Čtvrtek 18. července 2024 04:57
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept
reklama
Fintokei Payout
reklama
Fintokei Payout
reklama
Fintokei Payout

Shanghai Composite

img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

17.07.2024 V průběhu středeční seance se asijsko-pacifické indexy obchodují smíšeně. Hongkongský index Hang Seng se obchoduje bez výraznějších změn kolem nuly. Trhy nyní v Číně čekají na čtvrteční představení dlouhodobého rozvojového programu ze strany vládních představitelů. Tchajwanský index TAIEX dnes odepisuje necelé 1 %, a to komentáři Donalda Trumpa, zda by USA měli bránit Tchajwan. Dle republikánského kandidáta by Tchajwan měl platit Spojeným státům za obranu.
img

Asijsko-pacifický region oslabil třetí den po sobě, nedařilo se v Číně a Hong Kongu

16.07.2024 Asijské akcie v úterním obchodování oslabily, taženy dolů byly především tituly v Hong Kongu, které odepisovaly na pozadí slabších ekonomických dat a nových geopolitických obav. Z jednotlivých akcií nejvíce odepisovaly společnosti Tencent a AIA Group.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně, čínský HDP trhy zklamal

15.07.2024 V úvodu týdne se trhy v asijsko-pacifickém regionu obchodují smíšeně. Růst si připisují indexy v Jižní Koreji a Austrálii. Opačným směrem se vydávají trhy v Hongkongu. V Číně byl reportován meziroční vývoj HDP, které ve 2Q vzrostlo o 4,7 % při očekávání růstu o 5,1 %. V ČLR byla rovněž zveřejněna průmyslová produkce a maloobchodní tržby. Prvně zmíněný ukazatel v červnu meziročně vzrostl o 5,3 %, predikoval se růst o 5,0 %. Maloobchodní tržby vzrostly o 2,0 %, trhy očekávaly růst o 3,4 %. Dnes v Číně začíná třetím plénum politbyra, které trhy sledují i kvůli potenciálním fiskálním stimulům ze strany vlády.
img

Asijsko-pacifický region oslaboval s výprodeji v technologickém sektoru, výjimkou byl Hong Kong

12.07.2024 Asijské akcie v páteční seanci odepisovaly, regionální technologické tituly kopírovaly výprodeje na americkém trhu. Nejvíce ztrácely akcie Samsung Electronics, TSMC a Tokyo Elektron. Výprodejům se vyhnula burza v Hong Kongu, kde nižší americké CPI zvýšilo naděje na potenciální snížení úrokových sazeb, a tedy nižší výpůjční náklady. V Číně akcie fluktuovaly před třetím plénem politbyra, které se bude konat příští týden od pondělí. V rámci tohoto setkání se očekává podpora nemovitostnímu sektoru, který v návaznosti na tato očekávání rostl.
img

Asijsko-pacifický region kopíroval dění ve světě, růst vedlo TSMC

11.07.2024 Asijské tituly ve čtvrteční seanci posilovaly a kopírovaly tak pozitivní vývoj na světových trzích, kde se dařilo zejména technologickému sektoru. V regionu posilovaly všechny trhy v čele s tchajwanským výrobcem polovodičů TSMC, který navíc oznámil vyšší prodeje, než se očekávalo. V Číně místní úřady zasahují proti krátkým prodejům a kvantitativnímu obchodování, aby zastavily nedávný propad akcií.
img

Asijsko-pacifický region se smíšenými výsledky, v centru zájmu Powellův projev

10.07.2024 Asijské akcie se v uplynulé seanci obchodovaly smíšeně, hlavním bodem zájmu investorů bylo slyšení předsedy amerického Fedu Powella před bankovním výborem Senátu. Podle Powella je pracovní trh silný, není však přehřátý. V rámci boje s inflací by Powell chtěl vidět více pozitivních signálů, které by přinesly větší jistotu ohledně jejího klesajícího trendu. Konkrétní časovou osu možného snižování sazeb ovšem Powell nenabídl.
img

Asijsko-pacifický region posiluje, v čele stojí japonské polovodičové tituly

09.07.2024 V úterý se indexy z asijsko-pacifického regionu obchodují výše, především se daří japonským polovodičům titulům, kterým pomáhá vyšší pravděpodobnost nižších úrokových sazeb ve Spojených státech. Trhy nyní čekají na dnešní projev předsedy Fedu, Jeroma Powella v bankovním výboru Senátu Spojených států. Indexy v Číně se dnes dokázaly vyhoupnout z úvodních ztrát. Dle agentury roste s blížícím se zasedání třetího pléna Komunistické strany volatilita, jelikož se trhy snaží odhadnout směr fiskální politiky a možné vládní stimuly.
img

Asijsko-pacifický region vkročil do týdne se ztráty, Hongkongský Hang Seng -1,81 %

08.07.2024 Asijské akcie pondělní obchodování zakončují v červených hodnotách, přičemž tchajwanskému a jihokorejskému indexu nepřilepšil výprodej na čínském trhu. Čínské akcie klesaly v regionu nejvíce a CSI 300 Index je na cestě vymazání zisků nabraných od začátku roku. Ztráty částečně umírnil technologický sektor. Dařilo se například akciím polovodičového výrobce TSMC.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje převážně v zeleném

04.07.2024 Asijské indexy následovaly trhy ve Spojených státech a v průběhu čtvrteční seance se obchodují převážně v zeleném, pouze čínský index Shanghai Composite se nachází v červených hodnotách, a to na pozadí obav z ekonomického zotavení Číny. Trhům pomohly včerejší slabší data z trhu práce a zápis ze zasedání Fedu, který indikuje dezinflační trend ve Spojených státech. Investoři nyní doufají v rychlejší snižování sazeb ve Spojených státech. Japonský index Topix se nachází na historických maximech, ostatní regiony zaznamenaly rovněž růst.
img

Asijsko-pacifický region posiluje v reakci na slova předsedy Fedu

03.07.2024 Pozitivní sentiment převládá ve středu v asijsko-pacifickém regionu, a to na pozadí slov Jeroma Powella, dle kterého inflace ustupuje a vrací se do dezinflačního trendu. Posilují především technologické tituly z Jižní Koreji a Tchajwanu. V Číně byl reportován index PMI ve službách za červen. Index dosáhl 51,2 b., predikovalo se 53,4 b. Ekonomická situace v Číně zůstává nejasná, dle makroekonomických dat se nedaří oživit danou ekonomiku. Trhy očekávájí další stimuly ze strany vlády.
img

Hong Kong posiluje na pozadí lepších než očekávaných dat z prodejů domů

02.07.2024 V asijsko-pacifickém regionu se během úterní seance obchoduje smíšeně. Růst si připisují trhy v Hongkongu, a to na pozadí lepších než očekávaných dat z prodejů domů za červen. Dnes se rovněž dařilo japonským titulům, japonský index TOPIX se nachází na historickém maximu. Dle informací agentury Bloomberg plánují japonské finanční společnosti prodat akcie společnosti Honda za 3,1 mld. USD. Akcie společnosti na tuto zprávu reagují poklesem o 1,45 % na 1 735 JPY. Ztrátovou seanci registrujeme v Jižní Koreji, kde byl zveřejněn index CPI za červen. Meziročně vzrostl o 2,4 % při očekávání růstu o 2,6 %. V meziměsíčním srovnání pak poklesl o 0,2 %, predikoval se růst o 0,1 %. Dnes taktéž odepisuje australský index S&P/ASX 200, a to konrkétně o 0,42 %.
img

Japonské tituly posilují, v Číně byl reportován index PMI ve výrobě

01.07.2024 V asijsko-pacifickém regionu se dnes obchoduje smíšeně. Růst si připisují především japonské tituly, jako například Mitsubishi, Hitachi. Dle agentury Bloomberg jsou zisky v regionu poháněny silnými daty důvěry z průmyslu. Růst si připisoval rovněž Shanghai Composite (+0,83 %), když dnes byl reportován index PMI ve výrobě, který dosáhl 51,8 b. při očekávání 51,5 b.
img

Asijsko-pacifický region v zeleném

28.06.2024 Trhy v asijsko-pacifickém regionu se v pátek obchodují v kladném teritoriu. V zemi vycházejícího slunce se dařilo především finančnímu segmentu. Trhy na Tchaj-wanu a Jižní Koreji byly taženy výše technologiemi. V Hongkongu pozornost investorů směřovala především k první předvolební prezidentské debatě mezi Joe Bidenem a Donaldem Trumpem, kdy druhý zmíněný v diskusi nezmínil Čínu, na což trhy reagovaly kladně.
img

Asijské tituly oslabovaly v čele s technologickým sektorem

27.06.2024 Asijské akcie v uplynulé seanci po třech předchozích růstových dnech poklesly. Negativní sentiment převážil poté, co americký výrobce čipů Micron Technologies nepřesvědčil investory svým výhledem. Odepisoval tak nejvíce technologický sektor v čele s čínskými mega cap společnostmi. Nejvíce pak odepisovala burza v Hong Kongu.
img

Asijsko-pacifický region rostl, po zveřejnění inflačních dat nedařilo se akciím v Austrálii

26.06.2024 Po včerejším smíšeném obchodování asijské akcie rostly, když technologické tituly pozitivně reagovaly na předchozí růst akcií Nvidia. Investoři vyhlížejí klíčová inflační data, která budou zveřejněna koncem tohoto týdne.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

25.06.2024 V asijsko-pacifickém regionu obchoduje smíšeně. Dle agentury Bloomberg, část hodnotových titulů pomáhá vyvážit pokles v technologickém sektoru.
img

Asijsko-pacifický region poklesl třetí den po sobě, oslabovaly zejména technologické tituly

24.06.2024 Asijské akcie v uplynulé seanci oslabily, taženy dolů byly především technologickým sektorem a rizikově averzním sentimentem před inflačními daty (PCE) tento týden ve Spojených státech. K největším poklesům došlo u akcií TSMC, Tencent a SK Hynix. Výjimkou z regionálního trendu bylo Japonsko, kde nedávný pokles jenu podpořil exportéry.
img

Asijské akcie dnes oslabily

21.06.2024 Asijský region pokračoval ve včerejších poklesech v čele s akciemi v Hong Kongu. Technologická rally vykazovala známky únavy, obavy o čínskou ekonomiku přetrvávají.
img

Asijsko-pacifický region dnes v poklesu

20.06.2024 Asijské akcie po předchozí růstové rally v uplynulé seanci poklesly. Největší ztráty zaznamenávaly čínské a japonské tituly, zejména pak akcie TSMC, Toyota a Alibaba. V případě Číny se jednalo o druhé oslabení v řadě, Japonsko kopírovalo vývoj v Evropě. Naopak se dařilo dividendovým titulům v Hong Kongu na pozadí očekávaného zmírnění daňového zatížení dividendových výplat.
img

Asijské akcie obnovily včerejší růst poté, co se Nvidia stala nejhodnotnější společností

19.06.2024 V dnešní obchodní seanci asijské akcie rostly po rekordním uzavření na Wall Street. Korejský index Kospi dosáhl maxima od roku 2022. Významně se rovněž dařilo indexům v Japonsku a Číně. Z jednotlivých titulů nejvíce připisoval TSMC, Tencent a Samsung.
img

Asijské indexy rostly po obnově japonských titulů

18.06.2024 Nejvíce dnes indexy poháněly akcie výrobců čipů, konkrétně TSMC po zvýšení cílových cen u několika makléřských domů. Také si pak Samsung s SK Hynix polepšily díky stálé poptávce po čipech v souvislosti s umělou inteligencí. Z konkrétních regionů se pak dařilo Taiwanu a Jižní Koreji. Australské akcie bez větších pohybů poté, co tamní národní banka ponechala klíčové úrokové sazby beze změn na 12letém maximu (4,35 %).
img

Asie obchodovala smíšeně, japonské akcie podpořil slabší jen po zasedání Bank of Japan

14.06.2024 Asijské akcie v pátek převážně ztrácely, tažené hongkongským trhem. Japonské akcie naopak rostly na pozadí oslabujícího jenu po zasedání Bank of Japan, na kterém centrální banka ponechala sazby dle očekávání beze změny v pásmu 0,0-0,1 % a odložila rozhodnutí ohledně nákupů dluhopisů až na příští zasedání.
img

Technologie v asijsko-pacifickém regionu navázaly na včerejší růst v USA

13.06.2024 Dnes se v asijsko-pacifickém regionu dařilo jihokorejským akciím. Navzdory dobrému sentimentu v technologickém sektoru díky vykázané slabší inflaci v USA a potažmo mírnější monetární politice Fedu se do červených čísel dostal japonský Nikkei 225. Z titulů se dařilo například Samsungu nebo TSMC, Toyota odepisovala.
img

Asie ve smíšených číslech, výrobní ceny v Číně nadále klesají

12.06.2024 Asijsko-pacifický region i dnes vykazuje smíšená čísla, přičemž v zelených číslech se pohybují pouze trhy v kontinentální Číně a Jižní Koreji. Největší pokles zaznamenává Hong Kong a Tokio. Mezi tahouny poklesu patří například Alibaba či Toyota.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

11.06.2024 Asijsko-pacfický region se v průběhu úterní seance obchoduje smíšeně. Pokles je především tažen čínskými a australskými společnostnostmi, například BHP Group (-1,84 %) a AIA Group (-1,54 %). Naopak růst záznamenávají indexy v Japonsku a Austrálii. Seanci v Číně negativně ovlivnila data cestovního ruchu během festivalu dračích lodí, které poukazují na stále slabou spotřebitelskou poptávku.
img

Asijsko-pacifický region ve smíšených číslech, dařilo se jihokorejským akciím

07.06.2024 Asijské akcie se obchodovaly smíšeně a mají nakročeno k nejlepšímu týdnu za poslední měsíc. Rally jihokorejských akcií zmírnila ztráty na většině ostatních trhů.
img

Asijsko-pacifický region ve smíšených číslech

06.06.2024 Dnes se v asijsko-pacifickém regionu dařilo japonským a australským akciím. Čínské realitní akcie jsou na cestě ke vstupu do technického medvědího trhu, protože přetrvávají pochybnosti o snahách Pekingu stimulovat tento sektor.
img

Japonské tituly odepisovaly, vývoj HDP v Jižní Koreji a Austrálii

05.06.2024 V dnešní obchodní seanci se nedařilo japonským akciím. Naopak pokles kompenzovaly tituly v Hong Kongu a Jižní Koreji. Nejvíce se nedařilo společnostem Toyota a Hitachi, rostly akcie společností Samsung a Tencent.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně

04.06.2024 V asijsko-pacifickém regionu se během úterní seance obchoduje smíšeně. Růst si připisuje hongkongský index Hang Seng a na kladné nule se rovněž obchoduje čínský index Shanghai Composite. Ostatní regiony odepisují. Dle agentury Bloomberg seanci negativně ovlivnily včerejší slabší průmyslová data ze Spojených států, které naznačují slabší výkonost největší ekonomiky světa.
img

Technologické tituly hnaly asijsko-pacifický region vzhůru, Hang Seng +2,09 %

03.06.2024 Asijské indexy v pondělní obchodní seanci rostly především díky technologickému sektoru. Mezi tahouny patří Tencent a TSMC.
img

Asijsko-pacifický region v zeleném, v Číně byly reportovány slabší hodnoty indexu PMI

31.05.2024 Asijsko-pacifický region ukončil třídenní ztrátovou sérii a zakončuje týdenní obchodování v zeleném. Seanci ovlivnily reportovaná makroekonomická data. V Číně byl zveřejněn index PMI v průmyslu a mimo něj. Průmyslový index PMI dosáhl v dubnu 49,5 b. při očekávání 50,5 b. Neprůmyslový index činí 51,1 b. při očekávání 51,5 b. V reakci na tento report se zvýšilo očekávání dalších vládních stimulů ze strany vlády. V Japonsku byla reportována průmyslová produkce, která v dubnu dle předběžných dat meziměsíčně poklesla o 0,1 % při očekávání růstu o 1,5 %. Naopak japonské maloobchodní tržby překonaly očekávání, kdy v dubnu meziročně vzrostly o 2,4 % při očekávání 1,7 %. Trhy dnes budou s napětím čekat na dnešní inflaci v eurozóně.
img

Asijsko-pacifický region odepisuje

30.05.2024 Asijsko-pacifický region zrcadlí středeční seanci ve Spojených státech, kdy index S&P500 včera odepsal 0,74 %. Korejský trh byl tažen směrem dolů především společností Samsung (-1,99 %), kdy akcie stále korigují po zprávách o první stávce zaměstnanců v historii společnosti. V Japonsku trh dle agentury Bloomberg reaguje na růst výnosů u státních dluhopisů. Japonský yen deprecioval na úroveň blízké předchozí intervence CB Japonska.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje převážně v červeném

29.05.2024 Asijsko-pacifický region kromě čínského indexu Shanghai Composite odepisuje. Nedaří se především technologickým titulům, a to například společnosti Alibaba, TSMC a Samsung. U poslední zmíněné společnosti byla seance negativně ovlivněna rozhodnutím odborů společnosti Samsung uspořádat poprvé v historii stávku. V Austrálii vzrostla v dubnu inflace meziročně o 3,6 % při očekávání 3,4 %. Seanci taktéž negativně ovlivnily komentáře členů Fedu, které indikují nižší pravděpodobnost snižování úrokových sazeb.
img

Asijské trhy mírně odepisovaly ve výhledu světových inflačních dat

28.05.2024 Asijské indexy uzavřely v záporných číslech. Nejvíce se dařilo titulům v Hong Kongu, a naopak indexy v Japonsku poklesly. Dařilo se rovněž čínským výrobcům čipů poté, co hlavní státní banky uvedly, že mají v plánu investovat 15,7 mld. USD do největšího investičního fondu pro lokální průmysl.
img

Růst asijských titulů obnovil technologický sektor

27.05.2024 Asijské tituly obnovily růstovou seanci po minulém ztrátovém týdnu. Nejvíce rostl technologický sektor, v něm konkrétně akcie TSMC a MediaTek.
img

Asijsko-pacifický region odepisuje, prodejní tlak u čínských technologií pokračuje

24.05.2024 Asijsko-pacifický region v pátek odepisuje. Pod největším tlakem se nachází hongkongský trh, když index Hang Seng odepisuje více než 1,5 % ze své hodnoty. K poklesu především napomáhá vybírání zisků u čínských technologických titulů a růst napětí mezi Taiwanem a Čínou. Seanci ovlivnily taktéž silná makroekonomická data ze Spojených států, které dle agentury Bloomberg indikují možné ponechání vyšších úrokových sazeb v USA po delší období.
img

Asijsko-pacifický region se obchoduje smíšeně, odepisují čínské technologie

23.05.2024 V asijsko-pacifickém regionu se dnes obchoduje smíšeně. Seanci ovlivnily výsledky společnosti Nvidia, jež překonaly očekávání analytiků. Tituly z polovodičového segmentu dnes reagují růstem, konkrétně TSMC posiluje o 1,27 %, SK Hynix roste o 0,86 %. Opačným směrem se dnes vydaly čínské technologické tituly, dle agentury Bloomberg jsou důvodem rostoucí obavy ze sílící cenové války na místním trhu s AI. Alibaba na Hongkongu odepisuje 4,88 %, Tencent o 0,94 %. Korejský index Kospi vymazal dnešní ztráty a obchoduje se v mírně zeleném, a to po ponechání základní úrokové sazby na 3,5 % a prohlášení guvernéra místní centrální banky, že růst úrokových sazeb je limitován.
img

Asijské akcie klesaly

21.05.2024 Asijské tituly přerušily sedmidenní růst. Index nejvíce táhly dolů akcie Tencent a AIA. Ztráty mírně vyrovnaly japonské tituly po pozitivních výsledcích tamních pojišťoven. Hong Kongský index odepisoval po výsledcích pod očekávání automobilky Li Auto.
img

Fidelity International: Asijské akcie v éře dividend

23.04.2024 Čína, Japonsko a Jižní Korea zintenzivnily snahu dotlačit podniky k vyšším dividendám a zpětným odkupům akcií. Asie je pro investory už dlouho především příběhem růstu, mohou tak vládní reformy uvolnit hodnotu dividendových akcií v tomto regionu?
C:\fakepath\Cina-mena.jpg

Růst maloobchodu a průmyslu v Číně překonaly odhady

18.03.2024 Čínský maloobchod se v prvních dvou měsících roku meziročně zvýšil o 5,5 procenta, průmyslová produkce pak o sedm procent. Oba údaje překonaly očekávání analytiků. Podle tiskových agentur to vyplývá z dat, která dnes zveřejnili čínští statistici. Druhá největší ekonomika světa se tak dál zotavuje, i když dobře se nevede všem odvětvím. Nejnovější makroekonomické údaje povzbudily čínský akciový trh.
img

Maraton pokračuje: S&P a Dow stanovily nové rekordy, akcie Nvidie si udržují dynamiku

26.02.2024 Podle nástroje FedWatch Tool společnosti CME Group ukazují futures na fondy Fedu 52,6% pravděpodobnost snížení sazeb v červnu a 35,5% pravděpodobnost jejich ponechání na současné úrovni, což je oproti březnové pravděpodobnosti snížení, která činila 62 %, výrazná změna.
img

S&P 500 na cestě k 5 000 bodům: výnosy dluhopisů tudíž rostou

09.02.2024 Index S&P 500 zůstal v podstatě beze změny, nicméně situace na Blízkém východě zapříčinila růst cen ropy. Americký dolar posílil po zprávě s údaji o žádostech o dávky v nezaměstnanosti, zatímco japonský jen oslabil po zprávě, že Japonsko nehodlá zvyšovat úrokové sazby.
C:\fakepath\trader-19012024-40-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.01.2024 1) Většina z 11 investičních fondů na spotové bitcoiny obchodovaných na burze (ETF), které minulý týden schválila americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC), nepřežije. Na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu to v rozhovoru s televizí CNBC řekl šéf společnosti Grayscale Michael Sonnenshein. Bitcoin dnes dál oslabuje a klesl pod 41.000 USD (asi 933.700 Kč).
img

EUR/USD: Ošidné ticho

28.11.2023 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v úzkém cenovém rozpětí, ale zůstává v rozmezí čísla 9. Rozporuplné fundamentální pozadí brání obchodníkům určit vektor pohybu cen. Kupující EUR/USD se pokoušejí etablovat se nad úrovní 1,0960 (horní čára Bollinger Bands na čtyřhodinovém grafu), zatímco prodejci se zrcadlově pokoušejí stáhnout cenu k základně čísla 9 nebo dokonce pod úroveň 1,0880 (spodní čára Bollinger Bands na H4). Žádná ze stran z toho nevyšla vítězně a pár se pohybuje v rozmezí 1,0910 – 1,0960, což odráží nerozhodnost býků i medvědů.
C:\fakepath\Cina-mena-2.jpg

Bloomberg: Výprodej akcií na čínských trzích jeví známky paniky

24.10.2023 Výprodej akcií na čínských trzích aktuálně více než v uplynulém roce jeví známky paniky, píše agentura Bloomberg. Čínský akciový trh má hodnotu 9,1 bilionu dolarů (211 bilionů Kč). Trendy z minulosti podle Bloombergu ukazují, že intenzivní prodejní signál nevedl pokaždé ke stejně silnému zotavení akciového trhu.
img

Bitcoin a Ether rostou; Deutsche Bank bude poskytovat služby úschovy kryptoměn

15.09.2023 Bitcoin v pátek ráno v Asii vzrostl a obchoduje se nad 26 500 USD. Ether se rovněž posunul výše a překonal hranici 1 600 USD. Všech ostatních 10 nejprodávanějších nestablecoinových tokenů posílilo.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie za sebou mají nejlepší den za měsíc, daří se realitám

04.09.2023 Čínské akcie za sebou dnes mají díky vládním opatřením na podporu ekonomiky nejlepší den za déle než měsíc. Daří se realitám, akcie jednoho z největších čínských developerů, ztrátové Country Garden, zpevnily téměř o 15 procent.
img

Bitcoin se po pádu pod 26 000 dolarů zotavuje, jelikož bublina nadšení z ETF praskla

22.08.2023 Bitcoin se v úterý ráno v Asii stabilizoval poté, co v noci klesl pod klíčovou hladinu podpory 26 000 USD. Ether se také ponořil, ale udržel se na hranici 1 600 USD.
C:\fakepath\cina-14082023.png

Čína jako časovaná bomba

14.08.2023 Příští černá labuť by mohla přiletět druhé největší světové ekonomiky, která svým přebujelým a předluženým realitním sektorem nahání strach. Zdá se, že problémy spojované s gigantem Evergrande zkrachovalého na konci roku 2021, se čínským plánovačům nedaří uhasit, ale spíše je odsouvají a nabalují na sebe.
C:\fakepath\Hongkong (1).jpg

Akcie v Hongkongu vykázaly největší jednodenní zisk za tři měsíce

02.06.2023 Akcie na burze v Hongkongu dnes vykázaly po těžkém týdnu největší jednodenní zisk za tři měsíce. Hlavní index hongkongských akcií Hang Seng přidal 4,1 procenta na 18 949,94 bodu. Trhům podle agentury Reuters pomohla zpráva, že americký Senát schválil zákon o pozastavení platnosti dluhového stropu Spojených států, a rostoucí naděje, že americká centrální banka (Fed) přeruší cyklus zvyšování úrokových sazeb. Rostly i akcie na pevninské Číně.
img

Asijské akcie většinou klesly

24.03.2023 Ve středu skončilo dvoudenní zasedání americké centrální banky, které ovlivnilo všechny světové akciové indexy. Hlavní asijské akciové trhy většinou klesaly. Čínský Shanghai Composite ztratil 0,02 % a korejský KOSPI 0,08 %. Japonský Nikkei 225 a australský S&P/ASX 200 mírně klesly o 0,5 %, resp. 0,67 %. Shenzhen Composite zároveň vykázal slabý růst (o 0,09 %), zatímco hongkongský index Hang Seng mírně vzrostl o 0,68 %.
C:\fakepath\dolary.jpg

Ve světě a hlavně v Číně kvůli oslabení technologického sektoru ubylo miliardářů

23.03.2023 Na světě a převážně v Číně loni ubylo více než 400 dolarových miliardářů. Vyplývá to ze seznamu Hurun Global Rich List 2023, který sestavuje čínský časopis o bohatství a luxusu Hurun Report. Na vině je oslabení velkých technologických firem, na které se zaměřila čínská vláda, zpřísňování měnové politiky a dopady pandemie covidu-19, uvedla agentura Reuters.
img

Americký premarket 20. února: Den prezidentů v USA

20.02.2023 Globální akciové indexy v pondělí klesly v důsledku obav, že Federální rezervní systém udrží sazby vysoko. Naděje na oživení čínské ekonomiky, které vedly k asijskému vzestupu, se během evropské seance rozplynuly. Index Stoxx Europe 600 klesl. Shanghai Composite Index před korekcí výrazně vzrostl.
img

Asijské akcie vykazují zelená čísla

20.02.2023 Většina hlavních asijských ukazatelů vykazuje vzestupný trend. Výjimkou byl korejský KOSPI, který klesl o 0,01 %. Všechny ostatní indexy vykazovaly růst. Australský index S&P/ASX 200 a japonský Nikkei 225 posílily o 0,01 %, respektive 0,06 %. Hong Kong Hang Seng Index a Shenzhen Composite vzrostly o 0,82 % a 0,48 %. Index Shanghai Composite vzrostl o 1,61 %.
img

Na pozadí obchodování jako na horské dráze asijské trhy opět rostou

14.02.2023 Většina asijských indikátorů vzrostla o 1 %. Výjimkou byly čínské indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite, které ztratily 0,03 %, resp. 0,33 %, a hongkongský index Hang Seng, který klesl o 0,1 %. Všechny ostatní indexy vykázaly růst. Australský index S&P/ASX 200 vzrostl o 0,22 %, japonský index Nikkei 225 o 0,61 %, korejský KOSPI o 0,6 %.
img

Hlavní asijské indikátory dál klesají

13.02.2023 Asijsko-pacifické indikátory dál klesají. Výjimkou jsou čínské indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite, které vzrostly o 0,74 %, resp. 0,72 %. Ostatní indexy klesaly. Australský index S&P/ASX 200 o 0,21 %, hongkongský index Hang Seng o 0,16 % a korejský KOSPI o 0,72 %. Nejvíc klesl japonský index Nikkei 225, a to o 0,91 %.
img

Japonské a australské ukazatele nadále rostou

24.01.2023 Japonské a australské indexy rostly až 1,6 %. Australský S&P/ASX 200 si připsal 0,45 % a japonský Nikkei 225 přidal 1,59 %. V Číně, Hong Kongu a Koreji burzy nefungují kvůli novoročním svátkům.
img

Asijské indexy nadále rostou až o 1,2 %

20.01.2023 Asijské akciové indexy dál rostou. Čínské indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite vzrostly o 0,54 %, resp. 0,38 %. Australský S&P/ASX 200 si připsal 0,24 %. Japonský Nikkei 225 vzrostl o 0,29 %. Korejský KOSPI vyskočil o 0,38 %. Nejvíc získal hongkongský index Hang Seng – 1,15 %.
img

Asijské indexy vykazují růst

18.01.2023 Asijské indikátory vykazovaly většinou mírný růst do 0,5 %. Pokles vykázal jen korejský KOSPI, který ztratil 0,67 %. Čínský Shanghai Composite a Shenzhen Composite si připsaly 0,01 % a 0,15 %, hongkongský index Hang Seng posílil o 0,03 % a australský S&P/ASX 200 vzrostl o 0,05 %. Index Nikkei 225 vzrostl o 2,57 %. Japonský indikátor vykázal výrazné zisky poté, co japonská centrální banka ponechala úrokovou sazbu beze změny na úrovni -0,1 %. Většina odborníků toto rozhodnutí předpovídala.
img

Asijské akciové indexy rostou

16.01.2023 Téměř všechny akciové indexy asijsko-pacifického regionu vzrostly o 2 %. Pouze Nikkei 225 klesl o 1,24 %. Největší zisky zaznamenaly indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite, které vzrostly o 1,44 %, resp. 1,77 %. Index Hang Seng vzrostl o 0,69 %, zatímco indexy S&P/ASX 200 a KOSPI si připsaly 0,75 %, resp. 0,79 %.
img

Asijské trhy ve středu vzrostly

11.01.2023 Hlavní asijské indexy zaznamenaly během středeční obchodní seance zisky až o 1,5 %. Jediný index, který uzavřel v záporném pásmu, byl Shenzhen Composite, který ztratil 0,03 %. Ostatní indexy vzrostly. Shanghai Composite vzrostl o 0,2 %, zatímco KOSPI si připsal 0,4 %. Nikkei 225 a S&P/ASX 200 vzrostly o 0,93 % a 0,96 %. Index Hang Seng zaznamenal největší nárůst o 1,4 %.
img

Pozastavení rally amerického dolaru a přesunutí pozornosti na údaje o PMI

04.01.2023 Po úterní působivé rally to vypadá, že se americký dolarový index dostal do konsolidační fáze na úroveň přibližně 104,50. Agentura S&P Global zveřejní v rámci evropské seance PMI za prosinec ve službách za Německo a eurozónu. Americký ekonomický program bude plný zveřejňováním údajů vysoké úrovně.
img

Asijské akciové trhy rostou

22.12.2022 Po několika seancích s negativními výsledky začaly konečně hlavní asijské ukazatele růst. Shenzhen Composite a Shanghai Composite v Číně oba vzrostly, ale pomaleji – 0,24 % a 0,28 %. S&P/ASX 200 v Austrálii vzrostl o 0,48 %, Nikkei 225 v Japonsku vzrostl téměř stejně (0,46 %) a KOSPI vzrostl o 0,75 %. Nejvíce rostl index Hang Seng v Hongkongu (2,73 %).
img

Volatilita asijských trhů je stále přítomná.

25.11.2022 Asijské akcie nevykazují v dnešním obchodování žádnou dynamiku. Pouze S&P/ASX 200 v Austrálii a Shanghai Composite v Číně zaznamenaly růst o 0,29 a 0,39 procenta. Další metriky ukázaly pokles. Patří mezi ně hongkongský index Hang Seng, který ztratil 0,79 %, Shenzhen Shenzhen Composite, který klesl o 0,53 %, japonský Nikkei 225, který klesl o 0,37 % a korejský KOSPI, který klesl o 0,11 %.
img

Asijské trhy zakončily úterý smíšeně

15.11.2022 Hlavní asijské indexy se v úterý pohybovaly různými směry, některé zaznamenaly zisk až 3,6 %. Patří k nim Shanghai Composite a Shenzhen Composite, které si připsaly 1,27 %, resp. 1,43 %, a dále index Hang Seng, který získal 3,58 %. Nikkei 225 vzrostl jen o 0,13 %, zatímco S&P/ASX 200 o stejnou hodnotu klesl. KOSPI ztratil 0,08 %.
img

Asijské trhy se v pondělí zhouply dolů

14.11.2022 Asijské trhy zakončily pondělí převážně v negativním teritoriu se ztrátami až 1,1 %, protože optimismus investorů se vytratil. Jediný index, který v pondělí uzavřel výš, byl Hang Seng, který si připsal 1,7 %. Shanghai Composite ztratil 0,13 % a Shenzhen Composite 0,26 %. KOSPI klesl o 0,34 %, S&P/ASX 200 o 0,16 % a Nikkei 225 ztratil 1,06 %.
img

Hlavní asijské indikátory vykazují pokles až o 1,7 %

10.11.2022 Hlavní asijské indikátory se propadly až o 1,7 %. Index Shanghai Composite a australský index S&P/ASX 200 spadly o 0,39 %, resp. 0,5 %. Korejský index KOSPI klesl o 0,91 %, stejně jako index Shenzhen Composite a japonský index Nikkei 225, které klesly každý o 0,98 %. Největší pokles vykázal hongkongský index Hang Seng, který ztratil 1,7 %.
img

Akcie v Asii vykazují převážně pokles na 1,6 %

09.11.2022 Akcie v Asii vykazují převážně pokles na 1,6 %. Čínské indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite klesly o 0,35 % a 0,25 %, zatímco japonský Nikkei 225 klesl o něco více, o 0,63 %. Nejvíce klesl hongkongský index Hang Seng – o 1,52 %. Pouze dva indexy vykazují růst: australský S & P / ASX 200 vzrostl o 0,6 % a korejský KOSPI – 1,01 %.
img

Asijské akciové indexy se obchodují smíšeně

08.11.2022 Asijské akciové indexy se obchodují smíšeně. Některé ukazatele vykazují mírný pokles. Hongkongský index Hang Seng klesl o 0,74 %. Čínský index Shanghai Composite a Shenzhen Composite ztratily 0,82 % a 0,63 %. Ostatní indexy přitom vykázaly lepší výkon. Australský index S&P/ASX 200 si připsal 0,36 %, korejský KOSPI přidal 1,04 % a japonský index Nikkei 225 vzrostl o 1,27 %.
img

Asijské akciové indexy po silné rally klesají

03.11.2022 Asijské indexy dnes klesly až o 3 %. Celkově vykázaly mírný pokles. Korejský KOSPI klesl o 0,29 % a čínské indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite o 0,63 %, resp. 0,59 %. Australský index S&P/ASX 200 a hongkongský index Hang Seng patřily s propadem o 1,77 %, resp. 2,9 %, k nejztrátovějším. Japonské burzy jsou dnes kvůli svátku zavřené, včera se ale japonský index Nikkei 225 propadl o 0,06 %.
img

Asijský akciový trh zaznamenal zisky až 1,7 %

02.11.2022 Asijský akciový trh posílil až o 1,7 %. Čínský Shanghai Composite vzrostl o 0,88 % a Shenzhen Composite o 1,17 %. Index Hang Seng a australský S&P/ASX 200 posílily o 1,72 % a 0,19 %. Jihokorejský KOSPI klesl o 0,05 % a japonský Nikkei 225 ztratil 0,15 %.
C:\fakepath\Hongkong.jpg

Akcie v Hongkongu přidaly přes pět procent, to je za den nejvíce od května 2009

01.11.2022 Akcie v Hongkongu přidaly přes pět procent a mají za sebou největší denní nárůst od května 2009. Zůstávají ale poblíž minim z dubna 2009, za celý říjen odepsaly více než 14 procent. Dnes se dařilo i akciím v pevninské Číně.
img

Ranní shrnutí (01.11.2022)

01.11.2022 Indexy na Wall Street včera klesly. S&P 500 ztratil 0,75 %, zatímco Nasdaq byl nižší o 1,03 %. Wall Street snižovala zisky po včerejším prohlášení Bidena, který požádal Kongres, aby uvalil dodatečnou daň na energetické společnosti, které odmítají zvýšit produkci ropy, plynu nebo jiných produktů, navzdory rekordním ziskům.
img

Asijské akciové indexy vzrostly až o 1,2 %

25.10.2022 Hlavní asijské akciové indexy vykazují růst až 1,2 %. Shanghai Composite a australský S&P/ASX 200 posílily o 0,24 % a 0,28 %. Mezitím Shenzhen Composite a Hang Seng Index přidaly 0,34 % a 0,53 %. Japonský Nikkei 225 vzrostl o 1,14 %, což byl nejlepší výkon. KOSPI byl jediným indexem, který klesl. Ztratil 0,11 %.
img

BREAKING: USD oslabuje po slabších údajích o spotřebitelské důvěře

25.10.2022 Index spotřebitelské důvěry US Conference Board se v říjnu snížil z revidovaného stavu v září 107,8 na 102,5 bodů, přišemž očekávání trhu činilo 106,5.
img

Klíčové asijské indexy ztrácejí v pátek přibližně 1 %

21.10.2022 Klíčové asijské indexy klesly v pátek většinou zhruba o 1 %. Čínský Shanghai Composite vzrostl o 0,5 % a Shenzhen Composite o 0,15 %. Index Hang Seng ztratil 0,19 %, KOSPI klesl o 0,32 %, Nikkei 225 se snížil o 0,38 % a S&P/ASX 200 šel dolů o 0,81 %.
img

Hlavní asijské ukazatele ukazují poklesy až o 1,5 %

17.10.2022 Hlavní asijské ukazatele vykázaly poklesy až o 1,5 %. Shanghai Shanghai Composite index, Shenzhen Composite index a korejský KOSPI ztratily 0,1 %, 0,02 % a 0,18 %, ve stejném pořadí. Další ukazatele vykazovaly větší propady. Hongkongský index Hang Seng klesl o 1,19 %, japonský Nikkei 225 klesl o 1,4 % a australský index S&P/ASX 200 se propadl o 1,44 %.
img

Asijské akcie klesají třetí den v řadě

23.09.2022 Asijské akciové trhy klesají již třetí seanci v řadě. Index Hang Seng zaznamenal menší ztráty než ostatní indexy, když klesl o 0,95 %. Shanghai Composite klesl o 1,08 %. KOSPI klesl o 1,64 %, Shenzhen Composite klesl o 2,05 %. Nejvíce klesl index S&P/ASX 200 o 2,29 %. V Japonsku jsou dnes obchodní parkety z důvodu prodlouženého víkendu uzavřeny. Včera skončil Nikkei 225 v červených číslech a klesl o 0,58 %.
img

Asijské trhy v pondělí klesají

19.09.2022 Hlavní akciové indexy v asijsko-pacifickém regionu v pondělí klesly a pokračují tak v několikadenním poklesu. Index S&P/ASX 200 klesl o 0,08 %, zatímco Shanghai Composite a Shenzhen Composite klesly o 0,16 % a 0,55 %. Index Hang Seng ztratil 0,94 % a KOSPI klesl o 1,2 %. Japonský akciový trh byl dnes kvůli svátku uzavřen. Nikkei 225 však v pátek ztratil 1,11 %.
img

Asijské indikátory vykazují smíšené obchodování

15.09.2022 Hlavní asijsko-pacifické ukazatele vykazovaly smíšené obchodování. Některé z nich mírně vzrostly. Australský index S&P/ASX 200 si připsal 0,27 %, Hang Seng Index vzrostl o 0,25 %, japonský index Nikkei 225 prudce vzrostl o 0,19 %. Ostatní ukazatele poklesly. Korejský KOSPI přišel o 0,2 %, zatímco čínský Shanghai Composite a Shenzhen Composite klesly o 1,01 % a 2,15 %.
img

Asijské akciové indexy ve středu klesly

07.09.2022 Hlavní asijské akciové indexy skončily ve středu v záporných hodnotách. Index Hang Seng klesl o 1,74 %, zatímco Shanghai Composite klesl o 0,01 %. Nikkei 225 ztratil 0,9 %, S&P/ASX 200 klesl o 1,51 % a KOSPI klesl o 1,62 %. Shenzhen Composite vzrostl o 0,38 %.
img

Asijsko-pacifické indexy se obchodují smíšeně

02.09.2022 Asijsko-pacifické akciové indexy vykazují smíšené obchodování. Některé ukazatele klesají. Hongkongský index Hang Seng klesl o 0,65 % a australský S&P/ASX 200 mírně klesl o 0,01 %. Ostatní ukazatele rostou. Index Shanghai Shanghai Composite vzrostl o 0,28 %, téměř stejně jako KOSPI, který vzrostl o 0,22 %, Shenzhen Composite vzrostl o 0,65 % a japonský Nikkei 225 si připsal 0,36 %.
img

Asijské trhy ve středu klesají

24.08.2022 Akciové indexy v asijsko-pacifickém regionu skončily ve středu převážně v záporných hodnotách. Shenzhen Composite klesl o 2,41 %, Shanghai Composite klesl o 1,38 %, index Hang Seng klesl o 1,53 % a Nikkei 225 ztratil 0,45 %. KOSPI a S&P/ASX 200 posílily o 0,27 % a 0,51 %.
img

Asijské trhy uzavřely v pondělí smíšeně

22.08.2022 Asijské akciové trhy obchodovaly v pondělí smíšeně. Shanghai Composite a Shenzhen Composite posílily o 0,57 % a 0,64 %, zatímco index Hang Seng vzrostl o 0,12 %. Nikkei 225 klesl o 0,55 %, S&P/ASX 200 o 0,96 % a KOSPI ztratil 1,15 %.
img

Asijské trhy ve středu výrazně klesly

10.08.2022 Asijské akciové indexy skončily ve středu převážně v záporných hodnotách. Index Hang Seng klesl o 2,38 %. Shanghai Composite a Shenzhen Composite klesly o 0,58 % a 0,18 %. KOSPI ztratil 0,98 %, Nikkei 225 klesl o 0,69 % a S&P/ASX klesl o 0,5 %.
img

Asijské akcie nevykazují jednotný směr

27.07.2022 Asijské akcie nevykazují během dnešního obchodování jednotný směr. Některé indikátory klesají, zatímco jiné vykazují růst. Index Shanghai Composite zaznamenal mírný pokles – o 0,09 %, klesl i korejský index KOSPI (o 0,52 %) a hongkongský index Hang Seng (o 1,43 %). Australský index S&P/ASX 200 oproti tomu vzrostl o 0,11 %. Shenzhen Composite mírně získal – 0,14 % a japonský Nikkei 225 vzrostl o 0,4 %.
img

Hlavní asijské indexy obchodují smíšeně

22.07.2022 Hlavní akciové indexy v Asii dnes obchodují smíšeně. Některé indexy klesají, včetně Shanghai Composite, který klesl o 0,33 %, a Shenzhen Composite, který ztratil 0,62 %. Korejský KOSPI také ztratil 0,31 %. Ostatní indexy regionu přitom vykázaly růst až o 1 %. Australský S&P/ASX 200 si připsal 0,03 %, hongkongský index Hang Seng přidal 0,16 % a japonský Nikkei 225 vzrostl o 0,43 %.
img

Asijské trhy uzavřely v pondělí růstem

18.07.2022 Asijsko-pacifické trhy v pondělí výrazně vzrostly. Index S&P/ASX 200 vzrostl o 0,80 %, zatímco ostatní indexy si připsaly 1,50 % nebo více. Shanghai Composite a Shenzhen Composite vzrostly o 1,49 % a 1,48 %. KOSPI vzrostl o 1,65 %, zatímco index Hang Seng vzrostl o 2,64 %. Japonské burzy byly dnes zavřené, nicméně Nikkei 225 v pátek posílil o 0,54 %.
img

Asijské trhy v pátek výrazně klesly

10.06.2022 Asijské akciové indexy během pátečního obchodování značně klesly, přičemž většina indexů klesla o 0,34 % až 1,49 %. Shanghai Composite a Shenzhen Composite však vzrostly o 0,58 % a 1,21 %. Index Hang Seng klesl o 0,34 %, S&P/ASX 200 ztratil 1,47 %, zatímco KOSPI a Nikkei 225 klesly o 1,49 %.
img

Asijské akcie obchodují smíšeně

07.06.2022 Klíčové asijsko-pacifické akciové indexy vykazují smíšené obchodování. Některé indexy rostou až o 1 %, jiné naopak klesají. Čínský index Shanghai Composite a Shenzhen Composite vzrostly o 0,48 % a 0,1 %. Japonský Nikkei 225 také klesl o 0,42 %. Ostatní akcie klesly: hongkongský index Hang Seng klesl o 0,14 % a korejský KOSPI klesl o 1,33 %. Australský S&P/ASX 200 vykázal velké ztráty, klesl o 1,69 %.
img

Většina hlavních indexů asijsko-pacifického regionu klesla o 1,5 %

02.06.2022 Většina hlavních asijsko-pacifických indexů klesla o 1,5 %. Čínské indexy mírně vzrostly. Shanghai Composite si připsal 0,11 % a Shenzhen Composite přidal 0,38 %. Všechny ostatní regionální ukazatele klesly. Japonský Nikkei 225 ztratil 0,14 %. Hongkongský index Hang Seng se propadl o 1,48 %, australský index S&P/ASX 200 ztratil 1 % a korejský index KOSPI klesl o 1,08 %.
img

Většina asijsko-pacifických trhů utrpěla ztráty

24.05.2022 Hlavní indexy asijsko-pacifického regionu utrpěly ztráty, přičemž jejich průměrný pokles činil 1 % nebo více. Dvěma indexům se však podařilo růst: australské akcie S&P/ASX 200 přidaly 0,16 % a japonský index Nikkei 225 vzrostl o 0,6 %. Čínský Shanghai Composite ztratil 1,1 %, zatímco menší Shenzhen Composite Index ztratil 1,86 %. Hlavní hongkongský index Hang Seng klesl o 1,44 %, zatímco jihokorejský KOSPI klesl o 1,04 %.
img

Hlavní asijsko-pacifické indexy vykazují pokles

04.05.2022 Hlavní indexy asijsko-pacifického regionu ve středu vykazují převážně pokles. Hongkongský index Hang Seng klesl o 1,25 %, zatímco australský S&P/ASX 200 mírně klesl o 0,04 % a korejský KOSPI ztratil 0,15 %. Čínské a japonské burzy jsou kvůli víkendu zavřené. Čínský Shanghai Composite a Shenzhen Composite však v pátek uzavřely s výraznými zisky 2,5 a 3,9 %, zatímco japonský index Nikkei 225 klesl o 0,11 %.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie díky příslibu politické podpory zpevnily, za duben jsou ve ztrátě

29.04.2022 Čínské akcie dnes posílily. Podle analytiků přispěla k růstu zpráva, že vládnoucí komunistická strana slibuje zvýšit politickou podporu s cílem stabilizovat ekonomiku a finanční trhy. Ty se potýkají s pandemií covidu-19 a s rostoucími geopolitickými riziky. Za celý měsíc ale hlavní indexy vykázaly výrazný propad.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie kvůli dopadům pandemie klesly nejvíce od února 2020

25.04.2022 Čínské akcie zaznamenaly kvůli obavám z dopadů protipandemických opatření na ekonomiku nejvýraznější pokles od února 2020. Čína vůči covidu-19 nadále zastává politiku nulové tolerance a dnešní propad umocnily zprávy, že se uzávěry rozšíří z finanční metropole Šanghaj i do Pekingu. Klesají i ceny komodit, například ropy, a silným poklesem zahájila obchodování také Evropa. Na sedmnáctiměsíční minimum klesl kurz čínského jüanu.
img

Většina asijských indexů mírně stoupá

20.04.2022 Většina hlavních asijských indexů vykazuje v dnešním obchodování mírný růst. Hongkongský index Hang Seng tak přidal 0,72 %, japonský Nikkei 225 0,94 %, australský S&P/ASX 200 0,28 % a korejský KOSPI jen 0,11 %. Čínské indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite zároveň klesly o 0,21 % a 0,37 %.
img

Americký akciový trh v úterý po údajích o březnové inflaci klesl

13.04.2022 Americké akciové indexy skončily v úterý v negativním teritoriu poté, co nejnovější údaje o indexu spotřebitelských cen v USA ukázaly, že březnová inflace dosáhla nového maxima. Akcie opustily všechny zisky dosažené na začátku seance.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Čínské akcie zaznamenaly nejvýraznější pokles za téměř měsíc

11.04.2022 Čínské akcie dnes zaznamenaly nejvýraznější pokles za téměř měsíc. Vedle protipandemických omezení k tomu přispěly mimo jiné tovární a spotřebitelská inflace.
img

Asijské trhy ve čtvrtek prudce klesly

07.04.2022 Asijské akciové indexy během dnešní seance prudce klesly. Shanghai Composite a Shenzhen Composite ztratily 0,99 % a 1,43 %. Index Hang Seng klesl o 1,37 %, Nikkei 225 klesl o 1,58 %, KOSPI klesl o 1,23 % a S&P/ASX 200 klesl o 0,58 %.
img

Asijské indexy opět klesají

06.04.2022 Hlavní asijské indikátory po několika obchodních seancích zakončených růstem opět klesají. Čínské indexy Shanghai Composite a Shenzhen Composite ztratily 0,22 %, resp. 0,13 % a hongkongský index Hang Seng se snížil o 1,5 %. Japonský Nikkei 225 klesl o 1,61 %, korejský KOSPI spadl o 0,75 % a australský S&P/ASX 200 se propadl o 0,52 %.
Související klíčová slova: Akcie Kweichow Moutai | Čína a USA | Haier | Etheru | Susannah Streeterová | Propad ekonomiky | Kirin | Zpomalení čínské ekonomiky | Akcie Nintenda | Akcie Sony | Daily FX | Růst čínských akcií | Největší pohyby | Jak fungují akcie | Výplach | Euro k americkému dolaru | Cap | AUDCHF | Výnosy dluhopisů | Jack Ma | Války | Snižování stavů | Lithium | Vývoj | Obchodní platformy | Index spotřebitelských cen | Index Athex Composite | Rychlé zisky | Data z trhu práce | Take Profit | Tržní kapitalizace akciového trhu | Australská centrální banka | Akciový propad | Panevropský index | Globální růst | Velký propad | Inflační očekávání | EUR | Fundamenty | Spotřebitelské výdaje | Nezaměstnanost v lednu | Bundesbank | Akcie Societé Generale | Akcie Dongfeng Motor | Úvěrový trh | Standard & Poor's | Brokeři | Japonské maloobchodní tržby | Salesforce | Surová ropa | Index hongkongské burzy | Výkyvy | Itálie | Hurun Global Rich List 2023 | Stoxx | Pinduoduo Inc | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Indexy akcií pevninské Číny | Tencent Holdings | Nejdůležitější čínské indexy | Finanční aktiva | Akcie čínských společností | Očekávání | Korelace | Jüan | South China Morning Post | Otevřené pozice | Volatilní | Luckin Coffee | Evropské centrální banky | Jihokorejská centrální banka | Investování za vypůjčené peníze | 4Cast | Cathay Pacific | Pozitivní nálada | EUR/JPY | Kvartální výsledky | Londýnské burzy | Vývoj euro | EURJPY | Trh práce | Profit Taking | WeCHat | Pro investory | Itochu | Masivní propouštění | Oživení ekonomiky | iShares | Swiss | Investice | DXY | Rozvolnění | Spotřebitelský sektor | Sazby v Číně | Saldo běžného účtu | Potenciál | MACD | Zpráva z akciového trhu | Diverzifikace | Support | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Devon Energy | Posílení | Index aktivity | Cansino Biologics | Trip.com | Dění na světových burzách | ADP report | Beijing Hotgen Biotech | Spotové bitcoiny | Ifo | Webinář | Japonské akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Prognózy | Britská libra | ISTAT | NYSE | Intervence | Výkonný ředitel | Klesly akcie | Experti | LSEG | Hang Seng Tech | Futures kontrakt | Chování | Rekord | Bitcoiny | Biotechnologické akcie | FTSE MIB | Brokerské domy | Olívia Lacenová | IHS | Uvolňování měnové politiky | Ukazatel strachu | Asijské trhy | Obchodní seance | Impuls | Accor | EUR/USD | Statistický odbor japonské vlády | Index ekonomické nálady | Investoři i analytici | General Electric | Dění ve světě | Akcie Walt Disney | Australské burzy | Spotřebitelé | Morgan Stanley | JPMorgan Asset Management | Die Welt | Goldman Sachs | Bezpečný přístav | City | Současná cena | Obchodování na burzách | Akcie společnosti | Streamovací služby | Sales Associate Director | Pesimistická nálada | Americký výrobce čipů | CSI 300 | Benchmark | Rostoucí výnosy | Jihokorejské akcie | Druhá největší ekonomika | Lagardeová | Cenné papíry | Euro vůči americkému dolaru | Čistý příjem | Výnos | Poškodit ekonomiku | Velcí investoři | Makro data | RBS | Brent | Nákupní manažeři | Asijské akcie | Delta | Meituan | Zhejiang Huayou Cobalt | Americký akciový trh | Likvidita na trhu | Vzdělávání | Politico | Japonský index Nikkei | Russell 2000 | Denník | Opatření v Číně | LYNX Trading | Měnové riziko | Investorský sentiment | Index DOW | Import | CSI China ETF | Exchange | Alcoa | Investiční portfolio | Forexový trh | Akcie roku 2020 | Investiční strategie | MAE | Commodities | Fungování finančních trhů | Počet případů koronaviru | Kontrakty | Strach | Jeden dolar | IPO akcií | Šinzó Abe | Oživení čínské ekonomiky | Propad cen | Virtuální měna | AUDUSD | Call of Duty | Platební neschopnosti | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Čínská burza | Euronext | JPY | Akciový index | Analytický tým FXstreet.cz | Nárůst počtu nakažených | AI | Odhad HDP | Index Russell | SoftBank Group | Pár USD/CAD | Společnost Crédit Agricole | Akcie Alibaba Group | Projekce | Peníze | Globtrex.com | Infekce Covid | Ukazatel | Den prezidentů | FTX | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Splatnost | Shanghai Composite Index | Měnová opatření | Nakupovat akcie | Coinmarketcap | Americká lehká ropa WTI | Certifikáty | Geely | Medvědí trh | Prognóza | FTSE 100 | Bezpečné přístavy | Pesimismus | Akcie Hyundai | Měnová politika Fedu | Saxo Bank | FedWatch | Běžný účet platební bilance | Amgen | Apetit investorů | Index CAC 40 | Americký Fed | Vakcíny proti koronaviru | Ropa WTI | Růst v Číně | Micron | Tipy na zajímavé akcie | Lockheed Martin | Index australské akciové burzy | Developeři | Brexit | FedEx | Eurostoxx 50 | ZEW index | Zastavení činnosti | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Sony Corp. | Evropské burzy | USDPLN | CSI300 | Pozornost investorů | Burzy | Největší světové ekonomiky | EURUSD | Resistence | Americké ekonomiky | Komoditní trh | Kapitál | Býčí divergence | Kuaishou Technology | Robinhood | Béžová kniha | Cestování | AMS | Odliv kapitálu | Jakub Němec | Bond | Broker | Index burzy | Akcionáři | Cash flow | xStation | Záchranný fond | Ping An Insurance | Macquarie Bank | USD | Investovat | Life Insurance | Rijád | Export | Německé HDP | Fixace centrální banky | Shopify | Nejprudší jednodenní pokles | NFLX | Britský akciový index FTSE 100 | Macquarie | Zasedání FOMC | EURCAD | Výnos desetiletého dluhopisu | CISCO | Unie | Americká ropa WTI | Prodej automobilů | Kurzy akcií | Sodexo | Plány | Na burze | Blue chip | Riziková averze | Měnové války | Hongkong | Ekonomiky | Trh s ropou | Total | Ekonomická aktivita | Regulace | Hospodářské oživení | Maďarsko | NIKKEI Index | Měnový fond | LG Energy Solution | Úroková sazba | Investice do robotiky | Cenné kovy | Akcie Ralph Lauren | Split | Celkový objem obchodů | Index volatility CBOE | Xiaomi | Pověst | Fitch Ratings | Nord Stream 2 | Swapy | Rostoucí ceny energií | CashFlow | Ruský prezident | P.A. | Čtvrtletní výsledky | Kapitálový trh | Širší index S&P 500 | Shenzhen Composite | Oživení trhu | GBP/USD | Zvýšení sazeb | European Stability Mechanism | Euroval | Velikost fondu | Panevropský akciový index | Představitel ECB | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | Agentura Kjódó | Dovoz | Akciový trh v Číně | Šíření nemoci | Caterpillar | Lenovo | Pozitivní zprávy | Hyundai | Nikkei | Penzijní fondy | Index šanghajské akciové burzy | Obchodování s dluhopisy | Bankroty | Výrobní ceny | Čínské úřady | Čtvrtletní zisk | Komoditní | Souhrn finančních trhů | Světová finanční krize | Světový obchod | Hynix | Ruské banky | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Kurz jüanu | Černé pondělí | High-frequency trading | Zasedání Bank of Japan | Investování do čínských ETF | Pokles ceny akcií | Zdravotní péče | Největší ztráty | EUR/CZK | Vybírání zisků | Data z amerického trhu práce | Akcie Hyundai Motor | Mitsubishi UFJ | Ropné zásoby | Elon Musk | Největší firmy | Euforie | Der Spiegel | EURNZD | Makrodata | Akciové indexy | Investoři | Investing.com | Portfolio | Sója | Akciová burza | Online nakupování | Globální ekonomiky | Nejistoty | Americký prezident | Akcie na burzách | Fidelity | BaFin | RWE | Negativní sentiment | Evropská měna | Coca-Cola | AMD | Moderna | Prezident ECB | ADR | Média | Nejistota | Vyšší úrokové sazby | Obchodní platforma | Christine Lagardeová | Hodnota akcií | Index PPI | Obchodní napětí | Euro Stoxx 50 | Grayscale | Jádrový index | Zisk | Credit Agricole SA | Janet Yellenová | Zpřísňování měnové politiky | Upgrade | Hedging | Globální akciové trhy | Commonwealth Bank | Futures na S&P 500 | Hurun Report | Finanční instituce | Index KOSPI | Bank of England | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Fannie Mae | CAC 40 | Britský premiér | Vývoj sazeb | WSJ | Prezident | Xetra | AT&T | Inflace v květnu | Rostoucí ceny ropy | Odložení brexitu | BABA | Commodity futures trading | Christian Lindner | Bohatí | Hold | Vývoj akcií | Asijské burzy | Investiční firmy | Makrokalendář | Sestupný trend | Cena mědi | Raytheon | Ropné společnosti | Snížení nákladů | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Ekonomická situace | Akciové obchody | Zvýšení úrokových sazeb | Světové burzy | Globální akciové indexy | Společnost BHP | Investiční | Průzkum | Vývoj měnového páru | Britské banky | Hlavní úroková sazba | Zasedání Evropské centrální banky | Přístup na burzu | IEA | Kweichow Moutai | Německý DAX | Patria | Ekonom BHS | Anglie | Easing | Ceny Bitcoinu | Covid | Akciové trhy ve Spojených státech | Hoya | Podnikatelská aktivita v eurozóně | TRY | Short selling | Mitsubishi UFJ Financial Group | Úrok | Pokles ceny | Agentura Reuters | Fiskální rok | Sentiment investorů | Prodej | Spike | P/E | Cestovní ruch | Zpráva | Bohatý | Technologické tituly | Loonie | Prémie | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | RIOT | Tencent | Nový koronavirus | Ministerstvo obchodu | Zvýšení úrokové sazby | S&P | Cena barelu ropy | Česká měna | Hrubý domácí produkt (HDP) | Handelsblatt | Rizika a příležitosti | Hospodářské dopady | Masahiro Jamaguči | Důvěra investorů | Obchodování | Výrazné ztráty | Řecká burza | Zasedání Fedu | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Největší ekonomiky | Obchodování komodit | Akcie kybernetické bezpečnosti | Spotřebitelské ceny v USA | Vedoucí představitelé | Trhy s kryptoměnami | Automobilka | S&P Global | Nákupy dluhopisů | Nabídka | GBP | Rekordní hodnoty | Thyssenkrupp | IT společnosti | Management | ZEW | Vývoj ceny akcie Country Garden | XM | Obchodní týden | TSMC | Dobré výsledky | Zahraniční investoři | XAU/USD | Centrální banky | Projev Jeroma Powella | Japonská vláda | Nejlepší čínské akcie | Pákový efekt | Zpomalení ekonomického růstu | Eurostat | Guru | Předpověď | Zprávy | Oanda | Ruský rubl | VaR | Deflace | Macau | Index britských akcií FTSE 100 | S&P/ASX 200 | Dolary | Ralph Lauren | FB | Pondělní obchodování | Akcie v Asii | BREAKING | Kanada | Patrik Mackových | Růst inflace | MOEX | Index STOXX Europe | Turecká lira | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Přebytek obchodní bilance | Investiční banka | Averze k riziku | Dow Jones index | Index Stoxx 600 | Ceny ropy | Berkshire Hathaway | Míra | Index RTS | Akcie v Evropě | CME FedWatch Tool | Rate cut | Hospodářský výsledek | Evropské akcie | Program nákupu aktiv | Bitcoin | Silný růst | HKD | Airbus | Index šanghajské burzy | Měna Bitcoin | Vyhlídky | Firmy | CZ | Vláda USA | Nerozhodnost | NATO | Ubisoft | iFX | Cena ropy brent | Evropské dividendové akcie | Futures | Čínské zboží | Index cen domů | Růst japonské ekonomiky | Medvědí divergence | Automobilky | Investment management | Akcie CK Hutchison | Kryptoměnové burzy | Nástroj | Výsledky | Vývoj akciového indexu Hang Seng | HDP v eurozóně | Zápis ze zasedání Fedu | Zdražování pohonných hmot | Sumitomo Mitsui | Hedgeové fondy | Technická recese | DailyFX | Nio | Minulá výkonnost | Cena ropy WTI | Bank of America | TIM | China Evergrande | Růst ceny | Odhady trhu | Vakcína | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Australský dolar | Finanční domy | Retracement | Zelená čísla | Koruna | Komoditní měny | Finanční služby | Nejvýraznější pokles | Výrazný pokles | Commodity Futures Trading Commission | American Airlines | DJIA | Ant Financial | Kupující | Finanční výsledky | Včerejší obchodování | Panevropský index STOXX 600 | Francie | Pandemie nemoci COVID-19 | Riziko recese | Cena akcií společnosti | Americký výrobce | Onemocnění | Dopady koronaviru | BHS | DMA | Objem | Propad | London Stock Exchange | Spekulant | Očekávání investorů | Halifax | Čínské trhy | Trigger | Evropský statistický úřad Eurostat | Výkonnost | HDP eurozóny | Pandemie koronaviru | HDP Británie | Federální rezervní systém | Stimulační opatření | Silná rally | Údaje | Společnost Nvidia | Australské akcie | Covidová opatření | Asie | Soukromé firmy | Cenné papíry a burzy | Odchod z EU | Výsledky společnosti | Americká banka | Exxon Mobil | Postavení na trhu | Očekávání analytiků | Světové ceny ropy | Alibaba | Výsledky průzkumu | NYSE Euronext | Regulátor | DPA | Arnault | Nidec | Nomura | Hlavní indexy | RMB | Převodník měn | Odvětví cestovního ruchu | Stock Trader Almanac | Devizové kurzy | Televize CNBC | Průmyslová výroba | Šéf centrální banky | Pevný kurz | Aussie | Ekonomika Německa | Pfizer | Toyota Motor | Obchodování s akciemi | Studie | Offshore | CME FedWatch | Tempo růstu spotřebitelských cen | Cena eura | Obchody | Ant | Deficit | Graf | Chudoba | Rio Tinto | Ratingová agentura | Index S&P 500 | Významné zisky | Reakce trhu | FRA | TopForex | Solana | Cenová hladina | FOMC | Dolar vůči japonskému jenu | Ropa Brent | Kering | Carl Icahn | HDP USA | Wall Street Journal (WSJ) | Hrubý domácí produkt | Roblox | Hráči na trhu | Lukáš Kovanda | Nejlepší akcie | LEN | LIBOR | Přijetí | Evropa | Jackson Hole | Bohatí lidé | OPEC | Short | Ukrajina | Ropná společnost | Bitcoin dnes | Jednání FOMC | Situace | Lednový efekt | Investování v Číně | Pár EUR/USD | Index výrobních cen | Johnson & Johnson | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | VTB | Eurodolar | Omezení pohybu | Dopady na ekonomiku | Vývoj v Evropě | Arena Pharmaceuticals | Bezpečné útočiště | Čínský dovoz | Thajský baht | Program nákupu dluhopisů | Maloobchod | Technologický trh STAR | PPI index | Zveřejněná data | Earnings | Inflace v eurozóně | Akcie Advanced Micro Devices (AMD) | Americká centrální banka | Zpomalení inflace | Trump | Rostoucí obavy | Devalvace | Stavebnictví | Index volatility | FactSet | Dow Jonesův index | FTSEurofirst | Finanční rok | Britský FTSE 100 | Ruský akciový trh | Obchodování v Asii | Čínský Shanghai Composite Index | Stock market | Finanční krize | High | Euro dnes | FXstreet.cz | BPI | Index spotřebitelské důvěry | Hlavní index čínských akcií | GBPUSD | Stříbro | USDCAD | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | CHF | Tým InstaForex | Instituce | Česká koruna | Restriktivní opatření | Bank of Japan | OECD | Čínský akciový index | Mutual Fund | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Předpokládaný růst | Americké CPI | Ropné futures | G10 | Burza cenných papírů | Foreign Exchange | Počet úmrtí | Samsung Electronics | Americké akcie | Obchodování ETF | BBC | Akcie Cisco Systems | Czech Fund | Britská měna | Měnový trh | Iris Pangová | Dopad pandemie | Tata Steel | Ex-dividend | Běžný účet | Čínský realitní sektor | Kongres | GBPCHF | Čínský Shanghai Composite | Pozitivní vliv | Vývoj měnového páru USD/JPY | Index Nikkei | Index cen výrobců | Oslabení koruny | Spot | Index CSI 300 | Evropská ekonomika | ex | Rosněfť | Čínský statistický úřad | Americká data | Japonský export | Nejprudší pokles | Rozpočtový deficit | Komise pro cenné papíry a burzy | Capital Markets | Růst výnosů | Burzovně obchodovaný fond (ETF) | Trh | Korporátní zprávy | Nejlepší biotechnologické akcie | Komise | List Financial Times | CNY/USD | Společnost Alibaba | Přehled o dění na světových burzách | Akcie firem | Těžba ropy | Akcie CNOOC | Výrazný růst | Světové ekonomické fórum | Carry obchody | Fed | Zahraniční obchod | Correction | Bailout | Druhá vlna | Signál na akcie | Korekce | Čínská centrální banka (PBOC) | Indexy v Asii | Příliv kapitálu | Rubl | Pozornost | Finanční společnosti | United Airlines Holdings | GLOBEX | Nové trhy | Buffett | Vývoj ekonomiky | Největší ekonomika světa | Coffee | Kurz forintu | Kjódó | Dividendové akcie | National Australia Bank | Další rozvoj | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Prezident Emmanuel Macron | Krypto | Kasina | Dopad na trhy | S&P 500 | Sam Bankman-Fried | Tencent Music Entertainment | CNOOC | IronFX | JDE | Stock | Americké zásoby ropy | Akcie Country Garden Holdings | Růst spotřebitelských cen | ProCent | Ministři financí | Rating | Marek Chudoba | Čínský broker | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Agentura S&P | Merck & Company | SNB | Dílčí index | Velké banky | Microsoft | Akcie roku | Wells Fargo | USD/CHF | Příležitosti | Letecká skupina | Golden Gate | Nuno Fernandes | Investice do ropy | Daňové úlevy | Repo operace | Volatility | CME | Commission | Spotřebitelská inflace | Změny cen | Flat | Sell | Makroekonomické údaje | NAFTA | Long pozice | Denní objem obchodů | Banka HSBC | Známý investor | Peugeot | Exporty | JPMorgan Chase & Co. | Důvěra | Čínské centrální banky | Pravděpodobnost | Asijské indexy | Tvůrce trhu | Markets | Světová banka | Index Nasdaq | Apple | Obchodování na páku | Cena zemního plynu v Evropě | Penzijní fond | DAO | ABN AMRO Bank | Akcie Nvidie | Rizikovější aktiva | Makroekonomika | Společnost XTB | Francouzský prezident | Marathon | Výpadky | Objem obchodů | Range | CFTC | Velké zisky | Devizové trhy | Tomáš Pfeiler | Japonsko | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Celkový sentiment | XRP | XTB | Nifty 50 | Invest | Gazprom | Centrální banka | Riksbank | Deutsche Börse | Lenovo Group | Jemenští povstalci | Exxon | Analytici | Vlny koronaviru | ING | NYMEX | Vývoj dolaru | Grafy | QE | Růst HDP | Hyundai Motor | Měnové otázky | Tržní sentiment | LYNX | Akcie Advanced Micro Devices | Ranní zpráva z akciového trhu | Akcie na evropských trzích | Donald Trump | Čistý zisk | Vzdělávací webináře | Jádrová inflace | Twitter | Analytika | Zasedání americké centrální banky | Centrum | Portugalsko | Nejnovější údaje | Nižší úrokové sazby | Společnosti | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Sinopec | Další růst | CL | Japonská centrální banka | Makoto Kikuči | UCITS ETF | Hamás | Propad akcií | Spoluzakladatel | Bankovní tituly | Partnerství | Ekonomika aktuálně | China Merchants Bank | Obchodní partner | Nárůst objemů | Březnová inflace | Air France | Energetický sektor | Rizikovější investice | Cena ropy dnes | Vývoj USD | Bollinger Bands | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Údaje o inflaci | Viceprezident | Hlavní index CSI 300 | Dlouhodobý investor | Mluvčí | CZK | Reuters | Unilever | FTSE 250 | Baidu | Situace na Ukrajině | Zvýšení produkce | Hillary Clintonová | Kartel OPEC | Chevron | Kompozitní index | Mario Draghi | GM | Akcie ve Spojených státech | Souhrnný index | CSI China | Mitsui & Co. | Primární emise | Předseda | Šanghajský akciový trh | Credit Suisse Group AG | EURPLN | Nízká likvidita | City Index | Zahraniční společnosti | Utahování měnové politiky | INSEE | Růstový impuls | Geely Automobile Holdings | Singapurský dolar | Index nákupních manažerů | Velké riziko | Traders | Moody's | Performance | Makro | Vstup na burzu | Příkaz | Merrill Lynch | Telecom | Nižší růst | Rychlý růst | Akcie Nio (NIO) | Čínské akciové trhy | Americký dolar | Libra | Eva Miklášová | xPartners | Zvýšení základní úrokové sazby | CFD | iShares China Large Cap UCITS ETF | Kasino | Evropská unie | Open | Cena akcie | Globální akciový index MSCI | IG | BlackRock | Obchodování na zámořských trzích | Indické akcie | Čínský růst | Financovat | Jane Street | Příprava | Kuvajtský ministr financí | Čínské měny | Řecko | BRICS | Cvičení | Nálada investorů | CME Group | Snižování úrokových sazeb | Americké ministerstvo obchodu | Fáze obchodní dohody | Index šanghajské burzy Shanghai Composite | Oslabování akcií | Alibaba Group | Nový rekord | Dluhopisy | Úroky | Severomořská ropa | Finanční centra | Globtrex | Asijský index | Plodiny | Internet of Things (IoT) | STMicroelectronics | Cena | Investiční banky | Platební bilance | Odpor | Dopady pandemie covidu | Růst čínské ekonomiky | ASML Holding NV | Royal Dutch Shell | Sumitomo | Air | Fed Funds Rate | Akcie dnes | Economic | Ztráta | Ceny akcií | Regulace technologického sektoru | Huayou Cobalt | Životní úroveň | S&P500 | Royal Bank of Scotland | EBay | Dluhy | Dolar | Čínská ekonomika | MUFG | Ceny | Prudký pokles | Technologie | Opce | Standard Chartered | ČNB | Devizoví obchodníci | Ekonomické fórum | Agentura Bloomberg | Švédsko | Futures kontrakty | Pokles | Emise | Dluhopis | Ceny komodit | SK Hynix | Zahraniční investice | Útlum aktivity | Margin | Koš | Nvidia | Obchodní spory | Rating AAA | Vývoj akciového indexu | Historická data | Tencent Music | Americké společnosti | Pevninská Čína | Komodita | Akcie Tencent | Hedge | Large Cap | Vliv na obchodování | Setkání centrálních bankéřů | Poplatek | Maloobchodní tržby | Euro vůči dolaru | FTSE | CARA | Světové měny | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Mercedes | Americká ekonomika | Indexy v Číně | Credit Suisse Group | NVDA | Počet žádostí o podporu | Akcie spoločnosti | Americký trh | Obchodník | Webináře | Portfolio manažer | Nové úvěry | Short signál na akcie | Alibaba Group Holding | COVID-19 | Tokio | Negativní dopad | Americká centrální banka (Fed) | Blue chips | FOREX | Růst mezd | Regulátoři | Baker Hughes (BHI) | ISIN | ROE | Evropská centrální banka | Index cen | Německý ministr financí | Dow Jones Industrial Average | Paypal Holdings | Nejnovější zprávy | Ředitelka | Čínská vláda | Index PX | Daně | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Mitsubishi | Lídři | Inflace v červenci | Investment Management | Burzy padají | Rizika | Kryptoměna | ECB | Nákup akcií | Close | Epidemiologické situace | Pracovní trh | Dealer | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Zásoby ropy v USA | FXCM | Česká ekonomika | Alibaba (BABA) | Pandemie nemoci | Momentum | Pozitivní sentiment | Horší data | Kurzy | Marketingová komunikace | CBOE | Fond | LGES | Finanční prostředky | Čína | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Low | Partners | Trader | Konsensus | Index tokijské burzy Nikkei 225 | FCA | Aktuální prognóza | Index tokijské burzy | Ekonomické údaje | BNP Paribas | Conference Board | Konsenzus | Historické rekordy | EURIBOR | Globální ekonomika | Link | Mayzus | Summit G20 | Swap | Akcie TSMC | Francie a USA | Vývoj HDP | ISM | Benchmarky | Cisco Systems | Nižší ceny ropy | AIA | Toyota | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | KLM | Ratingové agentury | Pšenice | Cena zlata | Akcie Cisco | Makroekonomické data | SPAD | Obchodníci | Světové obchodní organizace | Hedge fondy | HSBC | Ohio | Pullback | Falcon | Vývoj měnového páru GBP/USD | Euro STOXX | Flash Crash | Breakout | Rusko-ukrajinský konflikt | Hongkongský index Hang Seng | Fixing | Index FTSEurofirst 300 | Bull | Růst cen | Index Russell 2000 | Drahé kovy | Indikátor | Moskva | Forward | Měnová politika | Akcie Apple | PMI ve výrobě | Asset management | Býčí trh | Americké akciové trhy | IFO index | Statistici | Akcie Beijing Capital International Airport | Financování | Akcie čínské společnosti | Index pražské burzy | Fitch | Nissan Motor | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Stres | Nastavení měnové politiky | Měnový index | Historické maximum | Americká lehká ropa | Spirit Airlines | Pinpoint Asset Management | Pokles ekonomiky | Slušný zisk | Finance | EURGBP | Dividenda | Žádné dividendy | Oslabení japonského jenu | USDJPY | Nejlepší výsledky | Švýcarská národní banka | BASF (BAS) | Poptávka | Intradenní obchodník | Express | Jihokorejské společnosti | Počet bankrotů | Guvernér | Globální trhy | Očekávání trhu | Tokyo Shoko Reserch | Obchodování na akciových trzích | Recesia | Objem aktiv | Index ASX | Německý index DAX | Obchodovat | Obilniny | JPMorgan Chase | Pokles akcií | Hospodářský růst | Výplata dividend | UniCredit SpA | Prezident Fedu | Nové rekordy | Ekonomický růst Číny | Parita | Americké státní dluhopisy | Bernard Arnault | Odhodlání | Akcie technologických firem | Technologický Nasdaq | Dluhová krize | AAPL | FinTech | WTI | Sony Group | Standard & Poor's 500 | Univerzita Johnse Hopkinse | Resistance | Bod | Kryptotrhy | Reporty | Podmínky na trhu | Akcie americké společnosti | Shares | Zisk společnosti | Nákup eura | New Oriental Education & Technology Group | Medvědi | NetEase | Kapitálové trhy | RBNZ | GfK | Paládium | AMGN | Index MOEX | Úrokový diferenciál | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Reserve Bank of Australia | HSBC Holdings | Výrobní ceny v Číně | Analytik trhů | Index technologického trhu Nasdaq | Klouzavý průměr | Pokles podnikatelské aktivity | SAIC | Americká měna | Nord Stream | EMU | Saúdská Arábie | Zájem o akcie | Index amerického dolaru | OCI | Ziskovost | Payrolls | Bankéři | Barclays | Procter & Gamble | Liou Che | Podnikání | Španělsko | Cena ropy | Inflace | Problémy | Advanced Micro Devices | Ocel | Kupón | Marže | Účet platební bilance | Akcie bank | ROCE | Fiskální politika | Německá ekonomika | Hlavní akciový index | DAX | Zlato a stříbro | Polygon | HDP | Diskont | Infineon Technologies | EUR/CHF | Odhad růstu ekonomiky | Prosus | Důvěra v Německu | Alphabet | Emmanuel Macron | Firma | Vývoj měnového páru USD/CNY | Signály | Omikron | Reálné příjmy | Micron Technology | Lira | Devizový trh | Pokles cen akcií | Contemporary Amperex Technology | Obchodní válka | Lot | Peter Bukov | IHS Markit | Ropa | Statistiky | Ekonomické recese | Ether | Byznys | China Telecom | Stoxx 600 | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Monetární politika | Čínský index | SAP | Čínské exporty | Diverzifikovat | Litecoin | Restrukturalizace dluhu | FX | Index PMI | Ben Bernanke | Ekonom | Změny ve vedení | Průmyslový index Dow Jones | Deutsche Bank | RUB | Kurz | Market | Týdenní pokles | Referendum | Vývoj ceny akcie Country Garden Holdings | Forexu | Unicredit | Růst akcií | Pokles výnosů | CNOOC Ltd. | HSI | Americká Komise pro cenné papíry | Restrikce | Zavedení cel | Merck | Optimismus | Rozhodování | Facebook | Kurz japonské měny | Cena ropy klesá | Čínské devizové rezervy | Akcie podniku | Francouzský CAC 40 | Galaxy Entertainment | USA | Graf akcie | Nikkei Asian Review | Washington Post | Investujte | Reserve Bank of New Zealand | Měď | Ekonomický institut | Konglomerát | ANZ | Rozvíjející se trhy | Fundamentální pozadí | Euro | Yield | AUD | Jeffrey Halley | Omezení investic | Akcie Alibaba (BABA) | Investice v Číně | Červená čísla | SGD | EuroStoxx50 | Breakout Trader | Index S&P/ASX 200 | Akcie na Wall Street | Oscilátory | Risk | Fibo | NEST | Bank of New York Mellon | Zahraniční kapitál | Citigroup | ASX 200 | Softbank | Čínský vývoz | Akcie na burze v Šanghaji | Dividendový výnos | Christine Lagarde | Sony | Index VIX | Hospodářství | Čínský export | Japonský Nikkei | Pražský index PX | Výnosy státních dluhopisů | Indikátor důvěry | Měnový stratég | Ministr financí | Světové akciové trhy | EBITDA | JP Morgan | Ohlédnutí | Zpomalení růstu | Obchod | Obchodní aktivita | Růst ekonomiky | Firmy podnikající v nemovitostech | Majors | Úrokové sazby | Kam investovat | Čínská měna | Intermediate | Market Maker | Asijské akcie dnes | Globální akciový index | Vítězství nad inflací | EU | Redukce | Slabé euro | Cenové stability | Zasedání ECB | Gamble | Credit Suisse | Portfolia | Akciové trhy v Asii | Růst důvěry | Převis | Precedens | Kurz domácí měny | Komerční banka | NN Group | CATL | Vývoz | Prodeje akcií | Světové finanční krize | Rupert Hoogewerf | Finanční tituly | Samsung | Recese | KakaoBank | JD Logistics | ASML | Švýcarský frank | Báze | Bank of Canada | Obchodní smlouvy | Růst globální ekonomiky | Index Dow Jones | Britská ekonomika | NZDUSD | SEC | Situace na Blízkém východě | MANA | Společnost IHS Markit | Hargreaves Lansdown | Eskalace konfliktu | Akcie Alibaby | Burzovní indexy | USD/CAD | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Miliardy | Spekulace | Globální finanční krize | Nákupní doporučení | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Americké burzy | Hodnota indexu | Realitní společnosti | Know-how | Japonský Nikkei 225 | Frank | Nejnovější statistické údaje | Ministři | Prudký propad | Řízení společnosti | Cla na dovoz čínského zboží | Změna politiky | Balance | KBC | Prodeje existujících domů | Kurz eura | David Cameron | DNR a LNR | Pips | Investoři a obchodníci | Swapová křivka | Čínské indexy | Silné euro | Uznání nezávislosti | Michael Sonnenshein | Ceny energií | Statistiky z Číny | Americké indexy | Dávky v nezaměstnanosti | Ceny potravin | Politická nejistota | Akcie Rio Tinto | Japonský jen | Index FTSE 100 | FOMC minutes | Jerome Powell | Panika | Dongfeng Motor | Japonský premiér | Čínský průmysl | Úspěchy | Kiwi | Atlantik | Prezident Donald Trump | USDCHF | Wynn Macau | Odbor japonské vlády | Rostoucí inflace | Tržní aktuality | Advance | Index PCE | STAR | Technologický sektor | OSN | China Evergrande Group | Saudi Aramco | Henry Hub | Kanadský dolar | Agentura Fitch | Bankman-Fried | Anas Sálih | Sterling | China Mobile | Předpovědi | Údaje z Číny | Bondy | TradingView | AXA | MATIC | Analytické společnosti | Tomáš Raputa | Investiční stratég | Zásoby ropy | Světové ekonomiky | Benzín | Kmen omikron | Produktivita práce | Channel | Rostoucí ceny | Trend | Akcie a ETF | TRIP | Dow Jones Industrial | ETF roku 2020 | Futures na americké akciové indexy | Akcie na burze | Míra inflace | Akcie NIO | Platforma | Rollover | Měnová politika ECB | Energetika | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | PBOC | MMF | Biotechnologické společnosti | MAN | CNN | Ekonomický výhled | Finanční situace | Dividend Yield | Oslabení | Nařízení | HDP Francie | Ropné akcie | SWIFT | WP | Oslabení technologického sektoru | Americký Senát | Farmaceutické společnosti | BTC | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Ukazatel strachu a chamtivosti | Zvyšování sazeb | Odborníci | Obchodní bilance | Ticker | Mizuho | Severomořská ropa Brent | Akcie automobilky | Pimco | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mezinárodní měnový fond | Gold | Šéfka ECB | Investování | Průmysl | Lehká ropa WTI | Japonský akciový index Nikkei | Vyrovnat ztráty | Akcie Hewlett-Packard | Úsilí | Napjatá situace | Tempo růstu | Activision Blizzard | Odkup akcií | Čínské burzy | American Airlines Group | FDX | Bankovnictví | Trim Broker | Evergrande Group | Investor | USD index | Pohonné hmoty | Americké dluhopisy | Nadhodnocení | BASF | Divergence | Commonwealth Bank of Australia | Nejvyšší růst | ETF | Marathon Oil | Investujte do akcií | Akcie klesají | Akciové trhy | CarMax | Zajímavé akcie | POSCO | Index australské burzy | Větší zisky | UnitedHealth | Obavy z omikronu | Šéfka Fedu | APP | Ekonomika Spojených států | Long | Rally | Smíšené obchodování | Euro Stoxx 600 | Macron | Výrazný propad | Pandemie | Japonský index | Bear | Základní úroková sazba | Internetový obchod | Japonský akciový trh | SMBC Trust Bank | Výplatní poměr | Intesa Sanpaolo | Osobní příjmy | Klid | Aktiva | Pokles inflace | PDD | Prodejní tlak | Výprodej | Indexy na Wall Street | Index německých akcií DAX | Výnosy z dluhopisů | Business | GBPJPY | Podíl na trhu | Brown Brothers Harriman | Indikátory | Index japonských akcií Nikkei | Akcie herních vývojářů | Růst cen akcií | PMI ve službách | Pokles cen | LPR | Obchodování s komoditami | Čínská centrální banka | SP500 | Junk rating | Index euro | Rizika kolem Ukrajiny | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | FedWatch Tool | Čínští investoři | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Long signál na akcie | Konsolidace | Zdravotnictví | Počet akcií | Výnosnost | Ole Hansen | Long signál | Spekulanti | LNR | Čínské akcie | Opatřením na podporu ekonomiky | Sentix | Microchip Technology | Trhy dnes | Bank of America Merrill Lynch | Zákaz cestování | | Pochybnosti | Westpac | Pandemická situace | Burzovně obchodovaný fond | Stratég | Zisky firem | Čínský akciový trh | Zisky společnosti | Kvalitní akcie | Řetězce | Fio banka | Dividendové akcie 2020 | Zotavení | Období nejistoty | Sentiment | Zhoršení pandemie | WEF | Industrial and Commercial Bank of China | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Breaking | Investiční fondy | New Vines Capital | Růst úrokových sazeb | JD | ECB Christine Lagardeová | Politika | CoinShares | Nálada na trhu | Commodity futures | Riziková aktiva | Čínský jüan | Kapitalizace | Komoditní stratég | Akcie Country Garden | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Obchodníci s cennými papíry | Dnešní seance | Americké futures | ECOFIN | BHP | Poplatky | Nike | GDP | Velká Británie | Evergrande | Makroekonomická data | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Citibank | Si Ťin-pching | Celosvětový počet úmrtí | Pokles průmyslové výroby | Japonský akciový index | US akcie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Real Estate | Objemy obchodů | Indexy S&P | George Soros | Investování do ETF | FTX Sam Bankman-Fried | Optimismus investorů | EURHUF | Nálada | Geopolitická rizika | Indie | Měnové páry | Technologické akcie | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Index volatility VIX | Čínský výrobce | Čínský vicepremiér | Výprodej akcií | Ekonomika | Růst vývozu | Kurz čínského jüanu | První zvýšení sazeb | Oxford Economics | Historická maxima | Ekonomická data | WTO | Forex EA | Výrobní index PMI | Roadshow | Hospodářské noviny | Řízení kapitálu | SYRIZA | Sankce | Commerzbank | Varianty koronaviru | Zhodnocení | Americký kongres | Podnikání na kapitálovém trhu | Ceny zlata | Vysoké zhodnocení | Výhled | České akcie | Prodejní cena | ESM | Myojo Asset Management | Volume | Americký akciový index | Akcie v Hongkongu | Americké ministerstvo | Spojené státy a Čína | Americký trh práce | Summit EU | Deriváty | Ethereum | Přísná opatření | Nejlepší blue chip akcie | Akciový trh | Japonská ekonomika | Vysoké ceny | Bilance Fedu | Hry | Digitální daň | Obchodní dohody | Energetické společnosti | Index Hang Seng | Propouštění | Fondy ETF | Private equity | Polkadot | PayPal | Bankovní krize | Politika Fedu | Finanční trhy | Miliardáři | Británie | Cyrrus | Komunistická strana | Data o inflaci | eBook | Insider | Největší ekonomika | Otevření ekonomiky | General Motors | Prodejní signál | Fondy | Investiční příležitosti | Komise pro cenné papíry | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Bílý dům | Situace v Číně | ČEZ | Austrálie | HDP Číny | Německé ekonomiky | Financial Times | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Nikkei 225 | Počet nakažených | Spread | Rating Číny | CZK/USD | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Theresa Mayová | Vývoj měnového páru EUR/USD | BHP Group | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Under Armour | New York | St. Louis | Panevropský akciový index STOXX 600 | MSFT | Čistá ztráta | GS | Bernstein | Obligace | Pád akcií | Akcie ropných společností | Čínští technologičtí giganti | Růst cen výrobců | Epidemie koronaviru | Indexy akcií | Jak investovat | Ekonomické zprávy | Risk Off | Applied Materials | Akcie v Japonsku | ZINC | IBEX | Zpětný odkup akcií | Kraft Heinz | EURCHF | Největší čínský broker | G20 | Currencies | Výrobci automobilů | Obchodní přebytek | Session | NFT | Slabší kurz | Člen rady guvernérů | Tesla | Dollar | Výnosy německých dluhopisů | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Hedge fond | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Akciové trhy v USA | Index Topix | Kontrakt | Vývoj ceny ropy | Sazby | Americké výnosy | Mezibankovní | Graf indexu | Index ekonomické aktivity | Dialog | Generální ředitel | Devizové rezervy | Investiční tituly | Cíle | USD/JPY | Trhy v Číně | SAIC Motor | Interfax | Ekonomický kalendář | LTRO | Volkswagen | Index MSCI | Rozvoj | Zvyšování úrokových sazeb | Likvidita | RBA | Žádosti o podporu | Americká administrativa | Výprodeje | Druhá největší ekonomika světa | Capital Economics | Rozhovor | Internetová společnost | Transakce | Dnešní údaje | Technologický index | Měny | Obchodní jednání | Obchodní podmínky | Snížení úrokových sazeb | Sankce proti Rusku | Růst cen potravin | MasterCard | Výzkumné společnosti | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | Profitovat | Glencore | Irsko | Maloobchodní prodej | Rozjednané prodeje domů | FX trhy | Roklen | Tržní kapitalizace kryptoměn | Zpravodajství | Clearing | AUDJPY | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BHS Štěpán Křeček | Finanční centrum | Společnosti z indexu | Jednodenní zisk | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Finanční sektor | Obavy z konfliktu | Renminbi | Příležitosti k nákupu | Trader Workstation | Internet of Things | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | MSCI | Burzovní index | Salesforce.com | Karanténní opatření | Australská ekonomika | Index IBEX | Hospodářský pokles | Index podnikatelské aktivity | Finanční trh | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | Australský S&P/ASX | JPMorgan | Risk On | Výnosy desetiletých dluhopisů | EFSF | Tightening | Prodeje | Carry trades | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Centrální bankéři | Světová zdravotnická organizace | ABN Amro | EIA | Rusko | Smíšené výsledky | Vysoké riziko | Nissan | Akcionář | Miliardy USD | Vicepremiér | FAST | Pinduoduo | Obchodní den | Robotaxi | Index japonských akcií | Makroekonomické události | Zkušenost | Bankrot | Pakt stability | Signál | Čínská firma | Afrika | Západoevropské akcie | Investiční ředitelka | State Street | EPS | ADP | Japonská burza | Napětí mezi Čínou a USA | Jim Rogers | Repo sazba | Biliony dolarů | Stephen Poloz | Short squeeze | Short signál | Ropy | Historie | Americké akciové indexy | OTC trh | Dividendové výnosy | Pingan | Institut GfK | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Koruna posílila | Ekonomický dopad | Zadlužení čínské ekonomiky | Společnost | ESPN | List The Wall Street Journal | Firma McDonald's | Maloobchodní tržby v listopadu | Sázky | Futures na americké akcie | Uhlí | Obchodujte | Ocenění akcií | Obchodované fondy | Allergan | Swiss National Bank | Thomas Barkin | RDSA | NIO Inc | Národní regulátor | Francouzský index | Brazilský real | Vysoká volatilita | Trading | BMW | Cena akcií | Guvernér ČNB | Mark Carney | Non-Farm Payrolls | ASX | Černý pátek | CAC40 | BBVA | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | United Technologies | DAX 30 | Umělé inteligence | Burze | Buy | Eura | Eric Moffett | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Organizace | Alipay | Očekávaný zisk | DIW | Deník The Wall Street Journal | Gap | Celkové příjmy | Komunistické strany | Leverage | VIX | Inflační data | Stock Exchange | Žebříček burz | Premiér Boris Johnson | Růst | Šéf regulačního úřadu | London metal exchange | Hodně peněz | Příjmy | Výsledková sezóna v USA | Zajištění | Objem prostředků | AbbVie | Počet potvrzených případů | Měnový výbor | Výnosy amerických státních dluhopisů | CNY | TradingEconomics | BIDU | Fúze | Overweight | Index | Wall Street Journal | Výsledek referenda | Doněcké lidové republiky | Infineon | Lockdown | USD/CNY | Wirecard | Hlavní americké indexy | Akcie Alibaba | Token | Čínský trh | Bohatství | Investiční fond | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Jižní Korea | Pandemie covidu-19 | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Index STOXX Europe 600 | XPeng | Ekonomický indikátor | Průmyslová výroba v Číně | Goldman Sachs Group | Cla na americké zboží | CBOT | Kotace | Americké trhy | Vlády | Makléřská společnost | Amazon | Kurz CHF | Jan Tománek | Prudký pokles cen | Akcie na burze v Hongkongu | SAMR | SMBC | Výsledky společnosti Nvidia | Investiční společnosti | Celní války | Akcie na trzích | Tržby společnosti | Tencent Music Entertainment Group | ANZ Bank | Akcie výrobců čipů | CITIC Securities | Investiční instrumenty | Halliburton | Růst akcií Nvidia | Program nákupů dluhopisů | Premarket | LVMH | Akcie Sands China | ING Groep NV | Obchodní přebytek Číny | UCITS | ishares China ETF | Akciové indikátory | Aleš Mendl | NZDJPY | Ztráty společnosti | Akcie BASF (BAS) | Obchodování na burze | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Nový Zéland | EONIA | Akcie | Devalvace čínské měny | MICEX | Finanční metropole | Kapitalizace akciového trhu | Očekávaný růst | XPEV | Akcie Under Armour | Mizuho Bank | Burzy po celém světě | MiFID II | Měnové krize | Jihokorejský won | Veřejně obchodované fondy | Daimler | MSCI China ETF | Výrobce baterií | Výplaty dividend | Klesající ceny nemovitostí | Dnešní obchodování | ChiNext | Nízká likvidita na trhu | Poptávka po ropě | ViacomCBS | Čínské stimuly | Odvětví | Netflix | Vladimir Putin | Budoucnost | Nárůst ceny | Technologické společnosti | Prohlášení | Nejistota kolem brexitu | Akcie Societé | Včerejší seance | Vývoj dolarového indexu | Dollar Index | App Store | Banka | Maďarský forint | Nákup euro | Aramco | Měna GBP | Růst cen ropy | Japonské vlády | Zlepšení | Analytička | Nasdaq Composite | Mark Cuban | Blue chip akcie | Alternativní měny | Koronavir | Objem obchodů na burzách | Rating Evropské unie | Norsko | Gama | Americký index | Akciový index S&P 500 | CAD | Akcie v roce 2019 | Manažeři | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Bezpečnostní zákon | Cenové války | Americké centrální banky | Analytik TopForex | Frankfurtský DAX | Virtuální měna bitcoin | Super obchod | Malaysian Airlines | Bloomberg | Hongkongské akcie | Equity | Index produkčních cen | FTSEurofirst 300 | UBS | Beijing Capital International Airport | Repo obchody | Pokles HDP | Bydlení | William Hill | Růst Bitcoinů | Zlatý standard | Riziko hospodářského poklesu | Růst čínského HDP | Makléřské společnosti | Obchodní války | Podpora | Naked Short Selling | Investor Carl Icahn | Carry trade | Snižování sazeb | Čínský akciový index Shanghai Composite | Volumes | Pojišťovny | Spready | Luhanské lidové republiky | Biden | Alibaba Jack Ma | Zadlužení | Hospodaření | Povzbuzení ekonomiky | Konec roku | Měnové indexy | Konečné výsledky průzkumu | Nemovitosti | Dolar vůči jüanu | Forex Faktory | Boris Johnson | Eskalace | JD.com | Akcie Tencent (700) | Index Nifty 50 | JP Morgan Asset Management | Snížení sazeb | Prezident Trump | Mitsubishi Motors | Experimentální vakcína | EURAUD | Přehled | Domácí poptávka | Ceny v Japonsku | Pražská burza | Přenos | Komentáře členů Fedu | Index CPI | Kuaishou | Elektromobily | Více riskovat | Forex market | Cenové výkyvy | Marc Faber | Novozélandský dolar | Sektor služeb | Vivendi | Japonský HDP | Ruské akcie | Vývoj na světových trzích | Vision Fund | Index nákupních manažerů (PMI) | US dolar | Index Nasdaq Composite | NTES | xStation5 | Statistické údaje | Hlavní burzovní indexy | Hotovost | Čínská společnost | Německo | AAA | Čínské akcie dnes | Irská ekonomika | Haruhiko Kuroda | MT4 | Úrokové sazby na nízké úrovni | Riziko | Louis Vuitton | Hlavní ekonom | Vice | Walmart | Visa | Hodnota akcií automobilky | Bid | Počet nezaměstnaných | Obnovení důvěry | Měnové báze | Obavy z dopadu koronaviru | Výprodej akcií na čínských trzích | Akcie Li Auto | Cardano | Monetizovat | Domácnosti | Axis | Akcie BASF | Letecká společnost | Burzovní ukazatel | Státní dluhopisy | Zlepšení ekonomiky | Provozní zisk | SPOT | Výrobce čipů Micron | Statistika | Vysoká inflace | Investiční produkty | Měnové trhy | Lehman Brothers | Nexon | Akcie BHP Group | Termínové kontrakty | Britské společnosti | Sankce vůči Rusku | HFT | CK Hutchison | Pozice | Asijské akciové trhy | Šíření koronaviru | Platina | Obchodujeme | Nejnovější makroekonomické údaje | Americké firmy | Akciový index Nikkei | Dluhopisový trh | Put | Country Garden Holdings | GBPNZD | Macquarie Capital | Čínský trh STAR | Nový akciový trh | Ocenění | Rates | Index pražské burzy PX | Kurz EURUSD | WHO | Hlavní index Nikkei 225 | Dopady pandemie | Růst výnosů dluhopisů | Spotřebitelský indikátor | Spotřebitelské ceny | Indonésie | Xtrackers CSI 300 Swap UCITS ETF 1C | Index DAX | Investing | Australský index | Akcie BHP | Defenzivní tituly | Sentiment trhu | Akciové indexy v Asii | A-shares | Fibonacci | Advanced Micro Devices (AMD) | News | Bavlna | Výraznější pokles | Makroekonomický kalendář | Americký ministr financí | SSE Composite | Mark Zuckerberg | Index CSI300 | Velké trhy | Světové akciové indexy | Index euro stoxx 50 | Cíl hospodářského růstu | Barrick Gold | MIFID | Eskalace války | Kchen Čche | China ETF | Lyxor MSCI China UCITS ETF Acc | TOPIX | Podnikatelé | FOMO | Korporace | TRON | Cena zemního plynu | Index hongkongských akcií | Odborné prognózy | CEO | Oslabení dolaru | Rezistence | Hurun Global Rich List | Banky | Časovaná bomba | Průlom | Intervenovat | Cena benzínu | Christopher Rupkey | Aktivum | Peking | Obchodovat s akciemi | Velké ztráty | US měna | BNB Chain | Dividendy | Disney | Burza | Burza v Šanghaji | London Capital Group | Největší pokles | Lyxor MSCI China UCITS ETF | Doporučení | Fio banka, a.s. | ishares China | Miliardy dolarů | Lockdowny | Burzovní rozcvička | Australské akciové burzy | West Texas Intermediate (WTI) | Největší jednodenní zisk | IPO | Odhady analytiků z Wall Street | Umělá inteligence | TRX | Inflační cíl | Seven & i Holdings | Japonský vývoz | Hospodářské výsledky | Měnový pár | GW&K's Emerging Wealth Equity Strategy | T. Rowe Price | Šíření nového koronaviru | Železná ruda | Očekávané Earnings | Jihokorejský Kospi | Americký dolar vůči japonskému jenu | Harley-Davidson | Index londýnské burzy FTSE 100 | Růst bitcoinu | Opatření | Regulační orgány | Didi | Emerging markets | Downgrade | Ukončení činnosti | Úroková míra | Hong Kong Exchanges & Clearing | InstaForex | MSCI China | Energie | Robinhood Markets | CryptoQuant | Vývoj ceny ropy Brent | Retail | GW&K's | Underweight | Endeavour | DNR | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Řízení čínských společností | Tým FXstreet.cz | Index Nikkei 225 | Názory analytiků | ARM Holdings | Úřady | Přehled o dění | Dow Jones | Chování spotřebitelů | Měna | Philip Morris | Dovoz čínského zboží | Společnost Moderna | Ekonomický růst | Akciové burzy | Nasdaq | Společná evropská měna | Zero Hedge | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Globální žebříček burz | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Hang Seng | Data ze Spojených států | Hong Kong | Geopolitické napětí | Hurun | Hlavní index burzy | Podnikatelská aktivita | Centrální banka Japonska | Stochastic | Práce | Société Générale | Currency | Baker Hughes | Čínské vlády | AMZN | Čínský HDP | Restrukturalizace | Dopady obchodní války | Investment | Krize | Fujitsu | Dopady konfliktu | MetLife | Mega Cap | Westpac Banking | PMI index | Sands China | GOOGL | PetroChina | Výroba v Číně | IOT | Fidelity International | Spojené státy | Procyklické měny | Country Garden | Měnový koš | Kurzový zisk | Tencent (700) | Janet Yellen | Vývoj na trhu | Globální investoři | Kryptoměny | Bělorusko | Ministři financí eurozóny | Podnik | Crédit Agricole | Evropské akciové trhy | Trh cenných papírů | INTC | Výsledkové zprávy | J.P. Morgan | Miliardář | Úvěr | Hongkongský Hang Seng | Investiční doporučení | Úspěch | Hospodářské dopady koronaviru | Ekonomové | G7 | Hlavní akciové indexy | Index Hang Seng Tech | Volby | Ukazatele | Li Auto | Kia | Větší pokles | Nárůst ceny akcií | Mitsui | Index čínských akcií | Stagnace | Index relativní síly | Tržby | Eurozóna | Fio | Akcie v roce 2020 | Americká vláda | Odhady analytiků | COVID-19 omikron | Uvalení cel | Zrychlení růstu | Koronavirus | Odvrácení rizika | FXstreet | Dánsko | Belgie | Nestabilní situace | Cena mědi na burze | Podniky | Akcie v Číně | Dezinflační trend | Ekonomické aktivity | AUD/USD | Commitment of Traders | Ruský akciový index | Bilance | Politici | Černá labuť | ICAP | Enel | Analytický tým | Očkování | Evropské země | Zlato | Vzestupný trend | Rakuten | Instrumenty | Mzdy | Světové trhy | Akcie 2020 | Ford Motor | Obchodní komora | Čistý dluh | NZD | Produkce ropy | Stock Trader | Altria Group | Wall Street | Dodavatelské řetězce | Poradenství | Markit | BIS | Currency market | Nonfarm Payrolls | OTC | CNBC | Nesoulad | CEBR | CITIC | Obchodování na forexu | Akcie společnosti Tencent | Čínské firmy | Caixin | Index jihokorejských akcií | Obchodní příležitosti | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Vývoj ceny | Analytik | Návratnost | Hurun Global Rich | Průmyslová výroba v USA | Tradeři | Analytici banky | Panasonic | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Výnosy | Objem obchodování | BNB | Výdaje | Banka UBS | ČTK | Stimuly | Ztráty | Inflace v USA | Komodity | Analýza
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Pozice | Index | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | Banky | ČTK | Banka | Obchodování | Indikátor | Trading | FOREX | Růst | Cena | Pokles | Graf

Předchozí klíčová slova

SG CTA index
SGD
SGD/JPY
SGD - Singapore Dollar
SGX
Shaghai Composite
Shake Shack
Shake Shack US
Shandong Lukang Pharmaceutical
Shanghai Auto

Následující klíčová slova

Shanghai Composite Index
Shanghai CSI 300
Shanghai Changer Investment Management Consulting
Shanghai Stock Exchange
Shanghai Stock Exchange (SSE)
Shantanu Narayen
Shany Hahn Shalom
Shapella
ShapeShift
Shaq
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít