Úterý 05. červenec 2022 18:41
reklama
Bidaskbit ebook
reklama
Vantage
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Investování s LYNX

img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.09.2020 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jones index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud sledujete světové burzy, je téměř nemožné se s ním pravidelně nesetkávat ve finančních médiích jako je Bloomberg, CNBC atd.
img

30 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

22.05.2020 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

MultiCharts: automatické obchodování prostřednictvím API v obchodní platformě LYNX

07.02.2020 Stále více obchodníků používá k investování na burze pokročilé nástroje. Jedním z nejdůležitějších faktorů pro úspěch na burze je rychlost, s jakou jsou transakce realizovány.
img

MultiCharts: automatické obchodování prostřednictvím API v obchodní platformě LYNX

05.02.2020 Stále více obchodníků používá k investování na burze pokročilé nástroje. Jedním z nejdůležitějších faktorů pro úspěch na burze je rychlost, s jakou jsou transakce realizovány.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
img

Inflace a její vliv na investice – co je potřeba sledovat?

09.01.2020 Inflace je pojem, který slýcháme v médiích téměř každý den a dá se ve zkratce přeložit jako „nárůst všeobecné cenové hladiny zboží a služeb v ekonomice za určité časové období“. Co to ale znamená?
img

Inflace a její vliv na investice – co je potřeba sledovat?

08.01.2020  Inflace je pojem, který slýcháme v médiích téměř každý den a dá se ve zkratce přeložit jako „nárůst všeobecné...
img

Cenové formace – co říkají vzory v grafu?

12.12.2019 Technická analýza je rozsáhlý obor, který vyžaduje dlouhodobé studium, pro jeho úplné pochopení. Přístupů v rámci technické analýzy je mnoho. Jedním z nich je využívání grafových formací, které jsou důležitou součástí technické analýzy. V následujícím článku zjistíte, jak v grafu identifikovat specifické formace a co nám tyto vzory predikují o budoucím vývoji cen.
img

27 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

29.11.2019 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet ropný trend v roce 2020?

08.11.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Cena ropy – prognóza na rok 2019

03.09.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2019

30.04.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Ropa brent – základní informace, které potřebujete znát

17.04.2019 Ropa je pravděpodobně stále nejdůležitější komoditou současnosti a blízké budoucnosti. Ropa se však dělí na několik kategorií zejména podle místa původu.
img

9 nejzajímavějších IPO v roce 2019

11.04.2019 Rok 2019 je na zvučné IPO velmi bohatý. Několik z nich již proběhlo a řada dalších se chystá. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům?
img

Tipy na akcie těžařů zlata pro rok 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Nejlukrativnější akcie těžařů zlata v roce 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Forex obchodování: Průvodce pro začátečníky & 5 důležitých rad

30.12.2018 Forex obchodování je jedním z nejvíce vzrušujících a rychle se rozvíjejících trhů, který získává na popularitě především v posledních letech a to díky rapidnímu rozvoji informačních technologií.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

IPO Uber – Proč se o akcie Uber zajímá i Warren Buffett?

07.09.2018 Generální ředitel společnosti Uber Dara Khosrowshahi potvrdil, že IPO Uber se uskuteční v roce 2019. Firma je podle něj v dobré kondici z hlediska profilu, ziskovosti i marží.
img

IPO Nio: čínský výrobce elektrovozů vstupuje na NYSE

29.08.2018  Zatímco společnost Tesla možná přejde do privátní sféry, čínský rival Nio se chystá na burze v New Yorku získ...
img

Forex: Průvodce pro začátečníky & 5 důležitých rad

19.08.2018 Forex obchodování je jedním z nejvíce vzrušujících a rychle se rozvíjejících trhů, který získává na popularitě především v posledních letech a to díky rapidnímu rozvoji informačních technologií.
img

IPO Nio: čínský výrobce elektrovozů vstupuje na NYSE

17.08.2018 Zatímco společnost Tesla možná přejde do privátní sféry, čínský rival Nio se chystá na burze v New Yorku získat v rámci IPO 1,8 mld dolarů.
img

IPO Xiaomi: Dosáhne čínský Apple ocenění nad $100 miliard?

01.06.2018 Pekingský výrobce smartphonů Xiaomi oznámil svůj záměr vstoupit na burzu. IPO Xiaomi by mohlo společnost ocenit za až hranici $100 miliard. Očekává se tak, že Xiaomi potvrdí svou pozici nejhodnotnějšího start-upu světa. I když po vstupu na burzu již pouze těžko můžeme firmu povašovat za start-up.
img

IPO Xiaomi: Dosáhne čínský Apple ocenění nad $100 miliard?

31.05.2018  Pekingský výrobce smartphonů Xiaomi oznámil svůj záměr vstoupit na burzu. IPO Xiaomi by mohlo společnost ocen...
img

5 pravidel pro úspěšné obchodování na burze

25.05.2018 Zavřený obchod s profitem. To znamená radost, vzrušení, dobrou náladu. Avšak výzkumy prokázaly, že tyto pocity na burze zažívá jen menší část obchodníků.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2018

03.05.2018 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

IPO Avast: největší technologické IPO ve Velké Británii

27.04.2018 Pražská společnost Avast specializující se na kybernetickou bezpečnost potvrdila svůj záměr vstoupit na Londýnskou burzu cenných papírů. Management firmy uvedl, že akcie Avast by měly býk k dispozici již na začátku května 2018. Firma plánuje zvýšit svou kapitalizaci na 4 miliardy dolarů a IPO Avast se velmi pravděpodobně stane největší veřejnou nabídkou akcií ve Spojeném království.
img

11 společností, které se chystají na IPO v roce 2018

22.03.2018 Rok 2018 bude velmi plodným pokud jde o vstupy zajímavých společností na burzu prostřednictvím primárního úpisu akcií – IPO. V loňském roce si pozornost investorů získalo nejvíce IPO Snapchat (SNAP), avšak ani to se nemohlo těšit takové pozornosti, jakou získali velké technologické IPO Twitter či IPO Alibaba v předchozích letech.
img

IPO Dropbox: Akcie Dropbox se budou již brzy obchodovat na burze

28.02.2018 Společnost Dropbox specializující se na sdílení souborů, plánuje ve své první veřejné nabídce akcií (IPO) vybrat 500 milionů dolarů. IPO Dropdox je jedním z prvních velkých veřejných nabídek v USA, které se v roce 2018 očekávají.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Backtesting | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Německo | Francie | Apple | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Hyperinflace | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CAD | EUR/NZD | USD/CZK | EUR/CZK | Komoditní burza | Měnový trh | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Forex strategie | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Dluhopisové fondy | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Call opce | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Daytrading | Demo účet | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Hedge fondy | Foreign Exchange | Futures | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Larry Williams | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | Low | Makléř | Margin | Margin call | Marže | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Obligace | Opce | Open | P/E | Pip | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodejní cena | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Skalper | Směnný kurz | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Support | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uplatnění opce | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Objem obchodů | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Indexy | Úroková sazba | OSN | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Gordon Gekko | Futures kontrakt | Sázka | Kurz eura | Zkušenosti | Deprese | Euforie | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Forex broker | Obchodování na páku | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Burzovní makléř | Burzovní obchodník | Expirace opce | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Algoritmické obchodování | High frequency trading | Výrobní náklady | Portugalsko | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Komoditní spready | Burzy | Zásoby ropy | MultiCharts | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Nabídková cena | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Vystavení riziku | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Zlatý důl | Likvidita trhu | Akcie Apple | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Aktuální ceny ropy | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Barel ropy | Bitcoin peněženka | Brent | Britské libry | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je deflace | Co je dluhopis | Co je opce | CZK | Časové pásmo | Černá labuť | Čínská burza | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomický růst | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forex demo | Forex demo účet | Forex kalendář | Forex obchodování | Forex online | Forex tipy | Forex zdarma | Forex zprávy | Forexové obchodování | Forexu | Frank | Futures forex | FXstreet.cz | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Hodnota akcií | Hodnota zlata | iForex | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat na burze | Jak koupit akcie | Jak na forex | Jak obchodovat s akciemi | Jak těžit Bitcoin | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak zhodnotit peníze | Jedno euro | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Libra | Londýnská burza | LYNX Broker | Makléři | Maloobchodní prodej | Management | Market | Měnový kurz | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Největší producenti ropy | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Opce na akcie | Opční strategie | OTC trh | Paládium | PayPal | Pip kalkulačka | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Sierra Chart | Signály | Směnárny | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Surová ropa | Světové burzy | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Vydělat peníze | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Buy | Buyout | Cenově vážený index | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Doba splatnosti | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Intermediate | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Pink Sheets | Prospekt | REIT | ROCE | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Akcie na majitele | Akciová společnost | Duální listing | Investiční instrument | P/E Ratio | Převis | Standardní množství | Zaknihované akcie | Cenová hladina | M2 | Tržby | Úvěr | QE | Co je forex | Bohatý | eBook | Komise | Contract | Kontrakt | Mini lot | Majors | Volby | Rozhovor | Úspěšný trader | E-mini | Futures trhy | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Penny stocks | Commodities | Currencies | Forex trh | Investment | Německá burza | Traders | Průvodce obchodováním komodit | Aramco | Rhodium | Microsoft | MSCI | CME Group | Home Credit | Caterpillar | Členové OPEC | Barrick Gold | Reporty | Ceny nemovitostí | Diamantová formace | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Finanční systém | Trading Economics | MarketWatch | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Jak investovat do komodit | Stock Exchange | Velcí investoři | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Linie odporu | Jak zhodnotit své peníze | Burzovní kalendář | BlackRock | Obchodník s komoditami | Znalost | Přehled | Konzistence | Volby v USA | Cena kontraktu | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Kolísání trhu | Pozornost investorů | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Glencore | Ekonomické dopady | Forwardy | Britská burza | Xetra | JPMorgan Chase | Investiční bankéř | Pavel Kohout | Realitní trh | Deutsche Börse | Finanční centra | Forexoví obchodníci | Styl obchodování | Globální ekonomický růst | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Obchodní partner | AAA | Černé pondělí | Americké burzy | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Cenový boom | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na forexovém trhu | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | NYSE Euronext | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Chevron | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Predikce | Automatické obchodování | Ekonomická situace | General Electric | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Začínající obchodník | Krize | Velké zisky | FTSE MIB | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Ekonomické údaje | Příjmy | ExxonMobil | Obchodování forexu | Aktuální cena | Belgie | Očekávání | Bitfinex | Index KOSPI | ex | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Makléřské firmy | Bitstamp | Obchodování ropy | Investopedia | Forex účet | Chicago Mercantile Exchange | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Americký akciový trh | Jack Schwager | Bitcoinové burzy | Cena platiny | Palladium | Obchodování indexů | Jak obchodovat komodity | Jak obchodovat opce | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Multicharts | Měnové zajištění | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETH | ETC | GDAX | Nemovitostní fondy | Mineři | Index Topix | XBT | Inteligentní investor | NEST | ESMA | Robinhood | Investice do kryptoměn | Crypto | MSCI World Index | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Automatizované obchodování | BTC/EUR | Výkonnost fondů | Vzácné kovy | Kobalt | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Co jsou ETF | Bitcoiny | Virtuální měny | Forexové páry | OPEC+ | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Renaissance Capital | Obchodovat forex | Graf vývoje | Evropský akciový trh | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplaty dividend | Graf indexu | LYNX Pro | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Akcie GE | Použití finanční páky | Trh s ropou | Výsledky firem | Vývoj ceny bitcoinu | Analytické služby | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | Vývoj kurzu bitcoinu | CFD broker | Nejznámější kryptoměna | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Stanovení ceny | Jiné měny | Top 5 investic | Bankomaty | Transakční poplatky | Majetek | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Kdy nakoupit akcie | Profesionální trader | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Cena komodity | Hodnotové investování | IPO Uber | IPO Lyft | Investice do konopí | Poziční obchodníci | Inflace v ČR | IPO Pinterest | IPO Slack | IPO Rackspace | IPO Levi Strauss | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | IPO O2 | IPO Cloudflare | IPO Peloton | IPO CrowdStrike | IPO Asana | IPO Casper Sleep | IPO Instacart | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Inflační očekávání | Výsledky obchodního systému | Splácení dluhu | Obchodování platiny | IPO u LYNX | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | AMS | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | CFD na indexy | Začít obchodovat | Market Scanner | Čínský trh | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Investiční bublina | NASDAQ 100 | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Uranové akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Nové akcie | Komoditní obchody | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Růst mezd | Kótování | Saudi Aramco | Dění na trzích | Denní graf | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | IPO Home Credit | Softwarová firma | TeamViewer | Nejlepší vanadiové akcie | Přístup k investování | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Investování na Forexu | GOOGL | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie roku 2018 | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Jak se stát lepším investorem | Edge | Nižší volatilita | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Nová měna | Obchodujte | Alipay | Ant Financial | S&P 500 Index | Čistý zisk | Obchodní model | Káva | Politická situace | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Trinity | Objem | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | Myšlenka | Těžba v USA | ČSÚ | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | UnitedHealth | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Růst cen | BAKKT | Index DOW | Co bude | Vývoj trhu | IPO Alibaba | Amazon | Fixed income | Úrok | Miliardy | Trendová linie | INTC | Kalendář událostí | Billions | Dvojité dno | Globální trh | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Vyšší poptávka | Standard Oil | Visa | Rozvoj | Celebrity | Problémy | NAFTA | Britové | Total | Prognózy | Nejistoty | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Klínové vzory | Medvědí vlajka | Trojúhelníkové vzory | Reverzní vzor | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Vzestupný trojúhelník | Sestupný trojúhelník | Obchodujte přes LYNX | Vzory v grafu | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Amgen | Ropná zařízení | Harmony | Míra | Investujte | FedEx | AAPL | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | COTTON | SUGAR | Uber | První obchod | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Ziskovost | Hospodaření | Nízké ceny ropy | Předpokládaný vývoj | Silný support | Návratnost | Washington | Analýza společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | T. Rowe Price | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | Podnik | Ukazatele | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | General Electric (GE) | AMGN | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | ETH/BTC | BP | Rekordní hodnoty | Taleb | SEC | Rozhodování | Funkce platformy TWS | Pokročilé funkce platformy TWS | Zadávání spreadu | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Kukuřice | Bez rizika | Obchodní myšlenky | Sestupný trend | Cestovní ruch | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Restrikce | Prudký pokles | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Profitovat | Nízká cena ropy | Největší pády | Cenový vývoj | Pandemie COVID-19 | Charles Dow | Historie | Aktuální situace | Texas | Koronavirová krize | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Výhody obchodování | Nejlepší palladiové akcie | Riziko inflace | Vzdělávací webináře | Organizace | Otázka za miliony | Údaje | DPH | Mexiko | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | UnitedHealth Group | Big Short | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Extrémní nárůst | Snížení produkce | Výpadky | WMT | Delaware | Více peněz | Úspory | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Vzrušení | USD za barel | Američtí těžaři | USO | Americké produkce | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | Cenové pohyby | Reddit | Cena surové ropy | Surové ropy | Břidlicové ropy | WEI | Grayscale | 3M | Shell | Zaměstnanci | ETN | Zdražení ropy | Bezpečnost | NKE | ONE | Merck | Dopad na cenu | Historické výsledky | CL | Spekulovat | Zhodnotit své peníze | Omezení produkce | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Investovat peníze | Roční zhodnocení | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Soubor pravidel | Pozitivní sentiment | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Býčí trend | Black Monday | Oklahoma | Rostoucí trend | Covid | Infekce Covid | Velké investice | Dopad pandemie | Johnson & Johnson | Hospodaření firmy | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Salesforce.com | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Zlatá horečka | Důvěra | Výzkumy | Politické události | Významné politické události | Prezidentské volby USA | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Coca-Cola | Analýza ceny | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Snížení emisí | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Diverzifikovat | Snížit emise | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Walgreens | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Intel | Automatické obchodní systémy (AOS) | JPM | GS | Pokles indexu | Futures na ropu | XOM | CVX | Výsledky voleb | Praktické tipy | Investice do vody | GME | GameStop | Proč investovat | Očkování | IPO společnosti | Mutace viru | Růst ceny | Zvýšení ceny | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Macrotrends | Macrotrends.net | Akcie Gamestop | WallStreetBets | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Akcie společnosti GameStop | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Velké ztráty | Dlouhodobý investor | Pokročilé funkce | Pohyb ceny | Umění | Ochrana proti inflaci | Objednávky | Investovat na burze | API | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | Příležitosti | Hodně peněz | Programátor | Nicholas Taleb | Správné strategie | Pocity | TWS | Společnosti | Přístup k obchodování | | Force | Nízké poplatky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | Výhled | ČTK | Banky | Rezistence | Banka | FOREX | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | Cena | FXstreet

Předchozí klíčová slova

Investování na finančních trzích
Investování na Forexu
Investování na globálních finančních trzích
Investování na internetu
Investování na kapitálových trzích
Investování na Portu
Investování online
Investování peněz
Investování prostřednictvím Equa bank
Investování pro začátečníky

Následující klíčová slova

Investování v Česku
Investování v Číně
Investování v digitálním světě
Investování ve fondech
Investování v praxi
Investování v zahraničí
Investování za pomoci správce účtu
Investování za vypůjčené peníze
Investování z karantény
Investovaný kapitál
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít