Čtvrtek 20. června 2024 03:49
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
FTMO férovost
reklama
CapXmaster
reklama
Purple Ebook Smart Money Concept

Šance

img

Co zítra očekávat od SNB❓

19.06.2024 Švýcarská národní banka má zítra v 9:30 oznámit své další měnověpolitické rozhodnutí. Poté, co SNB překvapila trhy nečekaným snížením sazeb na svém zasedání v 1. čtvrtletí 2024, se trhy připravují na další snížení sazeb. Existuje však šance, že zítra dojde k dalšímu snížení?
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 19. června

19.06.2024 Cena 158,20 byla otestována v době, kdy už indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula a byl delší dobu v překoupené oblasti, což umožnilo realizaci prodejního scénáře č. 2. Jelikož byl pár zároveň v oblasti ročních maxim, byly šance na větší korekci poměrně dobré. Pár USD/JPY ve výsledku klesl o více než 50 pipů.
img

Ranní shrnutí (19.06.2024)

19.06.2024 Index S&P 500 uzavřel včerejší seanci o krok blíže k historickému historickému maximu 5 500 bodů, protože společnost Nvidia, která je poháněna umělou inteligencí, vzrostla o 3,5 % a stala se nejhodnotnější společností na Wall Street, čímž překonala Microsoft. Dnes můžeme vidět futures na americké indexy mírně výše, ale futures na akcie EU i Německa ztrácejí 0,15 % - 0,2 %.
img

Výhled pro EUR/USD na 19. června. Je korekce dokončená?

19.06.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval na vyšší úrovni. Tento pohyb má zcela korekční charakter. Ke konci dne se cena dostala ke kritické hranici a okamžitě se odrazila zpět. Euro by proto mohlo klesnout už během dneška. Evropská unie včera zveřejnila konečný odhad své květnové zprávy o inflaci. Trh na zprávu nereagoval, protože druhý odhad se plně shodoval s tím prvním. Navíc nárůst na 2,6 % v současné době nemá pro Evropskou centrální banku žádné negativní důsledky. Centrální banka již snížila své sazby a dalšího snížení sazeb se možná dočkáme až v září. Pokud se tedy míra inflace v nadcházejících měsících zvýší, nesníží to pravděpodobnost, že ECB zpomalí uvolňování měnové politiky. Ukazatel bude mít do září dostatek času, aby se vrátil do rozmezí 2,3–2,4 %.
img

GBP/USD. Zpráva o inflaci v Británii: rozsudek pro libru, nebo nový důvod k růstu?

19.06.2024 Pár GBP/USD zažil minulý týden výrazný pokles, který však skončil rychle – a ne tak, jak mnozí očekávali. Připomínám, že zóna 1,2690–1,2705 je pro libru a obchodníky nesmírně důležitá. Nad touto zónou si býci udržují převahu a mají možnost nadále tlačit pár k nedávným maximům. Pod touto zónou leží území medvědů, ale v pátek a v pondělí jsme viděli, že se medvědi nijak zvlášť nesnažili převzít iniciativu.
C:\fakepath\xtb-18062024-1.jpg

Sezónnost trhů - skvělá strategie filtrování

18.06.2024 Asi nikoho nepřekvapí, že sezónnost má výrazný dopad i na finanční trhy. Selský rozum nám říká, že dává smysl, aby období léta ovlivňovalo cenu kukuřice a čas Vánoc zase hodnotu akcií retailových obchodů. Jak ale tohoto aspektu v obchodování a investování správně využít?
img

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 18. června

18.06.2024 Cena 1,2688 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD výrazně posunul nad úroveň nula. Jelikož se tak stalo na konci dne, nehledal jsem nové body pro vstup na trh – bylo totiž jasné, že k dalšímu pohybu nedojde. Absence údajů z Velké Británie, stejně jako dnes, pozitivně ovlivnila poptávku po nákupu libry, ale neočekávám, že by pár výrazně korigoval nahoru. Silný růst nečekám, protože holubičí postoj Bank of England, který bude oznámen ve čtvrtek, přinese nejspíš nový výprodej páru GBP/USD. Čím výš tedy libra půjde, tím větší je šance, že se na trh vrátí velcí hráči, kteří očekávají pokračování klesajícího trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Ranní shrnutí (18.06.2024)

18.06.2024 Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování na nových rekordních hodnotách. S&P 500 si připsal 0,77 %, Dow Jones se posunul o 0,49 % výše, Nasdaq vzrostl o 0,94 % a index malých podniků Russell 2000 se zvýšil o 0,94 %.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 17. června (seance v USA)

18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem identifikoval, jelikož obchodníci se po poměrně silné a hluboké páteční korekci dolaru do akce nehrnuli. Jak je však vidět v grafu, poptávka nezmizela, jen potřebovala čas na dobití. Test ceny 157,27 v době psaní analýzy již potvrzuje scénář č. 1 pro nákup dolaru. Uvidíme, jak se to vyvine, ale růstový potenciál páru je mnohem zřejmější než šance na korekci směrem dolů. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a projevy představitelů Federálního rezervního systému Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Býčí reakce na tato prohlášení může vést k dalšímu růstu páru, což povede k realizaci příležitosti k nákupu dolaru. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Euro bylo minulý týden také v čele poklesu vůči americkému dolaru

18.06.2024 Euro kleslo v důsledku několika faktorů, které na ně společnými silami vyvíjejí značný tlak. Zaprvé se očekávalo, že Evropská centrální banka zahájí cyklus snižování úrokových sazeb dříve než Federální rezervní systém. Předminulý týden se očekávalo, že Fed sníží sazby poprvé v listopadu. Do té doby by ECB mohla snížit sazby už dvakrát, což by přirozeně vedlo ke změně výnosového rozpětí ve prospěch dolaru.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 17. června (americká seance)

18.06.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným testům úrovní, které jsem identifikoval. V důsledku toho se nepodařilo najít vhodné body pro vstup na trh. Absence statistik z Británie ovlivnila intradenní volatilitu a zachovala poměrně vysoké šance na pokračování klesajícího trendu, který byl jasně patrný v pátek. Před námi jsou údaje o Empire Manufacturing Index a také projevy členů FOMC Johna Williamse a Patricka T. Harkera. Oba politici jsou známí holubičím přístupem k úrokovým sazbám. V případě opačných výroků může libra opět klesat. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Co zítra očekávat od RBA❓

17.06.2024 Reserve Bank of Australia má zítra v 5:30 hodin našeho času oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Očekává se, že sazby zůstanou na dvanáctiletých maximech, přičemž trhy očekávají, že si banka zachová svůj jestřábí sklon. Pokud by však banka naznačila, že dalším krokem bude spíše snížení než zvýšení sazeb, bylo by to považováno za holubičí překvapení. Pojďme se krátce podívat, co od zasedání očekávat.
C:\fakepath\fxstreet-ftmo-15062024.png

Nepropásněte tuto příležitost: Získejte VIP zónu FXstreet.cz ZDARMA díky FTMO!

15.06.2024 Vážení obchodníci, FTMO, renomovaná globální prop trading firma, ve spolupráci s FXstreet.cz, přináší jedinečnou a časově omezenou příležitost získat přístup do exkluzivní VIP zóny FXstreet.cz zdarma. Tato nabídka platí pro všechny nové i stávající klienty FTMO, kteří si během června zakoupí novou FTMO challenge!
img

Graf dne - USDJPY (14.06.2024)

14.06.2024 Velkou událostí dnešní asijsko-pacifické seance bylo zasedání Bank of Japan. Japonská centrální banka ponechala úrokové sazby beze změny v pásmu 0,00-0,10 %, což bylo v souladu s očekáváním trhu. Překvapením však bylo rozhodnutí o nákupu dluhopisů. Všeobecně se očekávalo, že banka sníží tempo nákupů dluhopisů, ale místo toho se rozhodla toto tempo ponechat beze změny. Šlo o velké holubičí překvapení, zejména proto, že banka neuvedla časový harmonogram. i když Bank of Japan jasně sdělila, že na příštím zasedání projedná a rozhodne o plánu snížení nákupu dluhopisů, nestačilo to k uklidnění investorů, kteří se vrhli na prodej japonského jenu. Guvernér BoJ Ueda sice červencové zvýšení sazeb výslovně nevyloučil a uvedl, že bude záležet na příchozích datech, ale rozhodnutí odložit zahájení snižování nákupů dluhopisů na červenec snižuje pravděpodobnost, že se BoJ příští měsíc rozhodne sazby snížit. Peněžní trhy včera viděly více než 60% šanci, že BoJ na červencovém zasedání přinese zvýšení sazeb o 10 bazických bodů, nyní však tyto šance klesly na méně než 50 %.
img

Letošní dovolenou prodraží slabší koruna

14.06.2024 Statisícům Čechů, kteří se v létě chystají do nejoblíbenějších evropských destinací, se letošní dovolená prodraží oproti loňskému roku zhruba o 5 %. Na vině je oslabení tuzemské měny o více než 1 korunu vůči euru. Z pohledu cen zboží a služeb v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích Češi také příliš neušetří, život v Chorvatsku je ve srovnání s tím v Česku levnější pouze o 3,5 %, na Slovensku pak o 2,4 %.
img

Co očekávat od Bank of Japan❓

13.06.2024 Včerejší události ukradla zpráva o CPI v USA a oznámení o politice FOMC. Nižší než očekávané údaje o CPI vyvolaly na trzích silnou holubičí reakci, a přestože nový "dot-plot" FOMC byl spíše jestřábí, nebyl dostatečně jestřábí, aby tyto pohyby na trhu vyvážil. Tím však události centrálních bank nejvyšší úrovně tento týden nekončí - obchodníkům bude během nadcházející asijsko-pacifické seance (obvykle mezi 4:00 a 6:00) nabídnuto politické oznámení Bank of Japan. Pojďme se rychle podívat na to, co Bank of Japan může udělat!
img

Technická analýza intradenního cenového vývoje křížového měnového páru GBP/JPY, čtvrtek 13. června 2024

13.06.2024 Díky tomu, že se 50 EMA nachází nad 200 EMA (Golden Cross) ve 4hodinovém grafu křížového měnového páru GBP/JPY, víme, že je GBP/JPY stále pod kontrolou kupujících, kteří se v blízké budoucnosti pokusí otestovat úroveň 200,91. Pokud tuto úroveň úspěšně prolomí směrem vzhůru, bude mít GBP/JPY potenciál pokračovat v posilování až k úrovni 201,69, a pokud ho podpoří dynamika a volatilita, není vyloučeno, že dalším cílem, ke kterému bude směřovat, bude úroveň 202,17. Vzhledem k výskytu formace odchylky mezi pohybem ceny GBP/JPY a oscilátorem indikátoru Stochastic však v blízké budoucnosti existuje šance na oslabení, ale dokud korekce neprorazí pod úroveň 199,65, bude mít GBP/JPY stále potenciál pokračovat v posilování.
img

Bitcoin se před FOMC stahuje z oblasti 70 000 USD

12.06.2024 Začátek zasedání na Wall Street se ukázal jako velmi úspěšný. Nižší údaje o indexu spotřebitelských cen z USA vyhnaly akciové trhy a kryptoměny nahoru díky zvýšené pravděpodobnosti holubičího postoje FOMC ve střednědobém horizontu. To se týká zejména revize naznačené trajektorie úrokových sazeb pro září. Po údajích o CPI vzrostla šance, že FED rozhodne o prvním snížení sazeb o 25 bazických bodů v tomto cyklu, na 65,5 % (včera to bylo pouze 49 %).
img

💲Americký dolar oslabuje před CPI a Fedem

12.06.2024 Inflace za duben byla prvním letošním zveřejněním, které nepřekvapilo vyššími hodnotami, než se očekávalo. Vzhledem k několika faktorům, jako je další zpomalení růstu cen nájemného a pokles cen pohonných hmot v posledních týdnech, se ani u květnového zveřejnění neočekává žádné velké překvapení. Podívejme se trochu blíže na očekávání a klíčové faktory ovlivňující inflaci:
img

Analýza páru EUR/USD ze dne 11. června 2024

12.06.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD ve 4hodinovém grafu se nezměnila. Aktuálně sledujeme formování předpokládané vlny 3 ze 3 neboli c segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak skutečně je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu dokončila svou formaci kolem hladiny 1,0450. V důsledku toho by třetí vlna tohoto segmentu trendu měla skončit níže.
img

Maersk ztrácí téměř 5 % 📉Lodní skupiny pod tlakem scénáře příměří v Gaze

11.06.2024 Akcie významných světových provozovatelů kontejnerových lodí, jako jsou Hapag Lloyd (HLAG.DE), ZIM (ZIM.US) a Maersk (MAERSKA.DK), se dnes dostaly pod tlak. Největší světový kontejnerový přepravce Maersk dnes klesl o 5 % a pod tlakem byl již několik dní poté, co Deutsche Bank snížila rating společnosti.
C:\fakepath\forex-11062024.jpg

Je trading hazard?

11.06.2024 Kdysi při jedné příležitosti profesionální investor s rozsáhlými zkušenostmi ve finančním průmyslu zmínil, že trading není nic jiného než kasino. Tento názor může mnohé na první pohled zaskočit a přimět k zamyšlení nad rozdíly mezi hazardem a tradingem a zda vůbec existují. Co myslíte?
C:\fakepath\eurusd-11062024.png

Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 11.6.2024

11.06.2024 Akcie ve Spojených státech na počátku nového týdne mírně posílily. Investoři byli opatrní před zprávou o inflaci a zasedáním měnového výboru centrální banky USA (Fed) v tomto týdnu. Trhy také sledují vývojářskou konferenci společnosti Apple, která včera začala.
img

Libra má velkou šanci udržet si býčí směr. Přehled páru GBP/USD.

11.06.2024 Britská ekonomika se pozvolna zotavuje z poklesu z druhé poloviny roku 2023. Růst HDP v prvním čtvrtletí dosáhl 0,9 % po poklesu o 0,8 % ve druhé polovině loňského roku. První údaje za duben budou zveřejněny ve středu a není důvod předpokládat, že by se růst opět dostal do záporných hodnot.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 10. června (americká seance)

11.06.2024 Cena 1,0747 byla v první polovině dne otestována v okamžiku, kdy se indikátor MACD právě začal pohybovat dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstup na trh s cílem prodávat euro v rámci pokračování klesajícího trendu, který se vytvořil v pátek po zveřejnění silných statistik ze Spojených států. Pár se proto v době psaní recenze propadl už o více než 10 bodů a poměrně dobré zůstávají i šance na další pokles. Odpolední absence statistik ze Spojených států může mít na kupce evropské měny pozitivní vliv, ale jak dlouho vydrží – zejména před klíčovými inflačními statistikami, které se očekávají v polovině týdne, je poměrně složitá otázka. Lepší je využít korekci a vsadit na další pokles páru EUR/USD. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\euro6.jpg

Analytici: Volby přispěly k oslabení eura a snížily šance jeho přijetí v ČR

10.06.2024 Výsledky evropských voleb přispěly k oslabení eura vůči dolaru a snížily také šanci na brzké přijetí společné evropské měny v Česku. Shodují se na tom ekonomičtí analytici oslovení ČTK. Posílení krajní pravice a oslabení zelených podle expertů může zkomplikovat hlasování o otázkách spojených s ochranou klimatu, zásadní změny Zelené dohody pro Evropu (Green Deal) ale nečekají. Složitější podle nich může být i evropská podpora Ukrajiny.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 10. června. Analýza včerejších forexových transakcí

10.06.2024 K otestování ceny 1,2789 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což bylo potvrzením správného vstupního bodu pro prodej libry – zejména na pozadí tak silných amerických statistik. To vše mělo za následek pokles páru o více než 80 bodů. Potenciál pohybu páru směrem vzhůru je poměrně vážně narušen, ale je příliš brzy na to, aby se dalo říci, že prodávající zcela ovládli trh. Šance na růst sice existují, ale vzhledem k absenci statistik a očekávanému zasedání Federálního rezervního systému jsou velmi malé. Prodávající s největší pravděpodobností využijí růstových okamžiků páru, které mohou nastat dnes dopoledne, čehož se chystám využít k otevření krátkých pozic. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2 pro prodej.
C:\fakepath\trader-09062024.png

Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry EUR/USD, USD/CAD a CAD/JPY

09.06.2024 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Na týdenním grafu měnového páru EUR/USD se dokončila medvědí reverzní svíčková formace. Na stejném časovém rámci měnového páru USD/CAD došlo k breaku mikrokonsolidace. Cena měnového páru CAD/JPY má za sebou odraz od trendové čáry. Ke sladění trendů na více časových rámcích je potřeba break S/R úrovně.
img

Denní shrnutí: Zlato a stříbro klesají, protože jestřábí NFP podporuje USD

07.06.2024 Indexy na Wall Street zahájily dnešní peněžní seanci poklesem v reakci na jestřábí zprávu NFP za květen. Americké indexy se však z těchto poklesů v průběhu seance vzpamatovaly a nyní se obchodují s malými změnami nebo mírně výše.
img

Týden na akciových trzích: Růst v Evropě i zámoří, kromě Prahy

07.06.2024 Páteční data z amerického trhu práce dopadla lépe než se čekalo a ukázala na vysoký počet nových pracovních míst mimo zemědělský sektor. Jak to tak už bývá, výsledek byl přesně opačný, než „předstihové“ ukazatele naznačovaly během týdne. Pro investory opět otočka a šance na snižování sazeb Fedem v letošním roce se se tak snižuje.
img

US100 v zóně ATH před NFP 💡

07.06.2024 Před námi je klíčové čtení týdne, údaje NFP z amerického trhu práce. Všeobecně se předpokládá, že navzdory očekávanému mírnému zrychlení několika ukazatelů oproti dubnovému čtení bude celkový tón zprávy naznačovat, že ekonomická dynamika na trhu práce slábne. Horší údaje by teoreticky mohly umožnit prodloužení rally na globálních trzích spojených s rizikem, včetně akciových indexů, kryptoměn nebo měn s výjimkou dolaru. V současné době swapy odhadují 80% pravděpodobnost (kumulativní hodnota), že Fed do září letošního roku provede jedno snížení sazeb o 25 bazických bodů. Horší čtení by mohlo tuto pravděpodobnost dále zvýšit a otevřít tak prostor pro býčí reakci na Wall Street. Co tedy očekávat od dnešních údajů?
img

GBP/USD: plán obchodování během americké seance na 6. června (analýza dopoledního obchodování). Kupující se snažili, ale nedopadlo to podle jejich představ

06.06.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,2782 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom zjistili, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení vedly k nákupnímu signálu, ale po pohybu vzhůru o 12 bodů tlak na libru klesl. Technický obrázek pro druhou polovinu dne byl mírně upraven.
img

🔼 EUR před rozhodnutím ECB posiluje

06.06.2024 Rozhodnutí Evropské centrální banky o měnové politice je klíčovou tržní událostí dne. Vyhlášení sazeb je naplánováno na 14:15, prezidentka ECB Lagardeová má po zasedání uspořádat tiskovou konferenci o půl hodiny později ve 14:45. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co trhy od setkání očekávají a jak mohou trhy reagovat!
img

USDCAD je před událostmi beze změny 👀

05.06.2024 USD/CAD se obchoduje beze změny před dvěma klíčovými makroudálostmi naplánovanými na dnešek – zpráva ADP ve 13:15 a rozhodnutí Bank of Canada o sazbě ve 14:45. První z nich bude sloužit jako nápověda před pátečním zveřejněním zprávy NFP, zatímco druhá bude bedlivě sledována, protože se očekává, že kanadská centrální banka provede první snížení sazeb. Pojďme se podívat na to, co od těchto dvou událostí očekávat a jak vypadá situace na grafu USD/CAD!
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.

05.06.2024 Pár GBP/USD vykazoval v úterý mírný nevýznamný pohyb směrem dolů. Ve druhé polovině dne stoupal, protože další zpráva z USA – údaje JOLTs – vyšla slaběji, než se předpokládalo. Současně se vytvořila nová vzestupná trendová linie – třetí nebo čtvrtá v řadě. Všimněte si, že předchozí vzestupné trendové linie byly v určitých bodech prolomeny a... libra, jakoby nic, pokračovala v pohybu nahoru. Proto ani konsolidace pod trendovou linií v tuto chvíli nefunguje.
img

USD/JPY: japonský jen slaví triumf

05.06.2024 Pár USD/JPY dnes aktualizoval třítýdenní minimum a propadl se do oblasti 154. Důležité je, že instrument klesá navzdory intradennímu růstu dolarového indexu. To znamená, že tón pohybu měnového páru směrem dolů udává jen, který reaguje na současné fundamentální pozadí.
img

SILVER ztrácí téměř 4%📉

04.06.2024 Futures na stříbro se dnes obchodují s výrazným výprodejem téměř 4 % a spolu s výprodejem na trhu kovů zaznamenáváme také znatelně slabší sentiment na akciových trzích. Odůvodnění tohoto kroku spočívá v masivním vybírání zisků po velkolepém vzestupu cen stříbra nad 30 USD za unci a většinou nižší ochotě riskovat. V posledních týdnech jsme byli svědky rostoucích obav ohledně síly americké ekonomiky a údaje z Číny vyvíjely tlak na kotace průmyslových kovů.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 4. června 2024

04.06.2024 Pár GBP/USD se v pondělí v hodinovém grafu znovu odrazil od zóny supportu 1,2690–1,2705. Medvědi neměli dost sil na další útok. Začal nový proces růstu s konsolidací nad zónou rezistence 1,2788–1,2801, ale pár se dnes propadl pod tuto zónu. Můžeme tedy očekávat nový návrat do zóny supportu 1,2690–1,2705 a pak se medvědí obchodníci pokusí tuto zónu prorazit popáté.
img

🔽 US500 klesá před daty PCE

31.05.2024 Zveřejnění údajů o inflaci US PCE za duben je klíčovou makroekonomickou zprávou dne. Zpráva bude zveřejněna ve 14:30 a bude obsahovat také měsíční údaje o osobních příjmech a výdajích. Očekává se, že údaje nevykazují žádné změny v meziročním tempu celkové a jádrové inflace. Nicméně, i když data překvapí holubičí, nemusí mít příliš velký dopad na trajektorii sazeb Fedu. Pojďme se v rychlosti podívat na to, co od dnešních dat očekávat!
img

Výstražné signály na Nasdaqu: Salesforce klesá o 1 %

31.05.2024 Americké akciové indexy zakončily čtvrteční obchodování poklesem, přičemž Nasdaq ztratil více než 1 % a v čele poklesu stály akcie technologických společností po neuspokojivém výhledu společnosti Salesforce.
img

EUR/USD: plán obchodování během americké seance 30. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se mírně zotavilo

30.05.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem se zaměřil na úroveň 1,0803 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf, abychom mohli analyzovat, co se tam stalo. Došlo k růstu, ale ne k falešnému proražení, takže zde nebyl jasný signál ke vstupu. Proto byl technický obrázek pro druhou polovinu dne revidován.
img

Jihoafrický rand oslabuje uprostřed volební nejistoty 💡

30.05.2024 Jihoafrický rand se dnes vůči americkému dolaru (USD/ZAR) obchoduje níže, protože projekce předčasných voleb ukázaly prudký pokles volební podpory pro vládnoucí Africký národní kongres, což zvyšuje vyhlídky na chaotické koaliční rozhovory, které znepokojují investory. První modely v tomto bodě naznačují, že ANC ztratí většinu a získá maximálně 45 % z celkového počtu hlasů.
img

USD/JPY: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 30. května

30.05.2024 Cena 157,37 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Pár USD/JPY ve výsledku vzrostl o více než 40 pipů. Včerejší indikátor spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůř, než ekonomové předpovídali, vyvinul tlak na japonský jen, který zesílil v druhé polovině dne po sérii projevů představitelů Federálního rezervního systému, protože Spojené státy zveřejnily průměrné údaje. Dnes je dolar pod tlakem, protože později během dne budou zveřejněny důležité údaje o americké ekonomice, které rozebereme později. V první polovině dne bude nejlepší jednat v rámci kanálu a využívat nákupních příležitostí při poklesu. Čím níž bude dolar před údaji z USA, tím větší je šance na dobrou reakci trhu ze strany býků po zveřejnění zpráv. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.
img

Graf dne - HK.cash (30.05.2024)

30.05.2024 Globální reakce na prolomení hranice 4,6 % u amerického desetiletého dluhopisu nezůstala bez povšimnutí asijsko-pacifických akciových trhů. Index Hang Seng dnes na hotovostním trhu ztrácí 1,36 %, zatímco futures na HK.cash odepisují 0,98 %. Benchmark tak proráží pod 23,6% Fibo eliminaci masivního klesajícího trendového kanálu, který byl zahájen během vnitřních otřesů Covid v Číně (únor 2021).
img

Graf dne - EURUSD (29.05.2024)

29.05.2024 Evropská centrální banka se blíží k uvolnění měnové politiky a prvnímu snížení sazeb, které je prakticky jisté již příští měsíc. Měnový pár EUR/USD čelí prodejnímu tlaku, který jej v květnu dvakrát vytlačil z blízkosti 1,089 a zastavil tak rally směrem k psychologické rezistenci, na úrovni 1,10. V současné době je pár EUR/USD pod prodejním tlakem. Zároveň makrodata z eurozóny, v poslední době vykazuje solidní výsledky, ale investoři nereagují euforickými nákupy eura.
img

Šance pro kiwi. Přehled pro pár NZD/USD.

29.05.2024 První snížení sazeb se očekává v srpnu 2025, tedy o 3–4 měsíce později, než se před zasedáním předpokládalo. Toto je býčí faktor pro kiwi, protože prodlužuje období vyšších výnosů. Ke změně prognóz došlo v kontextu revize vyhlídek inflace; u neobchodovatelného zboží byla inflace v prvním čtvrtletí o 0,5 % vyšší, než RBNZ očekávala. Změnila se navíc i dlouhodobá prognóza – roční růst spotřebitelských cen se má vrátit k cílovému středu 2 % v červnu 2026, tedy o šest měsíců později než v předchozí prognóze.
C:\fakepath\trader-28052024-47-zm.jpg

Forex: Americký dolar před zprávami o inflaci v USA a eurozóně klesá

28.05.2024 Americký dolar před důležitými údaji o vývoji inflace ve Spojených státech a eurozóně oslabuje. Statistiky budou zveřejněné koncem tohoto týdne a mohly by ovlivnit očekávání kolem vývoje měnové politiky. Dolar také směřuje k prvnímu měsíčnímu poklesu vůči koši měn od počátku tohoto roku.
img

Spotové ETF na Ethereu jsou o krok blíže k tomu, aby byly dostupné v USA

28.05.2024 Ethereum bylo minulý týden jedním z nejvýkonnějších kryptoaktiv a upoutalo pozornost poté, co Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) schválila systém 19b-4, který umožňuje americkým burzám (místům provozovaným společnostmi Cboe, Nasdaq a NYSE New York Stock Exchange) kótovat ethereum spot ETF.
img

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí.

28.05.2024 Cena 156,76 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula a poměrně dlouho oživoval z přeprodané oblasti, což v rámci uptrendu poskytlo skvělou příležitost k realizaci nákupního scénáře č. 2. Pár ve výsledku vzrostl o 20 bodů. Dnešní údaje o indexu cen služeb v japonských korporacích měly být řešeny, i když byly hodnoty mnohem lepší, než ekonomové předpovídali. Dolar, jehož cena vůči jenu výrazně klesla, je opět žádaný, a čím déle se bude obchodovat do strany, tím větší bude šance na nový skok nahoru a aktualizaci ročních maxim. Toto všechno se ale může stát až dnes odpoledne po zveřejnění důležitých statistik ze Spojených států. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Analýza páru GBP/USD ze dne 27. května 2024

28.05.2024 Vlnová analýza měnového páru GBP/USD zůstává poměrně složitá. Úspěšný pokus o prolomení Fibonacciho hladiny 50,0 % v dubnu naznačil připravenost trhu vytvořit klesající vlnu 3 nebo c. Pokud se bude tato vlna dále vyvíjet, vlnová struktura se výrazně zjednoduší a hrozba zkomplikování vln zmizí. Pár se však v uplynulých týdnech nezměnil, což vyvolává pochybnosti o připravenosti trhu k prodejům. Sestupná vlna 3 nebo c by mohla být poměrně rozsáhlá, stejně jako všechny předchozí vlny současného klesajícího trendu.
img

Býčí trend nabírá na síle. Přehled páru GBP/USD.

28.05.2024 Index spotřebitelských cen ve Velké Británii vzrostl za 12 měsíců do dubna 2024 o 2,3 % (prognóza byla 2,2 %), což představuje pokles z 3,2 % za 12 měsíců do března. Jedná se o nejnižší úroveň od července 2021, ale navzdory prudkému poklesu je to pořád víc než prognózovaných 2,1 %.
C:\fakepath\Biden.png

Biden by prý měl ukázat pochopení pro obavy voličů z růstu cen

27.05.2024 Americký prezident Joe Biden by měl ukázat větší pochopení pro obavy voličů z růstu cen. O ekonomice hovoří podle členů své Demokratické strany příliš pozitivně. Velký důraz klade na dobrou situaci trhu práce, zatímco voličům vadí inflace, píše deník The Wall Street Journal (WSJ). Ekonomika bude podle něj hrát v nadcházejících amerických prezidentských volbách zásadní roli.
img

Denní shrnutí: Wall Street se po včerejší zprávě o PMI odrazila ode dna 📣

24.05.2024 Indexy na Wall Street končí den se zisky podpořenými slabým dolarem. US500 si připsal 0,75 % na 5325 bodů a US100 si připsal téměř 1,20 % a testoval oblast 18900 bodů.
img

BREAKING: Libra klesá po slabých údajích o maloobchodních tržbách ve Velké Británii

24.05.2024 Slabé údaje o ekonomické dynamice Spojeného království mohou snížit šance na jestřábí rozhodnutí BoE o úrokových sazbách. Libra po zprávě ztrácí.
img

🟡Zlato ztrácí 1,5 %

23.05.2024 Futures kontrakty na zlato dnes ztrácejí 1,5 % v důsledku růstu výnosů dluhopisů a oživení dolarového indexu (USDIDX) po silných předběžných údajích o indexu PMI v USA za květen. Trh nyní očekává, že první úplné zvýšení úrokových sazeb Fedu bude oceněno až v prosinci letošního roku. Před zveřejněním dnešních údajů to byl listopad. Šance na uvolnění politiky v září rovněž poklesly. Zvláště „znepokojující“ by pro tvůrce politiky Fedu mohl být velmi silný údaj ze služeb, který, pokud nebude revidován výrazně níže, by mohl naznačovat pokračující inflační tlaky v tomto sektoru ekonomiky. Dnešní údaje podporující dolar:
img

Akcie společnosti Nvidia atakují předchozí maxima

23.05.2024 Akcie společnosti Nvidia se v pondělí odrazily od svého 20-periodového jednoduchého klouzavého průměru (SMA) a měly prostor pro zahájení nové býčí fáze, ale zóna 950 přišla, aby omezila další akci. Býci se podle technického obrazu ještě nemusí vzdát. Pozitivní kříž mezi 20- a 50-obdobovým SMA podporuje krátkodobý růstový vzorec, který se vyvíjí v rámci kanálu.
img

💵EURUSD klesá před zápisem z FOMC

22.05.2024 Dnešní zveřejnění zápisu ze zasedání FOMC americké centrální banky z 1. května má šanci zvýšit volatilitu na dolaru a akciových trzích - pokud bude obsahovat komentáře, které přinesou více jasnosti nebo do jisté míry překvapí předchozí očekávání trhu. Od začátku května jsme se však dozvěděli řadu makročtení, která naznačují postupné ochlazování americké ekonomiky, takže "jestřábí" tón zápisu by mohl být (teoreticky) považován za "zastaralý" (i když složky posledního amerického indexu spotřebitelských cen nebyly vůbec holubičí) a holubičí tón by mohl zvýšit tlak na dolar a výnosy.
img

Rizika v Tradingu

22.05.2024 Trading, nebo obchodování na finančních trzích, je populární způsob, jak vydělat peníze. Přitahuje mnoho investorů díky potenciálu vysokých výnosů. Nicméně, stejně jako jakýkoli jiný investiční instrument, i trading nese s sebou určité rizika. Tento článek se zaměří na hlavní rizika, která jsou s tradingem spojena, a na to, jak je možné je minimalizovat.
img

Analýza měnového páru EUR/USD ze dne 21. května 2024

22.05.2024 Vlnová struktura měnového páru EUR/USD se ve 4hodinovém grafu nezměnila. Pozorujeme konstrukci předpokládané vlny 3 v rámci vlny 3 nebo C segmentu klesajícího trendu. Pokud tomu tak opravdu je, pokles kotací bude ještě nějakou dobu pokračovat, jelikož první vlna tohoto segmentu byla dokončena kolem úrovně 1,0450. Třetí vlna tohoto segmentu trendu by tedy měla skončit pod touto úrovní.
img

Odrazí se AUDNZD po rozhodnutí RBNZ?

21.05.2024 Trh nepředpokládá, že by RBNZ na zítřejším zasedání během asijské seance změnila úrokové sazby. Ve skutečnosti trh nepředpokládá žádný krok ze strany novozélandské centrální banky až do listopadu letošního roku. Ve skutečnosti se tehdy oceňuje úplné snížení sazeb, ačkoli existuje kombinovaná šance, že by sazby mohly být sníženy v říjnu.
img

Bitcoin a ethereum rostou po zveřejnění údajů o inflaci v USA a nadějích na schválení spotových ETF

21.05.2024 Po slabších údajích o inflaci v USA jsme byli svědky pozitivního týdne pro trhy s kryptoměnami. Celková tržní kapitalizace kryptoměn se minulý týden zvýšila o 6 % a přinesla přírůstek zhruba 130 miliard dolarů. Celková tržní kapitalizace se aktuálně nachází na úrovni 2,36 bilionu dolarů, což je zhruba 30 % od historického maxima ve výši 3 bilionů dolarů z roku 2021.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 21. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci se zaměřují na hladinu 1,2722.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2720 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se stalo. Růst a falešný průraz v daném místě daly signál k prodeji. Jak ale v grafu vidíte, k výraznějšímu poklesu zatím nedošlo, i když šance jsou poměrně dobré. Z technického hlediska jsem nezměnil nic.
img

Ranní shrnutí (21.05.2024)

21.05.2024 Asijsko-pacifické indexy zaznamenávají seanci směrem dolů. Nejvíce ztrácejí čínské indexy, a to přibližně 0,85-1,20 %. Japonský index Nikkei 225 se obchoduje o 0,45 % níže, singapurský index SG20cash se obchoduje o 0,10 % níže a australský S&P/ASX200 získává -0,13 %.
img

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 20. května (analýza dopoledních obchodů). Euro zůstává nad úrovní 1,0866.

21.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,0866 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se v něm stalo. K poklesu k dané úrovni došlo, ale nikdy nebyla otestována a vytvořil se na ní falešný průraz. Proto nebylo možné získat vhodné vstupní body na trh. Jelikož jsme stále obchodovali uvnitř kanálu, bylo potřeba ještě revidovat technický obrázek pro druhou polovinu dne.
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy měnových párů GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, EUR/GBP a dolarového indexu ze dne 20. května

21.05.2024 Od 22. dubna se hlavní měnový pár britské libry v cenovém grafu pohybuje směrem vzhůru. Kotace tvoří protichůdnou korekci s potenciálem obratu od spodní hranice potenciální reverzní zóny. Pokud se potvrdí, změní se směr krátkodobého trendu tohoto páru.
img

Cena zlata se dostala nad své all-time high

20.05.2024 Cena zlata zaznamenala na 4hodinovém grafu druhou seanci zisk po neúspěšném pokusu o výrazné prolomení kulaté úrovně 2400. Šance na zvrat se zvýšila, jelikož ukazatel RSI vstoupil do překoupené oblasti, zatímco ukazatel MACD oslabuje svou hybnost nad spouštěcí a nulovou linií.
img

🥈SILVER dosáhlo nejvyšší úrovně od roku 2013!

17.05.2024 Stříbro pokračuje ve svém silném oživení již druhý týden v řadě a je na cestě k uzavření nad bariérou 30 USD za unci, což je nejvyšší bod od února 2013. Kovy nadále rostou, navzdory smíšeným údajům Číny, ačkoli současně slibují další podpora spotřebitelů a trhu s nemovitostmi vytváří pozitivní dopad na celkový trh s kovy.
img

Prognóza pro USD/JPY na 17. května 2024

17.05.2024 Měnový pár USD/JPY se během dvou dnů nečekaně propadl o 270 pipsů a včerejší spodní stín zasáhl support linie MACD v denním grafu v místě průsečíku s hladinou Fibonacciho retracementu 23,6 %. Poté se rychle vydal směrem vzhůru.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 17. května. Možná, že k mírné korekci vůbec nedošlo

17.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek prodělal menší medvědí korekci. Ta byla tak slabá, že není jasné, zda pár vůbec klesne k linii Senkou Span B. Jak již bylo zmíněno, trh se vrátil ke své oblíbené rutině posledních šesti měsíců. Ta spočívá v nákupu eura pod jakoukoli záminkou, zatímco nákup amerického dolaru je možný pouze při významných příležitostech. Většina fundamentálních a makroekonomických souvislostí, které hovoří ve prospěch dolaru, je trhem buď ignorována, nebo interpretována v jeho neprospěch, což znamená totéž. Abychom byli spravedliví, za poslední měsíc přišlo z USA mnoho negativních údajů, které mohly a měly vyvolat pokles dolaru. Dolar však klesal mnohem častěji, než by odpovídalo údajům. Trh navíc ignoruje skutečnost, že Federální rezervní systém nehodlá v dohledné době snižovat sazby.
img

Bank of Japan nedovolí jenu oslabit. Přehled páru USD/JPY.

16.05.2024 Japonský jen dokázal vůči dolaru posílit poté, co Bank of Japan zveřejnila Shrnutí názorů ze svého měnověpolitického zasedání, které se konalo 25. a 26. dubna. Obsahovalo poměrně agresivní komentáře ke dvěma tématům, která jsou pro jen klíčová: zvyšování sazeb a snižování nákupů dluhopisů. Dokument jen dále potvrdil fakt, že se BoJ připravuje na sérii zvýšení sazeb a omezí nákupy dlouhodobých japonských státních dluhopisů (JGB). Zápis obsahuje zřetelné náznaky toho, že centrální banka bude bojovat proti trvalému oslabování jenu.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.05.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pohybu nahoru. Růst byl mírný, ale stabilní, a takto je to téměř každý den. V předchozích článcích jsme zmínili, že euro posiluje v průměru o 10 pipů denně při nízké volatilitě. Ačkoli tedy jednotná měna stále roste, roste poměrně málo. Pro investory je také těžké obchodovat intradenně a euro postrádá fundamentální podporu. A konečně, růst je součástí korekce.
img

Australský dolar se bude snažit rozvinout býčí momentum. Přehled pro pár AUD/USD.

15.05.2024 Australský index podnikatelské důvěry NAB se v dubnu 2024 udržel na hodnotě 1, zatímco index podnikatelských podmínek klesl o 2 body na hodnotu +7. Všechny tři složky použité ve výpočtech – zaměstnanost, využití kapacit a termínované zakázky – mírně poklesly, což naznačuje zpomalení ekonomické aktivity.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)

15.05.2024 Cena 1,2545 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesl z úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu. Přestože libra klesla a já jsem tento pohyb přehlédl, mohl jsem využít nákupu při odrazu od úrovně 1,2519, který jsem zaznamenal. Z trhu se mi podařilo vytáhnout víc než 30 bodů. Zveřejněné údaje o britském trhu práce byly vcelku obstojné, takže pokles libry, který přišel krátce po nich, překvapil a byl rychle vykoupen, protože nebyly důvody k navyšování short pozic. Ve druhé polovině dne může volatilita opět vzrůst, protože se očekává zveřejnění údajů o indexu cen výrobců v USA a projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Tvrdý postoj a náznaky dalšího boje proti vysoké inflaci rychle vrátí na trh poptávku po dolaru, zatímco mírnější postoj a šance na snížení sazeb v letošním roce povedou k dalšímu růstu páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 14. května (analýza dopoledních obchodů). Kupci libry se museli hodně snažit.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2546 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Pokles a falešný průraz signalizovaly nákup, ale růst se nikdy neuskutečnil, což vedlo k realizaci ztráty. Ve druhé polovině dne se technický obraz změnil.
img

Americký akciový index Nasdaq 100 se blíží k maximu

14.05.2024 Americký akciový index Nasdaq 100 se zotavil o více než 7 % z dubnového propadu, kdy dosáhl tříměsíčního minima 16 970,00. Ale přestože vystoupal na vrchol Ichimoku mraku a překonal úroveň 18 000,00, býčí vyhlídky pro nejbližší období začaly slábnout. Stochastický ukazatel je negativně vyrovnaný a v rámci překoupené oblasti se posouvá níže, zatímco 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se teprve začal obracet směrem vzhůru. MACD však nadále vysílá pozitivní signály, neboť stále stoupá nad nulu a nad svou červenou signální linii.
img

Zlato dostalo sílu od býků a pomalu hledá nové rezistence

14.05.2024 Zlato na začátku týdne ztrácelo a vzdalo se zisků z pátku, kdy dosáhlo dvoutýdenního maxima 2378. Technicky vzato odraz zpět nad linii odporu z března a 20denní jednoduchý klouzavý průměr (EMA) živí optimismus, že by poslední vzestup mohl pokračovat, protože RSI se stále pohybuje jasně nad neutrální hranicí 50. Přesto, pokud současné medvědí tlaky posílí pod oblast 2325-2337 a sníží tak šance na pokračování býčího trendu, mohla by se pozornost přesunout do oblasti trendové linie 2283-2300, kde se sbíhá 50denní SMA.
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci ze dne 13. května (analýza dopoledních obchodů). Libra zůstává pod úrovní 1,2540.

14.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2538 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Došlo k růstu, ale k testu a falešnému průrazu nám několik bodů chybělo, takže jsme z této úrovně nemohli získat vstupní bod na prodej. Ve druhé polovině dne se technický obraz nezměnil.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 14. května. Euro se nadále otřásá. EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu.

14.05.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí zaznamenal nízkou volatilitu. Euro se sice vyhouplo výše, ale pohyby byly tak slabé, že je těžké říci, kdo dokázal těžit z pohybu o pouhých zhruba 20 pipsů. Pár se nadále pohybuje v blízkosti horní linie vzestupného kanálu, čímž si zachovává vyhlídky na korekci směrem vzhůru. Tato korekce trvá již měsíc. Není pochyb o tom, že se jedná o korekci; rychlý pohled na 4hodinový časový rámec to jasně dokazuje. Intradenní pohyby jsou slabé a střednědobé pohyby jsou pomalé.
img

ECB připravuje trhy na červnové snížení sazeb. Přehled vývoje EUR/USD

14.05.2024 Euro pokračuje ve své býčí korekci již čtvrtý týden po sobě, avšak ohledně udržitelnosti tohoto vývoje panuje nejistota. Vzhledem k nedostatku ekonomických zpráv euro zatím nenašlo hnací motor růstu, a to i přes snahu některých představitelů Evropské centrální banky, kteří komentovali nedávné změny v oblasti inflace, zaměstnanosti a hospodářského oživení.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 13. května (seance v USA)

14.05.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen přezkoumat technický obrázek a přeseněji definovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se plánuji rozhodovat. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádné významné údaje z USA, takže se pravděpodobně nedočkáme bláznivých a směrových pohybů. Lepší je obchodovat v rámci kanálu, ačkoli existují šance na malé " breakouty" nahoru i dolů. Trhem by mohla otřást intervence japonské centrální banky, která je dnes však také nepravděpodobná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 13. května (americká seance)

14.05.2024 Cena 1,2535 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na nákup libry, i když silný růst páru jsem nečekal. V době psaní článku pár vzrostl nahoru jen o 7 bodů, což je vše, čeho jsou kupci momentálně schopni. Údaje o podílu zpožděných hypotečních splátek v USA nebudou ve druhé polovině dne zajímavé, takže je stále šance na realizaci dopoledního scénáře č. 1 pro nákup. Za pozornost stojí pouze projev představitelky Fedu Loretty Mesterové, ale její slova nejspíš nepovedou k výraznému růstu volatility na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

Kontrakty na ropu BRENT stále prudce klesají

13.05.2024 Futures kontrakty na ropu BRENT se ve středu propadly na dvouměsíční minimum 81,51 poté, co se jejich neustálé pokusy vyšplhat nad 200denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) na úrovni 84,47 ukázaly jako marné. Při prolomení pod důležitou podpůrnou trendovou linii by cena mohla zaznamenat další ztráty, avšak existuje šance na odraz kolem úrovně 81,51. Ještě níže by si medvědi mohli odpočinout v blízkosti omezující zóny 80,00 a poté kolem 77,42.
C:\fakepath\dividendy-13052024.png

Dividendy: Úvod do světa dividendového investování (1. díl)

13.05.2024 Dividendové investování je styl investování, při kterém se investor zaměřuje na nákup akcií společností, které svým akcionářům pravidelně vyplácejí dividendy, tedy podíly na zisku.
img

Prognóza pro EUR/USD na 13. května 2024

13.05.2024 Euro se v pátek vydalo směrem dolů a nedosáhlo cílové úrovně 1,0796. Možná se jedná o obrat a cena by mohla dosáhnout supportu na úrovni 1,0724, ale pokud rizikové nástroje jako ropa a akciové trhy v pondělí neklesnou, což je nepravděpodobné, vzhledem k tomu, že ceny ropy v pátek ztratily 1,74 % (WTI), stále tu ještě šance je.
img

BREAKING: CAD roste po silné zprávě o kanadském trhu práce 🎯

10.05.2024  Jestřábí data zvyšující šance, že BoC bude muset ke snižování úrokových sazeb zaujmout konzervativnější postoj. Kanadský dolar po přečtení makrodat prudce posílil vůči USD.
img

Udeří za oceánem druhá inflační vlna? Investoři musí být ostražití

10.05.2024 Akciové trhy rostou s drobnými výkyvy od podzimu minulého roku. Růst je významně podporován očekáváním, že americká centrální banka změní svou dosavadní politiku a začne snižovat úrokové sazby, což bude pro akcie další výrazný růstový impuls. Je ale blízké snížení sazeb ze strany Fed jasná věc? Stále více to vypadá, že nikoliv.
C:\fakepath\1715334438-memento-10052024.jpg

Bitcoin za 100 milionů do roku 2030? | Investiční Memento #74

10.05.2024 Máte rádi memečka? Protože analytici, investoři a obchodníci je přímo milují a mnohdy se jimi informují o aktuálně nejdůležitějších investičních událostech. Investor a člen Purple Trading Clubu, Petr Lajsek, pro vás každý týden prochází internetové diskuze a fóra a sbírá ty nejpovedenější z vtípků. Ty pak rozebere, dodá k nim kontext a doplňující informace z trhů. To vše pak shrne do videa, na které se stihnete podívat u odpoledního kafe. Dnes vyšlo v pořadí již 74. vydání Investičního Mementa. Na co se můžete těšit?
img

EUR/USD: plán obchodování pro americkou seanci na 9. května (analýza dopoledního obchodování). Euro se odrazilo od úrovně 1,0726

10.05.2024 Ve své čtvrteční dopolední prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0726 a plánoval jsem se na jejím základě rozhodnout o vstupu do trhu. Podívejme se na 5minutový graf a zjistěme, co se tam stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení v oblasti 1,0726 poskytly vynikající příležitost pro vstup do dlouhých pozic. Růst však činil pouze asi 13 bodů, což svědčí o pokračující nízké tržní volatilitě na pozadí absence důležitých fundamentálních statistik. V odpoledních hodinách nedošlo k žádné úpravě technického obrazu.
img

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 10. května. Euro bezdůvodně vzrostlo

10.05.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek vzrostl. Výše uvedený graf může naznačovat, že byl tento pohyb směrem vzhůru silný, ale ve skutečnosti se pár za poslední den nepohnul o více než 60 pipsů. Cena se stále obchoduje uvnitř vzestupného kanálu, takže vzestupný trend, který trvá již tři týdny, přetrvává. Upozorňujeme, že současný růst je součástí korekce proti výraznému poklesu a zdá se, že tato korekce nemá konce. Občas k tomu existují důvody: poslední údaje z USA totiž dolarové býky zklamaly. Někdy však – stejně jako včera – euro nemělo k růstu žádný důvod.
img

Prognóza pro pár USD/JPY na 9. května 2024

09.05.2024 Pár USD/JPY zahájil výraznou korekci po prudkém poklesu v důsledku měnové intervence Bank of Japan. Dosáhl cílové úrovně 155,75. Pokud se usadí nad touto úrovní, může cena vzrůst na úroveň 160,40 a četné zprávy o tom, že nedávné intervence jsou zbytečné, se mohou ukázat jako opodstatněné a přesné.
img

Výhled pro EUR/USD na 7. května. Dolar má stále problémy

07.05.2024 EUR/USD zahájil nový týden snahou pokračovat v pohybu vzhůru. To se mu však nepodařilo, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí a během uplynulých dvou týdnů trh získal dostatek důležitých informací, aby měl jasno, jak v blízké budoucnosti obchodovat. Bohužel je velmi těžké říci, jaké rozhodnutí většina účastníků trhu učinila. Měnový pár EUR/USD již několik týdnů prochází korekční fází. Ne že by to bylo nějak zvlášť zneklidňující nebo odrazující, ale bylo by příjemné vídat trend častěji, než několik týdnů čekat na konec korekce.
img

Co očekávat od RBA?

06.05.2024 Reserve Bank of Australia má během nadcházejícího asijsko-pacifického zasedání oznámit své další rozhodnutí o měnové politice. Oznámení bude provedeno v úterý v 6:30 hodin středoevropského času. Očekává se, že RBA na čtvrtém zasedání v řadě ponechá sazby beze změny na dvanáctiletém maximu, ale určitý jestřábí příklon se může nabízet, protože inflace klesá pomaleji, než se očekávalo. Pojďme se krátce podívat na to, co od zasedání očekávat.
img

Bez ohledu na nedostatek zaměstnanců, Češi nad 55 let si myslí, že najít práci je kvůli věku problém

06.05.2024 Až 85,2 % Čechů starších 55 let se domnívá, že právě věk je hlavní překážkou při hledání nového zaměstnání. Určitě je o tom přesvědčeno 46,7 % respondentů a spíše si to myslí 38,5 % respondentů ve věkové skupině nad 55 let. To, že Češi vnímají s rostoucím věkem své šance na získání nového zaměstnání jako klesající či omezené, vyplynulo z průzkumu společnosti MOORE Czech Republic na reprezentativním vzorku české populace.
img

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 6. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

06.05.2024 Pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu vzhůru. Jak je vidět v grafu výše, cena minulý týden konsolidovala pod vzestupnou trendovou linií. V tomto bodě měla korekce směrem vzhůru skončit. Série slabých zpráv o americkém trhu práce, nezaměstnanosti, podnikatelské aktivitě a volných pracovních místech však vyvolala nový a předvídatelný pokles americké měny. Stále se domníváme, že fundamentální pozadí do značné míry podporuje dolar, zatímco současný růst libry je součástí korekčního pohybu. Proto očekáváme, že globální klesající trend bude pokračovat. Ekonomické údaje byly poslední dva týdny pro dolar zklamáním, ale nemusí tomu tak být vždy. Stav britské ekonomiky není ideální již několik let. Odraz od úrovně 1,2611 by mohl znamenat začátek nového klesajícího trendu.
img

Co můžeme příští týden očekávat od eura?

06.05.2024 Skončil další týden, přičemž pro dolar dopadl úplně jinak, než jsem očekával. Americké zprávy nenaplnily očekávání trhu. Klíčové zprávy byly bohužel slabé, což vyvinulo na dolar tlak. Připomínám, že aktuální vlnová analýza stále ukazuje na vytvoření souboru klesajících vln. Pro stávající vlnovou analýzu se tedy snad nic zneklidňujícího nestalo. Americký dolar však klesá již několik týdnů. Byli jsme svědky slabého amerického HDP, slabých Nonfarm Payrolls, zvýšené nezaměstnanosti a poklesu indexů podnikatelské aktivity ISM. Pokud se americké ekonomice nezačne dařit lépe, poptávka po dolaru může dále klesat, což nepotřebujeme...
img

GBP/USD: obchodní plán na americkou seanci 2. května (analýza dopoledních obchodů). Libra byla zatlačena pod úroveň 1,2521.

02.05.2024 V dopolední prognóze jsem upozornil na úroveň 1,2521 a na jejím základě jsem plánoval učinit rozhodnutí o vstupu na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se tam stalo. Pokles spolu s vytvořením falešného průrazu umožnil nákupní signál a vedl k růstu páru o více než 20 bodů. Po nějaké době ale přišel průraz a reverzní test tohoto pásma zespodu nahoru, což umožnilo vstup na short pozice. V době psaní článku činil pokles jen asi 15 bodů, ne víc. Technický obraz byl ve druhé polovině dne úplně přehodnocen.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. května. Jednoduché tipy pro začátečníky

02.05.2024 Pár GBP/USD se ve středu téměř nepohnul, protože většinu dne stagnoval. Ačkoli se cena v předchozích dnech usadila pod vzestupnou trendovou linií, ve středu jsme viděli sestupný pohyb. Už dříve jsme vás upozorňovali, že vzhledem k silným fundamentálním a makroekonomickým faktorům je možný i pohyb nahoru. Výsledky zasedání FOMC (které vyvolaly růst páru) ale bohužel nelze označit za holubičí. Britská libra vzrostla, ačkoli se původně očekával pokles.
img

US500 se silně odráží poté, co Fed neudělal jestřábí obrat

01.05.2024 US500 a US100 snižují včerejší ztráty, EUR/USD se odráží ode dna a zlato se obchoduje poblíž včerejšího openu po Powellových komentářích, které dodávají větší důvěru ohledně možného snížení sazeb v tomto roce.
img

💲 USD posiluje před Fedem

01.05.2024 Powell a další členové Fedu opakovaně naznačili, že k rozhodnutí o snížení potřebují více jistoty. Údaje spíše přispívají k přesvědčení, že se vzdalujeme od inflačního cíle, a někteří dokonce naznačují, že dalším krokem bude možný návrat ke zvyšování úrokových sazeb. I když se to v tuto chvíli zdá jako nepravděpodobný scénář, neměli bychom samozřejmě zapomínat srovnávat současnou inflaci se situací v 70. letech, kdy jsme po prvním sestupu inflace zaznamenali po několika měsících nárůst na ještě vyšší úrovně. Právě tomuto scénáři se bude chtít Fed vyhnout. Vzhledem k tomu, že americká centrální banka nemá pod kontrolou situaci na trzích s ropou, musí Fed na riziko vyšších cen ropy v podmínkách geopolitického napětí reagovat více jestřábím postojem.
Související klíčová slova: Střední Evropa | Zpravodajské události | Mzda | Býčí pohyb | Štěpán Hájek | NASDAQ: AAPL | Skluz v plnění | Mentor Warrena Buffetta | Útok na Izrael | Futures na pšenici | Twitter (TWTR) | Odkup svých akcií | Out of Money | CBDC | Grafy akciových indexů | Počet nakažených koronavirem | Proč akcie padají | Bilanční suma | Rozdíl mezi úrokovými sazbami | Tomáš Jícha | TweetDeck | Walmart | Obchodní pásmo | Projekce Fedu | Dominik Rusinko | Odhad vývoje ekonomiky | První odhad HDP | Objem transakcí | Druhá vlna COVID-19 | Klíčové rozdíly | Etheru | Průmyslový index Dow Jones | Dynamický růst | Maďarská inflace | Akcie Meta Platforms | Propad ekonomiky | Obrácená Hlava a ramena | Hospodářská situace | Největší americké společnosti | Zpomalení čínské ekonomiky | Druhé pravidlo FX | Manažer Finmex Academy | GBP/CAD | FCF | Dolarové dluhopisy | Cenový kanál | Nová prognóza České bankovní asociace (ČBA) | PPI v USA | Pohled na americké volby | Vyhledávání obchodních příležitostí | Růst v eurozóně | Seriózní trading | Fungování forexového trhu | Uvolněné měnové politiky | Watch list | Kryptokomunity | ISS | Realitní trh | Finanční ústav | Pokles na trzích | Obchodování Smart Money Concepts | Konference ChainCamp | Cap | YouTube kanál | Reakce kryptoměn | Republikánský prezident | Zveřejněné údaje | Marlin | Onemocnění Donalda Trumpa | Hlava a ramena | Čínské značky | Soft-landing | Prostor k růstu | Neel Kashkari | Bitcoinová konference | ChatGPT | Jak fungují akcie | Zpravodajský server | Sílící euro | Zprávy z kryptoprůmyslu | Zásoby zemního plynu | Jan Davídek | Výnosy dluhopisů | Ceny Etherea | Výplach | Akcie společnosti Oracle | Situace na forexovém trhu | Ziskový potenciál | Euro k americkému dolaru | Goldcorp | Ontario Teachers | Pale Fire Capital | Obsluha státního dluhu | Výsledky bank | Nejkvalitnější akcie | AQUA | Cena ropy WTI (OIL.WTI) | Hodnota společnosti | MAERSKA | Zvolení Joe Bidena | Celkový zisk | Jack Ma | Dlouhé pozice | Nákupy zlata centrálními bankami | Světové akcie | Typ investorů | Forex riziko | Dukascopy | Cash flow na výplatu dividend | Vývoj nezaměstnanosti | Indikátor Williams %R | Tržby ze služeb | Války | Snižování stavů | Údaje z USA | Určování trendu | Opětovný pokles | Hlavní fundamenty | Spuštění fondu | Lithium | Americký ADP | Západní země | Jistoty proti inflaci | Foxconn | Akcie United Airlines | Důvěra ve své obchodní schopnosti | Komoditní | Online trading konference | Míra nezaměstnanosti v USA | Vývoj | IGLN.UK | Sell in May and go away | Státní dluhopis | Finanční možnosti | US CPI | Odraz bitcoinu | Obchodní platformy | Vybrat zisk | Coca-Cola | Jakub Seidler | Intradenní obchodování | Home Depot (HD.US) | Češi | Impulzivita | Rychlé zisky | Rizikový faktor | Zájem prodejců | Zpřísňování úvěrových podmínek | Platební bilance | Data z trhu práce | Pokračování růstu | Moderní ekonomie | Pokračování klesajícího trendu | Sazba ČNB | Maloobchodní prodej v eurozóně | TD Securities | Budapešť | Australská centrální banka | Index nálady investorů | DRIP (dividend reinvestment plan) | Návratnosti investice (ROI) | Allianz | Zmeškání příležitosti | Trh nemovitostí | Akcie ropy v roce 2021 | Odhady výsledků | Panevropský index | INVISIO | Nákupu státních dluhopisů | US2000 | Poskytovatelé signálů | Vyspělé země | Globální růst | Boj centrálních bank | Ceny bytů | Faktory ovlivňující inflaci | Investiční poradci | Radim Dohnal | Sázkaři | Vstup na forexový trh | Silná rezistence | Velký propad | Americké spotřebitelské úvěry | Brent Crude Oil | USD Coin (USDC) | Zpráva WASDE | EUR/CAD | Investiční rizika | Koncepty dividendového investování | Jana Steckerová | Babcock International Group | Udržitelnost dividendy | Amsterdam | Obchodní grafy | Zdražovat | Měnový pár EUR/CZK | Analýza akcie | Obchodování konfluencí | DPH | Americký státní dluh | Infografika | General Dynamics | Americká automobilka | EUR | Klimatická opatření | Podíl nezaměstnaných | Situace na trhu | Přehled kurzů | Průměrná výkonnost indexů | Kryptoaktiva | P/E poměr | FDA | Spotřebitelské výdaje | Digitální reklamy | Formace Bearish Engulfing | Ztrátový obchod | Morning Star | Bundesbank | Outperform | Opční trhy | Trendová obchodní příležitost | Jak úrokové sazby ovlivňují měny | Býčí formace | Independent Advisor Alliance | Archegos Capital | Velké finanční krize | Experimentální lék | Jaký ETF zvolit | Cena Virgin Galactic akcie | Spotřební koš | Riziko inflace | Vývoj kryptoměny Bitcoin | Standard & Poor's | Cloud Computing | Globální dluhopisový index | HOOD.US | Akcie TWTR | Levné peníze | Růstové investování | Nedostatek čipů | Smart Money inducement | Kalifornie | Hospodářská zvířata | Vytvoření skriptu | Norský fond | Přemýšlení | Cable | Viacom CBS | Nejstarší ETF na světě | Makléřské společnosti | Brokeři | Solana | Oživení cen | Akciové společnosti | Hlavní úrokové sazby | EPS v amerických dolarech | Pivotní body | Zelené ekonomiky | Úspěšný obchodník | Salesforce | Falešný průraz | Ošetřovné | Člen bankovní rady Aleš Michl | Garanční systém | Surová ropa | Automobilový sektor | JP Morgan Chase | Ukončení pozice | Obchodování v praxi | Dnešní obchodování | XOM | Snížit riziko | Výkyvy | Swissquote Bank | Itálie | Analytici Bank of America | Euro proti dolaru | McDonald's | Bankovní krize v USA | Dlouhodobá investice | Stoxx | Stavební produkce | Výkon trhu | Co je Polygon? | Take Profit | Klíčový ukazatel | Hlasovací právo | Cena emisních povolenek v EU | SEC (Securities and Exchange Commission) | Lubomír Lízal | Dílčí měny v páru | Poziční tradeři | Epidemická situace | PEPP | Obchodní deficit | Vývoj ceny zlata | Investice do čínských akcií | Den zveřejnění | Prodejní opce | Akcie firmy | Texas | Daňové povinnosti | Tencent Holdings | Akcie čínských společností | Údaj o HDP | JForex | Pip | Trading Places | Německé průmyslové objednávky | Rozpočet EU | Profit Taking | Očekávání | FiveThirtyEight | Viceguvernéři | Korelace | Vyhlášení nouzového stavu | Finanční injekce | Jüan | Dolar (USDIDX) | Možnosti obchodování | Silvana Tenreyro | Míra nezaměstnanosti v březnu | Historické události | Otevřené pozice | Russell 2000 (US2000) | Obchodování britské libry | Teorie parity kupní síly | Začínající obchodníci na Forexu | AJ Investments | Inflace v září | Trh dluhopisů | Deutsche Bundesbank | Evropské centrální banky | Varianta omikron | Papírové peníze | Ekonom Evropské centrální banky | Aktuální kurzy měn | Poslanci | T-Mobile | Nikl | Uvolněné měnové | Cena severomořské ropy | Ownest | CMC Markets | Američtí voliči | Chuej Kcha Jüan | Aktivita na kapitálových trzích | Finance Yahoo | Počet primárních emisí | DNR | Volatilní | Swiss Life | L.F. Investment | DANSKE.DK | Magnificent 7 | Inflační riziko | EUR USD | Diverzifikace | Příkaz Stop | Zájem Čechů | Thought Leadership | Purple Levels | Sell High | Osobní finance | Výpadek příjmů | Klíčový údaj | Předpověď ceny | Mezinárodní investoři | Pozitivní nálada | AUD/NZD | EUR/JPY | Zisk automobilky | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Alternativní investice | Krátkodobé očekávání | Intradenní obchodní strategie | Kvartální výsledky | Podnikání společnosti | Londýnské burzy | Filantrop | Zasedání ČNB | Rozvoj umělé inteligence | Inflace ze Spojených států | Očima tradera | Veřejné finance | Košík | Kam až může cena akcie dojít | Globe Life | Státní dluhopisy | EURJPY | Schodek státního rozpočtu | Atlantis Medium | Hlavní americký akciový index | FAA | Ark | Příležitost k nákupu | Analýza síly dílčí měny | Omezování bankovních úvěrů | Příležitost k prodeji | Čtvrtletní pokles | Bear market | Ruské invaze na Ukrajinu | Dolar k japonskému jenu | Riziko a nejistota | Trh práce | DPFO | Dividendově růstové investování | Technologie společnosti | Spuštění ETF | Partnerství | Ropný benchmark WTI | Ruský plyn | Evropská komise | Jak analyzovat FVG | Pro investory | Souhrnný indikátor | Trading na finančních trzích | Kakao - Vývoj ceny | Skupina G7 | Výsledková sezóna s XTB | Philip Morris ČR | Co je Fair Value Gap | Zkušení tradeři | iShares | DCA (Dollar-Cost Averaging) | Crypto | Swiss | Investice | Zvýšená míra stresu | Počáteční marže | US Bancorp | Společnost Equinor | Britská centrální banka | DXY | Spotřebitelské úvěry | Rozvolnění | Klienti Sberbank CZ | Obchodní rizika | Spotřebitelský sektor | USD/ZAR | BTCUSDT | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Vládní fond | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Zpráva z akciového trhu | Nové technologie | Support | Oživení ekonomiky | Návrat inflace | Pavol Krúpa | Investice do Cardana | Analytik kryptoměn | Ministryně hospodářství | Nízké sazby | Finanční produkty | Edge | Podnikatelské aktivity | Zóny supportu | Akvizice | ServiceNow | Turecký Gándhí | Lednová inflace | Index aktivity | Nižší riziko | Oslabování měny | Obchodovat s rozjetým trendem | Dopad na akcie | Přesnost | Delivery Hero | Coca-Cola Company | Oficiální údaje | Česká měna dnes | Pokles cen energií | Norges Bank | Technologie blockchain | Cyklus zvyšování sazeb | Odmítání přijmout ztráty | Výsledek zahraničního obchodu | Sezónní pohyby | Groupon (GRPN) | Hluboká recese | PANW.US | Škoda Auto | Litecoiny | Jak číst grafy | ADP report | Růst amerického dolaru | Proti-inflační riziko | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Vývoj spreadu | Silný byznys model | Investopedia | Signál ke vstupu do obchodu | Bob Haberkorn | Změny krátkodobého trendu | Vakcinační strategie | Miliony dolarů | Futures kontrakty na zlato | Pravidla řízení peněz | Ifo | Webinář | Obchodovat pro FTMO | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Trendline | Sentiment spotřebitelů | Japonské akcie | Nákupní centra | Intradenní volatilita | Americký fond Tiger Global | Slevy na dani | Zisk před zdaněním | Analýza Moderna akcie | Pozitivní roky | Meme mince | Obchodní pravidla | Ceny ve výrobě | Výkonný ředitel | Invaze na Ukrajinu | Blackstone | Prolomení pod support | ChainLink/USD | Ekonomická témata | Prognózy | Živý komentář | Britská libra | Chování | ČNB Jiří Rusnok | Šéf Fedu Powell | Špatná nálada | Intervence | NYSE | Výkon ekonomiky | Společnost Cisco | Očekávání úrokových sazeb v USA | Růst mezd | Kryptoburzy | Ceny kakaa | Kurz ropy | Lístky | Broadcom | CARA | Gruzie | Náklady na financování | Období medvědího trhu | AltSignals (ASI) | Ekonomické vyhlídky | Boeing včera | Jaroslav Tupý | El-Erian | Odklad splátek | The Block | Ark Investment | Viacom | Interactive Brokers | Fiskální impuls | Výsledky za Q2 | Klesly akcie | Rizika v tradingu | Trendy na trhu | Experti | Non-fungible token | Teroristické hnutí Hamás | Konfluenční faktory | LSEG | Futures a opce | Sentiment indikátory | Futures kontrakt | Pandemická krize | Rekord | Wood&Company | Bull run | Nižší sazby | Krátkodobé cenové pohyby | Předpověď pro GBP/USD | Formace Engulfing | Raiffeisenbank | Vstupní náklady | Dluhopisy zemí eurozóny | Bitcoinového ETF | Herní divize | Nezávislost | Zajímavé zisky | Biotechnologické akcie | Bitcoiny | Růst podnikatelské aktivity v eurozóně | Rozvíjející se země | Průměrný výnos | Silný býčí signál | Člen bankovní rady ČNB | Měnový pár GBP/USD | Návrh zákona | Madrid | Stop-Loss | Psychické rozpoložení | Ziskové obchody | Evropský index | KardiAI | Býčí výhled | Evropské měny | Nákupy aktiv | Hnojiva | Volatilita páru EUR/USD | FTSE MIB | Chamtivost při obchodování | Creditas | Heureka | Dění na trzích | Zvýšení minimální mzdy | Čtyřhodinový graf | Měsíční předpovědi | Tempo ekonomického růstu | Bidenova administrativa | Největší světová ekonomika | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Podíly na zisku | Equiti Capital | Společnost Apple | TLAC | Hodnota eura | Černé labutě | Úrokové sazby v USA | IPO Arm | Vývoj mezd | Prognostici | Uvolňování měnové politiky | Pokles zisku | Zákon o vnitřním trhu | Asijské trhy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Reálné příjmy domácností | Obchodní seance | Období po dot-com krachu | Zkušení investoři | Analytik společnosti XTB | Český statistický úřad | Impuls | Popularizace tradingu | EUR/USD | Bayer snížil dividendu | Bruno Le Maire | Buy-stop | Binance Coin | Býčí Harami | General Electric | Tradiční měny | Technická analýza GBP/USD | Americké makro | Definice konfluence | Administrativa prezidenta | Leoš Rousek | Vanguard | Nejvyšší inflace | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Morgan Stanley | Dollar-Cost Averaging | Krypto burzy | Ceny ropy a zemního plynu | Konference v Jackson Hole | Von der Leyenová | Mimořádná valná hromada | Předseda představenstva | Šéf Fedu Jerome Powell | Reality | Digitální aktiva | LULU | Goldman Sachs | Výhled ekonomiky | Bezpečný přístav | Strach | Zasedání turecké centrální banky | Český průmysl | PMI z Německa | Vstup do trhu | Neckline | Cena bitcoinu | CHOCH | Současná cena | Finanční páka | WACC | Skladování fyzických komodit | SOK | Akcie Best Buy | Supremacy | Důvěra v ekonomiku | Indexové fondy | Konkurenti | Profesionální obchodníci | COT report | Price Action | Profesionální trader | Akcie společnosti | Tradingové dovednosti | Hlasovací právo na valné hromadě | Uzdravování | ETH | Chování trhu | Rozpočtový rok | Societe Generale (GLE.FR) | Akcie AXA | Americký prezident | Agentura AFP | Virgin Galactic akcie | Základní pravidla obchodování | Index spotřebitelské nálady | FX FORECAST | Tuzemské hospodářství | Dušan Šenkypl | Stochastický oscilátor | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Softwarová společnost | CSI 300 | Aktuální vývoj | Reakce trhu na různé události | Benchmark | Cloudflare | HSBA.UK | Spotřebitelské ceny v Japonsku | Rostoucí výnosy | Tiberius | ETH 2.0 | Opatrný optimismus | Obchodovat intradenně | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Everett Millman | Finančně silné společnosti | Velikosti pozice | Zprávy o nezaměstnanosti | Lagardeová | Streamovací služby | Průměrné mzdy | Celkový stav ekonomiky | Force | Čistý příjem | Množství peněz | Demografie | Sankce EU | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Fortuna | Měnové zasedání | Brent | Hashrate | Cenné papíry | Čerpání evropských peněz | Nabídka a poptávka komodit | Americké podniky | Společnost Lukoil | Výnos | P/S | DeFi | Celosvětová poptávka po ropě | Odvody | Velcí investoři | Nová prognóza ČNB | Globální ekonomické zpomalení | Vhodné podmínky | Zkušení obchodníci | Analytické schopnosti | Přecenění zboží | Investiční příležitost | Data z Ameriky | Sázka na pokles ceny | Medvědí výhled | Vstupovat do obchodu | Kontrakty na úrokové sazby | RBC Capital | Nikola | Ukrajinský podnik | Doktorát | Ocelářství | Americký akciový trh | 100 miliard dolarů | Měnový pár USD/JPY | Trh s dluhopisy | Kurz CHF/JPY | Frakování | Týdenní pivot | Měnový systém | Výkon průmyslu | Soukromá spotřeba | Tisk peněz | IHNED | Akcie těžařů | Asijské akcie | BreakEven | Delta | Pravidelná výplata | Russell 2000 | Ověřené výsledky | Přílišná sebedůvěra | Schválení ETF | Zalando | First Citizens | Propad na Wall Street | HOOD | Uzavření příměří | TNOTE | Likvidita na trhu | Zajímavé peníze | Vývoj na trzích | Retracementy | Medvědí Pin Bar | SMA | Vzdělávání | Měnové riziko | Evergrande dnes | Realitní bublina v Číně | Net Asset Value | Denník | Šéf Fedu | Měnová politika centrální banky | VBTC | Úspěch v investování | Juliána Mochnaľová | Slabá poptávka | LYNX Trading | Dosažení úspěchu | Rozhodování o obchodování | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Růst sazeb | Strategie pro obchodování | Dopravci | Hospodářské turbulence | Kroky Bank of England | Vývoj ceny sóji | Rozhodnutí o sazbách | Index inflace | Technický indikátor | Cena emisních povolenek | Reddit | Rekordní růst | IDEA | Technické rezistence | Velký zmatek | Psychologie Prop tradingu | Zkrocení inflace | US500 | Jiné měny | Akcie Erste | ESG | Index DOW | Import | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Překvapivý růst | Uzavření vzdušného prostoru | Jak bude reagovat trh? | Mitsubishi Electric | Investiční strategie | Vlna pandemie | Zvýšení sazeb Fedu | Akcie Facebooku | Zákaz vývozu | Palantir akcie (PLTR) | Elliott Management | Airbus SE | Exchange | Londýn | Investiční portfolio | O2 Czech Republic | Forexový trh | Fitch | Topný olej | Základní pravidla | Akcie roku 2020 | Snižování sazeb ČNB | Miliardář Elon Musk | Společnost Huawei | Investování do AltSignals | Státní dluh | Výsledky obchodování | Zasedání centrálních bank | Kontrariánství | Daytrading | Úrokový diferenciál | Trade Desk | Vývoj akcie NVIDIA | Zpomalující ekonomika | Hluboké recese | Commodities | Americká nezaměstnanost | Burzovní obchody | Bankovní regulace | Úprava podle výsledků | Akcie Twitter (TWTR) | Volksbank | Dluhopisy | Dedolarizace | Oživení čínské ekonomiky | Charles Hoskinson | John Kenneth Galbraith | Vzdělávací aktivity | Společnost Xiaomi | Turecká měna | Zpráva CFTC | Podíl na zisku | Směřování měnové politiky | FTSE100 | Graf zlata | Kontrakty | Jeden dolar | Vývoj ceny kakaa | Swapové body | Zajištění disciplíny | Budoucí trendy | Dobrý fundament | Způsob obchodování | Generuje zisk | Covidová situace | Capitalinked.com Radim Dohnal | Zkušený obchodník | Vývoj měnového páru CAD/JPY | ETFS Natural Gas | Chyby při investování | Nákupní příležitosti | Propad cen | Opce na ropu | Stíhačky F-35 | Dlouhodobé investice | Barrick Gold (GOLD.US) | Cathie Woodová | Analytický tým FXstreet.cz | Microsoft (MSFT.US) | GlobalData | Online obchodování | AUDUSD | Digital Markets | Praxe | Nasdaq100 | Platební neschopnosti | Jednání OPEC+ | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Purple Strike | Makroekonomické statistiky | Fed funds | Labouristé | Palladium - Vývoj ceny palladia | Míra stresu | Opoziční kandidát | 4GLD.DE | Sentiment na trhu | Posilování koruny | Contract for Difference | Co je Cardano? | Technická analýza měnových párů | JPY | Politico | Styl obchodování | H&M | Akcie Palo Alto Networks | Long příležitost | Přijímat správná rozhodnutí | Michel Barnier | Snižování úrokových sazeb v USA | BT Group | Metaverse | Potenciál trhu | Analytici Fidelity International | Lídři zemí EU | Německá kancléřka | BX | Nové volby | Spotřebitelské inflace | Philip Morris International | Výsledky FAANG | Americká investiční banka | Obchodní signály pro BITCOIN | Ukázky obchodování | Polovodiče | Růst hrubého domácího produktu | Akcie společnosti Hewlett Packard | Zájem o akcie | Zajištění portfolia | Odhad HDP | DRIP | Jak uspět | Index Russell | Náklady spojené se skladováním | Fundraising | Swedbank (SWEDA.SE) | Negativní roky | Fiskální balíček | Giovanni Staunovo | Politická situace | Posilování dolaru | Pár USD/CAD | Směřování trhu | Ekonomický sentiment | Časový rámec pro investování | Ceny sóji | Oslabení české koruny | FTT | Pokles čínského HDP | Changpeng Zhao | Poměr ziskových a ztrátových roků | Obchodujeme | Podnikové objednávky | Kanye West | Úspěšný trader | Obchodní tipy | Hodnota trhu | Projekce | Ceny ETH | Znehodnocení | Kontrakce | The Washington Post | Výběr likvidity | Přístup k financím | Optimismus mezi podniky | Krátká pozice | Národní centrální banky | Otevírací cena | Růst měnového páru | Peníze | Limity ztrát | Infekce Covid | Absence Money-Managementu | Pokles kurzu | Pandemie COVID-19 | Dopady války na Ukrajině | Drewry | Robert Habeck | Zpracovatelský sektor | Ukazatel | Black Lifes Matter | Bankovní rady ČNB | Výrobní sektor | Historické výsledky | Dodávky ruského plynu | Prezidentská debata | Obchodování v Prop Trading výzvách | Maloobchod v USA | Kabinet | Haleon | Zavírací cena | Plánování obchodů | Kryptoměnové ETF | FTX | Fáze konsolidace | Kurzy vedlejších párů | Měnověpolitické zasedání Fedu | Americká společnost | Co je Metacade? | Rozhodovací schopnosti | Demo obchodování | Průmyslové zakázky | Dosáhnout zisku | Aurora Cannabis | ICM | Title Transfer Facility | Coinmarketcap | Zastropování cen energií | Nakupovat akcie | Meziroční růst cen | ČNB Rusnok | Základy fundamentální analýzy akcií | Celní spor | Americká ropa | Americká lehká ropa WTI | Nestlé | Lukáš Voženílek | Český miliardář | Obavy z inflace | FTNT | Hlavní centrální banky | Newmont Goldcorp (NEM) | Analyzovat trh | Doporučení k obchodování | Medvědí trh | Hnědouhelné elektrárny | Prognóza | Špatné počasí | Obchodní politika | FTSE 100 | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Slippage | Služby | Obchodovat na burze | Zisky bank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Velké problémy | Technologie blockchainu | Medvědí potenciál | Seriál o investování do akcií | FBI | Ekonomické údaje | Konsensus | Falešné breaky | Koruna česká | Běžní investoři | Bezpečné přístavy | Volby v USA | Obchodní aktivity v Rusku | ALUMINIUM | Jak používat fundamentální analýzu? | Vzácné kovy | Regulační překážky | Stop-Loss příkazy | Převod měn | Měnová politika Fedu | Inflace ve Španělsku | Index NASDAQ 100 | Saxo Bank | Čerpání peněz | Nadměrné riskování | Běžný účet platební bilance | Adani | Tuzemská ekonomika | Sociální sítě | Strategie Trend Swing | ETF u XTB | Downside | Forex strategie | Efekt na trhy | Barel ropy | Amgen | Heatmap | Sentix index nálady investorů | Jak vydělat na poklesu | Stochastický | Palladium | Bayer AG | Americký Fed | Hlavní ukazatele | Federální rezervní systém (FED) | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Teorie černé labutě | Představitelé ECB | Vakcíny proti koronaviru | Goldmani | Nejznámější kryptoměna | Medvědí signál | NBC | Globální hospodářský růst | EPS u akcií společnosti | Použití indikátoru | Výprodeje na trzích | Zahájení dodávek | Plánování a disciplína | Dlouhodobý investiční produkt | Ropa WTI | Rizika obchodování ropy | Micron | Akcie Gazpromu | Kami Zeng | Kolaps amerického fondu Archegos | Technická recese | Odborový svaz | Index UK100 | Zájem obchodníků | Tipy na zajímavé akcie | Nejoblíbenější ETF | Roční zhodnocení | Obchodní transakce | Vnímané hrozby | Simon Peters | David Varga | Lockheed Martin | Pravidla strategie | Očkování proti covidu-19 | Bankovní rada ČNB | INTC.US | Nejlepší a nejkvalitnější akcie | Verizon Communications (VZ.US) | Akcie Coca-Coly | eMan | Fibonacciho čísla | Největší světové ekonomiky | Americké ekonomiky | Vlnový pattern | Hershey | 13F | Hlava státu | CIBC | Významný milník | Růst akciových trhů | Komplexní obchodní plán | Kolaps finančních trhů | Představitelé ČNB | Developeři | Bankovní domy | Málo zkušeností | Dell Technologies | Výhody strategie Buy and Hold | Brexit | ZEW index | PPF Leoš Rousek | Kurz eura k dolaru | Bayer | Průmyslový Dow Jones | Sýrie | Měny na forexu | Výhled poptávky | Cena akcie Pfizer | Polymetal International | Dolar dnes | Evropská legislativa | Refinancování dluhů | Měnová krize | Evropské burzy | CSI300 | Valná hromada | FedWatch | Den prezidentů | Výsledky za určité období | Pozornost investorů | Růst trhu | Velké finanční instituce | Burzy | Cenové tlaky | Nejlevnější hypotéky | Německý ministr hospodářství | USD/EUR | Hugo | NextEra | Krypto trh | Bytové jednotky | Vývoj léků | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Kapitál | Jiří Cihlář | Americký prezident Joe Biden | Býčí divergence | Kontrakty na ropu | Analyzování | Odhad amerického HDP | Záchranný fond | Prodeje aut | BotX | Akciový výhled | Člen ECB | Discord | Fondy obchodované na burze | Pasivní investování | Robinhood | Hyundai | Cestování | Česká investiční platforma Portu | USD | Reálné ekonomiky | Výsledek mimořádné valné hromady | Investování do kryptoměn | Plynovod Nord Stream 1 | Zastavení ztrát | Potenciální ztráty | Odliv kapitálu | Protistrana | Bond | Otřesy na finančních trzích | Magnát | Broker | Kč/USD | Současné tržní prostředí | Technické indikátory a oscilátory | Dot plot | Stanovení stop lossů | Rizika | Pád ceny | Analytik Saxo Bank | David Solomon | Implikované volatility | Poměr rizika k zisku | Meta Trader | Tempo hospodářského růstu | Britové | Vývoj ceny palladia | Wheaton Precious Metals | Jurisdikce | Cash flow | Proražení | PYPL.US | Vývoj měnového páru EUR/PLN | Upravený zisk | Německé HDP | Technická analýza | Robert Kiyosaki | Evropské PMI | Americká sněmovna reprezentantů | Růst společnosti | ProfitLevel | Stav devizových rezerv | Posílení koruny | Backtesting | Fotky z Dubaje | Velikost pozic | AEX | Bollinger Bands | Deficit zahraničního obchodu | GBP/JPY | Aktuální očekávání | Jana Vaisová | Prodávat akcie | Investorský sentiment | Export | Index milánské burzy | Ukázky obchodních strategií | Jak na obchodování | Banka Goldman Sachs | Slabý ekonomický růst | Výkon amerických akciových indexů | Největší ETFs na světě | Qualcomm | Britský ministr financí | NFLX | Čínské technologické firmy | Dluhopisový index | Index FTSE MIB | Total | Chaos na trzích | Hliník - Vývoj ceny hliníku | DTE | Americká ropa WTI | Plány | Kontrakt na ropu Brent | Aktuální informace | Kroky centrálních bank | CRM | CFD na komodity | Barrick Gold (ABX) | AMS | Berkshire | Bankovní skupiny | Americká média | Schwab | Instacart | WASDE | Na burze | Viceguvernér ČNB | Trh s nemovitostmi | Zynga | Plán na snížení emisí | Jestřábí komentáře | Investiční analytik | Resistence | Finanční instituce | Doživotní jistota | Zastavení poklesu | Střednědobý výhled | Poměr PE | Obchodní aktivita | Fear of Missing Out | Vydělávat na finančních trzích | Vývoj ceny zemního plynu | Overlap | CD Projekt | Ukázka na klesajícím trendu | Pozice velkých spekulantů | Výroční zprávy | HD.US | Home office | Southwest Airlines | Strategie pro obchodování s komoditami | Data o vývoji HDP | CATTLE | Chování obchodníků na finančních trzích | Vládní opatření | Centrální banky USA (Fed) | Zvyšování těžby | Energetická společnost | Potřeba kapitálu | Vstup do světa Forexu | Komise pro cenné papíry (SEC) | Spikevax | Zakladatel | Akcie Novavax | Blue chip | Vyšší dividenda | Nevýhody a rizika | Katar | Too Big to Fail | Maďarsko | Přetrvávající vysoká inflace | Šok | Politika centrální banky | Zrušení dividendy | Inside Bar | Tesla Elon Musk | Waves | Pozorování | Hodnocení současné situace | Cowen | Tiger Global | Hongkong | Američtí centrální bankéři | Počáteční kapitál | Obchodní platformy Metatrader | Petrus Advisers | Evropská inflace | Ceny BTC | Průměrná volatilita | ProSiebenSat.1 | Rozvahy Fedu | Růst výrobních cen | Dluhové trhy | Výsledky za první čtvrtletí | Akvizice společnosti | Období vysoké volatility | Price-to-Earnings | Index ISM ve službách | Split | Zavedení eura | Warren Buffett a Charlie Munger | Trh s ropou | Bitcoin (BTC) | Klimatické změny | Fialova vláda | Dopad strachu a chamtivosti | Ekonomická aktivita | Prudké pohyby | Profesionální investor | Regulace | Sezónní pattern | Technická analýza akcie Coca-Cola | BofA Global Research | Béžová kniha Fedu | OXY.US | GBP/CHF | Kofola | DJI | NFP americký dolar | Obchodování Price Action | Čekající příkazy | FedEx | Garance | LMT | Bezpečná měna | Ranní zpráva pro tradery | Pokyn long | Zprůměrování historických pohybů | Bridgewater | Obrovské zisky | Spekulovat | Technické obchodní strategie | Nord Stream 2 | Měnový fond | Devizové trhy | Německá spotřebitelská důvěra | Akcie Exxon | Nezastavitelný státní dluh | Exekuce | Hertz | NDA.DK | BHP Billiton (BHP.US) | Tichomoří | The Little Book That Beats the Market | Swapy | Handelsbank (SHBA.SE) | Nastavení úrokových sazeb | Cena elektřiny pro německý trh | Zpomalení české ekonomiky | Obchodování na zámořských trzích | ISM pro sektor služeb | Zprovoznění indikátoru | Polská inflace | Ahold Delhaize | Česká zbrojovka | Nový premiér | Burzovní seance | Platební prostředek | Snižování úroků | Širší index S&P 500 | Výše dividendy | ING Jakub Seidler | Využití dlouhodobých trendů | Ruský prezident | Pověst | Standard Chartered | Pozitivní signál | The Economist | NATO | Xiaomi | WIG20 | Tovární objednávky | Velké firmy | Vysoké sazby | Středoevropské měny | Grafy | Mary Dalyová | Klinické testy | Panevropský index STOXX 600 | Burzovní průvodce | CBO | Hypotéky v Česku | ZAR | Reálné hodnoty | UniCredit Bank | Zvyšování sazeb Fedu | Cenové úrovně | Komoditní sektor | Šíření mutace | Tržní trendy | Výsledek inflace | Roční růst | Akciové trhy v Evropě | Hlavní ukazatel tureckých akcií | Skutečný výsledek | Fitch Ratings | iShares Physical Gold | MT5 Supreme Edition | Výsledky společnosti | Úroková sazba | Rostoucí ceny energií | CSCO | P.A. | Citáty Joela Greenblatta | Patria Online | Zranitelnost bankovního sektoru | Avast | Index nákupních manažerů v ČR | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Čtvrtletní výsledky | Odkupy akcií | Instagram | Kapitálový trh | Negativní události | NAFTA | Dovoz | Fintech společnosti | Unie | Přehřátý trh práce | Oživení trhu | Sazby hypoték | Reálný účet | Zvýšení sazeb | Obrovský potenciál | GBP/USD | Japonské vlády | Admirals | Zklamání pro investory | Next Finance | Jens Spahn | Automobilka Tesla | Zprávy o trhu | Obchodování na forexu není hazardem | Vládní výdaje | Výsledky Apple | Velikost fondu | Akcie Google | Zvednutí sazeb | Harmonizovaná inflace | Úrokové sazby | Vyšší náklady | Dvojitý vrchol | Dovednosti | Zisky společnosti | CNY | InterContinental | Výzkumy | Uhelné elektrárny | Obchodní nástroje | Nikkei | Měnový pár EUR/USD | Šance na pokles | Nervozita | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Obchodování na finančních trzích | Zvládání dopadu strachu a chamtivosti | Šance na dlouhodobý úspěch | Tržní ceny | Posílení indexu | Konvergence | USD EUR | Obsazenost hotelů | Akcie Airbus | Šíření nemoci | Akcie Mastercard | MT5 | Viry | Velké instituce | Nemovitostní fondy | VIX index | Čtvrtletní zisk | Možný scénář | Stakování | Čínské úřady | Doji | CISCO | The Coca-Cola | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Penzijní fondy | Pozitivní zprávy | Investice do těžby | Skokové posílení | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | NASA | NFP report | Booking Holdings (BKNG.US) | First Solar | Ruské banky | Rekordní maxima | QCOM.US | American Express (AXP.US) | Mizuho Securities | České hospodářství | Standard & Poor's Depositary Receipts | Nominální hodnota | Zasedání Bank of Japan | Pro tradery | Bankroty | Model Y | CFD (Rozdílové smlouvy) | Snižování inflace | Akcie Bank of America | Investoři v USA | Generace Z | Investování u XTB | State Street Global Advisors | 1 milion | Gigant Gazprom | Cenové pohyby | Finanční výsledky společnosti | Slickcharts | Fibonacciho extension | Celoroční výhled | Akumulace, manipulace a distribuce | Stratégové | Složené úročení | Blockchainové technologie | Data z amerického trhu práce | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Konfluence | Fincentrum | Výrobní ceny | Investování na Forexu | Nové zprávy | Průmyslová výroba v Německu | EUR ČNB | OD7F.DE | Volby USA | Data z tuzemské ekonomiky | Progres | Obavy investorů z koronaviru | Marek Mora | Fond Temasek | Nejsilnější růst | Pandemický program odkupu aktiv | Největší firmy | Tržní reakce | EUR/PLN | S&P Global | Budoucí vývoj ceny | FX brokeři | Zhodnotit své peníze | Elon Musk | Alphabet (GOOGL.US) | Investice do Metacade | Světový obchod | Jádrová PCE inflace | Vývoj meziroční inflace | FDP | Konkrétní výše roční dividendy | Obchodní signály pro ropu | Santiment | Aktivity v USA | Maďarský forint | Představitelé Fedu | Bundesbanka | Textron | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Price-to-Earnings Ratio | Sell Limit | Akciové indexy | Fixní výnos | High-frequency trading | Býčí sentiment | Prodloužení karantény | Rizikovost | Pokles ceny akcií | Počet obětí koronaviru | Trh s komoditami | Vybírání zisků | EUR/CZK | Investing.com | MindMed | Zájem investorů | Spotové obchodování | Groupon | Posilování amerického dolaru | McKinsey | Intercontinental Exchange | Celosvětová spotřeba | Banka JPMorgan | Myšlení | Digitální komunikace | Překreslování indikátorů | Příležitosti pro nákup | Rekordní zisk | Revenge trading | Bullish Engulfing | Michael Gove | Ministři energetiky EU | Euforie | Forex trading pro začátečníky | Markéta Šichtařová | Rostoucí omezování bankovních úvěrů | Falešné proražení | Levnější ropa | Finančník | CO2 | Liz Truss | Neprofitabilní obchody | Index AEX | Vládní představitelé | FANG | Jestřábí postoj | Makrodata | Biotechnologické akcie 2021 | Nálada v Evropě | Banka ANZ | iPhone | Nigérie | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchody | Investoři | ACCA | Malta | Tiff Macklem | Index asijsko-pacifických akcií | Dolar roste | Obchodní deník | Portfolio | Fungování | Čeští bitcoineři | Japonská Softbank | Sója | Christine Lagardeová | Výnosy z amerických dluhopisů | Nordstream | Petr Pavel | Akciová burza | Egyptská libra | Obchodní platforma | Investovaný kapitál | Podnikové dluhopisy | Nejistoty | ROE společnosti | Oddlužení | Fidelity | Koninklijke Ahold Delhaize | Marc Chandler | Polymetal | Německá průmyslová produkce | Očkování proti covidu | Souhrnný čistý zisk bank | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | Jaroslav Brychta | Předseda sněmovny | Aktivita v průmyslu | B/E | Mezinárodní agentura pro energii | Negativní sentiment | Evropská měna | Možnost obchodovat | Zlepšení sentimentu | AMD | Platby v kryptoměnách | Euro Stoxx 50 | Technická analýza stříbra | Západní sankce | Globální ekonomiky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Graf akcií | Morgan Stanley (MS.US) | Oslabení liry | Krátké (short) pozice | Prezident ECB | Média | Nákupní apetit | Inflační čísla | Zpřísňování měnové politiky | Mezibankovní trh | ČSOB Finanční trhy | Bitcoin ETF | Mzdy v ČR | Úrokové riziko | Dovoz ropy | Index PPI | Jak se vyhnout strachu | Lepší výsledky | Longhash | Testování strategií | Cenový růst | MSCI Emerging Markets | Grayscale | Investice do dluhopisů | Exxon Mobil (XOM.US) | Průmyslové objednávky | Bitcoineři | Index výroby | Arbitráž | Venezuela | Nárůst ceny | Jádrový index | Odeznívání inflace | Obchodování na páku | Bernie Sanders | Britský premiér | Luiz Inácio Lula da Silva | Zisk | Bez rizika | CAC 40 | Bias | Ceny kryptoměn | Hlavní kryptoměna | Peso | Prezident | Pochopení fungování trhů | Atraktivita zlata | Rizika dividendového investování | Historická výkonnost | Rekordní minima | Americké ministerstvo spravedlnosti | Zájem o rizikovější aktiva | Investice do vašeho portfolia | Vestas | Futures na S&P 500 | Světové burzy | Současná krize | Bitcoin futures | Globální vývoj | Korporátní daň | Vyšší hodnoty | Globální akciové trhy | Inflace v lednu | Den obchodování | Tajemství křížových kurzů | Vývoj ceny cukru | Česká koruna | TransDigm Group | Úsporný tarif | CCI | DAX30 | Část zisků | Údaje o průmyslové výrobě | Index čínských firem | Ropné společnosti | Kevin McCarthy | Carry trading | Kulatá čísla | Ruské ropy | Bank of England | Rozhodnutí soudu | World Gold Council | Airbnb | Gary Gensler | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Cena Etherea | Forward guidance | Centrální banky | Konkurz na Sberbank | Vzorce chování | Předpověď akcií | Vývoj akcií | Zveřejnění zprávy | Minimální mzda | Monster Beverage | Fed Staff Nowcast indikátor | Commodity futures trading | Technická analýza BTC/USD | Snížení nákladů | Ceny zinku | Volatilita na trzích | Cena mědi | Výhody | Vývoj sazeb | Technická analýza zlata | Schválená dividenda | VIG | Vývoj ceny pšenice | Roboti | Britské akcie | Supporty a rezistence | Nové vakcíny | Ministerstvo obchodu | WSJ | Kapitálové rezervy | E-commerce | Raytheon | Xetra | Obchodování svíčkových patternů | Zápis z posledního zasedání | Rostoucí ceny ropy | Šéf Bílého domu | Americké prezidentské volby | Co bude dál? | Stimuly v USA | Pohyby trhu | Odvětví kryptoměn | Jak se stát lepším investorem | BABA | Obchodní dohoda | Pesimismus | Propad ceny akcií | Obrat ekonomiky | McKinsey & Co | Mimořádná opatření | BP | Bohatí | Typ tradingu a investice | DOGE | Datový kalendář | Akcie mediální firmy | Hold | Emocionální rozhodování | AXP.US | Pád banky | Britská premiérka Liz Trussová | Asijské burzy | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Vice | Berlín | Jednotné měny | Daikin Industries | Průzkum | Nižší poptávka | KDU-ČSL | Funkční období | Nominální úroková míra | Boj s inflací | Týdenní pivotní body | Cestovní kanceláře | Investiční | Britské banky | Ekonom ING | Vývoj měnového páru | Nízké úrokové sazby | Sestupný trend | Makroekonom | Růst ceny Bitcoinu | Akcie společnosti Tesla | WYNN | Bohemian Empire | Čínské banky | Moderna | Broker Trust | Přístupy k tradingu | Vývoj kryptoměny | Inflační překvapení | Graf US500 | PMI pro sektor | Kč/EUR | Bloomberg News | Tipsport | Ovládání obchodní platformy | Ministr práce | Technická analýza EUR/USD | Svět kryptoměn | Ochota riskovat | Odhad spotřebitelské důvěry | CEO společnosti | IEA | Kolísání cen | Eskalace | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Souhrn finančních trhů | Globální akciové indexy | Analýzy | První support | Tržní podíl | 10 akcií | Nejvýkonnější akcie | Sloučení | Co je to CFD? | Ekonomický vývoj | ETS | Důvěra v globální ekonomiku | Akcie ve Spojených státech včera | Americký S&P 500 | Medvědí pohlcení | PEPSICO | Anglie | Čistá energie | MALL Pay | TTF | Konzistentní ziskové obchodování | HDP Británie | Česká a slovenská UniCredit Bank | Hlavní úroková sazba | Poradenská společnost | EY Global IPO Trends | Solární energie | Absence obchodního plánu | Reakce trhů | Zasedání Evropské centrální banky | Tatum | Výkon společností | Ukazatel velikosti fondu | Portfolio Warrena Buffetta | Klíčové společnosti | Inflační situace | Investiční riziko | Invesco | Siemens Gamesa | Meme akcie | Choice QR | Demokraté | Obchodní příležitost | HeidelbergCement | Major index | Německý DAX | Zdravotnický systém | Insolvence | Hlavní události | Důvěra domácností | Brusel | Patria | KFC | Sloučení Etherea | Nový kapitál | Tipranks | Práce z domova | EP | Společnost XTB | Česká republika | TRY | Analytik Purple Trading | Bydlení | Fiskální rok | Jednotná evropská měna | Nasdaq a S&P 500 | Aktivita ve výrobním sektoru | Oslabení USD | RWE | Daňové zatížení | Uber | Všeobecné volby | MPO | Růst české ekonomiky | Skupina AXA | BP (BP.UK) | Vonovia | Data z průmyslu | Koupit akcie | Český PMI index | Shooting Star | Důvěra v eurozóně | Akcie a dluhopisy | EUR/AUD | Koruna dnes | Chřipka | Obchodní plán | Prodejní příležitost | Data z ekonomiky | Short selling | Příprava na prezidentské volby | Zvyšování úrokových sazeb v USA | Události roku | Rating USA | Alameda | Kanál XTB | Vývoj mezičtvrtletního růstu HDP v ČR | Úrok | Psychika | Sentiment investorů | Dot.com krize | Odhad analytiků | Spotřebitelská nálada | Renaissance Technologies | Evropské ekonomiky | Poptávka po úvěrech | Beyond Meat | Implikace | Denní obchodník | Cena akcií společnosti | P/E | Kávové akcie | Ekonomické dopady | Zpráva | FedEx (FDX.US) | Cestovní ruch | Americké HDP | Porovnání vývoje | Jednoduchost je vrcholem sofistikace | Agentura Reuters | Prémie | Akcie Nike | Obchodní ředitel | Volební soupeř | Předsedkyně Evropské komise | Rizikové příležitosti | Euronav | Oblast rezistence | Rozpočtová politika | Oslabování dolaru | Nobelovy ceny za ekonomii | Celosvětový hrubý domácí produkt | Live účet | Taproot | Recese ve Spojených státech | Althea Spinozzi | Údaje ISM | Wynn Resorts (WYNN.US) | Brexitové dohody | Platit daně | Česká měna | Tencent | Colt CZ | Spotřebitelský sentiment | Redukce extrémů | Bezpečná cesta k úspěchu | Prodej | Pokles tuzemské ekonomiky | Objem intervencí | Onemocnění COVID-19 | Projev šéfky ECB | Meziroční inflace | Visa (V) | PFE | Pokles vývozu | NTSB | Konzistence | Performance | Bohatý | Dopad krize | Aktuální prognózy | Hlavní kryptoměny | Rok 2024 | Technologické tituly | Platební neschopnost | NY Fed Staff Nowcast indikátor | Moderna akcie | Loonie | VaR | Investiční horizont | Znárodnění | Nové příležitosti | Hlavní ekonom ING | Money management pro začátečníky | First Republic Bank | Vítězství Joe Bidena | Rizikové měny | Tržní kapitalizace | Průmyslové revoluce | Pomoc ekonomice | Mnoho peněz | Strojové učení | Presnel Kimpembe | Růstové akcie | Šance na zisk | Janet Yellenová | Medvědí kanál | Jan Kubíček | Konflikty | Hrubý domácí produkt (HDP) | Huawei | Pokles cen komodit | CD Project | MAR.US | Emoce při obchodování a hraní | Technický výhled trhu | Trump dnes | USD/JPY - sezónnost | Rozhodnutí centrálních bank | Brexit bez dohody | Akcionáři | UBS Giovanni Staunovo | Emoce | Výhled ratingu | Dluhopisové výnosy | Zvýšení úrokové sazby | JOLTS | Warren Buffett | Finanční ředitel | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Zasedání Fedu | Viceguvernérka | Ziskovosti společnosti | 787 Dreamliner | Automobilka | RoboMarkets | Skupina OPEC+ | Skupina PPF | Coty | Defenzivní příkazy | Olej | Vzdělání | Přílišné riskování | Korekční pohyb | Stimulační opatření | Equal weight | Výkonnost | Rizika a příležitosti | Bitfinex | Nová prognóza | SQX | Obchodování | Proč investovat do Chainlinku? | André Kostolany | Zvýšení daní | Rizikovější měny | Potenciální zisky | Legislativa | USDA | GBP | Peníze na účtech Sberbank | Co se děje na finančních trzích | Signál k prodeji | Společnost Berkshire Hathaway | Trojúhelníkové formace | Martin Machala | Rostoucí životní náklady | Tržby z prodeje | Akcie Universal Music | Aktuální obchodní příležitosti | Narušení dodávek | Posilování eura | Kalendář ekonomických událostí | Oracle (ORCL.US) | Spotřebitelské ceny v USA | Trhy s kryptoměnami | Rekordní hodnoty | Management | Kryptoaktivum | Chevron Corporation | Obchodní týden | Meta | Simon Property Group | Dlouhodobé rezistence | Zpomalení ekonomického růstu | Financial Times (FT) | Investovat do indexu S&P 500 | Strategie investování | Biotechnologická společnost | Admiral Markets | Farmaceutický sektor | Nákupy dluhopisů | Prodej dluhopisů | Nízké poplatky | Oznámení | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Průmyslové komodity | GAAP | Japonská vláda | Thyssenkrupp | XAU/USD | Alert | Růst cen ropy | CMC Markets UK | Restriktivní politika | Byznys model | Trumpova rally | Cena ropy na světových trzích | Klesající klín | Dobré výsledky | S/R zóna | Procento ztrátových obchodů | Majitel | Výkonnost indexu | Prezidentka ECB | Argentina | Rozpočtový balíček | ZEW | Výkonnost obchodování | Technická analýza LINK/USD | Technický signál | Vakcína a covid | Zprávy | Akcie v Asii | Pandemie COVID 19 | TSMC | Evaluace | Klid na trzích | Důležité ekonomické události | Guru | Zasedání OPEC | Zahraniční investoři | Krach burzy | Nadšení | Shell | Rozdílové smlouvy (CFD) | Nezaměstnanost v USA | České firmy | BCM | Fenomén | Jysk | Nejznámější kryptoměny | Murray | Dolary | Elliottova vlnová teorie | Pákový efekt | Temelín | Fungování trhů | Zvládnutí Prop Trading výzev | Armageddon | FB | Nástroje technické analýzy | Futures na evropské indexy | Evropská regulace | Jiří Šafařík | Trigger | Vliv na ceny | BREAKING | Objem dluhopisů | Kukuřice - Vývoj ceny | Tokeny | Události ve světě | Eurostat | Historický vývoj | Možnost ztrát | Index STOXX Europe | XRPUSD | Akciový analytik | Evropské trhy | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Ceny stříbra | Cena Virgin Galactic | Uran | Bard | Index Stoxx 600 | Vesmírné akcie | Evropské akcie | Averze k riziku | Oanda | Ruský rubl | Zpomalující inflace | Deflace | Macau | Rychlé zhodnocení | Vývoj ceny bitcoinu | Prognózy ČNB | Propad kapitálu | Obchodování a investice | Treasuries | Zprávy o vakcínách | Investiční aktivita | Úhrnný indikátor | Tovární objednávky v USA | Normalizace měnové politiky | Budoucí pohyby měnového páru | Fundamentální analýza akcie | Byty | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Zdroje energie | Největší americké banky | TLTRO III | Zemědělské komodity | Dubnová čísla | Eurofer | Růst inflace | Akcie v Evropě | Petr Fiala | Island | Ekonomická teorie | Hannon Armstrong | Turecká lira | Rizika investování | Asijská seance | REGN | Ceny ropy | Trailing Twelve Months | Jim Cramer | Hospodářský výsledek | Investiční banka | Pozornost finančních trhů | Kladivo (Hammer) | CTA | Dezinformace | Occidental Petroleum | Paul Pogba | Zajištění na stáří | PwC | PLTR | Ceny Bitcoinu | Bezpečné investice | Váhání | Solar Edge | Philip Friedrich | Opce | You Can Be a Stock Market Genius | Technologický vývoj | Buy and hold | Růst akcií společností | Praha | Nastavení medvědí | Recyklace | Berkshire Hathaway | Babcock | Pokračování rally | Růst sazeb ČNB | Silný růst | Evropský parlament | Obchodní bilance Austrálie | Komodity na trading platformě | CME FedWatch Tool | Japonské ministerstvo financí | Hazardní hry | Celkový trend | Covid | Inteligentní investor | Jsou komodity dobrou investicí? | Airbus | ETF na bitcoiny | Regulační úřad | Otevřené obchody | Vojenský konflikt | Bitcoin halving | Tržní úrokové sazby | Petr Novotný | Credit Suisse dnes | 3M | Cena Cardana | Vyhlídky | Sazby v USA | Europe 600 | Snížení DPH | Nejdůležitější události | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Dobré návyky | Rostoucí trendové čáry | Investiční centrum | Santander | CZ | iFX | Tržní podmínky | Danuše Nerudová | YCC | Evropská dluhová krize | Marek Pokorný | Cena ropy brent | Virgin Galactic | Wolt | Silný break | Snižování cen | Trading Room Plus | Očekávání úrokových sazeb | Obchodovat bez stop-loss | Listopadová inflace | Prognóza Fedu | Oživování ekonomiky | Dnešní data | Volný čas | Základní úrokové sazby ČNB | Vybírat zisky | Analýza transakcí | Jak na fundamentální analýzu | Investiční poptávka | Fore Elite Capital Management | Macrotrends | Udržitelnost | Natural Gas | Analýza sentimentu | PEG | Angela Merkelová | Alstom | Míra | British American Tobacco | Ukazatel Běžné likvidity | Odhad inflace | Zvýšení dluhového stropu | Firmy | Analyzovat devizový trh | Graf vývoje | West Texas Intermediate | Vláda USA | Kevin Tran Nguyen | Nerozhodnost | DIA.US | Papertrading | Program nákupu aktiv | Poziční obchodování | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Zadlužování | Řetězec | Nordea | Analýzy trhu | Put opce | Tapering | Analytik trhů | Zrušení nejnižší sazby DPH | Index US100 | ISM indexy | ESMA | Konzervativní strany | Obchodovanie | Páka | Pravděpodobnost ztráty | EURCZK | Obchodování na trzích | Fáze 2 | Divestice | Čínské zboží | Růst zadlužení | Digitální měny | Medvědí divergence | Lula | Free float | Hong Kong | Depozitní sazby | François Villeroy de Galhau | Bittrex | Šance na vakcínu | Investment management | Index pařížské burzy | Předstihové ukazatele v Evropě | Kryptoměnové burzy | Sazby centrálních bank | Pokles tržeb | Hedgeové fondy | Statista | Hospodaření státu | Neveřejné vysílání | Současný trend | Nástroj | Prodej elektromobilů | Výsledky | Býčí den | Dominik Stroukal | Kurz EUR/USD | HUF | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Licence Sberbank CZ | Ekonomické oživení | Klín | Dění na finančních trzích | Intervenční režim | Tennessee | Investice do vodíku | Support a rezistence | Zápis ze zasedání Fedu | Rozhodování | Taiwan Semiconductor Manufacturing | Cena akcií NFLX | Zdražování pohonných hmot | Tlak medvědů | Venture kapitálový fond | Dnes ČNB | Inflace v Česku | Obchodní nápady | Spoluředitel | Orsted (ORSTED.DK) | Opatření proti koronaviru | Počet firemních bankrotů v Anglii | Odhady trhu | Jan Barta | Výrobce letadel | EOS | DailyFX | Raphael Bostic | Index hypotéčních úvěrů | Thorsten Polleit | IMPOSSIBLE | Australský dolar | Posilující polský zlotý | Supreme Edition | Inducement | Nio | Obnovitelné zdroje | COCOA | Státy Evropské unie | Inflační tlaky | Úroky snížit | Kryptoanalytik | S/R hladiny | Southwest | Siemens | Minulá výkonnost | Christopher Nkunku | Jednoduché tipy pro začátečníky | Uplynulý rok | Kvalitní Money Management | Waste Management | Meziroční inflace v eurozóně | Tether (USDT) | Cena ropy WTI | Bank of America | Špatné výsledky | Cena zlata dnes | Zpřesněný odhad | Kohl's | Komoditní měny | TIM | Koruna | Finanční služby | Fundamentální analýza | René Remšík | Petr Lajsek | Martin Kuchař | Day trading | Broker Consulting Index | Výrazný pokles | Vývoj ceny plynu | Využití demo účtů | Zajímavé akcie a ETF | Silný dolar | Saxo Strats | Monopoly | Rozhodovací proces | Charles Evans | CZKCASH | Akcie Zoetis (ZTS) | Cukr | Commodity Futures Trading Commission | Retracement | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Projev Jeroma Powella | Vyšší poptávka | Cenové prognózy | Coinglass | Spotové ceny | Situace ve Spojených státech | Raketový útok | Kupující | Včerejší obchodování | Vysoká poptávka | ETF fond | Eli Lilly | Internetové prodeje | Francie | Finanční výsledky | Úpis nových akcií | Cenový index PCE | Pokles HDP | Předpověď | Barrick Gold | Spravedlivější zdanění | Všechny indikátory | Kurz dolaru | Odvětvové čtvrtletní náklady | Epidemické situace | Akcie leteckých společností | Ant Financial | Zůstatek | Infineon Technologies | DMA | Hypoteční trh | Ripple (XRP) | Povzbuzení ekonomiky | CNH Industrial | Onemocnění | Menší cenové výkyvy | Jedna investiční rada | Ipsos | Decentralizace | OPEC+ | Propad | Pandemie nemoci COVID-19 | Zelenskyj | SAE | Tvůrci trhu | Biotechnologická společnost Moderna | Nastavení stop lossů | Žádosti o dávky v nezaměstnanosti | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Jacobs | Newmont | John Bogle | Finanční domy | Dopady koronaviru | Marka | Sazby ČNB | Pokračující pokles | Porozumění strachu | Kryptoměny bitcoin | BHS | Úloha obchodního systému | Makroekonomický výhled | Objem | Hypotéza | Tomáš Vobořil | Ruská vojska | Výsledky firem | Hodnota měny | Zvyšování mezd | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Temasek | Růst cen v eurozóně | Vakcína proti koronaviru | Sazby ECB | Údaje | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Podstupování nepřiměřeného rizika | Energetický trh | Hlavní měny | Obavy z recese | Společnost Arm | Hypoteční banka | Třetí pilíř | Index podnikatelské nálady ISM | Analytika | RIO.UK | Čínský prezident Si Ťin-pching | StoneX | Plný zisk | Zisk bank | Soukromé firmy | Snížení poptávky | WEN | Hlas Ameriky (VOA) | Federální rezervní systém | Pokles akcií | Oživení v Číně | Microsoft (MSFT) | Steen Jakobsen | Odborový svaz UAW | Období zvýšené volatility | Společnost Nvidia | Přeprodání | Cenový šok | Pravděpodobnost intervence | Klima | Inverze výnosové křivky | Energetické podniky | Vývoj amerického státního dluhu za poslední rok | Americká banka | Deprese | KOL | Leva | xStation | Break rezistence | Exxon Mobil | Elektrická auta | Report ADP | WHEAT | VIAC.US | Novozélandská ekonomika | BDO | Akcie Volkswagen | Asie | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | Tržní likvidity | Investovat do Bitcoinu | Světové ceny ropy | Alibaba | Investice do kryptoměn | Vale | Petrus | Ceny plynu v Evropě | Chuck Schumer | Očekávání analytiků | Náklady na těžbu | WMT | Výsledky průzkumu | Propuštění | Obchodování páru EUR/USD | Ceny bavlny | Postavení na trhu | Společnost WisdomTree | Maso | Technologické společnosti | Pochopení role strachu | Diverzifikace při investování | Průzkumy | Vysoká cena ropy | Ropa WTI - Vývoj ceny | Kontrakty na zlato | Poptávka po pohonných hmotách | Stablecoiny | Trendová čára | Aktivity v Rusku | Over-The-Counter | mmBtu | Hospodaření státního rozpočtu | Videokonference | Národní měny | Malajsie | Subvence | Nomura | NGAS | US dollar | Spoření | Elektrické vozy | Regulátor | Investování a obchodování na komoditním trhu | Výhody diverzifikace | Placebo | Raytheon Technologies Corp | Shortovat | Komentáře členů Fedu | Prasknutí bubliny | Hlavní indexy | Státní rozpočet | Barack Obama | Převodník měn | Michelle Bowmanová | SHIB | RMB | Definování vstupů a výstupů | Cyklické tituly | Automobilky | Index pražské burzy | Ceny cukru | Inverze výnosových křivek | Dollar Cost Averaging | Dlouhodobý výhled | Zlomový okamžik | Devizové kurzy | Demokraté a Republikáni | Světové krize | Společnost Grayscale | Generuje ztrátu | Digitální zlato | Tržní kapitalizace bitcoinu | Ask | Investiční platforma | Výzvy k regulaci | Průmyslová výroba | Slabší makrodata | Reddit WallStreetBets | Šéf centrální banky | Peněžní příjmy | Pevný kurz | Důchod | Forwardové sazby | AMC | Energie ze sopky | Aussie | Momentum strategie | Obrovské pohyby | Pfizer | Snížit emise | Bilion | Case-Shiller | Srovnávací základna | Krátkodobé strategie | Umění přiznat si chybu | Tempo růstu spotřebitelských cen | Posílení amerického dolaru | Britské libry | Emise skleníkových plynů | Moving Average Convergence Divergence | Sázka | Moje obchody | Akcie AMD | Situace v eurozóně | Obchodování s akciemi | Boj centrálních bank s inflací | Gotham Capital | AFP | Studie | Likérka Stock | Blízký východ | Exchange Traded Fund | CBRE | Učení se a vzdělávání | CME FedWatch | Vesmírné akcie 2021 | Joachim Nagel | Převzetí Credit Suisse | Carry trade | Pohyb zlata | Cena akcií firmy | Trading konference | Slabší koruna | Vývoj meziroční inflace v Japonsku | Pochybení | První obchodní den | Pojišťovny | Ant | Průraz | Cena plynu | GBP/USD - sezónnost | Šéf německé centrální banky | Premiér Andrej Babiš | Deficit | Northrop Grumman | Dlouhé (long) pozice | Graf | Bit.plus | Brettonwoodský měnový systém | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Nákup libry | Index S&P 500 | Odliv dividend | Ratingová agentura | Instrument | Francouzský ministr | Matematická výhoda | Investiční firmy | Zbrojovka | Reakce trhu | FRA | Patenty | Coinbase Global (COIN.US) | Patrick Harker | Růst cen surovin | Náhled na trh | Zinek - Vývoj ceny | Cenová hladina | Pozornost | Bankéř | Ropa Brent | Natixis | PlayStation 5 | Vodafone Group | Růst EBITDA | Kompletní průvodce | Kering | Posílení libry | Ceny domů | Investování do dividendových akcií | Fibonacci retracement | Tipy na obchodování zlata | Slabost americké ekonomiky | Společnost Ark Invest | Hrubý domácí produkt | Hypotéky | Upgrade | Podhodnocený instrument | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Pohyb kurzu | Recep Tayyip Erdogan | Současná situace | Lukáš Kovanda | Hráči na trhu | Školení | Nejlepší akcie | Aktuální hodnoty měny | Vývoje kurzu | EY | Zvýšené riziko | Nájmy | Společnost Volkswagen | Stratég firmy | LEN | Přijetí | Zasedání Bank of Canada | Meta (Facebook) | Obchodovat CFD | Pokles produkce | Evropa | Kurzové sázky | Nárůst cen ropy | Distribuce | Global IPO Trends | Česká spořitelna | Změny na trhu | Technické ukazatele | Platina - Vývoj ceny platiny | Jackson Hole | Devizové rezervy ČNB | Tvrdý brexit | Korporátní daně | HUF/EUR | Natland Petr Bartoň | Blue Origin | Ceny na čerpacích stanicích | Obraty | OPEC | USD/PLN | Short | Amazon (AMZN.US) | Zelené investice | Ekonomické události | Ukrajina | Průzkum ECB | Vývoz z EU | Arrows | Ropná společnost | Akcie ETF | Výroba v eurozóně | Stop Loss (SL) | Ukončení intervencí | Bitcoin dnes | Jednání FOMC | Podvážení | Poptávka po bezpečných aktivech | Reálný HDP | Rozhodnutí FED | Lednový efekt | Marathon Digital | Pár EUR/USD | Chování obchodníků | Specialista na online obchodování | Schlumberger | Index výrobních cen | Egypt | CAD/JPY | Johnson & Johnson | Třetí vlna | Vizualizace | Jakub “Kicom” Vejmola | Ceny zemědělských výrobců | Hodnota aktiv | Investice do nemovitostí | Trendové indikátory | Omezení pohybu | Eurodolar | KB | Dopady na ekonomiku | Definovaný obchodní plán | Nejnovější prognóza | Zpráva o inflaci | Ústavní soud | Kontext | Bezpečné útočiště | Deficit rozpočtu | Průmyslové kovy | Polský zlotý | Ropa Brent - Vývoj ceny | Dnešní makroekonomické ukazatele | Program nákupu dluhopisů | Akcie včera | Open interest | Cenný papír | Ideální poměr | Stanovení ceny | Zvýšené úrokové sazby | Generali Investments | Maloobchod | Německý akciový index | Optimistická očekávání | Jak Fair Value Gap obchodovat | Invia | Jádrový index spotřebitelských cen | Růst výnosů u dluhopisů | Americká centrální banka | Obrat v měnové politice | Aktuální cena ropy | Oslabení amerického dolaru | Udržení inflace | Forexový ekonomický kalendář | Hlavní akciové trhy | Zveřejněná data | Růst zlata | Vyšší časové rámce | Earnings | Zpomalení inflace | Inflace v EU | Oživení inflace | Trump | Rostoucí obavy | Růst cen domů a bytů | Patria Finance Tomáš Vlk | Devalvace | Stavebnictví | Nástroje a strategie | Hospodářské oživení | Dnešní růst | Znalost trhu | Index volatility | FactSet | Brands | Dolarové likvidity | Instant Trading EU Ltd. | SEBA | Úspěšný obchod | XOP | Ústup inflace | Booking Holdings | Kurzarbeit | Obchodování s rozvahou | Foot Locker | Rollback | Prohloubení schodku | Index Dow Jones Industrial Average | Britský FTSE 100 | Styl investování | Struktura forexového trhu | Sazby centrální banky | Disney+ | Vir | PYPL | Silnější dolar | Technické analýzy | Roční dividendy | Příjmy z obchodování | Opatření proti šíření nemoci | Výhled na příští rok | Fincentrum Hypoindex | Obchodování v Asii | Obchodní dovednosti | P/BV | CI Komodity | Růst eura | Zisky a ztráty | Litecoin | Mexiko | Krátkodobé obchody | USD/CAD - sezónnost | Rostoucí trend | High | Stock market | Směnárny | Finanční krize | Vydělat peníze | Michael Saylor | Akcie na rozvíjejících se trzích | Ropná krize | Rozhodovací proces obchodníka | Neovládnutí emocí | Euro dnes | Vstupy | Kancelářské nemovitosti | Akcie Barrick Gold | Universal Music | Neuspokojivé výsledky | Americký investor | Obchodní strategie | Genesis | Načasování vstupů | Wall Street | Inflace ve Spojených státech | AUD/USD - sezónnost | Hackeři | Andrej Babiš | Akciové výnosy | Inflace ve Francii | Vysoká míra volatility | Obchodování a investování | Cloud computing | Index spotřebitelské důvěry | Dlouhodobý obchodní úspěch | Chaikin | Pokles kurzu eura | Předčasné parlamentní volby | GBPUSD | TIPS | Makro data | Ministerstvo energetiky | Ztrátové obchody | Ceny ropy WTI | Obchodování s ropou | Akcie společnosti ČEZ | Snížení spotřeby | Ceny zemního plynu v USA | Dot-com | Break of Structure | Ekonomická situace | CVC | Macrotrends.net | Indikace | Opatření proti šíření epidemie | Provozní výnosy | Ukazatel inflace | Rakousko | GBP/AUD | Problémy se subdodávkami | Proočkování populace | Turecká centrální banka | Stříbro | Index pařížské burzy CAC 40 | Nejbližší support | USDCAD | Tomáš Kudla | Kryptoměna Ripple | Campiri | Euler Hermes | Jihokorejský KOSPI | Americký dolarový index | Klíčové události | Tým InstaForex | L'Oréal | Instituce | Constellation | COPPER | Sell the news | DAX (DE30) | Status bezpečného přístavu | Turecko | Kakao | Přeprodané oblasti | Dogecoin | Restriktivní opatření | Společenská odpovědnost | Bitcoinové ETF | Simple Moving Average (SMA) | Investice do fondu | Bank of Japan | Vlna koronaviru | OECD | SPCE akcie | Americké objednávky | Guvernér BOJ | SARS-CoV-2 | Chamtivost | Globální ceny | Podnikatelská důvěra | Investiční společnost | Akcie farmaceutických společností | Jakub Hodan | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Odvaha | Výsledky hospodaření | Americké CPI | FAANG | Obchodování obchodních pásem | Německý PMI | G10 | Data z americké ekonomiky | Růstový potenciál | Jakub Nytra | Dnešní fundamenty | Zasedání americké centrální banky | Crypto newsletter | LNG | Foreign Exchange | Risk Reward Ratio (RRR) | Internet věcí | Western Alliance | Den zveřejnění výsledků | Aktuální problémy | Brokers | VTB | Býčí signál | Libra vůči dolaru | Dobrá data | The New York Times (NYT) | Vývoj ceny zlata v USD | Guvernér ČNB Rusnok | Americké akcie | Purple Trading Jaroslav Tupý | Index WIG20 | Profit Target | Napětí na Ukrajině | Uvolněná fiskální politika | Měnový trh | BBC | Silná ekonomika | FCX.US | ABN | GfK Rolf Bürkl | Ekonom UniCredit Bank | deVere Group | Shortování trhu | VASP | Čínský realitní sektor | Výnosy z desetiletých dluhopisů | EUR/USD a GBP/USD | Trader Workstation (TWS) | Britská měna | Vlnový pattern pro pár EUR/USD | UBS Group | Do čeho investovat | Rizika drahé ropy | MetaTrader | Ex-dividend | Dlouhodobější trend | Růst amerického HDP | Běžný účet | Společnost Novo Nordisk | Kongres | Rutina | Prodeje dluhopisů | Denní rozpětí | Vývoj superjádrové inflace | IOGP.UK | Sell obchody | Výdělky | Těžby Bitcoinu | Backtestovat | Snížení kvantitativního uvolňování | Divize | Hrozí krach | Průměrný Čech | Pšenice vs. káva | Oslabení koruny | Ekonomické ukazatele | Spot | Seznam Zprávy | Správa rizika | Pozitivní vliv | Ameriprise Financial | Přitažlivost americké měny | Drahý kov | PANW | Vývoj měnového páru USD/JPY | Obchodní výsledky | Náhoda | Přístup k aktuálním podmínkám na trhu | Index cen výrobců | Ztrátové pozice | Akcie Amazonu | Strategie obchodování s trendy | Vývoj indexu volatility | Čínský statistický úřad | Vyplácení dividend | Evropská ekonomika | Ziskové marže | ex | Nákupy akcií | Rally na akciích | Analýza BTC/USD | Las Vegas | Platby v bitcoinech | PSA | Vývoj české spotřebitelské inflace | Rozpočtový deficit | Moore Czech Republic | JNJ | Rizika investování do Filecoinu | Inflace v Polsku | Pozitivní výsledek | Průměrný roční výnos | Natland | CVS Health | Kristina Hooper | Zvýšení úrokových sazeb | New York City | Prezidentské volby v USA | Výsledky HDP | Indikátor RSI | Extrémní propady | Zvýšená volatilita | Commitments of Traders (COT) | Americký akciový index Nasdaq | Nejprudší pokles | Komise pro cenné papíry a burzy | Tradingové semináře | Obchodování se CFD | Výše nájemného | Equinor | Oracle of Omaha | Zhodnocení kapitálu | Mluvčí společnosti | Obchodníci s ropou | Zájem o dolar | Trh s futures | Snížení daní | Vytváření trendové strategie | Trh | Nárůst zásob | Velcí spekulanti | Commodity trading | Politická rizika | Ideální strategie | Obchodovat na finančních trzích | Snížení těžby | Komise | Oslabení kurzu | University of Michigan | Vydělávání peněz | EUR Index | Pád rublu | Akcie Wirecard | Aktivita na trhu | Crown | Offshore | BinanceCoin | Investoři do bitcoinu | Války na Ukrajině | Francouzská vláda | Technologické firmy | Tržní situace | Erste Bank | Boris Tomčiak | Těžba ropy | Frustrace | Společnost Alibaba | Viktor Orbán | Německý HDP | Akcie firem | Investice do akcií | Mediální pokrytí | Interpretace | Burzy cenných papírů | Výrazný růst | Vyplnění GAPU | Otočení trendu | Rozpad eura | ArcelorMittal | Ptačí chřipka | Fed | Oslabování amerického dolaru | Rekordní minimum | Rolf Bürkl | Zahraniční obchod | Tempo očkování | Strategie pro rok 2024 | Dnešní zasedání Fedu | Čínská centrální banka (PBOC) | Snížení zadlužení | Bailout | Reálná hodnota | Ekonomické škody | PLATINUM | Signál na akcie | Lídři EU | Korekce | Akcie Viacom CBS (VIAC.US) | Alameda Research | Drahota | Výkon indexu | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Důvěra spotřebitelů | Rubl | Akcie Lufthansa | Vývoz ropy | Historický pohyb | Statistické údaje z USA | Upozornění | Příliv kapitálu | Historicky nejnižší výnosy | Nová prognóza České bankovní asociace | Tržní prostředí | Nákup dolaru | Penále | Celosvětová poptávka | Spotřebitelská důvěra v USA | Země EU | IGLN | S&P Global Inc | Zákonodárce | Sazby daně | Ideální čas | Směřování | Fair Value Gap | MGM.US | Technologická ETF | Dividendové akcie | Statistics | Arbitráže | Závislosti na Číně | Španělská ekonomika | FRA40 | Načasování v investování | Hnutí ANO | Buffett | Money management | Počet pracovních míst | USD/NOK | Překoupené úrovně | Vývoj ekonomiky | Americké dolary | Uvolněné fiskální politiky | Equa Bank | Spotřeba ropy | Nákupní příležitost | Arista Networks | Ceny kryptoměny | Premiér Petr Fiala | Nejziskovější strategie | Pražské burzy | Měsíční pohyb | Jednání OPEC | Potenciální změny | Finanční společnosti | Účastníci trhu | Pojišťovnictví | Downtrend | Fluktuace | Krátkodobé obchodování | Zveřejnění výsledků | Heiken Ashi | Investování a obchodování | ATR | Další rozvoj | Společnost Bayer | Odveta | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Tržní výhled | Analytik J&T | Zvýšení produkce | Vietnam | Akcie AMD (AMD.US) | Investice do indexu S&P | Konkurenceschopnost | Stripe | Americké firmy | Dopad na trhy | Kanada | Nordea (NDA.DK) | Sogan (Cibule) | USDT | Globální recese | Druh obchodování | Selský rozum | Buy Low | Kasina | Formace padající hvězda | Index Standard & Poor's | Automobilový průmysl | Lowe's | Memecoiny | Ekonomický a strategický výzkum | Hlavní výhody diverzifikace | Klienti brokerů | Luis De Guindos | Yahoo | Oživení české ekonomiky | Peníze na své sny | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Keynes | Vývoz do Číny | Swingové minimum | Investiční cíle | Ruské úřady | Indikátory sentimentu | Technické indikátory | Postoj USA | Zvýšení mezd | Posílení dolaru | XOM.US | Volná pracovní místa | Marriott | Stock | ANO | Americké zásoby ropy | Začínající obchodník | Ropa roste | Dolar vůči jenu | Výkon společnosti | Spuštění fondů ETF | MPSV | Martin Malý | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Indexový ETF | IRS | StopLoss | Kupní cena | Ministři financí | Platforms | Rizika investování do Binance Coin | Velké objemy | Nákup akcií | Výhled pro EUR/USD | Snap (SNAP.US) | VZ | Poměr P/E | Představení Prop tradingu | Obchodní systém | Akcie Morgan Stanley | Tisknutí peněz | Nayib Bukele | Wells Fargo | Náklady na půjčky | Ceny zboží | Trumpova administrativa | Rating | Aktivní obchodování | Dezinflace | Investiční výdaje | iShares Physical Silver | Asijské indexy | Alligator | Globální problémy | Příležitosti k obchodování | Akcie FAANG | Agentura S&P | Velké banky | Poměr P/S | MWh | Americký ADP report | SPDR S&P 500 ETF Trust | Ebury | Prognóza ČNB | Znalost | Prezident Joe Biden | SNB | Ruská invaze | Vývoj BTC/USD | Koronavirová pandemie | Dílčí index | Investiční produkt | Budoucí vývoj | Tvrdé sankce | Hospodářský růst v Německu | Amundi | Microsoft | Výnosy u dluhopisů | Skupina Volkswagen | Trh dnes | USD/CHF | Stroj na peníze | Příležitosti | Snížení dividendy | Otevření obchodu | Turistika | Letecká skupina | Další růst úrokových sazeb | Standardní medvědí divergence | Polský premiér | Slabost dolaru | Blízká budoucnost | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Dopad na cenu | UNH | Lepší zítřky | NFLX.US | Generovat zisk | Cenové svíčky na grafu | Výběr akcií | Komise pro cenné papíry a burzu | BKNG | Hodnota investic | Začátečník | Vládní dluhopisy | Prognózy Saxo Strats | Rozložení investic | Data z USA | Nejistota | Investice do Chainlinku | Obavy z růstu inflace | Herní průmysl | Strategický partner | Unijní země | Odhad růstu HDP | Daňové úlevy | Ekonom ECB | Dnešní volatilita | SBUX | FX Forecast | Američtí investoři | Akciové indexy v USA | Kryptoměnový průmysl | Obchodní plány | Eurokomisař | Futures kontrakty na úrokové sazby | Repo operace | Mateusz Morawiecki | Dividends | Úrokové sazby centrálních bank | Společnost Tesla | Růst tržeb | Členové Fedu | Inflační vývoj | CME | Spotřebitelská inflace | Commission | Dostatek likvidity | Bitstamp | USA Joe Biden | Íránský útok | Defi | Pokles cen ropy | Outside Bar | Shortování | HDP v eurozóně | Den nezávislosti | Akcenta | Změny cen | Index CHNComp | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Libertex | Sell | Demokratické strany | Intuitive Surgical | Broker Consulting | Michal Valentík | NFP data | Ekonomika Francie | Letadla | Velký pohyb | Finmex Academy | Makroekonomické údaje | Long pozice | Cybertruck | Akcie CD Projekt | Compound | Denní objem obchodů | Diskuzní fóra a sociální sítě | Obchodování akcií | Obchodní instrument | Evropský automobilový průmysl | LYNX webinář | Kurz dolarů | Banka HSBC | Turecké akcie | Světová banka | Obchodování v trendu EUR/USD | Oživení eurozóny | Známý investor | Národní ekonomická rada vlády | Exporty | Drahé energie | Masivní propad | JPMorgan Chase & Co. | Ekonomické problémy | Společnost PayPal | Důvěra | Programování | Kraken | Pravděpodobnost | Markets | Tvůrce trhu | Vývoj eura | Představitelé americké centrální banky | VFC | Index Nasdaq | Uzavření pozice | Mexické peso | Akcie technologických společností | Futures na akcie | Skluz | Unce zlata | Investice do fondů | Konference FOMC | Web3 | Meziroční růst HDP | Penzijní fond | ECB dnes | Obchodování zlata | Bankovní akcie | Akcie společnosti Salesforce | Formace pokračující | Americké úrokové sazby | Rostoucí akcie | Futures na DAX | Exxon | Nákupní cena | Rizikovější aktiva | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | Představenstvo | Společnost BlackRock | Hlavy států | Obchodování na forexovém trhu | Transakční poplatek | Skalper | Oblast supportu | MSFT.US | Pokles úrokových sazeb | Agentura AP | Akcie FedEx | Evropská banka | Nižší minima | Kryptoměnová půjčovna BlockFi | Haruhiko Kuroda | Skladování komodit | Dividend reinvestment plan | Průmysl v USA | Trendové linie | Paušální daň | Bureau of Economic Analysis | Japonsko | Obchodování Futures | Výpadky | Společnost Meta Platforms | Rozhodnutí ČNB | Roční výkon | XRP | Objem obchodů | Předseda SEC | Fixace úrokové sazby | Range | CFTC | Jiří Hruška | FIAT | Podpůrná opatření | Tomáš Pfeiler | Poměr cen zlata a stříbra | Celkový sentiment | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Ceny povolenek | Riksbank | Šperky | Zemní plyn - Vývoj ceny | Ian Samson | Nifty 50 | Výroky z ECB | BTC futures | AA | Směrová tendence | Invest | ForexFactory.com | Akcie v USA | Očekávané výnosy | Gazprom | MicroStrategy | Centrální banka | Call opce | Klíčová rizika | Silný propad | Volební pat | Zpomalování čínské ekonomiky | Jobs Plan | Andrew Bailey | Hypotéky v ČR | Významné zprávy | Apache | Deutsche Börse | Meta Platforms Inc | Federální rezervní banka | Trendová linie | Ekonomika nového Zélandu | Životní prostředí | Inflace v Británii | Jemenští povstalci | iOS | Intraday | Benxy | Agresivní tradeři | Vlny koronaviru | Řízení rizika | Vývoj dolaru | Rozbor | Plány Fedu | Možnost výrazných ztrát | Hazard | Bittrex Global | Devizové intervence | Německá vláda | Zemní plyn | Put | Tržní sentiment | XTB Research | QE | Překoupenost | Německo | Odhad vývoje HDP | Obrat na rostoucí trend | Ranní zpráva z akciového trhu | Měny&Sazby | Akcie na evropských trzích | Krach | Káva - Vývoj ceny | Chesapeake | Statistiky z německého trhu práce | Bund | LYNX | Aareal Bank | Vystoupení šéfa Fedu | Německý Ifo index | Úroveň parity | Ostatní investice | Stabilita sazeb | ORCL | Události typu černá labuť | Donald Trump | Akcie společnosti Delta Airlines | Twitter | Rozsáhlé investice | Marriott International | Velké zisky | Makroekonomické ukazatele | Sebevědomí | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Derivátové trhy | DBS | Jádrová inflace | Důsledky strachu | Patrik Urban | Dosáhnout úspěchu | Pravděpodobnost úspěchu | Activision | Spotová cena | Gambling | Hotovost | Výhled poptávky po ropě | Valné hromady Monety Money Bank | Kovy | Rumunsko | Další růst | Rizika Over-The-Counter trhů | Pohyb měnových párů | New York Stock Exchange | Technické problémy | Centrum | Zelená dohoda | Nejvýraznější pokles | Složitější řízení | Komodity zlato | Americká průmyslová produkce | Jiří Tyleček | Sinan Ogan | Společnosti | Obchodovat forex | Úspěšní obchodníci | Fundamentální faktory | Bank of China | Zpomalení ekonomiky | Jozef Síkela | Ignorování trendu | Václav Smolka | Gándhí | Životní náklady | Zprávy o vakcíně | CL | Bělorusko | Odliv vkladů | Tim Cook u společnosti Apple | Prop trading firma | Manažeři | Soukromé úvěry | Akcie Wesdome Gold Mines | Kartel OPEC | Optimistický sentiment | Vodafone | Nositel Nobelovy ceny | OD7F | Ozbrojené konflikty | Akcie Groupon (GRPN) | Podnikatelé | Ekonomický vliv | Sdružení automobilového průmyslu | Jak obchodovat metodou Market Profile | Maturity | TLTRO | Pattern Bullish Engulfing | Čtvrtletní výsledky společnosti | Opční prémie | Speciální strategie | Šíření viru | Aktuality z komoditních trhů | Visa | Prohlášení Fedu | Ron DeSantis | ConocoPhillips | Pokles prodeje | Vyšší ceny | Dvojité dno | Fraport | Aukce | Dividenda a Dividend Yield | Odraz ceny | Spoluzakladatel | Chování centrálních bank | Pokles dolaru | Polská vláda | Více časových rámců | Vývoj akciového indexu Nasdaq | FIL | Fibonacciho pásma | Německá farmaceutická společnost | Inflace v ČR | Úplný začátečník | Tvorba fixního kapitálu | S&P 500 a Nasdaq | Klasické technické analýzy | Pokles měny | Počet leteckých pasažérů | Datum vypršení platnosti | Pensylvánie | Nárůst objemů | Energetický sektor | Aktivně řízené fondy | Globální index | CFD na ropu | Březnová inflace | Psychologie tradera | API | Rizikovější investice | Kurz české měny | Deficit hospodaření státu | Cisco Systems (CSCO.US) | Prodejní sentiment | Britský regulátor | Break of Structure (BOS) | Obchodování s bitcoinem | Politici z Evropského parlamentu | Největší ETFs | SMA 200 | Awilco | Evropský systém obchodování | Azure | Break struktury | Výhled Saxo Bank | Nízká volatilita | Fúze a akvizice | Pojišťovna VIG | PAMM účet | Akcie Delta Airlines | Dopad strachu | Komodita | Smart Money koncept | Rio Tinto (RIO.UK) | Přerušení dividendy | Hamás | BNP | Úvěrové podmínky | Podhodnocené akcie | Daně ve Spojených státech | Zvýšení dluhového limitu | Threads | Zahraniční investice | Blog | Zakázky na zboží dlouhodobé spotřeby | Směnný kurz | Korekční fáze | Fungování ČNB | CZK | Ztráty společnosti | Analytik Cyrrusu | Kanadský penzijní fond | Nakupuj levně a prodávej draze | Reuters | Úspory | Erste Group | Přebytek zahraničního obchodu | Obchodníci | Index nových zakázek | Unilever | ETC | Zprávy a události | EUR/HUF | Dividendový výnos | Finanční riziko | Marcela Hrdá | Podcast | Baidu | Panelová diskuze | Globální ekonomický růst | Situace na Ukrajině | Micron (MU.US) | QCOM | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Denní minima | Fixed income | Disciplína v obchodování | Ukazatel ROE | Propad kurzu koruny | Kov | Situace | Charkov | Chevron | Prezident Pavel | Pohyby měnových párů | Světové hospodářské krize | Další drahé kovy | Kompozitní index | Celkové objemy | Burza a měnové trhy | Penny stocks | Růst průměrné mzdy | Index nákupních manažerů | Výprodej na globálních akciových trzích | Škoda | Domácnosti | Šance na zhodnocení | Guvernér Michl | Obnovení dodávek | Konjunkturální průzkum | Tradingové strategie | Základní analýza | Letecká společnost | EPS neboli Earnings per share | Produkty s pákovým efektem | Tradingová strategie | Index US500 | Výkonná ředitelka | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Světové měny | Depozitní sazba | Akvizice Air Bank | Výstupy | Testovací účet | Intuit | Situace na zlatě | Varovný signál | Souhrnný index | Maloobchodní tržby | Trinity Bank Lukáš Kovanda | Evropská unie a Spojené státy | Overbalance | Rolování | Měny zemí | Rekordní maximum | Palo Alto | Pokles dolarového indexu | Cyklus růstu | Výše investice | Libra šterlinků | Předseda | Obchodování s emisemi (ETS) | Wealth | Nepokoje v Číně | Analytici | SPY | Šance na úspěch v investování | Etsy (ETSY.US) | Kurz koruny | Americké statistiky | Zavedení cenového stropu | Vysoká hodnota ROE | Obchodování na reálném trhu | Akciové futures | Elliott | Růst v Číně | Provozní zisk | Mentor a učitel | Profesionálové | Utahování měnové politiky | SWEDA.SE | BNB/USD | Deficit veřejných financí | Deutsche Boerse | Rating Itálie | Ripple | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Nasdaq a S&P | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Zhodnocení měny | Růstový impuls | Core S&P 500 | Zastavení dodávek ruského plynu | Splácení dluhu | Supercyklus | Anglo American | J&T | Burzovně obchodované fondy | Equity | Výhled eura | USDIDX | Traders | Proobchodování | Automobilový trh | Silná data | Majors páry | Kupní síly peněz | FXStreet Forecast Poll | Polská národní banka | NGAS.UK | Profesionální indikátor | COT (Commitment of Traders) | CVX.US | Vláda ČR | Korunové sazby | Maďarský premiér | Cheniere Energy | Ontario Teachers' Pension Plan | Roční výkonnost | Investiční Memento | 3M Company | Evropská unie | Alexandria Real Estate | Java | Boeing | Cvičení | Mediánový výnos | Akcie společnosti Microsoft | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | HDP v USA | Ekonomický šok | Silné emoce | Ekonomická dynamika | Investice do indexových ETF | Cenové trendy | Mario Centeno | Ekonomiky | Dobrá nálada | Volby USA 2020 | Různé obchodní strategie | US100 | PROP Trading | Akcie Netflixu | Silné trendy | Nové signály | Záporné sazby | Strategy Quant | Investice do Polygonu | Dlouhodobý investiční produkt (DIP) | Začátek britského fiskálního roku | Společnost Walmart | Lukáš Raška | Rychlý růst | Prime | Haresh Menghani | Klesající trendové čáry | Stagnace | Obchodní roboti | Riziko recese | Rozpočet | Smazání ztrát | Negativní dopad | Fiskální stimul | Evropské banky | Apple | Ženy | Jane Foleyová | Libra | GM | Koronavirová krize | Eva Miklášová | P2P | Největší švýcarské banky | Kurz české koruny | Brian Armstrong | GameStop | Opatření centrálních bank | Výhled na nadcházející rok | Vývoj na devizovém trhu | Zvýšení základní úrokové sazby | Hard fork | Dividendy na jednu akcii | Akcie a dolar | Ztráty peněz | Britský hrubý domácí produkt (HDP) | CFD | Federální rezervy | Velké množství obchodů | ENPH.US | Benjamin Graham | Členové kartelu OPEC+ | SMA 100 | Inflace v květnu | Investování do různých komodit | Hodnota ROE | Nová data | Nadměrné obchodování | SaxoBank | Hodnota banky | Kasino | Open | Graf páru | Cena akcie | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Dow Jones Industrial Average | Pokračování trendu | Chicago Mercantile Exchange | Očekávaná data | Cenové akce | Velké technologické společnosti | Nezávislost centrální banky | Psychologie tradingu | Americké ministerstvo obchodu | Švédsko | Nakoupit akcie | Analýza trhu | Covidová krize | Commonwealth Financial | Obchodování Ulta Beauty | Webináře zdarma | Zvýšení základní sazby | Marika Čupa a Ondřej Hartman | Dnešní výsledky | Akcie dánské společnosti | Financovat | Kdy vstoupit do obchodu | Qiagen | Prodeje domů | Příprava | Correction | Návratnosti investice | Obavy ECB | Čínské měny | Výnosy pro investory | Pohyby na trhu | Buy the rumor, sell the news | Ztráta | Řecko | Kurz EUR/CZK | Prodej na krátko | Cardinal Health | Legendární investoři | Norská ekonomika | Finanční instrumenty | Nezájem kupců | Time Line | Rostoucí náklady | Aktuální cena | Green Deal | Nálada investorů | Jednání o brexitu | Hlavní akciové indexy | FDIC | Říjnová inflace | Fortune | Klíčový level | AMD.US | Německá centrální banka | Nynější krize | Strategie řízení rizik | DoubleLine Capital | Evraz | Jednání ECB | Full time | Arm | Fond | Nejlepší investice | Barometr | Vývoj cenové hladiny | SatoshiLabs | Orbán | Federal Reserve | Neustálé vzdělávání | CFD obchodování | Alibaba Group | Posílení své motivace | Jak investovat do umělé inteligence | Tempo růstu britské ekonomiky | Dobré obchodní příležitosti | ECB | NinjaTrader | Objem zlata | Bitcoin City | Vysoký výnos | Květnová inflace | Guvernér francouzské centrální banky | Nový rekord | Obchodováním s futures kontrakty | Bankéři z Fedu | Technický výhled na trh | JPMorgan Chase & Co | Finanční ředitelka | Ruská ropná společnost | Úroky | Severomořská ropa | Formace dvojitý vrchol | Indikátor Stochastic | Refinitiv | Snadno vydělat peníze | Získání licence | Pohyb trhu | Plodiny | OKX | Swingoví obchodníci | Pomalejší oživování ekonomiky | Americký průmysl | Tradingový plán | Eurokomisařka | Nájemné | CVX | Obchodování s Bitcoiny | Gap směrem nahoru | Online investiční konference | Měnové výbory | Akce centrálních bank | Portu | Cena | Taper | Silné oživení | Lídr republikánů | Investiční banky | Akcie Roku (ROKU.US) | Dobré zprávy z USA | Vývoj české ekonomiky | Napětí na finančních trzích | ING | Salvador | Elliot Investment | Výběr brokera | DIP | Předstihové ukazatele | MMA | BioNTech | Velikost pozice | Půlení bitcoinu | Burzovně obchodované fondy (ETF) | AIGI | Rychlé zbohatnutí | Dlouhodobý support | Bearish Engulfing | WisdomTree | Vývoj měnového páru USD/TRY | Ceny komodit | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Zasedání RBNZ | Silný trh | DOT | Objem peněz | Pravidla systému obchodování | Money-Management | Akcie farmaceutické společnosti | Ceny v Japonsku | Velikost ETF | Moneta | Akcie 3M | Air | Akcie dnes | Káva | Ministerstvo financí Ruské federace | Zinek - Vývoj ceny zinku | Globální rizika | Roční maximum | MetaTrader 4 | Obchodování a investování do akcií | Klouzavý průměr SMA | Cenový cíl | Velké peníze | Akcioví investoři | Zápis z posledního zasedání Fedu | Bilance běžného účtu | Aktivum | Proočkovanost | Vyšší riziko | Ceny akcií | Izrael | Financování vlády | Inspirace | Pracovní trh | Měny rozvíjejících se zemí | TABAK | Zájem o hypotéky | FTSE | Producent ropy | E-shopy | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ruská invaze na Ukrajinu | Obchodovat s měnami online | Klíčové oblasti | Největší banky | VF Corporation | Přenos | Investiční platforma Portu | S&P500 | EBay | Analytik Raiffeisenbank | Technická analýza Bitcoinu | Soukromý dluh | Stablecoin | Americký dolar | Dobré zprávy | MUFG | Čínská ekonomika | Patterny | Euro vůči dolaru | Pokles úroků | Ceny | Vyšší úroky | Analýza NZD/USD | Abbott Laboratories | Prudký pokles | Kurzy | Koronakrize | Skokové oslabení | Technologie | Jednoduché tipy | Rostoucí klín | Indexy v Číně | Úspěšně obchodovat | Break Even | Vysoká inflace | iShares NASDAQ | Energetická krize | Hodnota EPS u akcií společnosti | MetaTrader 5 | Finální odhad | Guvernér australské centrální banky | ČNB | TSLA.US | Dluhy | Půjčovna BlockFi | Proč investovat do Polygonu? | Krátkodobé investice | Zajímavé příležitosti | Link | Zoetis Inc | Stanovení stop lossů a take profitů | Cigna | UniCredit Bank Pavel Sobíšek | Akciový graf | Utahování měnových podmínek | VW | Nobelovy ceny | Atrium European Real Estate | Akcie Microsoft | Viceprezident | Jiří Rusnok | Agentura Bloomberg | Překoupené zóny | USD/CZK | Futures na americké akciové indexy | Znalosti historie | Tipy pro obchodování | Ranní zpráva | Aligator | Sankce Západu | Pokles | Vydání nových akcií | Contango | Finlord | Maximalizace zisku | MGM | FC Barcelona | Spotové bitcoinové ETF | HCOB | Tuzemský maloobchod | Chainlink (LINK) | Snižování úrokových sazeb | Strategické myšlení | Směřování trhů | E-mini | Aktiva Sberbank | Výběr zisků | Obrat na klesající trend | Margin | Large Cap | Počet žádostí o podporu | Globální inflace | Blesk | Zákony FOREX tradingu | Výše úrokových sazeb | Partner fondu | Hewlett Packard | Ceny zemního plynu | Makroekonomická situace | Vývoj akciového indexu | Rating AAA | Právo | Chytré peníze | Delta mutace | Ekonomické výsledky | Těžba v USA | Biogen | CHF/JPY | Andy Jassy | Aktivity v Číně | NYT | Historická data | Take-Profit | Ochranné příkazy | Americké ceny výrobců | Počet uživatelů | Tencent Music | Strach z omylu | Centrální banka Nového Zélandu | Globální akciový index MSCI | Kopírování signálů | Finance Group | Zpomalení globální ekonomiky | Americké společnosti | Akcie Siemens | Ebury G10 FX Forecast | Ceny hliníku | Finančnictví | Druhá největší kryptoměna | Blue chips | FDX.US | HPQ | Odhady ekonomů | Hodinky | Potenciální zisk | Podílové fondy | Výsledky traderů | Švýcarská centrální banka | Jan Vejmělek | Charles Schwab | Akcie Tencent | Hedge | Cointelegraph | Proč investovat do Filecoinu? | Fundamentální ukazatele | Držitelé Bitcoinu | Cenové minimum | Pokles výnosů dluhopisů | Pravidla obchodního plánu | Začněte obchodovat | Psychologie obchodování na Forexu | Průmyslový růst | Americký trh | Bezpečnost v dopravě | Peter Kažimír | Poplatek | Konkrétní plán | Rada George Sorose | Server BBC | Neúplná simulace tržních podmínek | Moody's | Google | Zahraniční společnosti | Vzdělávaní obchodníků | Rabobank | 4GLD | ACS | Nové zakázky | Vývoj cen ropy | Akcie Monety | Banka | Makro | Inflace v listopadu | Change of character (CHOCH) | Problémy umělé inteligence | Index ISM | Tržní očekávání | Liz Youngová | Ekonomické vztahy | Velké korporace | Vysoká hodnota | Nižší růst | Základy obchodování | Americká ekonomika | Tradingové kariéry | Hodnota majetku | NVDA | Průměrný příjem | Dobrý mentor | Odpor | Akcie Johnson & Johnson | Internet of Things (IoT) | Rozvaha Groupon | Svět investování | Tuzemská inflace | Tempus | USD za tunu | Earnings date | Dluh USA | Byty v Praze | Akcie spoločnosti | Měny navázané na komodity | Důvěryhodnost | TSM | Obchodník | Velký problém | Silnější euro | Situace na ropě | Swingové obchodování | ICOM.UK | Koncept Prop tradingu | Portfolio manažer | Akcie týdne | Akcie s LYNX | Co je to Fair Value Gap? | Rada guvernérů | Snížení těžby ropy | iShares Nasdaq | Ukončovací strategie | Akcie Universal Music Group | MRNA | Poptávka a nabídka | PVM | Alibaba Group Holding | Tržby | COVID-19 | Růst cen domů | TSLA | Data z reálné ekonomiky | Obchodování na americkém trhu | Důstojné stáří | Nikl - Vývoj ceny | ETF Vanguard S&P 500 UCITS | Správné řízení rizik | Bitcoin a další kryptoměny | Futures kontrakty | BoE Andrew Bailey | Sam Bankman-Fried | Kapitálové požadavky | Údaj NFP | Regulátoři | Rozumění riziku | Coinbase | Snížení sazeb | Růst americké ekonomiky | ISIN | Tempo poklesu | Anglogold Ashanti (AU.US) | Stimulační balík | ROE | Blue-chip | Asijské země | Evropská centrální banka | Roční výnos | OTC obchodování | BHS Timur Barotov | Měkké komodity | Indikátor | Kurs eura | Investování v recesi | Index cen | Spotové operace | Krátkodobá technická analýza | Vládní koalice | Tým FXstreet.cz | Intel (INTC.US) | Dodávky plynu do Evropy | Slušné zisky | Růst ceny | Banka Credit Suisse | Americký odvolací soud | SNAP.US | ISM | Čínská vláda | GE money | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | Index PX | Dobré obchody | Pohyby směrem dolů | Deliveroo | Vánoce | Mentor | Kryptoměnový gigant | MACD indikátor | Daně | Mitsubishi | Lídři | Skupina OPEC | Potvrzení vstupu | Tradingové webináře zdarma | Impérium | Walk-Forward | Close | Inflace v červenci | Spotová cena zlata | Výkonnost akcií 500 | Úvěrová krize | Marketingová komunikace | Investment Management | Rozdíly v názorech | Americká centrální banka (Fed) | Pivot | Ekonomická situace v eurozóně | Tržní fundamenty | Kryptoměna | Počet obchodních příležitostí | Sport | Investiční rozhodnutí | Profitabilní obchodování | Posilování kurzu koruny | GRPN | Epidemiologické situace | Růst cen nemovitostí | Vývoj hodnoty | WizzAir | Akcie Viacom CBS | Výhled pro americký dolar | Inflace v Turecku | Zprávy z trhů | Pokles indexu | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Český stát | Růst výroby | Fanoušci kryptoměn | Brokerské společnosti | Česká ekonomika | Zásoby ropy v USA | FXCM | Reálné peníze | Turecká vláda | SaxoStrats | Antivirus | Vyplácet dividendy | Vítězství Bidena | Nové hypotéky | Bancorp | Institucionální investoři | Import DLL | Slabší euro | BTCE.DE | Pandemie nemoci | Výsledkové sezóny v USA | Momentum | Ministři financí zemí Evropské unie | Bezrizikové prostředí | Daně z příjmů | Pozitivní sentiment | Akcie Shell | Horší data | Proinflační rizika | SIE | Lepší výnosy | CBOE | Sázkové kanceláře | Podmínky hypoték | Evropský systém | Finanční prostředky | Akcie Meta | Vývoj ceny ropy WTI | Chrysler | Prezident Vladimir Putin | Nárůst long pozic | Moskva | Růst zisků | Diversifikace | Obchodní rozpětí | Zisky | SNY | HICP | Případ opičích neštovic | Licence Sberbank | Partners | Lucid Group | Vstup do pozice | Portfolio podle Warrena Buffetta | Vládní politika | FCA | Oslabení kurzu koruny | CHN.cash | Obchodovat ropu | Současné ceny | Učitel | Platformy pro obchodování | BNP Paribas | Konsenzus | Conference Board | Nevýhody | Historické rekordy | Americký index S&P 500 | Socios | Jaké analýzy se používají | Celkový roční výkon | Fox Business | Velký růst | Nejvyšší zhodnocení | Bývalý prezident | EURIBOR | Signature Bank | Large speculators | Nadměrná volatilita | Ceny palladia | Globální ekonomika | Kicom | Ceny platiny | Plán restrukturalizace | Spekulativní pozice | Emoce při obchodování | Obchodní pozice | COST | Roční dividendový výnos | Vývoj inflace | Thomas Jordan | TradingEconomics | Bitcoin Cash | Euro-koruna | Statistiky žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Swap | USD/TRY | Ukazatel tureckých akcií | Největší evropská ekonomika | Anomálie | Miliardy eur | Ministr zahraničí | Akcie Visa | Voda | Výnos desetiletých dluhopisů | Spotový kurz | Cenové formace | Vývoj HDP | Obrovské ztráty | Co je VIX | Bill Hagerty | Benchmarky | Elizabeth Warrenová | Jak zhodnotit finance | Senátor Bernie Sanders | Sezónní data | Ranní okénko | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cisco Systems | NBP | Nižší ceny ropy | Ustupující inflace | Členské země eurozóny | Koronavirová situace | Situace na trhu práce | Ocenění Tesly | Starbucks | Anglogold Ashanti | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Vysoké valuace | NATGAS | České Radiokomunikace | Moderna Inc. | Barterový obchod | Postavení USA | Ratingové agentury | Technická analýza ETH/USD | Režim devizových intervencí | Společná měna | Investování do Bitcoinu | Alerty | Global Economic Conditions Survey | Cena zlata | Přístup do VIP zóny | Bukele | Analýza stříbra | Hapag | SPAD | Verbální intervence | Světové obchodní organizace | LVS | Hedge fondy | HSBC | Pullback | Racionálnější přístup | Opatření vlády | CBRT | Zvýšení ceny | Podhodnocený | Paramount+ | Conseq | VOA | Marks & Spencer | Jednoduchá optimalizace | Organizace zemí vyvážejících ropu | Snižování rizika | Ekonomiky eurozóny | Měnověpolitické zasedání | Vývoj měnového páru GBP/USD | Rizikové averze | Výkonnost akcií | Zinek | Euro STOXX | Trinity Bank | Dolarová aktiva | Přecenění | Analytici Goldman Sachs | Flash Crash | CAR | IPO Instacart | Breakout | Kurz eura k americkému dolaru | Rusko-ukrajinský konflikt | Přeprodané zóny | Chorvatská ekonomika | Turecký prezident | Hegemonie | HG měď | Pojištění vkladů | Stabilní společnosti | F-35 | RRR | Navýšení kapitálu | Trh práce v USA | Epidemiologická situace | Hongkongský index Hang Seng | MiCA | Výše poplatků | Měnové intervence | Americké statistiky z pracovního trhu | Bull | Růst cen | Index Russell 2000 | Formace Inside Bar | Spekulace na růst | Panika lidí | Broker Consulting index hypotéčních úvěrů | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Saxo | Drahé kovy | Historické pohyby | Velký makroekonomický výhled | Freeport-McMoRan | Vyšší sazby | Počet pracovních míst v USA | Úspěšné obchodní strategie | Vrcholy | Dluhový strop | Forex asistent | Předpokládaný zisk | Prvky technické analýzy | Zdravotní pojištění | Cenový pohyb | OctaFX | RSI | Eurojackpot | Vysoké inflace | Inflace zpomaluje | Krize v USA | Měnová politika | Operace na volném trhu | Akcie Apple | Boom kryptoměn | Fire Sales | Holubice | Hypoteční sazba | Živnostník | Koupit bitcoin | Rheinmetall | Česká průmyslová výroba | Asset management | PMI ve výrobě | Alokace | Weekly Economic Index | Úspěšné investování | Pevné nervy | Býčí trh | Prodeje čipů | ERA | MSCI World | Nová makrodata | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Investiční plán | Vakcína Pfizer/BionTech | Rostoucí cena ropy | Indexy pohyb | Repo sazby | Jak určit trend | Dash | Menší riziko | Společnosti Netflix | Poptávka | Investování do Filecoinu | IFO index | Dnes na trzích | Statistici | Altcoin | Snížení ratingu | Financování | Změny v ekonomice | Obavy z globální recese | Měkké přistání | Nastavení měnové politiky | ČSÚ | CIA | NextDecade | Dominancia | Intraday trading | Investovaný kapitál ke generování zisku | Zasedání RBA | IoT | Organizace spojených národů | ECN | Vytvoření úspěšné obchodní strategie | Ursula von der Leyenová | Akcie Walmart | Cenový graf | Buy Stronger | Gasoline inventories | Internetové společnosti | Výrobce čipů | Slušný zisk | Finance | Akcie AXA S.A. | Strach z úspěchu | Čína | Omezení dodávek | Akcie AMC | Stres | Měnový index | Prodávající | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Alphabet (Google) | GMT | Disciplinovanější přístup | Vývoz ze Spojených států | Nálada spotřebitelů | Prostor pro pokles | Ameriprise | EMIR | Historické maximum | Možné zisky | Carsten Brzeski | Hospodářský růst USA | Swedbank | Occidental | Invaze | Růst měny | Americká lehká ropa | Photon Energy | Spirit Airlines | Arista Networks (ANET.US) | Turecké liry | Opční prémium | Pokles ekonomiky | Růst HDP | Přicházející recese | Růst úroků | Trader Larry Williams | Americké banky | Obavy o poptávku | Oslabení japonského jenu | Psychologie | Cíl fundamentální analýzy | Analytici Next Finance | Investice do bitcoinu | Peer-to-peer | Dění kolem brexitu | Pád bitcoinu | Nvidia (NVDA.US) | XOP.US | Republikáni | USDJPY | Cizí měny | Zasedání bankovní rady | Czechoslovak Group | Těžby kryptoměn | KSU | Švýcarská národní banka | Pravidla obchodního systému | Long / Short | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Pády indexu Nasdaq 100 | Globální poptávka | Inflační očekávání | Růst měnového páru GBP/USD | Davová psychóza | Výkyvy trhu | Velké riziko | Investiční poradenství | Systém obchodování | Masato Kanda | DAX | Expobank | Volatilní trh | ING.NL | Wesdome Gold Mines | Národní úřad pro bezpečnost v dopravě (NTSB) | DISH | Aktuální problémy Deutsche Bank | Moderna akcie (MRNA) | Přehled výkonnosti | Reporty | Americké akciové trhy | Otevírání ekonomiky | Semi | GIC | GfK | Zasedání Bank of England | Zvýšení korporátní daně | Snížení rizika | Platba MALL Pay | Patrik Mackových | Line | Kryptotrh | Inflační cíl 2 % | Společnost Admirals | Tradingový indikátor | Cena kryptoměny | UMA | Soukromá možnost | Hodnota amerického dolaru | Tilray | Premiér Babiš | Konzistentní ziskovost | Michaela Pudilová | Globální trhy | Preferenční akcie | Zlaté ETF | Rozpočtové politiky | Reverzní formace | Capital | Průměrná hodnota | Pákistán | Infrastrukturní plán | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | MU.US | FT | All-time high | Nákup eura | ECB Christine Lagardeová | Americký akciový index Nasdaq 100 | Kancléř Olaf Scholz | Vydávání dluhopisů | UniCredit SpA | RBI | Dluhová krize | Počet firemních bankrotů | Jedno euro | Odpovědnost ČNB | Tlak na růst inflace | Růst produktivity | Ceny akcií v USA | P/E ratio neboli Price-to-Earnings | Obchodování na akciových trzích | Investor | Soudní řízení | Průměrná mzda | Kalendář událostí | SCHW.US | MIFID | Uzavření trhů | Dolarové sazby | DNO | Mali | Malé podniky | Cena ETF | Distillate inventories | Obchodovat | Dnešní čísla | Jitan Solanki | Prosperující akcie | EUR/MWh | Kybernetická bezpečnost | Akciový trh v USA | Ostatní kryptoměny | Plovoucí limitní příkazy | Pokles trhů | Ethereum 2.0 | Řemeslo | Koncentrace | Stavební výroba | Poskytovatelé likvidity | Vytvoření svíčkové formace | Resistance | Oil inventories | Prezidentka Christine Lagardeová | Akcie NIO | BOJ Kazuo Ueda | NY FED | Pokles zásob | Analytik J&T Banky | Zvýšení inflace | Spotřebitel | Purple Holding | Online trading | Nejlepší kávové akcie | Meziroční vývoj jádrové inflace | Odklon od obchodního plánu | Chuť k riziku | Index výdajů | AMAT.US | Tisková zpráva | Parita | Výplata dividend | Hospodářský růst | Medvědi | Vydělávat peníze | Ceny ropy WTI a zlata | Prezident Fedu | Nové rekordy | Tržní sazby | Padající hvězda | Jak si vedl akciový index | HSBC Holdings | Schválení bitcoinových ETF | XTB Štěpán Hájek | Akcie společnosti Bayer | Posílení eura | Role strachu a chamtivosti při obchodování | Obilniny | Vyšší daně | Sociální síť | Dividenda | Nárůst výnosů | Technologický Nasdaq | Cena severomořské ropy Brent | S&P/Case-Shiller | Americké státní dluhopisy | Obchodní situace | Axel Springer | Jednoduchá pravidla | Odhodlání | VBTC.DE | HAS | Spotřebitelské ceny v Česku | Fotbalové kluby | Obsazenost hotelů v USA | Inflace v Maďarsku | Palo Alto Networks | Nomura Securities | Dreamliner | Krypto oblasti | Společnost Blue Origin | Reálné obchodování | Zisk versus riziko | WTI | FinTech | Bohumil Trampota | Standard & Poor's 500 | Křiž smrti | Hrozba recese | ETF fondy | Platební síť | Afghánistán | Otevřená pozice | Bod | Tweet | Miliardy korun | Přeprodáno | Trading firmy | Bankovní rada České národní banky | Richard Branson | Podmínky na trhu | Zpřísnění finančních podmínek | Společnost TSMC | Shares | Zisk společnosti | Dostupnější peníze | Přístup k tradingu | Strategie obchodování | Deutsche Bank (DBK.DE) | Silnější koruna | NetEase | Holubičí postoj | RBNZ | Naftogaz | New York Times | Velcí producenti | PRIBOR | Kapitálové trhy | Paládium | UTC | Jihokorejská společnost | Macao | FRED | Protocol | Pokladniční poukázky | Fundamenty s Jardou Tupým | Zahraniční obchod České republiky | Smart Money Concepts | Spready | Reserve Bank of Australia | Hodnota Pipu | Obchodování s měnami | Získané peníze | Charlie Munger | Ceny ropy a plynu | Video | Formace kladivo | Délka obchodování | HDP | Změny klimatu | Pfizer a BioNTech | Klouzavý průměr | Kiyosaki | ROCE | Ocenění trhu | Jednoduchý příklad vybrání likvidity | Bloomberg Barclays | Světové události | Rozjetý rostoucí trend | Aktivně spravované fondy | Micron Technology | Turistický ruch | Výrobní aktivity | Alternativní měny | O2 CR | Americká měna | Diverzifikace portfolia | Nord Stream | Premiér Viktor Orbán | Vývoj nominálního HDP | EMU | Falešné průrazy | Akcie těžařů stříbra | Spotřebitelské ceny v ČR | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Problémy | Android | Saúdská Arábie | Projevy centrálních bankéřů | Tesla (TSLA.US) | GlassNode | Fear and Greed | Trend na akciovém trhu | Analýza dat | Peter Brandt | Ziskovost | OCI | Payrolls | Medvědí den | Bankéři | Týdenní tržní výhled | Sázet | Klesající trendová linie | Technology | Výprodej na akciovém trhu | Vzrušení | Zahraniční firmy | Měny regionu | Křížení klouzavých průměrů | Cena ropy | Imperial Brands | HKComp | Porušení zákona | Jaderné elektrárny | Obavy trhu | Hospodaření bank | Nižší výdaje | Participace | Firma | Inflace | Utáhnout měnovou politiku | Advanced Micro Devices | Ocel | Anna Píchová | Investiční byt | Cyber security | TSM.US | Vývoj indexu S&P 500 | Forexový obchodník | Drobní investoři | Bydlení v Evropě | Značné riziko | Centralizované burzy | Marže | Využití kapacit | Vysoké zisky | Účet platební bilance | Petr Bartoň | Trading Central | Domácí měna | SpaceX | Německá ekonomika | Vývoj indexu volatility VIX | NEM.US | Shengjing Bank | Co je Binance Coin? | Statistiky z trhu práce | ARM Holdings | Rýn | Státy EU | Zlato a stříbro | Analytik Bloombergu | U.S. Bancorp | Polygon | Josef Košťál | Měny G10 | Jack Dorsey | Diskont | Short příležitost | Koruna zpevnila | Obchodní výkon | Svatý grál | Profesionální tradeři | Předběžné výsledky | Trh kryptoměn | Capitalinked.com | Daňová pravidla | Bill Gates | Organizace pro výživu a zemědělství | Tweety | Oživení globální poptávky | Glassnode | Warner Bros Discovery | Fiskální politika | Fakey Pattern | Zákony FOREX | Devizový trh | Načasování | Váš trading | Cena SOLANY | HODLeři | Vstup do obchodu | Finanční výkonnost | Domino efekt | Metacade | Kurz USD | P/E ratio neboli Price-to-Earnings Ratio | Mírná korekce | Důvěra v Německu | Bitcoin velryby | Recenze | Zprostředkovatelé | Alphabet | PYUSD | Pojistka proti inflaci | Struktura | Ztráty dolaru | Vedení společnosti | Předvolební průzkumy | Konjukturální průzkum | Omyl | China Telecom | Cíle fundamentální analýzy | Zkušenosti | Ropa | Ceny niklu | Index PMI | Nejbohatší muž | Emmanuel Macron | Akcie u LYNX | Ether | Pšenice (WHEAT) | Karty | Ekosystém | Banka Mizuho | Zasedání měnového výboru | Ignorování řízení rizika | Federální rezervní banka v New Yorku | Tuzemský HDP | Německý kancléř Olaf Scholz | Delta Airlines | Signály | Omikron | Protekcionismus | Obchodní kapitál | Konkrétní instrumenty | PCE inflace | Monetizace | Golden Cross | Reálné příjmy | Ekonomická rizika | Spotřební daně | Brokerská společnost | Zveřejnění úrokových sazeb | Aktivita investorů | Rychle rostoucí ceny | Klíčové zasedání | Lira | Vývoj kurzu EUR/USD | Hlavní akciový index | Hlubší deficit | Boeing Co. | Poptávka po zlatě | Ceny nafty | Funkční období hlavy státu | LME | Předsednictví EU | Akcioví býci | Jens Klatt | Analyzování finančních trhů | Index DAX burzy | Výrazný růst cen ropy | MCD | HSBC (HSBA.UK) | Rafinérie | Lot | Akcie Alphabet | Výsledky NFP | Statistiky | Týdenní pokles | Ekonomické recese | Erste | Jak vybírat akcie | Medvědí vlajka | Liz Trussová | Náklady na obchodování | Emise státních dluhopisů | BBY | Bloomberg Commodity Index | Investování pravidelně měsíčně | Referendum | Francouzská obchodní bilance | Stoxx 600 | Výprodej | Zahájení obchodování | Světová ekonomika | Vývoj hlavní úrokové sazby v ČR | Korporátní dluhopisy | Růst průmyslu | Monetární politika | Bali | Manufacturing PMI | Čínský index | Ethereum (ETH) | Národní zájmy | Dluhopisové trhy | Rezervy | 1D | Analytici z Wall Street | Největší stablecoin | Hlavní index PX | Růst BTC | Silver Point Invest | Použití indikátoru CCI | Diverzifikovat | Akciové tipy | DJ30 | Spolkový statistický úřad | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | FX | Ben Bernanke | Global Markets | Americká Komise pro cenné papíry | Steve Jobs | Návod na zprovoznění indikátoru | Změny ve vedení | Blizzard | Krach SVB | Federal Open Market Committee | Tvrdé sankce Západu | BMO Capital Markets | Proof of Stake | Investiční styl | Michal Stupavský | Facebook | Ceny benzínu v USA | Provozní výnos | Deutsche Bank | Komise v přenesené pravomoci | Indická rupie | Prodejní aktivity | Krize eura | Tým RoboMarkets | Pohonné hmoty v ČR | Asociace certifikovaných účetních (ACCA) | První peníze | Američané | Kurz | Market | Forexu | SVB a Signature | Americký PMI | Širší trh | Home Credit | House money efekt | Investovať do kryptomien | Zavedení cel | Analýza výsledků | Vývoj ceny niklu | Nezaměstnanost mladých | Problémy v bankovním sektoru | Nancy Pelosiová | Česká národní banka | Raiffeisenbank a.s. | Overlap rezistence | 256/2004 | Unicredit | Realizovat zisk | Ropa a Plyn | DG | EDX Markets | Big Mac | Double top | EMA | Renáta Kadlecová | Aktuální předpověď | LMT.US | Světová válka | Ekonomický kolaps | Ekonomka | Zasedání amerického Fedu | Profitabilní full-time trading | Valné hromady | Pokles výnosů | Globalizace | Kaisa | Analýza EUR/USD | Polygon (MATIC) | Hugo Boss | Akcie padají | Svět obchodování | Rozkolísaný | Poptávka po čipech | Investiční banka Goldman Sachs | Oživení na americkém trhu práce | Vývoj ceny kávy | Telefónica | Polská měna | AMAT | Horizon | UST | Extrémní růsty | Francouzská centrální banka | Restrikce | Strategie pro investování | Asie a Tichomoří | Washington Post | Optimismus | Coinbase Global | Obratové formace | Akcie Netflix | Zájem o riziková aktiva | Rizika vyšší inflace | Hliník | Gigafactory | DBK | Růst dolaru | Obchodování ropy | Trading level | Akcie v roce 2021 | Nezisková organizace | Break supportu | Ceny pšenice | Forex.com | BH Securities | Vývoj německého akciového indexu | Krize v eurozóně | Použití opcí | Premiér Rishi Sunak | Výhody a nevýhody | Býčí vyhlídky | Euro | Oracle | Profit-Target | Medvědí scénář | Akcie podniku | Negativní vývoj | Generativní AI | Včerejší statistika | Aave | Podnikatel Pavol Krúpa | WELL | Nativní mince | Poměr RRR | Rizika investice do Ripplu | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Úspěšný týden | Francouzský CAC 40 | Akcionáři na valné hromadě | Vzdělávání a rozvoj | Enphase Energy | Tyson Foods | Výrobce sportovního zboží | MALL | JP Morgan | Odhalení skrytých příležitostí | Magnificent | Obchodováním s futures | Dolar | Fibonacciho retracement | Byznys | Demo účty | Nejhorší výsledek | Reserve Bank of New Zealand | Čínský vicepremiér Liou Che | Diverzifikace strategií | Kukuřice | Debata | Indikátor důvěry | Vzdělávací článek | Deficit státního rozpočtu | Obchodování s nástroji CFD | Slovní intervence | Investujte | Hodnoty měny | Pohyby jednotlivých měn | Nálada na globálních trzích | Prezident USA | Pravidelný příjem | Měď | Využití analýzy | Pokles evropské ekonomiky | Nebezpečí | Cena niklu | Proinflační | Zhoršení epidemické situace | Stock Spirits | Proč investovat | ANZ | Libanon | Fundamentální pozadí | Dnešní report | Zastavení dodávek | BX.US | Inflace ve světě | Boj s koronavirem | Být trpělivý | Konglomerát | Rozvíjející se trhy | Obchodní náklady na forexu | Socios.com | Yield | Naše prognóza | Pád Gazpromu | AUD | Mnoho ziskových obchodů | Napadení Ukrajiny Ruskem | Tajemství křížových kurzů - SOK | Bod zlomu | AIGI.UK | Berkshire Hathaway Warrena Buffetta | MRO.US | Contract | Sója - Vývoj ceny | Reputace | Ceny většiny komodit | Červená čísla | Binance | Exchange Traded Funds | Plnění Prop Trading výzev | Obchod | Pohyby ceny | Volatilita na EURUSD | Obchodování forex | Smart Money pullback | Poskytování hypoték | Investoři na Bitcoinu | Federální rezervní banky | Pozitivní výsledky | Ben Broadbent | Oscilátor RSI | Nálada na Wall Street | Nový šéf Fedu | Commodity | Trh se zlatem | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Breakout Trader | Investiční ředitel společnosti | Německá průmyslová výroba | Zpomalení růstu | Christine Lagarde | Krachy bank | Statistiky z eurozóny | Domácí data | Prognózy BlackRock | Místopředseda představenstva | Cena Polygonu | Přerušení dodávek ruského plynu | Akcie Zoetis | Capitalinked | Risk | Opce na akcie | Dodávky ropy | Predikce | Bearish | Ceny nájmů | Kurz franku | Fibo | Platinové akcie | Regulátor trhů | CFD DAX30 | Plynárenský gigant | Řízení peněz | Růst ekonomiky | Santa Claus Rally | Navýšení úrokových sazeb | Instant Research | Fiskální stimuly | Prima | Úřad práce | Obchodování s emisemi | Kypr | Zahraniční kapitál | ETF na bitcoin | Citigroup | MUFG Bank | Prop Trading výzvy | BLK.US | Ekonomové | Vývoj akcie Pfizer | Softbank | Psychologie obchodování | Rozkolísanost trhu | Denní graf akcie | Japonský Nikkei | Čínský vývoz | Nepřiměřená očekávání | Rozhodnutí Bank of England | Finančníci | Aktivita obchodníků | Sony | ROIC | Index VIX | Výnosy státních dluhopisů | Dividendové portfolio | Terra (LUNA) | Fibonacciho úrovně | Banka JP Morgan | Kam investovat | Hospodářství | MIB | Rozpočtový deficit Francie | Co je Filecoin? | Index výdajů na osobní spotřebu | Stagflace | Prezidentské volby ve Spojených státech | ANET | Hlavní ekonomka | Head and Shoulders | Nákup nemovitostí | Obchodovat na forexu | Obchodování v pásmu | Forex účet | Rada ČNB | Etoro | Největší investoři | Jiné kryptoměny | Útok Hamásu | Ohlédnutí | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Jednotná měna | Trading firma | Ceny akcie Groupon | Inflační cíle | EU | Kryptoměnový trh | Národní úřad pro bezpečnost v dopravě | EBITDA | FXstreet.com | Mezinárodní vztahy | AFAD | Investiční doporučení | Medvědí fáze | Ulrich Körner | Počty nových případů | Philip Lane | CETIN | Indická centrální banka | Úvěrové linky | Wales | Čínská měna | Představitelé centrální banky | Vývoj na akciových trzích | Více volatilní | Akciové portfolio | Ovlivňování | Bottom fishing | LPL Financial | Společnost eMan | Zisk Microsoftu | Uniper | Největší zisk | Labouristická strana | Investovat do kryptoměn | Ceny pohonných hmot v ČR | Pozice spekulantů | ROI | Majors | Jak obchodovat Fair Value Gap? | Šéfka ECB | Vývoj ceny platiny | CIND.UK | Pohyby cen indexu S&P 500 | Ministerstvo financí | Ranní komentář | Pokles zlata | Strategy Quant X | Jádrový CPI | Vzestupný trend | Přiznat si chybu | Ranní glosa | Nárůst nezaměstnanosti | Kapitalizace bitcoinu | Omezení stimulů | Průmyslové ceny | Short obchody | Investice do indexového ETF | Kapitalizácia | Market Maker | AUM | Intermediate | Bollingerova pásma | Měnové trhy | Globální akciový index | Realizace obchodu | Komodity na trading | Overtrading | Nižší ceny | Biliony USD | Alteryx | Archegos | ING Bank | Tržní hráči | Spojené státy | Vítězství nad inflací | Index akciového trhu | Zisková marže | Další posilování | Makro z USA | Ekonomická krize | Ekonomická expanze | Cenové stability | Šíření nákazy | Dna | Zasedání ECB | Gamble | Velkoobchodní cena elektřiny | Credit Suisse | Jak investovat do ETF | Měna euro | Powellovy komentáře | Philip Lowe | Cigarety | Objem investic | Portfolia | Tesla | Transakční náklady | Možnosti vydělávat | Růst důvěry | Převis | Další kryptoměny | Vlastní kapitál | Avalanche | Fork | Conseq Investment Management | Investované peníze | Precedens | Akcie zdravotnických firem | Odhady PMI | Expert | Deutsche Lufthansa | Hodnota indexu | ARM | Koronavirové krize | Šum na trhu | Úrovně rezistence | Hlavní trend | Vývoz | CATL | Index výrobní aktivity | Energetické firmy | Sázka na pokles | Spuštění backtestu | Prodeje akcií | Komerční banka | Světové finanční krize | Maďarský forint (HUF) | Týdenní zpráva | Formace visící muž | Aktivity v eurozóně | Cenové dno | Stávající trend | Úroveň rezistence | Akcie Credit Suisse | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Týden na akciových trzích | Americké ceny | Sestavení obchodního plánu | Samsung | Recese | Barel WTI | Nový lék | Index strachu | Vývoj meziroční inflace v ČR | Index relativní síly (RSI) | Nejsilnější zbraně | Střední podniky | Zoufalství | Vyjádření představitelů | Počet primárních emisí ve světě | BTCUSD | P/E Ratio | Bear Market Risk Indicator | Kazuo Ueda | Vzácnost Bitcoinu | Budoucí rozpočet EU | Pohyby akcií | Emisní povolenky | Mzdový růst | Miliardy | Správná diverzifikace | AXA | Ropný gigant | Prognóza cen ropy | Globální indexy | Zahraniční měny | Renault | Švýcarský frank | Báze | Růst akcií | WP | Cena Polkadot | Německý ZEW index | Bank of Canada | Výprodeje na akciových trzích | Čisté krátké pozice | Investoři a obchodníci | Chuť riskovat | GameStop akcie | Erdogan | Virtuální měny | Obchodní smlouvy | Technologický index Nasdaq Composite | Bannockburn Global Forex | Analýza BTC | Vývoj pandemie | Fondy obchodované na burze (ETF) | CZK/EUR | Silicon Valley | Fond Petrus Advisers | Agentura Interfax | NZDUSD | Nejvíce medvědí den | Růst české měny | xStation 5 | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Výroby elektromobilů | Analytik Portu | Index Dow Jones | Britská ekonomika | Digitalizace | Sněmovna reprezentantů | Makléř | Activision Blizzard | Výhled na rok | Equity křivky | Situace na Blízkém východě | XMR | Akcie Applu | Měď (COPPER) | Eskalace konfliktu | Kyjev | Ad-hoc | Nižší DPH | Začít investovat | Burzovní indexy | Naučte se obchodovat | Výrobní index | Největší propad | Stavební povolení | Silný americký dolar | Komentáře Fedu | Pandemie | Počet nových žádostí o podporu | Deflační tlaky | Postranní pohyb | Aktuální stav | PayPal USD | Inflace v Německu | Zbohatnutí | Výnosy na amerických dluhopisech | Symetrický trojúhelník | Denní graf | Spekulace | Meziměsíční inflace | Manažerka | Supremacy strategie | Guvernér BoE | Koronavirové pandemie | Globální finanční krize | Růstový trend | Dohoda mezi EU a Čínou | František Táborský | Silný support | Inflace ve Spojeném království | Nové kryptoměny | Růst mědi | Štěpán Křeček | Akcie PayPal | Fosilní paliva | Americké burzy | Negativní zprávy | Snížení úroků | Realitní společnosti | Rána pro Joe Bidena | Globální pandemie | Nové obchodní příležitosti | Nálada na akciových trzích | Graf indexu S&P 500 | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Mazars | Know-how | Využití take profitů | Pravidla managementu | Výzva | Proč FVG vzniká | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Cardano | Akcie FedEx (FDX.US) | Frank | Nejnovější statistické údaje | Ministři | ETN | Prudký propad | Technická korekce | EUR/SEK | Nejnovější zpráva | Ceny benzínu | Ekonomické teorie | Změna politiky | Akcie Alibaby | Cenový strop na ruskou ropu | Kapitálové výdaje | Matěj Široký | Negativní nálada | STAR | Čínské realitní společnosti | Transparentní | Tržby v eurozóně | Pin Bar | Kurz eura | Pivot Pointy | Desetileté dluhopisy | Americké ministerstvo práce | Zpráva z amerického trhu práce | Členské státy | FX strategie | Důležitý support | Výkon dolaru | Bankman-Fried | Napětí mezi Ruskem a Západem | Bitcoinový ETF | Růst cen zlata | Olympijské hry | Dnešní zpráva | Laxman Narasimhan | Avio | Pokles USD/JPY | Prodeje existujících domů | Exprezident | Bitcoin jako zákonné platidlo | Dlužníci | Zkušený investor | Centrální banka USA | Caixin | Založit obchodní učet | Čínské indexy | Automobilka Volkswagen | Historické trendy | Oscilátor Marlin | Uplatnění opce | Silné euro | Ekonomický poradce | Dieselgate | Polská průmyslová produkce | Změna sazeb | Závislost na Číně | Patria Finance | Chování ceny | KPMG | Lufthansa | Ceny energií | Babypips | Cena Brentu | Konkrétní příklad | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Makléřské firmy | Americké indexy | Washington | Průraz ceny | Dávky v nezaměstnanosti | Snížení produkce | Grayscale Bitcoin Trust | Akcie TSMC | Ceny potravin | Ekologie | Lenka Kalivodová | Politická nejistota | Obrat trendu | Průmyslová výroba v lednu | Rychlý růst mezd | Uniswap | Intel | Akcie Zalando | Meziroční míra inflace | Přebytek bilance | Japonský jen | Index důvěry | Provedení analýzy | Výběr obchodní strategie | FOMC minutes | Směr trhu | Měnový kurz | Finanční skupina | Dosažení dohody | Nákupní tlak | Daňové přiznání | Břidlicové ropy | Základní sazby | Polská centrální banka (NBP) | Brent (OIL) | Japonský premiér | Regeneron Pharmaceuticals | Obchodní náklady | Analytik Komerční banky | Úspěchy | Jak obchodovat | NEST | Kiwi | Virtuální mince | Poptávka po americkém dolaru | Streamování videa | Buy the dip | MQL4 | Swingové maximum | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Averze vůči riziku | Platformy xStation | Vyšší volatilita | Prezident Donald Trump | Krypto aktiva | Silná poptávka | CFD obchodníci | CySEC | Zvýšení cen ropy | Kancléřka Angela Merkelová | Rostoucí inflace | Způsoby obchodování | ChainCamp | Podíl eura | Zoetis | Plán obnovy | Stabilní výnosy | Kurz bitcoinu | Akcie Virgin | Kryptoměnová komunita | WazirX | Externí kapitál | Změny daní | Svíčkové formace | Technologický sektor | OSN | Signál ke vstupu | Soud | Eskalace napětí | Investice do infrastruktury | Panika | Komunita | CFD traděři | Projev šéfa Fedu | Výkon amerického dolaru | Objemy spravovaných peněz | Booking | Výrazný pohyb | Nákaza koronavirem | Plánování | Euro posiluje | Blockchain | Cena elektřiny | Purple Trading Petr Lajsek | Agentura Fitch | Kanadský dolar | Rekordní rok | Sell Stop | S-1 | Makroekonomické prostředí | China Mobile | PMI indexy | Uhlí | Předpovědi | Společnost Microsoft | Údaje z Číny | Prostředí vysokých úrokových sazeb | Konflikt na Ukrajině | Vlna výprodejů | Bondy | Martin Novák | Ripple Labs | Vyhlídky americké ekonomiky | MATIC | Mince | Cena dolaru | Challenge | Pocity | Tomáš Raputa | Agora | Příznaky strachu | Silicon Valley Bank | Investiční stratég | Zásoby ropy | Vysoké úrokové sazby | Americké volby | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Evropské méně | dApps | Akcie Newegg | Nord Stream 1 | Úspěšné obchody | Benzín | Diskreční obchodní systémy | Ministr financí | Trhy v USA | Leonardo | Rostoucí ceny | Trend | Živnostníci | Trailing Stop | Střadatelé | Western Union | Akcie a ETF | Shrnutí obchodování | Adidas | Pokles sazeb | Společnost Zoetis | Produkty obchodované s finanční pákou | Éra moderního měnového trhu | Dow Jones Industrial | OXY | Automobil | Finanční společnost | Správci kapitálu | Růst eurozóny | Ozbrojený konflikt | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Důležité informace | Zásoby plynu | Las Vegas Sands | Avio SpA | Akcie na burze | Qualcomm (QCOM.US) | Kryptoaktiva amerických zákazníků | Vstoupit do obchodu | Oslabení | Chamtivost a strach | Vstup na trh | Pohádkové jmění | Filecoin | Hypoindex | Ruská aktiva | Kroky Fedu | Akcie Groupon | Časový rámec | Americký dolar k japonskému jenu | Pokles akciových trhů | Míra inflace | Fyzické zlato | Verizon | Odliv peněz | Letecká doprava | GE Money Bank | Windfall tax | Fundamentální data | Platforma | Přebytek obchodu | Politické události | Investice do SPAC | Vládní bondy | Měnová politika ECB | Poptávka po mincích | Energetika | Manufacturing | Nejbohatší člověk | Zeměpis | Akcie společnosti Nvidia | Chuť investovat | Likvidní trh | Akcie energetických společností | PBOC | Nové investice | Spotřebitelská důvěra | MMF | Soukromý sektor | Biotechnologické společnosti | United Airlines | Průmyslová výroba v eurozóně | MAN | Diverzifikované portfolio | CNN | Náklady na úvěry | Pomalé oživení | Řízení pozic | Zlato (XAU/USD) | Začínající investoři | Stop Out | Spotify | Ekonomický výhled | Těžba kryptoměn | Prognóza Ministerstva financí | ChainLink | Finanční ukazatele | Dividend Yield | Nejnovější údaje o inflaci | Objem objednávek | Riziková prémie | Snížení emisí | Formace kladivo (Hammer) | Nařízení | PoW | Prospekt | Pioneer Natural Resources | HDP Francie | Míra nejistoty | Ropné akcie | Forexové páry | SWIFT | Sazba hypoték | Vzestup ceny | Zvýšené napětí | Skutečné peníze | Kurz CAD | Pokles cen zlata | Nemovitostní trh | Oblasti umělé inteligence | Poskytování úvěrů | Prezident Petr Pavel | Schodek | Americký Senát | Apple Podcasts | Farmaceutické společnosti | Legendární trader | BTC | Fed index | Bankovní sektor | KOSPI | Indexy | Citi | Altcoiny | Gabriel Štefaňák | Zvyšování sazeb | Report stavu ropných zásob | Pimco | Kurz akcie | Odborníci | Fond KKR | Oživení poptávky | Hospodářské krize | Mizuho | Global Forex | Riziko ztráty peněz | M2 | Regeneron Pharmaceutical | Severomořská ropa Brent | ASX 200 | Strach z neúspěchu | Prudké výkyvy | Odkup akcií | Německý index IFO | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Mileniálové | Finanční polštář | Hurikány | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Japonská měna | Zveřejnění hlavních ekonomických dat | Gold | Akciová společnost | Česká národní banka (ČNB) | Průmysl | Investovat do zlata | Nizozemský premiér | Bolest | ING (ING.NL) | Očekávané výsledky | Americké žádostí o podporu | Úroveň supportu | Lehká ropa WTI | Bridgewater Associates | Market Profile | Investování do akcií | Obchodování měnových párů | CFMS | Napjatá situace | Senátorka | Pyramida | Linie odporu | Rychlý růst trhu | Obchodování s finanční pákou | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Jisté pokračování trendu | Nadprodukce | Podnikatel | Meziroční růst spotřebitelských cen | Využití vodíku | Úvěrový rating | Snížení daně | Bilance ECB | Obchodní styl | Bankovnictví | Bezplatný demo účet | Libye | Aerolinky | USD index | Čisté úrokové výnosy | Scotiabank | Komodity | Růst ekonomiky EU | Americké dluhopisy | Akcie Paypal (PYPL) | Specifický typ tradingu | Buy and Hold u investování do ETF | Nadhodnocení | Americká výnosová křivka | Maximilian Wienke | Continental | Break-Even | Pohonné hmoty | Seriózní řízení rizik | Zpracovatelský průmysl | Jan Staněk | Bankovní index | Divergence | Biliony | Trend is your friend | Shiba Inu | EasyJet | Zdražování energií | Cenové svíčky | Měď - Vývoj ceny mědi | Analytici z JP Morgan | Bilion dolarů | ETF | Ceny pohonných hmot v Česku | Odhady HDP | Marathon Oil | Zlato - Vývoj ceny zlata | Federální obchodní komise | Nákupní pozice | Rizika investice do Polygonu | AU.US | Prognóza České bankovní asociace | Akcie klesají | Investujte do akcií | Akciové trhy | PAMM | Jeremy Hunt | Kurzy měn | České dluhopisy | Struktura HDP | Zajímavé akcie | Value Gap | Purple Ventures | Hlavní evropské indexy | Loterie | Překoupené podmínky | Určení možného trendu | Model GDPNow | Omezení těžby | Silná inflace | Forexový trader | Větší zisky | Společnost Eli Lilly | Silvergate | Nasdaq-100 (US100) | Myšlenka | Europoslanci | Moneta Money Bank | UnitedHealth | Saúdové | Humana | Ceny drahých kovů | Varování | Obchodní bilance | Guidance | Prezidentské volby USA | Společnost Arm Holdings | Hospodářské soutěže | Úsilí | Počty nových žádostí o podporu | Viceprezident ECB | Akcie výrobců vakcín | Reinvestování | Černé zlato | Snížení volatility | Investování do Binance Coin | Bankovní unie | Údaje o nezaměstnanosti | APP | Zemětřesení v Turecku | Tomáš Holub | Kurz amerického dolaru | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Uhlíková stopa | Ministr zdravotnictví | Spojení | Ekonomické výhledy | Cykly | Náklady bydlení | DappRadar | Pokles indexu S&P 500 | Národní bezpečnost | Akcie aerolinek | Long | Reálná ekonomika | Rally | Inverzní výnosová křivka | Bankovní rada | Vysoké výnosy | Recese v USA | Komoditní index | Pojišťovna | Trading.com | Euro Stoxx 600 | Růstové tituly | Futures na VIX | Macron | Výrazný propad | Klíčový support | Vývoj ceny bavlny | Obchodní hodiny | Apple TV+ | Parametry obchodu | Zasedání České národní banky | GLE | SARS | Britský hrubý domácí produkt | Nálady na trhu | Japonský index | Circle Internet Financial | Michaël van de Poppe | Bear | Správci hedge fondů | Bonusy | PlayStation | New Hampshire | Tripadvisor | Společnost Saxo Bank | LEANHOGS | Japonský akciový trh | Dlouhodobý úspěch | USDC | Robert Jenrick | Tlak na úspěch | Diskuzní fóra | 2222 | Intesa Sanpaolo | Ruský Gazprom | Futures na americké indexy | Osobní příjmy | Pokles inflace | Pražský městský soud | Aktiva | Klid | Korporace | SXXP | EUR/USD sentiment | Fibonacciho posloupnost | Ekonomické krize | Zprávy z pražské burzy | Použití finanční páky | Fundamentální analýzy | Placená výuka | Nikl - Vývoj ceny niklu | Prodejní tlak | HDP za Q2 | Fond Tiger Global | Giancarlo Giorgetti | Širší index | Flexibilita | Ziskové obchodování | Ceny v zemědělství | 19b-4 | Cenový strop | Live trading | Růst zaměstnanosti | Vývoj finančních trhů | Vakcíny proti COVID-19 | NextEra Energy | Emocionální vzorce | Zasedání centrální banky | GEVORKYAN | Intuice | AUDNZD | CME.US | Discovery | Kmenové akcie | Indexy na Wall Street | Problémy v dodavatelských řetězcích | České měny | Komunistické strany | Oživení poptávky v Číně | Investiční kapitál | Očekávaný vývoj | Akcie Deutsche Bank | Ceny ropy dnes | Investiční možnosti | Circle | Výnosy z dluhopisů | Jednoduchý klouzavý průměr | Tuzemský průmysl | Kryptoprůmysl | Vývoj trhu | Nárůst cen energií | Úrokové sazby ČNB | Business | Poradenské firmy | Akcie Home Depot | Staking | Evropští investoři | Vladimír Pikora | Podíl na trhu | Falešný break | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Bariéra | Předčasné volby | Objemy na Forexu | Regulační orgány | Pády indexu | Emise oxidu uhličitého | Výnosnost | Indikátory | Nejnovější statistika | Albemarle | Arizona | VUAA | Vývoj ceny americké ropy | Hlas Ameriky | Analýza měnových párů | Růst cen akcií | Slábnoucí dolar | Drahá auta | Odvolací soud | Trendové strategie | Zdanění | Pokles cen | Základní úrok | Největší banky v USA | Využití umělé inteligence | TikTok | Překvapení trhu | Citadel | Obchodní příkazy | Algoritmus | Káva - Vývoj ceny kávy | Obchodování s komoditami | Tržní události | Jak obchodovat forex | Automatic Data Processing | Kongres USA | Plynárenské společnosti | Akcie Cisco | Akcie Nvidia | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Tempo růstu ekonomiky | Obchodní operace | Společnost Disney | Jan Procházka | SP500 | Technologická společnost | Platební společnost | Začít obchodovat | Vývoj měnového páru USD/CAD | Poptávka investorů | S&P 500 (US500) | Zoetis (ZTS) | Peněžní trh | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Hodnota trhu kryptoměn | Denní limit ztrát | Xbox | Důležité makroekonomické události | ČBA | Holubičí tón | Řízení výnosové křivky | Konfederace | FedWatch Tool | Zajímavé firmy | Cenové patterny | Program kvantitativního uvolňování | Čínští investoři | Výsledky amerických společností | Tržní kapitalizace Tesly | Freaky Friday | Nový týden | Výsledky voleb | Sucha | Investoři na akciovém trhu | Otevření ekonomik | Vývoj kurzu | Fiskální politiky | Inovace | Krypto průmysl | Paschal Donohoe | Trustpilot | Long signál na akcie | Průmyslový sektor | Orsted | Zdravotnictví | MSCI World Index | Fox Corp | Investice do stříbra | Společnost Coinbase | Dohoda mezi UBS a Credit Suisse | Obchodní rozhodnutí | Energetické krize | Makroekonomické indikátory | Plynovod Nord Stream | Počet akcií | Inflační vlna | Akcie Tesly | Americké státy | Ole Hansen | Long signál | Zpětné odkupy | NZD/USD | KYC | Čínské akcie | Pivoty | Producenti ropy | Riziko ztráty | Economic | Ministryně financí | Tipy pro začátečníky | KGHM | Graf ropy | Ben Armstrong | Časový úsek | BlockFi | Skalpové obchody | Bezpečnost | Investice do kávy | Diskontní sazba | Brazílie | Swingový obchodník | Vývoj na finančních trzích | Společnost BP | Sentix | Ratingová agentura Fitch | Hodnota EPS u akcií | Microchip Technology | Trhy dnes | Snížení cen | Čistá zisková marže | | Japonské úřady | Tomáš Cverna | Německý statistický úřad | Uspět na Forexu | Macy's | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | Indexy PMI | Mateřská společnost | WTI Crude Oil | Pochybnosti | Index akcií | Danske Bank | Výsledek voleb | Obchodování s opcemi | Westpac | Tržní kapitalizace kryptoměn | Risk Reward Ratio | Výuka pod odborným dohledem | Schodek zahraničního obchodu | Členské země | Komoditní index DJ-USB | Zákonné platidlo | Odstranění emocí | Sierra Chart | Vedení ECB | Forexové obchody | BNY Mellon | Riziková aktiva | Pandemická situace | Německé společnosti | Prostředky vložené do FTX | Trinity | Nájemní bydlení | Stratég | Politika centrálních bank a geopolitika | Signál k nákupu | Špatné zprávy | Náklady spojené se skladováním surovin | Hedgové fondy | Výhled pro rok 2024 | Změny ceny | ETFs | Ruleta | Prodeje automobilů | Zisky firem | Pokračování poklesu | Vlnová analýza | Fond obnovy | Majetek | ISM ve službách | Ekonomika eurozóny | Conchagua | Český lockdown | Big tech | Trading strategie | Sky News | Vývoj ceny hliníku | Týdenní zpráva z FOREX trhu | G10 FX Forecast | Purple Trading | Raytheon Technologies | Riskantní činnosti | Fio banka | Řetězce | Zisk na akcii (EPS) | Zotavení | Období nejistoty | Zrychlení inflace | Sentiment | Síla měn | České e-shopy | Order | Comstock Resources | L.F. Investment Limited | Online obchodování a investice | Short pozice | Částečný úvazek | Average True Range | Las Vegas Sands (LVS.US) | Lucembursko | Investovat do ETF | Zlato - Vývoj ceny | Stoxx Europe 600 | Šéf společnosti | Trendový kanál | Investiční fondy | Breaking | Schéma rostoucího a klesajícího trendu | Růst úrokových sazeb | Výsledek zasedání | IntoTheBlock | John Hardy | Největší pokles | Politika | Kurs koruny | Profesionální investoři | Čistý zisk skupiny ČSOB | Vlnový pattern pro pár GBP/USD | Konkurence | Hospodářské recese | IBIT | Asociace certifikovaných účetních | Banka Barclays | Nálada na trhu | COTTON | Commodity futures | Obchodní řetězce | Duke Energy Corp | Letecké společnosti | Medvědí trend | Čínský jüan | Bankovní asociace | PLN | Kapitalizace | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Organizace spojených národů (OSN) | Rentabilita | Míra nezaměstnanosti | Reálné výnosy | Ben Laidler | Komunikace | Vysoká dividenda | Převzetí Twitteru | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Ceny průmyslových výrobců | Unity | Backwardation | Obranné příkazy | Jaroslav Šura | Burza Binance | Stop-Lossy | Investiční ředitel | Indikátor MACD | Hráči na forexu | Čínský prezident | Dnešní seance | Odhad růstu hrubého domácího produktu | Novavax | Americké futures | Yahoo Finance | Nespokojenost | Výhled pro akcie | MAM | Centrální banky USA | Strach z inflace | BHP | SAB Finance | Tým Admiral Markets | Dodržování pravidel | Plány společnosti | Jak investovat | Americký dluh | Příznivé faktory | Pravidla hry | Průměrné roční zhodnocení | Martin Gürtler | ETF společnosti BlackRock | Deutsche Telekom | Ekonomické prognózy | Indikátory důvěry | Poplatky | Nike | Oslabování eura | Pandemická křivka | Forint | Si Ťin-pching | Americké akcie dnes | GDP | Zakladatel firmy | Úrovně supportu | Negativní korelace | Satoshi Nakamoto | Velká Británie | Hledání svatého grálu | Evergrande | Růst libry | Německý průmysl | Zprávy z krypto | Makroekonomická data | Ziskový obchod | PLN/EUR | Zahraniční politika | Výnosy amerických dluhopisů | Francesco Pesole | Finanční zdraví | Další vývoj | Váhavost a nerozhodnost | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Citibank | Banky na Wall Street | Earnings per Share | Obchodovat Price Action | Dnes zveřejněná data | Rekordní propad | Zasedání FED | Double bottom | Purple Foundation | Evropské společnosti | Pokles průmyslové výroby | Akcie Exxon Mobil | Výhody a nevýhody | Úpravy Money Managementu | Spotřebitelská důvěra v Německu | Cena pohonných hmot | Real Estate | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Dnešní kalendář | Typ tradingu | Indexy S&P | Index DE30 | Společnost Amazon | IOGP | Úrokový výnos | CS.FR | George Soros | Napětí kolem Ukrajiny | Obchodování na devizovém trhu | Jestřábí politika | Klaus Zellmer | Bezpečná cesta | Vývoj mezičtvrtletního růstu HDP | Garanční systém finančního trhu | Vývoj úrokových sazeb v USA | Inverzní hlava a ramena | Investování do ETF | ISLN | Prodávej draze | Optimismus investorů | Poskytovatelé úvěrů | Return on Equity | Federální vláda | Nálada | Nastavení sazeb | Napětí na trzích | Aktivita ve službách | Geopolitická rizika | Vládnoucí strana | Quant | Symantec | FAO | Indie | Letectví | Nákup zlata | Minuty FOMC | Zátěžové testy | Nákupy | ForexFactory | LTC | Měnové páry | Energetická krize v Evropě | ISRG.US | Technologické akcie | Účetní období | Měnové politiky | Technologičtí giganti | Snížení základní úrokové sazby | Životní potřeby | Vnímání | Chevron (CVX.US) | Martingale | Vliv na trh | Hlavní rizika | Přísná měnová politika | Michelle Bullocková | Mike Novogratz | Akcie firmy Mapplebear | SVB | Krátkodobý vývoj | Index volatility VIX | Lula da Silva | Koncern Volkswagen | Předstihový ukazatel | Čínský výrobce | Martin Stránský | Trendový trh | Dnešní ekonomický kalendář | Výprodej akcií | Sentiment v USA | Výkonnost indexu S&P 500 | Forexové obchodování | Živobytí | Hospodářská recese | Ekonomika | Růst vývozu | První zvýšení sazeb | Vývoj hlavní úrokové sazby | Pohyb ceny | Oxford Economics | Internetová bublina | Vývoj ceny ropy od začátku roku | Výnosová křivka | Celkové objemy spravovaných peněz | Historická maxima | Ekonomická data | Stratég Saxo Bank | Elektřina | CBS | WTO | Politika centrálních bank | Otto Daněk | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Situace v průmyslu | Výrobní index PMI | Cena jedné akcie | Vyzkoušet si trading | Dobrá zpráva | Obchodování s cizími měnami | Warner Bros | Blockchainy | Zlevnění ropy | Akcie Coinbase | Řízení kapitálu | FX Opce | Pandemický program | Zhoršený sentiment | Šance reakce trhu | Špatný výběr brokera | Sankce | Commerzbank | Britská firma | Nezaměstnanost v EU | Zhodnocení | Naředěný výnos | Inflační krize | Obchodování s futures | Ziskovost v tradingu | Ministr energetiky | Poradenské společnosti | Americký kongres | Prolomení supportu | 5G akcie | Úrokové sazby ECB | Ceny zlata | Sektor služeb v USA | Výplaty dividend | Opatření na snižování nákladů | Výhled | Operátor O2 | Velmi volatilní | Úřad pro bezpečnost v dopravě | Členové OPEC | Timeframe | Index technologického trhu | Růst cen v USA | Poptávka po dolaru | Prodejní cena | Fond Petrus | Futures na indexy | ZEN | Analytik skupiny | Zerohedge | Erste Group Bank | Slovo recese | Získání historických dat | Jak začít s komodity? | Obchodování měn | Auta | Americký akciový index | Volume | CUMULATIVE LEVELS | Akcie v Hongkongu | Komerční banky | Nedostatek emocionálního zapojení | GBTC | Worldometers | Americké ministerstvo | Průměrná nominální mzda | Akcie Goldman Sachs | Timur Barotov | Výrobní inflace | Americký trh práce | Aktuálně trh | Diamondback Energy Inc | Indexové ETF | Nastavená psychika | iShares Core S&P 500 | Obchodní účet | Strategie Supremacy | Obchodní myšlenky | Technická analýza BTC | Obchodní analýza | Austan Goolsbee | Jak vydělat na poklesu komodit? | Deriváty | Ethereum | Occidental Petroleum (OXY.US) | Čínský vicepremiér | Cardano (ADA) | Nasdaq (US100) | Zpráva o trhu práce | Kulaté číslo | Embargo | Kótování | Japonská ekonomika | Akcie Moderna | Vysoké ceny | Zápis Fedu | Bilance Fedu | Economist | Indikátor Ichimoku | ZINC | Hry | Tlak na akcie | Způsob obchodování v trendu | Odpovědnost | Vysoké ocenění | Bahamská komise pro cenné papíry | Akcie Micron | Zlevnění potravin | Správy kapitálu | Jestřábí ECB | CIND | Tradingové platformy | Indexy nákupních manažerů | Počty nakažených | Energetické společnosti | Stabilita | ONE | Krátkodobé dluhopisy | Propouštění | Index Hang Seng | Telecom Italia (TIM) | Trendové čáry | Vlastní bydlení | Fondy ETF | Scalping | Sentix index | Česká inflace | Svíčková formace Engulfing | Ceny dováženého zboží | Bloomberg Intelligence | Systémy denního obchodování | Polkadot | Zaměstnanci | Měnové unie | PayPal | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Bankovní krize | Jaromír Gec | ProSiebenSat.1 Media | Politika Fedu | Technologický index Nasdaq | Evropský trh | Finanční trhy | ČNB dnes | Miliardáři | Optimismus na trzích | Banka Creditas | Nepoužívání ​​Stop-Loss | Výprodej dluhopisů | Ztráta indexu S&P 500 | Údaje o maloobchodních tržbách | Nízké ceny ropy | Dlouhé stíny | Burza dnes | Výsledek zasedání Fedu | Nevýhody strategie Buy and Hold | FTSE/MIB | Těžaři ropy | Pandemická omezení | Oživení cen ropy | Cyrrus | Dobrý výsledek | Burze | PacWest | Cenové rozpětí | Data o inflaci | Expanze | Americké akciové indexy | eBook | Freeport McMoran | Výplaty akcionářům | Insider | Způsob investování | Makroekonomické analýzy | Nabídka a poptávka | Millennium | Růst cen energií | Hospodářský cyklus | Síkela | Otevření ekonomiky | Obchodní účty | Prostor pro růst | Strategie nákupu | General Motors | Prodejní signál | Dlouhodobý trend | Konsolidace | Fondy | Příznaky strachu a chamtivosti | Investiční příležitosti | Kalendář makroekonomických dat | Cryptocurrency | Komise pro cenné papíry | EUR/TRY | Místopředseda Evropské komise | Ruské ministerstvo financí | Maroš Šefčovič | Údaje o americké ekonomice | XTB Tomáš Cverna | Walt Disney | Ukrajinský prezident | Comfort Finance | Týdenní výkon | Fúze | Investiční společnost CVC | Nordstream 2 | DeSantis | Epidemie nemoci | David Vagenknecht | Bílý dům | Nejlepší metody | Komoditní trhy | OSVČ | Situace v Číně | Historické pohyby cen | ČEZ | Nakamoto | Trading v České republice | Apple Inc. | Cenové hladiny | Austrálie | AAPL | HDP Číny | Německé ekonomiky | USA inflace | Obchody proti trendu | Hrubá marže | Saxo Bank Group | Růst průmyslové produkce | Financial Times | Tesla Motors | GOOGL.US | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Praktické ukázky obchodních strategií | Poptávky po ropě | VUAA.DE | Kryptoměnová burza Binance | USD za barel | Nikkei 225 | Momentum tradeři | Change of character | Počet nakažených | AEHR | Nákup bitcoinu | Spread | Iniciativa | Vývoj ceny akcie | Obavy investorů | Skalpování | Omezení dodávek ropy | Vývoj měnového páru EUR/USD | EPS u akcií | Nevada | Významné riziko | Peněžní trhy | Americké vlády | Under Armour | Společnosti z USA | Ministři energetiky | Předseda Evropské rady | Index CSI300 Real Estate | Pension Plan | New York | Tradingové webináře | Katastrofy | St. Louis | MSFT | CFD kontraktu | AXA S.A. | Swing | Čistá ztráta | Světové akciové trhy | Finanční údaje | UAL | GS | Saldo zahraničního obchodu | Výsledky maloobchodních tržeb | Britské firmy | Porozumění strachu a chamtivosti | Dřevo | AIG | Krize | Bernstein | Obligace | Dopady amerických voleb na ekonomiku | Obchodní rutina | Pád akcií | Price-to-earnings ratio | Rizikový apetit | Gideon Capital Management | Optimistický výhled | Akcie ropných společností | Ceny ropy Brent | Optimalizace | Kvalitní příležitosti | Zvýšení úroků | Průvodce backtestingem | Paul Tudor Jones | Signály RSI | Zajišťování | Depozitní sazba ECB | NZD/CHF | Euro včera | Krypto miliardář | Česká e-commerce | Životní styl | Epidemie koronaviru | Portál FXstreet.cz | Mises Institute | Daňové zvýhodnění | Legendární investor | Německé tovární objednávky | Zotavení ekonomiky | Federal Funds Rate | Pasiva | USD/MXN | Luxusní zboží | Použití opcí v hedgování | Vlastní akcie | Ekonomické zprávy | Zpřesněná data | Risk Off | ETH/USD | Riziko likvidity | Konzervativní investor | Situace na trzích | Zlotý | IBEX | Definování vstupů | Vysoké ceny ropy | Správní rada | Omezení produkce | AOS | Zpětný odkup akcií | Zlatý důl | Contracts for difference | Exotické měny | EURCHF | Paramount | Krize na Ukrajině | Commodity Trading Advisor (CTA) | Objem obchodů s kryptoměnami | G20 | Currencies | Úspěšný investor | Bitcoinový fond | Sequoia | Slabá čísla | Norská centrální banka | Pokles poptávky | Informace z trhu | Akcie Microsoft (MSFT) | Kvóty na těžbu ropy | Investování do komodit | Návratnost | Ondřej Hartman | Nákupní signál | Bing | Automatizované obchodní systémy | Investiční bankovnictví | CEO | Oslabení dolaru | Společnost Moderna | Objednávky | Těžby bitcoinů | Kurz libry | Pozitivní očekávání | Napadení Ukrajiny | Ladění indikátorů | NFT | Zlatý kříž | Prezident Erdogan | Slabší kurz | Pohyb Bitcoinu | Obchodování se zemědělskými komoditami | Rally na ropě | Algoritmy | Člen rady guvernérů | Konzervativní strana | Prezidentské volby | Dollar | Vstup long | Výnosy německých dluhopisů | Vratislav Zámiš | FX trh | Základní úrokové sazby | Kvantitativní uvolňování | Nezaměstnanost | Komodity - časté otázky | Trhy | Úročení vkladů | Měnové stimuly | Dolarový index | Silné měny | Vývoj ceny stříbra | Akciové trhy v USA | Indikátor CCI | ZTS | Deeskalace | Dividend growth investing | Výplata | Globální trh | Vývoj ceny ropy | Stabilita úrokových sazeb | Stanovení cílů zisku | Boj proti inflaci | Trend Swing | Akcie Intel | Zrušení superhrubé mzdy | Poradci | Sazby | Big Tech | Strach ze ztráty | Americké výnosy | Šance na úspěch | Akcie Tesla | Mezibankovní | US30 | Graf indexu | ODS | Dialog | Prodej EUR | Ředitelka | Staking kryptoměn | Koronavirový fond | Lucid | Generální ředitel | Odhady růstu | Dubnová inflace | Maloobchodní prodej | Ceny aktiv | Soudní spory | HN | Společnost CVC | Devizové rezervy | Poradenství | České vlády | Měny emerging markets | Sázky na pokles | Investiční tituly | Cíle | Politická rozhodnutí | Trhy v Číně | Burza | Investování | Semináře | Interfax | Merkelová | Provozní náklady | Ceny dluhopisů | Ekonomický kalendář | SPX 500 | Newmont Mining | Makroekonomická vyhlašování | AXP | MarketWatch | HashRate | Proof of Work | Index MSCI | Guvernér Rusnok | Akcie společnosti Apple | Portfolio manažeři | První odhad | Zvyšování úrokových sazeb | Americká inflace | Rozvoj | Investovat do akcií | Tradingový potenciál | Tržní výhled pro rok 2023 | Exponenciální klouzavý průměr | Fox News | Zvýšení úrokových sazeb ČNB | Růst cen komodit | Klouzavé průměry | RBA | Likvidita | Jestřábí přístup | Žádosti o podporu | Akcie Boeing | Nejlepší ropné akcie | Investice do zlata | Asociace exportérů | Americká administrativa | David Madden | Reinvestice | Výprodeje | Akcie roku 2021 | OIL.WTI | Sekvenční optimalizace | Indikátor Cumulative Levels | Průměrná míra inflace | Obchodování s CFD | Australská centrální banka (RBA) | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Teherán | Boubacar Kamara | SHBA.SE | Capital Economics | Price Value Gap | Analytik ČSOB | Porsche | Rozhovor | Dlouhá pozice | Roklen24 | Španělský IBEX | Wall Street výsledky | Plán obchodování | Spotřeba domácností | Výrobci aut | Švýcarské banky | Transakce | BMO | Americké stimuly | Největší finanční trh | Dnešní údaje | Březnová data | Slabší dolar | Hodinový graf | Marian Jurečka | Technologický index | Měny | Premiér Fiala | Růst podnikatelské aktivity | Hladiny supportu | Trh s kryptoměnami | Pokles EUR/USD | Akciový trh | Snížení úrokových sazeb | Vývoj koruny | Sankce proti Rusku | Sezónnost | Růst cen potravin | Výnosy 10letých dluhopisů | Přeprodané podmínky | Růst nezaměstnanosti | MasterCard | Psychologické chyby | Příjem z dividend | Vzestup inflace | Přístup k měnové politice | Mylan | Úspěch ve forexovém obchodování | Hodně peněz | Výzkumné společnosti | Zpráva COT | Výroba v Německu | Inflace v Japonsku | Zaměstnanost | MNB | Profitovat | Hedgeový fond | Vedlejší účinky | Slovensko | Glencore | ISRG | Irsko | Energetický index | Nyrstar | Přehnaná sebedůvěra | Nová historická maxima | Dílčí indexy | Energie | Důležité zprávy | Analytici společnosti | Instant Trading EU | Peněžní tok | Pasivní příjem | Podkladové aktivum | Dobrá investice | Zpravodajství | ETF WTI Crude Oil | Jamie Dimon | Nákup EUR | Podpora psychické odolnosti | Freedom House | Justice | Michal Brožka | Další testování | Prezidenti a premiéři | Kanadské burzy | Ekonomika EU | Inflace v březnu | Pohonné hmoty v Česku | Odhad sektoru pohostinství | ANET.US | Pozitivní trendy | Větší korekce | Kanadská centrální banka | Poměr cen | Jak na volatilitu? | Obchodníci na finančních trzích | Tradeři | Special Purpose Acquisition Company | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | AUDJPY | DE30 | USDX | Nezaměstnanosti v Německu | BAE Systems | Momentum trading | BTC/USD | Jádrová inflace v eurozóně | Spravované fondy | Šance na větší pokles | Fed dnes | Důvěřování emocím | Cykličnost | Skupina Purple | Dividendy | Finanční centrum | Časové rámce | Měna | Inflace v prosinci | Skupina investorů | Ruský rozpočet | Vypuknutí pandemie | Období dot.com | Jasný signál | Dodávky plynu | Pokles ekonomické aktivity | The Wall Street Journal | Údaje o HDP | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Rozhodnutí FOMC | Jak obchodovat s akciemi | Renminbi | HoReCa | Finanční sektor | Paradox Interactive | Daňové příjmy | Impact Hub | Příležitosti k nákupu | Marathon Petroleum | XPeng | Pracovní síly | Oslabení eura | Intradenní pohyby | Guvernérka Jižní Karolíny | Ycharts | David Marek | Ropa dnes | Zásoby benzinu | Silný pokles | Pohled na trh | Aktivity společnosti | XTB Live Trading | Paul Volcker | Německé banky | Trader Workstation | ICT | Internet of Things | Ichimoku | Uvolnění měnové politiky | Futures trading | MSCI | Oblast konfluence | EUR/CHF | Fed Williams | XTB Germany | Hodnota bitcoinu | Pozice dolaru | Pravidla obchodování | Australská ekonomika | Thomson Reuters | Snap | Hospodářský pokles | Jordan Belfort | Americké počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Kupní opce | LinkedIn | Inflation-proof stocks | Index podnikatelské aktivity | Výnosy | Spotřebitelská poptávka | FTMO | Akcia | Walgreens | Ekonomické zotavení | Krypto burza | W1 | Miliardy dolarů | Inside | Akvizice Arm Holdings | Jednání ČNB | Politická stabilita | Sója - Vývoj ceny sóji | Nákup nemovitosti | Náklady na forexu | Nižší hodnoty | Finanční trh | Polské akcie | Růst poptávky | Cosmos | Opatření na podporu ekonomiky | Velké ekonomiky | FOMC | Nový trend | Snižování nákladů | Ropné království | JPMorgan | Nejisté situace | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | 100 SMA | SPAC | Halliburton | Německá automobilka | Bank Millennium | Akcie Erste Bank | Nová vláda | Růstové vyhlídky | Rozhodnutí centrální banky | Půlení | Zahájení ruské invaze | Síla měny | Reakce investorů | Data z Německa | Regulační orgán | Risk On | Trade | Globální poptávka po ropě | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Regionální měny | Překoupené oblasti | Alleghany | Kapitalismus | Turecká média | Velké peníze na komoditách | Generál Pavel | Globální finanční trhy | Nové prognózy | Klíčová rezistence | Výnosy desetiletých dluhopisů | Huw Pill | Patria.cz | Limitní příkazy | Správy peněz | Jiří Makovský | Vyspělé ekonomiky | BinanceCoin (BNB) | Sberbank | Riziko na obchod | Normalizace úrokových sazeb | Ruský prezident Vladimir Putin | Stav ekonomiky | Náklady na obsluhu dluhu | Sentiment na trzích | Microsoft Corporation | Milník | Zajímavé pohyby | Pump & Dump | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Hodnota dolaru | Polské akcie dnes | ABN Amro | Pravděpodobnost recese | Filip Řehoř | Systémy krátkodobého obchodování | EIA | Generativní umělá inteligence | Sberbank CZ | Japonská burza | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nízké obchodní náklady | Platformy | Walk-Forward optimalizace | Odhad letošního růstu ekonomiky | Partneři | IPO | Rusko | Vysoké riziko | DCA | Martin Maršovský | Ceny výrobců | Druh obchodníků | Newyorská pobočka FEDu | Iracionální | Akcionář | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Dynamický support | Nový Zéland | Miliardy USD | Guardian | Snižování daní | Provozní marže | Poradce | Vicepremiér | ADA | Tržby společnosti | Commodity trading advisor | FAST | Reálné úrokové sazby | Carlsberg | Nižší maxima | Obchodní den | Další růst sazeb | Palo Alto Networks (PANW.US) | Lukoil | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Initial Public Offering | Makroekonomické události | Vlády | Zkušenost | Mistrovství světa ve fotbale | Kryptoměnový svět | NPR | GBP/EUR | Index Nasdaq (US100) | Signál | Peter Garnry | Výrazný zisk | Digitální měna | Írán | Zdražování | S/R zóny | CMC | Čínská firma | Protiepidemická opatření | Afrika | Brazilský prezident | Analytici JPMorgan | ISLN.UK | Předstihové indikátory | Výsledkové sezóny | Prodej bitcoinů | Investiční ředitelka | State Street | Britská vláda | Analytik portálu | EPS | Rotace | David Kufa | ADP | Možnosti investování do komodit | Square | Nejoblíbenější strategie | Hodnota zlata | Napětí mezi Čínou a USA | Repo sazba | Advanced Micro Devices (AMD.US) | Přijetí eura | Biliony dolarů | Číst grafy | Kupní síla | Cena dnes | CPI v USA | Povětrnostní podmínky | Ekonomický indikátor | Ceny americké ropy WTI | Short squeeze | Úbytek | iShares Commodity Diversified Swap | Walk-Forward matrix | Optimistická nálada | Americký investiční fond | Dobří tradeři | Pracovní den | Rozdílové smlouvy | Ropy | Virgin Orbit | Volné peníze | Historie | House money | Úspěšné obchodování | Ekonomický cyklus | Nové žádosti o podporu | Více obchodů | Swingová maxima | Řízení rizik | Singapur | CHNComp | Míra úspor | Index S&P 500 (US500) | Dividendové výnosy | NFIB | Člen bankovní rady | Obiloviny | Forex trader | Druhá vlna pandemie | Institut GfK | Zhodnocení dle měsíců | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Akcie Coca-Cola | Větší riziko | Podcasty | Záchranný balíček | Výdaje | Eliminace ad-hoc rozhodnutí | Guvernér české národní banky | Možnost dalšího růstu | Smartphony | Korelační koeficient | Výrobce aut | Změny trendu | Silný trend | Porušení pravidel | Hlediska technické analýzy | Koruna posílila | SXEPEX.UK | RR.UK | Rafinerie | Společnost | Petr Dufek | Akcie ropy | Apple (AAPL.US) | Kurz koruny vůči euru | Obchodní systémy | Vývoj amerického státního dluhu | Xilinx | Rezervní měny | Časové období | Proč investovat do Ripplu? | Dluhopis | Jak chránit svůj kapitál | ESPN | Ekonomické důsledky | Ceny zlata (GOLD) | Důchody | Likvidní | List The Wall Street Journal | Ukončení zvyšování úrokových sazeb | I-Trader | Pohledávky | Posílení kurzu amerického dolaru | Firma McDonald's | Trading na forexu | PinBar | Aktivita v sektoru služeb | Sázky | Medvědí cenové formace | Ad-hoc rozhodnutí | Ministr hospodářství | Obchodování s kryptoměnami | Futures na americké akcie | Nifty | Diamondback Energy | Mezinárodní obchod | Snížení úrokové sazby | Forbes | Investiční instrument | Index MSCI World | Postoj k riziku | Působení v Evropské unii | Obchodujte | Milan Vaníček | Maloobchodní tržby v USA | Ocenění akcií | American Petroleum Institute | Disclaimer | Potenciální výnosy | Dynamika mezd | Obchodované fondy | Colt | Zvýšení volatility | Implikovaná volatilita | Ceny americké ropy | Akcionáři Monety | Cukr - Vývoj ceny | Zmírnění rizik | Úrokové diferenciály | Historicky nejnižší | Allergan | Trend opačný | Swiss National Bank | Trailing stop loss | Alokace aktiv | Radomír Jáč | Kurzotvorné zprávy | Klíčové faktory | Thomas Barkin | Trh Start | Čas na nákup | Goldman Sachs Group | Ukázka obchodního plánu | BlackRock | Ukončení války | Retailoví investoři | Tržní pohyb | NIO Inc | Utažení měnové politiky | Patová situace | Francouzský index | Fondy kvalifikovaných investorů | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | Očekávaná inflace | Fibo retracement | Jestřábí Fed | BMW | Cena akcií | Počet zaměstnaných | Volatilita trhů | Rockwool | Ukrajinská ekonomika | Pepperstone | Non-Farm Payrolls | Kupci | ASX | Fondy a ETF | ETF Industrial Metals | Munger | Forexoví tradeři | Špatná data | Plynárenské firmy | Upozornění na rizika | Rozšíření | CAC40 | Vitalik Buterin | Akcií těžařů | Hlavní manažer | Standardní odchylky | Volatilita | Německé hospodářství | Situace v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | SUGAR | D1 | Příliv investic | Země OPEC | Fibonacci | Mimořádné zasedání | Chytré kontrakty | Ropný trh | Analýza indikátorů | Vstup do SHORT pozice | Halving | Institutional Shareholder Services | Americké ministerstvo financí | Slovník pojmů | Akcie Amazon | Jak vydělat peníze | Válka o umělou inteligenci | Rishi Sunak | Bezpečný dolar | Vienna Insurance Group | Umělé inteligence | Sezónní tendence | Investiční rady | Buy | Britské měny | List The New York Times | Býčí cenové formace | Eura | Tisková konference | Přijetí kryptoměn | Neúspěch | Strategie založené na klouzavých průměrech | AAPL.US | Výsledek HDP | Koruna posiluje | Nasdaq Inc | Investujte na Forexu | Ztráty | Komentář Radomíra Jáče | Obchodní signál | Nízká nezaměstnanost | Lehman Brothers | Zpomalení v Číně | Inflační cíl | Americká Komise pro cenné papíry a burzy | Nizozemsko | RBAG | Pavel Řežábek | Výhled pro rok 2023 | Bankovní systém | Racionálnější rozhodnutí | ACT | Organizace | Alipay | Britský FTSE | Očekávaný zisk | Obilí | Ryanair | Deník The Wall Street Journal | DLL | Invesco Ltd. | Letecký průmysl | Základy obchodování na Forexu | Hodnota Opce | Kryptoburza | Gap | Ceny pohonných hmot | Rolls-Royce Holdings | Jednotlivé akcie | Využití demo účtu | Celkové příjmy | Expedia | Ruská měna | Services | Korekce trendu | VIX | Inflační data | Zmírnění inflace | Úrokové náklady | TGT | YouTube kanál XTB | Stock Exchange | Regulační rámec | Premiér Boris Johnson | Růst | Momenta trhu | Limitní příkaz | Objem obchodování | Problémy s likviditou | Dopad na finanční trhy | UBS a Credit Suisse | Vyšší úroveň | Akcie společnosti Alphabet | Kansas City Southern | Očekávání zisku | Intradenní obchodníci | Výdaje japonských domácností | Index Dow Jones Industrial | Příchod vyhledávače ChatGPT | Ceny surovin | Zobchodovaný objem | Polská centrální banka | Silné momentum | Evropský akciový trh | Akcie HP | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Ceny výrobců v USA | Inflační výhled | Úrovně Fibonacciho | Příjmy | Zvýšení daně | Stablecoin Tether | Pohyby cen | Comfort Finance Group | SOYBEAN | Kmen koronaviru | Rusko a Ukrajina | Vhodné obchodní strategie | Obratová formace | Průmyslová produkce v eurozóně | Hospodářské výsledky | Vyšší inflace v Německu | Pohyby na trzích | Odhad letošního růstu | Trend klesající | Světoví těžaři | EUR/USD - sezónnost | Jak koupit akcie | Risk-off | Propad ceny | Volvo | Proti trendu | Výsledková sezóna v USA | Emitent | Globální trh s ropou | Vášeň | Webináře a online vzdělávání | Obchodování opcí | WU | Zajištění | Akcie firmy Boeing | Propad poptávky | Levels | Strach a chamtivost | Domácí měny | Administrativa | Počet potvrzených případů | IAG | Měnový výbor | Obchodování na trhu | TWTR | Rozpoznávání tržních režimů | Výnosy amerických státních dluhopisů | Fortinet | Propad cen ropy | Zprávy z krypto průmyslu | BOSSA | Snížení inflace | Daň z mimořádných zisků | Linie podpory | Howmet Aerospace | Růst průmyslové výroby | Overweight | Co je hlavní cíl fundamentální analýzy? | Index | Úřad tureckého prezidenta | Wall Street Journal | PCE index | Setkání v Jackson Hole | Obchodní nastavení | Pipy | Emoční rozhodování | Ruská vláda | Pohyby kurzu | Prop Trading firmy | Investiční tipy | Rychlý růst cen | Praktické tipy | Lockdown | Infineon | Wirecard | Akcie Alibaba | Cenový index | Order blok | Úspěšné obchodování na forexovém trhu | Obchodujeme komodity | MiFID II | Token | Nerealistické cíle | Fundament | Čínský trh | Nejbližší rezistence | Centrální bankéři | Eva Zamrazilová | Kryptoměnová burza | Úspěšní forexoví obchodníci | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Cenová akce | Produktivita práce | Investiční fond | PMI pro sektor služeb | Průmyslová produkce | Meziroční růst | Úročení | Jižní Korea | Kontrakty CFD | Nakupovat | Útlum ekonomiky | Pandemie covidu-19 | Vývoj ceny americké ropy WTI | Cenové stropy | Výsledková sezóna | Ceny nemovitostí | Farmaceutická společnost | Hlavní investiční analytik | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Konsolidační balíček | Varovné signály | Merge | ČTK | Tuzemská měna | Vyjednávání o brexitu | USD GBP | Engulfing | Pozitivní sentiment na trzích | Arca | Výsledkové zprávy | Index STOXX Europe 600 | ISM index | Valuace | Kvalita tradingového obsahu | Návratnost investice | COT (Commitments of Traders) | Aristoteles | Významná rizika | RDSA | Zotavování Číny | Odhad ekonomické aktivity | Šíření dezinformací | Mitch McConnell | Silvergate Capital | Vhodné příležitosti pro nákup | Neobchodní rizika | Jaké instrumenty má ETF | Ztráty na akciových trzích | Ekonomický růst | Náklady na dluh | Digitální peněženky | Americký dolarový index (USDIDX) | Proč investovat do Binance Coin? | Cathie Wood | Výhody dividendového investování | Daniel Gladiš | Sociální síť Twitter | Kanadský PMI | Těžba ropy z břidlic | Cenové alerty | První pravidlo FX | Otevření Wall Street | Poměr rizika a odměny | TWS | Axios | Investování pravidelně | Obchodování s trendem | Bezpečná aktiva | Dlouhodobě vydělávat | Investiční soutěže | Výbor FOMC | Dnešní zprávy | Ropa Brent (OIL) | Býčí pohlcení | Definice P/E | Aktuální roční dividendový výnos | Juraj Karpiš | Snaha Fedu | Roku (ROKU.US) | Cena libry | Coffee | Outsider | Vědomosti tradingu | Čínské strany | Překážky | Prognóza České bankovní asociace (ČBA) | e-CNY | Měnový výbor centrální banky | Politika amerického Fedu | FOMO | Knorr-Bremse | Charles Schwab (SCHW.US) | Růst Bitcoinů | Kupovat dluhopisy | Minimalizovat ztráty | Komplexní analýzy | Historie se opakuje | Online sázení | ORSTED.DK | Průmyslové účely | Pokles reálných mezd | Dobrý obchodní systém | Oživení podnikatelské aktivity | Dobrá čísla | Světlo na konci tunelu | Internetové obchodování | Fundamentální analýzy akcií | Vydělat na akciovém trhu | Brad Garlinghouse | Co je to fundamentální | Unity Software | TXT.US | Juan Pérez | Řídit riziko | Walmart (WMT.US) | L3Harris Technologies | Spekulace na oslabení | VWS.DK | Skandinávské měny | Začínající investor | Selhávání forex obchodníků | Kurz CHF | Právo společníka | Pandora | AMBcrypto | ROE na stránkách Finance Yahoo | Tokenizace | Mezibankovní sazby | Klidný trh | Snížit úrokové sazby | Větší pozice | KO | Netflix | Železná ruda | Bitcoin (BTC/USD) | FIXED | Prodej zboží | Dlouhodobě profitabilní | Koronavirus | Automotive | Komoditní akcie | Nadměrné obchodování (overtrading) | Extrémní volatilita | Odborníci na kryptoměny | Svět tradingu | Shiba inu (SHIB) | Turci | Keir Starmer | Imbalance | Analýza Bitcoinu | American Petroleum Institute (API) | Resolution Foundation | Konfluenční faktor | Unijní činitelé | Cenové války | Tchaj-wan | Obchodování v trendu | Mluvčí PPF | Obchodní rozhodování | Vyčerpání kupců | Koncept výběru likvidity | Restriktivní politiky | Zveřejňování výsledků | Dlouhodobá prognóza | Americký desetiletý výnos | Vývoj hodnoty akcií | Analýza | First Solar Inc (FSLR.US) | All Time High | Support a resistance | Nejvyšší výnos | Béžová kniha americké centrální banky | Moje strategie | Target | Google Trends | Carrier Global | Obrácené kladivo | Vývoj akcie Pfizer (PFE) | Britská premiérka | Čas strávený tradingem | Analytický tým XTB | Investice do trendových trhů | Palantir | Ambasador | Úroveň volatility | Procter & Gamble | Růst platů | Bilance zahraničního obchodu | Hlavní ekonom ECB | Mapplebear | Inducementy | První odhady HDP | Míra volatility | Společnosti obchodované na americké burze | Cronos Group | Omezování nákupů dluhopisů | Svíčkový pattern | Velké evropské banky | Nákupní příkazy | Princip dividendového investování | PMI v eurozóně | Dolar zpevňuje | Krypto analytik | Akcie KO | Slovenská UniCredit Bank | Fundamentální analýza Virgin Galactic | Kurs zlotého | Čínský index CHNComp | Sandvik | LVMH | Nadnárodní společnosti | GLE.FR | Španělsko | Hlavní měna | Jan Bureš | Dnešní sentiment | Formace technické analýzy | Dluhopis Republiky | Aktuální ekonomické údaje | Vyhlídky dolaru | Transakční poplatky | EMISS | Společnost Nike | Zkrachovalé burzy | Vývoj technologií | Alibaba Group (BABA) | Crypto.com | Praní peněz | Hospodářské výsledky společnosti | Eric Balchunas | RWE AG | Stanovení velikosti pozice | Podíl ve firmě | Akcie vhodné příležitosti | Newmont Goldcorp | Přerozdělení bohatství | Program nákupů dluhopisů | Onboarding | Formace Bullish Engulfing |