý pohyb. Ve 14:30 budou zveřejněny údaje o kanadském indexu spotřebitelských cen za březen, u nichž se očekává mírné zrychlení celkového růstu cen z 2,8 % na 2,9 % meziročně. Ve stejnou dobu budou zveřejněny údaje z amerického trhu s bydlením za březen, včetně údajů o počtu zahájených bytů a stavebních povolení. Kromě toho se předseda Fedu Powell a guvernér Bank of Canada Macklem zúčastní v 19:15 moderované diskuse o ekonomickém vývoji v Severní Americe, takže i tehdy může dojít k další volatilitě USD/CAD.
img

Společnost Live Nation v předobchodní fázi klesla o 8 % kvůli riziku žaloby ze strany DoJ📉

16.04.2024 Nadnárodní zábavní gigant Live Nation (LYV.US) dnes v předobchodní fázi ztrácí více než 8 % kvůli riziku antimonopolní žaloby ze strany amerického ministerstva spravedlnosti, které očekává, že žalobu podá příští měsíc. Tuto informaci včera přinesl deník Wall Street Journal s odvoláním na osoby obeznámené s touto záležitostí. WSJ uvedl, že žaloba může souviset s dceřinou společností Ticketmaster, která byla kritizována za turné 2022 Eras Taylor Swift a dalších dvou společností, které poškodily spotřebitele pomocí svého dominantního postavení v přístupu k živým akcím (jednání o místech konání, poplatky za vstupenky).
img

HK.cash po údajích z Číny klesá o téměř 1 %

16.04.2024 Konflikt na Blízkém východě a poklesy na Wall Street poněkud odvedly pozornost trhů od tématu čínských indexů, které opět zpochybňují růstový trend. Údaje z Číny dnes investoři přijali negativně. Index Hang Seng v hotovostní seanci klesl o více než 2 % a futures kontrakty aktuálně zaznamenávají pokles o téměř 1,2 %. Ačkoli údaje o HDP překvapily pozitivně a investice v městských oblastech rostly rychleji, než se očekávalo, průmyslová výroba a maloobchodní tržby se ukázaly být výrazným zklamáním. Trh na tyto údaje reagoval negativně, protože oba ukazatele se zdají být rozhodující z hlediska síly spotřebitelů a poptávky po čínských výrobcích.
img

BREAKING: Smíšená reakce na GBP po údajích o zaměstnanosti ve Spojeném království

16.04.2024 Dnes v 8:00 byly zveřejněny údaje o trhu práce ve Spojeném království za únor. Očekává se, že zpráva ukáže podobný nárůst zaměstnanosti jako v předchozím měsíci, zvýšení míry nezaměstnanosti a zpomalení růstu výdělků.
img

Ekonomický kalendář: Powellův projev, údaje o CPI z Kanady

16.04.2024 Futures na evropské indexy ukazují na nižší otevření dnešní hotovostní seance na starém kontinentu. Děje se tak po včerejším poklesu obchodování na Wall Street a dnes v asijsko-pacifickém regionu. Trhy stále čekají na další vývoj na Blízkém východě, zejména na izraelskou reakci na víkendový íránský útok. Reakce se zdá být jistá a podle některých zdrojů i bezprostřední, rozhodující však bude její rozsah a typ, protože určí, zda bude následovat totální válka.
img

Ranní komentář: Tesla propustí 10 % zaměstnanců, market share Applu klesá a Salesforce zvažuje akvizici

16.04.2024 Akciové trhy včera pokračovaly v korekci. K té přispěl růst implikované volatility a rizikových přirážek, společně s růstem výnosů, které se u desetiletých splatností v USA dostaly nad 4.6 %. Za pozornost včera stála například korekce na Tesle, která oznámila, že propustí 10 % zaměstnanců. Výsledky pak reportovala banka Goldman Sachs, která dokázala bez problémů překonat většinový konsenzus.
img

Ranní shrnutí (16.04.2024)

16.04.2024 Indexy na Wall Street včera klesly v důsledku nárůstu napětí na Blízkém východě a obav z další eskalace izraelsko-íránských vztahů. Index S&P 500 klesl o 1,20 %, Dow Jones se posunul o 0,65 % níže, Nasdaq se propadl o 1,79 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací skončil o 1,40 % níže.
img

Denní shrnutí: Eskalace na Blízkém východě tlačí na akcie a posiluje zlato

15.04.2024 Reakce trhů na víkendové odvetné údery Íránu proti Izraeli byla zpočátku poměrně klidná, zlato a ropa otevřely mírně výše a futures na evropské a americké indexy nezaznamenaly žádné větší pohyby.
img

Společnost Encore Wire vyskočila o 11 % díky zprávám o akvizici

15.04.2024 Encore Wire Corporation (WIRE.US), americký výrobce mědi a hliníku pro výrobu drátů, se dnes obchoduje o více než 11 % výše. Důvodem tohoto pohybu jsou zprávy o potenciální akvizici. Prysiman (PRY.IT), italský výrobce elektrických kabelů, navrhl převzít Encore za 290 USD na akcii, což představuje přibližně 11,5% prémii oproti páteční zavírací ceně. Díky akvizici chce Prysmian rozšířit svou přítomnost v Severní Americe a posílit portfolio a geografický mix. Nabídka oceňuje společnost Encore na hodnotu podniku přesahující 4,1 miliardy USD a násobek 8,2 EV/EBITDA. Očekává se, že transakce přinese do 4 let synergie ve výši 140 milionů EUR na provozní zisk EBITDA. Uzavření transakce se očekává v druhé polovině roku 2024.
img

Piedmont Lithium stoupá o 20 %

15.04.2024 Piedmont Lithium (PLL.US) je dnes jednou z nejvýkonnějších akcií na Wall Street. Akcie společnosti vzrostly o více než 30 % poté, co získala dlouho očekávané povolení k výstavbě svého projektu Carolina Lithium v Severní Karolíně. Generální ředitel společnosti Piedmont uvedl, že společnost hodlá projekt rozvíjet tak, aby se stal jedním z nejlevnějších a nejudržitelnějších provozů na výrobu hydroxidu lithia na světě. Společnost Piedmont rovněž zamýšlí, že projekt bude důležitou součástí dodavatelského řetězce elektromobilů v USA.
img

BREAKING: US500 klesá na základě geopolitického vývoje

15.04.2024 Akciové trhy do značné míry přehlédly víkendovou eskalaci na Blízkém východě, přičemž evropské indexy se obchodovaly výše a americké benchmarky také otevíraly výše. Na indexech a dalších rizikových aktivech však lze nyní zaznamenat znatelný pokles. Tento ústup nastal po zahájení zasedání na Wall Street a shodoval se s řadou zpráv v médiích, které naznačovaly, že na Středním východě může dále eskalovat:
img

🚀 Cena hliníku poskočila o 4 % na nové sankce

15.04.2024 ALUMINIUM stejně jako další základní kovy vyskočily poté, co Spojené státy a Spojené království oznámily nové sankce na ruské kovy. USA a Spojené království zakázaly obchodování s ruským hliníkem, mědí a niklem na burzách v Londýně a Chicagu, přičemž americký zákaz vstoupí v platnost 12. dubna a britský zákaz vstoupí v platnost 13. dubna 2024. Zatímco Rusko představuje malý podíl dovozu hliníku do Spojených států států, je významným dovozcem pro Evropu. Těsnější nabídka vyvine tlak na růst cen v Evropě.
img

Goldman Sachs hlásí silné finanční výsledky📊

15.04.2024 Výsledky Goldman Sachs za 1Q24 výrazně překonaly očekávání. Silný zisk na akcii spolu s robustní dynamikou tržeb, stejně jako podstatné snížení rezervy na úvěrové ztráty, poskytují pevný základ pro potenciální růst cen akcií. Poprvé za 4 čtvrtletí společnost zaznamenala mezičtvrtletní nárůst čistého úrokového výnosu a dosáhla úrovně blízké 2Q23.
img

BREAKING: USD skoky po údajích o maloobchodních tržbách

15.04.2024 Zpráva o maloobchodních tržbách v USA za březen byla zveřejněna dnes ve 14:30. Očekávalo se, že zpráva ukáže další měsíc silného růstu, i když se očekávalo, že celkové tržby porostou pomaleji než v únoru.
img

Technická analýza se Stanislavem Viktorinem (15.04.2024)

15.04.2024 Riziko na blízkém východě zásadněji neovlivnilo obchodování v úvodu týdne. Zprávy mohly spíše působit jako volavky, aby nalákaly poslední sortu long obchodníků na trh se zlatem a ropou. Fundamentálně bude jistě zajímavé sledovat i výsledky projevů členů FOMC, které budou přicházet během celého týdne. Technicky nezajímavější trhy jsou EUR/USD, v silné zóně likvidity pro poziční long obchodníky a také trh amerického zemního plynu, který prolomil bariéru trendové linie a tvoří pohyb do strany.
img

Výsledková sezóna ke sledování tento týden (15.04.2024)

15.04.2024 Začátek nové výsledkové sezóny přidává na trhy další potenciální zdroj volatility. Zatímco eskalace mezi Izraelem a Íránem je nyní klíčovým tématem na trzích a pravděpodobně tomu tak zůstane i v nadcházejících dnech, kdy čekáme na reakci Izraele na nejnovější íránské nálety. Nicméně zprávy o výdělcích pravděpodobně ovlivní pohyby jednotlivých akcií.
img

Volatilita trhu posiluje americký dolar, EUR/USD prolomí klíčovou podporu

15.04.2024 EUR/USD byl minulý týden pod tlakem po zveřejnění údajů o inflaci v USA a uprostřed eskalace napětí na Blízkém východě.
img

Týden na trzích: Inflace zůstává problém, pochopily trhy

15.04.2024 Ve Spojených státech odstartovala výsledková sezóna a nejlépe naceněné akcie JP Morgan reagovaly na mírně horší výsledky poklesem o více jak 5 %. Negativní nálada byla cítit na trhu již od poloviny týdne, kdy byla zveřejněna horší čísla americké inflace. Růstem na nejvyšší úrovně od konce minulého roku reagovaly výnosy z amerických státních dluhopisů, což se může ukázat jako brzda pro výraznější růst akcií ve střednědobém horizontu.
img

Graf dne - USDJPY (15.04.2024)

15.04.2024 Japonský jen je dnes opět nejslabší měnou mezi zeměmi G10 a klesl na nová rekordní minima.V době zveřejnění článku se ztráty na JPY pohybují od 0,5 % do dokonce 0,9 % u většiny hlavních měnových párů. USD/JPY si připisuje 0,50 % na 153,800. Zisky na USD/JPY v minulém týdnu byly způsobeny výrazným posílením dolaru. Dnes však dolar své zisky zpomalil, zatímco jen zrychlil svůj pokles, a pokračoval tak v růstu na páru USD/JPY.
img

Ekonomický kalendář: čtvrtletní výsledky na Wall Street v centru pozornosti💰

15.04.2024 Zdá se, že nový týden začíná v pozitivní náladě.Akciové trhy se snaží zotavit z poklesů na konci minulého týdne.Podobné oživení pozorujeme i na trhu kryptoměn. Navzdory víkendovému odvetnému útoku Íránu na Izrael, který byl minulý pátek částečně příčinou paniky, se trh touto eskalací příliš nezabývá. Jedinou takovou reakci dnes pozorujeme na rostoucím zlatě a výnosu dluhopisů.
img

Ranní komentář: Útok Íránu trhy zatím nechává klidné, výsledky bank a Tesla zlevňuje FSD

15.04.2024 Víkend přinesl neúspěšný útok Íránu na Izrael, který ještě více destabilizoval už tak složitou situaci v regionu. Svět nyní čeká na reakci Izraele, ale trhy zatím zůstávají v klidu. V minulém týdnu jsme se pak dočkali výrazného růstu výnosů a amerického dolaru, které reagovaly na vyšší než očekávanou americkou inflaci. Svá čísla za 1Q pak reportovaly také americké banky a například akcie JPM v reakci na ně klesaly o 6 %. Výsledková sezóna začíná, takže bude, společně s makrem a situací v Izraeli, jedním z klíčových témat tohoto týdne.
img

Ranní shrnutí (15.04.2024)

15.04.2024 Indexy z Asie a Tichomoří zaznamenávají převážně zisky. Čínský index FTSE China A50 vzrostl o 3,10 % a HSCEI o 1,55 %. Poklesy však zaznamenává vietnamský index VN30, který se snížil o 0,80 %, a singapurský SG20cash – o 20 %.
img

Denní shrnutí: indexy zahajují první letošní korekci a zlato maže počáteční zisky 📌

12.04.2024 Wall Street v poslední obchodní den tohoto týdne ztrácí. US500 a US100 hlásí ztráty ve výši 1,70-2,00 %, což znamená pokles již druhý týden po sobě. Špatnou náladu lze přičíst eskalaci konfliktu na Blízkém východě a jestřábím očekáváním ohledně snižování úrokových sazeb v tomto roce.
img

BREAKING: Zlato umazává denní zisky 🎫

12.04.2024 Ve druhé polovině dne zlato obrací svůj býčí trend a aktuálně maže veškeré zisky z páteční seance. Podobně se chová i stříbro, které se nyní obchoduje na mezidenní bázi níže. Důvod tohoto stažení není v tuto chvíli jasný. V měnových/geopolitických zprávách nedošlo k žádným významným změnám, kromě několika mírně jestřábích komentářů Goolsbeeho z Fedu.
img

Goolsbee z Fedu se obává rostoucího geopolitického napětí a inflace 📌

12.04.2024 Goolsbee z Fedu vyjádřil obavy z různých inflačních tlaků, které ovlivňují schopnost Federálního rezervního systému dosáhnout svých cílů. Jako potenciální divokou kartu, která by mohla negativně ovlivnit ceny ropy a zemního plynu, zdůraznil nestabilitu na Blízkém východě. Goolsbee zdůraznil významnou roli nákladů na bydlení a poznamenal, že pokud inflace v oblasti bydlení zůstane nad úrovní před pandemií, mohlo by to bránit dosažení cíle Fedu vrátit se k cílové míře inflace. Naznačil také, že ačkoli došlo k obecnému poklesu inflace oproti vrcholným hodnotám, nedávné násobné hodnoty zůstávají vyšší, než je žádoucí. V závěru uvedl, že Spojené státy čelí složitému prostředí "křížových proudů", což naznačuje, že zvládání těchto ekonomických problémů bude vyžadovat pečlivé sledování a potenciálně aktivnější zásahy, pokud ukazatele jádrové inflace, jako je index výdajů na osobní spotřebu (PCE), budou vykazovat nepříznivý vývoj.
img

BlackRock klesá o 1,50 %, přestože zisk překonal očekávání 📊

12.04.2024 Společnost BlackRock vykázala za 1Q24 vyšší výsledky, než byl konsensus trhu. Společnost zaznamenala rekordní AUM (aktiva pod správou), které na konci čtvrtletí činilo 10,47 bilionu dolarů (meziročně +15 %). Průměrná hodnota AUM za čtvrtletí činila 10,18 bilionu USD, což je meziročně o 14 % více. Výnosy překonaly očekávání trhu o 1,06 %, zředěný zisk na akcii byl o 5,04 % vyšší než konsensus a hodnota AUM překonala očekávání o +0,37 %.
img

US Open: Indexy na Wall Street pod tlakem posilujícího dolaru 💲💲

12.04.2024 V USA indexy v úvodu hotovostní seance ztrácejí, čímž se zvyšuje pravděpodobnost druhého medvědího týdne v řadě. Tlak nabídky podporuje posilující dolar a výnosy zůstávají i přes dnešní poklesy vysoko. Nervózní situace na světových trzích je důsledkem vyšších hodnot indexu spotřebitelských cen v tomto týdnu a rostoucího rizika eskalace íránsko-izraelského konfliktu. Vyšší hodnoty CPI posunuly očekávání nejbližšího snížení sazeb ze strany Fedu na září letošního roku. Eskalace konfliktu mezitím vede k odlivu kapitálu k méně rizikovým aktivům, jako je dolar a zlato.
img

Výsledková sezóna s XTB: JP Morgan a jiné banky stále s obrovskými zisky, pomáhají jim vysoké sazby

12.04.2024 Výsledková sezóna je opět tady a tradičně ji otevírají velké americké banky, tentokrát JP Morgan, Wells Fargo a Citi. Všechny tři společnosti přinesly pěkná čísla, kterými překonala očekávání. Ve velké míře poslední kvartály těžily z rostoucích úrokových sazeb, které se ale už nezvedají a očekává se jejich postupné snižování. Mají tato očekávání dopad na hospodaření bank již nyní? Dozvíte se v našem videu.
img

Banky na Wall Street se po výsledcích za 1. čtvrtletí obchodují smíšeně

12.04.2024 Obchodníkům byly dnes nabídnuty první zprávy za 1. čtvrtletí od hlavních bank na Wall Street. JPMorgan (JPM.US), Wells Fargo (WFC.US) a Citigroup (C.US) dnes před zahájením peněžní seance na Wall Street zveřejnily své výsledky za leden až březen 2024. Celkově se zprávy ukázaly jako poněkud konzervativní, což vyvolalo smíšenou reakci v předobchodní fázi.
img

🥈Stříbro prorazilo klíčovou úroveň odporu

12.04.2024 Stříbro dnes otestovalo oblast 29 USD za unci poté, co zlato dosáhlo nových historických maxim nad 2400 USD za unci. U drahých kovů hovoříme o býčím trhu, který je poháněn obavami ze situace na Blízkém východě. Spojené státy tento týden naznačily, že existuje velmi vysoká pravděpodobnost odvetného útoku Íránu na Izrael, a to v návaznosti na dřívější útok na íránské diplomatické zařízení v syrském Damašku. Na druhou stranu sám Írán uvedl, že omezí své odvetné akce proti Izraeli, aby nedošlo k eskalaci příliš napjaté situace.
img

GBPUSD klesá na 4 měsíční minima

12.04.2024 Měnový pár GBP/USD dnes zaznamenává propad na nejnižší úroveň za posledních téměř 5 měsíců! Za tímto pohybem stojí pokračující posilování USD, který těží z klesajících očekávání trhu ohledně snížení sazeb Fedu. V tuto chvíli již trhy neočekávají, že Fed přinese první snížení sazeb v první polovině roku 2024, ale spíše v červenci nebo září. Dnešní pokles GBP/USD přichází i navzdory lepšímu než očekávanému údaji za únor ve Velké Británii, který byl zveřejněn dnes ráno. Britská zpráva ukázala únorový růst HDP o -0,2 % meziročně (oček. -0,4 % meziročně), stejně jako únorový skok průmyslové výroby o 1,4 % meziročně (oček. 0,6 % meziročně).
img

PŠENICE brání 550 USD navzdory nepříznivé zprávě USDA 📊

12.04.2024 Futures na pšenici se na burze v Chicagu drží poblíž 550 USD za bušl, a to navzdory včerejší nepříznivé zprávě USDA. Zdá se, že geopolitická situace má na pšenici nepřímý vliv, neboť trhy počítají s možností íránského útoku na Izrael a očekávanou potenciální ruskou ofenzívou na ukrajinské frontě. Pšenice v minulosti pravděpodobně reagovala růstem v reakci na různé typy geopolitického napětí.
img

Zlato poblíž úrovně 2400 dolarů

12.04.2024 Futures na zlato vzrostly na úroveň 2400 USD navzdory silnému americkému dolaru, ale po dosažení významné psychologické úrovně část zisků vymazaly.
img

BREAKING: Konečné údaje o HICP ze Španělska mírně vyšší

12.04.2024 Celkové údaje o inflaci z Francie a Španělska byly smíšené; ve Francii jsme zaznamenali neočekávaný meziměsíční růst HICP o 0,2 % oproti předchozím 0,3 %. Na druhou stranu údaje o HICP ze Španělska byly vyšší, než se očekávalo, a to jak na meziroční, tak na měsíční bázi. EUR/USD dnes klesá o dalších 0,4 % a obchoduje se pod úrovní 1,069.
img

Graf dne - EURUSD (14.04.2024)

12.04.2024 Eurodolar se dnes obchoduje velmi výrazně dolů a ztrácí dalších 0,4 %. Zdá se, že dominance amerického dolaru je v tuto chvíli nezpochybnitelná, k čemuž vede řada různých faktorů; od makrodat po výnosy dluhopisů, které podněcují kapitál k investování prostředků, do amerických státních cenných papírů. Výnosy 8týdenních amerických státních dluhopisů včera vzrostly nad 5 % a za poslední dvě seance výnosy 10letých dluhopisů vzrostly o více než 0,2 %.
img

Ekonomický kalendář: Inflační očekávání v USA a výsledky nejvýznamnějších amerických bank

12.04.2024 Wall Street se velmi rychle zotavila ze středečního výprodeje způsobeného vyššími údaji o indexu spotřebitelských cen, ačkoli výsledky srovnávacích testů mohou být poněkud zavádějící, protože široký akciový sentiment mimo největší technologické akcie zůstává slabší. Dnes se pozornost přesune na výsledky finančního sektoru, kde bude trh věnovat pozornost úrokovým ziskům bank, ale zejména potenciálním rezervám na ztráty z úvěrů, které by mohly naznačovat, že instituce očekávají oslabení spotřebitelů. V 16:00 budou zveřejněny údaje z Michiganu, kde se pozornost zaměří zejména na inflační očekávání, jejichž zvýšení by mohlo vyvolat větší otazník nad dynamikou inflace v zámoří.
img

USDSEK po čerstvých údajích o CPI ve Švédsku stoupá o téměř 0,35 %

12.04.2024 Březnový index spotřebitelských cen ve Švédsku dosáhl 4,1 % vs. 4,4 % oček. a 4,5 % předtím. Čtení na měsíční bázi také ukázalo zpomalení růstu CPI 0,1 % oproti očekávaným 0,4 % a předchozím 0,2 %.
img

BREAKING: EURGBP po údajích ze Spojeného království a konečném CPI z Německa beze změny

12.04.2024 Údaje ze Spojeného království byly silnější, než se očekávalo, zejména ve výrobě a zpracovatelském průmyslu, zatímco konečný index spotřebitelských cen z Německa se nezměnil. EUR/GBP po těchto údajích ztrácí, ale jen mírně.
img

Ranní komentář: ECB se pomalu chystá na snižování sazeb, Globe Life včera -53 %, thyssenkrupp -7%

12.04.2024 Evropská centrální banka včera nepřekvapila a ponechala sazby beze změny. Na včerejším zasedání už ale několik členů banky chtělo sazby nižší, takže šance, že sazby klesnou už na dalším zasedání je stále vysoká. Za pozornost včera stál také výprodej na společnosti Globe Life, nebo pád ceny akcií německé thyssenkrupp. Dnes začíná výsledková sezóna tradičním zveřejněním výsledků největších amerických bank.
img

Ranní shrnutí (12.04.2024)

12.04.2024 Včerejší seance na Wall Street se nesla ve znamení velkých technologických společností, které přispěly k růstu indexu Nasdaq 100 o 1,65 %, přičemž akcie cyklických odvětví nadále oslabovaly.
img

Denní shrnutí: Wall Street smazala část včerejších ztrát, USD nadále posiluje

11.04.2024 Indexy na Wall Street se dnes obchodovaly na vyšší úrovni a smazaly tak část včerejšího výprodeje po zveřejnění indexu spotřebitelských cen. S&P 500 si připisuje 0,6 %, Nasdaq roste o 1,2 % a Russell 2000 s malou kapitalizací přidává 0,5 %. Dow Jones se obchoduje beze změny.
img

CarMax se po výsledcích propadá o 11 %

11.04.2024 Společnost CarMax (KMX.US) je dnes jednou z nejhorších akcií na Wall Street. Cena akcií tohoto amerického prodejce ojetých automobilů se dnes po zveřejnění výsledků za 4. fiskální čtvrtletí 2024 (kalendářní období prosinec 2023 - únor 2024) propadá o dvouciferné hodnoty.
img

EURUSD testuje oblast 1,07

11.04.2024 EUR/USD pokračuje v poklesu vyvolaném včerejšími vyššími než očekávanými hodnotami indexu spotřebitelských cen v USA za březen. Pár se dnes propadl o 0,3 % a obchoduje se na nejnižší úrovni za téměř 2 měsíce. Hlavní měnový pár nyní testuje zónu podpory pohybující se kolem hranice 1,0700.
img

Rivian klesá na rekordní minima pod 10 USD za akcii

11.04.2024 Rivian Automotive (RIVN.US), americký výrobce elektromobilů, dnes prodělává. Akcie se propadají o více než 6 % a poprvé v historii klesají pod hranici 10 USD za akcii. Ačkoli za poklesem nestojí žádná konkrétní zpráva od společnosti Rivian, jako důvod poklesu se uvádí velké snížení cen elektromobilů od společnosti Ford Motor (F.US). Konkrétně společnost CarsDirect uvedla, že Ford Motor se rozhodl snížit ceny modelu F-150 Lightning až o 5 500 USD. Jedná se o největší snížení cen, které společnost doposud provedla. Zatímco velké automobilové společnosti, jako je například Ford Motor, si mohou dovolit snížit ceny, aby podpořily poptávku, menší společnosti jako Rivian, které často stále spalují peníze, nejsou tak flexibilní. Zatímco Rivian dnes klesá o více než 6 %, ostatní společnosti zabývající se elektromobily, jako NIO, Lucid nebo Nikola, se také nevyvíjejí dobře.
img

BREAKING: NATGAS klesá po zprávě EIA

11.04.2024 Americký Úřad pro energetické informace (EIA) dnes v 16:30 našeho času vydal oficiální týdenní zprávu o zásobách zemního plynu v USA. Očekávalo se, že zpráva vykáže nárůst zásob v USA o 10 miliard kubických stop po čerpání 37 miliard kubických stop v předchozím týdnu.
img

Tisková konference předsedkyně ECB Lagardeové

11.04.2024 Průmyslová výroba, zejména v energeticky náročných odvětvích, zůstává nízká, ale v nadcházejících čtvrtletích se očekává její oživení. Napětí na trhu práce postupně polevuje. Podle posledních ukazatelů se tempo růstu mezd bude dále snižovat. Došlo k poklesu inflace cen potravin a energií a zboží. Inflace cen služeb zůstala v březnu na vysoké úrovni 4 %. Očekává se, že inflace v příštím roce klesne na cílovou úroveň.
img

Fed Williams komentuje inflaci a ekonomiku USA 💵 USDIDX maže část zisků

11.04.2024 John Williams, prezident newyorské pobočky Federálního rezervního systému, se dnes vyjádřil k americké ekonomice a měnové politice. Williams předpovídá snížení úrokových sazeb ještě v tomto roce, ale zdůraznil, že inflace začala tvůrce politiky negativně překvapovat. Futures na dolarový index USDIDX smazaly část dynamických zisků a kontrakt aktuálně ztrácí 0,07 %.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Nový Zéland | Harmonic trading | Live trading | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Fibonacci | Devizové rezervy | Brazilský real | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | USD/CNH | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/SEK | EUR/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | NZD/JPY | AUD/CAD | EUR/CAD | EUR/NZD | USD/TRY | EUR/TRY | EUR/CZK | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Ekonomická teorie | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | ATM | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Asset management | Auditor | Aussie | Transakce | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Behaviorální | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | CPI index | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Garance | Chop | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Denní minima | Decline | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downside | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Falešné proražení | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Fibonacci retracement | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Flat | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | GTC | Gap | Grafy | HFT | Hedge Fund | Hedge | High | Hlava a ramena | Hlavní měna | Holubice | IFO index | IPO | ISO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzové riziko | Kótování akcií | LES | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Nemovitostní fond | Nerealizovaný zisk | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní zásoby | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Overnight | P/E | PEG | PPI index | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rate cut | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Relative Strength Index (RSI) | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Inflační riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | SNB | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short Term | Long Term | Short pozice | Směnný kurz | Split | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Stagflace | Sterling | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Teorie efektivního trhu | Ticker | Tightening | Time frame | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VAT | VIX | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Jihokorejský won | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | RMB | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Rollover | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Intervence na forexovém trhu | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Hospodářský cyklus | Recesia | IEA | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | Santa Claus Rally | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | News trading | Intervenovat | Partners | Deloitte | Gold | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | Index strachu | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Tomáš Vobořil | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | USDPLN | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Swapová cena | Volatilní | Vystavení riziku | Daniel Gladiš | Kasina | Likvidita trhu | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Citigroup | Akcie Coca Cola | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie PG | Akcie Philip Morris | Akcie Porsche | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie SAP | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Societé | Akcie Societé Generale | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Argentinské peso | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Bankrot USA | Barel ropy | Směnárna | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bitcoin cena | Bitcoin graf | Bollingerova pásma | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerská společnost | Burzovní zprávy | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je komodita | Conference Board | Conference Board index | CZK | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dnešní události | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Roman Dvořák | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | ETF fond | ETF fondy | Etoro | Eura | EURAUD | EURCAD | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURNOK | EURNZD | Euro dnes | Euro finance | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURSEK | EURTRY | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fibonacciho posloupnost | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forex market | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP USA | Hodnocení bank | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | CHFJPY | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jedna libra | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní trh | Komodity ropa | Konfluence | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krátkodobé investice | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz GBP | Kurz jüanu | Kurz švédské koruny | Kurz turecké liry | Kurz USD | Kurzy | Volná pracovní místa | Libra | Libra šterlinků | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Martin Jakubec | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Nákup komodit | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Norská koruna | Nové trhy | NZDJPY | Obchodní marže | Obchodní platformy | Obchodníci s akciemi | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Osobní finance | Pád akcií | Pád dolaru | Paládium | Pasivní příjem | Patterns | PayPal | PinBar | Pips | Pivot | Platforma MT4 | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dluhopisů | Prodej zlata | Prognóza | Pšenice | Rates | Rating bank | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk Off | Risk On | Roboti | Ropa v USA | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnárny | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický | Stoxx | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Světové měny | Světové události | SWIFT | Španělská ekonomika | Švédské koruny | Švýcarská banka | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Ukrajinská ekonomika | Úrokové swapy | US dolar | US dollar | USD graf | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Vývoj USD | Vývoj zlata | WTI | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | ROIC | CNBC | BreakEven | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Akontace | Bankovní záruka | Báze | Burzovní seance | Buy | Capital Expenditures | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Diskont | Dluhové trhy | Due diligence | EBITDA | EBITDA marže | Ekonomika EU | Elon Musk | Equal weight | EV | Free float | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | ISM indexy | Janet Yellen | Mark Zuckerberg | Market Outperform | Market Perform | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | Overweight | P.A. | P/BV | P/S | Peněžní trhy | Povinné minimální rezervy bank | Prioritní akcie | Provozní marže | Překoupení | Přeprodání | PX index | Range | Rate Hike | Redukce | REIT | ROA | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | SPAD | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Tranše | Underweight | Upisování akcií | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Ronald Ižip | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WSJ | WGC | Čekací doba | Denní změna | Kmenové akcie | Převis | Repo operace | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Účetní hodnota na akcii | Zaměstnanost | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Milionář | Miliardář | Bohatý | eBook | Tržní sentiment | Casino | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trendový indikátor | Market sentiment | Přeprodáno | Session | Volby | Rozhovor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Currencies | Currency | Head and Shoulders | Forex heatmap | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Stock market | Evropské obchodování | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Unicredit | Danske Bank | Crédit Agricole CIB | Bank of New York Mellon | Jefferies | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | The New York Times | Charles Schwab | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | ANZ | Sentix | Baker Hughes | Institut Ifo | Berenberg | Nordea | Nomura Securities | BMO Capital Markets | Investing.com | Členové OPEC | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | American Eagle | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | International Business Machines (IBM) | Elliott Management | Standard Chartered | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | BTIG | Destatis | Washington Post | Sója | The Guardian | WACC | Sentix index | Rothschild | Oslabení eura | Reporty | Finanční trhy dnes | Index Fedu | Ekonomická expanze | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Technický pohled | Technický výhled | Bezpečné měny | Short squeeze | IG Markets | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Dovoz ropy | Poměr P/S | Magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Index pražské burzy PX | Korekce na akciích | Averze k riziku | Krach burzy | Index pražské burzy | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zlaté slitky | Finanční ukazatele | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Evropské banky | Offshore jüan | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Prezident Fedu | Kitco | Finanční stabilita | Rada ČNB | Seeking Alpha | Earnings | Sentiment trhu | Výprodej na Wall Street | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Globální akciové trhy | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Otřesy na trzích | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Konzistence | Jádrový index | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Sázet | Cena cukru | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | AWD | Bankovnictví | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Contango | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Komentář k trhům | City | Miliardáři | Expirace opcí | Obchodované instrumenty | Forbes | Cena Brentu | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Fundamentální faktory | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Bernstein Research | Britské akcie | Economist | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Forwardy | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Euro Stoxx 600 | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Dollar Index | Bankovní regulace | Kolísání směnných kurzů | Panika na finančních trzích | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Akce centrálních bank | Algoritmus | Styl obchodování | Mizuho Securities | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr EMA | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Index IBEX | Akcie Credit Suisse | Britské banky | Akcie Barclays | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Americké burzy | Reálné obchody | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Světové akciové trhy | Prezidentský kandidát | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Cenový boom | Poměr zlata a stříbra | Les Echos | Ropné společnosti | Ropná společnost | Americká ropa WTI | Index Nikkei | FactSet | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Hospodářský růst USA | Výrobní aktivita | Výzkumná společnost | Cena mědi | Marže společností | Teroristický útok | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Index CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Finanční injekce | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Čínský akciový index | Bankovní gigant | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Obchodník s ropou | Vitol | Obilniny | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Úvěrová krize | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Dash | Zájem o akcie | Tesla | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Prodejní signál | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Depozitní sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Euro Stoxx Banks | Bankéři | Bankéř | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | BDO | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Stav devizových rezerv ČNB | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Summit G20 | Summit G7 | Ekonomická situace | Světový obchod | Hospodářská situace | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Lloyds Bank | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Zisky firem | Oslabení jüanu | Velké zisky | FTSE MIB | Světové trhy | Historické rekordy | Inflace v Česku | Americké velkoobchodní tržby | Jádrová inflace v Polsku | Měnová politika Fedu | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | S&P Global Ratings | Výnosy | Měnová stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Trading jednoduše | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Quantum | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Odliv kapitálu | Investiční plány | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Měnové stimuly | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | Návratnost investice | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Volatilita trhů | Údaje o inflaci | Překoupený trh | Alphabet | xStation | ČTK | Země G7 | Skupina G7 | Aktuální cena | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Bilance Fedu | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Tisková konference ČNB | Tisková konference Fedu | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Cena akcií společnosti Apple | Akcie společnosti Coca-Cola | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Burzovně obchodované fondy | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Bitfinex | Pew Research Center | Politico | JPMorgan Chase & Co. | CME FedWatch | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Obchodování s devizami | Fondy rizikového kapitálu | Venture Capital | Carl Icahn | ex | Akcie firem | Purple Trading | Mizuho | MUFG | State Street Global Advisors | Klamání investorů | Zklamání investorů | Zlevnění akcií | JP Morgan Asset Management | Akcie Kofoly | Index NFIB | Bitstamp | Rystad Energy | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Bankovní index | Obchodování ropy | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Silicon Valley Bank | Daňové změny | UniCredit SpA | Bloomberg Commodity Index | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Snižování rozvahy Fedu | Inflace ve světě | Bureau of Economic Analysis | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | Začátek výsledkové sezóny | Ceny pšenice | Aleš Michl | Investování na finančních trzích | IBKR | Akcie na trzích | Paul Tudor Jones | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Výhled pro zlato | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Portfolio dluhopisů | Peter Lynch | Fyzický trh s ropou | Coinbase | Bitcoin Cash | Profesionální tradeři | Cena hliníku | Bitcoin rally | Ceny hliníku | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | Velký třesk | Trhy s kryptoměnami | Nejpopulárnější kryptoměny | Devizoví obchodníci | Obchodování s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Cena platiny | Palladium | Hlavní fundamenty | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | XTB Bitcoin | Bitcoin mining | Cena Litecoinu | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Měnové zajištění | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Backwardation | Altcoin | Rebalancování indexů | Kraken | Monero | Zcash | IOTA | Crown | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | NEO | Investice do bitcoinu | Nová třída aktiv | Blockchain Capital | Invesco | KeyBanc | Dealogic | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Index S&P/ASX 200 | Kryptoměna Ripple | Index Topix | Hard fork | Fox Business | Dominik Stroukal | Binance | Kryptoměna ethereum | Charles Hoskinson | Boom kryptoměn | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | Hardwarové peněženky | NEST | Štěpán Hájek | Robinhood | Stellar | Estee Lauder | Kryptoměna Dogecoin | Těžba kryptoměn | CFG | Fidelity Fund | Crypto | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Chytré kontrakty | Krypto burzy | Krypto burza | Nákupy kryptoměn | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vitalik Buterin | Zakladatel etherea | Lithium | Burzy kryptoměn | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | Patrik Klempár | Digitální peněženky | Cena Ripplu | FundStrat | Obchodování na trzích | Altcoiny | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | Úspěšný trading | TRON | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wedbush Securities | Inverzní výnosová křivka | Price-to-earnings ratio | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Zápis ze zasedání Fedu | Energetické akcie | Globální akcie | Wash trading | Trhy dnes | Zvýšení těžby ropy | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Očekávání investorů | Jamie Dimon | Krypto | EOS | Vývoj na forexovém trhu | Bitcoiny | Virtuální měny | Boris Tomčiak | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Slabší koruna | PANW | Wood Mackenzie | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | Makrozprávy | OPEC+ | Situace kryptoměn | Hackerské útoky | Obchodní válka | Posilování dolaru | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Zobchodovaný objem | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Růst cen stříbra | Pokles jüanu | Globální růst | Globální hospodářský růst | Silný americký dolar | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Schwab | Společnost Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | Vývoj koruny | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Americké dluhopisy | Forint | Obchodníci s ropou | Americký S&P 500 | Turecké liry | Pokles ceny | Nákup zlata | Nálada na světových trzích | Volný kapitál | Výplaty dividend | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Swedbank | FTSE 250 | Alternativní investiční strategie | RDSA | MoffettNathanson | Ether | Odvětví polovodičů | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | Americký dolarový index | Norges Bank | Pražský index PX | HKD | Zasedání OPEC | Manažer fondu | Profesionální obchodník | Baird | Těžba OPEC | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Ropná rally | Spotřebitelská inflace | Růst amerických výnosů | Akcie v Evropě | Propady na akciových trzích | Použití finanční páky | Brookings Institution | Přímé zahraniční investice | Globální investoři | Kompozitní index | Úrokový výnos | Julius Baer | Brookings | Trhy v USA | Trh s ropou | Metals Focus | Výsledky firem | Tržby Amazonu | Šéf burzy | Finanční skupina | Mileniálové | IfW | Americké volby | Výsledek amerických voleb | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Silnější dolar | Slabost dolaru | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Next Generation | TLAC | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | The Big Short | Nervozita na trzích | Stanovení ceny | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Regulační orgán | EMEIA | Jiné měny | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Tlak na akcie | Zpomalení hospodářského růstu | Financování vlády | Poradci Bílého domu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Pohyby na trzích | Americké podniky | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Fondy ETF | François Villeroy de Galhau | Německé akcie | Oživení akcií | Bloomberg Economics | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Bankomaty | Ceny kryptoměn | Globální index | Španělský IBEX | Kongres USA | Zadluženost | Hodnota indexu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Rezervy bank | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Volatilita na trzích | Oslabení amerického dolaru | Akciová rally | Růst cen komodit | Úvěrové portfolio | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Vývoj kurzu koruny | Růst dolaru | Momentum trhu | Výsledková sezóna v USA | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Budoucnost Bitcoinu | Bitcoin ETF | Obchodování na světových finančních trzích | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | Oživení trhu | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Zahájení výsledkové sezóny | Makléřská společnost | FCC | Australské akcie | Vysoké zisky | Problémy Evropy | Analytici z Wall Street | Dluhopisy s vysokým výnosem | Tel Aviv Stock Exchange | TASE | Dluh vlád | Velké riziko | Profesionální trader | Obchodní operace | Nakoupit akcie | Petr Plecháč | Data z ekonomiky | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Akcie Boeingu | Platformy pro obchodování | Mt. Gox | Obchodovat komodity | Silný trh | Výsledky ČEZ | Burzovní debut | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Evropský regulátor | Rekordní růst | Významný akcionář | Světové finanční trhy | Ekonomický poradce | Nárůst bitcoinu | Evropské akciové burzy | Státní fond | Norská centrální banka | Zájem investorů | Atraktivní investice | IPO Instacart | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | Technická situace | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Akcie Pinterest | PINS | Akcie Lyft | Výrobní aktivita v EU | Akcie Pinterestu | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Ekonomická stagnace | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | GoldenPocket | Nasdaq100 | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Akcie Uberu | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Pokles sazeb | GDPNow | Vývoj hlavní úrokové sazby | Ceny obilovin | Obiloviny | Infineon | STMicroelectronics | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Marek Vaňha | Analytici Morgan Stanley | Bitcoin a další kryptoměny | Německé firmy | Ceny pohonných hmot | Směřování firmy | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Hang Seng China Enterprises | Vzestup bitcoinu | Akcie klesají | Měnový výhled | Vyšší mzdy | CFD na indexy | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | TLTRO III | Společná měna | Sentiment na akciových trzích | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | Prodej ropy | ZAI | Začít obchodovat | Finanční svět | Charlie Lee | Rostoucí příjmy | iFX | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Reinvestování | Fibo retracement | Růst cen zlata | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Volatilita na EURUSD | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Záporné sazby | Obchodní nápady | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Vývoj na devizovém trhu | Komoditní výhled | Rozhodnutí centrálních bank | Ceny niklu | Akcie Netflixu | Obchodní pásmo | Akciová portfolia | STAR | Býčí výhled | Medvědí výhled | Index CRB | Gazprom | NASDAQ 100 | Blackstone | Capital Partners | GBTC | FedWatch Tool | Coffee | Pokles dolaru | Ripple Labs | Nálada na akciových trzích | Napětí na trzích | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Obchodní konflikt | Růst ceny zlata | Úspěch na akciovém trhu | Rizika ve světové ekonomice | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | Americké futures | Globální akciové indexy | Pokles výnosů dluhopisů | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Nový britský premiér | Situace na trzích | Recese v USA | SIX | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Aktuální cena akcií | Likvidita na trhu | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Index měn rozvíjejících se trhů | Zprávy z Německa | Komoditní obchody | Oživení ekonomiky | Měnové kontroly | Ekonomické problémy | Nejlidnatější země světa | Cena niklu | Produkce zemního plynu | AMZN | WeWork | Sankce proti Íránu | Pohonné hmoty | ISM index | Thyssenkrupp | CFD na komodity | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Růst mezd | Upisování | Kótování | Tisk peněz | KB | NGAS | Tiering | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Tržní pozice | Těžební zařízení | US500 | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Deutsche Welle | Televize CNBC | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | TD Bank | Kjódó | Agentura Kjódó | Ukazatel volatility | Transakce s kryptoměnami | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do Číny | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Program odkupu akcií | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Povídání o trzích | Ekonomika nového Zélandu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | LPR | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Obchodník na finančních trzích | Úpis akcií | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Oživení ekonomiky eurozóny | Data z Německa | UCITS | Obchodní praktiky | Finanční údaje | TeamViewer | Centrální banka Nového Zélandu | Nejnovější výsledky | Python | Úvěrová aktivita | Snížení daní | Přístup k investování | Programovací jazyk | iShares | Tuzemské banky | Oslabení české koruny | ESG | GOOGL | Akcie Splunk | Předstihové indikátory | Akcie roku | F1 | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Obchodování zlata | Repo obchody | Nízká nezaměstnanost | Rychlé zhodnocení | Edge | Nižší volatilita | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Obchodování dluhopisů | Geopolitické riziko | Obchodní spolupráce | Zlaté ETF | Zerohedge | Cena kakaa | Kakao | Ceny kakaa | APEC | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Nová makrodata | Akcií těžařů | Hypoteční sazba | Vyšší úrokové sazby | Cíl hospodářského růstu | Růst čínského HDP | Loterie | Cena akcie | Uvalení cel | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | FSB | Šéfka MMF | Obchodujte | Série ztrát | Banka Goldman Sachs | Rozšíření krize | Výše investice | Investice do fondu | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | McKinsey | PAAS | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | TOPIX | Prodávat své akcie | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Čínská média | Death cross | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ropný gigant | HDP v USA | Ceny benzínu | TRX | Lineární regrese | Německá vláda | Hodnocení ekonomiky | Německý vývoz | IOT | Hongkong | Patterny | Kryptoměnová burza | Fusion | Obchod s ropou | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | Americký ministr obchodu | Obrovské množství peněz | Dění na Pražské burze | LNG | Indigo | Býčí signál | Medvědí signál | Index relativní síly (RSI) | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | Budoucí podnikání | Data z USA | PCE data | Dvojitý vrchol | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Zpomalování ekonomiky | Státní investiční fond | Zrušení cel | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Standardní odchylky | Průměrná hodnota | Inflace v říjnu | Proroctví | FRED | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Vyšší volatilita | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Skupina ČEZ | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | Obchodování na americkém trhu | Obrat trendu | Server Politico | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Akcie Alibaby | Akcie Alibaby na burze | Průmyslová výroba v eurozóně | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Ceny pohonných hmot v ČR | ČSÚ | Růst průmyslové výroby | Růst průmyslové výroby v Číně | Konkurenceschopnost | Příliv zahraničního kapitálu | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Recese v Evropě | Luis De Guindos | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Odborníci z oboru | Cisco Systems | Firma | Akcie společnosti Cisco | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | CPI v eurozóně | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | BAT | Risk-off | Americký průmysl | Top pick | Parlamentní volby | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | Švédská centrální banka | Výroba počítačů | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Svíčková formace | Týdenní zpráva | Úrokové sazby ve Švédsku | TradingEconomics | Růst cen | ETF na zlato | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | BDI | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Obchod s Čínou | Index DOW | Údaje o obchodu | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Vysoký veřejný dluh | Vladimír Holovka | Co bude | Avast | Vývoj trhu | United Auto Workers | UAW | Generální ředitel | Společnost GM | GM | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Nejistota na trzích | Skupina OPEC+ | Negativní nálada | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Dnešní růst | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Zájem o riziková aktiva | Lagardeová | Fox News | Si Ťin-pching | Volný obchod | Americký zpracovatelský průmysl | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Fixed income | Kenneth Griffin | Kapitálové požadavky | Placebo | Nízké úrokové sazby | Pozitivní sentiment trhů | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Louis Vuitton Moet Hennessy | Nejbohatší | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | Top 5 kryptoměn | USDT | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | PoW | Reakce trhu dnes | PROP Trading | Global Times | Adam Glapiński | Vyhlídky | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Legislativa | Rezistenční pásmo | Hongkongské akcie | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Konglomerát LVMH | Francouzský konglomerát | Pohyby kurzu | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | 5G | Premarket | AFP | Oblast rezistence | Oblast supportu | Hospodářské záležitosti | Dlužníci | Inflační cíle | Bankovní tituly | Průmyslová výroba v Japonsku | FT | Evropští investoři | Domácí poptávka | Meziroční růst HDP | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | HKComp | KOSP200 | Počet nezaměstnaných v Německu | Nezaměstnanost v eurozóně | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Technické rezistence | Vlk z Wall Street | | Konkurenti | Aktivita čínských továren | Financovat | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Inflace ve Švédsku | Společnost ČEZ | Ján Hájek | HUF | PLN | Mario Centeno | Lawrence Stroll | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Využití stříbra | Zmírnění rizik | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Firma Apple | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Klesající trendové čáry | Čínský vývoz | Dovoz do Číny | Být trpělivý | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Data z průmyslu | Špatná nálada | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Hlavní trend | European Central Bank | Klíčová rezistence | Klíčový support | Poptávka centrálních bank | Viceprezident ECB | Aktivní investiční strategie | Celebrity | Oslabuje dolar | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Rostoucí mzdy | Nízká inflace | Překvapení trhu | Německý ZEW index | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | COPPER | EW | Spotřebitelské ceny v Číně | Růstový impuls | Soukromé podniky | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Člen bankovní rady | Breaking | Pojišťovny | Ekonomická recese | Zbývající akcie | Total | Skrytá medvědí divergence | Fed dnes | Nejnovější údaje o inflaci | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Ranní komentář | Cena za akcii | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Největší producent ropy | Vzestupný trojúhelník | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Soukromý sektor | Obchodní smlouvy | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Zásoby komodity | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | HDP Německa | PKN Orlen | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | AbbVie | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Centrální banky USA | Amgen | Apple TV+ | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost Microsoft | Zahájení obchodování | Porsche | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Jaderné elektrárny | InterContinental | PMI z Německa | Inflační výhled | Ohlédnutí | Levnější ropa | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Německý PMI | Bilance běžného účtu | Chování centrálních bank | Nálada v USA | Přerušení výroby | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Premiér Boris Johnson | Geely Holding Group | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Dolar roste | Libra klesá | ČNB dnes | Vánoce | Nižší likvidita | Nabídka a poptávka | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Megapack | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Švédská národní banka | Švédská Riksbank | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | Obchodované akcie | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Akcie FedEx | xStation5 | Nejziskovější | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | Snap Inc | AT&T | Disney | Andrew Bailey | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Forward PE | Bydlení | Vánoční svátky | Americké objednávky | COCOA | COTTON | SOYBEAN | WHEAT | SUGAR | CORN | Oživení inflace | Uber | Česká zbrojovka | EY | Akciový sektor | Aurora Cannabis | Údaje z Číny | Ztráta | Vlastní prostředky | Úbytek | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Stratég | Přelom roku | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Superúterý | Pohyby na měnových trzích | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Cena pšenice | Tripadvisor | Kraft Heinz | KCNA | Severokorejský vůdce | Kim Čong-un | Japonský akciový index Nikkei | Demokratické strany | Primárky | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Koruna posílila | WIG20 | Hodnota HDP | Vývoj měnové politiky | Minimální rezervy bank | Čínská centrální banka (PBOC) | Aktivita ve výrobním sektoru | Peking | Investiční ředitel | Ministerstvo obchodu a průmyslu | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Shortování akcií | Singapur | Halving | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | Počet uzavřených obchodů | Tuzemská ekonomika | Investiční aktivita | Růst akciových trhů | Američtí vojáci | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zbrojovky | Akcie Philip Morris ČR | Zvýšení inflace | Zvýšení inflačního cíle | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Černé labutě | Elizabeth Warrenová | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Jestřábí hlasy | Dlouhodobí investoři | Tlak na zvyšování sazeb | Reakce eura | Pracovní trh | Silný support | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Sentiment v Německu | Prodej automobilů | Chris Williamson | Zvýšené geopolitické napětí | Jan Berka | Teherán | Američané | Eskalace napětí | Francouzský ministr financí | Vzestup ceny | Návratnost | Commodity index | Odškodné | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Celsius Network | Inovace | CFRA | General Motors (GM) | List Financial Times | Prodej v USA | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Rizika na Blízkém východě | Ceny ropy dnes | Micron Technology | Microchip Technology | Výprodeje akcií | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | Hlavní rizika | O2 | Tovární objednávky v Německu | Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Íránský útok | Raketové útoky | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | T. Rowe Price | Ministr zahraničí | Íránský ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Sodexo | Čínský HDP | Produkce energie | Von der Leyenová | Vývoz v listopadu | Sezónnost | Sazby v Austrálii | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Švýcarská vláda | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Solidní výnosy | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Předběžné výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | ASML | Peter Wennink | Horší časy | Příjmy domácností | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | CNBC analytik | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Iniciativa | Podnik | Tržní trendy | Tuzemská inflace | Proinflační | Maloobchodní tržby v listopadu | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Tržní sazby | Rozpočtový přebytek | Týden na trhu | Bloky | Fork | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Inflace v prosinci | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Bankroty | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Kryptoměny bitcoin | Americké akcie dnes | Ruský premiér | Cenové tlaky | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Evropský komisař pro obchod | Komisař pro obchod | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Výsledky americké banky | Mateřská společnost Googlu | Dobrá čísla | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Pozitivní komentáře | Britské společnosti | Velké firmy | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | HPQ | Akcie Morgan Stanley | Společnost Delta Air Lines | Cyklus růstu | Banka Morgan Stanley | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Společnost Hewlett Packard | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Hladiny podpory | Volatilita je nízká | Prognózy ČNB | Zajímavé zisky | Měnový pár EUR/CZK | Krach | Očekávaný vývoj | Naplnění prognózy | Komunikace | Prezidentka Christine Lagardeová | Bilance zahraničního obchodu USA | Francouzská vláda | Údaje o HDP | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | ZEW indexy | Pozitivní zprávy | ILO | Zahraniční investice v Číně | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Objem hypotečních úvěrů | Jihokorejská ekonomika | Paypal Holdings | Dominancia | Standard Chartered Bank | Cena akcií společnosti Tesla | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Nálada v Evropě | Všeobecné volby | Severní Irsko | Wales | Trhy | Čínské úřady | Stock Trader | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Evropské ekonomiky | Upstream | Downstream | ConocoPhillips | Banka UBS | Pražské burzy | Počáteční zisky | Silné měny | American Express | Ratingová agentura Fitch | Většinový podíl | Reakce investorů | Náhled na trhy | Pohyby cen | Změny cen | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Vir | Akciové trhy v Číně | Akciové trhy v Evropě | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Závislosti na Číně | Blue-chip | Bluechip | Prezident Ifo | Penzijní systém | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejvýraznější pokles | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Útok dronů | Růst inflace | Speciální Report | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Tisková konference šéfa Fedu | SPA35 | DISH | Certifikace | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Čínské burzy | Las Vegas Sands | Burzy v Hongkongu | Las Vegas | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Snížení těžby ropy | Úřad pro energetické informace | Japonský jen (JPY) | Měnový pár USD/CNH | Cena akcií Applu | FIAT | Investovať do kryptomien | AML | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | SBUX | BABA | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Růst akciových indexů | Obchody | Indická vláda | Life Insurance | Nový fiskální rok | Výdaje | Obchodování ve ztrátě | Daňová optimalizace | Daň z příjmu | Pesimismus | Trhy v Číně | Akcie v Číně | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | PMI za leden | Index nových zakázek | Deník The Wall Street Journal | Pokles akcií Tesly | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Pohled na kryptoměny | Výrazné ztráty | Free cash flow | FCF | Cena akcií Tesly | BP | Optimismus na trzích | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | PMI pro sektor | Prodeje aut | Indikátor Volume | Korporátní výsledky | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Čínská továrna | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Vývoz do Německa | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | Capital Group | Warner Music | Warner Music Group | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Velmi bohatý | Snowflake | Casper | Palantir | GitLab | Wish | Zisky dolaru | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Brent Crude Oil | Natural Gas | NFP data | Obchodovanie | Oživení britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Zasedání RBNZ | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Dolarové páry | Uživatelé kryptoměn | Lednová inflace | Půlení bitcoinu | Šéf amerického Fedu | Průmyslová výroba eurozóny | Biogen | Americká inflace | Indikátor RSI | Moving Average Convergence Divergence | Inflace v lednu | Růst sazeb | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Tradingový portál | Britské měny | Zemědělské komodity | Kukuřice | Ceny kukuřice | Německý HDP | ChiNext | Životní minimum | Vzdělávací cyklus | DE.30 | Tým XTB | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Kurzové změny | Akcie společnosti Apple | Akcie 3M | ETF na S&P 500 | Americký trh nemovitostí | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Bentley | Rolex | Bez rizika | Začátek summitu | Index pro zpracovatelský průmysl | Index nových objednávek | Výhled úvěrového ratingu | Největší švýcarské banky | Nové obchodní příležitosti | Dodatečný kapitál | Správci aktiv | Index CSI 300 | Americký PMI | PMI ze sektoru služeb | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Módní průmysl | Údaje z USA | ITA40 | Globální indexy | Posilování japonského jenu | Prudký propad | Pokles na trzích | FedWatch | Akcie Hypoport | Střední podniky | České banky | NVAX | PHIA | Spekulativní pozice | Prohlášení Powella | Výroba v Číně | Index aktivity | Slabá čísla | Zisky amerických akcií | Největší ztráty | Obchodní myšlenky | Panika na trzích | Data PMI | Šéfka ECB | Cestovní kanceláře | Commonwealth Bank of Australia | Tržní úrokové sazby | China Merchants Bank | Čínské banky | Caixin/Markit | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Pokračování klesajícího trendu | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | CPCA | Analytická společnost | Pokles prodeje | Tovární objednávky v USA | Hospodářská politika | Nižší sazby | HSCEI | Nová data | Šok | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Ceny nafty | Americké tovární objednávky | Mzda | Vzestup inflace | Akcie PepsiCo | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Současná cena | Světový trh s ropou | Varovné signály | Změny trendu | Zpomalení japonské ekonomiky | Cenová válka | Extrémní překoupenost | Překoupenost | Příležitost k nákupu | Dnešní výprodej | VOLX | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Obrovské ztráty | Únorová inflace | Změna sazeb | WP | Videokonference | Lídři EU | Rishi Sunak | Akcie Zoom Video | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Těžební kapacity | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Opatření ECB | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Vlna výprodejů | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Index Nifty 50 | Nifty 50 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Extrémní strach | Charlie Munger | Stav nouze | Bankovky | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Akcie Tencent | Tencent | Kweichow Moutai | MSCI China | Opatření vlády | Medvědí trend | Propady cen | Dostatek likvidity | Americká centrální banka dnes | Průmyslová výroba v Číně | Vládní představitelé | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Těžaři ropy | Desetileté dluhopisy | Restriktivní opatření | S&P 500 futures | Nákupy akcií | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | NY Empire state index | Index výrobní aktivity | Dopad na finanční trhy | Silný propad | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Masivní propad | ČNB snížila sazby | Fiskální politiky | Útlum ekonomiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Nízká likvidita | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Zisk společnosti | Ropa a pohonné hmoty | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Největší propad | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Třída aktiv | Špatné výsledky | Asijská seance | Propad na Wall Street | Silný pokles | Poměr cen | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Snížení dividendy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Důležitý support | Burzy cenných papírů | New York Times | Růst cen v eurozóně | Index evropských akcií | Inflace v EU | Obavy trhu | ECB dnes | Odhad inflace | Prostor k růstu | Obnova ekonomiky | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Barel WTI | Propad poptávky | Akcie Monety | Mike Pence | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Obavy o likviditu | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Makroekonomické predikce | EPFR | Britská Kolumbie | Pád ceny | Výhled poptávky | Hyundai | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Určení trendu | Horizontální linie | Potenciální změny | Čerpací stanice | Pád cen ropy | Úvěrový program | Aktuální situace | Spiegel | Nejslabší růst | Značný pokles | Žádosti o podporu z USA | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Mluvčí ČNB | Rozkolísaný | Tiskové agentury | Prudký pokles cen | Pokles cen komodit | Nová stimulační opatření | Americké ministerstvo energetiky | Zásobníky | Texas | PYPL | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Fed včera | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Dlouhodobá investiční strategie | Další pokles | Vyplácet dividendy | Algoritmy | Guvernér francouzské centrální banky | Člen Rady guvernérů Evropské centrální banky | Situace v Číně | UNA | Unilever | WM | Katar | Jordánsko | Salmán | MF | Američtí senátoři | Komentátor | Hlavní centrální banky | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Gavin Newsom | OSVČ | Kongres | Ducati | Skupina Volkswagen | Škoda | Lamborghini | LinkedIn | Index ISM | Index ISM ve službách | Denso | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Fundament | Posílení amerického dolaru | Futures v Evropě | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Lidovci | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Vyspělé ekonomiky | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Udržení inflace | Porovnání grafů | Zápis z posledního zasedání | Hodinový graf | Zdraví ekonomiky | Německý akciový index | Úvěrové linky | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Akcie společnosti Boeing | Dávky v nezaměstnanosti | Riziko dalšího poklesu | Tým Admiral Markets | Anomálie na trhu | Anomálie | Vnímání rizika | Americké ropné zásoby | Německý index IFO | Prostor pro pokles | Politická rozhodnutí | Graf dne | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Axios | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Kevin McCarthy | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Banka J.P. Morgan | Poslanci | Hlasování v Senátu | Silná rezistence | Signál | Index spotřebitelské nálady | Prodej státních dluhopisů | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Banka JPMorgan | Počet Američanů žádajících o podporu | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Býčí potenciál | Potenciál | Americké příjmy | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Spotřebitelská důvěra v USA | Sněmovna reprezentantů USA | Výroba automobilů | Rozsáhlé propouštění | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | CPI ve Španělsku | Rozjednané prodeje domů v USA | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Petr Zýma | Německé CPI | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Market Data | Vlna poklesu | Inflace zpomaluje | Ekonomické ukazatele | Izrael | Izraelská vláda | Abbott Laboratories | Reálné mzdy | Riziko inflace | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Nigérie | Angola | Alžírsko | Společnost Walt Disney | VW | Člen představenstva | Čtvrtletní pokles | Slovensko | Slovenská vláda | Solidní růst | Index DXY | Války | Schodek | Aukce státních dluhopisů | Poradce | Organizace | Akcie Alibaba Group | Poskytování hypoték | Uvolnění limitů | LTV | Potenciál poklesu | Poptávka po dolarové likviditě | Futures na akcie | Nezaměstnanost v USA | Americké žádostí o podporu | Letecká společnost | Saúdové | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Výprodej ropy | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Špatná data | Zelené energie | Aktivita ve službách | Vláda USA | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | FAO | Africké země | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Tesla dnes | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Týdenní nárůst | Výhled ratingu | Ekonomické škody | Hrozí krach | Skupina OPEC | DPH | Mexiko | Omyl | Pedro Sánchez | Thierry Breton | Ropný průmysl | Úročení vkladů | Oživení v Číně | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Cushing | Německá průmyslová produkce | Spotřebitelské úvěry | Výroba v Německu | Sociální nepokoje | Ministři EU | Situace na ropě | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Stav devizových rezerv | Zveřejňování čtvrtletních výsledků | Velké americké banky | Spirit AeroSystems | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Cigna | Hluboké recese | Big Short | Nástroje Fedu | CBS | CDC | Rakouský ministr | Jihoevropské země | Ministři | Pomalé oživení | Opětovný pokles | Ekonomické oživení | Vývoz komodit | Dnešní aktivita | Dolar slábne | Ministři energetiky | Ruský ministr energetiky | Znárodnění | Italský dluh | Nejsilnější růst | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Životní styl | Cena benzínu | Zpravodajské služby | CIA | Nadprodukce | Pákistán | Německé automobilky | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Nejvyšší soud | JPM.US | WFC.US | Celková inflace | Technické problémy | Výpadky | FANG | Domino’s Pizza | DPZ | Akcie Activision Blizzard | ATVI | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | Emitenti | IMF | Connecticut | Delaware | Massachusetts | Oregon | Představitelé G7 | Více peněz | Inflace v březnu | Valná hromada ČEZ | WisdomTree | Index US500 | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Negativní data | WELL | Investoři z Wall Street | Výhled poptávky po ropě | Vedoucí představitelé | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Snížení likvidity | Indikace | Obavy společnosti | Uzavření továren | Vládnoucí strana | Fanoušci kryptoměn | Dlouhodobě vydělávat | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Americké makro | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | USD za barel | HDP Španělska | Potravinové krize | Levná ropa | Japonský export | Rizikové averze | Obnovení rovnováhy na trhu | Propad ceny | Risk-off sentiment | Trade | S&P500 | ESPN | Dílčí index | Nabídka ropy | Spotřeba ropy | Současný propad | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Měny zemí | Průměrný výnos | Ropný a plynárenský průmysl | Chesapeake Energy | Plynárenský průmysl | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Americký ministr energetiky | Oilprice | Oilprice.com | Situace na trhu s ropou | CPI v Kanadě | Ceny domů v USA | Zbyněk Stanjura | Rizikový apetit | Cenové pohyby | Tržní likvidity | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | Formace Head and Shoulders | Obrácená Hlava a ramena | Oslabení akcií | Celosvětová poptávka po ropě | Další snížení těžby | Údaje o zásobách v USA | Reddit | Debata | Jak trh reaguje | Surové ropy | Nálada spotřebitelů v Německu | Spotřebitelská nálada v Německu | PMI ve službách | Evropská data | Jihokorejský HDP | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | NY FED | WEI | Slabé makro | Největší propady | Náklady na obsluhu dluhu | Legendární investor | Amundi | Nové zakázky | Joe Biden | Americký viceprezident | Rating Itálie | Regulační rámec | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Větší pokles | Podpůrná opatření | Lucembursko | Zpravodajská společnost | Potenciál trhu | Evropské méně | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | Binance Coin | Burza CME | Období volatility | Korekce na trzích | ADBE | Akcie Adobe | Odhady výsledků | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Firemní zprávy | Aerolinky SAS | SAS | Cenový propad | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Růst zásob v USA | Sazba Fedu | Základní úroková sazba Fedu | Rušení pracovních míst | Pracovní síly | Globální pracovní síly | Volvo | Maloobchodní tržby v Německu | Prudké pohyby | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Q1 HDP | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Nezaměstnanost v Německu | SMA 100 | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | Ropa roste | Výsledky za Q4 | Spotřebitelské výdaje v USA | Forrester | Maloobchod | Pozastavit obchodování | ATH | Zaměstnanci | Pokles úmrtí | Denní pokles | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Biofarmaceutické společnosti | Blízký východ | Tweet | PMI z výroby | Dopravci | Akcie padají | Strach ze sankcí | Průzkum ECB | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Aktivní obchodování | Rozhodnutí australské centrální banky | Kanadská obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | Rally na akciích | Federal Reserve | Vývoz z USA | Soudní dvůr | Soud | Ekonomická poradkyně | Koncern Volkswagen | Euro klesá | Poměr PE | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | Americký ADP report z pracovního trhu | ADP report z pracovního trhu | Německé průmyslové objednávky | Oddlužení | Latinská Amerika | Dnešní ADP | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Německý soud | Odměny za těžbu | HashRate | FOMO | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Stavebnictví v březnu | Turistika | Míra nezaměstnanosti v dubnu | Dlouhodobý trend | MSCI World | ETN | Německá spolková vláda | Maximalizace zisku | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Hospodářské dějiny | Uber Eats | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk | Hugo | Justice | Regulační orgány | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Pokles ekonomické aktivity | Fiskální programy | Riziko deflace | Historicky nejnižší | Prodat dluhopisy | Výnosy na dluhopisech | Deflační tlaky | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Obavy o bezpečnost | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Soudní řízení | Huobi | Pozastavení obchodování | Politika centrální banky | Výsledky NFP | Investice v USA | Američtí regulátoři | Pokles dovozů | Zveřejněné údaje | Výsledky maloobchodních tržeb | Akcie a dluhopisy | Leasing | Macy’s | Růst EBITDA | Bitcoin halving | Dluhy | Toyota Motor | Spotřebitelské ceny v USA | Členské státy | Ceny zeleniny | Ústup inflace | Akcie Nike | NKE | Psychologické hladiny | Verdikt soudu | Průmyslové kovy | Omezení investic | Členské země | Dominance bitcoinu | Pokrok ve vývoji | Burza Binance | Technologický pokrok | Link | ONE | Největší burza | Hlavní kryptoměny | Dominance hlavní kryptoměny | Merck | RBI | Riziko korekce | PitchBook | Účet platební bilance | T-Mobile | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Xiaomi | Dnešní výsledky | Postoj k riziku | Rostoucí potenciál | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Volatility trhu | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Konsorcium | 60 Minutes | Vakcína | Sektor služeb | Býčí scénář | Medvědí scénář | Dění na trhu | Export do Číny | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Rally na stříbře | Potenciální zisk | Zahájení dodávek | Zboží z Číny | Bundesbanka | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Prodej vozů | WMT.US | Němečtí investoři | Britský trh práce | Spolková vláda | Oživení globální poptávky | Státní podpora | Fiskální a měnové stimuly | Advance Auto Parts | Experimentální vakcíny | Rozpočtový úřad Kongresu | Manažeři | Klíčové oblasti | Eli Lilly | LLY.US | LLY | GSK | AZN.UK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Růst Bitcoinů | Velký růst | Růst BTC | AMZN.US | Velikost fondu | Ruské ministerstvo financí | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity v eurozóně | GlobalData | Předsedkyně Evropské komise | Americká média | Aktivity společnosti | Kanadská data | EasyJet | Cena ruské ropy | Urals | Cíl růstu HDP | Japonská banka Nomura | Banka Nomura | Biotechnologická společnost | Renault | PMI v eurozóně | Akcie v Hongkongu | Klesající trendová linie | Splunk | SPLK.US | Soukromé banky | Realitní společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Spoluzakladatel | Finanční prospěch | Investment management | Proti trendu | Vládní pomoc | Inflace v Turecku | Technologická revoluce | Předstihové ukazatele | Oživení na akciových trzích | Otevřít obchodní účet | Technologické centrum | Sentiment amerických spotřebitelů | Kia | Mondelez | Jacobs | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Fraport | Rizikovější měny | Unie | ČR | Soběstačnost | FRA40 | EU50 | Investice do energetiky | Pokles investic | Vakcíny proti koronaviru | Vytvoření vakcíny | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu | Překoupené zóny | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Novatek | Lukoil | Norilsk Nickel | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Výhled cen | Nissan | Japonské maloobchodní tržby | Měsíční mzda | Průměrná reálná měsíční mzda | Reálná měsíční mzda | Průraz | Fundraising | Nové úvěry | Acorn | Akcie České zbrojovky | CZG | Záchranný balík | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Chování trhu | Zbrojovka | Slabá poptávka | Simple Moving Average | Simple Moving Average (SMA) | Výrobní PMI | Dluh USA | Pozitivní sentiment na trzích | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Britské firmy | Fondy soukromého kapitálu | Genesis Capital | Kommersant | Špatné zprávy | Ruské úřady | Londýnské burzy | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Zvyšování mezd | Čínská poptávka po ropě | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Investoři v Evropě | Rekordní nárůst | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Blízká rezistence | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Růst Etherea | Alteryx | MongoDB | Oracle | Rozhodnutí soudu | Němečtí zákonodárci | Mateusz Morawiecki | Dlouhodobé rezistence | Výkon českého průmyslu | Vývoz ropy ze Saúdské Arábie | Společnost BP | Bernard Looney | Pokračování růstu | Saúdskoarabský ministr energetiky | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Rally na ropě | Poptávka po zlatě | Nikola | Hertz Global | Banky v eurozóně | Americké CPI | Rozhodnutí Fedu o sazbách | eMarketer | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | UFO | WSF | Premier League | Vysoké valuace | Nikola Corporation | Největší světová ekonomika | Canopy Growth | Cronos | Světové indexy | HDP Itálie | APA | Klasické technické analýzy | Obchodní bilance eurozóny | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Energetický gigant | Italská centrální banka | Oklahoma | Aljaška | Arizona | Nevada | Investice do infrastruktury | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Japonský vývoz | Roční míra inflace | Prodeje automobilů | Prodej osobních automobilů | Evropský automobilový sektor | Nezaměstnanost v Austrálii | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Foxconn | Propad cen | Akcie Nikola | Google Trends | Britské maloobchodní prodeje | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Proticyklické kapitálové rezervy | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Výplata | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | HDP EU | Sentiment na trhu | Per rollam | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Internetové bubliny | Technologické firmy | Analytické společnosti | Tiff Macklem | Správce aktiv | Největší kapitál | Changpeng Zhao | Cardano | Zahraniční kapitál | Banka JP Morgan | Chemické společnosti | Vyšší daně | Představenstvo | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Dezinflační tendence | IDEA | Státní pomoc | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Mississippi | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Slabší ekonomika | Práce z domova | Akcie Lufthansy | Příjmy a výdaje amerických domácností | Příjmy a výdaje | Civilní letectví | Odkup vlastních akcií | Velké investice | Vrcholoví manažeři | Chesapeake | Sankce proti Rusku | ONS | Míra zisku | Ziskové marže | Držba státních dluhopisů | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | Podmínky ve výrobě | Evropská nezaměstnanost | Apetit investorů | Online hry | TTWO | Akcie Electronic Arts | Ukrajinský prezident | Demise | Den nezávislosti | Úroda | Akcie Allianz | Akcie Coca-Cola | Neočekávané události | Dominance BTC | Společnost Uber | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Výdaje japonských domácností | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Růst cen domů | Ant | Prostor pro další růst | Izraelský premiér | Benjamin Netanjahu | PPI v USA | Červnová inflace | Sony | Epic Games | Ceny výrobců v USA | Inflační šok | Výrazný propad | Generace Z | Nový trend | CEO Binance | E.ON | Johnson & Johnson | Jachty | Potenciální zisky | Větší riziko | Zdroj příjmů | Členové kartelu OPEC | Členové kartelu OPEC+ | Skladovací prostor | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Ceny emisních povolenek | Ceny kávy | Reputace | KLM | ChainLink | HDP Singapuru | NEXO | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Rostoucí šance | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Globální spotřebitelská důvěra | Stellantis | DS | Chrysler | Americký maloobchod | Růst tržeb | Mazars | Umělá inteligence (AI) | Kanye West | ECB ve Frankfurtu | Desinflační trend | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Výsledková sezona za druhý kvartál | Američtí politici | Verizon Communications | Malé zisky | Malé ztráty | Krátkodobé výnosy | Peněžní příjmy | Průměrný příjem | Prezident Microsoftu | Brad Smith | Technologické společnosti | Merkelová | Josh Hawley | Mediální pokrytí | Růst poptávky po ropě | Makro zprávy | Společnost Amazon | Indexy akcií | Společnost Chevron | Softwarový gigant | Omar Arnaout | Generální ředitel XTB | Ředitel XTB | Analytický tým XTB | Společnost XTB | Kanadský CPI | Akcie Salesforce | Rostoucí ceny komodit | Znovuotevření ekonomiky | Cybertruck | Semi | Model 3 | Důležitá rezistence | MSCI Asia Pacific | Market cap | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Fortuna Silver Mines | Hecla Mining | KGHM | Podílníci | Ekonomická aktivita v eurozóně | Životní úroveň | Německý ukazatel | Následky pandemie | Nižší poptávka | LOTUS | Hegemonie | Status rezervní měny | Forward guidance | HDP za Q2 | Zisky čínských průmyslových podniků | Tvrdá ekonomická data | Insolvence | Richmondský Fed index | Nálada amerických spotřebitelů | Silný trend | Výprodej na dolaru | Tisková konference šéfa Fedu Powella | Plynárenské společnosti | Konkurenční společnosti | DeFi | Staking | Sundar Pichai | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Německá míra nezaměstnanosti | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Sibanye Stillwater | Nikl | Obchodní divize | Čínská společnost | Největší firmy | Světové rezervní měny | Výhled německé ekonomiky | Odhad růstu HDP | Překvapivý růst | Odveta | Strach a chamtivost | Důvěra | Spotřebitelské ceny v Česku | Velké technologické firmy | Ideální výstup | Správci fondů | Výsledky ISM | Caixin | Index výroby | Rekordní deficit | Hugo Boss | Ant Group | Fitbit | Známky oživení | Philip Lane | Výzkumy | Indonésie | Slabý dolar | Čínský sektor služeb | Oslabení liry | Produkce v průmyslu | Poptávka po oceli | Kreativita | WeCHat | Výhled veřejných financí | Růst vývozu | Objem dovozu | Zpomalující růst | Růst zaměstnanosti | Významné události | Aktivita obchodníků | Časový horizont | Smíšený signál | Slábnoucí dolar | Zvýšené napětí | Čínské sankce | Vztahy mezi Čínou a USA | Inflace v červenci | Hyundai Motor | Akcie Hyundai | Akcie Hyundai Motor | NYT | Cenové hladiny | Zisk z obchodování | Maďarská inflace | Napětí mezi Čínou a USA | Lepší výsledky | Bitcoin SV | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Únik ropy | Plány Ruska | Zpomalování inflace | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Výhled na příští rok | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Zalando | Největší tržby | Oživení poptávky | Zprávy z USA | Americké ministerstvo spravedlnosti | Obchodní hodiny | Obchodní centra | Radikální změny | Indikátory sentimentu | BHP Group | Velký propad | Podhodnocený | Capital.com | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Americko-čínské vztahy | Online nakupování | Hnojiva | Hospodářské výsledky Walmartu | Rystad | Zápis ze zasedání FOMC | Match Group | Fortnite | Konec medvědího trhu | Pokles tržeb | Vládní koalice | Ocenění na burze | Virgin Galactic | Goodyear | Přeobchodování | Trh s futures | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Očekávaná korekce | Adyen | Odhady PMI | Fear and Greed Index | Počet akcií | Fear and Greed | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | Sell the news | Býčí formace | SMA 200 | Symposium v Jackson Hole | Období zvýšené volatility | Akcie softwarové společnosti | Měnová politika v USA | Investor Warren Buffett | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | CoreLogic | Analýza ceny | CPI v Itálii | Deglobalizace | Zisk a tržby | Hospodaření vlády | Výpadek příjmů | Nižší výdaje | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Oblasti odporu | Výrobní sektor v USA | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Americký soud | Americký odvolací soud | Venezuela | Holdingová společnost | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | CRV | Decentralizované finance | QuantumScape | SPAC | Canoo | Fisker | Zhodnocení akcií | SMIC | Elektrická auta | Labor Day | Německý automobilový sektor | Big Tech | Klimatické změny | Akcie Manchesteru United | Larry Ellison | Sergey Brin | Delta Airlines | Southwest Airlines | E-mini futures | Inflace spotřebitelských cen | Ceny mědi | Odborníci | Peso | Kroger | Ekonomické odhady | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Obchodování s ropou | Platforma TikTok | Američtí investoři | Prognóza Fedu | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Japonské ministerstvo financí | Akcie Zoom | Změny v ekonomice | Altimeter Capital | Sequoia | Firma Berkshire | Snížení emisí | Stavební povolenky | Zasedání FED | Institut IfW | Akcie NIO | Obchod dne | CFR | Bloomberg Intelligence | Tchaj-pej | Novozélandská ekonomika | Inditex | Korporátní daň | Obchodní domy | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Společnost ByteDance | Playboy | Projev šéfa Fedu Powella | NAHB | Robusta | Arabica | Ropa dnes | Společnost Cisco | Rozdělení akcií | Technický signál | Unity | Krátkodobé dno | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Elektromobily | Německý rozpočet | Accenture | Politici | Ztráty společnosti | BloombergNEF | Žádosti o podporu v USA | Vyhlídky světové ekonomiky | Jim Ratcliffe | JCB | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Ropovody | Plynovody | Východní Asie | Údaje o sentimentu | Micron | Consumer Confidence | Počet úmrtí | Riziko poklesu cen | App Store | Turecká vláda | Nárůst HDP | Turecký ministr financí | Biden | Softwarová společnost | Nová makro data | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Rozhodnutí FED | Fiskální pomoc | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Pracovní místa v USA | Data z pracovního trhu | Pokles spotřebitelských cen | Vinci | Akční plán | Pozitivní výsledek | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Cineworld | Společnost Cineworld | Obchodování dnes | Pokles průmyslové výroby | Průmyslová produkce v srpnu | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Federální odvolací soud | FiveThirtyEight | NextEra | Centrální banky světa | MimbleWimble | Kryptoměna Litecoin | Energetický sektor | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Ceny v České republice | Ceny v Česku | NED25 | AEX | Allegro | Banka ANZ | Jens Klatt | Negativní úrokové sazby | Ford (F.US) | F.US | Libye | CPI v USA | Akcie Johnson & Johnson | Americké měny | Bezpečného útočiště | iPhone | Nancy Pelosiová | Výkon společností | Klinické testy | Společnost Eli Lilly | WPM | Americký ekonom | Walgreens | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Významné riziko | Norský státní investiční fond | Akciové portfolio | Foot Locker | Sainsbury’s | Nárůst případů koronaviru | Akcie Sony | Koncern | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Chování ceny | Množství peněz | Projev šéfky ECB | Jitan Solanki | Růst zlata | Mluvčí Bílého domu | Dílčí indexy | BNB | CZKCASH | Defi | Dopady na trhy | Nařízení | Interfax | Newmont | Align Technology | ALGN | Akcie Align Technology | Manager Magazin | Intel | Výrobce čipů | Thoma Bravo | Zásoby benzinu | Průzkum PMI | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Sunrun | Canalys | JPM | GS | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Čínská aktiva | Reálný HDP | Ropný tanker | ALV | První obchodní den | Poptávka a nabídka | Obchodování s futures | Futures na ropu | Moneta | Technologické tituly | Bed Bath & Beyond | BBBY | Španělský CPI | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | JP Morgan Chase | ABT | VFC | JNJ | ABBV | Uniswap | Aave | Kryptoměnová směnárna | Zveřejnění výsledků | Dluhový trh | Výsledky amerických voleb | RBAG | Tržní výhled | Podvážení | Očekávané výnosy | Straits Times | NCLH | Norwegian Cruise Line Holdings | Norwegian Cruise Line | Fond Fidelity | Pokles EUR/USD | SolarEdge | Riskantní aktiva | BIIB | BIIB.US | Zynga | Soudní spor | Nestabilní situace | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Průmyslová výroba v září | GLE | Recep Erdogan | UBER.US | Electronic Arts | Výrobce videoher | Coty | T-Mobile US | Akcie Berkshire | Provozní zisk společnosti | Sumitomo | Akcie Coca-Coly | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | Tempo inflace | MCD | MCD.US | Nové zprávy | Společnost Pfizer | PFE.US | CEZ1 | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Apollo | Fondy Apollo | PDD | Rozpočtový rok | Nákup amerických akcií | WASDE | Zpráva WASDE | Zisky bank | Palo Alto Networks | Letecká doprava | QCOM | Snižování cel | Zvyšování dovozu | Hlavní kryptoměna | Hlavní kryptoměna bitcoin | Palantir Technologies | MRNA | Polská vláda | Pád cen | NFIB | Snižování daní | Kurz liry | ACA | ACA.FR | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Vývoji vakcín | Cena Ripple | GPS | GPS.US | Online investiční konference | Záznam konference | Cena bitcoinu dnes | Producent ropy | Růst amerického HDP | Odhad amerického HDP | BAB | Akcie spoločnosti | JWN.US | JWN | Pasivně investovat | Transněfť | Ropovod Družba | Oživení poptávky po ropě | ZM | ZM.US | BNTX | BNTX.US | PLTR.US | PLTR | Spotřebitelská poptávka | SUSHI | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Rovnováha na trhu | Proražení | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | INTC.US | AAPL.US | Nio | Li Auto | Enphase Energy | Solar Edge | NextEra Energy | Tesco | GME | GameStop | GME.US | Společnost DoorDash | Akcie americké společnosti | Lyft | CD Projekt | Akcie Airbnb | Cenový skok | Sektor kryptoměn | LULU.US | Akcie společnosti Walt Disney | Nezávislý obchodník | CFD na DAX | Futures na DAX | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius | Henkel | MTU Aero Engines | Covestro | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Změny úrokových sazeb | Úrokové sazby v Číně | Sazby v Číně | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Průmyslová produkce USA | Program QE | H&M | Akcie H&M | BIDU.US | BIDU | Michal Semotan | Drive Shack | DS.US | Očkování | Cointelegraph | LEN | Coinbase Global | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Kryptoměnová burza Coinbase | Rozpočtové deficity | NBP | Casino Guichard-Perrachon | Sainsbury‘s | FDX.US | FedEx (FDX.US) | Peníze navíc | Lael Brainardová | Randal Quarles | Rizikové pozice | Kapitalizace Tesly | Aktivita investorů | Situace v Británii | Revize amerického HDP | Emise akcií | IPO společnosti | Nano | GS.US | Ceny aktiv | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | US2000 | Spotřebitelská nálada v USA | Futures na ropu WTI | AAL | AAL.US | Plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Britská média | Štědrý den | Index ChiNext | Růst průmyslové produkce | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Cenné papíry a burzy | Royal Caribbean Group | Voda | Digital Exchange | Index DE30 | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Index US2000 | BA.US | Third Bridge | Výzkumné firmy | Boeing 737 Max | Bitcoinový trh | Centrální bankéř | Inflace v Polsku | Stimulační balíček | Citadel Securities | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Lenovo | Dow Jones a S&P 500 | Emise dluhopisů | Investoři v USA | Burzy v USA | Nikola Corp | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Počasí | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Dobrý výsledek | PMI ve výrobě | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Euro vůči USD | China Unicom | ABNB.US | NIO.US | Zvýšení těžby | Německá inflace | Report stavu ropných zásob | Vyřazení akcií | Proražení rezistence | ADA | Polkadot | DOT | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Ycharts | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Zájem o bitcoin | Společnost Tesla | Silné oživení | Bloomberg Markets | Správné řízení rizik | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Měnová situace | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | KKR | Rio Tinto | Ralph Lauren | Dopad na akcie | TUI | TUI Group | Cestovní kancelář | Výrobce obuvi | Akcie Twitteru | Černý kůň | JD Sports | JD.US | JD | Tržby z prodeje | Prodeje potravin | Tržby z prodeje potravin | Shopify | Crocs | ET7 | Zoom Video | Nové restrikce | Zpomalující inflace | Rostoucí ceny ropy | Údaj o HDP | Ceny cukru | Evropské centrální banky | Tempo hospodářského růstu | Realizace obchodu | Dopad na trhy | Vývoj inflačních očekávání | CBC | Grab | Tilray | TLRY | Konopí | CGC | CRON | ACB | MRK | SNY | CARA | MJ | ACT | Měsíční data | Futures na indexy | WU | WU.US | Logitech | Společnost Logitech | Akcie společnosti Logitech | Indexy na Wall Street | Futures na bitcoin | Akcie United Airlines | UAL | UAL.US | Josep Borrell | Regulace v USA | Larry Fink | Ředitel BlackRock | Situace na trhu | MONET.CZ | MONET | DHL | United Parcel Service | Philips | Akcie společnosti Philips | Macrotrends | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | AMC.US | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | SPCE | Akcie Gamestop | Etsy | ETSY.US | Marriott | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Akcie Beyond Meat | Dnešní zasedání Fedu | Streamovací služby | Investiční účely | GameStop rally | Akcie AMC | Postoj FOMC | Prudký růst akcií | WallStreetBets | BlackBerry | DAX (DE30) | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Sociální média | Short Interest | Express | Tržní reakce | Prodej bitcoinů | Cena akcií TUI | Kryptoburza Binance | JNJ.US | Akcie GameStopu | SWKS | SWKS.US | Skyworks Solutions | Obavy o poptávku | Tržní ceny | Klíčové faktory | J&J | Cenové výkyvy | Velké fondy | Začátek nového trendu | Problémy s likviditou | Vnímání Elona Muska | Výrobní aktivity | Jestřábí přístup | Retailoví investoři | Nasdaq (US100) | HL.US | Hecla | Vypuknutí pandemie | Cenový gap | Akcie společnosti GameStop | Akcie BP | BP.US | Index FTSE MIB | Historická výkonnost | ADP report zaměstnanosti | Dnešní seance | Seance na evropských akciových trzích | Akcie společnosti Alphabet | Růst ceny Bitcoinu | Zpráva o měnové politice | QCOM.US | Rozvolnění | Brent (OIL) | Obchodní omezení | Akcie společnosti Activision | Activision | ATVI.US | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Oživení evropské ekonomiky | Počet zahájených bytů | Automobilka Tesla | Dialog | MIB | Zisky akcií | Snoop Dogg | Výhled britské ekonomiky | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Technologie společnosti | General Motors (GM.US) | GM.US | Akcie Hasbro | HAS | HAS.US | Akcie Hasbro (HAS.US) | Hasbro | Russell 2000 (US2000) | TWTR.US | Akcie spoločnosti Twitter | Twitter (TWTR.US) | UNH | Change Healthcare | Finanční výkonnost | Podrobnosti IPO | BofA Securities | Piper Sandler | Ark Invest | Maersk | Dánská společnost | Poptávka po stříbře | Silver Institute | Bitcoinist | Bitcoinist.com | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | ACB.US | ABBV.US | BUD.US | MO.US | Předpověď ceny | Cena dogecoinu | Blockchainy | FTX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Společnost CD Projekt | Zinek | Kov | Obchodování s emisemi | PINS.US | Akcie Pinterest (PINS.US) | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Norská ekonomika | Akcie Carnival | Tyson Foods | Spotify | Akcie Spotify | SSB | Futures na stříbro | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Fosilní paliva | Den prezidentů | Trojitý vrchol | Trojité dno | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | Inflace na Slovensku | Růst produktivity | Futures na Wall Street | Volatilita kryptoměny | Pozice spekulantů | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Bilance obchodu | CVS Health | CVS | CVS.US | Akcie společnosti Tilray | Kering | KER.FR | KER | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Odliv peněz | Americká pojišťovna | Výnos desetiletého dluhopisu | V4 | FOMC minutes | Rizika a příležitosti | HYQ | WFC | Akcie Wells Fargo | Přísná měnová politika | Robinhood Markets | Zápis ze zasedání ECB | Negativní vývoj | Průmyslová výroba v lednu | Rostoucí výnosy | WTI Crude Oil | Akcie SunPower | SPWR | SPWR.US | Porušení zákona | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Nová strategie | Manufacturing PMI | Stimulační politika | Platby kryptoměnami | Zlepšení ekonomiky | Brookfield Renewable Partners | Zinek dnes | ZINC | TOP americké společnosti | ZAR | Akcie Boeingu (BA.US) | Lucid Motors | Peter Rawlinson | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | Celosvětová poptávka | Graf US500 | Index Nasdaq (US100) | Sentiment investorů | Negativní sentiment investorů | Akcie Johnson & Johnson (JNJ.US) | Úřad FAA | Investování do Bitcoinu | Akcie Twitteru (TWTR.US) | Jádrová spotřebitelská inflace | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy | Tržní rizika | Systémové riziko | NKLA.US | Nikola (NKLA.US) | NKLA | Finanční zdraví | Snížení počtu obchodů | Golden Cross | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Míra inflace v Německu | Roční míra inflace v Německu | Kryptoměnový gigant | Akcie společnosti Nio | Nio (NIO.US) | Terra | Akcie společnosti Moderna | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Prohlubující se krize | Dollar Tree | DLTR | DLTR.US | Dollar Tree (DLTR.US) | PSX | Siemens Energy | XOM.US | Riziková prémie | Admirals | Intervenovat na devizovém trhu | Oživení americké ekonomiky | Akcie společnosti Microsoft | Mnoho peněz | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Silný růst | Nakoupit ropu | Jemenští povstalci | Britská společnost | Japonský HDP | WASDE report | Pandemická opatření | 21Shares | Posilování USD | CrowdStrike Holdings | CrowdStrike Holdings (CRWD.US) | CRWD.US | CRWD | Apple (AAPL.US) | Záchranný plán | Investice společnosti | Fidelity | Pandemická omezení | TER | Akcie AT&T | Riziko likvidity | Systematické riziko | Velké ztráty | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Heatmap | Těžby kryptoměn | Risk-on sentiment | Sezónní patterny | RUS50 | Gap (GPS.US) | CryptoQuant | Vysoké dividendy | Výprodej dluhopisů | COMP | PLUG.US | Akcie Plug Power (PLUG.US) | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Společnost Baidu | Holubičí tón | Filecoin | FIL | Decentraland | Decentraland (MANA) | Akcie Volkswagenu | Americký výrobní sektor | AMC Entertainment (AMC.US) | Holubičí Fed | Ceny železné rudy | Čínské akcie dnes | Hodnotové akcie | Nové regulace | Analýza fundamentu | VOW1.DE | VOW1 | V.US | Ropné futures | Online trading konference | Trading konference | Ministerstvo financí USA | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Společnost Procter & Gamble | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US | Zájem institucí | Forwardové sazby | Suezský průplav | Přeprodané zóny | Maximilian Wienke | XTB Germany | Vývoj na akciích | Nárůst rizikové averze | xStation 5 | Discovery | Aktuální nálada | Tencent Music | Archegos | Silný výhled | Pohyb ceny | Míra úspor domácností | Míra úspor | PMI index | Micron (MU.US) | Akcie Virgin Galactic | Maxar Technologies | MAXR | LMT | AJRD | Horší období | Obchodovat CFD | Největší obchody | Největší obchody podle objemu | Nejvyšší růst | ISM ve službách | Hotovostní pozice | CoinGecko | Globální finanční systém | Největší pohyby | Společnost MicroStrategy | Zvýšení korporátní daně | Korporátní daně | EDF | EDF.FR | BB.US | Celoroční výsledky | Výnosy z investic | Constellation | Constellation Brands | STZ | STZ.US | Constellation Brands (STZ.US) | Harley-Davidson | Harley-Davidson (HOG.US) | HOG.US | Data o inflaci | Prudký růst cen | Daniel Zhang | Klíčové centrální banky | Síla indexu | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | GitHub | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ochrana proti inflaci | Průmyslová produkce v eurozóně | Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Goldman Sachs (GS.US) | Sainsbury | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | BBBY.US | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Akcia týždňa | Akcie kryptoměnové burzy | Ark Investment | Cathie Woodová | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Eurodolar dnes | Optimistická očekávání | SPCE.US | Virgin Galactic (SPCE.US) | Silná americká data | Vstupní náklady | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | Formace kladivo | Zvýšení úspěšnosti | Ceny ropy Brent | Akcie MicroStrategy | British American Tobacco | Kent | Ceny surovin | Ceny Etherea | Ceny ETH | Společnost Coinbase | Akcie COIN | P&G | Makroekonomická prognóza | Norwegian Cruise Line (NCLH.US) | NCLH.US | Graf EUR/GBP | NFLX.US | Biogen (BIIB.US) | Situace na Wall street | Zvýšit ziskovost | Intel (INTC.US) | Zvýšení ratingu | Nezaměstnanost mladých | Nejvíce peněz | Pepco | LME | Honest | The Honest Company | HNST | Vydat akcie | Henrique Tomé | Ekonomický plán | 3M (MMM.US) | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Alphabet (GOOGL.US) | Amgen (AMGN.US) | Archer Daniels Midland | Archer Daniels Midland (ADM.US) | Eli Lilly (LLY.US) | General Electric (GE.US) | Pinterest (PINS.US) | Raytheon Technologies | Raytheon Technologies (RTX.US) | Starbucks (SBUX.US) | United Parcel Service (UPS.US) | Visa (V.US) | AMD.US | GOOGL.US | MMM.US | AMGN.US | ADM.US | GE.US | RTX.US | SBUX.US | UPS.US | Zomato | Techy | Vysoká cena | Escondida | Provozní výsledky | ERA | Uranium Energy | UEC | Cameco Corp. | Cameco | CCJ | Akcie Cameco | Poptávka po uranu | Denison Mines | Uran | Rostoucí ceny | Cenový pohyb | Objednávky | CVX.US | Chevron (CVX.US) | Ministr práce | Objem transakcí | Nárůst zákazníků | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Verizon | Společnost Verizon | TechCrunch | Comcast | Americký technologický sektor | Velké evropské banky | Santander | DOGE | Dluhový strop | Akcie Peloton | Akcie společnosti Peloton | Produkce zlata | Větší korekce | Větší zisky | Nárůst objemů | Kellogg (K.US) | K.US | Kellogg | Míra nezaměstnanosti v Kanadě | Futures na americké indexy | Optimismus na trhu | Boční trend | Konsensus trhu | Blockchain etherea | Hodnocení současné situace | Situace v eurozóně | Nižší zisky | Panasonic | Akcie Intelu | Akcie společnosti Intel | Akcie společnosti Intel (INTC.US) | Francouzská společnost | Inflace v České republice | JAP225 | Nikkei 225 (JAP225) | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | CITIC Securities | Virtu Financial | Dogecoiny | Arca | Meme coiny | Shiba Inu | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Růst cen ve Spojených státech | Meziroční růst cen | WEN | WEN.US | Systém obchodování | Indická centrální banka | Čínský internetový prodejce | USDA | BMBL | BMBL.US | Bumble (BMBL.US) | Kybernetický útok | Cenové akce | Informace o ceně | Cenové úrovně | Aurora Cannabis (ACB.US) | Doji svíčka | Vývoj ceny elektřiny | Pandemie COVID | Zvýšení cel | Prezident USA Biden | USA Biden | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Analytické fórum | Pád bitcoinu | Výprodej bitcoinů | Jádrová inflace v eurozóně | KSS.US | KSS | Wall Street akcie | Malta | Zvýšené riziko | Riziko ztráty | Palo Alto | PANW.US | Palo Alto Networks (PANW.US) | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Německé společnosti | Podnikatelské klima | Německé podnikatelské klima | Obavy z inflace | API | Oslabení | Prudké oslabení | Cena Cardana | Výpadky proudu | Meme akcie | ZS | ZS.US | Zscaler | Jan Drahota | Zisk před zdaněním | Investor Carl Icahn | Akcie Airbusu | Tellurian | TELL.US | TELL | Tellurian (TELL.US) | Akcie Tellurian | PCE index | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Výnosy 10letých dluhopisů | Výsledky za Q1 | Návrat poptávky | Ceny benzínu v USA | Dříví | První zvýšení sazeb | Cinemark | Cinemark (CNK.US) | CNK | CNK.US | Martin Klass | BlackBerry (BB.US) | Těžař zlata | ANZ Research | Ruský ministr | Sektor služeb v USA | Makro z USA | DocuSign | DocuSign (DOCU.US) | DOCU | Weibo | KOL | Akcie společnosti AMC | AMC (AMC.US) | Dnešní makrodata | Evropské společnosti | Tesla v Číně | Spotřeba domácností | Salvador | Reakce bitcoinu | London Metal Exchange (LME) | IB | US výnosy | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Největší americká banka | HDP Austrálie | Plány | Cíle | Příležitosti | Těžaři bitcoinu | Reakce ceny | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Lídři G7 | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Prodeje dluhopisů | Canaccord Genuity | Dlouhodobý support | Tržní síly | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zajišťování | Dekarbonizace | Gigafactory | Vesmírné projekty | SAIC | Konkurence | Wuling | XPeng | MoneyGram | Prodej | Západoafrické země | ECOWAS | Ghana | Mali | Tržní prostředí | Příležitost k ziskům | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | Další kryptoměny | Morrisons | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Akcie CD Projekt | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Rozhodnutí Číny | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Výbor FOMC | Navýšení kapitálu | Změny ceny | Nové prognózy | Nové prognózy banky | Prognózy banky | iShares Nasdaq | Čínský výrobce elektromobilů | CrowdStrike | Trading Central Technical Ideas Lookup | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Nový cyklus | Tennessee | Zajištění bezpečnosti | Stažení akcií | Michael Burry | Index podnikatelské nálady | Dolar dnes | Cryptocurrency | Didi | Rating Číny | CO2 | Nordstream | UBI | Pozitivní vliv | Významné zprávy | Obchodování se zprávami | NASA | ISS | Falcon | Starlink | Hyperloop | Solární panely | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obchodní dovednosti | Obrovský potenciál | Gruzie | Největší kryptoměnové burzy | Tornádo | Proražení obchodního rozpětí | Trh dnes | Deficit nabídky | Společnosti Netflix | Konkurenti Netflixu | Podnikání Netflixu | Etsy (ETSY.US) | Výplata dividendy | Akcionáři ČEZ | Čistý zisk ČEZ | Zisk ČEZ | Energetická společnost ČEZ | Výkon společnosti | Malajsie | Thajsko | StoneX | Akcie Moderna | Moderna (MRNA.US) | Akcie Moderna (MRNA.US) | | Výhled na letošní rok | Report ADP | Akcie Moderny | Počet nezaměstnaných | Domino efekt | Úvěrový trh | Inflace v eurozóně v červnu | Cenové stability | Dodavatelský řetězec | Dluh vládních institucí | Technologie | MAN | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Akcie Bed Bath & Beyond | Akcie Bed Bath & Beyond (BBBY.US) | Pomalejší inflace | Zajištění zisků | Ethereum (ETH) | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | Micron Technology (MU.US) | MU.US | Hlubší deficit | Růst společnosti | Dolarový index (USDIDX) | Americký dolarový index (USDIDX) | Očekávaná data | Rizikový profil | Plnění objednávek | Síla dolaru | Obchodníci dnes | Odraz ceny | Vývoje ceny | Sazby daně | Letecké palivo | Nákupní příležitost | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Pohyb dolaru | Hliník | Mluvčí společnosti | Inflační index | Američtí centrální bankéři | Sada dat | Analytici JPMorgan | Koncentrace | Egypt | Pojišťovací společnost | Energetický regulátor | Náklady na akvizici | Chování spotřebitelů | Prodej zboží | Philip Morris International | Očekávání zisku | Psychologické odolnosti | Spotové ceny | UST | TSMC | Videohry | Akcie Virgin Galactic (SPCE.US) | Výroční zprávy | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Akcie výrobců vakcín | Včerejší seance | Růst dovozu | Míra inflace v USA | Ojeté vozy | USA inflace | JPMorgan (JPM.US) | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | NortonLifeLock | AVST | AVST.UK | Avast (AVST.UK) | Podíl Číny | Společnost Alibaba | Úřad pro hospodářskou soutěž | Výrobce smartphonů | Čínský výrobce | Smartphony | Michigan Consumer Sentiment | Sentiment University of Michigan | Taiwan Semiconductor Manufacturing | TSM | TSM.US | Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSM.US) | Americký trh | DG | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | AXP | American Express Company | AI | COST | PG | CAT | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | KO | Coca-Cola Company | DTE | Ceny suroviny | Nové tituly | FIXED | GlobalFoundries | Uzavření dohody | Duolingo | Ztrátový týden | Současný trend | Globální ceny | Přidaná hodnota | Inflace cen | Sledování ceny | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Akcie švýcarské banky | Jednání ECB | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Přístup k měnové politice | Exponenciální průměr | BHP | Společnost BHP | Divize | Rotterdam | Zásoby plynu v USA | Ola | Sdílené jízdy | HOOD | Letní období | Flexibilita | Načasování | Letní obchodování | Čínský CHNComp | Nasdaq-100 (US100) | Největší světová burza | Světová burza | Pesimistická nálada | Rozsah škod | After-market | Boom | Otevřené pozice | Pinpoint Asset Management | Spotřebitelský sektor | Výrobce elektromobilů Tesla | Omezené dodávky | Energetická skupina | Energetická skupina ČEZ | Americké technologické společnosti | Tržby ze služeb | Zisk Microsoftu | Intelligent Cloud | Azure | More Personal Computing | Xbox | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Příjmy z reklamy | Podíl na tržbách | Počasí v Brazílii | Současné ceny | Společný podnik | Google Play | HDP ve Spojených státech | Bilion | Kryptoměnový svět | Dodávky čipů | CAR | Automobilový koncern | Výsledky za Q2 | Klíčové společnosti | Polovodičové společnosti | Zisk Monety | Robinhood Markets (HOOD.US) | HOOD.US | Akcie Robinhood | Guidance | Dopad na sentiment | Dnešní report | Růst Amazonu | Růst v Číně | Ziskový potenciál | University of Michigan | Spotřebitelská nálada University of Michigan | Štěstí | Náhoda | Robinhood (HOOD.US) | Provozní ztráty | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Výnosy banky | Provozní náklady | Mateřská společnost | Úřad pro ochranu osobních údajů | Ministerstvo spravedlnosti | Adamas Intelligence | HICP | Harmonised Index of Consumer Prices | Investiční činnosti | Vnější prostředí | Chování | Pocity | Slabé stránky | Vizualizace | Vnímání | Interpretace | Vlastní vývoj | Dodávky ruského plynu | Izraelský kabinet | Makro prostředí | Růst aktivity | Slabost americké ekonomiky | Očekávané hospodářské výsledky | Take-Two Interactive | Akciové reporty | Logistika | Activision Blizzard (ATVI.US) | Alibaba Group (BABA.US) | ConocoPhillips (COP.US) | COP.US | Devon Energy | DVN.US | Devon Energy (DVN.US) | LYFT.US | Lyft (LYFT.US) | Marriott International | Marriott International (MAR.US) | MAR.US | Nikola Corporation (NKLA.US) | Occidental Petroleum | OXY.US | OXY | Occidental Petroleum (OXY.US) | Phillips 66 | PSX.US | Phillips 66 (PSX.US) | Zvýšení rezerv | Diamondback Energy | SQ.US | SQ | Ropné a plynárenské společnosti | Ubisoft | Akcie Nikola (NKLA.US) | Albemarle | ARK Fintech Innovation | Projekce | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Účetní období | Internetové obchody | Gary Gensler | EIP | EIP 1559 | Úvěry na bydlení | Výsledky za první pololetí | VIAC | Paramount | Paramount+ | CMCSA.US | Trh práce v USA | Zpráva z amerického trhu práce | Inflace ve Švýcarsku | Rekordní minimum | Takata | Budoucí pohyby | Obchodní úspěch | Čínští výrobci | Olympiáda | Aplikace TikTok | Čínští regulátoři | Plány společnosti | Úrovně Fibonacciho retracementu | Úrovně Fibonacciho | Psychologické úrovně | AliExpress | Logistické problémy | Páteční NFP | Důležité zprávy | Palantir (PLTR.US) | Walt Disney (DIS.US) | Ebay (EBAY.US) | EBAY.US | DIS.US | Strojové učení | Andreessen Horowitz | Norilsk | Richard Clarida | Místopředseda Fedu | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Klíčové suroviny | BioNTech | BioNTech (BNTX.US) | Index Sentix | Drahota | Ceny v dopravě | Osobní počítače | Akcie společnosti AMC Entertainment | Aktuální prognózy | ADS | SNOW | Akcie Adidas | Cena kryptoměny | Pioneer Natural Resources | Stav trhu s ropou | Rusko a OPEC | WIG | Hackeři | Rozpočtové příjmy | Nucor | Ocelárny | Index Russell | Palantir Technologies (PLTR.US) | Dnešní kalendář | Americké ceny | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | HNST.US | The Honest Company (HNST.US) | Zahraniční společnosti | Byty | Úroveň dluhu | První odhad | Poptávky po oceli | Akcie Home Depot | HD.US | Home Depot (HD.US) | Home Depot | Prostor pro růst | Vyšší úroky | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Index US30 | ARK Fintech Innovation ETF | ARK Innovation ETF | ARK Innovation | Richemont | Streamovací společnosti | Liquid | Tokeny | David Solomon | Medián | Střední hodnota | Berkeley | Rozbor | Americká Federální obchodní komise | Očekávaná inflace | SpaceX | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Index Nikkei (JAP225) | Nikkei (JAP225) | Španělská společnost | Výrobní inflace | Kansas City | Esther Georgeová | Analytici banky | Americká ministryně financí | Konference v Jackson Hole | Funkční období | Školení | Index ASX | ASX | Indexy v Číně | Sympozium | Sympozium v Jackson Hole | Ekonomické sympozium | Inflace ve Velké Británii | Dupont | Dominion Energy | Papírové zlato | Virgin Orbit | Akcie Virgin Orbit | Pfizer (PFE.US) | Akcie BioNTech | Akcie BioNTech (BNTX.US) | Nedostatek čipů | Best Buy | BBY | BBY.US | Best Buy (BBY.US) | Nordstrom | Nordstrom (JWN.US) | Jihoafrická republika | Dodávky plynu do Evropy | Růst výroby | Výroby v továrnách | ANKR | Kryptoměny Ankr | DWS | ECB minutes | Bloomberg News | Mediální společnost | Zpravodajské společnosti | Společnosti | Protocol | Akcionáři ČS | Akcie společnosti Zoom | Akcie Zoom (ZM.US) | Měnové unie | Změna inflačního cíle | Výhled na nadcházející rok | Guardian | Zlomový okamžik | Neúspěch | Opatření | Rivian | Společnost Rivian | Lordstown Motors | Cenový vrchol | Vrcholy | Dna | The Times | Britské burzy | Anna Píchová | Finanční možnosti | Globální společnost | Polská inflace | HDP v Kanadě | Zoom Video (ZM.US) | TMV | Evergrande | Nákladová inflace | Katastrofy | Výkyvy počasí | Výběr daní | Růst trhu | Rychlý růst trhu | Rychlý růst | ANO | Chewy | Obchodní bilance Austrálie | Uhlí | RBC | NFT | Vysoká poptávka | Honeywell International | Chevron Corporation | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | DOCU.US | Indexy amerického akciového trhu | Porsche SE | Puma | Výrobce sportovního zboží | Siemens Healthineers | Sartorius | Energetika | El Salvador | Dnešní volatilita | Volatilita na Bitcoinu | Přijetí kryptoměny | Silvergate Bank | SIE | Společnost Siemens | Chang-čou | Ekonomický potenciál | Staking pooly | Stakování | Vodafone | Ceny plynu | Brian Armstrong | Coinbase Brian Armstrong | Platební gigant | Akcie společnosti Tencent | Konfederace | Lululemon Athletica (LULU.US) | Reakce centrální banky | Facebook akcie | Solana | Kryptoměna Solana | Evropský index | Los Angeles | Workshop | Kryptoměnová komunita | Celková nabídka | Finanční ředitelka | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Plug Power (PLUG.US) | Kering (KER.FR) | Gucci | Saint Laurent | Balenciaga | Moët Hennessy Louis Vuitton | Luxusní značky | Index CHNComp | Čínský index | Čínský index CHNComp | Macau | Yves Saint Laurent | Macao | 100 SMA | Luxusní segment | Vyšší hodnoty | Volume Spread Analýza | Volume Spread | VSA | VSA strategie | Nejznámější kryptoměna světa | Litecoiny | Etherea | Zájem o kryptoměny | Ztrátové pozice | Buyback | Noční obchodování | Ceny kovů | Pracovní den | Developer Evergrande | UK100 | Index UK100 | Airbus SE | Puma SE | Hang Seng (CHNComp) | Warner Bros | A321Neo | Akcie čínských společností | Amsterdam | Finanční problémy společnosti | Rostoucí výnosy amerických dluhopisů | American Airlines (AAL.US) | Výsledek zasedání Fedu | Kompenzace | Plány Fedu | Tečkový graf | Arrows | VanEck | BNP | Fibo úrovně | Pokračování trendu | Situace Evergrande | P/B | UBS Group | UBS Group AG | Hospodaření bank | Ceny NATGAS | MGM Resorts | MGM.US | MGM Resorts (MGM.US) | Blackstone (BX.US) | BX.US | BX | Sociální demokraté | Zoetis | ZTS | Zvýšení dluhového limitu | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Šéfka ECB Christine Lagardeová | Cena plynu v USA | mmBtu | Zpracování plynu | TTF | Inflace ve Francii | BOOST | Úročení | Cena DOGECOINu | Gamble | Společnost Evergrande | Nový lék | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Odhady růstu | Globální ekonomické aktivity | Klíčový údaj | JMMC | Lordstown Motors (RIDE.US) | RIDE.US | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Růst cen plynu | Růst cen plynu v Evropě | Růst cen zemního plynu | Nejslabší měny | Globální inflace | Zprávy z Ruska | Posilování amerického dolaru | Hospodářské soutěže | Apple Pay | Automotive | Snížení dluhu | Zvýšení důvěryhodnosti | LEVI.US | Levi Strauss (LEVI.US) | Inflace v září | Těžby Bitcoinu | Těžaři Etherea | Dosažení dohody | Zlato a bitcoin | Charter Communications | Nová vláda | Regrese | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Nobelovy ceny | Napjatá situace | Enviromental, Social and Governance | Akcie zbrojovky | Zhoršení nálady | Češi | CureVac | CVAC | CVAC.US | CureVac (CVAC.US) | Energetické krize | ID.3 | Wells Fargo (WFC.US) | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Citigroup (C.US) | C.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | WBA.US | Walgreens Boots Alliance (WBA.US) | Výrobní ceny v Číně | Příjmy z ropy | Čínští developeři | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Magdalena Anderssonová | Rekordní ceny | ITA | Giorgia Meloniová | Kryptoměnové společnosti | Sdružení národů jihovýchodní Asie | Změny na trhu | Situace na finančních trzích | Snížení schodku | Nyrstar | Akcie Crocs | Ceny zinku | Objemy prodeje | Temasek | Společnost Robinhood | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Netflix (NFLX.US) | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Intuitive Surgical | ISRG.US | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | Travelers (TRV.US) | BATS.UK | BATS | Verizon Communications (VZ.US) | Abbott Laboratories (ABT.US) | IBM (IBM.US) | CSX Corporation (CSX.US) | CSX.US | CSX | IBM.US | Robotické společnosti | EQT | PAH3 | Akcie Novavaxu | ProShares | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Horizon | Oculus | Akcie Pinterestu (PINS.US) | Abbott | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | Juraj Karpiš | AXP.US | American Express (AXP.US) | HON.US | Honeywell International (HON.US) | Schlumberger (SLB.US) | SLB.US | Schlumberger | VFC.US | Exxon Mobil akcie | Snap | Akcie společnosti Snap | Obilí | Úvěrový rating Itálie | Rumunsko | Nová historická maxima | Pozornost | Zásoby společnosti | Uzavírání obchodů | Huobi Global | Gemini | Ceny zemního plynu v USA | Amazon (AMZN.US) | Coca-Cola (KO.US) | McDonald's (MCD.US) | Merck (MRK.US) | Caterpillar (CAT.US) | Global Payments | Kryptoměnový průmysl | Cenový cíl | Cenový cíl pro akcie | Cíl pro akcie | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Přijetí bitcoinu | Intradenní rekordy | Izraelská centrální banka | ServiceNow | Boeing (BA.US) | Ford Motor (F.US) | Kraft Heinz (KHC.US) | KHC.US | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Mastercard (MA.US) | Comcast (CMCSA.US) | Gilead Sciences (GILD.US) | Shopify (SHOP.US) | SHOP.US | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Akcie společnosti Caterpillar | Squid | AbbVie (ABBV.US) | Colgate-Palmolive | Colgate-Palmolive (CL.US) | Meta | Oculus Quest | Rebranding | Klima | Jan Smolen | Peněžní prostředky | Vanguard | Goldmani | Metaverse | MANA | Stavební výdaje | Burger King | Konkurent Tesly | Rivian Automotive | Společnost Rivian Automotive | Meta Platforms | Akcie společnosti Pfizer | Squid Game | Francouzský index | Přístup ke kryptoměnám | Australia and New Zealand Banking Group | Odkupy akcií | Polygon | ROKU.US | SunPower | Take-Two Interactive Software | TTWO.US | Qualcomm (QCOM.US) | Electronic Arts (EA.US) | CVS Health (CVS.US) | Take-Two Interactive Software (TTWO.US) | Cena Polygonu | Zvýšení sazeb v eurozóně | Objem trhu s kryptoměnami | Celkové provozní výnosy | Australská banka | Mistr světa v tradingu | Airbnb (ABNB.US) | Uber Technologies (UBER.US) | CI.US | Barrick Gold (GOLD.US) | Louis Dreyfus | RIVN | Trh s elektromobily | ICP | Evergrande Group | Dominion Energy (D.US) | DraftKings (DKNG.US) | DraftKings | DKNG | DKNG.US | D.US | AMC Networks | AMCX.US | AMCX | AMC Networks (AMCX.US) | Čínský realitní sektor | Objem maloobchodních tržeb | Aktuální prognóza | Držitelé Bitcoinu | Největší týdenní nárůst | Síla měny | Antivirová pilulka | Royal Caribbean Cruises | Výsledky PayPal | Coty (COTY.US) | Tencent Music Entertainment | TME.US | PYPL.US | Akcie skupiny | Banka Citi | Podmínky na trhu | Messari | Poskytování likvidity | Oil inventories | Gasoline inventories | Distillate inventories | NFT tokeny | Akcie Rivian Automotive | Akcie Rivian | RIVN.US | Daimler Truck | Společnost | Společnost AMC | Adam Aron | Nové emise | Stratégové | Cartier | Výsledky společnosti | Hospodářské výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Ondřej Klečka | Obchodní ředitel | Krypto průmysl | GoPro | Analytik Deutsche Bank | Reálné úrokové sazby | Akcie Dollar Tree (DLTR.US) | Akcie Dollar Tree | Průmyslový sektor | Walmart (WMT.US) | NTES | NTES.US | NetEase (NTES.US) | Slabý brazilský real | Další růst sazeb | Akcie automobilky Rivian | Společnost JPMorgan | Měny G10 | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Target | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | Maloobchodní prodejce | Narušené dodavatelské řetězce | AMAT.US | JD.com (JD.US) | Ross Stores | ROST.US | Ross Stores (ROST.US) | Macy's | M.US | Macy's (M.US) | Kohl's Corporation | Kohl's Corporation (KSS.US) | Crypto.com | Futures na americký dolarový index | TJX | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Rivian Automotive (RIVN.US) | Indický index | Kohl's | Lockdowny | Telecom Italia | TIM | Dell (DELL.US) | HPQ.US | Pozemky | Rivian (RIVN.US) | Ruský trh | Antony Blinken | Ceny BTC | Turecké měny | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Celosvětový trh | Booking Holdings | Booking | Změny klimatu | Vivo | Reportované výsledky | Avalanche | Bezpečná aktiva | Uber (UBER.US) | Svátek v USA | Skutečný výsledek | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zvýšené úrokové sazby | Očekávání úrokových sazeb | Očekávání úrokové sazby | Zveřejnění zprávy | Zveřejnění úrokových sazeb | Smíšené pocity | Těžařská společnost | Nálada na trzích | Švýcarský frank (CHF) | Banka Credit Agricole | Broadcom | | Honeywell | Britský antimonopolní úřad | CMA | SolarEdge Technologies (SEDG.US) | Sezonalita | Bear market | Společnost Grayscale | Grayscale Bitcoin Trust | Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) | Drahý plyn | Akcie společnosti Salesforce | Kazachstán | Powellovy komentáře | Vietnam | Globální problémy | Trh s kávou | Špatné počasí | Zlotý | Daňové zatížení | BofA | Bank of America (BofA) | NatWest | Postavení na trhu | Index S&P 500 (US500) | 1Inch | Čínský úřad | Situace ve Spojených státech | Předpověď počasí v USA | Předpověď počasí | Australian Financial Review | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | Akciové indexy na Wall Street | Aktuální poklesy | Fibonacciho retracement | Cena aktiva | Cykly | Rotace | Fibonacciho posloupnosti | Fibonacciho nástroje | Rozšíření | Extension | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Čísla o inflaci | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Čipové společnosti | Zemědělci | NVAX.US | Novavax (NVAX.US) | Podnikání v Číně | Akcie výrobce čipů | Mobileye | Divize Mobileye | Participace | Grayscale Investments | APPS | Index FTSE 100 (UK100) | FTSE 100 (UK100) | Volatilita ropy | LUV.US | Southwest Airlines (LUV.US) | Covidové vakcíny | Zprávy o covidu | Prognózy inflace | Akcie Daimler Truck | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Liz Trussová | Relativní stabilita | Binance Holdings | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Ceny energií v Evropě | Krátkodobý sentiment | Beyond Meat (BYND.US) | Akcie Beyond Meat (BYND.US) | Vánoční rally | Trh se zlatem | Bidenova administrativa | Letadlo | Vir Biotechnology | VIR.US | Vir Biotechnology (VIR.US) | GSK.UK | MATIC | Fidelity Investments | Sequoia Capital | Přijetí bitcoinu v Salvadoru | Joe Manchin | Joachim Nagel | Inflační spirála | Krátkodobý výhled | Společnosti vyrábějící vakcíny | Coinglass | Force | Akcie CarMax | CarMax | KMX | KMX.US | Akcie CarMax (KMX.US) | CarMax (KMX.US) | Cloudflare | Cyklus utahování měnové politiky | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | Malé banky | Hráči na trhu | Focus | Největší americké společnosti | Vliv na ceny | Telefónica | Těžební společnost | Logistické společnosti | Drewry | Plynová krize | Coin Days Destroyed | CDD | Motley Fool | WB.US | WB | Weibo (WB.US) | Konvergence | Situace na forexovém trhu | Dlouhodobé trendy | Celkový sentiment | Infografika | Tok kapitálu | Roadster | Desetileté výnosy | Desetileté výnosy v USA | Uniper | Klaus-Dieter Maubach | Tržby v Německu | Turecká inflace | Vstoupit na burzu | Miliardy USD | Apple Music | CME FedWatch Tool | Veřejné zdraví | Edmunds | Akcie AMD (AMD.US) | Grafické karty | Akcie velkých technologických společností | Těžař | Rozvahy Fedu | Kartel OPEC+ | Akcie Kazatompromu | Kazatomprom | KAP.UK | Kazatomprom (KAP.UK) | Blockchain Cardano | Amazon.com (AMZN.US) | Jestřábí komentáře | Jestřábí komentáře Fedu | Komentáře Fedu | Pokles zlata | Cena uranu | Petr Lajsek | Altria | Snížení emisí uhlíku | Dynamika trhu | Mike Novogratz | Klesající trojúhelník | Zvyšování sazeb Fedu | Bodyarmor | Společnost PayPal | Předpokládaný růst | Ocel | Meme stocks | Ziskovost bank | Ruský plyn | Instacart | Klarna | Společnost Starlink | Poptávka po riziku | Růst inflace v USA | WILD | DAO | Gate | Pěstování kakaa | Lucid Group | LCID | Akcie Lucid | Lucid | Consensys | DappRadar | DYDX | Akcie společnosti Snap (SNAP.US) | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Akcie Snap | Cowen | Organizace spojených národů | Big tech | Data z ekonomiky USA | Ceny domů | Cílové ceny | Úrokové sazby v Polsku | Sazby v Polsku | Credit Suisse (CSGN.CH) | CSGN | CSGN.CH | HDP z Číny | Odraz bitcoinu | Ukazatel Běžné likvidity | Těžby bitcoinů | Hashrate | Uhelné elektrárny | XTB Online Trading | Akcie Activision | Bobby Kotick | Hry | Call of Duty | Divize Microsoftu | BCA Research | Velká akvizice | Akcie Gap | Cena akcií společnosti | Microsoft a Activision Blizzard | Doom | Technologie NFT | Downing Street | SONY.US | Philadelphia Fed | Business Outlook | Upravený zisk EBITDA | Upravený zisk | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Ruské dodávky plynu | Omezení dodávek | Akciový index Nasdaq | Analytik trhů | Siemens Gamesa | Významné úrovně | Qatar Airways | Hospodářská data | Výsledková zpráva | Streamování videa | Instituce | Růst dluhopisových výnosů | Omniverse | Teams | Unity Software | Sandbox | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | Komoditní analytik | Časový plán | Analytici XTB | Centralizované burzy | Counterpoint Research | Riziko volatility | Rally akcií | Tod's | Módní společnosti | Snížení daně | Výkon akcií | Daňová sazba | Levi Strauss | Akcie BHP | Korelace BTC | Pozitivní výsledky | Pár USD/CAD | Rusko dnes | Švédská společnost | Výrobce domácích spotřebičů | Western Digital | Cenová akce | Cena SOLANY | Saipem | Silvergate Capital | HDP z Kanady | Finanční rok | Závislost na Číně | Ceny evropského plynu | Akcie Alphabet (GOOGL.US) | Výplatní poměr | Trh státních dluhopisů | Kryptoplatformy | London Bullion Market Association | Akcie společnosti Meta Platforms | Hnědouhelné elektrárny | Cena transakce | Šéf NATO | Největší investoři | Akciový graf | Obor podnikání | Aladdin | Společnost State Street | Klaas Knot | Severní Korea | Realitní služby | SPG.US | Simon Property Group | Take-Two Interactive (TTWO.US) | TSN.US | Banka Credit Suisse | Spirit Airlines | COTY.US | SYY.US | Sysco (SYY.US) | Sysco | WMG.US | Warner Music Group (WMG.US) | ALUMINIUM | Člen ECB | Argo Blockchain | Hive Blockchain | Hut 8 Mining | Datové centrum | Pokračující expanze | Konsolidovaný čistý zisk | Počet nových klientů | McKinsey & Co | Fox Corporation | CME.US | CME Group (CME.US) | Peloton Interactive | Akcie Pelotonu | Peloton Interactive (PTON.US) | Akcie společnosti Alibaba | Lednová inflace v USA | Glapinski | Coca Cola (KO.US) | Duke Energy | Duke Energy (DUK.US) | DUK.US | Global Payments (GPN.US) | GPN.US | Illumina | ILMN.US | Illumina (ILMN.US) | Banka Barclays | Under Armour | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Revolvingový úvěr | Cena CARDANO | Akcie Rivian Automotive (RIVN.US) | St. Louis | Ukazatel EBITDA | Guvernér Maďarské národní banky | Akcie společnosti Hertz | WizzAir | WIZZ | WIZZ.UK | LHA | LHA.DE | Lufthansa (LHA.DE) | Luxusní zboží | Blesk | Čtyřdenní pracovní týden | Cisco Systems (CSCO.US) | CSCO.US | DASH.US | DoorDash (DASH.US) | Marathon Oil | MRO | MRO.US | Marathon Oil (MRO.US) | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Kraft-Heinz | Kraft-Heinz (KHC.US) | TRIP | TRIP.US | TripAdvisor (TRIP.US) | Útok na Ukrajinu | Ruský útok na Ukrajinu | Ruský velvyslanec | Deeskalace | Roblox | Akcie herní společnosti | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Upstart Holdings | Upstart | Akcie Shopify | RBLX | RBLX.US | Roblox (RBLX.US) | China 50 | Ping An Insurance | CITIC | DBX | DBX.US | Dropbox | Dropbox (DBX.US) | Roku (ROKU.US) | Poradenské služby | Akcie společnosti Palantir | Aurubis | Uzavření transakce | Kupní cena | Decentralizace | Zisk EBIT | Podnikatelský sektor | VASP | Ukrajinské síly | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Čínský prezident Si Ťin-pching | Akcie Roku (ROKU.US) | General Dynamics (GD.US) | General Dynamics | GD.US | Společnost Geely | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Microsoft Corp. | TotalEnergies | Index DAX (DE30) | Ozbrojené složky | Sankce na Rusko | Sankce | Sankce vůči Rusku | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Bezpečné útočiště pro investory | Nexo | Ukrajina a Rusko | Rusal | Ceny zemního plynu v Evropě | Růst ceny ropy Brent | Prezident Putin | BKNG | BKNG.US | Lowe's Companies | LOW.US | Lowe's Companies (LOW.US) | Lowe's | Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) | Akcie společnosti Lowe's | Lowe's (LOW.US) | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Wally Adeyemo | Index WIG | Společnost Uniper | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Ruský útok | Ruská armáda | KTOS | KTOS.US | Kratos | Kratos (KTOS.US) | Porušování lidských práv | Švýcarská národní banka | Dlouhodobý úspěch | Motivace | Bankovní licence | Kyjev | Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv | Úřad pro ekonomickou analýzu | Studená válka | Uranium Energy Corp | UEC.US | Uranium Energy Corp (UEC.US) | DNN.US | Denison Mines (DNN.US) | Rusko a Ukrajina | Baidu (BIDU.US) | TGT.US | Wendy's (WEN.US) | Růst kryptoměn | BAE Systems | BA.UK | BAE Systems (BA.UK) | Target (TGT.US) | Akcie společnosti Target (TGT.US) | TGT | MWh | EUR/MWh | Evropští ministři | Statista | Čínské trhy | Japonský Nikkei 225 | LCID.US | Lucid Group (LCID.US) | EMISS | Storj | Gala | Orsted | Dell Technologies | Raytheon Technologies Corp | Dassault Aviation | Leonardo | Rheinmetall | Cheniere Energy | Mitsubishi Electric | Daikin Industries | FSLR.US | First Solar (FSLR.US) | Akcie First Solar (FSLR.US) | Zkapalněný zemní plyn | Prima | CIPS | Dodávky automobilů | Krátkodobý vývoj | Lodní společnosti | DBK.DE | Deutsche Bank (DBK.DE) | GLE.FR | DBK | Societe Generale (GLE.FR) | UCG.IT | UCG | UniCredit (UCG.IT) | Volkswagen (VOW1.DE) | BMW (BMW.DE) | BMW.DE | TUI.DE | Airbus (AIR.DE) | AIR.DE | VWS.DK | ORSTED.DK | Orsted (ORSTED.DK) | NEL (NEL.NO) | NEL.NO | NEL | RHM.DE | Rheinmetall (RHM.DE) | Raytheon Technologies (RTX.US) | Situace v Rusku | Ruský vývoz ropy | Společnost Google | SPARK | Jennifer Granholmová | MAAE | Applepay | Invaze | Narušení dodávek | Fronty u čerpacích stanic | Analytici Bank of America | Santiment | Obchod s Ruskem | XTB Štěpán Hájek | Společnost Orsted | Společnost ExxonMobil | Smith & Wesson | Akcie Smith & Wesson | SWBI | SWBI.US | Pokles inflace | Změna režimu | Ukončení války | Zákaz dovozu ruské ropy | Americký ministr zahraničí | Sběratelé | Cox | Pat Gelsinger | Ředitel Intelu | NICKEL | Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Akcie Wheaton Precious Metals (WPM.US) | Skok v ceně | Levi's | Řetězec | Řetězce | Quartz | Západní sankce | Zvyšování marží | Zvyšování cen | Světové produkce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | APP | Úrokové platby | Úrokové riziko | Vývoz ruské ropy | Akciový index Hang Seng | IFX | Pšenice (WHEAT) | Optimistická nálada | Gigant Gazprom | Tok ruského plynu | Uvalení sankcí | Zastavení války | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Výroby elektromobilů | Porsche AG | Hospodářské škody | Společnost Intel | Ekonomická opatření | Hospodářské výsledky podniků | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | SaaS | Solventnost | Raytheon (RTX.US) | Kryptoměna Algorand | Opatření v Číně | Společnost Nestlé | Cenové změny | Panelové diskuze | FTNT | Fortinet | Geico | Verbální intervence | Cena akcií NIO | Meta Platforms Inc | Americký výrobce elektromobilů | Aktivisté | Čínští investoři | Britský FTSE | Orion | ADBE.US | Creative Cloud | Document Cloud | Experience Cloud | Shantanu Narayen | Společnost Adobe | Představenstvo společnosti | NIO Inc | Investování v Číně | Nicolás Maduro | Venezuelský prezident | Akcie Nvidie | Akcie Nvidie (NVDA.US) | Nvidie (NVDA.US) | Dodávky LNG | Těžba z břidlic | CPC | Velké korporace | Značné riziko | Geopolitické události | Ruský vicepremiér | NIO (NIO.US) | Ondřej Koběrský | Stahování akcií | Kroky ČNB | Covid v Číně | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Vysoké ceny energií | Nárůst výdajů | Akcie společnosti Beyond Meat | Společnost Beyond Meat | Cena kryptoměny Cosmos | Cosmos | Dodávky zemního plynu | Společnost E.ON | Vývoz pšenice | Socios | Socios.com | Blockchainová platforma | Dodávky ruského plynu do Evropy | RH.US | Zastavení dodávek plynu | Zastavení dodávek | Sankce uvalené na Rusko | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Utahování měnových politik | Ruský Gazprom | Celkový trend | Měsíční report | Trh zlata | Rekordní zisky | Regulace kryptoměn | Ropa Brent (OIL) | Bitcoinové sítě | Dovoz uhlí | Růst cen energií | Neutrální úroková sazba | Zničení poptávky | Petr Fiala | Zrychlený úpis | MOONBEAM | KUSAMA | Akcie Pelotonu (PTON.US) | Pohyby trhu | SushiSwap | GoTo | Vision Fund | Warner Bros Discovery | WBD | Ex-date | Warner Bros. Discovery | Reddit IPO | Inflační data | Správa | Stabilní výnosy | UCL | Waves | GMT | STEPN | SHL | Akcie BlackRock | BlackRock (BLK.US) | BLK.US | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Zákonodárci | Vlastnictví | ARKK | Ark Innovation | Výsledky letecké společnosti | Normalizace měnové politiky | STT | STT.US | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Unitedhealth Group (UNH.US) | UNH.US | Kryptoměnová společnost | Daniel Ives | Vital Knowledge | Veřejně obchodovaná společnost | Obchodovaná společnost | Převzetí Twitteru | Tržní ocenění | Správní rada | Cena NATGAS | Akcie Nike (NKE.US) | Nike (NKE.US) | Cena dnes | Vlajkové formace | Ukrajinské jednotky | Akcie MSFT | Výhled pro akcie | Vzestupný trend | Zelenskyj | Travelers | Dovoz ruské ropy | Pokles produkce | Embargo na ruský plyn | Rizikovost | Reed Hastings | Spoluředitel | Společnost Lululemon | Společnost Lululemon (LULU.US) | Lululemon (LULU.US) | Alaska Air Group (ALK.US) | Alaska Air Group | ALK.US | AT&T (T.US) | Dow (DOW.US) | DOW.US | PM.US | Kryptoměnová burza Binance | EXPERT TRADE IDEA | Vojtěch Slovák | Akcie Carvana | Carvana | NEM.US | Akcie společnosti Gap | Korekce trendu | Krátkodobé obchody | Rekordní inflace | Výsledky Alphabet | PepsiCo (PEP.US) | United Parcel Services | United Parcel Services (UPS.US) | Miliardář Elon Musk | Časopis Time | Cleveland-Cliffs | CLF.US | Výsledky Amazonu | Korekční pohyb | Nákupní aktivita | Situace na akciovém trhu | Situace na akciových trzích | Embargo na ruskou ropu | Textron | Cessna | Scott Donnelly | Kvantitativní zpřísňování | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Obavy ze stagflace | EchoStar | Echostar (SATS.US) | Trojúhelníkové formace | AMC Entertainment Holdings | UPST | UPST.US | Širší trh s kryptoměnami | MMA | Swedish Match | Akcie švédské společnosti | Švédské společnosti | US Foods Holdings | USFD | USFD.US | US Foods Holdings (USFD.US) | Největší stablecoin | Obchod s diamanty | Dan Ives | Huw Pill | Oblasti supportu | Etherscan | Occidental | Petr Novotný | Hladomor | Akcie Under Armour | Akcie Under Armour (UA.US) | Wall Street výsledky | Costco (COST.US) | COST.US | ArcelorMittal | Akcie JPMorgan | Výplaty akcionářům | Dow Jones Industrial Average | DG.US | GAP.US | Southwest | Nové daně | Vývoz obilí | Indexy S&P | Embargo EU na ruskou ropu | Embargo EU | Christopher Waller | Realitní sektor | Ambarella (AMBA.US) | AMBA.US | AMBA | Ambarella | Covid Zero | PLATINUM | Abú Dhabí | Špatná výkonnost | Šéfové | Web3 | Guggenheim | CRISPR Therapeutics | CRISPR | Akcie CRISPR Therapeutics | CRISPR Therapeutics (CRSP.US) | CRSP.US | CRSP | Nárůst zisků | HSCEI (CHNComp) | Index HSCEI | Daňové výhody | ApeCoin | Fintechová společnost | Důvěryhodnost Fedu | RIOT.US | RIOT | Riot Blockchain (RIOT.US) | Investiční zisky | Atos | Akcie společnosti Oracle (ORCL.US) | ORCL | ORCL.US | Oracle (ORCL.US) | Stavební společnosti | Mimořádné zasedání | ABN | Ceny plynu a elektřiny | Akcie Fedex | Peter Kažimír | RIO.UK | Rio Tinto (RIO.UK) | Roche | Vývoj cen pohonných hmot | ZEN | Akcie FedEx (FDX.US) | Ruská federace | Bear market rally | Market rally | Popírání | Přijetí | Pochybení | Širší trh | Nové sankce | Nové sankce vůči Rusku | Akcie kasín | LVS.US | Las Vegas Sands (LVS.US) | Wynn Resorts | WYNN.US | WYNN | LVS | Wynn Resorts (WYNN.US) | Silné inflační tlaky | Akcie Uniper | VeChain | Snížení inflace | Jestřábí cyklus | Akcie Kohl's Corp | Silvana Tenreyro | Stav globální ekonomiky | Velmi volatilní | Úrokové sazby v eurozóně | Akcie SAS | SAS.SE | Akcie SAS (SAS.SE) | EdF | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Akcie TSMC | Prudký růst inflace | Rostoucí akcie | Rychle rostoucí akcie | Energetická situace | Prolomení parity | Nejobchodovanější měnový pár | Obrat v sentimentu | Propuštění | Medvědí rally | Přicházející recese | Dominance USD | Dominance amerického dolaru | Změna trendu | S&P 500 nebo Nasdaq | Obcházení západních sankcí | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Evropské akciové indexy | Dluhové problémy | Nominální růst HDP | Cena BTC | Nord Stream AG | Rada pro finanční stabilitu | Cenový strop | Úroveň parity | Signály recese | Velký cenový pohyb | Výhled růstu HDP | Celsius | PAH3.DE | Plán restrukturalizace | Zkrocení inflace | Zvýšení úroků | Hnutí pěti hvězd | Akcie společnosti Cisco Systems | Výsledky amerických bank | Akcie Delta Air Lines (DAL.US) | Delta Air Lines (DAL.US) | Pokles zisku | Akcie společnosti Pinterest | Zastavení poklesu | Obchodní rozpětí | US Dollar Index | Vývoz plynu | Akcie společnosti Uber | Společnost GSK | Haleon | Centrum | Akcie EDF | Akcie EDF (EDF.FR) | EDF (EDF.FR) | Americké ministerstvo obrany | Pentagon | Sloučení | BKR.US | Baker Hughes (BKR.US) | United Airlines (UAL.US) | Rezignace italského premiéra | Očekávaná rezignace | Nárůst zásob v USA | Nárůst zásob | Akcie společnosti AT&T | Akcie Micronu | Akcie Micron Technology | Akcie Micron Technology (MU.US) | Akcie Newmont | Akcie Newmont Corp | Akcie Newmont Corp (NEM.US) | Newmont Corp (NEM.US) | McDonald's Corporation (MCD.US) | Výsledky Amazon | Fotovoltaické elektrárny | Cenotvorba | Akcie Shopify (SHOP.US) | Cenový strop na ruskou ropu | First Solar Inc (FSLR.US) | First Solar Inc | RUN.US | Sunrun (RUN.US) | Enphase Energy (ENPH.US) | ENPH | ENPH.US | Vývoj zisků | Nominální růst | Hike | AAA firmy | Největší kryptoměny | Prime | Oslabující americký dolar | Poměr P/E | Daň z mimořádných zisků | Neuspokojivé výsledky | Zvýšení ziskovosti | Krypto news | AFX | SPAR19 | Akcie Uber | Akcie Uber (UBER.US) | United Microelectronics Corp | United Microelectronics | United Microelectronics Corp (UMC.US) | UMC.US | Micron Technology Inc (MU.US) | Micron Technology Inc | Nancy Pelosiová na Taiwanu | Akcie taiwanských polovodičových výrobců | Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd | Taiwan Semiconductor Manufacturing Ltd. (TSM.US) | Překoupené oblasti | Booking Holdings (BKNG.US) | Ceny elektřiny v Německu | Zisk Komerční banky | Britský regulátor | Eurasia Group | Eurasia | Prodeje vakcín proti Covid-19 | Prodeje vakcín | Výrobci automobilů | Akcie společnosti PayPal | LNG.US | Cheniere Energy (LNG.US) | WBD.US | Warner Bros Discovery (WBD.US) | Ceny nájmů | Švýcarské společnosti | Americké kryptoměnové burzy | Air Products | APD | Kamala Harrisová | Zákon o snížení inflace | Rizika investování | Výrobce čipů Nvidia | Zpomalování americké ekonomiky | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Společnost Palantir | Index Philadelphia | Philadelphia Semiconductor | Research expenses | STEO | STEO report | Zpráva o inflaci | Dividendy z ČEZ | Válečná daň | Akcie společnosti Disney | Cykličnost | Upozornění | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Pomoc Ukrajině | Objem úvěrů | Aktiva pod správou | Kapitálový poměr Tier 1 | Kapitálový poměr | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Firemní klienti | Řetězec restaurací | Goerli | Neel Kashkari | Rýn | Vývojáři ETH | Pravděpodobné scénáře | Coinbase prime | Pohyby na trhu | Pohyby ceny | Dlouhodobější trend | Zpřísnění finančních podmínek | Současná situace | The Merge | Thomas Barkin | Konkurenční společnost | Model GDPNow | BedBath | Akcie Cineworld | CINE.UK | Cineworld (CINE.UK) | Akcie Cineworld (CINE.UK) | Akcie společnosti Chevron | U.S. Bancorp | Volatilita akcií | Paramount Global | Objem nákupů | Abbot Laboratories | Hershey | Akcie společnosti Target | Jaroslav Šura | Mobilní aplikace | Premiér Petr Fiala | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | iPhone 14 | Nový model iPhone | Virtuální realita | Smíšená realita | Ukázka tržní síly | Poptávka po produktech Apple | Bezpečný přístav na technologickém trhu | Cambria | Oculus Quest 2 | Technologie Metaverse | Počáteční investice | Řetězec kin Cineworld | Řetězec kin | Cineworld Group | Strategické možnosti | Regal | Období propadů | Rizikový faktor | Poptávková strana | Spalování ropy | Topné oleje | Slovo recese | Symposium centrálních bankéřů | Symposium centrálních bankéřů v Jackson Hole | Plyn v Evropě | Ceny plynu TTF | Společnost Ford Motor | Společnost Ford Motor (F.US) | Wyoming | Akcie banky | PlayStation 5 | PlayStation | Powell dnes | Mártiňš Kazáks | Zestátnění | Zastropování cen | Obrovské zisky | Bolest | Výsledek HDP | Nikola Company | Akcie Nikoly | Růst HDP v Kanadě | Hewlett&Packard | Akcie Hewlett-Packard | Nákup jüanů | Windfall tax | Akcie AAPL | Půjčování cenných papírů | Akcioví investoři | Vývoj úrokových sazeb v USA | Rebalance | GLEN | GLEN.UK | Glencore (GLEN.UK) | Akcie Glencore (GLEN.UK) | Akcie Glencore | Situace na trhu s plynem | Porsche na burzu | Energie v Evropě | Britská premiérka | Nová britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | EU a USA | Obilí z Ukrajiny | Hospodářské problémy | Cenový strop na plyn | Finance Bank | Akcie společnosti Nio Inc | Akcie společnosti Nio Inc (NIO.US) | Nio Inc (NIO.US) | Cena OIL.WTI | Béžová kniha Fedu | Index pražské burzy (CZKCASH) | EQNR.NO | EQNR | Equinor (EQNR.NO) | Norský Equinor (EQNR.NO) | Norský Equinor | CD Project | Období záporných úrokových sazeb | Jestřábí ECB | ACER | Smith & Wesson Brands (SWBI.US) | Smith & Wesson Brands | Psychická odolnost | Monarchie | Údaj NFP | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Býčí pohyb | Pohyb na EUR/USD | NATO schůzka | Tomáš Prouza | Opatrný optimismus | Merge | Energetická náročnost | CVNA | CVNA.US | Carvana (CVNA.US) | Akcie Carvana (CVNA.US) | Fenomén | Zastropování cen energií | Nákup ETF | Futures na palladium | Oatly | Společnost Oatly | Společnost Oatly (OTLY.US) | Oatly (OTLY.US) | OTLY | OTLY.US | Akcie Oatly | Akcie Oatly (OTLY.US) | Jan Šura | Akcie společnosti Nucor | Nucor (NUE.US) | Akcie společnosti Nucor (NUE.US) | StreetAccount | Sloučení Etherea | Figma Inc. | Figma | Akciové portfolio Tomáše Vranky | Retracementy | Obraty | Dostatečný kapitál | Úrokové náklady | Marka | Energetické komodity | Cenové stropy | Cenové limity | Společnost Siemens Energy | Ruské ropy | TUI Group (TUI.DE) | Fortum | Mobilizace | Mobilizace v Rusku | Motorová nafta | Sesen Bio | SESN | SESN.US | Sesen Bio (SESN.US) | Cena akcií Sesen Bio | Carisma Therapeutics | Akcie Sesen Bio | Akcie Sesen Bio (SESN.US) | Masato Kanda | Náměstek ministra financí | Zvýšení daně | Vyšší daň | Inflace ve Španělsku | Změny ve vedení | IPO Porsche | Kwasi Kwarteng | Humanoidní roboti | Recese v eurozóně | Nejoblíbenější ETF | ETF u XTB | SunPower (SPWR.US) | Společnost Sunrun | Společnost Sunrun (RUN.US) | Přechod na čistou energii | RIOT Blockchain | RIOT Blockchain (RIOT.US) | HIVE Blockchain (HIVE.US) | HIVE Blockchain | HIVE.US | Marathon Digital | MARA.US | Marathon Digital (MARA.US) | Vineed Sachdev | Manas Scharma | Glassnode | Short Term Holders | HODLeři | Bitinfocharts | Energetický trh | HTZ1 | HTZ1.US | Hertz (HTZ1.US) | Zahájení prodeje | Zvýšení zadlužení | NTV | IoT | Plyn z Ruska | Pokračující výprodej | Ulrich Körner | L3Harris (LHX.US) | L3Harris | LHX.US | LHX | Viasat (VSAT.US) | VSAT.US | Viasat | PX (CZKCASH) | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | Vienna Insurance Group | VIG.CZ | Vienna Insurance Group (VIG.CZ) | Kofola (KOFOL.CZ) | KOFOL.CZ | ERSTE (RBAG.CZ) | Komerční banka (KOMB.CZ) | Boj proti inflaci | Akcie technologických společností | RDW | RDW.US | Redwire (RDW.US) | Mary Dalyová | Reakce kryptoměn | Otevření Wall Street | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Crypto FTX | Největší světová kryptoměnová burza | Dnešní sentiment | Pokles nezaměstnanosti | Alokovat kapitál | Ferrexpo | Akcie společnosti Ferrexpo | Ferrexpo (FXPO.UK) | FXPO.UK | Akcie společnosti Ferrexpo (FXPO.UK) | SK Hynix | Zákaz dovozu z Ruska | CCJ.US | Cameco (CCJ.US) | Akcie společnosti Cameco (CCJ.US) | Zisky BlackRock | ETF BlackRock | Financials | DPZ.US | Domino's Pizza (DPZ.US) | Cena akcií Domino's Pizza (DPZ.US) | Jeremy Hunt | Poradní výbor | Velké pohyby na trhu | Obrovské pohyby | Zajímavé příležitosti | Prodej nakrátko | Zprávy top firem | SPLK | Akcie Splunk (SPLK.US) | Izraelská společnost | Zisky Netflixu | FX seance | Možnost dalšího poklesu | Premiérka Trussová | Rezignace | Konzervativní strany | Patrick Harker | Telekomunikační společnost | Cena filecoinu | Adidas (ADS.DE) | Akcie Adidas (ADS.DE) | Intervence japonského ministerstva financí | Vlna inflace | Velké centrální banky | HII.US | Huntington Ingallss (HII.US) | Huntington Ingallss | Windfall daně | Plyn (NATGAS) | Korelace Bitcoinu | Akcie Xeroxu | Akcie Xeroxu (XRX.US) | Ye | Credit Suisse dnes | Obchodní partnerství | FTSE China A50 | FTSE China | Lula | Luiz Inácio Lula da Silva | Euronews | Dezinformace | Tržní odhad | Výsledky Monety | ALGN.US | Align Technology (ALGN.US) | Akcie Align Technology (ALGN.US) | Realitní bublina | Implikace | Trend cen | Pokles cen nemovitostí | Ceny nemovitostí v USA | Výsledky Exxon Mobil | Ropní giganti | Exxon Mobil (XOM.US) | Výsledky Applu | Nový premiér | Mero | Jaký je výhled? | Gabon | Omán | WHEAT (pšenice) | Obchodovat s kryptoměnami | Celsius Holdings | Intervence Bank of Japan | Pozitivní nálada | Růst ropy | Americká ropa | Snížení produkce ropy | Výnosy XTB | P911 | Ceny akcií Porsche | SoFi Technologies | SoFi | Akcie SoFi Technologies | Akcie SoFi | Nejrychleji rostoucí | Největší meziroční nárůst | Tupperware | Akcie Tupperware | Tupperware (TUP.US) | TUP.US | Akcie Tupperware (TUP.US) | Macerich | Macerich (MAC.US) | MAC.US | Monster Beverage | MNST.US | Monster Beverage (MNST.US) | PayPal Holdings (PYPL.US) | Monetizace | Krátkodobá rezistence | TXT.US | Textron (TXT.US) | Evropský trh s plynem | Akcie Etsy | Akcie společnosti Etsy | Akcie společnosti Etsy (ETSY.US) | Index IBEX 35 | Index IBEX 35 (SPA35) | IBEX 35 (SPA35) | Výsledková sezóna s XTB | Omezení COVID | Puma (PUM.DE) | PUM.DE | Bjorn Gulden | Ředitel společnosti Puma | Aircraft | Snižování počtu zaměstnanců | Korporace | Valné shromáždění | Akcie společnosti DraftKings | Volby do Kongresu | Volby do Kongresu v USA | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | FTT | FTX token | Kryptoměna FTX | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Otevření ekonomiky | Investiční konference 2022 | Konference 2022 | Komise pro cenné papíry a burzu | Jaderná energie | Cameco Corp | Krach FTX | Polygon (MATIC) | Sam Bankman-Fried | Nansen | Alameda Research | Bankman-Fried | GEN | Obrovský výprodej | Komunistické strany | Pokles společnosti | BinanceCoin | Kryptoměna BinanceCoin (BNB) | Kryptoměna BinanceCoin | BinanceCoin (BNB) | Strategické transakce | Akcie Take-Two Interactive | Akcie Take-Two Interactive (TTWO.US) | Tiket | Walt Disney Co | Index amerického dolaru (USDIDX) | Rozvojové země | Český ministr | F-35 | Stíhačky F-35 | Stíhačky | Stíhačka | Růst zisku a tržeb | Nedostatek likvidity | Živé vysílání | Zmírnění inflace | OKX | Kyber | Graf Kyber | Novinky | Administrativa | Inflační report | Války na Ukrajině | Petra Krmelová | ČNB Petra Krmelová | Odborová organizace | Vysoké inflace | Konkurent | Zisk bitcoinů | Bureau of Labor Statistics | BlockFi | Alameda | Americký fond | Japonská Softbank | Akcie a euro | Tržní ekonomiky | Výběry | Kryptoburzy FTX | Analýzy sentimentu | Melt up na akciích | Melt up | Bankrot FTX | Čínská pomoc developerům | Čínská pomoc | Pomoc developerům | Týden na pražské burze | Akvizice ERSTE | Nová akvizice | Tržby Disneyho | Otestování rezistence | Pokles inflace v USA | Akcie Roche | Roche Holding | Roche Holding AG | Akcie společnosti Roche Holding | Akcie společnosti Roche | Roche Holding AG (ROG.CH) | ROG.CH | Britský akciový trh | IMMR | IMMR.US | Immersion (IMMR.US) | Immersion | Společnost Immersion | Malá technologická společnost | Akcie Immersion | Akcie Immersion Corp | Immersion Corp | Nový býčí trh | Energetické problémy | Nejvolatilnější | Bali | Taiwan Semi | Společnost TSMC | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Potenciál dalšího růstu | Aston Martin Lagonda | Ruské rakety | Kris Marszalek | Burza Crypto.com | Burza Crypto | Vklady zákazníků | Ekosystém | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Chemický průmysl | CZ | CCL |