Výsledky Palantiru

Výsledky Palantiru: Vysoká očekávání a ještě vyšší zisky
04.08.2026 Kontroverzní americká technologická společnost zveřejnila výsledky za 2. čtvrtletí 2026. Jak ukazuje obchodování po uzavření trhu, investoři přijali report mimořádně pozitivně a akcie před otevřením trhu rostou přibližně o 15 %.

🎥 Ranní komentář: Růst na Big Techu, výsledky Palantiru a S&P blízko maxim
04.08.2026 Technologičtí giganti nadále táhnou trh vzhůru a potvrzují svou dominantní roli, z velké části díky přetrvávajícímu boomu kolem umělé inteligence. Výsledky Palantiru: Společnost doručila silná čísla, která potvrzují úspěch a masivní nárůst tržeb v komečním i vládním sektoru. Kombinace těchto pozitivních faktorů a dobrých hospodářských výsledků dodává Wall Street silný optimismus, což tlačí hlavní americký akciový index na dostřel jeho historických rekordů.

🎥 Wall Street Open: Vysoké ceny ropy nebrzdí trhy, výsledky Palantiru, Duolinga a Paypalu
05.05.2026 Světové trhy jsou stále v blízkosti maxim, i když problémy na Blízkém východě stále přetrvávají. Hormuz zůstává uzavřen a americká blokáda pokračuje. Trhy tak primárně sledují výsledkovou sezónu, která v tomto týdnu pokračuje. Sledujte více investičních videí, komentářů a analýz z dílny XTB. 🚀

Ranní komentář: Výsledky Palantiru a Duolinga, Amazon se rozpíná v logistice a short report na CSG
05.05.2026 Ranní komentář: Výsledky Palantiru a Duolinga, Amazon se rozpíná v logistice a short report na CSG.

Palantir zůstává o více než 30 % pod rekordním maximem, když na akcie tlačí obavy z AI disruptce a valuace
15.04.2026
Akcie společnosti Palantir Technologies se 15. dubna obchodovaly za 140,27 USD, což znamená, že titul zůstáva...

✅ Výsledky Palantiru: růst o 70 %, silná čísla a zvýšený výhled
03.02.2026 Včera večer své výsledky přinesla jedna z nejoblíbenějších firem posledních let, kterou je Palantir. Ta reportovala opět úžasná čísla, která překonala už tak vysoká očekávání. Palantir ukazuje, že je jedním z největších příjemců dění kolem AI. Více v našem videu.

Ranní komentář: Výsledky Palantiru a Disney, Open vs Nvidia, Musk spojuje SpaceX a xAI
03.02.2026 Ranní komentář: Výsledky Palantiru a Disney, Open vs Nvidia, Musk spojuje SpaceX a xAI.

Ranní komentář: Výsledky Palantiru, růst Kenvue, spolupráce Amazonu s Open AI
04.11.2025 Ranní komentář: Výsledky Palantiru, růst Kenvue, spolupráce Amazonu s Open AI.

Na Wall Street vládne smíšená nálada
06.08.2025 Akciové indexy se po většinu včerejší seance držely v blízkostech pondělních závěrečných hodnot, kdy průmyslový Dow Jones oslabil o 0,1 %, technologický Nasdaq Composite i přes skvělé výsledky Palantiru propadl přibližně o 0,6 %. Akcie Palantiru stouply cirka o 7 %, a to po překonání veškerých očekávání. Tržby dosáhly 1 mld. USD, a to vše při čistém zisku na akcii 0,16 USD, což bylo o 15 % více, jak předem nastavený konsensus 0,14 USD.

Ranní komentář: Výsledky Palantiru a Hims&Hers, růst IDEXX Lab a pád On Semi
05.08.2025 Na trzích došlo k prudkému obratu – po předchozím týdnu plném výprodejů přišlo silné zotavení, které vedly především technologické akcie. Investoři se dokázali otřepat ze slabších dat z trhu práce i obnoveného geopolitického napětí. Přetrvávají však obavy o důvěryhodnost ekonomických statistik kvůli zásahům do nezávislosti klíčových institucí. Dnes bude pozornost soustředěna na další firemní výsledky a možné náznaky budoucí měnové politiky ze strany Fedu.

Čtvrtletní výsledky Palantiru: Nakoupit, nebo počítat s návratem na nižší hladinu?
07.05.2025 Společnost Palantir Technologies má za sebou velmi úspěšné 1. čtvrtletí – překonala odhady tržeb, udržela si profitabilitu a zvýšila celoroční prognózy. Přesto se její akcie po uzavření burzy propadly o více než 9 %, což odráží tlaky příliš vysokých očekávání a přehnaného nacenění.

Ranní komentář: Trumpova necla, rizika pro automobilky a výsledky Palantiru
04.02.2025 Americký prezident po oznámení cel včera po telefonátu s prezidentkou Mexika a premiérem Kanady cla na oba státy o měsíc odložil. Trhy žijí jeho dalšími kroky, které budou pro jejich vývoj i nadále klíčové. Včera v aftermarket hodinách reportoval výsledky Palantir a jeho akcie rostly o 22 %. Dnes pozor na výsledky Spotify, PayPalu, Pfizeru, AMD, nebo Alphabetu.

Ranní komentář: Trhy čekají na výsledky voleb, elektrárenské společnosti pod tlakem a výsledky Palantiru
05.11.2024 Akciové trhy si své ceny drží a vyčkávají na výsledky amerických voleb. Ty by měly být k dispozici už zítra. V případě těsných výsledků se ale zveřejnění finálních výsledků může protáhnout. Včera reportovala výsledky společnost Palantir, která v after-market hodinách rostla o 13 %. Dnes pozor na výsledky SuperMicro, Apollo Global Management, nebo Ferrari.
Související klíčová slova:
EUR | Anthropic | Elektrárenské společnosti | Účet u XTB | Návratnost investice | AI společnosti | Hormuz | P/S | Akciové trhy | Regulace AI | Edge | LLM | Lockheed Martin | Použití finanční páky | Expanze | Krátkodobí obchodníci | Finance | Geopolitické napětí | Očištěný zisk na akcii | Technologické akcie | Současný propad | Směrnice | 3М | Ukončení obchodování | Skvělé výsledky | Americký akciový index | IOT | Ferrari | Trumpová | Vysoká očekávání | Vice | HIMS | Vysoké riziko | Oznámení | Obchodovat | Firma | Vedení společnosti | Očekávání | Varovný signál | SpaceX | ETF fondy | Důvěryhodnost | Růst | Příležitosti | MiFID II | Americká technologická společnost | AWS | Společnosti | Spolupráce | Riziko volatility | Rok 2026 | Výhled | Rychle rostoucí | Mimořádný růst | ČSOB | Meziroční růst | Investujte zodpovědně | Výsledky voleb | Trh | Akciový index | Vesmírné akcie | Charu Chanana | Open | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Index | Průmyslový Dow Jones | Komise | Americký prezident | Americká blokáda | P/E | S&P | Apollo | Akciové indexy | Contract | GAAP | Hims | Nařízení Evropského parlamentu | Investice do AI | AI nástroje | Průmysl | Claude | Náklady | Dobré výsledky | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výrazný růst | Dow Jones | Společný podnik | Testovací účet u XTB | Konkurenční tlak | Hims&Hers | Tržby a zisk | SuperMicro | Platformy | Pozornost | Databricks | ETF | Volatility | Vyšší sazby | OpenAI | Technologická společnost | Momentum | Rostoucí společnosti | Softwarové firmy | Historické maximum | CL | Marketingová komunikace | Analytici | Qualcomm | Peněžní tok | Vývoj | Softwarové akcie | Kenvue | Apollo Global Management | Finanční ukazatele | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Poptávka | Semi | Hlavní finanční ukazatele | Riziko ztráty | Unity | Rozvoje AI | Saxo | Využití AI | Měnové politiky | Investování | Obchodníci | Nevýhody | Uzavření trhů | MIFID | Hlavní americký akciový index | Video | USA | Podnikání | Investiční strategie | Problémy | Blokáda | Investiční příběh | AI | Spojené státy | Generální ředitel | Trading PRO | Investování do akcií | Firmy | Akcie Palantiru | Celkový počet zákazníků | Objednávky | Zajištění | Investice do SpaceX | Partnerství | Provozní zisk | CSG | Sazby | Výnosy | Objem obchodování | Výdaje | Technologický Nasdaq | Kurz tradingu | Trhy | Komise v přenesené pravomoci | Podíl na tržbách | Vyšší zisky | Podnikání na kapitálovém trhu | Investiční doporučení | Rizika | Trading | Obchodní model | Palantir | Nárůst tržeb | Vzdělávací materiály | Světové trhy | Firemní výsledky | Společnost Palantir | Vysoké ceny | Amazon | Poradenství | Včerejší seance | Společnost | Index relativní síly | Riziko | RSI | Transakce | Meta | Portfolio | NATO | Ceny | FCF | Pokles | Testovací účet | Instituce | CFD na akcie | RTX | Výsledky amerických voleb | CFD | Azure | 256/2004 | Silný pokles | Minulá výkonnost | Miliardy USD | Cena akcií | EPS | Vyšší hodnoty | Zisk | Total | Nasdaq Composite | Obchodování | Prezident | Performance | Management | Nasdaq | Ceny ropy | Předpověď | Automobilky | Medián | xStation5 | Finančnictví | SaaS | Aktivum | Společnost XTB | Situace | Fundamentální ukazatele | Google | Tržby | Celní úřad | Konsensus | Konsenzus | Ranní komentář | Spready | Optimismus | Rozhodování | Investování je rizikové | Varovné znamení | Výprodej | Akumulace | Ztráty | Akcie | Cílová cena | Návratnost | Výhody | Reuters | IoT | Prognózy | Kurz | Pozornost investorů | AMD | Úspěchy | Výsledky | Investice | Microsoft | Pro investory | Potenciál | Rally | Investujte | Konkurence | Komunikace | Zisky | Regulace | Fondy | Zotavení | Výhled do budoucna | Ukazatel | Dollar | Fundamentální faktory | Burzy | Cash flow | Signál | Čtvrtletní výsledky | 1 milion | Technologičtí giganti | Valuace | Technická analýza | After-market | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Fiskální rok | ICE | Korekce | Výkonnost | Obchodování s akciemi | Zvýšené riziko | Short | JDE | Růst tržeb | Cena | Kurzy | Podnik | Akcie společnosti | Hlavní rizika | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Volný peněžní tok | Práce | Úspěch | xAI | Fundamenty | Zisk na akcii | Wall Street | Apollo Global | Analýza | XTB | Kontrakt | Snowflake | Pozice | Stock | Market | Vysoké výnosy | Sentiment | Investoři | Prodejní tlak | Spotify | Přecenění | Odměny | Saxo Bank | Nařízení | Ropy | Hospodářské výsledky | Akcie společnosti Palantir | USD | Strategická partnerství | D1 | Vysoké ceny ropy | Propad | Finanční ztráty | Nejistota | Počet zákazníků | Nvidia | Indexy | Lockheed | Ziskovost | Doporučení | Body | ROCE | Palantir Technologies | EU | Miliardy | Zpracovatelský průmysl | Materiály | Trading pro začátečníky | Prodeje | Ukazatele | Disney | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | Výhled | USA | Index | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | 3М | Pokles | Trading | Banka | Reuters | Indikátor | Banky | Cena | ČTK | Pivot



