Úterý 05. březen 2024 15:23
reklama
XTB trading konference 2024
reklama
Purple trading AI
reklama
Purple Investiční příležitost pro rok 2024 (webinář)
reklama
Fintokei SwiftTrader

Netflix

img

Akciový trh ignoruje realitu - sektorová analýza

29.02.2024 „V posledních měsících se vytvořil „dokonalý mix“ událostí, který přispěl k extrémnímu optimismu na akciových trzích. Ovšem v současnosti je trh iracionální a nereaguje na měnící se fundamenty, které mu nehrají do karet,“ říká analytik BHS Timur Barotov.
C:\fakepath\altria-09022024-2.png

Proč je Altria tak levná?

09.02.2024 V probíhající výsledkové sezóně se můžeme setkat s fenoménem, který znovu rozevírá nůžky mezi velkými technologickými obry a menšími hodnotovými společnostmi „staré ekonomiky“. Zatímco po velmi pozitivních výsledcích poskočily Meta a Netflix zpět do akciových bublinových výšin, ostatní společnosti si i v případě optimistického výhledu takovou pozornost ani akciové zisky nevysloužily.
img

Disney v premarketu stoupá o 8 % 📈

08.02.2024 Akcie zábavního gigantu Disney (DIS.US) dnes před otevřením burzy posilují o téměř 8 %, přestože tento gigant vykázal poměrně úspěšné čtvrtletní výsledky, ačkoli tržby i předplatné služby Disney+ zaostaly za očekáváním. Důvodem této reakce trhu jsou i optimistické komentáře generálního ředitele Boba Igera, stejně jako politika snižování nákladů pozitivně ovlivňující čistý zisk a rostoucí naděje na rychlejší ziskovost streamingu. Mírně nižší příjmy byly kompenzovány nárůstem zisku.
img

Výsledky společnosti Disney

08.02.2024 Společnost Disney reagovala na svou kritiku tím, že předložila výsledky, které překonaly očekávání, a představila solidní výhled zisku na letošní rok, protože opatření Boba Igera na snížení nákladů přináší ovoce.
C:\fakepath\trading-02022024.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár EUR/JPY, kryptoměna Bitcoin a akcie Netflix

02.02.2024 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/JPY, kryptoměnu Bitcoin a akcie Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Týden na akciových trzích: Evropský index hrál tento týden prim, Praha nijak neoslnila

26.01.2024 HDP z USA překvapil svým růstem, ale i téměř všechna ostatní data z USA byla lepší, než se čekalo. ECB sazby nezměnila a doprovodný komentář vyzníval spíše holubičím dojmem. Sledované indexy PMI byly v USA lepší, v Evropě naopak smíšené. Ostatní indikátory sentimentu byly však v Evropě horší (IFO index).
img

Index S&P 500 přepisuje dějiny: rekordní nárůst kvůli Netflixu a výrobcům čipů

25.01.2024 Jak zároveň vyplývá z posledních průzkumů, které ukazují pozitivní změny, ekonomická aktivita v USA nabírá obrátky. Akciové indexy mírně kolísají: S&P 500 vzrostl o 0,08 % a Nasdaq o 0,36 %, zatímco Dow klesl o 0,26 %.
img

Denní shrnutí: Silné PMI, zisky US100 podpořené čtvrtletními výsledky ✨

24.01.2024 Indexy na Wall Street rozšiřují své zisky již pátý den po sobě. US500 vzrostl o 0,50 % na 4920 bodů a US100 o 1,10 % na 17750 bodů.
img

US Open: Indexy dosáhly nových rekordů uprostřed výsledkové sezóny 📌

24.01.2024 Americké indexy na začátku seance posilují, růst opět vedou technologické společnosti. Nárůsty jsou taženy lepšími čtvrtletními zprávami od společností jako Netflix a očekáváním zpráv od Tesly a IBM po uzavření seance. US500 se zvýšil o 0,40 % na 4920 bodů a US100 ještě více, o 0,80 % na 17700 bodů. Zisky akciového trhu jsou podporovány slábnoucím dolarem a klesajícími výnosy amerických státních dluhopisů. Dnes je dolar (USD) nejslabší měnou v G10. V době zveřejnění se euro obchodovalo za 1,0929 USD.
img

Výsledky společnosti Netflix

24.01.2024 Ve čtvrtém čtvrtletí přibylo 13,12 milionu nových předplatitelů, což je největší přírůstek od pandemie.
C:\fakepath\trader-24012024-34-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.01.2024 1) Kryptoúvěrová společnost Nexo požaduje po Bulharsku tři miliardy dolarů (přes 68 miliard Kč) jako kompenzaci za škody, které firmě podle jejího tvrzení způsobilo vyšetřování ze strany bulharských úřadů. Firma podle právních dokumentů uvádí, že vyšetřování mimo jiné zhatilo její plán vstoupit na akciový trh ve Spojených státech, informovala dnes agentura Reuters.
img

Market story: 🥤 Netflix před otevřením v USA získává téměř 10 %. Euforie přichází s nárůstem počtu odběratelů 📈

24.01.2024 Netflix (NFLX.US) má již téměř 261 milionů odběrů streamování a přidal 13 milionů nových uživatelů v posledním čtvrtletí roku 2023. Tím překonal prognózu Wall Street o přidaných odběrech o téměř 50 %, a i když je jasné, že nepřímo počet platících zákazníků se zvýšil díky jeho politice sdílení hesel, z čísel je zřejmé, že se předplatitelé vracejí k Netflixu. Exponenciálně rostoucí uživatelská základna znamená rostoucí zisky z jejich postupné monetizace. Není divu, že trh zavíral oči před slabšími zisky, než se očekávalo. Před zahájením zasedání na Wall Street akcie společnosti již získaly téměř 10 % a přidaly více než 20 miliard dolarů na 215 miliard dolarů v současné kapitalizaci.
img

Ranní shrnutí (24.01.2024)

24.01.2024 Akcie v regionu APAC se obchodovaly se smíšeným sentimentem, podobně jako v USA během včerejší seance. Čínské indexy většinou posilovaly, zatímco japonský Nikkei a korejský Kospi během dne ztrácely.
img

Ranní komentář: Netflix po výsledcích +8 %, Verizon, 3M a další korporátní výsledky

24.01.2024 Výsledková sezóna se začíná naplno rozjíždět. Včera příjemně překvapil Netflix, který v after market hodinách rostl o více než 8 %, a to hlavně díky silnému růstu předplatitelů. Solidní čísla ale reportoval třeba i Verizon. Pod tlakem se naopak ocitly 3M a D.R. Horton. Dnes svá čísla za 4Q zveřejní AT&T, IBM a především Tesla. Pozor také na nové makro v podobě výsledků PMI z Evropy a USA.
img

Netflix po skončení obchodování posiluje o 7,5 % po skvělých číslech o počtu předplatitelů

23.01.2024 Společnost Netflix oznámila své finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2023, které byly při pohledu na klíčové ukazatele streamovací společnosti silně pozitivní. Tržby společnosti dosáhly 8,83 miliardy dolarů, což představuje meziroční nárůst o 12 %. Provozní zisk činil 1,5 miliardy dolarů a zisk na akcii (EPS) 2,11 dolaru. EPS byl mírným zklamáním, ale počet nových uživatelů za 4. čtvrtletí překonal všechny rekordy.
img

Denní shrnutí: Netflix a Tesla budou udávat směr na Nasdaqu

23.01.2024 Silné oživení čínských akcií (indexy vzrostly až o 3-4 %) po zprávě, že státem kontrolované společnosti použijí až 300 miliard USD z prostředků na zahraničních účtech na podporu čínského akciového trhu.
img

Top 10 akcií: Drobní investoři nadále podporují akcie rychlého hubnutí a sklízí zisky za rok 2023

23.01.2024 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích z obchodní a investiční platformy eToro drobní investoři v posledním čtvrtletí roku nadále podporovali výrobce léků na hubnutí a zároveň si uzavírali zisky z několika nejsilnějších "cash-cows" roku 2023.
img

Ekonomický kontrast: Akciové indexy září, dluhopisy zůstávají ve stínu

23.01.2024 Výnosy amerických státních dluhopisů klesají a kurz dolaru se téměř nemění, protože investoři vstupují na trh v očekávání nadcházejících ekonomických indikátorů, které mohou nabídnout nový pohled na směřování úrokových sazeb.
img

Ranní okénko - Spotřebitelská důvěra v eurozóně na vzestupu?

23.01.2024 Začátek tohoto týdne se z ekonomického pohledu rozjíždí pomaleji, když po pondělku ani v úterý nedorazí větší množství ekonomických dat. Patrně nejzajímavějším údajem bude index spotřebitelské důvěry v eurozóně, který by ale patrně neměl ovlivnit čtvrteční zasedání bankovní rady Evropské centrální banky. I nadále by měl mezi spotřebiteli přetrvávat pesimismus, ač jeho míra se v posledních měsících velice pozvolně snižuje. To souvisí s postupným poklesem inflace a vyhlídkami na uvolňování měnové politiky ze strany ECB, což by se mimo jiné projevilo ve vyšší dostupnosti úvěrů.
img

Ekonomický kalendář: před zítřejšími zprávami o indexech PMI je dnes na programu málo 🔎

23.01.2024 Dnešní ekonomický kalendář je na významné události slabý. Jedinými zprávami, které stojí za pozornost, mohou být údaje z Nového Zélandu a Austrálie, kde budou na konci dne zveřejněny čtvrtletní údaje o CPI a bleskový PMI za leden. Očekává se, že inflace CPI klesne jak mezičtvrtletně, tak meziročně (z 5,6 % na 4,7 % meziročně). Zprávy PMI v Austrálii jsou první za leden, před zítřejším zveřejněním z dalších zemí včetně USA, eurozóny, Německa a Japonska.
img

Ranní komentář: Čína chce pomoci akciovému trhu, pád ADM a Gilead a růst Trumpova SPACu

23.01.2024 Akciové trhy včera mírně rostly. Celkově byla ale nálada na trzích stabilizovaná a investoři spíše vyčkávají na nové fundamenty. Pár zajímavých pohybů jsme se ale dočkali. Pod silným tlakem se včera ocitly akcie společnosti Archer-Daniels-Midland, jejíž CFO byl odvolán kvůli problémům s účetnictvím, díky kterým bude pozdrženo zveřejnění výsledků za 4Q. Silného růstu se naopak dočkaly akcie automobilky Fisker a dařilo se United Airlines, která reportovala výsledky za 4Q. Dnes svá čísla za 4Q nabídnou například Netflix, Verizon, Johnson & Johnson, nebo Lockheed Martin.
C:\fakepath\eurusd-23012024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 23.1.2024

23.01.2024 Americké akcie včera zpevnily, index S&P 500 uzavřel druhou seanci za sebou na rekordu. Akcie technologických firem navýšily nedávné zisky. Investoři vyhlížejí výsledky hospodaření, které by mohly naznačit výhled na letošní rok.
img

Co sledovat tento týden?

22.01.2024 Minulý týden byl na finančních trzích ve znamení posilování amerického dolaru a výprodeje kryptoměn. Zdá se, že potenciálních faktorů vytvářejících volatilitu na trhu bude v příštím týdnu dostatek, takže se vyplatí bedlivě sledovat plánované makro události. Investoři se mimo jiné dozvědí čtvrtletní zprávy společností jako Tesla, Netflix a LVMH a rozhodnutí o úrokových sazbách ECB a BoC. Nezapomeňte v nadcházejícím týdnu sledovat kurzy US100, EUR/USD a USD/CAD!
img

⏫US100 na nových historických maximech!

19.01.2024 US100 dnes posiluje přibližně o 0,8 %, ale je na nových denních historických maximech poblíž 17240 bodů! Zisky jsou motivovány návratem pozitivního sentimentu u společností zabývajících se špičkovými technologiemi, především výrobou polovodičů, resp. společností, které je využívají. Včera jsme kromě mohutného odrazu na TSMC - nejvýznamnějším světovém výrobci čipů - zaznamenali také silný odraz akcií Nvidie (nová historická maxima) a společnosti Apple, která produkty TSMC využívá. Silný výkon společnosti TSMC naznačuje také dobré výsledky společnosti Apple.
img

Walt Disney vypršela práva na postavičku Mickey Mouse. Jaký bude dopad na hodnotu firmy?

15.01.2024 Walt Disney je největší mezinárodní konglomerát v oblasti masmédií a zábavního průmyslu. V posledních 15 letech získal práva na některé z nejlepších mediálních franšíz. Problémy se však nevyhýbají ani této „továrně na sny“. Od začátku roku 2024 přišla společnost o práva na ikonickou kreslenou postavu Mickey Mouse, která dostala společnost na výsluní a od té doby se nové výtvory, licence a akvizice velkých společností nabalovaly jako sněhová koule.
C:\fakepath\investice-2024-07012024.jpg

To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit

08.01.2024 V tomto článku se společně podíváme na výběr hlavních dosud známých ekonomických očekávaných událostí ve světě v roce 2024, abyste si je mohli vyznačit ve svém investičním kalendáři.
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Akcie ve světě loni vesměs rostly, klíčový index S&P 500 přidal 25 procent

02.01.2024 Akciím na světových trzích se loni vesměs dařilo. Některé indexy, jako například americký Dow Jones nebo německý DAX 40, překonaly historická maxima. Premianty byly technologické akcie ve Spojených státech. Nejsledovanější americký index S&P 500 si loni připsal téměř 25 procent, zatímco index akcií z eurozóny Euro STOXX 50 se zhodnotil o 17 procent, vyplývá z burzovních statistik.
C:\fakepath\Loreal-dedicka.jpg

Bloomberg: Dědička firmy L'Oréal je první ženou s majetkem 100 miliard USD

29.12.2023 Dědička francouzského kosmetického impéria L'Oréal Françoise Bettencourtová Meyersová se podle agentury Bloomberg stala první ženou, která nashromáždila majetek v hodnotě 100 miliard dolarů (2,2 bilionu Kč). Tento milník přichází poté, co akcie společnosti L'Oréal, kosmetické firmy založené jejím dědečkem, vzrostly na rekordní úroveň a zažívají nejlepší rok od roku 1998.
C:\fakepath\20223-25122023.jpg

Rok 2023 na finančních trzích

25.12.2023 Uplynulý rok si investoři užívali relativní zklidnění. Po covidu, čipové krizi, akutní fázi ukrajinské války a navazujícímu energetickému a inflačnímu šoku se za posledních 12 měsíců začal ekonomický i politický vývoj vracet blíže k normálu. Když přimhouříme oči nad Blízkým východem, dalo by se říct, že se 20. léta vrací do předcovidových „business as usual“.
C:\fakepath\Netflix-stock-04122023.jpg

Elliottovy vlny: Měnový pár USD/CAD, kryptoměna Ethereum a akcie Netflix

04.12.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár USD/CAD, kryptoměnu Ethereum a akcie Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\\fakepath\\akcie-20112023.jpg

Akcie: Dvě tváře zisků aneb hodnotové versus růstové akcie (díl 3.)

20.11.2023 Než začnete investovat do akcií, je důležité zamyslet se, jaký typ zisku je vaším cílem a podle toho vybírat akcie do vašeho portfolia. Některé akcie jsou jako Ferrari, dovezou vás rychle do cíle, ale pokud nebudete opatrní, snadno se můžete vybourat. Jiné akcie jsou jako linkový autobus, do cíle dojedete za hodně dlouhou dobu a asi bezpečněji, zato se budete po cestě nudit o dost více, než kdybyste se svezli ve Ferrari.
img

Ranní komentář: S&P500 jen 4 % od all-time high, Netflix-Max bundle a problémy německého stavebnictví

13.11.2023 Akciové trhy za sebou mají další úspěšný týden. S&P 500 rostl v devíti z posledních deseti seancí a za poslední dva týdny už přidal přes 7 %. Nálada na trzích zůstává stabilizovaná a k jejímu zlepšení přispěl i pád výnosů na delším konci výnosové křivky. V Novém týdnu nás čeká opět několik korporátních čísel (Target. Walmart) a z makra bude investory zajímat hlavně americká inflace.
C:\fakepath\netlfix-25102023.jpeg

Proč jsou akcie Netflixu tak úspěšné?

25.10.2023 Výsledková sezona v zámoří je aktuálně na pozadí zájmu médií. Trhy totiž velmi znejistil teroristický útok Hamasu. A vojenská intervence podobná té v Íránu, by byla pro finanční trhy skutečnou pohromou.
C:\fakepath\graf-24102023-uvod.png

Zlato útočí na 2000 USD, indexy opět oslabovaly

24.10.2023 Tento týden pokračuje výsledková sezóna a reportovat budou giganti Meta (Facebook), Alphabet (Google), Microsoft a další. Co očekávat od indexů? To si povíme v dnešním článku.
img

Akcie

20.10.2023 Hlavní zámořské indexy po projevu předsedy FEDu Jeroma Powella oslabovaly. Pomyslným vítězem včerejší obchodní seance v USA je jednoznačně Netflix (NFLX), který si připsal bezmála 17 %. Úspěšný den byl i pro akcie AT&T (T), které připisovaly necelých 7 %. Na druhé straně včera odepisovala Tesla (TSLA), která ztratila 10 %. Zajímavé bylo oznámení Amazonu (AMZN), že do konce roku 2024 budou jeho drony Prime Air ve Velké Británii doručovat zásilky automaticky. Drony budou schopné provozu i za mírného deště a maximální hmotnost zásilky bude 5 liber, což je zhruba 2,27 kilogramu. Hlavní akciové indexy tedy končily včerejší den následovně: S&P 500 -0,85 %, Nasdaq 100 -0,85 % a Dow Jones -0,75 %.
img

Netflix přilákal 8,8 milionu nových předplatitelů a vyskočil o 15 %

20.10.2023 Netflix ve třetím čtvrtletí přilákal 8,8 milionu nových čistých předplatitelů, pravděpodobně díky omezení sdílení hesel, a jeho akcie se včera v obchodních hodinách obchodovaly o téměř 15 % výše. Cena zastavila svůj poslední pokles poblíž bývalé rezistence 345, která byla zabírána od dubna do května 2023.
C:\fakepath\eurusd-20102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 20.10.2023

20.10.2023 Americké akcie včera oslabily, akcie automobilky Tesla se propadly. Po komentářích šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella ohledně měnové politiky stouply výnosy dluhopisů americké vlády. Investoři se obávají, že centrální banka sazby ponechá na vyšší úrovni po delší dobu.
img

Výsledková sezóna s XTB: Netflix opět zvyšuje ceny a přidává předplatitele, akcie rostou o 15 %

19.10.2023 Kromě společnosti Tesla byla další zajímavou společností, která včera oznámila výsledky, společnost Netflix. V jejím případě byly výsledky opravdu dobré a společnost překonala všechna důležitá očekávání. Pokud chcete vědět, co pomohlo Netflixu k tak dobrým výsledkům, přehrajte si naše video.
img

Výrazný obrat pro Netflix

19.10.2023 Josh Gilbert, analytik trhu ve společnosti eToro, k tomu uvedl: ‚‚Pro Netflix to bylo vydařené čtvrtletí. Streamovací gigant vykázal největší čtvrtletní nárůst počtu předplatitelů za poslední tři roky, čímž se jeho předplatitelská základna zvýšila na téměř 250 milionů. Zásah do sdílení hesel investoři přijali s obavami, ale tato změna naopak přinesla jeden z nejlepších růstů, které Netflix zaznamenal od boomu v pandemii.
img

Netflix po nárůstu počtu předplatitelů ve 3. čtvrtletí vyskočil v předobchodní fázi o 12 % výše

19.10.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) po zveřejnění zprávy o výsledcích za 3. čtvrtletí 2023 vzrostla v odpoledním obchodování o 12 %. Za tímto nárůstem stojí dobré důvody, protože zpráva se ukázala jako hvězdná, zejména pokud jde o přírůstky nových předplatitelů. Pojďme se na zprávu podívat!
img

Ranní komentář: Desetileté výnosy na dosah 5 %, Netflix po výsledcích +12 %, Tesla ztrácí

19.10.2023 Dluhopisové výnosy pokračují v růstu a na desetiletých amerických splatnostech jsme už na dosah 5 %. To má negativní dopad na akcie, zatímco růst výnosů dál pomáhá dolaru. Překvapivě silné je naopak zlato, kterému ale zdá se částečně pomáhá složitá geopolitická situace. Včera reportoval výsledky Netflix, který v after-market hodinách rostl o 12 %. Svá čísla pak zveřejnila také Tesla, jejíž akcie ale reagovaly propadem.
img

Netflix hlásí obrovský nárůst počtu předplatitelů a zisk téměř 9 % after-market

18.10.2023 Společnost Netflix oznámila zisk za třetí čtvrtletí roku 2023 a překonala očekávání analytiků. Společnost vykázala zisk na akcii ve výši 3,73 USD, zatímco očekávání bylo 3,49 USD. Tržby dosáhly 8,54 miliardy dolarů, zatímco očekávání bylo 8,53 miliardy dolarů.
img

Denní shrnutí: Komentáře bankéřů Fedu a eskalace konfliktu na Blízkém východě ovlivňují sentiment 📌

18.10.2023 Poklesy na Wall Street se na konci seance uprostřed týdne poněkud zpomalily, ale US500 i US100 se obchodují o více než 0,70 % níže.
img

Netflix dnes hlásí výsledky za 3. čtvrtletí 2023!

18.10.2023 Netflix (NFLX.US), americká společnost zabývající se streamováním videa, má dnes po skončení seance na Wall Street oznámit výsledky za 3. čtvrtletí 2023. Společnost nedávno zahájila úspěšný zásah proti uživatelům sdílejícím hesla a očekává se, že v nadcházejících čtvrtletích přispěje k růstu počtu předplatitelů. Kromě toho sílí zvěsti, že Netflix může rozhodnout o zvýšení cen. Pojďme se rychle podívat na to, co trhy očekávají od výsledků Netflixu za 3. čtvrtletí!
img

Makrokalendář: Inflace v eurozóně, Netflix a Tesla v centru pozornosti

18.10.2023 Futures na evropské indexy dnes otevřely poklesem, protože nálada na světových akciových trzích opět mírně oslabila v důsledku obav z eskalace války na Blízkém východě po dramatické bilanci ostřelování nemocnice Al-Ahli v pásmu Gazy. Ceny ropy reagovaly růstem (také v návaznosti na včera zveřejněnou zprávu API, která ukázala mnohem větší než očekávaný pokles zásob), přičemž index VIX dnes zaznamenal mírné zisky.
img

Ranní okénko - Záchvěv optimismu v Německu

18.10.2023 Dnes budou Eurostatem publikovány konečné výsledky spotřebitelské inflace za měsíc září. Podle prvotního odhadu se meziroční inflace v eurozóně snížila z 5,2 % na 4,3 % a to především v souvislosti s výrazným poklesem inflace v Německu. Rovněž došlo k výraznému snížení jádrové inflace z 5,3 % v srpnu na 4,5 % v září. Pokud se tyto předběžné výsledky potvrdí, bude to zajisté dobrá zpráva pro ECB a ujištění, že její restriktivní měnová politika působí ve správném směru. Ale je třeba zmínit, že ačkoli většinou jsou prvotní odhady potvrzeny, nelze vyloučit určitou korekci tak, jako tomu bylo u srpnové inflace.
img

Ranní komentář: Silné makro z USA, zákaz vývozu čipů a další korporátní výsledky

18.10.2023 Akciové trhy za sebou mají klidnou seanci a změny v Evropě i v USA byly relativně malé. Pár výjimek se ale našlo a třeba Nvidia ztrácela přes 4 % kvůli rozšíření loňských regulací na export high end čipů. Výrazného růstu se pak dočkaly výnosy, které u desetiletých splatností v USA rostly o 12bp. na 4.83 %. K tomu přispělo silné makro z USA, v podobě výsledků maloobchodních prodejů a průmyslové produkce. Dnes pozor na korporátní data. Svá čísla za Q3 budou reportovat mj. ASML, Tesla a Netflix.
C:\fakepath\eurusd-17102023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 17.10.2023

17.10.2023 Americké akcie včera výrazně zpevnily. Investoři chovají optimismus ohledně začátku výsledkové sezony. Sledují dále vývoj konfliktu mezi Izraelem a palestinským militantním hnutím Hamás, ale neopouští je chuť riskovat. Bezpečná aktiva, například zlato či americký dolar, včera oslabily.
img

Nejlepší přehledy akcií ke shlédnutí tento týden (16.10.2023)

16.10.2023 První celý týden výsledkové sezóny Wall Street za Q3 2023 právě začal. V rozvrhu stále dominují finanční instituce, jako tomu bylo v předchozím týdnu, ale tok zisků bude tento týden mnohem rozmanitější.
C:\fakepath\Elliottovy-vlny-08102023.png

Elliottovy vlny: Měnový pár AUD/NZD, akcie Google a Netflix

08.10.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár AUD/NZD, akcií Google a Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\AdobeStock_324467283.jpeg

Proč chce Microsoft koupit Activision Blizzard?

03.10.2023 Společnost Microsoft (MSFT.US) na začátku loňského roku oznámila, že chce koupit Activision Blizzard (ATVI.US), herní studio, které stojí za mnoha populárními tituly. Mezi ně patří například série Call of Duty a Diablo. Nejedná se o zanedbatelný obchod, naopak, hodnota transakce se blíží 70 miliardám USD. Přestože transakce ještě nebyla definitivně schválena regulačními orgány, vypadá to, že se každým týdnem blížíme k jejímu úspěšnému dokončení. Nabízí se tedy otázka, proč chce Microsoft utratit tolik peněz za koupi tohoto studia. Analytik XTB Tomáš Vranka se na toto téma zaměřil ve svém nejnovějším videu.
img

Netflix v problémech kvůli AI? Stávky kazí byznys streamovacím společnostem

29.08.2023 Společnost Netflix, která se v posledních letech stala lídrem v oblasti streamovacích služeb, zklamala Wall Street svými výsledky za druhé čtvrtletí, které zaostaly za odhady analytiků. Akcie se po tomto oznámení propadly o 5 %.* Svou roli v tom nepochybně sehrála stávka scénáristů, k níž se připojila řada herců, což způsobilo problémy při výrobě dalších pokračování seriálů a filmů. V pozadí celé kauzy stojí horký trend doby - využívání umělé inteligence. Jak se s ní americký průkopník kinematografie vypořádává?
C:\fakepath\Netflix-270820231.png

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár NZD/CHF, dolarový index DXY a akcie Netflix

27.08.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CHF, dolarový index DXY a akcie Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Adyen ztrácí 32 % po horších než očekávaných výsledcích!

17.08.2023 Akcie nizozemské společnosti Adyen NV (ADYEN.NL), která se zabývá digitálními platbami, dnes výrazně ztrácejí, protože její zpráva o výsledcích za první pololetí 2023 nesplnila očekávání trhu. Rostoucí konkurence v Severní Americe přispěla k nejpomalejšímu růstu tržeb od ICO, což bylo příčinou toho, že kapitalizace společnosti ve výši téměř 12 miliard eur byla dnes během jediné seance vymazána. Společnost se obchodovala se značnou prémií na straně ocenění oproti konkurentům, jako jsou PayPal (PYPL.US) a Block (SQ.US). Po reportu za 2. čtvrtletí investoři upravují ocenění podle nižších růstových ukazatelů (tržby za 1. pololetí 2022 vzrostly o 37 % r/r). Společnost zprostředkovává platební služby od gigantů jako Meta Platforms, Microsoft a Netflix.
img

Disney na desetiletém minimu - další zpomalení po výsledcích za 2. čtvrtletí? 📊

10.08.2023 Největší americká zábavní společnost Disney (DIS.US) zveřejnila svou zprávu za 2. čtvrtletí. Již více než 2 roky jsou její akcie v "nemilosti" Wall Street a zlevňují na vlně nejistého makroekonomického výhledu, nevýkonných streamovacích služeb Disney+ a budoucí nejistoty ohledně spotřebitelské aktivity. Výsledek? Akcie Disney jsou na cenové úrovni roku 2014, kdy tržby společnosti klesly o více než 40 %. Dnes před otevřením amerického trhu posilují o necelých 1,5 %.
img

Netflix po výsledcích za 2Q

25.07.2023 Akcie Netflixu se mohutně zotavují poté, co v květnu 2022 dosáhly pětiletého minima 161,40. V týdenní seanci minulý týden navíc cena vyskočila na čerstvé maximum 477,65, a to pouhý den před oznámením výsledků za 2. čtvrtletí, čímž se pokusila zaplnit mezeru z ledna 2022. Netflix minulý týden po zavření amerického trhu zveřejnil čísla za 2Q .Tržby dosáhly 8,19 vs. očekávaných 8,3 mld. USD. Krátkodobé oscilátory se jasně přiklánějí na medvědí stranu. Konkrétně ukazatel RSI spadnul pod hranici 70 překoupených bodů, zatímco ukazatel Stochastic se blíží ke své přeprodané oblasti pod úroveň 20.
img

Graf dne - US100 (21.07.2023) 💡

21.07.2023 Kontrakty CFD na Nasdaq 100 (US100) po včerejším prvním pokusu o překonání hranice 16 000 bodů reagovaly výraznou korekcí. Na konci čtvrtečního obchodování index Nasdaq 100 ztratil 2,3 %, což znamenalo jeho nejhorší výkonnost od začátku roku. Tento prudký pokles způsobilo několik faktorů. ⚡
img

Týden na akciových trzích: Čtyři dny akcie rostly, pokles jen v pondělí

21.07.2023 Výsledková sezóna za druhý kvartál respektive první polovinu roku je v plném proudu. Výsledky jsou zatím lepší v meziročním srovnání, tzn. že vzrostly. Většinou také překonaly očekávání trhu. Slušná čísla prezentovaly velké americké banky. U technologických firem Tesla a Netflix došlo k turbulentnímu obchodování, které ovlivnilo technologický index NASDAQ a vlastně i širokopásmový S&P500. Obě společnosti přitom překonaly reportovanými výsledky očekávání analytiků, jenže u Tesly došlo k poklesu marží a u Netflixu zklamal výhled. A to přineslo výraznou reakci investorů po zveřejnění výsledků.
img

Top akcie 2. čtvrtletí: Drobní investoři podporují společnosti v oblasti AI a po spekulacích o prodeji se vrhají na Man Utd

21.07.2023 Podle nejnovějších čtvrtletních údajů o akciích obchodní a investiční platformy eToro se drobní investoři ve druhém čtvrtletí hrnuli do akcií související s umělou inteligencí a zároveň se do jejich hledáčku dostal Manchester Utd kvůli dlouho očekávanému prodeji klubu.
img

Výsledky Tesla a Netflix 2. čtvrtletí

21.07.2023 Výsledky společnosti Tesla za druhé čtvrtletí byly smíšené: tržby rostly, ale ziskovost se snižovala, protože hrubá marže automobilového průmyslu klesla pod 20 na 18,2 %, což je neuspokojivý výsledek. Stojí však za zmínku, že tyto marže jsou stále mnohem vyšší než v širším automobilovém průmyslu a jsou stále velmi působivé, ale akcionáři společnosti Tesla nejsou zvyklí na zklamání.
C:\fakepath\eurusd-21072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 21.7.2023

21.07.2023 Americké akcie včera uzavřely smíšeně. Pokles akcií Netflixu a Tesly přivedl do červených čísel indexy S&P 500 a Nasdaq. Index Dow Jones oproti tomu rostl už devátý den za sebou, včera s přispěním pozitivního výhledu a následného zpevnění akcií společnosti Johnson & Johnson.
img

Výsledková sezóna s XTB: Netflix úspěšně bojuje proti sdílení hesel, akcie přesto klesají o 8 %

20.07.2023 Včera večer zveřejnila výsledky také společnost Netflix, která sice mírně zaostala za očekáváním, pokud jde o tržby, ale všechny doprovodné informace byly pozitivní. Společnost výrazně překonala odhad růstu počtu nových předplatitelů a velmi úspěšně se jeví i její boj proti zneužívání hesel. Více v našem videu.
img

📣Jak reaguje Netflix na stávkující Hollywood?

20.07.2023 Finanční výsledky největší světové streamovací společnosti Netflix již známe. Filmový průmysl v poslední době prochází určitými problémy v důsledku stávky scenáristů, která dříve zastavila mnoho produkcí. Nedávné stávky herců byly do značné míry způsobeny změnou pracovních podmínek, které si vynutil rychle se rozvíjející streamovací byznys. Může však být hollywoodská stávka pro Netflix příležitostí? Ukazuje se, že může!
img

Akciové trhy: Evropské akcie opět rostly, třetí den v řadě

20.07.2023 Hlavní pražský index PX (+0,17 %, 1 327,09 b.) dnes vzrostl. Celý den se obchodoval v relativně úzkém intervalu v kladném teritoriu. Celkový zobchodovaný objem činil asi polovinu dlouhodobého průměru.
img

Ranní komentář: Tesla i Netflix po výsledcích klesají, Telcos znovu rostou a Carvana letí do stratosféry

20.07.2023 Akciové trhy si včera své valuace po držely. Z makra zaujaly jen o něco horší výsledky z amerického trhu s bydlením, zatímco investoři vyčkávali hlavně na čísla Netflixu a Tesly, které své výsledky zveřejnily až po uzavření burz. Jak Tesla tak Netflix v reakci na výsledky klesaly a například Netflix se propadal až o 8 %.
img

Ranní shrnutí (20.07.2023)

20.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se během čtvrteční obchodní seance obchodovaly na nižších úrovních navzdory pozitivním zprávám z Číny. Japonský Nikkei ztratil téměř 1,2 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval 0,05 % nad včerejší zavírací úrovní a indický Nifty 50 se držel v rámci včerejších zavíracích úrovní. Indexu Hang Seng se dařilo, když během dne přidal 0,4 %.
img

➡️Co očekávat od výsledků společnosti Tesla? 🚗

19.07.2023 Dnes po skončení obchodování na Wall Street začíná výsledková sezóna za 2. čtvrtletí 2023 mezi společnostmi s největší tržní kapitalizací (společnosti tvořící tzv. "velkolepou sedmičku"). V hledáčku investorů jsou např: Tesla (TSLA.US) a Netflix (NFLX.US). O samotném náhledu na výsledky Netlixu si můžete přečíst zde, zatímco my se zaměříme na to, co dnes večer může představit společnost Elona Muska.
img

➡️Netflix reportuje výsledky během stávky v Hollywoodu

19.07.2023 Poprvé od roku 1960 se ve filmovém průmyslu setkáváme s dvojí stávkou. Stávkují spisovatelé i scenáristé, což do značné míry ovlivňuje producenty filmů a seriálů, jako je Netflix. Na druhé straně máme také stávku hollywoodských herců, která se Netflixu rovněž dotýká, i když v podstatně menší míře než velkých filmových studií. Kromě toho se Netflix potýká také se změnami v distribuci svých produktů, které souvisejí s tzv. sdílením hesel. Jak to vše ovlivní finanční výsledky streamovacího gigantu? Udrží si Netflix své vedoucí postavení? Bude i nadále dohánět tržní ztráty ve srovnání s rekordním oceněním v době pandemie?
img

Akciové trhy dnes rostly, čeká se na kvartální reporty velkých technologických firem

19.07.2023 Hlavní pražský index PX (+0,54 %, 1 324,15 b.) navázal na včerejší růst. Vítězem dnešní etapy se stala pojišťovna VIG (+1,24 %, 570 CZK). Následovaly banky Komerční banka (+0,99 %, 715 CZK) dnes zaznamenala už osmý růstový obchodní den v řadě, což znamená celkový zisk +7,1 % a Erste Group (+0,46 %, 803 CZK). Vzrostl ještě Colt CZ (+0,36 %, 563 CZK) a ČEZ (+0,22 %, 897 CZK). Tomu se nedaří pokořit hranici 900 CZK. Opakovala se přitom šablona posledních dnů, kdy aktivita investorů podstatně vzrostla až na konci burzovního dne.
img

Ranní komentář: Další výsledky amerických bank, Microsoft zveřejnil ceník Copilota

19.07.2023 Máme za sebou sérii dalších korporátních výsledků. Zatím reportovaly hlavně banky a další finanční instituce a celkový dojem z jejich výsledků je pozitivní. Akcie Charles Schwab včera po výsledcích rostly o 12 %, Morgan Stanley a Bank of America přidávaly 6 % a 4 %. Výsledková sezóna bude v centru dění také dnes, kdy svá čísla za 2Q nabídnou například ASML, Goldman Sachs, Netflix, nebo Tesla.
img

Ranní shrnutí (19.07.2023)

19.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se během středeční obchodní seance obchodovaly na smíšených úrovních vzhledem k přetrvávající nejistotě kolem čínské ekonomiky. Japonský Nikkei si připsal téměř 0,85 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval o 0,42 % nad včerejšími závěrečnými úrovněmi a indický Nifty 50 posílil o téměř 0,25 %. Index Hang Seng v současné době vede v poklesu na trzích APAC (-1,17 %).
img

Ekonomický kalendář: Čtvrtletní výsledky Tesly, Netflixu a Goldman Sachs💡

19.07.2023 Dnešní makrokalendář je nabitý důležitými údaji z USA a eurozóny. V 8:00 byly investorům představeny důležité údaje o inflaci CPI ze Spojeného království, které ukázaly výrazný pokles tempa růstu cen zboží a služeb v zemi. Libra po jejich zveřejnění ztratila půdu pod nohama, protože poklesla očekávání, že BoE na svém příštím zasedání v srpnu přijme jestřábí rozhodnutí. Odpoledne budou zveřejněny také údaje o inflaci měřené HICP, tentokrát za eurozónu. Konsensus ukazuje na nižší celkový údaj a mírně vyšší údaj o jádrové inflaci. Makrokalendář dnes doplní zpráva o počtu zahájených bytů v USA a změna stavu zásob ropy v USA.
img

Ranní okénko - Americká ekonomika zpomaluje, trh čeká poslední hike

19.07.2023 Dnes přichází jediný tuzemský zápis do ekonomického kalendáře, kdy vychází statistika cen ve výrobě. V případě průmyslu očekáváme další pokles, který by dostal meziroční dynamiku do blízkosti nuly. To by pak potvrdilo pokračující desinflační pokles, který navzdory stále vysoké inflaci teoreticky otevírá prostor pro snižování sazeb ze strany ČNB. Ostatně první vlaštovku v tomto směru již včera vypustila viceguvernérka Eva Zamrazilová, která před parlamentním výborem uvedla, že měnové podmínky jsou dostatečně utažené a otázkou je, kdy začít s uvolňováním měnové politiky. Zároveň zmínila, že očekává další oslabování koruny, na což domácí měna reagovala oslabením vůči euru o 0,5 % na 23,85 EUR/CZK.
img

Wall Street předvedla slušnou rally

19.07.2023 Americké akciové trhy v úvodu výsledkové sezony výrazně zabraly, když index S&P 500 rostl již pošesté během posledních sedmi dní. V rámci třech hlavních indexů na Wall Street si nejlépe vedl Dow Jones, který posílil o více než 1 % především díky silnému růstu akcií Microsoft, UnitedHealth a Goldman Sachs. Akcie Bank of America posílily o více než 4 % a zavřely nejvýše od poloviny dubna. Akcie Netflix včera prudce vzrostly o více než 5 % na nejvyšší úroveň od ledna 2022.
C:\fakepath\eurusd-18072023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.7.2023

18.07.2023 Akcie ve Spojených státech na začátku týdne posílily, dařilo se finančním a technologickým titulům. Investoři čekají na další kvartální výsledky firem. Na forexovém trhu mírně oslaboval americký dolar.
img

Ranní komentář: Akcie si své vysoké ocenění díky nižší inflaci drží, začala výsledková sezóna

17.07.2023 Akciové trhy za sebou mají další úspěšný týden. Tentokrát k růstu pomohly výsledky inflace v USA, jejíž růst i nadále zpomaluje. Nižší inflace pomohla nejenom akciím, ale i dluhopisům. Pod tlakem je naopak americký dolar. Minulý týden začala výsledková sezóna, která v pátek nabídla výsledky třech velkých amerických bank. Tento týden budou reportovat další banky, ale třeba také Netflix a Tesla.
img

Denní shrnutí: Americké banky zahájily dobrou výsledkovou sezónu za Q2

17.07.2023 Wall Street smazala většinu ranní rally, kterou podpořily lepší než očekávané výsledky hospodaření hlavních amerických bank. Index Russell 2000 ztrácí 0,93 %, Nasdaq přidává 0,1 % a S&P 500 roste o 0,15 %. Nejlépe se dařilo referenčnímu indexu Dow Jones, který v době zveřejnění získává 0,4 %.
img

Týden na trzích: Silný růst na akciích pokračuje

17.07.2023 Akcie mají za sebou další velmi pozitivní týden, který nastartovala lepší čísla inflace ze Spojených států. Nic zásadního se zatím nemění ve výhledu pro úrokové sazby a trhy se začínají přesouvat k výsledkové sezóně. Teno týden dorazí výsledky firem jako Tesla nebo Netflix, což dále napoví o zotavení těchto dvou gigantů. Obecně se však očekává horší výsledková sezóna z pohledu ziskovosti, s čímž však trhy počítají, což vytváří prostor pro překvapení na obě strany.
img

Index českého investora CII750: Podílové fondy letos překonávají očekávání

13.07.2023 Od začátku roku do konce prvního pololetí zhodnotily podílové fondy průměrnému investorovi vklady o 5,7 %. Vyplývá to z Indexu českého investora CII750, který sestavuje společnost Swiss Life Select. V prvním čtvrtletí se fondům podařilo vyrůst o 2,9 % a ve druhém pak dodaly svým investorům obdobný výsledek zhodnocení ve výši 2,73 %. Navzdory horším výsledkům z minulého roku dosahuje investor do akciových fondů za poslední tři roky zisk 7,64 % ročně. Kdybychom časový horizont posunuli na pět let, který zahrnuje jak výrazné poklesy z přelomu let 2018 a 2019, tak i propady z covidového března 2020, tak se stále může průměrný český investor těšit z ročního zhodnocení 5,14 %.
C:\fakepath\fed-11072023.png

Fed bude muset srazit akcie

11.07.2023 Začátek léta odstartovalo několik pozitivních čísel z americké ekonomiky. Nová pracovní místa rostou i nadále vysoce nadprůměrně, když v červnu se vytvořilo 209 tisíc pozic. Podobně i mzdy stále přidávají kolem 5 % ročně, to však není slučitelné s udržitelným návratem inflace k 2procentnímu cíli.
img

eToro spustilo prodloužené hodiny pro obchodování s akciemi firem jako Apple, Amazon a Tesla

11.07.2023 Investiční a obchodní platforma eToro spustila pro uživatele prodlouženou dobu obchodování s akciemi. Investoři na platformě tak budou moci nakupovat a prodávat vybraných 30 amerických akcií mimo běžnou obchodní dobu.
C:\fakepath\investorka-11072023.jpg

Prečo investori pociťujú strach?

11.07.2023 Investovanie je činnosť, ktorá prináša so sebou určité množstvo neistoty. Aj keď môže priniesť veľké zisky, existuje vždy riziko straty peňazí. Preto nie je prekvapujúce, že investori môžu mať obavy a strach z investovania. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa investori boja a robia unáhlené kroky, je nedostatok porozumenia toho, čo vlastne robia. Investovanie je komplexný proces, ktorý vyžaduje znalosti a skúsenosti. Mnohí investori vstupujú na trhy bez dostatočného vzdelania a prípravy. Nemajú jasný plán a stratégiu a nedokážu predvídať, ako sa ich investície môžu vyvíjať v dlhodobom horizonte. Keďže im chýba porozumenie a jasnosť, strach a neistota ich vedú k unáhleným rozhodnutiam.
img

Wall Street v pátek vybírala zisky

19.06.2023 Americké akciové trhy přerušily sérii šesti růstů v řadě, když v pátek lehce zkorigovaly nedávné zisky. Index S&P 500 v tomto týdnu zaznamenal 2,6% nárůst, zatímco Nasdaq 100 posílil o bezmála 4 %. Softwarový gigant Adobe Systems hospodařil v minulém kvartálu se ziskem 3,91 USD/akcii. Akcie Adobe zprvu rostly o více než 5 %, ale nakonec zavřely s mnohem mírnějším ziskem kolem 1 %. V červených číslech se ocitly akcie AMD nebo Netflix, a také další technologičtí giganti jako Google, Amazon a Apple. Akcie Intel potvrdily skvělou formu, když završily úspěšný týden dalším růstem o více než 1,5 %, a za celý týden si tak připsaly úctyhodných 16 %. Akcie Intelu ve středu předvedly ukázkový breakout, na který zatím skvěle navazují.
img

Netflix na nejvyšší úrovni od ledna 2022 po otevření služby Netflix Bites

14.06.2023 Akcie společnosti Netflix (NFLX.US) pozitivně reagovaly na zprávu o otevření první restaurace Netflix Bites v Los Angeles. Investoři považují stravovací služby za nový způsob zpeněžení značky a jejího uznání. A potenciálně zcela nový zdroj příjmů. Očekává se, že jídla v restauraci budou navazovat na oblíbené pořady streamovací služby a přilákají fanoušky, i když zatím není jasné, v jakém měřítku chce společnost podnikání v oblasti stravovacích služeb rozšiřovat.
C:\fakepath\investor-11062023.jpeg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/USD a akcie Apple a Netflix

11.06.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár EUR/USD a akcie Apple a Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
C:\fakepath\eurusd-08062023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 8.6.2023

08.06.2023 Akcie ve Spojených státech včera převážně oslabily. Investoři vybírali zisky z rostoucích technologických akcií a jsou opatrní před zveřejněním údajů o květnovém vývoji inflace v USA a následném rozhodnutí americké centrální banky (Fed) o nastavení úrokových sazeb příští týden. Na forexovém trhu oslaboval americký dolar.
C:\fakepath\eurusd-26052023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 26.5.2023

26.05.2023 Americké akcie uzavřely včerejší obchodování převážně se zisky. Po zveřejnění skvělého výhledu prudce posílily akcie výrobce čipů Nvidia, což povzbudilo akcie podniků napojených na umělou inteligenci (AI). Na forexovém trhu posiloval americký dolar a ztrácelo euro.
img

Netflix přidal téměř 10 %

19.05.2023 Jedním z hlavních hybatelů zámořského obchodování byl včera Netflix, který včera přidal 9,2 %. Naopak se nedařilo Alibabě, která po loňském úspěchu v cloudovém byznysu opět propadla, výnosy zde poklesly o více než 2 % a divize se opět propadla do ztráty. Její akcie tak včera propadly o 5,4 %. Retailový řetězec Walmart výsledky překvapil pozitivně, především pak na úrovni výnosů, které rostly v prvním čtvrtletí o 8 %. Zároveň zvýšil celoroční výhled a jeho akcie tak včera narostly o 1,3 %. Stejně tak by se dalo mluvit o společnosti Bath & Body Works, která taktéž představila lepší sadu čísel s vylepšeným výhledem, zde to ale stačilo dokonce k nárůstu o 10,8 %.
C:\fakepath\eurusd-19052023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 19.5.2023

19.05.2023 Akcie ve Spojených státech včera posílily díky přetrvávajícímu optimismu, že se v příštích dnech podaří uzavřít dohodu o dluhovém stropu. Podporu trhu poskytla i maloobchodní firma Walmart díky příznivé prognóze ročních tržeb.
img

Americký akciový trh uzavírá výš, Dow Jones si připisuje 0,34 %

19.05.2023 Počet prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA klesl v týdnu do 13. května oproti předchozímu týdnu o 22 000 na 242 000. Analytici přitom očekávali pokles na 254 000. Menší počet žádostí tak může být signálem pozitivního směru amerického dolaru.
img

Velký zájem o předplatné se zahrnutím reklam podporuje cenu akcií společnosti Netflix

18.05.2023 Akcie Netlix (NFLX.US) na začátku dnešní seance na Wall Street posilují o více než 4 % poté, co společnost oznámila, že díky nové verzi platformy, která podporuje externí reklamu, překonala hranici 5 milionů aktivních uživatelů. Společnost loni v listopadu představila možnost zvolit si předplatné za 7 USD měsíčně s reklamou jako alternativu k tarifům bez reklam, které začínají na 10 USD měsíčně. V tuto chvíli je služba dostupná v sedmi zemích.
C:\fakepath\akcie-14052023.jpg

Elliottova vlnová teorie pro měnový pár NZD/CAD, kryptoměnu Bitcoin a akcii Netflix

14.05.2023 V dnešním blogu se podíváme na technickou analýzu podle Elliottovy vlnové teorie pro měnový pár NZD/CAD, kryptoměnu Bitcoin a akcii Netflix. Tyto trhy nám svým vývojem poodhalily další možný scénář jejich vývoje.
img

Nevýrazné pondělí na Wall Street

09.05.2023 Pondělní obchodování v USA se neslo za malé volatility i za spíše menších objemů obchodů. Wall Street si tak vybral oddechový čas po pátečních silných růstech. Nejlépe se včera dařilo technologickému sektoru (Alphabet +2 %, Nvidia +1,6 %, Netflix+2,6 %, Tesla +1 %). Samostatnou kapitolou je pak vývoj výrobce čipů - společnosti AMD (+5,8 %). Růst této společnosti tak pokračoval i včera a to stále v návaznosti na prohlášení o spolupráci s Microsoftem na poli umělé inteligence.
img

Jak obchodovat s akciemi Bank of America po výsledcích za 1. čtvrtletí?

25.04.2023 Od pádu Silicon Valley Bank a Signature Bank minulý měsíc investoři netrpělivě očekávali poslední zprávu o výsledcích hospodaření a komentáře největších bank v USA, aby zjistili, zda nedošlo k mnohem většímu propadu.
C:\fakepath\Krupa-Juraj-23042023-2.jpg

Juraj Krúpa: Groupon shortujeme již od ledna. Líbí se nám gaming i big tech

24.04.2023 Minulý týden se médii prohnala kauza amerického Grouponu – otce všech „slevomatů“. Firmu kotovanou na newyorské burze se na nohy snaží postavit česká skupina Pale Fire Capital, proti nim sází slovenská investiční skupina AJ Investments vedená Jurajem Krúpou.
img

Akcie týdne- Netflix (21.04.2023)

21.04.2023 Americká společnost Netflix (NFLX.US), která se zabývá streamováním videa, oznámila na začátku tohoto týdne výsledky za 1. čtvrtletí 2023 a ukázalo se, že jsou zklamáním. Zatímco hlavní výsledky byly většinou v souladu s očekáváním, zpomalující se růst počtu předplatitelů vyvolal obavy a způsobil pokles akcií společnosti. Byla však zpráva opravdu tak špatná? Podívejme se na podrobnosti.
img

Jak obchodovat Netflix po výsledcích za 1. čtvrtletí

20.04.2023 Od 77% propadu ceny Netflixu z rekordních 700,99 USD v listopadu 2021 na několikaleté minimum 162,71 USD v květnu 2022 se vedení společnosti snaží stabilizovat cenu akcií tváří v tvář stále konkurenčnějšímu odvětví streamingu.
C:\fakepath\eurusd-20042023-1.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 20.4.2023

20.04.2023 Americké akcie skončily smíšeně, index S&P 500 uzavřel téměř beze změny. Investoři vyhodnocují rozdílné výsledky hospodaření. Zatímco společnostem z oblasti zdravotnických technologií se vedlo, akcie streamovací služby Netflix oslabily. Index Dow Jones táhl dolů mimo jiné pokles akcií Walt Disney.
img

Netflix s neuspokojivými výsledky. Růst předplatného prudce poklesl🚩

19.04.2023 Společnost Netflix (NFLX.US) včera zveřejnila smíšenou finanční zprávu za 1. čtvrtletí, ve které uvedla nižší než očekávané tržby a mírně vyšší než předpokládaný zisk. V roce 2022 pokles Netflixu předznamenal oslabení akcií technologických společností. Bude tomu tak i tentokrát? Akcie před otevřením ztratily 2 % a býkům se podařilo zastavit první 10% propad po zveřejnění zprávy.
img

VIDEO: Výsledková sezóna s XTB: Netflix ide bojovať proti zdieľaniu hesiel, ktoré zneužíva 100 mil. ľudí

19.04.2023 Najznámejšia streamovacia platforma zverejnila výsledky, ktoré pri zisku a tržbách splnili očakávania trhu. Niektoré čísla, ako napríklad rast počtu predplatiteľov sa však spomaľuje a spoločnosti robí dlhodobo problém aj množstvo ľudí, ktorí svoje prihlasovacie údaje poskytujú iným ľuďom. Firma ale plánuje počas aktuálneho kvartálu vo veľkom začať proti tomuto postupu bojovať a veľa si sľubuje aj od predplatného s reklamou, pri ktorom už teraz začína zarábať viac, ako pri klasickom predplatnom.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/NOK | AUD/JPY | NZD/CAD | NZD/CHF | USD/MXN | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AMEX | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Asset management | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bias | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Burza | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CFD | CME | CPI index | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Denní minima | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Finančník | Floating | Komoditní fondy | Fondy peněžního trhu | Foreign Exchange | Forex trader | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | High | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | LES | Likvidita | Long | Low | MACD | MFE | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Osobní příjem | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | PEG | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | Quote | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Repo sazba | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Restriktivní politika | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spot | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Statut | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Termínový kontrakt | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Maturity | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Recesia | IEA | Euronext | Credit Suisse | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | ForexLive | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | Investiční banka | Makrokalendář | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeový fond | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Time-Frame | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | GBPJPY | EURJPY | Raiffeisenbank | Long/short equity | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Zlatý důl | Hazardní hry | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Lufthansa | Akcie Mastercard | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie on-line | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | BH Securities | Brent | Britské libry | Broker Consulting | Brokers | Brokerské společnosti | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Členské země Evropské unie | DAX 30 | Day trading | Degiro | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní povolenky | ETF fondy | Etoro | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělávat peníze | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Komoditní trh | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz BTC | Kurz dolarů | Kurz libry | Kurzy | Kurzy akcií | Volná pracovní místa | Libra | Lira | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Měna euro | Měnové kurzy | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se investovat | Naučte se obchodovat | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Neuronové sítě | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online obchodování | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Pád akcií | Paládium | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Pepperstone | Pips | Polská měna | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Pšenice | Rates | Recenze | Reuters | Roboti | Ropné vrty | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Smíšené fondy | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účet | Spořící účty | Státní dluhopisy | Shares | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | SWIFT | Švýcarská banka | Tesla Motors | Throwback | TopForex | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | US dolar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zahraniční měny | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zprávy z ekonomiky | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | EUR/PLN | CNBC | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Short equity | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Cílová cena | Čistý dluh | Depozitář | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Market Underperform | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | P.A. | Peněžní trhy | Protistrana | Provozní marže | Překoupení | PX index | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Small caps | SPAD | Tim Cook | Tovární objednávky | Výroční zpráva | Využití kapacit | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WSJ | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Čekací doba | Hlavní trh | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Repo operace | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Underperform | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | INSEE | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Miliardář | Bohatý | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Mezibankovní sazby | Session | Trader Workstation | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Rozhovor | Know-how | Genesis | Cukr | Retail | Vzdělání | 1 milion | Burze | Penny stocks | Day trader | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Stock market | Traders | Hedžové fondy | Aramco | Moody's Investors Service | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Danske Bank | Western Union Business Solutions | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | The New York Times | Charles Schwab | Natixis | LPL Financial | Institut ZEW | CNN | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | CSI300 | Sentix | Baker Hughes | Institut Ifo | Prudential Financial | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | Mitsubishi | NATO | Axis | Ole Hansen | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | The Guardian | Bloomberg Terminal | Reálný obchodní účet | Reporty | Finanční trhy dnes | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Finanční regulace | Důležité fundamenty | Bezpečné měny | Short squeeze | HUF/EUR | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | Krach burzy | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Diamanty | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Rada ČNB | Earnings | Linie odporu | Linie podpory | Podnikatelé | Pro tradery | Zkušení investoři | Globální akciové trhy | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Šéf švýcarské centrální banky | Agentura Reuters | Global Advisors | Hodnota bitcoinu | Bezpečné přístavy | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Kontrakty CFD | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | Obchodní styl | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistoty na trzích | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | IHS | Xetra | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Investiční bankéř | Program nákupu dluhopisů | Známý investor | Velké banky | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Panické výprodeje | Algoritmus | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Akcie Credit Suisse | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Světové centrální banky | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Měnová opatření | Bělorusko | Kingsview Asset Management | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | Les Echos | Ropné společnosti | Eurex | Index AEX | DAX30 | DAX30 CFD | FactSet | TradingView | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Marže společností | Vývoj na akciových trzích | Teroristický útok | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Hlavní index francouzských akcií CAC 40 | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Nálada na trhu | Finanční injekce | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Největší banky | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Longbow Asset Management | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Dash | E*Trade | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Investiční výhled | Depozitní sazba | Úroková sazba Fedu | Obchodování na newyorské burze | Francouzská ekonomika | Burzovní společnost | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rychlé zisky | Historická data | Hlavní index německých akcií DAX | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Poplatky za obchodování | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Ekonomická situace | Světový obchod | General Electric | Záchranný fond | Bankovní domy | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Dolar vůči jenu | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Libra k americkému dolaru | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Americké investiční banky | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Poměr RRR | Kapitálové strategie | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | cTrader | Alphabet | xStation | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | HDP Británie | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Evropský statistický úřad Eurostat | Příjmy z obchodování | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Politico | Raymond James Financial | JPMorgan Chase & Co. | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Devizy | Morningstar | Index KOSPI | Carl Icahn | ex | Akcie firem | Purple Trading | State Street Global Advisors | Investiční aktiva | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Ranní nadhoz | Swiss Life Select | BBVA | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Investopedia | Sell in May and go away | Intradenní obchody | Credit Agricole SA | ING Groep NV | CoinDesk | Cena palladia | Pohyby na finančních trzích | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | BHS | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | Breakout Trader | IBKR | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Anadarko Petroleum | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Ekonomické výhledy | Virtuální mince | Veřejně obchodované fondy | Vývoj ceny akcií Tesla | Akcie Tesly | Investiční firmy | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Zajímavé výnosy | Jack Schwager | Obchodování s cizími měnami | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Obchodování indexů | Investování do kryptoměn | Trade Financial | Technologie blockchain | BTC/USD | Kalendář makroekonomických dat | Průmyslový index Dow Jones | Měnové zajištění | Jerome Powell | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | LYNX Trading | BTCUSD | Online sázení | Rebalancování indexů | Crown | CBOE Global Markets | ETH | ETC | XRP | Invesco | Kapitálové výnosy | European Energy Exchange (EEX) | Fincentrum | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | Vývoj ceny etherea | Cena kryptoměny ethereum | Kosdaq | NEST | Štěpán Hájek | Robinhood | Stellar | Estee Lauder | CFG | Crypto | RoboMarkets | Příznivci kryptoměn | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burza | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Lithium | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Patrik Klempár | RTrader | Obchodování na trzích | Altcoiny | Elektronické obchody | Výkonnost fondů | Asijské trhy | Úspěšný trading | Conseq Investment Management | Kurz eurodolaru | Kobalt | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Wedbush Securities | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Globální akcie | Trhy dnes | R Trader | Ekonomické výsledky | Index českého investora | CII750 | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Slabší koruna | PANW | Spartan Capital Securities | Akcie Amazonu | Kryptoburza | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Zobchodovaný objem | Podniky | Evropské akciové trhy | Trading je byznys | Asijské akciové trhy | Globální růst | Regionální měny | Silný americký dolar | Long signál | Nejnovější statistika | Graf vývoje | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Edison | Schwab | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Geopolitické napětí | Akciový trh v USA | Americká investiční banka | Forint | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Trh Start | Obchodní rozhovory | Norges Bank | Pražský index PX | HKD | Manažer fondu | Korunový trh | Profesionální obchodník | USMCA | Měny v regionu | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Pražský PX | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Vývoj těžby ropy | 3cAnalysis | Spotřebitelská inflace | I-Trader | Použití finanční páky | Brookings Institution | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | FKI | Úrokový výnos | Brookings | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | Finanční skupina | Americké volby | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Roční výnos | Největší kryptoměna | Webová obchodní platforma | Intercontinental Exchange | IG | Hodnota amerického dolaru | Růst úrokových sazeb | Obchodní platforma MetaTrader | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | Sázka na nejistotu | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Regulační orgán | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Starteepo | Průzkum společnosti | BinckBank | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Steven Mnuchin | Fungování trhů | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Fondy ETF | Německé akcie | Měny považované za bezpečné | Centrální depozitář cenných papírů | Španělský IBEX | Růst výnosů u dluhopisů | Zadluženost | Hodnota indexu | Silnější americký dolar | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Web Trader | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Výsledková sezóna v USA | WEF | Výsledky bank | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Sazby ČNB | Makléřská společnost | Nová kryptoměna | Vysoké zisky | RSI indikátor | Obchodní přístup | Poptávka po zlatu | Skalpování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Volatilní období | Palladiové akcie | Platformy pro obchodování | Hodnotové investování | Silný trh | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Asijské burzy | Renko graf | Světové finanční trhy | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Akciové zisky | IPO Instacart | Makroekonomická situace | Oblíbený měnový pár | Uber Technologies | Plánované obchody | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Technologický Nasdaq | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Ruská firma | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Zákaznická podpora | Akcie Walt Disney | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Akcie Uberu | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Vývoj hlavní úrokové sazby | Nejznámější kryptoměny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Analytici Morgan Stanley | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Akcie čínských firem | Odhad růstu ekonomiky | Vyšší mzdy | Elliottovy vlny | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Rostoucí příjmy | David Varga | iFX | Protesty v Hong Kongu | Token | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Ferrari | Fibo retracement | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Prezidentka ECB | CoinShares | Volný čas | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Akciová portfolia | STAR | Investiční bublina | Medvědí výhled | Biotechnologické akcie | Společnost Gazprom | Gazprom | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Blackstone | Capital Partners | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Pokles dolaru | Vývoj na trzích | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Americké futures | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | SEBA | Digitální aktiva | Obavy z recese | Prodej na krátko | Konglomerát | Akcie týdne | Intradenní trader | Raiffeisen Bank International | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | AMZN | Burzovní průvodce | Akcie podniku | Pohonné hmoty | Splasknutí hypoteční bubliny | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Výnosy amerických státních dluhopisů | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Broker Consulting Index | Index podílových fondů | Růst mezd | Kótování | Akcie automobilky Ford | KB | Tiering | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Hospodářská recese | Dění na trzích | MT5 Supreme Edition | PPF | Kjódó | Agentura Kjódó | Natixis Investment Managers | Globální recese | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Vlastní akcie | Výše dividendy | Povídání o trzích | Novozélandská centrální banka | Overbalance | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Vyjednávání o brexitu | Finanční situace | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | Nejnovější výsledky | Snížení daní | Obchodování jedním kliknutím | Asociace pro kapitálový trh | Risk Reward Ratio | iShares | Energetické firmy | MetLife | ESG | GOOGL | Akcie Splunk | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | CFRA Research | Naše akcie | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | F1 | Formule 1 | Makroekonomický výhled | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Citi Personal Wealth Management | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Rychlé zhodnocení | Edge | Nižší volatilita | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Nejlepší výsledky | USA prezidentské volby | Informace z trhu | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Vývoz ropy | RISK-ON | Nová makrodata | Měnový pár EUR/GBP | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | McKinsey | ByteDance | TikTok | Huawei | Konfluenční oblast | Digitalizace | US30 | Dow Jones (US30) | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Central European Media Enterprises (CME) | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Politická situace | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Hongkong | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Investice do ropy | Výsledkové zprávy | Trinity | LNG | Indigo | Výkon amerického dolaru | Obchodní příměří | Index relativní síly (RSI) | Objem | Hodnota vašich investic | Budoucí podnikání | Klíčová rizika | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Customer Experience | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Analýza dat | Dlouhodobé dluhopisy | Hluboká recese | Recese světové ekonomiky | Vyšší volatilita | Purple Trading David Varga | Pojišťovna VIG | Včerejší obchodování | Obrat trendu | Těžba v USA | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Zpomalení české ekonomiky | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | List The Wall Street Journal | Slušné zisky | Trader 2.0 | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Vyšší riziko | Odborníci z oboru | Nasdaq akcie | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Období nejistoty | Data ze Spojených států | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | BAT | Americký průmysl | Parlamentní volby | Olívia Lacenová | Martin Krištoff | CFDWorld | Tesla Elon Musk | Průmyslová výroba v USA | PEGI | SP500 CFD | Aktuální obchodní příležitosti | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Lukáš Voženílek | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Ekologie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Rozvoj umělé inteligence | Skrytý potenciál | Skupina OPEC+ | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | ECB Luis De Guindos | Kybernetická měna Bitcoin | Největší pokles | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Black Friday | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Buy-and-Hold | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Technologie blockchainu | Admiral Markets Forex Kalendář | Ľubomír Šlauka | Globalt | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Hong Kong | Politická krize | Legislativa | Rezistenční pásmo | Hongkongské akcie | INTC | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Kalendář událostí | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | 5G | AFP | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Oblast rezistence | Finanční rezervy | Bankovní tituly | České hospodářství | Odvětví české ekonomiky | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Automobilový sektor | Dluhopisoví investoři | Zveřejněná data | CHNComp | KOSP200 | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Vlk z Wall Street | Záměna | Konkurenti | Peníze nikdy nespí | Vládní bondy | Financovat | Hospodaření státního rozpočtu | SMA | Omezení těžby | Statistika | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Předpovědi | Technologický sektor | Cla na dovoz hliníku | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Primoco UAV | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Centrální banka USA | Tržní kapitalizace firmy | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Formule | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Firma Apple | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Ceny potravin | Čína a USA | Šinzó Abe | Váš trading | Přijatelné riziko | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavební produkce | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Celebrity | Oslabuje dolar | Dolar vůči japonskému jenu | Koruna dnes | Zdražování | Listopadová inflace | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | EW | Kolísání ceny | Spotřebitelské ceny v Číně | Přeprodané podmínky | NAFTA | Novozélandská vláda | Britové | Finanční ztráty | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Ekonomická recese | Total | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Úroky snížit | Nejistoty | Ruská ropa | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Ranní zpráva | Předčasné parlamentní volby | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Philip Morris ČR | Soukromý sektor | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | GBP/EUR | Celkový zisk | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Alstom | Moskva | Newmont Mining | PSA Group | PKN Orlen | EASA | FIS | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Amgen | Apple TV+ | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Akciový index Dow Jones | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | KKCG | Škoda Auto | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | InterContinental | Accor | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Edward Moya | Nálada v USA | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Geely | Důchod | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Firma Philip Morris ČR | Trumpova administrativa | Vojtěch Benda | Vánoce | Kupní síla | Zlepšení sentimentu | Skupina Kofola | Evoluce | Metalurgie | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Roku Inc | AT&T | Disney | Sorrento Therapeutics | Rozpočtové politiky | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Významné zisky | Americké vlády | Nike | Spotřebitelská důvěra v eurozóně | Nejbližší support | Dot-com | Rychlý růst mezd | Celkový deficit | Bydlení | Vánoční svátky | Uber | Analytik Broker Consulting | Česká zbrojovka | EY | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Údaje z Číny | Ztráta | Úbytek | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Propad akciových trhů | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Hlavní akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Roční růst | Snižování stavů | Superúterý | Debata prezidentských kandidátů | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Tripadvisor | Kraft Heinz | Demokratické strany | Primárky | Zasedání měnového výboru | Výnosy státních dluhopisů | Zájem o rizikovější aktiva | SSE Composite | WIG20 | Nálada v průmyslu | Peking | Investiční platformy | Evropské PMI | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Nálada na globálních trzích | Shortování akcií | Zákaz shortování | Singapur | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Růst akciových trhů | Američtí vojáci | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | MSCI AC World | Analytik Raiffeisen | Martin Zezula | Růst měnového páru | Růst poptávky | Výrazný růst cen ropy | Černé labutě | Bernie Sanders | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Dlouhodobé pozice | Dlouhodobí investoři | Eskalace konfliktu | CFA | Stephen Poloz | Společnost Sentix | Američané | Bruno Le Maire | Vzestup ceny | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | IKEA | Altria Group | Hospodářské recese | Internetoví giganti | NFLX | Inovace | CFRA | Akcie GM | General Motors (GM) | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Výprodeje akcií | Hlavní rizika | O2 | Objem průmyslových zakázek | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Raketové útoky | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Hýbat trhy | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Výplaty dividendy | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dow Jonesův akciový index | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Emisní cena | Emisní cena akcií | Proinflační | Vývoj měnového páru USD/TRY | Luboš Růžička | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Bloky | Adam Dulovec | Inflace v prosinci | Veřejné finance | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Peter Cardillo | Americké akcie dnes | Cenové tlaky | Nová auta | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Tom Martin | Mateřská společnost Googlu | Nižší růst | Britské společnosti | Velké firmy | Nejobchodovanější akcie | Akcie v Saxo Bank | Facebook Inc. | Tesla Inc. | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Amazon.com Inc. | Ceny energií | Broker Consulting Index podílových fondů | Úspěšný týden | Horší data | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Zamyšlení | Vyplácení dividend | Akcie Morgan Stanley | Obchodujte americké akcie | Společnost Delta Air Lines | Společnost RoboMarkets | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Oživení globální ekonomiky | Thunbergová | Greta Thunbergová | Zajímavé zisky | Kancléřka Merkelová | Krach | Komunikace | Le Figaro | Údaje o HDP | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Choose France | Zvolte Francii | Astrazeneca | General Electric (GE) | Kapitalismus | Trump | Davos | Čínské indexy | ZEW indexy | Pozitivní zprávy | Fórum v Davosu | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Mezinárodní organizace práce | ILO | Zahraniční investice v Číně | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Paypal Holdings | Cena akcií společnosti Tesla | Brand Finance | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | CMS | Anglie | Internetové monopoly | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americký miliardář | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Silné měny | Lenox Wealth Advisors | David Carter | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Impérium | Telekom Austria | Renko chart | Renko | Pohyby cen | Nový virus | Virus | Asijské indexy | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Eva Zamrazilová | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Blue-chip | České měny | Situace okolo koronaviru | Pravidelné investice | Americký kongres | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Výnosy firmy | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | PCmag | IHNED | Konzultant | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Dobrý obchodní plán | Medvědí Pin Bar | Las Vegas Sands | Las Vegas | Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Raiffeisenbank a.s. | Panika kolem koronaviru | Beijing Hotgen Biotech | Cena akcií Applu | FIAT | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Opouští EU | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Delta Airlines | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Nový fiskální rok | Výdaje | Strach z koronaviru | Pesimismus | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | PMI za leden | Akcie automobilky Tesla | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Švýcarská banka UBS | Dopady koronaviru | Výrazné ztráty | Free cash flow | FCF | Prodeje aut | Fresenius Medical | FME | Korporátní výsledky | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | 4fin | Sazby beze změny | Warner Music | Warner Music Group | Universal Music Group | SEC | Francouzský statistický úřad | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Velmi bohatý | Co je IPO? | Palantir | Wish | Čínské ministerstvo | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | Zasedání RBNZ | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Lednová inflace | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Americká inflace | Závěrečný kurz | Indikátor RSI | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Kukuřice | Německý HDP | TWTR | Akcie Twitter | Údaje o ekonomice | Slabé údaje o ekonomice | Kurzové změny | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Hlavy států | Paul Nolte | Ekonomické aktivity | Bentley | Bez rizika | E*Trade Financial | Index nových objednávek | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Globální indexy | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | FedWatch | Dopad koronaviru | Noviny | FinTech akcie | Akcionáři CME | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Spekulativní pozice | Index Standard & Poor's | Quincy Krosby | Ekonomické recese | Index aktivity | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Data PMI | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Čínské banky | Americký Fed | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Ministři financí zemí platících eurem | Boj proti koronaviru | Nová data | České mzdy | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Aktuální Price Action | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Příležitost k nákupu | VOLX | Masivní pohyby | Výsledky HDP | Nástroje měnové politiky | Obrovské ztráty | Únorová inflace | Změna sazeb | WP | Videokonference | Rishi Sunak | Makroekonomické údaje | Pomoc ekonomice | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Vysoká rizika | Výsledný zisk | Investovat do fondů | Prudký pokles | Hlavní index PX | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Hlavní měny | Aerolinky | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Air France-KLM | Lufthansa | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Euro včera | Akcie včera | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Mince | Profitovat | Nejprudší pokles v historii | Technologičtí giganti | Akcie Tencent | Tencent | Buy the dip | Medvědí trend | Další vývoj | Armageddon | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Oldřich Dědek | Dopad na finanční trhy | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Největší pády | ČNB snížila sazby | Fiskální politiky | Zásoby hotovosti | Kabinet | Opatření americké centrální banky | Vratislav Jůza | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Energetická firma | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Cenový vývoj | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Allied Healthcare | AHPI | Allied Healthcare (AHPI) | Akcie Allied Healthcare | Snížení dividendy | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Důležitý support | New York Times | Růst cen v eurozóně | Inflace v EU | Obavy trhu | Nákupy aktiv | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Měnové zasedání | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Hyundai | Jihokorejská automobilka | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Horizontální linie | Počet nakažených | Aktuální situace | Spiegel | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Šíření nemoci | Posílení dnes | Zásobníky | Texas | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Hlavní americké indexy | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Krize způsobená koronavirem | Další pokles | Valné hromady | Algoritmy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Katar | Státní televize | Salmán | MPSV | MF | Kroky centrálních bank | Kalifornie | Ministryně práce | Kongres | Škoda | LinkedIn | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | NBC | Domácnosti | Asociace | Páka | Průmyslové komodity | Fundament | Posílení amerického dolaru | Iracionální | Negativní korelace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Prodejní tlak | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Porovnání vývoje | Tomáš Raputa | CPI v Británii | Politická rozhodnutí | Graf dne | Odklad olympijských her | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Poslanci | Silná rezistence | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony | Fatih Birol | Potenciál | Evropský parlament | Platební neschopnosti | Boj s koronavirem | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | Německý statistický úřad | Tempo růstu CPI | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Karanténa | Viry | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Izrael | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Fond EU | Riziko inflace | Air Bank | Sberbank | E-commerce | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Akciový index S&P 500 | Zhoršování situace | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Index DXY | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Realitní firmy | LTV | Dluhopisové emise | Růst nezaměstnanosti | Letecká společnost | Saúdové | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Vláda Spojených států | Změny sazeb | Podíl na trhu | Afrika | FAO | Model Y | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Týdenní nárůst | Dlužník | Skupina OPEC | AOL | DPH | Mexiko | Ztrátové obchody | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Spotřebitelské úvěry | Opatření proti šíření koronaviru | Lukáš Vokel | Patenty | Prezident Vladimir Putin | Veřejný sektor | Velké americké banky | UnitedHealth Group | Anthem | Cestovní omezení | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Vlk z Wallstreet | Až na krev | Big Short | Špinavé Prachy | Bitcoin beyond the bubble | CBS | Znovuotevřít ekonomiku | Ministři | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Ministři energetiky | Znárodnění | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Rutina | Životní styl | CIA | Tajné služby | Nadprodukce | Eso v rukávu | Abdalazíz bin Salmán | Nejvyšší soud | Splátky dluhů | Technické problémy | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | IMF | Rhode Island | Connecticut | Delaware | Oregon | Více peněz | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Peníze z vrtulníku | Credit Suisse Group AG | Microsoft Corp | US Bancorp | Dluhopisy s kratší splatností | Nové dluhopisy | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Joe Manimbo | Analytik Joe Manimbo | Internetové televize | Televize Netflix | Růst cen v EU | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | EP | Statistiky | Remdesivir | Chuť riskovat | Uzavření trhů | Portfolio manageři | NAVYA | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Květnový kontrakt | Cena americké ropy | Cena americké ropy WTI | Propad ceny | Trade | S&P500 | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | ESPN | Dílčí index | Spotřeba ropy | Měny zemí těžících ropu | Měny zemí | Průměrný výnos | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | CPI v Kanadě | Cenové pohyby | Kupovat dluhopisy | CBRT | Uvolňování karanténních opatření | SARS-CoV-2 | Oslabení akcií | Reddit | Sociální síť | Debata | Tweety | PMI ve službách | Evropská data | Investiční tituly | Evropské indexy | Aktuální očekávání | Air France | Posílení | IPS | Omezení pohybu | Zoom Video Communications | Amazon Jeff Bezos | Největší propady | Legendární investor | Ropa zadarmo | Premiéři zemí Evropské unie | Výrobce letadel Boeing | Výkon dolaru | Joe Biden | Větší pokles | Data z trhu práce | Sentiment v USA | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Akcie Adobe | Očekávané výsledky hospodaření | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Úřad INSEE | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Čas na nákup akcií | Americký HDP | Automobilka Ford Motor | Bitcoin dnes | Superpočítač | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Lék remdesivir | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Ryanair | Volvo | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | SMA 100 | Náklady na financování | Akce Netflix | Hodnota společnosti na burze | Energetické úspory | Shell | Energetická společnost | Společnost Shell | V-obrat | PFN | Výsledky za Q4 | Maloobchod | Jiří Hruška | ATH | Zaměstnanci | FDA | Epidemiolog | Gilead | Čistá ztráta | Zisk firmy | Rakouská vláda | Tweet | PMI z výroby | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Aktivita v americkém sektoru služeb | Poměr PE | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Objem ropy | UNWTO | Mezinárodní turistika | Turistika | MSCI World | ETN | Dosáhnout zisku | Předpokládaný zisk | Wolt | Alternativní taxislužby | Rekordní zisk | Hrubý provozní zisk EBITDA | Hrubý provozní zisk | Soud EU | Justice | Regulační orgány | Australská ekonomika | Fiskální programy | Pád USD | Historicky nejnižší | Deflační tlaky | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Ekonomické výhody | Politika centrální banky | Američtí regulátoři | Zveřejněné údaje | Macy’s | Růst EBITDA | Dluhy | Oživení české ekonomiky | Podezřelé transakce | Členské státy | NKE | Psychologické hladiny | Průmyslová výroba v Evropské unii | Průmyslové kovy | Členské země | Burza Binance | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Bankéři z Fedu | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | Propad daňových příjmů | T-Mobile | Auta | Indexy v Asii | Expedia | NetEase | Royal Caribbean | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Dnešní výsledky | Oblasti rezistence | Volatility trhu | Prodej elektromobilů | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Vakcína | Sektor služeb | Historické výsledky | Medvědí scénář | Dění na trhu | Velké peníze | Ekonomická aktivita v USA | Digitální revoluce | Manažerka | Záporné ceny | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Bundesbanka | Moderna | Jukos | Stratég firmy | Experimentální vakcína | Oživení globální poptávky | Experimentální vakcíny | Martin Winterkorn | Manažeři | Eli Lilly | LLY | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | Koronavirová pandemie | AMZN.US | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Akcie leteckých společností | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Americká média | Aktivity společnosti | Kanadská data | Urals | Renault | PMI v eurozóně | Splunk | Realitní společnosti | Umělé inteligence | China Daily | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Investment management | Proti trendu | MLM | Technologické centrum | Společnost Lufthansa | Kia | Mondelez | JDE | Index akcií | Rizikovější měny | Unie | ČR | Záchranný program | Prezidenti a premiéři | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Ekonomický řád | Hertz | Akcie Intel | Dlouhodobý výhled | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Bohumil Trampota | Průraz | Řecký parlament | Soubor pravidel | Prime Market | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Čínská internetová firma | Internetová firma | Vedení společnosti | CVC Capital | Antivirus | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Letecká skupina | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Michael Arone | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Dlouhodobé rezistence | Výhled Světové banky | Pokračování růstu | Tropická bouře | Tchaj-wan | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Americké CPI | Rozhodnutí Fedu o sazbách | eMarketer | Zpomalení inflace | Akciový GURU | Teorie černé labutě | Premier League | Vysoké valuace | Strach z druhé vlny | Cronos | Korporátní zprávy | Světové indexy | Pevninská Čína | Aljaška | Arizona | Nevada | Investice do infrastruktury | Hospodářský propad | Akcie FAANG | Nestlé | Novo Nordisk | Sanofi | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Český investor | Prodeje automobilů | Splasknutí bubliny | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Projev šéfa Fedu | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Matthew Keator | Nárůst nově nakažených | Druhá vlna pandemie | Fenomén Robinhood | Akciové bubliny | Internetové bubliny | Počet drobných investorů | QVR Advisors | Benn Eifert | Broker DeGiro | Otevření investičního účtu | Aplikace Robinhood | Realitní firma | Fangdd Network Group | Žádané americké technologické firmy | Americké technologické firmy | Technologické firmy | Andrew Adams | Saut Strategy | Vydělávat si obchodováním | Analytické společnosti | Bianco Research LLC | Bianco Research | Chování americké centrální banky | Dluhopisy jednotlivých firem | Podnikové akcie | Nové investiční aplikace | Investiční aplikace | Tiff Macklem | ZIL | Cardano | Banka JP Morgan | Výhled hospodaření | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Druhá vlna | Sam Stovall | Útlum ekonomické aktivity | Podnikatelské aktivity v USA | Firma ČEZ | Analytik Purple Trading | Index německých akcií | Státní pomoc | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Práce z domova | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | GLOBALT Investments | Velké investice | Ziskové marže | ASM International | Letecký průmysl | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Akcie Allianz | Akcie Coca-Cola | Thermo Fisher Scientific | Signál k prodeji | Jasný signál | Peníze z vrtulníků | Exporty | Zasedání Mezinárodního měnového fondu | Novavax | MAM | Rétorika centrálních bank | Michal Lukáč | Sony | Epic Games | Sony Corp. | Japonská společnost | Výrazný propad | Leva | Mladé generace | Steve Jobs | E.ON | Důvody propadu zisku | Bleakley Advisory Group | Peter Boockvar | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Globální finanční architektura | Stabilní příjmy | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Francouzský statistický úřad INSEE | Reputace | KLM | Zájem o investování | NEXO | Americký výrobce letadel | Akcie farmaceutické firmy | Úspěchy | DoorDash | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Inflace v Británii v červnu | Americká společnost Apple | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Stellantis | Opel | DS | Chrysler | Americký maloobchod | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Hospodaření firmy | Hospodaření firmy Goldman Sachs | Ceny | Praha | Summit Evropské unie | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Výsledková sezona za druhý kvartál | Očekáváná událost | Verizon Communications | Akcie streamovací služby | FANMAG | FANGMAN | Nadějné zprávy | Technologické společnosti | Společnost Twitter | David Schwartz | Ripple David Schwartz | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Vývoj tržní kapitalizace | Společnost XTB | Salesforce.com | Salesforce.com (CRM) | Rostoucí ceny komodit | Cybertruck | Model 3 | Akcie těžařů | Konjukturální průzkum | Nižší poptávka | Newmont Goldcorp | Cowboy | Oliver Pursche | Progres | Mírná korekce | Odhady HDP | První odhady HDP | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Tvrdá ekonomická data | Richmondský Fed index | Letecká osobní doprava | Plynárenské společnosti | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Silné momentum | Důvěra | Velké technologické firmy | Obnovení růstu | Turistický ruch | Zkušený obchodník | Caixin | Rekordní deficit | Německý automobilový průmysl | Výzkumy | Indonésie | Analytici Fidelity International | Global Communications Fund | Kreativita | WeCHat | Politické události | Významné události | Časový horizont | Klesající tendence | Hyundai Motor | Trump efekt | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Zpomalování inflace | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Worldometers | Indikátory sentimentu | Počty nakažených | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | iShares Healthcare Innovation ETF | Healthcare Innovation ETF | HEAL | Signál na ETF | Pokles tržeb | Vládní koalice | Virgin Galactic | Goodyear | Výrobce pneumatik | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Adyen | Počet akcií | Akcie Airbus | Investor Warren Buffett | Zvýšení daní | Coca-Cola | Příliv kapitálu | Kurz BTC/USD | Výrobní sektor | Výrobní index | Americký soud | Holdingová společnost | Kenneth Broux | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | SPAC | Fisker | IT společnosti | Zhodnocení akcií | Platforma eToro | Vývoj indexu Nasdaq | Big Tech | Manchester United | Brexitové dohody | Jonathan Jones | Delta Airlines | Southwest Airlines | Odborníci | Kroger | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Dolarové úrokové sazby | Prezidentské volby v USA | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Qualcomm | Sazba hypoték | Akcie Zoom | Zoom (ZM) | Akcie Zoom (ZM) | Akcie Volkswagen (VOW3) | VOW3 | Volkswagen (VOW3) | Čínské technologické firmy | Jošihide Suga | Snížení emisí | Stavební povolenky | Universal Music | Akcie NIO | Bloomberg Intelligence | Inditex | Sílící dolar | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Společnost ByteDance | Nákup cenných papírů | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Ropa dnes | Unity | Cena elektřiny | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Šéf podniku | Majetek ve fondech | Accenture | Politici | Vývoj ceny akcie | Vyhlídky světové ekonomiky | Účinné vakcíny | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Plynovody | Micron | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Omezení výplaty dividend | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Pokles spotřebitelských cen | ACS | Vinci | Ranní okénko | Česká republika | McAfee | Šéf centrální banky | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | NextEra | Centrální banky USA (Fed) | Udržitelné investování | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Frakování | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | AEX | Aukro | Jens Klatt | F.US | CPI v USA | Americké prezidentské volby | iPhone | Výkon společností | Výrobce letecké techniky | Ameriprise Financial | Filmová společnost | Walgreens | Jack Dorsey | Akciové portfolio | Koncern | Chování ceny | Vítězství Joe Bidena | Jitan Solanki | Concho | Shawn Snyder | Nově zahájené stavby domů v USA | Americký fiskální balíček | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Nařízení | HDP Asie | Dobrý byznys | Akcie spoločnosti Netflix | Newmont | Align Technology | ALGN | Reebok | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Allianz (ALV) | ALV | Akcie Allianz (ALV) | Průměrný český investor | Futures na ropu | Bidenovo vítězství | Moneta | Technologické tituly | Dluh eurozóny | Banka Moneta | Pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | MMM | VF Corporation | Hormel Foods | ABT | GWW | JNJ | Zveřejnění výsledků | Přivýdělek | Poklidné obchodování | Vytvoření kancelářského prostoru | Klidný prostor | Trading doma | Zápal pro trading | Kancelářský prostor | Komfortní kancelářský prostor | Tržní výhled | Očekávané výnosy | Norwegian Cruise Line | Fond Fidelity | Global Communication Fund | Future Connectivity Fund | Jon Guinness | SolarEdge | BIIB | Zynga | Soudní spor | Ruské společnosti | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Electronic Arts | Výrobce videoher | T-Mobile US | Oslabování amerického dolaru | MCD | Zprávy o vakcíně | Akcie Pfizeru | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Bull run | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | FutureFX | FutureFX Markets | FutureFX LLC | FutureFX Markets Limited | China Mobile | Růst ekonomiky EU | Akciové investování | Týdenní tržní výhled | Palo Alto Networks | Letecká doprava | Akcie bankovních domů | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | Palantir Technologies | MRNA | Ministr zdravotnictví | Vývoji vakcín | Cena bitcoinu dnes | Odhad amerického HDP | Akcie spoločnosti | Hormel | Tranzit ruské ropy | Praktické tipy | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Diem | PLTR | Spotřebitelská poptávka | Ministerstvo energetiky | Výdělky | Palantir Technologies Inc. | Proražení | Nastavení trhů | Adobe Systems | INTC.US | AAPL.US | Situace ve stavebnictví | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | Tesco | TSCO | Investice do vody | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | Společnost DoorDash | Diem Association | CD Projekt | Cenový skok | Výběr akcií | CELO | Akcie společnosti Walt Disney | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Continental | Covestro | Britský ministr zahraničí | Vakcinace | Úrokové sazby v Číně | Sazby v Číně | Swingový výhled | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | Investice státu | H&M | BIDU | Lego | Očkování | LEN | Lennar | Coinbase Global | Burza Coinbase | Zadlužování | PX Pražské burzy | NBP | CMI | Stabilní příjem | Rychle zbohatnout | Lael Brainardová | Analytické shrnutí | Trading bez volatility | Vývoj těžby ropy kartelu | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Kapitalizace Tesly | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Zhodnocení jednotlivých měn | Vývoj výše aktiv | Nákup měnových párů | Zmrazení ekonomiky | Účinnosti vakcín | Překoupení USD | Nákupy cenných papírů | Zhodnocení o desítky procent | Možnost zhodnocení | Trumpova vláda | Aktivita investorů | Investování z karantény | Vidina rychlých zisků | Nákup australského dolaru | Mutace koronaviru | Mutace viru | GS.US | Ceny aktiv | MGM Holdings | MGM | PTON | PTON.US | Peloton | US2000 | Spotřebitelská nálada v USA | Futures na ropu WTI | AAL | AAL.US | Plný úvazek | Očkování proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | DGX | Index DE30 | Ceny americké ropy | Boeing 737 Max | Měnový pár EUR/PLN | Nízké úroky | Stimulační balíček | Nálada investorů | Norwegian Cruise | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Svět kryptoměn | Burzy v USA | Výhled na rok | Pokles zásob | Počasí | Utažení měnové politiky | Online prostředí | Růst ceny | Report stavu ropných zásob | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Zvýšení ceny akcií | Hodnota trhu s kryptoměnami | Server FXStreet | Společnost Tesla | Silné oživení | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Brands | Zdravotní péče | Dopad na akcie | Akcie americké internetové společnosti | Tržby z prodeje | Bezpečný přístav pro investice | Německá bankovní společnost | Shopify | Crocs | Zoom Video | ProSiebenSat.1 | VMware | Carrefour | Couche-Tard | Evropské centrální banky | Velikost obchodu | Držení pozice | Vývoj inflačních očekávání | Tilray | TLRY | Cronos Group | MRK | SNY | CARA | MJ | ACT | Futures na indexy | Logitech | Společnost Logitech | Indexy na Wall Street | Inaugurace amerického prezidenta | Inaugurace | UAL | UAL.US | Regulace v USA | MONET.CZ | MONET | Vhodné akcie | Toshiba | Olívie Lacenová | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Týdenní Forex kalendář | SPCE | Akcie Gamestop | Etsy | KFC | PEP | Streamovací služby | Deliveroo | Očkování proti covidu | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Sociální média | Short Interest | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Randy Frederick | Express | Tržní reakce | JNJ.US | Tržní ceny | J&J | Vstupní signál | Ceny akcie Apple | Thermo Fisher | Akvizice Air Bank | Nasdaq (US100) | Globální letecká osobní doprava | Dnešní seance | Vaxart | Rozvolnění | Activision | ATVI.US | Blizzard | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Dialog | Dialog Semiconductor | Poslanci Evropského parlamentu | Paradox Interactive | General Motors (GM.US) | GM.US | HAS | HAS.US | Hasbro | Nákup bitcoinu | Russell 2000 (US2000) | UNH | Humana | Piper Sandler | Ark Invest | Dánská společnost | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Předpověď ceny | FTX | Hlavní finanční trhy | Kov | MSFT.US | Microsoft (MSFT.US) | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Akcie Amazon.com | Spotify | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Sentiment v ekonomice | Volatilita kryptoměny | Růstový trend | Akcie Air France-KLM | CVS Health | CVS | Předpověď akcií | Akcie Tilray | AIG | FinTech akcie 2021 | WFC | Rostoucí výnosy | Evropský výrobce letecké techniky | Rozhodnutí vlády | Zásoby plynu | Makroekonomický vývoj | MXN | Air | Nový kapitál | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Systémové riziko | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Akcie Boeing | Herní průmysl | Nárůst výnosů | PSX | Oživování ekonomiky | Siemens Energy | Admirals | Příznivé údaje | Akcie společnosti Microsoft | Technologické podniky | Mnoho peněz | Silný růst | Britská společnost | Britská firma | Pandemie covidu-19 | Apple (AAPL.US) | Market Wizards | Fidelity | Zámořské indexy | Akcie AT&T | Podhodnocené tituly | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Heatmap | Dnešní videokomentář | Společnost eToro | David Kufa | COMP | Aleš Hála | Výhled růstu ekonomiky | ForexNation | GameStop akcie | Hodnotové akcie | Mentor | Zpravodajské události | Zajímavé peníze | SLR | Zvolení Joe Bidena | Týdenní shrnutí | Prezident Erdogan | Vývoj pandemie | Kansas City Southern | KSU | CRM | Suezský průplav | Tržní pohyb | xStation 5 | ViacomCBS | Discovery | Tencent Music | Loď Ever Given | Ever Given | Údaje MMF | GRMN | LMT | Reuters analytik | Hodnota trhu kryptoměn | Paychex | PAYX | Daně ve Spojených státech | EDF | Umění | Constellation | Constellation Brands | STZ | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Primoco | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Konkrétní akcie | Data o inflaci | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Goldman Sachs (GS.US) | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcia týždňa | Krok za krokem | Debut na trhu Nasdaq | Graf indexu Nasdaq | Akcie kryptoměnové burzy | Ark | Cathie Wood | Krypto trh | Optimistická očekávání | Vítězný přístup | AA.US | AA | Ceny ropy Brent | British American Tobacco | Island | Ceny Etherea | P&G | NFLX.US | Cena akcií Netflixu (NFLX.US) | Cena akcií Netflixu | Zvýšit ziskovost | Strach z inflace | Pepco | Růst předplatitelů Netflixu | Vývoji podnikatelské nálady | Vývoji podnikatelské nálady v Německu | Archer Daniels Midland | Centene | GOOGL.US | Odhad letošního růstu ekonomiky | Indická firma | ERA | Rostoucí ceny | Objednávky | Internetové společnosti | Problém s nedostatkem čipů | Nárůst zákazníků | Verizon | Společnost Verizon | TechCrunch | Engadget | Makers | Ryot | Flurry | HuffPost | BuzzFedd | Tumblr | Yahoo Answers | NBC Universal | Comcast | Mediální divize | Verizon Media | Cena emisních povolenek | Cena emisních povolenek v EU | Cena povolenek | Výsledky FAANG | Dluhový strop | Akcie Peloton | Akcie společnosti Peloton | Trading.com | Větší korekce | Kellogg | Zpráva amerického ministerstva práce | Optimismus na trhu | Hospodaření firem | Přeprodané oblasti | Chris Weston | Hodnocení současné situace | Nižší zisky | Japonský konglomerát | Akcie Intelu | Goldman Sachs Group | Nasdaq Inc | Index hongkongských akcií | Růst cen v USA | Ceny ve výrobě | EEX | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Wall Street akcie | Hladiny rezistence | cTrader Purple Trading | Kurzotvorné zprávy | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Silnější support | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Deutsche Wohnen | Německé společnosti | Vonovia a Deutsche Wohnen | Obavy z inflace | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Prudké oslabení | Zisk před zdaněním | About You | Růst úroků | Podstatné kurzotvorné zprávy | Retailový obchodník | MNB | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie TSLA | Ruský ministr | Makro z USA | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Nadnárodní společnosti | Dlouhodobé obchody | GameStop Corp | Spotřeba domácností | Salvador | FAST | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Světové kryptoměny | Vyvážené portfolio | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Dodávky plynu | Zajišťování | Carsten Roemheld | Akcie technologických firem | Gigafactory | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | UnitedHealth Group Incorporated | Hodně peněz | Eco | Mali | Tržní prostředí | Shortování | CD Projekt (CDR.PL) | CDR.PL | CDR | Akcie CD Projekt | McDonald's | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Změny ceny | Čínský výrobce elektromobilů | Graf akcie | Denní graf akcie | Trading Central Technical Ideas Lookup | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Dolar dnes | Cryptocurrency | Didi | CO2 | NASA | Starlink | Hyperloop | Podcast | Růst kurzu akcií | Jak čelit konkurenci | Streamovací společnost | Zvýšení podílu Netflixu | Společnosti Netflix | Finanční záchranný kruh | Konkurenti Netflixu | Podnikání Netflixu | Rozšíření podnikání | Parrot Analytics | Největší rizika | Výplata dividendy | Výkon společnosti | Akcie Moderna | | Výhled na letošní rok | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Cenové stability | Společnost Didi | Technologie | MAN | Americký výrobce | Obchodování v Evropě | Ripple (XRP) | Nabídky akcií | Růst společnosti | Obchodní aplikace | Očekávaná data | Krátké obchodování | Andy Jassy | Spojené arabské emiráty | Hliník | Kontejnerová loď | Kontejnerová loď Ever Given | Egypt | Chování spotřebitelů | Philip Morris International | Spotové ceny | Index českého investora CII750 | UST | TSMC | Videohry | Výroční zprávy | Pivovar | Black Widow | Didi Global | Včerejší seance | Plány obnovy | Rada guvernérů | NortonLifeLock | Symantec | Úřad pro hospodářskou soutěž | Čínský výrobce | Smartphony | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Americký trh | XEL | CMCSA | NetApp | VZ | TXN | AXP | AI | COST | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | KO | DTE | DTE Energy | GlobalFoundries | Mutace delta | Zpomalení hospodářského oživení | Charles Schwach | Wealthspire Advisors | Současný trend | Světové osobnosti | Odvětví | Akcie letecké společnosti | Lenox | Jednání ECB | Kryptoaktiva | ACY Securities | ACY | BHP | Divize | Rotterdam | Zásoby plynu v USA | Akcie čínské společnosti | Letní období | Flexibilita | Načasování | Správné načasování | Nasdaq-100 (US100) | After-market | Boom | Výrobce elektromobilů Tesla | Americké technologické společnosti | Softwarová společnost Microsoft | Azure | Xbox | Rekord | Příjmy z reklamy | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Suez | ABB | Stablecoins | Společný podnik | Bilion | A350 | Německý automobilový koncern | Automobilový koncern | Přehled výkonnosti | Guidance | Vyšší inflace v Německu | University of Michigan | Štěstí | Rakouská bankovní skupina | Bankovní skupina | Skupina Erste Group | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Mateřská společnost | HICP | Chování | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Take-Two Interactive | Activision Blizzard (ATVI.US) | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Objem nouzových rezerv | Členské státy Mezinárodního měnového fondu | Členské státy Mezinárodního měnového fondu (MMF) | Státy Mezinárodního měnového fondu | SQ.US | SQ | Ubisoft | Albemarle | Akcie makléřské společnosti | Projekce | Účetní období | Největší americké automobilky | TWS | Akcie Viacom | Viacom | VIAC | VIAC.US | Paramount | Paramount+ | Comcast Corp | Jarda Tupý | Rekordní minimum | Olympiáda | Zajišťovny | Majitel TikToku | Aplikace TikTok | Plány společnosti | CVC Capital Partners | CVC | Delta varianta | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Základní sazby | BioNTech | Vratislav Zámiš | Analytik Portu | Převzetí Avastu | ADS | Cena kryptoměny | Cena kryptoměny bitcoin | Akcie Pfizer | Nucor | Index Russell | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Odborný přístup | Asijské země | Společnost Admirals | Výrobce sportovního oblečení | Německý výrobce | Authentic Brands Group | Scalping DAXu | Regulatorní prostředí | První odhad | Dovoz oceli | Home Depot | Palantir akcie | Akcie PLTR | Vyšší úroky | Jim Cramer | Mad Money | CBRE | Streamovací společnosti | Tokeny | Meituan | Medián | Rozbor | SpaceX | SPOT | SPOT.US | Spotify (SPOT.US) | Výrobní inflace | Kansas City | Americká ministryně financí | Funkční období | Ochranný mechanismus | ASX | Indexy v Číně | SXXP | David Vagenknecht | Dupont | Dominion Energy | Akcie BioNTech | Nedostatek čipů | Jihoafrická republika | Ranní glosa | Růstové tituly | Společnosti | Axel Springer | Vydavatelství Axel Springer | Německé vydavatelství | Měnové unie | Guardian | Neúspěch | Opatření | Rivian | Dna | Digitální platby | PayPal Holdings Inc | Lobbing | Lobbing v EU | Evergrande | Lenka Kalivodová | Růst trhu | Rychlý růst | Platební síť | ANO | Uhlí | Google akcie | NFT | Honeywell International | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Merck & Company | Puma | Energetika | Měnový pár AUD/NZD | Podpůrný program | TIPS | Společnost Siemens | Ceny plynu | Hospodářský růst v eurozóně | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Evropský index | Los Angeles | Finanční ředitelka | Společnost Walmart | Analytici Goldman Sachs | Marika Čupa | Parametry obchodu | Čínský index | Macao | 100 SMA | Vyšší hodnoty | Etherea | Zprávy z pražské burzy | Americká firma | Airbus SE | Jednotné Rusko | Společnost AT&T | WarnerMedia | Warner Bros | Filmové studio | Akcie AT&T (T) | Cash flow výnos | Akcie čínských společností | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Akcie American Airlines | Nio akcie | BNP | P/B | Hospodaření bank | MGM Resorts | Výhledy růstu | Kryptoanalytik | Problémy v dodavatelských řetězcích | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Úročení | Kvartální účetní období | Gamble | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | DAI | Posilování amerického dolaru | Šéfka fondu | Apple Pay | Automotive | Inflace v září | Mathias Cormann | Charter Communications | Mediální podnik | Nová vláda | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | David Card | Joshua Angrist | Guido Imbens | Minulá výkonnost | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Templeton China A (acc) USD | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | ESG investování | Zhoršení nálady | Německé aerolinky | Aerolinky Lufthansa | Energetické krize | Morgan Stanley (MS.US) | MS.US | Bank of America (BAC.US) | BAC.US | Modern Land | Vysoké ceny | Rekordní ceny | ITA | Italia Trasporto Aereo | Italia Trasporto Aereo (ITA) | Změny na trhu | Akcie Walt Disney (DIS.US) | Bristol-Myers | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Procter & Gamble (PG.US) | Netflix (NFLX.US) | Phillip Morris (PM.US) | Intuitive Surgical (ISRG.US) | Intuitive Surgical | ISRG.US | ISRG | Bank of New York Mellon (BK.US) | Travelers (TRV.US) | Haliburton (HAL.US) | United Airlines Holdings (UAL.US) | IBM (IBM.US) | CSX Corporation (CSX.US) | CSX.US | CSX | ANTM | IBM.US | Robotické společnosti | EQT | Čínské centrální banky | Veolia | Giphy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Horizon | Oculus | Překonání historického maxima | Abbott | Akcie Verizon Communications | Segment zdravotnictví | Zdravotnictví | Americká automobilka Tesla | AXP.US | American Express (AXP.US) | Schlumberger | Exxon Mobil akcie | Bank of Scotland | Snap | Rozpočtové schodky | Nedostatek surovin | Cena termínového kontraktu | Obilí | Nová historická maxima | Pozornost | Gemini | Tržní kapitalizace kryptotrhu | Kapitalizace kryptotrhu | Amazon (AMZN.US) | Volvo Cars | Ruská společnost | Retail Investor Beat | Retail Investor | Bankovní společnosti | Ford Motor (F.US) | Provozní výnos | Šiba-inu | Kryptoměna šiba-inu | Nová kryptoměna šiba-inu | Mladí investoři | Zboží dlouhodobé spotřeby | Robert Habeck | Ruský prezident | F.X.C.G. | Squid | Kryptoměna squid | Hra na oliheň | Seriál Hra na oliheň | Technologické aktualizace | Online hra | Colgate-Palmolive | Akcie švédské automobilky | Meta | Metaverzum | Dceřiná firma | Klima | Vanguard | Morgan Stanley Capital International | Goldmani | Metaverse | Konkurent Tesly | Rivian Automotive | Meta Platforms | Společnost Yahoo | Squid Game | Vývoj ceny kryptoměny | Ceny kryptoměny | Hlavní index francouzských akcií | Index francouzských akcií | MGM Resorts International | Take-Two Interactive Software | Regeneron Pharmaceuticals | RIVN | Aktuální prognóza | Česká národní banka (ČNB) | Řetězec Walmart | Royal Caribbean Cruises | PYPL.US | Indexy pohyb | Podmínky na trhu | Meta (Facebook) | RIVN.US | Společnost | Nové emise | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tomáš Vranka | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Průmyslový sektor | Další růst sazeb | ESG investice | Společnost JPMorgan | Měny G10 | Virgin Galactic Holdings | Virgin Galactic Holdings Inc | Target | Akcie Walmartu | Celoroční výhled | TechnipFMC | StoneCo | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Lockdowny | Přístup k obchodování | TIM | Ruský trh | Jens Stoltenberg | Index technologického trhu | Akcie Meta Platforms | Akcie Meta | Booking | Zahraniční politika | Globální nedostatek čipů | Bezpečná aktiva | Nové mutace viru | Nové mutace | B.1.1.529 | Nová verze koronaviru | Svátek v USA | Data z burz | Omikron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zveřejnění zprávy | Parag Agrawal | Nálada na trzích | Broadcom | | Honeywell | Britský antimonopolní úřad | CMA | Nové vakcíny | Nejvýraznější propad | Etiopie | Zlotý | Daňové zatížení | Kartel při obchodování s měnami | Kartel při obchodování | BofA | Největší švýcarská banka | Postavení na trhu | Dotcom | Fibonacciho retracement | Rozšíření | Rostoucí inflace | Developeři | Jestřábí Fed | Arm | Akcie výrobce čipů | Výrobce čipů Intel | Akcie výrobce čipů Intel | L'Oréal | Tržní hodnota americké společnosti | Kryptoměnové transakce | Akcionáři společnosti | Společnost SpaceX | Liz Trussová | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Provozovatel sociální sítě | Obchodní tipy | Inflační situace | Společnost China Mobile | PGNiG | CarMax | KMX | Cloudflare | Základní sazba | Banka HSBC | TerraUSD | WB | Celkový sentiment | Hodnoty měny | Desetileté výnosy | Uniper | Čínská telekomunikační společnost | Miliardy USD | Apple Music | Akcie velkých technologických společností | Amazon.com (AMZN.US) | Akcie Amazon.com (AMZN.US) | Nákup akcií Amazon.com | Společnost Amazon.com | Jestřábí komentáře | Nepokoje v Kazachstánu | Petr Lajsek | Altria | Situace v Kazachstánu | Facebook Ireland | Firma Meta Platforms | Firma Meta | Růst úroků v USA | Vývoj německého akciového indexu | Ocel | Srí Lanka | EOG Resources | Jay Hatfield | WILD | Výhled pro rok 2022 | Japonská automobilka Toyota | LBank | Snap (SNAP.US) | SNAP.US | Big tech | HDP z Číny | Diamant | XTB Online Trading | Hry | Call of Duty | Candy Crush | Cena akcií společnosti | Microsoft a Activision Blizzard | Philadelphia Fed | Allwyn | Allwyn Entertainment | Cohn Robbins Holdings Corp. | Cohn Robbins Holdings | Cohn Robbins | CRHC | Cohn Robbins Holdings Corp. (CRHC) | Hodnota sloučené společnosti | Upravený zisk | Provozovatel loterií | Real Estate | Reality | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Omezení dodávek | Coinmarketcap.com | Analytik trhů | Siemens Gamesa | Akcie Siemens Gamesa | Hospodářská data | Internetová televize | Výsledková zpráva | Streamování videa | Cena akcií společnosti Netflix | Instituce | Společnost Allwyn | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | Counterpoint Research | Rally akcií | Základní úrok | Navellier & Associates | Louis Navellier | Akcie firmy Netflix | William Ackman | Pozitivní výsledky | Pár USD/CAD | Western Digital | Silvergate Capital | Společnost Silvergate Capital | Finanční rok | Šéf NATO | Simon Property Group | Chipotle Mexican Grill | Pokračující expanze | Fox Corporation | Peloton Interactive | Akcie Pelotonu | Cena akcií Pelotonu | Cena akcií Pelotonu (PTON.US) | Peloton Interactive (PTON.US) | Illumina | Mattel | Výrobce hraček | Under Armour | St. Louis | LHA | Blesk | Marathon Oil | MRO | Kraft-Heinz | Invaze na Ukrajinu | Upstart Holdings | Upstart | Viacom CBS | Akcie Viacom CBS | Akcie Viacom CBS (VIAC.US) | Dropbox | Adam Button | Ruské invaze na Ukrajinu | Elliottova vlnová teorie | Čínský prezident Si Ťin-pching | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | LMT.US | Lockheed Martin (LMT.US) | Nexo | Lowe's Companies | Lowe's | Největší ruská banka | Ruská banka | Banka Sberbank | Ruská agrese | Cena plynu pro evropský trh | Německá energetická společnost | Společnost Uniper | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Lídři zemí EU | Motivace | Erste Group Bank | Západní firmy | Západní společnosti | TGT | MWh | EUR/MWh | Statista | Japonský Nikkei 225 | Akcie Schlumberger | Velkoobchodní cena plynu | Dell Technologies | Rheinmetall | Carlsberg | Zkapalněný zemní plyn | Ropa Urals | DBK | Situace v Rusku | Naftogaz | Internetová společnost Google | Společnost Google | Roskomnadzor | MAAE | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Záporožská jaderná elektrárna | Raiffeisen | Invaze | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | XTB Štěpán Hájek | Britská banka | Britská banka HSBC | Zákaz dovozu ruské ropy | Nexta | Televize Nexta | Invaze ruských vojsk | Invaze ruských vojsk na Ukrajinu | Ruská vládní strana | Ruská vládní strana Jednotné Rusko | Strana Jednotné Rusko | Kroky západních firem | Akcie Occidental Petroleum | Tlak na Rusko | Řetězec | Řetězce | Aktivity v Rusku | Štěpení | CF Industries | Odchod z Ruska | Západní sankce | Zvyšování cen | APP | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Americká společnost Intel | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | Horizon Investments | Fiserv | Dopady války na Ukrajině | Opatření v Číně | Cenové změny | Vývoj výnosu 10letého amerického vládního dluhopisu | Závod na elektromobily | Meta Platforms Inc | Britský FTSE | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Tipy na zajímavé akcie | Zajímavé akcie a ETF | NIO Inc | Nicolás Maduro | Venezuelský prezident | Akcie Nvidie | Vývoj ceny ropy Brent v USD | Značné riziko | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Jestřábí politika | Inflace v Japonsku | Dodávky zemního plynu | Tagesspiegel | Akcie Tesla (TSLA) | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Zpevnění akcií | Rekordní zisky | S/R oblast | Vyznačená S/R | Růst cen energií | CMG | Atlantia | GoTo | Gojek | Tokopedia | Warner Bros Discovery | WBD | Ben Laidler | Warner Bros. Discovery | Colt CZ Group SE | Colt CZ Group | Colt CZ | Vyhlášení bankrotu | Inflační data | Správa | GMT | Zákonodárci | Vlastnictví | Výsledky letecké společnosti | STT | STT.US | US Bancorp (USB.US) | USB.US | Společnost Nexo | Tržní ocenění | Nike (NKE.US) | Vzestupný trend | Zelenskyj | Jack Janasiewicz | Investment Managers | Vývoj protikoronavirových opatření | NFX.US | Netflix (NFX.US) | Travelers | Dovoz ruské ropy | Zemní plyn ve Spojených státech | Tipy na futures | Investice do mědi v 2022 | Investice do mědi | Pokles produkce | Rizikovost | Akcie Naked Wines | Naked Wines | Reed Hastings | Spoluředitel firmy | Spoluředitel | Společnost Tata Steel | Alaska Air Group | Kryptoměnová burza Binance | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Vývoj kryptoměny | Akcie Carvana | Carvana | Výsledky Alphabet | Miliardář Elon Musk | Textron | Cessna | Italský módní dům | Produkty s pákovým efektem | Hlavní investiční analytik | Jake Dollarhide | Run na banky | Cena digitální měny | Převzetí firmy | Occidental | Wall Street výsledky | ArcelorMittal | Dow Jones Industrial Average | Největší výnosy | Southwest | Indexy S&P | Společnost Invesco | Varování před riziky | GEVORKYAN | Guggenheim | Mondelez International | Nárůst zisků | EOG | EOG Resources Inc | Úrokový spread | Fedex Corporation | Ruská federace | Přijetí | Širší trh | Investování do blockcchainu | LVS.US | Las Vegas Sands (LVS.US) | Wynn Resorts | WYNN | LVS | Business model | Snížení inflace | Velmi volatilní | Obchodní instrument | Vývoj německého akciového indexu DAX | EdF | Nejobchodovanější měnový pár | Propuštění | Nákup fyzického zlata | Vývoj ceny zlata v CZK | Vývoj ceny zlata v CZK za unci | Vývoj indexu spotřebitelské důvěry | Vývoj španělského akciového indexu IBEX 35 | Vývoj španělského akciového indexu | Přicházející recese | Reálné zisky | Zisky nad inflací | Reálné zisky nad inflací | Vývoj tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Tržní kapitalizace kryptoměnového trhu | Další vývoj Bitcoinu | Vydělat na Bitcoinu | Příležitost vydělat na Bitcoinu | Day-tradeři | Investoři se strategií | Vývoj ceny Bitcoinu v USD | Dominance USD | Vývoj hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Hlavní úrokové sazby amerického Fedu | Dominance amerického dolaru | Extrémně silný dolar | Změna trendu | Růst měnového páru EUR/USD | Nákup indexu S&P 500 | S&P 500 nebo Nasdaq | Příležitosti pro nákup | Spořící účet v korunách | Vývoj amerického akciového indexu | Přísnější Fed | Futures zlata | Vstup do dlouhé pozice | Vývoj inflace a mezd | Tvrdá recese | Menší úrok | Králem bude hotovost | Účet v bance | Marže obchodníků | Koronavirové lockdowny | Lockdowny v Číně | Koronavirové lockdowny v Číně | Obcházení západních sankcí | Ruské obcházení západních sankcí | Nákupní párty | Růst těžby v USA | Nacenění kontraktu | Plynový armageddon | Zajištění dodávek plynu | Riziko skutečné stagflace | Uložení finančních prostředků | Silné stagflace | Statut bezpečného přístavu | Uchování reálné kupní síly peněz | Kupní síly peněz | Uchování reálné kupní síly | Znehodnocení | Nová bankovní rada | Skokové oslabení koruny | Skokové oslabení | Dodávky a cenu plynu | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Inflační epizoda | Dluhové problémy | Nominální růst HDP | Nahromaděný dluh | Turistické sezóny | Rozjezd turistické sezóny | Opakování dluhové krize | Cenový strop | Konzervativní uložení finančních prostředků | Stav energetické nouze | Marketingová komunikace | Plán restrukturalizace | Zvýšení úroků | Výsledky amerických bank | European Energy Exchange | Zvedání úrokových sazeb | Centrum | Sloučení | United Airlines (UAL.US) | Steve Sosnick | Nárůst zásob | Růžový diamant | Lulo Rose | Drahokam | Cenový strop na ruskou ropu | Pokles akciových trhů | Hike | Prime | Konec protipandemických opatření | Vývoj ceny akcie Netflixu | Ceny akcie Netflixu | Cash-flow Netflixu | Content assets | Vývoj ceny akcie Apple | Netflix Investor Relations | Problém u Netflixu | Snížení zisku | Poměr P/E | Zvýšení ziskovosti | Řetězec lékáren | WBD.US | Výrobce čipů Nvidia | Akcie výrobce čipů Nvidia | 787 Dreamliner | Dreamliner | Akcie společnosti Disney | Upozornění | Zákaz dovozu | Akcie Disney (DIS.US) | Akcie Disney | Disney (DIS.US) | Provozní výnosy | Počet uživatelů | Akcie společnosti Bank of America | Těžařská skupina | Paramount Global | Objem nákupů | Německé ekonomiky | Makroekonomické prostředí | iPhone 14 | Spalování ropy | Investiční cíle | Wyoming | Společnost Sony | PlayStation | Velké částky | Velkoobchodní cena elektřiny | Cena elektřiny pro německý trh | Dovozce ruského plynu | Výsledek HDP | Windfall tax | Státní plynárenská společnost | Britská premiérka | Premiérka Liz Trussová | Britská premiérka Liz Trussová | Akcie společnosti Amazon.com | Akcie společnosti Amazon | EU a USA | Béžová kniha Fedu | CD Project | Zasedání Rady guvernérů | Fenomén | Photon Energy | StreetAccount | Marka | Energetické komodity | Společnost Siemens Energy | Barel ruské ropy | Ruské ropy | Ruský Urals | Typ ropy | Dividendové investování | Propady na trzích | Skalpování indexu NASDAQ | Regresivní analýza | Analýza volatilních trhů | Webináře Trading Room | Scalpovací přístup | Scalping na cTraderu | Obchodování na skutečných trzích | Polynomial Regression Channel | Daňové škrty | Humanoidní roboti | Baltic Pipe | Plynovod Baltic Pipe | Plyn z Norska | Energetický trh | HARDWARIO | IoT | Společnost HARDWARIO | Červená čísla | Oliver Blume | Kryptoměnová burza FTX | Burza FTX | Douglas Diamond | Philip Dybvig | Industry Groups | Global Industry Classification Standard | GICS | Morgan Stanley Capital International (MSCI) | Český statistický úřad (ČSÚ) | CFD (Rozdílové smlouvy) | Industry Classification Benchmark | ICB | Industry Classification Benchmark (ICB) | Communication Services | Financials | Consumer Discretionary | Jeremy Hunt | Obrovské pohyby | Zisky Netflixu | Telekomunikační společnost | Analýzy trhu | Globální energetická krize | Orpea | Camelot | Americká ropa | Josh Gilbert | Monetizace | TXT.US | Textron (TXT.US) | Akcie Etsy | Výsledková sezóna s XTB | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Motor Sič | Ukrnafta | Ukrtatnafta | Sam Bankman-Fried | Bankman-Fried | Matěj Široký | BinanceCoin | Powerball | Jackpot | Živé vysílání | Novinky | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Konkurent | Ontario Teachers | Pension Plan | BlockFi | Ontario Teachers' Pension Plan | Širší index | Výběry | Bali | Taiwan Semiconductor | Výrobci čipů | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Společnost Genesis | Americká makléřská společnost | Makléřská společnost Genesis | Southwest Gas Holdings | Southwest Gas | CZ | Wonderinterest | Vývoj dolarového indexu DXY | Zkušený investor | Pád akcií technologických obrů | Vstup long | Strop na ruskou ropu | Půjčovna kryptoměn | Americká půjčovna kryptoměn | Půjčovna kryptoměn BlockFi | ReGas | Deutsche ReGas | Společnost Deutsche ReGas | Plovoucí terminál | Line | Timur Barotov | BHS Timur Barotov | Diverzifikované portfolio | Graf akcií | Světlo na konci tunelu | Národní bezpečnost | Horké peníze | Aktivity v USA | Německý koncern | Koncern RWE | Výrobce sportovních vozů | Akcie farmaceutických společností | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | Hospodářský pokles | Růstové vyhlídky | Celosvětová recese | RobotEra | RobotEra (TARO) | LSEG | Zisky společnosti | Ziskovosti společnosti | Farmaceutický sektor | Zdanění mimořádných zisků | Úspěch v investování | Avatar | Omezení cen plynu | Gazprom Germania | Camelot LS Group | Camelot LS | Meziroční inflace v eurozóně | Finanční architektura | Shrnutí roku | Mega Millions | Produktovod | IKL | Produktovod IKL | Shrnutí vývoje na finančních trzích | Vystřízlivění spekulantů | Krach burzy FTX | Korekce na rizikových aktivech | Fundamentální valuace | Průmyslový Dow Jones | Tradiční odvětví | Návrat k fundamentální hodnotě | Rizikovost eura | Jestřábí tlak | Úrovně EUR/USD | Rizikovější euro | Snižovat daně | Výprodej britských dluhopisů | Plán snížení daní | Proud stability sazeb | Výprodeje na koruně | Ceny slunečnicového oleje | Vývoj ceny slunečnicového oleje | USD za tunu | Panické nákupy | Konkurenceschopnost dovozců | Proticovidové lockdowny | Nákupy z Ruska | Zásobování trhu s ropou | Zásobování trhu | Velké západní společnosti | Růst spotřebitelných cen | Pojistky proti inflaci | Diverzifikátor portfolia | Diverzifikátor | Tržní kapitalizace celého krypto trhu | Kapitalizace celého krypto trhu | Ropa a ostatní komodity | Jedinečná příležitost | Jedinečná příležitost k nákupu | Akciové trhy jako celek | Korelace GBP/USD k EUR/USD | Shrnutí vývoje | Právo | Globální akciový index MSCI | Energetický index S&P 500 | Energetický index | Marek Malina | Portu Marek Malina | Čínský index SSE Composite | Index SSE Composite | Index SSE | Gazprom Export | NATO Jens Stoltenberg | Ceny ropy a plynu | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Bulgargaz | Black Knight | Haísám Ghais | Odborník na ropný trh | Světová turistická organizace | Světová turistická organizace (UNWTO) | Šéf automobilky Tesla | Sony Interactive Entertainment | Sony Interactive | Sony Group | Bungie | Sdružení výrobců automobilů | Německá zajišťovna | Zajišťovna | Lídři zemí | Pojišťovna Generali | Belgická vláda | Grünheide | OneWeb | Eutelsat | Jackpot loterie | Ukrtransnafta | Global Blood Therapeutics | Americká sociální síť | Sociální síť Instagram | Albertsons | Zastropování ceny | Zastropování ceny plynu | Estée Lauder | Americká kosmetická společnost | Kosmetická společnost | Skupina Colt CZ | Skupina Colt | Skupina Colt CZ Group SE | Skupina Colt CZ Group | N7 Holding | N7 Holding Ltd. | Nejdůležitější události | Zakladatel FXstreet.cz | Zakladatel FXstreet | Dodávky ruské ropy | Media for Europe | Společnost Media for Europe | Media for Europe (MFE) | Výprodeje | Eskalace války | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Rizikový sentiment | OpenAI | Bing | Ukončení investic | Fatihem Birolem | Netflix Inc. (NFLX) | Akcie Netflix Inc. (NFLX) | Akcie Netflix Inc. | Akcie NFLX | Vývoj akcie NFLX | ETF bestsellery | Bestsellery podle Patria | Branislav Soták | Analytik Patria Finance | Patria Finance Branislav Soták | European Investment Bank | Výhled pro rok 2023 | Investiční Memento | Business Today | OCI | Invest | Sektor financí | Vyšší náklady | Vedení firmy | Finanční výsledky společnosti | Revenues | Společnost Disney | Nové příležitosti | Alphabet (Google) | Nvidia Corporation | Heineken | Šekel | Viceguvernérka | C3.ai | L‘Oreal | Instant Trading EU Ltd. | Výhled pro rok | Největší banky v USA | Pravidla Money-Managementu | Signature Bank | Inflace ze Spojených států | Vklady | First Republic | Bancorp | Problémy v bankovním sektoru | First Republic Bank | Mentor Warrena Buffetta | Jednotlivé akcie | Nielsen | Americké úřady | Snižování nákladů | Europe 600 | Herní segment | Spojení | Překážky | NYSE:NKE | NYSE:NEM | Vysoké úrokové sazby | Odvážnější investoři | Dlouhodobost | Držení akcií v České republice | Fidelity Funds | Fidelity Funds - Global Technology | BNP Paribas US Growth Classic | Franklin Technology | Allianz Gl Artificial Intelligence | Allianz Gl Artificial Intelligence AT (H2-CZK) | Franklin Technology A (acc) USD | BNP Paribas US Growth Classic H CZK Cap | Fidelity Funds - Global Technology A-EUR | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konec obchodování | Capital Management | Velké technologické společnosti | Váhání | M&T Bank | Partnerství | AJ Investments | Pale Fire Capital (PFC) | Pale Fire Capital | PFC | Groupon | Dušan Šenkypl | Jan Barta | David Holý | Petr Krajíček | Společnost AJ Investments | Rovio Entertainment | Rovio | Nezávislost | Juraj Krúpa | Skupina Pale Fire Capital (PFC) | Skupina Pale Fire Capital | Edward Jones | Angelo Kourkafas | GRPN | Zákaz vývozu | Fed Williams | Investor Warren | EMEA | Přesnost | Americký akciový index S&P 500 | Krupa Global Investments | E-sports | Short na Grouponu | Kauza amerického Grouponu | Kauza | Hodnota Grouponu | Akcie Grouponu | Pozice AJ Investments | M&A arbitráž | Equity hedgeový fond | Long/short equity hedgeový fond | Dění ve společnosti Groupon | Byznys model | Track record | Stáhnout z burzy | E-sports/gaming | Trh gamingu | Forma entertainmentu | Pozice v Activision Blizzard | Ubisoft Entertainment | Intellectual property | Duševní vlastnictví | Angry Birds | Balance sheet | Centuri | Top tým | ROUVY | Munipolis | Scuk | Agdata | Mubi | Daytrip | TeamIT | Pavol Krúpa | Value příležitosti | Investiční teze | Akcie GRPN | Hodnota equity | PFC SE | Ztráty peněz | Uživatelé eToro | Soustředění | Výsledky společnosti Apple | Čtvrtletní výsledky společnosti | Pozitivní signál | PayPal (PYPL.US) | Zvýšení dluhového stropu | Americká zábavní společnost | Zábavní společnost | Konsolidační balíček | Vývoj akcie Netflix | Pohledávky | Vice | Investoři společnosti | Komentáře členů Fedu | Akcie společnosti Netflix | Akcie podniků napojených na umělou inteligenci (AI) | Akcie podniků napojených na umělou inteligenci | Nejhodnotnější výrobce čipů na světě | Nejhodnotnější výrobce čipů | Odolnost ekonomiky | Milník | Společnost Nvidia | Uplynulý rok | Vývoj tržeb | Výhledy | Amazon Prime | Síla poklesu | Směřování | Nákupní tlak | Altrie | Akcie Altria | Juliána Mochnaľová | Vývoj měnového páru AUD/USD | Banka Wells Fargo | Cena akcie společnosti Apple | Cena akcie společnosti | Cena akcie společnosti Netflix | ARM | Netflix Bites | Hudební vydavatelství | Delta Air | Společnost Delta Air | Bunge | Výnosy dluhopisů americké vlády | Miliarda | Vliv na finanční trhy | Akcie společnosti Procter & Gamble | Alternativní zdroje energie | Zdroje energie | Seriál o dividendovém investování | Zákaz vývozu čipů | Zklamání pro investory | Ken Polcari | Kace Capital Advisors | Aliance | Situace v USA | Futures na evropské indexy | Sebevědomí | Wegovy | Novo | Prodejci luxusního zboží | Akcie společnosti Adyen | Společnosti z indexu | Hodnota trhu | Apple Podcasts | Vývoj ceny akcií Netflix | Ceny akcií Netflix | Správy majetku | Hubnutí | Finanční pozice | Fox | News | Index US 500 | Dominance dolaru | Útok Hamásu | Vývoj ceny akcií Google | Ceny akcií Google | Riziková přirážka | Přirážka | Hamás | Podíl na zisku | Kupující | Izraelský šekel | Hnutí Hamás | Markets Analyst | Společnost LSEG | Služba Netflix | Malina | Vývoj ceny akcií Netflixu | Vývoj ceny akcií Netflixu do začátku roku | Ceny akcií Netflixu do začátku roku | Ceny akcií Netflixu | Rizika přehlížené trhem | Schopnost řešit problémy | Akcie třiceti předních amerických podniků | Nadšení | tradingeconomics.com | 10 akcií | Které akcie | Technology | Společnost Alphabet | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Americké akcie včera | Lazard | EPS společností | Optimistický výhled | Value Stocks | Hodnotově orientovaní investoři | Typ investora | Growth Stocks | Metavesmír | Typ výnosů | Mark Minervini | Investing Championship | U.S. Investing Championship | Stock Market Wizards | Typy výnosů z akcií | Typy výnosů | Typ zisku | Hodnotové versus růstové akcie | Dělení akcií | Příklady hodnotových akcií | Příklady růstových akcií | HRUŠKA | Možný scénář | Nifty | Výhled na rok 2024 | Index MSCI World | ProCent | Philadelphia SE | Šílený rok | Business as usual | Relativní zklidnění | Úrokové sazby v USA a Evropě | Sazby v USA a Evropě | Sazby v USA | Bankrot Silicon Valley Bank | Bankrot Silicon Valley | Vývoj ceny akcie Netflix | Ceny akcie Netflix | Porovnání vývoje akciového indexu | Ztráty předešlého roku | Náskok před konkurencí | Obrovský náskok | Makroekonomický fundament | Ziskový poměr PE | Akciová riziková přirážka | Předvídatelnost kurzů | Nevyhnutelná devalvace | Vedení centrální banky | Nové vedení | Zvyšování úrokového nákladu | Slabá čínská ekonomika | Rostoucí těžba v USA | Žádný výnos | Nakupující centrální banky | Propad výnosů dluhopisů | Macromicro.com | Macromicro | Rok 2024 | Akcie společnosti L'Oréal | Françoise Bettencourtová Meyersová | Bettencourtová Meyersová | L’Affaire Bettencourt | Firma L’Oréal | Consumer Edge Research | Jean-Pierre Meyers | Alexandre Benais | April Group | Sézane | Elsan | Téthys Invest | Volby na Tchaj-wanu | Výsledek zasedání k měnové politice | Výsledek zasedání | Zasedání k měnové politice | Demokratické primárky | Republikánské primárky | Plenární schůze | Volby do Evropského parlamentu | Volby v Bangladéši | Volby v Bhútánu | Schůze Evropského parlamentu | Volby v Izraeli | Volby v Pákistánu | Primárky v Nevadě | Prezidentské primárky | Demokratické prezidentské primárky | Volby v Salvadoru | Primárky v Jižní Karolíně | Volby v Indonésii | Republikánské prezidentské primárky | Volby v Senegalu | Volby v Bělorusku | Volby v Íránu | Volební shromáždění | Stranická volební shromáždění | Severní Dakota | Virgínie | Volby v Portugalsku | Illinois | Kansas | Ohio | Dvoudenní summit EU | Volby v Jižní Koreji | Primárky v Portoriku | Indiana | Maryland | Nebraska | Západní Virgínie | Volby v Dominikánské republice | Kentucky | Volby na Islandu | Volby v Mexiku | Prezidentské a parlamentní volby | Regionální volby | Savelletri | Volby v Rwandě | Volby v Mosambiku | Debata prezidentských kandidátů v USA | Volby ve Venezuele | Volby v Ghaně | V USA volba prezidenta | Volba prezidenta | Americká letecká společnost | Největší evropská pojišťovna | Evropská pojišťovna | Americký finanční ústav | To nejdůležitější | Denní ekonomický kalendář | Holding | Zisky za čtvrté čtvrtletí | Platforms | Goodwill | Současná hodnota | Index US 100 | US 100 | LPL | Zisky a výhledy | Volný peněžní tok | Peněžní tok | Oblečení | D.R. Horton | Nikki Haleyová | Market story | Kryptoúvěrová společnost | Kryptoúvěrová společnost Nexo | Turecký parlament | UAV | Společnost Primoco | Společnost Primoco UAV | Akciový trh ve Spojených státech | Nesplácené úvěry | US 500 | Investments | ASML Holding | Možnost obchodovat | D1 | W1 | Spotify Technology | GE HealthCare Technologies | GE HealthCare | HealthCare Technologies | HealthCare | Disney graf | Disney graf (DIS.US) | Marlboro | Vývoj ceny akcie Altria | Ceny akcie Altria | Rozvaha společnosti Altria | Rozvaha společnosti | PE Altrie | PE Altria | Peníze v CAPEXu | Výrobce legendárních cigaret | Altria (MO) | Očištěný zisk na akcii (EPS) | Očištěný zisk na akcii | Altria Investor Relations | Investor Relations | Altria Investor | Nacenění akcií | Silná ekonomika
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | FOREX | Indikátor | Trading | Cena | Graf | EUR/USD | ROCE

Předchozí klíčová slova

Net Asset Value (NAV)
NETCAPITALEARN
NETCAPITALEARN.LTD
NetEase
NetEase (NTES.US)
Neteller
NetEnt
Netěsnost na ropovodu
Netěsnost na ropovodu Družba
Netěžař

Následující klíčová slova

Netflix Bites
Netflix Inc. (NFLX)
Netflix Investor Relations
Netflix (NFLX)
Netflix (NFLX.US)
Netflix (NFX.US)
Net Fx Miner
Net-long
Net-long pozice
NetPosa
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei SwiftTrader
Potvrďte prosím... Zavřít